PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

alves2774
22-04-2010, 00:01
سلام یه خبر
من الان تو سایت crm.askiran.com اندیشه دیدم که پشتیبانی 24 ساعته راه انداختن خودم زنگ نزدم ولی خوب می شه اگه واقعا راه افتاده باشه این یکی از ضعفهای اندیشه بود.
واقعا شرکت به این بزرگی باید زودتر اینکارو می کرد.
با این حال یه حرکت رو به جلو هستش .

mmiladd
22-04-2010, 00:14
ما که چهارسال پارس وی بودیم! جزء اولین یوزرها بودم!

این دوره اگه درست شد که شد، اگه نه بر میگردم همونجا

امیدوارم که درست شه..

mailer
22-04-2010, 00:30

kasra_khan2003 جواب ندادی.
رو مدمت لاگین کن ببین سرعت ارتباطت با اندیشه چنده؟ این سرعت باید بالای 1Mbps باشه. اگه کمتره یعنی اینکه خطت مشکل نویز داره چون اونا پورتا رو زیر 1Mbps کانفیگ نمی کنن. یعنی اینکه اونا پورتو میزارن رو 2 مگ. مودمت سعی میکنه با این سرعت به مودم اونا وصل شه اما اگه نویز رو خطت باشه مودمت نمی تونه با اون سرعت کانکت کنه پس سرعتشو میاره پایین . اگه نویز زیاد باشه مودم همش سرعتشو پایینتر میاره تا بتونه کانکت شه . یعنی ممکنه بخاطر نویز مودمت بجای 2 مگ 256 کیلو کانکت شه پس خیلی خیلی مهمه که ببینی سرعت کانکت مومت چنده . نحوه وصل شدن به مودم تو همین تاپیک قبلا بحث شده. اگه می خوای دوباره توضیح بدیم.

mmiladd
22-04-2010, 00:43
سرعت دانلود من الان با پارس

40

Hamiti
22-04-2010, 08:47

والله اگه سرعت پارس آنلاین همچنان همینطور باشه! منم جایی نمیرم! چون هم سرعت مناسبه! و از طرف دیگه با بچه های پارس وی آشنا هستم و اگه مشکی پیش بیاد سریع برام حل می کنن.
قیمت هم تفاوتی نمی کنه! همش 1000 تومن اندیشه ارزون تر میده! البته با 2 گیگ بیشتر که لعنتی از این 2 گیگ نمیشه گذشت! :21: اینه که داره منو وسوسه می کنه! :31:

p0w3rfu7
22-04-2010, 10:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرعت اندیشه با سرویس 128 در ساعت 12:00

alves2774
22-04-2010, 10:49

سرعت اندیشه با سرویس 128 در ساعت 12:00

سلام
آقا مگه شما تو آستانه نبودین ؟؟؟؟

Dj_aghamajid
22-04-2010, 11:24
سلام بر همه دوستان و اساتید
من 2 ماه نبودم!
میخواستم بپرسم الان وضعیت سرویس اندیشه 128 خط 722 چطوره؟
دانلود مستقیم و غیر مستقیم در روز و شب و پینگ؟
ممنون

mmiladd
22-04-2010, 11:28
سلام بر همه دوستان و اساتید
من 2 ماه نبودم!
میخواستم بپرسم الان وضعیت سرویس اندیشه 128 خط 722 چطوره؟
دانلود مستقیم و غیر مستقیم در روز و شب و پینگ؟
ممنون
خودم اندیشه ندارم... ولی دوستام راضین... خوبه تو موقعیتی که میگی..

p0w3rfu7
22-04-2010, 12:08
سلام
آقا مگه شما تو آستانه نبودین ؟؟؟؟
آره مگه چیه؟ اولا سرعت داقون بود
الان دارم با IDM با سرعت 64 دانلود می کنم که میشه حدود 512kbps ، دیشت هم حدود 450 مگ دانلود کردم
(آقا میلاد دیدی بالاخره ماهم یه اخطار گرفتیم - کمال همنشین درمن اثر کرد)

karkan
22-04-2010, 12:36
بچه ها یکم تورنت کار کنید فکر کنم سرعت خوب باشه ها...

واسه من بعضی شبا سرعت لینک مستقیم کمتر از سرعت تورنته...

واوووووووو میلاد تو دیروز پریروز 600 و خرده ای پست داشتی!!!! چطور شدی 753 تا؟؟؟

دمت گرم چقدر فعالی....

alves2774
22-04-2010, 13:13
آره مگه چیه؟ اولا سرعت داقون بود
الان دارم با IDM با سرعت 64 دانلود می کنم که میشه حدود 512kbps ، دیشت هم حدود 450 مگ دانلود کردم
(آقا میلاد دیدی بالاخره ماهم یه اخطار گرفتیم - کمال همنشین درمن اثر کرد)
خوب منظورم اینه که من فکر می کردم اندیشه فقط تو رشت بیشتر از پهنای باند خریداری شده می ده پس تو شهرهای دیگه هم اوضاع اینطوری شده:11:

میثم کاظمی
22-04-2010, 13:25
من خودم الان اندیشه دارم .اولاش خوب بود الان اینقدر کاربرا زیاد شدن سرعت مثل سابق نیست نوسان داره اگر هم فکر می کنید دیگر شرکت ها مثل پارس انلاین و ... سرعتی مثل اون ندارن اشتباه فکر می کنید برای اونها هم همینطوره شاید بدلیل هجوم کاربرا به اندیشه سرعتشون بهتر باشه ....ساعت 1 شب بهد سرعتم میرسه بین 8 تا 19 تا گاهی هم 6 کیلوبایت

mmiladd
22-04-2010, 13:27
من خودم الان اندیشه دارم .اولاش خوب بود الان اینقدر کاربرا زیاد شدن سرعت مثل سابق نیست نوسان داره اگر هم فکر می کنید دیگر شرکت ها مثل پارس انلاین و ... سرعتی مثل اون ندارن اشتباه فکر می کنید برای اونها هم همینطوره شاید بدلیل هجوم کاربرا به اندیشه سرعتشون بهتر باشه ....ساعت 1 شب بهد سرعتم میرسه بین 8 تا 19 تا گاهی هم 6 کیلوبایت

نوسان داره دیگه.... ولی کاریش نمیشه کرد...

mehdihamed
22-04-2010, 13:42
سلام امروز دوستم زنگ زد اندیشه بهش گفتن پشتیبانی 24 ساعته از دیشب راه افتاده

p0w3rfu7
22-04-2010, 15:01
خوب منظورم اینه که من فکر می کردم اندیشه فقط تو رشت بیشتر از پهنای باند خریداری شده می ده پس تو شهرهای دیگه هم اوضاع اینطوری شده:11:
البته این چند روزیه که این جوری شده اولا فقط بین 18 - 20 بود بعد شبا از حدودای ساعت 10 اینجوری می شد، این روزا هم همیشه سرعت بالاست

یکی گفته بود تورنت کار کنیم، به شخصه فکر می کنم تورنت چیز مذخرفیه، شاید من ازش سر در نمیارم ولی من با IDM سرعت 64 دارم تو تورنت سرعت 3-4 کیلوبایت:13:

birak
22-04-2010, 15:35
...

یکی گفته بود تورنت کار کنیم، به شخصه فکر می کنم تورنت چیز مذخرفیه، شاید من ازش سر در نمیارم ولی من با IDM سرعت 64 دارم تو تورنت سرعت 3-4 کیلوبایت:13:
دوست عزیز
کار کردن با تورنت قلق داره ! :46: یکی 2 تا تنظیم کوچیک هم تو برنامه تورنت هست که باعث افزایش سرعت می شه .
از اون مهمتر روش پیدا کردن تورنت مناسب هست که هم سید خوبی داشته باشه هم سرعت دانلود بالا.
تا این نکات مهم رو یاد نگیری معلومه نمی تونی با تورنت سرعت دانلود خوبی داشته باشی . اگه هم یه وقت سرعت دانلود یه فایل بالا باشه شانسیه !
الان سرعت دانلود تورنت من تو روزا بین 180 الی 200 کیلو بایته و شبا هم اگه چند تا فایل همزمان دانلود بشه سرعت معمولا بالای 100 کیلو بایته ... ( 128 خط 3 اندیشه )
باز هم می گم مزیت بزرگ تورنت اینه که شما چیزایی می تونی توش پیدا کنی که هیچوقت لینک مستقیمشون پیدا نمیشه یا حتی تو سایتایی مثل راپید موجود نیست... دلیلش هم اینه که تورنت یه جور به اشتراک گذاری فایل بین کامپیوتراست.خب معلومه تو کامپیوترهای شخصی افراد بعضی وقتا یه فابلهای ناب و آنتیکی پیدا میشه کرد که لینک دانلودش رو تو کل اینترنت نمی تونی پیدا کنی یا برنامه های پولی گرون قیمت رو به راحتی می تونی توی تورنت پیدا کنی اون هم نسخه های کامل یا کرک شده ! بنابراین تورنت از نظر من واقعا چیز با ارزشیه .
در هر صورت چیز مزخرفی نیست . به شرطی که کار کردن باهاش رو خوب یاد بگیری و واسه پیدا کردن تورنت خوب حوصله داشته باشی .
وقتی سرعت تورنتت از 3-4 کیلو بایت بیشتر نمی شه سیدش پایینه . در ضمن توی تورنت مثل IDM از همون لحظه اول سرعت بالا نیست و معمولا یه 5 دقیقه باید صبر کنی تا سرعت به حداکثرش برسه .
موفق باشی .

p0w3rfu7
22-04-2010, 15:44
دوست عزیز
کار کردن با تورنت قلق داره ! :46: یکی 2 تا تنظیم کوچیک هم تو برنامه تورنت هست که باعث افزایش سرعت می شه .
از اون مهمتر روش پیدا کردن تورنت مناسب هست که هم سید خوبی داشته باشه هم سرعت دانلود بالا.
تا این نکات مهم رو یاد نگیری معلومه نمی تونی با تورنت سرعت دانلود خوبی داشته باشی . اگه هم یه وقت سرعت دانلود یه فایل بالا باشه شانسیه !
الان سرعت دانلود تورنت من تو روزا بین 180 الی 200 کیلو بایته و شبا هم اگه چند تا فایل همزمان دانلود بشه سرعت معمولا بالای 100 کیلو بایته ... ( 128 خط 3 اندیشه )
باز هم می گم مزیت بزرگ تورنت اینه که شما چیزایی می تونی توش پیدا کنی که هیچوقت لینک مستقیمشون پیدا نمیشه یا حتی تو سایتایی مثل راپید موجود نیست... دلیلش هم اینه که تورنت یه جور به اشتراک گذاری فایل بین کامپیوتراست.خب معلومه تو کامپیوترهای شخصی افراد بعضی وقتا یه فابلهای ناب و آنتیکی پیدا میشه کرد که لینک دانلودش رو تو کل اینترنت نمی تونی پیدا کنی یا برنامه های پولی گرون قیمت رو به راحتی می تونی توی تورنت پیدا کنی اون هم نسخه های کامل یا کرک شده ! بنابراین تورنت از نظر من واقعا چیز با ارزشیه .
در هر صورت چیز مزخرفی نیست . به شرطی که کار کردن باهاش رو خوب یاد بگیری و واسه پیدا کردن تورنت خوب حوصله داشته باشی .
وقتی سرعت تورنتت از 3-4 کیلو بایت بیشتر نمی شه سیدش پایینه . در ضمن توی تورنت مثل IDM از همون لحظه اول سرعت بالا نیست و معمولا یه 5 دقیقه باید صبر کنی تا سرعت به حداکثرش برسه .
موفق باشی .

خیلی ممنون از توضیاتتون من می دونم تورنت چیه ولی مشکل همون تنظیماته که نمودونم چیه و قلقش رو بلد نیستم و اینکه سید پایینه منظور شما چقدره؟ چجوری باید درستش کرد؟ لطفا درمورد این تورنت یه کمکی بکنین یا تاپیکی اینجا در مورد تورنت نیست
امروز می خواستم یه سریال با تورنت دانلود کنم که حدود 160-170 مگ بود هر چی میگزشت سرعت پایین تر می یومد تا چند بیت (uTorrent) الان دوباره امتحان میکنم!

در ضمن می خواستم یه خبری بدم دوستم الان به من زنگ زد و گفت که اعتبارش تموم شده ولی هنوز هم وصله و داره دانلود میکنه اونم با سرعت بالا قضیه چیه آیا این موقتیه؟ یا بازم اندیشه غات زده؟

birak
22-04-2010, 16:35
خیلی ممنون از توضیاتتون من می دونم تورنت چیه ولی مشکل همون تنظیماته که نمودونم چیه و قلقش رو بلد نیستم و اینکه سید پایینه منظور شما چقدره؟ چجوری باید درستش کرد؟ لطفا درمورد این تورنت یه کمکی بکنین یا تاپیکی اینجا در مورد تورنت نیست
امروز می خواستم یه سریال با تورنت دانلود کنم که حدود 160-170 مگ بود هر چی میگزشت سرعت پایین تر می یومد تا چند بیت (uTorrent) الان دوباره امتحان میکنم!

در ضمن می خواستم یه خبری بدم دوستم الان به من زنگ زد و گفت که اعتبارش تموم شده ولی هنوز هم وصله و داره دانلود میکنه اونم با سرعت بالا قضیه چیه آیا این موقتیه؟ یا بازم اندیشه غات زده؟

دوست عزیز
برنامه utorrent ورژن 2 رو نصب کن . از اینجا بگیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو قسمت options>preferences>bittorrent گزینه protocol incryption>outgoing رو بذار روی forced .
قسمت bandwidth همون گزینه اولی maximum upload rate که معمولا 0 هست وارد کن 1 . وقتی داری با تورنت فایل دانلود می کنی همزمان یه عده دارن از کامپیوترت فایل برداشت ( upload ) می کنن . وقتی این رو می ذاری رو 1 یعنی اونا حداکثر با سرعت 1 کیلو بایت ازت فایل می گیرن و زیاد سرعتت کم نمی شه . در ضمن هر وقت دانلودت %100 شد فایل تورنت رو از لیست برنامه remove کن . ( با کلید ضربدر ) تا دیگران ازت دانلود نکنن .
اما seed که با SE تو سایتا نشونش میدن یعنی تعداد افرادی که اون فایل تو کامپیوترشون هست و اجازه می دن فایل رو ازشون بگیری . peers هم یعنی تعداد جفت ها ... یعنی کسایی که همزمان هم دارن اون فایل رو میگیرن هم دارن سید میدن . LE هم یعنی leecher یعنی کسایی که سید نمی دن و الکی بعد از تموم شدن دانلود فایل هنوز تو لیست برنامشون هست و در اصل یه جورایی به درد نخورن! کلا هر چه سید بیشتر باشه و اون 2 تای دیگه کمتر سرعت دانلودت بالاتر میره ...معمولا تعداد سید بالای 50 باشه سرعت دانلود خوبه .. اگه می خوای سریال جدید هفتگی رو دانلود کنی ( مثلا قسمت آخر سریال lost یا مثلا مسابقه WWE که تازه همون شب اجرا شده یا آخرین قسمت کارتون simpsons که یک ساعت پیش فایلش رو گذاشتن !!! و .... ) اینا استثنا هستن . یعنی وقتی که قسمت جدید میاد مثلا تعداد سید خوبه بالای 200 هست اما می بینی 5000 تا peers داره یعنی همه هجوم آوردن دارن اون فایل رو که جدید اومده دانلود می کنن . سرعت دانلود اینجور فایلا هم پایینه و باید یکی 2 روز صبر کنی تا نسبت سید به پیر زیاد بشه یعنی افراد بیشتری اون فایل رو دانلود کنن و بعدش به بقیه سید بدن ... پس باید بین این 2 تا هم تناسبی باشه و اگه نسبت سید به پیر کم باشه سرعت خوب نیست .
برای دانلود تورنت هم سایت زیاده اما اینا بعضی از سایتای معروفن :

تو سایت اولی وقتی جستجو کردی و نتایج اومد .تو جدول ردیف SE تعداد سیدها رو نشون میده . رو خود حروف SE بالای جدول کلیک کن تا فایل مورد نظرت به ترتیب از بیشترین به کمترین سید تو جدول مرتب شن . بعدش تو این سایت فایلهایی که علامت اسکلت دارن معمولا بهترن و معتبر تر. بعدش از رو حجم فایل می تونی انتخابشون کنی ... اگه دیدی یه تورنت بعد از 10 دقیقه سرعتش خیلی پایین بود میتونی دنبال یه تورنت مشابه دیگه بگردی چون حتی واسه یه فایل مشابه تورنتای مختلف که توسط افراد مختلف آپلود شده سرعت متفاوتی دارن چون ترافیک دانلود-آپلودشون شون متفاوته ... پس ارزششو داره آدم یه فایل دیگه رو هم تست کنه .
در مورد فیلما هم در درجه اول فیلمای DVD RIP که توسط axxo یا fxg گذاشته شدن رو بگیر . تو قسمت comment ( نظرات کاربرا ) هم بخصوص در مورد فیلمها بصورت =A و =V به صوت و تصویر فیلم نمره میدن که حداکثر 10 هست و اگه مثلا واسه یه تورنت نمره V=9 باشه یعنی خیلی عالی Rip ( تبدیل به Div x ) شده و کیفیت تصویرش عالیه .
تو سایت دومی هم بعد از جستجو 2 تا ردیف S و L هست که همون سیدر و لیچر هست .. هر چی S بیشتر باشه بهتر . ( اگه هم بالای 50 باشه معمولا باید با سرعت خوبی دانلود کنی ) مگه اینکه L بیش از حد زیاد باشه ... در ضمن تو این سایت فایلهایی رو بگیر که وضعیت heath سبز هست . یعنی احتمال الکی بودنشون یا مشکل دار بودنشون کمتره ... این هم توضیحات مختصر و مفید در مورد تورنت . تو همین سایت یه جستجو کنی چند تا تاپیک در مورد تورنت و روش کار با برنامه هاش هست . اونا رو هم بخونی خودت اوستا میشی ! بهتره دیگه اینجا بیش از حد بحث تورنت نکنیم . برگردیم سر دعوای اندیشه بهتر است یا پارس !!! :46:
موفق باشی.

در ضمن اون دوستتون هم که گفته اشتراکش تموم شده اما همچنان در حال دانلوده ! فعلا که اندیشه قاط نزده و حجم حساب میشه . اما حواسش باشه وقتی حجم ماهیانه تموم میشه اگه وسط دانلود باشی یه دفعه ارتباطت رو قطع نمی کنن . یعنی مثلا ممکنه 500 مگ هم اضافه دانلود کنی . اما به محض اینکه دیسکانکت کنی دیگه وصل نمی شه و اون حجمی هم که بیش از حد مصرف کردی بصورت عدد منفی تو قسمت حساب کاربریت نشون میده و اگه ماه بعد تمدید کنی از حجم ماه بعدت کسر خواهد شد ! واسه خودم این مساله پیش اومده . برای اینکه کارت لنگ نمونه تا وقت دیسکانکت شدن بهت فرصت کار با اینترنت رو میدن ولی هر چی حجم بیش از حد مصرف کنی بصورت منفی برات واریز خواهد شد ! پس دوستت زیاد ذوق زده نشه ! :21:

T I G E R
22-04-2010, 18:45
سلام امروز دوستم زنگ زد اندیشه بهش گفتن پشتیبانی 24 ساعته از دیشب راه افتاده
شماره پشتیبانی اش همون 775000 هستش ؟
اگه پشتیبانیش 24 ساعته شده باشه که عالیه

T I G E R
22-04-2010, 19:04
در زمینه سرعت اندیشه مرکز 5 ، خدایی این هفته ازش خیلی راضی بودم چون بطور میانگین این هفته سرعت شبانه 150 بود
دیشب هم که عالی بود و سرعت بالای 210 رو تجربه کردم ( چی میشه سرعت خط 5 همینطور بمونه)
فکر کنم در ازای اون هفته هایی که سایر خطوط با سرعت بودند و خط 5 صرفا سرعتش خیلی پایین بود ،
الان دیگه انصافه که یه ذره به ما بیشتر حال بدند تا تلافی اون چند هفته بشه

p0w3rfu7
22-04-2010, 20:37
دوست عزیز
برنامه utorrent ورژن 2 رو . . .

خیلی ممنون از جوابت بالاخره مارو هم راه انداختی:46:
خواب یه سوال داشتم مثلا ما یه تورنت دانلود میکنیم که توش 10 تا فایله، حالا این برنامه uTorrent فایل ها رو باهم دانلود میکنه یا دونه دونه. در ضمن یه تورنت تا چه موقعی کار میکنه منظورم اینه که مثلا من یه تورنت 2 گیگی رو می تونم رزیوم بدم و فقط شبا دانلود کنم، بعدش این نرم افزار قابلیت Scheduled نداره؟ که در فلان ساعت دانلود شروع بشه و بعد در فلان ساعت قطع بشه و سیستمو خاموش کنه.
ببخشید اینجا پست دادم تنها امیدم شما بودید:blush:
باتشکر

kavehmech
22-04-2010, 21:59
2 روز رشت نبودم.امروز که اومدم دیدم به به !
سرعتم مثل قبل شده.همون 230 تا!
خدا کنه همینطور باقی بمونه.البته دانشگامون هم ترکونده.270 تا امروز داشتیم دان میکردیم اونم با wi fi

p0w3rfu7
22-04-2010, 22:49
خدا کنه همینطور باقی بمونه.البته دانشگامون هم ترکونده.270 تا امروز داشتیم دان میکردیم اونم با wi fi
ببخشید شما چه سرویسی دارید؟ 256؟

mmiladd
22-04-2010, 22:50

یونیه شما کجاست...؟

shahab64
22-04-2010, 23:04
سلام
آقا کسی ازاین شاتل خبر نداره؟
مسخره کردن خودشونو؟
6ماهه یکیو گذاشتن اونجا که هر وقت زنگ میزنی بگه نه متاسفانه هنوز بهمون پهنای باند ندادن و معلوم هم نیست کی بدن!

mmiladd
22-04-2010, 23:06
سلام
آقا کسی ازاین شاتل خبر نداره؟
مسخره کردن خودشونو؟
6ماهه یکیو گذاشتن اونجا که هر وقت زنگ میزنی بگه نه متاسفانه هنوز بهمون پهنای باند ندادن و معلوم هم نیست کی بدن!

دوست من مافیای اندیشه نمیذاره زیاد شاتل پا بگیره....!

kasra_khan2003
22-04-2010, 23:58
kasra_khan2003 جواب ندادی.
رو مدمت لاگین کن ببین سرعت ارتباطت با اندیشه چنده؟ این سرعت باید بالای 1Mbps باشه. اگه کمتره یعنی اینکه خطت مشکل نویز داره چون اونا پورتا رو زیر 1Mbps کانفیگ نمی کنن. یعنی اینکه اونا پورتو میزارن رو 2 مگ. مودمت سعی میکنه با این سرعت به مودم اونا وصل شه اما اگه نویز رو خطت باشه مودمت نمی تونه با اون سرعت کانکت کنه پس سرعتشو میاره پایین . اگه نویز زیاد باشه مودم همش سرعتشو پایینتر میاره تا بتونه کانکت شه . یعنی ممکنه بخاطر نویز مودمت بجای 2 مگ 256 کیلو کانکت شه پس خیلی خیلی مهمه که ببینی سرعت کانکت مومت چنده . نحوه وصل شدن به مودم تو همین تاپیک قبلا بحث شده. اگه می خوای دوباره توضیح بدیم.

من تا حالا تو کانفیگ مودم نرفتم و نمیدونم چجوری هست.

اما از ونویز نیست! چطور میشه که فقط 1 شب به بعد نویز بیاد رو خط؟! اونم دقیقا از ساعت 1 تا 6؟!

نه عزیزم، اینا نیست. از خودشون هست...

karkan
23-04-2010, 00:52
بچه ها سرعت پایینه...بعد از مدتها که داشتم با تورنت حال میکردم امشب میخوام لینک مستقیم دان کنم دوتا گذاشتم هر کدوم 30 تا...در کل 60.....واسه شما چطوره؟

birak
23-04-2010, 03:16
بچه ها سرعت پایینه...بعد از مدتها که داشتم با تورنت حال میکردم امشب میخوام لینک مستقیم دان کنم دوتا گذاشتم هر کدوم 30 تا...در کل 60.....واسه شما چطوره؟
درسته .. امشب سرعت دانلود تورنت من هم تعریفی نداره . ( اندیشه - خط 3 ) فکر کنم همه پهنای باندمون سرازیر شده طرف TIGER:46:
در ضمن دیروز ( پنجشنبه ) هم مجددا مسئولان عزیز مخابرات اعلام کردند با کمال تاسف هنوز اون کابلی که لنگر کشتی تو ایتالیا پاره کرده بود هنوز جوش نخورده ! در نتیجه مشکل کاهش سرعت اینترنت کشور کماکان پا برجاست ! :5:

hassan_c2004
23-04-2010, 03:34
جدی هنوز سرعت 230 دارید.خوش بحالتون.سرعت من حدودا 130 خط 776.
البته همیشه تو همین دورو بره چه روز چه شب.فقط خداکنه دیگه ازاین کمترش نکنن.

birak
23-04-2010, 03:59
خیلی ممنون از جوابت بالاخره مارو هم راه انداختی:46:
خواب یه سوال داشتم مثلا ما یه تورنت دانلود میکنیم که توش 10 تا فایله، حالا این برنامه uTorrent فایل ها رو باهم دانلود میکنه یا دونه دونه. در ضمن یه تورنت تا چه موقعی کار میکنه منظورم اینه که مثلا من یه تورنت 2 گیگی رو می تونم رزیوم بدم و فقط شبا دانلود کنم، بعدش این نرم افزار قابلیت Scheduled نداره؟ که در فلان ساعت دانلود شروع بشه و بعد در فلان ساعت قطع بشه و سیستمو خاموش کنه.
ببخشید اینجا پست دادم تنها امیدم شما بودید:blush:
باتشکر
خواهش می کنم .
به هر حال هدف اینه که همه ماها از همدیگه چیزای جدید یاد بگیریم .امیدت به خدا باشه ! :46:
چون بحث در مورد نحوه کار تورنت مال این تاپیک نیست بهتره اینجا ادامش ندیم . اما در مورد سوالی که گفتی :
1) وقتی که یه فایل تورنت رو با برنامه utorrent باز می کنی بلافاصله یه پنجره جدید باز میشه که توش لیست همه فایلهای موجود تو اون تورنت هست . مثلا ممکنه همراه فیلم یکی دو تا عکس هم باشه یا زیر نویس انگلیسی یا اینکه جند تا فایل به درد نخور همراش باشه ... کنار همه فایلها یه مربع کوچیک هست که می تونی تیکشون رو برداری فقط فایلایی که می خوای ذخیره میشه . تو همون پنجره گزینه start torrent هم هست که اگه تیک اون رو هم برداری فقط فایل تورنت به لیست برنامه اضافه میشه اما دانلودش شروع نمیشه تا هر وقت بخوای خودت دستی از تو لیست انتخاب و start کنی . در ضمن با این روش می تونی محتویات فایلای تورنت و حجمشون رو هم ببینی و بعدش کلید cancel زیر پنجره رو بزنی و اصلا به لیست دانلودا اضافه نکنی.
2) بله تورنت قابلیت رزیوم داره . هر زمان که خواستی دانلود متوقف شه کلید stop ( مربع ) رو برای هر فایل بزن . ( معمولا stop از pause یا توقف موقت بهتره چون پیش اومده که از حالت توقف موقت دوباره دانلود شروع شده و نا خواسته حجم هدر رفته ) پس می تونی شبا دانلود رو شروع کنی و نزدید 6 صبح متوقف کنی و اگه حجم فایل زیاد بود شب بعد دانلود رو ادامه بدی .
3) بله Schedule هم داره . تو قسمت preferences>Scheduler گزینه enable scheduler رو تیک می زنی . دانلود تا یک هفته آینده رو ساعت به ساعت می تونی تنظیم کنی. یه جدول اونجا هست که جلو هر روز 24 تا خونه داره به نشونه 24 ساعت شبانه روز . ماوس رو ببری رو هر خونه تاریخ و ساعت رو زیر جدول مینویسه . وقتی رو هر خونه کلیک کنی رنگش تغییر میکنه ... رنگ سبز تیره یعنی با تمام قدرت دانلود کنه ( full speed ) و رنگ سفید دانلود رو متوقف می کنه و ظاهرا باید برنامه رو هم خاموش کنه! ( turn off ) ... مثلا اگه بخوای از 1 شب تا 6 صبح دانلود کنه باید همه خونه های 1am تا 6am سبز شن و ساعت 7am سفید ... البته من خودم از این تنظیم برنامه استفاده نمیکنم زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد و ممکنه درست کار نکنه همه حجمت هدر بره ... بنابراین بهترین کار اینه که اگه هم خواستی شب دانلود بذاری و با خیال راحت بخوابی کنارش یه برنامه shutdown اتوماتیک برای ویندوز هم نصب کنی که سر ساعت 6 صبح کلا کامپیوترت رو هم خاموش کنه . دوستان چند تا برنامه کم حجم و عالی برای خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر تو همین تاپیک معرفی کرده بودن . اینطوری مطمئن تره . چون مثل IDM رو زمانبندی این برنامه خیلی نمیشه حساب کرد. اگه هم خواستی تو ساعات روز تست کن ببین چطوری جواب میده.
در ضمن بهتره موقع نصب گزینه ای که باعث می شه برنامه با شروع ویندوز اتوماتیک اجرا بشه رو کنسل کنی . اگه هم قبلا این کار رو نکردی برو برنامه تورنت رو از استارت آپ ویندوز بردار. چون ما اشتراک محدود حجمی داریم خیلی وقتا ممکنه حواسمون نباشه و تو ساعات روز یه دفعه برنامه شروع به دانلود کنه. بخصوص اگه کلید stop رو یادمون رفته باشه بزنیم ! ... پس بهتره کنترل کامل برنامه دست خودمون باشه و هر وقت خودمون خواستیم اجراش کنیم ! این هم پایان بحث تورنت . :46: برگردیم سر صحبت ADSL.
موفق باشی.

mehdihamed
23-04-2010, 09:41
در زمینه سرعت اندیشه مرکز 5 ، خدایی این هفته ازش خیلی راضی بودم چون بطور میانگین این هفته سرعت شبانه 150 بود
دیشب هم که عالی بود و سرعت بالای 210 رو تجربه کردم ( چی میشه سرعت خط 5 همینطور بمونه)
فکر کنم در ازای اون هفته هایی که سایر خطوط با سرعت بودند و خط 5 صرفا سرعتش خیلی پایین بود ،
الان دیگه انصافه که یه ذره به ما بیشتر حال بدند تا تلافی اون چند هفته بشه

آره دارن به ما بیشتر حال میدن اگه شما 210 رو تجربه کردی من 240 رو تجربه کردم :21:

درسته .. امشب سرعت دانلود تورنت من هم تعریفی نداره . ( اندیشه - خط 3 ) فکر کنم همه پهنای باندمون سرازیر شده طرف TIGER:46:
در ضمن دیروز ( پنجشنبه ) هم مجددا مسئولان عزیز مخابرات اعلام کردند با کمال تاسف هنوز اون کابلی که لنگر کشتی تو ایتالیا پاره کرده بود هنوز جوش نخورده ! در نتیجه مشکل کاهش سرعت اینترنت کشور کماکان پا برجاست ! :5:

نه پهنای باند سرازیر نشده طرف ما به گفته خودشون یه دستگاهی گذاشتن که سرعت خط 5 رو برده بالا :31:

pedram9
23-04-2010, 10:50
من دیشب بعد از چند شب سرعت دانلود 180 به بالا بود

armin_punisher6
23-04-2010, 11:20
واسه 772 هم امکان داره مثل قدیم 230 بشه؟

kasra_khan2003
23-04-2010, 11:59
من دیشب بعد از چند شب سرعت دانلود 180 به بالا بود

خط 5 بودی دیگه نه؟

دوستان لطف کنین وقتی وضعیت سرعت خودتون رو میگین، ذکر کنین که کدوم منطقه و پیش شماره هستین:11:

mmiladd
23-04-2010, 12:02
خط 5 و الان سرعت دانلود با پارس هست 30..!!!!

alves2774
23-04-2010, 12:20
خط 2 اندیشه سرویس 128 میانگین 185KB

jabarsink2000
23-04-2010, 12:28
دوستان عزیز من می خواهم مودم وایرلس بخرم می خواهم tp-lin w8960nبگیرم نظر شما چیست لطفا کمک کنید.

pedram9
23-04-2010, 12:35
خط 5 بودی دیگه نه؟

دوستان لطف کنین وقتی وضعیت سرعت خودتون رو میگین، ذکر کنین که کدوم منطقه و پیش شماره هستین:11:
نه خط 3 هستم

kavehmech
23-04-2010, 13:14
یونیه شما کجاست...؟

آزاد واحد تاکستان

---------- Post added at 02:14 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

ببخشید شما چه سرویسی دارید؟ 256؟

نه 512 دارم

birak
23-04-2010, 18:24
دوستان عزیز من می خواهم مودم وایرلس بخرم می خواهم tp-lin w8960nبگیرم نظر شما چیست لطفا کمک کنید.

در مورد مودمهای بیسیم سری g و n تو صفحات پیش توضیح داده بودم . اگه هزینه نزدیک 100 تومن برات مهم نیست این انتخاب خیلی خوبیه و با توجه به اینکه سری جدید n برد بیشتر و مزیتهای بیشتری داره اگه بخوای از لپ تاپ استفاده کنی می تونی از مزیت وای - فای سری n برخوردار شی . البته فقط برد بیشتر و فرکانس کاری بهتر می تونه از مزایاش تو ایران باشه که باعث می شه نویز کمتر تو ارتباط بیسیمت اثر کنه ... ولی سرعت بالاتر سری n رو با توجه به سرعت پایین اینترنت نمی تونی احساس کنی و از این جهت فرقی با سری g نداره مگه اینکه بخوای چند تا کامپیوتر رو با هم شبکه کنی اونوقت سرعت ارتباط بیسیم بین کامپیوتر ها بیشتر خواهد شد. در ضمن اگه بخوای کامپیوتر رومیزیت هم با استانداردn کار کنه باید براش آداپتور بیسیم سری n بخری وگرنه با یه آداپتور معمولی کل ارتباطت اتوماتیک روی فرکانس استاندارد سری g تنظیم خواهد شد تا مودم و آداپتور بتونن باهم کار کنن . در کل مودم بیسیم سری n از شرکت tp-link جزو ارزانترین انتخابهای زیر 100 تومن هست که در عین حال این تکنولوژی جدید رو هم داره . اگه هم می خوای کمتر هزینه کنی می تونی سراغ یه مدل بیسیم سری g بری .
این هم تاپیک این مودم :

موفق باشی.

p0w3rfu7
23-04-2010, 18:50
سلام دوستان
گفته بودم که رفیقم داشته از اینترنت مفت استفاده می کرده یهنی شارزش تموم شده بود و داشت دانلود می کرد. امروز دیدمش بهم گفت که حدود دو گیگ دانلود کرده و حسابش منفی هم نشده و حتی وقتی تو حسابش لوگین میکنه اونجا نوشته آفلاین :18:
بعدش هم گفت که قطع شده و می خواد بره دو گیگ بخره.

birak
23-04-2010, 19:00
سلام دوستان
گفته بودم که رفیقم داشته از اینترنت مفت استفاده می کرده یهنی شارزش تموم شده بود و داشت دانلود می کرد. امروز دیدمش بهم گفت که حدود دو گیگ دانلود کرده و حسابش منفی هم نشده و حتی وقتی تو حسابش لوگین میکنه اونجا نوشته آفلاین :18:
بعدش هم گفت که قطع شده و می خواد بره دو گیگ بخره.
آره گاهی از اینجور قاط ها تو قسمت اکانتینگ اندیشه ( یا شرکتای دیگه ) پیش میاد ... این دیگه از خوش شانسیه دوستت بوده . :46: بعضی وقتا فقط چند تا اکانت خاص اینطور میشن بعضی وقتا هم کنتور کل سایت به دلایل مختلف واسه چند ساعت متوقف می شه ( یا به دلایل فنی متوقفش می کنن! ) هر کسی هم خوش شانس باشه می تونه استفاده کنه . البته روی دیگه سکه رو هم باید دید ! چون خیلی وقتا هم پیش اومده سرور کنتور حجمیش ظاهرا متوقف شده بوده اما بعد از دانلود چند گیگ یه دفعه همه حجم کاربر از بین رفته ! :21: کلا اینجور وقتا باید با احتیاط عمل کرد وگرنه تاوانشو باید با خرید حجم اضافه پس داد !

Phonix Live
23-04-2010, 19:13
برای درخواست ADSL چه مدارکی لازمه ؟

p0w3rfu7
23-04-2010, 19:20
خوب دیگه حجمی نداشت که از دست بده فقط صفر بود و آفلاین:20:، ازشانس نگو که یه بسیجی فعال که هر روز میره پایگاه بسیج حتی از اعتبار اونا هم استفاده میکنه (پایگاهشون ADSL داره):13:، چند روز پیش یه ربع سکه برد:18: (خرشانس) ، حالا هم که اینترنت مفت. واقعا آدم دیوونه میشه که یکی مثل من همش بدشانسی و یکی دیگه . . .:19:

Dark.Lord
23-04-2010, 19:21
بچه ها توجه کردید از بعد از عید سرعت اندیشه چقدر خوب شده؟
جریان چیه؟
البته ناگفته نماند این به نفع خودشان هم هست چون حجمم در 10 روز اول تموم شد!

p0w3rfu7
23-04-2010, 19:22
برای درخواست ADSL چه مدارکی لازمه ؟

اگه از اندیشه می خوای
فتوکپی شناسنامه و کارت ملی کسی که میخواد ADSL بگیره
فتوکپی شناسنامه و کارت ملی صاحب خط
آخرین فیش تلفن به همراه پر کردم فرم های مربوطه با گرفتن امضا از صاحب خط و امضای خودت

Phonix Live
23-04-2010, 19:41
با توجه به صحبت های دوستان به نظر میرسه که در حال حاضر اندیشه از بقیه شرکت بهتره ، درسته ؟
بعد از درخواست ، ADSL رو چند روزه وصل میکنن؟

mmiladd
23-04-2010, 19:54
با توجه به صحبت های دوستان به نظر میرسه که در حال حاضر اندیشه از بقیه شرکت بهتره ، درسته ؟

بله این طور به نظر میاد..

p0w3rfu7
23-04-2010, 19:55

والا وقتی من مودم خریدم و درخواست دادم یه روزه کارم رو راه انداختن البته بستگی به طرفت داره. اول باید ADSL رو از مخابرات برقرار کنه بعدش باید اکانتت رو اکتیو کنن. که فکر نکنم بیشتر از یه روز طول بکشه.

Phonix Live
23-04-2010, 20:03
منم برم مودم بخرم یا از اندشه بگیرم ؟
کدوم کی بهتره ؟

mmiladd
23-04-2010, 20:06
منم برم مودم بخرم یا از اندشه بگیرم ؟
کدوم کی بهتره ؟

صدرصد مودمی که از اندیشه می گیری بهتره.... از همون جا بگیر دوست من..

چون هر چی باشه داری از جایی می گیری که ازشم اکانت میگیری....

و از همه مهم تر قیمتشم کمتره..!

Phonix Live
23-04-2010, 20:16
سرعت دانلود در 128 و 256 چقدره ؟
به نظر شما کدوم یکی رو بگیریم ؟

mmiladd
23-04-2010, 20:18
سرعت دانلود در 128 و 256 چقدره ؟
به نظر شما کدوم یکی رو بگیریم ؟

این بستگی به خودت داره... کارت چی هست ؛ معمولا تو چه نرخی دانلود می کنی...؟

Phonix Live
23-04-2010, 20:32
کار خیلی خاصی ندارم ، خودم تصمیم دارم برای بار اول 256 با پهنای باند 2 گیگ بگیرم ، اگه خوب بود که هیچی اگر هم زیاد بود تغییر میدم ....
ممنون میشم بگید سرعت دانلود در 128 و 256 چقدره ؟

mmiladd
23-04-2010, 21:05
کار خیلی خاصی ندارم ، خودم تصمیم دارم برای بار اول 256 با پهنای باند 2 گیگ بگیرم ، اگه خوب بود که هیچی اگر هم زیاد بود تغییر میدم ....
ممنون میشم بگید سرعت دانلود در 128 و 256 چقدره ؟

خوب این بستگی به خیلی از چیزا داره.. از ناحیه خط شما بگیر تا.........

ولی یکی از دوستانم داره استفاده می کنه معمولا سرعت دانلودش تو 128 کمتر از 80 نمیاد...

توهم هم میزنه بعضی وقتا و تا 150 هم میره....

2 گیگ...؟ بستونه...؟

Phonix Live
23-04-2010, 21:11
نمیدونم تجربه ندارم ، شاید کم باشه ....
راستی شبها رایگان هستش ؟ سرعت در شب چطوره ؟ من شنیدم بعضی وقت ها در حد دیال آپ میشه !

mmiladd
23-04-2010, 21:21
نمیدونم تجربه ندارم ، شاید کم باشه ....
راستی شبها رایگان هستش ؟ سرعت در شب چطوره ؟ من شنیدم بعضی وقت ها در حد دیال آپ میشه !

به نظر من ماه اول 5 گیگو بگیر.. چون وسوسه دانلود میشی ؛ یه ماه 5 گیگ بگیر ببین چه قدر برات اضافه میاد

از ماه بعد خودتو اجرایش کن...

بله دوستمن شب ها رایگانه.. در مورد دایل اپ هم بستگی داره ؛ دیگه همه شب دانلود می کنن...

طرف می خوابه شب کامو روشن میذاره داره دی ال می کنه... به هر حال اندیشه تصمیمه درستیه...

SASAN_MC
23-04-2010, 21:23
چرا جواب من ارسال نمیشه

mmiladd
23-04-2010, 23:00
چرا جواب من ارسال نمیشه

کدوم جواب...؟

hassan_c2004
24-04-2010, 01:23
اقا من همونطور که گفتم همیشه سرعتم حول وحوش 130 هست ولی دیروز بعد از مدتها سرعتم حدود 200 بود.
این یعنی اینکه اندیشه از قصد سرعت خط این منطقه رو پایین آورده؟(خط 776)

میگم چرا سرعت بعضی خط ها اینقدر خوب شده.

mmiladd
24-04-2010, 09:16
اقا من همونطور که گفتم همیشه سرعتم حول وحوش 130 هست ولی دیروز بعد از مدتها سرعتم حدود 200 بود.
این یعنی اینکه اندیشه از قصد سرعت خط این منطقه رو پایین آورده؟(خط 776)

میگم چرا سرعت بعضی خط ها اینقدر خوب شده.

من خودم حس م کنم که خط 7 بهترین خط باشه برای دانلود..!

اندیشه هوای اونورو خوب داره...

mehdihamed
24-04-2010, 09:30
شاید سیمه تو ایتالیا جوش خورده :31:

alves2774
24-04-2010, 10:32
سلام
من الان تقریبا 1 سالی هست که نو مرکز 2 هستم و جالبه که نوسان سرعت هم نداشتم البته تو بهمن یه مشکلاتی داشت ولی معمولا از 180 پایین تر نمی یاد.:8::8::8:

mmiladd
24-04-2010, 10:35
سلام
من الان تقریبا 1 سالی هست که نو مرکز 2 هستم و جالبه که نوسان سرعت هم نداشتم البته تو بهمن یه مشکلاتی داشت ولی معمولا از 180 پایین تر نمی یاد.:8::8::8:

از کجا می گیری..؟ اندیشه..؟

karkan
24-04-2010, 10:35
دیشب سرعت فوق العاده بود...حول و حوش 2700 مگ دانلود داشتم...

ViVa ASK

alves2774
24-04-2010, 10:56
من از اندیشه دارم چون قبلا گفته بودم فکر کردم نیازی نیست

mmiladd
24-04-2010, 10:58
من از اندیشه دارم چون قبلا گفته بودم فکر کردم نیازی نیست

مرسی .. جز اندیشه هم جز این انتظار نمیره..!

Hamiti
24-04-2010, 12:03
مرسی .. جز اندیشه هم جز این انتظار نمیره..!
آقا تو که انقدر عاشق اندیشه هستی چرا نمیری از اندیشه سرویس بگیری! :31:
نکنه از برو بچ شرکت اندیشه هستی! :27::21:

alves2774
24-04-2010, 12:12
آره مشکوک می زنه نکنه سر کارمون گذاشتی حالا اگه از بچه های اندیشه هستی خبره تازه چی داری قیمت می یاد پایین سرعت بالاتر می ره کلا تو اندیشه چه خبره :10:

mailer
24-04-2010, 12:15
آره مشکوک می زنه نکنه سر کارمون گذاشتی حالا اگه از بچه های اندیشه هستی خبره تازه چی داری قیمت می یاد پایین سرعت بالاتر می ره کلا تو اندیشه چه خبره :10:

اخه اگه بود که اینقدر تابلو نمیکرد. :5:

karkan
24-04-2010, 13:38
به همه میگه برید اندیشه که پارس خالی بشه همه سرعت بره واسه خودش....:31::31::31:

mailer
24-04-2010, 14:38

اره فکر کنم :46:

Hamiti
24-04-2010, 14:49
برو بچ شایعه پراکنی نکنید! تا شنیدن پاسخ صبر پیشه کنید! :31:

به همه میگه برید اندیشه که پارس خالی بشه همه سرعت بره واسه خودش....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر زیرکانه ای بود! :21: این احتمالش زیاده! :27:
از طرفی دیگه شاید نمی خواد پارس از این شلوغ تر بشه و همه رو بفرسته اندیشه با سرعت تراکتوری کار کنن! :21:

hassan_c2004
24-04-2010, 15:09
دمش گرم سرعت دیشب دوباره زیاد بود فکر کنم اندیشه داره یه کارایی میکنه.شایدم قضیه این لنگره باشه حالا ببینیم چی میشه.

mmiladd
24-04-2010, 15:21
آقا تو که انقدر عاشق اندیشه هستی چرا نمیری از اندیشه سرویس بگیری! :31:
نکنه از برو بچ شرکت اندیشه هستی! :27::21:

نه دوست عزیز...! ولی تو این چند سال اینقدر از پارس بدی دیدم که.........

شما هم اگه مشکل منو داشتی یه زمانی از پارس خاطره خوبی نداشتی..

موفق باشی..!

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

نه دوست عزیز ؛ اینجا ایرانه دیگه ؛ تا چیزی میشه یک کلاغ چهل کلاغ میشه...

من نه از بچه های اندیشه هستم و نه از اونجا پول میگیرم... فقط دارم مقایسه می کنم...

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

اوکی اگه مشکل اینه دیگه نمی گم... دوست من ؛ من الان سرعت دانلودم 30 ...

فک کنم اگه من تنها کاربر پارس باشم این 30 به 40 نرسه..!

پس فکرتو جاهای بد نبر..!

---------- Post added at 05:21 PM ---------- Previous post was at 05:19 PM ----------

برو بچ شایعه پراکنی نکنید! تا شنیدن پاسخ صبر پیشه کنید! :31:

نظر زیرکانه ای بود! :21: این احتمالش زیاده! :27:
از طرفی دیگه شاید نمی خواد پارس از این شلوغ تر بشه و همه رو بفرسته اندیشه با سرعت تراکتوری کار کنن! :21:

شاید نظر زیرمانه ای بوده باشه .. ولی شنونده باید عاقل باشه...!

alves2774
24-04-2010, 15:25

موفق باشی..!

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

نه دوست عزیز ؛ اینجا ایرانه دیگه ؛ تا چیزی میشه یک کلاغ چهل کلاغ میشه...

من نه از بچه های اندیشه هستم و نه از اونجا پول میگیرم... فقط دارم مقایسه می کنم...

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:18 PM ----------

اوکی اگه مشکل اینه دیگه نمی گم... دوست من ؛ من الان سرعت دانلودم 30 ...

فک کنم اگه من تنها کاربر پارس باشم این 30 به 40 نرسه..!

پس فکرتو جاهای بد نبر..!
خوب اگه اینقدر با اندیشه حال می کنی چرا نمی یای اینور ضمنا این روزا اندیشه دوباره اوج گرفته و من از لنگر هم بدی ندیدم راستی یکی از دوستام تا حالا 5 یا 6 نفر رو معرفی کرده اندیشه می گفت اینترنتم رو رایگان کردن یعنی اگر بیشتر از یه نفر معرفی کنین تخفیف می دن و اگه زیاد شه رایگان می کنن امروز پی قضیه رو می گیرم.
داشتم فکر می کردم چه کلاهی سرم رفت بدون خالی بندی تا حالا فکر کنم 10 نفر اورده باشم اندیشه با این جساب یه پولی هم باید بهم می دادن :13:

mmiladd
24-04-2010, 15:53
خوب اگه اینقدر با اندیشه حال می کنی چرا نمی یای اینور ضمنا این روزا اندیشه دوباره اوج گرفته و من از لنگر هم بدی ندیدم راستی یکی از دوستام تا حالا 5 یا 6 نفر رو معرفی کرده اندیشه می گفت اینترنتم رو رایگان کردن یعنی اگر بیشتر از یه نفر معرفی کنین تخفیف می دن و اگه زیاد شه رایگان می کنن امروز پی قضیه رو می گیرم.
داشتم فکر می کردم چه کلاهی سرم رفت بدون خالی بندی تا حالا فکر کنم 10 نفر اورده باشم اندیشه با این جساب یه پولی هم باید بهم می دادن :13:

آخه یه مشکل اساسی با پارس داشتم..! با هزار بدبختی اونو اوکی کردم.. اگه اون اوکی نمی شد

حتما کات می کردم و میومیدم اندیشه..! الان هم منتظرم پارس یه سوتی دیگه بده...!

Hamiti
24-04-2010, 16:03

موفق باشی..!

اون صحبت ها که شوخی بود! من اطلاع از وضعیت شما ندارم و نمیدونم سرعت سرویس شما چطوره یا چطور میشه!
اما بعد از عید سرعت اینترنت من که روز به روز داره بهتر میشه!
دیروز هم متوجه شدم خط تلفن من مشکل داره ( خش خش و مشکل از کابل ) که هر وقت خش خش از بین میره سرعت بالا 190 هست. امروز به 117 اطلاع دادم و گفتن که میایم نگاه می کنیم.
سرعت اینترنت به همه چیز بستگی داره! من که در کل از پارس راضی هستم.
ولی از خدمات اندیشه بیشتر خوشم میاد ( محدودیت حجمی بیشتر ) و واسه همین شاید این آخرین ماهی باشه که از پارس سرویس می گیرم.

mmiladd
24-04-2010, 16:40
اون صحبت ها که شوخی بود! من اطلاع از وضعیت شما ندارم و نمیدونم سرعت سرویس شما چطوره یا چطور میشه!
اما بعد از عید سرعت اینترنت من که روز به روز داره بهتر میشه!
دیروز هم متوجه شدم خط تلفن من مشکل داره ( خش خش و مشکل از کابل ) که هر وقت خش خش از بین میره سرعت بالا 190 هست. امروز به 117 اطلاع دادم و گفتن که میایم نگاه می کنیم.
سرعت اینترنت به همه چیز بستگی داره! من که در کل از پارس راضی هستم.
ولی از خدمات اندیشه بیشتر خوشم میاد ( محدودیت حجمی بیشتر ) و واسه همین شاید این آخرین ماهی باشه که از پارس سرویس می گیرم.

اوهوم... به هر حال همه دنبال سرعت بالا هستن...

پس از دید من بهتره بحث طوری پیش بره که شاید بشه چیزی یاد گرفت...

و واسه دوستایی که می خوان سرویس بگیرین ما بتونیم بهشون کمک کنیم.. جز این باشه فوروم معنی نداره..!

T I G E R
24-04-2010, 17:16
یه سه شب اینترنت خط 5 سرعت دانلودش 230 بود تعریف کردیم چشم خورد دیشب اومد روی 100

mmiladd
24-04-2010, 17:20
یه سه شب اینترنت خط 5 سرعت دانلودش 230 بود تعریف کردیم چشم خورد دیشب اومد روی 100

دوست من لطف می کنی و بگی از کدودمو ISp...؟

SASAN_MC
24-04-2010, 18:37
128

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hamiti
24-04-2010, 20:01
128

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایت درست نمیگه! بهتره در هنگام دانلود یا آپلود فایل به سرعت دقت کنید!

T I G E R
24-04-2010, 20:52
دوست من لطف می کنی و بگی از کدودمو ISp...؟اندیشه سبزخزر

mmiladd
24-04-2010, 20:57
اندیشه سبزخزر

بازم خوبه که...! کلا فک کنم هم اندیشه و هم پارس واسه این که جذب و نگه دارین مشتری های خودشونو

یکم سر کیسه رو شل کردن و دارن سرعت میدن بیرون..!

jabarsink2000
24-04-2010, 21:01
بهتر اندیشه قیمت بیار پایین رقابت داغ بشه ما هم کیف کنیم:21:(مشتریشم بیشتر میشه)

mmiladd
24-04-2010, 21:13
بهتر اندیشه قیمت بیار پایین رقابت داغ بشه ما هم کیف کنیم:21:(مشتریشم بیشتر میشه)

فک کنم الان قیمت های اندیشه پایین تر باشه نسبت به رقیبش..!

moz
25-04-2010, 01:32
من می خوام خطمو از ASK جمع کنم
مرکز 8 هستم!
یه چیزی می خوام که هم ارزون باشه هم با کیفیت !
ASK شبا سرعتش خیلی افت میکنه!
به درد بازی آنلاین هم نمی خوره

alves2774
25-04-2010, 01:33
سلام من امشب برای دومین بار تو یکماه گذشته حجم تموم کردم بعدش رفتم آنلاین 5000 تومان پرداخت کردم و تو سایت اندیشه وارد کردم 1 ساعتی هم منتظر موندم خبری نشد گفتم زنگ بزنم ببینم واقعا تبلیغ می کنن پشتیبانی 24 ساعته کسی هست جوابه ادمو بده خوشبختانه یه نفر جواب داد و 2گیگ منو تمدید کرد .
ساعت 12.30 صداش هنوز خواب الود نبود اگه امشب بازم بیدار بودم 3:30 تا 4 یه زنگ دیگه می زنم ببینم خوابه یا بیدار واقعا شیفتشون تا صبح یا 1 تا2 شب دیگه جواب نمی دن:21:

birak
25-04-2010, 02:26
سلام من امشب برای دومین بار تو یکماه گذشته حجم تموم کردم بعدش رفتم آنلاین 5000 تومان پرداخت کردم و تو سایت اندیشه وارد کردم 1 ساعتی هم منتظر موندم خبری نشد گفتم زنگ بزنم ببینم واقعا تبلیغ می کنن پشتیبانی 24 ساعته کسی هست جوابه ادمو بده خوشبختانه یه نفر جواب داد و 2گیگ منو تمدید کرد .
ساعت 12.30 صداش هنوز خواب الود نبود اگه امشب بازم بیدار بودم 3:30 تا 4 یه زنگ دیگه می زنم ببینم خوابه یا بیدار واقعا شیفتشون تا صبح یا 1 تا2 شب دیگه جواب نمی دن:21:
امشب ساعت 1 شب بعضی خطها مشکل پیدا کرد و صفحات باز نمی شد .. فقط صفحه اکانتینگ اندیشه قابل دسترسی بود .. اتفاقا من هم مردد بودم این وقت شب زنگ بزنم یا نه ! دل رو زدم به دریا 1:30 زنگ زدم یکی که صداش هم سرحال بود و معلوم بود از خواب پا نشده ! جواب داد گفت بعضی آی پی های رنج 109 دچار مشکل شدن و شما هم احتمالا جزو همونایی . همین الان با تهران در تماس هستیم مشکل باید از اونجا برطرف شه و ظرف 1 ساعت آینده درست می شه ...
و الانم که ساعت 3 شبه درست شده ( البته سرعتم فعلا زیاد جالب نیست ) به هر حال دستشون درد نکنه که لااقل یه نفر داره بی خوابی رو تحمل می کنه تا به تلفنا تو این وقت شب جواب بده . :12: این هم پشتیبانی 24 ساعته بومی ! نیازی هم نیست مثل پارس خطت دایورت بشه به تهران بعدشم نیم ساعت وایستی تا نوبتت بشه تا جواب بدن ! امیدوارم روز به روز خدماتشون بهتر بشه. وعده کاهش قیمت مجدد هم که قبل عید داده بودن زودتر عملی شه .
راستی عیب نداره ساعت 4 یه چرتی بزنه تفلک ! :46: چرت زدن و خوابیدن مهم نیس ! لازم هم نیست تا خود صبح یه سره بیدار بمونه ! مهم اینه که وقتی تلفنش زنگ خورد فوری سه سوته بیدار شه جواب بده ! :46: اونم جواب قانع کننده ! :21:

birak
25-04-2010, 03:14
من می خوام خطمو از ASK جمع کنم
مرکز 8 هستم!
یه چیزی می خوام که هم ارزون باشه هم با کیفیت !
ASK شبا سرعتش خیلی افت میکنه!
به درد بازی آنلاین هم نمی خوره
گشتم نبود ! نگرد نیست ! :46:
کجا ؟! تو رشت ؟! تهران ؟! ایران ؟؟!
حتی اگه یه روزی اینا اینترنت 1 مگابیت نامحدود رو رسما 20 تومن بدن باز هم نمی شه گفت ارزان و با کیفیت ! فوقش بشه گفت حداقل کیفیت اینترنت پرسرعت با قیمتی نسبتا معقول !
الان یکی از دوستام تو فرانسه با 30 یورو در ماه یه پکیج گرفته شامل اینترنت 4 مگابیت نامحدود + خط تلفن مخصوص که واسه محدوده اروپا تقریبا مجانیه و برا تماس با ایران خیلی ارزون + پکیج بالای 100 کانال کابلی تلویزیون و دستگاه مربوطه و دوغ اضافه !!! ... کلا بخوای اینترنتش رو فقط حساب کنی ماهی 10 یورو هم نمیشه که با توجه به هزینه های زندگی اونجا پول 2 تا همبرگر می شه !!! بخوای با هزینه ایران معادلش کنی چقدر می شه ؟! :46: شاید 10 یورو تو پاریس معادل 2-3 هزار تومن تو ایران باشه !
تو همین قبرس در پیتی هم که حتی تو تامین آب خوردنشون دچار مشکل اساسی هستن اینترنت 4 مگابیت نامحدود تقریبا در حد مجانی هست ! و یکی دیگه از آشناهام وقتی سرعت دانلودش به زیر 400 کیلو بایت میرسه حوصلش بدجوری سر میره !!!
اگه خواستی بیا با هم بریم ژاپن ... اونجا هم با پول یه بسته پفک نمکی می شه به اینترنت چند ده مگابیتی دسترسی داشت ! :5:
ولی چون فعلا همین جا هستیم بهتره دنبال جایی باشیم که لااقل آخر ماه ناچار نباشیم همه دار و ندارمون رو بریزیم تو خندق اینترنت ( ارزانی پیشکش ! ) سرعتشم لااقل جوابگوی میزان اعتیادمون باشه ! فعلا که به 200 کیلو بدجوری معتاد شدیم . کمتر بشه سیستممون به هم میریزه ! ( کیفیت بااستانداردهای جهانی هم پیشکش ! ) :21::46:

راستی یه سوال از mailer عزیز دارم ( که متخصص تخفیف گرفتن از اندیشه هستن :46:)
تا حالا بالای 10 نفر از دوستان رو اندیشه فرستادم که متاسفانه هیچکدوم موقع درخواست اشتراک من رو به عنوان معرف ثبت نکردن . آیا میشه الان که چند وقت از ثبت نامشون گذشته یا موقع تمدید اعلام کنن که معرفشون من بودم تا از تخفیف استفاده کنم ؟ راستی از طریق سایت هم میتونن این رو به اندیشه اعلام کنن یا دوباره باید حضوری برن شرکت؟ ما رو از تجربیات ارزشمندتون در زمینه تخفیف بی بهره نذارین . مرسی.

mailer
25-04-2010, 09:39
راستی یه سوال از [B]mailer عزیز دارم ( که متخصص تخفیف گرفتن از اندیشه هستن :46:)
تا حالا بالای 10 نفر از دوستان رو اندیشه فرستادم که متاسفانه هیچکدوم موقع درخواست اشتراک من رو به عنوان معرف ثبت نکردن . آیا میشه الان که چند وقت از ثبت نامشون گذشته یا موقع تمدید اعلام کنن که معرفشون من بودم تا از تخفیف استفاده کنم ؟ راستی از طریق سایت هم میتونن این رو به اندیشه اعلام کنن یا دوباره باید حضوری برن شرکت؟ ما رو از تجربیات ارزشمندتون در زمینه تخفیف بی بهره نذارین . مرسی.

اشتباه کردی خب
1-حتما باید کد تو رو بدن
2-یا اکانتشونو خودت درست کن و معرفشونو خودت بزن. بعد بگو موقع تقاضای ثبت نام بجای اینکه اونا ثبت نام کنن بگن که از این اکانت استفاده کنن
3-یا همه کاراشو انلاین خودت بکنی بعد فقط بری مدارک رو ببرن بگن همونو اکتیو کنن

T I G E R
25-04-2010, 11:44
پشتیبانی 24 ساعته واقعا ارزش ISP رو بالا میبره
منهم حول و حوش ساعت 1 بخاطر قطعی به اندیشه زنگ زدم و جوابی که birak عزیز نوشتند دادند
فکر کنم حوال و حوش 1:30 تا 2 اینترنت درست شد
خوبه اینطوری آدم می فهمه مشکل کجایه ، و تقریبا کی مشکل رفع میشه
امیدوارم این روند بهمراه کیفیت سرعت های اندیشه حفظ بشه

karkan
25-04-2010, 12:25
دیشب سرعت خیلی خیلی پایین بود...برخلاف دوشب پیش که ترکونده بود...دیشب کلا 350 مگ دان شد...اه ه ه ه ه...
بچه ها شماره خونه ما اولش 723 ه یعنی مرکز 7 هستیم دیگه نه؟به جز من و حسین دیگه کی تو این مرکزه؟

mmiladd
25-04-2010, 13:35
پشتیبانی 24 ساعته واقعا ارزش ISP رو بالا میبره
منهم حول و حوش ساعت 1 بخاطر قطعی به اندیشه زنگ زدم و جوابی که birak عزیز نوشتند دادند
فکر کنم حوال و حوش 1:30 تا 2 اینترنت درست شد
خوبه اینطوری آدم می فهمه مشکل کجایه ، و تقریبا کی مشکل رفع میشه
امیدوارم این روند بهمراه کیفیت سرعت های اندیشه حفظ بشه

کاملا موافقم... این فقط حس نمی کنی که وقتی ثبت نام کردی دیگه همه چی تموم شد

و رها شدی..!

birak
25-04-2010, 13:54
دیشب سرعت خیلی خیلی پایین بود...برخلاف دوشب پیش که ترکونده بود...دیشب کلا 350 مگ دان شد...اه ه ه ه ه...

درسته
دیشب که اینترنت مشکل داشت و حدود 1:30 درست شد اما سرعت اصلا خوب نبود ... همین حالا هم که 2:30 عصره سرعت دانلودم بالا نیست و بین 80 تا 100کیلو بایته ... ( اندیشه خط 3 )
البته پشتیبانی شبانشون هم خوب بود . لااقل به قول tiger عزیز حتی اگه مشکل فوری حل نشه آدم تکلیفش روشن میشه و بلاتکلیف نمیمونه...

@mailer مرسی بابت توضیحات . آره اشتباه کردم همون موقع یقه دوستام رو نگرفتم :46: قسمت ثبت معرف تو درخواست آنلاین رو دیدم ولی همه کسایی که گفتم حضوری ثبت نام کردن و هیچکدوم آنلاین نبوده ... موقع ثبت نام حضوری هم متاسفانه هیچکس این قضیه معرف رو اصلا یادآوری نمیکنه ! تو فرم های ثبت نام کاغذی هم هیچ قسمتی بابت این تخفیف پیش بینی نکردن !! فکر کنم عمدا باشه ! :21::46: چون همون 2 زار تخفیف هم کم کم جمع بشه شرکت سودش افت می کنه ! :13:در هر صورت بعضی هاشون اشتراک 1 ساله گرفتن و تازه 1 ماه بیشتر از راه اندازی خطشون نگذشته ... به نظرت کار از کار گذشته یا الان هم میتونن کسی رو که معرفشون بوده ثبت کنن ؟! برم سراغ دوستام یا دیگه واسه گرفتن یقه دیر شده ؟!:10:

mailer
25-04-2010, 15:27
درسته
دیشب که اینترنت مشکل داشت و حدود 1:30 درست شد اما سرعت اصلا خوب نبود ... همین حالا هم که 2:30 عصره سرعت دانلودم بالا نیست و بین 80 تا 100کیلو بایته ... ( اندیشه خط 3 )
البته پشتیبانی شبانشون هم خوب بود . لااقل به قول tiger عزیز حتی اگه مشکل فوری حل نشه آدم تکلیفش روشن میشه و بلاتکلیف نمیمونه...

@mailer مرسی بابت توضیحات . آره اشتباه کردم همون موقع یقه دوستام رو نگرفتم :46: قسمت ثبت معرف تو درخواست آنلاین رو دیدم ولی همه کسایی که گفتم حضوری ثبت نام کردن و هیچکدوم آنلاین نبوده ... موقع ثبت نام حضوری هم متاسفانه هیچکس این قضیه معرف رو اصلا یادآوری نمیکنه ! تو فرم های ثبت نام کاغذی هم هیچ قسمتی بابت این تخفیف پیش بینی نکردن !! فکر کنم عمدا باشه ! :21::46: چون همون 2 زار تخفیف هم کم کم جمع بشه شرکت سودش افت می کنه ! :13:در هر صورت بعضی هاشون اشتراک 1 ساله گرفتن و تازه 1 ماه بیشتر از راه اندازی خطشون نگذشته ... به نظرت کار از کار گذشته یا الان هم میتونن کسی رو که معرفشون بوده ثبت کنن ؟! برم سراغ دوستام یا دیگه واسه گرفتن یقه دیر شده ؟!:10:

دیر شده.
چون اینجوریه که وقتی اون کاربری که معرفی کردی اکتیو بشه تو تخفیف میگیری. مثلا اگه بری یکی رو ثبت کنی تخفیف نمی گیری وقتی اون کاربر کاراش تموم شد و لاگین شد تو تخفیف میگیری. نا هر وقت هم اون کاربر خطش اکتیو باشه تو همین تخفیفو داری حتی اگه چند ماهم باشه. فقط وقتی اون کاربر جمع آوری کنه تو تخفیف اون کاربرت حذف میشه.

SASAN_MC
25-04-2010, 15:36
سرعت دانلود سرویس پارس وی شب ها 18 کیلو بیت در ثانیه است:5:

Mahiar0
25-04-2010, 16:51
تو اندیشه چطوری میشه تخفیف گرفت؟

Phonix Live
25-04-2010, 19:08
امروز رفتم اندیشه برای ثبت نام ، اما کلی ضدحال خوردم
اول گفتن برای مصارف خانگی 256 نمیدن فقط 128 ، یعنی کسی از شما 256 ندارین؟
بعد برای نصب گفتن یک هفته طول میکشه ، دوستمون گفت 1 روز !
قضیه چیه ؟

Hamiti
25-04-2010, 19:17
شما چقدر تو بهر پشتیبانی هستید! من شاید هر 4 ماه یه باز زنگ بزنم! اونم به خاطر لنگر کشتی هست که مربوط به همه ست! :21:
می بینم که برو بچ اندیشه همش دارن به پشتیبانی زنگ میزنن! یعنی انقدر داغونه! :31:
پارس رو عشقه! :27:

mmiladd
25-04-2010, 19:19
نزدیک 2 ساعت نت قطع بود...

پارس...

p0w3rfu7
25-04-2010, 20:01
قضیه چیه ؟

256 نمیدن؟:angry: یعنی چی؟:angry: مگه میشه من خودم می خواستم 256 بگیرم حتی به طرف هم گفتم ولی چیزی در مورد مصارف خانگی یا . . . نگفت! فکر کنم اشتباهی شده، خودم هم قراره تابستون 256 بگیرم.

یه هفته!!:18: چه خبره! شما مگه تو کدوم شهر هستی؟ واسه من یه روزه حل شده مگه می خوان چی کار کنن؟ یه فرم میدن مخابرات و یه درخواست اکتیو شدن اکانت. خودم وقتی درخواست دادم فرداییش رفتم اونجا دیدم فرم برقراری ADSL مخابرات امضا و مهر شده بود و اکانتم هم اکتیو.:41:

راستی تو پست های قبلی در مورد تخفیف برای معرفی کاربر پست دادید، من یه نفر رو معرفی کردم حتی فرمش رو خودم دادم ولی کسی حرفی از تخفیف نزد!، اولین باره که میشنوم!!:18:

Phonix Live
25-04-2010, 20:05
رشت ، اینم از بد شانسی ماست

mmiladd
25-04-2010, 20:05
قضیه چیه ؟

بله دوست من چه برای وصل کردن و چه برای این که فسخ کنی از جای دیگه و به اندیشه بیای

باید یک هفته صبر کنی.. البته انتقال سرور و دیتا اصلا این زمان طول نمی کشه....

ولی یادت نره که کجا داری زندگی می کنی...!

Phonix Live
25-04-2010, 20:25
من از جایی فسخ نکردم برای اولین باره که adsl ثبت نام میکم ، البته پارسال همین اندیشه ثبت نام کردم که بعد از یه هفته گفتن خط شما pcm است و Adsl وصل نمیشه ....
کسی در مورد 256 اطلاعات دقیق تری نداره

karkan
25-04-2010, 21:30
اگه کارت دانشجویی داشته باشید 512 هم میدن.........

p0w3rfu7
25-04-2010, 21:38
من از جایی فسخ نکردم برای اولین باره که adsl ثبت نام میکم ، البته پارسال همین اندیشه ثبت نام کردم که بعد از یه هفته گفتن خط شما pcm است و Adsl وصل نمیشه ....
کسی در مورد 256 اطلاعات دقیق تری نداره

منظورت چجور اطلاعاتیه؟، میتونی بری سایت اندیشه سبز خزر: askiran.com اونجا اطلاعات قیمت و . . داره و می تونی در قسمت تماس با ما برای مدیر (البته خودشون اینطور میگن) پیغام بفرستی. البته فکر کنم در جواب بهت بگه به نمایندگی شهرت رجوع کن.:3: دیگه چه میشه کرد . . .:23:

SatSat
25-04-2010, 22:44
سلام به همه دوستان یه راهنمایی سرعت پارس دم غروبی مورخ 5 اردیبهشت بد جور اومده پایین وقتی یه فایلو می زاری برای دانلود اول با سرعت زیاد دانلود می شه بعد آروم آروم سرعت می یاد پایین دلیلش چیه قبل از اون خوب بود

ممنون که راهنمایی می کنید

mmiladd
25-04-2010, 23:25
سلام به همه دوستان یه راهنمایی سرعت پارس دم غروبی مورخ 5 اردیبهشت بد جور اومده پایین وقتی یه فایلو می زاری برای دانلود اول با سرعت زیاد دانلود می شه بعد آروم آروم سرعت می یاد پایین دلیلش چیه قبل از اون خوب بود

این نوسانات تو پارس یه چیزه کاملا طبیعی به حساب میاد....

شاید براتون جالب باشه که بدونین سرعت دانلود من الان چنده..!

یه فایل 60 مگی داره با سرعت پنج میاد..!!!!

این روزام بیشتر از 30 من چیزی ندیدم..

SatSat
25-04-2010, 23:29
آحه تا قبل از غروب خوب بود رفتم دیش یکی از دوستانو براش ردیف کنم اومدم دیدم اینجوری شده اتفاقا برای منم با همین سرعت داره دانلود می شه پارس دیگه داره شورشو در می یاره:19:

من موندم پس اون سرعت بالای ابتدایش برای چیه

ebrahim_cid
25-04-2010, 23:35
شما چقدر تو بهر پشتیبانی هستید! من شاید هر 4 ماه یه باز زنگ بزنم! اونم به خاطر لنگر کشتی هست که مربوط به همه ست! :21:
می بینم که برو بچ اندیشه همش دارن به پشتیبانی زنگ میزنن! یعنی انقدر داغونه! :31:
پارس رو عشقه! :27:

داداش شما مثه اینکه خیلی دارن بهت حال میدن ها
راستش رو بگو از کارمندای پارس نیستی؟
اگه آشنایی سفارش ما رو هم بکن سرعتمون بره یه زره بالا
دمت گرم
-------
آخه کاربرای اندیشه فک کنم 10 برابر پارس هستن ولی با این حال پارس همین ها رو هم نمیتونه برسونه به جایی
منی که هم اندیشه دارم هم پارس میدونم چقد این دو تا فرق فوکولند

mmiladd
25-04-2010, 23:43
آحه تا قبل از غروب خوب بود رفتم دیش یکی از دوستانو براش ردیف کنم اومدم دیدم اینجوری شده اتفاقا برای منم با همین سرعت داره دانلود می شه پارس دیگه داره شورشو در می یاره:19:

من موندم پس اون سرعت بالای ابتدایش برای چیه

جریان خاصی نداره.. توهمی که زده میشه و زود به حالت عادی بر می گرده..

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

دمت گرم

بهترین کار برای این که بدونیم پشتیبانی کدوم شرکت فک کنم این باشه که بر گردیم به تعطیلات اول سال...

پارس از 28 تعطیل بود تا 6 به کـــــــــــــــل..!

ولی اندیشه کلا باز بود , حتی روزهای جمعه...

و یه نمونه دیگه این که امروز زنگ زدم به پارس ؛ مستقیم وصل کردن تهران...!

birak
26-04-2010, 01:41
قضیه چیه ؟
دوست عزیز
1) راه اندازی خط تو شهر رشت تو بهترین حالت 3 روز و تو بدترین حالت حدود 10 روز طول میکشه ... بستگی به این داره که خطت مال کدوم مرکز مخابراتی باشه ... دوستی هم که فرمودن فقط 1 روزه وصل میشه حتما رشت نبودن . پس نباید ضد حال میخوردی چون باید رو حدود 1 هفته حساب کنی ... در ضمن واسه جمع آوری خط هم معطلیش بیشتره ! حداقل یک هفته ... البته همه این کارا رو میشه ظرف 1 ساعت انجام داد ولی به قول دوستمون یادت نره کجا هستیم !!!
2) صحبت pcm رو کردی دلم کباب شد !!! آخه این دیگه چه بلای آسمانیه ! قبلا دیده بودم خیلی ها تو تهران این مشکل رو دارن و باید تا کابل برگردان و عادی شدن خط صبر ایوب داشته باشن بلکه بعدا بتونن درخواست فعال سازی ADSL بدن ! البته مسئولان عزیز مخابرات اعلام کردن در اسرع وقت به مشکل همچین کاربرانی رسیدگی و مشکلشون رفع میشه ! اما کم کم دارم میبینم که تو رشت هم مخابرات به خیلی از خط ها گند زده و به جای توسعه شبکه کابلی خیلی از خطها رو pcm کرده ! :41: همین هفته پیش یکی از آشناها یه سیستم جدید بست و کلی ذوق کرد که بلاخره می خواد adsl بگیره ! اما یه دفعه گفتن خطتت pcm هست خورد تو ذوقش ... حالا کی بره مخابرات درخواست عادی کردن خطش رو بده و کی هم کارش درست شه خدا میدونه !!! راستی اینجا کسی از دوستان برا رفع مشکل pcm به مخابرات مراجعه کرده ؟ معمولا چقدر طول میکشه تا خط رو به حالت عادی برگردونن؟
3) بله ! بنا به دستور وزیر سابق مخابرات جناب آقای سلیمانی هیچ کاربرخانگی تو ایران به سرعت بالاتر از 128 کیلو بیت اصلا نیازی نداره در نتیجه حق استفاده از سرعت بالاتر از 128 رو هم نداره !!! این ابلاغ هنوز بعد از چند سال پا برجاست اما شرکتها کم و بیش توجهی بهش نمیکردن ... کلا شل کن سفت کن تو اینجور قوانین بیخودی معمولا زیاده ! بعضی وقتا کاری به کار شرکتا ندارن و بعضی وقتا هم از شرکتا برای دادن اشتراک بالاتر از 128 مدرک می خوان . در نتیجه واسه کاربری که میره مثلا از اندیشه اشتراک 256 یا 512 میگیره لازمه تو پروندش یه مدرکی باشه که نشون بده استفاده کاربر صرفا خانگی نیست و حرفه ای یا نیمه حرفه ای هست ! حالا این مدرک خیلی چیزا می تونه باشه ! مثلا کپی ثبت شرکت - کارت دانشجویی - عضویت نظام مهندسی یا پزشکی و و و .... کلا راه واسه گرفتن اشتراک رسمی بالاتر از 128 زیاده ! قلق داره ! با یه تیکه کاغذ ثابت کن مصرفت خانگی نیست !!! :46: کسی هم مته به خشخاش نمیذاره که مدرکت منگوله دار باشه حتما !!! در ضمن خیلی ار بچه های همین جا اشتراک 256 یا 512 دارن ... البته زیاد واسه این قضیه ناراحت نباش ! اگه همون مدرک فرمالیته رو هم نمی تونی جور کنی بیا همین 128 با 8 گیگ ترافیک رو بگیر حالشو ببر ! فعلا که 512 هم پیشش لنگ میندازه چون فقط اسمش 128 هست ! :46:بخصوص تو ساعات روز سرعت اشتراک 128 با 512 هم تفاوت محسوسی نداره .
موفق باشی.

birak
26-04-2010, 02:08
خبر خوش !! :46::7:
نکته جالبش اینه که این کابله 17 تا کشور رو به هم وصل می کرد و باعث شد درست %17 سرعتمون کم شه !!!! :18: انصافا کیف نکردین اعداد و ارقام چقدرررر دقیق و رند و مساوی هستن ؟؟!!! آدم از این همه دقت و ظرافت ناخوداگاه خوشش میاد !! حالا خدا رو شکر فقط 17 کشور بود. اگه بجای 17 کشور 71 کشور به این کابل وصل بودن اونوقت %71 سرعتمون افت می کرد !!!! ... :19:یا مثلا اگه قرار میشد به جای این پنج شنبه روز 17 اردیبهشت کابل رو وصل کنن اینجا جمعه بود همه کارا لنگ می موند !!!!

"مديرکل مهندسي عمليات و هماهنگي شبکه ديتا شرکت ارتباطات زيرساخت گفت: کندي و اختلال شبکه اينترنت که بدليل قطعي کابل دريايي بين الملل پيش آمده ، تا پنج شنبه هفته جاري برطرف مي شود.

"حسن کريمي" روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: شرکت خارجي که مسوول ترميم کابل دريايي smw4 است به ما قول داده تا روز پنج شنبه اين مشکل را برطرف کند.

وي افزود: کابل قطع شده يک کابل بين المللي است که 17 کشور را به هم وصل مي کند، نقطه اي که اين کابل قطع شده در نزديکي کشور ايتاليا و ترميم آن نيز بعهده کشور مالک قابل است.

کريمي گفت: براساس گزارش هايي که به شرکت زيرساخت رسيده، مشکل کابل دريايي قطع شده تا حد زيادي درست شده ولي اختلالات ناشي از آن هنوز پا برجاست که اميدواريم طي روزهاي آينده رفع شود.

وي افزود: با قطع شدن اين کابل 17 درصد ترافيک شبکه اينترنتي کشور را از دست داده ايم.
مديرکل مهندسي عمليات و هماهنگي شبکه ديتا شرکت ارتباطات زيرساخت گفت: قطعي کابل ها خسارت زيادي به کشورهاي استفاده کننده وارد مي کند و براساس قراردادهاي بين المللي مالک کابل بايد به اين کشورها خسارت پرداخت کند."

Hamiti
26-04-2010, 09:32

دیروز حدود یک ساعتی سرویس دچار مشکل شد که برای همه همینطور بود!

دمت گرم
کارمند پارس نیستم! ولی کارمندای پارس رو خیلی دوست دارم! :34:
خدایش نمیدونم جریان چیه! ولی مدتی ( سال جدید ) هست که هم سرعت سرویس من خوبه هم قطع سرویسی در کار نیست! مگر لنگر کشتی یه حالی به کل کشور بده! :31:
نه به پارس تعصب دارم نه سودی از طرف اینا می برم! اون چیزی رو که می بینم میگم!
قبل از عید افتضاح بود! یعنی وقتی سرویس 128 رو بی خیال شدم و 256 گرفتم! تفاوتی به اون صورت ندیدم تا بعد از عید که سرعت تقریباً خوب شد.
الانم تا تمدید اشتراک من که 20 همین ماه هست یه دو هفته ای مونده. اگه بهم ثابت بشه که شرکت دیگه ای خدمات بهتری ارائه می کنه که دردسری نداشته باشه ، مطمئنن سرویس رو عوض می کنم.
دوستان هم به جای اینکه تعصبی رفتار کنن و رو هوا بگن این خوبه اون خوبه مدرک رو کنن و ثابت کنن که حرفشون درسته!
اینکه من بیام بگم فلان شرکت خیلی خوبه ، پشتیبانیش توپه که نشد حرف! پشتیبانی رو می خوام چیکار! سرعت خوب بدن ، بدون دردسر! پشتیبانی به کار آدم نمیاد!
وقتی سرویس مشکلی نداشته باشه کسی با پشتیبانی تماس نمی گیره! همنطوری که من در طول ماه یک بار هم تماس نمی گیرم!

عزیزانی که فکر می کنن فلان شرکت خوبه! یه نمونه سرعت از سرویسش نشون بدن تا بدونیم چطوره!

مثال:

سرعت سرویس من 256 - پارس آنلاین ( پارس وی )
الان ساعت 10:31 صبح
اینم سرعت:

mmiladd
26-04-2010, 10:23
الان زنگ زده می گه که شارژت داره تموم میشه...

خبر نداره که دارم کات می کنم..!

Phonix Live
26-04-2010, 11:24
دوست عزیز
1) راه اندازی خط تو شهر رشت تو بهترین حالت 3 روز و تو بدترین حالت حدود 10 روز طول میکشه ... بستگی به این داره که خطت مال کدوم مرکز مخابراتی باشه ... دوستی هم که فرمودن فقط 1 روزه وصل میشه حتما رشت نبودن . پس نباید ضد حال میخوردی چون باید رو حدود 1 هفته حساب کنی ... در ضمن واسه جمع آوری خط هم معطلیش بیشتره ! حداقل یک هفته ... البته همه این کارا رو میشه ظرف 1 ساعت انجام داد ولی به قول دوستمون یادت نره کجا هستیم !!!
2) صحبت pcm رو کردی دلم کباب شد !!! آخه این دیگه چه بلای آسمانیه ! قبلا دیده بودم خیلی ها تو تهران این مشکل رو دارن و باید تا کابل برگردان و عادی شدن خط صبر ایوب داشته باشن بلکه بعدا بتونن درخواست فعال سازی ADSL بدن ! البته مسئولان عزیز مخابرات اعلام کردن در اسرع وقت به مشکل همچین کاربرانی رسیدگی و مشکلشون رفع میشه ! اما کم کم دارم میبینم که تو رشت هم مخابرات به خیلی از خط ها گند زده و به جای توسعه شبکه کابلی خیلی از خطها رو pcm کرده ! :41: همین هفته پیش یکی از آشناها یه سیستم جدید بست و کلی ذوق کرد که بلاخره می خواد adsl بگیره ! اما یه دفعه گفتن خطتت pcm هست خورد تو ذوقش ... حالا کی بره مخابرات درخواست عادی کردن خطش رو بده و کی هم کارش درست شه خدا میدونه !!! راستی اینجا کسی از دوستان برا رفع مشکل pcm به مخابرات مراجعه کرده ؟ معمولا چقدر طول میکشه تا خط رو به حالت عادی برگردونن؟
3) بله ! بنا به دستور وزیر سابق مخابرات جناب آقای سلیمانی هیچ کاربرخانگی تو ایران به سرعت بالاتر از 128 کیلو بیت اصلا نیازی نداره در نتیجه حق استفاده از سرعت بالاتر از 128 رو هم نداره !!! این ابلاغ هنوز بعد از چند سال پا برجاست اما شرکتها کم و بیش توجهی بهش نمیکردن ... کلا شل کن سفت کن تو اینجور قوانین بیخودی معمولا زیاده ! بعضی وقتا کاری به کار شرکتا ندارن و بعضی وقتا هم از شرکتا برای دادن اشتراک بالاتر از 128 مدرک می خوان . در نتیجه واسه کاربری که میره مثلا از اندیشه اشتراک 256 یا 512 میگیره لازمه تو پروندش یه مدرکی باشه که نشون بده استفاده کاربر صرفا خانگی نیست و حرفه ای یا نیمه حرفه ای هست ! حالا این مدرک خیلی چیزا می تونه باشه ! مثلا کپی ثبت شرکت - کارت دانشجویی - عضویت نظام مهندسی یا پزشکی و و و .... کلا راه واسه گرفتن اشتراک رسمی بالاتر از 128 زیاده ! قلق داره ! با یه تیکه کاغذ ثابت کن مصرفت خانگی نیست !!! :46: کسی هم مته به خشخاش نمیذاره که مدرکت منگوله دار باشه حتما !!! در ضمن خیلی ار بچه های همین جا اشتراک 256 یا 512 دارن ... البته زیاد واسه این قضیه ناراحت نباش ! اگه همون مدرک فرمالیته رو هم نمی تونی جور کنی بیا همین 128 با 8 گیگ ترافیک رو بگیر حالشو ببر ! فعلا که 512 هم پیشش لنگ میندازه چون فقط اسمش 128 هست ! :46:بخصوص تو ساعات روز سرعت اشتراک 128 با 512 هم تفاوت محسوسی نداره .
موفق باشی.
ممنون از توضیحات کاملت
من کارت دانشجویی دارم پس میشه کاری کرد ....
در مورد سؤالت هم بستگی به جایی داره که هستی اگه نزدیک محل سکونتت خط خالی باشه که مشکلی نیست حداکثر یک هفته اما اگه نباشه باید منتظر بمونی مثل من ، که یک سال طول کشید.

p0w3rfu7
26-04-2010, 11:57
بنا به دستور وزیر سابق مخابرات جناب آقای سلیمانی هیچ کاربرخانگی تو ایران به سرعت بالاتر از 128 کیلو بیت اصلا نیازی نداره در نتیجه حق استفاده از سرعت بالاتر از 128 رو هم نداره !!! این ابلاغ هنوز بعد از چند سال پا برجاست اما شرکتها کم و بیش توجهی بهش نمیکردن ... کلا شل کن سفت کن تو اینجور قوانین بیخودی معمولا زیاده ! بعضی وقتا کاری به کار شرکتا ندارن و بعضی وقتا هم از شرکتا برای دادن اشتراک بالاتر از 128 مدرک می خوان . در نتیجه واسه کاربری که میره مثلا از اندیشه اشتراک 256 یا 512 میگیره لازمه تو پروندش یه مدرکی باشه که نشون بده استفاده کاربر صرفا خانگی نیست و حرفه ای یا نیمه حرفه ای هست ! حالا این مدرک خیلی چیزا می تونه باشه ! مثلا کپی ثبت شرکت - کارت دانشجویی - عضویت نظام مهندسی یا پزشکی و و و .... کلا راه واسه گرفتن اشتراک رسمی بالاتر از 128 زیاده ! قلق داره ! با یه تیکه کاغذ ثابت کن مصرفت خانگی نیست !!! :46: کسی هم مته به خشخاش نمیذاره که مدرکت منگوله دار باشه حتما !!! در ضمن خیلی ار بچه های همین جا اشتراک 256 یا 512 دارن ... البته زیاد واسه این قضیه ناراحت نباش ! اگه همون مدرک فرمالیته رو هم نمی تونی جور کنی بیا همین 128 با 8 گیگ ترافیک رو بگیر حالشو ببر ! فعلا که 512 هم پیشش لنگ میندازه چون فقط اسمش 128 هست ! :46:بخصوص تو ساعات روز سرعت اشتراک 128 با 512 هم تفاوت محسوسی نداره .
موفق باشی.

مطمئنی دیگه هیچ راهی نداره البته من با 128 سرعت 512 دارم ولی بازم سرعت بیشتری میخوام.
هیچ مدرک دست و حسابی مثل کپی ثبت شرکت - کارت دانشجویی - عضویت نظام مهندسی یا پزشکی و و و .... هم ندارم.
مگه 128 با ترافیک 8 گیگ سرعتش با ترافیک 1 گیگ فرقی داره؟
نمی دونم اخیرا چرا سرعت باز کردن صفحات تو همه مرورگر ها پایین اومد ولی سرعت دانلود خیلی خوبه. علت چیه؟

eduardo
26-04-2010, 12:50
دوستان یه سوال...
من خود مودم رو کانفیگ کرده بودم...الان ویندوز رو عوض کردم...آیا کاری باید بر روی مودم انجام بشه؟
از وقتی ویندوز عوض کردم سرعت صفحات کم شده...و دانلود لینک مستقیم تو شب هم کم شده...قبلاً حداقل25 بود الان به زور 13... آیا این ربطی به عوض کردن ویندوز داره؟
کد من هم 224 هست...

Hamiti
26-04-2010, 17:24
از ظهر اینترنت قطع بود تازه وصل شد! ( پارس آنلاین )
نمیدونم لنگر کشتی بود یا نه! البته مال دوستام هم قطع بود!

دوستان کسی این مشکل رو داشت یا نه!؟

birak
26-04-2010, 17:29
مطمئنی دیگه هیچ راهی نداره البته من با 128 سرعت 512 دارم ولی بازم سرعت بیشتری میخوام.
هیچ مدرک دست و حسابی مثل کپی ثبت شرکت - کارت دانشجویی - عضویت نظام مهندسی یا پزشکی و و و .... هم ندارم.
مگه 128 با ترافیک 8 گیگ سرعتش با ترافیک 1 گیگ فرقی داره؟
نمی دونم اخیرا چرا سرعت باز کردن صفحات تو همه مرورگر ها پایین اومد ولی سرعت دانلود خیلی خوبه. علت چیه؟
البته راه که هست ... :46: کار نشد نداره ! اگه آدم بخواد مدرک جور کنه می کنه ! :21: اگه خودت چیزی پیدا نکردی از دوستان و آشنایان کمک بگیر ! ولی اگه همیشه سرعتت با اشتراک 128 حدود 512 باشه به نظرم مشکل از خط تلفنت هست و فکر نمیکنم اگه مثلا 512 رسمی هم بگیری سرعتت چند برابر بشه ! اگه بخواد سرعتت تو روز بالا بره با همین 128 هم میره !

سرعت 128 با ترافیک 1 گیگ هیچ فرقی با 8 گیگ نداره ... از این جهت گفتم 8 گیگ چون بالاترین حجمی هست که با اشتراک 128 میدن و معمولا کسایی هم که دنبال 256 یا 512 هستن سراغ حجم های کم نمی رن ...

قبلا هم که سرعت دانلود کولاک و بالای 200 بود باز هم سرعت باز شدن صفحات اصلا به پای سرعت دانلود نمیرسید .. البته یه قسمتیش مربوط به ف-ل-ت-ر-ی-ن-گ و ابتکاراتی هست که برادران مخابرات مثل موش آزمایشگاهی هر چند وقت یه بار رو ما آزمایش میکنن :21: ( جی میل که یادتونه ! ) در ضمن قضیه لنگر و 17 کشور و %17 و ... هم فراموش نشه !

jabarsink2000
26-04-2010, 17:30
سلام به دوستان عزیز :
انگار سرعت ها یه کمکی کم شده سرعتدانلود من که همیشه 140,130,150بود از دیروز بعد از ظهر شده 90,80و بعد از چند دقیقه میشه 20تا 30دوستان دیگه هم سرعتشون همین شکلی ؟(بلوار گیلان 727 128اندیشه 8 گیگ)

birak
26-04-2010, 17:42
دوستان یه سوال...
من خود مودم رو کانفیگ کرده بودم...الان ویندوز رو عوض کردم...آیا کاری باید بر روی مودم انجام بشه؟
از وقتی ویندوز عوض کردم سرعت صفحات کم شده...و دانلود لینک مستقیم تو شب هم کم شده...قبلاً حداقل25 بود الان به زور 13... آیا این ربطی به عوض کردن ویندوز داره؟
کد من هم 224 هست...

سلام دوست عزیز
همون یه بار کانفیگ مودم کافیه ...ربطی به نصب ویندوز جدید نداره به شرطی که با کابل lan مودم رو وصل کرده باشی . اگه usb باشه فقط کافیه یه بار دیگه درایور مودم رو ویندوز جدید نصب شه ... البته اگه می خوای مطممئن شی میتونی یه بار دیگه مودمت رو ریست کنی یا از قسمت advanced setup>wan محتویات جدول رو remove کن و بعد از save-reboot یه بار دیگه quick setup کن ... کلا به نظرم سرعت پایینت ربطی به ویندوز جدید نداره مگه اینکه سیستمت ویروسی باشه یا اینکه رو ویندوز جدید برنامه های فایروال و آنتی ویروس و ... نصب کردی که تنظیماتشون باعث کندی ارتباطت شده ... در ضمن ببین برنامه های جدید یواشکی در حال آپدیت یا دانلود چیزی نباشن ! وقتی ویندوز جدید با برنامه های صفر کیلومتر نصب می کنی همشون می خوان یه جورایی به اینترنت وصل شن و خودشون رو آپدیت کنن ! از فلش پلیر برای اینترنت اکسپلور گرفته تا آپدیت یاهو مسنجر ! بنابراین باید تو task manager ویندوز ببینی آپدیتی چیزی یواشکی در حال اجرا نباشه و سرعتت رو نکرفته باشه .... البته کلا این چند روز سرعت پایین بوده و نوسان داشته و شاید چون همزمان با تغییر ویندوز بوده احساس کردی به اون دلیل سرعت افت کرده ... یه چند روزی صبر کن ببین سرعتت بهتر میشه یا نه ... نکاتی رو هم که گفتم چک کن.
موفق باشی.

birak
26-04-2010, 17:50
سلام به دوستان عزیز :
انگار سرعت ها یه کمکی کم شده سرعتدانلود من که همیشه 140,130,150بود از دیروز بعد از ظهر شده 90,80و بعد از چند دقیقه میشه 20تا 30دوستان دیگه هم سرعتشون همین شکلی ؟(بلوار گیلان 727 128اندیشه 8 گیگ)
آره سرعت واسه منم افت کرده البته بهتره بگم بدجوری نوسان داره ! یه وقت میره بالای 180 و یه وقت هم از 70 بالاتر نمیره ! ( 128 - خط 3 ) آقا لنگریه راست گفته بود تفلک ! :46: اینقد پشت سرش حرف زدیم ... حالا ببینیم تا پنجشنبه چه میکنه !

mmiladd
26-04-2010, 19:50
از ظهر اینترنت قطع بود تازه وصل شد! ( پارس آنلاین )
نمیدونم لنگر کشتی بود یا نه! البته مال دوستام هم قطع بود!

دوستان کسی این مشکل رو داشت یا نه!؟

بله دوست من انگار سراسری بود..!

پارس هر روز یه چیزه جدید رو می کنه..!

Hamiti
26-04-2010, 20:11
بله دوست من انگار سراسری بود..!

پارس هر روز یه چیزه جدید رو می کنه..!
یعنی فقط واسه ما اینطور بود! :13: سرویس های دیگه مشکلی نداشتن!؟

mmiladd
26-04-2010, 20:15
یعنی فقط واسه ما اینطور بود! :13: سرویس های دیگه مشکلی نداشتن!؟

بچه های اندیشه چیزی بهم نگفتن... انگار فقط ما خوش شانسیم..!

Hamiti
26-04-2010, 20:23
بچه های اندیشه چیزی بهم نگفتن... انگار فقط ما خوش شانسیم..!
صبح کلی تعریف کردم از پارس آنلاین! این شد نتیجه اش! :13:
عصر که اومدم هر چی با پشتیبانی تماس گرفتم اشغال بود! :41:
الانم که وصل شده سرعت از اینترنت خانگی هم پایین تره! :2: همین انجمن رو که روز های قبل در جا بالا میاورد! الان 2 دقیقه باید بمونم تا صفحه کامل بالا بیاد!
این دم آخری داره با ما بد تا می کنی که با خاطره بد بریم اندیشه! :27:

mmiladd
26-04-2010, 20:26
صبح کلی تعریف کردم از پارس آنلاین! این شد نتیجه اش! :13:
عصر که اومدم هر چی با پشتیبانی تماس گرفتم اشغال بود! :41:
الانم که وصل شده سرعت از اینترنت خانگی هم پایین تره! :2: همین انجمن رو که روز های قبل در جا بالا میاورد! الان 2 دقیقه باید بمونم تا صفحه کامل بالا بیاد!
این دم آخری داره با ما بد تا می کنی که با خاطره بد بریم اندیشه! :27:

آره ؛ الان هم صفحه های فورم خیلی دیر لود میشه..

من دو روزه دیگه کات می کنم..

فقط باید یه هفته بی نت باشم..

این سخته..!

alves2774
26-04-2010, 20:39
دوستان حتما این آدرس مطالعه کنید

Hamiti
26-04-2010, 20:41
آره ؛ الان هم صفحه های فورم خیلی دیر لود میشه..

من دو روزه دیگه کات می کنم..

فقط باید یه هفته بی نت باشم..

این سخته..!

خوبه! پس کات کردی یه آمار کلی به من بده که چه مدارکی میخوان! هزینه چطوره! مودم قبلی به کار میاد یا نه!
من 20 همین ماه به حول قوی الهی از پارس پر می کشم و میرم اندیشه. :21:
فکر نکنم یه هفته طول بکشه! البته اگه از طرف مخابرات طول بکشه پارتی میندازیم اوکی کنن! :21:

mmiladd
26-04-2010, 20:48
خوبه! پس کات کردی یه آمار کلی به من بده که چه مدارکی میخوان! هزینه چطوره! مودم قبلی به کار میاد یا نه!
من 20 همین ماه به حول قوی الهی از پارس پر می کشم و میرم اندیشه. :21:
فکر نکنم یه هفته طول بکشه! البته اگه از طرف مخابرات طول بکشه پارتی میندازیم اوکی کنن! :21:

کات نکردم ولی دو روز دیگه حتمیه..

مدارک همین شناس با کارت ملی و این حرفا..

آره با مودم پارس می تونی وصل شی باید فقط کانفیگ شه.. مودموم با خودت ببر....

و از همه مهمتر شاید باید نامه فسخ قراردادو با خودت ببری واسه اندیشه..

Hamiti
27-04-2010, 08:55
کات نکردم ولی دو روز دیگه حتمیه..

مدارک همین شناس با کارت ملی و این حرفا..

آره با مودم پارس می تونی وصل شی باید فقط کانفیگ شه.. مودموم با خودت ببر....

و از همه مهمتر شاید باید نامه فسخ قراردادو با خودت ببری واسه اندیشه..

همه به کنار! این دیگه چرا! من پارم برسه پارس ، بگم فسخ! منو با سوال پیچ کردن ترور می کنن! :31:
گفتم پشت تلفن یه جوری می پیچونم میره دیگه! :21: عجب گرفتاریی هستا! مطمئنی!؟ یا خودت این شرایط رو تنظیم کردی؟ :31:

mmiladd
27-04-2010, 09:37
همه به کنار! این دیگه چرا! من پارم برسه پارس ، بگم فسخ! منو با سوال پیچ کردن ترور می کنن! :31:
گفتم پشت تلفن یه جوری می پیچونم میره دیگه! :21: عجب گرفتاریی هستا! مطمئنی!؟ یا خودت این شرایط رو تنظیم کردی؟ :31:

کارین ندارن که ؛ فک کنم این روزا فقط کارشون این باشه که دارن فسخ می کنن..!

من آخر هفته میرم واسه فسخ..

Hamiti
27-04-2010, 10:34
کارین ندارن که ؛ فک کنم این روزا فقط کارشون این باشه که دارن فسخ می کنن..!

من آخر هفته میرم واسه فسخ..
فکر نکنم احتیاج باشه حضوری بریم بگیم!
هر ماه که زنگ میزنن سوال می کنن واسه تمدید! این دفعه تماس گرفتن! میگم دیگه نمی خوام تمدید کنم و خوب اونا هم اشتراک رو جمع می کنن!
حالا تو که زودتر تاریخ تمدیدت فرا میرسه! برو ببینم چیکار می کنی! تجربه تو تجربه ماست! :31:
اگه یکی از بچه ها باشه که اخیراً از پارس به اندیشه رفته ، یه آمار به ما بده که عالی میشه! :21:

mmiladd
27-04-2010, 10:39
فکر نکنم احتیاج باشه حضوری بریم بگیم!
هر ماه که زنگ میزنن سوال می کنن واسه تمدید! این دفعه تماس گرفتن! میگم دیگه نمی خوام تمدید کنم و خوب اونا هم اشتراک رو جمع می کنن!
حالا تو که زودتر تاریخ تمدیدت فرا میرسه! برو ببینم چیکار می کنی! تجربه تو تجربه ماست! :31:
اگه یکی از بچه ها باشه که اخیراً از پارس به اندیشه رفته ، یه آمار به ما بده که عالی میشه! :21:

اوکی.. حتما....

Hamiti
27-04-2010, 10:50
معجزه هزاره سوم! :31:
ساعت 11:49 - پارس آنلاین - سرویس 256 - خط 5 رشت

خودش رو بکشه میره 10 کیلو بایت بر ثانیه! یه چیزی فراتر از افتضاح! :41:

mmiladd
27-04-2010, 10:53
معجزه هزاره سوم! :31:
ساعت 11:49 - پارس آنلاین - سرویس 256 - خط 5 رشت

خودش رو بکشه میره 10 کیلو بایت بر ثانیه! یه چیزی فراتر از افتضاح! :41:

واسه من 8 کیلو بایت بر ثانیه... خط 5

sahar_sibil
27-04-2010, 18:34
سلام دوستان
من يه مشكلي دارم:41:
كانكت ميشم ولي نه سايتي باز ميشه و نه مسنجر بالا مياد، عين اينه كه اصلا كانكت نيستم !
ميشه راهنمايي كنيد مشكل از كجاس؟ سرويس پارس وي هست
درست كار ميكرد، فقط يه دفعه اينطور شد
بايد دوتا كانكشن پايين روشن باشه؟ اگه يكي علامت تعجب بخوره چطور ميشه درستش كرد؟ :41:

SASAN_MC
27-04-2010, 19:25
دوستان پارس وی:10: سرعت من هم است 5kbps خط 7 :18: ویندوز جدید نصب کردم امکان داره مشکل از سیستم من باشه؟

اگه اینجوریه من هم کات میکنم میام اندیشه:27: اگه قرار کسی بخوره ترجیح میدم شرکت بومی بخورد:31:
نمیدونید به چه زحمتی این تاپیک باز کردم:2:

mehdihamed
27-04-2010, 20:31
اگه کانکت می شی ولی صفحه باز نمی کنه احتمال زیاد مشکل از کامپیوتر نیست از isp است یه کم صبر کنی درست می شه

pedram9
27-04-2010, 21:43
سلام دوستان
من يه مشكلي دارم:41:
كانكت ميشم ولي نه سايتي باز ميشه و نه مسنجر بالا مياد، عين اينه كه اصلا كانكت نيستم !
ميشه راهنمايي كنيد مشكل از كجاس؟ سرويس پارس وي هست
درست كار ميكرد، فقط يه دفعه اينطور شد
بايد دوتا كانكشن پايين روشن باشه؟ اگه يكي علامت تعجب بخوره چطور ميشه درستش كرد؟ :41:

این مشکل برای من هم پیش اومده که بعد از کانکت صفحه ای باز نمیشه .
کمی صبر کنی خودش درست میشه بعضی وقت ها از 1 روبع تا 1 ساعت طول میکشه

SASAN_MC
27-04-2010, 21:45
به دلیل قطعی فیبر نوری بین الملل، سرویس اینترنتی شما با کندی سرعت و اختلال همراه میباشد. کارشناسان ما نهایت تلاش خود را جهت پیگیری مشکل بکار می برند.

منبع: سایت پارس آفلاین

SASAN_MC
27-04-2010, 21:55
عنوان خبر: تمامي كشورهاي خارميانه با كندي سرعت اينترنت مواجهند
متن کامل خبر:

به گزارش روابط عمومي شركت ارتباطات زيرساخت بنا بر اعلام رسمي DU اپراتور كابل مخابراتي SMW4 از آنجائيكه قطعي اخير اين كابل در مسيري حدود 20 هزار كيلومتر رخ داده ، كار تعمير اين قطعي با تاخير يك هفته اي مواجه شده است .
اين اپراتور اعلام كرده است طولاني بودن مسير قطعي سبب شده زمان پيش بيني شده براي تعمير اين كابل از پيش بيني 5 روزه ي اوليه به يك هفته تا ده روز افزايش يابد كه در اين ده روز كليه كشورهاي خاورميانه به واسطه اين قطعي دچار افت كيفيت شبكه اينترنت خواهند شد و ميزان اين قطعي از قطعي هاي كلي در كشورهائي مثل پاكستان تا كندي سرعت در كشورهائي مثل ايران ، متفاوت خواهد بود .
اين گزارش مي افزايد بيست شركت بزرگ مخابراتي اروپا و خاورميانه در تلاش هستند تا هر چه زودتر قطعي اين كابل بزرگ مخابراتي را رفع نمايند.
كابل زيردريائي مخابراتي SMW4 كه دربردارنده ارتباطات اصلي مخابراتي اروپا و خاورميانه است از مارسي فرانسه در جنوب غربي اروپا تا سنگاپور در شرق آسيا را پوشش مي دهد كه قطعي اخير آن در جنوب ايتاليا و منطقه پارلمو رخ داده است .
براي ديدن مسير SMW4 اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])را کلیک نمایید.

birak
28-04-2010, 00:08
ای کارد بخوره به شکم این فیبر بین الملل ! :19:
الان یه فایل 750 کیلو بایتی سر %10 دانلود گیر کرده !!! صفحات هم خیلی کند باز میشن .
هنوز کابل ایتالیا رو وصله نزدن یه کابل دیگه هم قطع شده ! مشکل از پارس و اندیشه نیست. :41:

ساعت 2 شب : تازه سرعت یه کمی بهتر شده و به حدود 100 می رسه. تا 1 ساعت پیش اصلا نمیشد کار کرد.اما هنوز نوسان سرعت زیاده . ( خط 3 اندیشه )

s_paliz
28-04-2010, 00:30
هنوز کابل ایتالیا رو وصله نزدن یه کابل دیگه هم قطع شده ! مشکل از پارس و اندیشه نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایتالیا خودش در ۳ نقطه قطع شده.. دیگه کجا قطع شده؟!

birak
28-04-2010, 01:32
ایتالیا خودش در ۳ نقطه قطع شده.. دیگه کجا قطع شده؟!

منظورم این بود که علاوه بر اینکه همون قطعی اولی درست نشده مجددا قطعی جدید تو همین مسیر به وجود اومده ... البته بعضی از سایتا قطعی رو مربوط به کابل دریایی تو ایتالیا دونستن و بعضی سایتای دیگه هم اعلام کردن قطعی بین بندر اسکندریه و مارسی ایجاد شده و این کابلی هست که قطعیش کل اینترنت خاور میانه و کشورهای عربی رو هم تحت تاثیر قرار داده چون این کابل از فرانسه تا سنگاپور امتداد داره ... حالا اصل قضیه دقیقا چی هست و اینکه این اختلالات بلاخره کی می خواد تموم بشه نمیدونم. :13:

Hamiti
28-04-2010, 09:07
این کابل ها ما رو ... :31: اینجاست که آدم قدر اینترنت ماهواره ای رو باید بدونه! :21: البته بحران جدیدی به نام پارازیت هم به وجود اومده که اینترنت ماهواره ای هم ............ :41:

karkan
28-04-2010, 09:52
دیشب که از ساعت 1 به بعد هیچ سایتی واشم باز نمیشد چه برسه به دانلود...دیشب دانلود رو بیخیال شدم...

یه سوال بیربط داشتم..هر کی حوصله داشت جواب بده لطفا

نمیشه فایلهای مدیافایر رو تو صف آی دی ام گذاشت واسه خودش دانلود کنه؟من چند شب پیش 4-5 تا گذاشتم تو آی دی ام همشون صبح دانلود شده بودن ولی از اون شب به بعد هر چی میزارم صبح فقط صفحه html اون لینک مدیافایر رو دانلود کرده....

راهی نیست؟

mmiladd
28-04-2010, 09:54
از دیشب تا حالا قطع بود پارس....

امروز دیگه تمومش می کنم.....

---------- Post added at 11:54 AM ---------- Previous post was at 11:53 AM ----------

دیشب که از ساعت 1 به بعد هیچ سایتی واشم باز نمیشد چه برسه به دانلود...دیشب دانلود رو بیخیال شدم...

یه سوال بیربط داشتم..هر کی حوصله داشت جواب بده لطفا

نمیشه فایلهای مدیافایر رو تو صف آی دی ام گذاشت واسه خودش دانلود کنه؟من چند شب پیش 4-5 تا گذاشتم تو آی دی ام همشون صبح دانلود شده بودن ولی از اون شب به بعد هر چی میزارم صبح فقط صفحه html اون لینک مدیافایر رو دانلود کرده....

راهی نیست؟

از دیشب ساعت 11 دوست من.......

SASAN_MC
28-04-2010, 10:24

mmiladd
28-04-2010, 10:26

عمق فاجعه رو میشه دید....!

SASAN_MC
28-04-2010, 10:44
مثل اینکه سرعت اندیشه رفته بالا.:18: پارس وی هنوز اشغال است:41:

SASAN_MC
28-04-2010, 10:56
هنوز ساعت کاری پارس وی تمام نشده دایورت کرده تهران:31: کم آوردن

SASAN_MC
28-04-2010, 14:45
مدیرکل مهندسی عملیات و هماهنگی شبکه دیتا شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: اختلال موجود در شبکه اینترنت کشور که به دلیل قطعی کابل دریایی smw4 در کشور ایتالیا رخ داده است فردا پنجشنبه برطرف می‌شود.

حسن کریمی در گفت‌وگو با مهر در مورد قطعی 20 درصد ارتباطات کشورمان که از مسیر کابل دریایی smw4 تامین می‌شد گفت: طبق ایمیلی که از شرکت سرویس دهنده دریافت کرده‌ایم تا فردا پنجشنبه این مشکل برطرف می‌شود و با توجه به حجم ترافیک پایین در روزهای پنج شنبه و جمعه در کشور امیدواریم روز شنبه اوضاع ارتباطی کشور به حالت عادی برگردد.

jabarsink2000
28-04-2010, 16:07
دوستان عزیز کسی دفترچه فارسی مودمtp-link w8960nیا طریقه فعال سازی وایرلس ان را بلد نیست؟:41:
brik کجایی جواب ما را بدی.:31:

SASAN_MC
28-04-2010, 17:52
دوستان کسی میدونه این پینگ چیه؟ از شرکت پارس آنلاین گفتن امتحان کن

ping 4.2.4

mehdihamed
28-04-2010, 19:28
دیشب فکر کردم باید دانلود رو بیخیال شم یه دفعه ساعت حدود 1:30 وصل شد نمیدونین چه حالی داد دیگه داشتم می خوابیدم :31:

mehdihamed
28-04-2010, 19:35
دوستان کسی میدونه این پینگ چیه؟ از شرکت پارس آنلاین گفتن امتحان کن

ping 4.2.4

اگه ویستا یا 7 داری تو منوی start قسمت search اگه xp داری تو run تایپ کن cmd بعد enter رو بزن یه صفحه باز میشه دستور رو توش تایپ کن ping 4.2.2.4 بعد enter رو بزن یه کم می مونی بهت جواب میده

SASAN_MC
29-04-2010, 10:49
کسی نحوه دادن آی پی به lan میداند به ما کمک کند. ویندوز جدید نصب کردم نمیدونم باید چه آی پی بدم

:10:

mehdihamed
29-04-2010, 12:18
کسی نحوه دادن آی پی به lan میداند به ما کمک کند. ویندوز جدید نصب کردم نمیدونم باید چه آی پی بدم

:10:

تو نمی تونی خودت ip بدی چون ip دینامیک داری هر دفعه واسه خودش عوض میشه در حالت عادی ip همه دینامیکه فقط باید connection بسازی اگه بلدی که هیچی اگه بلد نیستی بگو برات بنویسم

mmiladd
29-04-2010, 14:40
هم چنان سرعت پایین... پارس

کات نکردم.. بنا بر دلایلی..!

Hamiti
29-04-2010, 15:22
هم چنان سرعت پایین... پارس
تأیید!

کات نکردم.. بنا بر دلایلی..!
چرا!؟ کات کن ببینیم چطوره خوب!؟ :31:

SASAN_MC
29-04-2010, 15:55
آقا مهدی کانکشن میتونم بسازم. اما من از کابل lan استفاده میکنم( پورت شبکه مادربرد). شنیدم اگه با usb متصل کنی ip نمیخواد!)

MESI08
29-04-2010, 18:31
أوستان اتصال با کابل لان تو سرعت تعثیر داده؟
آیا لان سریع تره؟

hassan_c2004
29-04-2010, 19:05
آقا مهدی کانکشن میتونم بسازم. اما من از کابل lan استفاده میکنم( پورت شبکه مادربرد). شنیدم اگه با usb متصل کنی ip نمیخواد!)

نه آقا تا اونجا که من میدونم در هیچ حالتی آی پی نمیخواد.یعنی من که اینطوری وصلم.البته اگه دفترچه راهنمای مودم رو خونده باشی نوشته میشه در قسمت TCP/IP آی پی داد ولی در کل تاثیری تو سرعت نداره.

أوستان اتصال با کابل لان تو سرعت تعثیر داده؟
آیا لان سریع تره؟

تو سرعتهایی که ما استفاده میکنیم هیچ فرقی نداره.ولی اگه سرعتها خیلی بالا بود لن سرعتش بیشتره.
در کل ولی لن راحت تره نصب درایورم نداره

راستی بچه ها مثلینکه سرعت داره مثل قدیما میشه در حال حاضر سرعت من بین 150 تا 220 است.(776)

SASAN_MC
29-04-2010, 19:34
سرعت اینترنت من که از 5 بیشتر نمیره لعنت به این پارس آفلاین با این سرویس دهی

birak
29-04-2010, 19:45

شنیده ها رو ولشون کن ! شنیدن کی بود مانند دیدن ! :46: حالا شما کانکشن رو بساز ببین کانکت می تونی بشی یا نه ! هنوز هیچ کاری نکرده دلواپس آی پی نباش .
معمولا سیستم آی -پی رو خودش اتوماتیک به دستگاههای متصل به شبکه اختصاص میده و در حالت عادی اصلا نیازی نیست به چیزی دست بزنی ... همون یه یار که مودم رو تنظیم اتوماتیک می کنی کافیه ... حالا 100 بار ویندوزت رو عوض کن باز هم به راحتی با ساختن کانکشن و کابل شبکه می تونی وصل شی ... آی پی پیش فرض برای اتصال مودم با لن 192.168.1.1 و معمولا برای usb 192.168.1.2 و همین رنج آی پی هست ( یکی یکی برو بالا ). کافیه یکی از این آی پی ها رو تو اینترنت اکپلورر تایپ کنی ببینی صفحه تنظیمات مودمت اگه باز میشه یعنی آی پی مودمت همونه ...
حسن آقا هم توضیحات خوبی دادن ...
کلا اتصال با لن بهتره و دردسر کمتری هم داره و نیاز به نصب درایور مودم هم نیست... تو حالت عادی سرعت تفاوت محسوسی نداره اما بزرگترین مزیت اتصال لن اینه که اگه کابل بلند باشه ( تا حد متداول ) افت سرعت خیلی کمه اما کابل usb مثلا اگه از 3 الی 5 متر طولانی تر بشه مطمئنا افت سرعت و کیفیت خواهید داشت .
موفق باشی.

jabarsink2000
29-04-2010, 19:52
سرعت ها انگار داره خوب میشه یه نیم ساعتی سرعت من دوباره شده 140و150اتصال هم به صورت وایرلس است .به امید روزی که سرعت 727 شب و روز بشه 250.:31:

sahar_sibil
29-04-2010, 20:17
اگه کانکت می شی ولی صفحه باز نمی کنه احتمال زیاد مشکل از کامپیوتر نیست از isp است یه کم صبر کنی درست می شه

ممنون از توضيحات دوستان ولي مشكل اينجاست كه الآن شده چند روز !
با پشتيباني هم تماس گرفتم يه سري چيزا رو گفتن چك كنم بعد كه نشد گفتن IE رو دوباره نصب كن !!!
در صورتيكه اگه مشكل از IE باشه چرا مسنجر و فايرفاكسم به همين مشكل دچار شدن :18:

SASAN_MC
29-04-2010, 20:38
پس چرا سرعت اینترنت من کمتراز 5 کیلوبیت در ثانیه هست.سه روز همین سرعت دارم (727)

با پشتبانی پارس وی رشت تماس گرفتم میگن مشکل از مخابراته با تهران هم تماس گرفتیم میگن بخاطر لنگر کشتی. کی راست میگی تقصیر کیه. مشکل چیه؟!

هر پنج دقیقه desconect میشم!!!

birak
29-04-2010, 20:50
پس چرا سرعت اینترنت من کمتراز 5 کیلوبیت در ثانیه هست.سه روز همین سرعت دارم (727)
با پشتبانی پارس وی رشت تماس گرفتم میگن مشکل از مخابراته با تهران هم تماس گرفتیم میگن بخاطر لنگر کشتی. کی راست میگی تقصیر کیه. مشکل چیه؟!

شاید مقصر اینجا پیدا بشه : :46:

یکی از این 3 حالت اتفاق افتاده :
یا لنگر به کابل خورده یا کابل به لنگر یا جفتشون به هم !
حالا پیدا کنید پرتقال فروش را !
یه نگاهی هم به اینجا بندازین ببینین بچه های تهران که از خود مخابرات سرویس 10 تومنی گرفتن چه عذابی دارن میکشن ! بازهم 1100 رحمت به شرکتای خصوصی خودمون . قدرشون رو بدونین ... اینا تو خواب هم سرعت بالای 100 کیلو بایت رو نمیبینن ! :13:

mehdihamed
29-04-2010, 22:31
با پشتيباني هم تماس گرفتم يه سري چيزا رو گفتن چك كنم بعد كه نشد گفتن IE رو دوباره نصب كن !!!

معمولا وقتی کم میارن الکی یه چیزی واسه خودشون میگن مثلا یه مدت اینترنت من قطع بود به
من هر دفعه یه چیزی میگفتن یه دفعه هم گفتن مشکل از فایر وال ویندوزه باید اینقدر بهشون زنگ بزنی که بالاخره یا یکی رو بفرستن برات درستش کنه یا خودشون بگن مشکل از کجاست
5 بارزنگ بزنی بالاخره مشکلتو پیگیری میکنن

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

هر پنج دقیقه desconect میشم!!!

شما الان از لن استفاده میکنی؟

SASAN_MC
29-04-2010, 23:32
شما الان از لن استفاده میکنی؟[/QUOTE]

yes

mehdihamed
29-04-2010, 23:40
پس مشکل لن حل شد؟
یعنی با لن و usb هر دو تا همین مشکل 5 دقیقه یبار disconnect رو داری

MESI08
30-04-2010, 00:09
میشه یکی از دوستان لطف کنه آموزش کامل اتصال با لان رو بزاره
مودم من td-8811

myp30forum
30-04-2010, 00:37
دوستان سلام
چند روزیه که از اندیشه سبز ADSL گرفتم ولی مشکلی با پشتیبانیشون دارم که آدمو سر کار می زارن. چراغ DSL روز ها چشمک می زنه ولی از شب حدود 12 به بعد ثابت می شه و ارتباط برقرار. از این پشتیبانی بی عرضه شون که مشکلی حل نمیشه. میشه کمک کنید.

myp30forum
30-04-2010, 00:47

پشتیبانی که کاری ازش نمی آد. اونا رو گذاشتن یوزر رو سر کار بذاره. باور نداری دو بار بهشون زنگ بزن ببین هر کدومشون یه چیزی تحویلت می دن!

pedram9
30-04-2010, 01:04
دوستان شما هم مثل من سرعت لینک های تورنتتون توی این یک ماه از 10 کیلوبایت بالا تر نمیره ؟؟

hassan_c2004
30-04-2010, 10:09
دوستان شما هم مثل من سرعت لینک های تورنتتون توی این یک ماه از 10 کیلوبایت بالا تر نمیره ؟؟

اتفاقا من الان چند روزه سرعت لینکای تورنتم حرف نداره فقط دیروز یکم پایین بود که فکر کنم برای اینکه 5شنبه شب بود وکلا سرعت کم بود.ولی پریروز سرعتم تا 150 هم رفت البته برای چند لینک کلا.

فقط یه سوال داشتم آقا من چند تا تورنت از سایت TORRENTDOWNLOADS.NET گرفتم وقتی تو UTORRENT بازشون میکنم ارور میده که این فایل تورنت معتبر نیست.در کل منظورش اینه که فرمت فایل تورنت نیست و نمیتونم بازش کنم.

میخواستم ببینم شما هم با این سایت مشکل دارید یا مشکل از جای دیگست؟

mehdihamed
30-04-2010, 11:27
میشه یکی از دوستان لطف کنه آموزش کامل اتصال با لان رو بزاره
مودم من td-8811

آموزش نمی خواد که کابل لن رو وصل می کنی یه کانکشن broadband میسازی
username و password میدی کانکت میشی من خودم همیشه از لن استفاده می کنم کار دیگه ای هم لازم نیست بکنی

Hamiti
30-04-2010, 11:31
برو بچ پارس آنلاین همچنان سرعت شما در حد لاک پشت هست یا نه به قورباغه ارتقاع پیدا کرده!؟

سرعت سرویس من که گاهی مواقعه رکورد سرعت حلزون رو میزنه! :31:
(256 - پارس انلاین - خط 5 - افتضاح )

PC-PC
30-04-2010, 13:01
سرعت من در حد مرگ هستش
کیا پایه هستن دسته جمعی بریم تو شرکت یه دعوا راه بندازیم همه میز و صدنلی ها رو بشکنیم :31::21:

SASAN_MC
30-04-2010, 13:49
پارس وی 128 خط 7. فایل تست سایت پارس آفلاین

jabarsink2000
30-04-2010, 13:55
پارس وی 128 خط 7. فایل تست سایت پارس آفلاین

حالا پارس وی زیاد سرعتش بالای شما دارین با دانلود منجر ویندوز تست میگیرن شما باید ازنرم افزار idm استفاده کنید که سرعت واقعی را نشون بده نرم افزار با کرک را برای شما قرار میدهم.

mehdihamed
30-04-2010, 14:25
حالا پارس وی زیاد سرعتش بالای شما دارین با دانلود منجر ویندوز تست میگیرن شما باید ازنرم افزار idm استفاده کنید که سرعت واقعی را نشون بده نرم افزار با کرک را برای شما قرار میدهم.

راست میگه دیگه با دانلود منجیر ویندوز داری دانلود میکنی می خوای سرعت بالا هم باشه
اینو ببین

Hamiti
30-04-2010, 15:38
این نامردیه! چرا سرعت بعضی ها بالاتره! تبعیض تا این حد! من به سازمان بین الملخ شکایت می کنم! :19:

کیا پایه هستن دسته جمعی بریم تو شرکت یه دعوا راه بندازیم همه میز و صدنلی ها رو بشکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارزه با خشونت ممنوع! فقط با سکوت تا یه چند سالی سرمون شیره مالیده بشه! :31:

mehdihamed
30-04-2010, 16:42
پارس یا اندیشه فرقی نداره مهم اینه که هممون اینترنت داریم :31:

MESI08
30-04-2010, 17:40
آموزش نمی خواد که کابل لن رو وصل می کنی یه کانکشن broadband میسازی
username و password میدی کانکت میشی من خودم همیشه از لن استفاده می کنم کار دیگه ای هم لازم نیست بکنی

بابا اینجوری که ارور میده؟

mehdihamed
30-04-2010, 18:16
اول باید روی خط تلفنتون adsl وصل باشه چون اول باید تا خونه شما وصل باشه از خونه شما دیگه همین کارایی که گفتم باید بکنی
پشتیبانی زنگ زدی چی گفتن گفتن وصلی؟

mmiladd
30-04-2010, 18:31
شما با پشتیبانی تماس بگیر.. به احتمال زیاد حل میشه..

SASAN_MC
30-04-2010, 20:00
راست میگه دیگه با دانلود منجیر ویندوز داری دانلود میکنی می خوای سرعت بالا هم باشه
اینو ببین

پشتیبانی پارس آفلاین گفتند برای نمایش واقعی سرعت از دانلود منیجر ویندوز استفاده کن. اگه نمیدونید، بدونید که IDM سرعت دانلود بالا میبرد.

mmiladd
30-04-2010, 20:05
خوب چرا اندیشه این چیزارو نمی گه...؟

farshidcivil
30-04-2010, 20:09
پشتیبانی پارس آفلاین گفتند برای نمایش واقعی سرعت از دانلود منیجر ویندوز استفاده کن. اگه نمیدونید، بدونید که IDM سرعت دانلود بالا میبرد.

سرعته دانلودو بالا میبره یا بالاتر نشون میده؟

jabarsink2000
30-04-2010, 21:02
خاک بر سر پارس انلاین خاک عالم برسرپشتیبانی زپرتیش:2: این شد جواب دانلود منجر که سرعت دقیق نشون میده لحظه به لحظه نوسان سرعت نشون میده خوب نیست بعد این دانلود منجر زپرتی windowsخوبه بازم دانلود منجر فایر فاکس گفته بودن یه چیزی بود.:41:من این را برای اولین بار شنیدم تمام isp ها پیشنهاد میکنن ازidm استفاده کنید وidmرا برای دانلود درسایت خود قرار میدهند.اگر دوباره زنگ زدید بگید که نه سرعت رو بالا نشون میده نه سرعت زیاد میکنه فقط از تمام پهنای باند موجود استفاده میکنه که دانلود منجر ویندوز این کار را نمیکنه.

klid
30-04-2010, 21:04
سلام دوستان
ببخشيد يک سوال فني داشتم اگه کسي ميدونه جواب بده
من با مودم TP-link8811 با لن 55متر کابل کشي کردم
حالا سوال اينه چراغ لن مودم روشن ميشه ولي چراغ شبکه حالت ضبدر داره چرا؟
ايا سيم شبکه تا 55متر جواب ميده؟ کسي اين کار کرده ؟جواب داده يا نه
ضمنا با کابل يک متري روشن ميشه همه چيز درست کار ميکنه !يعني فاصله زياده

mehdihamed
30-04-2010, 21:48

اگه منظورت اینه که سرعت غیر واقعی نشون میده پس چرا فایل با idm سریعتر دانلود میشه اصلا اسم internet download manager یعنی مدیریت کننده دانلود اینترنت
اگه نرم افزار دانلود خود ویندوز خوب بود که این همه download manager وجود نداشت مثل internet download manager-download accelerator plus-mass downloader-flash get-orbit-free download manager و...

سلام دوستان

55 متر کابل کشیدی میخوای کار کنه خودتم میگی با کابل 1 متری کار میکنه معلومه مشکل از فاصلست میتونی یه کاری بکنی البته مطمین نیستم بشه میتونی با سیم تلفن مودمو بیاری پیش کامپیوتر بعد از کابل لن 1 متری استفاده کنی فکر کنم اینطوری سرعت زیاد کم نمیشه

birak
30-04-2010, 22:17
اتفاقا من الان چند روزه سرعت لینکای تورنتم حرف نداره فقط دیروز یکم پایین بود که فکر کنم برای اینکه 5شنبه شب بود وکلا سرعت کم بود.ولی پریروز سرعتم تا 150 هم رفت البته برای چند لینک کلا.

فقط یه سوال داشتم آقا من چند تا تورنت از سایت TORRENTDOWNLOADS.NET گرفتم وقتی تو UTORRENT بازشون میکنم ارور میده که این فایل تورنت معتبر نیست.در کل منظورش اینه که فرمت فایل تورنت نیست و نمیتونم بازش کنم.

میخواستم ببینم شما هم با این سایت مشکل دارید یا مشکل از جای دیگست؟
اتفاقا سرعت تورنت تو چند روز اخیر خوب بوده . شبها هم اگه چند تا فایل همزمان باشه سرعت بالای 100 هست و نزدیکای صبح به حدود 200 کیلو بایت هم میرسه . احتمالا فایلی که آقا پدرام واسه دانلود گذاشتن تورنتش مشکل سرعت داره ... فایلهای مشابه دیگه رو امتحان کنین. ( البته اگه تورنت منحصر به فرد و کمیابی نباشه )

در ضمن بعضی از فایلهای تورنت از اون سایتی که گفتین مشکل داره و با برنامه تورنت باز نمیشن ارور میدن . مشکل از خود فایلهایی هست که تو اون سایت گذاشتن .

birak
30-04-2010, 23:26
سلام دوستان

دوست عزیز
با کابل cat5 یا همین کابل شبکه که شما استفاده می کنین از نظر تئوری تا 100 متر هم بدون هیچ مشکلی می شه شبکه کرد و خودم تا 30 متر رو برای شبکه کردن 2 تا کامپیوتر بدون هیچ مشکلی تست کردم و دوستان هم تو سایتهای مختلف عملا تا 120 متر هم با این کابل مشکلی نداشتن .
هر چقدر طول کابل زیادتر بشه احتمال از دست دادن دیتا و ایجاد اختلال یا کاهش سرعت تو شبکه افزایش پیدا می کنه . پس حداقل از نظر تئوری طول 55 متر برای شبکه کردن نباید مشکلی ایجاد کنه .
(البته شبکه مستقیم کامپیوتر به کامپیوتر این حالت ها عملا تست شده و برای اتصال مودم به کامپیوتر بدون هاب این فاصله زیاد رو تست نکردم )
وقتی چراغ شبکه حالت ضربدر داره یعنی سیگنالی از مودمت دریافت نمیکنه و یا سیگنال اونقدر ضعیفه که کارت شبکت نمی تونه تشخیصش بده . حتما چک کن ببین کابلت جایی قطعی نداشته باشه و مشکل از خود کابل نباشه .برای طول بالای کابل میتونی از هاب استفاده کنی که علاوه بر تقسیم کردن کار تقویت سیگنال رو هم انجام میده ...
در هر صورت اول مطمئن شو کابلت مشکل قطعی نداشته باشه .. در ضمن کیفیت کابل هم خیلی نکته مهمی هست ... اگه کابلت بی کیفیت باشه حتی برای فاصله خیلی کمتر هم بعضی وقتا جواب نمیده .
دوستان تو سایتای مختلف عملا از طول بالای کابل برای شبکه استفاده کردن و مشکلی نداشتن. برای مودم هم با استفاده از هاب به راحتی جواب میده اما باید سوال کنی که بدون هیچ وسیله جانبی برای مودم هم موفق شدن این فاصله رو بدون مشکل استفاده کنن یا نه :

و

موفق باشی.

SASAN_MC
30-04-2010, 23:34
هر کدام از نرم افزارهای مدیریت دانلود از تکنیک های استفاده میکنند که سرعت دانلود بالاتر میبرد. در نظر سنجی که به عمل آمده دانلود منیجر فایرفاکس 3 هم رتبه سوم بدست آورد چون سرعت دانلود خیلی بالا میبرد توصیه میکنم حتماً امتحان کنید.

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزارFlashGet 2.11.0.1188 Final:
- استفاده بسیار ناچیز از منابع سیستم از جمله Ram و CPU
- افزایش سرعت دانلود از 6 تا 10 برابر به وسیله تکنیک MHT یا Multi-server Hyper-threading

قابلیتهای کلیدی نرم افزار Download Accelerator Plus 9.4.0.4 Final :
ارائه بهترین و مدرن ترین ابزارهای مدیریت دانلود
افزایش واقعی سرعت دانلود شما تا %۳۰۰

قابلیت های کلیدی نرم افزار Internet Download Manager v5.19 Build 2
- افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
- پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی

قابلیتهای كلیدی نرم افزار Orbit Downloader v2.7.7:
- برنامه ای كاملا رایگان و كابرد بسیار آسان
- سرعت بسیار بالا در دانلود فایلها تا 500%

myp30forum
30-04-2010, 23:43
سلام . کسی نیست به من بگه چرا چراغ DSL مرتب چشمک می زنه و ثابت نمیشه؟ اینترنت از اندیشه گرفتم. وضع پشتیبانیشون افتضاحه.

klid
01-05-2010, 00:01
خیلی ممنون از دوست خوبم birak
کابل با اهمتر چک کردم درست بود این هاب که میگی چی هست از کجا باید گرفت میشه کمی توضیح بدید؟
ضمنا من جایی خوندم که کابل شبکه راحت تا صد متر ساپورت میکنه پس چرا مشکل داره
احتمال داره مودم تنظیم خاصی داشته باشه؟

birak
01-05-2010, 04:40
خیلی ممنون از دوست خوبم birak
کابل با اهمتر چک کردم درست بود این هاب که میگی چی هست از کجا باید گرفت میشه کمی توضیح بدید؟
ضمنا من جایی خوندم که کابل شبکه راحت تا صد متر ساپورت میکنه پس چرا مشکل داره
احتمال داره مودم تنظیم خاصی داشته باشه؟
دوست عزیز
اون 100 متر که گفتی حداکثر طولی هست که کابل شبکه معمولی (cat5) بدون افت سیگنال یا از دست دادن بسته های اطلاعاتی از نظر تئوری باید کار کنه و معمولا در حالتی هست که مثلا 2 تا کارت شبکه مال 2 کامپیوتر به حالت کراس به هم وصل میشن یا به روشهای دیگه چند تا کامپیوتر رو بخوان به هم شبکه کنن و کلا حالت ایده آل هست و بعضی وقتا تو همون حالت هم اگه کابل بی کیفیت باشه خوب جواب نمیده !! تو بعضی از سایتها دیدم اساتید شبکه طول کابل بالاتر از 50 متر رو برای این کار اصلا توصیه نمیکنن چون اکثر کابل ها بالاتر از این طول رو جواب نمیدن .
پس نتیجه میگیریم : طول کابل در بهترین شرایط و بهترین کیفیت نباید از 50 متر بیشتر شود.
در ضمن مودم هم به تنهایی هیچ تنظیم خاصی نداره یا عمل خاصی نمیتونه انجام بده که سیگنال رو تقویت کنه تا طول کابل افزایش پیدا کنه ! تقویت سیگنال میتونه با هاب انجام شه و به راحتی طول بیشتر کابل رو پشتیبانی میکنه ...
البته در این مورد نظر علما متفاوته ! :46:بعضی دوستان میگن تا همون 100 متر هم در هر شرایطی باید جواب بده . مثل دوستمون که تو همین فروم مشکل شما رو داشتن . یه احتمال هست سوکت هایی که برای کابل شبکه درست کردن احتمال داره سیمهاش درست وصل نشده باشه اون رو هم چک کنی بد نیست . مثلا ممکنه رشته هاش جابجا بوده باشه ... به اون جایی که برات سوکت ها رو پرس کرده بگو برای اتصال مودم به کامپیوتر میخوای نه برای اتصال کراس (کامپیوتر-کامپیوتر) ! چون کابل کراس با کابل مودم یکی نیستند و اکثر وقتا جایی که برات 2 سر کابل رو سوکت میزنه ممکنه اشتباه کنه ! یه وقت میبینی مشکل به همین سادگی بوده و مثلا یه دونه از سیمهای داخل کابل جابجا وصل شده بوده ... پس یه نگاهی به اینجا هم بنداز و این قضیه رو در درجه اول مطمئن شو که کابلت کراس نیست :

اما
دستگاه تقویت کننده دیتا شبکه (هاب سویچ) :
یه دستگاه کوچیکه شبیه همین مودم adsl که روش از 4 پورت الی 24 پورت یا بیشتر برای اتصال کابل شبکه موجود هست ... کار اصلیش هم تکرار کردن و تقویت سیگنال های دریافتی هست و کار تقسیم رو هم میشه گفت انجام میده بدون اینکه اطلاعات دریافتی رو کم یا زیاد کنه ... بیشتر جاهایی استفاده میشه که مثل کافی نت بخوان اینترنت رو بین چند تا کامپیوتر تقسیم کنن . سیم خروجی مودم بهش وصل میشه و حالا تک تک کامپیوترها رو میتونی با کابل لن بهش وصل کنی . و با این روش اگه یه دونه هاب-سویچ بین مودم و سیستم ها باشه تا یه حدی میشه طول کابل افزایش پیدا کنه .
انواع و اقسام مدلهای مختلف هم تو بازار هست . چون تو نمی خوای تعداد بالا کامپیوتر شبکه کنی یکی از ارزانترین هاش مدل 5 پورت d-link hub-switch هست که قیمتش حدود 20 تومنه ... البته باز هم میگم این سوالت رو تو بخش شبکه مطرح کن اساتید راه حل بهتری ممکنه بهت پیشنهاد کنن . اینجاها رو هم بخون اطلاعاتت در مورد شبکه و اینکه هاب چیه زیاد میشه :

و

البته اگه نظر من رو می خوای برای فاصله 50-60 متر یه دفعه یه مودم وایرلس ارزان tp-link( سری g حدود 60 تومن ) بگیر + یه دونه کارت شبکه بیسیم ( حدود 20-30 تومن ) خیالت رو راحت کن ! دیگه نه به دردسرهای کابل کشی برخورد می کنی و نه لازمه نگران جابجایی کامپیوتر ( حتی تا فاصله 100 متری ) باشی . در ضمن تو اون محدوده اگه لپ تاپ هم داشته باشی خیلی راحت میتونی از ارتباط ییسیم استفاده کنی . درسته هزینش یه کمی بیشتر میشه اما مطمئن باش پشیمون نمیشی ... الان دوره کابل کشی اونم تو فاصله های زیاد کم کم داره تموم میشه. یکی از دوستان (jabarsink2000 ) چند روزه مودم وایرلس گرفته میتونی ازش سوال کنی از ارتباط بیسیم راضی هست یا نه ! :5::46:
موفق باشی.

PC-PC
01-05-2010, 07:17
دیروز یه ذره بهتر شده بود ولی امروز دوباره همونه
یعنی هستن کسایی تو دنیا که سرعت اینترنتشون از 10 کیلوبایت بیشتر باشه :31: ؟

mmiladd
01-05-2010, 07:23
دیروز یه ذره بهتر شده بود ولی امروز دوباره همونه
یعنی هستن کسایی تو دنیا که سرعت اینترنتشون از 10 کیلوبایت بیشتر باشه :31: ؟

بله دوست من.. اینجانب ..!

دیگه داریم عادت می کینم...

Hamiti
01-05-2010, 08:54
آقا چی شد خلاصه! این 1 هفته تا 10 روز نشد! کابل کم آوردن من از مغازه کناری بگیرم بفرستم ایتالیا به هم وصل کنن! :31:

کسی به پشتیبانی زنگ نزده ببینه اونا چی میگن! بابا شارژ این ماه ما به فنا رفت هیچی به هیچی! :41: 10 روز مونده تا تاریخ تمدید نزدیک 3 گیگ دارم ... سرعت هم انقدر داغونه نمیشه چیزی دانلود کرد! :13:

mmiladd
01-05-2010, 09:05
آقا چی شد خلاصه! این 1 هفته تا 10 روز نشد! کابل کم آوردن من از مغازه کناری بگیرم بفرستم ایتالیا به هم وصل کنن! :31:

کسی به پشتیبانی زنگ نزده ببینه اونا چی میگن! بابا شارژ این ماه ما به فنا رفت هیچی به هیچی! :41: 10 روز مونده تا تاریخ تمدید نزدیک 3 گیگ دارم ... سرعت هم انقدر داغونه نمیشه چیزی دانلود کرد! :13:

من چند روز پیش اونجا بودم. گفتم که چرا این همه پپایینه سرعت خیلی راحت گفت که مشکل از ما نیست

و سراسری این طوری شده..!

Hamiti
01-05-2010, 10:29
من چند روز پیش اونجا بودم. گفتم که چرا این همه پپایینه سرعت خیلی راحت گفت که مشکل از ما نیست

و سراسری این طوری شده..!
به درک! منم این ماه تمدید نمی کنم و کلاً اینترنت ایران رو تحریم می کنم! :31:

farshidcivil
01-05-2010, 11:16
با سلام
دوستانی که isp شون اندیشه سبزه ، خواهشا این لینکو یه تستی بکنن ببیننن با چه سرعتی دانلود میشه .

kasra_khan2003
01-05-2010, 13:04

و سراسری این طوری شده..!

واسه خودشون ماست خوردن!!! :27: من بدبخت پس چه که از قبل عید تا الان یه فیلم هم دانلود نکردم؟!

فقط یکی از دوستان که خط 552 هست و از پارس وی ( پارس آنلاین ) میگیره، بگه وضعیتش چطوره؟! من میخوام دوباره برگردم اونجا.

امروز اندیشه sms داد که 6 روز دیگه دورم تموم میشه...

Hamiti
01-05-2010, 15:08
فقط یکی از دوستان که خط 552 هست و از پارس وی ( پارس آنلاین ) میگیره، بگه وضعیتش چطوره؟! من میخوام دوباره برگردم اونجا.

من از پارس آنلاین سرویس می گیرم - خط 552 - سرویس 256 ( محدودیت 6 گیگ در ماه )
تا دو هفته پیش من مشکلی نداشتم! اما دو هفته ای هست که من یه سایت رو با زور و زحمت باز می کنم!
نوسان سرعت خیلی داشت و داره
در زمانی که خوب بود:
صبح بین 120 تا 140 و گاهی 70 کیلوبایت میرفت
عصر افت سرعت داشت و پایین 100 بود
غروب کمی بدتر
شب ساعت 9 تا 10 سرعت بالا می رفت مثل صبح ها ... 10 به بعد چون مغازه نبودم خبر ندارم.

در کل من می خوام این ماه تمدید نکنم و بیام اندیشه! حالا موندم شما چرا می خوای بیای پارس ...!؟

mmiladd
01-05-2010, 15:44
واسه خودشون ماست خوردن!!! :27: من بدبخت پس چه که از قبل عید تا الان یه فیلم هم دانلود نکردم؟!

موافقم.. ما خسته شدیم از دست این پارس...........

farshidcivil
01-05-2010, 15:58
تا دو هفته پیش من مشکلی نداشتم! اما دو هفته ای هست که من یه سایت رو با زور و زحمت باز می کنم!
در زمانی که خوب بود:
غروب کمی بدتر
شب ساعت 9 تا 10 سرعت بالا می رفت مثل صبح ها ... 10 به بعد چون مغازه نبودم خبر ندارم.

در کل من می خوام این ماه تمدید نکنم و بیام اندیشه! حالا موندم شما چرا می خوای بیای پارس ...!؟

البته دوستانی که پارس بودن قبلنم مشکل داشتن ولی این چند روزه اندیشه هم سرعتاش افت شدید داشته، اون فایل رو که تو پستای قبلی گذاشتمو یه تست بکنبن ببینین سرعتتون چقده؟

SASAN_MC
01-05-2010, 15:59
انقدر با پشتیبانی پارس آفلاین تماس گرفتم که دیگه از دستم کلافه شدند:31:

جدا از مشکل فیبر نوری در دریای ایتالیا که افت سرعت سراسری هست، پارس آفلاین با مخابرات رشت مشکل داره :41: شرکتهای دیگه هم از مخابرات پهنای باند میگیرن نمیدونم چرا فقط پارس مشکل داره:5:

birak
01-05-2010, 16:10
با سلام
دوستانی که isp شون اندیشه سبزه ، خواهشا این لینکو یه تستی بکنن ببیننن با چه سرعتی دانلود میشه .

دوست عزیز
الان این لینک رپید رو که گذاشته بودی تست کردم . سرعت دانلود از 3-4 کیلو بایت بیشتر نمیشه . ( اندیشه خط 3 ) واسه همین 2 تا لینک رپید دیگه رو هم چک کردم اونها هم سرعتشون از 5 کیلو بایت بیشتر نشد . البته من اکانت رپید ندارم و با حالت free user تست کردم . در ضمن دانلود از رپید دائم قطع و وصل میشه یعنی چند ثانیه با سرعت 5 کیلو بایت دانلود می کنه بعد چند ثانیه هیچ اطلاعاتی نمیاد !!!
واسه اینکه مطمئمن شم مشکل سرعت از اندیشه نیست همین الان ( ساعت 5 عصر ) یه دونه فایل تورنت رو هم استارت زدم ظرف 3 دقیقه سرعت دانلودش به بالای 180 رسید و الان بین 180 تا 200 کیلو بایت نوسان میکنه ! :5:
پس میشه نتیجه گرفت مشکل از اندیشه نیست ... یا خود سایت رپید مشکل داره و یا احتمالا مخابرات بعضی از سایتهای دانلود از جمله رپید رو مجددا محدود کرده ... چون با تورنت هیچ مشکلی نیست . سرعت هم فوق العاده خوبه . دیشب هم تا صبح بالای 2.5 گیگ تورنت دانلود شد .
موفق باشی.

jabarsink2000
01-05-2010, 16:34
با سلام

تست شد سرعت بدون اکونت 40تا50.اندیشه سبز خزر 727

noble savior
01-05-2010, 16:37
من هم موقع دانلود از رپید شیر دانلود قطع میشه هم از هاتفایل
اندشیشه دارم
میخواستم بدونم باسه بقیه هم اینجوریه؟
البته با تورنت مشکلی نداره

mmiladd
01-05-2010, 16:37
انقدر با پشتیبانی پارس آفلاین تماس گرفتم که دیگه از دستم کلافه شدند:31:

جدا از مشکل فیبر نوری در دریای ایتالیا که افت سرعت سراسری هست، پارس آفلاین با مخابرات رشت مشکل داره :41: شرکتهای دیگه هم از مخابرات پهنای باند میگیرن نمیدونم چرا فقط پارس مشکل داره:5:

بازم خوبه جوابتو دادن.. ما که زنگ میزینم...انگار نه انگار..

Hamiti
01-05-2010, 16:44
البته دوستانی که پارس بودن قبلنم مشکل داشتن ولی این چند روزه اندیشه هم سرعتاش افت شدید داشته، اون فایل رو که تو پستای قبلی گذاشتمو یه تست بکنبن ببینین سرعتتون چقده؟

سرعت سرویس من! (256 - پارس آنلاین )

jabarsink2000
01-05-2010, 16:45
دوستانی که می خواهند سرعت خودشان را تست کنند از سایت زیر فیلم زندگی شیرین را دانلود کنید تا سرعت واقعی معلوم شود لینک تست شده واز سرعت بالایی برخوردار است.در ضمن توجه کنید که اندیشه بعضی وقت ها این کلک را میزنه که از مخابرات نیست. شما فایل را بگذارید تا 10 میگ دانلود شود اگر سرعت شما بر روی همان سرعت ماند که هیچ ولی اگر به روی 20سقوط کرد دیگه...........(الان خط727به همین صورت است که بعد از6 و7 میگ دانلود با سرعت90تا100بر روی 20 سقوط میکند)

Hamiti
01-05-2010, 17:30
دوستانی که می خواهند سرعت خودشان را تست کنند از سایت زیر فیلم زندگی شیرین را دانلود کنید تا سرعت واقعی معلوم شود لینک تست شده واز سرعت بالایی برخوردار است.در ضمن توجه کنید که اندیشه بعضی وقت ها این کلک را میزنه که از مخابرات نیست. شما فایل را بگذارید تا 10 میگ دانلود شود اگر سرعت شما بر روی همان سرعت ماند که هیچ ولی اگر به روی 20سقوط کرد دیگه...........(الان خط727به همین صورت است که بعد از6 و7 میگ دانلود با سرعت90تا100بر روی 20 سقوط میکند)
سرعت دانلود من که از 10 کیلوبایت بالاتر نمیره!
پارس آنلاین : 256

kasra_khan2003
01-05-2010, 19:48
در زمانی که خوب بود:
غروب کمی بدتر

بابا من از قبل عید، شبا که سرعت نداشتم! سرعتم در حد دیال آپ بود.

بعد عید دیگه روزا هم سرعتم بالای 20-30 نمیاد تازه اونم با نوسان شدید

پینگ هم که دیگه داره رکورد میزنه! زیر 400 نمیاد!!!

شما هم اگه 552 هستی، بهتر همونجا بمونی! اینجا حلوا نمیدن بخدا

farshidcivil
01-05-2010, 20:36
دوست عزیز
الان این لینک رپید رو که گذاشته بودی تست کردم . سرعت دانلود از 3-4 کیلو بایت بیشتر نمیشه . ( اندیشه خط 3 ) واسه همین 2 تا لینک رپید دیگه رو هم چک کردم اونها هم سرعتشون از 5 کیلو بایت بیشتر نشد . البته من اکانت رپید ندارم و با حالت free user تست کردم . در ضمن دانلود از رپید دائم قطع و وصل میشه یعنی چند ثانیه با سرعت 5 کیلو بایت دانلود می کنه بعد چند ثانیه هیچ اطلاعاتی نمیاد !!!
واسه اینکه مطمئمن شم مشکل سرعت از اندیشه نیست همین الان ( ساعت 5 عصر ) یه دونه فایل تورنت رو هم استارت زدم ظرف 3 دقیقه سرعت دانلودش به بالای 180 رسید و الان بین 180 تا 200 کیلو بایت نوسان میکنه ! :5:
پس میشه نتیجه گرفت مشکل از اندیشه نیست ... یا خود سایت رپید مشکل داره و یا احتمالا مخابرات بعضی از سایتهای دانلود از جمله رپید رو مجددا محدود کرده ... چون با تورنت هیچ مشکلی نیست . سرعت هم فوق العاده خوبه . دیشب هم تا صبح بالای 2.5 گیگ تورنت دانلود شد .
موفق باشی.

ممنون رفیق...
چی بگم والله ما n تا فایل از راپید اماده دانلود کرده بودیم، اینم وضعه ما... با اکانتم از 10 تا بالاتر نمیره
میشه بگین فایلای تورنتو از کدوم سایت میگیرین، با تورنت زیاد اشنا نیستم

SASAN_MC
01-05-2010, 21:34
روزها سرعت 6 کیلوبیت در ثانیه، شب ها سرعت دانلود 3 کیلوبیت در ثانیه!

پارس وی ( پارس آفلاین ) 128kbps خط 727

مشکل پارس آفلاین پهنای باند مخابرات هست که در حال پیگیری میباشد همچنین اینکه گفته شده بود از امروز فیبر نوری به حالت اول بر میگردد که نمیدانم درست شده یا نه ولی همچنان مشکل با پهنای باند ادامه دارد.

mmiladd
01-05-2010, 21:43
روزها سرعت 6 کیلوبیت در ثانیه، شب ها سرعت دانلود 3 کیلوبیت در ثانیه!

پارس وی ( پارس آفلاین ) 128kbps خط 727

مشکل پارس آفلاین پهنای باند مخابرات هست که در حال پیگیری میباشد همچنین اینکه گفته شده بود از امروز فیبر نوری به حالت اول بر میگردد که نمیدانم درست شده یا نه ولی همچنان مشکل با پهنای باند ادامه دارد.

موافقم.. دقیقا همین حالت هست برای دانلود...

Phonix Live
01-05-2010, 23:07
من در تاریخ 2/5 درخواست دادم البته هنوز هم وصل نکردن
میخواستم بدونم یک ماه اشتراک از کی حساب میشه ؟
از 2/5 یا روزی که وصل کردن

karkan
01-05-2010, 23:25
بچه ها بیرک راس میگه...منم با تورنت سرعتم بالای 130-140 ه/// البته یکی دو شبه...نمیدونم بیرک چیکار میکنه که سرعتش تا 200 هم میره...واسه من که تاحالا به 200 صعود نکرده...:31::31::31:

بیرک جان میتونی تنظیمات Bandwidth یو تورنتت رو واسم پ خ کنی یا همینجا بزاری بقیه هم استفاده کنن...دمت گرم...

mmiladd
01-05-2010, 23:29
واسه یه فایل 3 مگی زده نیاز به 15 مین داره واسه دانلود..!

بخدا 5-6 سال پیش دایل اپ سرعتش بهتر بود...!

karkan
02-05-2010, 00:21
دِهِ

چشم زدم..سرعت از 45 بیشتر نمیره...:31:

SASAN_MC
02-05-2010, 01:27

پارس آفلاین از روزی که وصل میکنن حساب میکنه. اندیشه از روزی که ثبت نام میکنن(2/5)

hassan_c2004
02-05-2010, 01:55

پارس آفلاین از روزی که وصل میکنن حساب میکنه. اندیشه از روزی که ثبت نام میکنن(2/5)

نه آقا اندیشه هم از روزی که وصل میکنن حساب میکنه.
راستی من سرعتم دوباره به دوران اوج برگشته.اکثر شبا سرعتم بالای 200.

birak
02-05-2010, 02:41
ممنون رفیق...
چی بگم والله ما n تا فایل از راپید اماده دانلود کرده بودیم، اینم وضعه ما... با اکانتم از 10 تا بالاتر نمیره
میشه بگین فایلای تورنتو از کدوم سایت میگیرین، با تورنت زیاد اشنا نیستم
آره اگه لینکهای دانلودت همه رپید بوده یه کمی بد شانسی ... البته به احتمال زیاد سرعت رپید تو روزای آینده دوباره به حالت اولش برمیگرده .
اما به نظر من یکی از بهترین سایتا واسه دانلود تورنت اینجا هست :

یه سری نکات کوچیک هم برای انتخاب تورنت از این سایت و تنظیم برنامه هست که تو این صفحه مفصل توضیح دادم . پست شماره 3519 من تو این صفحه رو یه نگاهی بنداز ...
البته اگه دنبال یه فایل آنتیک باشی که کمیابه و سید کمی هم داره ناچار سرعت دانلود پایینش رو هم باید تحمل کنی اما اگه دنبال فیلم یا سریال های روز برنامه های کامپیوتری یا حتی ویدئو کلیپ و mp3 هستی اگه انتخاب درستی از این سایت انجام بدی سرعت دانلود خیلی خوبی خواهی داشت :

اگه هم دنبال انواع و اقسام مسابقات کشتی کج هفتگی هستی من فقط این سایت رو توصیه می کنم چون حتی 1 ساعت بعد از آپلود تورنت جدید سرعتش واقعا عالیه . فقط کافیه %

Hamiti
02-05-2010, 08:50
شما هم اگه 552 هستی، بهتر همونجا بمونی! اینجا حلوا نمیدن بخدا
حلوا که نه! ولی مثل اینکه 2 گیگ بیشتر میدن با قیمت پایین تر و سرعت مناسب تر!:31: از حلوا بهتر نی!؟ :21:

mehdihamed
02-05-2010, 09:58
حلوا که نه! ولی مثل اینکه 2 گیگ بیشتر میدن با قیمت پایین تر و سرعت مناسب تر!:31: از حلوا بهتر نی!؟ :21:

اقا بیا یه لقمه نون و بوقلمون هست با هم می خوریم :27:

Hamiti
02-05-2010, 10:08
اقا بیا یه لقمه نون و بوقلمون هست با هم می خوریم :27:
حتماً!
شاید بعد این جمعه بیایم :31:

farshidcivil
02-05-2010, 12:01
آره اگه لینکهای دانلودت همه رپید بوده یه کمی بد شانسی ... البته به احتمال زیاد سرعت رپید تو روزای آینده دوباره به حالت اولش برمیگرده .
اما به نظر من یکی از بهترین سایتا واسه دانلود تورنت اینجا هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیه سری نکات کوچیک هم برای انتخاب تورنت از این سایت و تنظیم برنامه هست که تو این صفحه مفصل توضیح دادم . پست شماره 5319 من تو این صفحه رو یه نگاهی بنداز ...
البته اگه دنبال یه فایل آنتیک باشی که کمیابه و سید کمی هم داره ناچار سرعت دانلود پایینش رو هم باید تحمل کنی اما اگه دنبال فیلم یا سریال های روز برنامه های کامپیوتری یا حتی ویدئو کلیپ و mp3 هستی اگه انتخاب درستی از این سایت انجام بدی سرعت دانلود خیلی خوبی خواهی داشت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه هم دنبال انواع و اقسام مسابقات کشتی کج هفتگی هستی من فقط این سایت رو توصیه می کنم چون حتی 1 ساعت بعد از آپلود تورنت جدید سرعتش واقعا عالیه . فقط کافیه ثبت نام و log in کنید که اون هم مجانی و خیلی راحته . بعدش کلید torrents>view all torrents رو بزنید و مسابقه مورد نظر رو جستجو کنید یا از تو لیستی که میاد انتخاب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید@karkan
برای افزایش سرعت تنظیم عجیب غریبی تو برنامه utorrent انجام نمیدم ! مهمترین نکته تنظیم گزینه Bittorent>outgoing رو حالت forced هست و تو قسمت Bandwidth قسمت Maximum upload rate روی عدد 1 تنظیم شده و بقیه همون تنظیمات اولیه هست .
مهمترین نکته همون انتخاب درست فایل تورنت از بین فایلهای موجود تو سایت هست ... طبق همون روشی که گفتم انتخابشون کن . یعنی اول جستجو بعد زدن کلید SE واسه مرتب شدن جدول بر اساس تعداد سید ها و ... الی آخر ...
در ضمن شبها برای اینکه بتونین از حداکثر پهنای باند استفاده کنین باید چند تا فایل تورنت همزمان دانلود بشن . همیشه هم سرعت 200 نیست !! البته روزها سرعت راحت به بالای 150 میرسه و خیلی وقتا هم بین 180 تا 200 سیر میکنه حتی برای تک فایل ... اما الان که 3:30 شبه سرعت دانلود 3 تا تورنت سرجمع حدود 150 کیلو بایته ( یکی 60 یکی 40 و یکی 50 ) و نزدیکای صبح ( بین 4 تا 6 صبح ) بالاتر هم میره و به 180 تا 200 میرسه .
موفق باشین.

میدونم جاش اینجا نیست ولی بازم با تورنت سرعتم پایینه ،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadirani
02-05-2010, 13:23
در حال حاضر بعد از استان همدان سرعت دانلود اینترنت استان گیلان از همه جا بیشتره ولی سرعت اپلود در رده 9 استان ها میباشد

البته میانگین رو حساب کردند

بهتر است قبل از بررسی سرعت اینترنت کشور ایران، به‌طور خلاصه به وضعیت اینترنت در قاره‌ها و کشورهای جهان بپردازیم.
طبق آمار، متوسط سرعت دریافت (Download) در قاره‌های جهان به ترتیب شامل :

قاره اروپا با ۶,۴۷ Mbps،
آمریکای شمالی با ۶.۱۴ Mbps،
استرالیا با ۴.۸۵ Mbps،
آسیا با ۴.۳۱ Mbps،
آمریکای جنوبی با ۱.۹۷ Mbps
و آفریقا با ۱.۱۶ Mbps می‌شود.

اما متوسط سرعت ارسال (Upload) کمی متفاوت‌تر خواهد بود،

آسیا با ۱.۷۱ Mbps،
اروپا با ۱.۴۲ Mbps،
آمریکای شمالی با ۱.۳۴ Mbps،
استرالیا با ۰.۶۴ Mbps،
آمریکای جنوبی با ۰.۴۰ Mbps
و نهایتاً آفریقا با ۰.۲۸ Mbps در این فهرست قرار گرفته‌اند.

در بین کشورهای دنیا در سرعت دریافت،

کره‌جنوبی با ۲۱.۱۱ Mb/s، ژاپن با ۱۵.۸۱ Mb/s، جزایر آلند با ۱۵.۳۷ Mb/s، لیتوانی با ۱۳.۱۸ Mb/s و سوئد با ۱۳.۰۵ Mb/s همچنان پیشتاز هستند.

در سرعت ارسال

لیتوانی با ۸.۸۶ Mb/s، ژاپن با ۷.۰۸ Mb/s، بلغارستان با ۵.۵۲ Mb/s، جزایر آلند با ۵.۲۹ Mb/s و لاتویا (لتونی) با ۵.۱۳ Mb/s در صدر کشورهای جهان قرار گرفته‌اند.

سرعت اینترنت در کشور ایران

متوسط سرعت اینترنت در کشور ایران بسیار پائین‌تر از سایر کشورها می‌باشد، به طوری که ایران با سرعت ۰.۴۹ Mb/s در دریافت رتبه ۱۸۷ و سرعت ۰.۱۹ Mb/s در ارسال رتبه ۱۷۶ را در بین کشور‌های دنیا به خود اختصاص داده است.

در این میان به ترتیب همدان با ۰.۷۶ Mbps، گیلان با ۰.۶۹ Mbps، گلستان با ۰.۶۵ Mbps، خراسان با ۰.۶۵ Mbps، باختران با ۰.۶۴ Mbps، آذربایجان باختری با ۰.۶۰ Mbps، سمنان با ۰.۵۸ Mbps، خوزستان با ۰.۵۵ Mbps، فارس با ۰.۵۱ Mbps و کردستان با ۰.۴۸ Mbps جزء برترین‌ها از نظر سرعت دریافت محسوب می‌گردند. سرعت ارسال نیز به ترتیب شامل همدان با ۰.۲۷ Mbps، سمنان با ۰.۲۶ Mbps، آذربایجان باختری با ۰.۲۵ Mbps، بوشهر با ۰.۲۵ Mbps، خراسان با ۰.۲۴ Mbps، کردستان با ۰.۲۲ Mbps، باختران با ۰.۲۲ Mbps، مازندران با ۰.۲۱ Mbps، خوزستان با ۰.۲۱ Mbps و گیلان با ۰.۲۰ Mbps می‌شود، نکته جالب و قابل تامل اینکه در این میان تهران جایی در بین ۱۰ شهر یا استان برتر چه از لحاظ سرعت ارسال و چه دریافت ندارد!

منبع :

birak
02-05-2010, 16:22
میدونم جاش اینجا نیست ولی بازم با تورنت سرعتم پایینه ،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهتره بگی اصلا سرعتی وجود نداره ! :46: نیم کیلو بایت که اصلا به حساب نمیاد !
برای فیلمها در درجه اول فیلمهای AXXO و FXG رو انتخاب کن . ( اگه وجود داشت ! )
فیلمی که انتخاب کردی خیلی جدیده در نتیجه افراد زیادی الان در حال دانلودش هستند طبیعیه سرعتش بالا نباشه . اما زیر 1 کیلو بایت اصلا قابل قبول نیست ! همیشه تو اون سایت به تعداد LE هم نگاه کن اگه بیش از حد زیاد باشن معمولا سرعت پایینه ... تو خود برنامه می بینی تعداد peers بالای 4000 تا هست که خیلی زیاده یعنی خیلیها در حال دانلود این تورنت هستن ... اینجور وقتا یا باید چند روزی صبر کنی ترافیک کمتر شه یا بلافاصله یه تورنت مشابه رو امتحان کن ..
مثلا تورنت همین فیلم از FXG همین الان گذاشتم دانلود شه سرعتش بعد از 3 دقیقه به 100 کیلو بایت رسید . از اینجا بگیر :

این هم زیرنویسش ! :46:

این هم peers زیادی داره ولی از تورنتی که گرفته بودی خیلی بهتره . کم کم تجربت تو پیدا کردن تورنتها زیاد میشه و می تونی بهترینها رو انتخاب کنی و همیشه هم یادت باشه حداقل 5 دقیقه باید صبر کنی تا سرعت دانلود تورنت به حداکثرش برسه . اگه دیدی باز هم سرعت خیلی پایینه یه تورنت دیگه رو تست کن .
البته چون جای بحث این چیزا اینجا نیست دیگه ادامه نمیدم ... :20:
موفق باشی.

PC-PC
02-05-2010, 17:49
من به جان خودم دارم روان می زنم دیگه
کل این ماهم رفت یه صفحه درست درمون نتونستم ببینم :41:

pedram9
02-05-2010, 20:27
بچه ها من دیروز 1 ماهم تمیوم شد ولی 400 مگ داشتم امروز نرفتم تمدید نکردم ولی هنوز میتونم کار کنم بااینکه 1 ماهم تموم شده . چرا ؟؟؟

mmiladd
02-05-2010, 20:43
بچه ها من دیروز 1 ماهم تمیوم شد ولی 400 مگ داشتم امروز نرفتم تمدید نکردم ولی هنوز میتونم کار کنم بااینکه 1 ماهم تموم شده . چرا ؟؟؟

از طریق سایت چک کردی..؟

pedram9
02-05-2010, 20:44
از طریق سایت چک کردی..؟

توی سایت اندیشه زده مهلت تا پایان ماه : 0
ولی هنوز کار میکنه .
ماه قبل هم همینطوری بود

SASAN_MC
02-05-2010, 22:28
لعنت به پارس آنلاین

mmiladd
02-05-2010, 22:33
توی سایت اندیشه زده مهلت تا پایان ماه : 0
ولی هنوز کار میکنه .
ماه قبل هم همینطوری بود

خوب پس فعلن صداشو در نیار.. حالشو ببر.. ما که تو پارس از این شانسا نداریم..!

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:33 AM ----------

لعنت به پارس آنلاین

لعنــــــــــــــــــــــ ـت.................................

Hamiti
03-05-2010, 08:47
این کابل بی صاحاب شده وصل نشد! چه شانسی داریم ما بابا! چیز تو این شانس! :2:

pedram9
03-05-2010, 10:12
جریان کابل چیه شما هی میگید من که اصلا مشکل دانلود ندارم روز 200 تا 240 شب هم 150 تا 200

mohammadirani
03-05-2010, 11:36
سرعت دانلود من تو پارس انلاین الان خیلی خوب شده مجددا

130 تا 150 کیلوبایت

خط 2