PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم‌افزار برای ورود خودکار به سایت‌ها

SuB
26-10-2007, 14:39
سلام

نرم‌افزاری می‌خوام که وقتی می‌خوای وارد یه سایتی که قبلاً توش عضو شدی، بشی، خودش برات UserName و PassWord رو وارد کنه.
:11:

amin_rogh
26-10-2007, 15:00
سلام

نرم‌افزاری می‌خوام که وقتی می‌خوای وارد یه سایتی که قبلاً توش عضو شدی، بشی، خودش برات UserName و PassWord رو وارد کنه.
:11:
سلام
اغلب بروزر ها این قابلیت رو دارند که نام کاربری و همینطور پسورد رو به یاد بیاورند.تنها کاری که باید بکنید اینه که در تظیماتش این گزینه را فعال کنید.البته من از بروزر avant استفاده میکنم که علاوه بر اینکه فارسی هست و مجانی هست خیلی خیلی هم سریع هستو کار کردن باهاش اعتیاد میاره بطوری که دیگه نمیتونی از چیز دیگه استفاده کنی.

مجید_جون
26-10-2007, 15:18
سلام
اغلب بروزر ها این قابلیت رو دارند که نام کاربری و همینطور پسورد رو به یاد بیاورند.تنها کاری که باید بکنید اینه که در تظیماتش این گزینه را فعال کنید.البته من از بروزر avant استفاده میکنم که علاوه بر اینکه فارسی هست و مجانی هست خیلی خیلی هم سریع هستو کار کردن باهاش اعتیاد میاره بطوری که دیگه نمیتونی از چیز دیگه استفاده کنی.
میشه لینک دانلود این که گفتین رو بزارید؟
----------------------------------------------------
در ضمن internet explorer 7 رو که من استفاده می کنم خودش هر وقت که یوزر پسوورد وارد می کنم به طور خودکار ازم می پرسه که می خوای پسووردت ذخیره بشه؟
اگه yes بزنی از این پس پسووردت ذخیره میشه

M_E_H_D_I
26-10-2007, 15:46
منظور از بروزر همون اكسپلورر هست كه از فاير فاكس استفاده كني بهتره
هم سريعه هم اينكه رتبه دومين مرورگر اينترنت را دارد.

براي داونلودش همه جا مي توني اون رو پيدا كني؟

amin_rogh
26-10-2007, 15:51
میشه لینک دانلود این که گفتین رو بزارید؟
----------------------------------------------------
در ضمن internet explorer 7 رو که من استفاده می کنم خودش هر وقت که یوزر پسوورد وارد می کنم به طور خودکار ازم می پرسه که می خوای پسووردت ذخیره بشه؟
اگه yes بزنی از این پس پسووردت ذخیره میشه
سلام
خدمت شما دوست عزیز.درست همونجوری که شما فرمودید اکسپلورر هم این قابلیت رو داره مثل خیلی های دیگه.
راستش بهر دلیل فکر میکنم که این آونت خیلی خوبه. توجه داشته باشید که عرض نکردم بهترینه. بنظر بنده حقیر بهترین هست. همین.در قسمت ابزار باید زبان پرسین رو انتخاب کنید.
موفق باشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SuB
28-10-2007, 21:59
سلام

فکر کنم اون قابلیت که بیشتر مرورگرها دارند، از لحاظ امینتی خوب نباشه.

در ضمن من فقط از دو مرورگر IE و بیشتر Opera استفاده می‌کنم و فعلاً قصد کوچ به مرورگر دیگه‌ای ندارم!:21: