PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

SA.JJ.AD
29-08-2010, 01:44
من سرعتم مثل روز اوله. همون 64کیلو بایت با سرویس 128

عزیز استرس به فروم وارد کردیا :31:
بابا نمی خوای بری شمش طلا بگیری که. اینترنت دیگه، فوق فوقش بد میشه 1ماه میمونی میری یه شرکت دیگه، سخت نگیر
توصیه من شاتله، من دارم و راضیم. اعصابت آروم میمونه حداقل.
مثل اینکه خط 4 هم جوری نیست که بشه بهش اطمینان کرد البته در اندیشه، پس بهتره بری شاتل

ممنون . شمش طلارو خوب اومدی . حسابی خندیدم ...:16:...1 ماه بمونم برم یه شرکت دیگه . اونجا هم باید 30.40 تومن هزینه کنم ؟ والا اولین بارمه . زیاد اطلاعات تو این ضمینه نداشتم و با کمک شما دوستان کمی کسب کردم ... راستی من با دیال اپ بعضی اوقات تا 12 کیلوبایت هم میرم ... (البته واسه 3.4 ثانیه ) و به صورت معمول رو .5.6.7 ثابته . نظرتون چیه ؟ دوستان همشهری واسه شما هم اینطوریه ؟
.
یه ذره دردو دل ...

با هر کی خاستم انلاین بازی کنم (به غیر از ایرانی). ازم پرسیده میشد ... سرعتم چنده /// من میگفتم You ? حد اقل میگفتن 8 مگابایت بر ثانیه .! والا خجالتم میگرفت بگم سرعتم چنده ..اون وقت ما ... اخه گناهه من چیه ؟ من 1 ترابایت بر ثانیه میخام :5:

behnam_gunner
29-08-2010, 10:19
بچه ها من می خوام برم از پارس سرویس یه مگ بگیرم نظر شما چیه؟
حتما راهنمایی کنین چون اگه بگیرم سرویس سه ماهه رو میگیرم حجمش کمه ولی خوب موقع دانشگاه من تو روز زیاد استفاده نمیکنم

V i r u s e r
29-08-2010, 10:43
اگه در ثانیه بیشتر از 2K دانلود می کنی یعنی 4K دانلود می کنی پس خطت PCM نیست خیالت راحت باشه
اگه واسه بازی آن لاین می خوای شاتل از همه بهتره اینو مطمئن هستم
فعلا هم که از همه ارزونتره ، راستی یه چیزی فهمیدم شاتل این قیمتایی که می ده با هزینه آبونمان ماهیانه مخابراته انگار آبونمان ماهیانه رو خودشون پرداخت می کنن و چیزی تو قبض تلفن نمی یاد

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

خیلی جالبه واسم
آخه تو تنها کسی هستی که داری از پینگ شاتل می نالی ، چه سرویسی داری پسر خوب
من که پینگم عالیه بگو کجا پینگ بزنم بهت نشون بدم ، نکنه . . . . . . . . . . . . . داری یه کارایی می کنی هان :31:
دوست من اگه دقت کرده باشی من هیچ پدر کشتگی با هیچ شرکتی ندارم
الانم که داشتم جوابتو مینوشتم برق رفت دیگه حوصله ندارم دوباره بنویسم:31:
اما مشکل من از وقتی شروع شد که شاتل اومد به خونه!!
ببینید Speedtest و اینا پینگو مینویسن 300 درست
ولی وقتی همزمان سند و رسیو می کنم چی؟
اونو حساب می کنن؟
خب من وقتی وصل میشم به سرور
برنامه یه فایلو دانلود می کنه ببینه سرور چیزی واسه اپدیت گزاشته یا نه
که حدود 100 تا 200 کیلوبایته
در زمانی که داره دانلود میکنه پینگ من :
بعد از 3 ثانیه: 1500
بعد از 10 ثانیه: 7800
>>:10000
>>>: 15000 و بعد 20000 به بالا
و بعد Disconnect!!!:31::31:
اینم فیلمش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیروز هم یبار سعی کردم DOTA بازی کنم
که اینقدر لگ داده بودم به بازی که همه منو به فحش گرفته بودن:41:
و اما تنها مزیت شاتل به پارس تا اینجا:
اینهمه بد گفتم بزار یذره خوب بگم
تنها مزیت شاتل تا اینجا که من دیدم:
MTU
همونطور که خیلیاتون نمیدونید (چون خیلیاتون بازی اوریج ندارید) برای بازی کردن در Games For Windows LIVE
باید MTU بالای 1300 داشته باشید در حلی که MTU پارس انلاین 1292!!! ولی MTU شاتل 1449 هست!:31:

sei_pm
29-08-2010, 10:47
MTU
همونطور که خیلیاتون نمیدونید (چون خیلیاتون بازی اوریج ندارید) برای بازی کردن در Games For Windows LIVE
باید MTU بالای 1300 داشته باشید در حلی که MTU پارس انلاین 1292!!! ولی MTU شاتل 1449 هست!:31:

ممنون میشم بگید مقدار MTU رو از کجا فهمیدید.

hooman68
29-08-2010, 11:14
بروبچس اندیشه سرعته دانلودتون تو روز وشب چنده؟

ho0rezam
29-08-2010, 12:10
من بیشتر فک میکنم arman جان اشتباه شما این بوده که رفتی و نامحدوده شاتل رو گرفتی...کلا داستان و وضع ماهایی که اومدیم و از سرویس های محدود استفاهد میکنیم برعکسه...به چند تا عکسه داخله بازیه من نگاه کن...تویه عکس اولی جایی که lat رو نشون میده مشخص کردم...عکس هایه بعدی رو هم به همونجا دقت کن...عکسه اولی واسه همین امروزه....عکسه دومی هم دیشب گرفته بودم.
کلا در طوله روز مقدار Ping من توبه این بازی همینقدر هست.بینه 300 تا 400 همیشه در نوسانه.

خب باز این بدین معنی نیست که چون ماها مشکل نداریم ، پس شما هم باید تویه شاتل بمونین...اگه راضی نیستین خوب به نظرم بهتره سرویس رو جمع آوری کنید، اما پیشنهاده من اینه که یه سرویسه محدود رو هم بگیرین و امتحان کنید (حالا که ماها همه راضی هستیم از این سرویس)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza3600
29-08-2010, 13:04
اندیشه خطه ی 4 سرعت 60-70 این طور که مشخص شده سیاسگ اندیشه مبنی بر کاهش سرعت اجرا شده(حداقل برا من)سر ساعت 1سرعت از 100 پرید به 40 بعد رفت به نوسان 60-70 
آقا viperm شما شاتل گرفتی میشه واسه من حجت که مهر ماه سرویسم رو عوض کنم بیام شاتل یل نه ولی اگه خواستی بری اندیشه بگو منم باهات بیام تخفیف بگیرم:46: 

عجیب نامردنا سرعت 2 مگ دارن بعد به دانشجو ها 2 کیلو میدن؟تازه نامحدود هم هست چهطور میگن برخورد می کنیم:13:
به علت حفظ اسرار نظامی بیشتر نمیتونم توضیح بدم:27:

عزیر من کدوم اسرار! تو هنوز نمیدونی که سایتهای اینترنتی هر وقتی که مراجع قضایی اراده کنند موظفند طبق قانون ip و سایر اطلاعات کاربرهاشون رو در اختیار بگذارند. به هر حال یا شما باید دانشجوی علوم پایه باشی یا دانشگله گیلان. دیدی به همین راحتی شناسایی شدی:31:
ولی خداییش خیلی دلم میخاد بدونم کدوم دانشگاه همچین سرعتی داره. بگو به کسی نمیگم:31:

V i r u s e r
29-08-2010, 13:46
ممنون میشم بگید مقدار MTU رو از کجا فهمیدید.
کاری نداره
ببینید برای پینگ کردن یه دستور هست: L- که کارش اینه که حجم بسته رو مشخص کنه
ولی اگه این مقدار بیشتر از MTU فعلی باشه این بسته شکسته میشه و Fragment میشه
به همین دلیل یه دستور دیگه هم داریم: F- که کارش اینه که نذاره بسته ها Fragment بشن
یعنی اگه حجم بسته تعیین شده از MTU بیشتر بود کلا پینگ انجام نمیشه چون شما نمی خواید بسته ها Fragment باشه

خوب برای تعیین MTU هم از این دو دستور استفاده میشه
مثلا بار اول که هیچ پیش زمینه ای از MTU ندارید این دستور رو اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه حجم بسته 1300 بایت تعریف شده
اگه پینگ مثل حالت معمول انجام شد یعنی MTU از 1300 بیشتره
اگه MTU بیشتر بود هی 50 تا 50 تا زیاد کنید تا جایی که دیگه پینگ نگیره
بعدش 10 تا 10 تا کم کنید تا جایی که دوباره پینگ بگیره
حالا یدونه یدونه زیاد کنید تا پینگ نگیره
الان پرحجم ترین بسته ای که پینگ می گیره میشه MTU

حالا اگه با 1300 تا پینگ نگرفت هم همینکارو می کنید
اول 50 تا 50 تا کم می کنید تا پینگ بگیره
بعد 10 تا 10 تا زیاد می کنید
و در اخر یدونه یدونه کم می کنید

این عکس رو مشاهده کنید:

وقتی حجم بسته رو 1449 بایت تعیین می کنم پینگ نمیشه و می گه برای پینگ کردن باید بسته Fragment بشه در حالی که ما f- زدیم
ولی میبینید که با 1448 بایت به راحتی پینگ می کنه
الان MTU من 1448 بایت هست! (جالبه قبلا 1449 بود!)
دوستان بهتره پینگ رو با حداکثر حجم ممکن انجام بدین تا پینگ دقیق تر مشخص بشه(تحت فشار)
که میبینید پینگ من 680 هست در حالی که با 32 بایت داده پینگ من 380 هست
ببینید چقدر تفاوت داره!
در حالت معمولی نباید تفاوت داشته باشه:13:

تشکر فراموش نشه!

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

من بیشتر فک میکنم arman جان اشتباه شما این بوده که رفتی و نامحدوده شاتل رو گرفتی...کلا داستان و وضع ماهایی که اومدیم و از سرویس های محدود استفاهد میکنیم برعکسه...به چند تا عکسه داخله بازیه من نگاه کن...تویه عکس اولی جایی که lat رو نشون میده مشخص کردم...عکس هایه بعدی رو هم به همونجا دقت کن...عکسه اولی واسه همین امروزه....عکسه دومی هم دیشب گرفته بودم.
کلا در طوله روز مقدار Ping من توبه این بازی همینقدر هست.بینه 300 تا 400 همیشه در نوسانه.

خب باز این بدین معنی نیست که چون ماها مشکل نداریم ، پس شما هم باید تویه شاتل بمونین...اگه راضی نیستین خوب به نظرم بهتره سرویس رو جمع آوری کنید، اما پیشنهاده من اینه که یه سرویسه محدود رو هم بگیرین و امتحان کنید (حالا که ماها همه راضی هستیم از این سرویس)

ببین این پینگت تو سرورای ایران که نیست؟:31:
اخه ایران باشه فحشه ادم همچین پینگی داشته باشه
ولی بازم واسه شما خوبه
ولی من کاری نمی تونم بکنم:41:

ho0rezam
29-08-2010, 13:54
ببین این پینگت تو سرورای ایران که نیست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه ایران باشه فحشه ادم همچین پینگی داشته باشه
ولی بازم واسه شما خوبه
ولی من کاری نمی تونم بکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه عزیز...من بلیزارد بازی می کنم...ریلم ragnaros که این ریلم تویه سرور frankfurt آپلود شده.

V i r u s e r
29-08-2010, 15:01
ما World بازی نمی کنیم اصطلاح نزن :)
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که باید هر صفحه رو 10 بار رفرش کنم تا بالا بیاد

sei_pm
29-08-2010, 15:15
کاری نداره
ببینید برای پینگ کردن یه دستور .....

آقا دستت درد نکنه توضیح دادی. این هم نتیجه مخابرات:
دیگه بیشتر از این نمیشد فشار آورد بهش:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moz
29-08-2010, 15:50
دوست من اگه دقت کرده باشی من هیچ پدر کشتگی با هیچ شرکتی ندارم
الانم که داشتم جوابتو مینوشتم برق رفت دیگه حوصله ندارم دوباره بنویسم:31:
اما مشکل من از وقتی شروع شد که شاتل اومد به خونه!!
ببینید Speedtest و اینا پینگو مینویسن 300 درست
ولی وقتی همزمان سند و رسیو می کنم چی؟
اونو حساب می کنن؟
خب من وقتی وصل میشم به سرور
برنامه یه فایلو دانلود می کنه ببینه سرور چیزی واسه اپدیت گزاشته یا نه
که حدود 100 تا 200 کیلوبایته
در زمانی که داره دانلود میکنه پینگ من :
بعد از 3 ثانیه: 1500
بعد از 10 ثانیه: 7800
>>:10000
>>>: 15000 و بعد 20000 به بالا
و بعد Disconnect!!!:31::31:
اینم فیلمش:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیروز هم یبار سعی کردم DOTA بازی کنم
که اینقدر لگ داده بودم به بازی که همه منو به فحش گرفته بودن:41:
و اما تنها مزیت شاتل به پارس تا اینجا:
اینهمه بد گفتم بزار یذره خوب بگم
تنها مزیت شاتل تا اینجا که من دیدم:
MTU

اين فيلم رو ديدم ، ياد زماني افتادم كه 2 سال پيش GPRS گوشيم رايگان شده بود و من ميخواستم CS آنلاين بازي كنم :31:

بابا WOW :20:
عجب هيرويي داري :31:
با اين همه Addon چطوري بازي ميكني :18::27:

V i r u s e r
29-08-2010, 15:57
اين فيلم رو ديدم ، ياد زماني افتادم كه 2 سال پيش GPRS گوشيم رايگان شده بود و من ميخواستم CS آنلاين بازي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان همه ی بازی های Valve و خیلی بازی های دیگه این جورین
انگاری راحت میشه همچین چیزی نوشت

ho0rezam
29-08-2010, 16:40
ما World بازی نمی کنیم اصطلاح نزن :)
یه مشکل دیگه ای هم که دارم اینه که باید هر صفحه رو 10 بار رفرش کنم تا بالا بیاد
من قصده بدی نداشتم...فقط خواستم بگم تو بازی هم ping ماها همینطوریه...اما شما باید به فکره یه راهه حل باشید...راحت ترینش همونه که برین و جمع آوری کنید.
اما خب یه تماس بگیرین با شرکت و باهاشون صحبت کنید. عملا 64 باید شبیه dial up باشه دیگه! انتظاری هم که از دیال اپ نمیشه داشت درسته؟؟؟

بابا WOW [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عجب هيرويي داري [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با اين همه Addon چطوري بازي ميكني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه عادت کردیم محمد جان.

ramin2020
29-08-2010, 17:43
من بیشتر فک میکنم arman جان اشتباه شما این بوده که رفتی و نامحدوده شاتل رو گرفتی...کلا داستان و وضع ماهایی که اومدیم و از سرویس های محدود استفاهد میکنیم برعکسه
منم همینو می خواستم بگم. فکر کنم سرویس 64 جالب نباشه. حداقل 128 بگیر. چون همه شاتلیا راضین آخه، فقط واسه تو اینجوریه

bahador2009
29-08-2010, 17:57
بجه هایی که اندیشه دارن دانلود شبانشون چطوره ؟ چقدر دانلود میکنید ؟

V i r u s e r
29-08-2010, 18:28
منم همینو می خواستم بگم. فکر کنم سرویس 64 جالب نباشه. حداقل 128 بگیر. چون همه شاتلیا راضین آخه، فقط واسه تو اینجوریه
سرویس دهنده همه ی سرویس هاش باید خوب باشه :31::31:
البته من اصلا مشکلم با دانلود نیست
فقط پینگ و ژیتر که تو سرویس های مختلف نباید فرقی بکنن
ولی انصافا از MTU راضیم
اخه با پارس مجبورم با *VP وصل بشم تا بتونم بازی کنم
ولی این پینگ مارو کشته :19:

hamed72
29-08-2010, 19:15
سلام خدمت تمامی دوستان گل همشهری

من 512 دارم با ترافیک 10 گیگ در ماه
دقیقا تا قبل از اردیبهشت سرعت خوب بود ؛ چه دانلود و چه آپلود
اما بعد از اون واقعا افتضاح شده
خودم هم دنبال یک سرویس دهنده دیگر هستم
اما خوب متاسفانه چون دو ماه پیش ، 6 ماهه بستم ، باید صبر کنم تا تموم بشه
دوستان چه پیشنهادی دارند برای سرویس جدید؟

hamed72
29-08-2010, 20:06
دوستان اینم مشخصات بنده
به نظرتون خوب هستش؟
512 - 10 گیگ
اندیشه سبز خزر
مرکز 4 هم هستیم

majidpromix
29-08-2010, 20:49
دوستانی که اندیشه دارن چرا فقط از سرعت شبانه شکایت دارن؟ مگه سرعت روز شما خوبه؟
من 128 نامحدود اندیشه دارم مرکز 5، تا همین یه هفته پیش سرعتم رو 120 بود، اما حالا از 50 بالاتر نمیره! یعنی بین 50-20 نوسان داره معمولا روی 30 اونم تو روز!
آخه این چه وضعشه، شبا که دیگه افتضاحه! امروز ساعت 5 صبح لینک مستقیم گذاشتم دانلود سرعت زیر 1 کیلوبایت بود، البته نوسان میکرد سرعت تا 10kb هم بالا میرفت!
الانم که ساعت 10 شبه دارم لینک مستقیم دانلود میکنم سرعت میانگین رو 25!!!:37:
فردا باید تمدید کنم، موندم بازم 128 نامحدود بگیرم یا 512 10گیگ. تورو خدا کمک کنین! شما جای من باشین کدومو انتخاب میکنین؟ آخه با این سرعت 128 هم فکر نکنم بیشتر از 10 گیگ دانلود کنم! حداقل 512 سرعت روزش خوبه!
یعنی احتمال نداره سرعتا دوباره بره بالا؟
آخه الان خیلی نامردیه، چون دوستم تو بلوار دیلمان 128 داره سرعتش رو 160، یکی دیگه هم تو گلساره 128 داره سرعتش رو 120!
اگه قراره سرعتا کم بشه خوب باید واسه همه کم بشه نه اینکه اینجوری فرق بذارن!
اونایی که 512 دارن بگن سرعت روز و شبشون چقدره؟

baran1059
29-08-2010, 20:52
سرویس دهنده همه ی سرویس هاش باید خوب باشه :31::31:
البته من اصلا مشکلم با دانلود نیست
فقط پینگ و ژیتر که تو سرویس های مختلف نباید فرقی بکنن
ولی انصافا از MTU راضیم
اخه با پارس مجبورم با *VP وصل بشم تا بتونم بازی کنم
ولی این پینگ مارو کشته :19:
دوست عزيز
مي خوام يه راهنمائي بهت كنم تا بفهمي اشكالت كجاست . اينترنت زماني خوبه كه همه شرايط جور باشه . سيستمت ويروسي نباشه . برنامه آپديت خودكار نداشته باشي ------ رو سيستمت نباشه و . . . .
حالا براي اينكه ببيني مشكل كارت كجاست اين دستور رو بزن
tracert yahoo.com براي مثال
5 تا خط اول مربوط به سرويس دهندته اگه پينگش زير 100 باشه كه مشكلي نداره
بقيش ماله سرور مخابرات و سرور سايت مورد نظره
حالا يه تست بكن ما هم ببينيم
من اولين باره دارم مي شنوم يه مشترك شاتل DC مي شه خدايي من سرويسش رو گرفتم و تاحالا DC نشدم
ممكنه مشكلات ديگه داشته باشه مثلا سرعتش نسبت به سرويس دهنده هاي ديگه يكم كم باشه ولي من تاحالا يادم نمي ياد كي connect كرده باشم كه DC بشه اصلا DC چي هست ؟:31:

ramin2020
29-08-2010, 21:31
بچه ها من یهو به سرم زد برم call of duty 4 رو که چند سال پیش داشتمو نصب کنم و روی اینترنت بازی کنم. هم ببینم چجوریه هم سرعت اینترنتمو امتحان کنم. ولی متاسفانه موقع وصل شدن ب سرور میگه key code اشتباهه. حالا می خوام ببینم کسی از بچه ها اینجا درستشو داره بده من؟
مرسی

hamed72
29-08-2010, 22:03
من 128 نامحدود اندیشه دارم مرکز 5، تا همین یه هفته پیش سرعتم رو 120 بود، اما حالا از 50 بالاتر نمیره! یعنی بین 50-20 نوسان داره معمولا روی 30 اونم تو روز!
آخه این چه وضعشه، شبا که دیگه افتضاحه! امروز ساعت 5 صبح لینک مستقیم گذاشتم دانلود سرعت زیر 1 کیلوبایت بود، البته نوسان میکرد سرعت تا 10kb هم بالا میرفت!
الانم که ساعت 10 شبه دارم لینک مستقیم دانلود میکنم سرعت میانگین رو 25!!!:37:
فردا باید تمدید کنم، موندم بازم 128 نامحدود بگیرم یا 512 10گیگ. تورو خدا کمک کنین! شما جای من باشین کدومو انتخاب میکنین؟ آخه با این سرعت 128 هم فکر نکنم بیشتر از 10 گیگ دانلود کنم! حداقل 512 سرعت روزش خوبه!
یعنی احتمال نداره سرعتا دوباره بره بالا؟
آخه الان خیلی نامردیه، چون دوستم تو بلوار دیلمان 128 داره سرعتش رو 160، یکی دیگه هم تو گلساره 128 داره سرعتش رو 120!
اگه قراره سرعتا کم بشه خوب باید واسه همه کم بشه نه اینکه اینجوری فرق بذارن!
اونایی که 512 دارن بگن سرعت روز و شبشون چقدره؟

512 من دارم دوست عزیز ؛
روز آخرش سرعت بشه 150 الی 160 (بهترین حالت) و در شب هم بالاتر از 90-100 کیلوبایت بر ثانیه نمی ره
با این پولی که من می دم به نظرم اصلا ارزشش رو نداره

kavehmech
29-08-2010, 22:24
دوستان اینم مشخصات بنده
به نظرتون خوب هستش؟
512 - 10 گیگ
اندیشه سبز خزر
مرکز 4 هم هستیم

منم مثل شما هستم فقط خط5 هستم.512 10 گیگ
سرعت حدود 120 هست.
1 ماه دیگه صبر کنید از پاییز سرعت ها بهتر میشه.هر سال اینطوره.

reza3600
29-08-2010, 22:43

[/B]

اخه واسه ما که ماهی 3 گیگ میگیریم سرعت روز چه ارزشی داره. همین که سایتها رو باز کنه کافیه. برای ما اصل مطلب شباست.:31:

majidpromix
29-08-2010, 23:01
سرعت حدود 120 هست.

آقا دمت گرم، فقط میشه بگی سرعت دانلود تو ساعتای مجانی چقدره؟

majidpromix
29-08-2010, 23:26
سرعت حدود 120 هست.

آقا دمت گرم فقط شبا واسه شما سرعت دانلود چقدره؟
شما هم قبلش 128 نامحدود داشتی؟ سرعتت افتاده بود پایین؟

Angel Of Darkness
29-08-2010, 23:43
سلام میخواستم بدونم معنی
your result و isp averege چیه { معنی کلمشو نمیگم } کاربردشو میگم و چرا خط سبر تو روز چند بار به میزان زیاد بالا و پایین میشه اما خط سفید ثابت هست
خط isp averege این معنی رو داره که isp این مقدار به ما پهنای باند میده ؟
اگه اینجوریه پس چرا خط سبز به شدت نوسان داره چرا ما از کل باند نمیتونیم بهره ببریم ؟

SA.JJ.AD
30-08-2010, 00:06
سلام دوستان - منو که یادتونه ؟ دوستان اونجا شمارمو گرفته بودن گفتن چک میکنیم که خططون pcm نباشه و ... و فردا اطلاع میدیم تا بیای واسه بقیه کارا ... طبق سرعتی که با دیال اپ دارم و ... مشخصه که خطمون واسه adsl مشکلی نداره !!! . پس واس چی امروز نزنگیدن ؟ احتمال داره فراموششون شده باشه ؟ من بزنگم ؟ اخه عجله دارم ... ( دیگه نمیتونم دیال اپو تحمل کنم ) . لطفا توضیح بدید - راستی دیروز گفته بودن مودم 35 تومنی داریم و 45 تومنی . /// به نظرتون کدومو بگیرم ؟ اصلا فرقی دارن ؟

bahador2009
30-08-2010, 00:10
اگه از شاتل میگیری میتونی Pm بدی که از تخفیف بهره مند شی.
درمورد مودم فرقی نمیکنه.

ho0rezam
30-08-2010, 02:07
دوست عزيز
مي خوام يه راهنمائي بهت كنم تا بفهمي اشكالت كجاست . اينترنت زماني خوبه كه همه شرايط جور باشه . سيستمت ويروسي نباشه . برنامه آپديت خودكار نداشته باشي ------ رو سيستمت نباشه و . . . .
من اولين باره دارم مي شنوم يه مشترك شاتل DC مي شه خدايي من سرويسش رو گرفتم و تاحالا DC نشدم
ممكنه مشكلات ديگه داشته باشه مثلا سرعتش نسبت به سرويس دهنده هاي ديگه يكم كم باشه ولي من تاحالا يادم نمي ياد كي connect كرده باشم كه DC بشه اصلا DC چي هست ؟:31:
ممنون دوسته عزیز...آموزشه جالبی بودش.
الان ساعته 3 هست و امتحان کردم.
خب 5 خطه اول پایین ترین 63 بود و بالاترین 120...اما یه سوال در هر خط 3 تا ms وجود داشت...کدوم رو باید اصل قرار بدیم در هر خط؟
جالبه اما خط هایی که واسه مخابرات بوده بالای 200 - 300 هست.
و سایت یاهوو هم همینطور.

یه سواله مهم تر: اینکه ping شبانه معمولا یه مقدار بالاتر هست از روز ها، دلیلش مخابراته؟ یا شرکت ها؟ و اگه مخابرات، دلیلش چیه؟

foa.neh
30-08-2010, 04:26
عزیر من کدوم اسرار! شما هنوز نمیدونی که سایتهای اینترنتی هر وقتی که مراجع قضایی اراده کنند موظفند طبق قانون ip و سایر اطلاعات کاربرهاشون رو در اختیار بگذارند. به هر حال یا شما باید دانشجوی علوم پایه باشی یا دانشگله گیلان. دیدی به همین راحتی شناسایی شدی:31:
ولی خداییش خیلی دلم میخاد بدونم کدوم دانشگاه همچین سرعتی داره. بگو به کسی نمیگم:31:
مهندس همه مثل شما دکتر نیستند که این چیزهای فنی رو بدونن  :21: من مگه قتل نفس:27:کردم که پیگرد بشم  دانلود فیلم از کی تاخالا منکراتی شده!حالا پیگرد بشم مگه تو خونست؟سیستم شر هست و آی پی هم ثابت نیست خلاص:31: 

کدوم دانشگاه هم نمیگم چون شر میشه!نه از اون لحاظی که شما فکر کردی(بچه ها چقدر افکارشون منحرف شده:27:)

Phonix Live
30-08-2010, 04:50
امشب سرعت افتتضاح بود
خیر سرمون رفتیم این ماه 256 گرفتیم گفتیم شاید سرعت بهتر بشه
اما بهتر که نشد بدتر هم شد
حداقل 128 از ساعت 3 به بعد خوب میشد

reza3600
30-08-2010, 08:12
دیشب 1360 مگ دانلود کردم.
واسه بقیه دیشب و شبای قبل چطور بود؟
فقط یه بار 1700 مگ دانلود کردم. دلم براش تنگ شده :31:

mailer
30-08-2010, 08:24
دیشب 1360 مگ دانلود کردم.
واسه بقیه دیشب و شبای قبل چطور بود؟
فقط یه بار 1700 مگ دانلود کردم. دلم براش تنگ شده :31:

دیشب سرعت خوب بود و نوسان هم اصلا نداشت

1360 مگ تو 5 ساعت دانلود کردی یعنی 272 مگ در ساعت که این میشه 75.5 کیلو بایت در ثانیه یعنی 604 کیلوبیت در ثانیه.

armin_punisher6
30-08-2010, 08:34
دیشب افتضاح بود.خط گلسار از ساعت 3 تا 6 فقط 170mb ذانلود کردم.

milad_takjoo
30-08-2010, 10:05
سلام.چند تاسوال داشتم درباره شاتل رشت
1.سرعت دانلود توی روز و شب چه جوریه؟(واسه اکانت 128)
2.شب از چه ساعتی مجانیه؟؟؟
3.من اندشه دارم.اوایل خوب بود طوریکه شبا تا 2.5 گیگ دانلود میکردم ولی الا تو روز هم سرعتم به 50 هم نمیرسه....میگم شاتل چه جوریاست؟؟؟بهتره...؟؟
ممنون

mailer
30-08-2010, 10:20

DC شدن تویه سرویسهای ADSL چند تیپ هستن.
یک نوعش قطع شدن کامل خط سرویس ADSL هست که در این صورت چراغ LINE روی مودم خاموش میشه.
نوع دیگش مربوط به سرویس دهنده است مثلا اگه PPPoE Server دارن این سرور قطع شه یا ریست شه یا مشکلی از این تیپ.
تو نوع اول سرویس دهنده نقشی نداره چون سرویس ADSL بر روی سیم عادی تلفن(مسی) واگذار میشه و تکنولوژی ADSL بستگی زیادی به فاصله سیمی مشترک تا مرکز مخابرات که تجهیزات ADSL شرکتها توش نصب شده داره هر چی فاصله بیشتر بشه سرعت کمتر میشه مگر اینکه قطر سیم بینشون کلفت تر شه.(البته اونم حد داره ) یک مشترک ممکنه فاصله سیمیش تا مرکز 100 متر باشه یکی ممکنه فاصله سیمیش تا مرکز 5000 متر باشه. طبیعیه که مشترکی که تو 5000 متری ممکنه تو سرعتهای بالا DC رو تجربه کنه مگر اینکه سرویس دهنده سرعت مودمشو پایینتر بزاره . که در این صورت سرعت اینترنتش کم میشه.
اگه یک مشترک بخاطر فاصله DC میشه و یا نویز خطش زیاده این دیگه ربطی به سرویس دهنده نداره و اینکه مثلا فلان شرکت اصلا DC نمیشه شبیه شوخی میمونه چون اگه مشترک دور باشه و سرعت خطش مثلا 1 مگ باشه به احتمال خیلی زیاد قطع میشه .بله اگه شما فاصلت کم باشه این مشکل رو پیدا نمیکنی ولی یک مشترک که تو 5-6 کیلومتری حتما این مشکلات رو تجربه میکنه.
نوع دومش DC ها مربوط به سرویس دهنده است مثل مشکلی که اندیشه تو مرکز 4 داشت و البته به تایید دوستان 1-2 هفته است که درست شده.

کسایی که مشکل DC دارن حتما رو مودمشون لاگین کنن و سرعت کانکت خطشونو چک کنن. مثلا اندیشه معمولا روی 1 مگ میزاره. اگه سرعت کانتکت خطتون الان مثلا روی 448 کیلو هست یعنی اینکه خطتون مشکل فیزیکی داره و پایدار نیست. در اینصورت شما حتما DC یا کندی خط رو تجربه میکنید.
سرویس دهنده های دیگه رو نمیدونم رو چند تنظیم میکنن.

mmiladd
30-08-2010, 10:22
دیشب افتضاح بود.خط گلسار از ساعت 3 تا 6 فقط 170mb ذانلود کردم.

مي توني خدا رو شكر كني.. چون من به نصف اين عدد رو نرسيدم..!

mailer
30-08-2010, 10:27

کدوم مرکزی؟ یعنی 3 رقم اول شماره تلفنت چنده؟

alves2774
30-08-2010, 10:28
عجیبه من دیشب اوضام عالی بود تو 2 ماه گذشته همچین وضعیتی نداشتم هم ping کاملا منظم شده بود هم بعد از عمری یه دانلود حسابی کردم 128 مرکز 2

mmiladd
30-08-2010, 10:30
عجیبه من دیشب اوضام عالی بود تو 2 ماه گذشته همچین وضعیتی نداشتم هم ping کاملا منظم شده بود هم بعد از عمری یه دانلود حسابی کردم 128 مرکز 2

انديشه هستي يا پارس..؟

كلا الان دو هفته اي ميشه كه سرعت به طرز عجيبي پايين اومده..

شب كه ديگه به بدترين شكل ممكن ميشه..!

majidpromix
30-08-2010, 10:32
512 من دارم دوست عزیز ؛
روز آخرش سرعت بشه 150 الی 160 (بهترین حالت) و در شب هم بالاتر از 90-100 کیلوبایت بر ثانیه نمی ره
با این پولی که من می دم به نظرم اصلا ارزشش رو نداره

من به همین سرعتی که میگی راضیم!
کاشکی میگفتی کدوم مرکز هستی.

jabarsink2000
30-08-2010, 11:05
با سلام به دوستان عزیز:
دوستان یادتون نیست سال پیش چه زمانی قیمت های اندیشه افت کرد؟(همین شهریور بود؟)
با تشکر
هادی

AntAreS
30-08-2010, 11:36
سلام بچه ها
بدجور به دعوتنامه بالاترين احتياج دارم كسي مي تونه واسم بفرسته ،ممنون ميشم كمكم كنيد

armin_punisher6
30-08-2010, 11:56
سلام دوستم من adsl اندیشه دارم و دوستمم میخوام بیارم پیش خودم.فقط چند تا سوال:
1.دوستم پاش شکسته از خونه نمیتونه بیرون بیاد.من میتونم براش ثبت نام کنم؟
2.اگه معرفش من باشم واسه من چقدر تخفیف میخوره؟اینم بگم که سرویس 128 3gb میخواد.
3.مودم با سیمی که اندیشه داره قیمتش چنده؟اگه مودم خود اندیشه رو براش بگیرم اشکالی داره؟
4.در ضمن پول نصب هم میشه نداد؟فقط مودمو بدم کانفیگ کنن دیگه بقیه کاراشو خودم میتونم بکنم دیگه؟

jabarsink2000
30-08-2010, 12:15
سلام دوستم من adsl اندیشه دارم و دوستمم میخوام بیارم پیش خودم.فقط چند تا سوال:
1.دوستم پاش شکسته از خونه نمیتونه بیرون بیاد.من میتونم براش ثبت نام کنم؟
2.اگه معرفش من باشم واسه من چقدر تخفیف میخوره؟اینم بگم که سرویس 128 3gb میخواد.
3.مودم با سیمی که اندیشه داره قیمتش چنده؟اگه مودم خود اندیشه رو براش بگیرم اشکالی داره؟
4.در ضمن پول نصب هم میشه نداد؟فقط مودمو بدم کانفیگ کنن دیگه بقیه کاراشو خودم میتونم بکنم دیگه؟
1.اخرین قبض تلفن دوستت را با خودت ببر.در فرم اسم دوستت یا صاحب خط را بنویس وحرفی از دوستت نزن ویه امضا بکن.
2.در همان فرم جایی برای معرف است.از میزان تخفیف با خبر نیستم
3. قیمت مودم با سیم اندیشه 30,000تومان است ومدلش tp-link td8811است.مشکلی نیست اما قیمتش خیلی بالا است.
4.بله میتونی پول نصب ندی.فقط زمانی که یوزرنیم وپسوردش اومد بدی برای کانفیگ خودت هم میتونی راحت کانفیگ کنی.
با تشکر.
هادی

armin_punisher6
30-08-2010, 12:21
1.اخرین قبض تلفن دوستت را با خودت ببر.در فرم اسم دوستت یا صاحب خط را بنویس وحرفی از دوستت نزن ویه امضا بکن.
2.در همان فرم جایی برای معرف است.از میزان تخفیف با خبر نیستم
3. قیمت مودم با سیم اندیشه 30,000تومان است ومدلش tp-link td8811است.مشکلی نیست اما قیمتش خیلی بالا است.
4.بله میتونی پول نصب ندی.فقط زمانی که یوزرنیم وپسوردش اومد بدی برای کانفیگ خودت هم میتونی راحت کانفیگ کنی.
با تشکر.
هادی
با تشکر از جوابتون.
1.اگه این مودم 30 تومانی بگیرم سرعت دانلود با یه مودم 50 تومانی فرقی نمیکنه؟
2.اگه مودم اندیشه یه زمانی خراب شه اوناهم مثل پارس وی مودمو مجانی عوض میکنن؟
از دوستان دیگه هم میخوام که شرایط تخفیف رو بگن.

majidpromix
30-08-2010, 12:58
من امروز رفتم اندیشه تمدید کنم گفتم تو مرکز 5 چرا اینقدر سرعت افتضاحه؟ گفت نه ما 2روزه که پهنای باند رو افزایش دادیم نباید مشکلی داشته باشی، سرعتا رفته بالا!
گفت چون شما نامحدود داری سرعتت پایینه! گفتم من که تا همین یه هفته پیش سرعتم بالا بود! دیگه جوابی نداد!
آخه سرعت دانلودم شده بود 30!!!
دیگه 512 10 گیگ گرفتم اومدم خونه! الان سرعت دانلود رو 120!
میگم اگه اون سرعت پایین فقط بخاطر نامحدود بودن سرویسم بود پس من بیخود 512 گرفتم، چون اگه 128 محدودم میگرفتم فکر کنم سرعتم همینقدر میشد!! :41:
اصلا 512 اندیشه با 128 سرعتش فرقی میکنه یا نه؟!!!
دوستانی که تو مرکز 5 ، 128 محدود اندیشه دارن بگن سرعت دانلودشون تو روز و شب چقدره.

reza3600
30-08-2010, 13:03
با تشکر از جوابتون.
1.اگه این مودم 30 تومانی بگیرم سرعت دانلود با یه مودم 50 تومانی فرقی نمیکنه؟
2.اگه مودم اندیشه یه زمانی خراب شه اوناهم مثل پارس وی مودمو مجانی عوض میکنن؟
از دوستان دیگه هم میخوام که شرایط تخفیف رو بگن.

تا اونجایی که من شنیدم قیمت مودم توی سرعت نقشی نداره. البته مودم های adsl همگی یه سقف سرعتی دارند که شما توی خواب هم به اون سقف سرعت نمیرسی:31:

اگر چند تا کامپیوتر تو خونه داری بهتر دقت کنی مودمی که میگیری چند پورنه هست تا بتونی به کامپیوترهای دیگت هم اینترنت بدی.

mmiladd
30-08-2010, 13:05
سلام بچه ها
بدجور به دعوتنامه بالاترين احتياج دارم كسي مي تونه واسم بفرسته ،ممنون ميشم كمكم كنيد

دعوت نامه بالاترين..؟ اونم اينجا..؟

بالاترين الان چند وقتي فك كنم باشه كه عضو جديد نمي گيره ( آمار چند ماه پيشو دارم )

T I G E R
30-08-2010, 14:23
من امروز رفتم اندیشه تمدید کنم گفتم تو مرکز 5 چرا اینقدر سرعت افتضاحه؟ گفت نه ما 2روزه که پهنای باند رو افزایش دادیم نباید مشکلی داشته باشی، سرعتا رفته بالا!
گفت چون شما نامحدود داری سرعتت پایینه! گفتم من که تا همین یه هفته پیش سرعتم بالا بود! دیگه جوابی نداد!
آخه سرعت دانلودم شده بود 30!!!
دیگه 512 10 گیگ گرفتم اومدم خونه! الان سرعت دانلود رو 120!
میگم اگه اون سرعت پایین فقط بخاطر نامحدود بودن سرویسم بود پس من بیخود 512 گرفتم، چون اگه 128 محدودم میگرفتم فکر کنم سرعتم همینقدر میشد!! :41:
اصلا 512 اندیشه با 128 سرعتش فرقی میکنه یا نه؟!!!
دوستانی که تو مرکز 5 ، 128 محدود اندیشه دارن بگن سرعت دانلودشون تو روز و شب چقدره.
اندیشه خط 5 سرویس 128 محدود 8 گیگ
سرعت روزها 120 هستش ولی شب ها مشخص نیست یعنی چند شب 30 بود ، چند شب هم 60 و برخی شب ها هم 90
کلا روی سرعت شب بخاطر ترافیک زیاد نمیشه سرعت ثابتی در طول هفته داشت

تفاون 128 با 512 اینه وقتی شما 512 دارید شرکت موظفه چه در روز و چه در شب حداقل سرعت دانلود 64 رو براتون بذاره
اما در 128 حداقل سرعت 20 در نظر گرفته شده (یعنی اگه در شب هایی ترافیک بالا بود اندیشه می تونه سرعت سرویس های 128 رو تا 20 کاهش بده)
از طرف دیگه فکر کنم نوسان سرعت در سرویس 512 به مراتب کمتر از 128 باشه

در ضمن اینکه میگن دو روزه پهنای باند رو افزایش دادند بنظرم درست هستش چون دو روزه سرعت دانلود بهتر شده

SA.JJ.AD
30-08-2010, 15:39
سلام دوستان - منو که یادتونه ؟ دوستان اونجا شمارمو گرفته بودن گفتن چک میکنیم که خططون pcm نباشه و ... و فردا اطلاع میدیم تا بیای واسه بقیه کارا ... طبق سرعتی که با دیال اپ دارم و ... مشخصه که خطمون واسه adsl مشکلی نداره !!! . پس واس چی امروز نزنگیدن ؟ احتمال داره فراموششون شده باشه ؟ من بزنگم ؟ اخه عجله دارم ... ( دیگه نمیتونم دیال اپو تحمل کنم ) . لطفا توضیح بدید - راستی دیروز گفته بودن مودم 35 تومنی داریم و 45 تومنی . /// به نظرتون کدومو بگیرم ؟ اصلا فرقی دارن ؟

دوستان یه توضیحی . جوابی . چیزی ... چیکار کنم ؟ امروزم که هنوز نزنگیدن ....:41:چیکار کنم ؟

armin_punisher6
30-08-2010, 16:19
دوستان کسی نمیدونه که اگه یه مشترک به اندیشه دعوت کنی چقدر تخفیف میگیری؟

majidpromix
30-08-2010, 16:22
اندیشه خط 5 سرویس 128 محدود 8 گیگ
سرعت روزها 120 هستش ولی شب ها مشخص نیست یعنی چند شب 30 بود ، چند شب هم 60 و برخی شب ها هم 90
کلا روی سرعت شب بخاطر ترافیک زیاد نمیشه سرعت ثابتی در طول هفته داشت

تفاون 128 با 512 اینه وقتی شما 512 دارید شرکت موظفه چه در روز و چه در شب حداقل سرعت دانلود 64 رو براتون بذاره
اما در 128 حداقل سرعت 20 در نظر گرفته شده (یعنی اگه در شب هایی ترافیک بالا بود اندیشه می تونه سرعت سرویس های 128 رو تا 20 کاهش بده)
از طرف دیگه فکر کنم نوسان سرعت در سرویس 512 به مراتب کمتر از 128 باشه

در ضمن اینکه میگن دو روزه پهنای باند رو افزایش دادند بنظرم درست هستش چون دو روزه سرعت دانلود بهتر شده

پس امشب میزارم دانلود اگه سرعت زیر 64 بود حسابی سرم کلاه رفته که 512 گرفتم!:41:
با این حساب چیزی که قطعیه اینه که اندیشه سرعت سرویس های نامحدود رو به شدت آورده پایین! یعنی سرعت بین 20-50 نوسان میکنه! شبا هم افتضاح!
دوستانی که نامحدود دارن: دیگه روزهای خوش دانلود به پایان رسید!:37:

V i r u s e r
30-08-2010, 16:31
دوست عزيز
ممنونم ازین که سعی کردی Tracert رو بهم یاد بدی ولب متاسفم من قبلا مفهموشو میدونستم :13:
ولی بازم انگار متوجه صحبت های من نمیشید که اشکال نداره من سعی نمی کنم به زور بهتون بفهمونم

حالا بزار اولین بار باشه چون مشکل من DC نیست بلکه 0 شدنه که بعضی وقتا 2 3 دقیقه طول میکشه
و این که هر صفحه باید 5 6 بار رفرش بشه تا بالا بیاد:2:
الانم اصلا برام مهم نیست
می خوام پارسمو شارژ کنم

kasra_khan2003
30-08-2010, 16:49
چند شب هست ( مخصوصا دیشب ) که شاتل شبا داغونه!

اصلا نمیشه دانلود کرد، مگه از سرور های خیلی قوی ( Microsoft )

تورنت که شبا ترکیده!!! بقیه هم اینجوری هستن؟ خط 5 - سرعت 512

reza3600
30-08-2010, 17:11
دوستان یه توضیحی . جوابی . چیزی ... چیکار کنم ؟ امروزم که هنوز نزنگیدن ....:41:چیکار کنم ؟

خوب عزیز من شما زنگ بزن. من قول میدم نخورنت:31:
در مورد مودم هم فکر نمیکنم اختلاف خاصی بین اون دو مودم با دو قیمت مختلف باشه. دیگه 10 تومن چیه که بخاد اختلاف ایجاد کنه.

T I G E R
30-08-2010, 17:14
پس امشب میزارم دانلود اگه سرعت زیر 64 بود حسابی سرم کلاه رفته که 512 گرفتم!:41:
با این حساب چیزی که قطعیه اینه که اندیشه سرعت سرویس های نامحدود رو به شدت آورده پایین! یعنی سرعت بین 20-50 نوسان میکنه! شبا هم افتضاح!
دوستانی که نامحدود دارن: دیگه روزهای خوش دانلود به پایان رسید!:37:
چون سرویس 512 داری هر وقت سرعت دانلودت زیر 64 شد ، راحت می تونی اعتراض کنی

اما در زمینه سرعت های نامحدود خب روال کار همینه یعنی ISP ها هیچوقت سرعت سرویس محدود و نامحدودشون برابر نیست
سرعت سرویس محدود در روز زیاده چون اینگونه ضمن تبلیغ شرکت مزبور ،
حجم کاربر زودتر تموم میشه و ناچاره حجم بخره و یا زودتر تمدید کنه (اینگونه پولی هم به جیب شرکت ها میره)
سرویس نامحدود سرعتش استاندارده چون اگه قرار باشه سرعت این سرویس ها هم بالا باشه اونوقت شرکت ها ضرر میکنه
الان تمام شرکت ها روال فوق رو در پیش گرفتند

البته معمولا در فصول پاییز و زمستان سرعت اینترنت رشد چشمگیری میکنه (بالاخص زمستان)
و بالاعکس تمام شرکت ها سرعت اینترنتشون در تابستان به میزان استاندارد کاهش میدن
این یک رواله که در تمام Pap ها اعمال میشه بهمین خاطره در ماههای اخیر شاهد کاهش سرعت بودید

Angel Of Darkness
30-08-2010, 18:55
سلام میخواستم بدونم معنی
your result و isp averege چیه { معنی کلمشو نمیگم } کاربردشو میگم و چرا خط سبر تو روز چند بار به میزان زیاد بالا و پایین میشه اما خط سفید ثابت هست
خط isp averege این معنی رو داره که isp این مقدار به ما پهنای باند میده ؟
اگه اینجوریه پس چرا خط سبز به شدت نوسان داره چرا ما از کل باند نمیتونیم بهره ببریم ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

V i r u s e r
30-08-2010, 19:58
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
اون سبزه سرعت تست خودته ولی سفیده میانگین سرعتی که دیگر کاربران ISP که تست میگیرن هست و قرار نیست تغییر محسوسی بکنه

foa.neh
30-08-2010, 20:00
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معلومه دیگه 

اون خط بالایی یعنی تست خط شما و خط پایینی یعنی میانگین تست کسانی که اومدن تست کردن 
و دلیلی نداره که ماله من و شما از میانگین بیشتر بشه چون مثلا من سرعتم 128 هست و یکی 1 مگ و این میانگین واسه مدت طولانی هست و همین طور که میدونید اندیشه قبلا سرعتش تا 200 هم بالا میرفته(خدا بیامرزش)
نمیدونم منظورتون همین بود یا نه

ramin2020
30-08-2010, 20:36
جهت خالی نبودن عریضه:
کاربری از شاتل: همه چی آرومه من چقدر خوشحالم... :31:

SA.JJ.AD
30-08-2010, 20:38
سلام
دوستان من از شاتل امروز سرویس 128 محدود گرفتم ... بعدش گفتن تا 1 هفته دیگه میایم وصلش میکنیم ... میخاستم بدونم چجوریاست ؟ ایا 1 هفته زیاده و باید 2.3 روزه بیان ؟ و اینکه خودم نمیتونم بنصبم ؟ در صورتی که هزینه ی نصبو اینجور چیزارو دادم .. لطفا توضیح بدید من تو این زمینه اماتورم ...

armin_punisher6
30-08-2010, 21:28
دوستان کسی نمیدونه که اگه یه مشترک به اندیشه دعوت کنی چقدر تخفیف میگیری؟
خواهشا یکی جوابمو بده.

baran1059
30-08-2010, 21:39
سلام
دوستان من از شاتل امروز سرویس 128 محدود گرفتم ... بعدش گفتن تا 1 هفته دیگه میایم وصلش میکنیم ... میخاستم بدونم چجوریاست ؟ ایا 1 هفته زیاده و باید 2.3 روزه بیان ؟ و اینکه خودم نمیتونم بنصبم ؟ در صورتی که هزینه ی نصبو اینجور چیزارو دادم .. لطفا توضیح بدید من تو این زمینه اماتورم ...

مدت زمان تحویل سرویس معمولا همین قدره بستگی به این داره که مخابرات کارتو زود انجام بده یا نه ؟ زیاد ربطی به شرکت نداره
معمولا سرویس دهنده ها مدت زمان نهایی با تمامی مشکلات رو می گن که بدقول نشن ولی فکر کنم زودتر سرویستو بگیری

SasY.King
30-08-2010, 21:59

این چه وضعی سرعت در روز هم داره پایین تر میاد به زحمت یه صفح باز میشه. تا آخر تابستان فکر کنم به صفر هم برسیم

مثل اینکه شرکت پارس وی هم به گلسار آمد. امروز داشتم میرفتم دانشگاه دیدم یه پرچم زدن بر روی ساختمان تازه تاسیس نوشته بود پارس وی. شاتل هم بیاد گلسار تکمیل میشه.

hamed72
30-08-2010, 22:00
من به همین سرعتی که میگی راضیم!
کاشکی میگفتی کدوم مرکز هستی.

مرکز 4 هستم

SasY.King
30-08-2010, 22:03
سلام

بستگی به شرکت داره کی درخواست به مخابرات بده. که متاسفانه آخر هفته میدن بعد میگن مشکل از مخابراته

reza3600
30-08-2010, 22:30
سلام

پولش رو که دیگه دادی پس اینکه میتونی خودت نصب کنی یا نه دیگه فایده نداره.
ولی وقتی طرف اومد تا مودمت رو نصب کنه قشنگ دقت کن ببین چیکار میکنه و حتی به نظر من یاداشت بردار خاستی فیلم هم بگیر:31: تا دفعه ی بعد اگر به مشکل برخوردی بتونی خودت کارتو راه بندازی

ho0rezam
30-08-2010, 22:35
سلام
والا به نظر من زیاده...واسه من از جمع آوری از سرویسه اندیشه تا وصل شدنه سرویسه شاتل فقط 3 روز طول کشید...البته اونا فک کنم فقط به خاطر اومدن به منزلتون یکم دارن زیاد میکنن زمان رو

V i r u s e r
30-08-2010, 23:00
پولش رو که دیگه دادی پس اینکه میتونی خودت نصب کنی یا نه دیگه فایده نداره.
ولی وقتی طرف اومد تا مودمت رو نصب کنه قشنگ دقت کن ببین چیکار میکنه و حتی به نظر من یاداشت بردار خاستی فیلم هم بگیر:31: تا دفعه ی بعد اگر به مشکل برخوردی بتونی خودت کارتو راه بندازی
نه بابا اینگلیسی بلد باشی
دفترچه مودم رو بخونی همه چیزو قشنگ توضیح داده:31:

SA.JJ.AD
31-08-2010, 01:29
چند تا دفترچه تو جعبشه ... که رو یکیش نوشته اموزش راه اندازی سریع ... داخلش یه جورایی فارسی هم نوشته ...!!! دوستی که فرمودند ...بستگی به این داره که مخابرات کارتو زود انجام بده یا نه ؟ زیاد ربطی به شرکت نداره... میخاستم بدونم که مخابرات چیکار بایستی بکنه ؟ و کار شرکت چیه این وسط ؟(فقط واسه کسب اطلاعات میخام بدونم) اخه اصلا نمیدونم چی به چیه ...

reza3600
31-08-2010, 08:44
چند تا دفترچه تو جعبشه ... که رو یکیش نوشته اموزش راه اندازی سریع ... داخلش یه جورایی فارسی هم نوشته ...!!! دوستی که فرمودند ...بستگی به این داره که مخابرات کارتو زود انجام بده یا نه ؟ زیاد ربطی به شرکت نداره... میخاستم بدونم که مخابرات چیکار بایستی بکنه ؟ و کار شرکت چیه این وسط ؟(فقط واسه کسب اطلاعات میخام بدونم) اخه اصلا نمیدونم چی به چیه ...

دقیقن کار مخابرات رو نمیدونم ولی اون طور که اندیشه به من گفت مخابرات باید یک پورت ازاد برای خظ من داشته باشه تا اندیشه بتونه به من سرویس بده برای همین برای من گرفتن adsl بیست و یک روز طول کشید

mailer
31-08-2010, 09:03
دقیقن کار مخابرات رو نمیدونم ولی اون طور که اندیشه به من گفت مخابرات باید یک پورت ازاد برای خظ من داشته باشه تا اندیشه بتونه به من سرویس بده برای همین برای من گرفتن adsl بیست و یک روز طول کشید

عزیز اینجوری نیست
قسمتی از تجهیزات adsl تو اتاق mdf مخابرات نصبه. این اتاق جایی هست که سیم تمام مشترکین یک مرکز جمع میشه و میره سمت سوییچ. اونجا کسی روراه نمیدن و فقط خود کارمندای mdf میتونن تردد کنن. چرا؟ چون اگه رو سیم یکی که اونجاست گوشی بزاری هم میتونی حرفای مردمو گوش کنی هم میتونی به حساب طرف تلفن بزنی !

وقتی یک پورت میخواد وصل شه باید سیمی که از سمت تجهیزات مخابرات میاد و سیمی که از سمت تجهیزات ADSL میاد باید بره تو یک وسیله ای که با هم ترکیب شه تا هم دیتا و هم تلفن رو با هم داشته باشی بعد این سیم بره به سمت مشترک . اینکارو فقط خود مخابرات باید انجام بده.
مثلا اندیشه به مرکز اسناد نامه میده که مشترک شماره x رو وصل کن به پورت مثلا 534 تجهیزات ما یه مدت زمانی طول میکشه تا فرم از شرکت بره مرکز اسناد و از اونجا بره به مرکز ابونه و اونا کارو انجام بدن و فرم دوباره برگرده مرکز اسناد و اونا هم برگردونن شرکت. این میشه همون زمانی که به شما اعلام شده و معمولا بین 3 روز تا 5 روز کاریه.
اینکه اندیشه گفت 3 هفته و اون یکی گفت 1ساعته دیگه حرفای تبلیغاتیه و هیچ ربطی به این پروسه نداره. اگه در حین کار معلوم بشه تلفنت pcm هست یا اینکه فرمت بره مخابرات و معلوم بشه قبلا از یک شرکت دیگه گرفتی و هنوز جمع اوری نکرده باشی یا اینکه فرم جمع اوری قبلی نرفته باشه زمان انتظار بیشتر میشه. یک حالت دیگه هم هست. اون اینه که شرکت پورت نداشته باشه و شما رو بزاره تو انتظار. حالا من نمیدونم برای این دوستمون کدوم حالت اتفاق افتاده که میفرمایند مال من 21 روز طول کشید.

sin@ 76
31-08-2010, 09:19
سلام به دوستان منم از اندیشه سرویس 512 حجمی دارم تو روز سرعتم 120 هست تو شب 80 هست اینم mtu و تست سرعتم در روز تو شب رو هم سری بعد میزارم :

majidpromix
31-08-2010, 10:00
سلام به دوستان منم از اندیشه سرویس 512 حجمی دارم تو روز سرعتم 120 هست تو شب 80 هست اینم mtu و تست سرعتم در روز تو شب رو هم سری بعد میزارم :

خوش به حالت، کدوم مرکزی؟
من مرکز 5 هستم 512 10گیگ دارم روزا سرعت رو 120 شبا بین 0 تا 10 نوسان میکنه!!!:37:
آخه این چه وضعشه، با این وضع هیچی نمیتونم دانلود کنم!
نامردا من که سرویس 512 دارم باید حداقل تو روز و شب بهم سرعت 64 رو بدن! پس دیگه چرا 512 گرفتم!:41:

reza3600
31-08-2010, 10:49
عزیز اینجوری نیست
قسمتی از تجهیزات adsl تو اتاق mdf مخابرات نصبه. این اتاق جایی هست که سیم تمام مشترکین یک مرکز جمع میشه و میره سمت سوییچ. اونجا کسی روراه نمیدن و فقط خود کارمندای mdf میتونن تردد کنن. چرا؟ چون اگه رو سیم یکی که اونجاست گوشی بزاری هم میتونی حرفای مردمو گوش کنی هم میتونی به حساب طرف تلفن بزنی !

وقتی یک پورت میخواد وصل شه باید سیمی که از سمت تجهیزات مخابرات میاد و سیمی که از سمت تجهیزات ADSL میاد باید بره تو یک وسیله ای که با هم ترکیب شه تا هم دیتا و هم تلفن رو با هم داشته باشی بعد این سیم بره به سمت مشترک . اینکارو فقط خود مخابرات باید انجام بده.
مثلا اندیشه به مرکز اسناد نامه میده که مشترک شماره x رو وصل کن به پورت مثلا 534 تجهیزات ما مدت زمانی طول میکشه تا فرم از شرکت بره مرکز اسناد و از اونجا بره به مرکز ابونه و اونا کارو انجام بدن و فرم دوباره برگرده مرکز اسناد و اونا هم برگردونن شرکت. این میشه همون زمانی که به شما اعلام شده و معمولا بین 3 روز تا 5 روز کاریه.
اینکه اندیشه گفت 3 هفته و اون یکی گفت 1ساعته دیگه حرفای تبلیغاتیه و هیچ ربطی به این پروسه نداره. اگه در حین کار معلوم بشه تلفنت pcm هست یا اینکه فرمت بره مخابرات و معلوم بشه قبلا از یک شرکت دیگه گرفتی و هنوز جمع اوری نکرده باشی یا اینکه فرم جمع اوری قبلی نرفته باشه زمان انتظار بیشتر میشه. یک حالت دیگه هم هست. اون اینه که شرکت پورت نداشته باشه و شما رو بزاره تو انتظار. حالا من نمیدونم برای این دوستمون کدوم حالت اتفاق افتاده که میفرمایند مال من 21 روز طول کشید.

اندیشه میگفت که مخابرات برای من پورت ازاد نداره. برای همین 21 روز طول کشید.
ما نفهمیدیدم که شما کارمند اندیشه ای یا نه. خب چه اشکالی داره اندیشه توی این انجمن یه بخش پشتیبانی داشته باشه. من که 12 شب زنگ میزنم اندیشه کسی برنمیداره. حالا خوبه پشتیبانی 24 ساعته داره. خب از این به بعد کاری داشتیم با شما تماس میگیریم.:31:

kavehmech
31-08-2010, 11:14
آقا دمت گرم فقط شبا واسه شما سرعت دانلود چقدره؟
شما هم قبلش 128 نامحدود داشتی؟ سرعتت افتاده بود پایین؟

درود
من 128 نداشتم.فقط یک بار 256 داشتم که سرعت خوبی نداشت.
شب و روز فرقی نمیکنه.بستگی به لینک دانلود داره.من چون رپید دارم واسم فرقی نمیکنه.

mailer
31-08-2010, 11:35
ما نفهمیدیدم که شما کارمند اندیشه ای یا نه. خب چه اشکالی داره اندیشه توی این انجمن یه بخش پشتیبانی داشته باشه. من که 12 شب زنگ میزنم اندیشه کسی برنمیداره. حالا خوبه پشتیبانی 24 ساعته داره. خب از این به بعد کاری داشتیم با شما تماس میگیریم.:31:

اره میتونی تماس بگیری فروم برای همین کاراست
در مورد اینکه من کارمند هستم یا نه باید بگم اره اگه 1 ماه دیگه اینجا باشم جواب مردم رو بدم بعد اینا رو پرینت کنم ببرم اونجا اون دوستمم هم سفارشمو بکنه دیگه اگه خدا بخواد منم کارمند میشم. خیلی نامردن اگه استخدامم نکنن. :31:

Phonix Live
31-08-2010, 12:49
چرا اندیشه اینطوری شده !
ساعات حدود 2 بعد از ظهر
256 - خط 3
دلمون به سرعت روز خوش بود اونم اوضاعش داره خراب میشه

foa.neh
31-08-2010, 12:50
خوش به حالت، کدوم مرکزی؟
من مرکز 5 هستم 512 10گیگ دارم روزا سرعت رو 120 شبا بین 0 تا 10 نوسان میکنه!!!:37:
نامردا من که سرویس 512 دارم باید حداقل تو روز و شب بهم سرعت 64 رو بدن! پس دیگه چرا 512 گرفتم!:41:

very مشکوک!

چرا زنگ نمیزی پشتیبانی؟
اگه شب و روز سرعت پایین بود باز میشد گفت خطت مشکل داره ولی اینکه شب فقط میاد پایین حتما بزنگ پشتیبانی چون درسته شب چند روزه سرعت رو آوردن پایین و  ثابت کردن ولی نه رو 10 بلکه رو 70 و ساعت 4 همزمان با وقت سحر سرعت یهو میشه 100 تا ساعت 6:18:

mehdihamed
31-08-2010, 13:01
سلام
بچه ها واقعاً دلم واسه این تاپیک تنگ شده بود منم اندیشه جمع آوری کردم الان قراره شاتل برام راه اندازی کنه الان 16 روزه که اینترنتم قطعه الان که دارم اینا رو مینویسم اشک تو چشام جمع شده با دایال آپ اومدم دیگه تقریباً یادم نمیاد سرعت بالا چطوری بود یه زمانی شبا 1700 مگ دانلود میکردم الان هیچی تازه امروز زنگ زدم شاتل میگه خط 5 شلوغه احتمالاً میوفته واسه بعد از تعطیلات راه اندازی میشه واقعاً زندگی سخت شده اگه میتونستم برمیگشتم اندیشه ولی فکر کنم اونجا هم همینطوری باشه چون الان سر مخابرات کارم مونده اگه اینترنتتون رو دوست دارین همونجا که هستین بمونین وگر نه حداقل 2 هفته باید معطل بشین

milad_takjoo
31-08-2010, 14:15
اندیشه واسه من که دیگه بعدظهرها و شبا کلا قطعه با این سرعتش........
حیف پولی که اینا میخورن....

baran1059
31-08-2010, 15:49
با این توضیحاتی که این دوستمون آقای Mailer داده من به همه شما اطمینان می دم ایشون یا کارمند فنی شرکت اندیشست که داره اینجا تبلیغات می کنه و از طرف شرکت ماموریت داره که اوضاع کابراشو بسنجه و راهنمائیشون کنه یا قبلا برای اندیشه کار می کرده ، حالا خودشو معرفی نمی کنه که احتمالا ضایع نشه ، چون این اطلاعاتی که ایشون دادن فقط کسی که کار فنی ADSL می کنه بلده سر این قضیه رو هر چی می خواین من شرط می بندم می گین نه حالا هر چی دلتون می خواد بگین دوستان

خوب کم کم ازش اطلاعات گرفتیم فهمیدیما :31:
حالا بگو کدوم قسمتی آقای Mailer زنگ بزنیم صدای قشنگتو بشنویم یه خورده کسی اونجا تحویلمون بگیره :5:

sin@ 76
31-08-2010, 18:44
خوش به حالت، کدوم مرکزی؟
من مرکز 6 هستم منظریه

jabarsink2000
31-08-2010, 19:06
اوضاع اندیشه خط727 عالی سرعت دانلود بین 120تا 140.
سرعت:128
Downstream:1199
Upstream:572

فکر نکنم هیچ خطی سرعت اپلودش مثل 727 باشه خودایش خیلی کیف میکنم یادش بخیر خط ما مشکل داشت همه 220 داشتن ما 20.

mehdihamed
31-08-2010, 20:16
اوضاع اندیشه خط727 عالی سرعت دانلود بین 120تا 140.
سرعت:128
Downstream:1199
Upstream:572

میگم بهتره ما بجای اینکه isp خودمونو عوض کنیم بهتره خونمونو عوض کنیم بیایم گلسار

ramin2020
31-08-2010, 20:41
سلام
بچه ها واقعاً دلم واسه این تاپیک تنگ شده بود منم اندیشه جمع آوری کردم الان قراره شاتل برام راه اندازی کنه الان 16 روزه که اینترنتم قطعه الان که دارم اینا رو مینویسم اشک تو چشام جمع شده با دایال آپ اومدم دیگه تقریباً یادم نمیاد سرعت بالا چطوری بود یه زمانی شبا 1700 مگ دانلود میکردم الان هیچی تازه امروز زنگ زدم شاتل میگه خط 5 شلوغه احتمالاً میوفته واسه بعد از تعطیلات راه اندازی میشه واقعاً زندگی سخت شده اگه میتونستم برمیگشتم اندیشه ولی فکر کنم اونجا هم همینطوری باشه چون الان سر مخابرات کارم مونده اگه اینترنتتون رو دوست دارین همونجا که هستین بمونین وگر نه حداقل 2 هفته باید معطل بشین
طاقت بیار، تو می تونی! :31:
اینترنت خبری نیست، خبری شد بهت می گم :46:
پس کار و کاسبی شاتل هم گرفته که دیگه خط 5 جا نداره، خدا بده برکت
ایشاا... وقتی اومدی شاتل به این همه معطلیش واست بی ارزه

mailer
31-08-2010, 21:40
با این توضیحاتی که این دوستمون آقای Mailer داده من به همه شما اطمینان می دم ایشون یا کارمند فنی شرکت اندیشست که داره اینجا تبلیغات می کنه و از طرف شرکت ماموریت داره که اوضاع کابراشو بسنجه و راهنمائیشون کنه یا قبلا برای اندیشه کار می کرده ، حالا خودشو معرفی نمی کنه که احتمالا ضایع نشه ، چون این اطلاعاتی که ایشون دادن فقط کسی که کار فنی ADSL می کنه بلده سر این قضیه رو هر چی می خواین من شرط می بندم می گین نه حالا هر چی دلتون می خواد بگین دوستان

خوب کم کم ازش اطلاعات گرفتیم فهمیدیما :31:
حالا بگو کدوم قسمتی آقای Mailer زنگ بزنیم صدای قشنگتو بشنویم یه خورده کسی اونجا تحویلمون بگیره :5:

اقا جان باشه من کارمند اندیشم خوبه داداش ؟ حالا یه سوال دارم این اطلاعاتو فقط کارمندای اندیشه بلدن؟ که شما اینجوری نتیجه گرفتی!
من در مورد شبکه اطلاعاتم زیاده چون کلاس میرم ادرسشو میخوای بهت میدم اتفاقا اونم نزدیک اندیشست(خودت حدس بزن) . در مورد اندیشه اطلاعاتم زیاده چون هم دوستم اونجاست هم خیلی وقت مشترکشونم هم شرکنشونو خیلی دوست دارم و اتفاقا فرم استخدامشونو هم پر کردم(اگه راضیت میکنه)
بمحض اینکه استخدام بشم شماره تلفن داخلیمو بهتون میدم یکم هم پارتی بازی می کنم کلی حال کنید :31:

اما در مورد اندیشه
من امروز با دوستم حرف زدم
قولهایی که داده بودن و برانون نقل کرده بودم رو 80-90% عملی کردن که اون 10-20% هم در طول هفته اینده اجرا یی میکنن
مرکز 4 درست شده
کاربرهای مراکز 5و7 هم از هفته دیگه احساس خیلی بهتر رو قراره تجربه کنن.
پهنای باند زیاد شده و در نتیجه سرعت شب زیاد شده. روز که مشکل نداشت هیچ وقت
قیمت پایین اومده و از هفته بعد اعمال میشه
و چند تا چیز دیگه که گفت نگو

در مورد مرکز 5 هم داستان اینه که اندیشه 1-2 ماه اونجا پورت نداره برای همین مشترکین میرن به سمت شرکتای دیگه

farshidcivil
31-08-2010, 22:19
اقا جان باشه من کارمند اندیشم خوبه داداش ؟ حالا یه سوال دارم این اطلاعاتو فقط کارمندای اندیشه بلدن؟ که شما اینجوری نتیجه گرفتی!
من در مورد شبکه اطلاعاتم زیاده چون کلاس میرم ادرسشو میخوای بهت میدم اتفاقا اونم نزدیک اندیشست(خودت حدس بزن) . در مورد اندیشه اطلاعاتم زیاده چون هم دوستم اونجاست هم خیلی وقت مشترکشونم هم شرکنشونو خیلی دوست دارم و اتفاقا فرم استخدامشونو هم پر کردم(اگه راضیت میکنه)
بمحض اینکه استخدام بشم شماره تلفن داخلیمو بهتون میدم یکم هم پارتی بازی می کنم کلی حال کنید :31:

اما در مورد اندیشه
قولهایی که داده بودن و برانون نقل کرده بودم رو 80-90% عملی کردن که اون 10-20% هم در طول هفته اینده اجرا یی میکنن
مرکز 4 درست شده

در مورد مرکز 5 هم داستان اینه که اندیشه 1-2 ماه اونجا پورت نداره برای همین مشترکین میرن به سمت شرکتای دیگه

نوکرتم سفارش خط 2 رو هم بکن:31:

alves2774
31-08-2010, 22:24
نوکرتم سفارش خط 2 رو هم بکن:31:
فرشید جان داداش من تو مرکز 2 هستم اینجا که اوضاع ردیفه من روزا رو 120 تا 140 شبا رو 70 تا 100 مگه اوضاع شما غیر اینه؟

mmiladd
31-08-2010, 22:31
سرعت پارس آنلاين تو اين دقايق به پايين ترين شكل خودش رسيده..

armin_punisher6
31-08-2010, 22:41
دوستان این راسته که قیمتهای اندیشه قراره پایین بیاد؟مثلا 128 8gb ماهی چند میشه؟

alves2774
31-08-2010, 23:01
اگه پایین بیاد که عالی میشه من 5 شنبه خودم دوباره زنگ می زنم می پرسم امیدوارم حرفهای mailer درست باشه البته jabrasink تو چند صفحه پیش همچین پیش بینی کرده بود داره جالب می شه:8::8:

baran1059
31-08-2010, 23:32

اما در مورد اندیشه
مرکز 4 درست شده

دوست عزیز
این اطلاعاتی که تو دادی اصلا ربطی به شبکه نداره ، خیلی دوست دارم بدونم این کدوم آموزشگاهه که هم بغل اندیشست هم در مورد MDF و مرکز مخابراتی و پورت MDF کلاس داره ، آخه چرا خالی می بندی پسر خوب می گن آدم .... کم حافظه است .
آقا ما قبولت داریم تو آخر پورت مپ هستی یادم باشه

حداقل یه کار خوب انجام می دی !!!!!!
به رقبای اندیشه اطلاعات خوبی می دی
:31:
ایشالا که تو دفترشون استخدامت کنن من اگه جای اونا بودم خدایی تو رو می کردم سرپرست فنی شرکت
ما ازین شانس ها نداریم :46:
خلاصه دوست داشتنی هستی ، بعد از این همه مدت خودتو معرفی هم نکردیا ای کلک

farshidcivil
31-08-2010, 23:39
فرشید جان داداش من تو مرکز 2 هستم اینجا که اوضاع ردیفه من روزا رو 120 تا 140 شبا رو 70 تا 100 مگه اوضاع شما غیر اینه؟

یعنی نسبت به مراکزه دیگه بهتره...:5:؟

hamidrashti
01-09-2010, 00:23
دوست عزیز
این اطلاعاتی که تو دادی اصلا ربطی به شبکه نداره ، خیلی دوست دارم بدونم این کدوم آموزشگاهه که هم بغل اندیشست هم در مورد MDF و مرکز مخابراتی و پورت MDF کلاس داره ، آخه چرا خالی می بندی پسر خوب می گن آدم .... کم حافظه است .

ایشالا که تو دفترشون استخدامت کنن من اگه جای اونا بودم خدایی تو رو می کردم سرپرست فنی شرکت
اینجا فقط من کارمند اندیشه ام و بس سوال موال داری بپرس خودم جوابتو می دم هاهاها

foa.neh
01-09-2010, 04:02

خدا کنه کاهش قیمت باعث نشه اون طرح خانمان سوز که 512 100 و 128 70 کیلو باید داشته باشن اجرا بشه:13: البت اگه مثلا 1 مگ بدن با قیمت 128 الان خوب در اون صورت چرا:21:

Phonix Live
01-09-2010, 05:26

اما در مورد اندیشه
مرکز 4 درست شده

دوست عزیز بی زحمت وضعیت خط 3 هم از دوستتون جویا بشید
نمیدونم چرا هیچ حرفی از خط 3 نیست، همش7 ، 2 ، 8 و ....
خط 3 هم کم مشکل نداره
الان من 256 دارم سرعتم از سرعت دوستی که خط 727 و اشتراک 128 داره کمتره حتی تو روز !!!!

SA.JJ.AD
01-09-2010, 07:06
دوستان همشهری سلام. سرعت دانلود شاتل تو خط 424 تو روز و شب برا 128 محدود خوشبینانه و بد بینانه چقدر باید باشه ؟
.
لطفا جواب بدید

mailer
01-09-2010, 07:52
دوست عزیز

اولا تشریف بیارید کلاسهای مجتمع فنی روبروی شرکت اندیشه سبز. همه جور کلاس هم براتون میزارن.ببینید اینا رو میگن یا نه.
دوما میشه بگید شما از کجا میدونید که این اطلاعاتو رو فقط کسایی که تو شرکتهای ارائه دهنده سرویس adsl کار میکنن میدونن؟:18:
پس اگه شما میدونید اینا رو پس طبق منطق خودتون شما خودتون هم باید تو یه شرکت ارائه دهنده سرویس کار کنید
چون میفرمایید اگه مثلا تا شما تو اندیشه کار نکنی نمیدونی اینا رو . خب میشه بگید کدوم شرکت کار میکنید؟
سوما فرض کنید من اندیشه پارس یا شاتل یا هر جای دیگه ای کار میکنم ایا حرفهایی که زدم غلط یا غیر مفید بوده؟ یا بیشترش اسپم بوده؟

خب اما برای اینکه اسپم نشه:
دوستایی که میگن مشکل دارن و سرعتشون کمه حالا از هر سرویس دهنده ای که سرویس دارن اولین کاری که باید انجام بدن اینه که ببینن سرعت کانکت مودمشون چنده؟ رو مودمتون لاگین کنید سرعت اتصال مودمتونو نوشته
اگه این سرعت کم باشه نشون میده که خطتون مشکل داره . حداقل تو رشت همه سرویس دهنده ها سرعت downstream مودم رو بالای 600 کیلوبیت ست میکنن(up stream هم معمولا 256 هست). اگه سرعت downstream مودمتون مثلا 300 بود به احتمال خیلی زیاد یعنی بخاطر نویز - طول مسیر یا وجود یک دستگاه دیگه مثل دستگاهای caller id و یا فیوز داخل پریز و ... سرعت خطتون کم شده که باید حتما رفع شه.
همین دلایل و موارد در مورد Upstream هم صدق میکنه

طبیعیه وقتی سرعت فیزیکی خطتون کمه یعنی مودم شما و تجهیزات dslam تو مراکز مخابراتی با سرعت کمی بهم وصل میشن .سرعت اینترنتت شما کم میشه و ممکنه اگه اوضاعتون خیلی خراب باشه مودمتون همش قطع و وصل بشه و مشکل DC پیدا کنید
اینکه چطوری به مودمتون وصل شید رو تو دفترچه راهنمای مودمتون نوشته. اگه نتونستید زنگ بزنید پشتیبانی جایی که ازش سرویس گرفتید سرعت کانکت فعلی خطتونو بهتون میگن

از همه بخاطر اینکه اول پستم بحث 2 طرفه شده عذرخواهی میکنم

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

دوست عزیز بی زحمت وضعیت خط 3 هم از دوستتون جویا بشید
نمیدونم چرا هیچ حرفی از خط 3 نیست، همش7 ، 2 ، 8 و ....
خط 3 هم کم مشکل نداره
الان من 256 دارم سرعتم از سرعت دوستی که خط 727 و اشتراک 128 داره کمتره حتی تو روز !!!!

سرویس نامحدود داری؟

baran1059
01-09-2010, 08:16
اولا تشریف بیارید کلاسهای مجتمع فنی روبروی شرکت اندیشه سبز. همه جور کلاس هم براتون میزارن.ببینید اینا رو میگن یا نه.
دوما میشه بگید شما از کجا میدونید که این اطلاعاتو رو فقط کسایی که تو شرکتهای ارائه دهنده سرویس adsl کار میکنن میدونن؟:18:
پس اگه شما میدونید اینا رو پس طبق منطق خودتون شما خودتون هم باید تو یه شرکت ارائه دهنده سرویس کار کنید
چون میفرمایید اگه مثلا تا شما تو اندیشه کار نکنی نمیدونی اینا رو . خب میشه بگید کدوم شرکت کار میکنید؟
سوما فرض کنید من اندیشه پارس یا شاتل یا هر جای دیگه ای کار میکنم ایا حرفهایی که زدم غلط یا غیر مفید بوده؟ یا بیشترش اسپم بوده؟

خب اما برای اینکه اسپم نشه:
دوستایی که میگن مشکل دارن و سرعتشون کمه حالا از هر سرویس دهنده ای که سرویس دارن اولین کاری که باید انجام بدن اینه که ببینن سرعت کانکت مودمشون چنده؟ رو مودمتون لاگین کنید سرعت اتصال مودمتونو نوشته
اگه این سرعت کم باشه نشون میده که خطتون مشکل داره . حداقل تو رشت همه سرویس دهنده ها سرعت downstream مودم رو بالای 600 کیلوبیت ست میکنن(up stream هم معمولا 256 هست). اگه سرعت downstream مودمتون مثلا 300 بود به احتمال خیلی زیاد یعنی بخاطر نویز - طول مسیر یا وجود یک دستگاه دیگه مثل دستگاهای caller id و یا فیوز داخل پریز و ... سرعت خطتون کم شده که باید حتما رفع شه.
همین دلایل و موارد در مورد Upstream هم صدق میکنه

طبیعیه وقتی سرعت فیزیکی خطتون کمه یعنی مودم شما و تجهیزات dslam تو مراکز مخابراتی با سرعت کمی بهم وصل میشن .سرعت اینترنتت شما کم میشه و ممکنه اگه اوضاعتون خیلی خراب باشه مودمتون همش قطع و وصل بشه و مشکل DC پیدا کنید
اینکه چطوری به مودمتون وصل شید رو تو دفترچه راهنمای مودمتون نوشته. اگه نتونستید زنگ بزنید پشتیبانی جایی که ازش سرویس گرفتید سرعت کانکت فعلی خطتونو بهتون میگن

از همه بخاطر اینکه اول پستم بحث 2 طرفه شده عذرخواهی میکنم

---------- Post added at 08:52 AM ---------- Previous post was at 08:50 AM ----------

سرویس نامحدود داری؟
بازم سلام دوباره
این آموزشگاهی که شما میگی اصلا نمی دونه DSLAM چیه ، مطمئن هم هستم که واسه MDF کلاس نمی ذارن ، چون می دونم چه دوره هایی تدریس می کنن ، از حرفام ناراحت نشو ، منظوری ندارم . فقط می خواستم روراست باشیم
می خوای بدونی من کجا کار می کنم ، هیچ جا !!! ولی بهت می گم چطور اطلاعاتم زیاده . یکی از دوستام تو یکی ازین شرکتها اونم نه رشت توی تهران کار می کنه منم به دلیل علاقه ای که دارم ازش مستندات آموزشی شرکتشون رو گرفتم و مطالعه کردم هر جایی هم سوال داشتم ازش پرسیدم . می تونستی حداقل اینو بگی که باورم بشه ولی حرفی رو زدی که من باورم شد کارمند اونا هستی
حالا من که ناراحت نیستم تازه خوشحالم ، حالا می فهمم که چرا زنگ می زنم اندیشه جواب تلفنم رو نمی دن
خب سرشون شلوغه دیگه :31: تو این فروم تو فرومای دیگه و .. . . .
آقا ما در هر صورت خیلی مخلصیم

اصلا شما راست می گی خدایی من حاضرم قرار بزاریم بریم ببینیم تو این آموزشگاه در مورد پورت مپ و DSLAM و MDF اگه تدریس کردن من به همه بچه های این فروم شام می دم اگه نه که شما به همه تو این فروم شام بده OK
دوستان اگه موافقن ما در بست در خدمتیم

armin_punisher6
01-09-2010, 08:33
سلام دوستان.من دیروز رفتم اندیشه برای دوستم اشتراک گرفتم.پرسیدم چقدر به من تخفیف میخوره.گفت بابت معرفی هر یوزر 1500 تومان.میخواستم بدونم هر ماه این 1500 هست یا فقط 1 باره؟

mailer
01-09-2010, 08:43
بازم سلام دوباره
این آموزشگاهی که شما میگی اصلا نمی دونه DSLAM چیه ، مطمئن هم هستم که واسه MDF کلاس نمی ذارن ، چون می دونم چه دوره هایی تدریس می کنن ، از حرفام ناراحت نشو ، منظوری ندارم . فقط می خواستم روراست باشیم
می خوای بدونی من کجا کار می کنم ، هیچ جا !!! ولی بهت می گم چطور اطلاعاتم زیاده . یکی از دوستام تو یکی ازین شرکتها اونم نه رشت توی تهران کار می کنه منم به دلیل علاقه ای که دارم ازش مستندات آموزشی شرکتشون رو گرفتم و مطالعه کردم هر جایی هم سوال داشتم ازش پرسیدم . می تونستی حداقل اینو بگی که باورم بشه ولی حرفی رو زدی که من باورم شد کارمند اونا هستی
حالا من که ناراحت نیستم تازه خوشحالم ، حالا می فهمم که چرا زنگ می زنم اندیشه جواب تلفنم رو نمی دن
خب سرشون شلوغه دیگه :31: تو این فروم تو فرومای دیگه و .. . . .
آقا ما در هر صورت خیلی مخلصیم

اصلا شما راست می گی خدایی من حاضرم قرار بزاریم بریم ببینیم تو این آموزشگاه در مورد پورت مپ و DSLAM و MDF اگه تدریس کردن من به همه بچه های این فروم شام می دم اگه نه که شما به همه تو این فروم شام بده OK
دوستان اگه موافقن ما در بست در خدمتیم

چطور شما میتونی کارمند نباشی ولی مستندات اموزشی تهیه کنی و بخونی ولی دیگران نمیتونن؟ چطور شما دوستتون تو تهران تو یک شرکت کار میکنه و به شما مستندات بده ایراد نداره ولی من دوستم تو اندیشه کار کنه و بهم اطلاعات و اموزش بده که بتونم اونجا کار بگیرم ایراد داره؟
مگه شما علم غیب داری که مثلا تو جلسه مورخ 8/2/89 تو کلاس اموزشی مجتمع فنی بین مدرس و شاگردا یا شاگردا با همدیگه چه حرفهایی زده شده که میای با اطمینان خاطر حرف میزنی؟ مگه شما بودی اونجا؟ یا اینکه مدرس ها سرفصل ها رو با شما چک میکنن یا شاگردا همه بیسوادن و توشون کسی پیدا نمیشه که راجع به مثلا mdf چیزی بدونه؟ نکنه اینم مثل ارائه سرویس تو مرکز 427 بود که با اطمینان میگفتی 427 pdb داره و شرکتهای دیگه هم سرویس میدن و بعد معلوم شد که pdb نداشت و دیگران هم سرویس نمیدادن

اینقدر با اطمینان در مورد دیگران یا چیزایی که اطلاع دقیقی ندارید حرف نزن لطفا. حدسیات شما لزوما مطابق واقعیات نیست.
شما زنگ میزنی اندیشه؟ شما که خودتون میگی اطلاعاتتون زیاده پس چرا همش زنگ میزنی پشتیبانی که جوابتو نمیدن؟ اگه هم مشکلی پیش بیاد تشخیصش برای یک ادم حرفه ای خیلی اسونه و دلیلی برای تماس مکرر با پشتیبانی برای یک ادم حرفه ای متصور نیست
اندیشه تو فروم یا فروم ها حضور داره. خب من بهشون تبریک میگم که ارای مردم براشون مهمه و نظرات مردم رو دنبال میکنن.

بهر حال من علاقه ای به ادامه بحث های دو طرفه ندارم . اگه اطلاعاتتون زیاده اونو صرف اموزش دیگرانی که اینجا هستن و یا کم بلدن بکنید چون قطعا مفید تره.

mailer
01-09-2010, 08:54
سلام دوستان.من دیروز رفتم اندیشه برای دوستم اشتراک گرفتم.پرسیدم چقدر به من تخفیف میخوره.گفت بابت معرفی هر یوزر 1500 تومان.میخواستم بدونم هر ماه این 1500 هست یا فقط 1 باره؟

1500 نیست دوست عزیز
من خودم دارم استفاده میکنم
4 نفر اول هر کدوم 1500 تومن
از 5 نفر تا 9 نفر هر کدوم 2000 تومن
از 10 تا 14 نفر هر کدوم 2500 تومن
و ....

یعنی اگه 7 نفر معرفی کنی
میشه
7*2000=14000 تومن تخفیف در هر ماه برای هر سرویسی که بگیری
این تخفیف هر ماه تا زمانی که کسی که معرفی کردی مشترک اندیشه هست بهت تعلق میگیره

اگه مثلا 1 نفر جمع کنه
تخفیفت اینجوری میشه
(7-1)*2000=12000 تومن

ولی اگه 3 نفر جمع می کردن و مجموعا میشد 4 نفر
میشه
(7-3)*1500=6000 تومن در ماه

البته بگم که همون موقع بهم اعلام شده که ممکنه این شرایط عوض بشه ولی الان مدت هاست که عوض نشده

baran1059
01-09-2010, 09:07
دوستان یه خبر دست اول

شاتل تمام سرویسای ART رو نامحدود کرده یعنی سرویس 128 نامحدود 28000 تومن
سرویس 256 نامحدود 43000 تومن

الان رفتم تو سایتش دیدم .

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

خدایی از زمانی که این شاتل اومده داره میترکونه ، اینم یه اشانتیون جدید
راستی اینم یادم رفت بگم این ماه 50 % تخفیف نصب هم داره

سرویس نامحدود !!!!!!! !!!!!!!!! واسه حرفه ای ها

mailer
01-09-2010, 09:16
دوستان یه خبر دست اول

شاتل تمام سرویسای ART رو نامحدود کرده یعنی سرویس 128 نامحدود 28000 تومن
سرویس 256 نامحدود 43000 تومن

الان رفتم تو سایتش دیدم .

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

خدایی از زمانی که این شاتل اومده داره میترکونه ، اینم یه اشانتیون جدید
راستی اینم یادم رفت بگم این ماه 50 % تخفیف نصب هم داره

سرویس نامحدود !!!!!!! !!!!!!!!! واسه حرفه ای ها

خب خوبه
اما
1- مصرف سرویس‌های دارای ترافیك نامحدود تحت قوانین fair use policy شاتل است.
یادتون نره. یعنی نامحدود خیلی هم نامحدود نیست یا حداقل به اراده سرویس دهنده است که هر وقت خواست اعمال نظر کنه

2- واکنش بقیه سرویس دهنده ها هم یادتون نره. بقیه هم واکنش نشون میدن پس باید ماند و دید

3- ضمنا شاتل تازه نیومده سالهاست که اومده. اگه منظورتون تو رشت هست باید بگم این قیمتا ماله همه جاست نه فقط رشت.

ولی بهر حال اتفاق خوبیه و قیمت سرویس ها رو کم میکنه

baran1059
01-09-2010, 09:30
چطور شما میتونی کارمند نباشی ولی مستندات اموزشی تهیه کنی و بخونی ولی دیگران نمیتونن؟ چطور شما دوستتون تو تهران تو یک شرکت کار میکنه و به شما مستندات بده ایراد نداره ولی من دوستم تو اندیشه کار کنه و بهم اطلاعات و اموزش بده که بتونم اونجا کار بگیرم ایراد داره؟
مگه شما علم غیب داری که مثلا تو جلسه مورخ 8/2/89 تو کلاس اموزشی مجتمع فنی بین مدرس و شاگردا یا شاگردا با همدیگه چه حرفهایی زده شده که میای با اطمینان خاطر حرف میزنی؟ مگه شما بودی اونجا؟ یا اینکه مدرس ها سرفصل ها رو با شما چک میکنن یا شاگردا همه بیسوادن و توشون کسی پیدا نمیشه که راجع به مثلا mdf چیزی بدونه؟ نکنه اینم مثل ارائه سرویس تو مرکز 427 بود که با اطمینان میگفتی 427 pdb داره و شرکتهای دیگه هم سرویس میدن و بعد معلوم شد که pdb نداشت و دیگران هم سرویس نمیدادن

اینقدر با اطمینان در مورد دیگران یا چیزایی که اطلاع دقیقی ندارید حرف نزن لطفا. حدسیات شما لزوما مطابق واقعیات نیست.
شما زنگ میزنی اندیشه؟ شما که خودتون میگی اطلاعاتتون زیاده پس چرا همش زنگ میزنی پشتیبانی که جوابتو نمیدن؟ اگه هم مشکلی پیش بیاد تشخیصش برای یک ادم حرفه ای خیلی اسونه و دلیلی برای تماس مکرر با پشتیبانی برای یک ادم حرفه ای متصور نیست
اندیشه تو فروم یا فروم ها حضور داره. خب من بهشون تبریک میگم که ارای مردم براشون مهمه و نظرات مردم رو دنبال میکنن.

بهر حال من علاقه ای به ادامه بحث های دو طرفه ندارم . اگه اطلاعاتتون زیاده اونو صرف اموزش دیگرانی که اینجا هستن و یا کم بلدن بکنید چون قطعا مفید تره.
دوست عزیز
من منظور بدی نداشتم ، اگه از حرفام ناراحت شدی معذرت می خوام ولی واقعا منظور بدی نداشتم
پس توی کلاس بین دوستان این مطالب مطرح می شه دیگه
همه اشکالات رو که نمی شه تنهایی حل کرد بالاخره وقتی اینترنتت قطع می شه و نمی تونی کاری انجام بدی باید زنگ بزنی سرویس دهندت دیگه
همه سرویس دهنده ها اگه مدیریت درستی داشته باشن قوانین fair use policy دارن
خوشحالم که زود رفتی سایتش رو دیدی این خبرو برای این دادم که الان مدتهاست اندیشه می خواد قیمت سرویساشو کم کنه
ولی شاتل بدون اینکه کلی تبلیغات کنه قیمت سرویساشو کم کرده و همشون رو هم نامحدود کرده

تازه اینم بگم من خیلی خوشحالم که همه سرویس دهنده ها دارن باهم رقابت می کنن حداقل ما مصرف کننده ها الان راحت میتونیم هر سرویسی که دلمون می خواد رو انتخاب کنیم با قیمت کم

خیلی دوست دارم بدونم سرویس دهنده های دیگه می خوان چیکار کنن

---------- Post added at 10:30 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

اون تخفیفی رو هم که فرمودی من تاحالا نشنیده بودم
می دونی از کی این روال رو گذاشتن ، حداقل می دونم اطلاع رسانی نکردن چون نه تو سایتشون چیزی هست نه اینکه حضوری چیزی گفتن
احتمالا دیدن شاتل کارت طلائی گذاشته اونا هم این سرویس رو اضافه کردن
اینم به فال نیک می گیرم

armin_punisher6
01-09-2010, 09:42
کسی خبر جدیدی از این موضوع نداره؟

mailer
01-09-2010, 09:45
[/COLOR]اون تخفیفی رو هم که فرمودی من تاحالا نشنیده بودم
می دونی از کی این روال رو گذاشتن ، حداقل می دونم اطلاع رسانی نکردن چون نه تو سایتشون چیزی هست نه اینکه حضوری چیزی گفتن
احتمالا دیدن شاتل کارت طلائی گذاشته اونا هم این سرویس رو اضافه کردن
اینم به فال نیک می گیرم

شاتل چند وقته تو رشت اومده و داره سرویس میده این تخفیف اندیشه از 8-9 ماه پیش اجرا شده و من خودم الان مدتهاست فاکتورام تخفیف داره و تازگیا 0 شده. چون تعداد کسایی که معرفی کردم زیاد شده.
منم قبول دارم که خوب اطلاع رسانی نشده و نمیدونم چرا؟ ولی خبرهاش چند ماه پیش تو همین فروم مطرح شده

baran1059
01-09-2010, 09:46
آخ یادم رفت یه چیزی بگم
این قوانین fair policy رو همه سرویس دهنده ها دارن ولی اجرا نمی کنن آخه کدوم سرویس دهنده حاضره الان یوزرشو از دست بده
نگران نباش هر چقدر دلت می خواد دانلود کن فکر کنم شاتل اینقدر یوزر داشته باشه که وقته اینو نداشته باشه بگرده اونایی رو که دارن خفن دانلود می کنن پیدا کنه ، الان که تمام همو غمشو گذاشته سرویس خوب بده تا کاربر بیشتر بگیره
شما هم پیشنهاد می کنم یه بار امتحان کن شاید خوشت بیاد ارزش امتحان کردن داره ها

mailer
01-09-2010, 09:46
کسی خبر جدیدی از این موضوع نداره؟

من که ندارم که دقیقا چند شده ولی مطمئنا هفته دیگه اعلام و اجرا میشه

baran1059
01-09-2010, 09:50
این تخفیف شاتل واسه کل ایرانه نه رشت از زمانی هم که اومده رشت خب باید تو رشتم این سرویس رو بذاره دیگه
شاید اندیشه نمی خواد تخفیف بده که اطلاع رسانی نمی کنه
من خودم یکی از دوستام شرکت داره می گه من تاحالا 40 نفر واسشون معرفی کردم ولی تاحالا 10% هم بهم تخفیف ندادن

عجب نامردایی هستن ، مطمئن هستم که چنین چیزی نیست وگرنه تو سایتشون می داشتن
فکر کنم به شما دارن یه جورایی تخفیف می دن چون شاید این فروم رو می خونن و می خوان هوای شمارو داشته باشن
سایت به این باحالی دارن و .........

mailer
01-09-2010, 09:53
آخ یادم رفت یه چیزی بگم
این قوانین fair policy رو همه سرویس دهنده ها دارن ولی اجرا نمی کنن آخه کدوم سرویس دهنده حاضره الان یوزرشو از دست بده
نگران نباش هر چقدر دلت می خواد دانلود کن فکر کنم شاتل اینقدر یوزر داشته باشه که وقته اینو نداشته باشه بگرده اونایی رو که دارن خفن دانلود می کنن پیدا کنه ، الان که تمام همو غمشو گذاشته سرویس خوب بده تا کاربر بیشتر بگیره
شما هم پیشنهاد می کنم یه بار امتحان کن شاید خوشت بیاد ارزش امتحان کردن داره ها

قوانین fair policy قطعا برای دور زدن کاربراست و گرنه سرویس نامحدود نامحدوده دیگه. دیگه تلاش براش کشف نمیخواد که. سرویس نامجدود یعنی سرویسش که توش حجمو یا مدت دانلود و آپلود محدودیتی ندارد. این دیگه سوال جواب نداره.
اینو گذاشتن تا اگه یکی رو پیدا کنن که داره خفن دانلود میکنه اگه خواستن یقشو بگیرن شاید هم نگیرن ولی اگه گرفتن کسی نمیتونه اعتراض کنه.
اینم یه جور کلک رشتیه دیگه و مطمئنا پارس یا اندیشه با همین ترفند سرویس نامحدود قیمت پایین میدن. ولی بازم میگم حتی همین نامحدود نیم بند هم یه رقابتی رو شروع میکنه که سودشو ما مصرف کننده ها میبریم.

baran1059
01-09-2010, 09:54
شاتل

128 نامحدود 28000 تومن
256 نامحدود 43000 تومن

دوستان شاغل شاتلی اگه اینجا هستین بابا من کلی دارم واستون تبلیغ می کنم حداقل یه سرویس مجانی به من بدین ای خداااااا

ببینین اندیشه چه هوای کاربراشو داره بهشون سرویس مجانی می ده

baran1059
01-09-2010, 09:57
قبول کن که استفاده از اینترنت هم حدی داره آخه ما با این پهنای باند کم تو کشور باید هم یه جورایی مواظب همه چی باشیم
اگه کره بود که آره واقعا این قوانین خود بخود منسوخ بود ولی ایجا عرضه کم و تقاضا زیاده
این قانون هم واسه روز مباداست هممون می دونیم

mailer
01-09-2010, 09:58
این تخفیف شاتل واسه کل ایرانه نه رشت از زمانی هم که اومده رشت خب باید تو رشتم این سرویس رو بذاره دیگه
شاید اندیشه نمی خواد تخفیف بده که اطلاع رسانی نمی کنه
من خودم یکی از دوستام شرکت داره می گه من تاحالا 40 نفر واسشون معرفی کردم ولی تاحالا 10% هم بهم تخفیف ندادن

عجب نامردایی هستن ، مطمئن هستم که چنین چیزی نیست وگرنه تو سایتشون می داشتن
فکر کنم به شما دارن یه جورایی تخفیف می دن چون شاید این فروم رو می خونن و می خوان هوای شمارو داشته باشن
سایت به این باحالی دارن و .........

خوب خیلی ساده است
موقع ثبت نام اون بالا یک جایی هست که نوشته كد شناسه معرف:
شماره کاربریتو رو اونجا بزن و یکی رو ثبت نام کن. وقتی سرویس طرف اکتیو شد ببین تخفیفت اتوماتیک حساب میشه یا نه؟
این پروسه اتوماتیکه دوست من. اونا توش نقشی ندارن. اگه هم شماره کاربریتو نزنی تخفیف نمیگیری این که بدیهی است. منم همین جوری تخفیف میگیرم خیلی ساده است اگه میخوای خودت تست کن
و خواهشا دوباره میگم بدون اطلاع قضاوت نکن

لینکش اینجوریه:

بعد كاربران جديد رو انتخاب کن
کد امنیتو رو بزن و صفحه رو ببین

baran1059
01-09-2010, 10:27
من وارد این صفحه می شم به من خطای زیر می ده چرا ؟؟؟؟؟؟

Virtual DMZ 1.2: User Blocked, Invalid Data-Entry/Browser
_by MixofTix Developers Network ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

قبول کن خیلی ها این رو نمی دونن چون وارد کردن این اطلاعات کاری نداره باور کن من تازه متوجه شدم با اینکه کابر حرفه ای اینترنت هستم
حالا این تخفیف یه باره یا اینکه همینطوری ماندگاره ؟

MESI08
01-09-2010, 10:27
منظور از شماره کاربری همون username هست؟
mailer عزیز به اون دوستت که توی اندیشه هست بگو تا کی ما شهرستانیها باید تبعیض رو تحمل کنیم بابا مگه ما آدم نیستیم ماهم مثل رشتیها ایرانی هستیم ، گیلانی هستیم بابا آدمیم چرا اونا باید به ازای پرداخت پول 128 یا 256 سرعت 100 داشته باشند و ما تو لنگرود 16 هم به زور بگیریم.
اگه قراره سرعت زیاد بدن خب به همه بدن اگه قانونی میدن بازم به همه بدن
ممنون میشم بهش بگی
اوخی دلم خنک شد

mailer
01-09-2010, 10:29
من وارد این صفحه می شم به من خطای زیر می ده چرا ؟؟؟؟؟؟

Virtual DMZ 1.2: User Blocked, Invalid Data-Entry/Browser
_by MixofTix Developers Network ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این عکس رو الان از کجا اوردم گزاشتم؟
خدا رو شکر عکس تاریخ و ساعت هم داره

بهر حال لینک همونه و همه میتونن تست کنن
اگه ترتیب رو رعایت نکنی یا back کنی یا کد رو غلط بزنی اون پیام میاد

baran1059
01-09-2010, 10:31
اگر هم 7 یا 8 ماهه گذاشتن از شاتل تقلید کردن چون فکر کنم ازون موقع تازه شروع به فعالیت تو رشت کرد
بهشون بگو به جای تقلید کردن یه ابتکار جدید بزارن چون همیشه ابتکارا به نام اولین شخص ثبت می شه و همه وقتی این ابتکارو می بینن یاد بوجود آورنده اون میوفتن . اینطوری دارین واسه شاتل تبلیغ می کنین ها
اون خودشو راحت کرده یه کارت طلائی می ده که طرف اگه سواد هم نداشته باشه با اون کارت بیاد تخفیف می گیره

mailer
01-09-2010, 10:33
منظور از شماره کاربری همون username هست؟
mailer عزیز به اون دوستت که توی اندیشه هست بگو تا کی ما شهرستانیها باید تبعیض رو تحمل کنیم بابا مگه ما آدم نیستیم ماهم مثل رشتیها ایرانی هستیم ، گیلانی هستیم بابا آدمیم چرا اونا باید به ازای پرداخت پول 128 یا 256 سرعت 100 داشته باشند و ما تو لنگرود 16 هم به زور بگیریم.
اگه قراره سرعت زیاد بدن خب به همه بدن اگه قانونی میدن بازم به همه بدن
ممنون میشم بهش بگی
اوخی دلم خنک شد

Username نه
شماره کاربریت
یک عدد 5 رقمیه
همونی که برای لاگین شدن تو CRM میزنی

تو crm یک بخش هست تماس با پشتیبانی
اونجا بنویس
فکر نکنم از گزارشهای اونجا بی توجه رد شن.

baran1059
01-09-2010, 10:33
این عکس رو الان از کجا اوردم گزاشتم؟
خدا رو شکر عکس تاریخ و ساعت هم داره

بهر حال لینک همونه و همه میتونن تست کنن
اگه ترتیب رو رعایت نکنی یا back کنی یا کد رو غلط بزنی اون پیام میاد
من وارد نکردم از منوی سایت اندیشه انتخاب کردم
منوی حسابها / درخواست جدید ADSL
باور کن نگفتم که تو اشتباه می کنی گفتم مال من بالا نمیاد
حالا دوباره امتحان می کنم

baran1059
01-09-2010, 10:37
از تو سایتشون مشکل داره زنگ بزن به دوستت بگو درستش

---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

ببخشید شما بعنوان یک کاربر مواظب پهنای باند سرویس دهنده ای ؟یا بعنوان یک کارمند؟
اگه به عنوان کاربری که اصلا خودتو ناراحت نکن چون اونا خودشون هستن اگر هم اون یکی هستی که اره حق داری مواظب باش
ولی اینجوری که شما نگرانی همون دومیه(اینو مطابق پست خودت میگم). حالا چرا پس دنبال سرویس رایگان میگردی؟

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

خب باشه من به عنوان یک کاربر از شاتل بابت اختراع تخفیف که قبلا هیچ کی نمیدونست چیه تشکر میکنم.
ای خدا تو چرا اینقدر زود رنجی ؟ :31:
راستی چند سالته دوست عزیز ؟ من افتخار آشنایی با چه جنتلمنی رو دارم
:10:

mailer
01-09-2010, 10:38
قبول کن که استفاده از اینترنت هم حدی داره آخه ما با این پهنای باند کم تو کشور باید هم یه جورایی مواظب همه چی باشیم
اگه کره بود که آره واقعا این قوانین خود بخود منسوخ بود ولی ایجا عرضه کم و تقاضا زیاده
این قانون هم واسه روز مباداست هممون می دونیم

ببخشید شما بعنوان یک کاربر مواظب پهنای باند سرویس دهنده ای ؟یا بعنوان یک کارمند؟
اگه به عنوان کاربری که اصلا خودتو ناراحت نکن چون اونا خودشون هستن اگر هم اون یکی هستی که اره حق داری مواظب باش
ولی اینجوری که شما نگرانی همون دومیه(اینو مطابق پست خودت میگم). حالا چرا پس دنبال سرویس رایگان میگردی؟

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:33 AM ----------

اگر هم 7 یا 8 ماهه گذاشتن از شاتل تقلید کردن چون فکر کنم ازون موقع تازه شروع به فعالیت تو رشت کرد
بهشون بگو به جای تقلید کردن یه ابتکار جدید بزارن چون همیشه ابتکارا به نام اولین شخص ثبت می شه و همه وقتی این ابتکارو می بینن یاد بوجود آورنده اون میوفتن . اینطوری دارین واسه شاتل تبلیغ می کنین ها
اون خودشو راحت کرده یه کارت طلائی می ده که طرف اگه سواد هم نداشته باشه با اون کارت بیاد تخفیف می گیره

خب باشه من به عنوان یک کاربر از شاتل بابت اختراع تخفیف که قبلا هیچ کی نمیدونست چیه تشکر میکنم.

---------- Post added at 11:38 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

از تو سایتشون مشکل داره زنگ بزن به دوستت بگو درستش

ممنون که گفتی
برای استخدامم یک نمره مثبت حساب میشه :D

baran1059
01-09-2010, 10:43
خواهش می کنم قابلی نداره
البته به این اختراع نمی گن می گن ابداع شیوه جدید بازاریابی و فروش
فکر کنم در آینده بدعت های جدیدی رو هم بزارن چون خیلی خوب دارن فروش می کنن از جوایزی که می گیرن مشخصه

چه اشکالی داده ما هم تو مملکتمون یه شرکت مثل Apple داشته باشیم که هر روز یه چیز جدید بده بیرون :31:

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

شاتل هم خوبه ها می گم برو اونجا فرم پر کن شاید استخدامت کردن
راستی چند سالته

mailer
01-09-2010, 10:46
خواهش می کنم قابلی نداره
فکر کنم در آینده بدعت های جدیدی رو هم بزارن چون خیلی خوب دارن فروش می کنن از جوایزی که می گیرن مشخصه

چه اشکالی داده ما هم تو مملکتمون یه شرکت مثل Apple داشته باشیم که هر روز یه چیز جدید بده بیرون :31:

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

راستی چند سالته

چون دیگه بحث دو طرفه هست اگه سوالی داری تو پیام خصوصی مطرح کن چون اینا دیگه واقعا اسپمه

baran1059
01-09-2010, 10:48
من فکر می کنم تو اطلاعاتت از پرسنل پشتیبانی شرکت خیلی بهتره من در عجبم چرا به جای اونایی که وقتی کاربر هر مشکلی داره می گن مودمتو خاموش روشن کن تورو با اینهمه اطلاعات استخدام نکردن

MESI08
01-09-2010, 10:49
آقا من رفتم به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و ثبت نام کردم بعد یه ایمیل برام اومد که توش کد شناسه و کلمه عبور هست حالا میخوام وارد بشم شماره مشتری و یا شناسه مجازی میخواد اینا دیگه چیه؟

mailer
01-09-2010, 10:57
آقا من رفتم به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و ثبت نام کردم بعد یه ایمیل برام اومد که توش کد شناسه و کلمه عبور هست حالا میخوام وارد بشم شماره مشتری و یا شناسه مجازی میخواد اینا دیگه چیه؟

شماره مشتری رو بزن و پسورد
شناسه مجازی خالی بمونه

---------- Post added at 11:57 AM ---------- Previous post was at 11:54 AM ----------

من فکر می کنم تو اطلاعاتت از پرسنل پشتیبانی شرکت خیلی بهتره من در عجبم چرا به جای اونایی که وقتی کاربر هر مشکلی داره می گن مودمتو خاموش روشن کن تورو با اینهمه اطلاعات استخدام نکردن

شک نکن که استخدام میکنن چون بر عکس همونایی که فقط میگن مودم رو روشن خاموش کن یکمی هم سواد دارم :D

MESI08
01-09-2010, 10:57

مشکلم حل شد

alves2774
01-09-2010, 11:24
خواهش می کنم قابلی نداره

راستی چند سالته

دوست عزیز من مطالب چند صفحه گذشته رو خوندم متاسفانه کاملا مشخص شدکه شما کارمند شاتلی اما زودتر یه دیگران اتهام زدی و نسبت می دی که کسی به خودت گیر نده البته تو یه پستم اینقدر به فکر شرکت خودت بودی که کاملا خودتو لو دادی البته تاریخ عضویتتم مشخصه جالبه که بعضی از دوستای شما با همون id که تو شهرهای دیگه مطلب می نوشتن اومده بودن اینجا که لو رفتن شما هم بهتره بری با یه id دیگه بیای این id دیگه سوختست
یادش یه خیر اینجا سابق اوضاش خیلی بهتر بود :41::41:

baran1059
01-09-2010, 11:32
دوست عزیز من مطالب چند صفحه گذشته رو خوندم متاسفانه کاملا مشخص شدکه شما کارمند شاتلی اما زودتر یه دیگران اتهام زدی و نسبت می دی که کسی به خودت گیر نده البته تو یه پستم اینقدر به فکر شرکت خودت بودی که کاملا خودتو لو دادی البته تاریخ عضویتتم مشخصه جالبه که بعضی از دوستای شما با همون id که تو شهرهای دیگه مطلب می نوشتن اومده بودن اینجا که لو رفتن شما هم بهتره بری با یه id دیگه بیای این id دیگه سوختست
یادش یه خیر اینجا سابق اوضاش خیلی بهتر بود :41::41:
alves عزیز
شما هرجور دوست داری قضاوت کن ولی دلم می خواد اینو بدونی که من یه زمانی کشته مرده اندیشه بودم و کلی بهشون کمک می کردم
من هنوز به سنی نرسیدم که بخوام کارمند جایی بشم ، البته خیلی دوست دارم جایی کار کنم
البته ID خودتم زیاد قدیمی نیستا نمی دونم منظورت چیه

cheshmak.a
01-09-2010, 11:49
یه جورایی alves2774 راست میگه البته منظورم این نیست که کارمند شاتلی ولی ناجور درباره اندیشه حرف میزنی

baran1059
01-09-2010, 12:00
یه جورایی alves2774 راست میگه البته منظورم این نیست که کارمند شاتلی ولی ناجور درباره اندیشه حرف میزنی
آقا ما خیلی مخلص اندیشه هستیم ، اصلا هم استانی ماست . شرکت با کلاسیه خوبم داره رقابت می کنه

mehdihamed
01-09-2010, 12:04
یه زمانی اینجا کاربرا میومدن درباره مشکلات و سرعت اینترنتشون میگفتن الان دیگه شده محل دعوای کارمندای اندیشه و شاتل :13:

reza3600
01-09-2010, 12:04
من از ساعت 3 دیشب اینترنتم قطع بود. برای شما هم همین طور بود همش 180 مگ دانلود کردم.
مرکز 6 سرویس اندیشه 128

mailer
01-09-2010, 12:49
من از ساعت 3 دیشب اینترنتم قطع بود. برای شما هم همین طور بود همش 180 مگ دانلود کردم.
مرکز 6 سرویس اندیشه 128

فکر نکنم چون اگه یک مرکز قطع شه حداقل یه 2-1 هزار نفری قطع میشن . سروصداش در میاد و همه میفهمن ولی ظاهرا که دیگران همچین مشکلی نداشتن
مودمت قطع و وصل شد یانه اکانتت قطع شد؟
الان سرعت کانتکت مودمت چنده؟ رو مودمت لاگین کن ببین
اونجا نوشته سرعت ارتباطت چقدره و چه مدت که وصله
پشتیبانی اندیشه و احتمالا همه سرویس دهنده ها گراف کامل کارکرد یک پورت رو دارن. یعنی کاملا میتونن سرعت 24 ساعت روزتو بهت نشون بدن برو پشتیبانی یا زنگ بزن یا تیکت پر کن تا بررسی کنن. بهترینش تیکت تو crm هست چون اونجا کاملا ثبت میشه و اگه بعدا اعتراضی به عملکرد پشتیبانی بکنی کسی نمیتونه جر بزنه.

reza3600
01-09-2010, 13:20
فکر نکنم چون اگه یک مرکز قطع شه حداقل یه 2-1 هزار نفری قطع میشن . سروصداش در میاد و همه میفهمن ولی ظاهرا که دیگران همچین مشکلی نداشتن
مودمت قطع و وصل شد یانه اکانتت قطع شد؟
الان سرعت کانتکت مودمت چنده؟ رو مودمت لاگین کن ببین
اونجا نوشته سرعت ارتباطت چقدره و چه مدت که وصله
پشتیبانی اندیشه و احتمالا همه سرویس دهنده ها گراف کامل کارکرد یک پورت رو دارن. یعنی کاملا میتونن سرعت 24 ساعت روزتو بهت نشون بدن برو پشتیبانی یا زنگ بزن یا تیکت پر کن تا بررسی کنن. بهترینش تیکت تو crm هست چون اونجا کاملا ثبت میشه و اگه بعدا اعتراضی به عملکرد پشتیبانی بکنی کسی نمیتونه جر بزنه.

الان مشکل ندارم
در هر صورت بعضی دوستان هم تو صفحه ی قبل از مراکز دیگه گفتند که بعضی شبا فقط 200 مگ دانلود کردند.
اون تیکت و crm رو نفهمیدم چی گفتی؟
میخام برم ببینم چقدر تو حسابم مونده این خطا میاد

Phonix Live
01-09-2010, 13:29
سرویس نامحدود داری؟
نه ، محدود دارم - 5 گیگ

mailer
01-09-2010, 13:45
الان مشکل ندارم
در هر صورت بعضی دوستان هم تو صفحه ی قبل از مراکز دیگه گفتند که بعضی شبا فقط 200 مگ دانلود کردند.
اون تیکت و crm رو نفهمیدم چی گفتی؟
میخام برم ببینم چقدر تو حسابم مونده این خطا میاد

اره متوجه هستم ولی منظورم اینه که مثلا مخابرات 80000 تا مشترک گرفته تو تهران.
معلومه از اینا ممکنه چند تایی بهر دلیلی مشکل داشته باشن ولی این مشکلات عمومی نیست. میخوام بگم اگه یک نفر یه روزی تو یک مرکزی مشکل داره لزوما همه مشترکای اون مرکز مشکل ندارن.
باید بررسی شه چرا و از کجا این مشکل ایجاد شده

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

نه ، محدود دارم - 5 گیگ

اون کاری که گفتم رو انجام دادی؟ سرعت کانکت مودمت الان چنده؟

foa.neh
01-09-2010, 13:58
خوب خیلی ساده است
موقع ثبت نام اون بالا یک جایی هست که نوشته كد شناسه معرف:
شماره کاربریتو رو اونجا بزن و یکی رو ثبت نام کن. وقتی سرویس طرف اکتیو شد ببین تخفیفت اتوماتیک حساب میشه یا نه؟
این پروسه اتوماتیکه دوست من. اونا توش نقشی ندارن. اگه هم شماره کاربریتو نزنی تخفیف نمیگیری این که بدیهی است. منم همین جوری تخفیف میگیرم خیلی ساده است اگه میخوای خودت تست کن
و خواهشا دوباره میگم بدون اطلاع قضاوت نکن

لینکش اینجوریه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد كاربران جديد رو انتخاب کن
کد امنیتو رو بزن و صفحه رو ببین

همکار عزیز:21:یعنی اگه من بخوام یه نفرو معرفی کنم نباید طرف بره شرکت واسه ثبت نام؟فقط از سایت ثبت نام کنم واسش و کد معرف خودمو بزنم ؟یا نه اول باید تو سایت ثبت نام کرد بعد رفت شرکت واسه ادامه کارا؟
راستی اینم از دوستت بپرس چرا شب ساعت 1 سرعت از 100 میاد رو 60و تا ساعت 4 که ملت واسه سحری پا میشن ادامه داره و راس 4  میپره رو 100 و تا 6 ادمه داره؟؟ این کار 3-4 شبه شروع شده 
بابا من این همه تعریف و تمجید کردم از اندیشه قرار شد(!)سرعتم ببرید بالا نه پایین(خط423 اندیشه)
    خط 4 اندیشه سرعت روز 100 و شب 60-100 چشم شیطون کر! مثه اینکه اندیشه دوباره داره جون میگیره و فعلا شاتل به علت سرعت 80 حداکثر و قیمت بالای شارژ حجمی اصلا بصرفه نیست( ببین بازم تعریف کردم یه کاریش بکن:31:)

mailer
01-09-2010, 14:58
همکار عزیز:21:یعنی اگه من بخوام یه نفرو معرفی کنم نباید طرف بره شرکت واسه ثبت نام؟فقط از سایت ثبت نام کنم واسش و کد معرف خودمو بزنم ؟یا نه اول باید تو سایت ثبت نام کرد بعد رفت شرکت واسه ادامه کارا؟
راستی اینم از دوستت بپرس چرا شب ساعت 1 سرعت از 100 میاد رو 60و تا ساعت 4 که ملت واسه سحری پا میشن ادامه داره و راس 4  میپره رو 100 و تا 6 ادمه داره؟؟ این کار 3-4 شبه شروع شده 
بابا من این همه تعریف و تمجید کردم از اندیشه قرار شد(!)سرعتم ببرید بالا نه پایین(خط423 اندیشه)
    خط 4 اندیشه سرعت روز 100 و شب 60-100 چشم شیطون کر! مثه اینکه اندیشه دوباره داره جون میگیره و فعلا شاتل به علت سرعت 80 حداکثر و قیمت بالای شارژ حجمی اصلا بصرفه نیست( ببین بازم تعریف کردم یه کاریش بکن:31:)

الان مگه شما هم بیکاری که تو بیکاری همکارمی؟ :D
اره میتونی ثبت نام کنی بعد طرف بره فرمها رو امضا کنه. اونجا شماره مشترکیشو بگه که دیگه دوباره براش ثبت نام نکنن.
در مورد سرعت هم که دیگه پرسیدن نداره معلومه سیاستشونه. چون شب مشکل داشتن سرعت رو کم کردن که همه حداقل 60-100 کیلو بگیرن بعداز 1-2 ساعت میکنن بالای 100. اینکه سر ساعت تغییر میکنه حتما یک اتفاق فنی میوفته نمیشه اتفاقی باشه
ولی هر کاری کرده باشن تونستن یکم سامان بدن شرایط رو . من خودم شبا اینترنت کار میکنم و مشکلی خاصی که ادم رو اذیت کنه تو شبکه ندارم.

armin_punisher6
01-09-2010, 15:32
دیشب سرعت شبانه اندیشه 772 افتضاح بود.کلا 200mb دانلود کردم.از 1 تا 6

6462
01-09-2010, 16:34
مرکز 6 سرویس اندیشه 128

خط 3 اندیشه هم دیشب حدود همین ساعت قطع شده بود.

alves2774
01-09-2010, 16:41
خط 3 اندیشه هم دیشب حدود همین ساعت قطع شده بود.
من دیشب دقیقا ساعت 4.15 خوابیدم قطع نشدم مرکز 2 هستم خوب چرا زنگ نزدین پشتیبانی حتما پی گیر می شدین ببین موضوع چیه؟

baran1059
01-09-2010, 16:42
mailer عزیز
کدوم مرکز هستی ، شاید تو تو مرکزی هستی که مشکل نداره

SA.JJ.AD
01-09-2010, 16:43
دوستان همشهری سلام. سرعت دانلود شاتل تو خط 424 تو روز و شب برا 128 محدود خوشبینانه و بد بینانه چقدر باید باشه ؟

.
لطفا جواب بدید دوستان:8:

baran1059
01-09-2010, 16:48
تعریف نباشه و مارو محکوم به تبلیغ از یه شرکت نکنن من رفتم شاتل 128 گرفتم ، اصلا نمی خوام تعریف کنم ولی سرعتم همیشه خوبه سایتا رو راحت باز می کنم و دانلود هم روی 65 تا 80 هست . شبا هم اصلا افت سرعت ندارم
تاحالا هم DC نشدم
مرکز 772 گلسار

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

.
لطفا جواب بدید دوستان:8:
فکر نکنم سرعت یه سرویس تو مراکز مختلف برای یه شرکت تغییر کنه مگه اینکه تعداد کاربر بیشتری داشته باشه و از یه پهنای باند محدود استفاده کنه که کم بیاره وگرنه احتمالا تعریف یک سرویس توی سیستمشون یکی هست
من که 128 دارم دانلودم بین 65 تا 80 در نوسان هست هم روز هم شب

Phonix Live
01-09-2010, 17:01
اون کاری که گفتم رو انجام دادی؟ سرعت کانکت مودمت الان چنده؟
کدوم کار، چیزی ندیدم !
میشه دوباره بگی؟
ممنون

mailer
01-09-2010, 17:11
mailer عزیز
کدوم مرکز هستی ، شاید تو تو مرکزی هستی که مشکل نداره

7
شبا یکم سرعت از روز کمتره و نوسان داره. نه اینکه بشه 10 بین 60-100 نوسان داره. برای همینه که یه قولایی برای افزایش کیفیت در اینده خیلی نزدیک دادن و گرنه میگفتن همه چی ارومه من چقدر خوشبختم ....

شما هم که با شاتل کار میکنی با اینکه کاربراش خیلی خیلی از اندیشه کمتره میگی سرعتت بین 65-80 نوسان داره. اینو عالی میدونی ولی کاربرای اندیشه به نوسان 60-100 میگن خراب الی افتضاح(دیگه بسته به محبتشون)
اما حرفت در مورد شلوغی مراکز مختلف درسته

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

کدوم کار، چیزی ندیدم !
میشه دوباره بگی؟
ممنون

بلدی رو مودمت لاگین کنی ببینی سرعت مودمت چنده؟

Phonix Live
01-09-2010, 17:20
7
شبا یکم سرعت از روز کمتره و نوسان داره. نه اینکه بشه 10 بین 60-100 نوسان داره. برای همینه که یه قولایی برای افزایش کیفیت در اینده خیلی نزدیک دادن و گرنه میگفتن همه چی ارومه من چقدر خوشبختم ....

شما هم که با شاتل کار میکنی با اینکه کاربراش خیلی خیلی از اندیشه کمتره میگی سرعتت بین 65-80 نوسان داره. اینو عالی میدونی ولی کاربرای اندیشه به نوسان 60-100 میگن خراب الی افتضاح(دیگه بسته به محبتشون)

---------- Post added at 06:11 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

همون 192.168.1.1 رو میگی؟

baran1059
01-09-2010, 17:26
7

برام یه چیزی خیلی عجیبه
با اینکه دانلودم از قبل کمتر شده ولی سرعت باز شدن Page از قبل که اندیشه داشتم خیلی بهتر شده نمی دونم این به چی بستگی داره ؟؟؟؟
من نگفتم عالی می گم تاحالا نوسان و DC نداشتم ولی جدی میگم قبلا سرعت خیلی نوسان داشته و بعضی وقتا صفر می شده
خدایی یادم نمی ره تو روز چند بار قطع می شد تا زنگ می زدیم پشتیبانی تا می گفتی اینترنت قطعه سریع می گفتن
اینترنت از طرف مخابرات قطع شده تقصیر ما نیست :31:
یه دفعه داغش به دلم موند بگن ببخشید یه مشکلی تو سیستمامون هست تا نیم ساعت دیگه درست می شه

---------- Post added at 06:26 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

در مورد شاتل هم یه چیزی پرسیدم ازشون بهم گفتن ارتباط ما برای اینترنت از یه بستر انجام می شه ، گفتم یعنی چی ؟ گفتن تمام نقاط ایران که شاتل نمایندگی داره از یک بستر اینترنت استفاده می کنن و همه کاربرارو از یکجا بهشون سرویس می دن و نتیجه گیری کردن نمیشه گفت تعداد کاربرامون کمه تازه خیلی بیشتر از همه سرویس دهنده هاست

واقعا فکر کنم اینطوری کار کردن خیلی سخت تر باشه چون مدیریت اینهمه آدم از یه جا وحشتناکه البته ممکنه خوبیهایی هم داشته باشه که من نمی دونم

mehdihamed
01-09-2010, 17:26
تعریف نباشه و مارو محکوم به تبلیغ از یه شرکت نکنن من رفتم شاتل 128 گرفتم ، اصلا نمی خوام تعریف کنم ولی سرعتم همیشه خوبه سایتا رو راحت باز می کنم و دانلود هم روی 65 تا 80 هست . شبا هم اصلا افت سرعت ندارم
تاحالا هم DC نشدم
مرکز 772 گلسار

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:45 PM ----------

فکر نکنم سرعت یه سرویس تو مراکز مختلف برای یه شرکت تغییر کنه مگه اینکه تعداد کاربر بیشتری داشته باشه و از یه پهنای باند محدود استفاده کنه که کم بیاره وگرنه احتمالا تعریف یک سرویس توی سیستمشون یکی هست
من که 128 دارم دانلودم بین 65 تا 80 در نوسان هست هم روز هم شب

شما downstreamet رو چنده؟
الان شاتل بیشتر downstream ها رو روی 604 بسته که سرعت دانلود حداکثر میشه 75.5 شما چطوری 80 تا سرعت داری؟
مال من downstream روی 604 هست و اکثر اوقات سرعت روی 68 کیلو بیت هست البته نوسان خیلی کمه
بچه ها کسی خبر نداره شاتل کی میخواد پهنای باند رو باز کنه؟ به من که دو بار گفتن هفته دیگه ولی هنوز خبری نیست

jabarsink2000
01-09-2010, 17:27
اگه پایین بیاد که عالی میشه من 5 شنبه خودم دوباره زنگ می زنم می پرسم امیدوارم حرفهای mailer درست باشه البته jabrasink تو چند صفحه پیش همچین پیش بینی کرده بود داره جالب می شه:8::8:
اره دیگه جیگر ما که 1سال نیم هست داریم از اندیشه سرویس میگیریم میدونیم کی قیمت ها را پایین میکشن.

baran1059
01-09-2010, 17:29
نمی گم اندیشه سرعتش کمه ولی قبول کن مدیریتش روی کاربران خیلی ضعیفه وگرنه آدم بیکاره بیاد اینترنت خوب داشته باشه بگه اینترنت من مشکل داره من خودم تو این فروم خیلی از کاربرا رو دیدم که ابراز نارضایتی می کنن ، نمی گم که بده ولی حتما نوسان زیادی داشته که ناراضی هستن خودتم قبول داشتی که یه مشکلاتی وجود داشته

mailer
01-09-2010, 17:40
نمی گم اندیشه سرعتش کمه ولی قبول کن مدیریتش روی کاربران خیلی ضعیفه وگرنه آدم بیکاره بیاد اینترنت خوب داشته باشه بگه اینترنت من مشکل داره من خودم تو این فروم خیلی از کاربرا رو دیدم که ابراز نارضایتی می کنن ، نمی گم که بده ولی حتما نوسان زیادی داشته که ناراضی هستن خودتم قبول داشتی که یه مشکلاتی وجود داشته

عزیزم فروم شاتل هم همینجا هست بخونش اگه نخوندی
N صفحه اخر رو بخون میبینی که داری تعریف الکی میکنی

SasY.King
01-09-2010, 17:53
7

احتمالاً کارمند اندیشه هستی. یا دارن زیادی بهت حال میدن .

jabarsink2000
01-09-2010, 17:59
این تایپک فقط شده صحنه رقابت کارمندان ispها.
معلوم نیست به اینا چه قدر حقوق میدن که اینا اینقدر میان اینجا کل کل میکنن.
بسته دیگه .
خدایش من با حقوقی که شما تو این ispها میگرفتین یه پست هم نمیزدم تا براشون تبلیغ کنم.

baran1059
01-09-2010, 18:10
عزیزم فروم شاتل هم همینجا هست بخونش اگه نخوندی
N صفحه اخر رو بخون میبینی که داری تعریف الکی میکنی

والا راستشو بخوای رفتم یه دوری زدم تو شاید صفحه اول رو خونده باشی ولی من یه 10 صفحه ای هم نگاه کردم دیدم بدم تعریف نمی کنن قبول کن تو تمام این شرکتا کسایی هستن که همیشه ناراضی هستن
باید نسبت کاربرا رو به نسبت سرویس دهنده بگیری بعدا مقایسه کنیم می گن انگار تو مشهد دارن کولاک می کنن

راستی اندیشه نماینده کدوم شرکته

SasY.King
01-09-2010, 18:19

چه میکنه این آپلود !!!!!

mailer
01-09-2010, 19:13
این تایپک فقط شده صحنه رقابت کارمندان ispها.
معلوم نیست به اینا چه قدر حقوق میدن که اینا اینقدر میان اینجا کل کل میکنن.
بسته دیگه .
خدایش من با حقوقی که شما تو این ispها میگرفتین یه پست هم نمیزدم تا براشون تبلیغ کنم.

من فعلا حقوق بگیر نیستم ولی به سهم خودم عذر خواهی میکنم اگر چه چند باز سعی کردم بحث ها 2 طرفه نشه ولی خب دوستامون لطف دارن و اظهار نظر میکنن و چیزایی رو به رقبا / رفقا یا ... نسبت میدن که حداقل خودشون چون نیستن نمیتونن صحت و سقمشو تایید یا رد کنن. خدا رو شکر که اندیشه یه خبطی تو مرکز 4 کرد که الان 1-2 ماهه شده سوژه تخریبی رفقا.
مثل اونم مثل یه یارویی میمونه که بهش میگن حالت خوبه میگن نه میگن چرا میگه اخه پارسال مریض بودم میگن خب اون که پارسال بود الان چطوری میگه خوب تیستم میگن چرا میگه اخه اون موقع رفته بودم دکتر اصلا حالم خوب نبود. میگن بابا الان رو میگم خوبی؟ میگه نه والا میگن ای بابا چرا میگه اخه اون موقع خیلی بهم قرص دادن و این قصه همینطور ادامه داره.
اینو به اون دوست عزیزم میگم:
دوست من اینو ختم کلام میگم چون دیگه به پست های شبیه پست های 2 طرفه جواب نمیدم
طرفدار هر کی هستی و بهر دلیل نظرت برام محترمه ولی خواهش میکنم سعی نکن نظرت رو به دیگران القا کنی. چون اگه سعی کنی اینکار رو بکنی یکی مثل من اونم بهر دلیل میاد جوابتو میده نتیجش میشه دلخوری بچه های فروم
تبلیغ میکنی خیلی خوب و عالی ولی دیگران رو تخریب نکن
منم بعنوان یه طرفدار اندیشه عذرمیخوام که در مقام اعتراض اون لینک رو در مورد شاتل گزاشتم. فکر کنم اگه همه پستامو بخونید همچین موردی که یه سرویس دهنده دیگه رو نقد کنم نزاشته بودم اگه هم گزاشتم اونو هم ببخشن.

Phonix Live
01-09-2010, 19:36
همون 192.168.1.1 رو میگی؟
؟؟؟؟
منتظر راهنمایی تون هستم

baran1059
01-09-2010, 19:55
من فعلا حقوق بگیر نیستم ولی به سهم خودم عذر خواهی میکنم اگر چه چند باز سعی کردم بحث ها 2 طرفه نشه ولی خب دوستامون لطف دارن و اظهار نظر میکنن و چیزایی رو به رقبا / رفقا یا ... نسبت میدن که حداقل خودشون چون نیستن نمیتونن صحت و سقمشو تایید یا رد کنن. خدا رو شکر که اندیشه یه خبطی تو مرکز 4 کرد که الان 1-2 ماهه شده سوژه تخریبی رفقا.
مثل اونم مثل یه یارویی میمونه که بهش میگن حالت خوبه میگن نه میگن چرا میگه اخه پارسال مریض بودم میگن خب اون که پارسال بود الان چطوری میگه خوب تیستم میگن چرا میگه اخه اون موقع رفته بودم دکتر اصلا حالم خوب نبود. میگن بابا الان رو میگم خوبی؟ میگه نه والا میگن ای بابا چرا میگه اخه اون موقع خیلی بهم قرص دادن و این قصه همینطور ادامه داره.
اینو به اون دوست عزیزم میگم:
دوست من اینو ختم کلام میگم چون دیگه به پست های شبیه پست های 2 طرفه جواب نمیدم
طرفدار هر کی هستی و بهر دلیل نظرت برام محترمه ولی خواهش میکنم سعی نکن نظرت رو به دیگران القا کنی. چون اگه سعی کنی اینکار رو بکنی یکی مثل من اونم بهر دلیل میاد جوابتو میده نتیجش میشه دلخوری بچه های فروم
تبلیغ میکنی خیلی خوب و عالی ولی دیگران رو تخریب نکن
منم بعنوان یه طرفدار اندیشه عذرمیخوام که در مقام اعتراض اون لینک رو در مورد شاتل گزاشتم. فکر کنم اگه همه پستامو بخونید همچین موردی که یه سرویس دهنده دیگه رو نقد کنم نزاشته بودم اگه هم گزاشتم اونو هم ببخشن.
آقایون سلام
منم به نوبه خودم ازینکه بحث هارو دو طرفه کردیم از همه دوستان معذرت می خوام ، خدایی من سعی نکردم نظرم رو به کسی القا کنم فقط داشتم در مورد سرویسم صحبت می کردم منم قول می دم بعد از این دیگه بحث های دو طرفه و به قول دوستان ،تخریبی انجام ندم و تو این تاپیک فقط به دوستان کمک کنیم ، برای من فرقی نمی کنه امیدوارم با این مباحث تو این فروم باعث بشیم سرویس دهنده ها به فکر اصلاح نقاط ضعفشون بشن و ما هم سرویس خوبی داشته باشیم و از فضای مجازی لذت ببریم

به امید روزی که دیگه اصلا در مورد مشکل سرویس ها صحبت نکنیم و اینترنت با سرعت دنیا داشته باشیم

روز خوش دوستان

mailer
01-09-2010, 19:56
؟؟؟؟
منتظر راهنمایی تون هستم

بله دوست عزیز
اگه میتونی به مودم وصل شی که هیچ و گرنه

این راهنمای فارسی مودم tp-8811 هست که قبلا بچه ها تو همین تاپیک گذاشته بودن

فقط حواست باشه فقط مواردی که مربوط به نحوه اتصال به مودم هست و یا نمایش اطلاعان مودم رو اجرا کنی
نتظیمات مودم رو بهم نزنی
اگه هم زدی میتونی ریست کارخانه ای کنی
چون بیشتر سرویس دهنده ها یا حداقل اندیشه با مودمی که کانفیگ کارخانه ای هم داره وصل میشه چون معمولا مودمها VPI/VCI 8/35 رو روی مودم بصورت پیشفرض دارن.

alves2774
01-09-2010, 20:29
اره دیگه جیگر ما که 1سال نیم هست داریم از اندیشه سرویس میگیریم میدونیم کی قیمت ها را پایین میکشن.
من خبر ندارم همین جا از بچه ها شنیدم اما فردا زنگ می زنم شرکت یه کارمند قدیمی دارن به نام ماهانیان اون از بقیه مطلع تره اگه خبری باشه از زیر زبونش می کشم بیرون:10:

ramin esm
01-09-2010, 20:55
بچه ها امروز خبری شنیدم که کلی شوکه شدم.همین فردا میرم شاتل سرویس می گیرم
امروز رفتم تو سایت شاتل فهمیدم سرویس های art با همون قیمت همشون نامحدود شدن.یعنی 3/1 قیمت شرکتهای دیگه.واسه منی که دانلود زیاد دارم آخرشه.دم شاتل گرم با این قیکتهای کمش

mtx891
01-09-2010, 21:38
:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
از دیروز تا حالا این تایپیک 10 صفحه جلو رفته نشستم تک تک صفحه هارو خوندم حداقل 8 صفحش اسپم بود
شمارو بخدا یکم پست مفید بدین
میخاستم در تایید حرف foa.neh بگم اره منم تو مرکز 2 سرعتم تا ساعت 4 از 60 بیشتر نیمیشه اما از 4 به بعد میرسه به 109
و تا ساعت 6 بیشتر از ساعت 1 تا 4 دانلود میشه

alves2774
01-09-2010, 22:05
می بینم که دوست عزیزمون حرف ما رو گوش کرد و یه id جدید ساخت خوبه اما اگه لطف کنه و کلا دست از سر این فروم بر داره بیشتر خوشحال می شیم واقعا این جور کارا حال ادم بهم می زنه :2:اینجا محل جمع شدن کاربراست نه کارمندا
تبلیغات تکراری و بیخود و اسپم ممنوع

baran1059
01-09-2010, 22:13
سلام Alves عزیز
من ID جدیدی نساختم باور کن نمی دونم کی داره اینکارو انجام می ده ، قول هم دادم که دیگه در مورد ISP ای صحبت نکنم
ولی شما هم کم حمایت نمی کنین ، نمی دونم چرا ناراحتین ، شما که ارتباط شما با اندیشه خیلی خوبه حتی کارمنداشم می شناسین فکر می کنین کار خودتون درسته :11:

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

تازه بیچاره حرف بدی نزده ، خواسته اطلاع رسانی کنه فکر نمی کنم توهینی به کسی کرده باشه درسته ؟؟؟

jabarsink2000
01-09-2010, 22:40
راست میگه دوستان دیگه مسئله را کش ندن
الان فردا اندیشه ارزون بشه من بیام خبر بدم میشم کارمند isp ؟
مشکل اینه که این قسمت یه مدیر نداره تا پست ها را ویرایش کنه
نه به قسمت صوتی وتصویری تا من میگم LG سریع پست من حذف میشه
نه اینجا که همه دارن از سرکول هم بالا میرن خبری نیست
بریک کجایی این تایپک را دوباره مثل قبل حال بدی کجایی حسین رشتی بگی شبی 4 گیگ دانلود کردم.

MESI08
01-09-2010, 22:46
دوستان کسی میدونه منظور از مصرف بالا تو قانون Fair Use Policy چقدر هست؟
مثلا تا چقدر دانلود میشه مصرف بالا؟

baran1059
01-09-2010, 22:51
راست میگه دوستان دیگه مسئله را کش ندن
الان فردا اندیشه ارزون بشه من بیام خبر بدم میشم کارمند isp ؟
مشکل اینه که این قسمت یه مدیر نداره تا پست ها را ویرایش کنه
نه به قسمت صوتی وتصویری تا من میگم LG سریع پست من حذف میشه
نه اینجا که همه دارن از سرکول هم بالا میرن خبری نیست
بریک کجایی این تایپک را دوباره مثل قبل حال بدی کجایی حسین رشتی بگی شبی 4 گیگ دانلود کردم.
باور کنین دوستان منم دوست دارم هر روز سرویس ها ارزونتر بشه و نفعشو همه ببریم اگه همه پستها رو خونده باشین متوجه می شین که تبلیغ نکردم ، فکر کردم اینطوری شاید بگوش isp ها برسه اونا هم تو رقابت با هم به نفع ما کار کنن
ماشاله دوستان همه هستن ارتباطاتشون هم که با سران isp خوبه اطلاع رسانی می کنن اونا هم مجبورن قیمتاشون رو کم کنن
همین ایرانسل رو نگاه کنین چه به روز مخابرات آورده
تازه فکر کنم دوره بعدی اینترنت همه دنبال wimax باشن دیگه اینهمه مشکلات مخابراتی هم نداریم یکی خطش pcm یکی فیبره یکی نویز داره به امید اون روز

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

یعنی یه سیستم بزاری تو خونت وصل باشه مستقیم به rapidshare کل 24 ساعت رو بزاری دانلود بشه :31:

MESI08
01-09-2010, 22:56
باور کنین دوستان منم دوست دارم هر روز سرویس ها ارزونتر بشه و نفعشو همه ببریم اگه همه پستها رو خونده باشین متوجه می شین که تبلیغ نکردم ، فکر کردم اینطوری شاید بگوش isp ها برسه اونا هم تو رقابت با هم به نفع ما کار کنن
ماشاله دوستان همه هستن ارتباطاتشون هم که با سران isp خوبه اطلاع رسانی می کنن اونا هم مجبورن قیمتاشون رو کم کنن
همین ایرانسل رو نگاه کنین چه به روز مخابرات آورده
تازه فکر کنم دوره بعدی اینترنت همه دنبال wimax باشن دیگه اینهمه مشکلات مخابراتی هم نداریم یکی خطش pcm یکی فیبره یکی نویز داره به امید اون روز

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

یعنی یه سیستم بزاری تو خونت وصل باشه مستقیم به rapidshare کل 24 ساعت رو بزاری دانلود بشه :31:

ولی من میترسم همون روزی 500mb دانلودم ازمون بگیرن بگن زیاده

baran1059
01-09-2010, 23:01
ولی من میترسم همون روزی 500mb دانلودم ازمون بگیرن بگن زیاده
نگران نباش
فکر نمی کنم آخه دوست عزیز 500 مگ که حجم نیست میگفتی لااقل 20 گیگ بازم می شد گفت ولی باید امتحان کرد من با همین سرویس اکو دارم شبا 500 تا 800 مگ دانلود می کنم تاحالا زنگ نزدن بگن قطع می کنیم
ولی باید یه اعتراضی هم بهشون بکنبم یعنی چی سرویس نامحدود می دین بعد قانون می ذارین
ولی باید امتحان کرد اگه اونا سرویس کسی رو قطع کردن اطلاع رسانی کنیم که همه سرویساشونو جمع کنن تا حالشون گرفته شه

ramin esm
01-09-2010, 23:03

خدمت دوست عزیزم عرض کنم قانون fair user policyهدف این قانون، تامین اطمینان خاطر شما از دریافت سرویس پرسرعت و مطمئن در تمامی ساعات روز است.در چنین شرایطی اگر گروهی از مشتریان، اقدام به دریافت فایل‌های پرحجم یا استفاده از نرم‌افزارهای Peer-to-Peer كنند، ممكن است مصرف بالای پهنای باند منجر به كاهش پهنای باندی شود كه شما از آن استفاده می‌كنید. چه آن گاه، این موضوع می‌تواند در در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرویس شما به مقدار ناچیز در پی داشته باشد.اگر شما از نرم‌افزارهای به اشتراك‌گذاری فایل استفاده نمی‌كنید یا اقدام به دریافت فایل‌های حجم نمی‌كنید، این قانون شما را هیچ گاه تحت تاثیر قرار نخواهد داد.:46:

mohammadirani
01-09-2010, 23:11
بچه ها امروز خبری شنیدم که کلی شوکه شدم.همین فردا میرم شاتل سرویس می گیرم
امروز رفتم تو سایت شاتل فهمیدم سرویس های art با همون قیمت همشون نامحدود شدن.یعنی 3/1 قیمت شرکتهای دیگه.واسه منی که دانلود زیاد دارم آخرشه.دم شاتل گرم با این قیکتهای کمش

البته شاتل رو نمیدونم
ولی تو پارس انلاین شنیده بودم نامحدود سرعتش هم پایینه
من الان با محدودیت 20 گیگ سرعتم 150 تا 160 میرسه

baran1059
01-09-2010, 23:15
دوستان اینم یه مطلب آموزشی
یه سایت خوب واسه دانلود
همه چی توش پیدا میشه از نرم افزار گرفته تا بازی و فیلم و سریال
خیلی هم آپدیته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

foa.neh
01-09-2010, 23:19
امروز پینک اندیشه اومد پایین(330) تونستم چند ساعت آنلاین بتلفیلد بازی کنم چه حالی داد جاتون خالی :46:بیکاریه دیگه
یادش بخیر قبل تابستون پینک اندیشه 200-300 بود تو سرورهای اروپایی میشد بازی کرد ولی الان درجا میندازن بیرون

دوستان پینک شاتل خط 4 الان رو چند میچرخه شب و روز!دوستان کارت طلایی جوابشون قابل قبول نیست :27: (مزاق)

---------- Post added at 12:19 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

البته شاتل رو نمیدونم
ولی تو پارس انلاین شنیده بودم نامحدود سرعتش هم پایینه
من الان با محدودیت 20 گیگ سرعتم 150 تا 160 میرسه
دوست عزیز شما خط چندی؟سرویست 128 ه؟

150-160؟؟پینکت چنده؟

ramin esm
01-09-2010, 23:29
می بینم که دوست عزیزمون حرف ما رو گوش کرد و یه id جدید ساخت خوبه اما اگه لطف کنه و کلا دست از سر این فروم بر داره بیشتر خوشحال می شیم واقعا این جور کارا حال ادم بهم می زنه :2:اینجا محل جمع شدن کاربراست نه کارمندا
تبلیغات تکراری و بیخود و اسپم ممنوع
دوست عزیزم نمی دونم منو با کی اشتباه گرفتی که اینقدر دل پری داری:41:
اما من نه کارمند جایی بودم ونه هستم.مدتها هم هست که از جای دیگه ای سرویس می گیرم .رضایتمم بد نبود.به شما هم توصیه می کنم اینقدر تو زندگی زود قضاوت نکن.:20:
هدفم اطلاع رسانی بود.ما هممون دنبال یه سرویس خوبو ارزونیم.حالا از هر جا که باشه:40:

baran1059
01-09-2010, 23:30
آدرس سایت بازی آنلاین بتلفیلد رو به من می دین تست کنم

alves2774
02-09-2010, 00:15
آقایون خانمها به همتون تبریک می گم کلا اینترنت ترکید mail messenger chizpn و خیلی چیزای دیگه بله شما برنده اید خوش باشین دوستان :8::8::8:اینقدر روزه نگرفتین این بلا سرتون اومد

baran1059
02-09-2010, 00:27
سلام
چی شده alves عزیز
منظورت چیه اینترنت ترکیده
من که مشکلی نمی بینم

foa.neh
02-09-2010, 00:39
خط 4 سرعت اکنون 70 کیلو و پینک 460!! من که مشکلی ندارم خط 4 اندیشه 
    دوست عزیزbaran1059 این بازی  تحت مرورگر نیست که آدرس داشته باشه!
باید بازیو نصب کنی(4گیگ) بعد از تو خود بازی میری آنلاین با برادران و خواهران اجنبی بازی میکنی اگه خواستی لینک مستقیم دانلودشو بدم بهت
البته خودم دانلود کردم دارم خواستی شاید بتونم برسونم دستت(مراجعه به بخش اول امضاء)
  بازیش مثل کانتر ولی پیشرفته تر یعنی دو گروه(اعراب و امریکایی ها) میوفتن به جون هم با انواع تفنگ و تانک هواپیما هلیکوپتر قایق و یک سری سلاح های جدید و  ...  
اینم چندتا عکس از محیط بازی 

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در کل این بازی رو به دوستانی که بازی جنگی دوست دارن توصیه اکید میکنم یعنی هرچه قدر call of duty  و broter in arms تو بازی تک نفره حرف اول رو میزنن این بازی تو آنلاین رقیب نداره
دوستان اگه در این زمینه سوال داشتید پ م بدید تاپیک از این بیشتر منحرف نشه:27:

V i r u s e r
02-09-2010, 00:43
در کل این بازی رو به دوستانی که بازی جنگی دوست دارن توصیه اکید میکنم یعنی هرچه قدر call of duty و broter in arms تو بازی تک نفره حرف اول رو میزنن این بازی تو آنلاین رقیب نداره
دوستان اگه در این زمینه سوال داشتید پ م بدید تاپیک از این بیشتر منحرف نشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اتفاقا Cod MW2 تو انلاین حرفی واسه گفتن داره!!
اگه اوریج داری ای دی استیمتو بده یدست بزنی م ولی حیف که نداری!!!

Phonix Live
02-09-2010, 04:27
بله دوست عزیز
اگه میتونی به مودم وصل شی که هیچ و گرنه

این راهنمای فارسی مودم tp-8811 هست که قبلا بچه ها تو همین تاپیک گذاشته بودن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط حواست باشه فقط مواردی که مربوط به نحوه اتصال به مودم هست و یا نمایش اطلاعان مودم رو اجرا کنی
نتظیمات مودم رو بهم نزنی
اگه هم زدی میتونی ریست کارخانه ای کنی
چون بیشتر سرویس دهنده ها یا حداقل اندیشه با مودمی که کانفیگ کارخانه ای هم داره وصل میشه چون معمولا مودمها VPI/VCI 8/35 رو روی مودم بصورت پیشفرض دارن.
الان Downstream من 1073 هستش
یه سؤال احتیاج است از کابل usb استفاده کنم یا همین کابل شبکه کافیه؟

SA.JJ.AD
02-09-2010, 05:04
سلام دوستان...
میخاستم بپرسم که من قصد عوض کردنه . ویندوز دارم ... از اون ور تا چند روز اینده قراره شاتل یکیو بفرسته خونمون واسه راه اندازبه مودم وخطم ... به نظرتون قبل لز اینکه یارو بیاد ویندوز عوض کنم / یا بعد از راه اندازیه مودمم ؟ تنظیماتی چیزی هست که بهم بخوره بعده تعویض ویندوز ؟ که من از پسش بر نیام؟

لطفا سریع جواب بدید - ممکنه همین روزا سرو کلش پیدا شه ..!!!

armin_punisher6
02-09-2010, 08:41
سلام دوستان...
میخاستم بپرسم که من قصد عوض کردنه . ویندوز دارم ... از اون ور تا چند روز اینده قراره شاتل یکیو بفرسته خونمون واسه راه اندازبه مودم وخطم ... به نظرتون قبل لز اینکه یارو بیاد ویندوز عوض کنم / یا بعد از راه اندازیه مودمم ؟ تنظیماتی چیزی هست که بهم بخوره بعده تعویض ویندوز ؟ که من از پسش بر نیام؟

لطفا سریع جواب بدید - ممکنه همین روزا سرو کلش پیدا شه ..!!!

بهتره که الان ویندوزتونو عوض کنین.از اولم تنظیم خاصی نداشت.کار سختش کانفیگ مودم بود که اونم مجانی میتونستین ببرین شرکتش براتون کانفیگ کنن.بقیه کاراهم وصل کردن سیم لن یا یو اس بی/آداپتور/سیم تلفن/و اگر مودم اسپیلیتر نداره نصب اسپیلیتر.

V i r u s e r
02-09-2010, 09:28
این شاتل چقدر شاده!!
از الان صورت حساب ماه بعد منو که مال 4رم هست فرستاده تازه SMS هم زده یوقت دیر نشه!!!:13:

فکر می کنه با این گندی که بهم وصل کرده دوباره میرم شارژ می کنم
3 مهر بلافاصله بعد از مدرسه میرم خطمو جمع می کنم حال بیاد:2:

mehdihamed
02-09-2010, 11:05
این شاتل چقدر شاده!!
از الان صورت حساب ماه بعد منو که مال 4رم هست فرستاده تازه SMS هم زده یوقت دیر نشه!!!:13:

فکر می کنه با این گندی که بهم وصل کرده دوباره میرم شارژ می کنم
3 مهر بلافاصله بعد از مدرسه میرم خطمو جمع می کنم حال بیاد:2:

چرا مگه سرعت شما پایینه من تازه چند روز هست وصل کردم فعلاً مشکلی ندارم بجز اینکه سرعتش از اندیشه یکم پایین تر هست
راستی بچه ها این 3 گیگ تشویقی شاتل به من اضافه نشده تا کی اضافه میشه؟

bahador2009
02-09-2010, 16:33
بچه ها این جمع کردن سرویس خیلی طول میکشه ؟

baran1059
02-09-2010, 17:26
بستگی به سرویس دهنده داره اگه زودتر اقدام به جمع کردن سرویست کنه فکر نمی کنم زیاد طول بکشه
ولی ممکنه درخواستت رو بزاره دیر انجام بده
من زیاد زنگ زدم پیگیری کردم انجام دادن تو هم همینکارو انجام بده

mehdihamed
02-09-2010, 18:33

بستگی به خط هم داره خط 5 خیلی شلوغه واسه من یه هفته جمع آوری و یه هفته راه اندازی دوباره طول کشید ولی مثلاً خط 7 خلوته و سریع تر انجام میشه

ho0rezam
02-09-2010, 19:51
کار داخل مخابرات نه، همش چند دقیقه هست...port شما رو از تجهیزاته سرویس دهنده میکنه و دوباره وصل میکنه به سیستم های خودش دوباره.
فقط کارهای اداریش طول میکشه!!!! مثلا اون شرکت لطف کنه و فرم شما رو بفرسته مخابرات.تویه مخابرات هم چه کار های اداری داره رو من بی اطلاع هستم.

در کل همیشه باید گیر بدین ، هم به شرکت هم به مخابرات (البته مخابراتی ها کارشون رو درست انجام میدن)
از اندیشه که داشتم میومدم بیرون بعده اینکه خانومه فرم رو ازم گرفت، گفتش 3-4 روز طول میکشه جمع آوریه سرویستون...گفتم چرا اینقدر زیاد؟ شروع کرد به خالی بستن که این فرم برسه تا اونجا 1 روز بعد یکی بیاد فرم رو بخونه 2 روز بعد برن port رو پیدا کنن 3 روز و port رو در بیارن و وصل کنن به سیستمه خودشون 4 روز :دی
منم بینه حرفش گفتم شما کی میفرستین؟ گفت فردا...گفتم عالیه ، من با مخابرات هماهنگ میکنم.

چقدره حرف زدم :دی:دی نتیجه اینکه شماره ی مخابرات رو هم داشته باشین و ازشون بپرسین که فرم اومده یا نه.اگه نیومده بود به شرکت زنگ بزنین!!

maxmania
02-09-2010, 20:13
بچه هايي كه از انديشه استفاده مي كنيين
مشكل كند شدن سرويس هاي مبتني بر SSL ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارين
دو روز كه gmail كند بالا مي ياد و خيلي از سايت ها كه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع مي شن باز نمي شن :41:

MESI08
02-09-2010, 20:36
بچه هايي كه از انديشه استفاده مي كنيين
مشكل كند شدن سرويس هاي مبتني بر SSL ، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارين
دو روز كه gmail كند بالا مي ياد و خيلي از سايت ها كه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع مي شن باز نمي شن :41:
تایید میشه ولی فک کنم کشوری باشه چون فردا روز قدسه آخه

kavehmech
02-09-2010, 20:41
تایید میشه.سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و جیمیل مشکل داره.پس فردا درست میشه

اندیشه 512 خط 5

baran1059
02-09-2010, 20:47
تایید میشه
فکر می کنم مشکل کشوری باشه ، احتمالا روز شنبه درست میشه

ho0rezam
02-09-2010, 21:10
بله درسته به isp ها برنمیگرده...کشوری هست...الاه چند روزه...یاهو به سختی بالا میاد و سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اصلا بالا نمیان.

alves2774
02-09-2010, 21:15
من که دیشب ساعت 1.30 اعلام کردم که همه چیز ترکید اما دوستان باور نداشتن:3:

SA.JJ.AD
02-09-2010, 21:51
من که دیشب ساعت 1.30 اعلام کردم که همه چیز ترکید اما دوستان باور نداشتن:3:

.
چی شده ؟ موضوع چیه ؟ بیشتر توضیح بدید ...:19:

mehdihamed
02-09-2010, 22:27
.
چی شده ؟ موضوع چیه ؟ بیشتر توضیح بدید ...:19:

به روزای خاص ملی که نزدیک میشیم وسایل ارتباطی مثل جی میل و مسنجر یاهو و چیزای مثل این یا کند میشن یا باز نمیشن بعد چند روز درست میشه روز قدس هم از اون روزاست
بچه ها فردا تو راهپیمایی میبینمتون :31:

SA.JJ.AD
02-09-2010, 23:08
مرگ بر امریکا ... مرگ بر اسرائیل ... مرگ بر اینترنت زیره 10 مگ ... مرگ بر دیال اپ ... مرگ بر پینک بالا ... مرگ بر ترافیک محدود ... مرگ بر افت سرعت ... بعد دوباره ... مرگ بر امریکا ... مرگ بر .....
.
فردا میخام اینارو بگم :31:

armin_punisher6
02-09-2010, 23:22
مرگ بر امریکا ... مرگ بر اسرائیل ... مرگ بر اینترنت زیره 10 مگ ... مرگ بر دیال اپ ... مرگ بر پینک بالا ... مرگ بر ترافیک محدود ... مرگ بر افت سرعت ... بعد دوباره ... مرگ بر امریکا ... مرگ بر .....
.
فردا میخام اینارو بگم :31:
گرمای هوا و سرعت پایین اینترنت کلا زده به سر بچه ها.آخه آمریکا و اسرائیل بیچاره چی کار دارن؟:46:

SA.JJ.AD
02-09-2010, 23:36
گرمای هوا و سرعت پایین اینترنت کلا زده به سر بچه ها.آخه آمریکا و اسرائیل بیچاره چی کار دارن؟:46:

دستت درد نکنه دیگه ... حالا ما زده به سرمون دیگه ...؟!!!:9:... راستی یه جور گفتی بیچاره . دلم سوخت:27:

ho0rezam
02-09-2010, 23:53
گرمای هوا و سرعت پایین اینترنت کلا زده به سر بچه ها.آخه آمریکا و اسرائیل بیچاره چی کار دارن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب ربط داره دیگه...اگه اینا به فلسطین کاری نداشتن و بعدش مارو تحریم نمیکردن...این چند روزه سرعته اینترنته ما پایین نمیومد!!! و سایت ها مثه آدم باز میشدن :دی

armin_punisher6
03-09-2010, 09:15
دستت درد نکنه دیگه ... حالا ما زده به سرمون دیگه ...؟!!!:9:... راستی یه جور گفتی بیچاره . دلم سوخت:27:
بابا به دل نگیر شوخی کردم.باور کن یادم نبود امروز روز قدسه.

خب ربط داره دیگه...اگه اینا به فلسطین کاری نداشتن و بعدش مارو تحریم نمیکردن...این چند روزه سرعته اینترنته ما پایین نمیومد!!! و سایت ها مثه آدم باز میشدن :دی
کاملا منظورم همین بود.

bahador2009
03-09-2010, 09:47
بچه ها یه چیز بسیار جالب:
در شاتل اگه سرویس یک ماهه ی شما تموم بشه برای ماه بعد بصورت اتوماتیک فعال میشه و هر وقت پول داشتین میتونید بدید.
خیلی باحاله

armin_punisher6
03-09-2010, 09:52
در شاتل اگه سرویس یک ماهه ی شما تموم بشه برای ماه بعد بصورت اتوماتیک فعال میشه و هر وقت پول داشتین میتونید بدید.
خیلی باحاله

مگه میشه؟گیریم مرده هیچ وقت پولو نداد اونوقت چی؟یا مرده نخواد ماهه دیگه شاتل داشته باشه.

bahador2009
03-09-2010, 10:00
مگه میشه؟گیریم مرده هیچ وقت پولو نداد اونوقت چی؟یا مرده نخواد ماهه دیگه شاتل داشته باشه.
واسه من که شد و فکر کنم برای همین باشه که قبل از تموم شدن سرویس یک پیش فاکتور میفرستن.
ولی خداییش خیلی باحاله ، من که خیلی فیض بردم. دمشون گرم.

armin_punisher6
03-09-2010, 10:04
واسه من که شد و فکر کنم برای همین باشه که قبل از تموم شدن سرویس یک پیش فاکتور میفرستن.
ولی خداییش خیلی باحاله ، من که خیلی فیض بردم. دمشون گرم.
آخه وقتی همه میگن سرعت اندیشه بالاتره شما چرا رفتین شاتل؟واسه همین مورد؟

bahador2009
03-09-2010, 10:07
آخه وقتی همه میگن سرعت اندیشه بالاتره شما چرا رفتین شاتل؟واسه همین مورد؟
نه من تا الان نمیدونستم اینجوریه.
درضمن سرعتش به اندازه ی شاتل و گاهی از اونم بیشتره (من از هر دوی این ISP ها سرویس داشتم)

farshidcivil
03-09-2010, 11:47
خیلی باحاله

مطمئنا اونجور که شمام میگیم نیست، مگه میشه هر وقت پول داشت بده، حالا شاید واسه یه بازه زمانی خاصی اینطوری باشه ولی حتم یقین بعده یه مدتیه سرویستون قطع میکنن... باس قراردادشو دقیق خوند
مورد دوم اینکه ممکنه تو چند ماهه اول یه سری مزایا برای جذب مشتری بدن باس منتظر موندو دید که ایا از این مزایا میزنن یا نه.. و در اینده سرویسی که یه ISP میتونه به کاربر بده (سرعت شبانه روزی، عدم قطعی و...) چجوریه
هنوز واسه قضاوت زوده

baran1059
03-09-2010, 12:28
دوستان فکر کنم یه توضیحی باید بدم
من فرم شخصی سرویس شاتل رو دیدم چون خودم دارم رفتم ببینم چقدر مصرف کردم دیدم برای سرویس art 128 که مصرفش 12 گیگ در ماه است نوشته
حداکثر مصرف = 12gig*1.5 برابر با 18 گیگ
زنگ زدم دفترشون ازشون سوال کردم من چرا اینقدر زده واسم گفتن برای سرویس آرت سرویس شما قطع نمی شه و شما می تونین 50% گیگ ماه بعد رو هم استفاده کنین و بعد از اینکه تمدید کردین خودش به صورت خودکار این مقدار مصرف رو کم می کنه
حالا هم که تمام سرویسای آرت نامحدود شده دیگه نگران نباشین هر چقدر دلتون می خواد دانلود کنین
این مطلب رو می خواستم قبلا بگم ولی بعضی از دوستان مطالبی رو گفتن که شاید من دارم واسه شاتل تبلیغ می کنم به خاطر همین موندم سوالی پیش بیاد منم جواب بدم

کجا رو باید امضا کنم ؟؟؟؟؟ (بقول آقای Moz)

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

البته نمی دونم این قضیه واسه سرویسای اکو هم هست یا نه دوستانی که سرویس اکو دارن زنگ بزنن سوال کنن

armin_punisher6
03-09-2010, 13:06
تازگیا یه برگه تبلیغ شاتل رو تو خونمون انداختند.زده بود art 128 12 gb ماهی 28000 تومان.یعنی الان نامحدوده با همون قیمت؟سرعتش واسه 772 چنده؟

baran1059
03-09-2010, 13:45
تازگیا یه برگه تبلیغ شاتل رو تو خونمون انداختند.زده بود art 128 12 gb ماهی 28000 تومان.یعنی الان نامحدوده با همون قیمت؟سرعتش واسه 772 چنده؟
فکر کنم همینطوری باشه آخه من یه سری به سایتشون زدم
نوشتن با توجه به پایین آمدن قیمت اینترنت سرویسای آرت رو نامحدود کردن لیست قیمتش تو سایت هست
سرعت دانلود 128 حداکثر 50 KB واسه سرویس نامحدودش

My Moon
03-09-2010, 15:54
میخوام تو رشت ای اس پیمو عوض کنم کدوم بهتره؟

1-شاتل
2-دامون نت
3-اندیشه سبز خزر

jabarsink2000
03-09-2010, 17:54
دوستان کسی نمیدونه کی اندیشه می خواهد قیمت ها را کاهش دهد ؟
1ماه تموم شده باید برم شارژکنم.
ولی نمی خواهم مثل سال پیش 20هزار تومن تو چند روز ضرر کنم.

alves2774
03-09-2010, 18:26
دوستان کسی نمیدونه کی اندیشه می خواهد قیمت ها را کاهش دهد ؟
1ماه تموم شده باید برم شارژکنم.
ولی نمی خواهم مثل سال پیش 20هزار تومن تو چند روز ضرر کنم.
اقا شرمنده جمع من قرار بود پنج شنبه بپرسم کلا یادم رفته بود خودمم سه شنبه ماهم تموم می شه حتما فردا زنگ می زنم ته قضیه رو در می یارم :11:

baran1059
03-09-2010, 21:44
میخوام تو رشت ای اس پیمو عوض کنم کدوم بهتره؟

1-شاتل
2-دامون نت
3-اندیشه سبز خزر
کارت چیه ؟ کلا چیکار می کنی با اینترنت ؟
اگه می خوای قطعی کم و سرعت یکسان تو روز و شب داشته باشی برو شاتل
دامون نت سرعتاش کلا پائینه پشتیبانی هم اصلا نداره یکی از دوستام 256 داشت رفتم پیشش دیدم داره با 10KB دانلود می کنه
اندیشه هم باید از دوستان اندیشه بپرسی من نظر نمی دم چون ندارم ، می تونی پست های قبل رو بخونی چون کلی توضیحات دادن
شاتل از این ماه سرویس های آرت خودشو نامحدود کرده 128 نامحدود ماهی 28000 تومن 256 نامحدود ماهی 43000 تومن
اگه هم می خوای قیمتاشو ببینی برو shatel.ir

armin_punisher6
03-09-2010, 22:35
دوستان نمیشه از اندیشه 128 بالای 8gb گرفت؟

SA.JJ.AD
04-09-2010, 06:50
دوستان درخواست adsl و تکمیل مدارکیو که دوشنبه ی هفته ی پیش از شاتل کردم ... الان 3 روزه تو سایتش نوشته ... 76 % کاره شما حل شده ... فقط مونده انجام رانژه ...این یعنی چی ؟!!! کی داره طولش میده ؟ به نظرتون به شاتل بزنگم یا مرکز مخابراتیم ؟ ویا هیچکدوم ...؟!

ho0rezam
04-09-2010, 07:24
دوستان درخواست adsl و تکمیل مدارکیو که دوشنبه ی هفته ی پیش از شاتل کردم ... الان 3 روزه تو سایتش نوشته ... 76 % کاره شما حل شده ... فقط مونده انجام رانژه ...این یعنی چی ؟!!! کی داره طولش میده ؟ به نظرتون به شاتل بزنگم یا مرکز مخابراتیم ؟ ویا هیچکدوم ...؟!
رانژه بر میگرده به مخابرات

rahmank750
04-09-2010, 08:59
سلام دوستان
کسی اینجا 256 نامحدود شاتل داره ؟
اگه آره سرعت دانلود چقدره ؟
چون من که تو اندشه ماهی 41200 دارم میدم 128 نامحدود سرعت 25 تا 35
256 نامحدود شاتل 43000 تومانه اگه سرعتش بالاتره من برم شاتل

ویرایش : الان زنگ زدم شاتل گفتم الان سرعت دانلود art 1 تا art 3 چنده ؟ دختره اعصاب نداشت اینجوری گفت
art 1 = 128 / 8 = 16kbs
art 2 = 192 / 8 = 24kbs
art 3 = 256 / 8 = 32kbs
اینجوری باشه به درد نمیخوره که همون سرعت حقیقی رو دارن میدن دیگه

kavehmech
04-09-2010, 09:33
سلام دوستان
کسی اینجا 256 نامحدود شاتل داره ؟
اگه آره سرعت دانلود چقدره ؟
چون من که تو اندشه ماهی 41200 دارم میدم 128 نامحدود سرعت 25 تا 35
256 نامحدود شاتل 43000 تومانه اگه سرعتش بالاتره من برم شاتل

ویرایش : الان زنگ زدم شاتل گفتم الان سرعت دانلود art 1 تا art 3 چنده ؟ دختره اعصاب نداشت اینجوری گفت
art 1 = 128 / 8 = 16kbs
art 2 = 192 / 8 = 24kbs
art 3 = 256 / 8 = 32kbs
اینجوری باشه به درد نمیخوره که همون سرعت حقیقی رو دارن میدن دیگه

41200 داری برای 128 میدی؟
خوب یه 512 میگرفتی و مطمئن باش حداقل ماهی 30 گیگ دانلود رایگان هم داشتی

rahmank750
04-09-2010, 09:53
تا ماه پیش سرعت نامحدود 128 خوب بود که رو 150 تا 170 میچرخید که اینا یهو آوردن پایین
هفته پیش رفته بودم پیش ماهانیان تو اندیشه سبز گفت خودتون باعث شدید سرعت ها رو کم کنیم دیگه داشتید خودتونو با دانلود بیش از حد خفه میکردید
من یه بار تبدیل به 512 10gb کردم ولی دیدم در طول روز سرعت 120 که اگه دانلود کنم گیگ تموم میشه ساعت 1 به بعد هم که سرعت میشد 15 تا 30 فایده نداشت

چون من تو کار فیلمم باید سرعت دانلود بالا داشته باشم که سریع فیلم هارو بگیرم
اگه سرعت اینجوری پایین باشه جدیدارو زود نیارم این آرشیو 6 7 هزارتایی هم که دارم میشه الکی

baran1059
04-09-2010, 13:25
41200 داری برای 128 میدی؟
خوب یه 512 میگرفتی و مطمئن باش حداقل ماهی 30 گیگ دانلود رایگان هم داشتی
256 نامحدود شاتل روی 512 بسته شده دوست عزیز یعنی متوسط دانلودش روی 65 تا 80 می چرخه
192 هم متوسط دانلودش روی 48 تا 60 می چرخه

اگه راهنمائی خواستی من در خدمتم ، مطمئن باش سرعتش از 128 نامحدود اندیشه بالاتره

rahmank750
04-09-2010, 13:35
256 نامحدود شاتل روی 512 بسته شده دوست عزیز یعنی متوسط دانلودش روی 65 تا 80 می چرخه

چرا اینو نقل قول کردی من ماهی 41200 دارم میدم:31:
اگه واقعا اینجور که شما میگی باشه و الان 256 نامحدود که 43000 تومانه سرعتش 60 تا 80 باشه من قراردادم که با اندیشه تموم شه با سر میام شاتل :8:

mmiladd
04-09-2010, 13:41
در كل اوضاع بد نيست ؛ از صبح ساعت 10 تا الان 200 مگ دانلود شده..

البته هيچ وقت اينترنت پايدار نبوده..

rahmank750
04-09-2010, 13:45
در كل اوضاع بد نيست ؛ از صبح ساعت 10 تا الان 200 مگ دانلود شده..

البته هيچ وقت اينترنت پايدار نبوده..
4 ساعت و 45 دقیقه کلا 200 مگ؟:18:
این سرعت عمر آدمو.........:13:
چه خطی داری شما ؟
128 نامحدود اندیشه ؟

mmiladd
04-09-2010, 13:49
4 ساعت و 45 دقیقه کلا 200 مگ؟:18:
این سرعت عمر آدمو.........:13:
چه خطی داری شما ؟
128 نامحدود اندیشه ؟

خط 5 ؛ پارس آنلاين ؛ 64 ؛ 8 گيگ...

rahmank750
04-09-2010, 13:58
خط 5 ؛ پارس آنلاين ؛ 64 ؛ 8 گيگ...
ماهی چقدر ؟
سرعت دانلود 15 16 آره ؟:41:
من جات بودم جمع آوری میکردم
پارس آنلاین دیگه آخرشه :2:

mmiladd
04-09-2010, 14:04
ماهی چقدر ؟
سرعت دانلود 15 16 آره ؟:41:
من جات بودم جمع آوری میکردم
پارس آنلاین دیگه آخرشه :2:

ماهي 20 تومن ؛ حد وسطش همونه ديشب كه يه فايل 700 كيلو بايتي رو براش 30 دقيقه تايمر انداخته بود..

در كل زياد تو كاره دانلود نيستم ؛ اگه بودم برام مهم بود..

alves2774
04-09-2010, 15:59
سلام بچه ها امروز رفتم اندیشه واسه تمدید اولا که بسیار شلوغ بود و تقریبا یه 10 دقیقه منتظر شدم که بتونم با خانم مسوول مشترکین صحبت کنم ازش پرسیدم شما خبر دارین که قراره سرویس ها ارزون شن یا نه گفت زمزمه اش هست ولی اگه اطلاعات بیشتر می خواین باید برین دفتر روبرو از اقای ماهانیان بپرسین که البته از اولم فکر می کردم باید فقط اون مطلع باشه خلاصه پیداش کردم و پرسیدم که داستان قیمتها چیه گفت 100 درصد داره می یاد پایین و نهایتا تو همین هفته هم اعلام می شه گفتم حدودش نمی دونین چقدر می یاد پایین گفت قابل توجهه منم گفتم گناه من چیه که الان سرویسم تموم شده شما چند روز دیگه تخفیف می دین گفت انشالله از ماه دیگه شما هم با قیمت پایین تر تمدید می کنی:13:

Phonix Live
04-09-2010, 16:22
سلام بچه ها امروز رفتم اندیشه واسه تمدید اولا که بسیار شلوغ بود و تقریبا یه 10 دقیقه منتظر شدم که بتونم با خانم مسوول مشترکین صحبت کنم ازش پرسیدم شما خبر دارین که قراره سرویس ها ارزون شن یا نه گفت زمزمه اش هست ولی اگه اطلاعات بیشتر می خواین باید برین دفتر روبرو از اقای ماهانیان بپرسین که البته از اولم فکر می کردم باید فقط اون مطلع باشه خلاصه پیداش کردم و پرسیدم که داستان قیمتها چیه گفت 100 درصد داره می یاد پایین و نهایتا تو همین هفته هم اعلام می شه گفتم حدودش نمی دونین چقدر می یاد پایین گفت قابل توجهه منم گفتم گناه من چیه که الان سرویسم تموم شده شما چند روز دیگه تخفیف می دین گفت انشالله از ماه دیگه شما هم با قیمت پایین تر تمدید می کنی:13:
سلام
این همه ازش سؤال کردی این هم ازش میپرسیدی که آیا سرعت هم 100 درصد هم میاد پایین یا نه ؟:31:
خب قیمت بیاد پایین خیلی خوبه اما به شرطی که سرعت هم پایین نیاد هر چند که دو ماه هست پایین اومده :41:
انشالله که با شروع فصل پاییز ، مدرسه ، درس و دانشگاه شاهد همون سرعت قبلی باشیم ....

MESI08
04-09-2010, 18:34
دوستان تا حالا توجه کردین این آقای mailer هرچی گفته درست دراومده
همیشه فک میکردم مافیا مال ایتالیاست مگه تو ایرانم مافیا داریم

farshidcivil
04-09-2010, 18:43
اندیشه 128 خط 2
تا صب فقط 600 مگ دانلود شد، در روز سرعت دانلود بین 100-120
امیدوارم تو فصل جدید سرعتا یه تکونی بخوره

mehdihamed
04-09-2010, 18:44
دوستان تا حالا توجه کردین این آقای mailer هرچی گفته درست دراومده
همیشه فک میکردم مافیا مال ایتالیاست مگه تو ایرانم مافیا داریم

مافیا کجا بود منم کارمند اندیشه باشم همه خبرا رو دارم دیگه مثل آقای mailer

armin_punisher6
04-09-2010, 20:53
یه زمانی سرعت اندیشه 230 240 بود.دیگه امکان نداره که به اون سرعت برسه؟

MESI08
04-09-2010, 21:41

ایشالا سال 1404

حسین رشتی
04-09-2010, 21:42

زمستون که بشه سرعت دوباره برمیگرده به همون حالت قبل

kavehmech
04-09-2010, 21:54

دوست عزیز فکر کنم اشتباه گرفتی
من 512 از اندیشه دارم و 9 ساله مشتریشم.البته تعصبی روش ندارم.اگه قرار باشه سرعت از یه حدی پایینتر بیاد جامو عوض میکنم.من دانلود هام رو کردم.بیش از 500 گیگ
الان عطش دانلود یکم فروکش کرده.یکم!!

rahmank750
04-09-2010, 23:03
دوست عزیز فکر کنم اشتباه گرفتی
من 512 از اندیشه دارم و 9 ساله مشتریشم.البته تعصبی روش ندارم.اگه قرار باشه سرعت از یه حدی پایینتر بیاد جامو عوض میکنم.من دانلود هام رو کردم.بیش از 500 گیگ
الان عطش دانلود یکم فروکش کرده.یکم!!
با من بود عزیز
اشتباه نقل قول کرد :10:

kavehmech
04-09-2010, 23:40
با من بود عزیز
اشتباه نقل قول کرد :10:

بله.متوجه شدم منم همینطور گفتم توضیح بدم که یه خورده هم صبر داشته باشیدوهی از این شرکت به اون شرکت که نمیشه

baran1059
05-09-2010, 01:25
نمی دونم در مورد این قضیه چطور توضیح بدم ولی فکر نمی کنم مشکل سرعت با مرور زمان حل بشه ، می دونین چرا ؟ چون تعداد کاربرا باید کم بشه تو ISP تون که این اتفاق قطعا نمی یوفته
دوستان من یه توضیحی براتون بدم تا همه متوجه بشین چرا سرعتتون تو یه ISP قبلا زیاد بود و الان کم شده
بعضی از ISP ها میان یه مقدار زیاد پهنای باند می گیرن تا کاربر بگیرن بعد تا زمانی که هنوز یوزر جدید به اونها اضافه نشده این مقداری که دارن رو به همه کاربرا اختصاص می دن تا هم سرعتشون بالا بره هم تبلیغی باشه براشون
البته تا زمانی که به یک اندازه کاربر برسن وقتی به نقطه اوج می رسن تازه مشکلاتشون شروع می شه و چون مدیریت خوبی رو سیستماشون نمی کنن تو یه زمانهایی سیستماشون می خوابه مثل همین مشکلاتی که الان باهاش درگیر هستیم

البته من امیدوارم همه مشکلشون حل بشه ولی نسبت به این قضیه خوشبین نیستم زمان این مساله رو نشون می ده

moz
05-09-2010, 03:01
سلام
شاتل همش شبها موقع باز كردن سايت اين پيام رو ميده

connection was reset
10 ، 15 بار بايد رفرش كنم تا بالا بياد ،واسه شما هم همينطوره؟:41:

Phonix Live
05-09-2010, 03:45
سرعت افتضاح ، افتضاح، افتضاح

mehdihamed
05-09-2010, 04:15
سلام