PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك رشته دانشگاهي كه خوندني باشه؟؟

jak_1300
29-10-2007, 09:40
سلام بچه ها اگه كسي بخواد بره دانشگاه پيام نور و مدركش ديپلم كار و دانش كامپيوتر رو داشته باشه و يه رشته بخواد بره كه رياضي مياضي نداشته باشه يا كم داشته باشه چه رشته اي رو معرفي ميكنين

من شنيدم مديريت دوليتي خوندنيه شما هم راهنمايي كنين لطفا من خيلي نياز دارم به نظرات زياد كه بتونم يكي رو انتخاب كنم خواهشا كمك كنين ممنونه همتون ميشم

jak_1300
30-10-2007, 10:52
چرا كسي جوابي نميده دوستان من منتظرم همچنان

jak_1300
30-10-2007, 12:34
كسي نيست كمكم كنه ؟

jak_1300
30-10-2007, 13:34
خواهشا بهم بگين؟

soccer_18
30-10-2007, 14:05
سلام بچه ها اگه كسي بخواد بره دانشگاه پيام نور و مدركش ديپلم كار و دانش كامپيوتر رو داشته باشه و يه رشته بخواد بره كه رياضي مياضي نداشته باشه يا كم داشته باشه چه رشته اي رو معرفي ميكنين

من شنيدم مديريت دوليتي خوندنيه شما هم راهنمايي كنين لطفا من خيلي نياز دارم به نظرات زياد كه بتونم يكي رو انتخاب كنم خواهشا كمك كنين ممنونه همتون ميشم

سلام
تا جایی که من میدونم شما باید رشته ای انتخاب کنید که به مدرک دیپلمتون بخوره...
شما اگر امسال میخوای بری دانشگاه...
پیشنهاد میکنم آخر آبان علمی کاربردی ثبت نام کنی و رشته کامپیوتر رو ادامه بدی...
از مشاور هنرستان هم میتونی کمک بگیری یا اینکه مستقیم از دانشگاه پیام نور سوال کنی. اینجوری خیلی بهتر جواب میگیری...
موفق باشی

jak_1300
30-10-2007, 14:19
مرسي دوسته من از جوابت سپاسگذارم

ولي رشته كامپيوتر پر از رياضي هستش و من چون خيلي وقته درس نخوندم و فاصله افتاده از دوران فارغ التحصيلي به همين دليل مخم نميكشه يعني همه چيز يادم رفته و تو امتحان علمي كاربردي 100 در صد رد ميشم ميخوام برم پيام نور تا شايد شانسي تقي به توقي بخوره قبول بشم و دوباره راه بيوفتم
واسه همين رياضي نميخوام باشه ميخوام يه رشته آسون باشه
يكي از بچه ها ميگفت برو حسابداري به نظره شما حسابداري رياضي نداره؟

soccer_18
30-10-2007, 14:32
مرسي دوسته من از جوابت سپاسگذارم

ولي رشته كامپيوتر پر از رياضي هستش و من چون خيلي وقته درس نخوندم و فاصله افتاده از دوران فارغ التحصيلي به همين دليل مخم نميكشه يعني همه چيز يادم رفته و تو امتحان علمي كاربردي 100 در صد رد ميشم ميخوام برم پيام نور تا شايد شانسي تقي به توقي بخوره قبول بشم و دوباره راه بيوفتم
واسه همين رياضي نميخوام باشه ميخوام يه رشته آسون باشه
يكي از بچه ها ميگفت برو حسابداري به نظره شما حسابداري رياضي نداره؟
سلام
خواهش عزیز
مشکل اینجاست که حتما" رشته ای که انتخاب میکنید باید با مدرک دیپلمتون هماهنگ باشه...
من هم شرایطی مشابه شما دارم...
یعنی سال 83 دیپلم گرفتم و سه سال از درس دور بودم (البته کنکور کاردانی شرکت کردم) ولی الان میخوام علمی کاربردی شرکت کنم...
در مورد کنکور علمی کاربردی...
هیچ مشکلی نیست. کنکور این دانشگاه فقط برای حل مشکل سربازی هست و چیز زیاد مهمی نیست.
یعنی مطمئن باشید میتونید قبول بشید... کنکورش هم 4 تا درس بیشتر نیست... 3 تا از زبان ها + معارف.
حسابداری هم ریاضی داره ولی ریاضیش از کامپیوتر سبکتره...
در هر صورت پیشنهاد میکنم حتما" برید دانشگاه پیام نور و سوال کنید که آیا میتونید رشته ای غیر از رشته کامپیوتر انتخاب کنید یا نه....
دانشگاه های دیگه که اینجور نیستن و شما حتما" باید رشته ای انتخاب کنید که با دیپلمتون هماهنگ باشه مگر اینکه پیام نور شرایط دیگه ای داشته باشه...
موفق باشید

jak_1300
30-10-2007, 16:04
مرسي دوسته من دستت درد نكنه از تو ضيحاتت ممنونم ازت

jak_1300
30-10-2007, 17:00
مشكل اينجاست كه من سر كار هستم و فقط پنج شنبه جمعه وقتم ازاده

soccer_18
30-10-2007, 17:05
مشكل اينجاست كه من سر كار هستم و فقط پنج شنبه جمعه وقتم ازاده

دوره های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی برای شما مناسبه...

jak_1300
31-10-2007, 09:14
تويه روزنامه ديدم كه نوشته بود :
گروه هاي زير ميتواننددر دوره هاي مقطع كارشناسي شركت نمايند:

1 دارندگان ديپلم متوسطه نظام جديد در رشته هاي نظري،فني و حرفه اي،كارودانش با حداقل معدل 10 كه فق ميتوانند در رشته هاي حسابداري،مديريت(بازرگاني، دولتي،صنعتي،جهانگردي)، مهندسي كامپيوتر(نرافزار)،مهندسي فن آوري اطلاعات،علوم كامپيوتر،مهندسي صنايع،مهندسي مديريت پروژه،روان شناسي،الهيات و معارف اسلامي (فقه و مباني حقوق و...)،علوم تربيتي،اقتصاد،زبان و ادبيات فارسي، مهندسي كشاورزي(كليه گرايش ها).

حالا از بين اين رشته كه من ميتونم برم كدومشون خوندني تره و رياضي كمتر داره

jak_1300
31-10-2007, 16:39
كسي نميدونه؟؟؟

راه كوير
31-10-2007, 16:54

1 دارندگان ديپلم متوسطه نظام جديد در رشته هاي نظري،فني و حرفه اي،كارودانش با حداقل معدل 10 كه فق ميتوانند در رشته هاي حسابداري،مديريت(بازرگاني، دولتي،صنعتي،جهانگردي)، مهندسي كامپيوتر(نرافزار)،مهندسي فن آوري اطلاعات،علوم كامپيوتر،مهندسي صنايع،مهندسي مديريت پروژه،روان شناسي،الهيات و معارف اسلامي (فقه و مباني حقوق و...)،علوم تربيتي،اقتصاد،زبان و ادبيات فارسي، مهندسي كشاورزي(كليه گرايش ها).

والا ماتايادمون پيام نور فراگير مجازهستي تو هر رشته اي كه بخواي شركت كني نيازي نيست منطبق با رشته باشه
مديريت بازرگاني وحسابداري بازاركارش بد نيست كم وبيشم رياضي داره فكرميكنم بهتر از مديريت دولتي

jak_1300
31-10-2007, 18:15
دمت گرم دوسته قديمي

jak_1300
31-10-2007, 18:44
كسي ديگه چيزي نميدونه؟

jak_1300
31-10-2007, 18:50

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟