PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

G.D.ragon.Ir
13-06-2010, 12:38
به مودم نگاه کنید با چه کابلی به سیستمتون وصل شده .ظاهر کابل شبکه شبیه سوکت کابل های گوشی تلفونه. و usb رو هم که دیگه میشناسیآره, شبیه سوکت گوشی تلفن هست. پس با خیال راحت ویندوز رو عوض کنم؟

sei_pm
13-06-2010, 13:02
آره, شبیه سوکت گوشی تلفن هست. پس با خیال راحت ویندوز رو عوض کنم؟

خودت مودم رو وصل کردی؟ یا از شرکت اومدن نصب کردند؟ اگر خودت وصل کردی و هیچ تنظمی انجام ندادی با خیال راحت عوض کن اگر نه یک عکس مثل زیر بگیر از آیکون کارت شبکه کنار ساعت نا بگم چیکار کنی. وقتی ویندوز بالا میاد اینترنت داری یا باید مثا دایال آپ کانکت بشی؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

assimi
13-06-2010, 14:34
مال مرکز ۷ یا شاید هم فقط مال من شده DSL Downstream Rate: 1053300
سرعت دیشب من هم که همیشه ۱۲۰-۱۴۰ بود رو ۱۰۰-۱۰۵ حرکت میکرد

G.D.ragon.Ir
13-06-2010, 14:57
خودت مودم رو وصل کردی؟ یا از شرکت اومدن نصب کردند؟از شرکت اومدن نصب کردند

وقتی ویندوز بالا میاد اینترنت داری یا باید مثا دایال آپ کانکت بشی؟
باید مثل دایال آپ کانکت شم

درمورد عکس, شما ویندوزتون چی هست؟ چون من گزینه ای که دقیقآ مثل گزینه شما باشه رو ندیدم در هر صورت چندتا تصویر گرفتم, ببینید با همین ها کارتون راه میافته

bios2bb
13-06-2010, 16:23
من سه شبه سرعتم خوبه قبلاً شبی 300 یا 400 مگ دانلود میکردم وقتی بچه ها میگفتن که 2 گیگ دانلود میکنن کف میکردم اما الان 3 شبه حدود 1.6 گیگ دانلود میکنم life is good :31:

پس اون موقع که من 4GB دانلود میکردم رو میدیدی چی میکردی؟؟!! :27:

mehdihamed
13-06-2010, 18:49
پس اون موقع که من 4GB دانلود میکردم رو میدیدی چی میکردی؟؟!! :27:

ندیدم وگرنه سکته رو زده بودم :31:

یه سوال الان قیمت مودم اندیشه چنده؟

sei_pm
13-06-2010, 19:57
از شرکت اومدن نصب کردند
باید مثل دایال آپ کانکت شم

درمورد عکس, شما ویندوزتون چی هست؟ چون من گزینه ای که دقیقآ مثل گزینه شما باشه رو ندیدم در هر صورت چندتا تصویر گرفتم, ببینید با همین ها کارتون راه میافته

تو این عکس ببین DHCP مودم شما یا فعال نیست یا اینکه دستی رو سیستمت ip ست کرده تا نتونی بری تو منوی کانفیگ. اگر DHCP فعال بود سیستم خودش IP میگرفت و بعد ویندوز عوض کردن فقط یک کانکشن می ساختی ولی حالا باید دستی IP ست کنید.

برو تو یک همچین قسمتی ما 7 زده IPv4 اطلاعاتش رو بنویس و نحوه کانکشن ساختن روی 7 رو هم یاد بگیر تا ویندوز عوض کردی مشکلی پیش نیاد .

sin@ 76
13-06-2010, 22:13
آره یادش بخیر منم تا 3.8 گیگ دان داشتم ولی متاسفانه چند وقته سرعت رو آوردن پایین الان هم که از پریروز روی 110 بالا تر نمیره دوستانی که 128 و سرویس های بالاتر از اندیشه دارن مال شما هم سرعت اومده روی 110 ؟:13: من که نگاه کردم مودمم رو دان استریمش شده 1080 :41:

p0w3rfu7
13-06-2010, 22:29
ندیدم وگرنه سکته رو زده بودم :31:

یه سوال الان قیمت مودم اندیشه چنده؟
من همین امروز یکی واسه دوستم خریدم سی هزار تومن مدل TP-LINK 8811

birak
13-06-2010, 22:54
...1: دوستان عزیزی که از هر شرکتی سرویس دارن، طبق قوانین سازمان تنظیم مقررات، می تواند سرعت مشترکین از یک دهم پهنای باند ارائه شده به آنها تا سقف پهنای باند آنها ارائه شود.به این معنا که مثلا اگر شما 128kb سرویس دارین، Transfer Rate شما به صورت قانونی می تواند از 1.6KB ( کیلو بایت ) شروع شده و نهایتا به 16KB ( کیلو بایت ) برسد...
ممنون بابت توضیحاتتون
این نکته رو هم اضافه کنم که در اصل مخابرات چند سال پیش بر اساس شکایتهایی که مردم میکردن و مدعی بودن که بهشون کم فروشی میشه ( یعنی کمتر از سرعت قرارداد در اختیارشون قرار میگیره ) یه قانونی رو تصویب کرد که موارد مختلف داشت از جمله اینکه ISP ها باید برا کاربراشون امکان لازم برای تعیین میزان سرعت رو فراهم کنن تا همه بدونن سرعت واقعیشون چقدره و حقی از کسی ضایع نشه ... اما تو یه قسمت دیگه در اصل خودشون ضایع کردن حقوق کاربرا رو قانونی کردن ! یعنی رسما به ISP ها اجازه داده شده که پهنای باند رو بین 10 نفر شر کنن . به این معنی که بجز مشترکینی که پهنای باند اختصاصی دارند ( که تعدادشون بسیار اندک و هزینه اشتراکش هم بسیار زیاده ) بقیه کاربرای معمولی پهنای باندشون رو میتونن تا 9 نفر دیگه شریک باشند ! واسه همین دوستمون گفتن مثلا برای اشتراک 128 سرعت بین 1.6 کیلو بایت تا 16 کیلوبایته ! باورش مشکله ! ولی عین حقیقته ! :2:یعنی با کمال تاسف مخابرات دست شرکتها رو باز گذاشته که پهنای باند رو بین 10 نفر تقسیم کنن ... بعدش سرعت شما بستگی داره به اینکه اون لحظه چند نفر از 9 نفر باقیمونده در حال استفاده باشن ! :41: از طرف دیگه مخابرات میگه اگه سرعتتون از یه حدی پایین تر باشه حق شکایت دارید و از این طرف هم این مجوز رو به شرکتها میده ... آقایون خیلی زرنگ تشریف دارن ! و اینجوری می تونن همه رو از سر خودشون رفع کنن :13:تا وقتی که مثل کشورهای پیشرفته احترام به حقوق کاربرا در زمینه سرعت و کیفیت اینترنت در اولویت نباشه وضع بهتر نمیشه .. باز هم خدا پدر همین ISP رو بیامرزه که لااقل واسه سود خودشون دارن سعی میکنن تا حد امکان سرعت بالاتر و یا سرعت تشویقی بدن .. شک نکنید اگه همه چیز طبق قوانین مخابرات بود سرعت 128 به همون 16 کیلو هم نمیرسید چون این قانون مزخرف دستشون رو در عمل برا کم فروشی باز گذاشته و مهم هم نیست چقدر شعار طرفداری از حقوق کاربرا بدن ! ... همونطور که الانم تو تهران مشترکان مخابرات و وایمکس ایرانسل از این قضیه بدجوری ناراضی هستن .

مي بينم كه انديشه - DownStream مر كز 3 رو به 1079 كاهش داد :41: ،
خيلي از اداره جات و مراكز تجاري شهر رو مركز 3 هستن پس كار اونها هم اومده :13:
تایید میشه :41:با کمال تاسف الان چند روزه مرکز 3 سرعتش از حداکثر 150 کیلو بایت در روز به 100 کیلو بایت کاهش داده شده . امیدوارم دائمی نباشه ... اما طوری که معلومه با توجه به افزایش کاربرا تو تابستان برای اینکه سرعت کاربرا تو اوج ترافیک بیش از حد کاهش پیدا نکنه دارن سرعت بعضی مراکز رو کاهش میدن . نوبت بقیه مراکز هم میرسه ! :21::46:دوستانی که مراکز دیگه هستند هم سرعت دانلود روزانه و DownStream که داخل تنظیمات مودم نشون داده میشه بیان بگن ببینیم مراکز دیگه در چه حالن . فعلا که تو سراشیبی سقوط تابستانی هستیم ! باید تا پاییز صبر کرد تا سرعتا اوج بگیرن ...

اره میبینم IP Address سایت رو جای خود سایت میزنی، بالا میاد... :27: البته همه سایتا نه، ولی خوب دیگه... هزینه میلیاردی بیشتر ازینا انتظار ازش میره... :27:

آره ... هنوزم با این همه هزینه نرم افزارشون باگ داره که این هم کاریش نمیشه کرد ... تو دنیای نرم افزار طبیعیه ! اگه خدا بخواد تو ورژن های بعدی اینجور اشکالات هم برطرف میشه که با تایپ آی پی هم سایتا باز نشن ! یه چند میلیارد دیگه از اون برگای سبز میدن ورژن جدیدتر تحویل میگیرن ! توپ ! :21: یا کلا نرم افزار فیل-ترینگ ملی میشه بعدش دیگه هیچ سایتی بجز سایتایی که تو جدول فیل-ترینگ میزنن باز نمیشه ! راحت ! :46::5:

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

البته تو تهران همین مدل به 24-26 تومن هم رسیده . ولی تو رشت فعلا همین 30 تومن هم بد نیست چون تو فروشگاهها هم اگه این مدل رو داشته باشن فعلا اینجا قیمتش همین حدوداست .

maxmania
14-06-2010, 00:18
تایید میشه :41:با کمال تاسف الان چند روزه مرکز 3 سرعتش از حداکثر 150 کیلو بایت در روز به 100 کیلو بایت کاهش داده شده . امیدوارم دائمی نباشه ... اما طوری که معلومه با توجه به افزایش کاربرا تو تابستان برای اینکه سرعت کاربرا تو اوج ترافیک بیش از حد کاهش پیدا نکنه دارن سرعت بعضی مراکز رو کاهش میدن . نوبت بقیه مراکز هم میرسه ! :21::46:دوستانی که مراکز دیگه هستند هم سرعت دانلود روزانه و DownStream که داخل تنظیمات مودم نشون داده میشه بیان بگن ببینیم مراکز دیگه در چه حالن . فعلا که تو سراشیبی سقوط تابستانی هستیم ! باید تا پاییز صبر کرد تا سرعتا اوج بگیرن ...

.

طبق اصل روز به روز دريغ از ديروز تو كشور ما
با توجه به زياد شدن مشتري ها انديشه اين سياست رو اعمال كرد و از 2Mbps در آغاز كار به مقدار فعلي كاهش داد و با اومدن تابستون مشتري هاي جديد زياد تر هم مي شن اين تعداد زياد باعث مي شه كه باز شاهد كاهش بيشترDownstream حتي بعد از تابستون باشيم - چون مشتركيني كه تو تابستون سرويس گرفتن ديگه بي خيال ADSL نمي شن و سرويسشون رو تو پاييز و ... نگه مي دارن !!!

mehdihamed
14-06-2010, 00:40
با تشکر ازp0w3rfu7 و birak واسه قیمت مودم
downstream من هم کم شده 1077 به دوستان تسلیت میگم :19:

birak
14-06-2010, 00:58
فعلا که تو مرکز 3 downstream کم شده و کم کم همه مراکز شامل این کاهش خواهند شد . دوستانی که از مراکز دیگه هم هستن بد نیست با ذکر مرکز تلفنشون بگن وضعیت چطوره .
به هر حال شاید برای ما خبر ناخوشایندی باشه که سقف سرعت دانلود 50 کیلو بایت 50 کیلو بایت داره پایین میاد و الان به حدود 100 کیلو بایت رسیده . امشب هم سقف سرعت دانلود تورنت 99 الی 100 هست و به نظر میرسه دیگه رنگ سرعتهای 3 رقمی رو تا چند وقت نمیبینیم ...
البته با اینکه خبر بدیه اما یه مزیت هم داره ... باعث میشه پهنای باند فعلی بهتر تقسیم بشه و افت سرعت کمتر بشه ... مثلا امشب تا این لحظه که ساعت 1:50 هست سرعت فعلا 0 نشد ...
فکر میکنم این روند تا آخر تابستان ادامه داشته باشه تا وقتی که برای پاییز و زمستان فشار روی سرور کاهش پیدا کنه یا پهنای باند جدید مجدد خریداری بشه . فقط امیدوارم دفعه بعد سرعت از 100 به 50 کیلو بایت محدود نشه ! بدجوری به سرعتای بالای 100 معتاد شده بودیم ... راستی این هم مدیریت ! :3: واسه اونایی که شاکی بودن اندیشه تو تقسیم پهنای باند مراکز مختلف مخابراتی مدیریت نداره !!!
الان با این مدیریت و جیره بندی جدید شکاف بین فقیر و غنی ( از نظر سرعت ) کاهش خواهد یافت و پهنای باند موجود عادلانه تر و برادر وار بینمون تقسیم خواهد شد . :46::7:

یه نکته دیگه رو هم اضافه کنم ... به نظرم بعیده اندیشه سرعت downstream رو از 1077 هم پایین تر بیاره چون تو مراکز مختلف حتما مشترک رسمی با سرعت 1 مگابیت هم داره و اگه بخواد کلا سرعت رو واسه همه پایین بیاره اونها هم با محدودیت مواجه میشن ... پس قدم بعدی ( که امیدوارم هیچوقت ناچار به انجامش نشن ) حذف سرعت تشویقی هست . الان هم که سرعت رو 1077 فیکس شده از نظر تئوری معادل 134 کیلوبایت باید باشه اما با توجه به فاصله منازل از سرور و نویز خطوط و ... عملا حداکثر سرعتی که خواهیم داشت حدود 100 کیلو بایت خواهد بود مگه اینکه استثنا بعضی وقتا از 100 بیشتر بشه ...

bios2bb
14-06-2010, 09:36
به به... میبینم که بساط هجرت ما داره فراهم میشه... Downstream رو 1079... مرکز 722...

در ضمن اینم بگم که اتفاقا امکانش هست که از اینم پایین تر بیاد! مگه اون موقع که سرعت ها به پله های اصلی خودشون نزدیکتر بودن، کسی سرویس 1Mbps نداشت؟! باید این نکته رو متذکر شد که اعمال محدودیت اصلی از نرم افزار های اکانتینگشون صورت میگیره و فقط به تغییر دادن سقف پهنای باند خط ربطی نداره...

این قضیه 1079 1080 یا 2047 2048 چیه؟؟!! تو بعضی مودما 1Kbps بالا پایین میکنه...

---------- Post added at 10:36 AM ---------- Previous post was at 10:33 AM ----------

میدونستم این اندیشه از اولشم کشش نداره سرعتارو ببره بالا... مثل میمون اومد از پارس تقلید کنه... بقول رفقا "اجور ... خوریان تره نمو"... :13:

foa.neh
14-06-2010, 09:52
خطه 4 هم downstream ر 1079 شده !
دیشب سرعت هم بین 30 تا 50 بود !تو کف فصل 6 لاست موندم دانلود نمیشه کسی نداره بیام ازش بگیرم الکی چند گیگ حروم نشه؟

jabarsink2000
14-06-2010, 09:52
یه بار شد سرعت یه چیز خط 727 از خط های دیگر بیشتر باشه:31:
Downstream (Kbps):1199
سرعت دانلود :130تا150

sin@ 76
14-06-2010, 10:01
سلام دوستان من برای دوستم با لاوان کارتم از لاوان لاکانی یکی از همین مودم گرفتم دو هفته پیش 26 هزار تومن یعنی در اصل 27 تومن بود که با لاوان کارتم شد 26

karkan
14-06-2010, 10:33
دیشب سرعت تورنت بین 100 تا 110 میگشت..البته تا موقعی که بیدار بودم...خوشبختانه چیزایی که میخواستم دانلود شد..

لینک مستقیم که از سر ساعت 1 به بعد بالای 20 نمیره واسه من...:41::41:

birak
14-06-2010, 15:31
به به... میبینم که بساط هجرت ما داره فراهم میشه... Downstream رو 1079... مرکز 722...
... اعمال محدودیت اصلی از نرم افزار های اکانتینگشون صورت میگیره و فقط به تغییر دادن سقف پهنای باند خط ربطی نداره...
...میدونستم این اندیشه از اولشم کشش نداره سرعتارو ببره بالا... مثل میمون اومد از پارس تقلید کنه... بقول رفقا "اجور ... خوریان تره نمو"... :13:
درسته اعمال محدودیت اصلی از نرم افزار اکانتینگشونه اما در صورتی که سقف پهنای باند پایین تر بیاد مثلا به 512 محدود شده باشه امکان دادن سرویس 1 مگابیت هم میسر نیست .
چون معمولا تابستان شرکتا سرمایه گذاری جدید برای پهنای باند نمیکنن باید پهنای باند موجود رو به قول خود شما مدیریت کنن تا به فصل کم ترافیک تر برسن .
اگه همین قدر کاربر به هر شرکت دیگه ای هجوم میاوردن مطمئن باش وضع از این هم بدتر بود . پارس فعلا داره از مزیت کمتر بودن کاربرا استفاده میکنه ولی معلوم نیست با افزایش کاربر تو تابستون کیفیتش خیلی بالاتر از اندیشه باشه . همین الان هم فکر نمیکنم سرعت تفاوت محسوسی داشته باشه .
چطور شما میدونستی اندیشه از اولشم کشش نداره ؟! :20: مگه اولش سرعت بالای 200 نبود و یکی 2 ماه یکسره دانلود نمیکردیم ؟ چطور کشش داشت ؟! نصف مشترکان شرکتای دیگه هجوم آوردن اندیشه که اگه همین تعداد هر جای دیگه میرفتن ISP تعطیل میشد . من همین هفته پیش اندیشه رفتم یکی اومده بود میگفت خودم الان از شرکت دیگه ( بعدا خودش گفت پارس ) اشتراک دارم اما تو خونه 2 تا خط داریم میخوام یه اشتراک 8 گیگ هم از اندیشه بگیرم فقط برای دانلود !!! ... به هر حال امیدوارم وضعیت شرکتهای دیگه خیلی بهتر باشه و دوستان از هر شرکتی که اشتراک دارن راضی باشن و شما هم وقتی بعد کنکور به پارس برمیگردی بیای اینجا به به چه چه کنی بگی سرعتت عالی شده ما هم کیف کنیم.:10:
در ضمن قرار بود به کسی یا شرکتی توهین نکنیم . هیچ فرقی نمیکنه اگه یکی بیاد به دامون هم اینا رو بگه بازم میگم اشتباست . توهین کردن با انتقاد کردن فرق میکنه . تا میتونین اشکالات رو بگین خیلی هم خوبه . اما بچه های اینجا ماشاا.. همه فهمیده و با اطلاعات و تحصیل کرده هستند .. مثلا چه فایده داره بگیم .................................. ؟! :13:مثلا با گفتنش سرعت رو برمیگردونن به 2 مگابیت ؟!!!!

mtx891
14-06-2010, 16:13
چرا همه سایتهای اپ لود عکس فیلتره
میخاستم عکس نمودار دانلود این 2 شبو بزارم سرعت اصلا نوسان نداشت و صفر نشد اما از 90 هم بیشتر نشد من به همین راضیم اینجوری بمونه من هیچی نمیخام

maxmania
14-06-2010, 16:48
میخاستم عکس نمودار دانلود این 2 شبو بزارم سرعت اصلا نوسان نداشت و صفر نشد اما از 90 هم بیشتر نشد من به همین راضیم اینجوری بمونه من هیچی نمیخام

با نرديك شدن به 22 خرداد بسياري از سايت هاي مفيد دچار گرمازدگي شدن و تا حالا ادامه داره :21:
داداش به جاي نام دامنه با ip برو . اگه جواب نداد بزن تو جاده خاكي

Dj_aghamajid
14-06-2010, 17:45
جریان Downstream چیه؟
چجوری میتونم مقدارش رو ببینم؟
دانلود مستقیم واسه من بین 110 تا 160 !
مرکز 722 گلسار

maxmania
14-06-2010, 18:32
جریان Downstream چیه؟
چجوری میتونم مقدارش رو ببینم؟
دانلود مستقیم واسه من بین 110 تا 160 !
مرکز 722 گلسار

1.آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو تو Browser وارد كنيد
2. Username و Password رو وارد كنين اگه پسورد رو عوض نكرده باشين به ترتيب admin و admin رو وارد كنيد تا وارد صفحه تنظيمات مودم بشين

در مودم هاي TP-Link دقيقا تو همين صفحه اول (Device Info ) ، مقدار Line Rate - Downstream
رو نوشته

موفق باشين

bios2bb
14-06-2010, 19:14

بیا...

mtx891
14-06-2010, 20:35
با نرديك شدن به 22 خرداد بسياري از سايت هاي مفيد دچار گرمازدگي شدن و تا حالا ادامه داره :21:
داداش به جاي نام دامنه با ip برو . اگه جواب نداد بزن تو جاده خاكي
ip رو از کجا بیارم اگه منظورت از پینگه که اون ای پی ها جواب نمیده

بیا...

دمت گرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این ماله دو شب قبله منه همینطور که میبیند اصلا نوسان نداشت تمام شب خوب بود
دیشبم خوب بود اما ازش عکس ندارم خدا کنه همیشه اینجوری بمونه بیشتر از این نخاستیم بد تر نشه
Downstream=1533

Xsis
14-06-2010, 21:02
این نکته رو هم اضافه کنم که در اصل مخابرات چند سال پیش بر اساس شکایتهایی که مردم میکردن و مدعی بودن که بهشون کم فروشی میشه ( یعنی کمتر از سرعت قرارداد در اختیارشون قرار میگیره ) یه قانونی رو تصویب کرد که موارد مختلف داشت از جمله اینکه ISP ها باید برا کاربراشون امکان لازم برای تعیین میزان سرعت رو فراهم کنن تا همه بدونن سرعت واقعیشون چقدره و حقی از کسی ضایع نشه ... اما تو یه قسمت دیگه در اصل خودشون ضایع کردن حقوق کاربرا رو قانونی کردن ! یعنی رسما به ISP ها اجازه داده شده که پهنای باند رو بین 10 نفر شر کنن . به این معنی که بجز مشترکینی که پهنای باند اختصاصی دارند ( که تعدادشون بسیار اندک و هزینه اشتراکش هم بسیار زیاده ) بقیه کاربرای معمولی پهنای باندشون رو میتونن تا 9 نفر دیگه شریک باشند ! واسه همین دوستمون گفتن مثلا برای اشتراک 128 سرعت بین 1.6 کیلو بایت تا 16 کیلوبایته ! باورش مشکله ! ولی عین حقیقته ! یعنی با کمال تاسف مخابرات دست شرکتها رو باز گذاشته که پهنای باند رو بین 10 نفر تقسیم کنن ... بعدش سرعت شما بستگی داره به اینکه اون لحظه چند نفر از 9 نفر باقیمونده در حال استفاده باشن ! از طرف دیگه مخابرات میگه اگه سرعتتون از یه حدی پایین تر باشه حق شکایت دارید و از این طرف هم این مجوز رو به شرکتها میده ... آقایون خیلی زرنگ تشریف دارن ! و اینجوری می تونن همه رو از سر خودشون رفع کنن تا وقتی که مثل کشورهای پیشرفته احترام به حقوق کاربرا در زمینه سرعت و کیفیت اینترنت در اولویت نباشه وضع بهتر نمیشه .. باز هم خدا پدر همین ISP رو بیامرزه که لااقل واسه سود خودشون دارن سعی میکنن تا حد امکان سرعت بالاتر و یا سرعت تشویقی بدن .. شک نکنید اگه همه چیز طبق قوانین مخابرات بود سرعت 128 به همون 16 کیلو هم نمیرسید چون این قانون مزخرف دستشون رو در عمل برا کم فروشی باز گذاشته و مهم هم نیست چقدر شعار طرفداری از حقوق کاربرا بدن ! ... همونطور که الانم تو تهران مشترکان مخابرات و وایمکس ایرانسل از این قضیه بدجوری ناراضی هستن .

سلام.

دوست عزیز Birak
شما که در این موارد اطلاعات خوبی دارید، از شما بعیده چنین توضیحاتی.
ببینید، در ICP ها چیزی به عنوان Share کردن بین 9 نفر یا 10 نفر وجود نداره، اگر شما بیان می کردید که این قضیه که من گفتم ،عین این می مونه که بخوان یه سرعت رو بین 10 نفر تقسیم کنن ( تاکید می کنم می گفتین بگین عین این می مونه ) بهتر بود تا اینکه بگین :

--اما تو یه قسمت دیگه در اصل خودشون ضایع کردن حقوق کاربرا رو قانونی کردن ! یعنی رسما به ISP ها اجازه داده شده که پهنای باند رو بین 10 نفر شر کنن . به این معنی که بجز مشترکینی که پهنای باند اختصاصی دارند ( که تعدادشون بسیار اندک و هزینه اشتراکش هم بسیار زیاده ) بقیه کاربرای معمولی پهنای باندشون رو میتونن تا 9 نفر دیگه شریک باشند --

چون چنین تقسیم بندی که شما اشاره کردید وجود خارجی نداره.

در ICP ها یا ISP ها در هر مرکز مخابراتی تجهیزاتی نصب شده و با توجه به آن تجهیزات، پهنای باند به آنها انتقال میابد. در گام بعدی این دستگاه ها که به مهمترین آنها DSLAM گفته می شود، مسئولیت Manage کردن User ها را بر عهده دارند. Band Width ورودی از کانالهای مخابراتی به این DSLM ها وارد شده و بعد از تقسیم شدن به پرتهای مخابراتی ارسال می گردند.

پس این فرضیه که بین 10 نفر یا 9 نفر Share شده باشه، کاملا اشتباهه. و اساس کار اینطوریه که مثلا 1000 User در یک مرکز هستند، حالا 80Mb پهنای باند به این دستگاها داده میشه و از طریق این دستگاه ها مدیریت می شن، حالا می خواد 200 تا 128 باشه، 500 تا 256 و یا هرچی دیگه.

البته این روزها این توضیح رایج شده و اون هم به اشتباه و هر کی از دوستان همدیگر رو می بینن میپرسن، ADSL شما بین چند نفر Share هست؟! در صورتی که چنین چیزی وجود خارجی نداره.

و در جای دیگری اشاره کردید که :

تایید میشه با کمال تاسف الان چند روزه مرکز 3 سرعتش از حداکثر 150 کیلو بایت در روز به 100 کیلو بایت کاهش داده شده . امیدوارم دائمی نباشه ... اما طوری که معلومه با توجه به افزایش کاربرا تو تابستان برای اینکه سرعت کاربرا تو اوج ترافیک بیش از حد کاهش پیدا نکنه دارن سرعت بعضی مراکز رو کاهش میدن . نوبت بقیه مراکز هم میرسه ! دوستانی که مراکز دیگه هستند هم سرعت دانلود روزانه و DownStream که داخل تنظیمات مودم نشون داده میشه بیان بگن ببینیم مراکز دیگه در چه حالن . فعلا که تو سراشیبی سقوط تابستانی هستیم ! باید تا پاییز صبر کرد تا سرعتا اوج بگیرن ...

در این مورد هم باید خدمتتون عرض کنم، در تماسی که من با شرکت اندیشه داشتم، در روزی که مشکل شدید سرعت داشتم، به من گفتن که پهنای باند جدید خریدن و قراره تا چند هفته ی دیگه تو رشت اعمال کنن.

حالا دیگه کی این کارو انجام بدن، من هم مثل شما منتظرم

Dj_aghamajid
14-06-2010, 22:49
1.آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو تو Browser وارد كنيد
2. Username و Password رو وارد كنين اگه پسورد رو عوض نكرده باشين به ترتيب admin و admin رو وارد كنيد تا وارد صفحه تنظيمات مودم بشين

در مودم هاي TP-Link دقيقا تو همين صفحه اول (Device Info ) ، مقدار Line Rate - Downstream
رو نوشته

موفق باشين
نمیشه!!
همش یه صفحه میاد و یوزر و پسورد میخواد ولی هرچی میزنم دوباره میاد و قبول نمیکنه!
A username and password are being requested by
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. The site says: "DSL Router"
شما کدوم یوزر و پسورد رو وارد میکنید؟

maxmania
14-06-2010, 22:49
1.آره منظورم Ping بود
2. در مورد Downstream لطفا بگو از كدوم مركز تلفن هستي

ip رو از کجا بیارم اگه منظورت از پینگه که اون ای پی ها جواب نمیده

این ماله دو شب قبله منه همینطور که میبیند اصلا نوسان نداشت تمام شب خوب بود
دیشبم خوب بود اما ازش عکس ندارم خدا کنه همیشه اینجوری بمونه بیشتر از این نخاستیم بد تر نشه
Downstream=1533

maxmania
14-06-2010, 23:01
براي Username و Password عبارت admin رو وارد كن
اگه قبول نمي كنه يكي password رو عوض كرده ، از هر كي مودمو گرفتي و برات تنظيم كرد بپرس !!!

نمیشه!!
همش یه صفحه میاد و یوزر و پسورد میخواد ولی هرچی میزنم دوباره میاد و قبول نمیکنه!
A username and password are being requested by
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید. The site says: "DSL Router"
شما کدوم یوزر و پسورد رو وارد میکنید؟

Dj_aghamajid
14-06-2010, 23:06
براي Username و Password عبارت admin رو وارد كن
اگه قبول نمي كنه يكي password رو عوض كرده ، از هر كي مودمو گرفتي و برات تنظيم كرد بپرس !!!
نه قاطی کرده بود.
الان دوباره زدم درست شد!
واسه منم زده 1079!
یعنی باید دانلودم 100 باشه؟
ولی الان که بین 110 و130 !

mtx891
14-06-2010, 23:29
Downstream=1533
من تو لاکانی هستم 223
البته سرعت دانلودم تور روز دست نخورده و حتی به 180 میرسه اما همونطور که نمودار نوسان رو دیدی شب از 100 بیشتر نشده
و میانگین سرعت هم تو 5 ساعت 95 بوده که خیلی امید وار کنندست بعد 1 ماه که واقعا داغون بود و من دوشب سرعت خوبی داشتم اینم بگم، تازه رفتم تمدید کردم اون دفعه هم که تازه گرفتم اوایل عالی بود بعد خراب شد
شاید اندیشه اول اولا به مشترکینش حال میده:23:

bios2bb
14-06-2010, 23:31
نه قاطی کرده بود.
الان دوباره زدم درست شد!
واسه منم زده 1079!

1079/8=134.875

---------- Post added at 12:31 AM ---------- Previous post was at 12:31 AM ----------

Downstream=1533
من تو لاکانی هستم 223
البته سرعت دانلودم تور روز دست نخورده و حتی به 180 میرسه اما همونطور که نمودار نوسان رو دیدی شب از 100 بیشتر نشده
و میانگین سرعت هم تو 5 ساعت 95 بوده که خیلی امید وار کنندست بعد 1 ماه که واقعا داغون بود و من دوشب سرعت خوبی داشتم اینم بگم، تازه رفتم تمدید کردم اون دفعه هم که تازه گرفتم اوایل عالی بود بعد خراب شد

آره دیگه منم اوائل 230 بودم... :27:

خودمونیما، اندیشه واقعا مزخرفه... :13:

maxmania
14-06-2010, 23:35
Downstream=1533
من تو لاکانی هستم 223
مرسي از تو ضيحاتتون

آره يه خوبي داره كه حداقل سرعت يه دفعه صفر نمي شه ، يكنواخت دانلود مي شه

راستي شما از چه برنامه اي براي مونيتور پهناي باند استفاده مي كنيد ؟

mtx891
15-06-2010, 00:28
alt+ctrl+delete
:31:
برگه networking رو قسمت سبز رنگ دبل کلیک کنی مثل شکل توی عکس میشه بهترین برنامست اگر ویروس نداشته باشدی که مانیتورینگت رو دست کاری کنه.
برای نمایش سرعت و ترافیک مصرف شده از netlimiter برنامه خوبه هر جنبنده ای بخاد از نت استفاده کنه ای برنامه ازت اجازشو میگیره

نمیشه گفت اندیشه مزخرفه کلا کی از isp خودش تو ایران راضیه منو تو دومی سومی باشیم اونا هم دستشون بستست الان سرعت من داغونه فقط دو شب خوب بود چیکار کنم شاید بعدا بهتر شد شاید یه روزی دیگه این تایپیک تعطیل شد و همه از isp هاشون راضی و دیگه فرقی نکنه از کجا سرویس بگیریم

bios2bb
15-06-2010, 00:40
مرسي از تو ضيحاتتون

آره يه خوبي داره كه حداقل سرعت يه دفعه صفر نمي شه ، يكنواخت دانلود مي شه

راستي شما از چه برنامه اي براي مونيتور پهناي باند استفاده مي كنيد ؟

Bandwidth Monitor

آسان، انعطاف پذیر، امکانات زیاد...

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:37 AM ----------

متوسط سرعت دانلود 142KBps در حالی که سقف دانلودم باید 1079Kbps یا 134KBps باشه... :5:

البته ISP همچنان سایت هارو blacklist کرده و این سرعت با V*P*N... مرکز 722 سرویس 128... :8:

birak
15-06-2010, 01:35
...
این هم یه سایت ایرانی برای آپلود عکس . فکر هم نکنم فعلا این بکی رو فیل کنن ! چون طبق نوشته ای که تو سایتشون گذاشتن پایبند قوانین کشور هستند !!! :46:به هر حال برا گذاشتن موقت عکس تو forum بد نیست .

...واسه منم زده 1079!
همونطور که bios توضیح داد همیشه با تقسیم بر 8 میتونی کیلو بیت رو به کیلو بایت تبدیل کنی .
من هم سرعت downstream مشابه دارم اما سرعتم حدود 100 هست .. همین الان هم که ساعت 2:20 شبه سرعت دانلود تورنتم با نوسان کم بین 90 تا 100 کیلو بایته .
اون سرعتی که تو downstream نشون میده سقف سرعت هست . که بعضی وقتا هم موقتا ممکنه سرعتمون از اون هم بالاتر بره . الان از نظر تئوری شما تا سرعت 134 کیلو بایت میتونی دریافت داشته باشی و با توجه به سرعت 130 که داری یعنی شرایطت خوبه. سرعت نهایی که تا در خونه ها میرسه بستگی به خیلی چیزا داره ... واسه همین بعضی ها با وجود سقف سرعت مشابه و اشتراک مشابه سرعتشون مشابه نیست ... مثلا شما به سرعت 130 میرسی اما من حداکثر به 100 .
برای mtx عزیز هم که هنوز downstream حدود 1533 هست یعنی سقف سرعتش تو روز هنوز حدود 190 هست واسه همین میتونه روزا به سرعت 180 هم برسه . با این حساب فعلا خط 2 وضعیت بهتری داره .

mehdihamed
15-06-2010, 11:44
alt+ctrl+delete

نمیشه گفت اندیشه مزخرفه کلا کی از isp خودش تو ایران راضیه منو تو دومی سومی باشیم اونا هم دستشون بستست الان سرعت من داغونه فقط دو شب خوب بود چیکار کنم شاید بعدا بهتر شد شاید یه روزی دیگه این تایپیک تعطیل شد و همه از isp هاشون راضی و دیگه فرقی نکنه از کجا سرویس بگیریم

حتی اگه اینجوری هم بشه و همه isp ها خوب بشن که بعید میدونم بازم من دوست دارم این تاپیک ادامه داشته باشه و بچه ها بیان درباره سرعتاشون صحبت کنن من واقعاً خوشحالم که این تاپیک وجود داره و یه سری از بچه های رشت میان دور هم درباره اینترنت و دانلود و اینجور چیزا صحبت کنن واقعاً اگه دیگه کسی اینجا پست نزنه ناراحت میشم :41:
دیشب سرعت من بد نبود 1.8 دانلود کردم اندیشه 128 خط 5
اینم مال الانه ساعت 12:43

ho0rezam
15-06-2010, 12:32
اول در مورد این تست گرفتن ها برای سرعت و ping بگم که گاهی دوستان اشتباه میکنن در تست گرفتن ها و فک میکنن که اون درسته...مثلا تویه گرفتن ping اگه بیایم مثلا doha رو بگیریم اما serverی که ما باهاش سرو کار داریم مثلا تویه آلمان باشه، دقیقا بیراه رفتیم و ping نادرستی رو بدست آوردیم....واسه سرعت دانلود هم همین طوره...باید ببینیم معمولا ما از کدوم سرور ها دانلود میکنیم (تویه ایران فک کنم بیشتر رویه rapidshare ، mega ، filefactory و ... باشه) که ما باید speed رو با اون server ها مقایسه کنیم...اگه تویه این سایت ها نشه ip داد و speed رو با اون ip تست کرد...حداقل میشه شهری که سرور تووش هست رو انتخاب کرد و جوابی که میگیریم به واقعیت نزدیک تره برای ما

----
اما سوالی داشتم، الان یک هفته ای میشه که سرعت اینترنت (البته بیستر رویه ping و latency ) برای من اومده پایین، البته به خاطره امتحاناته پایان ترم زیاد وقت نمیکنم بیام پشته pc ، معمولا دورو بره ساعته 2-3 بعد از ظهر که امتحان کردم اینطور بوده...اندیشه دارم 128 هست و مرکز 4 هم هستم.برای شما هم همینطوره؟

mehdihamed
15-06-2010, 13:12
سلام اولاً تستی که من گرفتم بچه ها در موردش خیلی صحبت کردن و میدونم تسته قابل اعتمادی نیست ولی میشه بطور تقریبی روش حساب کرد
در مورد سرعت هم اندیشه downstream رو آورده پایین به خاطر نزدیک شدن به تابستون و زیاد شدن کاربرا شما هم برو تو تنظیمات مودمت ببین downstream چنده

T I G E R
15-06-2010, 14:10
خط 5 پیش شماره 553 هم سرعتش افت کرده و مقدار Downstream به 1077 رسیده ... سرعت دانلود بالاخص در شب ها افت میکنه
البته قبلا هم گفتم در ایام تابستان تمام ISP ها چنین رویه ای دارند و معمولا سرعتها رو به حالت عادی برمیگردونند

در این مورد هم باید خدمتتون عرض کنم، در تماسی که من با شرکت اندیشه داشتم، در روزی که مشکل شدید سرعت داشتم، به من گفتن که پهنای باند جدید خریدن و قراره تا چند هفته ی دیگه تو رشت اعمال کنن.
حالا دیگه کی این کارو انجام بدن، من هم مثل شما منتظرم
اگه واقعا چنین موردی حقیقت داشته باشه ، خیلی خوبه که سرعت کاربرا افزایش پیدا کنه
البته منظورشون از چند هفته دیگه فکر کنم همون اواخر تابستونه که معمولا سرعتها افزایش پیدا میکنه

foa.neh
15-06-2010, 14:41
دیشب خط 4 تا ساعت 2.30 خوب بود ولی یوهو دیسکانکت شد و دیگه اصلا کانکت نشد تا 10 صبح؟؟؟؟؟!!!!!
وقتی میزدم واسه کانکت میگفت یوزر پسورد اشتباهه !دیروزم بعدظهر همینجوری بود زنگ زدم فنی گفت مشکل پیش اومده!به نظرتون مشکل داشته یا مشکل دارش کردن؟اعصاب معصاب ماشین حساب مارو ریخت به هم دشب چون تا 2.30 سرعت 120 بود !شت

T I G E R
15-06-2010, 15:25
چنین موردی 3-4 بار برای خط 5 رخ داده بوده
یعنی بعد از دیسکانکت شدن در شب یا ارور 691 میداد یا ارور 718
منهای یکی دو مورد در سایر موارد تا صبح ساعت 10 مشکلمون پابرجا بود

دلیلش رو نمیدونم که چرا چنین حالتی رخ میده
ولی اگه میخواستند جلوی سرعت بالای شما رو بگیرند خب طبق روال کاری راحت سرعت رو کم میکردند نه اینکه دیگه اجازه کانکت ندن
البته شاید اونچه که شما اشاره میکنید بی ربط هم نباشه چون چنین مواردی بارها در خطوط گوناگون رخ داده و جای سوال داره

bios2bb
15-06-2010, 17:12
چنین موردی 3-4 بار برای خط 5 رخ داده بوده
یعنی بعد از دیسکانکت شدن در شب یا ارور 691 میداد یا ارور 718
منهای یکی دو مورد در سایر موارد تا صبح ساعت 10 مشکلمون پابرجا بود

همینه دیگه میگم NAT بهتره... بیخود نیست اندیشه واسه اکثر یوزراش Bridge میزاره... خوشبختانه من از اولین روزی که از اندیشه اکانت گرفتم مودمم رو NAT بوده و فقط 2 بار قطعی داشتم. یکی همون روز اول که وصل شد، سروراشون مشکل پیدا کرده بود (چه خاطره خوبی ... :8:) یکی پریشب که 4min مودم offline بود...

bios2bb
15-06-2010, 17:23
1 1 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 15 ms 19 ms 40 ms 89.144.179.2
3 19 ms 19 ms 20 ms askiran-to-dci.askiran.com [89.144.133.201]
4 43 ms 17 ms 16 ms 217.219.184.1
5 21 ms 19 ms 17 ms 217.218.232.249
6 19 ms 25 ms 24 ms 217.218.158.42
7 23 ms 20 ms 28 ms 217.218.127.34
8 388 ms 383 ms 386 ms 80.77.1.133
9 * * * Request timed out.
10 * * * Request timed out.
11 * * * Request timed out.
12 385 ms 386 ms 374 ms so-3-3-0.0.cjr03.tok002.flagtel.com [62.216.136.
14]
13 * 368 ms * so-5-0-0.0.cjr01.lax002.flagtel.com [62.216.128.
70]
14 374 ms 375 ms 371 ms ge-9-11.car1.LosAngeles1.Level3.net [4.71.140.10
1]
15 371 ms 368 ms 369 ms vnsc-pri-dsl.genuity.net [4.2.2.4]

سرعت پینگ = 370 میلی ثانیه
آبی = خمینی شهر اصفهان
قرمز = شانگهای چین

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::1 8::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

mehdihamed
15-06-2010, 18:04
حتما قاطی کرده چون بعد از چین time out زده :20: اصلا تست پینگه یا تریسه؟

mtx891
15-06-2010, 21:13
... سری از بچه های رشت میان دور هم درباره اینترنت و دانلود و اینجور چیزا صحبت کنن واقعاً اگه دیگه کسی اینجا پست نزنه ناراحت میشم :41:

اره منم به این فروم معتاد شدم
من تا 2 تیر امتحان دارم از بعد ازون یه وقت بزاریم همو ببینیم

ho0rezam
16-06-2010, 10:13
یه سوال:
برای من 192.168.1.1 اصلا عکس العملی نشون نمیده :دی قبلا هم همینطوری بوده، کسی میدونه باید چی کار کنم؟ هیچ چیزی تویه صفحه مرورگر بالا نمیاد

یه سوال دیگه:
الان با 192.168.0.1 وارد شدم...اما admin و admin کار نمیکنه، این مومد رو از پارس وی گرفته بودم...کسی میدونه اونا پسورد رو چی میذارن؟

mehdihamed
16-06-2010, 10:52
پسورد فکر کنم مال ویندوز باشه ویندوزت پسورد نداره؟

ho0rezam
16-06-2010, 10:55
پسورد فکر کنم مال ویندوز باشه ویندوزت پسورد نداره؟

نه عزیز...برای وارد شدن به مودم یوزر پس میخواد...الان با پارس آنلاین هم تماس گرفتم، گفتن adminsupport پسورد هستش...اما نشد :( البته من چند ماهی میشه که از پارس آنلاین اومد بیرون...حالا زنگ میزنم به اندیشه...شاید موقع کانفیگ اونها عوض کرده باشنش؟

mehdihamed
16-06-2010, 11:01
فکر نکنم موقع کانفیگ همچین کاری بکنن اگه پسورد رو پیدا نکردی شاید reset کنی درست بشه منم مودمم مال پارسه symphony با admin باز میشه

ho0rezam
16-06-2010, 11:04
فکر نکنم موقع کانفیگ همچین کاری بکنن اگه پسورد رو پیدا نکردی شاید reset کنی درست بشه منم مودمم مال پارسه symphony با admin باز میشه

reset کنم که کانفیگش بهم میریزه...بعد باس ببرم اندیشه دوباره کانفیگ کنه :( باره دوم پولیه؟ :دی:دی
کانفیگ سیمفونی رو بلدی برای وصل شذن به اندیشه؟ اگه آره که آموزشش رو بذار ، همین الان کانفیگش کنم :دی

bios2bb
16-06-2010, 11:09
نه عزیز...برای وارد شدن به مودم یوزر پس میخواد...الان با پارس آنلاین هم تماس گرفتم، گفتن adminsupport پسورد هستش...اما نشد :( البته من چند ماهی میشه که از پارس آنلاین اومد بیرون...حالا زنگ میزنم به اندیشه...شاید موقع کانفیگ اونها عوض کرده باشنش؟

اگه این دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با یه چیز نوک تیز 15 ثانیه نگه داری همچی ریست میشه، ولی بعد باید مودم رو کانفیگ کنی... اگه کانفیگ کردن بلد نیستی، یه روش وجود داره که کافی نت هارو خودم اونطوری -- میکنم :21: ولی اگه بگم روش لو میره و پارس و اندیشه میفهمن و راه جلوگیری از نفوذ رو به کاربراشون میگن... :27:

حالا دو روش میمونه:

1. مودمتو ببر اندیشه واست 3 سوت اوکی میکنن.
2. اگه مودمت رو حالت NAT تنظیم شده (Automatic یا PPPoE)، ادرس IP رو واسم پیغام خصوصی بزار و مودمتو خاموش نکن تا پسوردتو بهت بدم. بعد میتونی مودمو خاموش کنی و همه پسوردتاتم اگه خواستی عوض کن...

mehdihamed
16-06-2010, 11:10
اره بابا من واسه ip static که گرفته بودم 10 بار مجبور شدم reset کنم دوباره کانفیگ کنم 5 دقیقه بمون یه نگاه بندازم برات میزارمش
فقط یه مشکلی هست الان تو تو تنظیمات نمیتونی بری اگه reset کنی و بازم نتونی تو تنظیمات بری adsl قطع میشه ها چیکار کنیم؟

bios2bb
16-06-2010, 11:16
reset کنم که کانفیگش بهم میریزه...بعد باس ببرم اندیشه دوباره کانفیگ کنه :( باره دوم پولیه؟ :دی:دی
کانفیگ سیمفونی رو بلدی برای وصل شذن به اندیشه؟ اگه آره که آموزشش رو بذار ، همین الان کانفیگش کنم :دی

زودتر پست زدی :31:... الان انلاینم میخوای IP تو بده...

ho0rezam
16-06-2010, 11:16
حالا شما آموزش رو بذار....من آموزش رو یه کپی بگیرم ازش...وقتی ریست کردم که شد خودم میام اینجا اعلام موجودیت میکنم :دی اگه نشد که میبرم اندیشه واسم کانفیگ کنه...دستت طلا عزیز

زودتر پست زدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان انلاینم میخوای IP تو بده...
مرسی دادا...زیاد با -- شدن چه دوستانه چه غیره حال نمیکنم :)

bios2bb
16-06-2010, 11:17
اره بابا من واسه ip static که گرفته بودم 10 بار مجبور شدم reset کنم دوباره کانفیگ کنم 5 دقیقه بمون یه نگاه بندازم برات میزارمش
فقط یه مشکلی هست الان تو تو تنظیمات نمیتونی بری اگه reset کنی و بازم نتونی تو تنظیمات بری adsl قطع میشه ها چیکار کنیم؟

ریست نکن خوب... IP بده من پستو بهت بدم بعد هرکاری خواستی بکن...

bios2bb
16-06-2010, 11:22
:34: اااا.... مثل اینکه دو نفر اینجا مشکل پسورد دارن... اموزش که وقت ندارم... هرکی خواست IP بده نخواست بره اندیشه. پولم نمیگیرن. در ضمن -- دوستانه نداریم به این میگن Remote Assistance... :27:

mehdihamed
16-06-2010, 11:22
advanced set up رو باز میکنی رو wan کلیک میکنی سمت راست edit رو میزنی vpi 8 - vci 35
next رو میزنی اگه میخوای خودبه خود کانکت بشه اینو میزنی PPP over Ethernet (PPPoE) تو صفحه بعد user va pass رو وارد میکنی بعدش next ,next,save finish
اگه کانکشنی می خوای وصل بشی اینو میزنی Bridging بعدش next,next,save,finish
2 دقیقه میمونی تا مودمت restart بشه بعدش کانکت میشی

bios2bb
16-06-2010, 11:27
hell yeah....

foa.neh
16-06-2010, 11:27
دیروز بازم اینترنت من قطع شد ساعت 3بعدظهر و این دفعه ارور پسورد نداد یعنی اصلا به مرحله یوزر پسورد نمی رسید میگفت remot ...
زنگ زدم هیچ کس برنداشت؟؟!!!ماله شما سالم بود!
برادر(!)bios2bb این تنظیمات nat رو بزار ماهم فیضشو ببریم!

ho0rezam
16-06-2010, 11:32
مرسی عزیز...والا الان با laptop ان شدم...اما رویه این هم 192.168.1.1 کار نمیکنه و فقط میتونم با 192.168.0.1 پنجره ی یوزر دادن رو ببینم...به نظرت الان یوزر و پس اشتباه میشه به خاطر این ip دومیه هست؟ یا نه ، کلا به خاطر عوش شدنه pass هست؟

دیروز بازم اینترنت من قطع شد ساعت 3بعدظهر و این دفعه ارور پسورد نداد یعنی اصلا به مرحله یوزر پسورد نمی رسید میگفت remot ...
زنگ زدم هیچ کس برنداشت؟؟!!!ماله شما سالم بود!
برای منم قطع شده بود که طرفایه ساعته 20 تونستم ان بشم...فک کنم به خاطره قطعیه برق بوده :دی:دی

bios2bb
16-06-2010, 11:44
بخدا وقت ندارم... تو این دو هفته باید همه درسامو جمع بندی کنم. بزارین ککور قبول شم کانفیگ ISP واستون میزارم... الانم اینقد مارو وسوسه نکنید... :27:

mehdihamed
16-06-2010, 11:48
مرسی عزیز...والا الان با laptop ان شدم...اما رویه این هم 192.168.1.1 کار نمیکنه و فقط میتونم با 192.168.0.1 پنجره ی یوزر دادن رو ببینم...به نظرت الان یوزر و پس اشتباه میشه به خاطر این ip دومیه هست؟ یا نه ، کلا به خاطر عوش شدنه pass هست؟

برای منم قطع شده بود که طرفایه ساعته 20 تونستم ان بشم...فک کنم به خاطره قطعیه برق بوده :دی:دی

برو تو local area connection properties

روی ipv4 کلیک کن آبی بشه بعدش properties رو بزن اینجوری درستش کن

بعدش با همون ip 192.168.1.1 امتحان کن ببین باز میشه؟

mehdihamed
16-06-2010, 12:05
دیشب برق حدود ساعت 4:30 رفت صبح که کامپیوترو روشن کردم دیدم ویندوز error داد 500 مگ دانلود پرید تو اون 1 ساعت آخر سرعت خیلی خوبه :41:

p0w3rfu7
16-06-2010, 12:57
سلام دوستان یه سوال داررم: من چجوری می تونم اعتبارم رو به یه نفر دیگه انتقال بدم یا هدیه بدم؟
با تشکر

T I G E R
16-06-2010, 14:46
همینه دیگه میگم NAT بهتره... بیخود نیست اندیشه واسه اکثر یوزراش Bridge میزاره... خوشبختانه من از اولین روزی که از اندیشه اکانت گرفتم مودمم رو NAT بوده و فقط 2 بار قطعی داشتم. یکی همون روز اول که وصل شد، سروراشون مشکل پیدا کرده بود (چه خاطره خوبی ... :8:) یکی پریشب که 4min مودم offline بود...
آخه چه فرقی میکنه؟
اگه مودم در حالت Bridge به سرور وصل نشه در حالت NAT هم وصل نمیشه ... چون مشکل از سروره
در حالت NAT خود مودم بطور خودکار اقدام به کانکت شدن میگیره ولی در حالت Bridge یوزر کانکت میکنه
پس منهای حالت خودکار با دستی فرقی در نحوه اتصال به سرور ندارند و از همون یوزر و پسورد استفاده میشه
علت اینکه مودمها رو در حالت Bridge میذارند اینه که مدیریت اینترنت برای کاربر راحت تره

T I G E R
16-06-2010, 14:58
کلا سرعت اینترنت در خط 5 سیر نزولی داره و روز به روز به حالت 16 کیلوبایت نزدیکتر میشه
(نوسان سرعت رو هم به این قضیه اضافه کنید)
حتی در ساعات روز هم سرعت اینتر بین 20 تا 30 هستش

گویا تابستان اندیشه هم به روال سایر ISP ها تصمیم داره سرعت ها رو صرفا بصورت استاندارد ارائه کنه

birak
16-06-2010, 20:58
کلا سرعت اینترنت در خط 5 سیر نزولی داره و روز به روز به حالت 16 کیلوبایت نزدیکتر میشه
(نوسان سرعت رو هم به این قضیه اضافه کنید)
حتی در ساعات روز هم سرعت اینتر بین 20 تا 30 هستش

گویا تابستان اندیشه هم به روال سایر ISP ها تصمیم داره سرعت ها رو صرفا بصورت استاندارد ارائه کنه
تو خط 3 سرعت دانلود به 100 کیلو بایت محدود شده و اکثرا بین 90 تا 100 نوسان میکنه . تو چند روز اخیرفقط یکی 2 بار سرعت بین 100 تا 110 بود .
همین الان یه فایل رو دارم بصورت مستقیم و بدون دانلودر از سایت depositfiles.com میگیرم و سرعت دقیق 96 کیلو بایته . ( ساعت 9:45 شب )
اما شبها وضعیت کمی بهتر شده از این جهت که نوسان کمتره و با اینکه دیگه شبا بالای 100 نمیره اما لااقل بیشتر وقتا سرعت بالای 70-80 هست و نزدیکای صبح هم به حدود 100 میرسه .. مثلا ساعت 5:30 صبح امروز سرعت دانلود مستقیم برای یه تک فایل حدود 110-115 بود .
خط 5 هم که از قبل مشکل سرعت داشت .. اگه دانلود مستقیمه بد نیست یه تستی هم با وی پی * انجام بدین ممکنه سرعت دانلود از بعضی سایتا افزایش پیدا کنه .
در مورد خرید پهنای باند جدید هم فکر نمیکنم توی تابستون انجام بشه ... خیلی خوش شانس باشیم شاید تا آخرای شهریور انجام شه که اون هم خبر خوبیه .
اما یه خبر خوش هم این هفته تو روزنامه عصر ارتباط زده بود که شرکت زیرساخت بلاخره موافقت کرد برای تکمیل رینگ اینترنتی کشورهای اطراف دریای خزر با حضور روسیه و آذربایجان و ارمنستان همکاری کنه .. با این کار به زودی پهنای باندی که بین ایران و 2 کشور آذربایجان و ارمنستان هست 2 برابر میشه و در نتیجه پهنای باند راحت تر در اختیار منطقه شمال کشور قرار میگیره و فکر میکنم ما هم از این قضیه بی نصیب نباشیم ... :20:

Xsis
16-06-2010, 21:45
در مورد خرید پهنای باند جدید هم فکر نمیکنم توی تابستون انجام بشه ... خیلی خوش شانس باشیم شاید تا آخرای شهریور انجام شه که اون هم خبر خوبیه .

دوست عزیز، شما رو چه حسابی چنین حرفی میزنین؟!

mehdihamed
16-06-2010, 21:57
چون نوسان سرعت کم شده دانلود راحت تر انجام میشه کاش از اول اندیشه این کار رو میکرد

it_teach86
16-06-2010, 21:57
افت كيفيت شبكه براي من از ساعت 2 تازه شروع ميشه

Xsis
16-06-2010, 22:11
ممکنه سرعت دانلود از بعضی سایتا افزایش پیدا کنه .

دوست عزیز، شما از کجا چنین نظری می دین؟

foa.neh
16-06-2010, 22:44
چون نوسان سرعت کم شده دانلود راحت تر انجام میشه کاش از اول اندیشه این کار رو میکرد

خط 4 که همش نوسانه بین 40 تا 120 همیشه در نوسانه در کل خوبه
ولی چند روزه، روزی یکی دوبار دیسکانکت میشه و بعضی روزا تا چند ساعت کانکت نمیشه
همین 1 ساعت قبل دیسکانکت شد و نیم ساعت وصل نشد

bios2bb
16-06-2010, 23:33
آخه چه فرقی میکنه؟
اگه مودم در حالت Bridge به سرور وصل نشه در حالت NAT هم وصل نمیشه ... چون مشکل از سروره
در حالت NAT خود مودم بطور خودکار اقدام به کانکت شدن میگیره ولی در حالت Bridge یوزر کانکت میکنه
پس منهای حالت خودکار با دستی فرقی در نحوه اتصال به سرور ندارند و از همون یوزر و پسورد استفاده میشه
علت اینکه مودمها رو در حالت Bridge میذارند اینه که مدیریت اینترنت برای کاربر راحت تره

یک وزنه سنگین رو نصور کن، که که با یه طناب صاف و یکدست میکشن، حالا تصور کن همین وزنه رو با چند تا نخ به هم تاب خورده و گره خورده بکشن... احتمال پارگی تو کدوم بیشتره؟

اگر قرار باشه بصورت عمدی دیسکانکت بشی، kill attempt که برای مودمت فرستاده میشه بسختی میتونه کانکتیویتی رو kick کنه مگه اینکه حاوی electrical load malfunction باشه...

مثال علمیشم تو شیمی فرق الماس و گرافیت... شکستن پیوند بین اتم های کربن در حالت گرافیت که ساختار لایه ای داره سخت تر از الماسه که ساختار شبکه بلور داره...

__________________________________________________ ______________
تاحالا شده که مهمترین پارامترهای زندگیت جلوی چشمات به سمت تعریف نشدن میل کنه و t حاصل از معادلات زندگیت در بقیه صدق نکنه؟
تا حالا که شده که به ازای یک x دو t داشته باشی؟ و مساحت زیر نمودار منحنی زندگیت تو قسمت منفی محور های مختصات باشه؟
تاحالا شده دلتا کوچکتر از صفر باشی و ضریب a=0؟

assimi
17-06-2010, 00:22
بشین شیمی ۲ ات را بخون بایوس جان اینقدر هم دنبال ه.ک (--) کردن ملت نباش :D

foa.neh
17-06-2010, 12:21
دیشب سرعت خط 4 70 بود البته تا ساعت 2.30 بعدشو نمیدونم
حجم من داره تموم میشه چون اولین دورست نمیدونم چه کار باید بکنم ؟حضوری باید برم یا با کارت شتاب میشه از خود سایت ؟
تو سایت افزایش موجودی رو میزنم فقط میشه فیش از قبل واریز شده رو ثبت کرد!پرداخت انلاین نداره؟؟

Dj_aghamajid
17-06-2010, 13:26
خط 4 که همش نوسانه بین 40 تا 120 همیشه در نوسانه در کل خوبه
ولی چند روزه، روزی یکی دوبار دیسکانکت میشه و بعضی روزا تا چند ساعت کانکت نمیشه
همین 1 ساعت قبل دیسکانکت شد و نیم ساعت وصل نشد
خط 722 نوسان بین 110 تا 150 !:8:
آره واسه منم بعضی اوقات کانکت نمیشه جدیدا!:13:
تو شب هم اوضاع بهتر شده در کل!:27: اگه این شرایط باقی بمونه برای من که بهتره!:27: فقط این قطعی ها رو باید درست کنن!:46: چون بعضی اوقات اعصاب آدم رو بهم میریزه! :41:

mtx891
17-06-2010, 17:02
من دیشب دانلود نکردم اما واقعا خیلی خوبه که اندیشه نوسان نداره حالا سرعت از 100 بیشتر نشدم نشد حداقل تکلیف خودمونو میدونیم

birak
17-06-2010, 18:47
دوست عزیز، شما از کجا چنین نظری می دین؟
دوست عزیز
بیشتر منظورم در مورد پست TIGER بود که در جواب شما گفته بودن :

...
اگه واقعا چنین موردی حقیقت داشته باشه ، خیلی خوبه که سرعت کاربرا افزایش پیدا کنه
البته منظورشون از چند هفته دیگه فکر کنم همون اواخر تابستونه که معمولا سرعتها افزایش پیدا میکنه

شما گفتین زنگ زدین اندیشه و اونا بهتون گفتن دارن پهنای باند جدید میگیرن .

منظورم این بود اگه این قضیه صحت داشته باشه الان نباید منتظرش باشیم و حداقل باید تا آخرای تابستون صبر کنیم . در هر صورت وقتی خودشون این حرف رو زدن مطمئن باش سر کاری نیست اما تا خط جدید زیر بار بره باید صبور باشیم . اگه یادتون باشه در مورد خرید stm1 قبلی هم از پاییز گذشته خبر خریدنش رو اندیشه داده بود و خیلیها می گفتن فقط شایعست و برای نگه داشتن کاربراست اما تو زمستان بلاخره پهنای باند جدید زیر بار رفت . منظور اینه که لزومی به دروغ گفتن ندارن و اگه این رو گفتن یعنی دارن انجامش میدن.پس دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ! :46:
در مورد قطع شدن ارتباط اینترنت و جواب ندادن سرور برای من هم پیش اومده و تا چند ساعت سرور جواب نمیده ( خط 3 )... البته این رو هم بگم برقمون هم تقریبا هر روز و هر شب نیم ساعت تا 1 ساعت قطع میشه و احتمال داره این قضیه بخاطر قطع برق هم باشه .. شایدم به خاطر گرون شدن سوخت مراکز مخابرات حاضر نیستن تو اوقات قطع برق ژنراتورشون رو روشن کنن !!! :13:توکشورای جهان اول 5 دقیقه برق یه شهر بره شورش میشه ! اما اینجا کاملا طبیعیه ! :5:

birak
17-06-2010, 19:01
سلام دوستان یه سوال داررم: من چجوری می تونم اعتبارم رو به یه نفر دیگه انتقال بدم یا هدیه بدم؟
با تشکر
والا.. همینجوریش هم که اینجور امکانات نیست بر و بچه ها همش فکر ه ک و کش رفتن اکانت و ... هستن ! وای به حال اینکه مثل سیم کارتای اعتباری ایرانسل بشه با دادن کد موجودی کارت رو به سیم کارت دیگه انتقال داد ! :21:
از طریق سایت که همچین امکانی نیست مگه اینکه خودتون تشریف ببرین شرکت ببینین مثلا امکانش هست حجمتون یا روزهای باقیمونده رو به یه اکانت دیگه منتقل کنن یا خیر .
من بعید میدونم .. اگه این سرویس رو هم بذارن بعدش فقط باید 2 تا اپراتور جدید صبح تا شب مشغول انتقال حجم کاربرای مختلف به هم باشن و هر کس که آخر ماه حجم زیاد میاره میره واریز می کنه به یه اکانت دیگه و بعد از شارژ مجددا حجمش رو تو اکانت خودش پس میگیره و اینجوری حجم باقیموندش هم از بین نمیره !!! :21: پس اگه میخواین کار خیر کنین و حجم هدیه بدین می تونین برا همه بچه های سایت نفری 2 گیگ حجم شیرینی بدین همه به جونتون دعا میکنن ! :10::46:

foa.neh
17-06-2010, 20:04
برادرا و خواهران یکی بگه برای خرید حجم قبل از پایان دوره باید حضوری اقدام کنم یا با کارت از خود سایت انلاین میشه؟
کلا روش کار چطوریه؟

pedram9
17-06-2010, 20:27
برادرا و خواهران یکی بگه برای خرید حجم قبل از پایان دوره باید حضوری اقدام کنم یا با کارت از خود سایت انلاین میشه؟
کلا روش کار چطوریه؟

میتونی با کارت هم خرید کنی به CRM برو و یوزر و پس رو وقتی که دادی خرید حجم اضافه رو بزن

bios2bb
17-06-2010, 20:54
خط 722 نوسان بین 110 تا 150 !:8:
آره واسه منم بعضی اوقات کانکت نمیشه جدیدا!:13:
تو شب هم اوضاع بهتر شده در کل!:27: اگه این شرایط باقی بمونه برای من که بهتره!:27: فقط این قطعی ها رو باید درست کنن!:46: چون بعضی اوقات اعصاب آدم رو بهم میریزه! :41:

بابا یه مانیتور LCD بگیر خودتو راحت کن دیگه... این چیه اخه... :27:

doom3
17-06-2010, 21:05
کسی اینجا 128 نامحدود داره؟

foa.neh
17-06-2010, 22:32
میتونی با کارت هم خرید کنی به CRM برو و یوزر و پس رو وقتی که دادی خرید حجم اضافه رو بزن
ایول فکر میکردم اول باید حسابو افزایش داد بعدا سفارش که اینطور نبود
فقط تو صفحه ثبت سفارش نوشته" درخواست رزرو پورت خدمات ADSL جهت دوره بعدی" من واسه دوره بعدی نمیخوام واسه همین دوره میخوام !درسته دیگه نه

assimi
18-06-2010, 00:31
ززرو نه عزیز . کلا اون بخش کلاسیک را انتخاب کن این Wizard به نظر من چیز به درد نخوریه / از اون کلاسیک میری خدمات اینترنت بعد ای دی اس ال اونجا گزینه سرویست را مزنی اون زیر میاد خرید حجم اضافه

---------- Post added at 01:31 AM ---------- Previous post was at 01:30 AM ----------

بابا یه مانیتور LCD بگیر خودتو راحت کن دیگه... این چیه اخه... :27:

غیر مانیتور بهتره از مانیتور عکس نگیری بلکه اون دگمه Prntscr را بزنی تو Paint --> save as jpg کنی یا از نرم افزارهای مخصوص نظیر snagit استفاده کنی.

p0w3rfu7
18-06-2010, 10:39
والا.. همینجوریش هم که اینجور امکانات نیست بر و بچه ها همش فکر ه ک و کش رفتن اکانت و ... هستن ! وای به حال اینکه مثل سیم کارتای اعتباری ایرانسل بشه با دادن کد موجودی کارت رو به سیم کارت دیگه انتقال داد ! :21:
از طریق سایت که همچین امکانی نیست مگه اینکه خودتون تشریف ببرین شرکت ببینین مثلا امکانش هست حجمتون یا روزهای باقیمونده رو به یه اکانت دیگه منتقل کنن یا خیر .
من بعید میدونم .. اگه این سرویس رو هم بذارن بعدش فقط باید 2 تا اپراتور جدید صبح تا شب مشغول انتقال حجم کاربرای مختلف به هم باشن و هر کس که آخر ماه حجم زیاد میاره میره واریز می کنه به یه اکانت دیگه و بعد از شارژ مجددا حجمش رو تو اکانت خودش پس میگیره و اینجوری حجم باقیموندش هم از بین نمیره !!! :21: پس اگه میخواین کار خیر کنین و حجم هدیه بدین می تونین برا همه بچه های سایت نفری 2 گیگ حجم شیرینی بدین همه به جونتون دعا میکنن ! :10::46:
آخه من تو قسمت اکانتینگ دیدم یه جا نوشته انتقال اعتبار ولی ارور میداد که شما اجازه این کار رو ندارید.
والا من رفیقم اعتبارش داره تموم میشه منم چند روز دیگه باید برم واسه یه ماه دیگه شارژ کنم. گفتم هدیه کنم بهش بره واسه خودش 700 مگ رو حال کنه
یه سوال هم بپرسم که ربطی نداره چجوری SXE Anti Cheat رو با وال هکر میشه اجرا کرد(توی کانتر)؟:31:

pedram9
18-06-2010, 11:44
ایول فکر میکردم اول باید حسابو افزایش داد بعدا سفارش که اینطور نبود
فقط تو صفحه ثبت سفارش نوشته" درخواست رزرو پورت خدمات ADSL جهت دوره بعدی" من واسه دوره بعدی نمیخوام واسه همین دوره میخوام !درسته دیگه نه

نه داداش صفحه ی کلاسیک رو رد کن برس به اون قسمتی که حجم باقیمنده خودت رو نوشته و بعد از اونجا بالای صفحه چند گذینه داره که تو باید خرید حجم اضافه رو انتخاب کنی .

Xsis
18-06-2010, 14:16
شما گفتین زنگ زدین اندیشه و اونا بهتون گفتن دارن پهنای باند جدید میگیرن .

منظورم این بود اگه این قضیه صحت داشته باشه الان نباید منتظرش باشیم و حداقل باید تا آخرای تابستون صبر کنیم . در هر صورت وقتی خودشون این حرف رو زدن مطمئن باش سر کاری نیست اما تا خط جدید زیر بار بره باید صبور باشیم . اگه یادتون باشه در مورد خرید stm1 قبلی هم از پاییز گذشته خبر خریدنش رو اندیشه داده بود و خیلیها می گفتن فقط شایعست و برای نگه داشتن کاربراست اما تو زمستان بلاخره پهنای باند جدید زیر بار رفت . منظور اینه که لزومی به دروغ گفتن ندارن و اگه این رو گفتن یعنی دارن انجامش میدن.پس دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ! :46:

سلام دوست عزیز.
شاید شما درست گفته باشین. اما در مورد STM1 که اشارع کردین، باید خدمتتون عرض کنم که در اون تایم که به گفته ی شما اندیشه خبر خرید STM1 رو داده بود، مخابرات استان گیلان STM4 جدیدی رو تحویل گرفته بود و قرار شد که روی این STM4 لاین STM1 اندیشه رو تحویل بدن. در هر صورت اون STM4 زیر بار رفته و هم اکون هم زیر بار هست اما Band Width به صورت کامل ( 600 مگ ) روی اون تحویل نشده و STM1 که شما گفتین اندیشه خریده هم روی این STM4 نیست و کانال دیگری رو طی می کنه!
من خودم از کسایی هستم که به شدت اندیشه رو دوست دارم و می دونم که به هیچ وقت دروغ نمی گن.
و در مورد این خرید جدید هم گفتن که تمام کارهاش انجام شده و فقط تحویلش به پهنای باند استاkن مونده.

در مورد قطع شدن ارتباط اینترنت و جواب ندادن سرور برای من هم پیش اومده و تا چند ساعت سرور جواب نمیده ( خط 3 )... البته این رو هم بگم برقمون هم تقریبا هر روز و هر شب نیم ساعت تا 1 ساعت قطع میشه و احتمال داره این قضیه بخاطر قطع برق هم باشه .. شایدم به خاطر گرون شدن سوخت مراکز مخابرات حاضر نیستن تو اوقات قطع برق ژنراتورشون رو روشن کنن !!! :13:توکشورای جهان اول 5 دقیقه برق یه شهر بره شورش میشه ! اما اینجا کاملا طبیعیه ! :5:

و در این مورد هم باید توضیح بدم که تمام تجهیزات مخابراتی ISP یا ICP ها ( اونایی که با برق AC ) کار می کنن، همشون روی UPS هست نه ژنراتور. پس در زمان قطع برق به هیچ وجه ربطی به روشن شدن ژنراتور های موجود در مخابرات ندارن.
UPS های غول پیکری که این شرکت ها استفاده میکنن، با توجه به اینکه DSLM ها و سایر دستگاه هاشون جریان بسیار بالایی مصرف می کنن، در نهایت اگر خیلی قوی باشن تا 2 ساعت می تونن این دستگاه ها رو روشن نگه دارن و بعد از اون این دستگاه ها خاموش می شن و من و شما دیگه نمیتونیم کانکت بشیم.
اون چیزی که در داخل مخابرات از ژنراتور استفاده می کنه تجهیزات سوییچ های مخابراتی و سایر تجهیزات موجود در سالن دستگاه و سایر بخشهاست که در صورت قطی طولانی مدت برق و تخلیه ی باطری خانه در صورتی که ژنراتور ها روشن نشن، تمام سوییچ ها خاموش می شن و تلفن های اون مرکز مخابراتی به کل قطع می شه و بوق تلفن شما هم از بین می ره چه برسه به ADSL
(;

amookochoolo
18-06-2010, 14:21
سلام دوستان
من از اندیشه سبز در شهرستان سرویس 256 5gig استفاده میکنم ... مدتیه که از ساعت 1 بامداد به بعد سرعت به شکل محسوسی کاهش پیدا میکنه حتی بهضی وقتا از دایال اپ هم کمتر ... میخواستم بدونم برای شماها هم به همین صورته
ممنون

mehdihamed
18-06-2010, 20:56
برای من که الان حدود یک هفته میشه سرعتم تو شب دوروبر 100 هست نوسان کمی هم داره

bios2bb
18-06-2010, 22:56
اقا نمیخوام اسپم بزنم ولی خدایی نمیشد اینو نزارم... نه ساسیش کنید نه به Copyright و نه به Private Privacy ربطش بدین. فقط ببینین... :27:

خدااااااا... انگولا انگولا...کوگانگا کاگونگا... :34::22:

pedram9
19-06-2010, 00:32
اسپم خوبی بود :10:
خنده دار بود . فوتوشاپ جالبی بود

Persia3
19-06-2010, 01:23
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااای خدایا.

maxmania
19-06-2010, 09:34
1.آقا فكر كنم اين سر كاريه با فتو شاب درست شده
2. عكس اون خانم مورد شرعي داره :21:
3.اون نصفي چيه ، فكر كنم معادل پارسي همون فرنچ باشه !!! :27:

اقا نمیخوام اسپم بزنم ولی خدایی نمیشد اینو نزارم... نه ساسیش کنید نه به Copyright و نه به Private Privacy ربطش بدین. فقط ببینین... :27:

خدااااااا... انگولا انگولا...کوگانگا کاگونگا... :34::22:

mehdihamed
19-06-2010, 11:29
1.آقا فكر كنم اين سر كاريه با فتو شاب درست شده
2. عكس اون خانم مورد شرعي داره :21:
3.اون نصفي چيه ، فكر كنم معادل پارسي همون فرنچ باشه !!! :27:

منم فکر کنم فتوشاپه عکس جنیفر لوپزو با چادر گذاشتن بعید میدونم واقعی باشه :27:

احتمالاً داشته لاک رو پاک میکرده که جریمش کم بشه نصفشو بیشتر نتونسته پاک کنه :31:

karkan
19-06-2010, 11:42
بچه ها اسم اون خانومه که سمت چپ طرف دیوار میشینه چیه؟؟زنه مسته...رفتم 3 ماهه شارز کردم 37 تومن دادم یه ماهه زده..بازم رفتم گفتم 1 ماهه زدید گفت اِاِاِ الان درست میکنم...بازم اومدم خونه همون 1 ماهه اس...

هر چی زنگ میزنم آشغاله...

اسمشو بگید لطفا...

mehdihamed
19-06-2010, 12:42
چرا همش میری اونجا خب زنگ بزن بگو :20:
من خودم امروز صبح پولو بانک واریز کردم زنگ زدم گفتم 10 دقیقه ای وصل شد

mehdihamed
19-06-2010, 13:06
بچه ها برای شما هم rapidشر فیلر شده؟ برای من فیلر شده

V i r u s e r
19-06-2010, 13:06
کسی اینجا 128 نامحدود داره؟
می خواستم صبر کنم تاپیک 100 صفحه بره جولو ولی دیگه طاقت نیاوردم :31::21:
من دارم از پارس
امری بود؟

V i r u s e r
19-06-2010, 13:10
بله

:18::2:

mehdihamed
19-06-2010, 13:13
من تازه می خواستم اکانت بگیرم با این حساب اکانت بی اکانت :41:

karkan
19-06-2010, 13:26
چرا همش میری اونجا خب زنگ بزن بگو :20:
من خودم امروز صبح پولو بانک واریز کردم زنگ زدم گفتم 10 دقیقه ای وصل شد

نمیگیره لامذهب..10000 بار زنگ زدم...همیشه بیزیه...:19::19::19:

اسم اون خانوم مسته رو نمیدونید...زنگ بزنم باید بگم با اون کار دارم دیگه..:2::2:

همونجا بهش گفتما ... گفتم دیگه درسته ؟؟مطمینید؟گفت آره ..تموم شد...ولی بازم همونه...

mehdihamed
19-06-2010, 13:48
خب اونو ولش کن می خوای کارت راه بیافته دیگه زنگ زدی 1 رو بزن بعدش 2 بخش adsl برای یکی از منشیا قضیه رو تعریف کن برات ردیفش میکنه من وقتی میبینم یکی درست حسابی جوابمو نمیده قطع کردم دوباره زنگ میزنم یکی دیگه ور داره بهش قضیه رو دوباره میگم بالاخره یکی کارتو راه میندازه

foa.neh
19-06-2010, 15:28
دوستان نمیدونم خط شما هم تو این یه هفته قطعی داشته یا نه ماله من (خط4)هرروز حداقل یه بار قطع میشه و بین 1تا 5 ساعت طول میکشه وصل شه!تف
چندبار زنگ زده بودم جواب سربالا دادن که وصل میکنیم و از این حرفا ،امروز بالاخره فهمیدم مشکل از دستگاه نمیدونم چیشونه که به علت نوسان برق قطع میشه !اینکه یو پی اس و ... دارن جای تعجبه که چرا اینجوری میشه ولی حرف من نیست خودش گفت!اینو تغریبا مطمئنم چون اول اینو گفت بعد فهمید سوتی داده ماست مالیش کرد (:

bios2bb
19-06-2010, 15:38
بچه ها اسم اون خانومه که سمت چپ طرف دیوار میشینه چیه؟؟زنه مسته...رفتم 3 ماهه شارز کردم 37 تومن دادم یه ماهه زده..بازم رفتم گفتم 1 ماهه زدید گفت اِاِاِ الان درست میکنم...بازم اومدم خونه همون 1 ماهه اس...

هر چی زنگ میزنم آشغاله...

اسمشو بگید لطفا...

اونا اخه تو کار چیزن... اااا... کارمندای اندیشه رو مثل یه موبایل در نظر بگیر.... خوب... باید شارژ بشن دیگه... اون 37 رو دادی فکر کرد 1 ما با خودش قرار داد بستی. بار دوم هم همین فکر رو کرد... حالا کدومو میگی نمیدونم... :27: ولی میدونم همچین پرسنلی دارن... :27:

bios2bb
19-06-2010, 15:51
توجه توجه همه دوستانی که فکر میکنن RAPIDSHARE فیلترررر شده، کاملا در شتباهند. یعنی فیلتررررر شده ها، ولی توسط اندیشه

این یعنی یه سایت فیلترررر شده. و حالا دلیل اینکه بچه ها نمیتونن این سایت رو لود کنن

1 2 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 53 ms 82 ms 20 ms 89.144.179.2
3 18 ms 19 ms 19 ms askiran-to-dci.askiran.com [89.144.133.201]
4 20 ms 19 ms 19 ms 217.219.184.1
5 20 ms 21 ms 18 ms 217.218.232.249
6 25 ms 21 ms 27 ms 217.218.158.42
7 20 ms 23 ms 22 ms 78.38.255.217
8 * * 197 ms static.turktelekom.com.tr [212.156.90.29]
9 * * 151 ms 81.212.208.89
10 156 ms * * 212.156.119.33
11 * 159 ms 152 ms 81.212.212.62
12 * * * Request timed out.
13 224 ms 155 ms 153 ms ffm-b10-link.telia.net [80.239.160.45]
14 * * * Request timed out.
15 158 ms * 165 ms ae-11-69.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.68.23.3]

16 * * 156 ms rapidshare.com [195.122.131.16]

اساسا روتینگ ها افتاده تو جاده خاکی... یا بعبارتی اندیشه قطار رو route کرده به ناکجا اباد... :27:

mehdihamed
19-06-2010, 16:49
مگه هنوزم isp ها سایت ها رو فیل میکنن:2:
به احتمال زیاد تا چند روز دیگه باز میشه احتمالا اینم مثل قضیه جی میله می خوان upload server ملی رو معرفی کنن :31:

mehdihamed
19-06-2010, 17:00
بچه ها خبر دست اول hot فایل هم فیلر شد :19:
استانی نیست الان تو یه سایت دیگه دیدم که زده بود rapid فیلر شده :21:

karkan
19-06-2010, 17:10
خب اونو ولش کن می خوای کارت راه بیافته دیگه زنگ زدی 1 رو بزن بعدش 2 بخش adsl برای یکی از منشیا قضیه رو تعریف کن برات ردیفش میکنه من وقتی میبینم یکی درست حسابی جوابمو نمیده قطع کردم دوباره زنگ میزنم یکی دیگه ور داره بهش قضیه رو دوباره میگم بالاخره یکی کارتو راه میندازه

متتتی جان دمت گرم...

آقا بعد از 1 ساعت گرفتن بالاخره گرفتم..:31::31:

وصلم کرد به یه خانومه کل ماجرا رو واسش تعریف کردم زیره یه دقیقه درست کرد...دمش گرم..:20::20:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یه وقت میبینی کارت جایی لنگه همه مشکلات دنیا اون موقع میریزه سرت..

امروز اومدم خونه دیدم زده 31 روز حالم گرفته شد..حالا هرچی زنگ میزنم مگه میگیره؟؟با گوشیم میگیرم اشغاله با تلفن خونه میگیرم هنوز 772 رو نگرفتم اون دختره .....ده میگه شماره شما در شبکه موجود نیست!!!! :19::19:

از اون ور یخچال و کولر و تی وی و پی سی و .... یهو خاموش شد مامانم صدام میکنه بیا اینا رو نگاه کن ببین چشونه...تا برم اونا رو نگاه کنم گوشیم زنگ خورد ... :19::19::19: هوا هم گرم عین جهنم:19::19:

اون لحظه فقط از خدا مرگمو خواستم فقط مرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ :19::19::19:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مرگ رپیدشیر رو هم به همگی تسلیت میگم////

mehdihamed
19-06-2010, 17:17
خواهش میکنم همیشه یادت باشه راه های رسیدن به خدا زیاده از یه راه نشد از راه دیگه وارد شو :31:
این همه منشی تو شرکت ریخته یکی جواب نداد میریم سراغ یکی دیگه :46:

farshidcivil
19-06-2010, 19:38

رپیدشر را خدا ازاد کرد....
رفع ف.ی.ل.ت.ر شد

mehdihamed
19-06-2010, 20:20
خب خدا رو شکر این بار هم به خیر گذشت
سرعت دیشب چطور بود؟

pedram9
19-06-2010, 20:45
رپیدشر را خدا ازاد کرد....
رفع ف.ی.ل.ت.ر شد

این کار های مزخرف کار همیشگیشونه 2 روز فی لت.ر میکنن بعد درست میشه . خیالتون راحت باشه سایت هایی مثل rapidshare.4Shared. Mediafire
طولانی مدت فیلتر نمیشه . قدرتشو ندارن :21::27:

mtx891
19-06-2010, 21:56
دیشب سرعت من بی نظیر بود 160 اما برقمون سات 1.20 رفت
آخر شانسم:41:

pedram9
19-06-2010, 22:34

:27::34:بابا خوش شانس :16:

wolfman_741
19-06-2010, 23:00
ناراحت نباش
سرعت منم بالا بود ولی خیلی زود سرعتم پایین اومد:41:
مثل روز های قبل شد :46:

assimi
20-06-2010, 00:02
اول از همه اون قبض جریمه یه شوخی هست البته اصل قضیه شوخی نیستا ولی این که با الهام از قبض راهنمایی رانندگی این قبض را درست کردن و رشت را هم زدن با حال بود نیازی هم به پاک کردن کد ملی نبود چون ۱۰ تا عدد را همینجوری میشه چید دیگه . از همه باحالتر ۴ انگشت و نصفی هست یعنی یه دست ۴ انگشت و نیمی لاک داشته و اون یکی هم بدون لاک :31:/ درباره این که یکی مرگ میخواست عزیز برادر . آخه ۲ ماه شارژ اندیشه که ارزش این حرفا را نداره
سوما درباره قیلطرینگ عرض کنم که هر چی سایت هاستینگ بود بستند که البته همیشه یه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را امتحان کنین که خیلیهاشون وا میشه . البته نا گفته نمونه یه بازی آنلاین به نام Erepublik را هم بستند .
جالبه ها هاتفایل و دپوزیت فایلس و مگا آپلود و آپلودینگ و کلی سایت دیگه بسته بمونن ولی رپیدشیر باز میشه . عجیب نیست ؟ فرق اینا در چیه ؟ / نکنه رپیدشبر یه قراردادایی داره
مشاهده هرگونه اسپم در این پست مسئولیتش متوجه بایوس است که این بحث را راه انداخت :10:

birak
20-06-2010, 02:07
قضیه فیل ترینگ دیگه از مسئولیتهای ISP ها نیست . سایت رپید هم از یکی دوستان تو شهر دیگه سوال کردم اون موقع اونجا هم بسته شده بود ... مخابرات انواع و اقسام ترفندهای مختلف رو امتحان میکنه تا مثل موش آزمایشگاهی هر کدوم بهتر جواب داد بعدا طبق همون روش پیش بره .. مثل همین روش که جیمیل قابل دسترسی نبود یه ترفند جدید بود و به جای اینکه مستقیم فیلش کنن و کاربرا شاکی بشن به قول bios مخابرات کاری کرده بود که با جستجوی صفحه یا به ناکجا آباد ختم بشه یا تو یه چرخه باطل بیوفته و آخرش ارور بده بدون باز شدن ... تو کشور ما همه کارا بر اساس آزمون و خطا انجام میشه ... در ضمن مثلا با بستن موقتی سرویسای پر طرفدار ( مثلا جیمیل ) می تونن یه سر و گوشی هم آب بدن ببینن واکنش کاربرا در چه حده و اگه ببینن تو یه مورد زیاد کسی شاکی نشد مطمئن باشین برا همیشه سایت مورد نظر مسدود میشه . تمایل هم به این سمت هست که اینجور سایتها و سرویسها رو فیل تر کنن و دارن کم کم زمینه سازی می کنن .. شما به یه صفحه فیل شده مراجعه کنین تازگیها یه لینک جدید زیر صفحه فیل ترینگ گذشته شده که حتما توصیه می کنم بخونینش :

تو این صفحه فیل-ترینگ تو کشورهای دیگه رو توضیح داده تا مثلا کاربر ایرانی شاکی نشه نگه چرا فقط اینجا فیل-تره !!! نکته جالب اینه که تو این صفحه تا میتونستن از جیمیل و گوگل بد گفتن و کشور چین و استرالیا و کانادا رو به عنوان کشورهای فیل کننده مثال زدند !!! زیر صفحه هم به قسمت "سایر کشورها" توجه کنید جالبه !
این صفحه خیلی خوب نشون میده که فیل شدن چند ساعته گوگل یا جیمیل و الان هم سایر سایتها اتفاقی نبوده .... دارن زمینه فیل شدن اینها رو تست میکنن و می خوان بدونن واکنش کاربرا هم چطوریه ... در مورد چیز پی ان هم همینطوره ... هیچوقت نمیتونن کلش رو ببندند و فقط میتونن آی پی خاص سرور رو مسدود کنند که اون هم با تغییر آ ی پی سرور مشکلش رفع میشه . چون اگه بخوان همه پورتهای مورد استفاده از این تکنولوژیها رو ببندند اونوقت بعضی از سرویسهای مجاز هم مسدود خواهند شد . پس تواناییش رو دارند اما فعلا یه چیزهایی دست و بالشون رو میبنده . مثل بستن پورتهای SSL که درسته خیلی برنامه های آنتی فیل رو از کار میندازه اما چاقوی 2 لبست و خیلی سرویسهای مفید هم باهاش از کار میوفته پس نمیتونن دائم ببندنش.
سایت هات فایل رو هم الان تست کردم بازه ... اتفاقا همین 2 روز پیش داشتم یه فایل بزرگ برنامه از هات فایل می گرفتم که 8 تا پارت داشت ... 6 تاش راحت با سرعت بالا دانلود شد اما سر پارت 7 که رسید یه دفعه دیدم وسط کار سایت فیل شده ! ناچار از روشهای دیگه استفاده کردم که واسه همون 2 قسمت باقیمونده 6 ساعت معطل شدم با یک چهارم سرعت دانلود کردم :19:
سرعت هم 2 شبه خوبه و بین 85 تا 110 نوسان میکنه . ( خط 3 - 128 )
دوستمون هم در مورد ژنراتور ها و پو پی اس های مخابرات در مواقع قطع برق توضیحات خوبی دادن که ازشون ممنونم . اما به هر حال اینجا ایرانه و مثلا یو پی اسی که باید 2 ساعت کار کنه ممکنه به علل مختلف فقط نیم ساعت کار کنه !!! :46:برق هم که این روزا کمتر از 3-4 ساعت میره اما باز هم میبینیم بعضی اوقات تا چند ساعت نمیشه کانکت شد ! نتیجه اینکه یا یو پی اس اصلا به کار نیوفتاده یا اون طور که باید کار نمیکنه ! تجهیزات سرور هم به امان خدا میمونن تا بلاخره بعد چندین ساعت راه بیوفتن ! :2:

راستی چند روز پیش یکی از دوستان سایت آپلود سنتر عکس می خواست که من هم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو معرفی کرده بودم و با توجه به پاچه خواری سایت در مورد رعایت قوانین گفته بودم بعیده این یکی رو ببندن ! اما همین الان دیدم این رو هم فیل کردن !!! :20:

assimi
20-06-2010, 04:03
دوستان این خبرو بخونین : وزير ارتباطات گفت: اين وزارتخانه پيشنهاد داده سرعت دسترسي به اينترنت براي كاربران خانگي 512 کيلوبايت بر ثانيه تعيين شود كه اين امر نيازمند مواف

mtx891
20-06-2010, 12:40
دوستان این خبرو بخونین : وزير ارتباطات گفت: اين وزارتخانه پيشنهاد داده سرعت دسترسي به اينترنت براي كاربران خانگي 512 کيلوبايت بر ثانيه تعيين شود كه اين امر نيازمند مواف

چه بد چون همین الانش ما یه مگ داریم:27:
از همدردیه دوستان هم ممنونم
من اینو خونده بودم

و این قسمتش که از گوگل بد گفتن تا حدی واقعی به نظر میاد چون صفحه ای که از گوگل که با فایر فاکس باز میشه با iE فرق داره اما فکر کنم یه سری حقیقتو با دروغ قاطی کردن که .اقعی به نظر باید شما به این فکر کن که اینترنت 1گیگ بدن بعد همه اپلود سنتر ها فیل باشه فقط irib باز باشه شبکه 3 انلاین نگاه کنیم با کیفیت HD

mehdihamed
20-06-2010, 16:59
خیلی حال میده ها شبکه 3 رو HD ببینیم الان آنتن ما مشکل داره شبکه 3 سایه داره :31:
1 مگابیت رو اگه فردا درستش کنن 128 هیچی نمیشه گفت ولی اگه 512 بگیریم هر وقت که سرعت بیاد پایین حق اعتراض داریم دیگه وقتی سرعت اومد پایین بهمون نمیگن سرعت تشویقیه خیلی هم دلت بخواد :15:
مژده بدین imdb باز شد :5:

بچه ها من رتبم ارتقا پیدا کرد بهم تبریک بگین :1:

birak
20-06-2010, 19:45
خیلی حال میده ها شبکه 3 رو HD ببینیم الان آنتن ما مشکل داره شبکه 3 سایه داره :31:
1 مگابیت رو اگه فردا درستش کنن 128 هیچی نمیشه گفت ولی اگه 512 بگیریم هر وقت که سرعت بیاد پایین حق اعتراض داریم دیگه وقتی سرعت اومد پایین بهمون نمیگن سرعت تشویقیه خیلی هم دلت بخواد :15:
مژده بدین imdb باز شد :5:

بچه ها من رتبم ارتقا پیدا کرد بهم تبریک بگین :1:
تبریک بابت اینکه "اگه نباشی جات خالی می مونه ! ":46:
imdb هم خیلی وقته که باز شده !
اگه سرعت 512 هم آزاد کنن باز هم برای ما فرق زیادی نمیکنه . چون همین الانم سرعتمون بالاتره و اگه هم کسی بخواد 512 یا 1 مگ رسمی هم بگیره هیچ کاری نداره 3 سوته مدرکشو میشه فراهم کرد. مهم قیمتشه که باید تا حدی افت کنه که سرویس 1 مگابیت هم برا همه مردم راحت در دسترس باشه .
اما در مورد اینکه میشه با سرعت 512 ویدئو آنلاین HD دید !
نه نمیشه !
برای نمونه یه فایل معمولی Divx با رزلوشن 1000*564 پیکسل و کیفیت خوب که دانلود کردم ( که حتی نیمه HD هم نیست ) سرعت bitrate=3102kb/s داره .. یعنی اگه میخواستم این رو آنلاین و بدون افت کیفیت ببینم باید سرعتم بدون هیچ نوسانی همیشه بالاتر از 3مگابیت باشه ... سرعت نمایش فایلهای فیلم کم حجم تر و کم کیفیت تر هم حدود 700 الی 800 کیلو بیت هست ...
***بهترین راه برای اینکه سرعت نمایش واقعی یه فایل تصویری رو پیدا کنید اینه که بعد از باز کردنش از توی برنامه پلیر اطلاعات فایل رو به دست بیارین . مثلا اگه از برنامه kmplayer استفاده می کنید روی تصویر کلیک راست کنید و گزینه Media info رو بزنید ... تو خط Overall bit rate میتونید ببینید که سرعت واقعی نمایش ویدئو شما چقدره و در صورت نمایش آنلاین از اینترنت باید سرعتتون اون مقدار باشه .
پس در مورد تصاویر نیمه HD که 720 پیکسل در عرض تصویر دارند (720p) و فول HD که 1080 پیکسل در عرض تصویر دارند (1080p) به سرعتای خیلی بالاتر از 1 مگابیت نیاز هست ...
برای مثال اگه کسی بخواد کانالای معمولی رو با دستگاه پخش از طریق اینترنت توی تلویزیونش ببینه باید اشتراک 2 مگابیت داشته باشه .
در مورد دیدن فیلمهای آنلاین با کیفیت DVD به سرعت حداقل 5 مگابیت نیازه و برای دیدن ویدئو های بلو ری که کیفیت واقعی full HDدارند به اینترنت با سرعت 40 مگابیت نیاز خواهد بود !! تازه متوجه میشیم سرعت یکی دو مگابیت هم این روزا همچین پرسرعت حساب نمیشه !! :5:
یه نگاهی هم به اینجا بندازید بد نیست :

assimi
20-06-2010, 20:10

بدون شرح!!!!!!

birak
20-06-2010, 20:23
بدون شرح!!!!!!
به این میگن سایت هوشمند ! :46:
یعنی سایت بعد از اینکه فیل تر شده تونسته نرم افزار فیل-ترینگ رو چنان گول بزنه که با یه گردش 180 درجه خودش رو تو لیست پیشنهادی وارد کنه ! :5:

mtx891
20-06-2010, 20:36
نه نمیشه !

خوشم میاد راجب همه چی اطلاعات داری بعدشم من گفتم اگه 1گیگ بدن نه یه مگ:46:
کلا شوخی بود چرا جدی گرفتی:10:

mtx891
20-06-2010, 20:56
بدون شرح!!!!!!
ادم دردشو به کی بگه

Dj_aghamajid
20-06-2010, 21:46

بدون شرح!!!!!!
:16: این جالب بود!!!
اصلا معلوم نیست دارن چه بلایی سر اینترنت میارن تو چند وقته! :13:
google
thepiratebay
rapidshare
imdb
و سایت های دیگه که الان حضور ذهن ندارم و الان هم که ....!:31:
فردا هم نوبت سایت P30 !:27:

karkan
20-06-2010, 22:06
ادم دردشو به کی بگه

هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس.... ...

به کسی نگو...کهریزکی میشیا!!!!!!!!:2::2::2:

مثل اینکه الان باز شده...فهمیدن چه تِری زدن زود روبه راش کردن...:27::27:

آسیاب به نوبت...نوبیت به همه سایت ها میرسه...به زودی اینترنت هیتلر میشه...

pedram9
20-06-2010, 23:23
مثل اینکه الان باز شده...فهمیدن چه تِری زدن زود روبه راش کردن...:27:
واسه من باز شده بود دوباره الان دیدم فی .ل .تر شده :27:

V i r u s e r
20-06-2010, 23:51
تبریک بابت اینکه "اگه نباشی جات خالی می مونه ! ":46:
imdb هم خیلی وقته که باز شده !
اگه سرعت 512 هم آزاد کنن باز هم برای ما فرق زیادی نمیکنه . چون همین الانم سرعتمون بالاتره و اگه هم کسی بخواد 512 یا 1 مگ رسمی هم بگیره هیچ کاری نداره 3 سوته مدرکشو میشه فراهم کرد. مهم قیمتشه که باید تا حدی افت کنه که سرویس 1 مگابیت هم برا همه مردم راحت در دسترس باشه .
نه نمیشه !
برای نمونه یه فایل معمولی Divx با رزلوشن 1000*564 پیکسل و کیفیت خوب که دانلود کردم ( که حتی نیمه HD هم نیست ) سرعت bitrate=3102kb/s داره .. یعنی اگه میخواستم این رو آنلاین و بدون افت کیفیت ببینم باید سرعتم بدون هیچ نوسانی همیشه بالاتر از 3مگابیت باشه ... سرعت نمایش فایلهای فیلم کم حجم تر و کم کیفیت تر هم حدود 700 الی 800 کیلو بیت هست ...
***بهترین راه برای اینکه سرعت نمایش واقعی یه فایل تصویری رو پیدا کنید اینه که بعد از باز کردنش از توی برنامه پلیر اطلاعات فایل رو به دست بیارین . مثلا اگه از برنامه kmplayer استفاده می کنید روی تصویر کلیک راست کنید و گزینه Media info رو بزنید ... تو خط Overall bit rate میتونید ببینید که سرعت واقعی نمایش ویدئو شما چقدره و در صورت نمایش آنلاین از اینترنت باید سرعتتون اون مقدار باشه .
پس در مورد تصاویر نیمه HD که 720 پیکسل در عرض تصویر دارند (720p) و فول HD که 1080 پیکسل در عرض تصویر دارند (1080p) به سرعتای خیلی بالاتر از 1 مگابیت نیاز هست ...
برای مثال اگه کسی بخواد کانالای معمولی رو با دستگاه پخش از طریق اینترنت توی تلویزیونش ببینه باید اشتراک 2 مگابیت داشته باشه .
در مورد دیدن فیلمهای آنلاین با کیفیت DVD به سرعت حداقل 5 مگابیت نیازه و برای دیدن ویدئو های بلو ری که کیفیت واقعی full HDدارند به اینترنت با سرعت 40 مگابیت نیاز خواهد بود !! تازه متوجه میشیم سرعت یکی دو مگابیت هم این روزا همچین پرسرعت حساب نمیشه !! :5:
یه نگاهی هم به اینجا بندازید بد نیست :

اشتباه می کنی Bitrate 1080p 10.3 مگابیت هست
زیاد نیست
حداقل واسه کسایی که واسه 25 مگابیت ماهی 8 دلار میدن:41:

vamkhah
20-06-2010, 23:51
دوستان adsl من وصل نمیشه بعضی اوقات وصل میشه و بعد دوباره قطع میشه :41:این دیگه چجورشه از اندیشه سرویس میگیرم:18:

mehdihamed
21-06-2010, 00:02
اگه منظورت اینه که وسط روز چند ساعتی قطع میشه الان چند روزه واسه همه اینطوریه

vamkhah
21-06-2010, 00:07
اگه منظورت اینه که وسط روز چند ساعتی قطع میشه الان چند روزه واسه همه اینطوریه
:41:دیگه چی میشه کرد:2:اینجا ایران است

assimi
21-06-2010, 01:02
یکشنبه به مدت چند ساعت دیتای گیلان قطع بود

behnam.sabet
21-06-2010, 02:21
دوستان عزیز سلام .متاسفانه دوباره اندیشه سبز سرعت ها رو آورد پایین...مرکز 722 گلسار که پارسال سویچها رو رو 2 مگ بسته بودند حدود چهار ماه پیش یهو کردن 1.4 مگ و از دیروز ظهر که دیتای گیلان قطع شد اگه برید سرعت سویچتون رو چک کنید (منظورم Line Rate - Downstream (Kbps): در تنظیمات مدمتون که وارد بشید میبینید که دوباره سرعت ها رو آوردن پایین الان مال من که تا دیروز 1.4 مگ بود شده 1076 و این به این معناست که نهایت سقف سرعت دانلودم از 135 kb/s بالاتر نخواهد رفت..ضمنآ با اندیشه (آقای ماهانیان مسئول فنی اندیشه )صحبت کردم که جواب ایشون این بود که مشکل کمبود بندویچ (پهنای باند ) پیدا کردند بخاطر زیاد شدن مشترکان و حالا حالا هم مشکل رفع نخواهد شد...و این یعنی دقیقآ همان مشکلی که بنده پارسال با پارس انلاین پیدا کردم و دوباره برگشتم اندیشه...خواهش میکنم دوستان مرکز 722 چک بفرمایند و اطلاع رسانی کنند..با تشکر فراوان

birak
21-06-2010, 04:34
... دوباره سرعت ها رو آوردن پایین الان مال من که تا دیروز 1.4 مگ بود شده 1076 و این به این معناست که نهایت سقف سرعت دانلودم از 135 kb/s بالاتر نخواهد رفت...
دوست عزیز
این اتفاق بیشتر از یک هفتست که برا اکثر مراکز افتاده یعنی سقف سرعت رو 1077 تنظیم شده ... اما برا شما کمی دیرتر ردیفش کردن ! :46:
درسته سرعت اکثر وقتا عملا از 100 کیلو بایت بالاتر نمیره اما این کار لااقل باعث شده سرعت شبانه کمی یکنواخت تر و با نوسان کمتر برای بیشتر کاربرا فراهم بشه . کلا تابستونا سرعت افت میکنه و باید صبر کرد که این دوره کم شدن سرعت هم سپری بشه . زیاد خودتون رو ناراحت نکنین.

اشتباه می کنی Bitrate 1080p 10.3 مگابیت هست
...
هرچند اینجا جای بحثش نیست...
اما نه دوست عزیز !
Bitrate 1080p لزوما 10 مگابیت نیست ... کلا عدد 1080 تعداد پیکسل های عرض تصویر رو نشون میده که معادل 1920×1080 هست . به این رزلوشن full HD گفته میشه اما تصویری که کیفیت HD داره لزوما bitrate معادل 10 مگابیت نداره .. یعنی خیلی از سایتهای اینترنتی که فایل به نام HD برا دانلود میذارن و حتی شبکه های تلویزیونی که تصویر فول HD پخش میکنن با وجود اینکه رزلوشن 1920×1080 دارند اما برای صرفه جویی در پهنای باند میزان bitrate رو تا حداکثر میزان ممکن پایین میارند ! بنابراین مثلا ممکنه شما یه فیلم 1 ساعته داشته باشی که به نام فرمت full HD توی سایت به حجم 6 گیگ گذاشته شده باشه اما همون فیلم با همون زمان رو دیسک بلو ری اورجینال با حجم 25 گیگ موجود باشه ! به جفتشون هم میگن فول HD . در حالی که این تغییر کیفیت شاید خیلی محسوس نباشه ...
کلا هیچ Bitrate تعریف شده ای بصورت دقیق وجود نداره که مثلا بگیم از این مقدار به پایین معادل نیمه HD هست و از این بیشتر فول HD . ملاک اصلی نامگذاری میزان رزلوشنه و بقیه به این بستگی داره که فایل چقدر و با چه استانداردی فشرده شده باشه در نتیجه Bitrate متفاوت خواهد داشت . البته ممکنه سایتهای اینترنتی یه حداقل استانداردهایی رو برای کیفیت واسه خودشون در نظر بگیرن و مثلا برای full HD از Bitrate حدود 10 مگابیت استفاده کنن که در اصل معادل بیت ریت استاندارد DVD هست نه HD DVD یا دیسک blu ray
اینجا رو بخون .. حتی یه کاربر حرفه ای این نظر رو داده که bitrate مناسب برای نیمه HD برای حفظ کیفیت معادل 20 مگابیته ! میگه 5 مگابیت برا نیمه HD خیلی کمه و وقتی شما اون رو به 15 مگابیت میرسونید میبینید تصویر چقدر واضح تر میشه ...

اینجا رو هم حتما ببین . رو قسمت what is the difference between blu ray and DVD کلیک کن و جدولش رو بیین :

DVD اورجینال برای فایلهای ویدئویی bitrate تا 10 مگابیت فراهم میکنه . اما بلو ری برای فایلهای تصویری تا 54 مگابیت میتونه نرخ انتقال داشته باشه !!! و برای HD DVD هم حداکثر 24 مگابیت .
کلا در یک کلام بخصوص تو ایران فایلهایی که به عنوان HD دانلود میشن معمولا bitrate و کیفیت دیسک های اورجینال بلو ری رو ندارند و حجمشون کاهش پیدا کرده.اگه کسی میخواد کیفیت واقعی اون تصاویر رو ببینه باید دیسک بلو ری اورجینالش رو که کاهش حجم پیدا نکرده داشته باشه .
اگه حوصله دارید و انگلیسیتون هم خوبه میتونید یه نگاهی به اینجا بندازید ... این فرد که از بیت ریت پایین شاکی هست توضیحات کامل داده که نسخه های موجود HD که تو اینترنت برای دانلود هست دروغه چون بیت ریت رو برا صرفه جویی در مصرف پهنای باند پایین میارند در حالی که بیت ریتشون از یه DVD اورجینال که بین 8 تا 10 مگابیته کمتره !

اینجا هم 20 مگابیت برا نیمه HD و 40 مگابیت برا Full HD پیشنهاد کرده :

واسه همینه کشورهایی مثل آمریکا که بیشتر جاها سرعت 4 مگابیت دارند دنبال این هستند که باز هم سرعتشون رو چند برابر کنن تا بتونن راحت تر این تصاویر با کیفیت رو در دسترس همه قرار بدن .
البته میدونم اون دوستمون در مورد دیدن کانالای HD با اینترنتی که ما داریم شوخی کرده بودن . اما به نظرم خوبه بچه ها ی اینجا که دائم با دانلود سر و کار دارند از این اطلاعات استفاده کنن .

mmiladd
21-06-2010, 07:29
اکانت عوض شد.....

68 با پهنای باند 8... پارس....

foa.neh
21-06-2010, 09:00
درسته سرعت اکثر وقتا عملا از 100 کیلو بایت بالاتر نمیره اما این کار لااقل باعث شده سرعت شبانه کمی یکنواخت تر و با نوسان کمتر برای بیشتر کاربرا فراهم بشه .
سرعت شبانه من از روز پر نوسان تره !ساعت 1 تا 2 سرعت خوبه بعد که خوشحال میشی سرعت خوبه میری میخوابی صبح میای میبینی 100 مگ بیشتر دانلود نشده :18:

bios2bb
21-06-2010, 12:19
سرعت شبانه من از روز پر نوسان تره !ساعت 1 تا 2 سرعت خوبه بعد که خوشحال میشی سرعت خوبه میری میخوابی صبح میای میبینی 100 مگ بیشتر دانلود نشده :18:

MANUAL MALFUNCTION IN SPEED RATE :21:

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

هرچند اینجا جای بحثش نیست...
اما نه دوست عزیز !
Bitrate 1080p لزوما 10 مگابیت نیست ... کلا عدد 1080 تعداد پیکسل های عرض تصویر رو نشون میده که معادل 1920×1080 ...

فکر میکردم فقط من الاف این چیزام... :19:

armin_punisher6
21-06-2010, 12:22
میتونم از دوستای پارس آنلاینی بپرسم رعت دانلود سرویس 128 شون تو روز چنده؟

mehdihamed
21-06-2010, 12:32
دقیقاً دیشب چقدر دانلود کردی؟
من دیشب حدود 1.5 گیگ دانلود کردم اندیشه 128 خط 5
دلمون خوش بود سرعت اومده پایین نوسان کم شده دیشب سرعت میدمد رو 30 بعد میرفت رو 100 اگه بازم نوسان وجود داشته باشه اوضاع بدتر میشه

birak
21-06-2010, 16:47
دلمون خوش بود سرعت اومده پایین نوسان کم شده دیشب سرعت میدمد رو 30 بعد میرفت رو 100 اگه بازم نوسان وجود داشته باشه اوضاع بدتر میشه
تایید میشه !
دیشب سرعت اندیشه شدیدا نوسان داشت و زیاد هم دانلود نشد. ( 128 - خط 3 )
امیدوارم امشب بهتر باشه.

mmiladd
21-06-2010, 17:02
میتونم از دوستای پارس آنلاینی بپرسم رعت دانلود سرویس 128 شون تو روز چنده؟

من که تا چند روز پیش استفاده می کردیم .. بهترین حالتش 150 . بدترینش 60 بود..

bios2bb
21-06-2010, 17:20
ایتا همه واسه اینه که من 128 نامحدود گرفتم و بر خلاف اونچه که دوستان گفتن، شیر فلکشم بازه... :21:

mehdihamed
21-06-2010, 18:04
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

من همین 2 روز پیش تمدید کردم می خواستم 128 نامحدود بگیرم ولی پشیمون شدم

foa.neh
21-06-2010, 19:36

300 مگ دانلود شد
حالا از امشب باید کلک رشتی(:21:)بزنم ببینم تاثیر داره؟
خلاصه ما پایین شهریم دیگه هرجا رو بخوان پهنای باند بدن زرتی خط 4 رو شیرشو میبندن
اینجاست که ضرب المثل معروف مصداق پیدا میکنه که میگه:
دارندگی و ندارندگی:27:
راستی این پشتیبانی 24 ساعته قضیش چیه یعنی ساعت 4 صبح زنگ بزنم جواب میدن خیلی باحاله شب پس اونجا بیکاری چه کار میکنن:21:
حالا فعلا در این زمینه تازه کارم در آینده ترکوندن سرور سرعتمو به 2 میگ میرسونم(مراجعه به بخش دوم امضا)

bios2bb
21-06-2010, 20:38
300 مگ دانلود شد
حالا از امشب باید کلک رشتی(:21:)بزنم ببینم تاثیر داره؟
خلاصه ما پایین شهریم دیگه هرجا رو بخوان پهنای باند بدن زرتی خط 4 رو شیرشو میبندن
اینجاست که ضرب المثل معروف مصداق پیدا میکنه که میگه:
دارندگی و ندارندگی:27:
راستی این پشتیبانی 24 ساعته قضیش چیه یعنی ساعت 4 صبح زنگ بزنم جواب میدن خیلی باحاله شب پس اونجا بیکاری چه کار میکنن:21:
حالا فعلا در این زمینه تازه کارم در آینده ترکوندن سرور سرعتمو به 2 میگ میرسونم(مراجعه به بخش دوم امضا)

اره یبار زنگ زدم 3 شب... نفس نفس میزد... :27: صبحا فکر کنم با کمر درد میرن خونه... :31: مثلا اقای ماهانیان صبح میاد میپرسه اقای فلانی شما چرا کمرتون خم شده؟ از اون ورم خانوم فلانی خدا بد نده، پاتون چرا میلنگه... :31: بگو چرا سرعت شبا میاد پایین... تخت که نیست. میرن رو سرور کارشونو میکنن دیگه... اه اه اه... اینترنت *یری... :13:

karkan
21-06-2010, 21:45
اره یبار زنگ زدم 3 شب... نفس نفس میزد... :27: صبحا فکر کنم با کمر درد میرن خونه... :31: مثلا اقای ماهانیان صبح میاد میپرسه اقای فلانی شما چرا کمرتون خم شده؟ از اون ورم خانوم فلانی خدا بد نده، پاتون چرا میلنگه... :31: بگو چرا سرعت شبا میاد پایین... تخت که نیست. میرن رو سرور کارشونو میکنن دیگه... اه اه اه... اینترنت *یری... :13:

این چه رک همه چی رو میگه!!!!:31::31::31::31::31::31:

دیشب سرعت خیلی بد بود...بالای 50 به زور میرفت...

بچه ها یه سوال بی ربط:
امروز خط های همراه اول شما هم مشکل داشت؟؟؟ مسیج های من اصلا دلیور نمیشه...دارم دیوووووووووونه میشم..همیشه sending failed:19::19::19::19::19::19::19::19::19:

راستی عجب طوفانی بود .............. 2012 زودرس:19:

jabarsink2000
21-06-2010, 21:52
یکم بیشتر سانسور میکردی بهتر بود.:11:
اینجا 20%از کاربر ها خانم هستن.:40:
30 %هم زیر 18 سال.:5:

mtx891
21-06-2010, 22:46
اره یبار زنگ زدم 3 شب...****... :27: صبحا****... :31: مثلا اقای ماهانیان صبح میاد میپرسه اقای فلانی شما چرا******.. :31: بگو چرا سرعت شبا میاد پایین... ******... اه اه اه... اینترنت *یری... :13:
بچه ی بد

:4::4::4::4:
:evil::evil2:
:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati:exclamati:exclamati:exclamati :exclamati:exclamati

ruzbe1313
22-06-2010, 09:37
اخطار! دفعه بعد تکرار بشه بن میکنمت :5:

(ادای مدیریت :31:)

foa.neh
22-06-2010, 14:32
اره یبار زنگ زدم 3 شب... مشترک گرامی دسترسی به این نخ نما ممنوع می باشد بجای اینها به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراجعه کنید :13:

من که منظور نظرم این نبود فقط واسم سوال پیش اومده بود !
دیشب سرعت خوب بود ولی هرکاری میکنم تورنت شب 25 بیشتر نمیره !70تا سید از 1000تافعال هست
کلک رشتی هم فایده نداشت بدتر سرعت رو آورد پایین شاید کلک رشتی اختصاصی سرعتو بیاره بالا که نداریم!
فصل 5 لاستو با تورنت گزاشتم بدمصب تموم نمیشه با سرعت 25 باید 6گیگ دانلود شه:18:
کسی نداره
فصل 5 رو خریدارم کسی نیست!؟

farshidcivil
22-06-2010, 19:34
این چه رک همه چی رو میگه!!!!:31::31::31::31::31::31:

دیشب سرعت خیلی بد بود...بالای 50 به زور میرفت...

بچه ها یه سوال بی ربط:
امروز خط های همراه اول شما هم مشکل داشت؟؟؟ مسیج های من اصلا دلیور نمیشه...دارم دیوووووووووونه میشم..همیشه sending failed:19::19::19::19::19::19::19::19::19:

راستی عجب طوفانی بود .............. 2012 زودرس:19:

اره مشکل داشت ظاهرا

این درصدا رو از کجا اوردین؟:31:

assimi
22-06-2010, 22:24
امروز چرا هیشکی چیزی ننوشته ؟ همیشه تا الان ۲ صفحه جلو رفته بودیماااااااا

sei_pm
22-06-2010, 22:29

49 % هم پیرمرد هستند که طاقت اینجور حرفها رو ندارند. میمونه 1 درصد که اون رو هم باید تو PM گفت .

mehdihamed
22-06-2010, 22:29
منم می خواستم همینو بگم الان دیگه سرعتو آوردن پایین سرعت همه تقریباً مثل هم شده فکر کنم واسه همین کسی چیزی نمینویسه باید یه زنگ بزنم اندیشه بگم اینترنت 2 یا 3 تا منطقه رو قطع کنن سوژه صحبت گیر بیاریم :31:

sharifie
22-06-2010, 22:31
الان بالاترین سرعت رو کدوم مرکز داره؟؟؟؟

mehdihamed
22-06-2010, 22:46
الان مال همه تقریباً دورو بر 100 میچرخه

mtx891
22-06-2010, 22:51
الان بالاترین سرعت رو کدوم مرکز داره؟؟؟؟
Just FCB:46:
اگه اشتباه نکنم منطقه 2
راستش همه اپلود سنتر هارو که بستن سایتهای ایرانی هم که داغونن با تورنت هم مشکل دارم اگه سرعت 100 مگ هم داشتم هیچ فایده ای نداشت واسه همین دقیق نمیتونم بگم سرعتم خوبه دیشب یه 40 مگ از کمیاب با سرعت 130 دان کردم دنبال چیز پیان میگردم بگیرم شاید بهتر شد

karkan
22-06-2010, 23:15
امروز یه فایل 700 مگی دانلود کردم سرعت دقیقا بین 108 و 109 میچرخید...نه بالاتر میرفت نه پایین تر..حدود 1 ساعت نیم دانلود شد..

majidpromix
22-06-2010, 23:44
یکی کمک کنه!:41:
من تنظیمات مودم رو گذاشتم رو PPPoE ولی بازم مجبورم از طریق connection به اینترنت کانکت شم میخوام طوری بشه که همیشه به اینترنت وصل باشه.
مودم TP-Link 8811

mehdihamed
23-06-2010, 00:05
بعد از اینکه گذاشتی رو pppoe تو صفحه بعدی username و password رو وارد کردی؟

majidpromix
23-06-2010, 00:19
بعد از اینکه گذاشتی رو pppoe تو صفحه بعدی username و password رو وارد کردی؟

آره، user و pass رو وارد کردم بازم نمیشه!
vpi و vci روی 0 و 35 گذاشتم، اشتباهه؟

wolfman_741
23-06-2010, 00:22
اگه درخواست انقالی بدیم چقدر طول میکشه ؟
ASK

mehdihamed
23-06-2010, 00:29
اگه از اندیشه سرویس میگیری باید 8 و 35 باشه

V i r u s e r
23-06-2010, 10:44
سلام
بچه های پارس افلاین بگین ببینم سرعت چجوریاست
نامحدود گرفتم دیگه هیچی نمیتونم دانلو کنم
شاید یه 40 گیگشو بگیرم بیشتر بصرفه
نظرتو چیه؟ الان سرعت من رو 30 میچرخه
نگیرم ببینم سرعت رو 16 میچرخه :31:

Dj_aghamajid
23-06-2010, 11:55
واسه من 130 و خورده ای میچرخه! نوسانش هم کمه!
اندیشه 128 مرکز 722

foa.neh
23-06-2010, 17:38
دوستان سرعت روز مهمه ولی واسه ما نامحدودها همین که قطع نشه و صفحاتو با سرعت بیاره کافیه!که 7-8 روز اخیر به علت قطعی مکرر در روز و شب واقعا حال منو که گرفته؟پارس آنلاین هم اینقدر قطعی داره؟؟
اصل سرعت ،سرعت شبانست که حداقل خط4 پرنوسان ظاهر شده!دیشب تا ساعت2 به زور 15 میشد 2 به بعد رفت 80 تا صبح 800مگ دان شد(خدا برکت بده)
خریدار فصل 5 لاست نبود؟

amir1376
23-06-2010, 19:56
دوستان عزیز من یه بحث قدیمی رو میخوام دوباره آغاز کنم
پارس وی بهتره یا اندیشه دلیل هم بگید

farshidcivil
23-06-2010, 20:46
دوستان عزیز، خفن به یه هیلتر شکن نیاز مندم، هر کی سراغ داره لینکشو بده ممنون میشم
خط 2 سرعت 170 (اینم واسه اینکه درخواستم یه جوری ربطش بدم به این تاپیک)

bios2bb
23-06-2010, 21:41

اگه دقت کرده باشی، یمدتیه که منو birak کم پیداییم... :21:

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

آره، user و pass رو وارد کردم بازم نمیشه!
vpi و vci روی 0 و 35 گذاشتم، اشتباهه؟

بععععله که غلطه. در واقع تو دوباره ازهمون bridge قبلیت داری استفاده میکنی... :27: reset کن بزار 8 35...

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:38 PM ----------

سلام
بچه های پارس افلاین بگین ببینم سرعت چجوریاست
نامحدود گرفتم دیگه هیچی نمیتونم دانلو کنم
شاید یه 40 گیگشو بگیرم بیشتر بصرفه
نظرتو چیه؟ الان سرعت من رو 30 میچرخه
نگیرم ببینم سرعت رو 16 میچرخه :31:

پارس انلاین 30؟؟؟؟!!!! :18: دایل اپ دیگه؟

---------- Post added at 10:41 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

پاسخ به افراد بین 12 و 13 سال ممنوع... :4: فروم +16... :21:

V i r u s e r
23-06-2010, 22:35
پارس انلاین 30؟؟؟؟!!!! :18: دایل اپ دیگه؟

دوست من نامحدود اینجریه
در ضمن الان من باید خوش حلم باشم با این سرعت:31:

mtx891
23-06-2010, 23:05
داداش فدات بشم کوچیک هم مینوشتی میخوندیم جواب میدادیم:31:
این بحث قدیمی نیست ما همه اینجاییم خوبیها و بدیهارو به هم بگیم تعصب هم نداریم اگر پست هارو تا تاریخ یه هفته قبل بخونی همه چیز دستت میاد الانم یه چند وقته همه چیز یه نواخته و ارومه و همینطور که میبینی کم تر گله میکنن
نه اینکه اصلا گله نکنن:20:من خودم تا دلت بخاد گله داشتم و تعریف هم کردم
و راستی ما نمیخای بگیم کدوم بالاتره اگه میخای سرویس بگیری بگو از کدوم منطقه هستی که دوستان ازوون منطقه نظرشون رو بگن:46:

birak
23-06-2010, 23:30
خوش اومدی دوست عزیز
تو همون اولین پست زدی تو خال !
سوال سختیه ! دقیقا مثل این میمونه که یکی بپرسه علم بهتر است یا ثروت ؟! :46:
بعضی وقتا شرایط اندیشه بهتره و بعضی وقتها پارس ... البته به قول دوستمون باید ببینیم شما کدوم منطقه مخابراتی هستین چون تو بعضی مراکز خاص سرویس دهی یه شرکت نسبت به دیگری بهتره ...
اما تو حالت کلی برای اشتراک های حجمی سرعت روزانه اندیشه حدود 100 کیلو بایته و شبها هم در بعضی موارد سرعت در حد استاندارد 20-30 کیلو بایت میشه و تو شبهای آفتابی عین روز به بالای 80 کیلو بایت میرسه ! :5:
از نظر مقایسه حجم دو تا شرکت شما با هزینه مشابه و سرعت مشابه میتونید حدود 2 گیگ حجم بیشتر از اندیشه بگیرید . نکته مهم مواقعی هست که به خرید حجم اضافه نیاز پیدا کنید و در اون صورت هزینه اندیشه نسبت به پارس به صرفه تره . و در ضمن 10 تومن هزینه نصب اولیه در اندیشه اجباری نیست و به سادگی خودتون قادر به تنظیم مودم هستید . انتخاب شرکت به عهده خودتون . باز هم میگم باید ببینید وضعیت سرعت برا کسانی که خط تلفن مشابه شما دارند تو کدوم شرکت بهتره . بعدش راحت تر تصمیم میگیرین کدوم رو انتخاب کنین . کلا هیچ کدوم بی عیب نیستن و هر کدوم یه سری معایب و مزایا دارند که دیگری نداره ... مثلا در حال حاضر مزیت پارس نسبت به اندیشه تعداد کمتر کاربرا هست که شاید باعث بشه وضعیت دانلود شبانه کمی بهتر باشه و روزا هم لنگه همن ! ... کلا بجز نکاتی که گفتم فرق زیادی با هم ندارند و از نظر شخصی خودم فعلا در کل از اندیشه راضی هستم .
امیدوارم بهترین انتخاب رو انجام بدین .
موفق باشی.
سرعت هم دیشب بین 70 تا 100 نوسان میکرد و تا صبح 1 گیگ تورنت دانلود شد . ( 128 - خط 3 )

karkan
24-06-2010, 00:08
خوش اومدی دوست عزیز
تو همون اولین پست زدی تو خال !
سوال سختیه ! دقیقا مثل این میمونه که یکی بپرسه علم بهتر است یا ثروت ؟! :46:

سرعت هم دیشب بین 70 تا 100 نوسان میکرد و تا صبح 1 گیگ تورنت دانلود شد . ( 128 - خط 3 )

اصلا سوال سختی نیست...100000000% ثروت:5:.....(من توی همون انشای دبستانمون هم نوشته بودم ثروت بهتر است:31::31::31:)

امیرجان بیا اندیشه/// با اینکه چند وقته به دلیل زیاد شدن کاربراش سرعت دانلود شبانه اش یکم لومده پایین ولی بازم از بقیه ISP ها یه سر و گردن بالاتره...ASK :40::40::40:

بیرک جان نمیدونی هزینه اون stm1 ی که اسفند ماه کار گذاشتن چقدر واسشون آب خورد؟؟قاعدتا باید خیلی زیاد باشه نه؟؟؟

assimi
24-06-2010, 00:17
بایوس جان تو که آش خور کنکوریا و چند روز دیگه امتحاناته که موفق باشی . البته بعدش یه چیزایی را بهت میگم فعلا کنکورو بده
بیراک آره کم پیداس
یه سوالی از دوستان دیگر : طرفای چله خانه شرکت جز اندیشه و پارس برای فروش ADSL است ؟ اسم و آدرس شرکت چیه؟

پ.ن . تولد p30world هم بر همگان مبارک

V i r u s e r
24-06-2010, 00:18
اصلا سوال سختی نیست...100000000% ثروت:5:.....(من توی همون انشای دبستانمون هم نوشته بودم ثروت بهتر است:31::31::31:)

امیرجان بیا اندیشه/// با اینکه چند وقته به دلیل زیاد شدن کاربراش سرعت دانلود شبانه اش یکم لومده پایین ولی بازم از بقیه ISP ها یه سر و گردن بالاتره...ASK :40::40::40:

بیرک جان نمیدونی هزینه اون stm1 ی که اسفند ماه کار گذاشتن چقدر واسشون آب خورد؟؟قاعدتا باید خیلی زیاد باشه نه؟؟؟
راس میگه ثروت بهتره

و بازم تایید میشه برو اندیشه سرعتشون کم شه یکم بخندیم :21::27::31:

mmiladd
24-06-2010, 00:19
پارس الان سرعتش 10 کیلو بایته... اصلا راضی کننده نیست...

karkan
24-06-2010, 00:30
مثل اینکه امشب شب خوبیه...سرعت بین 90-100 میچرخه...برعکس شبای قبل که به زور به 60-70 میرسید..

ho0rezam
24-06-2010, 09:12
:(:(:(:(:(
سلام.
مرکز 4 هستم، اندیشه و مشکل قطع و وصل شدن اینترنت رو دارم :( یهو اینترنت dc میشه و error یوزر و پس رو میده گاهی هم اصلا ویه وصل شدن میمونه.latency هم نوسانه سینوسی داره....دیروز زنگ زدم به اندیشه گفتن به خاطره مشکل برقه مرکز 4 هست...این درسته؟ یا دارن مزخرف میگن؟؟؟؟

در روز شاید دورو بره 10 بار Int قطع میشه (البته بعد که دوباره cannection رو میزنم وصل میشه) اما این برای من که بازیه online میکنم خیلی بده :(((((((
کسی مشکله منو داره؟

در ضمن یه سوال دیگه هم از اندیشه کردم: بر خلافه پارس وی که داشتم و بعده ساعته 1 هم میشد بازی کرد و سرعت پایین نمیومد،اندیشه همیشه سرعتش پایین میاد...کاره منم از 11 شب تا 2-3 صبح هستش.گفتن به زودی میخوان اقدام کنن و پهنای باند جدید بیارن؟ راسته؟ انگار یک ماهه پیش میخواستن بیارن درست؟ حالا ما چه قلطی بکنیم با این وضع؟:((((((((

V i r u s e r
24-06-2010, 10:20
سلام.
مرکز 4 هستم، اندیشه و مشکل قطع و وصل شدن اینترنت رو دارم :( یهو اینترنت dc میشه و error یوزر و پس رو میده گاهی هم اصلا ویه وصل شدن میمونه.latency هم نوسانه سینوسی داره....دیروز زنگ زدم به اندیشه گفتن به خاطره مشکل برقه مرکز 4 هست...این درسته؟ یا دارن مزخرف میگن؟؟؟؟

در روز شاید دورو بره 10 بار Int قطع میشه (البته بعد که دوباره cannection رو میزنم وصل میشه) اما این برای من که بازیه online میکنم خیلی بده :(((((((
کسی مشکله منو داره؟

در ضمن یه سوال دیگه هم از اندیشه کردم: بر خلافه پارس وی که داشتم و بعده ساعته 1 هم میشد بازی کرد و سرعت پایین نمیومد،اندیشه همیشه سرعتش پایین میاد...کاره منم از 11 شب تا 2-3 صبح هستش.گفتن به زودی میخوان اقدام کنن و پهنای باند جدید بیارن؟ راسته؟ انگار یک ماهه پیش میخواستن بیارن درست؟ حالا ما چه قلطی بکنیم با این وضع؟:((((((((
الان تقریبا هممون این مشکل رو داریم چه از پارس چه از اندیشه
مشکل از مخابرات باید باشه

ho0rezam
24-06-2010, 11:00
الان تقریبا هممون این مشکل رو داریم چه از پارس چه از اندیشه
مشکل از مخابرات باید باشه
هر دو مشکل؟ هم قطعیه زیاد و هم پایین اومدن سرعت بعد از 1 شب؟

foa.neh
24-06-2010, 11:23
سلام.

کسی مشکله منو داره؟

خط 4 به نظر من از نظر سرویس دهی بدترینه اگه خط های دیگه 5 بار قطع شه خط 4 ،10 بار قطع میشه!
منم زنگ زدم گفتن از دستگاهشونه که انگار فقط واسه خط4 قدیمیه با ups سازگاری نداره با هرنوسان رسیت میشه یا همچین چیزی!
دیشب گوش شیطون کر سرعت 110 بود!!!

mehdihamed
24-06-2010, 11:38
دیروز واسه منم بعد از ظهر حدود دو ساعت قطع بود اندیشه خط 5

---------- Post added at 12:38 PM ---------- Previous post was at 12:35 PM ----------

سلام.

کسی مشکله منو داره؟

شما بازی آنلاین بازی میکنین؟
چی بازی میکنین؟
بجز قطعی چند ساعته دیگه مشکلی ندارین راحت میشه بازی کرد؟

V i r u s e r
24-06-2010, 11:41
هر دو مشکل؟ هم قطعیه زیاد و هم پایین اومدن سرعت بعد از 1 شب؟
سرعت من که ثابته: 30
شما اینقدر دانلود می کنید خوب با محدودیت بیشتر بگیرید خلاص
اینقدر نگین شبا سرعت بده

ho0rezam
24-06-2010, 12:17
خط 4 به نظر من از نظر سرویس دهی بدترینه اگه خط های دیگه 5 بار قطع شه خط 4 ،10 بار قطع میشه!
اتفاقا عزیز...من الان همین یکی دو هفته هست که به این مشکل بر خوردم...همیشه صبح تا شب به اینترنت وصل بودم بدون قطعی.از نظره من خیلی خوب سرویس میداد تا قبله این مرکز 4...اگه این مشکل ها بر طرف شه فک کنم دوباره مثه قبل بشه...حداقل من که راضی بودم از این مرکز

شما بازی آنلاین بازی میکنین؟
چی بازی میکنین؟
بجز قطعی چند ساعته دیگه مشکلی ندارین راحت میشه بازی کرد؟
بله...یعنی بالای 60% استفاده اینترنتم همین بازیه آنلاین هست و برام خیلی مهمه که latency خوبی داشته باشم...من world of warcraft بازی میکنم...راستش تا قبله این دو هفته اصلا مشکلی نداشتم و خبری از قطعی که نبود هیچ ، از نوسانه latency هم هیچ خبری نبود و معمولا بینه 400-600 لتنسیه من بودش در بازی و عالی بود (به جز 1 شب به بعد که افت سرعته خیلی بدی داره)

اینقدر نگین شبا سرعت بده
سرعت 30 که خیلی بده...من dap بینه 120 - kbps150 دانلود میکنم و maxی هم که داشتم 240kbps بوده، اون هم نه به صورت لحظه ای...که با اون سرعت 800 مگ رو خیلی سریع دانلود کردم...فک کنم هر پارت 100 تاییش 10 دقیقه طول میکشید....الان مشکله سرعت ندارم کمه کم 70 تارو تویه dap دارم...فقط مشکلم با latency هستش و منظورم از شب ها به خاطره دانلود نیستش، به خاطره ping و latency یه پایین هستش.

با محدودیته بیشتر هم موافقم...اما مشکل اینجاست که واسه من 8 گیگ هم کم میاد، چون در ماه 3 گیگ بدون تعارف واسه بازی آنلاین میره و میمونه 5 گیگ که باید باهاش دانلود کنم و گشت و گذار هم بکنم.

mtx891
24-06-2010, 12:27
اینقدر نگین شبا سرعت بده
من هر ماه متوسط 30 گیگ دان مینکم نا محدود بگیرم با سرعت 30 به چه دردم میخوره
شبا مشکل پیش میاد اما میشه باهاش سر کرد حد اقل به 60 میرسه

mtx891
24-06-2010, 12:37
پارس الان سرعتش 10 کیلو بایته... اصلا راضی کننده نیست...
واقعا؟؟؟؟
مطمعنی برای انحراف افکار عمومی سرعتت 10 نشده؟؟
که مثلا مشترکین پارس زیاد نشه مثلا... مثلا.... مثلا:31:

birak
24-06-2010, 15:05
...بیراک آره کم پیداس
یه سوالی از دوستان دیگر : طرفای چله خانه شرکت جز اندیشه و پارس برای فروش ADSL است ؟ اسم و آدرس شرکت چیه؟
پ.ن . تولد p30world هم بر همگان مبارک

وقتی اساتید حضور دارن و خوب هم راهنمایی میکنن نیازی به پست زدن بیش ار حد نیست. اما تا جایی که بتونم همیشه مطالب این تاپیک رو میخونم تا ببینم اوضاع اینترنتمون چطوره ! :46:
تولد سایتمون رو هم تبریک میگم ... شاید لازم نباشه این رو یادآوری کنم که سایت p30world با تلاش شبانه روزی یکی از دوستان و همشهریان رشتی عزیز ایجاد شده و تونسته به یکی از پرطرفدارترین تالارهای ایرانی تبدیل بشه . پس قدرش رو بدونیم و یادمون نره یه جورایی هسته اصلی و مدیریت این سایت حاصل زحمات یکی از همشهریامون بوده . من حتی دورادور با زحمات ایشون وقتی که تازه میخواستن همچین سایتی راه بندازن آشنایی داشتم . پس قدر این محیط رو که برامون فراهم شده بدونیم و سعی کنیم با مطالب مفید روز به روز چیزهای جدید یاد بگیریم و دانشمون رو افزایش بدیم . سالگرد سایت مبارک ! :11:
اما در مورد شرکت اینترنتی اطراف چله خانه !!!:3:
بله هست :
شکوه سامانه خزر
ssk
رشت خیابان دکتر حشمت (چله خانه) جنب مدرسه جلالی .
rasht, iran
Phone: +98 131 3234162
این هم سایت :

در ضمن سرعت دیشب اندیشه خیلی خوب بود و تا صبح بالای 80 کیلو بایت دور میزد ... فقط حدود ساعت 3 یه بار سرعت صفر شد اما تا صبح بالای 1 گیگ دانلود شد . ( 128 خط 3 )

mehdihamed
24-06-2010, 15:26
birak جان هر چند وقت یه بار یه پست بزن دلمون تنگ میشه تاپیک هم که این روزا سوت و کوره
یه سوال شما همینجوری تا صبح به سرعت دانلود نگاه میکنی؟ از کجا میدونی ساعت 3 شب یه بار سرعت صفر شد :18:
چرا آقا میثم (مدیر سایت) تو این تاپیک اصلاً پست نمیزنه مثلاً ما همشهری هستیما

birak
24-06-2010, 16:58
birak جان هر چند وقت یه بار یه پست بزن دلمون تنگ میشه تاپیک هم که این روزا سوت و کوره
یه سوال شما همینجوری تا صبح به سرعت دانلود نگاه میکنی؟ از کجا میدونی ساعت 3 شب یه بار سرعت صفر شد :18:
چرا آقا میثم (مدیر سایت) تو این تاپیک اصلاً پست نمیزنه مثلاً ما همشهری هستیما
شما لطف داری ... البته خدا کنه همیشه سرعت و کیفیت اینترنت اونقدر بالا باشه که لازم نشه هر شب ما بیایم اینجا گله کنیم ! اونجوری برا همه بهتره ! :46:
نه تا صبح به سرعت نگاه نمیکنم :5:و دوستمون هم چند وقت پیش توضیح داده بودن که برا بررسی نوسان سرعت شبانه یا فهمیدن قطع ارتباط میشه روشهایی رو بکار برد ... اما بعضی شبها تا دیر وقت بیدارم و اونوقت خیلی دقیق تر میشه گفت سرعت بعد ساعت 1 چقدر نوسان داشته یا تو یه ساعت خاص 0 شده ... دیشب هم سرساعت 2:50 چند دقیقه سرعت 0 شد ! چطوری فهمیدم ؟! خب بیخوابی به سرم زده بود خودم این بارش رو به چشم دیدم ! :46:
اما اینکه چرا مدیران اینجا حضور ندارند شاید تشخیص دادن خودمون همه نکات رو مراعات میکنیم و نمیذاریم این تاپیک به بیراهه بره . امیدوار هم هستم اینطور باشه ! یه نکته دیگه هم هست که این تاپیک مثل تاپیکهای خیلی تخصصی نیست که دقیقا در مورد یه چیز خیلی خاص سوال شده باشه و چون سوالات مختلف در مورد ADSL پیش میاد شاید کمی بحث پست ها بعضی وقتا متفرقه بشه ... تاپیک adsl شهرای دیگه هم کم و بیش همینطوره اما مثلا اگه به تاپیک تخصصی فروش سینمای خانگی برین میبینین بحث ها کمتر به انحراف کشیده میشه و نظارت تخصصی هم کمی بیشتره ... البته از بابت همشهری بودن زیاد مهم نیست مدیران همشهری اینجا حضور ندارن ! چون با اینکه به رشتی بودن سایت افتخار میکنیم اما سایتمون چنان معروف هست که نه تنها از کل ایران عضو داره بلکه تو نتایج جستجوی گوگل هم رنکینگ بالایی داره و همیشه جزو اولین نتایج میاد و این هم باعث افتخاره .
نمیدونم شما به فوروم های دیگه هم سر میزنید یا نه ... قوانین چنان تو فورومهای دیگه سخت اجرا میشه و چنان مدیران سخت میگیرند که کوچکترین مطلب خارج از موضوع یا بی احترامی یا حرفی که قوانین سایت رو زیر سوال ببره فوری و شدید برخورد میشه و موجب بن شدن موقتی یا دائمی کاربرا میشه ! حتی تو همین فوروم خودمون جاهایی که مدیر یه تاپیک خیلی فعال هست راه به راه میاد تذکر میده !! طوری که من دیدم حتی اگه کسی 2 تا پست پشت سر هم بزنه فوری اخطار میگیره ... پس خیلی خوبه حالا که این آزادی نسبی تو این تاپیکمون هست و مدیری نیست که دائم تذکر بده و سخت گیری کنه خودمون همیشه هوای پستهایی که میدیم و مطالبی که می نویسیم رو بیشتر داشته باشیم و سعی کنیم تا جایی که میشه از حدودمون فراتر نریم یا مسایل توهین آمیز و کاملا بی ربط به اینترنت و این چیزا رو مطرح نکنیم .. درسته شاید مدیری اینجا پست نمیده فعلا ! اما مطمئن هستم هر چند وقت یه بار مدیرا سری به تاپیکمون میزنند ! :10:

New Ray
24-06-2010, 18:12
سلام
من يه Adsl خانگي ميخوام بخرم ، سرعتش بالا هم نبود مهم نيست . چه سرعت و مشخصاتي رو پيشنهاد ميكنين ؟ ( مهم نيست انديشه باشه يا پارس )
هزينه ماهيانش هم هرچي كمتر بهتر ! :31:

mehdihamed
24-06-2010, 19:48
اگه هزینه برات مهمه الان اندیشه یکم ارزون تره پول نصب هم نمیگیره (اگه خودت بتونی کار سیم کشی رو انجام بدی که زیاد هم سخت نیست) من فکر میکنم 128 3 گیگ خوب باشه برای شروع,هزینه 16000 مودم هم 30000 تومن 1 شب به بعد هم رایگانه

ho0rezam
24-06-2010, 20:31
اندیشه انتخابه اوله همه ی رشتی هاست :دی :دی بهتر از اندیشه نمیشه پیدا کرد!!! حتی اگه گاهی گند بزنه به سرعت ها...من که از وقتی از پارس اومدم اندیشه خیلی راضی بودم

bios2bb
24-06-2010, 21:18
حالا تازه اومدی، دارن بهت حال میدن... بزا مرداد برسه... :27:

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

دوست من نامحدود اینجریه
در ضمن الان من باید خوش حلم باشم با این سرعت:31:

نخیر... کی گفته... کافی نت استار سبز میدون... 256 نامحدود سرعت 190 الی 200. کافی نت کاندید 384 نامحدود سرعت 200 تا 220...

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

راس میگه ثروت بهتره

و بازم تایید میشه برو اندیشه سرعتشون کم شه یکم بخندیم :21::27::31:

پسر جون اون ثروتی که شما میگی مال پدره... اگرم بابات میلیونر نباشه باید ... بدی تا پول در بیاری تو این مملکت چه با دیپلم چه با فوق لیسانس کانیک جامدات از دانشگاه گیلان... منم بابام زیرپام بی ام وی x3 بزاره زنم واسم بگیره، تو شرکت یا کارخونش کار کنم، میگم ثروت بهتره. وگرنه اگه علم نداشته باشی یا باید دزدی کنی یا باید 3 تا پا داشته باشی!!!

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

جواب شمارو هم به دوست قبلی دادم.... :46:

majidpromix
24-06-2010, 21:27
من واسه این ماه میخوام 128 نامحدود بگیرم از اندیشه! لطفا اونایی که نامحدود دارن بگن سرعتشون چقدره؟
فقط خواهشا اگه خودتون یا آشناتون الان نامحدود نداره همینجوری نگید که سرعت پایینه رو 20-30.
آخه الان دوستم با خط 722 نامحدود 128 داره و سرعتش الان دوروبر 130 میچرخه!!!:18:
کسی از کد 5 نامحدود نداره؟

mtx891
24-06-2010, 21:48
... شاید لازم نباشه این رو یادآوری کنم که سایت p30world با تلاش شبانه روزی یکی از دوستان و همشهریان رشتی عزیز ایجاد شده و تونسته به یکی از پرطرفدارترین تالارهای ایرانی تبدیل بشه . پس قدرش رو بدونیم و یادمون نره یه جورایی هسته اصلی و مدیریت این سایت حاصل زحمات یکی از همشهریامون بوده . من حتی دورادور با زحمات ایشون وقتی که تازه میخواستن همچین سایتی راه بندازن آشنایی داشتم ...

جدا این سایت رشتیه
ای ول بابا نمیدونستم
پس تولدش خیلی خیلی مبارک

mtx891
24-06-2010, 21:55
سلام
من يه Adsl خانگي ميخوام بخرم ، سرعتش بالا هم نبود مهم نيست . چه سرعت و مشخصاتي رو پيشنهاد ميكنين ؟ ( مهم نيست انديشه باشه يا پارس )
هزينه ماهيانش هم هرچي كمتر بهتر ! :31:
سلام به جمع ما خوشومدی اندیشه کاربراشو راضی تر از دیگران نگه میداره و فعلا به صرفه تره فکر کنم 2 گیگ ترافیک تو پارس 10 تومن باشه ما میدونم تو اندیشه 5 تومنه
البته همیشه گفتم
از هر جا هر شرکتی هر سرویسی بگیری باید عصاب اهنی داشته باشی
نه اینکه شرکتا بدن یکم دستشون بستست در واقع اونا یه واسطه هستند دیگه اینکه لنگر به کابل بخوره دست اونا نیست

mtx891
24-06-2010, 22:08
یه سوال شما همینجوری تا صبح به سرعت دانلود نگاه میکنی؟ از کجا میدونی ساعت 3 شب یه بار سرعت صفر شد :18:ا

این برنامه تا صبح برات از دستکتاپ عکس میگیره میتونی فاصله زمانی عکس هارو هم تنظیم کنی
البته برنامه چون یه برنامه کنترله هیچ اثر باقی نمیزاره فقط تو قسمت option توری تنظیم کن که task maneger رو نبنده
سوال داشتی بپرس
:10:

پسورد :

assimi
24-06-2010, 23:32
بایوس هم ۳۰یا۳۰ شد و از دست رفت . :27:
سرعت اندیشه دیشب خیلی خوب بود نزدیک ۲ گیگ دانلود شد . :5:

karkan
25-06-2010, 00:00
پسر جون اون ثروتی که شما میگی مال پدره... اگرم بابات میلیونر نباشه باید ... بدی تا پول در بیاری تو این مملکت چه با دیپلم چه با فوق لیسانس کانیک جامدات از دانشگاه گیلان... منم بابام زیرپام بی ام وی x3 بزاره زنم واسم بگیره، تو شرکت یا کارخونش کار کنم، میگم ثروت بهتره. وگرنه اگه علم نداشته باشی یا باید دزدی کنی یا باید 3 تا پا داشته باشی!!!

:46:

دیشب با اینکه اوایل سرعت خیلی خوب بود ولی فکر کنم وسط شب برق رفت .. یه فایلم 80% رفته بود که بهش نیاز شدیدی داشم و خدا رو شکر دان شد...:8::8:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

داداشه من تو هنوز افکار 10 سال پیشو داری...اون موقع همه میگفتن علم بهتره...آدم که علم داشته باشه همه چی داره و اینجور ک*شعرا...

من نمیگم بابام میلیونره و زیر پام بی ام دبلیو انداخته...میگم تو این دوره زمونه ثروت 100000 برابر علم ارزش داره..احترام داره..شخصیت داره..(ثروت از علم بهتر است)

یعنی این همه میلیونر تو این شهر ریخته همه باباهاشون پولدار بودن؟؟؟نه عزیز من ...فکر اقتصادی داشتن/کار بازار بلد بودن..یکی رو که واسه خودم خیلی جالبه مثال میزنم..چند سال پیش این فکر افتاد به ذهنش که بره از بندر عباس و لب مرز مشروب بیاره اینجا بفروشه..2-3 سال کار کرد ..الان پولش از نردبون شهرداری هم بالاتر میره..هیچ وقت هم گیر نیفتاده و گیر نمی افته.. پلیسا عین داداششن..ببین پول با "مجریان قانون" چیکار کرده؟؟کاری کرده که جلوش دولا میشن....
----------------------------------------------
الان یارو فوق تخصص قلب داره چون با تاکسی اینور و اونور میره نه کسی بهش "دکتر"میگه نه احترامی واسش قایلن...ولی کسی که دیپلم هم نداره و از یه مورانو یا BMW X3 پیاده شه خواسته یا ناخواسته تبدیل به "مهندس" میشه و کلی جلوش خم و راست میشن...جادوی ثروت رو اون لحضه میتونی ببینی..(خودم به شخصه بارها این صحنه رو دیدم..)

تو این دوره زمونه (10 سال از شما جلوتر) ثروت داشته باشی احترام داری...ولی علم خدایی هم داشته باشی
واسه ات تره هم خرد نمیکنن...

علم داشته باش دکتراتو هم بگیر تهش میشی استاد دانشگاه و یه زندگی معمولی..:13:
با علم میشه یه زندگی معمولی داشت ولی با ثروت زندگی رویایی...
------------------------
اگه علم داشته باشی نباید .... بدی تا پول دربیاری؟؟؟یعنی شما دکترا بگیری تو خونه بشینی پول واست نازل میشه؟؟؟
زندگی همین .... دادناس.بدی پول در میاری... لش بازی در بیاری هم که هیچی....

-----------------------------------------------
این یه گزاره یک شرطیه و تو این مملکت هیچ وقت هم دو شرطی نمیشه...

احترام و شخصیت---اگر و تنها اگر----ثروت داشته باشی

mehdihamed
25-06-2010, 00:57
الان سرعت خیلی نوسان داره دورو بر 70 میچرخه اندیشه خط 5

من رو این قضیه علم و ثروت قبلاً ها خیلی فکر میکردم ولی علم خیلی بهتره همون آدمی که میگی رفته بندرعباس و لب مرز مشروب آورده از علم استفاده کرده با علم میشه ثروت بدست آورد ولی با ثروت نمیشه علم بدست آورد

Dj_aghamajid
25-06-2010, 10:39
خوبه دیگه تاپیک چند منظوره شد!
یه خط درباره موضوع مریوط به بحث و بعد از اون هرچه دل تنگت خواهد بگو!
اندیشه سرعت روز بین 120 تا 135!
شب بین 60 تا 100!
اندیشه مرکز 722

majidpromix
25-06-2010, 10:44
من واسه این ماه میخوام 128 نامحدود بگیرم از اندیشه! لطفا اونایی که نامحدود دارن بگن سرعتشون چقدره؟
فقط خواهشا اگه خودتون یا آشناتون الان نامحدود نداره همینجوری نگید که سرعت پایینه رو 20-30.

یکی جواب مارو بده دیگه!!!:41:

V i r u s e r
25-06-2010, 11:24
من هر ماه متوسط 30 گیگ دان مینکم نا محدود بگیرم با سرعت 30 به چه دردم میخوره
شبا مشکل پیش میاد اما میشه باهاش سر کرد حد اقل به 60 میرسه
گفتم با محدودیت بیشتر بگیرید یعنی الان اگه 20 گیگ دارید برید 40 گیگ بگیرید
کاری که کم اخر این ماه می کنم

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:22 PM ----------

128 نامحدود پارس سرعت 30 ثابت چه شب چه روز

---------- Post added at 12:24 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

جدا این سایت رشتیه
ای ول بابا نمیدونستم
پس تولدش خیلی خیلی مبارک
اره تازه مرکز 3 :31:

farshidcivil
25-06-2010, 11:36
دیشب با اینکه اوایل سرعت خیلی خوب بود ولی فکر کنم وسط شب برق رفت .. یه فایلم 80% رفته بود که بهش نیاز شدیدی داشم و خدا رو شکر دان شد...:8::8:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

داداشه من تو هنوز افکار 10 سال پیشو داری...اون موقع همه میگفتن علم بهتره...آدم که علم داشته باشه همه چی داره و اینجور ک*شعرا...

من نمیگم بابام میلیونره و زیر پام بی ام دبلیو انداخته...میگم تو این دوره زمونه ثروت 100000 برابر علم ارزش داره..احترام داره..شخصیت داره..(ثروت از علم بهتر است)

یعنی این همه میلیونر تو این شهر ریخته همه باباهاشون پولدار بودن؟؟؟نه عزیز من ...فکر اقتصادی داشتن/کار بازار بلد بودن..یکی رو که واسه خودم خیلی جالبه مثال میزنم..چند سال پیش این فکر افتاد به ذهنش که بره از بندر عباس و لب مرز مشروب بیاره اینجا بفروشه..2-3 سال کار کرد ..الان پولش از نردبون شهرداری هم بالاتر میره..هیچ وقت هم گیر نیفتاده و گیر نمی افته.. پلیسا عین داداششن..ببین پول با "مجریان قانون" چیکار کرده؟؟کاری کرده که جلوش دولا میشن....
----------------------------------------------
الان یارو فوق تخصص قلب داره چون با تاکسی اینور و اونور میره نه کسی بهش "دکتر"میگه نه احترامی واسش قایلن...ولی کسی که دیپلم هم نداره و از یه مورانو یا BMW X3 پیاده شه خواسته یا ناخواسته تبدیل به "مهندس" میشه و کلی جلوش خم و راست میشن...جادوی ثروت رو اون لحضه میتونی ببینی..(خودم به شخصه بارها این صحنه رو دیدم..)

تو این دوره زمونه (10 سال از شما جلوتر) ثروت داشته باشی احترام داری...ولی علم خدایی هم داشته باشی
واسه ات تره هم خرد نمیکنن...

علم داشته باش دکتراتو هم بگیر تهش میشی استاد دانشگاه و یه زندگی معمولی..:13:
با علم میشه یه زندگی معمولی داشت ولی با ثروت زندگی رویایی...
------------------------
اگه علم داشته باشی نباید .... بدی تا پول دربیاری؟؟؟یعنی شما دکترا بگیری تو خونه بشینی پول واست نازل میشه؟؟؟
زندگی همین .... دادناس.بدی پول در میاری... لش بازی در بیاری هم که هیچی....

-----------------------------------------------
این یه گزاره یک شرطیه و تو این مملکت هیچ وقت هم دو شرطی نمیشه...

احترام و شخصیت---اگر و تنها اگر----ثروت داشته باشی

realy , it's your opinion
but i think no pain no gain

به هر حال هر کی یه نظری داره، ولی بنظر من جفتش خوبن ولی اگه قرار باشه بین این دو تا یکیشو انتخاب کنم مطئنن ثروتو انتخاب نمیکنم. در مورد اون فردی که شما مثال زدین عکس این قضیه هم میتونه باشه لااقل تو جایی که من هستم، یعنی طرف پولداره و صرفا به واسطه پولش شده بساز بفروش (یا همون بنداز)، به قول شما بهش مهندسم میگن ( در صورتیکه کاردانی کامپیوترو تو 7 ترم تموم کرده) جلوش دولا راستم میشن ولی همین جناب به اصطلاح مهندسو کارگرامون دستش میندازن، کلیم شرو ور پشت سرش میگن، یعنی چی؟ یعنی اگه همین پولم ازش بگیری میشه یه مجموعه تهی...
اصلا بحثم این نیست که ثروت بده اتفاقا برعکس .ولی همین پولتون نه میتونه شخصیتو بهتون تزریق کنه و نه میتونه درست صحبت کردنو بهتون یاد بده و نه ... . اخرشم اینکه اون احترامو که شما میگین یه احترامه اجباریه (طرف به واسطه پولی که داره دیگران مجبور میکنه بهش احترام بزارن) ولی اون احترامی که به یه متخصص به قوله شما قلب میزارن از ته دل و از روی علاقه ست (حتی اگه از هر 100 نفر یکی احترام بزاره ،باز ارزشه دومیه بیشتره).

karkan
25-06-2010, 11:36
الان سرعت خیلی نوسان داره دورو بر 70 میچرخه اندیشه خط 5

من رو این قضیه علم و ثروت قبلاً ها خیلی فکر میکردم ولی علم خیلی بهتره همون آدمی که میگی رفته بندرعباس و لب مرز مشروب آورده از علم استفاده کرده با علم میشه ثروت بدست آورد ولی با ثروت نمیشه علم بدست آورد

از علمش استفاده نکرده/// از فکرش استفاده کرده...راه پول درآوردن رو پیدا کرد..

مهدی جان دیگه گذشت اون که با علم میشد ثروت بدست آورد...اون زمون که درس میخوندی بعد میرفتی سرکاره مرتبط با درست و حقوق میلیونی میگرفتی دیگه finish...الان یارو فوق لیسانس داره شهرداری به ایستگاه مسافر میزنه بالا پایین میکنه...

کسی میره دنبال علم که بتونه ازش پول دربیاره زندگیشو بگردونه...ولی کسی که پولدار باشه نیازی به علم نداره.

دیگه نمیخوام این بحث رو ادامه بدم...

خوبه دیگه تاپیک چند منظوره شد!
یه خط درباره موضوع مریوط به بحث و بعد از اون هرچه دل تنگت خواهد بگو!
اندیشه سرعت روز بین 120 تا 135!
شب بین 60 تا 100!
اندیشه مرکز 722

تا کی میخوایم بیایم اینجا بگیم دیشب سرعت فلان بود..الان بساره..الان بده الان خوب شد..دیشب ساعت 4:29 و 34 ثانیه سرعت رسید به 110؟؟؟؟؟ :2::2:

سرعت همینه دیگه...تا چند وقت پیش 240 بود بعد شد 150 الان هم شده 100...دیگه نیازی نیست هر روز هر شب بیایم اینجا بگیم(از جمله خودم)...اگه سرعتتون پایینه 2 ساعت صبر کنید خوب میشه دیگه...تا ابد که اونطور نمیمونه...واسه منم بعضی روزا خیلی پایینه...ولی 3-4 ساعت بعدش درست شده..

من تو این تاپیک هرچی دلم بخواد میگم..هرچی...هرکس خوشش نیومد پستمو گزارش کنه پاک کنن...اصلا واسم مهم نیست...

behnam_gunner
25-06-2010, 12:39
من حدود 1 هفته است از اندیشه adsl گرفتم 256 ترافیک 8 سرعت دانلودم تو روز حدود100 تو شب حداکثر 40 از مرکز 8

eduardo
25-06-2010, 12:46
دوستان کد 224 میشه بگن سرعتشون تو روز و شب چطوری هست؟!!!

Dj_aghamajid
25-06-2010, 14:31
از علمش استفاده نکرده/// از فکرش استفاده کرده...راه پول درآوردن رو پیدا کرد..

مهدی جان دیگه گذشت اون که با علم میشد ثروت بدست آورد...اون زمون که درس میخوندی بعد میرفتی سرکاره مرتبط با درست و حقوق میلیونی میگرفتی دیگه finish...الان یارو فوق لیسانس داره شهرداری به ایستگاه مسافر میزنه بالا پایین میکنه...

کسی میره دنبال علم که بتونه ازش پول دربیاره زندگیشو بگردونه...ولی کسی که پولدار باشه نیازی به علم نداره.

دیگه نمیخوام این بحث رو ادامه بدم...

تا کی میخوایم بیایم اینجا بگیم دیشب سرعت فلان بود..الان بساره..الان بده الان خوب شد..دیشب ساعت 4:29 و 34 ثانیه سرعت رسید به 110؟؟؟؟؟ :2::2:

سرعت همینه دیگه...تا چند وقت پیش 240 بود بعد شد 150 الان هم شده 100...دیگه نیازی نیست هر روز هر شب بیایم اینجا بگیم(از جمله خودم)...اگه سرعتتون پایینه 2 ساعت صبر کنید خوب میشه دیگه...تا ابد که اونطور نمیمونه...واسه منم بعضی روزا خیلی پایینه...ولی 3-4 ساعت بعدش درست شده..

من تو این تاپیک هرچی دلم بخواد میگم..هرچی...هرکس خوشش نیومد پستمو گزارش کنه پاک کنن...اصلا واسم مهم نیست...
ببین عزیزم اینجا که چت روم نیست!:13: شما هم که بچه نیستید که من برم به بزرگترت( مسئول سایت) گزارش کنم! :12:حالا اگه شما هر چیزی هم بنویسی من گزارش نمیکنم! اصلا مسخرست!:9: تازه خب بنظر شما چرا اومدن تاپیک های مختلف با موضوعات مختلف ایجاد کردن؟ چون هر کی درباره موضوع مورد نظرش صحبت کنه و به نتیجه برسه!:46: منم قبول دارم که بحث در مورد ADSL زیاد تنوع نداره! اما این دلیل نمیشه که شما اینجوری صحبت کنی؟:13: خیلی تعجب کردم! نمیدونم ولی از شما بعیده! :34:
من زیاد درباره ایجاد تاپیک نمیدونم ولی پیشنهاد میکنم یه تاپیک برای صحبت بین بچه های شمال و خصوصا رشت با موضوع آزاد درست کنیم تا همه بیان اونجا و حال کنیم! من هم مطمئنم چیز جالبی مثل ف.ی.س..ب.و.ک میشه! اینجوری بهتر نیست؟:7:
ولی بازم خودت میدونی! ایشالا که همیشه ثروتمند باشی!:10:

majidpromix
25-06-2010, 14:31
بچه ها این قضیه تغییر سرعت چجوریاست؟ مثلا اگه من نامحدود بگیرم ببینم سرعت خوب نیست وسط دوره میتونم عوضش کنم دوباره محدود بگیرم؟ اونوقت هزینه و مابه تفاوتش چی میشه؟

birak
25-06-2010, 15:16
جدا این سایت رشتیه
ای ول بابا نمیدونستم
پس تولدش خیلی خیلی مبارک
بله ...
طرح اولیه این سایت توسط دوست عزیز آقای "حسین تنها مرد" پایه ریزی شده و البته خیلی از دوستان دیگه همشهری و همچنین از شهرهای دیگه هم تو ساختن سایت و کسب اعتبارش دست داشتن . ولی مدیر اصلی و موسس این سایت ایشون هستند .
شاید خیلی از دوستان ندونند که دفتر سایت در 4 راه میکاییل رشت روبروی مسجد چهاربرادران و تو ساختمانی واقع هست که نمای شیشه ای بنفش رنگ و آرم الماس شیشه ای داره و خیلی از مجموعه های نرم افزاری از جمله "مجموعه کوآنتوم" که اسمش بالای این صفحه هست و تعداد زیادی نرم افزار آموزشی توسط زحماتی که این دوستان میکشند فراهم شده ...
به صفحه فروش محصولات سایت هم اگه توجه کرده باشین متوجه میشین شماره تلفن ها همه 0131 هست :

به هر حال نشون میده شمالیها تو زمینه فعالیتهای اینترنتی هم مثل همه موارد دیگه اگه اراده کنن کاملا موفق خواهند بود و ما هم به داشتن همچین دوستان سخت کوشی افتخار میکنیم . من خیلی از دوستان رو دیدم که دنبال پولدار شدن یک شبه و کسب درآمد از طریق اینترنت هستند ! موسس این سایت از 0 شروع کرد و الان خدا رو شکر به چیزای اقتصادی که میخواستن هم کاملا رسیدند اما این موفقیت رو فقط و فقط با تلاش خیلی خیلی زیاد بدست آوردند ... شاید یه نمونه از هزاران نمونه که از علم به ثروت رسیدن همین عزیزان باشند و همه هم براشون احترام قائلند . این نکته رو هم از این جهت گفتم که قضیه علم بهتر است یا ثروت رو به عنوان شوخی در برابر سوال دوستمون که "اندیشه بهتر است یا پارس" مطرح کردم اما دوستان دیگه خیلی جدی گرفتن ! :46: عیب نداره بعضی وقتا کمی بحث متفرقه پیش بره اما چون این قضیه از اونجور بحثایی هست که اگه ادامش بدیم باید 100 صفحه درست حسابی در موردش بحث کنیم پس بهتره اینجا ادامش ندیم ... کافیه تو گوگل این جمله "علم بهتر است یا ثروت" رو جستجو کنین میبینین هزاران مطلب و نظر در موردش پیدا میشه ! :19:
خیلی خوبه یه تاپیک جدید مخصوص بچه های رشت در مورد مسایل متفرقه باز بشه ... اما هر چی گشتم دیدم تو سایت هیچ قسمت مناسبی برا ایجاد اینجور تاپیک در نظر گرفته نشده و ما هم نمیتونیم همچین تاپیکی رو بریم تو یه زیر شاخه بی ربط بزنیم !!! واقعا وقتی یه تاپیک به نام تایپیک اختصاصی ساسی مانکن و حسین مخته تو سایتمون داریم ! ( P30World Forums > علم، فرهنگ> هنرمـوســیـقی >دانلود موسیقی ) چرا نباید یه تاپیک مخصوص بچه های رشت وجود داشته باشه تا هر چی میخوان در چهار چوب قوانین سایت اونجا بگن یا هر سوالی که مربوط به شهرمون میشه مطرح کنن چون درسته هیچکس اینجا مانع اظهار نظر کسی نمیشه اما بیراهه رفتن بیش از حد تاپیک هم زیاد جالب نیست .:10:

birak
25-06-2010, 15:26
بچه ها این قضیه تغییر سرعت چجوریاست؟ مثلا اگه من نامحدود بگیرم ببینم سرعت خوب نیست وسط دوره میتونم عوضش کنم دوباره محدود بگیرم؟ اونوقت هزینه و مابه تفاوتش چی میشه؟
تا جایی که من می دونم و خودم هم با این مورد برخورد داشتم برعکسش امکان پذیره .. یعنی شما میتونی وسط دوره از یه سرویس پایین تر به سرویس بالاتر ارتقاء بدی یا یه سرویس با حجم بالاتر بگیری و مابه التفاوتش رو برات حساب میکنن و مشکلی نیست ... اما تا جایی که اطلاع دارم برعکسش امکان پذیر نیست که مثلا وسط دوره بری سرویست رو با یه سرویس پایین تر عوض کنی و پولت رو پس بگیری !! باز هم میخوای مطمئن شی میتونی زنگ بزنی شرکت از خودشون سوال کنی .
موفق باشی.

mtx891
25-06-2010, 19:53
من حدود 1 هفته است از اندیشه adsl گرفتم 256 ترافیک 8 سرعت دانلودم تو روز حدود100 تو شب حداکثر 40 از مرکز 8
فکر کنم بایت فاصل شما باشه
با مرکز مخابرات منطقه 8 چقدر فاصله داری؟

mtx891
25-06-2010, 20:11
بله ...
طرح اولیه این سایت توسط دوست عزیز آقای "حسین تنها مرد" پایه ریزی شده و البته خیلی از دوستان دیگه همشهری و همچنین از شهرهای دیگه هم تو ساختن سایت و کسب اعتبارش دست داشتن . ولی مدیر اصلی و موسس این سایت ایشون هستند .

خیلی خوبه یه تاپیک جدید مخصوص بچه های رشت در مورد مسایل متفرقه باز بشه ... اما هر چی گشتم دیدم تو سایت هیچ قسمت مناسبی برا ایجاد اینجور تاپیک در نظر گرفته نشده.:10:

نکته اولت دیگه خیلی جالب بود این سایت خیلی پربینندست و من حتی نمیدونستیم ساختمونش اینجاست ایناکه مثل
Pirate bay تحت تعقیب نیستن حداقل یه تابلو میزدن اونجا
در مورد دومی
نمیشه برامون یه پارتی بازی کنن یه تاپیک رشت بزنیم؟؟:46:

اول اینکه اگه دقت کنی یه مدت تایپیک ساکت بود چون همینجوری رو 100 بود اینکه دوستان میپرسن میخان از سراسری بودن قضیه خبر دار بشن یکی یکی میان اینجا میگن و یه نتیجه گیری میشه واسه نمونه من میدونم که خودتم صفحه اول دوم این تایپیک رو خوندی همه میگفتن اندیشه خوب نیست و پارس خوبه بعد کم کم با همین انتقادها و مشکلات پارس همه به اندیشه رو اوردن ما اینجاییم واسه همین موضوع
در مورد جمله اخرتم چرا سرخ میکنی باشه هر چی دوس داشتی بگو قول میدم خوشم نیومد گزارش بدم:31::21::46: حالا ناراحت نباش:11:

یکی از دوستان راجب 224 پرسیده بود من یکم اینور تر 223 وضعیتم خوبه Downstream هنوز رو 1535 هست و روز سرعت خوبی دارم شبا یا 100 هست با نوسان کم یا صفر مطلق که بعد یک مین دباره بر میگرده

behnam_gunner
26-06-2010, 00:34
فکر کنم بایت فاصل شما باشه
با مرکز مخابرات منطقه 8 چقدر فاصله داری؟

دقیقا 4 تا کوچه حداکثر میشه 500 متر من زنگ زدم از خود اندیشه پرسیدم گفت باید کلات هم بندازی بالا سرعتت خیلی هم خوبه!!!!!
:13:

behnam_gunner
26-06-2010, 00:39

حالا به نظر شما ارزشش رو داره من ماهی 30000 تومن بدم به سرعتم از 100 رد نشه???? :19:

behnam_gunner
26-06-2010, 00:43
کسی اینجا نیست که تو مرکز 8 اندیشه یا پارس داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

behnam_gunner
26-06-2010, 00:50
کسی اینجا نیست که تو مرکز 8 اندیشه یا پارس داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

V i r u s e r
26-06-2010, 01:05
تا جایی که من می دونم و خودم هم با این مورد برخورد داشتم برعکسش امکان پذیره .. یعنی شما میتونی وسط دوره از یه سرویس پایین تر به سرویس بالاتر ارتقاء بدی یا یه سرویس با حجم بالاتر بگیری و مابه التفاوتش رو برات حساب میکنن و مشکلی نیست ... اما تا جایی که اطلاع دارم برعکسش امکان پذیر نیست که مثلا وسط دوره بری سرویست رو با یه سرویس پایین تر عوض کنی و پولت رو پس بگیری !! باز هم میخوای مطمئن شی میتونی زنگ بزنی شرکت از خودشون سوال کنی .
موفق باشی.
پارسال 20 مرداد سرویس منو فعال کردن
256 20 گیگ یکساله
من هنوز 1 بایتشم استفاده نکردم گفتم تبدیلش کنین به 128 نامحدود قبول نکردن :41:
1 سال زندگیمون تباه شد
الان که سرعت محدود رفته بالا ما نامحدود گرفتیم lol :31:

mtx891
26-06-2010, 10:13
حالا به نظر شما ارزشش رو داره من ماهی 30000 تومن بدم به سرعتم از 100 رد نشه???? :19:
یه سری سوال
چی دانلود میکنی
از چه سروری؟
لینک مستقیم
یا غیر مستقیم؟rapidshear,megaupload,...
یه لینک که سرعت کمی داره رو اینجا بزار منم تست کنم:46:

mehdihamed
26-06-2010, 11:57
پارسال 20 مرداد سرویس منو فعال کردن
256 20 گیگ یکساله
من هنوز 1 بایتشم استفاده نکردم گفتم تبدیلش کنین به 128 نامحدود قبول نکردن :41:
1 سال زندگیمون تباه شد
الان که سرعت محدود رفته بالا ما نامحدود گرفتیم lol :31:

به نظر من بهترین کار اینه که خودتو غافلگیر کنی یعنی هر وقت می خوای نامحدود بگیری بری محدود بگیری هر وقت می خوای محدود بگیری بری نامحدود بگیری اینطوری مشکلت حل میشه :31:

behnam_gunner
26-06-2010, 14:16
یه سری سوال
چی دانلود میکنی
از چه سروری؟
لینک مستقیم
یا غیر مستقیم؟rapidshear,megaupload,...
یه لینک که سرعت کمی داره رو اینجا بزار منم تست کنم:46:

من این سرعتهایی که گفتم بره لینکهای مستقیمه مثلا این سایت حتی فیلتر هم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی سرعتم از 100 بالاتر نیست تو روز تو شب هم میانگین 20 حداکثر 40 تازه بین ساعت 1تا3 که افتضاحه حتی دیشب به 3 رسیده بود.

reza66kh
26-06-2010, 14:26
لطفا اونایی که سرویس 128 اندیشه دارن بگن که در حال حاضر سرعت دانلود شبانه شون چقدره ؟

اخه یکی از دوستام 128 اندیشه با محدودیت 5 گیگ داره که میگه سرعتش تو شب حدود 10 kb/s میشه (پیش شمارش هم 553 هستش) اما یکی دیگه ازدوستام 128 اندیشه بامحدودیت 8 گیگ داره که سرعت شبش حدود 40 kb/s هس

birak
26-06-2010, 15:23
دقیقا 4 تا کوچه حداکثر میشه 500 متر من زنگ زدم از خود اندیشه پرسیدم گفت باید کلات هم بندازی بالا سرعتت خیلی هم خوبه!!!!!
:13:حالا به نظر شما ارزشش رو داره من ماهی 30000 تومن بدم به سرعتم از 100 رد نشه????
حالا کلات رو انداختی بالا یا نه ؟! :46:
البته اینجا زیاد در موردش بحث کردیم که با توجه به سرعت مزخرف و استاندارهای پایین اینترنت در ایران همین که سرعت به 100 هم برسه یا اینکه اشتراک رسمی 256 ( که باید با سرعت حدود 32 کیلو بایت کار کنه ) فعلا داره تا سرعت 100 کیلو بایت جواب میده باید کلامون رو هم هوا بندازیم ! :5:
البته از شوخی گذشته تو روز من که اصلا مشکلی ندارم و همین الان که ساعت 4 عصره سرعتم خیلی راحت به 90 تا 100 کیلو بایت میرسه که با شرایط فعلی کاملا خوبه . واسه همینه که با وجود امکان گرفتن سرویس بالاتر از 128 مثلا سراغ سرویس 256 نمیرم چون سرعتشون تفاوت محسوسی نداره .. شما هم میتونی از ماه آینده سرویس 128 بگیری و با همین سرعتی که الان داری کار کنی ! یادت هم نره کلا تابستونا به علت زیاد شدن کاربرا و ترافیک بیشتر همه شرکتا افت سرعت دارند ...
البته روزها هم خیلی وقتا ممکنه سرعت تک دانلود به علل مختلف ( مثلا محدودیت سرعت سرور و .. ) مثلا از 20 کیلو بایت بیشتر نشه ! .. اینجور اوقات تنها راهش اینه که چند تا فایل رو همزمان برای دانلود بذاری تا از حداکثر پهنای باندت استفاده کنی . استفاده از دانلود منیحر ها ( مثل IDM ) هم فراموش نشه . اگه هم چیز پی ان داری می تونی تست کنی ببینی تو سرعت دانلودت تاثیر مثبت داره یا نه ... تو شب هم همینطوره و باید چند تا فایل همزمان برای دانلود داشته باشی تا به حداکثر سرعت برسی. البته سرعت شاید به پای روز نرسه اما من همین دیشب با تورنت حدود 1 گیگ دانلود کردم و متوسط سرعت بین 70 الی 100 نوسان میکرد . ( 128 - خط 3 )

لطفا اونایی که سرویس 128 اندیشه دارن بگن که در حال حاضر سرعت دانلود شبانه شون چقدره ؟
اخه یکی از دوستام 128 اندیشه با محدودیت 5 گیگ داره که میگه سرعتش تو شب حدود 10 kb/s میشه (پیش شمارش هم 553 هستش) اما یکی دیگه ازدوستام 128 اندیشه بامحدودیت 8 گیگ داره که سرعت شبش حدود 40 kb/s هس
البته مرکز به مرکز فرق میکنه و تا جایی که میدونم سرعت مرکز 5 کمی پایین تره .
اما اگه نکات بالا رو رعایت کنی میتونی بیشتر شبا سرعت قابل قبولی داشته باشی ... البته بعد از ساعت 1 تا حدود 3 معمولا نوسان سرعت وجود داره و بعضی اوقات هم سرعت خیلی پایینه یا چند بار سرعت 0 میشه اما بعدش بالا میره و نزدیکای صبح سرعت به حدود 100 هم میرسه ! بخصوص با تورنت . من که این چند شب اخیر مشکل خاصی نداشتم و متوسط 1 گیگ هر شب دانلود میشه .

mtx891
26-06-2010, 15:53
من این سرعتهایی که گفتم بره لینکهای مستقیمه مثلا این سایت حتی فیلتر هم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی سرعتم از 100 بالاتر نیست تو روز تو شب هم میانگین 20 حداکثر 40 تازه بین ساعت 1تا3 که افتضاحه حتی دیشب به 3 رسیده بود.
خوب مشکل حل شد این لینک واسه من دیشب رو 12 بود
اما لینک های przeklej.pl رو 80 حتی وقتی پاز میکردم سرعت این زیاد نمیشد
یه توصیه دوستانه کلا بیخیال سرور های ایرانی شو
چون همشون ضعیف هستن و محدود و وقتی بازدید دیروزشون
بازديد ديروز: 206588
بوده حداقل بهنای باندشو داره ببین 10000 تقسیم میکنه که به تو 20 -30 میرسه به من 12
سرعت کم رو هم تغصیر اندیشه ننداز:31:

این لینک رو امتحان کن کیفیتش همون Ts هست

کلا یکی دو نسخه بیشتر از این فیلم نیست که ماله سینماهای روسیه است

mehdihamed
26-06-2010, 17:51

من خط 5 هسستم 128 دارم اندیشه
سرعت روز حدود 90 سرعت شب هم نوسان زیادی داره ولی تا 110 هم میره از پایین هم تا 30 میاد

behnam_gunner
26-06-2010, 21:47
فکر کنم با راهنماییهایی که دوستان کردن اولا بهتره ازماه بعد به جای 256 .128 بگیرم چون مثل اینکه سرعتشون زیاد با هم فرق نداره دوئا از سرورهای داخلی هم کمتر دانلود کنم.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

حالا در مورد 128 نامحدودش نسبت به محدود از نظر سرعت تفاوت داره؟

foa.neh
26-06-2010, 23:45
دوستان چشمتون روز بد نبینه امروز کلا خط4 مشکل داشت و الان تازه وصل شد
نگفتم خط 4 بدترین خط اندیشت!تف
مثل اینکه دیتای خط 4 مشکل داره!!!!!؟
راستی چند روز مونده به پایان 30روز باید تمدیدکرد ؟مثلا الان مال من یه هفته مونده اگه الان تمدید کنم این هفت روز چی میشه؟

mehdihamed
26-06-2010, 23:59
اگه هنوز از یک ماهت چند روز مونده حجم اضافه بگیر اگه الان تمدید کنی هفت روز باطل میشه

mtx891
27-06-2010, 00:09
فکر کنم با راهنماییهایی که دوستان کردن اولا بهتره ازماه بعد به جای 256 .128 بگیرم چون مثل اینکه سرعتشون زیاد با هم فرق نداره دوئا از سرورهای داخلی هم کمتر دانلود کنم.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

حالا در مورد 128 نامحدودش نسبت به محدود از نظر سرعت تفاوت داره؟
برای اینکه ببینی واقعا فرق میکنه یا نه
lمودم رو روشن کن اما کانکت نشو
تو اینترنت اکسپلورر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید /
رو وارد کن با
یوزر:admin
پسورد:admin
لوگین شو تو صفحه اول
downsterm خودت رو برام بخون

دوستان چشمتون روز بد نبینه امروز کلا خط4 مشکل داشت و الان تازه وصل شد
نگفتم خط 4 بدترین خط اندیشت!تف
مثل اینکه دیتای خط 4 مشکل داره!!!!!؟
راستی چند روز مونده به پایان 30روز باید تمدیدکرد ؟مثلا الان مال من یه هفته مونده اگه الان تمدید کنم این هفت روز چی میشه؟
هر وقت دلت خواست میتونی تمدید کنی
اگر حجمت تموم شده و یه قرار داد جدید ببندی این 7 روز باطل میشه
اگر حجم بخری باید تو این 7 روز مصرف کنی

bios2bb
27-06-2010, 00:20
اندیشه 128 نامحدود 722 نوسان سرعت - ماکسیمم 100- هر 10 الی 15 ثانیه 1 بار 2 الی 3 ثانیه DC... نمودار سرعت مدل سکته ای... :8:

assimi
27-06-2010, 01:00
مدل سکته ای را کسی شمای گرافیکی داره ؟ یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟ 

foa.neh
27-06-2010, 01:02
واسه قرارداد تمدید باید برم شرکت حضوری؟یانه مثل همون خرید حجم اضافیه؟
من دارم میرم مسافرت !از کافی نت یه شهر دیگه میتونم؟
باتشکر از دوستانی که راهنمایی کردن
سرعت الان 120؟فکر کنم همه خط4ی ها رفتن خوابیدن ناامید شدن از اتصال adsl!!

behnam_gunner
27-06-2010, 05:36
برای اینکه ببینی واقعا فرق میکنه یا نه
lمودم رو روشن کن اما کانکت نشو
تو اینترنت اکسپلورر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید /
رو وارد کن با
یوزر:admin
پسورد:admin
لوگین شو تو صفحه اول
downsterm خودت رو برام بخون

downsterm 896 بود .حالا 128 بگیرم چه فرقی میکنه.

mehdihamed
27-06-2010, 09:15
ما که الان 128 داریم downstream 1077 هست البته مال بعضی از بچه ها رو 1500 هست
مال شما که 896 هست یعنی سرعت دانلودت حداکثر تا 896 کیلو بایت در ثانیه بالا میره البته اگه سرعت دانلود اصلیتو بخوای حساب کنی باید این عدد رو تقسیم بر 8 کنی که میشه 112 کیلو بایت در ثانیه مال من تا حدود 1 مگا بیت در ثانیه میشه

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

واسه قرارداد تمدید باید برم شرکت حضوری؟یانه مثل همون خرید حجم اضافیه؟
من دارم میرم مسافرت !از کافی نت یه شهر دیگه میتونم؟
باتشکر از دوستانی که راهنمایی کردن
سرعت الان 120؟فکر کنم همه خط4ی ها رفتن خوابیدن ناامید شدن از اتصال adsl!!

من برای تمدید قرار داد بانک واریز میکردم ماه قبل برای خرید حجم اضافه هم بانک واریز کردم تلفنی زنگ زدم گفتم درستش کردن

mtx891
27-06-2010, 09:26
:18:نه؟؟؟
اره mehdihamed راس میگه من که 128 دارم 1500 هست شما 256 داری بهت پیشنهاد میدم حتما 128 بگیری
اون پهنای باند شماست که حد اکثر چند بیت در ثانیه سرعت دانلودت باشه

mehdihamed
27-06-2010, 10:10
توجه توجه

تیم مجله p30 world چند تا از پستاش خالیه اگه کسی حس میکنه اطلاعات خوبی داره و میتونه به این مجله کمک کنه به اعضای گروه ملحق بشه

الان این پستا خالیه
تیم گرافیک
تیم تحقیقات
تیم منتقدین
تیم ارزیابی
اینم لینک تاپیک مجله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه مایل بودین به من یا مسئولش m.saadat اطلاع بدین

pedram9
27-06-2010, 12:12
ار امروز صبح سرعت دانلودم از 10 کیلوبایت بالاتر نمیره خط 3 اندیشه .
لینک Premium Rapidshare .
واسه بچه های دیگه چطوره :13:

6462
27-06-2010, 13:20
ار امروز صبح سرعت دانلودم از 10 کیلوبایت بالاتر نمیره خط 3 اندیشه .
لینک Premium Rapidshare .
واسه بچه های دیگه چطوره :13:

نه الان نگاه کردم مشکلی نداره (خط 3 اندیشه)

assimi
27-06-2010, 14:15
دوستان یه خبر خوش و توپ براتون دارم . سایت Subscene.com فیلتر شد :39: . هر کی IP داره رو کنه .

pedram9
27-06-2010, 14:24
نه الان نگاه کردم مشکلی نداره (خط 3 اندیشه)

آره الان خوبه مثل این که درست شد . ساعت 11 12 خیلی بد بود

V i r u s e r
27-06-2010, 15:01
پاک شه .........................

mmiladd
27-06-2010, 15:05
دوستان لطف کنن ؛ سرعت آپلود هم تست کنن و نتیجه رو اعلام... م رسی..

pedram9
27-06-2010, 15:34
دوستان لطف کنن ؛ سرعت آپلود هم تست کنن و نتیجه رو اعلام... م رسی..

آپلود من که معمولا از 9 کیلو بایت تا 20 کیلوبایت متغییر هست .
128 اندیشه .
خط 3

bios2bb
27-06-2010, 22:29
اپلود بین 30 تا 40 کیلوبایت...

e3tar
28-06-2010, 03:33
درود...

دوستان من از شرکت پارس آفلاین! اینترنت میگیرم ، میخواستم کوچ کنم بیام اندیشه سبز ، چندتا سوال داشتم ازتون ممنون میشم پاسخ بدید...

1- مودم بنده Symphony هستش که شرکت پارس آنلاین داده + نصب ، نیازی نیست برای اندیشه مجددا" مودم بگیرم؟؟

2- پیش شماره تلفن خونه بنده 222 هستش ، سرعت چجوریه؟ مناسبه؟!

3- بعد از ثبت نام و نصب چند روز طول میکشه تا به اینترنت متصل بشم؟!

ممنونم ، شاد باشید...:10::11:

birak
28-06-2010, 05:01
درود...

دوستان من از شرکت پارس آفلاین! اینترنت میگیرم ، میخواستم کوچ کنم بیام اندیشه سبز ، چندتا سوال داشتم ازتون ممنون میشم پاسخ بدید...
1- مودم بنده Symphony هستش که شرکت پارس آنلاین داده + نصب ، نیازی نیست برای اندیشه مجددا" مودم بگیرم؟؟

1) مودم سیمفونی به راحتی با اندیشه هم کار میکنه فقط کافیه یه بار ریست کنید و بعد از وصل شدن خط یک بار تنظیم اتوماتیک کنید که اون هم خیلی شبیه tp link هست و به سادگی انجام میشه .
2)تا جایی که میدونم خط 2 مشکل سرعت نداره و تنها مشکلش برای بعضی افراد هست که تازه میخوان adsl بگیرن و خطشون pcm هست . اون هم به دلیل تراکم بالاتر خط 2 هست که راسته بازار رو هم شامل میشه .. شما که قبلا از شرکت دیگه اشتراک داشتی این مشکل رو نداری ... اینجا هم اطلاعات بیشتر برای علاقمندان در مورد اینکه pcm اصلا چیه :

3) بین 2-3 روز در بهترین حالت تا حداکثر 10 روز در بدترین حالت ... بستگی به مرکز مخابراتتون داره که چقدر وظیفه شناس باشن ! در اصل نیابد طول بکشه :13:... مثلا همین هفته پیش خط 6 مال یکی از دوستان که یکی از مراکز کم ترافیک حساب میشه ظرف 3 روز وصل شد .
موفق باشی.

bios2bb
28-06-2010, 07:27
درود...

چه سرویسی مسگرفتی و سرعتت ماکزیمم به چند میرسید؟