PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

cheshmak86
08-01-2011, 09:43
viperm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان
این سرعت برای محدود که واقعا ناجوره

armin_punisher6
08-01-2011, 10:13
سلام.:20:
معرفی کاربر توی اندیشه چجوریه؟ چطوری باید بگیم که فلانی ما رو معرفی کرده؟
معرفی کننده فقط تخفیف میگیره یا معرفی شونده هم؟؟؟ هر کدوم چند درصد؟

ممنون
کسی که میخواد ثبت نام کنه باید بگه که معرفش شمایین.فقط برای شما تخفیف میخوره.ماهی 1500 تومان البته به شرطی که طرف هم شارژبکنه.

axtrom
08-01-2011, 13:12
سلام
رفقا ، کسی اطلاع داره برای گرفتن نمایندگی adsl در خارج از رشت چیکار باید کرد و چه شرایطی باید داشت ؟

axtrom
08-01-2011, 13:13
آنلاینه یا آفلاین؟
چون من دنبال آنلاینش بودم ، دیدم 1 مگ(سرعت همون اندیشه) ماهی 100 تومن میشه!
گفتم همین ADSL خودم رو تمدید کنم بهتره :19:

منظورم وی پی ان بود نه اینترنت ماهواره ای . از لحاظ قیمت که اصلاً اینترنت ماهواره ای نمی صرفه ، مگر اینکه م.ب باشی:20:

excessive
08-01-2011, 13:50
سلام به دوستان همشهری.
الان لینک من رو 2048 کیلوبیت بسته شده اگه سرویسم رو به 1مگابیت تغییر بدم لینکم رو چند میبندن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

256 - سه ماهه 10 گیگ - پارس آنلاین

سرعت امروز چنگی به دل نمیزنه

M0hammadH0ssein
08-01-2011, 16:08
نه عزیز این وی پی ان نیست
این دی وی بی هست یا اینترنت ماهواره ای
تو گوگل یه سرچی بزنی به نتایج خوبی میرسی

بحث روی بود!
خودشون هم بعدش گفتن منظورشون وی -پی - ان بود !:10:

اینی که اندیشه میده چیه؟ محدودیت حجمی و زمانی داره؟ قیمتش چرا اینقد عجیبه؟

M0hammadH0ssein
08-01-2011, 16:17
بحث روی وی -پی - ان بود!
خودشون هم بعدش گفتن منظورشون وی -پی - ان بود !:10:

اینی که اندیشه میده چیه؟ محدودیت حجمی و زمانی داره؟ قیمتش چرا اینقد عجیبه؟

دی وی بی یک طرفه که به صرفه نیست! چون به یه خط دیگه واسه ارسال نیاز داری!!!!
پینگ هم عجیب میره بالا!:18:
آفلاین خوبه... کسی داره؟

rahmank750
08-01-2011, 16:39
دوستان اینجا کسی Art 6 داره ؟

lgha12
08-01-2011, 17:57
سلام این سرعت همین علانه منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
FILEBARAN.BLOGHAA.COM

rahmank750
08-01-2011, 18:27
سلام این سرعت همین علانه منه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
FILEBARAN.BLOGHAA.COM
شما Art 6 هستی؟

excessive
08-01-2011, 18:44
FILEBARAN.BLOGHAA.COM

یه نگاهی به این پست بندازید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شوخی جالبی بود

M0hammadH0ssein
09-01-2011, 16:19
برای اندیشه پیام زدم، نوشتم:
سلام.
پیشنهاد میکنم به جای اینکه بیاین توی سطح شهر بیلبورد بزنین واسه شرکتتون، بیاین روی پیراهن باشگاه سپیدرود تبلیغ کنین که هم تبلیغ شما بیشتر دیده بشه و هم سپیدرود از این وضع فلاکت بار در بیاد!!!! همه ایران و همه استان گیلان هم تبلیغ تون رو میبینن؛ نه فقط یکی دو تا خیابون! به خدا صواب داره!!!

کد 101 که نمیدونم کیه(شما میدونین؟؟؟) جواب داد:
با سلام.
با تشکر از پیشنهاد شما پیشنهاد جنابعالی توسط هیئت مدیره بررسی خواهد شد. اندیشه سبز خزر

:20:امیدوارم!!!!:20:

jabarsink2000
10-01-2011, 17:04
برای اندیشه پیام زدم، نوشتم:
سلام.
پیشنهاد میکنم به جای اینکه بیاین توی سطح شهر بیلبورد بزنین واسه شرکتتون، بیاین روی پیراهن باشگاه سپیدرود تبلیغ کنین که هم تبلیغ شما بیشتر دیده بشه و هم سپیدرود از این وضع فلاکت بار در بیاد!!!! همه ایران و همه استان گیلان هم تبلیغ تون رو میبینن؛ نه فقط یکی دو تا خیابون! به خدا صواب داره!!!

کد 101 که نمیدونم کیه(شما میدونین؟؟؟) جواب داد:
با سلام.
با تشکر از پیشنهاد شما پیشنهاد جنابعالی توسط هیئت مدیره بررسی خواهد شد. اندیشه سبز خزر

:20:امیدوارم!!!!:20:

نشناختی من بودم دیگه:18::27::31::5::39::7::26::34::16::15:

mika120
11-01-2011, 11:23
این خط 5 هم عجب بدبختی هست ...
الان 20 روزه ثبتنام کردم ... هنوز وصل نکردن !!!

iNSANE
11-01-2011, 12:15
این خط 5 هم عجب بدبختی هست ...
الان 20 روزه ثبتنام کردم ... هنوز وصل نکردن !!!
سلام دوست عزیز،
چرا زودتر اطلاع ندادین که اینقدر طول کشیده،
درسته خط 5 معمولا خیلی طولش میدن! واسه من 11 روز شده بود دیدم هیچ خبری نشده، شماره مخابرات مرکز 5 رو از 118 گرفتم و بعدش که به اونجا زنگ زدم دوباره یه شماره دیگه بهم دادن که واسه قسمت رانژه کردن خطها بود، بعدش با اون شماره تماس گرفتم و شماره تلفنم رو به همراه اسم ISP گفتم و 1 ساعت نشد که دیدم خطم رانژه شده، بعدشم سریعا تماس با اندیشه و اونا هم ظرف چند دقیقه خطم رو وصل کردن.
حالا شما هم حتما در اولین فرصت تماس بگیرین با مرکز مخابرات 5 و بیخودی اینقدر صبر نکنین. اگه شماره رو نتونستین پیدا کنین بگین تا بهتون بدم. :46:

با سپاس،
یاسر

iNSANE
11-01-2011, 12:22
راستی دوستان از وقتی که هوا خراب شده چند شبی هست که سرعت دانلود جالب نیست، :13:
اندیشه 128 محدود: میانگین رو 50 بود، ولی چند شبی هست که رو 40 میچرخه هر چند ثانیه هم یهو افت میکنه و میرسه به 10 و دوباره میاد رو 40!
دوستان دیگه هم اگه همچین تغییری داشتن لطفا اطلاع رسانی کنن.

Haniiii
11-01-2011, 14:00
اینجا کسی آستانه هست ؟! ... 256 داشته باشه ؟! ... سرعت دانلود چقدره ؟! ... بعد از این تغییر قیمت سرعت تغییری کرده ؟!

soosmar_asl
11-01-2011, 16:37
شاتل 128 محدود خط 5
روز 60 تا 70
شب 50 تا 60

M0hammadH0ssein
11-01-2011, 19:16
نشناختی من بودم دیگه:18::27::31::5::39::7::26::34::16::15:

اه ه ه ه ه ه ه !!!:27:
برای این کدش واسم جالب بود که همه کدهای دیگه که از واحد پشتیبانی جواب میدن 5 رقمیه!
نه مث این یکی که 3 رقمی و اینقد رند باشه!
گفتم شاید مدیری چیزی باشه!!!:20:

به سلامتی مشکل سپیدرود هم که قراره حل بشه!!!!:11:

excessive
12-01-2011, 00:06
سلام به دوستان همشهری:10:.
آقایون یه سوال! میشه مودم رو حالت Bridge استفاده کرد و کانکشن رو سیستم اول رو با سیستم دوم شیر کرد.

مودمم سیمفونی هستش میخوام یه سیستم رو با USB کانکت کنم و از لن سیستم برا شیر کردن استفاده کنم میشه؟شدنی هست؟
یا اصلا میشه هر دوسیستم به یه مودم وصل باشن بعد همزمان با دو یوزر متفاوت به نت وصل شد.؟

excessive
12-01-2011, 12:51
امروز سرعت خوبه،پینگشم خوبه ولی اکثر پیجها بالا نمیاد.:13:

:11: جواب سوالمو یکی بده:11:

excessive
13-01-2011, 00:13
خودم راه انداختمش.:8:

moz
13-01-2011, 00:29

شاتل جون :دی 2 مگ محدود - ساعت 12.30 شب
وضعیتم خیلی از اندیشه بهتره

lahij_web
13-01-2011, 12:38
اما مقایسه دو ISP پارس آنلاین و اندیشه سبز خزر:

1- مزیت پارس آنلاین نسبت به ASK اینه که اگه بخواید میتونید با پرداخت هزینه بیشتر اکانت نامحدود بگیرید از طرف دیگر باید بگم که واقعا پشتیبانیش درسته

2- مزیت ASK اینه که اولا دیگه کانکشن نداره ثانیا اگه محدودیت دانلودت تموم بشه دیگه اینترنت رو قطع نمى کنند بلکه به ازاى هر گیگ اضافه 5000 تومان جریمه میگیره ( البته شما میتونید در ازاى پرداخت 10000 تومان بیشتر به پارس آنلاین اکانت نامحدود بگیرید که این خیلى بهتره)

به نظر من ASk نسبت به پارس آنلاین اصلا برترى نداره حتى وقتى من ازشون درباره سرعت دانلودشون پرسیدم گفتند بین 10 تا 12 هستش در صورتى که سرعت پارس آنلاین با اینهمه افت سرعت ازشون بهتره. در کل من اصلا از ASK خوشم نیومد البته اگه کسى از ADSL این شرکت استفاده میکنه لطفا بیاد و در موردش توضیخ بده چطوره :20:

مجید جان شما از ASK رشت استفاده می کنی ؟! این چیزایی که گفتی درباره ASK بود دادا ؟!؟!؟
این چیزهایی که میگی اصلا و ابدا درباره سرویس ما صدق نمیکنه !
اون که کانکشن نداره که خب مدل Bridge هست اشتباه نکنم؟ ، که اینجا هم قابل فعال سازیه ولی 90% استفاده نمیکنن .
اینترنت هم بلافاصله بعد از تموم شدن حجم قطع میشه ! و تا پول ندی خبری از نت نیست !
تازه دیروز خیلی اتفاقی یهو یوزر پسوردم Valid نمیشد و کلی دردسر ....
و دیگه اینکه من فقط به امید خلاص شدن از دست اینهمه ناامیدی ! ( قبلا 256 داشتم و خدایی داشتم دق میومدم ) 512 گرفتم که متاسفانه میبینم هیچ فرقی با سرویس قبلی نداره !
در بهترین شرایط دانلود 30K رو با 256 و دانلود 45 رو با 512 تست کردم .
دلیل مشترک موندنم هم اینه که چاره ای ندارم و از بقیه Serverها بهتره .
(( شاید ، شاید هم مشکل از Center خونه ما باشه . نمیدونم . اینا همه دلایلی هست که فروشنده در توجیه ترشی ماستش میتونه بگه ! ! ! )) :46:

mika120
13-01-2011, 12:46
آقا این ماجرای پورت چیه ؟
من خط 5 هستم و بهم میگن برا شما هنوز پورت نیست و از این جرفا !!!
یه نفر یه کم توضیح میده ؟؟؟
ممنون

T I G E R
13-01-2011, 14:21
مجید جان شما از ASK رشت استفاده می کنی ؟! این چیزایی که گفتی درباره ASK بود دادا ؟!؟!؟
این چیزهایی که میگی اصلا و ابدا درباره سرویس ما صدق نمیکنه !
اون که کانکشن نداره که خب مدل Bridge هست اشتباه نکنم؟ ، که اینجا هم قابل فعال سازیه ولی 90% استفاده نمیکنن .
اینترنت هم بلافاصله بعد از تموم شدن حجم قطع میشه ! و تا پول ندی خبری از نت نیست !
تازه دیروز خیلی اتفاقی یهو یوزر پسوردم Valid نمیشد و کلی دردسر ....
و دیگه اینکه من فقط به امید خلاص شدن از دست اینهمه ناامیدی ! ( قبلا 256 داشتم و خدایی داشتم دق میومدم ) 512 گرفتم که متاسفانه میبینم هیچ فرقی با سرویس قبلی نداره !
در بهترین شرایط دانلود 30K رو با 256 و دانلود 45 رو با 512 تست کردم .
دلیل مشترک موندنم هم اینه که چاره ای ندارم و از بقیه Serverها بهتره .
(( شاید ، شاید هم مشکل از Center خونه ما باشه . نمیدونم . اینا همه دلایلی هست که فروشنده در توجیه ترشی ماستش میتونه بگه ! ! ! )) :46:
آخه پست Majid20 رو ببین برای چه زمانی هستش
قبلا اندیشه خیلی محدود بود و زمانی که مقایسه کرده بود قوانین اندیشه اونطوری بود
یعنی هیچ سرویس نامحدودی نداشت در ضمن سرعت 128 محدودش هم فرا تر از 12 نمی رفت
اون زمان نظرسنجی به نفع پارس انلاین بود

اما حالا پس از تغییرات عظیم اندیشه و کاهش نرخها و افزایش سرعت اندیشه کاملا متحول شده بهمین خاطره در نظرسنجی اوله
اون بنده خدا هم پستش رو آپدیت نکرده ...اصلا فکر کنم دیگه به سایت نمیاد (یا شاید دیر به دیر بیاد)

mehdihamed
13-01-2011, 20:10
آقا این ماجرای پورت چیه ؟
من خط 5 هستم و بهم میگن برا شما هنوز پورت نیست و از این جرفا !!!
یه نفر یه کم توضیح میده ؟؟؟
ممنون
تو خط 5 خیلی ها adsl دارن واسه همین دیگه نمیتونن به کاربرای جدید سرویس بدن ولی وقتی یه نفر سرویسش رو جمع آوری کنه و مثلاً بره یه شرکت دیگه پرت خالی میشه من وقتی رفته بودم شاتل وقتی میخواستم برگردم اندیشه همش میگفتن پورت نداریم و این حرفا ولی اینقدر تلفن زدمو پیگیری کردم که یه هفته ای برام وصل کردن یکم بمون یکی دو روز دیگه برو دوباره بگو

soosmar_asl
13-01-2011, 20:52

پس یعنی مشکل از سرویس اندیشه بود؟ خطت مشکل نداشت؟

lahij_web
13-01-2011, 22:32
آخه پست Majid20 رو ببین برای چه زمانی هستش
قبلا اندیشه خیلی محدود بود و زمانی که مقایسه کرده بود قوانین اندیشه اونطوری بود
یعنی هیچ سرویس نامحدودی نداشت در ضمن سرعت 128 محدودش هم فرا تر از 12 نمی رفت
اون زمان نظرسنجی به نفع پارس انلاین بود

اما حالا پس از تغییرات عظیم اندیشه و کاهش نرخها و افزایش سرعت اندیشه کاملا متحول شده بهمین خاطره در نظرسنجی اوله
اون بنده خدا هم پستش رو آپدیت نکرده ...اصلا فکر کنم دیگه به سایت نمیاد (یا شاید دیر به دیر بیاد)

راستش من دیدم پست Page اولش رو دوباره آپ کرده دیگه به تاریخش نگاه نکردم و تعجب کردم فقط !
حالا با این حال پست من که مال همین چند ساعت پیشه ! داغ داغ !
حالا پس از تحولات عظیم !!! اینطوریه ؟! :31::19::46:

T I G E R
14-01-2011, 00:14
حالا با این حال پست من که مال همین چند ساعت پیشه ! داغ داغ !
حالا پس از تحولات عظیم !!! اینطوریه ؟! :31::19::46:
اگه چند سال پیش میخواستی Adsl بگیری باید دور اندیشه رو خط میکشیدی به چند دلیل :
قیمت - سرویس های محدود - سرعت زیر استاندار - عدم پشتیبانی 24 ساعته
اندیشه حتی 3000 تومان بایت ابونمام مخابرات که الان شده 1000 تومان رو هرماه خودش میگرفت !
چند سال پیش در سیستم بی رقیب Adsl رشت که صرفا 2 شرکت اندیشه و پارس وی بود ، باز اندیشه حرف گفتنی نداشت و پارس آنلاین حرف اول رو میزد
اما در حال حاضر اندیشه در سیستم رقابتی اینترنت رشت با وجود آمدن Pap های بزرگ به رشت ، میشه گفت حرف اول رو میزنه
(و اگه کیفیت و سرعتش رو حفظ کنه فکر نکنم Isp دیگری بتونه ازش برتر بشه)

برای ما که سالیان سال هستش Adsl داریم تغییرات به وجود اومده در اندیشه به حدی هستش که باور نمی کنیم همون اندیشه سایق هستش
اگه نظر سنجی سایت رو قبلا دیده بوده باشی متوجه میشدید پارس آنلاین با اختلاف زیاد اول بود
اما پس از تغییرات گسترده اندیشه ، آرای جدید به سمتش رفت و الان اندیشه هستش که با اختلاف اوله
(این آرای پارس انلاین هم خیلی هاش قدیمیه و شاید اصلا کاربرات قبلیش الات در اندیشه باشند)

بهمین خاطر بود که از لفظ تغییرات عظیم استفاده کردم چون تغییرات شامل : سرعت ، کیفیت ، هزینه ، پشتیبانی میشه

SA.JJ.AD
14-01-2011, 00:48
شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

:20:

moz
14-01-2011, 01:34
پس یعنی مشکل از سرویس اندیشه بود؟ خطت مشکل نداشت؟
آره
مشکل از اندیشه بود
سرعت و پینگم با GPRS از اندیشه بهتر بود:2:
حجم اضافه گرون تر رو به سرعت و پینگ افتضاح ترجیح میدم!

G.D.ragon.Ir
14-01-2011, 09:03
البته الان دوباره اوضاع پینگ اندیشه خوب شده (همین الان پینگم تو بازی حدود 300 هست و غروب/شب هم در حدودای 700) اندیشه 128 نامحدود مرکز 8

soosmar_asl
14-01-2011, 12:47
آره
مشکل از اندیشه بود
سرعت و پینگم با GPRS از اندیشه بهتر بود:2:
حجم اضافه گرون تر رو به سرعت و پینگ افتضاح ترجیح میدم!

پس ظاهرا جدی جدی اوضاع اندیشه دراماتیک شده! خدا رو شکر ما که دیگه نیستیم :31:

الآن بعد 1 شب چجوریه سرویست تو شاتل؟ اگه هنوزم خوبه این دوره میخوام از 128 بیام رو 2 مگ دوباره

G.D.ragon.Ir
14-01-2011, 13:05
پس ظاهرا جدی جدی اوضاع اندیشه دراماتیک شده! خدا رو شکر ما که دیگه نیستیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره
مشکل از اندیشه بود
سرعت و پینگم با GPRS از اندیشه بهتر بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عزیز, به من ربطی نداره چه کسی از کجا سرویس میگیره ولی خواهشن بدون دلیل حرف نزنید. ماجرای ایشون مال قبل هست و اگه پست قبل من هم مشاهده میکردید این مطلب رو نمی گفتید شایدم دیدید ولی...

spaceman_ir
14-01-2011, 15:37
بچه های رشتی سرعت 128 نامحدود اندیشه اونجا چند کیلو بایت بر ثانیه هستش من سرعتم 16-22 که بیشتر روی 18 هست می خوام جمع آوری کنم اندیشه بدرد من نمی خوره

G.D.ragon.Ir
14-01-2011, 15:46
بچه های رشتی سرعت 128 نامحدود اندیشه اونجا چند کیلو بایت بر ثانیه هستش من سرعتم 16-22 که بیشتر روی 18 هست می خوام جمع آوری کنم اندیشه بدرد من نمی خوره
بطور متوسط 30

M0hammadH0ssein
14-01-2011, 23:53

انتظار داشتی وقتی از 128 میری 2 مگ وضعیتت بدتر بشه؟:27::31::27:
سوسمار جان، شما احتمالا کارمند شاتل نیستی؟!!!:13:

spaceman_ir
15-01-2011, 00:34
بطور متوسط 30

اکی مرسی من جمع آوری میکنم و با دامون قرارداد می بندم اون متوسط 25 هستش :31:

SA.JJ.AD
15-01-2011, 00:41
این جیتر چیه ؟:27:

G.D.ragon.Ir
15-01-2011, 07:03
این جیتر چیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SA.JJ.AD
15-01-2011, 07:28

یعنی الان برا من کیفیت خطم خوبه که جیتر 2 هست ؟

راستی دوستان کسی راهی بلد نیست که این مشکل پکت لاست رو حل کنم ؟ ظاهرا برا همه ی شاتلی ها همین مشکلو داره و نمیتونه شناسایی کنه !! برا چیه ؟!

G.D.ragon.Ir
15-01-2011, 09:03
یعنی الان برا من کیفیت خطم خوبه که جیتر 2 هست ؟عالی :8:

راستی دوستان کسی راهی بلد نیست که این مشکل پکت لاست رو حل کنم ؟ ظاهرا برا همه ی شاتلی ها همین مشکلو داره و نمیتونه شناسایی کنه !! برا چیه ؟!مشکل از ISP نیست. برای منم بعد از نصب مجدد ویندوز, همین مشکل پیش اومده بود. تو صفحه, پیغام داده بود که یرای انجامش باید رو سیستمم جاوا نصب باشه, که بعد از نصب جاوا این مسئله حل شد

soosmar_asl
15-01-2011, 10:31

یعنی الان برا من کیفیت خطم خوبه که جیتر 2 هست ؟

راستی دوستان کسی راهی بلد نیست که این مشکل پکت لاست رو حل کنم ؟ ظاهرا برا همه ی شاتلی ها همین مشکلو داره و نمیتونه شناسایی کنه !! برا چیه ؟!

تو این پینگ تست همیشه پکت لاست هست.
آقا یکی بگه این JITTER چیه جدا؟؟

excessive
15-01-2011, 19:48

lahij_web
15-01-2011, 22:33

سرویستون چیه ؟

excessive
15-01-2011, 22:54
256 - سه ماهه - 10 گیگ - پارس آنلاین

axtrom
16-01-2011, 01:34
رفقا سلام.
يه سوال دارم من و نياز به راهنمايي شما . چطور مي تونم دو تا مودم adsl رو رويه يك سيستم نصب كنم ؟ يعني ماجرا از اين قرار هست كه خودم يه مودم Tp-link دارم و دوستم يه مودم D-link . مودمي كه دوستم داره ارور مي ده فكر كنم 650 گفت . انديشه هم ميگه از مودم هست . حالا من مي خوام اون مودم رو با خط خودم تست كنم چي كار بايد بكنم ؟ آيا بايد نرم افزاري مودم خودم رو رموو كنم و دوباره مودم دوم رو نصب كنم يا چي ؟! ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

birak
16-01-2011, 04:10
سلام دوست عزیز
اگه منظورتون remove کردن کانکشن داخل ویندوز یا برنامه خاصی هست که اصلا نیازی به این کار نیست .. کانکشن ربطی به مدل مودم و یا شرکتی که ازش سرویس میگیرن نداره و تو همه سیستم ها مشابه همه . در ضمن وقتی با کابل شبکه مودم رو به سیستم وصل میکنید نیاز به نصب یا پاک کردن هیچ نوع درایوری هم نیست و خود ویندوز مودمتون رو تشخیص میده .. اگه دوستتون مودمش طوری تنظیم شده بوده که هر دفعه با کانکشن وصل می شده با همین کانکشن شما هم وصل میشه . مگه اینکه تنظیمات یوزر - پسورد خودش رو داخل مودم وارد کرده باشه .... پس :

1- اگه از کانکشن استفاده میکرده و شرکتی که ازش اشتراک داشته مشابه شرکت شماست نیازی به انجام هیچ کاری نیست ... هیچ تنظیم نرم افزاری لازم نیست فقط کابل شبکه مودمتون رو جدا کنید و مودم دوستتون رو وصل کنید .
2- اگه از کانکشن استفاده میکرده اما از یه شرکت دیگه اشتراک می گرفته تنها چیزی که ممکنه نیاز به تغییر داشته باشه عدد vpi و vci هست که برای اندیشه سبز 8 و 35 هست و ممکنه برای شرکت دیگه 0 و 35 باشه ... اگه مطمئن هستین که اون شرکت هم از همین تنظیم استفاده میکنه که باز هم نیازی به هیچ کاری نیست اما در صورت متفاوت بودن اول مودم دوستتون رو به کامپیوتر وصل کنید و بعد از شناسایی مودم تو اینترنت اکسپلور خودتون شماره ای پی 192.168.1.1 رو تایپ کنید و اگر یوزر-پسورد خواست جفتش رو admin وارد کنید .. با این کار صفحه تنظیمات مودم باز میشه و میتونید مقادیر vpi-vci رو در صورت نیاز تغییر بدین.
3- اگر هم از کانکشن استفاده نمیکرده باید به روشی که گفتم صفحه تنظیمات مودم رو باز کنید و user-password کاربری خودتون رو وارد کنید ..
اگر بعد از اتصال مودم و تنظیم نکات بالا باز هم مشکل داشتید بهتره یک بار مودم رو با زدن دکمه ریست در پشت دستگاه به حالت تنظیم اولیه برگردونید و مجدد وارد تنظیمات مودم بشید و از طریق گزینه quick setup یه دور دیگه مودم رو تنظیم اولیه کنید ... مراحل تنظیم بسیار سادست و فقط لازمه vpi-vci درست وارد بشه و برای راحتی کار بهتره از حالت bridge تو مراحل تنظیم مودم استفاده کنید و به جای وارد کردن شناسه کاربری و پسورد داخل مودم از همون کانکشن داخل ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید.

axtrom
16-01-2011, 14:56
سلام دوست عزیز
اگه منظورتون remove کردن کانکشن داخل ویندوز یا برنامه خاصی هست که اصلا نیازی به این کار نیست .. کانکشن ربطی به مدل مودم و یا شرکتی که ازش سرویس میگیرن نداره و تو همه سیستم ها مشابه همه . در ضمن وقتی با کابل شبکه مودم رو به سیستم وصل میکنید نیاز به نصب یا پاک کردن هیچ نوع درایوری هم نیست و خود ویندوز مودمتون رو تشخیص میده .. اگه دوستتون مودمش طوری تنظیم شده بوده که هر دفعه با کانکشن وصل می شده با همین کانکشن شما هم وصل میشه . مگه اینکه تنظیمات یوزر - پسورد خودش رو داخل مودم وارد کرده باشه .... پس :

1- اگه از کانکشن استفاده میکرده و شرکتی که ازش اشتراک داشته مشابه شرکت شماست نیازی به انجام هیچ کاری نیست ... هیچ تنظیم نرم افزاری لازم نیست فقط کابل شبکه مودمتون رو جدا کنید و مودم دوستتون رو وصل کنید .
2- اگه از کانکشن استفاده میکرده اما از یه شرکت دیگه اشتراک می گرفته تنها چیزی که ممکنه نیاز به تغییر داشته باشه عدد vpi و vci هست که برای اندیشه سبز 8 و 35 هست و ممکنه برای شرکت دیگه 0 و 35 باشه ... اگه مطمئن هستین که اون شرکت هم از همین تنظیم استفاده میکنه که باز هم نیازی به هیچ کاری نیست اما در صورت متفاوت بودن اول مودم دوستتون رو به کامپیوتر وصل کنید و بعد از شناسایی مودم تو اینترنت اکسپلور خودتون شماره ای پی 192.168.1.1 رو تایپ کنید و اگر یوزر-پسورد خواست جفتش رو admin وارد کنید .. با این کار صفحه تنظیمات مودم باز میشه و میتونید مقادیر vpi-vci رو در صورت نیاز تغییر بدین.
3- اگر هم از کانکشن استفاده نمیکرده باید به روشی که گفتم صفحه تنظیمات مودم رو باز کنید و user-password کاربری خودتون رو وارد کنید ..
اگر بعد از اتصال مودم و تنظیم نکات بالا باز هم مشکل داشتید بهتره یک بار مودم رو با زدن دکمه ریست در پشت دستگاه به حالت تنظیم اولیه برگردونید و مجدد وارد تنظیمات مودم بشید و از طریق گزینه quick setup یه دور دیگه مودم رو تنظیم اولیه کنید ... مراحل تنظیم بسیار سادست و فقط لازمه vpi-vci درست وارد بشه و برای راحتی کار بهتره از حالت bridge تو مراحل تنظیم مودم استفاده کنید و به جای وارد کردن شناسه کاربری و پسورد داخل مودم از همون کانکشن داخل ویندوز استفاده کنید .

موفق باشید.

دست گلت درد نكنه :11: اوكي شد همه چيز . فقط يه سوال ديگه : پس با اين حساب اگه كسي براي دريافت سرويس adsl اقدام كنه از انديشه يا هر شركت ديگه اي ، با اين روش ديگه نيازي به حضور فيزيكي اونها در محل نيست . درسته ؟ يعني اونا خط رو راه مي ندازن و شخص مي تونه با اين روش خودش مودم رو راه اندازي كنه ؟

birak
16-01-2011, 18:06
دست گلت درد نكنه :11: اوكي شد همه چيز . فقط يه سوال ديگه : پس با اين حساب اگه كسي براي دريافت سرويس adsl اقدام كنه از انديشه يا هر شركت ديگه اي ، با اين روش ديگه نيازي به حضور فيزيكي اونها در محل نيست . درسته ؟ يعني اونا خط رو راه مي ندازن و شخص مي تونه با اين روش خودش مودم رو راه اندازي كنه ؟
خواهش میکنم دوست عزیز
خوشحالم مشکلت حل شد .
بله ! واقعا هیچ نیازی به حضور فیزیکی اونها در محل نصب نیست .. تنظیم اولیه مودم کار بسیار ساده ای هست و راهنمای فارسی کامل برای راه اندازی اولیه مودم tp link به صورت فایل pdf تو همین تاپیک برای دانلود موجوده .. اصول اولیه تنظیم مودمهای دیگ هم زیاد فرقی با این مدل نداره .. برای مودم های پیشرفته تر مثل مودمهای وایرلس هم اونقدر کار سختی نیست که آدم نتونه از پسش بر بیاد .. کافیه 1 بار خودتون تنظیم کنید همه چیز رو یاد می گیرید .. مثل تنظیم روترهای سرور نیست که تخصص شبکه لازم داشته باشه . فقط کمی دقت و حوصله می خواد ...ساختن کانکشن adsl هم که عین آب خوردنه و حتی کسی که اولین بارش هست با کمی دقت میتونه بسازدش ! البته وقتی کسی از یه شرکت برای بار اول اشتراک میگیره وظیفشونه که در صورت لزوم مودم رو برای کاربر کانفیگ کنند ... اتفاقا اندیشه برای این کار هیچ هزینه ای نمیگیره و فقط در صورتی 10 تومن میگیره که مشکل اساسی باشه و نیاز باشه خودشون بیان خونتون که به نظرم اصلا نیازی به این کار نیست .. متاسفانه بعضی شرکتهای دیگه چه بیان خونه چه نیان الکی یه پول یا مفت بابت راه اندازی اولیه میگیرند که از نظر من دزدی سر گردنه محسوب میشه ! چون حتی اگه کاربر بتونه همه تنظیمات رو خودش انجام بده باز هم باید پول زور بده !!
در هر صورت اگه از اندیشه اشتراک می گیرین نگران هیچی نباشین و هیچ پولی هم لازم نیست بدین .. مودم رو هم می تونید ارزونتر از بیرون بخرین ... اگه خودتون تونستین ظرف 2 دقیقه تنظیم میشه و یه چیز تاره هم یاد می گیرید ... اگه خراب کاری کردین یا نتونستین باز هم نگران نباشین مودم رو ببرین شرکت براتون مجانی تنظیم میکنند .:46:

موفق باشین.

axtrom
16-01-2011, 23:13
خواهش میکنم دوست عزیز
خوشحالم مشکلت حل شد .
بله ! واقعا هیچ نیازی به حضور فیزیکی اونها در محل نصب نیست .. تنظیم اولیه مودم کار بسیار ساده ای هست و راهنمای فارسی کامل برای راه اندازی اولیه مودم tp link به صورت فایل pdf تو همین تاپیک برای دانلود موجوده .. اصول اولیه تنظیم مودمهای دیگ هم زیاد فرقی با این مدل نداره .. برای مودم های پیشرفته تر مثل مودمهای وایرلس هم اونقدر کار سختی نیست که آدم نتونه از پسش بر بیاد .. کافیه 1 بار خودتون تنظیم کنید همه چیز رو یاد می گیرید .. مثل تنظیم روترهای سرور نیست که تخصص شبکه لازم داشته باشه . فقط کمی دقت و حوصله می خواد ...ساختن کانکشن adsl هم که عین آب خوردنه و حتی کسی که اولین بارش هست با کمی دقت میتونه بسازدش ! البته وقتی کسی از یه شرکت برای بار اول اشتراک میگیره وظیفشونه که در صورت لزوم مودم رو برای کاربر کانفیگ کنند ... اتفاقا اندیشه برای این کار هیچ هزینه ای نمیگیره و فقط در صورتی 10 تومن میگیره که مشکل اساسی باشه و نیاز باشه خودشون بیان خونتون که به نظرم اصلا نیازی به این کار نیست .. متاسفانه بعضی شرکتهای دیگه چه بیان خونه چه نیان الکی یه پول یا مفت بابت راه اندازی اولیه میگیرند که از نظر من دزدی سر گردنه محسوب میشه ! چون حتی اگه کاربر بتونه همه تنظیمات رو خودش انجام بده باز هم باید پول زور بده !!
در هر صورت اگه از اندیشه اشتراک می گیرین نگران هیچی نباشین و هیچ پولی هم لازم نیست بدین .. مودم رو هم می تونید ارزونتر از بیرون بخرین ... اگه خودتون تونستین ظرف 2 دقیقه تنظیم میشه و یه چیز تاره هم یاد می گیرید ... اگه خراب کاری کردین یا نتونستین باز هم نگران نباشین مودم رو ببرین شرکت براتون مجانی تنظیم میکنند .:46:

موفق باشین.

بازم ممنونم . ولي يه مسئله اي كه برام پيش اومد اين بود كه مودم بدون هيچ اشكالي به اينترنت وصل شد ولي vpi كه بايد 8 ميشد براي انديشه 0 مي موند و يه چيزي مي گفت كه اين تنظيمات ذخيره نميشه و ريبوت مجدد همون 0 مي موند . ولي در آخر به اينترنت وصل ميشد . اين چه جورياست ماجراش ؟

birak
17-01-2011, 18:27
بازم ممنونم . ولي يه مسئله اي كه برام پيش اومد اين بود كه مودم بدون هيچ اشكالي به اينترنت وصل شد ولي vpi كه بايد 8 ميشد براي انديشه 0 مي موند و يه چيزي مي گفت كه اين تنظيمات ذخيره نميشه و ريبوت مجدد همون 0 مي موند . ولي در آخر به اينترنت وصل ميشد . اين چه جورياست ماجراش ؟

اگه مودم تنظیمات رو قبول نمیکنه 2 تا کار میشه کرد ... یکی اینکه با کلید پشت مودم رو ریست کنید تا به تنظیمات کارخونه ای برگرده . یه کلید کوچیک ریست پشت مودم هست که وقتی مودم روشنه میشه با یه چیز نوک تیز اون رو فشار داد و چند ثانیه نگه داشت ... مودم به تنظیم اولیه کارخونه برمیگرده ... اگه صفحه تنظیمات مودم تو اینترنت اکسپلورر بازه بهتره یه بر ببندینش و مجدد با تایپ آی پی وارد صفحه تنظیمات مودم بشید ... این دفه میبینید مودمتون 0 کیلو متر شده ...
بعد با quick setup مجدد تنظیمش کنید ... معمولا تو این حالت مودم با سرور ارتباط برقرار میکنه و خودش تنظیمات درست رو تشخیص میده ... اگه باز هم خودش 0 تشخیص داد و درست هم کار کرد و به هیچ صراطی مستقیم نشد دیگه بیشتر اذیتش نکنید بذارید کارشو بکنه ! :5:
روش دوم میتونید به گزینه advanced setup برید ... اونجا یه جدول هست که تنظیمات مودمتون رو نشون میده و یه ستون به نام remove داره . اون رو تیک بزنید و کلید remove سپس save/reboot رو بزنید و بعد از reboot شدن دوباره پنجره تنظیمات رو باز کنید و با کلید add همه تنظیمات از جمله vpi-vci رو دستی وارد کنید و در آخر مجدد save/reboot ...

البته باز هم توصیه می کنم اگه مودمتون بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه تنظیماتش رو تغییری ندید و بذارید بنده خدا کارشو بکنه .. مشکلی پیش نمیاد ! :46:

موفق باشید.

SA.JJ.AD
19-01-2011, 18:09
شاتل - 128 - اکو - محدود - مرکز 4

فعلا اوضاع خوبه :20:

pedram9
19-01-2011, 20:40
سلام دوستان به بزرگی خودتون اسپ منو ببخشید
یک سوال داشتم میخواستم بدونم کسی میدونه ؟
از ترمینال رشت یک سره اتوبوس به گنبد کاووس (گلستان) هست ؟ یا میبره گرگان ؟

و همچنین از اون طرف از گنبد به رشت هست ؟
ممنون میشم کسی اگه میدونه راهنمایی کنه .

mtx891
19-01-2011, 22:00
سلام به همه دوستای گل
خیلی وقت بود اینجا نیومدم تا اینکه امروز گفتم بیام یک مشکل رو باهاتون درمیون بزارم مدت یک هفتست که گه گاهی سرعت به شکل شدید افت میکنه و بعد از چند ساعت به حالت اولش برمیگرده اما امروز این قضیه 5 ساعت طول کشید و واقعا روی اعاصب من راه رفت
میخاستم بدونم مورد مشابه ای هم هست یا خیر
اندیشه 128 نامحدود خط 2

cafelog
20-01-2011, 00:21
سلام.
اینکه میگن پورت نداریم مشکل از خودشونه؟ یا از مخابرات؟
اگه از طریق مخابرات میشه کاری کرد که اونجا آشنا دارم سه سوته درست میکنن برام.
ولی خودشون که میگن به مخابرات ربطی نداره.
بعدشم، فقط واسه خط 5 مشکل دارن؟ یا کلا هرکی میخواد بگیره چند هفته ای طول میکشه؟
به من گفتن حداقل سه هفته!!!!!
همه آی اس پی ها اینطوریه؟ یا فقط اندیشه اینقدر دیر وصل میکنه؟

excessive
20-01-2011, 03:00

baran1059
20-01-2011, 09:42
سلام.
فكر نكنم همه ISP ها اينطوري باشن . ولي مي دونم مركز 5 يه خورده بيشتر طول مي كشه ، ولي اينو مي دونم كه شاتل مشكلي تو پورت دادن نداره چون همين 2 روز پيش يكي از دوستام رو فرستادم اونجا راحت ثبت نام كرد و بهش گفتن تو يك هفته اينترنت داري جالبه بگم تو يه سري مراكز بعضي وقتا كمتر از 3 روز اينترنت مي دن نمي دونم چرا ؟ آخه يكي از بچه هاي اين فروم مي گفت نمي دونم مركز مخابراتي 2 بود يا 6

بهت پيشنهاد مي كنم يه سري به شاتل هم بزن

foa.neh
20-01-2011, 13:30
کلیشه:

اندیشه خط4 محدود 128
روزانه 100-120
شب : 1-4> 50 4-6>90-120

soosmar_asl
20-01-2011, 14:04
شاتل -128- اکو - محدود - مرکز 4

فعلا اوضاع خوبه :20:

منم راضیم اما دلم برا 2 مگ و او شبای رویایی تنگ شده... امروز پیغام گرفتم که قرارداد این دورم تموم میشه امشب . اگه اوضاع مالی یاری کنه از فردا میرم رو 2 مگ دوباره. ایشالا که یاری کنه :31:

pedram9
20-01-2011, 18:05
سلام دوستان به بزرگی خودتون اسپ منو ببخشید
یک سوال داشتم میخواستم بدونم کسی میدونه ؟
از ترمینال رشت یک سره اتوبوس به گنبد کاووس (گلستان) هست ؟ یا میبره گرگان ؟

و همچنین از اون طرف از گنبد به رشت هست ؟
ممنون میشم کسی اگه میدونه راهنمایی کنه .

کسی اطلاعاتی نداره ؟

mmiladd
20-01-2011, 18:10
چرا قيمت هاي پارس آنلاين پايين نمياد..؟

128 ؛ 12 گيگ

34 تومن..!

اصلا جالب نيست..:41:

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

کسی اطلاعاتی نداره ؟

دوست من شما با ترمينال تماس بگير.. بهتر راهنمايي مي كنن شما رو..!

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

سلام.

دوست كلا خط 5 مثل اين كه پورتش كمي بيزي باشه..

شما اگه پارتي داشته باشي مي توني خيلي زود تر هم انجام بدي..

كلا چند تا كليك بيشتر نيست..

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

سلام.

دوست كلا خط 5 مثل اين كه پورتش كمي بيزي باشه..

شما اگه پارتي داشته باشي مي توني خيلي زود تر هم انجام بدي..

كلا چند تا كليك بيشتر نيست..

mehdihamed
20-01-2011, 21:43
سلام به همه دوستای گل
خیلی وقت بود اینجا نیومدم تا اینکه امروز گفتم بیام یک مشکل رو باهاتون درمیون بزارم مدت یک هفتست که گه گاهی سرعت به شکل شدید افت میکنه و بعد از چند ساعت به حالت اولش برمیگرده اما امروز این قضیه 5 ساعت طول کشید و واقعا روی اعاصب من راه رفت
میخاستم بدونم مورد مشابه ای هم هست یا خیر
اندیشه 128 نامحدود خط 2
سلام
منم دیروز سرعتم مشکل داشت داشتم از مدیافایر دانلود میکردم فکر کردم مشکل از مدیافایره بعد دیدم چند ساعت بعد سرعت درست شد

birak
21-01-2011, 03:12
سلام.

سلام دوست عزیز به فوروم خوش اومدی :10:

در مورد زمان فعال سازی خط اینترنت تو شهر رشت باید بگم یه کمی به شانس بستگی داره اگر خوش شانس باشید ظرف 3 روز خطتون آماده استفاده میشه و به طور متوسط حدود 5روز تا 1 هفته بیشتر طول نمی کشه و اگر هم خطتون مال یک مرکز مخابراتی پر ترافیک باشه ممکنه بیشتر از 1 هفته طول بکشه ... در مورد اندیشه سبز هم همین طوریه .. یعنی من دوستی داشتم که تلفنش مرکز 6 بود و دقیقا بعد از 72 ساعت بعد از پر کردن فرم درخواست خطش آماده کار بود و دوستی رو هم داشتم که مثل شما خط 5 بود و به علت عجله ای که داشت ناچار شد از جای دیگه اشتراک بگیره ... برای اینکه مساله براتون روشن بشه یه کم توضیح میدم .. اگر خط شما یکی از 2 تا مشکل زیر رو داشته باشه دیر راه اندازی میشه و حتی ممکنه دچار دردسر برای درخواست adsl بشین و اگر خطتون این 2 تا مشکل رو نداشته باشه چه اندیشه چه شاتل چه پارس زمان متوسط راه اندازی یا جمع کردن خطشون بین 2-3 روز تا 1 هفتست .

1- شرکتهای خصوصی isp مثل اندیشه یا شاتل توی هر مرکز مخابراتی یک سری تجهیزات برای ارائه خدمات adsl نصب کردن . مثلا اندیشه 10000 پورت تو مرکز 5 داره و 10000 تا هم تو مرکز 6 مخابرات و شاتل هم به فرض همین تعداد پورت تو این 2 تا مرکز آماده ارائه داره .. تعداد این پورتها محدوده و هر شرکتی با توجه به تعداد مشترکینش میاد سرمایه گذاری میکنه و به مرور زمان با افزایش کاربرا تعدادشون رو زیاد میکنه ... این تجهیزات برای نصب تو مخابرات نیاز به اجاره فضا دارند و متاسفانه بعضی مراکز مخابرات این فضا و امکانات رو با سخت گیری زیاد در اختیار شرکتها قرار میدن و مثلا برای دادن یه اتاق تو ساختمان منطقه مخابرتی 1001 بهانه میارن که مثلا فعلا فضا واسه نصب تجهیزات بیشتر فراهم نیست یا به دلایل امنیتی مایل نیستند که این شرکتهای خصوصی مثلا به نقاط حساس و امنیتی تو ساختمونهای شرکت مخابرات دسترسی داشته باشند .. نتیجش این میشه که مرکز 5 که کاربران و متقاضیان adsl زیادی داره مثلا کل 10000 پورتش برای تجهیزاتی که اندیشه اونجا گذاشته پر میشه و تا وقتی که امکانات بیشتری برا اندیشه و ایجاد پورتهای جدید فراهم نکنه امکان دادن سرویس به تعداد بیشتری از کاربرا تو اون منطقه از طرف اندیشه نیست تنها چارش صبر کردن تا نصب و راه اندازی پورتهای جدیده ... اما تو همون مرکز مثلا از 10000 پورت شرکت شاتل فقط 8000 تاش پر شده و هنوز میتونه به 2000 تا کاربر جدید سرویس بده .. اما تو مرکز 6 ممکنه جفت شرکتا پورتاشون خالی باشه و تو کوتاهترین زمان خطتون راه اندازی میشه .. پس در مورد پر شدن پورت مخابرات با پارتی بازی کاری نمی تونین بکنین و شما یا باید صبر کنید تا اندیشه پورتاش رو افزایش بده که کار زمان بری هست یا تشریف ببرین از شرکتهای دیگه مثل شاتل و پارس که هنوز پورتاشون تو منطق 5 تکمیل نشده سرویس بگیرین .. اگر مثلا منطقه 6 مخابرات بودین همین اندیشه ظرف 3 روز سرویستون رو فعال میکرد .

2- مشکل خیلی بزرگتری که هنگام درخواست خط adsl ممکنه پیش بیاد اینه که خط تلفنتون PCM باشه . این مشکل به مخابرات مربوط میشه و شما با پارتی بازی ممکنه بتونین خیلی زود حلش کنین و یا اینکه اونقدر حاد باشه که با پارتی هم نشه فوری حلش کرد !
PCM چیه ؟ به طور مختصر :
در چند سال گذشته با رشد ساخت‌وساز مسكن و به دنبال آن افزايش متقاضيان براي خريد خط تلفن ثابت، مخابرات مجبور شد براي برطرف كردن نيازهاي اوليه اين كاربران از روشي خاص به نام Palsecodemodulation (مدولاسيون پالس‌هاي كد شده) يا Pcm جهت افزايش خطوط خود استفاده كند.
در اين شيوه، ظرفيت هر كابل به چندين خط تلفن ثابت اختصاص داده مي‌شود. به عنوان مثال، از طريق اين روش مي‌توان از يك كابل مسي، 4 تا 8 خط تلفن را سرويس داد.
استفاده از خطوط Pcm زماني صورت مي‌گيرد كه كابل‌هاي مخابراتي براي ارائه خطوط تلفن پر شده باشد و امكان حفاري كردن براي كار گذاشتن كابل‌هاي مسي نيز در زمين وجود نداشته باشد. در چنين شرايطي مراكز مخابراتي مي‌توانند براي برطرف كردن نياز متقاضيان خود خدمات تلفني ثابت خود را از طريق Pcm به كاربران ارائه دهند.
اگرچه اين شيوه در ابتداي امر همچون مسكن، توان پاسخگويي به نياز گفت‌وگويي تلفني و انتقال صدا را براي مشتركان فراهم مي‌كند، اما با گذشت زمان و ورود سرويس‌هاي جديد كم‌كم استفاده از خطوط Pcm باعث به وجود آمدن مشكلات بسياري شد، چرا كه به دليل تقسيم ظرفيت يك كابل، استفاده و اشتراك اينترنت ADSL براي مشتركاني كه خطوط تلفن آنها به اين شيوه فراهم شده است وجود نخواهد داشت.
برای اطلاعات کامل تر به اینجا مراجعه کنید :

توی شهر رشت بعضی مراکز مخابرات مثل مرکز 2 تو بعضی نقاط شهر pcm هستند و چون بیشتر تلفن های این مرکز مال مرکز شهر و قسمت بازار هست به جای اینکه بیان با کابل کشی ظزفیتها رو افزایش بدن اومدن خودشون رو راحت کردن و هر خط رو بین چندین نفر تقسیم کردند ! :13:
این مشکل هیچ ربطی به شرکتهای خدمات اینترنت نداره و برای حل این مشکل باید به مخابرات مراجعه کرد و درخواست تغییر خط به حالت نرمال رو داد .. اگه پارتی کلفت باشه و تو اون منطقه هنوز خط عادی موجود باشه ظرف چند روز مشکل خط برطرف میشه و تو ساده ترین حالت میان خط شما رو با کسی که pcm نیست و از اینترنت هم استفاده نمیکنه عوض میکنن و در اصل یه جور سمبلش میکنن ! :46:.. تو حالت دوم میان دست به کار میشن و تو مسیر خونتون کابل های جدید و کیوسک های جدید مخابرات نصب میکنن و اینجوری مشکل کل اون منطقه حل میشه و تو بدترین حالت اگه پارتی هم نداشته باشین بهتون میگن کاریش نمیشه کرد برین دوباره یه خط ثابت جدید درخواست بدین ! که این هم تو 90% مواقع مشکلی رو حل نمیکنه و هیچ تضمینی نیست خط جدید pcm نباشه ! چون مثلا کسی که خونش یا شرکتش منطقه 2 هست که نمیتونه از مرکز 3 تقاضای خط کنه ! باید از همون مرکز 2 بگیره و چاره ای هم نیست تا وقتی که مخابرات اون منطقه یه کار اساسی انجام بده . این دیگه آخر بد شانسیه ... البته خوشبختانه تو رشت این مشکل خیلی زیاد نیست اما تو همین جا کسانی رو داشتیم که تا 1 سال نتونستن adsl بگیرن . البته مخابرات میگه هیچ مشکلی نیست و هر کسی که خطش pcm هست اگه درخواست بده 3 سوته حلش میکنه !!! که البته این 3 سوت شعاری بیش نیست و الان تو بعضی نقاط تهران چنان مشکل دارند که اصلا قید adsl رو زدن و سراغ سرویسهای دیگه مثل وایمکس رفتن .. :13: لازم به ذکره تو کشورهای پیشرفته بیشتر از 10 ساله که دیگه هیچ خط ثابتی pcm نیست .

در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر به جمع adsl داران بپیوندید.
موفق باشید.

soosmar_asl
21-01-2011, 11:50
از کار بر عزیز (birak) ممنونم که با این همه صبر و حوصله به پاسخ گویی به مشکلات مطرح شده می پردازه :20:
امیدوارم به این کار ادامه بدید :10:

cafelog
21-01-2011, 12:41
سلام دوست عزیز به فوروم خوش اومدی :10:

در مورد زمان فعال سازی خط اینترنت تو شهر رشت باید بگم یه کمی به شانس بستگی داره اگر خوش شانس باشید ظرف 3 روز خطتون آماده استفاده میشه و به طور متوسط حدود 5روز تا 1 هفته بیشتر طول نمی کشه و اگر هم خطتون مال یک مرکز مخابراتی پر ترافیک باشه ممکنه بیشتر از 1 هفته طول بکشه ... در مورد اندیشه سبز هم همین طوریه .. یعنی من دوستی داشتم که تلفنش مرکز 6 بود و دقیقا بعد از 72 ساعت بعد از پر کردن فرم درخواست خطش آماده کار بود و دوستی رو هم داشتم که مثل شما خط 5 بود و به علت عجله ای که داشت ناچار شد از جای دیگه اشتراک بگیره ... برای اینکه مساله براتون روشن بشه یه کم توضیح میدم .. اگر خط شما یکی از 2 تا مشکل زیر رو داشته باشه دیر راه اندازی میشه و حتی ممکنه دچار دردسر برای درخواست adsl بشین و اگر خطتون این 2 تا مشکل رو نداشته باشه چه اندیشه چه شاتل چه پارس زمان متوسط راه اندازی یا جمع کردن خطشون بین 2-3 روز تا 1 هفتست .

1- شرکتهای خصوصی isp مثل اندیشه یا شاتل توی هر مرکز مخابراتی یک سری تجهیزات برای ارائه خدمات adsl نصب کردن . مثلا اندیشه 10000 پورت تو مرکز 5 داره و 10000 تا هم تو مرکز 6 مخابرات و شاتل هم به فرض همین تعداد پورت تو این 2 تا مرکز آماده ارائه داره .. تعداد این پورتها محدوده و هر شرکتی با توجه به تعداد مشترکینش میاد سرمایه گذاری میکنه و به مرور زمان با افزایش کاربرا تعدادشون رو زیاد میکنه ... این تجهیزات برای نصب تو مخابرات نیاز به اجاره فضا دارند و متاسفانه بعضی مراکز مخابرات این فضا و امکانات رو با سخت گیری زیاد در اختیار شرکتها قرار میدن و مثلا برای دادن یه اتاق تو ساختمان منطقه مخابرتی 1001 بهانه میارن که مثلا فعلا فضا واسه نصب تجهیزات بیشتر فراهم نیست یا به دلایل امنیتی مایل نیستند که این شرکتهای خصوصی مثلا به نقاط حساس و امنیتی تو ساختمونهای شرکت مخابرات دسترسی داشته باشند .. نتیجش این میشه که مرکز 5 که کاربران و متقاضیان adsl زیادی داره مثلا کل 10000 پورتش برای تجهیزاتی که اندیشه اونجا گذاشته پر میشه و تا وقتی که امکانات بیشتری برا اندیشه و ایجاد پورتهای جدید فراهم نکنه امکان دادن سرویس به تعداد بیشتری از کاربرا تو اون منطقه از طرف اندیشه نیست تنها چارش صبر کردن تا نصب و راه اندازی پورتهای جدیده ... اما تو همون مرکز مثلا از 10000 پورت شرکت شاتل فقط 8000 تاش پر شده و هنوز میتونه به 2000 تا کاربر جدید سرویس بده .. اما تو مرکز 6 ممکنه جفت شرکتا پورتاشون خالی باشه و تو کوتاهترین زمان خطتون راه اندازی میشه .. پس در مورد پر شدن پورت مخابرات با پارتی بازی کاری نمی تونین بکنین و شما یا باید صبر کنید تا اندیشه پورتاش رو افزایش بده که کار زمان بری هست یا تشریف ببرین از شرکتهای دیگه مثل شاتل و پارس که هنوز پورتاشون تو منطق 5 تکمیل نشده سرویس بگیرین .. اگر مثلا منطقه 6 مخابرات بودین همین اندیشه ظرف 3 روز سرویستون رو فعال میکرد .

2- مشکل خیلی بزرگتری که هنگام درخواست خط adsl ممکنه پیش بیاد اینه که خط تلفنتون PCM باشه . این مشکل به مخابرات مربوط میشه و شما با پارتی بازی ممکنه بتونین خیلی زود حلش کنین و یا اینکه اونقدر حاد باشه که با پارتی هم نشه فوری حلش کرد !
PCM چیه ؟ به طور مختصر :
در چند سال گذشته با رشد ساخت‌وساز مسكن و به دنبال آن افزايش متقاضيان براي خريد خط تلفن ثابت، مخابرات مجبور شد براي برطرف كردن نيازهاي اوليه اين كاربران از روشي خاص به نام Palsecodemodulation (مدولاسيون پالس‌هاي كد شده) يا Pcm جهت افزايش خطوط خود استفاده كند.
در اين شيوه، ظرفيت هر كابل به چندين خط تلفن ثابت اختصاص داده مي‌شود. به عنوان مثال، از طريق اين روش مي‌توان از يك كابل مسي، 4 تا 8 خط تلفن را سرويس داد.
استفاده از خطوط Pcm زماني صورت مي‌گيرد كه كابل‌هاي مخابراتي براي ارائه خطوط تلفن پر شده باشد و امكان حفاري كردن براي كار گذاشتن كابل‌هاي مسي نيز در زمين وجود نداشته باشد. در چنين شرايطي مراكز مخابراتي مي‌توانند براي برطرف كردن نياز متقاضيان خود خدمات تلفني ثابت خود را از طريق Pcm به كاربران ارائه دهند.
اگرچه اين شيوه در ابتداي امر همچون مسكن، توان پاسخگويي به نياز گفت‌وگويي تلفني و انتقال صدا را براي مشتركان فراهم مي‌كند، اما با گذشت زمان و ورود سرويس‌هاي جديد كم‌كم استفاده از خطوط Pcm باعث به وجود آمدن مشكلات بسياري شد، چرا كه به دليل تقسيم ظرفيت يك كابل، استفاده و اشتراك اينترنت ADSL براي مشتركاني كه خطوط تلفن آنها به اين شيوه فراهم شده است وجود نخواهد داشت.
برای اطلاعات کامل تر به اینجا مراجعه کنید :

توی شهر رشت بعضی مراکز مخابرات مثل مرکز 2 تو بعضی نقاط شهر pcm هستند و چون بیشتر تلفن های این مرکز مال مرکز شهر و قسمت بازار هست به جای اینکه بیان با کابل کشی ظزفیتها رو افزایش بدن اومدن خودشون رو راحت کردن و هر خط رو بین چندین نفر تقسیم کردند ! :13:
این مشکل هیچ ربطی به شرکتهای خدمات اینترنت نداره و برای حل این مشکل باید به مخابرات مراجعه کرد و درخواست تغییر خط به حالت نرمال رو داد .. اگه پارتی کلفت باشه و تو اون منطقه هنوز خط عادی موجود باشه ظرف چند روز مشکل خط برطرف میشه و تو ساده ترین حالت میان خط شما رو با کسی که pcm نیست و از اینترنت هم استفاده نمیکنه عوض میکنن و در اصل یه جور سمبلش میکنن ! :46:.. تو حالت دوم میان دست به کار میشن و تو مسیر خونتون کابل های جدید و کیوسک های جدید مخابرات نصب میکنن و اینجوری مشکل کل اون منطقه حل میشه و تو بدترین حالت اگه پارتی هم نداشته باشین بهتون میگن کاریش نمیشه کرد برین دوباره یه خط ثابت جدید درخواست بدین ! که این هم تو 90% مواقع مشکلی رو حل نمیکنه و هیچ تضمینی نیست خط جدید pcm نباشه ! چون مثلا کسی که خونش یا شرکتش منطقه 2 هست که نمیتونه از مرکز 3 تقاضای خط کنه ! باید از همون مرکز 2 بگیره و چاره ای هم نیست تا وقتی که مخابرات اون منطقه یه کار اساسی انجام بده . این دیگه آخر بد شانسیه ... البته خوشبختانه تو رشت این مشکل خیلی زیاد نیست اما تو همین جا کسانی رو داشتیم که تا 1 سال نتونستن adsl بگیرن . البته مخابرات میگه هیچ مشکلی نیست و هر کسی که خطش pcm هست اگه درخواست بده 3 سوته حلش میکنه !!! که البته این 3 سوت شعاری بیش نیست و الان تو بعضی نقاط تهران چنان مشکل دارند که اصلا قید adsl رو زدن و سراغ سرویسهای دیگه مثل وایمکس رفتن .. :13: لازم به ذکره تو کشورهای پیشرفته بیشتر از 10 ساله که دیگه هیچ خط ثابتی pcm نیست .

در هر صورت امیدوارم هر چه زودتر به جمع adsl داران بپیوندید.
موفق باشید.

تی بلا می سر!
آقا واقعا ممنون.
توضیح جااااااااااااااامع و کاملی بود.
راستش اینجا دانشجویم.کار ضروری باشه دانشگاه انجام میدم. ولی خب همیشه که نمیتونم برم از سیستم اونجا استفاده کنم.
یکی دو هفته دیگه امتحانات ترمم که تموم شه میرم شهر خودم.
امیدوارم وقتی برگشتم وصل بشه.
در هر حال واقعا ازت ممنونم که اینقدر با حوصله توضیح دادی. دقیقااااا جوابمو گرفتم.
چنتا از دوستا پیشنهاد کردن اندیشه خوبه تو رشت. منم رفتم ثبت نام کردم. اگه میدونستم اینطوریاست، از یه جا دیگه میگرفتم.
اینجایی که هستم خطش مشکل نداره. پس فقط مشکل از محدودیت پورتای اندیشه ست. که انگار این مشکلم به پارتی ربط نداره.

شاد باشید :11:
البرز.

birak
22-01-2011, 01:56
تی بلا می سر!

آقا واقعا ممنون.
توضیح جااااااااااااااامع و کاملی بود.
...
شاد باشید :11:

البرز.

خواهش می کنم دوست عزیز
به جمع شمالیهای با صفا خوش اومدی .. :10:
انتخاب خوبی کردین و من هم امیدوارم تا وقتی برمیگردین پورتهای جدید راه اندازی شده باشن و بعد از چندین هفته انتظار از این انتخاب راضی باشین . هر شرکتی یه سری مزایا و معایب داره و اندیشه هم استثنا نیست و مشکلات خاص خودش رو داره ... اما با جمع بندی همه مزایا و معایب به نظر شخصی من با توجه به قیمت و سرعتی که ارائه میده هنوز بهترین انتخاب تو شهر رشت می تونه باشه .
خوش باشید.:5:

soosmar_asl
22-01-2011, 12:00
چه حالی میده وقتی نشستی به این فکر میکنی که 3 گیگ ترافیک سرویست برات کمه و باید حتما چند گیگ بیشتر بگیری تو این دوره و بعد وقتی داری حسابت و چک میکنی میبینی که به مناسبت تولدت 3 گیگ هدیه گرفتی :31:
واقعا حال داد شاتل . ایشالا تولدش جبران کنم :39:

SA.JJ.AD
22-01-2011, 20:45
چه حالی میده وقتی نشستی به این فکر میکنی که 3 گیگ ترافیک سرویست برات کمه و باید حتما چند گیگ بیشتر بگیری تو این دوره و بعد وقتی داری حسابت و چک میکنی میبینی که به مناسبت تولدت 3 گیگ هدیه گرفتی :31:
واقعا حال داد شاتل . ایشالا تولدش جبران کنم :39:

:39:جدی ؟ نمیدونستم ... در ضمن تولدت مبارک :31:
.
پس منم منتظر 3 گیگ میمونم :21:

SA.JJ.AD
22-01-2011, 20:53
شاتل - 128 - مرکز 4 - محدود

اوضاع خیلی رو به راهه (یه سری اتفاقات خوب هم افتاده ... که اینجا نمیگم):21:
.
اخه از جاسوس های شاتل میترسم :31:
.
.خلاصه اوضاع عالیه
:26:
راستی این مشکل pocket lost رو هم بالاخره حل کردم

.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moz
22-01-2011, 21:37
من جاسوس شاتلم
بگو ببینم چه اتفاقاتی افتاده :دی

SA.JJ.AD
22-01-2011, 21:50
من جاسوس شاتلم
بگو ببینم چه اتفاقاتی افتاده :دی

اها ... مچتو گرفتم ... بگو ببینم تا الان چند نفرو لو دادی ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقه خاصی نیفتاده .:21:.. فک کنم فقط برا من افتاده چون تو تاپیک شاتل کسی راجع به این موضوع صحبت نکرده !:21:

soosmar_asl
22-01-2011, 22:48
:39:جدی ؟ نمیدونستم ... در ضمن تولدت مبارک :31:
.
پس منم منتظر 3 گیگ میمونم :21:

قربونت دادااااششش.:10: البته فک کنم رندومیک باشه به نظر یکم بعید میاد که به همه کاربراشون 3 گیگ هدیه بدن. راستی اوضاع مالیم یاری کرد :31: زنگی با 2 مگ یه چیز دیگست.... :5:

hamed72
23-01-2011, 09:37
سرعت دانلود این روزها واقعا افتضاح هستش برای من
512
دوستان دیگه هم همین اوضاع رو دارند.

mika120
23-01-2011, 12:14
معلوم نیس دیگه چقدر باید وایسم تا این adsl وصل بشه !!!
الان یه ماه بیشتر شده ...
این پورتا هم عقب هفت خانی هستنا !!!

rahmank750
23-01-2011, 15:55
شاتل خط 8 سرویس Art 5

soosmar_asl
23-01-2011, 18:37
شاتل خط 8 سرویس Art 5

مایه داریا :31: شبا چجوریه سرعتش Art 5?

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

معلوم نیس دیگه چقدر باید وایسم تا این adsl وصل بشه !!!
الان یه ماه بیشتر شده ...
این پورتا هم عقب هفت خانی هستنا !!!

یهههههههههه ماه؟ :18: مگه داران چیکا میکنن؟؟؟؟ کدوم آی اس پی؟ خو شاید پرت ندارن!! برو یه جا دیگه خو! اصولا کمتر از یه هفته باید Ok شه!

rahmank750
23-01-2011, 19:20
مایه داریا :31: شبا چجوریه سرعتش Art 5?

---------- Post added at 07:37 PM ---------- Previous post was at 07:34 PM ----------

یهههههههههه ماه؟ :18: مگه داران چیکا میکنن؟؟؟؟ کدوم آی اس پی؟ خو شاید پرت ندارن!! برو یه جا دیگه خو! اصولا
کمتر از یه هفته باید Ok شه!
مخلصیم:31:
شبا والا تا اینجا که من دستگیرم شد اگه تک فایل بزاری 30 35 اگه 4تا فایل بزاری هرکدوم میشه 20 25 30 یعنی جمعا 80 90 :31:
زیاد فایل بزاری صبح پا میشی میبینی dc شده هیچی دانلود نشده :18:
در طول روز که من دانلود میکنم سرعت ثابته بعضی اوقات هم نوسان میزنه تا 170 بالا میره ولی نوسان رو به پایین نداره :21:

jabarsink2000
23-01-2011, 20:08
با سلام به دوستان عزیز:
کسی شماره بخش MDF خطوط 7 را نداره؟(بخش رانژه)
با تشکر.
هادی

baran1059
23-01-2011, 20:21
با سلام به دوستان عزیز:
کسی شماره بخش MDF خطوط 7 را نداره؟(بخش رانژه)
با تشکر.
هادی
زنگ بزن 118 داداش فكر كنم اونا دارن

soosmar_asl
24-01-2011, 11:06
مخلصیم:31:
شبا والا تا اینجا که من دستگیرم شد اگه تک فایل بزاری 30 35 اگه 4تا فایل بزاری هرکدوم میشه 20 25 30 یعنی جمعا 80 90 :31:
زیاد فایل بزاری صبح پا میشی میبینی dc شده هیچی دانلود نشده :18:
در طول روز که من دانلود میکنم سرعت ثابته بعضی اوقات هم نوسان میزنه تا 170 بالا میره ولی نوسان رو به پایین نداره :21:

عالیه!!! نا محدودم که هست!!! داری زندگی میکنیااااا ! زندگی مایه داریه دیگه :31: قبلا تو شاتل چه سرویسی داشتی؟ از اول همین Art 5 بودی؟

Armin 7
24-01-2011, 12:34
با سلام خدمت دوستـــــان و همشهریــــــان عزیز .
راستش یه مدته که نتم مشکل داره حدودا 15 روز .
حالا نمیدونم که مشکلم از آی اس پی هستش یا سرویسی که گرفتم یا خط تلفن خودم و . . .
آی اس پی من پارس آنلاین هستش و سرویسم هم 384 (up to 1530) با ترافیک 12 گیگ هستش.
مشکلم این هستش که گاه گدرای نت قطع میشه و دوباره وصل میشه.
از ساعت 1 شب به بعد هم پینگم بسیار بالا میره تا حدی که دایالاپ سریعتر از این میشه !
به پشتیبانی هم چندین بار زنگیدم امـــــــا میگن که نت شما مشکل نداره فقط ما اینجا رو خط شما نویز زیادی رو میبینیم.
حالا کسی اینجا هستش که از این مشکلات داشته باشه ؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنین.
سپاسگذارم.

rahmank750
24-01-2011, 12:40
عالیه!!! نا محدودم که هست!!! داری زندگی میکنیااااا ! زندگی مایه داریه دیگه :31: قبلا تو شاتل چه سرویسی داشتی؟ از اول همین Art 5 بودی؟

تازه اومدم شاتل:8:
اندیشه بودم 256 نامحدود (2 سال مشترک اندیشه بودم)
دیگه دیدم داره روانیم میکنه جمعش کردم
آخه یکی نیس به اینا بگه 256 نامحدود 35 تومان بعد 512 نامحدود 190 تومان ؟ تازه رفیقم همین 190 تومانی رو داره الان سرعت دانلودش از من کمتره:2:

soosmar_asl
24-01-2011, 13:10
با سلام خدمت دوستـــــان و همشهریــــــان عزیز .
راستش یه مدته که نتم مشکل داره حدودا 15 روز .
حالا نمیدونم که مشکلم از آی اس پی هستش یا سرویسی که گرفتم یا خط تلفن خودم و . . .
آی اس پی من پارس آنلاین هستش و سرویسم هم 384 (up to 1530) با ترافیک 12 گیگ هستش.
مشکلم این هستش که گاه گدرای نت قطع میشه و دوباره وصل میشه.
از ساعت 1 شب به بعد هم پینگم بسیار بالا میره تا حدی که دایالاپ سریعتر از این میشه !
به پشتیبانی هم چندین بار زنگیدم امـــــــا میگن که نت شما مشکل نداره فقط ما اینجا رو خط شما نویز زیادی رو میبینیم.
حالا کسی اینجا هستش که از این مشکلات داشته باشه ؟
ممنون میشم من رو راهنمایی کنین.
سپاسگذارم.

کلا دو حالت وجود داره. یکی اینکه مشکل از آی اس پی باشه که در اون صورت راهی نیست جز اینکه آی اس پی و عوض کنی!!! دلیل دیگه ای که بسیار هم پیش میاد برای کار برا به دلیل فرسودگی خط ها اینه که SNR در حالتی که سرعت شما از یه حد خاصی بیشتر باشه کاهش پیدا میکنه!SNR Margin نباید عددش از 20 کمتر باشه! با کاهش SNR شما به شکل مکرر DC میشین! که رفع این مشکل 2 راه داره یکی اینکه به کمک واحد خرابی مخابرات وضعیت خطتون رو به حالت نرمال برگردونید و مشکلات رو حل کنید که این راه با خدمات بی نظیری که مخابرات به کاربراش میده بعیده!!!!! :31:راه دوم اینه که به آی اس پی بگی که سرعتت رو کاهش بدن تا حدی که خطت جوابگوی اون سرعت باشه و با این کار مجددا SNR افزایش پیدا میکنه و مشکلت حل میشه! میزان سرعتی که میتونی داشته باشی رو میتونی به کمک این لینک بدست بیاری و سرعت فعلیت رو به این سرعت کاهش بدی!

jabarsink2000
24-01-2011, 16:04
زنگ بزن 118 داداش فكر كنم اونا دارن
بی خیال الان شماره چوب فروشی میدن.:31:

Dj_aghamajid
24-01-2011, 17:52
سلام بر رفقا:10:
مودم (tplink td-8811 مشکی) قیمتش چنده؟
خوده اندیشه میده 30 تومن! بیرون شنیدم پایین تره!:21:
از سیب سامانه که نمایندگی tplink هم هست قیمت گرفتم 23500 ( یادم میاد تو نمایشگاه فارام میگفت 18000) ولی الان میگه 23500!:2:
شما اگه پایین تر از این قیمتی دارید به همراه مکان فروشش معرفی کنید!:42:
مخلص همه هم هستیم:35:

reza3600
25-01-2011, 12:14
سلام
این مدت نبودم چه خبر بود؟!
دیشب ساعت 2 شب سرعت من در حد 6 کیلوبایت بود.
128 اندیشه

jabarsink2000
25-01-2011, 16:31
ما هم که الان یک هفته ای دی اس ال نداریم خطوط 727.
روز سه شنبه هفته پیش تلفن ها این خط کامل قطع شد تا روز پنجشبه که بوق وصل شد اما تا به امروز هنوز دیتا ندارم.
اما دوستان دیگر در این خطمشکلی ندارند.
با پشتیبانی بسیاز زحمت کش اندیشه(جان ......) که میگن بعد ازکابل برگردان درست میشه.(خیلی زحمت کشیدن با این پشتیبانی فعال)
حالا شماره بخش mdf خط 727 را پیدا کردم .
فردا زنگ بزنم ببینم چی میشه.
با تشکر.
هادی

mika120
25-01-2011, 17:51
آقا کسی میدونه خط 5 پارس آنلاین پرت داره یا نه ؟

moz
25-01-2011, 20:21
همه دارن از پارس میرن ، شما داری میری پارس ؟ :دی

soosmar_asl
26-01-2011, 14:27
همه دارن از پارس میرن ، شما داری میری پارس ؟ :دی

مثینکه شاتل خیلی بت ساخته ها... :31:

shahrokhblash
26-01-2011, 14:36
درود
دوستان من میخوام مودم linksys wag120n بگیرم با اندیشه مشکلی نداره؟اگه نداره باید حتما کانفیگ بشه؟.در ضمن من از کجا این مودم بگیرم که قیمتش مناسب باشه؟؟
سپاسگذارم .بدرود

jabarsink2000
26-01-2011, 15:28
دوستان اندیشه سرعتش خوب نیست برید شاتل .(زودتر پورت ها را خالی کنید اندیشه پورت خالی نداره:31:)
با تشکر.
هادی

soosmar_asl
26-01-2011, 19:59
تو رو جوووونههههه هرکی میپرستید نکنید این کارووووووووو!!!! :42: چرا شاتل حالا؟؟؟؟ برن یه جا دیگه خو !!! ولمون کن تو رو خدا!! اگه شبای شاتلم مثه شبای اندیشه بشههههه ما دوباره کجا بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :37:

foa.neh
27-01-2011, 00:38
تو رو جوووونههههه هرکی میپرستید نکنید این کارووووووووو!!!! :42: چرا شاتل حالا؟؟؟؟ برن یه جا دیگه خو !!! ولمون کن تو رو خدا!! اگه شبای شاتلم مثه شبای اندیشه بشههههه ما دوباره کجا بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :37:
شاتل شبانه سرعت چندره؟128

یکی از دوستان(حاجی!)تو مطهری(یادم رفته خطش چیه)شاتل128 داره شبا سرعتش 30یه!:31:

soosmar_asl
27-01-2011, 14:33
شاتل شبانه سرعت چندره؟128

یکی از دوستان(حاجی!)تو مطهری(یادم رفته خطش چیه)شاتل128 داره شبا سرعتش 30یه!:31:

بين 5 تا 6 متغييره :31:

moz
27-01-2011, 15:48
ساعت 1 شب تا 7 صبح کلا DC هست :دی
اصلا کانکت نمیشه :دی
کانکت هم میشه دانلود نمیکنه :27:
اصلا شاتل چیه؟ :31:

axtrom
27-01-2011, 18:09
سلام رفقا ، اين ارور 720 براي چيه ؟ چند روزه بدون هيچ دليل خاصي موقع كانكت شدن اين ارور رو ميده . چند بار كه هي پشت سر هم رديال رو ميزني كانكت ميشه . حالا گاهي بعد از 2-3 بار ، برخي مواقع هم بعد از بالاي 20 بار هي رديال زدن كانكت ميشه . پشتيباني هم چيزي در حد و اندازه كشك فقط ميگه هي مودم رو ريست كن ، هي سيستم رو ريست كن و ... همه كار رو هم كردما بالاي 10 بار امروز اين كارا رو كردم از ريست كردن تا هر چي دلت بخواد:wac: .... ممنون ميشم من و خانواده اي رو از دغدغه و نگراني برهانيد :worried:

moz
28-01-2011, 09:28
سلام رفقا ، اين ارور 720 براي چيه ؟ چند روزه بدون هيچ دليل خاصي موقع كانكت شدن اين ارور رو ميده . چند بار كه هي پشت سر هم رديال رو ميزني كانكت ميشه . حالا گاهي بعد از 2-3 بار ، برخي مواقع هم بعد از بالاي 20 بار هي رديال زدن كانكت ميشه . پشتيباني هم چيزي در حد و اندازه كشك فقط ميگه هي مودم رو ريست كن ، هي سيستم رو ريست كن و ... همه كار رو هم كردما بالاي 10 بار امروز اين كارا رو كردم از ريست كردن تا هر چي دلت بخواد:wac: .... ممنون ميشم من و خانواده اي رو از دغدغه و نگراني برهانيد :worried:

فقط شاتله که این مشکل ها رو داره :31::27:

اما بدون شوخی ، اندیشه ، تعداد آی پی هایی که داره ، بیشتر از تعداد یوزرها هست . واسه همین گاهی وقتها که آی پی ها پر میشه ، شما دیگه نمیتونی کانکت بشی تا 1 آی پی خالی بشه
اون خانومه که تو اندیشه هست هم الکی طول میده که شاید 1 آی پی خالی بشه و شما کانکت بشی :19:
هیچ وقت قبول نمیکنن که مشکل از خودشونه :2:

axtrom
28-01-2011, 12:10
فقط شاتله که این مشکل ها رو داره :31::27:

اما بدون شوخی ، اندیشه ، تعداد آی پی هایی که داره ، بیشتر از تعداد یوزرها هست . واسه همین گاهی وقتها که آی پی ها پر میشه ، شما دیگه نمیتونی کانکت بشی تا 1 آی پی خالی بشه
اون خانومه که تو اندیشه هست هم الکی طول میده که شاید 1 آی پی خالی بشه و شما کانکت بشی :19:
هیچ وقت قبول نمیکنن که مشکل از خودشونه :2:

دستت درد نكنه ، آره انديشه هست . يكسال قبل كه من گرفتم ازشون اين مشكل رو داشت ، بعد خوب شد ، بعد تابستون يه دوره اي اينطوري شد ، بعد دوباره خوب شد و الان بازم به اين بدبختي دچار شدم ! يه نكته ديگه هم تعداد آي پي ها بيشتر از يوزرهاست يا برعكسش ؟؟؟!!! بعدشم من رشت نيستم و از نمايندگي فومن انديشه (كه فقط همين يكي تويه فومن adsl ميده ) اشتراك گرفتم :13: اگه شاتل يا هر كوفت زهرماريه ديگه اي بود حتماً ميرفتم از انديشه . اطلاع نداريد نمايندگي اونا رو چجوري ميشه گرفت ؟

birak
28-01-2011, 16:32
درود

دوستان من میخوام مودم linksys wag120n بگیرم با اندیشه مشکلی نداره؟اگه نداره باید حتما کانفیگ بشه؟.در ضمن من از کجا این مودم بگیرم که قیمتش مناسب باشه؟؟
سپاسگذارم .بدرود

سلام دوست عزیز
مودم لینکسیسی که میخواین بگیرین هیچ مشکلی با اندیشه نداره و خیلی عالی کار میکنه.
مودمهای لینکسیس در حال حاضر از نظر کیفیت ساخت از بهترینهای بازار هستند.
چند ماه پیش برا یکی از دوستان دنبال این مدل بودم که تونستم از فروشگاه لاوان تو لاکانی بخرم. قیمتش با تخفیف حدود 75 تومن تموم شد الان نمیدونم چنده .. البته آقای jabarsink2000 عزیز هم مودمهای adsl رو با قیمت بسیار مناسب برا بچه های فوروم عرضه میکنند. اما نمیدونم الان این مدل مودم رو هم موجود دارند یا خیر و بهتره یه پیغام خصوصی به ایشون بدید سوال کنید.
در مورد این مدل مودمها هم باید بگم با اینکه اینها آنتن خارجی ندارند و آنتن دهیشون کمی از مدلای دارای آنتن خارجی ضعیفتره اما برا استفاده خانگی کاملا قدرت سیگنال راضی کننده ای دارند و دوستم به راحتی تونست با بالاترین کیفیت از طریق wi-fi تو گوشیش حتی تو حیاط خونه یا خیابون جلوی خونشون با سرعت بالا و بدون افت کیفیت به اینترنت بیسیم دسترسی داشته باشه ... این مدل 2 تا آنتن داخلی داره و اگه بخوایم قدرت سیگنال بیسیمش رو مقایسه کنیم باید بگیم از همه مدلای بیسیم که یه دونه آنتن خارجی دارند قویتره و از مدلای 2 آنتن خارجی کمی ضعیفتره و کلا برا استفاده تو محیط منزل یکی از بهترین انتخابهاست . اگر هم هزینه زیاد براتون مهم نیست یا میخواین تو محیط شرکت یا فضای خیلی بزرگ از این مودمها استفاد کنید سراغ مدل linksys wag200n برین که بسیار عالی و آخر کیفیته و تنها ایرادش اینه که شاید اینجا گیر نیاد و قیمتش هم بالای 100 تومنه ... یا میتونید دنبال مدلهای دیگه باشین که 3 تا آنتن خارجی و سیگنال بیسیم قویتر دارند...

در مورد کانفیگ این مودم باید بگم که از 2 طریق امکان پذیره .. یکی همین روش متداول که از طریق browser شماره آی پی 192.168.1.1 رو وارد می کنید و صفحه تنظیمات باز میشه اونوقت دستی تنظیمات isp مثل vpi=8 , vci=35 رو وارد می کنید و اگر خواستید تو خونه 24 ساعته از اینترنت تو گوشی استفاده کنید و دائم نیاز به روشن بودن کامپیوتر و کانکت شدن دستی نباشه تنظیمات کانکشن رو داخل مودم وارد میکنید و با هر بار روشن شدن مودم همه وسائل بیسیم به شبکه دسترسی خواهند داشت .. بعدش هم باید به قسمت تنظیمات امنیتی وایرلس برین و برای شبکه بیسیمتون شناسه کاربری و رمز عبور تعیین کنید تا هر کسی که تو محدوده امواج بیسیم مودمتون هست نتونه مجانی ازش سوء استفاده کنه. از نظر تنظیمات امنیتی هم این مودم بسیار قوی هست و اگر بخواین خیلی حرفه ای و با امنیت خیلی بالا حالت بیسیمش رو تنظیم کنید باز هم امکانش براتون فراهمه ...

روش دوم و ساده تر برای تنظیم این مودم از طریق ویزارد هست ... همراه مودم یه سی دی نصب هست که اتوران داره و خیلی عالی و راحت مرحله به مرحله میتونید مودم رو تنظیم کنید و حتی مراحل تنظیم رمز عبور برای اینترنت بیسیم و .. هم تو همون مراحل تنظیم میشه و یه برنامه بسیار عالی برای مدیریت آسان شبکه خانگی تو همون سی دی هست که به صورت گرافیکی بهتون نشون میده که مثلا تو اون لحظه 2 تا سیستم از طریق کابل و یه گوشی موبایل به صورت بیسیم داره از اینترنت شبکتون استفاد میکنه و خیلی اطلاعات دیگه ... تنها مشکلی که من تو این مدل برخورد کردم این بود که برنامه مدیریت شبکه که تو سی دی اورجینال همراه مودم وجود داره متاسفانه نسخه دائمی نیست که این مشکل هم با جستجوی همون برنامه تو گوگل حل شد و نسخه کامل به همراه کرک به سادگی پیدا شد که بعد از uninstall نسخه آزمایشی و نصب نسخه دائمی به راحتی و بدون هیچ مشکلی کار کرد و با یه کلیک رو شکلک برنامه کنار ساعت کامپیوتر میشه تمام اتفاقات شبکه با سیم و بیسیم تو خونتون رو به صورت گرافیکی ببینید و کنترل کنید .
اگر هم تو تنظیم این مدل مشکل داشتین میتونین ببرینش خود اندیشه براتون مجانی تنظیم کنه . فقط یادتون باشه 3 سری شناسه عبور و رمز + اسم شبکه بیسیم رو از قبل رو یه کاغذ یادداشت کنید و بهشون بدین براتون تنظیم کنن ...
1- همین شناسه و رمز عبور اشتراکتون برای تنظیم کانکشن داخل خود مودم . اگر هم میخواین همیشه دستی و با کانکشن داخل ویندوز وصل شین بهشون این نکته رو بگین ..
2- شناسه و رمز عبور خود مودم که معمولا به عنوان پیش فرض برای بیشتر مودمها "admin " انتخاب میشه اما بهتره برای امنیت بیشتر و اینکه کسی تنظیمات مودمتون رو دستکاری نکنه خودتون یه شناسه کاربری و رمز انتخاب کنید .. این همون رمزی هست که بعد از تایپ آی پی برای ورود به صفحه تنظیمات مودم ازتون سوال میشه .
3- برای شبکه بیسیم مودمتون یه اسم در نظر میگیره که باید اون رو خودتون انتخاب کنید مثلا اسمش رو میذارین goldlink .. هر وقت که با یه وسیله بیسیم مثلا گوشی موبایل برای سیگنال بیسیم wi fi جستجو کنید ممکنه چند تا شبکه بیسیم تو محدوده خونتون شناسایی کنه که ممکنه مال همسایتون باشه یا اداره نزدیک خونتون ! هر کدوم از شبکه های بیسیم یه اسمی دارند و اونوقت شما اسم goldlink رو هم به نوان مثال بینشون میبینید و انتخابش میکنید ..
4 - مهمترین رمزی که باید انتخاب کنید برای ورود به شبکه بیسیمتون هست. هر وقت با گوشی بخواید شبکه بیسیمتون رو انتخاب کنید و به اینترنت وصل شید ازتون این رمز عبور رو میخواد ... این ساده ترین حالت تنظیم هست و به نظرم برای تنظیم خانگی همین قدر کافیه اما اگه بخواین حتی میتونید این مدل مودم رو طوری تنظیم کنید که بجز گوشی موبایل خودتون هیچ گوشی موبایل دیگه حتی با داشتن رمز عبور نتونه از اینترنتش استفاده کنه ! ...
با توجه به سیستم رمز گذاری بسیار قوی که این مدل مودم به کار میبره یه تنظیمی هم داره که با تیک زدن اون هر 1 ساعت یه بار رمز داخلی و طریقه کد شدن ارتباط بیسیم به صورت اتفاقی و شانسی تغییر میکنه و تا حد زیادی خیالتون راحته کسی دزدکی از اینترنت بیسیمتون نمیتونه استفاده کنه یا ارتباط بیسیمتون رو ه ک کنه ... البته سعی کنید رمزی هم که برای شبکه بیسیم انتخاب میکنید بیش از حد ساده نباشه و حداقل ترکیبی از چند حرف و عدد و حداقل یه کارکتر کامپیوتری مثل $ یا % یا # و ... باشه .

موفق باشید .

moz
28-01-2011, 17:14
دستت درد نكنه ، آره انديشه هست . يكسال قبل كه من گرفتم ازشون اين مشكل رو داشت ، بعد خوب شد ، بعد تابستون يه دوره اي اينطوري شد ، بعد دوباره خوب شد و الان بازم به اين بدبختي دچار شدم ! يه نكته ديگه هم تعداد آي پي ها بيشتر از يوزرهاست يا برعكسش ؟؟؟!!! بعدشم من رشت نيستم و از نمايندگي فومن انديشه (كه فقط همين يكي تويه فومن adsl ميده ) اشتراك گرفتم :13: اگه شاتل يا هر كوفت زهرماريه ديگه اي بود حتماً ميرفتم از انديشه . اطلاع نداريد نمايندگي اونا رو چجوري ميشه گرفت ؟

تعداد یوزرها بیشتر از تعداد آی پی هست....
وقتی آی پی خالی نباشه که به شما تعلق بگیره ، این مشکل به وجود میاد
برای حل مشکل پیشنهاد میشه که آی پی اختصاصی بگیرین

نمایندگی هم فکر نمیکنم به این سادگی ها بددن
اما باید پرس و جو کنین:20:

ruzbeh1
28-01-2011, 22:34
سرعت اینترنت من تو چالوس :

bibijoon2287
28-01-2011, 22:39
پارس انلاین دفتر خودشو در رشت راه اندازی کرده و خدمات بهتری نسبت به نمایندشون پارس وی ارائه میدن الان روی پکیجهای سه ماهشون یک ماه رایگان میدن و قیمتاشون پاین تر اومده در ضمن میگن یه لینک جدید STM155 به پهنای باندشون اضافه کردن
ادرس:روبروی استانداری مجتمع ونوس
تلفن:2261030و2261022

excessive
28-01-2011, 23:10

الان مربوط یه گیلان میشه؟

soosmar_asl
28-01-2011, 23:18

این آلان یعنی زیاده؟؟ چه سرویسه؟ سرویس 2 مگی که الآن من دارم از شاتل بیشتر از اینه سرعتش. ولی اگه لتنسیت همیشه اینجوری باشه عالیه!

moz
29-01-2011, 10:42
آی اس پی شهراد ، یکی از آی اس پی های خفن در مورد پینگه

تعریفش رو زیاد شنیدم

moz
29-01-2011, 10:51
شاتل :-o

دمشششووون گرممممم
چیکار کردن؟؟
پینگ ترکونده :دی

ruzbeh1
29-01-2011, 10:55
الان مربوط یه گیلان میشه؟

سلام دوست عزیز.برای مقایسه گذاشتم.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

این آلان یعنی زیاده؟؟ چه سرویسه؟ سرویس 2 مگی که الآن من دارم از شاتل بیشتر از اینه سرعتش. ولی اگه لتنسیت همیشه اینجوری باشه عالیه!

سلام.سرویس 2 مگ ترافیک 20 گیگ.

soosmar_asl
29-01-2011, 11:47
سلام دوست عزیز.برای مقایسه گذاشتم.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

سلام.سرویس 2 مگ ترافیک 20 گیگ.

پس سرعتش از شاتل رشت کمتره :31: 2 مگ شاتل اصولا زیر 2 نمیاد سرعتش تو ساعت معمولی.اما پینگ سرویست عالیه.

moz
29-01-2011, 12:11
پینگ من خیلی کم شده
شما هم یه تستی انجام بدین ببینین مال شما هم کم شده؟؟

اینم تست دوباره !

soosmar_asl
29-01-2011, 13:38
پینگ من خیلی کم شده
شما هم یه تستی انجام بدین ببینین مال شما هم کم شده؟؟

اینم تست دوباره !

برا منم زیر 150 ست کلا امروز. خدا کنه همینجوری بمونه :31:

jabarsink2000
29-01-2011, 15:01
دوستان اندیشه ای وضعیت شاتل خوبه کوچ کنیم شاتل.
وضعیت اندیشه اصلا خوب نیست.
با تشکر.
هادی

moz
29-01-2011, 15:40
نههه شاتل اصلا خوبب نیـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــســــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــت :دی

jabarsink2000
29-01-2011, 17:18
کسی از دوستان هست که سرویس شاتل را داشته باشه و مودم ان هم از مارکtp-link باشه؟
در ضمن وضعیت سرعت شبانه شاتل با سرویس 2 میگ چه قدر است ؟
با تشکر.
هادی

G.D.ragon.Ir
29-01-2011, 17:27
با تشکر.
هادی
والا من که سرعتم 30 بود و هست. بازی انلاین (پینگ) هم فعلآ تعطیل کردم. حالا اگه 128 نامحدود شاتل با همین قیمت (16 تومن)سرعتش بیشتره یا با همین سرعت, قیمتش کمتره, بگید منم بیام

jabarsink2000
29-01-2011, 18:22
والا من که سرعتم 30 بود و هست. بازی انلاین (پینگ) هم فعلآ تعطیل کردم. حالا اگه 128 نامحدود شاتل با همین قیمت (16 تومن)سرعتش بیشتره یا با همین سرعت, قیمتش کمتره, بگید منم بیام
اخر من اعصابم از این خراب میشه که سرعت بیشتر دوستان بنده با 128 نامحدود اندیشه 120 تا 130 است.:2:
بعد سرعت ما 30:9:
با تشکر.
هادی

soosmar_asl
29-01-2011, 18:27
کسی از دوستان هست که سرویس شاتل را داشته باشه و مودم ان هم از مارکtp-link باشه؟
در ضمن وضعیت سرعت شبانه شاتل با سرویس 2 میگ چه قدر است ؟
با تشکر.
هادی

من اول داشتم اما بعد وایر لس گرفتم ازشون. کفش 120 . البته 5 شنبه شبا قبل 2 کمتر میشه!!!!!:13:

jabarsink2000
29-01-2011, 18:48
ایا شاتل هزینه نصب میگیره؟
درضمن میشه انلاین تمدید کرد یا حجم اضافه خرید؟
چون من همین الان هم که اندیشه 2تا کوچه با ما فاصله داره هیچ وقت برای تمدید یا تغییر سرویس شرکت نمیرم.
در ضمن شاتل با tp-link مشکل داره.؟چون من فقط tp-link کار میکنم .
با تشکر.
هادی

G.D.ragon.Ir
29-01-2011, 18:52
اخر من اعصابم از این خراب میشه که سرعت بیشتر دوستان بنده با 128 نامحدود اندیشه 120 تا 130 است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد سرعت ما 30[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه میشه :18: اون سرعت ها برای محدود هست نه نامحدود :13:

jabarsink2000
29-01-2011, 19:12
مگه میشه :18: اون سرعت ها برای محدود هست نه نامحدود :13:
دوست عزیز خودم براشون ثبت نام کردم.خودم براشون مبلغ پرداخت کردم.خودم باشون فرم پرکردم.از من مودم خریدن.خودم نصب کردم.
سرعت سرویسشون با 128 نامحدود 120 تا 130 است.
چند بار خواستم بگم به پشتیبانی .
گفتم بی خیال نامردی هست.
با تشکر.
هادی

G.D.ragon.Ir
29-01-2011, 19:57
دوست عزیز خودم براشون ثبت نام کردم.خودم براشون مبلغ پرداخت کردم.خودم باشون فرم پرکردم.از من مودم خریدن.خودم نصب کردم.
سرعت سرویسشون با 128 نامحدود 120 تا 130 است.
چند بار خواستم بگم به پشتیبانی .
گفتم بی خیال نامردی هست.چی بگم, جز اینکه خوش بحالشون :8: (طرف 128 با 8 گیگ در ماه رو باید 22500 بده) چرا ما از این شانس ها نداریم :41:

soosmar_asl
29-01-2011, 20:12
ایا شاتل هزینه نصب میگیره؟
درضمن میشه انلاین تمدید کرد یا حجم اضافه خرید؟
چون من همین الان هم که اندیشه 2تا کوچه با ما فاصله داره هیچ وقت برای تمدید یا تغییر سرویس شرکت نمیرم.
در ضمن شاتل با tp-link مشکل داره.؟چون من فقط tp-link کار میکنم .
با تشکر.
هادی

آره میگیره . اگه بیان برا نصب 15 تومن اگه نیان و تلفنی راهنمایی کنن یا نکنن 5 تومن(یعنی در هر صورت 5 تومن میره تو پاچت! :31:). البته من کارت طلایی داشتم 10 تومن تخفیف گرفتم یعنی اون 5 تومنم ندادم 5 تومن دیگم از هزینه ی سرویسم کم شد. هر کاربر یه پیج داره ( my.shatel.ir) که همه کار و از اون تو میتونه انجام بده (تمدید و خرید ترافیک و ...) و هر پیغامیم داشته باشیم اونجا میاد مثل دلیل قطعی یا ترافیکی که به مناسبتای مختلف هدیه میدن و از این جور پیغاما. گفتم که من از قبل tp -link داشتم بعد یه وایر لس Zyxel گرفتم. مشکل خاصی نداشتم تو اون مدت .

birak
29-01-2011, 23:02
می خوام 2 تا پست اینجا بذارم که شاید زیاد ربطی به تاپیک adsl نداشته باشه اما عین بمب صدا میکنه !:46:
از اونجایی که خیلی از دوستان به خاطر سرعت پایین دانلود بعضی از فایلهای تورنت سراغ این روش دانلود نمیرن و همیشه لینک مستقیم رو ترجیح میدند این 2 تا مطلب رو با تشکر از 2 تا دوست عزیز تو سایت 9movies که زحمتش رو کشیده بودند + یک سری توضیحات اضافه خودم خدمتتون عرض میکنم امیدوارم کمک بزرگی برای دانلود سریع فایلهای تورنت باشه. حتی فایلهایی که فقط 1 دونه سید دارند !!!
اما نکته اول رو که آقای jig مطرح کرده بودند و محبت کردند فایل متنی رو هم برای دانلود فرستادند براتون مطرح میکنم .
وقتی شما از تورنت دانلود میکنید در اصل دارید تکه های فایل رو از کامپیوتر های شخصی دیگه دریافت میکنید . بعضی اوقات هم یه سری از تورنت ها سرور هم دارند یعنی علاوه بر کامپیوترهای شخصی اومدن یک نسخه از فایل رو توی یه سرور هم قرار دادن که این کار باعث میشه ماها با سرعت خیلی بیشتر و اطمینان بیشتر از حذف نشدن تورنت اون فایل رو دریافت کنیم ...
حالا سوال پیش میاد مثلا وقتی دارین یه فایل رو دریافت میکنین از کجا تیکه های فایل تو کامپیوتر های مختلف پیدا میشن و چطور کامپیوترهای دیگه با پیدا کردن سیستم ما میتونن ازمون دانلود کنند ...
این کار توسط ترکر ها انجام میشه ... Trackers ... ترکر مثل یه کامپیوتر سرور میمونه که کارش به طور ساده ارتباط دادن سید دهنده ها به گیرندگان فایل تورنت هست و کار اضافه دیگه ای مثل کنترل نوع تورنت یا اسم تورنت هم انجام نمیده .. کارش فقط ارتباط دادنه ... یعنی وقتی یه فایل تورنت رو میگیرید و شروع به دانلود میکنید اون فایل چند تا ترکر داره که مثل یه روتر مسیر یابی میکنه و مثلا شما رو به 50 تا سید دهنده وصل میکنه ...
تعداد ترکر ها برای هر فایل تورنت محدوده .. مثلا ممکنه فیلم titanic که تورنتش رو از سایت pratebay می گیرین 10 تا ترکر داشته باشه یعنی 10 تا ارتباط دهنده. تعداد اینها و اینکه هر فایل چه ترکرهایی داره بیشتر یه چیز تجاریه ... اما یه سری ترکر های عمومی هستند که ما میتونیم به تورنتمون اضافه کنیم ... این ترکر ها ممکنه همشون فعال نباشن و در طول زمان خیلیها ممکنه دیگه سرویس ندن اما در حالت کلی با اضافه کردن اونها به لیست ترکرها سرعت دانلود حتی با سید کم ممکنه افزایش پیدا کنه چون مثل این میمونه که کانالهای ارتباطی رو افزایش بدیم.
این افزایش بعضی اوقات خیلی کمه و بعضی اوقات معجزه میکنه مثلا سرعت از 20 کیلو بایت به 100 کیلو بایت میرسه !
برای اضافه کردن ترکر ها
داخل برنامه تورنت روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و properties رو بزنید. لیست trackers رو تو همون صفحه میبینید... به انتهای لیست ترکر ها برید و یک خط فاصله خالی بذارید ...فایل متنی که لیست ترکر های جدید هست رو دانلود کنید و در زیر همون لیست paste کنید ...
توجه داشته باشین که بین هر ترکر با ترکر بدی باید حتما یک خط فاصله یا جای خالی باشه به این صورت :

برنامه رو ری استارت کنید و از سرعت بالاتر لذت ببرید . :5:
این هم لیست ترکر ها - با تشکر از کاربر سایت 9movies - که میتونید همش رو به ترکرهای هر فایل اضافه کنید و یادتون باشه این روش همیشه معجزه نمیکنه اما موثره .

*** این نکته رو هم اضافه کنم که سایت دوست داشتنی piratebay فیل تر شده اما به سادگی با روش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل استفاده هست .

moz
29-01-2011, 23:05
من 1 مگ نامحدود داشتم از اندیشه ، سرعتش با 128 ، 1 گیگ هیچ فرقی نداشت :دی

birak
29-01-2011, 23:13
و اما تکنیک دوم که معجزه میکنه !:18:
تبدیل مجانی تورنت به لینک مستقیم !:8::40:
با تشکر از The CatalysT که این سایت مجانی رو معرفی کردند . باید خدمتتون عرض کنم که تازگی ها یک سری سایت تو اینترنت این خدمات رو به صورت پولی ارائه میدن یعنی شما تورنت مورد نظر رو انتخاب میکنید و اینها فایل مورد نظر رو به صورت لینک مستقیم برای دانلود در اختیار شما قرار میدن .
اما این سایت فعلا مجانیه و دوستانی که با سرعت پایین تورنت مشکل دارند یا تورنتشون سید پایینی داره میتونند به سادگی با استفاده از لینک مستقیم و IDM با قابلیت resume و حداکثر سرعت دانلود کنند .
حتی تورنتی که فقط یه دونه سید داره با این روش با حداکثر سرعت با IDM دانلود میشه !

روش کار :

اول باید مگنت تورنتتون رو پیدا کنید . مگنت به همون لینک دانلود تورنت میگن که انتهای آدرسش باید به torrent. ختم بشه. مثلا :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][2010]DvDrip[Eng]-FXG.6131948.TPB.torrent

اگه مگنت رو از سایتی گرفتین که مثل piratebay به صورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز شد باز هم ایرادی نداره .
برای پیدا کردن این آدرس کافیه روی لینکی که برای دانلود فایل تورنت توی سایت هست کلیک راست کنید و تو قسمت properties قسمت URL این آدرس رو میبینید که به طور کامل باید اون رو کپی کنید .

حالا به سایت زیر برین :

اول ثبت نام کنید . ثبت نام بسیار بسیار ساده و مجانیه البته این سایت سرویس پولی هم داره که ما فعلا نیازی بهش نداریم ..
برای ثبت نام فقط 2 چیز می خواد . یکی آدرس ایمیل و دیگه رمز ... رمز رو هر چی دلتون میخواد انتخاب کنید هیچ ربطی به رمز ایمیلتون نداره و رمز عبور سایت هست .
بعد از ثبت نام log in بشین .
حالا آدرس مگنت تورنتتون رو تو کادر بالای صفحه کپی کنید و دکمه get رو بزنید .
تو صفحه ی که باز میشه محتویات تورنتتون رو میتونید ببینید که مثلا شامل خود فیلم و زیرنویس انگلیسی هست و مثلا اگه زیر نویس انگلیسی رو نمیخواین میتونید تیکش رو بردارید . در ضمن اگر حجم فایلتون کمتر از 100 مگابایت باشه میتونید گزینه ای رو انتخاب کنید که فایلتون رو به صورت zip فشرده میکنه و لینکش رو براتون ارسال میکنه .
حالا کلید سمت راست همون صفحه رو بزنید یعنی initiate bitorrent transmission... چون کاربر مجانی هستیم درخواستمون تو نوبت قرار میگیره و معمولا ظرف چند دقیقه تا حداکثر چند ساعت فایل تورنت مورد نظر به صورت لینک مستقیم در میاد که به سادگی قابل استفاده در IDM با قابلیت resume هست ..
یه گزینه هم تو صفحه نمایش داده میشه به نام email alert me when available که با تیک زدنش وقتی لینک حاضر شد با ایمیل بهتون خبر بدن ...
در این صورت لینک مستقیم دانلود براتون ایمیل میشه ...
اگر ایمیل نشد به سادگی با log in شدن تو سایت به اکانتتون وارد میشید و به قسمت home برین. اگر لینک آماده باشه کلمه available جلوش نوشته میشه و با کلیک رو هر قسمت فایل تورنت میتونید دانلود رو با سرعت فضایی شروع کنید و لذتش رو ببرید !!! توصیه میکنم 5 دقیقه بعد از اضافه کردن مگنت یه سری به گزینه home بزنید چون بعضی اوقات خیلی سریع لینک دانلود مستقیم آماده میشه ...

اما چند تا نکته که باید یادتون باشه :
1- لینکهایی که این سایت درست میکنه تقریبا مثل لینکهای mediafire هست . یعنی شما فقط 24 ساعت برای دانلود فایل فرصت دارید و چون کاربر مجانی هستید بعد از 24 ساعت لینکتون حذف میشه . پس بهتره تورنتهایی رو مستقیم کنید که بشه تو یک شب همش رو دانلود کرد و بیش از حد بزرگ نباشن . تورنتهای حجیم رو که بیشتر از 24 ساعت دانلودشون طول میکشه اگر پارت به پارت باشند مثلا تورنت از 40 تا فایل rar با حجم 100 مگ تشکیل شده باشه می شه بعد از 24 ساعت با get کردن همون مگنت قبلی ادامه داد چون مثلا به همون تعداد 40 تا پارت لینک مستقیم درست میشه و مثلا شما ظرف 24 ساعت اول 15 تاش رو دانلود می کنید و با گرفتن لینکهای مستقیم جدید از پارت 15 به بعد رو میگیرید . پس هر وقت فایل تورنتتون چند تکه بود میتونید هم تک لینک مستقیم بگیرید و هم چندین لینک مستقیم . برای فایلهای معمولی تک لینک بهتره و برای فایلهای خیلی بزرگ چندین لینک مستقیم به روشی که گفتم مفید تره .

2- هر کاربر در هر روز تا 10 گیگ تورنت رو میتونه مستقیم کنه اما باز هم تاکید میکنم بهتره فایلی رو با این روش مستقیم کنید که با idm بشه ظرف 24 ساعت دانلودش کرد چون اگه وسط کار بعد از 24 ساعت دانلود قطع بشه واقعا ستمه !

3- لینک مستقیمی که این سایت تولید میکنه فقط خودتون میتونید استفاده کنید و مثلا مکان پذیر نیست 3 نفر از همون لینک دانلود کنند و هر کس باید جداگانه مگنت خودش رو مستقیم کنه .
باز هم از آقای The CatalysT که این سایت عالی رو معرفی کردند و در این زمینه راهنمایی کردند تشکر میکنم .
خوش باشید و این روش رو به همه عاشقان تورنت آموزش بدید و اگه از تورنت استفاده میکنید صفحه قبل رو هم حتما بخونید ! :10:

foa.neh
30-01-2011, 00:45
با تشکر.
هادی
128 نامحدود شاتل سرعت شب و روز یکی بده ببینیم چه خبره!

من خبر خط 3 شاتل رو دارم (حاج حسن) شبا معمولا سرعتش 30 هست !
خط 4 شاتل کسی نبود؟!

من سرعتم مدت مدیدیه که ثابته روزا 90-120 شبا 50-120!!! کلا شبا 1 الی 1.7 گیگ دانلود میشه ولی پینگش ... !یهو یک ساعت میشه 200 بعد میشه 400 کلا سینوسی کار میکنه پینک(البته پینگ رو تو سرور اکراینی تست کردم چون فقط اونجا واسم مهمه)
شاتل 128 اطلاع رسانی کنید!

milad_dante
30-01-2011, 12:20
سلام
کسی شماره پشتیبانی شرکت پارس وی رو نداره؟

Phonix Live
30-01-2011, 12:52
من خیلی وقت اینجا سر نزدم میخواستم بدونم الان وضعیت کدوم ISP بهتره؟

mika120
30-01-2011, 13:03
امروز بعد از مدت ها پورت بهم تعلق گرفت ....
41 روز انتظار !!!!!!!1

soosmar_asl
30-01-2011, 14:47
128 نامحدود شاتل سرعت شب و روز یکی بده ببینیم چه خبره!

من خبر خط 3 شاتل رو دارم (حاج حسن) شبا معمولا سرعتش 30 هست !
خط 4 شاتل کسی نبود؟!

من سرعتم مدت مدیدیه که ثابته روزا 90-120 شبا 50-120!!! کلا شبا 1 الی 1.7 گیگ دانلود میشه ولی پینگش ... !یهو یک ساعت میشه 200 بعد میشه 400 کلا سینوسی کار میکنه پینک(البته پینگ رو تو سرور اکراینی تست کردم چون فقط اونجا واسم مهمه)
شاتل 128 اطلاع رسانی کنید!

من الآن 2 مگ دارم اما دوره قبل 128 داشتم . سرعت روز و شبش تقریبا فرقی نداشت کلا بین 60 تا 70 بود. پینگم همیشه زیر 250.
خط 5

jabarsink2000
30-01-2011, 15:17
دوستان تو سایت شاتل زده این سرویس 2 میگ ساعت رایگان نداره درسته؟
این شکلی که بدرد نمیخوره.
هر چی در میاریم باید حجم اضافه بخریم.
:2:
با تشکر.
هادی

baran1059
30-01-2011, 17:50
با تشکر.
هادی
دوست عزيز اون سرويسي كه تو ديدي سرويس اداري شاتله ، اون گيگش تو روز بيشتره ولي ترافيك رايگان شب نداره
سرويس اكو شاتل 3 گيگ در ماهه كه شبش رايگانه

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

دوستان مدتهاست از mailer خبري نيست
كسي خبر mailer رو نداره

birak
30-01-2011, 18:26
isp های دیگه رو نمیدونم دوست عزیز
اما در مورد اشتراک 128 حجمی اندیشه - تو مرکز 3 مخابرات - که خودم دارم استفاده میکنم بجز بعضی شبها که نوسان سرعت زیاده در بقیه اوقات کاملا راضی هستم .
سرعت در حال حاضر برای اشتراک حجمی 128 اندیشه به صورت زیر هست :
سرعت upstream مودمم 1079 و سرعت downstream معادل 261 کیلو بیت هست اما سرعت عملی :

دانلود با لینک مستقیم و برنامه IDM تو ساعات روز خیلی راحت از 100 کیلو بایت میگذره و بین 100 الی حداکثر 130 کیلو بایته و سرعت دانلود با تورنت تو ساعات روز بین 90 تا 110 نوسان میکنه .
اما تو ساعات شب از سر ساعت 1 بامداد تا حدود 3:15 الی 3:20 سرعت دانلود مستقیم با IDM بین 40 تا 60 کیلو بایت نوسان می کنه و سقفش حداکثر 60 کیلو بایته و تورنت هم تو این ساعات معمولا سرعتی بین 35 الی 45 کیلو بایت داره ...

اما بجز بعضی شبها - مثل بعضی شبهای جمعه که شیر فلکه رو می بندن!!! وسرعت تا حود صبح به همین روال باقی می مونه - تو اکثر شبهای دیگه از ساعت 3:15 الی 3:20 شب به بعد سرعت کاملا افزایش پیدا میکنه و درست عین روز میشه ... یعنی دوستانی که شبانه دانلود می کنند بیشترین حجم دانلودشون بین ساعات 3:30 تا 6 صبح و با حداکثر سرعت انجام میشه .
در یه کلام با این اشتراک و تو شبهایی که نوسان سرعت وجود نداره توی ساعات مجانی شب تا 6 صبح میتونید حداقل 1 گیگا بایت و حداکثر 1 گیگ و 300 مگ دانلود کنید .
از مزیتهای دیگه اندیشه قیمت مناسب بخصوص برای سرویس نامحدود و همچنین قیمت مناسبتر نسبت به بقیه شرکتها برای حرید حجم اضافی و دم دریافت وجه برای تنظیم اولیه مودم هست و از معایبش هم اینه که بعضی اوقات به علت تعداد کاربران زیاد سرور دچار تایم اوت میشه یا همون مشکل کمبود آی پی که دوستان گفتند و یا کمبود پورت تو مراکز ممکنه پیش بیاد ... مثلا یه نمونه همین الان که میخواستم این پست رو بفرستم ارتباط قطع شد و تا 15 دقیقه سرور در دسترس نبود ... با همه این خوبی ها و بدیها باز هم تو شهر رشت در مجموع و بدون تعصب اندیشه رو به بقیه ترجیح میدم و این رو هم قبول دارم تو بعضی نکات شرکتهای دیگه بهتر هستند. هیچ شرکتی کامل نیست.
حالا انتخاب با خودتون .

فقط یه نکته دیگه رو هم مجدد به دوستانی که تو کار دانلود هستند یادآوری میکنم که اگر دانلود تورنت با سید و سرعت پایین دارین حتما از روشی که گفتم برای تبدیل به لینک مستقیم استفاده کنید و تا سایتش رو مثل بقیه پولی نکردند حالش رو ببرید ! :46:
همین دیشب یه تورنت فیلم داشتم که فقط 20 تا سید داشت و سرعتش هم از 30 کیلو بایت بالا نمیرفت اما ظرف 2 دقیقه تبدیل به لینک مستقیم شد و با IDM با سرعت 120 الی 125 کیلوبایت ظرف 2 ساعت دانلود شد :5::40: فقط یه نکته یادتون باشه تورنت هایی که اصلا سید ندارند و اصطلاحا تورنت مرده هستند با این روش تبدیل به لینک مستقیم نمیشن و لااقل باید یه چند تایی سید داشته باشن .

خوش باشید.

soosmar_asl
30-01-2011, 18:47
با تشکر.
هادی

اونی که میگی سرویس office رفیق :20:. اینی که من دارم جزو سرویس های ECO است! 3 گیگ ترافیک داره ماهانش. مثه بقیه سرویسای ECO از 1 تا 7 صبح رایگانه.

Dj_aghamajid
30-01-2011, 22:21
سلام
اوضاع اندیشه اصلا مناسب نیست!
اینقدر رفتن مشتری جذب کردن و حالا نمیتونن سرویس بدن!
ماله من که 1 ماهه داغونه!

SA.JJ.AD
31-01-2011, 11:34
:31:چند وقت بود که امار نزاشته بودم و از شاتل رازی بودم گفتم الان یه اماری بزارم ... :31:
.
:31:اینم تست هایی که همین الان گرفتم :31:
.
:20:شاتل - اکو 128 - محدود - مرکز 4:20:
.
.
.
.
امار گذاشتن رو یاد بگییرید :31::31::27::27:

armin_punisher6
31-01-2011, 12:14
سلام
اوضاع اندیشه اصلا مناسب نیست!
اینقدر رفتن مشتری جذب کردن و حالا نمیتونن سرویس بدن!
ماله من که 1 ماهه داغونه!
ما گلساریها که هیچ مشکلی باهاش نداریم.همون سرعت 130 رو دارم و خیلی خوبه.

soosmar_asl
31-01-2011, 12:44

بستگی داره! اگه دانلودت تو روز زیاده و شب کار نستی و زود به زود ترافیک تموم میکنی بهتره بری اندیشه. اما اگه سرویس با کیفیت ثابت و سرعت بالا میخوای و اوضاع جیبتم خوبه بهتره شاتل و انتخاب کنی. ترافیک تو شاتل گرونتر از اندیشه ست کلا البته به مناسبت های مختلف مثه اعیاد و تولدو... 1 تا 3 گیگ ترافیک هدیه میده . شاتل 5 الی 15 تومنم پول نصب میگیره که اندیشه نمیگیره. از نظر پشتیبانی اگه بخوام مقایسه کنم شاتل بهتر از اندیشه ست به نظرم. در کل یه خوبیایی اندیشه داره یه خوبیایی شاتل. بیشتر بستگی به نوع استفاده و وضعیت کاربر داره که کدومشون و انتخاب کنه. در باره بقیه آی اس پی ها هم نمیتونم دقیق نظر بدم چون تجروبشون نکردم اما با توجه به تجربه ی دوستانم فکر نمیکنم در سطح این دو آی اس پی باشن.

Dj_aghamajid
31-01-2011, 17:08
ما گلساریها که هیچ مشکلی باهاش نداریم.همون سرعت 130 رو دارم و خیلی خوبه.
اتفاقا منم جزء همون گلساریها هستم!
سرعت من تو روز به 100 هم نمیرسه!
در ضمن کلا نمیدونم به چه علت ، وقتی تو اینترنت روی چیزی کلیک میکنم یه مقدار کند عکس العمل نشون میده؟
ویروس هم ندارم و روی 2تا ویندوز امتحان کردم!
انگار همش داره اطلاعات رو گم میکنه مثل حالت Time out میشه!

jabarsink2000
31-01-2011, 18:03
از صبح تا حالا سرویس نامحدود 128 بنده سرعتش 120 تا 130 نوسان داره حال کردم.
معلوم نیست دارن چیکار میکنن.
128 نامحدود اندیشه سبز خزر
خطوط 727
با تشکر.
هادی

birak
31-01-2011, 19:36
اتفاقا منم جزء همون گلساریها هستم!
سرعت من تو روز به 100 هم نمیرسه!
در ضمن کلا نمیدونم به چه علت ، وقتی تو اینترنت روی چیزی کلیک میکنم یه مقدار کند عکس العمل نشون میده؟
ویروس هم ندارم و روی 2تا ویندوز امتحان کردم!
انگار همش داره اطلاعات رو گم میکنه مثل حالت Time out میشه!

ولا من هم که خط 3 مخابرات هستم بجز بعضی اوقات که نوسان سرعت داره با مشکل مشابه مواجه میشم ... بخصوص بعضی اوقات که مثلا لازمه فرم ثبت نام تو اینترنت پر بشه یا یه دفعه وقت لاگین شدن تو بعضی سایتها به نظر میرسه زمان متوقف میشه ! البته من مشکلم مثل شما حاد نیست و فقط بعضی اوقات این طور میشه و مشکل بیشتر تو باز شدن صفحات هست نه دانلود ... سرعتم هم روزها واقعا خوبه و به 130 میرسه و شبها هم به لطف دانلود مستقیم - و تبدیل لینک تورنت به مستقیم - میزان دانلود شبانه از حدود 1 گیگ به 1.3 گیگ افزایش پیدا کرده .
اما در مورد مشکل شما یه گشتی تو اینترنت و فورومهای مختلف زدم ... به نظر میرسه مشکل از pocket lost باشه ینی گم شدن بسته های اطلاعاتی تو مسیرهای اینترنت که هم کیفیت رو کاهش میده و هم باعث مشکلات مشابه مشکل شما میشه ... از قرار معلوم این مشکل از یک ماه پیش حاد تر شده و سراسریه .
حتی باعث شده کیفیت سرویس های دیگه مثل gprs ایرانسل هم به شدت افت کنه و حتی تو بعضی شهرها یه سری سایتهای عادی که فیل تر هم نیستند باز نشن یا خیلی خیلی کند باز شن ... این قضیه pocket lost از قرار معلوم خیلی هم با isp ها ارتباط نداره و بسته به مناطق مختلف تو همه شرکتها این مشکل گزارش شده ... البته میزان نویز مسیر مخابرانینون رو هم حتما چک کنین ببینین تازگیها اطراف خونتون مخابرات بکن بکن و حفاری نداشته !
مقصر کیه ؟! فعلا معلوم نیست ! بعضی ها میگن تقصیر بالا بودن میزان نویز تو مسیرها هست بعضی ها هم میگن مقصرسیستم جدید فیل ترینگ هست که دارند با روشهای جدید مثل موش آزمایشگاهی تست میکنن و این باعث ریزش شدید اطلاعات یا گم شدن بسته های اطلاعاتی تو بعضی مسیرها میشه! دلیلی هم که میارند اینه که کافیه شما از آنتی فیل استفاده کنید و خواهید دید سایتی که فیل تر نبود اما به سختی و کند باز میشده این دفعه راحت باز میشه و تو تستها هم گم شدن بسته های اطلاعاتی خیلی کمتره!
تو دنیا "گم شدن بسته های اطلاعاتی" بدترین و فاجعه بار ترین مشکل کیفیتی اینترنت بعد از قطعی اینترنت محسوب میشه چون امنیت سایتهای حساس مثل بانکها و موسسات مالی با گم شدن اطلاعات در حین تبادل به شدت به خطر میوفته . اگر ریزش بیشتر از 3% باشه اختلال به وجود میاد و جالبه بعضی روزها تو ایران میزان این ریزش بین 30 الی 56% هست :19: اما اینجا تنها چیزی که اهمیتی نداره کیفیته ... خبر زیر رو حتما بخونید. البته اینها میگن تقصیر ما نیست تقصیر خود شرکتهای isp هست که اطلاعات تو مسیر بین مخابرات و شرکتها ریزش میکنه !!! لابد تو همون چاله هایی که دائم حفاری میکنند ! :13:

birak
31-01-2011, 19:50
این خبر رو هم بخونین ... متوجه میشین کیفیت اینترنت اونقدرا مساله مهمی تو ایران نیست و اصولا مشکلی نیست ... مشکلات و مسایل مهمتری وجود داره که خدا رو شکر همشون دارن حل میشن .:5: :8:

اعلام شرایط جدید فعالیت کافی‌نت‌ها نشستن زن و مرد حتی محارم کنار یکدیگر ممنوع شد
تاریخ انتشار خبر: ۹ بهمن ۱۳۸۹ - روزنامه شرق

متن کامل شرایط جدید کافی‌نت‌ها

۱- متقاضی باید دارای حداقل ۳۰ سال سن و متاهل باشد.

۲- دارا بودن گواهی پایان دوره ICDL از مراکز معتبر یا تحصیلات مرتبط با رایانه، شبکه و اینترنت یا تایید کمیسیون فنی اتحادیه.

۳- نصب دوربین مداربسته (مشخصات فنی دوربین توسط اتحادیه پس از اخذ تاییدیه از کمیته تخصصی تعیین خواهد شد)

۴- واحد صنفی باید در حاشیه خیابان باشد.

۵- واحد صنفی داخل پاساژ نباشد.

۶- واحد صنفی داخل طبقه نباشد.

۷- واحد صنفی نزدیک مراکز آموزشی دخترانه نباشد.

۸- واحد صنفی کاملاً آکواریوم و دارای شیشه بی‌رنگ باشد به طوری که داخل واحد صنفی از بیرون کاملاً قابل رویت باشد.

۹- چسباندن هر نوع پوستر یا کشیدن پرده یا حصیر که باعث شود داخل مغازه از بیرون قابل رویت نباشد ممنوع است.

۱۰- نشستن زن و مرد حتی محارم کنار یکدیگر ممنوع است.

۱۱- از گذاشتن نام خارجی و اصطلاحات بیگانه جهت واحد صنفی جداً خودداری کنید. جهت انتخاب نام با دبیرخانه هماهنگی کنید.

۱۲- داشتن کپسول ضدحریق و جعبه کمک‌های اولیه الزامی است.

۱۳- ساعت ورود و خروج مراجعان باید در دفتر مخصوصی ثبت شود.

۱۴- ارائه خدمات به کاربران بدون ارائه مدارک هویتی معتبر ممنوع است. متصدی مکلف است پس از رویت اصل مدارک هویتی معتبر و تطبیق عکس، نام و نام‌خانوادگی، نام پدر، شماره‌ شناسنامه، محل صدور و کد ملی را دقیقاً ثبت کند.

۱۵- متصدی مکلف به نگهداری اطلاعات مندرج در بند ۱۴ به مدت شش ماه و نگهداری اطلاعات دوربین مداربسته به مدت سه ماه است. در غیر این صورت مسوولیت قانونی خواهد داشت.

G.D.ragon.Ir
01-02-2011, 06:50
Dj_aghamajid برای مشخص شدن اینکه پاکت لاست دارید یا نه, از سایت زیر, یک تست بگیرید ببینید اوضاع چطوره

خطوط 727نکنه دوستاتون روشی, چیزی بهتون یاد دادن که سرعت شما هم اونطوری خفن شده :21: آقا اگه چیزی بود به ما هم بگید, صواب داره :31:

mehdihamed
01-02-2011, 11:03
خطوط 727
با تشکر.
هادی
هنوز سرعت بالا هست یا عادی شده؟ من که نیم ساعت پیش بیدار شدم دیدم دانلود متوقف شده :13:
خط 5 اندیشه 128 نامحدود

jabarsink2000
01-02-2011, 11:53
الان یک نیم ساعتی هست دیگه صفحه به زور باز میکم.
تا نیم ساعت پیش هم سرعت بین 120 تا 130 نوسان داشت.
با تشکر.
هادی

jabarsink2000
01-02-2011, 12:01
دوباره درست شد.:31::8::21::40:

iNSANE
01-02-2011, 13:26
سلام به همه دوستان ADSL باز، :46:
من واسه معرفی کاربر جدید به اندیشه 1 امتیاز گرفتم و میتونم موقع تمدید سرویس از تخفیفش استفاده کنم.
ولی یه سوال این وسط برام پیش اومده که میخواستم بدونم کدوم یکی از دوستان تجربه داشتن،
اینکه از طریق Quick Task موقع تمدید اصلا گزینه استفاده از تخفیف وجود نداره! ولی از داخل CRM وقتی تمدید سرویس رو کلیک میکنی یک گزینه استفاده از تخفیف داره، حالا میخوام بدونم من اگه از داخل CRM تمدید کنم مثل Quick Task بعد از ثبت تمدید سرویسم در همون لحظه فعال میشه یا باید صبر کنم که خود اندیشه بره ببینه و بعد تایید کنه تا بتونم استفاده کنم؟

با سپاس،
یاسر

jabarsink2000
01-02-2011, 14:26
من واسه معرفی کاربر جدید به اندیشه 1 امتیاز گرفتم و میتونم موقع تمدید سرویس از تخفیفش استفاده کنم.
ولی یه سوال این وسط برام پیش اومده که میخواستم بدونم کدوم یکی از دوستان تجربه داشتن،
اینکه از طریق Quick Task موقع تمدید اصلا گزینه استفاده از تخفیف وجود نداره! ولی از داخل CRM وقتی تمدید سرویس رو کلیک میکنی یک گزینه استفاده از تخفیف داره، حالا میخوام بدونم من اگه از داخل CRM تمدید کنم مثل Quick Task بعد از ثبت تمدید سرویسم در همون لحظه فعال میشه یا باید صبر کنم که خود اندیشه بره ببینه و بعد تایید کنه تا بتونم استفاده کنم؟

با سپاس،
یاسر
از داخل Quick Task نمی توانی از تخفیف استفاده کنید
از داخل crm ای کار را انجام دهید.
یادتان باشد در داخل crm از این گزینه استفاده نکنید( تفاوت روز محاسبه شده تا انتهاي ماه)
کارمند های اندیشه در تمام روز حتی روزهایتعطیل حساب را چک میکنن اگر شما پرداخت کرده باشید تائید می کنند.فقط کمی طول می کشد(مانند Quick Task انلاین نیست)
با تشکر.
هادی

mili_k
01-02-2011, 14:30

با سپاس،
یاسر

باید تأیید کُنه؛ که معمولاً سریع تایید می کنن. مثلاً بین نیم ساعت تا 2 ساعت. (البته بعضی وقت ها هم، کمتر از نیم ساعت)

ho0rezam
01-02-2011, 14:45
با این بند ها کلی خندیدم...اول فک کردم جکه :دی

۴- واحد صنفی باید در حاشیه خیابان باشد.

۵- واحد صنفی داخل پاساژ نباشد.

۶- واحد صنفی داخل طبقه نباشد.

یه عزیزی میگفت ، خب تو پاساژ نباشه ، توو طبقه هم نباشه... و تازه تویه بر خیابون هم باشه...خب مگه طرف مغز خر خورده بره کافی نت کنه؟ این همه شغله دیگه میشه زد که :27: بخدا مریضن!!!!

۱۴- ارائه خدمات به کاربران بدون ارائه مدارک هویتی معتبر ممنوع است. متصدی مکلف است پس از رویت اصل مدارک هویتی معتبر و تطبیق عکس، نام و نام‌خانوادگی، نام پدر، شماره‌ شناسنامه، محل صدور و کد ملی را دقیقاً ثبت کند.
بازم همون عزیز میگفت: به روی جفت چشاش ، اصلا واسه اینکه 100 در 100 ثبتی بشه از اینا که چش رو اسکن میکنه میخواد بگیره !!!

۱۵- متصدی مکلف به نگهداری اطلاعات مندرج در بند ۱۴ به مدت شش ماه و نگهداری اطلاعات دوربین مداربسته به مدت سه ماه است. در غیر این صورت مسوولیت قانونی خواهد داشت.
این عزیزه دل بازم گفت: این فیلم هارو 6 ماه کجا نگه داری کنن اونوقت؟ توو فریزر میشه؟

jabarsink2000
01-02-2011, 17:20
یه 2 ساعتی بود که اینترنت قطع بود .
پدر سوخته ها معلوم نبود چه کار داشتن میکردن پدر سوخته.:31:
ولی حالاکه وصل است.
ما هم با سرعت حال میکنیم.
با تشکر.
هادی

soosmar_asl
01-02-2011, 18:42
پس قطعی سراسری بوده! منم فک کنم یه ساعتی قطع بود اینترنتم. شاتل خط 5 :10:

mehdihamed
01-02-2011, 20:49
منم بودم 2 ساعت خط 5 با گوشی اومدم تو سایت دیدم هیچ کی هیچ چی ننونشته 240 تومن شاژرم کم شد جیگرم سوخت :31:

birak
02-02-2011, 00:35
باید تأیید کُنه؛ که معمولاً سریع تایید می کنن. مثلاً بین نیم ساعت تا 2 ساعت. (البته بعضی وقت ها هم، کمتر از نیم ساعت)
اگر هم تایید واریز پول و ثبت درخواست بیشتر طول کشید یه زنگی به شرکت بزنین فوری تایید میشه .

در مورد قطعی اینترنت هم تایید میکنم امشب - یعنی دیشب - یکی دو ساعتی قطع بود و کانکت نمیشد. احتمالا مشکل سراسری بوده این دفعه پاکتهای اطلاعاتی کلا %100 گم شدن سر از ناکجاآباد در آوردن !
احتمالا تجهیزات جدید موش آزمایشگاهی هم تو همین فرصت 2 ساعته نصب شد ! :46:
اما الان که ساعت 12:30 شبه وضعیت خوبه . سیستم فیل ترینگ هم عین ساعت داره کار میکنه ... جالبه چند وقته که این فورومهای فیلم و سریال 3 سوته ظرف کمتر از 1 هفته شناسایی و فیل تر میشن و بلافاصله با اضافه کردن یه عدد به آدرسشون فیل رو 3 سوته دور میزنن و دوباره ... خلاصه داستان 3 سوته ادامه داره ! و این نشون میده همه چیز مرتبه !:5:

G.D.ragon.Ir
02-02-2011, 16:45
بازم اینترنت پریده بود :41:

T I G E R
02-02-2011, 17:15
تقریبا از ساعت 12 ظهر تا 5 بعد از ظهر اینترنت اندیشه قطع بود
بدتر اینکه وقتی میخواستی با پشتیبانی تماس بگیری بوق اشغال میزد !!!!
بارها و بارها سعی کردم تماس بگیرم ولی نمیشد !!!
درست مثل دیروز که اینترنت قطع بود و درهنگام قطعی هم هنگام تماس بوق اشغال میزد!

بهرحال کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟ حل شده یا همچنان ادامه داره ؟

armin_punisher6
02-02-2011, 17:16
این سری خیلی طولانی قطع بود.مثل اینکه درست شد.

vahid182
02-02-2011, 18:52
سلام تو لنگرود که از صبح حدود 12 قطع بود تا 6 اینا
همه شرکتها قطع بودن یا فقط اندیشه؟؟
trace تا ip اندیشه داشتم بقیه رو نداشتم.

Dj_aghamajid
02-02-2011, 19:35
سلام
واسه من اصلا قطع نشد!
اما همچنان سرعت داغونه!:19:
سرعت دانلود بین 30 تا 60! توی روز:2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر حال حاضر پینگ 160:5:
اما پینگ بدردم نمیخوره!

ho0rezam
02-02-2011, 20:28
واسه همه قطع بود هم اندیشه و هم شاتل...بقیه رو نمیدونم...چون خودم که اندیشه بودم و داداشم هم شاتل داره.

mehdihamed
02-02-2011, 20:45
واسه منم امروز حدود 6 ساعت قطع بود :31:

6462
02-02-2011, 21:02
چند روزیه که تو رشت روی خیلی از کانال ها پارازیت شدیدی انداختند دوستان شما هم پارازیت دارید؟

foa.neh
02-02-2011, 21:22
امروز منم چند ساعت قطع بودم
این هوا تکنولوزی پیشرفت گرده ،آخه تو اون صفحه اصلیت بنویس مشترکین 60 ساعت اینتنرت قطه نه اینکه پشتیبانی بوق آشغال بزنه

Web30
02-02-2011, 22:57
چند روزیه که تو رشت روی خیلی از کانال ها پارازیت شدیدی انداختند دوستان شما هم پارازیت دارید؟

آره دوست عزیز از وقتی که زیبای خفته با هلیکوپترش به رشت سفر کرد این ارمغان رو آورد. :5:

soosmar_asl
03-02-2011, 01:20
به پایان رسیدن قطعی کبری رو به همه ی بروبکس فروم تبریک میگم. :31:

ho0rezam
03-02-2011, 01:57
سلام
شاتل 2 مگش چطوره؟ روزش چقدر سرعت داره؟ شبش چقدر؟ ممنون

jabarsink2000
03-02-2011, 10:05
با سلام به دوستان عزیز.
چه برفی میاد گلسار 1متر شده:31:
سرعت من هم دوباره استاندارد شد.
128نامحدود اندیشه سبز خزر .
سرعت دانلود 30.
با تشکر.
هادی

armin_punisher6
03-02-2011, 10:48
رشتیهای عزیز برف رو عشقه.

jabarsink2000
03-02-2011, 14:00
دوستان عزیز ایا شما هم امروز با اینترنت مشکل دارید؟
صفحه خیلی کند باز میشه سرعت دانلود خیلی نوسان داره .
با تشکر.
هادی

soosmar_asl
03-02-2011, 14:03
سلام

تو روز بین 280 تا 300 . شبم کفش 120 . شبا بعد ساعت 3 ممکنه مثه روز بشه و دوباره بره بالا 250 ممکنم هست همون 120 بمونه. بستگی داره چه شبی باشه. اصولا 5 شنبه ها تا 4 5 صبح همون 120 میمونه و بالاتر نمیره:13: با تورنتم اگه تکنیک خاصی به کار نبری بین 110 تا 200 .
ضمنا به لطف دولت عزيزمون هيچ سايتي برا آپلود عکس نمونده که بخوام اسپيد تست بذارم ديگه...! واقعا که...

armin_punisher6
03-02-2011, 15:20
با تشکر.
هادی
منم دقیقا همین مشکل شمارو دارم.اندیشه خیلی اعصاب خرد کن شده تازگیا.

ANALIA2011
03-02-2011, 16:05
با تشکر.
هادی

بله دوست عزیز همین الان هم چند ساعت مشکل دارم و نهاتا سرعت 1 کیلوبایت درثانیه هست اصلا نمیشه سایتی باز کرد همین صفحه رو 4 دقیقه موندم کامل باز شه پیام بنویسم
جالبه پاسخ پشتیبان اندیشه درمورد سوالی که دیروز پرسیدم که چرا قطعه سرویس رو بخونید ایشون گفتند مشکل مرتفع شده اما همچنان مشکل باقیست

-----------------------

(15421) 1389/11/14 01/01/1900 8:18:00 AM
با سلام. مشترک گرامی، به دلیل شکستگی فیبر نوری در ورودی استان، تمامی شرکتهای موجود در استان با کندی سرعت و در زمانهایی با قطع کامل اینترنت همراه بودند که هم اکنون مرتفع گردیده است. با سپاس اندیشه سبز خزر

G.D.ragon.Ir
03-02-2011, 16:34
صفحه خیلی کند باز میشه سرعت دانلود خیلی نوسان داره .من که مشکل خاصی ندارم

ضمنا به لطف دولت عزيزمون هيچ سايتي برا آپلود عکس نمونده که بخوام اسپيد تست بذارم ديگه...! واقعا که...

Dj_aghamajid
03-02-2011, 16:49
سرعت دانلود 0.9 تا 5 کیلو بایت در ثانیه!:2:
عجب سرعتی؟!!!:18:
منظور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش پهنای در ایام دهه فجر این بود؟:28:
اندیشه هم که میگه خط شما مشکلی نداره و طبیعیه!:34: در ضمن میگه فیبر نوری دوباره پاره شده!:37: وای دوباره هوا برفی شده و دید کشتی ها کم، و لنگر کشتی خورد به فیبر! :16::39:
خدا بخیر کنه!:19:

vahid182
03-02-2011, 18:21
ملت گزارش بدین دیگه فقط اوضاع اندیشه خرابه یا بقیه هم مشکل دارن؟؟
بچه های اندیشه تو رشت هم مشکل کانکت شدت دارین؟ ارورهای مختلف میده 678.734.619
با هزار دردسز کانکت شدم.

M0hammadH0ssein
03-02-2011, 18:21
منظور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش پهنای در ایام دهه فجر این بود؟:28:
خدا بخیر کنه!:19:

بله
منظورشون دقیقا همین بود!:2:

M0hammadH0ssein
03-02-2011, 18:39
راستی این اینترانت ملی که تموم میشه کارش؟
کسی خبر داره قراره چطوری باشه دقیقا؟؟؟

Dj_aghamajid
03-02-2011, 18:43
سلام
الان اوضاع بهتر شده!
سرعت دانلود بین 50 تا 120 اما بیشتر روی 70 !
پینگ زیر 200
128 محدود اندیشه مرکز 7
خدا کنه دوباره خراب نشه! و گرنه باید روی شاتل فکر کنم!
راستی اوضاع شاتل چجوریه! مخصوصا 128 eco

M0hammadH0ssein
03-02-2011, 19:01
خدا کنه دوباره خراب نشه! و گرنه باید روی شاتل فکر کنم!
راستی اوضاع شاتل چجوریه! مخصوصا 128 eco

خووووووب:21:

birak
03-02-2011, 20:14
...

دوست عزیز
برای آپلود عکس ها و فایلهاتون از سایت زیر استفاده کنید .
من مدتها مشکل فیل تر شدن ساینهای آپلود عکس رو داشتم اما این سایت به دلایل مختلف احتمال فیل تر شدنش خیلی کمتره و خدماتشم خوبه :

در ضمن از ساعت 6 عصر تا الان که 8:15 هست من هیچ مشکلی با اینترنت اندیشه ندارم و دانلود هم با سرعت خوبی انجام میشه . ( 128 حجمی خط 3 )

soosmar_asl
03-02-2011, 21:09
ملت گزارش بدین دیگه فقط اوضاع اندیشه خرابه یا بقیه هم مشکل دارن؟؟
بچه های اندیشه تو رشت هم مشکل کانکت شدت دارین؟ ارورهای مختلف میده 678.734.619
با هزار دردسز کانکت شدم.

جز قطعی کبری ای که دیروز داشتم مشکل دیگه ای نیست. همه چیز خوبه.
شاتل خط 5

foa.neh
03-02-2011, 22:59
دوستان اندیشه ، اگه کسی quick task نتونه خرید آنلاین کنه و ارور 500 بده(از 60 سیسنم محتلف و اینترنت مختلف تست شده) پشتیبانی میتونه واسش حل کنه؟
یادمه چندنفر اینطوری شده بودن که پشتیبانی بهشون گفته بود از روش عادی استفاده کنید!!
کسی چیزی میدونه

M0hammadH0ssein
03-02-2011, 23:10
کاهش سرعت و اختلال مجدد اینترنت در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طی روزهای اخیر شهروندان شهرهای تهران، کردستان، تبریز و مناطق شمالی کشور با کاهش فاحش سرعت اینترنت مواجه شده‌اند. اخیرا، خبرگزاری رویترز و یاهو نیوز، که از معتبر‌ترین منابع خبری در جهان به شمار می‌روند نیز، توسط دستگاه فیلترینگ در ایران، فیلتر شده و دسترسی بدون فیلترشکن به آن‌ها غیرممکن است. روزنامه الشرق الاوسط روز سه شنبه نوشت شدت یافتن محدودیت دسترسی به سایت های اجتماعی و خبری در ایران طی روزهای گذشته بیانگر هراس حکومت ایران از اعتراض هایی است که در چند کشورعربی در جریان است.

M0hammadH0ssein
03-02-2011, 23:30
علی لاريجانی: جوانان از مسائل آگاه هستند؛ با قطع شبکه‌ها و اینترنت دردی دوا نمی‌شود

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید با حرف‌ها و سخنان حاشیه‌ای ذهن جامعه را به مسائل فرعی بکشانیم، گفت: جوانان امروز از مسائل سیاسی آگاه هستند و با قطع شبکه‌ها و اینترنت دردی دوا نمی‌شود.به گزارش ايرنا، در سخنرانی امروزعلی لاریجانی فردی لاريجاني با صداي بلند گفت : آقاي لاريجاني ما از عملكرد شما راضي نيستيم . بدنبال اعتراض اين فرد، سخنراني لاريجاني براي دقايقي قطع شد به نوشته ایرنا : اين اعتراض با حمايت تني چند ازمردم حاضر كه اكثر از اعضاي خانواده هاي شهدا و جانبازان بودند، مواجه شد. در پي اين اعتراض،تعدادي از محافظين و مراقبين اين مراسم كه درنقاط مختلف مصلي مستقر بودند به يكباره به سمت مرد معترض رفته ، با گرفتن دست در مقابل دهان او مانع ادامه بيان اعتراضش شدند و او را به خارج از محل مراسم منتقل كردند لاريجاني كه دراين مدت سكوت كرده بود با درخواست صلوات به سخنانش ادامه داد. لاريجاني درپايان سخنراني حدود 45 دقيقه خود به رغم درخواست هاي متعدد خبرنگاران، حاضر به مصاحبه و گفت وگو با آنان نشد .

jabarsink2000
03-02-2011, 23:31
ماه دیگه اگر خدا بخواد میرم شاتل.
اندیشه 1ساعت سرعت خوب هست 2 ساعت مشکل داره.
صفحه اصلا نمی توانم باز کنم.
امروز هم 3جا رفتم همین مشکل را داشت.(داخل گلسار)
با تشکر.
هادی

ANALIA2011
03-02-2011, 23:48
همین الان با مشکل شدید سرعت اینترنت مواجه هستم اندیشه سرویس 128 محدود بزور سایتها باز میشن

soosmar_asl
04-02-2011, 13:34
به لطف لینکی که birak عزیز داد بعد سه هفته دارم اسپید تست میذارم دوباره :31:

سرعت دانلود یکم امده پایین اما پینگ دوباره رفت زیر 250ms :20:

شاتل خط 5 . سروس 2 مگ

jabarsink2000
04-02-2011, 16:22
امروز تا ساعت 3 مشکلی نبود اما از ساعت 4 دوباره نوسان شدید
سایت نمی توان اصلا باز کرد سرعت پشت سرهم صفر میشه
اندیشه سبز خزر
خطوط 727
با تشکر.
هادی

ANALIA2011
04-02-2011, 16:25
امروز تا ساعت 3 مشکلی نبود اما از ساعت 4 دوباره نوسان شدید
سایت نمی توان اصلا باز کرد سرعت پشت سرهم صفر میشه
اندیشه سبز خزر
خطوط 727
با تشکر.
هادی

کاملا حرفتون رو تایید میکنم از 5دقیقه به 4 نوسان داره بدجور سایتها بزور باز میشن خدا من موندم چه کنم کلافه شدم!!!!!!!!!!!

armin_punisher6
04-02-2011, 23:15
وای دیگه اندیشه داره گند میزنه سرعت لود پیچ افتضاحه.

SA.JJ.AD
05-02-2011, 00:42
شاتل - مرکز 4 - 128
.
پینگو حال کنید :18:تا به حال اینقد خوب نشده بود :26:

.
وب گردی با سرعت نوز انجام میشه :18::31:

ANALIA2011
05-02-2011, 10:29
باسلام مجدد دیروز گفتید مشکل مرتفع شده اما امروز دوباره چندساعته بزور سایت ها باز میشوند و نهایت سرعت به 2 کیلوبایت درثانیه میرسه لطفا بگید تا کی مشکل حل میشه نظرات همكاران:
(15421) 1389/11/15 01/01/1900 8:47:00 PM
با سلام. مشترک گرامی، دلیل این کندی، اختلال در مسیرهای بین المللی ( Gateway های بین المللی ) می باشد و با توجه به اینکه این اختلال از داخل کشور نمی باشد، زمان دقیقی برای مرتفع شدن آن نمی توان اعلام نمود. با سپاس اندیشه سبز خزر

armin_punisher6
05-02-2011, 10:33
شاتل - مرکز 4 - 128
.

.

شما سرعت دانلودتون تو روز چنده؟

SA.JJ.AD
05-02-2011, 10:57
شما سرعت دانلودتون تو روز چنده؟

60:46:

متن ارسال شما بیش از اندازه مختصر و کوتاه هست . متن ارسال شما باید حداقل 10 حرف داشته باشد

soosmar_asl
05-02-2011, 12:26
امروز دومین روزیه که پینگ زیر 200 است! واقعا دمشون گرم. کیفیت سرویسشون دیگه جدا عالی شده!!

شاتل خط 5. سرویس 2 مگ محدود.

ho0rezam
05-02-2011, 13:40
منم که از بازی زدم بیرون و پینگ واسم مهم نیست...فقط میخوام دانلود کنم...شاتل شب و روزش مخصوصا 2 مگ چجوریه ؟ هه ی مرکز ها یکیه؟ مرکز 4 هستم...

soosmar_asl
05-02-2011, 13:55
منم که از بازی زدم بیرون و پینگ واسم مهم نیست...فقط میخوام دانلود کنم...شاتل شب و روزش مخصوصا 2 مگ چجوریه ؟ هه ی مرکز ها یکیه؟ مرکز 4 هستم...

تستش و گذاشتم. یه بار دیگم پرسیده بودی این و نه؟؟؟؟ :31:

نقل قول:
نوشته شده توسط ho0rezam [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

تو روز بین 280 تا 300 . شبم کفش 120 . شبا بعد ساعت 3 ممکنه مثه روز بشه و دوباره بره بالا 250 ممکنم هست همون 120 بمونه. بستگی داره چه شبی باشه. اصولا 5 شنبه ها تا 4 5 صبح همون 120 میمونه و بالاتر نمیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با تورنتم اگه تکنیک خاصی به کار نبری بین 110 تا 200 .

درباره مرکزام میدونم که تو مراکز 5 و 7 عالیه سرویسش.( من مرکز 5 ام) . دوستی تو مرکز 4 ندارم.

راستی پینگ پایین که فقط برا بازی نیست وب گردی خیلی راحت تر میشه با پینگ پایین .کلی حال میده :31:

ho0rezam
05-02-2011, 14:02
آره پرسیده بودم اما کسی جواب نداد...ندیده بودم دمت گرم

M0hammadH0ssein
05-02-2011, 15:51
باسلام مجدد دیروز گفتید مشکل مرتفع شده اما امروز دوباره چندساعته بزور سایت ها باز میشوند و نهایت سرعت به 2 کیلوبایت درثانیه میرسه لطفا بگید تا کی مشکل حل میشه نظرات همكاران:
(15421) 1389/11/15 01/01/1900 8:47:00 PM
با سلام. مشترک گرامی، دلیل این کندی، اختلال در مسیرهای بین المللی ( Gateway های بین المللی ) می باشد و با توجه به اینکه این اختلال از داخل کشور نمی باشد، زمان دقیقی برای مرتفع شدن آن نمی توان اعلام نمود. با سپاس اندیشه سبز خزر

فکر کنم سرور .p30world داخل باشه!
احتمالا چرت گفتن!
طبق معمول پیچوندن!!!:13:

foa.neh
05-02-2011, 20:28
چشم ها را باید شست
عینکی می باید :27:
خط 4 اندیشه 128 محدود:

M0hammadH0ssein
05-02-2011, 20:48
طبق اخبار اوضاع اینترنت مصر هم درست شد! دیگه نگرانشون نباشین!
فکر کنم مال ما رو قطع کرده بودن واسه همدردی با مصر و لبنان!:2:

jabarsink2000
05-02-2011, 22:26
اوضاع اندیشه خراب
دوستانی که تازه ثبت نام میکنن .حتما در جای دیگری ثبت نام کنید.حتما تغییر نظر بدهید.
هر چند ساعت 1بار سرعت برای مدتی زیر 10 میاد و دیگه صفحه نمی توانید باز کنید محدود و نامحدود نداره 1 میگ و 64 نداره تمامی سرویس ها.
از ساعت 10هم تا اکنون هنوز سرعت زیر 5 است.
با تشکر.
هادی

ANALIA2011
05-02-2011, 22:29
دیگه اندیشه گندشو دراورده.الان نیم ساعته سرعتم2کیلوبایت درثانیه هست بزنم دانلود 0 هم میشه

SASAN_IT
05-02-2011, 22:41
دوستان به فكر انديشه نباشيد

هر سايت بعد از 20 دقيقه باز ميشه. :41: تا آخر ماه اگه مشكل برطرف نشه ميرم شاتل

ho0rezam
05-02-2011, 22:43
من انتخاب واحدمو انجام بدم (با اینکه همین امروز تمدید کردم) یحتمل میکوچم به شاتل 2 مگ....هزینه چجوریه؟کانفیگ پول میگیرن؟ اصلا کلا به جز هزینه ماهانه پول دیگه ای هم میگیرن؟

هنوز یه کارت طلائی که مال خودم بود رو دارم به کار میاد؟ :دی

jabarsink2000
05-02-2011, 22:53
با این time out حال میده شیرینگ اینترنتی.:41::19::2:

soosmar_asl
06-02-2011, 00:44
من انتخاب واحدمو انجام بدم (با اینکه همین امروز تمدید کردم) یحتمل میکوچم به شاتل 2 مگ....هزینه چجوریه؟کانفیگ پول میگیرن؟ اصلا کلا به جز هزینه ماهانه پول دیگه ای هم میگیرن؟

هنوز یه کارت طلائی که مال خودم بود رو دارم به کار میاد؟ :دی

کارت طلایی داری؟ این که عالیه پسر! منم داشتم 10 تومن تخفیف دادن همون اول . 2 مگ ماهی 23 تومنه. 3 گیگ ترافیکشه. از من که قبلا کاربر اندیشه بودم 5 تومن پول نصب میخواستن بگیرن به جا 15 تومن چون گفته بودم نصب و خودم بلدم (چه بیان نصب چه نیان این 5 تومن رفته تو پاچت:27:) اما به لطف اون کارت طلایی 5 تومنه نصب و ندادم 5 تومنم از پول هزینه ماهانم کم شد :31: راستی اگه میتونی مشتریم ببر من اگه 8 نفر دیگم معرفی کنم سرویسم دیگه کلا رایگان میشه :31:

ANALIA2011
06-02-2011, 01:02
فکر کنم سرور .p30world داخل باشه!
احتمالا چرت گفتن!
طبق معمول پیچوندن!!!:13:

خیر دوست عزیز سرور P30WORLD توی کشور کانادا و دیتاسنتر بزرگ IWEB قرار داره

Mori_2182
06-02-2011, 08:51
سلام به همه دوستان و خسته نباشید .راستش من یکسال پیش تو این سایت ثبت نام کرده بودم و اصلا" نمیدونم چی شد دیگه داخل سایت نیومدم و همین الان که داشتم تو گوگل سرچ میکردم درمورد افت سرعت اندیشه دوباره این سایت و پیدا کردم اومدم ثبت نام کنم دیدم سر اسم کاربری میگه این اسم قبلا" انتخاب شده پسورد رو که دادم دیدم مال خودمه .راستش خوب شد که دوباره این سایت و پیدا کردم به همتون هم خسته نباشید میگم . در مورد شرکت اندیشه الان یکسالی هست که سرعتهاش افتضاء شد حقیقتا" من سال قبل با اینترنت 128 چیزی حدود 230 تا 250 کیلوبایت دانلود میکردم یعنی اندیشه چیزی حدود 2 مگ بهم میداد بعد از ان ت خ ا بات سرعت اومد پایینتر بازم راضی بود 180KB البته همون 128 نامحدود ماهی 40 هزار تومن . تا الان که ماه پیش همون 128 نامحدود رو داشتم ماهی 15500 تومن ولی سرعت مابین 30 تا 40 میچرخید تا که یکی از دوستان گفت این ماه محدود بگیر ببین چطوریه البته ماه قبل دقیقا" از زمانیکه سرویس آپدیت شد یهو سرعت 120 تا 130 کیلوبایت دیدم اگه اینطور باشه یکی دو روزه تموم میشه 256 نامحدود گرفتم سرعت یکی دو روز اول همونطور بود الان زمان شروع دانلود 80 یا 90 هست زمانیکه ثابت میشه بین 50 تا 60 دیگه بالاتر نمیره با وجود اینکه قطع و وصل میشه بیشتر اوقات به پشتیبانیشون اطلاع دادم مثل همیشه که انگار همش طلبکارن و میخوان آدمو پاره کنن و هیچوقت جوابشون آدمو قانع نمیکنه اینطور جواب دادن :
^^^^با سلام. مشترک گرامی، در حال حاضر از سوی شرکت اندیشه سبز خزر هیچ مشکلی برای شما و سایر مشترکین عزیز وجود ندارد و یوزر شما به مدت 09:30:18 ساعت است كه قطع نشده است. پایین آمدین کیفیت اینترنت هیچ ارتباطی به پایین آمدن قیمتها نداشته و شرکت اندیشه سبز خزر، همان سرویسی را ارائه می کند که در ماهای پیش ارائه می کرده است. اختلال در روز های گذشته به دلیل مشکل در مسیرهای بین المللی و قطع شدن فیبر نوری از ورودی قزوین به استان گیلان بوده است. اما همچنان بعضی از مسیر های بین المللی با اختلال مواجه هستند. در مورد سرویسهای نا محدود، صحیح اشاره نمودید. به دلیل استفاده از ترافیک بالا به صورت مداوم در سرویسهای نامحدود نمی توان از سرعت تشویقی بیش از پهنای باند ارائه شده به مشترک استفاده نمود، اما در سرویسهای محدود این امکان وجود دارد. سرویس های نامحدود دارای سرعت تشویقی کمتری نسبت به سرویس با حجم محدود می باشد. در صورتی که حجم دانلود پایینی دارید می توانید با انتخاب سرویس های با حجم محدود از مزایای سرعت بالا برخوردار شوید. با سپاس، اندیشه سبز خزر^^^
اینم جوابشون از همگی عذر میخوام که شاهنامه شد این پستم ولی دوست دارم طوری باشه که به یه نتیجه خوب برسیم البته ناگفته نباشه که تو اینترنت ایران هیچوقت به نتیجه نمیرسیم. دوستای دیگه هم زنگ زدن به پشتیبانی اندیشه میگن از بالا دستور دادن که سرعت اینترنت رو بالاتر نبریم و پهنای باند رو کم کنیم.این هم یه عکس تو بهترین ساعت و بهترین حالت دانلوده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ^^^^

ANALIA2011
06-02-2011, 09:59
اظهاريه مشترك:
15421) 1389/11/14 01/01/1900 8:18:00 AM با سلام. مشترک گرامی، به دلیل شکستگی فیبر نوری در ورودی استان، تمامی شرکتهای موجود در استان با کندی سرعت و در زمانهایی با قطع کامل اینترنت همراه بودند که هم اکنون مرتفع گردیده است. با سپاس اندیشه سبز خزر ---------------- باسلام مجدد دیروز گفتید مشکل مرتفع شده اما امروز دوباره چندساعته بزور سایت ها باز میشوند و نهایت سرعت به 2 کیلوبایت درثانیه میرسه لطفا بگید تا کی مشکل حل میشه نظرات همكاران: (15421) 1389/11/15 01/01/1900 8:47:00 PM با سلام. مشترک گرامی، دلیل این کندی، اختلال در مسیرهای بین المللی ( Gateway های بین المللی ) می باشد و با توجه به اینکه این اختلال از داخل کشور نمی باشد، زمان دقیقی برای مرتفع شدن آن نمی توان اعلام نمود. با سپاس اندیشه سبز خزر ************************************************** * پشتیبان محترم توجه داشته باشید که این کندی شامل سرورهای داخل ایران هم بود یعنی سایتهایی که تو ایران دارن میزبانی میشن اونها هم مکشل داشتم تو باز کردنشون حتی دانلود از سایتهایی که سرورشون تو ایران هست پس این مشکل ربطی به پذرگاههای خارجی نداره .من دوست دارم صادقانه بهم پاسخ داده بشه و وقتی که مشکلات قطعی برای شبکه پیدا میشه مثل اونروز تلفن رو اندیشه روی مشتری هاش اشغال نکنه امیدوارم اندیشه از ایندفعه پاسخگو باشه اینم بگم که من همچنان مشکل سرعت دارم نظرات همكاران:
(15421) 1389/11/17 01/01/1900 3:09:00 AM
در ادامه ی پاسخ شما: مشترک گرامی، توضیح اینکه مشکل در Gateway های بین الملل چگونه بر روی حتی آدرسهای داخلی تاثیر گذار خواهد بود، مشکل می باشد. اما به استحضار می رساند، در بروز چنین مشکلاتی، تمامی سایت ها چه داخل و چه خارج از کشور به دلایل فنی مختلف که در این مقال نمی گنجد تحت تاثیر قرار می گیرند. خواهشمند است کمی منطقی تر با مسائل و مشکلات اینچنین برخورد نماید. در هنگام بروز مشکل، هیچ وقت اندیشه سبز خزر تلفنها را بر روی مشترکین اشغال نکرده و تمامی پرسنل در پاسخگویی و راهنمایی مشترکین فعالیت خواهند داشت. اما با توجه به اینکه تعداد مشترکین ما از 30 هزار یوزر فراتر رفته، در هنگام بروز یک مشکل سراسری، طبیعی است که تمامی مشترکین با شرکت تماس حاصل می نمایند، و با توجه به ترافیک تلفن این امر موجب اشتباه شما در بیان جمله ی ( "وقتی که مشکلات قطعی برای شبکه پیدا میشه مثل اونروز تلفن رو اندیشه روی مشتری هاش اشغال نکنه" ) خواهد شد. در مورد کندی سرعت با شماره ی 7750000 ( بخش پشتیبانی ) تماس حاصل نموده و مشکل خود را مطرح نمایید تا پیگیری های لازم انجام و مشکل شما مرتفع گردد. اندیشه سبز خزر

دوستان توروخدا بیاید تو پشتیبانی برخورد کنید بخدا اینا فکر میکنن ما بی سوادیم فقط میخوان مارو... بکنن

jabarsink2000
06-02-2011, 09:59
پاسخ پشتیبانی اندیشه که چرا سرعت سرویس 128 نامحدود در یک خطوط چرا یک قسمت 120 است ویک قسمت 30:
با سلام. مشترک گرامی، خیر، مشکلی از سوی شما وجود ندارد. با توجه به صلاحدید مدیریت فنی شرکت و مسائل و پارامترهای مختلف فنی، در هر مرکز مخابراتی این تقسیم بندی ها انجام می شود. با سپاس اندیشه سبز خزر
اصلا به خودشان زحمت نمیدن که چک کنند:مردک هر 2شماره در یک خط است مردک فقط 2 رقم شماره اخرش با هم فرق میکنه بعد میگی در هرمرکز مخابراتی؟داری بچه خر میکنی؟با کسی که برای مخابرات کار میکنه این حرف را میزنی؟
این را اینجا قرار دادم تا دوستان بدانند با چه کسانی طرف هستند.
با تشکر
هادی

ANALIA2011
06-02-2011, 11:06
پاسخ پشتیبانی اندیشه که چرا سرعت سرویس 128 نامحدود در یک خطوط چرا یک قسمت 120 است ویک قسمت 30:
با سلام. مشترک گرامی، خیر، مشکلی از سوی شما وجود ندارد. با توجه به صلاحدید مدیریت فنی شرکت و مسائل و پارامترهای مختلف فنی، در هر مرکز مخابراتی این تقسیم بندی ها انجام می شود. با سپاس اندیشه سبز خزر
اصلا به خودشان زحمت نمیدن که چک کنند:مردک هر 2شماره در یک خط است مردک فقط 2 رقم شماره اخرش با هم فرق میکنه بعد میگی در هرمرکز مخابراتی؟داری بچه خر میکنی؟با کسی که برای مخابرات کار میکنه این حرف را میزنی؟
با تشکر
هادی

دوست عزیز یه فکری بکنید و یه تعداد باهم جمع بشیم بریم اندیشه تعیین تکلیف کنیم همه چیز مشخص بشه اگه نمیتونن سرویس درست بدن ما جمع کنیم بریم یه جای دیگه این چندروزه بدجور زد حال زدند

Mori_2182
06-02-2011, 11:50
با تشکر
هادی
دوستان من هرچقدر نگاه کردم کلمه تشکر رو پیدا نکردم . کاملا" حق با شماست .اینها فکر میکنند نمیدونم که به یشری آدمیکه هیچی رو بلد نیست صحبت میکنند اصلا" نمیدونم آدم جواب ما رو میده یا انگار یه نرم افزار گذاشتن برای جواب دادن من دیشب ساعت 3:25 دقیقه بهشون اون مطلب و فرستادم حدودا" ساعت 4 و خرده ای جواب دادن مگه پشتیبانی یه نفرو شبا میزارن تا جواب ماها رو بده؟ اصلا" افتضاه شده همش یه طوری صحبت میکنن انگار بجای اینکه ماها طلبکار باشیم اونا طلبکارن. میدونین چیه دوستان اینا ببخشیدا یه خرده رنگ پول و دیدن یه جورایی عذر میخوام از همتون هار شدن. میگن که ما بیشتر از 30 هزارتا یوزر داریم چند روز پیش یه اخبار میخوندم در مورد اینکه چون پهنای باند ایران پایینتر از مقداری هست که باید به مشترکین سرویس بدن بیشتر آی اس پی های بزرگ تهران بخاطر اینکه مشتریهای قبلیشون رو راضی نگهدارن از دادن سرویس به مشتریهای جدید خودداری میکنند ولی برعکسش اندیشه همینطور داره مشتری میگیره فکر اینرو نمیکنه که کیفیت پایینتر میره.فقط میگن خیر مشکلی از طرف شما وجود نداره یعنی اینکه ما راست میگیم شما که مشتری هستی و داری استفاده میکنی دروغ میگی فکر میکنن فقط حق با اونهاست .از لحاط اینکه اون روز هم که اینترنت قطع شده بود پشتیبانی تلفنش اشغال بود هم اصلا" قبول نمیکنن الان دیگه جدیدا" کارشون شده بخدا اگه برگردن به من یکی بگن آقا مشکل از ما نیست از مخابراته من یکی قبول میکنم ولی همینم نمیگن همش میخوان بپیچونن.

Mori_2182
06-02-2011, 12:05
دوست عزیز یه فکری بکنید و یه تعداد باهم جمع بشیم بریم اندیشه تعیین تکلیف کنیم همه چیز مشخص بشه اگه نمیتونن سرویس درست بدن ما جمع کنیم بریم یه جای دیگه این چندروزه بدجور زد حال زدند
اینطوری هم خیلی خوبه دوستان یکدست صدا نداره اینها هم هرچقدر بخوایم تنها بریم جلو و تنها شکایت کنیم یه جوری ما رو میپیچونن اگر یه عده جمع بشیم و یه تصمیم بگیریم یا با هم مثلا" یه نفر تو قسمت پشتیبانی اندیشه شکایت بکنه بقیه دوستان فقط یوزر کاربریشون رو بگن به اون شخص تا از طرف همه شکایت بکنه شاید یه طوری بشه یا اینکه یه عده یهو باهم برن شرکت و همونجا مشکللات رو ارجاع بدن.

soosmar_asl
06-02-2011, 12:44
خوب اگه مشکل سراسری پس چرا ما مشکلی نداریم؟ مگه شاتل انترنتش و از کجا میگیره؟ چه خبره اونجا؟؟ چرا همتون یهویی افتادین به جونه اندیشه؟ گناه دارن بابا! منشیاش ناراحت میشناااا :31: نکنین این کارو

ANALIA2011
06-02-2011, 12:48
خوب اگه مشکل سراسری پس چرا ما مشکلی نداریم؟ مگه شاتل انترنتش و از کجا میگیره؟ چه خبره اونجا؟؟ چرا همتون یهویی افتادین به جونه اندیشه؟ گناه دارن بابا! منشیاش ناراحت میشناااا :31: نکنین این کارو

حیف تو شهر ما شاتل سرویس نمیه وگرنه منم میومدم شاتل :(
بابا دیوانه کرده اندیشه مارو

ho0rezam
06-02-2011, 13:51
کارت طلایی داری؟ این که عالیه پسر! منم داشتم 10 تومن تخفیف دادن همون اول . 2 مگ ماهی 23 تومنه. 3 گیگ ترافیکشه. از من که قبلا کاربر اندیشه بودم 5 تومن پول نصب میخواستن بگیرن به جا 15 تومن چون گفته بودم نصب و خودم بلدم (چه بیان نصب چه نیان این 5 تومن رفته تو پاچت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما به لطف اون کارت طلایی 5 تومنه نصب و ندادم 5 تومنم از پول هزینه ماهانم کم شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی اگه میتونی مشتریم ببر من اگه 8 نفر دیگم معرفی کنم سرویسم دیگه کلا رایگان میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایول...والا اوایل تابستون که اندیشه خراب شده بود رفتم شاتل دو ماهی موندم (دو تا کارت بهم دادن که یکیشو دادم داداشم که اون هنوزم از شاتل داره سرویس میگیره) یکی واسه خودم مونده که اونم ایندفه واسه خودم استفاده میکنم

Mori_2182
06-02-2011, 14:01
دوستان کسایی که از پارس وی یا فکر میکنم پارس آنلاین هم سرویس میگیرن خواهش میکنم نطر بدن بگن که سرویس اونها چطوره؟ من که همینطور میگشتم به یه سایتی برخوردم که بچه های لاهیجان در مورد اندیشه نظر میدادن اونها بیشترشون راضی بودن البته اونها هم قبول داشتن که اندیشه افت کیفیت داشته ولی در کل راضی بودن این مشکل مثل اینکه تو رشته بیشتر .توی پشتیبانی اندیشه دو نفرن که خیلی آقا هستن و اونقدر تمیز صحبت میکنند که واقعا" آدم راضی میکنن یکی آقای آرمانیانه و اون یکی آقای میرزایی ولی اونی که از طریق پشتیبانی داخل سایت جواب میده معلوم نیست کیه .این مشکل سرعت بیشتر برای کسانی هست که محدودیت ندارن ولی الان مثلا" همین خط من که خط هشته 882 اگر بخوام مثلا" 128 محدود حتی 1 گیگ بگیرم سرعتم بالا میره.بدبختی اینه که شرکت کامپیوتری خوب و بزرگ توی رشت زیاده مثل خزر انفورماتیک ولی انحصار اینترنت تو دست چند تا شرکت بیشتر نیست. یه سوالی دارم از دوستانی که اطلاع دارن به غیر از اندیشه و پارس آنلاین و دقیقا" از مبین نت خبر ندارم که تو رشته یا نه شرکت یا شرکتهای دیگه ای هم هست ؟ آیا ایرانسل توی رشت هم فعالیت اینترنتی میکنه ؟

jabarsink2000
06-02-2011, 14:12
دوستان اندیشه هر کدام که مشکل دارید نوع سرویس و مکان سرویس و مشکل سرویس و درخواست خودتان را در همین تایپک اعلام کنید
با تشکر.
هادی

ANALIA2011
06-02-2011, 14:36
دوستان اندیشه هر کدام که مشکل دارید نوع سرویس و مکان سرویس و مشکل سرویس و درخواست خودتان را در همین تایپک اعلام کنید
با تشکر.
هادی

دوست عزیز من لنگرود هستم سرویس 128 دارم 3 گیگابایت سرعتم این روزا گند شده خیلی خیلی اوضاع خرابه

Mori_2182
06-02-2011, 14:41
نوع سرویس : 256 نامحدود مکان : خط 882 خیابان شهدا(خیابان لاهیجان سابق) مشکل سرویس : پایین بودن کیفیت و سرعت قطع و وصل سرویس . درخواست : درخواستی از شما عزیزان که نمیشه داشت فقط میخوایم همفکری کنیم تا به یه جواب برسیم یا راهی پیدا بکنیم تا ببینیم که میتونیم مشکلاتمون رو مرتفع کنیم یا نه (البته که مشکل اینترنت ما با این ... و ووو هیچوقت فکر نمیکنم حل بشه تا وقتی که اینترنت کشورمون از بالا یه طور دیگه ای نگاه کرده بشه)

M0hammadH0ssein
06-02-2011, 16:46
بدبختی اینه که شرکت کامپیوتری خوب و بزرگ توی رشت زیاده مثل خزر انفورماتیک ولی انحصار اینترنت تو دست چند تا شرکت بیشتر نیست. یه سوالی دارم از دوستانی که اطلاع دارن به غیر از اندیشه و پارس آنلاین و دقیقا" از مبین نت خبر ندارم که تو رشته یا نه شرکت یا شرکتهای دیگه ای هم هست ؟ آیا ایرانسل توی رشت هم فعالیت اینترنتی میکنه ؟

خزر انفورماتیک کجاست دیگه؟ آی اس پی هستش؟ :18:
یه خزر انفورماتیک میشناسم که سخت افزار میفروشن!
دامون نت رو یکی از دوستام میگفت خوبه! شاید ماه بعد برم!:11:
مبین نت نماینده وایمکس داره توی رشت!

soosmar_asl
06-02-2011, 16:51
ایول...والا اوایل تابستون که اندیشه خراب شده بود رفتم شاتل دو ماهی موندم (دو تا کارت بهم دادن که یکیشو دادم داداشم که اون هنوزم از شاتل داره سرویس میگیره) یکی واسه خودم مونده که اونم ایندفه واسه خودم استفاده میکنم

خودت که نمیتونی از کارت طلایی خودت استفاده کنی رفیق :31: کارت طلایی و باید یه کاربر دیگه بت بده. حالا برو ایشالا که یجوری تخفیفرو میگیری.

soosmar_asl
06-02-2011, 16:59
شاتل - مرکز 4 - 128
.

.

پینگت هنوز زیر 250 است؟

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

خووووووب:21:

agha mohammad شما شاتل نبودی مگه؟ :worried:

ho0rezam
06-02-2011, 19:54
با تشکر.
هادی
اندیشه مرکز 4 128- تا چند ماه پیش نامحدود داشتم الانم که محدود گرفتم سرعتش هیچ فرقی نداشت و باز هم کم هستن همش 30 تا دارم

خودت که نمیتونی از کارت طلایی خودت استفاده کنی رفیق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارت طلایی و باید یه کاربر دیگه بت بده. حالا برو ایشالا که یجوری تخفیفرو میگیری.
من تخفیفه رو میگیرم :دی حالا هر جور شده حتی با کارت طلائی خودم :دی من با کارت خودم میخوام خودمو معرفی کنم دیگه :دی

Haniiii
06-02-2011, 21:34
:D

عجب کاریه ! ... چرا اینطوری شده اندیشه ؟! ... مدام قطع و وصل میشه ! ...

آستانه هستم !

ANALIA2011
06-02-2011, 22:53
باز هم مال ممن دچار کندی وحشتناک شده سرعت من الان 1 کیلبایت در ثانیه هست وقتی دانلود بزنم 0 میشه

M0hammadH0ssein
06-02-2011, 23:23
پینگت هنوز زیر 250 است؟

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

agha mohammad شما شاتل نبودی مگه؟ :worried:

اینا همش شایعست!
تکذیب میکنم! شدیدا!!!
از کجای حرفم فهمیدی شاتل نیستم؟؟!!:18::18::18::18:

soosmar_asl
06-02-2011, 23:55
اینا همش شایعست!
تکذیب میکنم! شدیدا!!!
از کجای حرفم فهمیدی شاتل نیستم؟؟!!:18::18::18::18:

آخه اون سری یکی پرسیده بود 128 نا محدود چجوریه؟ شما گفته بودی: خوووووووووووووووب:27:

برا همین فکر کردم شاتلی که نظر داده بودی!!! بعد وقتی گفتی میخوای بری جای دیگه تعجب کردم!!!!

M0hammadH0ssein
07-02-2011, 00:59
آخه اون سری یکی پرسیده بود 128 نا محدود چجوریه؟ شما گفته بودی: خوووووووووووووووب:27:

برا همین فکر کردم شاتلی که نظر داده بودی!!! بعد وقتی گفتی میخوای بری جای دیگه تعجب کردم!!!!

نه من کلا نظر دادن دوس دارم! :31:
گفتم شاتل خوبه که بچه ها برن شاتل اندیشه یکم سبک تر بشه!:27:

ANALIA2011
07-02-2011, 10:05
ساعت 10:05 دقیقه صبح اندیشیه دوباره گند زده سرعت من بین 0 تا 3 کیلوبایت درثانیه بابا الان که باید سرعت استاندارد بدن .......

rezsna
07-02-2011, 11:36
سلام خدمت دوستان
قبل از هر چيز بگه مردشوره انديشه سبز خزرو ببرن واقعا گند شده
ساعت 11:33 سرعت انلود بين 0 تا 2kb سرويس 128 نامحدود جالب اينجاست كه وقتي بهشون ميگي ميگن مشكل از شماست :41:
آق نامحدود 256 هم اينجوري داغونه؟:18:

Mori_2182
07-02-2011, 15:16
ساعت 10:05 دقیقه صبح اندیشیه دوباره گند زده سرعت من بین 0 تا 3 کیلوبایت درثانیه بابا الان که باید سرعت استاندارد بدن .......
دیگه سرعت 3 خیلی ظالمانه است شما زنگ بزنین پشتیبانی هرطور شده یه نفرو بفرستن چک کنن البته بعید بدونم گوش شنوایی تو اندیشه پیدا بشه بهترین کار اینه زنگ بزنن بگین با آقای آرمانیان کار دارم خودشون وصل میکنن اگه به اون بگین به احتمال 90٪ مشکلتون رو از همونجا حل میکنه فکر میکنم تنها فردی هست که واقعا" خودش رو مسئول میدونه قبلا" پشتیبانی بود ولی از اونجا منتقل شده ولی جایی هست که تمام کارها تو دستشون هست حتی قطع و وصل سرویس یا یوزر. من با 128 نامحدود که سرعتش افتضاهه سرعت دانلودم کمتر از 30 نمیشد البته بازم بگم بنا به دلایلی که دیشب خوندم همین افت کیفیت و سرعت اینترنت تا 25 بهمن ادامه داره یعنی تقصیر اندیشه فکر نمیکنم باشه ولی خوب بهرحال چون ما سرویس رو از ااندیشه میگیریم موظفن تا به مشکلات رسیدگی کنن.

jabarsink2000
07-02-2011, 15:41
از ساعت 3 دوباره سرعت زیر 5.
گند زدن به هرچی اینترنت
با تشکر.
هادی

Phonix Live
07-02-2011, 15:54
سرعت افتتضاحست !!!

JUST KIOSK
07-02-2011, 18:11
سلام

قضیه این پایین اومدن سرعت ASK توی رشت چیه؟؟! دیونه ام کردن بابا! Dial up سرعتش حداقل به 6 7 اینا میرسید! ولی این به زور به 3 هم نمیرسه!!!!!!
من 128 نامحدود دارم، تا قبل اینکه توی بلوار گیلان کابل برگردان کنن، سرعت خوب بود بالای 100 120 دانلود داشتم، بعد از اون دیگه سرعت در حد 128 معمولی ام نیست!!

Mori_2182
07-02-2011, 18:50
سلام خدمت دوستان
قبل از هر چيز بگه مردشوره انديشه سبز خزرو ببرن واقعا گند شده
ساعت 11:33 سرعت انلود بين 0 تا 2kb سرويس 128 نامحدود جالب اينجاست كه وقتي بهشون ميگي ميگن مشكل از شماست :41:
آق نامحدود 256 هم اينجوري داغونه؟:18:
من 256 نامحدود دارم حقیقتا" امروز سرعت بالا و پایین خیلی میکنه ولی کلا" از 45~50 پایینتر نمیاد نهایت اگه هم پایین بیاد چند ثانیه طول میکشه به حالت قبلش برگرده شاید حدود 4 تا 5 ثانیه ولی همونطور گفتم این مشکلات فعلا" حل نمیشه حداقل تا 25 بهمن ادامه داره اونطور هم که معلومه عیب از جای دیگه است ولی بهرحال اندیشه مقصره چون جرات گفتن حقیقت رو نداره که چرا اینطوریه .

baran1059
07-02-2011, 19:08
دیگه سرعت 3 خیلی ظالمانه است شما زنگ بزنین پشتیبانی هرطور شده یه نفرو بفرستن چک کنن البته بعید بدونم گوش شنوایی تو اندیشه پیدا بشه بهترین کار اینه زنگ بزنن بگین با آقای آرمانیان کار دارم خودشون وصل میکنن اگه به اون بگین به احتمال 90٪ مشکلتون رو از همونجا حل میکنه فکر میکنم تنها فردی هست که واقعا" خودش رو مسئول میدونه قبلا" پشتیبانی بود ولی از اونجا منتقل شده ولی جایی هست که تمام کارها تو دستشون هست حتی قطع و وصل سرویس یا یوزر. من با 128 نامحدود که سرعتش افتضاهه سرعت دانلودم کمتر از 30 نمیشد البته بازم بگم بنا به دلایلی که دیشب خوندم همین افت کیفیت و سرعت اینترنت تا 25 بهمن ادامه داره یعنی تقصیر اندیشه فکر نمیکنم باشه ولی خوب بهرحال چون ما سرویس رو از ااندیشه میگیریم موظفن تا به مشکلات رسیدگی کنن.
اشتباه مي كني دوست عزيز
من سرويس شاتل رو دارم و مشكلي تو سرويس ندارم ، فكر نمي كنم مشكل استاني يا سراسري باشه ، احتمالا خودشون مشكل دارن ، اين پينگ تايم من

ANALIA2011
07-02-2011, 19:37

دوست عزیز ارمانیان نه ایشون جناب ماهانیان هستند تلفن هم نیاز به وصل نیست وقتی گرفتند میتونند داخلی 104 رو بگیرند اما ایشون نیز چند وقته ادموئ میپیچونن چون خودم باهاشون حرف زدم

Mori_2182
07-02-2011, 19:51
[QUOTE=baran1059;5840852]اشتباه مي كني دوست عزيز
من سرويس شاتل رو دارم و مشكلي تو سرويس ندارم ، فكر نمي كنم مشكل استاني يا سراسري باشه ، احتمالا خودشون مشكل دارن ، اين پينگ تايم من
شما از شاتل سرویس میگیرین یعنی شاتل توی رشت نمایندگی یا دفتر یا شرکت داره ؟ راستش من خبر ندارم. خواهش میکنم اگر سایت اینترنتی دارن محبت کنید و آدرسش رو بهم بدید ؟کلا" یه اطلاع رسانی در مورد دفترش بکنید که اگر بخوایم از شاتل سرویس بگیریم باید چیکار کنم ؟

jabarsink2000
07-02-2011, 21:01
اخ نمیشه گفت شاتل مشکل نداره
چون سرویس های شاتل محدود است دوستان مانند ما نمی توانند 24 ساعت سرعت را چک کنند
با تشکر.
هادی

Mori_2182
07-02-2011, 22:51
دوست عزیز ارمانیان نه ایشون جناب ماهانیان هستند تلفن هم نیاز به وصل نیست وقتی گرفتند میتونند داخلی 104 رو بگیرند اما ایشون نیز چند وقته ادموئ میپیچونن چون خودم باهاشون حرف زدم
خوب پس دوست من شما با ماهانیان حرف زدید من نوشتم آرمانیان فرق نوشتن رو ببینید آدمها هم همینطور فرق دارن شما با یه ماهانیان حرف زدید که ایشون فکر نمیکنم قدیمی تر از آرمانیان باشه و ایشون توی قسمت دیگه ای هستند .آرمانیان یکی از کسانی هستند که از روزهای اولی که شرکت کار میکرد تو پشتیبانی بودند ولی یه قسمت اصلی منتقل شدن البته نا گفته نباشه چند ماهی میشه که من با خودشون صحبت نکردم یعنی اصلا" مستقیما" تماسی به شرکت نگرفتم ولی قبلا" هر مشکلی داشتم غیرممکن بود توسط ایشون حل نشه.

soosmar_asl
07-02-2011, 23:29

کجا خوندی اینو؟ بعید میدونم حقیقت داشته باشه اون چیزی که خوندی. هیچ تغییری تو سرویسم نداشتم تو این 2 3 روز. دیشبم 2.5 گیگ دانلود داشتم مثل همیشه. اینم تست همین الآن:

شاتل خط 5 . سرویس 2 مگ.

Mori_2182
08-02-2011, 00:16
کجا خوندی اینو؟ بعید میدونم حقیقت داشته باشه اون چیزی که خوندی. هیچ تغییری تو سرویسم نداشتم تو این 2 3 روز. دیشبم 2.5 گیگ دانلود داشتم مثل همیشه.

شاتل خط 5 . سرویس 2 مگ.

بالای فروم رو اگر ببینید نوشته وارد بحثهای س ی ا س ی نشید. این فروم هم جایی نیست که بخاطر اشتباه یه کاربر مثل بسته بشه . راستش گشتم دنبال قسمت فیلم و موسیقی دیدم تو فروم چنین چیزی وجود نداره یعنی چیزهایی که مشمول ف ی ل ... میشه . امیدوارم گرفته باشی منظورم چیه و اگر هم آدرس همون سایت رو میخواید تا این خبر رو همینجا بگید تا تو پیغام خصوصی براتون بفرستم حالا بازم هم به قول شما که بعید میدونین صحت خبر رو والا ما هرسال و هر ماه و هر موقعی که مناسبتی میشه داریم این مشکلات رو میبینیم و دلیلی نداره که صحت خبر و بعید بدونیم یا ندونیم . نمیدونم شاتل چه مدته که داره توی رشت سرویس میده ولی اندیشه هم زمانکه تازه شروع کرده بود عالی بود الان پس افتاده.

Mori_2182
08-02-2011, 00:37
کجا خوندی اینو؟ بعید میدونم حقیقت داشته باشه اون چیزی که خوندی. هیچ تغییری تو سرویسم نداشتم تو این 2 3 روز. دیشبم 2.5 گیگ دانلود داشتم مثل همیشه.

شاتل خط 5 . سرویس 2 مگ.

بالای فروم رو اگر ببینید نوشته وارد بحثهای س ی ا س ی نشید. این فروم هم جایی نیست که بخاطر اشتباه یه کاربر مثل بسته بشه . راستش گشتم دنبال قسمت فیلم و موسیقی دیدم تو فروم چنین چیزی وجود نداره یعنی چیزهایی که مشمول ف ی ل ... میشه . امیدوارم گرفته باشی منظورم چیه و اگر هم آدرس همون سایت رو میخواید تا این خبر رو همینجا بگید تا تو پیغام خصوصی براتون بفرستم حالا بازم هم به قول شما که بعید میدونین صحت خبر رو والا ما هرسال و هر ماه و هر موقعی که مناسبتی میشه داریم این مشکلات رو میبینیم و دلیلی نداره که صحت خبر و بعید بدونیم یا ندونیم . نمیدونم شاتل چه مدته که داره توی رشت سرویس میده ولی اندیشه هم زمانکه تازه شروع کرده بود عالی بود الان پس افتاده.
و یه چیز دیگه شما میگی شاتل دو مگ تو عکس سرعت دانلود رو زده 2.73 مگابیت بر ثانیه یعنی یه چیزی حدود 16 یا 17 گیگ پهنای باندتونه ؟ اگر اینطور باشه شبی 2.5 گیگ که چیزی نیست با این سرعت .

soosmar_asl
08-02-2011, 03:26
و یه چیز دیگه شما میگی شاتل دو مگ تو عکس سرعت دانلود رو زده 2.73 مگابیت بر ثانیه یعنی یه چیزی حدود 16 یا 17 گیگ پهنای باندتونه ؟ اگر اینطور باشه شبی 2.5 گیگ که چیزی نیست با این سرعت .

اسپید تست اصولا کمی بیشتر از سرعت دانلود واقعی رو نشون میده چون معمولا سرور هایی که ازشون دانلود میکنیم تو جاهای دورتری قرار دارن. تو روز 280 سرعت معمولی دانلود اما باسرعت تشویقی به بالا 300 ام میرسه. حتما هم همینطوره که شما میگید! برا کسایی که از 1 تا 7 صبح کلا دانلود میکنن بیشتر از 2.5 گیگ میشه. ضمنا شب سرعت دانلود 120 که ممکنه بعد 3 بره بالا و ممکنم هست نره چون شبای پر ترافیک ظاهرا سرعت رو به 120 محدود میکنن :13: بستگی به شبش داره.در ضمن بچه های فروم تست دانلود زیاد گذاشتن از این سرویس تو ماه های گذشته . شما چون احتمالا 2 3 روزه امدی تو فروم ندیدی و برات تازگی داره.

Mori_2182
08-02-2011, 04:32
اسپید تست اصولا کمی بیشتر از سرعت دانلود واقعی رو نشون میده چون معمولا سرور هایی که ازشون دانلود میکنیم تو جاهای دورتری قرار دارن. تو روز 280 سرعت معمولی دانلود اما باسرعت تشویقی به بالا 300 ام میرسه. حتما هم همینطوره که شما میگید! برا کسایی که از 1 تا 7 صبح کلا دانلود میکنن بیشتر از 2.5 گیگ میشه. ضمنا شب سرعت دانلود 120 که ممکنه بعد 3 بره بالا و ممکنم هست نره چون شبای پر ترافیک ظاهرا سرعت رو به 120 محدود میکنن :13: بستگی به شبش داره.در ضمن بچه های فروم تست دانلود زیاد گذاشتن از این سرویس تو ماه های گذشته . شما چون احتمالا 2 3 روزه امدی تو فروم ندیدی و برات تازگی داره.
اگه اینطور شما میگین عالیه باز اگر 120 هم باشه عالیه ولی الان اگر اندیشه تشویقی بده کمکی بده به 120 نمیرسه البته اینم بگم شب و روز دانلودم یکیه یعنی تو ساعتهای پر ترافیک و راگان هیچ فرقی مابین سرعت نیست بازم البته این برای همه یکسان نیست . راستش من تو فرومهای دیگه هم دیده بودم که سرعت 3 مگ به بالا هست بیشتر اوقات فکر میکردم از اینترنت آفلاین استفاده میکنند ولی سرعت اینترنت آفلاین هم بیشتر از اینهاست البته دردسرشم بیشتره . این سرعت دانلود آفلاینم بود زمانیکه از اینترنت آفلاین استفاده میکردم .

از اون لحاظ هم که می فرمایید دو سه روزه اومدم تو سایت من تاریخ ثبت نام تو سایت برمیگرده به سال 2009 ولی نمیدونم چی شد آدرس سایت رو از دست دادم همینطور که میگشتم دوباره پیدا کردم و نگاه که میکردم خوب دیدم همشهری زیاده و چه بهتر اونجایی که همشهری باشه . یه جورایی احساس غریبگی از بین میره .

soosmar_asl
08-02-2011, 10:34
این سرعت واقعی دانلود تو روزه این سرویسه:

اما سایت اسپید تست همیشه عددی بیشتر از اینو نشون میده که به همون دلیلیه که گفتم.
شاتل خط 5 . سرویس 2 مگ.