PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Xsis
28-08-2011, 21:29
خدا صبرت بده :31:

منم مشکل داشتم کارمنده مگیفت درخواست بنویس بزار تو نوبت بررسی بشه،الان دو ساله داره بررسی میکنه :27:
رفتم سبزه میدان پیش رئیسشون گفت اگه راه داشته باشه میگم حل کنن،بعد 5 روز حل شد :21:
ولی این بسیتگی به چند مسئله داره:
اول اینکه اگه خط آزاد داشه باشن راحت واست جابج میکنن
دوم اگه کسی تو آپارتمانتون خطش pcm نباشه میتونی با اصرار به مخابرات بگی اون پیره adsl
نیموخاد بیاد خط هامونو جابج کن باهم :31:
سوم اینکه اگه نه خط آزاد باشه نه تو همسایه ها آزاد باشه باید صبر کنی تا کابل کشی که اون هر 60 سال یکبار اتفاق میوفته :2:
یکی از دوستان واسه همین pcm میخواد خونشونو بفرشون برن جای دیگه :19:
من واسه همین PCM یه خونه رو تو خیابون 122 از دست دادم :27:

jabarsink2000
28-08-2011, 21:29
مگه بگ داشت سی آر ام؟
عجب اطلاعاتی شما داریا شیطون :31:کارمند اونجایی؟
آخه از کجا می دونی دیتابیس رو هنوز آپ نکردن ؟
بله باگ داشت خیلی باگ باحالی هم داشت.
اگر بیشینید از صفحه اول تایپک بخونید میبینید ما اون زمان که حالا شما عضو این فروم نبودید چه حالی و چه اطلاعاتی به بچه دادیم یادش بخیر سرعت 230 بود.
چون بنده تخفیف دارم و چون نرم افزار را دیروز اپ کردن و هنوز دیتابیس را اپ نکردن نتونستم از تخفیف استفاده کنم .
با تشکر.
هادی

Xsis
28-08-2011, 21:40
بله باگ داشت خیلی باگ باحالی هم داشت.
اگر بیشینید از صفحه اول تایپک بخونید میبینید ما اون زمان که حالا شما عضو این فروم نبودید چه حالی و چه اطلاعاتی به بچه دادیم یادش بخیر سرعت 230 بود.
چون بنده تخفیف دارم و چون نرم افزار را دیروز اپ کردن و هنوز دیتابیس را اپ نکردن نتونستم از تخفیف استفاده کنم .
با تشکر.
هادی
دادا سرعت اینترنت رو فیلتر شکن پایینه و منم نمی تونم الان به دلایلی بدون فیلترشکن کار کنم. می شه بگی چی بود ؟ چون نمی تونم صفحات اول رو بخونم. هر صفحه 5 مین طول می کشه تا باز بشه. ممنون.

reza_3722
29-08-2011, 09:38
دوستان این قانون جدید رگولاتوری درباره ممنوعیت محدودیت حجمی دادن توسط ispها رو شنیدین؟
امیدوارم به سرشون نزنه بگن حالا که قراره به همه نامحدود بدیم، با سرعت واقعی میدیم، یهو از 30 بیارن رو 16
من که خودم بالای 1 ساله فقط دارم نامحدود میگیرم، اکثرا 128، چند دوره هم 256
دیگه عادت کردم به این سرعتا، ولی با پایین تر 30 که نمیشه چیزی دانلود کرد!
خیلی ها هم به همون سرعتهای 120 اندیشه یا 260 شاتل با محدودیت عادت کردن ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Xsis
29-08-2011, 09:59
دوستان این قانون جدید رگولاتوری درباره ممنوعیت محدودیت حجمی دادن توسط ispها رو شنیدین؟
امیدوارم به سرشون نزنه بگن حالا که قراره به همه نامحدود بدیم، با سرعت واقعی میدیم، یهو از 30 بیارن رو 16
من که خودم بالای 1 ساله فقط دارم نامحدود میگیرم، اکثرا 128، چند دوره هم 256
دیگه عادت کردم به این سرعتا، ولی با پایین تر 30 که نمیشه چیزی دانلود کرد!
خیلی ها هم به همون سرعتهای 120 اندیشه یا 260 شاتل با محدودیت عادت کردن ...

دوست من مثل اینکه این قانون و خوب نخوندیا و اگر بخوان این قانون رو تصویب کنن، آی اس پی ها می تونن از یک دهم تا ده دهم سرویس درخواستی رو به مشتریها بدن. یعنی رو 128 نوشتن از 1.6 تا 16 می تونه به صورت قانونی نوسان کنه. واویلا اگر تصویب بشه.

reza_3722
29-08-2011, 11:10
دوست من مثل اینکه این قانون و خوب نخوندیا و اگر بخوان این قانون رو تصویب کنن، آی اس پی ها می تونن از یک دهم تا ده دهم سرویس درخواستی رو به مشتریها بدن. یعنی رو 128 نوشتن از 1.6 تا 16 می تونه به صورت قانونی نوسان کنه. واویلا اگر تصویب بشه.
کجاشو خوب نخوندم بفرمایین
1 به 10 باشه با سرعت 1.6 که آدم دیگه بره همون dial up کار کنه سنگین تره!
1 به 1 که بهترین حالت ممکنه سرعتش میشه 16
در حالیکه اندیشه الان داره 30 میده
اگه روشون فشار بیارن که قانونی بدن اونوقت سرعت من یکی که نصف میشه
چه شوکی به کسایی که به سرعت سرویس محدودشون عادت کردن وارد میشه بماند ...

hamed72
29-08-2011, 14:04
دوستان الان من دیگه کلافه شدم از دست اندیشه.می خوام برم یک سرویس دهنده دیگه.الان وضع همه همینجوری شیر 2 شیر هست؟؟؟
یادش بخیر قبل انتخاــبات !!!

subwaygo
29-08-2011, 14:13
یک کارشناس خدمات اینترنت گفت: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود، ترافیک شبانه شرکت‌ها به ساعات روز نیز کشیده می‌شود و به این ترتیب تمام مشترکان، گرفتار افت سرعت اینترنت خواهند شد.

میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در خصوص دستورالعمل رگولاتوری برای منع فروش سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL ) با ترافیک حجمی محدود اظهار داشت: با نامحدود شدن ترافیک سرویس‌های ADSL ، استفاده بی‌رویه از اینترنت بسیار بیشتر خواهد شد و با این اتفاق حق کسانی که از اینترنت استفاده بهینه می‌کنند، اما مشکل سرعت دارند، تضییع می‌شود.
وی گفت: یکی از ملزومات اینکه همه از اینترنت به صورت نامحدود استفاده کنند، این است که سرعت اینترنت بالا باشد؛ در شرایط فعلی به علت اینکه سرعت اینترنت پایین است، ترافیک بسیار بالاست.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL خاطر نشان کرد: این کار در صورتی جواب خواهد داد که تمامی سرعت‌های اینترنت بالا باشد؛ این کار برای کشورهایی برای مثال ایتالیا است که روی فیبر نوری و در منزل با سرعت 4 گیگابایت اینترنت می‌دهند، اما در ایران هنوز سرعت برحسب کیلوبیت است و نهایت سرعت نیز 2 مگا بیت بر ثانیه است.
این فعال در زمینه ارائه سرویس‌های ADSL ادامه داد: در ساعاتی از شب که اکثر شرکت‌های ارائه دهنده ADSL دانلود رایگان ارائه می‌دهند، نسبت به ساعات عادی روز، مشترکان بیشتری در حال دانلود هستند و ترافیک در این ساعات بسیار بالا می‌رود.
وی گفت: به همین دلیل در ساعات دانلود رایگان شب، همیشه تماس و گلایه از سرعت پایین اینترنت زیاد است.
به گفته این کارشناس، به همین دلیل با نامحدود شدن سرویس‌های اینترنت پر سرعت، قطعا ترافیک دانلود شبانه به ساعات روز کشیده خواهد شد و برای مشترکانی که در طول روز از اینترنت استفاده می‌کنند، افت سرعت بسیار مشهود خواهد شد.
این کارشناس افزود: سرویس نامحدود یعنی سرویس آزاد، یعنی مشترک هر زمان خواست شروع به دانلود کند؛ در این صورت مهیا شدن این شرایط، حق مشترکانی که می‌خواهند چند ساعتی در طول روز از اینترنت خود استفاده کنند، با به دلیل اینکه با مشکل کندی سرعت مواجه خواهد شد، ضایع می‌شود.
میرزایی ادامه داد: در حال حاضر که مشترکان به صورت ترافیک محدود استفاده می‌کنند، برای اکثر کاربران ترافیک در نظر گرفته شده، پاسخگوی نیازشان است و مطمئن هستم در صورت نامحدود شدن سرویس‌ها، همه مشترکان، با مشکل پایین بودن سرعت مواجه خواهند شد.
وی گفت: سرویس نامحدود برای کسانی لازم است که با اینترنت کار می‌کنند، برای شرکت‌ها یا برای مثال کسانی که سرور دارند و این افراد مسلماً‌ ترافیک بیشتری احتیاج دارند و ترافیک محدود پاسخ گوی آنها نیست.

ANALIA2011
29-08-2011, 14:49
دوستان من خودم جز اولین نفرایی بود که به یوزرام SSTP ارائه میکردم در کنار PPTP و L2tp اما متاسفانه الان SSTP هم سرعتش کمه

ANALIA2011
29-08-2011, 15:11
بچه ها یه سوال دارم خواهش میکنم راهنماییم کنید

من رودسر هستم تو رودسر به ما شماره مشتری نمیدن که وارد CRM بشیم الان 2 روزه هرهارو جدا کردند قبلا همه یوزرای رودسر تو پنل نماینده اندیشه بود و به ما جدا نمیدادن که تغییر سرعت بدیم یا پهنای باند بخریم انلاین الان دیدم جدا شده تماس گرفتم اندیشه سبز میگه به ما مربوط نیست تلفن بزن به نماینده ما.به نماینده تلفن زدم میگه نه شماره مشتری نمیدیم شما هر سرویسی خواستید تشریف بیارید ما بهتون میدیم اخه این چه وضعشه...من چکار کنم؟

PES HOT
29-08-2011, 16:29
دوستان این چیز پی ان شما هم مشکل داره؟2-3 روزه که خیلی وصل شدن سخت شده خیلی هم کند شده.امروز که اصلا وصل نمیشه.ساعت3 تا 6 صبح خیلی خوب بود ولی باز...اوضاع شما امروز چطوره؟

VDeveloper
29-08-2011, 16:40
من خودم سرویس دهندم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هیچ کدوم از 3 تا پورت درست کار نمی کنن!
SSTP L2TP PPTP
همین الان با L2PT متصل هستم، و مشکلی نیست. البته از صبح امروز سرعت اندیشه برای من کاهش محسوسی داشته، ولی ربطی به وی P ان نداره، و چه با اون، چه بی اون سرعت پایین تر از حد معمول اومده، و چند بار هم قطع شده.

K.N.I.G.H.T
29-08-2011, 19:58
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه
از ظهر تا حالا با اکانت خودم وصل میشم اما هیچ صفحه ای بالا نمیاد !!!!!!!!!!!!!!
اما با اکانت دوستم که وصل میشم مشکلی نداره !!!!!!!!!!!
کسی میتونه بگه مشکل کجاست ؟

minime
29-08-2011, 20:52

برعکس شما من کاملا با این قضیه موافقم و فکر میکنم اوضاع بهتر بشه!
حداقل اینه که سرویست حداکثر سرعتی رو که باید بده ارائه میکنه نه اینکه 128kbs بخری ولی 1Mbps دانلود کنی.
با حداقلش کاری ندارم چون بعیده به اون عدد 1.6 برسه.
اینجوری حق منی که مثلا کاری به دانلود ندارم و میخوام رو وب بچرخم ساعت 1 شب ضایع نمیشه.

---------- Post added at 08:52 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

ساعت حدود 4 بعدالظهر: امروز اندیشه کفر منو در آورد , در حدی که کامپیوتر رو خاموش کردم و رفتم بیرون قدم زدم.
یه درایور 50 کیلوئی رو نمیتونستم دانلود کنم.
الان خوبه , عادیه , خوبه , جان مادرت همیجوری بمون!

adrenalin
29-08-2011, 20:52
اخه چه وضعش اه این اندیشه پدر ما رو در اورد از صبج که کلا قطع بود الان که به زور اومدم پی سی
زنگ زدم اندیشه میگن دیتا کل گیلان قطع :18:
می گم اگه قطع پس چه جوری دوستم تو رشت کاکنت هست ؟:23:

minime
29-08-2011, 21:16
اخه چه وضعش اه این اندیشه پدر ما رو در اورد از صبج که کلا قطع بود الان که به زور اومدم پی سی
زنگ زدم اندیشه میگن دیتا کل گیلان قطع :18:
می گم اگه قطع پس چه جوری دوستم تو رشت کاکنت هست ؟:23:

الان که خوبه
کدوم مرکزی , آمار بده

surena_iran2564
29-08-2011, 22:08
سلام
دوستان من چطور باید اشتراکمو تمدید کنم؟
قبلآ بعد از تموم شدن میشود آفلاین وارد crm.askiran.com شد
الان نمیشه
با هیچ اینترنت دیگه ای هم این سایت باز نمیشه...!!!!
راهی هست بتونم این سایتو باز کنم بتونم تمدید کنم؟ یا به پشتیبانی زنگ بزنم؟ پشتیبانی اینموقع شب کمک میکنه؟کسی هست شرکتشون؟؟؟ چرا crm.askiran باز نمیشه؟

ANALIA2011
29-08-2011, 22:23
سلام
دوستان من چطور باید اشتراکمو تمدید کنم؟
قبلآ بعد از تموم شدن میشود آفلاین وارد crm.askiran.com شد
الان نمیشه
با هیچ اینترنت دیگه ای هم این سایت باز نمیشه...!!!!
راهی هست بتونم این سایتو باز کنم بتونم تمدید کنم؟ یا به پشتیبانی زنگ بزنم؟ پشتیبانی اینموقع شب کمک میکنه؟کسی هست شرکتشون؟؟؟ چرا crm.askiran باز نمیشه؟

دوست خوبم باید با ادرس شهرتون باز شه مثلا مال رودسر الان باز میشه با این ادرس

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

خبر برای دوستانی که اندیشه سرویس دارند...
امکان خرید انلاین پهنای باند از طریق Quick Task نیز فراهم شد....

surena_iran2564
29-08-2011, 22:26
دوست خوبم باید با ادرس شهرتون باز شه مثلا مال رودسر الان باز میشه با این ادرس

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

خبر برای دوستانی که اندیشه سرویس دارند...
امکان خرید انلاین پهنای باند از طریق Quick Task نیز فراهم شد....

داداش دمت گرم
کجا بودی تاحالا؟ چرا زودتر تگفتی :D:D:D
چند وقته اینجوری شهری شده؟ تا چند روز قبل crm باز میشدا !!
یک دنیا ممنون

moz
29-08-2011, 23:20
با حداقلش کاری ندارم چون بعیده به اون عدد 1.6 برسه.درسته
به حداقل نميرسه
چون يه آي اس پي نميخواد كه مشتري هاش رو از دست بده . پس سرعت رو هميشه بالا نگه ميداره
1 به 10 فقط در مواقعي اتفاق ميافته كه آي اس پي oversell كنه
يعني بيش از ظرفيت پهناي باندي كه ميخره ، بفروشه
دمش گــــــــــــــــرم ، فــــكـــرشــــو بكنيد ، ديگه ساعت 1 شب به بعد اينترنت نميتركه
ديگه پينگ بالا نميره
براي ماها كه آنلاين بازي ميكنيم عـــــــــــــالـــــــــ يـــــــــــــــــــه :x

foa.neh
29-08-2011, 23:46
اندیشه تخفیفاتو حذف کرد؟نیست تو منوهای تمدید دیگه :2:
خط 4 از غروب از دیروز که ترکیده بود بهتر شه ولی پینگ از 200 یره 500 دوباره میشه 250 یعنی اصلا پایدار نیست!
بازی آنلاین تعطیل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اصلاح میکنم:

کلا دوباره ترکید خط4
امشب بچه های شرکت دیگه به راحتی با پینگ 50-70 بازی کردن پس مشکل سراسری نیست
الان سرعت دانولد به زور 4-5 میرسه و سایتا 100تا درمیون باز میشن
این چه وزنشه ؟

subwaygo
30-08-2011, 00:49
آقا من الان زنگ زدم اندیشه گفتم crm باز نمیشه.

بعدش گفت از کجا تماس میگیری گفتم رشت ، گفت بزن rasht.askiran.com

بعد باز شد. شما هم تست کنید .مال من باز شد.

moz
30-08-2011, 00:52
شاتل خط 8
مشكلي وجود نداره
فقط امروز صبح 10 دقيقه تايم اوت بود

Rasool2200
30-08-2011, 03:43
آدرس جدید سایت اندیشه برای رشت : " rasht.askiran.com "

hamed_totally
30-08-2011, 07:18
ساعت حدود 4 بعدالظهر: امروز اندیشه کفر منو در آورد , در حدی که کامپیوتر رو خاموش کردم و رفتم بیرون قدم زدم.
یه درایور 50 کیلوئی رو نمیتونستم دانلود کنم.
الان خوبه , عادیه , خوبه , جان مادرت همیجوری بمون!

متاسفانه دیروز از ظهر مشکل دیتای استان بود
منم اینترنت نداشتم
مشکل خط دیتا رو از tracert به راحتی قابل دیدن بود

جالبش اینه که از ساعت 3/5 -4 پینگ 4.2.2.4 request بود اما اینترنت داشتیم

hamed72
30-08-2011, 07:22
خط 4 واسه اندیشه هیچ ارزشی نداره.همیشه هر نوع بلایی می خواد سرش میاره

بعدش من موندم توی این 6 ماهه اخیر (حداقل) کی اندیشه نظر سنجی گذاشته که الان نتیجه اش اومده؟؟؟
نتايج نظر سنجي ماهيانه

برای باز کردنش باید وارد اکانت تون بشید

rahimgms
30-08-2011, 09:13
سلام من هم تو خط چهار هستم و از اندیشه استفاده میکنم از دیروز تا حالا دی سی بودم الان هم وصل شده اما :41: دارم فکر میکنم دیگه این اندیشه را شارژ نکنم و شاید برم پارس انلاین بنظر شما این adsl هست من که فکر نکنم چون همین الان با سیم کارت ایرانسل وصل شدم بخدا سرعتش از این اندیشه خیلی بالاتر بود خجالت داره :41: خیر سرشون اینترنت دادن به ما :41:

سرعت ببین از دیال هم کمتره

foa.neh
30-08-2011, 09:21
خط 4 واسه اندیشه هیچ ارزشی نداره.همیشه هر نوع بلایی می خواد سرش میاره

بعدش من موندم توی این 6 ماهه اخیر (حداقل) کی اندیشه نظر سنجی گذاشته که الان نتیجه اش اومده؟؟؟
نتايج نظر سنجي ماهيانه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای باز کردنش باید وارد اکانت تون بشید

سلام من هم تو خط چهار هستم و از اندیشه استفاده میکنم از دیروز تا حالا دی سی بودم الان هم وصل شده اما :41: دارم فکر میکنم دیگه این اندیشه را شارژ نکنم و شاید برم پارس انلاین بنظر شما این adsl هست من که فکر نکنم چون همین الان با سیم کارت ایرانسل وصل شدم بخدا سرعتش از این اندیشه خیلی بالاتر بود خجالت داره :41: خیر سرشون اینترنت دادن به ما :41:

سرعت ببین از دیال هم کمتره

تایید

خط 4 موش آزمایشگاهی اندیشه :2:
واقعا جالبه یه بار میگن سراسریه،قزوینه،... ولی این مشکلات واسه بعصی خطهاشونه فقط ،تف
خیر سرم به دونفر دیگه گفتم برید اندیشه ثبت نام کنید(خط4) الاناست که خطاشون وصل بشه و به من تو دلشون فحش بدن :2:

Mahiar0
30-08-2011, 09:28
آدرس جدید سایت اندیشه برای رشت : " rasht.askiran.com "

پس باطل شد

rahimgms
30-08-2011, 09:43
میگم بهتر بجای اندیشه از سیم کارت استفاده کنیم چون همین الان تست زدم سرعت دانلود را ببینید خجالت داره واسه اندیشه :27:

کافیه گوشیتون اج داشته باشه من که دیگه اندیشه را شارژ نمیکنم

soosmar_asl
30-08-2011, 10:42
شاتل همه چیز عالیه تنها مشکلم با شاتل این 4 5 روز اخیر تو چیز پی ان بود که تماس میگرفتم ( 2 بار تماس گرفتم) میگفتن سراسریه راست میگفتن؟ البته امروز و دیشب خیلی بهتر شده چیز پی ان.

adrenalin
30-08-2011, 12:40
امروزم تازه وصل شدم بازم سرعت چنگی به دل نمیزنه
یه امار گرفتم از رفیقام تو این شهر های شیراز-مشهد-تبریز-تهران میگن اونجا هم سرعت افتضاهه و چند روزی میشه که قندشکن ها هم درست و حسابی کار نمی کنن

minime
انزلی 128

kamran987456
30-08-2011, 13:31
خواهشا همه لطف کنن در این نظر سنجی شرکت کنن تا امار دقیقی به دست بیاد

Xsis
30-08-2011, 15:31
دوستان چرا متوجه نمی شید. اگر این قانون رو تصویب کنن و ISP ها رو موظف به اجرا کنن هممون بیچاره می شیم. شما حال می کنن اگر سرویس

128 از بین 1.6 تا 16
و
256 از بین 3.2 تا 32
و
512 از بین 6.4 تا 64

سرعت دانلودش نوسان کنه و دیگه خواب سرعت 70 یا 80 رو با 128 ببینیم؟
یه کم منطقی باشید نه احساسی!

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

عذر خواهی می کنم، پست بالا برای تاپیک نظر سنجی بود که اینجا ارسال شد.

armin_punisher6
30-08-2011, 15:37
این تخفیف ها کسی درست میشه؟
این راسته که اگه از 3 یوزر بالاتر معرفی کنی بابت هر کدوم 2000 تومان به جای 1500 تخفیف میگیریم؟

naim697
30-08-2011, 17:49
بچه بهتره برید اینترنت ماهواره ای بخرید حال کنید فقط شما سند میکنید ما بقی ریسو هستش که از اون میگیرید واقعا لذت بخشه .

:31::5::8:

subwaygo
30-08-2011, 18:40
کلا میشه یکم بیشتر توضیح بدین.
من شنیدم از لحاظ میزان خطرش مثل این میمونه که از ماهواره معمولی استفاده کنی. پس خطر زیادی نداره چون فقط داریم ریسیو
میکنیم.
-همونقدر که دانلود از این طریق لذت بخشه آیا وبگردی هم همینطوره؟ از دست فیلترینگ خلاص میشیم یا نه؟
-کدوم جهت بهتره برای این کار مثلا w3 خوبه ؟
- اکانت های ماهواره ای قیمتشون چه قدره (با توجه به چه معیاری قیمتشون فرق میکنه)؟

چون دیر یا زود عملا اینترنت ملی میشه.تقریبا الانشم ملی. هر روز یه دوز و کلک ، یه بار vpn قطعه
امروزم که تو خبرها بود دوباره گواهی امنیتی گوگل رو جعل کردن(DigiNotar گواهینامه).
که باید حتما پاکش کرد.
ممنون میشم به سوالام جواب بدین.

Rasool2200
30-08-2011, 19:47
اینترنت ماهواره ای رو از کجا باید گرفت ؟ از داخل ایران یا از طریق سایتهای اینترنتی خارجی ؟

همون دیش و --- کارت دیگه؟ :13: (یه خورده توضیح بده )

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:46 PM ----------

بچه بهتره برید اینترنت ماهواره ای بخرید حال کنید فقط شما سند میکنید ما بقی ریسو هستش که از اون میگیرید واقعا لذت بخشه .

naim697
30-08-2011, 20:59
اره دیگه با یه کارت --- راحت میتونید . اکانت هم نمیخرید راحت -- میکنید :31:

Rasool2200
30-08-2011, 21:50
اره دیگه با یه کارت --- راحت میتونید . اکانت هم نمیخرید راحت -- میکنید :31:

ولی من شنیدم که با این روش حق انتخاب نداری باید منتظر باشی ببینی چی دانلود میشه؟ (اونم فقط شبانه)

یعنی هر چیزی که دیگران دانلود میکنند به تو میرسه ، تازه ممکن ناقص باشن؟

K.N.I.G.H.T
30-08-2011, 22:41
یعنی صبر ایوب در مقابل این اینترنت کم میاره !!!!!!!
آخه این چه وضعشه، مگه میشه یه صفحه رو باز میکنی دو دقیقه بعد Reload میکنی دیگه باز نمیشه !!!!
:41::41::41:

moz
30-08-2011, 23:26

اين عكس Fake هست و تاييد نميشه

Rasool2200
30-08-2011, 23:51

جناب moz دلیل شما برای رد این عکس چیه؟
بگید تا مطلب روشن بشه ، بریم به سمت استفاده ازDVB یا نه.
ممنون

Mr.vAhiD.DI
31-08-2011, 00:20
درود؛
اصولاً اینترنت ماهواره‌ای اینطوری‌ای که این دوستمون می‌گن نیست... اینترنت ماهواره‌ای یا Downlad Oflline که توسط یک دی‌وی‌بی کارت و یک دیش تنظیم شده و نرم افزار جانبی (نظیر SkyGrabber) و تعدادی مک که باید خریداری بشه استفاده می‌شه (آموزش‌های متنوعی هست که با یه سرچ بدست می‌یاریدشون)... و به هیچ وجه اونیکه فکرشو می‌کنید نیست... چون اصولاً فقط شما حق انتخاب نوع فایل‌ها رو دارید... برای مثال می‌تونید بگید فقط تعداد عکس‌هایی که در این سرور x در حال دانلود توسط سایر یوزر هستند رو دانلود کن... و وقتی شما استپ و یا توسط زمان‌بندی های خاص دانلود رو متوقف می ‌کنید می‌بینید تعداد زیادی مثلاً 1000عدد عکس دانلود شده!!! بخصوص در ایران که خود بنده وقتی انواع عکس‌های دانلود شده که بالغ بر 5000عکس بود رو دیدم باور کنید اکثر عکس‌ها هم عکس‌های پورن بودن.... اکثر فیلم‌ها هم به همین صورت... حالا برای من جای سوال بوده که این آقا چطور با IDM تونستن از دانلود آفلاین!!! دانلود آنلاین کنن !!!! :13:

foa.neh
31-08-2011, 00:46
اندیشه:
نه سایت باز میشه نه میشه بازی کرد آنلاین!
سرعت 0.1 کیلوبایت درثانیه

naim697
31-08-2011, 02:45
شما تا حالا تو عمرت استفاده نکردی میگی فیک هستش ؟ خدا ایشالا قسمتت بکنه هزارتا هم میذاریم . بخوای

دست گربه به گوشت نمیرسه میگه ... لطفا چیزی نمیدنی حرفشو نزن

naim697
31-08-2011, 02:58
حاجی چرا بچه ها را گمراه میکنی !!!! کارت --- هم اینترنت افلاین داره هم آنلاین

چرا نمیدونم دوستانی هیچ اطلاعی ندارن میان یک مشت اطلاعات غلط میدن ؟

در ضمن اسکای گرابر دیگه کسی استفاده نمینه !!! همه skynet استفاده میکنن برای افلاین !!!!

تو ایران هم یه سرچ بزنی کلی گروه افلاین ایرانی هستش !!!

-------------------

مورد بعدی اینترنت انلاین هستش که با همین کارت دی وی بی انجام میشه شما یا باید بصورت قانونی یه مک در جهت های مختلف خریداری بعدش لذت ببری مثل open sky یا غیره روی w3

بعدی هم -- مک هستش که مک را -- میکنن و و استفاده

-----------------

دوستان فکر کنم توی خواب هستن یا ندیدن میان برای خودشون چیزهایی میگن توی همین ایران خودمون اکانت های 15 مگ الی 25 مگ هم هستش که -- میشه و استفاده

خواهش میکن از چیزی که اطلاعی ندارید نیاد رابش حرف نزنید و دیگران را گمراه نکنید .

درود؛
اصولاً اینترنت ماهواره‌ای اینطوری‌ای که این دوستمون می‌گن نیست... اینترنت ماهواره‌ای یا Downlad Oflline که توسط یک دی‌وی‌بی کارت و یک دیش تنظیم شده و نرم افزار جانبی (نظیر SkyGrabber) و تعدادی مک که باید خریداری بشه استفاده می‌شه (آموزش‌های متنوعی هست که با یه سرچ بدست می‌یاریدشون)... و به هیچ وجه اونیکه فکرشو می‌کنید نیست... چون اصولاً فقط شما حق انتخاب نوع فایل‌ها رو دارید... برای مثال می‌تونید بگید فقط تعداد عکس‌هایی که در این سرور x در حال دانلود توسط سایر یوزر هستند رو دانلود کن... و وقتی شما استپ و یا توسط زمان‌بندی های خاص دانلود رو متوقف می ‌کنید می‌بینید تعداد زیادی مثلاً 1000عدد عکس دانلود شده!!! بخصوص در ایران که خود بنده وقتی انواع عکس‌های دانلود شده که بالغ بر 5000عکس بود رو دیدم باور کنید اکثر عکس‌ها هم عکس‌های پورن بودن.... اکثر فیلم‌ها هم به همین صورت... حالا برای من جای سوال بوده که این آقا چطور با IDM تونستن از دانلود آفلاین!!! دانلود آنلاین کنن !!!! :13:

---------- Post added at 03:54 AM ---------- Previous post was at 03:50 AM ----------

دوست گلم این اینترنت ماهواره ای ندارن نداشتن تا حالا میان برای خودشن یک چیزی میگن

شما راحت با یه تحقیق ساده میتونی متوجه صحت حرفم بشی .

فقط اینترنت ماهواره ای برای دانلود بیشتر ارزش داره شما 5 مگ سرعت داری ولی پینگت 500 تا 800 هم شاید باشه

پس برد بازی انلاین و سی سی کم نمیخوره !!!

و خوراک دانلود هستش .

جناب moz دلیل شما برای رد این عکس چیه؟
بگید تا مطلب روشن بشه ، بریم به سمت استفاده ازDVB یا نه.
ممنون

---------- Post added at 03:58 AM ---------- Previous post was at 03:54 AM ----------

دوست عزیز اونی که شما شنید اینترنت افلاین هستش ....

ولی اینی که گفتم اینترنت انلاین هستش با همون کارت دی وی بی . هم انلاین میتونی هم افلاین .

قیمت اکانتها هم -- شده ها از 30 هزار شرع میشه به بالا ولی بهترین راه این هستش خودتون مک ها را -- کنید با اموزش های که توی نت هستش . و هزینه ای پراخت نکنید .

ولی من شنیدم که با این روش حق انتخاب نداری باید منتظر باشی ببینی چی دانلود میشه؟ (اونم فقط شبانه)

یعنی هر چیزی که دیگران دانلود میکنند به تو میرسه ، تازه ممکن ناقص باشن؟

arashlolos
31-08-2011, 13:08
اينترنت ماهواره اى كه آنلاينو پوليشم هست. سندش با همين ديال آپم ميشه رسيو با ديش.پوليه ديه.
ولى مشكلش غير از گرونى يه چيزه فك كنم.
و اونم اينه كه غيرقانونى و قابل رديابيه!
يعنى بگيرن...
(اينو از بروبچ نت شنيدم-اگه درست نبود ببخشين فحش ندين!)

imannami7
31-08-2011, 13:10
سلام دوستان، یه سوال داشتم ازتون، من این ماه اینترنت 5 گیگ داشتم از اندیشه، حداقل 1 گیگ اضافه میارم، میخواستم بپرسم که این 1 گیگ اضافه میشه به ماه بعد یا نه؟ ممنون

moz
31-08-2011, 13:56
شما تا حالا تو عمرت استفاده نکردی میگی فیک هستش ؟ خدا ایشالا قسمتت بکنه هزارتا هم میذاریم . بخوای

دست گربه به گوشت نمیرسه میگه ... لطفا چیزی نمیدنی حرفشو نزن

داداشي اين در برابر كانكشن هايي كه ديدم هيچي نيست
پس در مورد سرعت اينطوري با من حرف نزن
دليل اينكه ميگم Fake هست اينه :
اين اتفاق خيلي زياد در IDM رخ ميده كه :
1 . اگه Speed Limite رو فعال كنيد و بعد از 30 ثانيه غير فعالش كنيد ، براي حدود 5 ثانيه ، سرعت رو دوروبر 600 يا 700 نشون ميده
2 . اگه دانلود رو Stop كنيد يا Pause بزنيد و دوباره Start كنيد ، خيلي مواقع IDM‌سرعت رو به اشتباه خيلي بيشتر از اون چيزي كه هست نشون ميده

حالا چه اين عكس تاييد نميشه ؟‌
ايشون از روش دوم استفاده كردن ، ميتونيد مقدار دانلود شده در هر پارت رو پايين IDM ببينيد كه 500 ، 600 كيلوبايت گرفته !
چند تا از اين عكس ها ميخواين من براتون بذارم !

Amiroman
31-08-2011, 14:56
سلام به همه ی دوستان
چند روزه که این بلا رو سر خط 4 اوردن
من 128 8 گیگ گرفتم برای سرعت بالاش اما یه چند روزه که سرعتش با زور میرسه به 30 شبا هم که اصلا فاتحه ش خوندس.
منم امروز زنگ زدم به شرکت اندیشه گفتم چند روزیه که سرعت ADSL پایین اومده (خط4) اونا هم گفتن
که مشکل از مخابرات خطه 4 قول دادن که تا دیروز درستش کنن اما مثل اینکه این اتفاق نیفتاده و به خاطره تعطیلات احتمالا تا شنبه یکشنبه درست بشه.

amir_Legend
31-08-2011, 16:10
شاتل همه چیز عالیه تنها مشکلم با شاتل این 4 5 روز اخیر تو چیز پی ان بود که تماس میگرفتم ( 2 بار تماس گرفتم) میگفتن سراسریه راست میگفتن؟ البته امروز و دیشب خیلی بهتر شده چیز پی ان.

طبق معمول کذبه. شاتل هم مشکل داره همه ایران مشکل داره. طبق معمول داری اطلاعات غلط میدی من نمیدونم چرا خسته نمشی

اخه بابا تو همین فروم در مورد شاتل تاپیک اختصاصی هست اونم بخونی بد نیستا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخودتون صفحات رو عقب جلو کنید بخونید ببنید چرا یه عده دوست دارن همیشه اطلاعات غیر واقعی بدن!!!!!!

یه یک ساعتی هم هست که خط گوش شیطون کر درست شده نیاید پینگ الانتو بزارید که ماله همه درست شده !!!!! خواهشا اینقدر مردم گمراه نکنید درست نیست!!!

cheshmak86
31-08-2011, 16:27
سلام بچه ها شرمنده سوال ساده میپرسم
ولی از کجا باید بفهمم که خط چندم
مثلا اینکه 3 شماره اولم422.......هست یعنی خط چهارم

amir_Legend
31-08-2011, 16:36

بله دوست عزیز شماره مرکز 4 هستید

moz
31-08-2011, 19:49
طبق معمول کذبه. شاتل هم مشکل داره همه ایران مشکل داره. طبق معمول داری اطلاعات غلط میدی من نمیدونم چرا خسته نمشی
نه عزيزم
منم شاتل دارم
تو اين مدت مشكلي نداشتم
فقط اون روز كه كل ايران DC شد
منم 30 دقيقه دي سي شدم
هيچ مشكلي هم در مورد پينگ و سرعت برام پيش نيومد

amir_Legend
31-08-2011, 19:55
نه عزيزم
منم شاتل دارم
تو اين مدت مشكلي نداشتم
فقط اون روز كه كل ايران DC شد
منم 30 دقيقه دي سي شدم
هيچ مشكلي هم در مورد پينگ و سرعت برام پيش نيومد

خب پس اونایی که تو اون فروم مشکل داشتن و مشکلاتشونو مطرح کردن همه توهم فانتزی زده بودن؟!!!!!!

pedram9
31-08-2011, 20:06
بچه ها من adsl حجمی همیشه میگیرم 128 از اندیشه میخواستم بپرسم اگه بخوام 128 نامحدود بگیرم معمولا سرعت دانلودش در روز و شب چقدره ؟

amir_Legend
31-08-2011, 20:10
بچه ها من adsl حجمی همیشه میگیرم 128 از اندیشه میخواستم بپرسم اگه بخوام 128 نامحدود بگیرم معمولا سرعت دانلودش در روز و شب چقدره ؟

سرعت نامحدودها تقریبا 2 برابر سرعت اسمیشونه. یعنی 128 رو 256 میدن. سرعتش 30-40 کیلوبایت در ثانیه میشه . اگه خیلی دانلود نداری نامحدود نگیر همون حجمی رو بگیر.

foa.neh
31-08-2011, 21:56
متاسفانه باید بگم شما خط 4 هستید (خدا بهت صبر بده)
هیچکدوم از شرکت ها سرویس خوبی تو خط4 نمیدن
دوستان شاتلی هم خط4 مشکل دارن ولی کمتر از اندیشه

سرعت نامحدود 128 رو 30 بسته شده شب و روز تکنون نمیخوره(البته تو خط4)ممکنه تو خطهای دیگه بیشتر بده :31:

از امروز صبح که پینگ گرفتم مشگل رفع شده بود ولی امشب که اومدم برم تو سرور پینگ رو 250 هست و خوبه ولی هر 3-4 دقیقه یهو پینگ میشه800 به مدت 20-30 ثانیه و از سرور میندازن مارو بیرون :2:

imannami7
31-08-2011, 22:02
سلام دوستان. من اندیشه 5 گیگ دارم، اگه حجمم اضافه بیاد انتقال داده میشه به ماه بعد ؟ ممنون میشم اگه یه نفر جواب بده ، چون این دومین بار که دارم این سوال رو میپرسم...

wolfman_741
31-08-2011, 22:21
سرعت نامحدود 128 رو 30 بسته شده شب و روز تکنون نمیخوره(البته تو خط4)ممکنه تو خطهای دیگه بیشتر بده :31:

از امروز صبح که پینگ گرفتم مشگل رفع شده بود ولی امشب که اومدم برم تو سرور پینگ رو 250 هست و خوبه ولی هر 3-4 دقیقه یهو پینگ میشه800 به مدت 20-30 ثانیه و از سرور میندازن مارو بیرون :2:

توی خط 7 هم از 30 تکون نمیخوره

timeout هم خیلی زیاد داره توی سرور های خارجی بازی کردن خیلی سخته (خصوصا دیشب و امروز صبح):2:

pedram9
31-08-2011, 22:44
برای بازی کردن آنلاین مثلا fifa 11 موقع بازی آنلاین ترافیک ماهیانه هم کم میشه ؟ اگه میشه زیاده ؟

Rasool2200
31-08-2011, 23:07
سلام دوستان، یه سوال داشتم ازتون، من این ماه اینترنت 5 گیگ داشتم از اندیشه، حداقل 1 گیگ اضافه میارم، میخواستم بپرسم که این 1 گیگ اضافه میشه به ماه بعد یا نه؟ ممنون

نه عزیز از این خبرا نیست ... ،هر حجمی که اضافه بیاری باطل میکنند:41: ، هر طوریه استفادش کن:13:
اما اگه از تمدید موقت 3روزه استفاده کنی فقط از اون 300 مگابایت هر چی بمونه به دوره بعد اضافه میشه:20:

Xsis
31-08-2011, 23:41
تایید می شه مشکل برطرف شده.
اندیشه خط 7
پینگ اکی
پکت لاست کم. زیر %3

hamed_totally
01-09-2011, 08:12
سلام دوستان. من اندیشه 5 گیگ دارم، اگه حجمم اضافه بیاد انتقال داده میشه به ماه بعد ؟ ممنون میشم اگه یه نفر جواب بده ، چون این دومین بار که دارم این سوال رو میپرسم...

خیر دوست عزیز
همش باطل میشه

ANALIA2011
01-09-2011, 08:38
اندیشه فیکس شده مثل قبلا....

pedram9
01-09-2011, 10:50
یکی جواب ما رو بده :
برای بازی کردن آنلاین مثلا fifa 11 موقع بازی آنلاین ترافیک ماهیانه هم کم میشه ؟ اگه میشه زیاده ؟

wolfman_741
01-09-2011, 11:09
یکی جواب ما رو بده :
نمیشه که کم نشه حتما کم میشه
fifa رو نمیدونم ولی COD4 که بازی میکردم هر ساعت حدود 70مگ کم میشد
برای آنلاین بازی کردن نامحدود خیلی خوبه من برای همین نامحدود گرفتم

foa.neh
01-09-2011, 11:32
یکی جواب ما رو بده :
کم میشه و بسته به تعداد یورزهای آنلاین هم بیشتر میشه مثلا بازی بتلفیلد2 اگه 64 نفر آنلاین باشن 14-15 کیلو بایت در ثانیه استفاده میشه و در تایید گفته های میلادجان باید بگم که بهتره نامحدود بگیرید واسه بازی:10:

خط4 امروز صبح تا نیم ساعت پیش پینگ شده بود 170 :5: ولی نیم ساعت اینترنت قطع شد الانم پینگ رفته رو 400:2:
اندیشه ناپایداره :31:

hamed_totally
01-09-2011, 11:44
بازم قطعی داشتیم امروز برای چند دقیقه کوتاه البته
اینبار دیگه مشکل از مخابرات نبود !!!!!

hamed72
01-09-2011, 11:50
کلا اندیشه با مرکز 4 پدر کشتگی داره فکر کنم

wolfman_741
01-09-2011, 12:01
خط 7 هم اندیشه قطع بود
پینگ هم افتضاح با سرور های داخل ایران 250 :2:

foa.neh
01-09-2011, 13:02
کلا اندیشه با مرکز 4 پدر کشتگی داره فکر کنم
شما مشکل نداری الان (پینگ؟) خط چندری؟

:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2 :

گوگل و یاهو هم باز نمیشه×

پ ن:ساعت 6 بعد ظهر مشکل پینگ حل شد :19:

Mahan_m4f
01-09-2011, 18:23
بچه ها الان دو روزه اينترنتم تمام شده از شانسه بدم هم معلوم نيست اين سايت انديشه چه مرگش شده ... موقعي كه از خونه وقتي تمام ميشد سرويست ميتونستي پرداخت كني اما اون كه بالا نمياد هيچي هر كافي نتي ميرم اونجا هم بالا نمياد اين crm.askiran.com واقعا موتستفم واسه اينا الان يعني من بايد تا شنبه بمونم 3 4 روز بدون نت !!!‌ تا بلند شم برم سه راه گلايل ... ********
اين crm.askiran واسه شماها هم بالا نميداد ديگه ,ها؟

minime
01-09-2011, 19:45
بچه ها الان دو روزه اينترنتم تمام شده از شانسه بدم هم معلوم نيست اين سايت انديشه چه مرگش شده ... موقعي كه از خونه وقتي تمام ميشد سرويست ميتونستي پرداخت كني اما اون كه بالا نمياد هيچي هر كافي نتي ميرم اونجا هم بالا نمياد اين crm.askiran.com واقعا موتستفم واسه اينا الان يعني من بايد تا شنبه بمونم 3 4 روز بدون نت !!!‌ تا بلند شم برم سه راه گلايل ... ********

rasht.askiran.com

ANALIA2011
01-09-2011, 21:52
بازم قطعی داشتیم امروز برای چند دقیقه کوتاه البته
اینبار دیگه مشکل از مخابرات نبود !!!!!

تایید میشه اما دوست خوبم این قطعی ها طبیعی هست چون سرورها تو ایران هستند و نهایتا اپتایم 92 تا 94 درصد دارند و در لحظاتی از دسترس خارج شدن طبیعی هست

hamed_totally
01-09-2011, 23:52

قبل از تاسف خوردن و این طور شاکی شدن لطفا یه خورده تحقیق کن

به این آدرس برو

Xsis
01-09-2011, 23:55
اندیشه که باز بود تو این 2 روز، من رفتم تمدید کردم.

---------- Post added at 12:55 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

خط 7
اندیشه
پینگ استیبل رو یاهو
250 تا 270

hamed_totally
01-09-2011, 23:56
تایید میشه اما دوست خوبم این قطعی ها طبیعی هست چون سرورها تو ایران هستند و نهایتا اپتایم 92 تا 94 درصد دارند و در لحظاتی از دسترس خارج شدن طبیعی هست

دوست عزیز ما هم اعتراضی نکردیم
دقیقا درک می کنیم
در کشوری که هزاران سازمان و شرکت و اداره موازی ، در کارهایی که بهشون مربوط نیست دخالت دارن بهتر از این نمیشه

Xsis
02-09-2011, 00:20
خط 5 الان وضعش چطوره؟

naim697
02-09-2011, 00:57
اینم اینترنت ماهواره ای بنده سند از adsl و ریسیو از ماهواره .

اکانت 2 مگ هستش

naim697
02-09-2011, 00:57

اکانت 2 مگ هستش

naim697
02-09-2011, 01:16

اکانت 2 مگ هستش

hph7
02-09-2011, 09:18
سلام دوستان یه سوال درباره ی مودم دارم.
من توی تنطیمات مودم فایروال رو برای امنحان فعال کردم . بعد از این کار موقع اتصال به چیز پی ان ارور 628 دریافت می کنم .
من فایروال رو دوباره غیر فعال کردم اما این ارور رفع نشد .
می خواستم بدونم چطوری می تونم مودم رو به تنظیمات کارخونه برگردونم .مودمم زایکسل هست

amir_Legend
02-09-2011, 09:49

اکانت 2 مگ هستش

به هیچ وجه توصیه نمیکنم که از این سیستم استفاده کنی. ارسال و دریافت ماهواره ای یک جرم امنیتی تلقی میشه و برای ماها که فقط میخواهیم تو اینترنت وب گردی کنیم و از سرعت بالا استفاده کنیم لقمه گلو گیریه.

ضمنا این خبر رو هم ببینید بد نیست

naim697
02-09-2011, 11:37
عزیز ما شش ساله داریم استفاده میکنم امنیتش هم بالاست مشکلی نداره .

اگه هم سند هم ریسیو از ما هواره باشه بله خطرناکه ولی چون سند با اینترنت معمولی و ریسو از ما هواره هستش خطری نداره .

amir_Legend
02-09-2011, 11:59
عزیز ما شش ساله داریم استفاده میکنم امنیتش هم بالاست مشکلی نداره .

اگه هم سند هم ریسیو از ما هواره باشه بله خطرناکه ولی چون سند با اینترنت معمولی و ریسو از ما هواره هستش خطری نداره .

خواستم گفته باشم دوست عزیز خود دانی. یه موقع اش نخورده دهن سوخته نشی :
اینم عین متن قانون جرایم اینترنتی:

ماده (24) هرکس بدون مجوز قانونی از پهنای باند بین المللی برای برقراری ارتباطات مخابراتی مبتنی بر پروتکل اینترنتی از خارج ایران به داخل یا برعکس استفاده کند، به حبس از یک تا سه سال یا جزای نقدی از یکصد میلیون تا یک میلیارد ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

اینم قانون کاملش:

Xsis
02-09-2011, 12:15
من موندم رو این ورژن Vb هم می شه تگ Html رو هایپرشم بزارنا چرا نمی زارن D:

soosmar_asl
02-09-2011, 21:30
خب پس اونایی که تو اون فروم مشکل داشتن و مشکلاتشونو مطرح کردن همه توهم فانتزی زده بودن؟!!!!!!

اون فروم که گفتیو دیدم هیچ ربطی به شاتل رشت نداشت.توهم فانتزی و تو داری که فکر میکنی شرکتای دیگم سرویسشون مثل اندیشه فضاحت باره!!

minime
02-09-2011, 22:27
آقا من این هفته واسه خونه پدر زنم میخوام شاتل بگیرم , به زودی به همه این شایعات پایان میدم خودم میام اینجا براتون وضعیت شاتل رو مینویسم با "مدرک" :دی

saeid 22
03-09-2011, 01:57
سلام
داخل رشت کجا می تونم مودم زایکسل بخرم؟
کسی جایی یا مغازه ای را سراغ داره بگه؟
دوستان بین این مدل ها کدام بهتره؟ یا اگر مدل بهتری سراغ دارید بگید؟
Zyxel Wireless N Home Router NBG-419N
Zyxel ADSL Modem Wireless P-660HW
Zyxel Access Point WAP-3205
Zyxel ADSL Modem Wireless P-650HW
آیا مودم بیسیم سرعتش نسبت به مودم با سیم ضعیف تر نیست؟ مثلا در مودم با سیم سرعت باز کردن صفحات وب و یا دانلود سریعتر از مودم بیسیم باشه و یا و...؟ هر کس نظری داره بده با تشکر

jabarsink2000
03-09-2011, 09:59
سلام
آیا مودم بیسیم سرعتش نسبت به مودم با سیم ضعیف تر نیست؟ مثلا در مودم با سیم سرعت باز کردن صفحات وب و یا دانلود سریعتر از مودم بیسیم باشه و یا و...؟ هر کس نظری داره بده با تشکر
دوست عزیز سرعت ایران اصلا قابل مقایسه با سرعت ساپورت شده این مودم ها نیست .
شما از سرعت کاملا اطمینان داشته باشید .
در ضمن شما مودم بیسیم را نسبت به محلی که می خواید استفاده کنید و متراژ ان باید انتخاب کنید.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

به هیچ وجه توصیه نمیکنم که از این سیستم استفاده کنی. ارسال و دریافت ماهواره ای یک جرم امنیتی تلقی میشه و برای ماها که فقط میخواهیم تو اینترنت وب گردی کنیم و از سرعت بالا استفاده کنیم لقمه گلو گیریه.

ضمنا این خبر رو هم ببینید بد نیست

دوست عزیز استفاده از این سیستم ماهواره ای یک طرفه هیچ مشکلی نداره و غیر قانونی هم نیست.و اصلا قابل ردیابی نیست چون شما فقط دارید اطلاعات دریافت میکنید.وارسال شما با ای دی اسل و...... است.
اونی که شما میگید اینترنت ماهواره ای انلاین 2 طرفه هست که اصلا با این تجهیزات قابل دریافت نیست . اگر چند ملیون هم خرج کنید و لوازم را تهیه کنید تو اولین اتصال شما را ردیابی میکنند.
و شما را دستگیر میکنند
با تشکر.
هادی

naim697
03-09-2011, 10:07
یکی اعلام وضعیت کنه امروز صبح چطوره پینگتون تایم اوت دارید یا خیر ؟

ANALIA2011
03-09-2011, 10:59
اندیشه دوباره پوکیده...سرعت دانلود 1 کیلوبایت در ثانیه گاها 0 میشه .....

naim697
03-09-2011, 11:13
پس تائید میشه .

jabarsink2000
03-09-2011, 12:04
با وی پی ان مشکلی نداره.
وی پی ان ها روشن:5:
با تشکر.
هادی

amir_Legend
03-09-2011, 12:26
دوست عزیز استفاده از این سیستم ماهواره ای یک طرفه هیچ مشکلی نداره و غیر قانونی هم نیست.و اصلا قابل ردیابی نیست چون شما فقط دارید اطلاعات دریافت میکنید.وارسال شما با ای دی اسل و...... است.
اونی که شما میگید اینترنت ماهواره ای انلاین 2 طرفه هست که اصلا با این تجهیزات قابل دریافت نیست . اگر چند ملیون هم خرج کنید و لوازم را تهیه کنید تو اولین اتصال شما را ردیابی میکنند.
و شما را دستگیر میکنند
با تشکر.
هادی

من مشکلی با این موضوع ندارم. اگه شما راضی هستید من چرا ناراضی باشم :D
اما این متن قانونه:
ماده (24) هرکس بدون مجوز قانونی از پهنای باند بین المللی برای برقراری ارتباطات مخابراتی مبتنی بر پروتکل اینترنتی از خارج ایران به داخل یا برعکس استفاده کند، به حبس از یک تا سه سال یا جزای نقدی از یکصد میلیون تا یک میلیارد ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

naim697
03-09-2011, 12:40
شما چرا اینقدر شایعه پراکنی میکنی !!! داداش ما شش سال هستش استفاده میکنیم این قاونون هم ربطی نداره عزیز

اگه اینجوری بودش راحت همه ر یسیورها را میومدن رد یابی میکردن .

وقتی سندت با اینترنت معمولی باشه مشکلی پیش نمیادش خواهشا از چیز که اطلاعی نداری حرفشو نزن اینقدر هم اصرار نکن اگه اینجوری بودش خیلی ها الان باید تی حبس بودن منجلمه خوده بنده !

من مشکلی با این موضوع ندارم. اگه شما راضی هستید من چرا ناراضی باشم :D
اما این متن قانونه:

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

دوست عزیز سرعت ایران اصلا قابل مقایسه با سرعت ساپورت شده این مودم ها نیست .
شما از سرعت کاملا اطمینان داشته باشید .
در ضمن شما مودم بیسیم را نسبت به محلی که می خواید استفاده کنید و متراژ ان باید انتخاب کنید.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:56 AM ----------

و شما را دستگیر میکنند
با تشکر.
هادی

حرفت کاملا درسته تائید میشه نمیدونم چرا یک عده بدون اطلاع از چیزی میان حرفی میزنم که ادم مات مبهوت میشه

. حرف شما کاملا درسته چون سند با اینترنت معمولی هستش مشکی هم نداره .:10:

amir_Legend
03-09-2011, 13:58
شما چرا اینقدر شایعه پراکنی میکنی !!! داداش ما شش سال هستش استفاده میکنیم این قاونون هم ربطی نداره عزیز

اگه اینجوری بودش راحت همه ر یسیورها را میومدن رد یابی میکردن .

وقتی سندت با اینترنت معمولی باشه مشکلی پیش نمیادش خواهشا از چیز که اطلاعی نداری حرفشو نزن اینقدر هم اصرار نکن اگه اینجوری بودش خیلی ها الان باید تی حبس بودن منجلمه خوده بنده !

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

حرفت کاملا درسته تائید میشه نمیدونم چرا یک عده بدون اطلاع از چیزی میان حرفی میزنم که ادم مات مبهوت میشه

. حرف شما کاملا درسته چون سند با اینترنت معمولی هستش مشکی هم نداره .:10:
باشه عزیزم من چیزی نمیدونم.
اما بر اساس مدرک و مستدل بهت اعلام نطر کردم اسم قانون و ماده قانونی رو هم بیان کردم و شما بدون دلیل ومدرک منو متهم کردی. مشکلی نیست هر جور راحتی.
یا من فارسیم اینقدر ضعیفه که نمیتونم اون ماده رو بخونم یا شما . این که شما 6 سال استفاده میکنی که دلیل نمیشه قانونی باشه. الان همه دیش ماهواره دارن و همه هم میدونن که ممنوعه. اگه پلیس بیاد بگیره نمیتونی بگی من 6 ساله استفاده کردم پس مشکلی نداره. استفاده ار دیش ماهواره بر طبق ماده 24 قوانین استفاده از اینترنت که تازه گیا تصویب شده ممنوعه و ربطی هم به ارسال یا دریافت نداره. فقط دارندگان مجوزSAP از سازمان تنظیم مقررات میتوننن با استفاده از دیش ماهواره لینکهای VPN بدن. اگر قانونی هست که استفاده از دیش رو ازاد میکنه لطفا اسم قانون و تاریخ تصویبشو بگو بقیه بدونن. اگه همچین قانونی نیست که نیست حداقل بقیه رو متهم نکن.

استفاده از دیش ماهواره غیر قانونیه و ممکنه 10 سال هم استفاده کنی کسی باهات کاری نداشته باشه اما اگه یه بار اصلا اتفاقی گرفتنت هیچ وکیلی نمیتونه کمکت کنه چون بر طبق نص صریح قانون غیر قانونیه.

حالا خود دانی

soosmar_asl
03-09-2011, 15:47
آقا من این هفته واسه خونه پدر زنم میخوام شاتل بگیرم , به زودی به همه این شایعات پایان میدم خودم میام اینجا براتون وضعیت شاتل رو مینویسم با "مدرک" :دی

آره آره حتما! همه لنگ تاييد شما بوديم!!! :31:

minime
03-09-2011, 16:05
آره آره حتما! همه لنگ تاييد شما بوديم!!! :31:

100% , از من بی طرف تر در این انجمن کیو سراغ داری ؟ نکنه خودت ؟ :46:

اینم واسه اینکه اسپم نشه :

saeid 22
03-09-2011, 18:10
سلام
کسی باز هم نظری داره بگه و جایی هم داخل رشت می شناسین که این مودم ها را داره اعلام کنه.باتشکز

minime
03-09-2011, 18:31
کسی باز هم نظری داره بگه و جایی هم داخل رشت می شناسین که این مودم ها را داره اعلام کنه.باتشکز

من میگم اول برو تو بازار ببین چی موجوده , یه لیست تهیه کن , دو تا چیکه رو اینترنت در موردش تحقیق کن بعد برو بخر.

saeid 22
03-09-2011, 18:58
من میگم اول برو تو بازار ببین چی موجوده , یه لیست تهیه کن , دو تا چیکه رو اینترنت در موردش تحقیق کن بعد برو بخر.
تو بازار d-link و tp-link پر هستش در مورد مودم زایکسل هم بچه ها تو این فروم گفتم خوبه واسه همین گفتم برم اینو بخرم
تو سایت digikala هم این مدل رو پیدا کردم

amir_Legend
03-09-2011, 19:05
اون فروم که گفتیو دیدم هیچ ربطی به شاتل رشت نداشت.توهم فانتزی و تو داری که فکر میکنی شرکتای دیگم سرویسشون مثل اندیشه فضاحت باره!!

عزیزم شاتل رشت پهنای باندش رو توسط اینترانت از تهران به رشت منتقل میکنه. وقتی پهنای باند کلی شاتل مشکل داشته باشه کاربران تو رشت که هیچ تو کل ایران مشکل پیدا میکنن. کاربرا تو اون تاپیک سرویسشون مگه شاتل نیست؟ مگه مشکل نداشتن؟ اقا اندیشه فجیع ولی وقتی کاربرای شاتل اعلام میکنن ما هم مشکل داریم چرا به دروغ میگید نداریم؟؟؟؟؟!!!!! n صفحه اونجا مردم گفتن مشکل دارین مشکل داریم نمیتونی بخونی؟ اونا همه خل و چلن نوشتن مشکل داریم؟!! اخه بابا انصاف هم خوب چیزیه. تو یک ماه گذشته سرویس اینترنت تو ایران و بخصوص گیلان نامطلوب بوده روی همه سرویس دهنده ها حالا نمیدونم چرا شما اصرار داری بگی نداشتید نمیدونم؟!!! در صورتیکه کاربرای همون شاتل که مورد علاقه شما هست میگن داشتیم. حالا که اصرار داری اقا من اینجا اعلام میکنم تو اون تاپیک یه عده بیکار همینجوری الکی اومدن گفتن مثلا سرعت کم شده اقا جون همه دروغ گفتن . هر چی این soosmar_asl میگه درسته.

Xsis
03-09-2011, 19:53
عزیزم شاتل رشت پهنای باندش رو توسط اینترانت از تهران به رشت منتقل میکنه. وقتی پهنای باند کلی شاتل مشکل داشته باشه کاربران تو رشت که هیچ تو کل ایران مشکل پیدا میکنن. کاربرا تو اون تاپیک سرویسشون مگه شاتل نیست؟ مگه مشکل نداشتن؟ اقا اندیشه فجیع ولی وقتی کاربرای شاتل اعلام میکنن ما هم مشکل داریم چرا به دروغ میگید نداریم؟؟؟؟؟!!!!! n صفحه اونجا مردم گفتن مشکل دارین مشکل داریم نمیتونی بخونی؟ اونا همه خل و چلن نوشتن مشکل داریم؟!! اخه بابا انصاف هم خوب چیزیه. تو یک ماه گذشته سرویس اینترنت تو ایران و بخصوص گیلان نامطلوب بوده روی همه سرویس دهنده ها حالا نمیدونم چرا شما اصرار داری بگی نداشتید نمیدونم؟!!! در صورتیکه کاربرای همون شاتل که مورد علاقه شما هست میگن داشتیم. حالا که اصرار داری اقا من اینجا اعلام میکنم تو اون تاپیک یه عده بیکار همینجوری الکی اومدن گفتن مثلا سرعت کم شده اقا جون همه دروغ گفتن . هر چی این soosmar_asl میگه درسته.
خوب شاید از کارمندای شاتل باشن دوست من.

baran1059
03-09-2011, 20:23
اينترنت تا الان مشكل داشت نمي دونم چرا امروز 2 بار اينترنت قطع شد كلي رفت رو اعصابم
نمي دونم بچه هاي ديگه هم قطع بودن يا نه

soosmar_asl
03-09-2011, 20:45
5 تا 7 امروز قطع بودم. اطلاع رسانی کنید.
با تشکر

شاتل سرویس 2 مگ خط 5.

baran1059
03-09-2011, 20:45

دوست عزيز به قول شما شاتل تو همه جاي ايران سرويس مي ده ، مي خوايم منطقي صحبت كنيم حالا فكر كن از هر شهر 5 نفر از سرويسش ناراضي باشن به نظرت چند نفر مي شن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبول كن كه هميشه هممون در هر صورت از سرويس اينترنت ايران ناراضي هستيم ديگه :31:

soosmar_asl
03-09-2011, 21:03

وقتی مشکل ندارم دروغ بگم که مشکل دارم شما ناراحت نشین؟؟؟؟!!!! حالا خوبه همونجا دو تا کار بر شاتلی جوابتو دادن و تو همچنان سر حرف خودتی! شما راحت باش و از سرویس خوبت لذت ببر!!!!

hph7
03-09-2011, 21:03
سلام دوستان یه سوال درباره ی مودم دارم.
من توی تنطیمات مودم فایروال رو برای امنحان فعال کردم . بعد از این کار موقع اتصال به چیز پی ان ارور 628 دریافت می کنم .
من فایروال رو دوباره غیر فعال کردم اما این ارور رفع نشد .
می خواستم بدونم چطوری می تونم مودم رو به تنظیمات کارخونه برگردونم .مودمم زایکسل هست

خواهش می کنم راهنماییم کنید:23::44::37:

baran1059
03-09-2011, 23:41

دوست عزیز پشت مودم یه سوراخ ریز که نوشته Reset با یه چیز نوک تیز 15 ثانیه نیگه داری مودمت ریست می شه و به تنظیمات کارخونه برمیگرده

hph7
04-09-2011, 00:13
دوست عزیز پشت مودم یه سوراخ ریز که نوشته Reset با یه چیز نوک تیز 15 ثانیه نیگه داری مودمت ریست می شه و به تنظیمات کارخونه برمیگرده

دوست عزیز ممنونم این کارو انجام دادم ولی متاسفانه ارور برطرف نشد شما میدونید مشکل از کجا میتونه باشه اگه کمکم کنید ممنون میشم

darkman.p
04-09-2011, 10:06
مودم زایکسل اینطوری ریست نمیشه ببین اسم بی سیمت تغییر کرده یا نه
اگه تغییر نکرده یعنی ریست نشده باید مودمو خاموش کنی دکمه ریستشو نگه داری بعد مودمو روشن کنی وقتیم که ریست شد همه چی می ره رو تنظیمات کارخونه اسمش هم باید بشه زیکسل:8:

amir_Legend
04-09-2011, 11:27
دوست عزيز به قول شما شاتل تو همه جاي ايران سرويس مي ده ، مي خوايم منطقي صحبت كنيم حالا فكر كن از هر شهر 5 نفر از سرويسش ناراضي باشن به نظرت چند نفر مي شن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قبول كن كه هميشه هممون در هر صورت از سرويس اينترنت ايران ناراضي هستيم ديگه :31:

خب پس چرا تو رشت که کاربرای شاتل 1/15 اندیشه هستن این قانون صدق نمیکنه؟ یعنی هر 15 نفری که از اندیشه بد میگن 1 نفر از شاتل بد بگه تازه میشن مساوی. حالا ایناش چه ربطی به من داره. شاتل و اندیشه برن برای خودشون حال کنن. من میگم کسی اطلاعات غلط نده. اگه کسی مشکل داره بگه دارم همین. این حرف بدیه؟

darkman.p
04-09-2011, 11:34
خب پس چرا تو رشت که کاربرای شاتل 1/15 اندیشه هستن این قانون صدق نمیکنه؟ یعنی هر 15 نفری که از اندیشه بد میگن 1 نفر از شاتل بد بگه تازه میشن مساوی. حالا ایناش چه ربطی به من داره. شاتل و اندیشه برن برای خودشون حال کنن. من میگم کسی اطلاعات غلط نده. اگه کسی مشکل داره بگه دارم همین. این حرف بدیه؟
منم موافقم زیادی دیگه سیاسیش کردین اگه هم عضو شرکت خاصی هستین عیب نداره ولی اطلاعات درست بزارین جانب داری نکنید:21:

hph7
04-09-2011, 21:35
مودم زایکسل اینطوری ریست نمیشه ببین اسم بی سیمت تغییر کرده یا نه
اگه تغییر نکرده یعنی ریست نشده باید مودمو خاموش کنی دکمه ریستشو نگه داری بعد مودمو روشن کنی وقتیم که ریست شد همه چی می ره رو تنظیمات کارخونه اسمش هم باید بشه زیکسل:8:

من همین کاری رو که شما گفتید انجام دادم مودمم ریست شد اسمشم زایکسل شد ولی مشکل ارور 628 رفع نشد
شما می تونید در این زمینه منو راهنمایی کنید؟

arashlolos
04-09-2011, 22:13
من همین کاری رو که شما گفتید انجام دادم مودمم ریست شد اسمشم زایکسل شد ولی مشکل ارور 628 رفع نشد
بروبچ اينجا استادن ولى خوب اين شايد مشكل نادريه.
اولا ببين اين شماره ارور چه توضيحى داره؟(از تو دفترچه و ...)
بعدش اينكه يه تاپيك تو همين سايت هست واسه نصب و راه اندازى و مشكلات مودم.سرچ كن پيداش كن.
اونجا بپرسى حتما راهنماييت ميكنند.

naim697
05-09-2011, 00:12

baran1059
05-09-2011, 05:08

این حالا یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18: :41: :31:

darkman.p
05-09-2011, 07:11
دیگه مطمئن باش به مودم ربطی نداره یه اکانته یک ماهه بخر از اینایی که کانکشنش قابله حمله تست کن مطمئنا وصل میشه بهت قول میدم

hamed72
05-09-2011, 09:47
دوستان مخابرات گیلان adsl نمیده؟از شر اندیشه راحت شیم؟

ANALIA2011
05-09-2011, 11:34
دوستان مخابرات گیلان adsl نمیده؟از شر اندیشه راحت شیم؟

خیر.شما که رشتی برو سمت شاتل.ما که ثانیه شماری میکنیم اینجا شاتل بیاد فعلا دارن تجهیزاتشون رو راه اندازی میکنند

SA.JJ.AD
05-09-2011, 11:53
سلام خدمت همشهری های عزیز :10:
+
چند وقتی بود اینجا امار سرویس نزاشته بودم :31:
.
.
.
شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

واقعا از 2.3 ماه هم گذشته !! هنوزم وضعیت ناجوره !! همش نوسان داره !! یه بار روز پینگ معمولیه و 300 ه یه بارم این موقع روز پینگ اینیه که میبینید !! و بازی انلاین = تعطیل ... وب گردی = عذاب :2:

اینم سرعت دانلود تو روز که عادیه !! اما چه فایده روز که 5 مگ دانلود کنی 10 مگ کم میشه انگار :2:

شبانه هم یه شب میشه حداکثر 1 گیگ دانلود کرد !! 3 شب کلا اینترنت منفجر میشه و یه سایت هم باز نمیشه چه برسه به دانلود و ...:13::2:

کلا وضعیت چند ماهیه که اصلا جالب نیست و انگار درست بشو هم نیست !!:41:

mollaxi
05-09-2011, 12:09
دوستان عزیز 2 روزیه پینگ شاتل رفته بالا ؟درسته ؟

چند روز زنگیدم که اینترنت شاتل قطع بود گفت آره مخابرات داره یه تغییراتی میده و قطعه ! دیروزم زنگیدم زنه گفت که آره ! ظرفیتمون پر شده به مخابرات درخواست دادیم بررسی میکنن و خوب میشه ! امروزم همینطوریه :

اینم پینگ من که تا 3 روز پیش زیر 110 تایمش بود ولی این 2 روز اکثرا رفته بالای 250 و اینطوری شده :

ping eurocam-ir.ath.cx -t

اینم پینگ و تایمم قبل از این 2 روز !(واسه دوستم هم همینطوریه از شاتل- مثل پینگ من واسش بالای 250 !)

اینم پینگ چند روز پیش :

دوستان رشتی لطفا یه پینگی از این آدرس ping eurocam-ir.ath.cx -t بگیرن و بگن پینگشون چنده؟

کسی نمیدونه کی این مشکل درست میشه ؟

Xsis
05-09-2011, 12:44
دوست من Berth Time برای ما می زاری ؟

darkman.p
05-09-2011, 13:15
سلام خدمت همشهری های عزیز :10:

+
چند وقتی بود اینجا امار سرویس نزاشته بودم :31:
.
.
.
شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

واقعا از 2.3 ماه هم گذشته !! هنوزم وضعیت ناجوره !! همش نوسان داره !! یه بار روز پینگ معمولیه و 300 ه یه بارم این موقع روز پینگ اینیه که میبینید !! و بازی انلاین = تعطیل ... وب گردی = عذاب :2:

اینم سرعت دانلود تو روز که عادیه !! اما چه فایده روز که 5 مگ دانلود کنی 10 مگ کم میشه انگار :2:

شبانه هم یه شب میشه حداکثر 1 گیگ دانلود کرد !! 3 شب کلا اینترنت منفجر میشه و یه سایت هم باز نمیشه چه برسه به دانلود و ...:13::2:

کلا وضعیت چند ماهیه که اصلا جالب نیست و انگار درست بشو هم نیست !!:41:

بچه ها به حرف کسایی که تازه عضو میشنو میگن یه جا خوبه یه جا بده زیاد اعتباری نیست من هی میگفتم دوستام میگن شاتل مشکل داره می گفتن نه اینم نمونش این دوستمون خیلی قدیمیه

darkman.p
05-09-2011, 13:24
[QUOTE=mollaxi;6434513]دوستان عزیز 2 روزیه پینگ شاتل رفته بالا ؟درسته ؟

چند روز زنگیدم که اینترنت شاتل قطع بود گفت آره مخابرات داره یه تغییراتی میده و قطعه ! دیروزم زنگیدم زنه گفت که آره ! ظرفیتمون پر شده به مخابرات درخواست دادیم بررسی میکنن و خوب میشه ! امروزم همینطوریه :

اینم پینگ من که تا 3 روز پیش زیر 110 تایمش بود ولی این 2 روز اکثرا رفته بالای 250 و اینطوری شده :

اینم پینگ و تایمم قبل از این 2 روز !(واسه دوستم هم همینطوریه از شاتل- مثل پینگ من واسش بالای 250 !)

اینم پینگ چند روز پیش :

دوستان رشتی لطفا یه پینگی از این آدرس ping eurocam-ir.ath.cx -t بگیرن و بگن پینگشون چنده؟

[/QUOTE ]
دلم می خواد پستای این دوستمونو ببینید کلا 16 تا پست داره اول از اندیشه بد گفته بعد اینترنت شاتلو میگیره بعدشم کلا می ره تو کاره تعریفو تمجید بابا این کارارو نکنید زشته

hph7
05-09-2011, 13:35
سلام مجدد
من دوباره به مشکل بر خوردم بعد از سرعت افتضاح دانلود شبانه حالا تو روزم سرعت ندارم زنگ زدم پشتیبانی گفت مشکل از سیستمته بعدشم DNS رو گفت عوض کن که منم همینکارو کردم بهر که نشد هیچ بدترم شد
اینم تست
دو مگ یکساله

mollaxi
05-09-2011, 13:36
دوست عزیز: darkman.p

شما تازه عضوی نه من ! تاریخ عضویت رو ببین ! فعالیتهای قبلی من رو از مدیران بپرس! بعد بیا وکیل شو! ASK که نمیدونم وکیلشی یا نه بدترین پینگ و افتضاح ترین تایم اوتها رو داره با اون کارشناسان مسخرش! اینو از اونایی که قدیمین سوال کن نه شما که 4 روزه عضوی!

دوست عزیز چی میگی شما ؟حالتون خوبه امروز؟؟؟16 تا پست چیه عزیز!!!!پستهای من بالای 100 تا بود نه مثل شما SPam کنم! قبلا اینجا محصولات فرهنگی میفروختم و بعدش پستها حذف میشد !!! تاریخ عضویت رو یکم نگاه بندازین بد نیست ! در ضمن شما نمیخواد وکیل مردم بشین ! اندیشه افتضاحه !!!نکنه شما وکیل اندیشه هستین که افتضاحه ؟من کی تعریف کردم ! زشت اینه که شما وکیل شدی !!!اندیشه پینگش افتضاح بوده و قطعی هاش زیاده و هست !من 5-6 ساله ADSL دارم ! از پارس وی! اندیشه و الانم شاتل!!

کار شما واقعا مسخرست به جای اینکه طرفداری کنین یا spam کنید 4 تا چیز درست و حسابی بذارین !:13:hاگه شاتل افتضاحه پس ASK افتضاحترینه !اینو سر تعصب بیجای بعضی ها که تازه عضو شدن نمیگم!اونهایی که چند ساله ADSL دارن و از همه شرکتهای رشت adsl گرفتن میگم!در حال حاظر ASK بدترینه و پارس و شاتل بهترن! منم از قول دوستایی میگم که مشکلی با شاتل ندارن !نه مثل بعضی ها وکیل مدافع شرکت مسخره ASK هستن !!!شما پستهای قبلی جناب سوسمار رو ببین پینگ هفته ها و ماههای قبل شاتل رو بعد بیا span بده ! صفحه های قبلی رو ببین!ببینین چقدر از شاتل ناراضین و چقدر از ASK با اون کارمندانش که بدرد....:2:

بچه ها عقل دارن و اطلاعاتشون زیاده لازم نیست به حرف کسانی مثل شما گوش کنن تا برن ASK و نه جواب سوالو درست میدن نه هیچیزیو (شما حتما وکیلی:31:!)! هر روز هم تعداد زیادی جمع آوری میکنن از ASK بخاطر پینگ و تایم اوت مزخرفش!

[QUOTE=mollaxi;6434513]دوستان عزیز 2 روزیه پینگ شاتل رفته بالا ؟درسته ؟

اینم پینگ چند روز پیش :

[/QUOTE ]
دلم می خواد پستای این دوستمونو ببینید کلا 16 تا پست داره اول از اندیشه بد گفته بعد اینترنت شاتلو میگیره بعدشم کلا می ره تو کاره تعریفو تمجید بابا این کارارو نکنید زشته

minime
05-09-2011, 13:36
طبق اخبار واصله , امشب از ساعت 11 به مدت حداکثر 5 ساعت داون تایم دیتای گیلان
خودتون رو آماده کنید
:دی

minime
05-09-2011, 13:45
اینم برای رفیقمون mollaxi

mollaxi
05-09-2011, 13:55
آقا درود بر شما و تشکر:11:

امیدوارم دوستان دیگه هم پینگشون رو از شاتل بذارن:

ping 93.110.19.14 -t

شما از کجا سرویس و چه محدودیتی دارین ؟

والا تا 2 روز پیش پینگ و تایم شاتل به کوری چشم بعضی ها که Spam میکنن و طرفداری نابه جا از ASK و غیره میکنن خوب بود ! ولی 2 روزه که همین آدرسی که پینگ گرفتین شما واسه من و دوستم بالای 250 هستش!

یک سال و خورده ای ask بودیم اوایل پینگش خوب بود اواخر دیگه از افتضاح هم گذشته بود و قطعی های زیاد ! تایم این سرور روی ask زیر 70 بود ولی اینقدر تایم اوت میداد تا 1 ماه پیش که دیگه واقعا:2::2:!!!

الانم اومدیم شاتل! ایشالله بعد این down که گفتین دیگه درست بشه مثل قبل!

اینم برای رفیقمون mollaxi

darkman.p
05-09-2011, 14:01
واسه من هیچ شرکتی فرق نمی کنه خواهشا دروغ نگین همین پست بالاترتو میدیدی وایپر چی نوشته بعد زیرش پست میزنی میگی 250 بعدشم چرا اینقد آتیشی می شی این همه به اینو اون بی احترامی میکنی فکر نکنم کلا 18 سالتم باشه بحث با تو بی فایده بعدشم ما اینجا کلا پینگامونو می زاریم مگه کسی سوال کنه از کی بگیریم نه اینکه شیپور برداریم من خودم از همه جا گرفتم الا شاتل اونم چون همیشه بچه ها ازش مینالند کلا اینترنت گیلان داغونه خودتونو پاره پوره نکنین حالا یه قطره بیشتر یه قطره کمتر:8:

Xsis
05-09-2011, 14:10
[QUOTE=mollaxi;6434814]دوست عزیز: darkman.p

شما تازه عضوی نه من ! تاریخ عضویت رو ببین ! فعالیتهای قبلی من رو از مدیران بپرس! بعد بیا وکیل شو! ASK که نمیدونم وکیلشی یا نه بدترین پینگ و افتضاح ترین تایم اوتها رو داره با اون کارشناسان مسخرش! اینو از اونایی که قدیمین سوال کن نه شما که 4 روزه عضوی!

دوست عزیز چی میگی شما ؟حالتون خوبه امروز؟؟؟16 تا پست چیه عزیز!!!!پستهای من بالای 100 تا بود نه مثل شما SPam کنم! قبلا اینجا محصولات فرهنگی میفروختم و بعدش پستها حذف میشد !!! تاریخ عضویت رو یکم نگاه بندازین بد نیست ! در ضمن شما نمیخواد وکیل مردم بشین ! اندیشه افتضاحه !!!نکنه شما وکیل اندیشه هستین که افتضاحه ؟من کی تعریف کردم ! زشت اینه که شما وکیل شدی !!!اندیشه پینگش افتضاح بوده و قطعی هاش زیاده و هست !من 5-6 ساله ADSL دارم ! از پارس وی! اندیشه و الانم شاتل!!

کار شما واقعا مسخرست به جای اینکه طرفداری کنین یا spam کنید 4 تا چیز درست و حسابی بذارین !:13:hاگه شاتل افتضاحه پس ASK افتضاحترینه !اینو سر تعصب بیجای بعضی ها که تازه عضو شدن نمیگم!اونهایی که چند ساله ADSL دارن و از همه شرکتهای رشت adsl گرفتن میگم!در حال حاظر ASK بدترینه و پارس و شاتل بهترن! منم از قول دوستایی میگم که مشکلی با شاتل ندارن !نه مثل بعضی ها وکیل مدافع شرکت مسخره ASK هستن !!!شما پستهای قبلی جناب سوسمار رو ببین پینگ هفته ها و ماههای قبل شاتل رو بعد بیا span بده ! صفحه های قبلی رو ببین!ببینین چقدر از شاتل ناراضین و چقدر از ASK با اون کارمندانش که بدرد....:2:

بچه ها عقل دارن و اطلاعاتشون زیاده لازم نیست به حرف کسانی مثل شما گوش کنن تا برن ASK و نه جواب سوالو درست میدن نه هیچیزیو (شما حتما وکیلی:31:!)! هر روز هم تعداد زیادی جمع آوری میکنن از ASK بخاطر پینگ و تایم اوت مزخرفش!

--------------------
جواب شما آدم بی ادب ::46:

شما چه بی ادب هستین. من هم از پارس دارم و هم از اندیشه. البته الان 10 روزی هست که پارس رو تمدید نکردم و رو اندیشم. اما هر وقت که تماس گرفتم کسی بی ادب جواب من رو نداد. پارس هم زنگ می زدم بی ادب نبودن. من از بچه گی یوزر سرویس کارت اینترنت اندیشه بودم و از اون موقع عاشق اندیشه بودم. هر روز به طرق مختلف الکی می رفتم سوال می پرسیدم که فقط رفته باشم اون تو. از همون موقع هم مودب بودن. حتی فرم استخدام در اندیشه رو هم پر کردم. بماند که هیچ خبری نشد. اما همیشه عاشق دیسیپلین این شرکت بودم. مگه اینجا مدیر و یا صاحب نداره که هر کی به هر کی توهین می کنه؟ شما تو 1 پاراگراف 60 بار به اون بد بخت ها توهین کردی. متاسف هستم برای شما و امثال شما.

mollaxi
05-09-2011, 14:19

واسه من هیچ شرکتی فرق نمی کنه خواهشا دروغ نگین همین پست بالاترتو میدیدی وایپر چی نوشته بعد زیرش پست میزنی میگی 250 بعدشم چرا اینقد آتیشی می شی این همه به اینو اون بی احترامی میکنی فکر نکنم کلا 18 سالتم باشه بحث با تو بی فایده بعدشم ما اینجا کلا پینگامونو می زاریم مگه کسی سوال کنه از کی بگیریم نه اینکه شیپور برداریم من خودم از همه جا گرفتم الا شاتل اونم چون همیشه بچه ها ازش مینالند کلا اینترنت گیلان داغونه خودتونو پاره پوره نکنین حالا یه قطره بیشتر یه قطره کمتر:8:

دوست عزیز والا من نمیفهمم شما چی میگی؟:31:من مرض ندارم مثل بعضی ها طرفداری کنم ! من از همه شرکتها چند ساله ADSL داشتم همین گیلان خراب شده ! پارس وی=4-5 سال-ASK=1 سال و خورده ای و الان 1 ماهی هستش که اومدم شاتل! شما اگه 10 سالتم بود این چیزها رو نمیگفتی که من دارم دروغ میگم ! بابام مالک ASK و shatel ,و parsway نیست !

فقط چون اونجاها بودم و دیدم گفتم نه اینکه پول تبلیغات بگیرم !:31:

پست اون دوست عزیزمون رو هم خوندم ! پست رو درست بخونین به جای ...!

*********گفتم قبلا یعنی 3-4 هفته پیش که تازه shatel گرفتم پینگ این سرور ! دقت کنید این سرور ! که در ایرانه : ping eurocam-ir.ath.cx -t زیر 110 بود من از سرورهای خارجی یا جاهای دیگه نگفتم (آنلاین بازی نمیکنم) ! جناب سوسمار هم در صفحه های قبل مراجعه کنید پینگی از این سرور چند بار گرفتن و گذاشتن که زیر 110 بود از این سرور ping eurocam-ir.ath.cx -t !!! الان 2 روزه یه مشکلی پیش اومده و پینگ این سرور ping eurocam-ir.ath.cx -t که در ایرانه رفته بالای 250 ! بین 250 تا 270-280 هستش!

و زنگیدم پشتیبانی شاتل گفتن مخابرات داره یه کارایی میکنه ! دیروزم زنگیدم گفتن که آره پینگمون رفته بالا کمی و ظرفیت پر شده و استعلام کردیم از مخابرت و گفتن پیگیری میکنن و از این چیزا!!!:2:

و گرنه کسی که متعصب الکی روی وسیله یا چیزیه مریضه نه اینکه کسی که حقیقتو میگه! و منم سوال کردم که شما یهو گفتی دروغ میگیو الکی تعریف میکنی و ....

خوش بختانه از این دانشگاه های ایران رفتیم و سنمون حتما بالای 20 هستش :31:

اگه ناراحت شدین sorry دوست عزیز:11:

Xsis
05-09-2011, 14:20
خودتون رو آماده کنید
عجب d:

darkman.p
05-09-2011, 14:24
دمت گرم این شد ولی تو رو خدا هی نگین از این شرکتو از اون شرکت پینگاتونو بزارین که ببینیم چه خبره

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

خودتون رو آماده کنید
میشه بپرسم منبع اخباره واصله کجا بوده؟

mollaxi
05-09-2011, 14:32

--------------------
جواب شما آدم بی ادب ::46:

شما چه بی ادب هستین. من هم از پارس دارم و هم از اندیشه. البته الان 10 روزی هست که پارس رو تمدید نکردم و رو اندیشم. اما هر وقت که تماس گرفتم کسی بی ادب جواب من رو نداد. پارس هم زنگ می زدم بی ادب نبودن. من از بچه گی یوزر سرویس کارت اینترنت اندیشه بودم و از اون موقع عاشق اندیشه بودم. هر روز به طرق مختلف الکی می رفتم سوال می پرسیدم که فقط رفته باشم اون تو. از همون موقع هم مودب بودن. حتی فرم استخدام در اندیشه رو هم پر کردم. بماند که هیچ خبری نشد. اما همیشه عاشق دیسیپلین این شرکت بودم. مگه اینجا مدیر و یا صاحب نداره که هر کی به هر کی توهین می کنه؟ شما تو 1 پاراگراف 60 بار به اون بد بخت ها توهین کردی. متاسف هستم برای شما و امثال شما.

دوست عزیز:

من دروغ نگفتم و بی ادب نیستم ! ایشون یه لعنی حرف زدن منم به همون لحن جواب دادم و گفتم در پست قبلیم اگه ناراحت شدین sorry :11:

شما برای خودتون متاسفن باشید که دیسیبلین در ASK حرف میزنین و اینکه تو بحثی که مربوط نمیشه بهتون دخالت میکنید:41:!

واقعا نمیدونم چی میگم! پشتیبانی ASK رو همه میشناسن!من نگفتم بی ادبانه حرف میزنن! گفتم کارشناسش همون پسره جواب سر بالا میده ! چند بار به شخصه به خاطر همین برخوردش دیدم که چند نفر باهاش درگیر شدن ! نمیدونم والا شما چی میگین!هر وقت میزنگیدی میگفت مشکل از خودتونه !مشکل از خودتونه ! همه دروغ میگن چون شما از ASK دیسیبلین دیدی و غیره خوبه پس!شهرهای دیگه هم دوستان از ASK مینالن دیگه چه برسه به رشت که خودم به چشمه دارم میبینم!

*** منظورم از مشکل ASK پینگ و تایم اوت هستش! سرعت و قیمتش مخصوصا 128 نامحدود خوب بود نسبت به شاتل که 64 رو ارایه میکنه 20 هزار تومان ! تا حدود 1 ماه پیش و این اواخر هم از دوستم سوال میکردم خیلی قطعی و وصلی شد !منظور کلیم از افتضاح بودن پینگ و تایم اوت زیاد ASK هستش که کلافه میکنه آدمو!***

بیخیال ! خود بچه ها قضاوت میکنن بین شرکتها!و این بحثهای الکی در ایران واسه همه عادی شده:2:طرفداری الکی کسی که میکنه مریضه حالا چه برسه من باشم- شما باشی یا هر کس دیگه!!!

دوستان شاتیلی لطفا از این سرور ping eurocam-ir.ath.cx -t پینگ بگیرن ! آیا میدونن مشکل کی درست میشه؟

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

دمت گرم این شد ولی تو رو خدا هی نگین از این شرکتو از اون شرکت پینگاتونو بزارین که ببینیم چه خبره

---------- Post added at 03:24 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

دوست من اخه مشکل خیلی ها پینگه واسه همین میگیم پینگ بذارین دیگه! یکی واسه بازی آنلاین- یکی واسه شرینگ یکی واسه چیزهای دیگه...:5:

شما لطف میکنی یه پینگ از این آدرس بذارین :

ببینیم وضعیت ASK چطور شده در این 1 ماهی که نبودیم !

تشکر از شما

Xsis
05-09-2011, 14:54
[QUOTE=Xsis;6434930]

دوست عزیز:

من دروغ نگفتم و بی ادب نیستم ! ایشون یه لعنی حرف زدن منم به همون لحن جواب دادم و گفتم در پست قبلیم اگه ناراحت شدین sorry :11:

شما برای خودتون متاسفن باشید که دیسیبلین در ASK حرف میزنین و اینکه تو بحثی که مربوط نمیشه بهتون دخالت میکنید:41:!

واقعا نمیدونم چی میگم! پشتیبانی ASK رو همه میشناسن!من نگفتم بی ادبانه حرف میزنن! گفتم کارشناسش همون پسره جواب سر بالا میده ! چند بار به شخصه به خاطر همین برخوردش دیدم که چند نفر باهاش درگیر شدن ! نمیدونم والا شما چی میگین!هر وقت میزنگیدی میگفت مشکل از خودتونه !مشکل از خودتونه ! همه دروغ میگن چون شما از ASK دیسیبلین دیدی و غیره خوبه پس!شهرهای دیگه هم دوستان از ASK مینالن دیگه چه برسه به رشت که خودم به چشمه دارم میبینم!

*** منظورم از مشکل ASK پینگ و تایم اوت هستش! سرعت و قیمتش مخصوصا 128 نامحدود خوب بود نسبت به شاتل که 64 رو ارایه میکنه 20 هزار تومان ! تا حدود 1 ماه پیش و این اواخر هم از دوستم سوال میکردم خیلی قطعی و وصلی شد !منظور کلیم از افتضاح بودن پینگ و تایم اوت زیاد ASK هستش که کلافه میکنه آدمو!***

بیخیال ! خود بچه ها قضاوت میکنن بین شرکتها!و این بحثهای الکی در ایران واسه همه عادی شده:2:طرفداری الکی کسی که میکنه مریضه حالا چه برسه من باشم- شما باشی یا هر کس دیگه!!!

دوستان شاتیلی لطفا از این سرور ping eurocam-ir.ath.cx -t پینگ بگیرن ! آیا میدونن مشکل کی درست میشه؟

---------- Post added at 02:32 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

دوست من اخه مشکل خیلی ها پینگه واسه همین میگیم پینگ بذارین دیگه! یکی واسه بازی آنلاین- یکی واسه شرینگ یکی واسه چیزهای دیگه...:5:

شما لطف میکنی یه پینگ از این آدرس بذارین :

ببینیم وضعیت ASK چطور شده در این 1 ماهی که نبودیم !

تشکر از شما

شما اگر ابتدایی ترین اصول صحبت در انجمن ها رو بلد بودین اینجوری صحبت نمی کردین. مهم زمان رجیستر کردن یوزر در انجمن نیست. کلا افرادی مثل شما زیاد هستن که همیشه مدعی هستند. اینجا اطاق خواب شخصی شما نیست که شما توش موزیک گوش کنی و من یا سایرین بریم تو حال و فیلم سینمایی ببینیم. اگر جنبه ی محیط عمومی ندارین یا نمی تونین، باید در پیام خصوصی با پارتنرتون صحب کنین. وقتی در تاپیکی که 376,106 بیننیده و 10600 پست داره صحبت می کنید باید انتظارتون رو بالا ببرین تا ما برای شما و امثال شما متاسف نشیم.
من نمی دونم که می گی پسره انگار اونجا کلا یکی جواب می ده. یا مگه اونجا بی در و پیکره که پسره با همه دعوا کنه و کسی هم کاری به کارش نداشته باشه؟اصلا اونجا اکثرا خانوم ها جواب می دن. پسره کی هست؟

darkman.p
05-09-2011, 15:01
مشترک که اونجامیره اکثرا آقای پزوم همونو می گی؟

mollaxi
05-09-2011, 16:00
[QUOTE=mollaxi;6434990]

شما اگر ابتدایی ترین اصول صحبت در انجمن ها رو بلد بودین اینجوری صحبت نمی کردین. مهم زمان رجیستر کردن یوزر در انجمن نیست. کلا افرادی مثل شما زیاد هستن که همیشه مدعی هستند. اینجا اطاق خواب شخصی شما نیست که شما توش موزیک گوش کنی و من یا سایرین بریم تو حال و فیلم سینمایی ببینیم. اگر جنبه ی محیط عمومی ندارین یا نمی تونین، باید در پیام خصوصی با پارتنرتون صحب کنین. وقتی در تاپیکی که 376,106 بیننیده و 10600 پست داره صحبت می کنید باید انتظارتون رو بالا ببرین تا ما برای شما و امثال شما متاسف نشیم.
من نمی دونم که می گی پسره انگار اونجا کلا یکی جواب می ده. یا مگه اونجا بی در و پیکره که پسره با همه دعوا کنه و کسی هم کاری به کارش نداشته باشه؟اصلا اونجا اکثرا خانوم ها جواب می دن. پسره کی هست؟

نمیدونم والا چی میگی شما ! برو تو اتاق خوابت فیلمتو ببین !! جنبه رو شما ندارین که میپرین وسط در کاری که به شما ربطی نداره!!!
من از دوستمون معذرت خواستم و خواهشا شما وکیل نشین !!! هر کی زبون داره ...

چی میگی اصلا به تو ربطی نداره ! تو اگه میفهمیدی دخالت نمیکردی !محیط عمومی عمومی هم نکن !

شما اگه 1 ساله -2 ساله ADSL گرفتی و تازه اومدی تو فرومها یه چیز دیگست!

واسه خودتو حرف زدنت متاسف باش که هنوز نمیدونی چیزی که بهت ربط نداره باید حرف نزنی!خاموش شی!

آره اکثرا خانومه جواب میده :31:برو همون در سمت راستی که واسه ثبت نام و اینهاست بگو چرا سرعت و اینها پایینه ببین اینقدر خانوم خانوم میکنی بهت چی میگن ! برو پشتیبانی ! همون آقای پزوم که دوستمون گفتن اسمشونه ظاهرا !اونجا کاملا دروپیکر نداره ! چرا به شما برمیخوره ؟آدم شک میکنه ها که شما هم ...!!!

شما جنبه نداری بحث نکن ! با امثال شماها هم کاملا آشنا هستم !و میدونم چطوری جوابتون رو بدم با منطق!
مردم زبون دارن !احتیاجی به خود شیرینی و توضیح ابتدایی ترین اصول و غیره نیست آقایی که تازه پارس رو تمدید نکردی و رفتی اندیشه و حرف از دیسیبلین میزنی وایسه یکم بگذره تازه میفهمی که :31:!

مواظب باش استخدام هم که میخوای بشی(بیخود نیست طرفداری میکنی که خانوم جواب میده !)

استخدام شدی مواظب باش مردم زنگ زدن همش بهشون نگی مشکل از خودتونه ! مشکل از خططتونه ! مشکل از کامپیوترتونه !(حالا کم کم متوجه میشین!)

بحث با بچه هایی مثل شما که تازه 2 روزه با فروم آشنا شدن مایه تاسفه و من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم چون بعضیها ظاهرا علاقه دارن به خود شیرینی و دخالت بین حرف 2 نفر دیگه !:27:

wolfman_741
05-09-2011, 16:05
واقعا نمیدونم چی میگم! پشتیبانی ASK رو همه میشناسن!من نگفتم بی ادبانه حرف میزنن! گفتم کارشناسش همون پسره جواب سر بالا میده ! چند بار به شخصه به خاطر همین برخوردش دیدم که چند نفر باهاش درگیر شدن ! نمیدونم والا شما چی میگین!هر وقت میزنگیدی میگفت مشکل از خودتونه !مشکل از خودتونه ! همه دروغ میگن چون شما از ASK دیسیبلین دیدی و غیره خوبه پس!شهرهای دیگه هم دوستان از ASK مینالن دیگه چه برسه به رشت که خودم به چشمه دارم میبینم!پشتیبانی ASK کاملا تایید میشه
جواب پشتیبانی ASK کلا" دو حالت داره
1. مشکل از مخابراته
2.مشکل از خودتونه

اینم ماله چند هفته پیشه :

این اندیشه دیگه گندشو در آورده هز چند دقیقه نت قطی میشه
زنگ زدم پشتبانی میگم این چه وضعیه زنه تلفن رو روم قطع میکنه
بعدش زنگ زدم مدیریت میگم این چه وضعیه پشتیبان تلفن رو روم قطع میکنه ! منو باز وصل کرد به همن زنیکه *** * ********* میگم این چه وضعیه حق ندارین تلقن رو قطع کنید بهم میگه خو الان حرفتون تموم شد ؟!

Navid.H
05-09-2011, 16:21
میرم ask این پشتیبانیش با نهایت پرویی میگه بیا جم آوری کن

شکم سیری کار کردن همینه دیگه
وقتی‌ این همه مشترک داشته باشن دیگه پالانو میندازن .....

Xsis
05-09-2011, 16:24
[QUOTE=Xsis;6435087]

نمیدونم والا چی میگی شما ! برو تو اتاق خوابت فیلمتو ببین !! جنبه رو شما ندارین که میپرین وسط در کاری که به شما ربطی نداره!!!
من از دوستمون معذرت خواستم و خواهشا شما وکیل نشین !!! هر کی زبون داره ...

چی میگی اصلا به تو ربطی نداره ! تو اگه میفهمیدی دخالت نمیکردی !محیط عمومی عمومی هم نکن !

شما اگه 1 ساله -2 ساله ADSL گرفتی و تازه اومدی تو فرومها یه چیز دیگست!

واسه خودتو حرف زدنت متاسف باش که هنوز نمیدونی چیزی که بهت ربط نداره باید حرف نزنی!خاموش شی!

آره اکثرا خانومه جواب میده :31:برو همون در سمت راستی که واسه ثبت نام و اینهاست بگو چرا سرعت و اینها پایینه ببین اینقدر خانوم خانوم میکنی بهت چی میگن ! برو پشتیبانی ! همون آقای پزوم که دوستمون گفتن اسمشونه ظاهرا !اونجا کاملا دروپیکر نداره ! چرا به شما برمیخوره ؟آدم شک میکنه ها که شما هم ...!!!

شما جنبه نداری بحث نکن ! با امثال شماها هم کاملا آشنا هستم !و میدونم چطوری جوابتون رو بدم با منطق!
مردم زبون دارن !احتیاجی به خود شیرینی و توضیح ابتدایی ترین اصول و غیره نیست آقایی که تازه پارس رو تمدید نکردی و رفتی اندیشه و حرف از دیسیبلین میزنی وایسه یکم بگذره تازه میفهمی که :31:!

مواظب باش استخدام هم که میخوای بشی(بیخود نیست طرفداری میکنی که خانوم جواب میده !)

استخدام شدی مواظب باش مردم زنگ زدن همش بهشون نگی مشکل از خودتونه ! مشکل از خططتونه ! مشکل از کامپیوترتونه !(حالا کم کم متوجه میشین!)

بحث با بچه هایی مثل شما که تازه 2 روزه با فروم آشنا شدن مایه تاسفه و من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم چون بعضیها ظاهرا علاقه دارن به خود شیرینی و دخالت بین حرف 2 نفر دیگه !:27:

شما آدم تاسف باری هستین :16:همین.

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

پشتیبانی ASK کاملا تایید میشه
جواب پشتیبانی ASK کلا" دو حالت داره
1. مشکل از مخابراته
2.مشکل از خودتونه

اینم ماله چند هفته پیشه :
:laughing: خیلی باحال بود

mollaxi
05-09-2011, 16:28
[QUOTE=mollaxi;6435278]
شما آدم تاسف باری هستین :16:همین.

---------- Post added at 05:24 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

:laughing: خیلی باحال بود

هورااا--خدا رو شکر من بسیار خوشحالم که شما برای من تاسف میخوری! باعث افتخار ماست که آدمهایی مثل شما که ...تازه adsl گرفتی خوشحال باش به به به :27:به قول دوستان در صفحه های بعد شما از سرویستون لذت ببرید و استخدام بشین ایشاالله :27:

با تشکر از دوستانی که در صفحه های قبل و این صفحه همه چیزو توضیح دادن و پشتیبانی و پشتیبانی خانوم زنیکه زنه ...پسره ASK رو توضیح دادن که چقدر افتضاحه :11:

Xsis
05-09-2011, 16:44
[QUOTE=Xsis;6435340]

هورااا--خدا رو شکر من بسیار خوشحالم که شما برای من تاسف میخوری! باعث افتخار ماست که آدمهایی مثل شما که ...تازه adsl گرفتی خوشحال باش به به به :27:به قول دوستان در صفحه های بعد شما از سرویستون لذت ببرید و استخدام بشین ایشاالله :27:

با تشکر از دوستانی که در صفحه های قبل و این صفحه همه چیزو توضیح دادن و پشتیبانی و پشتیبانی خانوم زنیکه زنه ...پسره ASK رو توضیح دادن که چقدر افتضاحه :11:
ای بابا منم که تازه ADSL گرفتم و حالا حالا ها باید بگذره تا ببینیم چیه. یا ضامن چاقو، خودت همه ی منحرفین رو به راه راست هدایت کن ((:
امیدوارم خدا شما رو به راه راست هدایت کنه.
در ضمن من گفتم اون چند باری که زنگ زدم هم آقایون و هم خانم ها خوب جواب دادن. حالا ممکنه سر شما خوب جواب نداده باشن. اما چیزی که مشخصه اینه که شما در لول من نیستین به لحاظ شخصیتی. لطفا دیگه پست من رو ریپلای نکنین.

minime
05-09-2011, 17:02
هر چند تیغ ادمین فقط گردن های نازک رو میبره و با گردن کلفتها کاری نداره ولی از دوستان استدعا دارم هر کسی در مورد شرکتی که ازش سرویس میگیره بیاد و نظر بده

لطفا قوانین فروم رو مطالعه بفرمائید

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

میرم ask این پشتیبانیش با نهایت پرویی میگه بیا جم آوری کن

شکم سیری کار کردن همینه دیگه
وقتی‌ این همه مشترک داشته باشن دیگه پالانو میندازن .....

دوست عزیز
خب شما چی گفتی که اونها همچین جوابی دادن؟
مطمئنا در بدو ورودتون و بدون سلام و علیک همچین مطلبی رو نشنیدید.

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

دیتای استان گیلان

SA.JJ.AD
05-09-2011, 17:15
دوستان لطفا بس کنید ... تاپیک منحرف شد و چند صفحه شد فقط بحث در مورد پشتیبانی بی ادب یا با ادب که برا تاپیک خوب نیست !! نیازی به کتمان یا پا فشاری رو موضوعی نیست ... مهم حقیقته که همه بهش میرسن :31:الان مدیریت میاد تاپیکو شستشو میده ها :31:بیخیال :20:

subwaygo
05-09-2011, 17:52
این تاپیک که همش شده جنگو دعوا.آقا کلا همه از سرویس های dsl ناراضی ان.ربطی هم به شرکتش نداره.
من با همه جور آدم از دوستان و آشنایان گرفته تا فامیل ، هیچ کس از سرویسش راضی نیست.
من کلا سطح توقع خودمو پایین آوردم چون اینجا ایرانه و هزار جور مشکل و تا موقعی که به هر یوزر نشه حداقل اینترنت چندین مگ
رو ارائه داد همینه. اصلا اینترنت ایران موشه آزمایشگاهی شده به خدا ، یه بار vpn قطعه. یه بار فیبر قطعه ، یه بار گواهی نامه امنیتی
سرقت میکنن ، تا موقعی که شرکت ها خودشون استقلال نداشته باشن این موارد وجود داره آیا مثلا تو آمریکا هم اینطوریه ؟
مثلا یه شرکت غول مخابراتی نظیر AT&T زیر مجموعه مخابراته آمریکاست یعنی موش آزمایشگاهی اوناست ؟ نه به خدا.
تو ایران ما فقط بلدیم برای همدیگه شاخو شونه بکشیم چون زورمون به اصلیه نمیرسه و باید یه جوری خودمونو تخلیه کنیم.
اینترنت ایران تقریبا تو جهان از لحاظ کیفیت آخره ، هنوز به اون روز نرسیدیم که "اگه جدول برعکس بشه ، ایران اول میشه "
انشالله به زودی به اونم میرسیم. شما هم به جای اینکه اینفدرجنگ و دعوا کنیین برین پسورد میلتونو عوض کنین ، حالا از من گفتن از شما نشنیدن.
خلاص.

Xsis
05-09-2011, 19:51
این تاپیک که همش شده جنگو دعوا.آقا کلا همه از سرویس های dsl ناراضی ان.ربطی هم به شرکتش نداره.
من با همه جور آدم از دوستان و آشنایان گرفته تا فامیل ، هیچ کس از سرویسش راضی نیست.
من کلا سطح توقع خودمو پایین آوردم چون اینجا ایرانه و هزار جور مشکل و تا موقعی که به هر یوزر نشه حداقل اینترنت چندین مگ
رو ارائه داد همینه. اصلا اینترنت ایران موشه آزمایشگاهی شده به خدا ، یه بار vpn قطعه. یه بار فیبر قطعه ، یه بار گواهی نامه امنیتی
سرقت میکنن ، تا موقعی که شرکت ها خودشون استقلال نداشته باشن این موارد وجود داره آیا مثلا تو آمریکا هم اینطوریه ؟
مثلا یه شرکت غول مخابراتی نظیر AT&T زیر مجموعه مخابراته آمریکاست یعنی موش آزمایشگاهی اوناست ؟ نه به خدا.
تو ایران ما فقط بلدیم برای همدیگه شاخو شونه بکشیم چون زورمون به اصلیه نمیرسه و باید یه جوری خودمونو تخلیه کنیم.
اینترنت ایران تقریبا تو جهان از لحاظ کیفیت آخره ، هنوز به اون روز نرسیدیم که "اگه جدول برعکس بشه ، ایران اول میشه "
انشالله به زودی به اونم میرسیم. شما هم به جای اینکه اینفدرجنگ و دعوا کنیین برین پسورد میلتونو عوض کنین ، حالا از من گفتن از شما نشنیدن.
خلاص.
آ قربون دهن شما که اصل مطلب رو گفتی.
من دیگه وارد هیچ مبحث اخلاقی نمی شم و فقط وارد مسایل فنی می شم تا اون دوستمون که گفت منه تازه ADSL گرفتم و کم کم یاد می گیرم، آماده گی هر مناظره ی فنی با تمام کسانی که هستن دارم. D:

ANALIA2011
05-09-2011, 23:54
اینجا رودسر ساعت 00:51 دقیقه بامداد سه شنبه اینترنت 1 ساعت و نیم هست که قطعه

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

اینجا رودسر ساعت 00:51 دقیقه بامداد سه شنبه اینترنت 1 ساعت و نیم هست که قطعه.لعنت به این اندیشه که روانیمون کرده

aliboyyyyyyyyyy
06-09-2011, 04:26
اینجا رشت : ساعت 12 تا 1.5 و 2 تا 3 / خط 8 لعنت به اندیشه :D

hamed_totally
06-09-2011, 07:09
اینجا رشت : ساعت 12 تا 1.5 و 2 تا 3 / خط 8 لعنت به اندیشه :D

دوست عزیز اینترنت همه قطع بوده
با اعلام قبلی هم قطع بوده

Xsis
06-09-2011, 07:25
اینجا رودسر ساعت 00:51 دقیقه بامداد سه شنبه اینترنت 1 ساعت و نیم هست که قطعه

---------- Post added at 12:54 AM ---------- Previous post was at 12:54 AM ----------

اینجا رودسر ساعت 00:51 دقیقه بامداد سه شنبه اینترنت 1 ساعت و نیم هست که قطعه.لعنت به این اندیشه که روانیمون کرده

اين دوستان مثل اینکه تو این دنیا نیستن هاااا
دوستان تو 2 صفحه قبل دوستی نوشت که Down Time مخابراتی هست و از ساعت 11 تا 5 ساعت بعدش اینترنت قطع می شه ها. اینم عکسش:

darkman.p
06-09-2011, 07:26
اندیشه خط 7 سرعت 256 محدود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_3722
06-09-2011, 07:52
اين دوستان مثل اینکه تو این دنیا نیستن هاااا
دوستان تو 2 صفحه قبل دوستی نوشت که Down Time مخابراتی هست و از ساعت 11 تا 5 ساعت بعدش اینترنت قطع می شه ها. اینم عکسش:
با اینحال فکر کنم چند نفر معلوم الحال بیان و باز اعلام کنن سرویسشون هیچ مشکلی نداشته :31:
میخوان حقوقشون حلال باشه دیگه ...
یه برنامه مثل 90 واسه دلالی تو adsl هم لازم داریم

اینم از speedtest من
128 نامحدود

Xsis
06-09-2011, 07:56
با اینحال فکر کنم چند نفر معلوم الحال بیان و باز اعلام کنن سرویسشون هیچ مشکلی نداشته :31:
میخوان حقوقشون حلال باشه دیگه ...
یه برنامه مثل 90 واسه دلالی تو adsl هم لازم داریم

اینم از speedtest من
128 نامحدود
یعنی شما می خوای بگی که از کارمندای شرکت ها میان اینجا واسه طرفداری؟:18:

ANALIA2011
06-09-2011, 08:31
دوست عزیز اینترنت همه قطع بوده
با اعلام قبلی هم قطع بوده

دوست عزیز ما اعلام قبلی ندیدیم.ساعت 11:30 قطع کردند از ساعت 1 هر لینکی میزدیم تازه ارور اومد شرکت زیرساخت اعلام کرده پهنای باند تموم شده اولا اگر قرار بود تمام شه این شرکت زیرساخت نمیتونست قبل اینکه تمام بشه اضافه کنه؟دوما این اندیشه مزخرف که شرکت زیرساخت بهش اطلاعه داده و کل اطلاعات کاربرا رو داره نمیتونست به ایمیل کاربرا بفرسته ساعت 11 قطعه تا ساعت 4؟اینطوری مشتری مدارتر نمیشدن؟

foa.neh
06-09-2011, 08:58
دوست عزیز ما اعلام قبلی ندیدیم.ساعت 11:30 قطع کردند از ساعت 1 هر لینکی میزدیم تازه ارور اومد شرکت زیرساخت اعلام کرده پهنای باند تموم شده اولا اگر قرار بود تمام شه این شرکت زیرساخت نمیتونست قبل اینکه تمام بشه اضافه کنه؟دوما این اندیشه مزخرف که شرکت زیرساخت بهش اطلاعه داده و کل اطلاعات کاربرا رو داره نمیتونست به ایمیل کاربرا بفرسته ساعت 11 قطعه تا ساعت 4؟اینطوری مشتری مدارتر نمیشدن؟
نیاز به ایمیل نیست دوست عزیز

میتونن خیلی راحت کاری کنن که هر سایتی رو بزنی یه صفحه اطلاعیه بیاد :2:
یا حداقل تو سایتشون یه قسمت واسه اطلاعیه بزارن :2:
دوروزه سرم شلوغه:46:

پ ن: تخفیفات معرفی کاربر اندیشه حذف شد !آخرین حلقه هم پاره شد :2:

ANALIA2011
06-09-2011, 09:26
نیاز به ایمیل نیست دوست عزیز

میتونن خیلی راحت کاری کنن که هر سایتی رو بزنی یه صفحه اطلاعیه بیاد :2:
یا حداقل تو سایتشون یه قسمت واسه اطلاعیه بزارن :2:
دوروزه سرم شلوغه:46:

پ ن: تخفیفات معرفی کاربر اندیشه حذف شد !آخرین حلقه هم پاره شد :2:

دوست عزیز مشتری مداری و ارزش نهادن به مشتری یعنی قبل از قطعی به مشتری اعلام کنند چون میدونستند نه اینکه 1 ساعت بعد از قطعی وقتی سایتی رو مزدیم بگن قطع شدیم فلانه بسیاره...

V i r u s e r
06-09-2011, 10:00
دوست عزیز مشتری مداری و ارزش نهادن به مشتری یعنی قبل از قطعی به مشتری اعلام کنند چون میدونستند نه اینکه 1 ساعت بعد از قطعی وقتی سایتی رو مزدیم بگن قطع شدیم فلانه بسیاره...
حالا کی گفته اندیشه مشتری مدار هست؟ :10:

reza_3722
06-09-2011, 10:12
یعنی شما می خوای بگی که از کارمندای شرکت ها میان اینجا واسه طرفداری؟:18:
کسایی که دارن پورسانت میگیرن و تبلیغ میکنن تو این تاپیک رو دیگه همه میشناسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موافقم
اون ایمیلی که بهشون دادیم انگار فرمالیته ست
خیلی راحت میتونن اطلاع رسانی کنن ولی نمیکنن

Xsis
06-09-2011, 11:05
کسایی که دارن پورسانت میگیرن و تبلیغ میکنن تو این تاپیک رو دیگه همه میشناسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا دم شما گرم جدی؟؟ می شه اسماشون رو بگین همین جا ؟ آخه ما حق داریم وقتی اینجا چیزی رو می شنویم بدونم از زبون کسیه که صاحب شرکته یا یه نفر عادی که اظهار نظر می کنه.

darkman.p
06-09-2011, 12:06
من سرعت 800 کیلو بایت می خوام :19:

baran1059
06-09-2011, 12:13
اینترنت من هم دیشب قطع بود 2 بار فکر کنم قطع شده نمی دونم چرا این هفته اوضاع اینترنت داغون شده پینگ هم بالا رفته

SA.JJ.AD
06-09-2011, 12:46
وای که این پینگ مزخرف و قطعی های پی در پی داره رو اعصاب بد جور داره راه میره :2::2::2: ( شاتل - مرکز 4 ):2:چه غلطی دارن میکنن اخه ! تو بازی های انلاین از شهر های دیگه اونجور که من دیدم اکثرا پینگشون داغون بود و در حال فحش دادن بودن :27:مثه اینکه سراسری دارن جون میدن :2:

hamed_totally
06-09-2011, 16:39
اینترنت من هم دیشب قطع بود 2 بار فکر کنم قطع شده نمی دونم چرا این هفته اوضاع اینترنت داغون شده پینگ هم بالا رفته

همه با هم قطع بودیم دیشب

mollaxi
06-09-2011, 17:43
درود دوستان ...

منم امروز 2 بار زنگ زدم شاتل پشتیبانیش! برای مشکل پینگ! دفعه اول گفتن پینگ مخابراتتون پر شده و پهنای باندتون خالیه ! بعدش دومین بار گفتن از دیشب کل اینترنت نه گیلان بلکه شمال(!)قطع شده بود و این مشکل پینگ هم مربوط به مخابراته که ما این مشکل رو باهاشون داریم و گفتن اکثر شرکتهای در مورد پینگ مشکلشون اینه (مخابرات منظورش بود)! و گفت تا آخر هفته اگه همه چیز اوکی باشه و مخابرات و غیره همکاری کنه احتمالا درست میشه و .... !!

(خدا میدونه چطوری سیم کارتهای نسل 3 یا همون 3G با اون سرعت و امکانات و غیره آذرماه قراره افتتاح بشه در ایران از سال 86 تا الان که هیچی نشده !:2:)

foa.neh
06-09-2011, 18:48
وای که این پینگ مزخرف و قطعی های پی در پی داره رو اعصاب بد جور داره راه میره :2::2::2: ( شاتل - مرکز 4 ):2:چه غلطی دارن میکنن اخه ! تو بازی های انلاین از شهر های دیگه اونجور که من دیدم اکثرا پینگشون داغون بود و در حال فحش دادن بودن :27:مثه اینکه سراسری دارن جون میدن :2:
پس شاتل هم تو خط 4 مشکل داره:2:

پس تو خط 4 کلا هیچ شرکتی درست درمون سرویس نمیده؟

V i r u s e r
06-09-2011, 18:56
(خدا میدونه چطوری سیم کارتهای نسل 3 یا همون 3G با اون سرعت و امکانات و غیره آذرماه قراره افتتاح بشه در ایران از سال 86 تا الان که هیچی نشده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif)
جالبه توکشورای دیگه همه به فکر 4G هستن ما هنوز 3G نداریم!!

Haniiii
06-09-2011, 20:42
این پرداخت آنلاین اندیشه کی درسته میشه ؟! ... حضوری که نمیشه رفت شارژ کرد ! ...

پ.ن: چطور میتونم به اندیشه در مورد نمایندش تو شهر ما انتقاد کنم ؟! ... ( البته اگر خود رشت هم اینطور نباشه ! )
بهش میگم چرا قطعی داریم انقدر ؟! .. میگه زنگ بزن رشت .. میگم قطع هست .. میگه به من چه .. میگم الان یعنی چی ؟ .. میگه ناراحتی بیا جمع کنم ... ! میگه ... D:

soosmar_asl
06-09-2011, 20:58
پينگ 3 روز خيلي بد شده! 4.2.2.4 رو 350 است! ديشبم 12 تا 1:30 قطع بود تماس گرفتم گفتن مشكل مخابراتي و مربوط به شمال ايران ميشه!!!!!

شاتل سرويس 2 مگ خط 5.

wolfman_741
06-09-2011, 21:49

پ.ن: چطور میتونم به اندیشه در مورد نمایندش تو شهر ما انتقاد کنم ؟! ... ( البته اگر خود رشت هم اینطور نباشه ! )
بهش میگم چرا قطعی داریم انقدر ؟! .. میگه زنگ بزن رشت .. میگم قطع هست .. میگه به من چه .. میگم الان یعنی چی ؟ .. میگه ناراحتی بیا جمع کنم ... ! میگه ... D:
اینجا هم تقریبا" به همین شکله فقط فرقش اینه که اول میگن مشکل از مخابراته و اگه زیاد سوال کنی این طوری برخورد میکنن :

Dj_aghamajid
06-09-2011, 22:44
باز هم قطعی های پیاپی!:41:
معلوم نیست دارن چه جونی میکنن؟:2:
راستی جریان لغو محدویت دانلود رو شنیدین؟ اگه کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره و اگه قراره خبری تو این زمینه تو رشت بشه، ممنون میشم توضیح بده!:8:

Haniiii
06-09-2011, 22:54
اینجا هم تقریبا" به همین شکله فقط فرقش اینه که اول میگن مشکل از مخابراته و اگه زیاد سوال کنی این طوری برخورد میکنن :

خب مشکل اینجاست که اینجا کلا 3 تا ISP داریم که خدمات ADSL میدن ... 2 تای دیگه خودشون از اندیشه میگیرن !!! ... اگر شاتلی ، چیز دیگه ای موجود بود همون لحظه بهش میگفتم جمعش کن !

minime
07-09-2011, 00:07

quick task کار میکنه , پریروز شارژ کردم.

arashlolos
07-09-2011, 07:09
جالبه توکشورای دیگه همه به فکر 4G هستن ما هنوز 3G نداریم!!
همه که نه.تو بخش هایی از اروپا تازه میخوان راه اندازی کنن.(نقل قول)

---------- Post added at 08:09 AM ---------- Previous post was at 08:07 AM ----------

باز هم قطعی های پیاپی!:41:
معلوم نیست دارن چه جونی میکنن؟:2:
راستی جریان لغو محدویت دانلود رو شنیدین؟ اگه کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره و اگه قراره خبری تو این زمینه تو رشت بشه، ممنون میشم توضیح بده!:8:
تا اونجایی که من متوجه شدم از خبرا اینه که میخوان محدودیت حجم رو وردارن.یعنی مثلا فقط سرویس هایی با سرعت های مختلف باشه.مثلا 128 و 256 و 512 و 1024.و درواقع همون دانلود نامحدود!!!
خوب فک نکنم توضیح بخواد .پیامدی که واسه ما داره واضحه:
اینکه به دلیل نامحدود بودن ، شرکتا مجبورن همون سرعتی رو که فروختند ارئه بدن. یعنی 128 اندیشه میشه 16 کیلوبایت!!!! و اینکه اگه شرکتی سرعت تشویقی بده ضرر مالی میکنه. و یا اینکه شاید تشویقی بدن ولی واسه پیج باز کردن نه دانلود!
بعدشم اینکه واسه سرعتای بالا (2 مگ) شاید یه مشکلی پیش بیاد: و اونم هزینه فوق العاده بالای اشتراک اونه!!!
(من اطلاعات ندادم که اشتباه باشه ، نظرمو گفتم)

---------- Post added at 08:09 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

من سرعت 800 کیلو بایت می خوام :19:
چیز دیگیی احیانا نمیخوای بگم بچه ها بیارن؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

Xsis
07-09-2011, 07:23

---------- Post added at 08:09 AM ---------- Previous post was at 08:07 AM ----------

تا اونجایی که من متوجه شدم از خبرا اینه که میخوان محدودیت حجم رو وردارن.یعنی مثلا فقط سرویس هایی با سرعت های مختلف باشه.مثلا 128 و 256 و 512 و 1024.و درواقع همون دانلود نامحدود!!!
اینکه به دلیل نامحدود بودن ، شرکتا مجبورن همون سرعتی رو که فروختند ارئه بدن. یعنی 128 اندیشه میشه 16 کیلوبایت!!!! و اینکه اگه شرکتی سرعت تشویقی بده ضرر مالی میکنه. و یا اینکه شاید تشویقی بدن ولی واسه پیج باز کردن نه دانلود!
بعدشم اینکه واسه سرعتای بالا (2 مگ) شاید یه مشکلی پیش بیاد: و اونم هزینه فوق العاده بالای اشتراک اونه!!!

---------- Post added at 08:09 AM ---------- Previous post was at 08:09 AM ----------

دوست من ببین، آره اینش خوبه اما اگر شرکتا بگن حالا که فشار آوردن که استاندارد بدیم می تونیم از 1.6 تا 16 نوسان کنه سرعتمون چی؟؟؟؟ اونوقت بیچاره می شییییییییییم

arashlolos
07-09-2011, 07:35
کسی نظری درباره این تصویر داشت بگه.واسه اینترنت خودمه.عجیب نیست اینهمه روتر بین راه باشه!!!!!!!

darkman.p
07-09-2011, 07:39

من پیک موتوری میفرستم تا درست شه هر موقع گیر کنم یه پیک می فرستم ولی باید درستش کنن دیگه...............:13:

---------- Post added at 08:39 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

کسی نظری درباره این تصویر داشت بگه.واسه اینترنت خودمه.عجیب نیست اینهمه روتر بین راه باشه!!!!!!!
کجا رو trace کردی؟

minime
07-09-2011, 08:53

در این تصویر به اون مثل معروف میرسیم که میگه "خانه از پایبست ویران است"
اینو موقع دانلود گرفتی یا بدون ترافیکه ؟

darkman.p
07-09-2011, 09:00
آخه خط اولش چرا تایم اوته اولین خط میشه مودمش

Haniiii
07-09-2011, 09:03
quick task کار میکنه , پریروز شارژ کردم.
شما رشت هستی ؟! ... اینجا که مطمئنا کار نمیکنه ! .. بهشون زنگ میزنم ( رشت ) ... میگن تازه عوض کردیم سرویس و ... رو ... میگم 3 روز گذشته ها ... دیگه یه کد عوض کردن کاری نداره ... میگه نمیدونم ..... کار دیگه ای نداری ؟! D:

darkman.p
07-09-2011, 09:16
شما رشت هستی ؟! ... اینجا که مطمئنا کار نمیکنه ! .. بهشون زنگ میزنم ( رشت ) ... میگن تازه عوض کردیم سرویس و ... رو ... میگم 3 روز گذشته ها ... دیگه یه کد عوض کردن کاری نداره ... میگه نمیدونم ..... کار دیگه ای نداری ؟! D:
این برنامرو از تهران خریدن به من گفتن نسخه جدیدشه دارن تست می کنن

minime
07-09-2011, 10:01

بله , رشت هستم. اونجا هم باید کار کنه , سیستم یکپارچه که اینجا و اونجا نداره

TimeWarp
07-09-2011, 10:59

چیز پی ان کند شده ، بیشتر سایتا شیلتره . این کارم میخوان انجام بدن که سرعت و پینگم از این فجیع تر بشه . در کل بگو میخوان نت رو قطع کنن دیگه .:21:

Evil47
07-09-2011, 11:58
سلام ،
من از دست این پینگ بالا اندیشه خسته شدم ! بیشتر از 4 ماهه که اینجوریه ،دیگه کلافه شدم ! یروز ساعت 10 صبح خوبه بقیه روز خرابه ، یه مدت فقط ساعت 4 - 6 صبح پینگ خوبه بقیه روز خرابه و...
میخوام isp رو عوض کنم بنظرتون isp خوب تو رشت کدوم شرکته؟
راستی من خط 6 هستم.
ممنون میشم اونایی که از isp های دیگه اینترنت میگیرن و راضی هستن کمکم کنن.

join me
07-09-2011, 12:06
سلام ،
من از دست این پینگ بالا اندیشه خسته شدم ! بیشتر از 4 ماهه که اینجوریه ،دیگه کلافه شدم ! یروز ساعت 10 صبح خوبه بقیه روز خرابه ، یه مدت فقط ساعت 4 - 6 صبح پینگ خوبه بقیه روز خرابه و...
راستی من خط 6 هستم.

پینگ همه همینطوریه این شرکت با اون شرکت فرقی نداره /

V i r u s e r
07-09-2011, 12:11
سلام
مشکل پرداخت انلاین چیه؟
من 4 روز پیش انلاین شارژ کردم
از کی خراب شده؟

minime
07-09-2011, 12:30
سلام ،
راستی من خط 6 هستم.

الان ترانزیت بین تبریز با قزوین یا قزوین با تهران نمیدونم کدومش ... مشکل داره , کل استان وضعیت همینه

6 199 ms 198 ms 198 ms 78.38.244.234
7 211 ms 208 ms 199 ms 78.38.245.118

---------- Post added at 12:30 PM ---------- Previous post was at 12:29 PM ----------

سلام
مشکل پرداخت انلاین چیه؟
من 4 روز پیش انلاین شارژ کردم
از کی خراب شده؟

مشکلی نداره , من هم 2 روز پیش شارژ کردم

hamed_totally
07-09-2011, 14:15
برای بعضی از کاربرها صفحه بانک باز نمیشه
من خودم چک کردم باید با IE تونستم برم

Haniiii
07-09-2011, 14:24
برای بعضی از کاربرها صفحه بانک باز نمیشه
من خودم چک کردم باید با IE تونستم برم
فکر میکنم تو رشت درست شده باشه و بعضی شهر های دیگه ... هنوز اینجا ( آستانه ) برام Redirect نمیشه ! ( Redirecting to Parsian Bank, Online Payment )

با IE ، FireFox و Chrome تست کردم نشد !

arashlolos
07-09-2011, 14:33
آقا يكي كمك كنههههههههههههههههههههههه ههههههه
دوتا كامپيوتر دارم ويندوز xp
يه مودم 4 پورتم دارم كه روترم هست.
خواستم هردوتا سيستم اينترنت داشته باشن و دوتا كامپيوتر شبكه هم باشند.
به نظر خودم دوتا كابل بايد از سيستم ها برن تو مودم.
دوتا كابل كراس ميخواد يا استريت؟؟؟ آي پي و .. رو چي وارد كنم؟؟؟؟

minime
07-09-2011, 16:32
آقا يكي كمك كنههههههههههههههههههههههه ههههههه
دوتا كامپيوتر دارم ويندوز xp
يه مودم 4 پورتم دارم كه روترم هست.
خواستم هردوتا سيستم اينترنت داشته باشن و دوتا كامپيوتر شبكه هم باشند.
به نظر خودم دوتا كابل بايد از سيستم ها برن تو مودم.
دوتا كابل كراس ميخواد يا استريت؟؟؟ آي پي و .. رو چي وارد كنم؟؟؟؟

DHCP فعال کن , کابل هم فرقی نمیکنه کراس باشه یا استریت.

mohammadrm
07-09-2011, 18:27
سلام
سرویس نامحدود 128 اندیشه سبز خزر چطوره ؟
تک کاربره یا ... ؟

hph7
07-09-2011, 19:06
سلام دوستان ببخشید من مجدد این سوال رو می پرسم
مشکل ارور 628 من هنوز رفع نشده.معنی ارور 628 قطعی پورته یعنی شاتل پورت PPTP رو بسته ؟؟
آخه L2TP این مشکل رو نداره
کسی این مشکل رو با چیز پی ان نداره ؟؟

minime
07-09-2011, 19:59
سلام
سرویس نامحدود 128 اندیشه سبز خزر چطوره ؟
تک کاربره یا ... ؟

همه سرویسهای اندیشه تک کاربره هستن. یعنی یک پورت یک کاربر

ANALIA2011
07-09-2011, 20:08
سلام دوستان ببخشید من مجدد این سوال رو می پرسم
مشکل ارور 628 من هنوز رفع نشده.معنی ارور 628 قطعی پورته یعنی شاتل پورت PPTP رو بسته ؟؟
آخه L2TP این مشکل رو نداره
کسی این مشکل رو با چیز پی ان نداره ؟؟

من SSTP+PPTP+L2TP هر 3 اکی هست واسم

hph7
07-09-2011, 20:49
پس مال من چرا این طوریه یعنی مشکل از خودمه ؟ یا زنگ بزنم پشتیبانی؟

arashlolos
07-09-2011, 21:33
کجا رو trace کردی؟
این ایرانسلمه!!!!!!!!! تنها راه ارتباطم با تار عنکبوت! سرعت متوسط=1 تا 4 کیلوبایت!!!

بدون ترافیک!!!!!!!!

سلام ،
راستی من خط 6 هستم.
دادا خوش اومدی به این تاپیک.منم خط 6 ام. یه isp خوب پیدا کردی واسه خطمون خبرمون کن.اینجا هم همیشه سر بزنی ممنون میشیم.

پس مال من چرا این طوریه یعنی مشکل از خودمه ؟ یا زنگ بزنم پشتیبانی؟
فک کنم مشکل از هردوتونه!!!:31:

mohammadrm
07-09-2011, 21:49
پس ارزش داره که از اندیشه سرویس بگیرم ؟
حداقل و حداکثر سرعت دانلود 128 این شرکت چقدره ؟

Evil47
07-09-2011, 22:20
پینگ همه همینطوریه این شرکت با اون شرکت فرقی نداره /
پس من چیکار کنم:44::37:

darkman.p
08-09-2011, 10:16
پس ارزش داره که از اندیشه سرویس بگیرم ؟
حداقل و حداکثر سرعت دانلود 128 این شرکت چقدره ؟
حداقل 80 حداکثر 130 البته محدود نامحدودشو میگن سرعتش خیلی کمه :8:

Haniiii
08-09-2011, 13:07
هر 5 دقیقه 1 دقیقه قطع میشه ... ( اندیشه ) .. برای شما هم همینطوره ؟ ... من استانه هستم ... اگر مشکل رو فقط من دارم چی رو باید چک کنم ؟! ... داره اعصابم رو بهم میریزه ... وسط صحبت کردن با یه نفر قطع میشه ... وسط خوندن یه سایت ... یا ...

TimeWarp
08-09-2011, 13:40
الان دارم این پست رو میدم که نگن هر وقت نتشون خرابه ، میان پست میدن .:31:

دقیقا الان دو روز و 19 ساعته مودم رو روشن کردم ، یک ثانیه نه سرعت افت کرده و نه قطعی داشتم . یه ضرب سیستم و مودم روشنن .:27:

الان فکر کنم باید یه اسپند دود کنم .:31:

اینترنت مخابرات - منطقه 4 - 256 نامحدود -

فکر کنم این آرامش قبل از طوفان باید باشه :8: حیف که سرعت دانلود ثابت رو 40 هستش وگرنه نت رو درو می کردم .:46:

وضع ما رو نگاه . کار به جایی رسیده که برای 2 روز ثبات در نت باید جشن بگیریم .:8:

minime
08-09-2011, 14:11
هر 5 دقیقه 1 دقیقه قطع میشه ... ( اندیشه ) .. برای شما هم همینطوره ؟ ... من استانه هستم ... اگر مشکل رو فقط من دارم چی رو باید چک کنم ؟! ... داره اعصابم رو بهم میریزه ... وسط صحبت کردن با یه نفر قطع میشه ... وسط خوندن یه سایت ... یا ...

اینترنت قطع میشه؟ مودم قطع میشه ؟ وقتی قطع میشی پینگ و تریس میکنی که ببینی از کجا قطع هستی ؟

Haniiii
08-09-2011, 15:07
اینترنت قطع میشه؟ مودم قطع میشه ؟ وقتی قطع میشی پینگ و تریس میکنی که ببینی از کجا قطع هستی ؟
چه سایتی رو باید ping کنم ؟! ... ( تا به حال آزمایش نکردم ! ) ...

hamed72
08-09-2011, 16:04
امروز که نسبتا آروم بود برای ما (بعد از سال ها)
مرکز 4 - 512 - 2 گیگ

foa.neh
08-09-2011, 16:23

دقیقا الان دو روز و 19 ساعته مودم رو روشن کردم ، یک ثانیه نه سرعت افت کرده و نه قطعی داشتم . یه ضرب سیستم و مودم روشنن .:27:

فکر کنم این آرامش قبل از طوفان باید باشه :8: حیف که سرعت دانلود ثابت رو 40 هستش وگرنه نت رو درو می کردم .:46:

وضع ما رو نگاه . کار به جایی رسیده که برای 2 روز ثبات در نت باید جشن بگیریم .:8:

پینگ شما مشکیل نداره یعنی؟اندیشه ای؟

امروز که نسبتا آروم بود برای ما (بعد از سال ها)
مرکز 4 - 512 - 2 گیگ
پینگ شما مشکیل نداره یعنی؟اندیشه ای؟ too

این پینگ خط 4 اندیشه::2:

TimeWarp
08-09-2011, 16:53

[

برای من ، چون بازی آنلاین انجام نمیدم ، پینگ زیاد مهم نیست .حیف که کلید prtscr print صفحه کلید ، این سیستم که به نت وصله خرابه وگرنه یه عکس از پینگ میذاشتم .من بیشتر به ثبات سرعت و دانلود اهمیت میدم .سرعت که نوسان نداشته باشه ( مثل این دو روز که همیشه بین 38 تا 45 نوسان داره ) عالیه .:46:

الان پینگم که گرفتم بین 300 تا 400 نوسان داشت . برای من که نسبتا خوبه . صفحات رو زود باز میکنه .

من از شرکت گیلانت ، اشتراک دارم .:27::10::40::11:

light
08-09-2011, 18:35
دامون نت بهتره یا اندیشه سبز ؟

اندیشه سبز هم شب ها مجانی داره ؟

امکان داره مثلا اندیشه سبز یه شهری بره ولی isp اون شهر شب ها رایگان نذارن ؟

minime
08-09-2011, 19:03

درسته پینگ منظم اما لتنسی بالاست
تریس کنی متوجه میشی مشکل از کجاست

---------- Post added at 07:03 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

1 تا 7 مجانیه
اندیشه هر شهری رفت سرویس مجانی شب رو هم ارائه کرد

Haniiii
08-09-2011, 20:03
کسی نمیتونه این پینگ و تریس رو بهم توضیح بده ؟! ... باید چی رو پینگ کنم ؟! هر سایتی ؟!

VDeveloper
08-09-2011, 20:21
امروز غروب کسی با اندیشه قطعی نداشت؟ من از حدود ساعت 6 تا الان که دارم این پست رو با دایال آپ می فرستم، اتصال اندیشه ام در لاهیجان قطع شده، و از default gateway اندیشه سبز جلوتر نمیره!

wolfman_741
08-09-2011, 20:39
کسی نمیتونه این پینگ و تریس رو بهم توضیح بده ؟! ... باید چی رو پینگ کنم ؟! هر سایتی ؟!
توی Run بنویس cmd بعد تایپ کن tracert -d 4.2.2.4 و اینتر بزن

Haniiii
08-09-2011, 21:10
از اون لحظه ای که احساس کردم ارتباطم قطع شده زدم ! :

light
08-09-2011, 21:36
ping به چی بستگی داره ؟ من میخوام از دامون نت 256 بگیرم و فقط آنلاین کانتر بازی کنیم و پینگش چجوریه ؟
بعدش این دامون نت بصورت پیش شماره هست یا مسافت ؟ ما خونمون تا isp حدود 10 کیلومتری میشه

آنلاین بازی کنیم چقدر از حجم کم میکنه ؟

سرعت دانلود 256 دامون نت چنده ؟ تو شب و رایگان به چند میرسه ؟

mr__k1
08-09-2011, 23:24
دوستان چرا شاتل تو این نظرسنجی نیس؟ :18:

به دریافت رایگان پنجشنبه دقت کنین :19: شاتل 1 مگ خط 5 ، متوسط دانلود روزانه 150 شبانه 100-130 در عوض پینگ 250 :2::31:

foa.neh
08-09-2011, 23:59
ping به چی بستگی داره ؟ من میخوام از دامون نت 256 بگیرم و فقط آنلاین کانتر بازی کنیم و پینگش چجوریه ؟
بعدش این دامون نت بصورت پیش شماره هست یا مسافت ؟ ما خونمون تا isp حدود 10 کیلومتری میشه

آنلاین بازی کنیم چقدر از حجم کم میکنه ؟

سرعت دانلود 256 دامون نت چنده ؟ تو شب و رایگان به چند میرسه ؟
پینگ به همه چی مربوط میشه اط شرکت سرویس دهنده گرفته تا مخابرات و سیتم خودت :31:
پینگ اندیشه خط4 کاملا ناپایداره !مثلا امروز بعدظهر رفت رو 400 شب اومد رو 220 ! الانم دوباره رفت بالا ! شرکت های دیگو رو میتونی از صفحات قبل ببینی
پینگ دامون رو نمیدونم شما بگو کدوم خط هستی تا دوستان نظر بدن
فاصله شما با مرکز مخابراتی هر چقدر کمتر باشه بهتره و فاصله با شکرت نمیدونم اهمیت داره با نه
آنلاین بازی کردن بستگی به نوع بازی و تعداد افراد آنلاین متفاوته،مثلا بازی بتلفیلد2 اگه سرور پر باشه(64نفر) 10-15 کیلو میخوره :21:
ولی من به شما توصیه میکنم کانتر رو از گیم نت پاک کنی و سیدیشو هم بشکونی :27: و بجاش بتلفیلد2 نصب کنی :31:

light
09-09-2011, 00:14
پینگ دامون رو نمیدونم شما بگو کدوم خط هستی تا دوستان نظر بدن
قضیه این خط ها چیه ؟ من چند روز دیگه Adsl ام وصل میشه :20:

foa.neh
09-09-2011, 11:58
قضیه این خط ها چیه ؟ من چند روز دیگه Adsl ام وصل میشه :20:

اومدی رشت یا همون تالش داری Adsl میگیری؟چون من در مورد رشت منظورم بود
خط هم همون مرکز مخابراتی هست مثلا چون خط من با 4 شروع میشه میشم خط4 و مرکز مخابراتیمون هم تو پل طالشانه:20:

امروز ساعت 11-12 پینگ شده بود 150 ثابت (برا اولین بار) و خیلی عالی بود ولی الان شده باز 300 :27:

baran1059
09-09-2011, 12:32
این پینگ من دو dns شاتل تو تهران امروز اصلا نوسان نداشت ولی چند روز قبل یکم بالا بود

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

اینم پینگ 4.2.2.4 فکر کنم یکم بالاست ولی نوسان نداره

Xsis
09-09-2011, 14:10

دادا شما از کدوم شرکت سرویس می گیری که اینقدر راضی هستین؟

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:05 PM ----------

دوست من، شهرها که کاری نمکنن، همه از همین اندیشه ی رشته دیگه و همه مجانی می شن.

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

این پینگ من دو dns شاتل تو تهران امروز اصلا نوسان نداشت ولی چند روز قبل یکم بالا بود

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

دوست من، پینگ روی DNS هر شرکتی باید از استیبلیتی بالای برخوردار باشه. چون در واقع شما داری رو اینترانت همون شرکت رو روتهای داخلی ارتباط یک دستگاه با یه دستگاه دیگه رو پینگ می کنید و طبیعیه که پایدار و عالی باشه. اما در همین عکسی که شما گذاشتین در واقع مقدار لتنسی بالا هم هست. چون باید رو اینترانت لوکال این مقدار پایین تر از این حرف ها باشه و در واقع می شه تا 40 هم پایین بیاد. در واقع وقتی تا 70 رسیده به نظر من خیلی قابل تعریف نیست.

naim697
09-09-2011, 16:32
الان اندیشه برای شما وصله ؟

Xsis
09-09-2011, 18:49
الان اندیشه برای شما وصله ؟
آره وصله. مگه شما قطی ؟

TimeWarp
10-09-2011, 00:00
برای من ، چون بازی آنلاین انجام نمیدم ، پینگ زیاد مهم نیست .حیف که کلید prtscr print صفحه کلید ، این سیستم که به نت وصله خرابه وگرنه یه عکس از پینگ میذاشتم .من بیشتر به ثبات سرعت و دانلود اهمیت میدم .سرعت که نوسان نداشته باشه ( مثل این دو روز که همیشه بین 38 تا 45 نوسان داره ) عالیه .:46:

الان پینگم که گرفتم بین 300 تا 400 نوسان داشت . برای من که نسبتا خوبه . صفحات رو زود باز میکنه .

من از شرکت گیلانت ، اشتراک دارم .:27::10::40::11:

[B] دادا شما از کدوم شرکت سرویس می گیری که اینقدر راضی هستین؟B]]

بنده نگفتم که همیشه راضیم ، گفتم این چند روز خوب بوده ، همین:10:

naim697
10-09-2011, 03:06
این روزا پینگ خوب شده -- راضی کننده هستش.

light
10-09-2011, 03:07
اومدی رشت یا همون تالش داری Adsl میگیری؟چون من در مورد رشت منظورم بود
خط هم همون مرکز مخابراتی هست مثلا چون خط من با 4 شروع میشه میشم خط4 و مرکز مخابراتیمون هم تو پل طالشانه:20:
نه تالش ام ، رشت بودم راحت بودم :41:

الآن که پینگت بین 150 تا 250 هست مشکلی تو انجام دادن بازی آنلاین نداری ؟ بیشتر واسه کانتر میخوام

darkman.p
10-09-2011, 07:08
پنگه منم عالی یه دو روزی نبودم 7 اندیشه

mazdak89
10-09-2011, 11:07
این روزا پینگ خوب شده -- راضی کننده هستش.

شما از کجا و چه سرویسی میگیری ؟؟؟؟؟؟

hamed_totally
10-09-2011, 11:32
صبح شنبه

massenger yahoo بسته شده

نکنه تحریم شده باشیم؟ :sad:

دوستان یه چک می کنن

Haniiii
10-09-2011, 12:03
دوستان من باید چیکار کنم ؟! ... این اینترنتم هر 5 دقیقه حداقل 1 بار قطع میشه ( دیسکانکت نمیشه ) فقط رسیو ندارم ...

آستانه زنگ میزنم میگه زنگ بزن رشت ... رشت زنگ میزنم میگه خود استانه باید مشکلت رو حل کنه ... بعد میگه ارتباط وایرلس استانه مشکل پیدا کرده ... میگم من الان چیکار کنم ...؟ میگه من پیگیری میکنم !!! .. نمیدونم دیگه ... الان یعنی کل یوزر های استانه این مشکل رو دارن ؟! D:

اگه مشکل از منه .. خب بهم بگن که من رفعش کنم ... امروز این مشکل خیلی شدید تر شده ... دیگه کلا بین قطعی ها یه چیزی به اسم اینترنت مثلا دارم !!!

hamed_totally
10-09-2011, 13:11
دوستان من باید چیکار کنم ؟! ... این اینترنتم هر 5 دقیقه حداقل 1 بار قطع میشه ( دیسکانکت نمیشه ) فقط رسیو ندارم ...

آستانه زنگ میزنم میگه زنگ بزن رشت ... رشت زنگ میزنم میگه خود استانه باید مشکلت رو حل کنه ... بعد میگه ارتباط وایرلس استانه مشکل پیدا کرده ... میگم من الان چیکار کنم ...؟ میگه من پیگیری میکنم !!! .. نمیدونم دیگه ... الان یعنی کل یوزر های استانه این مشکل رو دارن ؟! D:

اگه مشکل از منه .. خب بهم بگن که من رفعش کنم ... امروز این مشکل خیلی شدید تر شده ... دیگه کلا بین قطعی ها یه چیزی به اسم اینترنت مثلا دارم !!!

روی مودمت چراغ adsl یا لینک قطع نمیشه؟؟؟

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

آخرین خبر تایید شد که مسنجر یاهوو بلاک شده

توسط بچه های بالا !!!!

Haniiii
10-09-2011, 13:24
روی مودمت چراغ adsl یا لینک قطع نمیشه؟؟؟

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

توسط بچه های بالا !!!!
نه ... روشن هست ..

soosmar_asl
10-09-2011, 13:34
دوستان چرا شاتل تو این نظرسنجی نیس؟ :18:

به دریافت رایگان پنجشنبه دقت کنین :19: شاتل 1 مگ خط 5 ، متوسط دانلود روزانه 150 شبانه 100-130 در عوض پینگ 250 :2::31:

نظر سنجی قدیمیه. تایید میشه پینگ 5 6 روزه رفته بالا. 4.2.2.4 بالای 260

foa.neh
10-09-2011, 19:32

توسط بچه های بالا !!!!
یعنی تعطیل شد؟یا موقتیه؟

پینگ اندیشه خط4 هم اکنون:
نمیدونم از صب خوب بوده یا نه ولی الان که خوبه امیدوارم تا ساعت 2 شب خوب باشه بشه یه چند ساعتی بازی کنیم :27:

پ ن :
نه نشد! :

Evil47
10-09-2011, 21:39
ساعت 10:30 شب، از شرکت اندیشه سرویس میگیرم ، خط 6 ، 128 8 گیگ
کلا از ساعت 10 - 11 صبح تا 3 - 4 شب وضع پینگ اینه ! نه میتونم آنلاین بازی کنم نه وب گردی درست حسابی !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

subwaygo
10-09-2011, 21:43
طبق خبری که از یک سری دوستام گرفتم سرویس های یاهو مسنجر - اسکایپ و نیم باز دچار مشکل شده و آن نمیشه.

foa.neh
10-09-2011, 21:51
نه تالش ام ، رشت بودم راحت بودم :41:

الآن که پینگت بین 150 تا 250 هست مشکلی تو انجام دادن بازی آنلاین نداری ؟ بیشتر واسه کانتر میخوام
دوست عزیز رو پینگ اندیشه به هیچ وجه حساب باز نکن:41: چون اصلا پایدار نیست امروز غروب اومدم پینگ 170-250 بود بعد یهو زد بالا الان شده 500-700 پینگ بالای 350 هم که نمیشه بازی کرد آنلاین

اگه پینگ فقط یکروز ثابت باشه اون رو باید نماز شکر خوند :27:

بهونشونم اینه که مشکل کل استانه ولی من نه به پشتوانه حرف دوستان تو این فروم بلکه دوست خودم تو مطهری که شاتل داره همون لحظه زنگ میزنم و پینگ همین سروری که بازی میکنمو بهش میدم و اینطوری میفهمم که 80 درصد موارد شعر میگن واسه دست بسر کردن ولی خوب متاسفانه شاتل تو خط 4 هم مثل اندیشه سرویس دهی خوبی نداره و سرعتش که پایین تره گرونترم که هست و من تفیف معرفی کابرم میگرم(البته اگه این تخفیفو قطع کنن واسه امتحانم که شده میرم شاتل چند ماه 2 مگ !)
ولی با این حال حتما باید ببنی تو شهر شما چطوریه اوضاع یعنی از کسی که تو منطقه(نمیدونم تالش چندتا مرکز مخابراتی داره) سوال کنی تا برات روشن بشه
این بازی کانتر رو میخوای سرور راه بندازی واسه آنلاین! یا میخوای تو گیم نت شبکه کنی؟

Xsis
10-09-2011, 22:10
ساعت 10:30 شب، از شرکت اندیشه سرویس میگیرم ، خط 6 ، 128 8 گیگ
کلا از ساعت 10 - 11 صبح تا 3 - 4 شب وضع پینگ اینه ! نه میتونم آنلاین بازی کنم نه وب گردی درست حسابی !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان 100 بار باید به شما یه مطلب رو گفت اما باز هم غیر تخصصی عکس می زارین.
شما چند وقته عضو این انجمن هستین؟
ماشالا اینجا همه از قدیمی ها هستن و عمر عضویتشون از سن حقیقی من بیشتره و اکثرا از Old ها هستن. اما باز هم پینگ می زارن و میگن بالاست. برای 1001 امین بار دوستان, از هر شرکتی که سرویس می گیرین فرقی نمیکنه، زمانی که پینگتون اینقدر می ره بالا کنار این پینگ tracert -d www .site .com رو هم بزارن تا ببینم از کجا می ره بالا. در این حالت و این تصویری که شما گذاشتی تنها می شه گفت که بندویت شما از مودم پر شده و همین!

naim697
10-09-2011, 22:24
دوستای عزیز توی مودمون حتما mtu های مختلف تست کنید و حتی پینگ بگیر قبلش ببنید با کدومش پینگ دارید بعد بزنید

توی پینگ خیلی تاثیر داره بیش از خیلی تاثیر .

1460 یا 1300 یا 1480 یا خیلی چیزای دیگه حتما تست کنید پینگشنو و لاس هم باید صفر باشه

light
10-09-2011, 23:24
میگم دامون نت که تو تالش آوردن دارن از سایتش بیشتر هزینه میگیرن ، میتونن !!!

تو سایت دامون 128 3گیگ رو 13000تومان زده ولی اینجا 17 میگیرن و اکانت های دیگه

VDeveloper
11-09-2011, 01:49
صبح شنبه

massenger yahoo بسته شده

نکنه تحریم شده باشیم؟ :sad:

دوستان یه چک می کنن ربطی به تحریم خارجی نداره؛ کلا اینجور سرویس ها رو خارجی ها تحریم نمی کنند، چون منبع خوبی هستند برای شنود مکالمات کاربران توسط سرویس های خارجی و از طرف دیگه منبع خوبی هستند برای ارتباط برخی کاربران داخلی با خارج از کشور. چند ماه پیش هم دولت آمریکا تصویب کرد که سرویس های شبکه های اجتماعی و مکالمات آنلاین ترجیحا مشمول قوانین تحریم اون کشور نشند.

به هر حال، اون مشکل داخلی هست، و به طور سراسری در کار تمامی مسنجرها اخلال ایجاد شده. شاید دارند بعد از افشاء اون -- Diginotar و از اعتبار ساقط شدن چند صد Certificate جعلی تولید شده از اون طریق، به دنبال Certificate های جعلی جدید می گردند، تا اخلالی در روند شنود مکالمات آنلاین کاربران توسط سازمان های امنیتی داخلی بوجود نیاد. شاید هم مسئله چیز دیگه ایی هست، چون جی میل همچنان روی SSL قابل دسترس هست، و اگر مشکل Certificate داشته باشند، قاعدتا باید جی میل رو هم تا پیدا کردن Certificate های جدید بلوکه می کردند. در هر صورت، مشکل داخلی هست و ربطی به تحریم نداره.

hamed_totally
11-09-2011, 07:18
ربطی به تحریم خارجی نداره؛ کلا اینجور سرویس ها رو خارجی ها تحریم نمی کنند، چون منبع خوبی هستند برای شنود مکالمات کاربران توسط سرویس های خارجی و از طرف دیگه منبع خوبی هستند برای ارتباط برخی کاربران داخلی با خارج از کشور. چند ماه پیش هم دولت آمریکا تصویب کرد که سرویس های شبکه های اجتماعی و مکالمات آنلاین ترجیحا مشمول قوانین تحریم اون کشور نشند.

به هر حال، اون مشکل داخلی هست، و به طور سراسری در کار تمامی مسنجرها اخلال ایجاد شده. شاید دارند بعد از افشاء اون -- Diginotar و از اعتبار ساقط شدن چند صد Certificate جعلی تولید شده از اون طریق، به دنبال Certificate های جعلی جدید می گردند، تا اخلالی در روند شنود مکالمات آنلاین کاربران توسط سازمان های امنیتی داخلی بوجود نیاد. شاید هم مسئله چیز دیگه ایی هست، چون جی میل همچنان روی SSL قابل دسترس هست، و اگر مشکل Certificate داشته باشند، قاعدتا باید جی میل رو هم تا پیدا کردن Certificate های جدید بلوکه می کردند. در هر صورت، مشکل داخلی هست و ربطی به تحریم نداره.

هر دلیلی داشته باشه مهم نیست. مهم اینه که دیگه بدون چیز پی ان باز نمیشه

ولی الان که فکر می کنم میبینم همین یاهوو مسنجر کلی ما رو از کار و زندگی مون انداخت

چه شبهایی که تا صبح نذاشت بخوابیم

moz
11-09-2011, 09:08
بچه ها پارس آنلاین چطوره ؟
خسته شدم از بس پول ترافیک دادم به شاتل :دی

minime
11-09-2011, 09:10
ربطی به تحریم خارجی نداره؛ کلا اینجور سرویس ها رو خارجی ها تحریم نمی کنند، چون منبع خوبی هستند برای شنود مکالمات کاربران توسط سرویس های خارجی و از طرف دیگه منبع خوبی هستند برای ارتباط برخی کاربران داخلی با خارج از کشور. چند ماه پیش هم دولت آمریکا تصویب کرد که سرویس های شبکه های اجتماعی و مکالمات آنلاین ترجیحا مشمول قوانین تحریم اون کشور نشند.

شما برو همین الان بدون چیز پی ان ببین میتونی یه اکانت جدید یاهو درست کنی یا نه!

wolfman_741
11-09-2011, 13:45
یاهو مسنجر من الان بدون مشکل باز شد

naim697
11-09-2011, 15:31
پینگ اندیشه امروز خوبه .
120 تا

----------- اصلاح میکنم ساعت 5 به بعد بازم ترکیدش پینگ 700 تا 800

mohammadrm
11-09-2011, 16:21
امروز از اندیشه سبز خزر سرویس 128 نامحدود گرفتم . ولی از شانس خوب من پورت خالی پیش شماره من رو نداشت ! موند بره 20 روز دیگه .
منشی شرکت میگفت که حداکثر سرعت دان ( چه حجمی چه نامحدود ) 16 هست !
واقعا همینطوره ؟