PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

afshin2200
01-05-2012, 20:31
من دقیقا همین مشکل رو دارم چند پست بالاتر از شما گفتم
تو چند ساعت اخیر خیلی این قطعی ها بیشتر شده !
من دوباره زنگ زدم اندیشه
گفت مشکل از ناحیه مخابرات
و سعی دارند می کنند درست کنند
ولی معلم نیست کی درست بشه!!!

M0hammadH0ssein
01-05-2012, 22:49
سلام!
من دارم از اندیشه جمع میکنم برم یه شرکت دیگه!
حالا نمیدونم کدوم شرکتو انتخاب کنم که مث اندیشه پشیمون نشم؟!
یه شرکتی باشه مث اندیشه گدا نباشه! حجم هدیه بده... ترجیحا انتقال حجم به ماه بعد داشته باشه! برقراری موقت داشته باشه! تمدید کمتر از یک ماه(یا مثلا تا پایان ماه) رو داشته باشه! هزینه راه اندازی نداشته باشه یا کم باشه! قابلیت شارژ اکانت بدون نیاز به dial up داشته باشه! (صفحه خود شرکت و صفحه بانک بی دردسر باز بشه!)
مدیر با پدر مادر داشته باشه...
از شاتل و پارس آنلاین خیلی تعریف شنیدم(خودم شاتلو ترجیح میدم) ولی نمیدونم کدوم یکی از خدماتی که میخوامو داره؟!
راستی شاتل هنوز اون کارتهای طلایی رو میده واسه تخفیف معرفی کننده و معرفی شونده؟
خط 7 هم هستم!

ممنون میشم راهنماییم کنید که هر چه سریعتر از این اندیشه خراب شده برم!
مرسی:11:

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

دوستان مشکلات نت تو این چند روز رو اندیشه میگه خط بین المملی مشکل داره ولی از بچه های پایین پرسیدم میگن واسه انتخابات اینطوری کردنش!

اینا اون چیزیه که اندیشه به خورد من و شما میده!
توجه کردین چرا همیشه این مشکلات توی اندیشه به سطح بحرانی میرسه؟! :27:

farid_1
02-05-2012, 08:18
باز این اندیشه ترکید
اگه گفتن خطهای 722 و 723 هست از دروغهاشونه
خط 3 هم به باد رفته

rahmank750
02-05-2012, 09:33
اندیشه خط 8 هم ترکیده بابا اینا چرت میگن

minime
02-05-2012, 10:26
اگه من هزاری توضیح بدم متوجه نمیشین//
دوستان من این قیمتها که میگین دقیقا همونه بنده هم قبول دارم اینها مال خود اندیشه هست و از یکسال گذشته با بیشتر توی این لیست بوده
و این مال اونهایی هست که یوزرهاشون روی سرور اندیشه ساخته میشن یوزرهایی که با پیشوند mirxxxxx یا ghdxxxxx و امثال اینها ساخته میشن و خط تلفنشون روی سرور مخصوص اندیشه رانژه میشه... تا اینجا حله؟؟؟

اون نرخهایی که مد نظر بنده هست یوزرها روی سرور مخابرات ایجاد میشن که هر یوزر شماره تلفنش میشه همون یوزرنیمش...
که برای این نت مخابراتی هنوز پنل آنلاین ارائه نشده...
توضیح از این واضحتر؟

برادر ما متوجه فرمایشات شما هستیم ولی این قضیه مثال واقعیه اون ضرب المثل معروفه که میگه "یه دیوونه سنگی رو تو چاه میندازه که صد تا عاقل نمیتونن درش بیارن"
قیمت و نوع سرویس مخابرات همون سنگه بود و در مورد اون دیوونه روایت زیاده دیگه خودتون پیدا کنید پرتقال فروش را ؛)
در مورد پنل مخابرات من هیچی نمیدونم چون یوزرش نیستم ولی اینو میدونم که الان دیگه فرقی نداره شما رو پورت مخابرات بسته بشی یا رو پورت اندیشه جفتش یه قیمت و یه کیفیته.

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

اندیشه خط 8 هم ترکیده بابا اینا چرت میگن

چی میگن ؟ جوابشون چیه ؟

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

2روزه که وضع نت من داغونه !
قطع نیست ولی هیچ سایتی بالا نمیاد , حدودا" تو 1ساعت 2 بار این جوری میشه
کسی چنین مشکلی داره ؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خط 7 اندیشه

آی پی استاتیک! مایه دار! دست ما رو هم بگیر و بیار ! :دی

abbas_thomas
02-05-2012, 10:27
خدا رو شکر از اندیشه زدیم بیرون!! :2: پارسال هم دقیقا تو یه همچین زمانی یکی دوماهی سرورش ترکیده بود.جالبه! :41:

msi674
02-05-2012, 11:12
خدا رو شکر از اندیشه زدیم بیرون!! :2: پارسال هم دقیقا تو یه همچین زمانی یکی دوماهی سرورش ترکیده بود.جالبه! :41:
شما الان چی داری یعنی ؟
خط 2 شبانه منم ترکیده

guilanet
02-05-2012, 14:39
لیست قیمت تعرفه های جدید شرکت گیلانت در کل استان گیلان
از شرایط ویژه این سرویس ها به قیمت های بسیار مناسب و استفاده از بستر فیبر نوری در تمامی مراکز و انتقال حجم مصرفی به ماه آینده میتوان اشاره نمود.

شهرهای آماده سرویس:

رشت – لاهیجان - فومن - رودبار - لوشان - منجيل - رضوانشهر - سياهکل - خمام - انزلي - لنگرود- شفت - رودسر - ماسال - املش - صومعه سرا -چابکسر- آستارا - تالش -کیاهشهر- سنگر - رستم آباد - لشت نشا - کوچصفهان – آستانه - عباس آباد و لوندویل آستارا- شلمان( املش)-رودبنه( لاهیجان)

سرویس های 2 تا 4 مگ
با قیمت های بسیار متفاوت در استان

soosmar_asl
02-05-2012, 18:11
خوب الان که من دارم دانلود میکنم سرعت خوبه. امروز صبح و بعدازظهر هم خوب بوده. سرعت رو 45 ثابته. پینگ خوب که من هرگز از گیلانت ندیدم. روی 500 تا 600 میچرخه.

فکر کنم زنگ زدم و گفتم میخوام جمع کنم ، اثر کرده.:31:

البته همه شرکتا الان زرنگ شدن . شبا سرعت رو میارن پایین. ساعت 1 به بعد روی 16 تا 20 میچرخه.:2:

گیلانت-خط 4-256 نامحدود.:10:

همه شرکتا؟! رو چه حسابی میگی؟ پس ما چرا مشکلی نداریم؟! فقط ساعت 1 تا 2 مشکل پینگ وجود داشت سراسری که برا ما گیمر ها مشکل ایجاد کرده بود که اونم الان 2 شبه OK شده.

M0hammadH0ssein
02-05-2012, 19:55
سلام!
من دارم از اندیشه جمع میکنم برم یه شرکت دیگه!
حالا نمیدونم کدوم شرکتو انتخاب کنم که مث اندیشه پشیمون نشم؟!
یه شرکتی باشه مث اندیشه گدا نباشه! حجم هدیه بده... ترجیحا انتقال حجم به ماه بعد داشته باشه! برقراری موقت داشته باشه! تمدید کمتر از یک ماه(یا مثلا تا پایان ماه) رو داشته باشه! هزینه راه اندازی نداشته باشه یا کم باشه! قابلیت شارژ اکانت بدون نیاز به dial up داشته باشه! (صفحه خود شرکت و صفحه بانک بی دردسر باز بشه!)
از شاتل و پارس آنلاین خیلی تعریف شنیدم(خودم شاتلو ترجیح میدم) ولی نمیدونم کدوم یکی از خدماتی که میخوامو داره؟!
راستی شاتل هنوز اون کارتهای طلایی رو میده واسه تخفیف معرفی کننده و معرفی شونده؟
خط 7 هم هستم!

ممنون میشم راهنماییم کنید که هر چه سریعتر از این اندیشه خراب شده برم!

کسی جواب ما رو نمیده؟:41:

راهنمایی شما موجب دلگرمی ما در انتخاب است...:11:

soosmar_asl
02-05-2012, 23:34
کسی جواب ما رو نمیده؟:41:

راهنمایی شما موجب دلگرمی ما در انتخاب است...:11:
شاتل قابلیت انتقال ترافیک رو داره اما فقط ترافیک خریداری شده قابل انتقاله. هزینه راه اندازی داره که میتونی از کارت طلایی استفاده کنی که در اون صورت 5000 تومن میشه. کارت طلایی هم هست همچنان که تخفیف داره از 10% تا 100% . برقراری موقت هم داره. تمدید کمتر از یک ماه و منظورت و نفهمیدم! برای دانلود در ساعات رایگان یه سری قوانین داره که اگه روزی بیشتر از 2 گیگ دانلود داری به طور مداوم بهتر سرویس نا محدودش رو بگیری و از محدود استفاده نکنی. برای تمدید هم هیچ نیازی به dial up نیست .(مگه جای دیگه نیازه؟!) وقتی تموم میشه دوره ی شما یا ترافیکتون دسترسی به سایت شاتل همچنان امکان پذیره.ترافیک هدیه هم که به مناسبت های گوناگون میده اصولا. امیدوارم جواب سوال هاتون و گرفته باشید.

TimeWarp
03-05-2012, 06:22
همه شرکتا؟! رو چه حسابی میگی؟ پس ما چرا مشکلی نداریم؟! فقط ساعت 1 تا 2 مشکل پینگ وجود داشت سراسری که برا ما گیمر ها مشکل ایجاد کرده بود که اونم الان 2 شبه OK شده.

آخه شاتل با اون قانون من درآوردی و مسخرش برای دانلود جایی برای دفاع از خودش گذاشته. ما که چندتا رفیق دانلودر داشتیم که از شاتل سرویس می گرفتن ، همشون از این شرکت فراری شدن.:2:

msi674
03-05-2012, 07:28
هر روز بدتر از دیروز / دیشب من دانلود رو بیخیال شدم
:19:

Rasool2200
03-05-2012, 09:58
کسی میدونه این اندیشه چه مرگش شده :46: ؟ سرعت شبانه رو میگم :19: ، یعنی قراره از این به بعد اینطور باشه یا نه مقطعیه :13:( انتخابات و ...) ؟
چون واضحه که خودشون محدود میکنن و به ترافیک و این حرفها ربطی نداره . :27::5:
اگه اینطوری باشه :18: من که جمعش میکنم ... :5:

adrenalin
03-05-2012, 10:38
پس ماها چی باید بگیم چند صفحه قبل هم گفتم
شب وقتی یه فایل 200 مگی رو میزاری دانلود نمیشه یه شب بیدار موندم دقیق نمیدونم سایت چند بود خود به خود دی سی شد وبار اول هم نبوده اکثر روزها همین جوری

گیلانت
تمام تعرفه های شما که واسه مخابرات

abbas_thomas
03-05-2012, 10:53
شما الان چی داری یعنی ؟
خط 2 شبانه منم ترکیده

2 خط نامحدود 1 به 10 مخابرات برادر.

شرکت گیلانت ، دوستام نمایندگیشو اینجا دارن.............با هم شریکی دانلود میکنیم..........سرویس 2 تا 4 مگش در ساعات رایگان ، 4 گیگ و خورده ای میاره.فعلا خوب داره جواب میده.

soosmar_asl
03-05-2012, 13:14
آخه شاتل با اون قانون من درآوردی و مسخرش برای دانلود جایی برای دفاع از خودش گذاشته. ما که چندتا رفیق دانلودر داشتیم که از شاتل سرویس می گرفتن ، همشون از این شرکت فراری شدن.:2:

اتفاقا همین قانون FUP هستش که ما گیمر هارو نجات داد وگرنه الآن مثل شرکتای دیگه تو ساعت رایگان پینگ شدیدا زیاد می شد! با این قانون تفاوتی در سرویسش در شب و روز وجود نداره دیگه .این قانون برا کسایی مشکل ایجاد میکنه که با سرویس های محدود تو ساعات رایگان زیاد دانلود می کنن خوب اگه دانلود زیاد دارن برن نا محدود بگیرن چرا باید به حقوق بقیه تجاوز کنن؟! منی که دارم بازی میکنم به خاطر کسی که میخواد هر شب 4 گیگ مجانی دانلود کنه تا صبح به مشکل بخورم؟؟؟؟!! چرا؟! اتفاقا کاملا عادلانه شده الآن!

V i r u s e r
03-05-2012, 14:25
اتفاقا همین قانون FUP هستش که ما گیمر هارو نجات داد وگرنه الآن مثل شرکتای دیگه تو ساعت رایگان پینگ شدیدا زیاد می شد! با این قانون تفاوتی در سرویسش در شب و روز وجود نداره دیگه .این قانون برا کسایی مشکل ایجاد میکنه که با سرویس های محدود تو ساعات رایگان زیاد دانلود می کنن خوب اگه دانلود زیاد دارن برن نا محدود بگیرن چرا باید به حقوق بقیه تجاوز کنن؟! منی که دارم بازی میکنم به خاطر کسی که میخواد هر شب 4 گیگ مجانی دانلود کنه تا صبح به مشکل بخورم؟؟؟؟!! چرا؟! اتفاقا کاملا عادلانه شده الآن!
بنده تو البرز شب و روز مشکل پینگ ندارم
نامحدود هم هستم و البرز FUP هم نداره
دانلود هم می کنم، تو این 6 ماه 110 گیگ دانلود کردم :31:
پینگم هم با سرور امریکا بین 300 تا 600 هستش
با سرور اروپا 200 تا 400
با سرور داخل هم 60 تا 100

M0hammadH0ssein
03-05-2012, 16:57
شاتل قابلیت انتقال ترافیک رو داره اما فقط ترافیک خریداری شده قابل انتقاله. هزینه راه اندازی داره که میتونی از کارت طلایی استفاده کنی که در اون صورت 5000 تومن میشه. کارت طلایی هم هست همچنان که تخفیف داره از 10% تا 100% . برقراری موقت هم داره. تمدید کمتر از یک ماه و منظورت و نفهمیدم! برای دانلود در ساعات رایگان یه سری قوانین داره که اگه روزی بیشتر از 2 گیگ دانلود داری به طور مداوم بهتر سرویس نا محدودش رو بگیری و از محدود استفاده نکنی. برای تمدید هم هیچ نیازی به dial up نیست .(مگه جای دیگه نیازه؟!) وقتی تموم میشه دوره ی شما یا ترافیکتون دسترسی به سایت شاتل همچنان امکان پذیره.ترافیک هدیه هم که به مناسبت های گوناگون میده اصولا. امیدوارم جواب سوال هاتون و گرفته باشید.

دمت گرم دادا!
این 5 تومن اگه خودم راه اندازی کنم هم باید بدم دیگه؟!
آره، این سایت اندیشه خودش واسه تمدید باز میشه ولی پرداخت آنلاین فاکتورو که میزنی صفحه بانک باز نمیشه!!! نمیدونم چرا! واسه دوستم هم اینجوریه... یکی نیس بهشون بگه اگه قرار بود واسه تمدید دوباره مودم dial up بندازیم که دیگه چرا ADSL گرفتیم؟!! حالا یکی که لپ تاپ داره باید یه مودم بگیره واسه تمدید سرویسش؟!
در مورد تمدید کمتر از 1 ماه هم منظورم این بود که مثلا امروز که روز 14 ماه هست، بتونم تا پایان ماه یعنی 31 ام ماه شارژ کنم که میشه کمتر از یه ماه، تفاوتش هم کم میشه از فاکتور!
داره همچین چیزی؟! واقعا داره؟! :31:
این هدیه هاش هم یه کم عجیبه... هر چی حجم بخری دوبرابر میده!؟ اونم فقط به ازای هر 3 گیگ؟ هدیه رایگان نداره مث سابق؟!
حدود سرعت دانلود تو شب و روز واسه سرویس 128ش چطوره؟ وضعیتش توی خط 7 رو اطلاع دارین؟
ممنون:11:

دانلود هم می کنم، تو این 6 ماه 110 گیگ دانلود کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سرور اروپا 200 تا 400

سلام!
الان یعنی شما از البرز راضی اید؟! آخه خیلی ازش تعریف نمیکنن؟!
لطف کنین بگین کدوم یکی از شرایطی که نیاز دارم رو داره:
حجم هدیه بده... ترجیحا انتقال حجم به ماه بعد داشته باشه! برقراری موقت داشته باشه! تمدید کمتر از یک ماه(یا مثلا تا پایان ماه) رو داشته باشه! هزینه راه اندازی نداشته باشه یا کم باشه! قابلیت شارژ اکانت بدون نیاز به dial up داشته باشه! (صفحه خود شرکت و صفحه بانک بی دردسر باز بشه!)
کم دروغ ببافند...

پینگتون خیلی جالب نیست ولی من تو اندیشه(:2:) زیر 800 ندیدم!!! :2:
الان وضعیت قطعی سرویسای البرز چطوره؟! مث اندیشه داغون نیست؟!

soosmar_asl
03-05-2012, 18:14
دانلود هم می کنم، تو این 6 ماه 110 گیگ دانلود کردم :31:
با سرور اروپا 200 تا 400

ما همه ی این راهارو رفتیم عزیز. در حال حاضر بهترین پینگ و شاتل داره.در ضمن 6 ماه 110 گیگ یعنی دانلودت خیلی کمه. با ماهی 19 گیگ هیچ وقت FUP بت گیر نمیده. اینایی که FUP میشن به طور مداوم شبی 3 تا 4 گیگ دانلود رایگان دارن یعنی ماهی حدودا 110 گیگ!

soosmar_asl
03-05-2012, 18:24
دمت گرم دادا!
این 5 تومن اگه خودم راه اندازی کنم هم باید بدم دیگه؟!
آره، این سایت اندیشه خودش واسه تمدید باز میشه ولی پرداخت آنلاین فاکتورو که میزنی صفحه بانک باز نمیشه!!! نمیدونم چرا! واسه دوستم هم اینجوریه... یکی نیس بهشون بگه اگه قرار بود واسه تمدید دوباره مودم dial up بندازیم که دیگه چرا ADSL گرفتیم؟!! حالا یکی که لپ تاپ داره باید یه مودم بگیره واسه تمدید سرویسش؟!
در مورد تمدید کمتر از 1 ماه هم منظورم این بود که مثلا امروز که روز 14 ماه هست، بتونم تا پایان ماه یعنی 31 ام ماه شارژ کنم که میشه کمتر از یه ماه، تفاوتش هم کم میشه از فاکتور!
داره همچین چیزی؟! واقعا داره؟! :31:
این هدیه هاش هم یه کم عجیبه... هر چی حجم بخری دوبرابر میده!؟ اونم فقط به ازای هر 3 گیگ؟ هدیه رایگان نداره مث سابق؟!
حدود سرعت دانلود تو شب و روز واسه سرویس 128ش چطوره؟ وضعیتش توی خط 7 رو اطلاع دارین؟
ممنون:11:

در باره ی این تمدید که گفتی برا من پیش نیومده تا حالا تماس بگیر خودت بپرس. 3211600
فقط همین نیست به مناسبت های مختلف ترافیک رایگان میده اصولا . برا تولدتم که 3 گیگ میده. کلا تو هدیه و اینا اوضاع خوبه. 128 محدود تو روز 200 تا 280 شب هم از ساعت 12 تا 2 دوروبر 100 بعد از ساعت 2 هم معمولا مثل روز میشه. تو 7 و خودت یه آمار بگیر دوباره من خبر 7 و ندارم.

arashlolos
03-05-2012, 19:38
ديگه به قول بچه ها واقعا اينترنت تركيده
خط 6 انديشه

guilanet
03-05-2012, 21:14
از شرایط ویژه این سرویس ها به قیمت های بسیار مناسب و استفاده از بستر فیبر نوری در تمامی مراکز و انتقال حجم مصرفی به ماه آینده میتوان اشاره نمود.

شهرهای آماده سرویس:

رشت – لاهیجان - فومن - رودبار - لوشان - منجيل - رضوانشهر - سياهکل - خمام - انزلي - لنگرود- شفت - رودسر - ماسال - املش - صومعه سرا -چابکسر- آستارا - تالش -کیاهشهر- سنگر - رستم آباد - لشت نشا - کوچصفهان – آستانه - عباس آباد و لوندویل آستارا- شلمان( املش)-رودبنه( لاهیجان)

سرویس های 2 تا 4 مگ
تامین پهنای باند از شرکت زیر ساخت-انتقال حجم مصرفی به ماه آینده-کیفیت بسیار عالی به دلیل استفاده از بستر فیبر نوری در کلیه مراکز مخابراتی استان
سرعت دانلود بسیار بالا-در سرویس های 2 مگ به 4 مگ سرعت دانلود متوسط 400 k

arashlolos
03-05-2012, 22:48

شهرهای آماده سرویس:

سرویس های 2 تا 4 مگ
تامین پهنای باند از شرکت زیر ساخت-انتقال حجم مصرفی به ماه آینده-کیفیت بسیار عالی به دلیل استفاده از بستر فیبر نوری در کلیه مراکز مخابراتی استان
سرعت دانلود بسیار بالا-در سرویس های 2 مگ به 4 مگ سرعت دانلود متوسط 400 k
خسته نباشيد

ببخشيد تعهد كتبي هم ميدين براي اين نوشته ها؟!!!!
سرعت شبانشو ميتونيد قول بدين بالا باشه؟

guilanet
04-05-2012, 09:10
با سلام.آیا فکر میکنید شرکت AOL تو ایالات متحده تعهد کتبی میده.؟!!

ما از بهترین امکانات و تجهیزات برای تامین پهنای باند استفاده کردیم.راحت ترین راه حل تست هست دوست عزیز.اگر زمان رایگان را میفرمایید که در آن زمان 4 مگ مثل روز استفاده نمایید عرض میکنم خیر چون آن زمان بحث رایگان هست.در زمان روز بالاترین سرعت را در گیلان ارائه مینماییم.این رو مطمئن باشید.

arashlolos
04-05-2012, 09:42
:19:انديشه منفجر شد:19:

زنگ زدم آي پيمو تغيير داد درست شد

minime
04-05-2012, 10:24
اینجا که هنوز سالمه

naim697
04-05-2012, 16:45
کسی ادرس سایت اینترنت مخابرات گیلان داره .

قیمت های مخابرات عکسی دارن ؟

adrenalin
04-05-2012, 18:08

ما از بهترین امکانات و تجهیزات برای تامین پهنای باند استفاده کردیم.راحت ترین راه حل تست هست دوست عزیز.اگر زمان رایگان را میفرمایید که در آن زمان 4 مگ مثل روز استفاده نمایید عرض میکنم خیر چون آن زمان بحث رایگان هست.در زمان روز بالاترین سرعت را در گیلان ارائه مینماییم.این رو مطمئن باشید.

خوب همه شرکت ها اوایل میان خوب کار می کنن وقتی یوزر که بره بالا عمرا بتونن خدمات قبلشون رو بدن نمونش همین اندیشه و بعضا هم شرکت های دیگه

V i r u s e r
04-05-2012, 18:13
ما همه ی این راهارو رفتیم عزیز. در حال حاضر بهترین پینگ و شاتل داره.در ضمن 6 ماه 110 گیگ یعنی دانلودت خیلی کمه. با ماهی 19 گیگ هیچ وقت FUP بت گیر نمیده. اینایی که FUP میشن به طور مداوم شبی 3 تا 4 گیگ دانلود رایگان دارن یعنی ماهی حدودا 110 گیگ!
دوست من
شما یه 200 300 صفحه برید عقب (اون موقع که شاتل FUP نداشت) یه اسکرین شات از پینگ 24000 که بنده گذاشتم مشاهده می کنید
بنده هم نگفتم زیاد دانلود می کنم
با سرعت 256 کیلوبیت بیشتر از این هم نمیشه دانلود کرد
تو این 4 سالی که من ADSL داشتم تابحال البرز بهترین بوده.
تجربه هم یاد داده برای داشتن بهترین کیفیت باید به بهترین سرویس دهنده اون زمان نقل مکان کرد.
هرکی به جای اینکه هرروز از سرویس دهنده شکایت کنه ISP شو عوض کنه هم اون سرویس دهنده خراب به خودش یه تکونی میده. هم خودش راحت میشه

سلام!
الان یعنی شما از البرز راضی اید؟! آخه خیلی ازش تعریف نمیکنن؟!
لطف کنین بگین کدوم یکی از شرایطی که نیاز دارم رو داره:
حجم هدیه بده... ترجیحا انتقال حجم به ماه بعد داشته باشه! برقراری موقت داشته باشه! تمدید کمتر از یک ماه(یا مثلا تا پایان ماه) رو داشته باشه! هزینه راه اندازی نداشته باشه یا کم باشه! قابلیت شارژ اکانت بدون نیاز به dial up داشته باشه! (صفحه خود شرکت و صفحه بانک بی دردسر باز بشه!)
کم دروغ ببافند...

پینگتون خیلی جالب نیست ولی من تو اندیشه([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیر 800 ندیدم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان وضعیت قطعی سرویسای البرز چطوره؟! مث اندیشه داغون نیست؟!

مرسی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام
در مورد حجم و اینها نمیتونم نظری بدم چون بنده نامحدود استفاده می کنم
برقراری موقت رو هم نمیدنم اما فکر کنم دارن
تمدید کمتر از 1 ماه نداره
قایبلیت شارژ هم داره
هزینه راه اندازی نداره
پنلش خیلی ضعیفه ولی استفاده حجم رو دقیق نشون میده (نمیدونم اندیشه الان نشون میده یا نه ولی اون موقع نشون نمیداد
این یه عکس از پنل:

اینم یه عکس از پینگ (بدون وی بی ان):

سوال اخرم که در بالا ملاحظه می فرمایید!!

در کل: شرکت بسیار خوبیه (حداقل تا الان)، پشتیبانیش بد نیست، وقتی زنگ زدم به خاطر سرعت به جای اینکه از همون اول بگه از خطته ، اول یه سری چیزارو چک کرد، بعد سرعت دانلودمو رو 1 مگ گذاشت (که چون بازم تاثیری نکرد فهمید مشکل از خطه) که بعدش رفتم خطو عوض کردم و دوبازه سرعتم درست شد
سرویس محدودشم تست نکردم. فقط همین سرویس 6 ماهه که تو نمایشگاه ثبنام کردم رو دارم که 1 ماه دیگه تموم میشه

با تشکر

پ.ن: نصف اپلود سنتر های عکس از طرف مخابرات قیلتره، نصب بقیه از طرف فروم. مسخرشو در اوردن.

minime
05-05-2012, 15:51

بله دوست عزیز , اونها یه چیزی دارن به اسم SLA .

guilanet
05-05-2012, 20:12
بله دوست عزیز , اونها یه چیزی دارن به اسم SLA .

تهد نامه کتبی با SLA فرق میکنه دوست عزیز.SAL برای سرویس های اختصاصی یم عرف هست. نه سرویس شیرینگ

این لینک را مطالعه بفرمایید.sla از تعهدات ما هست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 93RRxy1qInz0XjJeU5ZRDCt9TSjJ3AzMOwxKSbopMKh4sJUJNO 1IUYSJUQI/+BgcUH5fL2/oxUJ2xoQM6+H0v2RVkISZrIWYHcec14wVewszN8IGjddK+6Y/a9MWjUJVCGRupBfUNkIBkG44=

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

خوب همه شرکت ها اوایل میان خوب کار می کنن وقتی یوزر که بره بالا عمرا بتونن خدمات قبلشون رو بدن نمونش همین اندیشه و بعضا هم شرکت های دیگه

این موضوع بر میگرده به روش مدیریتی اون شرکت.دلیل مقایسه شما درست نیست

minime
05-05-2012, 20:49
تهد نامه کتبی با SLA فرق میکنه دوست عزیز.SAL برای سرویس های اختصاصی یم عرف هست. نه سرویس شیرینگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر سرویسی با هر ماهیت میتونه SLA داشته باشه و این مختص اینترنت نیست.
و SLA دقیقا یک قسمت از قرارداد کتبی قابل پیگیری هست در غیر این صورت اصلا معنی پیدا نمیکنه.

naim697
05-05-2012, 23:29
vci vpi برای اینترنت مخابرات یا اندیشه چنده ؟؟؟ همون 35 0 هستش ؟

arashlolos
06-05-2012, 03:38
vci vpi برای اینترنت مخابرات یا اندیشه چنده ؟؟؟ همون 35 0 هستش ؟

انديشه 8 و 35
مخابرات 0 و 35

guilanet
06-05-2012, 06:52
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر سرویسی با هر ماهیت میتونه SLA داشته باشه و این مختص اینترنت نیست.
و SLA دقیقا یک قسمت از قرارداد کتبی قابل پیگیری هست در غیر این صورت اصلا معنی پیدا نمیکنه.

اگر لینکی که اشاره کردم را مشاهده مینمودید متوجه منظور بنده میشدید.مثلا در زمان های رایگان سرویس دیگر شامل sla نمیباشد که دلیل آن نیز روشن است

adrenalin
06-05-2012, 11:46

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 93RRxy1qInz0XjJeU5ZRDCt9TSjJ3AzMOwxKSbopMKh4sJUJNO 1IUYSJUQI/+BgcUH5fL2/oxUJ2xoQM6+H0v2RVkISZrIWYHcec14wVewszN8IGjddK+6Y/a9MWjUJVCGRupBfUNkIBkG44= ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Controls%2FModules%2FInternetServices%2FServicesRe port.aspx%3Fqs%3Dve43HMvZEYaTPGv4D8dben%2B%2B3bk93 RRxy1qInz0XjJeU5ZRDCt9TSjJ3AzMOwxKSbopMKh4sJUJNO1I UYSJUQI%2F%2BBgcUH5fL2%2FoxUJ2xoQM6%2BH0v2RVkISZrI WYHcec14wVewszN8IGjddK%2B6Y%2Fa9MWjUJVCGRupBfUNkIB kG44%3D)

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

این موضوع بر میگرده به روش مدیریتی اون شرکت.دلیل مقایسه شما درست نیست

یعنی شما می فرمایید که شرکت گیلانت (نوین نت) اینجوری نیست ؟

guilanet
06-05-2012, 15:13
یعنی شما می فرمایید که شرکت گیلانت (نوین نت) اینجوری نیست ؟

خوب صحبت بنده هم همینه.تست بفرمایید.ما عنوان میکنیم این خدمات ما است.تست بفرمایید بعد نتیجه را در همین انجمن منتشر بفرمایید.

adrenalin
06-05-2012, 19:02
خوب صحبت بنده هم همینه.تست بفرمایید.ما عنوان میکنیم این خدمات ما است.تست بفرمایید بعد نتیجه را در همین انجمن منتشر بفرمایید.

ریسک این کار واسه من زیاده چون تو انزلی چنتا سرویس دهنده بیشتذ نیست منم اگه بخوام بیام گیلانت بعد اگه مشکل بخورم دوباره بر گردم اندیشه نمیشه چون اکثرا اندیشه تو مرکز ما پورت خالی کم دارن :2:

Rasool2200
06-05-2012, 19:08
سرعت دانلود شبانه ی (مرکز 2) مدتیه که دیگه آزاد نمیشه وهمچنان روی 13 الی 20 محدودش میکنن :41:

دوستان سرعت شبانه شما در چه وضعیه؟ :20: آیا همه ی مرکزها همینطوره؟

شاید بهتر باشه اندیشه :2: رو جمع کنیم و گیلانت رو یه بار امتحان کنیم . :13:
آدرس گیلانت رشت کجاست؟ :5:

Amir-Rainman
06-05-2012, 19:36
درود.
این حجم اضافه چطوریاست؟؟ من تا حالا ازش استفاده نکردم! بعد چطوری باید پولش رو پرداخت کرد؟
این ماجرای اتصال موقت چیه؟! 200-300 مگ مجانی میدن؟ ( چون تا حالا از اینا استفاده نکردم واسه همین میپرسم)
من هر وقت اومدم این تایپیک همه داشتن از دست این اندیشه مینالیدن :31: ولی نمیدونم واسه من چرا خیلی خوب کار میکنه!؟ :31:
خط 2 - 128 محدود - سرعت 120 تا 140 - سرعت دانلود شبانه 120 تا 140 (البته از 3.5 - 4 به بعد- همیشه هم دانلود شبانه ندارم)

adrenalin
06-05-2012, 20:49
درود.
این حجم اضافه چطوریاست؟؟ من تا حالا ازش استفاده نکردم! بعد چطوری باید پولش رو پرداخت کرد؟
این ماجرای اتصال موقت چیه؟! 200-300 مگ مجانی میدن؟ ( چون تا حالا از اینا استفاده نکردم واسه همین میپرسم)
من هر وقت اومدم این تایپیک همه داشتن از دست این اندیشه مینالیدن :31: ولی نمیدونم واسه من چرا خیلی خوب کار میکنه!؟ :31:
مرکز 2 - 128 محدود - سرعت 120 تا 140 - سرعت دانلود شبانه 120 تا 140 (البته از 3.5 - 4 به بعد- همیشه هم دانلود شبانه ندارم)

شما یه عکس از قسمت ADSL STATUS بگیرید بزارید اینجا بعد میشه فهمید :دی تو خطتون چه خبره :دی

topgoal
06-05-2012, 20:53
یه سوال. شرکت گیلانت نماینده شاتل در گیلانه؟

من برام سرعت آپلود مهمه. کسی اطلاع داره سرعت آپلودشون چطوره؟ برای سرویس های حجمی 256 یا 512 ؟

guilanet
07-05-2012, 06:58

من برام سرعت آپلود مهمه. کسی اطلاع داره سرعت آپلودشون چطوره؟ برای سرویس های حجمی 256 یا 512 ؟

با سلام
سرویس 256 در گیلانت نداریم.سرویس 512 یه 1 مگ هست که سرعت آپلود متوسط 64 تا 100 هست
در ضمن ما نماینده شاتل نیستیم

armin_punisher6
07-05-2012, 11:18
بچه ها این جریان سرعت شاتل چیه؟دوستم پیش شماره 2 سرویس 128 شاتل داره سرعت دانلودش حدود 230 هست یکی دیگه خیابان بیستونه اونم سرویس 128 شاتل داره که سرعتش 120 130 هست.این تفاوت واسه چیه؟من گلسارم و خطمون 7 هست.کسی میدونه چه اگه از شاتل بگیرم چه سرعتی دارم؟میخوام اندیشه رو جمع کنم.

soosmar_asl
07-05-2012, 13:01
بچه ها این جریان سرعت شاتل چیه؟دوستم پیش شماره 2 سرویس 128 شاتل داره سرعت دانلودش حدود 230 هست یکی دیگه خیابان بیستونه اونم سرویس 128 شاتل داره که سرعتش 120 130 هست.این تفاوت واسه چیه؟من گلسارم و خطمون 7 هست.کسی میدونه چه اگه از شاتل بگیرم چه سرعتی دارم؟میخوام اندیشه رو جمع کنم.

سرعت شمام 230 میشه داداش.من مرکز 5 هستم و سرعتم 220 تا 250 هستش. کلا سرعت 128 شاتل 230 هستش مگر اینکه خط مشترک نویز داشته باشه یا اینکه تو سرعت بالا دچار کاهش محسوس SNR بشه که در او صورت سرعت رو کاهش میدن مثل دوست من که الآن 128 داره تو مرکز 5 اما سرعتش رو به 110 کاهش داده. یعنی از 2 مگ آورده رو 1 مگ. تو حالتی که رو 2 مگ بود همش قطعی های مکرر داشت که الآن هیچ مشکلی نداره.

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

نماینده ی شاتل تو گیلان خود شاتله دیگه این چه سوالیه آخه ؟ :31: (رشت- حاجی آباد)

armin_punisher6
07-05-2012, 14:19
سرعت شمام 230 میشه داداش.من مرکز 5 هستم و سرعتم 220 تا 250 هستش. کلا سرعت 128 شاتل 230 هستش مگر اینکه خط مشترک نویز داشته باشه یا اینکه تو سرعت بالا دچار کاهش محسوس SNR بشه که در او صورت سرعت رو کاهش میدن مثل دوست من که الآن 128 داره تو مرکز 5 اما سرعتش رو به 110 کاهش داده. یعنی از 2 مگ آورده رو 1 مگ. تو حالتی که رو 2 مگ بود همش قطعی های مکرر داشت که الآن هیچ مشکلی نداره.

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

)
ممنون از جوابتون.این snr که میگین چیه؟چطوری الان که سرویسم اندیشه هست باید بفهمم که این موضوع شامل حال من میشه یا نه.
یه سوال دیگه اینکه شبانه تا چند گیگ دانلود کنیم شامل اون fub نمیشیم؟

TimeWarp
07-05-2012, 18:15

مثل اینکه نفست از جای گرم در میاد .:21: شاتل سر سرویس های نامحدودشم همین بلا و مسخره بازی ها رو در میاره.:2:حتما می خوای بگی که چرا اونا زیاد دانلود می کنن ، ها:31:

weatherman
07-05-2012, 20:22
سلام میتونید کمکم کنید

من میخوام شارژ کنم ADSL خودم رو ... اما نمیره تو این قسمت
crm.askiran.com
... باید چی کار کنم ... خواهشا جوابمو بدید

من 1 روز بیشتر وقت ندالم

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

سلام میتونید کمکم کنید

crm.askiran.com

من 1 روز بیشتر وقت ندالم

راهی باشه که از همین اینترنتم شارژ کنما :11:

armin_punisher6
07-05-2012, 20:27
سلام میتونید کمکم کنید

crm.askiran.com

من 1 روز بیشتر وقت ندالم

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

راهی باشه که از همین اینترنتم شارژ کنما [/B] [/SIZE]:11:

weatherman
07-05-2012, 20:31
سلام میتونید کمکم کنید

crm.askiran.com

من 1 روز بیشتر وقت ندالم

راهی باشه که از همین اینترنتم شارژ کنما [/B] [/SIZE]:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فدای تو ...ممنونم

من مدیر ارشد یه تالارم ... وقت کردید به من سر بزنید
بوس فراوان

armin_punisher6
08-05-2012, 08:43
ميشه يكي توضيح بده این جریان کارتهای تخفیف شاتل چیه؟بابت معرفی یوزر چه طوری تخفیف میدن؟
و سوال أخر اينكه قيمت سرويس 128 8 گیگ چنده؟

nois3
08-05-2012, 19:16
سلام
دوستان ببخشید می‌دونم جای این سوال اینجا نیست
امروز ویندوز عوض کردم,می‌خواستم پینگمو ببینم دیدم این پیغام میاد؟(‌ اینترنت رو بدون مشکل وصل می‌شه)

مشکل از کجاس؟
ممنون

naim697
08-05-2012, 22:35
اندیشه و اینترنت مخابرات همگی adsl+2 هستن ؟ یا معمولی

adrenalin
08-05-2012, 23:02
بازم شروع شد روز از نو روزی از نو اههههههههههههه از دست این اندیشه چرا این جوری می کنه سرعت دانلودم الان خوبه شکر خدا ولی سایت ها یکی در میون وا می کنه دیگه داره رو اعصاب میشه شیطونه میگه جمع اوری کنم اههههههههههههههههه:2::2::2::2::2 ::2:

minime
09-05-2012, 00:10
شاتل

اندیشه

armin_punisher6
09-05-2012, 10:13
ميشه يكي توضيح بده این جریان کارتهای تخفیف شاتل چیه؟بابت معرفی یوزر چه طوری تخفیف میدن؟
و سوال أخر اينكه قيمت سرويس 128 8 گیگ چنده؟
mishe yeki javabe mano bede?

TimeWarp
09-05-2012, 13:36
خوب اینم از اندیشه . نمی دونم اولاشه داره اینجوری حال میده یا کلا شانس آوردم.256 نامحدود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

soosmar_asl
09-05-2012, 15:13
mishe yeki javabe mano bede?

کسی که از خود شما کارت طلایی میگیره و میره با اون کارت سرویس بگیره 10000 تومن تخفیف داره. تخفیف خودتم اینجوریه:
2 تا 6 نفر 10%
6 تا 12 نفر 30%
13 تا 20 نفر 60%
21 نفر 100% (یعنی خودم :31:)

armin_punisher6
09-05-2012, 19:52
کسی که از خود شما کارت طلایی میگیره و میره با اون کارت سرویس بگیره 10000 تومن تخفیف داره. تخفیف خودتم اینجوریه:
2 تا 6 نفر 10%
6 تا 12 نفر 30%
13 تا 20 نفر 60%
21 نفر 100% (یعنی خودم :31:)
من سرویسم اندیشست و تازه میخوام برم شاتل.این کارت طلایی که میگین همه کاربرا دارن؟من اگه از کسی کارتش رو بگیرم 10 تومان برای ماه اولم تخفیف میگیرم؟
اینم بگم هزینه مودم و نصب هم نمیخوام بدما.

soosmar_asl
09-05-2012, 22:57
من سرویسم اندیشست و تازه میخوام برم شاتل.این کارت طلایی که میگین همه کاربرا دارن؟من اگه از کسی کارتش رو بگیرم 10 تومان برای ماه اولم تخفیف میگیرم؟
اینم بگم هزینه مودم و نصب هم نمیخوام بدما.

آره همه دارن نداشته باشنم میتونن برن بگیرن. شاتل نمی خوام بدم نداره :31: 5 تومنشو باید بدی :31:

minime
10-05-2012, 00:14
داستان هر شب شاتل

Rasool2200
10-05-2012, 01:04
قدیما شعار ما این بود :
مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراءیل :

حالا اینم اضافه شده ؟

مرگ بر اندیشه سبز:2: خزر

با این بازی ای که در آوردن ...

msi674
10-05-2012, 07:17
یه خبر خوش :31: شبانه من درست شد / دیگه شبا با خیال راحت میخوابم :27: درود بر اندیشه :31:

armin_punisher6
10-05-2012, 07:49
آره همه دارن نداشته باشنم میتونن برن بگیرن. شاتل نمی خوام بدم نداره :31: 5 تومنشو باید بدی :31:
خیلی ممنون از جوابات دوست من.واینکه سوال آخر هرچقدر تو سایتش گشتم 128 با حچم 8 گیگ نداشت.این سرویس هزینش چقدره؟

naim697
10-05-2012, 11:00
یکی به من میگه خط جدیدم چطوره ؟ از لحاظ نویز و غیره ایا خوبه ؟

Rasool2200
10-05-2012, 12:03
یکی دوهفته ای نه روز سرعت داشتیم نه شب، از کجا معلوم که دباره باز بازی در نیارن؟
حالا پولی که از ما میگرن و گرفتن بکنار ! کی حساب اون یکی دوهفته اعصاب خوردی مارو میده؟

شرکتی که یه روز حاله و یه روز بیحال فقط همون شعار لایقشه:

قدیما شعار ما این بود :

مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراءیل :

حالا اینم اضافه شده ؟

مرگ بر اندیشه سبز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خزر

با این بازی ای که در آوردن ...

adrenalin
10-05-2012, 12:26
این نشون میده که اندیشه یه شکری خورده حالا عینه ****ر توش مونده با یه دست می خواد 10 تا هندونه بلند کنه همین میشه دیگه کل گیلان و سرویس میده ولی بگو یقرون

armin_punisher6
10-05-2012, 12:39
من امروز رفتم اندیشه سرویس رو جمع کردم حالا خیالم راحته.آقاه ازم پرسید چرا میخواین جمع کنین منم گفتم هم بابت معرفی یوزر دیگه تخفیف نمیدین و هم سرعت شبانتون خیلی پایین اومده.هیچی دیگه نگفت.یوزرایی هم که معرفی کرده بودم هم ماهشون تموم شه میبرم جمع آوری کنن.

foa.neh
10-05-2012, 13:12
اندیشه خط 4 ، 128 محدود:

بجز چندروز قبل و بعد انتخابات پینگ و سرعت اندیشه عالی بوده
شبانه حداقل 700 مگ دانلود میشه حداکثر 1.5گیگ!

دوستان درنظر داشته باشید که بر خلاف اون چیزی که ما فکر میکردیم که با اومدن شاتل و دیگران رقابت زیاد میشه و خدمات انیشه بهتر از قبل میشه به علت بازی کثیفی که شاتل انجام داد اندیشه هم ازش تقلید کرد:
حجم اضافه رو از 2500 به 3500 اضافه کرد
تخفیف کاربران رو حذف کرد
سرعت ها رو تا حدودی متعادل(کم) کرد
یعنی چون اندیشه دید رقیب اصلیش نه تنها امکانات بهتری نمیده بلکه قوانین مسخره ای مقل FUP هم گذاشته و حجم اضافش هم گرونتر و.... پس چرا باید امکانات بیشتری به کاربراش بده !؟
خلاصه الان اندیشه بازهم نسبت به شاتل مزیت هزینه ای داره یعنی اندیشه تا اونجایی که تونسته از خدماتش کم و هزینه رو برای کاربر زیاد کرده ولی کاری کرده که همچنان با اختلاف کمی از رقیبش بهتر باشه
این تو بازار تجارت یعنی ....دم به این ..... که همهچیمون برعکس دنیاست که با افزایش رقیب کیفیت میره بالا نه پایین :2:

soosmar_asl
10-05-2012, 14:32
خیلی ممنون از جوابات دوست من.واینکه سوال آخر هرچقدر تو سایتش گشتم 128 با حچم 8 گیگ نداشت.این سرویس هزینش چقدره؟

8 گیگ نداره اصلا. 128 3 گیگ داره سرعت دانلود 230 . ماهی 13900.

soosmar_asl
10-05-2012, 14:43
اندیشه خط 4 ، 128 محدود:

دوستان درنظر داشته باشید که بر خلاف اون چیزی که ما فکر میکردیم که با اومدن شاتل و دیگران رقابت زیاد میشه و خدمات انیشه بهتر از قبل میشه به علت بازی کثیفی که شاتل انجام داد اندیشه هم ازش تقلید کرد:
تخفیف کاربران رو حذف کرد
یعنی چون اندیشه دید رقیب اصلیش نه تنها امکانات بهتری نمیده بلکه قوانین مسخره ای مقل FUP هم گذاشته و حجم اضافش هم گرونتر و.... پس چرا باید امکانات بیشتری به کاربراش بده !؟
خلاصه الان اندیشه بازهم نسبت به شاتل مزیت هزینه ای داره یعنی اندیشه تا اونجایی که تونسته از خدماتش کم و هزینه رو برای کاربر زیاد کرده ولی کاری کرده که همچنان با اختلاف کمی از رقیبش بهتر باشه
این تو بازار تجارت یعنی ....دم به این ..... که همهچیمون برعکس دنیاست که با افزایش رقیب کیفیت میره بالا نه پایین :2:

بهتر نه ارزون تر. فقط ارزونتر بودن بهتر بودن نیست. بتلفیلد 3 و نمیشه مجانی بازی کرد ؟ :31:

TimeWarp
10-05-2012, 15:08
اندیشه خط 4 ، 128 محدود:

تخفیف کاربران رو حذف کرد

کاملا درسته . همش تقصیر این شاتل دزده با اون قانون FUP مسخرش. اندیشه رو هم آلوده کرد:31: امان از رقیب ناباب:27:
خدا کنه بدتر از این نشه. :2:

armin_punisher6
10-05-2012, 19:53
8 گیگ نداره اصلا. 128 3 گیگ داره سرعت دانلود 230 . ماهی 13900.
یعنی اگه من بخوام 8 گیگ داشته باشم باید 22000 دیگه بدم که 5 گیگ بخرم و در مجموع ماهی 36000 تومان میشه؟بالای 3 گیگ رو چی کار باید کرد؟

hamed_totally
10-05-2012, 23:06
ساکس هم که امشب تعطیله !!!!

TimeWarp
10-05-2012, 23:26
س *ا*ک *س هم که امشب تعطیله !!!!

نه بابا ، کجا تعطیله . مال من عین توپ داره کار میکنه. اندیشه.

naim697
11-05-2012, 00:26
توی مودم هر کاری میکنم وصل نمیشه ؟

کلافه شدم چند بار هم زنگ زدم گفتن اینجا مشکلی نداره . تنظیمات مودم درست انجام میدم ؟ خسته شدم

مودم 2730 هستش

لاگ هم گذاشتم

minime
11-05-2012, 00:47
نعیم , اگه از اندیشه استفاده میکنی vpi/vci = 8/35 هست.

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:44 AM ----------

سریال هر شب شاتل
قید بازی روباید زد

naim697
11-05-2012, 01:01
من مخابرات هستم اونم 0 35 هستش

کلافه شدم چند بار هم زنگ زدم گفتن اینجا مشکلی نداره . تنظیمات مودم درست انجام میدم ؟ خسته شدم

مودم 2730 هستش

لاگ هم گذاشتم

soosmar_asl
11-05-2012, 12:20
یعنی اگه من بخوام 8 گیگ داشته باشم باید 22000 دیگه بدم که 5 گیگ بخرم و در مجموع ماهی 36000 تومان میشه؟بالای 3 گیگ رو چی کار باید کرد؟

آره. اما خوب سرعتت بعد 1 هم مثه روزه(200 تا KB/s 280) چرا اون 5 6 گیگ و بعد 1 استفاده نمیکنی؟ البته میتونی نا محدود 128 بگیری تا 20 گیگ دانلود, سرعتش 90KB/s هستش بعد از اون میان روKB/s 35. قیمتش فکر کنم 28000 تومن باشه.

arashlolos
11-05-2012, 12:42
عجب انديشه ايه اين.با اين همه ادعا
مدرك ارشد كامپوتر بگيرم ميرم استخدام ميشم اونجا
با غير قابل نفوذ كردن سيستماشون!
پيان خصوصي نديد بهم لطفا

armin_punisher6
11-05-2012, 12:45
آره. اما خوب سرعتت بعد 1 هم مثه روزه(200 تا KB/s 280) چرا اون 5 6 گیگ و بعد 1 استفاده نمیکنی؟ البته میتونی نا محدود 128 بگیری تا 20 گیگ دانلود, سرعتش 90KB/s هستش بعد از اون میان روKB/s 35. قیمتش فکر کنم 28000 تومن باشه.
بله بهتره همون 1 به بعد استفاده کنم.فوقشم کم آوردم حجم میخرم.شما که گفتی 21 نفر معرفی کردین و سرویستون مجانیه تا چه قیمتی اگه سرویس بگیرین بهتون مجانی میدن؟و اینکه اگه افرادی که معرفی میکنیم اگه هر ماه شارژ نکنن بازم برای ما تخفیف میخوره؟
دیروز رفتم اندیشه جمع آوری کردم فردا میرم شاتل.

soosmar_asl
11-05-2012, 15:45
بله بهتره همون 1 به بعد استفاده کنم.فوقشم کم آوردم حجم میخرم.شما که گفتی 21 نفر معرفی کردین و سرویستون مجانیه تا چه قیمتی اگه سرویس بگیرین بهتون مجانی میدن؟و اینکه اگه افرادی که معرفی میکنیم اگه هر ماه شارژ نکنن بازم برای ما تخفیف میخوره؟
دیروز رفتم اندیشه جمع آوری کردم فردا میرم شاتل.

همون سرویسی که داری رایگان میشه من اگه سرویسم و تغییر بدم خارج میشم از اون حالت. بعدش اینکه کاربرایی که معرفی شدن از طرف تو با پین کد های تو شناسایی میشن اگه تمدید نکنن به شکل خودکار اونا میفهمن و از تخفیفت کم میشه ولی اگه همینجوری بمونن تو شاتل تو ام همینجوری تخفیف میگیری. یعنی تا زمانی که 21 کاربرت باشن تو شاتل تو ام رایگانی اما همون سرویسی که داشتی! ( کلک رشتی نمیتونی بزنی مثلا 128 بگیری بعد مجانی که شدی نا محدود بگیری :31:)

Angel Of Darkness
11-05-2012, 23:26
خسته شدیم بس اومدمیم اینجا و گله کردیم کی وضعیت ایران از نظر اینترنت میخواد خوب بشه خدا میدونه

Angel Of Darkness
11-05-2012, 23:32
بازم شروع شد روز از نو روزی از نو اههههههههههههه از دست این اندیشه چرا این جوری می کنه سرعت دانلودم الان خوبه شکر خدا ولی سایت ها یکی در میون وا می کنه دیگه داره رو اعصاب میشه شیطونه میگه جمع اوری کنم اههههههههههههههههه:2::2::2::2::2 ::2:

دقیقا روز از نو روزی از نو

G.R.E.E.N
12-05-2012, 11:32
اندیشه داره میره رو اعصاب
یه سایت الان باز میکنه 5 دقیقه بعد نه
چه وضعشه !

adrenalin
12-05-2012, 13:18
زنگ زدم اندیشه میگه کلا مشکل از استان هست گفتم کی درست میشه گفت هفته دوم یا سوم خرداد درست میشه
اول میگفت مودمم مشکل داره بایبد عوض کنید بعد همون حرف بالا زد یقرون سواد هم ندارن که :41:

minime
12-05-2012, 13:39
دلمون خوش بود شاتل حداقل روزش خوبه , اینم از روزش !

یعنی بازی نکن! نه روز نه شب!

G.R.E.E.N
12-05-2012, 18:51
دوستان مدیا فایر واسه شما درست و حسابی باز میشه یا نه فقط واسه من ناقص باز میشه؟

Angel Of Darkness
12-05-2012, 22:21
دوستان مدیا فایر واسه شما درست و حسابی باز میشه یا نه فقط واسه من ناقص باز میشه؟

مال من سالمه

TimeWarp
12-05-2012, 23:02

مرورگر رو عوض کن و اگه نشد از شیلتر شکن استفاده کن ولی من که دیشب ازش دانلودیدم از شیلتر در اومده بود.

اینجا که همه چیز آرومه ، من چقدر خوشحالم. 256 نامحدود اندیشه. (نرسیده به رشت :31::5:)
[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL

wolfman_741
12-05-2012, 23:13
زنگ زدم اندیشه میگه کلا مشکل از استان هست گفتم کی درست میشه گفت هفته دوم یا سوم خرداد درست میشه
اول میگفت مودمم مشکل داره بایبد عوض کنید بعد همون حرف بالا زد یقرون سواد هم ندارن که :41:
همشون بی سواد نیستن .
بعضی هاشون مثل خانم باقری و پژوم واردن و درست راهنمایی میکنن .
من خط 7 اندیشه هستم چند روز اخیر قطعی نداشتم جز یکی دو مورد خیلی جزئی

hamed_totally
13-05-2012, 07:24

مودم 2730 هستش

لاگ هم گذاشتم

accountet فعال هست؟؟
بعدشم از کدوم شرکت اینترنت داری؟
مخابرات 0 - 35
اندیشه 8- 35

vpi , vci رو درست وارد کن

naim697
13-05-2012, 10:41
آره مخابرات هستم .

مشکل از مرکز مخابراتی هستش که دارن رفع میکنن . هنوز رفع نشده . ولی تو این چند روزه با یه خانوم و اقا که واقعا فنی بودن روبرو

شدم خوشحال شدم بعد از مدتها تو شرکت اندیشه دو تا آدم فنی دیدیم و پیگیری کردن

adrenalin
13-05-2012, 11:12
همشون بی سواد نیستن .
بعضی هاشون مثل خانم باقری و پژوم واردن و درست راهنمایی میکنن .
من خط 7 اندیشه هستم چند روز اخیر قطعی نداشتم جز یکی دو مورد خیلی جزئی

من اندیشه رشت رو نگفتم دوست عزیز
من انزلی هستم
منم اصلا قطعی ندارم مشکل دانلود هم خدا رو شکر ندارم فقط صفحات مشکل دارن یکی در میون باز میشن همین

minime
13-05-2012, 16:03
از برادرهای عزیز خواهشمندم در نقل قول کردن عکس ها رو حذف کنید , اینترنت ما حجمی هست و هر کیلوبایت ارزش داره.

soosmar_asl
13-05-2012, 18:23
از برادرهای عزیز خواهشمندم در نقل قول کردن عکس ها رو حذف کنید , اینترنت ما حجمی هست و هر کیلوبایت ارزش داره.

از Local cache server استفاده کن.

hamed_totally
14-05-2012, 13:59
آره مخابرات هستم .

مشکل از مرکز مخابراتی هستش که دارن رفع میکنن . هنوز رفع نشده . ولی تو این چند روزه با یه خانوم و اقا که واقعا فنی بودن روبرو

شدم خوشحال شدم بعد از مدتها تو شرکت اندیشه دو تا آدم فنی دیدیم و پیگیری کردن

کی بودن؟
اسمشون رو بگو شاید درد هامون رو بهشون بگیم :31:
خسته شدیم بس که جر و بحث کردیم

Amir-Rainman
15-05-2012, 11:08
درود بر همگان.
من میخوام ترافیکم رو اینترنتی شارژ کنم ولی اول یه سوال داشتم:
1- اگه مثلا 10 روز از مدت زمان استفاده ترافیک مونده باشه و حجم منم تموم بشه، اگه اینترنتی شارژش کنم، همون لحظه شارژ میشه یا باید وایستم 10 روز بشه؟؟؟

Amir-Rainman
15-05-2012, 11:08
ویرایش..........
------------------------

TimeWarp
15-05-2012, 18:44
یه سوال در مورد شارژ اینترنتی اندیشه.
این رمز عبور و شناسه ای که اول باید وارد کنیم ، همون رمز عبور و شناسه ای که از شرکت گرفتیم؟نام کاربری من شماره تلفن خونه هست که نمی دونم چرا قبولش نمیکنه.
باید با کد وارد کرد یا کد نمی خواد ؟چون بنده جزء توابع شهرستان رشت حساب می شیم ، کد تلفن 0132 هستش.
در کا چطوریاست؟

armin_punisher6
15-05-2012, 19:54
درود بر همگان.
1- اگه مثلا 10 روز از مدت زمان استفاده ترافیک مونده باشه و حجم منم تموم بشه، اگه اینترنتی شارژش کنم، همون لحظه شارژ میشه یا باید وایستم 10 روز بشه؟؟؟
همون لحظه شارژ میشه و میتونین توی 10 روز ازش استفاده کنین.

hamed_totally
15-05-2012, 22:04
یه سوال در مورد شارژ اینترنتی اندیشه.
این رمز عبور و شناسه ای که اول باید وارد کنیم ، همون رمز عبور و شناسه ای که از شرکت گرفتیم؟نام کاربری من شماره تلفن خونه هست که نمی دونم چرا قبولش نمیکنه.
باید با کد وارد کرد یا کد نمی خواد ؟چون بنده جزء توابع شهرستان رشت حساب می شیم ، کد تلفن 0132 هستش.
در کا چطوریاست؟

برای شارژ اینترنتی باید بری تو سایت dci.askiran.com تو قسمت quick task

اونجا شماره تلفن ، نام کاربری و رمز عبورت رو وارد کنی و شارژ کنی

hamed_totally
15-05-2012, 22:09
درود بر همگان.

شمایی که وسط ماه اینترنتت تموم میشه دوتا کار می تونی بکنی
1- برای 10 روزت یه حجم اضافه خرید کنی
2 - شارژ ماهیانه انجام بدی
شارژ ماهیانه هم به دو صورت انجام میشه داد
یا ده روز رو صفر کنی و از همون روز یک ماهه شارژ کنی یا اینکه شارژ کنی و بزاری 10 روز دیگه اعمال بشه

hamed_totally
15-05-2012, 22:19

امشب اوضاع خیلی داغووونه ها
کلا اینترنت قابل استفاده نیست
اندیشه سبز خزر - 128 نامحدود

TimeWarp
15-05-2012, 23:18

امشب اوضاع خیلی داغووونه ها
کلا اینترنت قابل استفاده نیست
اندیشه سبز خزر - 128 نامحدود

یه خبرایی هست.:5:سر ساعت 12 تا 12 و 10 دقیقه ، نت من به کل قطع شد و دوباره وصل شد.10 دقیقه کامل در حالی که قبل و بعد اون عین قبل بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه.
256 نامحدود اندیشه.:8:

TimeWarp
15-05-2012, 23:31
برای شارژ اینترنتی باید بری تو سایت dci.askiran.com تو قسمت quick task

اونجا شماره تلفن ، نام کاربری و رمز عبورت رو وارد کنی و شارژ کنی

وارد می کنم ولی میگه اشتباست.

nits
15-05-2012, 23:49
سلام
آره . یکی - دو روزی میشه اصلا پینگ جالب نیست !!!
در حال حاضر ولی سرعت دانلود استانداردشه دیگه ......... عمرا یه ذره بره بالا ........ 256 نامحدود اندیشه .... 35 - 40 kb

hamed_totally
16-05-2012, 07:12
وارد می کنم ولی میگه اشتباست.

اونجایی که شماره مشتری می خواد نباید وارد کنیا
تو قسمت quick task

TimeWarp
16-05-2012, 08:24
اونجایی که شماره مشتری می خواد نباید وارد کنیا
تو قسمت quick task

آره.تو قسمت quick task که 3 تا خونه داره برای پر کردن ، ولی میگه شما مجاز به استفاده از خدمات quick task نیستید.:41:

الان دو شبه یه خبرایی هست. پینگ و سرعت عادیه ولی میزان دانلود فقط 500 تا 600 مگابایته.
داره میره رو اعصاب .آخه 2 شب تا ساعت 9 صبح فقط 600 مگابایت!!!!:2:

naim697
16-05-2012, 08:43
پینگ عالی هستش .

با دانلود منجر هم 156 میده . شب هم همینه

:8:

512 محدود

سلام
در حال حاضر ولی سرعت دانلود استانداردشه دیگه ......... عمرا یه ذره بره بالا ........ 256 نامحدود اندیشه .... 35 - 40 kb

darkshahab
16-05-2012, 11:04
من 4 سالی میشه که مشتری اندیشه هستم و راضی بودم ولی جدیدا افت سرعت دارم شدید و شرکت هم پیگیری میکنم یا میگه اشکال از ما نیست و یا میگن مثلا مودم رو ریاستارت کن و از این حرفا که واقعا به شعور آدم توهین میشه
میخواستم برم پارس وی از دوستان کسی اینجا پارس وی داره ؟
چه میزان رضایت دارین
شب تا صبح نرمال دانلود چنده؟
من 128 دارم سرعتم تو روز و به خصوص صبح بد نیست ولی مشکل بالا بودن پینگ دارم
از دوستان اگر کسی میتونه لطف کنه یه تست پینگ بزاره از سایت pingtest.net

darkshahab
16-05-2012, 20:46
من میخوام اندیشه رو جمع آوری کنم برم گیلان نت
خدا کنه بدتر از اندیشه نباشه
من تست میکنم بهتون خبر میدم

arashlolos
17-05-2012, 10:12
سلام
من انديشه ام خط 6
سرعت 256 نامحدود مربوط به چنوقت پيش:

128 نامحدودم همين الان سرعتش 124 كيلوبايت هستش.يعني سرعت محدود 128 رو داره!!!!!!!!1

اينم يه اشتباه مربوط به انديشه كه يسره دان كردم باهاش با سرويس محدودش!!!!!

شيرين كاري علي صادقي و انيميشن تهران در سال 1500 شمسي رو حتما ببينيد
مدل شريفي نيا و مهران مديري پير شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ilmostanad)

darkshahab
17-05-2012, 12:37
الان این مال چه شرکتیه؟

darkshahab
17-05-2012, 14:46
یه سوال
جمع آوری چقدر طول میکشه؟

armin_punisher6
18-05-2012, 10:11
یه سوال
جمع آوری چقدر طول میکشه؟
بستگی داره.بین 2 روز تا 1 هفته.مثلا من گلسارم و اندیشه داشتم.رفتم اقدام کردم برای جمع آوری چون خط هاشون پره 2 روزه از خطم جمع شد.ولی حداکثرش 1 هفته بیشتر نیست.

darkshahab
18-05-2012, 18:49
بستگی داره.بین 2 روز تا 1 هفته.مثلا من گلسارم و اندیشه داشتم.رفتم اقدام کردم برای جمع آوری چون خط هاشون پره 2 روزه از خطم جمع شد.ولی حداکثرش 1 هفته بیشتر نیست.

از اندیشه کجا رفتی؟
گیلان نت یا پارس وی؟

darkshahab
21-05-2012, 20:01
من امروز اندیشه رو جمع اوری کردم
نمیدونم برم پار وی یا گیلان نت
هم پینگ برام مهمه هم سرعت دانلود شبانه
پیش شماره من هم مال مرکز 4هست
لطفا دوستان راهنمایی کنن

guilanet
21-05-2012, 21:08
با سلام.یه نکته عرض کنم خدمت شما مرکز 4-3 روی سرویس های جدید گیلانت نیست.سایر مراکز آماده سرویس میباشد

adrenalin
21-05-2012, 21:41
تو پنل اندیشه واسه شارژ انلاین تا چه پنلی میشه انتخاب کرد؟ 1مگ میشه گرفت از داخل پنل
مرسی

armin_punisher6
21-05-2012, 22:00
از اندیشه کجا رفتی؟
گیلان نت یا پارس وی؟

شاتل رفتم.فعلا خیلی از اندیشه بهتره.

darkshahab
21-05-2012, 22:17
یعنی چی؟
شرکت زنگ زدم گفت مشکل نداره؟
یعنی نمیتونم از گیلان نت اشتراک بگیرم؟

arashlolos
21-05-2012, 22:38
تو پنل اندیشه واسه شارژ انلاین تا چه پنلی میشه انتخاب کرد؟ 1مگ میشه گرفت از داخل پنل
مرسی

بله ميشه.

دوستان عزيز همشهري:
استايل جديد رو تبريك ميگم!
علم دوستا باشگاه نجوم رشت رو فراموش نكنيد..

guilanet
21-05-2012, 22:52
مشکلی در ارائه سرویس نیست.فقط مرکز 4 روی تجهیزات جدید استانی برگردون نشده هنوز

darkshahab
22-05-2012, 07:25
خب یعنی چی؟
محدودیت سرویس داره؟
محدودیت سرعت داره؟
چه تفاوتی داره؟

darkshahab
22-05-2012, 09:51
لیست قیمت های پارس انلاین که تو سایتشون گذاشتن خیلی وقته اپدیت نشده
کسی لیست قیمت جدید رو داره؟

PC-PC
22-05-2012, 12:56
دوستان واسه خط 2 از چه شرکتی بهتره که بگیرم
فقط هم پینگ برام مهمه

naim697
22-05-2012, 15:29
الان میشه بگید وضعیت شما چطوره ؟ هم پینگ هم سرعت ؟

TimeWarp
22-05-2012, 16:08
الان میشه بگید وضعیت شما چطوره ؟ هم پینگ هم سرعت ؟

افتضاح-پینگ یا تایم اوت هستش یا روی 900 - سرعتم که معلومه ، فجیع.به دیال آپ گفته زکی.

آخه برق ما هم یه 13 ساعتی قطع بود و تازه وصل شده.

همین طوری ادامه بده زنگ می زنم پشتیبانی تا ببینم چه خبره.
الان هم دارم با gprs دارم میام.

اندیشه-256 نامحدود:24:

naim697
22-05-2012, 16:24
از ساعت 1 یه بعد اوضاع خراب شد الان خوب شده بازم

افتضاح-پینگ یا تایم اوت هستش یا روی 900 - سرعتم که معلومه ، فجیع.به دیال آپ گفته زکی.

آخه برق ما هم یه 13 ساعتی قطع بود و تازه وصل شده.

همین طوری ادامه بده زنگ می زنم پشتیبانی تا ببینم چه خبره.
الان هم دارم با gprs دارم میام.

اندیشه-256 نامحدود:24:

adrenalin
22-05-2012, 19:32
guilanet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داخل بندرانزلی هم سرویس میدید؟ چه مراکز مخابراتی؟

دفتر پارس انلاین تو بندر انزلی عوض شده کسی ادرس جدید نداره

light
22-05-2012, 22:27
میخوام برا گم نتم اینترنت بین 4 تا سیستم شر کنم واسه wow و کانتر و وارکرافت

اینترنت مخابرات بگیرم یا دامون نت یا اندیشه سبز که راحت بکشه و لگ نداشته باشه ؟

armin_punisher6
23-05-2012, 09:53
شاتل چرا چند روزه پینگش انقدر افتضاح شده.بین 800 تا 900 میچرخه.دوستان دیگه هم مشکل دارن؟
خط 7

minime
23-05-2012, 10:57
شاتل چرا چند روزه پینگش انقدر افتضاح شده.بین 800 تا 900 میچرخه.دوستان دیگه هم مشکل دارن؟
خط 7

چند روز نیست , شما یه نگاه به پستهای من بنداز.

soosmar_asl
23-05-2012, 13:09
آره 4 روزه چند ساعت تو طول روز اینجوری میشه! نمیشه بازی کرد! اما امروز بالا نرفته خدارو شکر.

soosmar_asl
23-05-2012, 13:16
دوستان واسه خط 2 از چه شرکتی بهتره که بگیرم
فقط هم پینگ برام مهمه
دانلود خیلی زیاد داری اندیشه . اگه دانلودت معمولیه شاتل.

malavan.ehsan
24-05-2012, 08:15
guilanet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داخل بندرانزلی هم سرویس میدید؟ چه مراکز مخابراتی؟

دفتر پارس انلاین تو بندر انزلی عوض شده کسی ادرس جدید نداره
سلام
گیلان نت تو انزلی فعلا که من چیزی ندیدم!
آدرس جدید پارس آنلاین:بندر انزلی، خيابان مطهری، جنب آموزش و پرورش، ساختمان لطیفی، طبقه اول

hamed72
24-05-2012, 10:38
امروز اندیشه چرا اینقدر سرعت خوب شده؟ یک ساعتی هست +300 هست سرعت!!
256 - مرکز 4

==========
ویرایش : سرعت چقدر بد شده !!! (من باب فرمایش Peje_Arbab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

Peje_Arbab
24-05-2012, 10:59
اااای باوووووو چرا لو دادی .... الان مدیرای که از اندیشه بیکاران و دارن فروم و میخونن زنگ میزنن مرکز تا 2باره سرعت و به 50 KB میرسونن :|

arashlolos
24-05-2012, 11:21
دانلود خیلی زیاد داری اندیشه . اگه دانلودت معمولیه شاتل.

داداش سوسمار گل
من snr مودمم 6 هستش!!!!!!!!!!!!!!!
نميدونم چيكار كنم
مستقيم از قوطي مخابرات دادم تو مودم.بدون اسپليتر و با اسپليتر.
شما چقده اين عدد براي شما؟
الانم دانلود نميخوام داشته باشم.شايد بخوام بيام شاتل.اگه پينگش خوب باشه.
ولي يه مشكليه.اگه تو شاتل حجم 3 گيگم قبل از ماه تموم شه اونوقت آدم چيز ميشه نميتونه شارژ كنه

TimeWarp
24-05-2012, 13:02
آقا اگر برق بره در حالی که مودم در حال دانلوده ، ممکنه مودم رو نیم سوز کنه؟؟
کلا مودم خراب بشه چه حالتی پیش میاد ؟؟

سرعتم عادی بود ولی برق رفت ، بعد نیم ساعت که اومد هم سرعتم فجیعه و هم اصلا صفحه باز نمی کنه . پینگم پره از تایم اوت یا رو 900 و 1000 .

اندیشه-256 نامحدود.

شما سرعتتون چطوره دوستان.؟؟

mammuot
24-05-2012, 13:08
سلام
اگه رو adsl نویز بیوفته به جز سیم نویز گیردیگه چه پیشنهادی واسه گرفتن نویزهست؟

minime
24-05-2012, 13:28
آقا اگر برق بره در حالی که مودم در حال دانلوده ، ممکنه مودم رو نیم سوز کنه؟؟
کلا مودم خراب بشه چه حالتی پیش میاد ؟؟

سرعتم عادی بود ولی برق رفت ، بعد نیم ساعت که اومد هم سرعتم فجیعه و هم اصلا صفحه باز نمی کنه . پینگم پره از تایم اوت یا رو 900 و 1000 .

اندیشه-256 نامحدود.

شما سرعتتون چطوره دوستان.؟؟

تا 10 دقیقه پیش پینگ بالا بود , شاتل و اندیشه.
الان اندیشه پینگ پائین اومده ولی نامنظمه , شاتل همچنان بالاست ولی منظمه.

naim697
24-05-2012, 13:38
اینجا کسی از مخابرات سرویس نداره ؟ اعلام وضعیت کنه ؟

adrenalin
24-05-2012, 15:12
سلام
گیلان نت تو انزلی فعلا که من چیزی ندیدم!
آدرس جدید پارس آنلاین:بندر انزلی، خيابان مطهری، جنب آموزش و پرورش، ساختمان لطیفی، طبقه اول

سلام مرسی ابای

اندیشه همین چند دقیقه پیش :2: 128-نامحدود اتزلی

hamed_totally
24-05-2012, 16:40
میگن مشکل سرعت اینترنت به خاطر اینه که دیتا قطع شده و اینترنت رو backupe

naim697
24-05-2012, 16:54

hamed_totally
24-05-2012, 17:23
سلام
اگه رو adsl نویز بیوفته به جز سیم نویز گیردیگه چه پیشنهادی واسه گرفتن نویزهست؟

spelliter
اسپلیتر

minime
24-05-2012, 17:28
128 , 3 گیگ
این وضعیت پینگ صبح :

این وضعیت پینگ در همین لحظه:

hamed_totally
24-05-2012, 17:42
امشب راس ساعت 22 به مدت 10 دقیقه اینترنت قطع خواهد شد !!!!

منبع : اینتا

naim697
24-05-2012, 17:48

128 , 3 گیگ
این وضعیت پینگ صبح :

این وضعیت پینگ در همین لحظه:

Angel Of Darkness
24-05-2012, 19:26
امشب راس ساعت 22 به مدت 10 دقیقه اینترنت قطع خواهد شد !!!!

منبع : اینتا

چرا قطع میشه چه خبره ؟ آدم فضاییها میخوان بدون حجاب بیان ایران ؟

Amir-Rainman
24-05-2012, 19:41

TimeWarp
24-05-2012, 19:53
چرا قطع میشه چه خبره ؟ آدم فضاییها میخوان بدون حجاب بیان ایران ؟

فکر کنم می خواد ملی شه:2::31:

zikzax
24-05-2012, 22:06
آخرین خبر اینکه اندیشه هنوز تو مرکز 3 مشکل داره و بازم من روزی چند بار دیس میشم
پینگم بد نیست ولی دیگه اگه خسته بشم در مورد شرکتم تجدید نظر میکنم ...

کسی اینجا خط 3 با شاتل داره ؟؟ سرعت ها و قیمت هاش رو میخاستم هر کی محبت کنه

armin_punisher6
25-05-2012, 11:19
آخرین خبر اینکه اندیشه هنوز تو مرکز 3 مشکل داره و بازم من روزی چند بار دیس میشم
پینگم بد نیست ولی دیگه اگه خسته بشم در مورد شرکتم تجدید نظر میکنم ...

کسی اینجا خط 3 با شاتل داره ؟؟ سرعت ها و قیمت هاش رو میخاستم هر کی محبت کنه

من خط 7 دارم.تازگیا چند روزه پینگش افتضاحه.128 3 گیگ 13900 128 نامحدود 28000 تومان.

zikzax
25-05-2012, 22:43
من خط 7 دارم.تازگیا چند روزه پینگش افتضاحه.128 3 گیگ 13900 128 نامحدود 28000 تومان.

قطعی چی داشتی تا بحال تو این مدت ؟
الان یه سری مسیرها رو دارند کابل برگردون میزنند احتمال داره از اونا باشه ...راستی شاتل تو رشت الان همون حاجی آباد ساختمان کسری هست؟

TimeWarp
26-05-2012, 09:21
اندیشه -256 نامحدود پینگ دوباره فجیعه .از ساعت 9 و نیم صبح شروع شده تا الان هم ادامه داره. یا تایم اوته یا 900 و 800 .مال شما چطوره دوستان.؟پشتیبانی میگه مشکل از کامپیوترته.آدم خندش میگیره. هیچ وقت نمی خوان قبول کنن مشکل از اونها هم هست.

minime
26-05-2012, 10:30
اندیشه -256 نامحدود پینگ دوباره فجیعه .از ساعت 9 و نیم صبح شروع شده تا الان هم ادامه داره. یا تایم اوته یا 900 و 800 .مال شما چطوره دوستان.؟پشتیبانی میگه مشکل از کامپیوترته.آدم خندش میگیره. هیچ وقت نمی خوان قبول کنن مشکل از اونها هم هست.

شاتل هم وضعیت همینه
دلیل قطع شدن فیبر گیلان - تبریز - تهران

adrenalin
26-05-2012, 11:58
بهانه جدید پیدا کردن :دی قبلا که جنوب بود

M0hammadH0ssein
26-05-2012, 12:24
شاتل هم وضعیت همینه

شما تو 2-3 صفحه گذشته حداقل 10 تا پست زدین که تو همه ناراضی بودین!
من چرا مشکل ندارم؟! نکنه از دستشون در رفته؟:31:

شاتل-خط 7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

minime
26-05-2012, 12:26
بهانه جدید پیدا کردن :دی قبلا که جنوب بود

بهانه یا هرچیزی الان که درست شده , این چیزها هم قابل تحقیق هست, تریس بکنی معلوم میشه لازم نیست همیشه طرف مقابل رو متهم به دروغگوئی بکنیم.

minime
26-05-2012, 12:29

شاتل-خط 7

یعنی شما ادعا میکنی در دو هفته گذشته هیچ مشکلی نداشتی ؟ پینگت بالا نبوده و از ساعت 1 صبح بالاتر نمیره وسرعتت هم در 24 ساعت ثابته؟

malavan.ehsan
26-05-2012, 13:05
سلام
سرویس 512 پارس آنلاین
بندرانزلی
دوستان توی رشت وضعیت پارس چطوره؟!

zikzax
26-05-2012, 13:43
سلام
سرویس 512 پارس آنلاین
بندرانزلی
دوستان توی رشت وضعیت پارس چطوره؟!

چه مدته از پارس سرویس داری؟همیشه همینطوری بوده؟

minime
26-05-2012, 14:14
128/3 شاتل

darkshahab
26-05-2012, 14:22
اشتباه کردم اندیشه رو جمع اوری کردم رفتم پارس وی از یکم خرداد درخواست دادم و فرم پر کردم و پول دادم هنوز خبری نشده بجز هزینه اشتراک ماهانه 15 تومان هم بابت راه اندازی میگیرن امیدوارم ارزشش رو داشته باشه من مرکز 4 هستم دوستان کسی میدونه چقدر طول میکشه بعد از رانژه شدن خط شرکت وصل کنه اینترنت رو؟

naim697
26-05-2012, 14:31
باید هر روز زنگ بزنی بری سیریش بشی

armin_punisher6
26-05-2012, 18:55
اشتباه کردم اندیشه رو جمع اوری کردم رفتم پارس وی از یکم خرداد درخواست دادم و فرم پر کردم و پول دادم هنوز خبری نشده بجز هزینه اشتراک ماهانه 15 تومان هم بابت راه اندازی میگیرن امیدوارم ارزشش رو داشته باشه من مرکز 4 هستم دوستان کسی میدونه چقدر طول میکشه بعد از رانژه شدن خط شرکت وصل کنه اینترنت رو؟

نگران نباش.حد اکثر یک هفته کاری طول میکشه.فکر کنم تا نهم حداکثرش وصل شه.

armin_punisher6
26-05-2012, 18:58
قطعی چی داشتی تا بحال تو این مدت ؟
الان یه سری مسیرها رو دارند کابل برگردون میزنند احتمال داره از اونا باشه ...راستی شاتل تو رشت الان همون حاجی آباد ساختمان کسری هست؟
خیلی خیلی کم.بله همونجاست

دوست من مشکل سراسریه.

شاتل-خط 7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]
خوش به حالت منم خط 7 ام و شاتل دارم ولی اصلا وضعیتم مثل شما نیست.

malavan.ehsan
26-05-2012, 19:41
چه مدته از پارس سرویس داری؟همیشه همینطوری بوده؟

پارس بگیر نگیر داره از مرداد 89 از پارس سرویس دارم تا عید 90 تعریفی نداشت ولی از یه هفته قبل عید افزایش پهنای باند داد سرعت رفت بالا مثل الان و تا آبان ماه ادامه داشت اما بعد اون دوباره به دلیل زیاد شدن مشترکین خراب شد که تا 2 ماه پیش دوباره پهنای باند داد که الان اینطوری شده/

zikzax
26-05-2012, 20:50
پارس بگیر نگیر داره از مرداد 89 از پارس سرویس دارم تا عید 90 تعریفی نداشت ولی از یه هفته قبل عید افزایش پهنای باند داد سرعت رفت بالا مثل الان و تا آبان ماه ادامه داشت اما بعد اون دوباره به دلیل زیاد شدن مشترکین خراب شد که تا 2 ماه پیش دوباره پهنای باند داد که الان اینطوری شده/

من هیچ وقت از پارس سرویس نگرفتم بخاطر یه سری دلایل که همه میدونند قیمت هاشم بیشتر موقع ها بالاست حالا سرعت دانلود شبانه و نامحدودش رو نمیدونم مثه اندیشه هست یا نه ؟
میگم فک نکنم بخاطر زیاد شدن مشترک باشه اینا خودشون سرعتو کم میکنند

foa.neh
26-05-2012, 21:12
پینگ اندیشه خط4 محدود:

دوستان مطلع!مودم 8811 دسته دوم خورمو میخوام بدم به کسی منصفانه چقدر بازش بگیرم!؟

darkshahab
26-05-2012, 21:44
128 دانلود شبانه پارس انلاین معمولا چنده؟ روزانه؟ اندیشه که این اواخر خیلی افتضاح شده بود مرکز 4

shayan_p30
27-05-2012, 10:53
کسی میدونه چه جوری میشه بدون دیسکانکت شدن آی پی رو عوض کرد؟!
...
اندیشه 128 3 گیگ پیش شماره 225
سرور تهران:20:
سرور نیویورک:31:

arashlolos
27-05-2012, 11:46
من وايرلس ميخواستم
منصفانه 10 تومن ميخرم ازت:31:
به شرط سالم بودن
حالا مشكلش چيه كه ميخواي بفروشي

darkshahab
27-05-2012, 15:00
یه نرم افزار نوپ دارم واسه عوض کردن ای پی؟ برای چه کاری میخوای؟

shayan_p30
27-05-2012, 18:24
یه نرم افزار نوپ دارم واسه عوض کردن ای پی؟ برای چه کاری میخوای؟
همین آی پی های اندیشه رو میگما
مثل وقتی که dc میکنی بعد دوباره وصل میشی آی پی تغییر میکنه
حالا من میخوام بدون dc شدن آی پی تغییر کنه!

arashlolos
27-05-2012, 18:48
همین آی پی های اندیشه رو میگما
مثل وقتی که dc میکنی بعد دوباره وصل میشی آی پی تغییر میکنه
حالا من میخوام بدون dc شدن آی پی تغییر کنه!

من كه ميدونم ميخواي چيكار كني
كلك

soosmar_asl
27-05-2012, 22:21
پی گیری کن رفیق هیچ مشکلی نباید داشته باشی هم سرعت خیلی بالاست هم پینگ خوب شده دوباره

soosmar_asl
27-05-2012, 22:24
خیلی خیلی کم.بله همونجاست

دوست من مشکل سراسریه.

خوش به حالت منم خط 7 ام و شاتل دارم ولی اصلا وضعیتم مثل شما نیست.

پی گیری کن رفیق هیچ مشکلی نباید داشته باشی هم سرعت خیلی بالاست هم پینگ خوب شده دوباره (شاتل 128 3 گیگ مرکز 5)

soosmar_asl
27-05-2012, 22:30
یعنی شما ادعا میکنی در دو هفته گذشته هیچ مشکلی نداشتی ؟ پینگت بالا نبوده و از ساعت 1 صبح بالاتر نمیره وسرعتت هم در 24 ساعت ثابته؟

کلا 3 یا 4 شب پینگ بالا میرفت خیلی که دیگه بعد 12 نمیشد بازی کرد . که ظاهرا مشکل سراسری بود. دیگه مشکلی نیست سرعت دانلودم که اصلا تغییری نکرده بود همچنان همون 230 به بالا

soosmar_asl
27-05-2012, 22:34
داداش سوسمار گل
من snr مودمم 6 هستش!!!!!!!!!!!!!!!
نميدونم چيكار كنم
مستقيم از قوطي مخابرات دادم تو مودم.بدون اسپليتر و با اسپليتر.
شما چقده اين عدد براي شما؟
الانم دانلود نميخوام داشته باشم.شايد بخوام بيام شاتل.اگه پينگش خوب باشه.
ولي يه مشكليه.اگه تو شاتل حجم 3 گيگم قبل از ماه تموم شه اونوقت آدم چيز ميشه نميتونه شارژ كنه

با این وضعیت اصلا شاتل نیا چون وقتی اندیشه ای SNR رو 6 هستش شاتل بیای کلا قطعی! چون سرعت اینجا 230 KB/s به بالاست خطت پایدار نمیمونه تو این سرعت با این SNR ای که داری !

در ضمن چیز میشه یعنی چی؟ متوجه نشدم منظورتو . ترافیک اضافه گرونه یعنی؟

soosmar_asl
27-05-2012, 22:56
دوستان چشم زدم :31: پینگ ترکید! 4.2.2.4 پینگ : 1000 :31:

شاتل 128 3 مرکز 5

naim697
28-05-2012, 02:08
برای ما عالی هستش

برای شکا اینجوری هستش ؟ وقتی زمانی که با IDM میذارم دانلود بازم تایم اوت ندارم پینگم تغییری نکینه همین هستش چه با دانلود چه بی دانلود همینه ؟ :11:

TimeWarp
28-05-2012, 08:57
دوستانی که اندیشه ، شارژ اینترنتی انجام دادن.
اگر 8 یا 7 روز مونده به پایان دوره ( نامحدود) شارژ رو برای ماه بعد انجام بدم ، اشکالی نداره که؟

hamed_totally
28-05-2012, 10:20
نه مشکلی نداره
سر وقتش اکتیو می کنن

armin_punisher6
28-05-2012, 12:57
پی گیری کن رفیق هیچ مشکلی نباید داشته باشی هم سرعت خیلی بالاست هم پینگ خوب شده دوباره (شاتل 128 3 گیگ مرکز 5)

شما منظورتون از پینگ خوب چنده؟الان برای من خوب شده یعنی حدود 300 میچرخه.
خط 7.

TimeWarp
28-05-2012, 16:43
دوباره (از ساعت 3 بعدازظهر ) این اندیشه شروع کرد. 2 روز خوبه ، یه روز فجیع. این چه جور خدماته آخه.هزینه ی ماهانه رو نصف بهشون بدی قبول میکنن!؟؟
پره تایم اوت.نمیشه صفحه باز کرد.از بس گفتم وضعیت شما دوستان اندیشه ، چطوره ، خسته شدم.

adrenalin
28-05-2012, 16:57
دوست عزیز واسه منم همین جوریه واسه من از صبح اینجوری تازه یه مقدار بهتر شده اومدم اینجا
دوره این ماه تموم بشه اندیشه جمع اوری می کنم

soosmar_asl
28-05-2012, 17:04
شما منظورتون از پینگ خوب چنده؟الان برای من خوب شده یعنی حدود 300 میچرخه.
خط 7.

منظورم 200 بود اما حق با شماست الآن 300 شده . تماس گرفتم پشتیبانی گفتن مشکل دارن و سراسری. من الآن مشکل دارم با سرورم . نمیتونم آنلاین بازی کنم با این پینگ. منظم هستش پینگ اما بالاست!

soosmar_asl
28-05-2012, 17:11
دوباره (از ساعت 3 بعدازظهر ) این اندیشه شروع کرد. 2 روز خوبه ، یه روز فجیع. این چه جور خدماته آخه.هزینه ی ماهانه رو نصف بهشون بدی قبول میکنن!؟؟
پره تایم اوت.نمیشه صفحه باز کرد.از بس گفتم وضعیت شما دوستان اندیشه ، چطوره ، خسته شدم.

فکر کنم سراسری باشه .اینم مال شاتل :

time out نداره اما بالاست !

naim697
28-05-2012, 17:38
مخابرات هم مشکل داره از ساعت 3 به ع=ب===د سراسری هستش

rahmank750
28-05-2012, 18:28
خط 8 محابرات 1 مگ نامحدود

از ساعت 12 تا 7 نت من dc بود الانم که وصل شده سرعت داغون پینگم افتضاح

پشتیبانی اندیشه هم که داریم باهاش حرف میزنیم وسط حرف قطع میکنه

naim697
28-05-2012, 19:18
خدا شکر الان همه چی مثل اول شده پینگ عالی 170 تا سرعت عالی

minime
28-05-2012, 19:59

این که مشخصه از روس تلکام به اونور مشکل داره , اندیشه یا همه اونائی که رو این دروازه هستند که نمیتونن کاری بکنن.

zikzax
28-05-2012, 20:18
من خط 3 اندیشه ام نامحدود دارم سرعتم صبح ها خوبه بقیه روز تعریفی نداره
پینگ اندیشه خوبش حدود چند باید باشه دوستان ؟کسی اطلاع داره؟

armin_punisher6
28-05-2012, 20:53
خط 8 محابرات 1 مگ نامحدود

از ساعت 12 تا 7 نت من dc بود الانم که وصل شده سرعت داغون پینگم افتضاح

پشتیبانی اندیشه هم که داریم باهاش حرف میزنیم وسط حرف قطع میکنه
قیمت سرویس های مخابرات چنده؟شما سرعت دانلودتون معمولا چنده؟

adrenalin
28-05-2012, 21:02
در آخرين ساعات روز گذشته و نخستين ساعات بامداد امروز (ساعت 23:30 تا ساعت 1:15) برخي سايت‌هاي كشور از جمله برخي خبرگزاري‌ها و پايگاه‌هاي اطلاع‌رساني براي مدت يك ساعت و 45 دقيقه قطع شدند كه مسوولان مخابرات كشور امروز مسووليت اين اختلال را برعهده گرفته و خرابي تجهيزات را عامل آن دانستند.

كامران كاظمي - مدير نگهداري و پشتيباني فني ديتاي مخابرات استان تهران - در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره اظهار كرد: خرابي تجهيزات، شب گذشته به قطعي ارتباطات مشتركاني شد كه از مخابرات سرويس مي‌گيرند كه با تلاش‌هاي صورت گرفته اين اختلال يك ساعت و نيم طول كشيد و دوباره اين سايت‌ها فعاليت خود را از سر گرفتند.

وي در عين حال تاكيد كرد كه در حال حاضر هيچگونه مشكلي براي مشتركاني كه اينترنت خود را از مخابرات مي‌گيرند وجود ندارد.

اگرچه مسوولان مخابراتي مسووليت اختلالات شب گذشته را برعهده گرفته اند اما با اين حال در روزهاي اخير به نظر مي‌رسد وضعيت اينترنت كشور به پايداري گذشته نيست و به اذعان بسياري از كاربران در موارد مختلف شاهد كندي سرعت و يا قطع برخي سايت‌ها بوده‌ايم.

حتي اين موضوع تا جايي پيش رفته كه امروز برخي رسانه‌ها به انتقاد از اين موضوع پرداخته و آوردند كه در زمان سخنراني رييس جمهوري در مراسم آغاز به كار مجلس نهم سرعت اينترنت كشور به دلايل نامعلوم حداقل ممكن رسيد.

در اين ميان عده اي از كارشناسان و متخصصان فضاي سايبري كشور هم از قطع روتر روسيه سخن مي‌گويند و دليل كندي سرعت روز گذشته را در اين موضوع مي دانند عده اي هم مسئله را كاملا عادي تلقي كرده و مي گويند معمولا همه روزه ساعت‌هاي 10 تا 11 يكي از شلوغ‌ترين ساعات اينترنت است و اين موضوع را اينگونه توجيه مي‌كنند كه همه روزه بين ساعت 10 تا 11 صبح به دليل بالا بودن ترافيك شبكه اينترنت كشور كاربران در نقاط مختلف شاهد نوعي كندي در سرعت هستند.

منبع : تابناک

پس مشکل کلی هست

rahmank750
28-05-2012, 22:11
قیمت سرویس های مخابرات چنده؟شما سرعت دانلودتون معمولا چنده؟

وقتی دست پارس آنلاین بود قیمت مجزا داشت واسه خودش ولی از موقعی که افتاد دست اندیشه قیمتهاش شد همون سرویس های این ...

darkshahab
29-05-2012, 06:58
یه زمانی من با 128 محدودسرعت دانلودم 214 بود فکر کنم تا فروردین 89 اینطوری بود بعد یواش یواش کم شد تا رسید به 120
اندیشه علاوه بر پینگ افتضاح بعد از ظهرها و شب ها مشکل اصلی اش رفتار غیر حرفه ای به اصطلاح کارشناساشه
من اندیشه رو جمع کردم رفتم پارس وی ولی هنوز وصل نشدم رانژه شده خطم ولی هنوز یوز ر و پس ندادن
نتایج تست پارس وی متعاقبا اعلام خواهد شد:5:
(مرکز 4 مخابرات)

minime
29-05-2012, 10:32
وقتی دست پارس آنلاین بود قیمت مجزا داشت واسه خودش ولی از موقعی که افتاد دست اندیشه ی دزد قیمتهاش شد همون سرویس های این دزدها

اول که اون پارس وی بود نه پارس آنلاین دوم اینکه شما قیمت رو ملاک کردی بر دزد بودن اندیشه در صورتی که شما میتونید قیمت سرویس مخابرات سایر استانها رو + نوع سرویسشون + نسبت اشتراک + کیفیت سرویسشون رو مد نظر قرار بدید و بعد قضاوت کنید و افترا بزنید.
سوم اینکه اصلا اون قیمتها واقعی نبود تا اینکه بخواد در موردش بحث بشه و ملاک قرار بگیره.

minime
29-05-2012, 10:35
یه زمانی من با 128 محدودسرعت دانلودم 214 بود فکر کنم تا فروردین 89 اینطوری بود بعد یواش یواش کم شد تا رسید به 120
اندیشه علاوه بر پینگ افتضاح بعد از ظهرها و شب ها مشکل اصلی اش رفتار غیر حرفه ای به اصطلاح کارشناساشه
من اندیشه رو جمع کردم رفتم پارس وی ولی هنوز وصل نشدم رانژه شده خطم ولی هنوز یوز ر و پس ندادن
نتایج تست پارس وی متعاقبا اعلام خواهد شد:5:
(مرکز 4 مخابرات)

یه زمانی خیلی چیزا خیلی بهتر بود دوست من. در مورد کارشناسا باهات موافقم.

armin_punisher6
29-05-2012, 11:22
اول که اون پارس وی بود نه پارس آنلاین دوم اینکه شما قیمت رو ملاک کردی بر دزد بودن اندیشه در صورتی که شما میتونید قیمت سرویس مخابرات سایر استانها رو + نوع سرویسشون + نسبت اشتراک + کیفیت سرویسشون رو مد نظر قرار بدید و بعد قضاوت کنید و افترا بزنید.
سوم اینکه اصلا اون قیمتها واقعی نبود تا اینکه بخواد در موردش بحث بشه و ملاک قرار بگیره.

با نظرت موافقم البته در دزد بودن اندیشه شکی نیستا.ولی مخابرات شهرهای دیگه خیلی بهتر از رشته.فعلا بهترین شاتله.

zikzax
29-05-2012, 12:15
دوستان شاتلی
شاتل مودم اندیشه رو ساپورت میکنه ؟

soosmar_asl
29-05-2012, 14:12
دوستان شاتلی
شاتل مودم اندیشه رو ساپورت میکنه ؟

هر مودمی رو ساپورت میکنه

soosmar_asl
29-05-2012, 14:33
شاتل 128 3 گیگ خط 5 . امروز :

پینگ همچنان بالاست اما منظم:

armin_punisher6
29-05-2012, 16:58
مدیران عزیز امکانش هست نظر سنجی این تاپیک رو حذف و آمارگیری جدید بشه؟

naim697
29-05-2012, 17:22
وضعیت امروز خوبه تقریبا

minime
29-05-2012, 19:10
با نظرت موافقم البته در دزد بودن اندیشه شکی نیستا.ولی مخابرات شهرهای دیگه خیلی بهتر از رشته.فعلا بهترین شاتله.

من شک دارم یه شرکت خدماتی از روی عمد خدمات بد ارائه بده
استدلال شما بر "دزد" بودنشون چیه ؟ چیو و چطوری میدزدن ؟

zikzax
29-05-2012, 20:00
دوستانی که اندیشه ، شارژ اینترنتی انجام دادن.
اگر 8 یا 7 روز مونده به پایان دوره ( نامحدود) شارژ رو برای ماه بعد انجام بدم ، اشکالی نداره که؟

مطمئن نیستم اما یبار امتحان کردم اضافه نشد به ماه بعد
30 روز از تاریخ تمدید حساب شد این برای قبلا بود الانش رو نمیدونم

armin_punisher6
29-05-2012, 21:05

مثلا چندین بار پیش اومد ترافیک ساعات رایگانم از حجمم کم شد.چند بارش رو فهمیدم پیگیری کردم ولی از کجا معلوم همه دفعات رو فهمیده باشم.یا مثلا اولش تخفیف بابت معرفی یوزر میدادن بعد که خرشون از پل گذشت تخفیف رو یهو برداشتن و منم فکر میکردم دوباره بر میگردونن (بنا به حرف کارمندای دروغگوش) بازم یوزر بردم و حتی شماره کاربریم هم میگرفتن که تخفیف برام حساب بشه ولی ........

M0hammadH0ssein
30-05-2012, 00:06

خدمات اندیشه هر چقدر هم مزخرف باشه بالاخره پولشو داره از ما میگیره که!
ولی از اونور وقتی خدمات پایین تر ارائه بده ترافیک کمتر خریداری میکنه و خودش پول کمتر میده! یعنی به عمد کیفیت(!) پایین میاد!
گرفتی آبره؟!
دزد که میگن اینه... اندیشه:2:

میدونی چقدر حجم از من دزدیدن!؟؟ اونم تو شرایطی که به درخواست خودم سرویسمو رو آی پی من بسته بودن!
گرفتی چی میگم؟!
دزد که میگیم واسه همینه...

minime
30-05-2012, 10:58
مثلا چندین بار پیش اومد ترافیک ساعات رایگانم از حجمم کم شد.چند بارش رو فهمیدم پیگیری کردم ولی از کجا معلوم همه دفعات رو فهمیده باشم.یا مثلا اولش تخفیف بابت معرفی یوزر میدادن بعد که خرشون از پل گذشت تخفیف رو یهو برداشتن و منم فکر میکردم دوباره بر میگردونن (بنا به حرف کارمندای دروغگوش) بازم یوزر بردم و حتی شماره کاربریم هم میگرفتن که تخفیف برام حساب بشه ولی ........

این که شما میگی اتفاقی هست , شما باور میکنی یکی اونجا نشسته و عمدا حجم یوزرها رو کم میکنه ؟
واسه من هم اتفاق افتاد , من هم تماس گرفتم با عذرخواهی برگردوندند و دلیلش رو هم گفتن و من هم قانع شدم که اتفاقی بوده و عمدی تو کار نیست.
در مورد تخفیف معرفی بله میگم حق با شماست باید باشه چون مشتری مداری یعنی همین چیزا یعنی به مشتریت بها بدی ولی اگه کسی نخواد بونوس بده که نمیشه دزد ؟ بهش میگیم آقای اندیشه تو مشتری مدار نیستی!
بحث من رو انتخاب کلمه ست , در اینکه اندیشه مشکل زیاد داره شکی نیست.

minime
30-05-2012, 11:32
خدمات اندیشه هر چقدر هم مزخرف باشه بالاخره پولشو داره از ما میگیره که!
ولی از اونور وقتی خدمات پایین تر ارائه بده ترافیک کمتر خریداری میکنه و خودش پول کمتر میده! یعنی به عمد کیفیت(!) پایین میاد!
گرفتی آبره؟!
دزد که میگن اینه... اندیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میدونی چقدر حجم از من دزدیدن!؟؟ اونم تو شرایطی که به درخواست خودم سرویسمو رو آی پی من بسته بودن!
گرفتی چی میگم؟!
دزد که میگیم واسه همینه...

سلام
اول اینکه سرویس رو روی آی پی نمیبندن , یا آی پی استاتیک بهت میدن یا اینکه اکانتت رو روی مک آدرست میبندن.
در مورد حجم اون بالا عرض کردم.
در مورد اول که گفتی داستان زیاده , اگه چند سال پیش بود که فقط اندیشه بود میگفتم آره حق با تو هست ولی تو بازار رقابتی الان همچین چیزی محاله که یه شرکت عمدا سرویس بد بده که مشتریاش رو از دست بده.
یه مثال برات میزنم , اندیشه حدود 900 مگابیت پهنای باند اینترنت داره (منبع: رسومه شرکت که امسال تو سررسیدشون بود) حالا گوش کن نکته جالبش اینه: پورت اینترنت مخابرات گیلان از شرکت زیرساخت کلا 1000 مگابیت هست! آپگرید هم نمیکنن حالا یا بودجه ندارن یا دلشون نمیخواد... یعنی فعلا اندیشه اگه بخواد هم نمیتونه پهنای باند بیشتری بگیره!
منظورم اینه که بیرون گود نشینیم بگیم لنگش کن.

پ.ن: همین دیشب شاتل پینگش رو 700 بود ولی اندیشه 250 , یعنی الان شاتل دزده ؟!

soosmar_asl
30-05-2012, 13:57
:5: 2 گیگ ترافیک هدیه گرفتم امروز :31:

این پیغام برام اومد:

soosmar_asl
30-05-2012, 14:08
سلام
اول اینکه سرویس رو روی آی پی نمیبندن , یا آی پی استاتیک بهت میدن یا اینکه اکانتت رو روی مک آدرست میبندن.
در مورد اول که گفتی داستان زیاده , اگه چند سال پیش بود که فقط اندیشه بود میگفتم آره حق با تو هست ولی تو بازار رقابتی الان همچین چیزی محاله که یه شرکت عمدا سرویس بد بده که مشتریاش رو از دست بده.
یه مثال برات میزنم , اندیشه حدود 900 مگابیت پهنای باند اینترنت داره (منبع: رسومه شرکت که امسال تو سررسیدشون بود) حالا گوش کن نکته جالبش اینه: پورت اینترنت مخابرات گیلان از شرکت زیرساخت کلا 1000 مگابیت هست! آپگرید هم نمیکنن حالا یا بودجه ندارن یا دلشون نمیخواد... یعنی فعلا اندیشه اگه بخواد هم نمیتونه پهنای باند بیشتری بگیره!

کدوم رقابت؟؟؟؟!!! یه شاتل هست یه اندیشه! بقیم که تو آمار به حساب نمیان! با اینکه میگی اینجا رقابت هست شدیدا مخالفم! اگه رقابت بود هزینه ها خیلی باید کمتر از این میشد نه اینکه اندیشه ببینه فروش شاتل با وجود ترافیک گرون ترش همچنان خوبه اونم بیاد ترافیکش و گرون کنه یا اینکه شاتل حتی 1 تومن قیمت هیچ سرویسیشو از وقتی شروع به کار کرده کاهش نداده!!! این رقابت نیست همکاری 2 شرکت سرمایه داره برا سود بیشتر!!! این نظر منه!!!

hamed_totally
30-05-2012, 14:35

tracet نشون می ده که مشکل از کجاست که
فکر نمی کنم مشکل داخلی باشه

hamed_totally
30-05-2012, 14:41
کدوم رقابت؟؟؟؟!!! یه شاتل هست یه اندیشه! بقیم که تو آمار به حساب نمیان! با اینکه میگی اینجا رقابت هست شدیدا مخالفم! اگه رقابت بود هزینه ها خیلی باید کمتر از این میشد نه اینکه اندیشه ببینه فروش شاتل با وجود ترافیک گرون ترش همچنان خوبه اونم بیاد ترافیکش و گرون کنه یا اینکه شاتل حتی 1 تومن قیمت هیچ سرویسیشو از وقتی شروع به کار کرده کاهش نداده!!! این رقابت نیست همکاری 2 شرکت سرمایه داره برا سود بیشتر!!! این نظر منه!!!

چه رقابتی
مشخصه وقتی شرکتی پهنای باند داره ولی کاربر نداره پینگ و سرعتش خوبه
الان شاتل نصف اندیشه هم کاربر نداره
حداقل تو شهرستانها که اینطوریه
همین می تونه یکی از بهترین دلایل باشه برای مناسب بودن پینگ شاتل
اونم اگه مطمئنا مشتری هاش به حدود 8 - 10 هزار تا برسه همین اوضاع و احوال رو خواهد داشت
تا وقتی اوضاع پهنای باند و routing دیتای گیلان این وضعی باشه شما انتظار بیشتر از اینترنت نداشته باش

soosmar_asl
30-05-2012, 14:55
چه رقابتی
مشخصه وقتی شرکتی پهنای باند داره ولی کاربر نداره پینگ و سرعتش خوبه
الان شاتل نصف اندیشه هم کاربر نداره
حداقل تو شهرستانها که اینطوریه
همین می تونه یکی از بهترین دلایل باشه برای مناسب بودن پینگ شاتل
اونم اگه مطمئنا مشتری هاش به حدود 8 - 10 هزار تا برسه همین اوضاع و احوال رو خواهد داشت
تا وقتی اوضاع پهنای باند و routing دیتای گیلان این وضعی باشه شما انتظار بیشتر از اینترنت نداشته باش

این الآن چه ربطی به حرف من داشت؟! من میگم چرا شاتل ارزون نمی کنه چرا اندیشه ترافیکشو گرون کرده تو میگی شاتل یوزراش کمتره؟!!!! این چی بود الآن؟؟؟؟!!

naim697
30-05-2012, 16:20
منم از مخابرات راضی هیتم حتی چند وقت 7 روز گذشته بودش زنگ بران صفر کردن از نو گذاشت . شماره موبایل خوده کسی که تو مخابرات هستش دو نفر نام محفوظ هم شانسی دستم امدش

خیلی ادمهای خوبی هستن یکیش تهرانی هستش زنگ میزنم کار انجام میدن راهنمایی .

minime
30-05-2012, 16:26

وقتی واسه من مشتری بیشتر از یک انتخاب وجود داره , این منم که با توجه به شرایط و خواسته های خودم سبک و سنگین میکنم و اونی که برام صرفه بیشتری رو داره انتخاب میکنم , این از چشم من میشه امتیاز گرفتن از دید اونی که ازش سرویس گرفتم میشه پیروزی و از دید اونی که ازش سرویس نگرفتم میشه شکست , حالا پیروز میخواد من رو نگه داره شکست خورده میخواد من رو به دست بیاره , نمیشینن دخیل ببندن و نذر کنن , یه حرکتی میکنن , هر چی هم که کوچیک , اسمش میشه رقابت. الان همین 2 گیگ حجمی که شاتل بهمون داد , همچین یکم خوشحالت نکرد ؟
اندیشه بونوس خودش رو در حد توانش داره میده مثلا FUP مسخره شاتل رو نداره و شاتل هم با پایداری بهتر خطش داره با اندیشه رقابت میکنه که البته پایداریش بخوره تو سرش با پینگ 700 ما پایداری نخواستیم!

soosmar_asl
30-05-2012, 17:01
وقتی واسه من مشتری بیشتر از یک انتخاب وجود داره , این منم که با توجه به شرایط و خواسته های خودم سبک و سنگین میکنم و اونی که برام صرفه بیشتری رو داره انتخاب میکنم , این از چشم من میشه امتیاز گرفتن از دید اونی که ازش سرویس گرفتم میشه پیروزی و از دید اونی که ازش سرویس نگرفتم میشه شکست , حالا پیروز میخواد من رو نگه داره شکست خورده میخواد من رو به دست بیاره , نمیشینن دخیل ببندن و نذر کنن , یه حرکتی میکنن , هر چی هم که کوچیک , اسمش میشه رقابت. الان همین 2 گیگ حجمی که شاتل بهمون داد , همچین یکم خوشحالت نکرد ؟
اندیشه بونوس خودش رو در حد توانش داره میده مثلا FUP مسخره شاتل رو نداره و شاتل هم با پایداری بهتر خطش داره با اندیشه رقابت میکنه که البته پایداریش بخوره تو سرش با پینگ 700 ما پایداری نخواستیم!

اما به نظر من این دو تا رقابت ندارن. هم زیستی مسالمت آمیز دارن!!!!

naim697
30-05-2012, 18:07
512

armin_punisher6
30-05-2012, 19:50
سلام

کم کم دارم شک میکنم که شما کارمند اندیشه ای.

:5: 2 گیگ ترافیک هدیه گرفتم امروز :31:

این پیغام برام اومد:

این پیغام چند روزه که تو حسابم میرم میاد ولی هنوز 2 گیگ بهم اضافه نشده.

minime
30-05-2012, 21:26
کم کم دارم شک میکنم که شما کارمند اندیشه ای.

به خدا قسم که نیستم :)

darkshahab
31-05-2012, 07:47

اندیشه رو جمع کردم رفتم پارس وی
خیلی راضی هستم
128 3گیگ
سه ماهه تمدید کنی میافته ماهی 10500تومان
اندیشه با کیفیت پائین تر میده 13 تومان
سرعت بالاتر از این هم میره گاهی

mori_bsb
31-05-2012, 12:49
سلام ببخشید پارس وی هنوزم هست و اینترنت میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

armin_punisher6
31-05-2012, 16:42
سلام ببخشید پارس وی هنوزم هست و اینترنت میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله چرا نباشه.پست نفر بالاییتون از پارس وی هست.

darkshahab
31-05-2012, 18:41
پارس وی فعاله
ادرسشم گلسار خیابان استاد معین
شماره اش هم 7270009

دوستان یه پینگ از الان اندیشه بزارین بخندیم(!)
همین الان پارس وی(7 و 41 دقیقه بعد از ظهر پنج شنبه)

adrenalin
31-05-2012, 19:42
اینم پینگ همین الان اندیشه :دی

naim697
31-05-2012, 20:47
خواستی بیا بخند

پارس وی فعاله
ادرسشم گلسار خیابان استاد معین
شماره اش هم 7270009

دوستان یه پینگ از الان اندیشه بزارین بخندیم(!)
همین الان پارس وی(7 و 41 دقیقه بعد از ظهر پنج شنبه)

___lord___
31-05-2012, 21:13
دمت گرم نعیم:19:

من کلی خندیدم انصافا:39:

عجب نظم و انظباتی داره پینگ اندیشه گوش شیطون کر :31:

( و این است عاقبت فخر فروشان :31:)

naim697
31-05-2012, 22:07
اره بابا همچین پوز میدن فکر میکنه پارس چه خبره ؟ نه دادا ما بهتریم

darkshahab
31-05-2012, 23:27
من 4 سال با اندیشه بودم
جوجه رو آخر پائیز میشمارن
الان 175 یه ساعت دیگه 400 سه ساعت دیگه 1000
خوبه همه دارن مینالن از پینگ اندیشه
وقتی وسط بازی لگ شدی یاد من باش رفیق:7:

naim697
31-05-2012, 23:57
مشخصه جوجه را کی میشمارن ساعت ببین تایم ببین چشم حسود کور بشه دمه اندیشه گرم

خدا شکر ما لگ نمیشم . با این پینگ دائمی عشق میکنیم . هر وقت هر ساعتی خواستی بگو برات پینگ بذارم :39:

darkshahab
01-06-2012, 08:46
چشم حسود کدومه مرد حسابی
اندیشه اگه خوب بود مرض نداشتم بیام پارس
زنگ میزنی پشتیبانی میگی سرعت افتضاحه بر میگرده میگه نه اینطور نیست
مودم رو خاموش و روشن کن خوب میشه!!!
به 10 نفر زنگ میزنم همه هم میگن برای مام اینطوریه
پشتیبانی که 0
برخوردشون با مشتری هم که 0
من 128 3 گیگ داشتم زنگ زدم یه بار گفتم من سرعتم پائینه گفت چنده گفتم حدود 30 گفت درسته دیگه 128 باید همین باشه وقتی هم که بیشتر میشه ما ارفاق میکنیم به مشتری وگرنه حق شما 32 کیلوبایته!!!!!!!!!
من از سال 87 مشتری اندیشه بودم اوایل سرعت دانلود 128 214 کیلو بایت بود با دانلود منیجر
قیمتش که بالاتره سرعتش که پائین تره الان من 128 4 گیگ دارم سرعت دانلود فیکس روی 150 کیلوبایته اندیشه خودش رو بکشه 125 یا 128 بیشتر نمیشه! اینو که دیگه نمیتونی انکار کنی
در ضمن مرکز مخابراتی شما با ما فرق داره خط 4 کسی میتونه پینگ بزاره عمرا زیر 270 باشه
یه روز به حرف من میرسی
بی خیال:8:

iraj_astara
01-06-2012, 08:55
چشم حسود کدومه مرد حسابی
اندیشه اگه خوب بود مرض نداشتم بیام پارس
زنگ میزنی پشتیبانی میگی سرعت افتضاحه بر میگرده میگه نه اینطور نیست
مودم رو خاموش و روشن کن خوب میشه!!!
به 10 نفر زنگ میزنم همه هم میگن برای مام اینطوریه
پشتیبانی که 0
برخوردشون با مشتری هم که 0
من 128 3 گیگ داشتم زنگ زدم یه بار گفتم من سرعتم پائینه گفت چنده گفتم حدود 30 گفت درسته دیگه 128 باید همین باشه وقتی هم که بیشتر میشه ما ارفاق میکنیم به مشتری وگرنه حق شما 32 کیلوبایته!!!!!!!!!
من از سال 87 مشتری اندیشه بودم اوایل سرعت دانلود 128 214 کیلو بایت بود با دانلود منیجر
قیمتش که بالاتره سرعتش که پائین تره الان من 128 4 گیگ دارم سرعت دانلود فیکس روی 150 کیلوبایته اندیشه خودش رو بکشه 125 یا 128 بیشتر نمیشه! اینو که دیگه نمیتونی انکار کنی
در ضمن مرکز مخابراتی شما با ما فرق داره خط 4 کسی میتونه پینگ بزاره عمرا زیر 270 باشه
یه روز به حرف من میرسی
بی خیال:8:

دوست عزیز البته شما در زمان افتضاح اومدید پارس ، الان خیلی داغون ، همین فروم پارس آنلاین رو هم بخونین همه ناراضین
شبا 200 مگ بیشتر اونم به زور نمیشه دانلود کرد ، ولی سرعتش تو روزا خوبه
الان 2 ماهه سرعت شبا افتضاح شده
به شبی 200 مگ راضی هستین که میگین خوبه :) البته اگه اهل دانلود شبونه باشین

darkshahab
01-06-2012, 09:11
من دیشب 700 مگ دانلود داشتم
خدائی اندیشه شب هاش بهتر بود

naim697
01-06-2012, 12:26
من شبی 2.700 گیگ میزنم شکر :31:

darkshahab
01-06-2012, 13:11
چقدر پول میدی؟:3:

darkshahab
01-06-2012, 13:12
من شبی 2.700 گیگ میزنم شکر :31:

جالبه فقط مال تو اینجوریه!

naim697
01-06-2012, 13:40
دیگه نمیدوم شانس خوب من هستش واقعا هم راضی هستم خیلی وقتی خوب باشه میگم خوبه .

ماهی 24500 میدم 5 گیگ 512 گرفتم

155 هم منیجر میده خوبه برام شب روز یکی هستش

adrenalin
01-06-2012, 14:52
به به از شانس ما میخواستیم بریم پارس رفتم تو تایپیک پارس دیدم بد تر از اندیشه
موندم چیکار کنم مثل رشت هم نیست که چنتا سرویس دهنده باشه

تو انزلی یه پارس و اندیشه و مخابرات :45:

TimeWarp
01-06-2012, 15:02
جالبه فقط مال تو اینجوریه!

اندیشه-256 نامحدود

از توابع رشت (6 کیلومتری اتوبان رشت به قزوین)-در حال دانلود هم هستم.

بدون دانلود رو 160 میچرخه.

darkshahab
01-06-2012, 16:16
دیگه نمیدوم شانس خوب من هستش واقعا هم راضی هستم خیلی وقتی خوب باشه میگم خوبه .

ماهی 24500 میدم 5 گیگ 512 گرفتم

155 هم منیجر میده خوبه برام شب روز یکی هستش

چرا برای تو اسم اندیشه رو نمینویسه؟؟؟؟

naim697
01-06-2012, 16:51
نمیدونم همینه دیگه همیشه .

darkshahab
01-06-2012, 16:56
نه واسه isp باید بنویسه اندیشه سبز خزر

naim697
01-06-2012, 17:24
انوشو دیگه نمیدونم ما از اندیشه داریم عزیز .