PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

armin_punisher6
04-11-2010, 11:47
مي دونم هيچ ربطي نداره...

ولي دوستان كسي آدرس جديد سايت هاي رپفا با فارس كيدذ رو نداره..؟
فعلا هر دوشون مشکل دارن.

M0hammadH0ssein
04-11-2010, 12:14
سخت افزار نداره.3هفته صبر کنید تا فارام

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

20% که خود غرفه دار ها تخفیف میدن
اگه قیمت بن هم حساب کنین که 30% میشه (در کل)
جمعا میشه 50%
ولی بدون بن حساب کنین.همینطوری مستقیم میشه 20%

این بن تخفیف که شما میگی رو از کجا باید گرفت؟ توی خود نمایشگاه؟ به همه میدن:21:؟
فارام هم تخفیف داره؟

amiva
04-11-2010, 12:28
از پارس بهتره! مرسی...

ساعت 7 صبح
اندیشه 128 - مرکز 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hassan_c2004
04-11-2010, 18:37
بچه ها یه سوال داشتم.این تمدید موقت هنوز فعاله؟چرا واسه من کار نمیکنه؟!! غیر فعاله واسم!

kavehmech
04-11-2010, 22:20
این بن تخفیف که شما میگی رو از کجا باید گرفت؟ توی خود نمایشگاه؟ به همه میدن:21:؟
فارام هم تخفیف داره؟

تو خود نمایشگاه میدن.اصل کارت ملی رو میخوان
فارام فکر نکنم بن بده.ولی خود غرفه دارها تخفیف میدن

MESI08
04-11-2010, 22:55
سلام دوستان بن رو به همه میدن؟ یا نه شرایط خاصی داره

SA.JJ.AD
04-11-2010, 23:57
همونطور که دوستان میگفتن انگار داشتن با اینترنت ایران یه کارایی میکردن . الان همه چیم عادی شده و پینگم هم عادی و مثله گذشته شد و عجیب تر از همه هم اینکه این سایت امارمو یه جورایی درست زده (برای اولین بار )
.
شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

Phonix Live
05-11-2010, 00:18
از پارس بهتره! مرسی...
خب همیشه اینطور نیست، مثلا الان :

kavehmech
05-11-2010, 00:23
سلام دوستان بن رو به همه میدن؟ یا نه شرایط خاصی داره
به همه میدن.کارت دانشجویی هم ببری بیشتر هم میدن

Phonix Live
05-11-2010, 01:33
به همه میدن.کارت دانشجویی هم ببری بیشتر هم میدن
یکم میشه بیشتر توضیح بدی
اصلا قضیه چیه ؟

excessive
05-11-2010, 11:09
سلام دوستان گل. این نمایشگاه دایره هنوز؟ جمعه میشه رفت دید چه خبره؟

M0hammadH0ssein
05-11-2010, 13:15
سلام دوستان گل. این نمایشگاه دایره هنوز؟ جمعه میشه رفت دید چه خبره؟

زمان 11 الي 17 آبان
ساعت 10 تا 20 - مکان = کيلومتر 5 جاده تهران - نمايشگاه گيلان:10:

amiva
05-11-2010, 16:24
خب درسته، ولی پارس بهترین حالتش واسه من اینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب همیشه اینطور نیست، مثلا الان :

iNSANE
05-11-2010, 18:30
سلام دوستان،
شاید یکم بی ربط باشه ولی خوب...
من الان از نمایشگاه رسانه های دیجیتال دارم این پست رو براتون میفرستم، :5:
به نظر جالب میاد، ولی نمایشگاهی که تو تهران برگزار شد میشه گفت خیلی بهتر از اینجا بود،
ولی خب اونجا پایتخته و اینجا هم شهرستان، ولی در کل خوبه، غرفه ی اون دوستمون رو هم که میگفت از نزدیک دیدم.
توصیه میکنم تمام دوستان حتما یه سر اینجا بیان،
در ضمن کلاس های آموزشی رایگان هم داره که خالی از لطف نیست،
فعلا من برم غرفه های دیگه رو هم بازدید کنم...

با سپاس از همگی،
یاسر

zikzax
05-11-2010, 20:26
یکی بهم بگه اندیشه شیرینگ رو بین چند نفر انجام میده و آیا واقعا الان اونجو ر که تبلیغاتش هست 70 درصد کاهش قیمت داشته:46: کجاها این کاهش انجام شده که ما ندیدیم البته نمیگم نشده شده اما نه اینقدر:8:
به مانند مثال 128 با ترافیک 3 چند ماه پیش 14900 بوده حالا شده 13500 و...
و راسته که اندیشه الان adsl 2 میده؟ تو کدوم سرویساش و چه قدر رو سرعت نهایی تاثیر داره؟:46:

mehdihamed
05-11-2010, 21:00
یکی بهم بگه اندیشه شیرینگ رو بین چند نفر انجام میده و آیا واقعا الان اونجو ر که تبلیغاتش هست 70 درصد کاهش قیمت داشته:46: کجاها این کاهش انجام شده که ما ندیدیم البته نمیگم نشده شده اما نه اینقدر:8:
به مانند مثال 128 با ترافیک 3 چند ماه پیش 14900 بوده حالا شده 13500 و...
و راسته که اندیشه الان adsl 2 میده؟ تو کدوم سرویساش و چه قدر رو سرعت نهایی تاثیر داره؟:46:
adsl 2 همین adsl هست که ما الان داریم استفاده میکنیم تخفیفی که اندیشه داده و نوشته 70% فقط در بعضی از سرویساش هست مثل 128 نامحدود که از 40000 تومن شده 16000 تومن که اونم قیمتو آورده پایین سرعتم آورده پایین توی بیشتر سرویس هاش فقط 1000 یا 2000 تومن تخفیف داده

SAeidD600
05-11-2010, 21:49
به تظر من که این نمایشگاه ارزش بازدید رو نداشت، نصف غرفه های اول که مذهبی هستند و چیز خاصی ندارند جز یک قلم قرآن خوان، بقیه غرفه ها هم سوت و کور و بی مایعه هستند و خیلی از نرم افزارهایی که واسه فروش گذاشته بودند تو اینترنت واسه دانلود هست، جز نرم افزار تایپ فارسی که اونم یک میلیون و نیم پولش بود.. قیمت بازی ها هم که به قول خودشون تمامآ ایرانی هستند ، جز بازی شمشیر نادر که با دیدنش مطمئن میشید از چند تا بازی خارجی کپی کردن .
بقیه مثلآ بازی Counter strike رو دستکاری کرده بودن با منوی فارسی میگفتن ایرانی هست!

foa.neh
05-11-2010, 22:02
دوستان 256و 128 محدود اندیشه باهم از نظر سرعت شبانه چقدر فرق دارن چون 128و256  6تومن باهم اختلاف دارن!
مورد بعدی اینکه این قسمت quick task اندیشه سالمه؟یعنی بغیر از تمدید موقت بقیه قسمتاش کار میده؟من 10روز پیش خواستم 2گیگ حخم بخرم ولی نتونست به بانک وصل بشه! چندروز قبل هم خواستم حسابمو  تمدید کنم به قول خودم گفتم سریعتر تمدید میشه و نیاز به تایید نداره خیر سرم با quick task زدم تمدید ،به بانک وصل شد و پول از حسابم کم شد و پیغام تکمیل فرآیند خرید اومد و پیغام بدون خطا داد و حتی دوباره به سایت اندیشه برگشت ولی این صفحه رو نشون داد!

و نه حسابم تمدید شد و نه پول تو سایت نمایش داده میشد ولی از حساب بانکیم پول کم شده !انگار پول واریز نشده!مجبور شدم دوباره واریز و تمیددکنم البته اینبار از تو crm شارژ کردم! !حسابداری هم گفت هیچ پولی واریز نشده !ولی فکر کنم خوصله نداشت حساب بانکی شرکت رو چک کنه رفت فقط حساب منو نگاه کرد و گفت نه پول نیومده(خسته نباشید)!!کافی بود تو ساعتی که من پول واریز کردم واریزی ها رو نگاه کنه که نکرد و هنوز وقت پیگیری نداشتم حالا باید بدوم دنبال پولم :27:
دوستان میخواستم بدونم quick task میشه تمدید کرد یا نه خلاصه؟

SA.JJ.AD
05-11-2010, 22:05
به تظر من که این نمایشگاه ارزش بازدید رو نداشت، نصف غرفه های اول که مذهبی هستند و چیز خاصی ندارند جز یک قلم قرآن خوان، بقیه غرفه ها هم سوت و کور و بی مایعه هستند و خیلی از نرم افزارهایی که واسه فروش گذاشته بودند تو اینترنت واسه دانلود هست، جز نرم افزار تایپ فارسی که اونم یک میلیون و نیم پولش بود.. قیمت بازی ها هم که به قول خودشون تمامآ ایرانی هستند ، جز بازی شمشیر نادر که با دیدنش مطمئن میشید از چند تا بازی خارجی کپی کردن .
بقیه مثلآ بازی Counter strike رو دستکاری کرده بودن با منوی فارسی میگفتن ایرانی هست!

با این که ربط به موضوع تاپیک نداره . باید بگم که بله منم موافقم با حرف این دوستمون . متاسفانه هیچی نداشت . نصفشم که به قول بچه ها مسجد بود :27:... نرم افزار هاشم تا حدودی بی ارزش بود . قسمت بازی هاشم که خیلی خیلی کم بود و همچنین قسمت فروش بازی ها که چهار تا بازیه در پیت ایرانی بود و حداقل اینکه من 1 دونه بازی خارجی ندیدم . امیدوارم در سال های اینده مسئولان برگزاری اینگونه نمایشگا ها ادم های عاقل تری باشند و مسجد راه نندازن:2:

kavehmech
05-11-2010, 22:31
سلام دوستان،
شاید یکم بی ربط باشه ولی خوب...
من الان از نمایشگاه رسانه های دیجیتال دارم این پست رو براتون میفرستم، :5:
به نظر جالب میاد، ولی نمایشگاهی که تو تهران برگزار شد میشه گفت خیلی بهتر از اینجا بود،
ولی خب اونجا پایتخته و اینجا هم شهرستان، ولی در کل خوبه، غرفه ی اون دوستمون رو هم که میگفت از نزدیک دیدم.
توصیه میکنم تمام دوستان حتما یه سر اینجا بیان،
در ضمن کلاس های آموزشی رایگان هم داره که خالی از لطف نیست،
فعلا من برم غرفه های دیگه رو هم بازدید کنم...

با سپاس از همگی،
یاسر

دوست عزیز معرفی میکردی وقتی اومدی تو غرفه.به هر حال من متوجه نشدم

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

درسته.نمایشگاه اونطوری که باید میبود نبود.منم خیلی از قسمت هاش رو اصلا قبول ندارم.تو کل این نمایشگاه غرفه ما تکه.خودستایی نیست ها!
خیلی از بازدید کننده ها و مسئولین ارشاد گفتن این رو
چون تنها غرفه ای هستیم که یک کار جدید و نو آوری داره و تقریبا همش رایگان و عام المنفعه است.
منتظر دیدار دوستان هستیم
غرفه 57

iNSANE
06-11-2010, 00:52
دوست عزیز معرفی میکردی وقتی اومدی تو غرفه.به هر حال من متوجه نشدم

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:27 PM ----------

درسته.نمایشگاه اونطوری که باید میبود نبود.منم خیلی از قسمت هاش رو اصلا قبول ندارم.تو کل این نمایشگاه غرفه ما تکه.خودستایی نیست ها!
خیلی از بازدید کننده ها و مسئولین ارشاد گفتن این رو
چون تنها غرفه ای هستیم که یک کار جدید و نو آوری داره و تقریبا همش رایگان و عام المنفعه است.
منتظر دیدار دوستان هستیم
غرفه 57

سلام کاوه عزیز،
والا تقریبا گذرا بود، ولی چون بروشور و برگه های تبلیغاتی رو دیدم متوجه شدم که غرفه باید مربوط به شما باشه،
امروز زیاد فرصت نشد تمام غرفه ها رو کامل بازدید کنم، گرچه به قول دوستان بعضی ها اصلا ارزش نگاه کردن هم نداشت..!
ولی اگه شد که باز بیام حتما میام خدمتتون تا بیشتر با نحوه ی کارتون آشنا شم.:10:

با سپاس،
یاسر

M0hammadH0ssein
07-11-2010, 00:19
با این که ربط به موضوع تاپیک نداره . باید بگم که بله منم موافقم با حرف این دوستمون . متاسفانه هیچی نداشت . نصفشم که به قول بچه ها مسجد بود :27:... نرم افزار هاشم تا حدودی بی ارزش بود . قسمت بازی هاشم که خیلی خیلی کم بود و همچنین قسمت فروش بازی ها که چهار تا بازیه در پیت ایرانی بود و حداقل اینکه من 1 دونه بازی خارجی ندیدم . امیدوارم در سال های اینده مسئولان برگزاری اینگونه نمایشگا ها ادم های عاقل تری باشند و مسجد راه نندازن:2:

مسجد رو خوب اومدی!:46: اتفاقا امروز که من بودم قربانی(امام جمعه!!) هم اومده بود!
تخفیفات نمایشگاه هم سرو سامون نداشت! یکی 4% تخفیف میداد یکی 40%:13: باید یه حداقل در نظر گرفته بشه مثلا حاقل 20% تخفیف:8:
ولی یه عضویت رایگان کتابخونه گرفتیم بالاخره!:31:

sin@ 76
07-11-2010, 08:07
پشتیبانی زنگ بزن نه مشترکین یا حسابداری یا جای دیگه
احتمالا اشتباه وصل شده
بهر حال:

SNR یعنی Signal-to-noise ratio
فرض کن سرویس دهندت سرعت مودمت رو روی 1Mbps ست کرده
اونوقت مودم شما با همین سرعت و SNR 6 وصله

در این صورت وضعیت شما برای سرعت 1Mbps خیلی جالب نیست چون معمولا مودم ها روی SNR 4 به سرعت کمتر switch میکنن(البته این مطلق نیست. ممکنه یکی بزاره روی 3 یکی بزاره روی 6)

حالا فرض کن مودمت اومد روی 800kbps کانکت کرد
در این صورت snr مودمت میشه مثلا 9 یعنی برای این سرعت وضعیت بهتری داره و قاعدتا خطت پایدار میمونه
حالا اگه SNR خطت بهتر شه و بره روی 15 مودمت دوباره سعی میکنه برگرده به همون سرعت 1 Mbps

این تغییرات و قطع و وصل ها ممکنه شما رو کلافه کنه
در این صورت میتونی از پشتیبانی بخوای که اصلا سرعت خطتتو رو بزارن رو 512
در این صورت سرعت کلت دیگه از 64 کیلو بیشتر نمیشه اما عوضش دیگه قطع و وصل نمیشی
سلام به دوستان ای بابا منم همین مشکل رو دارم که اومدم اینجا یه نگاه بندازم تاپیکها رو مشکل این دوستمون رو دیدم که عین خودمه !!
مایلر جان منم الان 3 هفتس دچار همین مشکل شدم 256 نامحدود دارم و همین مشکل دوستمون رو دارم بهت بگم همه خط رو وجب به وجب تست کردن و هیچ مشکلی نداره البته از دید یک کارشناس مخابرات (که جز 4 کلاس سواد هیچی بارش نیست) سیم داخلی ساختمان رو هم کاملا تست کردم حتی کلا عوضش کردم ولی مشکل همچنان باقیست مودم رو با مال دوستم عوض کردم بازم افاقه نکرد کارشناس اندیشه اومد دید اونم گفت احتمالا از snr ت هست منم بعضی اوقات مخصوصا بیشتر بعد از ظهر ها و شب ها و بعضی اوقات صبح ها خودش خود به خود دیس کانکت میشه و اصلا کانکت نمیشه من که کلافه شدم حتی شده بعضی اوقات قطع میشه و یک رو قطعه و هر چی مودم رو خاموش روشن می کنم بازم کانکت نمیشه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه من مودمم روی حالت Nat هست و مداوم در حال اتو کانکته و داره زور میزنه کانکت شه !!
والا من موندم چی کار کنم امروز تصمیم داشتم برم خطم رو از رانژه در بیارم روی خط دیگر خونمون رانژه کنم هر چی هم به این مخابرات می گم خطم رو عوض کنین مشکل داره انگار داری با دیوار حرف میزنی میگن خطط بوق داره

:41::41::grrr::grrr:

همین الان هم دارم باهاتون حرف میزنم هر 5 دقیقه دی سی میشه دویاره بعد 5 دقیقه کانکت میشه
اینم تست سرعت الان گرفتم

SNR مودمم هم تست می کنم لحظه به لحظه از 4 تا 18 بالا پایین میره !!
دیگه دارم کلافه میشم

الان روی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی قطع میشه میره روی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا یه چیز جالب تو این سایت در مورد نویز نوشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفته اگر عدد

Line Attenuation
رو بر 13.81 تقسیم کنید فاصله شما تا سرور اینترنتی رو حدودن نشون میده به کیلومتر!و گفته این snr اگه روی 6 یا پایین تر باشه مودم دیگه قادر به کانکت شده نیست
SNR Margin

In general, a higher signal to noise ratio will result in less errors.
6bB. or below = Bad and will experience no line synchronisation or intermittent synchronisation problems.

7dB-10dB. = Fair but does not leave much room for variances in conditions.

11dB-20dB. = Good with little or no synchronisation problems

20dB-28dB. = Excellent

29dB. or above = Outstanding

Attenuation Rates
In gerneral, attenuation is the loss of signal over distance. Unfortunately, dB loss is not just dependent on distance. It also depends on cable type and gauge (which can differ over the length of the cable), the number and location other connection points on the cable.
20bB. and below = Outstanding

20dB-30dB. = Excellent

30dB-40dB. = Very Good

40dB-50dB. = Good

50dB-60dB. = Poor and may experience connectivity issues

60dB. and above = Bad and will experience connectivity issues

Distance
And for distance, the equation I have seen suggests that downstream attenuation divided by 13.81 will roughly equal KM from the exchange. For example; if you had a downstream attenuation of 40dB...

40dB / 13.81 = 2.896 KM

For me, 17 / 13.81 = 1.2KM
If you request an AMFM/ADSL test from Telecom including they advise you if you connect via a "Conkin", they will provide one and update your telephone account notes with the outcome. An AMFM test provides Ohms, distance etc, and if "Conklin" equipment is on your neighbourhood, then this applies to you:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

excessive
07-11-2010, 11:11
امروز بدترین روز اینترنته ، حداقل واسه من. ساعت 11 صبحه ولی سرعت از 25کیلو بالاتر نمیره.:41:

jabarsink2000
07-11-2010, 11:47
اقا اینترنت مشکل داره؟
بیشتر صفحه های من باز نمیشه؟
128 نامحدود اندیشه سبز خزر.
یاهو مسنجر هم باز نمیشه.
با تشکر.
هادی

sin@ 76
07-11-2010, 12:50
آره امروز از دیتای مخابرات مشکل داره برای منم از دیشب ساعت 3 تا امروز ساعت 12/30 همش دیسی می شد دیگه کلافم کرد

mehdihamed
07-11-2010, 14:07
واسه منم مشکل داره چند بار dc شده
128 نامحدود اندیشه خط 5

mailer
07-11-2010, 16:13
واسه منم مشکل داره چند بار dc شده
128 نامحدود اندیشه خط 5

کسب خبر کردم:
روتر مرکزی دیتای استان رو تعویض کردن.

mailer
07-11-2010, 16:23
سلام به دوستان ای بابا منم همین مشکل رو دارم که اومدم اینجا یه نگاه بندازم تاپیکها رو مشکل این دوستمون رو دیدم که عین خودمه !!
مایلر جان منم الان 3 هفتس دچار همین مشکل شدم 256 نامحدود دارم و همین مشکل دوستمون رو دارم بهت بگم همه خط رو وجب به وجب تست کردن و هیچ مشکلی نداره البته از دید یک کارشناس مخابرات (که جز 4 کلاس سواد هیچی بارش نیست) سیم داخلی ساختمان رو هم کاملا تست کردم حتی کلا عوضش کردم ولی مشکل همچنان باقیست مودم رو با مال دوستم عوض کردم بازم افاقه نکرد کارشناس اندیشه اومد دید اونم گفت احتمالا از snr ت هست منم بعضی اوقات مخصوصا بیشتر بعد از ظهر ها و شب ها و بعضی اوقات صبح ها خودش خود به خود دیس کانکت میشه و اصلا کانکت نمیشه من که کلافه شدم حتی شده بعضی اوقات قطع میشه و یک رو قطعه و هر چی مودم رو خاموش روشن می کنم بازم کانکت نمیشه !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تازه من مودمم روی حالت Nat هست و مداوم در حال اتو کانکته و داره زور میزنه کانکت شه !!
والا من موندم چی کار کنم امروز تصمیم داشتم برم خطم رو از رانژه در بیارم روی خط دیگر خونمون رانژه کنم هر چی هم به این مخابرات می گم خطم رو عوض کنین مشکل داره انگار داری با دیوار حرف میزنی میگن خطط بوق داره

:41::41::grrr::grrr:

همین الان هم دارم باهاتون حرف میزنم هر 5 دقیقه دی سی میشه دویاره بعد 5 دقیقه کانکت میشه
اینم تست سرعت الان گرفتم

SNR مودمم هم تست می کنم لحظه به لحظه از 4 تا 18 بالا پایین میره !!
دیگه دارم کلافه میشم

الان روی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی قطع میشه میره روی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا یه چیز جالب تو این سایت در مورد نویز نوشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفته اگر عدد

Line Attenuation
رو بر 13.81 تقسیم کنید فاصله شما تا سرور اینترنتی رو حدودن نشون میده به کیلومتر!و گفته این snr اگه روی 6 یا پایین تر باشه مودم دیگه قادر به کانکت شده نیست
SNR Margin

In general, a higher signal to noise ratio will result in less errors.
6bB. or below = Bad and will experience no line synchronisation or intermittent synchronisation problems.

7dB-10dB. = Fair but does not leave much room for variances in conditions.

11dB-20dB. = Good with little or no synchronisation problems

20dB-28dB. = Excellent

29dB. or above = Outstanding

Attenuation Rates
In gerneral, attenuation is the loss of signal over distance. Unfortunately, dB loss is not just dependent on distance. It also depends on cable type and gauge (which can differ over the length of the cable), the number and location other connection points on the cable.
20bB. and below = Outstanding

20dB-30dB. = Excellent

30dB-40dB. = Very Good

40dB-50dB. = Good

50dB-60dB. = Poor and may experience connectivity issues

60dB. and above = Bad and will experience connectivity issues

Distance
And for distance, the equation I have seen suggests that downstream attenuation divided by 13.81 will roughly equal KM from the exchange. For example; if you had a downstream attenuation of 40dB...

40dB / 13.81 = 2.896 KM

For me, 17 / 13.81 = 1.2KM
If you request an AMFM/ADSL test from Telecom including they advise you if you connect via a "Conkin", they will provide one and update your telephone account notes with the outcome. An AMFM test provides Ohms, distance etc, and if "Conklin" equipment is on your neighbourhood, then this applies to you:

ممنون از اطلاعاتی که گذاشتی. سعی میکنم سر فرصت تکمیلشون کنم اما:
شما که 256 نامحدود داری چون تو این سرویس سرعت از 512 قطعا بالاتر نمیره از پشتیبانی بخواه که سرعت پورتتو بجای 1 مگ سر 512 ببندن. حتما وضعیتت بهتر میشه
کلا طبیعی نیست که snr اینجوری نوسان کنه. یه اثر محیطی اینجا نقش داره. مثل زنگ زدگی - سولفاته شدن - خیسی - یه منبع تولید امواج رادیویی - برق فشار قوی ...
پیدا کردنش اسون نیست
برو پیش سرویس دهنده بگو خط جدیدتو رانژه کنن. هر وقت اماده شد مانده حساب این خطتو بزارن رو اون یکی
اندیشه که میدونم اینکارو میکنه بقیه رو نمیدونم

Dj_aghamajid
07-11-2010, 18:29
سلام
اوضاع خیلی خرابه!
پینگ > 450
سرعت هم داغون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداندیشه 128 محدود مرکز 722

البته الان سرعت بهتر شده: بین 40 تا 100 در نوسانه! ولی میانگینش 60!

SasY.King
07-11-2010, 18:52
خط 7 اندیشه 512 ، 2 گیگ

baran1059
07-11-2010, 23:19
سلام به همه دوستان فکر کنم امروز همتون مشکل اینترنت داشتین ولی جالبه این مشکل شمارو نداشتم تازه پینگم هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده ، فکر نکنم مشکل از مخابرات باشه ، نمی دونم هنوز مشکل دارین یا اینکه حل شده مشکلتون
اینم پینگ من

SA.JJ.AD
07-11-2010, 23:27
دوستان دانلود استرمم رو اوردن رو 461 واسه شما هم اینجوری شده ؟ دائمیه یا درست میشه ؟:41:

baran1059
08-11-2010, 00:21
دوستان دانلود استرمم رو اوردن رو 461 واسه شما هم اینجوری شده ؟ دائمیه یا درست میشه ؟:41:
ماله من روی 572 دوست من ، فکر نمی کنم تغییری کرده باشه اینم عکسش ممکنه جوره دیگه ای تغییر کرده باشه ؟؟؟؟؟

Line Rate - Upstream (Kbps):158Line Rate - Downstream (Kbps):572LAN IP Address:192.168.1.1Default Gateway:Primary DNS Server:85.15.1.12Secondary DNS Server:85.15.1.10

SA.JJ.AD
08-11-2010, 03:19
ماله من روی 572 دوست من ، فکر نمی کنم تغییری کرده باشه اینم عکسش ممکنه جوره دیگه ای تغییر کرده باشه ؟؟؟؟؟

Line Rate - Upstream (Kbps):158Line Rate - Downstream (Kbps):572LAN IP Address:192.168.1.1Default Gateway:Primary DNS Server:85.15.1.12Secondary DNS Server:85.15.1.10

اخیش نه مثله اینکه دائمی نبود . دوباره برگشت به 576 .:10::40::20:

alves2774
08-11-2010, 10:05
رفیق از کجا سرویس داری من از اندیشه دارم روی 1080 بسته شده اندیشه مرکز 2 :5:

jabarsink2000
08-11-2010, 10:08
برای منم اندیشه مرکز 7:
1199
با تشکر.
هادی

baran1059
08-11-2010, 10:31
من از شاتل دارم خوتون می دونین که
اگه رو 1080 بسته شده باید دانلودتون 130 باشه ، همیشه اینو دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 12:31 PM ---------- Previous post was at 12:28 PM ----------

من از شاتل دارم خوتون می دونین که
اگه رو 1080 بسته شده باید دانلودتون 130 باشه ، همیشه اینو دارین ؟؟؟؟؟؟؟؟
من با پشتیبانی صحبت کردم گفتن یه اتفاقاتی داره رو سرعتامون میفته ولی چیزی نگفتن ، گفتن منتظر باشین
ولی الان چند روزه پینگم خیلی خوب شده و کیفیت سرویسم بهتر شده پینگ واستون گذاشتم دیشب 12 شب
اگه سرعتمون بره بالاتر دیگه توپ توپ می شه
پینگم دوباره می ذارم ببینین

excessive
08-11-2010, 11:29
برا من رو 2048 ولی چه فایده؟؟؟؟؟

moz
08-11-2010, 13:38
امروز مثل اینکه نت مشکل داره
داون استریم من : 1079 و آپ هم : 277 هست
اما سرعت دانلود 40 تا شده
زنگ زدم پشتیبانی اندیشته گفتن امشب اوکی میشه
از پینگ عکس نمیگیرم اما اینه :
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=490ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=473ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=480ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=501ms TTL=232
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=481ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=472ms TTL=232
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=473ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=477ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=547ms TTL=232
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=485ms TTL=232
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=477ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=481ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=505ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=491ms TTL=232
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=501ms TTL=234
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=488ms TTL=234

mtx891
08-11-2010, 13:41
ايوب را گفتند: صبر از که آموختي؟ گفت: ز اينترنت ايران

Dj_aghamajid
08-11-2010, 17:18
سلام دوستان
بنظر میرسه همون طور که قبلا گفته بودم کم کم اون تغییراتی که من 2 ماه پیش گفته بودم و بعضی ها میگفتن شایعه ست، داره اتفاق میفته! احتمالا بزودی باید منتظر استاندارد سازی سرعت ها و همچنین کاهش قیمت سرویس های نامحدود و کنسل شدن سرویس های محدود باشیم! مطمئن باشید حتما تا قبل از عید کلکش رو میکنن!
من از خودشون شنیدم که قراره همه سرویسها نامحدود شه! حالا دقیقا کی اینجوری میشه خدا عالمه! امیدوارم که اوضاع بدتر نشه!

mailer
08-11-2010, 17:50
سلام دوستان
بنظر میرسه همون طور که قبلا گفته بودم کم کم اون تغییراتی که من 2 ماه پیش گفته بودم و بعضی ها میگفتن شایعه ست، داره اتفاق میفته! احتمالا بزودی باید منتظر استاندارد سازی سرعت ها و همچنین کاهش قیمت سرویس های نامحدود و کنسل شدن سرویس های محدود باشیم! مطمئن باشید حتما تا قبل از عید کلکش رو میکنن!
من از خودشون شنیدم که قراره همه سرویسها نامحدود شه! حالا دقیقا کی اینجوری میشه خدا عالمه! امیدوارم که اوضاع بدتر نشه!

نگران نباش
فکر نمیکنم اینجوری بشه. سرویس نامحدود میشه ولی سرعت چون رقابتی میشه بالا میمونه

SA.JJ.AD
08-11-2010, 17:56

شاتل دیگه :13:خوش بحالت . من که به همینم رازیم . فقط بد تر نشه و قطعو وصلی زیاد نشه . ما سرعت بالاتر نخواستیم:27:اون ماهه اول اشکم در اومد از بس قطعو وصل داشتم:2:یکم دیگه ادامه داشت دکمه ی مودمم خراب میشد از بس خاموش روشن کرده بودم مودمو:2::27:

iNSANE
08-11-2010, 18:06
سلام دوستان،
من امروز بعد از 11 روز انتظار تصمیم گرفتم خودم زنگ بزنم مخابرات مرکز 5 و ببینم واسه یه رانژه کردنه 10 دقیقه ای چرا این همه طول دادن، زنگ زدم و شماره تلفن و اسم ISP که اندیشه بود رو گفتم، بعد 1 ساعت تست کردم دیدم چراغ adsl روشن شده، :27:
تو دلم گفتم کاش زودتر از اینا زنگ میزدم!
بعدش زنگ زدم اندیشه و بعد نیم ساعت سرویسم فعال شد،

اینم یه تست از اینترنت 128 محدود 3گیگ - مرکز 5: (ساعت 6 ب.ظ)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نظر که اصلا جالب نمیاد! دوستانی که 128 محدود تو مرکز 5 دارن، یه مقایسه کنن ببین اوضاع چطوره؟
بقیه دوستان هم تو مراکز دیگه اگه نظر خاصی دارن خوشحال میشم بشنوم.

با سپاس،
یاسر

foa.neh
08-11-2010, 19:26
دوستان 256و 128 محدود اندیشه باهم از نظر سرعت شبانه چقدر فرق دارن چون 128و256  6تومن باهم اختلاف دارن!
مورد بعدی اینکه این قسمت quick task اندیشه سالمه؟یعنی بغیر از تمدید موقت بقیه قسمتاش کار میده؟من 10روز پیش خواستم 2گیگ حخم بخرم ولی نتونست به بانک وصل بشه! چندروز قبل هم خواستم حسابمو  تمدید کنم به قول خودم گفتم سریعتر تمدید میشه و نیاز به تایید نداره خیر سرم با quick task زدم تمدید ،به بانک وصل شد و پول از حسابم کم شد و پیغام تکمیل فرآیند خرید اومد و پیغام بدون خطا داد و حتی دوباره به سایت اندیشه برگشت ولی این صفحه رو نشون داد!

و نه حسابم تمدید شد و نه پول تو سایت نمایش داده میشد ولی از حساب بانکیم پول کم شده !انگار پول واریز نشده!مجبور شدم دوباره واریز و تمیددکنم البته اینبار از تو crm شارژ کردم! !حسابداری هم گفت هیچ پولی واریز نشده !ولی فکر کنم خوصله نداشت حساب بانکی شرکت رو چک کنه رفت فقط حساب منو نگاه کرد و گفت نه پول نیومده(خسته نباشید)!!کافی بود تو ساعتی که من پول واریز کردم واریزی ها رو نگاه کنه که نکرد و هنوز وقت پیگیری نداشتم حالا باید بدوم دنبال پولم :27:
دوستان میخواستم بدونم quick task میشه تمدید کرد یا نه خلاصه؟
دوستان یعنی کسی تا حالا از quick task تمدید اعتبار نکرده که جواب بده؟!
و 128و 256 هم کسی فرقشو نمیدونه تو محدودها؟!

ho0rezam
08-11-2010, 21:03
دوستان یعنی کسی تا حالا از quick task تمدید اعتبار نکرده که جواب بده؟!
من همین دیروز از quick task شارژ کردم (صبح توو دانشگاه انجام دادم) غروب هم که رسیدم خونه ok شده بود.به نظره من که خیلی عالیه این روش.هم راحته و هم سریع

در مورد سرعت و پینگ و dc هم که باید بگم اندیشه خیلی خوبه...رویه لینک مستقیم ها بینه 80 - 100 میچرخه واسه من تویه بازی هم 300-400 latency م هست (از همه مهمتر اینه که بعده ساعت 1 دیگه مثه قبل بالا نمیره که نشه بازی کرد) dc هم که خدارو شکر هر وقت پای سیستم بودم اتفاق نیفتاده

excessive
08-11-2010, 21:20

alves2774
08-11-2010, 21:41
شاتل دیگه :13:خوش بحالت . من که به همینم رازیم . فقط بد تر نشه و قطعو وصلی زیاد نشه . ما سرعت بالاتر نخواستیم:27:اون ماهه اول اشکم در اومد از بس قطعو وصل داشتم:2:یکم دیگه ادامه داشت دکمه ی مودمم خراب میشد از بس خاموش روشن کرده بودم مودمو:2::27:

همین رضایتت از سرویس کافیه چون اگه بخوای هی سرعتتو با بقیه مقایسه کنی بهم می ریزی:10:

سلام دوستان،
من امروز بعد از 11 روز انتظار تصمیم گرفتم خودم زنگ بزنم مخابرات مرکز 5 و ببینم واسه یه رانژه کردنه 10 دقیقه ای چرا این همه طول دادن، زنگ زدم و شماره تلفن و اسم ISP که اندیشه بود رو گفتم، بعد 1 ساعت تست کردم دیدم چراغ adsl روشن شده، :27:
تو دلم گفتم کاش زودتر از اینا زنگ میزدم!
بعدش زنگ زدم اندیشه و بعد نیم ساعت سرویسم فعال شد،

اینم یه تست از اینترنت 128 محدود 3گیگ - مرکز 5: (ساعت 6 ب.ظ)

به نظر که اصلا جالب نمیاد! دوستانی که 128 محدود تو مرکز 5 دارن، یه مقایسه کنن ببین اوضاع چطوره؟
بقیه دوستان هم تو مراکز دیگه اگه نظر خاصی دارن خوشحال میشم بشنوم.

با سپاس،
یاسر
رفیق دوباره تست کن فایل مستقیم با idm روشهای مختلف امتحان کن من خبر مرکز 5 ندارم خودم تو مرکز 2 هستم ولی من سرعتم معمولا روزا رو 100 شبا رو 40 البته 2 روز پیش کمی مشکل داشتم ولی الانم که تست گرفتم اوضاع خوبه اون سایته رو بچه ها قبلا توضیح دادن دقیق نیست من شده اونجا سرعتم رو 1 مگ بوده اما تو دانلود فایل بیشتر از 30 کیلو سرعتم بالا نمی رفت و بالعکس واسه نتیجه گیری با اون سایت باید کلی تست بگیری:11:

baran1059
08-11-2010, 22:49
دوستان در مورد سرعت می خواستم یه چیزی بگم هر شرکتی اگه downstreem رو روی هر چیزی بسته باشه اگه بستر خوبی داشته باشه باید به همون اندازه یعنی عدد مورد نظر تقسیم بر 8 به شما سرعت دانلود بده اگه کمتر ازین سرعت به شما بده و در صورتی که سیستم شما مشکلی نداشته باشه 2 حالت اتفاق می افته
1- یا اون شرکت تو اون مرکز مخابراتی پهنای باند ارتباط بین مراکزش با مرکز اصلی پر شده و هر چی تعداد کاربرا بیشتر می شن سرعت بین اونا تقسیم میشه و هی کمتر میشه
2- حالت دوم اینه که شرکت مشکل اول رو نداره ولی پهنای باند اینترنتی اون کمه و به اندازه تعداد کاربرا نیست به همین خاطر باز هم سرعت بین کاربرا تقسیم میشه و با افزایش تعداد کاربر سرعتش کمتر می شه

حالا چون شبا free هستش همه هجوم می یارن و به همین خاطر سرعت تو شب کمتر از روزه

mailer
09-11-2010, 00:23
دوستان در مورد سرعت می خواستم یه چیزی بگم هر شرکتی اگه downstreem رو روی هر چیزی بسته باشه اگه بستر خوبی داشته باشه باید به همون اندازه یعنی عدد مورد نظر تقسیم بر 8 به شما سرعت دانلود بده اگه کمتر ازین سرعت به شما بده و در صورتی که سیستم شما مشکلی نداشته باشه 2 حالت اتفاق می افته
1- یا اون شرکت تو اون مرکز مخابراتی پهنای باند ارتباط بین مراکزش با مرکز اصلی پر شده و هر چی تعداد کاربرا بیشتر می شن سرعت بین اونا تقسیم میشه و هی کمتر میشه
2- حالت دوم اینه که شرکت مشکل اول رو نداره ولی پهنای باند اینترنتی اون کمه و به اندازه تعداد کاربرا نیست به همین خاطر باز هم سرعت بین کاربرا تقسیم میشه و با افزایش تعداد کاربر سرعتش کمتر می شه

حالا چون شبا free هستش همه هجوم می یارن و به همین خاطر سرعت تو شب کمتر از روزه

عزیزم تصورات غلط خودتونو لطفا قبل از اینکه مطمئن بشید منتشر نکنید
کی گفته اگه سرعت کانکت مودمتون مثلا 1024kbps بود سرعت خطتون هم باید همین باشه؟!!!!!!!! و اگر نبود سرویس دهنده مشکل داره.

توضیح درستش اینه:
فرض کنید یک سرویس دهنده ای میخواهد به مشترکینش سرویس بده. 2 راه داره :
1- میتونه مودم همه کاربرای مثلا یک مرکز رو یک سرعت ثابتی تنظیم کنه
2- مینوته مودم هر مشترکی رو با توجه به قراردادش جداگانه ست کنه
مثال میزنم
ممکنه بگه کل مودمهای مرکز مثلا 7 با سرعت 1024 وصل شن
یا بگه
مثلا پورت 1 چون قراردادش 128 هست با سرعت 128
پورت 2 512
پورت 3 256
پورت 4 256
....

اگه سرویس دهنده از روش دوم استفاده کنه معمولا دوباره از یک سیستم کنترل سرعت مضاعف استفاده نمیکنه.در اینصورت سقف سرعت میشه سرعت مودم و اگه پهنای باندترانزیت و یا gateway کم بیاد سرعت کم میشه و نوسان میکنه
اما اگه سرویس دهنده از روش اول استفاده کنه توسط سیستم های bandwidth manager میاد سرعت کاربرا رو تو یک سطحی بعد از مودم کنترل میکنه. یعنی ممکنه سرعت مودم 1024kbps باشه ولی مثلا تو سرویسهای نامحدود بیاد 128 رو روی KB/s 30-40 ببنده. شما اگه همین خط رو به سرویس محدود تغییر سرویس بدین میبینید که سرعت میره بالا. پس مشخصه که یک سیستم ثانویه داره سرعت رو کنترل میکنه

اندیشه قطعا از روش دوم استفاده میکنه
یعنی مودمها همه مثل هم هستن و با یک سرعت مشابه (بدون توجه به نویز) به سرویس دهنده وصل میشن . اما سیستم bandwidth manager بعد از pppoe server ها سرعت کاربرا رو کنترل میکنن. اینم برای فنیا مثل روز روشنه و اصلا نیاز به حدس و گمان هم نداره

mailer
09-11-2010, 00:30
من همین دیروز از quick task شارژ کردم (صبح توو دانشگاه انجام دادم) غروب هم که رسیدم خونه ok شده بود.به نظره من که خیلی عالیه این روش.هم راحته و هم سریع

در مورد سرعت و پینگ و dc هم که باید بگم اندیشه خیلی خوبه...رویه لینک مستقیم ها بینه 80 - 100 میچرخه واسه من تویه بازی هم 300-400 latency م هست (از همه مهمتر اینه که بعده ساعت 1 دیگه مثه قبل بالا نمیره که نشه بازی کرد) dc هم که خدارو شکر هر وقت پای سیستم بودم اتفاق نیفتاده

quicktask همون لحظه اکتیو میشه. مثل wizard طول نمیکشه

kebrit_saz
09-11-2010, 01:45

kebrit_saz
09-11-2010, 01:51
رکورد بدترین سرعت اندیشه دست من هستش و بس

alves2774
09-11-2010, 09:21

سلام شما تو کدوم مرکز هستین ؟سرویستون محدوده یا نا محدود؟

baran1059
09-11-2010, 09:39
عزیزم تصورات غلط خودتونو لطفا قبل از اینکه مطمئن بشید منتشر نکنید
کی گفته اگه سرعت کانکت مودمتون مثلا 1024kbps بود سرعت خطتون هم باید همین باشه؟!!!!!!!! و اگر نبود سرویس دهنده مشکل داره.

توضیح درستش اینه:
فرض کنید یک سرویس دهنده ای میخواهد به مشترکینش سرویس بده. 2 راه داره :
1- میتونه مودم همه کاربرای مثلا یک مرکز رو یک سرعت ثابتی تنظیم کنه
2- مینوته مودم هر مشترکی رو با توجه به قراردادش جداگانه ست کنه
مثال میزنم
ممکنه بگه کل مودمهای مرکز مثلا 7 با سرعت 1024 وصل شن
یا بگه
مثلا پورت 1 چون قراردادش 128 هست با سرعت 128
پورت 2 512
پورت 3 256
پورت 4 256
....

اگه سرویس دهنده از روش دوم استفاده کنه معمولا دوباره از یک سیستم کنترل سرعت مضاعف استفاده نمیکنه.در اینصورت سقف سرعت میشه سرعت مودم و اگه پهنای باندترانزیت و یا gateway کم بیاد سرعت کم میشه و نوسان میکنه
اما اگه سرویس دهنده از روش اول استفاده کنه توسط سیستم های bandwidth manager میاد سرعت کاربرا رو تو یک سطحی بعد از مودم کنترل میکنه. یعنی ممکنه سرعت مودم 1024kbps باشه ولی مثلا تو سرویسهای نامحدود بیاد 128 رو روی KB/s 30-40 ببنده. شما اگه همین خط رو به سرویس محدود تغییر سرویس بدین میبینید که سرعت میره بالا. پس مشخصه که یک سیستم ثانویه داره سرعت رو کنترل میکنه

اندیشه قطعا از روش دوم استفاده میکنه
یعنی مودمها همه مثل هم هستن و با یک سرعت مشابه (بدون توجه به نویز) به سرویس دهنده وصل میشن . اما سیستم bandwidth manager بعد از pppoe server ها سرعت کاربرا رو کنترل میکنن. اینم برای فنیا مثل روز روشنه و اصلا نیاز به حدس و گمان هم نداره
جناب mailer عزیز
فکر می کنم نتونستم منظورم رو درست به شما انتقال بدم
منم منظورم همون چیزی بود که شما فرمودین ، البته قصدم اصلا این نبود که بگم یه سرویس دهنده از چه راه هایی برای سرویسش استفاده می کنه منظورم کاهش سرعت به نسبت استفاده کننده ها بود که می خواستم به دوستان توضیح بدم به لحاظ فنی چظور اتفاق می افته
البته این روشی که شما گفتین فقط برای سرویس های نامحدود اتفاق می افته و سرویس های محدود تو بیشتر شرکت ها الان از یک روال استفاده می شه که اونم اینه بیشتر سرویس ها رو روی یه سرعتی ست می کنن و فقط برای هم کدوم Policy می ذارن که موقع پیک استفاده کدوم بتونه بهتر استفاده کنه بسته به سرویس
در ضمن من در مورد شرکتی صحبت نکردم که شما فکر می کنین تصورات غلط دارم به دوستان انتقال می دم

zikzax
09-11-2010, 10:21
ايوب را گفتند: صبر از که آموختي؟ گفت: ز اينترنت ايران

:31::31::31::31::31:
اینترنت زغالی میگفتی بهتر بود

vampire665
09-11-2010, 14:56

مودم من بعضی وقتا هر 30 ثانیه واسه خودش قطع میشه...بعد باید خاموش و روشنش کنم تا وصل شه بعد 30-40 ثانیه بعد بازم قطع میشه...البته همیشه اینجوری نیست مثلا از هر 10 بار 9بار اینجوری میشه(!) ممکنه به خاطر استفاده از ------ باشه؟ چیکار باید کنم...؟! :sad:

SoheilExtreme
09-11-2010, 15:17
دوستن من توصفحه ای که تمدید انلاین میکنن رفتم نام کاربری سرویسو زدم رمزشم زدم شماره تلفن خودمو هم زدم اما وارد نمیشه میگه شما دسترسی ندارید اینم بکم این ارور همون معنی اشتباه بودن اطلاه هست جون یه بار الکی اطلاعات وارد کردم باز همین ارورو داد دلیلش جیه؟

jabarsink2000
09-11-2010, 15:44
کابل های پهنای باند اینترنت ایران در دریای خلیج فارس

Haniiii
09-11-2010, 16:46

سرعت لاهیجان شنیدم به 100 KB رسیده ؟ ... واقعا رسیده یا نه ؟!

من استانه هستم !

foa.neh
09-11-2010, 17:39
quicktask همون لحظه اکتیو میشه. مثل wizard طول نمیکشهواسه من که هرگز نشد!میخوام بدونم کلا QUICK TASK واسه من اینطوریه یا فقط شانس منه؟!
پولم هم رو هواست فعلا!کی وقت داره بره بانک!؟
سوال اولم هم جواب ندادید :گفتم فرق 128 با 256 اندیشه چیه نه اینکه اندیشه خوبه یا نه:27:

emaz
09-11-2010, 20:24
سلام
من آرزو به دل موندم آخر adsl نمی تونم بگیرم
ما مرکز 5 هستیم (556)
اسفند ماه سال پیش رفتم adsl بگیرم گفتم نمیشه
دوباره شنبه همین هفته رفتم میگن مخابرات تجهیزات نداره
کسی نمیدونه که این تجهیزات چه وقت نصب میشه؟
اصلا باید چکار کرد:41:

jabarsink2000
09-11-2010, 22:27
وزير ارتباطات: كي گفته خارج اينترنت ارزونه؟ ما لندن رفتيم هتل 20 پوند پول اينترنت داديم!

تقي پور وزير ارتباطات در پاسخ به سوالي در مورد گران بودن هزينه اينترنت پرسرعت در ايران در قياس با ديگر كشورها و كيفيت پايين آن اين پاسخ را مي دهد: كي گفته خارج اينترنت ارزونه؟ ا لندن رفتيم هتل 20 پوند پول اينترنت داديم! وقتي مجري در پاسخ مي گويد بابا اونجا هتله فرق مي كنه، اقاي وزير بر پاسخش اصرار مي كند!

armin_punisher6
09-11-2010, 23:37
بچه ها اندیشه حجم زیر 2 گیگ هم میفروشه؟منظورم اینه که حجمم تموم شده میتونم فقط واسه 6 روز 1 گیگ بخرم؟تو سایتش نداره.

moz
10-11-2010, 00:20
نه نداره

اندیشه 128 محدود :

ساعت 1.20 دقیقه

iNSANE
10-11-2010, 02:30
همین رضایتت از سرویس کافیه چون اگه بخوای هی سرعتتو با بقیه مقایسه کنی بهم می ریزی:10:

رفیق دوباره تست کن فایل مستقیم با idm روشهای مختلف امتحان کن من خبر مرکز 5 ندارم خودم تو مرکز 2 هستم ولی من سرعتم معمولا روزا رو 100 شبا رو 40 البته 2 روز پیش کمی مشکل داشتم ولی الانم که تست گرفتم اوضاع خوبه اون سایته رو بچه ها قبلا توضیح دادن دقیق نیست من شده اونجا سرعتم رو 1 مگ بوده اما تو دانلود فایل بیشتر از 30 کیلو سرعتم بالا نمی رفت و بالعکس واسه نتیجه گیری با اون سایت باید کلی تست بگیری:11:
سلام دوست گلم،
همونطور که پیشنهاد دادین با IDM تست کردم:
دانلود از فایل مستقیم ساعت 2.30 بامداد، سرعت: حدود 50
مرکز 5
تست روز رو هم میگیرم و خبر میدم.

با سپاس،
یاسر

SoheilExtreme
10-11-2010, 10:40
من واسه مشکلم الان زنگ زدم اندیشه مشکلمو مطرح کردم گفتم اطلاعاتو میزنم وارد نمیشه برا تمدید انلاین عجیبه که گفته بودن باید رمز اتصال به اینترنتو زد اما یه رمز دیگه بهم داده میگه این مال کویک تسک شماست من اینو زدم وارد شد تمدید کردم انلاین هم تمدید شد
اما بارمز اینترنت من فرق داره خیلی عجیبه حرف خودشون رو هم تکذیب میکنن

alves2774
10-11-2010, 14:13
سلام دوست گلم،
همونطور که پیشنهاد دادین با IDM تست کردم:
دانلود از فایل مستقیم ساعت 2.30 بامداد، سرعت: حدود 50
مرکز 5
تست روز رو هم میگیرم و خبر میدم.

با سپاس،
یاسر
سلام پس وضعیت شما از من بهتره روزتم بگو ببینیم اوضات چطوره امیدوارم اون یکی سرعت من بیشتر باشه:11:

armin_punisher6
10-11-2010, 14:26
نه نداره

اندیشه 128 محدود :

ساعت 1.20 دقیقه

یعنی پس الان که 8 روز دیگه دارم مجبورم پول 1 ماه رو بدم و این 8 روز بپره؟کلا 700mb احتیاج دارم.

iNSANE
10-11-2010, 15:06
سلام پس وضعیت شما از من بهتره روزتم بگو ببینیم اوضات چطوره امیدوارم اون یکی سرعت من بیشتر باشه:11:
دوباره سلام،
همین الان ساعت 3 ب.ظ از یه لینک مستقیم دانلود داشتم، سرعت حدود 120 بود :11:
ببخشید بیشتر شد :10:

emaz
10-11-2010, 15:08
سلام
من آرزو به دل موندم آخر adsl نمی تونم بگیرم
ما مرکز 5 هستیم (556)
اسفند ماه سال پیش رفتم adsl بگیرم گفتم نمیشه
دوباره شنبه همین هفته رفتم میگن مخابرات تجهیزات نداره
کسی نمیدونه که این تجهیزات چه وقت نصب میشه؟
اصلا باید چکار کرد:41:

کسی خبر نداره؟:13:

hami2007
10-11-2010, 16:53
من واسه مشکلم الان زنگ زدم اندیشه مشکلمو مطرح کردم گفتم اطلاعاتو میزنم وارد نمیشه برا تمدید انلاین عجیبه که گفته بودن باید رمز اتصال به اینترنتو زد اما یه رمز دیگه بهم داده میگه این مال کویک تسک شماست من اینو زدم وارد شد تمدید کردم انلاین هم تمدید شد
اما بارمز اینترنت من فرق داره خیلی عجیبه حرف خودشون رو هم تکذیب میکنن

به به جناب خرسند كلاهبردار

forum.persiantools.com/t173703-page3.html

جمع كن برو بچه

emaz
10-11-2010, 19:47
من الان از edge ایرانسل استفاده میکنم
پینگ افتضاح!:13:

SA.JJ.AD
10-11-2010, 20:49
به به جناب خرسند كلاهبردار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدforum.persiantools.com/t173703-page3.html

جمع كن برو بچه

اقا خرسند کلاه بردار کیه ؟ رفتم به اون لینک بوی خون میومد:31::31::31::31:

jabarsink2000
10-11-2010, 22:10
اقا خرسند کلاه بردار کیه ؟ رفتم به اون لینک بوی خون میومد:31::31::31::31:

این هم یکی دیگر از کلاه برداری ایشون .
شاه دزده.

با تشکر.
هادی

iNSANE
11-11-2010, 01:00
این هم یکی دیگر از کلاه برداری ایشون .
شاه دزده.

با تشکر.
هادی
عجب قضیه ی داغی شده!

راستی هادی جان براتون پیغام فرستادم، ممنون میشم جواب بدین.

با سپاس،
یاسر

hami2007
11-11-2010, 13:27
آبراران وا بديد تاپيك خراب ميشه من فقط ميخواستم يه هشدار بدم
اينجور آدمها را بايد از نت حذف كرد اين پولها هم خوردن نداره

SA.JJ.AD
13-11-2010, 05:13
این تاپیک چرا یهو خوابید ؟ دوستانی که شاتل دارید واسه شما هم 2.3 شبه که مزخرف شده ؟ دوباره داره بر میگرده به روزهای :2::2::2: ... قطع و وصلی هم زیاد شده - شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود

mmiladd
13-11-2010, 09:48
سلام..

پارس آنلاين ؛ سرعت دانلود 30 كيلو بايت..

jabarsink2000
13-11-2010, 09:55
اندیشه سبز خزر
128 نامحدود
سرعت دانلود 30
خطوط 727
با تاشکر.
هادی

mehdihamed
13-11-2010, 20:40

excessive
13-11-2010, 22:21

پینگ عالیه یعنی رکوردشه:8:
ولی حیف که هر وقت جو میگیرتش سرعت خوب میشه
128 -5گیگ - خط4

iNSANE
14-11-2010, 01:13
اندیشه، 128 محدود
مرکز 5
روز 120 - شب 50

با سپاس،
یاسر

foa.neh
14-11-2010, 21:33
اندیشه 4 محدود

SA.JJ.AD
15-11-2010, 01:31
شاتل مرکز 4 = افتضاح - speed test هم از شدت افتضاح بودن نتونستم تست بگیرم .. پینگ 886 :18: - سرعت اپلود 2 کیلوبایت - دانلود 10 :2: - باز شدن صفحات = نیم ساعت :2:

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:27 AM ----------

چند دقیقه دیگه - بالاخره تونستم تست بگیرم

SA.JJ.AD
15-11-2010, 07:14

پینگ عالیه یعنی رکوردشه:8:
ولی حیف که هر وقت جو میگیرتش سرعت خوب میشه
128 -5گیگ - خط4

واقعا با 128 همیشه اینقد سرعت دارین ؟:18:شما شبی چقد میتونی دانلود داشته باشی ؟منم دارم وسوسه میشم بیام اندیشه:19:

excessive
15-11-2010, 12:59
اندیشه نیست داداش، پارس آنلاینه. قدیما یعنی قبل ماه رمضون شب وروز همین طوری بود سرعتم شبی 2.5 گیگ فایل میگرفتم :8:ولی الان گاهی اوقات اینطوری میره بالا، شبام که زیره 20کیلوئه سرعتش.:41:

یادش بخیر 147KB/s:8:

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

zikzax
15-11-2010, 15:33
جناب
mehdihamed
از پاسخی که به سوالم دادین ممنونم،فقط یه چیزه دیگه سرعت شما شبها چقدره؟!

kasra_khan2003
15-11-2010, 19:06
کسی تو مرکز 5 اندیشه 128/نامحدود داره تست سرعت بده؟

دیگه دارم از شاتل خسته میشم، قیمتاش دیگه اصلا نمیصرفه! شبا هم فقط لینک مستقیم واسه دانلود خوبه، تورنت رو که کاملا بستن!!!

پینگ هم چند روزه رفته بالای 300

SA.JJ.AD
15-11-2010, 19:15
اندیشه نیست داداش، پارس آنلاینه. قدیما یعنی قبل ماه رمضون شب وروز همین طوری بود سرعتم شبی 2.5 گیگ فایل میگرفتم :8:ولی الان گاهی اوقات اینطوری میره بالا، شبام که زیره 20کیلوئه سرعتش.:41:

یادش بخیر 147KB/s:8:

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

اره اره همون پارس انلاین:31:دیشب از شدت افتضاح بودن شاتل حالم خوب نبود . بخشید:31:راستی سرعتت عالیه . همینم خدارو شکر . فقط پینگت یکم ازار میده و گرنه عالیه:10::40:ایشالا دوباره بر گرده سرعتت به روزهای اوج:31::5:مثلا 1GB\s :21:

mehdihamed
15-11-2010, 23:51
جناب
mehdihamed
از پاسخی که به سوالم دادین ممنونم،فقط یه چیزه دیگه سرعت شما شبها چقدره؟!

کسی تو مرکز 5 اندیشه 128/نامحدود داره تست سرعت بده؟

دیگه دارم از شاتل خسته میشم، قیمتاش دیگه اصلا نمیصرفه! شبا هم فقط لینک مستقیم واسه دانلود خوبه، تورنت رو که کاملا بستن!!!

پینگ هم چند روزه رفته بالای 300
سلام به این میگن یه تیر و دو نشون 128 نامحدود خط 5 11:48 دقیقه شب بعد از 1 یکمی نوسان خط زیاد میشه بین 25 تا 30 میشه پینگ هم حدود 400 هست

Phonix Live
16-11-2010, 17:27
128 - خط 3

SA.JJ.AD
16-11-2010, 19:37
دوستان که شاتل دارن اطف کنن یه چند تا تست بزارین . 2.3 روزه هم وضع سرعت روز و شب و هم پینگم ناجور شده - میخوام بدونم واسه همه اینطور شده ؟!:13:

baran1059
16-11-2010, 23:24
دوستان که شاتل دارن اطف کنن یه چند تا تست بزارین . 2.3 روزه هم وضع سرعت روز و شب و هم پینگم ناجور شده - میخوام بدونم واسه همه اینطور شده ؟!:13:
شاتل خط 7
فکر کنم یه خورده پینگ بالا رفته ولی سرعت دانلودم خوبه مشکلی ندارم ، می خوام این ماه سرویسم رو عوض کنم و سرعت بالاتر بگیرم یه چیزایی شنیدم که می گن جالبه ؟؟؟؟ می خوام ببینم راست می گن یا اینکه خالی می بندن !

ramin esm
17-11-2010, 11:10
128 - خط 3

شاتل خط 7 (سرویس جدید 23 هزار تومانی)

شاتل خط 7(سرویس جدید 20 هزار تومانی)

jabarsink2000
17-11-2010, 13:47

یه تست سرعت بادانلود منجر بزارید این جور تست سرعت باspeed test زیاد دیدیم.
این راهم درنظر بگیرید این سرویس جزع سرویس محدود است وزیاد ارزش خرید نداره چون حجم اضافه در شاتل بسیار گران است.
با تشکر.
هادی

ramin esm
17-11-2010, 16:51
یه تست سرعت بادانلود منجر بزارید این جور تست سرعت باspeed test زیاد دیدیم.
این راهم درنظر بگیرید این سرویس جزع سرویس محدود است وزیاد ارزش خرید نداره چون حجم اضافه در شاتل بسیار گران است.
با تشکر.
هادی
دوستم اینم تست دانلود:46:

jabarsink2000
17-11-2010, 21:31
این دانلود منجر است؟ :18:

armin_punisher6
17-11-2010, 22:16
منظور از دانلود منجر استفاده از برنامه های دانلود منجره مثل idm(internet download manager یا dap (download accelerator plus هست

ramin esm
18-11-2010, 11:37
منظور از دانلود منجر استفاده از برنامه های دانلود منجره مثل idm(internet download manager یا dap (download accelerator plus هست

اینم تست همون سرویس با internet download manager

Dj_aghamajid
18-11-2010, 11:51
سلام
پینگ رفته بالا
بین 350 تا 390!
128 محدود اندیشه مرکز 7

armin_punisher6
18-11-2010, 12:46
سلام
پینگ رفته بالا
بین 350 تا 390!
128 محدود اندیشه مرکز 7
منم مرکز 7 ام ولی واسه من یکم بالای 400 هست.

mehdihamed
18-11-2010, 15:40

سلام
این چه سرویسیه؟:18:پولش چقدره؟به کاربرای معمولی هم میدن؟شما تو شرکت شاتل کار میکنین؟

farshidcivil
18-11-2010, 16:56

عمرا چنین سرعتیو از تو خونه تجربه کنین...

mehdihamed
18-11-2010, 17:19
خب احتمالش کمه منتها الان شاتل داره سرویس 2 مگ میده اگه سرعت تشویقی هم داشته باشه امکانش هست که چنین سرعتی رو بده که البته با 5 گیگ زیاد بدرد نمیخوره چون 2 روزه تموم میشه :31:

Dj_aghamajid
18-11-2010, 17:47
این عکس سرکاریه!
شما چرا باور میکنید
میخوای من یدونه با سرعت 3000KB بر ثانیه بزارم!
مهم اینه که همچین سرعتی رو اولا به کاربر خانگی تو ایران نمیدن! ثانیا با این سیم های مسی معمولی و نویزهای اون نمیشه به این سرعت رسید! آخرش دیگه 300 تا بشه!
البته این نظر منه شاید اساتید نظر دیگه ای داشته باشن!
یه نکته دیگه: ممکنه بخاطر نزدیک بود برگزاری نمایشگاه کامپیوتر فارام این تبلیغات رو میکنن تا اونجا استفاده کنن!

Dj_aghamajid
18-11-2010, 18:13
دوستان به این تاپیک حتما یه سر بزنید

ramin esm
18-11-2010, 18:21
خوب دوست عزیز این همون سرویس جدیده شاتل که گفته بودم. من این ماه آزمایشی گرفتم که ببینم چجوریاست. من الآن سرویس 2 مگشو گرفتم با 3 گیگ ترافیکو ماهی 23 هزار تومان! سرعتش که به شکل عجیبی زیاده!!! اما ترافیکش خیلی کمهههههههه!

ramin esm
18-11-2010, 18:32
سلام
این چه سرویسیه؟:18:پولش چقدره؟به کاربرای معمولی هم میدن؟شما تو شرکت شاتل کار میکنین؟

نه اما ای کاش کار میکردم چون شاید اون وقت یه نا مهدود همین سرویس و به من میدادن :laughing:
آره من و دو تا از دوستم تازه گرفتیم اینو. تازه آورده شاتل. یکیش 1 مگ که 20 هزار تومنه اوون یکیم 2 مگه که 23 تومنه. من ودم 2 مگشو گرفتم. بلآخره نمردیم و همچین سرعتیم به چشموون دیدیم!!! اما اینم بگم که ترافیکش خیلی کمه!! فقط 3 گیگ!!!! اونم واسه یه همچین سرعته وهشتناکی!!!:41:

ramin esm
18-11-2010, 18:41
این عکس سرکاریه!
شما چرا باور میکنید
مهم اینه که همچین سرعتی رو اولا به کاربر خانگی تو ایران نمیدن! ثانیا با این سیم های مسی معمولی و نویزهای اون نمیشه به این سرعت رسید! آخرش دیگه 300 تا بشه!
یه نکته دیگه: ممکنه بخاطر نزدیک بود برگزاری نمایشگاه کامپیوتر فارام این تبلیغات رو میکنن تا اونجا استفاده کنن!

سر کاری؟؟ خوب برو بگیر امتحان کن. منم خواستم سرویسم و تمدید کنم که از این سرویس جدید آگاه شدم. شما از چه شرکتی سرویس دارید؟ 3000kB ????? چه سرویسیه؟ چنده؟ امتحانش ضرر نداره! :31:

ramin esm
18-11-2010, 18:46
این عکس سرکاریه!
شما چرا باور میکنید

راستی نمایشگاه از چندم شرو میشه؟ این سرویس و فک کنم 5 یا 6 روزه که شاتل اورده

ramin esm
18-11-2010, 18:57
دوستان به این تاپیک حتما یه سر بزنید

دیدم اما نتونستم رای بدم . چطوریه؟:13:

mehdihamed
18-11-2010, 19:34
این عکس سرکاریه!
شما چرا باور میکنید
یکی از بچه های همین تاپیک سرویس 1 مگ اندیشه رو گرفته بود و میگفت سرعت لینک مستقیمش تا 400 کیلو میرسه البته تو مسنجر به من گفته بود تو تاپیک ننوشته بود این مال اون موقعیه که سرعت 128 محدود تا حدود 170 180 میرسید

ramin esm
18-11-2010, 20:07
یکی از بچه های همین تاپیک سرویس 1 مگ اندیشه رو گرفته بود و میگفت سرعت لینک مستقیمش تا 400 کیلو میرسه البته تو مسنجر به من گفته بود تو تاپیک ننوشته بود این مال اون موقعیه که سرعت 128 محدود تا حدود 170 180 میرسید

این سرویسی که تست دنلود منجرشو گذاشتم 2 مگ شاتل دوست عزیز.

Dj_aghamajid
18-11-2010, 21:11
دیدم اما نتونستم رای بدم . چطوریه؟:13:
متاسفانه بستنش!
نوشتن باید با ما هماهنگ میکردی!
آخه من که نمیدونستم این جوریه؟
حالا میخوام باهاشون هماهنگ کنم تا یا بازش کنن و یا اجازه بدن یکی دیگه ایجاد کنم!
هر وقت ردیف شد بهتون خبر میدم! راستی برای اینکه نظرسنجی جامع و کامل باشه پیشنهادی ندارید؟
مثلا شرکتی از قلم نیفتاده؟
ممنون

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:10 PM ----------

راستی نمایشگاه از چندم شرو میشه؟ این سرویس و فک کنم 5 یا 6 روزه که شاتل اورده
از 2 تا 6 آذر

farshidcivil
18-11-2010, 21:25
نه اما ای کاش کار میکردم چون شاید اون وقت یه نا مهدود همین سرویس و به من میدادن :laughing:
آره من و دو تا از دوستم تازه گرفتیم اینو. تازه آورده شاتل. یکیش 1 مگ که 20 هزار تومنه اوون یکیم 2 مگه که 23 تومنه. من ودم 2 مگشو گرفتم. بلآخره نمردیم و همچین سرعتیم به چشموون دیدیم!!! اما اینم بگم که ترافیکش خیلی کمه!! فقط 3 گیگ!!!! اونم واسه یه همچین سرعته وهشتناکی!!!:41:

من هنوزم به این سرعت مشکوکم...جز اینکه فیبر نوری کار گذاشته باشن
در ضمن جناب رامین خان فک کنم این لینکو من تو فیس بوک و در بخش گلساریای فیس بوک معرفی کردم شما اونجا ظاهرا با نام armin esm فعالیت میکنن و در پیجتون نوشتین کارمند شاتل( Employers shatel)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستانیم که اینجا هستن سعی میکنن اطلاعات درست بدن تا بقیه تصمیم درست بگیرن واسه منم شاتل یا اندیشه فرقی نمیکنه، اگه شاتل بهتر باشه مطمئنا میام اونجا...

mehdihamed
18-11-2010, 21:42
لو رفتی که آقا رامین :27:

kavehmech
18-11-2010, 22:07
اندیشه خط 5
512

SA.JJ.AD
18-11-2010, 22:22
دوستان این نمایشگاهی که میگید . مربوط به چیه ؟:31: از 2 تا 6 اذر کجا ؟ممنون

---------- Post added at 10:22 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

شاتل مرکز 4 - 128 - محدود
.
واقعا این پینگ داره چند روز داغون میکنه اعصابمونو
.
الان این کمکه کمشه - تو بازی های انلاین بالای 1000 :2:

شاتل دیگه خودشو گیر اورده - بخاطر پینگ شاتلو انتخاب کردم اما الان این وضعمه

SA.JJ.AD
18-11-2010, 22:27
:2:اینم ازز وضع سرعت:2:
.

جالبه این پشتیبانییه مزخرفش میگه باید فعلا تحمل بفرمایید:18:

kavehmech
18-11-2010, 23:15
محل داءمی نمایشگاه های گیلان
کیلومتر 4 جاده تهران
نمایشگاه کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ماشین های اداری
هر سال تقریبا برگزار میشه
اینم سایتش برای اطلاعات بیشتر:

farshidcivil
18-11-2010, 23:15
اندیشه خط 2 (سرویس 128 محدود)

ramin esm
18-11-2010, 23:51
من هنوزم به این سرعت مشکوکم...جز اینکه فیبر نوری کار گذاشته باشن
در ضمن جناب رامین خان فک کنم این لینکو من تو فیس بوک و در بخش گلساریای فیس بوک معرفی کردم شما اونجا ظاهرا با نام armin esm فعالیت میکنن و در پیجتون نوشتین کارمند شاتل( Employers shatel)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دوستانیم که اینجا هستن سعی میکنن اطلاعات درست بدن تا بقیه تصمیم درست بگیرن واسه منم شاتل یا اندیشه فرقی نمیکنه، اگه شاتل بهتر باشه مطمئنا میام اونجا...

من اصلا عضو فیسبوک نیستم . اشتباه گرفتی.ولی ایکاش کارمندش بودم ا بیکاری در میومدم :31: و برسیم به بحث اینکه به سرعت منجر مشکوکی و منظورت اینه که فوتو شاپه؟؟؟ :27: بدش من مگه گفتم شاتل خوبه یا بد که اینو به من میگی ؟ فقط سرعت این سرویسش واسم خیلی عجیب بود گفتم بذارم اینجا

M0hammadH0ssein
19-11-2010, 00:00
توی فارام محصول واسه فروش هم میارن؟
تخفیف خوبی داره؟
بن هم میدن؟:31:

mehdihamed
19-11-2010, 00:13
محل داءمی نمایشگاه های گیلان
کیلومتر 4 جاده تهران
نمایشگاه کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ماشین های اداری
هر سال تقریبا برگزار میشه
اینم سایتش برای اطلاعات بیشتر:

از طرف توشیبا باید بریم دیگه درسته؟

baran1059
19-11-2010, 00:22
سلام دوستان ، پست های قبل رو دیدم انگار یکی زودتر از من سرویس جدید شاتل رو گرفته و تستش رو گذاشته
نمی دونم واقعا این سرعت رو می ده یا دارن خالی می بندن
این دفعه که رفتم شرکتشون ازین سرویس های جدیدشون خیلی تعریف می کردن این ماه می خوام بگیرم ببینم واقعا خوبه یا دارن فقط تعریف می کنن ، بهم گفتن با کارت دانشجویی یا جواز کسب یا معرفی نامه از یه شرکت سرویسش رو می دن
من می خوام با کارت دانشجویی خواهرم برم بگیرم فکر کنم فقط باید تغییر نام بدم تا بتونم استفاده کنم
اگه گرفتم حتما تستش رو اینجا واستون می ذارم

فکر کنم چند روزه که پینگ همه رفته بالا ، ماله منم یه خورده بالاست ، کسی نمی دونه که این کابله دوباره قطع شده یا نه

mailer جان تو خبری چیزی نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alves2774
19-11-2010, 03:05
سلام دوستان مطالب دو صفحه قبل رو خوندم گفتم شاید جدا شاتل حرکتی کرده باشه و رفتم یه سر به سایتشون زدم توصیه می کنم همه این کارو بکنین واقعا خنده داره سه تا سرویس گذاشتن از ماهی 93000 تومان شروع می شه تا ماهی 400 هزار تومان تازه نوشته تا 512 ماهی 93 هزار تومان مودم با سیم 59 هزار تومان هزینه نصب 15 هزار تومان :18::18::18: واقعا دارن ملت مسخره می کنن مودم سیم دار ار آقا هادی 24 تومان می ده من دارم ماهی 15 هزار تومان می دم سرعتمم 1 مگ بعدش می یان تو این فروم تست سرعت می ذارن واقعا جای تاسف داره به جای اینکه قیمتاشون پایین بیاد سرعتها بالا بره روز به روز داره قیمتاشون بالا می ره سرعتاشون پایین می یاد:2:

SA.JJ.AD
19-11-2010, 06:21
وضعیت غیر قابل تحمل پینگ شاتل در مرکز4
.

هر روز بد تر از دیروز - این موقع صبح بجای اینکه بهتر بشه ... تر شد:2:

baran1059
19-11-2010, 08:31
سلام دوستان مطالب دو صفحه قبل رو خوندم گفتم شاید جدا شاتل حرکتی کرده باشه و رفتم یه سر به سایتشون زدم توصیه می کنم همه این کارو بکنین واقعا خنده داره سه تا سرویس گذاشتن از ماهی 93000 تومان شروع می شه تا ماهی 400 هزار تومان تازه نوشته تا 512 ماهی 93 هزار تومان مودم با سیم 59 هزار تومان هزینه نصب 15 هزار تومان :18::18::18: واقعا دارن ملت مسخره می کنن مودم سیم دار ار آقا هادی 24 تومان می ده من دارم ماهی 15 هزار تومان می دم سرعتمم 1 مگ بعدش می یان تو این فروم تست سرعت می ذارن واقعا جای تاسف داره به جای اینکه قیمتاشون پایین بیاد سرعتها بالا بره روز به روز داره قیمتاشون بالا می ره سرعتاشون پایین می یاد:2:
آقای Alves عزیز این سرویس هایی که می گی همه نامحدوده عزیز من ، داری اشتباه می کنی
یادم هست گفته بودیم که اینجا صحبت از واقعیت کنیم ، تازه هزینه راه اندازی واسه همه شرکتها وجود داره
شما اگه می خوای میتونی از سرویس های اکو استفاده کنی که قیمتش از 7 هزار تومن شروع می شه
سرویس 93000 تومن سرویس 512 نامحدوده که همین سرویس رو اندیشه داره می ده 195000 تومن
حالا شاتل داره گرون می ده یا اندیشه
تازه قیمت سرویس 2 مگ نامحدود شاتل برابری می کنه با سرویس 1 مگ نامحدود اندیشه

در مورد مودم هم بگم من مودم رو اونجا 35000 تومن خریدم نمی دونم چرا این قیمت رو گذاشتن اینم بگم که اونا فقط زایکسل می فروشن و مودم دیگه ای رو قبول ندارن

حالا دوست دارم عادلانه قضاوت کنی شاتل گرونه یا اندیشه

در مورد هزینه راه اندازی هم که همه مردم مثل منو شما نیستن که بلد باشن راحت نصب کنن خیلی ها تو نصب مشکل دارن و همه شرکتها بابت نصب پول می گیرن

در مورد هزینه ترافیک هم بگم درسته حق با شماست هزینه ترافیک شاتل گرونه ولی خدایی از زمانی که عضو شاتل شدم هر ماه یه اشانتیون گیگ برای همه داشته تو همین اعیاد واسم اس ام اس اومد که 3 گیگ بخرم 3 گیگ رایگان می دن یعنی همون قیمت اندیشه

حالا این ماه من می خوام برم سرویس جدیدش رو بخرم ببینم چطوریه
اگه مارو قبول دارین من تست سرعت می ذارم ببینین منصفانه هم قضاوت می کنیم :31:

mili_k
19-11-2010, 09:22
یکی بیاد کامل توضیح بده، این شاتل مگه چیکار کرده همه حرفشو میزنن؟!

mailer
19-11-2010, 10:05
یکی بیاد کامل توضیح بده، این شاتل مگه چیکار کرده همه حرفشو میزنن؟!

کار خاصی نمیکنه عزیزم معمولا کمی تخریب رقبا کمی هم اغراق در سرویس های ارائه شده. البته اذعان میکنم که کار تخریبیشون کمی کمتر شده که قابل تقدیره.

نمایشگاه پارسال بود فکر کنم رفتم غرفشون اینقدر از اندیشه و پارس و دیگران بد گفتن و اینقدر خالی بستن که دیگه داشت حالم بد میشد که الان این موضوع صحبت ما نیست

مواردی هست که دوستان مطرح کردن و زمان اینو اثبات میکنه و نیاز به کل کل و این حرفها هم نیست
یادم نرفته که اقا یا خانم باران با اب و تاب در مورد 1000 تومن ابونمان صحبت کردن که اره شاتل نمیگیره ولی بعد معلوم شد که ظاهرا میگیره خوب هم میگره و تازه دوستان به روی مبارکشون هم نیاوردن

الان هم یکی از کاربراشون تو مرکز 4 یه اشتباهی کرد و گفت چند روزه مشکل دارم یهو اقای رامین یعنی همون کسی که یهو فهمیده بود سرویس ART شاتل نامحدود شده پیداش شد و یهو کشف کرد که سرویس شاتل بالای 4 مگ هم میره و تازه برای این که ما رو روشن کنه شب ساعت 12:40 سرویس 20 تومنی داشت و یهو 10:50 صبح سرویسشو کرد 23000 تومنی که ما رو روشن کنه . تشکر میکنیم بسیار زیاد

Fair usage policy رو که دیگه نمیگم که همین اقای رامین قبل از اینکه خودش مشترک شاتل باشه ازش دفاع میکنه یا اطلاع رسانی میکنه که البته مهم نیست و موضع بحث هم نیست

شفافیت در ارائه سرویس و پایداری و ثبات روش موثری برای جلب کاربره که همه سرویس دهنده ها باید در پیش بگیرن.

ظاهرا تبلیغات نمایشگاهی دوستان از همین الان شروع شده و دارن کاربر جمع میکنن برای همین بهشون خدا قوت میگم

alves2774
19-11-2010, 11:05
من جواب کسی رو نمی دم هم وبسایت رسمی شاتل هست توضیحات مبسوط در مورد قیمت مودم و راه اندازی داره هم کاربراش زنده و حاضر یه نفر آدم می شه یه بار گول زد همه آدما رو هم می شه 1 بار گول زد ولی همه آدما رو همیشه نمی شه گول زد اکثر کسایی که رفته بودن شاتل سر 1 ماه اومدن اندیشه مثل moz ,hoream بعضی ها فکر می کنن ما سر گنج خوابیدیم من کلا همین 15 هزار تومان به زرو می دم اصلا کی اینجا بالای 50 هزار تومان پول اینترنت می ده حالا اندیشه باشه یا هر شرکت دیگه مهم اینه که با 15 هزار تومان 1 مگ دارم دوستان هم برن 95 هزارتومان بدن 512 از شاتل بگیر ن ضمنا 128 نامحدود اندیشه 15 هزار تومان شاتل 28 هزار تومان مسلما کارمند شرکت شاتل اینها رو نمی بینه :2:

mehdihamed
19-11-2010, 11:41
عجب دعواییه تاپیک حسابی داغ شده :47: منم همین حرفی که mailer زد میخواستم بگم آقا رامین وقتی در عرض 2 روز از 2 تا سرویس مختلف تست میزاری دیگه تابلوئه که تو شاتل کار میکنی دیگه :46: اینم پستایی که شما زدی

[/URL]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته شده توسط ramin esm [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin esm
19-11-2010, 12:08
کار خاصی نمیکنه عزیزم معمولا کمی تخریب رقبا کمی هم اغراق در سرویس های ارائه شده. البته اذعان میکنم که کار تخریبیشون کمی کمتر شده که قابل تقدیره.

نمایشگاه پارسال بود فکر کنم رفتم غرفشون اینقدر از اندیشه و پارس و دیگران بد گفتن و اینقدر خالی بستن که دیگه داشت حالم بد میشد که الان این موضوع صحبت ما نیست

مواردی هست که دوستان مطرح کردن و زمان اینو اثبات میکنه و نیاز به کل کل و این حرفها هم نیست
یادم نرفته که اقا یا خانم باران با اب و تاب در مورد 1000 تومن ابونمان صحبت کردن که اره شاتل نمیگیره ولی بعد معلوم شد که ظاهرا میگیره خوب هم میگره و تازه دوستان به روی مبارکشون هم نیاوردن

الان هم یکی از کاربراشون تو مرکز 4 یه اشتباهی کرد و گفت چند روزه مشکل دارم یهو اقای رامین یعنی همون کسی که یهو فهمیده بود سرویس ART شاتل نامحدود شده پیداش شد و یهو کشف کرد که سرویس شاتل بالای 4 مگ هم میره و تازه برای این که ما رو روشن کنه شب ساعت 12:40 سرویس 20 تومنی داشت و یهو 10:50 صبح سرویسشو کرد 23000 تومنی که ما رو روشن کنه . تشکر میکنیم بسیار زیاد

Fair usage policy رو که دیگه نمیگم که همین اقای رامین قبل از اینکه خودش مشترک شاتل باشه ازش دفاع میکنه یا اطلاع رسانی میکنه که البته مهم نیست و موضع بحث هم نیست

شفافیت در ارائه سرویس و پایداری و ثبات روش موثری برای جلب کاربره که همه سرویس دهنده ها باید در پیش بگیرن.

ظاهرا تبلیغات نمایشگاهی دوستان از همین الان شروع شده و دارن کاربر جمع میکنن برای همین بهشون خدا قوت میگم

حد اقل وقتی میخوای در باره مطالب کسی دیگه نظر بدی مطالبشو کامل بخون! دوستم اشتراک سرویس 1 مگ
و داشت نه من و تست منجر از سرویس خودم بود. بدش امیدوارم این رقابتا باعث شه این سرویس 2 مگ و جای دیگه با شرایت دیگه بیاره مثلا ترافیکش و بیشتر کنه که اونا رقابت کنن ما حالشو ببریم :31: بذارین انقدر بزنن تو سرو کله هم تا جونشون در آد! پولش میره تو جیب اونا من و شما جوششو بزنیم؟

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:03 PM ----------

عجب دعواییه تاپیک حسابی داغ شده :47: منم همین حرفی که mailer زد میخواستم بگم آقا رامین وقتی در عرض 2 روز از 2 تا سرویس مختلف تست میزاری دیگه تابلوئه که تو شاتل کار میکنی دیگه :46: اینم پستایی که شما زدی

[/URL]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نوشته شده توسط ramin esm [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به نقل قولم به مستر mailer نیگا کن در باره پست 1 مگ توضیح دادم حوصله ندارم یه جریان مسخرر و صد بار توضیح بدم

mailer
19-11-2010, 12:53

[/URL]

اون چیزی که تو عکس بالا مشخصه اینه که این دوست ما یک بار pause کرده دوباره start کرده چون همه کانکشنها بجز یکی تو وضعیت send get هستن و اون کانکشن در حال کار هم 841 کیلو رسیو کرده در حالیکه کل دریافتشون 4.436 مگ بوده . همه ما میدونیم که تو این وضعیت که pause میکنی دوباره start میکنی IDM یا DAP یک گزارش غیر واقعی از سرعت میدن. برای همین میگم مثل همیشه موضوع شفاف نیست.

میشه این دوست عزیز ما بفرمایند که الان سرعت کانکت مودمشون چنده؟ SNR چنده و فاصلشون چنده تا مرکز 7؟

ramin esm
19-11-2010, 13:20
اون چیزی که تو عکس بالا مشخصه اینه که این دوست ما یک بار pause کرده دوباره start کرده چون همه کانکشنها بجز یکی تو وضعیت send get هستن و اون کانکشن در حال کار هم 841 کیلو رسیو کرده در حالیکه کل دریافتشون 4.436 مگ بوده . همه ما میدونیم که تو این وضعیت که pause میکنی دوباره start میکنی IDM یا DAP یک گزارش غیر واقعی از سرعت میدن. برای همین میگم مثل همیشه موضوع شفاف نیست.

میشه این دوست عزیز ما بفرمایند که الان سرعت کانکت مودمشون چنده؟ SNR چنده و فاصلشون چنده تا مرکز 7؟
اگه این pause شدست پس این چیه؟

راستش نمیدونم snr چیه رفیق توضیح بده من نگاه کنم بگم:20: مرکز 7 که نمیدونم کجاست من گلایلم خودتون حساب کنید .اگه بخواین یه تست دیگم بزارم شاید همونجوری باشه که میگید .

baran1059
19-11-2010, 13:22

آقای mailer عزیز
خیلی واسم جالبه هر وقت یه اتفاقی در مورد شاتل میوفته یهو پیدات می شه و کلی مطلب علیه اون یا کلی تحقیقات می کنی تا ثابت کنی شاتل بده ، بابا شاتل بده اوفه بر منکرش لعنت آخه چرا اینقدر اسپم می دین
من که بهتون گفتم این ماه می رم می گیرم به همه می گم خوبه یا بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما خونتون رو کثیف نکنین

من هر وقت مشکلی بوده گفتم الانم گفتن یه خورده پینگ بالاست بچه های اندیشه هم گفتن
قرار شد منصفانه قضاوت کنیم نه اینکه همو بکوبیم ، الان واسه قضاوت زوده قربان یه خورده صبر کنین
اگه خالی بستن من بهتون می گم قول می دم ، انواع و اقسام تست ها رو هم براتون می ذارم فعلا سرویسم تموم نشده هر وقت گیگم تموم شد می رم سرویسم رو عوض می کنم

baran1059
19-11-2010, 13:27
من جواب کسی رو نمی دم هم وبسایت رسمی شاتل هست توضیحات مبسوط در مورد قیمت مودم و راه اندازی داره هم کاربراش زنده و حاضر یه نفر آدم می شه یه بار گول زد همه آدما رو هم می شه 1 بار گول زد ولی همه آدما رو همیشه نمی شه گول زد اکثر کسایی که رفته بودن شاتل سر 1 ماه اومدن اندیشه مثل moz ,hoream بعضی ها فکر می کنن ما سر گنج خوابیدیم من کلا همین 15 هزار تومان به زرو می دم اصلا کی اینجا بالای 50 هزار تومان پول اینترنت می ده حالا اندیشه باشه یا هر شرکت دیگه مهم اینه که با 15 هزار تومان 1 مگ دارم دوستان هم برن 95 هزارتومان بدن 512 از شاتل بگیر ن ضمنا 128 نامحدود اندیشه 15 هزار تومان شاتل 28 هزار تومان مسلما کارمند شرکت شاتل اینها رو نمی بینه :2:
شما در مورد قیمت صحبت کردی منم جواب دادم و متوجه شدی دارم راست می گم
من می گم اطلاعات غلط و با قصد و غرض به دیگران ندیم ، حالا که متوجه شدین صحبت رو عوض می کنین منم قبول دارم شاتل تو سرویسهای پایین نامحدود قیمتش بالاست ولی تو سرعتهای بالا قیمتش رو خیلی کم کرده
خب شاتل سرویسهای ارزون هم که داره عزیزم نیازی نیست قیمت بالا بگیریم
اصلا بریم از دامون نت بگیریم رفتم سایتشون دیدم قیمتاش از اندیشه هم پایین تره

mailer
19-11-2010, 14:51
آقای mailer عزیز
خیلی واسم جالبه هر وقت یه اتفاقی در مورد شاتل میوفته یهو پیدات می شه و کلی مطلب علیه اون یا کلی تحقیقات می کنی تا ثابت کنی شاتل بده ، بابا شاتل بده اوفه بر منکرش لعنت آخه چرا اینقدر اسپم می دین
من که بهتون گفتم این ماه می رم می گیرم به همه می گم خوبه یا بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما خونتون رو کثیف نکنین

من هر وقت مشکلی بوده گفتم الانم گفتن یه خورده پینگ بالاست بچه های اندیشه هم گفتن
قرار شد منصفانه قضاوت کنیم نه اینکه همو بکوبیم ، الان واسه قضاوت زوده قربان یه خورده صبر کنین
اگه خالی بستن من بهتون می گم قول می دم ، انواع و اقسام تست ها رو هم براتون می ذارم فعلا سرویسم تموم نشده هر وقت گیگم تموم شد می رم سرویسم رو عوض می کنم

والا خود شما هی میگید چرا mailer نمینویسه. مینویسم هم که ناراحت میشی

ببخشید اگه شفاف شدن بعضی مسائل شما رو ناراحت میکنه.
من معمولا اگه حرفی میزنم یه دلایلی هم همراهش میارم ولی من فکر نکنم چیز بدی گفته باشم
اینکه بگم سرویس pause شده بد؟ یا منحرف کردن ذهن مردم بد؟ اینکه بگیم 1000 تومن رو نمیگیریم ولی بد بگیریم بد یا اینکه بیام بگیم بابا میگرن کدوم بد؟ اینکه بگیم سرویسمون نامحدوده بد یا بعد بیام سر 20 گیگ ببندیم بگیم fair usage policy؟!!!!
چرا صورت مساله رو میخواهید پاک کنید
من که گفتم کلکل نکنید زمان خودش نشون میده کی راست میگه کی دروغ؟!
خودتم اصلا خسته نکن تست هم نمیخواد بذاری. چشم بسته حرف شما قبول!
شما AT&T ایران . خدا سایتون از سر ما کم نکنه

baran1059
19-11-2010, 18:10
والا خود شما هی میگید چرا mailer نمینویسه. مینویسم هم که ناراحت میشی

ببخشید اگه شفاف شدن بعضی مسائل شما رو ناراحت میکنه.
من معمولا اگه حرفی میزنم یه دلایلی هم همراهش میارم ولی من فکر نکنم چیز بدی گفته باشم
اینکه بگم سرویس pause شده بد؟ یا منحرف کردن ذهن مردم بد؟ اینکه بگیم 1000 تومن رو نمیگیریم ولی بد بگیریم بد یا اینکه بیام بگیم بابا میگرن کدوم بد؟ اینکه بگیم سرویسمون نامحدوده بد یا بعد بیام سر 20 گیگ ببندیم بگیم fair usage policy؟!!!!
چرا صورت مساله رو میخواهید پاک کنید
من که گفتم کلکل نکنید زمان خودش نشون میده کی راست میگه کی دروغ؟!
خودتم اصلا خسته نکن تست هم نمیخواد بذاری. چشم بسته حرف شما قبول!
شما AT&T ایران . خدا سایتون از سر ما کم نکنه
از حق هم نگذریم شاتل تو کل ایران نماینده داره و داره با کلی کاربر کار میکنه قبول کنین مثلا 100 هزار تا خیلی مشکل تر از 10 هزار تاست و کنترلشون خیلی سخت تره امیدوارم روزی ISP هامون همشون بشن AT&T تا ما کلی کیف کنیم و لذت ببریم

راستی mailer جان کم میای اینجا فکر کنم مشغول شدی جایی ها ، ناقلا تبریک می گم شیرینی ندادی به بچه های فروم

baran1059
19-11-2010, 18:16
آقای Ramin esm جان از کی مشترک شاتل هستی ندیده بودمت اینورا ، لطف کن دوباره یه تست سرعت بذار Pause هم نکن بزار یه خورده دانلود بشه بعد عکسش رو بزار همه ببینن واسه خودم هم جالب بود ، فکر نکنم یه چنین سرویسی بشه رو ADSL2+ گرفتا ، مطمئنی ADSL داری نکنه سرویس اختصاصی داری و از مودم G.DSL داری استفاده می کنی همه رو سر کار گذاشتی

همه دوستان اینجا صادقانه دارن اطلاعات می دن شما هم لطف کن صادقانه بگو ، وگرنه لطف کن یه جای دیگه رو انتخاب کن برای فعالیت ، ممنون می شم

ho0rezam
19-11-2010, 19:45
سلام بعده عمری...واسه ما که هوا آفتابیه توو اندیشه خدا رو شکر :دی

اما در مورد شاتل (قبلا ازش سرویس داشتم) نمیدونم چرا زیاد حجم میخوره!!!!
فکرشو بکنین با یه مصرف ثابت در ماه من الان از اندیشه 5 گیگ میگیرم 1-2 روزه آخر حدود 500 مگ واسم میمونه ...اما شاتل که بودم 3 گیگ میگرفتم (نوزدهم شارژ میکردم) 27-28م شارژم میخورد به تهه دیگ و بایستی میرفتم دوباره شارژ میکردم ...حالا فک کنید دوباره 10م باز میرفتم 1 گیگ میخریدم (به همراه 2 گیگ هدیه) باز هم این 3 گیگ 17-18م تموم میشد :| چرا؟

دو ماه کلا توو شاتل بودم این مشکل رو داشتم تازه سرعتم حداکثر 60-70 بود اما الان دو ماه هست برگشتم اندیشه حداکثر سرعتم 100-110 هست و مشکلی هم ندارم با ترافیکه ماهانه

کلا من از شاتل اومد بیرون به خاطر همین مصرف عجیب و غریبی که داشتم + قیمت زیادش درحجم اضافه + ترافیکه ماهانش که خیلی کم بود ، آخه آدم با 3 گیگ چی کار کنه؟؟؟؟

mailer
19-11-2010, 20:15
از حق هم نگذریم شاتل تو کل ایران نماینده داره و داره با کلی کاربر کار میکنه قبول کنین مثلا 100 هزار تا خیلی مشکل تر از 10 هزار تاست و کنترلشون خیلی سخت تره امیدوارم روزی ISP هامون همشون بشن AT&T تا ما کلی کیف کنیم و لذت ببریم

راستی mailer جان کم میای اینجا فکر کنم مشغول شدی جایی ها ، ناقلا تبریک می گم شیرینی ندادی به بچه های فروم

اولا مشغولم ولی نه اونجا که شما فکر میکنی
دوما اندیشه 10000 تامشتری نداره 20 هزار تا داره
سوما شاتل تو کل کشور سرویس میده و اندیشه فقط گیلان. بنابراین اگه تعداد مشتری های بازار هدف رو مقایسه کنید می بینید که عملکرد اندیشه بهتر بوده
نمونش همین رشت بوده شما که مطمئنا میدونی تعداد مشتری های شاتل تو رشت چند تاست؟! مطرح نشه بهتره
پس می بینی که اتفاقا کار سخت رو داره اندیشه میکنه نه شاتل

بهر حال اینا که کلکله و بی ارزش. سرویس ها در طول زمان خودشون با ادم حرف میزنن که کدام سرویس دهنده بهتره و نیازه به مجادله و مباحثه نداره
به قبول خارجی ها !wait and see

ramin esm
19-11-2010, 21:02
آقای Ramin esm جان از کی مشترک شاتل هستی ندیده بودمت اینورا ، لطف کن دوباره یه تست سرعت بذار Pause هم نکن بزار یه خورده دانلود بشه بعد عکسش رو بزار همه ببینن واسه خودم هم جالب بود ، فکر نکنم یه چنین سرویسی بشه رو ADSL2+ گرفتا ، مطمئنی ADSL داری نکنه سرویس اختصاصی داری و از مودم G.DSL داری استفاده می کنی همه رو سر کار گذاشتی

همه دوستان اینجا صادقانه دارن اطلاعات می دن شما هم لطف کن صادقانه بگو ، وگرنه لطف کن یه جای دیگه رو انتخاب کن برای فعالیت ، ممنون می شم

زیر دیپلم حرف بزن مام بفهمیم! G.DSL دیگه چییه؟؟؟؟ چرا همه اینجا به من گیر میدن؟ اصلا آقا شما خدا! این سرویسم خیلی چیز جیزیه! اخخخخخه! :31:نگیرید آقا! نگیرید! کمتر خز بشه بهتره . بعده عمری نموردیم و یه همچین چیزیم تجربه کردیم! نگیرید آقا نگیرید :31:

baran1059
19-11-2010, 21:12
اولا مشغولم ولی نه اونجا که شما فکر میکنی
دوما اندیشه 10000 تامشتری نداره 20 هزار تا داره
سوما شاتل تو کل کشور سرویس میده و اندیشه فقط گیلان. بنابراین اگه تعداد مشتری های بازار هدف رو مقایسه کنید می بینید که عملکرد اندیشه بهتر بوده
نمونش همین رشت بوده شما که مطمئنا میدونی تعداد مشتری های شاتل تو رشت چند تاست؟! مطرح نشه بهتره
پس می بینی که اتفاقا کار سخت رو داره اندیشه میکنه نه شاتل

بهر حال اینا که کلکله و بی ارزش. سرویس ها در طول زمان خودشون با ادم حرف میزنن که کدام سرویس دهنده بهتره و نیازه به مجادله و مباحثه نداره
به قبول خارجی ها !wait and see
من برای مثال گفتم 10 هزار تا mailer جان داشتم مقایسه می کردم به نسبت شاتل ، فکر هم نکنم شاتل 100 هزار تا داشته باشه باید بیشتر باشه چون تو مشهد فکر کنم خیلی مشتری داشته باشه تازه خیلی از شهر ها هستن که از رشت بزرگترن و خیلی بیشتر مشتری دارن ، من منکر عملکرد خوب اندیشه نیستم دوست عزیز ولی قبول کن وقتی تعداد مشتری ها و شهرها بیشتر می شه کار خیلی سخت تره
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم شاتل تازه شروع کرده ولی اندیشه 10 ساله که داره کار می کنه بنابراین مردم بیشتر اونو می شناسن باید یکی 2 سالی بگذره تا بفهمیم که چه شرایطی بوجود میاد امیدوارم عملکرد شرکتها هر روز بهتر بشه فعلا که بازار رقابت عملکرد خوبی روی سرویس دهنده های اینترنت داره

تازه یه چیز دیگه ، اندیشه این سرویس خوب رو فقط تو رشت داره می ده و تو شهر های دیگه وضع سرویسش اصلا خوب نیست
من یکی از دوستام انزلیه می گه اینجا سرعت حداکثر 30 تازه لنگرود هم که دوستان اینجا مطلب زدن ، قبول داری اندیشه این سرویس خوب رو داره فقط رشت می ده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5:

M0hammadH0ssein
19-11-2010, 21:33
توی فارام محصول واسه فروش هم میارن؟
تخفیف خوبی داره؟
بن هم میدن؟:31:

شما دعواتونو بکنید!!!:13:
سوال ها هم که :41:

با تشکر

baran1059
19-11-2010, 21:45
دعوا چیه داداش ما داریم شوخی می کنیم

پارسال که من رفتم بعضی غرفه ها همونجا جنس می فروختن بعضیا هم که نمی فروختن آدرس شرکت رو می دادن برن اونجا خرید کنن ، فکر کنم برای محصولاتشون هم حین نمایشگاه درصدی تخفیف می دن
ولی من تاحالا بن ندیدم ، فکر می کنم بن خرید بیشتر واسه شرکتهای دولتیه یا ارشاد که از طرف دولت بن خرید می ده واسه محصولات فرهنگی

baran1059
19-11-2010, 21:51
زیر دیپلم حرف بزن مام بفهمیم! G.DSL دیگه چییه؟؟؟؟ چرا همه اینجا به من گیر میدن؟ اصلا آقا شما خدا! این سرویسم خیلی چیز جیزیه! اخخخخخه! :31:نگیرید آقا! نگیرید! کمتر خز بشه بهتره . بعده عمری نموردیم و یه همچین چیزیم تجربه کردیم! نگیرید آقا نگیرید :31:
مودم G.DSL مودمیه که ازش برای سرویسهای بالا استفاده می کنن مثلا 8 مگ یا برای فواصل دور استفاده می شه
دوست عزیز چرا دوباره تست سرعت نمی ذاری ببینیم ، نکنه خالی بستی دیگه نمی تونی این سرعت رو بگیری

اگه می تونی یه بار دیگه هم پینگ و هم تست سرعتت رو با IDM بزار ببینیم ،

SA.JJ.AD
19-11-2010, 22:11
دوستانی که اندیشه تو مرکز 4 دارن میشه لطف کننین یه امار میانگین از سرعت و پینگ بزارن ؟!مخصوصا پینگ

ramin esm
19-11-2010, 22:31
مودم G.DSL مودمیه که ازش برای سرویسهای بالا استفاده می کنن مثلا 8 مگ یا برای فواصل دور استفاده می شه
دوست عزیز چرا دوباره تست سرعت نمی ذاری ببینیم ، نکنه خالی بستی دیگه نمی تونی این سرعت رو بگیری

اگه می تونی یه بار دیگه هم پینگ و هم تست سرعتت رو با IDM بزار ببینیم ،

بیا اینم یه آی دی ام تست و پینگ تست ماله همین الآن! ایشالا که دیگه دس ا سره ما برداری دادا! اما نگیر این سرویسو! اصلا سرویس خوبی نی جییییزه :31:

mili_k
19-11-2010, 23:08
در مورد این سرویس توضیح بده اصلاً ببینیم چی هست؟ پول ماهانه ش چنده؟ نا محدوده؟ و ...

ramin esm
19-11-2010, 23:38
در مورد این سرویس توضیح بده اصلاً ببینیم چی هست؟ پول ماهانه ش چنده؟ نا محدوده؟ و ...

بذار دوستان خودشون جوابتو بدن بهتره! تازه یکم دس ا سره ما برداشتن بذار یه نفسه راحت بکشیم :31:
یه جوری همه افتادن به جونمون انگار شاتل ارث بابامه!!!!!

hamed_totally
19-11-2010, 23:53
پهنای باند

محدودیت حجمی

قیمت

64 Kbps

1 G

5,900

96 Kbps

نامحدود

9,900

128 Kbps

1 G

8,900

128 Kbps

3 G

11,900

128 Kbps

نامحدود

14,900

256 Kbps

1 G

11,900

256 Kbps

4 G

18,900

256 Kbps

نامحدود

23,900

512 Kbps

2 G

15,900

512 Kbps

4 G

20,900

512 Kbps

10 G

34,900

512 Kbps

نامحدود

190,000

1 MB

نامحدود

300000

---------- Post added at 11:52 PM ---------- Previous post was at 11:50 PM ----------

شرکت گیلانت ارائه دهنده اینترنت پرسرعت در سطح شهر رشت

ترانسفر رایگان شبانه از 1 بامداد الی 7 صبح می باشد.

قابل توجه کاربران شهر رشت : جهت اعمال شبانه رایگان می بایست ساعت 1 بامداد به بعد کانکت شوند .

پرداخت هزینه 3 ماهه ، 6 ماهه و یکساله به ترتیب شامل 5% - 10% و 15% تخفیف می گردد .

برابر دستورالعمل مورخ 28/12/1381 ، 5/1% مالیات و 5/1% عوارض به مبلغ اشتراک ماهیانه اضافه میگردد .

هزینه هر 1G ترافیک اضافی معادل 3000 تومان محاسبه می گردد.

ماهیانه مبلغ 1000 تومان بعنوان آبونمان به قبض تلفن از طرف شرکت مخابرات اضافه می گردد .

مودم 2 پورت = 33000 تومان و مودم 5 پورت بی سیم = 60000 تومان با دو سال گارانتی تعویض

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

alves2774
20-11-2010, 00:00
سلام بعده عمری...واسه ما که هوا آفتابیه توو اندیشه خدا رو شکر :دی

اما در مورد شاتل (قبلا ازش سرویس داشتم) نمیدونم چرا زیاد حجم میخوره!!!!
فکرشو بکنین با یه مصرف ثابت در ماه من الان از اندیشه 5 گیگ میگیرم 1-2 روزه آخر حدود 500 مگ واسم میمونه ...اما شاتل که بودم 3 گیگ میگرفتم (نوزدهم شارژ میکردم) 27-28م شارژم میخورد به تهه دیگ و بایستی میرفتم دوباره شارژ میکردم ...حالا فک کنید دوباره 10م باز میرفتم 1 گیگ میخریدم (به همراه 2 گیگ هدیه) باز هم این 3 گیگ 17-18م تموم میشد :| چرا؟

دو ماه کلا توو شاتل بودم این مشکل رو داشتم تازه سرعتم حداکثر 60-70 بود اما الان دو ماه هست برگشتم اندیشه حداکثر سرعتم 100-110 هست و مشکلی هم ندارم با ترافیکه ماهانه

کلا من از شاتل اومد بیرون به خاطر همین مصرف عجیب و غریبی که داشتم + قیمت زیادش درحجم اضافه + ترافیکه ماهانش که خیلی کم بود ، آخه آدم با 3 گیگ چی کار کنه؟؟؟؟
چه جالب آقا ما تا نامی از شما بردیم یه سر به فروم زدی فکر کنم شما بهتر از هر کسی می تونی اندیشه رو با شاتل مقایسه کنی چون از هر دو تا سرویس داشتی کمی بیشتر توضیح بدین تا کارمندای شاتل مستقر در فروم دست از عوام فریبی بردارن و کمتر با تبلیغ های کاذب ملت سر کار بذارن:5:

iNSANE
20-11-2010, 00:29
تو این یکی دو روزه اینقدر بحث ها داغ شده که تو این چند ماهه اخیر من ندیده بودم..!
و اینقدر زود به زود تعداد پست ها زیاد میشه که آدم نمیرسه همشو به موقع بخونه..!

خلاصه تو این اوضاعه این بکش اون بکش، منم گفتم یه پستی داده باشم تا از غافله عقب نمونم، :7:

با سپاس،
یاسر

baran1059
20-11-2010, 00:33
تو سایت شاتل هست دوست عزیز
من رفتم مطالعه کردم 2Mb سرویس جدیده با حجم 3گیگ قیمتش هم 23900 تومنه البته سرویس 1 مگ هم داره که 20900 تومن می شه
نسبت به سرعتی که من الان می بینم قیمتش خوبه ولی باید دید همیشه همینطوریه یا اولشه
والا من شنیدم اول سرعت اندیشه تا بالای 200 کیلو بایت هم می رسید ولی الان رو 100 تا 120 می چرخه اونم روز
شاید شاتل هم همینطوری باشه

---------- Post added at 02:33 AM ---------- Previous post was at 02:30 AM ----------

چه جالب آقا ما تا نامی از شما بردیم یه سر به فروم زدی فکر کنم شما بهتر از هر کسی می تونی اندیشه رو با شاتل مقایسه کنی چون از هر دو تا سرویس داشتی کمی بیشتر توضیح بدین تا کارمندای شاتل مستقر در فروم دست از عوام فریبی بردارن و کمتر با تبلیغ های کاذب ملت سر کار بذارن:5:
اگه منظور از کارمندای شاتل منم که شما هم باید کارمند اندیشه باشی چون داری خودتو واسش تلف می کنی
خدایی جوری طرفداری می کنی کم کم دارم شک می کنیم یکی از سهامدارای اندیشه هستی یا اونجا کار می کنی

من می خوام این ماه سرویس جدید شاتل رو بگیرم 1 گیگ ترافیک دارم بزار تموم بشه شاید تا 2 روز دیگه برم بگیرم
فعلا که اوضاع مالی زیاد خوب نیست و ما همش داریم تو جیب اینا پول می ریزیم

mili_k
20-11-2010, 00:59
من رفتم مطالعه کردم 2Mb سرویس جدیده با حجم 3گیگ قیمتش هم 23900 تومنه البته سرویس 1 مگ هم داره که 20900 تومن می شه
نسبت به سرعتی که من الان می بینم قیمتش خوبه ولی باید دید همیشه همینطوریه یا اولشه
والا من شنیدم اول سرعت اندیشه تا بالای 200 کیلو بایت هم می رسید ولی الان رو 100 تا 120 می چرخه اونم روز

لینک ش رو بده، من که تو سایتش میرم خبری نیست

ramin esm
20-11-2010, 01:03
ایییییییول آقا این جو که راه افتاده عالیه! قابل توجه شاتل و اندیشه تا میتونید بزنید تو سر و کله ی هم !:33:
همین جوری پیش بره فک کنم تا یه ماه دیگه این دوتا از سر رقابت سرویس رایگان بدن به مردم :16:

sei_pm
20-11-2010, 06:12

متاسفانه همیشه اینطوری نیست و بعد از یک حجم خاصی که رایگان دانلود می کنید سرعت محدود میشه می تونید داخل تاپیک شاتل ببینید.

alves2774
20-11-2010, 11:04
سلام چقدر باهوشن بعضی ها اینجا همه کارمندای اندیشه هستن بجز ...... که کارمند شاتل نیست آقایان به ترتیب jabrasink,armin punisher,horezam,farshid civil,djaghamajid,kavehmech,phonix live,insane,foa,mehdihamed همه تو اندیشه کار می کنن دوستان من تو سایت شاتل پیدا کردم لطفا همه برن ببینن اینم لینکش
خیلی جالبه اسم سرویس اکو افیس و هیچکی نگفت شبانه اش رایگان نیست اینم یه بازی بود که هدفش سرکار گذاشتن بچه های فروم بود یه بار دیگه جمله قبلی رو تکرار می کنم
یه بار می شه به یه نفرو فریب داد یه بارم می شه همه رو فریب داد ولی همیشه نمی شه همه رو فریب داد
متاسفم متاسفم متاسفم:2:

barrett
20-11-2010, 11:10
اقا ميشه بهم بگيد با خط 3gb ترافيك در ماه با سرعت 128 از 1 تا 6 صبح كه رايگان هست چقدر دانلود داريد از لينك مستقيم.و از تورنت چقدر .ممنون ميشم بهم بگيد.
راستي اگه كسي تنظيمات utorrent 2.2 رو ميدونه براي افزايش سرعت دانلود برام بزاره.ممنون ميشم.

ho0rezam
20-11-2010, 11:12
چه جالب آقا ما تا نامی از شما بردیم یه سر به فروم زدی فکر کنم شما بهتر از هر کسی می تونی اندیشه رو با شاتل مقایسه کنی چون از هر دو تا سرویس داشتی کمی بیشتر توضیح بدین تا کارمندای شاتل مستقر در فروم دست از عوام فریبی بردارن و کمتر با تبلیغ های کاذب ملت سر کار بذارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
دل به دل راه داره دیگه :دی

والا تویه اون برهه زمانی که اندیشه خیلی احوالاتش خوب نبود رفتیم شاتل (حدود دو ماه)...تا روز های آخر پینگه خوبی داشت، البته یه مقدار بالا رفته بود که مشخص بود داره تعداد یوزر هاش بیشتر میشه

من قبلا هم عرض کرده بودم در شرایطه برابر ، isp یی رو انتخاب میکنم که هزینه ی کمتری رو اخذ کنه از member هاش...که فعلا با این اوصاف اندیشه بهتره ، و به همین خاطر بعده 2 ماه برگشتم دوباره به سمته اندیشه

دلایلم هم این بودش:
1. هزینه حجم اضافه ی شاتل هر 1 گیگ 5150 تومانه - اما برای اندیشه هر 2 گیگ 5000تومانه

2. حجم های ماهانه ی شاتل فقط 3گیگ هست اما اندیشه انتخاب های گوناگونی داره (1 - 3 - 5 - 8 )

3. در شاتل اگه بخواین سرویستون رو تغییر بدین (یعنی از 512 بیارین به 128 یا 256) باید 15 روز قبل از شارژ ماهانه به شرکت اعلام کنید!!! در غیر اینصورت این امکان وجود نداره !!! اما خدا رو شکر اندیشه در هر زمانی که مایل باشین این کار رو واستون انجام میده

4. قبلا هم گفتم حجمه من در شاتل به صورت عجیبی تموم میشد ( هنوزم هیچ جوابی واسش پیدا نکردم) الان دقیقا با همون مصارف همیشگی و حتی گه گداری گشت و گذار در سایت های موسیقی و کلیپ (که در زمانی که در شاتل بودم به ندرت اتفاق میافتاد) در ماه حدود 200-500 مگ هم زیاد میارم!!! جالب اینجاست سرعته متوسطه من در شاتل 45 بودش اما اینجا 60-70 هست...ماکسیمم سرعتم در شاتل 60-70 بود...اما اینجا 110 رو هم داشتم.

یک نکته ی خیلی مهم در مورد شاتل: بعده 1:30 شب به بعد عملا سایت ها باز نمیشدن!!! یعنی غیر از گوگل سایت های دیگه رو باید کلی refresh میکردیم..جالب اینجاست اگر هم بالا میومد به صورت ناقص سایت ها رو نشون میداد.آدم احساس میکرد که browserش رو رویه work offline گذاشته.
اما در بازیه آنلاین کوچکترین مشکلی وجود نداشت و پینگه نسبتا خوبی رو میداد.

نکته ی آخر هم اینکه: در dc نشدن و پینگ در مرکز 4 یک کیفیت رو دارن...(در مورد شاتل آمار من مربوط به 2 ماهه پیش هست)

mmiladd
20-11-2010, 12:05
سرعت دانلود

45 كيلو بايت

پارس انلاين...

ramin esm
20-11-2010, 13:20
سلام چقدر باهوشن بعضی ها اینجا همه کارمندای اندیشه هستن بجز ...... که کارمند شاتل نیست آقایان به ترتیب jabrasink,armin punisher,horezam,farshid civil,djaghamajid,kavehmech,phonix live,insane,foa,mehdihamed همه تو اندیشه کار می کنن دوستان من تو سایت شاتل پیدا کردم لطفا همه برن ببینن اینم لینکش
خیلی جالبه اسم سرویس اکو افیس و هیچکی نگفت شبانه اش رایگان نیست اینم یه بازی بود که هدفش سرکار گذاشتن بچه های فروم بود یه بار دیگه جمله قبلی رو تکرار می کنم
یه بار می شه به یه نفرو فریب داد یه بارم می شه همه رو فریب داد ولی همیشه نمی شه همه رو فریب داد

اینا که آفیسه خوشتیپ :16:سرویسی که من گرفتم اینه. شبونشم رایگانه. البته نگیریدا اصلا چیزه خوبی نیییی :31:
Eco2048-1
نه !Eco-office

Dj_aghamajid
20-11-2010, 13:43
سلام داداش!:18:
خوبی؟:18:
چجوری به این نتیجه رسیدی که اکثر بچه های فروم تو اندیشه کار میکنن؟:18:
یعنی ما اینقدر بدبختیم که بیایم تو اون شرکت زپرتی کار کنیم و بعدش هم بیایم تو این تاپیک تبلیغشونو بکنیم؟:13:
گوربابای هر چی شرکت و کارمند و....:2:
بهتره اون عینک بدبینی رو از چشات برداری!:10:
OK

alves2774
20-11-2010, 13:50
سلام داداش!:18:
خوبی؟:18:
چجوری به این نتیجه رسیدی که اکثر بچه های فروم تو اندیشه کار میکنن؟:18:
یعنی ما اینقدر بدبختیم که بیایم تو اون شرکت زپرتی کار کنیم و بعدش هم بیایم تو این تاپیک تبلیغشونو بکنیم؟:13:
گوربابای هر چی شرکت و کارمند و....:2:
بهتره اون عینک بدبینی رو از چشات برداری!:10:
OK
داداش گلم این یه شوخی بود آخه بعضی ها که خودشون کارمند شاتل می یان اینجا توهم دارن ماها هممون کارمند اندیشه هستیم یا فامیلشون هستیم کافر همه را به کیش خود پندارد:10:
ما جسارت خدمتتون نکردیم قربان شما سرورین:11:

kavehmech
20-11-2010, 13:52
من تو اندیشه کار نمیکنم ولی 9 ساله که مشتریشون هستم!!!
به غیر از 6 ماهی که تو پارس بودم
چرا باید اونجا کار کنم.اصلا رشته من یه چیز دیگست.

همین

nits
20-11-2010, 14:11
سلام . 793 صفحه رو نمیشه خوند
ولی میخواستم بدونم 256 نامحدود بخوام بگیرم از اندیشه سبز خزر ماهانه چقدر باید بدم ؟

ممنون میشم یه بزرگواری پاسخ بنده رو بده

مرسی

hami2007
20-11-2010, 14:24
سلام . 793 صفحه رو نمیشه خوند والا :31:
ولی میخواستم بدونم 256 نامحدود بخوام بگیرم از اندیشه سبز خزر ماهانه چقدر باید بدم ؟

ممنون میشم یه بزرگواری پاسخ بنده رو بده

مرسی
crm.askiran.com

baran1059
20-11-2010, 14:53
داداش گلم این یه شوخی بود آخه بعضی ها که خودشون کارمند شاتل می یان اینجا توهم دارن ماها هممون کارمند اندیشه هستیم یا فامیلشون هستیم کافر همه را به کیش خود پندارد:10:
ما جسارت خدمتتون نکردیم قربان شما سرورین:11:
آقای alves عزیز من منظورم کل بچه های فروم نبود خودت می دونی منظورم کی بود و داری با اینکارا حاشا می کنی و به همه ربطش می دی
دیروز در مورد قیمت ها اومدی یه چیزی گفتی بعد که متوجه شدی اشتباه کردی حرف رو عوض کردی و تو صحبت هات همش با طعنه و توهین صحبت می کنی به خاطر همین من فکر کردم که ارتباطی با اندیشه داری
لطفا همه بچه های فروم رو جمع نبند و در مورد موضوعاتی که می گم صحبت کن
والا ما که پدر کشتگی با کسی نداریم داریم اینجا مطلب می زنیم و از سرویس ها صحبت می کنیم
هرکسی دوست داره می تونه هر انتخابی که خواست انجام بده ، فقط با اینکار حرص همو در میاریم اونا هم پولشو می گیرن
من فکر می کنم همیشه رقابت به نفع همه ماست
خودت ببین این رقابت فقط تو رشته و شهرهای دیگه اوضاشون خرابه و حسرت اینترنت مارو می خورن
همه این شرکتها فقط به فکر منافع خودشون هستن و اصلا براشون اهمیتی نداریم ، باور کنین اینجا چون رقابت زیاده شرکتها سرویس خوب می دن وگرنه اوضامون مثل شهرهای دیگه خراب بود ، حالا ازین حرفام می تونین نتیجه خوبی بگیرین

nits
20-11-2010, 15:09
بچه ها این یعنی چی ؟ میشه واسم یکم توضیح بدید :

اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک 6 گیگابایت در ماه

baran1059
20-11-2010, 15:56
بچه ها این یعنی چی ؟ میشه واسم یکم توضیح بدید :

اینترنت پرسرعت ADSL - 512kbps با ترافیک 6 گیگابایت در ماه
512 Kbps يعني سرويست سرعتش حداقل 64=8/512 خواهد بود حداقل سرعتت 64 مي شه حالا يه شركت ممكنه بيشتر از اين بهت سرعت بده يكي هم ممكنه كمتر سرعت داشته باشه در مورد 6 گيگ هم بايد بگم در طول يك ماه بيشتر از 6 گيگ نمي توني استفاده كني و اگه ترافيكت تموم شد اينترنتت قطع مي شه و يا بايد دوباره تمديد كني يا بايد ترافيك بخري

soosmar_asl
20-11-2010, 16:19
سلام دوستان . میخوام مدممو عوض کنم و یه wireless بگیرم. چه مدمیو توصیه میکنید؟ واز کجا بگیرم که ارزون تر تموم شه واسم!

SasY.King
20-11-2010, 17:58

SA.JJ.AD
20-11-2010, 17:59
دوستان تو وضعیت فعلی بیام اندیشه به نظرتون کار درستیه یا نه - اخه این شاتل دیگه شورشو در اورده نه سرعت داره :grrr:- نه پینگ :grrr:- همه ی سایت هایی که یکم ازشون دانلود میکردم هم سرعتشونو کرده 20 کیلوبایت دیگه داره حالمو بهم میزنه:2: -من دانلود انچنانی هم نمیکنم خیلی دانلود کنم میشه هفته ای 4 گیگ !! :grrr: - اندیشه مرکز 4 - 128 - محدود چطوره ؟ وضعیت پینگ و سرعت ؟! - - ممنون:11: - لعنت به شاتل:2:

iNSANE
20-11-2010, 19:03
مرسی آلوز عزیز،
فقط نمیدونم چرا تا الان حقوقمون رو ندادن، بخدا زندگی سخته..! حیفه این همه کار که داریم میکنیم!

:7: بزن به افتخارش، چه اندیشه چه شاتل چه پارس چه غیره...، همه بیاین بزنیم به افتخار خودمون و این تاپیکی که داره میشه 800تا.

اگه نزنی بی معرفتی کردی..! :10:

آلوز جان خودت اولی رو شروع کن تا بقیه هم به ترتیب بیان وسط.

با سپاس،
یاسر

foa.neh
20-11-2010, 19:40
دوست عزیز اندیشه خط 4 روزانه 90-120 پینک 250-450 (بسته به سروری که پینک بگیری) یعنی مثلا اگه اهل بازی آنلاینی دوهفتست که پینک اندیشه تو سرور های اکراینی از 220 شده 400 که ضدحاله اساسی هست ولی تو سرور ایران پینک 40 هست که عالیه!
پینک گوگل هم 200-220 هست 
شبانه سرعت 30-40 در ساعات ابتدایی شب و در ساعات ابتدایی صبح هم سرعت میره بالا
پینک شبانه هم ولش کن

SA.JJ.AD
20-11-2010, 19:46
دوست عزیز اندیشه خط 4 روزانه 90-120 پینک 250-450 (بسته به سروری که پینک بگیری) یعنی مثلا اگه اهل بازی آنلاینی دوهفتست که پینک اندیشه تو سرور های اکراینی از 220 شده 400 که ضدحاله اساسی هست ولی تو سرور ایران پینک 40 هست که عالیه!
پینک گوگل هم 200-220 هست
شبانه سرعت 30-40 در ساعات ابتدایی شب و در ساعات ابتدایی صبح هم سرعت میره بالا
پینک شبانه هم ولش کن

منظورتون از اینکه ولش کن یعنی پینک افتضاه میشه ؟!! سرعت دانلود شبانه هم از 40 بالاتر نمیره ؟:19:میشه یه تست از روز و یه تست از شب بزارید ؟!! ممنون:11::10:

soosmar_asl
20-11-2010, 20:17
بیا اینم یه آی دی ام تست و پینگ تست ماله همین الآن! ایشالا که دیگه دس ا سره ما برداری دادا! اما نگیر این سرویسو! اصلا سرویس خوبی نی جییییزه :31:

:18:این دیگه چه سرویسیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!
ماله شرکته دگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Aria Rasana کجاست دیگه؟

foa.neh
20-11-2010, 20:28
یعنی پینک میره به آسمون ولی منظور این هست که واسه بازی بدرد نمیخووره وگرنه واسه دیدن صفحات مشکلی نداره،سرعت شبانه  رو هم گفتم که اول 30-40 هست بعدش میره تا90 (ساعت3به بعد فکرکنم )
تست از چی میخای ؟speedtest که همش اشتباه میده الکیه:نگا:

excessive
20-11-2010, 20:40
128 - 5گیگ - منطقه 4

:blink::8::8::8::8::blink:
:24: دیگه بهتر از این نمیشه :24:
:34::8::8::8::8::34:

mehdihamed
20-11-2010, 21:27
128 - 5گیگ - منطقه 4

:blink::8::8::8::8::blink:
:24: دیگه بهتر از این نمیشه :24:
:34::8::8::8::8::34:

واقعاً این روحیه مقاومتت منو کشته که هنوز تو پارس موندی :31:

excessive
20-11-2010, 21:32
واقعاً این روحیه مقاومتت منو کشته که هنوز تو پارس موندی :31:

کوچیکتم داداش.

اینم تسته الانم نوسانو داری؟؟؟؟

iNSANE
20-11-2010, 22:18
مرسی آلوز عزیز،
فقط نمیدونم چرا تا الان حقوقمون رو ندادن، بخدا زندگی سخته..! حیفه این همه کار که داریم میکنیم!

:7: بزن به افتخارش، چه اندیشه چه شاتل چه پارس چه غیره...، همه بیاین بزنیم به افتخار خودمون و این تاپیکی که داره میشه 800تا.

اگه نزنی بی معرفتی کردی..! :10:

آلوز جان خودت اولی رو شروع کن تا بقیه هم به ترتیب بیان وسط.

با سپاس،
یاسر

iNSANE
20-11-2010, 22:25
سلام به همگی،
اندیشه 128 محدود - مرکز 5
دیشب سرعت دانلود از همون 1 بامداد به بعد به اونصورت افتی نداشته، و میانگین روی 100 بود، تازه از لینک غیر مستقیم!
از لینک مستقیم هم تا 120 میرفت که دقیقا مثه روز شده بود، چون واسه خودم جالب بود، خواستم اطلاع بدم تا بقیه هم بدونن و ببینیم تو سایر مراکز چطور بوده.

گرچه پست قبلیم یه شکلک ازش کم شده، مثل اینکه از طرف مدیریت تایید نشده! حالا خود دوستان حدس بزنن که اون شکلک چی بوده! ( :7: )

با سپاس،
یاسر

SA.JJ.AD
20-11-2010, 22:32
یعنی پینک میره به آسمون ولی منظور این هست که واسه بازی بدرد نمیخووره وگرنه واسه دیدن صفحات مشکلی نداره،سرعت شبانه رو هم گفتم که اول 30-40 هست بعدش میره تا90 (ساعت3به بعد فکرکنم )
تست از چی میخای ؟speedtest که همش اشتباه میده الکیه:نگا:

خوب این که در حد عالیه :18:پینگ هم که خوبه
حالا واسه شاتلو ببین (اونم تو ساعات غیر رایگان):2:
.
دوستان هیشکی نمیدونه این شاتل داره چه غلطی میکنه که وضعیت پینگ و باز شدن صفحات اینجور افتضاع شده ؟ اصلا تا کی ادامه داره این وضعیت ؟!!!

alves2774
20-11-2010, 22:56
خوب این که در حد عالیه :18:پینگ هم که خوبه
حالا واسه شاتلو ببین (اونم تو ساعات غیر رایگان):2:
.
دوستان هیشکی نمیدونه این شاتل داره چه غلطی میکنه که وضعیت پینگ و باز شدن صفحات اینجور افتضاع شده ؟ اصلا تا کی ادامه داره این وضعیت ؟!!!

آقا ما نفهمیدیم دم خروس باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما اینطوری گزارش می دی بعدش یه بنده خدا دیگه دقیقا بر عکس شما اعتقاد داره ما که سر در نیاوردیم :5:
ضمنا من می دونم داره چیکار می کنه همچنان مردم سرکار کی ذاره و فریب می ده با مودم 59000 تومانی نصب 15000 تومانی و گیگ اضافه 5000 تومانی و fair use policy به اینا سرویس کند و بی کیفیتم اضافه کن 2ماه از اومدنش تو رشت نگذشت ماهیتش واسه همه رو شد من تو مرکز 2 سرویس دارم foa ,horezaam تو مرکز 4 هستن گزارش اونا هم هست تصمیم با خودته و مطمینا خودت بهتر از ما می تونی تصمیم بگیری.

ramin esm
20-11-2010, 23:41
آقا ما نفهمیدیم دم خروس باور کنیم یا قسم حضرت عباس شما اینطوری گزارش می دی بعدش یه بنده خدا دیگه دقیقا بر عکس شما اعتقاد داره ما که سر در نیاوردیم :5:
ضمنا من می دونم داره چیکار می کنه همچنان مردم سرکار کی ذاره و فریب می ده با مودم 59000 تومانی نصب 15000 تومانی و گیگ اضافه 5000 تومانی و fair use policy به اینا سرویس کند و بی کیفیتم اضافه کن 2ماه از اومدنش تو رشت نگذشت ماهیتش واسه همه رو شد من تو مرکز 2 سرویس دارم foa ,horezaam تو مرکز 4 هستن گزارش اونا هم هست تصمیم با خودته و مطمینا خودت بهتر از ما می تونی تصمیم بگیری.

عالیه داداش تا میتونی شاتل و بکوب :31: شاتل یچی تو مایه ها ی
همون دایالاپه :27: برین ASK بزارین ما اینور یه نفس راحت بکشیم . در ضمن به سلامتی این پیج و کارمندای پر تلاش ASK و به امید تداوم کل کل های شاتل و اندیشه .:7:

SA.JJ.AD
20-11-2010, 23:47
:13:این تاپیک متاسفانه زده به جاده خاکی - دوستان رعایت کنید :13:

mehdihamed
21-11-2010, 00:02
به سلامتی بچه های گل این تاپیک :7:
128 نامحدود اندیشه خط 5 سرعت 28 تا 32 در نوسان

ramin esm
21-11-2010, 00:29
به سلامتی بچه های گل این تاپیک :7:
128 نامحدود اندیشه خط 5 سرعت 28 تا 32 در نوسان

:15:این که خیلی کمه. خوب چرا نا محدود گرفتی؟ کفگیر خورده ته دیگ و این حرفا ؟ :31:

ramin esm
21-11-2010, 00:35
:13:این تاپیک متاسفانه زده به جاده خاکی - دوستان رعایت کنید :13:

گفته بودم عاشقه این عکستم ؟ :31:
بی خیال دادا بزن به سلامتی . امشب همه بزنیم به سلامتی این جمع:7:

nits
21-11-2010, 00:39
بچه ها به نظرتون 64 نامحدود بهتره یا 512 محدود 6 گیگی ؟

من اگه مثلا از این 512 محدود با 6 گیگ ترافیک بگیرم و بعد 6 گیگ رو مصرف کردم و اینترنتم قطع شد باید چیکار کنم ؟
تو سایت اندیشه خزر زده 512 25000 تومن تقریبا . یعنی من اگه این 6 گیگ رو مصرف کنم ( مثلا در عرض 3 روز ) از دوباره باید شارژ کنم و 25000 تومن بریزم ؟ یا اینکه مقدار مشخصی باید پول بدم ؟

ramin esm
21-11-2010, 01:02
بچه ها به نظرتون 64 نامحدود بهتره یا 512 محدود 6 گیگی ؟

من اگه مثلا از این 512 محدود با 6 گیگ ترافیک بگیرم و بعد 6 گیگ رو مصرف کردم و اینترنتم قطع شد باید چیکار کنم ؟
تو سایت اندیشه خزر زده 512 25000 تومن تقریبا . یعنی من اگه این 6 گیگ رو مصرف کنم ( مثلا در عرض 3 روز ) از دوباره باید شارژ کنم و 25000 تومن بریزم ؟ یا اینکه مقدار مشخصی باید پول بدم ؟

آخه دوست عزیز اصولا نا محدود سرعت دانلودت و خیلی میاره پایین . اگه برات زمان مهم نیست و حجم مهمه نا محدود بگیر اما اگه سرعت برات مهمه حتما محدود بگیر. نا محدودم خواستی بگیری 128 بگیر که تا 30 اینتورا بتونی دانلود کنی البته من 64 اندیشرو تا حالا تست نکردم. ترافیکت ( 6 گیگ ) اگه تموم شد ترافیک اضافه میخری .

nits
21-11-2010, 01:08
من میخوام دانلود کنم بیشتر . یه چیزی میخوام که خوب باشه . ببینم 128 خوبه بگیرم. نامحدود ؟

ramin esm
21-11-2010, 01:15
من میخوام دانلود کنم بیشتر . یه چیزی میخوام که خوب باشه . ببینم 128 خوبه بگیرم. نامحدود ؟

راستش من الان اندیشه ندارم اما میدونم تو حدود 30 اینتورا دانلود نامحدود 128 شه. چون میخوای بیشتر دانلود کنی خوبه

iNSANE
21-11-2010, 01:19
مرسی از رامین عزیز و مهدی جان دوست خوب خودم،
که اومدن به سلامتی تمامی بچه های گل تاپیک پست دادن اونم بهمراه شکلک، ( به نظر من این شکلک باید نماد بچه های این تاپیک باشه که نشون بدن چقدر همو دوست دارن و باهم یکدل هستن)
درسته هر کدوممون از یه جا سرویس داریم، ولی این دلیل نمیشه، بخوایم سرویسمون رو به رخ دیگری بکشیم،
ولی میتونیم از کیفیت سرویسمون بگیم به شرطی که به کسی برنخوره، چون اصل این تاپیک هم بر پایه همینه،

در هر صورت منتظر بقیه دوستان هم هستیم که با این نماد نشون بدن که همه از یه شهریم و باهم دوست هستیم :7:

کد این شکلک واسه راحتی دوستان:
دو نقطه عدد هفت دو نقطه : 7 : ( البته اینجا واسه اینکه کدها شکلک نشه بینشون فاصله گذاشتم)

با سپاس،
یاسر

nits
21-11-2010, 01:29
ممنون آقا رامین . یه سوال دیگه هم بپرسم ؟
میگم مثلا با 128 یه فیلم مثلا 500 مگی رو در عرض چند دقیقه میشه گرفت ؟ تخمینی بگید .

ramin esm
21-11-2010, 02:43
ممنون آقا رامین . یه سوال دیگه هم بپرسم ؟
میگم مثلا با 128 یه فیلم مثلا 500 مگی رو در عرض چند دقیقه میشه گرفت ؟ تخمینی بگید .

حدودا 270 دقیقه(در ساعت نا محدود با سرعت میانگین 30kB/s)

kasra_khan2003
21-11-2010, 03:06
خط 5 شاتل ، سرویس 512 محدود

روزا سرعت 60-70 پینگ 350! 100 تا بالا رفته، دیگه خسته شدم، حسش نیست زنگ بزنم...

شبا هم که نمیشه اصلا دانلود کرد! سرعت تورنت 6.5! سرعت لینک غیر مستقیم ( مثل رپیدشیر ): کار به سرعت نمیرسه، time out میشه! لینک مستقیم هم 30-40

SA.JJ.AD
21-11-2010, 07:28
:grrr:وضعیت افتضاح پینک و مشکل باز نشدن صفحات . همچنان ادامه داره:grrr:

راستی:31: :

:7::7::7::7::10::7::7::7::7:

mehdihamed
21-11-2010, 08:45
:15:این که خیلی کمه. خوب چرا نا محدود گرفتی؟ کفگیر خورده ته دیگ و این حرفا ؟ :31:
خب من اهل دانلودم وقتی محدود داشتم شبا معمولاً 1 گیگ تا 1.4 میگرفتم میانگین میگیریم 1.2 اگه 30 روز رو حساب کنی میشه 36 گیگ در حالی که الان که نامحدود دارم سرعت دانلودم معمولاً بین 29 تا 31 هست که اگه میانگین بگیریم 30 در اینصورت میشه 1800 کیلو در دقیقه و 108000 کیلو در ساعت کامپیوتر من معمولاً از 24 ساعت 21 ساعت روشنه که با این حساب میشه 2268000 کیلو در روز که اگه یک ماه رو حساب کنیم میشه 68040000 کیلو که اگه تقسیم بر 1024 کنیم میشه حدود 66 گیگ و 445 مگابایت حالا میگیریم ممکنه بعضی اوقات برق بره یا خودم کامپیوتر رو خاموش کنم 6 گیگ کم میکنیم میشه حدود 60 گیگ مفید در ماه حالا کدوم بهتره 36 گیگ محدود یا 60 گیگ نامحدود؟:31:

ramin esm
21-11-2010, 10:40

شبا هم که نمیشه اصلا دانلود کرد! سرعت تورنت 6.5! سرعت لینک غیر مستقیم ( مثل رپیدشیر ): کار به سرعت نمیرسه، time out میشه! لینک مستقیم هم 30-40

512 نا محدود داری بعد شب نمیتونی دانلود کنی؟ آقا حتما مشکل داری پی گیری کن حال ندارم بتلم چیه؟ من قبل اینکه سرویس 2 مگ بگیرم 512 یه ماهه داشتم شبا 30 دانلود داشتم. که این سری رفتم که تجدید قرار داد کنم گله کردم که سرعت تو روزتون کمه و اینا که بعد این 2 تا سرویس و پیشنهاد کردن مام گرفتیم. فعلا که چش نکنم آسمونش آفتابیه :31:

---------- Post added at 10:40 AM ---------- Previous post was at 10:38 AM ----------

خب من اهل دانلودم وقتی محدود داشتم شبا معمولاً 1 گیگ تا 1.4 میگرفتم میانگین میگیریم 1.2 اگه 30 روز رو حساب کنی میشه 36 گیگ در حالی که الان که نامحدود دارم سرعت دانلودم معمولاً بین 29 تا 31 هست که اگه میانگین بگیریم 30 در اینصورت میشه 1800 کیلو در دقیقه و 108000 کیلو در ساعت کامپیوتر من معمولاً از 24 ساعت 21 ساعت روشنه که با این حساب میشه 2268000 کیلو در روز که اگه یک ماه رو حساب کنیم میشه 68040000 کیلو که اگه تقسیم بر 1024 کنیم میشه حدود 66 گیگ و 445 مگابایت حالا میگیریم ممکنه بعضی اوقات برق بره یا خودم کامپیوتر رو خاموش کنم 6 گیگ کم میکنیم میشه حدود 60 گیگ مفید در ماه حالا کدوم بهتره 36 گیگ محدود یا 60 گیگ نامحدود؟:31:

من که نفهمیدم چی شد اما همون که میگی بهتره :31:

kavehmech
21-11-2010, 14:09

درود

سرویس من هم مثل شماست فقط اندیشه هستم و شب و روز با لینک مستقیم سرعتم 120 هست

ramin esm
21-11-2010, 14:41
درود

سرویس من هم مثل شماست فقط اندیشه هستم و شب و روز با لینک مستقیم سرعتم 120 هست

وای وای چه جالب!!! نمیدونستم سرعت نا محدود میتونه 120 ام باشه. چقدر اندیشه بی همتاست. دورود بر اندیشه و کار مندان پر تلاشش :16:

mehdihamed
21-11-2010, 14:48
وای وای چه جالب!!! نمیدونستم سرعت نا محدود میتونه 120 ام باشه. چقدر اندیشه بی همتاست. دورود بر اندیشه و کار مندان پر تلاشش :16:
شما مثل اینکه متن رو درست نخوندی :13: kasra-khan نوشته 512 محدود دارم kavehmech هم نوشته سرویس من مثل شماست یعنی 512 محدود

foa.neh
21-11-2010, 20:37
دوستان بیخیال شید و  پینک رو دریابید 

پی نوشت: دوستان شاتل خط 3 وضعش چه طوره؟ امروز یکی از بچه ها به حرف من گوش نکرد رفت شاتل و یه مودم 50 تومنی بهش انداختن  بجای مودم 23 تومنی آقا هادی(حقشه) (:
اندیشه خط4 128 محدود

iNSANE
21-11-2010, 21:33
چی گفتیم و چی شد!!! :13:

ho0rezam
21-11-2010, 22:45
سلام...مرکز 4 اندیشه محدود 128 - ساعتم که 10:45 شب

neopersia
21-11-2010, 22:51
تبلیغات، توهین به کاربران یا اشخاص حقیقی و حقوقی، افشا کردن اطلاعات خصوصی کاربران، ایجاد حاشیه و منحرف کردن بحث تاپیک جزو مواردی هستند که خلاف قوانین محسوب میشه
کاربران عزیز لطفاً رعایت کنید و بحث رو تمومش کنید

تاپیک موقتاً بسته شد تا به پستهای مورد دار رسیدگی بشه

** ویرایش شد **

تاپیک مجدداً باز شد.
لطفاً بحث در تاپیک را در چارچوب قوانین انجمن و با حفظ احترام و حریم خصوصی سایر کاربران ادامه بدید.
و در نظر داشته باشید که این تاپیک جای تعصب و یا تبلیغات برای هیچ شرکتی نیست و فقط محل اطلاع رسانی در مورد وضعیت سرویسهاست.

barrett
22-11-2010, 00:32
سلام
من پارس 128 محدود دارم.ميخوام از پارس بيام انديشه.
ايا هزينه اي داره.اگه اره چقدر؟البته به غير از شارژ ماهيانه.
ممنون

ho0rezam
22-11-2010, 00:40
سلام
من پارس 128 محدود دارم.ميخوام از پارس بيام انديشه.
ايا هزينه اي داره.اگه اره چقدر؟البته به غير از شارژ ماهيانه.
ممنون
اگه پارس ازت پولی نگیره :دی نه
کانفیگ که free هست...عملا چیزه دیگه ای نمیمونه غیر از شارژ دیگه

iNSANE
22-11-2010, 00:56
تبلیغات، توهین به کاربران یا اشخاص حقیقی و حقوقی، افشا کردن اطلاعات خصوصی کاربران، ایجاد حاشیه و منحرف کردن بحث تاپیک جزو مواردی هستند که خلاف قوانین محسوب میشه
کاربران عزیز لطفاً رعایت کنید و بحث رو تمومش کنید

تاپیک موقتاً بسته شد تا به پستهای مورد دار رسیدگی بشه

** ویرایش شد **

تاپیک مجدداً باز شد.
لطفاً بحث در تاپیک را در چارچوب قوانین انجمن و با حفظ احترام و حریم خصوصی سایر کاربران ادامه بدید.
و در نظر داشته باشید که این تاپیک جای تعصب و یا تبلیغات برای هیچ شرکتی نیست و فقط محل اطلاع رسانی در مورد وضعیت سرویسهاست.
مرسی از neopersia عزیز مدیر محترم بخش،
گرچه میشد این مشکل رو دوستانه حل کرد که کار به اینچا نکشه، همونطور که چند صفحه قبل خودم پیشنهادش رو داده بودم که به غیر از 2نفر کسی ازش استقبال نکرد! تا اینکه شاید به این صورت مشکل حل بشه که امیدوارم بشه.

با سپاس،
یاسر

alves2774
22-11-2010, 02:19
سلام رفقا این نمایشگاه کامپیوتر تا 6 آذر یعنی شنبه هم هست یا جمعه آخرین روزشه؟ضمنا کسی خبر داره اندیشه داره شرکت می کنه یا نه؟پارسال اندیشه نبود ولی پارس شرکت کرده بود اگر کسی خبری داره لطفا اعلام کنه:5:

mehdi_joon82
22-11-2010, 03:08
دوستان ! کسایی که با افت سرعت اندیشه بعد 1 شب (یا حتی قبل اون ) مواجهن !
با یه V P N کانکت شن امتحان کنن!
من که خودم انزلی هستم و سرعت غیر محدود واسمون معنایی نداره یعنی هر سرعتی که میخریم دانلود دقیقا تقسیم بر 8 میشه. که البته مدتی میشه حتی همون سرعت رو هم به ما نیمیدن!
256 - 2گیگ دارم! دانلود قبلا بین 30-40 بود !! (استاندارد بود) الان شده 25-35 و حتی پایینتر!
حالا جالب اینه اگه بخوام همین سرعت رو داشته باشم باید حتما از V P N استفاده کنم! بدون V P N که تا 15 هم نمیرسه!
دو تا عکس در حالت با V P N و بدون اون گذاشتم ! خودتون قضاوت کنین!

soosmar_asl
22-11-2010, 03:17
سلام رفقا این نمایشگاه کامپیوتر تا 6 آذر یعنی شنبه هم هست یا جمعه آخرین روزشه؟ضمنا کسی خبر داره اندیشه داره شرکت می کنه یا نه؟پارسال اندیشه نبود ولی پارس شرکت کرده بود اگر کسی خبری داره لطفا اعلام کنه:5:

منم پارسال رفته بودم. البته شاتلم بود. معمولا نمایشگاهایی که اونجا برگزار میشه تا خوده جمعه ادامه پیدا میکنه این نمایشگام احتمالا همین جوریه. خدا کنه دو باره مثه پارسال برا بازیای 360 xbox تخفیف ویژه بگذارن :8:

kasra_khan2003
22-11-2010, 10:36
شاتل، سرویس 512 محدود، مرکز 552:

وضعیت پینگ دوباره خوب شد. دیشب با لینک مستقیم دانلود کردم سرعت عالی بود.

اما همچنان از ساعت 1 به بعد، با لینک های rapidshare و ... مشکل دارم.

mmiladd
22-11-2010, 12:07
سرعت دانلود 25 كيلو بايت..

پارس انلاين

kavehmech
22-11-2010, 12:10
نمایشگاه فعلا تا 6 آذر هست.ممکنه هم تمدید بشه.از آی اس پی ها هم اندیشه هست هم 'گیلانت
اینم سایت نمایشگاه که جدول و نقشه غرفه ها هم رو کشیده

soosmar_asl
22-11-2010, 13:11
[QUOTE=kasra_khan2003;5633781]شاتل، سرویس 512 محدود، مرکز 552:

وضعیت پینگ دوباره خوب شد. دیشب با لینک مستقیم دانلود کردم سرعت عالی بود.

اما همچنان از ساعت 1 به بعد، با لینک های rapidshare و ... مشکل دارم.

[/QUOTE

I'm having trouble with rapidshare too!

Dj_aghamajid
22-11-2010, 14:53
پینگ 400
اندیشه

ho0rezam
22-11-2010, 15:40
سلام...اندیشه مرکز 4 - محدود 128

jabarsink2000
22-11-2010, 15:49
نمایشگاه فعلا تا 6 آذر هست.ممکنه هم تمدید بشه.از آی اس پی ها هم اندیشه هست هم 'گیلانت
اینم سایت نمایشگاه که جدول و نقشه غرفه ها هم رو کشیده

امسال همکارها زدن تو کار اموزش.
بیشتر دوستان مثل مهندس دهدار نمی خوان امسال قطعه بیارن.
سیب سامانه هم امسال تو نمایشگاه نیست چون پارس وی رو ازشون گرفتن.
با تشکر.
هادی

sin@ 76
23-11-2010, 11:53
سلام به دوستان کسی مرکز 6 ADSL از اندیشه داره داره اعصاب منو خورد می کنه الان یک ماهه اینترنتم مشکل داره هیچ کی نتونسته حلش کنه خط رو عوض کردم کابل کشی داخل ساختمان رو عوض کردم اندیشه دو تا پورت مختلف برام عوض کرد مودم رو دو بار عوض کردم اعصاب منو خورد کرده هنوز هیچ کی نفهمیده مشکل از کجاست این چراغ ADSL ام در ساعاتی از روز که متغییر هم هست ثابت نمی مونه دیگه نمی دونم چی کار کنم 3 سال پیش من از اندیشه سرویس دارم به این مشکل بر نخورده بودم ولی انگاری این دفعه عجیب ترین مشکل خورده به تور من باید شرکتم رو عوض کنم شما کدوم شرکت به جز اندیشه رو پیشنهاد می دین تو مرکز 6 ؟

alves2774
23-11-2010, 12:54
سلام دوستان کسی رفت نمایشگاه خبری بود اصلا ارزش رفتن داره ضمنا کسی می دونه فروش هم دارن یا نه؟من سی دی بلوری خام می خوام هنوز نتونستم پیدا کنم:41:

mehdihamed
23-11-2010, 14:11
سلام به دوستان کسی مرکز 6 ADSL از اندیشه داره داره اعصاب منو خورد می کنه الان یک ماهه اینترنتم مشکل داره هیچ کی نتونسته حلش کنه خط رو عوض کردم کابل کشی داخل ساختمان رو عوض کردم اندیشه دو تا پورت مختلف برام عوض کرد مودم رو دو بار عوض کردم اعصاب منو خورد کرده هنوز هیچ کی نفهمیده مشکل از کجاست این چراغ ADSL ام در ساعاتی از روز که متغییر هم هست ثابت نمی مونه دیگه نمی دونم چی کار کنم 3 سال پیش من از اندیشه سرویس دارم به این مشکل بر نخورده بودم ولی انگاری این دفعه عجیب ترین مشکل خورده به تور من باید شرکتم رو عوض کنم شما کدوم شرکت به جز اندیشه رو پیشنهاد می دین تو مرکز 6 ؟

پارس و شاتل الان خوبن قیمت ها رو نگاه کن خودت تصمیم بگیر هر دو تا هم 15000 تومن پول نصب میگیرن البته اگه من جای تو بودم میرفتم پارس

سلام دوستان کسی رفت نمایشگاه خبری بود اصلا ارزش رفتن داره ضمنا کسی می دونه فروش هم دارن یا نه؟من سی دی بلوری خام می خوام هنوز نتونستم پیدا کنم:41:

من پنجشنبه میخوام برم بلو ری خام اگه بتونی گیر بیاری خیلی گرونه نمیصرفه :13:

mmiladd
23-11-2010, 15:34
ساعات كاري پارس آنلاين مثل اين كه عوض شده..

يك سره تا ساعت 5 عصر..

alves2774
23-11-2010, 16:50
خیلی گرون یعنی چقدر؟ از ۱۵ هزار تومان بیشتره کسی قیمت دقیق نداره؟

mehdihamed
23-11-2010, 18:12
خیلی گرون یعنی چقدر؟ از ۱۵ هزار تومان بیشتره کسی قیمت دقیق نداره؟
الان فکر کنم 25 گیگ هست 5 تومن و 50 گیگ هست حدود 15000 تومن البته من فقط شنیدم نمیدونم کجا دارن ولی اگه بخوای با قیمت دی وی وی مقایسه کنی خیلی گرونه با این قیمتا یکی دو تا دیسک زیاد مهم نیست ولی اگه مثلاً بخوای 12 تا دیسک بخری میشه 60000 تومن با این پول یه هارد اکسترنال بگیری خیلی بهتره من خودم میخواستم چند وقت پیش بلو ری رایتر بگیرم ولی وقتی قیمت دیسک هاش رو فهمیدم پشیمون شدم
اندیشه خط 5 نامحدود سرعت حدود 30 :31:

M0hammadH0ssein
23-11-2010, 18:20
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کسی رفت نمایشگاه؟
قطعه آوردن؟
تخفیف داره؟
اندیشه تخفیف داره؟

M0hammadH0ssein
23-11-2010, 18:29

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

sei_pm
23-11-2010, 18:50
الان فکر کنم 25 گیگ هست 5 تومن و 50 گیگ هست حدود 15000 تومن البته من فقط شنیدم نمیدونم کجا دارن ولی اگه بخوای با قیمت دی وی وی مقایسه کنی خیلی گرونه با این قیمتا یکی دو تا دیسک زیاد مهم نیست ولی اگه مثلاً بخوای 12 تا دیسک بخری میشه 60000 تومن با این پول یه هارد اکسترنال بگیری خیلی بهتره من خودم میخواستم چند وقت پیش بلو ری رایتر بگیرم ولی وقتی قیمت دیسک هاش رو فهمیدم پشیمون شدم
اندیشه خط 5 نامحدود سرعت حدود 30 :31:

اونجا چقدر گرون تهران 25 رو میده 3 تومن و 50 رو میده 12 تومن البته پک 10 تایی باید بگیری مارکش هم Tgate هست . شما قیمت رایتر داری؟ فکر نکنم چیز درست و حسابی زیر 200 تومن باشه. حرف شما درسته ولی هارد اینترنال 1 TB بخری میشه 40 تا 25 گیگ قیمتش میشه 70 تومن/

Dj_aghamajid
23-11-2010, 20:18
سلام
من امروز رفتم نمایشگاه
بد نبود ولی بنظرم خیلی هم خوب نبود!
اندیشه، گیلانت، مبین نت، دامون نت هم بودند!
اندیشه و دامون نت بنظرم جالب تبلیغ میکردند! مثلا تو اندیشه 5 تومن اونجا باید بدی و بعد هم 12 تومن تو شرکت که جمعا میشه 17 تومن بعد اونا بهت یه مودم معمولی میدن به اضافه یک ماه رایگان و از ماه بعد باید همون سرویس رو بگیری!
تو دامون نت یک ماه رایگان به اضافه یه فلش و خودکار خوب! در ضمن دامون میگفت سرعت سرویس 128 من 90 چه محدود و چه نامحدود!
گیلانت هم سرعتش استاندارده یعنی تشویقی نداره!
مبین نت هم یه مورد جدیده زیلد نمیشه دربارش فعلا نظر داد تا ببینیم چطور جواب میده و اینو زمان مشخص خواهد کرد
در کل زیاد شرکت ها قطعات نیاوردن! لپتاپ و مانیتور بیشتر به چشم میخورده!
تخفیف هم عملا به سخت افزار نمیدن ! فقط برای adsl اونم وایه کسانی که تازه میخوان ثبت نام کنن!

mehdihamed
23-11-2010, 20:56
اونجا چقدر گرون تهران 25 رو میده 3 تومن و 50 رو میده 12 تومن البته پک 10 تایی باید بگیری مارکش هم Tgate هست . شما قیمت رایتر داری؟ فکر نکنم چیز درست و حسابی زیر 200 تومن باشه. حرف شما درسته ولی هارد اینترنال 1 TB بخری میشه 40 تا 25 گیگ قیمتش میشه 70 تومن/
خب من قیمتایی که دارم یکم قدیمیه احتمال داره الان ارزونتر باشه اگه تهران 3000 تومن باشه که خب میشه از همین سایت ها خرید ولی بازم 3000 تومن گرونه و خرید هارد بصرفه تره حالا یکم بیشتر جا بیوفته ارزونتر میشه در مورد رایتر هم pioneer فکر کنم دورو بر 260 باشه که مارک خوبی هم هست

ruzbeh1
23-11-2010, 21:15

armin_punisher6
23-11-2010, 22:24
بچه ها این نمایشگاه موبایل هم میفروشه.راستی سی دی و دی وی دی خام با قابلیت لایت اسکریب چنده اونجا؟

sei_pm
23-11-2010, 22:39
خب من قیمتایی که دارم یکم قدیمیه احتمال داره الان ارزونتر باشه اگه تهران 3000 تومن باشه که خب میشه از همین سایت ها خرید ولی بازم 3000 تومن گرونه و خرید هارد بصرفه تره حالا یکم بیشتر جا بیوفته ارزونتر میشه در مورد رایتر هم pioneer فکر کنم دورو بر 260 باشه که مارک خوبی هم هست

خوب دیگه مشکل همینجاست تا قیمت رایتر پایونیر نرسه به زیر 130 بلوری خام ارزون نمیشه من خودم A07 سال 84 خریدم 115 اونموقع پک 10 تایی پرینکو 4X که فقط مشکی بود 6000 تومان میخریدم. الان بخوای حساب کنید حتی خرید هارد واسه آرشیو کردن DVD هم بصرفه تره چون DVD خوب بخوای بگیری حداقل 400 تومن هست.

kasra_khan2003
23-11-2010, 23:16
متاسفانه خیلی از شرکت ها پینگ خوبی عرضه نمیکنن! چیزی که برای من خیلی مهمه، چون بازی آنلاین میکنم، ولی شاید زد به سرم و رفتم نمایشگاه فرم اندیشه رو پر کردم، دوباره رفتم اندیشه.

از اون ور هم میرم فرم جمع آوری شاتل رو پر میکنم...

نظر شما چیه؟ کسایی که خط 552 هستن، پینگشون چنده؟ مال من 250 هست ( برای 4.2.2.4 )

mehdihamed
23-11-2010, 23:17
خوب دیگه مشکل همینجاست تا قیمت رایتر پایونیر نرسه به زیر 130 بلوری خام ارزون نمیشه من خودم A07 سال 84 خریدم 115 اونموقع پک 10 تایی پرینکو 4X که فقط مشکی بود 6000 تومان میخریدم. الان بخوای حساب کنید حتی خرید هارد واسه آرشیو کردن DVD هم بصرفه تره چون DVD خوب بخوای بگیری حداقل 400 تومن هست.
بلوری رایتر تازه اومده بود من قیمت کرده بودم حدود 350 بود حالا کم کم قیمت رایتر و دیسک خامش کم میشه دیگه داریم از بحث تاپیک خارج میشیم من حس میکنم تراش همین وراست تا حالا 2 بار منو تراش داده خیلی خطرناکه خلاصه فعلاً همون هارد خیلی بهتر و بصرفه تره
اندیشه 128 نامحدود سرعت دانلود بین 29 و 30 در نوسان :31: isp speedtest رو نشناخت مثل اینکه آلزایمر گرفته :27:

mehdihamed
23-11-2010, 23:26
متاسفانه خیلی از شرکت ها پینگ خوبی عرضه نمیکنن! چیزی که برای من خیلی مهمه، چون بازی آنلاین میکنم، ولی شاید زد به سرم و رفتم نمایشگاه فرم اندیشه رو پر کردم، دوباره رفتم اندیشه.

از اون ور هم میرم فرم جمع آوری شاتل رو پر میکنم...

نظر شما چیه؟ کسایی که خط 552 هستن، پینگشون چنده؟ مال من 250 هست ( برای 4.2.2.4 )

ping 4.2.2.4 اندیشه خط 555

alves2774
23-11-2010, 23:43
تشکر فراوان از همه بروبچ واسه راهنمایی و اطلاعاتی که دادن شرمنده کمی بحثم غیر مرتبط بود :11:

baran1059
24-11-2010, 00:01
بچه ها سلام
اینو می ذارم فقط کفتون نبره ها ، رفتم سرویس جدیدم رو گرفتم حالا هر اطلاعاتی می خواین بهتون می دم
داره کم کم رویایی می شه

baran1059
24-11-2010, 00:09
دوستان عزیز هیج نظری ندارن :31:
یکی میاد با من کل سرعت بزاره ، می خوام امشب خودمو اونور آب فرض کنم پیش برادران خارجی یه خورده هم مزه اینترنت پرسرعت رو بچشیم :5:

M0hammadH0ssein
24-11-2010, 00:20
دوستان عزیز هیج نظری ندارن :31:
یکی میاد با من کل سرعت بزاره ، می خوام امشب خودمو اونور آب فرض کنم پیش برادران خارجی یه خورده هم مزه اینترنت پرسرعت رو بچشیم :5:

هااااااااااا؟:18:
ایول!
این همون سرویسه نیس که آقای کارمند شاتل معرفی کرد؟
چند گرفتی؟

baran1059
24-11-2010, 01:00
هااااااااااا؟:18:
ایول!
این همون سرویسه نیس که آقای کارمند شاتل معرفی کرد؟
چند گرفتی؟
این سرویس 2 مگ شاتله قیمت 3 گیگ در ماهش هم 23900 تومن می شه ولی واقعا سرعتش خوبه
سه ماهه هم داشت می گفت خیلی کمتر می شه البته 2 گیگ در ماه می شد ولی گفت زیر 20 تومن می شه ولی یادم نیست چند بود ولی سرویسش محشره پینگ هم خیلی خوبه تو این سرویس

soosmar_asl
24-11-2010, 01:26
بچه ها سلام
اینو می ذارم فقط کفتون نبره ها ، رفتم سرویس جدیدم رو گرفتم حالا هر اطلاعاتی می خواین بهتون می دم
داره کم کم رویایی می شه

منم دو روزه این سرویس و گرفتم .نکته ای که خیلی واسم عجیب بود اینه که دیشب کمترین سرعت دانلودش 90 بود! شما چه مدت گرفتی؟ همیشه اینتوریه یا جو نمایشگاست که اینارم گرفته؟ من مرکز پنجم. شما مرکز چندی ؟ شما شبت چجوریه؟

SA.JJ.AD
24-11-2010, 04:31
شاتل - مرکز 4 - 128 - محدود
.
تو ساعات رایگان سرعتم مثله روزه :31::40:البته 5 کیلو کمتر . فقط این پینگ شاتل هنوز رو اعصابه . هیچکی از دوستان نمیدونن واسه چیه این پینگ بالا و بالاخره کی درست میشه ؟:2:

من زیاد اهل دانلود نیستم اما پینگ افتضائه کاره دیگه ای نمیشه کرد !!:13:شاتل پینگ امثال منو درست کنه خودشو نجات داده :21:

armin_punisher6
24-11-2010, 10:01
بچه ها این نمایشگاه موبایل هم میفروشه.راستی سی دی و دی وی دی خام با قابلیت لایت اسکریب چنده اونجا؟
کسی نمیدونه؟

alves2774
24-11-2010, 10:17
کسی نمیدونه؟

سلام رفیق من اینو می دونم که کلا تو نمایشگاهها فروش ممنوع بجز اقلام خرد مثل سی دی کتاب و یا مجله فکر نکنم موبایل بفروشن البته خودم نرفتم پنج شنبه می خوام برم اگه رفتم حتما برات می گردم.:5: احساسم بهم می گه دنبال ایفون 4 آنلاک فکتوری می گردی:46:درسته؟