PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Phonix Live
23-08-2010, 04:46
فکر کنم اندیشه هر بار یه منطقه رو ساپورت میکنه

G.D.ragon.Ir
23-08-2010, 05:02
اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت

معاون صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات راديويي با اشاره به ابلاغ مصوبه کاهش 20درصدي قيمت اينترنت به شرکت ارتباطات زيرساخت، گفت: «با کاهش قيمت اينترنت از سوي زيرساخت، قيمت خرده‌فروشي مخابرات نيز کاهش پيدا مي‌کند.»
لطف‌الله سبوحي در گفتگو با فارس با اشاره به ابلاغ مصوبه تخفيف 20درصدي پهناي باند، گفت: «بر اساس مصوبه کميسيون تنظيم مقررات کساني که مي‌خواهند از تخفيف استفاده کنند، بايد مدارک خود مبني بر اين‌که اين تخفيف را به چه نسبتي در خروجي سرويسي که مي‌فروشند اعمال مي‌کنند، به سازمان تنظيم ارائه کنند.»
وي ادامه داد: «شرکت‌هايي که سرويس ارائه مي‌دهند تعرفه‌اي دارند و براي مثال مي‌گويند با اخذ اين تخفيف، x درصد قيمت نهايي خود را کاهش مي‌دهندکه مسلما 20 درصد نيست.»
وي تاکيد کرد: «ميزان کاهش قيمت بايد با سازمان تنظيم هماهنگ شود و هر کسي که از سوي سازمان تاييد شد، شرکت زيرساخت به وي تخفيف مي‌دهد.»
معاون صدور پروانه و بررسي‌هاي فني سازمان تنظيم خاطرنشان کرد: «اين مصوبه اواخر هفته گذشته ابلاغ شده و لازم است دستور‌العملي تهيه و به زيرساخت و مخابرات ابلاغ شود تا بر اساس آن گردش کار، تخفيف را ارائه کنند.»
وي در خصوص ابلاغ مصوبه تخفيف پهناي باند به مخابرات با تاکيد بر اين‌که قيمت‌هاي توزيع را نيز کاهش داده‌ايم، گفت: «با کاهش قيمت اينترنت از سوي زيرساخت، طبيعتا قيمت خرده‌فروشي که مخابرات انجام مي‌دهد نيز کاهش پيدا مي‌کند و مخابرات نيز در اين قضيه دخيل است.»
وي خاطر نشان کرد: «در ابتدا تصميم داشتيم پس از تهيه دستور‌العمل مصوبه را ابلاغ کنيم که در نهايت ابتدا مصوبه ابلاغ و سپس دستور‌العمل تهيه شد.»
به‌گزارش فارس، پيش از اين سازمان تنظيم مقررات اعلام کرده بود مصوبه کاهش قيمت پهناي باند پس از تصويب در کميسيون تنظيم مقررات، بايد از سوي سازمان تنظيم ابلاغ ‌شود که بر همين اساس مصوبه مذکور به منظور ابلاغ به معاونت صدور پروانه و بررسي‌هاي فني رگولاتوري ارسال شد و ابلاغ آن نيازمند مقدمات و هماهنگي‌هايي است. بنابراين گزارش، جدول نرخ اينترنت مصوب جلسه شماره 26 کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات طبق جدول بالا کاهش يافته و اصلاح شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع: کلیک (جام جم)
.................................................. .......

سرعت دانلود من (اندیشه): تو ساعات رایگانش از رپیدشر=10 از لینک مستقیم و...=40 و سرعت دانلودم (دیروز و در ساعات معمولی) از رپیدشر=140

من تا پائیز صبر میکنم ولی اگه اون موقع هم سرعت دانلود تو ساعات رایگانش همینطوری باشه ISPم رو عوض میکنم (نامحدود ندارم که, پس همه دانلودم تو ساعات رایگانش هست)

Phonix Live
23-08-2010, 06:24
سرعت 100 مگ داریم مگه؟
ضمنا قیمتا چرا اینقدر گرونند
فکر کنم یه صفر بیشتر دارند
یعد یه سؤال دیگه این که مثلا این 128 معلوم نیست حجمش چقدره؟

reza3600
23-08-2010, 07:03
امشب با اینکه 1.5 ساعت تاخیر به علت خراب بودن یروری که ازش دانلود میکردم 1200 مگ دانلود کردم.

armin_punisher6
23-08-2010, 08:00
اعلام تعرفه‌هاي جديد اينترنت

معاون صدور پروانه سازمان تنظيم مقررات راديويي با اشاره به ابلاغ مصوبه کاهش 20درصدي قيمت اينترنت به شرکت ارتباطات زيرساخت، گفت: «با کاهش قيمت اينترنت از سوي زيرساخت، قيمت خرده‌فروشي مخابرات نيز کاهش پيدا مي‌کند.»
لطف‌الله سبوحي در گفتگو با فارس با اشاره به ابلاغ مصوبه تخفيف 20درصدي پهناي باند، گفت: «بر اساس مصوبه کميسيون تنظيم مقررات کساني که مي‌خواهند از تخفيف استفاده کنند، بايد مدارک خود مبني بر اين‌که اين تخفيف را به چه نسبتي در خروجي سرويسي که مي‌فروشند اعمال مي‌کنند، به سازمان تنظيم ارائه کنند.»
وي ادامه داد: «شرکت‌هايي که سرويس ارائه مي‌دهند تعرفه‌اي دارند و براي مثال مي‌گويند با اخذ اين تخفيف، x درصد قيمت نهايي خود را کاهش مي‌دهندکه مسلما 20 درصد نيست.»
وي تاکيد کرد: «ميزان کاهش قيمت بايد با سازمان تنظيم هماهنگ شود و هر کسي که از سوي سازمان تاييد شد، شرکت زيرساخت به وي تخفيف مي‌دهد.»
معاون صدور پروانه و بررسي‌هاي فني سازمان تنظيم خاطرنشان کرد: «اين مصوبه اواخر هفته گذشته ابلاغ شده و لازم است دستور‌العملي تهيه و به زيرساخت و مخابرات ابلاغ شود تا بر اساس آن گردش کار، تخفيف را ارائه کنند.»
وي در خصوص ابلاغ مصوبه تخفيف پهناي باند به مخابرات با تاکيد بر اين‌که قيمت‌هاي توزيع را نيز کاهش داده‌ايم، گفت: «با کاهش قيمت اينترنت از سوي زيرساخت، طبيعتا قيمت خرده‌فروشي که مخابرات انجام مي‌دهد نيز کاهش پيدا مي‌کند و مخابرات نيز در اين قضيه دخيل است.»
وي خاطر نشان کرد: «در ابتدا تصميم داشتيم پس از تهيه دستور‌العمل مصوبه را ابلاغ کنيم که در نهايت ابتدا مصوبه ابلاغ و سپس دستور‌العمل تهيه شد.»
به‌گزارش فارس، پيش از اين سازمان تنظيم مقررات اعلام کرده بود مصوبه کاهش قيمت پهناي باند پس از تصويب در کميسيون تنظيم مقررات، بايد از سوي سازمان تنظيم ابلاغ ‌شود که بر همين اساس مصوبه مذکور به منظور ابلاغ به معاونت صدور پروانه و بررسي‌هاي فني رگولاتوري ارسال شد و ابلاغ آن نيازمند مقدمات و هماهنگي‌هايي است. بنابراين گزارش، جدول نرخ اينترنت مصوب جلسه شماره 26 کميسيون تنظيم مقررات ارتباطات طبق جدول بالا کاهش يافته و اصلاح شده است.

منبع: کلیک (جام جم)
.................................................. .......

سرعت دانلود من (اندیشه): تو ساعات رایگانش از رپیدشر=10 از لینک مستقیم و...=40 و سرعت دانلودم (دیروز و در ساعات معمولی) از رپیدشر=140

من تا پائیز صبر میکنم ولی اگه اون موقع هم سرعت دانلود تو ساعات رایگانش همینطوری باشه ISPم رو عوض میکنم (نامحدود ندارم که, پس همه دانلودم تو ساعات رایگانش هست)

این تعرفه ها هر کدوم چند گیگ میتونیم دانلود کنیم؟

sin@ 76
23-08-2010, 08:42
آره سرعت منم مثل شمال میخ شده روی 36 37 اصلا بالاتر نمیره نمی دونم امروز چش شده اعصابمو دیگه داره بهم میریزه :41::41:

rahmank750
23-08-2010, 09:05
تا دیروز ظهر سرعت دانلود نامحدود 130 140 بود از دیروز تا حالا از 40 بیشتر نمیشه
سرعت هارو کم کرد
ask

mazdak89
23-08-2010, 09:16
آره سرعت منم مثل شمال میخ شده روی 36 37 اصلا بالاتر نمیره نمی دونم امروز چش شده اعصابمو دیگه داره بهم میریزه :41::41:

حالا خوبه واسه شما میخ میشه . مال من سوزن هم نمیشه . همش نوسان . دیوانه شدم .

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

سرعت 100 مگ داریم مگه؟
ضمنا قیمتا چرا اینقدر گرونند
فکر کنم یه صفر بیشتر دارند

منظور از 100 مگ پهنای باند فروخته شده به ISP ها توسط شرکت ارتباطات زیرساخته که باید بین مشتری ها تقسیم بشه . صفرها هم درستن .

mailer
23-08-2010, 09:26

اره ماله منم همینجوری بود الان میپرسم جریان چیه

rahmank750
23-08-2010, 10:44
من از ask نامحدود دارم تا دیروز ظهر سرعت 120 130 بود ولی از اون موقع تا الان 20 25 افتضاح شده
جریان چیه ؟ سرعت ما رو کم کردن ؟

behnam_gunner
23-08-2010, 11:10
بچه ها احتمالا همه ی پهنای باند شما رو گذاشتن رو خط من چون هر چی که شما اوضاتون خراب تر میشه بره من بهتر میشه دیشب سرعتم همش بالای 100 بود ولی فکر کنم نوبت منم میرسه فعلا تا اینا کاری نکردن من استفاده ببرم هر وقت خط منم خراب شد isp بعدی...

mtx891
23-08-2010, 11:25
چقدر جالب ینی میخاید بگید سرویس شبانه داره نوبتی میشه
مگه ابه که دارن جیره بندی میکنن اقا کسی کپون نداره ما ازاد بخریم؟

sa2n
23-08-2010, 11:38
دیشب سرعت دانلود من با لینک مستقیم 60 بود ولی 4shared سرعتش 2 بود بعد هم 0 شد (ASK)

behnam_gunner
23-08-2010, 11:43
فکر کنم اگه اوضاع با این سرعت پیش بره منم باید بساطم رو جمع کنم مثل طاعونشده داره سریع شیوع پیدا میکنه

میگم یه سری خالی کنیم بریم شاتل هم اوضاعمون خوب میشه هم مشترک ها ی اندیشه که کم شن دوباره اندیشه سرویس بهتری میده بعد اون موقع شاتل کاربراش زیاد میشه میشه مثل الان اندیشه دوباره ما جمع میکنیم میام اندیشه دوباره اندیشه سرورش میترکه و ما باز جمع میکنیم میریم به ...........

mtx891
23-08-2010, 11:50
فکر کنم اگه اوضاع با این سرعت پیش بره منم باید بساطم رو جمع کنم مثل طاعونشده داره سریع شیوع پیدا میکنه

میگم یه سری خالی کنیم بریم شاتل هم اوضاعمون خوب میشه هم مشترک ها ی اندیشه که کم شن دوباره اندیشه سرویس بهتری میده بعد اون موقع شاتل کاربراش زیاد میشه میشه مثل الان اندیشه دوباره ما جمع میکنیم میام اندیشه دوباره اندیشه سرورش میترکه و ما باز جمع میکنیم میریم به ...........
خوب بیاید تقسیم کنیم مثلا زوج یا فرد
:27:

mailer
23-08-2010, 12:15
اره ماله منم همینجوری بود الان میپرسم جریان چیه

پرسیدم
گفت در حال تست سیاست جدیدی هستیم
ظاهرا قراراه سقف سرعت نسبت مستقیمی از پهنای باند خریداری شده باشه
یعنی مثلا شبا سرعت کسی که 256 داره حتما از کسی که 128 گرفته بیشتر میشه حتی اگه پهنای باند کم بیاد.
یعنی اینجوری نیست که یکی بیاد 128 1 گیگ بگیره بعد که شب رایگان شد بیاد 1 مگ پهنای باند مصرف کنه اونوقت یکی که 512 گرفته سرعتش رو 20 کیلو بمونه.
گفت البته داریم اینکه سر چه سرعتهایی ثابت بشه تست و بررسی میکنیم
ظاهرا برای همین بود که من دیشب سرعتم سر 40 ثابت شد. دوستای دیگم که 256 داشتن سرعتشون بیشتر بود
البته گفت این سیاست داره تست میشه و اگه مشکلی نداشت تا زمانی که پهنای باند جدید بیاد اجرا میشه.
بعد دوباره سیاست جدیدی تدوین میشه

Haniiii
23-08-2010, 12:38
لااقل شما ها که رشت هستین قدرت انتخاب دارین !!! ... اینجا ( آستانه ) کلا سه تا شرکت ADSL میدن که اون 2 تای دیگه ... !!!

rahmank750
23-08-2010, 13:13
با این حساب که آقای mailer گفتن منی که نامحدود دارم دیگه سرعتم بالا نمیره
عجب بد بختیم من
اگه انجوری باشه این آخرین ماهه
من جمع آوری میکنم adsl رو
میرم جا دیگه

T I G E R
23-08-2010, 13:27
اندیشه مرکز 5
دیشب راس ساعت 1 بامداد اینترنت قطع شد و بعد از 10 دقیقه که ارور 678 میداد سرانجام وصل شد ولی سرعت به 30 رسیده بود

امروز صبح چراغ Status مودم تا ساعت 2 بعد از ظهر روشن نمیشد
میخواستم بدونم از دوستان خط 5 چنین مشکلی داشتند یا نه ؟
چون پشتیبانی مدعی بود مشکل از نویز خط هستش ولی من میگفتم اگه از نویز بود پس چرا خودبخود درست شده
گفتم پس نویز خط من رو چک کنید اونها گفتند ما نمی تونیم نویز خط رو چک کنیم !!!!!!!!!
قبلا پارس آنلاین بودم زنگ میزدیم تهران نویز خط رو چک میکردند و چنانچه این عدد از مرز 20 رد میشد ،
مشکل از خط بود در غیراینصورت مشکل از مرکز مخابراتی هستش
بهمین خاطر میخواستم بدونم سایر دوستان اگه چنین موردی داشتند پس مطمئن بشم مشکل از مرکز مخابراتیه یا نه

mazdak89
23-08-2010, 14:13
امروز رفتم اندیشه خراب شده : بهشون گفتم سرعت شبانه من داغونه 20 تا بشتر نمیره . گفت برو خدا را شکر کن که 4 کیلوبایت هم اضافه تره :18: . گفتم قرار نیست بیشتر بشه ؟ گفت : نه !!! منم گفتم با این حساب ISP عوض میکنم . گفت بسلامت . شکم سیرن . دفع قبل که تلفنی صحبت کردم پشتیبانی گفت قراره یه کارایی بکنیم ولی این دفع حرفشون را تکذیب کردن .

mtx891
23-08-2010, 14:26
پرسیدم
ظاهرا قراراه سقف سرعت نسبت مستقیمی از پهنای باند خریداری شده باشه
یعنی مثلا شبا سرعت کسی که 256 داره حتما از کسی که 128 گرفته بیشتر میشه حتی اگه پهنای باند کم بیاد.
یعنی اینجوری نیست که یکی بیاد 128 1 گیگ بگیره بعد که شب رایگان شد بیاد 1 مگ پهنای باند مصرف کنه اونوقت یکی که 512 گرفته سرعتش رو 20 کیلو بمونه.
گفت البته داریم اینکه سر چه سرعتهایی ثابت بشه تست و بررسی میکنیم
ظاهرا برای همین بود که من دیشب سرعتم سر 40 ثابت شد. دوستای دیگم که 256 داشتن سرعتشون بیشتر بود
البته گفت این سیاست داره تست میشه و اگه مشکلی نداشت تا زمانی که پهنای باند جدید بیاد اجرا میشه.
بعد دوباره سیاست جدیدی تدوین میشه
به دوستت بگو این (نمیتونم بگم) ترین سیاستیه که میشه در پیش گرفت سرعت 40 حداکثر تو 5 ساعت میشه 700 مگ دان کرد هیچکس همچین چیزی رو تحمل نمیکنه
این خوبه که سرعت 512 از256 و از 128 بیشتر باشه اما نه اینکه 40 باشه

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

نه مشخصه اندیشه میخاد مشترکینش رو الک کنه

foa.neh
23-08-2010, 14:34
پرسیدم

اگه این سیاسگ اجرا بشه من با چند نفری که دوست و آشنا معرفی کردم میریم شاتل:21:

کلا الان تنها دلیلی که کاربرا واسه رفتن به شانتل شک دارن (من جمله خودم)سرعت نهایتا 80 هست که هر موقع اندیشه کمتر بده دیگه دلیلی نداره  کاربراش بمونن مگه اینکه اهل دانلود نباشن
خدارو شکر رقابت وجود داره وگرنه سرعت رو به علت های واهی استاندارد میزاشتن!

خدایا ما رو بکش

mtx891
23-08-2010, 14:38

کلا الان تنها دلیلی که کاربرا واسه رفتن به شانتل شک دارن (من جمله خودم)سرعت نهایتا 80 هست که هر موقع اندیشه کمتر بده دیگه دلیلی نداره کاربراش بمونن مگه اینکه اهل دانلود نباشن

خدایا ما رو بکش
شما به چیه این کار میگی رقابت بااینکه یه isp جدید اومده بجای اینکه اندیشه سرویسش بهتر بشه داره ..... لعنت خدا بر شر شیطان

sa2n
23-08-2010, 14:46
آقا کسی از البرز چیزی میدونه ؟؟
دامون نت هم تو گلسار هست..
یکی ار بچه ها میگفت کهکشان هم تو رشت هست

mailer
23-08-2010, 14:51

کلا الان تنها دلیلی که کاربرا واسه رفتن به شانتل شک دارن (من جمله خودم)سرعت نهایتا 80 هست که هر موقع اندیشه کمتر بده دیگه دلیلی نداره  کاربراش بمونن مگه اینکه اهل دانلود نباشن

خدایا ما رو بکش

اره 40 کمه ولی گفت داریم بررسی میکنی چه نسبتی و چه سرعتی خوبه

نگفت میخواییم 40 بزاریم

V i r u s e r
23-08-2010, 15:30
بابا مسخرشو دراوردید شما!!!
2 سال پیش که ما اومدیم اندیشه لذت adsl رو بچشیم
سرعت از استاندارد هم کمتر بود!!!!
128 من دورو ور 10 می چرخید
حالا یکی میاد 128 میگیره سرعت 80!! باز میگه سرعت کمه
ادم که اینهمه سوسول نمیشه!!! (چه ربطی داشت؟)
تازه اونموقع شبا هم پولی بود
پ.ن: اونموقع یه یوزر/پس گیر اورده بودم خیلی مزه میداد
مال یه بنده خدایی بود که من شانسی پسشو فهمیدم
ببینید کار میده :)
User: arman
Pass: 123456

foa.neh
23-08-2010, 15:56
شما به چیه این کار میگی رقابت بااینکه یه isp جدید اومده بجای اینکه اندیشه سرویسش بهتر بشه داره .....  خدایا مارا بکش!!

دوست عزیز اگه همین شاتل و پارس نبود الان سرعت رو استاندارد میبستن!نمیدونم شاید باید شاتل و اندیشه دو تیم تشکیل بدن برن عضدی مسابقه بدن تا رقابت معنی بشه  :31: من منظورم از رقابت کلی هست نه این چند روزه:41:
و اینکه چرا اندیشه سرعت رو داره کم میکنه از دو حال خارج نیست یا به علت کاربرای زیاد و کم آوردن پهنای باند میخواد سرعت رو بیاره پایین(الان این تو کل کشور معضل شده اگه تاپیک های شهرهای دیگه رو نگاه کنید همینه!isp نیمخواد سرمایه گزاری بیشتر بکنه یا پهنای باند موجود نیست که تهیه کنه  ولی برای درآمد بیشتر همچنان مشترک اضافه میکنه البت من شنیدم مشهد صبانت واسه جلوگیر از افت کیفیت واقعی تا خرید پهنای باند جدید مشترک جدید نمیگیره:13:)
 دوم اینکه اندیشه اینقدر مشترک معمولی داره که اگه سرعت رو طوری بزاره که فقط سایتا سریع باز بشن هیچ چیزی واسه اونا تغییر نکرده و اصلا متوجه نمیشن :27:  پس با حساب خودش شاید یه تعداد مشترک پر مصرفش برن جای دیگه ولی بجای هر یه نفر مشترک پرمصرف میتونه چندین نفر مشترک جدید بگیره بدون افت کیفیت:18: 
arman haj آره 100 ساله پیش اجداد ما با دور از جون خر میرفتن این ور اون ور:27:
شرکت کهکشان هم شنیدم چند وقت دیگه adsl تو رشت راه میوفته!این همون شرکتیه که را به را زنگ میزنه منزل واسه خرید کارت دابل آپ !نمیدونم چرا هروقت زنگ میزنه میگه اگه نگیری چشنواره تموم میشه:27:

bahador2009
23-08-2010, 17:14
دوستان شاتلی 3 گیگ اضافه شد ؟

kasra_khan2003
23-08-2010, 17:53
دوستان شاتلی 3 گیگ اضافه شد ؟

هنوز نه. من چون امتحان دارم وقت نکردم زنگ بزنم ببینم چی شده!

کلا یه شرکت وقتی مشتریاش زیاد میشه، دیگه سلیقه و رضایت مشتری رو بیخیال میشه! اوایل همه از برخورد خوب اندیشه حرف میزدن ( اون زمان که پارس وی داشت پادشاهی میکرد ) اما الان چی؟!

من که از شاتل خیلی راضیم. کسی هم خواست بگه کارت تخفیف بدیم بهش بیاد زیر مجموعه ما ( یه تخفیفی هم خودمون بگیریم:دی )

ho0rezam
23-08-2010, 18:17
برو بچی که شاتل 128 دارن...سرعت و ping شون رو میشه بگن؟؟؟
به نظرتون سرویسه artش چطوره؟ 128 میده با 12 گیگ ماهانه 28تومان

bahador2009
23-08-2010, 18:39
سرعت 70
پینگ 35

ho0rezam
23-08-2010, 19:14
سرعت 70
پینگ 35
سرعتش که خوبه مثه همین 512 میمونه...
جدی میگی 35؟؟؟؟؟ یا منظورت 350 هست؟؟؟؟

rahmank750
23-08-2010, 19:39
اگه تا آخر شهریور ask سرعت رو درست نکنه اولین نفری که جمع آوری کنه خود منم
از صبح تا الان 700mb هم نتونستم دانلود کنم

majidpromix
23-08-2010, 19:45
ای خداااا!!!
چرا اندیشه اینجوری شد آخه؟!!!:41:
من از اول تابستون 128 نامحدود دارم خط 5، چه لذتی داشت سرعت رو 120 بود حداقل روزی 2 تا 3 گیگ دانلود میکردم شبا هم که سرعت کم میشد دیگه بیخیال میشدم چون دیگه هرچی میخواستم روزا دانلود می کردم دیگه هاردم پر شده!

نامردا از دیروز گند زدن تو سرعت همش سرعت هست رو 30! :41::41:

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:42 PM ----------

اندیشه مرکز 5
دیشب راس ساعت 1 بامداد اینترنت قطع شد و بعد از 10 دقیقه که ارور 678 میداد سرانجام وصل شد ولی سرعت به 30 رسیده بود

چون پشتیبانی مدعی بود مشکل از نویز خط هستش ولی من میگفتم اگه از نویز بود پس چرا خودبخود درست شده
گفتم پس نویز خط من رو چک کنید اونها گفتند ما نمی تونیم نویز خط رو چک کنیم !!!!!!!!!
قبلا پارس آنلاین بودم زنگ میزدیم تهران نویز خط رو چک میکردند و چنانچه این عدد از مرز 20 رد میشد ،
بهمین خاطر میخواستم بدونم سایر دوستان اگه چنین موردی داشتند پس مطمئن بشم مشکل از مرکز مخابراتیه یا نه

مثل اینکه اندیشه راست گفته به شما، چون منم خط 5 دارم امروز اصلا اینترنت قطع نبود!

SoheilExtreme
23-08-2010, 19:54
امروز رفتم اندیشه خراب شده : بهشون گفتم سرعت شبانه من داغونه 20 تا بشتر نمیره . گفت برو خدا را شکر کن که 4 کیلوبایت هم اضافه تره :18: . گفتم قرار نیست بیشتر بشه ؟ گفت : نه !!! منم گفتم با این حساب ISP عوض میکنم . گفت بسلامت . شکم سیرن . دفع قبل که تلفنی صحبت کردم پشتیبانی گفت قراره یه کارایی بکنیم ولی این دفع حرفشون را تکذیب کردن .

توجه داشته باشید اندیشه سبز وظیفه نداره به شما سرعتی بیشتر از 16کیلوبایت درثانیه بده شما ازشون 128 کیلوبیت خریدید نه بیشتر اگر الانم 20 هست واقعا باید خداروشکر کنید

mtx891
23-08-2010, 19:57
دوست عزیز اگه همین شاتل و پارس نبود الان سرعت رو استاندارد میبستن!نمیدونم شاید باید شاتل و اندیشه دو تیم تشکیل بدن برن عضدی مسابقه بدن تا رقابت معنی بشه :31: من منظورم از رقابت کلی هست نه این چند روزه:41:
و اینکه چرا اندیشه سرعت رو داره کم میکنه از دو حال خارج نیست یا به علت کاربرای زیاد و کم آوردن پهنای باند میخواد سرعت رو بیاره پایین(الان این تو کل کشور معضل شده اگه تاپیک های شهرهای دیگه رو نگاه کنید همینه!isp نیمخواد سرمایه گزاری بیشتر بکنه یا پهنای باند موجود نیست که تهیه کنه ولی برای درآمد بیشتر همچنان مشترک اضافه میکنه البت من شنیدم مشهد صبانت واسه جلوگیر از افت کیفیت واقعی تا خرید پهنای باند جدید مشترک جدید نمیگیره:13:)
دوم اینکه اندیشه اینقدر مشترک معمولی داره که اگه سرعت رو طوری بزاره که فقط سایتا سریع باز بشن هیچ چیزی واسه اونا تغییر نکرده و اصلا متوجه نمیشن :27: پس با حساب خودش شاید یه تعداد مشترک پر مصرفش برن جای دیگه ولی بجای هر یه نفر مشترک پرمصرف میتونه چندین نفر مشترک جدید بگیره بدون افت کیفیت:18:
ببین وقتی من با پشتیبانی حرف میزنم و جوری جوابمو میده که انگار تنها isp کل کشوره و اصلا براش مهم نیست کاربراش کم بشن همینطور داره سرعتهارو کم میکنه و باز منت میزاره که 128 باید 16 باشه با اینکه میدونه isp های دیگه ای هم هستن که سرعت بیشتری میدن این دیگه رقابت نیست بهش میگن شکم سیری رقابت وقتیه که شرکتها برای بدست اورن مشتری و یا نگه داشتن اونها سرویس بهتری بدن نه بدتر
باشه قبول یک سری مشکلات هست اما راهکارش این نیست نکته دومی که گفتی رو قبول دارم و احساس میکنم سیاست اندیشه دقیقا همین باشه

---------- Post added at 07:57 PM ---------- Previous post was at 07:56 PM ----------

توجه داشته باشید اندیشه سبز وظیفه نداره به شما سرعتی بیشتر از 16کیلوبایت درثانیه بده شما ازشون 128 کیلوبیت خریدید نه بیشتر اگر الانم 20 هست واقعا باید خداروشکر کنید
:13::13::13::13::13::13:

sei_pm
23-08-2010, 19:59
اندیشه مرکز 5

می تونی خودت از داخل مودم چک بکنی. مارک و مدل رو بگو بگم چیکار کنی.

majidpromix
23-08-2010, 20:06
آخه این چه سیاست مزخرفیه که سرعت مارو کردن 30 !
تا همین 2روز پیش که سرعت رو 120 بود هم به ما خوش میگذشت هم کاربرای اندیشه روز به روز زیادتر میشدن! مطمئنا اندیشه هم ضرر نمیکرد!
اینکه میخوان واسه هر پهنای باندی یه سقف تعیین کنن واقعا عادلانست ولی نه دیگه اینجوری!
مثلا واسه 128 سرعت باشه 120، واسه 256 سرعت باشه 180 و واسه 512 سرعت رو 230 !
خیلای عادلانست نه؟ همه هم راضی و خوشحال!:31:
اینکه میگن 128 باید سرعتش رو 16 باشه همینم از سرمون زیادیه واقا مسخرست!
حالا که مارو به این سرعتای بالا معتاد کردن دیگه نمیشه یهو گند بزنن به سرعت! طبیعیه که ما اعتراض کنیم!
چطوره فردا همه جمع شیم جلوی شرکت اعتصاب کنیم؟! :31:

V i r u s e r
23-08-2010, 20:15
تا همین 2روز پیش که سرعت رو 120 بود هم به ما خوش میگذشت هم کاربرای اندیشه روز به روز زیادتر میشدن! مطمئنا اندیشه هم ضرر نمیکرد!
اینکه میخوان واسه هر پهنای باندی یه سقف تعیین کنن واقعا عادلانست ولی نه دیگه اینجوری!
مثلا واسه 128 سرعت باشه 120، واسه 256 سرعت باشه 180 و واسه 512 سرعت رو 230 !
خیلای عادلانست نه؟ همه هم راضی و خوشحال!:31:
حالا که مارو به این سرعتای بالا معتاد کردن دیگه نمیشه یهو گند بزنن به سرعت! طبیعیه که ما اعتراض کنیم!
شما 2 3 هفته دایل اپ کار کن
به 30 قانع میشی
منم وقتی تو پارس نامحدود داشتم اینجوری بود
حدود 70 80 گیگ که دانلود کردم سرعتم شد 25!!

mtx891
23-08-2010, 20:20
....
اعتصاب چی کنیم؟غذا اب برق
منظورت اعتراضه؟

به 30 قانع میشی

اینو راس میگی

V i r u s e r
23-08-2010, 20:31
خوب بیاید تقسیم کنیم مثلا زوج یا فرد
پیشنهاد خوبیه:
روزای زوج: مرکز های 2و4و5و7
روز های فرد و جمعه: مرکز 3 :31::31::31:

Phonix Live
23-08-2010, 20:39
پیشنهاد خوبیه:
ایول خوبه
موافقم :31:

bahador2009
23-08-2010, 20:42
سرعتش که خوبه مثه همین 512 میمونه...
جدی میگی 35؟؟؟؟؟ یا منظورت 350 هست؟؟؟؟
من داشتم مافیا رو دانلود میکردم اینا رو نوشته بود.

G.D.ragon.Ir
23-08-2010, 20:45
به 30 قانع میشی

اینو راس میگی
بابا بیخیال شید. همین حرف ها رو میزنید که این وضع اینترنتمونه :27: یکم وضعیت اینترنتمون رو با کشورهای همسایه (ترکیه و... آمریکا و کشورهای فوق پیشرفته هم, پیشکش) مقایسه کنید :13:یک مقاله خونده بودم (احتمالآ تو کلیک) که طرف گفته بود ملاک سنجیدن دسترسی کاربرا به اینترنت, اینترنت پرسرعته, بعد ما اینجا هنوز داریم از دایال آپ صحبت و خیلی ها هم استفاده میکنند :41:

ramin2020
23-08-2010, 21:06
برو بچی که شاتل 128 دارن...سرعت و ping شون رو میشه بگن؟؟؟
به نظرتون سرویسه artش چطوره؟ 128 میده با 12 گیگ ماهانه 28تومان
سرعت متوسط 64
پینگ رو هم که من آی پی 4.2.2.2 رو میدم، بهم 244ms میده.
خط 3 هستم
فکر نکنم از لحاظ سرعت art فرقی با eco بکنه. بهتره از خودشون بپرسی

mtx891
23-08-2010, 21:13
بابا بیخیال شید. همین حرف ها رو میزنید که این وضع اینترنتمونه :27: یکم وضعیت اینترنتمون رو با کشورهای همسایه (ترکیه و... آمریکا و کشورهای فوق پیشرفته هم, پیشکش) مقایسه کنید :13:یک مقاله خونده بودم (احتمالآ تو کلیک) که طرف گفته بود ملاک سنجیدن دسترسی کاربرا به اینترنت, اینترنت پرسرعته, بعد ما اینجا هنوز داریم از دایال آپ صحبت و خیلی ها هم استفاده میکنند :41:
ببین اینتر پر سرعت ینی همون دایالاپ دیگه
اینتر نت کم سرعت ینی اینکه خودت با تاکسی بری فایل رو از سرور سایت بریزی تو کول دیسک برگردی
ببین اینتر نت ینی 128 و اینم ینی 16 تازه شما که بخاطر نویز نمیتونی از 100 درصد پهنای باند استفاده کنی میشه 14 کیلو باید فاصله و ترافیک رو هم در نظر بگیری میشه 8
من با دایلاپ 10 کیلو دانلود میکردم

V i r u s e r
23-08-2010, 21:28
ببین اینتر پر سرعت ینی همون دایالاپ دیگه
اینتر نت کم سرعت ینی اینکه خودت با تاکسی بری فایل رو از سرور سایت بریزی تو کول دیسک برگردی
ببین اینتر نت ینی 128 و اینم ینی 16 تازه شما که بخاطر نویز نمیتونی از 100 درصد پهنای باند استفاده کنی میشه 14 کیلو باید فاصله و ترافیک رو هم در نظر بگیری میشه 8
من با دایلاپ 10 کیلو دانلود میکردم
ببین دوست من
مودم دایل اپ حداکثر 56 کیلوبیت توانایی داره
که معادل 7 کیلو بایته
شما بگو چجوری 10 تا دانلود داری؟
از Speedtest.net (فقط همین سایت) یه تست بزار

foa.neh
23-08-2010, 22:13
ببین دوست من
که معادل 7 کیلو بایته
منم با نظر دوستمون موافقم مودم حداکثر 56 کیلو بیته ولی منم یادمه یه روز نمیدونم مبعث بود یا میلاد پیامبر با دایل آپ 12 سرعتم شده بود کف خودم برید!حتی از صفحه idm عکس گرفتم به بچه هام نشون دادم :31:

baran1059
23-08-2010, 22:14
خدمت دوست عزیر آقای Mailer
عضو افتخاری شرکت اندیشه سبز خزر

یادمه چند روز پیش فرمودین که احتمالا مشکلات توی این هفته حل می شه . جالبه پس همش بهانه بود
آخرشم دیدن نمی تونن کاری کنن دارن سرعتا رو کم می کنن . این سیاست خوبی نیست . همش دروغ پشت سر هم
تازه امروز با خبر شدم شاتل به همه مشترکینش تو ایران 3 گیگ ترافیک رایگان داده . این یعنی احترام به مشترک . تا اونجائی که بهم گفتن تاحالا اصلا سرویسش قطعی نداشته . پینگش هم که خیلی عالیه
اگه سرعت اندیشه اومده پائین دیگه به نظرت به چیش بنازیم خودت بگو
احتمالا اگه بخواد کاربر جدید هم بگیره سرعتش بازم کمتر می شه چون همون ترافیک رو واسه همشون Share می کنه
تو روزهای سخت باید کسایی که ادعا می کنن بزرگن رو تجربه کرد انگار کم کم داره پنچر می شه
منم می خوام برم شاتل رو یه بار حداقل تجربه کنم

Haniiii
23-08-2010, 22:14
:D

ما اینجا داریم سر 60 کیلوبایت بحث میکنیم !!! حالا فوقش سرعت دانلود بشه 120 که اونم میشه 1mbps سرعت نت ... اونوقت این لیست رو نگاه کن !!! :

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

البته این آمار 100% خیلی زیاده ! ... کاربرای DialUp که نمیان تو این سایت تست سرعت بدن !!! :D

اونا رو هم حساب کنی سرعت منفی میشه !!! :31:

behnam_gunner
23-08-2010, 23:00
پیشنهاد خوبیه:

بابا بازم دم اندیشه گرم به ما سرویس میده حالا حتی با سرعت کم شما دیگه کلا ما رو حساب نکردی مگه مرکز 8 دل نداره :19: :18:

mtx891
23-08-2010, 23:42
ببین دوست من
که معادل 7 کیلو بایته
میدونم چی میگی این واسه خودم هم جالبه اما یه زمانی واقعا این سرعتو داشتم اما بعدش دیگه خیلی داغون شد اومدم asdl گرفتم ماجرا مال یک سال پیشه حتی یه بار hdm سرعت 18 رو نشون دارد که عکس گرفتم

Phonix Live
23-08-2010, 23:46
سؤال: آیا هنوز امکان برقراري موقت سرويس وجود داره یا نه ؟

T I G E R
23-08-2010, 23:50
می تونی خودت از داخل مودم چک بکنی. مارک و مدل رو بگو بگم چیکار کنی.
مودمم Asus AM 602 هستش

behnam_gunner
24-08-2010, 00:09
بچه ها بدون شوخی میگم اگه اندیشه وضعش بهتر شد که هیچی وگرنه اگه قراره isp رو عوض کنیم همه با هم بریم اندیشه لااقل این جوری حساب کار دستشون میاد که بدون چه جوری با یه کاربر برخورد میشه من از این که ما رو ... فرض کردن بیشتر اعصابم خورده

mtx891
24-08-2010, 00:25
بچه ها بدون شوخی میگم اگه اندیشه وضعش بهتر شد که هیچی وگرنه اگه قراره isp رو عوض کنیم همه با هم بریم اندیشه لااقل این جوری حساب کار دستشون میاد که بدون چه جوری با یه کاربر برخورد میشه من از این که ما رو ... فرض کردن بیشتر اعصابم خورده
کاملا پایم
اما اینم بگم مثل اینکه ما شدیم موش ازمایشگاهی و دارن امشب اینترنت با خلوص 60 کیلو بایت به خورد ما میدن تا ببینن واکنش ما چطور من که حالم داره بهم میخوره
:2::2::2::2:
البته این خودش یه نکته مثبته که تو این یک سال اخیر این اولین باره که بعد ازین که سرعترو کم میکنن زیاد هم میشه منظورم از اون موقعیه که 250 داشتیم
دیشب 40 امشب 60

bios2bb
24-08-2010, 01:19
دوستان کسی اینجا سرویس 512 حجمی داره؟ اندیشه... سرعتشون min,avg و max چطوره؟

من که 128 نامحدود دارم، بعد از این طرح پایین اوردن سرعتا، max سرعتم به 30 میرسه... 128 های حجمی هم همینطورن؟
اگه اینطور باشه که قاعدتا طبق نسبت +1.875 سرعتارو نگه داشتن. 128 استاندارد باید 16 باشه ضربدر 1.875 میشه 30. پس 512 که استانداردش 64 باید 120 بدن. درسته؟ اگه نه که موافقم همه (هرکی که ناراضیه) با هم بریم اندیشه و جمع آوری کنیم. پیشنهاد منم شاتل :27: البرز بی رودرواسی میگه سرعت استاندارد میدم. دامون هم که مشکل امنیتی و سرعت داره. پیکر بندی شبکشون بر مبنای روتر کاربراست :18: یکی از رفقام تو network map دید که 12 نفر دیگه به روترش وصلن. تونست کامپیوتراشونو remote بگیره. شب هم چند تا رو روشن کرد رو safe mode اورد بالا trojan Win32.MorgueCyberion کپی کرد :27:...

sin@ 76
24-08-2010, 01:37
سلام به دوستان من 128 نامحدود داشتم تا دیروز از این سرعت اعصابم خورد شد تبدیل کردم به 512 10 گیگ سرعتم بین 110 تا 120 متغییره

mtx891
24-08-2010, 03:57
دوستان کسی اینجا سرویس 512 حجمی داره؟ اندیشه... سرعتشون min,avg و max چطوره؟

من که 128 نامحدود دارم، بعد از این طرح پایین اوردن سرعتا، max سرعتم به 30 میرسه... 128 های حجمی هم همینطورن؟
اگه اینطور باشه که قاعدتا طبق نسبت +1.875 سرعتارو نگه داشتن. 128 استاندارد باید 16 باشه ضربدر 1.875 میشه 30. پس 512 که استانداردش 64 باید 120 بدن. درسته؟ اگه نه که موافقم همه (هرکی که ناراضیه) با هم بریم اندیشه و جمع آوری کنیم. پیشنهاد منم شاتل :27: البرز بی رودرواسی میگه سرعت استاندارد میدم. دامون هم که مشکل امنیتی و سرعت داره. پیکر بندی شبکشون بر مبنای روتر کاربراست :18: یکی از رفقام تو network map دید که 12 نفر دیگه به روترش وصلن. تونست کامپیوتراشونو remote بگیره. شب هم چند تا رو روشن کرد رو safe mode اورد بالا trojan Win32.MorgueCyberion کپی کرد :27:...
سلام پیدا میدا نبودی
این قضیه 1.875 چیه پشتیبانی حرفش رو به من هم زد خیلی لطف میکنن مثلا؟؟
نشستن فکر کردن 2 برابر ندیم 1.875 برابر بدیم؟

Phonix Live
24-08-2010, 05:35
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rahmank750
24-08-2010, 07:59
منم پایه هستم همه با هم بریم برای جمع آوری
حتما به من خبر بدین
به قول خودتون مارو ......... فرض کرد

reza3600
24-08-2010, 08:02
سلام
یه سوال خارج تاپیکی :31:

شما که شبا دانلود میکنید چطور لینکهای رپیدشر و یا هات فایل رو مستقیم میکنید. من پدرم در اومد از بس دنبال سایتای لیچ گشتم.

reza3600
24-08-2010, 09:10
سلام
گفته بودم که یه شب 70 مگ دانلود کردم ولی 500 مگ ریسیو داشتم.
این برای idm هست. چون وقتی ارتباطش با سرور قطع میشه ندام درخواست ارتباط میده برای همین سند ریسیو ایجاد میکنه

behnam_gunner
24-08-2010, 10:33
بچه ها منم سرعتم به .... رفت 120 دیروز امروز تبدیل شد به 24 اونم بدون هیچ نوسانی قشنگ با سرعت باورنکزدنی 24 باید فعلا این دو روز رو تا اخر این دورم سر کنم دیگه هم فعلا تمدید نمیکنم

جدی با هم هماهنگ کنیم بریم اندیشه چون یکی یکی فایده نداره باید با هم بریم.

behnam_gunner
24-08-2010, 10:50

دیگه وضع از این بدتر هم مگه میشه؟

MESI08
24-08-2010, 11:12

دیگه وضع از این بدتر هم مگه میشه؟

ببخشید شما که سرعتتون کم شده
downstream تون هم کم شده یا ثابت مونده؟

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

سلام

شما که شبا دانلود میکنید چطور لینکهای رپیدشر و یا هات فایل رو مستقیم میکنید. من پدرم در اومد از بس دنبال سایتای لیچ گشتم.

برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ho0rezam
24-08-2010, 11:44
من از rapidbaz استفاده میکنم...مثلا یه 16 گیگی میگیری محدودیته ماهانه هم نداره ، پرداخته آنلاینه بانک ملی هم داره

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

YOOOHOOOO :دی
بروبچه شاتل برن میزانه مصرفشون رو نگاه کنن ...3 گیگ اضافه شدش :دی
دمشون گرم

majidpromix
24-08-2010, 11:46

---------- Post added at 12:12 PM ---------- Previous post was at 12:10 PM ----------

نه هنوز downstream رو 1075 هست!

سلام

من که میگم 3 تومن بده 10 گیگ رپیدپارس بخر خیال خودتو راحت کن، محدودیت زمانی هم نداره!
ولی تا جایی که میتونی سعی کن دنبال لینک مدیافایر بگردی، چون دست کمی از لینک مستقیم نداره!

سلام به دوستان من 128 نامحدود داشتم تا دیروز از این سرعت اعصابم خورد شد تبدیل کردم به 512 10 گیگ سرعتم بین 110 تا 120 متغییره

شما شبا تو ساعتای مجانی سرعتت چطوره؟

majidpromix
24-08-2010, 12:09
سلام

به نظر من رپیدپارس بگیر از همه بهتره، 10 گیگ 3 تومن! شارژ کردنشم تو 2ثانیه انجام میشه، محدودیت زمانی هم که نداره!
ولی تا جایی که میتونی بگرد دنبال لینکای مدیافایر، چون دست کمی از لینک مستقیم نداره و اکانت رپیدپارس هم بیخود مصرف نمیشه!
الان دیگه همه فیلما و آلبوما و کلیپها لینک مدیافایرشون راحت پیدا میشه!

---------- Post added at 01:06 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

نه downstream تغییری نکرده رو همون 1075 مونده!

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:06 PM ----------

الان که رفتی رو 512 شبا تو ساعتهای مجانی سرعت چطوره؟

majidpromix
24-08-2010, 12:13

حالا که رفتی رو 512 شبا تو ساعتهای مجانی سرعت چطوره؟

kasra_khan2003
24-08-2010, 12:39
دوستان چقدر اسپم میدین!!! هر روز 3-4 صفحه جلو میرین!!! لطفا پست مفید بدین.

3 گیگ شاتل برای من هم اضافه شده.

پینگ من معمولا 225 هست. سرعت هم 70-80

تازیه خوبیش اینه که سرعتی که برای 512 میدن، حداقل سرعتی هست که وظیفه دارن بدن و فردا مثل اندیشه دبه در نمیارن که برو خدا رو شکر کن 4 کیلوبایت اضافه تر هم داری!!!

کلا من تو پست قبلی هم گفت: یه شرکت که بزرگ میشه، دیگه رضایت مشتری براش بی ارزش میشه

behnam_gunner
24-08-2010, 13:26

نه رو همون 1079 مونده ولی سرعتم از 24 بالاتر نمیره دیگه زنگ هم نزدم اندیشه که بم بگن برو خدا رو شکر کن!!!!

sin@ 76
24-08-2010, 13:36
سرعت همون مثل روزاست فقط صفحه رو یکم دیرتر باز می کنه ولی سرعت با IDM فرقی نمی کنه با روز

sin@ 76
24-08-2010, 13:38
سرعت فرقی نداره با روز وقتی با دانلود منیجر دانلود می کنم فقط صفحه رو یکم کندتر باز می کنه

G.D.ragon.Ir
24-08-2010, 14:53
پینگ من چرا اینجوریه :18: حالا تو بازی بیشتر هم بود!!! دوستانی که اندیشه دارند میتونند یک تست بگیرن (از غربی ترین سرور امریکای شمالی, لطفآ)

moz
24-08-2010, 15:22
خيلي جالبه!!!

دوستان همه نظرشون تا پايان شهريوره!!

كسايي كه انديشه دارند موافقن 31 شهريور جلو ASK جمع بشيم ؟‌ :دي

منم كه شاتل دارم ، اما ميام :دي

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

هركي موافقه پست منو نقل قول كنه بگه مياد تا ساعتشو با هم هماهنگ كنيم

moz
24-08-2010, 15:30
خبر جديد ديگه :دي

شاتل داره سرعت ها رو 150 ميكنه ، احتمالا تو اين هفته سرعت ها بالا ميره
چون سرعت چند تا از دوستان من تو منطقه 2 و 3 شده 180

يوهووو :دي

moz
24-08-2010, 15:50

خير
انديشه سرويس تمديد موقت رو برداشته

majidpromix
24-08-2010, 15:53
سرعت همون مثل روزاست فقط صفحه رو یکم دیرتر باز می کنه ولی سرعت با IDM فرقی نمی کنه با روز

ایول، خیلی عالیه که، اگه اینجوریه منم دیگه بیخیال 128 نامحدود میشم میام 512، بجای اینکه روز دانلود کنم شب میکنم! قیمتش هم که همونقده، ایول!:8:

ramin2020
24-08-2010, 17:04
YOOOHOOOO :دی
بروبچه شاتل برن میزانه مصرفشون رو نگاه کنن ...3 گیگ اضافه شدش :دی
دمشون گرم
تأیید میشه. واسه منم 3گیگ اضافه شد. دمشون گرم:10:

خبر جديد ديگه :دي

شاتل داره سرعت ها رو 150 ميكنه ، احتمالا تو اين هفته سرعت ها بالا ميره
چون سرعت چند تا از دوستان من تو منطقه 2 و 3 شده 180

يوهووو :دي
واسه من که هنوز زیاد نشده. منطقه3 هستم. اضافه شد اطلاع میدم
هنوز با سرویس 128، سرعت 512 رو دارم. البته به نظر خودم خوبه این سرعت یعنی با پولی که میدم سرعت خوبی گرفتم.

shahrokhblash
24-08-2010, 17:10
:D

ما اینجا داریم سر 60 کیلوبایت بحث میکنیم !!! حالا فوقش سرعت دانلود بشه 120 که اونم میشه 1mbps سرعت نت ... اونوقت این لیست رو نگاه کن !!! :

---------- Post added at 11:14 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

البته این آمار 100% خیلی زیاده ! ... کاربرای DialUp که نمیان تو این سایت تست سرعت بدن !!! :D

اونا رو هم حساب کنی سرعت منفی میشه !!! :31:

درود
به این میگن یه پست کار درست که چشم بسته خیلیا رو باز بکنه و بدونند وضع چطوره...:20:

Phonix Live
24-08-2010, 17:18
من دارم میرم کره زندگی کنم
فکر شو کن سرعت 33 مگابیت !!! ما صد سال دیگه به این سرعت نمیرسیم
با این سرعت میشه تو یه دقیقه حدود 250 مگا بایت دانلود کرد !

shahrokhblash
24-08-2010, 17:38
درود
اقایون. دوستان کمک.من تا 5 روز دیگه شارژ این ماه اندیشه ام تموم میشه چیکار کنم برم شاتل 64 نامحدود بگیرم جلوش نوشته مخصوص خونه برادران مشترک شاتلی الان بیان منو راهنمای کنن سرویسو عوض کنم ارزش داره یا نه؟؟؟:20:
بدرود

bios2bb
24-08-2010, 17:54
درود
اقایون. دوستان کمک.من تا 5 روز دیگه شارژ این ماه اندیشه ام تموم میشه چیکار کنم برم شاتل 64 نامحدود بگیرم جلوش نوشته مخصوص خونه برادران مشترک شاتلی الان بیان منو راهنمای کنن سرویسو عوض کنم ارزش داره یا نه؟؟؟:20:
بدرود

64 که همون دایل آپه عزیز تازه نامحدودشم که دیگه سرعت تشویقی نداره. مناسبترین سرویس ART1... :27:

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

درود
به این میگن یه پست کار درست که چشم بسته خیلیا رو باز بکنه و بدونند وضع چطوره...:20:
چشمشون بسته نیست، خوبم میدونن وضع چطوره. مارو ... گیر اوردن... :13:

bios2bb
24-08-2010, 18:13
من دارم میرم کره زندگی کنم
فکر شو کن سرعت 33 مگابیت !!! ما صد سال دیگه به این سرعت نمیرسیم
با این سرعت میشه تو یه دقیقه حدود 250 مگا بایت دانلود کرد !

سه سال نباشه... 100% 11 سال دیگه...

alves2774
24-08-2010, 19:15
دوستان چقدر اسپم میدین!!! هر روز 3-4 صفحه جلو میرین!!! لطفا پست مفید بدین.

3 گیگ شاتل برای من هم اضافه شده.

پینگ من معمولا 225 هست. سرعت هم 70-80

تازیه خوبیش اینه که سرعتی که برای 512 میدن، حداقل سرعتی هست که وظیفه دارن بدن و فردا مثل اندیشه دبه در نمیارن که برو خدا رو شکر کن 4 کیلوبایت اضافه تر هم داری!!!

کلا من تو پست قبلی هم گفت: یه شرکت که بزرگ میشه، دیگه رضایت مشتری براش بی ارزش میشه
سلام دوست عزیز شما 512 دارین یعنی 64 کیلو رو حداقل باید داشته باشین پس عملا شاتل داره 6 کیلو بیشتر می ده کمی عجیب نسیت من ماهی 14900 می دم 128 دارم تو مرکز دو قاعدتا باید 16 تا بگیرم اما تا120 کیلو تو روز بالا می ره و ping منظمه تو شب 1 ساعت بین 1 تا 2 دانلودم می یاد رو 60 کیلو وping نا منظم میشه اما بعدش همه چیز ok میشه من فکر می کنم با پولی که دارم می دم اوضاعم نسبت به شما که 512 از شاتل دارین و خیلی بیشتر پول می دین بهتر باشه؟موافق نیستن؟:10:

kasra_khan2003
24-08-2010, 19:39
سلام دوست عزیز شما 512 دارین یعنی 64 کیلو رو حداقل باید داشته باشین پس عملا شاتل داره 6 کیلو بیشتر می ده کمی عجیب نسیت من ماهی 14900 می دم 128 دارم تو مرکز دو قاعدتا باید 16 تا بگیرم اما تا120 کیلو تو روز بالا می ره و ping منظمه تو شب 1 ساعت بین 1 تا 2 دانلودم می یاد رو 60 کیلو وping نا منظم میشه اما بعدش همه چیز ok میشه من فکر می کنم با پولی که دارم می دم اوضاعم نسبت به شما که 512 از شاتل دارین و خیلی بیشتر پول می دین بهتر باشه؟موافق نیستن؟:10:

شما همه چیو گفتین، اما نگفتین کدام ISP هستین! احتمالان اندیشه هستین.

ببین دوست من، تا قبل عید هم من وضعیتم مثل شما بود. اما بعد عید تا 4 دوره، شبا سرعتم در حد Dial Up بود، روزا حداکثر 30، پینگ هم بالای 500! تازه شما که میگی 120، من اون موقع 160 هم داشتم...

اما اگه نگاه کنین، اکثر مراکز دیگه داغون شدن و ناراضی هستن... کسی هم جواب نمیده...

ما همیشه میگیم، اشخاصی مثل شما، دو دستی بچسبن و ول نکنن! اما بقیه میتونن بیان شاتل...

alves2774
24-08-2010, 19:46
شما همه چیو گفتین، اما نگفتین کدام ISP هستین! احتمالان اندیشه هستین.

ببین دوست من، تا قبل عید هم من وضعیتم مثل شما بود. اما بعد عید تا 4 دوره، شبا سرعتم در حد Dial Up بود، روزا حداکثر 30، پینگ هم بالای 500! تازه شما که میگی 120، من اون موقع 160 هم داشتم...

اما اگه نگاه کنین، اکثر مراکز دیگه داغون شدن و ناراضی هستن... کسی هم جواب نمیده...

ما همیشه میگیم، اشخاصی مثل شما، دو دستی بچسبن و ول نکنن! اما بقیه میتونن بیان شاتل...
دوست عزیز من که نوشتم مرکز دو شما هم لطف کنین بگین کدوم مرکز هستین ؟

moz
24-08-2010, 19:55
من مرکز 8 بودم
3 ماه اول پاییز سرعت دانلود 285
زمستون 150
بهار 100
اوایل تابستون 80 تا 100

مرکز 8 هستم
درز ضمن در کنار اینها هم بگم که شبها سرعت دانلودم 0 بود و time out میداد ، جز 3 ماه اول پاییز

behnam_gunner
24-08-2010, 20:28
سلام دوست عزیز شما 512 دارین یعنی 64 کیلو رو حداقل باید داشته باشین پس عملا شاتل داره 6 کیلو بیشتر می ده کمی عجیب نسیت من ماهی 14900 می دم 128 دارم تو مرکز دو قاعدتا باید 16 تا بگیرم اما تا120 کیلو تو روز بالا می ره و ping منظمه تو شب 1 ساعت بین 1 تا 2 دانلودم می یاد رو 60 کیلو وping نا منظم میشه اما بعدش همه چیز ok میشه من فکر می کنم با پولی که دارم می دم اوضاعم نسبت به شما که 512 از شاتل دارین و خیلی بیشتر پول می دین بهتر باشه؟موافق نیستن؟

ببین دوست عزیز اگه بری کامنت های قبلی من رو ببینی منم مثل شما از اندیشه دفاع میکردم سرعت شما اگه تو روز 120 بود بره من 150 بود شبم کمتر از 100 نمیشد حتی بین 1 تا 2 اما قضیه اینه که کاهش سرعت اندیشه داره همه گیر میشه الان سه روزه که شامل منم شده دیگه شب و روز نداره تحت هیچ شرایطی بالا 24 نمیره زنگ هم بزنم میگن از سرتم زیادیه. من میگم تا وقتی که این سرویس رو بهت میده خب همون اندیشه بمون هر وقت دیدی سرعتت شد مثله بقیه تو هم بیا بریم شاتل.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

من مرکز 8 بودم
زمستون 150
بهار 100
اوایل تابستون 80 تا 100

مرکز 8 هستم
درز ضمن در کنار اینها هم بگم که شبها سرعت دانلودم 0 بود و time out میداد ، جز 3 ماه اول پاییز

منم مرکز 8 هستم اندیشه دیگه خطم رو کرده دایل اپ شما الان شاتل دارین قیمت و سرعتش چه جوریه شبا افت سرعت دارین یا نه قطعی و پینگش چه جوریه راستی یه چیز دیگه همین مودم tp link با شاتل هم کار میکنه یا نه باید از خودشون بگیریم هزینه راه اندازی هم باید بدیم یا نه؟ اگه 64 نامحدود بگیرم سرعت تشویقی داره یا نه همون قانونی 8 رو میزارن

ramin2020
24-08-2010, 20:41
درود
بدرود
من با 64نامحدود موافق نیستم. به نظرم eco1 بگیری بهتره. شخصا خودم این سرویسو دارم و راضیم. سرعتشم 64kB هست. فکر نکنم به 64نامحدود سرعت تشویقی بدن، چون بعد همه میان اینو می گیرن دیگه!
بازم خودت بهتر میتونی ببینی چی می خوای و بهتر تصمیم بگیری. فقط می تونم بگم تا الان نوسانی توی سرویسم ندیدم. خط 3

alves2774
24-08-2010, 21:25
ببین دوست عزیز اگه بری کامنت های قبلی من رو ببینی منم مثل شما از اندیشه دفاع میکردم سرعت شما اگه تو روز 120 بود بره من 150 بود شبم کمتر از 100 نمیشد حتی بین 1 تا 2 اما قضیه اینه که کاهش سرعت اندیشه داره همه گیر میشه الان سه روزه که شامل منم شده دیگه شب و روز نداره تحت هیچ شرایطی بالا 24 نمیره زنگ هم بزنم میگن از سرتم زیادیه. من میگم تا وقتی که این سرویس رو بهت میده خب همون اندیشه بمون هر وقت دیدی سرعتت شد مثله بقیه تو هم بیا بریم شاتل.

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:24 PM ----------

منم مرکز 8 هستم اندیشه دیگه خطم رو کرده دایل اپ شما الان شاتل دارین قیمت و سرعتش چه جوریه شبا افت سرعت دارین یا نه قطعی و پینگش چه جوریه راستی یه چیز دیگه همین مودم tp link با شاتل هم کار میکنه یا نه باید از خودشون بگیریم هزینه راه اندازی هم باید بدیم یا نه؟ اگه 64 نامحدود بگیرم سرعت تشویقی داره یا نه همون قانونی 8 رو میزارن
دوست عزیز مورد شما از اولش هم عجیب بود چون شما نامحدود گرفته بودی هیچ شرکتی بیشتر از همون پهنای باند خریداری شدت بهت نمی ده چون مثلا اگه سرعتت تا 100 کیلو بالا بره که تمام فیلما فایلا و موزیکهای دنیا رو دانلود می کنی مطمین باش از دست اندیشه سرویس شما در رفته بود اخه منطقی هم نیست تو همین تاپیک چند صفحه پیش تعرفه مخابرات زده شده بود 128 ماهی 170 هزار تومان بهد چه جوری یه isp به شما 128 رو به اندازه 1 مگ نامحدود بده کمی محاسبه همه چیزو مشخص می کنه من چند تا دیکه از دوستام که از اندیشه یا تهران از بقیه شرکتها سرویس دارن رو پرسیدم همه دقیقا تو نامحدودها سرعتشون فیکس هستش شما به نظرم سرویستو تغییر بده و حجمیش کن که انلاینم می تونی انجام بدی سرعتت limitesh برداشته می شه موفق و شاد باشی :5:

behnam_gunner
24-08-2010, 21:54
دوست عزیز مورد شما از اولش هم عجیب بود چون شما نامحدود گرفته بودی هیچ شرکتی بیشتر از همون پهنای باند خریداری شدت بهت نمی ده چون مثلا اگه سرعتت تا 100 کیلو بالا بره که تمام فیلما فایلا و موزیکهای دنیا رو دانلود می کنی مطمین باش از دست اندیشه سرویس شما در رفته بود اخه منطقی هم نیست تو همین تاپیک چند صفحه پیش تعرفه مخابرات زده شده بود 128 ماهی 170 هزار تومان بهد چه جوری یه isp به شما 128 رو به اندازه 1 مگ نامحدود بده کمی محاسبه همه چیزو مشخص می کنه من چند تا دیکه از دوستام که از اندیشه یا تهران از بقیه شرکتها سرویس دارن رو پرسیدم همه دقیقا تو نامحدودها سرعتشون فیکس هستش شما به نظرم سرویستو تغییر بده و حجمیش کن که انلاینم می تونی انجام بدی سرعتت limitesh برداشته می شه موفق و شاد باشی :5:

عزیزم من که چشم بسته نرفتم نامحدود بگیرم من قبلا هم گفتم دو تا از دوستام گرفته بودن چون دیدم سرعتشون بالای 100 هست من رفتم گرفتم وگرنه عقلم کم نیست که بعدش من نمیدونم از چه نظر شما میگی نامعقوله فکر نکنم 41200 تومن پول کمی باشه باید با این بیشتر از این هم سرویس بدن ولی خوب اینجا ایران است سرزمین مردم .... تازه چند تا از همین همسایه هامون که محدود هم دارن سرعتشون به شدت افت کرده بالاتر از 50 نمیره حتی تو روز راجع به اون حرفت هم که میگی با اون سرعت کل فایل های اینترنت رو جارو میکنم باید بگم که این رو راست میگی من تو این 3 ماه بالای 500 گیگ دانلود کردم (انصافا خیلی حال داد) ولی الان دیگه ضد حال خوردم

راستی در مورد پارس وی کسی نمیدونه وضعش چه طوره سرویس fp10-4x2 دوره 3 ماهه 6 گیگ یعنی هر ماه 2 گیگ سرعت 1024 کیلو بیت ماهی 19000 تومن به نظرتون خوبه یا نه ؟

reza3600
24-08-2010, 22:11
عزیزم من که چشم بسته نرفتم نامحدود بگیرم من قبلا هم گفتم دو تا از دوستام گرفته بودن چون دیدم سرعتشون بالای 100 هست من رفتم گرفتم وگرنه عقلم کم نیست که بعدش من نمیدونم از چه نظر شما میگی نامعقوله فکر نکنم 41200 تومن پول کمی باشه باید با این بیشتر از این هم سرویس بدن ولی خوب اینجا ایران است سرزمین مردم .... تازه چند تا از همین همسایه هامون که محدود هم دارن سرعتشون به شدت افت کرده بالاتر از 50 نمیره حتی تو روز راجع به اون حرفت هم که میگی با اون سرعت کل فایل های اینترنت رو جارو میکنم باید بگم که این رو راست میگی من تو این 3 ماه بالای 500 گیگ دانلود کردم (انصافا خیلی حال داد) ولی الان دیگه ضد حال خوردم

راستی در مورد پارس وی کسی نمیدونه وضعش چه طوره سرویس fp10-4x2 دوره 3 ماهه 6 گیگ یعنی هر ماه 2 گیگ سرعت 1024 کیلو بیت ماهی 19000 تومن به نظرتون خوبه یا نه ؟

شما از بس اومدی گفتی نامحدود با سرعت بالا دارم اخر سر شناسایت کردند :31: بالاخره اندیشه یکی از کارمنداشو به عنوان نفوذی :21: وارد این انجمن کرد

bahador2009
24-08-2010, 22:21
شما از بس اومدی گفتی نامحدود با سرعت بالا دارم اخر سر شناسایت کردند :31: بالاخره اندیشه یکی از کارمنداشو به عنوان نفوذی :21: وارد این انجمن کرد
حالا این نفوذی کیه ؟

behnam_gunner
24-08-2010, 22:27
خيلي جالبه!!!

دوستان همه نظرشون تا پايان شهريوره!!

كسايي كه انديشه دارند موافقن 31 شهريور جلو ASK جمع بشيم ؟‌ :دي

منم كه شاتل دارم ، اما ميام :دي

---------- Post added at 04:22 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

هركي موافقه پست منو نقل قول كنه بگه مياد تا ساعتشو با هم هماهنگ كنيم

من که پایم با هم بریم بهتره.حساب کار دستشون میاد ولی من میگم اینا خیلی شکمشون سیره میریم اونجا میگن چی کار دارین میگیم میخوایم isp رو عوض کنیم میگن اینم یه کاغذ اسماتون رو با شماره تلفن بنویسین برین به سلامت

reza3600
24-08-2010, 22:34
حالا این نفوذی کیه ؟

شوخی کردم. نفوذیا جدی نگیرن:31:

اون پست واسه شوخی بود + جمله بالا.

behnam_gunner
24-08-2010, 22:37
در مورد پارس وی کسی نیست جواب ما رو بده خوبه سرویسش یا نه ؟سرعت تشویقی میده یا نه؟

majidpromix
24-08-2010, 22:46

نه بابا از دستش در نرفته، اندیشه بعد از عید سرعت سرویس های نامحدود رو آورد بالا هرکی نامحدود داشت سرعتش رفت بالای 100، تا همین 2روز پیش که یه ضدحال اساسی زد! یکم دیگه مهلت میداد کل اینترنتو دانلود میکردیم! :31:

raham
24-08-2010, 22:47
من مي خواهم يه سرويس بگيرم واسه مغازه چه سرويسي رو پيشنهاد مي كنين خط من 4 هستش و دانلود هم ندارم به نظر شما دوستان ارزشش رو داره كه يه 128 با 3 گيگ دانلود بگيرم؟

bios2bb
24-08-2010, 23:30
نه بابا از دستش در نرفته، اندیشه بعد از عید سرعت سرویس های نامحدود رو آورد بالا هرکی نامحدود داشت سرعتش رفت بالای 100، تا همین 2روز پیش که یه ضدحال اساسی زد! یکم دیگه مهلت میداد کل اینترنتو دانلود میکردیم! :31:
مگه 128 های حجمی هم سرعتشون پایین نیومده؟؟!! :18: در ضمن اینا سیستمشون یطوره خاصیه مثل بقیه شرکتا. حالا نمیگم که اگه بگم اطلاع رسانی عمومی میشه و اوضاع که عادی بشه دیگه واسه نامحدودا نمیشه. :20: اون که میگی بعد عید، چرا اتفاقا کاملا از دستشون در رفت. 4 تا دختر پسر دانشگاه ازادی (توهین نباشه ها) بهتر از این نمیتونن کار کنن که بابا. بوتیک میزدن کلاسش بالاتر بود. میدونی چه باگ های وحشتناکی تو سیستم اکانتینگشون دارن؟ مستقل هم که نیستن. بین سیستم های اکانتینگ crm و netbill و اونایی که isp هایی مثل planet online اسفاده میکنن، تفاوت در حد پیکان تا porche carra gt... :27:

بعد تازه روتراشونم میکروتیکه، معلومه که نمیتونن سرویس بهتر از این بدن. حتی سانترالشونم نمیتونن درست redirect کنن :46:.

چند وقت پیش میخواستم دو تا اینترنت بگیرم، load balancing کنم. زنگ زدم به اقای ماهانیان اصلا نمیدونست load balancing یعنی چی... ببین دیگه ما از کیا اینترنت میگیریم :13:

hamidrashti
24-08-2010, 23:48
ای ول اوضاع ردیفه یه عده جمع کنن برن شاتل ما تو اندیشه حال کنیم امیدوارم هر کی رفت دیگه بر نگرده اسایش ما رو بهم نریزه ما هم به زندگیمون برسیم البته مطمنم شاتل هم مثل پارس که خودم قبلا مشترکش بودم یه حال اساسی بهتون می ده همه بر می گردن نهایتا 1ماه طول نمی کشه عیار شاتل هم معلوم می شه .این پست به خاطر بسپارین

behnam_gunner
25-08-2010, 00:05
ای ول اوضاع ردیفه یه عده جمع کنن برن شاتل ما تو اندیشه حال کنیم امیدوارم هر کی رفت دیگه بر نگرده اسایش ما رو بهم نریزه ما هم به زندگیمون برسیم البته مطمنم شاتل هم مثل پارس که خودم قبلا مشترکش بودم یه حال اساسی بهتون می ده همه بر می گردن نهایتا 1ماه طول نمی کشه عیار شاتل هم معلوم می شه .این پست به خاطر بسپارین

اره ما جمع کردیم رفتیم اندیشه هم کل پهنای باند رو گذاشت بره شما خودت اگه یه نگاه به گذشته بندازی میبینی اندیشه هر دفعه که اوضاش این جوری خراب شد بعدش سرعت ها رو بالا میبره اما نه مثل قبل که تو گذشت زمان مشخص تره که سرعت از بالای 200 رسید به 100 الانم اگه درست بشه دیگه طبق گفته خودشون که نباید 128 اندازه 512 سرویس بگیره سرعتبالای 80 نمیره. بعدش برای من فهم اون طرفی که داره به من سرویس میده مهمتره تا خود سرویسش تا حالا حداقل بره من نشده وقتی سرعت اندیشه مشکل داره زنگ بزنم بم بگه مشکل از ماست همش ... شعر تحویل ادم میده همیشه فرض رو بر خریت مشتری میزارن الان تو خیال میکنی یه عده برن از اندیشه سرشون خلوت میشه همه که مثل ما نیشتن اینقدر از اینترنت سرشون بشه کلی هستن که فقط یه چیز میخوان به اینترنت کانکت شن فقط خط تلفنشون اشغال نشه.

به هر حال تا وقتی که ما نتونیم از حقمون دفاع کنیم و هر شرکتی هر وقت خواست سرعت رو کم کنه اصلا قطع کنه میبینه کسی به کسی هم نیست حرفم بزنی میگه تازه داریم بیشتر از حد مجاز بهتون میدیم وضعمون بهتر از این نمیشه حالا یکی نیست بهشون بگه ما که عاشق چشم و ابروتون نشده بودیم به خطر همون سرعتی که شما میگین از سرتون زیادیه اومدیم اینجا

به هر حال من نظرم اینه قصد توهینم ندارم فقط میگم که خودمونیم که با این رفتارهامون باعث شدیم این طوری باهامون برخورد بشه

Angel Of Darkness
25-08-2010, 00:27
آقا این سایت شاتل و قیمتاشو برای رشت از کجا میشه گیر اورد ؟
من گشتم مال سال 87 رو قیمتاشو تو سایت زده بود اونم مال ناکجا آباد

hamidrashti
25-08-2010, 00:29
عزیز دل برادر اگه فکر می کنی حقته برو ازشون بگیر از اندیشه نمی تونی بگیری برو از شاتل بگیر از پارس بگیر دامون بگیر البرز بگیر شرکت زیاده (البته اگه مطمینی حقته)بعدش مردونه بیا خبرشو بده که چه سرویس داری چند کیلو می تونی بگیری:5:

moz
25-08-2010, 00:34
شب افت نداره
بين همه آي اس پي ها پينگ بهتري داره
من 1 ماهه سريس دارم DC نشدم تا حالا
با مودم TP link هم ميتوني استفاده كني
5 تومان هزينه نصب داره (جدا از سرويس شارژ - تخفيف استفاده از كارت طلايي)

من زنگ زدم به شاتل ،‌گفتن نامحدود سرعتش 150 هست ، اما من كسي رو نميشناسم كه با 64 ، 150 تا سرعت داشته باشه ، اما ديدم كه با سرعت 70 دانلود ميكنن

behnam_gunner
25-08-2010, 00:39
آقا این سایت شاتل و قیمتاشو برای رشت از کجا میشه گیر اورد ؟
من گشتم مال سال 87 رو قیمتاشو تو سایت زده بود اونم مال ناکجا آباد

تا اونجایی که من میدونم قیمت های شاتل سراسریه
قیمت سرویس های اکو

قیمت سرویس های آرت

moz
25-08-2010, 00:50
من فكر كنم ASK خسته شده ديگه نميخواد سرويس بده :دي
احتمالا ميخواد جمع كنه :))

hamidrashti
25-08-2010, 01:10
بعضی ها خسته نمی شن با دستمالشون اینقدر ...............
بابا روزی 100 بار تبلیغ نمی کنن که حال ادم بهم می خوره همش حرفای تکراری :2::2:

hamidrashti
25-08-2010, 01:38
من مرکز 8 بودم
زمستون 150
بهار 100
اوایل تابستون 80 تا 100

مرکز 8 هستم
دوست عزیز چرا دروغ به خورد مردم می دی شما خودت تو همین فروم دقیقا 4 ماه پیش می گفتی سرعتت با اندیشه رو 160 می چرخه حالا دنیا چرخید و شاتل یه کارت تخیفی بهت دادو ....... ارزش نداره بخوای همه چیزو بفروشی دروغ ممنوع

behnam_gunner
25-08-2010, 01:51
دوست عزیز چرا دروغ به خورد مردم می دی شما خودت تو همین فروم دقیقا 4 ماه پیش می گفتی سرعتت با اندیشه رو 160 می چرخه حالا دنیا چرخید و شاتل یه کارت تخیفی بهت دادو ....... ارزش نداره بخوای همه چیزو بفروشی دروغ ممنوع

بعضی ها خسته نمی شن با دستمالشون اینقدر ...............
بابا روزی 100 بار تبلیغ نمی کنن که حال ادم بهم می خوره همش حرفای تکراری

دادش اینجا کسی از شاتل نیومده بگه همه جمع کنین بیاین شاتل ما سوال می پرسیم اونا هم جواب میدن اگه تو به این میگی دستمال زنی پس تو که چیز اندیشه رو کندی بردی خونه شبا هم با خودت میخوابونی

منم نگفتم که حقم رو اندیشه نمیده میرم از جای دیگه میگیرم کلا تو این کشور به حقت نمیرسی گفتم با این هزینه باید بیشتر از این به من سرویس بدن

تو هم کسی زور نکرد بیای شاتل یا جای دیگه اصلا تا هست مشتری مثل تو که اندیشه برشکست نمیشه مشتری به این میگن دیگه هی بزن تو سرش خرش کن صداش هم در نیاد بعد تازه تو کار بقیه کاربرا هم دخالت کنه بگه از کجا برن حقشون رو بگیرن تو همون خطط رو محکم بچسب به شاتل و بقیه شرکت ها کار نداشته باش.

hamidrashti
25-08-2010, 02:10
اره من اصلا از کارمنای اندیشم نمی دونستی بدون
اینم بدون که رشتی ها همینن تو کف شرکتهای تهرانی موندن پارس انلاین دیدم چه گلی به سرم زد دهنمو سرویس کرد رفتم اندیشه هیچ شرکت تهرانی واسه شهرستان دل نمی سوزونه 1 ماه دیگه من هستم تو هم هستی مشترکای شاتل هم هستن ببینیم اوضاع کی بهتره اگه شاتل بهتر بود من نوکرتم هستم خودم میام 10 نفرم می یارم اما ما از این بازیچه ها زیاد دیدیم شب دراز است و.................

behnam_gunner
25-08-2010, 02:17
اره من اصلا از کارمنای اندیشم نمی دونستی بدون
اینم بدون که رشتی ها همینن تو کف شرکتهای تهرانی موندن پارس انلاین دیدم چه گلی به سرم زد دهنمو سرویس کرد رفتم اندیشه هیچ شرکت تهرانی واسه شهرستان دل نمی سوزونه 1 ماه دیگه من هستم تو هم هستی مشترکای شاتل هم هستن ببینیم اوضاع کی بهتره اگه شاتل بهتر بود من نوکرتم هستم خودم میام 10 نفرم می یارم اما ما از این بازیچه ها زیاد دیدیم شب دراز است و.................

پس نکنه اونی که زنگ میزنم ...وشعر تحویل میده تو هستی میگم اشنا میزد

بعدش هم برای صدمین بار من میگم اخلاق سرویس دهنده برام مهمتره من حاضرم با سرعت کمتر کار کنم ولی isp این جوری جوابم رو نده و بعض از کارمند هاش هم بندازه بیرون تا یه وقت از زیادی حرص خوردن نترکن

hamidrashti
25-08-2010, 02:25
پس نکنه اونی که زنگ میزنم ...وشعر تحویل میده تو هستی میگم اشنا میزد

بعدش هم برای صدمین بار من میگم اخلاق سرویس دهنده برام مهمتره من حاضرم با سرعت کمتر کار کنم ولی isp این جوری جوابم رو نده و بعض از کارمند هاش هم بندازه بیرون تا یه وقت از زیادی حرص خوردن نترکن
کوچولو حواست به حرف زدنت باشه مثل ادم حرف بزن چطور تا دیروز که داشتی 120 کیلو می گرفتی اخلاق سرویس دهنده متعالی بود امروز که اوردنت پایین اخلاقشون بوفت کرده :31:

behnam_gunner
25-08-2010, 02:33
کوچولو حواست به حرف زدنت باشه مثل ادم حرف بزن چطور تا دیروز که داشتی 120 کیلو می گرفتی اخلاق سرویس دهنده متعالی بود امروز که اوردنت پایین اخلاقشون بوفت کرده :31:

من شخصیت طرفی رو که دارم باش حرف میزنم نگاه میکنم در حد شخصیتش جواب میدم اخه زیاد حرف میزنی کلا البته شاید اندیشه بهت تشویقی میده به هر حال الان از ساعت کاریت گذشته جزو اضافه کاریت محسوب میشه :31:

منم برام مهم نیست تا دیروز چقدر میگرفتم اصلا الان سرعتم پایینه اینجا شاتل بهتره میرم اونجا شاتل سرعتش کم شد میرم پارس اون کم شد دوباره میام اندیشه اصلا هر جا که سرعت خوب باشه من میگم الان اندیشه سرعتش بره من کمه میخوام برم حالا تو هی خودت رو بنداز وسط بگو 1 ماه بعد رو میبینیم دیروز رو میدیدم فردا را خواهم دیدی اصلا ما که مثل تو چشم بصیرت نداریم ما همین امروز رو فقط میبینیم امروزم سرعت اندیشه پایینه حالا تو سال بعد رو ببین همین جا بمون :5:

alves2774
25-08-2010, 02:43
آقایون خانمها به اعصابشون مسلط باشن شما رو به صبر و تقوای بیشتر تشویق می کنم ضمنا اینجا خانمها هم مطلب می نویسن لطفا رعایت کنیدبه قول یکی از دوستان این روزا به جای مطلب مفید فقط اینجا اسپم داره تولید می شه دوستان لطف کنن سرویسها و شرکتهایی که ازشون سرویس می گیرن رو یکبار اعلام کنن و اگر خواستن در ساعات مختلف اعلام سرعت کنن تا بشه قضاوت کرد اینطوری به همه کمک می شه .

reza3600
25-08-2010, 02:52
آقایون خانمها به اعصابشون مسلط باشن شما رو به صبر و تقوای بیشتر تشویق می کنم ضمنا اینجا خانمها هم مطلب می نویسن لطفا رعایت کنیدبه قول یکی از دوستان این روزا به جای مطلب مفید فقط اینجا اسپم داره تولید می شه دوستان لطف کنن سرویسها و شرکتهایی که ازشون سرویس می گیرن رو یکبار اعلام کنن و اگر خواستن در ساعات مختلف اعلام سرعت کنن تا بشه قضاوت کرد اینطوری به همه کمک می شه .

انگار اقایون ادم نیستند :31:و باید فحش بشنوند (بخونند!):31:
:11:

archfrut
25-08-2010, 02:58
دوستان همه خسته نباشید.
128 3GB خط 8
از ساعت 1 تا 3:30 خوب نبود از 3:30 سرعت 30 تا 60 متناوبه.

archfrut
25-08-2010, 03:11
128 3GB خط 8
از 1 تا 3:5 افتض از 3:5 تا 4:10 30-60 KB

archfrut
25-08-2010, 03:12
128 3GB خط 8
از 1 تا 3:5 افتض از 3:5 تا 4:10 30-60 KB

foa.neh
25-08-2010, 03:17
تو که چیز اندیشه رو کندی بردی خونه شبا هم با خودت میخوابونی 

خداخیرتون بده دمه سحری کلی خندیدیم 

اندیشه خط4 سرعت 50 تا90 از 1صبح تا همین الان(آنتی اسپم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Angel Of Darkness
25-08-2010, 04:04
جدا از اختلافات اینجا
وقتی قیمتای شاتلرو خوندم دیدم به مراتب از اندیشه پایینتره
و چون هنوز زیاد مشتری نداره تو گیلان تادلشو بزنه باید سرویسدهی بهتریهم داشته باشه
من امروز شارژ کردم ولی اگه اوضاع به همین منوال پیش بره کاسه کوزرو جمع میکنم میرم شاتل

mtx891
25-08-2010, 04:17
ادب مرد به ز دولت اوست نمیخام موضوع رو 30 یاسی کنم اما همیشه یه سری مسائل هست که هر ادمی باید رعایت کنه تا احترام خودش رو نگه داره اینکه صرفا به هر دلیلی بخاید با بی احترامی جواب هم رو بدین طرف مقابل رو ضایع نمیکنید خودتون رو ضایع میکنید
امشب سرعتم 90 .95 میشه نوسان کمه اما هنوز صفر میشه نمیتونم بگم راضیم اما تو این 2 هفته این بهترین وضعیت بوده

rahmank750
25-08-2010, 08:20
من خطمو تبدیل کردم به 512 محدود 10GB
دوستان ASK هم منتظر معجزه نباشن من همین الان داشتم باهاشون حرف میزدم دیگه سرعت بالا نمیره به نامحدودها سرعت واقعیشون رو میدن شب 1 به بعد هم طوری هست که هر کی سرویس بالاتری داشته باشه سرعتش بیشتره

excessive
25-08-2010, 08:53
سلام به همشهری های عزییییییییییییییز
من الان دو شبه شبا یا اصلا کانکت نمیشم یا اگرم میشم سرعت 15 کیلوبایت در ثانیست در حالی که قبل ساعت 1 سرعت رو 140 بود ولی یه دفعه شد 15. جالبش اینجاست که من تا همین هفته پیشم سرعتم زیر 140 نمیومد حالا چه شب جه روز. ولی الان شبام افتضاست.

ParsWay 128-5g Distrct4

اینم تست همین لحظم.

:41:جالبه سرعت روزمم افت داره قبلا همش 1Mb بود. یادش بخیر.

excessive
25-08-2010, 08:57
دوباره تستش کردم خوب شد حالا ببینم شب چطور میشه:13:

دوستانه دیگه هم این مشکل دارن من یکی از بچه ها تو خط 5 اینطوری شبا البته اون بنده خدا روزاشم تعریفی نداره.

bios2bb
25-08-2010, 09:11
من خطمو تبدیل کردم به 512 محدود 10GB
دوستان ASK هم منتظر معجزه نباشن من همین الان داشتم باهاشون حرف میزدم دیگه سرعت بالا نمیره به نامحدودها سرعت واقعیشون رو میدن شب 1 به بعد هم طوری هست که هر کی سرویس بالاتری داشته باشه سرعتش بیشتره

از چه سرویسی؟ اتفاقا میرسه. اگه میخواستن دیگه سرعت بالا ندن چه به حجمی ها چه به نامحدودا، upstram و downstream رو پایین میاوردن. :21: البته من که این ماه تموم بشه میرم شاتل. سرویس ART1 هم میگیرم. 5 شنبه ها مجانیه :8: حتی اگه سرعتم 16 هم باشه میتونم 1.3GB دانلود کنم یعنی ماهی 5.2GB. شبا هم که حداقل 2GB میشه دانلود کرد که ماهی میشه 60GB. خوبه دیگه. 12+5+60 میشه کلا 77GB دانلود. :8:

bios2bb
25-08-2010, 09:17
راستی اینم بگم کسایی که یهیویی میان پست میدن بعد یه پست انتقادی شدید اینا دیگه معلومه کین، اواتار هم ندارن. البته خوبه. پشت تلفن که نمیفهمن چی میگیم. در ضمن کارمندای اندیشه بخدا هیچ کاری نمیتونن بکنن برامون. خیلی زور بدن ارجاع میدن به دیکتاتوری. دیکتاتوری هم اگه صلاح دونست پس از رای زنی هایی با ماه و ستاره یکاریش میکنه. وگرنه اونا فقط حقوقشونو میگیرنو میان خونه. البته اینترنت T1 هم دارن :21: که فیلتر نیستو و روتش از قزوین مستقیما میره istanbul... :25:فکر کنم...

alves2774
25-08-2010, 09:50
سلام یه سوالی تو فروم شهرهای دیگه مشترکین شاتل نمی تونن با rapid share و مگا اپلود کار کنن ظاهرا شاتل همشونو بسته یا سرعتشونو خیلی پایین اورده بچه ها خبر بدن ببینیم اوضاع اینجا چه جوریه با دانلود از این سایتها مشکلی ندارین؟

moz
25-08-2010, 10:36

من مرکز 8 بودم
زمستون 150
بهار 100
اوایل تابستون 80 تا 100

مرکز 8 هستم
درز ضمن در کنار اینها هم بگم که شبها سرعت دانلودم 0 بود و time out میداد ، جز 3 ماه اول پاییزيعني شما ميگي دروغه؟ من اولاي پاييز و نهايتا تا آخر زمستون سرعتم خوب بود ، البته به جز شب كه فقط تو شب سرعت خوب ميشد!!!

دروغ ممنوعچشم مثل شما كارمنداري انديشه دروغ نميگم
اينم نوشتم كه از حرص نتركين

من هميشه داشتم با سرعت 15 مگابايت دانلود ميكردم و با اشتراك 128 ، شبها سرعتم عالي بود و هيچ مشكلي نداشتم :)) فقط اين سرعت از سرم زياد بود و ديدم ليقت اين سرعت رو ندارم ، اومدم شاتل :دي
وااااييي خدااا ، شاتل چقدر بده ، اينقدر سرويساش مزخرفه كه آدمو ياد انديشه مينداره

خوب بود؟ :))

سرعتت با اندیشه رو 160 می چرخه حالا دنیا چرخید و شاتل یه کارت تخیفی بهت دادو ....... ارزش نداره بخوای همه چیزو بفروشی

خوبه حالا كل عالمو آدم دارن ميگن شما سرعت رو كم كردينا ،‌ما كه نميتونيم به ياد و خاطره سرعت 160 كه به قول شما لطف كردين و به ما دادين، الان با سرعت دايل آپ اينترتن كار كنيم
مثل اينكه يوزراتونو ... گير آوردينا
شرمنده از همگي آخه ديگه دهن آدمو باز ميكنن اينا !!!!

MESI08
25-08-2010, 10:40
دوستان متاسفانه اینجا داره به چتروم تبدیل میشه از مدیریت محترم میخوام که یه فکری بکنند
دوستان هم لطفا رعایت کنند

SASAN_6822
25-08-2010, 12:04
اندیشه سرویس 256 خط 7

دانلود دیشب 900 مگ

moz
25-08-2010, 12:13
سلام منم کارمند اندیشه هاهاها خوب کردم حالتونو گرفتم اره خودم شیر فلکه هموتونو بستم اقا moze خیلی سوختی خوبه خودت تو همین فروم اعتراف کردی لینکشم که گذاشتم دیگه چی هاهاها خدا کنه همه برن من اوضام مثل قبل شه روز وشب 200 کیلو

پس بشین تا همه برن =))

alves2774
25-08-2010, 12:34
بچه ها یه خبر اندیشه سرویس تمدید موقتش فعال شده من امروز زنگ زدم پشتیبانیاز تمدید موقت پرسیدم گفتن یه 20 روزی هست که فعال شده از تو crm قسمت quick task اگه برین می تونین تمدید کنین منم همین الان اینکارو کردم 3 روز 300 مگ :46:

rahmank750
25-08-2010, 12:35
دوست عزیز منظورت از کسایی که میان انتقاد میکنن و آواتار ندارن و ............. کیه دقیقا ؟
کسی به شما کاری داره ؟ برو با اندیشه حالتو بکن

ho0rezam
25-08-2010, 12:42
شبا افت سرعت نداریم فقط یکم 1 تا 2 ping میره بالا اما دوباره مثه روز میشه (بینه 300-400 همیشه میمونه البته منظور من توو بازی هست اگه از 4.2.2.4 میخواین بین 200-250)
قطعی من تو این 16 روزی که تا الان شاتل هستم اصلا نداشتم...باور کنید :27::21:

من که پایم با هم بریم بهتره.حساب کار دستشون میاد ولی من میگم اینا خیلی شکمشون سیره میریم اونجا میگن چی کار دارین میگیم میخوایم isp رو عوض کنیم میگن اینم یه کاغذ اسماتون رو با شماره تلفن بنویسین برین به سلامت
من که رفتم...گفتم جمع آوری...یه برگه سریع دستم داد و گفت پر کن....نه سوالی ن جوابی :دی که چرا میخوای بری؟؟؟ مشکلت چیه؟؟؟
اما زمانی که از پارس میخواستم بیام بیرون کلی روو مخم راه رفتن که نرو ما درستش میکنیم ال میکنیم بل میکنیم

عزیز دل برادر اگه فکر می کنی حقته برو ازشون بگیر از اندیشه نمی تونی بگیری برو از شاتل بگیر از پارس بگیر دامون بگیر البرز بگیر شرکت زیاده (البته اگه مطمینی حقته)بعدش مردونه بیا خبرشو بده که چه سرویس داری چند کیلو می تونی بگیری
مثلا اندیشه بده 80kbps که الان اینو داره نمیده....من بمونم 1 ماهه دیگه که چی؟؟؟مثلا شاتل - البرز و etc خراب شه؟؟؟ اندیشه چه گلی به سره ما زده که بخوایم 1 ماه به خاطرشون این سرعت های دره پیت رو تحمل کنیم؟ dc رو تحمل کنیم ...به قول خودت دروغ رو تحمل کنیم؟ وقتی الان غیره اندیشه داره سرعته آبرو مندانه رو میده باید ازش استفاده کرد.

کلام آخر :
باز هم میگیم...ما رویه هیچ isp تعصب نداریم...چه گیلانی چه غیره گیلانی...مهم سرویسیه که شرکت میده، حالا میخواد هر شرکتی باشه...غیره اینه؟
یکی تویه مرکز مثلا 3-7-8 داره حال میکنه با اندیشه و کلی دانلود میکنه، من که تویه مرکزه 4 هستم و دارم با disconnect per second :دی:27: دست و پنجه نرم میکنم چرا باید اندیشه بمونم؟ میرم پارس، شاتل ، البرز یا هر شرکتی که بتونه به مرکز من سرویسه بهتری بده حالا شده حتی برای 1 ماه.

درست تصمیم بگیرید و درست فکر کنید دوستان.
موفق باشین

SatSat
25-08-2010, 13:05
یه چیز جالب انگاری باقی شرکتها دارن سر هم می کنن که مشترای شاتل زیاد بشه سرعت پارس از دیروز که 141 اینا بود رسیده به 15 به زور به 16

reza3600
25-08-2010, 13:12
یکی بیاد بگه تمدید موقت چیه؟
برای تمدید باید کجا رفت؟
سرویس 128 اندیشه دارم

sei_pm
25-08-2010, 13:28
یه چیز جالب انگاری باقی شرکتها دارن سر هم می کنن که مشترای شاتل زیاد بشه سرعت پارس از دیروز که 141 اینا بود رسیده به 15 به زور به 16

satsat گرامی کلا دیشب وضعیت پارس حتی تو تهران خراب بود . بیشتر شرکتها وضعیت شبانشون خراب شده فکر کنم مشکل کشوری باشه.

SatSat
25-08-2010, 13:35
نه بابا من که شبلا می رم لالا کلا دانلود زیادی ندارم والی دیروز خود روزش خو ب بود الان شده اینجوری الان 2 روزه گند زدن دم ظهر که می یام سیستمو روشن می کنم باید 1 ساعت واستم تا کانکت بشه به اینترنت

دوستان شاتلی اینا رو دیدید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداخری برای پارسه

moz
25-08-2010, 14:36
نقل و قول همه و حرف آخر:

صهخغذ89غز8غ834غ89غ89حرف همه قبول

اما من جايي ميرم كه نياز منو برطرف كنه و بتونه به من سرويس بده و اگه خوب باشه اينجا ميگم !!!!!
حالا جالبه كه بعضي ها ميان اينجا همچنين جبهه ميگيرن كه انگار سرمايه شون داره از دست ميره
فعلا شاتل تو رشت داره از همه بهتر سرويس ميده و من اومدم اينجا

حالا كسايي كه فكر ميكنن ASK سال ديگه ميخواد سرعتش بيشتر بشه ، بمونن و انتظار بكشن ، من حوصله ندارم كه همش زنگ بزنم به پشتيباني و مزخرف بشنوم

راستي
ديدين وقتي ميري ASK يه زنه اونجا هست صداش خيلي كلفته ، يهو داد ميزنه تمديد داري بيا اينجا =))

sei_pm
25-08-2010, 14:37
نه بابا من که شبلا می رم لالا کلا دانلود زیادی ندارم والی دیروز خود روزش خو ب بود الان شده اینجوری الان 2 روزه گند زدن دم ظهر که می یام سیستمو روشن می کنم باید 1 ساعت واستم تا کانکت بشه به اینترنت

دوستان شاتلی اینا رو دیدید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداخری برای پارسه

البته حواسم نبود شما اکانت نامحدود هم داشتی که ازش استفاده میکردی.:46:
در کل با TAEL هم صحبت کردم دیشب اون هم تو تهران وضعش خراب بود.
یکی هم تو تاپیک صبا میگفت پشتیبانی گفته چون تو شهریور بازرسی می کنند مجبور شدیم سرعتها رو بیاریم پایین می دونی که صبا هم وضعش خرابه حالا نمی دونم چقدر رو حرف پشتیبانش میشه حساب باز کرد.

baran1059
25-08-2010, 19:21
دوستان
می خوام یه راهنمائی به همتون کنم که خیالتون راحت بشه ، این اندیشه که می گین یه مدت سرعتش خوب شده بعد خراب شد دلیل داره منم بهتون می گم . درست از زمانی که شرکت مخابرات خصوصی شد یه مدت طول کشید تا ارتباطات شرکت مخابرات با شرکتهای دولتی خوب بشه و بتونه پهنای باند بگیره ، به خاطر همین اندیشه به جای اینکه از مخابرات پهنای باند بگیره مستقیما از شرکت زیرساخت خریده ، اونم یک STM1 حالا اینهمه پهنای باند رو چطور به مشترکین بده چون فعلا به اندازه این پهنای باند مشترک نداشت اومد یه کلکی زد ، پهنای باند اضافی رو تقسیم کرد بین همه مشترکین تا هم سرعتش بیشتر بشه هم بتونه مشترک بیشتر بگیره کلک جالبیه نه !!!!!!!
حالا که مشترکاش به اندازه پهنای باندش رسیده فهمیده چه اشتباهی کرده ، راستش هم باور کنین برای شرکت صرف نمی کنه که با این قیمت بیاد چنین سرویسی بده
من فکر می کنم شاتل به خاطر تجربه بیشتر نمی خواد چنین اشتباهی کنه به خاطر همین چون می دونست که اندیشه مدت زیادی نمی تونه دووم بیاره

mailer
25-08-2010, 21:40
دوستان
می خوام یه راهنمائی به همتون کنم که خیالتون راحت بشه ، این اندیشه که می گین یه مدت سرعتش خوب شده بعد خراب شد دلیل داره منم بهتون می گم . درست از زمانی که شرکت مخابرات خصوصی شد یه مدت طول کشید تا ارتباطات شرکت مخابرات با شرکتهای دولتی خوب بشه و بتونه پهنای باند بگیره ، به خاطر همین اندیشه به جای اینکه از مخابرات پهنای باند بگیره مستقیما از شرکت زیرساخت خریده ، اونم یک STM1 حالا اینهمه پهنای باند رو چطور به مشترکین بده چون فعلا به اندازه این پهنای باند مشترک نداشت اومد یه کلکی زد ، پهنای باند اضافی رو تقسیم کرد بین همه مشترکین تا هم سرعتش بیشتر بشه هم بتونه مشترک بیشتر بگیره کلک جالبیه نه !!!!!!!
حالا که مشترکاش به اندازه پهنای باندش رسیده فهمیده چه اشتباهی کرده ، راستش هم باور کنین برای شرکت صرف نمی کنه که با این قیمت بیاد چنین سرویسی بده
من فکر می کنم شاتل به خاطر تجربه بیشتر نمی خواد چنین اشتباهی کنه به خاطر همین چون می دونست که اندیشه مدت زیادی نمی تونه دووم بیاره

اولا اندیشه چند تا stm-1 داره نه یکی
دوما مگه بده اگه پهنای باند دارن بدن ما حال کنیم
سوما مشکل رو که گفتن تا اجرای پروژه core و super core هیچ شرکتی از جمله اندیشه تو استان نمیتونه پهنای باند زیاد کنه این بخاطر بیتوجهی به کاربرا نیست مخابرات امکانات نمیده.
شاتل سرعت بیشتر نمیده چون پهنای باندش تو استان خیلی کمتر از اندیشست. البته مشتریاشم خیلی کمتر از اندیشست. ولی تجربه من میگه شاتل هم از اندیشه شکست میخوره میگین نه صبر کنید. تو تمام کشور اینجوری بوده نه اینکه اندیشه از مریخ اومده. تو هر استانی که سرویس دهنده محلیش بزرگ بوده شاتل و پارس و ... ازش عقب افتادن.
مگه پارس انلاین از اندیشه کوچیکتر بود یا امکاناتش کمتر بود . دیدیم که اندیشه 10 برابرش مشترک گرفت ولی اونا نتونستن . شاتل هم همونه. شاتل زمانی اومد که اندیشه پهنای باندش تموم شد و دیگه نتونست پهنای باند جدید بگیره . شاتل مشکترکینش هم کم بود افتاد تو بازار. اما این شرایط دائمی نیست خیلی زود دوباره اندیشه کنترل رو بدست میگیره . یکم تصور کنید که اگه شاتل 3 ماه پیش اومده بود میخواست به چیش بنازه؟!!!! الان رو موج سواره چون شرایط بنفعشه. هنوز تو روز همه سرویس دهنده ها از اندیشه عقبن ولی تو شب چون تعداد مشترکین اندیشه حداقل 10 برابر این شرکتا تو استان گیلانه خب پس طبیعیه که وقتی سرویس رایگان میشه همه حمله میکنن به خط و خط کند میشه جالبه که دیگه با 60 کیلو هم راضی نمیشن.
این نظر شخصی منه و ممکنه خیلیها قبولش نداشته باشن ولی اگه یکم به گذشته نگاه کنید میبینید که خیلی هم دور از ذهن نیست. این نظرات رو نمیشه ثابت کرد ولی زمان ثابت میکنه که این نظر درسته یا نه.
تو این چند روزه دیدم که چند تا از بچه ها همدیگر رو شرمنده کردن که من به شخصه فکر میکنم جالب نبود . اینجا قراره نظرات مطرح شه نه اینکه بحث های دوطرفه بین بچه ها پیش بیاد

behnam_gunner
25-08-2010, 22:48
سوما مشکل رو که گفتن تا اجرای پروژه core و super core هیچ شرکتی از جمله اندیشه تو استان نمیتونه پهنای باند زیاد کنه این بخاطر بیتوجهی به کاربرا نیست مخابرات امکانات نمیده.
شاتل سرعت بیشتر نمیده چون پهنای باندش تو استان خیلی کمتر از اندیشست. البته مشتریاشم خیلی کمتر از اندیشست. ولی تجربه من میگه شاتل هم از اندیشه شکست میخوره میگین نه صبر کنید. تو تمام کشور اینجوری بوده نه اینکه اندیشه از مریخ اومده. تو هر استانی که سرویس دهنده محلیش بزرگ بوده شاتل و پارس و ... ازش عقب افتادن.
مگه پارس انلاین از اندیشه کوچیکتر بود یا امکاناتش کمتر بود . دیدیم که اندیشه 10 برابرش مشترک گرفت ولی اونا نتونستن . شاتل هم همونه. شاتل زمانی اومد که اندیشه پهنای باندش تموم شد و دیگه نتونست پهنای باند جدید بگیره . شاتل مشکترکینش هم کم بود افتاد تو بازار. اما این شرایط دائمی نیست خیلی زود دوباره اندیشه کنترل رو بدست میگیره . یکم تصور کنید که اگه شاتل 3 ماه پیش اومده بود میخواست به چیش بنازه؟!!!! الان رو موج سواره چون شرایط بنفعشه. هنوز تو روز همه سرویس دهنده ها از اندیشه عقبن ولی تو شب چون تعداد مشترکین اندیشه حداقل 10 برابر این شرکتا تو استان گیلانه خب پس طبیعیه که وقتی سرویس رایگان میشه همه حمله میکنن به خط و خط کند میشه جالبه که دیگه با 60 کیلو هم راضی نمیشن.
این نظر شخصی منه و ممکنه خیلیها قبولش نداشته باشن ولی اگه یکم به گذشته نگاه کنید میبینید که خیلی هم دور از ذهن نیست. این نظرات رو نمیشه ثابت کرد ولی زمان ثابت میکنه که این نظر درسته یا نه.
تو این چند روزه دیدم که چند تا از بچه ها همدیگر رو شرمنده کردن که من به شخصه فکر میکنم جالب نبود . اینجا قراره نظرات مطرح شه نه اینکه بحث های دوطرفه بین بچه ها پیش بیاد

خوب الان این شد یه جواب منطقی اما من وقتی میگم وضعیت شاتل چه طوره یکی دیگه میاد میگه که تا یه کارت يلایی گرفتین اندیشه رو فروختین که نشد جواب منم اینو میدونم که اندیشه کاربراش خیلی خیلی بیشتر از بقیه شرکت های ولی من میگم الان که اندیشه سرویس خوبی حداقل به من نمیده من برم شاتل خوب هر وقت اندیشه دوباره مثل قبل شد میام اندیشه نه این که هر وقت سوال بپرسی یکی پیدا شه بگه 2 ماه دیگه شاتل هم میبینیم خوب 2 ماه دیگه شاتل بد شد من میام دوباره اندیشه

sei_pm
25-08-2010, 23:00
آقا من یک چیزی بگم درمورد stm1 هر لینکش 155 مگابیت هست تا اینجا که همه می دونیم حالا این رو می خوان با ضریب 8 بفروشند 155 رو ضربدر 8 می کنند میشه 1240 مگابیت. حالا اگر اندیشه بخواد هر کدوم از شما ها رو سرویس 2 مگ با ضریب اشتراک 8 بده میشه 620 تا مشترک به نظر شما انقدر داره یا بیشتره؟
این ها رو واسه این گفتم اگر این 620 تا مشترک بخوان همه با هم دانلود کنند سرعتشون میشه یک هشتم یعنی چیزی حدود 256 کیلوبیت . ولی اگر 77 نفر دانلود کنند هر کدوم سرویس 2 مگ دارند.
امیدوارم واضح توضیح داده باشم.
ولی هیچ کس نمیتونه دقیق بگه اینها چند stm1 دارند یا چقدر مشترک چون خودشون نمیگذازند جایی بروز کنه چون به ضررشون میشه.

shahrokhblash
25-08-2010, 23:14
درود
چه خبر اینجا بد جور تو این دو سه روزه بحث بالا گرفته دوستان عزیز بحث چی میکنید سر چند تا شرکت که پولشون از پارو بالا میره الکی خونتونو کثیف نکنید حالا این ماه ما میشیم شاتلی ماه دیگه اندیشه ماه دیگه اپولو13:27:کاش که در این سرزمین مشکل ما جوونا همین باشه:46:.
پیروز باشید
بدرود:11:

baran1059
25-08-2010, 23:26
خدمت دوست عزیز
جناب آقای Mailer
من که نگفتم اندیشه یکی STM1 داره اتفاقا 2 تا داره یکم هم بیشتر مثلا 2 تا و نیم :31:
فکر کنم پارسال بود درست از زمانی که 2 تا شرکت وارد شهر رشت شدن که یکیش شاتل بود و همین که خواستن شروع به فعالیت کنن یهو من تبلیغات جدید اندیشه رو دیدم که نوشت کاهش قیمتها ، و شروع کرد به دادن سرویس با کیفیت بهتر بطوری که کاربراش شکه شدن ، منم برام جای تعجب بود تازه فهمیدم احساس خطر کرده و می خواد کاربراشو حفظ کنه
بخاطر همین می گم که این شرکت با اینکه هم استانی ماست ولی هیچ اهمیتی واسش نداره که ما بریم ازش سرویس بگیریم و خدمات خوبی به ما بده می گین نه کافیه یه سری به دفترشون بزنین متوجه می شین
چرا اون موقع به فکر سرویس خوب نبود یاتونه فکر نکنم زمان زیادی گذشته باشه
اونا هم متوجه شدن که باید سرویس خوبی بدن تا تو میدان رقابت باشن
من از شرکتی پشتیبانی نمی کنم شاید به شکلی همشون مثل همن
ولی یه چیزی واسم جالبه این شاتل تو کل ایران خوب داره به مشتریاش حال می ده ، الان که 3 گیگ رایگان داده به همه
شنیدم هر ماه هم یه اشانتیون واسه همه داره خوب این خیلی وسوسه کنندست که یه شرکت حداقل هوای مشتریاشو داره

اتفاقا فکر کنم اگه شاتل چند ماه پیش اومده بود مشتریای اندیشه نصف مشترکای الانش بودن
در ضمن اندیشه که می دونست پهنای باند کم میاره واسه چی بیش از اندازه مشترک گرفته که اینطوری پنچر بشه دیدی من می گم فقط به فکر سودشه اصلا مشترک واسش اهمیت نداره ؟
می تونست واسه همون پائیز که شما می گی درست می شه مشترک بگیره که هم تبلیغ بهتر بشه هم اینکه مشترکین فعلیش ناراضی نباشن

ho0rezam
25-08-2010, 23:33
هنوز تو روز همه سرویس دهنده ها از اندیشه عقبنکی گفته تویه روزه از همه سره؟؟؟؟
حیف ، واقعا حیف که من قبله اینکه بیام بیرون...یه pic از اون time out های منحصر فرده اندیشه و اون error ها نگرفتم.
بله من سرعته 150 داشته باشم اما هر5 دقیقه یک بار dc بشم و فایل دانلودی دود بشه بره هوا
حتما راهه حلش: لینک مستقیمه نه؟؟؟؟؟؟

ولی من میگم الان که اندیشه سرویس خوبی حداقل به من نمیده من برم شاتل خوب هر وقت اندیشه دوباره مثل قبل شد میام اندیشه نه این که هر وقت سوال بپرسی یکی پیدا شه بگه 2 ماه دیگه شاتل هم میبینیم خوب 2 ماه دیگه شاتل بد شد من میام دوباره اندیشه
تایید میشه...حرفه منم همینه...
من خودم روز هایه اولی که اومده بودم اندیشه رو یادم نمیره...واقعا فوق العاده بود...تازه با شرایطه بده ادنیشه (این اواخر) 2 ما هم صبر کردم و منتظر موندم که درست بشه...اما نشد و اومدیم بیرون.
اما موضوع اینجاست آدم با خاطرات که زندگی نمیکنه!!

وقتی تعصب رو بذاریم کنار ، انتخابو تصمیم گیری راحت میشه!!
-----------------
اما یه واقعیت در مورد شاتل...عملا قیمت هاش از اندیشه میشه گفت بالاتره...اما فعلا سرویسش بهتره.
چطور قیمت هاش بالاتره؟؟؟
خب...شما تویه اندیشه سرویس 128 5 گیگ رو میگرفتین 19 تومان...اما شاتل اصلا 5گیگ نداره و 3 گیگ در ماه داره که قیمتش هست 13تومان...و مطمئنا این 3 گیگ برای مشترکین در ماه کم میاد ، پس باید برن حجم بخرن که هر 1 گیگ در شاتل 5 تومان هست...
کلا برای 5 گیگ در شاتل باید 23 تومان پرداخت بشه...اما خب فعلا من ( امثاله من) کیفیت رو بر کمیت ترجیح میدیم و رویه پایین تر بودنه هزینه پافشاری نمیکنیم.

behnam_gunner
25-08-2010, 23:54
من یکی از دوست هام که شاتل داره البته تو تهران میگه که از وقتی که اون 3 گیگ رو رایگان دادن به همه سرعت شبا افت داشته قضیه چیه ؟

alves2774
26-08-2010, 00:05
دوستان می شه یه لطف کنن تست سرعت شاتل رو بذارن ما فقط شنیدیم هنوز تست سرعتی ندیدیم یکی از دوستان لطف کنن امشب ساعت 1.30 یه تست از شاتل بذارن راستی هر 1 گیگ تو شاتل 5000 تومنه می شه بقیه هم تایید کنن؟؟؟؟

mailer
26-08-2010, 00:10
کی گفته تویه روزه از همه سره؟؟؟؟
حیف ، واقعا حیف که من قبله اینکه بیام بیرون...یه pic از اون time out های منحصر فرده اندیشه و اون error ها نگرفتم.
بله من سرعته 150 داشته باشم اما هر5 دقیقه یک بار dc بشم و فایل دانلودی دود بشه بره هوا
حتما راهه حلش: لینک مستقیمه نه؟؟؟؟؟؟

دوباره شروع کردی؟ داداش تعریف شاتل کردی گفتیم دستت درد نکنه لطف کردی ما رو اگاه کردی ! ولی من دلیلی نمیبینم اطلاعات غیر واقعی رو به دیگران نسبت بدید.
اگه شما سرویستو قطع کردی من هنوز این سرویسی که میگی رو دارم! هر 5 دقیقه یه بار قطع نمیشم که هیچ 5 روز یک بار هم قطع نمیشم. 1-2 روز اره شد که 2-3 بار قطع شدم ولی تو این مدت که طولانی که من مشترک اندیشه بودم هیچ وقت این وضعیت که شما داری ازش حرف میزنی رو نداشتم. ظاهرا کاربرای مرکز 4 تو این مدت بیشترین مشکل رو داشتن که این هم به اندازه کافی دربارش بحث شده ولی در مورد بقیه مراکز و سرویس ها مطمئنم که خوانندگان خودشون میتونن تشخیص بدن که کی به چه دلیل و چرا میاد راجع به سرویس دهنده های دیگه اخبار غیر واقعی میده!

moz
26-08-2010, 00:11

اميدوارم اگه مشكلي هست حل بشه
ولي جناب آقاي mailer ، انديشه وقتي سرعت بالا تو روز ميداد ، در ازاش پول ميگرفت
رايگان 200 تا سرعت نميداد كه!
اما شب چون رايگانه ، سرعت خيلي مياد پايين!
حتي خط هاي 512! ، اگه 512 داده بايد تعهدش رو عمل كنه و حداقل 70 بده

mailer
26-08-2010, 00:21
اميدوارم اگه مشكلي هست حل بشه
ولي جناب آقاي mailer ، انديشه وقتي سرعت بالا تو روز ميداد ، در ازاش پول ميگرفت
رايگان 200 تا سرعت نميداد كه!
اما شب چون رايگانه ، سرعت خيلي مياد پايين!
حتي خط هاي 512! ، اگه 512 داده بايد تعهدش رو عمل كنه و حداقل 70 بده

سرعت 200 کیلو قیمتش 10 تومنه؟ نه نیست. پس یا اندیشه داشت حال میداد یا بقیه داشتن ودارن گرون میگیرن
که فکر کنم اول درست تر باشه

moz
26-08-2010, 00:29
حالا در كل هر چي بود ديگه گذشت

هر آي اسپي كه سرعت بالا و قيمت كمتر بده ، مخصوصا پينگ كه واسم خيلي مهمه ، ميرم همونجا

شنيدم شاتل ماه ديگه ميخواد سرويس 2MB بياره با قيمت 24 تومان!!

گفتن حداقل 250 تا سرعت دانلود داره ، حالا راست و دروغش رو نميدونم ، اما احتمالا فردا يه سر ميرم شركت

ho0rezam
26-08-2010, 00:31
دوباره شروع کردی؟ داداش تعریف شاتل کردی گفتیم دستت درد نکنه لطف کردی ما رو اگاه کردی ! ولی من دلیلی نمیبینم اطلاعات غیر واقعی رو به دیگران نسبت بدید.
اگه شما سرویستو قطع کردی من هنوز این سرویسی که میگی رو دارم! هر 5 دقیقه یه بار قطع نمیشم که هیچ 5 روز یک بار هم قطع نمیشم. 1-2 روز اره شد که 2-3 بار قطع شدم ولی تو این مدت که طولانی که من مشترک اندیشه بودم هیچ وقت این وضعیت که شما داری ازش حرف میزنی رو نداشتم. ظاهرا کاربرای مرکز 4 تو این مدت بیشترین مشکل رو داشتن که این هم به اندازه کافی دربارش بحث شده ولی در مورد بقیه مراکز و سرویس ها مطمئنم که خوانندگان خودشون میتونن تشخیص بدن که کی به چه دلیل و چرا میاد راجع به سرویس دهنده های دیگه اخبار غیر واقعی میده!
خب قربونه شکل ماهت...منم نمیگم مرکزه 2-3-5-7-8 که...همه ی حرفه من 4ـه.چون خودم مشترکه مرکزه چهار بودم.دیگه نمیتونی بگی تویه مرکزه 4 مشکل نبوده!!!! چون خودم بودم و میدونم به ماها چه گذشته!!!!!

mmiladd
26-08-2010, 00:31
دوستان سرعت پارس خوبه...؟

mailer
26-08-2010, 00:39
خب قربونه شکل ماهت...منم نمیگم مرکزه 2-3-5-7-8 که...همه ی حرفه من 4ـه.چون خودم مشترکه مرکزه چهار بودم.دیگه نمیتونی بگی تویه مرکزه 4 مشکل نبوده!!!! چون خودم بودم و میدونم به ماها چه گذشته!!!!!

خب خدا رو شکر به تفاهم رسیدیم. مرکز 4 درست شده. ماه دیگه پس بر میگردی پیش رفقا دیگه :10:

در مورد 2 مگ هم کار سختیه. تجربه اندیشه جلوی چشممونه دیگه. کاربر زیاد بشه مشکل پیش میاد. البته من نشنیدم شاتل هیچ جای ایران همچین کاری کرده باشه ولی اگه کرد و اندیشه نتونست من خودم میرم شاتل.

ho0rezam
26-08-2010, 00:45
خب خدا رو شکر به تفاهم رسیدیم. مرکز 4 درست شده. ماه دیگه پس بر میگردی پیش رفقا دیگه :10:

در مورد 2 مگ هم کار سختیه. تجربه اندیشه جلوی چشممونه دیگه. کاربر زیاد بشه مشکل پیش میاد. البته من نشنیدم شاتل هیچ جای ایران همچین کاری کرده باشه ولی اگه کرد و اندیشه نتونست من خودم میرم شاتل.
من به شاتل و اندیشه و پارس و البرز تعصبی ندارم...هر کدوم بهتر بود...من از اون شرکت سرویس میگیرم...فعلا که اینجا از pingش راضی هستم و dc نمیشم...آره در صورت کیفیته برابر معلومه میام اندیشه یا هر شرکته دیگه ای که قیمتش پایین تر باشه ( دقت کن، در صورته کیفیته برابر) اگه هم که بالاتر با کله میام.

alves2774
26-08-2010, 01:35
اقایون من متوجه نمی شم دوستام مشترک شاتل یه تست سرعت بزارن اینجا فقط شده حرف و جانبداری بابا ما اینجا بیکار که نیستیم می خوایم مقایسه کنیم

behnam_gunner
26-08-2010, 01:51
اره به نظر منم بهترین راه گذاشتن تست سرعته اون بین ساعت 1 تا 3

raham
26-08-2010, 03:23
دوستان عزيز جواب منو كسي نداد مركز 4 سه راه معلولين نبش كولي محله آخر رشت نياز به اينترنت 128چه سرويسي پيشنهاد ميشه پولش هم كم باشه

ramin2020
26-08-2010, 04:20
من یکی از دوست هام که شاتل داره البته تو تهران میگه که از وقتی که اون 3 گیگ رو رایگان دادن به همه سرعت شبا افت داشته قضیه چیه ؟
رد میشه. حداقل من که با همچین مشکلی مواجه نشدم

دوستان می شه یه لطف کنن تست سرعت شاتل رو بذارن ما فقط شنیدیم هنوز تست سرعتی ندیدیم یکی از دوستان لطف کنن امشب ساعت 1.30 یه تست از شاتل بذارن راستی هر 1 گیگ تو شاتل 5000 تومنه می شه بقیه هم تایید کنن؟؟؟؟

اقایون من متوجه نمی شم دوستام مشترک شاتل یه تست سرعت بزارن اینجا فقط شده حرف و جانبداری بابا ما اینجا بیکار که نیستیم می خوایم مقایسه کنیم
الان ساعت 5:17 هست. از speedtest براتون تست گرفتم:
الان هم دارم دانلود می کنم. سرعت متوسط با orbit روی 62kb هست.
شاتل، خط 3

raham
26-08-2010, 04:21
آقا مث اين كه اينجا دعواست بهتره بريم يه جاي ديگه همش ماكه 24 ساعت ئاريم دعوا ميبينيم اين جا هم دعواي ابگوشتيه سر اينكه كه بيشتر به مردم ضرر مي زنه يااينكه كي كمتر به مردم كلك مي زنه در هر صورت وقتي كه قيمت اينترنتايران 11 بربار تركيه و 330 برابر ژاپنه"به تقل از روزنامه همشهري 1389/6/2 صفحه 16 حاشيه كناري راجع به افزايش قيمت اينترنت " چه انتظاري از اين شركت ها مي تونيم داشته باشيم عزيز ان

mtx891
26-08-2010, 04:37
دوستان عزيز جواب منو كسي نداد مركز 4 سه راه معلولين نبش كولي محله آخر رشت نياز به اينترنت 128چه سرويسي پيشنهاد ميشه پولش هم كم باشه
اگر حوصلت رو اگر پولت رو اگر زندگیت رو اگر ارامشت رو اگر روحو روانت رو از سر راه اوردی میتونی adsl بگیری اگر نه
اصلا اصلا اصلا نگیر اخه چه کاریه پاشی بیای خودتو درگیر کنی که چی بشه دوست عزیز من این راهو رفتم دارم بهت میگم:41::41:
اگر چند صفحه رو بخونی میبین که شاتل ای ها از همه راضی ترن خط 4 هم من نمیتونم راجبش نظر بدم اما اوضاع اینترنت تو اندیشه فعلا داغونه هیچ کس نمیتونه بگه چی خوبه

mazdak89
26-08-2010, 08:13
دعوا نکنید ... ISP ها یکی از یکی بدتر .

jabarsink2000
26-08-2010, 08:34
ما که داریم حال میکنیم ایول 727.
ایول اندیشه.
ایول ماهانیان.

alves2774
26-08-2010, 09:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با 1گیگ مرکز 2 اندیشه

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

آقا مث اين كه اينجا دعواست بهتره بريم يه جاي ديگه همش ماكه 24 ساعت ئاريم دعوا ميبينيم اين جا هم دعواي ابگوشتيه سر اينكه كه بيشتر به مردم ضرر مي زنه يااينكه كي كمتر به مردم كلك مي زنه در هر صورت وقتي كه قيمت اينترنتايران 11 بربار تركيه و 330 برابر ژاپنه"به تقل از روزنامه همشهري 1389/6/2 صفحه 16 حاشيه كناري راجع به افزايش قيمت اينترنت " چه انتظاري از اين شركت ها مي تونيم داشته باشيم عزيز ان
به نظر می یاد مشکلات اندیشه تو مرکز 4 حل شده یکی از دوستان به نام foa تو این فروم تو مرکز 4 هستش هون چنین چیزی گفت اگه اندیشه تو مرکزی مشکل نداشته باشه سرعتش عالیه یه 1 ماهی اون مرکز مثل اینکه مشکل داشت الان اوضاعش طبیعی شده.:10:

MESI08
26-08-2010, 10:24
دوستان وزیر مخابرات گفت:
1 ماه دیگه 1خورده تو فاز اول سرعت اینترنت کشور زیاد میشه
اندیشه هم هفته پیش گفته بود 1 ماه دیگه ما سرعتمون زیاد میشه
ازین 2 تا چه نتیجه ای میشه گرفت؟

reza3600
26-08-2010, 11:07
دوستان وزیر مخابرات گفت:
1 ماه دیگه 1خورده تو فاز اول سرعت اینترنت کشور زیاد میشه
اندیشه هم هفته پیش گفته بود 1 ماه دیگه ما سرعتمون زیاد میشه
ازین 2 تا چه نتیجه ای میشه گرفت؟

که قراره سرعت اینترنت بسیار کم بشه یا اینکه اصلن قطع بشه.

moz
26-08-2010, 12:32
اينم speedtest من :دي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه روياست!!!
=))

alves2774
26-08-2010, 12:44
اينم speedtest من :دي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

يه روياست!!!
=))
دوست عزیز شوخی جالبی نبود من درخواست کردم شما لطف کنین وقتی مطرح می کنین شاتل بسیار سرویس خوبی می ده تو ساعت 1 تا 2 شب یه تست بزارین تا همه بتونن مقایسه کنن ولی شما.............:exclamati

V i r u s e r
26-08-2010, 16:35
سلام
دایل اپ من وصل شد!
خیلی جالبه
دوستان همچین می گن پینگ خوب پینگ خوب من گفتم الان پینگم زیره 100ه!!
خیلی جالبه وسط تست دانلود گیر کرد!! ولی بعد از 30 ثانیه ادامه داد
این از تست های سرعت:

پینگ و ژیتر افتضاحه!!
لاقال تو تو پارس ژیترم از 5 کمتر بود
64 نامحدود شاتل

MESI08
26-08-2010, 17:09
سلام
دایل اپ من وصل شد!
خیلی جالبه
این از تست های سرعت:

پینگ و ژیتر افتضاحه!!
64 نامحدود شاتل

اینکه خیلی افتضاحه
سرعت دانلودت چنده؟
کدوم منطقه ای؟

V i r u s e r
26-08-2010, 17:12
مرکز 3
سرعت دانلودو بخون دیگه 70 کیلوبیت معادل 8.5 کیلو بایت بر ثانیه

Phonix Live
26-08-2010, 17:22
حیلی وقت بود تست نکرده بودیم
اینم از ما خط 3

راستی ژیتر چیه؟

V i r u s e r
26-08-2010, 17:31
ژیتر به درد کسایی که نمی دونن چیه نمی خوره!!
ژیتر به نوسان پینگ گفته میشه که تو بعضی چیز ها خیلی تاثیر داره
هر چی کمتر بهتر

MESI08
26-08-2010, 17:34
بعد اون آقایی که میگفت 64 نامحدود از شاتل گرفته و سرعتش دوروبر 70 هستش اون چی؟ یعنی منطقه اش فرق میکرد؟

V i r u s e r
26-08-2010, 17:38
نه عزیز
می خواسته کارت طلایی غالب کنه
دیگه من که با SpeedTest و PingTest براتون تست گزاشتم
هر کی می گه اینطوری نیست بیاد تست بزاره
نه این که بگه من 1000000000 گیگالبایت بر ثانیه دانلود می کنم :2:

foa.neh
26-08-2010, 18:02
به نظر می یاد مشکلات اندیشه تو مرکز 4 حل شده یکی از دوستان به نام foa تو این فروم تو مرکز 4 هستش هون چنین چیزی گفت اگه اندیشه تو مرکزی مشکل نداشته باشه سرعتش عالیه یه 1 ماهی اون مرکز مثل اینکه مشکل داشت الان اوضاعش طبیعی شده.:10:
تقریبا حرف شما درسته:27: الان سه چهر شبه دیگه هر 5 دقیقه سرعت صفر نمیشه!و از قطعی های 3-4 ساعته هم خبری نیست ولی اینکه بگم شرایط مثل قبل شده ،نه نشده
الان چند پست قبل بچه های خط7 و چند خط دیگه دارن 140 -150 شاید بیشتر دانلود میکنن ولی:19: من خطم شب بین 40 تا90 در نوسانه که قبلا در شرایط عادی 80 تا 120 بود(شب) ولی در هر صورت  به نظر خودم البته از شاتل بهتره هنوز!چون درسته شاتل نوسان خیلی کم داره ولی حداکثر سرعتش 80 هست ولی من سرعت 100 رو هم هنوز تو شب تجربه میکنم و دوم اینکه شاتل شارژ حجمیش خیلی گرونه من خودم 5 گیگ که از اندیشه میگیرم حداقل یک بار و بعضی مواقع تا سه بار شارژ حجمی دو گیگ میگیرم  و این یعنی هنوز موقع نقل مکان نرسیده:21:
ولی اگه اندیشه بخاد بازی دربیاره یا شاتل سرعت 100 بده دیگه اون وقت میشه یه کاریش کرد

V i r u s e r
26-08-2010, 18:54
از اندیشه که 10 *DPS داره بهتره که

hamidrashti
26-08-2010, 19:10
از اندیشه که 10 *DPS داره بهتره که

alves2774
26-08-2010, 19:40
نه عزیز
می خواسته کارت طلایی غالب کنه
دیگه من که با SpeedTest و PingTest براتون تست گزاشتم
هر کی می گه اینطوری نیست بیاد تست بزاره
نه این که بگه من 1000000000 گیگالبایت بر ثانیه دانلود می کنم :2:
دوست عزیز ممنون از اینکه تست گذاشتین ببخشید شما از کدوم مرکز سرویس دارین؟

bios2bb
26-08-2010, 19:53
اقا اینجا کسی که از اندیشه 512 میگیره، مدرک خاصی بهشون داده؟ مسخشو دراوردن اینا... .وس بازی... قبلا اینطوری نبود که...

ho0rezam
26-08-2010, 20:02
این از تست بنده ...مرکز 4 - شاتل هستم
البته همون سروری هم که اون داداش گرفته رو گذاشتم. یعنی new york

این هم واسه ping از سرور frankfurt

در ضمن بهتره دوستان واسه عقده خالی کردن...نرن از سرور های اون سره دنیا تست نگیرن!!!... همه ی گیمر های آنلاین این یه مورد رو میدونن که حالا تویه ایران دارن زندگی میکنن به خاطره ping ـه بالا نباید توو سرور هایه آمریکا بازی کنن و بهترینش اروپا هست.
منم از سورری که تووش دارم بازی میکنم ping گرفتم... jiter هم هر چه پایین تر بهتر میبینی که 3 هست!!!!

mtx891
26-08-2010, 20:19
:41::41::41::41:
ببخشید من نه با کسی دعوا دارم و نه اینکه احساس بزرگتر بودن میکنم
فقط میخاستم از خودتون بپرسید بی احترامی کردن به دیگران چی بهتون اضافه میکنه
ممنون

zed2
26-08-2010, 20:21
دوستان عزیز لطفا تو خطاب کردن یکدیگر و استفاده از کلمات مناسب احترام به مخاطب رو رعایت کنید.

ho0rezam
26-08-2010, 20:40
ممنون zed2 جان که تاپیک رو دوباره وا کردی، همون طور که به خودت هم گفتم سعی میکنم دوستانه پست بدم از این به بعد
از دوستانی هم که از حرفم ناراحت شدن عذر خواهی میکنم.

rahmank750
26-08-2010, 22:41

در ضمن بهتره دوستان واسه عقده خالی کردن...نرن از سرور های اون سره دنیا تست نگیرن!!!... همه ی گیمر های آنلاین این یه مورد رو میدونن که حالا تویه ایران دارن زندگی میکنن به خاطره ping ـه بالا نباید توو سرور هایه آمریکا بازی کنن و بهترینش اروپا هست.
منم از سورری که تووش دارم بازی میکنم ping گرفتم... jiter هم هر چه پایین تر بهتر میبینی که 3 هست!!!!
دوست عزیز مال شما 64 نامحدوده ؟

V i r u s e r
26-08-2010, 23:19
نه 512 باید باشه
من مشکلم با 64 هست

V i r u s e r
26-08-2010, 23:26

چرا اتفاقا من تو سرور نیو یورک بازی می کنم
ایران سرور نداره که
حالا بزارید داستان بازی کردنمو بهتون بگم!!:

خیلی ساده
وصل میشی به سرور
سرور اصولا یه سری اپدیت داره که باید دانلود شه
که حدود 70 80 کیلو هست
خب وصل میشی به سرور می بینی پینگت هست 500
بعد شروع می کنه به دانلود یهو پینگت میشه 2000
یکم میگذره میشه 20000!!!
بعدش 30000!!
اخرشم اینقدر طول می کشه تا این که قبل از این که به سرور وصل شی کیک میشی!!
اینم اثبات:
در لحظه ی عکس برداری پینگ 24000 بود یعنی 24 ثانیه!!

ramin2020
26-08-2010, 23:51
سلام
دایل اپ من وصل شد!
خیلی جالبه
این از تست های سرعت:

پینگ و ژیتر افتضاحه!!
64 نامحدود شاتل
اصلا من موندم شما چرا رفتی 64 نامحدود گرفتی!!! یه 128 محدود می گرفتی سرعتت هم نرما بود. یعنی نزدیک به 55 بود. من که سرعتم 64kB هست. hoorezam هم فکر کنم سرعتش 55kB
فکر کنم منطقی باشه که به سرویس های نا محدود سرعت زیاد ندن چون کل نت رو دانلود می کنین:31:

می تونم بپرسم چه بازی می کنین؟ لینکش؟ قضیش چیه؟

bios2bb
27-08-2010, 00:18
اقا... بلمیسر... یکم ارام تر پست بزنین. با یه پست صفحه رو پر میکننین! پست های قبلی مدفون میشن! از این به بعد هم فقط میام report میدیم و از کیفیت سرویس صحبت میکنیم و مسائل رو شخصی نکنید.

با تشکر مدیر جدید (جان اقدس! :27:)

ho0rezam
27-08-2010, 00:36
من 512 شاتل دارم عزیز و مرکزه 4 هم هستم.

می تونم بپرسم چه بازی می کنین؟ لینکش؟ قضیش چیه؟
والا من world of warcraft بازی میکنم و حجمه بازی فعلا 17 گیگ هست ( تا چند ماه دیگه که expantion جدید بیاد یه 4-5 گیگ فک کنم اضافه بشه)
داستانه بازی هم مفصله و نمیشه اینجا در موردش صحبت کرد...فقط بدون بری و بازی کنی معتادش میشی :دی...سبکه بازی RPG هست.

rahmank750
27-08-2010, 01:07
ساعت 2 بامداد 512 محدود 10gb خط 8 اندشه سبز
سرعت دانلود با نوسان
0kb/s
2kb/s
page هم بزور باز میشه همینجارو الان با بدبختی باز کردن
تا قبل 1 سرعت 90 تا 100 بود ولی چه فایده آدم دانلود کنه چپ و راست باید گیگ بخره که

rahmank750
27-08-2010, 01:07
الان این دیگه نامردی نیس؟:41:

moz
27-08-2010, 01:49
ساعت 2.44 شب

شاتل مثل اينكه امشب تركيده
سرعت صفحه بازكردنش كم شده و خيلي از سايتها رو هم Connection Interrupted ميده
اما سرعت دانلود همچنان 67 هست

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

اي خدااااااااااااااااااااااا اااااااا امشب چرا شاتل اينطوريههههه همين همه سايتها رو 50 بار بايد رفرش كرد تا باز بشه همش The connection to the server was reset while the page was loading. ميده!!!!!

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:48 AM ----------

بعد هم كه صفحه باز ميشه كلاسيكه!!!!!!

---------- Post added at 02:49 AM ---------- Previous post was at 02:49 AM ----------

عكس ها باز نميشه!!!‌ :|

moz
27-08-2010, 02:13
سرويس هاي جديد شاتل هم اومد

خيلي خوبه ،‌اما چيزي كه خيلي آدمو ميرنجونه اينه كه دانلود شبانه رايگان نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آدم بايد به زدن باگ متوسل بشه :دي

behnam_gunner
27-08-2010, 02:36

اخه کجای دنیا دیدین سرعته اپلود از دانلود بیشتر باشه؟
مرکز 8 128

mtx891
27-08-2010, 04:41
من چند ورزه اتفاق جالبی در سرویسم میوفته میخاستم بدونم برای شما هم به همین شکل هست؟
از ساعت 1تا 4 سرعت داغونه یا صفر یا 10 اگر هم خیلی خوب باشه به 60 میرسه اما کلا داغونه سر ساعت 4 سرعت میچسبه به 110 بدون نوسان تا 6 ماجرا همینطوریه اول فکر کردم تصادفیه اما چند شبه اینطوری میشه

ramin2020
27-08-2010, 04:55
ساعت 2.44 شب

---------- Post added at 02:48 AM ---------- Previous post was at 02:44 AM ----------

اي خدااااااااااااااااااااااا اااااااا امشب چرا شاتل اينطوريههههه همين همه سايتها رو 50 بار بايد رفرش كرد تا باز بشه همش The connection to the server was reset while the page was loading. ميده!!!!!
عكس ها باز نميشه!!!‌ :|
من که تا ساعت 1:30 داشتم کار می کردم مشکلی نبود. بعدشو خبر ندارم

reza3600
27-08-2010, 08:11
ساعت 9 صبح

دیشب در کل 1400 مگ دانلود کردم

----------------------------------
سرویس 128 اندیشه خط 6

V i r u s e r
27-08-2010, 09:45
اصلا من موندم شما چرا رفتی 64 نامحدود گرفتی!!! یه 128 محدود می گرفتی سرعتت هم نرما بود. یعنی نزدیک به 55 بود. من که سرعتم 64kB هست. hoorezam هم فکر کنم سرعتش 55kB
فکر کنم منطقی باشه که به سرویس های نا محدود سرعت زیاد ندن چون کل نت رو دانلود می کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
دوست من ببین مشکل من اصلا با سرعت دانلود نیست
و از دانلودم راضیم
ولی این پینگ و ژیتر و این که بعضی وقتا 2 3 ثانیه 0 میشه
اعصاب منو خورد کرده
خدا رو شکر من هنوز یه خط پارس انلاین دارم که شبا با اون دانلود می کنم
ولی چون حجمم حدود 20 مگابایتش!! مونده فقط شبا استفاده می کنم
تا 45 روزه دیگه هم اعتبار داره

behnam_gunner
27-08-2010, 10:37
مگه میشه روی یه خط از دو تا شرکت همزمان سرویس گرفت؟

SasY.King
27-08-2010, 10:42

هر روز بدتر از دیروز

rahmank750
27-08-2010, 10:55
لابد خونشون 2 تا خط دارن دیگه

V i r u s e r
27-08-2010, 11:24
لابد خونشون 2 تا خط دارن دیگه
درسته

کم کم حالم داره بهم می خوره:2:
فردا میرم شاتل فاکتورمو پرت می کنم تو صورتش می گم می خوام خطمو از رانژه شرکت خراب شده شما در بیارم:31:
از اونجا مستقیم میرم پارس 3 گیگ شارژ می کنم
میام خونه با خیال راحت واسطون مینویسم:10:
الان یه صفحه می خواد بالا بیاد باید حداقل 10 بار رفرش کنم:2::2:
محض اطلاع بعضی دوستان فضول!!:31::
Downstream: 93kbps
Upstream: 63kbps
الان تنها مشکلم پینگ و این که هر صفحه رو باید 10 15 بار رفرش کنم تا بالا بیاد:41::2:
ویرایش:
انگاری بعد از نوشتن این مطلب شاتل یک تکونی خورد!!
پالان به جای 10 بار با 2 بار رفرش هر صفحه ای بالا میاد!!!

bios2bb
27-08-2010, 11:51
ساعت 9 صبح

دیشب در کل 1400 مگ دانلود کردم

چه سرویسی؟

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

722 اندیشه 128-U ساعت 12:50

MESI08
27-08-2010, 16:04
اندیشه____128_____شهرستان لنگرود
ساعت___17:03

mortezaon
27-08-2010, 16:12
من قبلا مشترک اندیشه کوفتی بودم
الان پارس انلاین 1 مگ دارم
راضی ام
ولی مشکل پینگشه

.

sei_pm
27-08-2010, 16:21
من قبلا مشترک اندیشه کوفتی بودم
الان پارس انلاین 1 مگ دارم
راضی ام
ولی مشکل پینگشه

.

شما اون پینگ رو در نظر نگیر پینگ google.com رو بگیر زیر 280 باشه عالیه.

excessive
27-08-2010, 18:28
بالاخره بعد از یک هفته افت وحشناک سرعت برای 36 ساعت همه چیز عالی بوده البته با زنگ زدن به پشتیانی و در حد فحش دادن به پشتیبان جلو رفتن.:21:
128 پنج گیگ - منطقه 4

SasY.King
27-08-2010, 19:29

هر روز بهتر از شب دیروز

SA.JJ.AD
27-08-2010, 21:30
دوستان من واسه اولین بار انلاین بازی کردم با این اینترنت دیال اپ اشغال 52 - حالا دارم دیوونه میشم و میخام ADSL بگیرم - از شما دوستان تقاضا دارم منو راهنمایی کنید که تو رشت بخام بگیرم کدوم سرویس دهنده بهتر ه واسه بازی ؟ دانلودشم بد نباشه - قیمتشم پایین باشه . لطفا کامل توضیح بدید و بگید کجا باید برمو قیمتش کلا چند میشه ؟ 128 واسم مناسبه یا 256 و یا ... ؟

foa.neh
27-08-2010, 22:00
دوستان من واسه اولین بار انلاین بازی کردم با این اینترنت دیال اپ اشغال 52 - حالا دارم دیوونه میشم و میخام ADSL بگیرم - از شما دوستان تقاضا دارم منو راهنمایی کنید که تو رشت بخام بگیرم کدوم سرویس دهنده بهتر ه واسه بازی ؟ دانلودشم بد نباشه - قیمتشم پایین باشه . لطفا کامل توضیح بدید و بگید کجا باید برمو قیمتش کلا چند میشه ؟ 128 واسم مناسبه یا 256 و یا ... ؟

شما اول بگو خطت چنده(سه شماره اول تلفن) بعد  بهتر میشه راهنمایی کرد

قیمت هم ماهه اول 30-60 تومن خرج برمیداره ماههای بعد دیگه بسته به سرویست از 7 تومن هست به بالا ولی استانداردش 128 سه گیگ فکرکنم واسه شروع بد نباشه 
ولی اگه میخای آنلاین بازی کنی اینو باید بدونی(شایدم میدونی)که واسه بازی آنلاین سرعت بالا در درجه دومه و پینک مهمتره یعنی اگه پینکت زیاد باشه حتی اگه سرعت 1 مگابیت هم باشه نمیتونی بازی کنی .اینو گفتم که واسه انتخاب شرکت دقت کنی
یه مسئله دیگه واسه بازی آنلاین اینه که همین پینک که گفتم تو روز و شب تومنی 1000 تا فرق میکنه چون شب اینترنت مجانی میشه به علت سیاسگ های شرکتها سرعت و پینک افت میکنه و عملا بازی کردن سخت میشه(بسته به سرور و بازی فرق میکنه)اگه هم بخوای روز بازی کنی هرروز بسته به بازی چند صد مگ ازت کم میشه پس باید حجم بیشتری بخری(این همون سیاسگ شرکت هیا isp هست)

SA.JJ.AD
27-08-2010, 22:25
شما اول بگو خطت چنده(سه شماره اول تلفن) بعد بهتر میشه راهنمایی کرد

قیمت هم ماهه اول 30-60 تومن خرج برمیداره ماههای بعد دیگه بسته به سرویست از 7 تومن هست به بالا ولی استانداردش 128 سه گیگ فکرکنم واسه شروع بد نباشه
ولی اگه میخای آنلاین بازی کنی اینو باید بدونی(شایدم میدونی)که واسه بازی آنلاین سرعت بالا در درجه دومه و پینک مهمتره یعنی اگه پینکت زیاد باشه حتی اگه سرعت 1 مگابیت هم باشه نمیتونی بازی کنی .اینو گفتم که واسه انتخاب شرکت دقت کنی
یه مسئله دیگه واسه بازی آنلاین اینه که همین پینک که گفتم تو روز و شب تومنی 1000 تا فرق میکنه چون شب اینترنت مجانی میشه به علت سیاسگ های شرکتها سرعت و پینک افت میکنه و عملا بازی کردن سخت میشه(بسته به سرور و بازی فرق میکنه)اگه هم بخوای روز بازی کنی هرروز بسته به بازی چند صد مگ ازت کم میشه پس باید حجم بیشتری بخری(این همون سیاسگ شرکت هیا isp هست)

سه شماره ی اولم 424 هستش
.
راستی من چمیدونم کدوم isp پینکش واسه بازی بهتره ... دوستان و اساتید لطفا کمک کنید مطمئن باشم کدوم از همه بهتره . همین فردا میرم میخرم . لطفا توضیح بدید کدوم شرکت رو بگیرم . واسه سرعت . همون 128 3gb کافیه . کمکم کنید سرم کلاه نره

baran1059
27-08-2010, 22:29
سه شماره ی اولم 424 هستش
.
راستی من چمیدونم کدوم isp پینکش واسه بازی بهتره ... دوستان و اساتید لطفا کمک کنید مطمئن باشم کدوم از همه بهتره . همین فردا میرم میخرم . لطفا توضیح بدید کدوم شرکت رو بگیرم . واسه سرعت . همون 128 3gb کافیه . کمکم کنید سرم کلاه نره
ببین دوست عزیز
اگه می خوای بازی کنی خیال خودتو راحت کن با تمام اطلاعاتی که من تو این فروم دارم فعلا پینگ شاتل از همه شرکتا بهتره
قیمت 128 3 گیگش هم 13900 تومنه که بازم از همه شرکتا کمتره
تازه هم اومده زیاد مشترک نداره که بخواد سرعتش بد بشه ، یه امتحانی بکن احتمالا خوشت بیاد
تمام کسائی که بازی آن لاین می کنن دارن می رن شاتل تو هم یه سری بزن

alves2774
27-08-2010, 22:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تایید می شود اندیشه 128 مرکز 2

هر روز بهتر از شب دیروز

ho0rezam
27-08-2010, 23:14
ساعت 2.44 شب

منم دیشب واسه دانلود مشکلی نداشتم.
البته تا ساعته 2:30 بیدار بودم که پینگ خوب بودش..بعدشم گذاشتم واسه دانلود فیلم و رویه 60-70 بود.

shahrokhblash
27-08-2010, 23:30
درود
دوستان نوسان وحشتناک یدفعه میشه 850kB/s:18: یهه میره 30 70 60 25 این دیگه چه وضعی:13:برای شما همینطوری؟؟
بدرود

mtx891
28-08-2010, 00:27
درود
دوستان نوسان وحشتناک یدفعه میشه 850kB/s:18: یهه میره 30 70 60 25 این دیگه چه وضعی:13:برای شما همینطوری؟؟
بدرود
دوست عزیز بهت قول میدم اون عدد هرچی که بود 850 نبود بعضی وقتها یه عددهای الکی مینویسه اما در مورد نوسان باهتا موافقم
خیلی زیاده

Phonix Live
28-08-2010, 02:05
میگم اندیشه جمعه ها هم باز هستش ؟

SA.JJ.AD
28-08-2010, 02:17
ببین دوست عزیز
اگه می خوای بازی کنی خیال خودتو راحت کن با تمام اطلاعاتی که من تو این فروم دارم فعلا پینگ شاتل از همه شرکتا بهتره
تازه هم اومده زیاد مشترک نداره که بخواد سرعتش بد بشه ، یه امتحانی بکن احتمالا خوشت بیاد

ممنونم رفیق - اما نرم نگیرم 2 روز دیگه مذخرف شه ؟! دانلودش چطوره ؟ راستی ادرسش کجاست ؟ و کلا چقدر باید $ داشته باشم ؟

behnam_gunner
28-08-2010, 04:10
کسی اینجا پارس 1 مگ نداره میخوام ببینم تو شب همون سرعت قانونیش رو میدن یعنی 128 کیلوبایت در ثانیه رو؟ سرعت تشویقیشون رو نخواستیم!!!!!!!!!!!

mortezaon
28-08-2010, 04:24
کسی اینجا پارس 1 مگ نداره میخوام ببینم تو شب همون سرعت قانونیش رو میدن یعنی 128 کیلوبایت در ثانیه رو؟ سرعت تشویقیشون رو نخواستیم!!!!!!!!!!!

سلام من 1 مگ دارم این هم نتیجه تست الان

البته روزا بهتره

.

V i r u s e r
28-08-2010, 09:55
ببین دوست عزیز
فکر کردم با اون پینگ 24000 که نشونتون دادم جای حرفی نمی مونه ولی انگاری باید بیشتر عکس بگیرم؟:2:

alves2774
28-08-2010, 10:50
ممنونم رفیق - اما نرم نگیرم 2 روز دیگه مذخرف شه ؟! دانلودش چطوره ؟ راستی ادرسش کجاست ؟ و کلا چقدر باید $ داشته باشم ؟
دوست عزیز تو انتخاب شرکن کمی تامل کن ظاهرا گزارشهای خیلی خوبی از شاتل نمی رسه فعلا بین اندیشه و شاتل نمی شه گفت کدوم بهتره اما گه سرعت برات مهمه من تست سرعت از اندیشه هم گذاشتم به نظر می یاد فعلا از همه بهتره ping هم تو روز خوبه فقط از ساعت 1 تا 2 شب بالا می ره که مثل اینکه همه شرکتها تو قضیه شبیه هم هستن:10:

baran1059
28-08-2010, 11:48
دانلودش در تمام طول شبانه روز به طور معمول یکسانه ، من دانلودش رو تست کردم و بیشتر وقتا Stable هستش یعنی 90 % سرعتت ثابته ، ممکنه 10 % نوسان داشته باشه که اونم بر می گرده به مخابرات میدونه که مخابرات ما وضعش چطوره

اگه مودم داری که هیچ ولی اگه نداری 35000 تومن پول مودمه + 13900 پول سرویس و انگار یه خورده هزینه نصب = اینترنت پرسرعت

آدرسش : رشت - حاجی آباد - کوچه گنجه ای - بن بست اول سمت راست - ساختمان کسری
تلفن : 3211600

MESI08
28-08-2010, 12:07

به نظر من هم شما اگه عجله نداری تا اول مهر صبر اون موقع میتونی با خیال راحت تصمیم بگیری

moz
28-08-2010, 14:38
فردا میخوام برم 128 تمدید کنم!
کسایی که 128 شاتل دارن ، سرعتشون چطوریه؟

T I G E R
28-08-2010, 15:57
میگم اندیشه جمعه ها هم باز هستش ؟
اندیشه صرفا جمعه ها بسته هستش و در سایر روزهای هفته باز هستش (حتی اگه تعطیلی بخوره)
البته در روزهای جمعه پشتیبانی فعاله
در ضمن در روزهای جمعه هم میشه بصورت اینترنتی اکانت رو تمدید کرد و صبح ها تمدید اکانت رو تائید و اکانت مجددا شارژ میشه

SA.JJ.AD
28-08-2010, 16:20
به نظر من هم شما اگه عجله نداری تا اول مهر صبر اون موقع میتونی با خیال راحت تصمیم بگیری

متاسفانه عجله دارم ...و دیگه دیال اپ جوابمو نمیده . پول تلفن هم همش میاد 30 تومن . ارزش نداره ...الان میخوام برم به ادرسی که دوستمون دادن - ببینم چی میشه ... راستی با 128 میشه4 call of duty انلاین بازی کرد ؟

تو رو خدا سریع جواب بدید . رفتما ...!!

moz
28-08-2010, 16:21
آره
ميشه!
call سرعت بالايي نميخواد!

SA.JJ.AD
28-08-2010, 16:35
آره
ميشه!
call سرعت بالايي نميخواد!

با مشکل یا بدون مشکل ؟

moz
28-08-2010, 17:52
من كه بدون مشكل بازي ميكنم!

SA.JJ.AD
28-08-2010, 20:49
امروز رفتم به ادرسی که دوستمون داده بودم - بابا اینا چرا اینجورین ؟ تو وبسایتش گفت 3 شماره اول وارد کنید ز424 رو زدم نوشت منطقه شما تحت پوشش شاتل هست - امروز که رفتم اون زنیکه میگفت مشخص نیست که پشتیبانی شه - شمارتو بده فهمیدیم بهت زنگ میزنیم
/
جیبمو با 100 تا فتوکپی و شناسلمه و ... پر کرده بودم . تا کارو 1 سره کنن . اما ... دوستان اندیشه بهتر نباشه ؟ بعد پشیمون شم ؟
/
راستی با 128 چند کیلوبایت در ثانیه میتونم بدانلودم ؟

baran1059
28-08-2010, 21:02
امروز رفتم به ادرسی که دوستمون داده بودم - بابا اینا چرا اینجورین ؟ تو وبسایتش گفت 3 شماره اول وارد کنید ز424 رو زدم نوشت منطقه شما تحت پوشش شاتل هست - امروز که رفتم اون زنیکه میگفت مشخص نیست که پشتیبانی شه - شمارتو بده فهمیدیم بهت زنگ میزنیم
/
جیبمو با 100 تا فتوکپی و شناسلمه و ... پر کرده بودم . تا کارو 1 سره کنن . اما ... دوستان اندیشه بهتر نباشه ؟ بعد پشیمون شم ؟
/
راستی با 128 چند کیلوبایت در ثانیه میتونم بدانلودم ؟

فكر كنم خواستن خط تورو چك كنن كه PCM يا فيبر نباشه ، ربطي كه پيش شماره نداره ممكنه تو يه آپارتمان يكي از تلفناش معمولي باشه يكي PCM آخه PCM رو نمي شه بهش اينترنت داد ، حالا گرفتي يا نه ؟
با 128 حداقل 60KB بهت دانلود مي ده

SA.JJ.AD
28-08-2010, 21:19
فكر كنم خواستن خط تورو چك كنن كه PCM يا فيبر نباشه ، ربطي كه پيش شماره نداره ممكنه تو يه آپارتمان يكي از تلفناش معمولي باشه يكي PCM آخه PCM رو نمي شه بهش اينترنت داد ، حالا گرفتي يا نه ؟
با 128 حداقل 60KB بهت دانلود مي ده

وای pcm نباشه ؟!!!! حالا این pcm چی هست ؟ نه هنوز نگرفتم ... شماره خونمون و شماره گوشیمو گرفت . گفت فردا بهت میگیم میشه یا نه ... واسه همین از دوستان خواهش میکنم تو این 1 روز که وقت دارم . اگه دارم میرم تو چاه بهم بگید:13:

moz
28-08-2010, 21:57
ببين دوست عزيز
شاتل براي بازي آنلاين بهترين گزينه هست چون پينگ خيلي خوبي داره

از نظر دانلود هم فكر كنم الان انديشه و شاتل سرعتشون يكسانه ، من الان 128 شاتل گرفتم و 70 تا سرعت دانلود دارم!

foa.neh
28-08-2010, 22:52
وای pcm نباشه ؟!!!! حالا این pcm چی هست ؟ نه هنوز نگرفتم ... شماره خونمون و شماره گوشیمو گرفت . گفت فردا بهت میگیم میشه یا نه ... واسه همین از دوستان خواهش میکنم تو این 1 روز که وقت دارم . اگه دارم میرم تو چاه بهم بگید:13:

pcm یه دزگاهه که خط من و شما رو میکونی توش از اون ورش 8 خط میده بیرون بهت:21: یعنی هر خط رو به 4 خط تبدیل میکنه !در اصل حق منو شما رو 1/4 میکنه ولی پول خط اصلی رو میدی
منم موقعی که میخواستم اینترزرت بگیرم تو سایت گفت مشکلی نداره ولی رفتم اندیشه گفت pcm منم رفتم مخابرات رو رو سرشون خراب کردم:27:(سبزه میدان) اومدن درستش کردن
ببین معمولا خطهای pcm با دیال اپ سرعت بع شدت پایین تر از خط عادیه مثلا بجای 54 یا 48 سرعتت همیشه 24 میزنه(البته این قطعی نیستا) دوم اینکه اگه آپارتمان میشینی میتونی ببینی تو پارکینگتون دزگاهی هست که سیمهای تلفن رفته توش (دستگاه مستطیل به اندازه کیف دوران مدرسه که مینداختی پشتت از اون دو بنداش ها که عکس سوباسا داشت:27:)مزاق(:

پ ن :دوستات امروز رفتم داشنگاه با سرعت 250 کیلو بایت در ثانیه یک فصل کامل سریال رم رو دانلودیم !عجیب حال داد

moz
28-08-2010, 23:05
تا اونجايي كه من ميدونم ، همه جاي دنيا وقتي سيل يا زلزله مياد از PCM واسه برقرار ارتباط هاي ضروري استفاده ميكنن
حالا تو كشور ما اكثر زلزله زده و PCM هستن!

reza3600
28-08-2010, 23:07
pcm یه دزگاهه که خط من و شما رو میکونی توش از اون ورش 8 خط میده بیرون بهت:21: یعنی هر خط رو به 4 خط تبدیل میکنه !در اصل حق منو شما رو 1/4 میکنه ولی پول خط اصلی رو میدی
منم موقعی که میخواستم اینترزرت بگیرم تو سایت گفت مشکلی نداره ولی رفتم اندیشه گفت pcm منم رفتم مخابرات رو رو سرشون خراب کردم:27:(سبزه میدان) اومدن درستش کردن
ببین معمولا خطهای pcm با دیال اپ سرعت بع شدت پایین تر از خط عادیه مثلا بجای 54 یا 48 سرعتت همیشه 24 میزنه(البته این قطعی نیستا) دوم اینکه اگه آپارتمان میشینی میتونی ببینی تو پارکینگتون دزگاهی هست که سیمهای تلفن رفته توش (دستگاه مستطیل به اندازه کیف دوران مدرسه که مینداختی پشتت از اون دو بنداش ها که عکس سوباسا داشت:27:)مزاق(:

پ ن :دوستات امروز رفتم داشنگاه با سرعت 250 کیلو بایت در ثانیه یک فصل کامل سریال رم رو دانلودیم !عجیب حال داد

کدوم دانشگاه میری؟
دانشگاه ما که پل تالشان هست سرعت اینترنتش نهایتن 2 کیلوبایته :41::18:تازه نوشته زده که فیلم دانلود نکنین! :18: وگرنه برخورد میشه.

V i r u s e r
28-08-2010, 23:12
ببين دوست عزيز
شاتل براي بازي آنلاين بهترين گزينه هست چون پينگ خيلي خوبي داره

از نظر دانلود هم فكر كنم الان انديشه و شاتل سرعتشون يكسانه ، من الان 128 شاتل گرفتم و 70 تا سرعت دانلود دارم!
بله منم می خواستم برم شاتل همین حرفا رو میزدید:13:
الان که اومدم وقتی می بینم یه ضره اینترنت تحت فشار میره کلا دیسکانکنت!!! میشم!
این پینگم که کسی جوابی واسش نیاورد:

جالب اینجاست اولش که خوبه
تا شروع می کنه به اپدیت و اینجور چیزا یهو کف می کنه دیس میشه و .... اینقدر پینگم میره بالا که از سرور کیک میشم
بعضی وقتا هم اینترنتم قطع!! میشه و 5 دقیقه بعد وصل میشه
به پشتیبانی هم زنگ میزنم یبار میگه مودمت خرابه! یبار میگه ویندوز نصب کن!!!!
بعد بهش می گم من با پارس انلاین با همین مودم و همین سیستم و همین ویندوز راحت بازی می کنم کف می کنه میگه می خواید کارشناس بفرستم 8 تومن شمارو پیاده کنه؟:31::13:
فیلمشم گرفتم بزودی با این اینترنت داغون واستون اپ می کنم ببینید:2:

sei_pm
28-08-2010, 23:22
pcm اینکه اگه آپارتمان میشینی میتونی ببینی تو پارکینگتون دزگاهی هست که سیمهای تلفن رفته توش

بد دردیه خودم 2 تا خط داشتم هر 2 تاش Pcm بود رفتم 2 تاش رو درآوردم تو شکل زیر مشخص شده:

تا اونجايي كه من ميدونم ، همه جاي دنيا وقتي سيل يا زلزله مياد از PCM واسه برقرار ارتباط هاي ضروري استفاده ميكنن
حالا تو كشور ما اكثر زلزله زده و PCM هستن!

منظورتون این بود موقع اومدن سیل به عنوان گونی شن میگذارند تا جلوی آب رو بگیرند:31: انقدر قدیمیه که فکر نکنم خود چین هم حاظر باشه به عنوان گونی شن ازش استفاده کنه:27:

SA.JJ.AD
28-08-2010, 23:32
pcmببین معمولا خطهای pcm با دیال اپ سرعت بع شدت پایین تر از خط عادیه مثلا بجای 54 یا 48 سرعتت همیشه 24 میزنه(البته این قطعی نیستا) دوم اینکه اگه آپارتمان میشینی میتونی ببینی تو پارکینگتون دزگاهی هست که سیمهای تلفن رفته توش (دستگاه مستطیل به اندازه کیف دوران مدرسه که مینداختی پشتت از اون دو بنداش ها که عکس سوباسا داشت:27:)مزاق(:

ممنون دوست عزیز بابت راهنماییه مفیدت ... اما خوشبختانه سرعت دیال اپم 52 هستش. یعنی امیدوار باشم فردا زنگ میزنن که مشکلی نداره خططون ؟
اون دسنگاه رو هم الان رفتم تو پارکینگ چیزی ندیدم...!؟
.
شاتل خوبه دوستان ؟مطمءن باشم ؟ بد بخت نشم ؟ بحران مالی دارما ...:31:بیشتر واسه انلا بازی کردن میخامش

baran1059
28-08-2010, 23:52
ممنون دوست عزیز بابت راهنماییه مفیدت ... اما خوشبختانه سرعت دیال اپم 52 هستش. یعنی امیدوار باشم فردا زنگ میزنن که مشکلی نداره خططون ؟
.
شاتل خوبه دوستان ؟مطمءن باشم ؟ بد بخت نشم ؟ بحران مالی دارما ...:31:بیشتر واسه انلا بازی کردن میخامش
اگه در ثانیه بیشتر از 2K دانلود می کنی یعنی 4K دانلود می کنی پس خطت PCM نیست خیالت راحت باشه
اگه واسه بازی آن لاین می خوای شاتل از همه بهتره اینو مطمئن هستم
فعلا هم که از همه ارزونتره ، راستی یه چیزی فهمیدم شاتل این قیمتایی که می ده با هزینه آبونمان ماهیانه مخابراته انگار آبونمان ماهیانه رو خودشون پرداخت می کنن و چیزی تو قبض تلفن نمی یاد

---------- Post added at 12:52 AM ---------- Previous post was at 12:49 AM ----------

بله منم می خواستم برم شاتل همین حرفا رو میزدید:13:
الان که اومدم وقتی می بینم یه ضره اینترنت تحت فشار میره کلا دیسکانکنت!!! میشم!
این پینگم که کسی جوابی واسش نیاورد:

جالب اینجاست اولش که خوبه
تا شروع می کنه به اپدیت و اینجور چیزا یهو کف می کنه دیس میشه و .... اینقدر پینگم میره بالا که از سرور کیک میشم
بعضی وقتا هم اینترنتم قطع!! میشه و 5 دقیقه بعد وصل میشه
به پشتیبانی هم زنگ میزنم یبار میگه مودمت خرابه! یبار میگه ویندوز نصب کن!!!!
بعد بهش می گم من با پارس انلاین با همین مودم و همین سیستم و همین ویندوز راحت بازی می کنم کف می کنه میگه می خواید کارشناس بفرستم 8 تومن شمارو پیاده کنه؟:31::13:
فیلمشم گرفتم بزودی با این اینترنت داغون واستون اپ می کنم ببینید:2:
خیلی جالبه واسم
آخه تو تنها کسی هستی که داری از پینگ شاتل می نالی ، چه سرویسی داری پسر خوب
من که پینگم عالیه بگو کجا پینگ بزنم بهت نشون بدم ، نکنه . . . . . . . . . . . . . داری یه کارایی می کنی هان :31:

ramin2020
28-08-2010, 23:58
فردا میخوام برم 128 تمدید کنم!
کسایی که 128 شاتل دارن ، سرعتشون چطوریه؟
من سرعتم مثل روز اوله. همون 64کیلو بایت با سرویس 128

.
عزیز استرس به فروم وارد کردیا :31:
بابا نمی خوای بری شمش طلا بگیری که. اینترنت دیگه، فوق فوقش بد میشه 1ماه میمونی میری یه شرکت دیگه، سخت نگیر
توصیه من شاتله، من دارم و راضیم. اعصابت آروم میمونه حداقل.
مثل اینکه خط 4 هم جوری نیست که بشه بهش اطمینان کرد البته در اندیشه، پس بهتره بری شاتل

sei_pm
29-08-2010, 00:00

دیگه وضع پیمانکار مخابرات خیلی خراب باشه و بخواد از کابلها بدزده میگذارند تو پارکینگ وگرنه تو خیابونه تو همون عکس اون باکس آلومینیومی سمت چپ تصویر که بهش میگن پست بقل اونها میگذارند.
وای اینکه با 52 کانکت میشید مطمئن باش PCM نیست.

mmiladd
29-08-2010, 00:08
سرعت به شدت پايينه.. پارس آنلاين..

مثل اين كه سراسريه ؛ و همه ISP ها مشكل دارن....

foa.neh
29-08-2010, 00:22
اندیشه خطه ی 4 سرعت 60-70 این طور که مشخص شده سیاسگ اندیشه مبنی بر کاهش سرعت اجرا شده(حداقل برا من)سر ساعت 1سرعت از 100 پرید به 40 بعد رفت به نوسان 60-70 
آقا viperm شما شاتل گرفتی میشه واسه من حجت که مهر ماه سرویسم رو عوض کنم بیام شاتل یل نه ولی اگه خواستی بری اندیشه بگو منم باهات بیام تخفیف بگیرم:46: 

کدوم دانشگاه میری؟

دانشگاه ما که پل تالشان هست سرعت اینترنتش نهایتن 2 کیلوبایته :41::18:تازه نوشته زده که فیلم دانلود نکنین! :18: وگرنه برخورد میشه.
 عجیب نامردنا سرعت 2 مگ دارن بعد به دانشجو ها 2 کیلو میدن؟تازه نامحدود هم هست چهطور میگن برخورد می کنیم:13:
به علت حفظ اسرار نظامی بیشتر نمیتونم توضیح بدم:27: