PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

birak
22-05-2010, 13:47
براي اينكه ببينم مشكل از كجاست من اين كار رو كردم و نتيجه اين شد.
1.يه لينك كه تو شب كند بود (دانلود شبانه انديشه)رو تو روز تست كردم ديدم سرعت بالاست ؟
2.همون لينك رو تو شب پشت پراكسي دانلود كردم و ديدم سرعت خيلي بهتر شد.
3.باز هم همون لينك رو دادم تو شب تا يكي از دوستان كه از پارس وي استفاده مي كنه دانلود كنه ، سرعت بالا بود
پس نتيجه اين شد كه پهناي باند بصورت عمدي توسط ISP پايين اومده بود ؟ . ولي نمي دونم چه احتياجي كه اينكار رو بكنن :41: . ما ز ياران چشم ياري داشتيم :46:
البته اگه این قضیه درست باشه بهتره بگیم اندیشه پهنای باند دانلود رو برا همون IP خاص پایین آورده . یعنی پهنای باند رو کلا کم نکرده چون وقتی از همون سایت چند تا دانلود بذارین میبینین سرعت کلی دانلود افزایش پیدا میکنه . مثلا وقتی بجای 1 فایل که با سرعت 10 کیلو دانلود میشه 5 تا بذارین سرعت میشه 50 ... نه اینکه سرعت هر کدوم 2 بشه ! در هر صورت این بد بینانه ترین اتفاقیه که می تونیم تصور کنیم ... امیدوارم اینطور نباشه .:13:
اما اگه خوش بینانه فکر کنیم ...
وقتی آی پی رو مثلا با وی-پی-ان تغییر میدین در اصل سرورهای فیل-ترینگ مخابرات رو هم دور میزنین که این قضیه هم بی تاثیر نیست ... تنها مورد دیگه که باقی می مونه اینه که چرا همون موقع مثلا سرعت پارس بالاتره ؟! یکی اینکه مسیرهای روتیگ اندیشه برا اون سایت خاص با پارس متفاوته ... جالب اینجاست که حتی ممکنه همون فایلی که شما با سرعت 10 از مرکز 5 دانلود می کنی من از مرکز 3 با سرعت 50 دانلود کنم !!!! این هم از اشکالات اندیشه هست که سرعت مراکز با هم فرق زیادی میکنه ... ولی یادمون نره شرکتای دیگه هم همین مشکل رو دارند یعنی تو همه مراکز مخابرات سرعتشون مشابه نیست . پس در صورتی میشه عادلانه تر قضاوت کرد که مرکز مخابرات شما و دوستتون هم مشابه باشه ! اینجور اشکالات مسخره فقط تو مخابرات ایران امکان داره اتفاق بیوفته که بیشتر به خاطر ضعف امکانات همون مرکز مخابراتیه ! فکر کنین مثلا تو آلمان بخوان به یه نفر اینترنت 10 مگابیت بدن اما بالای شهر سرعتش 10 باشه پایین شهر 1 !!! بعدش اگه کسی اعتراض کنه بگن هیچ کاریش نمیشه کرد چون شما حطتون 5 هست !!! :13:اصلا چرا راه دور میریم ؟! هنوز بعضی خطا مشکل pcm دارن و اصلا نمیتونن درخواست ADSL بدن و باید مدتها صبر کنن تا .......... چه برسه به اینکه ..... :2:
و یه نکته دیگه هم که قبلا دوستان بهش اشاره کردن روزها پهنای باند به سمت کاربرا سرازیر میشه یعنی چون تعداد افراد کمی دانلود میکنن حتی اگه یه تک فایل دانلود کنیم میبینیم سرعتش خیلی عالیه ... اما شبا چون کاربرای اندیشه نسبت به پارس افزایش پیدا کرده مثل لوله کشی آب که فشارش کم میشه اگه پمپ بذاریم ( همون دانلود همزمان چند فایل ) میبینیم بازم میشه با سرعت خوب دانلود کرد ..
پس برا کسانی که با دانلود مستقیم از بعضی سایتها مشکل دارن فقط 2 راه باقی می مونه : تغییر آی پی با وی -پی-ان و دانلود همزمان چندین فایل .

darkman.p
22-05-2010, 13:50
بابا این چه حرفیه اگه اندیشه یک روز بیاد دانلوده روزو آزمایشی رایگان کنه می بینید که سرعت چی میشه این جور چیزا از لحاظ منطقی با نرم افزارهای مختلف قابل بررسی هست شما خودت ببین آپ و دون استریم خودتو تو شبو رووز فرق نداره این پهنای بانده که کم میاد اونم بخاطره ازدیاد جمعیته

birak
22-05-2010, 14:02
ممنون فعلا شهر ما تو ليست نيست ...
راستي كسي اطلاع داره خود شركت مخابرات گيلان هم مثل بقيه استانها سرويس Adsl ميده يا نه ؟
امیدوارم چشم شما هم به جمال اندیشه و پارس و دامون و ... تو شهرتون روشن شه .
نه . مخابرات گیلان فعلا همچین سرویسی نمیده .
البته اونایی هم که از مخابرات تو تهران و جاهای دیگه سرویس گرفتن حسابی شاکی هستن . حتی سرویس وایمکس ایرانسل هم فعلا چنگی به دل نزده !
من موندم بچه های اینجا که با این سرعتا تو روز و شب شاکی هستن اگه سرعتشون مثل adsl مخابرات بین 14 تا 16 بود چیکار میکردن ؟!!! :21:
همیشه یه نگاهی به تاپیک اینترنت مخابرات و شهرای دیگه بندازین تا قدر همینی رو که داریم بیشتر بدونیم .

mtx891
22-05-2010, 16:46
مثلا وقتی بجای 1 فایل که با سرعت 10 کیلو دانلود میشه 5 تا بذارین سرعت میشه 50 ... نه اینکه سرعت هر کدوم 2 بشه ! :13:
اما اگه خوش بینانه فکر کنیم ...
... جالب اینجاست که حتی ممکنه همون فایلی که شما با سرعت 10 از مرکز 5 دانلود می کنی من از مرکز 3 با سرعت 50 دانلود کنم !!!! این هم از اشکالات اندیشه هست که سرعت مراکز با هم فرق زیادی میکنه
پس برا کسانی که با دانلود مستقیم از بعضی سایتها مشکل دارن فقط 2 راه باقی می مونه : تغییر آی پی با وی -پی-ان و دانلود همزمان چندین فایل .
مشکل اینجاست که از بعضی سایت های معروف خارجی و یا ایرانی لینک مستقیم چه یه لینک بزاریم چه 4 تا جمع سرعت 50 تا بیشتر نمیشه با وی-پی-انم امتحان نکردم وکلا هم حتا ساعت 5:45 صبح بدون هیچ نوسانی سرعت از 100 بیشتر نمیشه و نمودار سرعت هم صافه اینم ماله دیشب که بعد صفر شدن نوسان خیلی کم شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اینکه تو هر مرکز سرعتها فرق میکنه اندیشه به همه مراکز مخابراتی یه میزان سرعت میده اما اگه تعداد مشترکین توی اون منطقه زیاد باشه سرعت کمتری به همه میرسه و اگه کم باشه سرعت بیشتری ینی اندیشه به نصبت مشتریان توی هر مرکز سرویس نمیده به هر مرکز سروری برابری میده

birak
22-05-2010, 17:00
بابا این چه حرفیه اگه اندیشه یک روز بیاد دانلوده روزو آزمایشی رایگان کنه می بینید که سرعت چی میشه این جور چیزا از لحاظ منطقی با نرم افزارهای مختلف قابل بررسی هست شما خودت ببین آپ و دون استریم خودتو تو شبو رووز فرق نداره این پهنای بانده که کم میاد اونم بخاطره ازدیاد جمعیته
باشه :10:اینو هم قبول دارم سرعت آپ و دون استیرم تو شب و روز مساویه و شبا از طرف شرکت کم نمیشه. ( چیزی که بعضی دوستان قبول نداشتن و می گفتن اندیشه سر ساعت 1 خودش سرعت رو کم میکنه ! )
اما فرض می کنیم مشکل فقط کم اومدن پهنای باند به خاطر هجوم جمعیت باشه . مگه وقتی ملت شبا هجوم میارن و کمبود پهنای باند پیش میاد فرقی میکنه که شما غیر مستقیم دانلود کنی یا مستقیم ؟! یا چرا باید سرعت دانلود از بعضی سایتا با استفاده از تغییر آی پی افزایش محسوسی پیدا کنه ؟!!
با افزایش کاربرا از نظر منطقی باید سرعت همه کاهش پیدا کنه یا حداقل سرعتشون نزدیک به هم باشه ... اما این رو چطور توجیه می کنین که من از یه لینک مستقیم از یه سایت سرعتم به هیچ وجه از 10-12 بیشتر نمیشه ! در حالی که لینک مستقیم از سایت دیگه همون موقع سرعت 50 رو رد میکنه و یا با تورنت که غیر مستقیمه خیلی راحت سرعت 100 رو هم رد میکنه ؟! یا اینکه یکی از دوستان میگه هیچوقت سرعتش از 110 بالاتر نرفته در حالی که من همین دیشب سرعتم حدود 145 تا 155 بود و کلا نزدیک 2 گیگ دانلود شد ؟! دقیقا یه تک فایل 700 مگی جدید کشتی کج که مال همین دیشب بود و سید و پیر خوبی داشت با سرعت 145 کیلو بایت ظرف 1 ساعت و نیم دانلود شد. در حالی که یه فایل 69 مگی با لینک مستقیم داشت دانلود میشد که سرعتش با قطع تورنت به 8 کیلو بایت میرسید و همزمان با تورنت به زیر 3 کیلو بایت کاهش پیدا می کرد !!! :19:
در هر صورت من هم قبول دارم زیاد شدن تعداد کاربرا تاثیر زیادی گذاشته و این هم واضحه که سرعت شبا کمتر از روزه و اونم به خاطر افزایش کاربراست ...اما این همه داستان نیست .

اینجوری هم که ما داریم پیش میریم اندیشه دوباره باید به فکر خرید stm1 بیوفته ! هر چند بعید میدونم به زودی این کار رو بکنن و اگه بخواد اتفاقی بیوفته بعد از تابستونه ... آحه پاییز و زمستان فصل کاشت اینترنت تو ایرانه !!! و بهار و تابستان فصل برداشت شرکتا !!! :21: الان دارن هزینه خرید stm1 قبلی رو جبران می کنن .
یه چیز دیگه رو هم میدونم ! اگه همه این کاربرا که الان به اندیشه هجوم آوردن مثلا به پارس یا جای دیگه هجوم آورده بودن الان سرعتشون با دایل آپ تفاوتی نداشت و هنوز منتظر بودن تا بودجه خرید پهنای باند تصویب بشه ! چه برسه به اینکه همون یه دونه stm1 رو تا الان بگیرن ! :17: همین که تا الان یه شرکت بومی و خصوصی مثل اندیشه با اینکه دم و دستگاه عریض و طویل شرکتای معروف کشوری رو نداره تونسته اینهمه کاربر رو جذب کنه خودش کار بزرگیه هر چند همه شرکتا نقص دارن اما فعلا هیچ شرکتی کمتر از تعهدات قانونیش داره سرویس نمیده ... چه پارس چه اندیشه چه دامون ... خدا هم پدرشونو بیامرزه که به جای عمل کردن به توصیه های آقای تقی پور دارن بهمون سرعت تشویقی میدن . :33:اگه سرعتا طبق استاندارد مخابرات بود الان هممون :9::34:

birak
22-05-2010, 17:10
مشکل اینجاست که از بعضی سایت های معروف خارجی و یا ایرانی لینک مستقیم چه یه لینک بزاریم چه 4 تا جمع سرعت 50 تا بیشتر نمیشه با وی-پی-انم امتحان نکردم ....
البته اینکه تو هر مرکز سرعتها فرق میکنه اندیشه به همه مراکز مخابراتی یه میزان سرعت میده اما اگه تعداد مشترکین توی اون منطقه زیاد باشه سرعت کمتری به همه میرسه و اگه کم باشه سرعت بیشتری ینی اندیشه به نصبت مشتریان توی هر مرکز سرویس نمیده به هر مرکز سروری برابری میده
اینو قبول دارم .
شاید یکی از دلایلی که سرعت خط 3 یه کمی بهتره همین باشه . البته فقط تعداد مشترکین هر مرکز ملاک نیست ... شاید خیلیها اصلا حال و حوصله دانلود شبانه رو نداشته باشن ... به نظرم حتی اگه همه کاربرای اندیشه سر ساعت 1 مشغول وب گردی بشن بازم سرعت هیچ افت محسوسی نمیکنه چون پهنای باند کافی برا وب گردی وجود داره .
پس بهتره بگیم هر چی تعداد دانلود کننده های شبانه تو یه مرکز کمتر باشه بهتره ! :21: حالا یه وقت همه خونتونو نفروشین نیاین مرکز 3 ! اینجا هم خبری نیست ! :46: از آقا پدرام هم بپرسین بهتون میگه خط 3 خوب نیست ! پس نیاین ! :46:

اما چیز-پی-ان رو حتما یه بار امتحان کن ببین نتیجه چطور میشه. میتونی اول یه اکانت تست بگیری ببینی چه تاثیری میذاره :21: استفاده از چیز-پی ان تو حالت نرمال که سرعتا خوبه معمولا باعث کاهش سرعت میشه . اما اینجور وقتا که سرعت بعضی لینکا پایینه می تونه تاثیر مثبت داشته باشه .خودت باید تست کنی .

bios2bb
22-05-2010, 18:09
birak جان دیگه ترکانید... :31: دوستان همینجا اعلام میکنم که ما این همه مدت مدیر عاملان شرکتها بودیم و در میان شما استتار کرده بودیم تا ببینیم ماستمون ترشه یا نه... :7: منظورم اینترنته... :27: جهت مزاح گفتیما... فحش ندید... :10:

نقل قول نمیکنم چون فروم اینطوری میشه... :32:

من فکر کنم که به 3 دلیل ما در شبها افت سرعت احساس میکنیم:

1) افزایش تعداد کاربران اندیشه که منجر به تشدید ترافیک پهنای باند میشود و همچنین اعمال محدودیت عمدی از جانب اندیشه برای جلوگیری از down شدن سرور ها. توضیح : وقتی پهنای باند کم میاره، چه یوزر ها زیاد شده باشن چه خود شرکت برای یسری سایت ها و IP ها دستی بیاره پایین برای ما فرق نمیکنه و ما افت سرعت حس میکنیم ولی اگه اونا پهنای باند رو ازاد بزارن، نتیجش میشه down شدن مرکز مخابراتی :18: که بعضی بچه ها گزارش دادن و واسه 722 هم پریشب شد. تازه این با اعمال محدودیته چه برسه به ازادی... :19:

2) و اما خبر جالبتر اینکه از منبعی موسق شنیدم که کلا این ماجراها که سرعت اومده پایین بر میگرده به ترکیدن یکی از main server های اندیشه... ترکیدن فیزیکی... :18: ظاهرا کار تفکیک پهنای باند توسط اون سرور انجام میشده و الان فکر کنم لپ تاپ اقای ماهانیان این کارو انجام میده :27:...

3) بدلیل مسائل امنیتی؛ طبق معمول. اندیشه هم که پا بده ی مخابراته...

در مورد اون منبع موسقم بگم که خواهر زاده ی گلبرگ میشه... اسمشم ماکانه... سال سوم مدرس بود پیش هم که دیگه تموم شد لاکانی... (فروش ویژه انواع ادم به همراه جعبه... :21:)...

خلاصه اینکه هم پهنای باند پایین رونده میشود! و هم اعمال محدودیت میکنند!

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

VP*N ها که همه پورتاشون تو مخابرات بسته شده... من که نتونستم یکی پیدا کنم که کار کنه... :13:

V i r u s e r
22-05-2010, 18:25
پارس که گند زده!
سرعت دانلود من همین الان زیر 10ه!!!!!!
من پول 128 دادم و حداقل هم سرعت 16 خودم رو میخوام
زنگ میزنم نمایندگی رشت میگن زنگ بزن تهران
اونجا زنگ میزنی می گه زنگ بزنید شهر خودتون :13:

kavehmech
22-05-2010, 19:01
سرعتم همچنان در اوجه. شب و روز با 235 .البته شدیدا به سروری که ازش دانلود میکنین بستگی داره.اگه اکانت رپید نداشتم این سرعت به دردم نمیخورد.چون دیگه لینک مستقیم کم میاوردم.(همین مشکل رو تو دانشگاه دارم.با اینکه سرعت اونجا 270 هست.ولی دیگه لینکی واسم باقی نمونده!)
512 خط 5

][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته در طول تست فقط از 70٪ پهنای باند استفاده شده.

mmiladd
22-05-2010, 19:04
سرعتم همچنان در اوجه. شب و روز با 235 .البته شدیدا به سروری که ازش دانلود میکنین بستگی داره.اگه اکانت رپید نداشتم این سرعت به دردم نمیخورد.چون دیگه لینک مستقیم کم میاوردم.(همین مشکل رو تو دانشگاه دارم.با اینکه سرعت اونجا 270 هست.ولی دیگه لینکی واسم باقی نمونده!)
512 خط 5
از کجا اشتراک میگیرین...؟

pedram9
22-05-2010, 19:15
از کجا اشتراک میگیرین...؟

ایشون از اندیشه سرویس میگیرن

SASAN_MC
22-05-2010, 21:36

mtx891
22-05-2010, 21:55
تو روز که مشکل نداریم البته پینگتون بالاست
ینی کلا با اسپیت تست مشکل نداریم فکر کنم ISP ای-پی اسپیت تست رو میبینه سرعتو 10 برابر میکنه:31:چون اونجا یه عدد میزنه بعد 1مین idm داره دیتاهارو با از حلزون میگیره :27:

SASAN_MC
22-05-2010, 22:17

mtx891
22-05-2010, 22:22
چه قرنی چه سالی چه ماهی چه روزی چه ساعتی:14:
میتونستی زیرش بزنی بدون شرح:31:

Dj_aghamajid
22-05-2010, 23:44
سرعت تو خط 722 در حال کاهشه مثلا 10 روز پیش 180 بود الان بین 80 تا 135 ! در آینده نزدیک فکر کنم به 60 هم برسه!
ولی بازم من از اندیشه راضیم. چون اصلا دی سی نداره و هیچ نوع ارور و دنگ وفنگی نداره فقط کمی نوسان تو سرعت داره که اونم به دلایل خاص زمان و .. مربوط میشه

SASAN_MC
23-05-2010, 00:21
چه قرنی چه سالی چه ماهی چه روزی چه ساعتی:14:
میتونستی زیرش بزنی بدون شرح:31:

ساعت و روز تاپیک زده شده دوست عزیز:31:

این هم سرعت 1:20 شب

پارس وی دوباره راه افتاد:5:

mmiladd
23-05-2010, 00:27
پارس سرعتش خیلی خوبه.... راضی هستیم..!:5:

assimi
23-05-2010, 01:32
نفر دوم سخنران بایوس بود فکر کنم اسمش : موثق درسته :46:

bios2bb
23-05-2010, 01:48
نفر دوم سخنران بایوس بود فکر کنم اسمش : موثق درسته :46:

کلمه دو املاییه... :31:

شما کدوم اسیمی هستی؟ همونی که سال اول کوشیار بود؟

birak
23-05-2010, 03:00
.............من فکر کنم که به 3 دلیل ما در شبها افت سرعت احساس میکنیم: .......

همونطور که گفته بودم " این همه داستان نیست " bios عزیز هم بقیه داستان رو کامل نقل کردن !
حتی مسایل پشت پرده ! :15: :46:
البته امیدوارم همش شایعه شرکتای رقیب باشه ! :46: نه چیزی ترکیده باشه نه ...
سرورای پارس و اندیشه هم همیشه کولاک کار کنن !

اما از شوخی گذشته منم فکر میکنم اگه یه روز اندیشه یا پارس اعلام کنن محدودیت حجمی 24 ساعت در کار نیست اون روز همه سرورای مخابرات رسما از کار بیوفتن و اصلا نشه از اینترنت استفاده کرد !
یادمون نره پهنای باندی که مخابرات رسما برا افراد در نظر گرفته 128 کیلو بیته ! و برا همین دائم میگن پهنای باند اینترنت کشور بیش از نیاز کاربران است !! اگه بخوان یه روزی مثل کشور نروژ به تک تک افراد جامعه اینترنت حداقل 1 مگابیت بدن باید قبلش پهنای باند کشور صدها برابر بشه ... البته طبق آخرین خبری که دادن میخوان تا پایان امسال ظرفیت پهنای باند کشور رو 10 برابر کنن !!! ببینیم و نعریف کنیم ! :5:

mehdihamed
23-05-2010, 09:52
@mtx
یه وقت هم میبینی از بین همون 37 تا مثلا یه آی پی پیدا میشه که یک تنه با سرعت 80 تا سید میده !!
برا اینکه ببینی کیا دارن بهت سید میدن ... اول از لیست تورنت فایلت رو انتخاب کن بعد کلید peers وسط صفحه رو بزن .. حالا کلید down speed .. سید دهنده ها به ترتیب سرعت مرتب میشن . می بینی از همون 37 تا سیدر مثلا فقط 7-8 تاشون دارن واقعا سید میدن و سرعتشونم معلومه . و بقیه کسانی که الکی IP شون تو لیست سیدر هست یعنی اونایی که تو قسمت down speed هیچ عددی جلو شون ثبت نشده عملا هیچی ازشون نمیگیری . یا فقط یه لحظه سید میدن و فوری قطع می کنن .
هیجوقت هم یادت نره تو برنامه utorrent گزینه Bittorrent>outgoing رو forced تنظیم کنین . این رو چندین بار گفتم چون واقعا تاثیر داره و تو همون قسمت down speed می بینید تعداد افرادی که دارن سید میدن افزایش پیدا میکنه .
موفق باشی
سلام این روشی که گفتین میتونه واقعا موثر باشه ولی من peers تو صفحه ندیدم میشه دقیقا بگین کجاست :31:

karkan
23-05-2010, 11:45
سرعت تورنت دیشب من

بیرک جان دمت گرم بابت پ خ ..... گرفتم :5:

bios2bb
23-05-2010, 12:00
سلام این روشی که گفتین میتونه واقعا موثر باشه ولی من peers تو صفحه ندیدم میشه دقیقا بگین کجاست :31:

leechers همون peers...

bios2bb
23-05-2010, 12:07

mehdihamed
23-05-2010, 13:09
leechers همون peers...
میدونم peers همون leechers هست ولی کجای صفحه هست down speed کجاست :31:

برا اینکه ببینی کیا دارن بهت سید میدن ... اول از لیست تورنت فایلت رو انتخاب کن بعد کلید peers وسط صفحه رو بزن .. حالا کلید down speed .. سید دهنده ها به ترتیب سرعت مرتب میشن

karkan
23-05-2010, 16:00
تو خود یوتورنت

V i r u s e r
23-05-2010, 16:09
سرعت تورنت من: 0.2 کیلوبایت بر ثانیه
سرعت لینک مستقیم: 100 کیلوبایت بر ثانیه
نمی دونم چرا اینجوریه
11 گیگ دانلود کردم حاا بازی دراورده 2.5 گیگ اخرو دانلود نمی کنه
اعصابم خورد شده
مشکلم از تورنت نیست چون سیدرهاش خوبن همه دارن با سرعت 500 می گیرن
چه کنم؟؟

birak
23-05-2010, 16:39
میدونم peers همون leechers هست ولی کجای صفحه هست down speed کجاست :31:

عزیز دل برادر ! :46:
تو خود سایت که معلومه کجاست ! ( تو ستون LE یا همون Leecher ) البته peers با leechers فرق داره اما شما تو سایتا میتونین این 2 تا رو مشابه هم فرض کنین ! peers کسانی هستن که جفتی دارن کار میکنن یعنی هم سید میدن هم دارن میگیرن یعنی افرادی که اون لحظه برای اون تورنت فعال هستند .. اما LE ها میشه گفت فقط مزاحمن ! مثی زالو ! ( معنی leecher همون زالو میشه ! ) :21:
منظورم تو برنامه Utorrent بود .
این عکس رو همین الان گرفتم یه نگاهی بنداز . همیشه سید دهنده های واقعی یه فایل رو از این ستون Down speed میتونین بفهمین . سرعت دانلود هر فایل مجموع سرعت همین هاست . بعضی وقتا ممکنه مثلا یه تورنت 200 تا سید داشته باشه اما فقط 3 نفر به شما سید بدن !!! وقتی هم که گزینه encoding روی Forced تنظیم میشه تعداد سیدرهای واقعی تو این ستون بیشتر میشه ... ( مگه اینکه سیدهاش بیش از حد کم باشن )
بحث زیادی تورنتی شد بهتره دیگه ادامه ندیم . :5:

birak
23-05-2010, 16:55
سرعت تورنت من: 0.2 کیلوبایت بر ثانیه
سرعت لینک مستقیم: 100 کیلوبایت بر ثانیه
نمی دونم چرا اینجوریه
11 گیگ دانلود کردم حاا بازی دراورده 2.5 گیگ اخرو دانلود نمی کنه
اعصابم خورد شده
مشکلم از تورنت نیست چون سیدرهاش خوبن همه دارن با سرعت 500 می گیرن
چه کنم؟؟
احتمال داره تو لیست سیدر های این فایل کسی که %100 باشه وجود نداشته باشه یا تعداد %100 ها یکی 2 تا باشه که سرعتشونم چنگی به دل نزنه ... چون حجم فایلت خیلی زیاده و زمان دانلودت هم طولانی شده بعضی وقتا اینجور مشکلات پیش میاد ... اگه هم صبر کنی ممکنه با اومدن سیدر های جدید دوباره سرعت خوب شه ... ( همین عکس بالایی که گذاشتم تو ردیف % نگاه کن ) مثلا اگه بالاتریت % که داره سید میده %85 باشه تو نمیتونی %15 آخر فایل رو دانلود کنی و رو همون %85 متوقف میشی ! :41: در نتیجه حداقل یک نفر باید تو لیست سیدر هات باشه که %100 فایل رو داشته باشه . مهم ائنایی هستن که دارن سید میدن ! یعنی ممکنه 20 نفر هم باشن که %100 هستن تو لیستت ولی مثل عکس بالا جزو سیدرهای بی خاصیت حساب شن ! اینو گفتم چون برا اون 11 گیگی قبلی راحت دان کردی و یه دفعه اینطوری شد ...ببین تورنتهای دیگه سرعتشون چطوره ... اگه اونا هم مشکل دارن تنظیمات برنامه رو هم یه نگاهی بنداز یا اگه شد دوباره نصبش کن .. این 11 گیگ هم که دان کردی از بین نمیره اگه محل فایل نصفه دان شده رو تغییر ندی دوباره چک میکنه از ادامه دان میشه ..

بهتره دیگه اینجا در باره مشکلات تورنت بحث نکنیم تاپیک بیشتر منحرف نشه .

birak
23-05-2010, 17:03
تو خود یوتورنت

قرار شد بحث تورنت رو اینجا زیاد ادامه ندیم اما فقط یه نکته :
اسم درست برنامه " میو تورنت " هست .
میوتورنت (به انگلیسی : µTorrent؛ به‌صورت uTorrent هم نوشته می‌شود)
چون حرف "میو" یونانیه و بجاش حرف u راحت تر تو کامپیوتر تایپ میشه از u استفاده میکنن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdihamed
23-05-2010, 17:36
عزیز دل برادر ! :46:
تو خود سایت که معلومه کجاست ! ( تو ستون LE یا همون Leecher ) البته peers با leechers فرق داره اما شما تو سایتا میتونین این 2 تا رو مشابه هم فرض کنین ! peers کسانی هستن که جفتی دارن کار میکنن یعنی هم سید میدن هم دارن میگیرن یعنی افرادی که اون لحظه برای اون تورنت فعال هستند .. اما LE ها میشه گفت فقط مزاحمن !

خوشم میاد birak عزیز کامل توضیح میده بودن شما باعث دلگرمی ماست (پاچه خواری رو حال کردین بچه ها یاد بگیرین) :31:

bios2bb
23-05-2010, 19:36
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا کردی...

جالبه من خودم مقاله افزایش سرعت تورنت رو زدم، ولی نمیدونم چرا سرعت اپلود من بین 0 تا 0.3 و سرعت دانلود 1 تا 4 :18:

حالم داره بهم میخوره... :2: نمیدونم مشکل چیه... :13:

mehdihamed
23-05-2010, 20:22
دیشب خدا رو شکر سرعت خوب بود من دانلود منجر رو که باز کردم دیدم همه لینک مستقیم هایی که گذاشته بودم دانلود شده فقط ناراحتم چرا بیشتر نذاشته بودم :37:
تورنت هم خوب بود

pedram9
23-05-2010, 21:58
چند روزه که سرعت خط 3 مناسبه خدا رو شکر 200 به بالا نیست ولی تا 150 میرسه .
واسه دوستان چطوره ؟؟؟؟

pedram9
23-05-2010, 22:06
تورنت هم خوبه خدا رو شکر:10:

maxmania
23-05-2010, 22:37
شكر انديشه رو :40:
هفته پيش اشكم در اومده بود با IDM تو شب 0 تا 10 و روز ها هم تا 16 البته با DC زياد ،
خودتون مي دونيد كه سرعت IDM واقعي نيست و افزايش يافته است.
و با Bandwidthmonitor هم از 0 تا 5 و تو روز تا 8 بود

اينقدر اعصابم بهم ريخت كه مي خواستم ول كنم برم پارس وي :angry:
خوبه ، قابل قبوله البته بازم مثل بقيه بچه ها بالا نيست ، بعضي و قت ها بدجوري كند مي شه ، براي مثال امروز بعد از ظهر
Ping 4.2.2.4 به نزديك هاي 700 هم رسيده بود

ولي همونجور كه قبلا در موردش بحث شد لينك مستقيم كماكان تو شب جالب نيست :41:

mtx891
23-05-2010, 23:43
دیشب از شبای پیش بهتر بود اما نه به باحالیه گذشته روزا که 200 هست شبم بد نبود امشب رو باید دید 15 مین دیگه:46:

birak
24-05-2010, 03:34
خوشم میاد birak عزیز کامل توضیح میده بودن شما باعث دلگرمی ماست (پاچه خواری رو حال کردین بچه ها یاد بگیرین) :31:
شما لطف دارین ! از بابت مراتب پاچه خواری هم سپاسگزارم ! :46:
فعلا تا جایی که وقت و حوصلش رو داشته باشم پست میدم . هر وقت هم خسته شدم میام پستای شما اساتید عزیز رو فقط نگاه میکنم و چیزای جدید یاد میگیرم . :10: بعضی وقتا هم که از اینترنت شاکی هستیم میایم اینجا غر میزنیم و فحش میدیم یه کمی آروم میشیم ! بهتر از اینه که از عصبانیت کار دست خودمون بدیم ! :46::34:

@bios کل اگر طبیب بودی سر خود دوا کردی...
فکر کنم از اون طبیبا باشی که بتونی بلاخره سرتو دوا کنی ! :46::goatee: همه چیز رو یکی یکی از اول چک کن ! از کنسل کردن همون port forwarding گرفته تا چک کردن فایلها تا هر مورد دیگه که می تونه تاثیر گذار باشه ...فایلای دیگه رو هم امتحان کن ... خلاصه یه جای کار میلنگه ! اگه سرعت از 4 بیشتر نمیشه مطمئن باش مشکل از تو سیستم خودته ... همین الان سرعت من 150 هست ( البته امشب سرعت نوسان داشت و یکی دو بار هم 0 شد ! اما الان ثابت شده )

Phonix Live
24-05-2010, 04:42
امشب سرعت خوبه البته ایده آل نیست
اما خیلی بهتر از شب های دیگست

Phonix Live
24-05-2010, 05:10
کاشکی همیشه سرعت اینطوری باشه

mehdihamed
24-05-2010, 10:18
دیشب خیلی سرعت نوسان داشت فایلای لینک مستقیم که گذاشته بودم یکی درمیون یکی 11 درصد یکی 34 درصد فایلای کوچیک 7 یا 8 مگی کامل دانلود شده کلا 120 مگ دانلود شده بازم سرعت اومده پایین :41:
ولی تورنت بد نبود البته اونم مثل 2 شب پیش نبود:20:

pedram9
24-05-2010, 12:12
دیشب سرعت نوسان داشت ولی با تورنت 1 گیگ 800 دانلود کردم حد اکثر سرعت 130 کیلو بایت

karkan
24-05-2010, 12:13
دیشب تورنت فوق العاده بود...از 130-140 پایین تر نمیومد......حدود 1800 مگ دانلود داشتم...:8::8:

karkan
24-05-2010, 12:25
@bios کل اگر طبیب بودی سر خود دوا کردی...
فکر کنم از اون طبیبا باشی که بتونی بلاخره سرتو دوا کنی ! :46::goatee: همه چیز رو یکی یکی از اول چک کن ! از کنسل کردن همون port forwarding گرفته تا چک کردن فایلها تا هر مورد دیگه که می تونه تاثیر گذار باشه ...فایلای دیگه رو هم امتحان کن ... خلاصه یه جای کار میلنگه ! اگه سرعت از 4 بیشتر نمیشه مطمئن باش مشکل از تو سیستم خودته ... همین الان سرعت من 150 هست ( البته امشب سرعت نوسان داشت و یکی دو بار هم 0 شد ! اما الان ثابت شده )

واسه منم دیشب تا موقعی که بیدار بودم (1:20 :31:) دوبار صفر شد...هر بار صفر میشه یه بار میو تورنت :31: رو میبندم و دوباره باز میکنم ..دومین بار اینکار رو کردم دیگه از 130 پایین تر نیومد ولی بالاتر رفت...:8::8:

Phonix Live
24-05-2010, 12:31
خب مثل اینکه فقط برای من خوب بود !!!!

mtx891
24-05-2010, 13:23
دیشب خوب بود اما نه به اندازه ای مال شما دوستان لینک مستقیم 1 گیگ دان کردم و همچنان تورنتم مشکل داره تو تایپیکش هم نوشتم کسی جواب نداد اما از همین لینک مستقیم راضیم

p0w3rfu7
24-05-2010, 14:19
من که دیگه قید دانلود شبانه رو زدم شبی بیشتر از 200 - 300 مگ نمیتونم دانلود کنم!. البته روزا به میانگین 64 کیلوبایت دانلود میکنم
در ضمن کسی خبری نداره که اندیشه بخواد سرعت رو تو شهر های دیگه بالا ببره؟

SASAN_MC
24-05-2010, 16:07

mehdihamed
24-05-2010, 16:59
مثل اینکه پارس وضعش داره بهتر میشه

bios2bb
24-05-2010, 19:55
دیگه دارم خسته میشم... :2:

قولشو دادن تا اخر این هفته سرعتا رو درست کنن. باز خوبه نگفتن همین سرعت خیلی هم خوبه... دیشب که سرعت بین 0 تا 11 نوسان داشت... تا اخر این هفته صبر میکنم ببینم چی میشه... خوب شد که خب... نشد، پارس وی من دارم برمیگردم... :8:

birak
24-05-2010, 20:24
تا اخر این هفته صبر میکنم ببینم چی میشه... خوب شد که خب... نشد، پارس وی من دارم برمیگردم... :8:
اختیار دارین . کجا برمی گردین ؟! شرکت خودتونه ... ! :46:
راستی قبلا میخواستی بعد کنکور برگردی به شرکت خودت ... حالا اینهمه عجله برای چی ؟! نکنه ماموریت ترکوندن اون سرور اندیشه با موفقیت انجام شد الانم میخوای هر چه زودتر ......... :15::32:

Dj_aghamajid
24-05-2010, 20:41
دیگه دارم خسته میشم... :2:

قولشو دادن تا اخر این هفته سرعتا رو درست کنن. باز خوبه نگفتن همین سرعت خیلی هم خوبه... دیشب که سرعت بین 0 تا 11 نوسان داشت... تا اخر این هفته صبر میکنم ببینم چی میشه... خوب شد که خب... نشد، پارس وی من دارم برمیگردم... :8:
سلام. چند تا از دوستام پارس دارن الان سرعتشون خوبه یعنی در حد اندیشه ولی یادت نره همین ماه گذشته پارس سرعتش به مدت یک هفته با dialup برابری میکرد. یعنی نوسانات سرعت تو هر سرویسی وجود داره! حالا هم نزدیک به تابستونه تعداد کاربرا هم بیشتر شده طبیعیه که سرعت پایین بیاد!:46:
سرعت دیشب برای لینک مستقیم پایین بود اونم بستگی به سروری داره که داشتی ازش دان میکردی من

دیشب از دو سرور مختلف با سرعتهای متفاوت 10 و 50 بطور مستقیم دان کردم و در مجموع تورنت و مستقیم 1.2 گیگ گرفتم.

این تست سایت Speed test هم مزخرفه من در روز با 150 دانلود میکنم ولی واسه منم میزنه 0.40 MB/s
درصورتیکه باید 1.2 MB/s بزنه
شما اگه سرورهای دیگه رو امتحلن کنی ممکنه عدد بهتری بهت بده مثلا من فکر کنم با ارمنستان رفتم عددش 2 برابر باکو بود!:5:

حالا شما بقولشون امیدوار نباش ولی اگه بخای در هر لحظه بهترین سرعت رو داشته باشی باید هر ماه بین چند تا ISP اینور اونور بری! بالاخره خسته میشی و همین اندیشه رو با تمام خوبی ها و بدیهاش قبول خواهی کرد:11: اینو بخاطر این گفتم که خیلیها منتظرن تا مثلا یه شرکت 10% از شرکت دیگه بطور موقت خدمات بهتری میده زود میپرن میرن اونجا بعد هم که شرایط عادی شد پشیمون میشن:27:

mehdihamed
24-05-2010, 20:42
راستی قبلا میخواستی بعد کنکور برگردی به شرکت خودت ... حالا اینهمه عجله برای چی ؟! نکنه ماموریت ترکوندن اون سرور اندیشه با موفقیت انجام شد الانم میخوای هر چه زودتر ......... :15::32:
birak عزیز هر جا سرویسش بهتر باشه همونجا میریم شما خودت اینکارو نمیکنی اگه اندیشه بدتر بشه نمیری یه شرکت دیگه ؟ منم به اندیشه یه ماه فرصت میدم اگه وضعیت شب همینطوری بمونه منم بر میگردم پارس :5:
فقط به خاطر پشتیبانی یه کم ناراحتم چون اندیشه باز یکی دو نفر هستن جواب آدم رو درست حسابی بدن پارس که وصل میکنه تهران یا اگر هم خودشون جواب بدن درست و حسابی جواب نمیدن :13:

mtx891
24-05-2010, 20:49
چراق مودمم روشن نمیشه کسی از منطقه 2 این مشکلو داره؟
زنگ میزنم پشتیبانی میگه فردا زنگ بزن با فلانی حرف بزن فردا هم زنگ بزنی یه جور دیگه میپیچونه:grrr::angry:
اصلا هم جواب ادمو درس حسابی نمیدن

این بار اول هم نیست همیشه اینجوریه پشتیبانیشون ضعیفه
از ساعت 5 اینجوریه الانم دایلاپ کانکتم:41:

mehdihamed
24-05-2010, 20:49
حالا شما بقولشون امیدوار نباش ولی اگه بخای در هر لحظه بهترین سرعت رو داشته باشی باید هر ماه بین چند تا ISP اینور اونور بری! بالاخره خسته میشی و همین اندیشه رو با تمام خوبی ها و بدیهاش قبول خواهی کرد:11: اینو بخاطر این گفتم که خیلیها منتظرن تا مثلا یه شرکت 10% از شرکت دیگه بطور موقت خدمات بهتری میده زود میپرن میرن اونجا بعد هم که شرایط عادی شد پشیمون میشن:27:
همین این ور اونور شدن کاربرا باعث میشه isp ها یه تکونی به خودشون بدن :27: اگه اندیشه این سرعت بالا رو نمیداد و قیمتشو کم نمیکرد و کاربرا رو جذب نمیکرد تا صد سال دیگه هم پارس سرعتشو بالا نمیبرد :21:

mehdihamed
24-05-2010, 21:00
چراق مودمم روشن نمیشه کسی از منطقه 2 این مشکلو داره؟
زنگ میزنم پشتیبانی میگه فردا زنگ بزن با فلانی حرف بزن فردا هم زنگ بزنی یه جور دیگه میپیچونه:grrr::angry:
اصلا هم جواب ادمو درس حسابی نمیدن

این بار اول هم نیست همیشه اینجوریه پشتیبانیشون ضعیفه
از ساعت 5 اینجوریه الانم دایلاپ کانکتم:41:
منظور من صبح بود ماهانیان یا کارشناس فنیشون که الان اسمش یادم نیست خوب جواب میدن :8:
قبول دارم بعد از ظهر اصلا پشتیبانیشون بدرد نمیخوره :10:

bios2bb
24-05-2010, 23:34

همون... الان که وقت عوض کردن ISP ندارم... فعلا اندیشه کارمو راه میندازه. واسه اپلود کردن کارنامه های گزینه دو، دایل اپ هم کفایت میکنه... منظورم این بود که تا اخر اشتراکم اگر خوب شد که شد نشد، میرم پارس...

bios2bb
24-05-2010, 23:41
birak عزیز هر جا سرویسش بهتر باشه همونجا میریم شما خودت اینکارو نمیکنی اگه اندیشه بدتر بشه نمیری یه شرکت دیگه ؟ منم به اندیشه یه ماه فرصت میدم اگه وضعیت شب همینطوری بمونه منم بر میگردم پارس :5:
فقط به خاطر پشتیبانی یه کم ناراحتم چون اندیشه باز یکی دو نفر هستن جواب آدم رو درست حسابی بدن پارس که وصل میکنه تهران یا اگر هم خودشون جواب بدن درست و حسابی جواب نمیدن :13:

اتفاقا چیزی که همیشه تو پارس خوبه... پشتیبانیشه... چه تو اندیشه چه تو پارس اینترنت معمولا از طرف خودشون قطع میشه (حالا بماند که میگن مخابرات...). زنگم بزنی بهت میگن داریم پیگیری میکنیم... خداییش کم پیش میاد مشکل از مودم یا pc باشه... ولی اگرم پارس باشی، یراست زنگ بزن 02182201 سیم ثانیه واست جابجا میکنن. دیگه صبح و شب بازی در نمیارن. سطح دسترسی همه اپراتور فنی هاشون یکی. نه مثل اندیشه که بعد از ظهر به بعد همه نقش هویج رو بازی میکنن و همه کاره ماهانیانه...

bios2bb
25-05-2010, 00:03
همین این ور اونور شدن کاربرا باعث میشه isp ها یه تکونی به خودشون بدن :27: اگه اندیشه این سرعت بالا رو نمیداد و قیمتشو کم نمیکرد و کاربرا رو جذب نمیکرد تا صد سال دیگه هم پارس سرعتشو بالا نمیبرد :21:

اول پارس وی سرعتشو برد بالا ها... :28: من یادمه درست اون لحظه در حال دانلود بودم 26 شهریور 1388 بود 1:30 بعد از ظهر. یه لحظه اینترنت قطع شد. زنگ زدم تهران گفتن داریم پهنای باند رو بالا میبریم. 5 دقیقه بعد چراغ status مودم روشن شد، دیدم با سرعت 150 دارم دانلود میکنم. رفتم تو مودم دیدم downstream شده 2047. کفم برید... :18: اون موقع سرویس 256 داشتم و سرعتم همیشه بین 44 تا 48 بود. بماند که 25 ام به بعد اه من گرفته بودشون و کنترشون کار نمیکرد. اخه 3 شب ترافیک شبانه که 6 گیگ شده بود رو سایت واسم حساب کرده بود و چون reportم سه ماهه بود زحمت بررسی کردن نمیدادن و اخرش به من ندادن تا اینکه یهو دیدم هرچی دانلود میکنم کم نمیشه. فقطم واسه من اینطوری شده بود. از دوستام که میپرسیدم اونطور نشون میداد. حالا جاهای دیگرو نمیدونستم. فرداییشم که سرعت شد 150. 5 روز یسره کامپیوترم روشن بود. اکانت رپیدشیرم داشتم. دیگه خودتون حسابشو بکنید... :27: پهنای باند رشت رو مکیدم رو سیستم خودم :21:

یادش بخیر...

میرفتیم کافی نتای نامحدود رو نشون میکردم با لپ تاپ پسوردشونو در میاوردم... کافی نت ساعت 10 شب میبست 10 صبح باز میکرد... 12 ساعت دانلود مجانی... اوف... جمعه ها هم تعطیل بود... 2 بار لو رفتم از دو کافی نت مختلف... یکیشون صبح زودتر باز کرد دید کانکت نمیشه زنگ زد پشتیبانی منو از رو mac address م ردیابی کردن پورتم تا دو روز غیر فعال بود... رفتم انگشت زدم تعهد دادم تا پورتمو باز کنن.

یادش بخیر... چه جینگولک بازی ها که ما در نمیاوردیم :37: /نمیاورم :21:........

mtx891
25-05-2010, 00:13
جالبه این 6 امین باره که تمام بعد از ظهر خطم قطعه بعد شب وصل میشه کسی مشکلی شبیه این نداره؟
خوبیه اندیشه اینه که نمیزاره ادم خیلی عصبانی بشه اما شرط میبندم دوباره فردا همینجوری میشه نه میتونم صبح زنگ بزنم چون صبح این مشکل نیست نه میتونم بد از ظهر زنگ بزنم چون میگه صبح زنگ بزن:31:

myp30forum
25-05-2010, 00:54
من هم مشکل شما رو دارم. زنگ می زنم پشتیبانی اندیشه، جواب سر بالا می دن. اون یارو ماهانی هم که استاد سر کار گذاشتنه. بعد از ظهر هم که پشتیبانیشون افتضاح مطلقه. منتظرم اشتراکم تموم شه برم از این اندیشه.

mehdihamed
25-05-2010, 01:00
اول پارس وی سرعتشو برد بالا ها... :28: من یادمه درست اون لحظه در حال دانلود بودم 26 شهریور 1388 بود 1:30 بعد از ظهر. یه لحظه اینترنت قطع شد. زنگ زدم تهران گفتن داریم پهنای باند رو بالا میبریم. 5 دقیقه بعد چراغ status مودم روشن شد، دیدم با سرعت 150 دارم دانلود میکنم. رفتم تو مودم دیدم downstream شده 2047. کفم برید... :18: اون موقع سرویس 256 داشتم و سرعتم همیشه بین 44 تا 48 بود. بماند که 25 ام به بعد اه من گرفته بودشون و کنترشون کار نمیکرد. اخه 3 شب ترافیک شبانه که 6 گیگ شده بود رو سایت واسم حساب کرده بود و چون reportم سه ماهه بود زحمت بررسی کردن نمیدادن و اخرش به من ندادن تا اینکه یهو دیدم هرچی دانلود میکنم کم نمیشه. فقطم واسه من اینطوری شده بود. از دوستام که میپرسیدم اونطور نشون میداد. حالا جاهای دیگرو نمیدونستم. فرداییشم که سرعت شد 150. 5 روز یسره کامپیوترم روشن بود. اکانت رپیدشیرم داشتم. دیگه خودتون حسابشو بکنید... :27: پهنای باند رشت رو مکیدم رو سیستم خودم :21:

یادش بخیر... چه جینگولک بازی ها که ما در نمیاوردیم :37: /نمیاورم :21:........
شما که میگی پارس پشتیبانیش خوب بود و سریع مشکل رو حل میکرد سرعت رو هم که میگی اول پارس برد بالا پس دیگه برای چی اومدین اندیشه :23:

میرفتیم کافی نتای نامحدود رو نشون میکردم با لپ تاپ پسوردشونو در میاوردم... کافی نت ساعت 10 شب میبست 10 صبح باز میکرد... 12 ساعت دانلود مجانی... اوف... جمعه ها هم تعطیل بود... 2 بار لو رفتم از دو کافی نت مختلف... یکیشون صبح زودتر باز کرد دید کانکت نمیشه زنگ زد پشتیبانی منو از رو mac address م ردیابی کردن پورتم تا دو روز غیر فعال بود... رفتم انگشت زدم تعهد دادم تا پورتمو باز کنن.
ااااااااااااااااااااااا شما که دست جیمز باندو از پشت بستین :18: میتونین یه دوره فشرده واسه من بزارین :31:

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

جالبه این 6 امین باره که تمام بعد از ظهر خطم قطعه بعد شب وصل میشه کسی مشکلی شبیه این نداره؟
خوبیه اندیشه اینه که نمیزاره ادم خیلی عصبانی بشه اما شرط میبندم دوباره فردا همینجوری میشه نه میتونم صبح زنگ بزنم چون صبح این مشکل نیست نه میتونم بد از ظهر زنگ بزنم چون میگه صبح زنگ بزن:31:
خب شما صبح زنگ بزن بگو شب اینجوری میشه ببین بهت چی میگه :31:

birak
25-05-2010, 03:29
شما که میگی پارس پشتیبانیش خوب بود و سریع مشکل رو حل میکرد سرعت رو هم که میگی اول پارس برد بالا پس دیگه برای چی اومدین اندیشه :23:...

خب معلومه چرا اومد اندیشه !
سرعت که کولاک بود .. پشتیبانی هم که محشر بود یه راست به نهرون وصل میشد ! .. ملالی هم نبود جز دوریه ما !!! خب معلومه آدم بعد یه مدت از اینهمه خوشی خسته میشه هوس می کنه بیاد یه جایی که الان ماها هستیم ! :46: شایدم با همون لپ تاپی که از کافی نتا ناخنک میزد خواست یه ناخنکی از نزدیک به اندیشه بزنه ! اما الان ناکام مونده میخواد برگرده ! :21:

@mehdihamed
چرا ... منم اگه یه روزی یه شرکتی بیاد که در کل برام از اندیشه بهتر باشه حتما میرم اونجا ... اما فعلا اینجا برام خوبه ! :46: نکته مهم اینجاست که میدونم در حال حاضر هر جای دیگه برم پشیمون میشم ... خوشبختانه مثل بقیه دوستان هر روز اینترنتم به مشکل نمیخوره که دائم بخوام به پشتیبانی زنگ بزنم ! ماه به ماه تمدید می کنم اونا هم با دیدن برگای سبز اسکناس کلی احترام میذارن با سلام و صلوات بدرقه میکنن ! منم تا ماه بعد حالشو میبرم ! البته بعضی وقتا هم نه سرعت خوبه نه .... اما هنوز راضیم . :5: برامم مهم نیست که یه روز سرعت اندیشه بیاد رو 50 ولی بقیه شرکتا اون روز 200 باشن ! این دلیل کافی برا عوض کردن شرکت نیست . چون چیزی نیست که عین لباس هر روز عوضش کنم ! .. اما اگه مشکلم طولانی مدت باشه و ببینم قابل تحمل نیست مطمئن باشین فوری میرم یه جای دیگه ... مثل بعضی دوستان که الان چندین ماهه تو مرکز 5 مشکل سرعت دارن ... ( البته در اون موارد هم باید تحقیق کرد شرکتای دیگه تو حالت مشابه بهترن یا نه ! )
کلا کارایی طولانی مدت یه شرکت و ثباتش برام خیلی مهمتره ... وقتی حداقل اشتراکی که میگیریم 1 ماه طول میکشه باید معیار انتخابمونم بر اساس بالا پایین رفتن 2 روزه سرعت نباشه ! خیلی هم خوشحال میشیم همه دوستان سرعتشون کولاک باشه و با خوشحالی بیان بگن کیفیت سرویسمون عالیه ... چه از پارس باشن چه دامون چه خود مخابرات ! :10:هیچکدوم ارث پدرمون نیستن . :46:

birak
25-05-2010, 04:07
راستی
یه دوست دارم که تو شرکت "آسیا تک" تهران مهندسه و چندین ساله کار میکنه .. این شرکت انواع خدمات اینترنت و شبکه میده . امروز اتفاقی صحبت شرکتای اینترنتی رشت شد و بهش گفتم که وضعیت سرویسها و سرعت حتی تو بعضی موارد از تهران هم بهتره ... مثلا اگه هزینه های همین "آسیا تک" رو که تازه می خواد از هفته دیگه ارزونش کنه و به این مقدار برسونه رو یه نگاهی بندازین :

شاید بعضی سرویساش ( مثلا 128 با 10 گیگ ) قیمت بهتری داشته باشن . اما یه نگاهی به هزینه 1 گیگ حجم اضافه ( 4900 ) یا هزینه نصب (15000) بندازین متوجه میشین قیمتای اینجا بهتره !
اما چیز جالبی که فهمیدم دوستم گفت شرکتشون تو رشت هم نمایندگی داره ! گفتم پس چرا من اسمش رو نشنیدم ؟! کجاست ؟!
معلوم شدن شرکت "گیلانت" که دفترش 4 راه گلسار هست در اصل نمایندگی همین "اسیا تک " تهرانه !
البته فکر میکنم دوستان قبلا در مورد این شرکت اینجا بحث کرده بودن اما نمیدونستم اینا نماینده اون شرکتن .
تو این جدول "گیلانت" رو تو لیست نمایندگیهاشون میبینین :

اینجا هم سایت خود گیلانت هست با قیمتهاش :

این هم آدرس و شماره تماسشون برا همه کسایی که از اندیشه و پارس و دامون و البرز و .... خسته شدن و میخوان یه شرکت کم حاشیه و دنج رو تجربه کنن ::46:

در ضمن "آسیاتک" بجز رشت تو شهرای املش - لشت نشا - سیاهکل و لاهیجان هم شعبه داره که تو سایت " گیلانت" هم ثبت شده .
برا شعبات شهرستان هم اسم شرکت مادر تو تهران رو مطرح نکردن و از طریق همین شرکت " گیلانت" که تو رشت ثبت کردن دارن شبکشون رو توی شهرستانها توسعه میدن .

mtx891
25-05-2010, 08:15
---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

QUOTE=mehdihamed;4982359]خب شما صبح زنگ بزن بگو شب اینجوری میشه ببین بهت چی میگه :31:[/QUOTE]
میگه امشب اینجوری نمیشه

دیشب شب دی سی ها بود برام میخام برم تو گینس اسم بنویسم 31 بار دی سی هر دقیقشو دارم با عکسو مدرک دارم درست 31 بار دی سی شدم

bios2bb
25-05-2010, 09:07
شما که میگی پارس پشتیبانیش خوب بود و سریع مشکل رو حل میکرد سرعت رو هم که میگی اول پارس برد بالا پس دیگه برای چی اومدین اندیشه :23:

اون اواخر دیگه جواب مفت خوری های مارو نمیداد... :27: کافی نت صبح ها ساعت 8 باز میکرد تا 11 شب. بعضی شبا هم مودم رو روشن میگذاشت که ما تقریبا باید سماق میمکیدیم... ولی خداییش من نمیدونستم پارس وی قیمت های جدید اورده بود و شاید نمیذاشتم خطم جمع اوری بشه. ولی خداییش هیچی به پای اینترنتی که تو اسفند ماه اندیشه بهم داد نمیشد... :37:. 230 تا 240... یعنی من خواب نمیدیدم؟؟!! :13:

نکته جالبی که در مورد اندیشه هست و من دلیل علمیشو هنوز نفهمیدم اینه که وقتی اکانت یکی دیگه رو ورمیداری با سرعت 2 برابر سرویس واقعی خودت دانلود میکنی... :18: من رفتم اکانت 128 نامحدود یه کافی نت رو حک کردم و اومدم دیدم با سرعت 32 تا 38 بیشتر سرعت دانلودم نیست. در حالی که با اکانت خودم 230 تا 240 سرعت دانلودم بود...

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

:41:

alves2774
25-05-2010, 09:47
اون اواخر دیگه جواب مفت خوری های مارو نمیداد... :27: کافی نت صبح ها ساعت 8 باز میکرد تا 11 شب. بعضی شبا هم مودم رو روشن میگذاشت که ما تقریبا باید سماق میمکیدیم... ولی خداییش من نمیدونستم پارس وی قیمت های جدید اورده بود و شاید نمیذاشتم خطم جمع اوری بشه. ولی خداییش هیچی به پای اینترنتی که تو اسفند ماه اندیشه بهم داد نمیشد... :37:. 230 تا 240... یعنی من خواب نمیدیدم؟؟!! :13:

نکته جالبی که در مورد اندیشه هست و من دلیل علمیشو هنوز نفهمیدم اینه که وقتی اکانت یکی دیگه رو ورمیداری با سرعت 2 برابر سرویس واقعی خودت دانلود میکنی... :18: من رفتم اکانت 128 نامحدود یه کافی نت رو حک کردم و اومدم دیدم با سرعت 32 تا 38 بیشتر سرعت دانلودم نیست. در حالی که با اکانت خودم 230 تا 240 سرعت دانلودم بود...

---------- Post added at 10:07 AM ---------- Previous post was at 10:03 AM ----------

:41:
خوب اینکه جوابش مشخصه کافی نت ها سرویس نامحدود می گیرن و سرویس نامحدودها شیر فلکشون باز نیست .

bios2bb
25-05-2010, 10:03
کسی میتونه اینارو توجیه کنه؟؟؟؟؟؟!!!!! :18::18::18: :22::34:

:26::26::32::32::26::26::32::32:

bios2bb
25-05-2010, 10:33
خوب اینکه جوابش مشخصه کافی نت ها سرویس نامحدود می گیرن و سرویس نامحدودها شیر فلکشون باز نیست .

اخه همونجا سرعتش بالای 120 بود...

mehdihamed
25-05-2010, 10:36

اینا رو از کجا آوردی؟ :18::18::18::18::18::18:
دارم هنگ میکنم :18::18::18::18:
ماله خودته؟:18::18::18:
بابا فوتوشاپه :31:

jabarsink2000
25-05-2010, 10:38
دوستانی که خط 727 سرویس ADSLدارن لطفا سرعت دانلود صبح را اعلام کنند در ضمن نوع سرویس را هم بگویند.هر ISP شد اعلام کنید.
سرویس 128 اندیشه دارم سرعت دانلود تا 6 میگ بین 110 تا 90 هست اما بعد از 6 میگ میشه 15تا 24 ایا دوستان دیگر هم به این صورت هستند.
تنظیمات مودم

Dj_aghamajid
25-05-2010, 11:17
سلام
تورنت چرا امروز داغونه؟! :2:فکر کنم دارن بلایی سرش میارن!:27:ولی مسقیم خوبه
راستی اون سرعت 686 فکر کنم در سال 2010 شمسی نسیب ما شه! :1:تا اون موقع باید با همین اینترنت به اصطلاح پر سرعت کنار بیایم:16:

jabarsink2000
25-05-2010, 11:38

شما حتما باید از کارکنان اندیشه باشید و از داخل isp به این سرعت دست پیدا کردید اعطراف کنید.
در فضای خانگی به هیچ صورت نمیشه با این سرعت دست پیدا کرد.

bios2bb
25-05-2010, 11:55
بچه ها اینترنت شما هم بدون فیلبر شده؟؟؟

1 1 ms 1 ms 1 ms 192.168.1.1
2 17 ms 18 ms 14 ms 89.144.179.2
3 34 ms 36 ms 35 ms rashtaskuplink-to-asksat.askiran.com [89.144.133.200]
4 39 ms 37 ms 36 ms asknluplink12-t443.ziggo.nl [212.54.32.18]
5 41 ms 44 ms 48 ms ge-6-22.car2.London1.Level3.net [4.68.111.181]
6 42 ms 45 ms 49 ms ae-34-52.ebr2.London1.Level3.net [4.69.139.97]
7 55 ms 59 ms 44 ms ae-47-47.ebr2.Amsterdam1.Level3.net [4.69.143.77]
8 59 ms 57 ms 45 ms ae-1-100.ebr1.Amsterdam1.Level3.net [4.69.141.169]
9 66 ms 68 ms 79 ms ae-47-47.ebr2.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.143.206]
10 80 ms 84 ms 65 ms ae-1-100.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.141.149]
11 88 ms 82 ms 89 ms ae-48-48.ebr2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.178]
12 91 ms 92 ms 94 ms ae-92-92.csw4.Frankfurt1.Level3.net [4.69.140.30]
13 95 ms 96 ms 83 ms ae-41-99.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.68.23.195]
14 96 ms 97 ms 98 ms vnsc-pri-dsl.genuity.net [4.2.2.4]

Trace complete.

---------- Post added at 12:55 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

این مصداقی بود از رویاهای هممون که ایشالا تا 100 سال اینده به حقیقت خواهد پیوست... :7:

trace رو فقط حال اومدی... از تو ماهواره اندیشه رد میشه... :21:

mehdihamed
25-05-2010, 12:47
مال من که فیلره هنوز مگه مال شما نیست؟
مثل اینکه ping اومده پایین

1 50 ms 50 ms 49 ms 10.250.253.5
2 50 ms 53 ms 56 ms 10.250.253.1
3 55 ms 56 ms 53 ms 89.144.129.202
4 78 ms 72 ms 76 ms 89.144.129.162
5 99 ms 65 ms 58 ms 217.218.232.249
6 61 ms 66 ms 64 ms 217.218.158.42
7 102 ms 67 ms 57 ms 217.218.127.34
8 217 ms 222 ms 217 ms 213.248.92.133
9 222 ms 279 ms 223 ms 80.91.248.90
10 236 ms 231 ms 280 ms 80.91.247.6
11 240 ms 235 ms 339 ms 80.91.252.230
12 245 ms 248 ms 240 ms 80.91.254.93
13 267 ms 212 ms 209 ms 213.248.89.42
14 218 ms 221 ms 210 ms 209.85.255.178
15 219 ms 220 ms 213 ms 72.14.232.167
16 216 ms 210 ms 215 ms 72.14.233.210
17 212 ms 213 ms 228 ms 209.85.129.105
Trace complete.

bios2bb
25-05-2010, 13:01
من میگم رویا. شما میگی... :20:

mehdihamed
25-05-2010, 13:04
من فکر کردم منظور شما از این
این مصداقی بود از رویاهای هممون که ایشالا تا 100 سال اینده به حقیقت خواهد پیوست
همون سرعت 4 مگا بیت بود :5:

Dj_aghamajid
25-05-2010, 17:28
احتمالا این عکس مربوط به اداره یا .. است.
میخای من یکی برات با سزعت 2.5 مگابایت بر ثانیه بزنم که مربوط به یک ادارست. البته IP Valid
هرگز در منزل به این سرعت نخواهیم رسید!

mtx891
25-05-2010, 17:45
عکس رو که جای دیگه اپلود کردی و لینک speed test نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددرست کردنش با فوتوشاپ کار سختی نیست اگه هم واقعی باشه خونگی نیست
جالبه داری از وی-پی*** استفاده میکنی؟؟؟
اما این عکس ارزوی همه ما هست:31:

p0w3rfu7
25-05-2010, 20:12
سلام دوستان
اگه شما بودید، بین 512 نامحدود اندیشه و 128 محدود اندیشه که سرعت تشویقی داره کدوم رو انتخاب می کردید؟، کدوم یکی یهتره؟
باتشکر

pedram9
25-05-2010, 21:46
سلام دوستان
اگه شما بودید، بین 512 نامحدود اندیشه و 128 محدود اندیشه که سرعت تشویقی داره کدوم رو انتخاب می کردید؟، کدوم یکی یهتره؟
باتشکر

من 512 نامحدود رو انتخاب میکردم چون با اون سرعت که درسته کمتر از محدود ها هست ولی در طول روز به راحتی میشه دانلود کرد و خیلی بیشتر میشه برای دانلود ازش استفاده کرد

mehdihamed
25-05-2010, 21:54
من 512 نامحدود رو انتخاب میکردم چون با اون سرعت که درسته کمتر از محدود ها هست ولی در طول روز به راحتی میشه دانلود کرد و خیلی بیشتر میشه برای دانلود ازش استفاده کرد512 نامحدود قیمتش وحشتناک بالاست با این پول میتونین چند ماه 128 محدود بگیرین:31: ولی اگه پولش مسئله ای نیست 512 نامحدود بهتره خیلی بیشتر میشه دانلود کرد:8:

birak
25-05-2010, 21:56
سلام دوستان
باتشکر
سرعت 512 نامحدود رسما همون 64 کیلو بایت هست و فوقش تا 80 کیلو بایت بالا بره . اما به نظرم قیمتش توجیه منطقی نداره مگه اینکه کافی نت داشته باشین یا ازش استفاده تجاری کنین ... یعنی هزینش جبران بشه .
من شخصا با توجه به سرعت تشویقی سرویس حجمی اگه پول هم داشته باشم نمیرم 512 نامحدود بگیرم اونم با اون قیمتای غیر واقعی سر گردنه !!! :thumbsdow به نظرم قیمتی که سرویسای نامحدود دارن ( بجز سرویس 128 نامحدود ) همشون کاذبه و اصلا معقول نیست . حتی اگه بگیم چون اینجا ایرانه قیمتای نامحدود اینجورین !!! :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdowچرا قیمت 512 نامحدود باید 5 برابر 128 نامحدود باشه ؟؟؟؟؟؟!!!!حتی همین قیمتای سرویسای محدود هم هنوز نامعقوله ... چه برسه که برا سرعت 512 بخوان ماهی 200 دلار از آدم بگیرن ! از نظر مقایسه با قیمت کشورهای دیگه که مسخرست !!!! اگه به یه اروپایی بگیم برا سرعت 512 ماهی 200 دلار باید بدیم بهمون میخنده !
فعلا سرعت 128 محدود هم که از 512 نامحدود بالاتره ! پس مزیت سرعت هم نداره !
تنها مزیتش برا کسایی هست که می خوان از این حجم نامحدود پول دربیارن وگرنه اشتباه محضه آدم برا این سرویس 200 تومن پول بی زبون رو هر ماه دور بریزه ! والسلام !

کسی میتونه اینارو توجیه کنه؟؟؟؟؟؟!!!!!

2 تا نتیجه میشه گرفت !
یا
شما مثل خودم استاد فتوشاپی !!! چون بدک درست نشده !!! :46::12:
یا
اگه واقعی باشه میشه درک کرد چرا میخوای برگردی پارس ! اندیشه بس که عالی بود دلتو زده !!! :46:

شما حتما باید از کارکنان اندیشه باشید و از داخل isp به این سرعت دست پیدا کردید اعتراف کنید.
در فضای خانگی به هیچ صورت نمیشه با این سرعت دست پیدا کرد.
نیازی به اعتراف مجدد نیست ! به احتمال زیاد این اطلاعات رو نیروهای نفوذی پارس مستقیم از داخل کامپیوتر سرور اندیشه گرفتن ! bios هم که خودش بارها به عملیات خرابکارانه اعتراف کرده ! الانم داره اسنادش رو میشه کم کم ! :21:

p0w3rfu7
25-05-2010, 22:08
سرعت 512 نامحدود رسما همون 64 کیلو بایت هست و فوقش تا 80 کیلو بایت بالا بره . اما به نظرم قیمتش توجیه منطقی نداره مگه اینکه کافی نت داشته باشین یا ازش استفاده تجاری کنین ... یعنی هزینش جبران بشه .
من شخصا با توجه به سرعت تشویقی سرویس حجمی اگه پول هم داشته باشم نمیرم 512 نامحدود بگیرم اونم با اون قیمتای غیر واقعی سر گردنه !!! :thumbsdow به نظرم قیمتی که سرویسای نامحدود دارن ( بجز سرویس 128 نامحدود ) همشون کاذبه و اصلا معقول نیست . حتی اگه بگیم چون اینجا ایرانه قیمتای نامحدود اینجورین !!! :thumbsdow:thumbsdow:thumbsdowچرا قیمت 512 نامحدود باید 5 برابر 128 نامحدود باشه ؟؟؟؟؟؟!!!!
فعلا سرعت 128 محدود هم که از 512 نامحدود بالاتره ! پس مزیت سرعت هم نداره !
تنها مزیتش برا کسایی هست که می خوان از این حجم نامحدود پول دربیارن وگرنه اشتباه محضه آدم برا این سرویس 200 تومن پول بی زبون رو هر ماه دور بریزه ! والسلام !

مسئله من پول نیست، فقط دو تا گزینه دارم ------------------------ 1) سرعت بالا (تشویقی) ---------------------- 2) دانلود نامحدود (512kbps)
کدوم یکی؟ ( جواب غلط نمره منفی داره)

pedram9
25-05-2010, 22:25
منم موافقم که اصلا نمیصرفه که انقدر پول 512 نا محدود بدیم .
فقط از لحاظ دانلود کردن گفتم

birak
25-05-2010, 22:30
مسئله من پول نیست، فقط دو تا گزینه دارم ------------------------ 1) سرعت بالا (تشویقی) ---------------------- 2) دانلود نامحدود (512kbps)
کدوم یکی؟ ( جواب غلط نمره منفی داره)
حتی اگه میلیاردر هم باشی ممکنه بخاطر گرفتن سرویسی با این سرعت و این قیمت عذاب وجدان بگیری! :46: مساله اصلی ارزش جنس حریداری شده در برابر مبلغ پرداختی هست ! که 512 اصلا این ارزش رو ندارد !
اما فرض می کنیم قیمت اصلا مطرح نباشه . خب معلومه 512 نامحدود بهتره . کی از محدودیت خوشش میاد ؟!! فوقش بخوای یه فیلم 700 مگی که با سرعت تشویقی 128 ظرف 1 ساعت و نیم دانلود میشه با خیال راحت بذاری با سرعت استاندارد 512 ظرف 3-4 ساعت دان شه ! به دانلود رایگان شبانه هم بخند ! از قدیم گفتن دارندگی و برازندگی ! :46::12:
اما برا کسی که اهل دانلود زیاد نیست و همون چند گیگ ماهیانه براش کافیه مسلما سرویس 128 بهتر خواهد بود چون مثلا یه آلبوم mp3 هفتاد مگی رو با سرعت بالای 150 ظرف 10-15 دقیقه دانلود میکنه و حالشو میبره ! سرعت بالای 100 چیزی نیست که بشه به سادگی ازش گذشت ! :40:
یه نمره منفی بذار به حسابم ! :46:

mortezaon
25-05-2010, 22:32
اين عكسي كه گذاشتي آرزوي منه ولي چرا توضيح نمي دي ؟

.

Dj_aghamajid
25-05-2010, 22:42
نظزتون درباره این یکی چیه؟ باور کنید فتوشاپ نیست و با گوشیم گرفتمش!

p0w3rfu7
25-05-2010, 22:51
حتی اگه میلیاردر هم باشی
والا من میلیاردر نیستم. خدا روزی رسان است. ای دی اس ال هم میرساند.

فوقش بخوای یه فیلم 700 مگی که با سرعت تشویقی 128 ظرف 1 ساعت و نیم دانلود میشه با خیال راحت بذاری با سرعت استاندارد 512 ظرف 3-4 ساعت دان شه !
4 ساعت!:18: که من میمیرم!

به دانلود رایگان شبانه هم بخند
همین الانشم دارم میخندم :laughing:

از قدیم گفتن دارندگی و برازندگی ! :46::12:
بله سخن شما متین!

اما برا کسی که اهل دانلود زیاد نیست و همون چند گیگ ماهیانه براش کافیه مسلما سرویس 128 بهتر خواهد بود چون مثلا یه آلبوم mp3 هفتاد مگی رو با سرعت بالای 150 ظرف 10-15 دقیقه دانلود میکنه و حالشو میبره ! سرعت بالای 100 چیزی نیست که بشه به سادگی ازش گذشت ! :40:
اهل دانلود که هستم، فیلم، سریال، آهنگ هر چی باحال باشه دانلود میکنم. فقط بین سرعت و محدودیت یکم دودلی دارم.

یه نمره منفی بذار به حسابم ! :46:
چون آشنا هستی این بار قبولی. (لو ندی ها بر خلاف آیین نامه هست!!)

mmiladd
25-05-2010, 22:53

حسودیم شد...!!!

p0w3rfu7
25-05-2010, 22:56

ببینم چند وقته این جوری شده؟ شما چه سرویسی دارین؟ اندیشه؟

mehdihamed
25-05-2010, 23:12

این مال ساعت چنده؟
چه سرویسی 128 محدود؟
کدوم منطقه ؟
آخه قضیه چیه شاید اون سرور اندیشه که ترکیده بود بجاش ابَر سرور گذاشتن :18:

Dj_aghamajid
26-05-2010, 00:00
نگران نباشید اون عکس مربوط به ادارست!:10:
اون عکس رو در جواب دوستمون زدم تا آینده رو ببینید!:31:

mtx891
26-05-2010, 00:13
نگران نباشید اون عکس مربوط به ادارست!:10:
اون عکس رو در جواب دوستمون زدم تا آینده رو ببینید!:31:
ادارتون کارمند نمیخاد:31::46:هرجا هستی خوش باش
عدد واقعا یه رویاست

bios2bb
26-05-2010, 00:17
بابا ما همون اولم گفتیم که این یه رویاست... :27: استاد فتوشاپم نیستیم با pint درستش کردم... :21:

mehdihamed
26-05-2010, 00:19
نه :18:جدی paint هم چیز جالبیه ها

mehdihamed
26-05-2010, 00:32
بچه ها سرعت منو ببینین چقدر بالاست

birak
26-05-2010, 00:53

856+642+717=2215 کیلوبایت یعنی حدود 18 مگابیت !!! :18:
حالا کدوم ادارست که سرعت 18 مگابیت داره ؟! نمیبینی جوونای ما با دیدنش دلشون آب شده ؟! گناه داره اینجور چیزا رو به ما نشون میدین ما هم جوونیم آرزو داریما !! :45:
در هر صورت با اینکه آرزو بر جوانان عیب نیست ! اما خیال همه راحت باشه هرگز نمیشه با شبکه فرسوده کابل مسی که ما داریم همچین سرعتی به مشترکان خانگی ایران داد ! پس شکممون رو صابون نزنیم ! مگه اینکه تا 50 سال دیگه تا در خونه هامون کابل نوری بکشن یا مسئولان خواب نما بشن مثلا بخوان سرویس بیسیم با اینجور سرعتا بهمون بدن !!! این اداره هم حتما کابل اختصاصی داره یا دیش .
من بالاترین سرعتی که با اندیشه ( اونم به مدت 2-3 دقیقه ) تجربه کردم با تورنت بوده که قبل عید یه دفعه سرعت رو 350 کیلو بایت رفت که نزدیک 3 مگابیت میشه ..

4 ساعت!:18: که من میمیرم!..............چون آشنا هستی این بار قبولی. (لو ندی ها بر خلاف آیین نامه هست!!)

دقیق تر بخوام برات حساب کنم اگه فرض کنیم سرعت 512 نامحدود بجای 64 کیلو بایت همیشه 70 کیلو بایت باشه و هیچوقت پایین تر هم نیاد برا یه فیلم 700 مگی دقیقا 2 ساعت و 45 دقیقه طول میکشه تا دانلود بشه یعنی با اون اشتراک حداکثر می تونی هر ساعت 252 مگ دانلود کنی !

اما با اشتراک 128 اگه فرض کنیم سرعت دانلودت 140 کیلو بایت باشه نه بیشتر : هر ساعت میشه حدود 500 مگ دانلود کرد و همون فیلم ظرف 1 ساعت و 20 دقیقه دانلود میشه . حالا انتخاب با خودته این سرعت برات بهتره یا اون حجم نامحدود .
ممنون بایت بخشش نمره منفی ! :46:

birak
26-05-2010, 01:00
بچه ها سرعت منو ببینین چقدر بالاست
شاگرد فتوشاپ پذیرفته میشود ! دوره مقدماتی - متوسط و پیشرفته ! :46:
با دیدن این عکس هم مسئول بخش paint ویندوز خودکشی میکنه ! هم شرکت Adobe دیگه نسخه جدید فتوشاپ بیرون نمیده ! :46:

p0w3rfu7
26-05-2010, 07:24
دقیق تر بخوام برات حساب کنم اگه فرض کنیم سرعت 512 نامحدود بجای 64 کیلو بایت همیشه 70 کیلو بایت باشه و هیچوقت پایین تر هم نیاد برا یه فیلم 700 مگی دقیقا 2 ساعت و 45 دقیقه طول میکشه تا دانلود بشه یعنی با اون اشتراک حداکثر می تونی هر ساعت 252 مگ دانلود کنی !
ممنون از توضیحاتت:12: سرعت شبانه هم خیلی پایین اومده دیشب داشتم چک میردم دیدم زیاد جالب نبود.:41:

ممنون بایت بخشش نمره منفی !
قابلی نداره، اختیار دارید!:10:

Dj_aghamajid
26-05-2010, 07:31
دسترسی ممکن نیست

mehdihamed
26-05-2010, 11:35
کیلوبایت یعنی حدود 18 مگابیت !!! :18:
حالا کدوم ادارست که سرعت 18 مگابیت داره ؟! نمیبینی جوونای ما با دیدنش دلشون آب شده ؟! گناه داره اینجور چیزا رو به ما نشون میدین ما هم جوونیم آرزو داریما !! :45:

18 مگابایت که چیزی نیست من شنیدم کارکنان اندیشه سرعت 50 مگابیت دارن یعنی یه فیلم 600 مگابایتی توی 1 دقیقه و 36 ثانیه دانلود میشه :46:

من بالاترین سرعتی که با اندیشه ( اونم به مدت 2-3 دقیقه ) تجربه کردم با تورنت بوده که قبل عید یه دفعه سرعت رو 350 کیلو بایت رفت که نزدیک 3 مگابیت میشه ..

بیشترین سرعت اندیشه رو من حدود همین 2 هفته پیش دیدم که با لینک مستقیم سرعت 341 بود حدود چند دقیقه هم رو همین سرعت موند :8:

V i r u s e r
26-05-2010, 14:25
تو مدرسه ی ما سرعت 8 مگابیت هم دیده شده
معمولا 600 هست ولی به راحتی نمی زارن کار کنی

bios2bb
26-05-2010, 15:30
لاست تموم شد... :37:

وای این دو قسمت اخرش زندگی منو عوض کرد... :hmm:

mehdihamed
26-05-2010, 15:56
لاست تخیلی بود؟
2 3 قسمت اولشو از یکی از شبکه ها دیدم حال نداد دیگه نگرفتمش

birak
26-05-2010, 16:04
....سرعت شبانه هم خیلی پایین اومده دیشب داشتم چک میردم دیدم زیاد جالب نبود.:41:.....

آره دیشب زیاد جالب نبود چندین بار برا من سرعت 0 شد و دوباره اوج گرفت ! نوسان شدید ... اما تا صبح 1.2 گیگ دانلود کردم . یه چند وقته نوسان زیاده ... برای من دیسکانکت نمیشه اما مثلا 1 دقیقه کلا انتقال اطلاعات متوقف میشه ! اما دوباره خودبخود برمیگرده سر جاش ! نمودار سرعت هم عین نوار قلبه ! :13:

تو مدرسه ی ما سرعت 8 مگابیت هم دیده شده
معمولا 600 هست ولی به راحتی نمی زارن کار کنی
شما مرکز میرزا کوچک هستی ؟! :21:

لاست تموم شد... :37:
وای این دو قسمت اخرش زندگی منو عوض کرد... :hmm:
خوبه ... لااقل از این به بعد سراغ ه-ک م-ک کردن نمیری ! الانم که بابت ترکوندن سرور اندیشه توبه کردی می خوای برگردی پارس . خدا کنه همه با دیدن سریال اینجوری زندگیشون عوض شه ! :46:

راستی فکر کنم سریال لاست زیاد ربطی به تاپیک ما نداشته باشه !
همه عزیزان داغدار میتونن برا ابراز تاسف و همدردی از تموم شدن این سریال به تاپیک زیر مراجعه کنن : :46::37:

mtx891
26-05-2010, 16:36
امروز تو دانشگاه داشتم با بچه ها از استانهای مختلف از جمله تهران حرف میزدم یکی میگفت یه بار که سرعت همسایشون با idm به 75 رسیده بود از پنجره داد زد که بیا این عدد رو ببین و تو تمام زندگیش عدد 80 رو ندیده و باورشون نمیشد که ما روزا سرعت
170
اینورا داریم و جالب بود که هیچ کس تو خونه چنین چیزی نداشت وقتی میگفتم شبا یک گیگ دان میکنم سکوت کامل شد و دهن همشون باز موند:18:و وقتی گفتم هزینش 10 تومنه سرشونو کوبوندن به میز
واقعا برام جالب بود که ما چه امکاناتی داریم قدرشو نمیدونیم
:26:
زنده بار اینترنت رشت:7:

bios2bb
26-05-2010, 16:59
لاست تخیلی بود؟
2 3 قسمت اولشو از یکی از شبکه ها دیدم حال نداد دیگه نگرفتمش

The only place that you can feel the difference between what's reality and what's fiction... That's all I can tell...

ادمو سگ بگیره، جو نگیره... :46:

mtx891
26-05-2010, 20:34
تایپیک سریال لاست

چه خبر از isp هاتون:46:

mehdihamed
26-05-2010, 20:49
چرا همه آدرس تاپیک لاست رو میدن بابا یه سوال ساده پرسیدم جوابش یه آره یا نه بود نگفتم بیاین درباره لاست صحبت کنیم که :18:

bios2bb
26-05-2010, 22:00
دستا بالا دستا بالا سرعت پایین گوگولی... :thumbsdow

bios2bb
26-05-2010, 22:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط 0.09 مگابیت اینترنتمون پرسرعت تر از عراقیه که هر روز توش بمبگزاریه...:13:تازه با کشور های دیگه مقایسه کنین... :41:

Phonix Live
26-05-2010, 23:06
آیا سرعت دانلود 128 نامحدود از 128 معمولی کمتره ؟

p0w3rfu7
26-05-2010, 23:26
آیا سرعت دانلود 128 نامحدود از 128 معمولی کمتره ؟

بله، اونطور که اساتید میگفتن سرعت دانلود نا محدود 128 استاندارده شاید چند کیلو بایت بالاتر، ولی محدودش، اگه تو رشتی یا شهر هایی که سرعت تشویقی دارن هستی، خیلی بالاتره!

Phonix Live
27-05-2010, 00:14
مثلا سرعت نامحدود حول و حوش چنده ؟
میشه یه کم در مورد سرعت تشویقی توضیح بدی ؟
چرا سرعت نا محدود کمتره ؟

karkan
27-05-2010, 00:44
سرعت نامحدود رو 16 فیکس میشه..یعنی سرعت کاملا رسمی 128 کیلوگرم:31: نه بالا میره نه پایین

سرعت تشویقی همینه که الان داریم...سرویسمون 128 است و با سرعت 150 دانلود میکنیم..در حالیکه باید همون 16 باشه..این سرعت تشویقیه...البته قبلنا تشویق بیشتر بود و تا 220 کیلو تشویقمون میکردن ولی الان کم شده...البته همینم عالیه..

چون نا محدوده..منم اوایل این سوال رو پرسیدم...و جواب هم گرفتم...

فکر کن یکی نامحدود گرفته و شب و روز با سرعت 220 بتونه دانلود کنه...به نظرت دیگه چیزی تو نت واسه دانلود میمونه؟؟؟

---------- Post added at 01:44 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

سرعت همچنان 135 به بالا

bios2bb
27-05-2010, 00:48
فقط 10 دقیق طول کشید تا بیام تو سایت و لاگین کنم... سرعت بین 0 تا 8 کیلوبایت... :41: دایل اپ سرعتش به 9 میرسه...

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

سرعت نامحدود رو 16 فیکس میشه..یعنی سرعت کاملا رسمی 128 کیلوگرم:31: نه بالا میره نه پایین

سرعت تشویقی همینه که الان داریم...سرویسمون 128 است و با سرعت 150 دانلود میکنیم..در حالیکه باید همون 16 باشه..این سرعت تشویقیه...البته قبلنا تشویق بیشتر بود و تا 220 کیلو تشویقمون میکردن ولی الان کم شده...البته همینم عالیه..

فکر کن یکی نامحدود گرفته و شب و روز با سرعت 220 بتونه دانلود کنه...به نظرت دیگه چیزی تو نت واسه دانلود میمونه؟؟؟

---------- Post added at 01:44 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

سرعت همچنان 135 به بالا

پارس وی هستی یا اندیشه؟ چه سرویسی؟ الان سرعتت چنده؟ کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

Phonix Live
27-05-2010, 00:56
امشب سرعت خوب نیست
یکی فایل دارم دانلود میکنم با سرعت 20
دیشب خوب بود 5 تا فایل واسه دانلود گذاشته بودم که سرعتشون از 40 تا 120 بود

birak
27-05-2010, 01:07
مثلا سرعت نامحدود حول و حوش چنده ؟
میشه یه کم در مورد سرعت تشویقی توضیح بدی ؟
چرا سرعت نا محدود کمتره ؟
karkan توضیحات کامل دادن ...
سرعت 128 نامحدود قانونا باید 16 کیلو بایت باشه و در حال حاضر عملا بین 18 تا 20 کیلو بایته .
سرعت تشویقی هم یه اسمیه که نمیدونم کی براش انتخاب کرده !!! در اصل تشویق نیست !!!:13:
بهتره بگیم تسهیلات برای مصرف سریعتر حجم هست ! تا کاربرا ناچار بشن با تموم شدن حجمشون برن حجم اضافه خریداری کنن یا ماه بعد سرویس با حجم بالاتر بگیرن !
شبا هم که سرویس رایگان هست و حجمی کم نمیشه دیگه روشون نمیشه سرعت رو رسما استاندارد کنن ! ناچار برا مشترکین حجمی سرعت تشویقی در ساعات شب هم وجود داره و 24 ساعته هست ! ( البته با سرعت کمتر نسبت به روز )

اما اگه سرویس نامحدود رو با سرعت تشویقی بدن اونوقت 24 ساعته همه مشغول دانلود میشن و پهنای باندشون هم الکی اشغال میشه ! اگه این کار رو بکنن مثل اشتراک محدود هیچ سودی هم براشون نداره ! پس براشون به صرفه هست که سزعت مشترکین نامحدود همون مقدار استاندارد باشه . تشویق بیش از حد خوب نیست ! :46:در ضمن اگه اشتراکهای نامحدود هم سرعت تشویقی داشته باشن دیگه هیچکس نمیره اشتراک 512 رو 200 تومن یا 1 مگابیت رو 350 تومن بگیره !! همه میرن 128 نامحدود 40 تومنی میگیرن و با سرعت 1.5 مگابیت دانلود میکنن! :21:
در ضمن الان که ساعت 2 شبه سرعت من 140 کیلو بایت واسه 2 تا فایل تورنته . فقط یه بار ساعت 1:10 شب سرعت 0 شد اما بعدش بالا رفت . ( حط 3 اندیشه )

mehdihamed
27-05-2010, 01:09
فقط 10 دقیق طول کشید تا بیام تو سایت و لاگین کنم... سرعت بین 0 تا 8 کیلوبایت... :41: دایل اپ سرعتش به 9 میرسه...

من الان لینک مستقیم حدود 35 سرعت دارم اندیشه خط 5
یه هفته پیش سرعت من مثل الان شما بود سرعت میومد رو صفر

p0w3rfu7
27-05-2010, 07:59
امشب سرعت خوب نیست
یکی فایل دارم دانلود میکنم با سرعت 20
دیشب خوب بود 5 تا فایل واسه دانلود گذاشته بودم که سرعتشون از 40 تا 120 بود

خدا رو شکر کن :42: من که شبانه سرعتم از 20 بالاتر نمیره. روزا هم حول 70 هست:37:.

karkan
27-05-2010, 09:54

---------- Post added at 01:47 AM ---------- Previous post was at 01:45 AM ----------

پارس وی هستی یا اندیشه؟ چه سرویسی؟ الان سرعتت چنده؟ کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

اندیشه 128...مرکز 7...شرمنده دیشب خوابیدم...نشد بیام بگم سرعت چقدر بود..ولی مطمینا 130 به بالا بود...چون شبای قبل هم همینطور بود...

دیشب عالی بود.. 1820 مگ دان کردم...خیلی حال داد..:40::40::40:I Love ASK

Dj_aghamajid
27-05-2010, 11:41
سلام
دیشب تا 1.15 سرعت نوسان زیادی داشت یعنی یکبار صفر شد ودوباره رفت بالا!
ولی دانلود مستقیم خیلی ضد حاله چون نمیشه از یه سایت سرعت بیشتر از 20 گرفت! من مجبور شدم فایلهای مشترک از یه سایت رو با هم دان نکنم یعنی 2 فایل از یه سایت با 2 فایل از یه سایت دیگه همزمان اجرا کنم! اونجوری سرعت بهتر میشد! ولی بازم هرگز به پای تورنت نمیرسید چون سرعت اون بالای 120 بود!
راستی شما چی دان میکنید من که لینک کم آوردم لطفا منو راهنمایی کنید البته خصوصی! ممنون
مرکز 7 اندیشه 128

p0w3rfu7
27-05-2010, 12:06
دانلود مستقیم خیلی ضد حاله چون نمیشه از یه سایت سرعت بیشتر از 20 گرفت! من مجبور شدم فایلهای مشترک از یه سایت رو با هم دان نکنم یعنی 2 فایل از یه سایت با 2 فایل از یه سایت دیگه همزمان اجرا کنم! اونجوری سرعت بهتر میشد! ولی بازم هرگز به پای تورنت نمیرسید چون سرعت اون بالای 120 بود!
مرکز 7 اندیشه 128
ولی من تو لینک های مستقیم حداکثر سرعت رو دارم. اصلا هم حال حوصله ی تورنت رو ندارم صد رحمت به رپیدشیر

راستی شما چی دان میکنید من که لینک کم آوردم لطفا منو راهنمایی کنید البته خصوصی! ممنون
بابا خصوصی چیه! همه ی ما اینجا خودی ایم. بیا فرینج، هیروز، لاست که تموم شده، اسپارتاگوس، ماورا الطبیعه، بیست و چهار، وی و . . رو دانلود کن خیلی باحالن. آهنگ ها امینم و آوریل هم قشنگن.

birak
27-05-2010, 13:31
اندیشه 128...مرکز 7...شرمنده دیشب خوابیدم...نشد بیام بگم سرعت چقدر بود..ولی مطمینا 130 به بالا بود...چون شبای قبل هم همینطور بود...

دیشب عالی بود.. 1820 مگ دان کردم...خیلی حال داد..:40::40::40:I Love ASK
دیشب تا ساعت 1:30 یه بار سرعت 0 شد نوسان هم داشت ...اما بعدش واقعا عالی بود ... تا ساعت 4 سرعت تورنت از 130 پایین تر نیومد و بعدر از 4 هم سرعت رفت رو 155 ! کلا 2200 مگ دانلود شد . :5: ( 128 - خط 3 اندیشه )

mehdihamed
27-05-2010, 13:51
eragon رو دیدم فکر کردم ------------- فیلم گذاشته واسه دانلود :27:
دیشب سرعت خوب بود هم لینک مستقیم هم تورنت اندیشه خط 5

mtx891
27-05-2010, 14:23
دیشب خوب بود اما بعد از ساعت
2 تورنتام دانلود شد ااما بخاط دی سی شدن 10 دقیقه ای ساعت 2 idm هنگ کرد و دیگه دانلود نکرد
جالب اینجاست که خود idm بعد از دی سی شدن کانکت شد و باعث شد تورن ها دانلود بشن
نمیدونم چند بار ولی خیلی برام پیش اومده درست سر ساعت 2 دی سی طولانی میده
1.2 گیگ دان شد اندیشه خط2

foa.neh
27-05-2010, 14:25
دوستان من بعد از کلی استخاره تصمیم گرفتم ADSL بگیرم !!رفتم اندیشه گفتن خط pcm هست نمیشه !!
یعنی کسی pcm باشه باید چه کار کنه ؟؟خودکشی خوبه(:
مخابراتم رفتم گفتن خط آزاد ندارن جابجا کنن!!
حالا چه کنیم!دعا؟

Dj_aghamajid
27-05-2010, 14:41
ولی من تو لینک های مستقیم حداکثر سرعت رو دارم. اصلا هم حال حوصله ی تورنت رو ندارم صد رحمت به رپیدشیر

بابا خصوصی چیه! همه ی ما اینجا خودی ایم. بیا فرینج، هیروز، لاست که تموم شده، اسپارتاگوس، ماورا الطبیعه، بیست و چهار، وی و . . رو دانلود کن خیلی باحالن. آهنگ ها امینم و آوریل هم قشنگن.
سلام. حال و حوصله سریال رو ندارم تازه هم اگه بخوام سریال دانلود کنم مطمئنا با تورنت میگیرم! چون سرعتش بالای 120!
فیلم حدود 16 گیگ جدیدا گرفتم که وقت نکردم نگاه کنم
مثلا :
Undisputed.III.Redemption.2010
14 Blades 2010 720p
Vertige
The Spy Next Door
The.7.Adventures.of.Sinbad.2010
Play The Game 2010
Malice.In.Wonderland
Nothing Personal
Kick Ass
Ninja Assassin (2009)
Fast and Furious (2009)
Cell.211
Corrado.2009
El.secreto.de.sus.ojos
fight club
Iron Man 2 CamRip Xvid LKRG
Valentine's Day[2010]DvDrip[Eng]-FXG
Legion [2010] BRRip MXMG
I Hate Valentine_s Day
و ...
حالا شما اگه فیلم یا انیمیشن جدید میشناسید لطفا خصوصی بگید چون تاپیک رو انحراف که سهله داریم به باد میدیم!

bios2bb
27-05-2010, 16:57
اقا اشک مارو درنیارین دیگه... :37: همتون سرعتاتون بالاست فقط من این وسط سرعت ندارم... :13: به اندیشه زنگ زدم گفتم بچه ها تو p30 مینویسن سرعتاشون خوبه... میگه چیز میکنن... این چیه... اها تنش ایجاد میکنند که بگن فلان ISP نمیتونه manage کنه... :13:

bios2bb
27-05-2010, 17:10
پارس وی ترجیحا مرکز 7 شبا تو تایم free سرعت چطوره؟ سرویس 128...

p0w3rfu7
27-05-2010, 17:17
اقا اشک مارو درنیارین دیگه... :37: همتون سرعتاتون بالاست فقط من این وسط سرعت ندارم... :13: به اندیشه زنگ زدم گفتم بچه ها تو p30 مینویسن سرعتاشون خوبه... میگه چیز میکنن... این چیه... اها تنش ایجاد میکنند که بگن فلان ISP نمیتونه manage کنه... :2: چی خوره؟ ترش اش!

داداشی خودتو ناراحت نکن واست نذر می کنم اگه سرعتت بالا رفت فیلم خیرات کنم.:1:

jabarsink2000
27-05-2010, 17:56
دوستانی که خط 727 هستند لطفا سرعت صبح وشب را اعلام کنید.
با تشکر

mehdihamed
27-05-2010, 19:25
اقا اشک مارو درنیارین دیگه... :37: همتون سرعتاتون بالاست فقط من این وسط سرعت ندارم... :13: به اندیشه زنگ زدم گفتم بچه ها تو p30 مینویسن سرعتاشون خوبه... میگه چیز میکنن... این چیه... اها تنش ایجاد میکنند که بگن فلان ISP نمیتونه manage کنه... :2: چی خوره؟ ترش اش!

کی بوده اسمشو بگو حالشو بگیرم :4:
خودش چیز میکنه :grrr:

SASAN_6822
27-05-2010, 20:05
دوستانی که خط 727 هستند لطفا سرعت صبح وشب را اعلام کنید.
با تشکر

خط 727 از پارس وی با سرویس 256 کیلوبیت درثانیه

سرعت دانلود در روز 190 کیلوبیت در ثانیه که با محدویتی که داریم بی فایده است با خیلی پایین تر هم میشه صفحه وب باز کرد آپلودم که بدردی نمیخوره ولی شب خیلی نوسان داره اگه سرعت ثابت بخوای در شب حساب کنیم بین نوسانهاش میشه حدود 70 کیلوبیت در ثانیه :5:

مثل اینکه دوباره پارس به مشکل برخورده قطع و وصل میشه :13:

SASAN_6822
27-05-2010, 20:35
خط 7 ، 256 پارس وی

bios2bb
27-05-2010, 21:32
بابا نوسان داشته باشه با متوسط 70 بهتر از متوسط 4 که...

الان زنگ زدم پشتیبانی گفتم بین مراکز مخابراتی فرق میذارن، گفت نه. ولی اگرم باشه من خبر ندارم. بعد اومد trace خودشو بخونه که یهو تلفن قطع شد... :13:

jabarsink2000
27-05-2010, 21:35
بعد به اندیشه میگیم مشکل داره خط727 میگن نه مشکل از مخابرات هست چه طوری پارس وی سرعت دانلود صبح هست 190 بعد اندیشه هست 20 بعد میندازن گردن مخابرات بیچاره.
تست سرعت ساعت 11:10ب.ظ

p0w3rfu7
27-05-2010, 23:20
مشکل از مخابرات نیست.:13: یادمه واسه من یه چند روز اینترنت قطع بود،:45: بعد می خواستن ده تومن از من بگیرن بیان چک کنن:44:. زنگ زدم مهندس ماهانیان :3: باهاش صحبت کردم که دیدم فرداییش درست شد.:15: بعدش هم معلوم شد که پورتای جدید مشکل داشتن.:47:

زندگی زیباست . . .

V i r u s e r
27-05-2010, 23:35
بله، اونطور که اساتید میگفتن سرعت دانلود نا محدود 128 استاندارده شاید چند کیلو بایت بالاتر، ولی محدودش، اگه تو رشتی یا شهر هایی که سرعت تشویقی دارن هستی، خیلی بالاتره!
تکذیب می کنم
پارس 128 مرکز 3 نامحدود سرعت دانلود 150

V i r u s e r
27-05-2010, 23:43
شما مرکز میرزا کوچک هستی ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه تو رشت جای دیگه هم اینترنت داره؟
توهم همینجا درس می خونی؟؟

p0w3rfu7
27-05-2010, 23:44
تکذیب می کنم

جناب Karkan فرمودند:

سرعت نامحدود رو 16 فیکس میشه..یعنی سرعت کاملا رسمی 128 کیلوگرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه بالا میره نه پایین

و همچنین birak جان عزیز:

سرعت 128 نامحدود قانونا باید 16 کیلو بایت باشه و در حال حاضر عملا بین 18 تا 20 کیلو بایته .
سرعت تشویقی هم یه اسمیه که نمیدونم کی براش انتخاب کرده !!! در اصل تشویق نیست !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره بگیم تسهیلات برای مصرف سریعتر حجم هست ! تا کاربرا ناچار بشن با تموم شدن حجمشون برن حجم اضافه خریداری کنن یا ماه بعد سرویس با حجم بالاتر بگیرن !
شبا هم که سرویس رایگان هست و حجمی کم نمیشه دیگه روشون نمیشه سرعت رو رسما استاندارد کنن ! ناچار برا مشترکین حجمی سرعت تشویقی در ساعات شب هم وجود داره و 24 ساعته هست ! ( البته با سرعت کمتر نسبت به روز )

اما اگه سرویس نامحدود رو با سرعت تشویقی بدن اونوقت 24 ساعته همه مشغول دانلود میشن و پهنای باندشون هم الکی اشغال میشه ! اگه این کار رو بکنن مثل اشتراک محدود هیچ سودی هم براشون نداره ! پس براشون به صرفه هست که سزعت مشترکین نامحدود همون مقدار استاندارد باشه . تشویق بیش از حد خوب نیست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن اگه اشتراکهای نامحدود هم سرعت تشویقی داشته باشن دیگه هیچکس نمیره اشتراک 512 رو 200 تومن یا 1 مگابیت رو 350 تومن بگیره !! همه میرن 128 نامحدود 40 تومنی میگیرن و با سرعت 1.5 مگابیت دانلود میکنن! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن الان که ساعت 2 شبه سرعت من 140 کیلو بایت واسه 2 تا فایل تورنته . فقط یه بار ساعت 1:10 شب سرعت 0 شد اما بعدش بالا رفت . ( حط 3 اندیشه ) یعنی هر سه تای ما تکذیب؟ خوب حداقل یه عکسی میزاشتی ما باورمون بشه.:20:
اون سرعتی که شما نوشتی با اشتراک نا محدود . . . پس یعنی مردم 40 تومن می دن هرچی عشقشون کشید با سرعت بالا بدون ناراحتی دانلود کنند؟!؟!؟!؟ اون وقت اینترنت 512 و یه مگ چی میشه؟

V i r u s e r
27-05-2010, 23:56
جناب Karkan فرمودند:

و همچنین birak جان عزیز:

یعنی هر سه تای ما تکذیب؟ خوب حداقل یه عکسی میزاشتی ما باورمون بشه.:20:

یه چیز دیگه هم هست
من یه سرویس 256 محدود هم دارم که خط رو با اون اکانت رانژه کردم
الان هم اونو دارم هم این نامحدودو و با نا محدود وصل میشم بده رانژه کردن خط دیگه ای (داستانش طولانیه)
ممکنه از این باشه؟:31:

bios2bb
28-05-2010, 00:17
سرعت 20... تورنت 10...

mtx891
28-05-2010, 00:25
نوع سرعت

لینک مستقیم سایت ایرانی 4
لینک مستقیم سایت خارجی 40
تورنت یه فایل فقط با یه سید 40
تورنت یه فایل با 15 سید 2

نوسان زیاد 1.25
اندیشه خط 2 :31:

assimi
28-05-2010, 00:30
سرعت گوش شیطون کر امشب خوبه / مثبت ۱۰۰

پی نوشت : فکر کنم شنید :31: / اومد زیر ۴۰

pedram9
28-05-2010, 00:52
آره بدک نیست .
راستی یک سوال بی ربط دارم .
کسی مسابقات کشتی کج Best Of Raw 2009 رو داره ؟؟ اگه داره بگه من خیلی نیاز دارم ( خریدارم )
هر چی لینک تورنت ازش پیدا کردم سید هاش خیلی پایین هست و نمیشه آوردش .
لطفا کمکم کنید

SASAN_6822
28-05-2010, 01:10

ساعت 02:10

moz
28-05-2010, 01:37
ASK مزخرفه
اگه پارس آنلاین سایت ها رو cach نمیکرد تا الان اندیشه رو جمع میکردم

Phonix Live
28-05-2010, 01:59
میشه آدرس اون پست ی که تنظیمات تورنت توش نوشته بود رو بذارید

birak
28-05-2010, 04:16
میشه آدرس اون پست ی که تنظیمات تورنت توش نوشته بود رو بذارید
بفرما تو این صفحه رو یه نگاهی بنداز : ( صفحه 352 )
البته اگه تنظیمات پورت فورواردینگ رو بخواین اونم دوستان تو تاپیک مجزا توضیح دادن هرچند هیچ کاری معجزه نمیکنه ! :46:

تکذیب می کنم
من این مورد رو که شما الان با اشتراک نامحدود سرعت تشویقی دارین تکذیب نمیکنم . اما اینکه به اشتراک نامحدود هم سرعت تشویقی میدن مجدد تکذیب میکنم !!!
همونطوری که خودتونم گفتین چون قبلا اکانت محدود 256 هم داشتین و ...... این کار باعث شده نرم افزار اکانتینگ پارس قاط بزنه و در حالی که اشتراکتون نامحدوده سرعتتون هم شیر فلکش باز بمونه ! در نتیجه استثنا هست . مگه اینکه همه کسانی که از پارس اشتراک نامحدود دارن وضعیت شما رو داشته باشن ! در هر صورت امیدوارم زود متوجه نشن و تعطیلش نکنن ! :46:

...توهم همینجا درس می خونی؟؟
شاید !!! یادش بخیر ... بگذریم ... :46:

نوع سرعت
لینک مستقیم سایت ایرانی 4
لینک مستقیم سایت خارجی 40
تورنت یه فایل فقط با یه سید 40
تورنت یه فایل با 15 سید 2
نوسان زیاد 1.25
اندیشه خط 2 :31:
ساعت 4:30
تورنت تک فایل با 41 سید و بالای 300 تا پیر ... سرعت از 140 پایین تر نمیاد و از ساعت 1 تا حالا 1.2 گیگ دانلود شده . :5: ASK-128

راستی یک سوال بی ربط دارم .
کسی مسابقات کشتی کج Best Of Raw 2009 رو داره ؟؟ اگه داره بگه من خیلی نیاز دارم ( خریدارم )
هر چی لینک تورنت ازش پیدا کردم سید هاش خیلی پایین هست و نمیشه آوردش .
لطفا کمکم کنید

فعلا که همه سوالای ... می پرسن ! عیب نداره ! اما تکرار نشه ! :46:
از شوخی گذشته بهتره در مورد چیزای متفرقه که هیچ ربطی به اینترنت نداره اینجا صحبت نشه و اگه موردی بود تو پیغام خصوصی برا همدیگه مطرح کنین خیلی بهتره ... اما چون بعضی دوستان همش از سرعت تورنت شاکی هستن و این هم یه جورایی مربوط به اینترنته همینجا مطرح می کنم شاید به درد دوستان بخوره ..
قبلا هم گفتم عاشقان دانلود انواع مسابقات کشتی کج به سایت زیر مراجعه کنن و از سرعت عالی دانلود حتی 1 ساعت بعد از آپلود فایل لذت ببرن ! چون سایتای عمومی مثل پایرت بی به محض آپلود شدن این فایلها لیچر خیلی زیادی دارن و سرعتشون فاجعست !

اول ثبت نام کنید ( register رایگان ) بعد log in
حالا به گزینه torrents بعد view all torrents برید .
صبر کنید صفحه کامل لود بشه زیر صفحه آخرین تورنتهای مسابقات تو قسمت Recent torrents میاد یا به تفکیک میتونین دنبال هر نوع مسابقه ای که دوست دارید بگردید . تو قسمت PPV یا فایلهایی که تو اسمشون حروف ppv بکار رفته به معنی pay per view یا مسابقاتی هستند که فقط از طریق شبکه های پولی و کابلی پخش میشن و معمولا مناسبتهای خاص و ویژه هستند . اون فایلی هم که شما گفتی تو همین جدول زیر صفحه با حجم 4 گیگ موجوده اما چون تازه آپلود شده فعلا سید کمی داره . بزرگترین مزیت این سایت تعداد کاربران کمش هست که باعث میشه به دلیل کم بودن تعداد لیچر ها حتی با سید زیر 20-30 هم سرعت دانلود خوب باشه . مثلا برا همین فایلی که می خوای با اینکه فقط 6 تا سید داره اما سرعتش رو همین الان تست کردم بالای 142 کیلو بایته ! :12::rolleye:
موفق باشین .

V i r u s e r
28-05-2010, 08:10
من این مورد رو که شما الان با اشتراک نامحدود سرعت تشویقی دارین تکذیب نمیکنم . اما اینکه به اشتراک نامحدود هم سرعت تشویقی میدن مجدد تکذیب میکنم !!!
همونطوری که خودتونم گفتین چون قبلا اکانت محدود 256 هم داشتین و ...... این کار باعث شده نرم افزار اکانتینگ پارس قاط بزنه و در حالی که اشتراکتون نامحدوده سرعتتون هم شیر فلکش باز بمونه ! در نتیجه استثنا هست . مگه اینکه همه کسانی که از پارس اشتراک نامحدود دارن وضعیت شما رو داشته باشن ! در هر صورت امیدوارم زود متوجه نشن و تعطیلش نکنن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه این جوری باشه که ..... :26:
من برم کل اینترنتو دانلود کنم اکانت محدودم تا مرداد وقت داره خداحافظ :39:

---------- Post added at 09:10 AM ---------- Previous post was at 09:09 AM ----------

ASK مزخرفه
اگه پارس آنلاین سایت ها رو cach نمیکرد تا الان اندیشه رو جمع میکردم

الان همه سایتا رو کش می کنن تا اگه کسی سایت لیست سیاه رفت بگیرنش

SASAN_6822
28-05-2010, 10:26

پینگ پارس خرابه :32:

kavehmech
28-05-2010, 12:06
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اندیشه 512 خط 5

mehdihamed
28-05-2010, 13:00
مثل اینکه دیگه سرعتها همه مثل هم نیست و256و512 سرعتش بالاتره اندیشه 128 خط 5

birak
28-05-2010, 15:06
زیاد رو نتایج این سایت حساب نکنید . یعنی اگه مثلا نشون بده 0.3 مگابیت ! ممکنه همون لحظه سرعت واقعیتون بالای 1 مکابیت هم باشه یا برعکس !!! همین الان سرعت دانلود من 150 کیلو بایته اونهم ثابت و بدون نوسان ... پس باید تست سرعتم حداقل 1.2 مگابیت نشون بده .
اما جالبه که سرور باکو که نزدیکترین سروره و همه از اونجا تست میگیرین سرعت من رو 0.76 تشخیص میده و زمان پینگ رو هم 386 میلی ثانیه :
اما این نتیجه تست پینگ من که همین الان گرفتم و حدود 230 میلی ثانیه هست !
تست با سرور ناپل ایتالیا که هم سرعت رو واقعی تر نشون داد هم پینگ رو :
این هم سرور مالمو ( سوئد ) :
حالا خودتون قضاوت کنین چقدر قابل اعتمادن ...
در هر صورت به نظر میرسه سرور باکو ترکیده !!! چون نتایجش بیشتر وقتا درست نیست !

SASAN_6822
28-05-2010, 15:52
پارس آنلاین بدجوری قاطی کرده. سرعت صفر میشه :5:

Phonix Live
28-05-2010, 16:14

SASAN_6822
28-05-2010, 16:42

Dj_aghamajid
28-05-2010, 17:34

bios2bb
28-05-2010, 18:23
دقت سرعت سنج های این سایت بیشتره:

mtx891
28-05-2010, 18:33
خیلی بی ربطه خودتونو درگیرش نکنید
این هم ورشو که سرور سایت دانلود przeklej.pl تو این کشوره

دانلود با idm از همون سایت که حتی به 200 هم میرسه
speedtest
واقعا لحظه ایه

pedram9
28-05-2010, 19:03
دوستان من تایپیک دانلود فیلم p30 رو پیدا نمیکنم نمیدونم چرا .
و همینطور دانلود تایپیک دانلود مسابقات کشتی کج رو .
دوستانی که میدونن کجاهستن این تایپیک ها لطفا لینک هر 2 تا شونو برام بزارن .
نمیدونم چرا پیدا نیست :13:
بازم شرمتده بابت اسپم:11:

karkan
28-05-2010, 19:15
دوستان من تایپیک دانلود فیلم p30 رو پیدا نمیکنم نمیدونم چرا .
و همینطور دانلود تایپیک دانلود مسابقات کشتی کج رو .
دوستانی که میدونن کجاهستن این تایپیک ها لطفا لینک هر 2 تا شونو برام بزارن .
نمیدونم چرا پیدا نیست :13:
بازم شرمتده بابت اسپم:11:

mehdihamed
28-05-2010, 20:34
بچه ها گوگل برای من فیلر شده مال شما هم همینطوریه؟

Phonix Live
28-05-2010, 20:36
برای من همینطوره

SASAN_6822
28-05-2010, 20:37
بچه ها گوگل برای من فیلر شده مال شما هم همینطوریه؟

چه جالب برای من هم فیل شده :18:

mehdihamed
28-05-2010, 20:52
ااااااااااااااا آخه چرا برای چی :18: نامردیه واقعا

---------- Post added at 09:52 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

درست شد مثل اینکه قاطی کرده بود

حسین رشتی
28-05-2010, 21:28
یه لحظه فکر کردم اشتباه اومدم اینجا چون راجع به همه چیز صحبت میشه جز ADSL..
دوستان سرعت دانلود شبانه من خیلی پایین هستش.. برخلاف روز که 160 کمتر نمیشه..
خط 722 هستم و از کاربرای اندیشه .. مال شماها هم اینجوریه ؟؟

mtx891
28-05-2010, 21:42
شبه سرعت کم هست چون شلوغه
دیگر دوستای منم از طرفای شما شاکین

mehdihamed
28-05-2010, 22:01

اینجا در مورد همه چی صحبت میشه درباره adsl هم صحبت میشه :31: دیشب بد نبود من لینک مستقیم حدود 60 سرعت داشتم که تو این 2 هفته رکوردی بود برای خودش:8:

Dj_aghamajid
28-05-2010, 22:22
سلام حسین آقا!
راست میگی! دیگه این تاپیک مثل اون قدیما نیست چون فعلا شرایط برای همه تقریبا ثابت شده و اتفاق عجیب غریب تو سرعت و ... نمیفته یا دیگه بحث لنگر نیست، بچه ها هم اومدن تا سوژه بعدی کمی موضوعات جدید غیر ADSL مطرح کنن تا حوصلمون سر نره!( البته خودم هم جزء همونا هستم)
اما در مورد سرعت شبانه واقعا خوب نیست! الکی کامپیوتر رو روشن میزارم بعد صبح میبینم 20 تا دونه آهنگ دان شده به اضافه 600 مگ فیلم از تورنت!
فکر کنم اوضاع خط 7 بدتر از جاهای دیگه باشه!
لطفا بقیه هم یه آماری از خط و سرعتشون بدن، البته از Speed test نه! با IDM یا ...!

SASAN_6822
28-05-2010, 22:33
سرعت پارس خط 7 بد نیست :42:
شنیدم مخابرات پهنای باند بیشتر از 128 نمیده پس چطوری شرکت ها بالای 128 ثبت نام میکنن یعنی ما فقط داریم هزینه بیشتر از 128 میدیم؟ چون سرعت سرویس جدیدم با 128 که داشتم هیچ تفاوتی نداره :5:

bios2bb
29-05-2010, 01:10
سرعت بسیار پایین... :2:

آره... 722 داغون شده... اندیشه نمیتونه سرعت رو مدیریت کنه. یکی تو مرکز 5 با سرعت 130 بعد 722 سرعت 10. بعد میگن این حرفا رو میزنیم که تنش ایجاد کنیم! د کوفت، مرز "تنش ایجاد کنیم"... این چیه آخه... میگن شبا هجوم میارن، سرعتا میاد پایین. 1 ماه پیش چرا اینطوری نبود؟ هجومو شب بیا بلوار گیلان خیابان 192 بهت نشون بدم... به بابات پول بدم سریعتر اطلاعاتو تبادل میکنه... شکلک هارو نمیتونم لود کنم...

سرعتاشو تو این مدت رو 6 مگابیتم ببره، من میرم پارس وی... حداقل منت سر آدم نمیزارن. مرتیکه ساقست، درخته، ریشست، کیه این صاحاب اندیشه؟ باید بره دوکون فروش لوازم کشاورزی باز کنه... اینقد رفت *ایه مخابرات رو مالید تا بهش مجوز ISP دادن که اونم تو تبلیغات مینویسن ICP. آخه فلان فلان شده تو که اینترنتتو از عصر انتقال داده ها میگیری چی چی میگی ICP. کافی نتم نیستین شما...

birak
29-05-2010, 02:04
آره... 722 داغون شده... اندیشه نمیتونه سرعت رو مدیریت کنه. یکی تو مرکز 5 با سرعت 130 بعد 722 سرعت 10. بعد میگن این حرفا رو میزنیم که تنش ایجاد کنیم! د کوفت، مرز "تنش ایجاد کنیم"... این چیه آخه... میگن شبا هجوم میارن، سرعتا میاد پایین. 1 ماه پیش چرا اینطوری نبود؟ هجومو شب بیا بلوار گیلان خیابان 192 بهت نشون بدم... به بابات پول بدم سریعتر اطلاعاتو تبادل میکنه... شکلک هارو نمیتونم لود کنم...

سرعتاشو تو این مدت رو 6 مگابیتم ببره، من میرم پارس وی... حداقل منت سر آدم نمیزارن. مرتیکه ساقست، درخته، ریشست، کیه این صاحاب اندیشه؟ باید بره دوکون فروش لوازم کشاورزی باز کنه... اینقد رفت *ایه مخابرات رو مالید تا بهش مجوز ISP دادن که اونم تو تبلیغات مینویسن ICP. آخه فلان فلان شده تو که اینترنتتو از عصر انتقال داده ها میگیری چی چی میگی ICP. کافی نتم نیستین شما...

دوست عزیز
اینجا قرار نیست به شرکتا بد و بیراه بگیم یا از اینجور واژه ها استفاده کنیم.:41:شما اگه از یه شرکت اینقدر شاکی هستین اینکه بد و بیراه گفتن نداره ! من نه پسر خاله اینا هستم نه وکیا مدافعشون اما اینجا جای اینجور حرفا نیست. انتقاد کردن هییییییییچ عیبی نداره ... خیلی هم خوبه ... اینجا مشکلات فنی شرکتا رو مطرح کنین یا اگه پشتیبانی یا نحوه برخورد پرسنلشون با مشتری بده مطرح کنین ... اما اینجور صحبت کردن رو فکر نمیکنم هیچکدوم از دوستان تایید کنن. وقتی آدم اینقدرررررر از یه شرکت ناراضیه خیلی راحت میره از شرکتی که فکر میکنه خدماتش بهتره اشتراک میگیره . نه نیازی به توهین به کسی هست نه اینکه آدم اعصابشو اینقده داغون کنه !

هر چند میدونم این حرفا رو از رو عصبانیت گفتین اما بازم قابل قبول نیست اینجوری یک طرفه به قاضی برین .
راستی در مورد همون صاحبان که گفتی چقدر میشناسیدشون ؟! میدونین سواد علمیشون چقدره ؟! میدونین چندین سال پیش تو زمانی که هیچ احدی جرات نمیکرد بدون کمک مشاورین فنی تهرانی یه دونه روتر اینجا کانفیگ کنه اینا به خاطر علاقه و سوادی که از خودشون داشتن همه کارا رو خودشون انجام میدادن ؟ یا در مورد مجوز ICP اصلا کاری ندارم چطور گرفتن یا الان چطور دارن ازش استفاده میکنن ! اما همینقدر ریسک کردن که برن پیش مخابرات یه مبلغ کلانی ودیعه بذارن تا این مجوز به نام یه شرکت گیلانی برا اولین بار ثبت بشه .................... من کاری ندارم الان خدماتشون چطوره اما با توجه به پشتکار و سابقه ای که دارن و همچنین آشنایی شخصی با ویژگیهای فنیشون برا من قابل احترام هستند چون در هر صورت اسم شهر و استانمون رو سربلند می کنن ...

چطور اون وقتی که سرعتتون بالای 200 بود ساقه و ریشه نبودن ؟!! :41:
خیلی دوست دارم نظر شما رو در مورد کیفیت وقتی که به پارس برمیگردین اینجا بخونم ! البته امیدوارم اون موقع سرعت و کیفیت عالی باشه و اونا هم ساقه و ریشه نشن !!!
اینجور صحبتا باعث میشه جمع دوستانه و صمیمی تاپیکی که داریم از بین بره .
الان یه قسمتی از حرفام رو مجدد سانسور کردم شاید صلاح نباشه آدم همه چیز رو تو فروم مطرح کنه و ترجیح میدم بیشتر از این در این مورد حرف نزنم . با خوندن اینا واقعا دل و دماغم برای نوشتن تو این تاپیک هم از بین رفت وقتی می خواستم جواب حسن رشتی عزیز رو در مورد وضعیت سرعت امشب بدم . فقط میگم تا 6 صبح دقیق 2.2 گیگ دانلود شده و سرعت تورنت هم نزدیکای صبح حدود 150 بود. لینک مستقیم هم خوشبختانه خبر ندارم چطوره !

خوش باشید.

mtx891
29-05-2010, 09:09
من هر وقت از اندیشه تعریف میکنم تا چند شب سرعتم کم میشه اما دیشت خیلی خوب بود یه بار صفر شد اما نوسان کم بود و بیشتر از 1 گیگ دان شد چون از نصف های فایلها واسه دان گذاشتم دقیق جمع نزدم اما راضی کننده بود:31:

bios2bb
29-05-2010, 10:15
دوست عزیز
اینجا قرار نیست به شرکتا بد و بیراه بگیم یا از اینجور واژه ها استفاده کنیم.:41:شما اگه از یه شرکت اینقدر شاکی هستین اینکه بد و بیراه گفتن نداره ! من نه پسر خاله اینا هستم نه وکیا مدافعشون اما اینجا جای اینجور حرفا نیست. انتقاد کردن هییییییییچ عیبی نداره ... خیلی هم خوبه ... اینجا مشکلات فنی شرکتا رو مطرح کنین یا اگه پشتیبانی یا نحوه برخورد پرسنلشون با مشتری بده مطرح کنین ... اما اینجور صحبت کردن رو فکر نمیکنم هیچکدوم از دوستان تایید کنن. وقتی آدم اینقدرررررر از یه شرکت ناراضیه خیلی راحت میره از شرکتی که فکر میکنه خدماتش بهتره اشتراک میگیره . نه نیازی به توهین به کسی هست نه اینکه آدم اعصابشو اینقده داغون کنه !

هر چند میدونم این حرفا رو از رو عصبانیت گفتین اما بازم قابل قبول نیست اینجوری یک طرفه به قاضی برین .
راستی در مورد همون صاحبان که گفتی چقدر میشناسیدشون ؟! میدونین سواد علمیشون چقدره ؟! میدونین چندین سال پیش تو زمانی که هیچ احدی جرات نمیکرد بدون کمک مشاورین فنی تهرانی یه دونه روتر اینجا کانفیگ کنه اینا به خاطر علاقه و سوادی که از خودشون داشتن همه کارا رو خودشون انجام میدادن ؟ یا در مورد مجوز ICP اصلا کاری ندارم چطور گرفتن یا الان چطور دارن ازش استفاده میکنن ! اما همینقدر ریسک کردن که برن پیش مخابرات یه مبلغ کلانی ودیعه بذارن تا این مجوز به نام یه شرکت گیلانی برا اولین بار ثبت بشه .................... من کاری ندارم الان خدماتشون چطوره اما با توجه به پشتکار و سابقه ای که دارن و همچنین آشنایی شخصی با ویژگیهای فنیشون برا من قابل احترام هستند چون در هر صورت اسم شهر و استانمون رو سربلند می کنن ...

چطور اون وقتی که سرعتتون بالای 200 بود ساقه و ریشه نبودن ؟!! :41:
خیلی دوست دارم نظر شما رو در مورد کیفیت وقتی که به پارس برمیگردین اینجا بخونم ! البته امیدوارم اون موقع سرعت و کیفیت عالی باشه و اونا هم ساقه و ریشه نشن !!!
اینجور صحبتا باعث میشه جمع دوستانه و صمیمی تاپیکی که داریم از بین بره .
الان یه قسمتی از حرفام رو مجدد سانسور کردم شاید صلاح نباشه آدم همه چیز رو تو فروم مطرح کنه و ترجیح میدم بیشتر از این در این مورد حرف نزنم . با خوندن اینا واقعا دل و دماغم برای نوشتن تو این تاپیک هم از بین رفت وقتی می خواستم جواب حسن رشتی عزیز رو در مورد وضعیت سرعت امشب بدم . فقط میگم تا 6 صبح دقیق 2.2 گیگ دانلود شده و سرعت تورنت هم نزدیکای صبح حدود 150 بود. لینک مستقیم هم خوشبختانه خبر ندارم چطوره !

خوش باشید.

اولا من نمیدونم چرا صمیمی ترین رابطه با پسر خالست؟ حالا سهام دار ایرادی داری مگه؟! :46:
2. میدونم که حرف دل خیلی هارو زدم...
3. عصبانی که خوب هستم. ولی از عمد پست رو ادیت نمیکنم، چون معتقدم بعضی مواقع باید shock وارد بشه...
4. میگن دکترا... ولی از اونجایی که من با اقشار زیادی از دکتر ها (چه پزشکی و چه ریاضی) سر و کار داشتم، و همچنین و ضع کشورمون، خودمونی بخوام بگم، خوباش که صادراتین... بقیشونم یا رئیس دانشگاه میشن یا bussines میلیاردی میزنن که خوب باید باید واسه بچه های ریش دار قصه خوند تا بشه همچین کاری کرد...

mtx891
29-05-2010, 11:52
اولا من نمیدونم چرا صمیمی ترین رابطه با پسر خالست؟ حالا سهام دار ایرادی داری مگه؟! :46:
3. عصبانی که خوب هستم. ولی از عمد پست رو ادیت نمیکنم، چون معتقدم بعضی مواقع باید shock وارد بشه...
4. میگن دکترا... ولی از اونجایی که من با اقشار زیادی از دکتر ها (چه پزشکی و چه ریاضی) سر و کار داشتم، و همچنین و ضع کشورمون، خودمونی بخوام بگم، خوباش که صادراتین... بقیشونم یا رئیس دانشگاه میشن یا bussines میلیاردی میزنن که خوب باید باید واسه بچه های ریش دار قصه خوند تا بشه همچین کاری کرد...

پاسخ
1.پسر خالرو منم نمیدونم
2.حرف دل بعضی ها بود
3.به کی یا چی شک وارد بشه نکنه فکر میکنی مدیرای اندیشه میان این فروم رو چک میکنن:46:
4.بیخیال
ناراحت نباش isp خودتو عوض کن ایشالا که راضی بشی تو فروم هم بگو کدوم خط کدوم سرویس که همه بفهمن شما از اون منطقه راضی نیست
:11::40:

mehdihamed
29-05-2010, 12:45

منم مثل شما حدود 1 هفته پیش سرعتم افتضاح بود اومدم تو سایت هم گفتم که ناراحتم و سرعتم در حد دایال آپه به کسی هم shock وارد نکردم ولی الان 3 یا 4 شبه سرعتم رفته بالا اولا کارکنان اندیشه این سایت رو نمیبینن اگه هم ببینن فکر نکنم با این حرف هایی که زدین سرعت شما رو بالا ببرن شایدم همینو نصف کنن :31: اگه شما ناراحتی برو پارس منم خیلی رک و راست گفتم اگه راضی نباشم من هم میرم پارس :46:

SASAN_6822
29-05-2010, 13:46
من هم به bios2bb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حق میدم ناراحت باشه وقتی شرکتی نمیتونه خدمات خوب بده چرا مردم آزاری میکنه شک نکن بالا و پایین کردن سرعت دست خودشونه و احتیاجی به هزینه اضافی نداره در جواب birak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو دوست داری هر دقیقه ISP تغییر بدی یک ماه صبر کنی تا اینترنت دوبار وصل بشه پس وقتی نمیتونن سرویس خوب بدن میشه مردم آزاری که اندیشه مثل اینکه در خط 7 داره اینکار میکنه خط 7 پارس که من دارم سرعتش خوبه البته یه بدی های مثل پینگ بالا هم داره.
اولاش که حرف اندیشه نبود چون سرویس خوبی نداشت تازگی که شرکت گرفته آقایان شدن باسواد پارس هم همینطوری. باسواد کجا بود؟! میگی نه زنگ بزن اندیشه یه چندتا سوال تخصصی بپرس؟ بخاطر اینکه سرمایه بیشتری در بیارن هر کاری میکنن به فکر رضایت مشتری هم نیستن. یکی از دلایلی که کشور پیشرفت نمیکنه. مثلا ما دومین کشور ثروتمند بعد از قطر تو آسیا هستیم!

Dj_aghamajid
29-05-2010, 16:20
تایید میشه! سرعت شبانه تو خط 7 پایینه!:41:
چند شبه که اوضاع خوب نیست! من میخوام زنگ بزنم اندیشه!:13:
آخه لینک مستقیم سرعتش شده زیر 10!:2:
تورنت رو کار ندارم من میخوام مسقیم دان کنم کی رو باید ببینم؟:47:

mehdihamed
29-05-2010, 16:30
با این حرف که اندیشه نمیتونه سرعت رو خوب تقسیم کنه موافقم اون زمان که خط 7 سرعت بالا بود سرعت خط 5 افتضاح بود بین 0 تا 6 حالا که سرعت خط 5 رفته بالا سرعت خط 7 اومده پایین مطمئنم اگه سرعت خط 7 بره بالا دوباره سرعت خط 5 میاد پایین نمیدونم دلیلش چیه

jabarsink2000
29-05-2010, 16:48
تایید میشه .خط 727 اندیشه سبز خزر 128
سرعت من که واقعی اون 6 میگ اول هم که سرعت دانلود رو 60است نمی خوام بخور تو فرق سرشون .
سرعت دانلود تا 6 میگ روی 60 هست بعد میشه استاندارد 16 تا 25 .
با عکس نشون میدم تا فکر نکنید من می خواهم شرکتی را بدنام کنم .

birak
29-05-2010, 18:08
من هم به bios2bb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حق میدم ناراحت باشه وقتی شرکتی نمیتونه خدمات خوب بده چرا مردم آزاری میکنه شک نکن بالا و پایین کردن سرعت دست خودشونه و احتیاجی به هزینه اضافی نداره در جواب birak ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو دوست داری هر دقیقه ISP تغییر بدی یک ماه صبر کنی تا اینترنت دوبار وصل بشه پس وقتی نمیتونن سرویس خوب بدن میشه مردم آزاری که اندیشه مثل اینکه در خط 7 داره اینکار میکنه خط 7 پارس که من دارم سرعتش خوبه البته یه بدی های مثل پینگ بالا هم داره.

اولاش که حرف اندیشه نبود چون سرویس خوبی نداشت تازگی که شرکت گرفته آقایان شدن باسواد پارس هم همینطوری. باسواد کجا بود؟! میگی نه زنگ بزن اندیشه یه چندتا سوال تخصصی بپرس؟ بخاطر اینکه سرمایه بیشتری در بیارن هر کاری میکنن به فکر رضایت مشتری هم نیستن. یکی از دلایلی که کشور پیشرفت نمیکنه. مثلا ما دومین کشور ثروتمند بعد از قطر تو آسیا هستیم!

دوست عزیز
1) من هم نگفتم کسی ناراحت یا شاکی نباشه . گفتم این فوروم جای اینطور حرفا نیست که یکی بیاد بگه "..ایه مخابرات رو مالیدن !!! " یا از اسم فامیل یکی از صاحبای اندیشه با لفظ "مرتیکه" لقب "ریشه" و "ساقه" .و ... بده ! کسی که توقع احترام دیدن داره باید احترام هم بذاره ... احترام یه چیز متقابله ... شکایت کردن با توهین کردن متفاوته . هیچکس تا حالا با توهین کردن به نتیجه نرسیده که ما دومیش باشیم .
2) بازم میگم هیچ شرکتی بد خوشو نمیخواد و هیچوقت عمدا کاری نمیکنه که مشتریها از دست برن . هیچوقت هم نمیشه همه رو راضی نگه داشت . همه شرکتا بالا پایین دارن . 1 ماهه اندیشه برا خط 7 افتضاحه ؟! خب قبلش 6 ماه جاهای دیگه اینجور بود !!! کی شک داره همه این شرکتا واسه پول کار میکنن ؟! اصلا اگه اینطور نباشه عجیبه ! اما اینطور نیست که به قول شما اینا تازه به دوران رسیده باشن! من حتی اون مغازه اولی که شرکت توش تاسیس شد یادمه و محض اطلاع شما عرض کنم صاحبان شرکت اون موقع هم که بعضی دوستان هنوز پشت میز کلاسای ابتدایی بودن جزو با سوادای کامپیوتر محسوب میشدن . من دارم در مورد مالکان شرکت صحبت میکنم نه 5-6 تا منشی که تازگیا اومدن و ختی نمیتونن یه سوال ساده رو جواب بدن ! اگه بخوایم به پرسنل معمولی و اپراتورا گیر بدیم که شرکتای دیگه هم واویلا هستن !!! یه نصفه باسواد هم پیدا نمیشه !
اما دوستمون مستقیم صاحبای شرکت رو بیسواد خطاب کرد نه کسانی رو که به قول شما بهشون تلفن میکنین !
فقط همین قدر بدونین زمانی که تو شهرمون کامپیوترها حتی هارد دیسک و سیستم عامل نداشتن و با دیسکت داس بالا میومدن و 99% مردم اینجا حتی اسم کامپیوتر به گوششون نخورده بود و با شنیدن اسم pc همه کف میکردن ! اینا که به این راحتی بیسواد خطابشون میکنین پروژه های برنامه نویسی تحت داس انجام میدادن که آدم انگشت به دهن میموند . بنده خودم بیسوادم هیچ ادعایی هم ندارم اما رشتم اینه و الکی در موردشون حرف نمیزنم .
هر شرکتی فقط چند تا مغز متفکر فنی یا مدیریتی داره . خب معلومه شما از همه کارکنان یه شرکت یا یه اپراتور نباید توقع داشته باشی بیاد براتون اصول کار شبکه های سیسکو رو تدریس کنه !!
در هر صورت با اینکه خیلی دقیییق از میزان سواد صاحبان اندیشه مطلع هستم و میتونم جزییاتشم براتون بگم اما بازم ترجیح میدم در این مورد بیشتر بحث نکنم و همین جا ختم کلام ...
چون ما اینجا نیومدیم که در مورد اشخاص صحبت کنیم و جای این بحثا اینجا نیست .
این رو هم قبول دارم تغییر شرکت طول میکشه و دردسر داره واسه همین گفتم مثل عوض کردن لباس نیست که بیایم هر روز بگیم اینجا نشد اونجا ! اما اگه قراره عوضش کنیم بهتره بجای اعصاب خوردی زودتر این کار رو بکنیم و از سرویسای بهتر تو شرکت جدید لذت ببیریم .

در هر صورت هر کاری میخواین بکنید فقط بی احترامی نکنید . :10:

farshidcivil
29-05-2010, 18:39

سلام...
من زیاد اینجا سر میزنم و بیشتر از اطلاعات دوستان استفاده میکنم. ولی این پست شما واقعا ناراحت کننده ست، کاملا حرفتونو قبول دارم، وضعیت سرعتا خرابه ولی:
1- منظورتون از اینکه اندیشه نمیتونه سرعتو مدیریت کنه چیه؟ اگه ممکنه واضح تر بگین تا ما بیسوادا هم متوجه فرمایشتون بشیم، کلا تعریف کامله مدیریت سرعت چیه؟
تا چن ماهه پیش سرعت خطوط 2و5 خراب بود ولی خط 7نه، ظاهرا الان برعکس شده... چرا فک مکنین چون اندیشه تو گلسار کلهم خط 7 باید فاقد مشکل باشه
2- امیدوارم دوستانی در سایر شهر ها داشته باشین و از ISP اونا هم جویا شین (صبا نت و شاتل و... تو اکثر شهرها نماینده داره، کمتر شهریه که یه شرکت بومی داشته باشه)
3- کلا شما چقد از وضعیت اینترنت کشور مطلع هستین، فک میکنین الان همه با 128 با سرعت 2 مگا بیت دانلود میکنن؟ ببینید بحثم اینجاست که شما 100 درصد شرکتا رو مقصر میدونین در صورتیه اصلا اینطور نیست . وقتی مخابرات بیفته دسته سپاه، انتظار دارین سرعتمون با کره جنوبی یکی باشه ( خودتونم بهتر از من از وضعیت فیلترینگ اگاهین)
به نظر من شرکت اندیشه نسبت به سایر شرکتا سرویس خوبی میده (نمیگم ایده ال ولی بطور نسبی و در مقایسه با سایر شرکتا نمره قبولی رو میگیره)
شما دوس داری بری پارس ، میتونین برین هیچ کسی نمیتونه جلویه شما رو بگیره (البته با تهدیدایی که تو پستاتون کردین کسی جراتشو نداره:31:) امیدوارم اونجا به سرعت مطلوبتون برسین، با توهین و فحش و... فقط و فقط ارزش خودتونو میارین پایین، حالا اگه فک میکنین این راهکارتون جواب میده میتونین ادامه بدین،

karkan
29-05-2010, 20:33
سرعت پایین دیشب تایید میشه..البته بعد از چند شب که سرعت چسبیده بود به 140 همچین انتظاری می رفت..128...مرکز 7

به هر حال من از ASK کاملا راضی ام و حتی اگه سرعت دانلود شبانه امم بعضی شبا کم باشه بازم میگم I Love ASK :40::40:

حداقل سرعت وبگردیم تو روز با سرعت نور برابری میکنه...:40:

مطمین باشید امشب یا فردا شب سرعت مرکز 7 درست میشه...اینقدر حرص نخورین بابا....(bios جان من و شما یه ماه کنکور داریم نباید واسه این چیزا اعصاب خودمون رو الکی خورد کنیم:31::31::31:...Just don't give a f*uck)

SASAN_6822
29-05-2010, 21:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31::31:

alves2774
29-05-2010, 21:59
سلام
یه چند وقتی بود اینجا سر نزده بودم و واقعا متاسف شدم از صحبتهای بی ادبانه مطرح شده من فقط یه نکته رو واسه دوست دانشمندمون توضیح می دم و دیگه اینجا نمی یام مگه اینکه اوضاع تغییر کنه .isp یعنی internet service providerو icpیعنی internet connection provider ما تو گیلان ۵۰ تا isp , و یک icp داریم الیته من هم نمی دونستم ولی پرسیدم دوستان سعی کنن بیسوادی خودشونو یه گردن دیگران نندازن.:13:

bios2bb
29-05-2010, 22:36
تا جایی که خودم خبر دارم دارم 2 تا از کارکنان اندیشه مطالب رو میخونن، یکیشونم اینجا مینویسه... بیشترو دیگه نمیدونم... اتفاقا birak رو هم میشناسن... :27:

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

با این حرف که اندیشه نمیتونه سرعت رو خوب تقسیم کنه موافقم اون زمان که خط 7 سرعت بالا بود سرعت خط 5 افتضاح بود بین 0 تا 6 حالا که سرعت خط 5 رفته بالا سرعت خط 7 اومده پایین مطمئنم اگه سرعت خط 7 بره بالا دوباره سرعت خط 5 میاد پایین نمیدونم دلیلش چیه

نداشتن دانش کافی برای management... :21:

mmiladd
29-05-2010, 22:39
دوستان سعی کنن بحث طوری پیش بره که مفید باشه.. من نگاه کردم آمار اسپم بالاست...

فکر اون بنده خدا رو بکنید که اُومده و می خواد اطلاعات جمع کنه..!

.
.
.

سرعت پارس درحال حاضر 30 کیلو بایت در ثانیه..

mehdihamed
29-05-2010, 23:01
تا جایی که خودم خبر دارم دارم 2 تا از کارکنان اندیشه مطالب رو میخونن، یکیشونم اینجا مینویسه... بیشترو دیگه نمیدونم... اتفاقا birak رو هم میشناسن... :27:

---------- Post added at 11:36 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

نداشتن دانش کافی برای management... :21:
آقا ترو خدا بگو اسم کاربریشون چیه من دارم میترکم از کنجکاوی :20:

bios2bb
29-05-2010, 23:08
1. اقا ما غلط کردیم... فکر کنم اقای دکتر گلبرگ این حرفرو شنیدند، رفتند به اشنایان گفتن که بیایند و جواب مارو بدهند... امروزم که از کلاس داشتم برمیگشتم احساس کردم یکی تو کوچه میخواد بهم سوء قصد کنه... :18:
2. چقدر بچه مثبت زیاده... :46:
3. احترام چیزیه که باید کسب بشه و اگر هم بی احترامی صورت میگیره بدلیل فقدان لیاقت شخص در رفع مشکل مورد نظر یا عدم ارائه توضیحات قانع کنند و یا منطقی در راستای برطرف کردن مشکلات مذکوره... البته من معمولا بی احترامی نمیکنم، مگر اینگه تشخیص بدم شخص مورد نظر من طبق اصول منطقی رفتار نمیکنه. حالا یکسری افراد جانبداری میکنند و یکسری استقبال. اگر هم خود اقای دکتر گلبرگ یا از اشنایان یا کارکنانشون از ابراز احساسات بنده شاکی شدن، از حضور جمیعشون پلاس دیگر کاربرای این بخش عذر خواهی میکنم... :11: (احساس دموکراسی بهم دست داد... :21:)...
5. دوست خوبمون که بعد از اندی اومدن تو فروم و دیدن که ظاهرا دعواست و بعد پشیمون شدن که چرا اومدن و گفتن دیگه نمیان، وسعت دید بسیاری بالایی دارند...
6. پرونده این بحث همینجا رسما بسته میشه و من بشخصه در این زمینه جوابگو نخواهم بود و فکر میکنم دوستان صاحب ادب هم فرمایشات بنده رو قبول داشته باشن...

bios2bb
29-05-2010, 23:15
پیشنهاد میکنم کارکنان اندیشه خودشون رو معرفی کنند که هم فضا کارشناسی تر بشه و هم مسائلی رو که پشت تلفن نمیشه بیان کرد، اینجا به راحتی میشه مطرح کرد... همونطور که مستحضر هستید، ما براحتی در مورد مسائلی از قبیل آناتومی گیاهان هم صحبت میکنیم... همچنین چالشی که ایجاد میشه به پیشرفت علمی دوستان و همچنین بهبود سرویس دهی خود شرکت ها منجر میشه...

bios2bb
29-05-2010, 23:27
تایید میشه .خط 727 اندیشه سبز خزر 128
سرعت من که واقعی اون 6 میگ اول هم که سرعت دانلود رو 60است نمی خوام بخور تو فرق سرشون .
سرعت دانلود تا 6 میگ روی 60 هست بعد میشه استاندارد 16 تا 25 .
با عکس نشون میدم تا فکر نکنید من می خواهم شرکتی را بدنام کنم .

شما یکم دسکتاپتون خلوت نیست؟؟!!! :46:
تو کار آپگریت هم که هستید... :27:

---------- Post added at 12:27 AM ---------- Previous post was at 12:26 AM ----------

صفحه crm.askiran.com از کار افتاده... :13:

mtx891
29-05-2010, 23:37
اره یه لیست از کارکنای اندیشه بدیم تک تک به هر کدوم یه ... بعد داد هرکی درو مد میفهمیم که کارمن اندیشست:39:
بیخیال تورو خدا گیریم کارمند اندیشه این پست رو بخونه چه بهتر اما هیچ دلیلی واسه بی احترامی وجود نداره حوصله بحث هم ندارم
موندم اقای birak چه حوصله ای دارید هر سری کلی مطلب مینویسد
همه اینارو گفتم که بگم گوشو چشم شیطان کر و کور سرعت من تو خط 2 خوبه اگه با این گردو خاک شما امشب سرعت کل شهر تو منطقه 7 جمع نشه:31:
موفق باشید

assimi
29-05-2010, 23:44
1. اقا ما غلط کردیم... فکر کنم اقای دکتر گلبرگ این حرفرو شنیدند، رفتند به اشنایان گفتن که بیایند و جواب مارو بدهند... امروزم که از کلاس داشتم برمیگشتم احساس کردم یکی تو کوچه میخواد بهم سوء قصد کنه... :18:
..[/B][/COLOR]

تو ۱۹۲ هر لحظه باید منتظر سوء قصد باشی :21:

حسین رشتی
30-05-2010, 00:13
من تاحالا اصلا از تورنت استفاده نمیکردم و حالا که دارم یه فایل باهاش دانلود میکنم متوجه شدم سرعت لینک مستقیم در برابر تورنت مثل سرعت خر خسته نوکر دن کیشوت در برابر همین رخش خودمون..
سرعت تورنتم از 130 تکون نمیخوره..
ماشالا..

bios2bb
30-05-2010, 00:19
به عکس کنار ایدیم میخوره به همین راحتی محل سکونتمو لو بدم؟؟؟!!!! :21: 192 بروبکس هستن... :21:
گلسار هستیم، 722 هم هستیم. ولی کجا؟؟!! :21:
سرعت تورنت به زور بوستر بین 80 تا 90=اعمال محدودیت از جانب شرکت بر روی لینک مستقیم=دود از کنده بلند میشه...

اقا بیراک لطف دارن داداش بزرگ ما هستن هر وقت خطایی از ما سر میزنه، راهنمایی میکنن... :10:

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

شد 150... :11:

mtx891
30-05-2010, 00:27
ساعت 1.20 سرعت طرفای 150 اما همش طولانی صفر میشه میانگین بگیری میشه همون 50 خودمون 3 بار کلا 6 دقیقه صفر شد دی سی کردم دباره زدم کلی مون تا وصل شد الان که مینویسم وصل شد اما شده 40 ویا 50 البته 50 کمتر میرسه دوباره صفر شد

assimi
30-05-2010, 01:04
من ۱۰ تا فایل لینک مستقیم میچینم (۱۰ پارته بعد اکسترکت میشه) هر کدوم بین ۱۰-۱۳ . سرعتم رو ۱۰۰-۱۳۰ متغیره

pedram9
30-05-2010, 01:30
سرعت من امشب بین 130 تا حد اکثر 170 میچرخه .
خط 3
اندیشه سبز خزر

karkan
30-05-2010, 01:33
الان سرعت تورنت من 8 کیلوبایت بر ثانیه است...تا حالا واسه من سرعت بالا بود الان واسه شما...من رفتم بخوابم...امشب چیزی واسه دانلود نمیزارم...تا میتونید فرو کنید ...غصه سرعت پایین هم نخورید..2 روز پایینه 2 روز بالا...به قول بیرک عزیز همه چی درست میشه...

گود نایت....

birak
30-05-2010, 04:45
اره یه لیست از کارکنای اندیشه بدیم تک تک به هر کدوم یه ... بعد داد هرکی درو مد میفهمیم که کارمن اندیشست:39:
بیخیال تورو خدا گیریم کارمند اندیشه این پست رو بخونه چه بهتر اما هیچ دلیلی واسه بی احترامی وجود نداره حوصله بحث هم ندارم
...
آفرین! کل مطلب همینه ! دلیلی واسه بی احترامی وجود نداره . موضوع هم که مختومه شده ادامه نمیدیم. اما مهم نیست کی کارمند کجاست. اصلا جالب نیست تو این تاپیک در مورد اشخاص بحث کنیم . اینجا که دادگاه نظامی نیست ! اما اگه یه بچه 10 ساله هم بیاد اینجا 2 کلام حرف منطی بزنه یا یه چیز جدید بهمون یاد بده ما مخلصش هم هستیم . مهم نیست کی هست ! مهم اینه که چی میگه !
و چشم ... از این پست به بعد کمتر مینویسم .

به هر حال من از ASK کاملا راضی ام و حتی اگه سرعت دانلود شبانه امم بعضی شبا کم باشه بازم میگم I Love ASK :40::40:
حداقل سرعت وبگردیم تو روز با سرعت نور برابری میکنه...:40:...
البته اگه :40: از ته دل باشه هیچ عیبی نداره .:46: اما منظور من هیچوقت این نبود که الکی قربون صدقه یه شرکت بریم و رو ضعف هاش چشم بپوشیم . فقط همیشه منصف باشیم . هم خوبیها رو ببینیم هم بدیها . فعلا همه این شرکتا توی شهرمون دارن بهمون اسب پیشکش میدن ! شمردن دندون اسبه زیاد جایز نیست ! درسته این خدمات با ایده آل خیلی فاصله داره اما به قول دوستمون که می گفت "انگار از وضعیت سرعت شهرای دیگه بی خبرین " همیشه یه نگاهی هم به تاپیک ADSL شهرای دیگه بندازین .
در هر صورت این هم بگذرد ! زندگی که همش اینترنت نیست تا آدم بخاطرش خونشو اینقده کثیف کنه !
موفق باشین.

---------- Post added at 04:45 AM ---------- Previous post was at 04:43 AM ----------

سرعت من امشب بین 130 تا حد اکثر 170 میچرخه .
خط 3
اندیشه سبز خزر
سرعت بالای 130 تو خط 3 تایید میشه . در ضمن 2-3 بار سرعت نوسان شدید داشت و به 0 رسید .

bios2bb
30-05-2010, 06:50
722 دیشب سرعت متوسط 53، 900MB دانلود تورنت... البته یکی از تورنتام با سرعت پایین دانلود شد. فکر کنم رابطه بین سیدر/پیر ها و سرعت رابطه خطی نیست. از یجایی به بعد که بالا برن سرعت میاد پایین...

---------- Post added at 07:50 AM ---------- Previous post was at 07:47 AM ----------

آخه چه فایده که سرعت لینک مستقیمو اوردن پایین؟ :13: بچه ها دیگه کم کم همه دارن میرن تو کار تورنت. اگه کار کار خودشون باشه تا یه مدت دیگه downstream هارو پایین میارن...

mtx891
30-05-2010, 11:16
دیشب من رکورد شکوندم تا صبح 60 بار سرعت به صفر رسید بیدار نبودم اما یه برنامه دارم که همه چیزو ریپرت میده
60 با تو 5 ساعت
900 مگ دان شد سرعت بالا بود کلا زمان صفر شدن ها روی هم 2 ساعت میشد اما بعد سرعت 150 اونو جبران میکرد
خط 2
واسه شما هم پیش اومد؟

assimi
30-05-2010, 11:43
سرعت اینترنت در دنیا و ما که ۱۴۴ هستیم از ۱۵۲ تا :8: :

assimi
30-05-2010, 13:37
قبلا که تورنت میگذاشتم فکر میکردم تورنتم مشکل داره افتاده بودم دیگه تو کار فیلمهای رپیدشیر ولی دیشب ساعت ۳.۳۰ لینکام دانلودشون تموم شد :41: / با توجه به تعریف بچه ها از سرعت تورنت :5: همون تورنت را تا ۷۰ درصد داشتم گذاشتم که شروع بشه سید و پییر پایینی داشت ولی سرعتش ۲۰ بود یه تورنت دیگه که همیشه ۱۰ بود سرعتش تو شبا و گذاشتم شد ۸۰ . :8:
قبلنا سرعت تورنت برا مرکز ۷ اینقدر خوب نبود. دم همه بچه های اندیشه گرم :20:

pedram9
30-05-2010, 14:01
چرا شب ها نوسان شدید پیش میاد و سرعت بعضی مواقع صفر میشه ؟
کلا 2 هفته ای هست این وضعیت پیش میاد واسم .
اگه یک موقع اینطور بشه توی دانلود در شب و واسه خودش سرعت میاد بعدا ؟ چون وقتی اینطوری میشه من دیسکانکت میشم و دوباره وصل میشم خوب میشه

p0w3rfu7
30-05-2010, 14:21
سرعت اینترنت در دنیا و ما که ۱۴۴ هستیم از ۱۵۲ تا :8: :
[
این که جای ناراحتی نداره مگه ندیدی افقانستان سرعتش از ما کمتر بود:20:، به خاطر این موفقیت بزرگ یک تظاهرات بزرگ در پی سی ورد باید راه بندازیم. فقط عراق و فلسطین اشغالی یکم سرعتش از ما بیشتره:25:. فقط باید یه پونزده سالی صبر کنی تا ایران صنعتی بشه، دیگه حله!:16:

mmiladd
30-05-2010, 14:24
اگه یک موقع اینطور بشه توی دانلود در شب و واسه خودش سرعت میاد بعدا ؟ چون وقتی اینطوری میشه من دیسکانکت میشم و دوباره وصل میشم خوب میشه

کلا نوسان داشتن سرعت نت یه چیزه کاملا عادیه.. بهترین کار اینه که شما یه Idm نصب کنین

و شب با خیال راحت بخوابین..!

pedram9
30-05-2010, 14:36
کلا نوسان داشتن سرعت نت یه چیزه کاملا عادیه.. بهترین کار اینه که شما یه Idm نصب کنین

و شب با خیال راحت بخوابین..!

من خیلی وقته که عرادت دارم به IDM:31::8:

راستی دوستان من از صبح نمیتونم برم حجمم رو ببینم توی CRM شما اندیشه ای ها هم همینطورید ؟؟

birak
30-05-2010, 15:20
در مورد 0 شدن سرعت اندیشه تو ساعات شب درست میگین . الان یکی دو هفتست اینطور شده. یعنی در طول شب چندین بار سرعت 0 میشه و معمولا 2-3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه بعدش سرعت بالا میره ولی تا الان برای من دیسکانکت نشده یا مثل دوستمون که میگن 2 ساعت تمام سرعت 0 شد ... البته نوسان همیشه وجود داشته و به قول دوستمون طبق استانداردهای ایران کاملا طبیعیه !!!:13: ولی اینکه چندین بار سرعت 0 بشه خیلی هم طبیعی نیست و به احتمال زیاد بخاطر ترافیک بیش از حدی هست که رو سرورا وجود داره . امیدوارم مشکل برطرف بشه. تنها خوبیش اینه که اگه از دانلود منیجر ها استفاده کنین معمولا خودشون مجدد به دانلود ادامه میدن .

@pedram
آره من هم نمیتونم صفحه اکانتیگ رو تا این لحظه ( ساعت 4 عصر ) باز کنم . مشکل داره . با فایرفاکس و اپرا هم تست کردم باز نمیشه. فعلا حساب کتاب اکانت رو میذاریم واسه بعد! فقط امیدوارم مثل صفحه گوگل که اشتباهی !! فیلتر شده بود این صفحه رو هم نبسته باشن . :46:

sin@ 76
30-05-2010, 16:53

دوست عزیز واقعا این نحوه برخورد خیلی ناشایسته شما اگه بدونی اصلا فرق مجوز ICP با ISP چی هست همین جوابگوی سطح دانشتونه !!!
حالا بماند که گرفتم همچین مجوزی چقدر دردسر و مکافات داره !!اینو بگم فقط برای گرفتن یه مجوز ISP ناقابل اگر همه کارهات خیلی سریع انجام بشه حداقل یک سال تمام باید بدویی از هزار جا مجوز بگیری برای ICP هم بیشتر !! تازه باید هم مدرک مرتبط داشته باشی هم دانش کار با دستگاههای سیسکو که به جرات می تونم بگم درصد بالایی از مردمی که خیلی از کامپیوتر سر در میارن حتی آشنایی کوچکی هم از یک تنظیم خیلی ابتدایی دستگاههای سیسکو رو ندارن !!! حالا شما می گین بی سواد !!! اصلا همین سرعت بر فرض 128 ی رو که سرعتش 70 یا در بعضی اوقات به 180 میرسه می دونین سرعت قانونیش 15 هست که داره با این سرعت به شما تحویل داده میشه !! پس هیچ وقت اینقدر نا عادلانه قضاوت نکنین :41:

Dj_aghamajid
30-05-2010, 17:39
سلام
دیگه این بحث رو ادامه ندین! همش پست های تکراری!:19:
من میخوام یه سوال جدید بپرسم::8:
اندیشه سرویسی چند ماهه هم داره یا نه؟
منظورم اینه که مثلا میشه 6 ماهه بگیریم و ترافیک رو تو 6 ماه استفاده کنیم؟ اگه میشه، تخفیف هم داره؟ چقدر؟:21:
ممنون از لطفتون!
راستی دیشب یکم ( 10% ) اوضاع از چند شب گذشته بهتر شده بود ولی بازم راضی کننده نیست! :13:

bios2bb
30-05-2010, 18:21

اگر موذمتونو در حالت NAT بذارید پایداری بیشتری خواهید داشت و دیگر کانکشنی وجود نخواهد داشت که disconnect بشه و local area connection مثل کنه منتظر میمونه تا اینترنت دوباره جریان پیدا کنه...

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

در مورد 0 شدن سرعت اندیشه تو ساعات شب درست میگین . الان یکی دو هفتست اینطور شده. یعنی در طول شب چندین بار سرعت 0 میشه و معمولا 2-3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه بعدش سرعت بالا میره ولی تا الان برای من دیسکانکت نشده یا مثل دوستمون که میگن 2 ساعت تمام سرعت 0 شد ... البته نوسان همیشه وجود داشته و به قول دوستمون طبق استانداردهای ایران کاملا طبیعیه !!!:13: ولی اینکه چندین بار سرعت 0 بشه خیلی هم طبیعی نیست و به احتمال زیاد بخاطر ترافیک بیش از حدی هست که رو سرورا وجود داره . امیدوارم مشکل برطرف بشه. تنها خوبیش اینه که اگه از دانلود منیجر ها استفاده کنین معمولا خودشون مجدد به دانلود ادامه میدن .

@pedram
آره من هم نمیتونم صفحه اکانتیگ رو تا این لحظه ( ساعت 4 عصر ) باز کنم . مشکل داره . با فایرفاکس و اپرا هم تست کردم باز نمیشه. فعلا حساب کتاب اکانت رو میذاریم واسه بعد! فقط امیدوارم مثل صفحه گوگل که اشتباهی !! فیلتر شده بود این صفحه رو هم نبسته باشن . :46:

با اجازه 1 ما و 7 روز... :27:

birak
30-05-2010, 18:24
دوست عزیز واقعا این نحوه برخورد خیلی ناشایسته...
حق با شماست دوست عزیز . و ممنون از اینکه شما هم محبت کردین نظرتون رو در این مورد گفتین . اما هر چی بوده بهتره دیگه ادامه ندیم و از این به بعد فقط به موضوعات مربوط به تاپیک بپردازیم . همه دوستان عزیز قبول دارن که توهین کردن کار %100 اشتباهیه حتی اگه عصبانی باشن و اگه هم مشکلی باشه با این کار هیچی حل نمیشه . اگه بخوایم موضوع رو بیشتر ادامه بدیم فقط باعث ناراحتی بیشتر و ایجاد کدورت بیشتر بین همه دوستان میشه و فضای تاپیک رو آلوده میکنه . ما همه اینجا رفیقیم و امیدوارم این دوستیها همیشه بر اساس احترام باقی بمونه . پس لطفا دیگه در اون مورد پست نزنیم و فقط موضوعات مربوط به تاپیک مطرح بشه . :10:
فقط یه نکته رو بگم و پرونده کلا بسته بشه ... تو چند صفحه پیش در جواب پستهای یکی از دوستان که قضیه بیسوادی رو مطرح کرده بودن گفتم نباید از اپراتورها و منشی ها انتظار داشت بیان اصول شبکه رو تدریس کنن و لزومی نداره همه افراد یه شرکت از نظر علمی خیلی با سواد باشن .. این نکته رو هم اضافه کنم تا سوء تفاهم نشه ..
با سواد بودن یا نبودن یه چیز نسبیه ... دست بالا دست هم بسیااااار هست بخصوص تو زمینه های کامپیوتری چون بسیار بسیار گسترده شده .. مثلا یکی هست که از کامپیوتر فقط نقشه کشی با اتوکد رو کامل تسلط داره و سال به سال کار دیگه ای نمیکنه مثلا اگه بهش بگی بیا پروژه پاور پوینت پایان نامه رو برام درست کن میگه بلد نیستم ! در حالی که شاید الان یه محصل راهنمایی کار کردن با اون برنامه رو کامل یاد گرفته باشه و 3 سوته براتون درستش کنه ! آیا میشه گفت نفر اول بیسواده ؟!! ... اونی که ادعای سواد کنه و به خودش مغرور بشه مطمئن باشین یکی دیگه هم پیدا میشه که اطلاعاتش بیشتره ! هر کسی تو هر زمینه ای که مسئولیت کاری داره و زحمت میکشه کاملا قابل احترامه . حتی اون خانومی که تو شرکت هر روز جارو دستش میگیره و هر روز راه پله های اونجا رو واسه من و شما جارو میکشه خیلی خیلی قابل احترامه چون حتی اون فرد هم تو کارایی شرکت تاثیر داره. چه برسه به کارمندا و اپراتورها و ... که صبح تا شب باید با 10 نفر مثل من و شما سر و کله بزنن و تازه ازشون توقع داریم همیشه به بهترین شکل با مشتریا برخورد کنن . بیشترشون هم افراد تحصیل کرده ای هستند و کاملا قابل احترام. منظور این بود که لزومی نداره جواب سوالات کاملا تخصصی و فنی رو همه افراد یه شرکت بلد باشن و اگه نتونستن به یه مشکل جواب درست بدن فوری بگیم بیسوادن .هیچ کس کامل نیست. هر وقت هم کسی نتونست جواب سوال رو منطقی بده آدم به نفر بعدی که مطلع تر هست مراجعه میکنه . ببخشید باز هم طولانی شد .
پرونده مختومه اعلام میشود . :10:

bios2bb
30-05-2010, 18:35
حتی اون خانومی که تو شرکت هر روز جارو دستش میگیره و هر روز راه پله های اونجا رو واسه من و شما جارو میکشه...

پسرخاله ها رو عشقست... :31:

birak
30-05-2010, 18:35
سلام
...
من میخوام یه سوال جدید بپرسم::8:
اندیشه سرویسی چند ماهه هم داره یا نه؟
منظورم اینه که مثلا میشه 6 ماهه بگیریم و ترافیک رو تو 6 ماه استفاده کنیم؟ اگه میشه، تخفیف هم داره؟ چقدر؟:21:
ممنون از لطفتون!
راستی دیشب یکم ( 10% ) اوضاع از چند شب گذشته بهتر شده بود ولی بازم راضی کننده نیست! :13:
علیک سلام
ممنون بابت سوال جدید :46:
بله شما می تونی 3 ماه - 6 ماهه و 1 ساله بگیری ... ترافیک کل دوره رو میتونی در طول مدت دوره استفاده کنی ... یعنی مثلا اگه 3 ماهه ( 5 گیگ در ماه ) بگیری کلا 15 گیگ حجم داری که مثلا می تونی همون ماه اول تمومش کنی یا ماه اول 1 گیگ و 14 گیگ باقیمونده برای 2 ماه بعد . یعنی در این صورت حجم باقیمونده به ماه بعد منتقل مشه مگه اینکه اون چند ماه بگذره اونوقت هر چی باقی مونده باشه به تمدید بعدی منتقل نمیشه . کلا برا کسی که از نظر هزینه مشکلی نداره بهتره بجای 1 ماهه 3 ماهه یا 6 ماهه بگیره . هم کمی ارزانتره هم حجم رو بهتر میشه مدیریت کرد.
میزان تخفیف هم که تا چند وقت پیش اینطور بود ( الان رو دقیق نمیدونم )
3 ماهه : %3 تخفیف
6 ماهه : %7
1 ساله : %15

ان شاا... سرعت هم راضی کننده میشه ! سختی همین 100 سال اوله ! :46:

p0w3rfu7
30-05-2010, 18:41
یه سوال داشتم: این درسته که اگه ما یه نفر رو برای گرفتن اشتراک ADSL معرفی کنیم اندیشه به ما تخفیف میده؟
یه سول دیگه هم داشتم: اگه من توی یه ماه مثلا یه گیگ اضافه آوردم، اون یه گیگ چی میشه؟ (اشتراک ماهانه)

birak
30-05-2010, 19:05
یه سوال داشتم: این درسته که اگه ما یه نفر رو برای گرفتن اشتراک ADSL معرفی کنیم اندیشه به ما تخفیف میده؟
بله ... البته هنوز این مورد رو رسما اعلام نکردن اما خیلی از دوستان با این روش تونستن تخفیف خیلی خوبی بگیرن ... ( از mailer عزیز سوال کنین کامل براتون توضیح میدن چون خودشون از تخفیف استفاده کردن )
روش کار هم اینطوره که وقتی فرد جدید میره درخواست اشتراک میده شما باید با نام کاربری خودتون وارد سایت اندیشه بشین و از طریق اکانت خودتون براش یوزر جدید بسازین بعدش اندیشه همون یوزری که شما تعریف کردین رو فعال کنه ... من خودم خیلیها رو معرفی کردم اما چون اون زمان از قضیه اطلاع نداشتم همش در راه خدا شد !:19: الانم نمیشه تخفیف بگیرم چون همون اول کار که مشتری جدید میاری باید برا درست کردن اکانتش اقدام کنی ... اگه هم می خوای سرت کلا نره می تونی حتی قبل فعال شدن خط adsl براش از طریق اکانت خودت تو سایت اندیشه اکانت ایجاد کنی و بهش بگی همون اسم کاربری رو به شرکت بگه که بعدا براش فعال کنن .. با این کار تا هر زمان که اون فرد اشتراک داره و از اندیشه جدا نشده به شما تخفیف داده میشه . ( یعنی اگه مثلا 6 ماه تمدید کنه شما هم تا 6 ماه آینده تخفیف میگیری ) میزان تخفیف هم برا هر نفر حدود 1500 تومنه که اگه از 2-3 نفر بیشتر بشه همینجوری برا نفرات بعدی تساعدی زیاد میشه 2 تومن الی آخر ...
کلا اگه بخوای چند نفر رو معرفی کنی حتی ممکنه شارژ ماهیانت برات مجانی بشه !
مثلا دوستمون گفتن تا اون موقع 8 نفر رو معرفی کردن و اگه اشتباه نکنم نزدیک 20 تومن در ماه تخفیف داشتن که برا یه سال بالای 200 تومن میشه ... البته هر زمان یکی از اون کاربرا خطش رو از اندیشه جمع کنه تخفیف اون یه نفر برای شما هم حذف میشه ...
اگه دقت کرده باشین تو رسید پرداخت که اندیشه بهتون میده یه گزینه به نام "pts" هست . ( همون points یا امتیازهایی که بابت معرفی افراد یا ... میگیرین ) به ازای تعداد افرادی که معرفی می کنین و امتیازی که میگیرین تخفیف داده میشه .
اگه عضو نظام مهندسی یا اینجور چیزا هم هستین دوستان می گفتن تا %50 تخفیف داده خواهد شد ! می تونین زنگ بزنین دقیق سوال کنین .
در ضمن قسمت اکانتیک سایت اندیشه هم الان درست شده و کار می کنه .

bios2bb
30-05-2010, 19:07
در جواب دوستمون sin@ 75 هم چون مسئله فنی میشه باید بگم که این:

تا یه مدت دیگه هم این:

حالا مقایسه کنید:

اندیشه:

پارس آنلاین:

اینم فرق ISP با ICP

این یکیم بزارم که چیزی کم نمونه:

p0w3rfu7
30-05-2010, 19:12
افسوس، منم خیلی ها رو معرفی کردم. حتی فرمشم خودم گرفتم ولی طرف ما حرفی از تخفیف نزد. در ضمن کدوم قسمت سایت میشه واسه یه نفر دیگه ثبت نام کرد.
اون عکس دومی که جناب biosbb گذاشتن، میشه یه توضیحی در موردش بدین.
با تشکر

mtx891
30-05-2010, 19:12
من شبا نوسان دارم هر چند ساعت صفر میشه اصلا نداشته باشه تعجب میکنم اما دیشت واقعا جک بود در تمام شب سرعت خیلی بالا بود اما خیلی صفر شد (درست 60 دفعه) امار هر ثانیه شبامو دارم اگه نمیشد فکر کنم 3 گیگ دان میشد نمیدونم زنگ بزنم پشتیبانی چی بگم

الانم اینجوری میشه اما چون دانلود نمیکنم محسوس نیست
یه برنامه family cyber alert نصب کنید ببینید وقتی خوابین چه اتفاقایی می افته اینجوری راحت تر میشه نتیجه گرفت

p0w3rfu7
من خودم سرویسم دو ماهست میشه همرو یه جا مصرف کرد به هیچ وجه هم چه تو یه ماه چه دو ماه ترافیک به قرار داد ماه بعد منتقل نمیشه
اره اگه یکی رو معرفی کنی تخفیف میگیری که تو همین تالار راجبش مفصل صحبت شده یه سرچ کنی پیدا میشه

حسین رشتی
30-05-2010, 19:13
عضو نظام مهندسی بودن 50% تخفیف !!!!!!!!!!
چه کلاهی سرم رفته پس..

bios2bb
30-05-2010, 19:13
اندیشه تو ایرانه، پارس هم تو ایرانه... 350KM فاصله...

اینم حتما ببینین:

تاز فهمیدیم ICP یعنی چی! :31: :18:
همه کراواتیو مانتو تنگ... فقط ورودی رو داشته باشین. شبیه entrance بانک سوئیسه...

bios2bb
30-05-2010, 19:22
اون عکس دومی که جناب bios2bb گذاشتن، میشه یه توضیحی در موردش بدین.

ایشالا اگه خدا خواست ما هم یدونه واقعیشو میگیریم... البته اون موقع دیگه windows 2008 server

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:21 PM ----------

عضو نظام مهندسی بودن 50% تخفیف !!!!!!!!!!
چه کلاهی سرم رفته پس..

20% دوست عزیز...

mtx891
30-05-2010, 19:23
اندیشه تو ایرانه، پارس هم تو ایرانه... 350KM فاصله...

اینم حتما ببینین:

تاز فهمیدیم ICP یعنی چی! :31: :18:
همه کراواتیو مانتو تنگ... فقط ورودی رو داشته باشین. شبیه entrance بانک سوئیسه...

به اینا نیست سرعتش و رضایت کاربرارو باید دید

T I G E R
30-05-2010, 19:36
حالا مقایسه کنید:
اینم فرق ISP با ICP

این تصاویری که گذاشتید مقایسه ISP و ICP نبود دوست عزیز ... بلکه قیاس یه PAP با یه شرکت ICP بود
شما برای قیاس اندیشه بعنوان یه ICP باید با یه شرکت ISP باید تصاویری از ر پارس وی ، البرز و ... میذاشتید

پارس وی یه ISP معمولیه که خدمات Adsl رو از PAP پارس انلاین میگیره
اندیشه یه ICP هستش اما با این وجود خدمات ADSL اش رو از PAP عصر انتقال داده ها دریافت میکنه

birak
30-05-2010, 20:01
افسوس، منم خیلی ها رو معرفی کردم. حتی فرمشم خودم گرفتم ولی طرف ما حرفی از تخفیف نزد. در ضمن کدوم قسمت سایت میشه واسه یه نفر دیگه ثبت نام کرد.
اون عکس دومی که جناب biosbb گذاشتن، میشه یه توضیحی در موردش بدین.
با تشکر
خیلی ساده ... یعنی به جای اینکه کاربر جدید بره شرکت فرم پر کنه شما باید اول وارد اکانت کاربری خودتون بشی بعد بری به گزینه "ثبت نام" تلفن و مشخصات دوستتون رو وارد کنین و براش اینترنتی درخواست adsl کنین . اگه هم دقت کنین تو همون پنجره "ثبت نام " نوشته :
شما دارای 0 امتیاز بابت معرفی کاربر جدید هستید. بنابراین می توانید از Rial 0 تخفیف ویژه برای ثبت نام جدید استفاده نمایید .
وقتی تلفن کاربر جدید رو وارد کردی تو صفحه بعدی اسم کاربر رو میخواد ( اسمی که رو فیش تلفنش هست ) و شما مشخصات دوستتون رو وارد می کنین الی آخر ... اینجوری اتوماتیک تو سیستم ثبت میشه که این کاربر از طرف شما ثبت نام کرده . موقع فعال کردن اکانت هم همین اکانت رو براش فعال می کنن و شما تخفیف میگیری .
اشتباه من هم این بود که همه کسانی که معرفی کردم "حضوری" رفتن شرکت ثبت نام کردن . اونجا هم ( چون این قضیه آزمایشی هست ) تو فرمای ثبت نام هیچی در مورد این تخفیف نوشته نشده و کسی این رو یادآوری نمیکنه . پس برا تخفیف فقط باید اینترنتی تقاضای ثبت نام کرد .

اما در مورد اون عکسا زیاد جدی نگیرید ! :46: چون برا تک تک عکسایی که دوستمون گذاشتن می تونیم حرف بزنیم و باید دوباره 5 صفحه تاپیک به انحراف کشیده بشه . پس با اینکه جوابش موجوده اما بهتره تاپیک منحرف نشه .
فقط در مورد عکس دومی منظور ایشون این بود که به زودی در آینده نزدیک در دوره های آموزشی مهندسی مایکروسافت شرکت میکنن و ان شاا.. مدرک مایکروسافت رو که به امضای "بیل گیتس" ( مدیر بازنشسته مایکروسافت ) رسیده دریافت میکنن .
شرکت مایکروسافت ( سازنده ویندوز و آفیس و ... ) تو سراسر دنیا از جمله ایران انواع دوره های آموزشی نرم افزار و سخت افزار برگزار میکنه و به کسانی که با موفقیت دوره ها رو طی می کنن مدرک رسمی مایکروسافت میده که مدرک معتبر و با ارزشیه .
البته فکر میکنم "استیو پالمر" که الان مسئولیت مدیریت شرکت رو داره زیر این مدارک رو امضا میکنه نه "بیل گیتس"! ما هم از صمیم قلب برا همه این جور موفقیتها رو آرزو می کنیم . موفقیت علمی دوستان باعث شادی و افتخار ماست .
اما این مدرک رو دیدم یاد یه خاطره افتادم که گفتنش خالی از لطف نیست ! یه دوستی داشتم که صبح تا شب چند تا از همین دوره ها رو 2-3 سال پیش تو تهران میگذروند و مدرک شبکه رو هم موفق شده بود بگیره که کار چندان آسونی هم نیست! یه روز با هم رفتیم یه شرکت خصوصی که یکی از دوستان بسیار با سواد ادارش میکرد و کارش کاملا تخصصی بود.در حالی که یه لیسانس غیر مرتبط با کامپیوتر داشت اما اندازه یه دکترای کامپیوتر بارش بود . دوستم پرسید شما چرا نمیرین این مدرک رو بگیرین ؟! جواب داد من همه اون چیزایی که تو جزوه بهتون گفتن خودم تو کتابا از رو علاقه یاد گرفتم و بلدم . نیازی به گرفتن مدرک کاغذیش ندارم ! بعد یه سوال از دوستم تو همون زمینه کرد و دوستم تو جوابش موند !!! گفت دیدی حالا ؟! این مدرک خیلی عالیه ! اما کاش به جای اینکه فقط به گرفتن مدرکش فکر میکردی فقط به عشق یاد گرفتن دنبال این چیزا میرفتی الان از منم بیشتر میدونستی ! :46:

p0w3rfu7
30-05-2010, 20:23
خیلی ساده ... یعنی به جای اینکه کاربر جدید بره شرکت فرم پر کنه شما باید اول وارد اکانت کاربری خودتون بشی بعد بری به گزینه "ثبت نام" تلفن و مشخصات دوستتون رو وارد کنین و براش اینترنتی درخواست adsl کنین . اگه هم دقت کنین تو همون پنجره "ثبت نام " نوشته :
شما دارای 0 امتیاز بابت معرفی کاربر جدید هستید. بنابراین می توانید از Rial 0 تخفیف ویژه برای ثبت نام جدید استفاده نمایید .
وقتی تلفن کاربر جدید رو وارد کردی تو صفحه بعدی اسم کاربر رو میخواد ( اسمی که رو فیش تلفنش هست ) و شما مشخصات دوستتون رو وارد می کنین الی آخر ... اینجوری اتوماتیک تو سیستم ثبت میشه که این کاربر از طرف شما ثبت نام کرده . موقع فعال کردن اکانت هم همین اکانت رو براش فعال می کنن و شما تخفیف میگیری .
اشتباه من هم این بود که همه کسانی که معرفی کردم "حضوری" رفتن شرکت ثبت نام کردن . اونجا هم ( چون این قضیه آزمایشی هست ) تو فرمای ثبت نام هیچی در مورد این تخفیف نوشته نشده و کسی این رو یادآوری نمیکنه . پس برا تخفیف فقط باید اینترنتی تقاضای ثبت نام کرد .
خیلی ممون ا توضیحاتت.
من از این آدرس وارد حساب کاربری میشم:

accounting.askiran.com/user

در این صفحه اصلا فارسی ننوشته. ثبت نام یا چیز شبیه به اون هم نداره.

اما این مدرک رو دیدم یاد یه خاطره افتادم که گفتنش خالی از لطف نیست ! یه دوستی داشتم که صبح تا شب چند تا از همین دوره ها رو 2-3 سال پیش تو تهران میگذروند و مدرک شبکه رو هم موفق شده بود بگیره که کار چندان آسونی هم نیست! یه روز با هم رفتیم یه شرکت خصوصی که یکی از دوستان بسیار با سواد ادارش میکرد و کارش کاملا تخصصی بود.در حالی که یه لیسانس غیر مرتبط با کامپیوتر داشت اما اندازه یه دکترای کامپیوتر بارش بود . دوستم پرسید شما چرا نمیرین این مدرک رو بگیرین ؟! جواب داد من همه اون چیزایی که تو جزوه بهتون گفتن خودم تو کتابا از رو علاقه یاد گرفتم و بلدم . نیازی به گرفتن مدرک کاغذیش ندارم ! بعد یه سوال از دوستم تو همون زمینه کرد و دوستم تو جوابش موند !!! گفت دیدی حالا ؟! این مدرک خیلی عالیه ! اما کاش به جای اینکه فقط به گرفتن مدرکش فکر میکردی فقط به عشق یاد گرفتن دنبال این چیزا میرفتی الان از منم بیشتر میدونستی ! :46:
آره خیلی ها رو میشناسم که مدارک معتبر کامپیوتری دارن و خیلی هم ادعا می کنن و پوز میدن ولی . . . :41:

bios2bb
30-05-2010, 20:50
این تصاویری که گذاشتید مقایسه ISP و ICP نبود دوست عزیز ... بلکه قیاس یه PAP با یه شرکت ICP بود
شما برای قیاس اندیشه بعنوان یه ICP باید با یه شرکت ISP باید تصاویری از ر پارس وی ، البرز و ... میذاشتید

پارس وی یه ISP معمولیه که خدمات Adsl رو از PAP پارس انلاین میگیره
اندیشه یه ICP هستش اما با این وجود خدمات ADSL اش رو از PAP عصر انتقال داده ها دریافت میکنه

اصلا ICP یک چیز من دراوردیه فکر کنم... :41: تو اینترنت که اینتور میگه...

خوب دوست عزیز حالا میشه کلا تعریف کنید وظایف و تفاوت های این اصطلاحات چیه؟

Internet Service Provider
Internet Connection Provider
Private Access Provider
ب.ه.م.س : بازگشت همه به سوی مخابرات است... :16:

SASAN_6822
30-05-2010, 21:02
دوستانی که میگن سرعت قانونی 15 هست این را هم بدونن که چنین سرعتی برای سرویس های نامحدود است در هیچ کشوری چنین سرعتی برای محدود نمیدن! :31:
اگه صحبت از بیسوادی میشه منظور سواد در رشته شبکه هست نه کورول یا فوتوشاپ، من خودم ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم میدانیم که تخصص در همه زمینه های کامپیوتر امکان پذیر نیست! :31:
هیچ کارمندی برای من و تو جارو نمیزنه بلکه برای...... !

پارس هم جدیداً مشکل صفر پیدا کرده !:5:

mehdihamed
30-05-2010, 21:24
حالا مقایسه کنید:

اندیشه:

پارس آنلاین:

شما چرا پارس وی رو با اندیشه مقایسه نکردین پارس وی در مقابل اندیشه خیلی کوچیکه

bios2bb
30-05-2010, 22:17
اصلش پارس آنلاینه... پارس وی فقط یه نمایندگیه که کارای دفتری میکنه و بعضی مواقع هم پشتیبانی...

فلفل نبین چه ریزه بچش ببین چه تیزه... :21:

assimi
31-05-2010, 00:03

اشک ما را دیگه درنیار . اینجا که آدم خاطرات احساسی تایپ نمیکنه البته دوست داری هم تایپ کن ما دلمون پره یهو میریزه بیرون
:19:

---------- Post added at 01:03 AM ---------- Previous post was at 12:58 AM ----------

البته این آلبوم عکس های پارس مشکل منکراتی داره :31: (آقا داره فیسبوکشو چک میکنه :5:)
بعد یه نگاه هم به این بندازین :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :27:

birak
31-05-2010, 00:40
خیلی ممون ا توضیحاتت.
من از این آدرس وارد حساب کاربری میشم:

accounting.askiran.com/user

در این صفحه اصلا فارسی ننوشته. ثبت نام یا چیز شبیه به اون هم نداره.

به صفحه امور مشترکین برو و با شماره مشتری و کلمه عبور وارد شو ...

2 تا حالت نمایش داره که بعد از ورود بالای صفحه سمت چپ مشخصه :
1) اگه حالت نمایش بصورت wizard باشه همون بالای صفحه لینکی به نام "درخواست جدید" هست .
2) حالت classic : میری گزینه "خدمات اینترنت" بعد "اینترنت پرسرعت ADSL " تو همون صفحه کلید "ثبت نام" هست .
تو ردیف "سرویس" هم که معلومه اگه رو لینک آبی رنگ که شناسه کاربریت رو نشون میده کلیک کنی میتونی میزان حجم باقیمانده رو ببینی .
موفق باشی.

bios2bb
31-05-2010, 00:50
سرعت تورنت پایین تا 10 بیشتر نمیره...:41:

bios2bb
31-05-2010, 00:55
اقا یه جک بچه ها sms دادن گفتم بگم شما هم بخندین:

میدونین فرق منشی خوب و خوب تر چیه؟
.
.
.
.
.
.
.
منشی خوب میگه صبح بخیر اقای رئیس.
.
.
.
.
.
.
منشی خوب تر میگه صبح شده اقای رئیس!!! :14:

bios2bb
31-05-2010, 01:36
لینک مستقیم بین 20 تا 40...ظاهرا وضعیت یکم رو به شفاست :19: ... بزنم به تخته... :18: نکنید... :31:

bios2bb
31-05-2010, 07:40
1200MB با تورنت دانلود شد=متوسط سرعت 70...

jabarsink2000
31-05-2010, 08:48
دوستانی که پارس وی هستند لطفا کنند قیمت سرویس های پارس وی را قرار دهند خیلی عالی میشه .
با تشکر.
هادی

mehdihamed
31-05-2010, 09:41
1200MB با تورنت دانلود شد=متوسط سرعت 70...

مثل اینکه صحبت های شما اثر داشت دیشب سرعت دوباره دایال آپی شده بود از 10 بیشتر نمیشد دوباره سرعت از خط 5 رفت خط 7 کی بر میگرده خدا میدونه :18: اندیشه 128 خط 5

jabarsink2000
31-05-2010, 10:17
دوستانی که می خواهند سرعت سرویس را بگند لطفا شماره خط را کامل بگید .مثلا اکنون دوستان میگن که سرعت خط 7 خوب شده !
کجا خوب شده؟:41:
سرعت 722 درست شده.:20:
سرعت 727 همون اش همون کاسه :2:
تست سرعت 727 برای روشن شدن دوستان .
هنوز مانند قبل اول سرعت 90
تا 5 یا 6 میگ دانلود میشه میشه استاندارد و همیشه استاندارد میمونه .
با تشکر.
هادی

تست در ساعت 11:06 ق.ظ

ruzbeh1
31-05-2010, 11:29
با سلام خدمت دوستان.طبق بررسیهایی که من انجام دادم علت اختلال سرعت اینترنت مشخص شد. تقریبا" یک ماه هستش که اینترنت سه استان گلستان و مازندران و گیلان مشکل پیدا کرده. چون این سه تا استان شمالی دیتاشونو از شهر بابل (0111) می گیرند و فیبر نوری ترانزیت بابل با تهران مشکل پیدا کرده . اینترنت این سه تا استان با مشکل مواجه شده و به زودی مشکل بر طرف می شود.

foa.neh
31-05-2010, 11:58
سلام دوستان بالاخره مشکل خط من حل شد
حالا بگید بین اندیشه و پارس کدوم بهتره خط 4

SatSat
31-05-2010, 13:28

اندیشه

من که پارس دارم ناراضی هستم اساسی

الان وسط ظهر سرعت 32 هست قبلا 144 بود

ای کاش اینترنت مخابرات استان گیلان راه بیفته تا اینا بدونن رقابت یعنی چی

به نظر می یاد اون PAP های اصلی با هم تبانی کردن سرعت شاتل تهران هم همون 32 هست (از دوستان شنیدم)

به هر حال دارن گند می زنن به هر چی اینترنته

foa.neh
31-05-2010, 13:50
اندیشه 15 تومن بابت نصب میگیره!بجز وصل کردن مودم و ایجاد کانکشن کاره دیگه ای هم داره ؟؟
منظورم اینه که خودم نمیتونم راش بندازم پول اضافی ندم؟؟

bios2bb
31-05-2010, 15:08

اندیشه بگیر... تو پارس کسی نیاد که تا 1 ماه دیگه ماله خودمه... :4: بیگی که اومد... :32:

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

اندیشه 15 تومن بابت نصب میگیره!بجز وصل کردن مودم و ایجاد کانکشن کاره دیگه ای هم داره ؟؟
منظورم اینه که خودم نمیتونم راش بندازم پول اضافی ندم؟؟

اولا 10 تومن... میتونی خودتم نصب کنی... ولی پارس در هر دو صورت میگیره... کلاس بالاست دیگه... :40:

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

با سلام خدمت دوستان.طبق بررسیهایی که من انجام دادم علت اختلال سرعت اینترنت مشخص شد. تقریبا" یک ماه هستش که اینترنت سه استان گلستان و مازندران و گیلان مشکل پیدا کرده. چون این سه تا استان شمالی دیتاشونو از شهر بابل (0111) می گیرند و فیبر نوری ترانزیت بابل با تهران مشکل پیدا کرده . اینترنت این سه تا استان با مشکل مواجه شده و به زودی مشکل بر طرف می شود.

اقا دمت گرم... زودتر میگفی... حالا کی درست میشه؟ نشه میریم پارس ویا... :27:

راستی شما تو قسمت امور مشترکین هستید یا پشتیبانی فنی؟! :21:

SASAN_6822
31-05-2010, 16:09
سرعت پارس در خط 727 عالیه تنها مشکل قیمت بالای حجم اضافه است که من همیشه آخر ماه حجم کم میارم. ولی خدایش عجب پشتیبانی قوی داره پارس آنلاین نه پارس وی. هفته بعد دیگه انشالله میریم از اندیشه هم سرویس بگیریم با پارس مقایسه کنیم! :21: