PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Mahdi_Co_1368
07-08-2012, 10:01
من مخابرات سرویس نامحدود 256 قبلا 240 تا دانلود میدادش الان شده 45 تا 50 و هر 10 الی 5 دقیقه قطع وصل میشه ؟ کسی همچین مشکلی داره ؟

من هم 128 نامحدود مخابرات دارم . تقریبا از اواسط تیر سرعتم رو 60-70 بود تا 6 مرداد همینطور بود . 1هفته هم بین 120 تا 240 نوسان داشت که کلا تو این

1 ماه همراه با دوستم حدود 150 گیگ فیلم و بازی دانلود کردیم منتها الان دو روزه که داغون شده سرعت رو 30 هست و قطع و وصل میشه

راستی یه سوال دارم که شاید جاش اینجا نباشه : کسی از اینترنت ملی خبر نداره؟ چند ماه پیش شنیده بودم قراره تا شهریور بیاد درسته؟

TimeWarp
07-08-2012, 11:13
من مخابرات سرویس نامحدود 256 قبلا 240 تا دانلود میدادش الان شده 45 تا 50 و هر 10 الی 5 دقیقه قطع وصل میشه ؟ کسی همچین مشکلی داره ؟
سرعت پایین- پینگ داغون-پشت سر هم برای خودش دیتا قطع میشه

به اندیشه زنگ میزنی ، میگه به ما ربط نداره ( راستم میگه ) . به مخابرات که شماره ها رو داده بودی زنگ می زنم کسی جواب نمیده.:2: چیکار کنیم؟؟3 روزه اینجوریه

saeid 22
07-08-2012, 11:45
سلام
خط 5 اندیشه از رشت هستم نمیدونم چرا یه مدت فقط شب ها adsl ام 10دقیقه وصله چند قیقه قطع میشه قبلا ساعت 3 شب به بعد سرعتم مثل روز زیاد بود الان تا ساعت 5 صبح وایستادم سرعتم هیچ تغییری نکرده هی بین 15 تا 25 بالا پایین میره :wac:
شما این مشکل رو ندارید؟

altair
07-08-2012, 11:49
دوستان چرا اینجا کسی نامحدود اندیشه ی سبز خزر نمیگیره من تو سایت دیدم که قیمتش از یه 8 گیگ خیلی کمتره دلیل خاصی داره؟ مشکلی داره که شماها نمیگیرین؟ چون من الان میخوام شارژ بگیرم نمیدونم نا محدود بگیرم یا نه؟ اینم بگم که حجم مصرفیم بسیار بالاست.

zikzax
07-08-2012, 12:00
من یه سال سرویس نامحدود اندیشه رو دارم بجز دو ماه کلا وضعیتش خوب بوده ...فقط سرعت دانلودش پایینتر از حجمی هاست

naim697
07-08-2012, 12:04
منم زنگ زدم شما هم به این شماره زنگ بزن اقای رنجی بگو از کجا زنگ میزنی و هر 5 الی 10 دقیقه قطع میشه 7242401 و 7242417

سرعت پایین- پینگ داغون-پشت سر هم برای خودش دیتا قطع میشه

به اندیشه زنگ میزنی ، میگه به ما ربط نداره ( راستم میگه ) . به مخابرات که شماره ها رو داده بودی زنگ می زنم کسی جواب نمیده.:2: چیکار کنیم؟؟3 روزه اینجوریه

DariushGreat
07-08-2012, 13:43
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

TimeWarp
07-08-2012, 19:52
دوستانی که نت محابرات دارن ، نت بنده به کل از ساعت 6 امروز قطع شده و دیتا ندارم و زمان پینگم می نویسه عدم دسترسی به شبکه.هیچ کاری هم نکردم ( مثلا بگن تنظیمات مودم رو دستکاری کرده باشم یا .... ) . کلا قطعه و دیتا ندارم. مال شما هم به همین شکله؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.

naim697
07-08-2012, 19:56
نه وصله پینگ 160

TimeWarp
07-08-2012, 20:05
نه وصله پینگ 160سرعت دانلود و پینگ ؟؟ همه چی عین قبله؟؟

naim697
07-08-2012, 20:28
فقط پینگ مثل قبل شده ولی سرعت 50 تا شده

hamed29
07-08-2012, 21:32
من یه سال سرویس نامحدود اندیشه رو دارم بجز دو ماه کلا وضعیتش خوب بوده ...فقط سرعت دانلودش پایینتر از حجمی هاستمنم اندیشه م.موقع ثبت نام میخواستم نامحدود بگیرم منشیه گفت سرعت نامحدود نصف بقیه ست.که طبیعی هم هست ،هزینه که با محدود فرق زیادی نداره حالا اگه قرار باشه با یه هزینه کم به صورت نامحدود و با همون سرعت (مثلا ۱۲۸) دانلود کنید که فاتحه ی کسایی که حجمی هستند خونده ست!

Mahdi_Co_1368
07-08-2012, 23:25
سرعت دانلود و پینگ ؟؟ همه چی عین قبله؟؟

برای من هنوز قطع و وصل میشه و سرعت دانلود هم نوسان بشتری داره و نهایتش رو 35 هست

دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

کاریش نمیشه کرد . مدت زیادی هست که امثال 20:30 و سازمان تنظیم مقررات زور میزنن که حق ملت رو بگیرن

همین مخابرات گیلان رو اگه اجازه میدادن مثل ماه های دی و اسفند سال پیش به ثبت نام و خدماتش ادامه بده تا الان

کل isp های کشور باید درشون رو تخته میکردن

hamed_totally
08-08-2012, 07:23
کاریش نمیشه کرد . مدت زیادی هست که امثال 20:30 و سازمان تنظیم مقررات زور میزنن که حق ملت رو بگیرن

همین مخابرات گیلان رو اگه اجازه میدادن مثل ماه های دی و اسفند سال پیش به ثبت نام و خدماتش ادامه بده تا الان

کل isp های کشور باید درشون رو تخته میکردن

اتفاقا همین 20:30 و امثالهم پارسال کلی تلاش کردند که اینترنت با اشتراک 1/10 رو عمومی کنن
یکی از قوانین سازمان تنظیم مقررات ارائه اینترنت نامحدود با اشتراک 1/10 هست
در ضمن در مملکتی که قانونی وجود داره برای اینکه سرویس بالای 128 به کاربر خانگی داده نشه ، دنبال از این جور سرعت ها بودن چیز کاملا بی خودیه

hamed_totally
08-08-2012, 07:25
دوستان چرا اینجا کسی نامحدود اندیشه ی سبز خزر نمیگیره من تو سایت دیدم که قیمتش از یه 8 گیگ خیلی کمتره دلیل خاصی داره؟ مشکلی داره که شماها نمیگیرین؟ چون من الان میخوام شارژ بگیرم نمیدونم نا محدود بگیرم یا نه؟ اینم بگم که حجم مصرفیم بسیار بالاست.

اگه صبر بالایی داری برو بگیر
وگرنه بهتره همون حجمی بگیری

minime
08-08-2012, 10:46
دوستان سلام

این هم لینک سایت خبری:

شاد باشید

داداش انگار تو مریخ زندگی میکنی , لول , بیا پائین با ما باش.
اشتراک 1به 1 ؟ سرعت واقعی ؟ نکنه هنوز فرق بین "کیلوبیت" و "کیلوبایت" رو نمیدونی .
سازمان تنظیم مقررات کلا یه چیزیه شبیه لولو خورخوره , واسه ترسوندن بکار میره
اینترنت کشور رو هم زیرساخت تامین میکنه , نه تنظیم مقررات
کلا بیخیال

TimeWarp
08-08-2012, 14:26
نت مخابرات کلا دیگه نابود شده. فکر کنم دیگه خواب روزهای خوب رو باید ببینیم. کاملا مشخص که عمدیه و سرعت رو محدود کردن.

دیشب 6 ساعت قطع بود.

256 نامحدود ، اونوقت سرعت از 30 تا 35 بالاتر نمیره هیچ ، پایین ترم میاد. پینگم که پر تایم اوته. اسم پینگ نمیشه روش گذاشت باید گفت تایم اوت .

تو همه ی کشورا هر روز خدمات رو بهتر می کنن و ارتقاع میدن. اینجا برعکسه. هر روز بدتر از دیروز.

altair
08-08-2012, 15:17
نت مخابرات کلا دیگه نابود شده. فکر کنم دیگه خواب روزهای خوب رو باید ببینیم. کاملا مشخص که عمدیه و سرعت رو محدود کردن.

دیشب 6 ساعت قطع بود.

256 نامحدود ، اونوقت سرعت از 30 تا 35 بالاتر نمیره هیچ ، پایین ترم میاد. پینگم که پر تایم اوته. اسم پینگ نمیشه روش گذاشت باید گفت تایم اوت .

تو همه ی کشورا هر روز خدمات رو بهتر می کنن و ارتقاع میدن. اینجا برعکسه. هر روز بدتر از دیروز.
واقعا درک نمیکنم مشکلشون چیه پولو میگیرن بعد میخوان سرویس بدن این کارارو میکنن جدی جدی مشکل چیه اخه چرا این طوری میکنن چه سودی براشون داره ؟پول میگیرین یه سرویس خوبم بدین دیگه.
پس این طور که دوستان گفتن من برم همون حجمی بگیرم بهتره راستی از 128 ببرم به 1 گیگ خوبه؟ یا دروغه یه گیگشم بدتر از 128 هست؟ امروز یه کار اینترنتی داشتم مربوط به دانشگام که همه ریختن بودن تو سایت واسه من به زور رفت توش بعدشم هیچی نشد یعنی موقع انتخاب واحد تو دانشگام هم همینطوری میشه؟
اونایی که 1024 اندیشه دارن چی میگن خوبه یا نه فقط بازم پول بیشتر و سود بیشتر و رضایت کمتره؟
تو همین فروم p30 هم میخواد بیاد جون میکنه آیا واسه شما هم همین طوریه؟

naim697
08-08-2012, 16:21
من سرعت از 230 شده 55 تا 60 نوسان داره

ولی یه مشکل اساسی تر دارم که این لامسب همش هر 3 دقیقه دیس میشه و مجدد وصل میشه ؟ زنگ هم میزنیم هیچی ؟

مشکل از کجا هستش اخه ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دیشب 6 ساعت قطع بود.

TimeWarp
08-08-2012, 16:33
واقعا درک نمیکنم مشکلشون چیه پولو میگیرن بعد میخوان سرویس بدن این کارارو میکنن جدی جدی مشکل چیه اخه چرا این طوری میکنن چه سودی براشون داره ؟پول میگیرین یه سرویس خوبم بدین دیگه.
پس این طور که دوستان گفتن من برم همون حجمی بگیرم بهتره راستی از 128 ببرم به 1 گیگ خوبه؟ یا دروغه یه گیگشم بدتر از 128 هست؟ امروز یه کار اینترنتی داشتم مربوط به دانشگام که همه ریختن بودن تو سایت واسه من به زور رفت توش بعدشم هیچی نشد یعنی موقع انتخاب واحد تو دانشگام هم همینطوری میشه؟
اونایی که 1024 اندیشه دارن چی میگن خوبه یا نه فقط بازم پول بیشتر و سود بیشتر و رضایت کمتره؟

نت مخابرات با اندیشه فرق میکنه ولی از روی تجربه میگم . فکر نکنم 128 با یه گیگ فرق کنه. اصلا کدوم منطقه ی مخابراتی هستین.؟شاید مشکل اساسی از مخابرات منطقه ی شما باشه.

من سرعت از 230 شده 55 تا 60 نوسان داره

ولی یه مشکل اساسی تر دارم که این لامسب همش هر 3 دقیقه دیس میشه و مجدد وصل میشه ؟ زنگ هم میزنیم هیچی ؟

مشکل از کجا هستش اخه ؟

وقتی یه چیزو که سالمه از عمد میزنن و خراب می کنن ، شما هر چقدر هم پیگیری کنی که درت نمی کنن. به این میگن دزدی تو روز روشن. در مورد قطعی هم درکت می کنم واقعا میره رو اعصاب . بخصوص زمانی که میخوای از مدیافایر دانلود کنی. من چقدر تماس گرفتم طی این دو روز. پشتیبانی خودمون که رو هواست و اصلا در جریان نیست. مال اندیشه هم که میگه به من مربوط نیست و ما بهشون گفتیم و ..... . به اون شماره ها هم زنگ میزنم میگه همه چی درسته و باید همین جوری باشه. رو که نیست. این واحدشون تو خود مرکز مخابرات استانه؟؟

naim697
08-08-2012, 16:40
من الان فقط مشکل قطعی هز 3 یا 4 دقیقه دیس میشه و فوری وصل میشه رفته رو اعصاب

mortezaon
08-08-2012, 19:29
سلام کسی اینترنت شرکت کادوس را داره تازه شروع به فعالیت کرده 128 نامحدود را زده 14000 تومن
اگه دارید سرعتش چه طوره؟

saeid 22
09-08-2012, 00:22
سلام
خط 5 اندیشه از رشت هستم نمیدونم چرا یه مدت فقط شب ها adsl ام 10دقیقه وصله چند دقیقه قطع میشه قبلا ساعت 3 شب به بعد سرعتم مثل روز زیاد بود الان تا ساعت 5 صبح وایستادم سرعتم هیچ تغییری نکرده هی بین 15 تا 25 بالا پایین میره :wac:
شما این مشکل رو ندارید؟
کسی تو اندیشه مشکلی نداره سرعتش خوبه

Mahdi_Co_1368
09-08-2012, 09:46

یکی از دوستان که برای 1 مگ اندیشه رفته بود بهش گفتن 1 مگ رو به کاربر خانگی نمیدیم باید مدرکی بیاری که ثابت کنه برای شرکت یا اداره و... میخوای

دوست ما مدرک رو هم برد ولی بازم بهش گفتن حالا نمیشه باید بازرس بفرستیم بیاد تحقیق کنه و کلی دردسر داره. همون 512 رو بگیر

باز کردن p30 هم گاهی ربطی به سرعت ما نداره خود سایت سنگینه

hamed29
09-08-2012, 19:53
من تازه اندیشه گرفتم، یه مودم وایرلس خریده بودم، گفتم خودم نصبش میکنم که بیخود پول مفت واسه کارشناس ندم.
بعد از فعال شدن adsl زنگ زدم پشتیبانی ،رمز و vpi , vci رو گرفتم. VPI رو بهم صفر داد.
دو روز با اطلاعاتی که پشتیبانی بهم داده بود با مودم ور رفتم ولی نتونستم نصبش کنم ،حتی زنگ زدم پشتیبانی گفتم راهنمایی کنید گفت نمیشه باید درخواست کارشناس بدی
منم ناچارا با پرداخت 10 تومن درخواست کارشناس دادم.
باورتون نمیشه وقتی کارشناس اومد همون کارهایی رو کرد که من انجام دادم فقط تو کادر VPI به جای صفر گذاشت 8 و بدین ترتیب ظرف 10 دقیقه مشکل حل شد.
فقط من موندم حیرون که اینها از عمد این کارها رو میکنن یا اشتباهی بوده و فقط همین یه مورد پیش اومده؟
جالبه یکی از آشناهامون شاتل داره میگفت زنگ زده پشتیبانی نیم ساعت صحبت کرده و توضیح خواسته.اونها هم بی منت راهنماییش کردن.

اندیشه کلا اینطوریه ؟ (یعنی پول محوره؟)

shahrokhblash
09-08-2012, 22:15
با درود
این دیگه چه بازی هست جدیدا اندیشه از ساعت 12 به بعد سرعت 256 نامحدود میاره رو 35 فیکس
الانم دیگه خلاص کرده تو این چند روز از ساعت 10:30 این بازی رو در میاره واقعا دیگه شورش در آوردن :3:
تا کی آخه..!!

hamed29
10-08-2012, 00:40
سلام؛ برای مشاهده ی کارکرد ‏adsl ‎‏ اندیشه باید چه کار کرد؟از سایت ‏dci.askiran.com‏ یه قسمت با همین عنوان هست ولی وقتی کلیک میکنم هیچی نمیاد./ضمنا از ساعت ۱ تا ۷ صبح جزء کارکرد حجم حساب نمیشه ،درسته؟

shahrokhblash
10-08-2012, 01:38
سلام؛ برای مشاهده ی کارکرد ‏adsl ‎‏ اندیشه باید چه کار کرد؟از سایت ‏dci.askiran.com‏ یه قسمت با همین عنوان هست ولی وقتی کلیک میکنم هیچی نمیاد./ضمنا از ساعت ۱ تا ۷ صبح جزء کارکرد حجم حساب نمیشه ،درسته؟

نه اگه بچه رشتی بزن rasht.askiran.com اگر بچه شهر دیگه هستی اسم اول شهر خودت رو میزنی
بعدش در ادامه سوال شما از ساعت 1 تا 7 رایگان هست:20::46:

shahrokhblash
10-08-2012, 04:16

نه اگه بچه رشتی بزن rasht.askiran.com اگر بچه شهر دیگه هستی اسم اول شهر خودت رو میزنی

TimeWarp
10-08-2012, 10:29
این مخابرات آشغال فکر کرده خیلی زرنگه که پول 256 نامحدود رو از ما بگیره و اشتراک 1 به 10 به ما بفروشه و ما هم هیچ کاری نمی کنیم. داشتن همچین نتی با نداشتنش فرقی نمیکنه. برای بنده راحته که نت اینا رو کنار بذارم و نوع دیگری از نت استفاده کنم.

سرعت زیر 30 و به زور یه صفحه رو باز میکنه و هر 5 دقیقه دیتا میپره. الان هم که قطعه و هیچ کس هم جوابگو نیست.چطور میشه اسم این سرویس رو 256 نامحدود گذاشت.

یه مشت دزد بی همه چیز که فقط بلدن از مردم خودشون دله دزدی کنن .

altair
10-08-2012, 11:11
این مخابرات آشغال فکر کرده خیلی زرنگه که پول 256 نامحدود رو از ما بگیره و اشتراک 1 به 10 به ما بفروشه و ما هم هیچ کاری نمی کنیم. داشتن همچین نتی با نداشتنش فرقی نمیکنه. برای بنده راحته که نت اینا رو کنار بذارم و نوع دیگری از نت استفاده کنم.

سرعت زیر 30 و به زور یه صفحه رو باز میکنه و هر 5 دقیقه دیتا میپره. الان هم که قطعه و هیچ کس هم جوابگو نیست.چطور میشه اسم این سرویس رو 256 نامحدود گذاشت.

ما تا ده سال دیگه هم همینو بگیم کاریش نمیشه کرد چون اینجا فقط یه فرومه و هیچ حرکتی خاصی جز اه و ناله های ما توش نیست که یه جوری خودمونو خالی میکنیم اگه همه با هم یه حرکت برای اینا بریم اون وقت حساب کار میاد دستشون با 10 20 نفرم نمیشه باید خیلی بیشتر باشیم و مثلا یه بمب گوگلی درست کنیم و اعتراضمونو نشون بدیم.
دیشب هر چی رو میخواستم دانلود کنم سرعتی وجود نداشت باورتون میشه که 0 Bytes بود ولی بالاخره ساعت 3 شب خوب شد بعدشم که دیگه دانلودم طولانی بود سر 6 صبح قطعش کردم

hamed29
10-08-2012, 11:49

rasht.askiran.com رو میزنم نمیشه ولی همون سایتی که خودشون دادن یعنی dci.askiran.com با همون رمز و شناسه وارد اکانت میشم.

از سایت askiran.com هم ،از منوی بالا قسمت حسابها روی گزارش کارکرد ADSL کلیک میکنم ولی صفحه ش باز نمیشه!

naim697
10-08-2012, 11:54
دقیقا درسته منم گفته بودم با 256 حدود 220 تا شب روز میدادش ولی وجدانا این اوخرش درسته سرعت بالا بودش ولی پینگ خوبی نداشتم نوسان .

الان خیلی پینگ خوب شده چون انجوری 128 با 1024 هیچ فرقی نداشتن ؟ این خیلی بد بودش دقیقا توی کیفت تاثیر میذاشت --- الان به نظرم خوب شده دیگه قطعی و نوسان پینگ نداریم .

من اول دیشب این دفتره خدمات اشنا هستش یه 256 نامحدود گرفتم بعدش دیم حال نمیده یه 256 حجمی گرفتم دیدم 80 تا همین حدود بازم حال ندادش 512 حجمی گرفتم 130 تا دادش و

مجدد عوض کردم یه 1024 10 گیگ گرفتم عالی هستش 280 تا 300 راحت میده خیلی عالیه . شب 1 تا 7 هم همونه سرعتش راحت میشه شبانه دانلود کردش الان همه چی عادی شده مخابرات:7:

الان واقعا پینگ عالی هستش:40:

TimeWarp
10-08-2012, 13:41
دقیقا درسته منم گفته بودم با 256 حدود 220 تا شب روز میدادش ولی وجدانا این اوخرش درسته سرعت بالا بودش ولی پینگ خوبی نداشتم نوسان .

الان خیلی پینگ خوب شده چون انجوری 128 با 1024 هیچ فرقی نداشتن ؟ این خیلی بد بودش دقیقا توی کیفت تاثیر میذاشت --- الان به نظرم خوب شده دیگه قطعی و نوسان پینگ نداریم .

من اول دیشب این دفتره خدمات اشنا هستش یه 256 نامحدود گرفتم بعدش دیم حال نمیده یه 256 حجمی گرفتم دیدم 80 تا همین حدود بازم حال ندادش 512 حجمی گرفتم 130 تا دادش و

مجدد عوض کردم یه 1024 10 گیگ گرفتم عالی هستش 280 تا 300 راحت میده خیلی عالیه . شب 1 تا 7 هم همونه سرعتش راحت میشه شبانه دانلود کردش الان همه چی عادی شده مخابرات

عزیز من بلانسبت این دزدا هم همینو می خوان دیگه. نامحدود رو چون براشون داشت ضرر میشد اینجوری کردن تا نامحدودا به سمت حجمی برن. شما فکر می کنی حجمی همین جوری میمونه. نه . همون طور که نامحدود رو بعد دو ماه خراب کردن، تو حجمی هم تعداد بره بالا و ببینن دانلود رایگان زیاد شده. سرعتو تو ساعات رایگان میارن 16 .امروز نه ، فردا این کار رو می کنن.عین یه آب خوردن . اونوقت میخوای کدوم سرویس رو بگیری؟

naim697
10-08-2012, 19:01
دیگه فعلا چاره ای نداریم همین حجمی استفاده کنیم . ولی فکر نمیکنم بیارن پایین اینها فقط میخواد از حجم اضافه پول بگیرن

hamed_totally
11-08-2012, 07:45
rasht.askiran.com رو میزنم نمیشه ولی همون سایتی که خودشون دادن یعنی dci.askiran.com با همون رمز و شناسه وارد اکانت میشم.

از سایت askiran.com هم ،از منوی بالا قسمت حسابها روی گزارش کارکرد ADSL کلیک میکنم ولی صفحه ش باز نمیشه!

شما حتما مشترک مخابرات هستین که از سایت dci.askiran.com وارد می شی
خب وارد همین صفحه که شدی روی خدمات اینترنت و بعدش اینترنت پرسرعت کلیک کن
در صفحه آخر روی نام کاربریت که کلیک کنی می تونی وضعیت اینترنتت رو ببینی

hamed_totally
11-08-2012, 07:55
من تازه اندیشه گرفتم، یه مودم وایرلس خریده بودم، گفتم خودم نصبش میکنم که بیخود پول مفت واسه کارشناس ندم.
بعد از فعال شدن adsl زنگ زدم پشتیبانی ،رمز و vpi , vci رو گرفتم. VPI رو بهم صفر داد.
دو روز با اطلاعاتی که پشتیبانی بهم داده بود با مودم ور رفتم ولی نتونستم نصبش کنم ،حتی زنگ زدم پشتیبانی گفتم راهنمایی کنید گفت نمیشه باید درخواست کارشناس بدی
باورتون نمیشه وقتی کارشناس اومد همون کارهایی رو کرد که من انجام دادم فقط تو کادر VPI به جای صفر گذاشت 8 و بدین ترتیب ظرف 10 دقیقه مشکل حل شد.
فقط من موندم حیرون که اینها از عمد این کارها رو میکنن یا اشتباهی بوده و فقط همین یه مورد پیش اومده؟
جالبه یکی از آشناهامون شاتل داره میگفت زنگ زده پشتیبانی نیم ساعت صحبت کرده و توضیح خواسته.اونها هم بی منت راهنماییش کردن.

کاربرهای مخابراتی که الان مشتری اندیشه هستند از vpi vci 0 - 35 استفاده می کنن و کاربرهای عادی اندیشه 8 - 35
لابد اونی که روز اول بهت گفت 0 ، اصلا تو باغ نبوده ... :46: شایدم عمدی بوده باشه !!!!! :4:

hamed29
11-08-2012, 10:10
کاربرهای مخابراتی که الان مشتری اندیشه هستند از vpi vci 0 - 35 استفاده می کنن و کاربرهای عادی اندیشه 8 - 38
لابد اونی که روز اول بهت گفت 0 ، اصلا تو باغ نبوده ... :46: شایدم عمدی بوده باشه !!!!! :4:

ببخشید من تازه از dial up دل کندم :31: و زیاد به مسائل ADSL وارد نیستم، فرق این دو تا چیه مگه؟ ( کاربر مخابرات و عادی اندیشه)
تا جایی که من میدونم این ISP پورت های جدیدش رو روی مخابرات میده و کاربرای قدیمی از پورت اندیشه استفاده میکنن.(این رو همون کارشناس گفت)

hamed29
11-08-2012, 10:20
شما حتما مشترک مخابرات هستین که از سایت dci.askiran.com وارد می شی
خب وارد همین صفحه که شدی روی خدمات اینترنت و بعدش اینترنت پرسرعت کلیک کن
در صفحه آخر روی نام کاربریت که کلیک کنی می تونی وضعیت اینترنتت رو ببینی

اقا ممنون، اون صفحه ی آخر روی سرویس کلیک کردم ،میزان حجم باقیمانده رو نشون داد.

saeid 22
11-08-2012, 12:39
سلام
می خواستم بدونم این ارور برای چی هستش با مرورگر اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس هم امتحان کردم همیشه بعد از واریز پول آنلاین در اندیشه یه صفحه میومد که نشون میاد اکانتم شارژ شد ولی الان همش این ارور میاد؟
تغییر سرویس دادم به اکانت 1024 سرعتش تو روز 180 هست تو شب هم بین 70 تا 80 قبلا ساعت 3 به بعد سرعت میرفت بالا ولی الان اصلا تغییری نمی کنه :37:

microbit
11-08-2012, 13:20
این اغلب قاط میزنه اینجوری
شما فقط با اکسپلورر تست کن قبلش هم فایلهای تمپ و کش مرورگر و حذف کن

naim697
11-08-2012, 14:25
مخابرات الانش پینگ عالی شده واقعا خوبه از زمانی که نامحدود ها به حالت عادی در اوردن خوب شده شک نکن همین جوری میمونه دیگه شلوغ نیستش

عزیز من بلانسبت این دزدا هم همینو می خوان دیگه. نامحدود رو چون براشون داشت ضرر میشد اینجوری کردن تا نامحدودا به سمت حجمی برن. شما فکر می کنی حجمی همین جوری میمونه. نه . همون طور که نامحدود رو بعد دو ماه خراب کردن، تو حجمی هم تعداد بره بالا و ببینن دانلود رایگان زیاد شده. سرعتو تو ساعات رایگان میارن 16 .امروز نه ، فردا این کار رو می کنن.عین یه آب خوردن . اونوقت میخوای کدوم سرویس رو بگیری؟

sasan.69
11-08-2012, 14:33
سلام دوستان من شنبه هفته پيش چهارده مرداد در پارس وي ثبت نام كردم چند روزه وصل ميشه برام؟

microbit
11-08-2012, 16:04
هفته پیش وقتی از اتصال وی-p-ان استفاده میکردم سرعت سرویس 256 نامحدود ویژه مخابرات تا 250 دانلود میکرد... ولی این هفته گند زده شده به کیفیت.. سرعت به زحمت به 40 میرسه... و هر سه دقیقه یکبار دیسکانکنی و آی پی چنج میشه
خسته مون کرد...
به کی باید شکایت کرد آخه؟

naim697
11-08-2012, 16:13
اره عزیز درسته دقیقا همینه منم این مشکل شما را داشتم الان هم حجمی خریدم مشکلی ندارم . فقط ساعت یک شب به بعد تو دانلود شبانه اینجوری میشه که اگه دیس نکی تا صبح مشکلی نیستش .

شما کدوم شهری ؟

هفته پیش وقتی از اتصال وی-p-ان استفاده میکردم سرعت سرویس 256 نامحدود ویژه مخابرات تا 250 دانلود میکرد... ولی این هفته گند زده شده به کیفیت.. سرعت به زحمت به 40 میرسه... و هر سه دقیقه یکبار دیسکانکنی و آی پی چنج میشه
خسته مون کرد...
به کی باید شکایت کرد آخه؟

microbit
11-08-2012, 16:32
لنگرود هستم دوست عزیز

pedram9
11-08-2012, 21:19
سلام بچه ها من مودم TP link 8811 داشتم که خراب شد حالا میخوام یه مودموایرلس وایفای بگیرم که به تبلت هم بخوره بچه های اندیشه چه مودم هایی رو پیشنهاد میدین ؟
یکی گفت که بعضی مودم ها شاید با سرور جایی که ازش اینترنت میگیری همخوانی نداشته باشه صحت داره ؟
چه چیزی پیشنهاد میدید ؟ ( اندیشه سبز )

saeid 22
12-08-2012, 00:29
سلام بچه ها من مودم TP link 8811 داشتم که خراب شد حالا میخوام یه مودموایرلس وایفای بگیرم که به تبلت هم بخوره بچه های اندیشه چه مودم هایی رو پیشنهاد میدین ؟
یکی گفت که بعضی مودم ها شاید با سرور جایی که ازش اینترنت میگیری همخوانی نداشته باشه صحت داره ؟

سلام من از اندیشه استفاده میکنم و مودم زایکسل P-660HW-T1 v3 دارم مودم خوبی هستش
در مورد همخوانی مودم هم به نظرم همش حرفه مفته حالا اگر دوستانی جایی بر خودند که مودم کار نمیکنه بگن

Mahdi_Co_1368
12-08-2012, 21:02
به به !!! دوباره مخابرات ترکوند رو 240 kbps هستم . دوباره صف های 10 گیگی رو را انداختم:31:

فقط خدا کنه همینجوری بمونه

TimeWarp
13-08-2012, 08:17
بعد از یک هفته مثل اینکه مخابرات به اشتباه خودش پی برد.

اصلاح پست بعد یک روز

معلوم نیست دقیقا چه جانی دارن میدن. بعد یه روز که همه عین قبل شده بود دوباره همه چی ناجور شده و بدتر . پشت سر هم قطعی به وجود میاد.

256 نامحدود مخابرات

iraj_astara
13-08-2012, 08:17
سلام
من سرویس پارس آنلاین رو دارم ولی میخوام جمع کنم بیام اندیشه ، چند تا سوال داشتم
1. الان سرویسای جدیدی که اندیشه میده مال مخابراته؟
2. سرعتش در بهترین و بدترین حالت چنده 256؟ مشکل قطعی ایناش چطوره
مرسی

zikzax
13-08-2012, 11:07

والا منم تا بحال موردی ندیدم که مودم خوب بازار مثلا فلان شرکت سرویس دهی روش نداشته باشه ...فک میکنم اینا همش حرفه چون مودم ها همه کارشون یکیه

Iloveu-ALL
13-08-2012, 13:56
سلام به دوستان و استادان گرامی
دوستان من یه مشکلی دارم که بعضی مواقع بی جهت disconnect میشم ... مشکل داخلی چون دیگر دوستان هم isp چنین مشکلی رو ندارن
من قبلا یه مودمه D-link 2520U داشتم بعد رفتم یه مودم Tp-link w8901g گرفتم ولی مشکلم هنوز حل نشد
در ضمن یکی دوجایی سیمم هم لخته ....
دوستان به نظره شما مشکل من از کدوم یکی از اینهاست .سیم تلفن/اسپلیتر/پریز/سه شاخه ؟؟!

با تشکر :11:

hph7
13-08-2012, 13:59
دوستان یه سوال
من وقتی سریسم رو تو شاتل تمدید میکنم ترافیکم نباید زیاد بشه یعنی ترافیک رو باید جدا بخرم؟

mtx891
14-08-2012, 14:34
اندیشه از ساعت 6 صبح تا الان همچنان قطع پشتیبانی جواب نمیده
...

Angel Of Darkness
14-08-2012, 17:36
جونشون تو تابستون هر ساعت بالا داشت میومد امروزم کلا از یسحر قطع شد تا چند ساعت پیش

naim697
15-08-2012, 12:43
عالی عالی

supermax15
15-08-2012, 13:21
عالی عالی

wow
از کجا اینترنت داری؟
چه سرعتی؟

naim697
15-08-2012, 13:26
مخابرات دارم 1024 واقعا عالی هستش

nits
15-08-2012, 14:01
چرا اینجوریه ؟ صفحه بازور باز میشه ... دیروز هم از صبح قطع بود و 4 - 5 بود کامپیوتر رو روشن کردم دیدم وصل شده ... اندیشه 256 نامحدود

adrenalin
15-08-2012, 14:32
زنگ زدم اندیشه میگه مشکل دیتا داریم داریم پیگیری میکنن

armin_punisher6
15-08-2012, 14:55

چطوری 1 مگ گرفتی؟همیشه سرعتت اینقدره؟ماهی چقدر میدی؟

naim697
15-08-2012, 15:58
مخابرات تا 2 مگ داره هر کی بخوادش بدون هیچ مدرکی بهش میده تاره از سایتش هم میتونی انلاین پراخت تمدید کنی

یه مدت سرورهاشون قاط طده بودن 256 یا 128 هم سرعتشون شده بود 200 تا ولی الان خوشبختانه درستش کردن و هم پینگ هم سرعت عادی شده

چطوری 1 مگ گرفتی؟همیشه سرعتت اینقدره؟ماهی چقدر میدی؟

sasan.69
15-08-2012, 16:23
دوستان من در حال حاضر شاتل دارم اما به خاطر محدوديت دانلود ميخوام جمع آوري كنم قبلا هم پارس آنلاين بودم كه سرعت شبانه دانلودش پايين بودو ناراضي بودم ميخوام بدونم از مخابرات بگيرم چطوره؟ قطعي و سرعت دانلود شبانش چطوره و از دوستان كسي راضي هست؟
سرعت دانلودش روز و شب چنده و قيمت سرويساشو از چه سايتي ميتونم ببينم؟

nits
15-08-2012, 17:23
مخابرات تا 2 مگ داره هر کی بخوادش بدون هیچ مدرکی بهش میده تاره از سایتش هم میتونی انلاین پراخت تمدید کنی

یه مدت سرورهاشون قاط طده بودن 256 یا 128 هم سرعتشون شده بود 200 تا ولی الان خوشبختانه درستش کردن و هم پینگ هم سرعت عادی شده

قیمتش چقدر ؟

TimeWarp
15-08-2012, 17:32
دوستان من در حال حاضر شاتل دارم اما به خاطر محدوديت دانلود ميخوام جمع آوري كنم قبلا هم پارس آنلاين بودم كه سرعت شبانه دانلودش پايين بودو ناراضي بودم ميخوام بدونم از مخابرات بگيرم چطوره؟ قطعي و سرعت دانلود شبانش چطوره و از دوستان كسي راضي هست؟

دوستان گول نخورید. این 1024 محدود مخابرات هست (10 گیگ ) و به قیمتش هم توجه کنید. در واقع چنین سرویس دادنی هدفی جزء گول زدن افکار و جذب مشتری نیست( من خودم نت 256 مخابرات دارم و نامحدود و سوءتفاهم نشه که دوستمون از مخابرات هست و قصد تبلیغشو داره . منظور من خود مخابرات هست ) . دو ماه بود که وضع نامحدود مخابرات خوب بود و تا 150 تا 200 دانلود داشتیم اما از هفته ی پیش ورق برگشت و سرعتو کشیدن پایین ( رو 50 ) و قطعی دیتا هم فجیع شد ( البته 2 روزه که نوسان فجیع سرعت داریم .مثلا تا 300 همین امروز صبح رفت ، خودشونم نمی دونن دارن چی کار می کنن ) .

در کل منظورم اینه که مخابرات بگیر نگیر داره ولی از شاتل صد در صد و در این لحظه دارم پست میدم ، بهتره.

naim697
15-08-2012, 17:55
دوست عزیز به من یوزور چی میرسه ؟ چه تبلیغی تو عکس ها هم مشخصه توی همه پسته ای قبل هم هر چی بوده نوشتم ؟

کسی داره پول میره 1024 یا بالاتر میخره صفا میکنه .

اگه همه قیمتها مثل هم باشن دیگه کیفیت سرعت به چه دردی میخوره ؟ بنده هم یک ماهی 256 نامحدود داشتم شب صبح 200 تا میدادش ولی پینگش زیاد نوسان داشت

الان که همه چی را درست کردن عالی شده ؟

کسی که 256 با 1024 یا 2048 میخره نباید فرقی داشته براش ؟

الان مخابرات واقعا عالی هستش البته بستگی به سرعتی که میخرید .

=========

در ضمن شما که خارج رشت هستی چطور شاتل را تست کردی که میگی بهتره ؟ یا با پست دیگران میگی ؟ تا خودت سرویسی را تست نزدی شایعه نکن .

دوستان گول نخورید. این 1024 محدود مخابرات هست (10 گیگ ) و به قیمتش هم توجه کنید. در واقع چنین سرویس دادنی هدفی جزء گول زدن افکار و جذب مشتری نیست( من خودم نت 256 مخابرات دارم و نامحدود و سوءتفاهم نشه که دوستمون از مخابرات هست و قصد تبلیغشو داره . منظور من خود مخابرات هست ) . دو ماه بود که وضع نامحدود مخابرات خوب بود و تا 150 تا 200 دانلود داشتیم اما از هفته ی پیش ورق برگشت و سرعتو کشیدن پایین ( رو 50 ) و قطعی دیتا هم فجیع شد ( البته 2 روزه که نوسان فجیع سرعت داریم .مثلا تا 300 همین امروز صبح رفت ، خودشونم نمی دونن دارن چی کار می کنن ) .

در کل منظورم اینه که مخابرات بگیر نگیر داره ولی از شاتل صد در صد و در این لحظه دارم پست میدم ، بهتره.

naim697
15-08-2012, 17:57
میشه 41 با ابنمان

قیمتش چقدر ؟

naim697
15-08-2012, 18:01
درسته شاتل محدویت داره اذیت میکنه ولی سرعت مخابرات ثابت هستش محدویتی نداره . سرعتش هم بسته به سرویسی که میگیری هستش نوسان نداره اصلا

قبلا بالا گفتم هم قطعی داشت هم نوسان ولی داشتن پورتها را درست میکردن و الان هم حل شده سرویس ها تفیک شده هم قطعی دیگه نداره .

supermax15
15-08-2012, 20:06

کی گفته درست شده من الان 128 محدود 3 گیگ دارم (مخابرات) با سرعت 230KB دانلود می کنم هم روز هم شب

naim697
15-08-2012, 20:24
دوست عزیز نامحدود را درست کردن

کی گفته درست شده من الان 128 محدود 3 گیگ دارم (مخابرات) با سرعت 230KB دانلود می کنم هم روز هم شب

TimeWarp
15-08-2012, 21:01
دوست عزیز به من یوزور چی میرسه ؟ چه تبلیغی تو عکس ها هم مشخصه توی همه پسته ای قبل هم هر چی بوده نوشتم ؟

کسی داره پول میره 1024 یا بالاتر میخره صفا میکنه .

اگه همه قیمتها مثل هم باشن دیگه کیفیت سرعت به چه دردی میخوره ؟ بنده هم یک ماهی 256 نامحدود داشتم شب صبح 200 تا میدادش ولی پینگش زیاد نوسان داشت

الان که همه چی را درست کردن عالی شده ؟

کسی که 256 با 1024 یا 2048 میخره نباید فرقی داشته براش ؟

الان مخابرات واقعا عالی هستش البته بستگی به سرعتی که میخرید .

=========

در ضمن شما که خارج رشت هستی چطور شاتل را تست کردی که میگی بهتره ؟ یا با پست دیگران میگی ؟ تا خودت سرویسی را تست نزدی شایعه نکن .

عزیزم قبل از اینکه جواب بدی یه بار متن رو خوب بخون و بعد جواب بده ( بخصوص قسمت قرمز رنگ رو ) . حالا خوبه همشو رنگی کردم. من کی گفتم که شما داری تبلیغ میکنی ؟

بعدشم نخوردیم نون گندم / اما دیدیم دست مردم

حداقل 10 تا رفیق تو رشت دارم که شاتل داشتن و به خاطر اون قوانین عجیب غریبش و مشکلاتش فراری شدن و رفتن isp های دیگه. آدم که نباید خودش همه چیز رو تجربه کنه.می تونه به راحتی از تجربیات دیگران استفاده کنه.

بعدشم من گفتم مخابرات قاطی زیاد داره مثل الان- 256 نامحدود مخابرات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 ساعت خوب و 6 ساعت ناجور. 20 روز عالی و 2 روز قطع و ...... . به قول گفتنی بگیر نگیر داره. امیدوارم منظور من رو گرفته باشی.

sasan.69
15-08-2012, 23:08
عالی عالی

نت شما نامحدوده؟

saeid_king
16-08-2012, 01:06
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من اندیشه دارم 256 روزها خیلی خوبه ولی شبها ... خودتون بهتر میدونین. یک شرکت به اسم گیلانت با تعرفه های نسبتا خوب داره تبلیغ میکنه میخوام نظر دوستان رو بدونم اگه ازش سرویس گرفتن یا شناخت دارن چون حقیقتا از اندیشه کلافه شدم این سایت گیلانت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر فراوان از شما

sasan.69
16-08-2012, 01:11
میشه 41 با ابنمان

سرويس 512 نامحدود كه اشتراك1به10ميده سرعت دانلودش تو روز و شب چقدره؟

___lord___
16-08-2012, 05:05
از لحاظ تئوری در بهترین حالت 64 و در بدترین حالت 6.4 :20:

باز از زبون یکی که داره باید شنید تو ایران تئوری جواب نمیده :31:

Mahdi_Co_1368
16-08-2012, 08:47
قیمتش چقدر ؟

من 128 نامحدود میگیرم 15 تومن ولی سرعتم الان حدود 240 kbps هست !!! :27:

البته تو شهر ما دیگه مخابرات ثبت نام نمیکنه چون برای ثبت نام باید بریم پیش اندیشه و اندیشه هم طرف رو یه جور

میپیچونه که کلا بیخیال مخابرات بشه . به نظر من تو گیلان مخابرات از همه بهتره من الان تقریبا هر بازی یا فایل حجیم رو

نهایتا ظرف 1 روز دانلود میکنم . فقط خدا کنه همینطوری بمونه

Angel Of Darkness
16-08-2012, 10:02
کسی خبر از سرعت دامون نت بینهایت یک به یکش نداره ؟
من 1024 بینهایت اندیشه رو گرفتم سرعت دانلودش 124 کیلو هست بیشتر نیس

sasan.69
16-08-2012, 12:32
من 128 نامحدود میگیرم 15 تومن ولی سرعتم الان حدود 240 kbps هست !!! :27:

البته تو شهر ما دیگه مخابرات ثبت نام نمیکنه چون برای ثبت نام باید بریم پیش اندیشه و اندیشه هم طرف رو یه جور

میپیچونه که کلا بیخیال مخابرات بشه . به نظر من تو گیلان مخابرات از همه بهتره من الان تقریبا هر بازی یا فایل حجیم رو

نهایتا ظرف 1 روز دانلود میکنم . فقط خدا کنه همینطوری بمونه

مگه شما رشت نيستي؟

sasan.69
16-08-2012, 12:46
دوستان از مخابرات نت بگيرم چند روزه وصل ميشه؟

supermax15
16-08-2012, 13:23
دوستان از مخابرات نت بگيرم چند روزه وصل ميشه؟

واسه من 4 روزه ولی اگه بخوای کارشناس بیاری فک کنم بیشتر (7روز)

sasan.69
16-08-2012, 13:48
واسه من 4 روزه ولی اگه بخوای کارشناس بیاری فک کنم بیشتر (7روز)

كارشناس واسه چيه؟

david72
16-08-2012, 14:12
سلام
دوستان کدوم isp تو رشت خوبه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

hamed29
16-08-2012, 16:22
كارشناس واسه چيه؟ لابد واسه نصب و راه اندازی مودم. من که اندیشه ثبت نام کردم 6 روز طول کشید تا active شد.بعد هم درخواست کارشناس دادم.(نهایتا دو روز طول میکشه بیاد.)

abbas_thomas
16-08-2012, 17:18
مخابرات بعد از دو سه روز حال دادن پوکید!
تایم اوت و دیسکانکتو از این جور حرفا!:2:

soosmar_asl
16-08-2012, 17:23
سلام
دوستان کدوم isp تو رشت خوبه لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

کیفیت: شاتل
دانلود زیاد: اندیشه

soosmar_asl
16-08-2012, 17:33
دوستان یه سوال
من وقتی سریسم رو تو شاتل تمدید میکنم ترافیکم نباید زیاد بشه یعنی ترافیک رو باید جدا بخرم؟

کلا 2 جور ترافیک داره. یکی که بنا به نوع سرویست با تمدید دوباره شارژ میشه که اون با اتمام دوره اگه چیزی ازش مونده باشه می سوزه (مثلا 128 یک ماه 3 گیگ ترافیک داره) و ترافیک دیگه اون ترافیکی هستش که خودت میخری که اون با پایان دوره نمیسوزه و به دوره ی بعدت انتقال پیدا میکنه . ترافیک هدیه ای هم که میگیری فقط تا پایانه دورت اجازه داری ازش استفاده کنی. اون کل جریان ترافیک تو شاتل هستش.

soosmar_asl
16-08-2012, 17:41

این کار و میکنن که مجبور شی بدی پول نصب رو . شاتل درسته که پشتیبانیش خیلی عالیه و بسیار با حوصله جوابت و میدن اما شاتل پول نصب رو اجباری میگیره و به انتخاب شما نیست! :31:
اگه کارت طلایی داشته باشی پول نصب رو نمیگیرن.

Dj_aghamajid
16-08-2012, 17:54
اندیشه آشغال.
پول دوست.
پول پرست.

مودم 40- 50 تومنی رو 70 میندارن به مردم.
بخش کانفیگ مودم رو حذف کردن و مثل ندید بدید ها که انگار مدتها سرشون کلاه رفته، تا سوالی چیزی داشته باشی میگن کارشناس بفرستیم. 2 زار هم حالیشون نیست.
جدیدا شنیدم لپتاپ هم میفروشن اونجا. :2:

Mahdi_Co_1368
16-08-2012, 18:35
مگه شما رشت نيستي؟

نه عزیز من انزلی هستم ولی نرخ مخابرات تو استان گیلان تو همه شهر ها یکسانه

milad_takjoo
16-08-2012, 19:09
بچه ها تعرفه های اینترنت مخابرات رو کجا میشه دید؟لینک دارین؟
ممنون

abbas_thomas
16-08-2012, 19:24
بچه ها تعرفه های اینترنت مخابرات رو کجا میشه دید؟لینک دارین؟
ممنون

از اینجا داداش:

sasan.69
16-08-2012, 23:49
سرويس 512 نامحدود كه اشتراك1به10ميده سرعت دانلودش تو روز و شب چقدره؟
كلا ارزش داره از شاتل بيام مخابرات ؟
همونطوري كه مدونيد شاتل محدوديت دانلود داره

zikzax
17-08-2012, 12:04
اندیشه آشغال.
پول دوست.
پول پرست.

بخش کانفیگ مودم رو حذف کردن و مثل ندید بدید ها که انگار مدتها سرشون کلاه رفته، تا سوالی چیزی داشته باشی میگن کارشناس بفرستیم. 2 زار هم حالیشون نیست.

یعنی الان از بیرون مودم رو بخری و بخای سرویس اندیشه رو فعال کنی روش ، نمیتونی خودت کانفلینگش کنی؟

hamed_totally
17-08-2012, 14:50
یعنی الان از بیرون مودم رو بخری و بخای سرویس اندیشه رو فعال کنی روش ، نمیتونی خودت کانفلینگش کنی؟

چرا بابا ربطی نداره
مودم از خودشون هم بگیری می تونی کانفیگش رو خودت انجام بدی

hamed29
17-08-2012, 15:48
چرا بابا ربطی نداره
مودم از خودشون هم بگیری می تونی کانفیگش رو خودت انجام بدی

فقط حواستون باشه اگه تو مراحل کانفیگ مشکلی پیدا کردین سریع نپرین دنبال کارشناس، تو همین انجمن درخواست راهنمایی بدین بچه ها هستن کمک میکنن.
من بیچاره ی از همه جا بی خبر،هرچه قدر با مودم ور رفتم درست نشد که نشد؛آخرش مجبور شدم 10 تومن پول مفت بدم.تازه دو روز اضافه تر هم معطل شدم.
حتی فکرش رو هم نمیکردم مشکل از vpi و vci باشه که اندیشه بهم داده!

minime
17-08-2012, 18:43

ببخشید من تازه از dial up دل کندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و زیاد به مسائل ADSL وارد نیستم، فرق این دو تا چیه مگه؟ ( کاربر مخابرات و عادی اندیشه)
تا جایی که من میدونم این ISP پورت های جدیدش رو روی مخابرات میده و کاربرای قدیمی از پورت اندیشه استفاده میکنن.(این رو همون کارشناس گفت)

اونها دو تا vpi/vci بر حسب اینکه یوزر مخابرات باشی یا اندیشه بهت معرفی میکنن , 100% دو تا رو با هم میکس کردی و از معجونت کاری برنیومده.
کانفیگ تلفنی انجام نمیدن ولی راهنمائی برای کانفیگ انجام میدن. شاتل درسته که پشت تلفن خوب جواب میده ولی پولش رو قبلا ازت گرفته :دی
حامد توتالی vpi/vci اندیشه 8/35 هست اشتباه نوشتی.

minime
17-08-2012, 18:44
اندیشه آشغال.
پول دوست.
پول پرست.

کدوم مودم ؟ مارک / مدل ؟

foa.neh
18-08-2012, 00:23
سلام به دوستان ودشمنان

مدتی آمار خط 4 رو نداده بودم
البته منزل رو عوض کردم ولی باز خطه4 هستم و باز اندیشه :27:
ولی اینجا پینگ خیلی خوبه انگار تجهیزات تو خونمونه

ولی یه مورد که آزار دهندست اینه که قبلا دراثر قطع شدن اینترنت و وصل شدن مودم خودش دوباره کانکت میشد ولی الان بعد قطع وصل شدن باید مودمو روشن خاموش کنم(طی ماس با پشتیبانی)
که این مورد باعث شده مثلا اگه ساعت 3 صبح نت قطع بشه اون شب دانلود نتونم بکنم
نمیدونم این حرکت زشت عمدیه یا غیرعمد ولی خیلی بدم اومد

hamed29
18-08-2012, 00:25
اونها دو تا vpi/vci بر حسب اینکه یوزر مخابرات باشی یا اندیشه بهت معرفی میکنن , 100% دو تا رو با هم میکس کردی و از معجونت کاری برنیومده.
کانفیگ تلفنی انجام نمیدن ولی راهنمائی برای کانفیگ انجام میدن. شاتل درسته که پشت تلفن خوب جواب میده ولی پولش رو قبلا ازت گرفته :دی

به محض اینکه adsl فعال شد زنگ زدم پشتیبانی،یوزر و پسوردم رو گرفتم. vpi , vci رو هم پرسیدم
گفن شما یوزر مخابرات هستید 0/35 هست.منم دو روز همین ها رو وارد کردم،حتی جابه جا هم تست کردم!!! (یعنی 35/0 ) ؛ الان 8/35 هستش و داره کار میکنه

همون دوستم که گفتم شاتل داره رو آورده بودم واسه کانفیگ،گفت اگه شاتل بودی تلفنی هم راهنمایی می کردن.
حالا اگه مثلا یه مشکلی پیش بیاد یا نیاز به راهنمایی بود زنگ بزنم شاتل جواب میدن؟(خودم اندیشه هستم)

hamed_totally
18-08-2012, 00:37
فقط حواستون باشه اگه تو مراحل کانفیگ مشکلی پیدا کردین سریع نپرین دنبال کارشناس، تو همین انجمن درخواست راهنمایی بدین بچه ها هستن کمک میکنن.
من بیچاره ی از همه جا بی خبر،هرچه قدر با مودم ور رفتم درست نشد که نشد؛آخرش مجبور شدم 10 تومن پول مفت بدم.تازه دو روز اضافه تر هم معطل شدم.
حتی فکرش رو هم نمیکردم مشکل از vpi و vci باشه که اندیشه بهم داده!

معلومه خیلی سوختی

بابا تو که فعال بودی اینجا کاش می پرسیدی ...

minime[/B][/URL];7164249]

اشتباه تایپی شد . اصلاح کردمش ...

hamed29
18-08-2012, 01:02
معلومه خیلی سوختی

بابا تو که فعال بودی اینجا کاش می پرسیدی ...

خونه اینترنت نداشتم،حوصله ی کافی نت رفتن رو هم نداشتم دیگه،از بس گشتم واسه راهنمای کانفیگ نفسم در اومده بود.
دیگه گفتم جهنم و ضرر

اصلا حواسم به انجمن و این حرف ها نبود.
یه تاپیک زدم واسه راهنمای مودم alfex wifi 2000 ،راهنمایی خاصی نشد.توضیحاتی که دادن همون چیزی بود که تو همه ی سایت ها و واسه همه ی مودم ها یکی بود.منم که نمیدونستم گیر کار کجاست...

به هر حال گذشت، عوضش یه راهنمای کانفیگ واسه همین مدل درست کردم که لااقل بقیه به درد من دچار نشن.

hamed29
18-08-2012, 01:07

بخشید، من الان مشترک مخابرات هستم،کارشناس که اومد 8/35 وارد کرد. اندیشه مگه 0/35 نیست؟!

sasan.69
18-08-2012, 02:36
سرويس 512 نامحدود كه اشتراك1به10ميده سرعت دانلودش تو روز و شب چقدره؟قيمتش چنده؟

armin_punisher6
18-08-2012, 09:41
بخشید، من الان مشترک مخابرات هستم،کارشناس که اومد 8/35 وارد کرد. اندیشه مگه 0/35 نیست؟!

خیر اندیشه 8 هست شاتل 0 ه.

Dj_aghamajid
18-08-2012, 10:05

منظورم این بود که کسی که مثلا اولین بارش هست میخواد بیاد ADSL بگیره و اطلاعی از قیمت مودم ها نداره، میاد اندیشه، اینها هم نامردی نمیکنن و قیمت خون باباشون رو میدن. بعد که طرف میره آمار میگیره میفهمه که عجب کلاهی سرش رفته. البته من خودم مودم رو واسه دوستانی که براشون ADSL گرفتم، خودم از بیرون تهیه و کانفیک میکنم.
در مورد کانفیک هم گفتم، قبلا یه بخشی بود تو اندیشه که مجانی کانفیگ میکرد. اما از ابتدای امسال اون رو حذف کردن. این بدرد افرادی میخورد که کانفیک بلد نبودن.

Iloveu-ALL
18-08-2012, 10:55
سلام من یه مشکلی دارم.من وایرلسمو فعال کردم. داییم تو اتاق دیگه وایرلسش میگیره ولی زمانی که من سیستممو روشن میکنم اینترنت چند ثانیه کار می کنه و بعد به کل قطع میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاست!؟ راه حلش چیه!؟

من با مودم قبلیم هم چنین مشکلی رو داشتم!!

TimeWarp
18-08-2012, 12:24
این مخابرات دیگه شورشو در آورده.سرعت رو 50 باشه هم مشکلی نیست اما این دی سی دیتا ، اونم هر چند دقیقه ، داره میره رو اعصاب. دیگر دوستان که مخابرات دارن ، مال شما هم تو دو 3 روز گذشته همین شکلی بوده؟؟؟؟؟؟

saeid_king
18-08-2012, 12:43
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من اندیشه دارم 256 روزها خیلی خوبه ولی شبها ... خودتون بهتر میدونین. یک شرکت به اسم گیلانت با تعرفه های نسبتا خوب داره تبلیغ میکنه میخوام نظر دوستان رو بدونم اگه ازش سرویس گرفتن یا شناخت دارن چون حقیقتا از اندیشه کلافه شدم این سایت گیلانت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تشکر فراوان از شما

pedram9
18-08-2012, 12:48
................................

pedram9
18-08-2012, 13:28
خط 3 اندیشه از صبح امروز قطعی داشتند ؟ واسه من هی قطع و وصل میشه .
مشکل از مودمم نیست . گاهی هم مثل یکی از دوستان که گفته بودن اینترنت قطع میشه و تا وقتی مودم رو خاموش روشن نکنم 2باره وصل نمیشه واسه من هم همینطوره .
کلا چند وقتیه اندیشه خستم کرده .

rahmank750
18-08-2012, 13:40
این مخابرات دیگه شورشو در آورده.سرعت رو 50 باشه هم مشکلی نیست اما این دی سی دیتا ، اونم هر چند دقیقه ، داره میره رو اعصاب. دیگر دوستان که مخابرات دارن ، مال شما هم تو دو 3 روز گذشته همین شکلی بوده؟؟؟؟؟؟

آره مال منم اینجوریه

جرا از dci من نمیتونم تمدید کنم ؟ به سامانه بانک وصل نمیشه اصلا

TimeWarp
18-08-2012, 14:24
آره مال منم اینجوریه

جرا از dci من نمیتونم تمدید کنم ؟ به سامانه بانک وصل نمیشه اصلا

یه بار قاط بزنه تمومه. (هنوز مشکلشو برطرف نکردن!!!!!!!!!!) باید کلا سیستم رو ریست کنی و یه بار از بانک سامان امتحان کن.

G.R.E.E.N
18-08-2012, 15:38
مشکل از مودمم نیست . گاهی هم مثل یکی از دوستان که گفته بودن اینترنت قطع میشه و تا وقتی مودم رو خاموش روشن نکنم 2باره وصل نمیشه واسه من هم همینطوره .
اره واسه منم همینطوره
الان یه هفته ست
منم خط 3 هستم

abbas_thomas
18-08-2012, 15:59

تایید شد.................مال تو جای بسی امیدواریه !.......واسه من 5 ثانیه یک بار دی سیه!! صاف شدیم بابا!!
:2:

pedram9
18-08-2012, 16:15
اره واسه منم همینطوره
الان یه هفته ست
منم خط 3 هستم

واقعا روی اعصاب آدم راه میره نمیشه چیزی دانلود کرد هی قطع میشه چند دقیقه یک بار .
تا کی میخواد این مشکل ادامه داشته باشه ؟ راه حل ؟ :41:

Hamiti
18-08-2012, 17:32
ملت از دست این اندیشه زرد خزر به کدوم سرویس دهنده دیگه باید پناه برد؟ :24:

sasan.69
18-08-2012, 17:42
ملت از دست این اندیشه زرد خزر به کدوم سرویس دهنده دیگه باید پناه برد؟ :24:

اگه اهل دانلود زياد نيستيد شاتل بهترين گزينه هست

Hamiti
18-08-2012, 18:53
اگه اهل دانلود زياد نيستيد شاتل بهترين گزينه هست
نه دانلود لازمم دیگه ماهی 10 گیگ رو دانلود می کنم

zikzax
18-08-2012, 21:34

برای من هم همچین مشکلی امروز بود
مرکز 3

TimeWarp
18-08-2012, 22:48
من میگم این مخابرات قاطی داره کسی باورش نمیشه.:31:از ساعات 9 شده فرفره

ویرایش پست : بعد 12 ساعت دوباره به حالت اولیه برگشت و رو 50 تا هست.

___lord___
19-08-2012, 11:50

فک کنم تا ماهی 30 گیگ اگه با شاتل دانلود کنی مشکلی برات پیش نمیاد

باز دوستانی که شاتلن باید بگن

sasan.69
19-08-2012, 13:52
فک کنم تا ماهی 30 گیگ اگه با شاتل دانلود کنی مشکلی برات پیش نمیاد

باز دوستانی که شاتلن باید بگن

من شاتل هستم تا ماهي 18گيگ اونم به صورت پراكنده ميتوني دانلود كني هر روز دانلودت زياد باشه محدود ميشي 18گيگ رو بايد بين روزاي اشتراكت تقسيم كني

iraj_astara
19-08-2012, 15:00
سلام
زنگ زدم اندیشه واسه خط 5 گفت پورت آزاد دارن ولی 2 هفته طول میکشه وصل بشه ، واقعا اینقد طول میکشه یا حداکثر زمانو گفت؟

saeid 22
19-08-2012, 20:43
سلام
زنگ زدم اندیشه واسه خط 5 گفت پورت آزاد دارن ولی 2 هفته طول میکشه وصل بشه ، واقعا اینقد طول میکشه یا حداکثر زمانو گفت؟
سلام من خط 5 هستم درخواست Adsl دادم 40 روز طول کشید وصل کردن حالا دو هفته ای که خیلی خوبه

دوستان سرعت شبانه شما در اندیشه الان چند هست وضع اندیشه خیلی به هم ریخته یا همش قطعی دارم یا اینکه سرعتم پایینه کسی نمیدونه مشکل از چی هست 128 گرفتم دیدم سرعتم تو شب 20-25 تاست قبلا ساعت 3 به بعد درست میشد 1 مگ گرفتم که اون سرعت 70-80 تایی هستش مال شما چه جوریه

iraj_astara
19-08-2012, 20:47
همین تازگیا درخواست داده بودین؟ 40 روز خیلی زیاد ، من میخوام از پارس آفلاین کوچ کنم

naim697
19-08-2012, 21:23
برو مخابرات بخر یا صبانت فوری هم میدن بهت

همین تازگیا درخواست داده بودین؟ 40 روز خیلی زیاد ، من میخوام از پارس آفلاین کوچ کنم

wolfman_741
19-08-2012, 22:24
سلام

شنیدم خط 5 یه مقدار طول میکشه ولی برای خودم و دوستم تو خط 2 و 7 کمتر از 1هفته وصل شد

saeid 22
19-08-2012, 23:45

والا من یه سالی میشه Adsl دارم شما حضوری برو بهت میگن چقدر زمان میبره برات وصل کنن به من که گفتن یه یک ماهی زمان میبره که سر 40 روز وصل کردن هر چند اوضاع اندیشه فعلا خوب نیست حالا نمیدونم جا های دیگه چطوره

wolfman_741
20-08-2012, 00:20
دوستان کسی میدونه اندیشه چه مرگشه که همه دقیقا سر ساعت 1 هرشب DC میشیم ؟

Hamiti
20-08-2012, 16:09
من شاتل هستم تا ماهي 18گيگ اونم به صورت پراكنده ميتوني دانلود كني هر روز دانلودت زياد باشه محدود ميشي 18گيگ رو بايد بين روزاي اشتراكت تقسيم كني

یعنی روزی یک گیگ دانلود کنیم محدود می کنن؟

سرعت دانلود چقدر هست؟ سرویس شما چیه؟

Hamiti
20-08-2012, 16:11
دوستان کسی میدونه اندیشه چه مرگشه که همه دقیقا سر ساعت 1 هرشب DC میشیم ؟
ساعت 1 به بعد محدودیت حجمی وجود نداره، پهنای باند کم میشه، فاصله با مخابرات زیاد باشه کلاً خلاص، نزدیک باشه سرعت افتضاح :|

wolfman_741
21-08-2012, 01:33
اینا درست ولی برای من و دوستام خط 2 , 5 و7 دقیقا سر ساعت 1شب DC میشه !

sasan.69
21-08-2012, 01:38
یعنی روزی یک گیگ دانلود کنیم محدود می کنن؟

سرعت دانلود چقدر هست؟ سرویس شما چیه؟

سرويس128نامحدود دارم كه سرعت دانلودم100هست بله محدود ميشيد دانلوداتون نبايد پشت سر هم باشه و ميانگين دانلودتون بايد با روزاي قبل فرق داشته باشه

Hamiti
21-08-2012, 09:08
سرويس128نامحدود دارم كه سرعت دانلودم100هست بله محدود ميشيد دانلوداتون نبايد پشت سر هم باشه و ميانگين دانلودتون بايد با روزاي قبل فرق داشته باشه
این خنده داره! باز صد رحمت به اندیشه! همون سرعت مزخرفش همیشه یکسانه!
کلاً منصرف شدیم از تغییر سرویس! تو این مملکت از این بهتر پیدا نمیشه :2:

adrenalin
21-08-2012, 11:09
اینا درست ولی برای من و دوستام خط 2 , 5 و7 دقیقا سر ساعت 1شب DC میشه !

سلام دوست عزیز منم انزلی هیتم همین جوری دقیقا سر ساعت یک DC میشم بعد تو پنل میرم نوشته پورت ارور این پورت ارور اندیشه بهم گفته بود مشکل خطوط شماست گفتم خط من تو این 6 سال که ADSL داشتم مشکل نداشته فرتی سر ساعت یک قطع میشه اونم هر شب
گوشیم بازم جواب نمیده امروزم کلا پوکیده همین پی سی فقط واسم باز میشه و گوگل

KING iMAN
21-08-2012, 11:17
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

wolfman_741
21-08-2012, 13:00
سلام دوست عزیز منم انزلی هیتم همین جوری دقیقا سر ساعت یک DC میشم بعد تو پنل میرم نوشته پورت ارور این پورت ارور اندیشه بهم گفته بود مشکل خطوط شماست گفتم خط من تو این 6 سال که ADSL داشتم مشکل نداشته فرتی سر ساعت یک قطع میشه اونم هر شب
گوشیم بازم جواب نمیده امروزم کلا پوکیده همین پی سی فقط واسم باز میشه و گوگل

منم میدونم اگه زنگ بزنم اندیشه میگن مشکل از خطه خودتونه

adrenalin
21-08-2012, 14:09
خلاصه این پول ها خوردن نداره من که اصلا راضی نیستم ارشون

fafe5u
21-08-2012, 21:03
سلام
از اندیشه به سمت مخابرات دارم میرم.
سرعت 128 نامحدود و 256 نامحدود مخابرات چطوریاست ؟
ممنون.

KING iMAN
21-08-2012, 21:41
لطفاً مجدداً رأی بدین:

انتخاب بهترین سرویس دهنده ی اینترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

minime
22-08-2012, 10:39
اندیشه , دیشب ساعت 1 کسی دوباره قطع شد؟

clau
22-08-2012, 10:51
اینترنت من هم هر شب دقیقن سر ساعت 1 قطع میشه-6-5روزی میشه اینجوری شده

hamed29
22-08-2012, 12:10
اینترنت من هم هر شب دقیقن سر ساعت 1 قطع میشه-6-5روزی میشه اینجوری شدهمن بعد از ساعت ۱ چند لحظه قطعی داشتم،داشتم آنتی ویروسم رو آپدیت میکردم که قطع شد،مجبور شدم از اول شروع کنم.

soosmar_asl
22-08-2012, 14:08
با ماهی 10 گیگ بهترین گزینه برات شاتل هستش.سرویس محدود 128 3 گیگ و بگیر . سرعت دانلود 250 KB/sec یا تقریبا همون 2 مگ هستش تو روز. شبم بین 60 تا 180 KB/sec متغییر هستش.

milad_takjoo
22-08-2012, 14:51
دوستان سرعت نامحدود 256مخابرات از اندیشه بهتره؟

wolfman_741
22-08-2012, 15:48

دیشب بعد از مدت ها درست شد و DC نداشتیم

sasan.69
22-08-2012, 16:30
با ماهی 10 گیگ بهترین گزینه برات شاتل هستش.سرویس محدود 128 3 گیگ و بگیر . سرعت دانلود 250 KB/sec یا تقریبا همون 2 مگ هستش تو روز. شبم بین 60 تا 180 KB/sec متغییر هستش.

شب از70بالاتر نميره

farid_1
22-08-2012, 18:47

سلام
شما می دونین شاتل با این سرعت و در یک ماه بدون اینکه fup فعال شه چقدر می شه دانلود کرد
چه جمله ای نوشتم؟؟؟

مرس
22-08-2012, 18:52

من تا 2 داشتم کار میکردم و مشکلی نداشتم...

officer
22-08-2012, 20:02
سلام

میخوام برم سرویس 1 مگ بگیرم از اندیشه ، چجور مدارکی رو باید ببرم ؟ جواز کسب مثلا میشه ؟

adrenalin
22-08-2012, 21:32
دیشب بعد از مدت ها درست شد و DC نداشتیم

واسه منم دیشب خوب بود ولی سرعت افتضاح

SASAN_IT
23-08-2012, 11:38
براي من هم قطعي نداشت ولي سرعت تا اين لحظه افتضاح (خط 7)

ruzbeh1
23-08-2012, 11:38
اینم تست پینگ 4.2.2.4 از سرویس مخابرات مازندران(مرکز نوشهر و چالوس)

اینم تست سرعت:

naim697
23-08-2012, 11:47
اشتباه امدی ؟ اینجا گیلان هستش ؟ :4:

adrenalin
23-08-2012, 12:12
دیشب دوباره قطع شده
ساعت 12 بود سرعت شده بود در حد دیال اپ بعد که دیگه رسید به ساعت 1 کلا پوکید الانم زیاد میزون نمیزنه

hamed_totally
23-08-2012, 16:45
سلام

میخوام برم سرویس 1 مگ بگیرم از اندیشه ، چجور مدارکی رو باید ببرم ؟ جواز کسب مثلا میشه ؟

آنلاین بگیر هیچ مدرکی هم نیاز نیست ببری

officer
23-08-2012, 17:25
آنلاین بگیر هیچ مدرکی هم نیاز نیست ببری

اینجوری باید ماه اول 128 بگیرم ! چون هنوز مشترکشون نیستم ! : دی

farid_1
24-08-2012, 17:38
اینجوری باید ماه اول 128 بگیرم ! چون هنوز مشترکشون نیستم ! : دی
128 بگیر بلافاصله که وصل شد تغییر سرویس بده تو سایت rasht.askiran.com
اما مگه اندیشه سرعت 128 و 1M فرقی میکنه؟

officer
24-08-2012, 17:57
مطمئنین که میشه اینکارو کرد ؟

به نظرم از 2 مگ مبین نت بهتر خواهد بود ...
اگه منصفانه لطف کنین نظرتون رو راجبه سرویس های اندیشه بگین ممنون میشم

naim697
24-08-2012, 18:01
آره عزیز چرت پرت میگن از خوده سایت تمدید کن مشکلی نیستش .

یا دیدی زیادی حرف میزنن برو اینترنت مخابرات بگیر هر سرعتی بخوای بدون هیچی میدن حتی 2048 توی سایت مخابرات هم راحتره میتونی تمدید کنی

شمارش اش تو رشت تو یه تابلو دیدم جدیدا 2020 رده بودن فکر کنم

new.operations
24-08-2012, 19:48
دیشب دوباره قطع شده
ساعت 12 بود سرعت شده بود در حد دیال اپ بعد که دیگه رسید به ساعت 1 کلا پوکید الانم زیاد میزون نمیزنه
دوست من اگه اشتباه نکنم شما اشتراک مخابرات رو دارین ؟

farid_1
24-08-2012, 20:43

منکه انجام دادم
باید بری تو قسمت
ورود به امور مشتركين --

اما باز هم میگم بجز 3 ساعت شبانه سرعتشون یکیه

farid_1
24-08-2012, 20:43
آره عزیز چرت پرت میگن از خوده سایت تمدید کن مشکلی نیستش .

یا دیدی زیادی حرف میزنن برو اینترنت مخابرات بگیر هر سرعتی بخوای بدون هیچی میدن حتی 2048 توی سایت مخابرات هم راحتره میتونی تمدید کنی

شمارش اش تو رشت تو یه تابلو دیدم جدیدا 2020 رده بودن فکر کنم

این سایت هم داره؟

naim697
24-08-2012, 21:15

farid_1
24-08-2012, 22:07

و برای همون الاغهای بدرد نخور اندیشه است؟
اون سرویس 1/10 اش آشغاله
مثل بقیه مواردش

naim697
24-08-2012, 22:58
تو صفحه اولش نزده سرعتها را . حتما باید بخری تا وارد پانل بشی این سرعتها هستش انلاین تمدید کنی

البته فقط مخابرات بخر -- اندیشه فقط اکانتهای مخابرات را میفروشه همین

و برای همون الاغهای بدرد نخور اندیشه است؟
اون سرویس 1/10 اش آشغاله
مثل بقیه مواردش

soosmar_asl
24-08-2012, 23:00
سلام
شما می دونین شاتل با این سرعت و در یک ماه بدون اینکه fup فعال شه چقدر می شه دانلود کرد
چه جمله ای نوشتم؟؟؟

با سرویس 128 یک ماه بیشتر از 19 گیگ

G.R.E.E.N
25-08-2012, 01:37
سرعت اینترنت گرخیده
واسه شما هم همینطوره؟
اندیشه خط 3

vaja_it63
25-08-2012, 05:35
سلام به همه
من تازه اومدم رشت و از سرعت نت اینجا خبری ندارم
واسه خط 775
اول بگید که کدوم یک از شرکت ها بهتره که ازشون بگیرم
1. اندیشه 2. پارس 3.شاتل 4.مخابرات
بعد بگید که 128 و 256 و 512 سرعتشون تو روز چنده ؟؟ تو شب چه طور ؟؟
و اینکه بگید محدود بهتره یا نا محدود
ببخشید دیگه اینقدر سوال کردم :d
فقط اگه میشه هر چی زودتر جواب بدید ممنون میشم دارم از بی نتی می میرم !!!!!!!.....!!

naim697
25-08-2012, 09:59
مخابرات بخر . ولی چون اندیشه اکانتهای مخابرات را میفروشه مخت میزنن از اندیشه بخری اصلا زیز بار نرو گولشون نخور بگو حتما مخابرات میخوای .

یا

اگه زیاد دانلود نداری شاتل بخر

صبا نت هم جدیدا امده نمیدونم چطوره .

سمت اندیشه با پارس نرو

darkshahab
25-08-2012, 10:15
سرعت افتضاح
مرکز 4
راستی قیمت های مخابرات رو کجا میتونم ببینم؟

adrenalin
25-08-2012, 10:38
منم بازم دیشب مشکل سرعت داشتم دوباره قطع شد

زنگ زدم مخابرات ادرس سایتشون گرفتم به صورت ای پی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی تعرفه ها فرق چندانی با اندیشه نداره هر کی هم بخواد مخابرات بگیره اندیشه رای میزنه

naim697
25-08-2012, 10:45

سرعت افتضاح
مرکز 4
راستی قیمت های مخابرات رو کجا میتونم ببینم؟

new.operations
25-08-2012, 14:30
منم بازم دیشب مشکل سرعت داشتم دوباره قطع شد

زنگ زدم مخابرات ادرس سایتشون گرفتم به صورت ای پی هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی تعرفه ها فرق چندانی با اندیشه نداره هر کی هم بخواد مخابرات بگیره اندیشه رای میزنه
رفیق شما سرویس مخابرات رو داری ؟
من پارس دارم ولی تو فکرم بیام مخابرات,میشه بگی چه سرویسی داری و شب و روز سرعتت چطوریه
سپاس

adrenalin
25-08-2012, 15:32
رفیق شما سرویس مخابرات رو داری ؟
من پارس دارم ولی تو فکرم بیام مخابرات,میشه بگی چه سرویسی داری و شب و روز سرعتت چطوریه
سپاس

نه دوست عزیز مخابرات ندارم اندیشه دارم
امروز زنگ زده بودم 2020 مخابرات واسه گرفتن قیمت این سایت بهم معرفی کردن
قیمت ها با اندیشه زیاد فرقی نمیکنه

vaja_it63
25-08-2012, 17:08
مخابرات بخر . ولی چون اندیشه اکانتهای مخابرات را میفروشه مخت میزنن از اندیشه بخری اصلا زیز بار نرو گولشون نخور بگو حتما مخابرات میخوای .

یا

اگه زیاد دانلود نداری شاتل بخر

صبا نت هم جدیدا امده نمیدونم چطوره .

سمت اندیشه با پارس نرو

که این طور ....
سرعت مخابرات چه طوریه ؟؟؟

TimeWarp
25-08-2012, 18:01
دوستان گول مخابرات رو نخورید. مخابرات بگیر نگیر زیاد داره . من مخابرات نامحدود 256 دارم. 3 هفته هست که سرعتم فجیعه و قطعی دیتا کولاک میکنه. البته یه 2 , 3 روز اوضاع خوب شد ولی دوباره همه چیز به حالت اول برگشت.کلا مخابرات جدیدا سرویس های نامحدود رو خراب کرده.همین بعد از ظهر 3 ساعت نتم قطع بود.

پشتیبانی درست و حسابی هم نداره.:2:

naim697
25-08-2012, 18:01
مخابرات خوبه مشکلی نداره

سرعت 256 نامحدود قانونی باید 32 باشه ولی مخابرات 55 تا سرعتش هستش نمیدونم چرا شاکی هستید ؟ بعضی ها ؟

سرعت 256 محدود هم 100 تا هستش

سرعت 512 نامحدود هم 100 تا هستش

سرعت 512 محدود هم 145 تا هستش

سرعت 1024 نامحدود هم 155 تا هستش

سرعت 1024 محدود هم 230 تا هستش

-----------------------------------------------------------

این سرعتها هستش اصلا نوسان هم نداره خیلی خوبه

همین اندیشه برید بخواید 1024 بعمرا نمیدن اذیت میکن با جواز کسب نهایتش 512 بدن ؟ این مسخره باز ها بعد میگید مخابرات بده ؟

naim697
25-08-2012, 18:12

adrenalin
25-08-2012, 19:27
دوست عزیز فعلا مخابرات اول راه و در حال جذب یوزر هست همه همین کارو انجام میدن فکر کنم خودتونم بدونید
اگه مخابرات عقل داشت و دنبال اندیشه نمیرفت باهاش قرارداد نمیبست که یوزرهای مخابرات برن پیش اندیشه سرویس مخابرات بگیرن خیلی راحت میتونه هزار دلیل اندیشه بیاره که مخابرات بدرد نمیخوره و....

TimeWarp
25-08-2012, 22:06
دوست عزیز فعلا مخابرات اول راه و در حال جذب یوزر هست همه همین کارو انجام میدن فکر کنم خودتونم بدونید
اگه مخابرات عقل داشت و دنبال اندیشه نمیرفت باهاش قرارداد نمیبست که یوزرهای مخابرات برن پیش اندیشه سرویس مخابرات بگیرن خیلی راحت میتونه هزار دلیل اندیشه بیاره که مخابرات بدرد نمیخوره و....

تابلویه که بعضی ها دارن اینجا تبلیغات مخابرات رو میکنن و مبلغش هستن.

این امر برای isp های دیگه ، توسط سایر یوزرها در این تایپک انجام میشد و به یه امر عادی تبدیل شده (متاسفانه) و دیگر کاربران هم فکر کنم بر این امر آگاه هستند و گول همچین تبلیغاتی رو نمی خورن.

supermax15
25-08-2012, 22:23
مخابرات خوبه مشکلی ندارهسرعت 256 نامحدود قانونی باید 32 باشه ولی مخابرات 55 تا سرعتش هستش نمیدونم چرا شاکی هستید ؟ بعضی ها ؟سرعت 256 محدود هم 100 تا هستشسرعت 512 نامحدود هم 100 تا هستشسرعت 512 محدود هم 145 تا هستشسرعت 1024 نامحدود هم 155 تا هستش سرعت 1024 محدود هم 230 تا هستش-----------------------------------------------------------این سرعتها هستش اصلا نوسان هم نداره خیلی خوبههمین اندیشه برید بخواید 1024 بعمرا نمیدن اذیت میکن با جواز کسب نهایتش 512 بدن ؟ این مسخره باز ها بعد میگید مخابرات بده ؟من 128 محدود دارم که اگه 3یا 4 تا فایل رو با هم برای دانلود بزارم سرعت تا 230 KB میرسهولی پینگش یه کم بالایهدرمورد قطعی هم میشه گفت کل اینترنت ایران قطعی داره فقط مخابرات نیست

naim697
25-08-2012, 22:46
مخابرات برای سپاه هستش ؟ نه یک ریال به جیب من میره نه چیزه دیگه لطفا چیزی که نمیدونی حرف نزن .

نیازی به تبلیغ نداره توی عکس همه چیز مشخصه .

همین شاتل مگه نامحدود 256 سرعتش چقدره ؟ یا اندیشه ؟ شما میخوای بهت روی نامحدود 256 چقدر بده ؟ حتما 250 تا دانلود کنی شب روز ؟ اره ؟ دوست عزیز نه اینجا

نه هر شرکتی توی ایران هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری ---

یک مدت اره میان 256 را سرعتش را میبرن بالا ولی نرمالش 32 که الان 55 میده فیکس .

شما اننظار داری ماهی 20 تومان بدی بهت سرعت 250 تا بده آره ؟ نه مخابرات نه هیچ جای دیگه تو ایران روی 256 نامحدود سرعت بالای 250 تا نمیدن

تابلویه که بعضی ها دارن اینجا تبلیغات مخابرات رو میکنن و مبلغش هستن.

این امر برای isp های دیگه ، توسط سایر یوزرها در این تایپک انجام میشد و به یه امر عادی تبدیل شده (متاسفانه) و دیگر کاربران هم فکر کنم بر این امر آگاه هستند و گول همچین تبلیغاتی رو نمی خورن.

TimeWarp
25-08-2012, 22:59
مخابرات برای سپاه هستش ؟ نه یک ریال به جیب من میره نه چیزه دیگه لطفا چیزی که نمیدونی حرف نزن .

نیازی به تبلیغ نداره توی عکس همه چیز مشخصه .

همین شاتل مگه نامحدود 256 سرعتش چقدره ؟ یا اندیشه ؟ شما میخوای بهت روی نامحدود 256 چقدر بده ؟ حتما 250 تا دانلود کنی شب روز ؟ اره ؟ دوست عزیز نه اینجا

نه هر شرکتی توی ایران هر چقدر پول بدی همون قدر اش میخوری ---

یک مدت اره میان 256 را سرعتش را میبرن بالا ولی نرمالش 32 که الان 55 میده فیکس .

شما اننظار داری ماهی 20 تومان بدی بهت سرعت 250 تا بده آره ؟ نه مخابرات نه هیچ جای دیگه تو ایران روی 256 نامحدود سرعت بالای 250 تا نمیدن
کاملا مشخصه که شما داری تبلیغ نمی کنی . !! چطور نتی که تا همین دو ماه پیش هیچ قطعی نداشت یکدفعه و اونم فقط برای سرویس های نامحدودش مشکل قطعی دیتا پیش میاد. هیچ کسم جواب گو نیست.بنده سرعت 250 نخواستم و به همون 50 تا 80 هم راضیم. قضیه ی اندیشه و شاتل هم که مشخصه.یکی از یکی دزدتر. بنده ماهی 28 تومن میدم انتظار دارم درست و درمون خدمات بدن نه اینکه هر روز یه بامبول بازی در بیارن. مثلا همین 3 ماه پیش یک هفته نت من قطع بود و پولم پرید. جواب اون رو کی میده.

naim697
25-08-2012, 23:11
این مشکل را شما داری فقط گویا ؟ این ربطی نداره چون شما مشکل داری همه هم مشکل داشته باشن ؟

به گفته شما همه شرکتها بد پس از کجا بخریم ؟ آره درسته منم قبول دارم همه یه آشغال هستن ولی از بین بد بدتر ما بد را انتخاب میکنیم نه بدرتر را

مخابرات تهران ببین چقدر اذیت میکنن بچه ها را توئ تهران ؟ ولی تو ماذرندارن راضی هستن ؟ همه جا هستش خوب بد همه جوره

ما تو رشت باید شکر کنیم که مثل تهران نیستش مخابرات

new.operations
25-08-2012, 23:51
نه دوست عزیز مخابرات ندارم اندیشه دارم
امروز زنگ زده بودم 2020 مخابرات واسه گرفتن قیمت این سایت بهم معرفی کردن
قیمت ها با اندیشه زیاد فرقی نمیکنه
داداش شما خبر از وضعیت کیفیت و سرعت سرویس های مخابرات تو انزلی نداری؟

fafe5u
26-08-2012, 03:51
TimeWarp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزیز من 2سال مشترک اندیشه هستم.
تا 2روز پیش از سرویس نامحدود 256 استفاده میکردم (27،000) و سرعت دانلود بین 30-34.
الانم اومدم به مخابرات و سرویس 128 نامحدود گرفتم (15،000) و سرعت دانلود بازم بین 30-34 هسنش.
بالاخره 10تومن خودش 10 تومنه دیگه. چه نفعی واسه این دوستمون داره که از مخابرات طرفداری کنه ؟ بخدا ایشون هم میخوان امثال ما بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

naim697 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزیز.
الان شما سرویس 1024 محدود دارید درسته ؟ بعد از این 2گیگ بیشتر نداره، درسته ؟
شما از 1 تا 7 میانگین چقدر دانلود دارید با 1024 نامحدود ؟
اطلاعی در مورد سرعت سرویس 2048 ندارید ؟
شرمنده سوالات زیاد شد.

G.D.ragon.Ir
26-08-2012, 07:08
تا 2روز پیش از سرویس نامحدود 256 استفاده میکردم (27،000) و سرعت دانلود بین 30-34.
الانم اومدم به مخابرات و سرویس 128 نامحدود گرفتم (15،000) و سرعت دانلود بازم بین 30-34 هسنش.دوست عزیز, من 128 نامحدود از اندیشه دارم و سرعتم حدود 30 هست بعد شما 256 داشتید با تقریبآ همین سرعت؟! من 256 نداشتم اما فکر کنم قبلآ بچه های همین انجمن گفته بودند حدود 50-60 هست

hamed_totally
26-08-2012, 07:29
مخابرات که وضع و اوضاعش مشخصه
هرکسی که باهاش کار کرده می دونه
کلا هزاران مشکل داشت و داره

darkshahab
26-08-2012, 08:24
دوستان من چند روزه سرعتم افتضاحه
دیشب تا صبح فقط 100 مگ دانلود شده
توی روز هم گاهی سرعت به زیر 1 کیلوبایت میرسه و حد اکثر 90
256 محدود اندیشه خط 4

TimeWarp
26-08-2012, 09:17
TimeWarp
الانم اومدم به مخابرات و سرویس 128 نامحدود گرفتم (15،000) و سرعت دانلود بازم بین 30-34 هسنش.
بالاخره 10تومن خودش 10 تومنه دیگه. چه نفعی واسه این دوستمون داره که از مخابرات طرفداری کنه ؟ بخدا ایشون هم میخوان امثال ما بهترین انتخاب رو داشته باشیم.

مخابرات که وضع و اوضاعش مشخصه
هرکسی که باهاش کار کرده می دونه
کلا هزاران مشکل داشت و داره

دوست عزیز کاربر fafe5u حرف درست و حسابی رو hamed_totally گفتن . وقتی اوضاع زیر حد نرماله نباید بیخود بیایم در این تایپک و انجمن جو بدیم و دیگران رو گمراه کنیم. اگه هدفمون چیزی غیر از تبلیغات نیست همچین کاری چه معنی میده!؟

minime
26-08-2012, 09:50
هر شرکتی خوبیها و بدیهائی داره و از اونجائی که هیچ شرکتی کامل نیست یوزر بر حسب نیازش انتخاب میکنه , این همه بحث و جدل واسه چیه ؟

adrenalin
26-08-2012, 13:08
داداش شما خبر از وضعیت کیفیت و سرعت سرویس های مخابرات تو انزلی نداری؟

نه دوست عزیز
ولی زیر نظر اندیشه هست چه فایده داره اندیشه چه گلی به سرمون زده که بخواد مخابرات بزنه

اندیشه هم که کلا 1 شب به بعد می پوکه

surena_iran2564
26-08-2012, 16:09
سلام
اینترنتم یک هفته ای هست ریخته به هم!
یعنی 5 دقیقه هم درست حسابی کار نمیده ! بعد از کمتر از 5 دقیقه انگار ریست میشه! ( الان که دارم اینو تایپ میکنم ریست شدناش به زیر 30 ثانیه رسیده!)
امکان داره مودمم خراب شده باشه؟ کسایی که از اندیشه سرویس گرفتن اخیرا این مشکل رو پیدا نکردن؟
چند وقت پیش گاهی چند روز بدون حتی یک قطعی یه ریز کار میکرد!
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟

supermax15
27-08-2012, 01:22
128 محدود مخابرات

ساعت 2:30 شب
اینجوریش رو دیگه نداشتم که شد

G.D.ragon.Ir
27-08-2012, 06:08
اینترنتم یک هفته ای هست ریخته به هم!
یعنی 5 دقیقه هم درست حسابی کار نمیده ! بعد از کمتر از 5 دقیقه انگار ریست میشه! ( الان که دارم اینو تایپ میکنم ریست شدناش به زیر 30 ثانیه رسیده!)
امکان داره مودمم خراب شده باشه؟ کسایی که از اندیشه سرویس گرفتن اخیرا این مشکل رو پیدا نکردن؟من اندیشم اما همچین مشکلی ندارم. یک هفته با این وضع سر کردید؟! زنگ بزنید پشتیبانی

darkshahab
27-08-2012, 09:13
اقا یه بنده خدائی جواب ما رو بده
نزدیک یه هفته اس دانلود شبانه اومده به 100 مگ
تو روزم نوسان سرعت زیادی دارم
256 محدود سرعتم بین 5 تا 90 نوسان شدید داره حتی وقتی از سایت های معتبر دانلود میکنم
زنگ میزنم اندیشه شر و ور تحویلم میده
خط 4

TimeWarp
27-08-2012, 11:29
بعد میگن مخابرات عالیه ، حرف نداره !!!! از ساعت 9 تا الان که دارم پست میدم نتم قطعه. به پشتیبانی زنگ میزنم میگه کل نت مخابرات استان مشکل پیدا کرده. هیچ کسم جوابگو نیست.الانم با gprs اومدم.:2:

naim697
27-08-2012, 12:35

مخابرات:7:

badboy2008
27-08-2012, 15:00
128 اندیشه خط 5
دوستام شما هم امروز بعدازظهر شاهد خاموش و روشن شدن چراغ Status بودبد؟
بعد از ظهر یه یه ربعی کانکت نمیشد بعد که کانکت شد هر ازگاهی دانلود صفر میشه باید یه دی سی کنم تا مجددا فعال بشه
متوجه شدم چراغ Status هر ازگاهی خاموش میشه

cleverchild
27-08-2012, 16:47
من یه مدتی تهران بودم اونجا از پارس آنلاین نت گرفتم(256 با ماهیانه 2گیگ حجم=8700)سرعت دانلود تو روز 230-240 تو شب(رایگان) 90-120 بدون قطعی چه روز چه شب
الان یه 2 هفته اومدم رشت سرعت نت با پولی که میدیم افتضا با قطعی(اندیشه) یادمه قبل اینکه برم تهران از اندیشه 128 محدود میگرفتم سرعت 240-250 بود(2سال پیش) هم تو روز هم تو شب(کلی حال میداد)اما الان کلا افتضا
256 محدود میگیری(2گیگ=14500) سرعت 60-110 که شب پوکیده
دلم لک زده برا نت تهران

hamed29
27-08-2012, 21:47
امروز کلا چراغ INTERNET خاموش بود،زنگ زدم گفت از مودم درخواست نداری؛ باید کانفیگ کنی.
چرا آخه؟
رمز مودم هم عوض شده بود(admin)
مودم رو که کانفیگ کردم درست شد.
یعنی مودم خود به خود ریست شده؟

مخابرات

wooooow
27-08-2012, 22:59
سلام دوستان -خواهشا جواب بدین

من تا تیر ماه نت اندیشه داشتم -- آخر تیر ماه اندیشه رو جمع کردم رفتم دامون گرفتم
بعد از 1 ماه برگشتم اندیشه و از دوباره نت اندیشه رو گرفتم -- تازه امروز وصل شده
ولی یه مشکلی داشتم
من قبلا از سایت lahijan.askiran.com ترافیک باقی مانده رو نگاه میکردم
امروز هرچی رفتم تو این سایت باز نشد تا اینکه زنگ زدم شرکت گفتن به جای lahijan بزار dci یعنی میشه dci.askiran.com
وقتی وارد سایت شدم صفحه اصلی و صفحه quick درست مثل همون lahijan .askiran بود ولی بالای سایت نوشته بود به سیستم امور مشتریان مخابرات خوش آمدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من خط مخابرات دارم ؟؟؟؟؟ اگه دارم میشه بگین چرا اندیشه به من خط مخابرات رو فروخته ؟؟؟؟ مشکلی که ندارن این خطا ؟؟؟؟؟؟؟
ساکن لاهیجان

hamed29
27-08-2012, 23:21
سلام دوستان -خواهشا جواب بدین

من تا تیر ماه نت اندیشه داشتم -- آخر تیر ماه اندیشه رو جمع کردم رفتم دامون گرفتم
بعد از 1 ماه برگشتم اندیشه و از دوباره نت اندیشه رو گرفتم -- تازه امروز وصل شده
ولی یه مشکلی داشتم
من قبلا از سایت lahijan.askiran.com ترافیک باقی مانده رو نگاه میکردم
امروز هرچی رفتم تو این سایت باز نشد تا اینکه زنگ زدم شرکت گفتن به جای lahijan بزار dci یعنی میشه dci.askiran.com
وقتی وارد سایت شدم صفحه اصلی و صفحه quick درست مثل همون lahijan .askiran بود ولی بالای سایت نوشته بود به سیستم امور مشتریان مخابرات خوش آمدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان من خط مخابرات دارم ؟؟؟؟؟ اگه دارم میشه بگین چرا اندیشه به من خط مخابرات رو فروخته ؟؟؟؟ مشکلی که ندارن این خطا ؟؟؟؟؟؟؟
ساکن لاهیجان

سلام؛ درسته شما الان مشترک مخابرات هستید.
کاربرهای جدید اندیشه مشترک مخابراتن.
مشکل که چه عرض کنم،چند صفحه از این تاپیک رو بخونید اوضاع دستتون میاد.
البته میتونید اشتراکتون رو به اندیشه تغییر بدید؛با 7750000 تماس بگیرید،وصل بشید به امور مشترکین؛اونها راهنماییتون میکنن.

wooooow
27-08-2012, 23:35
سلام؛ درسته شما الان مشترک مخابرات هستید.
کاربرهای جدید اندیشه مشترک مخابراتن.
مشکل که چه عرض کنم،چند صفحه از این تاپیک رو بخونید اوضاع دستتون میاد.
البته میتونید اشتراکتون رو به اندیشه تغییر بدید؛با 7750000 تماس بگیرید،وصل بشید به امور مشترکین؛اونها راهنماییتون میکنن.

دوست عزیز یه ذره بیشتر توضیح میدین
1346 صفحه از تاپیک رو بخونم :دی
من قبلا 128 نامحدود اندیشه رو داشتم سرعتش 22 بود ولی این الان 32 هست ؟؟ بهتر نیست ؟؟ یا مشکل دیگه ای هم هست ؟؟؟

altair
27-08-2012, 23:55
دوستان دیروز اندیشه کلا قطع شده بود زنگ زدم گفتن مشکل از مخابراته و واسه کل استان قطعه! و حل میشه .
نزدیک ساعت 2 حل شد شماها هم همین مشکلو داشتین یا نه؟

TimeWarp
28-08-2012, 00:04
من یه مدتی تهران بودم اونجا از پارس آنلاین نت گرفتم(256 با ماهیانه 2گیگ حجم=8700)سرعت دانلود تو روز 230-240 تو شب(رایگان) 90-120 بدون قطعی چه روز چه شب
الان یه 2 هفته اومدم رشت سرعت نت با پولی که میدیم افتضا با قطعی(اندیشه) یادمه قبل اینکه برم تهران از اندیشه 128 محدود میگرفتم سرعت 240-250 بود(2سال پیش) هم تو روز هم تو شب(کلی حال میداد)اما الان کلا افتضا
دلم لک زده برا نت تهران

بله این سخنان شما رو باید طلا گرفت و زد بالای تایپک تا بعضی از یوزرهای عزیز متوجه بشن که این تنی که تو استان گیلان دارن به یوزرها میدن اسمش نت نیست و اصلا این ربطی به نت کل کشور نداره که چون خرابه ، نت ما هم فجیع باشه اشکالی نداره.
هر روز دارن هزار تا بلا سر یوزر میارن و بعضی از دوستان میگن سرعتت 50 هست باید کلاتم بندازی هوا. همچین افرادی هستن که با تبلیغاتشون این شرکتها رو پر رو کردن.

vaja_it63
28-08-2012, 06:29
دلم لک زده برا نت تهران

ای بابا نگو تو رو خدا منم 20 روزه اومدم رشت
قبلا هم پارس داشتم دلت میاد پارس
من پارس تهران میخام :41:
من هنوز نت نگرفتم ولی احتمالا برم مخابرات
چه طوره ؟؟؟

altair
28-08-2012, 09:30
یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده من دیشب نزدیک 300 مگ دانلود کردم از ساعت 1 شب به بعد صبح اومدم دیدم از ترافیکم کم شده!! مگه این مجانی بودن دانلود شبانه رو برداشتن؟

armin_punisher6
28-08-2012, 10:08
یه مشکل دیگه هم برام پیش اومده من دیشب نزدیک 300 مگ دانلود کردم از ساعت 1 شب به بعد صبح اومدم دیدم از ترافیکم کم شده!! مگه این مجانی بودن دانلود شبانه رو برداشتن؟
نه خیلی وقتا از این کلاهبرداریا میکنن.واسه من شاید 5 بار اینطوری شد که فهمیدم.خدا میدونم چند بارشو از دستم خارج شد.باید زنگ بزنی پشتیبانی ولی اگه حضوری بری بهتر پیگیری میکنن.

minime
28-08-2012, 11:03
دوستان دیروز اندیشه کلا قطع شده بود زنگ زدم گفتن مشکل از مخابراته و واسه کل استان قطعه! و حل میشه .
نزدیک ساعت 2 حل شد شماها هم همین مشکلو داشتین یا نه؟

حدودا 20 دقیقه یا کمتر قطع شد ساعت 2 اینطورا بود , نکنه هنوز قطع هستی ؟ ;)

cleverchild
28-08-2012, 12:01
بله این سخنان شما رو باید طلا گرفت و زد بالای تایپک تا بعضی از یوزرهای عزیز متوجه بشن که این تنی که تو استان گیلان دارن به یوزرها میدن اسمش نت نیست و اصلا این ربطی به نت کل کشور نداره که چون خرابه ، نت ما هم فجیع باشه اشکالی نداره.
هر روز دارن هزار تا بلا سر یوزر میارن و بعضی از دوستان میگن سرعتت 50 هست باید کلاتم بندازی هوا. همچین افرادی هستن که با تبلیغاتشون این شرکتها رو پر رو کردن.

معلومه شرکتی که جا افتاده کسی هم نمیتونه باهاش تو استان رقابت کنه (به خاطر ارتباطی که با مخابرات استان داره) از این بهتر نمیشه سرویس دهیش
بعدش امثال ماها باید بیان درباره نت پوکیده اینجا صحبت کنیم به خاطر 5تا سرعت بیشتر یا کمتر که برا من 22 برا شما 32:41:(دوستان با هزینه کمتر از این چیزی که ما دارین اینجا میپردازیم سرعت 230-240 میدن شما کجای کارین)

ای بابا نگو تو رو خدا منم 20 روزه اومدم رشت
قبلا هم پارس داشتم دلت میاد پارس
من پارس تهران میخام :41:
من هنوز نت نگرفتم ولی احتمالا برم مخابرات
چه طوره ؟؟؟
دنبال پارس اینجا نرفتی؟
من تو فکر اینم که از پارس نت بگیرم اینجا
دوستانی که از پارس نت دارن نظر بدن که اینجا چطوره سرویس پارس آنلاین

altair
28-08-2012, 20:53
حدودا 20 دقیقه یا کمتر قطع شد ساعت 2 اینطورا بود , نکنه هنوز قطع هستی ؟ ;)
20 دقیقه؟ خوش به حالت واسه من از صبح تا ساعت 2 قطع بود.
فقط موندم چرا باید بهم دروغ بگن که هم ی ه استان این طوری بود.

altair
28-08-2012, 21:00
راستی من هفته ی قبل رفته بودم ترافیکم رو که تموم شده بود دوباره تمدید کنم به زنه گفتم به روزرسانی کنه با ترافیک 8 گیگ گفتش نه این طوری نمیشه باید حجم اضافه بگیری هر حجم اضافه 3500 که بعدا به خاطر مالیتو اینجور چیزا بیشتر شد بهش گفتم مگه به روزرسانی نداره چرا نمیشه ؟ گفت نه نمیشه باید حجم اضافه بگیری اگه راست میگه پس از به روزرسانی نمیشه استفاده کرد؟ شماها چکار میکنین؟

hamed29
28-08-2012, 21:56
راستی من هفته ی قبل رفته بودم ترافیکم رو که تموم شده بود دوباره تمدید کنم به زنه گفتم به روزرسانی کنه با ترافیک 8 گیگ گفتش نه این طوری نمیشه باید حجم اضافه بگیری هر حجم اضافه 3500 که بعدا به خاطر مالیتو اینجور چیزا بیشتر شد بهش گفتم مگه به روزرسانی نداره چرا نمیشه ؟ گفت نه نمیشه باید حجم اضافه بگیری اگه راست میگه پس از به روزرسانی نمیشه استفاده کرد؟ شماها چکار میکنین؟

فکر کنم این هم از زرنگیشونه!
اینطوری گذاشتن که اگه یکی حجمش تموم شد اولا تا پایان مهلت اتمام (که معمولا چند روز بیشتر نیست) بابت حجم اضافه یه پولی بگیرن و چند روز بعد هم بابت تمدید.
این طوری خوب کسی نمیتونه اگه ترافیکش زود تموم شد همون موقع تمدید کنه.

منم دیروز حجمم تموم شده بود،رفتم 1 گیگ حجم اضافه گرفتم؛3700
ای کاش فقط قدر همین مالیات هایی که ازمون میگیرن خدمات میدادن

راستی ترافیک که تموم بشه چراغ INTERNET ( یا همون STATUSE فکر کنم ...) دیگه روشن نمیشه،درسته؟
من دیروز مودمم اینطوری شد ولی نمیدونم چرا وقتی زنگ زدم پشتیبانی گفت باید مودم رو کانفیگ کنی؟ (بعد از اینکه حجم اضافه رو اعمال کردن )
قبلا هم گفته بودم،ظاهرا خودش ریست شده بود!

hamed_totally
29-08-2012, 07:18
دوست عزیز یه ذره بیشتر توضیح میدین
1346 صفحه از تاپیک رو بخونم :دی
من قبلا 128 نامحدود اندیشه رو داشتم سرعتش 22 بود ولی این الان 32 هست ؟؟ بهتر نیست ؟؟ یا مشکل دیگه ای هم هست ؟؟؟

اندیشه هم پورت های خودش رو داره هم پورت های مخابرات رو هم به طور پیمانکاری در اختیار داره
الان چون احتمالا پورت خالی نداشت ؛ برای شما رو روی پورت مخابرات رانژه کرده
اتفاقی که مدتی هست داره رخ میده
سرعتش بعضی وقتها بیشتره اما قطعی داره
بعضی وقتها مخابرات کلا میترکه

در هر صورت مخابرات تا یکی دو ماه پورتت رو عوض نمی کنه

hamed_totally
29-08-2012, 07:24
فکر کنم این هم از زرنگیشونه!
اینطوری گذاشتن که اگه یکی حجمش تموم شد اولا تا پایان مهلت اتمام (که معمولا چند روز بیشتر نیست) بابت حجم اضافه یه پولی بگیرن و چند روز بعد هم بابت تمدید.
این طوری خوب کسی نمیتونه اگه ترافیکش زود تموم شد همون موقع تمدید کنه.

منم دیروز حجمم تموم شده بود،رفتم 1 گیگ حجم اضافه گرفتم؛3700
ای کاش فقط قدر همین مالیات هایی که ازمون میگیرن خدمات میدادن

خب می گفتی بهشون که روزهای باقیمانده رو صفر کنن و از دوباره شارژ کنن
باید انجام بدن خب
اصلا چرا آنلاین این کار رو انجام نمیدی؟
دردسر هم نداره

راستی ترافیک که تموم بشه چراغ INTERNET ( یا همون STATUSE فکر کنم ...) دیگه روشن نمیشه،درسته؟
من دیروز مودمم اینطوری شد ولی نمیدونم چرا وقتی زنگ زدم پشتیبانی گفت باید مودم رو کانفیگ کنی؟ (بعد از اینکه حجم اضافه رو اعمال کردن )
قبلا هم گفته بودم،ظاهرا خودش ریست شده بود!

خیلی پیش میاد
خصوصا برای مودم های d-link
من خودم بارها برام پیش اومده مودم dlink که داشتم هراز چندگاهی یک بار کانفیگ می کردمش

hamed29
29-08-2012, 11:11
خب می گفتی بهشون که روزهای باقیمانده رو صفر کنن و از دوباره شارژ کنن
باید انجام بدن خب
اصلا چرا آنلاین این کار رو انجام نمیدی؟
دردسر هم نداره

این رو نمی دونستم.ضمنا فقط میخواستم این چند روز باقیمونده رو قطعی نداشته باشم.
آخه احتمالا بخوام isp رو عوض کنم.
ترافیکم خوب ته کشیده بود,چطوری انلاین میرفتم؟ :23:

خیلی پیش میاد
خصوصا برای مودم های d-link
من خودم بارها برام پیش اومده مودم dlink که داشتم هراز چندگاهی یک بار کانفیگ می کردمش

پس عادیه! :41:
مودمم Alfex هستش.
این ریست شدن ها به خاطر چیه؟

راستی صبا نت و پارس وی کسی داشته؟
چطوریـــاست؟

مهسا سعیدی
29-08-2012, 11:44
سلام
ما تازه به رشت نقل مکان کردیم
قبلا مشترک پارس انلاین بودم و ازش راضی بودم
حالا تو این چند روز که تحقیق کردم چند تا گزینه پیدا کردم
لطفا بچه هایی که اطلاع کافی دارن منو راهنمائی کنند:

پارس وی
اندیشه سبز خزر
شاتل
مبین نت

برای من سرعت شبانه(رایگان) از همه چیز مهمتره

مهسا سعیدی
29-08-2012, 19:34
naim697 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون از راهنمای شما
ولی شنیدم زیاد جالب نیست و قطعی داره
مثلا سرعت 128 محدودش چنده؟
ما محدوده فلکه گاز میشینیم پیش شماره 424
تو همون صفحه چند برگ قبلش خوندم بچه ها از مخابرات بد گفته بودن
به هر صورت ممنون از راهنمائی شما

naim697
29-08-2012, 20:12
عزیزم بعضی ها جسارت نشه به بقیه تا حالا نداشتن ولی میان برای خودشون اظهار نظر میکن --- مخابرات قدیما اویلش واقعا قطعی خیلی داشت

ولی واقعا االن خیلی خوب شده مثل سابق اصلا دیگه قطع نمیشه . البته تو همین بخش هم خوندید بیشتر اندیشه قطعی داشته

پینگ خوب داره و سرعتش هم بستگی به سرعتی که میخری هستش .

شاتل خوبه واقعا فقط محدویت داره همین .

ممنون از راهنمای شما
ولی شنیدم زیاد جالب نیست و قطعی داره
مثلا سرعت 128 محدودش چنده؟
ما محدوده فلکه گاز میشینیم پیش شماره 424
تو همون صفحه چند برگ قبلش خوندم بچه ها از مخابرات بد گفته بودن
به هر صورت ممنون از راهنمائی شما

مهسا سعیدی
29-08-2012, 20:13
راستی مودم وایرلس استوک کسی برای فروش داره؟

مهسا سعیدی
29-08-2012, 20:16
خب سرعتی که خریدی چندیه؟
256 یا 512؟
با 128 چقدر سرعت داره؟
سرعت شب چقدره؟

TimeWarp
29-08-2012, 21:22
سلام

پارس وی
اندیشه سبز خزر
شاتل
مبین نت

سلام
به شهر رشت و این تایپک خوش آمدید.:20:

بنده قبلا تو منطقه ی 4 (مغازه ) از گیلانت 256 نامحدود استفاده می کردم. سرعتش معمولا از 50 بالاتر نمی رفت ولی پینگش همیشه بالا بود ( بین 400 تا 500 ) . البته این موضوع بر میگرده به 6 ماه پیش. چون کلا جمعش کردم. الان تو حومه ی رشت زندگی می کنم و 256 نامحدود مخابرات دارم. تو این پنج ماه نسبتا راضی بودم ولی بازم می گم و مثل بعضی ها چشمامو بر واقعیت نمی بندم و تبلیغ شرکتی رو هم نمی کنم. نت مخابرات بگیر نگیر زیاد داره. قطعی این اواخر زیاد شده ولی مثلا دو ماه پیش تو همه چیز عالی بود.ممکنه 2 روز یا 1 ماه دیگه همه چی دوباره عالی بشه یا بدتر از اینی که هست بشه. بستگی به سیاست اونا داره.ولی الان وضع برای نامحدودش چندان رضایت بخش نیست.
سرعت دانلود من چه روز و چه شب بین 30 تا 45 در نوسانه و پینگ بین 200 تا 300 در نوسانه( 256 نامحدود مخابرات ، ماهی 27850 تومان ) و پشتیبانیشم نسبتا ضعیفه.

-شاتل : رفیقام تو منطقه ی 4 و 5 بودن و شاتل داشتن که به خاطر محدودیت دانلودیش فراری شدن.البته از پینگش و سرعتش راضی بودن ولی برای کسی که دانلود زیاد داره ( بیشتر از 18 گیگ در ماه ، طبق گفته ی دوستانمون در همین تایپک ) خوب نیست.

- البته خودم و یا آشناهام مبین نت نداشتن ولی شنیدم به خاطر پا*را*زیت هایی که می ندازن برای ما*هوا*ره تو سیستم مبین نت مشکل ایجاد میکنه که راست یا دروغشو نمی دونم.

new.operations
29-08-2012, 21:24
عزیزم بعضی ها جسارت نشه به بقیه تا حالا نداشتن ولی میان برای خودشون اظهار نظر میکن --- مخابرات قدیما اویلش واقعا قطعی خیلی داشت

ولی واقعا االن خیلی خوب شده مثل سابق اصلا دیگه قطع نمیشه . البته تو همین بخش هم خوندید بیشتر اندیشه قطعی داشته

پینگ خوب داره و سرعتش هم بستگی به سرعتی که میخری هستش .

شاتل خوبه واقعا فقط محدویت داره همین .

رفیق شبا چطور سرعتش؟ سرویس های مخابرات شبا مجانیه؟بعد سرعت نا محدود با محدود یکیه

naim697
29-08-2012, 21:55
10 گیگ 1024 دارم ماهی 42 تومان

رفیق شبا چطور سرعتش؟ سرویس های مخابرات شبا مجانیه؟بعد سرعت نا محدود با محدود یکیه

مهسا سعیدی
29-08-2012, 22:40
مخابرات ساعات فری اش چند تا چنده؟
از بیشتر افرادی که پرسیدم اندیشه رو معرفی میکنن

new.operations
29-08-2012, 23:17
10 گیگ 1024 دارم ماهی 42 تومان
ببخشید زیاد سوال میکنم:10:
شما اشتراکت 1به 10 توی سایت؟

naim697
29-08-2012, 23:37
نه عزیزم نیستش

SAM609
30-08-2012, 09:37
سلام به همه !! دوستان من سرویس 128 حجمی اندیشه دارم ، توی منطقه 4 ! الان 3 روزه سرعت دانلودم روی 300 کیلوبایته !! هم تو روز و هم تو شب ! حتی بین ساعت 1 تا 3 شب هم که سرعت دانلود کم میشد ، الان از 250 پایین تر نمیاد !!! من قبلا سرویس 1024 اندیشه داشتم ولی اونم دیگه اینقدر سرعتش بالا نبود !! از دوستانی که سرویس اندیشه دارن ، کسی سرعتش اینطوری نشده ؟؟ :27:

soosmar_asl
30-08-2012, 11:01
سلام

پارس وی
اندیشه سبز خزر
شاتل
مبین نت

اگه دانلود ماهانتون در حد 18 گیگ هستش و فراتر نمیره شاتل بهترین گزینست. روزانه 250 KB/sec شبانه 1 تا 8 صبح رایگان و سرعت بین 60 تا 180 KB/sec .پینگ و سرعت و پایداری عالیه.

altair
30-08-2012, 18:55
سلام به همه !! دوستان من سرویس 128 حجمی اندیشه دارم ، توی منطقه 4 ! الان 3 روزه سرعت دانلودم روی 300 کیلوبایته !! هم تو روز و هم تو شب ! حتی بین ساعت 1 تا 3 شب هم که سرعت دانلود کم میشد ، الان از 250 پایین تر نمیاد !!! من قبلا سرویس 1024 اندیشه داشتم ولی اونم دیگه اینقدر سرعتش بالا نبود !! از دوستانی که سرویس اندیشه دارن ، کسی سرعتش اینطوری نشده ؟؟ :27:
عجب شانسی داری ای کاش ما هم از این شانسا داشته باشیم فکر کنم دیگه 1 گیگ دانلود رو تو یه شب کرده باشی. واسه من این طوری نشده ولی دیشب با همین سرعت رو 80 کیلوبایت بود که خب من 1.5 گیگ دانلود کردم عقده ی خودمو خالی کردم:31:.

ruzbeh1
30-08-2012, 20:25
سلام دوستان،من کاربر مخابرات در استان مازندران هستم،(چالوس)،داخل استان شما سرعت اینترنت مخابرات چطوره؟اینم تست سرعت من:

sasan.69
30-08-2012, 22:53
از دوستان كسي صبا نت داره؟ ميخوام بدونم سرعت شب و روزش چنده؟

V i r u s e r
30-08-2012, 22:54
سلام دوستان،من کاربر مخابرات در استان مازندران هستم،(چالوس)،داخل استان شما سرعت اینترنت مخابرات چطوره؟اینم تست سرعت من:

نصفه شبی سکته دادی مارو عمو.. با سرور تهران چرا تست می گیری

SAM609
30-08-2012, 23:03
عجب شانسی داری ای کاش ما هم از این شانسا داشته باشیم فکر کنم دیگه 1 گیگ دانلود رو تو یه شب کرده باشی. واسه من این طوری نشده ولی دیشب با همین سرعت رو 80 کیلوبایت بود که خب من 1.5 گیگ دانلود کردم عقده ی خودمو خالی کردم:31:.

1.5 گیگ که دانلود عادیه واسه سرویس 128 !! من با همین 128 شبی تا 1.8 گیگ هم دانلود کردم ! اون دیگه به سروری که ازش دانلود میکنی ربط داره !! الان که سرعتم اینطوری عجیب زیاد شده ، شبی تقریبا 4 گیگ دانلود میشه !! اگه وضعیت بخواد همینطوری بمونه ، باید یه هارد اکسترنال ترابایتی بخرم !!! :31:

مهسا سعیدی
31-08-2012, 08:51
از شرکت اندیشه درباره مخابرات سوال کردم میگه با مال ما هیچ فرقی نداره و تمام تجهیزات هم یکیه!!!!

altair
31-08-2012, 09:28
لعنت به هر چی اندیشه ی سبز من دیشب دانلود کردم بازم از شارژم کم کرد فکر کنم همون قضیه ی نامحدود باشه که اگه زیاد دانلود کنی محدودت میکنن.

ruzbeh1
31-08-2012, 09:38
نصفه شبی سکته دادی مارو عمو.. با سرور تهران چرا تست می گیری

اینم تست ار سرور خارجی

naim697
31-08-2012, 12:27
شما برو بخش خودش اینجا چی کار داری ؟ که چی بشه اصلا شما داشته باش 100 مگ اینجا چیکار داری ؟ اینجا گیلان نه نوشهر چالوس

اینجا را ببنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طرف خودش گفته با این سرعت شبی یک گیگ دانلود میکنه یا غیره

اینم تست ار سرور خارجی

hamed29
31-08-2012, 12:51
لعنت به هر چی اندیشه ی سبز من دیشب دانلود کردم بازم از شارژم کم کرد فکر کنم همون قضیه ی نامحدود باشه که اگه زیاد دانلود کنی محدودت میکنن.

من که هر شبی دانلود دارم اول و آخرش چک میکنم چقدر حجم باقی مونده.
اگه اشتباهی کم بشه میشه پس گرفت؟

اگه حجم دوره بعد از پایان مهلت تموم نشده باشه،به دوره ی بعد منتقل میشه یا صفرش میکنن؟!
حجم اضافه چطور؟

برای استفاده از حجم رایگان (180 مگ) در پایان مهلت باید چه کار کرد؟

ruzbeh1
31-08-2012, 13:23
شما برو بخش خودش اینجا چی کار داری ؟ که چی بشه اصلا شما داشته باش 100 مگ اینجا چیکار داری ؟ اینجا گیلان نه نوشهر چالوس

اینجا را ببنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طرف خودش گفته با این سرعت شبی یک گیگ دانلود میکنه یا غیره

دوست عزیز،تاپیک و دقیق مطالعه کنی متوجه می شه که با سرویس مخابرات مازندران می شه شبی بین 6 تا 8 گیگ دانلود کرد.اگه مطالعه می کنی نظر همه رو نگاه کن نه یک نفر.:27:

naim697
31-08-2012, 13:42
باشه حرفت شما اصلا درست شما شبی 20 گیگ دانلود کن -- خوب حالا اینجا تو رشت چیکار میکنی ؟

دوست عزیز،تاپیک و دقیق مطالعه کنی متوجه می شه که با سرویس مخابرات مازندران می شه شبی بین 6 تا 8 گیگ دانلود کرد.اگه مطالعه می کنی نظر همه رو نگاه کن نه یک نفر.:27:

sasan.69
31-08-2012, 21:19
دوستان از شما كسي صبا نت كه جديدا تو رشت اومده استفاده كرده؟

minime
01-09-2012, 09:55

برادر من , اونجا شبی 80 گیگ هم دانلود داشته باشی ربطی به این تاپیک نداره و کسی هم براش جالب نیست که هی میای تکرار میکنی برو تو تاپیک مازندران مطلب بنویس و از اینترنت پرسرعتت لذت ببر ;)

Dj_aghamajid
01-09-2012, 10:23
سلام ، خووبی دادا، بچه نوووووشهر، اینجا چیکار میکوونی؟:5:
میگم یه مینی بوس بچه های سی نوا بریزن با داس، سیم اینترنتت رو قطع کنن ها. :31:.

ببین روزبه جان، اینجا، یعنی بچه های رشت، ندید بدید نیستن، اینجا جایی برای پز دادن نیست.:12: افرادی هم که میان تست میزارن، واسه این هست که به همشهریهاشون کمک کنن، تا بتونن بهترین سرویس رو انتخاب کنن.
شما هم یکم رعایت کن.:46:

hamed29
01-09-2012, 11:50
نوشته شده توسط ruzbeh1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز،تاپیک و دقیق مطالعه کنی متوجه می شه که با سرویس مخابرات مازندران می شه شبی بین 6 تا 8 گیگ دانلود کرد.اگه مطالعه می کنی نظر همه رو نگاه کن نه یک نفر.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا چکار داری شما اینجا؟ خوشت میاد اغتشاش درست میکنی؟ :9:
میخوای بدم پدر پدر سوخته ت رو در بیارن پدر سوخته؟! هان؟ :19:

اصلا اگه همه مون کوچ کنیم بیام نوشهر راضی میشی؟!

naim697
01-09-2012, 12:13
این بچه مشکل روحی داره

ruzbeh1
01-09-2012, 12:14
آقا چکار داری شما اینجا؟ خوشت میاد اغتشاش درست میکنی؟ :9:
میخوای بدم پدر پدر سوخته ت رو در بیارن پدر سوخته؟! هان؟ :19:

اصلا اگه همه مون کوچ کنیم بیام نوشهر راضی میشی؟!

اولا" جمله دوم شما رو نشنیده می گیرم،ثانیا" صفحات قبل و مطالعه کنید تا ببینید مقصر کیه،من فقط یک تست از وضعیت سرعت اینترنت داخل پیج شهر شما برای مقایسه گذاشتم،اما نمی دونستم حساسیت دارید،موفق باشید.