PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت داشتن

sid
27-10-2007, 12:24
لطفا یکی یکی جواب بدین مرسی
مزایای ساختن و اداره کردن یه سایت یا یه فروم چیه ؟برای شخص چه هزینه ای دارهو چه .دی داره؟؟
2.آیا کسی که مدیر یه فروم میشه از طرف مسئول سایت حقوقی ذریافت میکنه؟/
اصلا چه مزایایی برای مدیرهای یه سایت یا فروم هست؟
3.تازگی ها توسط یه سایت دعوت شدم که مدیر سایتش بشم میخوام بدونم چه حقی سایت به من داره و چه وظیفه ای من برای سایت دارم که بایذ انجام بدم؟
مسلما گربه برای رضای خدا موش نمیگیره
4.برنامه ای که با اون سایت رو طراخی میکنن چیه ایا استفاده از برنامه یا اون زبان راحته ؟
5.ایا میشه با یادکیری اون زبان سایتی که مورد نظر خودمون هست رو با امکاناتی کاملا جدید رو طراحی کرد مثلا میخوایم یه فروم با امکانات کاملا جئیئ طراحی کنم که هیچ جای دیگه همچین چیزی نباشه مثلا...؟
6.ایا باید فضا و دومین رو خرید یا اجاره کرد؟اونجایی که فضا میدن خودشون میتونن سایت رو طراحی یا مدیریت کنن؟
7.جایی که به من فضا میده یا دومین میده میتونه خودش هم سایت رو مدیریت کنه یا من حتما باید مدیریتش کنم ؟ فرض کنیم من فضا رو خریدمایا اونا میتونن سایت رو دستکاری هم بکنن و به اطلاعات مهمش هم دسترسی داشته باشن؟مثلا تو سایتم دست ببره بدون اینکه من بدونم؟
8.ایا جایی هست که من ازش استفاده کنم و به جواب این سوالاتم هم برسم ؟

darvish1900
27-10-2007, 13:10
لطفا یکی یکی جواب بدین مرسی
مزایای ساختن و اداره کردن یه سایت یا یه فروم چیه ؟برای شخص چه هزینه ای دارهو چه .دی داره؟؟
2.آیا کسی که مدیر یه فروم میشه از طرف مسئول سایت حقوقی ذریافت میکنه؟/
اصلا چه مزایایی برای مدیرهای یه سایت یا فروم هست؟
3.تازگی ها توسط یه سایت دعوت شدم که مدیر سایتش بشم میخوام بدونم چه حقی سایت به من داره و چه وظیفه ای من برای سایت دارم که بایذ انجام بدم؟
مسلما گربه برای رضای خدا موش نمیگیره
4.برنامه ای که با اون سایت رو طراخی میکنن چیه ایا استفاده از برنامه یا اون زبان راحته ؟
5.ایا میشه با یادکیری اون زبان سایتی که مورد نظر خودمون هست رو با امکاناتی کاملا جدید رو طراحی کرد مثلا میخوایم یه فروم با امکانات کاملا جئیئ طراحی کنم که هیچ جای دیگه همچین چیزی نباشه مثلا...؟
6.ایا باید فضا و دومین رو خرید یا اجاره کرد؟اونجایی که فضا میدن خودشون میتونن سایت رو طراحی یا مدیریت کنن؟
7.جایی که به من فضا میده یا دومین میده میتونه خودش هم سایت رو مدیریت کنه یا من حتما باید مدیریتش کنم ؟ فرض کنیم من فضا رو خریدمایا اونا میتونن سایت رو دستکاری هم بکنن و به اطلاعات مهمش هم دسترسی داشته باشن؟مثلا تو سایتم دست ببره بدون اینکه من بدونم؟
8.ایا جایی هست که من ازش استفاده کنم و به جواب این سوالاتم هم برسم ؟

1- مزایا بستگی ه کاربردت داره.هزینه هاست و خرید پرتال رو داره.
2- خیر
منظور شما از مدیر شدن مثل مدیریت یک قسمت از این سایت.هیچ مزایایی نداره.
حق خواستی که نداره فقط یک سری دسترسی هیا اضافه بهت داده میشه
با خیلی از برنامهها سایت طراحی میکنن.
5 بله می شود
6- بله میشود
7- بیکار نیستن این کار رو بکنن
8- بله ولی باز میگم بیکار نیستن
هاستهای رایگان زیاد
بطور کلی سوالاتت خیلی گنگ

sid
13-11-2007, 10:22
یکی نیس جواب بده همش یه جواب داده شده

sid
25-11-2007, 12:52
من منتظرما

sid
13-12-2007, 11:30
چرا کسی جواب منو نمیده

jomeha
13-12-2007, 11:43
چقدر عجله داري

هر 5 دقيقه به 5 دقيقه بروز مي كني

شايد مي خواهي در ليست جديدترين ها باشي.

شوخي كردم.

--------------------------------------------------------

اما در مورد جوابت:

- مواد لازم براي راه اندازي يك سايت :
1- يك عدد آدرس com.???? با هر پسوندي
2-يه كمي فضا (هاست)
3- نرم افزار سايت ( يا خود طراحي كني يا طراحي شده استفاده كني)
4- وقت و فرصت
5- پول به مقدار : خريد آدرس + خريد هاست + هزينه اينترنت
6- ذوق و استعداد

- اگه فرصت براي اينترنت داري براي خود مستقل عمل كن چون مدير يه قسمت چيزي براي تو نداره.

- وقتي كه يه سايت راه اندازي مي كني كم كم سابقه پيدا مي كني و بازديد كننده و ارزش يك سايت به تعداد بازديد كننده اون سايت هست.

- پس وقتت رو براي بالا بردن ديگران حروم نكن.

- از الان يه سايت كوچولو براي خود راه اندازي كن كم كم اون هم مثل يه نهال بزرگ مي شه و بعد از سالها براي تو در آمد زايي مي كنه.

jomeha
13-12-2007, 11:46
من هم خيلي وقتم رو براي اين سايت و اون سايت حروم كردم (بالاخره يه سايت براي خودم راه اندازي كرد)

اگه خواستي من از مرحله 0 تا 100 راه اندازي يه سايت به صورت كاملاً مجاني رو به شما آموزش ميدهم (رفاقتي)

شايدم هم برات راه انداري كردم و تحويلت هم داد.

برو به سايت من و از قسمت تماس با ما يه پيغام بده!

بازارچه دات او.آر.جي

--------.org

با تشكر
مدير سايت بازارچه

sid
13-12-2007, 13:07
ممنونم دوست عزیز و ورود شما رو تبریک میگم جای خوبیه
در مورد سایت که ایده های زیادی دارم ولی الان نمیخوام خودمو درگیر کنم تا موقعی که شاغل بشم و پولی دشته باشم
تا یه سایت ایده ال طراحی کنم که لنگش هم کم باشه
این سوالات رو برای اماده شدن برای اون زمان پرسیدم تا کم کم امادگی ذهنی هم پیدا کنم
اسم شما رو فراموش نمیکنم تا در موقع لزوم مزاحمتون بشم
بازم ممنون
به سایتتون هم سر میزنم