PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

mailer
25-09-2010, 23:31
جایی ننوشته! ولی انشاا... که ایندفعه میخوای بری تمدید کنی بهت میگن عین ماله میخوای بخوا نمیخوای ....!
الان تخفیف 25% شده! و دیگه 50% نیست!
من که میرم دنبالش از دانشگاه که ببینم این چه تفاهم نامه ای که اینقدر بی اعتباره! و بدون خبر و... یک طرف سرخود از انجامش خود داری میکنه! امیدوارم که حل شه وگرنه که ضد حاله اساسیه! و خوشبینی خودمو نسبت به اندیشه از دست میدم و دیگه کسی رو به این ISP دعوت نمیکنم!
انشاا... که حل شه!

نمیدونم در این مورد خبری ندارم. میتونم فردا بپرسم

MESI08
25-09-2010, 23:35
سلام دوستان
از جای دیگه شنیدم که قراره یه مرحله دیگه قیمتا بیاد پایین و سرویسهای نامحدود بیشتر بشه!

mailer جان

دیگه فکر کنم وقتشه شما دست به کار شی و ته توی این شایعات رو در بیاری .

excessive
26-09-2010, 00:01
بچه ها Downstream من رو 1056 بسته شده برا شما هم اینطوریاست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

128 - 5gig - district4

mehdihamed
26-09-2010, 00:38
یعنی سرعت 512 با 128 هیچ فرقی نمیکنه؟!
آره یکی از بچه ها توی همین تاپیک 512 شاتل داشت و سرعتش حدود 64 بود فکر کنم (به جای حرف دوم صفر بنویس)ho0rezam بود میتونی براش پیغام بفرستی ازش بپرسی
تو این صفحه پست ho0rezam رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moz
26-09-2010, 12:16
من تا 16 مهر از شاتل سرويس دارم
99% ماه آخريه كه از شاتل سرويس دارم

اميدم به پينگ و latency بود كه پينگم رو 4.2.2.4 دوروبر 700 هست و latency هم تو بازي 18000 به بالا :20:
تمام كارت طلايي هايي كه به فك و فاميلو اينا هم داده بودم به لطف شركت به خاطر تغيير سرويس از سيستم حذف شد:15:
به انديشه هم زنگ زدم مثل اينكه مشكل پينگ هاشون برطرف شده :)

jabarsink2000
26-09-2010, 12:53
دوستان امروز سرعت تو اندیشه خیلی نوسان داره.
برای همه به همین صورت هست؟
با تشکر.
هادی

SAeidD600
26-09-2010, 13:41
عجب سرعنی داری تو قضاوت
مگه اعلام کردن که اونایی که قبلا قرارداد بستن رو چیکار میکنن؟ که سریع فهمیدی دارن کلک میزنن!

سلام دوستان من خودم یک ساله که از تخفیف 50% اساتید دانشگاه استفاده می کنم ، قرار دادشون یک ساله بوده و تموم شده! الان شده 25%

البته طرف دانشگاهی (آقای مسئول) خودش خبر نداشته که تخفیف ها کم شده و من و... بهش گفتیم و جواب داد که میره صحبت میکنه!

در مورد اطلاعیه های دانشگاه که زده بودن 50% تخفیف و ... هم درسته من خودم اونا رو تو دانشکده کشاورزی دیدم چند روز پیش

از 256 8 گیگ استفاده می کنم، الان از صبح تا الان که ساعت 1 و 40 دقیق ظهر هست سرعت از 45 بالاتر نرفته! اینا اون دنیا چطور میخان جواب بدن!

shahrokhblash
26-09-2010, 14:03
درود
دوستان مثل اینکه سرعت رو اوردن پایین پینگم افتضاح جالب اینجاست که از روز اخر شهریور سرعتم از 80 و 90 تو روز بالتر نمی ره یعنی باید بگم هروز بدتر از دیروز لابد اینم مربوط به تحریم دیگه...!!:47:
بدرود

Dj_aghamajid
26-09-2010, 14:36
mailer جان برو ببین جریان نامحدود کردن ترافیک چیه؟
و کی قراره اکانت محدودها جمع بشه!
من که مطمعنم که اینجوری میشه! ولی باید خدا رحم کنه که سرعتا رو استاندارد نکنن! ولی احنمالا از ..... فشار بهشون آوردن! ......
الانم که ترکشش ما رو گرفته! از الان که هنوز خبری نشده سرعتا کاهش پیدا کردن!
بچه ها سرعت شما خوبه! لطفا از همه مراکز یه تست بگیرید!

jabarsink2000
26-09-2010, 14:47
امروز:
سرعت نامحدود 256 خیلی نوسان داره.
میره 20 میاد 45.
فکر کنم روال تغییر کرده همیشه از مهر ماه مثل سال پیش سرعت ها بالا میرفت اما سال 89 سرعت ها کم شد.
با تشکر.
هادی

Xsis
26-09-2010, 15:34
من تا 16 مهر از شاتل سرويس دارم
99% ماه آخريه كه از شاتل سرويس دارم

اميدم به پينگ و latency بود كه پينگم رو 4.2.2.4 دوروبر 700 هست و latency هم تو بازي 18000 به بالا :20:
تمام كارت طلايي هايي كه به فك و فاميلو اينا هم داده بودم به لطف شركت به خاطر تغيير سرويس از سيستم حذف شد:15:
به انديشه هم زنگ زدم مثل اينكه مشكل پينگ هاشون برطرف شده :)
دوست عزیز، مقدار Latency زمانی استاندارد می مونه که شما Bw تون پر نشده باشه. وقتی شما رو 700 می بینین، این به این معناست که Bw شما پر شده و شما اول باید این مشکل رو برطرف کنین.
حالا می تونه Band Width شما از روتر شما که در واقع مصرف خود شماست پر شده باشه یا اینکه از Provider تون باشه كه با دستور Tracert مي تونين ببينين از كدوم مسیر این مقدار به 700 می رسه و اون Ip رو Whois بگیرین و ببینین از کجا می ره بالا.

majidpromix
26-09-2010, 17:46
سلام دوستان من خودم یک ساله که از تخفیف 50% اساتید دانشگاه استفاده می کنم ، قرار دادشون یک ساله بوده و تموم شده! الان شده 25%

البته طرف دانشگاهی (آقای مسئول) خودش خبر نداشته که تخفیف ها کم شده و من و... بهش گفتیم و جواب داد که میره صحبت میکنه!

در مورد اطلاعیه های دانشگاه که زده بودن 50% تخفیف و ... هم درسته من خودم اونا رو تو دانشکده کشاورزی دیدم چند روز پیش

از 256 8 گیگ استفاده می کنم، الان از صبح تا الان که ساعت 1 و 40 دقیق ظهر هست سرعت از 45 بالاتر نرفته! اینا اون دنیا چطور میخان جواب بدن!

ای بابا، داشتیم حال میکردیم با این تخفیفا، عجب ضدحالی خوردیم! خدا کنه دوباره همون 50% بشه، من که 3-4 روز دیگه باید تمدید کنم!:41:

majidpromix
26-09-2010, 18:13
امروز:
سرعت نامحدود 256 خیلی نوسان داره.
میره 20 میاد 45.
فکر کنم روال تغییر کرده همیشه از مهر ماه مثل سال پیش سرعت ها بالا میرفت اما سال 89 سرعت ها کم شد.
با تشکر.
هادی

خوب مگه قراره 256 نامحدود سرعتش چقدر باشه؟ مگه قبلش چقدر بود؟
من اوایل شهریور 128 نامحدود داشتم اونم با قیمت 40 هزارتومن سرعتش رو 20-45 نوسان میکرد مجبور شدم محدود بگیرم سرعت دوباره شد 125!

moz
26-09-2010, 18:17
نوسان در چه حد؟

ho0rezam
26-09-2010, 18:53
دوست عزیز، مقدار Latency زمانی استاندارد می مونه که شما Bw تون پر نشده باشه. وقتی شما رو 700 می بینین، این به این معناست که Bw شما پر شده و شما اول باید این مشکل رو برطرف کنین.
حالا می تونه Band Width شما از روتر شما که در واقع مصرف خود شماست پر شده باشه یا اینکه از Provider تون باشه كه با دستور Tracert مي تونين ببينين از كدوم مسیر این مقدار به 700 می رسه و اون Ip رو Whois بگیرین و ببینین از کجا می ره بالا.
whois چیه؟؟؟؟

mailer
26-09-2010, 20:28
نگران نباشید
امروز تو گیتوی های خروجی کشور نوساناتی دیده میشد
trace می کردیدخودتون متوجه میشدید

برای اینکه مطمئن بشم با بچه های اندیشه صحبت کردم
تایید کردن نوسانات خط بخاطر اختلالات زیرساخته و سیاست جدیدی اعمال نشده و سرعتها بعد از رفع اختلالات مثل قبل میشه

در مورد دانشگاه گفتن اندیشه هیچ قراردادی با دانشگاه برای تخفیف 50 درصدی نداشته. اندیشه این تخفیف رو یکجانبه پیشنهاد و اجرا کرده بود. حالا هم با توجه به عادلانه شدن نسبی قیمتها درصد رو کم کردن که بازم قابل توجه هست
یعنی 15500 رو با تخفیف 25 درصد حساب کنید میشه 11600 تومن که فکر نکنم غیر عادلانه باشه
نظر شخصیم اینه که اگه واقعا قراردادی نبوده نباید ازشون گله کرد که چرا یه تخفیفو دائمی نمیدن. این دقیقا مثل اینه که یه فروشگاهی مثلا حراچ بزنه و محصولاتشو با تخفیف بده . حالا اگه این کار رو کرد و حراج تموم شد بعد حراج میشه رفت یقشونو گرفت گفت هفته پیش اونقدر تخفیف دادین الانم باید بدین و گرنه کلاه بردارید؟!!!!
نمیدونم شاید اگه منم جای این دوستان بودم و تخفیفم کم شده بود مثل این دوستان قضاوت میکردم! بهر حال هر کی یجور قضاوت میکنه ولی در هر صورت نظرات چه مخالف و چه موافق محترمن.

در مورد سرعت اطمینان دادن هیچ تغییری تو سیاست هاشون اعمال نشده و مشکل یک مشکل فنی اونم خارج از شرکت بوده.

mehdihamed
26-09-2010, 20:36
whois چیه؟؟؟؟
اینه فکر کنم :31: یه زمانی ازش استفاده میکردم

alves2774
26-09-2010, 21:00
نگران نباشید
امروز تو گیتوی های خروجی کشور نوساناتی دیده میشد
trace می کردیدخودتون متوجه میشدید

برای اینکه مطمئن بشم با بچه های اندیشه صحبت کردم
تایید کردن نوسانات خط بخاطر اختلالات زیرساخته و سیاست جدیدی اعمال نشده و سرعتها بعد از رفع اختلالات مثل قبل میشه

در مورد دانشگاه گفتن اندیشه هیچ قراردادی با دانشگاه برای تخفیف 50 درصدی نداشته. اندیشه این تخفیف رو یکجانبه پیشنهاد و اجرا کرده بود. حالا هم با توجه به عادلانه شدن نسبی قیمتها درصد رو کم کردن که بازم قابل توجه هست
یعنی 15500 رو با تخفیف 25 درصد حساب کنید میشه 11600 تومن که فکر نکنم غیر عادلانه باشه
نظر شخصیم اینه که اگه واقعا قراردادی نبوده نباید ازشون گله کرد که چرا یه تخفیفو دائمی نمیدن. این دقیقا مثل اینه که یه فروشگاهی مثلا حراچ بزنه و محصولاتشو با تخفیف بده . حالا اگه این کار رو کرد و حراج تموم شد بعد حراج میشه رفت یقشونو گرفت گفت هفته پیش اونقدر تخفیف دادین الانم باید بدین و گرنه کلاه بردارید؟!!!!
نمیدونم شاید اگه منم جای این دوستان بودم و تخفیفم کم شده بود مثل این دوستان قضاوت میکردم! بهر حال هر کی یجور قضاوت میکنه ولی در هر صورت نظرات چه مخالف و چه موافق محترمن.

در مورد سرعت اطمینان دادن هیچ تغییری تو سیاست هاشون اعمال نشده و مشکل یک مشکل فنی اونم خارج از شرکت بوده.
می گما ولی قبلنا واقعا خوش به حال هیات علمی ها می شد فرض کن 128 با 1 گیگ ماهانه می شده 5 هزار تومان با این پول 2 بسته آدامس trident رو از سوپر بخری پولت تموم می شه :31:

jabarsink2000
26-09-2010, 22:16
خوب مگه قراره 256 نامحدود سرعتش چقدر باشه؟ مگه قبلش چقدر بود؟
من اوایل شهریور 128 نامحدود داشتم اونم با قیمت 40 هزارتومن سرعتش رو 20-45 نوسان میکرد مجبور شدم محدود بگیرم سرعت دوباره شد 125!
سرعت دانلود با 256 نامحدود:
از 50تا55 نوسان داره که درست شده.
تازه این که سرعتی نیست
2تا از دوستان من با 128 نامحدود با سرعت 130تا 150 دانلود میکنند.
با تشکر.
هادی

baran1059
26-09-2010, 22:17
دوستان اونطوری هام که آقای Mailer می گه که مثلا اندیشه تخفیف خیلی خوبی به دانشگاه می ده و خیلی به اصطلاح داره اینطوری پوئن می ده نیست ، آقای Mailer عزیز شما که اینقدر اطلاعات دقیق داری خب اینم می گفتی که اندیشه با دانشگاه یه قرارداد خفن داره و یه پول هنگفت داره از دانشگاه می گیره ، احتمالا مبلغش رو هم می دونی ولی اونجایی که به نفع اندیشه هست اطلاع رسانی می کنی ولی وقتی به نفعش نیست چیزی نمی گی
به همین خاطره که داشت اون تخفیف رو می داد و الان هم کمش کرده

hamidrashti
26-09-2010, 22:32
سلام الکم به به کارمند شاتل ظاهرا از تهران تشریف اوردن ما فکر کردیم اخراجتون کردن واسه لو رفتن و دادن پست های خنده دار :2:
کلا در جریان باش کارمندای شاتل می گیرن :21::21::21:
و اگه بگیرن وای وای وای:5:

mtx891
26-09-2010, 22:51
سرعت دانلود با 256 نامحدود:
از 50تا55 نوسان داره که درست شده.
تازه این که سرعتی نیست
2تا از دوستان من با 128 نامحدود با سرعت 130تا 150 دانلود میکنند.
باتشکر
هادی
غیره ممکنه

MESI08
26-09-2010, 23:08
دوستان اونطوری هام که آقای Mailer می گه که مثلا اندیشه تخفیف خیلی خوبی به دانشگاه می ده و خیلی به اصطلاح داره اینطوری پوئن می ده نیست ، آقای Mailer عزیز شما که اینقدر اطلاعات دقیق داری خب اینم می گفتی که اندیشه با دانشگاه یه قرارداد خفن داره و یه پول هنگفت داره از دانشگاه می گیره ، احتمالا مبلغش رو هم می دونی ولی اونجایی که به نفع اندیشه هست اطلاع رسانی می کنی ولی وقتی به نفعش نیست چیزی نمی گی

یکی از دوستای من تو علوم پایه باباش عضو هیئت علمیه طبق قانون دانشگاه پارسال 30% درصد بهشون تخفیف میدادن.
الانشو دیگه خبر ندارم

mailer
26-09-2010, 23:08

اولا داشتن اطلاعات و دانش از کی عیب محسوب میشه که الان باید جواب بدم که چرا فهمیدم مشکل امروز اینترنت از کجا بوده؟!!!

من واقعا نمیدونم اندیشه پول "هنگفت" میگیره یا نه ولی ظاهرا شما میدونی چون کلمه هنگفت رو بکار بردی. اگه شما میدونی بگو تا ما هم بدونیم این مبلغ هنگفت چقدره.

اما من نمیدونم چرا شما در حالیکه از شاتل سرویس داری و باید در مورد سرویس دهنده خودت صحبت کنی اما بیشتر پست های شما به نقد و انتقاد از اندیشه اختصاص داره و چرا هر چیزی که در مقام اعتراض از اندیشه باشه توسط شما برجسته میشه و هر امتیازی یا تخفیفی که توسط اونا داده میشه توسط شما کوچک و ناچیز و تقلید شمرده میشه.
دوست خوبمون MOZ از شاتل سرویس داره و میاد میگه امروز شاتل خوب بود یک روز دیگه میگه امروز بد بود
دوست خوب دیگمون jabarsink2000 از اندیشه سرویس میگیره و میاد میگه امروز اندیشه بد بود یک روز دیگه میاد میگه خوب بود
دوست خوب دیگمون excessive مشترک پارس هست همین کار رو انجام میده
اینجا همه در مورد سرویس دهنده خودشون صحبت میکنن ولی شما تنها کسی هستی که مشترک شاتلی و همش در مورد اندیشه نظر میدی. دلیلشو نمیدونم!

دیروز تو پستها نوشتم که امروز در این مورد مساله دانشگاه کسب خبر میکنم و این کار رو هم انجام دادم. اگه میدونستم روشن شدن این قضیه شما رو اذیت میکنه این پست رو نمیزدم چون من قصدم کمکه نه چیز دیگه.
فکر میکردم خبر اینکه سرعتها تغییر نمیکنه و محدود نمیشه همه رو خوشحال میکنه ولی خوب ظاهرا احساس میشه که همه رو خوشحال نمیکنه!

دوست من برای چندمین بار ازتون میخوام از اتهام زدن به دیگران پرهیز کنید و از اظهار نظر در مورد موضوعاتی که در موردش اطلاعات کافی ندارید پرهیز کنید و خواهشا کمی در مورد رفتار تخریب گرایانتون تجدید نظر کنید.

alves2774
26-09-2010, 23:17
من پارسال رو مطمینم اون موقع 50 درصد بود.

MESI08
26-09-2010, 23:19
.
فکر میکردم خبر اینکه سرعتها تغییر نمیکنه و محدود نمیشه همه رو خوشحال میکنه ولی خوب ظاهرا احساس میشه که همه رو خوشحال نمیکنه!

.

mailer جان غصه نخور در نهایت همه این بحثها به روشنتر شدن فکر مخاطب کمک میکنه.
به نظر من بزرگترین کمک رو به اندیشه همین آقای شاتلی که شما از دستش ناراحتی داره میکنه.
از قدیم گفتن بهترین دوست انسان کسیه که بگرده تو چاله چوله های وجودت به زور هم که شده یه نقطه ضعف ازت پیدا کنه و بعد بیاد بهت بگه
.
به نظر من اجازه بدین هرکس هرچی میخواد بگه و جلوی هیچکس رو نگیریم و همیشه اونی پیروز میشه که حق باهاشه. این حکم صریح قرآن است.

SAeidD600
26-09-2010, 23:23
در مورد نامحدود کردن تمامی سرویس های اندیشه من هم از یکی از کارمندهای شرکت شنیدم که میخوان سرویس ها را با سرعت واقعی خودشون ارائه بدن یعنی 256 نامحدود از 45 سرعتش بالاتر نره و با پولی که عموم مردم میدن برای اینترنت کسی بالاتر از این سرعتش نباشه
حاج آقا رییس شرکت اندیشه هم قبلآ دانشجوی دانشگاه گیلان بودن واسه همین یه برنامه هایی دارن با دانشگاه که امکان گفتنش در این تاپیک نیست.

MESI08
26-09-2010, 23:31
در مورد نامحدود کردن تمامی سرویس های اندیشه من هم از یکی از کارمندهای شرکت شنیدم که میخوان سرویس ها را با سرعت واقعی خودشون ارائه بدن یعنی 256 نامحدود از 45 سرعتش بالاتر

سرعت واقعی 256 میشه 32 نه 45:46:

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

حاج آقا رییس شرکت اندیشه هم قبلآ دانشجوی دانشگاه گیلان بودن واسه همین یه برنامه هایی دارن با دانشگاه که امکان گفتنش در این تاپیک نیست.
برنامه نمیخواد خیلی سادست دانشگاه با اندیشه قرارداد بسته. دیگه چرا قضیه رو مافیایی میکنین

jabarsink2000
26-09-2010, 23:31
غیره ممکنه

من هم وقتی یکی از دوستانم گفت فکر کردم داره چاخان میگه.
اما وقتی سرویس دوستم که خودم براش ثبت نام کردم چند روز هست در اومده وخودم دیدم باور کردم.
برای اینکه فکر نکنن من حسود هستم وهیچی نشده اومدم جار زدم هیچ اطلاعاتی در مورد خط ومنطقه نمیدم.
با تشکر.
هادی

mailer
27-09-2010, 00:04
سرعت رو در اینده همه سرویس دهنده ها باید استاندارد کنن. غیر این باشه بی معنیه.
اخه یعنی چی اسم سرویس 256 هست ولی سرعتش روی امگ هست بعداگه سرعت مثلا بشه 700 کیلو کاربر میگه عجب سرویس دهنده بدی. سرویس دهنده هم میگه سرعتت باید 256 باشه. تازه بیشتر هم دادیم. معلوم نیست وظیفه سرویس دهنده چیه وظیفه مشترک چیه.

سرویس ها باید ارزون بشن هر کی سرویس واقعیشو بخره مثل 128 بشه 5 تومن 1مگ بشه 15 تومن
همه تکلبفشون معلوم باشه. بریم بگیم اقا سرویس امگ بده اینم 15 تومن که فردا معلوم بشه کی به کیه چی به چیه
اگه استاندارد کردن همراه با کاهش شدید قیمت باشه فکر نکنم بد باشه.

majidpromix
27-09-2010, 00:37
من هم وقتی یکی از دوستانم گفت فکر کردم داره چاخان میگه.
اما وقتی سرویس دوستم که خودم براش ثبت نام کردم چند روز هست در اومده وخودم دیدم باور کردم.
برای اینکه فکر نکنن من حسود هستم وهیچی نشده اومدم جار زدم هیچ اطلاعاتی در مورد خط ومنطقه نمیدم.
با تشکر.
هادی

تا اونجاییکه من میدونم اندیشه از اوایل شهریور سرعت سرویسهای نامحدود رو بشدت کاهش داد، منم قبل از شهریورماه با سرویس 128 نامحدود سرعتم رو 120 بودولی بعدش افتاد رو 20-50!
دیگه امکان نداره واسه نامحدود سرعت بالا بدن چون الان 128 8گیگ 22 تومنه و 128 نامحدود 15 تومن! بعد دیگه کی میره محدود بخره؟!!

excessive
27-09-2010, 00:55
سلام به دوستان عزیز.

اگه قراره که سرویس ها واقعی بشن بهتره که قیمت ها هم به همون نسبت واقعی بشه وگرنه من که دیگه حاضر نیستم واسه 18کیلو بایت(128 کیلوبیت)پهتا باند و حجم 5گیگ ماهی 20تومن تو شکم پارس آنلاین بریزم.:3:

baran1059
27-09-2010, 00:57
دوست عزیز آقای Mailer
اگه خوب به حرفای من توجه می کردی منظور منو متوجه می شدی یا اینکه نخواستی توجه کنی !!!!
من گفتم الان 2 3 ساله که اندیشه به دانشگاه گیلان داره این سرویس رو میده و این خیلی خوبه حتما یه دلیلی داره که به اساتید داره 50 درصد تخفیف می ده و مطمئن هستم شما که تمام اطلاعات شرکت رو داری اینم می دونی من می دونم چون پسر یکی از روسای دانشگاه گیلان دوستمه و گفت اندیشه پول این تخفیف رو از دانشگاه می گیره و همینطوری تخفیف نداده این مزیتی بوده که دانشگاه گیلان در اختیار اساتیدش قرار داده پسر خوب همین ، منظورم این بود

mailer
27-09-2010, 00:58
تا اونجاییکه من میدونم اندیشه از اوایل شهریور سرعت سرویسهای نامحدود رو بشدت کاهش داد، منم قبل از شهریورماه با سرویس 128 نامحدود سرعتم رو 120 بودولی بعدش افتاد رو 20-50!
دیگه امکان نداره واسه نامحدود سرعت بالا بدن چون الان 128 8گیگ 22 تومنه و 128 نامحدود 15 تومن! بعد دیگه کی میره محدود بخره؟!!

نامحدود همیشه سرعتش کمتر از حجمیا بوده
شاید شما هم جز اون چند نفری بودید که به لطف اشتباهات اپراتورهای شرکت پرنده خوشبختی رو شونتون نشسته بودو داشتید از سرعت بالا بهره میبردید.
و گرنه دلیل اینکه قیمت سرویس نامحدود از محدودها ارزونتر هست اینه که سرعت سرویس های محدود بیشتراز نامحدودهاست.

baran1059
27-09-2010, 01:00
من یه احتمالی می دم دوستان ، این کاری که شرکتها می کنن غیر قانونیه یعنی سرعت زیاد رو ترافیک خانگی و اگه سازمان تنظیم مقررات بفهمه اون شرکت رو جریمه می کنه احتمالا ممکنه یه اتفاقاتی افتاده باشه که ما در جریان نیستیم
البته یه چیزی هم بگما فکر می کنم پهنای باند اینترنتی ایران در حال تمام شدنه و طبق یه سیاستی انگار نمی خوان به شرکتها پهنای باند جدید بدن شاید الان شرکتها دارن خودشون رو برای اون موقع آماده می کنن

mailer
27-09-2010, 01:00
دوست عزیز آقای Mailer
اگه خوب به حرفای من توجه می کردی منظور منو متوجه می شدی یا اینکه نخواستی توجه کنی !!!!
من گفتم الان 2 3 ساله که اندیشه به دانشگاه گیلان داره این سرویس رو میده و این خیلی خوبه حتما یه دلیلی داره که به اساتید داره 50 درصد تخفیف می ده و مطمئن هستم شما که تمام اطلاعات شرکت رو داری اینم می دونی من می دونم چون پسر یکی از روسای دانشگاه گیلان دوستمه و گفت اندیشه پول این تخفیف رو از دانشگاه می گیره و همینطوری تخفیف نداده این مزیتی بوده که دانشگاه گیلان در اختیار اساتیدش قرار داده پسر خوب همین ، منظورم این بود

اگه پول تخفیف رو گرفته بود که درصد رو کم نمیکرد چون به قول و فرمایش شما پولشو گرفته بود. پس نگرفته که درصد رو کم کرد.

SAeidD600
27-09-2010, 12:24
آقای Mailer عزیز گفتم که قرار داد یک سالشون با دانشگاه تموم شد و دانشگاه بدهی داره به اندیشه و پول قرار داد جدید رو نداده واسه همین کم کرده تخفیف ها رو ،

آقای MESI08 عزیز

خود پشتیابی اندیشه به من گفت سرعت 256 واقعیش میشه 45 ولی رفتم دنبالش دیدم حق با شما است 35 میشه
در مورد مافیایی کردن هم جوابتون خصوصی میدم.

Web30
27-09-2010, 12:26
سلام به دوستان عزیز.

اگه قراره که سرویس ها واقعی بشن بهتره که قیمت ها هم به همون نسبت واقعی بشه وگرنه من که دیگه حاضر نیستم واسه 18کیلو بایت(128 کیلوبیت)پهتا باند و حجم 5گیگ ماهی 20تومن تو شکم پارس آنلاین بریزم.:3:

حرف شما کاملا درست و منطقیه و منم میخوام ISP خودم رو عوض کنم. :20:

darkman.p
27-09-2010, 12:36
سلام بچه ها توی اکانت های جدیده اندیشه به نظر من 128 8g از همه بهتره چون هم سرعتش بالاست هم حجم زیادی داره توصیه می کنم یه بار امتحانش کنید

mailer
27-09-2010, 12:37
آقای Mailer عزیز گفتم که قرار داد یک سالشون با دانشگاه تموم شد و دانشگاه بدهی داره به اندیشه و پول قرار داد جدید رو نداده واسه همین کم کرده تخفیف ها رو ،

آقای MESI08 عزیز

خود پشتیابی اندیشه به من گفت سرعت 256 واقعیش میشه 45 ولی رفتم دنبالش دیدم حق با شما است 35 میشه
در مورد مافیایی کردن هم جوابتون خصوصی میدم.

پس تقصیر دانشگاه بود که پول نداده دیگه. اگه بدقولی نمی کردن کار به اینجا نمیکشید. ضریه اصلی رو خودی زد پس

excessive
27-09-2010, 13:09
اینم از اوضاعه این لحظه، که اگه پینگ پایینتر می بود و نوسان نمی داشت می ارزید به ماهی 20 تومن ولی حیییییییییییییییف......
البته بگما الان میانگین سرعت تو دنیا نزدیک 8مگابیت ولی برا ما نهایتش 1مگابیت اونم اگه چه طور بشه 1مگابیت بشه.

armin_punisher6
27-09-2010, 13:16
سلام بچه ها توی اکانت های جدیده اندیشه به نظر من 128 8g از همه بهتره چون هم سرعتش بالاست هم حجم زیادی داره توصیه می کنم یه بار امتحانش کنید
بله منم همین سرویسو دارم ولی اگه یه 10gb هم به سرویساشون اضافه کنن خیلی بهتره.

darkman.p
27-09-2010, 16:20
بله منم همین سرویسو دارم ولی اگه یه 10gb هم به سرویساشون اضافه کنن خیلی بهتره.
آره منم فکر می کنم اگه 10 بود بهتر بود اگه حجم هم قیمتش بیاد پایین بازم خوبه چون 2 گیگ بخوایم بخریم 5000 تومنه بازم فکر کنم زیاده :10: بهتر اینه که از مدیره اندیشه بخوایم تو رو خدا حجمو هم ارزون کنه:11:

mehdihamed
27-09-2010, 18:00
آره منم فکر می کنم اگه 10 بود بهتر بود اگه حجم هم قیمتش بیاد پایین بازم خوبه چون 2 گیگ بخوایم بخریم 5000 تومنه بازم فکر کنم زیاده :10: بهتر اینه که از مدیره اندیشه بخوایم تو رو خدا حجمو هم ارزون کنه:11:
من فکر میکنم که بزودی کم میکنن چون حالا که قیمتا رو رو آوردن پایین دیگه با 2 گیگ 5000 تومن تناسب نداره مثلاً فاصله 128 3 گیگ با 128 5 گیگ 4000 تومنه در حالی که قیمت 2 گیگ حجم اضافه 5000 تومنه

majidpromix
27-09-2010, 19:07
نامحدود همیشه سرعتش کمتر از حجمیا بوده
شاید شما هم جز اون چند نفری بودید که به لطف اشتباهات اپراتورهای شرکت پرنده خوشبختی رو شونتون نشسته بودو داشتید از سرعت بالا بهره میبردید.
و گرنه دلیل اینکه قیمت سرویس نامحدود از محدودها ارزونتر هست اینه که سرعت سرویس های محدود بیشتراز نامحدودهاست.

نه جناب Mailer، اشتباه اپراتور و پرنده خوشبختی و از این خبرا نبود و خود مسئولین اندیشه به این مسئله کاملا واقف بودن، بهار و تابستون هرکی سرویس نامحدود داشت سرعتش رو 120 بود، اشتباهی رخ نداده بود، فقط یه مدت 5-6 ماهه حال دادن به مشتریا بعد دیدن مشتری ها هم رحم نمی کنن دوباره سرعت رو آوردن پایین!

darkman.p
27-09-2010, 19:38
من فکر میکنم که بزودی کم میکنن چون حالا که قیمتا رو رو آوردن پایین دیگه با 2 گیگ 5000 تومن تناسب نداره مثلاً فاصله 128 3 گیگ با 128 5 گیگ 4000 تومنه در حالی که قیمت 2 گیگ حجم اضافه 5000 تومنه
آره حق با شماست احتمالا درستش می کنن چون هماهنگ نیست:5:

mailer
27-09-2010, 20:24
نه جناب Mailer، اشتباه اپراتور و پرنده خوشبختی و از این خبرا نبود و خود مسئولین اندیشه به این مسئله کاملا واقف بودن، بهار و تابستون هرکی سرویس نامحدود داشت سرعتش رو 120 بود، اشتباهی رخ نداده بود، فقط یه مدت 5-6 ماهه حال دادن به مشتریا بعد دیدن مشتری ها هم رحم نمی کنن دوباره سرعت رو آوردن پایین!

شایدم اینجوری باشه
ولی در مورد اینکه جاهای دیگه دنیا سرعت 8 مگ و این حرفهاست یک فرق بسیار بسیار اساسی هست
کپی رایت
شاید تعداد بسیار بسیار کمی (به نسبت تعداد مشترکین ) اونجا باشن که ریسک جریمه شدن بخاطر کپی رایت رو بجون بخرن و با اون سرعت زیادشون دانلود کنن
یعنی سرعت زیاده ولی چی میخوای دانلود کنی؟ اگه بگیرنت کمه کم 100000 دلار باید غرامت بدی
ماعملا کپی رایت نداریم وبا همین 128 داغون بیشتر از اکثر اونوریا دانلود داریم :31:

اما در مورد وب گردی فکر کنم 1مگ کافی باشه
کپی رایتم که قربونش برن کسی به فکرش نیست. 1مگ ارزون شه فکر کنم فعلا شاد باشیم :31:

jabarsink2000
27-09-2010, 20:41
دوست عزیز MAILER راست میگه این شانسی هست شاید برای شما هم همین طور بود که فهمیدن سرعت را کم کردن.
اکنون دوستان من با نامحدود 128 دارن با سرعت 130تا 150 دانلود میکنند.
شما کجایه کارین.
تست سرعت 727 با 256 نامحدود برای دوستان بد شانس:31::
سرعت بین 50 تا 55.:2:(15تومان با سرویس 128 نامحدود و سرعت 130 تا 150 کجا 35تومان با سرویس 256 نامحدود با سرعت 50تا 55 کجا)
با تشکر.
هادی

excessive
27-09-2010, 20:51
1مگ ارزون شه فکر کنم فعلا شاد باشیم

منم که راضیم به همین 1مگ ولی اگه همیشگی باشه و قیمت معقولانه. 2 مگم باشه خوشمون میاید(با لحن شاه بابا):31:.

MESI08
27-09-2010, 22:20
آره حق با شماست احتمالا درستش می کنن چون هماهنگ نیست:5:

با سلام

این که میگید هماهنگ نیست اصلا منطقی نیست. چرا؟
چون نیسانی سر کوچه ما با بلندگو داد میزنه

5کیلو پیاز هزارتومن
کیلویی 500

خب قانونا باید کیلویی 200 باشه ولی چرا میگه 500 ؟

mehdihamed
27-09-2010, 22:45
با سلام

این که میگید هماهنگ نیست اصلا منطقی نیست. چرا؟
چون نیسانی سر کوچه ما با بلندگو داد میزنه

5کیلو پیاز هزارتومن
کیلویی 500

خب قانونا باید کیلویی 200 باشه ولی چرا میگه 500 ؟
شما کدوم طرف هستی طرف مایی یا طرف شرکت :31:
من یک ساعته دارم فکر میکنم آخه مثال شما چه ربطی داره به خرید حجم اضافه مثال شما به خرید سر ماه مربوط میشه که مثلاً خرید 256 با حجم 20 گیگ یه تخفیفی بهش میخوره نسبت به خرید 256 با حجم 5 گیگ وقتی یک کیلو پیاز میخرین مثلاً 128 با حجم 1 گیگ میگیرین وقتی 5 کیلو پیاز میگیرین مثلاً 128 با حجم 5 گیگ میگیرین حالا برای اینکه بحث حجم اضافه بیاد وسط باید مثلاً 5 کیلو پیاز بگیرین بعد وسط ما 1 کیلو پیاز اضافه بگیرین تا بشه حجم اضافه رو در نظر گرفت

SAeidD600
28-09-2010, 00:10
سلام دوستان منزل ماه تقریبا حالت دوطبقه داره و چون داداشم هم لپ تاپ گرفته میخوام مودم بیسیم بگیرم! شما چی پیشنهاد می کنید همین مدلی که اندیشه گذاشته خوبه؟ یه نفر بهم گفت که اگه از بیرون بخرم ارزون تر در میاد تا از اندیشه

excessive
28-09-2010, 00:32
من یک ساعته دارم فکر میکنم آخه مثال شما چه ربطی داره به خرید حجم اضافه مثال شما به خرید سر ماه مربوط میشه که مثلاً خرید 256 با حجم 20 گیگ یه تخفیفی بهش میخوره نسبت به خرید 256 با حجم 5 گیگ وقتی یک کیلو پیاز میخرین مثلاً 128 با حجم 1 گیگ میگیرین وقتی 5 کیلو پیاز میگیرین مثلاً 128 با حجم 5 گیگ میگیرین حالا برای اینکه بحث حجم اضافه بیاد وسط باید مثلاً 5 کیلو پیاز بگیرین بعد وسط ما 1 کیلو پیاز اضافه بگیرین تا بشه حجم اضافه رو در نظر گرفت

دوستان عزیزم فعلا بحث پیاز و قیمت حجم اضافه رو بیخیال،کلا مهم اینه که همه چی گرونه اینجا مخصوصا دسترسی به اینترنت که واسه خودش تو بحث گرونی امپراطوری میکنه.

mtx891
28-09-2010, 00:49
ولی تو خیلی خوب ربطش رو پیدا کردی:10::10::10:

behnam_gunner
28-09-2010, 03:29
بچه ها شما هم این مشکل منو دارین از ساعت 12 شب حدودا اینترنتم به شکل افتضاحی سرعتش طی هر بازه حدود 15 دقیقه 0 میشه بعد حدود 1-2 دقیقه ای 0 میمونه مثلا وسط یاهو هستم یه هو اعصاب من رو میریزه به هم تا حدود ساعت 5 صبح من همین مشکل رو دارم 128 -3 گیگ مرکز 8

armin_punisher6
28-09-2010, 08:54
واسه منم تازگیا سرعت شبانه پایین اومده.دیشب 500 و شب قبلش 700 مگالایت دانلود کردم در صورتی که هقته پیش شبی 1.7-1.8 گیگابایت دانلود میکرد.

jabarsink2000
28-09-2010, 09:33
سلام دوستان منزل ماه تقریبا حالت دوطبقه داره و چون داداشم هم لپ تاپ گرفته میخوام مودم بیسیم بگیرم! شما چی پیشنهاد می کنید همین مدلی که اندیشه گذاشته خوبه؟ یه نفر بهم گفت که اگه از بیرون بخرم ارزون تر در میاد تا از اندیشه

فقط برای شما این مدل به درد می خورد:tp-link td-8960n.
از نظر برد راحت این مدل جواب میده.
دارای 2 انتن با برد بالا (هر انتن 3db)
توان خروجی بسیار بالادر مقابل رقیب های هم قیمت مانند link sys
سری n با سرعت 300(در ایران فقط به درد کسانی می خورد که wd tv live دارند وبه راحتی بدون هیچ فریزی فیلم های خودشان را راحت می توانند به lcd با کیفیتfull hd انتقال دهند)
دارای 4 خروجیlan.
دارای اکسس پوینت برای اتصال بالای 10 نوت بوک.
قیمت در رنج 75تا85.
با تشکر.
هادی

darkman.p
28-09-2010, 09:35
من مشکل ندارم از اندیشه شبا هم خوبه:21:

darkman.p
28-09-2010, 09:42
به نظر من مال خود شرکتو بخر چون پشتیبانیش عالیه اگه از بیرون بخری و مودمت خراب بشه باید بره گارانتی که اونم تا بره و برگرده یک سال طول می کشه ولی اگه مال اندیشه باشه فاکتورو نشون بدی یه مودم امانی بهت میدن تا مودمت برگرده تازشم این مودما خرابی زیاد داره مال من dhcp خراب شده بود و فقط به یک دستگاه ip می داد به دومی که می رسید یکی در میون پینگ ریپلای می کرد بعد دادم اندیشه گارانتی یک مودم بی سیم از مارک دیگه امانی گرفتم تا مودمم برگرده:2:

armin_punisher6
28-09-2010, 11:14
سری n با سرعت 300(در ایران فقط به درد کسانی می خورد که wd tv live دارند وبه راحتی بدون هیچ فریزی فیلم های خودشان را راحت می توانند به lcd با کیفیتfull hd انتقال دهند)
دارای 4 خروجیlan.
قیمت در رنج 75تا85.
با تشکر.
هادی
همین مدلی که گفتین تک پورت لن هم داره که قیمتش کمتر باشه؟چون واسه مودم وایرلس دیگه 4 تا لن بی فایدست.

SAeidD600
28-09-2010, 11:19
دستتون درد نکنه بچه ها فردا میرم دنبال مودم.

شب ها اینترنت من هم دانلودش قطع میشه .

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

دارای 4 خروجیlan.
قیمت در رنج 75تا85.
با تشکر.
هادی

هادی جان این مودم رو که اندیشه نداره نه؟ پاساژ بزرگمهر برم دنبالش؟

jabarsink2000
28-09-2010, 12:36
دستتون درد نکنه بچه ها فردا میرم دنبال مودم.

شب ها اینترنت من هم دانلودش قطع میشه .

---------- Post added at 11:19 AM ---------- Previous post was at 11:15 AM ----------

هادی جان این مودم رو که اندیشه نداره نه؟ پاساژ بزرگمهر برم دنبالش؟

اگر خواستی بگو ادرس شرکت رو بهت بدم برو بگیر.
شما اندیشه رو هم ول کن من مودم هایی که اون میفرشه را به قیمت خیلی پایین تر با گارانتی تعویض میدم.
پاساژ فقط مدل معمولی میفرشه.(td-8811)

---------- Post added at 12:35 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

به نظر من مال خود شرکتو بخر چون پشتیبانیش عالیه اگه از بیرون بخری و مودمت خراب بشه باید بره گارانتی که اونم تا بره و برگرده یک سال طول می کشه ولی اگه مال اندیشه باشه فاکتورو نشون بدی یه مودم امانی بهت میدن تا مودمت برگرده تازشم این مودما خرابی زیاد داره مال من dhcp خراب شده بود و فقط به یک دستگاه ip می داد به دومی که می رسید یکی در میون پینگ ریپلای می کرد بعد دادم اندیشه گارانتی یک مودم بی سیم از مارک دیگه امانی گرفتم تا مودمم برگرده:2:
دوست عزیز این تی پی لینک خرابیش بسیار کم هست.
من بالای 50 تا از این مدل را فروختم .
1 بار هم خرابی نداشتم.
تازه گارانتی فرادانش را با گارانتی های دیگه مقایسه نکن اصلا مودم را تعمیر نمیکنن که بخواهد مدت زیاد وقت ببرد .کلا تو کاره تعویض هست.
اگر هم شرکتی که از ان خریداری میکنید شرکت درستی باشد یک مودم امانی میده.
با تشکر.
هادی

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

همین مدلی که گفتین تک پورت لن هم داره که قیمتش کمتر باشه؟چون واسه مودم وایرلس دیگه 4 تا لن بی فایدست.
اگر مدلی پیدا میکردم که 2 انتن داشته باشد با برد زیاد و سری n که این مدل را پیشنهاد نمیکردم.
با تشکر.
هادی

SAeidD600
28-09-2010, 12:42
دمت گرم، آدرس شرکت رو بده لطفآ ایشالاه میام پیشت

jabarsink2000
28-09-2010, 12:52

در پیام خصوصی جواب شما داده شد.
با تشکر.
هادی

armin_punisher6
28-09-2010, 12:55
این دوستمون خیلی قیمت رو بالا میدن.یکم جستجو کنین قیمت 65 هم میتونین پیدا کنین.
مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میده 69 تومان با 2 سال گارانتی.

jabarsink2000
28-09-2010, 13:11
این دوستمون خیلی قیمت رو بالا میدن.یکم جستجو کنین قیمت 65 هم میتونین پیدا کنین.
مثلا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید میده 69 تومان با 2 سال گارانتی.

دوست عزیز شما از همین جا خرید کنید :
نمایندگی tp-link در رشت شرکت سیب سامانه هست.که مدیر ان اقای برهان هستند.که خانم ایشون قبلا مدیر شرکت پارس وی در رشت بودن که این شرکت اکنون واگذار به اقای مهدی حاجی کریمیان شده است.
شما میتونید برید با قیمت 82,500 از شرکن سیب سامانه که نمایندگی رسمی شرکت فرا دانش شرکت گارانتی کننده تی پی لینک خریداری کنید.
اما دوستانی که به من پیام زدن من قیمت دیگری به انها گفتم.چون من رشتی هستم و نمی خواهم دوستان هم شهری من اب گرانی را بخورند.
تمام محصولاتی که من در اینجا یا جاهای دیگر به تمام دوستان پیشنهاد میکنم با گارانتی اصلی است و من به هیچ وجح کاری به کالاهای قاچاق که خوده فروشنده به صورت لفظی گارانتی میکند ندارم.
شما هم از همین سایت خرید کنید.
باز یه فروشگاه ایترنتی مثال میزدید یه چیزی بود مثل لاوان فروشگاه رایانه ......
اما شما من را به گران فروشی محکوم میکنید ان هم به دلیل که یک نفر امده در یک سایت کاملا رایگان یک تبلیغ کرده.
دوستانی که رفتن قیمت این محصول را در بازار سوال کردن خوب با قیمت این محصول اشنا هستن .
من اگر گران فروش بودم به دوستان ادرس دقیق نمیداد که برن اینجا اسپلیتر 2000 تومانی بخرند تا اب گرانی را نخورند بیان همان اسپلیتر را 5000 خریداری کنند.
دوستانی که وارد به کار کامپیوتر هستند میدونن که کالاهایی که به صورت قاچاق یا به صورت بدون گارانتی وارد میشه چه مشکلاتی داره.
در اخر کلام این را اضافه کنم که مودم های tp-linkبا گارانتی فرادانش مدت زمان گارانتی ان به 3 سال تغییر کرد.
واقعا متاسفم.:41:

armin_punisher6
28-09-2010, 13:32
دوست عزیز شما از همین جا خرید کنید :
نمایندگی tp-link در رشت شرکت سیب سامانه هست.که مدیر ان اقای برهان هستند.که خانم ایشون قبلا مدیر شرکت پارس وی در رشت بودن که این شرکت اکنون واگذار به اقای مهدی حاجی کریمیان شده است.
شما میتونید برید با قیمت 82,500 از شرکن سیب سامانه که نمایندگی رسمی شرکت فرا دانش شرکت گارانتی کننده تی پی لینک خریداری کنید.
اما دوستانی که به من پیام زدن من قیمت دیگری به انها گفتم.چون من رشتی هستم و نمی خواهم دوستان هم شهری من اب گرانی را بخورند.
تمام محصولاتی که من در اینجا یا جاهای دیگر به تمام دوستان پیشنهاد میکنم با گارانتی اصلی است و من به هیچ وجح کاری به کالاهای قاچاق که خوده فروشنده به صورت لفظی گارانتی میکند ندارم.
شما هم از همین سایت خرید کنید.
باز یه فروشگاه ایترنتی مثال میزدید یه چیزی بود مثل لاوان فروشگاه رایانه ......
اما شما من را به گران فروشی محکوم میکنید ان هم به دلیل که یک نفر امده در یک سایت کاملا رایگان یک تبلیغ کرده.
دوستانی که رفتن قیمت این محصول را در بازار سوال کردن خوب با قیمت این محصول اشنا هستن .
من اگر گران فروش بودم به دوستان ادرس دقیق نمیداد که برن اینجا اسپلیتر 2000 تومانی بخرند تا اب گرانی را نخورند بیان همان اسپلیتر را 5000 خریداری کنند.
دوستانی که وارد به کار کامپیوتر هستند میدونن که کالاهایی که به صورت قاچاق یا به صورت بدون گارانتی وارد میشه چه مشکلاتی داره.
در اخر کلام این را اضافه کنم که مودم های tp-linkبا گارانتی فرادانش مدت زمان گارانتی ان به 3 سال تغییر کرد.
واقعا متاسفم.:41:
شما که جنبه نداری آدم مچ گرونفروشیتو بگیره چرا بهونه گارانتی رو میاری؟یعنی هر کی ارزون میده قاچاقه و قلابیه ولی واسه شما اصله؟
واقعا متاسفم.:31:

Cleeev
28-09-2010, 13:53
توی این شمال به نظر میاد مخابرات واسه کاهش هزینه ـهاش خیلی جاها خیال خودشو راحت کرده و به جای سیم کشی واسه دادن تلفن به مردم، واسه خیلی از خونه ها دستگاه تلفن بیسیم نصب کرده... یعنی بین خونه و ساختمون مخابرات به جای اینکه کابل باشه به صورت بی سیم به هم وصلن...

شما ملت خطه شمال اگه تلفنتونو مخابرات گشاد گرفته باشه بیسیم گذاشته باشه چطوری از اینترنت پر سرعت استفاده میکنید...؟

dial-up که مشکلی نداره... منظورم اینترنت پرسرعته...

ADSL تکنولوژیش کاملاً وابسته به کابله... اینترنت وایرلسم که پول خون باباشون میدن (اگه باشه!)... وایمکس اینائم که پوششون خیلی کم و قر و قاطیه.....

jabarsink2000
28-09-2010, 13:56
شما که جنبه نداری آدم مچ گرونفروشیتو بگیره چرا بهونه گارانتی رو میاری؟یعنی هر کی ارزون میده قاچاقه و قلابیه ولی واسه شما اصله؟
واقعا متاسفم.:31:
شما هم با این جور برخود معلوم یا هنوز به سن قانونی نرسیدی بری بیرون خرید کنی .
یا تا حال بازار نرفتی.
اینجا ادم عاقل زیاد هست
کسی رو هم وادار نکردم
.من ادرس نمایندگی دادم همه هم ادرس شرکت سیب سامانه رو میدونن
شما برو جای ارزان بخر یادت بشه این مدل رو خریدی یادت نره یه پریز خارجی 3 شاخ یا تبدیل 3 به 2 برای ادابتور بخری.:31::27:
دوستان خودشون متوجه میشن من چی دارم میگم.
دیگر این موضوع را ادامه نمیدم
شما هم هر جور دوست داری فکر کن یه پست اینجا گذاشتم همه قیمت را دیدن هرکس دوست داشت بپذیرد هر کس دوست نداشت نپذیرد .
مگه این قدر امام اومد مردم رو امر به معروف نهی از منکر کرد مردم پدیرفتن؟
بعد هر کس رفت لاکانی قیمت کرد متوجه میشه .:31:
پایان.
این هم سایت شرکت فردانش:

با تشکر.
هادی

foa.neh
28-09-2010, 14:15
توی این شمال به نظر میاد مخابرات واسه کاهش هزینه ـهاش خیلی جاها خیال خودشو راحت کرده و به جای سیم کشی واسه دادن تلفن به مردم، واسه خیلی از خونه ها دستگاه تلفن بیسیم نصب کرده... یعنی بین خونه و ساختمون مخابرات به جای اینکه کابل باشه به صورت بی سیم به هم وصلن...

شما ملت خطه شمال اگه تلفنتونو مخابرات گشاد گرفته باشه بیسیم گذاشته باشه چطوری از اینترنت پر سرعت استفاده میکنید...؟

dial-up که مشکلی نداره... منظورم اینترنت پرسرعته...

ADSL تکنولوژیش کاملاً وابسته به کابله... اینترنت وایرلسم که پول خون باباشون میدن (اگه باشه!)... وایمکس اینائم که پوششون خیلی کم و قر و قاطیه.....

توی شمال ما :31: که خطوط کابلی هست و حداقل تو مراکز و شهرستان های بزرگ کابل هست ولی مشکل گشادی رو بجای آنتن با دستگاه pcm حل کردن و یک خط را با این دستگاه به 4 خط تبدیل میکنند و دیگر adsl  نمیشه روش راه انداخت(مثل خود من که رفتم مخابرات دعوا کردم تا آزاد کردن)

گزارش خط 4 اندیشه 

ُسرعت روزانه 90-100 سرعت شبانه 40-50 

darkman.p
28-09-2010, 14:45
توی شمال ما :31: که خطوط کابلی هست و حداقل تو مراکز و شهرستان های بزرگ کابل هست ولی مشکل گشادی رو بجای آنتن با دستگاه pcm حل کردن و یک خط را با این دستگاه به 4 خط تبدیل میکنند و دیگر adsl نمیشه روش راه انداخت(مثل خود من که رفتم مخابرات دعوا کردم تا آزاد کردن)

گزارش خط 4 اندیشه

خیلی عالیه که مگه مشکل چهارشون حل شده؟ به بچه ها بگم برگردن اندیشه:10:

excessive
28-09-2010, 15:43

والله من که به عینه دیدم همچنان یکی از دوستان مشکل داشت،پیج بالا نمیومد.

ruzbe1313
28-09-2010, 17:42
این واحد مالیه اندیشه تا ساعت چند هستن؟

jabarsink2000
28-09-2010, 18:05
این واحد مالیه اندیشه تا ساعت چند هستن؟
اگر برای پرداخت اینترنتی می خواهید.
اگر از طریق ورود به جادوگر ADSL Quick Task پرداخت کنید به صورت انلاین تائید میشه.
اگر از طریق ورود مشترکین پرداخت کنید. اگر هم از زمان کاری گذشته باشد هر چند ساعت یک بار حساب ها را چک میکنند وان را تائید میکنند.

چون من پنجشنبه از طریق ورود به مشترکین برای دوستم را تغییر سرویس دادم در 8 شب پول را واریز کردم ساعت 9 امدم چک کردم دیدم تائید شده.
با تشکر.
هادی

Cleeev
28-09-2010, 19:45
توی شمال ما :31: که خطوط کابلی هست و حداقل تو مراکز و شهرستان های بزرگ کابل هست ولی مشکل گشادی رو بجای آنتن با دستگاه pcm حل کردن و یک خط را با این دستگاه به 4 خط تبدیل میکنند و دیگر adsl  نمیشه روش راه انداخت(مثل خود من که رفتم مخابرات دعوا کردم تا آزاد کردن)

گزارش خط 4 اندیشه 

خارج شهرا رو خیلی گشاد بازی در میارن... میبینی یه کوچه ای رو کابل کشیدن بعد 10 تا کوچه رو بیسیم دادن برن ملت حال کنن...! همتشون از فرط مضاعفیت زده از اونور بیرون... :دی

گفتیم که اگه کسی اینجا تلفن بیسیم واسش بستن راه حلی سراغ داره واسه ـش بگه... :41:

فکر کنم باید برم مخابرات یه دعوایی بکنم شاید یه سیمی بهمون چسبوندن.... :9:

excessive
28-09-2010, 19:51
خارج شهرا رو خیلی گشاد بازی در میارن... میبینی یه کوچه ای رو کابل کشیدن بعد 10 تا کوچه رو بیسیم دادن برن ملت حال کنن...! همتشون از فرط مضاعفیت زده از اونور بیرون... :دی

گفتیم که اگه کسی اینجا تلفن بیسیم واسش بستن راه حلی سراغ داره واسه ـش بگه... :41:

فکر کنم باید برم مخابرات یه دعوایی بکنم شاید یه سیمی بهمون چسبوندن.... :9:

نه عزیز شما بری مخابرات حتما اصلاح میکنن. اگرم موقع ثبت نام بری میگن که باید خطتون توسط مخابرات بررسی بشه که میشه پورت بدن یا نه؟

foa.neh
28-09-2010, 19:52

من چند روزه که میشکل خاصی تو پینک ندارم (یزنم به تخته :27:)

کلا اندیشه بعضی وقتا حال اساسی میده بعضی وقتا هم ضد حال میزه!ولی در کل من راضیم و با این پینک بلا مشکل بازی میکنم (امیدوارم اندیشه همیشه اینجوری سرویس(پینک) بده دیگه کی میره جای دیگه:5:
من معمولا وقتی پینک خراب شه حتما اطلاع رسانی می کنم (پست های منو ببینید)البته الان دو هفتست صبح تا غروب نیستم منزل تا تست بزارم 
دوستان شاتل خط 4  گزاشتن تست پینک و سرعت 5 دقیقه هم وقت نمیگیره،لااقل دو سه روز یکبار تست بزارید تا حساب دست همه بیاد که مثلا کسی خواست سرویس عوض کنه سردرگم نشه

اینم تست مجدد :

excessive
28-09-2010, 21:16
حالا من به جای بر و بچ شاتل به نمایندگی از پارس آفلاین منطقه 4 تست میزارم.

excessive
28-09-2010, 21:30
اینم از وضع من 10 دقیقه هم پایدار نبود:

baran1059
28-09-2010, 22:07
سلام دوستان
اینم وضعیت من تو مرکز 7 شاتل

MESI08
28-09-2010, 22:18

با سلام

بعد ازاینکه پست رو ارسال کردم 2 ساعت بعد موقع خواب یهو یادم اومد چه سوتیه بزرگی دادم

از همینجا اعتراف بنده را پذیرا باشید. من دیگه هرگز پیاز نمیخرم

mmiladd
28-09-2010, 23:09
سرعت پارس هنوط شب ها پايينه..!

اميدي نيست انگار به روزهاي آينده..

SAeidD600
28-09-2010, 23:16
بچه نیاز به جنگ و دعوا نیست این دوست خوب ما یه قیمت به من داده یکی دیگه هم اومد یه لینک معرفی کرد تو سایت پیام سرا. از هر دو دوست تشکر میکنم . دیگه نیاز نیست حرف از گرون فروشی و ... بزنیم. من تصمیمم رو میگرم و اگر قسمت شد مزاحم این دوستمون میشم برای مودم.

ساعت 23 امروز اندیشه برای چند دقیقه قطع شد. نمیدونم چه مرگشون هست. در ضمن من خیابان فلسطین میشینم یعنی خط 8

excessive
28-09-2010, 23:25
سرعت پارس هنوط شب ها پايينه..!

اميدي نيست انگار به روزهاي آينده..

آره عزیز. من این ماهم شارژ میکنم از ماه دیگه میرم اندیشه اگه اندیشه هم کند باشه در عوض سرویساش ارزونتره.

wolfman_741
28-09-2010, 23:38
ASK 128 3G
723

کسایی که از اندیشه 128 نامحدود گرفتن راضی هستن ؟

alves2774
29-09-2010, 00:01

128 مرکز 2 اندیشه

excessive
29-09-2010, 00:16
الان این تست لحظمه ولی دقیقا از 1 به بعد میشه 20 کیلو در ثانیه.

excessive
29-09-2010, 01:04
نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

alves2774
29-09-2010, 01:36
نگفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا من شدیدا شیفته پینگتم تقریبا تو همه تست هایی که گذاشتی از 500 به بالا بوده البته بعضی اوقات هم سرعتت جدا خوب میشه:11:

moz
29-09-2010, 01:57
شاتل 128 نامحدود
سرعت شب و روز همينه ، فقط پينگ شبها 80 تا ميره بالا

به هر حال همتون قبول كنين كه اينجا ايرانه و تا آخر عمر سرعتتون همينه و كمتر هم ميشه

تست در دو سال بعد ....:31:

excessive
29-09-2010, 02:02
آقا من شدیدا شیفته پینگتم تقریبا تو همه تست هایی که گذاشتی از 500 به بالا بوده البته بعضی اوقات هم سرعتت جدا خوب میشه:11:

در مورد سرعت که اونموقع شبی 2.7 گیگ میگرفتم یادش بخیر.:5:

پینگم دیگه چه میشه کرد ایشالله یه روز خوب میاد....:8:
یکم فکر میکنم نمیاد:13:

excessive
29-09-2010, 02:09
به هر حال همتون قبول كنين كه اينجا ايرانه و تا آخر عمر سرعتتون همينه و كمتر هم ميشه

البته بگما یه راه حل داره اونم اینترنت ماهواره ایه که یکمی گرونتر تموم میشه.

moz
29-09-2010, 02:13
البته بگما یه راه حل داره اونم اینترنت ماهواره ایه که یکمی گرونتر تموم میشه.

راه حلش اينه كه آفلاين وصل كني
آنلاينشم كه ممنوعه ، ميگيرن...... :13::11:

excessive
29-09-2010, 02:19
راه حلش اينه كه آفلاين وصل كني
آنلاينشم كه ممنوعه ، ميگيرن...... :13::11:
من یکی از دوستام خودش تو این کار بود یعنی یه گروه داشتن که کاره آفلاینانجام میدادن و هر دفعه یه نفر کاره آنلاین انجام میداد و این دوست ما هم تجربه 2 مگابایت در ثانیه تو خونشو داشته فعلا هم که نگرفتن ولی قبول دارم داداش که آزاده آزادم نیست.

SA.JJ.AD
29-09-2010, 05:54
تست در دو سال بعد ....:31:

:16::16::39: :16::16:

---------- Post added at 05:54 AM ---------- Previous post was at 05:49 AM ----------

راستی دوستانی که شاتل دارید واسه شما مثه من اشغال شده دوباره ؟ 1 هفته ای داشتم حال میکردما همش رو 68 ثابت بود ... مارو بگو فکر کردم از بعد از تابستون که خر خونا میرن سر درسو مشقشون :31: واس ما سرعت بهتر میشه .... اما بد تر شد :41: هی قطع میشه مودمو خاموش روشن میکنم 10 دقیقه استفاده میکنم دوباره قطع میشه .... خداااااااااااااااااااا ...
.
شاتل - خط 4 - محدود

SAeidD600
29-09-2010, 09:24
در مورد اینترنت ماهواره ای درسته که میتونن با یه دستگاه محل سیگنال رو ردیابی کنن و بعد به عنوان جاسوس ما رو بگیرن :41:
اگه مثلآ تو روستای خودمون اینو بخوایم راه بندازیم امنیتش بیشتر میشه؟ چقدر هزینه داره؟

darkman.p
29-09-2010, 09:28
:16::16::39: :16::16:

---------- Post added at 05:54 AM ---------- Previous post was at 05:49 AM ----------

راستی دوستانی که شاتل دارید واسه شما مثه من اشغال شده دوباره ؟ 1 هفته ای داشتم حال میکردما همش رو 68 ثابت بود ... مارو بگو فکر کردم از بعد از تابستون که خر خونا میرن سر درسو مشقشون :31: واس ما سرعت بهتر میشه .... اما بد تر شد :41: هی قطع میشه مودمو خاموش روشن میکنم 10 دقیقه استفاده میکنم دوباره قطع میشه .... خداااااااااااااااااااا ...
.
شاتل - خط 4 - محدود
شاتل مگه چند میده که این همه دردو رنج رو تحمل می کنی تو همین تاپیک چند صفحه قبل خوندم که اندیشه خط 4 درست شده خوب برو اونجا من که گلسارشو دارم تا 160 میره:8:

mtx891
29-09-2010, 10:40
در مورد اینترنت ماهواره ای درسته که میتونن با یه دستگاه محل سیگنال رو ردیابی کنن و بعد به عنوان جاسوس ما رو بگیرن :41:
اگه مثلآ تو روستای خودمون اینو بخوایم راه بندازیم امنیتش بیشتر میشه؟ چقدر هزینه داره؟
اینجا جاش نیست
اما
ببین اگر شما نت افلاین داشته باشی هیچ فرقی با ----- نداره چون فقط رسیو میکنی همون دیشه فقط یه --- میخری اگر بخای انلاین باشی باید سند رو از adsl استفاده کنی و از دیش رسیو کنی اما اینکار اکانت میخاد اینکه میگن میگرن ماله وقتیه که شما انلاین استفاده کنی چون وقتی به مدتی شما فقط سند داشته باشی از طریق asdl وهیچ رسیوی نداشته باشی بهت مشکوک میشن دوستانم توی کرج اینکارو کرد گرفتنش به قید ضمانت ازاد شد الان همه افلاین استفاده میکنن هیچ مشکلی هم نداره بیشتر سر سند حساس هستن دیگه بیشتر ازین اینجا جاش نیست اگر سوالی داشتی پ.خ بده

excessive
29-09-2010, 11:23
آره بیشتر مشکل سر همون سند که من شنیدم حکم جاسوسی داره:18:!!!!!!!! ولی من از دوستم دقیق میپرسم ببینم راه در رو نداره؟ ولی آفلاین هیچ مشکلی نیست تازه یه --- hd بگیر کانالای HD هم نگاه کن حلشو ببر.

سرعت الانم 20 کیلوئه..............!!!!!!!!!!:41:

SAeidD600
29-09-2010, 11:33
تشکر از اطلاعات مفیدتون دوستان.

من الان پرسیدم میگن که مثلا شب روشن میزاری رو هارد 300 گیگی . اونم به طور تصادفی اطلاعات رو دانلود میکنه مثلآ بزنی avi برات 300 گیگ فیلم و jpg برات عکس دانلود میکنه و انتخابی نیست که هر چی بخوای بگیری؟ درسته؟

excessive
29-09-2010, 12:57

من الان پرسیدم میگن که مثلا شب روشن میزاری رو هارد 300 گیگی . اونم به طور تصادفی اطلاعات رو دانلود میکنه مثلآ بزنی avi برات 300 گیگ فیلم و jpg برات عکس دانلود میکنه و انتخابی نیست که هر چی بخوای بگیری؟ درسته؟
نه عزیز میشه تعیین کرد که چه فایل هایی(چه فرمت هایی) و تا چه حجمی فایل بیاد و یکی از معروفترین نرم افزار Prog --- هستش. در بهترین حالتی که من دیدم 400کیلو فایل میگرفت.
البته اطلاعات کامل رو میتونی از تاپیک مخصوص به خودش بگیری.

دیگه امروز اوضاع پارس خیلی خرابه....!!!!!! خداییش دایال آپ خیلی حیلی بهتره..

armin_punisher6
29-09-2010, 13:05
دیگه اندیشه شبانش افتضاحه.دیشب 400MB دانلود کرد.کسی نمیدونه کی شبانش درست میشه؟
دوم اینکه این که میگفتن قراره اندیشه دوباره قیمتاشو کاهش بده چی شد؟شایعه بود؟

mtx891
29-09-2010, 13:14

فقط میتونی نوع فایل رو تعیین کنی و مثلا اسمش اگر همچین فایلی بود برات میاد
اونجوری نیست که بری لینک پیدا کنی دانلود کنی
فقط خواهشا دیگه اینجا ادامه نده:10:

SAeidD600
29-09-2010, 13:42
دیشب حجم اینترنت من 100 مگ بیشتر نمونده بود و روز آخر هم بود و باید سرویس رو تمدید می کردم. شروع کردم به دانلود و فکر کردم تا 12 شب قطع میشه ولی یه حال اساسی داد و تا 2 شب با سرعت تقریبا یکنواخت 100 و 110 دانلود کردم و صبح هم که 300 مگ رو فعال کردم 400 مگ دانلود کردم باهاش :20:

darkman.p
29-09-2010, 14:44
سرعته شبای اندیشه درست شده باید روی 40 یا 30 پایین تر نیاد من از کارشناسشون پرسیدم گفت باید اینطوری باشه اگه غیر از اینه به دوستاتون بگید با پشتیبانی تماس بگیرن

jabarsink2000
29-09-2010, 16:30
وضعیت سرعت:
گلسار 727
اندیشه سبز خزر سرویس 256 نامحدود
سرعت دانلود :50تا 55
----------------------------------------------------------
خیابان معلم 222
اندیشه سبز خزر سرویس 128 نامحدود
سرعت دانلود 25تا35
با تشکر.
هادی

mmiladd
29-09-2010, 16:33
پارس آنلاين روزهاي بي خود و بي جهت قطه ميشه..و براي دوباره كانكت شده بايد 30 مين صبر كرد ! ..

jabarsink2000
29-09-2010, 20:03
پارس آنلاين روزهاي بي خود و بي جهت قطه ميشه..و براي دوباره كانكت شده بايد 30 مين صبر كرد ! ..
از وفتی مدیرش تغییر کرده وضعیتش بدتر شده.
با تشکر.
هادی

ho0rezam
29-09-2010, 22:34
سلام.
بی مقدمه برم سره اصل مطلب :دی

از روزه اولی که شاتل گرفتم همون طور که قبلا هم گفته بودم با قیمت هاش مشکل دارم و همینطور با مقدار مصرف ماهیانش...واقعا حیف که پینگ خوبی داره :41: نمیدونم چرا همیشه ترافیک در ماه کم میارم!!! قبلا که اندیشه بودم 5 گیگ واسم کافی بود خیلی اگه مصرف داشتم ، 3 روزه آخر کم میومد...اما الان که شاتل هستم این ماه 5 گیگ گرفتم هنوز 11 روز باقی مونده الان ترافیکم تموم شده و با 200 مگه هدیه اومدم بالا!!! عجیب نیست؟!!!:18:

فردا میرم باز یه 5 گیگ بگیرم ( از جشنواره هم استفاده میکنم 2 گیگ رایگان میگیرم :27:) اما بعده 18 مهر که قرار داد تموم میشه میخوام جمع آوری کنم و برم یه جا دیگه (isp بدوشیم دیگه:24:)... فعلا که اندیشه مد نظرمه، مرکز 4ی ها اوضاع خوبه؟ اگه بیام میتونم بازی کنم؟ پینگ چطوره؟ مثه تابستون نیست که اشکمون رو در آورده بود؟؟؟؟؟ :41::41:

baran1059
29-09-2010, 22:37
دوستان یه سوالی دارم
اندیشه ممکنه تو مرکز 2 Upstream بیشتر از Downstream باشه من دوستم اونجا سرویس داره رفتم پیشش دیدم تنظیمات مودمش Up = 1170 و Down=281 سرعتش هم خیلی افتضاح بود دانلودش روی 15 بود بعضی وقتا هم میومد روی 10 ولی یادم رفت Upload رو تست کنم می خواستم یه عکس بگیرم بزارم رو سایت ، سرگرم حرف زدن شدیم یادم رفت

mtx891
29-09-2010, 22:46
دوستان یه سوالی دارم
اندیشه ممکنه تو مرکز 2 Upstream بیشتر از Downstream باشه من دوستم اونجا سرویس داره رفتم پیشش دیدم تنظیمات مودمش Up = 1170 و Down=281 سرعتش هم خیلی افتضاح بود دانلودش روی 15 بود بعضی وقتا هم میومد روی 10 ولی یادم رفت Upload رو تست کنم می خواستم یه عکس بگیرم بزارم رو سایت ، سرگرم حرف زدن شدیم یادم رفت
:18::blink:نــــه
مرکز 2هستم
زیاد هم شده قبلا 1079 بود
فقط چون نا محدود دارم سرعتم تغییر نکرده

alves2774
29-09-2010, 23:10

سلام من 128 تو مرکز 2 دارم از اندیشه و از دوستان و بزرگواران خواهش می کنم سعی کنن شایعه پراکنی نکنن و فقط کیفیت سرویس دهنده خودشونو نقد کنن نه اینکه از 20 تا پست اخرشون 19تاش ضدیت و عناد با شرکت های دیگه باشه:41:

armin_punisher6
29-09-2010, 23:18
سرعته شبای اندیشه درست شده باید روی 40 یا 30 پایین تر نیاد من از کارشناسشون پرسیدم گفت باید اینطوری باشه اگه غیر از اینه به دوستاتون بگید با پشتیبانی تماس بگیرن
این حرف رو خود اندیشه زده؟با این حساب از ساعت 1 تا 6 چند گیگ باید دانلود بشه؟

moz
29-09-2010, 23:36
سلام.
بی مقدمه برم سره اصل مطلب :دی

از روزه اولی که شاتل گرفتم همون طور که قبلا هم گفته بودم با قیمت هاش مشکل دارم و همینطور با مقدار مصرف ماهیانش...واقعا حیف که پینگ خوبی داره :41: نمیدونم چرا همیشه ترافیک در ماه کم میارم!!! قبلا که اندیشه بودم 5 گیگ واسم کافی بود خیلی اگه مصرف داشتم ، 3 روزه آخر کم میومد...اما الان که شاتل هستم این ماه 5 گیگ گرفتم هنوز 11 روز باقی مونده الان ترافیکم تموم شده و با 200 مگه هدیه اومدم بالا!!! عجیب نیست؟!!!:18:

فردا میرم باز یه 5 گیگ بگیرم ( از جشنواره هم استفاده میکنم 2 گیگ رایگان میگیرم :27:) اما بعده 18 مهر که قرار داد تموم میشه میخوام جمع آوری کنم و برم یه جا دیگه (isp بدوشیم دیگه:24:)... فعلا که اندیشه مد نظرمه، مرکز 4ی ها اوضاع خوبه؟ اگه بیام میتونم بازی کنم؟ پینگ چطوره؟ مثه تابستون نیست که اشکمون رو در آورده بود؟؟؟؟؟ :41::41:

شما كه wow باز هستي به نظر من طرف انديشه نري بهتره
چون انديشه معمولا پينگ خوبش موقتيه و بعد 1 هفته پينگش ميتركه

من ميخواستم برم انديشه اما منصرف شدم

excessive
30-09-2010, 01:30
همچنان سرعت شبا پایین و روزا هم پر نوسان می باشیید(با لحن شاه بابا:31:).

baran1059
30-09-2010, 04:17

سلام من 128 تو مرکز 2 دارم از اندیشه و از دوستان و بزرگواران خواهش می کنم سعی کنن شایعه پراکنی نکنن و فقط کیفیت سرویس دهنده خودشونو نقد کنن نه اینکه از 20 تا پست اخرشون 19تاش ضدیت و عناد با شرکت های دیگه باشه:41:
شایعه پراکنی نمی کنم دوست عزیز
فردا می رم پیش دوستم از اونجا براتون هم صفحه مودمشو می زارم و هم سرعت دانلودشو تا خودت ببینی که دارم راست می گم ، من داشتم سوال می کردم ؟ نه شایعه پراکنی

darkman.p
30-09-2010, 09:23
دوستان یه سوالی دارم
به دوستت بگو زنگ بزنه اندیشه چون یکی از دوستای منم اینطوری بود ولی اون کانفیگ هر دوش بالا بود ولی چون خطش نویز داشت دونش میومد رو 200 که بعد رفتیم اونجا برامون درست کردن دون 1300 و آپ 256 البته اینو هم بگم با مخابرات هماهنگ شد که کابلو درست کنن مشکل از کابل بود

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

این حرف رو خود اندیشه زده؟با این حساب از ساعت 1 تا 6 چند گیگ باید دانلود بشه؟
اینجور که من حساب کردم تقریبا 2 گیگ

baran1059
30-09-2010, 09:25
باز خدارو شکر یکی حرف مارو قبول کرد و انگ اتهام زنی به ما نزد ، این دوستم 2 تا خط از اندیشه داره یکی تو مرکز 2 و یکی تو گلسار میگه هر دو تاش افتضاحه ، خط گلسارش رو عوض کرده ولی خط 2 رو هنوز داره می خواد اونم عوض کنه ، باشه من بهش می گم که با پشتیبانی صحبت کنه ، ولی فکر نکنم نویز خط باعث بشه که کانفیگ مودم بهم بریزه ها ممکنه تو سرعت تاثیر بذاره ولی ........
اتفاقا همون موقع بهش گفتم زنگ بزنه پشتیبانی اندیشه اونم زنگ زد ولی اشغال بود اونم دیگه بیخیال شد .

darkman.p
30-09-2010, 09:55
باز خدارو شکر یکی حرف مارو قبول کرد و انگ اتهام زنی به ما نزد ، این دوستم 2 تا خط از اندیشه داره یکی تو مرکز 2 و یکی تو گلسار میگه هر دو تاش افتضاحه ، خط گلسارش رو عوض کرده ولی خط 2 رو هنوز داره می خواد اونم عوض کنه ، باشه من بهش می گم که با پشتیبانی صحبت کنه ، ولی فکر نکنم نویز خط باعث بشه که کانفیگ مودم بهم بریزه ها ممکنه تو سرعت تاثیر بذاره ولی ........
اتفاقا همون موقع بهش گفتم زنگ بزنه پشتیبانی اندیشه اونم زنگ زد ولی اشغال بود اونم دیگه بیخیال شد .
دوست عزیز اگه خط شما نویز داشته باشه روی آپ و دون شما تاثیر می زاره و کلا بالانس رو بهم می زنه به حرف من گوش کن زنگ بزن اونا آنلاین که باشی یه چیزی دانلود کنی از اونجا می بینن نمیشه که بهت بگن 6 کیلو می گیری خوب باشه کاریش نمیشه کرد سعی می کنن درستش کنن نهایتا باید یه جوابی به رفیقت بدن دیگه اینجور مواقه باید سیریششون بشید ویک روزو ندید بگیرید اینقدر زنگ بزنی تا مشکلت حل شه ولی بعد یه رووز ببین چه سرعتی میده پهنای باند اندیشه خیلی بالاست امید وارم مال شما هم درست بشه تا خودت حالشو ببری

armin_punisher6
30-09-2010, 10:00
---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

اینجور که من حساب کردم تقریبا 2 گیگ[/QUOTE]

یعنی منی که شبی 400 تا 500 مگابایت دانلود میکنم باید زنگ بزنم اندیشه؟کسی تا حالا بازنگ زدن جواب گرفته؟

darkman.p
30-09-2010, 10:19

اینجور که من حساب کردم تقریبا 2 گیگ

یعنی منی که شبی 400 تا 500 مگابایت دانلود میکنم باید زنگ بزنم اندیشه؟کسی تا حالا بازنگ زدن جواب گرفته؟[/QUOTE]
آره اگه بهشون گیر بدی درست میشه من که دو تا از دوستام موفق شدن

wolfman_741
30-09-2010, 10:53
اندیشه 128 نامحدود چطوره ؟
ارزش داره بگیرم ؟

darkman.p
30-09-2010, 11:00
ارزش داره بگیرم ؟
سرعتش از 15 تا 30 نوسان داره انتخاب با شماست مثل اکانت های دیگه نیست

jabarsink2000
30-09-2010, 11:10
سرعتش از 15 تا 30 نوسان داره انتخاب با شماست مثل اکانت های دیگه نیست
15 کیلویی چنده.
اخرش میاد روی 25 میره تا 35 .
با تشکر.
هادی

darkman.p
30-09-2010, 11:19
15 کیلویی چنده.
اخرش میاد روی 25 میره تا 35 .
با تشکر.
هادی
یعنی زیره 25 نمیاد؟ اگه نیاد خیلی خوبه که من پرسیدم خودشون گفتن

armin_punisher6
30-09-2010, 11:20
ارزش داره بگیرم ؟
اگه زیاد وب گردی نمیکنی و فقط میخوای سیستمت روزو شب یه سره روشن باشه و دانلود کنه خوبه.دی غیر اینصورت خیر.من 128 8gb دارم روزی 10 ساعت اینترنتم + اینکه هر شب 1 تا 6 هم میزارم واسه دانلود.منی که وبگردی میکنم اصلا نمیتونم نامحدود بگیرم.ولی باز انتخاب باخودتونه.

Web30
30-09-2010, 11:26
سلام به همه دوستان

هم اکنون سرعت 128 حجمی پارس در تصویر زیر مشخصه :5:

mtx891
30-09-2010, 13:43
ارزش داره بگیرم ؟
سرعت از 0 تا 30
مثلا اگر دانلود نکنی صفر میشه:31:
نوسانش خیلی کمه حداقل 26.7 و حداکثر 31.8 من اندازه گرفتم که میگم اما معمولا میانگی سرعت توی 24 ساعت 29 میشه در شرایط لینک مستقیم
در هر ساعت حداکثر 105 مگ دانلود میکنی من حتی شده توی 24 ساعت یک بار هم صفر نشده چه برسه به DC اما اگر مشکل سراسری باشه منم قطعی دارم
کلا بد نیست من که بعد از سه چهار روز دیگه لینک ندارم دانلود کنم
اما برای وب گردی سرعت به 50 میرسه ینی اگر اصلا دانلود نکنی اما وقتی دانلود شروع میشه یک دقیقه روی 50 میمونه و بعد به 30 میرسه اما اگر 10 ساعت وب گردی کنی یعنی صفحه لود کنی بعد کاری نکنی این فاصلاهای زمانی باعث میشه سرعت روی 50 بمونه
این همه چیز راجب نا محدود بود تصمیم با خودت

SAeidD600
30-09-2010, 14:41
اندیشه 256 خط 8

mohammadirani
30-09-2010, 15:44
سلام به همه دوستان

هم اکنون سرعت 128 حجمی پارس در تصویر زیر مشخصه :5:

من سرعت دانلودم کمی پایین اومده و دیگه به ندرت بالای 150 میره ولی همچنان راضیم

یعنی با توجه به سرعت بقیه دوستان باید عالی باشه برای من
پارس 128 خط 2

excessive
30-09-2010, 16:00
من سرعت دانلودم کمی پایین اومده و دیگه به ندرت بالای 150 میره ولی همچنان راضیم

یعنی با توجه به سرعت بقیه دوستان باید عالی باشه برای من
پارس 128 خط 2

شبا چطوریاست داداش؟

mohammadirani
30-09-2010, 16:42
شبا چطوریاست داداش؟

دیشب با مدیافایر تا ساعت 3 حدود 60 بود
تورنت 40
البته جدا از هم

از 3 تا 4 حدود 70

از 4.5 تا 6 سرعت دانلود با مدیافایر حدود 100 تا 120 (البته 20.30 دقیقه پایانی تا 150 هم میرسید)
با تورنت حدود 60

کلا دیشب چون سریال دانلود میکردم در کل حدود 900 مگ دانلود داشتم.البته وسطش پِرتی زیاد بود چون باید دنبال لینک هم میگشتم و این وسط یه نیم ساعتی از بین رفت.یه دیی سی هم ساعت 3 داشتم !
کلا یک پارچه نبود
امشب که حالا هیچی
شنبه شب یه تست میزارم

SAeidD600
30-09-2010, 20:21
ساعت 8 و 20 دقیقه

256 خط 8

MESI08
30-09-2010, 22:12
با سلام
رکور پینگم در این لحظه شکسته شد

256 _2گیگ--لنگرود
البته سرعت دانلود روی 33 هستش که این اشتباه نشون میده

baran1059
30-09-2010, 22:35
با سلام

شاتل سرویس 128 گلسار

birak
01-10-2010, 04:07
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که سقف سرعت برای اشتراک 128 محدود اندیشه - خط 3 الان چند شبه که به این صورت هست :
از ساعت 1 شب الی 3 و 15 دقیقه سقف سرعت دقیق روی 60 کیلوبایته و از ساعت 3 و 15 دقیقه سقف سرعت به 100 الی 110 کیلو بایت افزایش پیدا میکنه .
فکر میکنم برای دوستان دیگه هم که اشتراک حجمی دارند همینطور باشه یعنی سقف سرعت رو به مدت 2 ساعت و 15 دقیقه هر شب پایین میارن و دقیقا از ساعت 3:15 بامداد سقف سرعت بالا میره و عین روز میشه .
البته تو این چند شب نوسان هم کم نبوده ! ولی این تغییر سقف سرعت کاملا مشخصه که برای اون ساعت خاص تنظیم شده .
عزیزانی که به دانلود شبانه اعتیاد دارند و سحر خیز هم هستند میتونند زنگ ساعت رو دقیق رو 3:15 بامداد تنظیم کنن و تا 6 صبح از سرعت بالای دانلود ( مثل روز ) لذت ببرند . :46:

mtx891
01-10-2010, 10:26
خدمت دوستان عزیز عرض کنم که سقف سرعت برای اشتراک 128 محدود اندیشه - خط 3 الان چند شبه که به این صورت هست :
از ساعت 1 شب الی 3 و 15 دقیقه سقف سرعت دقیق روی 60 کیلوبایته و از ساعت 3 و 15 دقیقه سقف سرعت به 100 الی 110 کیلو بایت افزایش پیدا میکنه .
فکر میکنم برای دوستان دیگه هم که اشتراک حجمی دارند همینطور باشه یعنی سقف سرعت رو به مدت 2 ساعت و 15 دقیقه هر شب پایین میارن و دقیقا از ساعت 3:15 بامداد سقف سرعت بالا میره و عین روز میشه .
البته تو این چند شب نوسان هم کم نبوده ! ولی این تغییر سقف سرعت کاملا مشخصه که برای اون ساعت خاص تنظیم شده .
عزیزانی که به دانلود شبانه اعتیاد دارند و سحر خیز هم هستند میتونند زنگ ساعت رو دقیق رو 3:15 بامداد تنظیم کنن و تا 6 صبح از سرعت بالای دانلود ( مثل روز ) لذت ببرند . :46:
میدونم شما بیشتر تورن دانلود میکنی هر شب چقدر دانلود میشه
و یک مطلب دیگه
دوستانdownstream شما هم زیاد شده ماله من روی 1319 رفته البته من نا محدود دارم فرقی نمیکنه

armin_punisher6
01-10-2010, 10:39
دوستان این شایعه بود که اندیشه میخواد دوباره قیمتاشو کاهش بده؟

alves2774
01-10-2010, 12:29
به نظرم شایعه بوده چون نمی شه که دو بار تو 1 ماه قیمت بیارن پایین تازه تبلیغاشون رو دارن می کنن باید ببینیم کی این شایعه رو درست کرده و از کجا اطلاعات بدست اورده:5:

Phonix Live
01-10-2010, 15:51
و یک مطلب دیگه
دوستانdownstream شما هم زیاد شده ماله من روی 1319 رفته البته من نا محدود دارم فرقی نمیکنه
نه، شما سرویستون چیه ؟ اشتراک چطور؟

mtx891
01-10-2010, 15:57
نه، شما سرویستون چیه ؟ اشتراک چطور؟
128 نا محدود ادمو وصوصه میکنن برم محدود بگیرم همش حجم بخرم اونا پول دار شن
میبینی تورو خدا

Phonix Live
01-10-2010, 16:03
128 نا محدود ادمو وصوصه میکنن برم محدود بگیرم همش حجم بخرم اونا پول دار شن
میبینی تورو خدا
خوشا به حالت
من 512 دارم Downstream من 1073 هستش
کدوم مر کز هستین ؟

Dj_aghamajid
01-10-2010, 16:51
سلام
من شایعه رو درست کرده بودم!:31::27:
اما جدا میگم : کلا این چیزی که من گفته بودم جزء برنامه هایی که در آینده نزدیک رخ خواهد داد!:46: نه اینکه تو همین ماه دوباره قیمت بیاد پایین! ولی ممکنه تا قبل از عید اتفاق بیوفته!:20:
مهم اینه که قراره ترافیک اکانتها نامحدود و استاندارد بشه! و این نکته نگران کنندست! با توجه به قانون محدودیت پهنای باند برای عموم مردم تا 128Kbps ما رو دچار مشکل خواهد کرد! البته دوستان ما از جمله mailer پس از پرسجو از عوامل شرکت خبر دادند که فعلا خبری نیست!:8: من هم امیدوارم که اینطور باشه اما.....:41:
اصلا ولش کن تا اون موقع باید نشست و دید تا چه خواهد شد!:10:

mtx891
01-10-2010, 17:13
خوشا به حالت
من 512 دارم Downstream من 1073 هستش
کدوم مر کز هستین ؟
نــــــــه:18:
اندیشه؟؟؟؟
من مرکز 2
128 داشتم 1079 بود سرعتم روز110 شبام همینطور که بیراک فرمودن
الکی داری پول 512 میدی

birak
01-10-2010, 18:02
و یک مطلب دیگه

بله دوست عزیز .. البته دانلود مستقیم هم میکنم اما بیشتر شبا سراغ تورنت میرم ...
تو این هفته اخیر سرعت دقیقا همونی بود که خدمتتون عرض کردم یعنی از 1 شب تا 3:15 شب سقف سرعت دقیق رو 60 کیلوبایته و معمولا سرعت تورنت بین 50 کیلو بایت تا 60 کیلو نوسان میکنه و جالبه برخلاف گذشته که حتما لازم بود چند تا فایل برا دانلود گذاشته بشه تا به حداکثر سرعت برسه الان با تک فایل هم اگه سید مناسبی داشته باشه راحت به بالای 50 کیلو بایت میرسه ... و از 3:15 به بعد هم عین روز میشه و حداکثر به 110 میرسه ( تو بعضی دقایق ممکنه مثلا 120 هم بشه اما اون سرعت برا چند لحظه بیشتر نیست و معمولا بین 95 تا 105 می چرخه .. )

اما من هم بعضی وقتا مشکل تایم اوت دارم و یا همون ارور معروف برای اتصال PPPOE که چند صفحه پیش mailer عزیز کاملا فنی همه توضیحات لازم رو داده بودند که علتش چیا میتونه باشه ... من خودم از بین اون دلایل 2 تا عامل رو بیشتر موثر میدونم :
1) همون قطع ارتباط تو مسیرهای خارج از استان که به اندیشه ربطی نداره . بعضی وقتا نوسان سراسری هست واسه همین دوستان از شرکتهای دیگه هم بعضی اوقات مشکل تایم اوت و نوسان شدید سرعت دارند ...
2) تو دلایل فنی هم من بیشتر از اینکه تنظیمات مودم کاربرا رو مقصر بدونم به نظرم بیشتر اوقاتی که ارور PPPOE میده مشکل از طرف سرور شرکت هست که تو اون لحظه ناک اوت شده ! :46: چون این مشکل بعد از چند دقیقه برطرف میشه و سیستم بک آپ سرور تو مدار میاد . این مشکل هم ظرف 1 ماه اخیر زیاد پیش اومده و مثلا برای 10 دقیقه نمیشه کانکت شد اما بعدش خودبخود برطرف میشه .

با این شرایط بعضی شبا که نوسان زیاد بوده یا مثلا هر 10-15 دقیقه انتقال اطلاعات مختل میشد به صفر میرسید حداقل یه فیلم 700 مگی تا صبح دانلود شده و تو شبایی که نوسان ندارم ( مثلا 2-3 شب اخیر ) میزان دانلود بین 1200 الی 1400 مگ بوده که به نظرم خوبه . ( البته به پای پارسال همین موقع نمیرسه که با سرعت 200 کیلو بالای 2 گیگ دانلود میشد ! ولی باز هم راضی هستم :20: ) بیشتر دانلود از ساعت 3:15 به بعد انجام میشه چون سرعت تقریبا 2 برابر میشه و اگه قبل ساعت 3 دانلود رو قطع کنم مقدار دانلود خیلی کمتر میشه ...

در مورد Downstream هم برای من که اشتراک 128-محدود از مرکز 3 دارم خیلی وقته که حدود 1079 هست و تا حالا پایین تر نیومده ... فکر نمیکن Downstream رو برای اشتراکهای 256 یا 512 بالاتر ببندن . برا همه کم و بیش همین حدوده ... سرعت Upstream هم الان 261 هست .

همین الانم که داشتم این پست رو میفرستادم بازم مشکل تایم اوت وجود داشت و تا 5 دقیقه هم وصل نمیشد هم ارور یوزر-پسورد میداد هم ارور جواب ندادن سرور ! واقعا این مشکل اعصاب آدمو خورد میکنه و تا چند ماه پیش اینجور مشکلات نداشتیم ! جالبه حدود ساعت 6 عصر اکثر اوقات این مشکل پیش میاد حالا موضوع چیه نمیدونم ! :13:

Phonix Live
01-10-2010, 18:32
نــــــــه:18:
اندیشه؟؟؟؟
من مرکز 2
128 داشتم 1079 بود سرعتم روز110 شبام همینطور که بیراک فرمودن
الکی داری پول 512 میدی

آره به خدا، این آخرین باری بود که 512 گرفتم :41:

armin_punisher6
01-10-2010, 18:45
آره به خدا، این آخرین باری بود که 512 گرفتم :41:
ساعت 1 تا 6 رو نمیدونم ولی تو کل روز سرعت 128 با 512 هیچ فرقی نمیکنه.من خودمم ماه اول اشتباه شمارو کرده بودم و 512 گرفته بودم اما الان 128 8gb دارم و خیلیم راضیم.

SAeidD600
01-10-2010, 19:11
ساعت 1 تا 6 رو نمیدونم ولی تو کل روز سرعت 128 با 512 هیچ فرقی نمیکنه.من خودمم ماه اول اشتباه شمارو کرده بودم و 512 گرفته بودم اما الان 128 8gb دارم و خیلیم راضیم.

پس این همه اختلاف قیمت به چه دلیله؟ بین 512 و 128

Phonix Live
01-10-2010, 19:37
ساعت 1 تا 6 هم همینه، خوب کاری کردی دوست من

والا نمیدونم، قبلا از اینکه ارزون بشه ازشون پرسیدم چرا هیچ فرقی نیست گفتن از این ماه فرق میکنه
این ماه موقع تمدید دوباره ازشون پرسیدم آیا فرق کرده ، گفتن آره اما اصلا فرق نکرده تا حدودی هم افت داشته

-------------------------------------------------------------------------------------
این دوستمون که با اندیشه در ارتباطه ممنون میشم بپرسه علت این امر چیه؟

MESI08
01-10-2010, 20:02
یکی از دوستان که خونشون نزدیک اندیشه(گلسار) هستش بیزحمت لطف کنه بپرسه سرعت ما شهرستانیها رو قول داده بودن زیاد کنن چی شد پس؟

mtx891
01-10-2010, 20:12
اگر کسی میخاد pes 11 دانلود کنه به من پ.خ بده

armin_punisher6
01-10-2010, 20:12
فکر کنم واسه شیره مالیدن سر مردم باشه.چون من دقیقا یادمه موقعی که اومده بودم اندیشه یه دوستم 128 داشت و سرعت دانلودش 230 بود من که رفتم اونجا پرسیدم اگه الان 512 بگیرم سرعتم 3 برابره اون دوستم میشه؟اونا هم گفتن بله خیالت راحت.ولی هیچ فرقی با 128 دوستم نمیکرد ماه بعدشم که 128 گرفتم همونطور بود.

mailer
01-10-2010, 23:27
فکر کنم واسه شیره مالیدن سر مردم باشه.چون من دقیقا یادمه موقعی که اومده بودم اندیشه یه دوستم 128 داشت و سرعت دانلودش 230 بود من که رفتم اونجا پرسیدم اگه الان 512 بگیرم سرعتم 3 برابره اون دوستم میشه؟اونا هم گفتن بله خیالت راحت.ولی هیچ فرقی با 128 دوستم نمیکرد ماه بعدشم که 128 گرفتم همونطور بود.

تو سرعت شب فرق میکنه
اگه 128 باشی یا 256 تو شب سرعتت فرق میکنه
اگه قراردادت 256 باشه حتی از 1 شب به بعد سرعتت از 128 ها بیشتره
ظاهرا تو روز با هم یکی هستن ولی شبها سرعت کسایی که 256 دارن از سرعت کسایی که 128 دارن بیشتره

MESI08
01-10-2010, 23:54
تو سرعت شب فرق میکنه
اگه 128 باشی یا 256 تو شب سرعتت فرق میکنه
اگه قراردادت 256 باشه حتی از 1 شب به بعد سرعتت از 128 ها بیشتره
ظاهرا تو روز با هم یکی هستن ولی شبها سرعت کسایی که 256 دارن از سرعت کسایی که 128 دارن بیشتره
تو پینگم تاثیر داره؟ مثلا پینگ 512 از 128 کمتره؟ یا هیچ ربطی نداره؟

mailer
02-10-2010, 00:02
تو پینگم تاثیر داره؟ مثلا پینگ 512 از 128 کمتره؟ یا هیچ ربطی نداره؟

من نمیدونم شهرستانها چطورین
اما در هر صورت به پینگ ربطی نداره یعنی فرقی نمیکنه

MESI08
02-10-2010, 00:05
من نمیدونم شهرستانها چطورین

شهرستانها به دلیل کمبود پهنای باند نسبت به تعداد متقاضی تمامی سرعتها استاندارد است چه محدود و چه نامحدود.

mailer
02-10-2010, 00:12
شهرستانها به دلیل کمبود پهنای باند نسبت به تعداد متقاضی تمامی سرعتها استاندارد است چه محدود و چه نامحدود.

اگه قول دادن درست میکنن مطمئن باش درست میکنن

MESI08
02-10-2010, 00:17
اگه قول دادن درست میکنن مطمئن باش درست میکنن

من که مطمئنم درست میکنن. چون این به نفع خودشونم میشه. اما زمانش معلوم نیست.
البته دیگه زیاد مهم نیست واسم. من فقط میخواستم بازیهای رئال مادرید رو مستقیم ببینم که با 256 میبینم اگه سرعت رو بالا بردن که با کیفیت بیشتر میبینم اگه نشد که که با همین کیفیت درپیت من یکی راضیم.

SA.JJ.AD
02-10-2010, 00:32
دوستان همشهری سلام .... یه سوال مسخره داشتم:43:من اخرین مهلت پرداختم دهم هست یعنی امروز ... فعلا قطع نشده و 200 مگ هدیه دادن ... برم سر اصل مطلب میخواستم بدونم واسه پرداخت میتونم به غیر از پرداخت اینترنتی و ... برم حضوری تو شرکت و نقدی پرداخت کنم ؟! و باید با خودم چیزی :27:ببرم ؟ شرمنده سوالا فوق مسخرست اما حالا دیگه ...:31:ممنون میشم سریع جواب بدید:11:

baran1059
02-10-2010, 02:15
فکر نمی کنم مشکلی وجود داشته باشه ، همه شرکتها حضوری پول می گیرن و شارژ می کنن ، البته من عادت دارم همیشه کارامو اینترنتی انجام می دم ، فکر هم نکنم چیزی به غیر از هزینه شارژ ماهانه بخوان دوست عزیز

mehdihamed
02-10-2010, 02:20
دوستان همشهری سلام .... یه سوال مسخره داشتم:43:من اخرین مهلت پرداختم دهم هست یعنی امروز ... فعلا قطع نشده و 200 مگ هدیه دادن ... برم سر اصل مطلب میخواستم بدونم واسه پرداخت میتونم به غیر از پرداخت اینترنتی و ... برم حضوری تو شرکت و نقدی پرداخت کنم ؟! و باید با خودم چیزی :27:ببرم ؟ شرمنده سوالا فوق مسخرست اما حالا دیگه ...:31:ممنون میشم سریع جواب بدید:11:

آره میتونی بری شرکت نقدی بدی ولی به نظر من از ماه بعد شماره حساب بگیر بانک واریز کن یا با کارت عابر بانک چیزخاصی نمیخواد برای تمدید فقط پول یادت نره:27:

baran1059
02-10-2010, 02:21
فکر نمی کنم به کمبود پهنای باند ربطی داشته باشه چون هر شرکت اگه بخواد می تونه همون طور که تو رشت پهنای باند گرفته شهرستان دیگه هم بگیره ، فکر می کنم دلیلش که تو شهرستانها سرعت کمتره 1- نبود شرکتهایی که رقابت ایجاد کنن و 2- هزینه انتقال پهنای باند که نسبت به داخل شهر بیشتره و آقای Mailer قبلا توضیح دادن
تو شهرستان هزینه انتقال پهنای باند تقریبا 2 برابر داخل شهره

فکر می کنم زمانی سرعت اونجا خوب بشه که یه شرکت قوی بیاد و رقابت ایجاد کنه ، مثل شهر رشت که با وجود سرویس دهنده های زیاد الان اینطوریه

MESI08
02-10-2010, 09:12
فکر نمی کنم به کمبود پهنای باند ربطی داشته باشه چون هر شرکت اگه بخواد می تونه همون طور که تو رشت پهنای باند گرفته شهرستان دیگه هم بگیره ، فکر می کنم دلیلش که تو شهرستانها سرعت کمتره 1- نبود شرکتهایی که رقابت ایجاد کنن و 2- هزینه انتقال پهنای باند که نسبت به داخل شهر بیشتره و آقای Mailer قبلا توضیح دادن
تو شهرستان هزینه انتقال پهنای باند تقریبا 2 برابر داخل شهره

فکر می کنم زمانی سرعت اونجا خوب بشه که یه شرکت قوی بیاد و رقابت ایجاد کنه ، مثل شهر رشت که با وجود سرویس دهنده های زیاد الان اینطوریه

کاملا تایید میشه

SAeidD600
02-10-2010, 11:35
سلام این عکس رو نیم ساعت پیش از منطقه فلکه توشیبا گرفتم؟ دوستان توضیحی میشه بدید در مورد ADSL 2 واین 70% تخفیف

armin_punisher6
02-10-2010, 11:47
سلام این عکس رو نیم ساعت پیش از منطقه فلکه توشیبا گرفتم؟ دوستان توضیحی میشه بدید در مورد ADSL 2 واین 70% تخفیف

فکر کنم چرت نوشتن.منم تو فلکه صابرین دیدم.

Angel Of Darkness
02-10-2010, 11:51
من 128 3 گیگ اندیشه داشتم شبا بین 1.5 تا 2 گیگ دانلود میکردم
حالا 128 بینهایت دارم سرعتم رو 32 قفله یه طرف ویدیو های آنلاین و تلویزیون هم نمیتونم ببینم خودشم بکشه 24 ساعت 2 گیگو خورده ای دانلود کنه
فکر کنم همون محدودش به صرفه طره

mtx891
02-10-2010, 13:37

adsl 2 که یه حقه تبلیغاتیه
اما خوب قیمت هاشون که کم شده

mailer
02-10-2010, 13:53
adsl 2 که یه حقه تبلیغاتیه
اما خوب قیمت هاشون که کم شده

مورد 70% که درست نوشتن
256 نامحدود از 120.000 تومن شده 35500 تومن
یعنی بیشتر از 70% کاهش قیمت

در مورد adsl2+

Dj_aghamajid
02-10-2010, 14:52
مورد 70% که درست نوشتن

در مورد adsl2+

اما بهتر بود که مینوشت از 12 تا 70 % !! تا طرف باورش بشه! تازه اون 256 نامحدود که 120 تومن بود قبلا کسی استفاده نمیکرده و اصلا بصرفه نبوده! ولی الان بهتر شده! اما اون سرویسهایی که قبلا عموم کاربرا استفاده میکردن بین 12 تا 20 % کاهش داشته و این واقعیت رو نشون میده نه 70% برای فقط یک سرویس!

ramin2020
02-10-2010, 15:19
بچه های شاتلی
من دو هفته رشت نبودم حالا که اومدم می بینم سرعت دانلود توی شب پایین اومده. قبلا روی 64 می چرخید ولی الان روی 40 می چرخه. واسه شما هم همینطوریه یا من زنگ بزنم بگم بهشون؟
مرسی

mailer
02-10-2010, 16:47
اما بهتر بود که مینوشت از 12 تا 70 % !! تا طرف باورش بشه! تازه اون 256 نامحدود که 120 تومن بود قبلا کسی استفاده نمیکرده و اصلا بصرفه نبوده! ولی الان بهتر شده! اما اون سرویسهایی که قبلا عموم کاربرا استفاده میکردن بین 12 تا 20 % کاهش داشته و این واقعیت رو نشون میده نه 70% برای فقط یک سرویس!

اره راست میگی
تو کلاسهای مدیریت و تبلیغات همین کلک رشتیها رو یاد میدن دیگه
البته 128 هم بالای 60% تخفیف خورده

SAeidD600
02-10-2010, 16:57
مورد 70% که درست نوشتن

در مورد adsl2+

آقای mailer اینقدر طرفداریتون از اندیشه زیاده که اگه شرکت تو روز روشن اعلام کنه که الان روز نیست شبه ؟ شما دلیل میارید که چون در تاریخ فلان کسوف شده بود و روز تاریک شده بود، پس حق با اندیشه سبز خزر هست.
به اطلاعتون میرسونم اینجور موضوع گیری های شما به ضرر شرکته.

mailer
02-10-2010, 17:22
آقای mailer اینقدر طرفداریتون از اندیشه زیاده که اگه شرکت تو روز روشن اعلام کنه که الان روز نیست شبه ؟ شما دلیل میارید که چون در تاریخ فلان کسوف شده بود و روز تاریک شده بود، پس حق با اندیشه سبز خزر هست.
به اطلاعتون میرسونم اینجور موضوع گیری های شما به ضرر شرکته.

قبلا هم گفتم من فقط در مورد سرویس دهنده ای که خودم ازش سرویس دارم نظر میدم
بنابراین شما تو این فروم فقط در مورد اندیشه از من خواهید شنید
هر وقت مشترک پارس آنلاین یا هر سرویس دهنده دیگه شدم در مورد اونا مینویسم

اما دوست عزیز
این فرمایش شما وقتی مصداق پیدا میکنه که من موضوعات رو تحریف کنم. اینحا خدا رو شکر بچه های با دانش فنی زیاد هستن میتونن نظر بدن که ایا من توضیحاتم در مورد مسایل و مشکلات مطرح شده اولا مرتبط با موضوعات بوده و ثانیا درست و فنی بوده یا نه!

چشم دیگه طرفداریشونو نمیکنم
همینجا اعلام میکنم تا 70% تخفیف ندادن
سرویس adsl2+ هم نمیدن
تو روز روشن هم تو عکس ننوشتن تا 70%

بهر حال مثل اینکه تعدد پستهای من ناخوشایند شده
سعی میکنم کمتر بنویسم

excessive
02-10-2010, 18:19
سلام به دوستان عزیز.

من قصد ندارم طرف کسی بگیرم چون اصلا مشکلی و بحثی وجود نداره ولی یه مشکلی هست اینه که Mailer عزیز هر حرفی زده بعضی از دوستان بهشون انگه طرفداری از فلان شرکت رو زدن. اصلا گیریم به فرضم اینطوری باشه ایشون نظرشون رو یدن و من و شما که میخونیم در نهایت ماییم که تصمیم میگیریم.
منم این بنر رو دیدم ولی شما در نظر بگیر بعصی مغازه ها که میزنن اجناس هزار تومنی آیا همه ی وسیله ها هزار تومنه قیمت، بالاخره یه چی گرونتر پیدا میشه. همیشه تو تبلیغات بزرگنمایی و اندکی دروغ وجود داره. البته 70 درصد دروغ نیست ولی فقط در برخی موارد این تخفیف اعمال شده که دوستان اشاره کردن.

ممنون و خواهشا به دل نگیرید.:10:

birak
02-10-2010, 19:49
آقای mailer عزیز ... حالا خودت رو زیاد ناراحت نکن . من بارها گفتم که هر کسی اینجا مطلب مفید یا آموزش مفیدی بذاره که به درد بقیه دوستان بخوره واقعا منت سرمون گذاشته چون هم حوصله داشته هم وقت گذاشته به سوالات جواب داده . تا وقتی هم که به قول شما مطلب خلاف واقع یا خدای نکرده دروغ یا توهین تو پست کسی نباشه نباید بیخودی کسی رو متهم کرد و من هم بابت همه مطالب مفید و نکات آموزشی که شما زحمت کشیدید اینجا گذاشتین ازتون سپاسگزارم .

اما حتی اگه خود صاحبان اندیشه و پارس و ... حضور داشته باشن و از شرکت خودشون تعریف کنن باز هم هیچ عیبی نداره تا وقتی که بی دلیل دیگران رو خراب نکنند و یا به دروغ نخوان یه چیزی رو مطح کنند . اینکه از روی حقیقت همه محاسن یه شرکت و نقاط مثبتش گفته بشه هیچ عیبی نداره و به معنی جانبداری چشم و گوش بسته از اون شرکت نیست و ایشون هم هر جا که لازم بوده نکات منفی و مشکلات سرویسشون رو هم مطرح کردند . خوشبختانه بچه های اینجا خیلی باهوش تر از این حرفها هستند که چشم بسته با یه تعریف گول بخورن ! مثلا یکی دائم ایجا بگه فلان شرکت تهرانی جدیدا اومده و سرویسش عین اروپاست با قیمت عالییی ... 100 بار هم پست بزنه تا کسی عملا ازش استفاده نکرده باشه و چند نفر دیگه هم بیان این مطلب رو تایید کنند کسی با اینجور تبلیغ گول نمیخوره ... پس جای هیچ نگرانی نیست ... به قول معروف آن را که عیان است چه حاجت به بیان است !!! ما عملا هر روز و هر شب داریم کیفیت سرویس شرکتهای مختلف رو از همین سایت یا از طریق دوستانمون تو شرکتهای مختلف میبینیم و می سنجیم ... خوشبختانه کاربرای شمالی خیلی باهوشن و نمونش همین حساسیت زیاده که تو این تاپیک نسبت به نوع سرویس شرکتها مطرح میکنن ... یعنی اگه همین فردا سرعت اندیشه مشابه دایل آپ بشه همه با خبر میشن و کسی سراغش نمیره ! به همین راحتی ! این خود شرکتها هستند که با کیفیت سرویسی که میدن تعداد مشترکاشون رو می تونن کم یا زیاد کنند و حتی اگه تو یه تاپیک کسی بخواد دروغکی از یه شرکت تعریف کنه 3 سوته با یه پرس و جوی ساده اصل قضیه دستش میاد . پس لازم نیست زیاد تو این زمینه حساس باشیم ... دوستانی هم که فکر میکنن فلانی مثلا کارمند پارسه و اون یکی کارمند شاتله و ... زیاد سخت نگیرن . ملاکتون این باشه که اون فرد داره حقیقت رو میگه یا میخواد با دروغ مثلا بازارگرمی کنه ! اینه که مهمه نه اینکه ما همدیگه رو به جانبداری متهم کنیم . خوشبختانه بچه های این فروم تا جایی که میدونم %99 اگه تعریف کردن یا ایرادی گرفتند صادقانه بوده نه خدای نکرده از روی غرض . هدف همه ما رسیدن به سرویسهای بهتر و پشتیبانی قویتر با قیمت پایین تر از طرف شرکتهاست . بقیه چیزا اصلا مهم نیست! :10:
اما حالا که صحبت از اختلاف سرعت سرویس 128 با 256 و 512 شد من هم تایید میکنم روزها سرعتشون مشابه هست و قبلا شبها هم خیلی اختلاف نداشته اما در مورد این چند وقت اخیر که از ساعت 1 سقف سرعت 128 میاد رو 60 کیلو بایت نمیدونم دوستانی که 256 یا 512 حجمی دارند وضعیتشون چطوریه ؟
لطفا سقف سرعتتون رو درست از 1 شب به بعد اعلام کنید . ( از 3:15 شب به بعد هم که گفتم همه عین روز میشن یعنی اگه هم سرعتا فرقی داشته باشه واسه همین 1 شب الی 3:15 شبه )

Phonix Live
02-10-2010, 21:23
اما حالا که صحبت از اختلاف سرعت سرویس 128 با 256 و 512 شد من هم تایید میکنم روزها سرعتشون مشابه هست و قبلا شبها هم خیلی اختلاف نداشته اما در مورد این چند وقت اخیر که از ساعت 1 سقف سرعت 128 میاد رو 60 کیلو بایت نمیدونم دوستانی که 256 یا 512 حجمی دارند وضعیتشون چطوریه ؟
لطفا سقف سرعتتون رو درست از 1 شب به بعد اعلام کنید . ( از 3:15 شب به بعد هم که گفتم همه عین روز میشن یعنی اگه هم سرعتا فرقی داشته باشه واسه همین 1 شب الی 3:15 شبه )
من در حال حاضر 512 دارم دقیقا همینطوره که میگین، هیچ فرقی با 128 یا 256 نداره متاسفانه!
اون دوستمون خواهشا از اندیشه بپرسه چرا وضعیت اینطوریه؟

ho0rezam
03-10-2010, 01:17
سلام
با birak صد در صد موافقم...همه ی ماها تا جایی که تونستیم فقط و فقط اخبار درست و بدون دروغ رو از شرکت هامون اینجا منتقل کردیم.خوبیه این تاپیک هم همینه.

خب، یه مدت اندیشه توو بعضی از مراکز واقعا اوضاش بد شده بود و تویه همون محدوده ی زمانی شاتل اومد و واسه خودش اسم در کرد...یه تعداد مثه خودم که نام شرکت زیاد واسمون مهم نبود و فقط دنباله سرویسه بهتر بودیم ، رفتیم شاتل...انصافا تویه اون برهه ی زمانی واقعا شاتل یه هدیه ی آسمونی واسه مرکز 4ی ها بود و چند ماهی با خیاله راحت از سرویسش استفاده کردیم.

اما حالا به نظر میرسه که اندیشه باز داره برمیگرده و رو به راه میشه...شاتل هم هنوز سرپا هست، هر چند هنوز هم سرعتش به پایه اندیشه نمیرسه،اما همچنان ping نسبتا خوبی داره (اما به خوبی و stable یه قبل نیست)

یه توضیح کلی در مورد شاتل الان:
1. سرعتش یه مقدار اومده پایین در بعضی زمان های خاص
2. وضعیت پینگ هم به صورت بالا هست، یعنی در بعضی زمان های خاص میره بالا
3. قیمت هاش بیشتر از اندیشه هست و واقعا خسته کننده هستن این قیمت ها

که همین دلیله سوم یکی از دلایلیه که میخوام این ماه جمع آوری کنم.حالا سوالم اینه که به نظر شما دوستان من از کجا سرویس بگیرم؟؟؟ برای من مهم پینگ و تایم اوت نداشتنه سرویس هست...مرکز 4 هستم.

ممنون بابته راهنمایی

alves2774
03-10-2010, 01:37
[

که همین دلیله سوم یکی از دلایلیه که میخوام این ماه جمع آوری کنم.حالا سوالم اینه که به نظر شما دوستان من از کجا سرویس بگیرم؟؟؟ برای من مهم پینگ و تایم اوت نداشتنه سرویس هست...مرکز 4 هستم.

ممنون بابته راهنمایی[/QUOTE]
من فکر می کنم بهترین کسی که می تونه راهنماییت کنه foa هستش چون فقط اونه که اینجا از مرکز 4 سرویس داره بهرحال فکر کنم تو در و همسایه و محل زندگیتون هم کسایی باشن که بتونن راهنماییت کنن اصلا می تونی بری خونشون از همون جا تست کنی ببینی کدوم شرکت بهتره :11:

mmiladd
03-10-2010, 01:42
سرعت افتضاح !

پارس آنلاين...

excessive
03-10-2010, 05:52
به نظر شما دوستان من از کجا سرویس بگیرم؟؟؟ برای من مهم پینگ و تایم اوت نداشتنه سرویس هست...مرکز 4 هستم.

ممنون بابته راهنمایی

سلام.

من که منطقه چهارم و به هیچ وجه از پارس راضی نیستم به شدت نوسان سرعت دارم پینگم بالاست و شب ها هم که سرعت میاد رو 20 کیلو.

darkman.p
03-10-2010, 09:17
سلام دوستان
در مورد بحث صفحه ی قبل می خوام اینو بگم یعنی اگه یکی از دوستای شما تو شاتل یا پارس یا اندیشه باشه و کار کنه دشمن شما میشه؟ آخه مدیر شرکت یه نفر دیگست به اون چه ربطی داره در ضمن به نظر من اگه هم کاری میکنه فقط بخاطر کمک به خوده بچه هاست اینجا محدودیتی نیست هر کسی میتونه نظر بده لطفا جو رو خراب نکنین که دیگه نشه به فروم اعتماد کرد هر کس در هر جا فقط واقعیت رو عنوان کنه

ramin2020
03-10-2010, 10:41
دوستان شاتلی ما یه سوال پرسیدیم، کسی نیست جواب بده؟
سرعت شب ها اومده پایین؟ واسه من از 64 اومده روی 40 (شب ها)

armin_punisher6
03-10-2010, 11:00
سلام
با birak صد در صد موافقم...همه ی ماها تا جایی که تونستیم فقط و فقط اخبار درست و بدون دروغ رو از شرکت هامون اینجا منتقل کردیم.خوبیه این تاپیک هم همینه.

خب، یه مدت اندیشه توو بعضی از مراکز واقعا اوضاش بد شده بود و تویه همون محدوده ی زمانی شاتل اومد و واسه خودش اسم در کرد...یه تعداد مثه خودم که نام شرکت زیاد واسمون مهم نبود و فقط دنباله سرویسه بهتر بودیم ، رفتیم شاتل...انصافا تویه اون برهه ی زمانی واقعا شاتل یه هدیه ی آسمونی واسه مرکز 4ی ها بود و چند ماهی با خیاله راحت از سرویسش استفاده کردیم.

اما حالا به نظر میرسه که اندیشه باز داره برمیگرده و رو به راه میشه...شاتل هم هنوز سرپا هست، هر چند هنوز هم سرعتش به پایه اندیشه نمیرسه،اما همچنان ping نسبتا خوبی داره (اما به خوبی و stable یه قبل نیست)

ممنون بابته راهنمایی
راستش من که مرکز 7 هستم و اندیشه دارم تا حالا مشکلی باهاش ندارم بقیه مراکز رو نمیدونم.سرعتم تو روز 130 و پینگمم در شرایط بد حدود 300 و در شرایط خوب حدود 230 هست.در کل مرکز 7 اندیشه از همه isp های رشت بهتره.

mehdihamed
03-10-2010, 11:44
دوستان شاتلی ما یه سوال پرسیدیم، کسی نیست جواب بده؟
سرعت شب ها اومده پایین؟ واسه من از 64 اومده روی 40 (شب ها)
سلام
128 مرکز 5 شاتل
آره نوسان داره از 30 تا 50 میره

armin_punisher6
03-10-2010, 11:57
مورد 70% که درست نوشتن

در مورد adsl2+

البته تبلیغ دروغه چون فقط واسه نامحدودا اینطوریه.مثلا من 128 8gb رو 24400 میدادم الان 23200 میدم.این کجاش 70 درصده؟

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:56 AM ----------

من 128 3 گیگ اندیشه داشتم شبا بین 1.5 تا 2 گیگ دانلود میکردم
حالا 128 بینهایت دارم سرعتم رو 32 قفله یه طرف ویدیو های آنلاین و تلویزیون هم نمیتونم ببینم خودشم بکشه 24 ساعت 2 گیگو خورده ای دانلود کنه
فکر کنم همون محدودش به صرفه طره
بایدم اینطوری باشه.وگرنه روانی نیستن که 128 8gb از نامحدود گرون تر بدن.نا محدود واسه کسی خوبه که لینک آماده داشته باشه و فقط 24 ساعت بزاره سیستمش دانلود کنه.

Dj_aghamajid
03-10-2010, 12:39
سلام
نظرتون درباره این عکس چیه؟!

URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

واقعیه؟!

jabarsink2000
03-10-2010, 14:36
این تونت داره اعصابم را داغون میکنه:
تو دانلود البوم ها هیچ مشکلی ندارم سرعتم مثل سرعت با لینک مسقیم هست.
اما توفیلم سرعت زیر 10 زیر 20 است.
دوستان تورنتی راه حل ندارید من با بیت تورنت دانلود میکنم.
با تشکر.
هادی

baran1059
03-10-2010, 15:38
سلام
من مرکز 7 هستم یه چند روز سرعتم یکم اومده بود پایین ولی دیشب خوب بود مشکلی نداشتم
امشب چک می کنم سرعتم رو میزارم ببینم چجوریه ؟

jabarsink2000
03-10-2010, 16:28
سرعت دانلود مرکز7
727
اندیشه سبز خزر
256 نامحدود
50تا55
با تشکر.
هادی

armin_punisher6
03-10-2010, 16:37
سلام
نظرتون درباره این عکس چیه؟!

URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

واقعیه؟!
جریانش نمیدونم چیه.ولی 50% واسه مودم فکر کنم خالی بندی باشه یا قیمت دوبرابر مودم رو میدن که با 50% تازه قیمت واقعیش باشه بعدشم هر چی باشه پارس آنلاینه و به درد نمیخوره.اگه مرکز 7 هستی بدون شک اندیشه ولی اگه خطهای دیگه هستی تحقیق کن ببین شاتل بهتره یا اندیشه.

SAeidD600
03-10-2010, 16:44
سرعت دانلود مرکز7
727
اندیشه سبز خزر
256 نامحدود
50تا55
با تشکر.
هادی

راستی هادی جان رفتم شرکت دوستت ولی اون مودمی که گفتی نداشتن، گفتن باهام تماس میگیرن میگن کی بیام که تماس نگرفتن نمایندگیش
هم تماس گرفتم گفتن تا 10 روز آینده نمیاد ... آخر سر رفتم یه مودم
D-link مدل 2640u از یکی از دوستام که شرکت کامپیوتر داره با تقریبا قیمت همکار فکر کنم.. 55 هزار تومان.. خوشبختانه 2 طبقه خونه رو کامل جواب میده، به هر حال متشکرم از راهنماییت

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

در مورد اون بحث هم با آقای MAiler هم از خودشون و هم از دوستان عذر خواهی می کنم. اعصابم از اندیشه خط خطی بود باید سر یکی داد میکشیدم ..

jabarsink2000
03-10-2010, 17:10
راستی هادی جان رفتم شرکت دوستت ولی اون مودمی که گفتی نداشتن، گفتن باهام تماس میگیرن میگن کی بیام که تماس نگرفتن نمایندگیش
هم تماس گرفتم گفتن تا 10 روز آینده نمیاد ... آخر سر رفتم یه مودم
D-link مدل 2640u از یکی از دوستام که شرکت کامپیوتر داره با تقریبا قیمت همکار فکر کنم.. 55 هزار تومان.. خوشبختانه 2 طبقه خونه رو کامل جواب میده، به هر حال متشکرم از راهنماییت

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

در مورد اون بحث هم با آقای MAiler هم از خودشون و هم از دوستان عذر خواهی می کنم. اعصابم از اندیشه خط خطی بود باید سر یکی داد میکشیدم ..
مبارکت باش.
انشا الله اون قیمتی که بهت گفتم قیمت درستی باشه .
با تشکر.
هادی

baran1059
03-10-2010, 17:40
دوستان من یه تحقیقی کردم
اگه 256 نامحدود می خواین در مورد 256 نامحدود شاتل یه تحقیقی خودتون انجام بدین من ایندفعه رفتم دفترشون گفتن سرعت دانلود بین 65 تا 75 دور می زنه فکر کنم اگه اینطوری باشه یه خورده از اندیشه بهتر باشه قیمتش هم 43 تومنه
ولی در مورد سرویس 128 فکر کنم نشه اونو با 128 اندیشه مقایسه کرد

jabarsink2000
03-10-2010, 17:59
دوستان من یه تحقیقی کردم
اگه 256 نامحدود می خواین در مورد 256 نامحدود شاتل یه تحقیقی خودتون انجام بدین من ایندفعه رفتم دفترشون گفتن سرعت دانلود بین 65 تا 75 دور می زنه فکر کنم اگه اینطوری باشه یه خورده از اندیشه بهتر باشه قیمتش هم 43 تومنه
ولی در مورد سرویس 128 فکر کنم نشه اونو با 128 اندیشه مقایسه کرد
خواب همین هم نمیشه مقایسه کرد 8000 تومان اختلاف داره.
تازه به حرف انها اصلا نباید اعتماد کرد.
با تشکر.
هادی

morteza2001
03-10-2010, 18:22
..........

mmiladd
03-10-2010, 18:23
دوستان كسي اينجا بازي به صورت آنلاين مي كنه..؟ ping به چه شكله..؟

shahrokhblash
03-10-2010, 18:47
درود
من این ماه 128 نامحدود اندیشه گرفتم زیاد جالب نیست البته برای دانلود دور رو بر 29 ولی خوب 15500 دیگه همینه داریم میسوزیم ومیسازیم ولی برای مرور صفحه سرعت یدفه دور رو بر 70 و 80 میشه معلوم سیستم طوری هستم که وقتی متوجه حجم بار گذاری بالای 1MB رو یدفه رو سرعت 28 و 29 قفل کردن دوستان اینم تست من با چیز p.n :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بدرود

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

شرمنده خراب کاری کردم بفرماید:46:
[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بدرود

foa.neh
03-10-2010, 19:10
من که bf2 بازی می کنم :31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد پینک هم اندیشه پینکش از قبل خیلی بهتر شده و لی مثل همیشه بگیر نگیر داره مثلا امروز تایم اوت رو نگاه کن ،یعنی بازی تعطیل:

اندیشه خ4 128 محدود

ho0rezam
03-10-2010, 19:35
بابته توضیحاته دوستان ممنون.

Foa جان بیخیال!!!! این همه تایم اوت...این اتفاق ها چند وقت یک بار میوفته؟؟؟؟ و چند ساعت طول میکشه تا درست بشه؟؟؟

من بازی میکنم...الان شاتل دارم...اوایل رویه 200- 300 بودش...الان که کاربراش بیشتر شدن ، در حالت خوب 350 - 400 میده.

ho0rezam
03-10-2010, 19:40
اینم از پینگ شاتل...الان ، تایم اوت نداره و معمولا هم اینطوریه

G.D.ragon.Ir
03-10-2010, 19:47
من اندیشه - 128 نامحدود دارم. صبح تا بعداظهر, حدود 350 :8: اما بعداظهر به بعد, کم کم میکشه بالا (حتی بالای 1000 :41:)

ksjvk
03-10-2010, 20:00
سلام دوستان عزیز رشتی
من دوستم رشته از اندیشه 128 محدود داره
چند شبه سرعت دانلودش زیر 10 هستش
زنگ زد شرکت تست کردن گفتن نویز نداری مشکلی نداری نباید اینطوری باشه ولی نگفتن چرا اینطوریه
شما از این مشکلات ندارین؟
تو روز بالای 100 هستش دقیقا از یک شب میشه 5-6
راه حلی به نظرتون نمیرسه؟:41:

foa.neh
03-10-2010, 21:16
بابته توضیحاته دوستان ممنون.

Foa جان بیخیال!!!! این همه تایم اوت...این اتفاق ها چند وقت یک بار میوفته؟؟؟؟ و چند ساعت طول میکشه تا درست بشه؟؟؟

من بازی میکنم...الان شاتل دارم...اوایل رویه 200- 300 بودش...الان که کاربراش بیشتر شدن ، در حالت خوب 350 - 400 میده.

جل الخالق انگار موی اندیشه رو آتیش زدم تست الان رو نگاه کنید(نیم ساعت بعد از تست اول)::18:

این نوسان به این صورت که تو تست پست قبلی دیدید به ندرت پیش میاد و دو هفتست پینک اندیشه از 350-450 به 250-350 اومده ولی متاسفانه تایم اوت تو بهترین حالت هم به مقدار کم وجود داره 

دوستان سرور ایرانی بازی بتلفیلد 2 هم راه افتاده همینطور که میبینید پینک من تو این سرور 35-50 هست که تو بازی آنلاین عالیه پیشنهاد میکنم این بازی زیبا رو یکبارم که شده امتحان کنید هرکی هم خواست بازی رو بهش میرسونم :27:

mmb_arash
03-10-2010, 21:25
این تونت داره اعصابم را داغون میکنه:
تو دانلود البوم ها هیچ مشکلی ندارم سرعتم مثل سرعت با لینک مسقیم هست.
اما توفیلم سرعت زیر 10 زیر 20 است.
دوستان تورنتی راه حل ندارید من با بیت تورنت دانلود میکنم.
با تشکر.
هادی

سلام دوست عزیز:10:

ربطی به البوم یا فیلم نداره باید ببینی چند تا SEED داره چند تا leech اونایی را بگیر که SEED بالا دارن و leech کم
:8:

mailer
03-10-2010, 21:25
سلام دوستان عزیز رشتی
زنگ زد شرکت تست کردن گفتن نویز نداری مشکلی نداری نباید اینطوری باشه ولی نگفتن چرا اینطوریه

کدوم مرکز؟

mmiladd
03-10-2010, 21:30
ما هم بازي مي كنيم..

ping بعضي اوقات به 3000 هم مي رسه و همش داريم مي ميريم..!

jabarsink2000
03-10-2010, 21:39
سلام دوست عزیز:10:

ربطی به البوم یا فیلم نداره باید ببینی چند تا SEED داره چند تا leech اونایی را بگیر که SEED بالا دارن و leech کم
:8:

200 تا seed داره که من تونستم به 40 تا وصل بشم.
350 persداره که من تونستم به 7 تا وصل شم.

mili_k
03-10-2010, 21:57
200 تا seed داره که من تونستم به 40 تا وصل بشم.
350 persداره که من تونستم به 7 تا وصل شم.

شما که با utorrent کار میکنی میتونی بهم بگی چجوری دانلود ها رو روی یه ساعت مشخص بذارم که کامپیوتر مثلاً ساعت 6 صبح خاموش بشه؟ با تنظیمات خود utorrent منظورمه؛ وگرنه راه های زیادی برای خاموش کردن کامپیوتر سر یه ساعت خاص هست.

jabarsink2000
03-10-2010, 22:00
شما که با utorrent کار میکنی میتونی بهم بگی چجوری دانلود ها رو روی یه ساعت مشخص بذارم که کامپیوتر مثلاً ساعت 6 صبح خاموش بشه؟ با تنظیمات خود utorrent منظورمه؛ وگرنه راه های زیادی برای خاموش کردن کامپیوتر سر یه ساعت خاص هست.

من نامحدود دارم اصلا خاموش نمیکنم.:31:
اون زمان هم که محدود داشتم یه دستور تو run می نوشتم بهش ساعت میدادم سر ساعت همه پنجر ها را میبست خاموش میکرد.
با تشکر.
هادی

excessive
03-10-2010, 22:10

بهتره از نرم افزار Manage PC shutdown استفاده کنی. البه با خوده برنامه میشه ولی خیلی محدوده گزینه هاش.

excessive
03-10-2010, 22:24
راستی یه راه دیگه زمانبندیه ولی خاموش نمیشه دانلود قطع میشه.

jabarsink2000
03-10-2010, 22:36
یه نفر به من کمک کنه:19::41:

ho0rezam
03-10-2010, 22:50
این نوسان به این صورت که تو تست پست قبلی دیدید به ندرت پیش میاد و دو هفتست پینک اندیشه از 350-450 به 250-350 اومده ولی متاسفانه تایم اوت تو بهترین حالت هم به مقدار کم وجود داره
آقا پس یه سواله کلی ، ما بیایم اندیشه دوباره؟ اوضاع رو به راه هسـت؟

baran1059
03-10-2010, 22:59
خواب همین هم نمیشه مقایسه کرد 8000 تومان اختلاف داره.
تازه به حرف انها اصلا نباید اعتماد کرد.
با تشکر.
هادی
فکر کنم به امتحانش بیارزه ولی تو حساب کتاب فکر کنم شما اشتباه کردی
چون شاتل قیمتاش قیمت تمام شده هست یعنی مالیات و آبونمان مخابرات هم توش حساب می شه
ولی فکر کنم اندیشه اینا رو جدا حساب می کنه یعنی قیمت تمام شدش میشه 37500 که در مقایسه شاتل 5500 قیمتش گرونتره که با سرعتش جبران می شه
من یکی از دوستام تو لاکانی 384 شاتل داره می گه سرعتش 90 تا 100 خیلی هم راضی بود

باید تک تک سرویس های ISP ها رو مقایسه کنیم تا برای دوستان سرویس بهتر هر ISP رو معرفی کنیم
دوستانی که شاتل 256 دارن می شه یه تست سرعت بزارن ببینیم

jabarsink2000
03-10-2010, 23:15
فکر کنم به امتحانش بیارزه ولی تو حساب کتاب فکر کنم شما اشتباه کردی
چون شاتل قیمتاش قیمت تمام شده هست یعنی مالیات و آبونمان مخابرات هم توش حساب می شه
ولی فکر کنم اندیشه اینا رو جدا حساب می کنه یعنی قیمت تمام شدش میشه 37500 که در مقایسه شاتل 5500 قیمتش گرونتره که با سرعتش جبران می شه
من یکی از دوستام تو لاکانی 384 شاتل داره می گه سرعتش 90 تا 100 خیلی هم راضی بود

باید تک تک سرویس های ISP ها رو مقایسه کنیم تا برای دوستان سرویس بهتر هر ISP رو معرفی کنیم
دوستانی که شاتل 256 دارن می شه یه تست سرعت بزارن ببینیم
شماهم اشتباه کردید
شرح كالا يا خدماتمبلغتعدادجمع رديفتخفیفعوارض و مالیاتاینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه35500013550000(0%)
10650
پرداخت 1 ماهه با احتساب0% تخفيف از: 1389/7/15 تا: 1389/8/15 آبونمان مخابرات (ماهيانه)0100(0%)
0
جمع كل:355000 ريال0 ptsجمع عوارض و مالیات:10650 مبلغ قابل پرداخت:365650 ريال
چاپ سند

ksjvk
03-10-2010, 23:19
کدوم مرکز؟
پیش شماره اش 77 هستش

alves2774
03-10-2010, 23:48
:8:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

128 مرکز 2 اندیشه

baran1059
03-10-2010, 23:54
شماهم اشتباه کردید
شرح كالا يا خدماتمبلغتعدادجمع رديفتخفیفعوارض و مالیاتاینترنت پرسرعت ADSL - 256kbps با ترافیک نامحدود در 1 ماه35500013550000(0%)
10650
پرداخت 1 ماهه با احتساب0% تخفيف از: 1389/7/15 تا: 1389/8/15 آبونمان مخابرات (ماهيانه)0100(0%)
0
جمع كل:355000 ريال0 ptsجمع عوارض و مالیات:10650 مبلغ قابل پرداخت:365650 ريال
چاپ سند

من که متوجه نشدم دقیقا منظورتون چی بود ولی فکر کنم آبونمان مخابرات تو فیش تلفن شما میاد نه توی پیش فاکتور ولی شاتل می گه که یه قرارداد با مخابرات داره که آبونمان رو خودش پرداخت می کنه و دیگه تو فیش تلفن نمیاد
منظورم این بود که گفتم 37500 میشه کلا

excessive
03-10-2010, 23:57

128 مرکز 2 اندیشه

خوش به حالت داداش یه دستی به سر ما هم بکش.

baran1059
04-10-2010, 00:00
اینم سرعت من

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

128 مرکز 2 اندیشه
آقای Alves عزیز سرعت شما تو شب هم همینطوریه ؟ هیچ وقت افت سرعت یا نوسان نداری ؟ تایم اوت چطور ؟
سرویست خیلی عالیه واسم جالبه چرا اندیشه تو مراکز دیگه چنین سرویسی یا نداره یا خیلی کمه
آخه یکی از دوستام تو مرکز 8 اندیشه هست می گه قطعی زیاد داره یعنی بیشتر از Time out و پینگش می نالن

ولی ماله شما خیلی عالیه ،

kiuq
04-10-2010, 00:41
آقای Alves عزیز سرعت شما تو شب هم همینطوریه ؟ هیچ وقت افت سرعت یا نوسان نداری ؟ تایم اوت چطور ؟
سرویست خیلی عالیه واسم جالبه چرا اندیشه تو مراکز دیگه چنین سرویسی یا نداره یا خیلی کمه
آخه یکی از دوستام تو مرکز 8 اندیشه هست می گه قطعی زیاد داره یعنی بیشتر از Time out و پینگش می نالن

ولی ماله شما خیلی عالیه ،
اتفاقا منم 2 هستم ولی اون سرعت رو ندارم..مثه شماست باران:20:
نمیدونم کمی عجیبه یعنی از اندیشه بعیده:31:

alves2774
04-10-2010, 00:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام با اینکه اصلا دوست ندارم پاسخ بعضی هارو بدم ولی چند تا مطلب گفتنش واجبه
1.بعضی از جملات خیلی کلیشه ای شده و احیانا ماها اینجا گوشامون دراز نیست(خرگوش) که اره یکی از دوستام گفته تو فلان مرکز از اندیشه دارم و داغون پینگش بده و کنده از این حرفها کسی اینجا سخنگوی کس دیگه نیست هرکی مشکل داره می یاد اینجا مطرح می کنه این جملات بیشتر شبیه .................
2.به قول دوستان هر کسی اینجا وضعیت سرویس خودشو اعلام کنه نه از 100 تا پست اخرش فقط بر علیه یه شرکت مطلب بنویسه
3.دوستای بعضی ها بطور کاملا تصادفی همه از اندیشه سرویس دارن و ناراضی ان و هیچ دوستی از پارس و فن او باز هم بصورت تصادفی سرویس نداره
4.دیگه هر کور کچلی می دونه که روزها سرعت اندیشه تا 120 کیلو بالا می ره شبا از 35 تا 45 این مطلب بارها توسط همه اعلام شده و نیازی به تکرار 100 بارش نیست
5.و نکته آخر اینکه واقعا به اینکه بعضی ها تو این فروم ذینفع بعضی شرکتها هستن کاملا دارن ایمان می یارم

ومن الله توفیق

excessive
04-10-2010, 00:50
اینم از وضعه الان منطقه 4 - 128

1به بعد اینطور نیست.

alves2774
04-10-2010, 00:57
[QUOTE=excessive;5482472]اینم از وضعه الان منطقه 4 - 128

1به بعد اینطور نیست.

بابا دمت گرم رفیق شما که اوضات بهتره 1 به بعد که همه اوضاعشون تغییر می کنه :10:

excessive
04-10-2010, 01:02
آره ولی نوسان داره همش. یادش بخیر 2ماه پیش همیشه اینطوری بود.

baran1059
04-10-2010, 01:16
اتفاقا منم 2 هستم ولی اون سرعت رو ندارم..مثه شماست باران:20:
نمیدونم کمی عجیبه یعنی از اندیشه بعیده:31:
خدا رو شکر یکی اومد جواب مارو داد تا Alves عزیز نگه من وکیل کسی هستم
دوست عزیز من از شما چند تا سوال کردم ولی شما طوری جواب دادی که هر کی ندونه می گه من با اندیشه پدر کشتگی دارم
من داشتم سوال می کردم گفتم به چشم خودم چند نفر رو دیدم که سرعتشون خیلی افتضاح بود و خودم تعجب کردم آخه سرعت اندیشه رو دیده بودم
دوست عزیز میشه سرعت و پینگ خودتو بذاری ببینیم اگه هم فکر می کنی مشکلی تو سیستمت وجود داره خواهش می کنم زنگ بزن پشتیبانی اندیشه تا مشکلت رو برطرف کنه

---------- Post added at 03:16 AM ---------- Previous post was at 03:14 AM ----------

باور کنین من اتفاقا در مورد سرعت زیاد حساس نیستم چون می دونم اندیشه یه مدته که سرعت خوبی داره می ده به مشترکین سوال من این بود که آیا تایم اوت هم داری یا خیر

baran1059
04-10-2010, 01:29
من سرعتم خوبه و در این ساعت هم به شرح زیر می باشد

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------

دوستان همه یه تست سرعت می ذارن ببینیم اوضاع چجوریه ؟

alves2774
04-10-2010, 01:47
700 صفحه اینجا مطلب نوشته شده ولی امشب بصورت کاملا تصادفی و اتفاقی یه دوستی به نام kiuq اومدو حرف یه بنده خدایی رو تایید کردو رفت جالبه که اولین پستش تو اینجا بود بابا استغفرالله ما ......... نیستیم لطف کنین برین تهرانیها رو رنگ کنین :angry:

moz
04-10-2010, 01:50
خوب دوستان يه سري مسائل رو روشن كنيم
طبق تحقيقاتي كه كردم و رفيق و آشناهايي كه دارم (نميگم كجا اما معتبره :دي) مثل اينكه مخابرات حدود 3 هفته هست كه داره تغييراتي تو سيستم هاش ميده
به خاطر همينه كه تو اين مدت گاهي وقتها بعضي منطقه ها زياد دي سي ميشن و يا پينگشون ميزنه بالا
اين مشكلات پينگ بيشتر مربوط به مخابرات ميشه و انديشه و يا شاتل و . . . مشكل ندارن
دو هفته پيش وضعيت خيلي داغون بود ، خداروشكر الان بهتره اما خوب نشده :(

SA.JJ.AD
04-10-2010, 07:25

من تو سرورهای خارج از کشور مثلا تو cod پینگ از 200 تا 300 ... و تو سرورهای ایران (مثلا کانتر) پینگم از 50 تا 80 هستش .
.
شاتل- خط 4 - محدود

SAeidD600
04-10-2010, 10:33
ساعت 10:30 صبح 256 خط 8،
این تست سرعتم ولی دوستان من لینک مستقیم رو همین الان با 120 تا 130 دانلود میکنم.. نمیدونم یکی میدونه چرا هماهنگ نیست با تست سرعت؟

mili_k
04-10-2010, 12:06
سلام دوستان عزیز رشتی
راست میگی واسه منم اینجوریه

پیش شماره اش 77 هستش

پیش شماره من هم 7 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام با اینکه اصلا دوست ندارم پاسخ بعضی هارو بدم ولی چند تا مطلب گفتنش واجبه
1.بعضی از جملات خیلی کلیشه ای شده و احیانا ماها اینجا گوشامون دراز نیست(خرگوش) که اره یکی از دوستام گفته تو فلان مرکز از اندیشه دارم و داغون پینگش بده و کنده از این حرفها کسی اینجا سخنگوی کس دیگه نیست هرکی مشکل داره می یاد اینجا مطرح می کنه این جملات بیشتر شبیه .................
2.به قول دوستان هر کسی اینجا وضعیت سرویس خودشو اعلام کنه نه از 100 تا پست اخرش فقط بر علیه یه شرکت مطلب بنویسه
3.دوستای بعضی ها بطور کاملا تصادفی همه از اندیشه سرویس دارن و ناراضی ان و هیچ دوستی از پارس و فن او باز هم بصورت تصادفی سرویس نداره
4.دیگه هر کور کچلی می دونه که روزها سرعت اندیشه تا 120 کیلو بالا می ره شبا از 35 تا 45 این مطلب بارها توسط همه اعلام شده و نیازی به تکرار 100 بارش نیست
5.و نکته آخر اینکه واقعا به اینکه بعضی ها تو این فروم ذینفع بعضی شرکتها هستن کاملا دارن ایمان می یارم

ومن الله توفیق

ببین عزیزم وقتی یکی یه صحبتی میکنه شما اصل رو بذار رو صداقت کلام طرف نه اینکه برعکس! واسه منم اینجوریه که این دوستمون میگه از ساعت 1 شب به بعد سرعتم از 30 بالاتر نمیره نویز هم ندارم همش هم زنگ میزنم میپیچونن میگن همه دارن استفاده می کنن واسه همین واسه شما سرعتش پایینه میگم یکی از دوستام هم خط 7 هست اون سرعتش رو 70 بازم همون حرفشونو تکرار می کنن بعدش میگن اصلاً سرعت شما باید رو 15 باشه !

baran1059
04-10-2010, 12:14
دوستان باور کنین این آقای Alves فکر می کنه من تازه ثبت نام کردم و اومدم این حرفا رو زدم ولی صادقانه می گم که هدفم اینه که بهترین سرویس ها رو به همه لحاظ پیدا کنیم و به دوستامون کمک کنیم به خاطر همین ازون کاربر جدید خواستم که سرعتش رو بزاره و تا حالا هم اینکارو نکرده خدارو شکر دوستان دیگه هستن و همکاری می کنن

ولی نمی دونم همین دوستان چرا بعد از ساعت 1 شب که می گن سرعتشون میاد پایین تست سرعتشون رو نمی ذارن ببینیم

armin_punisher6
04-10-2010, 12:24
دوستان باور کنین این آقای Alves فکر می کنه من تازه ثبت نام کردم و اومدم این حرفا رو زدم ولی صادقانه می گم که هدفم اینه که بهترین سرویس ها رو به همه لحاظ پیدا کنیم و به دوستامون کمک کنیم به خاطر همین ازون کاربر جدید خواستم که سرعتش رو بزاره و تا حالا هم اینکارو نکرده خدارو شکر دوستان دیگه هستن و همکاری می کنن

ولی نمی دونم همین دوستان چرا بعد از ساعت 1 شب که می گن سرعتشون میاد پایین تست سرعتشون رو نمی ذارن ببینیم
مگه تازه ثبت نام نکردین؟تاریخ عضویتتون میگه مال 1 ماه پیشین.

alves2774
04-10-2010, 12:57
راست میگی واسه منم اینجوریه

پیش شماره من هم 7 هست

ببین عزیزم وقتی یکی یه صحبتی میکنه شما اصل رو بذار رو صداقت کلام طرف نه اینکه برعکس! واسه منم اینجوریه که این دوستمون میگه از ساعت 1 شب به بعد سرعتم از 30 بالاتر نمیره نویز هم ندارم همش هم زنگ میزنم میپیچونن میگن همه دارن استفاده می کنن واسه همین واسه شما سرعتش پایینه میگم یکی از دوستام هم خط 7 هست اون سرعتش رو 70 بازم همون حرفشونو تکرار می کنن بعدش میگن اصلاً سرعت شما باید رو 15 باشه !
خوب عزیزم من هم که همینو گفتم واسه من که تو مرکز 2 هستم شبا در بهترین حالت می یاد رو 40 معمولا رو 35 هستش مرکز به مرکز و فرد به فرد فرق می کنه تو همین صفحه یه مشترک اومد از مرکز 8 اندیشه تست سرعتشو گذاشت موضوع اینه که شما یه سر برین پستهای 2 ماه پیش مخاطب منو بخونین همه چیزو متوجه می شین و من می گیم چرا یه نفری که مشترک شاتل از قول یه نفر دیگه می یاد مطلب بنویسه اونم بارها و بارها فقط به قصد تخریب اندیشه
ضمنا این موضوع رو اصلا دوست ندارم ادامه بدم و عذر می خوام که خاطرتون رو آزرده کردم:10:

baran1059
04-10-2010, 13:10
دوست عزیز
من این حرف رو در جواب حرف Alves زدم که فکر کرد من با یه اسم دیگه تازه اولین پستم رو دادم و اومدم همون لحظه که داشتم صحبت می کردم یکی با نام Kiuq پست #7225 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو زد و حرف من رو تایید کرد
به خاطر همین دوست ما ناراحت شد و اون حرفارو زد من خواهش می کنم همین آقا رو پیدا کنین تا براتون تست بزاره متوجه بشین که هیچ سوءتفاهمی وجود نداره فکر کنم آخر فروم باز هم باشه دوستان

baran1059
04-10-2010, 13:19
تازه قصد من تخریب سرویس دهنده ای نیست می خوام واقعیت هایی رو که می دونم بیان کنم همین شما هم بیا مزایای اندیشه رو بنویس من تو همه ساعتها سرعت سرویس و پینگم رو گذاشتم ولی دوستان اندیشه نشده تاحالا شبا اینکارو انجام بدن و بیان واقعیت ها رو بیان کنن Alves عزیز هم تازه اعتراف کرده که سرعتش تو شب اینطوریه
من می گم دوستان همینطور که تعریف یه سرویس دهنده رو می کنیم بیایم معایبش رو هم بگیم تا خودشو اصلاح کنه نه اینکه فکر کنه کاربراش زبونم لال خنگ تشریف دارن

من نیومدم اینجا همش تعریف شاتل رو کنم بگم اینطوریه اونطوریه ، می دونین تو ای ماه هم اگه 1 گیگ بخرین 3 گیگ به شما هدیه می ده این یعنی احترام به مشتری یعنی اینکه مشتری مداری کاری که سرویس دهنده های دیگه تازه یادشون اومده البته شاتل هم معایب زیادی داره که باید برطرفش کنه
ما باید به اونا یاد بدیم با مشتری هاشون حرفه ای برخورد کنن

mailer
04-10-2010, 13:29
بچه های شاتلی
من دو هفته رشت نبودم حالا که اومدم می بینم سرعت دانلود توی شب پایین اومده. قبلا روی 64 می چرخید ولی الان روی 40 می چرخه. واسه شما هم همینطوریه یا من زنگ بزنم بگم بهشون؟
مرسی

.

هر پستی که دوستی مشکلی رو تو سرویس اندیشه گزارش کنه توسط ایشون replay میشه ولی مشکلات سرویس دهنده خودشون .....

ممنون بابته راهنمایی

سلام
128 مرکز 5 شاتل
آره نوسان داره از 30 تا 50 میره

سلام
من مرکز 7 هستم یه چند روز سرعتم یکم اومده بود پایین ولی دیشب خوب بود مشکلی نداشتم
امشب چک می کنم سرعتم رو میزارم ببینم چجوریه ؟

ببخشید که دارم اینو راجع به یه سرویس دهنده غیر از اونی که خودم سرویس دارم مینویسم
اما این دوست عزیزمون که خیلی نگران کمک کردن به دیگرانن اول نگران ارائه سرویس سرویس دهنده خودشون باشن. فکر کنم اینطوری بهتره

این 3-4 تا پست اخر راجع به سرویس سرویس دهنده مورد علاقه دوستمونه
قضاوت سخت نیست!!!!

در مورد سرعت شب اندیشه هم بیرک جان حرف درستی زد که از زبان خودش بزارم بهتره

اما حتی اگه خود صاحبان اندیشه و پارس و ... حضور داشته باشن و از شرکت خودشون تعریف کنن باز هم هیچ عیبی نداره تا وقتی که بی دلیل دیگران رو خراب نکنند و یا به دروغ نخوان یه چیزی رو مطح کنند . اینکه از روی حقیقت همه محاسن یه شرکت و نقاط مثبتش گفته بشه هیچ عیبی نداره و به معنی جانبداری چشم و گوش بسته از اون شرکت نیست و ایشون هم هر جا که لازم بوده نکات منفی و مشکلات سرویسشون رو هم مطرح کردند . خوشبختانه بچه های اینجا خیلی باهوش تر از این حرفها هستند که چشم بسته با یه تعریف گول بخورن ! مثلا یکی دائم ایجا بگه فلان شرکت تهرانی جدیدا اومده و سرویسش عین اروپاست با قیمت عالییی ... 100 بار هم پست بزنه تا کسی عملا ازش استفاده نکرده باشه و چند نفر دیگه هم بیان این مطلب رو تایید کنند کسی با اینجور تبلیغ گول نمیخوره ... پس جای هیچ نگرانی نیست ... به قول معروف آن را که عیان است چه حاجت به بیان است !!! ما عملا هر روز و هر شب داریم کیفیت سرویس شرکتهای مختلف رو از همین سایت یا از طریق دوستانمون تو شرکتهای مختلف میبینیم و می سنجیم ... خوشبختانه کاربرای شمالی خیلی باهوشن و نمونش همین حساسیت زیاده که تو این تاپیک نسبت به نوع سرویس شرکتها مطرح میکنن ... یعنی اگه همین فردا سرعت اندیشه مشابه دایل آپ بشه همه با خبر میشن و کسی سراغش نمیره ! به همین راحتی ! این خود شرکتها هستند که با کیفیت سرویسی که میدن تعداد مشترکاشون رو می تونن کم یا زیاد کنند و حتی اگه تو یه تاپیک کسی بخواد دروغکی از یه شرکت تعریف کنه 3 سوته با یه پرس و جوی ساده اصل قضیه دستش میاد . پس لازم نیست زیاد تو این زمینه حساس باشیم ... دوستانی هم که فکر میکنن فلانی مثلا کارمند پارسه و اون یکی کارمند شاتله و ... زیاد سخت نگیرن . ملاکتون این باشه که اون فرد داره حقیقت رو میگه یا میخواد با دروغ مثلا بازارگرمی کنه ! اینه که مهمه نه اینکه ما همدیگه رو به جانبداری متهم کنیم . خوشبختانه بچه های این فروم تا جایی که میدونم %99 اگه تعریف کردن یا ایرادی گرفتند صادقانه بوده نه خدای نکرده از روی غرض . هدف همه ما رسیدن به سرویسهای بهتر و پشتیبانی قویتر با قیمت پایین تر از طرف شرکتهاست . بقیه چیزا اصلا مهم نیست! :10:[/B]

QUOTE=birak;5472657]خدمت دوستان عزیز عرض کنم که سقف سرعت برای اشتراک 128 محدود اندیشه - خط 3 الان چند شبه که به این صورت هست :
عزیزانی که به دانلود شبانه اعتیاد دارند و سحر خیز هم هستند میتونند زنگ ساعت رو دقیق رو 3:15 بامداد تنظیم کنن و تا 6 صبح از سرعت بالای دانلود ( مثل روز ) لذت ببرند . :46:[/QUOTE]

اینو برای این نوشتم که معلوم بشه بر عکس ادعای این دوست عزیز قصدشون چیزی که می فرمایند نیست یا لااقل نحوه نگارش و یا اشاراتشون چیزی خلاف اینو نشون میده که البته تقصیر خودشونه

هر پستی که توش یک کاربر اندیشه یک مشکل رو گزارش کنه توسط ایشون replay میشه ولی مشکلات سرویس دهنده مورد علاقشون .....

Dj_aghamajid
04-10-2010, 13:35
سلام دوستان
اگه میشه اینجا دیگه از این بحث ها نکنید! چون نتیجه ای بجز بدبینی و کدورت نخواهد داشت! شما اگه 10 صفحه اخیر تاپیک رو ببینید متوجه خواهید شد که نصفش صرف بگو مگو های دوستان شده و اصلا از موضوع خارج شده!
هر چی میخواید بگید و اینجا بنویسید ولی با هم بحث بی نتیجه نکنید!

یک ماهه که کیفیت سرویس من ثابته یعنی از موقعی که قیمتای اندیشه کاهش یافت! قبلا از 100 تا 115 بود ولی الان نزدیک 130 تو روزه! شبا هم جدیدا تست نکردم امشب میزارم ببینم چجوریاس! الان چند روزه که سرعت باز شدن صفحات پایین اومده بنظر شما مشکل از کامپیوتر منه یا از اندیشه! مشکل ویروس هم ندارم!
اندیشه 128 محدود مرکز 7

mailer
04-10-2010, 13:39
سلام دوستان
اگه میشه اینجا دیگه از این بحث ها نکنید! چون نتیجه ای بجز بدبینی و کدورت نخواهد داشت! شما اگه 10 صفحه اخیر تاپیک رو ببینید متوجه خواهید شد که نصفش صرف بگو مگو های دوستان شده و اصلا از موضوع خارج شده!

یک ماهه که کیفیت سرویس من ثابته یعنی از موقعی که قیمتای اندیشه کاهش یافت! قبلا از 100 تا 115 بود ولی الان نزدیک 130 تو روزه! شبا هم جدیدا تست نکردم امشب میزارم ببینم چجوریاس! الان چند روزه که سرعت باز شدن صفحات پایین اومده بنظر شما مشکل از کامپیوتر منه یا از اندیشه! مشکل ویروس هم ندارم!
اندیشه 128 محدود مرکز 7

من از جانب خودم معذرت میخوام
ولی توجه کردید که یک سر تمامی بحث های 2 طرفه ایجاد شده تو فروم یک دوست طرفدار شاتله که همش از اندیشه بد میگه؟!!!
یعنی میخواد اثبات کنه که ببخشید شماها چقدر .... هستید که نمیدونید سرویس اندیشه چقدر بده
جواب دادم چون دیگه داره به حد توهین به مشترک ها میرسه
ایشون از اونجا ریموت میفهمن ماها که داریم سرویس میگریم چه مشکلاتی داریم ما خودمون نمیدونیم
ایشون واقعیتها رو میدونن و میدونن ولی ماها که داریم استفاده میکنیم نمیدونیم!!!! فقط کافیه یکی بگه من مشکل داشتم
اخه دوست عزیز شاید نویز داره شاید ویروس داره شاید سرعت سایت مقابلی که داره دانلود میکنه کمه شاید ترانزیت بین استانیه شاید gateway های بین اللملله شایدم هم از خود شرکته
از اول صاف میره سر اخری
جالبیش اینه که هر روز یه مرکز رو میکنه
یک روز 4 یک روز 3 یک روز 7 ....

ولی جالبه یکی میگه من شاتلم مشکل دارم اصلا جوابی سوالی کمکی هیچی

Phonix Live
04-10-2010, 14:15
چرا وضعیت اینترنت من اینطوریه!!!
برای شما هم مشکل داره ؟
512 - خط 3

vahid182
04-10-2010, 14:42
سلام بر دوستان
یکی از مهندسین زحمت می کشه یه توضیح واسه ما بده که این dslam چیه؟
بعدشم اینکه کسی لینک دانلود این کتابارو داره؟؟
Introduction to Digital Subscriber Line (Dsl); Technologies, Operation And Systems
از Lawrence Harte
و
DSL Survival Guide
از Lisa Lee
اینم لینکاشون توی آمازون

ممنون می شم کمک کنین، هر جا گشتم لینکی برای دانلودشون پیدا نکردم.
راستی به mailer و baran عزیز توصیه می کنم به جای اینهمه سر و کله زدن در مورد سرعت و ping و اینحرفا دو کلمه اطلاعات فنی به ملت بدن هم خودشون حال کنن هم دیگران، این سرعتی که ما تو ایران داریم تو دنیا دیگه کلاسش تعطیل شده. برنامه ashampoo internet optimizer رو نصب کرده بودم برای افزایش سرعت اینترنته. بعد اولش می پرسه که سرعت خطت چنده. حداقلش 1Mbps بود حالا شما هی دعوا کنین.

mailer
04-10-2010, 15:21
سلام بر دوستان
یکی از مهندسین زحمت می کشه یه توضیح واسه ما بده که این dslam چیه؟
بعدشم اینکه کسی لینک دانلود این کتابارو داره؟؟
Introduction to Digital Subscriber Line (Dsl); Technologies, Operation And Systems
از Lawrence Harte
و
DSL Survival Guide
از Lisa Lee
اینم لینکاشون توی آمازون

ممنون می شم کمک کنین، هر جا گشتم لینکی برای دانلودشون پیدا نکردم.
راستی به mailer و baran عزیز توصیه می کنم به جای اینهمه سر و کله زدن در مورد سرعت و ping و اینحرفا دو کلمه اطلاعات فنی به ملت بدن هم خودشون حال کنن هم دیگران، این سرعتی که ما تو ایران داریم تو دنیا دیگه کلاسش تعطیل شده. برنامه ashampoo internet optimizer رو نصب کرده بودم برای افزایش سرعت اینترنته. بعد اولش می پرسه که سرعت خطت چنده. حداقلش 1Mbps بود حالا شما هی دعوا کنین.

مخفف Digital Subscriber Line Access Multiplexer
تعریف غیر فنیش اینطوری میشه که این دستگاه در مراكز ارائه دهنده سرويس DSL نصب میشه و امكان ارائه خدمات مبتني بر DSL را فراهم مي نمايد. این خدمات میتونه سرویس های ADSL - VDSL - G.SHDSL و غیره باشه

این خدمات میتونه خدمات انتقال داده باشه میتونه خدمات انتقال صدا باشه. DSLAM اتصالات مربوط به مشتركين را گرفته و آنها را به يك اتصال با ظرفيت بالا براي ارسال بر روي اينترنت یا شبکه سرویس دهنده تبديل مي کنه.
در حقیقت این دستگاه از طریق مودم هایی که داره اطلاعات هر مشترک رو جمع میکنه و به سمت backbone سرویس دهنده ارسال میکنه

شما ظاهرا داری در مورد DSL تحقیق میکنه
انواع زیادی از DSL هست که هر کدوم برای خودشون کلی زیر شاخه دارن
ADSL
ADSL2
ADSL2+
HDSL
HDSL2
IDSL
MSDSL
PDSL
RADSL
SDSL
SHDSL
UDSL
VDSL
VDSL2

jabarsink2000
04-10-2010, 15:49
سلام دوستان

اندیشه 128 محدود مرکز 7
یه دور ویندوز عوض کن فکر کم درست بشه.
چون سرعت باز کردن صفحه خیلی بالاست حالا من سایت های خیلی سنگین باز میکنم P30 WORLD که کار 3 سوت هست:27:
حالا من 256 نامحدود دارم که سرعت باز کردن صفحه 80 تا 90 هست سرعت دانلود 50 تا 55.
شما که کلا سرعت دانلود 120 تا 130 است باید خیلی بهتر باشه.
منم خط 7 خطوط 727 هستم.
با تشکر.
هادی

foa.neh
04-10-2010, 16:03
,v,v,v,v,v,v,v,

خطه ی 4 اندیشه 128 محدود:
سرعت که همه گفتن روز 90-110 شب 40-50 تا ساعت س.15 ! بعدش 90 تا 6

پینک هم که اندیشه میخواد پوز شاتلو بزنه فکر کنم :27::

پست 110 یاعلی!

moz
04-10-2010, 16:06
سرعت باز شدن صفحه به خاطر پينگه

راستي من امروز تو پنل كاربري شاتل به يك نكته جالب برخوردم

من اشتراك نامحدود دارم
مصرف دوره من 2 گيگ بوده ، يك نوار لودينگ پايين صفحه اومده كه % مصرف رو گذاشته .
خوب الان من 2 گيگ مصرف كردم و شده 11% ، يعني با اشتراك نامحدود شاتل فقط 20 گيگابايت ميشه دانلود كرد؟

MESI08
04-10-2010, 16:23
با سلام
خدمت Moz عزیز عرض کنم که 2 حالت بیشتر نداره
1_ همونی که خودت گفتی
2_شاید درصد روزهای رفته از یک ماهو نوشته یه چک کن ببین چند روز از اکانتت مونده

moz
04-10-2010, 16:35
4 روز از اشتراكم مونده!

MESI08
04-10-2010, 16:45