PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان گیلان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97

Dj_aghamajid
18-02-2010, 11:21
آقایون همه خونتنو بفروشید بیاید راهنمایی رانندگی!:31:
عمری راحت دانلود کنین!
پس فعلا 722 عالیه! 727 و مرکز 6 داغونه! مرکز 3 هم خوبه!
بقیه مراکز چطوره؟

pedram9
18-02-2010, 11:26
آقایون همه خونتنو بفروشید بیاید راهنمایی رانندگی!:31:
عمری راحت دانلود کنین!
پس فعلا 722 عالیه! 727 و مرکز 6 داغونه! مرکز 3 هم خوبه!
بقیه مراکز چطوره؟

کجا مرکز 3 خوب هست من 3 هستم . دیشب داغون بود

Dj_aghamajid
18-02-2010, 11:31
کجا مرکز 3 خوب هست من 3 هستم . دیشب داغون بود
دیشبو نمیگم!
کلا!
بیرک میگفت 3 خوبه! یعنی بد نیست!
یه شب که ملاک نیست! شما آمار یه هفته خودت رو نگاه کن اگه هر شب و روزش بد بود حق با شماست!

pedram9
18-02-2010, 11:37
دیشبو نمیگم!
کلا!
بیرک میگفت 3 خوبه! یعنی بد نیست!
یه شب که ملاک نیست! شما آمار یه هفته خودت رو نگاه کن اگه هر شب و روزش بد بود حق با شماست!

من توی این یک هفته فقط 2 بار سرعت خوب داشتم و الان 2 شبه که دوباره افتضاح شده . الکی که دارم نمیکم بده سرعت

حسین رشتی
18-02-2010, 11:49
شاید شماره هاتون فرق میکنه.. مثلا 322 یا 323 ؟؟

Dj_aghamajid
18-02-2010, 11:52
من توی این یک هفته فقط 2 بار سرعت خوب داشتم و الان 2 شبه که دوباره افتضاح شده . الکی که دارم نمیکم بده سرعت
قبوله!
خواهشا بقیه دوستان هم بیان بگن بقیه خط ها چطوره؟
از پارس کسی باقی مونده که بگه اوضاع چطوره؟
من پیش بینی میکنم آینده پارس بهتر از اندیشه باشه! چون کاربراش کم شده و همچنین متوجه شده که کیفیت سرویسش پایینه! 100% تلاششو بیشتر میکنه تا کاربرا رو بکشه به سمت خودش!

pedram9
18-02-2010, 11:58
قبوله!
خواهشا بقیه دوستان هم بیان بگن بقیه خط ها چطوره؟
از پارس کسی باقی مونده که بگه اوضاع چطوره؟
من پیش بینی میکنم آینده پارس بهتر از اندیشه باشه! چون کاربراش کم شده و همچنین متوجه شده که کیفیت سرویسش پایینه! 100% تلاششو بیشتر میکنه تا کاربرا رو بکشه به سمت خودش!

منم همینطور فکر میکنم . شاید باید از ماه بعد بگم لعنت بر اندیشه و درود بر پارس :27:

ebrahim_cid
18-02-2010, 12:02
بله پارس خیلی خوبه 100 مگ فایل گزاشتم لینک مستقیم از ساعت 9.20 نا ساعت 11.59 دقیقه تازه تموم شد
ماکسیمم سرعت 40 کیلو بایت بود راپید هم نبود:41:
تو این 2ساعت ونیم هم مجموعا 15 بار dc شدم :13:
به به پارس :2: مملکت گل وبلبل همه هم از اینترنت ها راضی ان
فقط خواهشا این مخابراتی ها پاشون رو هنوز رو اون سیم بدبخت که گزاشتن اون بیچاره دردش میاد داره خفه میشه یه ذره پاتون بردارین نفس بکشه که نمیره بدبخت:41:
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا تف تو اینترنت ایران:2:
--------
نه بابا پارس هم سرش شلوغه هر وقت میرم تمدید میبینم 500 نفر دیگه هم ثبت نام کردن
این جوری نمیشه باید یه شرکت خوب بیاد کلا پوز اینا رو بزنه این پارسی ها دیدن اندیشه سرعتش کم شده فیتیله چراغ رو کشیدن پایین
مال ما رو هم داغون کردن از ساعت 9 صبح تا 10 شب ماکسیمم سرعت بطور متوسط 50-60 کیلو بایت هست 1-3 اوج داغونی هست 20 کیلو بایت ماکسیمم
من اینقده عصبانیم دارم دیوونه میشم دیشب هیچ فایلی از فایل هام دانلود نشد
سابقه نداشته همچین چیزی
الان که دارم متن رو ویرایش میکنم برای بار 20 ام dc شدم
به پارس زنگ میزنم میگه چیزی نیست عادی اه:13:
داری دلیل رو میگم چرا قبلا اینجوری نبود میگه من نمیدونم بزنگید تهران
مرسی از اطلاعاتتون واقعاا با اون پشتیبانیتون

Dj_aghamajid
18-02-2010, 12:24
بله پارس خیلی خوبه 100 مگ فایل گزاشتم لینک مستقیم از ساعت 9.20 نا ساعت 11.59 دقیقه تازه تموم شد
ماکسیمم سرعت 40 کیلو بایت بود راپید هم نبود:41:
تو این 2ساعت ونیم هم مجموعا 15 بار dc شدم :13:
به به پارس :2: مملکت گل وبلبل همه هم از اینترنت ها راضی ان
فقط خواهشا این مخابراتی ها پاشون رو هنوز رو اون سیم بدبخت که گزاشتن اون بیچاره دردش میاد داره خفه میشه یه ذره پاتون بردارین نفس بکشه که نمیره بدبخت:41:
خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا تف تو اینترنت ایران:2:
--------
نه بابا پارس هم سرش شلوغه هر وقت میرم تمدید میبینم 500 نفر دیگه هم ثبت نام کردن
این جوری نمیشه باید یه شرکت خوب بیاد کلا پوز اینا رو بزنه این پارسی ها دیدن اندیشه سرعتش کم شده فیتیله چراغ رو کشیدن پایین
مال ما رو هم داغون کردن از ساعت 9 صبح تا 10 شب ماکسیمم سرعت بطور متوسط 50-60 کیلو بایت هست 1-3 اوج داغونی هست 20 کیلو بایت ماکسیمم
من اینقده عصبانیم دارم دیوونه میشم دیشب هیچ فایلی از فایل هام دانلود نشد
سابقه نداشته همچین چیزی
الان که دارم متن رو ویرایش میکنم برای بار 20 ام dc شدم
به پارس زنگ میزنم میگه چیزی نیست عادی اه:13:
داری دلیل رو میگم چرا قبلا اینجوری نبود میگه من نمیدونم بزنگید تهران
مرسی از اطلاعاتتون واقعاا با اون پشتیبانیتون
قشنگ بود!:39:
آدم فقط تو این اوضاع باید الکی بخنده تا خدای نکرده سکته ای .... نکنه! :18:
ولی من خیر سرم آینده رو پیش بینی کردم ولی فکر کنم تخصصشو ندارم!:2:
خدایا به داد این مردم ستم کشیده خیابون فلسطین برس! الهی آمین:11:
میخوام یه کار غیر تخصصی دیگه بکنم شاید این یکی جواب بده!
استاندارد ISO 2009
سرعت زیر 20 = داغون
سرعت 20 تا 40 = ضعیف
سرعت 40 تا 80 =متوسط
سرعت 80 تا 120 = خوب
سرعت 120 تا 160 = خیلی خوب
سرعت 160 تا .... = عالی
حالا شما طبق این استاندارد تازه از تنور در اومده بیان تکلیفتونو مشخص کنید! البته برای شب و روز جدا جدا بنویسید!

حسین رشتی
18-02-2010, 13:11
قشنگ بود!:39:
آدم فقط تو این اوضاع باید الکی بخنده تا خدای نکرده سکته ای .... نکنه! :18:
ولی من خیر سرم آینده رو پیش بینی کردم ولی فکر کنم تخصصشو ندارم!:2:
خدایا به داد این مردم ستم کشیده خیابون فلسطین برس! الهی آمین:11:
میخوام یه کار غیر تخصصی دیگه بکنم شاید این یکی جواب بده!
استاندارد ISO 2009
سرعت زیر 20 = داغون
سرعت 20 تا 40 = ضعیف
سرعت 40 تا 80 =متوسط
سرعت 80 تا 120 = خوب
سرعت 120 تا 160 = خیلی خوب
سرعت 160 تا .... = عالی
حالا شما طبق این استاندارد تازه از تنور در اومده بیان تکلیفتونو مشخص کنید! البته برای شب و روز جدا جدا بنویسید!

دیگه دارید نظر سنجی میکنید!! بیاین یه طومار هم بنویسیم واسه اعتراض به اندیشه.. منم اولش امضا میکنم:5:
توی روز همیشه عالی
شب گاهی خوب و گاهی خیلی خوب
راستی وقتی 10 تا فایل با هم دانلود میکنم سرعت میره در حد متوسط(البته توی روز)..:8:

ho0rezam
18-02-2010, 13:18
سلام...تو ور خدا یکی به سوال من در مورد TIMEOUT هم جواب بده...چی میشه مگه؟؟؟

راستی در مورد سرعت RAPID و HOTFILE و ... باید بگم که همین اندیشه از پارس خیلی بهتره...شک نکنید...البته قبول دارم که 4KBPS اصلا خوب نیست...به همین خاطر من رفتم 6تومان دادم و در عرض 2MIN مشترک rapidbaz شدم و الان از همه ی اون سایت ها با سرعت واقعی لینک مستقیم دارم دان میکنم...خیلی راحت 8 تا فایل rapid رو با هم واسه دانلود میزارم و 30-35 تا دان میکنه...یدونه یا دو تا هم رویه 95-100 هست...همون طور که میدونید rapidbaz فایلهاتونو خیلی سریع وارد هاست خودش میکنه و میتونید ازش دانلود کنید به راحتی (سرعت انتقال اطلاعات به سرور خودش 25mbps هست)

ebrahim_cid
18-02-2010, 13:27
دیگه دارید نظر سنجی میکنید!! بیاین یه طومار هم بنویسیم واسه اعتراض به اندیشه.. منم اولش امضا میکنم:5:
توی روز همیشه عالی
شب گاهی خوب و گاهی خیلی خوب
راستی وقتی 10 تا فایل با هم دانلود میکنم سرعت میره در حد متوسط(البته توی روز)..:8:

وقتی 10 تا فایل رو باهم دانلود میکنی طبیعی هست سرعت پایین بیاد
خواهشا اگه میخواین نظر تون رو بگین سرعت تک لینک و تک کانکشن رو بگین اگه با دانلود منیحجر و بدون دانلود رو هخم بگین خوبه لینک هم مستقیم باشه
من از 7تا 9 صبح خوب از 9تا 1 متوسط از 1 تا 4 داغون و از 4 تا 12 متوسط هست این از روز
شب هم بطور میانگین متوسط هست
اینا با دانلود منیجر
بدون دانلود منیجر سرعت بین داغون و ضعیف هست گاهی متوسط
البته گاهی اوقات قاط میزنه سرعت میشه خوب اونم کل شب اونوقت دیگه :21:

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

سلام...تو ور خدا یکی به سوال من در مورد TIMEOUT هم جواب بده...چی میشه مگه؟؟؟

راستی در مورد سرعت RAPID و HOTFILE و ... باید بگم که همین اندیشه از پارس خیلی بهتره...شک نکنید...البته قبول دارم که 4KBPS اصلا خوب نیست...به همین خاطر من رفتم 6تومان دادم و در عرض 2MIN مشترک rapidbaz شدم و الان از همه ی اون سایت ها با سرعت واقعی لینک مستقیم دارم دان میکنم...خیلی راحت 8 تا فایل rapid رو با هم واسه دانلود میزارم و 30-35 تا دان میکنه...یدونه یا دو تا هم رویه 95-100 هست...همون طور که میدونید rapidbaz فایلهاتونو خیلی سریع وارد هاست خودش میکنه و میتونید ازش دانلود کنید به راحتی (سرعت انتقال اطلاعات به سرور خودش 25mbps هست)

این سئوال شما با پینگ تون رابطه مستقیم داره یعنی هرچی پینگ کمتر باشه احتمال بروز time out هم کمتره:31: مثلا برای من ping حول وحوش 850 هست که بازی آنلاین معمولا با دردسر فراوون همراه هست:41:
اندیشه معمولا اینجوری هست که پینگش کمتر از پارس هست یعنی برای اونها معمولا 300 میلی ثانیه هست:46:
راپید باز خوبه ولی من میخوام برا خودم یه هاست وارز 10 گیگ بگیرم :20::5::8::31::10:با یکی از دوستا روش هم لیچ نصب کنم :8:
راحت بشم دیگه هی حرص این مخابرات رو نخورم:27:

SatSat
18-02-2010, 14:32
سرعت پارس هم دیگه افتضاح شده حداقل یه چیزو فهمیدم که این پارسی ها واقعا به فکر پولن همچین که اندیشه سرعتش اومد پایین اینا هم یرعتشونو آوردن پایین

xen
18-02-2010, 16:19
یعنی میخوام خرخره کسایی که سرعت رپیدو پایین آوردن بجوام!!! :angry:

آخه همین دل خوشیم از ما گرفتن چقدر بد بختیم ما چقدرررررر :41:

amirali0072000
18-02-2010, 18:11
سلام..ازبچه هایی که ساکن رشت مودم وایرلس دارندراهنمایی کنید کدوم مودم بیسیم روبخرم کسی زایسل 660 داره چه جوریه ؟؟ برای یه خونه دوبلکس ویلایی میخام ....]شرکتم هم اندیشه هست...
جالب اینه که توی انجمن p30world قسمت رای گیریش راجه به مودم زایسل رایی داده نشده..اما انتخاب فعلی اندیشه رشت
و پارس آنلاین تهران وشاتل همین مودم هست

birak
18-02-2010, 18:59
خدا رو شکر یه چند تا از بچه های پارس هم نظر دادن سرعت اونجا چطوریه ... باز هم اطلاع رسانی کنید تا به نتیجه برسیم ... تا این لحظه من هم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که افت سرعت دانلود رپید و تورنت کمتر به شرکتا مربوطه چون همه جا با این مشکل مواجه شدن . بخصوص اینکه مسئولان مخابرات با کمال پر رویی میگن که یه سری سرویسها و سایتا باید سرویسشون محدود شه ... جوابی هم که به آقا ابراهیم دادن به نظرم منطقی میاد ... اینکه حساسیت مخابرات از سایتایی مثل یوتوب و فیس بوک به سمت جیمیل و رپید و تورنت و اینجور چیزا رفته ... از این اساتید مخابرات هر کاری بر میاد من بهشون اصلا اعتمادی ندارم اگه بگن ماست سفیده باز هم بد نیست شک کنید ! دلیل حساس شدن رو سایت رپید و اینجور چیزا هم معلومه چون ملت بجای گذاشتن فایلا روی یوتوب و فیس بوک به سمت آپلود سنتر ها مثل رپید متمایل شدن ... خیالتون رو راحت کنم من که می گم حداقل 70% مشکلات 2 هفته اخیر گردن مخابراته ... شرکتا هم برای خوش خدمتی به مخابرات از این جهت که بله ! ما هم قانونی عمل می کنیم سرعت بالای غیر قانونی به کاربرای عادی نمی دیم و همچنین پر کردن جیب خودشون و کمتر اشغال شدن پهنای باند دست به یه سری محدودیتهای موذیانه می زنن در نتیجه اونها هم یه جورایی مقصرن... البته باز هم می گم با سیاستهایی که مخابرات داره کلا گند می زنه به اینترنت ... مطمئن باشین بدتر هم خواهد شد ... مگه اینکه یه آدم با سواد که واقعا دنبال پیشرفت IT کشور باشه و برش کاری برای گرفتن تصمیمات درست و اجراشون داشته باشه بیاد تو مخابرات ...

اما در مورد سرعت من نگفتم سرعت رپید یا تورنتم بالاست ... اتفاقا دیروز اونها هم وحشتناک پایین بودن ... دیروز که بدون هیچ نرم افزاری سرعتم حدود 100 برای تک فایل بود به این دلیل بود که از یه سرور دیگه ( بجز این آپلود سنترها که سرعتشون پایین اومده ) داشتم دانلود می کردم و سرعت پیوسته بالا بود نه لحظه ای ... این مورد هم داره شکم رو بیشتر می کنه که اینا فقط یه سری سایتای خاص مثل رپید رو عمدا گند زدن همچنین یه سری پروتکل ارتباطی مثل p2p که برنامه هایی مثل تورنت ازشون استفاده می کنن ... شما هم یه بار امتحان کنین از یه سایت متفرقه بدون دانلود منیجر مثلا آلبوم mp3 بگیرین . میبینین سرعت دانلود از سایتای متفرقه فرق می کنه و بعضی وقتاخیلی خیلی بهتره یه نمونش سایت راپید باز که خود دوستان همین جا میگن سرعتش عالیه ! ( البته خودم امتحانش نکردم اما نشون میده که برادران مخابرات هنوز عقلشون به اونجا نرسیده ! اگه دسته اندیشه یا پارس بود مطمئن باشین اون رو هم محدود میکردن براشون رپیدشر و رپیدباز چه فرقی می کرد ! فقط مهم این بود که کاربرا ترافیک کمتری به شرکت تحمیل کنن و پهنای باندشون کمتر مصرف شه! ) ... اما واسه مرکز 3 هم تایید می کنم کلا سرعت بالا نیست بجز همون استثنا ها ...

در ضمن این نکته رو هم اضافه می کنم که مشکل فقط افت سرعت رپید و تورنت نیست ! مشکل نوسان خیلی شدید سرعتشون هم هست ! تا 2 هفته قبل اصلا اینطور نبود که مثلا سرعت تورنت یه دفعه بره رو 40 بعد بیاد رو 3 ! بعد 15 ! بعد 25 ! بعد 2 ! :13:انگار یه بابابیی می خواد گلوی این نرم افزار بد بختو بگیره تا چیزی نیاد ! همش شل کن سفت کن در میاره ! مثل اینکه طبق معمول بخوان یه نرم افزار یا روش جدید رو برای محدودیت مثل موش ازمایشگاهی رومون امتحان کنن ! :34: اینجور شل و سفت بازی هم بیشتر به قیافه مخابرات می خوره تا شرکتای خصوصی عرضه کننده اینترنت !

sharifie
18-02-2010, 19:04
انديشه تو مركز 666 افتضاحه:41:
به هيچ عنوان كساييكه تو اين مركز هستن از انديشه سرويس نگيرن
گريتون مياره:sad:
روز سرعت سينوسي از 8 تا 30 ،شاهكار كنه يكي دوبار ميرسه به 50 و برميگرده!
شب 2 تا 12

birak
18-02-2010, 19:19
سلام..ازبچه هایی که ساکن رشت مودم وایرلس دارندراهنمایی کنید کدوم مودم بیسیم روبخرم کسی زایسل 660 داره چه جوریه ؟؟ برای یه خونه دوبلکس ویلایی میخام ....]شرکتم هم اندیشه هست...
جالب اینه که توی انجمن p30world قسمت رای گیریش راجه به مودم زایسل رایی داده نشده..اما انتخاب فعلی اندیشه رشت
و پارس آنلاین تهران وشاتل همین مودم هست

البته انتخاب بدی نیست . اما یه نگاهی هم به پست 2720 تو صفحه 272 بندار. موفق باشی.:46:

birak
18-02-2010, 19:31
@xen دلخوشی ؟؟؟!!! مگه آدمیزاد هم از خودش خوشی در می کنه ؟!! بلا نسبت همه ماها خوشی مال حیو....اته !!! اونا چون عقل ندارن از خودشون خوشی در میکنن ! اینجور چیزا برای ماها خوب نیست!:46:

@sharifie والا سینوسی رو خوب گفتی ... :46: مال ما که مرکز 3 هستیم کسینوسی هم نیست ! بیشتر شبیه تانژانت و کتانژانته این روزا ! گاهی حدش میره سمت بینهایت گاهی هم صفر میشه ! اگه سینوسی بود لااقل میشد دقیق پیش بینی کرد مثلا امشب سرعت پایینه حتما فردا سرعت بالاست پس فردا دوباره پایین ............. سینوسی لااقل یه نظمی داره ! :46:

اما در مورد تورنت این روش برای من تا حدودی جواب داده :

امروز هم سرعت دانلود غیر مستقیم ( تورنت ) خیلی پایین و با نوسان خیلی زیاد بود .( حدود 20 الی 40 کیلو بایت برای دانلود همزمان چند تا فایل اون هم تو ساعت روز ! )
چند صفحه پیش چند تا از روشای بالا بردن سرعت تورنت رو توضیح داده بودم و البته گفتم برای من تغییر پورت و تنظیماتی که اساتید گفته بودن هیچ تاثیری نداشته . اما امروز تصمیم گرفتم یکی از گزینه ها رو امتحان کنم و با کمال تعجب دیدم خیلی خوب جواب داده و همین الان که ساعت 7 عصره سرعت کلی دانلود بلافاصله از حدود 40 کیلو بایت به 90 الی 120 کیلو بایت برای 2 تا فایل همزمان افزایش پیدا کرده .و برای تک فایل هم بالای 50 کیلو شده ... خیلی وقت بود که حتی تو روزا هم سرعت تورنت بالاتر از 40 نمیرفت !
بد نیست شما هم اگه با تورنت مشکل دارین این روش رو امتحان کنین .
داخل برنامه utorrent به گزینه options>preferences>bittorrent>protocol incryption>outgoing برین و اون رو به forced تغییر بدین . بعد برنامه تورنت رو یک باز ببندین و دوباره باز کنین . برای فایلایی که سید زیادی داشتن باید افزایش سرعت پیدا کنین.
در این حالت ( واسه فایلی که سید زیادی داشته ) اگه تو برنامه به گزینه peers برین و با زدن کلید down speed لیست آی پی هایی رو که دارن بهتون فایل رو می دن مرتب می کنه و می بینین که تعدادشون نسبت به قبل افزایش خوبی پیدا کرده در نتیجه سرعت کلی دانلود اون فایل افزایش پیدا می کنه .
*** نکته مهم . اگه تعداد سیدهای یه تورنت بالا هست این روش بهتر جواب می ده و اگه تورنتی داشتین که سیدهاش خیلی پایین ( زیر 50 تا ) بود بهتره گزینه مورد نظر رو enabled بذارین .چون در حالت پیش فرض اکثر افرادی که از این برنامه استفاده می کنن اصلا به این گزینه دست نمی زنن و در حالت پیش فرض روی disabled قرار داره یعنی غیر فعال . در نتیجه اگه شما روی گزینه forced گذاشته باشین فقط از کسانی می تونید دانلود کنید که برنامشون رو روی enabled یا forced تنظیم کرده باشن و اگه سید یه فایل پایین باشه این باعث کمتر شدن سرعت می شه .
پس هر وقت خواستین سرعت فایلی که سید بالا داره بیشتر بشه گزینه رو روی forced تنظیم کنین و یک بار برنامه رو ری استارت کنین و در حالتهای دیگه همیشه روی enabled بذارین.
اگه واسه شما هم نتیجه مثبت داشت یه دعایی به جون همه کسایی بکنید که این نکته رو توصیه کردن !:5:

ho0rezam
18-02-2010, 20:09
بابا بیاین یه rapidbaz بگیرین و از همه ی اون سایتها به راحتی استفاده کنید...مخابرات که سرعت rapidbaz رو کم نکرده...کرده؟؟؟؟؟:دی
16 گیگ 6 تومان.

مگه اینکه یه آدم با سواد که واقعا دنبال پیشرفت IT کشور باشه و برش کاری برای گرفتن تصمیمات درست و اجراشون داشته باشه بیاد تو مخابرات
توو رویا هم نمیشه یه همچین آدمی رو توو سازمان های دولتی پیدا کرد :دی

sharifie
18-02-2010, 20:49
birak عزيز ممنون
با روشي كه شما فرموديد سرعت من از 10 به 40 افزايش يافت
البته گزينه اي كه شما فرموديد در تورنت من disable بود كه با تغيير آن به enable‌سرعت من 4 برابر شد
باز هم ممنون

birak
18-02-2010, 21:10
birak عزيز ممنون
با روشي كه شما فرموديد سرعت من از 10 به 40 افزايش يافت
البته گزينه اي كه شما فرموديد در تورنت من disable بود كه با تغيير آن به enable‌سرعت من 4 برابر شد
باز هم ممنون

خواهش می کنم کاری نکردم فقط توصیه اساتید دیگه که زحمت کشیده بودن رو امتحان کردم این دفعه جواب داد ... در ضمن اگه فایلی داری که سیدش بالاست بزارش رو forced و همیشه یه بار برنامه رو ببند و دوباره باز کن تا تغییرات اعمال بشه . نتیحه بهتر هم می شه ! من امشب بعضی فایلهام سرعتش بالای 150 هم رفت البته چند دقیقه به چند دقیقه دوباره افت میکرد ولی کلا از حالت disabled سرعتش خیلی بهتر بود ... در حالت عادی یا وقتی سید پایینه هم همین گزینه enabled بهتره . موفق باشی.

ruzbe1313
18-02-2010, 21:51
داخل برنامه utorrent به گزینه options>preferences>bittorrent>protocol incryption>outgoing برین و اون رو به forced تغییر بدین
برای Vuze این قسمت توصیه میشه: (در حالت Advanced )

Tools>Options>Connection>Transport Encryption

بنا بر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mailer
18-02-2010, 23:28
خدا رو شکر یه چند تا از بچه های پارس هم نظر دادن سرعت اونجا چطوریه ... باز هم اطلاع رسانی کنید تا به نتیجه برسیم ... تا این لحظه من هم کم کم دارم به این نتیجه میرسم که افت سرعت دانلود رپید و تورنت کمتر به شرکتا مربوطه چون همه جا با این مشکل مواجه شدن . بخصوص اینکه مسئولان مخابرات با کمال پر رویی میگن که یه سری سرویسها و سایتا باید سرویسشون محدود شه ... جوابی هم که به آقا ابراهیم دادن به نظرم منطقی میاد ... اینکه حساسیت مخابرات از سایتایی مثل یوتوب و فیس بوک به سمت جیمیل و رپید و تورنت و اینجور چیزا رفته ... از این اساتید مخابرات هر کاری بر میاد من بهشون اصلا اعتمادی ندارم اگه بگن ماست سفیده باز هم بد نیست شک کنید ! دلیل حساس شدن رو سایت رپید و اینجور چیزا هم معلومه چون ملت بجای گذاشتن فایلا روی یوتوب و فیس بوک به سمت آپلود سنتر ها مثل رپید متمایل شدن ... خیالتون رو راحت کنم من که می گم حداقل 70% مشکلات 2 هفته اخیر گردن مخابراته ... شرکتا هم برای خوش خدمتی به مخابرات از این جهت که بله ! ما هم قانونی عمل می کنیم سرعت بالای غیر قانونی به کاربرای عادی نمی دیم و همچنین پر کردن جیب خودشون و کمتر اشغال شدن پهنای باند دست به یه سری محدودیتهای موذیانه می زنن در نتیجه اونها هم یه جورایی مقصرن... البته باز هم می گم با سیاستهایی که مخابرات داره کلا گند می زنه به اینترنت ... مطمئن باشین بدتر هم خواهد شد ... مگه اینکه یه آدم با سواد که واقعا دنبال پیشرفت IT کشور باشه و برش کاری برای گرفتن تصمیمات درست و اجراشون داشته باشه بیاد تو مخابرات ...

اما در مورد سرعت من نگفتم سرعت رپید یا تورنتم بالاست ... اتفاقا دیروز اونها هم وحشتناک پایین بودن ... دیروز که بدون هیچ نرم افزاری سرعتم حدود 100 برای تک فایل بود به این دلیل بود که از یه سرور دیگه ( بجز این آپلود سنترها که سرعتشون پایین اومده ) داشتم دانلود می کردم و سرعت پیوسته بالا بود نه لحظه ای ... این مورد هم داره شکم رو بیشتر می کنه که اینا فقط یه سری سایتای خاص مثل رپید رو عمدا گند زدن همچنین یه سری پروتکل ارتباطی مثل p2p که برنامه هایی مثل تورنت ازشون استفاده می کنن ... شما هم یه بار امتحان کنین از یه سایت متفرقه بدون دانلود منیجر مثلا آلبوم mp3 بگیرین . میبینین سرعت دانلود از سایتای متفرقه فرق می کنه و بعضی وقتاخیلی خیلی بهتره یه نمونش سایت راپید باز که خود دوستان همین جا میگن سرعتش عالیه ! ( البته خودم امتحانش نکردم اما نشون میده که برادران مخابرات هنوز عقلشون به اونجا نرسیده ! اگه دسته اندیشه یا پارس بود مطمئن باشین اون رو هم محدود میکردن براشون رپیدشر و رپیدباز چه فرقی می کرد ! فقط مهم این بود که کاربرا ترافیک کمتری به شرکت تحمیل کنن و پهنای باندشون کمتر مصرف شه! ) ... اما واسه مرکز 3 هم تایید می کنم کلا سرعت بالا نیست بجز همون استثنا ها ...

در ضمن این نکته رو هم اضافه می کنم که مشکل فقط افت سرعت رپید و تورنت نیست ! مشکل نوسان خیلی شدید سرعتشون هم هست ! تا 2 هفته قبل اصلا اینطور نبود که مثلا سرعت تورنت یه دفعه بره رو 40 بعد بیاد رو 3 ! بعد 15 ! بعد 25 ! بعد 2 ! :13:انگار یه بابابیی می خواد گلوی این نرم افزار بد بختو بگیره تا چیزی نیاد ! همش شل کن سفت کن در میاره ! مثل اینکه طبق معمول بخوان یه نرم افزار یا روش جدید رو برای محدودیت مثل موش ازمایشگاهی رومون امتحان کنن ! :34: اینجور شل و سفت بازی هم بیشتر به قیافه مخابرات می خوره تا شرکتای خصوصی عرضه کننده اینترنت !

اقا من صبح رفتم اندیشه. کلیدکردم با یک مسئول بالاتر صحبت کنم. خلاصه ما رو بردن پیش یه آفایی .گفتم خداییش داستان کندی سرعت چیه؟ گفت مشکل گوگل و رپید و کانکشنهای p2p اصلا از ما نیست ولی مشکل کمبود سرعت تو شب به نسبت صبح از ماست. گفتم چرا؟ گفت ما چند هزار کاربر داریم تو استان . شب هم که رایگانه حتی اگه کسی به یک فایل احتیاج هم نداشته باشه اونو دانلود میکنه که این باعث میشه سرعت کم شه. گفتم خب چه فکری کردین براش؟ گفت داریم stm-1 جدید میگیریم. گفتم مدتیه خبرشو شنیدم پس چرا اینقدر طول کشیده؟ گفتن اخه stm-1 گرفتن از مخابرات مثل اضافه کردن 2 یا 10 مگ دیتا نیست که. بعد از تقاضا و نامه نگاری و موافقت اولیه تحویل خط تقاضا میره به بخش طراحی مهندسی مخابرات و شرکت زیر ساخت برای چگونگی تحویل پهنای باند. اگه امکانات موجود باشه یک قرارداد میخواد با شرکت زیر ساخت . یک قرارداد دیگه میخواد با مخابرات استان برای ترانزیت این خط . یک ضمانت نامه بانکی و یک مجوز می خواهد برای سازمان تنظیم مقررات تا اونا تایید کنن که خط تحویل شه.بعدش پروسه نصب شروع میشه بعد پروسه آزمایش و تحویل! گفتم قبول ولی کی؟ گفت stm-1 تو رشت تحویل شده سیستم ترانزیتم آماده شده قراردادها مبادله شده ضمانت نامه مجوز و ... تحویل شده اگه مشکلی پیش نیاد شنبه با 1 شنبه زیرباره. من گفتم حتی اگه 5شنبه راه بیوفته من دعاتون میکنم :31: گفت خداییش ما کوناهی نکردیم بعضی جاها مشکل امکانات داریم. با امکانات نیست اونجاها یا پروسه تحویلش خیلی کنده و یا ذاتا پروسه طولانیه . هر جا امکانات بود ما گرفتیم و زیر بار بردیم.
از فرصت استفاده کردم و سوال بچه ها رو پرسیدم که 6 و 727 چرا سرعت تشویقی ندارن؟ گفت امکانات تحویل شده به ما اونجا محدوده ولی با همکاری مخابرات در طول هفته آینده اونا هم درست میشن.
گفتم ما امیدوار باشیم؟ گفت ما قبول داریم که یه جاهایی یا یک مواقعی نقص داریم ولی به هیچ وجه بی تفاوت نیستیم و حتما برای رفعش اقدام میکنیم. چون در هر صورت مشتری ها ناراضی باشن ما لطمه میبینیم و ما اینو نمی خواییم.
تعرفه رو یادم رفت بگم. گفت تعرفه ها هم تغییر میکنه. گفتم کی؟ خندید یک جور مودبانه ای گفت دیگه زرت و پرت شرکتو نریز بیرون دیگه ! :31:

kavehmech
19-02-2010, 00:22
اقا من صبح رفتم اندیشه. کلیدکردم با یک مسئول بالاتر صحبت کنم. خلاصه ما رو بردن پیش یه آفایی .گفتم خداییش داستان کندی سرعت چیه؟ گفت مشکل گوگل و رپید و کانکشنهای p2p اصلا از ما نیست ولی مشکل کمبود سرعت تو شب به نسبت صبح از ماست. گفتم چرا؟ گفت ما چند هزار کاربر داریم تو استان . شب هم که رایگانه حتی اگه کسی به یک فایل احتیاج هم نداشته باشه اونو دانلود میکنه که این باعث میشه سرعت کم شه. گفتم خب چه فکری کردین براش؟ گفت داریم stm-1 جدید میگیریم. گفتم مدتیه خبرشو شنیدم پس چرا اینقدر طول کشیده؟ گفتن اخه stm-1 گرفتن از مخابرات مثل اضافه کردن 2 یا 10 مگ دیتا نیست که. بعد از تقاضا و نامه نگاری و موافقت اولیه تحویل خط تقاضا میره به بخش طراحی مهندسی مخابرات و شرکت زیر ساخت برای چگونگی تحویل پهنای باند. اگه امکانات موجود باشه یک قرارداد میخواد با شرکت زیر ساخت . یک قرارداد دیگه میخواد با مخابرات استان برای ترانزیت این خط . یک ضمانت نامه بانکی و یک مجوز می خواهد برای سازمان تنظیم مقررات تا اونا تایید کنن که خط تحویل شه.بعدش پروسه نصب شروع میشه بعد پروسه آزمایش و تحویل! گفتم قبول ولی کی؟ گفت stm-1 تو رشت تحویل شده سیستم ترانزیتم آماده شده قراردادها مبادله شده ضمانت نامه مجوز و ... تحویل شده اگه مشکلی پیش نیاد شنبه با 1 شنبه زیرباره. من گفتم حتی اگه 5شنبه راه بیوفته من دعاتون میکنم :31: گفت خداییش ما کوناهی نکردیم بعضی جاها مشکل امکانات داریم. با امکانات نیست اونجاها یا پروسه تحویلش خیلی کنده و یا ذاتا پروسه طولانیه . هر جا امکانات بود ما گرفتیم و زیر بار بردیم.
از فرصت استفاده کردم و سوال بچه ها رو پرسیدم که 6 و 727 چرا سرعت تشویقی ندارن؟ گفت امکانات تحویل شده به ما اونجا محدوده ولی با همکاری مخابرات در طول هفته آینده اونا هم درست میشن.
گفتم ما امیدوار باشیم؟ گفت ما قبول داریم که یه جاهایی یا یک مواقعی نقص داریم ولی به هیچ وجه بی تفاوت نیستیم و حتما برای رفعش اقدام میکنیم. چون در هر صورت مشتری ها ناراضی باشن ما لطمه میبینیم و ما اینو نمی خواییم.
تعرفه رو یادم رفت بگم. گفت تعرفه ها هم تغییر میکنه. گفتم کی؟ خندید یک جور مودبانه ای گفت دیگه زرت و پرت شرکتو نریز بیرون دیگه ! :31:

ممنون از اطلاعات
ولی اونجایی که گفته چون شب همه دانلود میکنن پس سرعت پایین میاد رو اصلا قبول ندارم.چطور فقط 2 هفتست اینطور شده؟
یعنی تا قبل از 2 هفته پیش کمتر شب دانلود میکردن؟ یا اینکه ده ها نفر تو همین 2 هفته عضو شدن؟
حداقل واسه من اینطور نیست.چون پهنای باندم کم نشده.و اگه بتونم چند تا لینکی پیدا کنم که مورد لطف مخابرات قرار نگرفته باشن باز میشه با همون سرعت روز بگیرم.یعنی حداقل پهنای باندی که به من میدادن رو به تعداد بیشتری share نکردن و همونی هست که قبلا بوده .مشکل شب فقط کم بودن سرعت لینک هاست.
البته یه خورده نوسان و یا قطعی هم از طرف اندیشه هست ولی به اندازه مشکل لینک ها نیست.

birak
19-02-2010, 01:03
اقا من صبح رفتم اندیشه........

خب پس یه درصدی از حرفای من در مورد علت کم شدن سرعت دانلودا و همچنین خبری که اقا موشه در مورد کاهش مجدد تعرفه های اندیشه آورده بود مجددا تایید شد ! در هر صورت امیدوارم انتظار برای پهنای باند و همچنین کاهش تعرفه زیاد طول نکشه و به صبر ایوب نیاز نداشته باشیم :46:

...اگه بتونم چند تا لینکی پیدا کنم که مورد لطف مخابرات قرار نگرفته باشن باز میشه با همون سرعت روز بگیرم...
در مورد لطف مخابرات هم باید بگم حالا کجاشو دیدی؟! هنوز اول کاره ! وای از اون روز که لطف بیکرانشون عین سیلاب جاری بشه و همه رو با خودش ببره ! اون موقع باید خدا خدا کنیم که مثلا جستجوی گوگل یا سایت یاهو رو هم مثل کشور چین مورد الطاف بیکران قرار ندن ! :13:

در مورد سرعت هم باید بگم الان که 1:20 شبه با برنامه تورنت و تنظیم گزینه برنامه روی forced سرعتم بین 25 الی 35 کیلو بایت در نوسانه که این رو هم میزارم به حساب کاربرای بیش از حد اندیشه توی شب همونطور که خودشون اعتراف کردن !... ( البته با تنظیم جدید به نسبت دیشب همین ساعت که سرعت بین 5 الی 15 کیلو بود کمی بهتر شده ! )

mailer
19-02-2010, 01:36
خب پس یه درصدی از حرفای من در مورد علت کم شدن سرعت دانلودا و همچنین خبری که اقا موشه در مورد کاهش مجدد تعرفه های اندیشه آورده بود مجددا تایید شد ! در هر صورت امیدوارم انتظار برای پهنای باند و همچنین کاهش تعرفه زیاد طول نکشه و به صبر ایوب نیاز نداشته باشیم :46:

در مورد لطف مخابرات هم باید بگم حالا کجاشو دیدی؟! هنوز اول کاره ! وای از اون روز که لطف بیکرانشون عین سیلاب جاری بشه و همه رو با خودش ببره ! اون موقع باید خدا خدا کنیم که مثلا جستجوی گوگل یا سایت یاهو رو هم مثل کشور چین مورد الطاف بیکران قرار ندن ! :13:

در مورد سرعت هم باید بگم الان که 1:20 شبه با برنامه تورنت و تنظیم گزینه برنامه روی forced سرعتم بین 25 الی 35 کیلو بایت در نوسانه که این رو هم میزارم به حساب کاربرای بیش از حد اندیشه توی شب همونطور که خودشون اعتراف کردن !... ( البته با تنظیم جدید به نسبت دیشب همین ساعت که سرعت بین 5 الی 15 کیلو بود کمی بهتر شده ! )

اره درسته. ولی خب خوبیش اینه که حتی در همین شرایطم سرعتمون بیشتر از چیزیه که خریدیم. :46:

Novan
19-02-2010, 01:36
اومدن مشكلم با سرعت تورنت رو بنويسم ديدم كه دوستان ديگه هم مشكل منو دارن، فكر مي كردم فقط مال من اينجور شده
چند روزه سرعت تورنتم خيلي پايين اومده، اين راهايي كه دوستان هم گفتن امتحان كردم اما جواب نداد
تو اينترنت سرچ كردم يه برنامه پيدا كردم كه ازش تعريف شده بابت افزايش سرعت تورنت و در حال حاضر مشغول دانلودش هستم
شما هم امتحان كنيد و جوابشو بنويسيد

karkan
19-02-2010, 01:37
منم اميدورام كه سرعت تا آخر هفته مثل قبل بشه...

تورنت هم با روشي كه گفتيد خيلي خوب شده و دست كسي كه اين رو كشف كرد درد نكنه...دعاش ميكنم...

alves2774
19-02-2010, 02:25
من یه سوالی برام پیش اومد مگه اندیشه یا شرکتهای دیگه نباید از مخابرات استان سرویس بگیرن زیر ساخت دیگه چه داستانیه؟ و اینکه ایا فرقی هم بین کیفیت مخابرات با زیر ساخت وجود داره یا نه ؟:11:
ضمنا امیدوارو هر چه زودتر یکشنبه شه و اندیشه به روزایه اوجش برگرده منم میرم داناعلی نظرمو ادا می کنم

amirali0072000
19-02-2010, 11:20
من بالاخره توجیه نشدم....یعنی مودم زایسل بخرمو بس؟؟؟؟ یا دیلینک2640u ؟؟؟؟؟؟؟ linksis رومیگن اون مدلی که شکلش ایستادست خوبه.... ..اون مودل هایی که شکل سفینه هست جالب نیست..مثل 160n ...مشکلشم اینه که نقاط کور داره که wifi نمنیده

jabarsink2000
19-02-2010, 12:11
من بالاخره توجیه نشدم....یعنی مودم زایسل بخرمو بس؟؟؟؟ یا دیلینک2640u ؟؟؟؟؟؟؟ linksis رومیگن اون مدلی که شکلش ایستادست خوبه.... ..اون مودل هایی که شکل سفینه هست جالب نیست..مثل 160n ...مشکلشم اینه که نقاط کور داره که wifi نمنیده

من مودم های وایرلس tp-linkرا امتحان کردم مودم های عالی هستن می توانید رو این مودم ها فکر کنید قیمت خواستین در خدمت هستم خیلی خوب اندیشه را هم ساپورت می کند.

pedram9
19-02-2010, 13:58
پری روز یکی از دوستان اینجا به من گفت من از تلفن خونه استفاده نکردم و فقط به ADSL وصل شدم باهاش ولی 50 تومن پول تلفن اومد واسم .
منو به شک انداخت . مگه فقط 2 تومن روی پول تلفن نمیاد ؟؟؟؟

Dj_aghamajid
19-02-2010, 14:49
سلام به همه دوستان
من امروز رفتم تاپیک های ADSL شهرهای دیگه رو دیدم. همشون داغونن! یعنی یه عده خیلی کم سرعتشون تو لینکهای مستقیم و با IDM خوبه ولی بقیه همه شاکین! الان دیگه مطمئن شدم این یک برنامه کلی برای کنترل سرعت و اینترنت در سطح کشوره!
بدبخت چقدر پشت سر اندیشه و .. غیبت کردیم!
البته اونا هم یه سری ایراداتی دارن ولی مشکل اساسی از جای دیگس!

birak
19-02-2010, 15:10
پری روز یکی از دوستان اینجا به من گفت من از تلفن خونه استفاده نکردم و فقط به ADSL وصل شدم باهاش ولی 50 تومن پول تلفن اومد واسم .
منو به شک انداخت . مگه فقط 2 تومن روی پول تلفن نمیاد ؟؟؟؟

نه نمیاد فقط تو هر فیش 2 تومن میاد ( هر ماه 1000 تومن و چون هر فیش 2 ماه یک بار میاد میشه 2 تومن ) ... اما اون دوستمون گفت که تازه 1 ماهه adsl گرفته و احتمالا به تارخ فیش دقت نکرده مال بدهی قبل از روزای گرفتن adsl بوده ... به ناریخ شروع و پایان فیش توجه کنید .

اما در مورد سرعت تورنت شما گزینه forced رو تو برنامه utorremnt امتحان کن ( به شرطی که سید فایلت خیلی پایین نباشه ) افزایش سرعت خوبی پیدا می کنی ... همین الان که ساعت 3 عصره من سرعت تورنتم برای دانلود 2 تا فایل همزمان بین 100 الی 150 کیلو بایت شده ! و وقتی هم که تک فایل دانلود میشه سرعت بین 50 الی 100 کیلو بایت... یکی دو هفته بود که همچین سرعتایی نداشتم ... :5:

در ضمن اون مدل مودم بیسیم linksys هم که دوستمون گفت حالت ایستاده داره و خوبه ... باید بگم آنتن دهی خیلی خوبی داره و جزو سری g محسوب می شه و تقریبا مدل قدیمی هست و یکی دو سال پیش جزو مدلای با کلاس محسوب می شد : linksys wag200g که اگه گیر آوردین مدل بسیار خوبیه ... اما اینکه گفتن مدلای تخت linksys به درد نمی خوره و آنتن دهی خوبی نداره ... باید بگم در مورد سری g مثل مدل wag54g حرف شما تا حدی درسته چون این مدلا آنتنشون داخلیه اما مدلای سری n مثل wag160n دارای 3 تا آنتن داخلی هستن و کیفیت خیلی خوبی دارن .چون محدوده فرکانسیشون فرق می کنه و کلا سری n از نظر آنتن دهی هم قویترن اما باز هم می گم آداپتور بیسیمتون هم باید از تکنولوژی سری n پشتیبانی کنه وگرنه اونا هم با این مودم تو همون شرایط سری g کار خواهند کرد ! اگه زیاد هزینه نمی خواین بکنین همین مدلای بیسیم tplink هم که بین 55 الی 65 تومن هستن هیچ ایراد اساسی ندارن ! زیاد نگران نباشین ...

birak
19-02-2010, 15:22
سلام به همه دوستان
من امروز رفتم تاپیک های ADSL شهرهای دیگه رو دیدم. همشون داغونن! یعنی یه عده خیلی کم سرعتشون تو لینکهای مستقیم و با IDM خوبه ولی بقیه همه شاکین! الان دیگه مطمئن شدم این یک برنامه کلی برای کنترل سرعت و اینترنت در سطح کشوره!

خدا رو شکر قبل از اینکه کسی اینجا بخاطر انتقاد نرم و نازک از اندیشه و اتهام طرفداری دارمون بزنه همه دارن متوجه می شن بجز افت سرعت شبانه بقیه مشکلات تو این 2 هفته تقصیر مخابرات بوده که چه گند عظمایی داره میزنه به اینترنت ! :46: در مورد کمبود سرعت بعضی مراکز مثل 727 هم من مقصر رو 50-50 میدونم ... یعنی مطمئنم مسئولان اون مرکز برای ارتقاء کیفیت با شرکت همکاری خوبی نمی کنن ... پس هر چه فریاد دارید بر سر مخابرات بزنید ... یه %20 هم سر اندیشه و پارس تا زودتر پهنای باندشونو زیاد کنن !... بابت فحش دادن به اندیشه و پارس و دامون هم از خدا طلب بخشش کنید ! :42:

hamidrashti
19-02-2010, 15:27
سلام به همه دوستان
سلام من برادرم دانشجویه شیرازه دیشب اومد رشت ازش همینو پرسیدم گفت من اونجا از شاتل دارم و تو دو هفته گذشته عملا هیچ کاری نتونستم انجام بدم و مخواد از این ماه تمدید نکنه فکر کنم تا این مخابرات پدر همه مونو در نیاره ول کن نیست
شایدم داره زمینه نارضایتی مردم از شرکتها رو اماده می کنه تا واسه خودش یه بازاری درست کنه واقعا که بدبختن :2:

jabarsink2000
19-02-2010, 15:46

TP-Link TD-W8960N 300Mbps Wireless N ADSL2+Router
ADSL2+ modem, 4-port Ethernet router and 802.11n draft 2.0 wireless access point

قیمت:95000تومان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TP-Link TD-W8101G 54M Wireless ADSL2+ Modem Router
ADSL2+ modem, 1-port Ethernet router and 802.11g wireless access point

قیمت:60000تومان

TP-Link TD-W8901G 54M Wireless ADSL2+Modem Router
ADSL2+ modem,4-port Ethernet router and wireless G access point

قیمت:70000تومان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebrahim_cid
19-02-2010, 15:52
سلام من برادرم دانشجویه شیرازه دیشب اومد رشت ازش همینو پرسیدم گفت من اونجا از شاتل دارم و تو دو هفته گذشته عملا هیچ کاری نتونستم انجام بدم و مخواد از این ماه تمدید نکنه فکر کنم تا این مخابرات پدر همه مونو در نیاره ول کن نیست
شایدم داره زمینه نارضایتی مردم از شرکتها رو اماده می کنه تا واسه خودش یه بازاری درست کنه واقعا که بدبختن :2:

بله طبق آخرین خبری که من از سنندج و تهران و مشهد وزنجان دارم اوضاع اونجا هم بدجوری بهم ریخته است
این که مخابرات همچین کاری بخواد بمنه بعید هم نیست:19:
بعنوان نمونه مثال میزنم هرچی ایرانسل به مخابرات مذاکره کرد که هزینه صحبت بین خطوط رو به نرخ واقعی یعنی 67.8 تومان حساب کنه مخابرات زیر بار نرفت و برای هر دقیقه بالای 100 تومان کسر میشه حالا چرا اینکار رو کرده برای اینکه اکثر مردم خط های مخابرات رو دارن و برای ایرانسل دارا نمیصرفه مکالمات طولانی با سایر خطوط داشته باشن پس ناچارا میرن یه خط اعتباری همراه اول میگیرن :21:
واقعا با این مخابراتمون با این استراتژی پول در آوردنشون:2:
همه جا سیم کارت رو مجانی میدن از خدمات هزینهشون رو در میارن اینجا باس خدا تومن پول بدی تازه کلی هم هزینه صحبت واسه ات میاد(دیگه از افغانستان وپاکستان هم عقب افتادیم):13:
پرچم بدجوری اومده پایین :41:
راستی یه خبر دیگه هم دارن هرچه پزشکا تلاش کردن اون سیم بدبخت رو نجات بدن بدلیل کمبود داروهای خارجی و دست داشتن شیطان بزرگ و صهیونیست ها متاسفانه اون کابل نوری جان به جان آفرین تسلیم کرد :18:
خدایش بیامرزد بر همین اساس پروژه راپید شیر ملی هم کلید میخورد:2:
-----
ویرایش ساری و اردبیل و تبریز هم به همین درد دچارن

kiuq
19-02-2010, 17:02
من بالاخره 5شنبه گرفتم ..
همه چی رو وصل کردم ظاهرا باید منتظر بمونم باهام تماس بگیرن درسته؟؟؟؟

birak
19-02-2010, 18:16

بله معمولا تماس میگیرن یا ایمیل میدن ... اما هر وقت چراغ adsl مودمت روشن شد بدون خطت وصل شده ...اون وقت یه بار مودمت رو تنظیم اتوماتیک کن ( quick setup طبق راهنمایی که تو سایت هست ) . اکانت درست کن. تموم . رمز عبور ( برای چک کردن حساب کاربری تو سایت ) رو هم ببین تو برگه رسید ثبت نام برات نوشتن یا نه . اگه ندادنش می تونی بعد از راه اندازی خط زنگ بزنی ازشون بگیری... اگه جزو خوش شانس ها باشی حداقل 3 روز طول می کشه تا خطت از طرف مخابرات وصل شه.یعنی حداقل تا دوشنبه باید صبر کنی .

راستی این نکته رو هم بگم که الان دانلود از سایت 4shared برخلاف رپید هیچ مشکلی نداره و سرعتاش هنوز عالیه ... شاید بعضی از فایلا رو تو این سایت پیدا کنین :

حسین رشتی
19-02-2010, 18:32

مبارکه..
میتونی ببینی چراغ ADSL مودمت کی ثابت میشه اونموقع میفهمی خط وصل شده و بعدش زنگ بزن اندیشه بگو که خطت رو راه بندازن (بتونی کانکت بشی)..

ruzbe1313
19-02-2010, 19:09
راستی این نکته رو هم بگم که الان دانلود از سایت 4shared برخلاف رپید هیچ مشکلی نداره و سرعتاش هنوز عالیه ...
من که دیشب مجل داشتم:41: (شاید مقطعی بوده:13:)

birak
19-02-2010, 19:42
من که دیشب مجل داشتم:41: (شاید مقطعی بوده:13:)

دیروز و امروز چند بار از 4shared آلبوم mp3 دانلود کردم (بدون استفاده از دانلود منیجر ) . سرعتش دقیقا بین 100 الی 110 کیلوبایت بود .مقطعی نبود . البته اینو هم بگم که منظورم شب نبوده چون شبا همه افت سرعت شدید دارن ... اما تو روز هم با رپید و تورنت مشکل اساسی هست . مشکل تورنت که یه کمی با اون تنظیم بهتر شده و خدا رو شکر امروز هم سرعت تورنت هم به بالای 100 می رسید ...البته دیشب تورنت سرعتش بین 20 تا 30 بود ( که البته اون هم از شبای پیش که بین 5 تا 15 نوسان داشت با اون ترفند کمی بهتر شده بود .)
اما سرعت 4shared همین الان هم خوبه واسه من حدود 100 کیلو واسه تک فایل ( اشتراک 128 اندیشه خط 3 ) در حالی که سرعت رپید هنوز پایینه .

pedram9
19-02-2010, 20:09
مبارکه..
میتونی ببینی چراغ ADSL مودمت کی ثابت میشه اونموقع میفهمی خط وصل شده و بعدش زنگ بزن اندیشه بگو که خطت رو راه بندازن (بتونی کانکت بشی)..

ایول بابا . حرفه ای . چطوری اینو فهمیدی .:31::31::31::31:

xen
19-02-2010, 20:33
آقا سرعت رپیدم تو روزم گ...

آخه من نمیدونم این مسولایی که این غلطا رو میکنن بچه دبستانین چیان چقدر آدم عقده داره مگه؟!

از وقتی مخابرات به بردارای سپاهیه ما رسیده واقعا دارن حق برادریو بجا می زارن واسه ما!!!

گند بزنن به این وضع کفری میشه آدم

ebrahim_cid
19-02-2010, 23:50
دیروز و امروز چند بار از 4shared آلبوم mp3 دانلود کردم (بدون استفاده از دانلود منیجر ) . سرعتش دقیقا بین 100 الی 110 کیلوبایت بود .مقطعی نبود . البته اینو هم بگم که منظورم شب نبوده چون شبا همه افت سرعت شدید دارن ... اما تو روز هم با رپید و تورنت مشکل اساسی هست . مشکل تورنت که یه کمی با اون تنظیم بهتر شده و خدا رو شکر امروز هم سرعت تورنت هم به بالای 100 می رسید ...البته دیشب تورنت سرعتش بین 20 تا 30 بود ( که البته اون هم از شبای پیش که بین 5 تا 15 نوسان داشت با اون ترفند کمی بهتر شده بود .)
اما سرعت 4shared همین الان هم خوبه واسه من حدود 100 کیلو واسه تک فایل ( اشتراک 128 اندیشه خط 3 ) در حالی که سرعت رپید هنوز پایینه .

آقا سرعت کسی از راپید خوب شده من الان تست کردم سرعت عالی بود :18::18::18:
کس دیگه ای اینجوری هست؟:18::8:

ho0rezam
20-02-2010, 00:18
راستی کسی امروز از این قطع و وصل شدن هایه لحظه ای داشته؟؟؟؟کلی کلافه شدم امروز :( :( :(

xen
20-02-2010, 00:23
آقا سرعت کسی از راپید خوب شده من الان تست کردم سرعت عالی بود :18::18::18:
کس دیگه ای اینجوری هست؟:18::8:

نه بابا خوشبحالت واسه من که گند ترم شده 3 4 کیلو بایت!!

birak
20-02-2010, 00:40
من یه سوالی برام پیش اومد مگه اندیشه یا شرکتهای دیگه نباید از مخابرات استان سرویس بگیرن زیر ساخت دیگه چه داستانیه؟ و اینکه ایا فرقی هم بین کیفیت مخابرات با زیر ساخت وجود داره یا نه ؟:11:
ضمنا امیدوارو هر چه زودتر یکشنبه شه و اندیشه به روزایه اوجش برگرده منم میرم داناعلی نظرمو ادا می کنم
فکر می کنم این توضیح ضروری باشه که اصلا شرکت زیر ساخت چیه !!! و چه ارتباطی با شرکت مخابرات داره ...
باید بگم که تو وزارت ارتباطات و فن آوری 15 تا سازمان و شرکت زیر مجموعه بودن شامل اینها :

یعنی شرکت مادر تخصصی مخابرات و شرکتهای استانی مخابرات و شرکت ارتباطات زیرساخت هم 3 تا از شرکتهای دولتی زیرمجموعه وزارت ارتباطات بودن ... در اصل شرکت مخابرات ( که ما اینقده فحشش می دیم ! ) تو خیلی از موارد از جمله اجرای ف-ل-ت-ر-ی-ن-گ و تامین پهنای باند هیچ کاری انجام نمیده ... چند سال پیش اینا دیدن که شبکه فیبر نوری کشور و سایر خدمات نیاز داره تا زیر نظر یه شرکت مستقل ( البته دولتی ) کنترل بشه ... اومدن در کنار شرکت مخابرات این شرکت ارتباطات زیرساخت رو تاسیس کردن که وظایف مختلفی داره از جمله نظارت بر اجرای فیل-تر و خرید پهنای باند از خارج از کشور و نگهداری از کابلها و ... یعنی در اصل شرکتای اینترنتی پهنای باندشون رو از شرکت زیرساخت تحویل می گیرن نه شرکت مخابرات ... وقتی چند ماه پیش شرکت مخابرات رو مثلا خصوصی کردن شرکت زیرساخت همچنان دولتی موند چون وظایف خیلی مهمی بر عهدش هست که حساس و امنیتیه ! مثل همین فیل-تر :

پس با وجود اینکه شرکت مخابرات و زیرساخت تقریبا از یه قماش هستن و خیلی جاها کاراشون به هم مربوطه اما شرکت زیر ساخت یه سری وظایف و کارای خاص انجام میده و حتی مشکل کمبود پهنای باند یا هر نوع گند دیگه ای که به اینترنت میزنن یا تصمیمی که میگیرن بیشتر به این شرکت مربوطه تا شرکت مخابرات . این هم وظایف و کارایی که زیرساخت انجام میده :

این هم نشون میده که شرکت زیرساخت برخلاف مخابرات هنوز مثلا خصوصی نشده و زیر نظر دولته چون مسئولیتهای مهم و خیلی حساسی داره که فعلا صلاح نیست خصوصی بشه :

خب امیدوارم روشن شده باشه وقتی صحبت از شرکت زیرساخت میشه یعنی چی ... در یه کلام فعلا همه کاره اینترنت از آوردن پهنای باند جدید تا فیل-تر تا ... بر عهده اینجاست . اگه هم بعضی جاها کارمندای مخابرات یه محدودیتی تو مراکزشون اعمال می کنن معمولا دستور از طرف شرکت زیرساخت براشون صادر شده .
فکر می کنم قضیه کاملا روشن شد . اما ما کلا چون زیاد با اسم شرکت زیرساخت آشنایی نداریم وقتی می خوایم خدای نکرده فحش بدیم ! یه دفعه می گیم مخابرات فلان فلان شده!!! :21: در حالی که درستش اینه یا بگیم وزارت ارتباطات و فن آوری فلان فلان شده !! یا شرکت زیر ساخت فلان فلان شده ! :46:

در مورد سرعت رپید هم که امشب یه کممممممم بهتر شده یادتون نره شب شنبه هست !!:21: البته واسه من خیییلی هم زیاد نشده ... تورنت خیلی بهتره الان ...مسئولان امشب احتمالاسرشون شلوغ بوده یه جورایی سیستمشون قاط زده از دستشون در رفته! گوش شیطان کر... سرعت تورنتم الان که 12:30 شبه بالای 120 کیلو بایته البته هنوز ساعت اوج مصرف شبانه نیست ولی بازم خوبه .

ho0rezam
20-02-2010, 00:48
یکیم پست هایه مارو ببینه تورو خدا...به خدا ما هم رشتی هستیم.

راستی کسی امروز از این قطع و وصل شدن هایه لحظه ای داشته؟؟؟؟کلی کلافه شدم امروز :( :( :(

حسین رشتی
20-02-2010, 01:03

نه داداش..
مال من که اصلا قطع نشد..
مخلص همشهری هم هستیم..

birak
20-02-2010, 01:36
یکیم پست هایه مارو ببینه تورو خدا...به خدا ما هم رشتی هستیم.

نه دوست عزیز .. من که مرکز 3 هستم قطعی نداشتم و اتفاقا استفاده امروزم ( یعنی دیروز که جمعه باشه ) زیاد بوده . پس قطعی سراسرشهر نبوده ... کابلای مسی همش فرسودست ! قبلا که دایل آپ داشتیم تا یه باد و بارونی میومد یا کلاغ مینشست رو سیم فوری یا قطع میشد یا کیفیت از 0 میرفت رو 20- ! دیروز هم که بارانی بود ... ببین کجا رو طرفای خونتون داشتن می کندن طبق معمول آب جم شده خطهای مسیر شما اختلال ایجاد شده ... اینجور شاهکارا زیاد پیش میاد ! ما هم مخلص همشهریان عزیز هستیم . :10:

در ضمن سرعت تورنت هم الان که 1:30 شبه برای دانلود همزمان 4 تا فایل سر جمع بین 55 الی 70 کیلوبایته که باز هم از دیشب بهتره .

pedram9
20-02-2010, 01:45
یه سوال تورنتی .

الان یه فایل دارم که سیدش درون پرانتز زده (55) و بیرون پرانتز زده 23 این پرانتز چیه؟؟
من روی enable گذاشتم با این تعداد سید درسته؟؟

حسین رشتی
20-02-2010, 01:47
سرعت خوبه..
7تا فایل دارم میگیرم..
یکیش 120 .. یکیش 80-90 .. پنج تاشون هم بین 40-50

birak
20-02-2010, 02:26
یه سوال تورنتی .

الان یه فایل دارم که سیدش درون پرانتز زده (55) و بیرون پرانتز زده 23 این پرانتز چیه؟؟
من روی enable گذاشتم با این تعداد سید درسته؟؟

می شه گفت سیدش کمه ... اما بذارش رو forced برنامه رو باز و بسته کن و صبر کن از شروع دانلودش یه 10 دقیقه بگذره ببین سرعت دانلودش چطوره ...
اگه دیدی خوب جواب نداد بذار رو حالت enabled کلا من که رو حالت forced بهتر نتیجه گرفتم اما اگه دیدی تعداد سیدها بیش از حد کمه ( مثلا یه فایل آنتیک که 15 تا سید داره ! ) بذارش رو همون enabled بهتر جواب میده .
هیچ باید و نبایدی وجود نداره ... یعنی اینا از رو تجربه کردن به دست اومده و کسی نگفته مثلا حتما سید 51 باشه این تنظیم بهتر جواب می ده و اگه 49 تا باشه اون یکی ! اما اگه فرض کنیم همه فایلا تعداد سید خوبی دارن از همه بهتر همون forced بعد enabled و حالت غیر فعال ( disabled ) هیچ وقت توصیه نمیشه .
اما عددهایی که داخل پرانتز تو قسمت سید می نویسه یعنی کل سید دهنده هایی که برای اون فایل تورنت وجود دارن و عدد جلو پرانتز تعداد سید دهنده هایی هست که از بین همه اونا دارن به کامپیوتر شما سید میدن ...
اگه می خوای بفهمی این تنظیم رو دانلود فایل چقدر تاثیر داشته می تونی به گزینه peers اون فایل بری .. بعد تو ردیف down speed کلیدش رو کلیک کن می بینی از بین کل کسانی که سیدر هستن اونایی که دارن فایل رو بهت می دن به ترتیب سرعت مرتب می شن ... حالا هر چی این تعداد بیشتر بشه بهتر ... با گذاشتن رو جالت forced هم معمولا تعدادشون زیاد میشه .

@ حسین آقا
با این حساب که شما می گی سرعت کل این 7 تا فایل بالای 450 کیلو بایت می شه !یعنی سرعت اینترنت اروپا رو می ذاره تو جیبش ! یه جاشو اشتباه گفتی چون غیر ممکنه سرعتت اینقده باشه ! :46:

kourosh_k800
20-02-2010, 08:15
سرعت دانلود پارس آنلاین تو صبح افتضاح شده الان دارم لینک مستقیمو با 256 6 گیگ 15 تا 30 دانلود میکنم صد رحمت به شب آدم پشیمون میشه از دانلود کردن

magic69
20-02-2010, 11:42
سلام دوستان.من مودم وایرلسtp-link8901 خریدم.فک کنم تا دو شنبه adsl وصل میشه.دوستان میشه درباره راه اندازی این مودم راهنماییم کنین؟تو دفترچش نوشته به کانکشنو هیچی دیگه نیاز نداره.یعنی وقتی یه سر مودمو به کیس و اون سرشو به برق وصل کنم به همین راحتی راه میوفته؟ممنون.

pedram9
20-02-2010, 12:19
سرعت دیشب یکم بهتر از شبای قبل بود فقط یه کم

kourosh_k800
20-02-2010, 12:29
سرعت پارس آنلاین تو صبح افتضاح شده با 256 6 گیگ سرعت دانلودم از 15 تا 30 هستش اونم با لینک مستقیم بالاترم نمیره صد رحمت به شب آدم پشیمون میشه از دانلود کردن.

حسین رشتی
20-02-2010, 13:20
سلام دوستان.من مودم وایرلسtp-link8901 خریدم.فک کنم تا دو شنبه adsl وصل میشه.دوستان میشه درباره راه اندازی این مودم راهنماییم کنین؟تو دفترچش نوشته به کانکشنو هیچی دیگه نیاز نداره.یعنی وقتی یه سر مودمو به کیس و اون سرشو به برق وصل کنم به همین راحتی راه میوفته؟ممنون.

صفحه 176 یه فایل PDF هست دانلودش کن همه چی تمام و کمال توضیح داده شده..
اگه بازم مشگلی داشتی بیا اینجا مطرح کن..

ho0rezam
20-02-2010, 13:53
نه دوست عزیز .. من که مرکز 3 هستم قطعی نداشتم و اتفاقا استفاده امروزم ( یعنی دیروز که جمعه باشه ) زیاد بوده . پس قطعی سراسرشهر نبوده ... کابلای مسی همش فرسودست ! قبلا که دایل آپ داشتیم تا یه باد و بارونی میومد یا کلاغ مینشست رو سیم فوری یا قطع میشد یا کیفیت از 0 میرفت رو 20- ! دیروز هم که بارانی بود ... ببین کجا رو طرفای خونتون داشتن می کندن طبق معمول آب جم شده خطهای مسیر شما اختلال ایجاد شده ... اینجور شاهکارا زیاد پیش میاد ! ما هم مخلص همشهریان عزیز هستیم .

آره درست گفتی...باران که بود، تازه حفاری هم ماشالله یک هفته ای هست که مشغولشن.
مثه اینکه واسه همه سرعت خوب بود...اما دیروز به جز یه دانلود (که سرعتم تا 400kbps بالا رفته بود،که فک کنم به خاطر همون اختلالاته که اشتباهی همچین سرعتی رو به ما داده :دی) در بقیه ی زمان ها سرعتم افتضاح بود...1 تا 6 هم که بهتره نگم :(
قطع شدن هایه لحظه ای که چند ثانیه بعدش وصل بشه زیاد بود (مخصوصا آخرای روز)

دمه همتون گرم....ما هم مخلصه هر چی بچه رشتی هستیم

حسین رشتی
20-02-2010, 15:26
@ حسین آقا
با این حساب که شما می گی سرعت کل این 7 تا فایل بالای 450 کیلو بایت می شه !یعنی سرعت اینترنت اروپا رو می ذاره تو جیبش ! یه جاشو اشتباه گفتی چون غیر ممکنه سرعتت اینقده باشه ! :46:[/QUOTE]

نه دااش اشتباه چی !!
اون موقعی که پست رو نوشتم سرعتم خیلی خوب بود و بعدش خوابیدم و صبح دیدم یکی از فایلها دانلود نشده..
دوتا هم سر 99.99% قطع شدن.. مگه دیشب قطعی داشتیم ؟؟

birak
20-02-2010, 17:29
نه دااش اشتباه چی !!
اون موقعی که پست رو نوشتم سرعتم خیلی خوب بود و بعدش خوابیدم و صبح دیدم یکی از فایلها دانلود نشده..
دوتا هم سر 99.99% قطع شدن.. مگه دیشب قطعی داشتیم ؟؟

من که دیشب با قطعی مواجه نشدم .یه فیلم %100 دانلود شد . دوستان دیگه رو نمی دونم .
از این جهت گفتم شاید اشتباه کردی چون گفتی :

سرعت خوبه..
7تا فایل دارم میگیرم..
یکیش 120 .. یکیش 80-90 .. پنج تاشون هم بین 40-50
گفتی 7 تا فایل داری میگیری ... یعنی 7 تا فایل همزمان ... یه دونه 120 کیلو بایت ... دومی 80-90 فرض می کنیم همون 80 کیلو بایت ... 5 تا بقیه هم بین 40-50 که اون 5 تا رو هم اگه دونه ای 40 برات حساب کنیم و همه رو با هم جمع بزنیم سر جمع حسابت می شه : 40+40+40+40+40+80+120=390 کیلو بایت !! که امکان پذیر نیست ! آخه 2 تا فایل اولی رو یکی یکی گفتی آدم فکر می کنه اون 5 تا بقیه هم دونه حساب بوده !یعنی هر کدوم 40-50 :46:
مگه اینکه اون 5 تا فایل رو سر جمع برات50 تا حساب کنیم یه تخفیفی بدیم ( یعنی دونه ای 10 کیلو بایت ! ) اونوقت حسابت درست در میاد می شه 120+80+50=250 کیلو بایت :46: که اینم آخرشه ! بازم اسفند دود کن واسه مودمت .

pedram9
20-02-2010, 17:44
منم قطعی نداشتم .

birak
20-02-2010, 18:15

درسته کار مشکلی نیست . اما چون مودم وایرلس هست یه بار مثل بقیه مودمها تنظیم اتوماتیک یا دستی می کنی و بعدش برای اون کامپیوترهایی که می خوان وصل شن آی -پی تعیین می کنی ...

اینجا رو بخون پست شماره 4 و 9 هم حالت کلی تنظیم تو مودم وایرلس رو گفته و هم قدم به قدم با توجه به کاتالوگ همین مدل :
فقط جایی که گفته vpi 0 vci 35 شما طبق تنظیمات اندیشه سبز باید وارد کنی : vpi= 8 vci =35 یا اگه تنظیم اتوماتیک بشه خودش اینا رو تشخیص میده ...

اگه تو تنظیم مودم وایرلس باز هم مشکل داشتی به قسمت شبکه تو فروم خودمون مراجعه کن کامل برات توضیح میدن.اینجا :

موفق باشی.

birak
20-02-2010, 18:32
آره درست گفتی...باران که بود، تازه حفاری هم ماشالله یک هفته ای هست که مشغولشن.
مثه اینکه واسه همه سرعت خوب بود...اما دیروز به جز یه دانلود (که سرعتم تا 400kbps بالا رفته بود،که فک کنم به خاطر همون اختلالاته که اشتباهی همچین سرعتی رو به ما داده :دی) در بقیه ی زمان ها سرعتم افتضاح بود...1 تا 6 هم که بهتره نگم :(
قطع شدن هایه لحظه ای که چند ثانیه بعدش وصل بشه زیاد بود (مخصوصا آخرای روز)

دمه همتون گرم....ما هم مخلصه هر چی بچه رشتی هستیم

والا چی بگم ! تو این چاله هایی که تازگیا تو هر کوچه و خیابونی دارن می کنن آدم اگه پاش گیر کنه ( خدای ناکرده ! ) سقط میشه ! چه برسه به این کابلای بدبخت مخابراتی که روزای آفتابی بیل مکانیکی و لنگر میخوره بهشون روزای بارانی هم که کل شبکه رشت رفته زیر آب !!! اینترنت که سهله ! همین تلفن معمولی روزای بارانی انقده نویز داره که صدا به صدا نمیرسه ! حالا یه چند باری هم قطع شه کاملا طبق استانداردای جهانیه ! شما ناراخت نشو . یه بار یکی از همین تقسیم کننده های تلفن رو داشتن سرویس میکردن 2 تا کارگر سر ورودی محفظه کابلا رو باز کرده بودن خود مهندسه با یه چکمه بلند 3 متر عقب تر واستاده بود که پاش خیس نشه ! کارگرا هم چشمت روز بد نبینه تا کمر رفته بودن تو اون چاهک مخابراتی که پر آب بود! کابلا هم اون زیر قوطه ور بودن حسابی ... اینا یکی یکی سرشونو بیرون میکشیدن ... !!! :13:
به هر حال ما همه ایرانیا رو دوست داریم ... اما شمالیها و همشهریا رو یه کمی بیشتر ! بخصوص اینکه این فروم ساخت رشته ... از موسسینش گرفته که یه رشتی خوش فکر بوده تا خیلی از کارشناساش ... این رو می دونستین ؟! :46: بگذریم ! بهتره تاپیک منحرف نشه .

amirali0072000
20-02-2010, 18:48
بچه های رشت...نظرتونوراجعبه مودم زایسل وایرلس اعلام کنید...........کسی داره مشکلی نداره باهاش:40:

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

اگه دوستاتونم دارن واسم پرسوجووو کنین ....واقعا دستتون درد نکنه بچه های رشت که اینقد اکتیوو هستید..وو p30world ....

T I G E R
20-02-2010, 19:07
من بصورت پیوسته چنین مشکلی ندارم ولی هر از گاهی برای یک تا چند دقیقه هیچ پیچی ندارم

pedram9
20-02-2010, 19:21
منم اگه بارون زیاد باشه این مشکل واسم پیش میاد هر از چندگاهی

kavehmech
20-02-2010, 23:42
یکی از بچه های اصفهان از ندا گستر ببینین چه سرعتی داره!!
200 مگ تو دو دقیقه دانلود کرده!

درسته همیشگی نیست ولی در حد چند دقیقه هم ارزش امتحان کردن داره

حسین رشتی
20-02-2010, 23:57
200 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :18::18::18::18:

بیرک جان بعدا باز بیا واسه من چرتکه بزن که امکان نداره سرعتم اونقدر بوده باشه :20::46::20::46::10:

kavehmech
21-02-2010, 00:33
200 گیگ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :18::18::18::18:

بیرک جان بعدا باز بیا واسه من چرتکه بزن که امکان نداره سرعتم اونقدر بوده باشه :20::46::20::46::10:

اشتباه تایپی بود.ببخشید

حسین رشتی
21-02-2010, 00:35
اشتباه تایپی بود.ببخشید

داداش اگه 200 مگ هم میخواستی بنویسی باز خیلی میشه .. !!!:13:
هر ثانیه بیشتر از 1مگ و نیم ؟؟؟؟!!!!:19:

birak
21-02-2010, 01:07

نه بابا ! ما کی هستیم که بخوایم چرتکه بزنیم واسه کسی ! :46: فقط خواستم یه کمی از بار گناهان و عذاب وجدانت رو کم کنم ! چون هر شب همه سرعت و پهنای باندمونو مصرف می کنی . حالا اگه طبق چرتکه من بخوایم برات حکم ببریم باید حبس ابد شی و تا آخر عمر سرعتت استاندارد 16 کیلو بایت باشه ! اما اگه بخوایم طبق اعترافات خودت برات حکم ببریم ( یعنی ثابت شه که سرعت دانلودت حدود 400 کیلو بایته ) باید اعدامت کرد ! یعنی تا ابد بهت دیگه خط ADSL ندن و فقط از دایل آپ استفاده کنی ! بلکه اینجوری دل ما هم خنک شه ... خلاصه من بخاطر خودت گفتم یه وقت دچار عذاب وجدان بیش از حد نشی :46:وگرنه من حرفی ندارم نوش جونت . خدا کنه سرعت همه بره تا اوج بینهایت ......... در ضمن اون رفیق اصفهانیمون هم باید واسه خودش یه منقل اسفند اتمی دود کنه . فکر کنم از اون لحظاتی بوده که کابل stm1 رو اشتباهی وصل کردن به خط خونش! اطلاعات سرازیر شده سمتش اما بخاطر این سیمای مسی قراضه سرعت 150 مگا بیت تا برسه در خونه از 22 مگا بیت بیشتر نشده ! 128 مگابیتش وسط راه تلف شده . :46:

در ضمن ! اینقد صحبت سرعت بالا رو کردیم انگار به سرعت خط ما برخورد ! امشب از اون شبای رویاییه ! چون سرعت تورنت بعد از 2-3 هفته دوباره بین 150 تا 180 کیلو بایته ! ( اشتراک 128 دانلود همزمان 3 فایل ساعت 1:20 شب ) شایدم خط stm1 اندیشه بلاخره راه افتاد ...

حسین رشتی
21-02-2010, 01:25
آره سرعت امشب من هم خوبه..
الان که 4تا فایل دارم میگیرم.. یکیش حدود 120 - یکیش 80-90 و دوتای دیگه هم 40-50
چجوری میتونید عکس توی پستتون بذارید ؟؟

ebrahim_cid
21-02-2010, 01:43
خوش به حال دوستانامروز صبح (همون دیروز) عجیب ترین اتفاق عمرم رقم خورد
یعنی شب چک کردم حدود 3 گیگ حجم داشتم ساعت :41:1
idm رو راه انداختم رفتم خوابیدم
صبح دیدم حجمم تموم شده :18:
به شرکت پارس زنگیدم جواب نگرفته ام
رفتم شرکت با این جواب روبرو شدم:41:
چند روزه سایت ما خرابه و حجم کم نمیکرده(خوب به من چه:13:) شما دانلود کردی هرچی هم من قسم وآیه خوردم که بابا دانلود چی کشک چی من فقط شبا میدانلودم به خرج مثلا اون مهندس پشتیبانشون نرفت که نرفت :13:
تازه داره بچه گول میزنه میگه برم لاگتون رو در بیارم
ما هم با پوزخند گفتیم در بیار لاگ رو یه پرینتش هم به ما بده آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است:31:
در هرصورت مجبورمون کردن به زور تمدید اشتراک کنم:19:
اگه کسی از بچه ها و دوستان میخواد از پارس اشتراک بگیره یا بیاد پارس من بهش توصیه میکنم نیاد :2:
اون از سرعتشون این از پشتیبانیشون:2:
از فروردین جل و پلاس رو جمع میکنم میرم اندیشه :20:
مرده شور پارس رو ببره:41:
طرف فک کرده با بچه 2 ساله طرفه
برو عموجان ما خودمون ختم این کاراییم تو این کارگاه های ساختمانی اینقده با پیمانکارا و کارگرا سروکله زدیم دهنشون رو واکنن میفهمیم چی میخوان بگن
از همش باحال تر اینه که من وقتی واسش حساب و کتاب کردم گفت نه اینجوری نیست منم گفتم آره تو راست میگی اون مدرک لیسانس رو فقط تو داری ما که بیسوادیم:21: مدرک مهندسیمون هم که گرفتیم کشک اونم از نوع آبکیش :8:فقط شما مدرک مهندسی داری ما نداریم:13:

---------------ویرایش
دستشون درد نکنه گند زدن به سرعتم دارم با 40 کیلو بایت میدانلودم
واقعا که پارس وی آشغاله:2:

حسین رشتی
21-02-2010, 02:06
یعنی شب چک کردم حدود 3 گیگ حجم داشتم ساعت :41:1
idm رو راه انداختم رفتم خوابیدم
صبح دیدم حجمم تموم شده :18:
به شرکت پارس زنگیدم جواب نگرفته ام
رفتم شرکت با این جواب روبرو شدم:41:
چند روزه سایت ما خرابه و حجم کم نمیکرده(خوب به من چه:13:) شما دانلود کردی هرچی هم من قسم وآیه خوردم که بابا دانلود چی کشک چی من فقط شبا میدانلودم به خرج مثلا اون مهندس پشتیبانشون نرفت که نرفت :13:
تازه داره بچه گول میزنه میگه برم لاگتون رو در بیارم
ما هم با پوزخند گفتیم در بیار لاگ رو یه پرینتش هم به ما بده آن را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است:31:
اگه کسی از بچه ها و دوستان میخواد از پارس اشتراک بگیره یا بیاد پارس من بهش توصیه میکنم نیاد :2:
اون از سرعتشون این از پشتیبانیشون:2:
از فروردین جل و پلاس رو جمع میکنم میرم اندیشه :20:
مرده شور پارس رو ببره:41:
طرف فک کرده با بچه 2 ساله طرفه
برو عموجان ما خودمون ختم این کاراییم تو این کارگاه های ساختمانی اینقده با پیمانکارا و کارگرا سروکله زدیم دهنشون رو واکنن میفهمیم چی میخوان بگن
از همش باحال تر اینه که من وقتی واسش حساب و کتاب کردم گفت نه اینجوری نیست منم گفتم آره تو راست میگی اون مدرک لیسانس رو فقط تو داری ما که بیسوادیم:21: مدرک مهندسیمون هم کشک اونم از نوع آبکیش :8:فقط شما مدرک مهندسی داری ما نداریم:13:

ایشالا غم آخرت باشه دااش..

alves2774
21-02-2010, 02:07
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید
من فکر کنم یه اتفاقی افتاده امشب سرعت خیلی عالی بود من از ساعت 1 رو خطم نمی دونم داستان چیه بقیه اوضاشون چطوره؟
:8::8::8:

mailer
21-02-2010, 02:14
مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید
من فکر کنم یه اتفاقی افتاده امشب سرعت خیلی عالی بود من از ساعت 1 رو خطم نمی دونم داستان چیه بقیه اوضاشون چطوره؟
:8::8::8:

منم فکر کنم خطشون راه افتاده. ولی تو دیگه خیلی حال کردی مثل اینکه! کل اینترنتو دانلود نکنی یه موقع :31:

birak
21-02-2010, 02:15
...
...

از همه بدتر اینه که وقتی حجم زودتر تموم شه باید دوباره از اول شارژ کنی و پول اشتراک ماهیانه رو بدی ... یعنی اضافه حجم تو پارس نمی دن ... فرض کن 24 تومن پول اشتراک دادی تو روز بیستم تموم شد ! حالا بجای اینکه مثلا 2 گیگ اضافه حجم بگیری 5تومن ناچار می شی 24 تومن بدی دوباره شارژ شه ... واقعا ستمه !:19: ( البته تا چند ماه پیش که می دونم اینطوری بوده چون رفیقم از پارس اشتراک 12 ماهه داشت و چند ماه زودتر حجمش تموم شد ماهای باقیمونده همش سوخت از اول اشتراک گرفت ! :41: الان نمی دونم اضافه حجم هم میدن یا نه )

birak
21-02-2010, 02:27
منم فکر کنم خطشون راه افتاده. ولی تو دیگه خیلی حال کردی مثل اینکه! کل اینترنتو دانلود نکنی یه موقع :31:

آره ! فکر کنم یه دونه خط stm1 برامون 1 ماه دوام بیاره تو خوش بینانه ترین حالت !!! :21: بهتره از همین حالا بر و بچه های اندیشه فکر سه چهار تا خط زاپاس هم باشن از حالا برن کاغذ بازیاش رو بکنن تا شب عید چند تا حط دیگه هم افتتاح بشه دوباره قحطی سرعت نشه ... چون با این شور حسینی که بچه ها تو دانلود کردن دارن باور کن خط stm4 هم می سوزه ! :27:
افزایش سرعت هم شدیدا تایید میشه ! تورنت بالای 150 سیر می کنه ! امیدوارم مجال بدین لااقل یک هفته دوام بیاره ! بی جنبه بازی در نیاریم تا ازمون پس نگیرن :46:

mailer
21-02-2010, 02:37
آره ! فکر کنم یه دونه خط stm1 برامون 1 ماه دوام بیاره تو خوش بینانه ترین حالت !!! :21: بهتره از همین حالا بر و بچه های اندیشه فکر سه چهار تا خط زاپاس هم باشن از حالا برن کاغذ بازیاش رو بکنن تا شب عید چند تا حط دیگه هم افتتاح بشه دوباره قحطی سرعت نشه ... چون با این شور حسینی که بچه ها تو دانلود کردن دارن باور کن خط stm4 هم می سوزه ! :27:
افزایش سرعت هم شدیدا تایید میشه ! تورنت بالای 150 سیر می کنه ! امیدوارم مجال بدین لااقل یک هفته دوام بیاره ! بی جنبه بازی در نیاریم تا ازمون پس نگیرن :46:

اره راست میگی. باید برن دنبال خط. ولی خوبه منو ضابع نکردن که اونا رو نوشتم. حداقلش اینه که خالی بند نیستن.

حسین رشتی
21-02-2010, 02:41
سرعت دانلود تک فایل 200-210

hamidrashti
21-02-2010, 02:46
ای ول بچه ها مثل اینکه جدی جدی اون stm1 راه افتاد من خیلی امیدوار نبودم فکر می کردم سر کاریم می گم شایدم مثل هفته پیش اتفاقی رفته بالا و دوباره از فردا شب کند شه امیدوارم که هر شب اینطوری باشه:33::

sharifie
21-02-2010, 03:40
خط من همون گ.... هست كه بود!!!؟؟؟
هيچ افزايشي ندارم :41:
خط 666
ظاهرا انديشه يكي از قولاشو عملي كرد، اميدوارم بقيه حرفاش هم يادش بمونه:13:

kavehmech
21-02-2010, 10:06
دیشب سرعت خوب بود.2 گیگ دان داشتم.امیدوارم ادامه داشته باشه.البته بهتره به جای اینکه بگم سرعت خوب بود بگم که محدودیت رو لینکها نبود.

pedram9
21-02-2010, 10:59
ای ول بچه ها مثل اینکه جدی جدی اون stm1 راه افتاد من خیلی امیدوار نبودم فکر می کردم سر کاریم می گم شایدم مثل هفته پیش اتفاقی رفته بالا و دوباره از فردا شب کند شه امیدوارم که هر شب اینطوری باشه:33::

دیشب خوب بود . ولی احتمالا امشب دوباره خراب میشه مثل هفته ی قبل که 2 روز خوب بود و بعد خراب شد . شاید میخوان در هفته فقط 2 روز حال بدن به ما

ebrahim_cid
21-02-2010, 11:07
از همه بدتر اینه که وقتی حجم زودتر تموم شه باید دوباره از اول شارژ کنی و پول اشتراک ماهیانه رو بدی ... یعنی اضافه حجم تو پارس نمی دن ... فرض کن 24 تومن پول اشتراک دادی تو روز بیستم تموم شد ! حالا بجای اینکه مثلا 2 گیگ اضافه حجم بگیری 5تومن ناچار می شی 24 تومن بدی دوباره شارژ شه ... واقعا ستمه !:19: ( البته تا چند ماه پیش که می دونم اینطوری بوده چون رفیقم از پارس اشتراک 12 ماهه داشت و چند ماه زودتر حجمش تموم شد ماهای باقیمونده همش سوخت از اول اشتراک گرفت ! :41: الان نمی دونم اضافه حجم هم میدن یا نه )

نه بیرک جان اضافه حجم داریم تو پارس ولی بخوره تو اون فرق سرشون :32:شما باشی برای هرگیگ اگه از پارس وی رشت بگیری 6 تومان هرگیگ اضافه و از خود سایت هم هرگیگ 9 هزار تومان هست یعنی اگه 2گیگ اضاف بگیرم باید 12 تومن به شرکت یا 18 هزار تومان اینترنتی بدم :44: وقتی 5 گیگش 21 تومن مگه من مغزم خرابه که برم 2 گیگ اضافه بگیرم :34: این پارس وی خیلی گرون گازه:32::23::9:
حیف اندیشه نیست خدایی هر گیگ 2500 تومان :40::11:واقعا این پارس دیگه شورش رو در آورده:2::18::13::41::19::44::37::24:
دیشب سرعت من افتضاح بود از بچه ها کی پارس داره بگه مال اونا چطور بود
خط 2 هستم من (ماکس سرعت 50 بود ) از راپید کمتر هم میشد 30تا 40:2:

---------- Post added at 11:07 AM ---------- Previous post was at 11:02 AM ----------

خط من همون گ.... هست كه بود!!!؟؟؟
هيچ افزايشي ندارم :41:
خط 666
ظاهرا انديشه يكي از قولاشو عملي كرد، اميدوارم بقيه حرفاش هم يادش بمونه:13:
والله تا اونجایی که من خبر دارم مرکز مخابراتی 6 مشکل داره و کلا نه پارس اونجا سرویس خوب میده نه اندیشه نه دامون
متاسفانه باید صبر کنی بلکه مسئولین مخابرات از خر بیچاره شیطان پیاده بشن تا درست بشه کارت انشالله
------
این خر شیطون فک کنم قد کشتی تایتانیک :18:یا بزرگتر باس باشه :21:فعلا که همه مسئولان رفتن سوارش شدن:27::31:
خدا به خیر بگذرونه
------------------

PC-PC
21-02-2010, 13:00
نه بیرک جان اضافه حجم داریم تو پارس ولی بخوره تو اون فرق سرشون :32:شما باشی برای هرگیگ اگه از پارس وی رشت بگیری 6 تومان هرگیگ اضافه و از خود سایت هم هرگیگ 9 هزار تومان هست یعنی اگه 2گیگ اضاف بگیرم باید 12 تومن به شرکت یا 18 هزار تومان اینترنتی بدم :44: وقتی 5 گیگش 21 تومن مگه من مغزم خرابه که برم 2 گیگ اضافه بگیرم :34: این پارس وی خیلی گرون گازه:32::23::9:
حیف اندیشه نیست خدایی هر گیگ 2500 تومان :40::11:واقعا این پارس دیگه شورش رو در آورده:2::18::13::41::19::44::37::24:
دیشب سرعت من افتضاح بود از بچه ها کی پارس داره بگه مال اونا چطور بود
خط 2 هستم من (ماکس سرعت 50 بود ) از راپید کمتر هم میشد 30تا 40:2:

در مورد پارس آنلاین کاملا موافقم خیلی گرونه
فعلا پارس آنلاین به من داره اساسی حال می ده توی این ماه حدودا 150 گیگ کم کم دانلود کردم
سرعتم شب ها در حالت بدش روی 70 و در بیشتر مواقع روی 160 و در حالت ایده آل عکسشو پایین گذاشتم :

ebrahim_cid
21-02-2010, 13:36
pc-pc جان شما کدوم منطقه هستی و چه اشتراکی داری؟
من 128 دارم خط 2 و 5گیگ

sharifie
21-02-2010, 14:07
در مورد پارس آنلاین کاملا موافقم خیلی گرونه
فعلا پارس آنلاین به من داره اساسی حال می ده توی این ماه حدودا 150 گیگ کم کم دانلود کردم
سرعتم شب ها در حالت بدش روی 70 و در بیشتر مواقع روی 160 و در حالت ایده آل عکسشو پایین گذاشتم :

آقا خط تلفنت آتیش نگیره یه وقت!!!؟:18:
این تسته خطه منه با سرور باکو به کیلوبیت

اما سرعتم تا حالا از 70 بالاتر نرفته!!!

masoud79
21-02-2010, 14:48
سلام به همگی. یه سوال داشتم من ساکن فومن هستم می خواستم از نمایندگی اندیشه تو فومن adsl بگیرم لیست قیمتی که ازشون گرفتم مثلا 128 5 Gدارن تو فومن 21000 تومن میدن؟؟!!!! با اندیشه که تماس گرفتم گفتن باید قیمتهاشون طبق قیمتهای مصوبی باشه که ما تو سایتمون زدیم و اون هزینه اضافی که دارن میگیرن غیرقانونی! حالا می خواستم بدونم دوستان دیگه ایی که دارن ازنمایندگی اندیشه تو شهرشون سرویس میگیرن قیمته سرویسی که دارن میدن همون قیمت مصوب اندیشه است یا بالاتره؟ اگه بالاتر بوده چیکار کردن؟اعتراض کردن؟ اگه اعتراض کردن نماینده گیشون قبول کرده؟اگه قبول نکردن چیکار کردن؟همون قیمته بالاتر رو دادن؟یاکاره دیگه ای کردن؟ من میخوام برم باهاشون صحبت کنم نمی دونم قبول میکنن یا نه؟ ولی با اندیشه که صحبت کردم گفتن همون قیمت مصوب ما رو باید بدن نه بالاتر؟!

alves2774
21-02-2010, 14:48
آقا خط تلفنت آتیش نگیره یه وقت!!!؟:18:
این تسته خطه منه با سرور باکو به کیلوبیت

اما سرعتم تا حالا از 70 بالاتر نرفته!!!
بابا همچینم که می گفتی اوضاعت داقونم نیست بابا 600 کیلو در ثانیه داری می گیری بگو خدا بده برکت البته قبول دارم که نسبت به من که دیشب 3 ساعت رو 2 مگ بودم خیلی پایین تره ولی اگه فرضا 128 هم داشته باشی بازم 5 برابر سرعت تعهد شده شرکت هستش سخت نگیر حال کن:10:

birak
21-02-2010, 15:11
فکر کنم مخابرات بازم پاشو گذاشته رو سیم لینک ها ! الان ساعت 3 عصر دوباره سرعت افت شدیدی کرده . ( اندیشه مرکز 3 ) اما امیدوارم امشب هم مثل دیشب باشه ! شاید هم دارن تجهیزات جدیدو چک می کنن . فعلا اطلاع دقیقی نداریم سرعت بالای دیشب واسه این بود که stm1 جدید زیر بار رفته بوده یا فقط مخابرات یقه لینکای بدبخت رپید و تورنت رو موقتا ول کرده بوده ! :13:

jabarsink2000
21-02-2010, 15:25
سرعت افتضاح درافتضاح از ساعت 2 سرعت دانلود رو 3 هست سایت نمیتونم باز کنم دایل اپ کجایی یادت بخیر .مرکز 727 اندیشه سبز خزر سرعت 128 حجم 8:41:

pedram9
21-02-2010, 15:26
این STM1 راه اندازی شده یا نه؟؟؟

birak
21-02-2010, 15:48
این STM1 راه اندازی شده یا نه؟؟؟

فعلا که کسی رسما تایید نکرده راه اندازی شده یا نه ... من حدث میزنم دارن تستش می کنن هنوز راه نیوفتاده ... سرعت الان خیلی پایینه و حتی دایل آپ هم همینطوره ... یعنی صفحات هم به زور باز می شن . به هر حال باید صبور باشیم ببینیم چطور میشه. دیشب که بالای 2 گیگ دان شد دست هر کسی که باعثش شده درد نکنه ! الان بهتره یه کم استراحت کنیم تا افزایش سرعت بعدی! :46:

pedram9
21-02-2010, 15:52
اگه فعال بشه سرعت تقریبی شب و روز روی چند میاد؟؟؟

birak
21-02-2010, 15:59
...نه بیرک جان اضافه حجم داریم تو پارس ولی بخوره تو اون فرق سرشون :32:شما باشی برای هرگیگ اگه از پارس وی رشت بگیری 6 تومان هرگیگ اضافه و از خود سایت هم هرگیگ 9 هزار تومان هست یعنی اگه 2گیگ اضاف بگیرم باید 12 تومن به شرکت یا 18 هزار تومان اینترنتی بدم :44: وقتی 5 گیگش 21 تومن مگه من مغزم خرابه که برم 2 گیگ اضافه بگیرم :34:...
ایول ! دارن خوب عمل می کنن که ! :46: اصلا بری شرکتای دیگه می بینی حجم اضافه رو به عنوان جریمه محسوب می کنن !!! یعنی دقیقا کلمه جریمه رو در این مورد بکار می برن !!! :21: جریمه هم همینجوری خوبه. اگه 2500 باشه دیگه جریمش اثر بخش نیست ! مثل ماها معتاد می شی. ماهی 3 بار باید بری حجم اضافه بگیری :19: لااقل هر گیگ که 6 تومن باشه اینجور هوسا نمی کنی ... اگه هم یه بار نا پرهیزی کنی 2 گیگ اضافه بگیری چنان نقره داغ می شی که دفعه دیگه اینجور خلافا نکنی . در هر حال خدا بهت صبر بده و به ما همچنین تا شاهد باشیم یه بار دیگه تعرفه های اندیشه مجدد کاهش پیدا کنه .

اگه فعال بشه سرعت تقریبی شب و روز روی چند میاد؟؟؟

دقیق نمی شه گفت چون به خیلی چیزا بستگی داره :
1) خود مخابرات . که معلوم شده جلو ترافیک بعضی لینکا مثل رپید رو گرفته . اگه اینو راه بندازن باز هم تا وقتی مخابرات بخواد این کار رو بکنه تو سرعت دانلود از این سایتا خیلی تاثیر نداره.
2) تعداد کاربرای اندیشه تو کل رشت که هر شب سر ساعت 1 شروع به دانلود می کنن !! ما نمیدونیم آمارشون دقیقا چقدره ... اگه تقریبی می دونستیم میشد حدس زد سرعت شبا چقدر خوب میشه . مثلا اگه فرض کنیم هر شب 200 نفر تو شهر رشت در حال دانلود همزمان باشن می شه گفت سرعت 155 مگابیت کم و بیش بینشون تقسیم بشه به هر نفر تقریبا 800 کیلو بیت ( معادل 100 کیلو بایت ) می رسه ! یعنی به سرعت هر نفر اینقدر اضافه میشه ... هر چی کاربرا بیشتر باشن مسلما اثرش کمتره . ولی من حدث میزنم لااقل واسه یه مدت محدود تا وقتی که مشترکان دوباره زیادتر نشن ( بجز بعضی مراکز که همیشه مشکل سرعت دارن ) روزا باز بتونیم به سرعت بالای 200 و شبا هم به سرعت مطلوب برسیم . البتهههههههه اگه مخابرات بذاره ! :13:

حسین رشتی
21-02-2010, 16:56
سرعت دانلود من که هیچ وقت از 230 پایینتر نمیومد (توی روز) الان از 45 بالاتر نمیره و متوسط بین 30-40 ..
البته این زیاد مهم نیست چون من زیاد روزها دانلود نمیکنم ولی آدم رو دق میده بخواد یه صفحه باز کنه..
تراوین گه بازی میکنم هر صفحه متوسط 5-6 ثانیه طول میکشه تا باز بشه..

MOHSEN S60i
21-02-2010, 17:12
دوستان براي درخواست ADSL‏ جه مداركي نياز است?
ممنون ميشم راهنمايى كنيد

masoud79
21-02-2010, 17:29
لطفا به سوال من تو صفحه قبل جواب بدین.

Dj_aghamajid
21-02-2010, 18:29
سلام به همه
این نظر سنجی سایت رو نمیشه دوباره انجام داد؟ مثلا یه نظر سنجی کامل از تمام شرکتا مثل تاپیک شاتل!
تا مشخص بشه هر کسی از چه سرویسی و از چه شرکتی داره استفاده میکنه!
آخه این نظر سنجی از 2007 شروع شده و خیلی ها الان تغییر موضع دادن!

rahmank750
21-02-2010, 19:03
سلام به همشهری های گلم
من این همه مدت نمیدونستم همچین تاپیکی اینجا هست
منم 128 8GB دارم خط 882
امروز سرعت page افتضاح بود مخصوصا ظهر

hassan_c2004
21-02-2010, 19:33
آقابرای من بعد از سرعت افتضاخ بعد از ظهر الان دوباره سرعت عادی شد.خدا کنه امشبم سرعت خوب باشه.
دیشب بالاخره سرعت 250 رو دیدم:27:

birak
21-02-2010, 19:49
سلام به همگی. یه سوال داشتم من ساکن فومن هستم می خواستم از نمایندگی اندیشه تو فومن adsl بگیرم لیست قیمتی که ازشون گرفتم مثلا 128 5 Gدارن تو فومن 21000 تومن میدن؟؟!!!! با اندیشه که تماس گرفتم گفتن باید قیمتهاشون طبق قیمتهای مصوبی باشه که ما تو سایتمون زدیم و اون هزینه اضافی که دارن میگیرن غیرقانونی! حالا می خواستم بدونم دوستان دیگه ایی که دارن ازنمایندگی اندیشه تو شهرشون سرویس میگیرن قیمته سرویسی که دارن میدن همون قیمت مصوب اندیشه است یا بالاتره؟ اگه بالاتر بوده چیکار کردن؟اعتراض کردن؟ اگه اعتراض کردن نماینده گیشون قبول کرده؟اگه قبول نکردن چیکار کردن؟همون قیمته بالاتر رو دادن؟یاکاره دیگه ای کردن؟ من میخوام برم باهاشون صحبت کنم نمی دونم قبول میکنن یا نه؟ ولی با اندیشه که صحبت کردم گفتن همون قیمت مصوب ما رو باید بدن نه بالاتر؟!

دوست عزیز به جمع ما خوش اومدی
تمامی شعباتی که تو استان گیلان دارن از طرف شرکت اندیشه سبز سرویس میدن زیر نظر شعبه اصلی شرکت و نماینده رسمی شرکت تو اون شهر هستن . در مورد قیمت سرویسها باید دقیقا طبق جدولی باشه که تو سایت اندیشه هست و هیچ فرقی نمی کنه که شما فومن باشی یا لنگرود ! الان چند ماهه که قیمتا یکسان شده ( قبلا شهرستانا یه کمی گرونتر بود اما الان نه ) پس قیمت دقیقا باید همونی باشه که توی سایت اندیشه هست :

نباید بیشتر بگیرن . اگه نماینده قبول نمی کنه باید از طرف شعبه اصلی رسیدگی کنن . درسته شاید 1000 تومن پول زیادی نباشه اما حقت رو باید ازشون بگیری. دعوا کردن هم لازم نیست چون اونا حق این کار رو اصلا ندارند . در ضمن یادت باشه %3 مالیات و عوارض همیشه به مبلغ اضافه می شه یعنی 128 با ترافیک 5 گیگ قیمتش 18900 + 567 تومن که رندش کنی همینجوری ازت باید 19500 بگیرن و 1500 اضافه گرفتن ... البته با کمال تاسف نماینده های اندیشه تو بعضی شهرستانا هزینه نصب 10 تومنی رو هم به زور می گیرن که این هم پوله زوره ولی ظاهرا اون مورد تو شهرستانا عادی شده !!! و از نظر سرعت هم شهرستانا فعلا سرعت تشویقی نداشتن و همیشه سرعتشون استاندارد بوده . امیدوارم شما هم حقتون رو بگیرید . در ضمن هر مبلغی که پرداخت می کنی باید بهت بابتش رسید رسمی بدن ... اگه تو رسیدت مبلغ 21 تومن درج شده می تونی از طریق شعبه اصلی پیگیر بشی . موفق باشی.

حسین رشتی
21-02-2010, 19:50
دوستان براي درخواست ADSL‏ جه مداركي نياز است?
ممنون ميشم راهنمايى كنيد

هیچی فقط پول و اسم صاحب خطی که میخوای ASDL واسش راه بندازی..

birak
21-02-2010, 20:01
سلام به همه
این نظر سنجی سایت رو نمیشه دوباره انجام داد؟ مثلا یه نظر سنجی کامل از تمام شرکتا مثل تاپیک شاتل!
تا مشخص بشه هر کسی از چه سرویسی و از چه شرکتی داره استفاده میکنه!
آخه این نظر سنجی از 2007 شروع شده و خیلی ها الان تغییر موضع دادن!

منم موافقم که نظر سنجی از اول انجام شه . این رو باید از مدیر این بخش یا باز کننده این تاپیک درخواست کرد تا اگه امکان داره این کار رو بکنن .از 3 سال پیش تا حالا شرایط خیلی تغییر کرده و بهتره اسم همه شرکتای جدید که تازه دارن سرویس می دن هم اضافه کنن . اگه شما صفحه اول همین تاپیک رو ببینین متوجه میشن اون موقع وضع و اوضاع چقدر فرق میکرد ... اندیشه گرون میداد و اصلا سرویس نامحدود نداشت :41:... در عوض پارس همه سرویساش نامحدود بود !!! :18: و .....................

hassan_c2004
21-02-2010, 21:06
منم موافقم که نظر سنجی از اول انجام شه . این رو باید از مدیر این بخش یا باز کننده این تاپیک درخواست کرد تا اگه امکان داره این کار رو بکنن .از 3 سال پیش تا حالا شرایط خیلی تغییر کرده و بهتره اسم همه شرکتای جدید که تازه دارن سرویس می دن هم اضافه کنن . اگه شما صفحه اول همین تاپیک رو ببینین متوجه میشن اون موقع وضع و اوضاع چقدر فرق میکرد ... اندیشه گرون میداد و اصلا سرویس نامحدود نداشت :41:... در عوض پارس همه سرویساش نامحدود بود !!! :18: و .....................

منم موافقم.
آقا بنظرم همه موافقتشونو اعلام کنن شاید مدیر این بخش متوجه بشه و اینکارو بکنه
چند روز پیش یکی از بچه ها شاتل گرفت (خط 2) میگفت سرعت اضافه میگره و کلا خیلی خوبه. قیمتشام مثل اینکه کمتره.حالا نمیدونم در چه حد سرعتش خوب بود.بنظرم یه نظرسنجی جدید میتونه خیلی به این موضوع کمک کنه.

pedram9
21-02-2010, 21:36
منم موافق نظر سنجی دوباره هستم

حسین رشتی
21-02-2010, 21:58
منم موافقم..

pedram9
21-02-2010, 22:15
منم موافقم..

کی به تو گفت نظر بدی آخه :31:
از وقتی اومده حق همه ی مارو داره بالا میکشه :31:

masoud79
21-02-2010, 22:18
دوست عزیز به جمع ما خوش اومدی
تمامی شعباتی که تو استان گیلان دارن از طرف شرکت اندیشه سبز سرویس میدن زیر نظر شعبه اصلی شرکت و نماینده رسمی شرکت تو اون شهر هستن . در مورد قیمت سرویسها باید دقیقا طبق جدولی باشه که تو سایت اندیشه هست و هیچ فرقی نمی کنه که شما فومن باشی یا لنگرود ! الان چند ماهه که قیمتا یکسان شده ( قبلا شهرستانا یه کمی گرونتر بود اما الان نه ) پس قیمت دقیقا باید همونی باشه که توی سایت اندیشه هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنباید بیشتر بگیرن . اگه نماینده قبول نمی کنه باید از طرف شعبه اصلی رسیدگی کنن . درسته شاید 1000 تومن پول زیادی نباشه اما حقت رو باید ازشون بگیری. دعوا کردن هم لازم نیست چون اونا حق این کار رو اصلا ندارند . در ضمن یادت باشه %3 مالیات و عوارض همیشه به مبلغ اضافه می شه یعنی 128 با ترافیک 5 گیگ قیمتش 18900 + 567 تومن که رندش کنی همینجوری ازت باید 19500 بگیرن و 1500 اضافه گرفتن ... البته با کمال تاسف نماینده های اندیشه تو بعضی شهرستانا هزینه نصب 10 تومنی رو هم به زور می گیرن که این هم پوله زوره ولی ظاهرا اون مورد تو شهرستانا عادی شده !!! و از نظر سرعت هم شهرستانا فعلا سرعت تشویقی نداشتن و همیشه سرعتشون استاندارد بوده . امیدوارم شما هم حقتون رو بگیرید . در ضمن هر مبلغی که پرداخت می کنی باید بهت بابتش رسید رسمی بدن ... اگه تو رسیدت مبلغ 21 تومن درج شده می تونی از طریق شعبه اصلی پیگیر بشی . موفق باشی.

birakعزیز خیلی ممنونم که به پست من جواب دادای والله من خیلی وقته که این تایپیک رو دنبال می کنم و بیشتر مسائل رو درباره adsl اندیشه می دونم که خیلیهاشو شما و دوستان تویه این تایپک گفتین قیمتهای اندیشه الان 2ماهه که با بقیه شهرهای استان یکسان شده من خیلی زودتر از اینها باید adslمیگرفتم که سره همین مسئله معطل شدم من این مسئله رو از اول با اندیشه در میون گزاشتم یعنی بهشون اطلاع رسانی کردم اول که به من گفتن پیگیریی میکنیم بعد گفتن مدرک میخوان امروز که زنگ زدم میگن برو با هاشون صحبت کن اگه قبول نکردن زنگ بزن به ما خودمون مستقیمن باهاشون صحبت میکنیم من فکر میکنم این کارها آب در هاون کوبیدن یعنی تاثیری نداشته باشه با یکی از دوستام که تو یه شرکت بزرگ کار میکنه صحبت کردم گفت این کارها بی فایده است اگه میخواستن پیگیری کنن نیازی به صحبت کردن تو نبود خودت که اون اول گفتی پیگیریی میکردن میخوام برم فردا با هاشون قرداد ببندم امروز هم که زنگ زدم به نمایندگیشون گفتم اندیشه گفته که قیمتهای همه نمایندگی هاشون تو استان باید یکسان باشه میگن قیمتها شهر با شهر فرق میکنه؟؟!! چه جالب؟!!گفتم نصب رو خودم میخوام انجام بدم گفتن پس 10 تومن باید مرهمت کنی؟!!!!!! چه کنیم به قوله birakپوله زوره چه بخواهیم چه نخواهیم ازمون میگیرن مودم رو هم که اندیشه داره 30 تومن میده میخوام برم فردا قاله قضیه رو بکنم.اینها رو گفتم برایه اون دسته اون دسته از دوستانی که به یه همچین مسئله ای بر خوردن بدونن اینجوری یاست که من گفتم. پیگیریی=== وقت تلف کردن.

kasra_khan2003
21-02-2010, 22:53
یکی باید به مدیریت این بخش پ خ بده و درخواست کنه تا دوباره نظر سنجی بذاریم، هرچند فکر کنم نمیشه!

birak
22-02-2010, 01:29
در مورد نظر سنجی فکر میکنم باید به مدیر بخش شبکه پیغام بدیم که هم گزینه ها رو اضافه کنه هم از اول امکان نظر دادن باشه . باز کننده تاپیک نمی تونه این کار رو بکنه . باید یکی از مدیرای سایت این کار رو انجام بده . ( اگه امکانش باشه )

در ضمن سرعت امشب اندیشه فوق العاده عالیه ( 128 مرکز 3 ) سرعت تورنت الان دقیقا بین 195 الی 205 کیلو بایته . فکر کنم سرعت بالای دیشب اتفاقی نبوده واقعا stm1 جدید داره استفاده میشه . دستشون درد نکنه .

castel_xd
22-02-2010, 01:48
من برای اندیشه تیکت زدم و این مسله افت سرعت رو پیگیری کردم.

در طی جواب هایی که برام ارسال کردن گفتن که بعد از تغییر و تحولاتی که در سرویس پهنای باند استان انجام شد(افزایش بهنای باید استان) این مشکلات به وجود اومد که در طی روز های اینده تمامی مراکز مخابراتی مشکلشون برطرف میشه.

درباره مسله افت سرعت در سرویس های اپلود سنتر مثل راپیدشیر و ... گفتن که ما هیچ گونه کاری نمیتونیم انجام بدیم و به طور کل از دست ما خارجه.

اعتراض به وضعیت اینترنت ایران : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram9
22-02-2010, 02:09
امشب هم دارن حال میدن . خدا کنه همینطور باقی بمونه:12::8:

T I G E R
22-02-2010, 08:55
امشب از حوالی ساعت 3 صبح اینترنت قطع شد
این دومین باره که در چند روز گذشته شاهد قطعی شبانه اندیشه بودیم
دیگه کم کم داره یه جای قضیه می لنگه !

مسخره تر از همه این که اندیشه اصلا ساپورت 24 ساعته نداره و صرفا روزهای معمولی در ساعات کاری پشتیبانی میکنه !!
اندیشه نسبت به پارس آنلاین از لحاظ سرعت و قیمت کاملا بهتره ولی از لحاظ پشتیبانی اصلا حرفی برای گفتن نداره
من وقتی پارس آنلاین داشتم هر ساعت (مثلا 3 صبح) و یا هر روز می تونستم با پشتیبانی تماس بگیرم
اما در اندیشه اصلا اینجوری نیست
اگه اندیشه نمی تونم خودش ساپورت کنه باید از پشتیبانی Pap اصلی بهره ببره
درست همون کاری که پارس وی میکنه و کاربرانش رو در ساعاتی که پارس وی تعطیله به تهران وصل میکنه
تا پشتیبانی فنی پارس انلاین مشکل رو رسیدگی کنه

alves2774
22-02-2010, 09:29
سلام من دیشب تا ساعت 4 پای اینترنت بودم و قطعم نشد شما تو کدوم مرکز هستی؟

T I G E R
22-02-2010, 11:26
سلام من دیشب تا ساعت 4 پای اینترنت بودم و قطعم نشد شما تو کدوم مرکز هستی؟
مرکز 5
تماس گرفتم گفتند مشکل از مخابرات بود
دوستان دیگه در مراکز دیگه چنین مشکلی نداشتند

pedram9
22-02-2010, 11:44
:41::41:
دیشب یادم رفت بزارم روی ساعت صبح بلند شدم 2گیگم شد 100 مگ:41::41:

ruzbe1313
22-02-2010, 12:18
مرکز 5
تماس گرفتم گفتند مشکل از مخابرات بود
دوستان دیگه در مراکز دیگه چنین مشکلی نداشتند
مال منم قط شد!:41:
723

اکه از برنامه Switch off استفاده کنی یکبار رو تمام روزای هفته میذاریو خلاص! حتی لازم نیست برنامشو اجرا کنی!:5: حجمشم 176.49K

Novan
22-02-2010, 13:02
مثل اينكه سرعت تورنت بهتر شده، چند روز بود بيشتر از 10kb بالاتر نميومد اما حالا بهتر شده تا 20kb هم مياد

pedram9
22-02-2010, 13:11
اکه از برنامه Switch off استفاده کنی یکبار رو تمام روزای هفته میذاریو خلاص! حتی لازم نیست برنامشو اجرا کنی!:5: حجمشم 176.49K

این نرم افزار چطوری تنظیم میشه؟؟

Mohammad1716
22-02-2010, 13:37
خط 3 دیشب از 3 قطع شد.

ruzbe1313
22-02-2010, 15:07
این نرم افزار چطوری تنظیم میشه؟؟

ruzbe1313
22-02-2010, 15:16

مگه به صف IDM ساعت ندادی؟ :13:
در واقع خاموش شدن سیستم ضرورت نداره ، فقط یه ضریب اطمینانه!

birak
22-02-2010, 15:20
مثل اينكه سرعت تورنت بهتر شده، چند روز بود بيشتر از 10kb بالاتر نميومد اما حالا بهتر شده تا 20kb هم مياد

سرعت تورنت دیشب قبل از ساعت 3 خیلی عالی بود و به 210 کیلو بایت می رسید اون هم بدون هیچ نوع کشمکش! یعنی برای تک فایل هم مثل روز سرعت بالا می رفت. الان هم که ساعت 3 عصره امتحان کردم یک ربع دانلود گذاشتم برای تک فایل سرعت بین 195 تا 205 کیلو بایت در نوسان بود. میشه گفت سرعتش حداکثره و از بابت سرعت مشکلی نداره . شما اگه حداکثر سرعتت فقط 20 کیلو بایته حتما سید های اون فایل خوب نیستن . یه فایل تورنت مشابه پیدا کن .یا اینکه ببین وضعیت سرعت برای فایلای دیگه چطوره. در ضمن تنظیمات برنامه رو یه بار دیگه نگاه کن.

دیشب ساعت 3 من هم قطعی داشتم ( مرکز 3 ) . در مورد پشتیبانی و خدمات 24 ساعته هم با دوستمون موافقم . باید از اندیشه بخوایم حالا که به فکر سرعت هست به فکر بالاتر بردن کیفیت پشتیبانیش تو ساعات غیر اداری هم باشه .

اما به دوست فومنی ما: در مورد گرفتن شارژ 10 تومنی و یا نرخ بالاتر تو شعبه های شهرستان اندیشه هم چی میشه گفت !! فقط میشه گفت متاسفم !:41: انگار همه دوس دارن زور بالا سرشون باشه تا از ترس بخوان این چیزا رو رعایت کنن ...شما هم اگه می خوای با این شرایط سرویس بگیری لااقل ازشون فاکتور رسمی و مهر و امضا شده بگیر تا اگه یه روزی خواستی بیای رشت اعتراض کنی یه مدرکی دستت باشه و دلت خنک شه ! حتی اگه پولی در کار نباشه.

pedram9
22-02-2010, 15:47
مگه به صف IDM ساعت ندادی؟ :13:
در واقع خاموش شدن سیستم ضرورت نداره ، فقط یه ضریب اطمینانه!

IDM نبود
تورنت بود

rahmank750
22-02-2010, 15:55
منم دیشب تا 4 بیدار بودم ساعت 3 قطع شد
خط 882

ruzbe1313
22-02-2010, 15:56
سرعت تورنت دیشب قبل از ساعت 3 خیلی عالی بود و به 210 کیلو بایت می رسید اون هم بدون هیچ نوع کشمکش! یعنی برای تک فایل هم مثل روز سرعت بالا می رفت. الان هم که ساعت 3 عصره امتحان کردم یک ربع دانلود گذاشتم برای تک فایل سرعت بین 195 تا 205 کیلو بایت در نوسان بود.

شما فایلهای روز رو میذاری که تکی اینقد سرعت دارند؟
آخه فایلهایی که تو لوور:40: هم پیدا نمیشه:46: پرسید نیستند
شایدم به نسبت سید بر پیر بستگی داره؟:13: (نه لزوما زیادی سید)

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

IDM نبود
تورنت بود

uTorrent رو نمیدونم اما هم Bittorrent (توصیه میشود) هم Vuze زمانبندی دارند

magic69
22-02-2010, 18:17
سلام دوستان.من دیروز یه ایمیل از اندیشه(adsl tools) گرفتم که توش یوزر و پسورد برای خرید اینترنتی و... بود.یه سوال آیا با گرفتن این ایمیل یعنی adsl من راه افتاده؟آخه وقتی broadband connection میسازم اررور 678 میده.راستی چراغ اینترنتمم(روی مودم وایرلسم) اصلن روشن نیس.ممنون میشم کمکم کنید از کجا بفهمم راه افتاده ای دی اس الم یا نه.

birak
22-02-2010, 19:11
سلام دوستان.من دیروز یه ایمیل از اندیشه(adsl tools) گرفتم که توش یوزر و پسورد برای خرید اینترنتی و... بود.یه سوال آیا با گرفتن این ایمیل یعنی adsl من راه افتاده؟آخه وقتی broadband connection میسازم اررور 678 میده.راستی چراغ اینترنتمم(روی مودم وایرلسم) اصلن روشن نیس.ممنون میشم کمکم کنید از کجا بفهمم راه افتاده ای دی اس الم یا نه.

اگه چراغ اینترنت مودمت هنوز روشن نیست یعنی خطت هنوز فعال نشده . ارور 678 به این معنی هست که یا ارتباط اینترنت شما هنوز فعال نشده یا بعضی وقتا که کامپیوتر سرور دچار مشکل میشه و جواب نمی ده . در مورد شما فکر می کنم هنوز خطتون فعال نیست . اون یوزر پسورد هم برای دیدن میزان کارکرد تو سایت اندیشه کاربرد داره . وقتی خطتون فعال بشه می تونین ازش استفاده کنین . فعلا تازه 3 روز از درخواست شما گذشته هنوز دیر نشده ! معمولا تو رشت تا 1 هفته کاملا نرماله ! کاملا بستگی به مرکز تلفن شما داره که زودتر انجامش بدن یا طولش بدن. مودم رو یه بار خاموش روشن کن اگه چراغ ADSL بعد از چشمک زدن بصورت ثابت روشن موند یعنی خطت فعال شده وگرنه باید صبر کنی یا فردا یه زنگی به شرکت بزن .

شما فایلهای روز رو میذاری که تکی اینقد سرعت دارند؟
آخه فایلهایی که تو لوور:40: هم پیدا نمیشه:46: پرسید نیستند
شایدم به نسبت سید بر پیر بستگی داره؟:13: (نه لزوما زیادی سید)

شدیدا موافقم بعضی فایلای فوق العاده میشه تو ی تورنت پیدا کرد که واقعا هیچ جای دیگه پیدا نمیشه ! :40:واسه همین اختلال تورنت آدم رو خیلی بیشتر از IDM دچار افسردگی می کنه ! :46:
طبق تجربه شخصی خودم معمولا فایلایی که بالای 50 تا سید دارن از نظر سرعت دانلود مشکلی ندارن ... وقتی سید بیش از حد کم میشه نمی شه به حداکثر سرعت رسید ... البته استثنا هم وجود داره ! مثلا من دیشب داشتم کارتون سیمپسون که مال 2 سال پیش بود و فقط 18 تا سید داشت با سرعت 200 کیلو بایت دانلود می کردم ! تعداد کسایی که داشتن سید می دادن فقط 7 نفر از اون 18 تا بود ! و 6 تاشون سرعت زیر 10 کیلو بایت داشتن ! اما یه آدم خیری هم بینشون بود که تک و تنها با سرعت بالای 100 داشت سید میداد جور بقیه رو هم می کشید ! :5:خب این دیگه شانسیه ! ولی معمولا فیلم می گیرم که سیدهاش بالای 100 تاست و همین الان هم سرعت دانلود تک فایل برای یه فیلم با 190 تا سید بین 190 الی 200 کیلو بایت در نوسانه .
برای فایلای آنتیک :40: که کم یاب هستن چاره ای جز تحمل سرعت پایین نیست ! هر کسی طاووس خواهد جور هندوستان کشد ! :46:

سرعت تورنت به نسبت سید به پیر هم بستگی داره مطمئنن .. بخصوص وقتی فایل خیلی جدید رو بخوای بگیری ... مثلا امشب تورنت کشتی کج جدید میاد که تازه همین امشب پخش زنده شده ! خب معلومه وقتی 200 تا سید باشه با 2500 تا پیر ! سرعت تعریفی نخواهد داشت مگه اینکه یکی 2 شب صبر کنی تا تعداد بیشتری فایل رو دانلود کنن و به بقیه سید بدن .

Novan
22-02-2010, 20:04
سرعت تورنت دیشب قبل از ساعت 3 خیلی عالی بود و به 210 کیلو بایت می رسید اون هم بدون هیچ نوع کشمکش! یعنی برای تک فایل هم مثل روز سرعت بالا می رفت. الان هم که ساعت 3 عصره امتحان کردم یک ربع دانلود گذاشتم برای تک فایل سرعت بین 195 تا 205 کیلو بایت در نوسان بود. میشه گفت سرعتش حداکثره و از بابت سرعت مشکلی نداره . شما اگه حداکثر سرعتت فقط 20 کیلو بایته حتما سید های اون فایل خوب نیستن . یه فایل تورنت مشابه پیدا کن .یا اینکه ببین وضعیت سرعت برای فایلای دیگه چطوره. در ضمن تنظیمات برنامه رو یه بار دیگه نگاه کن.

خوش به حالت!
متاسفانه سرويس من نامحدود هستش وروي سرعت 20kb قفل مي كنن و نميزارن بالا بره
الان سرعت تورنت دوباره افت كرده و به طور متوسط 4 يا 5 هستش، اگه همين طوري ادامه پيدا كنه ديگه نامحدود نمي گيرم

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

راستي، اين فايلي كه دارم دانلود مي كنم از تورنت خيلي سيدر و ليچر داره (حدود 4000) و من به 10 سيدر و 42 ليچر متصل هستم، فكر نكنم كم باشه تا به خاطرش سرعت پايين باشه

birak
22-02-2010, 20:15
خوش به حالت!
متاسفانه سرويس من نامحدود هستش وروي سرعت 20kb قفل مي كنن و نميزارن بالا بره
الان سرعت تورنت دوباره افت كرده و به طور متوسط 4 يا 5 هستش، اگه همين طوري ادامه پيدا كنه ديگه نامحدود نمي گيرم

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

راستي، اين فايلي كه دارم دانلود مي كنم از تورنت خيلي سيدر و ليچر داره (حدود 4000) و من به 10 سيدر و 42 ليچر متصل هستم، فكر نكنم كم باشه تا به خاطرش سرعت پايين باشه

خب پس ! فایل تورنت شما مشکلی نداره چون همین حالا هم سرعت دانلود تورنت برای من واقعا خوبه . مشکل همون اشتراک نامحدوده که سرعتت از 20 بالاتر نمیره .

راستی منتظر باشین تا قیمتای اندیشه ارزان تر شه . کلاغه میگه احتمالا می خوان تا قبل عید این کارو بکنن. لازم نیست تا سال 89 صبر کنیم . البته روزش رو لو نمیدن. ولی می خوان برای این افزایش پهنای باند stm1 با این روش مشتری جدید جذب کنن . :46:

alves2774
22-02-2010, 20:38
سلام
من امروز رفتم اندیشه بابا چقدر شلوغ شده مردم صف کشیدن دقیقا یه ربع وایستادم تا بتونم با یه نفر حرف بزنم تا همین چند ماه پیش اصلا اینطوری نبود خلاصه اینکه یکی رو پیدا کردم کلی ازش اطلاعات گرفتم.
اولا که stm1 راه افتاده و گفت الان 2 روزه نه راه افتاده و الان شرکت دو تا stm1 شده و از چند روز دیگه سرعتها بالاتر می ره
دوما دارن پشتیبانی 24 ساعته راه می اندازن از هفته دیگه
سوما همونطوری که دوستان گفتن احتمالا یه خبرایی می خواد بشه چون هی می گفتن قبل از عید تغییر سرویس هم داریم کلی گیر دادم اقا تغییر یعنی کاهش قیمت با کلی نازو عشوه گفت احتمالا :پس 100 درصد می خوان کاهش بدن ولی نمی خوان قبلش بگن
یه نکته دیگه گفتم نکنه بازم مشتری ها زیاد شن ماها کند شیم گفتن از این به بعد دیگه فقط از تهران پهنای باند می یاریم
اگه کاهش قیمت بدن با همین سرعت عالی می شه:8::8::8::8::8::8::8::8::8:

mailer
22-02-2010, 21:03
سلام
من امروز رفتم اندیشه بابا چقدر شلوغ شده مردم صف کشیدن دقیقا یه ربع وایستادم تا بتونم با یه نفر حرف بزنم تا همین چند ماه پیش اصلا اینطوری نبود خلاصه اینکه یکی رو پیدا کردم کلی ازش اطلاعات گرفتم.
اولا که stm1 راه افتاده و گفت الان 2 روزه نه راه افتاده و الان شرکت دو تا stm1 شده و از چند روز دیگه سرعتها بالاتر می ره
دوما دارن پشتیبانی 24 ساعته راه می اندازن از هفته دیگه
سوما همونطوری که دوستان گفتن احتمالا یه خبرایی می خواد بشه چون هی می گفتن قبل از عید تغییر سرویس هم داریم کلی گیر دادم اقا تغییر یعنی کاهش قیمت با کلی نازو عشوه گفت احتمالا :پس 100 درصد می خوان کاهش بدن ولی نمی خوان قبلش بگن
یه نکته دیگه گفتم نکنه بازم مشتری ها زیاد شن ماها کند شیم گفتن از این به بعد دیگه فقط از تهران پهنای باند می یاریم
اگه کاهش قیمت بدن با همین سرعت عالی می شه:8::8::8::8::8::8::8::8::8:

اره خیلی خوب میشه قیمت رو دوباره بیارن پایین. اون کلاغه هست که رو درخت خونه birak میشینه دیروز که داشت از بالای خونه ما رد میشد پریدم روش. گفتم پخ کن چی میدونی؟ گفت قیمت داره میاد پایین. ساپورت 24 ساعته هم داره راه میفته.

ولی بدون شوخی اینقدر رفتم اندیشه برای دوستام سرویس بگیرم باهاشون رفیق شدم دیگه. میگن بزودی ساپورت 24 ساعته هم راه میفته. پهنای باندمون هم از 2 تا stm-1 بیشتره ولی دقیقشو دیگه لو نداد. :5::5::5:

T I G E R
22-02-2010, 21:46
اگه اندیشه ساپورت 24 ساعته راه بندازه دیگه پارس وی هیچ مزیتی نسبت به اندیشه نداره
کلا عدم داشتن ساپورت 24 ساعته یه نقص بزرگ بود که فکر کنم اندیشه به زودی رفعش کنه
اگه شایعه کاهش قیمتها هم حقیقی باشه اونوقت واقعا عالی میشه

magic69
22-02-2010, 22:57
ممنون از راهنماییتون.یه سوال دیگه.اگه مودم وایرلس به مدت طولانی روشن بمونه واسش مشکلی پیش میاد؟آخه دیدم بعد 2 ساعت روشن موندن یکم داغ شد.

jabarsink2000
22-02-2010, 23:15
با عرض سلام به دوستان اندیشه ای یک مودم tp-link td-8811 اکبند دارم هر که می خواهد پیام خصوصی بدهد در ضمن باید بگم مودم با گارانتی 1 ساله تعویض می باشد ودر صوت خرابی تعویض می شود و گارانتی تعمیر فرادانش نیست.در ضمن ورژن 2 نیست ورژن4 است.قیمت 28 تومان

noble savior
23-02-2010, 00:10
مخابرات رشت هم adsl میده؟

birak
23-02-2010, 00:32
مخابرات رشت هم adsl میده؟

نه . مخابرات فعلا فقط تو بعضی از مراکز تهران داره سرویس ADSL میده. هنوز اینجا خبری نیست. طبق گفته خودشون احتمالا برای شهرستانها از نیمه دوم 89 شروع به سرویس دهی کنن اما فعلا هیچی معلوم نیست . همین شوک نصفه نیمه که به شرکتای خصوصی رشت دادن فعلا کافیه!:21: تا ببینیم قیمتا رو این دفعه چقدر کاهش میدن .

ebrahim_cid
23-02-2010, 01:11
ممنون از راهنماییتون.یه سوال دیگه.اگه مودم وایرلس به مدت طولانی روشن بمونه واسش مشکلی پیش میاد؟آخه دیدم بعد 2 ساعت روشن موندن یکم داغ شد.

نه دوست عزیز فک نمیکنم مشکلی برای مودمت پیش بیاد مودم من با اینکه وایرلس نیست ولی همیشه روشن هست :18:
راستش 3 ماهه بغیر اونوقتایی که برق میره روشن هست البته من یه فن 12 سانتی هم روش نصب کردم که یه خنکی خوفی به مودم میده شما هم اگه نگرانی همین کار رو بکن:21:
اون داغیش طبیعی هست نگران نشو
@birak و دیگران
خوش به حالتون اندیشه داره به همه حال میده ولی پارس همش داره ......:2:
در هرصورت اگه اوضاع پارس همینطوری بیریخت :13:باشه از فرودین میام پیش بیرک :46:و بقیه بروبکس :10:با سرعت بالا دان میکنم:8:
راستش از پارس داره حالم بهم میخوره:2:

birak
23-02-2010, 01:56
...
@birak و دیگران
خوش به حالتون اندیشه داره به همه حال میده ولی پارس همش داره ......:2:
در هرصورت اگه اوضاع پارس همینطوری بیریخت :13:باشه از فرودین میام پیش بیرک :46:و بقیه بروبکس :10:...

نه نیا اینجا ! ما فعلا تعدادمون تکمیله ! تعدادمون بیشتر نشه بهتره ! :46: امیدوارم وضع و اوضاع اونجا هم خوب شه. همونجا بمونی ! :46: در ضمن الان که ساعت 2 شبه سرعت دانلود بین 200 الی 205 کیلو بایته !

karkan
23-02-2010, 02:03
تورنت ديگه نه؟بيرك جان نوسان سرعت شما هم زياده؟؟چرا اينطوريه؟يه بار ميره تا 100 يهو ميشه 0.1 ......... صد رحمت به نوار قلب

مثل اينكه طرفاي شما رو بيشتر تقويت كردن...من 3تا لينك مستقيم گذاشتم حول و حوش 100 كيلو بايت پر سكند

اين عدالت نيس.. اينطوري نميشه.:31:..امام زمان بايد بياد پهناي باند رو به عدالت تقسيم كنه..:5:

alves2774
23-02-2010, 02:11
دانلود مستقیم از ساعت 1 شب از 185 کیلو پایین تر نیومده 128 مرکز 2
امشب اوضاع توپه من امشب دیگه هر چی فایل خودم ودوستامو اشناهامن میخواستن گذاشتم دانلود شه بچه ها حمله به خورشت قیمه اندیشه رو بترکونین
امشب شبه مهتابه اینترنتو میخوام یوزرا اگه خوابن اینترنتو می خوام

pedram9
23-02-2010, 02:30
سرعت توپه:8::8:

Novan
23-02-2010, 11:34
اين unlimited هم شده واسه ما يه معضل! زنگ زدم به 256 تغيير بدم با 8 گيگ كه گفتن ديگه 256 به شخص حقيقي نميديم
128 معمولي هم نمي تونم بگيرم تا اشتراكم تموم شه (ميگن از unlimited به اشتراك پايين تر بايد سرويس رو منحل كنين و يكي جديد بگيريد بدون به حساب آوردن هزينه باقيمانده از اشتراك قبلي)
15 روز بايد با اين سرعت داغون 5kb تورنت بسوزم و بسازم :(

ebrahim_cid
23-02-2010, 12:36
نه نیا اینجا ! ما فعلا تعدادمون تکمیله ! تعدادمون بیشتر نشه بهتره ! :46: امیدوارم وضع و اوضاع اونجا هم خوب شه. همونجا بمونی ! :46: در ضمن الان که ساعت 2 شبه سرعت دانلود بین 200 الی 205 کیلو بایته !

دمت گرم دیگه داشتیم آخه این انصاف که شما شب و روز سرعتت خوف باشه اونوقت من بدبخت با 50 تا دانلود کنم:18:
خداییش دیگه سرعتم خیلی پایین :13:
من هم دانلود باز :18:اصلا بدجوری خورده تو پوزم:41:
از اول باید اندیشه میگرفتم:46:
این رفیقمون هم که خط 2 داره مث اینکه راضی هست:31:
ما هم میایم اندیشه ، نترس بیرک جای کسی رو تنگ نمیکنیم:27:
پیش بسوی اندیشه:21::27::8::5::20:

kavehmech
23-02-2010, 13:31
دیشب سومین شب متوالی بود که سرعت ها خوب بود البته نیاز داشت که چند تا دانلود همزمان داشته باشیم.
3.3 گیگ کرفتم.
512 خط 5

kasra_khan2003
23-02-2010, 14:28
مال من که هنوز داغونه! تورنت ترکیده!

شما لینک مستقیم رو امتحان کردی؟

من خط 552

سرویس 128

PC-PC
23-02-2010, 15:16
برای من دیشب سرعت روی 140 بود ولی از بعد از ساعت 8 دیگه سرعت خوب نیست و منی که معمولا بین ساعت 8 تا 12 هر روز تقریبا بین 2 تا 3 گیگ می گرفتم ایندفعه نهایتا 500 مگ گرفتم :41:
امیدوارم سرعت پارس آنلاین مجددا خوب شه

kavehmech
23-02-2010, 18:53
مال من که هنوز داغونه! تورنت ترکیده!

شما لینک مستقیم رو امتحان کردی؟

من خط 552

سرویس 128

لینک مستقیم امتحان کردم.تورنت هم کلی دارم.ولی فعلا مستقیم هام تموم نشده

حسین رشتی
23-02-2010, 23:56
آقایون یه سوال..
من که پس فردا مهلت اکانتم تموم میشه اگه فردا برم یه 3 گیگ بگیرم همون قبلی تمدید میشه یعنی 100 مگابایت باقیمونده بهش اضافه میشه یا اینکه قبلیه باطل میشه و فقط همین 3گیگ حجم جدید می مونه ؟؟

karkan
24-02-2010, 00:22
آقایون یه سوال..
من که پس فردا مهلت اکانتم تموم میشه اگه فردا برم یه 3 گیگ بگیرم همون قبلی تمدید میشه یعنی 100 مگابایت باقیمونده بهش اضافه میشه یا اینکه قبلیه باطل میشه و فقط همین 3گیگ حجم جدید می مونه ؟؟

اين سوال منم هست...حسين تو تاحالا حجم اضافه نگرفتي؟؟؟:18::18: من 20 روز ديگه اكانتم تموم ميشه ... 9 گيگ سه ماهه دارم ..9 گيگش كه تو يك ماه و نيم اول دود شد...تا حالا 4 گيگ ديگه هم اضافه گرفتم..

راستي ما تو يه خيابون زندگي ميكنيم.

ebrahim_cid
24-02-2010, 00:36
آقایون یه سوال..

اون 100 مگ تا پایان مهلت استفاده:8: یعنی پس فردا باقی میمونه ولی وقتی استفادهاش کردی تو همین فردا یا پس فردا به طور اوتومات اکانت جدید وصل میشه ا:31:گه استفاده نکنی اون 100 مگ میسوزه:13:
بیرک جان واسه شرکت 256 اندیشه گرفتم خط 3 :27:
ای کلک سرعتی داره این اندیشه دانلود شبم جور شد:21:

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:35 AM ----------

برای من دیشب سرعت روی 140 بود ولی از بعد از ساعت 8 دیگه سرعت خوب نیست و منی که معمولا بین ساعت 8 تا 12 هر روز تقریبا بین 2 تا 3 گیگ می گرفتم ایندفعه نهایتا 500 مگ گرفتم :41:
امیدوارم سرعت پارس آنلاین مجددا خوب شه

داداش شما اشتراکت چند گیگه :46::31:که هر روز صبح 2-3 گیگ میگیری:18:

kiuq
24-02-2010, 00:53
واسه من هنوز وصل نشدااااا ....

4 روز موندم امشب تموم شه میشه 5 روز..
زنگیدم بهم گفتن باید بمونی چراغ ADSL روشن شه.منم گفتم شما که اینقدر باهوشین یه وقت ندزدنتون!!:31:
چیییییییییییییییییییششششش ششش الافیم به کل.!!!:41:

حسین رشتی
24-02-2010, 00:54
اين سوال منم هست...حسين تو تاحالا حجم اضافه نگرفتي؟؟؟:18::18: من 20 روز ديگه اكانتم تموم ميشه ... 9 گيگ سه ماهه دارم ..9 گيگش كه تو يك ماه و نيم اول دود شد...تا حالا 4 گيگ ديگه هم اضافه گرفتم..

نه دااش من حواسم هست که متوسط روزی بیشتر از 100مگ استفاده نکنم.. همه دانلودها هم میذارم واسه شب.. وبگردی هم که اونقدر حجم نمیگیره..

ebrahim_cid
24-02-2010, 00:57
واسه من هنوز وصل نشدااااا ....

4 روز موندم امشب تموم شه میشه 5 روز..
زنگیدم بهم گفتن باید بمونی چراغ ADSL روشن شه.منم گفتم شما که اینقدر باهوشین یه وقت ندزدنتون!!:31:
چیییییییییییییییییییششششش ششش الافیم به کل.!!!:41:
داداش به طور متوسط 1 هفته طول میکشه:31:
شما عجله نکن:20:
فقط محض اطمینان یه بار چک کن درست همش رو وصل کردی :5:
میکرو فیلتر وصل هست کابل دیتا و برق وصل هست؟ تنظیمات درست هست(اگه با لن وصل شدی):8:
ان شااله واسه شما هم وصل میشه مال من 10 روز طول کشید:19::13:
نگران نباش:11::10:

birak
24-02-2010, 01:03

وقتی زمان اشتراک ( چه یک ماهه چه چند ماهه ) تموم میشه حجمی هم که باقیمونده از بین میره و برای تمدید جدید تو ماه بعد باقی نمی مونه. اما اگه منظورت اینه که مثلا 100 مگ مونده باشه و برای اینکه یه دفعه قطع نشه زوذتر بری 2 گیگ اضافه حجم بگیری ( اگه هنوز از زمان اشتراکت باقی مونده باشه ) اون 100 مگ قبلی از بین نمی ره 2 گیگ به قبلی اضافه میشه .

@ابراهیم :

مبارکه بلاخره به جمع اندیشه ای ها پیوستی !!! ما بخیل نیستیم تو هم حالشو ببر ! :46: چه کنیم ! هر چه می خوایم جلو مهاجرت بی رویه به اندیشه رو بگیریم ! انگار نمیشه ! :46::5:

pedram9
24-02-2010, 01:26
امشب هم سرعت خوبه .

Navid.H
24-02-2010, 02:19
نه ذیاد...
اما بد نیست

PC-PC
24-02-2010, 13:24
داداش شما اشتراکت چند گیگه :46::31:که هر روز صبح 2-3 گیگ میگیری:18:

256 نامحدود دارم:31:

rahmank750
24-02-2010, 14:48
بچه ها یه سوال من اگه ماه دیگه 128 نامحدود بگیرم
نامحدود هم سرعت دانلودش به 236kb/s میرسه ؟ یا کمه سرعتش ؟

ruzbe1313
24-02-2010, 20:10
بچه ها یه سوال من اگه ماه دیگه 128 نامحدود بگیرم
نامحدود هم سرعت دانلودش به 236kb/s میرسه ؟ یا کمه سرعتش ؟
سرعتش کمه یعنی 16 = 128/8 .
فعلا سرعت بالای شب سرویس محدود جبران محدودیت حجمی روز رو میکنه

hassan_c2004
25-02-2010, 04:07
سلام
آقا از طریق سایت میشه برای یه خط جدید ثبت نام کرد و خط قبلی رو جمع آوری کرد یا نه؟

حسین رشتی
25-02-2010, 10:22
همشهریای گل یه سوال ..
من که مثلا ساعت 1 ظهر خط ADSl م وصل شد و امروز یکماه تموم میشه تا همون ساعت 1 ظهر وقت دارم از اکانت باقیمونده استفاده کنم یا تا پایان همون روز (12 شب) ؟؟

jabarsink2000
25-02-2010, 11:59
همشهریای گل یه سوال ..
من که مثلا ساعت 1 ظهر خط ADSl م وصل شد و امروز یکماه تموم میشه تا همون ساعت 1 ظهر وقت دارم از اکانت باقیمونده استفاده کنم یا تا پایان همون روز (12 شب) ؟؟
تا پایان همون روز 12 شب.

حسین رشتی
25-02-2010, 14:20
سرعت رپیدشیر توی شب چطوره ؟؟
الان که ساعت حدود 2 ظهر و دارم دانلود میکنم سرعت بین 60-65..
میخوام بدونم شب سرعت FREE USER خیلی پایین میاد ؟؟

Gilopa
25-02-2010, 15:32
سرعت رپیدشیر توی شب چطوره ؟؟
الان که ساعت حدود 2 ظهر و دارم دانلود میکنم سرعت بین 60-65..
میخوام بدونم شب سرعت FREE USER خیلی پایین میاد ؟؟

نه اتفاقا برای من سرعت بالاتر هم میاد
--------------
p.s
پارس انلاین تازگیها دیگه واقعا داره خستم میکنه .. آپلود فایل اکثرا مشکل داره .. دیروز هم مشکل جدیدش رو فهمیدم مدتی بود از بعضی از سایتها ازجمله سایت خودم فایلی نمیتونستم دانلود کنم فکر میکردم واسه همه اینطوره از رفیقام خواستم لینکارو تست کنم همشون گفتند مشکلی نیست راحت داره دانلود میشه زنگ زدم پشتیبانی بهم dns داد که بازم نتونستم دانلود کنم
پس نشون میده آقایون دارند فیلترهای جدیدی اعمال میکنند .. یکی از دوستان در تهران که خیلی هم خوره اینترنته همیشه بهم میگفت از پارس ای دی اس نگیر چون از اون شرکتهاییه که دولت خیلی توش نفوذ داره و نمیذاره کاربراش به راحتی با اینترنت کار کنند

حالا من این حرفها رو زدم که بگم تصمیم دارم بیام سمت اندیشه .. به طور خلاصه یکی بیاد توضیح بده در حال حاضر اوضاع اندیشه از لحاظ قیمت و سرعت کار چجوریاست ؟:11:

armin_punisher6
25-02-2010, 15:40
نه اتفاقا برای من سرعت بالاتر هم میاد
--------------
p.s
پارس انلاین تازگیها دیگه واقعا داره خستم میکنه .. آپلود فایل اکثرا مشکل داره .. دیروز هم مشکل جدیدش رو فهمیدم مدتی بود از بعضی از سایتها ازجمله سایت خودم فایلی نمیتونستم دانلود کنم فکر میکردم واسه همه اینطوره از رفیقام خواستم لینکارو تست کنم همشون گفتند مشکلی نیست راحت داره دانلود میشه زنگ زدم پشتیبانی بهم dns داد که بازم نتونستم دانلود کنم
پس نشون میده آقایون دارند فیلترهای جدیدی اعمال میکنند .. یکی از دوستان در تهران که خیلی هم خوره اینترنته همیشه بهم میگفت از پارس ای دی اس نگیر چون از اون شرکتهاییه که دولت خیلی توش نفوذ داره و نمیذاره کاربراش به راحتی با اینترنت کار کنند

حالا من این حرفها رو زدم که بگم تصمیم دارم بیام سمت اندیشه .. به طور خلاصه یکی بیاد توضیح بده در حال حاضر اوضاع اندیشه از لحاظ قیمت و سرعت کار چجوریاست ؟:11:
مطمئن باش تو رشت اندیشه از همه بهتره.من خودم تا چند ماه پیش پارس داشتم از وقتی که اومدم اندیشه تازه فهمیدم adsl یعنی چی.

Gilopa
25-02-2010, 16:25
مطمئن باش تو رشت اندیشه از همه بهتره.من خودم تا چند ماه پیش پارس داشتم از وقتی که اومدم اندیشه تازه فهمیدم adsl یعنی چی.

میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟ مثلا چجور تفاوتی بین این 2 حس کردی ؟ ممنون میشم:10:

farshidcivil
25-02-2010, 17:28
اقا همون پارس بمون اندیشه هم خبری نیست جونه تو:31:

ebrahim_cid
25-02-2010, 18:35
اقا همون پارس بمون اندیشه هم خبری نیست جونه تو:31:

البته حق با شماست تفاوتی ندارند:31:
من چون هم پارس دارم هم اندیشه میگم فرق زیادی ندارن:18:
پارس ماکس سرعتش 60 هست اندیشه 220 کیلو:19:
از نظر شما فرقی نمی کنن:46:
نترس داداش این stm1 به همه میرسه:21:

hassan_c2004
26-02-2010, 01:26
سلام
آقا از طریق سایت میشه برای یه خط جدید ثبت نام کرد و خط قبلی رو جمع آوری کرد یا نه؟

بچه ها هیچکی جواب من رو نمیدونه؟:19:

حسین رشتی
26-02-2010, 02:29
سرعت شماها که بالا رفته سرعت من اومده پایین..
عمرا تک فایل با لینک مستقیم بالاتر از 70 نمیره !!!:41:

حسین رشتی
26-02-2010, 02:29
سیستم قاطی کرده پست دوبار فرستاده شد..
چجوری میشه پست رو حذف کرد ؟

armin_punisher6
26-02-2010, 10:30
میشه کمی بیشتر توضیح بدی؟ مثلا چجور تفاوتی بین این 2 حس کردی ؟ ممنون میشم:10:
منی که هر دو رو داشتم اینو بهت میگم:
حدود سه سال پارس آنلاین داشتم.قدیماشو بگذریم ولی این 9 ماه اخیر زمانی که 128 اندیشه سرعت 230 کیلوباین بر ثانیه میداد من با 256 پارس 160 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکردم.که بعد یه مدت سرعتا رو قانونی کرد ومال من شد 30 کیلوبایت.منم سریع رفتم خطمو جمع کردم.الان حدود 4-3 ماهه اندیشه دارم شاید باورت نشه تا حالا یه بارم پشتیبانیش زنگ نزدم.واقعا عالیه.من همیشه توی پارس هرماه 4 تا 5 گیگ اضافه میاوردم(سرویس 8 گیگ) ولی توی اندیشه بعضی ماهها 2گیگ هم باید اضافه بگیرم.از بس که سرعت بالا و دانلود لذت بخشه.امیدوارم از حرفای من به نتیجه رسیده باشین.

farshidcivil
26-02-2010, 16:13
البته حق با شماست تفاوتی ندارند:31:
من چون هم پارس دارم هم اندیشه میگم فرق زیادی ندارن:18:
پارس ماکس سرعتش 60 هست اندیشه 220 کیلو:19:
از نظر شما فرقی نمی کنن:46:
نترس داداش این stm1 به همه میرسه:21:
کجاش به همه میرسه؟ با 256 سرعتم از 60-70 بالاتر نمیره:19:

jabarsink2000
26-02-2010, 20:11
کجاش به همه میرسه؟ با 256 سرعتم از 60-70 بالاتر نمیره:19:
مرکز چند شما هستین؟چون من 128 دارم مرکز 727 هستم سرعتم بین 20 تا 25 هست.

farshidcivil
26-02-2010, 20:59
مرکز چند شما هستین؟چون من 128 دارم مرکز 727 هستم سرعتم بین 20 تا 25 هست.

خط 2 . . .

castel_xd
27-02-2010, 02:01
دوستان عزیز یه مسله مهم رو بهتره ذکر کنم

روزها اندیشه سرعتش از 120 پایین تر نمیاد یعنی شیرین بهتون یک مگابیت داره سرعت میده.

ولی شبها دقیقا از 1:15 دقیقه افت سرعت شروع میشه به ساعت 1:45 که میرسه دیگه سیستم رو میتونین خاموش کنین و برین بخوابین چون سرعت بین 0 تا 20 نوسان داره.

بازی های انلاین رو کلا بیخیال بیشین.

دانلود هم اگه دعاتون بر اورده بشه سرعتتون روی 15 ثابت بمونه در غیر این صورت به فکر باز کردن سایت هم نباشین چون اگه پشت گوشتو دیدی سرعت بالا تو ساعات فری تو اندیشه هم میبینی.

به معنای واقعی میتونم بگم اشتباه کردم اومدم اندیشه این دوره میشه دوره دوم من و واقعا دارم اذیت میشم.

تو پارس سرعت پایین بود ولی نه اینکه بخواد ادمو کلافه کنه.

حداقلش خیالت راحت بود که بابا سرعتت روی یه شماره ای افتاده هی اینور اونور نمیپره.

روی دانلود شبت میتونستی حساب باز کنی.

اینجا یه شب 20 مگ دانلود دارم یه شب 2 گیگ

پشتیبانی رو که برو دمه چشمه ابشو بخور نزنن دره گوشت شانس اوردی.

دروغ هم که از سرو روشون میباره هر روز میگن فردا درست میشه ما موندیم این فردا پس کی میاد.

اینو هم بگم 70 درصد مشکلات از طرف مخابرات هستش ولی خودشون هم مقصر هستن.

من تو خط 5 هستم.

pedram9
27-02-2010, 02:19
دیشب و امشب سرعت بد جوری داقونه از 40 بالا تر نمیره

birak
27-02-2010, 02:31

روزها اندیشه سرعتش از 120 پایین تر نمیاد یعنی شیرین بهتون یک مگابیت داره سرعت میده.

ولی شبها دقیقا از 1:15 دقیقه افت سرعت شروع میشه به ساعت 1:45 که میرسه دیگه سیستم رو میتونین خاموش کنین و برین بخوابین چون سرعت بین 0 تا 20 نوسان داره.

...................... من تو خط 5 هستم.

دوست عزیز
من قبول دارم که شما با خط 5 و اندیشه مشکل سرعت داری . اما من تو خط 3 همچین مشکلی که شما می فرماین رو ندارم ... این خیلی بی انصافیه که اینطوری قضاوت کنیم و بگیم اینا دروغگو هستن و کیفیت پایینه ! چون از چند شب گذشته که پهنای باند جدید اضافه شده شبها ( حتی دقیقا تو همون ساعتایی که شما می فرماین ) سرعتم همیشه بالای 170-180 کیلو بایت بوده و همین لحظه هم که ساعت 2:30 شبه سرعت دانلود تورنتم برای 2 تا فایل مجموعا 205 کیلو بایته و تو بدترین حالت باز هم بین 170 تا 190 نوسان می کنه . قبلا هم دوستان گفتن که خط 5 مشکل داره . شما از دوستانی که با خط 5 از پارس اشتراک دارن یه مشورتی بکن اگه دیدی وضع اونجا بهتره خب راحت برگرد اونجا. خودت رو هم ناراحت نکن . فعلا حدود 1 هفته می شه که اکثر بچه ها از سرعت اندیشه حتی تو شبا راضین . بعضی بچه ها مشکل سرعت دارن که اونم می گن سرعتشون مثلا حدود 60-70 کیلوبایت بیشتر نمیشه ... بقیه فکر نمی کنم مثل شما سرعت شبهاشون زیر 15 کیلو باشه . ( بجز اونایی که اشتراک نامحدود دارن ) اگه بنده درست نمی گم لطفا دوستان نظر منو رد کنن . امیدوارم مشکل شما هم حل شه :10:

دیشب و امشب سرعت بد جوری داقونه از 40 بالا تر نمیره

واسه من هم دیشب فوق العاده خوب بوده هم امشب . سرعت دقیق این لحظه : 199.6 کیلوبایت برای تورنت 2 تا فایل ( 128 مرکز 3 ) البته یه دونه فایل کشتی کج مال همین امشب هم هست که سرعتش فقط 4 کیلو بایته که اونم به دلیل جدید بودن فایله !!! من لینک مستقیم رو امتحان نکردم اما از اونچایی که چیز-پی-ان امشب مشکل داشت شاید بازم محدودیت مخابرات برای رپید گریبان شما رو گرفته باشه . چون در حال حاضر تورنت برای من هیچ مشکلی نداره.راستی مگه اشتراک آقا پدرام نامحدود نیست ؟! همین که با 128 داره رو 40 کیلو کار میکنه زیاد هم هست ! منظورم از بالا بودن سرعت برای اشتراکای محدود حجمی بود .

kourosh_k800
27-02-2010, 07:55

بازی های انلاین رو کلا بیخیال بیشین.

دانلود هم اگه دعاتون بر اورده بشه سرعتتون روی 15 ثابت بمونه در غیر این صورت به فکر باز کردن سایت هم نباشین چون اگه پشت گوشتو دیدی سرعت بالا تو ساعات فری تو اندیشه هم میبینی.

به معنای واقعی میتونم بگم اشتباه کردم اومدم اندیشه این دوره میشه دوره دوم من و واقعا دارم اذیت میشم.

تو پارس سرعت پایین بود ولی نه اینکه بخواد ادمو کلافه کنه.

حداقلش خیالت راحت بود که بابا سرعتت روی یه شماره ای افتاده هی اینور اونور نمیپره.

روی دانلود شبت میتونستی حساب باز کنی.

اینجا یه شب 20 مگ دانلود دارم یه شب 2 گیگ

پشتیبانی رو که برو دمه چشمه ابشو بخور نزنن دره گوشت شانس اوردی.

دروغ هم که از سرو روشون میباره هر روز میگن فردا درست میشه ما موندیم این فردا پس کی میاد.

اینو هم بگم 70 درصد مشکلات از طرف مخابرات هستش ولی خودشون هم مقصر هستن.

من تو خط 5 هستم.

من از خط 5 پارس هستم 512 3 گیگ دارم روزها دقیقا سرعتم با دانلود از لینک غیر مستقیم در حالت معمولی 70 تا 80 هستش حالت بدش 60 هستش و حالت خوبش 80 تا 110 هستش بعضی ساعتا هم قاط میزنه سرعت میره بالای 170 تا 260 روزی 2 3 ساعت این اتفاق میفته شبا هم سرعت دقیقا با لینک غیر مستقیم درحالت معمولی 70 تا 80 در حالت خوب 80 تا 110 و در حالت بد هم 60 هستش دقیقا مثل روز با این فرق که بعضی ساعتا قاط نمیزنه

سرعت 256 هم که من ماه پیش داشتم دقیقا همین سرعتهایی رو که گفتم تقسیم بر 2 کن 128 هم تقسیم بر 4 کن

ولی جدا از سرعت پارس آنلاین یه خوبی داره که اندیشه نداره اونم اینه که خیلی دیر گیگ تموم میکنه ماه پیش من نزدیک 12 13 گیگ تو روز دانلود کردم ولی فقط 4 گیگ از گیگم کم شد بازم دو گیگ داشتم ماه های قبلم همیشه بیشتر از مقدار گیگی که داشتم تو روز دانلود میکردم حالا جریانش چیه من نمیدونم

حالا با این اوصاف ارزش داره منم بیام اندیشه یا شما میخوای بیای پارس؟؟؟

karkan
27-02-2010, 10:30
ديشب سرعت مستقيم خيلي پايين بود...40 تاييد ميشه..(پدرام نا محدود نيست...)

ولي تورنت تركونده بود...دقيقا برعكس شده...اين شبا آدم فقط بايد با تورنت كار كنه...بچه ها ديشب 4 تا فايل گذاشتم 3 تاش سيدر بالا داشت يدونه فقط يكي سيدر داشت..فايل زيرخاكي بود...اون 3 تا كامل دانلود نشدن ولي اين يدونه كامل دانلود شد...ها ها ها...چطوري؟البته اين فايل من 500 مگ بود و بقيه 1.40

آقا اين stm1 رو برداريد..اونجوري سرعت بهتر بود... قبلنا تك فايل 60 70 تا فرو ميكرد الان تكي بالاي 20-30 نميره...

kavehmech
27-02-2010, 11:35
دیشب هم سرعت خوب بود.3.5 گیگ گرفتم.
خط 5 512

magic69
27-02-2010, 11:57
سلام دوستان.امروز دهمین روزه که adsl ثبت نام کردم ولی هنوز وصل نشده.زنگ زدم گفت تا فردا وصل میشه.این دومین بهره که اینو میگن ولی هنوز...:41:

ruzbe1313
27-02-2010, 13:23
مث اینکه اوضاع حسابی متغیر واسه خطوط مختلف و به حسب مستقیم یا تورنت بودن
یه دوستی داشتیم میگف هر وخت با کلی بدبختی مشکل شبکه رو حل میکنی خودتم نمیفهمی چه جوری حل شد!! :31:
حالا اون از بیسوادی این حرفو میزد یا واقعا مسائل اینجوری پیچیدست و به فاکتورهای متعدد وابسته ، Birakجان که رشتش نرم افزار بیتر میتونه روشنمون کنه گمانم :5:

jabarsink2000
27-02-2010, 16:44
سلام به دوستان عزیز گفتم تست سرعت مرکز 727 با adsl128(اندیشه سبز خزر )بزارم تا خودتون ببیند سرعت در این مرکز چه قدر است .تست سرعت در ساعت4:30بعد از ظهر از سرور باکو انجام شد.
اینجا وضعیت افتضاح.

birak
27-02-2010, 18:20
ديشب سرعت مستقيم خيلي پايين بود...40 تاييد ميشه..(پدرام نا محدود نيست...)
ولي تورنت تركونده بود...دقيقا برعكس شده...اين شبا آدم فقط بايد با تورنت كار كنه...............آقا اين stm1 رو برداريد..اونجوري سرعت بهتر بود...

درسته .. سرعت تورنت فوق العاده خوبه و می شه گفت از این بهتر نمی شه . در مورد دانلود مستقیم هم نظری ندارم ! برخلاف شما که همش دنبال دانلود مستقیم هستین من تورنت رو بخاطر فایلهای خاصی که توش می شه پیدا کرد ترجیح میدم ! :21:پس تا وقتی که تورنت خوبه همه چیز بر وفق مراده ! :46: در مورد دانلود از رپید هم باز هم می گم احتمال داره هیچ ربطی به شرکتا نداشته باشه و باز هم از دسته گلای مخابرات باشه . در مورد پدرام هم درست میگید . من novan رو با پدرام اشتباه گرفتم ! چون آواتار ایشون هم مایکل جکسون بود ! و از سرعت پایین با اشتراک نامحدود اندیشه شاکی هستن. در هر صورت دعا می کنم سرعت دانلود مستقیم شما هم مثل دانلود تورنت ما بشه ! :46:

تست سرعت مرکز 727 با adsl128(اندیشه سبز خزر )
کاملا قبول. سرعت شما استاندارده نه بیشتر ( حتی اگه 190 رو معادل 128 فرض کنیم ) .نکته جالب اینه که سرعت آپلود شما از سرعت دانلود بالاتره ! و این یه کمی عجیبه چون همه ماها با سرعت آپلود مشکل داریم ... اما باید ببینیم تست سرعت همین مرکز 727 برای پارس و جاهای دیگه چطوره ؟ اگه کسی از 727 با پارس اشتراک داره وضعیت سرعت رو بگه .

مث اینکه اوضاع حسابی متغیر واسه خطوط مختلف و به حسب مستقیم یا تورنت بودن
یه دوستی داشتیم میگف هر وخت با کلی بدبختی مشکل شبکه رو حل میکنی خودتم نمیفهمی چه جوری حل شد!! :31:
حالا اون از بیسوادی این حرفو میزد یا واقعا مسائل اینجوری پیچیدست و به فاکتورهای متعدد وابسته ، Birakجان که رشتش نرم افزار بیتر میتونه روشنمون کنه گمانم
شما لطف داری .آدم بیسواد خدا رو شکر داره نسلش منقرض میشه فقط تو موزه ها پیدا میشه ! :46: بیسواد یعنی کسی که سواد خوندن و نوشتن هم نداره ! البته بعضی وقتا نعوذبالله بیسواد تو بعضی پستای مدیریتی بالا بالا هم اشتبااااهی ممکنه پیدا شه !!! اونا رو به حساب همون اشتباه بذارین :46: اما در مورد خودمون خدا رو شکر الان همه بر و بچ یه پا مهندسن چند تا چند تا مدرک دارن. بعضی وقتا آدم ممکنه به یه دبیرستانی برخورد کنه که بخاطر علاقه زیاد به تکنولوژی و کامپیوتر حتی خیلی بیشتر از یه مهندس اطلاعات داره . پس از هر کسی که یه چیز کوچیک یاد بگیریم مخلصش هم هستم . شبکه و مدیریتش مشکلات و پیچیدگیهای خاص خودش رو داره و روز به روز هم داره تخصصی تر میشه . اون دوستتون راست میگه . شبکه یه حیطه ای هست که به سرعت داره پیشرفت می کنه و روز به روز هم گسترده تر میشه و هم کاربردای پیچیده تری پیدا می کنه . یه مثال ساده مثلا ممکنه یه سری آدم تو راه اندازی و مدیریت شبکه ها کلی مغز و باسواد باشن اما این روزا بس که مساله امنیت تو شبکه و مقابله با هکر ها جدی و پیجیده شده حتی همون مغز ها تو شرکتهای بزرگ ناچار میشن با حقوق خیلی خوب هکر ها و خوره های کامپیوتر رو استخدام کنن تا با کمک اونا بتونن اشکالات و نقاط ضعف شبکه رو که حتی از دید اونها هم مخفی مونده کشف کنن ... یعنی با اینکه بیسواد نیستن اما باز هم برای رسیدن به کارایی بالاتر ممکنه مثلا به کمک یه هکر کامپیوتری نیاز داشته باشن که فقط 20 سالشه !!! البته اینا فقط برای مثال بود و شاید یه ISP مشکلات آنچنانی نداشته باشه ... اما یادمون باشه ... شروع ارائه یه کیفیت خوب یک مساله هست و حفظ اون کیفیت و راضی نگهداشتن همیشگی کاربرا یه مساله دیگه که فوق العاده مشکل تره . چون همیشه یه سری نارضایتی وجود داره. ایده آل %100 هیچ کجا وجود نداره ... امیدوارم شرکتای ایرانی هم روز به روز وضعیتشون بهتر شه .

سلام دوستان.امروز دهمین روزه که adsl ثبت نام کردم ولی هنوز وصل نشده.زنگ زدم گفت تا فردا وصل میشه.این دومین بهره که اینو میگن ولی هنوز...

دوست عزیز
دیر وصل شدن خط بیشتر بستگی به مرکز مخابراتی مربوطه و سرعت عمل اونها داره و خیلی به خود شرکت بستگی نداره . شرکتا از خداشونه 1 ساعته خطت راه اندازی بشه تا بتونن زودتر پولت رو بالا بکشن ! :46: 10 روز درسته یه کمی زیاده اما اصلا واسه رشت غیر عادی نیست ... مطمئن باش به زودی وصل میشه دیگه بیشتر نباید طول بکشه .

T I G E R
27-02-2010, 20:18
گویا در حال حاضر خط 5 نسبت به سایر خط ها سرعتش کمتره و مشکلات بیشتری هم داره
من در روز در بهترین شرایط صرفا سرعت دانلودم تا 100 میره بالا و هیچوقت نشده سرعت دانلودم حتی بصورت لحظه ای به 150-200 برسه
در شب هم سرعت کاهش پیدا میکنه و نوسان داریم
(مثلا سرعت دانلود از ساعت 1:15 به بعد به 20یا نهایتا 30 میرسه ... گاها مجددا خوب میشه و گاها تا صبح همچنان کم می مونه)
کلا در بهترین حالت شبانه و بالاترین سرعت شاید بشه 1تا 1.5 گیگ دانلود کرد و بدترین شرایط 300 مگ

البته همینش هم سرعت از حد استاندارد بالاتره ولی خدایی نسبت به سایر خطوط کیفیت پایین تری داره

حسین رشتی
28-02-2010, 02:05
من تاحالا با تورنت کار نکرده بودم ولی چه سرعت خوبی داره..
الان دارم 4تا فایل با لینک مستقیم با IDM میگیرم که جمعشون به 90 نمیرسه ولی یه فایل با تورنت سرعتش زیر 120 نمیاد..

birak
28-02-2010, 02:47
من تاحالا با تورنت کار نکرده بودم ولی چه سرعت خوبی داره..
الان دارم 4تا فایل با لینک مستقیم با IDM میگیرم که جمعشون به 90 نمیرسه ولی یه فایل با تورنت سرعتش زیر 120 نمیاد..

آره امشب هم سرعت تورنت خیلی خوبه . اما همیشه تورنت اینطور نیست جون سرعتش به خیلی چیزا بستگی داره . فعلا که بهتر از لینکای مستقیمه ! برعکس هفته پیش که تورنت داشت می مرد الان جون تازه گرفته ! :5:
در مورد نوسان سرعت هم نایید می کنم امشب سرعت برای من نوسان داشت . یکی دو ساعت پیش سرعت خیلی افت پیدا کرد و حتی سرور الکی برای یوزر-پسورد ارور می داد اما الان خوب شده . ( 128 خط 3 )
راستی امشب شما با مسنجر مشکل نداشتین ؟

armin_punisher6
28-02-2010, 08:46
سلام دوستان.دوستم میخوام 128 3gb بگیره.منم میخوام باهاش برم که معرفش من باشم.چقدر تخیفیف واسه من محسوب میشه؟
در ضمن واسه نصبش من میتونم براش بکنم؟به غیر از اینکه مودم بدم اونجا کانفیگ کنن.

jabarsink2000
28-02-2010, 19:02
تست سرعت مرکز 727 در ساعت 7 با (اندیشه سبز خزر)adsl128 از سرور باکو .
سرعت افتضاح در افتضاح .
دوستان اشتباه نگیرید این مرکز سرعت لحظه ای کم نیست همیشه همین سرعت است.

castel_xd
28-02-2010, 19:07
دوست عزیز
من قبول دارم که شما با خط 5 و اندیشه مشکل سرعت داری . اما من تو خط 3 همچین مشکلی که شما می فرماین رو ندارم ... این خیلی بی انصافیه که اینطوری قضاوت کنیم و بگیم اینا دروغگو هستن و کیفیت پایینه ! چون از چند شب گذشته که پهنای باند جدید اضافه شده شبها ( حتی دقیقا تو همون ساعتایی که شما می فرماین ) سرعتم همیشه بالای 170-180 کیلو بایت بوده و همین لحظه هم که ساعت 2:30 شبه سرعت دانلود تورنتم برای 2 تا فایل مجموعا 205 کیلو بایته و تو بدترین حالت باز هم بین 170 تا 190 نوسان می کنه . قبلا هم دوستان گفتن که خط 5 مشکل داره . شما از دوستانی که با خط 5 از پارس اشتراک دارن یه مشورتی بکن اگه دیدی وضع اونجا بهتره خب راحت برگرد اونجا. خودت رو هم ناراحت نکن . فعلا حدود 1 هفته می شه که اکثر بچه ها از سرعت اندیشه حتی تو شبا راضین . بعضی بچه ها مشکل سرعت دارن که اونم می گن سرعتشون مثلا حدود 60-70 کیلوبایت بیشتر نمیشه ... بقیه فکر نمی کنم مثل شما سرعت شبهاشون زیر 15 کیلو باشه . ( بجز اونایی که اشتراک نامحدود دارن ) اگه بنده درست نمی گم لطفا دوستان نظر منو رد کنن . امیدوارم مشکل شما هم حل شه :10:

واسه من هم دیشب فوق العاده خوب بوده هم امشب . سرعت دقیق این لحظه : 199.6 کیلوبایت برای تورنت 2 تا فایل ( 128 مرکز 3 ) البته یه دونه فایل کشتی کج مال همین امشب هم هست که سرعتش فقط 4 کیلو بایته که اونم به دلیل جدید بودن فایله !!! من لینک مستقیم رو امتحان نکردم اما از اونچایی که چیز-پی-ان امشب مشکل داشت شاید بازم محدودیت مخابرات برای رپید گریبان شما رو گرفته باشه . چون در حال حاضر تورنت برای من هیچ مشکلی نداره.راستی مگه اشتراک آقا پدرام نامحدود نیست ؟! همین که با 128 داره رو 40 کیلو کار میکنه زیاد هم هست ! منظورم از بالا بودن سرعت برای اشتراکای محدود حجمی بود .

تمامی افرادی که تو خط 5 هستن با اندیشه تو ساعات فری مشکل دارن.

سرعت شما هم که تو اون ساعت میکشه بالا فکر کنم سرعت ما سر میخوره میاد سمت شما ( ^|^)

من از خط 5 پارس هستم 512 3 گیگ دارم روزها دقیقا سرعتم با دانلود از لینک غیر مستقیم در حالت معمولی 70 تا 80 هستش حالت بدش 60 هستش و حالت خوبش 80 تا 110 هستش بعضی ساعتا هم قاط میزنه سرعت میره بالای 170 تا 260 روزی 2 3 ساعت این اتفاق میفته شبا هم سرعت دقیقا با لینک غیر مستقیم درحالت معمولی 70 تا 80 در حالت خوب 80 تا 110 و در حالت بد هم 60 هستش دقیقا مثل روز با این فرق که بعضی ساعتا قاط نمیزنه

سرعت 256 هم که من ماه پیش داشتم دقیقا همین سرعتهایی رو که گفتم تقسیم بر 2 کن 128 هم تقسیم بر 4 کن

ولی جدا از سرعت پارس آنلاین یه خوبی داره که اندیشه نداره اونم اینه که خیلی دیر گیگ تموم میکنه ماه پیش من نزدیک 12 13 گیگ تو روز دانلود کردم ولی فقط 4 گیگ از گیگم کم شد بازم دو گیگ داشتم ماه های قبلم همیشه بیشتر از مقدار گیگی که داشتم تو روز دانلود میکردم حالا جریانش چیه من نمیدونم

حالا با این اوصاف ارزش داره منم بیام اندیشه یا شما میخوای بیای پارس؟؟؟

والا من این ماه رو اینجا میمونم اگه ببینم باز همینطوره دوباره اشتراک پارس میگیرم.

(کسی ای پی اصلی سرور اندیشه رو نداره)

castel_xd
28-02-2010, 19:16
اینم سرعت من ( مرکز 5 )

سرعت دانلود میشه : 28.16 در صورتی که من همین الان داشتم با سرعت 120 دانلود میکردم
سرعت اپلود میشه : 19.2

mailer
28-02-2010, 20:12
اینم سرعت من ( مرکز 5 )

سرعت دانلود میشه : 28.16 در صورتی که من همین الان داشتم با سرعت 120 دانلود میکردم
سرعت اپلود میشه : 19.2

یعنی سرعت دانلودت بیشتر از چیزیه که تو تسته؟

ruzbe1313
28-02-2010, 21:03
اینم سرعت من ( مرکز 5 )

تایید میشه! گاهی سرعت Speednet خیلی کمتر از IDM تو عمله

alves2774
28-02-2010, 21:10
بچه ها لطفا با این سایت مزخرف speedtest تست نکنین گزارش اشتباه می ده من تو همون لحظه با سایتهای دیگه و لینک مستقیم 5 برابر بیشتر دانلود می کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram9
28-02-2010, 21:15
این سایت های تست همه بی خوده .
بهترین راه اینه که یه لینک مستقیم رو بزاری واسه دانلود سرعت دقیقت رو بفهمی .

jabarsink2000
28-02-2010, 21:45
سلام به دوستان عزیز گفتم تست سرعت مرکز 727 با adsl128(اندیشه سبز خزر )بزارم تا خودتون ببیند سرعت در این مرکز چه قدر است .تست سرعت در ساعت 9:40شب انجام شد.
اینجا وضعیت افتضاح در افتضاح.:19:
همیشه صبح تا 1 شب سرعت دانلود 22 تا 24 واقعا متاسفم برای اندیشه سبز خزر حالم دیگه داره به هم میخوره:2:

alves2774
28-02-2010, 22:27
اقا جون عجب گیری دادی بابا ان قضیه رو که بچه ها چندین بار توضیح دادن 128 یعنی 16 کیلو بایت به گفته خودتم داری بین 22 تا 24 می گیری یعنی در واقع نزدیک به 256 پس شد 2 برابر تعهد شرکت.
من حرفتو قبول دارم که مثلا بقیه دارن بیشتر می گیرن مثل خود من که تو مرکز 2 هستم زیره 1.5 مگم نمی یاد ولی وقتی اندیشه تو بدترین حالتم داره 2 برابر بهت میده دیگه اینقدر شاکی نباش انشالله شما هم زودتر بری بالاتر.
از قدیم گفتن دندون اسب پیشکش نمی شمرن:10:

mailer
28-02-2010, 22:32
اقا جون عجب گیری دادی بابا ان قضیه رو که بچه ها چندین بار توضیح دادن 128 یعنی 16 کیلو بایت به گفته خودتم داری بین 22 تا 24 می گیری یعنی در واقع نزدیک به 256 پس شد 2 برابر تعهد شرکت.
من حرفتو قبول دارم که مثلا بقیه دارن بیشتر می گیرن مثل خود من که تو مرکز 2 هستم زیره 1.5 مگم نمی یاد ولی وقتی اندیشه تو بدترین حالتم داره 2 برابر بهت میده دیگه اینقدر شاکی نباش انشالله شما هم زودتر بری بالاتر.
از قدیم گفتن دندون اسب پیشکش نمی شمرن:10:

راست میگی. برای همینه که من نمیرم آی اس پی بزنم دیگه :46: . حتی تو مراکزی که مشکل داری 2 برابر تعهد سرویس بدی تازه حرفم بخوری :41: :19:

ایشالله سرعت این دوست شاکی ما هم زیاد شه.

birak
01-03-2010, 01:43
راست میگی. برای همینه که من نمیرم آی اس پی بزنم دیگه :46: . حتی تو مراکزی که مشکل داری 2 برابر تعهد سرویس بدی تازه حرفم بخوری :41: :19:

ایشالله سرعت این دوست شاکی ما هم زیاد شه.

نوشته شده توسط alves2774 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اقا جون عجب گیری دادی بابا..................

حالا این آقا جابر رو زیاد اذیت نکنین !:46: درسته از نظر قانونی حق اعتراض نداره و همین حالا حتی اگه یه سری به بچه های شهرای دیگه (حتی تهران ) بزنین می بینین خیلی ها که سرعت 128 دارن سرعت دانلودشون حتی همین 20 کیلو هم نیست و بین 12 تا 14 هست ! اما قبول می کنیم که وقتی آقا جابر میبینه ما سرعتمون بالای 1 مگا بیته و یه نگاهی به عکس تو برنامش هم بندازیم متوجه می شیم چرا کفریه ! تو برنامش قسمت overall quality ( کیفیت کلی دانلود ) رو نوشته excellent ( فوق العاده )... خب معلومه اینجا دیگه انصافا درست نیست ! فوقش باید بنویسه good ! :46: از شوخی گذشته امیدوارم سرعت ایشون هم خوب شه . و بازم میگم بهتره یه تحقیقی بکنی ببینی شرکت پارس برای خط شما سرعتش چطوریه. اگه بهتر بود از اونجا سرویس بگیر.
از mailer عزیز هم عمرا اشتراک بگیرم !:5: ای بابا ! لا اقل یه کم سرعتتو بچربون بیایم مشتریت شیم ! نکنه می خوای با سرعت استاندارد 128 خدمات بدی ؟! از حالا بگیم ما نیستیم ! ما دیگه معتاد سرعتای بالای 1 مگا بیت شدیم ... باور کن کمتر باشه اصلا نمیصرفه برامون :21:.

magic69
01-03-2010, 12:00
سلام دوستان.من اکانتم دیروز فعال شده ولی هنوز چراغ adsl روشن نشده.میگید چیکار کنم؟یه سوال اگه یه طرفه مودم وایرلس رو به خط تلفن و آدابتور رو به برق وصل کنیم (بدون اتصال مودم به کیس) باید جراغ adsl روشن بشه دیگه؟زنگ زدم اندیشه مشکلو گفتم.گفت بدون اسبلیتر امتحان کن.که امتحان کردم باز نشد.گفت اگه میخای یکیو بفرستیم که درستش کنه.من میخام قبل اینکه یکیو بفرستن خودم هرکار میتونم انجام بدم.راستی جه جوری میتونم مطمئن بشم که مخابرات منطقه مشکلی نداره؟(مرکز 2 هستم)ممنون میشم کمکم کنید.

kavehmech
01-03-2010, 13:21
از دیشب پهنای باندم کمتر شده و حداکثر سرعت به 190 رسیده.تو چند ماه اخیر سابقه نداره.

T I G E R
01-03-2010, 13:40
برای من که در خط 5 هستم دیشب سرعت دانلود بهتر شده بود
امیدوارم این کیفیت رو در شبهای بعد هم داشته باشه

birak
01-03-2010, 15:50
@magic
دوست عزیز مبارک باشه
اگه خود اندیشه گفته که خطت از طرف مخابرات فعال شده اما هنوز چراغ adsl روشن نمی شه احتمال داره مشکل از طرف همون مخابرات باشه چون چند تا از دوستان همین ماه پیش بعد از راه اندازی این مشکل رو داشتن که با پیگیری مجدد حل شد . اما قبلش باید مطمئن شی چون ممکنه اصلا خطت هنوز فعال نباشه . تو مودمای tp-link یه سوراخ کوچیک پشت مودم هست که توش یه کلید ریزه با یه چیز نوک تیز اون رو چند ثانیه نگهدار و بعدش مودم رو خاموش روشن کن. مودمت ریست میشه و برمی گرده به تنظیمات اولیه ... وقتی خطت وصل میشه و مشکلی نداره حتی اگه سیم لن به کامپیوتر هم وصل نباشه با روشن کردن مودم و وصل بودن به خط تلفن باید چراغ adsl چشمک بزنه و بعدش ثابت روشن بمونه . یک بار دیگه به همه اتصالاتت نگاه کن . بعضی وقتا مشکل خیلی ساده تر از اونی هست که فکر میکنی . مثلا ممکنه پریز تلفنت قطعی داشته باشه یا 2 شاخه و سیمی که به مودمت وصل می کنی یه بار به یه گوشی تلفن وصل کن ببین کار میکنه . مطمئن شو نه سیمش - نه 2 شاخه و نه پریز تلفن تو اتاق قطعی نداره . در ضمن ببین اتصالات اسپلیتر رو جابجا وصل نکرده باشی ... اگه با همه این حرفا نتیجه نگرفتی با شرکت هماهنگ کن برات ردیفش کنن .

@ kaveh & tiger
کاوه جان ! مشکلت پیدا شد ! سرعتت از 190 بالاتر نمی ره چون یه کمی از سرعتت واریز شده به حساب تایگر عزیز ! یه کمیش رو هم من دیشب مصرف کردم :46: چون سرعت تورنتم بین 200 الی 205 بود ! :5: ولی این رو هم بگم خیلی از بچه ها سرعت 240 تا 250 رو هم بصورت پایدار ( نه لحظه ای ) تجربه کردن . اما من بالاترین سرعت پایداری که دارم همیشه حدود 190 الی205 کیلو بایته و خیلی به ندرت و لحظه ای ممکنه بعضی وقتا بیشتر بشه اما دوباره برمی گرده حول و حوش 205 . یعنی روزایی که سرعت بالاترین حالتشه مثل شما رو 240-250 کیلو بایت نیست .. وقتی بین 190 الی 205 هست یعنی بهترین و بالاترین سرعت واسه خط من ( 128 مرکز 3 ). پس تازه مثل هم شدیم !:46: به این می گن عدالت ! :21: ( البته به بچه هایی که مشکل سرعت دارن بر نخوره ها ... امیدوارم سرعت اونا هم مثل ما بشه :10:)

armin_punisher6
01-03-2010, 18:57
سلام دوستان.دوستم میخوام 128 3gb بگیره.منم میخوام باهاش برم که معرفش من باشم.چقدر تخیفیف واسه من محسوب میشه؟
در ضمن واسه نصبش من میتونم براش بکنم؟به غیر از اینکه مودم بدم اونجا کانفیگ کنن.
دوستان اين جواب من جا موند.

Kasra 91
01-03-2010, 20:38
امروز از فن اوا به اندیشه امدم

قبلان که ADSL داشتم چقدر طول میکشه که ماله اندیشه وصل بشه ؟

چطوری باید مودم Siemens رو کانفیگ کنم؟

birak
01-03-2010, 21:02
امروز از فن اوا به اندیشه امدم

قبلان که ADSL داشتم چقدر طول میکشه که ماله اندیشه وصل بشه ؟

چطوری باید مودم Siemens رو کانفیگ کنم؟

دوست عزیز
زیاد فرقی نمیکنه که قبلا از شرکت دیگه adsl داشته باشی . بیشتر بستگی به مرکز مخابراتی داره که از کدوم مرکز باشی . بعضی مراکز برای جمع آوری خط قبلی واقعا آدم رو دق میدن و خیلی طول می کشه . اما اگه کار جمع آوری شرکت قبلی تموم شده باشه بعدش بسته به شانست هست تو بهترین حالت 3 روز و تو بدترین حالت ها حدود 10 روز طول می کشه تا برات راه اندازی کنن ! باید صبور باشی ! :19:

اما در مورد تنظیم مودم siemens برای اندیشه یکی از دوستان بنام beny-nvidia زحمت کشیدن توضیح خوبی دادن و مطلب کامل تر رو تو پست زیر می تونید پیدا کنید یا اگه سوالی دارین مطرح کنین . اما اگه بخواین مودم رو برای اندیشه تنظیم کنین طبق راهنمایی ایشون باید تنظیمات بصورت زیر انجام بشه ( چون توضیحاتی که اونجا داده واسه اندیشه نبوده ) :

نقل قول و ویرایش مطلب ایشون برای تنظیمات شرکت اندیشه :

برای Config کردن مودم من توضیح کوتاهی میدم که به دردتون میخوره ...
اول که مودم و ریست کارخونه میکنید با دکمه پشتش که اولین بار خودش ریست شده هست ...
بعد در اینترنت اکسپلورر 192.168.1.1/doc/index.php تایپ میکنید (اول IP بعد اسلاش بعدش هم اونایی که گفتم ...) بعد در قسمت WAN پروتکل رو pppoe انتخاب میکنید بعد VPI و VCI شرکت رو وارد میکنید 8 و 35 . بعدش هم DHCP رو Enable میکنید و Submit و Save میکنید بعد گزینه SAVE AND REBOOT
رو انتخاب میکنید بعد هم صبر و کانکت ...

برای اینکه صفحه تنظیمات مودمتون بیاد داخل اینترنت اکسپلور علاوه بر شماره آی پی در ادامه Docs/Index.php باید تایپ شه .(تو نوشته دوستمون چون انگلیسی بوده سر و ته نوشته شده ) در ضمن این مودم بعضی وقتا به تنظیم آی پی دستی تو تنظیمات شبکه ویندوز نیاز داره تا درست کار کنه . برای اینکه نیازی به این کار نباشه و آی پی اتوماتیک تنظیم شه باید گزینه DHCP تو تنظیمات مودم فعال بشه.... با این تنظیمات ساده باید کار کنه . اگه مشکل دیگه ای بود می تونید اونجا مطرح کنین بچه هایی که این مدل رو دارن بهتر می تونن کمک کنن .
موفق باشی.

birak
01-03-2010, 21:12
دوستان اين جواب من جا موند.

در مورد میزان دقیق % تخفیف برای معرفی کاربر به شرکت باید mailer عزیز جواب بده . چون اینقده کاربر جدید معرفی کرده که در این مورد حرفه ای شده . فکر کنم اینترنتش مجانی تموم شه براش ! :46: البته برای معرفی یک نفر فکر نمیکنم اونقدرایی باشه که با پولش بشه یه وعده پیتزا خورد ! پس شکمتو صابون نزن ! اگه می خوای از دوستت شیرینی بگیری زودتر یه شامی ناهاری بنداز گردنش ! :46:

اما تنظیم مودم tp-link خیلی سادست . نه نیازه واسه کانفیگ شرکت ببریش نه هیچی . خودت براش انجام بده .
همه چیز اینجا هست : ( یا تو صفحه 176 همین تاپیک )

karkan
01-03-2010, 21:43
بچه ها باور كنيد نوبتيه...يه مدت واسه من و حسين و چند نفر ديگه خوب بود..واسه بيرك اينا بد

الان واسه بيرك اينا توپ شده واسه ما ر....ده اس..چه غلطي دارن ميكنن؟؟؟

بيرك جان چطور سرعت تورنت به 200 ميرسه آخه؟من از زماني كه اي دي اس ال گرفتم تاحالا به 200 نرسيدم...اون توپي كه من ميگم منظورم 150 نهايتا 160ه........البته هيچ وقت اينقدر نميمونه و نوسان سرعت پدرشو درمياره...من اون قسمت آناليز سرعت يو تورنت رو گذاشتم رو 1 ثانيه باور كنيد نشده يه بار ببينم يه خط مستقيم بشه...هميشه نوارقلب.........

حاضرم سرعتم رو 70-80 قفل بشه اما اينقدر نوسان نداشته باشه...

راستي حسين تو تورنتت چطوره؟يو تورنتو آتيش كردي؟

kavehmech
01-03-2010, 22:00
کاوه جان ! مشکلت پیدا شد ! سرعتت از 190 بالاتر نمی ره چون یه کمی از سرعتت واریز شده به حساب تایگر عزیز ! یه کمیش رو هم من دیشب مصرف کردم :46: چون سرعت تورنتم بین 200 الی 205 بود ! :5: ولی این رو هم بگم خیلی از بچه ها سرعت 240 تا 250 رو هم بصورت پایدار ( نه لحظه ای ) تجربه کردن . اما من بالاترین سرعت پایداری که دارم همیشه حدود 190 الی205 کیلو بایته و خیلی به ندرت و لحظه ای ممکنه بعضی وقتا بیشتر بشه اما دوباره برمی گرده حول و حوش 205 . یعنی روزایی که سرعت بالاترین حالتشه مثل شما رو 240-250 کیلو بایت نیست .. وقتی بین 190 الی 205 هست یعنی بهترین و بالاترین سرعت واسه خط من ( 128 مرکز 3 ). پس تازه مثل هم شدیم !:46: به این می گن عدالت ! :21: ( البته به بچه هایی که مشکل سرعت دارن بر نخوره ها ... امیدوارم سرعت اونا هم مثل ما بشه :10:من لحظه ای سرعتم بالا نبود.همیشه بین 230 تا 250 بوده.اگه هم قرار بود پهنای باند رو تقسیم کنن.بین همین 512 ها تقسیم میکردن و اگه میکردن بیشتر از اینی که الان کم شد باید کم میشد.
به هر حال باید فرقی بین سرویس ها باشه دیگه.پول بیشتر داریم میدیم.بنابراین حالت فعلی خیلی هم عادلانه نیست.

SatSat
01-03-2010, 22:21
سرعت پارس وی افتضاح شده همش نوسان داره هی بالا و پایین می کنه

birak
01-03-2010, 22:35
من لحظه ای سرعتم بالا نبود.همیشه بین 230 تا 250 بوده.........................بنابراین حالت فعلی خیلی هم عادلانه نیست.

بچه ها باور كنيد نوبتيه...يه مدت واسه من و حسين و چند نفر ديگه خوب بود..واسه بيرك اينا بد

الان واسه بيرك اينا توپ شده واسه ما ........ این قسمت سانسور گردید !:46:

کاوه جان . منم منظورم همون سرعت پایدار بود که برا من حداکثر حدود 205 کیلوبایته و هیچوقت بیشتر نیست . البته قبول دارم یه فرقی باید بین 128 و 512 باشه . بخصوص اگه سرعت استاندارد رعایت بشه ! اما الان دارن به همه اسب پیشکشی میدن ! بعضی ها اسب سفید بالدار بهشون می رسه بعضی ها اسب سیاه خالخالی ! :46: اما در هر دو حالت اسبش مفتکیه ! قبول دارم خیلی عادلانه نیست . اگه عدالت رو بخوایم دقیق اجرا کنیم وضع بدتر میشه ! یعنی شما باید جای 190 رو 64 سرویس بگیری منم جای 205 رو 16 باشم ! فکر نمی کنم هیچ کدوممون اونجوری راضی تر باشیم ! پس دعا کنیم همین عدالته نصفه نیمه یه کمی عادلانه تر بشه ! بقیه هم لا اقل لذت قاط زدن سرعتو بچشن ! فکرشو بکن اگه بخوان همین رو هم استاندارد کنن ! اونوقت باید .... :9::34: ( مثل وضعیت 2 هفته پیش ! )

@karkan
در ضمن همه ما یه نکته حیاتی رو همیشه فراموش می کنیم !!! فکر نکنم تقسیم سرعت نوبتی باشه !! بعضی وقتا سرعتمون به این بستگی داره که رو سیم تلفن محله چند تا کلاغ و گنجشک نشسته باشه و راه رفتن اونا رو سیم چقدر نویز ایجاد کنه !! یا اینکه سیم تلفن محلمون تو آب چاله های شهرداری چقدر خیس خورده باشه !!! اینا رو هم موقع محاسبات سرعت در نظر بگیرین می بینین قضیه به این سادگیا هم نیست ! :46: در ضمن سرعت تورنت واقعا خوب شده برای من . ( البته بعضی وقتا استثنا هم هست واسه بعضی فایلا یا اینکه سرعت موقت افت می کنه ) اما برای دانلود فیلم فایلی که بالای 100 تا سید داره خیلی راحت سرعت دانلودش 150 رو رد می کنه و بیشتر وقتا به 190 تا 205 میرسه . ( تک فایل )

بفرمایید این هم مدرک ! :46: می گم سیما زیر آب بارون خیس خورده نوسان ایجاد شده ! باورتون نمیشه !

سرعت پارس وی افتضاح شده همش نوسان داره هی بالا و پایین می کنه

حسین رشتی
01-03-2010, 23:14

الان واسه بيرك اينا توپ شده واسه ما ر....ده اس..چه غلطي دارن ميكنن؟؟؟

بيرك جان چطور سرعت تورنت به 200 ميرسه آخه؟من از زماني كه اي دي اس ال گرفتم تاحالا به 200 نرسيدم...اون توپي كه من ميگم منظورم 150 نهايتا 160ه........البته هيچ وقت اينقدر نميمونه و نوسان سرعت پدرشو درمياره...من اون قسمت آناليز سرعت يو تورنت رو گذاشتم رو 1 ثانيه باور كنيد نشده يه بار ببينم يه خط مستقيم بشه...هميشه نوارقلب.........

حاضرم سرعتم رو 70-80 قفل بشه اما اينقدر نوسان نداشته باشه...

راستي حسين تو تورنتت چطوره؟يو تورنتو آتيش كردي؟

شب اول تک فایل 120 دانلود میکردم و دیشب خودشو میکشت میرسید 70-80
البته هر دو شب داشتم دو سه تا فایل هم با IDM دانلود میکردم :20::13:
تو رو خدا یکی بیاد فایلهای توی هارد منو واسم رایت کنههه. ...:19:
دیگه توی سیستمم به زور فایلهای تازه دانلود شده رو جا میدم !!! همش از تنبلی یه فیلمی که هنوز نگاه نکردم رو پاک میکنم تا فیلم جدید جا بشه !!!
(دانلود مجانی هم عجب حالی میده وجدانا):27::8:

karkan
01-03-2010, 23:27
شب اول تک فایل 120 دانلود میکردم و دیشب خودشو میکشت میرسید 70-80
البته هر دو شب داشتم دو سه تا فایل هم با IDM دانلود میکردم :20::13:
تو رو خدا یکی بیاد فایلهای توی هارد منو واسم رایت کنههه. ...:19:
دیگه توی سیستمم به زور فایلهای تازه دانلود شده رو جا میدم !!! همش از تنبلی یه فیلمی که هنوز نگاه نکردم رو پاک میکنم تا فیلم جدید جا بشه !!!
(دانلود مجانی هم عجب حالی میده وجدانا):27::8:
راحتي؟3 تا با آي دي ام دانلود ميكني بعد تورنتم آن ميكني؟؟؟اونطوري فكر كنم تورنت من صفر مطلق بشه (273-):31:

من همين امروز 20 تا دي وي دي گرفتم تا حالا دارم رايت ميكنم...2 تا هنوز مونده...دي وي دي رايترم ج..ر خورد...:27:
البته اينا هنوز نصف اون چيزي كه تو هارد دارم هم نيستن...بايد بازم دي وي دي خام بگيرم...فكر كنم 20 تا ديگه نياز داشته باشم...
----------------------
نه جان من..اينطوري اصلا حال نميده...من قبلنا از تهران فيلم ميگرفتم دايويكس 700 مگي كيفيت آينه ... يه پولي هم كف دست فروشنده ميزاشتم...فيلم ديدن حال ميداد...الان يه فيلم دانلود ميكني 200 مگ.بايد خدا خدا كني كه كيفيتش خوب باشه و قابل ديدن...اين چيه آخه؟؟دست و دلم به فيلم ديدن نميره..با اينكه خوره فيلمم..(فيلم ديدن)

آخه چيزه ديگه اي هم نيست آدم دانلود كنه..آهنگا و ........3 سوته تموم ميشه بازم ميرسيم به فيلم...از امشب ديگه تا يه مدتي فقط تورنت كار ميكنم...ببينم اينجا چي پيدا ميشه...:2:

kavehmech
01-03-2010, 23:31
کاوه جان . منم منظورم همون سرعت پایدار بود که برا من حداکثر حدود 205 کیلوبایته و هیچوقت بیشتر نیست . البته قبول دارم یه فرقی باید بین 128 و 512 باشه . بخصوص اگه سرعت استاندارد رعایت بشه ! اما الان دارن به همه اسب پیشکشی میدن ! بعضی ها اسب سفید بالدار بهشون می رسه بعضی ها اسب سیاه خالخالی ! :46: اما در هر دو حالت اسبش مفتکیه ! قبول دارم خیلی عادلانه نیست . اگه عدالت رو بخوایم دقیق اجرا کنیم وضع بدتر میشه ! یعنی شما باید جای 190 رو 64 سرویس بگیری منم جای 205 رو 16 باشم ! فکر نمی کنم هیچ کدوممون اونجوری راضی تر باشیم ! پس دعا کنیم همین عدالته نصفه نیمه یه کمی عادلانه تر بشه ! بقیه هم لا اقل لذت قاط زدن سرعتو بچشن ! فکرشو بکن اگه بخوان همین رو هم استاندارد کنن ! اونوقت باید .... :9::34: ( مثل وضعیت 2 هفته پیش ! )
!

واسه همین گفتم خیلی هم عادلانه نیست به جای اینکه بگم اصلا عادلانه نیست.
از همین سرعت هم خیلی راضیم و واقعا فکر اون روز که سرعت استاندارد بشه رو هم نمیتونم بکنم.
چه شود!!!

pedram9
01-03-2010, 23:36
با IDM وقتی دارید دانلود میکنید تورنت رو فعال نکنین چون هیچ فایده ای نداره .

amirali0072000
01-03-2010, 23:42
بچه های رشت...آمپلی فایر پریمییر 4 کانال اصلی سری اول دارم ..سالم....به پولش نیاز دارم ...قیمت اعلام کنید ..به بالاترین قیمت میفروشمش.....خریدار کسی هست حاظرم بدمش از سلامتش مطمین شد بعد پولشو بده
ساکن رشت

birak
01-03-2010, 23:52
بعد از مدتها که فقط سراغ تورنت می رفتم الان یه لینک مستقیم رو برای دانلود فیلم نیش زنبور امتحان کردم . 2 تا فایل بود و سرعت هر کدوم دقیقا 85 کیلو بایت که همزمان داشتن با سرعت 170 کیلو بایت دانلود میشدن ! ( همین 10 دقیقه پیش و بدون استفاده از هیچ نرم افزار دانلودری ) این هم سرعت لینک مستقیم ما برای اشتراک 128 اندیشه .

@ karkan : شما توی تورنت دنبال فیلمایی بگرد که حجمشون حدود 700 مگ و توسط axxo یا fxg آپلود شدن یا ریپ شدن ... کیفیتشون آینه هست و استاندارد ترین نسخه ها برای هماهنگی با زیرنویس هم هستن . خب معلومه وقتی با لینک مستقیم فیلمای 200 مگی رو دانلود می کنی نباید انتظار داشته باشی کیفیتشون آینه باشه ! اگه هم از دانلود زیاد فیلم خسته شدی می تونی فیلمای چندگیگی بلو ری دانلود کنی ! هم دانلودش بیشتر طول می کشه حوصلت سر نمیره ! هم کیفیت در حد اتمی ! :46:

@ حسین : خب معلومه شما وقتی داری با لینک مستقیم دانلود می کنی همزمان پهنای باندت بین دانلودا تقسیم می شه ! اصلا نباید انتظار داشته باشی سرعت تورنتت خیلی بالا بره . معمولا IDM از حداکثر پهنای باند استفاده می کنه و چیزی واسه برنامه های دیگه باقی نمی ذاره ! همین که همزمان داری با جفتش اونم با این سرعت دان می کنی معجزه هست !

karkan
02-03-2010, 00:02
بعد از مدتها که فقط سراغ تورنت می رفتم الان یه لینک مستقیم رو برای دانلود فیلم نیش زنبور امتحان کردم . 2 تا فایل بود و سرعت هر کدوم دقیقا 85 کیلو بایت که همزمان داشتن با سرعت 170 کیلو بایت دانلود میشدن ! ( همین 10 دقیقه پیش و بدون استفاده از هیچ نرم افزار دانلودری ) این هم سرعت لینک مستقیم ما برای اشتراک 128 اندیشه .

@ karkan : شما توی تورنت دنبال فیلمایی بگرد که حجمشون حدود 700 مگ و توسط axxo یا fxg آپلود شدن یا ریپ شدن ... کیفیتشون آینه هست و استاندارد ترین نسخه ها برای هماهنگی با زیرنویس هم هستن . خب معلومه وقتی با لینک مستقیم فیلمای 200 مگی رو دانلود می کنی نباید انتظار داشته باشی کیفیتشون آینه باشه ! اگه هم از دانلود زیاد فیلم خسته شدی می تونی فیلمای 2-3 گیگی بلو ری دانلود کنی ! هم دانلودش بیشتر طول می کشه حوصلت سر نمیره ! هم کیفیت در حد اتمی ! :46:

@ حسین : خب معلومه شما وقتی داری با لینک مستقیم دانلود می کنی همزمان پهنای باندت بین دانلودا تقسیم می شه ! اصلا نباید انتظار داشته باشی سرعت تورنتت خیلی بالا بره . معمولا IDM از حداکثر پهنای باند استفاده می کنه و چیزی واسه برنامه های دیگه باقی نمی ذاره ! همین که همزمان داری با جفتش اونم با این سرعت دان می کنی معجزه هست !

درسته بيرك جان..واسه همين گفتم يه مدت ميخوام بزنم تو كار تورنت..آخه تاحالا سرعت تورنت افتضاح بود و نميشد حتي 100 مگ با تورنت دانلود كرد و مجبور بودم لينك مستقيم دان كنم ولي الان كه خوب شده ديگه بايد فقط با تورنت كار كرد...فقط هم axxo

اينو هستمممممممممممممممممممممم ممممم زياااااااااااااااااااااد

حسين چقدر معجزه ميكنه!!!!!!...يه بار سرعتش ميرسه 400 يه بار هم تورنت و آي دي ام رو با هم فرو ميكنه...:31:

حسين جان سيدي؟؟؟ بيايم تبرك؟؟؟ شايد ما هم شفا پيدا كرديم....(دعا كن تو كنكور قبول شم از اين رشت خراب شده راحت شم)

حسین رشتی
02-03-2010, 00:39
درسته بيرك جان..واسه همين گفتم يه مدت ميخوام بزنم تو كار تورنت..آخه تاحالا سرعت تورنت افتضاح بود و نميشد حتي 100 مگ با تورنت دانلود كرد و مجبور بودم لينك مستقيم دان كنم ولي الان كه خوب شده ديگه بايد فقط با تورنت كار كرد...فقط هم axxo

اينو هستمممممممممممممممممممممم ممممم زياااااااااااااااااااااد

حسين چقدر معجزه ميكنه!!!!!!...يه بار سرعتش ميرسه 400 يه بار هم تورنت و آي دي ام رو با هم فرو ميكنه...:31:

حسين جان سيدي؟؟؟ بيايم تبرك؟؟؟ شايد ما هم شفا پيدا كرديم....(دعا كن تو كنكور قبول شم از اين رشت خراب شده راحت شم)

والا با این چیزایی که شما میگین و معجزاتی که از خودم میبینم کم کم دارم واسه خودم نگران میشم !!!:19::18::13:
باید بجای روغن زیتون فروختن اتاق و خط ADSL رو 1 تا 6 صبح کرایه بدم :20:

pedram9
02-03-2010, 01:18
امشب تک لینک 235 کیلوبایت در ثانیه منطقه 3 ( اندیشه سبز ) .

SatSat
02-03-2010, 01:51
گند بزنه به این پارس انلاین گند:13:سرعت رسیده به 30 تا 40 اینم از شانس ما

به جای اینکه شبا بهتر بشه بد تر شده

ebrahim_cid
02-03-2010, 01:59
گند بزنه به این پارس انلاین گند:13:سرعت رسیده به 30 تا 40 اینم از شانس ما

به جای اینکه شبا بهتر بشه بد تر شده

satsat جان
میگه سال به سال دریغ از پارسال:13:
امشب سرعت عملا 30 بیشتر نمیشه:41:
حیف اندیشه نیست به خدا:19:

alves2774
02-03-2010, 02:23
satsat جان
میگه سال به سال دریغ از پارسال:13:
امشب سرعت عملا 30 بیشتر نمیشه:41:
حیف اندیشه نیست به خدا:19:
ببخشید شما دقیقا چه سرویسی از پارس دارین؟

ebrahim_cid
02-03-2010, 11:50
128 5 :13:gig
خط 2
-----
128 3 gig هم از اندیشه دارم اون هم خط 2 واسه شرکت گرفتم
سرعت پارس :2:30
سرعت اندیشه :18:190

-----
ویرایش:
الان با یکی میچتیدم گفت از مرکز مخابراتی شاید باشه
چطوره که من که 2 تا اشتراک از 2 تا شرکت تو یه محدوده مخابراتی دارم سرعتا اینقده فرق میکنه؟
تازه سرعت پارس 60-70 بود قبلا نه الان که 30 شده
پارس در گرفتن پهنای باند خساست به خرج داره میده هیچ شکی هم درش نیست
اینچوری نیست که با یه آب باریکه به 200 نفر بخوای آب بدی
چطور اندیشه به کاربراش میرسه پارس نمیتونه برسه
خوبه هزینه اشتراک و ماهیانه پارس بیشتر هم هست از اندیشه ولی خدماتش 2 زار
راستس اون رفیقمون هم که میگفت پارس خوبه حجم زیاد آوردم من رفتم تحقیق کردم سرور پارس رو داشتن تغییراتی توش میدادن چند روز حجم کم نکرده ما هم که کلا از عالم بیخبریم اون چند روز از حجمشون کم نکرده لبته الان 1 مگ رو هم کم میکنه
پارس تا پهنای باند نگیره و یه مقدار به کاربراش نرسه آش همینه کاسه هم همین
مملکت گل وبلبل و مردمان با نشاط همه هم خوشحال هستن داریم حال هم میکنیم
سرعت دانلود هم که مثل نوار قلب میمونه

eduardo
02-03-2010, 12:15
دوستان کسی اینجا از دامون adsl گرفته؟
راضی هست؟
میشه قیمت هاش رو بگین و آدرسش رو؟

دوستانی که خط 224 هستن و از اندیشه استفاده میکنن از سرعت ها راضی هستن؟
ممنون میشم سریع جواب بدین تا من هم این adsl رو راه بندازم!

SatSat
02-03-2010, 12:44
اندیشه قبل ا ز اینکه smt1 بگیره 155 مگ پهنای باند داشت حالا شده دوبرابر جالبه پارس قبلا (چند سال پیش 550 تا داشت) الان حدود 400 تا داره اندیشه برای یه استان و پارس برای چند تا استان نمی گم تمام کشور حالا شما خود بخوان حدیث مفصل زورشون می یاد یه smt1 بگیرن این پارسیا :19:

alves2774
02-03-2010, 15:01
128 5 :13:gig
خط 2
-----
128 3 gig هم از اندیشه دارم اون هم خط 2 واسه شرکت گرفتم
سرعت پارس :2:30
سرعت اندیشه :18:190

-----
ویرایش:
الان با یکی میچتیدم گفت از مرکز مخابراتی شاید باشه
چطوره که من که 2 تا اشتراک از 2 تا شرکت تو یه محدوده مخابراتی دارم سرعتا اینقده فرق میکنه؟
تازه سرعت پارس 60-70 بود قبلا نه الان که 30 شده
پارس در گرفتن پهنای باند خساست به خرج داره میده هیچ شکی هم درش نیست
اینچوری نیست که با یه آب باریکه به 200 نفر بخوای آب بدی
چطور اندیشه به کاربراش میرسه پارس نمیتونه برسه
خوبه هزینه اشتراک و ماهیانه پارس بیشتر هم هست از اندیشه ولی خدماتش 2 زار
راستس اون رفیقمون هم که میگفت پارس خوبه حجم زیاد آوردم من رفتم تحقیق کردم سرور پارس رو داشتن تغییراتی توش میدادن چند روز حجم کم نکرده ما هم که کلا از عالم بیخبریم اون چند روز از حجمشون کم نکرده لبته الان 1 مگ رو هم کم میکنه
پارس تا پهنای باند نگیره و یه مقدار به کاربراش نرسه آش همینه کاسه هم همین
مملکت گل وبلبل و مردمان با نشاط همه هم خوشحال هستن داریم حال هم میکنیم
سرعت دانلود هم که مثل نوار قلب میمونه
سلام من فکر می کنم بعد از اینکه اون stm1 رو اندیشه گرفت دیگه فوق العاده شد و تو این چند وقت گذشته هر بار رفتم شرکت کلی ادم صف کشیدن دارن سرویس می گیرن دیگه می شه گفت اندیشه خیلی فاصله گرفته از پارس من تقریبا همه دوستام از پارس رفتن به اندیشه یکی از دوستام مشترک پارس بود بعدش رفت جمع اوری کنه خلاصه جمع اوریش نمی کردن طرف خودش رفته مخابرات که خطشو جمع کنه تو مخابرات همه می گفتن تو چند ماه گذشته همه از پارس دارن جمع اوری می کنن .
یادش بخیر چنند سال پیش تقریبا اندیشه و پارس تو یه سطح بودن ولی مخصوصا تو این چند وقت دیگه اصلا قابل مقایسه نیستن انشالله اوضاع پارس بهتر شه ولی تا موقعی که پهنای باندشو ارتقا نده وضع بهتر نمی شه.

jabarsink2000
02-03-2010, 15:09
دوستان عزیز من که از اندیشه نا امید شدم دارم میرم دامون هرکس می خواهد بیاد.
قیمت ها هم به صورت زیر است.خیلی خوبه
تازه اخر مطلب هم بخونید .

هزینه ترافیک اضافه برای هر گیگ 3.000 تومان می باشد

هزینه امور اداری و فنی، نصب و راه اندازی سرویس 10.000 تومان می باشد

هزینه مودم 40.000 تومان می باشد (خرید مودم از دامون اختیاری می باشد).

در صورت عدم استفاده از پهنای باند در یک ماه اعتبار آن به ماه های بعد منتقل می شود.

alves2774
02-03-2010, 15:16
اندیشه قبل ا ز اینکه smt1 بگیره 155 مگ پهنای باند داشت حالا شده دوبرابر جالبه پارس قبلا (چند سال پیش 550 تا داشت) الان حدود 400 تا داره اندیشه برای یه استان و پارس برای چند تا استان نمی گم تمام کشور حالا شما خود بخوان حدیث مفصل زورشون می یاد یه smt1 بگیرن این پارسیا :19:
سلام من پرسیدم اندیشه قبلش هم ظاهرا بیشتر از stm1 داشت منم فکر می کردم یه stm1 دارن ولی دوستام می گن 200 مگ داشته الان شده 360 مگ جالبه واقعا اگه اینقدر داشته باشه کمی زیاد به نظر میرسه
البته به قول شما واسه یه استان خیلی خوبه :11:

eduardo
02-03-2010, 15:32
jabarsink2000
عزیز کد شما چند هست؟

عجبا...من که دارم گیج میشم.... دامون بهتره یا اندیشه! میشه دوستان کد 224 بگن اندیشه چطوره؟

jabarsink2000
02-03-2010, 16:03
jabarsink2000
عزیز کد شما چند هست؟

عجبا...من که دارم گیج میشم.... دامون بهتره یا اندیشه! میشه دوستان کد 224 بگن اندیشه چطوره؟

دوست عزیز سرعت من صبح تاشب 20 که از سرعت واقعی 4 تا بیشتره که اونم بخره توفرق سرشون که می خوان منتش سر ادم بزارن
اینجا میدونم هم ارزون تر در میاد هم حجم به ماه بعد میره.
هم میتونم نامحدود بگیرم از اندیشه هم ارزون تر.

alves2774
02-03-2010, 16:40
jabarsink2000
عزیز کد شما چند هست؟

سلام من 128 با 5 گیگ ترافیک ماهانه تو مرکز 2 دارم از اندیشه خیلی هم راضیم تقریبا 15 تا 20 برابر اونی که خریدم رو دانلود می کنم اگر حوصله کنی 10 صفحه اخرو بخونی می تونی راحتتر تصمیم بگیری اندیشه تو بعضی از مراکز بی نظیره مثل 2 و3 و............همین که می خوای adsl بگیری خیلی خوبه ولی اول حسابی تحقیق کن من که تو این چند ماه زندگیم تغییر کرد دیگه فکر dailup هم مغزمو درد می یاره موفق باشی:10:

mailer
02-03-2010, 19:41
jabarsink2000
عزیز کد شما چند هست؟

چجوری گیج شدی؟ کافی بود 10-20 صفحه آخر رو بخونی. میشه بگی چجوری به این فکر افتادی که این 2 تا رو با هم مقایسه کنی؟ منصفانش این بود که حداقل بین اندیشه و پارس گیج میشدی!

mailer
02-03-2010, 19:48
دوست عزیز سرعت من صبح تاشب 20 که از سرعت واقعی 4 تا بیشتره که اونم بخره توفرق سرشون که می خوان منتش سر ادم بزارن
اینجا میدونم هم ارزون تر در میاد هم حجم به ماه بعد میره.
هم میتونم نامحدود بگیرم از اندیشه هم ارزون تر.

دوست عزیز
فکر کنم edurado راجع به 224 پرسید . شما که تو مرکز 727 هستی چرا در مورد 224 نظر میدی ؟
اینجا ما تبلیغ نمی کنیم قرار به همدیگه کمک کنیم نه؟ :10:

birak
02-03-2010, 20:36
سلام من پرسیدم اندیشه قبلش هم ظاهرا بیشتر از stm1 داشت منم فکر می کردم یه stm1 دارن ولی دوستام می گن 200 مگ داشته الان شده 360 مگ جالبه واقعا اگه اینقدر داشته باشه کمی زیاد به نظر میرسه
البته به قول شما واسه یه استان خیلی خوبه :11:.................. من که تو این چند ماه زندگیم تغییر کرد دیگه فکر dailup هم مغزمو درد می یاره ...........

در مورد پارس و اندیشه میشه گفت که پارس چون محدوده سرویسش بین چندین استان پراکنده هست برای گرفتن پهنای باند بیشتر انعطاف پذیری کمتری داره یعنی با توجه به گسترده تر بودن خدماتشون مطمئن باشین تصمیم گیری در این مورد دنگ و فنگ بیشتری خواهد داشت در مقایسه با اندیشه که کاملا خصوصیه و تمرکزش روی یه استانه ... خرید stm1 هزینه میلیونی به شرکتا تحمیل می کنه و توی ایران اصلا ارزان نیست ! stm1 رو شرکت زیرساخت به قیمت خون پدرش داره میفروشه !!! واسه همین باید احتیاط کنن یعنی از قبل مطمئن باشن این مقدار پهنای باندشون فروش میره و براشون سود آوره . اگه همین حالا کاربرای اندیشه در حال افزایش نبودن مطمئن باشین شرکت با خرید این stm1 ضرر هنگفتی می کرد ... پارس خدماتی که تو استان گیلان می ده فقط بخشی از خدمات کشوریش هست یعنی اول مسئولان رده بالای پارس باید کاملا قانع بشن که خریدن پهنای باند بیشتر پول دور ریختن نیست و براش مشتری کافی تو استان گیلان وجود داره واسه همین مثل اندیشه نمی تونن سریع تصمیم بگیرن یا ریسک بیش ار حد کنن .
دیگه اینکه پهنای باند اندیشه بیشتر از 2 تا stm1 هست چون از قبل یه مقداری از پهنای باندش رو از طریق خطوط E1 هم دریافت میکرد و هنوز می کنه .
در مورد استفاده از دایل آپ منم کاملا موافقم ! اگه کسی فقط 2-3 روز طعم سرعت 200 کیلو بایت رو بچشه کافیه بعدش ناچار شه 1 ساعت پشت دایل آپ بشینه و از زندگی ساقط شه ! جوش آوردن مغز که دیگه کمه کمشه !!! :46:

eduardo @
در مورد مرکز 2 هم تا جایی که دوستان تو همین چند صفحه قبل گزارش دادن سرعت اندیشه فوق العاده خوبه ... دوستمون آقا جابر تو مرکز 727 با اندیشه مشکل داره بعضی جاها هم مرکز 5 مشکل سرعت دارن اما اونها هم اینطور نیست که سرعتشون 20 باشه ! در ضمن تا جایی که می دونم سرعت دامون استاندارده و تا حالا کسی از دوستان تست سرعت اونجا رو نذاشته ... و اگه واقعا سرعت اونجا استاندارد باشه من که حاضر نیستم مفت بگیرمش ! ترجیح میدم هم گرونتر اشتراک بگیرم هم حجم باقیموندم آخر ماه بسوزه ! اما سرعتم بیشتر وقتای روز و حتی شب بالای 100 باشه ! در هر صورت امیدوارم وقتی آقا جابر به دامون میرن سرعت و کیفیتشون خیلی بهتر بشه . برای انتخاب شرکت هم به قول mailer خودتون همه پستا رو بررسی کنین ( بخصوص تست سرعت بچه ها تو مرکز 2 ) خودتون نتیجه گیری کنین کدوم شرکت براتون بهتره . ما هیچ کجا رو توصیه نمی کنیم فقط تا جایی که می تونیم اطلاعات می دیم تا انتخاب شما راحت تر بشه . موفق باشی .

راستی آقا mailer نگفتی به ازای معرفی هر مشتری جدید اندیشه چند % تخفیف می ده ؟ و این تخفیف همون یه باره یا .... ؟؟؟

mailer
02-03-2010, 21:10
راستی آقا mailer نگفتی به ازای معرفی هر مشتری جدید اندیشه چند % تخفیف می ده ؟ و این تخفیف همون یه باره یا .... ؟؟؟

% متغیره.2-3 تا اول به ازای هر کاربر 1500 تومن بود بعد بیشتر شد. الان که 9 تا کاربر بردم 18000 تومن تخفیف میگیرم. تاموقعی که کاربرایی که معرفی کردم فعال هستن این تخفیفو میدن. می تونم با 18000 تومن یک اکانت جدید برای یک نفر بگیرم یا اینکه اکانت خودمو شارژ کنم. (هر ماه همین تخفیف رو میدن یعتی فقط یک بار نیست. به عبارتی سالی 216000 تومن :31:)
البته گفتن این درصد ها ممکنه تغییر کنه چون هنوز بطور عمومی اعلام نکردن. موقعی که اعلام عمومی میکنن درصد های رسمی رو میگن.

birak
02-03-2010, 22:12
% متغیره......................هر ماه همین تخفیف رو میدن یعتی فقط یک بار نیست. به عبارتی سالی 216000 تومن :31:)
..........

ای بابا ! ما رو بگو که گفتیم با تخفیف پول پیتزا هم در نمیاد ! اما نگو پول پولو کباب هم در میاد ! اونم با یه دونه دوغ اضافه ! :46: حالا تکلیف ما چیه که تا حالا کلی آدم معرفی کردیم که خودشون رفتن اشتراک گرفتن دارن حالشو می برن ! همش در راه خدا بود؟! :5: باید اینجور بساط که مصداق بارز شرکتهای هرمی هست برچیده بشه ! پول چلو کباب و دوغی هم که مفتی دادن با جریمش ازت پش بگیرن ! :21::46:

mailer
02-03-2010, 22:18
ای بابا ! ما رو بگو که گفتیم با تخفیف پول پیتزا هم در نمیاد ! اما نگو پول پولو کباب هم در میاد ! اونم با یه دونه دوغ اضافه ! :46: حالا تکلیف ما چیه که تا حالا کلی آدم معرفی کردیم که خودشون رفتن اشتراک گرفتن دارن حالشو می برن ! همش در راه خدا بود؟! :5: باید اینجور بساط که مصداق بارز شرکتهای هرمی هست برچیده بشه ! پول چلو کباب و دوغی هم که مفتی دادن با جریمش ازت پش بگیرن ! :21::46:

بابا عجب بخیلی هستیا. حالا ما یه بار کباب خوردیم شما قرمه این که دیگه قاط زدن نداره داداش :46::46::46::31::31::31:
در مورد هرمی پرمی نه بابا هرمی نیست چون پول مول بهت نمیدن. فقط سرویس اینترنت خودتو تخفیف میدن.

jabarsink2000
02-03-2010, 22:20
دوست عزیز
فکر کنم edurado راجع به 224 پرسید . شما که تو مرکز 727 هستی چرا در مورد 224 نظر میدی ؟
اینجا ما تبلیغ نمی کنیم قرار به همدیگه کمک کنیم نه؟ :10:

اول این که تبلیق نبود دوست عزیزم پست داد که دامون چه طور قیمتاش چه طور که من گذاشتم بعد از من پرسید کدوم مرکز هستی که من وضعیت مرکز خودم رو گفتم وبعد شما در پست من دیدید که گفتم مرکز 2 سرعتش مشکل داره که این پست زدید.؟
در ضمن دامون شرکت بابام نیست که من ازش طرف داری کنم یا از این شرکت پول میگیرم تا تبلیقش کنم و از شرکت های دیگه بد بگم؟

mailer
02-03-2010, 22:25
اول این که تبلیق نبود دوست عزیزم پست داد که دامون چه طور قیمتاش چه طور که من گذاشتم بعد از من پرسید کدوم مرکز هستی که من وضعیت مرکز خودم رو گفتم وبعد شما در پست من دیدید که گفتم مرکز 2 سرعتش مشکل داره که این پست زدید.؟
در ضمن دامون شرکت بابام نیست که من ازش طرف داری کنم یا از این شرکت پول میگیرم تا تبلیقش کنم و از شرکت های دیگه بد بگم؟

خیالی نیست داداش جدی نگیر. بالاخره این رفیق ما میره یه جا سرویس میگیره دیگه. یا اینجا یا اونجا یا اون یکی جا.

pedram9
02-03-2010, 23:16
1. آقا یعنی اگه مثلا که شما 18 نفر رو معرفی کردی هر ماه 18 تومن تخفیف میدن یا فقط یک بار .
اگه به غیر از این 18 نفر که شما معرفی گردی دیگه معرفی نکنی تویه ماه های دیگه بازم تخفیف در ماه های بعد میدن؟؟

2. چطوری باید معرفی کنم باید برم با اون آدم شرکت بگم اینو من معرفی کردم از طرفه منه؟؟:20:

mailer
02-03-2010, 23:27
1. آقا یعنی اگه مثلا که شما 18 نفر رو معرفی کردی هر ماه 18 تومن تخفیف میدن یا فقط یک بار .
اگه به غیر از این 18 نفر که شما معرفی گردی دیگه معرفی نکنی تویه ماه های دیگه بازم تخفیف در ماه های بعد میدن؟؟

2. چطوری باید معرفی کنم باید برم با اون آدم شرکت بگم اینو من معرفی کردم از طرفه منه؟؟:20:

من 9 نفر رو معرفی کردم. هر ماه 18 تومن تخفیف میدن. حالا اگه 2 نفر جمع آوری کنن تخفیفم میشه هرماه 14 تومن . یعنی اینکه تا موقعی که کاربرایی که معرفی کردی فعال باشن تخفیف رو میدن. اگه کسی رو دوباره معرفی کنی تخفیفت زیاد میشه اگه هم کسی رو که معرفی کردی جمع آوری کنه تخفیفت کم میشه.
2- موقع ثبت نام اون بالا نوشته کد معرف. اونجا باید ID تو رو بگی که بزنن.