PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

guilanet
15-10-2012, 22:21
برای تبیلغات هستش کلاهبرداری

نوشته شده توسط ::TeCHnoLogY:: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام بچه ها؛
من زنگ زدم پشتیبانی رودسر شرکت گیلانت می گفت که سرویس های 512 به بالا کلاً بسته است! :sq_6:
می گفت زنگ بزنید تهران بهتون می گن چرا بسته است!!! می گفت از 128 تا 512 داریم. جالبه که اصلاً تو سایتش اسمی از سرویس های 512 به پایین نیاوردن.
من که از اندیشه خودم تکون نمی خورم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما سر جاتون بمونید.
برای اطلاع عرض میکنم که در شهر رودسر ما پورت خالی نداریم.تمام پورت ها پر هستند

naim697
15-10-2012, 22:44
نوشته شده توسط ::TeCHnoLogY:: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام بچه ها؛
من زنگ زدم پشتیبانی رودسر شرکت گیلانت می گفت که سرویس های 512 به بالا کلاً بسته است! :sq_6:
می گفت زنگ بزنید تهران بهتون می گن چرا بسته است!!! می گفت از 128 تا 512 داریم. جالبه که اصلاً تو سایتش اسمی از سرویس های 512 به پایین نیاوردن.
من که از اندیشه خودم تکون نمی خورم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما سر جاتون بمونید.

شش ماهه میده همون اول مشخصه که چی هستش .

این شلغم نت را تست کردن با پینگ افتضاحی که داره

::TeCHnoLogY::
15-10-2012, 23:34

شما سر جاتون بمونید.

اولاً که شما چقدر محترمانه صحبت می کنید. همین طرز صحبت کردنتون منو جذب خودش کرده!
ثانیاً این چه جور شرکتی هست که پشتیبانی رودسر می گه زنگ بزنید تهران بپرسید. یا نمی دونه که پورت های رودسر پر شده و پورت خالی نداره یا می دونه و نمی گه چون من ازش پرسیدم که این که می گید 512 به بالا نداریم دلیلش اینه که پورت خالی ندارید گفت که 512 به بالا برای رودسر بسته شده!
جالبه که من حرفش رو گوش کردم و زنگ زدم شماره نوین نت (چون شما همه اطلاعات رو ارجاع دادید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
اولش که منشی تلفنی بود و بعدش که خواست به پشتیبانی وصل شه مدت زیادی آهنگ زدو منم از خیر سؤال کردن گذشتم.

فرض می گیریم که سرویستون عالیه (البته فرض می گیریم) احتمالاً حتماً می دونید برخورد خوب و پشتیبانی درست از ملزومات یک آی اس پی هست.
بعد از تبلیغات دیشب شما تو سایت با این که 2.5 ساله مشترک اندیشه هستم اومدم به پروفایلتون تا ببینم شماره ای هست که دو تا شماره دیدم. یکیش برای رشت اون یکی برای لاهیجان.
با رشت تماس گرفتم که یک نفر که به نظر خسته و خواب آلود می اومد گوشی رو برداشت و سؤالی پرسیدم که جوابشو نمی دونست گفت با لاهیجان تماس بگیرید چون نماینده اصلی اونجا هست. زنگ زدم لاهیجان که جالبه تقریباً همون اتفاق تکرار شد و گفتند که فردا تماس بگیرید با یه شخصی (که اسمشم گفت) صحبت کنید. بد نیست برای یه بار هم که شده تو هر ساعت از شبانه روز با پشتیبانی اندیشه رشت تماس بگیرید و طرز صحبت و راهنمایی رو با سیستم خودتون مقایسه کنید.

نکته جالبتر این که شما با این تبلیغاتتون تا حالا یه تست از سرویستون توی روز و همچنین ساعات رایگان نگرفتید تا ما مقایسه کنیم ببینیم سرویستون چطوره!

با این حال ان شاء الله که شرکتتون روز به روز بهتر بشه و پیشرفت کنه.
موفق باشید.

15-10-2012, 23:45
شش ماهه میده همون اول مشخصه که چی هستش .

این شلغم نت را تست کردن با پینگ افتضاحی که داره

شما این شرکت رو تست کردید. غیر پینگ سرعت دانلودش چطوره؟ برای همه سرویس ها مجبوریم 6 ماهه بگیریم؟ من نمی دونم چرا این یوزر guilanet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب منطقی و با تست نمی ده؟

16-10-2012, 00:05
شما سر جاتون بمونید.

جواب شما رو تو پست قبلی نوشتم که تا این لحظه در انتظار تأیید مدیر است. (به علت تازه عضو شدن و پست های کم)
اما یه نکته ای هست اون اینکه شما حدود 5 ماه پیش در پستی نوشته بودید که سرویس 256 نداریم یعنی پست زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و با توجه به تعرفه هایی که تو سایتتون گذاشتید یعنی لینک زیر:
یعنی اینکه منظورتون تعرفه های جدید هست. چون تو تعرفه های قدیم سرویس 256 موجود هست. یعنی حداقل از 5 ماه پیش تا حالا با تعرفه های جدید کار می کنید. پس چطور پشتیبانی رودسر می گه سرویس 512 به بالا برای رودسر بسته است و ما فقط سرویس 128 تا 512 داریم!!! و شما که اصلاً می گید رودسر پورت خالی نداریم؟!
شما بگید دلیل این تناقض چیه؟

naim697
16-10-2012, 00:23
بله عزیز تست شده یه بنده خدایی داشت قرارداد هم بسته بودش تموم شد سرویش عوض کرد . پینگ سرعتش افتضاح هستش .

صد رحمت شکر به شاتل

شما این شرکت رو تست کردید. غیر پینگ سرعت دانلودش چطوره؟ برای همه سرویس ها مجبوریم 6 ماهه بگیریم؟ من نمی دونم چرا این یوزر guilanet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جواب منطقی و با تست نمی ده؟

guilanet
16-10-2012, 07:44
بله عزیز تست شده یه بنده خدایی داشت قرارداد هم بسته بودش تموم شد سرویش عوض کرد . پینگ سرعتش افتضاح هستش .

صد رحمت شکر به شاتل

بهتر بود ادعای کذب رو بر اساس دلیل و منطق اعلام میکردید.یا بفرمایید کدوم شهر بوده ما صفحه کارکرد یوزر رو اینجا قرار بدیم تا همه ببینن

minime
16-10-2012, 10:59
بهتر بود ادعای کذب رو بر اساس دلیل و منطق اعلام میکردید.یا بفرمایید کدوم شهر بوده ما صفحه کارکرد یوزر رو اینجا قرار بدیم تا همه ببینن

من یه پیشنهادی دارم , شما مثل خیلی های دیگه که دنبال منافع شخصیشون میان اینجا و تبلیغات میکنن (یا میکردن الان چند وقته پیداشون نیست) یه اسمه دیگه و یه انشا دیگه بکار ببرید تا قابل تحمل تر باشه اینجوری خیلی ضایع است و خیلی هم "چیپ" که با اسم یه شرکت و رسما بیایین تو یه فروم که محل بحث در مورد سرویس شرکتهای مختلف هست با این صراحت تبلیغ کنید!
این نظر شخصی من بود بهرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند

naim697
16-10-2012, 13:20
شما اول بذار تاریخ عضویت خشک بشه بعد بیا حرف بزن .

حداقل اینقدر ضایع نیا با اسم شرکت تبلیغ کنی .

در ضمن من خودم نداشتم و یه اینجور شرکتها اعتماد هم نمیکنم . یه بنده خدایی گرفتار شده بودش که من دیده بودم که از شرش راحت شد .

guilanet
16-10-2012, 19:07
بسیار خوب اگه راست میگین دلایل رو بفرمایید.ندیدی حالا دارید نظر میدید.

شما اول بذار تاریخ عضویت خشک بشه بعد بیا حرف بزن .

حداقل اینقدر ضایع نیا با اسم شرکت تبلیغ کنی .

در ضمن من خودم نداشتم و یه اینجور شرکتها اعتماد هم نمیکنم . یه بنده خدایی گرفتار شده بودش که من دیده بودم که از شرش راحت شد .

TimeWarp
16-10-2012, 19:50

عزیز جان من خودم 9 ماه از گیلانت خدمات می گرفتم تو منطقه ی 4 ، حدودا 10 ماه پیش کنسلش کردم. 256 نامحدود . سرعتتون نوسان زیادی نداشت ولی در بهترین حالت 40 بود و از اون بالاتر نمی رفت. ولی پینگتونم از 500 پایین تر نمی اومد.

ولی پشتیبانیتون نسبتا خوب بود.

Iloveu-ALL
17-10-2012, 13:57
سلام.
کافیه برید به accounting.askiran.com
سپس به قسمت reports برید
در کادر مقابلش جلوی service group نام سرویستون رو نوشته مطابق عکس زیر:

راه دیگه اینه که به قسمت شارژ آنلاین شهر خودتون برید
و بعد از وارد کردن شماره و یوزر و پسورد گوشه سمت راست نوشته «اطلاعات فعلی اتصال».
اگه سرویسی که اونجا نوشته با سرویسی که توی accounting نوشته فرق کرد یعنی یک اشکالی توی خریدتون به وجود اومده و باید با پشتیبانی تماس بگیرید.

ببخشید میشه بگید این کجا قرار داره!؟
lashtenesha.askiran.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
17-10-2012, 17:37
از خط3رشت كسي شاتل داره؟ سرعت دانلود128 يا بالاترچنده؟

17-10-2012, 20:04
ببخشید میشه بگید این کجا قرار داره!؟
lashtenesha.askiran.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کامل تر توضیح می دم:
برای اینکه بتونید نام سرویستون رو ببینید دو راه وجود داره:
1-راه اول: ابتدا به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید. بعد از وارد کردن یوزر و پسورد خودتون وارد حساب کاربریتون میشید. بعد مطابق عکس زیر روی Reports از منوی سمت چپ کلیک می کنید. بعد از کلیک کردن از کادر سمت راست مقابل service group نام سرویستون رو نوشته.

2- راه دوم: ابتدا به سایت شارژ آنلاین شهر خودتون برید. شما که در لشت نشاء هستید به lashtenesha.askiran.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید. مطابق عکس زیر روی «ورود به جادوگر ADSL Quick Task» کلیک می کنید.

در صفحه ی جدید در خانه اول شماره تلفن خود رو وارد می کنید. (البته بهتر است قبل از وارد کردن شماره از پشتیبانی شهر خودتون بپرسید که چند رقم از شماره تلفن رو باید وارد کنید. چون ما که شمارمون 7 رقمیه فقط 5 شماره آخرش رو وارد می کنیم)
در خانه دوم یوزرنیم خودتون رو که شرکت بهتون داده وارد می کنید.
در خانه سوم هم پسورد خودتون رو وارد می کنید.

بعد از کلیک روی ادامه وارد شارژ آنلاین حساب کاربری می شوید که مطابق عکس در کادر سمت راست در زیر «اطلاعات فعلی اتصال» هم نام کاربری و سرویس مورد استفاده رو نوشته.

zikzax
19-10-2012, 12:58
امشب سرویس 256 نامحدود رو دارم با 128 نامحدود اندیشه عوض میکنم
میخام ببینم چقد فرق دارند؟ سرعت شبانه و روزانه و پینگ

zikzax
19-10-2012, 12:59
امشب سرویس 256 نامحدود رو دارم با 128 نامحدود اندیشه عوض میکنم
میخام ببینم چقد فرق دارند؟ سرعت شبانه و روزانه و پینگ

TimeWarp
19-10-2012, 16:26
اون از دیروز که به خاطر تعمیرات نت مخابرات به مدت 6 ساعت قطع بود و اینم امروز که چون تعمیر کردن و اصلاحات شده حدود 1 ساعته که سرعت دانلود از 10 بالاتر نمیره. :sq_24:معلوم نیست چه غلطی دارن می کنن.256 نامحدود مخابرات . وضعیت دوستان مخابرات چطوره الان؟؟

ruzbeh1
19-10-2012, 17:13

صد رحمت شکر به شاتل

سلام دوست عزیز،امروز مشکل سراسری هستش،شما کامنتای دوستانتان را داخل همین تاپیک ببینید،سراسری مخابرات مشکل پیدا کرده،شما اگه صفحات قبل و مطالعه می کردید متوجه می شدید که بچه ها شبی 7 تا 8 گیگ دانلود می کنن،مشکل برطرف شد،یک تست براتون می ذارم :sq_2:

19-10-2012, 19:30
سلام بچه ها؛
من برای این ماه نت 1 مگ اندیشه رو گرفتم (البته تازه این ماه تو حساب کابریم اومده، پس احتمالاً تازه اومده). سرعت روز 1.7 مگابیت هستش و 1 تا 7 صبح هم سرعت 1 مگابیت. من برام دانلود مهمه و با این سرعت 2.7 گیگ شبی دانلود می کنم. می خواستم بدونم نت مخابرات چطوره؟ باید مستقیم بریم مخابرات شهرستان یا از نمایندگی اندیشه بگیریم؟ سرعت شبش مثل اندیشه هست یا بیشتره؟ البته غیر امروز که مثل اینکه سرعتا خراب شده.

wooooow
19-10-2012, 22:15
اون از دیروز که به خاطر تعمیرات نت مخابرات به مدت 6 ساعت قطع بود و اینم امروز که چون تعمیر کردن و اصلاحات شده حدود 1 ساعته که سرعت دانلود از 10 بالاتر نمیره. :sq_24:معلوم نیست چه غلطی دارن می کنن.256 نامحدود مخابرات . وضعیت دوستان مخابرات چطوره الان؟؟

من کاربر مخابراتم و اصلا مشکل ندارم
سرعت ثابت :d

wooooow
19-10-2012, 22:17
سلام بچه ها؛
من برای این ماه نت 1 مگ اندیشه رو گرفتم (البته تازه این ماه تو حساب کابریم اومده، پس احتمالاً تازه اومده). سرعت روز 1.7 مگابیت هستش و 1 تا 7 صبح هم سرعت 1 مگابیت. من برام دانلود مهمه و با این سرعت 2.7 گیگ شبی دانلود می کنم. می خواستم بدونم نت مخابرات چطوره؟ باید مستقیم بریم مخابرات شهرستان یا از نمایندگی اندیشه بگیریم؟ سرعت شبش مثل اندیشه هست یا بیشتره؟ البته غیر امروز که مثل اینکه سرعتا خراب شده.

دوست عزیز اندیشه دیگه پورت خودشو نمیفروشه و طبق قرار داد فقط پورت مخابرات رو میده
ولی پورت مخابرات از اندیشه بهتره
من خودم نت 1 مگ مخابرات دارم با سرعت بالای 200
این سرعت همییشه ثابت هست و اصلا پایین نمیاد حتی تو ساعات رایگان
ساکن لاهیجان

19-10-2012, 22:46
دوست عزیز اندیشه دیگه پورت خودشو نمیفروشه و طبق قرار داد فقط پورت مخابرات رو میده
ولی پورت مخابرات از اندیشه بهتره
من خودم نت 1 مگ مخابرات دارم با سرعت بالای 200
این سرعت همییشه ثابت هست و اصلا پایین نمیاد حتی تو ساعات رایگان
ساکن لاهیجان

ممنون از شما. نت مخابرات رو نمیشه از خود مخابرات گرفت؟ منظورم اینه که برای خرید نت مخابرات باید حتماً اندیشه رفت؟ دلیل اینکه اینو می پرسم اینه که شاید اگه نت رو از مخابرات بگیریم کیفیت بهتر از اندیشه باشه.

خب شما تو لاهیجان هستید و هر چه به رشت نزدیکتر میشیم سرعت نت بالاتره. آیا شما تستی میان 1 مگ اندیشه و 1 مگ مخابرات داشتین؟

راستی این 1 مگ مخابرات 1 به 10 هستش؟ چون توی حساب کاربری اینو زده.

دلیل اینکه می گید نت مخابرات از اندیشه بهتره چیه؟

راستی با توجه به لینک زیر شما کدوم سرویس رو دارید؟

zikzax
19-10-2012, 23:04
آقا من برای اولین بار طی دو سال گذشته رو آوردم به سرعت 256
امشب برای یک ماه آزمایشی 256 با ترافیک 5 گیگ رو فعال کردم ولی مثه اینکه هنوز شروع نشده چون از دوره قبل هنوز یه ماه باقیه و ساعت 12 امشب فک کنم سرعتم به 256 تغییر پیدا کنه
بعد میام اینجا میگم چطور بود

naim697
19-10-2012, 23:25
نه عزیز مخابرات پورت مستقیم هم میده نیازی به اندیشه نیستش بری .

شما به شماره 2020 زنگ بزن بهت میدن مستقیم .

ممنون از شما. نت مخابرات رو نمیشه از خود مخابرات گرفت؟ منظورم اینه که برای خرید نت مخابرات باید حتماً اندیشه رفت؟ دلیل اینکه اینو می پرسم اینه که شاید اگه نت رو از مخابرات بگیریم کیفیت بهتر از اندیشه باشه.

خب شما تو لاهیجان هستید و هر چه به رشت نزدیکتر میشیم سرعت نت بالاتره. آیا شما تستی میان 1 مگ اندیشه و 1 مگ مخابرات داشتین؟

naim697
19-10-2012, 23:26
مخابرات حجمی هات برای اندیشه ساعات رایگانش دیسی داره

19-10-2012, 23:33
نه عزیز مخابرات پورت مستقیم هم میده نیازی به اندیشه نیستش بری .

شما به شماره 2020 زنگ بزن بهت میدن مستقیم .

1 مگابیت هم می دن؟ مثلاً با کارت دانشجویی.

سرعت ساعات رایگانش می گن خیلی بالاست. درسته؟

طبق لینک زیر همه اینترنت های مخابرات اشتراک 1 به 10 هست؟ اگه اینطوره پس چطوری خیلیا می گن سرعتش بالاست؟

از رودسر می تونم با 2020 تماس بگیرم. این شماره مثله 118 هست یا نه باید کد رشت بگیرم؟

پ. ن. : شماره 2020 تو رودسر کار نمی کنه.

wooooow
20-10-2012, 01:18

ببین دوست عزیز شما پورت مخابرات رو از اونور دنیا هم بگیری هیچ فرقی با پورتی که حضوری رفتی مخابرات گرفتی نداره
همش کیفیت یکی هست -- اگه پورت شهر شما واسه مخابرات خوب باشه پورت شما هم خوبه اگه بد بود واسه شما هم میشه بد --- از رییس جمهورم خط بگیری بازم همونه :دی

من خودم 1مگ هم اندیشه داشتم هم مخابرات --- 1 مگ اندیشه سرعتم 120 بود ولی با 1 مگ مخابرات سرعتم بالای 200 هست
البته همیشه سرعتم ثابت هست -- اندیشه هم داشتم سرعتم ثابت بود

در مورد قیمت پورت هم باید بگم صفحه اول سایت سرویس دهنده با صفحه کاربر فرق داره
نمیدونم چرا ولی تو صفحه اول سایت اینترنت محدود 512 به بالا رو نمیزنن ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

صفحه اول اون چیزی که شما دادی رو داره ولی صفحه کاربر اینا رو هم داره :دی ( پورت خودمو مشخص کردم )

کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naim697
20-10-2012, 01:32
با موبایل همراه اول بدون کد بزن به 2020 نه 1 نمیدن .

شما میتونی از اندیشه 1 بخری البته ماه اولش را هر چی بگیری بعدش ماه بعد را میتونی از سایتش حتی 2 مگ هم انلاین شارژ کنی

طبق لینک زیر همه اینترنت های مخابرات اشتراک 1 به 10 هست؟ اگه اینطوره پس چطوری خیلیا می گن سرعتش بالاست؟

از رودسر می تونم با 2020 تماس بگیرم. این شماره مثله 118 هست یا نه باید کد رشت بگیرم؟

wooooow
20-10-2012, 01:41

نیازی به کارت دانشجویی نیست
موقع بستن قرار داد 128 بگیر
بعد از ماه دوم هرچی دوست داشتی اینترنتی شارژ کن

ruzbeh1
20-10-2012, 09:35
آره کاملا مشخصه که چندتا صفحه قبل مشخصه که چی بوده ؟ منتظر تست هستیم ؟

تست از سرور داخلی:
تست از سرور خارجی:

naim697
20-10-2012, 13:52
خدا شفا به انسانهایی که کمبود دارن .

خوش باشی

تست از سرور داخلی:
تست از سرور خارجی:

الان چند وقت هستش مخابرات روزانه بعضی موقع ها مشکل داره،مثل دیروز که request time out زیاد داشت،یک مدت صبر کنید بهتره

تست از سرور داخلی:
تست از سرور خارجی:

ruzbeh1
20-10-2012, 14:05
خدا شفا به انسانهایی که کمبود دارن .

خوش باشی
من کلا" منظور شما رو متوجه نمی شم،تست خواستین اینم تست،سرعت روزانه سرویس مخابرات تو باز کردن سایتا time out داره اما دانلودش مشکل نداره،شبی 7 تا 8 گیگ دانلود می کنن،به خاطر همین به این دوستمون گفتم چند مدت صبر کنه تا مشکل روزانه کاملا" برطرف بشه،پس مشکل جای دیگست،خودتون بررسی کنید،از دیگران ایراد نگیریدموفق باشی:sq_8:

sasan.69
21-10-2012, 14:01
كسي از مركز3شاتل داره؟ سرعت شب و روزش چقدره؟

sasan.69
21-10-2012, 14:04
كسي هست كه سرويس محدود داشته باشه و سرعت شب و روزش يكسان باشه؟من از مركز8به مركز3 اومدم اينجوري شده؟ كسي ميدونه جريان چيه؟ يه جورايي مشكوكه

farid_1
21-10-2012, 18:03
اندیشه 3 دوباره ترکبده

wooooow
21-10-2012, 18:22
كسي هست كه سرويس محدود داشته باشه و سرعت شب و روزش يكسان باشه؟من از مركز8به مركز3 اومدم اينجوري شده؟ كسي ميدونه جريان چيه؟ يه جورايي مشكوكه

من خودم لاهیجان از مخابرات خط دارم و سرعتم همیشه ثابته ( بالای 200 )
دوست عزیز الان همه دوست دارن سرعتشون ثابت باشه
طرف از خداشه سرعت ثابت داشته باشه تا بتونه شبا یه چیز درست و حسابی دانلود کنه
از بس ملت سرعت متغییر داشتن دیگه خسته شدن
بعد شما میگی به ثابت بودن سرعت مشکوکی ؟/ :d
:دی

sasan.69
21-10-2012, 21:12
من خودم لاهیجان از مخابرات خط دارم و سرعتم همیشه ثابته ( بالای 200 )
دوست عزیز الان همه دوست دارن سرعتشون ثابت باشه
طرف از خداشه سرعت ثابت داشته باشه تا بتونه شبا یه چیز درست و حسابی دانلود کنه
از بس ملت سرعت متغییر داشتن دیگه خسته شدن
بعد شما میگی به ثابت بودن سرعت مشکوکی ؟/ :d
:دی
خب درسته كي بدش مياد اما ميترسم محدوديتي باشه شما كه مسخره بازي هاي شاتلو نميدوني

wooooow
21-10-2012, 21:30
خب درسته كي بدش مياد اما ميترسم محدوديتي باشه شما كه مسخره بازي هاي شاتلو نميدوني

آهان همینو بگوو
شاتل داری ؟؟؟ شاتل که کلا مشکوکه
اینم روش :دی
از این شرکت هیچی بعید نیست
:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow:thumbsdow

TimeWarp
22-10-2012, 02:35
من کلا" منظور شما رو متوجه نمی شم،تست خواستین اینم تست،سرعت روزانه سرویس مخابرات تو باز کردن سایتا time out داره اما دانلودش مشکل نداره،شبی 7 تا 8 گیگ دانلود می کنن،به خاطر همین به این دوستمون گفتم چند مدت صبر کنه تا مشکل روزانه کاملا" برطرف بشه،پس مشکل جای دیگست،خودتون بررسی کنید،از دیگران ایراد نگیریدموفق باشی:sq_8:

عزیز من شما باز از چالوس پا شدی اومدی تو قسمت نت گیلان. من نمی دونم شما چه ارادتی به این تایپک داری. آخه نت گیلان چه ربطی به چالوس داره. اصلا نت شما خدای نت تو جهان ، چه به ما میرسه.:sq_5:

shahin1373
22-10-2012, 03:28
با سلام .دوستان یه سوال: من خط 5 اندیشه 128 دارم توروز سرعتم 90 هستش و تو شب یعنی 1 تا 6 صبح میشه 15 کیلو میخواستم ببینم واسه شما هم همینجوریه یا نه من که فکر میکنم سرعتم خیلی پایینه در ضمن از ساعت 6:10 دقیقه هم میشه سرعت روز . حالا اگه دوستان جواب بدید ممنون میشم . یا علی. :sq_25:

vahid182
22-10-2012, 12:53
آقا کسی مشکل تو باز کردن سایت google، yahoo و وصل شدن به ymessenger نداره؟؟ بقیه سایتها هم خیلی کند باز می شن و باید چند بار refresh کرد. بقیه دوستان از بقیه isp ها هم همین مشکلو دارن؟ اندیشه

SAM609
22-10-2012, 13:43
آقا کسی مشکل تو باز کردن سایت google، yahoo و وصل شدن به ymessenger نداره؟؟ بقیه سایتها هم خیلی کند باز می شن و باید چند بار refresh کرد. بقیه دوستان از بقیه isp ها هم همین مشکلو دارن؟ اندیشه
اندیشه منطقه 4 ، از دیروز اینطوری شده ! سایتهای ایرانی رو هم باید چند بار رفرش کرد تا باز بشه ! معلوم نیست این خط اینترنت کشور کجا دوباره سوراخ شده داره نشتی میده !! :sq_11:

badboy2008
22-10-2012, 14:12
اندیشه 128 نامحدود خط 5
چند روزه که حول و حوش ساعت 2 بعد از ظهر اینترنت دچار افت و نوسان شدیدی میشه
وبگردی و دانلود از سایت های دامنه com و net قطع میشه یا با سرعت بسیار کندی رخ میده
ولی اکثر سایت های با دامنه Ir راحت بازمیشه و با بالاترین سرعت ممکن دانلود میشه
این مشکل چند دقیقه تا چند ساعت پابرجاست

دوستان دیگه چنین مشکلی دارند؟

vahid182
22-10-2012, 15:30
اندیشه منطقه 4 ، از دیروز اینطوری شده ! سایتهای ایرانی رو هم باید چند بار رفرش کرد تا باز بشه ! معلوم نیست این خط اینترنت کشور کجا دوباره سوراخ شده داره نشتی میده !! :sq_11:

ممنون از جوابتون
خوب بچه های اندیشه جواب دادن. از شرکتهای دیگه کسی نمیاد اینجا؟؟؟؟

shayan_p30
22-10-2012, 20:19
@badboy2008, SAM609: منم همین مشکلو دارم. اندیشه خط 2 از دیروز داغونه تقریبا هیچ سایتی باز نمیشه!
@vahid182: موقع همین افت سرعت و اینا من از یکی از دوستام که پارس آنلاین داره پرسیدم گفت مشکلی نداره
پ.ن: این مشکل تا چند ساعت پیش بود که از اون موقع دیگه از اینترنت استفاده نکردم تا الان. به نظر میرسه بهتر شده.

TimeWarp
23-10-2012, 00:41
ممنون از جوابتون
خوب بچه های اندیشه جواب دادن. از شرکتهای دیگه کسی نمیاد اینجا؟؟؟؟

نه ما همچین مشکلی نداریم. مخابرات نامحدود.256
از چیز پی ان استفاده می کنی؟ با اونم همین طوریه؟

با سلام .دوستان یه سوال: من خط 5 اندیشه 128 دارم توروز سرعتم 90 هستش و تو شب یعنی 1 تا 6 صبح میشه 15 کیلو میخواستم ببینم واسه شما هم همینجوریه یا نه من که فکر میکنم سرعتم خیلی پایینه در ضمن از ساعت 6:10 دقیقه هم میشه سرعت روز . حالا اگه دوستان جواب بدید ممنون میشم . یا علی.

نگفتی محدود یا نامحدود. اگه محدودی چنین چیزی طبیعی هستش. سیاست شرکته برای اینکه کمتر دانلود کنی!

sharareh
23-10-2012, 00:44

مرکز 8 هم همینطوره. من فکر میکردم کانفیگ مودممون بهم خورده ولی با گفته های دوستان ظاهرا مشکل از خود اندیشه هست

shahin1373
23-10-2012, 01:28
نه ما همچین مشکلی نداریم. مخابرات نامحدود.256
از چیز پی ان استفاده می کنی؟ با اونم همین طوریه؟

نگفتی محدود یا نامحدود. اگه محدودی چنین چیزی طبیعی هستش. سیاست شرکته برای اینکه کمتر دانلود کنی!

سلام محدود دارم

sasan.69
23-10-2012, 14:33

كسي جواب نميده؟

naim697
24-10-2012, 05:15
چند وفتی هستش پینگ تایم منظم داریم عالی . مخصوص سی سی کم

TimeWarp
24-10-2012, 14:33
مثل اینکه مشکل یوزرای اندیشه به یوزرهای مخابرات هم رسیده .از دیروز مدام قطعی دیتا دارم .256 نامحدود مخابرات:sq_10:

wooooow
24-10-2012, 17:29
مثل اینکه مشکل یوزرای اندیشه به یوزرهای مخابرات هم رسیده .از دیروز مدام قطعی دیتا دارم .256 نامحدود مخابرات:sq_10:

دوست عزیز مشکلت دقیقا چیه ؟؟؟؟؟
من هم نت مخابرات دارم و تو ساعات رایگان قطعی زیاد دارم -- تو ساعات دیگه هیچ مشکلی ندارم ؟؟؟؟!!!!
شاید از 1 تا 7 صبح هزار بار قطع بشه --- قیلا همچین مشکلی داشتم درست شد ولی الان از دوباره همون مشکلو دارم

البته نکته جالبی که الان بهش برخورد کردم اینه تا من شارژ جدید کردم واسه این ماه این مشکل برگشت !!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اوایل شارژ خط مشکل پیدا میکنه بعد آخراش درست میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TimeWarp
25-10-2012, 01:55
دوست عزیز مشکلت دقیقا چیه ؟؟؟؟؟
من هم نت مخابرات دارم و تو ساعات رایگان قطعی زیاد دارم -- تو ساعات دیگه هیچ مشکلی ندارم ؟؟؟؟!!!!
شاید از 1 تا 7 صبح هزار بار قطع بشه --- قیلا همچین مشکلی داشتم درست شد ولی الان از دوباره همون مشکلو دارم

البته نکته جالبی که الان بهش برخورد کردم اینه تا من شارژ جدید کردم واسه این ماه این مشکل برگشت !!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اوایل شارژ خط مشکل پیدا میکنه بعد آخراش درست میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من حدود دو ماه پیش همین مشکل قطعی دیتا در طول روز داشتم. به این صورت که یه روز کمه(دو الی 3 بار) یه روز هم شدید مثلا هر نیم ساعت . که کلا نت قطع میشه برای 5 دقیقه و خودش دوباره وصل میشه.دو ماه پیش بعد از اینکه به پشتیبانی گفتم درستش کردن ولی از دیروز همون اش و کاسه.

minime
25-10-2012, 11:01
من حدود دو ماه پیش همین مشکل قطعی دیتا در طول روز داشتم. به این صورت که یه روز کمه(دو الی 3 بار) یه روز هم شدید مثلا هر نیم ساعت . که کلا نت قطع میشه برای 5 دقیقه و خودش دوباره وصل میشه.دو ماه پیش بعد از اینکه به پشتیبانی گفتم درستش کردن ولی از دیروز همون اش و کاسه.

سلام

چون این مشکل رو ندارم میپرسم
این قطعی که شما میگید , قطعی اینترنت هست یا قطعی فیزیکی ؟

TimeWarp
25-10-2012, 15:45
سلام

چون این مشکل رو ندارم میپرسم
این قطعی که شما میگید , قطعی اینترنت هست یا قطعی فیزیکی ؟

قطعی نت هست به این شکل که دیتا ندارم وگرنه چراغ adsl یا همون لینک روشنه و چشمک هم نمیزنه.پینگ که می گیرم در همون لحظه میزنه عدم دسترسی به شبکه.

naim697
25-10-2012, 19:02
الان خوب شده همه چیز فعلا عادیه یک هفته ای هستش مشکلی ندارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

wooooow
26-10-2012, 12:28
دوستان شما هم این مشکلو دارین ( بخصوص دوستان مخابراتی )

ببخشید دوستان یه سوال دارم شاید احمقانه بیاد شایدم زرنگی شرکت هارو نشون بده

من 2 ماهه یک مشکل عجیب دارم و اون اینه تو ساعات رایگان اینترنتم بیشتر از هزار بار قطع میشه ---- اما چیز عجیبی که نظرمو به خودش جلب کرد اینه
من ماه قبل سرویس 1 مگ گرفتم و حدودا تو 15 روز اول مشکل قطعی تو ساعات رایگان رو داشتم -- بالاخره بعد از کلی پیگیری بعد از 15 روز مشکلم حل شد و 15 روز آخر اصلا مشکلی نداشتم
تا اینکه سرویس ماه قبل تمام شد و از دوباره همون سرویس رو تمدید کردم
در کمال تعجب بازم تو روزای اول همون مشکل قطعی رو دارم --- زنگ زدم شرکت که بازم پیگیری کنن میگن مشکل از نرم افزار مخابرات هست

یه جورایی من به این قضیه مشکوکم که شاید اوایل سرویس قطعی ایجاد میکنن و اواخر با درست کردن اون مشکل میخوان مشترک سرویس خودشو تمدید کنه
الان با این چیزایی که گفتم به نظرتون اینا همش برنامه شرکته یا نرم افزارشون مشکل داره و من توهم زدم
آخه چجور مشکلیه که اوایل سرویس به وجود میاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نت مخابرات دارم از لاهیجان

naim697
26-10-2012, 13:53
با ماهانیان حرف بزن . اندیشه رشت

wooooow
26-10-2012, 14:03
با ماهانیان حرف بزن . اندیشه رشت

منظورت منم دوست عزیز ؟؟
کی هست این آقا یا خانوم ؟؟
شماره نداری ؟؟ کجا هست اصلا ؟؟؟؟؟

naim697
26-10-2012, 14:28
7750000 رشت هستش . صبح ها هستش . بهش بگو همه این مشکل دارن . اکثرا . اقا هستش .

.:Bardia:.
26-10-2012, 18:02
دوستان وضعیت شاتل تو رشت چجوریه ؟
اگه 128 ART بگیرم سرعت دانلود چند کیلوبایت میشه ؟

wooooow
26-10-2012, 22:54
هر سایتی رو میخام باز کنم کلی طول میکشه تا باز بشه
یاهو و خیلی از سایت های خارجی خیلی کند باز میشن
شما هم همچین مشکلی دارین ؟؟؟؟؟

naim697
26-10-2012, 23:56
مشکلی نیستش . شما دنس مناسب استفاده کن .

8.8.4.4 یا 217.218.29.3

mehrdad2009
27-10-2012, 00:46
با سلام
من یک خط adsl یک مگ از صبانت رشت گرفتم ولی الان سرعت دانلود من حتی با IDM در بهترین حال 40-50 کیلو و در شرایط عادی 20-30 کیلو هست با ساپورت شرکت تماس گرفتم گفتند مشکل از خط شما هست باید در حالت عادی 200-250 کیلو باشه و مشکل سیم کشی داخل ساختمونه ولی من در خط تلفن نویز ندارم حتی با مخابرات محل هم تماس گرفتم و اعلام خرابی کردم ولی بعد بررسی گفتند مشکلی تا دم در نداره بقیش با خودته
به نظر شما آیا واقعا خط تلفن من مشکل داره یا صبانت داره بیش از حد share میکنه؟ کسی از دوستان با صبانت رشت کار کرده؟
با تشکر

naim697
27-10-2012, 02:37
اوضاع پینگت چطوره ؟ یه شات بذار .

در ضمن قطعی داری ؟

یه شات هم از snr مودمت بذار ببینم چطوره خطتت تا بتونیم راهنمایت کنیم

wooooow
27-10-2012, 09:26

8.8.4.4 یا 217.218.29.3

اینو که گفتی چی هست دوست عزیز ؟؟؟
من زیاد وارد نیستم
یه توضیحی بدی ممنون میشم
با تشکر

wooooow
27-10-2012, 09:54
7750000 رشت هستش . صبح ها هستش . بهش بگو همه این مشکل دارن . اکثرا . اقا هستش .

دستت درد نکنه
ولی اینا هم همون جواب رو دادن
میگن مشکل از مخابرات هست و باید منتظر بود مشکل حل بشه !!!!!!!!!!!!
آخه نمیدونم حل یه مشکل اینقدر واسشون سخته ؟؟؟؟؟ دهنم صاف شد با این مشکلشون !!!!!!!!!!!!!

minime
27-10-2012, 10:43
قطعی نت هست به این شکل که دیتا ندارم وگرنه چراغ adsl یا همون لینک روشنه و چشمک هم نمیزنه.پینگ که می گیرم در همون لحظه میزنه عدم دسترسی به شبکه.

وقتی قطع میشه تست کردین که قطعی از کجاست ؟ قطعی اینترنت هست یا اینکه یوزرتون قطع میشه ؟ یوزر پسوورد رو از رو مودم وردارین و با کانکشن وصل بشید و امتحان کنید که چه اتفاقی میافته.

wooooow
27-10-2012, 12:48
تورو خدا یکی جواب مارو بده
چرا نمیتونم هیچ سایتی رو باز کنم ؟؟؟؟؟ !!!!
کلا اینترنتم به زور پیج باز مکینه !!!!!!!!!!!

8.8.4.4 یا 217.218.29.3

یه توضیحی بدی برادر ممنون میشم
این چی هست ؟؟؟ من زیاد وارد نیستم

با تشکر

naim697
27-10-2012, 14:02
دوست عزیزم این ها دنس هستن مسیریاب

عکس ببین

روی کانکتشن کیلک راست اعداد بزن سیو کن

dns های مختلف تست کن جای اول دوم عوض کن تا ببینی کدوم بهتر بهت چواب مبده

فقط نکته اینکه کار کنه یا سیتم ریستارت کن هر ابر وقتی دنس میزنی یا روی کانکتشن کلیک راست کن دیسبل و اینیبل کنش تا کار کنه .

تورو خدا یکی جواب مارو بده
چرا نمیتونم هیچ سایتی رو باز کنم ؟؟؟؟؟ !!!!
کلا اینترنتم به زور پیج باز مکینه !!!!!!!!!!!

یه توضیحی بدی برادر ممنون میشم
این چی هست ؟؟؟ من زیاد وارد نیستم

با تشکر

wooooow
27-10-2012, 14:25
دوست عزیز خیلی ممنون بایت راهنمایی
من ویندوز xp دارم و منوی کانکشن شما کمی با منوی بنده متفاوت می باشد و از این روش وارد شدم

عددهایی که وارد کردم درست میباشد ؟؟؟ بعد از وارد کردن عدد بر روی اوکی کلیک کرده و سیستم را رستارت کردم
ولی احساس میکنم مشکل برطرف نشده است

اعداد دیگر را از کجا باید تهیه کنم ؟؟ شما گفتید در صورت کار نکردن جای عدد را عوض کنم
mehrdad2009
27-10-2012, 16:44
اوضاع پینگت چطوره ؟ یه شات بذار .

در ضمن قطعی داری ؟

یه شات هم از snr مودمت بذار ببینم چطوره خطتت تا بتونیم راهنمایت کنیم

سلام
پینگ 270 میلی ثانیه هست
قطعی هم بله گاهی دارم
snr نمیدونم چیه
با تشکر

naim697
27-10-2012, 18:30
شما مودمت چی هستش ؟ توی مودمها یه قسمتی هستش مثل این که عکسش را بذار تا بشه راهنمایت کنم مشکل نویز داری یا نه خطت سالمه یا از طرف isp هستش

عکس بذاری بهت میگم .

سلام
پینگ 270 میلی ثانیه هست
قطعی هم بله گاهی دارم
snr نمیدونم چیه
با تشکر

TimeWarp
27-10-2012, 20:30
وقتی قطع میشه تست کردین که قطعی از کجاست ؟ قطعی اینترنت هست یا اینکه یوزرتون قطع میشه ؟ یوزر پسوورد رو از رو مودم وردارین و با کانکشن وصل بشید و امتحان کنید که چه اتفاقی میافته.

تا اونجایی که من میدونم قطعی فیزیکی نیست چون همین چند ماه پیش کل سیم کشی خونه رو عوض کردم و حتی سیم کشی محلمون رو هم یکسالی میشه که عوض کردن. از این جهت مطمئن هستم. قطعی نته چون با چند نفر دیگه که تو محلمون از همین نت (نت مخابرات) استفاده می کنم سوال کردم و اونا هم همین مشکلو دارن.
فعلا جمعی دوباره به پشتیبانی مراجعه کردیم و الان یکم وضعیت بهتر شده.
این دفعه همچین مشکلی داشتم اون چیزی رو که شما گفتی (یعنی یوزر) رو تست می کنم. ولی یه جورایی انگار خودشونم گیج میزنن و دقیقا نمی دونن مشکل از کجاست.

mehrdad2009
27-10-2012, 21:55
شما مودمت چی هستش ؟ توی مودمها یه قسمتی هستش مثل این که عکسش را بذار تا بشه راهنمایت کنم مشکل نویز داری یا نه خطت سالمه یا از طرف isp هستش

عکس بذاری بهت میگم .

مودم من tp-link وایر لس هست
این قسمتو نداره قسمت statistic مودم من اینه:

nois3
27-10-2012, 22:04
دوستان
۳روز دیگه ۱ ماه من تموم می‌شه ۱.۵ گیگ حجم اضافه اوردم
الان می‌خوام تمددید کنم،چی‌ کار کنم این ۱.۵ گیگ حجمم از بین نره

اندیشه هستم

اینترنتی هم تمدید می‌کنم
ممنون

wooooow
27-10-2012, 22:12
دوستان
۳روز دیگه ۱ ماه من تموم می‌شه ۱.۵ گیگ حجم اضافه اوردم
الان می‌خوام تمددید کنم،چی‌ کار کنم این ۱.۵ گیگ حجمم از بین نره

اندیشه هستم

اینترنتی هم تمدید می‌کنم
ممنون

هیچ راهی وجود نداره
استفاده کن
تا 3 روز دیگه همه حجم میپره :دی

naim697
27-10-2012, 22:24
عکست اشتباه گداشتی ؟ این نیستش . شما اون نقطه وسط adsl بزن بذار

مودم من tp-link وایر لس هست
این قسمتو نداره قسمت statistic مودم من اینه:

mehrdad2009
27-10-2012, 23:30
عکست اشتباه گداشتی ؟ این نیستش . شما اون نقطه وسط adsl بزن بذار

اینم adsl:

naim697
28-10-2012, 00:11
دوست عزیز اینم نیستش من با مودم شما اشنایی ندارم ولی همون جاها بگرد حتما هستش .

snr دانستریم اپ استریمت را زده اون اعداد نشون میده که دقیقا مشکل شما از کجا هستش نویز داری یا نه یا از طرف شرکت هستش . و گرنه همین جوری نمیشه کمی کردش

minime
28-10-2012, 10:52
تا اونجایی که من میدونم قطعی فیزیکی نیست چون همین چند ماه پیش کل سیم کشی خونه رو عوض کردم و حتی سیم کشی محلمون رو هم یکسالی میشه که عوض کردن. از این جهت مطمئن هستم. قطعی نته چون با چند نفر دیگه که تو محلمون از همین نت (نت مخابرات) استفاده می کنم سوال کردم و اونا هم همین مشکلو دارن.
فعلا جمعی دوباره به پشتیبانی مراجعه کردیم و الان یکم وضعیت بهتر شده.
این دفعه همچین مشکلی داشتم اون چیزی رو که شما گفتی (یعنی یوزر) رو تست می کنم. ولی یه جورایی انگار خودشونم گیج میزنن و دقیقا نمی دونن مشکل از کجاست.

قطع شدن یا قطع بودن از 3 حالت خارج نیست

یا ارتباط فیزیکی مودم با مرکز مخابراتی قطع میشه که در این حالت چراغ لینک یا ای دی اس ال مودمتون خاموش و یا چشمک زن هست
یا ارتباط فیزیکی برقرار هست و شما به سیستم اکانتینگ وصل نیستید
یا ارتباط فیزیکی برقرار هست و اینترنت از نقطه ای قطع شده

پیدا کردن مشکل هم خیلی راحته , بهترین راه اینه:
اول snr خطتون رو بررسی کنید که کمتر از 12 نباشه و هنگام قطع شدن مطمئن بشید چراغ لینک مودمتون روشن و ثابته
دوم به صورت کانکشن دستی به اکانتینگ وصل بشید که اگر مشکل از اکانتینگ بود در هنگام قطع شدن متوجه بشید
سوم (اگر دو مورد بالا اوکی بود) در هنگام قطع بودن از دستورهای پینگ و تریس استفاده کنید که نقطه قطع شدن مشخص بشه

mehrdad2009
28-10-2012, 15:52
دوست عزیز اینم نیستش من با مودم شما اشنایی ندارم ولی همون جاها بگرد حتما هستش .

snr دانستریم اپ استریمت را زده اون اعداد نشون میده که دقیقا مشکل شما از کجا هستش نویز داری یا نه یا از طرف شرکت هستش . و گرنه همین جوری نمیشه کمی کردش

با سلام
این درسته:

naim697
28-10-2012, 15:56
سلام اقا مشکل خطت هستش . نویزت وحشتناکه .

wooooow
28-10-2012, 18:22

ببخشید دوست عزیز مقدار snr یا همون نویز در چه حدود خوب می باشد ؟؟؟؟؟؟
هرچه مقدار snr بالاتر باشد بهتر است یا بدتر ؟؟؟؟؟؟

naim697
28-10-2012, 19:50
بله snr نرمالش بین 26 تا 30 هستش و عالیش هم 29 تا 40 یا بالاتر هستش .

و البته attneuation هم باید کمترین باشه زیر 20 تا 10

naim697
29-10-2012, 05:45
دوستان مخابرات یه اعلام وضعیت میکنن ؟

با امروز 2 روزه سرعت ها وحشتناک بالا رفته سرورهاشون گویا قاط زدن ؟ برای شما هم همینجوری هستش ؟

دقیقا سرعت 301 تا 300 فیکس شده . با امروز میشه دو روز

سرویس من هم 256 نامحدود از دیروز تا حالا یکسره دانلود بدون کوچکترین قطعی ؟ خدا کنه حالا تبلیغات هستش یا هر چی همینجوری بمونه .

wooooow
29-10-2012, 06:24

با امروز 2 روزه سرعت ها وحشتناک بالا رفته سرورهاشون گویا قاط زدن ؟ برای شما هم همینجوری هستش ؟

سرویس من هم 256 نامحدود از دیروز تا حالا یکسره دانلود بدون کوچکترین قطعی ؟ خدا کنه حالا تبلیغات هستش یا هر چی همینجوری بمونه .

شما ساکن کجایی ؟؟
واسه من اصلا اتفاقی نیفتاده
1 مگ دارم و ساکن لاهیجانم
خط نامحدود رفته رو 300 ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
خدا شانس بده:sq_3:

naim697
29-10-2012, 12:31
سلام من رشت هستم . البته قبلا از خوده اندیشه اینترنت مخابرات داشتم بعدش . جمع اوری کردم .

به 2020 زنگ زدم از خوده مخابرات مستقیم گرفتم . خدا شکر فعلا عالیه . باید به فکر هارد جدید باشم :sq_17:

mehrdad2009
30-10-2012, 01:11

با تشکر از شما
به نظر شما با توجه به اینکه مخابرات گفته خط من مشکل نداره الان یعنی مشکل سیم کشی داخلیه؟
به نظر شما من باید چیکار کنم؟ خونه استیجاریه و من فکر نکنم بتونم زیاد دستکاری کنم

naim697
30-10-2012, 01:22
کاری نداره شما به خرابی زنگ بزن بیان ببین البته قبلش برو از جایی که جعبه تقسبم در هستش تو حیاط یا کوچه ببین کجاست ناچاری سیم بخری بدی برات مستقیم بکشن . راهش همینه .

با تشکر از شما
به نظر شما با توجه به اینکه مخابرات گفته خط من مشکل نداره الان یعنی مشکل سیم کشی داخلیه؟
به نظر شما من باید چیکار کنم؟ خونه استیجاریه و من فکر نکنم بتونم زیاد دستکاری کنم

naim697
30-10-2012, 01:56
واقعا بعد از یک ماه قطعی سرعت پایین بودن با امروز سه روزه ناجور داره حال میده مخابرات دمش گرم .

sasan.69
30-10-2012, 02:20
شاتل مركز 3 ساعت 2:15 بامداد كسي سرعتش تو توشب اينجوري هست؟(واسه خودمم عجيبه نميدونم جريان چيه از زماني كه به مركز3اومدم اينجوري شده قبلا مركز 8سرعتم رو70بود

png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahin1373
31-10-2012, 02:08
دوستان من سرویس 512 اندیشه محدود دارم چرا سرعتم اینقدر پایینه آخه ممکنه که از تنظیمات کانفیگ مودم باشه . توشب سرعتم به 30 هم نمیرسه توروز هم به 70 اگه اموزش تصویریه کانفیگ مودم رو کسی میتونه بزاره ممنون میشم . با تشکر

31-10-2012, 06:55
دوستان من سرویس 512 اندیشه محدود دارم چرا سرعتم اینقدر پایینه آخه ممکنه که از تنظیمات کانفیگ مودم باشه . توشب سرعتم به 30 هم نمیرسه توروز هم به 70 اگه اموزش تصویریه کانفیگ مودم رو کسی میتونه بزاره ممنون میشم . با تشکر

اندیشه کلا خراب شده .
من 128 داشتم ...
پارسال سرعتم پایین 100 نبود ...
الان خودشو بکشه رو35
شبا هم 15

Lord Farshad
31-10-2012, 11:46
شاتل مركز 3 ساعت 2:15 بامداد كسي سرعتش تو توشب اينجوري هست؟(واسه خودمم عجيبه نميدونم جريان چيه از زماني كه به مركز3اومدم اينجوري شده قبلا مركز 8سرعتم رو70بود

حقیقتا اینطور که دوستان داخل تاپیک شاتل میگند ، اوایل دانلود شبانه اینطور هست و اگر یه مدت زیاد دانلود کنید ؛ محدود میشید به چند کیلوبایت.

TimeWarp
31-10-2012, 22:50

مال من که نامحدوده 256 فرقی نکرده. حومه ی رشت. بدتر یکم پینگشم ناجور شده.

SAM609
01-11-2012, 14:59
درود به همه دوستان ! من سرویس محدود اندیشه دارم توی منطقه 4 ! الان 2 روزی میشه که هر 15-20 دقیقه یکبار اینترنتم 10 ثانیه قطع میشه ! چراغ مودم روشنه ، حتی توی قسمت گزارشات سیستم اکانتینگ اندیشه هم هیچ قطعی ثبت نمیشه ، ولی دانلودها قطع میشن و توی بازیهای آنلاین هم پیغام connection lost میده !! مطمئنم که خط من مشکلی نداره ، چون snr از حدود 24 دسی بل کمتر نمیاد و پینگ هم توی سرورهای اروپایی حدود 150_160 میلی ثانیه بیشتر نیست !! دوستانی که توی منطقه 4 زندگی میکنن کسی همچین مشکلی نداره ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید !!:sq_3:

wooooow
01-11-2012, 15:32
درود به همه دوستان ! من سرویس محدود اندیشه دارم توی منطقه 4 ! الان 2 روزی میشه که هر 15-20 دقیقه یکبار اینترنتم 10 ثانیه قطع میشه ! چراغ مودم روشنه ، حتی توی قسمت گزارشات سیستم اکانتینگ اندیشه هم هیچ قطعی ثبت نمیشه ، ولی دانلودها قطع میشن و توی بازیهای آنلاین هم پیغام connection lost میده !! مطمئنم که خط من مشکلی نداره ، چون snr از حدود 24 دسی بل کمتر نمیاد و پینگ هم توی سرورهای اروپایی حدود 150_160 میلی ثانیه بیشتر نیست !! دوستانی که توی منطقه 4 زندگی میکنن کسی همچین مشکلی نداره ؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید !!:sq_3:

دوست عزیز مشکل کلیه ( البته برای همه اتفاق نمی افته )
من لاهیجان هستم و همین مشکلو دارم
زنگ بزن اندیشه پیگیری کن

sasan.69
04-11-2012, 00:29

png[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پشتيباني بهم گفته سرعتم تو روز و شب به يه سرعت معيني بسته شده يعني ميشه؟؟؟ شب و روز يكسان؟

G.D.ragon.Ir
04-11-2012, 11:09
بچه های اندیشه, کسی نتش قطعه؟
من زنگ زدم پشتیبانی گفت باید مودمم رو دوباره کانفیگ کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه چطوری این کار رو انجام بدم. مودمم هم TD-8811 هست
با وارد کردن عدد 192.168.1.1 در مرورگرهام هیچ اتفاقی نمی افته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wooooow
04-11-2012, 13:13
کسی از دوستان اینجا هست که از نوین نت پورت داشته باشه ؟؟ نمایندگی نوین نت تو لاهیجان گیلانت هست ؟؟؟؟!!!!!!!!
تو سایت نوین نت نمایندگی لاهیجان رو زده گیلانت !!!!!
میخاستم ببینم خدماتش چطوره
لاهیجان هستم از نت مخابرات خسته شدم

دوستانی که اطلاعی از خدمات این شرکت دارن جواب بدن ممنون میشم

farid_1
04-11-2012, 21:03
اندیشه برا من امروز تا 1 ساعت پیش قطع بود و طبق معمول این موقع ها یا تلفنشون اشغال بود یا جواب نمیدادن

farid_1
04-11-2012, 21:14
اندیشه برا من امروز تا 1 ساعت پیش قطع بود و طبق معمول این موقع ها یا تلفنشون اشغال بود یا جواب نمیدادن الان هم فقط سایتای ایرانی رو باز می کنه

zikzax
04-11-2012, 21:34
آقا یه سوال اونایی که نتشون ماله اندیشه است جواب بدند
کیا موقع استفاده از س.ا.ک.س با پورت 443 مشکل دارند و وصل نمیشند؟؟؟؟؟

چون خودم ماله چند سرور مختلف رو امتحان کردم که میگم میخام مطمئن شم که از ISP مشکل نیس

Gavir
04-11-2012, 22:22
سلام خدمت همه بروبچ عزیز. می خواستم بدونم الان من از اندیشه سبز خزر اینترنت گرفتم، الآن می تونم با یوزر پسورد یکی از بچه ها که از شاتل اینترنت داره استفاده کنم ؟؟؟ حتی توی کانفیگ مودمم هم از 8/35 به 0/35 که واسه شاتل هست تغییر دادم,بازم نشد و همین ارور که تو پست 13853 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میده. خوب پورت پورته دیگه ؟ یعنی راهی داره ؟؟؟

moz
05-11-2012, 07:46
پارس آنلاین
1 مگابیت

hamed29
05-11-2012, 15:40
سلام خدمت همه بروبچ عزیز. می خواستم بدونم الان من از اندیشه سبز خزر اینترنت گرفتم، الآن می تونم با یوزر پسورد یکی از بچه ها که از شاتل اینترنت داره استفاده کنم ؟؟؟ حتی توی کانفیگ مودمم هم از 8/35 به 0/35 که واسه شاتل هست تغییر دادم,بازم نشد و همین ارور که تو پست 13853 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میده. خوب پورت پورته دیگه ؟ یعنی راهی داره ؟؟؟ امتحانش مجانیه دیگه؛ یه تست بزنید. ولی فکر نمیکنم بشه وقتی شما از اندیشه سرویس گرفتی مخابرات تجهیزات اندیشه رو روی خط شما نصب میکنه؛ واسه همین وقتی میخوای تغییر Isp بدی یه مدت طول میکشه که اول اندیشه دم و دستگاهش رو جمع کنه، بعد مثلا شاتل تجهیزاتش رو روی خط شما نصب بکنه. -_-_-_-_-_- شما چند بار با 8-35 و 0-35 تست کن، من خودم اندیشه دارم ولی کاربر مخابرات هستم و 8/35

TimeWarp
06-11-2012, 00:25
پارس آنلاین
1 مگابیت

ماهی چند اونوقت؟البته فکر کنم پارس چندماهه هست.حجمی؟اگه آره تو ساعات رایگانم اینجوریه؟

shahrokhblash
07-11-2012, 13:22
آقا یه سوال اونایی که نتشون ماله اندیشه است جواب بدند
کیا موقع استفاده از س.ا.ک.س با پورت 443 مشکل دارند و وصل نمیشند؟؟؟؟؟

چون خودم ماله چند سرور مختلف رو امتحان کردم که میگم میخام مطمئن شم که از ISP مشکل نیس

با درود
دوست من برای منم هر از گاهی اینجور میشه با کانکشن چیز پی ان وارد شو ببین چطور هست؟به اون شرکتی که ازش س ا ک س گرفتی
خبر بده راهنمایت می کنه:sq_25:

wooooow
07-11-2012, 14:29
دوستان جدیدا یه مشکل اساسی واسم پیش اومده
وقتی میخام وارد تنظیمات مودم یشم هرچی 192.168.1.1 رو میزنم وارد نمیشه !!!!!!!
اینترننم وصل باشه یا قطع فرقی نداره --- اصلا وارد تنظیمات نمیشه
فایر فاکس اصلا این صفحه رو نمیشناسه و ارور The connection was reset میده!!!!!!!!!!
نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید

ruzbeh1
07-11-2012, 15:02
با سلام،سرعت سرویسای بعضی از دوستان تاپیک ما که از مخابرات مازندران دارن رفته رو 20 مگ،واسه مخابرات استان گیلان کسی این طوری نشده؟اما سرعت من 4 مگ مونده فعلا":sq_14:

مثل اینکه بابل داره می ترکونه ما دیگه از ایران جدا شدیم
جواد جان کدوم مرکز مخابراتی بابل هستی من مرکز کشاورزم

shahrokhblash
07-11-2012, 15:22
با سلام،سرعت سرویسای بعضی از دوستان تاپیک ما که از مخابرات مازندران دارن رفته رو 20 مگ،واسه مخابرات استان گیلان کسی این طوری نشده؟اما سرعت من 4 مگ مونده فعلا":sq_14:

احتمالا شما روی یکی از خطوط اصلی فیبر نوری گرفتار شدین :31:
الان بیل میارم قطعش می کنم خوشحال نباش عزیزم:5:

wooooow
07-11-2012, 19:13
دوستان جدیدا یه مشکل اساسی واسم پیش اومده
وقتی میخام وارد تنظیمات مودم یشم هرچی 192.168.1.1 رو میزنم وارد نمیشه !!!!!!!
اینترننم وصل باشه یا قطع فرقی نداره --- اصلا وارد تنظیمات نمیشه
فایر فاکس اصلا این صفحه رو نمیشناسه و ارور The connection was reset میده!!!!!!!!!!
نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه یه راهنمایی بفرمایید

دوستان خواهشا جواب بدین الان به شدت لازم دارم وارد این بخش بشم !!!!!!!!!!!!!!!!

minime
07-11-2012, 20:54
دوستان خواهشا جواب بدین الان به شدت لازم دارم وارد این بخش بشم !!!!!!!!!!!!!!!!

تریس کن و آی پی مودمت رو پیدا کن حتما عوضش کردی

wooooow
07-11-2012, 22:14
تریس کن و آی پی مودمت رو پیدا کن حتما عوضش کردی

یه ذره زیر دیپلم صحبت میکنی عزیز :دی
یعنی چی تریس کنم ؟؟؟ چجوری هست اصلا !!!!!!

smohsen
07-11-2012, 22:33
تغییر نوع اتصال ندادی؟
یعنی بجای یو اس بی کابل شبکه؟
یه بار ریست تنظیمات بزن (دکمه توی سوراخ پشت مودم البته تو tp link )و دوباره تنظیم کن

wooooow
07-11-2012, 22:56
مشکل حل شد با تشکر از دوستان

الان یه مشکل دیگه دارم :دی
تو صفحه اول تنظیمات مودم واسه من فقط نوشته شده پورتم رو چه مقداری بستن و اصلا خبری از snr نیست
راهی نیست ببینم snr چنده ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

zikzax
08-11-2012, 09:01
با درود
دوست من برای منم هر از گاهی اینجور میشه با کانکشن چیز پی ان وارد شو ببین چطور هست؟به اون شرکتی که ازش س ا ک س گرفتی
خبر بده راهنمایت می کنه:sq_25:

آره وقتی با وی . پی . ان میام مشکلی نیس و حله فقط سرعتش پایینه ولی مثه اینکه اندیشه پورت 443 رو بسته چون از 10 تا جا امتحان کردم سرویساشونو، ولی هیچ کدوم وصل نشد

wooooow
08-11-2012, 18:53
این موضوع هیچ ربطی به اینجا نداره ولی نمیدونستم کجا باید مطرح کنم

کسی نمیدونه چرا سایت وطن دانلود چیلتر شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چرا آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟

TimeWarp
09-11-2012, 00:28
آقا امروز یه چیزی من شنیدم شاخ در آوردم!:sq_19:میگن:

میخان کلا نامحدود مخابرات رو بردان و فقط حجمی بزارن ولی نصف قیمت :sq_14:

حقیقت داره همچین چیزی؟؟؟؟:sq_10:

naim697
09-11-2012, 00:30
شما فکر میکنی به صرفته برو از همین الان تو سایتش یک ساله تمدید کن کن و تمدید کنی دیگه خیالت راخته :sq_2:

شما 256 داری کویا بفرما

آقا امروز یه چیزی من شنیدم شاخ در آوردم!میگن:

میخان نامحدود مخابرات رو بردان حجمی بزارن ولی نصف قیمت

حقیقت داره همچین چیزی؟؟؟؟

wooooow
09-11-2012, 12:05
آقا امروز یه چیزی من شنیدم شاخ در آوردم!:sq_19:میگن:

میخان کلا نامحدود مخابرات رو بردان و فقط حجمی بزارن ولی نصف قیمت :sq_14:

حقیقت داره همچین چیزی؟؟؟؟:sq_10:

شایعه هست دوست عزیز :دی
شما چرا اینقدر حرص میخوری ؟؟؟؟؟
تو شهر ما که دارن نامحدود اضافه میکنن به جای اینکه کم کنن :دی

TimeWarp
09-11-2012, 12:38
شما فکر میکنی به صرفته برو از همین الان تو سایتش یک ساله تمدید کن کن و تمدید کنی دیگه خیالت راخته :sq_2:

شما 256 داری کویا بفرما

بنده مثل یعضی ها تو مخابرات آشنا ندارم که اگه همچین کاری کردم و بعدش راضی نبودم درجا با یه زنگ کار رو ردیف کنم اونم تو ایران که هر روزش یه اتفاقی می افته( اینجا اروپا نیست که ):sq_2:

شایعه هست دوست عزیز
شما چرا اینقدر حرص میخوری ؟؟؟؟؟
تو شهر ما که دارن نامحدود اضافه میکنن به جای اینکه کم کنن

خداوکیلی از اینا چیزی بعید نیست.خودم فردا پرس و جو می کنم از پشتیبانی خودمون.:sq_11:

wooooow
09-11-2012, 13:20
همین الان تونستم بالاخره snr پورتم رو توی مودم پیدا کنم
مقدارش هست 33.4 و 29 ---- این الان یعنی خیلی خوب ؟؟؟؟؟؟؟؟

shahin1373
10-11-2012, 01:27
با سلام به دوستان گل من اندیشه دارم اصلا با سرعتش حال نمیکنم اگه کسی شاتل یا پارس انلاین و یا فن اوا دارن سرعت دانلودشون رو به من بگن شاید کلا اندیشه رو بیخیالش شدم و برم از یه جای دیگه بگیرم. خواهشا همه بگن . با تشکر.

sasan.69
10-11-2012, 02:46
با سلام به دوستان گل من اندیشه دارم اصلا با سرعتش حال نمیکنم اگه کسی شاتل یا پارس انلاین و یا فن اوا دارن سرعت دانلودشون رو به من بگن شاید کلا اندیشه رو بیخیالش شدم و برم از یه جای دیگه بگیرم. خواهشا همه بگن . با تشکر.

من پارس انلاين بودم اصلا تعريفي نداشت الان يه سالي هست شاتل دارم سرعت روز با سرويس128 حدود 250 ودر شب 60-70 اگه اهل دانلود زياد هستي بي خيال شاتل شو چون محدود ميكن سرعتتو درشب

shahin1373
10-11-2012, 10:01
سلام ممنون که جواب دادی اره من اهل دانلودم اصلا adsl رو واسه دانلود فیلم گرفتم راستش. من 512 محدود دارم از اندیشه سرعتش خوب نیست تو شب به 60 هم نمیرسه تو روز هم که اصلا دان نمیکنم به 110 میره . پس میگی شاتل هم خوب نیست پس چه خاکی تو سرم کنم. دیگه شرکت دیگه ای نیست برم از اونجا بگیرم. :41:

TimeWarp
10-11-2012, 16:16
دوستانی که نت مخابرات دارن ، بنده یه مدتی که دیگه از سا*کس نمی تونم استفاده کنم به خاطر همین رو آوردم به چیز پی ان .اما از امروز وقتی با چیز پی ان کانکت میشم پینگ میره رو 2000 به بالا و اصلا صفحه باز نمیشه ولی بدون چیز پی ان پینگ خوبه.
و در هر دو حالت چه با چیز پی ان و بدون اون ، سرعت دانلود معمولیه.

این الان از چیز پی ان نشأت میگیره یا isp مخابرات قاطی داره؟

لطفا راهنمایی کنید.با تشکر

sasan.69
10-11-2012, 17:40
سلام ممنون که جواب دادی اره من اهل دانلودم اصلا adsl رو واسه دانلود فیلم گرفتم راستش. من 512 محدود دارم از اندیشه سرعتش خوب نیست تو شب به 60 هم نمیرسه تو روز هم که اصلا دان نمیکنم به 110 میره . پس میگی شاتل هم خوب نیست پس چه خاکی تو سرم کنم. دیگه شرکت دیگه ای نیست برم از اونجا بگیرم. :41:

شاتل همه چيش خوبه فقط محدوديت دانلود داره اونم مشخص نيس شبي چقدر ماهي چند گيگ

TimeWarp
10-11-2012, 23:24
دوستانی که از مخابرات استفاده می کنن ، طی دو روز اخیر وضعیت پینگ و پیج باز کردنتون چطور بوده؟پینگتون بالاست؟چه با شیلتر شکن و چه بدون اون.

shahin1373
11-11-2012, 03:50
سلام وضعیت اینترنت البرز چطوره خوب هست یا نه . اگه کسی داره بگه چطوره

naim697
11-11-2012, 04:27
مشکلی تداره خوبه همه چیز

دوستانی که از مخابرات استفاده می کنن ، طی دو روز اخیر وضعیت پینگ و پیج باز کردنتون چطور بوده؟پینگتون بالاست؟چه با شیلتر شکن و چه بدون اون.

shahin1373
11-11-2012, 05:32
اندیشه نامحدود سرعتش چطوره بچه ها از نوع 512

shahrokhblash
12-11-2012, 15:51
الان افتضاح. باز باران با ترانه میزند بر سر سیم ها..کافی از آسمون چهار قطره بارون بیاد دیگه
اینترنت میشه dial up...!!عجب وضعیا :13:
(والله گراهام بل داره تو گور گریه میکنه به حال ما)

malavan.ehsan
12-11-2012, 16:19
دوستان سرعت اینترنت مخابرات تو گیلان چجوریه؟

میلاد صبح خیز
12-11-2012, 17:39
بچه‌ها کسی از نوین نت استفاده می‌کنه؟ کیفیتش چطوریه؟

13-11-2012, 06:51
ساعت رایگان - 128 محدود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Soroush-S
13-11-2012, 09:46
بچه‌ها کسی از نوین نت استفاده می‌کنه؟ کیفیتش چطوریه؟

والا من ثبتنام کردم ولی هنوز خطم رانژه نشده

nicholas206
14-11-2012, 23:33
سلام
ای دی اس ال تو شهر رشت که قطعی نداشته باشه ... و قیمتش هم مناسب باشه کدوم سرویس خوبه ؟
دانلود ندارم ... حجم هم زیاد مصرف ندارم ...
با تشکر
اگه میشه سایت چند تا شرکت ها رو معرفی کنید...

TimeWarp
15-11-2012, 00:27
سلام
ای دی اس ال تو شهر رشت که قطعی نداشته باشه ... و قیمتش هم مناسب باشه کدوم سرویس خوبه ؟
دانلود ندارم ... حجم هم زیاد مصرف ندارم ...
با تشکر
اگه میشه سایت چند تا شرکت ها رو معرفی کنید...

دانلود نداری ، شاتل

sasan.69
15-11-2012, 03:29
امكانش هست سرويس شاتل روي خطي در شب و روز سرعت دانلود يكسان باشه(من سرويس دو مگ دارم سرعتم شب و روز250 هست مركز مخابراطي ديگه اي بودم سررعت تو شب افت ميكرد اما 2ماهه درمركز مخابراطي جديدم يكسان هست) پشتيباني گفت رو مودمتون سرعت يكسان بسته شده يعني چي آخه برام مشكوكه:sq_11:

minime
17-11-2012, 10:57
امكانش هست سرويس شاتل روي خطي در شب و روز سرعت دانلود يكسان باشه(من سرويس دو مگ دارم سرعتم شب و روز250 هست مركز مخابراطي ديگه اي بودم سررعت تو شب افت ميكرد اما 2ماهه درمركز مخابراطي جديدم يكسان هست) پشتيباني گفت رو مودمتون سرعت يكسان بسته شده يعني چي آخه برام مشكوكه:sq_11:

الان از چی ناراحتی ؟ سرعت شبت زیاده یا روزت کمه ؟

sasan.69
17-11-2012, 15:54
الان از چی ناراحتی ؟ سرعت شبت زیاده یا روزت کمه ؟

از چيزي ناراحت نيستم سرعت شب و روزم از وقتي كه مركز3 اومدم 250 شده با سرويس 2مگ اينش عجيبه كه شبا اصلا افته سرعتي ندارم نميدونم شايد كاسه اي زير نيم كاسه باشه از اين ميترسم

Amir-Rainman
17-11-2012, 20:32
وضعیت این سه تعرفه چطوریه؟ سرعتشون حدود 100 هست؟ (شب و روز) ، (مرکز2)

-اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه
- اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه
-اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک 6 گیگابایت در 1 ماه

TimeWarp
17-11-2012, 21:45
امسال نمایشگاه کامپیوتر تو فرش گیلان برگزار میشه؟:sq_11:

17-11-2012, 22:36
وضعیت این سه تعرفه چطوریه؟ سرعتشون حدود 100 هست؟ (شب و روز) ، (مرکز2)

-اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه
- اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه
-اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک 6 گیگابایت در 1 ماه

1 به 10 که همون دایال آپ
نامحدود سرعت حدود 50
6 گیگ همون 400-500

M0hammadH0ssein
18-11-2012, 01:04
امسال نمایشگاه کامپیوتر تو فرش گیلان برگزار میشه؟:sq_11:

این سوال من هم هست...
نمیدونم چرا رسانه های دیجیتال رو یه سال برگزار کردن انگار دیگه پشیمون شدن!؟
تاریخ نمایشگاه کامپیوتر مشخص شده؟ قبلا که تقویمش رو دیده بودم تاریخش رو نزده بود!!!
+
کسی از دوستان سایتی واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا ساکس رایگان سراغ نداره؟(از این سایت خارجی ها- یا ایرانی)

پ.ن:
سایت واسه شما هم بد لود میشه؟!

مرسی:sq_9:

bandary
18-11-2012, 07:24
دوستان فرق اين 2 تا سرويس با هم چيه؟
اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (99200 ريال + آبونمان)
و
اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه (145000 ريال + آبونمان)
و اينكه سرعت اين طرح پايين چقدر هست من دانلود زياد ندارم بيشتر وب گردي هست ولي اينقدر كه حجم خريدم خسته شدم
سرويس قبليم 128 3 گيگ بوده
------------------------------------
اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (125600 ريال + آبونمان)
پينگ و سرعت دانلود تو روز شب براي لاهيجان اين سرويس چقدر هست؟
منتظر جوابتون هستم چون ميخوام تمديد كنم

hamed29
18-11-2012, 16:58
دوستان فرق اين 2 تا سرويس با هم چيه؟
اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (99200 ريال + آبونمان)
و
اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه (145000 ريال + آبونمان)
و اينكه سرعت اين طرح پايين چقدر هست من دانلود زياد ندارم بيشتر وب گردي هست ولي اينقدر كه حجم خريدم خسته شدم
سرويس قبليم 128 3 گيگ بوده
------------------------------------
اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (125600 ريال + آبونمان)
پينگ و سرعت دانلود تو روز شب براي لاهيجان اين سرويس چقدر هست؟
منتظر جوابتون هستم چون ميخوام تمديد كنم

برای 128 نامحدود (دومی ) سرعت دانلود تقریبا 30 هستش. از نظر وبگردی به نظر من مشکلی نداره و نسبت به 128 حجمی فرق زیادی نمیکنه. اتفاقاً به صرفه تر هم هست.

Amir-Rainman
18-11-2012, 19:16
1 به 10 که همون دایال آپ
نامحدود سرعت حدود 50
6 گیگ همون 400-500
مطمئنین 512 - 6 گیگ سرعت دانلودش 400-500 ِ ...؟؟؟!!!!!!
از اندیشه بعیده سرویسی داشته باشه که سرعتش بالای 250 باشه...!!:sq_6:
کسی اینجا این سرویس رو داره؟

xalbert
18-11-2012, 19:27
دوستان فرق اين 2 تا سرويس با هم چيه؟ اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (99200 ريال + آبونمان) و اینترنت پرسرعت ADSL - 128kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه (145000 ريال + آبونمان) و اينكه سرعت اين طرح پايين چقدر هست من دانلود زياد ندارم بيشتر وب گردي هست ولي اينقدر كه حجم خريدم خسته شدم سرويس قبليم 128 3 گيگ بوده ------------------------------------ اینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود با اشتراک 1 به 10در 1 ماه (125600 ريال + آبونمان) پينگ و سرعت دانلود تو روز شب براي لاهيجان اين سرويس چقدر هست؟ منتظر جوابتون هستم چون ميخوام تمديد كنم اندیشه لاهیجان هستی دیگه ؟؟؟؟ دوست عزیز کلا دور پورت با ضریب اشتراک 10 به 1 رو خط بکش -- این پورت ها در عمل همون دایل آپ هستند 128 نامحدود سرعت دانلودش 30 هست (( ثابت -- بدون تغییر در 24 ساعت شبانه روز )) 256 نامحدود سرعت دانلودش 50 هست (( بدون تغییر سرعت )) من خودم الان همین سرویس رو دارم پینگ گوگل و یاهو هم از cmd اینه : (( 1024 هم داشتم پینگ همین بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )) گوگل : 220 یاهو : 300 الی 350 ضمنا اندیشه الان پورت خودشو نمیفروشه و پورت مخابرات رو ارائه میده --- شما اگه جزو مشترکین سابق اندیشه هستی و پورت اندیشه رو داری این سرعت ها کمتره ولی اگه پورت مخابرات رو داری سرعت همونایی هست که گفتم سوال بود در خدمتیم

xalbert
18-11-2012, 19:29
1 به 10 که همون دایال آپ
نامحدود سرعت حدود 50
6 گیگ همون 400-500

اندیشه سرعت 400 یا 500 ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
شاتل رو میگی یا اندیشه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

این دوستمون فکر کنم سرعت اندیشه رو میخواست شما با شاتل اشتباه گرفتی !!

pedram9
18-11-2012, 20:11
دوستان اندیشه ای شما هم قطعی دارید ؟ 2روزه خیلی قطع میشه

18-11-2012, 21:15
دوستان اندیشه ای شما هم قطعی دارید ؟ 2روزه خیلی قطع میشه

برای من که مشکلی نداره .

xalbert
18-11-2012, 21:59
1 به 10 که همون دایال آپ
نامحدود سرعت حدود 50
6 گیگ همون 400-500

اندیشه سرعت 400 الی 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دوستمون فکر کنم درمورد اندیشه نظر خواستن شما درمورد شاتل راهنمایی کردی :دی
اندیشه حداکثر سرعتش 250 هست -- اگه خیلی فشار بیاره 300

shipar
19-11-2012, 13:10
دوستان سلام
من خودم رشت نیست ولی برا یکی از فامیلامون تو رشت اطلاعات در مورد adsl میخوام ،ممنون میشم راهنمایی کنید
پارس آنلاین بهتره یا شاتل،برا محدوده بولوار افتخاری میخوام،کد 5 هستش
با شاتل تماس گرفتم گفتن 2ماهه وصل میکنن و پارس آنلاین گفت 3ماهه ،البته مثل اینکه گفت کد پنج اینجوریه! حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنن ، واقعا راهی نداره زودتر وصل کنن؟
ADSl هوشمند که مخابرات میده تو رشت چطوره؟سرعتش ؟
یکی از دوستان پیشنهاد داد از مبین نت بگیرم؟شرایط مبین نت چطوریه تو رشت؟

Amir-Rainman
19-11-2012, 16:13
دوستان سرعت دانلود شبانه شما چقدره؟؟
منن 256 - 5 گیگ دارم ولی سرعت شبانه حدودا 10 کیلوبایت !!!

19-11-2012, 18:19
اندیشه سرعت 400 الی 500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
این دوستمون فکر کنم درمورد اندیشه نظر خواستن شما درمورد شاتل راهنمایی کردی :دی
اندیشه حداکثر سرعتش 250 هست -- اگه خیلی فشار بیاره 300

خودم کار کردم و الانم کار میکنم که دارم میگم ...
رو هوا حرف نیمزنم ....
از شاتل با 20 گیگ در ماه به اسم نامحدود بهتره که؟:sq_11:

naim697
19-11-2012, 18:57
از دان استریمت یه عکس بذار تا ببنیمیم اون وفت مشخص میشه حرفت .

رو هوا حرف نیمزنم ....

xalbert
19-11-2012, 19:58
رو هوا حرف نیمزنم ....

دوست عزیز قصد جسارت و توهین نداشتم

ولی با این چیزی که شما میگی اندیشه باید پورتاشو رو 4 مگ بسته باشه
در حال حاضر پارس انلاین رو 4 مگ بسته که اونم با مشکلات جدیدش علاوه بر اینکه سرعت اکثر افراد زیاد نشده بلکه کم شد
حداکثر سرعت اندیشه 250 الی 300 هست اونم تو بهترین مناطق رشت

saeid 22
20-11-2012, 03:04
سلام من خط 5 اندیشه هستم و 128 محدود دارم الان چند شبه که سرعت شبانه ام اومده پایینه و تا 20 نوسان داره می خواستم بدونم شما همچین مشکلی ندارین؟

shahin1373
20-11-2012, 05:06
نه عزیزم مشکلی نیست . خخخخخخخخخخخخخ.:sq_25:

mr__k1
20-11-2012, 19:04
این لعنتی نرماله؟ فقط 50% آنلاین هستم انگار!! 2-3 روزه نمیتونیم بازی کنیم جون داداش! :sq_19: اندیشه اس در ضمن، خط 5

20-11-2012, 19:46

بفرما :

128 رو وصل کردن به 320 کیلوبایت

xalbert
20-11-2012, 20:42
بفرما :

128 رو وصل کردن به 320 کیلوبایت

آخه این که رو 2.5 بسته شده !!!!!!!!!
یعنی حداکثر 320
شما چطور 400 الی 500 دان میکنی ؟؟؟؟؟

حالا مشکلاتی مثل نویز به کنار !!!!!!

ruzbeh1
21-11-2012, 10:59

سلام دوست عزیز،چند وقته به تاپیک ما سر نمی زنی،دلمون تنگ شد:sq_2:،این چند تا تست تقدیم به شما:

دیشب 21 گیگ دانلود کردم

و یه رکورد دیگه از اینترنت مازندران

ruzbeh1
21-11-2012, 11:01
آقا naim تو تاپیک ما بازم بیا خوشحال می شیم:sq_8:

naim697
21-11-2012, 13:30
سلام بیکار نیستیم دادا گاهی یه وضع اوضاع امار میگیریم میریم .

شما هم از سرعت شهر خودت بگو چه خبر ؟ بابل آمل غیره بی خیال ؟؟؟

شما خودت چه خبر ؟ شما با سرعت دیگر شهرستانها یا بچه هدیگه دیگه میای خوشحالی میکنی !!!! خدایش اینو دیگه ندیده بودم !!

آقا naim تو تاپیک ما بازم بیا خوشحال می شیم:sq_8:

ruzbeh1
21-11-2012, 13:44
سلام بیکار نیستیم دادا گاهی یه وضع اوضاع امار میگیریم میریم .

شما هم از سرعت شهر خودت بگو چه خبر ؟ بابل آمل غیره بی خیال ؟؟؟

شما خودت چه خبر ؟ شما با سرعت دیگر شهرستانها یا بچه هدیگه دیگه میای خوشحالی میکنی !!!! خدایش اینو دیگه ندیده بودم !!

دوستان تاپیک ما 90 % سرعتاشون رفته رو 20 مگ اما مال من هنوز روی 4 مگ مونده،با مرکز مخابراتی که صحبت کردم گفتن تا آخر این ماه پورتای ما هم می ره رو زایکسل :sq_2:تا الان بیشتر مراکز مخابراتی شرق مازندران،شهرای بابل(0111)،آمل(0121)،ساری(0151)،قا ئم شهر(0123) روی سیستم جدید زایکسل که همون 20 مگ هستش رفتن،مونده مراکز چالوس و نوشهر (0191) و تنکابن و رامسر که گفتن آخر این ماه

naim697
21-11-2012, 14:12
به سلامتی موفق باشید .

دوست عزیز اینجا گیلان هستش نه مازندارن !!! شما گویا گیلان خیلی دوست داریا ؟

دوستان تاپیک ما 90 % سرعتاشون رفته رو 20 مگ اما مال من هنوز روی 4 مگ مونده،با مرکز مخابراتی که صحبت کردم گفتن تا آخر این ماه پورتای ما هم می ره رو زایکسل :sq_2:تا الان بیشتر مراکز مخابراتی شرق مازندران،شهرای بابل(0111)،آمل(0121)،ساری(0151)،قا ئم شهر(0123) روی سیستم جدید زایکسل که همون 20 مگ هستش رفتن،مونده مراکز چالوس و نوشهر (0191) و تنکابن و رامسر که گفتن آخر این ماه

ruzbeh1
21-11-2012, 14:28
به سلامتی موفق باشید .

دوست عزیز اینجا گیلان هستش نه مازندارن !!! شما گویا گیلان خیلی دوست داریا ؟

اون که بله،یک رگ گیلانی هم دارم:sq_2:

21-11-2012, 15:40
آخه این که رو 2.5 بسته شده !!!!!!!!!
یعنی حداکثر 320
شما چطور 400 الی 500 دان میکنی ؟؟؟؟؟

حالا مشکلاتی مثل نویز به کنار !!!!!!

یکم با دقت میخوندی میدید که گفتم با سرویس 512 میشه 500 دان کرد ...
این عکسی که من گذاشتم مال 128 هست ...

bandary
21-11-2012, 16:01
اندیشه لاهیجان هستی دیگه ؟؟؟؟ دوست عزیز کلا دور پورت با ضریب اشتراک 10 به 1 رو خط بکش -- این پورت ها در عمل همون دایل آپ هستند 128 نامحدود سرعت دانلودش 30 هست (( ثابت -- بدون تغییر در 24 ساعت شبانه روز )) 256 نامحدود سرعت دانلودش 50 هست (( بدون تغییر سرعت )) من خودم الان همین سرویس رو دارم پینگ گوگل و یاهو هم از cmd اینه : (( 1024 هم داشتم پینگ همین بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )) گوگل : 220 یاهو : 300 الی 350 ضمنا اندیشه الان پورت خودشو نمیفروشه و پورت مخابرات رو ارائه میده --- شما اگه جزو مشترکین سابق اندیشه هستی و پورت اندیشه رو داری این سرعت ها کمتره ولی اگه پورت مخابرات رو داری سرعت همونایی هست که گفتم سوال بود در خدمتیم

ممنون از پاسخت دوست عزيز
من جزو مشتريكن جديد انديشه هستم (قبلا چندين سالي دامون بودم) و ميدونم كه پورت مخابرات رو ميفروشه فعلا كه راضي هستم از 256 نامدود با ضريباشتراك اگه خوب نبود دفعه ديگه 128 نامحدود بدون ضريب اشتراك ميگيرم

21-11-2012, 16:03

sasan.69
21-11-2012, 16:45
كسي سرويس 1مگ شاتل داره؟ سرعت شب و روزش چنده؟

xalbert
21-11-2012, 20:30
ممنون از پاسخت دوست عزيز
من جزو مشتريكن جديد انديشه هستم (قبلا چندين سالي دامون بودم) و ميدونم كه پورت مخابرات رو ميفروشه فعلا كه راضي هستم از 256 نامدود با ضريباشتراك اگه خوب نبود دفعه ديگه 128 نامحدود بدون ضريب اشتراك ميگيرم

من خودم 256 نامحدود دارم
سرعت دانلودم 50 بود -- ولی این چند روز رفته رو 60
تو 24 ساعت میشه 5 گیگ دان کرد :D

ضریب اشتراک 1 به 10 واقعا مذخرفه

shipar
21-11-2012, 20:51
دوستان سلام
من خودم رشت نیست ولی برا یکی از فامیلامون تو رشت اطلاعات در مورد adsl میخوام ،ممنون میشم راهنمایی کنید
پارس آنلاین بهتره یا شاتل،برا محدوده بولوار افتخاری میخوام،کد 5 هستش
با شاتل تماس گرفتم گفتن 2ماهه وصل میکنن و پارس آنلاین گفت 3ماهه ،البته مثل اینکه گفت کد پنج اینجوریه! حالا میخواستم دوستان راهنمایی کنن ، واقعا راهی نداره زودتر وصل کنن؟
ADSl هوشمند که مخابرات میده تو رشت چطوره؟سرعتش ؟
یکی از دوستان پیشنهاد داد از مبین نت بگیرم؟شرایط مبین نت چطوریه تو رشت؟

دوستان مممنون میشم راهنمایی کنید،چون تا چند روز دیگه حتما باید اشتراک بگیرم:40::40::40:

naim697
21-11-2012, 21:01
شما برو صبا نت خوبه . 2 روزه هم برات وصل میکنن . خط 5 پینگش خوبه دوستم داره .

دوستان مممنون میشم راهنمایی کنید،چون تا چند روز دیگه حتما باید اشتراک بگیرم:40::40::40:

Iloveu-ALL
21-11-2012, 21:42
اینترنت نامحدود 256 لشت نشا / سرعت دانلود 30 کیلو بایت / ماهی تقریبا 28 تومان

shahin1373
22-11-2012, 01:41
سلام بچه ها اعصابم خورده به طرز فجیح آخه اندیشه گندشو در آورده من امروز سرویس محدود 1024 دو گیگ در ماه گرفتم سرعتم به 50 هم نمیرسه آخه این انصافه . بچه ها مشکل کجاست . خواهشا بگید. راستی خط 5 هستم.:41:

22-11-2012, 08:56
سلام بچه ها اعصابم خورده به طرز فجیح آخه اندیشه گندشو در آورده من امروز سرویس محدود 1024 دو گیگ در ماه گرفتم سرعتم به 50 هم نمیرسه آخه این انصافه . بچه ها مشکل کجاست . خواهشا بگید. راستی خط 5 هستم.:41:

احتمالا مشکل از خطه ....
چون من با 128 محدود سرعتم پایین 100 نمیاد ( شبانه و روز )

shahin1373
22-11-2012, 14:05
احتمالا مشکل از خطه ....
چون من با 128 محدود سرعتم پایین 100 نمیاد ( شبانه و روز )

خب راه حلش چیه.

22-11-2012, 14:49
خب راه حلش چیه.

یه شات از دان استریم بزار،شاید خودشون پایین آوردن .

shahin1373
23-11-2012, 01:27
یه شات از دان استریم بزار،شاید خودشون پایین آوردن .

اگه منظورتون اینه . بفرمایید . اگه نیست . راهنمایی کنید.

23-11-2012, 09:18
اگه منظورتون اینه . بفرمایید . اگه نیست . راهنمایی کنید.

دان استریمت رو ، رو 2 مگ بستن !
اگه بعد از تغییر اشتراک اینطوری شده فکر نمیکنم مشکل از خط تلفن باشه .
به پشتیبانیش زنگ بزن !

23-11-2012, 09:20
128 محدود :

naim697
23-11-2012, 18:04
256 نامحدود

classic99
23-11-2012, 19:29
این سوال من هم هست...
نمیدونم چرا رسانه های دیجیتال رو یه سال برگزار کردن انگار دیگه پشیمون شدن!؟
تاریخ نمایشگاه کامپیوتر مشخص شده؟ قبلا که تقویمش رو دیده بودم تاریخش رو نزده بود!!!
+
کسی از دوستان سایتی واسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا ساکس رایگان سراغ نداره؟(از این سایت خارجی ها- یا ایرانی)

پ.ن:
سایت واسه شما هم بد لود میشه؟!

مرسی:sq_9:
مجمع تصمیم گرفتند که امسال برگزار نشود

xalbert
23-11-2012, 20:50
256 نامحدود

دوست عزیز از کدام شهر هستی ؟؟؟ از کدوم شرکت نت داری ؟؟؟؟؟
256 نامحدود سرعت 100 ؟؟ ثابته یا متغییر ؟؟

من خودم 256 نامحدود دارم از مخابرات لاهیجان
سرعتم همیشه 60 هست (( ثابت و بدون تغییر ))

این خط شما خیلی جالبه -- نامحدود اگه سرعت ثابتش 100 باشه عالیه !!!! :دی

rahmank750
23-11-2012, 21:59
دوستان مخابرات رشت امروز افت سرعت دارین ؟

naim697
23-11-2012, 22:25
نه همه چی خوبه

pedram9
24-11-2012, 14:39
دوستان خط 3 هستم 323 .
همش قطع میشه این یک هفته ی اخیر . چراغ Adsl خاموش میشه . مشکل از چیه ؟ بارونه اینطوریه ؟ یا مشکل چیز دیگه ایه؟؟

foa.neh
24-11-2012, 19:26
هوخ شترخ!

خط 4 سایت های با هاست خارجی یکی درمیون باز میشن
ولی ir بدون مشکل!
تف

24-11-2012, 19:51

rahmank750
24-11-2012, 21:48
DNS برای مخابرات چی ست کنیم ؟

من 2 مگ دارم الان 2 3 روزه بعضی اوقات سرعت خوبه بیشتر همش میاد رو 20 30

sasan.69
24-11-2012, 22:00
شاتل خط 3

naim697
25-11-2012, 01:24
فعلا که اینجور شده راضی هستیم خوبه . مخابرات

دوست عزیز از کدام شهر هستی ؟؟؟ از کدوم شرکت نت داری ؟؟؟؟؟
256 نامحدود سرعت 100 ؟؟ ثابته یا متغییر ؟؟

من خودم 256 نامحدود دارم از مخابرات لاهیجان
سرعتم همیشه 60 هست (( ثابت و بدون تغییر ))

این خط شما خیلی جالبه -- نامحدود اگه سرعت ثابتش 100 باشه عالیه !!!! :دی

TimeWarp
25-11-2012, 01:44
دوستان مخابرات رشت امروز افت سرعت دارین ؟

نه ، خوبه . ولی با چیز پی ان پینگ میزنه بالا.

هوخ شترخ!

خط 4 سایت های با هاست خارجی یکی درمیون باز میشن
ولی ir بدون مشکل!
تف

بــــــــــــه ، از این ورا !:sq_25:

rahmank750
25-11-2012, 02:01
نه ، خوبه . ولی با چیز پی ان پینگ میزنه بالا.

بــــــــــــه ، از این ورا !:sq_25:

من با چیز پپی ان وصل نیستم 2 مگ هم دارم ولی امروز فقط 2 ساعت سرعت 240 بود همش رو 30 40 میچرخه اعصابم ریخته بهم شما DNS رو چی وارد کردی ؟

rahmank750
25-11-2012, 22:30
یکی جواب مارو بده

milad_takjoo
26-11-2012, 09:38
دوستان عزیز یه سوال خیلی مهم....سرویس شاتل نامحدود با سرعت دریافت 128 و 192 چه سرعت دانلودی دارن؟
ممنون

TimeWarp
26-11-2012, 14:15
من با چیز پپی ان وصل نیستم 2 مگ هم دارم ولی امروز فقط 2 ساعت سرعت 240 بود همش رو 30 40 میچرخه اعصابم ریخته بهم شما DNS رو چی وارد کردی ؟

راستشو بخوای من 256 نامحدود مخابرات دارم و سرعتم طبق معمول باید رو 60 باشه که فعلا هست.
زیادم از تنظیمات مودم سر در نمیارم.

26-11-2012, 16:46
128 محدود

sasan.69
26-11-2012, 20:10
دوستان عزیز یه سوال خیلی مهم....سرویس شاتل نامحدود با سرعت دریافت 128 و 192 چه سرعت دانلودی دارن؟
ممنون

شما مركز چندي؟

milad_takjoo
26-11-2012, 20:43
شما مركز چندي؟

مرکز 8 .....

armin_punisher6
26-11-2012, 21:09
بچه ها تو رشت isp هست كه سرعت دانلودش از شاتل بيشتر باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

rahmank750
26-11-2012, 21:40
این وضع من بدبخته 2 مگ نامحدود مخابرات

hamed29
26-11-2012, 21:48

2 مگ نامحدود؟! :sq_14:

================

واسه من چطوره؟
128 نامحدود؛ مخابرات :
فکر کنم میزونه!

یه سوال؛ اگه بعد از اتمام اشتراک تمدیدش نکنیم مشکلی داره؟

mr__k1
26-11-2012, 21:56
من چند روز دیگه اشتراکم با اندیشه تموم میشه میرم شاتل بائو !! :sq_10: 128 نامحدود خط 5 ، سرعت دانلود که رو 15 ثابته! دلمون به پینگ 30 خوش بود که اونم 2 هفته اس یه خط در میون تایم اوت میده! زنگ زدم پشتیبانی میگه مال ما هم همینجوره!! تو رو خدا تو این نظر سنجی شاتلو هم بذارین بقیه مثل من نشن! منم یه روز شاتل داشتم اسپید دانلودم 190 بود، رفیق ناباب به این بدبختی کشوندم! عبرت بگیرین :sq_3:

rahmank750
26-11-2012, 22:24
2 مگ نامحدود؟! :sq_14:

================

واسه من چطوره؟
128 نامحدود؛ مخابرات :
فکر کنم میزونه!

یه سوال؛ اگه بعد از اتمام اشتراک تمدیدش نکنیم مشکلی داره؟

مال شما درسته عزیز

من که 2 مگ دارم الان سرعتم از شما که 128 هستی کمتره :sq_6:

hamed29
26-11-2012, 22:38
مال شما درسته عزیز

من که 2 مگ دارم الان سرعتم از شما که 128 هستی کمتره :sq_6:

انگار قاتی شده!
2 مگ حجمه؛ 128 سرعته.
شما گفتی 2 مگ نامحدود!
سرویستون دقیقاً چیه؟

rahmank750
26-11-2012, 23:05
انگار قاتی شده!
2 مگ حجمه؛ 128 سرعته.
شما گفتی 2 مگ نامحدود!
سرویستون دقیقاً چیه؟

2 مگ نامحدود مخابرات

ولی سرعتم داغونه :

naim697
27-11-2012, 00:10
2 مگ 1به 10 گرفتی حتما . اینجوری هستش . وگرنه باید 250 باشه فیکس .

sasan.69
27-11-2012, 00:30
مرکز 8 .....

منم مركز 8 بودم هم محدود داشتم هم نامحدود

سرعت محدود سرويس 128 سرعت دانلود رو250 بود شبا رو 70

سرعت نامحدود 128 رو100 بود و شب البته پايين ميومد 192 هم داشتم رو 110بود

سرويس نامحدود شاتلو هيچ شركتي بهت نميده فقط نبايد زياد دانلود كني والا محدود ميشي نامحدود هم شامل اين قانون ميشه

sasan.69
27-11-2012, 00:33
بچه ها تو رشت isp هست كه سرعت دانلودش از شاتل بيشتر باشه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

گمان نميكنم مث شاتل باشه تو رشت اگه اين محدوديت هم نبود عالي ميشد

xalbert
27-11-2012, 14:21

خط شما اشتراک 1 به 10 هست
1024 نامحدود قیمتش 255 تومان هست و 2048 نامحدود احتمالا باید بالای 350 تومان باشه
به طور حتم هم شما 300 پول ندادی که سرعتت اینقدر باشه

TimeWarp
27-11-2012, 15:43
دوستان نت مخابرات . نت شما هم از ساعت 12 بعد از ظهر تا ساعت 3 قطع بود؟ الان هم چندان رو به راه نیست و تایم اوتش زیاده!:sq_10:

xalbert
27-11-2012, 15:47
دوستان نت مخابرات . نت شما هم از ساعت 12 بعد از ظهر تا ساعت 3 قطع بود؟ الان هم چندان رو به راه نیست و تایم اوتش زیاده!:sq_10:

نه
همه چی خوبه و کاملا عادی

shipar
27-11-2012, 16:02
دوستان بین شاتل و پارس آنلاین از کدوم یکی اشتراک بگیرم بهتره؟! خواهش میکنم زودتر جواب بدین :11:
خط5 هستم

sasan.69
27-11-2012, 17:02
دوستان بین شاتل و پارس آنلاین از کدوم یکی اشتراک بگیرم بهتره؟! خواهش میکنم زودتر جواب بدین :11:
خط5 هستم

بي شك شاتل بهتره من به خاطر سرعت پارس اومدم شاتل و الان يه سالي هست اشتراك دارم اما اگه زياد دانلود ميكني شتل گذينه خوبي نيست چون محدودت ميكنن اگه دانلود شبانه زياد داشته باشي

milad_takjoo
27-11-2012, 20:36
سرويس نامحدود شاتلو هيچ شركتي بهت نميده فقط نبايد زياد دانلود كني والا محدود ميشي نامحدود هم شامل اين قانون ميشه

ممنون..ولی من نامحدود میخوام که دانلود زیاد کنم..اینجوری که خیلی بده..همین اندیشه بهتره

ruzbeh1
28-11-2012, 19:37
حالت چطوره میبینم بدجور به ید روزی افتادید ؟ :sq_2:

اینم سرعت ما با 256 نامحدود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت دوست خوب من،شما چطوری؟به این فکر می کنم شما چطوری با این سرعت کار می کنید،من تقرییا" 2 ساله سرعتم 4 مگ بود،الان که شده 512 واقعی حال کار کردن با نت مخابرات و ندارم و روی خط دیگم با آسیاتک کار می کنم،حال مخابرات گفته شنبه سرعتاشو درست می کنه،امیدوارم مثل دفعات قبل با سرعتای بالای 20 مگ شما رو سور پرایز کنیم:sq_2:

sasan.69
29-11-2012, 13:42
از رشت كسي صبا نت داره؟ كيفيتش چطوره

naim697
29-11-2012, 13:44
توی مازندارن جوابت دادم . از 256 نامحدود فقط سند میکنم نه دانلود :sq_24:

قربانت دوست خوب من،شما چطوری؟به این فکر می کنم شما چطوری با این سرعت کار می کنید،من تقرییا" 2 ساله سرعتم 4 مگ بود،الان که شده 512 واقعی حال کار کردن با نت مخابرات و ندارم و روی خط دیگم با آسیاتک کار می کنم،حال مخابرات گفته شنبه سرعتاشو درست می کنه،امیدوارم مثل دفعات قبل با سرعتای بالای 20 مگ شما رو سور پرایز کنیم:sq_2:

TimeWarp
29-11-2012, 21:35
دوستانی که نت مخابرات دارن ، الان حدود 3 هفته هست که کلا نمی تونم برم یو*تیوب. چیز پی ان عوض کردم و حتی از روی سیستم دیگه هم تست کردم.مرورگر های ختلف.اما همش ارور میده.قبلا با همین نت راحت میرفتم و ویدئو میگرفتم اما الان صفحه ی اصلی رو هم نمی تونم باز کنم. شما هم این مشکل رو دارین؟چطور میشه برطرفش کرد؟:sq_5:

naim697
29-11-2012, 22:50
دوست گلم بر عکس الان با htpps راحت هم فیس میره هم یو تو ب میره عالی بدون چیز پی ان .

دوستانی که نت مخابرات دارن ، الان حدود 3 هفته هست که کلا نمی تونم برم یو*تیوب. چیز پی ان عوض کردم و حتی از روی سیستم دیگه هم تست کردم.مرورگر های ختلف.اما همش ارور میده.قبلا با همین نت راحت میرفتم و ویدئو میگرفتم اما الان صفحه ی اصلی رو هم نمی تونم باز کنم. شما هم این مشکل رو دارین؟چطور میشه برطرفش کرد؟:sq_5:

TimeWarp
30-11-2012, 01:34
دوست گلم بر عکس الان با htpps راحت هم فیس میره هم یو تو ب میره عالی بدون چیز پی ان .

فیس رو مشکل ندارم. باز میکنه . فقط یو*تیوب. مشکلی که برای پورتای سا*کس به وجود اومده بود برطرف شده ؟

naim697
30-11-2012, 01:53
ساک س نمیدونم ؟ ولی v p n مشکلی نداره .

aship
04-12-2012, 15:17
دووووستاااان :sq_3: لطفا راهنمایی کنید!من از اندیشه سرویس 128 میگرفتم سرعت دانلودم 100kb/s بود (خط 7 بلوار گیلان)از دوستان شندیم شاتل سرعتش خیلی بهتر هست و شبا هم سرعتش از اندیشه اونجوری که تعریف میکردن بهتر بود!منم اندیشرو گفتن جمع کنن رفتم شاتل ثبت نام کردم!امروز وصل شد دانلود کردم دییییییییییدم سرعت 60kb/s هست!نه تنها از اندیشه بیشتر نیست بلکه کمتر هم هست !:( من شنیده از رفیقام که 128 شاتل داشتن سرعت دانلودشون 200 250 اینطورا هست!چرا پس واسه من انقدر پایین هست؟

G.R.E.E.N
04-12-2012, 19:09
دوستان شما هم با افت سرعت روبرو هستین ؟
اندیشه

Amir-Rainman
04-12-2012, 19:17
دوستان شما هم با افت سرعت روبرو هستین ؟
اندیشه

بله ...
دوباره اینا چه مرگشونه ؟؟! :sq_10:
256 محدود - خط 2 -سرعت شبانم که خیلی مدته ترکیده...!!!

میلاد صبح خیز
04-12-2012, 19:52
بله ...
دوباره اینا چه مرگشونه ؟؟! :sq_10:
256 محدود - خط 2 -سرعت شبانم که خیلی مدته ترکیده...!!!

سرعت شب‌ها که خیلی دته ترکیده، من بینهایت ۱۲۸ دارم از اندیشه، سرعت شبها میشه حداکثر ۱۵

hamed29
04-12-2012, 20:01
سلام؛ من دیروز اشتراک سه ماهه ی 128 نامحدودم (مخابرات) تموم شد.
رفتم توی سایت اندیشه تمدید موقت رو زدم. این اینترنت رایگان واسه چه مدت هست؟ یه روز؟

میلاد صبح خیز
04-12-2012, 20:27
نه واسه ۳ روزه، یعنی اینکه از موقعی که وصل میکنه ۷۲ ساعت اعتبار داره…

04-12-2012, 22:47
دوستان اندیشه امروز وضیت شون چطور بود ؟
نوسان خیلی زیادهه ..
بین 20 تا 100:sq_3:

میلاد صبح خیز
04-12-2012, 23:04
من امروز چندبار قطع و وصل داشتم، والان(ساعت ۹ تا ۱۱ شب) سرعتم به صفر میل میکنه و هیچ سایتی عملا باز نمیشه

aship
04-12-2012, 23:41
یعنی هیچ کس نبود جواب منو بده و راهنماییم کنه!؟

hamed29
04-12-2012, 23:43
من امروز چندبار قطع و وصل داشتم، والان(ساعت ۹ تا ۱۱ شب) سرعتم به صفر میل میکنه و هیچ سایتی عملا باز نمیشه

من که تا حالا مشکلی نداشتم!
من هم 128 نامحدود مخابراتم

hamed29
04-12-2012, 23:46

ناامید نباشید؛ شاید موقتی باشه.
من که تا حالا نشنیدم کسی از شاتل ناراضی باشه. تنها مشکلی که بعضی ها با شاتل دارن محدودیت دانلوده

aship
04-12-2012, 23:57
الان سرعت دانلودم 60kb/s هست دیگه!مرکز 7 بلوار
گیلان!به نظرتون عادیه؟من شندیم دوستانی که شاتل دارن خیلی بیشتر از اینا هست سرعتشون

میلاد صبح خیز
04-12-2012, 23:59
دووووستاااان :sq_3: لطفا راهنمایی کنید!من از اندیشه سرویس 128 میگرفتم سرعت دانلودم 100kb/s بود (خط 7 بلوار گیلان)از دوستان شندیم شاتل سرعتش خیلی بهتر هست و شبا هم سرعتش از اندیشه اونجوری که تعریف میکردن بهتر بود!منم اندیشرو گفتن جمع کنن رفتم شاتل ثبت نام کردم!امروز وصل شد دانلود کردم دییییییییییدم سرعت 60kb/s هست!نه تنها از اندیشه بیشتر نیست بلکه کمتر هم هست !:( من شنیده از رفیقام که 128 شاتل داشتن سرعت دانلودشون 200 250 اینطورا هست!چرا پس واسه من انقدر پایین هست؟

شاتل با اینکه خیلی ها ازش تعریف می‌کنن که سرعت خیلی خوبی میده ولی همیشه اینطور نیست، حال این بار شامل حال شما شده، در ضمن با شاتل و با اکانت بی‌نهایت دانلود زیادی داشته باشید، سرعت شما رو به شدت پایین میاره
ولی اندیه همیشه ثبات داشته خدمات دهیش، الن خیلی مدته که اکانت بی نهایت ۱۲۸ میگیرم و با ۳۰ دانلود می‌کنم،
به جز این چند روزه که کلا یه مشکلاتی هست که فقط مربوط به اندیشه نمیشه!

aship
05-12-2012, 00:17
شانس یده منه دیگه!اندیشه با 100 دانلود داشتم قدرشو ندونستم!اینم 3 ماهه هست نمیتونم فسخش کنم!

hamed29
05-12-2012, 00:40
نه واسه ۳ روزه، یعنی اینکه از موقعی که وصل میکنه ۷۲ ساعت اعتبار داره…

حجمی که نیست؟
یادمه گفته بودن 180 مگ هست

شاتل با اینکه خیلی ها ازش تعریف می‌کنن که سرعت خیلی خوبی میده ولی همیشه اینطور نیست، حال این بار شامل حال شما شده، در ضمن با شاتل و با اکانت بی‌نهایت دانلود زیادی داشته باشید، سرعت شما رو به شدت پایین میاره
ولی اندیه همیشه ثبات داشته خدمات دهیش، الن خیلی مدته که اکانت بی نهایت ۱۲۸ میگیرم و با ۳۰ دانلود می‌کنم،

منم موافقم؛ البته 128 3 گیگ داشتم افتضاح بود، الان 3 ماهه نامحدود دارم ، به جز یکی دو بار دیگه هیچ مشکلی نداشتم

شانس یده منه دیگه!اندیشه با 100 دانلود داشتم قدرشو ندونستم!اینم 3 ماهه هست نمیتونم فسخش کنم!

فکر نکم دائمی باشه، یه چند روز صبر کنید شاید درست شد.
البته بهتر بود اول می پرسیدید که تو خط خودتون اوضاع شاتل چطوره

saeid 22
05-12-2012, 00:41
سلام من خط 5 اندیشه هستم می خواستم بدونم سرعت اینترنت شما چطور هستش من 512 محدود دارم که چند روز هستش سرعتم از 15 تا 30 متغییر هستش؟

hamed29
05-12-2012, 00:44

منم موافقم؛ البته 128 3 گیگ داشتم افتضاح بود، الان 3 ماهه نامحدود دارم ، به جز یکی دو بار دیگه هیچ مشکلی نداشتم

فکر نکم دائمی باشه، یه چند روز صبر کنید شاید درست شد.
البته بهتر بود اول می پرسیدید که تو خط خودتون اوضاع شاتل چطوره

G.R.E.E.N
05-12-2012, 01:07
منم از بعد از ظهر وضعیتم اینطوریه
دانلود که بعد از چند ثانیه میرسه به صفر و کلا قطع میشه
صفحات وب هم که یکی در میون باز میشه اونم باسرعت دایل آپ

aship
05-12-2012, 13:23
الان دوستانی که خط 7 (بلوار گیلان ) هستن و از شاتل سرویس میگیرن وضعیت سرعتشون چه طور هست؟مثل من هست؟یا بهتره؟

05-12-2012, 15:28
سلام من خط 5 اندیشه هستم می خواستم بدونم سرعت اینترنت شما چطور هستش من 512 محدود دارم که چند روز هستش سرعتم از 15 تا 30 متغییر هستش؟

من 128 محدود دارم ...
الان سرعت خوبه ...
ولی دیروز خیلی پایین بود .
سرعت 5 کیلوبایت هم داشتم ( یاد دایال آپ بخیر :sq_15:)
البته خط 7 هستم .

05-12-2012, 15:56
تست الان :

تست قبلن :

zikzax
05-12-2012, 16:17
مرکز 3 اندیشه
چند روزه که سرعت افتضاح شده و از امروز صبح هر یک ربع دو سه بار دیتا وسند و ریسیو نداشتم و یکبار هم هر نیم ساعت دی سی میشم
زنگ زدم فک کردن با بلانسبت ...طرفند میگه از خطتتون مشکل داره یکم که باهاش حرف زدم فهمید یه چیزی باره مونه
برگشته میگه از دیروز پهنای باند تو استان خراب شده!!!!