PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

PC-PC
03-03-2010, 01:17
فعلا که پارس آنلاین واقعا گند زده سرعتم از 180 تو شبا اومده بین 50-20
256 خط 422

SatSat
03-03-2010, 01:28
منم امدم همینو بگم مردشور این پارس وی اینم احتمالا یوزراش میزارن شبا دانلود کنن جون عمه شون تا قبل ساعت 1 سرعت 144 بود الان اومده روی 50 تا 60 متغیره خدایش اینگاری خودشون هم می خوان جمع کن برن چپونی دنبال بهونه می گردن :whistle: تو روز که گند زدن سرعت 30 تا 40 به زور و منت خواهش اینم از شبشون

eduardo
03-03-2010, 09:43
از همه دوستان ممنون که راهنمایی کردن....من تا 1ساعت دیگه میرم که از اندیشه128 -3 گیگ بگیرم....

ممنون....
موفق باشید

jabarsink2000
03-03-2010, 10:01
یک خبر جالب برای عاشقان بازی کانتر .
با adsl دامون می توانید رایگان گیم نت را به خانه ببرید دقت کنید رایگان.

گیم سرور دامون نت راه اندازی شد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گیم سرور دامون نت راه اندازی شد !

این سرور فعلاً برای بازی Counter Strike 1.6 فعال میباشد .

به زودی سرور بازی های دیگر نیز فعال می شوند.

نحوه اتصال به گیم سرور :

فقط کافیست به جای Username و Password خود در کانکشن مربوط به ADSL به جای یوزر خود از این Username و Password استفاده کنید :

Username : Game
Password : Game

و بعد وارد بازی counter Strike 1.6 شده و در قسمت Find Server در بخش favorite دکمه ADDServer را کلیک کرده و آدرس 192.168.20.3 را وارد نمایید و در نهایت دکمه OK را بزنید!
بر روی Daamoon Game Server دوبار کلیک کرده و وارد بازی می شوید .

هم اکنون برای لاهیجان و رشت

ebrahim_cid
03-03-2010, 12:33
منم امدم همینو بگم مردشور این پارس وی اینم احتمالا یوزراش میزارن شبا دانلود کنن جون عمه شون تا قبل ساعت 1 سرعت 144 بود الان اومده روی 50 تا 60 متغیره خدایش اینگاری خودشون هم می خوان جمع کن برن چپونی دنبال بهونه می گردن :whistle: تو روز که گند زدن سرعت 30 تا 40 به زور و منت خواهش اینم از شبشون

بله به سلامتی میخوان برن شغل آبا واجدادیشون رو دوباره احیا کنن:31:
سگ ب....اشه تو اون خدماتشون:34:
سرعت 30 بود دیشب ساعت 5.5 تا 6 اومد رو 80 اونم واسه نیم ساعت:15:
شما که میگی یوزراش میرن شب دانلود میکنن به نظرت چند نفر شبا دارن دانلود میکنن که اینقده سرعت پایین هست
500 نفر 800 نفر؟:17:
اینا قبلا دانلود نمیکردن ؟ هرچی هست از خود گور به گوری پارس وی هست:32:
اصلا سرعت کمشون بازم بخوره تو فرق سرشون :23::24:این dc شدن دم به دم دیگه چه صیغه ای هست :18::13:10 دقیقه به 10 دقیقه dc میشم:2:
2 تا پیچ نمیشه باز کرد:47::29:

eduardo
03-03-2010, 13:22
دوستان سلام... :31:

رفتم از اندیشه گرفتم و الان موندم با مودم!!
میشه اون آموزش رو که تو صفحه ی 176 هست رو جای دیگه آپ کنین و بذارین؟آخه ف.ی.ل.ت.ر هست...

jabarsink2000
03-03-2010, 13:29
یک خبر بسیار جالب برای دوست داران بازی کانتراستریک تحت شبکه.
به وسیله ADSLامون شما می توانید به صورت رایگان وبدون هیچ مشکلی تحت شبکه با دیگر دوستان بازی کنید .

گیم سرور دامون نت راه اندازی شد .

گیم سرور دامون نت راه اندازی شد !

این سرور فعلاً برای بازی Counter Strike 1.6 فعال میباشد .

به زودی سرور بازی های دیگر نیز فعال می شوند.

نحوه اتصال به گیم سرور :

فقط کافیست به جای Username و Password خود در کانکشن مربوط به ADSL به جای یوزر خود از این Username و Password استفاده کنید :

Username : Game
Password : Game

و بعد وارد بازی counter Strike 1.6 شده و در قسمت Find Server در بخش favorite دکمه ADDServer را کلیک کرده و آدرس 192.168.20.3 را وارد نمایید و در نهایت دکمه OK را بزنید!
بر روی Daamoon Game Server دوبار کلیک کرده و وارد بازی می شوید .

هم اکنون برای لاهیجان و رشت

karkan
03-03-2010, 13:48
سلام بچه ها ////

بچه ها كمك...من الان با دايال آپ اومدم...كانكشن اي دي اس الم رفته..ايني كه كنار ساعت ميومد...نيست..چطور بايد بيارمش؟؟؟ميخوام كانكت شم اين ارور مياد....

error 769:the specified destination is not reachable

البته الان كامپوترم ويروس گرفته فجيع...همه چي بهم ريخته اس.كامپيوتر به زور بالا مياد...ديروز اصلا به اينترنت وصل نشدم...همش اون ارور ميداد...فكر كردم مشكل از خودشونه...ولي امروز هم درست نشد.....ممكنه مشكل از كامپيوتر باشه؟؟؟

خواهشا هر چه سريعتر جواب بديد...

karkan
03-03-2010, 13:56
اون قسمت توي network connection كه نوشته LAN or High speed internet قبلا دوتا بود كه يكيش همونيه كه بغل ساعت هم ميومد...الان اون نيست...

وااااااااااي خدا اين دايال آپ ديگه چيه؟؟؟؟سرعت 32

masoud79
03-03-2010, 14:00
سلام. من می خواستم بدونم این کارهایی که برای نصب مودم انجام دادم درسته اول اتصالات مودم رو وصل کردم بعد چراغ Lan و Power روشن شد اینم بگم که اصلا وارد تنضیمات مودم نشدم چون تویه این تایپیک خوندم که مودم tp-link 8811 خود به خود تنظیم شد ست بعد یه کانکشن از نوع PPPOE ساختم چراغ adsl ام روشن شد زنگ زدم شرکت رمز رو ام رو بگیرم گفتن مخابرات رمز رو نداده موند برایه شنبه بعد از 5 دقیقه هم چراغ adsl ام خاموش شد ???!!!

birak
03-03-2010, 15:28
اون قسمت توي network connection كه نوشته LAN or High speed internet قبلا دوتا بود كه يكيش همونيه كه بغل ساعت هم ميومد...الان اون نيست...

وااااااااااي خدا اين دايال آپ ديگه چيه؟؟؟؟سرعت 32

اندیشه که فعلا مشکلی نداره . در نتیجه مشکل از همون ویروسه که حسابی گند زده به ویندوزت ! :21: اگه شکلک شبکه کنار ساعت حذف شده و با قطع کردن سیم لن از کامپیوتر ( یا خاموش کردن مودم ) شکلک با ضربدر قرمز کنار ساعت نمیاد به این معنی هست که کارت شبکت غیر فعاله ... بهترین کار از نظر من ( حالا که می گی سیستم حساااابی ویروسی شده ) اینه که درایو ویندوز رو فرمت کنی و از اول یه نسخه تر و تمیز و تازه نفس ویندوز نصب کنی بعدشم یه آنتی ویروس خوب که اول آپدیتش می کنی بعد کل سیستم رو یه اسکن حسابی می کنی !! تنها کار اصولی همینه که گفتم ! اما اگه می خوای کار غیر اصولی کنی و با همین ویروس بسوزی و بسازی برو <control panel>system>hardware بعدش تو قسمت device manager تو زیر شاخه network adapters لیست کارت شبکه کامپیوترت موجوده . روش کلیک راست کن همه رو uninstall کن. بعدش کامپیوترت رو ری استارت کن . باید اتوماتیک کارتهای شبکه شناسایی بشن . ( اگه نشد یه نگاهی هم به بایوس بنداز تو قسمت network که این ویروسه تنظیمات اونجا رو بهم نریخته باشه و از اونجا disable نشده باشه )
حالا باید شکلکش کنار ساعت بیاد .اگه نیومد بازم یه نگاهی به قسمت network connections بنداز . اگه اونجا وجود داشتن روشون کلیک راست کن enable کن .
این هم توضیحات تقریبا کامل ( با اینکه زیاد ربطی به تاپیک ما نداشت ! ):13:

birak
03-03-2010, 16:09
دوستان سلام... :31:

رفتم از اندیشه گرفتم و الان موندم با مودم!!
میشه اون آموزش رو که تو صفحه ی 176 هست رو جای دیگه آپ کنین و بذارین؟آخه ف.ی.ل.ت.ر هست...

مبارکه .

بفرما اینجا آپلود شد ( البته چون free user بود 10 بار بیشتر نمیشه ازش دانلود کرد )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بهتره نصب تو حالت lan رو انجام بدی . ( یه کمی از حالت usb راحت تره . دردسرش هم کمتره )

@ masoud تنظیم خاصی نداره اما بهتره یک بار مودم رو به روشی که تو این فایل راهنما هست quick setup کنی . یادت باشه وقتی می تونی این تنظیم اتوماتیک رو انجام بدی که چراغ ADSL مودمت روشن بشه یعنی خطت راه اندازی شده باشه .
موفق باشی.

ebrahim_cid
03-03-2010, 18:19
مبارکه .

بفرما اینجا آپلود شد ( البته چون free user بود 10 بار بیشتر نمیشه ازش دانلود کرد )

بهتره نصب تو حالت lan رو انجام بدی . ( یه کمی از حالت usb راحت تره . دردسرش هم کمتره )

@ masoud تنظیم خاصی نداره اما بهتره یک بار مودم رو به روشی که تو این فایل راهنما هست quick setup کنی . یادت باشه وقتی می تونی این تنظیم اتوماتیک رو انجام بدی که چراغ ADSL مودمت روشن بشه یعنی خطت راه اندازی شده باشه .
موفق باشی.

سلام به همگی و به بیرک عزیز
آقا این لینکی که گزاشتی مثل اینکه 10 بار دانلودش تموم شده:41::13:
واسه همین اینو براتون آپ کردم:8::21:
لینک مستقیم هست و اکانت هم نمیخواد
فقط یه صلوات نثار روح مرحوم پدربزرگم بکنین:40:

بیرک جان خواهشا free آپ نکن :11:
----
مرگ بر پارس وی:2:
دامون بهتر از پارس وی هست حداقل dc نداره اینقده

magic69
03-03-2010, 20:02
سلام.adsl بالاخره وصل شد.مشکل از مخابرات بود.

V i r u s e r
03-03-2010, 21:15
سرعت راپید بخوره تو فرق سرش
100 مگ میگیری تو قسمت مدیریت میگه 1.5 گیگ گرفتی
من اول فک کردم -- شدم
چی کار باید یکنیم مشکل از خط هاست یا از سرور راپید ؟
مشکل از خودتونه
هر دفعه که دیسکانکت میشید و دانلود منیجر دوباره درخواست دانلود میده که معمولا دانلود منیجر 7 8 تا کانکشن داره که اینا حجم کم می کنه
یعنی اگه شما بخوای 100 مگ رو با 7 کانکشن بگیری با 1 بار dc شدن
کلا 1.4 گیگ حساب میشه:2:

masoud79
03-03-2010, 22:37
یه چیز دیگه ایی که یادم رفت بگم اینه که تویه جعبه یه برگه راهنمایه نصب سریع(quick setup) فارسی بود اول کارته شبکه ام رو فعال کردم رو local area connection کلیک راست کردم تیکه گزینه show icon in....رو زدم روی internet protocol (TCP/IP)دو بار کلیک کردم ip address رو 192.168.1.4,subnet mask رو 255.255.255.0,getway رو 192.168.1.1 قرار دادم. یه نرم افزارکه تو cd هست(TP-LINK ADSL Modem_Router Utility.exe) برایه نصب سریع اونو اجراکردم ادرس پیش فرض (IP Adress) 19.168.1.1نام کاربری admin, رمز عبور admin بود loginکردم وارد سربرگه quick setup شدم نوع connectionرو PPPOEانتخاب کردم Vpi/Vci اندیشه ام که 35/8رو وارد کردم فقط یه نام کاربری و رمز عبور مونده که اونو باید از شرکت بگیرم وارد کنم submit کنم یه کانکشن PPPOEساختم الان چراغ adslام ثابته میخوام بدونم تا اینجا کارهایی که انجام دادم درسته؟؟

ebrahim_cid
03-03-2010, 22:48
مشکل از خودتونه
هر دفعه که دیسکانکت میشید و دانلود منیجر دوباره درخواست دانلود میده که معمولا دانلود منیجر 7 8 تا کانکشن داره که اینا حجم کم می کنه
یعنی اگه شما بخوای 100 مگ رو با 7 کانکشن بگیری با 1 بار dc شدن
کلا 1.4 گیگ حساب میشه:2:

سلام:20:
داداش دمت گرم تو این ناراحتی کم شدن سرعت کلی ما رو خندوندی:31:
اخوی میزونی؟
تاریخ این پست ما رو دیدی مال کی هست؟:46:
اگه اینجوری بود تا به حال اکانت راپید من ترکیده بود اون 5 گیگ ترافیک شیر هم نابود شده بود:27:
اینجوری که شما میگی نیست چون اگه اینجوری باشه که دیگه هیچی:27:
تازه شما مث اینکه به توضیحات اکانت پرمیوم دقت نکردی:41:
support download manager یعنی چه با dap بگیری چه با idm چه با flashget یا هر چیز دیگه ای حجمت باید درست همون مقداری که دانلود کردی باشه:5:
در ضمن تعدادکانکشن ربطی به حجم نداره چون اگه 100 مگ با 16 کانکشن بگیری از هر کانکشن 6.25 مگ دان میکنی که در کل میشه 100 مگ نه بیشتر:5:
دلیل اون قاط زدن هم نه راپید شیر بوده نه نه شرکت ها مثل اندیشه و پارس( خدایی این یکی کار پارس وی نبوده):19:
بلکه زیر سر شرکت بانشاط و پرطراوت مخابرات(زیرساخت) بوده کلن اگه یه روز پا شدین و دیدین پارس وی و اندیشه باز نمیشن بدونین کارکار زیرساخت جون هست:18::27:
چرا هم کار مخابرات هست چون من با اکانت خودم لیچ میکردم تو اون چند وقت و از لیچ میدانلودیدم و حجم درست کم میشد تازه اگه من مستقیم 20 تا دانلود میکردم :2:لیچ داشت با 9 مگ بر ثانیه دانلود میکرد :40:پس مشکل از ایران بوده نه از راپیدشیر:21:
ببخشید که زیاد حرف زدم:31:
امیدوارم که خواسته باشی با ما شوخی کنی آقا آرمان:21:
---------
راستی بر وبکس پارسی سرعت شما هم مث نوار قلب میمونه
یه وقت سکته نزنه ما رو لنگ بزاره

jabarsink2000
03-03-2010, 23:04
سلام به دوستان عزیزم یه مشکل دارم تا حالا هرجا مطرح کردم راهنمایی درست حسابی نگرفتم حالا خواستم اینجا مطرح کنم شاید کسی بلد باشد.
من یک مودمadsl tp-link td-8840دارم که دارای 4 پورت lanست هم بلدم 1 کامپیوتر وصل کنم و از مدوم استفاده کنم وهم بلدم 4 تا سیستم را با 4 تا اکونت adslبه هم وصل کنم ولی بلد نیستم که چگونه با یک اکونت adslچهار تا سیستم رو به اینترنت وصل کنم(که برای همین این مودم را خریدم تا از خرید هاب راحت شم) لطفا کمک کنید . (بعد لطفا نگید که یک سیستم رو کانکت کن وبقیه رو وصل کن به مودم وصل میشه چون امتحان کردم.)

SatSat
04-03-2010, 01:20
آقاکسی نمی دونه مشکل پارس وی چیه تا قبل از ساعت 1 داشتم با 144 دانلود می کردم البته نوسان زیاد داشت ولی بعد از ساعت 1 سرعت امد روی 40 تا 50 جدی جدی انگار می خوان همین چند تا مشتری رو هم که دارن بپرونن دوستان تو اندیشه هم با این ساعت رایگان مشکل دارند یا نه سرعت اونا هم یهویی اینقدر کم می شه تو ساعات فری ممنون می شم راهنمایی کنید

sei_pm
04-03-2010, 01:52
آقاکسی نمی دونه مشکل پارس وی چیه تا قبل از ساعت 1 داشتم با 144 دانلود می کردم البته نوسان زیاد داشت ولی بعد از ساعت 1 سرعت امد روی 40 تا 50 جدی جدی انگار می خوان همین چند تا مشتری رو هم که دارن بپرونن دوستان تو اندیشه هم با این ساعت رایگان مشکل دارند یا نه سرعت اونا هم یهویی اینقدر کم می شه تو ساعات فری ممنون می شم راهنمایی کنید

خدارو شکر کنید من الان با شاتل دارم با 8 دانلود میکنم .

MOHSEN S60i
04-03-2010, 01:57
سلام دوستان من از اندیشه ADSL گرفتم و مودو رو خودم نصب کردم الا یه مشکل دارم adsl فعال است اما نمیتونم کانکت بشم چراق adsl روشن هست:13:
ولی اینو بگم اسپلتیر رو وصل نکردم میتونه از نویز باشه یا چیز دیگه ای هستش :10:
ممنون میشم راهنمای کنید:11:

pedram9
04-03-2010, 02:07
پس خوش به حال من که با اندیشه دارم با سرعت 230 دانلود میکنم:31:

alves2774
04-03-2010, 02:22

سلام مگه شاتل سرویسش رو شروع کرده من نمی دونستم شما تو کدوم مرکز هستی این ۸ کیلو که گفتی یعنی چه؟اینکه همون دایل اپه؟
خدا بهت صبر بده برادر بجه های اندیشه اگه سرعتشون زیره ۱۰۰ کیلو بیاد زمینو به آسمون می دوزن :5:

alves2774
04-03-2010, 02:28

سلام مگه شاتل سرویسش رو شروع کرده من نمی دونستم شما تو کدوم مرکز هستی این ۸ کیلو که گفتی یعنی چه؟اینکه همون دایل اپه؟
خدا بهت صبر بده برادر بجه های اندیشه اگه سرعتشون زیره ۱۰۰ کیلو بیاد زمینو به آسمون می دوزن :5:

alves2774
04-03-2010, 02:29

alves2774
04-03-2010, 02:34

alves2774
04-03-2010, 02:34

hami2007
04-03-2010, 03:03
سلام به دوستان عزیزم یه مشکل دارم تا حالا هرجا مطرح کردم راهنمایی درست حسابی نگرفتم حالا خواستم اینجا مطرح کنم شاید کسی بلد باشد.
من یک مودمadsl tp-link td-8840دارم که دارای 4 پورت lanست هم بلدم 1 کامپیوتر وصل کنم و از مدوم استفاده کنم وهم بلدم 4 تا سیستم را با 4 تا اکونت adslبه هم وصل کنم ولی بلد نیستم که چگونه با یک اکونت adslچهار تا سیستم رو به اینترنت وصل کنم(که برای همین این مودم را خریدم تا از خرید هاب راحت شم) لطفا کمک کنید . (بعد لطفا نگید که یک سیستم رو کانکت کن وبقیه رو وصل کن به مودم وصل میشه چون امتحان کردم.)
پسوردو بده به مودم اصولا پشتيباني وظيفش توضيح دادن اين موارد هست تماس بگيريد

kourosh_k800
04-03-2010, 03:24
پارس آنلاین سرعتش از حد استانداردم کمتر شده گند زدن به سرعت

sei_pm
04-03-2010, 09:08

نه من تهرانم اینجوری ما باید بیایم رشت از اندیشه سرویس بگیریم حتما چون شرکتی مثل اندیشه دارید شاتل نمی تونه بیاد اونجا دزدی کنه وگرنه میومد

حسین رشتی
04-03-2010, 10:38
سلام دوستان من از اندیشه ADSL گرفتم و مودو رو خودم نصب کردم الا یه مشکل دارم adsl فعال است اما نمیتونم کانکت بشم چراق adsl روشن هست:13:
ولی اینو بگم اسپلتیر رو وصل نکردم میتونه از نویز باشه یا چیز دیگه ای هستش :10:
ممنون میشم راهنمای کنید:11:

زنگ بزن اندیشه بگو بهشون 3 سوته خطت رو راه میندازن..

jabarsink2000
04-03-2010, 12:36
birak کجایی که جواب ما را بدی؟:41:
من یک مودمadsl tp-link td-8840دارم که دارای 4 پورت lanست هم بلدم 1 کامپیوتر وصل کنم و از مدوم استفاده کنم وهم بلدم 4 تا سیستم را با 4 تا اکونت adslبه هم وصل کنم ولی بلد نیستم که چگونه با یک اکونت adslچهار تا سیستم رو به اینترنت وصل کنم(که برای همین این مودم را خریدم تا از خرید هاب راحت شم) لطفا کمک کنید . (بعد لطفا نگید که یک سیستم رو کانکت کن وبقیه رو وصل کن به مودم وصل میشه چون امتحان کردم.):11:

SatSat
04-03-2010, 13:10
جابر جان شما مگه نمی تونی از 4 تا پورت lan به طور همزمان استفاده کنی احتیاج به اکانت adsl نداری که یوزر و پس رو رو مودم ست کن 4 تا کابل بزن به پشت مودم بعد اون سرو به کارت شبکه کامپیوترت من که اینجوری راحت کار می کنم

MOHSEN S60i
04-03-2010, 13:36
زنگ بزن اندیشه بگو بهشون 3 سوته خطت رو راه میندازن..

درست شد :31:

jabarsink2000
04-03-2010, 15:05
جابر جان شما مگه نمی تونی از 4 تا پورت lan به طور همزمان استفاده کنی احتیاج به اکانت adsl نداری که یوزر و پس رو رو مودم ست کن 4 تا کابل بزن به پشت مودم بعد اون سرو به کارت شبکه کامپیوترت من که اینجوری راحت کار می کنم

ببین من درست متوجه شدم یعنی من مودم طوری تنظیم کنم که بدون کانکشن خودش کانکت شه (یعنی یوزرنیم وپسورد بدم به مودم تا بعد از روشن کردن مودم خودش بدون کانکشن از طریق کامپیوتر کانکت شه)در این صورت وقتی 4 تا لن به 4تا لن کامپیوتر مختلف وصل کنم کامپیوترها به اینترنت وصل میشن .منظورت همین بود؟:5:(چون من با کانکت شن از طریق کامپیوتر کانکت میشم )

birak
04-03-2010, 15:13
........
من یک مودمadsl tp-link td-8840دارم که دارای 4 پورت lanست هم بلدم 1 کامپیوتر وصل کنم و از مدوم استفاده کنم وهم بلدم 4 تا سیستم را با 4 تا اکونت adslبه هم وصل کنم ولی بلد نیستم که چگونه با یک اکونت adslچهار تا سیستم رو به اینترنت وصل کنم(که برای همین این مودم را خریدم تا از خرید هاب راحت شم) لطفا کمک کنید . (بعد لطفا نگید که یک سیستم رو کانکت کن وبقیه رو وصل کن به مودم وصل میشه چون امتحان کردم.):11:

دوست عزیز
همون طور که دوستمون هم گفت مودم شما 4 تا پورت لن داره که می تونی به راحتی 4 تا کابل لن رو برای 4 تا کامپیوتر مستقیم بهش وصل کنی و از اینترنت استفاده کنی . بدون اینکه نیاز باشه 4 تا کامپیوتر رو به هم شبکه کنی یا حتما یه کامپیوتر سرور باشه و بقیه به اون وصل شن . شما برای این کار نیاز نداری که واسه تک تک کامپیوترها کانکشن pppoe درست کنی بنابراین نیازی به 4 تا اکانت adsl نداری . کافیه همون یه دونه اکانت ( یوزر و پسورد ) رو داخل مودم تنظیم کنی. تو این حالت هر دفعه که مودم رو روشن می کنی خودبخود کانکت می شه و 4 تا خروجی لن برای هر 4 تا کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشن . ( یعنی داخل اون 4 تا کامپیوتر نیازی به ایجاد کانکشن نیست )
تو سایتای مختلف راهنمای مودم 8840 هست . از جمله اینجا پایین صفحه :

اما اگه بخوای برای اندیشه تنظیم کنی اینجوری تنظیم کن :

مدل های TD-8840 و TD-8841
قبل از هر کاری ( بخصوص اگه قبلا تنظیمات مودم رو دستکاری کردی ) بهتره با نگهداشتن کلید پشت مودم واسه چند ثانیه اون رو ریست کنی . برمی گرده به تنظیمات کارخانه ای اولیه. بهتره بعد از این کار به گزینه wan که تو شاخه advanced setup هست بری و تو ردیف remove همه رو تیک بزنی و آخرش کلید remove و بعدش save/reboot رو بزنی ... با این کار همون تنظیمات پیش فرض هم پاک میشه و از قدم اول می تونی مودم رو تنظیم کنی . این هم توضیحات دوستمون که لابلاش منم یه توضیحی دادم :

1- سی دی مودمتان را در سی دی خوان قرار دهید.
2- به My Computer رفته روی درایور سی دی خوان راست کلیک کنید و سپس Open کنید.
3- تعدادی پوشه را مشاهده میکنید پوشه مربوط به مودم خودرا اتخاب کرده سپس انرا Open کنید . در اینجا ما پوشه TD-8840 را باز میکنیم .
4- از میان سه گزینه روبرو TP-Link ADSL modem RO… را انتخاب کرده دبل کلیک میکنیم .
5- در صفحه بازشده بدون هیچ تغییری LoGIN کنید .
6- در صفحه بعد در بالای صفحه Quick Start را انتخاب کنید .
* با تایپ 192.168.1.1 تو اینترنت اکسپلور هم می تونی به تنظیمات مودم دسترسی داشته باشی و با گزینه quick setup تنظیم اتوماتیک رو مرحله به مرحله انجام بدی . اگر هم برای ورود به یوزر-پسورد نیاز داشت جفتشو وارد کن admin و تیک save رو هم بزن. حالا :
7- در صفحه باز شده تغییرات ذیل انجام شود
در Connection Type گزینه دوم PPPOE را انتخاب کنید.
در ATM VC Configure به جای VPI=8وبه جای VCI=35 قراردهید.
*اگه با تنظیم اتوماتیک جلو بری خودش PVC رو بصورت 35/8 تشخیص میده که برای اندیشه همین تنظیم درسته .
*حواست باشه گزینه Enable DHCP server تیک خورده باشه.
حالا تنها تنظیم خاص اینجاست که تو گزینه های ppp user name و ppp password همون یه دونه یوزر-پسوردی که برای اشتراک اینترنت داری اینجا وارد کن ( همونا که قبلا تو کانکشن داخل ویندوز وارد می کردی )

در پایان submit نمایید . چند لحظه طول میکشد تا مودم شما Reboot گردد . مودم شما نصب شده است .

حالا هر وقت که مودم روشن می شه واسه هر 4 تا خروجی اینترنت قابل دسترسیه .
کار عجیب غریب دیگه ای لازم نداره ! :46:
موفق باشی.

jabarsink2000
04-03-2010, 16:30
دوست عزیز
همون طور که دوستمون هم گفت مودم شما 4 تا پورت لن داره که می تونی به راحتی 4 تا کابل لن رو برای 4 تا کامپیوتر مستقیم بهش وصل کنی و از اینترنت استفاده کنی . بدون اینکه نیاز باشه 4 تا کامپیوتر رو به هم شبکه کنی یا حتما یه کامپیوتر سرور باشه و بقیه به اون وصل شن . شما برای این کار نیاز نداری که واسه تک تک کامپیوترها کانکشن pppoe درست کنی بنابراین نیازی به 4 تا اکانت adsl نداری . کافیه همون یه دونه اکانت ( یوزر و پسورد ) رو داخل مودم تنظیم کنی. تو این حالت هر دفعه که مودم رو روشن می کنی خودبخود کانکت می شه و 4 تا خروجی لن برای هر 4 تا کامپیوتر اتوماتیک به اینترنت وصل میشن . ( یعنی داخل اون 4 تا کامپیوتر نیازی به ایجاد کانکشن نیست )
تو سایتای مختلف راهنمای مودم 8840 هست . از جمله اینجا پایین صفحه :

اما اگه بخوای برای اندیشه تنظیم کنی اینجوری تنظیم کن :

مدل های TD-8840 و TD-8841
قبل از هر کاری ( بخصوص اگه قبلا تنظیمات مودم رو دستکاری کردی ) بهتره با نگهداشتن کلید پشت مودم واسه چند ثانیه اون رو ریست کنی . برمی گرده به تنظیمات کارخانه ای اولیه. بهتره بعد از این کار به گزینه wan که تو شاخه advanced setup هست بری و تو ردیف remove همه رو تیک بزنی و آخرش کلید remove و بعدش save/reboot رو بزنی ... با این کار همون تنظیمات پیش فرض هم پاک میشه و از قدم اول می تونی مودم رو تنظیم کنی . این هم توضیحات دوستمون که لابلاش منم یه توضیحی دادم :

3- تعدادی پوشه را مشاهده میکنید پوشه مربوط به مودم خودرا اتخاب کرده سپس انرا Open کنید . در اینجا ما پوشه TD-8840 را باز میکنیم .
4- از میان سه گزینه روبرو TP-Link ADSL modem RO… را انتخاب کرده دبل کلیک میکنیم .
6- در صفحه بعد در بالای صفحه Quick Start را انتخاب کنید .
* با تایپ 192.168.1.1 تو اینترنت اکسپلور هم می تونی به تنظیمات مودم دسترسی داشته باشی و با گزینه quick setup تنظیم اتوماتیک رو مرحله به مرحله انجام بدی . اگر هم برای ورود به یوزر-پسورد نیاز داشت جفتشو وارد کن admin و تیک save رو هم بزن. حالا :
7- در صفحه باز شده تغییرات ذیل انجام شود
در ATM VC Configure به جای VPI=8وبه جای VCI=35 قراردهید.
*اگه با تنظیم اتوماتیک جلو بری خودش PVC رو بصورت 35/8 تشخیص میده که برای اندیشه همین تنظیم درسته .
*حواست باشه گزینه Enable DHCP server تیک خورده باشه.
حالا تنها تنظیم خاص اینجاست که تو گزینه های ppp user name و ppp password همون یه دونه یوزر-پسوردی که برای اشتراک اینترنت داری اینجا وارد کن ( همونا که قبلا تو کانکشن داخل ویندوز وارد می کردی )

در پایان submit نمایید . چند لحظه طول میکشد تا مودم شما Reboot گردد . مودم شما نصب شده است .

حالا هر وقت که مودم روشن می شه واسه هر 4 تا خروجی اینترنت قابل دسترسیه .
کار عجیب غریب دیگه ای لازم نداره ! :46:
موفق باشی.

ببخشید فقط 2تا سوال دیگه دارم (در نصب با CD):
1. اینکه در قسمتATM VC CANFIGURE در زیر قسمتی که گفتیدVPI=8وبه جای VCI=35 قراردهید یک گزینه است به نام ENCAPSULATION Modeوجود دارد که یا باید llcیاvc/muxتیک بخره این باید کدام را انتخاب کنم.
2.حواست باشه گزینه Enable DHCP server تیک خورده باشه. در نصب با cdاین گزینه نیست.
خیلی ممنون.

sei_pm
04-03-2010, 18:38
LLC رو باید تیک بزنی.

birak
04-03-2010, 18:53
ببخشید فقط 2تا سوال دیگه دارم (در نصب با CD):
1. اینکه در قسمتATM VC CANFIGURE در زیر قسمتی که گفتیدVPI=8وبه جای VCI=35 قراردهید یک گزینه است به نام ENCAPSULATION Modeوجود دارد که یا باید llcیاvc/muxتیک بخره این باید کدام را انتخاب کنم.
2.حواست باشه گزینه Enable DHCP server تیک خورده باشه. در نصب با cdاین گزینه نیست.
خیلی ممنون.

1) تو قسمت ENCAPSULATION MODEگزینه LLC رو انتخاب کن .
2) اگه تو نصب با سی دی به این گزینه برخورد نکردی عیب نداره چون معمولا تو حالت پیش فرض گزینه ای که گفتم فعال هست . نکته مهم اینه که آخر سر مودمت بصورت کانکشن PPPOE تنظیم شده باشه و کانکت با یوزر-پسوردی که داخل مودم وارد کردی اتوماتیک انجام بشه ...
اگه با روش سی دی نتیجه نگرفتی یه بار با زدن کلید پشت مودم اون رو ریست کن بعد با تایپ آی پی برو قسمتی که گفتم ( advanced setup > wan ) همه رو remove کن .بعد از ری بوت شدن مودم دوباره پنجره اکسپلور رو ببند و باز کن و مجدد با تایپ آی پی این دفعه وارد quick setup بشو .. الی آخر ... تو این حالت تنظیماتی که گفتم تو پنجره ای بنام Connection Type میاد که باید روی PPPOE باشه و زیر همون صفحه گزینه Encapsulation Mode هم هست که روی LLC/SNAP BRIDGING هست تغییرش نده .
تو صفحه PPP Username and Password هم می تونی یوزر-پسورد اکانتت رو وارد کنی .
موفق باشی.

jabarsink2000
04-03-2010, 18:58
با تشکر از همه ی دوستان باCDانجام دادم هر 4 تا کامپیوتر به راحتی وصل شدن باز هم تشکر می کنم.

shayan_p30
04-03-2010, 19:22
سلام
واقعا سرعت 200 KB/s وسوسه كنندس!:27:
منم ميخوام بگيرم!:31:
حالا يه سري اطلاعات اوليه ميدين!
مثلا انديشه خودش چه مودمايي ميده؟
از خودش بگيريم بهتره يا جاي ديگه؟
ممنون :11:

SatSat
04-03-2010, 19:42
از هر جا می گیری اصلا سمت پارس نرو آشغال به معنی واقعی کلمه حداقل اندیشه با زیاد شدن یوزراش رفت یه smt1 گرفت اینا با کم شدن یوزراشون انگار نه انگار این نشون می ده که اندیشه به فکر یوزراش هست ولی پارس نیست و خود همین موضوع یه دنیا ارزش داره

PC-PC
04-03-2010, 19:54
از هر جا می گیری اصلا سمت پارس نرو آشغال به معنی واقعی کلمه حداقل اندیشه با زیاد شدن یوزراش رفت یه smt1 گرفت اینا با کم شدن یوزراشون انگار نه انگار این نشون می ده که اندیشه به فکر یوزراش هست ولی پارس نیست و خود همین موضوع یه دنیا ارزش داره
کاملا موافقم

حسین رشتی
04-03-2010, 21:38
سلام

یه مودم tp-link 8811 خوبه و کارت رو خیلی خوب راه میندازه که خود اندیشه به قیمت 30 هزار تومن میده..
واسه شروع میتونی یه حجم 3 گیگ در ماه هم بگیری که میشه 16 هزار تومن..
البته اگه از خود شرکت یکی بیاد که مودمت رو وصل کنه 10 تومن میگیره که اصلا احتیاجی نیست و خودت به راحتی میتونی راهش بندازی..
سرعت هم واقعا عالیه و مطمئنا بعد از اولین دانلودت با ADSL میگی "چه اشتباهی میکردم که تاحالا با Dial-up خودمو اسیر کرده بودم":20:

armin_punisher6
05-03-2010, 09:02
سلام
اگه هم لپ تاپ وایر لس دار داری میتونی یه مودم وایرلس بگیری که هر جای خونه هستی کانکت بشی.قیمت جنس خوبشم 80 تومانه.

حسین رشتی
05-03-2010, 09:03
دیشب سرعت شماها چطور بود ؟؟
راستی یه سوال..
مودم احتمال داره بسوزه ؟؟ من از وقتی ADSL گرفتم گاهی پیش میاد دو سه روز سیستمم یه سره روشنه و مودم حسابی داغ میکنه !!

armin_punisher6
05-03-2010, 13:10
راستی یه سوال..
مودم احتمال داره بسوزه ؟؟ من از وقتی ADSL گرفتم گاهی پیش میاد دو سه روز سیستمم یه سره روشنه و مودم حسابی داغ میکنه !!
واسه من عالی بود 1.5gb گذاشتم تا ساعت 6 دیدم دانلود شده.اشتباه کردم بیشتر نزاشتم.
راجع به مودمم من قبلا مودم پارس آنلاین رو که symphony هست یه بار خراب شده بود که برام عوضش کردن.ولی سعی کن یه محافظ برق براش بگیری.

farshidcivil
05-03-2010, 15:50
راستی یه سوال..

با توجه به اینکه خصوصیت اصلیه اجناسه چینی اینه که زیاد داغ میکنن و داغ شدنه زیادم ممکنه به مدارا اسیب جدی بزنه سعی نکن بیشتر از 24 ساعت روشن نگه ش داری، اگرم خراب نشه عمره دستگاهتونو کم میکنه

aki2
05-03-2010, 16:19
سلامدوستان اگه بخوام تو شهررشت از اينترنت وايرلس ستفاده كنم بايد چيكار كنم؟ يكي راهنمايي كنه لطفا

birak
05-03-2010, 16:50
سلامدوستان اگه بخوام تو شهررشت از اينترنت وايرلس ستفاده كنم بايد چيكار كنم؟ يكي راهنمايي كنه لطفا
سلام دوست عزیز
به فروم خوش اومدی
تو رشت هنوز سرویس بیسیم که کل شهر رو پوشش بده ( مثل سرویس وایمکس ) ارائه نشده . بنابراین فعلا نمی تونی مثلا با لپ تاپ تو کل شهر پوشش اینترنت داشته باشی مگه اینکه بخوای از GPRS موبایلت به همراه لپ تاپ به اینترنت وصل شی و این کار تا هر جایی که GPRS موبایلت آنتن بده حتی بالای کوه قابل دسترسه ! مگه جایی باشه که اصلا سیگنال نداره . ( البته GPRS هم یه جورایی مصیبته ! چون هم سرعتش کمه هم هزینش وحشتناک ! :13:)

پس تنها حالت استفاده از اینترنت بیسیم تو شهر رشت فعلا تو همون محیط ساختمون و خونه خودته .

تشریف می بری از شرکت اندیشه یا پارس یا هر کجا که کیفیتش بالاتره یه اشتراک adsl معمولی می گیری + یه دونه مودم وایرلس که اونم جنس خوبش حدود 80 تومنه ... اونوقت مثل گوشی های تلفن بیسیم می تونی تو محیط خونه اینترنت وایرلس برای لپ تاپت داشته باشی . بردشم تو بهترین حالت ( با مودمهای ارزان و متداول ) حداکثر حدود 100 متر در نظر بگیر که هر چی تعداد دیوار ها و اتاقها بین مودم و لپ تاپ بیشتر بشه این بردش کاهش پیدا می کنه.
موفق باشی.

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:45 PM ----------

با تشکر از همه ی دوستان باCDانجام دادم هر 4 تا کامپیوتر به راحتی وصل شدن باز هم تشکر می کنم.

به سلامتی

اما حالا که می خوای از دامون اشتراک بگیری حتما بیا سرعتت رو اعلام کن و یه تست سرعت معتبر از دامون برامون بذار تا ببینیم سرعت اندیشه تو مرکز 727 بهتر بوده یا دامون .

birak
05-03-2010, 17:00
راستی یه سوال..

دیشب سرعت اندیشه فوق العاده عالی بود . بدون نوسان حول و حوش 200 تا 210 کیلوبایت کار میکرد .
در مورد داغ کردن و سوختن مودم والا با دانلودی که شما می کنی اونم با سرعت اتمی بالای 250 کیلو بایت من بازم میگم یه اسفند واسه مودمت دود کن ! :46: هر وقت هم کارت با اینترنت تموم شد مودم رو هم خاموش کن.البته درسته چینیه ولی فکر نکنم به سادگی بشکنه ! چون یادمون باشه این مودما مثلا برای +adsl2 و سرعتهای چندین مگابیتی ساخته شدن ! سرعت 2 مگا بیت تازه یک دهم تواناییشونه ! ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه ! :46:

حسین رشتی
05-03-2010, 17:16
واسه شماها هم پیش میاد که نتونین با IDM از یه سایت فیلم 3-4تا فایل رو با هم دانلود کنین ؟؟
من که از یه سایت دوتا فیلم میگیرم دیگه اجازه دانلود نمیده و باید اون دوتا دانلودش تموم بشه و بعدش یه فایل جدید شروع بشه..
البته این به بقیه سایتها ربطی نداره..
مثلا از یه سایت فیلم دیگه میتونم دوتا فایل بگیرم..
یا اینکه یه فایل 5 پارتی رو اول باید دوتا فایلش شروع به دانلود بشه و بعدش که تموم شد بعدی رو بذارم..
خیلی دیگه داره اذیت میکنه..
راستی مال من ورژن 5.18

pedram9
05-03-2010, 17:55
مال منم اینجوریه . باید وایسم اون 2 تا فایل تموم بشه بعد فایل بعدی رو میده .

jabarsink2000
05-03-2010, 20:52
به سلامتی
QUOTE=birak;4732084]

اما حالا که می خوای از دامون اشتراک بگیری حتما بیا سرعتت رو اعلام کن و یه تست سرعت معتبر از دامون برامون بذار تا ببینیم سرعت اندیشه تو مرکز 727 بهتر بوده یا دامون .[/QUOTE]

یک فکر بهتر دارم می خوام یک شماره از خط هایی که مشکل نداره رو که جزع خط های 7 باشه از یک نفر بخرم وانتقال بدم این بهترین راه نه ؟

magic69
05-03-2010, 21:12
سلام دوستان.من میخام با گوشیم(e75) با وایرلس از adsl استفاده کنم.گوشیم کامل کانکت میشه ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه(صفحه سفید میمونه) و آخرم time out میده.میگید چیکار کنم؟باید تو کامپیوتر تنظیماتی انجام بدم؟

PC-PC
05-03-2010, 21:38
واسه شماها هم پیش میاد که نتونین با IDM از یه سایت فیلم 3-4تا فایل رو با هم دانلود کنین ؟؟
من که از یه سایت دوتا فیلم میگیرم دیگه اجازه دانلود نمیده و باید اون دوتا دانلودش تموم بشه و بعدش یه فایل جدید شروع بشه..
یا اینکه یه فایل 5 پارتی رو اول باید دوتا فایلش شروع به دانلود بشه و بعدش که تموم شد بعدی رو بذارم..
راستی مال من ورژن 5.18

این به خاطر تنظیمات سرور سایت اصلی هستش که تایین می کنه در هر لحظه چند کانکشن از یک IP بهش وصل بشه

farshidcivil
05-03-2010, 23:50
راستی مال من ورژن 5.18

متوجه مشکلتون نشدم...
شما با فیلمایی که تو یه سایته خاص گذاشته میشه مشکل دارین؟ یعنی تو جاهایه دیگه میتونین بیشتر از دو تا فایلو همزمان دانلود کنین؟
ارورش چیه ؟

شما رو تبه schedular کلیک کنین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و بعد مثه شکل زیر عدد جلوی download در تبه Files in the queue رو تغییر بدین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حسین رشتی
06-03-2010, 00:57
[QUOTE=farshidcivil;4733519]متوجه مشکلتون نشدم...
شما با فیلمایی که تو یه سایته خاص گذاشته میشه مشکل دارین؟ یعنی تو جاهایه دیگه میتونین بیشتر از دو تا فایلو همزمان دانلود کنین؟
ارورش چیه ؟

از هر سایتی بیشتر از دوتا فایل نمیتونم همزمان دانلود کنم..
البته یه سری سایتا هم هستن که چنین محدودیتی باهاشون ندارم..
توی این سایتا باید حتما بمونم که دانلود یکی از فایلا تموم بشه تا بتونم یه فایل دیگه رو شروع به دانلود کنم..
اگه باز متوجه نشدین بگو پیغام خصوصی میدم بگو مثلا از چه سایتایی اینجوریه..

birak
06-03-2010, 02:54
اما حالا که می خوای از دامون اشتراک بگیری حتما بیا سرعتت رو اعلام کن و یه تست سرعت معتبر از دامون برامون بذار تا ببینیم سرعت اندیشه تو مرکز 727 بهتر بوده یا دامون .

یک فکر بهتر دارم می خوام یک شماره از خط هایی که مشکل نداره رو که جزع خط های 7 باشه از یک نفر بخرم وانتقال بدم این بهترین راه نه ؟

این هم فکر خوبیه که از یه شماره جدید استفاده کنی.به نظرم ارزشش رو داره نسبت به اینکه بری یه شرکت دیگه. چون سرعت اشتراک محدود حجمی اندیشه تو مراکزی که مشکل ندارن در حال حاضر خیلی عالیه و همین لحظه که 2:30 شبه سرعت تورنتم بالای 200 کیلو بایته واسه تک فایل ! ( 128 مرکز 3 ) .
معمولا هر منطقه شهری خطهای تلفنش رو از یه مرکز خاص می گیره . مثلا خط 7 بیشترش مال گلسار و ... بنابراین نمی تونی مثلا از خط 3 استفاده کنی مگه اینکه کلا بری یه محله جدید !!! پس باید ببینی تو همون مرکز 7 کدوم سری پیش شماره ها بدون مشکل هستن و بری تو همون رنج خط جدید بگیری ... قبلش باید از کسایی که تو مرکز 7 اشتراک دارن تحقیق کنی .

jabarsink2000
06-03-2010, 15:12
دوستانی که در مرکز 7 ADSL دارند لطفا کمک کنند وبگند که سرعت ADSLانها چند است( صبح وشب) ونوع اشتراک انها(128,256,.....) واز کدام شرکت ADSL دارند خیلی ممنون.واگر دوست دارید بگید که خط شما کدام قسمت از شهر است.اندیشه ای ها بیان جلو

masoud79
06-03-2010, 15:50
من نمیدونم مشکل از کجاست هر کاری میکنم نمیتونم کانکت بشم error 691 میده نمیدونم شایدم جایی اشتباه کرده باشم میخوام مطمن بشم این کارهایی که انجام دادم درسته: 1- اتصالات مودم رو وصل کردم بعد چراغ Lan و Power روشن شد. 2- بعد تو Network connections روی Local Area connection دابل کلیک کردم کارت شبکه ام رو فعال کردم 3- روی Local Area connection که دو تا چراغش روشنه کلیک راست کردم تیکه گزینه زدمshow icon in..روی TCP/IPدابل کلیک کردم در قسمت IP Address عدد 192.168.1.2 رو وارد کردم در Subnet Mask عدد 255.255.255.0 رو وارد کردم و در قسمت Default Gateway عدد 192.168.1.1 رو وارد کردم در DNS Server هم 192.168.1.1 رو وارد کردم بعد ok کردم. 4-سی دی مودم رو را در سی دی خوان گزاشتم. 5- وارد پوشه TD-8811 شدم نرم افزار (TP-LINK ADSL Modem_RU.exe) رو برای نصب سریع اجرا کردم 6- در صفحه اول هیچی رو تغییرندادم LoGIN کردم. 7- روی سربرگ quick startکلیک کردم Connection Type گزینه دوم PPPOE را انتخاب کردم در ATM VC Configure به جای VPI=8وبه جای VCI=35 قراردادم درENCAPSULATION Mode گزینه اول LLc رو انتخاب کردم در ppp username و ppp password نام کاربری و رمز عبورم رو وارد کردم کردمsubmit یه پیغام ظاهر شد successfully …. بعد ok کردم. چند لحظه صبر کردم تا مودم Reboot بشه. 8- یه کانکشن از نوع PPPOE ساختم رمز عبور رو وارد میکنم error 691میده در ضمن اینو هم بگم که با تایپ 192.168.1.1 تو اینترنت اکسپلور نمی تونم وارد تنظیمات مودم بشم.

Navid.H
06-03-2010, 17:50
دوستانی که در مرکز 7 ADSL دارند لطفا کمک کنند وبگند که سرعت ADSLانها چند است( صبح وشب) ونوع اشتراک انها(128,256,.....) واز کدام شرکت ADSL دارند خیلی ممنون.واگر دوست دارید بگید که خط شما کدام قسمت از شهر است.اندیشه ای ها بیان جلو

گلباغ نماز...
اندیشه.
شب و روز 180 تا 200
البته قبلا تا 250 یا 260 میرسید

حسین رشتی
06-03-2010, 18:59

راهنمایی رانندگی..
128 اندیشه..
روز 230-235
شب 180-200

hamidrashti
06-03-2010, 19:15
سلام منم پیش شماره 7
روزها 180 تا 200 شبا 170 تا 180

farshidcivil
06-03-2010, 21:13
[QUOTE=farshidcivil;4733519]متوجه مشکلتون نشدم...
ارورش چیه ؟

از هر سایتی بیشتر از دوتا فایل نمیتونم همزمان دانلود کنم..
البته یه سری سایتا هم هستن که چنین محدودیتی باهاشون ندارم..
توی این سایتا باید حتما بمونم که دانلود یکی از فایلا تموم بشه تا بتونم یه فایل دیگه رو شروع به دانلود کنم..
اگه باز متوجه نشدین بگو پیغام خصوصی میدم بگو مثلا از چه سایتایی اینجوریه..

شما طبق پست #3057 عمل کنین ببینین درس میشه، اگه نشد اسمه سایتایی که باهاش مشکل دارینو بدین

masoud79
06-03-2010, 21:26
مشکل من حل شد بالاخره تونستم وصل بشم مشکل از نام کاربری ام بود بد نوشته بودند به راحتی وصل شدم.دلیل اینکه نمیتونستم توی تنظیمات مودمم وارد بشم فعال بودن Use Proxy Server مرورگرم بود.

jabarsink2000
06-03-2010, 22:39
دوستان عزیز از شما متشکرم که سرعت های خودتان را قرار دادید لطفا اگر پیش شماره را قرار دهید من در خرید خط کارم اسان می شود لطفا پیش شماره خط خود را قرار دهید چون در یک منطقه چند پیش شماره وجود دارد ضمنن من یک خط 772 پیدا کردم اگر سرعت این خط را میدانید لطفا بگویید .
متشکرم.
هادی

mailer
06-03-2010, 22:49
دوستان عزیز از شما متشکرم که سرعت های خودتان را قرار دادید لطفا اگر پیش شماره را قرار دهید من در خرید خط کارم اسان می شود لطفا پیش شماره خط خود را قرار دهید چون در یک منطقه چند پیش شماره وجود دارد ضمنن من یک خط 772 پیدا کردم اگر سرعت این خط را میدانید لطفا بگویید .
متشکرم.
هادی

دوست عزیز شما به فرموده خودتان تلفن 727 دارید. بلوار گیلان یا تلقن 727 داره یا یک شماره از زیر مجموعه 775-772-773-776. اندیشه فعلا سرعتش تو 727 کمتر از بقیه 7 ها هست که اونم به گفته خودشون داره درست میشه. نگران نباش اگه نمی تونی صبر کنی هر شماره ای غیر از 727 بخری همه چی حل میشه.

فقط مواظب فاصله سیمیت تا مخابرات مرکز 7 باش. اگه زیاد باشه مودم یا کانکت نمیشه یا با سرعت کم کانکت میشه.

Kasra 91
06-03-2010, 23:39
دوست عزیز شما به فرموده خودتان تلفن 727 دارید. بلوار گیلان یا تلقن 727 داره یا یک شماره از زیر مجموعه 775-772-773-776. اندیشه فعلا سرعتش تو 727 کمتر از بقیه 7 ها هست که اونم به گفته خودشون داره درست میشه. نگران نباش اگه نمی تونی صبر کنی هر شماره ای غیر از 727 بخری همه چی حل میشه.

منم 772 دارم ولی سرعت دانلودم با 128 اوجش 30ِ درست میشه ؟ یا به ما که رسیده سرعتش انقد کمه :دی؟ درست همین امروز وصل شده ماله من :27:

حسین رشتی
06-03-2010, 23:48
متشکرم.
هادی

خط 722
راهنمایی رانندگی

pedram9
07-03-2010, 00:17
خط 323
سرعت روز 180 تا 250
سرعت شب 150 تا 250

شب کمی متغییره

mailer
07-03-2010, 00:46
منم 772 دارم ولی سرعت دانلودم با 128 اوجش 30ِ درست میشه ؟ یا به ما که رسیده سرعتش انقد کمه :دی؟ درست همین امروز وصل شده ماله من :27:

اگه بلوار گیلانی ممکنه مشکل داشته باشی. چون خیلی از مرکز 7 دوری! رو مدمت لاگین کن ببین سرعت کانکت مودمت چنده؟ اگه خطت خود نباشه سرعت کانکت مودمت کم میشه. اونوقت سرعت اینترنتت هم کم میشه.

PC-PC
07-03-2010, 02:10
پارس آنلاین وحشتناکه
سرعت 30-20 خط 422 برای 256

Kasra 91
07-03-2010, 18:19
اگه بلوار گیلانی ممکنه مشکل داشته باشی. چون خیلی از مرکز 7 دوری! رو مدمت لاگین کن ببین سرعت کانکت مودمت چنده؟ اگه خطت خود نباشه سرعت کانکت مودمت کم میشه. اونوقت سرعت اینترنتت هم کم میشه.

میگین چیکار باید بکنم سرعتم زیاد شه ؟

jabarsink2000
07-03-2010, 21:11
سلام به دوستان عزیز از بعد از ظهر سرعت خط 727 به صورت زیز تغییر کرد:
سرعت دانلود 60 تا 70 تا 5 مگابایت یعنی 5 مگابایت که بیشتر دانلود میکنه سرعت میشه 20 .
دیگه نکنه اینم کار مخابرات؟
خدایش اندیشه دیگه ما رو چه قدر .... میدونه.

mailer
07-03-2010, 23:43
سلام به دوستان عزیز از بعد از ظهر سرعت خط 727 به صورت زیز تغییر کرد:
سرعت دانلود 60 تا 70 تا 5 مگابایت یعنی 5 مگابایت که بیشتر دانلود میکنه سرعت میشه 20 .
دیگه نکنه اینم کار مخابرات؟
خدایش اندیشه دیگه ما رو چه قدر .... میدونه.

اینقدر بد بین نباش. بجاش خوشحال باش که دارن یک کارایی میکنن. من که هنوز میگم صبر کن. من چند سال مشتری اندیشم وقتی میگن داریم درست میکنیم دروغ نمیگن. واستا حالا خود دانی.

farshidcivil
08-03-2010, 17:05
دوستانی که 128 دارن سرعتاشون تو شب چجوریه؟ (ظاهرا دو هفته ست اندیشه به کاربرای خونگی سرویس بالاتر ا ز128 نمیده، تازه امرو خبردار شدیم)

alves2774
08-03-2010, 17:19
سلام من 128 دارم و تقریبا داره 1 سال می شه روزا تا 220 کیلو هم بالا می ره شبا تا 170 البته از 3 شب دوباره به 200 می رسم ضمنا من یکی از دوستام تازه 256 گرفته و لی ازش مدارک خواسته بودن که اونم مدارک شرکت باباشو بهشون داده بود ظاهرا گیر دادن بهشون الانم نمی گن که نمی دیم میگن باید مدارک اریه کنین :5:

mailer
08-03-2010, 17:58
دوستانی که 128 دارن سرعتاشون تو شب چجوریه؟ (ظاهرا دو هفته ست اندیشه به کاربرای خونگی سرویس بالاتر ا ز128 نمیده، تازه امرو خبردار شدیم)

اره مدارک میگیره. نه اینکه نمیده. سرعتم که توپ 200 کیلو. شب هم 170-190 کیلو

moz
08-03-2010, 18:11
اندیشه سبز اشتراک دارم
شماره 885
منطقه دیانتی
اکانت 128
سرعت دانلود روزانه : 234 - 220
سرعت دانلود شبانه : 243 - 190

سرعت باز کردن صقحه : 130

سرعت آپلود روزانه : 35 - 25
سرعت آپلود شبانه : 50 - 30

farshidcivil
08-03-2010, 19:31
سلام من 128 دارم و تقریبا داره 1 سال می شه روزا تا 220 کیلو هم بالا می ره شبا تا 170 البته از 3 شب دوباره به 200 می رسم ضمنا من یکی از دوستام تازه 256 گرفته و لی ازش مدارک خواسته بودن که اونم مدارک شرکت باباشو بهشون داده بود ظاهرا گیر دادن بهشون الانم نمی گن که نمی دیم میگن باید مدارک اریه کنین :5:
خوب باید مدارکه شرکتو ارائه بدیم دیگه، اینا که اینجوری گفتن... یعنی شما شبا سرعتت تا 170 میره، خیلی عالیه. من با 256 با تو راپید تهایتش تا 100 برسه

birak
09-03-2010, 01:28
درسته . برای کاربر خانگی بالاتر از 128 نمی دن ( البته گرفتن سرعت بالاتر هم کاری نداره ! هر کاری راهی داره ! :21::46: ) اما من با شرایط فعلی اصلا سرعت بالاتر از 128 رو توصیه نمی کنم. چون از نظر من اصلا ارزش پرداخت پول بیشتر رو نداره وقتی با همین 128 کیفیت و سرعت کاملا عالیه. اضافه پرداخت برای حداکثر 40-50 کیلو بایت سرعت بیشتر اصلا منطقی نیست . در حالی که سرعت همین 128 حول و حوش 180 تا 200 کیلو بایت چرخ می زنه ... با گرفتن 128 مابه التفاوت قیمت با سرعت بالاتر رو می تونی در صورت نیاز حجم اضافه بگیری .

farshidcivil
09-03-2010, 12:32
درسته . برای کاربر خانگی بالاتر از 128 نمی دن ( البته گرفتن سرعت بالاتر هم کاری نداره ! هر کاری راهی داره ! :21::46: ) اما من با شرایط فعلی اصلا سرعت بالاتر از 128 رو توصیه نمی کنم. چون از نظر من اصلا ارزش پرداخت پول بیشتر رو نداره وقتی با همین 128 کیفیت و سرعت کاملا عالیه. اضافه پرداخت برای حداکثر 40-50 کیلو بایت سرعت بیشتر اصلا منطقی نیست . در حالی که سرعت همین 128 حول و حوش 180 تا 200 کیلو بایت چرخ می زنه ... با گرفتن 128 مابه التفاوت قیمت با سرعت بالاتر رو می تونی در صورت نیاز حجم اضافه بگیری .
بله درسته با ارائه کارت دانشجویی و یا نظام مهندسی میدن، چون من عضو نظام بودم یه 20 درصد تخفیفم دادن...
تفاوت 256 با 128 با محدودیت 8 گیگ فقط 5000 تومنه، 40-50 کیلو بایت سرعت بیشترم فک نکنم چیزه کمی باشه :13:
بیشتر دانلودامم تو شبه ، والله من هم 128 داشتم هم 256 . تو شب که دقیقا سرعته 256 دو برابر 128 هستش ولی حتی با همین 256 هم تو شب سرعتم بالاتر از 100 نمیره :41:- خط 2 . البته فک کنم سایر خطوط بین 128 و 256 تفاوتی نباشه (البته تو روز) ...

xen
09-03-2010, 17:36
بچه سرعت شما خوبه؟
واسه من گنده
بقیه چجوریه سرعتشون؟

خط 555

من روز 115 تا 160 دانلود میکنم
و شبا 17 تا 30 !!

از 1 تا 5 فقط 400 مگابایت میتونم دانلود کنم یه فیلمم نمیشه!!:41:

حسین رشتی
09-03-2010, 18:29
بچه سرعت شما خوبه؟
واسه من گنده
بقیه چجوریه سرعتشون؟

خط 555

و شبا 17 تا 30 !!

جدی!!
این که خیلی ضدحاله..
من توی روز همیشه 230-235
توی شب هم خوبه.. حجمش رو نمیدونم ولی اگه بخوام فایلها و آهنگای کم حجم رو حساب نکنم هر شب چهار پنج تا فیلم میگیرم.. سرعت شب و روز فرق زیادی نداره..

farshidcivil
09-03-2010, 18:29
بچه سرعت شما خوبه؟
واسه من گنده
بقیه چجوریه سرعتشون؟

خط 555

و شبا 17 تا 30 !!

چه سرویسی؟

حسین رشتی
09-03-2010, 18:30
بله درسته با ارائه کارت دانشجویی و یا نظام مهندسی میدن، چون من عضو نظام بودم یه 20 درصد تخفیفم دادن...
تفاوت 256 با 128 با محدودیت 8 گیگ فقط 5000 تومنه، 40-50 کیلو بایت سرعت بیشترم فک نکنم چیزه کمی باشه :13:
بیشتر دانلودامم تو شبه ، والله من هم 128 داشتم هم 256 . تو شب که دقیقا سرعته 256 دو برابر 128 هستش ولی حتی با همین 256 هم تو شب سرعتم بالاتر از 100 نمیره :41:- خط 2 . البته فک کنم سایر خطوط بین 128 و 256 تفاوتی نباشه (البته تو روز) ...

به همه کسایی که عضو نظام مهندسی هستن 20% تخفیف میدن یا فقط اگه 256 بگیری ؟؟
پس چه کلاهی رفته سرم تا حالا تخفیف نگرفتم ازشون..

birak
09-03-2010, 18:49
تخفیف ربطی به سرعت نداره . اگه شرایطش رو داشته باشی واسه 128 هم تخفیف می دن. :5:

shayan_p30
09-03-2010, 18:52
از كجا بايد فهميد ميشه از adsl استفاده كرد؟
چراغش روشن ميشه؟:23:
به من گفتن يه هفته طول ميكشه!
چه خبره آخه باو!:44:

farshidcivil
09-03-2010, 19:53

همونطور که birak عزیز گفتن ربطی به سرویستون نداره ولی در صورت استفاده از تخفیف باید 3 ماه پرداخت کنین

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

از كجا بايد فهميد ميشه از adsl استفاده كرد؟
چراغش روشن ميشه؟:23:
به من گفتن يه هفته طول ميكشه!
چه خبره آخه باو!:44:

وصل بشه خودشون تماس میگیرن

marmdn
09-03-2010, 22:58
سلام

من 512 اندیشه سبز خزر با 50 درصد تخفیف گرفتم
فقط می خواستم بگم که سرعتش اصلا با 256 که قبلا داشتم و سرعتشم همین حدودایی که بقیه می گن بود فرقی نداره!(یعنی 256 هم فرقی با 128 نداره!)

...

حسین رشتی
09-03-2010, 23:53
سلام

فقط می خواستم بگم که سرعتش اصلا با 256 که قبلا داشتم و سرعتشم همین حدودایی که بقیه می گن بود فرقی نداره!(یعنی 256 هم فرقی با 128 نداره!)

...

جدی فرق نداره !!!
راستی چجوری تخفیف گرفتین ؟؟
یکی یه روش هم به ما بچه پایین شهریا یاد بده یکم تخفیف بگیریم ازشون..

kasra_khan2003
10-03-2010, 00:49
مشکل سرعت بین ساعت 1 تا 6 صبح من هنوز هم رفع نشده! خط 552

برای شما چطور؟

birak
10-03-2010, 02:31
مشکل سرعت بین ساعت 1 تا 6 صبح من هنوز هم رفع نشده! خط 552

برای شما چطور؟
برای من هم سرعت نوسان وحشتناکی داره. ( 128 مرکز 3 ساعت 2:20 شب ) گاهی بالای 150 میرسه و گاهی هم به زیر 80 افت می کنه . مثلا همین لحظه سرعت کلی تورنت رو 65 کیلو بایته ! نمودار سرعت برنامه هم عین موج دریا بالا پایین میره دائم ! :2: البته دیشب هم کم و بیش اینطور بود یعنی نوسان زیاد بود. یادمون باشه 4شنبه آخر سال نزدیکه! انگار هوس کردن یه بار دیگه لنگر کشتی رو به کابل بیچاره بزنن! همیشه از چند روز جلوتر لنگر رو آزمایش می کنن !!! :21:

armin_punisher6
10-03-2010, 11:08
من گلسارم.سرعت چند روزه بین 180-200 هست.

xen
10-03-2010, 15:05
این اندیشه از اون اول خط 5 رو خوب ساپورت نمیکرد کلا بد شانسم اون موقع که همه شبا سرعتشون 70 بود ماله من 17 بود!!

الانم که اینجوری شده نمدونم این خط 5 چرا انقد آشغاله؟!!

eduardo
10-03-2010, 16:20
دوستان امروز مودم رو روشن کردم...بهد از چند لحظه دیدم چراغ adsl هم سبز شده...ولی از شرکت با من تماسی گرفته نشد مبنی بر وصل شدن...
local area connection هم به حالت اتصال به اینترنت در اومد ولی صفحه ای باهاش باز نمیشد....
تنظیمات مودم رو رو حالت PPPoE قرار دادم و یوزر و پسورد رو هم،یوزر و پسوردی که اندیشه به نام نام adsl و رمز adsl داده بود گذاشتم....ولی باز هم فایده ای نداشت....یه کانکشن PPPoE هم درست کردم ولی موقع اتصال ارور 678 رو میده...
میشه راهنمایی کنید...

farshidcivil
10-03-2010, 18:19
سلام

...

قاعدتا باید با هم فرق داشته باشن اما ظاهرا اینطور نیست ، من هم 128 هم 256 و هم 512 رو داشتم تو خط 2 که با همدیگه فرق داشتن ولی بازم با 512 سرعتم تو شبا از 100 بالاتر نمیرفت، در حالیکه سرعت 128 بعضی از دوستان تو شبا به 200 هم میرسه، نمیدونم مشکل از کجاست

اگه واسه شما فرقی ندارن ، خوب اگه از ماه بعد 128 بگیرین که به صرفه تر واستون

حسین رشتی
10-03-2010, 20:07
دوستان امروز مودم رو روشن کردم...بهد از چند لحظه دیدم چراغ adsl هم سبز شده...ولی از شرکت با من تماسی گرفته نشد مبنی بر وصل شدن...
local area connection هم به حالت اتصال به اینترنت در اومد ولی صفحه ای باهاش باز نمیشد....
تنظیمات مودم رو رو حالت PPPoE قرار دادم و یوزر و پسورد رو هم،یوزر و پسوردی که اندیشه به نام نام adsl و رمز adsl داده بود گذاشتم....ولی باز هم فایده ای نداشت....یه کانکشن PPPoE هم درست کردم ولی موقع اتصال ارور 678 رو میده...
میشه راهنمایی کنید...

فردا صبح توی ساعت اداری (حداکثر تا ساعت 4) زنگ بزن اندیشه 3سوته وصلش میکنن..
مال من هم خودشون زنگ نزده بودن من زنگ زدم وصلش کردن..

eduardo
10-03-2010, 20:42
منظورت اینه که میان خونه وصل میکنن؟
یا نه ...خودشون باید از همونجا وصل کنن؟! آخه وقتی چراغ adsl سبز هست دیگه باید وصل شد!

wolfman_741
10-03-2010, 20:54
یا نه ...خودشون باید از همونجا وصل کنن؟! آخه وقتی چراغ adsl سبز هست دیگه باید وصل شد!
باید user فعال بشه
تو ساعت اداری زنگ بزن پشتیبانی بگو چراغ ADSL روشن شده user رو فعال کنید.
تو چند دقیقه حل میشه :10:

masoud79
10-03-2010, 22:10
واسه منم همین طوری بود البته من فومن هستم زنگ زدم به شرکت گفتن خطت رو مخابرات هنوز active نکرده بعد خودشون تماس گرفتن گفتن خطت اماده است.یه سوالم داشتم از دوستان رشتی روزا ping اندیشه عالی اما دقیقا از 1 شب به بعد هم ping هم سرعت دانلود افتضاح میشه:41:اینم تست سرعتم 128 5gدارم.

P3FE
10-03-2010, 22:57
دوستان کسی اطلاع داره که میانگین سرعت در شب ها چقدر باید باشه ؟؟؟ :23:

حسین رشتی
10-03-2010, 23:51

نه خونه نمیان..
تو که زنگ میزنی از همونجا وصل میکنن..
فقط فردا زنگ بزن و بگو که چراغ ADSL روشن شده و ثابت مونده.. خودشون دو زاریشون میفته..
مال منم دقیقا مثل مال تو شده بود زنگ زدم گفتم چراغش ثابت مونده و error میده بازم که رفت یه چیزی رو نگاه کرد و همونجا گفت خطت راه افتاده برو حالشو ببر..
مبارکه..
فردا که وصلش کردی همون اول یه فایل حدود 10 مگابایتی رو دانلود کن و بعدش بگو به خودت که عجب اشتباهی کردم تاحالا ADSL نداشتم !!!:19::19::19::19::19:

moz
11-03-2010, 01:39
قاعدتا باید با هم فرق داشته باشن اما ظاهرا اینطور نیست ، من هم 128 هم 256 و هم 512 رو داشتم تو خط 2 که با همدیگه فرق داشتن ولی بازم با 512 سرعتم تو شبا از 100 بالاتر نمیرفت، در حالیکه سرعت 128 بعضی از دوستان تو شبا به 200 هم میرسه، نمیدونم مشکل از کجاست

اگه واسه شما فرقی ندارن ، خوب اگه از ماه بعد 128 بگیرین که به صرفه تر واستون

سرعت زمانی فرق می کنه که اکانت شما نامحدود باشه
اگه اکانت محدود داری ، چه 128 باشه چه 256 سرعت همونه ، فقط محدودیت دانلود تفاوت داره

sei_pm
11-03-2010, 01:56
با توجه به اینکه 1 تا شرکت بیشتر مجوز PAP ندارند این شرکت اندیشه از کدومشون سرویس میگیره که انقدر طرفدار داره؟
آقای حسین رشتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما کدوم سرویس رو دارید و چقدر پول بایتش میدی شبانه چقدر دانلود می کنید؟

حسین رشتی
11-03-2010, 02:26
با توجه به اینکه 1 تا شرکت بیشتر مجوز PAP ندارند این شرکت اندیشه از کدومشون سرویس میگیره که انقدر طرفدار داره؟
آقای حسین رشتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما کدوم سرویس رو دارید و چقدر پول بایتش میدی شبانه چقدر دانلود می کنید؟

128 سه گیگ دارم و 15500 میدم..
سرعت شب و روزم زیاد فرقی نداره.. والا مقدار دانلود رو نمیدونم چون هر شب حدود 3-4 تا فیلم میذارم دانلود بشه و نمیدونم کی دانلودش تموم میشه که بخوام حساب کنم..
اما اگه بخوام حدود بگم -- اگه تا صبح پای سیستم بشینم احتمالا حدود 3-4گیگ میگیرم..

eduardo
11-03-2010, 10:40
آقا دمت گرم....الان زنگیدم....2سوته! وصلش کردن....

حسین رشتی
11-03-2010, 11:12
آقا دمت گرم....الان زنگیدم....2سوته! وصلش کردن....

مبارکه دااشی..
اون جمله رو به خودت گفتی ؟؟:8:

eduardo
11-03-2010, 12:06
مبارکه دااشی..
اون جمله رو به خودت گفتی ؟؟:8:

آره...نه یکبار....1000بار... :27:

eduardo
12-03-2010, 20:01
دوستان اندیشه....دیشب سرعت دانلود چطور بود؟؟
ماله من اندازه دیال آپ بود!!!!....

farshidcivil
12-03-2010, 20:05
سرعت زمانی فرق می کنه که اکانت شما نامحدود باشه
اگه اکانت محدود داری ، چه 128 باشه چه 256 سرعت همونه ، فقط محدودیت دانلود تفاوت داره
تو روز درسته، فرقی ندارن... ولی واسه من تو شبا 128 با 256 فرق میکرد

حسین رشتی
12-03-2010, 21:38
دوستان اندیشه....دیشب سرعت دانلود چطور بود؟؟
ماله من اندازه دیال آپ بود!!!!....

جدی !!
واسه من که چند وقتیه شب و روز فرقی ندارن..
همیشه سرعت دانلود تک فایل با لینک مستقیم 230-235..
خط 722

hdgalaxy
13-03-2010, 00:45
جدی !!
واسه من که چند وقتیه شب و روز فرقی ندارن..
همیشه سرعت دانلود تک فایل با لینک مستقیم 230-235..
خط 722

سلام. میشه یه Result از سایت speedtest بذاری که ما هم سرعت رو ببینیم هم پینگ رو
ممنون :20:

حسین رشتی
13-03-2010, 07:51
این IDM دیگه داره حوصله منو سر میبره..
قبلا لااقل دوتا فایل با هم میتونستم دانلود کنم.. الان که دیگه از سایتهای فیلم فقط یکی یکی باید دانلود کرد..
البته فقط سایتهای فیلم اینجوریه و از بقیه سایتها 4-5تا هم میشه ولی کلا هیچ سایتی بدون محدودیت تعداد نیست..
کسی هست که این مشکل رو داشته باشه ؟؟

eduardo
13-03-2010, 12:28
آره منم دیشب میخواستم سریال لاست رو دانلود کنم فصل 6 رو....فقط گذاشت یه اپیزود رو دانلود کنم!!!!
فیلم ها هم مجبور شدم هر کدوم رو ا یه جا بگیرم...

دیشب سرعت من خیلی نوسان داشت...تک فایل لینک مستقیم ...سرعت از 8تا50 میرفت و میومد!!!! یعنی از 8 تا 50 از 50 به 8
....

farshidcivil
13-03-2010, 12:59
این IDM دیگه داره حوصله منو سر میبره..
قبلا لااقل دوتا فایل با هم میتونستم دانلود کنم.. الان که دیگه از سایتهای فیلم فقط یکی یکی باید دانلود کرد..
البته فقط سایتهای فیلم اینجوریه و از بقیه سایتها 4-5تا هم میشه ولی کلا هیچ سایتی بدون محدودیت تعداد نیست..
کسی هست که این مشکل رو داشته باشه ؟؟
شما هنو مشکلت حل نشد..
سایتایی که باهاشون مشکل داری رو بزار ببینم واسه منم اینجوری میشه یا نه... بنظر تنظیمات برنامه تون بهم خورده

hdgalaxy
13-03-2010, 14:23
??/???????????????????????????/

karkan
13-03-2010, 14:37
بچه ها سلام...

من قبلا سرعت تورنتم تا 150 میرسید اما از وقتی ویندوزمو عوض کردم و دوباره یوتورنت رو نصب کردم بالاتر از 100 نمیره...لیمیت رو هم چک کردم آنلیمیته........ واسه شما هم اینطوریه ؟؟؟

یه تنظیماتی قبلا تو انجمن دیده بودم الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم..ممنون میشم اگه یکی تنظیمات کامل Prefrences یوتورنت رو بزاره...میدونم ربطی به تاپیک نداره ولی شاید به درد یکی دیگه هم بخوره..........ممنون

ruzbeh1
13-03-2010, 15:30

با سلام دوستان سرعتو حال کنید سرویس 128 نامحدود تو چالوس

Sina_P30
13-03-2010, 16:11
سلام به همه بچه‌های گل رشتی. من اولین باره تو این تاپیک مینویسم اما چند ماهیه بحثها رو دنبال میکردم. به خاطر همین بحثها هم بعد از یکسال خورده ای از پارس وی رفتم اندیشه گرفتم. ده روزی میشه که وصل شده. خط 550 و سرویس 128 هشت گیگ. روزا اکثرن سرعت خوبه و دانلود مستقیم بالای 150. اما 1 تا 6 صبح سرعت میشه دایال آپ یا حتی بدتر. حتی وبگردی هم نمیشه کرد. ظاهرن بقیه خط پنجیها هم همینطورن. زنگ زدم پشتیبانی گفتن تا فبل از عید حل میشه و گفت خط 5 مشکلش از جاهای دیگه بیشتره. حالا باید دید چی میشه

sharifie
13-03-2010, 19:15
مرکز 6 هم مشکلش زیاده
یه چند روزیه نوسان بالای سرعت درست شده بود اما سرعت از 150 بالاتر نمیره!!
دوباره امروز نوسان زیاد شد ، سرعت بین 18 تا 140 شده تو روز!!!!
کسی از دوستان اطلاع داره که دستگاه (SHDSL (ECI که رو علمک تلفن داخل کوچه وصل میکنن تاثیری روی سرعت ADSL داره یا نه؟

birak
13-03-2010, 19:36
بچه ها سلام...

من قبلا سرعت تورنتم تا 150 میرسید اما از وقتی ویندوزمو عوض کردم و دوباره یوتورنت رو نصب کردم بالاتر از 100 نمیره...لیمیت رو هم چک کردم آنلیمیته........ واسه شما هم اینطوریه ؟؟؟

یه تنظیماتی قبلا تو انجمن دیده بودم الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم..ممنون میشم اگه یکی تنظیمات کامل Prefrences یوتورنت رو بزاره...میدونم ربطی به تاپیک نداره ولی شاید به درد یکی دیگه هم بخوره..........ممنون

سرعت چند روزه نوسان زیادی داره ربطی هم به تورنت نداره .امیدوارم تا عید درست شه . اما اون تنظیمی که باعث میشه برنامه utorrent کمی سرعت دانلودش بهبود پیدا کنه :
قسمت options>preferences>BitTorrent قسمت protocol encryption گزینه outgoing رو روی forced تنظیم کن . بعد از تایید یک بار برنامه رو ببند و دوباره باز کن .اگه فایلی باشه که تعداد سیدهاش مناسب باشه این کار باعث میشه تعداد افرادی که در اون لحظه به کامپیوترت سید میدن افزایش پیدا کنه. :5:

حسین رشتی
14-03-2010, 00:35
همشهریای گل این قضیه تخفیف از طریق معرفی کردن چجوریه ؟؟
هر کسی رو که معرفی کنیم تخفیف میگیریم ؟؟

birak
14-03-2010, 00:52
همشهریای گل این قضیه تخفیف از طریق معرفی کردن چجوریه ؟؟
هر کسی رو که معرفی کنیم تخفیف میگیریم ؟؟
استاد تخفیف گرفتن از اندیشه آقا mailer عزیزه !:46:
طبق فرمایش ایشون کسی که می خواد فرم درخواست پر کنه تو اون فرم اگه شناسه کاربری شما رو به عنوان معرف خودش ثبت کنه برای شما حدود 1500 تومن به ازای هر نفر در هر ماه تخفیف داده میشه. فرقی هم نمی کنه سرعتتون یا نوع اشتراکتون چطور باشه ! ( یعنی تمام ماه ها تا وقتی که اون فرد هنوز مشترک اندیشه باقی بمونه به شما تخفیف تعلق می گیره ). و اگه تعداد افراد معرفی شده زیادتر بشه به همون نسبت تخفیف هم کمی افزایش پیدا می کنه . با مبلغ تخفیف هم می تونید اشتراکتون رو شارژ کنین یا حجم اضافه بگیرین . مثلا ایشون برای معرفی 8 نفر کلا هر ماه 18 تومن تخفیف می گیرن و اگه یک نفر از این افراد خطش رو جمع کنه تخفیف به ماهی 16 تومن کاهش پیدا می کنه ... پس از این به بعد اگه کسی رو به اندیشه معرفی می کنین ازش بخواین که مشخصات کاربری شما رو به عنوان معرفش تو فرم درخواستی ذکر کنه ... اگه تعداد افراد معرفی شده زیاد باشه حتی اشتراک ماهیانه براتون مجانی در میاد ! :5: البته فعلا ما که سرمون کلاه رفت تا حالا هر کی رو به اندیشه فرستادیم در راه خدا بوده !:46:

pedram9
14-03-2010, 01:15
امشب سرعت من مثل چند روز پیش خوبه یعنی 230 . دیشب از 60 بالا تر نمیرفت

T I G E R
14-03-2010, 05:59
امشب تا ساعت 1:15 سرعت خوب بود ولی بعد یه بار دیسکانکت شد و بعدش سرعت خیلی پایین بود و به زور 10 تا 12 میشد
بچه های دیگه هم کاهش سرعت داشتند ؟ (اندیشه - خط 5)

قبلا اگه هم سرعت کم میشد تا ساعت 5 یا نهایتا نزدیکای 6 مجددا سرعت بالا میرفت ولی امروز حتی بعد از ساعت 6 هم سرعت پایینه

حسین رشتی
14-03-2010, 07:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

من از این اعداد چیزی سر در نمیارم..
قضیه چیه ؟؟
راستشو بگین.. یعنی من زنده می مونم ؟؟

pedram9
14-03-2010, 15:03
من افت سرعت نداشتم دیشب سرعت روی 230 بود .
خط 323

birak
14-03-2010, 15:47
امشب تا ساعت 1:15 سرعت خوب بود ولی بعد یه بار دیسکانکت شد و بعدش سرعت خیلی پایین بود و به زور 10 تا 12 میشد
بچه های دیگه هم کاهش سرعت داشتند ؟ (اندیشه - خط 5)

قبلا اگه هم سرعت کم میشد تا ساعت 5 یا نهایتا نزدیکای 6 مجددا سرعت بالا میرفت ولی امروز حتی بعد از ساعت 6 هم سرعت پایینه

سرعت من هم دیشب از ساعت 1 نوسان داشت اما قطعی نداشتم و سرعت بین 100 الی 190 برای دانلود 2 تا فایل تورنت در نوسان بود .( اشتراک 128 اندیشه مرکز 3 )
توی روز هم بعضی ساعت ها سرعت نوسان داره و بعضی وقتا از 50-60 بالاتر نمی ره اما بعد از 10 دقیقه تا یک ربع دوباره به نزدیک 200 کیلو بایت می رسه . امیدوارم این مشکل نوسان سرعت حل شه. البته شاید بخاطر نزدیک بودن شب چهارشنبه این نوسانها طبیعی باشه ! شاید دارن تکنولوژیهای جدید مخابراتی رو آزمایش می کنن! :21:

حسین رشتی
14-03-2010, 21:39
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی جواب منو نداد !!
این اعداد یعنی چی ؟؟

birak
14-03-2010, 22:48
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی جواب منو نداد !!
این اعداد یعنی چی ؟؟
یعنی این سایت تشخیص داده ( درست یا غلط ! ) که سرعت دانلود شما در اون لحظه 1.37 مگابیت بوده و سرعت آپلود 0.22 مگابیت .( اگه سرعتت واسه اشتراک 128 استاندارد باشه باید جفتشو حول و حوش 0.12نشون بده ) واسه تبدیل ممیز رو 3 تا جلو ببر یعنی میشه 1370 کیلو بیت و 220 کیلو بیت ... حالا جفتشو تقسیم بر 8 کن سرعت دانلود و آپلودت به کیلو بایت به دست میاد که میشه : 171 کیلو بایت سرعت دانلود و 27.5 کیلو بایت سرعت آپلود . اون پایین هم که نوشته پینگ 197 میلی ثانیه که در اصل سرعت عکس العمل و پاسخگویی ارتباط شما با سرور مربوطه رو نشون میده که معمولا تو بازیهای آنلاین هر چی کمتر باشه بهتره و کلا زیر 300 میلی ثانیه باشه خوبه ... یعنی وقتی سرعت پینگ شما 197 میلی ثانیه ( می شه گفت 2 دهم ثانیه ) هست به این معنیه که تو بازی آنلاین وقتی شما مثلا کلید شلیک گلوله رو تو کامپیوترت فشار میدی حدود 0.2 ثانیه طول می کشه تا نتیجش تو بازی آنلاین اثر کنه ... خب معلومه اگه مثلا پینگت خیلی بالا باشه تا بیای دکمه شلیک رو فشار بدی و 1-2 ثانیه بعد اثر کنه دیگه دشمن جا خالی داده و 100 متر اونور تره !!!! این هم مثال ساده ! :46:در ضمن این تستای سرعت خیلی دقیق نیستن . اون عدد 3.2 هم که زیر اسم اندیشه سبز نوشته مثلا نشون میده که این سایت به کیفیت سرویس اندیشه از 5 نمره 3.2 نمره داده . و پایین سمت راست هم نشون میده که این تست سرعت رو با کمک سرور شهر باکو که حدود 200 مایل از رشت فاصله داره گرفتی . اگه تست سرعت رو با سرور شهرای دیگه بگیری معمولا نتیجه متفاوت میده.

حسین رشتی
14-03-2010, 23:18
یعنی این سایت تشخیص داده ( درست یا غلط ! ) که سرعت دانلود شما در اون لحظه 1.37 مگابیت بوده و سرعت آپلود 0.22 مگابیت .( اگه سرعتت واسه اشتراک 128 استاندارد باشه باید جفتشو حول و حوش 0.12نشون بده ) واسه تبدیل ممیز رو 3 تا جلو ببر یعنی میشه 1370 کیلو بیت و 220 کیلو بیت ... حالا جفتشو تقسیم بر 8 کن سرعت دانلود و آپلودت به کیلو بایت به دست میاد که میشه : 171 کیلو بایت سرعت دانلود و 27.5 کیلو بایت سرعت آپلود . اون پایین هم که نوشته پینگ 197 میلی ثانیه که در اصل سرعت عکس العمل و پاسخگویی ارتباط شما با سرور مربوطه رو نشون میده که معمولا تو بازیهای آنلاین هر چی کمتر باشه بهتره و کلا زیر 300 میلی ثانیه باشه خوبه ... یعنی وقتی سرعت پینگ شما 197 میلی ثانیه ( می شه گفت 2 دهم ثانیه ) هست به این معنیه که تو بازی آنلاین وقتی شما مثلا کلید شلیک گلوله رو تو کامپیوترت فشار میدی حدود 0.2 ثانیه طول می کشه تا نتیجش تو بازی آنلاین اثر کنه ... خب معلومه اگه مثلا پینگت خیلی بالا باشه تا بیای دکمه شلیک رو فشار بدی و 1-2 ثانیه بعد اثر کنه دیگه دشمن جا خالی داده و 100 متر اونور تره !!!! این هم مثال ساده ! :46:در ضمن این تستای سرعت خیلی دقیق نیستن . اون عدد 3.2 هم که زیر اسم اندیشه سبز نوشته مثلا نشون میده که این سایت به کیفیت سرویس اندیشه از 5 نمره 3.2 نمره داده . و پایین سمت چپ هم نشون میده که این تست سرعت رو با کمک سرور شهر باکو که حدود 200 مایل از رشت فاصله داره گرفتی . اگه تست سرعت رو با سرور شهرای دیگه بگیری معمولا نتیجه متفاوت میده.

دمت گرم دااشی مثل همیشه دقیق و کامل..
آره غلطه چون من سرعت دانلودم که 230.. پس نمیشه زیاد روشون حساب کرد..

pedram9
15-03-2010, 01:08
سرعتم امشب از 25 کیلو بایت بالا تر نمیره :41:

شما چی .؟؟
اندیشه . خط 323

birak
15-03-2010, 01:20
سرعتم امشب از 25 کیلو بایت بالا تر نمیره :41:

شما چی .؟؟
اندیشه . خط 323
درسته . الان که ساعت 1:20 شبه سرعت من هم استاندارد بین 16 الی 20 کیلوبایته . ( 128 اندیشه خط 3 ). فکر می کنم امشب سرعت رو استاندارد کردن . امیدوارم زیاد طول نکشه . :19: البته یکی دو بار هم سرعت یه نوسانی کرد به 32 کیلو هم رسید اما دوبار افت کرد . باید صبر کنیم شاید تا صبح درست شه.

pedram9
15-03-2010, 01:41
نوسان فوق العاده زیاده . حتی چند دقیقه ای سرعت زیر 10 کیلوبایت هم میشه .

خیلی افتضاحه :9::23::29::weird::2:

birak
15-03-2010, 02:58
اگه از فردا پس فردا تو سایتا خوندین دوباره لنگر خورده به کابل و باعث شده %30 پهنای باند کشور قطع شه زیاد تعجب نکنین ! شایدم همین امشب خورده باشه ! کی می دونه ! :13::34: البته زیادم نباید بد بین بود ! امیدوارم فردا سرعت برگرده سر جاش.

حسین رشتی
15-03-2010, 09:30
دیشب سرعت عالی بود.. خداییش سرعت بیست بود.. منظورم 20 کیلوبایته !!
به خیال اینکه شاید نزدیکای صبح درست بشه گذاشتم 6-7تا فایل با هم دانلود بشه و صبح که پاشدم دیدم هیچ کدوم کامل نشده !!

ebrahim_cid
15-03-2010, 11:41
به به
چی فک میکردیم چی شد
اون از پازس وی که 30 تا بالاتر نمیره
اندیشه هم سرعت دیشب بد بوده ولی اینقدا هم بد نبوده ها خط 2 هستم سرعت 100 بطور میانگین بود:13:

shahrokhblash
15-03-2010, 12:56
با درود
لطف کنید قیمت جدید سرویس adsl برای رشت رو بزنید در مورد parsonline که وسط چهار راه گلسار روی بیلبورد قیمت ای عجیبی نوشته هم یه توضیه بدید ممنون میشم

با سپاس

sei_pm
15-03-2010, 23:28
اندیشه از شرکت زیر سرویس میگیره:

birak
16-03-2010, 01:46
با درود

لطف کنید قیمت جدید سرویس adsl برای رشت رو بزنید در مورد parsonline که وسط چهار راه گلسار روی بیلبورد قیمت ای عجیبی نوشته هم یه توضیه بدید ممنون میشم

با سپاس
دوست عزیز
در حال حاضر تو رشت سرویس اندیشه نسبت به سرعت و قیمتی که داره از بقیه شرکتا فعلا بهتره . مهمترین مزیتش هم اینه که حتی با سرویس 128 شما تو روز به سرعتای بالاتر از 100 کیلو بایت واسه دانلود میرسید و شبها هم معمولا از سرعت استاندارد 128 خیلی بالاتره ( بجز بعضی شبها ) البته انتخاب با خودتونه و امیدوارم شرکتی رو انتخاب کنید که بالاترین کیفیت رو بهتون ارائه کنه . یه نگاهی به نظرات دوستان که تو صفحات قبل دادن بندازین . هم از اندیشه هم پارس هم دامون ... خودتون به بهترین انتخاب درحال حاضر میرسید.
این هم لیست قیمت اندیشه :

موفق باشی.

T I G E R
17-03-2010, 16:56
فکر کنم کلا سرعت ها رو کم کردند چون روزانه هم سرعت دانلودم از 70-80 بالاتر نمیره
شبانه هم سرعت دانلود 30 تا 50 یا نهابتا 60 میرسه

kavehmech
17-03-2010, 20:00
فکر کنم کلا سرعت ها رو کم کردند چون روزانه هم سرعت دانلودم از 70-80 بالاتر نمیره
شبانه هم سرعت دانلود 30 تا 50 یا نهابتا 60 میرسه

پس فقط واسه من کم نشده.
فردا باید تمدید کنم.نمیدونم با این وضع برم سراغ سرعت پایینتر یا نه.
الان 2 روزه که سرعت روز هم کمه

pedram9
17-03-2010, 21:55
سرعت شما ها هم کم شده ؟؟ واسه من از امروز خیلی کم شده صفحه ها بعضی اوقات به زور باز میشه

farshidcivil
17-03-2010, 23:01
واسه من که بدک نیست...256 خط 2
لینک مستقیم از راپید روز سرعت 234 شب 30-40

pedram9
17-03-2010, 23:47
سرعت دانلود خوبه . سرعت باز کردن صفحه های وب افتضاح شده . از دایل آپ هم پاین تر اومده

حسین رشتی
18-03-2010, 01:28
سرغت دانلود من خیلی نوسان داره..
سه چهار دقیقه بین 25-30 .. بعدش چند دقیقه میره روی 90-100 و دوباره 25-30 و همینجوری هر چند دقیقه بالا پایین میشه..

birak
18-03-2010, 01:35
والا فعلا که سرعت دانلود هم تعریفی نداره . نوسان هم به شدت زیاده . الان 1:30 شبه بعضی وقتا سرعت میره رو 40-50 و بعضی لحظات هم زیر 10 کیلو بایت !!! البته تو باز شدن صفحات مشکلی ندارم اما تعداد سیدهای تورنت مدام نوسان شدید دارن و انگار جلوشون بعضی وقتا گرفته میشه ! یعنی تو یه لحظه برای یه فایل 15 نفر دارن سید میدن یه دفعه میشه 2 نفر دوباره میشه 10 نفر ....البته این نوسان تا حدی طبیعیه اما نه دیگه به این شدت ! :13: ( 128 مرکز 3 ) فکر کنم این شبا مخابرات داره بهمون عیدی میده ! :10:

pedram9
18-03-2010, 02:08
سرعت دانلود من خوبه ولی صفحه های وب 10 دقیقه میگذره تا باز میشن .
همین تایپیک 5 دقیقه گذشت تا باز شد

دلیلش چی میتونه باشه . میتونه از ویروس باشه ؟؟؟
امکانش زیاده که کامپیوترم ویروس داشته باشه . میتونه از ویروس باشه؟؟؟؟

T I G E R
18-03-2010, 12:55
سرعت دانلود من خوبه ولی صفحه های وب 10 دقیقه میگذره تا باز میشن .
همین تایپیک 5 دقیقه گذشت تا باز شد

دلیلش چی میتونه باشه . میتونه از ویروس باشه ؟؟؟
امکانش زیاده که کامپیوترم ویروس داشته باشه . میتونه از ویروس باشه؟؟؟؟
اگه سرعت دانلودت خوبه ولی سرعت ویگردیت افتضاحه ، حتما یه جای کار می لنگه
ویروس میتونه یکی از عوامل بسیار تاثیرگذار باشه
از طرفی برخی انتی ویروس ها مثل آویرا هم شدیدا سرعت وبگردی رو کاهش میدند
از چه مرورگری استفاده میکنی ؟ با یه مرورگر دیگه مثل اپرا ، فایرفاکس یا ... تست کن ببین تغییری ایجاد میشه

T I G E R
18-03-2010, 13:01
معمولا در ایام بهار و تابستان سرعت ها به حالت استاندارد نزدیک میشه
برخلاف پاییزو زمستان که سرعت ها رو کاملا افزایش میدند
نمیدونم شاید این تغییرات پیش زمینه ای برای کاهش سرعت در فصول بهار و تابستان باشه

بهرحال اینکه سرعت شبانه برای همه بطور میانگین 30 تا 50 شده

pedram9
18-03-2010, 13:03
انتی ویروسی نصب نیست .
ار internet explorer استفاده میکنم .
5 دقیقه ی ائل کانکن شدن صفحه ها رو خوب باز میکنه ولی بعد از باز کردن چند صفحه . دیگه افتضاح میشه

wolfman_741
18-03-2010, 14:03
انتی ویروسی نصب نیست .
5 دقیقه ی ائل کانکن شدن صفحه ها رو خوب باز میکنه ولی بعد از باز کردن چند صفحه . دیگه افتضاح میشه
internet explorer که سرعتش خیلی پایینه :41:
fire fox رو تست کن :10:

surena_iran2564
18-03-2010, 14:32
سلام
من اشتراک گرفتم از اندیشه
و امروز به سلامتی بعد از یک هفته از طرف مخابرات هم فعال شد
ولی به اینترنت وصل نمیشه هنوز
کانفیگ هم کردم
حالا نمیدونم اشکال کجاست
diagnose هم که میکنم یچیزای راجع به فیر وال و فیلترنیگ query user میگه
با غیر فعال کردن فایروال هم باز مشکل بر طرف نمیشه...

pedram9
18-03-2010, 15:58
با همه اینطوریه

kourosh_k800
18-03-2010, 16:27
دوستان پارس آنلاین دیگه 512 نمیده میگن بخشنامه اومده دیگه به کاریرای خونگی سرعت بالاتر از 256 ندیم دیروز رفتم اونجا دختره بهم گفت الان شرکتهایی دیگه فقط 128 میدن ولی ما داریم 256 به کاربرای خونگی میدیم منم در جواب گفتم سرعت 128 آندیشه دو برابر سرعت 512 شماست تازه شما هم که دیگه 512 نمیدین چه شود..............

منم ماه دیگه به جمع اندیشه ای ها می پیوندم چون واقعا دیگه ارزش نداره تو پارس موندن سرعت پایین و قیمت بالا 512 3 گیگ رو داشتم ماهی 37 تومان میدادم سرعتمم 50 60 بود از حد استانداردم پایین تر میومد خب عقلم کم نیست که میام اندیشه 128 8 گیگ میگرم ماهی 24 تومان سرعت بالاتر قیمت کمتر

surena_iran2564
18-03-2010, 23:23
اینترنتم وصل شد
ولی مدام قطع میشه
هر نیم ساعت قط میشه
الان هم قطعه
برا همه اینجوریه یا دستگاه من مشکل داره؟

حسین رشتی
19-03-2010, 00:23
اینترنتم وصل شد
ولی مدام قطع میشه
هر نیم ساعت قط میشه
الان هم قطعه

نه مال من اصلا قطع نشده..

mailer
19-03-2010, 00:49
اینترنتم وصل شد
ولی مدام قطع میشه
هر نیم ساعت قط میشه
الان هم قطعه

مال منم اصلا قطع نشده. کدوم مرکزی؟

pedram9
19-03-2010, 00:51
آقا واسه من هر وقت بارون میاد قطع میشه چرا ؟؟؟

mailer
19-03-2010, 00:57
آقا واسه من هر وقت بارون میاد قطع میشه چرا ؟؟؟

الان که برف خفن اومده دیگه بدتر

karkan
19-03-2010, 01:10
برف خفن تایید میشه و سرعت بسیار پایین تورنت...17 کیلو

دم برف گرم... دم عیدی یه ب....ل...خ اساسی به این مسافرای ..... داد...

بچه ها میگید سرعتا تو بهار استاندارد میشه یعنی میشه 16 کیلوبایت پر سکند؟؟؟؟no shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

pedram9
19-03-2010, 02:06
عجب برفی :31:

دلیلش چی که قطع میشه موقع بارون و برف؟؟؟

birak
19-03-2010, 02:27
عجب برفی :31:

دلیلش چی که قطع میشه موقع بارون و برف؟؟؟
دلیلش سادست ! فرسوده بودن شبکه کابل مسی + کند و کاوهای راه به راه تو هر کوچه و خیابان که به محض آب گرفتگی خیلی از کابلا زیر آب غرق میشه ! در ضمن خیلی از مسیرهای کابلها هم رو کار هست ! کافیه یه کلاغ یا گنجشک رو سیم بشینه و نشستنش باعث بشه سیم حرکت کنه و یه اپسیلون نویز ایجاد بشه ! همه این اپسیلونا رو با هم جمع کنی خودت می تونی حساب کنی آخرش چقدر تاثیر داره تا اطلاعات در خونت برسه ! حالا وای به روز و شبی که برف بیاد سیما زیر برف دفن شن ! :46: قبل ار نیمه شب واسه من هم چند بار قطع شد. یعنی لاگین می شد اما هیچ اطلاعاتی نمیومد . ( مرکز 3 ) اما الان که 2:20 شبه سرعت بالا رفته و الان نیم ساعته سرعت تورنتم برای 2 تا فایل سرجمع بین 100 الی 140 کیلو بایته .

در ضمن فکر نکنم تو بهار سرعتا استاندارد بشه ( 16 کیلو بایت! ) اما احتمال داره مثل همیشه طبق روال سالهای پیش که شرکتا تو بهار و تابستان سرعتاشون پایین میومده ما هم افت سرعت داشته باشیم ! :41:فقط امیدوارم امسال استثنا باشه و لااقل زیاد افت نکنه .

T I G E R
19-03-2010, 10:53
انتی ویروسی نصب نیست .
خب آنتی ویروس نداری مسلما مشکل ویروس یا بدافزار گرفتی
باید از یه آنتی ویروس خوب استفاده کنی (اگه تازه کاری می تونی از Nod32 شروع کنی)
در ضمن قبل از هرکاری برنامه Malwarebytes'Anti-Malware رو نصب و سیستم رو اسکن کن تا مخرب های و بدافزارها رو پاک کنه
مرورگرت رو هم سعی به فایرفاکس یا اپرا تغییر بدی
چون IE منهای سرعت پایین اصلا امنیت خوبی نداره

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

اینترنتم وصل شد
ولی مدام قطع میشه
هر نیم ساعت قط میشه
الان هم قطعه
مودم رو مجددا کانفیگ کن ببین مشکل پابرجاست
شاید نویز خط شما بالا باشه که باید از طریق Isp چک بشه
(من قبلا که پارس آنلاین داشتم یه بار چنین حالتی برام پیش اومد و سرعتم هم کم شده بود که
زنگ زدم تهران گفتند که نویز خط شما بالایه و مشکل از خطوط تلفنه و من هم زنگ زدم مخابرات اومدند درست کردند و مشکلم حل شد)

karkan
19-03-2010, 11:43
دیشب ساعت 2:57 دی سی شد....لعنت به این شانس...

سرعت تورنت دیشب خیلی عجیب بود...5 ثانیه میرفت 70....10 دقیقه 19-20
تا موقعی که بیدار بودم این روند ادامه داشت...ردخور نداشت...

pedram9
19-03-2010, 12:07
دوستان یکی به من یک پیام خصوصی بده یاد بده که با nod 32 چطور ویروس ها رو از بین ببرم .
من با انتی ویروس زیاد کار نکردم . سیستمم قوی نیست که آنتی ویروس های آنچنانی روش نصب کنم .

من با نود 32 اسکن میکنم عدد قرمز رو میزنه 420 تا :31:
حالا یه عالم آدرس اونجا هست که فکر کنم همون آدرس فایل هایی که مشکل داره رو نشون میده . حالا چیو باید بزنم تا از بین ببره ؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید خواهشا .
پیام خصوصی بدید بهتره

T I G E R
19-03-2010, 13:07
دوستان یکی به من یک پیام خصوصی بده یاد بده که با nod 32 چطور ویروس ها رو از بین ببرم .
من با انتی ویروس زیاد کار نکردم . سیستمم قوی نیست که آنتی ویروس های آنچنانی روش نصب کنم .

من با نود 32 اسکن میکنم عدد قرمز رو میزنه 420 تا :31:
حالا یه عالم آدرس اونجا هست که فکر کنم همون آدرس فایل هایی که مشکل داره رو نشون میده . حالا چیو باید بزنم تا از بین ببره ؟؟؟؟؟

لطفا کمک کنید خواهشا .
پیام خصوصی بدید بهتره
برو تاپیک زیر همه چیز رو در مورد NOD32 توضیح داده (نسخه 4 نود32 بر روی سیستم های ضعیف هم سریع کار میکنه)
برای تنظیماتش هم در اون تاپیک راهنمای انجام تنظیمات مشخص شده
تا ضمن قویتر کردن انتی ویروس قابلیت حذف کاملا خودکار ویروس ها رو داشته باشید
فقط اگه سیستمت خیلی ضعیفه تنظیمات بخش گارد یا Real-time file system protection رو تغییر نده
ولی تنظیمات بخش اسکن آنتی ویروس یعنی On-demand computer scan رو مطابق فایل آموزش بر روی حداکثر تنظیم کن

البته اگه آلودگی به حدیه که آنتی ویروس قادر به رفع اون نیست حل نشد کافیه به بخش اورژانس سیستم های آلوده رجوع کنی
اونجا میتونی موارد مشابه آلودگی خودتو پیدا و از راه حل اون استفاده کنی

karkan
19-03-2010, 14:15
بچه ها چطور میشه کاری کرد که اگه وسط شب واسه خودش دی سی شد دوباره کانکت شه؟

تو آی دی ام یه کاری میشد کرد ولی با تورنت چیکار باید کرد؟

armin_punisher6
20-03-2010, 11:01
سلام.بچه ها من شنیدم که قیمت adsl بایین اومده.کسی قیمتای جدید اندیشه و بارس رو نداره؟چهار راه
گلسار هم یه تابلو واسه بارس آنلاین زده.راستی بچه ها من اشتراک این ماهم فردا تموم میشه چه جوری باید تمدید کنم؟آخه فردا تعطیله.

farshidcivil
20-03-2010, 12:55
سلام.بچه ها من شنیدم که قیمت adsl بایین اومده.کسی قیمتای جدید اندیشه و بارس رو نداره؟چهار راه
گلسار هم یه تابلو واسه بارس آنلاین زده.راستی بچه ها من اشتراک این ماهم فردا تموم میشه چه جوری باید تمدید کنم؟آخه فردا تعطیله.
فک کنم باید بندازی بعده تعطیلات رسمی کشور یعنی 4روز دیگه، حالا یه تماس بگیر شاید جواب دادن

حسین رشتی
20-03-2010, 15:05

من از اندیشه سوال پرسیده بودم گفته بودن دفترشون از دوم بازه

alves2774
20-03-2010, 17:27
سلام تو وب سایت اندیشه ساعت کارشونو تو عید زدن ضمنا می تونی آنلاینم تمدید کنی ضمنا سال نو همه بروبکسم مبارک:11::11::11:

pedram9
20-03-2010, 18:01
راستی تمدید آنلاین فقط برا بانک سامان و پارسیان وجود داره ؟ که توی سایت اندیشه زده ؟؟
من که صادرات دارم نمیتونم ؟؟؟

mailer
20-03-2010, 18:30
راستی تمدید آنلاین فقط برا بانک سامان و پارسیان وجود داره ؟ که توی سایت اندیشه زده ؟؟
من که صادرات دارم نمیتونم ؟؟؟

چرا می تونی. هر کارت عضو شتاب میتونه آنلاین تمدید کنه. فرقی نمی کنه صادرات باشه یا ملی یا پارسیان.

pedram9
20-03-2010, 18:39
خوب 2 سوال .
1. اطمینان دارین که با صادرات هم میشه پرداخت آنلاین کرد ؟؟
توی قسمت تمدید انلاین یک جاش نوشته
2. تاریخ انقضای کارت ؟؟ این یعنی چی ؟؟

12 روز دیگه باید برم تمدید اگه با صادرات بشه پرداخت کرد عالیه دیگه این همه راه نمیرم تا اونجا

T I G E R
20-03-2010, 20:12
شما برای پرداخت آنلاین در سامانه های پرداخت انلاین همانند بانک سامان یا بانک پارسیان اطلاعات زیر رو باید وارد کنید

1. شماره کارت : همون کد 12 رقمی که جلوی کارت درج شده (بصورت 4 رقم 4 تایی)

2. پسورد دوم : پسورد دوم یا پسورد اینترنتی رو باید قبلا فعال کرده باشید
یعنی با مراجعه به یکی از خودپردازهای بانک دارنده کارت اون ، اقدام به تغییر رمز دوم نمایید
در تمام خرید ها و پرداخت های ایترنتی ، رمز دوم بعنوان رمز کارت محسوب میشه و باید از رمز دوم استفاده کنید

3. CVV2 یا کد شناسایی کارت : یک عدد 3 یا 4 رقمی که در جلو یا پشت کارت نوشته میشود
(در عابربانک صادرات عدد 4 رقمی است که در جلوی کارت بالای شماره کارت نوشته شده است)

4. تاریخ انقصا : تاریخ انقضاء کارت که در جلوی اکثر کارت ها بصورت XX/XX مشخص شده که در واقع ماه و سال انقضا را نشان میدهد
مثلا در کارت های بانک صادرات و سامام بصورت مثلا 91/06 نوشته میشه یا در کارت های بانک ملت بصورت مثلا 1391/06 نوشته میشه

pedram9
21-03-2010, 00:13
حالا این شماره ای که انقضای کارت رو نشون میده کدومش رو باید توی سال و کدومشو توی ماه وارد کرد .
مثلا اینو : 11/90

mailer
21-03-2010, 01:02
حالا این شماره ای که انقضای کارت رو نشون میده کدومش رو باید توی سال و کدومشو توی ماه وارد کرد .

آخه داداش مگه ما ماه 90 هم داریم؟ 90 میشه سال 11 میشه ماه
یعنی بهمن 1390 کارت منقضی میشه.

T I G E R
21-03-2010, 01:03
خب مشخصه اعداد 1تا 12 معرف ماه و اعداد بالای 89 معرف سال هستند
مثلا 90/11 یعنی ماه یازدهم سال 1390 .... یعنی کارت در بهمن ماه سال 90 منقضی میشه
شما عدد 11 را دبعنوان ماه و عدد 90 رو بعنوان سال وارد میکنید

pedram9
21-03-2010, 01:53
حسین جان یک نرم افزار بهت اسمش رو گفته بودما واسه خاموش شودن کامپیوتر سر موقع معین . اسمش چی بود؟؟؟

حسین رشتی
21-03-2010, 04:45
حسین جان یک نرم افزار بهت اسمش رو گفته بودما واسه خاموش شودن کامپیوتر سر موقع معین . اسمش چی بود؟؟؟

shutdownerx
طریقه ی استفاده ش رو بلدی یا توضیح بدم دااشی ؟؟ :46:

حسین رشتی
21-03-2010, 10:09
دوستان یه سوال..
ما دیگه رسما باید با سرعت دانلود 230 خداحافظی کنیم ؟؟

pedram9
21-03-2010, 15:06
سرعت من که دیشب 220 بود 2 تا فایل 800 مگی ( تورنت )
و 4 تا 100 مگی دان شود راحت
اگه بیشتر هم میزاشتم میشد فکر کنم

MESI08
21-03-2010, 19:19
سرعت من که دیشب 220 بود 2 تا فایل 800 مگی ( تورنت )
و 4 تا 100 مگی دان شود راحت
اگه بیشتر هم میزاشتم میشد فکر کنم

ببخشید فایلهای تورنتو با چی دانلود میکنی؟

pedram9
21-03-2010, 20:57
با نرم افزار های Utorrent یا Bittorrent

karkan
21-03-2010, 23:19
بچه ها آخرین نسخه تورنت چیه؟
پدرام میگه 220 من میگم 60-70....این چه وضعشه...تورنت که خوب بود!!!!چرا اینطوری شد؟؟؟

ممکنه مشکل از تورنت من باشه؟؟اگه یه تورنت دیگه نصب کنم اینایی که تو لیست یو تورنت گذاشتم حذف میشه؟

assimi
22-03-2010, 00:11
ساعت ۱ از الان هست ؟

ruzbe1313
22-03-2010, 00:15
نزدیک یک هفتست شب سرعت دانلودم از 20 بالاتر نمیره
چه با تورنت، چه لینک مستقیم
723

البته الان سرعت خوبه
شاید چون تو سایتش هنوز ساعت یک نیست ، محدودیت سرعت اعمال نشده
اما حجم کم نمیشه:20:

حسین رشتی
22-03-2010, 00:54
رفقا سرعت دانلود تک فایل من دوباره مثل قدیم شده..
الان بالای 220

حسین رشتی
22-03-2010, 04:50
امشب تا یکی دو ساعت اول سرعت خیلی نوسان داشت ولی از حدود ساعت 3(جدید) سرعت روی 230 گیر کرده و یه سری از اون فایلهایی که توی صف انتظار بودن رو دانلود کردم..

pedram9
22-03-2010, 11:25
آقا ساعتی که توی سایت اندیشه هست در قسمت CRM یک ساعت از این ساعت درست ما که از دیشب رفت جلو عقبه .
امشب باید کی رفت واسه دانلود . ؟؟
از ساعت 1 به زمان اونا بریم یا به زمان جدید ؟؟؟

wolfman_741
22-03-2010, 13:15
آقا ساعتی که توی سایت اندیشه هست در قسمت CRM یک ساعت از این ساعت درست ما که از دیشب رفت جلو عقبه .
زمان جدید.........

حسین رشتی
22-03-2010, 17:27

به زمان جدید..
من همون دیشب هم از ساعت جدید رفتم واسه دانلود..

arsess2012
22-03-2010, 17:28
سلام به همگی. من خودم به تازگی یه 256 نا محدود از پارس وی گرفتم. همسایمون هم میخواد ADSL بگیره. البته فکر کنم اصفهانیه! (قصد توهین ندارم ها، نزنین دهنمو سرویس کنین)
ازم پرسید ارزون ترین سرویس تو رشت قیمتش چه قدره. اگه میشه بهم بگین ارزون ترین سرویس باسرعت 64 یا 128 چنده!:31:

pedram9
22-03-2010, 17:32
سلام به همگی. من خودم به تازگی یه 256 نا محدود از پارس وی گرفتم. همسایمون هم میخواد ADSL بگیره. البته فکر کنم اصفهانیه! (قصد توهین ندارم ها، نزنین دهنمو سرویس کنین)
ازم پرسید ارزون ترین سرویس تو رشت قیمتش چه قدره. اگه میشه بهم بگین ارزون ترین سرویس باسرعت 64 یا 128 چنده!:31:

فعلا بهترین کیفیت رو توی سرویس 128 اندیشه ی سبز خزر داره .
که 1گیگ 10500
و 3 گیگ 15500
5 گیگ 18500
8گیگ 24500

arsess2012
22-03-2010, 17:47
قیمت های پارس وی چه طور؟

ruzbe1313
22-03-2010, 22:02
قیمت های پارس وی چه طور؟
اعلانیه چهارراه گلسار که میگه
6900 چوق واسه 128
چه حجمی نمیدونم (یحتمل 1 گیگ باشه دیگه)

حسین رشتی
23-03-2010, 13:15
رفقا سرعت شبانه شما چطوره ؟؟
مال من بعد از چند شبی که خیلی پایین بود الان دو شبه همون 230 قبل شده..
خط 722

T I G E R
24-03-2010, 11:14
رفقا سرعت شبانه شما چطوره ؟؟
مال من بعد از چند شبی که خیلی پایین بود الان دو شبه همون 230 قبل شده..
خط 722
برای من روز و شب نهایتا سرعت دانلود 70 هستش (خط 5) :13:

pedram9
24-03-2010, 19:03
سلام دوستان من برای تمدید آنلاین رفتم رمز عبور 2وم کارت عابرم رو فعال کردم . یک کد 5 رقمی گفت وارد کنید و من یک کدی زدم مثلا 12345 و ok کردم بعد قبول کرد بعد یک قبض از عابر بانک برام اومد بیرون که یک رمز 4 رقمی توش بود حالا من برای تمدید آنلاین باید اون رمز 5 رقمی که خودم وارد کردم رو باید بزنم برای تمدید یا اونی که خود عابر بانک از طریق رسید به من داد ؟؟؟؟؟؟
( بانک صادرات )

حسین رشتی
24-03-2010, 21:55
دوستان من که مدت زمان باقیمانده اکانتم 2 روز مونده و الان چهارمه یعنی تا پایان روز ششم اکانت اعتبار داره یا تا پایان روز پنجم ؟؟

farshidcivil
25-03-2010, 10:02
دوستان من که مدت زمان باقیمانده اکانتم 2 روز مونده و الان چهارمه یعنی تا پایان روز ششم اکانت اعتبار داره یا تا پایان روز پنجم ؟؟

تا پایانه روزه ششم

T I G E R
25-03-2010, 10:40
اکانت شما دقیقا 1 ماه اعتبار داره
یعنی مثلا اگه شما 10 صبح روز 7 اسفند تمدید کردید درست تا 10 صبح روز 7 فروردین اعتبار داره

jabarsink2000
25-03-2010, 12:14
اکانت شما دقیقا 1 ماه اعتبار داره
یعنی مثلا اگه شما 10 صبح روز 7 اسفند تمدید کردید درست تا 10 صبح روز 7 فروردین اعتبار داره

شما امتحان کردید ؟

این طور نیست من تست کردم درست 1 ماه و زمان قطع شدن ساعت 24 . بدون شک و تردید.
یعنی شما اگر 10 صبح روز 7 اسفند تمدید درست تا 12شب 7 فروردین اعتبار دارد اگر حجم تمام نشه.

ara_alizadeh
25-03-2010, 13:19
سلام به اعضای محترم این فروم
من یه سری اطلاعات میدم و چند تا سوال دارم. ببخشید که سوالات ابتدایی هست به خاطر همین مساله عضو شدم البته مطالب و صفحات رو تا جایی که تونستم مطالعه کردم.

اطلاعات اشتراک
1 ماهه
فن آوا ( ssk حوالی چله خانه )
سرعت 512
محدودیت 3 گیگ ( 2 تا 7 صبح رایگان )
قیمت 20 هزار تومن ( 19900 )

اطلاعات سرعت

ساعت 5 صبح

ساعت 2 بعداز ظهر

سوالات

1. سرعت های 34 و 43 مربوط به دانلود هست در ساعات 5 صبح و 2 بعدازظهر دیگه؟ خوبه در سطح 512 در قیاس با بقیه شرکت ها؟
2. سرعت های 13 و 19 سرعت های آپلود هست در ساعت های 5 صبح و 2 بعدازظهر دیگه؟ خوبه در سطح 512 در قیاس با بقیه شرکت ها؟
3. اون 652 و 306 پینگ چیه؟ بالاباشه خوبه یا پایین؟
4. آیکون کانکشن پایین صفحه منیتور من سرعت 12،0 mbps رو نشون میده؟ این سرعت چطوره؟ باید بیشتر باشه در سطح 512؟ اصلا تاثیری هم داره سرعت دریافت روی اون؟

باتشکر

T I G E R
25-03-2010, 17:59
شما امتحان کردید ؟

این طور نیست من تست کردم درست 1 ماه و زمان قطع شدن ساعت 24 . بدون شک و تردید.
یعنی شما اگر 10 صبح روز 7 اسفند تمدید درست تا 12شب 7 فروردین اعتبار دارد اگر حجم تمام نشه.
آخه من یک ماه پیش ساعت 9 صبح تمدید کرده بودم... اشتراک من امروز تموم میشد و بخاطر همین صبح زود آنلاین تمدید کردم
300 مگ از اکانتم مونده بود و فکر میکردم تا این 300 مگ تموم نشه ، تمدید جدید سوئیچ نمیشه
درست ساعت 9 صبح یه بار دیسکانکت شدم و رفتم سایت رودیدم که بله حجم و اعتبار قبلی حذف و تمدید جدید شروع شده

jabarsink2000
25-03-2010, 18:36
آخه من یک ماه پیش ساعت 9 صبح تمدید کرده بودم... اشتراک من امروز تموم میشد و بخاطر همین صبح زود آنلاین تمدید کردم
300 مگ از اکانتم مونده بود و فکر میکردم تا این 300 مگ تموم نشه ، تمدید جدید سوئیچ نمیشه
درست ساعت 9 صبح یه بار دیسکانکت شدم و رفتم سایت رودیدم که بله حجم و اعتبار قبلی حذف و تمدید جدید شروع شده

درسته منم قبلا همین کار میکردم زودتر تمدید میکردم وقتی به روزش میرسی اکونت جدید فعال میشد ولی بعد دیدم که تا اخر روز فعال این شکلی دیدم خیلی ارزش داره .حالا که 3 روز بهت رایگان میدن دیگه خیلی بهتر شده.

حسین رشتی
25-03-2010, 19:28
درسته منم قبلا همین کار میکردم زودتر تمدید میکردم وقتی به روزش میرسی اکونت جدید فعال میشد ولی بعد دیدم که تا اخر روز فعال این شکلی دیدم خیلی ارزش داره .حالا که 3 روز بهت رایگان میدن دیگه خیلی بهتر شده.

این قضیه سه روز رایگان چیه ؟؟

---------- Post added at 08:28 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

اطلاعات اشتراک
1 ماهه
فن آوا ( ssk حوالی چله خانه )
سرعت 512
محدودیت 3 گیگ ( 2 تا 7 صبح رایگان )
قیمت 20 هزار تومن ( 19900 )

اطلاعات سرعت

ساعت 5 صبح

سوالات
1. سرعت های 34 و 43 مربوط به دانلود هست در ساعات 5 صبح و 2 بعدازظهر دیگه؟ خوبه در سطح 512 در قیاس با بقیه شرکت ها؟
2. سرعت های 13 و 19 سرعت های آپلود هست در ساعت های 5 صبح و 2 بعدازظهر دیگه؟ خوبه در سطح 512 در قیاس با بقیه شرکت ها؟
3. اون 652 و 306 پینگ چیه؟ بالاباشه خوبه یا پایین؟
4. آیکون کانکشن پایین صفحه منیتور من سرعت 12،0 mbps رو نشون میده؟ این سرعت چطوره؟ باید بیشتر باشه در سطح 512؟ اصلا تاثیری هم داره سرعت دریافت روی اون؟

سلام دااشی خوش اومدی..
1.آره سرعت دانلود که باید بگم زیاد هم خوب نیست.. مال من 128 اندیشه ست که اگه دیده باشی توی چند صفحه پیش مال من 1.37 بود !!
2.آره مال آپلود که بازم نسبت به مال من که 0.29 بود کمتره..

کلا زیاد به این تست سرعت اعتماد نکن..
توی روز و شب یه تک فایل با لینک مستقیم رو شروع به دانلود کن و ببین سرعت دانلودت با IDM چنده و بیا اینجا اعلام کن..
مال من توی روز و شب فرقی نداره و 230-235 kb/s

jabarsink2000
26-03-2010, 09:08
قضیه سه روز رایگان :
اگر حجم کم بیاورید یا مدت استفاده تمام شود اندیشه 3 روز رایگان با حجم 300 مگابایت میدهد .

farshidcivil
26-03-2010, 10:54
قضیه سه روز رایگان :
اگر حجم کم بیاورید یا مدت استفاده تمام شود اندیشه 3 روز رایگان با حجم 300 مگابایت میدهد .

که البته این 300 مگ از شارژ ماه ایندتون کم میشه

jabarsink2000
26-03-2010, 11:43
که البته این 300 مگ از شارژ ماه ایندتون کم میشه

اما 300 مگ حجم کم شدن ارزش 3 شب دانلود داره.:5::8:

حسین رشتی
26-03-2010, 20:56
اما 300 مگ حجم کم شدن ارزش 3 شب دانلود داره.:5::8:

یعنی اگه حتی توی این 3 روز 100 مگ هم دانلود کنیم بازم از ماه بعدمون 300 مگ کم میشه ؟؟ یا به هر اندازه ای که دانلود کنیم از شارژماه آیندمون کم میشه ؟؟

farshidcivil
26-03-2010, 21:49
یعنی اگه حتی توی این 3 روز 100 مگ هم دانلود کنیم بازم از ماه بعدمون 300 مگ کم میشه ؟؟ یا به هر اندازه ای که دانلود کنیم از شارژماه آیندمون کم میشه ؟؟

بله 300 مگ از ماه بعدتون کم میشه

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:48 PM ----------

اقا یکی به ما بگه درده این ADSl ما چبه

نمیتونم کانکت شم

ara_alizadeh
27-03-2010, 03:47
سلام دااشی خوش اومدی..
1.آره سرعت دانلود که باید بگم زیاد هم خوب نیست.. مال من 128 اندیشه ست که اگه دیده باشی توی چند صفحه پیش مال من 1.37 بود !!

توی روز و شب یه تک فایل با لینک مستقیم رو شروع به دانلود کن و ببین سرعت دانلودت با IDM چنده و بیا اینجا اعلام کن..
مال من توی روز و شب فرقی نداره و 230-235 kb/s[/QUOTE]

سلام و ممنون عزیز
1. من با Dap دانلود می کردم. امروز صبح IDM گرفتم. یه فایل صوتی دانلود کردم. البته هنوز متوجه نشدم چطور باید سرعت دانلود رو از IDM بفهمم. فقط اینو می دونم که "سرعت مبادله" در ساعت نزدیک پنج بین 11 تا 17 kb/sec متغیر بود و گاهی هم تا 21 می رسید.
2. من هنوز متوجه نشدم چرا آیکون کانکشن پایین صفحه مانیتورم روی 12 mbps هست. اصلا این سرعت چه ارتباطی با سرعت 512 من داره؟
3. مفهوم پینک چیه؟ الان ( ساعت نزدیک پنج صبح ) دوباره تست زدم این اومد:

حسین رشتی
27-03-2010, 10:02
nدوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم..
دیشب این حجم اضافه 300 مگابایت رو فعال کردم که بتونم باهاش دانلود کنم و هنوز 290 مگابایت باقیه ازش..
اگه امروز برم دفتر اندیشه و اکانت ماهانه بگیرم قضیه این 290 تای باقیمونده چی میشه ؟؟

pedram9
27-03-2010, 11:07
دیشب این حجم اضافه 300 مگابایت رو فعال کردم که بتونم باهاش دانلود کنم و هنوز 290 مگابایت باقیه ازش..
اگه امروز برم دفتر اندیشه و اکانت ماهانه بگیرم قضیه این 290 تای باقیمونده چی میشه ؟؟

300 مگ کم میشه از حجمت دیگه داداش

eduardo
27-03-2010, 11:20
دوستان کد 224 سرعت دانلودشون تو شب چطوره؟؟
ماله من از 30 بالاتر نمیره! :41:
این IDM تنظیمی واسه افزایش سرعت نداره؟!

farshidcivil
27-03-2010, 12:02
دوستان کد 224 سرعت دانلودشون تو شب چطوره؟؟
ماله من از 30 بالاتر نمیره! :41:
این IDM تنظیمی واسه افزایش سرعت نداره؟!

منم کد 224 ام، دیشب حدودا 2.5 گیگ دانلود شد، ولی اکثر اوقات از 30 بالاتر نمیره؛ نمیدونم چرا خطه 2 و 5 اینقد مشکل دارن
شما 6-5 تا فایلو بصورت همزمان واسه دانلود بزار ، البته تو شب. معمولا سرعته چنتاشون تا 50 میرسه

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:58 PM ----------

میدونم جاش اینجا نیست... ولی چون بچه های رشت اینجا جمعن سوالمو اینجا میپرسم
کسی از دوستان هارد اکسترنال داره؟ بینه سیگیت و وسترن موندم کدومشو بخرم، تو رشت کجا قیمتاش مناسب تره

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

شما مگه در حالت عادی حجمه باقیموندتون به ماه بعد انتقال پیدا میکنه؟ اینم مثه همونه یعنی 300 مگه اضافه تون واسه این ماهه و به ماه بعد منتقل نمیشه چه کلش استفاده کنی چه نکنی

birak
27-03-2010, 17:07
............
میدونم جاش اینجا نیست... ولی چون بچه های رشت اینجا جمعن سوالمو اینجا میپرسم
کسی از دوستان هارد اکسترنال داره؟ بینه سیگیت و وسترن موندم کدومشو بخرم، تو رشت کجا قیمتاش مناسب تره...........

دوست عزیز
در مورد ارور 769 وقتی پیش میاد که مودم نمی تونه با سرور به دلایل مختلف ارتباط برقرار کنه ... مثلا به دلیل غیر فعال شدن کارت شبکت یا فایر وال ویندوز یا ...
یک بار مودم رو از کلید پشت به مدت 2 دقیقه خاموش و روشن کن ... در ضمن ببین شکلک شبکه وقتی مودم رو خاموش می کنی روش علامت ضربدر قرمز میاد یا نه ... اگه دیدی کلا کنار ساعت کامپیوتر همچین شکلکی نیست یعنی اینکه کارت شبکت غیر فعال شده ... میری مسیر control panel>network connections رو شکلک local area connection کلیک راست می کنی و گزینه enable رو می زنی ... اگه دیدی با روشن خاموش کردن مودم باز هم ارور وجود داشت و این گزینه کارت شبکه هم از قبل فعال بود ... بهتره یه بار دستی غیر فعال کنی ( یا کلا از تو قسمت device manager کارت شبکه رو remove کنی ) و با ری استارت کردن کامپیوتر دوباره کارت شبکه شناسایی میشه و این بار باید درست کارکنه .
اما در مورد هارد اکسترنال جفت مارکهایی که گفتی خوبن ... اما این رو هم در نظر داشته باش که وسترن تازگیها یه سری مدل جدید زده که علاوه بر قیمت خوب ( بین 130 تا 160 ) می تونن مستقیم انواع و اقسام فایلای تصویری رو با اتصال به تلویزیون LCD پخش کنن و خودشون ریموت هم دارن . کلمه hdd player wd tv رو تو نت جستجو کن ... اما کلا در مورد هارد اکسترنال تو رشت من تجربه خوبی ندارم چون اکثر فروشنده ها مدلای محدودی دارن و اگه دنبال مارک خاصی هستی باید بگردی یا سفارش بدی از تهران برات بیارن ..لاکانی می تونی سوال کنی پاساژ گهر هم همچنین .تو پیغام خصوصی گفتم . چک کن .
موفق باشی

farshidcivil
27-03-2010, 20:25
دوست عزیز
در مورد ارور 769 وقتی پیش میاد که مودم نمی تونه با سرور به دلایل مختلف ارتباط برقرار کنه ... مثلا به دلیل غیر فعال شدن کارت شبکت یا فایر وال ویندوز یا ...
یک بار مودم رو از کلید پشت به مدت 2 دقیقه خاموش و روشن کن ... در ضمن ببین شکلک شبکه وقتی مودم رو خاموش می کنی روش علامت ضربدر قرمز میاد یا نه ... اگه دیدی کلا کنار ساعت کامپیوتر همچین شکلکی نیست یعنی اینکه کارت شبکت غیر فعال شده ... میری مسیر control panel>network connections رو شکلک local area connection کلیک راست می کنی و گزینه enable رو می زنی ... اگه دیدی با روشن خاموش کردن مودم باز هم ارور وجود داشت و این گزینه کارت شبکه هم از قبل فعال بود ... بهتره یه بار دستی غیر فعال کنی ( یا کلا از تو قسمت device manager کارت شبکه رو remove کنی ) و با ری استارت کردن کامپیوتر دوباره کارت شبکه شناسایی میشه و این بار باید درست کارکنه .
اما در مورد هارد اکسترنال جفت مارکهایی که گفتی خوبن ... اما این رو هم در نظر داشته باش که وسترن تازگیها یه سری مدل جدید زده که علاوه بر قیمت خوب ( بین 130 تا 160 ) می تونن مستقیم انواع و اقسام فایلای تصویری رو با اتصال به تلویزیون LCD پخش کنن و خودشون ریموت هم دارن . کلمه hdd player wd tv رو تو نت جستجو کن ... اما کلا در مورد هارد اکسترنال تو رشت من تجربه خوبی ندارم چون اکثر فروشنده ها مدلای محدودی دارن و اگه دنبال مارک خاصی هستی باید بگردی یا سفارش بدی از تهران برات بیارن ..لاکانی می تونی سوال کنی پاساژ گهر هم همچنین .تو پیغام خصوصی گفتم . چک کن .
موفق باشی

با تشکر.
بله مشکل از کارت شبکه بود.
فک کنم منظورتون همینا باشن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقیقا بخاطر خرید این دستگاه میخوام هارد اکسترنالم بگیرم
البته hdd player wd tv تا حالا نشنیدم، یعنی خودشون حافظه داخلیم دارن؟!

castel_xd
27-03-2010, 23:58
سلام دااشی خوش اومدی..

مال من توی روز و شب فرقی نداره و 230-235 kb/s

سلام و ممنون عزیز
1. من با Dap دانلود می کردم. امروز صبح IDM گرفتم. یه فایل صوتی دانلود کردم. البته هنوز متوجه نشدم چطور باید سرعت دانلود رو از IDM بفهمم. فقط اینو می دونم که "سرعت مبادله" در ساعت نزدیک پنج بین 11 تا 17 kb/sec متغیر بود و گاهی هم تا 21 می رسید.
2. من هنوز متوجه نشدم چرا آیکون کانکشن پایین صفحه مانیتورم روی 12 mbps هست. اصلا این سرعت چه ارتباطی با سرعت 512 من داره؟
3. مفهوم پینک چیه؟ الان ( ساعت نزدیک پنج صبح ) دوباره تست زدم این اومد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

اون 12 مگابیتی که میبینی مربوط میشه به کانکت شن مدم و سیستمت ( سرعت تبادلشونه)

سرعت شبها از 1 تا 6 صبح لاکپشتی میشه

اگه دوست داری شب یه چند گیگ میزان دانلود کنی بهتره همین 512 رو از پارس وی بگیری دوست خودم با اکانت 256 شبی در حدود 3 تا 5 گیگ میگیره سرعت بالای 240 میره ( دوستم تو مرکز 4 هستش)

اندیشه اوایل خوب بود الان خراب شده شبهاش

روزهاشم سرعتش قبلا واسم 100 تا 180 بود الان که ترافیک ISP خیلی پایینه به جای اینکه بره بالا سرعت کمتر هم شده اومده روی 70 تا 100

سرعت 512 شما هم که همون بالا جوابش رو بهت دادم ربطی به اون جریان نداره

یه چیزی یادم رفت بگم پست رو دوباره ویرایش کردم D:

اون جریان پینگ هم که میبینی ( خلاصه بگم ) هرچی کمتر باشه بهتره سرعتت هم بیشتر ( واسه پارس وی 350 تا 500 هستش ماله اندیشه واسه من تا حالا زیره 600 نیومده )

اندیشه خوراکش TimeOut هستش که ****** به بازی های انلاین ( جای ستاره یه کلمه زشت قرار بده )

ara_alizadeh
28-03-2010, 04:22
[/QUOTE]

اون 12 مگابیتی که میبینی مربوط میشه به کانکت شن مدم و سیستمت ( سرعت تبادلشونه)
سرعت شبها از 1 تا 6 صبح لاکپشتی میشه
اگه دوست داری شب یه چند گیگ میزان دانلود کنی بهتره همین 512 رو از پارس وی بگیری دوست خودم با اکانت 256 شبی در حدود 3 تا 5 گیگ میگیره سرعت بالای 240 میره ( دوستم تو مرکز 4 هستش)
اندیشه اوایل خوب بود الان خراب شده شبهاش
روزهاشم سرعتش قبلا واسم 100 تا 180 بود الان که ترافیک ISP خیلی پایینه به جای اینکه بره بالا سرعت کمتر هم شده اومده روی 70 تا 100
سرعت 512 شما هم که همون بالا جوابش رو بهت دادم ربطی به اون جریان نداره
یه چیزی یادم رفت بگم پست رو دوباره ویرایش کردم D: اون جریان پینگ هم که میبینی ( خلاصه بگم ) هرچی کمتر باشه بهتره سرعتت هم بیشتر ( واسه پارس وی 350 تا 500 هستش ماله اندیشه واسه من تا حالا زیره 600 نیومده ) اندیشه خوراکش TimeOut هستش که ****** به بازی های انلاین ( جای ستاره یه کلمه زشت قرار بده )
[/QUOTE]

ممنون از توضیحات خوب شما و اون دوست دیگه. مطالب این فروم رو جهت مزید اطلاعات هر صبح مالطه می کنم.

armin_punisher6
28-03-2010, 13:01
سلام بچه ها.یعنی دیگه باید با سرعت 230 خداحافظی کرد؟واسه من الان 140هست.گلسار

pedram9
28-03-2010, 13:41
واسه من که خوبه . 220 هست .
خط 323

mohammadirani
28-03-2010, 16:20
الان بعد از یک هفته از مسافرت برگشتم

سرعت پارس انلاین چرا این قدر دوباره افت کرده
از بالای 100 الان رسیده به 20.30 کیلوبایت!

به خاطر عیده ؟
شب ها خوب میشه؟

pedram9
29-03-2010, 00:59
جدی جدی انگار سرعتا اومده پایین بالای 30 نمیره واسه من .
سرعت شما ها چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jooya
29-03-2010, 01:24
بچه ها می خواستم بدونم توی رشت ، مخابرات هنوز سرویس نمیده !؟

pedram9
29-03-2010, 02:00
بچه ها می خواستم بدونم توی رشت ، مخابرات هنوز سرویس نمیده !؟

نه . فکر نکنم

mtx891
29-03-2010, 14:22
سلام دوستان همشهری:31:
خیلی ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک میزارین
من میخام adsl بگیرم توی سبزه میدان مخابرات هم به ما نزدیکه تو فکر به نظرتون چی بگیرم کدومشون شبا دانلودش بهتره

mmiladd
29-03-2010, 14:27
سلام دوستان همشهری:31:
خیلی ممنون از اطلاعاتی که به اشتراک میزارین
من میخام adsl بگیرم توی سبزه میدان مخابرات هم به ما نزدیکه تو فکر به نظرتون چی بگیرم کدومشون شبا دانلودش بهتره

انديشه.........

حسین رشتی
29-03-2010, 21:57
سرعت دانلود شبانه من 230 یعنی در اصل دانلود روز و شب من فرقی با هم نداره..
یه سوال.. این حجم 300 مگابایت اضافه ای که میگیریم مگه نباید از شارژ بعدی کم بشه ؟؟
من اون 300 مگابایت رو تا آخر استفاده کردم و امروز رفتم تمدید کردم شارژ کم نشده بود هیچی, دیدم 3.2 گیگ حجم دارم !!!:18:
قضیه چیه ؟؟

pedram9
29-03-2010, 23:18
سرعت دانلود شبانه من 230 یعنی در اصل دانلود روز و شب من فرقی با هم نداره..
یه سوال.. این حجم 300 مگابایت اضافه ای که میگیریم مگه نباید از شارژ بعدی کم بشه ؟؟
من اون 300 مگابایت رو تا آخر استفاده کردم و امروز رفتم تمدید کردم شارژ کم نشده بود هیچی, دیدم 3.2 گیگ حجم دارم !!!:18:
قضیه چیه ؟؟

واسه منم اینطوری شده . راستی 1 سوال من 2 روز دیگه باید تمدید کنم یعنی تا پس فردا شب ساعت 12 شب میتونم به اینترنت وصل شم ؟؟ و 1 به بعد نمیتونم ؟؟؟

حسین رشتی
29-03-2010, 23:23
واسه منم اینطوری شده . راستی 1 سوال من 2 روز دیگه باید تمدید کنم یعنی تا پس فردا شب ساعت 12 شب میتونم به اینترنت وصل شم ؟؟ و 1 به بعد نمیتونم ؟؟؟

آره تا 12 میتونی..
ولی یه کار بهتر هم میتونی کنی..
تا عصر حجمت رو تموم کن و تا قبل 8.5 که دفتر اندیشه بازه برو تمدید کن که شب بتونی دانلود کنی..

pedram9
30-03-2010, 00:41
مگه اندیشه تا هشت و نیم بازه ؟؟؟؟؟؟

assimi
30-03-2010, 11:53
دیشب سر تورنت هام همینطوری رفتم تو بخش ترکر های یوتورنت دیدم تمام ترکر ها مثل دمونوید / ۱۳۳۷x یا rarbg همه کار میکنن جز Piratebay
یعنی نوشته بود Work offline Time OUt
برا شما ها هم اینطوری میشه؟

hassan_c2004
30-03-2010, 15:44
سلام
آقا جدیدا کسی خط 7 اندیشه ثبت نام کرده؟اینترنتش وصل شده؟
من حدود 17 روز پیش رفتم درخواست برای یه خط جدید دادم گفتن برای خط 7 پورت خالی نداریم بعد عید وصل میشه هنوزم که هنوزه وصل نکردن

mailer
30-03-2010, 15:49
سلام
من حدود 17 روز پیش رفتم درخواست برای یه خط جدید دادم گفتن برای خط 7 پورت خالی نداریم بعد عید وصل میشه هنوزم که هنوزه وصل نکردن

مطئنی؟ زنگ زدی بهشون؟ حتما آماده شده تا حالا!

jabarsink2000
30-03-2010, 17:33
دوستان خط 727 امروز درست شد :
امروز سرعت این خط از سرعت دانلود 20 تبدیل شد به 150 ,160,170.
امشب سرعت تست می کنم میبینم سرعت شب چنده.

حسین رشتی
30-03-2010, 17:39
مگه اندیشه تا هشت و نیم بازه ؟؟؟؟؟؟

آره دیروز زنگ زدم گفت تا 8.5 بازه و من 8:20 رسیدم تمدید کردم..
البته اون موقع از پله ها که میری بالا از در سمت چپی باید بری داخل.. اتفاقا اون موقع خیلی خلوته..

birak
30-03-2010, 17:41
دیشب سر تورنت هام همینطوری رفتم تو بخش ترکر های یوتورنت دیدم تمام ترکر ها مثل دمونوید / ۱۳۳۷x یا rarbg همه کار میکنن جز Piratebay
یعنی نوشته بود Work offline Time OUt
برا شما ها هم اینطوری میشه؟

سلام دوست عزیز
دیروز منم با piratebay مشکل داشتم . بخصوص واسه فایل جدید کشتی کج ( Wrestlemania.26 ) بس که ملت هجوم آورده بودن هیچ کدوم از 7-8 تا تورنتی که بود اصلا قابل استفاده نبود سرعتشون از 10 کیلو بایت بیشتر نمی شد ... اما با اینکه این موضوع ربطی به تاپیک ما نداره ... به علاقه مندان دانلود کشتی کج از تورنت من سایت تورنت زیر رو پیشنهاد می کنم ... اول ثبت نام کنید که خیلی ساده و مجانیه ( گزینه رجیستر بالای صفحه ).. بعدش می تونید فایل تورنتی رو که می خواید جستجو کنید ... انواع و اقسام مسابقات اینجا پیدا میشه و سرعت دانلود تورنت هاش هم واقعا خوبه ... مثلا همون فایلی که گفتم با وجود ازدحام زیاد سرعتش به حدود 100 کیلو بایت می رسید .
این هم سایت :

خوش باشید.

حسین رشتی
30-03-2010, 17:41
سلام

آره دوست من هم 25 یا 26 اصفند بود که ثبت نام کرد مال اون بنده خدا هم هنوز وصل نشده..
اونم خط 7..

hassan_c2004
30-03-2010, 17:49
آره دوست من هم 25 یا 26 اصفند بود که ثبت نام کرد مال اون بنده خدا هم هنوز وصل نشده..
اونم خط 7..

پس معلومه مال همه اینطوریه
حالا کی میخوان وصل کنن خدا میدونه.
راستی من قبلا 722 بودم خدایی سرعتش عالی بود معمولا 230 بود حتی تا 250 هم میرفت
میخواستم ببینم کسی از 776 خبر نداره؟سرعتش چجوریه؟

حسین رشتی
30-03-2010, 19:40
پس معلومه مال همه اینطوریه
حالا کی میخوان وصل کنن خدا میدونه.
راستی من قبلا 722 بودم خدایی سرعتش عالی بود معمولا 230 بود حتی تا 250 هم میرفت
میخواستم ببینم کسی از 776 خبر نداره؟سرعتش چجوریه؟

درسته من الان 722 هستم و روز و شب سرعتم بین 230 - 235

T I G E R
31-03-2010, 10:20
این خط 5 گویا نسبت به سایر خطوط سرویس دهی پایین تری داره
چه اونموقع که مشکل داشت چه الان که نسبت به سایر خطوط سرعت خیلی کمتری داره
من چه روز و چه شب سرعت دانلودم نهایتا60-70 هستش

mailer
31-03-2010, 15:56
این خط 5 گویا نسبت به سایر خطوط سرویس دهی پایین تری داره
چه اونموقع که مشکل داشت چه الان که نسبت به سایر خطوط سرعت خیلی کمتری داره
من چه روز و چه شب سرعت دانلودم نهایتا60-70 هستش

اره ولی مثل اینکه دارن به قولشون عمل میکنن. چون 6 و 727 هم که مشکل داشتن مشکلشون حل شد(البته مشکل که نمیشد بهش گفت. باید میگفتم تو این 2 مرکز که کمتر حال داده بودن). مطمئن باش 5 هم تا 1-2 هفته دیگه درست میشه.

p0w3rfu7
31-03-2010, 16:45
من اکانت اندیشه ی سبز دارم یه مودم TP-Link خردیم سی هزار تومن و یه اکانت 128 به قیمت یازده هزار تومن. هزینه ی نصب هم ندادم چون خودم نصب کردم. در غیر این صورت ده هزار تومن هست. به نظر من که خوبه سرعت واقعی هنگام دانلود هم تا چهل کیلوبایت هم رسیده , و یه روزه هم آماده شد
ببخشید یه سوال هم داشتم چطور می تونم وقتی سیستمم رو روشن میکنم همواره اینترنت وصل باشه بدون نیاز به دایال کردن، مدل مودم من TP-Link 8811 هست
باتشکر

jabarsink2000
31-03-2010, 19:04
من اکانت اندیشه ی سبز دارم یه مودم TP-Link خردیم سی هزار تومن و یه اکانت 128 به قیمت یازده هزار تومن. هزینه ی نصب هم ندادم چون خودم نصب کردم. در غیر این صورت ده هزار تومن هست. به نظر من که خوبه سرعت واقعی هنگام دانلود هم تا چهل کیلوبایت هم رسیده , و یه روزه هم آماده شد
ببخشید یه سوال هم داشتم چطور می تونم وقتی سیستمم رو روشن میکنم همواره اینترنت وصل باشه بدون نیاز به دایال کردن، مدل مودم من TP-Link 8811 هست
باتشکر

3- تعدادی پوشه را مشاهده میکنید پوشه مربوط به مودم خودرا اتخاب کرده سپس انرا Open کنید . در اینجا ما پوشه TD-8811 را باز میکنیم .
4- از میان سه گزینه روبرو TP-LINK ADSL Modem_Router Utility.exeرا انتخاب کرده دبل کلیک میکنیم .
6- در صفحه بعد در بالای صفحه Quick Setupرا انتخاب کنید .
7- در صفحه باز شده تغییرات ذیل اعلام شود
در ATM VC Configure به جای VPI=8وبه جای VCI=35 قراردهید.(دقت کنید این VPI/VCIبرای اندیشه سبز خزر است. و برایISP های دیگر فرق می کند.)
در پایین هم User Name و Password خود را وارد کنید و در پایان submit نمایید . چند لحظه طول میکشد تا مودم شما Reboot گردد . مودم شما نصب شده است .
با انجام این کار زمانی که مودم را روشن می کنید و چراغ ADSL پس از ثابت ماندن چراغ ACT روشن می ماند وقتی روشن ماند یعنی شما به اینترنت وصل هستید .

p0w3rfu7
31-03-2010, 19:41
دوست عزیز ممنون از پاسخ شما
من قبلا یک بار این کار را کردم فقط به جای 8 عدد صفر را قرار دادم.
حال اگر حس کنجکاوی یه نفر اود کند و VPI را دستکاری کند و اشتباهی وارد کند در سرعت تاثیری دارد؟