PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

D,Freeman
17-10-2010, 01:34
قبول کنید که کاکاشی در حد هوکاگه شدن نیست..( مثلا مقایسش کنید با جیرایا)کاری ندارم که مرده هاا کلا میگم

نمیدانی چقدر کیف کردیم ازاینکه این جیرایای کبیر مرحوم را این چنین گرامی داشتی...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:31::31:

پس هنوز رو دی وی دی و BD منتشر نشده

خیر...وحالا حالاها هم باید منتظر باشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای تف به این فئودال لرد . نزدیک بود کاکاشی هوکاگه بشه .

:31::31::31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kortol
17-10-2010, 02:17
زتسو اره خیلی عجیبه حتی از توبی بیشتر . اون توبی هم که قیافه اش داد میزنه که من دانزو ام . موندم چجوری صداشو عوض میکنه پیرمرد لب گور . راستی عوضی هوکاگه هم که شد . ای تف به این فئودال لرد . نزدیک بود کاکاشی هوکاگه بشه .

توبی که معلوم شد از خاندان او چیها هستش اما اینکه مادارا باشه هنوز معلوم نیست!! ...................فعلا می دونیم که از اوچیها هستش...................

.دانزو هم پروندش بسته شده و زیاد نگران هوکاگه شدندش نباش.......هوکاگه بودنش زیاد دوامی نداره چون ساسوکه به خدمتش می رسه...البته ما چون مانگا می خونیم خیلی از انیمه جلو تریم .............

راستی دقت کردید بابای شیکامارو رئیس تمام جونین ها و یکی از اعضای اصلی گروه مشاورین هستش................عجب آدم شاخی بوده و ما نمی دونستیم!!!!!!!!!!!
پسرش شیکامارو هم خیلی پیشرفت کرده...........برای خودش جونینی شده ..حتی احتمال هوکاگه شدنش هم بالاست.................
تکنیک سایه هاش هم که از تکنیک های سری دهکده برگ هستش خیلی پیشرفت کرده..............همین که تنهایی کار یکی از اعضای اکاتسوکی اونم خطرناک ترینشون رو ساخت خودش خیلیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

thomas-anders
17-10-2010, 02:48
راستی دقت کردید بابای شیکامارو رئیس تمام جونین ها و یکی از اعضای اصلی گروه مشاورین هستش................عجب آدم شاخی بوده و ما نمی دونستیم!!!!!!!!!!!

پدر شیکامارو واقعا از نظر شخصیت پردازی عالیه !
و خوب شیکامارو ها کلا باهوش هستن و این باهوش بودنشون باعث شده به مقام های خیلی خوبی برسند

همین که تنهایی کار یکی از اعضای اکاتسوکی اونم خطرناک ترینشون رو ساخت خودش خیلیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یکی از نبرد های مورد علاقه من همون نبردی بود که شیکامارو هیدان رو شکست داد ! خیلی مبارزه عالی بودش

kiuq
17-10-2010, 10:50
-----
البته نکته جالب اینجاست که ممکنه هیدان هنوز نمرده باشه.!!!وقتی داشت میرفت زیر آوار رو یادتونه:21:

تکنیک سایه هاش هم که از تکنیک های سری دهکده برگ هستش خیلی پیشرفت کرده
شما بلیچ میبینی بذار من یه چیز از هاکوشو بگم ( یه انیمه دیگست )
توی این انیمه هم خیلی افراد هستن و خیلی تکنیکها دارن که اونجا تکنیک سایه هم استفاده میشد (یادش بخیر ) و چیز شاخی نبود در مقابل اون همه تکنیک های خوفی که بود ( برای مثال : Dragon of the Darkness flame ) یه چی تو مایه های اژدهای ناگاتو بود ( ولی قویتر ) به این صورت که هرکسی که سر راه باشه از این دنیا محو میشه ( هم روح و هم جسم )
کلا همه ی این تکنیکها اونجا هم بود ..( الان این انیمه خیلی وقته تموم شده و از دور خارجه ):20: ولی گفتیم تا یادی کرده باشیم.

Gregar
17-10-2010, 10:58
نمیتونه دانزو باشه..
قبلا بحثش شده بود.

قبول کنید که کاکاشی در حد هوکاگه شدن نیست..( مثلا مقایسش کنید با جیرایا)کاری ندارم که مرده هاا کلا میگم .، :20:

این که نمیتونه دانزو باشه رو از روی مانگا به این نتیجه رسیدین ؟

واسه کاکاشی هم من میگم در حد هوکاگه شدن هست . چون همینطور که همه میگن کاکاشی :

هوش شیکامارو رو داره
شارینگانی به ارث برده داره که به تنهایی تونسته مانگاکیوشو فعال کنه (میگم راستی این موضوع بحث شده تا حالا ؟ شاید توبی اوبیتو باشه که هنوز زنده است و تونسته مانگاکیوشو فعال کنه ولی چون مال کاکاشی هم هست فعال شده)
شاگرد هوکاگه چهارم هم که هست و خیلی از تکنیک های اونو میتونه اجرا کنه .
فعلا بهتر از اون توی دهکده نیست . ناروتو هم که هنوز بچه است .
Make Out Tactics هم که میخونه :27:

hpk34
17-10-2010, 12:53
مثل اینکه دوباره تاپیک راه افتاده.:8:عجب قدمی داشتم من.:31:

این که نمیتونه دانزو باشه رو از روی مانگا به این نتیجه رسیدین ؟

آره دیگه مانگا الان خیلی جلوتر از این موضوعه.:10:

واسه کاکاشی هم من میگم در حد هوکاگه شدن هست . چون همینطور که همه میگن کاکاشی :

هوش شیکامارو رو داره
شارینگانی به ارث برده داره که به تنهایی تونسته مانگاکیوشو فعال کنه (میگم راستی این موضوع بحث شده تا حالا ؟ شاید توبی اوبیتو باشه که هنوز زنده است و تونسته مانگاکیوشو فعال کنه ولی چون مال کاکاشی هم هست فعال شده)
شاگرد هوکاگه چهارم هم که هست و خیلی از تکنیک های اونو میتونه اجرا کنه .
فعلا بهتر از اون توی دهکده نیست . ناروتو هم که هنوز بچه است .
Make Out Tactics هم که میخونه

منم موافقم که کاکاشی لیاقت هوکاگه شدن رو داره.حد اقل از دانزو که بیشتر داشت.:5:

من فقط منتظرم ببینم کابوتو چطوری و با چه فنی میخواد ناروتو و کیلربی رو بگیره.هر جور فکر میکنم چیزی خاصی از اوروچیمارو یادم نمیاد که در این حد باشه که تنهایی بخواد اینکارو بکنه.:13:مگر اینکه یه چند تا مرده خفنی مثل هوکاگه هارو زنده کنه و اونا یکاری براش بکنن.شایدم یه فن فرا خفنی یاد گرفته باشه.!!!!!!!:5:

D,Freeman
17-10-2010, 13:01

فکر کنم اولین بار تو قسمتای حمله اوروچیمارو ونینجاهای صدا و شن تو سری اول بود که نشونش دادن...همون گروه مخوف که شامل بابای چوجی.بابای اینو وپدر شیکامارو بود...یادتونه چطور چند نینجارو همزمان با تکنیک سایه گردنگیر کشت!!!!
در حالی که شیکامارو خیلی زور میزد تا به گردنشون برسه اونم فقط یک نفرو...

البته نکته جالب اینجاست که ممکنه هیدان هنوز نمرده باشه.!!!وقتی داشت میرفت زیر آوار رو یادتونه

اینو خوب اومدی:10:...وقتی فقط کلش باقی مونده بود هم ول کن نبود...میخواست بادندوناش شیکامارو رو بکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از نبرد های مورد علاقه من همون نبردی بود که شیکامارو هیدان رو شکست داد ! خیلی مبارزه عالی بودش
تائید میشه...
حتی خود هیدان هم تو کف هوش شیکامارو مونده بود:5:...

فعلا بهتر از اون توی دهکده نیست . ناروتو هم که هنوز بچه است

قبول دارم که کاکاشی یکی از بهترین هاست ولی دیگه بهترینه که دیگه یه خورده ........!!!!!
شما برا اینکه متوجه بشین کودوم بهترینه که نباید فقط مبارزه هاشون با آکاتسوگی رو درنظر بگیرین...اگه این طوری باشه که گای وهمین خود پدر شیکامارو از نظر من خیلی قویترن...درضمن بزرگترین ضعف کاکاشی همون بزرگترین نقطه قوتشه...یعنی شارینگان...یه خورده زیاده روی کنه .................!!!به جز شارینگان وچیدوری ما چیز دیگه ای از کاکاشی ندیدیم...راسنگان هم که یوندایمه یادش داده...

Gregar
17-10-2010, 14:24
قبول دارم که کاکاشی یکی از بهترین هاست ولی دیگه بهترینه که دیگه یه خورده ........!!!!!
شما برا اینکه متوجه بشین کودوم بهترینه که نباید فقط مبارزه هاشون با آکاتسوگی رو درنظر بگیرین...اگه این طوری باشه که گای وهمین خود پدر شیکامارو از نظر من خیلی قویترن...درضمن بزرگترین ضعف کاکاشی همون بزرگترین نقطه قوتشه...یعنی شارینگان...یه خورده زیاده روی کنه .................!!!به جز شارینگان وچیدوری ما چیز دیگه ای از کاکاشی ندیدیم...راسنگان هم که یوندایمه یادش داده...

دیگه بابای شیکامارو رو که قبول داری . وقتی یه چیزی میگه از روی دلیل و منطق میگه الکی که نمیگه . وقتی میگه بهترین انتخاب واسه هوکاگه ای کاکاشیه حتما یه چیزی میدونه .

درسته جونین مثل کاکاشی زیاده ولی کاکاشی یه سرو گردن از همهشون بالاتره . چیزی داره که کسی توی کونوها دیگه نداره . همون شارینگانش . شما میگی ضعفشه ؟ یه جا رو مثال بزن که واسش ضعف بوده این شارینگانش .
در ضمن هنوز شاید نصف اسرار کاکاشی معلوم شده باشه . معلوم نیست ناکردار زیر اون ماسک چی قایم کرده :27:
یه چیز دیگه هم راجع به کاکاشی هست که کسی توجه نمیکنه که کپی کردن جوتسو هاست . شاید خودتون بدونین چقدر توی مبارزه تاثیر داره .
گفتی گای . اون گای هم نمیگم قوی نیست ولی وقتی قوی میشه که گیتهاشو تا 6 و 7 باز کنه و اولا تایجوتسو اثرش از نینجوتسو و گنجوتسو کمتره و دوما همون گیت باز کردن کلی صدمه به بدن میزنه . الکی که ممنوعه نشده .
بابای شیکامارو هم جزو خانواده نارا هستن . قوم نارا هم تنها جوتسویی که میتونن بزنن همش سایه است . درسته که باهوشن ولی به درد هوکاگه ای نمیخورن .

خود دانزو هم نمیتونست بگه کاکاشی بده و مجبور شد بهونه بیاره که شاگرد هوکاگه 4 ام بوده .

kortol
17-10-2010, 15:49
من فقط منتظرم ببینم کابوتو چطوری و با چه فنی میخواد ناروتو و کیلربی رو بگیره.هر جور فکر میکنم چیزی خاصی از اوروچیمارو یادم نمیاد که در این حد باشه که تنهایی بخواد اینکارو بکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مگر اینکه یه چند تا مرده خفنی مثل هوکاگه هارو زنده کنه و اونا یکاری براش بکنن.شایدم یه فن فرا خفنی یاد گرفته باشه.!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فقط از این می ترسم که کابوتو نامرد جیرایا یا یوندامه رو با تکنیک احضار ادوتنسی احضار کنه که با این کار احساسات ناروتو رو به هم بریزه!!!!!!!!!!!1111

درسته جونین مثل کاکاشی زیاده ولی کاکاشی یه سرو گردن از همهشون بالاتره . چیزی داره که کسی توی کونوها دیگه نداره . همون شارینگانش . شما میگی ضعفشه ؟ یه جا رو مثال بزن که واسش ضعف بوده این شارینگانش .

ضعف شارینگان کاکاشی اینه که مال خودش نیست و برای انجام مثلا مانگیکو باید 90% از چاکراش رو مصرف کنه که این خیلی خوب نیست..... چون خودش اون رو فعال کرده و چاکرای زیادی رو هم می خواد.........نمونش مبارزه با دیدارا که یه ماهی بیمارستان بود..........کاکاشی حتی به گفته خود ( اون موقع که به ناروتو راسن شوریکن یاد می داد ) 1/4 ناروتو چاکرا داره و این یکی از ضعف هاش هستش......من یه جا خودنم برای این نمی تونه یا نمی خواد از راسنگان استفاده کنه چون چاکرای زیادی رو می طلبه و هم اینکه طبیعت کاکاشی نیوری نور ( برق )هستش برای همین هم از راسنگان چیدوری رو ساخت اما اونهم ضعف داشت و فقط برای مبارزات نزدیک بود برای همین هم بعدش رایکیری ( شمشیر برقی ) را ساخت که راحت بتونه باهاش مبارزه کنه..........البته هوکاگه هم می تونه بشه و نزدیک بود که بشه اما خوب سوناده از کما در امد بهش زده حال زد .به گفته خودش هنوز زوده که هوکاگه بشه........

D,Freeman
17-10-2010, 18:30
من فقط از این می ترسم که کابوتو نامرد جیرایا یا یوندامه رو با تکنیک احضار ادوتنسی احضار کنه که با این کار احساسات ناروتو رو به هم بریزه!!!!!!!!!!!1111

اتفاقا امکان خیلی جالبیه...
ارالان دارم لحظه شماری میکنم که ببینم اگه جیرایا باشه ناروتو چیکار میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یوندایمه که ازاون بدتر...بیچاره ناروتو:41:...

مگر اینکه یه چند تا مرده خفنی مثل هوکاگه هارو زنده کنه

فکر نکنم هکاگه اول ودوم رو بتونه احضار کنه چون روح اونا توسط ساندایمه مهر شده...به نظرتون میشه دوباره اونارو احضار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی مگه روح یوندایمه توسط خدای مرگ موقع مهر کیوبی گرفته نشد...من اشتباه میکنم یا اونائی که روحشون توسط خدای مرگ گرفته شده دوباره میتونن احضار بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ضعف شارینگان کاکاشی اینه که مال خودش نیست و برای انجام مثلا مانگیکو باید 90% از چاکراش رو مصرف کنه که این خیلی خوب نیست

منم از ضعف منظورم همین بود...یادتونه تو مبارزه بازابوزا دوسه فن اونو باشارینگان کپی کرد آخرش هم یه هفته غش کرد؟؟؟!!!

kiuq
17-10-2010, 19:38
من فقط از این می ترسم که کابوتو نامرد جیرایا یا یوندامه رو با تکنیک احضار ادوتنسی احضار کنه
عجب حرفی زدی!!!!!
دمت گرم ... خیلی ایده ی جالب بود:20:

البته هوکاگه هم می تونه بشه و نزدیک بود که بشه اما خوب سوناده از کما در امد بهش زده حال زد .به گفته خودش هنوز زوده که هوکاگه بشه.
اصلا از همون اول باید جیرایا میشد..:13:
کلا ولی سوانده از لحاظ ساپورت و حمایت خیلی به درد میخوره.. اما به کما رفتنش از نظر من بیخود بود .. چرا؟
اگه از افراد هم حفاظت نمیکرد ناگاتو همشونو زنده میکرد.. پس کلا کارش بیهوده بود ( ولی خب خبر نداشت که ناگاتو قراره نظرش عوض شه )
کاکاشی ضعیفه ولی خب در این قحطی غنیمته...کافیه به مبارزش با کاکوزو و هیدان نگاه کنیم ،.. هوکاگه باید بتونه حداقل تک به تک رو دووم بیاره..

hpk34
17-10-2010, 20:53
البته نکته جالب اینجاست که ممکنه هیدان هنوز نمرده باشه.!!!وقتی داشت میرفت زیر آوار رو یادتونه

این کابوتو که الان هر کی رو بخواد میتونه زنده کنه.:5:الان که اینو گفتی یه سری به مانگا زدم دیدم این احتمال 90 درصد امکان داره که هیدان زنده باشه.صفحه آخر مانگا 489 و صفحه اول و دوم 490 رو که نگاه کنین میبینین که کابوتو, ایتاچی - ساسوری - دیدارا - کاکوزو - ناگاتو رو احضار میکنه ولی خبری از هیدان نیست.!!!!!!!!!!:5:

چرا هیدان رو احضار نکرد؟؟؟:41:اون تابوت آخری رو که احضار کرد و توبی کلی جا خورد که نمیتونه هیدان باشه چون فکر نکنم هیدان تا این حد برای توبی تعجب آور باشه.:13:

یه نکته دیگه که یادمون رفته بود و تو مانگا 490 بود اینکه کابوتو همه اینکارا رو برای توبی انجام میده تا ساسوکه رو بدست بیاره.توبی هم بهش گفت تا وارد جنگ نشی نمیزارم ساسوکه رو ببینی.:5:

برای من که بهترین مبارزه بوده تا حالا.:40:

به عجب نکته ای ای اشاره کردین.:18:اگه اینطوری باشه که احتمال موفقیت کابوتو بیشتر میشه.:41:

فکر نکنم هکاگه اول ودوم رو بتونه احضار کنه چون روح اونا توسط ساندایمه مهر شده...به نظرتون میشه دوباره اونارو احضار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی مگه روح یوندایمه توسط خدای مرگ موقع مهر کیوبی گرفته نشد...من اشتباه میکنم یا اونائی که روحشون توسط خدای مرگ گرفته شده دوباره میتونن احضار بشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

کلا منظورم از هوکاگه ها افراد خفن بود.ولی فکر کنم بازم بتونه احضارشون کنه.:13:از دوستان کسی در این مورد اطلاعی نداره؟؟؟

Gregar
17-10-2010, 21:46
کاکاشی ضعیفه ولی خب در این قحطی غنیمته...کافیه به مبارزش با کاکوزو و هیدان نگاه کنیم ،.. هوکاگه باید بتونه حداقل تک به تک رو دووم بیاره..

کاکاشی ضعیفه ؟ بیا اینو توی انیم پارادیس بگو ببین چجور میریزن سرت . اصلا میدونی شارینگان داشتن و نبودن از قوم اوچیهایی چه نیرویی میخواد که همه ندارن . اون هم بدست اوردن مانگاکیو که دیگه جای خود دارد .
میدونستی کمترین سن رو موقع گرفتن رتبه جونین کاکاشی داشته ؟ هر چند ایتاچی هم میتونست ولی مستقیما وارد انبو شد . اونهم با اون شارینگانش .
اگه هم جایی دیدید که کاکاشی جلوی دشمنش کم اورده به دلیل محافظت از دوستاش بوده چون یه بار تجربه تلخی داشته . میخواید برید تمام مبارزه های کاکاشی رو نگاه کنید میبینید که فقط به خاطر دوستاش شاید یه ذره کم بیاره .

kiuq
17-10-2010, 22:25
کاکاشی ضعیفه ؟
اصلا کاکاشی توبی خوبه..:46:

بیا اینو توی انیم پارادیس بگو ببین چجور میریزن سرت

طبیعیه... چون کسانی که تعصب دارن همه جا هستن..
یکیش خودم که درمورد اوروچیمارو تعصب دارم.:31:

اگه هم جایی دیدید که کاکاشی جلوی دشمنش کم اورده به دلیل محافظت از دوستاش بوده چون یه بار تجربه تلخی داشته . میخواید برید تمام مبارزه های کاکاشی رو نگاه کنید میبینید که فقط به خاطر دوستاش شاید یه ذره کم بیاره .
مبارزه با پین مثال نقض برای حرف شماست.. اگه یادتون باشه در اون مبارزه با اینکه به کمکش هم اومدن ولی باز همه پرچ شدن..
حالا نمیخوام کاکاشی که کپیه رو با پین مقایسه کنم چون در حدش نیست خوب،..ولی ........................................

kortol
17-10-2010, 23:25
صفحه آخر مانگا 489 و صفحه اول و دوم 490 رو که نگاه کنین میبینین که کابوتو, ایتاچی - ساسوری - دیدارا - کاکوزو - ناگاتو رو احضار میکنه ولی خبری از هیدان نیست.!!!!!!!!!!هیدان که زنده است اما زنده به گور شده در جنگل مخصوص خاندان نارا ها که محل مخصوص پرورش گوزن هست دفن شده و کسی از جاش خبر نداره ...تکنیک ادو تنسی هم که روح فرد مرده رو وارد یه جسم میرده دیگه می کنه برای همین هم تکنیک ممنوعه هستش چون برای احضار باید افراد زنده ای رو کشت...................

کلا منظورم از هوکاگه ها افراد خفن بود.ولی فکر کنم بازم بتونه احضارشون کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از دوستان کسی در این مورد اطلاعی نداره؟؟؟ هوکاگه اول و دوم که توسط ساندامه روحشون توسط تکنیک خدای مرگ ( شینیگامی ) تسخیر شد و دیگه امکان برگشتشون وجود نداره.....................می مونه افرادی دیگه که معلوم نیست ولی خوب هر کی که بخواد می تونه احضار کنه دیگه ..فعلا از اون تابوت هایی که به مادارا نشون داد دیدارا رو احضار کرده ...........احتمال اینکه بقیشون رو هم احضار کنه هست ولی می مونه اون نفر آخر که حتی مادارا رو هم ترسوند ناروتو که جای خود داره!!!!!!!!!!!!

میدونستی کمترین سن رو موقع گرفتن رتبه جونین کاکاشی داشته ؟ هر چند ایتاچی هم میتونست ولی مستقیما وارد انبو شد . اونهم با اون شارینگانش . کاکاشی در دوازده سالگی جونین شد اما اون موقع شارینگان نداشت.......در مورد ایتاچی هم که همه می دونن که در 13 سالگی رئیس آنبو های دهکده بوده ( بالاترین مقام قبل از مشاورین و هوکاگه و سنین ها ) و به اعجوبه اوچیها معروف بوده کسی که احتمال هوکاگه شدنش خیلی زیاد بوده بعد از هوکاگه چهارم ....ولی خوب به دلایلی ( شاید یکی از دلایش ترس دانزو و بزرگان دهکده از هوکاگه شدن ایتاچی این بوده که نمی خواستند کسی از خاندان ایتاچی ها هوکاگه بشه چون قدرتشون زیاد می شده... ) خاندان رو کشته ( یعنی بین اون همه از اوچیها که اکثرشون شارینگان داشتند حریف نداشته !!!!! ) و از دهکده فرار کرده..................

اگه هم جایی دیدید که کاکاشی جلوی دشمنش کم اورده به دلیل محافظت از دوستاش بوده چون یه بار تجربه تلخی داشته . میخواید برید تمام مبارزه های کاکاشی رو نگاه کنید میبینید که فقط به خاطر دوستاش شاید یه ذره کم بیاره . کاکاشی از عمد کم نمیاره...مشکل عمده اون شارینگانش هست که چون مال خودش نیست چاکرای زیادی برای استفاده می خواد.........( سه خال شارینگان می تونه تاجوتسو ، نینجوتسو و گنجوتسو رو تشخیص بده که چاکرای زیادی رو می طلبه ) وگرنه اون هم قویه و شاید اگه شارینگان نداشت قوی تر هم می شد.........

شاید اگه ناروتو شارینگان داشت دیگه کسی حریفش نمی شد ......با چاکرای 9 دم می تونه مانگیکوی عظیمی رو ایجاد کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منتظر قدرتی که ایتاچی بهش داده هستیم .مخصوصا اگه یکی از احضار شده ها ایتاچی باشه !!!!!!!!!!!!!!

یه جا در مورد احضار های ادو تنسی خودنم که نوشته بود این احضار ها فقط می تونن افراد از تکنیک های خارثی و طبیعیشون استفاده کنند مثلا مثل استفاده از تکنیک زمین با آب یا چیزای دیگه و افراد احضار شده نمی تونن از تکنیک های اخضار خونی مثل احضار حیوانات استفاده کنند برای همین هم فکر نمی کنم مبارزه با جیرایا که بیشتر نیروش در حالت دانایی ( Sage mode ) بود کار سختی باشه اما یوندامه یه چیزه دیگه است همون شیشو فان ( تکنیک برق زرد کونوها ) خودش خیلی درد سر سازه!!!!!!!!!!!!!

اگه افرادی که کابوتو به مادارا نشون داد رو احضار کنه ناروتو کار سختی پیش رو نداره اما باز چیزی که منو ناراحت می کنه اون شخصیتی بود که به مادارا نشون داد و مادارا ازش حساب برد.............خود کابوتو که چیزی نداره.......اوروچیمارو هم همش یه مار داشت که چیزی نداره و حتی اون ماره معروف ماندا در انفجار دیدارا کشته شد برای حفظ جون ساسوکه.... مار قویه دیگه نداره ..... خود کابوتو هم که یه بار از ناروتو بچه شکست خورده حفن!!!!!!!!!!!

تکنیک جدید دانای شش طریقت ناروتو فراموش نشه که کیسامه رو با یه مشت زمین گیر کرد و فراریش داد..............راسن شوریکن هم که داره ..راسنگان هم که هست........قدرت ایتاچی رو هم که داره......حالت دایی هم که هست ..........فکر نکنم از تکنیک دیگه کم بیاره می مونه همون احضار شده مرموز!!!!!!!!!!! باید دید....................

Gregar
17-10-2010, 23:49
مبارزه با پین مثال نقض برای حرف شماست.. اگه یادتون باشه در اون مبارزه با اینکه به کمکش هم اومدن ولی باز همه پرچ شدن..
حالا نمیخوام کاکاشی که کپیه رو با پین مقایسه کنم چون در حدش نیست خوب،..ولی ........................................

پس انتظار داشتی کامی ساما رو نفله کنه . یکی از پین ها رو کشت بس بود دیگه . دیگه پین رو خیلی انتظاره . در ضمن قدرت مانگاکیوشو واسه نجات چوجی مصرف کرد و میتونست خود پین رو با همین بزنه .

D,Freeman
18-10-2010, 00:04
بیا اینو توی انیم پارادیس بگو ببین چجور میریزن سرت

کسی نمیره تو یه فرومی که تخصصی رو انیمه بحث میکنه بگه فلانی ضعیفه و...
اونجا که میری ناخوداگاه باید از یه کاراکتر جانبداری کنی وگرنه به حساب نمیای...:13:
برسیم به تایپک خودمون...:31:

اوروچیمارو هم همش یه مار داشت که چیزی نداره و حتی اون ماره معروف ماندا در انفجار دیدارا کشته شد برای حفظ جون ساسوکه.... مار قویه دیگه نداره ..... خود کابوتو هم که یه بار از ناروتو بچه شکست خورده حفن!!!!!!!!!!!

نمیخوام از کاراکتری طرفداری کنم...ولی اگه یادتون باشه یکی از سه سنین افسانه ایه...کسی که بااون وضعیتش با حالت چهار دم کیوبی مبارزه کرد و اگه اون حفاظ چاکرائی که دور کیوبی رو گرفته نبود اون شمشیر اورو چیمارو از ناروتو که سهله تا عمق چند صد متری زمینو سوراخ میکرد...کلا دست کم گرفتم اورو چیمارو به نظرم اشتباهه...البته نباید ازاون تابوتی هم که مادارارو متعجب کرد گذشت...

به خاطر این میگم اروچیمارو که به نظر من دیگه کابوتو توسط اورو چیمارو تسخیر شده...وبه دلایلی اورو چیمارو هنوز چهره اونو حفظ کرده...چون گروه آکاتسوگی دشمن سرسخت اورو چیمارو بوده...تازه اگه کابوتو توسط اروچیمارو تسخیر نشده بود چطور میتونست تکنیکی که فقط اورو چیمارو بلد بود رو بزنه(ادو تنسی)...

به نظر شما حالا که مادارا چشم های ناگاتو رو هم گرفته میتونه تکنیکائی که اون میزد رو اجرا کنه...؟؟؟!!!

kortol
18-10-2010, 00:31
به نظر شما حالا که مادارا چشم های ناگاتو رو هم گرفته میتونه تکنیکائی که اون میزد رو اجرا کنه...؟؟؟!!! گرفتن چشم که زیاد مهم نیست چون باید اونهارو با چشم خودش جایگزین کنه .......ولی اینکه ماسکش به حالت سه خال شارینگان در اومد یعنی الان سه تا چشم داره!؟!؟!؟!؟!؟!!!!!!!!!!! این مادارا آخرین فردی هست که مبارزه می کنه و با همه هم مبارزه می کنه اما این ناروتو هستش که آخرش اونو نابود می کنه.

( امیدوارم چیزی یا خودش رو فنا نکنه مثل ادوارد ایلریک در انیمه full metal alchemist brotherhood که پسره نیروی خودش رو قربانی کرد تا داداشش برگرده ) البته امکان این کار برای برگردوندن ساسوکه زیاده یا مهر کردن 10 دم درون خودش و مرگش خودش که با اینکار صلحی جهانی رو بین نینجاها ایجاد میکنه....... ..........

کلا مادارا برا خوش یه پا لاست شده....حالا بقیه انیمه بماند!!!!!!!!!!!!!

D,Freeman
18-10-2010, 01:24
کلا مادارا برا خوش یه پا لاست شده....حالا بقیه انیمه بماند!!!!!!!!!!!!!

شدیدا تائید میشه:31:...
این کشیموتو هم مارو کشت انقده معما طرح کرد...آخه یکی نیست بگه انیمه واین همه نکات مبهم وسوال برانگیز...(بدم پدرت رو دربیارن کیشیموتو...:31:پدر سوخته!!!)
ولی معمائی که فکر منو از همه بیشتر به خودش مشغول کرده همون تابوتست!!!!!!!!!!!
آخرش هم یه کسی ازتابوت دربیاد که هممون وابریم...:31:
راستی اگه تو پایان این انیمه بلائی سر ناروتو بیاد خودم میرم جاپون(:31:) این کیشیموتو رو خفه میکنم:31:...
پس تکلیف هیناتا وساکورا چی میشه:27:...!!!

kortol
18-10-2010, 21:04
آخرش هم یه کسی ازتابوت دربیاد که هممون وابریم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خفن وا می رویم اگر برادر جناب مادارا باشد و یا اگر خود جناب مادارا باشد!!!!!!!!!!!!!!!!! می میریم اگر جناب دانای شش طریقت رو احضار کنند!!!!!!!!!

پدر سوخته می خواهد هر چی قلدر هست احضار کند با ناروتو مبارزه کنند..پدر پدر سوخته بدهند پدرش را در بیاورند!!!!!!!

D,Freeman
19-10-2010, 00:19
راستی دوستان یه سوال برام پیش اومده...
چرا تو صحنه هائی که ناروتو باحالت کیوبیش بادشمن میجنگه نوع انیمیشن به اون صورت در میاد انگار همه کش میان:18:...
یادمه تو مبارزه بین ساسکه وناروتو تواون دره هم همینطور شده بود...البته در مبارزه باپین هم همینطور بود...

kortol
19-10-2010, 01:52
تو مبارزه بین ساسکه وناروتو تواون دره هم همینطور شده بود

اگه منظورت مبارزه در سری اول هستش که خوب بابا اون مال 4 یا 5 ساله پیشه و گرافیکش خیلی پایین بوده اون موقع..........

در مبارزه باپین هم همینطور بود..

کلا این قسمت مبارزه با آخرین پین رو گند زدن بهش رفت ..بعد از 10 یا 20 روز قسمت هاش رو پخش کردند و گویا قرار بوده که 2 قسمت در هفته پخش کنند که دومی لو میره وبا هم در اینترنت قرار میگیره.........تیم سازنده انیمه اون موقع خفن سوتی داد ....اگه یادت باشه ناروتو با تیکه سنگ می زد تو سر پین که مثل میخ می رفت تو زمین!!!!!!!!!!!!!!!!

البته بعدش قسمت ها درست شد ..فکر کنم یه گروه دیگه اون قسمت ها رو ساخته بود !!!!!!!! چون یه سری شخصیت ها بد در اومده بودند ..نمونش همین هیناتا که ساکورا داشت درمانش می کرد چه بدن و هیکلی براش گذاشته بودند بیچاره !!! ....از سوناده هم بزرگ تر شده بود پدر سوخته هاش!!!!!!!!:31:

D,Freeman
19-10-2010, 02:08
پاک شود!!!!!!!!!

چرا پاک شود؟؟؟؟!!!!:31:
پستت عالی بود:21:...

kortol
19-10-2010, 10:23
چرا پاک شود؟؟؟؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پستت عالی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوبار پست زده شد آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خبری از این فیلم چهارم نیست ............کی میاد بریم ببینیم!!!!!!!!!!!!

D,Freeman
19-10-2010, 12:53
دوبار پست زده شد آخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خبری از این فیلم چهارم نیست ............کی میاد بریم ببینیم!!!!!!!!!!!!

چند صفحه قبل یکی از دوستان پرسیده بود...
فیلم چهارم تازه حدود دو ماهی میشه اکران شده...حالا حالاها هم منتظرش نباش...اینو از چند نفر که این کاره بودن شنیدم...که معمولا فیلم های سینمائی ناروتو حدود یک سالی بعد از اکران در دسترس عموم قرار میگیره...یا تا به حال که روال به این ترتیب بوده...همه فیلمها هم تابه حال این روالو رعایت کردن...

منم اومدم یه نیمچه اسپمی زدم:31:...بعد که اومدم دیدم شده 2تا:18:...

Gregar
19-10-2010, 14:21
راستی دوستان یه سوال برام پیش اومده...
چرا تو صحنه هائی که ناروتو باحالت کیوبیش بادشمن میجنگه نوع انیمیشن به اون صورت در میاد انگار همه کش میان:18:...
یادمه تو مبارزه بین ساسکه وناروتو تواون دره هم همینطور شده بود...البته در مبارزه باپین هم همینطور بود...

این یه سبکه توی ساخت انیمه . البته اسمش رو یادم رفته ولی یه سبک خیلی وقته اومده . وقتی میخوان سرعت و قدرت مبارزه رو نشون بدن اینطوری میشه . اگه کمی به سبکش دقت کنید واقعا خوشتون میاد .

اگه منظورت مبارزه در سری اول هستش که خوب بابا اون مال 4 یا 5 ساله پیشه و گرافیکش خیلی پایین بوده اون موقع..........

کلا این قسمت مبارزه با آخرین پین رو گند زدن بهش رفت ..بعد از 10 یا 20 روز قسمت هاش رو پخش کردند و گویا قرار بوده که 2 قسمت در هفته پخش کنند که دومی لو میره وبا هم در اینترنت قرار میگیره.........تیم سازنده انیمه اون موقع خفن سوتی داد ....اگه یادت باشه ناروتو با تیکه سنگ می زد تو سر پین که مثل میخ می رفت تو زمین!!!!!!!!!!!!!!!!

البته بعدش قسمت ها درست شد ..فکر کنم یه گروه دیگه اون قسمت ها رو ساخته بود !!!!!!!! چون یه سری شخصیت ها بد در اومده بودند ..نمونش همین هیناتا که ساکورا داشت درمانش می کرد چه بدن و هیکلی براش گذاشته بودند بیچاره !!! ....از سوناده هم بزرگ تر شده بود پدر سوخته هاش!!!!!!!!:31:

درسته این قسمت رو یه گروه از اروپا توش شرکت داشتن . کمی به سبک این انمیشن های غربی شده بود .
همونطور که گفتم این یه سبکه و گرافیکش پایین نیست . برای مثال دیدید که پین چه جور روی اب بدو بدو میکرد . در حالی که با عقل ادم جور در میاد که همچین چیزی امکان نداره . شده بود مثل میگ میگ .

ولی من بعد از دیدن این قسمت حالم بهم خورد . بع از چند روز که فهمیدم این یه سبکه اومدم دوباره همون قسمت رو دیدم . واقعا باید بگم یکی از بهتری قسمتهای انیمه بود . هم به خاطر مبارزه با پینش هم به خاطر اخرای همون قسمت که خیلی زیبا ساخته شده بود . من خودم تا حالا 20 بار همون قسمت رو دیدم .

D,Freeman
19-10-2010, 18:31
این یه سبکه توی ساخت انیمه . البته اسمش رو یادم رفته ولی یه سبک خیلی وقته اومده . وقتی میخوان سرعت و قدرت مبارزه رو نشون بدن اینطوری میشه . اگه کمی به سبکش دقت کنید واقعا خوشتون میاد

من فکر میکردم که به خاطر اینکه میخوان مبارزه های خیلی سریع وپر جزئیات رو نشون بدن اینطوری درست میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بعدش یه خورده که فکر کردم یادم اومد که این همه مبارزه های سریع وشلوغ توکل این انیمه دیدیم پس چرا اونا اینطور نبودن...
بعد یه چیز جالبتر...چطور آخرین پین اون همه از کیوبی کتک خورد(اون تیکه که عین میخ میکوبید تو سرش دیگه ته خنده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد با یه rasenganدخلش اومد!!!!!!!!!!:18:

اما از هرچه بگذریم سخن مادارا خوشتر است:31:...راستی کسی فکرشو کرده که ممکنه این یارو(توبیه)ممکنه مادارارو کشته باشه ومثل ناگاتو چشمای اونو گرفته باشه...؟؟؟اگه بخواد اینطور باشه باید چاکرای زیادی داشته باشه تا بتونه از شارینگان استفاده کنه...(هر چه قدر سعی میکنم نمیتونم این معمای مادارا رو فراموش کنم:31:) آخه هر جور فکر میکنم نمیتونم به خودم بقبولونم که این مادارا باشه...همسن با هکاگه اول:18:...(خدا بگم این کیشیموتو رو چی بکنه که اینقدر مارو میپیچونه...:2:)
ممکنه قبلا در موردش بحث شده باشه ولی هر چه قدر درموردش بحث کنیم کمه:27:...

Gregar
19-10-2010, 19:45
من فکر میکردم که به خاطر اینکه میخوان مبارزه های خیلی سریع وپر جزئیات رو نشون بدن اینطوری درست میکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی بعدش یه خورده که فکر کردم یادم اومد که این همه مبارزه های سریع وشلوغ توکل این انیمه دیدیم پس چرا اونا اینطور نبودن...
بعد یه چیز جالبتر...چطور آخرین پین اون همه از کیوبی کتک خورد(اون تیکه که عین میخ میکوبید تو سرش دیگه ته خنده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بعد با یه rasenganدخلش اومد!!!!!!!!!!:18:

تنها مبارزه ای که توی این سبک بود رو من فقط یکی توی سری اول بین ناروتو و ساسکه دیدم و بین پین و ناروتو توی این سری . که هردو تاش تا الان سهمگین ترین مبارزه بوده (توی سری خودش)

kortol
19-10-2010, 19:49
برای مثال دیدید که پین چه جور روی اب بدو بدو میکرد
بدو بدو نه بد یو بد یو (به قول شاه بابا ) :31::31:

راستی کسی فکرشو کرده که ممکنه این یارو(توبیه)ممکنه مادارارو کشته باشه ومثل ناگاتو چشمای اونو گرفته باشه...؟؟؟اگه بخواد اینطور باشه باید چاکرای زیادی داشته باشه تا بتونه از شارینگان استفاده کنه...(هر چه قدر سعی میکنم نمیتونم این معمای مادارا رو فراموش کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این خاصیت انیمه های ژاپنی هستش که نا ،خر از داستان اصلی چیزی نمی فهمید من اینو بعد از دیدن کامل Full metal alchemist دیگه کاملا بهش ایمان پیدا کردم!!!!!!!!!!!!!!! توی سه قسمت آخر صحنه های غافلگیری زیادی وجود داشت که تا اخرین لحظه ها هم ادامه داشت...برای ناروتو که فکر کنم 50 قسمت آخر طوفانی باشه..............

به نظر من این مادارا یا یه شخص دیگه هست که خودشو جای اون جا می زنه ( که خیلی احتمالش کمه چون در مبارزه ساسوکه با ایتاچی ، ایتاچی بهش گفت که مادارا زنده است و شما فکر می کنید که مرده ) یا این که خود مادارا هستش و مثل سوناده داره از یه جوتسوی ویژه برای جوون نگه داشتند خودش استفاده می کنه....................

D,Freeman
19-10-2010, 20:18
50 قسمت آخر طوفانی باشه..............

تا اون موقع که هممون شدیم یه پا شاه بابا...
مادارائی بسازیم که از کله اش دودی به هوا بپراکنیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه این فیلر تا کی ادامه داره؟؟؟
یعنی قسمت بعد هم فیلره؟؟؟(اصلا انیمه رو بی خیال شیم مانگای خودمونو بچسبیم بهتره...مثل اینکه حالا حالاها قرار نیست انیمه برگرده به زمان حال:2:...(من هنوز قسمت180رو نتونستم ببینم...)

kiuq
19-10-2010, 20:52
یعنی قسمت بعد هم فیلره؟؟؟
اره فیلره..
در مورد گروه گارا..
به احتمال زیاد بعدیش هم فیلره و همچنین بعدی تر .. چون گارا خودش یه پا ناروتویه:31: ولی فک نکنم زیاد به جزئیاتش برن..:13:

ایتاچی بهش گفت که مادارا زنده است و شما فکر می کنید که مرده
دلیلی هست که ابتاچی به ساسکه دروغ بگه..؟؟ به نظر من هم مادارا زنده هست ولی این توبی باشه یا نه مشکوکه.. از همینجاست که میگم اونی که اوروچیمارو احضار کرده بود مادارا بود، اگه اینطور بشه پس مرده.. همش شد نقض کردن :31:. .قاطی کردیم رفت.:20:

kortol
19-10-2010, 23:14
اره فیلره..
در مورد گروه گارا..
به احتمال زیاد بعدیش هم فیلره و همچنین بعدی تر .. چون گارا خودش یه پا ناروتویه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی فک نکنم زیاد به جزئیاتش برن..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا من بی خیال انیمه شدم و دارم همش مانگا رو می خونم از قسمت 177 به بعد رو دانلود نکردم دیگه................فیلر که به درد نمی خوره.................فعلا چسبیدم با بلیچ که انیمش مرتب هر هفته ساخته و منتشر میشه و داره به جاهای هیجان انگیزش می رشه...............

اینها چون مانگا به جاهای حساس رسیده نمی خوان با بیرون دادن انیمه حواس مردم رو پرت کنن تازه مخصوصا الان که بازیش هم اومده............اینجوری یه مقدار فیلر درست می کنن که بیکار نباشن تا وقتی مانگا به جاهای معمولی رسید دوباره هر هفته یه قسمت بدن بیرون ............

تا اون جا که می دونم انیمه ناروتو نه تنها توی ژاپن بلکه توی 107 کشور دنیا با اختلاف چند روزه منتشر و پخش میشه..اگه ایران خودمون هم یه ناشر بود که این کار رو می کرد همه مانگاش رو می گرفتند.م طرفدار نداره که این انیمه!!!!!!!!!!!!!!!!!! توی ژاپن که دیگه حتی نخست وزیرش هم از این مانگا رو می خونه !!!!!!!!!!!!!!! مگه اون دل نداره :31:

Gregar
20-10-2010, 01:16
مردم ایران که مانگا خون نیستن . همین انیمه اش رو به خاطر این که جزو هنر هفتمه نگاه میکنن وگرنه کی میره مانگا بخونه یا کمیک . اینجا ایزانه نه ژاپن و امریکا و ... . خداییش شما چند نفر بالای 20 سال میشناسی که مانگا بخونن یا حتی انیمه .

D,Freeman
20-10-2010, 01:28
مردم ایران که مانگا خون نیستن . همین انیمه اش رو به خاطر این که جزو هنر هفتمه نگاه میکنن وگرنه کی میره مانگا بخونه یا کمیک . اینجا ایزانه نه ژاپن و امریکا و ... . خداییش شما چند نفر بالای 20 سال میشناسی که مانگا بخونن یا حتی انیمه

اگه مانگا تو ایران شروع به چاپ بشه بعد از مدت کوتاهی مطمئن باشین که از خیلی از مجله های پر طرفدار الان جلو میزنه...
کلا به ملیت ربطی نداره...خیلی از مردم حتی نمیدونن مانگا چی هست!!!!!!خب حتما تمایلی برای جاانداختنش بین مردم نیست!!!فعلا که نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی مانگای بعدی کی میاد...کسی میدونه چه بلائی سر ناروتو سنترال اومده...فیلش کردن یعنی؟؟؟؟چند روزی هست سرنزدم...
آخه این تنها جائی بود که قابلیت دانلود هم داشت...

یه چیز دیگه دوستان...نمیشه اون نظر سنجی بالای صفحه رو ویرایش کرد یااصلا حذفش کرد یه نظر سنجی دیگه گذاشت...خدائیش دیگه خیلی (نتونستم کلمه مناسبی براش پیداکنم:31:)شده...مثلا به جاش بزاریم به چه شخصیتی علاقه دارید ها؟؟؟؟؟؟؟!!!!

kortol
20-10-2010, 11:42
خداییش شما چند نفر بالای 20 سال میشناسی که مانگا بخونن یا حتی انیمه . من خودم 23 سالمه و مانگا می خونم !!!!!!!!!!!!!! توی یکی از میتینگ های دنیای انیمه هم شرکت کردم افراد بالای 20 سالش خیلی بود .حتی یه سری دختر و افراد متعهل هم بودند تو جمعشون البته بچه 9 ساله هم داشتند که خدایی بود برا خودش..............

راستی مانگای بعدی کی میاد...کسی میدونه چه بلائی سر ناروتو سنترال اومده...فیلش کردن یعنی؟؟؟؟چند روزی هست سرنزدم...مانگای بعدی فکر کنم 10 روزه دیگه بیاد................برای دانلود هم به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید به اینجا هم می تونی بری منتها باید یه ثبت نام بکنی که رایگانه ..............

یه چیز دیگه دوستان...نمیشه اون نظر سنجی بالای صفحه رو ویرایش کرد یااصلا حذفش کرد یه نظر سنجی دیگه گذاشت...خدائیش دیگه خیلی (نتونستم کلمه مناسبی براش پیداکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])شده...مثلا به جاش بزاریم به چه شخصیتی علاقه دارید ها؟؟؟؟؟؟؟!!!! نظر سنجی ها رو باید با مدیر بخش در میان بگذاری .ببین مدیر بخش کیه براش یه PM بزار که نظر سنجی رو عوض کنه ..............

.................................................. .................................................. .................................................. .....

فعلا بلیچ رو بچسبم که قسمت 293 هم اومد .................

mojtaba007
20-10-2010, 15:22
یه چیزی فکر من و مشغول کرده و اون هم اوروچیماروست
تو ادم های نقش منفی این انيمه اوروچیمارو تنها فردیه که به نظر من تا اخرین قسمت این انيمه زنده میمونه و به نظرم در اخرین قسمت ناروتو یا به تنهایی یا با کمک ساسکه بر اوروچیمارو پیروز میشن

اوروچیمارو از اول این انيمه بود و تا این جا هم زنده میمونه و تا اخر انيمه هم زنده میمونه
و اگر یادتون باشه هر وقت اروچیمارو تو انيمه نشون میداد یه اهنگ خوفناک و فوق العاده زیبا هم نشون میداد همراش تا ادم بیشتر بترسه

در مورد اون طابون که کابوتو نشون داد
من حدس میزنم هوگاگه اول هاشیمارو باشه
درسته روحش توسط هوگاگه سوم تسخیر شد ولی این نکته هست که هوگاگه اول مرده بود و توسط اوروچیمارو روحش ازاد شد

یه سوال
من یادم رفته هیدان چه شکلی بوده
کسی عکسی ازش میزاره؟

D,Freeman
20-10-2010, 19:29
یه چیزی فکر من و مشغول کرده و اون هم اوروچیماروست
تو ادم های نقش منفی این انيمه اوروچیمارو تنها فردیه که به نظر من تا اخرین قسمت این انيمه زنده میمونه و به نظرم در اخرین قسمت ناروتو یا به تنهایی یا با کمک ساسکه بر اوروچیمارو پیروز میشن

اوروچیمارو از اول این انيمه بود و تا این جا هم زنده میمونه و تا اخر انيمه هم زنده میمونه
و اگر یادتون باشه هر وقت اروچیمارو تو انيمه نشون میداد یه اهنگ خوفناک و فوق العاده زیبا هم نشون میداد همراش تا ادم بیشتر بترسه

در مورد اون طابون که کابوتو نشون داد
من حدس میزنم هوگاگه اول هاشیمارو باشه
درسته روحش توسط هوگاگه سوم تسخیر شد ولی این نکته هست که هوگاگه اول مرده بود و توسط اوروچیمارو روحش ازاد شد

یه سوال
من یادم رفته هیدان چه شکلی بوده
کسی عکسی ازش میزاره؟

همینطوره...فعلا که خوش خوشان اروچیماروئه...هی میمیره دوباره از یه جا دیگه سردر میاره...:31:
ولی اگه این کابوتوی پاچه خوار نبود واقعا دیگه میمرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثل اینکه این کیشیموتو بدجوری به اوروچیمارو علاقه داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtaba007
20-10-2010, 21:07
تو یه قسمتی از مانگا که هنوز انیمه بهش نرسیده
کابوتو یا همون اروچیمارو چند تا طابوت نشون مادارا میده که میتونه زندشون کنه
مثل دیدارا و غیره
ولی یه طابوت و نشون مادارا میده مادارا خیلی تعجب میکنه و میترسه
خیلی کنجکاوم کدوم شخصیتی تو طابوت بود که حتی مادارا هم میترسه ازش
توضیح هم بدم که تو کابوتو قدرت زنده کردن مردگان و داره
مثل همون قدرتی اروچیمارو به کار برد مقابل هوگاگه سوم و هوگاگه اول و دوم رو زنده کرد
خیلی دوست دارم بدونم چه شخصی تو طابوت بود

راستی فردا قسمت 182 این انیمه هم منتشر میشه
که یه نوع فیلر حساب میشه
مال زمان بچگی های ناروتو و گارا

kortol
21-10-2010, 00:24
مثل همون قدرتی اروچیمارو به کار برد مقابل هوگاگه سوم و هوگاگه اول و دوم رو زنده کرد

اگه منظورت تکنیک ادو تنسی هست که نگران نباش موقع مبارزه با ناروتو می فهمیم که اون کیه.............چون از بین اون تابوت ها فقط تا الان دیدارا رو اخضار کرده و بقیشون موندن...........فکر نکنم که دیگه تغییری توشون بده............
(اساس این تکنین اینه که افراد زنده رو می کشن و روح افراد مرده رو در بدن اون زنده ها جاسازی می کنن و با تکنین بدل سایه ها قیافه رو شبیه فرد مورد نظر می کنن ............. اسم کامل تکنین اینه : کوچی یوسه ادو تنسی )

افراد ظاهر شده توسط کابوتو :

اینم اون تابوت مرموز .......... :

و این هم اسم این تکنیک کابوتو با استایل اجرا :

اگه حجمش زیاد شد ببخشید ...............

D,Freeman
21-10-2010, 01:25
تو یه قسمتی از مانگا که هنوز انیمه بهش نرسیده
کابوتو یا همون اروچیمارو چند تا طابوت نشون مادارا میده که میتونه زندشون کنه
مثل دیدارا و غیره

راستی فردا قسمت 182 این انیمه هم منتشر میشه
که یه نوع فیلر حساب میشه
مال زمان بچگی های ناروتو و گارا

آخ گفتی دوباره داغ دلمونو تازه کردی:31:...
ماالان مدتهاست که داریم کیشیموتو رو فقط برای همین تیکه کلی نفرین میکنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](حالا بابت بقیه سرکار گذاشتناش چقدر ....میدیم بماند:31:)
تاالان هم سرجمع نفری 1000تا حدس زدیم ولی آخر سر هیچ نتیجه ای نگرفتیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی شما باتغییر نظر سنجی موافقین؟؟؟اگه موافقین که بگین دوست دارین نظر سنجی رو به چی تغییر بدن؟چون من درحال مکاتبه با مدیر محترم مربوطه ام...

mojtaba007
21-10-2010, 16:59
در مورد نظر سنجی
بخ نظر من دو قسمتش کنیم
محبوب ترین ها
قدرتمندترین ها
تو محبوب ها ناروتو گای و شاگردش کاکاشی جیرایا هوگاگه اول تا 5 ام مادارا لورد اروچیمارو

تو قدرمتمندترین ها هم
ناروتو جیرایا ایتاچی مادارا استاد شش طریقت اروچیمارو هوگاگه اول تا پنجم ام

یه نظر سنجی دیگه هم میشه درست کرد به نام کدام قوم یا گروه قوی تره
سنجو ها قوم ایتاچی ساسوکه کخ اسمش یادم رفته و اکاتسوکی

دوستان میتونند تصحیش کنند تا بدیم به مدیر درستش کنند

D,Freeman
21-10-2010, 17:34
به نظر شما دوتا نظر سنجی زیاد شلوغ نمیشه؟
قدرتمندترین که یه جوریه آخه...الان این نظر سنجی همینه ولی اعضاش یه خورده نامناسب شده...مثلا اسمی از مادارا نیست...یا زتسو یا کیسامه خدا بیامرز...
ولی مثلا شخصی مثل سای هست:18:...
درضمن اونائی که فکر میکردیم قدرتمندن زودتر ازاونچه که فکرشو میکردیم کلاسشون تعطیل شد...(توسط اونائی که فکر میکردیم اینکاره نیستن...:46:
به نظر من همون محبوبترین رو مبنای نظرسنجی بزاریم بهتره...
ولی بازم نظر شما محترم:10:...ببینیم بقیه دوستان چی میگن...

دوستان هیچکس نظر دیگه ای نداره ؟؟؟!!!

mojtaba007
21-10-2010, 17:38
احه میدونی چیه
من عاشق گای و شاگردشم
خیلی خوشم می ایه ازشون ولی معتقدم الان اروچیمارو از همه قوی تره

باز هم نظر دوستان چی باشه

D,Freeman
21-10-2010, 17:45
احه میدونی چیه
من عاشق گای و شاگردشم
خیلی خوشم می ایه ازشون ولی معتقدم الان اروچیمارو از همه قوی تره

باز هم نظر دوستان چی باشه

خب منم عاشق جیرایای مرحوم بودم بااون کاراش:21:...:31:
پس اگه میخوایم دوتا بشه نظر سنجی که فکر نکنم مدیر موافقت کنه...باید این لیستو ویرایشش کنن ...یه تعداد اضافین...یه تعداد هم باید اضافه شن...

mojtaba007
21-10-2010, 18:21
ولی خداییش کسی مثل پین تا الان فوی نبوده تو انیمیشن
وقتی ناروتو روباه 8 دم شد باز هم تونست مقاومت کنه و کلی فن های خطرناک داشت
مخصوصا اخری که دهکده کونو ها رو نجات داد

D,Freeman
21-10-2010, 19:08
ولی خداییش کسی مثل پین تا الان فوی نبوده تو انیمیشن
وقتی ناروتو روباه 8 دم شد باز هم تونست مقاومت کنه و کلی فن های خطرناک داشت
مخصوصا اخری که دهکده کونو ها رو نجات داد

کاملا درسته ...پین هم جزو قوی های این انیمه بود...باداشتن اون چشمها وقدرت حتی میتونست مادارارو شکست بده...ولی خب به دلیل سرنوشتی که داشت به راحتی توسط مادارا بازی خورد و.......
شاید اگه پدر ومادرش توسط اون دو نینجای کونوها کشته نمیشدن اینطور فریب مادارارو نمیخورد وکونوهارو ویران نمیکرد...ولی درآخرین لحظات بازهم تونست مقداری از اشتباهاتشو جبران کنه...
کلا این سرنوشت ناگاتو وکونان ویاهیکو بدجور ما را متاثر کرد:37:...

hpk34
21-10-2010, 20:14
سلام

بابا چه خبره.فکر کنم تا صبح شما میخواین درمورد نظرسنجی بحث کنین.:31:

مانگا 514 اومد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هنوز خودم نگاش نکردم.:8:

درمورد نظرسنجی به نظر من محبوت ترین ها خوبه.

D,Freeman
21-10-2010, 20:18
درمورد نظرسنجی به نظر من محبوت ترین ها خوبه.

تایید میشه:31:...

چقدر هیجان انگیز شده ...:5:
این تسوچیکاگه هم همچین زیاد به دردنخور نیستا...راستی کسی فهمید اینا چطور پرواز میکنن؟؟؟؟چطور اون بمب دایدارا روش اثر نکرد؟؟؟
(ازهمین مانگا بدم میاد دیگه...نمیشه زیاد درمورد جزئیات فهمید...)
چه بلائی سر یاماتو میاد حالا:41:...؟؟این اورو چیمارو هم عجب نامردیه:2:...

kiuq
21-10-2010, 21:52
منم خوندمش..
نمیدونم چرا همش احساس میکنم اخر سر اوروچیمارو با مادارا باید یه مبارزه ی خفنی بکنه.:40:

این اورو چیمارو هم عجب نامردی
:19:
------------------

ولی معتقدم الان اروچیمارو از همه قوی تره
کاملا درسته:31:

kortol
22-10-2010, 15:10
ای بابا پس چرا اینجوری شد .............چطور مادارا یه چشمش رینگان داره اون یکی شارینگان............اون خال بالایی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماسکش شده مثل حالت های شارینگان که دونه به دونه خال هاش پدیدار میشه!!!!!!!!!!!!!!

چرا یاماتو !!!!!!!!!!!! من شرط می بندم که یامالتو نیست و یکی از کپی های ناروتو هستش..........اخه یاماتو که اینقدر ساده گیر نمی افتاد.......شاید هم کپی خود یاماتو باشه................

راستی دیدید گفتم این زتسو دست سازه!!!!!!!!!!!! بیا. می خوان با استفاده از یاماتو زتسو های بیشتری بسازن!!!!!!!!!!!

این مادارا با این کارهاش بیشتر شبیه اوروچیمارو می مونه با اون آزمایشاتش...........شاید هم خودش باشه...........چون به محض اینکه ساسوکه اوروچی رو کشت ایتو توبی یا همون مادارا هم پیداش شد..........به سنش و کارهاش هم می خوره......... قیافه اوروچی هم که عوض میشه ..........همیشه هم که جون هستش.........زمان به دنیا اومدن ناروتو هم که بوده..........حدس جالبیه نه!!!!!!!!!!!!

D,Freeman
22-10-2010, 16:52
ای بابا پس چرا اینجوری شد .............چطور مادارا یه چشمش رینگان داره اون یکی شارینگان............اون خال بالایی چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ماسکش شده مثل حالت های شارینگان که دونه به دونه خال هاش پدیدار میشه!!!!!!!!!!!!!!

اون یکی شارینگان که به وسیله ایزاناگی زدن ازبین رفت فکر کنم!!!...
احتمال اون یکی دیگه هم باید رینگان باشه...یعنی حالا 2تا رینگان و1دونه شارینگان داره...(چیز دیگه ای میل ندارین...تعارف نکنی ها:31:...)...
منم احتمال میدم اون یاماتویه واقعی نباشه...آخه به همین سادگی گیر آفتاد؟؟؟!!!

این مادارا با این کارهاش بیشتر شبیه اوروچیمارو می مونه با اون آزمایشاتش...........شاید هم خودش باشه...........چون به محض اینکه ساسوکه اوروچی رو کشت ایتو توبی یا همون مادارا هم پیداش شد..........به سنش و کارهاش هم می خوره......... قیافه اوروچی هم که عوض میشه ..........همیشه هم که جون هستش.........زمان به دنیا اومدن ناروتو هم که بوده..........حدس جالبیه نه!!!!!!!!!!!!

آقا توروخدا دیگه معمای جدید اضافه نکنین...این کیشیموتو که به اندازه کافی ذهن مارو بااین معماهاش مشغول کرده...
شماهم...!!!:31:

راستی کسی تا به حال متوجه شد که این کوتوله (تسوچیکاگه) چطور پرواز کرد؟؟؟ یهو دیدیم بااون یاروئه دارن توهوا بادایدارا میجنگن!!!!!!!!!...جل الخالق:18:...!!!!!!!!!!!

kiuq
23-10-2010, 15:23
منم احتمال میدم اون یاماتویه واقعی نباشه...آخه به همین سادگی گیر آفتاد؟؟؟!!!
خب داشت رفیق عینکیش رو میزد عقب.. همین باعث شد خودش گیر کنه..:31:
اگه اصلی نباشه نمیشه چون از ابهت اوروچی کاسته میشه که این با اسم این چند قسمت تناقض داره.

kortol
23-10-2010, 21:12
خب داشت رفیق عینکیش رو میزد عقب.. همین باعث شد خودش گیر کنه..:31:
اگه اصلی نباشه نمیشه چون از ابهت اوروچی کاسته میشه که این با اسم این چند قسمت تناقض داره.

یعنی شما فکر می کنی کیشیموتو می خواد یاماتو رو فدا کنه.......اخه چه جوری ؟؟؟؟؟.......به نظر من که باید منتظر یه غافل گیری باشیم.هر چی داریم به این جنگ و پایاین این انیمه ( فکر کنم تا 3 سال دیگه ) نزدیک می شیم این غافل گیری ها بیشتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!! ولی خداییش من از یاماتو خوشم میاد حیفه که همین جوری و به همین سادگی گیر بیافته و از روش زتسو بسازند..................انگه که یه تیکه الوار بردند پیش استاد مادارای نجار و می خواد با اون یه جا کفشی بسازه!!!!!!!

D,Freeman
23-10-2010, 21:47
یعنی شما فکر می کنی کیشیموتو می خواد یاماتو رو فدا کنه.......اخه چه جوری ؟؟؟؟؟.......به نظر من که باید منتظر یه غافل گیری باشیم.هر چی داریم به این جنگ و پایاین این انیمه ( فکر کنم تا 3 سال دیگه ) نزدیک می شیم این غافل گیری ها بیشتر میشه!!!!!!!!!!!!!!!! ولی خداییش من از یاماتو خوشم میاد حیفه که همین جوری و به همین سادگی گیر بیافته و از روش زتسو بسازند..................انگه که یه تیکه الوار بردند پیش استاد مادارای نجار و می خواد با اون یه جا کفشی بسازه!!!!!!!

آقا این سه سال رو خوب گفتین:46:...یعنی قراره کیشیموتو مارو تا سه سال دیگه سر بدوونه؟؟؟!!!:31:
بعید میدونم کسی که به کپی هاشیراما(هکاگه اول) معروفه به همی راحتی ها تبدیل به زتسو بشه!!!!
ولی از این کیشیموتوی نامرد بعید نیست همونطور که جیرایای دوست داشتنی رو ناگهان کله پا کرد:19:...

در ضمن دوستان بااجازتون میخوام فردا به مدیر محترم مربوطه پ.خ بزنم که نظر سنجی به محبوبترین تغییر کنه...ایشون فقط منتطر تعیین نوع نظر سنجی هستن....شما هم بااین محبوبترین موافقین؟؟؟

kortol
24-10-2010, 00:04
من که موافقم ......راستی یه لیستی بزار که کسی از محبوب ها از قلم نیوفته خدایی نکرده.........در ضمن اگه میشه اسامی رو به ترتیب حروف الفبا بزار .......نه اینکه اوروچیمارو رو اول بزاری!!!!! :21:

kortol
24-10-2010, 01:10
اون یکی شارینگان که به وسیله ایزاناگی زدن ازبین رفت فکر کنم!!!...

این اینازاگی که گفتی اسم یکی از خدایان ژاپن هستش .........(اینازاگی و اینازامی هر دوشون از خدایان ژاپن هستند که از شون آماتراسو...سوسانو . تسوکایومی متولد شدن ) کی مادارا اینازاگی زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی مانگا اینو خوندی!!! من تا به حال نشنیدم ............فقط از ایتاچی شنیدم که چشم های مادارا کور شدند و مال برادرشو گرفت .............همین

D,Freeman
24-10-2010, 01:21
این اینازاگی که گفتی اسم یکی از خدایان ژاپن هستش .........(اینازاگی و اینازامی هر دوشون از خدایان ژاپن هستند که از شون آماتراسو...سوسانو . تسوکایومی متولد شدن ) کی مادارا اینازاگی زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی مانگا اینو خوندی!!! من تا به حال نشنیدم ............فقط از ایتاچی شنیدم که چشم های مادارا کور شدند و مال برادرشو گرفت .............همین

تو مبارزه با کونان مادارا ایزاناگی زد...تو همون صحنه ای که کونان با چند صد میلیون کاغذ انفجاری میخواست مادارارو بفرسته اون دنیا!!!!!!!!!!تو همین تایپک هم بود فکر کنم که من درموردش پرسیدم یکی از دوستان گفت یکی از شارینگان هاش رو به همین خاطر از دست داد ...فکر کنم قسمت510مانگا بود............

در ضمن در مورد لیست هم تمام سعیم رو میکنم که کسی از محبوب ها از قلم نیفته....ولی تمامشون رو که نمیشه تو نظر سنجی وارد کرد....در مورد ارو چیمارو هم به این دوستمون kiuq نگین ...میزارمش ته ته:31:....!!!قبل از اینکه لیست رو بدم خدمت مدیر برای چک کرد با دوستان اینجا میزارمش...(تو پرو فایلم...)

D,Freeman
24-10-2010, 13:13
دوستان لیست جدید نظر سنجی رو گزاشتم تو پروفایلم...
لطف کنید ونظرتون رو بگید تا اگه لازمه ویرایشش کنم وبه مدیر پ.خ بزنم:11:

mojtaba007
24-10-2010, 23:35

3 سال از مانگا مونده یا از انیمه؟

D,Freeman
25-10-2010, 02:31
سال از مانگا مونده یا از انیمه؟

انیمه که دیگه میشه گفت تقریبا ازدور خارج شده...
مانگا تقریبا همین حدودا مونده...انیمه هم اگه بخوان میتونن به مانگا برسونن...ولی خودشون انیمه رو فعلا تو آب نمک نگه داشتن...
حالا چرا دلایلش رو نمیدونیم...

kortol
25-10-2010, 13:33
3 سال از مانگا مونده یا از انیمه؟

.................................................. ..............................................
آقا این عکس هایی که گذاستش خیلی باحالن اگه داری بیشتر بزار .............تا مانگا در بیاد یه کم عکس برای هم بزاریم .............من بیشتر دنبال یه عکس از ایتاچی می گردم برای زمانی که آنبو بوده.......یه عکس هم ازش هست که با کاکاشی انداختند......................اگه کسی می تونه اینها رو برام پیداشون کنه............

D,Freeman
26-10-2010, 02:32

اینم جالبه:31:...

دوستان دایل آپی ببخشن...صفحه یه مقدار سنگین شد...:11:

kiuq
26-10-2010, 09:52
اقا این عکس ها پدر صفحه رو درآورد:31:

میگم از دوستان کسی از هانزو خبر داره؟؟
اخرین چیزی که ازش دیدم تکنیک تلپورت بود مقابل ناگاتو ( اژدها ).. الان کجاست؟
همینجا یه چی بگم:
هانزو تک نفره حریف اوروچیمارو و جیرایا و سوناده بود بعدش همین هانزو با کل قبیلش در یک چشم بهم زدن توسط ناگاتو محو شدن.. خودمونیم عجب غولی بود این ناگاتو!!:18:

mojtaba007
26-10-2010, 15:56
این هم ناروتو

D,Freeman
26-10-2010, 18:03
میگم از دوستان کسی از هانزو خبر داره؟؟
اخرین چیزی که ازش دیدم تکنیک تلپورت بود مقابل ناگاتو ( اژدها ).. الان کجاست؟
همینجا یه چی بگم:
هانزو تک نفره حریف اوروچیمارو و جیرایا و سوناده بود بعدش همین هانزو با کل قبیلش در یک چشم بهم زدن توسط ناگاتو محو شدن.. خودمونیم عجب غولی بود این ناگاتو!!

گفتی هانزو منم دوباره به فکر انداختی...
یادتونه توآخرین لحظه که آزدهائه میخواست بهش حمله کنه چی گفت؟اگه اشتباه نکنم گفت:پس همه اینا زیر سر تو بود...(زیر سرکی؟؟؟)...
البته خودم این تیکه رو ترجمه کردما:31:...
فکر کنم تو قسمتای بعد انیمه یا مانگا یه چیزائی ازش بفهمیم!!!
البته یه چیز جالب در مورد اسم هانزو اینه که من هر چی فیلم یا بازی کامپیوتری کردم که مربوط به ژاپن وکلا سامورائیها ونینجاها بود اسم هانزو هاتوری رو شنیدم...شاید هم این هانزو ربطی به اونا نداشته باشه!!!!همینجوری اسمش هانزو بوده:31:...
درمورد ناگاتو...آره طرف خیلی قوی بوده...اینقدر قوی بوده که موقعی که هنوز به اون وضع در نیومده بود مادارا جرات نمیکرد بهش تو بگه...ولی نامرد همچین ناگاتو از پاافتاد رفتو این کونان عزیز:40:... رو کشتو وچشمای ناگاتو رو دزدید...
کلا این مادارا یه چی تو مایه های کفتاره...فرصت طلب:2::2::2:...

اقا این عکس ها پدر صفحه رو درآورد

:31::31::31::46::11:و....:27:

kortol
26-10-2010, 18:07
وقتی اسم سلطان ایتاچی بیاد معلومه که طرفدار هاش هم اینجوری بهش اهمیت می دن ...........عکس های از هواداران ایتاچی کبیر......

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................

این هم یکی دیگه :

.................................................. .................................................. .............................
مرموز ترین شخصیت این داستان کیه ؟ خوب معلومه دیگه اونی که خودش رو جای مدارا جا زده............حالا مادارا کیه........

اینه :

.................................................. .................................................. ...............................................

دوستان یک سوال فنی .توی گروه آکاتسوکی فقط کونانبه عنوان یه دختر بود..............این دیدارا دختر نبود/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قیافش خیلی شبیه دختر بودا مخصوصا مدل مو بستنش............

kortol
26-10-2010, 18:13
البته یه چیز جالب در مورد اسم هانزو اینه که من هر چی فیلم یا بازی کامپیوتری کردم که مربوط به ژاپن وکلا سامورائیها ونینجاها بود اسم هانزو هاتوری رو شنیدم...شاید هم این هانزو ربطی به اونا نداشته باشه!!!!همینجوری اسمش هانزو بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif...

فکر کنم این اسم هاتوری یه چیزی تو مایه های فامیلی محمدی خودمونه که همه جا هست..........ولی اون هاتوری هامزو که شما میگی قوی ترین ارجاعی که بهش شد توی فیلم بیل رو بکش 1 بود ..........در واقع این خاندان از قدیم یکی از سازندگان شمشیر های ژاپنی بوده اند که شمشیر هاشون شهرت جهانی داره.............همه دست سازند و من توی چندین فیلم دیگه هم شنیدم و دیدم که از این خاندان میان و شمشیر می خرن...........البته باید به ایم های ژاپنی هم توجه کرد ..چون هر کدوم یه معنی خاصی رو میدن.........

D,Freeman
26-10-2010, 18:24
دوستان یک سوال فنی .توی گروه آکاتسوکی فقط کونانبه عنوان یه دختر بود..............این دیدارا دختر نبود/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قیافش خیلی شبیه دختر بودا مخصوصا مدل مو بستنش............

دایدارا مرد بود....:27:
اگه هم از مدل مو بخوایم قضاوت کنیم که 90درصد افراد این انیمه زنن:31:...

چیزی که شک آدمو درمورد مادارا زیاد میکنه اینه که تو یکی از صحنه های انیمه روبروی ایتاچی وایتاده بود وقدش هم خیلی بلندتر ازایتاچی بود...حالا شاید اشتباه گرافیکی بوده...ولی تو مبارزه باکونان هم یه تیکه که ماسکشو برداشت تا ایزاناگی بزنه قیافش زیاد شبیه اون مادارائی که با هاشیراما جنگید نبود...حالا اون تابوته که بماند!!!!!

راستی قسمت بعد انیمه 183دیگه فیلر نیست؟؟؟یعنی میشه از شر این فیلرا راحت شد؟؟؟:2:

راستی تا یادم نرفته...عکسای خیلی جالبتری هم از ایتاچی بود مخصوصا با کاکاشی تو لباس آنبو...ولی نامردا همشو شیلتر کرده بودن:2:...

thomas-anders
26-10-2010, 22:04
همین مردونه بودن کل گروه اکاتسوکی خیلی باحاله : دی

//
بابت عکس ها ممنون .. جالب هستن بعضیاش : )

D,Freeman
28-10-2010, 01:34
دیدیم دوستان قدیمی وجدید کم لطف شدن گفتیم خودمون چندتا عکس از سنین های افسانه ای بزاریم...:19:

kortol
28-10-2010, 01:36
خوب بعد از این همه مدت و حرف زدن در باره ناروتو بهتره یه کم هم در مورد این شخص صحبت کنیم.........

البته من مشخصاتش رو توی ویکی پدیا دیدم اما چون انگلیسی بود حال ترجمه نداشتن ولی ازش یه چند تا عکس می زارم.........

خالق مجموعه مانگا های ناروتو : کیشیموتو ماساشی
امید وارم که عکس ها قلابی نباشن ( من که تاحالا ندیدمش از نزدیک !!!!!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0_0_1_0.jpg

.................................................. ..........................................
اینم یکی دیگه :

.................................................. ..........................................

.................................................. .................................................. ......

.................................................. .................................................. .............................................

...یکی تست کنه ببینیم چی میشه این تکنیک چی هستش اصلا ...فکر کنم همون طلسم اجرای تکنیک احضار ( کوچی یوسه نوجوتسو ) هستش ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

D,Freeman
29-10-2010, 01:24
عجب.......پس این کیشیموتوئه...این همه مارو سرکار گزاشته اونوقت خنده هم میکنه...:31:

راجب اون تکنیک هم من اجراش کردم اون چند تا سگ کاکاشی که پاکون هم جزوشونه ظاهر شد...:31:

kiuq
01-11-2010, 20:46
اقا این مانگا چرا نمیاد..:13:
قسمت 183 انیمه به شدت مزخرف بود.. کلا الان اگه نسازن سنگینترن:2:
حالم بهم خورد:2:

D,Freeman
01-11-2010, 21:41
اقا این مانگا چرا نمیاد..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif
قسمت 183 انیمه به شدت مزخرف بود.. کلا الان اگه نسازن سنگینترن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif
حالم بهم خورد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

راست میگی کی اومد...ای بابا ما هم از دنیا عقبیم ها...
آره کلا انیمه رو با....یکسان کردن...نمیدونم این کیشیموتو تا کی میخواد به این وضع ادامه بده...
دوستان بازم مثل اینکه تایپک داره میخوابه ها...(البته همش تقصیر این کیشی پیشه...:31:)

یه سوال هم برای من به وجود اومده ...چطور چشمای tendo painها وحتی احضارای ناگاتو مثل خود ناگاتو بودن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

D,Freeman
02-11-2010, 13:19
قسمت183رو دیدم...

هر چه قدر هم خنده دار باشه فیلر فیلره دیگه...ولی خودمونیم ناروتو هم حق داشت از اون آمپولا فرار کنه...چی بود اونا؟؟؟!!!...فکر کنم گاو رو باهاش بیهوش میکردن...:31:

قسمت بعد هم فیلره...خدا بگم این کیشی رو چیکار کنه...:19:(ما تازه دلمون خوش کردیم که 183آخریشه...:2:)

D,Freeman
03-11-2010, 15:33
الان داشتم یه مروری به صفحات قبل مینداختم دیدم چقدر این ناروتو تو این فروم طرفدار داره...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کجائین پس...؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا تایپک خشک شده؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته همش تقصیر این کیشیموتوی نامرده...:2:

بااین فیلر درست کردنش...ولی مانگا که هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم مانگای515....:40:

kortol
03-11-2010, 18:33
کجائین پس...؟؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا تایپک خشک شده؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته همش تقصیر این کیشیموتوی نامرده...:2:

بااین فیلر درست کردنش...ولی مانگا که هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم مانگای515....:40:

کلا من یه هفته ای نبودم .................جاتون خالی رفتیم اصفهان عشق و حال.................تازه امشب برگشتم.برم ببینم چه خبره فعلا ..بر می گردم.............راست این فیلر ها هنوز تموم نشده..........فسمتا های 184 هم فکر کنم اومد...............مانگای جدیدی هم که اومده..........

D,Freeman
03-11-2010, 18:47
فسمتا های 184 هم فکر کنم اومد

من تازه قسمت 183رودیدم...
184هنوز نیومده...بریم مانگارو امشب ببینیم ....این اوروچیمارو چه بلائی سر یاماتو میاره یعنی؟؟!!

kiuq
03-11-2010, 19:01
ایول رنگیه:40:

D,Freeman
03-11-2010, 19:21
ایول رنگیه

همش رنگی نیست...:31:
خرجشون زیاد میشد فقط چندتای اولش رنگیه...:31:

kiuq
03-11-2010, 19:38
آقا این هانزو کی مرده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
جزو احضار شدگان بود..!!!!!!!!

الان یه ناگاتو واسه همه ی اینا کافیه . . دیگه چه برسه به کابوتو و توبی!!:40:

D,Freeman
04-11-2010, 01:29
چی شدددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
همه رو اروچیمارو احضار کرد که...زابوزا واون دختره رو از کجا میشناخت...!!!!!!!!!؟؟؟؟؟نامرد چه کسائی رو احضار کرد...
آزوما هم جزوشون بود...!!!!!!!!!اینائی که احضار کرد واسه لوله کردن تمام ارتش شینوبی ها کافیه...اون 100000تا زتسو برن پیک نیک...:31:

هفته بعد جنگ جهانی چهارم ازنوع نینجائیش رو در پیش داریم...:31:

راستی این قضیه نظر سنجی سر کاری بود نه!!!!!!!!:31:مدیر محترم گفت بگین میخواین به چی تغییر پیدا کنه ماهم گفتیم...دیگه بعد ازاون خبری نشد!!!!!!!!!!سرکاری بود نه؟؟؟؟؟:31:

kortol
04-11-2010, 11:33
چی شدددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
همه رو اروچیمارو احضار کرد که...زابوزا واون دختره رو از کجا میشناخت...!!!!!!!!!؟؟؟؟؟نامرد چه کسائی رو احضار کرد...
آزوما هم جزوشون بود...!!!!!!!!!اینائی که احضار کرد واسه لوله کردن تمام ارتش شینوبی ها کافیه...اون 100000تا زتسو برن پیک نیک...:31:

من نمی دونم این همه کابوتو قوی بود چرا مستقیم با خود مادارا وارد جنگ نشد تا زتسو و شارینگان ها رو گیر بیاره..............یه چیزی این وسط می لنگه !!!!! یا این کابوتو ( اوروچیمارو ) یه نقشه خفن تر از مادارا داره یا یه جای این تکنیکش ( ادوتنسی ) ایراد داره....................بابا همون کاگه ها خودشون برای لوله کردن کل دهکده ها کافی بودند...............یا همون افراد آکاتسوکی...............!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! کلا یه معمای دیگه داره شکل می گیره...............

دلم برای یاماتو داره می سوزه چرا بیچاره رو اونجوریش کردند.................خیلی حیفه به همین راحتی از بین بره .....البته درسته زیاد قوی نبود اما خیلی بدرد بخور بود......................

هفته بعد جنگ جهانی چهارم ازنوع نینجائیش رو در پیش داریم...:31:

آره همه هم برای خودشون کاپیتان دسته و جنرال شدند....................حتی اون کانکورو عروسک باز هم کاپیتان دسته شد.....حال می کنم سای همون اول کار یه تیکه بهش انداخت حالش رو گرفت...............:27:

راستی این قضیه نظر سنجی سر کاری بود نه!!!!!!!!:31:مدیر محترم گفت بگین میخواین به چی تغییر پیدا کنه ماهم گفتیم...دیگه بعد ازاون خبری نشد!!!!!!!!!!سرکاری بود نه؟؟؟؟؟:31:

این نظر سنجی که همش شده اینو.......................کی این رای ها رو داده.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینجوری شده ...............الان هر کی میاد فکر می کنه این اینو چه شخصیتی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D,Freeman
04-11-2010, 12:51
این نظر سنجی که همش شده اینو.......................کی این رای ها رو داده.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینجوری شده ...............الان هر کی میاد فکر می کنه این اینو چه شخصیتی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم یه جای کار ایراد داره...چون از یه طرف اینو این همه رای داره ازاون طرف به من میگه شما قبلا تو نظر سنجی شرکت کردین!!!!!!!!!:18:
من تو نظر سنجی قبلی شرکت کرده بودم...این یکیو تازه دیدم....:19:
ببینم شماها تونستین رای بدین...:31:

دلم برای یاماتو داره می سوزه چرا بیچاره رو اونجوریش کردند.................خیلی حیفه به همین راحتی از بین بره .....البته درسته زیاد قوی نبود اما خیلی بدرد بخور بود......................

زیاد وقت نداشتند جراحیش کنن...فقط تا نصفه فروش کردن تو اون چیزه...نمیدونم اون چیزه سفیده چی بود؟؟؟:31:مثل اینکه دارن از چاکرا وعنصرهاش استفاده میکنن تا زتسوها قویتر بشن...:5:

kiuq
04-11-2010, 13:30
رفتی به مدیر چی گفتی !!!:31:

فقط 2کار صورت گرفته
1-تغییر عنوان نظر سنجی...
2-جای کارکترها

اوروچیمارو چرا اول نیست
:19::19::19:

D,Freeman
04-11-2010, 13:37
رفتی به مدیر چی گفتی !!!

فقط 2کار صورت گرفته
1-تغییر عنوان نظر سنجی...
2-جای کارکترها

یعنی توهم نتونستی رای بدی؟؟؟!!!یعنی دوباره به مدیر پ.خ بدم که نظر سنجی مشکل داره؟؟؟:41:

اوروچیمارو چرا اول نیست

:31::31::31:...به ترتیب حروف الفبا نوشتم بعد ازاینکه به مدیر پستو زدم دیدم ای دل غافل اورو چیمارو رفته درمکان سوم...
عشق خودم جیرایا رو گزاشتم پنجم!!!!!!:46:

kiuq
04-11-2010, 14:38
بر اساس حروف الفبا هم باید اول باشه... بعد از الف ..ر هست که از ی در ایتاچی و اینو جلوتره..پس باید اول باشه..

به مدیر بگو درستش کنه:31:

mojtaba007
04-11-2010, 18:27
اگه دوستان موافق باشید
ناروتو و ساسکه رو تو نظر سنجی نزاریم
مطمئنا رای به ناروتو و ساسکه خیلی زیاد میشه
میشه دو تا نظر سنجی گذاشت
اولی بین ناروتو و ساسکه دومی هم بین بقیه افراد
دانای شش طریقت هم با این که جاش خالیه
ولی بهتره نزاریمش

D,Freeman
04-11-2010, 19:04
اگه دوستان موافق باشید
ناروتو و ساسکه رو تو نظر سنجی نزاریم
مطمئنا رای به ناروتو و ساسکه خیلی زیاد میشه
میشه دو تا نظر سنجی گذاشت
اولی بین ناروتو و ساسکه دومی هم بین بقیه افراد
دانای شش طریقت هم با این که جاش خالیه
ولی بهتره نزاریمش

با دوتا نظر سنجی موافقت نمیشه...اجازشو نمیدن...ولی درمورد نبودن ناروتو وساسکه که من مخالفم...بقیه دوستان ببینیم نظرشون چیه...
دوباره فردا به مدیر مجبورم پ.خ بزنم تا نظر سنجی رو درست کنه!!!:19:

kiuq
05-11-2010, 18:37
اقا گور بابای نظرسنجی .. ولش کنید..
------------
خب من الان از یه چیز دیگه هم مطمئن شدم:

زنده بودن هیدان!!!!!!
جالب اینجاست که چرا اوروچیمارو برای فنا ناپذیر شدن هیدان رو تسخیر نکرد؟!! و تکنیکهاش رو ندزید؟؟
با توجه به اینکه اگه هرجای بدن اوروچیمارو قطع بشه خودبه خود بهم متصل میشه که دیگه معرکه میشه..هرچند همین الانش هم معرکست:27:

D,Freeman
05-11-2010, 19:09

زنده بودن هیدان!!!!!!
جالب اینجاست که چرا اوروچیمارو برای فنا ناپذیر شدن هیدان رو تسخیر نکرد؟!! و تکنیکهاش رو ندزید؟؟
با توجه به اینکه اگه هرجای بدن اوروچیمارو قطع بشه خودبه خود بهم متصل میشه که دیگه معرکه میشه..هرچند همین الانش هم معرکست

اون که آره...اون حتی اگه فقط دوتا چشمو ومغز براش بمونه کافیه!!!:31:داشت زیر آوار دفن میشد خیلی جالب بود...:27:
اگه بتونن پیداش کنن خیلی خوب میشه...ولی فکر کنم کیشیموتو دیگه اونو از دور خارج کرده...
آقا ما نفهمیدیم این کیشیموتو نکنه بااوروچیمارو فامیله که اینقدر هواشو داره؟؟؟؟؟؟!!!!!:18:

kortol
06-11-2010, 19:05
آقا ما نفهمیدیم این کیشیموتو نکنه بااوروچیمارو فامیله که اینقدر هواشو داره؟؟؟؟؟؟!!!!!:18:

کلا قراره توی این چپتر های جدید به جای اوروچیمارو یا کابوتو بگیم کابوتوچیمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31:

من موندم با این همه قدرت این موجود چرا باز داره زیر دست اون موجود مرموز منحوس ( مادارا ) کارمی کنه این کابوتوچیمارو خودش به تنهایی یه جنگ چهارم و پنجم می تونه راه اندازی کنه !!!!!!!!!!!!

D,Freeman
06-11-2010, 20:41
کلا قراره توی این چپتر های جدید به جای اوروچیمارو یا کابوتو بگیم کابوتوچیمارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:31:

من موندم با این همه قدرت این موجود چرا باز داره زیر دست اون موجود مرموز منحوس ( مادارا ) کارمی کنه این کابوتوچیمارو خودش به تنهایی یه جنگ چهارم و پنجم می تونه راه اندازی کنه !!!!!!!!!!!!

همونطور که گفتین این تکنیک ادو تنسی کابوتوچیمارو!!!!!!!!!!:31:یه جاش میلنگه...اگه اینائی که احضارشون کرد همه از قدرتای ارجینالشون!!!:31:بتونن استفاده کنن دیگه واویلاست که!!!!:18:

به قول دوستمون kiuqما نفهمیدیم این هانزو کی مرد؟؟؟!!!یعنی کسی پیدا شد که ازاون قویتر باشه وبتونه بکشدش؟؟؟!!!

kiuq
06-11-2010, 21:03
هیدان تنها یه مشکل داره!!»»»
این که یه نفر باید پیدا شه تا اعضای بدنش رو بهم دیگه بچسبونه...

کاش ایتاچی نمیمرد:41:عجب ابهتی داشت:18:

D,Freeman
06-11-2010, 21:57
هیدان تنها یه مشکل داره!!»»»
این که یه نفر باید پیدا شه تا اعضای بدنش رو بهم دیگه بچسبونه...

کاش ایتاچی نمیمرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gifعجب ابهتی داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

اگه کاکوزو بتونه ازاون سیم هاش استفاده کنه میتونه بدنشو دوباره به هم بچسبونه ولی به شرط اینکه پیداش کنن...
ایتاچی رو خوب گفتی...ماتازه فهمیده بودیم چه شخصیت بزرگی داشته...یهو کیشیموتو اینم کشت...:2:

kortol
06-11-2010, 22:03
همونطور که گفتین این تکنیک ادو تنسی کابوتوچیمارو!!!!!!!!!!:31:یه جاش میلنگه...اگه اینائی که احضارشون کرد همه از قدرتای ارجینالشون!!!:31:بتونن استفاده کنن دیگه واویلاست که!!!!:18:

آره اگه یادمون باشه توی اون قسمت هایی که با هوکاگه سوم داشت مرحوم اوروچیمارو مبارزه می کرد هوکاگه اول و دوم رو احضار کرد اما ان دوتا از یه سری تکنیک های عادی استفاده می کردند و فقط تکنیک مخوفشون همون تکنیم آب و جنگل بود و از تکنیک های خفن و همچنین احضار ها خبری نبود .....یعنی این که مثلا ایتاچی کبیر فکر نکنم بتونه مثلا سوسانو یا اماتراسو بزنه......یا مثلا اون بچه که همرا زابوزا بود فکر نکنم بتونه از تکنیک های خونیش استفاده بکنه چون تا اون جایی که می دونیم اینها در واقع یه سری عروسک خیمه شب یازی هستند که توسط یه شخص دیگه کنترل میشن وگرنه مثلا قدرت کسی مثل دیدارا خیلی بالاتر از کابوتوچیمارو بود........................

کاش ایتاچی نمیمرد:41:عجب ابهتی داشت:18:

آره خداییش همه داستان با اون معنا پیدا می کرد........یه آدم خونسرد که در کمال خونسردی حتی به پدر و مادرش هم رحم نکرد و کسی نفهمید چرا !!!!!!!!!!! اعجوبه اوچیها که ممکن بود حتی هوکاگه پنجم بشه در سنی جوان تر از هوکاگه چهارم.....!!!!!!!!!!!

kiuq
06-11-2010, 22:26
وگرنه مثلا قدرت کسی مثل دیدارا خیلی بالاتر از کابوتوچیمارو بود
قبول ندارم.:31:

واژه ی Genius رو بیهوده به اوروچیمارو ندادن که .. . سر مبارزه برسه با خنده های موزیانه یه طوری خودشو پشتیبانی میکنه.!
دیدارا در حد تقابل با ساسوری هم نبود!! ( پارتنر دیدارا که دیدارا همیشه بهش مستر میگفت.) بعد همین ساسوری سوسکی بیش بغل اوروچی نبود..:31:
یکم زیاده روی کردم..:31:

siavash2death
06-11-2010, 23:01
دوستان اگه کلیپ راجع به گارا بخوام می تونید بهم آدرس بدید؟؟؟؟
مثلا اینکه چجوری می میره؟؟؟؟ یه قسمتش بود که از گیم وان دیدم. یه پسره ای هست که پیراهن سبز می پوشه. از اون جلوی یه نفر که از تو بدنش استخون در میاد دفاع می کنه!!! شرمنده اینطوری توضیح می دم. ولی من انیمه باز نیستم. همین یکی دو قسمت رو دیدم. خواستم ببینم کسی می تونه لینک بهم بده؟؟؟

D,Freeman
07-11-2010, 01:13
دوستان اگه کلیپ راجع به گارا بخوام می تونید بهم آدرس بدید؟؟؟؟
مثلا اینکه چجوری می میره؟؟؟؟ یه قسمتش بود که از گیم وان دیدم. یه پسره ای هست که پیراهن سبز می پوشه. از اون جلوی یه نفر که از تو بدنش استخون در میاد دفاع می کنه!!! شرمنده اینطوری توضیح می دم. ولی من انیمه باز نیستم. همین یکی دو قسمت رو دیدم. خواستم ببینم کسی می تونه لینک بهم بده؟؟؟

دوست عزیز گارا صحیح وسالمه....اون که بمیره من این کارگردان انیمه رو میکشم!!!!:31:
اگه میخوای اون قسمتائی که گارا هست رو ببینی که مزه نمیده...چیزی متوجه نمیشی...
ماها بیشتر از طریق تورنت این انیمه رو میبینیم...دلیلش هم حتما میدونی...:31:...چون بیشتر سایتا قانون کپی رایت داره یا شیلتره...
بازم اگه تمایل داشتی لینک تورنتهائی رو که گارا توش هست رو برات بزارم...:46:

kortol
07-11-2010, 01:31
دیدارا در حد تقابل با ساسوری هم نبود!! ( پارتنر دیدارا که دیدارا همیشه بهش مستر میگفت.) بعد همین ساسوری سوسکی بیش بغل اوروچی نبود..:31:

من که دیدارا رو با لرد اوروچیمارو مقایسه نکردم !!!!!!!!!! من اون رو با کابوتو مقایسه کردم وگفتم که در کابوتو در مقابل دیدارا مثل پشه می مونه....................................

کلا دیگه رسما این کابوتو داره به مار تبدیل میشه!!!!! فقط یه عینک ازش مونده..............

زنده بودن هیدان!!!!!!

هیدان که نمرده که بتونن با تکنیک ادو تنسی احضارش کنن.............اون در جنگل مخصوصی که زیر نظر خادان شیکامارو اداره می شه برای پرورش گوزن دفن شده و کسی هم جاش رو بلد نیست...............
تازه من فکر نکنم اون هیدانی که ما دیدیم روح داشته باشه !!!!!!!!!! که بتونن با تکنیک ادو تنسی روحشو در بدن یه فرد دیگه احضار کنن....................ولی باز می گم یه جای کار این تکنیک می لنگه .................

دلم برای شکامارو می سوزه اگه آسوما رو ببینه چه جوری می خواد باهاش مبارزه کنه.......:41:

راستی اگه خود کابوتو نابود بشه ( یهنی کلا لرد اروچیمارو و کابوتو بمیرن ) این تکنیک دیگه بی اثره ( یعنی همه اون هایی که احضار شدن دوباره به دنیای خودشون بر می گردند ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

D,Freeman
07-11-2010, 01:41
کلا دیگه رسما این کابوتو داره به مار تبدیل میشه!!!!! فقط یه عینک ازش مونده..............

آره دیگه...تو مانگای قبلی هم دیدیم چطور اروچیمارو(همون ماره)کابوتو رو از ناحیه گردن شکافت...:31:ویاماتو رو برد...:2:اروچیمارو هم فکر کنم چشاش ضعیف شده:31:...وگرنه عینکه به چه دردش میخوره...:27:

راستی اگه خود کابوتو نابود بشه ( یهنی کلا لرد اروچیمارو و کابوتو بمیرن ) این تکنیک دیگه بی اثره ( یعنی همه اون هایی که احضار شدن دوباره به دنیای خودشون بر می گردند ) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همینطوره...اگه اوروچیمارو رو بکشن این جنازه ها هم برمیگردن سرجاشون بخوابن...بنده خداها تازه خوابیده بودن...:31:
هرچند این رویه ای که کیشیموتو در پیش گرفته وتابلو طرفدار اورو چیمارو مطمئنم تا آخرین قسمت انیمه ومانگا باید این جناب مار رو ببینیم!!!:2:

D,Freeman
07-11-2010, 03:15
اینم فایلای تورنت قسمت184انیمه ناروتو...

720p فرمت mkv

480pفرمتmkv

hpk34
07-11-2010, 20:07
سلام

ببخشین که دور میام.:41:

مثل اینکه دیگه یواش یواش داریم به پایان ناروتو نزدیک میشیم.:19::19::19:

این کابوتوچیمارو عجب جونوری بود ما نمیدونستیم.:5:فکر کنم شخصیت مورد علاقه کیشیموتو باشه.:27:

یاماتو حقش نبود به همین راحتی اینجوری بشه.:41:

بقول دوستمون رودر رویی آسوما با شیکامارو هم خیلی دردناکه.:19:راستی اون 2 نفر بغلی آسوما به نظرم یکیش نامزد سوناده بود و اون یکی هم فکر کنم پدر نجی باشه.آخه نشان روی پیشونیش که فکر کنم مال خاندان بیاکوگان بود, نظر شما چیه؟؟:46:

خلاصه خوب سیاستی به خرج داده این مار هفت خط.:41:

یه چیز دیگه اینکه به نظرتون چشمای جدید ساسوکه چجوری میتونه باشه؟؟؟ممکنه رانینگان باشه؟؟:5:

هر چی هست احتمالا یه چیز جدیده.به نظر من که یه مانگکیو شارینگان جدید با این چیشاش میبینیم.:5:

خدا کنه این هفته مانگا عقب نیوفته.:8:

D,Freeman
08-11-2010, 01:35
سلام

علیک سلام..:31:

این کابوتوچیمارو عجب جونوری بود ما نمیدونستیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gifفکر کنم شخصیت مورد علاقه کیشیموتو باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

یکی دیگه هم اومد تا نظر ماروداشته باشه...دستت درد نکنه...:10:

بقول دوستمون رودر رویی آسوما با شیکامارو هم خیلی دردناکه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gifراستی اون 2 نفر بغلی آسوما به نظرم یکیش نامزد سوناده بود و اون یکی هم فکر کنم پدر نجی باشه.آخه نشان روی پیشونیش که فکر کنم مال خاندان بیاکوگان بود, نظر شما چیه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

بله اون یکی پدر نجی بود...کلا مثل اینکه همه دوستای ناروتو باید با یکی از آشناهاشون بجنگن...اون پیرزنه که با ساسوری جنگید ...(اسمش چی بود؟؟؟:31:)اونم بود که ساکورا باید ترتیبشو بده...

یه چیز دیگه اینکه به نظرتون چشمای جدید ساسوکه چجوری میتونه باشه؟؟؟ممکنه رانینگان باشه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

هر چی هست احتمالا یه چیز جدیده.به نظر من که یه مانگکیو شارینگان جدید با این چیشاش میبینیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

وقتی ناروتو رو اونقدر غول کردن ساسکه رو باید به پاش برسونن دیگه!!!

kortol
08-11-2010, 01:43
این کابوتوچیمارو عجب جونوری بود ما نمیدونستیم.:5:فکر کنم شخصیت مورد علاقه کیشیموتو باشه.:27:

چه اسمی گذاشتم من روی این شخصیت کابوتوچیمارو !!!!!!

راستی اون 2 نفر بغلی آسوما به نظرم یکیش نامزد سوناده بود و اون یکی هم فکر کنم پدر نجی باشه.آخه نشان روی پیشونیش که فکر کنم مال خاندان بیاکوگان بود, نظر شما چیه؟؟:46:

درسته اولی که نامزد سوناده بود که من هنوز فکر می کنم پدر هوکاگه چهارم باشه و پدر بزرگ ناروتو ......دلایل رو دارم جمع می کنم وقتی آماده شد می زارم ..........
دومی هم پدر نجی هستش از خاندان هی یوگا ...نخ بیاکوگان .....اون علامت روی پیشونیش هم که دیگه همه می دونن به خاندا نفرعی هی یوگا تعلق داره تا خاندان اصلی روشون کنترل داشته باشن که زیادی قوی نشن..........

یه چیز دیگه اینکه به نظرتون چشمای جدید ساسوکه چجوری میتونه باشه؟؟؟ممکنه رانینگان باشه؟؟:5:

ساسوکه که رینگان نداره ..فقط شارینگان داره ........وقتی چشمی از خاندان اوچیها رو به هم پیوند می زنن مانگیکو شارینگانشون عوض نمیشه فقط دیگه باعث کور شدن چشم نمیشه ............در واقع براشون یه مانگیکو شارینگان نا محدود درست می کنه.............................دلیلی هم که ایتاچی برادرش رو زنده گذاشت ( دلیلی که توی اول انیمه گفته شد نه اونی که ما حدس می زنیم یا داریم سر درمیاریم ) این بود که ساسوکه قوی بشه و بعد ایتاچی اونو بکشه و مانگیکوشو نامحدود کنه .....ولی خوب به دلایلی نشد ( همه می دونن چرا دیگه ) .......

خدا کنه این هفته مانگا عقب نیوفته.:8:

خدا از دهنت بشنوه................البته تا جایی که تجربه نشون داده در یه ماه حداکثر 4 تا مانگا میدن بیرون......وحالا حالا ها این مانگا ها ادامه دارن و به پایاین خط نزدیک نشدیم .....فقط کافیه برای افراد اصلی این داستان یه مبارزه کوچولو در نظر بگیری تا بفهمی که هنوز یه 3 سالی داریم مانگا بخونیم...............انیمه که دیگه جای خود داره.........فقط امید وارم پایانش دلچسب باشه و هندی بازی نشه............

:11:اگر هم شد ناروتو با هیناتا ازدواج کنه...:40:

hpk34
08-11-2010, 08:35
یکی دیگه هم اومد تا نظر ماروداشته باشه...دستت درد نکنه...

خواهش میکنم.:10:اکثر نویسنده ها به یکی از شخصیتهای بد داستانشون خیلی علاقه دارن که اوروچیمارو هم احتمالا برای کیشیموتو همچین حالتی داره:21:

وقتی ناروتو رو اونقدر غول کردن ساسکه رو باید به پاش برسونن دیگه!!!

درسته.وای که دارم برای روبرو شدن این 2 تا لحضه شماری میکنم.:8:

چه اسمی گذاشتم من روی این شخصیت کابوتوچیمارو !!!!!!

آره واقعا.من که خیلی خیلی حال کردم با این اسمی که گذاشتین.همچیش ردیفه.:46::11::10:

درسته اولی که نامزد سوناده بود که من هنوز فکر می کنم پدر هوکاگه چهارم باشه و پدر بزرگ ناروتو ......دلایل رو دارم جمع می کنم وقتی آماده شد می زارم ..........

خوب یعنی خود سوناده نمیدونه که هوکاگه چهارم پسرشه؟؟؟آخه کدوم مادری هست که بچه خودشو نشناسه؟؟؟:41:

یا اینکه منظورتون اینه که نامزد سوناده یه زن دیگه داشته؟؟:31:

من که هر جور فکر میکنم در این مورد به نتیجه ای نمیرسم.:13:

ساسوکه که رینگان نداره ..فقط شارینگان داره ........وقتی چشمی از خاندان اوچیها رو به هم پیوند می زنن مانگیکو شارینگانشون عوض نمیشه فقط دیگه باعث کور شدن چشم نمیشه ............در واقع براشون یه مانگیکو شارینگان نا محدود درست می کنه.............................دلیلی هم که ایتاچی برادرش رو زنده گذاشت ( دلیلی که توی اول انیمه گفته شد نه اونی که ما حدس می زنیم یا داریم سر درمیاریم ) این بود که ساسوکه قوی بشه و بعد ایتاچی اونو بکشه و مانگیکوشو نامحدود کنه .....ولی خوب به دلایلی نشد ( همه می دونن چرا دیگه ) .......

اینارو که میدونم.آخه میدونین ناگاتو که 2 تا چشم ریننگان داشت.یکیش که الان مال توبی هست.پس اون یکی دیگش چی شده؟؟:13:

این که توبی 3 چشمی شده باشه که فکر نکنم چون کیشیموتو تا حالا چیز غیر عادی تو داستانش نداشته.

پس یا اون یکیشو اصلا بر نداشته یا اینکه یه جایی قایمش کرده واسه روز مبادا و یه احتمال خیلی خیلی کمشم اینه که ممکنه داده باشدش به ساسوکه.:5:احتمالش خیلی کمه ولی ممکنه به یه دلیلی که ما نمیدونیم این کارو کرده باشه.:8:

خدا از دهنت بشنوه................البته تا جایی که تجربه نشون داده در یه ماه حداکثر 4 تا مانگا میدن بیرون......وحالا حالا ها این مانگا ها ادامه دارن و به پایاین خط نزدیک نشدیم .....فقط کافیه برای افراد اصلی این داستان یه مبارزه کوچولو در نظر بگیری تا بفهمی که هنوز یه 3 سالی داریم مانگا بخونیم...............انیمه که دیگه جای خود داره.........فقط امید وارم پایانش دلچسب باشه و هندی بازی نشه............

اگر هم شد ناروتو با هیناتا ازدواج کنه...

آخه بعضی موقع ها 2 هفته پشت سر هم شده که مانگا نیومده.:41:به نظر من که کیشیموتو جنگهارو خیلی خیلی کشش نمیده.همونطور که توقسمتهای قبلی دیدیم ممکنه تو یه قسمت هم زمان 2-3 تا مبارزه رو نشون بده.تازه زیادیشم دیگه خسته کننده میشه.من که میگم اگه بعد از پایان این جنگ معمای دیگه ای رو کیشیموتو درست نکنه دیگه حد اکثر تا مانگا 600 تموم میشه.:41:البته این خودش نزدیک به 2 سال طول میکشه .

امیدوارم که حالا حالا ها ادامه داشته باشه.:10:

بابا ازدواج سیخی چن.مردیم بس که پایان فیلم و سریال و داستان و ... رو با ازدواج دیدیم.:31:

D,Freeman
08-11-2010, 13:05
خوب یعنی خود سوناده نمیدونه که هوکاگه چهارم پسرشه؟؟؟آخه کدوم مادری هست که بچه خودشو نشناسه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

یا اینکه منظورتون اینه که نامزد سوناده یه زن دیگه داشته؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

من که هر جور فکر میکنم در این مورد به نتیجه ای نمیرسم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

:16:...
آقا این بحث خیلی جالبه ...فکرکنم قبلا هم درموردش صحبت شد ولی نتیجه ای گرفته نشد!!! همش تقصیر این کیشیموتوئه که با نشون دادن چند تا صحنه (کلاس وبعد از کلاسو...)کلی ملتو تو فکر وخیال انداخت...:31:

این که توبی 3 چشمی شده باشه که فکر نکنم چون کیشیموتو تا حالا چیز غیر عادی تو داستانش نداشته.

پس یا اون یکیشو اصلا بر نداشته یا اینکه یه جایی قایمش کرده واسه روز مبادا و یه احتمال خیلی خیلی کمشم اینه که ممکنه داده باشدش به ساسوکه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gifاحتمالش خیلی کمه ولی ممکنه به یه دلیلی که ما نمیدونیم این کارو کرده باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

یعنی اینقدر به ساسکه اعتماد پیدا کرده که یه دونه رینگان بهش داده!!!:18:ازش بعیده از این جور بزل وبخششا بکنه...بعدش اگه ساسکه بفهمه که توسط مادارا فریب داده شده که براش دردسر میشه با یه چشم رینگان!!!

بابا ازدواج سیخی چن.مردیم بس که پایان فیلم و سریال و داستان و ... رو با ازدواج دیدیم.

من همینجا موضع خودمو اعلام میکنم!!!پایان کاملا هندی باشه وناروتو با ساکورا ازدواج کنه وهیناتا هم باساسکه!!!!!!!!!!:31:

kiuq
08-11-2010, 13:58
سلام..
قسمت 184 هم گرفتم دیدم ... واقعا نمیخواستم بگیرم ولی ...:2:
باز حالم بهم خورد..:2:
قسمت بعدی هم بدتر میشه..:2:
کلا الان داریم ناروتو میبینینم به جای ناروتو شیپودین:2:
کلا:2:

kortol
08-11-2010, 14:18
آقا این بحث خیلی جالبه ...فکرکنم قبلا هم درموردش صحبت شد ولی نتیجه ای گرفته نشد!!! همش تقصیر این کیشیموتوئه که با نشون دادن چند تا صحنه (کلاس وبعد از کلاسو...)کلی ملتو تو فکر وخیال انداخت...:31:

خوب یعنی خود سوناده نمیدونه که هوکاگه چهارم پسرشه؟؟؟آخه کدوم مادری هست که بچه خودشو نشناسه؟؟؟:41:

یا اینکه منظورتون اینه که نامزد سوناده یه زن دیگه داشته؟؟:31:

من که هر جور فکر میکنم در این مورد به نتیجه ای نمیرسم.:13:

خوب این هم از دلایل من برای اینکه بگم میناتو ( هوکاگه چهارم ) پسر سوناده و دان ( نامزد سوناده ) هستش :

دان در سن 27 سالگی مرد درست یک هفته بعد از اینکه سوناده اون گردنبند رو بهش داد ..( یعنی یه وقفه زمانی برای اینکه سوناده و دان پدرو مادر میناتو بشن !! )
.................................................. .................
همه می دونیم که سوناده بعد از مردن دان دهکده رو ترک می کنه .........توی همون زمان هم جیرایا دهکده رو ترک می کنه اما دوباره به دهکده بر می گرده و یه شاگرد انتخاب می کنه : میناتو نامیکازه....( حالا نظره من اینه که سوناده برگشته و پسرش رو در دهکده گذاشته و از یه شخص مطمئن خواسته که از اون مراقبت کنه .اون هم کسی نبوده جز جیرایا...)

حالا اگه به چپتر ها ی 160 مانگا و صفحه های 13 و 14 و 15 نگاه کنیم : ( اسم چپتر گردنبند مرگ هستش )

صفحه 13 :

.................................................. .................................................. .........................

صفحه 14 :

صفحه 15 :

.................................................. .................................................. ..............................
.................................................. .................................................. ..............................

به نظر شما قیافه این شخص شبیه کیه ..............شاید بگید که رنگ موهاش فرق داره اما سوناده موه هاش زرد بود و میناتو رنگ موهاش رو از مادرش ممکنه به ارث برده باشه.........

.................................................. .................................................. .....
حالا برگردیم به سنه اشخاص :
سوناده الان 53 سالش هستش ( توی انیمه جیرایا به ناروتو گفت وقتی دنبال سوناده بودند )
یعنی موقع شروع داستان 50 سالش بوده و موقع به دنیا اومدن ناروتو 38 سالش بوده..........(ناروتو 12 سالگی امتحان چونین داد )
کاکاشی حدودا 29 سالشه یعنی موقع شروع داستان 26سالش بوده ............وقتی ناروتو به دنیا میاد 13 سالش بوده ( همونسالی که تازه جونین شده بوده و چشمش رو از دست داده بوده ( توی اون قسمتی که مادر نارتو داره براش داستان حمله به کونوها به وسیله کیوبی رو تعریف می کنه یه جا نشون می ده که افراد تازه جونین شده رو یه جا جمع کردند و کاکاشی هم اونجا هست که چشمش بسته است .............) این تخمین سن ها از موقع تولد ناروتو و جونین شدن کاکاشی هم قابل مقایسه هست....

.................................................. .................................................. ..................................
توی یه کتاب که در ژاپن منتشر شده درباره میناتو یه توضیحاتی داده که ابهانات رو بر طرف کنه :

Translated from Naruto 闘の書 Character Official Data Book and Naruto 者の書 Character Official Data Book

میناتو نامیکازه ( پدر و مادر نا مشخص ) در 10 سالگی از آکادمی فارق تحصیل شده و زیر نظر جیرایا شروع به یادگیری کرده ...زمان چونین و جونین شدنش مشخص نیست اما ما جای رو می بینیم که سرپرست یه تیم شده که کاکاشی هم داخل اون تیم هستش اون موقع میناتو تقریبا 17 سال داشته ( هیچ جا به این سن ها اشاره نشده و همه تخمینی هستند )
سوناده بین 17 الی 21 سالگی می تونسته میناتو رو داشته باشه ( این 4 یا 5 سال برای این بوده که میناتو بتونه به عنوان یه بچه از خودش مراقبت کنه و رابطه مادر و فرزندی بین انها شکل بگیره )
پس میناتو تقریبا وقتی مرده سوناده 37 سالش یا 38 سالش بوده ( درست مطابق با زمانی که به وسیله تولد ناروتو تخمین زدیم )

.................................................. .................................................. ...................................

سوناده هیچ وقت به میناتو اشاره ای نکرد و هیچ وقت اون رو فرزند خودش نخوند ولی جیرایا همیشه اون رو مثل پسر خودش دوست داشته :

چپتر 367 صفحه 12 :

.................................................. .................................................. .................................

سوناده هر وقت که اسم میناتو رو می شنیده خیلی ناراحت می شده و قیافه غم ناکی به خودش می گرفته :

شاید دلیلش این بوده که اون هیچ خاطره ای از پسرش نداشته
.................................................. .................................................. ..........

ناروتو همیشه مردم رو با القاب پیره مرد.. پیره زن.. .و غیره صدا می کرده اما همیشه به سوناده می گفته مادر بزرگ سوناده و سوناده هم با توجه به این که روی سنش خیلی حساس بوده ولی به ناروتو کاری نداشته

اما نکته مهم اینه که زمانی که ناروتو با پین مبارزه می کنه یه جا هست که اولش پین به سمت سوناده حمله می کنه و ناروتو حسابش رو می رسه...........سوناده توی ناروتو جیرایا و میناوت رو می بینه ..........حالا جیرایا به عنوان دوست سوناده و استاد ناروتو اما چرا باید میناتو رو ببینه ؟؟؟؟؟؟؟

چپتر 430 صفحه 19 :

.................................................. .................................................. ...............................

البته باز هم می گم که اینها همش یه نظریه هستش و ممکنه که همش اشتباه باشه اما خوب به نظر من که دلایل خیلی زیادی هست برای اثباتش.....

siavash2death
08-11-2010, 17:56
اینم فایلای تورنت قسمت184انیمه ناروتو...

720p فرمت mkv

480pفرمتmkv

سلام و به هر حال ممنون بابت لینک ها. ولی من حقیقتش نمی خوام قسمتهای کاملش رو ببینم. اگه بخوام قسمت های کامل رو ببینم که به جز گارا بقیه رو هم می شناسم که!!!:27: من فقط از دفاع ها و حمله های گارا خوشم میاد. برای همین فقط این موردها رو می خوام. در مورد مردن گارا مثل اینکه می میره ها!! نمی میره؟؟؟ تو قسمت ویدئوهای سایت zedge.net بزن death of gaara یا gaara is death . یه چند تا نتیجه برات میاره. نگاه کن!! البته کیفیت موبایله چندان خوب نیست. ولی یه جایی هستش مثل غار مانند که نمی دونم یه مجسمه بزرگه یا یه هیولای نسبتا بزرگه که چند تا چشم داره!! انگار خون گارا رو داره می کشه!!! :41: در ضمن. یه جای دیگه هم هست که یه شخصیتی به اسم دیدارا با پرنده اش گارا رو بیهوش می گیره و می بره!! حالا دنباله اش چی می شه رو نمی دونم!! از گارا خوشم میاد به خاطر اینکه شخصیت خودمم یجوری شبیهشه!! البته من این کوزه شن اش رو ندارم!!!:27::11:

kortol
08-11-2010, 18:40
در مورد مردن گارا مثل اینکه می میره ها!! نمی میره؟؟؟ تو قسمت ویدئوهای سایت zedge.net بزن death of gaara یا gaara is death . یه چند تا نتیجه برات میاره. نگاه کن!! البته کیفیت موبایله چندان خوب نیست. ولی یه جایی هستش مثل غار مانند که نمی دونم یه مجسمه بزرگه یا یه هیولای نسبتا بزرگه که چند تا چشم داره!! انگار خون گارا رو داره می کشه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif در ضمن. یه جای دیگه هم هست که یه شخصیتی به اسم دیدارا با پرنده اش گارا رو بیهوش می گیره و می بره!! حالا دنباله اش چی می شه رو نمی دونم!!

گارا میمیره اما توسط یکی از بزرگان قبیله خودش دوباره زنده میشه...........................شما نمی تونی فقط قسمت هایی که مربوط به گارا می شه رو ببینی چون با قسمت های دیگه مربوطه و مجبوری تقریبا ا زاول انیمه بشینی نگاه کنی ...........مثلا همون مردنش خودش 30 قسمت از فصل ناروتو شیپودن رو می گره .......تازه اگه نخوای قسمت های قبلی رو ببینی چون در اون صورت باید بشینی کل 220 قسمت فصل اول رو هم ببینی چون تقریبا هر 50 قسمتی این گارا سرو کلش پیدا میه و یکی از شخصیت های اصلی انیمه هست ..................

از گارا خوشم میاد به خاطر اینکه شخصیت خودمم یجوری شبیهشه!! البته من این کوزه شن اش رو ندارم!!!:27::11:

اینکه از گارا خوشت میاد به کنار شما فکر نکنم بخوای شخصیتی مثل گارا داشته باشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........فقط بدون که اون اولش یه قاتل خونخوار بوده و مثل آب خوردن آدم می کشته .....اون کوزه پشتش هم توش پره شن هستش و سلاح اصلی گارا شن هست ......فکر نکنم بخوای درباره تکنیک تابوت صحرا ی گارا چیزی بدونی یا اینکه به راحتی پدر و مادر و حتی عموش رو کشته ....................

D,Freeman
08-11-2010, 21:54
اینکه از گارا خوشت میاد به کنار شما فکر نکنم بخوای شخصیتی مثل گارا داشته باشی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...........فقط بدون که اون اولش یه قاتل خونخوار بوده و مثل آب خوردن آدم می کشته .....اون کوزه پشتش هم توش پره شن هستش و سلاح اصلی گارا شن هست ......فکر نکنم بخوای درباره تکنیک تابوت صحرا ی گارا چیزی بدونی یا اینکه به راحتی پدر و مادر و حتی عموش رو کشته ....................

:16:...
راست میگه دوستمون...گارا تو اوایل سریه اول هر کی رو سر راهش میدیده پودر میکرده!!!:31:
تا اینکه بازم توسط این ناروتو متحول میشه!!!عاشق اون صحنه های مبارزه بین شوکا وقورباغه رئیسم واون تیکه ای که ناروتو کله میزنه به گارا!!!:12:

درمورد اون توضیحاتتون هم بگم که واقعا من به شک افتادم...یعنی واقعا سوناده مادربزرگ ناروتو ومادر میناتو هست؟؟؟
فکر کنم تعداد معمای این انیمه از مجموعه لاست داره جلو میزنه!!!!!!!:31:

قسمت 184 هم دیدم...بد نبود ...ولی تا کی میخواد این فیلرا ادامه پیدا کنه؟؟؟!!!من که فکر میکنم مانگا رو میخوان تموم کنن بعد انیمه رو از فیلر در بیارن!!!!!!!:31: همونطور که میدونین 185هم فیلره!!!!!!خدا بهمون صبر بده!!!اگه مانگا نبود چیکار میکردیم؟؟؟!!!:19:

siavash2death
09-11-2010, 00:00
گارا میمیره اما توسط یکی از بزرگان قبیله خودش دوباره زنده میشه...........................شما نمی تونی فقط قسمت هایی که مربوط به گارا می شه رو ببینی چون با قسمت های دیگه مربوطه و مجبوری تقریبا ا زاول انیمه بشینی نگاه کنی ...........مثلا همون مردنش خودش 30 قسمت از فصل ناروتو شیپودن رو می گره .......تازه اگه نخوای قسمت های قبلی رو ببینی چون در اون صورت باید بشینی کل 220 قسمت فصل اول رو هم ببینی چون تقریبا هر 50 قسمتی این گارا سرو کلش پیدا میه و یکی از شخصیت های اصلی انیمه هست ..................

آره. حالا فامیل که نه!!! ولی بعضی وقتها دوست داشتم کسانی که روی اعصابم راه می رن رو یه شن بارونشون بکنم!!!:27: فکر کنم شما هم گاهی وقتا براتون پیش اومده!!! تفاوت هم که گفتم. اگر هم می خواستم خدای ناکرده فامیل رو گوشمالی بدم این کوزه رو ندارم دیگه!!! بعضی مواقع تنهاییم شبیهشه و بعضی مواقع هم عصبانیت و نفرتم عین اون می شه. :31::11: حالا نگران نباشید اگه این کوزه رو پیدا کردم بهتون خبر می دم منصرفم کنید.:27::11:

hpk34
09-11-2010, 13:54
با این دلایلی که شما گفتین میشه این احتمال رو در نظر گرفت که یوندایمه پسرش باشه.:46:

راستی سوناده با هوکاگه اول و دوم نسبت فامیلی نداره؟؟:13:

در مورد ازدواجم من شخصا دوست دارم ناروتو با ساکورا ازدواج کنه.:21:یه حسی بهم میگه این اتفاق میوفته.:27:

من که دیگه فعلا بیخیال انیمه شدم.میخوام صبر کنم یه باره همشو با هم بگیرم و نگاه کنم.البته خدا داند کی قراره تموم بشه.:5:

-----------

جناب siavash2death اون گارایی که شما میشناختین از وقتی که با ناروتو مبارزه کرد و کازکاگه شد دیگه مرد.:27:

الان حتی حاضره جونشم واسه دفاع از مردمش بده و مردمشم خیلی خیلی دوستش دارن.پیشنهاد میکنم 30 تا قسمت اول ناروتو شیپودن که در مورد مردن گارا هست رو ببینید تا بفهمین من چی میگم.:46:

الانم که شده فرمانده کل لشکر شینوبی ها برای مبارزه با لشکر توبی و کابوتوچیمارو.:8:

اون که خودش و عوض کرد پیشنهاد میکنم شما هم اگه خیلی دوستش دارین خودتونو عوض کنین و نفرتتونو با عشق و محبت عوض کنین.:31:

kortol
09-11-2010, 15:25
راستی سوناده با هوکاگه اول و دوم نسبت فامیلی نداره؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوناده نوه هوکاگه اول هستش و اینو جیرایا به ناروتو وقتی که دنبالش بودند گفت........ان گردنبندی که سوناده به ناروتو داد هم مال هوکاگه اول بوده که خیلی ارزش معنوی و قیمتی بالایی داره ...........گویا وقتی سوناده فهمید ناروتو کیه باهاش اون شرط رو بست البته بعد از اینکه دید با اون سنه کم می توه راسنگان رو اجرا کنه فهمید که این بچه کی هستش ...............

( حتی سوناده توی بد ترین شرط بندی هاش هم هیچ وقت پای اون گردنبند رو وسط نمی کشید اینو شیزونه که همراه سوناده بود به جیرایا و نارتو گفت )

در مورد ازدواجم من شخصا دوست دارم ناروتو با ساکورا ازدواج کنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه حسی بهم میگه این اتفاق میوفته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فکر نکنم این کار اتفاق بی افته چون هم ناروتو از علاقه هیناتا به خودش می دونه هم ساکورا می دونه که هیناتا به ناروتو علاقه داره ..................تازه ناروتو می دونه که ساکورا عاشق ساسوکه هستش و حتی نتونست وقتی که موقعیت مناسبش رو ساکورا داشت ساسوکه رو بکشه ............

به نظر من ساسوکه به دهکده بر می گرده چون همیشه باید یه شخصیت منفی باشه که دوباره مثبت بشه و ساسوکه از همه نظر آمادگیش رو داره ............حالا اینکه در مبارزه های آخر با مادارا چشم هاشو از دست بده احتمالش هست....

ناروتو هم که کیوبی از بدنش خارج میشه و با اون مبارزه سختی رو انجام می ده و زنده می مونه همون طور که مادرش بعد از اینکه کیوبی از بدنش خارج شد زنده موند ( خاندان اوزوماکی ها همچین قابلیتی داشتند برای همین بهترین میزبان برای قوی ترین بیجو یعنی کیوبی بودند ) یا اینکه در مبارزه با ده دم آزاد شده اون رو در داخل خودش مهر می کنه ...................

من نمی دونم اگه ناروتو با هیناتا ازدواج نکنه من به شخصه می رم جاپن و پدر کیشیموتو رو در میارم..........:19:

siavash2death
09-11-2010, 17:27
با این دلایلی که شما گفتین میشه این احتمال رو در نظر گرفت که یوندایمه پسرش باشه.:46:

راستی سوناده با هوکاگه اول و دوم نسبت فامیلی نداره؟؟:13:

در مورد ازدواجم من شخصا دوست دارم ناروتو با ساکورا ازدواج کنه.:21:یه حسی بهم میگه این اتفاق میوفته.:27:

من که دیگه فعلا بیخیال انیمه شدم.میخوام صبر کنم یه باره همشو با هم بگیرم و نگاه کنم.البته خدا داند کی قراره تموم بشه.:5:

-----------

جناب siavash2death اون گارایی که شما میشناختین از وقتی که با ناروتو مبارزه کرد و کازکاگه شد دیگه مرد.:27:

الان حتی حاضره جونشم واسه دفاع از مردمش بده و مردمشم خیلی خیلی دوستش دارن.پیشنهاد میکنم 30 تا قسمت اول ناروتو شیپودن که در مورد مردن گارا هست رو ببینید تا بفهمین من چی میگم.:46:

الانم که شده فرمانده کل لشکر شینوبی ها برای مبارزه با لشکر توبی و کابوتوچیمارو.:8:

اون که خودش و عوض کرد پیشنهاد میکنم شما هم اگه خیلی دوستش دارین خودتونو عوض کنین و نفرتتونو با عشق و محبت عوض کنین.:31:

بابا حالا چرا می زنی!!:10: من می گم که. بدون کوزه کاری از دستم بر نمیاد!!!:27: فرمانده لشکر شدنش رو هم دیدم!! البته اگه درست بگم!! موقعی که داره با دیدارا مبارزه می کنه که طرف یه مجسمه مانند شکل شبح رو روی شهر پرت می کنه!!:11:

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:23 PM ----------

حالا این کازکاگه که می گید یعنی چی؟؟؟ یعنی همین فرمانده لشکر ؟؟؟

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

دوستان می شه یکی این عکس اینو رو بذاره ببینم کی هستش؟؟؟ اصلا دیدمش یا نه؟؟؟؟ مثل اینکه به جز خودم کسی از گارا خوشش نمیاد!!!! نه؟؟؟؟:41:

siavash2death
09-11-2010, 17:41
در ضمن فرض بگیرید می خوام تازه شروع کنم به ناروتو دیدن!! یعنی از اول اول!!! حالا با زیرنویس یا زبان انگلیسی گیر میاد؟؟؟ اپیزودی هستش دیگه؟؟؟؟هر اپیزود حجمش چقدره؟؟؟ کیفیت خوب ولی کم حجمش هم گیر میاد؟؟؟ تازه. من با تورنت مشکل دارم. نوع دیگه ای ازش گیر نمیاد؟؟؟؟؟؟

D,Freeman
09-11-2010, 19:01
بابا حالا چرا می زنی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif من می گم که. بدون کوزه کاری از دستم بر نمیاد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif فرمانده لشکر شدنش رو هم دیدم!! البته اگه درست بگم!! موقعی که داره با دیدارا مبارزه می کنه که طرف یه مجسمه مانند شکل شبح رو روی شهر پرت می کنه!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
حالا این کازکاگه که می گید یعنی چی؟؟؟ یعنی همین فرمانده لشکر ؟؟؟
دوستان می شه یکی این عکس اینو رو بذاره ببینم کی هستش؟؟؟ اصلا دیدمش یا نه؟؟؟؟ مثل اینکه به جز خودم کسی از گارا خوشش نمیاد!!!! نه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

اونی که شما دیدی فرمانده لشکر نبود...یکی از اعضای آکاتسوگی به نام دایدارا به دهکده مخفی شن حمله میکنه تا گارا رو که حامل هیولای دم دار هست بدزده!!!(شوکا)اولای سریه شیپودن هست ...
این فرمانده لشکر هم به تازگی شده...یعنی تو مانگای 514فرمانده کل لشکر شینوبی ها شده!!!اون مجسمه هم حیله دایدارا برای پرت کردن حواس گارا و....(برو خودت بقیشو ببین...:31:)
کازه کاگه هم به رهبر دهکده شن گفته میشه...مثل هکاگه که به رهبر دهکده برگ گفته میشه یا رایکاگه که به رهبر دهکده مخفی ابر(اگه اشتباه نکنم!!!:31:)یا تسوچیکاگه که به رهبر دهکده مخفی صخره گفته میشه...یا میزوکاگه که به رهبر دهکده مخفی مه هست...

در ضمن گارا یکی از محبوبترین شخصیت های این انیمه است...اون اینو هم که میبینین اونقدر رای داره به خاطر اشکال نظر سنجیه که رای های ناروتو تو نظر سنجی قبلی رفته برای اینو!!!!!:18:
اینم یه عکس از اینو وبعدیش گارای عزیز...

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

در ضمن فرض بگیرید می خوام تازه شروع کنم به ناروتو دیدن!! یعنی از اول اول!!! حالا با زیرنویس یا زبان انگلیسی گیر میاد؟؟؟ اپیزودی هستش دیگه؟؟؟؟هر اپیزود حجمش چقدره؟؟؟ کیفیت خوب ولی کم حجمش هم گیر میاد؟؟؟ تازه. من با تورنت مشکل دارم. نوع دیگه ای ازش گیر نمیاد؟؟؟؟؟؟

تمام قسمتاش رو میخوای دانلود کنی؟؟؟؟!!!!میدونی سری ناروتو220قسمت وسری شیپودن تا بهحال184قسمته!!!!
بهتر از این فزو شگاه های اینترنتی تهیه کنی که زیر نویس فارسی هم داره...:46:

kortol
09-11-2010, 21:36

خوب دوست عزیز می تونی با رقتن به سایت هایی مثل دنیای انیمه یا بهشت انیمه اونهارو سفارش بدی و کیفیت خوب به همرا زیر نویس فارسی رو بخری ................
اگه میخوای دانلود کنی سایت های زیادی هست برای دانلود من خودم از

دانلود می کنم زیر نویس انگلیسی داره و کیفیت ها و حجم ها رو هم برات مشخص می کنه تا هر کدوم رو خواستی دانلود کنی ..........زیر نویسش هم به صورت هارد ساب هستش ( یعنی روی انیمه قرار داره و نیاز به دانلود فایل های زیر نویس نیست) کیفیت ها هم از 720 و 480 داره تا فرمت های MP4 ...........توی سایت ثبت نام می کنی که رایگان هستش و روزی هم 4 تا قسمت می تونی دانلود کنی که برات کفایت می کنه ...اگه سرعت خوبی داره از سایت های دیگه هم می تونی دانلود کنی.........

siavash2death
10-11-2010, 00:33
دوست عزیز. کم کم دارم قسمت هاش رو می گیرم و نگاه می کنم. از سری tv اش شروع کردم. درسته؟؟؟ این شیپودن بعد از این سری تلویزیونیشه؟؟؟؟

D,Freeman
10-11-2010, 00:55
دوست عزیز. کم کم دارم قسمت هاش رو می گیرم و نگاه می کنم. از سری tv اش شروع کردم. درسته؟؟؟ این شیپودن بعد از این سری تلویزیونیشه؟؟؟؟

بله سریه شیپودن بعد از سریه ناروتو هستش...(تو سریه دوم به جای ناروتو شد نارتو شیپودن)...
ها با من نبودی؟؟؟!!!من نباید جواب میدادم یعنی؟؟؟!!!:31:

kortol
10-11-2010, 17:12
ها با من نبودی؟؟؟!!!من نباید جواب میدادم یعنی؟؟؟!!!:31:
ما و شما نداریم هر کی بتنه جواب دوستان رو باید بده .................
درسته چند وقت پیش تاپیک چند صفحه چند صفحه جلو می رفت اما حالا انیمه بین ها کم شدن.......یه دلیلش هم همین فیلر ها هستش که به شدت روی اعصاب من یکی رفته ....مانگا رو هم که دمش گرم الان 8 روزه که نسخه قبلی رو دادن بیرون من نمی دونم این کیشیموتو چه کار می کنه که اینقدر دیر به دیر مانگا بیرون می ده..........

شاید اون هم مثل ما امتحانات میان ترمش شروع شده !!!!!1 :31:
کلا خوشحال باش توی بخش انیمه همین یه تاپیک هست که فعال هستش بقیه دارن خاک می خورن...........

شاید امشب مانگای جدید بیاد اگه نیاد میره برای 13 یا 14 ماه........

حالا یه سری بحث جدید هستش که من می خوام شروع کنم ............بزار تا آخر هفته فایل هاش رو پیدا و تجمه کنم .....

D,Freeman
10-11-2010, 18:31
شاید امشب مانگای جدید بیاد اگه نیاد میره برای 13 یا 14 ماه........

شاید امشب بیاید ...شاید....:31:
راستی یه سوال از اوایل انیمه...کسی میدونه اون قدرت خونی که کابوتو داشت چی بود!!!!یادتون سر امتحان چونین اون نینجاهای باران زدنش یهو چشم هاش قرمز شد...یا یه صحنه که داشت به ارو چیمارو میگفت که میترسه قدرت خونیش بیدار بشه!!!!!!!!من که تا به حال چیزی ندیدم!!!:41:

footballist
10-11-2010, 23:00
ناروتو 516:

D,Freeman
10-11-2010, 23:45
آخه کی این جنگ شروع میشه ما مردیم از هیجان!!!:31:
ولی اینائی که احضار شدن مشکوک میزنن...یعنی میتونن طلسم کابوتوچیمارو رو خنثی کنن!!!دلم برای آزوما واون دختره که همراه زابوزا بود خیلی سوخت!!!:41:

kortol
11-11-2010, 17:36
آخه کی این جنگ شروع میشه ما مردیم از هیجان!!!:31:
ولی اینائی که احضار شدن مشکوک میزنن...یعنی میتونن طلسم کابوتوچیمارو رو خنثی کنن!!!دلم برای آزوما واون دختره که همراه زابوزا بود خیلی سوخت!!!:41:

خوب مانگای جدید هم اومد . می تونیم حالا یه بحث در حد تیم ملی شروع کنیم ...........اول اینکه اون افرادی که احضار شدند طبق گفته حود کابوتوچیمارو کامل نمیشه کنترلشون کرد و بیشتر هدف کابوتوچیمارو هم این بوده که طرف مقابل رو با دیدن چهره افراد دوست داشتنی ضعیف کنه .....مثلا نجی پدرش رو ببینه یا ساکورا مثلا الدر چویی رو ببینه یا مثلا شیکامارو آسوما رو ببینه.....
پس معلومه که باز یه جای این تکنیک ایراد داره....بابه خود لرد اروچیمارو هم نمی تونست از این تکنیک کامل استفاده کنه و در مبارزه با هوکاگه سوم هم نتونست کامل افراد احضار شده رو کنترل کنه این که دیگه یه جوجه پرستاره ......

.................................................. .................................................. ...............................

به به جناب دان هم که احضار شدند .......اون رو از کجا می شناختند .....؟؟؟؟؟ چرا احضار شده با اینکه کسی از قدیم دیگه نمونده که اون رو بشناسه جز خود سوناده !!!! حالا چرا احضار شده ؟؟؟؟ سوناده هم که به خط مقدم نرفته ؟؟؟؟؟
البته آسوما شناختش ولی نه کاملا
.................................................. .................................................. ...................................

ناروتو هم یه حرکت جدید یاد گرفته اون دستش من رو یاد بازی شیطان هم می گرید نسخه چهار انداخت دست نرو هم اون شکلی بود!!!!!!!!!!!!!!!!1 حالا با اون دست چاکرایی چه می خواد زنه خدا می دونه
.................................................. .................................................. ....................
چه حالی کردم با سخنرانی گارا !!!! دمش گرم ......ترکوند حالا همه برای ناروتو ، ناروتو برای همه میشه!!!!!!!
شعار ساختم از خودم......
کف کردم جلوی همه اون جوری صحبت کرد...منتظرم تا اینمه این قسمت رو یه روزی دانلود کنم ببینم چه آهنگی روش گذاشتند.......

جنگ چهارم نینجاها شروع شده........جنگ سوم زمان هوکاگه چهارم و موقعی که کاکاشی تازه 12 ساله بوده آغاز شده.....جنگ دوم هم زمانی که گروه جیرایا ، سوناده ، اوروچیمارو بودند شروع شد............جنگ اول میشه کی ؟؟؟؟؟ همون جنگی که توش هوکاگه اول و مادارا برنده شدند و با هم دهکده برگ رو تشکیل دادند.؟؟؟؟؟؟؟

D,Freeman
11-11-2010, 18:35
جنگ چهارم نینجاها شروع شده........جنگ سوم زمان هوکاگه چهارم و موقعی که کاکاشی تازه 12 ساله بوده آغاز شده.....جنگ دوم هم زمانی که گروه جیرایا ، سوناده ، اوروچیمارو بودند شروع شد............جنگ اول میشه کی ؟؟؟؟؟ همون جنگی که توش هوکاگه اول و مادارا برنده شدند و با هم دهکده برگ رو تشکیل دادند.؟؟؟؟؟؟؟

بله که هکاگه اول کونوها رو تشکیل داد وقوم اوچیها رو کنار زد...

به به جناب دان هم که احضار شدند .......اون رو از کجا می شناختند .....؟؟؟؟؟ چرا احضار شده با اینکه کسی از قدیم دیگه نمونده که اون رو بشناسه جز خود سوناده !!!! حالا چرا احضار شده ؟؟؟؟ سوناده هم که به خط مقدم نرفته ؟؟؟؟؟
البته آسوما شناختش ولی نه کاملا

به نظر شما این احضارا بعضی هاشون غیر منطقی نیست؟؟؟مثلا همین زابوزا و یا همون هانزو...(که اصلا معلوم نشد هانزو کی مرد!!!)اصلا بعضی ازاین احضارا رو خود اوروچیمارو هم نمیشناخت چه برسه به کابوتو!!!

ناروتو هم یه حرکت جدید یاد گرفته اون دستش من رو یاد بازی شیطان هم می گرید نسخه چهار انداخت دست نرو هم اون شکلی بود!!!!!!!!!!!!!!!!1 حالا با اون دست چاکرایی چه می خواد زنه خدا می دونه

فکر کنم رنگ این دست چاکرائی که بوسیله چاکرای کیوبی درست شده نارنجی باشه نه؟؟؟ولی اون پسره(اسمش یادم رفته)همون راهبه که پدرش دوست آزوما بود وبه همراه سه نینجای دیگه به کونوها حمله کردن آبی بود!!!!اون قبلا این تکنیک رو یاد گرفته بود...ولی با خارج شدن چاکرای کیوبی تکنیکش از دست رفت!!!نرو هم دستش آبی بود!!!(آبی روشن!!!:31:)

خوب مانگای جدید هم اومد . می تونیم حالا یه بحث در حد تیم ملی شروع کنیم ...........اول اینکه اون افرادی که احضار شدند طبق گفته حود کابوتوچیمارو کامل نمیشه کنترلشون کرد و بیشتر هدف کابوتوچیمارو هم این بوده که طرف مقابل رو با دیدن چهره افراد دوست داشتنی ضعیف کنه .....مثلا نجی پدرش رو ببینه یا ساکورا مثلا الدر چویی رو ببینه یا مثلا شیکامارو آسوما رو ببینه.....
پس معلومه که باز یه جای این تکنیک ایراد داره....بابه خود لرد اروچیمارو هم نمی تونست از این تکنیک کامل استفاده کنه و در مبارزه با هوکاگه سوم هم نتونست کامل افراد احضار شده رو کنترل کنه این که دیگه یه جوجه پرستاره ......

یه صحنه کابوتوچیمارو گفت که فعلاا فقط حرکاتشون رو کنترل میکنه وبه موقش اونا رو به دستگاه های بی رحم آدمکش تبدیل میکنه!!!آگه درست متوجه شدم!!!یعنی میتونه کاملا کنترلشون کنه!!!ولی هنوز از میزان قدرتشون چیزی نفهمیدیم...میتونن تکنیکائی رو که موقعی که زنده بودن اجرا کنن یعنی؟؟؟!!!

از پائین به بالا پستتون رو جواب دادم...:31:

hpk34
11-11-2010, 21:58
راستی یه سوال از اوایل انیمه...کسی میدونه اون قدرت خونی که کابوتو داشت چی بود!!!!یادتون سر امتحان چونین اون نینجاهای باران زدنش یهو چشم هاش قرمز شد...یا یه صحنه که داشت به ارو چیمارو میگفت که میترسه قدرت خونیش بیدار بشه!!!!!!!!من که تا به حال چیزی ندیدم!!!

من که اینارو یادم نمیاد.میشه یکم بیشتر توضیح بدین

چه حالی کردم با سخنرانی گارا !!!! دمش گرم ......ترکوند حالا همه برای ناروتو ، ناروتو برای همه میشه!!!!!!!
شعار ساختم از خودم......
کف کردم جلوی همه اون جوری صحبت کرد...منتظرم تا اینمه این قسمت رو یه روزی دانلود کنم ببینم چه آهنگی روش گذاشتند.......

منم خیلی حال کردم.قبلا از گارا متنفر بودم شدید.ولی از بعد از اینکه اومد به لی کمک کرد وقتی که میخواستن ساسوکه رو ببرن پیش اوروچیمارو ; کم کم نظرم عوض شد.الان خیلی خیلی دوستش دارم.:40:

فکر کنم رنگ این دست چاکرائی که بوسیله چاکرای کیوبی درست شده نارنجی باشه نه؟؟؟ولی اون پسره(اسمش یادم رفته)همون راهبه که پدرش دوست آزوما بود وبه همراه سه نینجای دیگه به کونوها حمله کردن آبی بود!!!!اون قبلا این تکنیک رو یاد گرفته بود...ولی با خارج شدن چاکرای کیوبی تکنیکش از دست رفت!!!نرو هم دستش آبی بود!!!(آبی روشن!!!)

اون قسمتا که فکر کنم فیلر بود.:13:

بیچاره آنکو که هنوز جنگ تموم نشده فاتحشه باید بخونیم.واقعا خیلی ظلمشه با اون بلایی که اوروچیمارو موقعی که شاگردش بود سرش آورد.:41:

امیدوارم نمیره:41:

راستی دیدین توبی به کابوتوچیمارو گفت که لشکر زتسو رو برای محافظت از ساسوکه فعلا نمیفرسته جنگ.معلومه که ساسوکه خیلی برای توبی مهمه.معلوم نیست چه نقشه ای واسه ساسوکه داره.:5::41:

D,Freeman
11-11-2010, 22:45
من که اینارو یادم نمیاد.میشه یکم بیشتر توضیح بدین

اوایل سریه ناروتو رو ندیدین؟؟؟موقع امتحانات چونین بود دیگه....

منم خیلی حال کردم.قبلا از گارا متنفر بودم شدید.ولی از بعد از اینکه اومد به لی کمک کرد وقتی که میخواستن ساسوکه رو ببرن پیش اوروچیمارو ; کم کم نظرم عوض شد.الان خیلی خیلی دوستش دارم

شدیدا تائید میشه...:31:

اون قسمتا که فکر کنم فیلر بود.

کدوم قسمت؟؟؟نه بابا اون موقع اصلا فیلری وجود نداشت...همون صحنه هائی که ناروتو با کیوبی درونش میجنگه واونو وتدار به عقب نشینی میکنه و به دوستش (همون راهب )که پدرش چاکرای کیوبی رو توش مهر کرده بود کمک میکنه تا اونو کنترل کنه...همون راهب که دست راستش همیشه باند پیچی بود ومیتونست از اون تکنیک وحشتناک(دست چاکرائی)استفاده کنه...

بیچاره آنکو که هنوز جنگ تموم نشده فاتحشه باید بخونیم.واقعا خیلی ظلمشه با اون بلایی که اوروچیمارو موقعی که شاگردش بود سرش آورد

مار میدونه چطور با مار باید مبارزه کنه:31:...اون تیکه ای که هردو از تکنیک دست ماری مخفی استفاده کردن خیلی هیجان زده شدم...:8:ولی آره حیفه که بمیره ...اونم توسط کابوتوچیمارو!!!:41:

راستی دیدین توبی به کابوتوچیمارو گفت که لشکر زتسو رو برای محافظت از ساسوکه فعلا نمیفرسته جنگ.معلومه که ساسوکه خیلی برای توبی مهمه.معلوم نیست چه نقشه ای واسه ساسوکه داره

لشکر زتسو رو که فرستادن...اون زتسوئی که نصف سیاه ونصف سفید بود برای محافظت از ساسکه گزاشتن...فکر کنم اون با بقیه یه فرقائی داره!!!

kortol
12-11-2010, 12:05
اون قسمتا که فکر کنم فیلر بود.:13:

کدوم قسمت؟؟؟نه بابا اون موقع اصلا فیلری وجود نداشت...همون صحنه هائی که ناروتو با کیوبی درونش میجنگه واونو وتدار به عقب نشینی میکنه و به دوستش (همون راهب )که پدرش چاکرای کیوبی رو توش مهر کرده بود کمک میکنه تا اونو کنترل کنه...همون راهب که دست راستش همیشه باند پیچی بود ومیتونست از اون تکنیک وحشتناک(دست چاکرائی)استفاده کنه...

درسته اون قسمت ها رو فقط در انیمه وجود داشتند و گویا در مانگا نبودند.............و برای این ساخته شده بودند که ما با شخصیت آسوما بیشتر آشنا بشیم چون بعد از اون قسمت سریع آسوما توسط اعضای آکاتسوکی کشته میشه و بیشتر برای معرفی آسوما بود ....

بیچاره آنکو که هنوز جنگ تموم نشده فاتحشه باید بخونیم.واقعا خیلی ظلمشه با اون بلایی که اوروچیمارو موقعی که شاگردش بود سرش آورد.:41:

انکو مسئول امتحانات چونین ها بوده و نمیشه به همین راحتی دست کم گرفتش البته درسته قوی نیست ام همچین ضعیف هم نباید باشه به هر حال اونم یکی از افراد منتخب لرد اوروچیمارو بوده پس نباید ضعیف باشه !!!!!!!!!!

لشکر زتسو رو که فرستادن...اون زتسوئی که نصف سیاه ونصف سفید بود برای محافظت از ساسکه گزاشتن...فکر کنم اون با بقیه یه فرقائی داره!!!

کلا زتسو ها دونوع هستن یکی اون سفیده و اون یکی هم سیاهه که قابلیت جدا شدند از هم رو هم دارن .......یادتونه یکیش رفت مبارزه کیسامه با کیلر بی رو نگاه کنه و اون یکی با مادارا به جلسه کاگه ها حمله کردند به همراه ساسوکه...........
الان از روی زتسو سفیه یه لشکر 100 هزار تایی ساختند چون گویا هم قابلیت تکثیر داره ( توی همون جلسه کاگه ها یهو پیداش شد و گفت : ساسوکه رو می خواید ؟؟؟ ساسوکه کجاست ؟؟ ساسوکه این جاست ، ساسوکه همه جاست !!!!!!!! )و هم می تونه مبارزه کنه اون سیاه هم که گویا برای بررسی مبارزه ها و تشخیص تکنیک ها خیلی تبحر داره ( اول اون فهمید در مبارزه ایتاچی با ساسوکه که ایتاچی یه مشکلی داره و همه قدرتش رو نداره ) .............

به هر حال حالا ساسوکه چشم های ایتاچی رو داره و یه ماگیکو خفن ، هم می تونه سوسانو بزنه هم آماتراسو و هم اون تکنیک برق قوی خودش رو .....چشم هاش هم گویا مهمه و مادارا به دنبال چشم های اون هستش چون بعد از خودش گویا اون تنها کسی از خاندان ایتاچی ها هست که چشمهاش پیوند خورده و می تونه مانگیکو نامحدود اجرا کنه....حتی ایتاچی هم مانگیکو نامحدود نداشت و چشمهاش آسیب می دید..............

راستی یه سوال از اوایل انیمه...کسی میدونه اون قدرت خونی که کابوتو داشت چی بود!!!!یادتون سر امتحان چونین اون نینجاهای باران زدنش یهو چشم هاش قرمز شد...یا یه صحنه که داشت به ارو چیمارو میگفت که میترسه قدرت خونیش بیدار بشه!!!!!!!!من که تا به حال چیزی ندیدم!!!

احتمالا قدرت خونی مارمولکیش رو گفته :31:...........از بس که آدم موزی و مارمولکی هستش .....حالا هم که با مار پیوند خورده ..... قسمت مارش بیشتر شده !!!!! :31:

D,Freeman
12-11-2010, 12:21
احتمالا قدرت خونی مارمولکیش رو گفته ...........از بس که آدم موزی و مارمولکی هستش .....حالا هم که با مار پیوند خورده ..... قسمت مارش بیشتر شده !!!!!

پس شما یادتونه!!!آخه این چه قدرات خونی هستش که از اول تا الان نشون داده نشده!!!بعد اروچیمارو دنبال افرادی میگشت که دارای قابلیت خونی باشن...ممکنه کابوتو هم یه قدرت خونی خفن داشته باشه وهنوز رو نکرده!!!!!!!:21:

kiuq
12-11-2010, 14:18
عجب نکته ای...
ممکنه در مبارزه ی بعدی رو کنه!!

kortol
14-11-2010, 01:58
تاپیک تعطیل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجایید پس..............این قسمت 185 هم اومد.هنوز فیلر یا نه در اومده............خسته شدیم.....

پس شما یادتونه!!!آخه این چه قدرات خونی هستش که از اول تا الان نشون داده نشده!!!بعد اروچیمارو دنبال افرادی میگشت که دارای قابلیت خونی باشن...ممکنه کابوتو هم یه قدرت خونی خفن داشته باشه وهنوز رو نکرده!!!!!!!:21:

به نظر من همون قدرت نینجای پزشکیش هستش که می تونه حتی با فنون پزشکی هم حریف رو ناکار کنه........... یادتون نیست همزمان با راسنگان ناروتو یه ضربه آروم به قلبش زد و ناروتو نزدیک بود بمیره......................

بعلاوه از هوش خیلی بالایی هم برخورداره..........به راحتی تونست در مبارزه با سوناده طریقه عملکرد ضربه ای که سوناده بهش زده بود و کنترل اعضای بدنش رو به هم ریخته بود بفهمه و دوباره کنترل اعضای بدنش رو به دست بگیره.............

بعلاوه قدرت ترمیم سلولی بالایی هم داشت او موقع ها ........ دیگه تکنیک از این ها خفن تر...........

لرد اوروچیمارو اون رو انتخاب کرد اما وقتی دید در پزشکی مهارت بالایی داره تصمیم گرفت که به عنوان دستیار نگهش داره نه میزبان بدنی.!!!!!!!!!!!!

D,Freeman
14-11-2010, 03:00
تاپیک تعطیل شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کجایید پس..............این قسمت 185 هم اومد.هنوز فیلر یا نه در اومده............خسته شدیم.....

:31:...(ساعتی که این پستو میزنم دقت کنین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخرش هم باید این جوری از پای این کامپیوتر بلند شیم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:...

پس 185هم اومد!!!بله اینم فیلره...

بریم دانلود کنیم ببینیم این فیلره آخریه یانه!!!:2:...

D,Freeman
14-11-2010, 14:21
فایل های تورنت قسمت185 انیمه ناروتو شیپودن...

فرمت mkv با حجم269.2مگا بایت(720p)

فرمت mkv با حجم144.8مگا بایت(480p)

فرمت avi با حجم263.6مگا بایت

این قسمت جالب بود...کمی خندیدیم!!!:31:مخصوصا مبارزه لی با اون کانگوروئه...ولی بازم قسمت بعد فیلره!!!:2:

راستی دوستان برای اصلاح نظر سنجی خیلی وقته که به مدیر مربوطه پ.خ زدم ولی خبری نشده!!!به نظر شما دوباره پ.خ بزنم؟؟؟:41:

kortol
14-11-2010, 17:01
این قسمت جالب بود...کمی خندیدیم!!!:31:مخصوصا مبارزه لی با اون کانگوروئه...ولی بازم قسمت بعد فیلره!!!:2:

آه چرا اینجوری می کنن...............فکر کنم چون الان کیشی جون مشغول تمرکز روی مبارزه ها م جنگ جدید نینجاها هست از انیمه فاصله گرفته وگرنه ناروتو که فیلر نداشت !!!!!!!!!!!!!!!

راستی دوستان برای اصلاح نظر سنجی خیلی وقته که به مدیر مربوطه پ.خ زدم ولی خبری نشده!!!به نظر شما دوباره پ.خ بزنم؟؟؟:41:

آره بابا الان هرکی بیاد توی این تاپیک فکر می کنه اینو کیه که این همه بهش رای دادن ..........نمی دونن که بیخودیه!!!!:31:

kiuq
15-11-2010, 10:01
فیلر که حالمون رو داره بهم میزنه...:2:
----
از این به بعد کلیه قسمتها رو به صورت لینک مستقیم تو همین تاپیک میذارم.. البته قسمتهای جدیدی که میاد..

ناروتو شیپودن 185 :
با فرمت rmvb که بسیار فشرده و کم حجم ( 90 مگ ) هستش و کیفیت هم میشه گفت خیلی خوبه..
---------------
به کدوم مدیر پیغام میزنی؟؟
نام کاربری؟؟

kortol
16-11-2010, 12:03
این مانگا ها معلوم نیست هر چند روز یه بار منتشر میشه/؟؟؟؟ ..........

دوستان منتظر باشند چون می خوام با یه بحث جدید و خفن دیگه بر گردم.............

از این به بعد کلیه قسمتها رو به صورت لینک مستقیم تو همین تاپیک میذارم.. البته قسمتهای جدیدی که میاد..

بزاری داخل پروفایلت بهتره چون اونجوری راحت تر میشه گشت و پیداش کرد تا اینکه یکی بخواد کله تاپیک رو بگرده .....ممکنه که مدیر هم بهت گیر بده اما توی پروفایلت هر چی بخوای می تونی بزاری...........

kiuq
16-11-2010, 22:19
بزاری داخل پروفایلت بهتره چون اونجوری راحت تر میشه گشت و پیداش کرد تا اینکه یکی بخواد کله تاپیک رو بگرده .....ممکنه که مدیر هم بهت گیر بده اما توی پروفایلت هر چی بخوای می تونی بزاری...........

راستشو بخوای پروفایل من از اینجا شلوغتره!!:31:

دوستان منتظر باشند چون می خوام با یه بحث جدید و خفن دیگه بر گردم.
منتظرم...

-------------
امروز رفتم چنتا از مبارزه های ایتاجی رو دوباره دیدم.. من نمیدونم چرا اینقدر فوق العاده بود:18:

kortol
17-11-2010, 12:40
خوب دوستان با یه بحث جدید در خدمت هستیم.:

چرا فکر می کنید که مادارا با اون همه قدرتی که داره و با اون همه چشم از خاندان اوچیها که داره به علاوه یه مانگیکو نامحدود و کلی چیز میزه دیگه هنوز ساسوکه رو پیش خودش نگه داشته و حتی اون رو وارد جنگ جدید نینجا ها نکرده و یه محافظ هم براش گذاشته ؟؟؟؟

اینها همش در حد حدس هستش اما باز دلایلی هست که به واقعیت نزدیک می کنه این حدس رو :

در ابتدا یه نگاهی به قدرت جدیدی و خفن ساسوکه می ندازیم که از ایتاچی گرفت : سوسانو

.................................................. .....................................
.................................................. .....................................
خوب حالا هم یه نگاهی به سوسانوی اجرا شده توسط ایتاچی می اندازیم :

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................
.................................................. .................................................. .................................................. ...............................

از لحاظ شکل ظاهری که خیلی با هم فرق دارن درسته ....
اما بیشتر دقت کنید این سوسانوها هر دوتاشون هر کدوم سه تا دست دارن.....!!! دوتا راست و یکی چپ .......

اما باز هم بیشتر دقت کنید................هر کدوم از دست های سوسانوی ساسوکه 6 تا انگشت داره.....که اگه این سه تا 6 رو کنار هم بزاریم میشه چی : 666 بله عدد شیطان ....

حالا از اینها چه نتیجه ای می خوایم بگیریم.....:

دانای شش طریقت شش تا خال داشته درسته ... هر کدوم از اون خال ها رو اگه نماد یه چزی بگیریم ... که توی ژاپن نماد این چیز ها میشه :
Animals :راه های حیوانات

Asura Path : راه Asura

Deva Path : راه Deva

Human Path : راه بشر

Naraka Path : راه Naraka

Outer Path : مسیر بیرونی
..................................

در واقع در مکتب بودا هم این شش راه و یا شش طریقت وجود دارند
Beings in Hell
Hungry Ghosts
Animals
Asura
Humans
Deva
.................................................. .................................................. ....................

چیزی که الان ما می خواهم بهش توجه کنیم راه Asura هست که در واقع با حسد ، خشم ، نفرت ، ستیزه جویی و ... برای انسان هایی که در حدی خوب و تا حدی بد هستند به وجود میاد و دروازه ورود به دنیای اهریمنی هستش..... تمام این خصوصیات در ساسوکه پدیدار شده ............هم خشمش و هم نفرتش و در واقع الان اون وارد دروازه اهریمنی شده ............پس میشه نتیجه گرفت که ساسوکه در وازه Asura رو برای مادارا باز می کنه..........

همین دوازه برای ناروتو هم باز شده ...........خشم ، نفرت و ستیزه جویی اون در مقابل کیوبی و پین و انتقامی که برای جبران از دست دادن نزدیکانش مثل جیرایا و پدر و مادرش کشیده باعث شد که با استفاده از قدرت کیوبی بتونه اون دروازه ها رو برای خودش باز کنه و ناروتو هم مثل دانای شش طریقت بشه...........

اما بین ناروتو و مادارا یه تفاوتی وجود داره اونم اینه که ناروتو به سمت انسانیت می خواد بره و مادارا به سمت قدرت های شیطانی.............حتی خود دانای شش طریقت هم با فدا کردن جون خودش و مهر کرده دروازه راه حیوان ، 10 دم رو در جایی طلسم کرد ولی از باقی مونده های چاکراش موجودات پلید دیگه ای به وجود اومدند............بیجوها

پس میشه گفت که مادارا می خواد با استفاده از نفرت ساسوکه و دروازه شیطانی که باز کرده درواقع راه خودش رو هموار کنه و اون رو هم بعد از اینکه به اهدافش رسید برای دریافت خال ششم یا همون Asura قربانی می کنه...........

kortol
18-11-2010, 14:20
خوب مانگای جدید هم که اومد و جنگ چهارم نینجاها شروع شد................در اولین برخورد هم تیم کانکورو با دیدارا و ساسوری دارن مبارزه می کنند......این کابوتوچیمارو هم هر کی رو میگیره تحت کنترل خودش در میاره ...................

برادر سای رو هم دیدیم!!!!!!!!! مبارزه ها دارن جالب می شن ..........تا الان که خبری از ارتش اصلی و مادارا و ساسوکه نبوده !!!!!!

zed2
18-11-2010, 15:59
باید خیلی جالب باشه( مخصوصا دیدن برادر سای:31:) ...شانس بیارم برم بخونم.:13:

Gamemaster
18-11-2010, 16:46
فيلر ديگه چه كفتيه؟:27:
يكي توضيح بده

kortol
18-11-2010, 19:24
فيلر ديگه چه كفتيه؟:27:
يكي توضيح بده

فیلر قسمت هاییی هستش که توی داستان اصلی توی مانگا نیست وفقط توی انیمه دیده میشه ( داستان ها اضافی در مورد شخصیت ها ) ......یه سری قسمت های الکی که انیمه رو کش بدن و برن رو اعصاب ما بیننده ها ........

kortol
18-11-2010, 19:36
قسمت 186 هم که اومد یکی بگیره ببینیم این هم فیلره یا نه دیگه میخواد از فیلر در بیاد انشاالله................

masoud93
18-11-2010, 19:55
قسمت 186 هم که اومد یکی بگیره ببینیم این هم فیلره یا نه دیگه میخواد از فیلر در بیاد انشاالله................

نه اینم فیلره ...

آخر هر قسمت رو که نگاه کنی متوجه میشی.

Gamemaster
18-11-2010, 19:56
حالا جطور به انگليسي مينويسن؟
يكي بود ميگفت كه 4 تا اينطوريه كه اونم با جستجو كه تو ابي درامد:27:
(اقا ما تو بازيش گير كرديم كمك كنيد ):31:

masoud93
18-11-2010, 20:00
فعلا که تا قسمت 190 معلومه که فیلره.

Gamemaster
18-11-2010, 20:44
تا كي اين وضعه؟

masoud93
18-11-2010, 21:56
تا كي اين وضعه؟

معلوم نیست ولی یه شایعه هست که میگن تا اول سال 2011 یعنی حدودا 1 ماه نیم دیگه.

masoud93
19-11-2010, 10:55
اینم زیرنویس فارسي ناروتو شیپودن قسمت 186

دانلود :

ترجمه وزيرنويس:

SFMKING & GHOGHNUSE

منبع :

forums.animworld

kiuq
19-11-2010, 16:55
سلام..
شرمنده کمی دیر شد!!

قسمت 186 ناروتو شیپودن لینک مستقیم..

ویرایش : حجمش حدود 75 مگ هستش..

kortol
19-11-2010, 18:53
دوست عزیز لینک ها رو بزار توی پروفایلت وگرنه بهت اخطار ی دن و تاپیک رو می بندند...........بزار و بعدش اعلام کن که هر کسی نیاز داشت به پروفایلت سر بزنه ..............چون این لینک های دانلود توی سرچ ها پیدا می شن ممکنه که دوباره سایت رو ببندند..............خودتون که بهتر می دونید.......

الان خیلی از کاربرای بخش فیلم و سریالها همین کار رو می کنن چون پست های پروفایل توی جست جو ها لحاظ نمیشه..........

kiuq
19-11-2010, 19:53
دوست عزیز لینک ها رو بزار توی پروفایلت وگرنه بهت اخطار ی دن و تاپیک رو می بندند...........بزار و بعدش اعلام کن که هر کسی نیاز داشت به پروفایلت سر بزنه ..............چون این لینک های دانلود توی سرچ ها پیدا می شن ممکنه که دوباره سایت رو ببندند..............خودتون که بهتر می دونید.......

الان خیلی از کاربرای بخش فیلم و سریالها همین کار رو می کنن چون پست های پروفایل توی جست جو ها لحاظ نمیشه

اخه ناروتوی بدبخت هم ف ی لترینگ داره!:46:
اوکی ...
کلا دیگه نمیذارم . . ، حوصله ندارم:31:

Gamemaster
19-11-2010, 21:47
اگه دوست داشتي بيا تو كلوپ اونجا بزار كسي هم بهت گير نميده:27:

D,Freeman
20-11-2010, 00:17
ای بابا!!!!!!!!!!اون موقع ما بودیم سال به سال کسی نمیومد تو این تایپک حالا که چهار روز نبودیم تمامی دوستان برگشتن!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا بیشتر ازاین قضیه مانگا لو نرفته برین ببینیم!!!:31:

D,Freeman
20-11-2010, 00:58
اینم مانگای517!!!:31:
ولی این نامردا دست میزارن رو نقطه ضعف اینا!!!در مقابل هرکدوم یه نفر رو میزارن که نتونه باهاش مبارزه کنه...آزوما با شیکامارو...نجی با پدرش...همین سای با برادرش...ساکورا با اون پیرزنه که گارا رو نجات داد...یا همون دان که معلوم نیست برای مبارزه با سوناده احضار شده اصلا یا نه!!!
دارم بال بال میزنم ببینم این کابوتوچیمارو به وسیله کی کشته میشه!!!:2:

در ضمن اون بحث هم درمورد سوسانو وساسکه واقعا جالب بود...تازه دیدمش...این ساسکه هم مثل اینکه قدرتای خفنی داره که هنوز رو نکرده!!!در کل ناروتو بزنه هم ساسکه هم مادارارو جفتی بکشه خیال همه راحت میشه!!!:31:

Gamemaster
20-11-2010, 01:07
اخ گفااين خاله سوسكه بميره ما حال كنبم:27:

kortol
20-11-2010, 11:39
از این به بعد لینک های دانلود رو در پروفایلم می زارم ...لینک ها خیلی متنوع و با حجم های متفاوت هستند .. لینک تورنت هم هست ...لینک های مستقیم هم پیدا کردم اما 24 ساعت بیشتر فعال نیستند ......

!!!در کل ناروتو بزنه هم ساسکه هم مادارا رو جفتی بکشه خیال همه راحت میشه!!!:31:

من کلا موافق حذف ساسوکه از کل داستان هستم ...........فکر نکنم به جاییش صدمه بخوره ........ایتاچی هم می تونست به دست ناروتو به راه راست هدایت بشه و کمک کونوها کنه خیلی هم بهتر بود و با یه مرگ تراژدیک در جنگ خیلی به داستان کمک می کرد...... کلا موجودی بی خودی و اضافی هستش ............

من فقط موندم این داستان چه جوری می خواد تموم بشه......

siavash2death
21-11-2010, 03:54
سلام دوستان. برای اپیزودهای سری tv یا همون سری اول ناروتو زیرنویس انگلیسی تک برای دانلود پیدا می شه؟؟؟؟ ممکنه اگه کسی تونست آدرس بده تا بگیرم؟؟؟؟؟ مثلا زیرنویس انگلیسی کل قسمتها توی یه فایل زیپ!!! اگه اینطوری گیر بیاد خیلی خوب می شه!!! من که هر چی گشتم گیرم نیومد! خواستم ببینم شما دوستان می تونید کمکم کنید؟

D,Freeman
21-11-2010, 12:11
سلام دوستان. برای اپیزودهای سری tv یا همون سری اول ناروتو زیرنویس انگلیسی تک برای دانلود پیدا می شه؟؟؟؟ ممکنه اگه کسی تونست آدرس بده تا بگیرم؟؟؟؟؟ مثلا زیرنویس انگلیسی کل قسمتها توی یه فایل زیپ!!! اگه اینطوری گیر بیاد خیلی خوب می شه!!! من که هر چی گشتم گیرم نیومد! خواستم ببینم شما دوستان می تونید کمکم کنید؟

تو فروم هائی مثل انیم پارادایس یا دنیای انیمه میتونی پیداکنی...فقط باید عضو بشی که فکر کنم دنیای انیمه دیگه عضو نمیگیره ولی بهشت انیمه عضویت توش کماکان پابرجاست...(البته منظور من زیر نویس فارسیه...:31:چون من خیلی مدته که قسمتائی که تهیه میکنم زیر نویس انگلیسی روی خود انیمه هست احتیاج به زیر نویس از جائی پیدا نمی کنم...ولی میتونی به جاش از این دوتا فروم زیر نویس فارسی تهیه کنی...!)

kortol
21-11-2010, 12:12

زیر نویس انگلیسی خیلی کم گیر میاد چون نسخه هایی که ما دانلود می کنیم همشون زیر نویس انگلیسی به صورت هارد ساب ( روی خود فیلم گذاشته شده ) هستند ...چون پخش جهانی هستش این کار رو می کنن من خودم الان یه 3سالی میشه که دیگه زیر نویس فارسی براش نذاشتم با همون انگلیسی نگاه می کنم......باید توی سایت های زیر نویس خارجی دنبالش بگردی ..به سایت هایی مثل subscene.com و یا opensubtitles.org برید که البته هیتلر هستند.....

kiuq
21-11-2010, 17:27
برو تو پروفایل خودت .. منم دارم میـــام ... همه ی قسمتها زیرنویس انگلیسی داره:46:

siavash2death
21-11-2010, 17:47
ممنون.ولی من تنها زیرنویس انگلیسیش رو لازم دارم!!! زیرنویس فارسی رو گرفتم. ولی هم با تصویر همزمان نیست و هم اینکه چندان خوب ترجمه نشده!!! مثلا قسمت garaa vs rock lee ترجمه می کنه راک لی گارا رو له می کنه!!!! این هم لو می ده که مثلا این مبارزه آخرش چی می شه و هم اینکه ترجمه اش به فارسی چیز دیگه ای می شه!!! به هر حال از همه دوستان ممنون.

kiuq
21-11-2010, 17:49
ممنون.ولی من تنها زیرنویس انگلیسیش رو لازم دارم!!!
اهـــا .. من بد متوجه شده بودم...
خب آره زیرنویس فارسی هـــا هماهنگ نیستن معمولا . . کمی جلو عقب کنید زمان sub رو شاید درست شه!!
قربونت:46:

mojtaba007
22-11-2010, 08:39
مثلا قسمت garaa vs rock lee ترجمه می کنه راک لی گارا رو له می کنه!!!!
وای مردم از خنده

D,Freeman
23-11-2010, 12:26
بازم تایپک داره میخوابه ها!!!!من چیزی به ذهنم نمیرسه!!!:31:یکی ازدوستان یه مبحثی مطرح کنه درموردش ببحثیم!!!:5:

kortol
23-11-2010, 12:50
من دارم در مورد یه سری کتاب توی اینترنت می پلکم..........اسم کتابه این هستش naruto data book ... و تا حالا چهار تا ازش بیرون امده که درباره همه چیز توش توضیح داده شده ...من خودم گذاشتم اولی رو برای دانلود ........و ترجمه.....از دوستانی که می تونن ترجمه کنن هم خواهش می کنم نسخه های 2 و 3 و 4 رو بگیرن و دانلود کنن و ترجمه کنن..........اینجوری اطلاعاتمون خیلی بالاتر میره ............لینک توی پروفایلم هست ....

متاسفانه عکس ها اکثرا به صورت ژاپنی هستند ..من که تا الان شماره یک رو یه صورت متن انگلیسی پیدا کردم اما گویا شماره 3 و 4 خیلی مهمترن و درباره اکثر افراد و اشخاص توی انیمه درمورد اونها صحبت شده ............

.................................................. ................
مثلا مادارا ...........
.................................................. ................

kortol
25-11-2010, 12:16
خوب مانگای جدید هم اومد ..........
فعلا چیزی نمی گم ت دوستان بخونن بعد یه بحثی سرش بکنیم............ولی جالب بود ............

منتظرم که ببینم تیم موسیقی انیمه چه نوع موسیقی و آهنگ هایی رو برای مبارزه ها انتخاب می کنه ...........این جنگ نینجاها باید اوج هنر نمایی ژاپنی ها توی موسیقی ها باشه .........فقط امید وارم مثل اون دو قسمت از مبارزه با پین ندن یه جای دیگه انیمه رو درست کنه گند بزنه داخلش .............

D,Freeman
25-11-2010, 14:47
من دیشب رفتم خبری نبود...نامردا اول صبح دادن بیرون مثل اینکه!!!:31:
ولی اون قسمت مبارزه با پین خیلی جالب بود...یاد نجاری افتادم...با سنگ میکوبید یارو تو زمین فرو میرفت!!!!!:16::16:
...............................................

وای وای چه هیجانی!!!!نزدیک بود کلم بچسبه به سقف!!!:31:این مبارزه ها تو انیمه چی میشن!!!:8:
اول ازهمه این اوموی عجب خفنی بود ما نمیدونستیم...همش حرفای احمقانه میزد ما فکرکردیم کم داره!!!:31:

این کانکورو هم چقدر قوی شده!!!!ساسوری رو غافلگیر کرد!!!:18:
ولی دلم برای سای خیلی سوخت!!!:41:چقدر موقع عصبانیت قوی میشه!!!:21:

kortol
25-11-2010, 23:00
خوب قسمت 187 و 188 هم اومدن !!! دو قسمتی بوده این هفته !!!! لینک ها در پروفایل هستند ......ببینیم که این هفته از فیلر در اومده با این دو قسمت یا نه !!!!!!!!!!!!

kiuq
26-11-2010, 13:22
مانگا رو خوندم..::13:
احضار شدگان ضعیفن . . .اینطوری حال نمیده، خود مادارا باید مستقیم وارد عمل شه .!!
کانکوری ( کانگورو:31: ) بیخودی ( بیخودی الملک:31: ) قوی شده :13:.. میگم که احضارشدگان ضعیفن وگرنه کسی تا این حد قوی نشده که بیاد ساسوری رو شکست بده!!

البته فک کنم اینا که بمیرن و تعدادشون کم بشه کابوتو راحتتر میتونه کنترل کنه . . من فقط منظرم ببینم هانزو چی میکنه!:20:

D,Freeman
26-11-2010, 14:06
کلا این احضارا به قول دوستمون kortolمشکل دارن...یا شاید هم این رفیقای ناروتو زیاد قوی شدن:27:...سای رودیدین موقع عصبانیت اون دوتا هیولا رو درست کرد...در ضمن یادتون نره که تمام تکنیکای ساسوری ودایدارا لو رفته بود...تکنیکای انفجاری دایدارا که عامل زمین بود با تکنیکای برق اوموی باطل شد....کانکورو هم که تمام شگردای ساسوری رو فول شده بود...اون عروسک اصلی ساسوری رو هم که داشت......ولی میخوام ببینم این مادارا میخواد باکی بجنگه...مانگاهای بعدی جالبتر هم میشه...کاکاشی با زابوزا...نجی با پدرش....شیکامارو هم با استادش...و.....

کلا من فقط منتظرم ببینم این مبارزه هارو کیشیموتو چه طوری میخواد تو انیمه درست کنه؟؟؟!!!:5:

kortol
26-11-2010, 18:07
کلا من فقط منتظرم ببینم این مبارزه هارو کیشیموتو چه طوری میخواد تو انیمه درست کنه؟؟؟!!!:5:

فقط امید وارم مثل مبارزه با پین آخرش کم نیاره و گند بزنه............

میگم که احضارشدگان ضعیفن وگرنه کسی تا این حد قوی نشده که بیاد ساسوری رو شکست بده!!

افراد که قوی شدن بخصوص شخصیت های جدید و این که احضار شده ها دیگه تکنیک ها شون لو رفته و نمیشه زیاد بهشون امیدوار بود خود کابوتوچیمارو هم گفت اگه نتونن خوب مبارزه کنن حداقل باعث سردر گمی حریف میشن و اونها رو دچار سردرگمی احساسی می کنند...مقل بلایی که سره سای اومد وقتی داداشش رو دید................حالا فکر کنید مثلا شیکامارو وقتی آسوما رو ببینه چی میشه یا نجی وقتی پدرش رو .......................فقط من موندم چرا دن رو احضار کرد خود سوناده که در خط مقدم نیست و کسی هم اونو نمی شناسه !!!!!!!!!!!!! فقط افراد سن بالا اونو یه کم می شناسند حتی آسوما هم که پسر هوکاگه سوم بوده اون رو به سختی شناخت......!!!!!!!!

من فقط منظرم ببینم هانزو چی میکنه!

هانزو خوراک گارا هستش !!!!! باید با هم مبارزه کنند یک نینجا ا دهکده باران و یک نینجا هم در هکده شن !!!!!!!!!!!

.اینطوری حال نمیده، خود مادارا باید مستقیم وارد عمل شه .!!

من هم همین طور می خوا م بدونم که چه کار می خواد بکنه !!!!!!!! یه اینازاگی می تونه کل اون لشگر متحدین رو به فنا ببره !!!!!!!! من موندم تمرین جدید ناروتو چی می تونه باشه که کیلر بی داره بهش یاد میده !!!!!!

D,Freeman
27-11-2010, 14:33
:2::2::2:....بازم فیلر...بعدی هم فیلر...داره همونی میشه که من گفتم....کیشی میخواد مانگارو تموم کنه بعد با خیال راحت برسه به انیمه...حالا چند سال دیگه خدا میدونه!!!!:2:

لااقل یه دوقسمت از فیلرا از شیپودن درست نمیکنن که...همش داریم مسخره بازیهای ناروتو با جیرایا رو می بینیم....:2:..
فیلره بعدی هم که بازم این ساسکه قراره باشه!!!:2:

:31:

kortol
27-11-2010, 16:49
فیلره بعدی هم که بازم این ساسکه قراره باشه!!!:2:

اه ه ه ه ه :2: :2: کلا از این همه شخصیت من نمی دونم چرا این همه از ساسوکه بدم میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟
همونطور که قبلا گفتم این احتمال هست که تا کریسمس این فیلر ها ادامه داشته باشند ..........گویا سرو صدا ها از ژاپن هم داره به گوش می رسه من توی فروم ها که می پلکیدم دیدم خیلی ها از این فیلر ها ناراضی هستند ...... فعلا همه دارن با مانگا حال می کنند.......

لااقل یه دوقسمت از فیلرا از شیپودن درست نمیکنن که...همش داریم مسخره بازیهای ناروتو با جیرایا رو می بینیم....:2:..

حداقل فیلر به شخصیت ها هم نمی زنن ............مثلا خاطراتی از جیرایا یا هوکاگه چهارم یا سوناده یا شخصیت ها ی آکاتسوکی رو نمی گن .........حد اقل نحوه ساخت یاماتو رو بگن که بیچاره شهید می خواد بشه !!!!!

یه فیلر در مورد کاکاشی بود که من خیلی باحاش حال کردم ( همون قسمت هایی که درباره چشماش بود ) ولی این فیلر های بچه بازی خیلی حال به هم زن هستند .........:2:

کشتند خودشون رو این هفته یه دوقسمتی بیرون دادند ..می مردید یه دوقسمتی از جنگ رو می زاشتید !!!!!!!!!!! :19:

D,Freeman
27-11-2010, 20:18
حداقل فیلر به شخصیت ها هم نمی زنن ............مثلا خاطراتی از جیرایا یا هوکاگه چهارم یا سوناده یا شخصیت ها ی آکاتسوکی رو نمی گن .........حد اقل نحوه ساخت یاماتو رو بگن که بیچاره شهید می خواد بشه !!!!!

تائید میشه...نمیدونین تو اون قسمت فیلر که سرگزشت کاکاشی رو که چه طوری شارینگان به دست آورد دیدم چقدر هیجان زده شدم...هیچ وقت ازیادم نمی ره...خدائیش نزدیک بود تو اون صحنه هائی که اوبیتو زیر سنگ بود وحرف میزد گریم بگیره...حالا نمیشه به قول شما یه چهرتا فیلر درست وحسابی نشون بدن...آخه یاد گرفتن اینکه ناروتو چه طوری گنجوتسو رو بشکنه اونم با گاز فلفل به چه درد مون میخوره...!!!:18:یا جالبیش اینجاست که تو فیلره بعدی قراره یه گربه های عجیب غریبی ببنیم که نگو!!!:27:...اه اه ...که بازم باید یه فیلر در مورد این ساسکه مغرور ببینیم!!!:2: من گفتم لااقل ازاین دوقسمت یه قسمتشو میزارن فیلره شخصیت هائی مثل یوندایمه....در عوضش یاد گرفتن راسنگان عظیم توسط ناروتو رو دیدیم...بااون قورباقه سبزه که معلوم نیست مذکره یا مونث!!!:2::2:

kortol
29-11-2010, 01:08
خبری نست چرا تاپیک خوابیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی نیست یه حرفی نظری چیزی داشته باشه !!!!!!!!!! حد اقل از فیلم های ناروتو بگید .....انیمه ها که حال به هم زن شدن .............مانگا هم هم که فعلا در جنگ هستند .........این فیلم جدید نیومد؟؟؟؟؟

hpk34
29-11-2010, 12:07
سلام.:11:

تائید میشه...نمیدونین تو اون قسمت فیلر که سرگزشت کاکاشی رو که چه طوری شارینگان به دست آورد دیدم چقدر هیجان زده شدم...هیچ وقت ازیادم نمی ره...خدائیش نزدیک بود تو اون صحنه هائی که اوبیتو زیر سنگ بود وحرف میزد گریم بگیره.

میخواستم بگم که اون قسمت یا قسمتها فیلر نبودن و جزو اصلی داستان هستن که مربوط به مانگا از قسمت 239 تا 244 هستن.:10:

من فقط منتظرم ببینم ساسوکه با ناروتو کی رو در رو میشن.:8:البته فکر کنم حالا حالا ها باید منتظر بمونیم.:41:

D,Freeman
29-11-2010, 12:51
من فقط منتظرم ببینم ساسوکه با ناروتو کی رو در رو میشن.البته فکر کنم حالا حالا ها باید منتظر بمونیم.

این جور که پیش میره برای هر مبارزه باید یه مانگا بدن بیرون درنتیجه تمام احضار شده هارو درنظر بگیریم یه چیزی بین 10یا15مانگا فقط درمورد مبارزه احضار شده ها با افراد کونوهاست....:41:...تا اون موقع هم فیلرای انیمه ادامه داره...انشالله فیلرای بعدی درمورد رقابت اینو وساکورا سر ساسکه...یا ماموریت اسکرت دوباره اون شتر مرغه ویا...:2:

136209
29-11-2010, 13:04
از قسمت مبارزه با پین به بعد چرا این جوری شده اینا چیه پخش میکننن ( شتر مرغ نینجا و ... هااااااااا)
کسی میدونه کی اون هیجان ناب دوباره برمیگرده تا یک حال دورست و حسابی از دیدن ناروتوجون ببریم
بعدشم کاشکی این پین این هیناتا رو میکش حالم ازش بهم میخوره دختره ....
ناروتو فقط باید با ساکورا چان باشه ولا غیر

kortol
29-11-2010, 14:52
از قسمت مبارزه با پین به بعد چرا این جوری شده اینا چیه پخش میکننن ( شتر مرغ نینجا و ... هااااااااا)

به اینها می گن فیلر !!!!!!!!!! یه نوع از انیمه هستش که برای اعصاب خورد کردن بیننده ساخته میشه.......

کسی میدونه کی اون هیجان ناب دوباره برمیگرده تا یک حال دورست و حسابی از دیدن ناروتوجون ببریم

شما روی بعد از کریسمس حساب باز کن !!!!!!!!

بعدشم کاشکی این پین این هیناتا رو میکش

اینجا دیگه همه می دونن که هیناتا و ناروتو به هم می رسن چون هم ناروتو می دنه که هیناتا دوسش داره وهم ساکورا !!!!!!!!! بعدشم یه جا هستش که ساکورا به ناروتو ابراز علاقه می کنه اما نارو بهش میگه که من می دونم که تو با تمام وجودت ساسوکه رو دوست داری و به خاطر قولی که به تو دادم ساسوکه رو برات بر می گردونم..........

حالم ازش بهم میخوره دختره ....

نشنوم توی این فروم کسی این حرف رو دوباره تکرار کنه !!!!!!!!!!! دختر به این خوبی...... وقتی که هیناتا حاضر شد جونش رو برای ناروتو و دهکده فدا کنه اون ساکورا گور به گور شده کجا بود ؟؟؟؟؟؟ یا وقتی که که ساکورا می خواست ساسوکه رو بکشه اما نتونست باز ناروتو نجاتش داد ولی ساکورا ازش تشکر نکرد!!!!!!!!!! .......کلا ساکورا برای این ساخته شده که قلب ناروتو بشکنه !!!!!!!! تازه هیناتا به عشق ناروتو تا این حد قوی شده که حتی به خودش این اعتماد رو داره که با پین مبارزه کنه !!!!!!!!!!
ساکورا چی ؟؟؟؟

کلا کسی نه به اینوئه توهین کنه و نه به هیناتا ........... معصومیتی که این دوتا توی چهرشون دارن هیچ شخصیت دیگه ای نداره !!!!!!!!!

D,Freeman
29-11-2010, 20:49
به اینها می گن فیلر !!!!!!!!!! یه نوع از انیمه هستش که برای اعصاب خورد کردن بیننده ساخته میشه.......

:27:...

شما روی بعد از کریسمس حساب باز کن !!!!!!!!

اون جور که من شنیدم تا192فیلره....به خاطر کریسمس هم یه هفته خبری نیست میره تا 6ژانویه(16دی)...اگه درست یادم مونده باشه...

نشنوم توی این فروم کسی این حرف رو دوباره تکرار کنه !!!!!!!!!!! دختر به این خوبی...... وقتی که هیناتا حاضر شد جونش رو برای ناروتو و دهکده فدا کنه اون ساکورا گور به گور شده کجا بود ؟؟؟؟؟؟ یا وقتی که که ساکورا می خواست ساسوکه رو بکشه اما نتونست باز ناروتو نجاتش داد ولی ساکورا ازش تشکر نکرد!!!!!!!!!! .......کلا ساکورا برای این ساخته شده که قلب ناروتو بشکنه !!!!!!!! تازه هیناتا به عشق ناروتو تا این حد قوی شده که حتی به خودش این اعتماد رو داره که با پین مبارزه کنه !!!!!!!!!!
ساکورا چی ؟؟؟؟

کلا کسی نه به اینوئه توهین کنه و نه به هیناتا ........... معصومیتی که این دوتا توی چهرشون دارن هیچ شخصیت دیگه ای نداره !!!!!!!!!

تائید میشه اونم ناجور!!!:31: هرکی به هیناتا جون توهین کنه با من طرفه!!!:27:دلت میاد...از طفولیت به ناروتو علاقه داشته...بعد بهش نرسه...این ساکورا یادش رفته اوایل چه طوری با ناروتو برخورد میکرد....کلا اگه هیناتا به ناروتو نرسه انیمه ناروتو میشه جزو منفورترین انیمه هایی که من دیدم!!!

kiuq
30-11-2010, 01:55
حالم از هیناتا بهم میخوره :27: + ساکورا که هر موقع میبینمش یاد مبارزه ی مزخرفش با ساسوری میفتم .!! از ابهت ساسوری همونجا بود که کم شد ! . . :27:
گفتم دور هم باشیــــــم :31:
-------------------------
خب .. دوستمون حرف از مبارزه ی ناب زد.. یاد ایتاچی افتادم !! + مبارزه های کاکوزه !! و خونسزدی هردوی اینا:40:

kortol
30-11-2010, 02:43
حالم از هیناتا بهم میخوره :27:

پس به چه عشقی برای پایان این انیمه داری زندگی می کنی . ناروتو و ساکورا با هم بشن که حال نمیده اصلا !!!!!!!!!......

خدایییش یه نگاه با این عکس ها بنداز آدم حال میاد...

این خوراک موقعی هستش که ناروتو هوکاگه شده !!!!!!

.................................................. .................................................. ........................

یعنی توی این جنگ یکی به هیناتا چپ نگاه کنه و ناروتو اونجا باشه فکر کنم اینجوری غیرتی بشه !!!!!!

.................................................. .................................................. ...............

اینم می زارم که یادی از پدر کرده باشیم و برای پسر آرزوی موفقیت بکنیم !!!!!!!

.................................................. .................................................. .................................................. ............................
.................................................. .................................................. .................................................. ............................

ساکورا که هر موقع میبینمش یاد مبارزه ی مزخرفش با ساسوری میفتم .!!

ساکورا که اونجا عروسک خیمه شب بازی رئیس چیوی بزرگ بود و همه کارها رو مادر بزرگ چیو انجام داد..... ساکورا که کاره ای نبود فقط الکی زورش زیاد شده !!!! شده مثل سوناده

تازه توی حمله به کونوها هم ساکورا کاری نکرد سوناده بود که با احضار تتسویی ( همون مثل کرم هستش ..راستی چیه اون کلا ؟؟؟ ) جون مردم رو نجات داد و خودش رو برای دهکده فدا کرد ......

kiuq
30-11-2010, 21:33
ساکورا که اونجا عروسک خیمه شب بازی رئیس چیوی بزرگ بود و همه کارها رو مادر بزرگ چیو انجام داد..... ساکورا که کاره ای نبود فقط الکی زورش زیاد شده !!!! شده مثل سوناده

تازه توی حمله به کونوها هم ساکورا کاری نکرد سوناده بود که با احضار تتسویی ( همون مثل کرم هستش ..راستی چیه اون کلا ؟؟؟ ) جون مردم رو نجات داد و خودش رو برای دهکده فدا کرد ......

آره ساکورا عروسک خیمه شب بازی بود ولی اواخر مبارزه ساکورا رو یه پا چیو کرده بودن !! کلا خیلی جاها بود که خود چیو هم تعجب میکرد و اینا اصن بعیده !!
حلزون هــــا رو میگی !!به نظر من سوناده هم کارش بیخود بود !! وقتی پین خودش همه رو برگزدوند دیگه محافظت معنی نمیداد !!:20:

D,Freeman
30-11-2010, 21:43
آره ساکورا عروسک خیمه شب بازی بود ولی اواخر مبارزه ساکورا رو یه پا چیو کرده بودن !! کلا خیلی جاها بود که خود چیو هم تعجب میکرد و اینا اصن بعیده !!
حلزون هــــا رو میگی !!به نظر من سوناده هم کارش بیخود بود !! وقتی پین خودش همه رو برگزدوند دیگه محافظت معنی نمیداد !!

خب اون که نمیدونست ناگاتو متحول میشه!!!!وگرنه هرگز کاری نمیکرد جوانیش به خطر بی افته!!!:31:

kiuq
01-12-2010, 21:53
خب اون که نمیدونست ناگاتو متحول میشه!!!!وگرنه هرگز کاری نمیکرد جوانیش به خطر بی افته!!!

نکته همین جاست...
اگه پین متحول نمیشد کار سوناده باز هم بیخود جلوه میداد :

خیلی ها مرده بودن + کاکاشی + پدر چوجی + خیلی ها دیگه که یادم نمیاد...
هرچند نمیشه تلاش سوناده هم در نظر نگرفت .. ولی خب میگم که اگه پین برنمیگشت سوناده کار خاصی نتونسته بود بکنه ! چون خیلی ها مرده بودن

D,Freeman
01-12-2010, 22:12
نکته همین جاست...

هرچند نمیشه تلاش سوناده هم در نظر نگرفت .. ولی خب میگم که اگه پین برنمیگشت سوناده کار خاصی نتونسته بود بکنه ! چون خیلی ها مرده بودن

یعنی اونائی که بوسیله کلون های کاتسویو قبل از Almighty Pushپین نجات داد هیچن!!!ناسلامتی اون پین بودا!!!نمیدونست که بااون تکنیک میخواد دهکدرو داغون کنه....کلا حتی اگه میدونست که آخر سر ناگاتو همه رو زنده میکنه بازم به عنوان هکاگه وظیفش بود که از کونوها مراقبت کنه...پدر چوجی هم نمرد...کاتسویو نجاتش داد....تا قبلازاون تکنیک پین به جز کاکاشی بیشتر اهالی رو نجات داد...ولی دیگه درمقابل اون تکنیک پین فقط تونست عده کمی رو نجات بده..شیکامارو...ساکورا وخیلی های دیگه...اونائی هم که کشته شدن نینجاهای دهکده بودن که تو جنگ باید میمردن...وگرنه مردم عادی که به پناهگاها رفته بودن...

اینارو ولش خبر دارم این کابوتوچیمارو تو مانگای بعدی با اون شاگرد دست پروردش یه مبارزه جانانه خواهد داشت...نبرد دومار...چه شود!!!:27:

kortol
02-12-2010, 00:05
اینارو ولش خبر دارم این کابوتوچیمارو تو مانگای بعدی با اون شاگرد دست پروردش یه مبارزه جانانه خواهد داشت...نبرد دومار...چه شود!!!:27:
حبر دارم یار میاد ...محرم اسرار میاد !!!!!!

ای خدا یعنی میشه یه مبارزه توپ ما ببینیم...........اینیمه ها هم همشون با هم رفتن توی فیلر ...............بلیچ هم رفت به یک فیلر خفن 100 قسمتی دیگه !!!!!!!!! ناروتو هم که کلا از خط اصلی خارج شده .......آخر داستان اصلی چی بود من که یادم رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه امیدمون به همین مانگا هستش ......

نکته همین جاست...

چون خیلی ها مرده بودند که دلیل نمی شد سوناده از تکنیک پزشکیش استفاده نکنه !!!!!!!!! حرف شما یه کم بی منطق هستش ( توهین نشود ) .............سوناده به همون دلیلی این کار رو کرد که هوکاگه سوم با فدا کردن جون خودش در مبارزه با اوروچیمارو انجام داد........برای نجات دهکده............

یه سوالی که آسومای فقید از شیکامارو پرسید این بود که تو به چه پادشاهی خدمت می کنی و بعد از مرگش تازه شیکامارو فهمید که پادشاه واقعی مردم دهکده هستند و این موضوع رو به ناروتو هم گفت ( قسمتی که ناروتو از مرگ جیرایا ناراحت بود )

برای همین هم بود که ناروتو انتقام رو کنار گذاشت و سختی ها ی تمرین ها رو تحمل کرد چون براش مردم دهکدش بیشتر اهمیت داشتند تا انتقام شخصی وگرنه کشتن کونان و ناگاتو که دیگه کاری نداشت تازه چاکرای کیوبی هم داشت دوباره آزاد می شد .................

سوناده هم برای نجات مردم دهکدش حاضر به انجام اون کار شد و از آخرین چاکراهاش هم استفاده کرد .......اونهایی که مرده بودند که مرده بودند ولی خیلی ها هم زخمی شده بودند که نیاز به درمان داشتند و درمان رو کاتسویی با استفاده از چاکرای سوناده انجام داد .........مثل نجات ساکورا یا شیکامارو !!!!!!!!

D,Freeman
02-12-2010, 00:43

ای خدا یعنی میشه یه مبارزه توپ ما ببینیم...........اینیمه ها هم همشون با هم رفتن توی فیلر ...............بلیچ هم رفت به یک فیلر خفن 100 قسمتی دیگه !!!!!!!!! ناروتو هم که کلا از خط اصلی خارج شده .......آخر داستان اصلی چی بود من که یادم رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همه امیدمون به همین مانگا هستش ......

بله مثل اینکه این شاگرد اروچیمارو(اسمش همش یادم میره:دی...آکون!!!:31:آکوا!!!:31:).. یادی به مخفیگاه نزدیک میشه...کابوتو چیمارو تصمیم میگیره یه درسی بهش بده...:5:...البته اگه این اتفاقات نیفتاد نیاین یقه مارو بگییرن...:31:منم شنیده هام رو گفتم!!!:8:

kiuq
02-12-2010, 00:55
ولی فرض کن سوناده هیچ کاری نمیکرد !! بعدش همه میمردن درسته ؟؟ خب در اون صورت خود پین همه رو برمیگردوند:27:

البته با این قسمت حرفها که میگید نمیدونست و وظیفش بود موافقم :20:. . من دارم به طور کلی میگم.

با اون شاگرد دست پروردش یه مبارزه جانانه خواهد داشت.
کی ؟:13:

D,Freeman
02-12-2010, 01:15
کی ؟

فکر کنم اسنش یادم اومد...آنکو بود فکر کنم:31:...همون که مثل اروچیمارو ازتکنیکای ماری استفاده میکرد و مثل ساسکه رو گردنش مهر نفرین اروچیمارو بود...

kiuq
02-12-2010, 11:00
اهـــــــــــا . . .
اینو میگی:

اره جالب میشه

mojtaba007
02-12-2010, 22:57

کی گفته رفته تو فیلر بلیچ؟
قسمت اخری فیلر بود درسته ولی اگه دقت کنی اخرش که خلاصه قسمت بعدی بلیچ رو نشون میده دوباره بر میگرده به مبارزه ایزن با بقیه

kiuq
03-12-2010, 00:39
من نمیفهمم اخه این هانزو چی شد. . ..
خیلی دوست دارم مبارزش رو با کسی که کشتتش ببینم اون موقع همه چی رو خودش تعریف میکنه . . البته بعید میدونم با این همه مبارزه ی مهمی که مونده اصن فرصت به هانزو برسه !!

راستی یه چیز دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

جیرایا سنسی کو ؟؟ پس چرا احضار نشده ؟؟ یعنی نمرده ؟؟ بسیار عجیب شد !!:18:

D,Freeman
03-12-2010, 01:01
جیرایا سنسی کو ؟؟ پس چرا احضار نشده ؟؟ یعنی نمرده ؟؟ بسیار عجیب شد !!

اگه بخوای با این جور چیزا تعجب کنی که هیچی!!!ازاین عجیبتراش هم هست...کلا این کیشیموتو این آخریا خودشم نمیدونه داره چیکار میکنه!!!اصلا کیسامه چرا جزو احضار شده ها نبود یا همون یوندایمه!!!!یوندایمه که بوسیله ساندایمه روحش مهر نشده بود!!به قول تو این هانزو که یکی ازقویترینای این انیمه بود یهو مردشو نشون دادن!!!:18:.آخه معلوم نشد کسی که اینقدر قوی بود چه طوری مرد!!!!!؟؟؟؟:13:بعدازاون طرف یه کسائی احضارشدن که روح اروچیمارو هم ازشون خبر نداشت چه برسه به این کابوتوی مردنی!!!:2:همینجور پیش بره من یکی از این انیمه زده میشم!!!

kortol
03-12-2010, 01:45
کی گفته رفته تو فیلر بلیچ؟
قسمت اخری فیلر بود درسته ولی اگه دقت کنی اخرش که خلاصه قسمت بعدی بلیچ رو نشون میده دوباره بر میگرده به مبارزه ایزن با بقیه
ربطی به این تاپیک نداره اما قسمت جدید 299 یه داستان رو داره درباره یه سری از ارواح که در جهنم اسیر شدن نشون میده که یه تعدادی از اون قوی هاش راه فرار از جهنم رو پیدا کردن و حتی به یه ضربه می زنن و اسپاداهای تک رقمی رو ناک اوت می کنن.......

خیلی دوست دارم مبارزش رو با کسی که کشتتش ببینم اون موقع همه چی رو خودش تعریف میکنه . . البته بعید میدونم با این همه مبارزه ی مهمی که مونده اصن فرصت به هانزو برسه !!

گویا همون ناگاتو کشتتش ولی نشون ندادن چرا ؟؟؟؟ و چگونه ؟؟؟ شاید گذاشتند به زبون خودش تعریف کنه ...

جیرایا سنسی کو ؟؟ پس چرا احضار نشده ؟؟ یعنی نمرده ؟؟ بسیار عجیب شد !!:18:

نه دیگه اگه جیرایا احضار می شد من یکی خودم گردن این کیشیموتو رو می شکوندم و پدر پدر سوخته اش رو در میاوردم......شاید هم گذاشتن برای وقتی که ناروتو سروکلش پیدا شد یه بار احساسی حسابی براش رقم بزنن .....

یا همون یوندایمه!!!!یوندایمه که بوسیله ساندایمه روحش مهر نشده بود!!

اونهایی که روح ها رو وسیله خدای مرگ ( شینیگامی ) از بین می برند خودشون هم به وسیله خدای مرگ از بین میرن دیدید که همه کاگه ها بودند اما خبری از هوکاگه های دهکده برگ ( کونوها ) نبود ..
.هوکاگه 1 و 2 رو که هوکاگه سوم مهر کرد ..خودشم که با مهر خودش مرد....چهارمی رو هم که روح خودش رو داد تا کیوبی مهر بشه و در واقع روح خودش رو در بدن ناروتو مهر کرد تا در موقع لزوم احضار بشه ولی فقط برای یک بار که احضار شد و تموم شد و رفت ......روح کوشینا هم همین طور شد......

بعدازاون طرف یه کسائی احضارشدن که روح اروچیمارو هم ازشون خبر نداشت چه برسه به این کابوتوی مردنی!!!:2:همینجور پیش بره من یکی از این انیمه زده میشم!!!
همین رو بگو این همه آدم از کجا آورده کشته که بتونه اینها رو احضار کنه ......لرد اوروچیمارو با اون همه قدرتش تونست کاگه دهکده شن رو بکشه و باهاش 2 تا هوکاگه رو احضار کنه اون وقت این مردنی این هم رو احضار کرده تازه داره کنترل هم می کنه !!!!!!!!!!

کلا این کیشیموتو این آخریا خودشم نمیدونه داره چیکار میکنه!!!
طرح اصلی داستان رو که خیلی وقته تموم کرده حتی پایانش رو هم نوشته اما داره به داستان شاخ و برگ می ده ( امید وارم فقط الکی نباشن ) ...

خوب این همه آدم در لشکر دهکده ها هست باید یه سری هم باشند برای مبارزه با اونها دیگه ....این مادارای بد بخت چقدر از این زتسو ها بسازه که با اینها مبارزه کنن .....تازه تکراری هم میشه بعد از یه مدت ...برای همین این همه شخصیت رو احضار کرده ...تا هم یه سری نکته های مجهول ( سرگذشت ماردبزرگ چیو....هانزو....دان....پدر نجی ...و غیره ... ) از بین برن هم هیجان بیشتری باشه.....

اینها رو باید توی انیمه دید توی مانگا زیاد جالب از آب در نمیاد ........توی مانگا فقط اسرار هستند که خیلی خوب نمایان می شن این مبارزات رو باید توی انیمه دید مخصوصا با یه آهنگ سازی توپ.....

mojtaba007
03-12-2010, 09:16
ربطی به این تاپیک نداره اما قسمت جدید 299 یه داستان رو داره درباره یه سری از ارواح که در جهنم اسیر شدن نشون میده که یه تعدادی از اون قوی هاش راه فرار از جهنم رو پیدا کردن و حتی به یه ضربه می زنن و اسپاداهای تک رقمی رو ناک اوت می کنن.......
درسته منم این قسمت و دیدم ولی اگه خلاصه قسمت 300 رو نگاه کنی همون اخر قسمت 299 نشون میده
که دوباره برگشته به مبارزه ایزن

kortol
03-12-2010, 12:06
خوب مانگای جدید هم اومد ......... بخونید که بریم برای یک هفته بحث کنیم!!!!!

kiuq
03-12-2010, 14:30
من مانگا رو خوندم....
کلا کسل کننده بود .!!

البته ترس مادارا از جانب کارای کابوتو جالب بود . . :40:

D,Freeman
03-12-2010, 15:30
کلا همه اینائی که احضار شدن میشه گفت یه گیری تو این دنیا دارن...برادر سای بادیدن اون نقاشی وساسوری هم با گفتن اون جملات توسط کانکورو روحشون آزاد شد...

درمورد آخرین حالت جینچوریکی هم که حتما متوجه شدین...که ناروتو به تنهائی نمیتونه به صورت حالت هشت دم مثل کیلر بی دربیاد...چون اگه یه اشتباه کوچیک بکنه یا تو حالت کیوبی یه دونه کلون درست کنه...کیوبی چاکرای ناروتو رو می خوره ونارتو می میره!!!!هشت دم هم بهش توضیح داد که باید مثل من وکیلر بی با نه دم مزاکره کنی...تا جفتتون چاکرای مساوی بین هم تقسیم کنین...ولی نه دم ومذاکره!!!!:18:...ولی ناروتو هم خیلی خنگه ها!!!!:27:

ولی راسنگانی که با دستای چاکرائی درست شد رو دیدین!!!!!!کف کیلر بی برید!!!!:21:..این است تکنیکی که به وسیله یوندایمه ساخته شود!!!:5:..پس فلسفه ساختن راسنگان روهم فهمیدیم...دراصل این تکنیکو یوندایمه برای ناروتو ساخته بود تا بتون ازبمب بیجوئی استفاده کنه!!!!ازالان کنجکاوم بدونم بالاخره ناروتو موفق میشه مخ کیوبی رو بزنه ومثل کیلر بی بره تو حالت اصلی نه دم!!!!:8:

kortol
03-12-2010, 20:18
من مانگا رو خوندم....
کلا کسل کننده بود .!!

آماده شدیم برای مانگای بعدی که تکنیک خفن ناروتو رو ببینیم......

ولی راسنگانی که با دستای چاکرائی درست شد رو دیدین!!!!!!کف کیلر بی برید!!!!:21:..این است تکنیکی که به وسیله یوندایمه ساخته شود!!!:5:..پس فلسفه ساختن راسنگان روهم فهمیدیم...دراصل این تکنیکو یوندایمه برای ناروتو ساخته بود تا بتون ازبمب بیجوئی استفاده کنه!!!!

هنوز نمیشه به این نتیجه رسید و باید بقیه مانگا رو هم دنبال کرد اما می شه فهمید که یوندامه از کجا یاد گرفته یه همچین تکنیکی رو احتمالا کوشینا می خواسته نه دم رو کنترل کنه که نتونسته و برای همین هم یوندامه روح خودش و کوشینا رو با مهر ادغام کرده تا بتونه به ناروتو توی همچین لحظه ای کمک کنه .....

راسنگان رو هم گویا برای همین ساخته که ناروتو با یه تمرین به این مبارزه قدم بزاره و یه چیز قدرتمند مثل بمب بیجویی داشته باشه ......در واقع هدف یوندامه از ساخت راسنگان رسیدن به راسن شوریکن بود که نتونست و به جاش راسنگان رو تکمیل کرد ولی ناروتو راسن شوریکن رو ساخت و در مبارزه با کیوبی وقتی تکنیک رو زد کیوبی تعجب کرد که این رو از کجا یاد گرفته ..........

ازالان کنجکاوم بدونم بالاخره ناروتو موفق میشه مخ کیوبی رو بزنه ومثل کیلر بی بره تو حالت اصلی نه دم!!!!:8:
مخ رو که نمی تونه بزنه اما ساختن راسنگان در اون حالت رو می تونه یعنی تونستنش که می تونه اما اگه بتونه راسن شوریکن بزنه با اون قدرت دیگه ببین چی میشه تازه دست های چاکراییش هم دیگه آسیب نمیبینند و اون محدودیت در حالت دانایی رو هم نداره و می تونه نامحدود راسن شوریکن بزنه........

کلا تازه داره مبارزه با مادارا جالب میشه.............. جالبتر اینه که مادارا هم برای کابوتوچیمارو نقشه هایی داره و گول این جوجه مارمولک رو نمی خوره !!!!!!! بیچاره آنکو هم که گرفتار شد ......هیف شد زنه خوبی بود ....

D,Freeman
04-12-2010, 11:55
مخ رو که نمی تونه بزنه اما ساختن راسنگان در اون حالت رو می تونه یعنی تونستنش که می تونه اما اگه بتونه راسن شوریکن بزنه با اون قدرت دیگه ببین چی میشه تازه دست های چاکراییش هم دیگه آسیب نمیبینند و اون محدودیت در حالت دانایی رو هم نداره و می تونه نامحدود راسن شوریکن بزنه........

خود هشت دم گفت که برای اینکه به حالت آخر یه جینچوریکی برسی باید مثل کیلربی ومن با کیوبی مذاکره کنی...من منظورم این بود که ناروتو هم مثل بی به حالت هشت دم دراومد بتونه به صورت کامل نه دم دربیاد...که اونم بدون موافقت وکمک کیوبی امکان نداره...وگرنه این حالت دستها رو که همیشه میتونه داشته باشه وباهاش راسنگان و...بزنه...ولی اصل تکنیک یعنی همون بمب بیجوئی که هشت دم موقع مبارزه با گروه ساسکه زد وسویگتسو خشک شد رو که نمیتونه بزنه...تا نره تو اون حالت نه دم کامل!!!!

ولی درمورد آنکو هم آره بدجور دلمان سوخت...فکرکنم وقتی آنکو رو ببره به مخفیگاه بغل یاماتو این دوتا باهم شاید بتونن یه کاری بکنن...اگه هم یاماتو وهم آنکو بمیرن که هیچی!!!!:41:

kortol
05-12-2010, 17:59
ولی درمورد آنکو هم آره بدجور دلمان سوخت...فکرکنم وقتی آنکو رو ببره به مخفیگاه بغل یاماتو این دوتا باهم شاید بتونن یه کاری بکنن...اگه هم یاماتو وهم آنکو بمیرن که هیچی!!!!:41:

اینجور ی نباید بمیرن ...اگه اینجوری باشه که خیلی ساده و بی درد سر مردند .!!!!!!!!!! حتما یه نقشه ای داره این کیشیموتو ........... گذاشته تا هیجان مانگا بیشتر بشه !!!!..نمی دونه که ما اینجا از بی مانگایی داریم کف می کنیم ..چی می کشن ژاپنی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟

D,Freeman
05-12-2010, 19:10
اینجور ی نباید بمیرن ...اگه اینجوری باشه که خیلی ساده و بی درد سر مردند .!!!!!!!!!! حتما یه نقشه ای داره این کیشیموتو ........... گذاشته تا هیجان مانگا بیشتر بشه !!!!..نمی دونه که ما اینجا از بی مانگایی داریم کف می کنیم ..چی می کشن ژاپنی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟

ای کاش هرروز یه مانگا میومد!!!:31:...ولی مثل اینکه آنکو به خاطر مهر نفرین اروچیمارو برای کابوتو مهمه....نمیدونم برای این بیچاره چه نقشه ای داره!!!!ولی فقط میخوام اون تکنیک خفنی که ناروتوقراره بسازه رو هرچه زودتر ببینم...میگم برای مانگا روز شمار بزاریم خیلی خوب میشه ها!!!نظرتون چیه!!!:31:...ازآخرین مانگا چندروز گزشته راستی...؟؟؟؟این انیمه هم اگه بیاد آدم رغبت نمیکنه بره ببینه>>>:2:

kortol
05-12-2010, 22:35
میگم برای مانگا روز شمار بزاریم خیلی خوب میشه ها!!!نظرتون چیه!!!:31:...ازآخرین مانگا چندروز گزشته راستی

خوبه .....آخرین مانگا Dec 2nd, 2010 آمده و تا مانگای بعدی حدودا 7 روزه دیگه وقت هستش....

فقط میخوام اون تکنیک خفنی که ناروتوقراره بسازه رو هرچه زودتر ببینم

هرچی هست باید از راسن شوریکن قوی تر باشه که بشه ازش استفاده کرد....و در ضمن محدودیت راسن شوریکن رو هم نداشته باشه....

؟؟؟؟این انیمه هم اگه بیاد آدم رغبت نمیکنه بره ببینه>>>:2:

هنوزم فیلره !!!! ای بابا تا کی می خواد ادامه داشته باشه من از 179 دیگه دانلود نکردم ....

D,Freeman
05-12-2010, 22:58
هنوزم فیلره !!!! ای بابا تا کی می خواد ادامه داشته باشه من از 179 دیگه دانلود نکردم ....

بهترین کارو کردی خدائی...این فیلرارو اگه برات تعریف کنم اینجوری میشی>>>:18::2:...:31:
یه قسمت درمورد یه اپیدمی بود که اشتباه کرده بودن...همه دنبال ناروتو بودن...یه قسمت درمورد گرفتن یه شترمرغ بود که به زبون آدما حرف میزد وتو تایجوتسو استاد بود وازهمه جالبتر مثل ناروتو میتونست کلون درست کنه...البته واقعیش!!!یک رفیقائی هم داشت که یه مورچه خوار بود که تمام حشرات شینو رو میخورد یت یه کانگورو بود که لی رو چندین بار تو تن به تن شکست داد!!!!!!!!!!!!:18::18:...بقیه فیلراهم که انقده مزخرف بود یادم نموند...
تا یه هفته بعد کریسمس هم فیلره...6ژانویه...تا قسمت192>>>>>:2::2::2:

kortol
05-12-2010, 23:27
یه قسمت درمورد یه اپیدمی بود که اشتباه کرده بودن...همه دنبال ناروتو بودن...یه قسمت درمورد گرفتن یه شترمرغ بود که به زبون آدما حرف میزد وتو تایجوتسو استاد بود وازهمه جالبتر مثل ناروتو میتونست کلون درست کنه...البته واقعیش!!!یک رفیقائی هم داشت که یه مورچه خوار بود که تمام حشرات شینو رو میخورد یت یه کانگورو بود که لی رو چندین بار تو تن به تن شکست داد!!!!!!!!!!!!:18::18:

خوب تو که تعریف کردی !!!!! :18::2:

بقیه فیلراهم که انقده مزخرف بود یادم نموند...

کلا امسال اینجوری شد و گرنه سالها ی قبل داشت به خوبی پیش می رفت ......فکر کنم کمپانی سازنده رو عوض کردند و یا افراد و تیم جدید استخدام کردند......

D,Freeman
05-12-2010, 23:37
کلا امسال اینجوری شد و گرنه سالها ی قبل داشت به خوبی پیش می رفت ......فکر کنم کمپانی سازنده رو عوض کردند و یا افراد و تیم جدید استخدام کردند......

نمیدونم والا!!!اگه همه انیمه ها بخوان فیلراشون اینجوری باشه که هیچی!!!الان من بلیچ رو میخوام ببینم...شنیدم تایه مدت دیگه میره تو فیلر...یعنی میخوان مثل این بکنن!!!!یا مثلا وان پیس که قسمتائی ازش رو دیدم...نمیدونم اصلا وان پیس فیلر داشته یانه؟؟؟؟اگه داشته خدائیش مثل اینا بودن؟؟؟:18:

kortol
07-12-2010, 01:26
!!!الان من بلیچ رو میخوام ببینم...شنیدم تایه مدت دیگه میره تو فیلر

گویا یکی دو قسمت رفت توی فیلر ولی بعدش می خوان داستان رو ادامه بدن..........فعلا که پایان قسمت 299 همچین چیزی رو گفته...........خوبیه بلیچ اینه که اگه میره توی فیلر داستانش باحاله و مثل ناروتو چرت و پرت نشون نمیده........یه بار یک سال توی فیلر بود ولی داستانش ارزش داشت....

قسمت جدید هم نشون نمی دن..گویا توی پخش همون فیلر ها هم گیر کردند... باید آخر این هفته یه قسمت نشون بدن دیگه..نمی دونم چه کاری مانگا که خیلی جلو هستش ولی این فیلر ها کلی مخاطب رو زده می کنه....

شاید هم می خوان فروش مانگا بیشتر بشه ..........بهرحال مانگا توی ژاپن از انیمه بیشتر طرفدار داره.........شنیدم حتی نخست وزیر ژاپن هم مانگای ناروتو رو می خونه...

D,Freeman
07-12-2010, 13:07
قسمت189 رو دارم دانلود میکنم...ولی کی نگاش کنم خدا میدونه!!! چون ازیه طرف میدونم قراره این فیلر درمورد ساسکه باشه>:2:
ازیه طرف دیگه میدونم بعدیشم فیلره>:2::2:
واز طرف دیگه با یه داستان چرت دیگه طرفیم...گربه های نینجا وغول پیکر!!:18::2::2::2:...

D,Freeman
08-12-2010, 13:29
دیگه نتونستم طاقت بیارم ورفتم 189رو دیدم!!!:31:...چی بگم درمورد فیلر که دیگه داره واقعا رو اعصاب راه میره!!!ولی مرور گذشته ایتاچی وساسکه فقط قسمت جذابش بود...بقیش که>:18:...
درضمن مثل اینکه تو فیلر بعدی یه چیزائی از برادر هاشیراما (هکاگه اول) یعنی هکاگه دوم می بینیم...

kortol
08-12-2010, 18:11
درضمن مثل اینکه تو فیلر بعدی یه چیزائی از برادر هاشیراما (هکاگه اول) یعنی هکاگه دوم می بینیم...

خسته شدیم تموم نشد این فیلر ها

(( بازم دم بلیچ گرم که هر هفته یه قسمت میده بیرون و از فیلر ( همش 2 قسمت فیلر داشت !!!!! )هم در اومد و یه مبارزه حسابی بین آیزن و اوروهارا و پدر ایچیگو و یوروییچی دیدم کف کردیم...))

فیلر در فرهنگ زبان فارسی انیمه ای :5: :
فیلر : به قسمتی از یک انیمه یا فیلم یا سریال می گویند که ربطی به داستان اصلی ندارد...
( مترادف ها : اعصاب خورد کن ؛ لج درار ؛ عاملی جهت ارائه فحش به سازنده ؛ قسمت بی ربط ؛ آب بستن نوین ( 2010) در داستان ؛ داستان کش ده ؛ بیننده خسته کن ؛ بیننده عصبانی کن ؛ عاملی جهت پرتاب گوجه به سمت سایت های دانلود رایگان !!! چرت و پرت ؛ ...........

چی بگم دیگه از بس نه انیمه پخش شده و نه مانگا داریم از این ها میگیم..........

آقا عکس از شخصیت های غیر معروف از انیمه بزاریم :
مثلا لی ؛ تن تن ؛ تسوچی کاگه ؛ ( هرچی کاگه به غیر از هوکاگه )؛ هاشیراما ؛ هوکاگه دوم ؛ اینو ؛ شینو ؛ جیرایا ...
هرکی موافقه یه تشکر بزنه تا چراغ اول رو خودم روشن کنم !!!

D,Freeman
08-12-2010, 22:37
فعلا که کسی به جز من وشما نیست...پس من تشکر روزدم ...برو ببینیم چیکار میکنی...:31:...ازجیرایای عزیز نزاریم!!!:18:...
چندتا بزار تا من یه تعداد عکس گیر بیارم...(یوندایمه یادت نره!!!:40:)

kortol
09-12-2010, 00:53
چراغ اول با عکس زاهد منحرف داستان !!!!!!!!!!!!!!

خداییش من هنوز باورنمیشه که مرده.....پس چرا کابوتوچیمارو اونو احضار نکرد اما آسوما رو احضارکرد...........

.................................................. .................................................. ..
.................................................. .................................................. ..

کسی نمی دونه این نوشته رو این سربندش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معنیش یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

.................................................. .................................................. .

سری بعدی نوبت میناتو نامیکازه هستش .......خودت بزار و بعدیش رو انتخاب کن تا من بزارم

حد اقل اینجوری تا مانگای جدید بیاد یه خاطره از اشخاص میشه و شخصیت های دیگه رو هم بهتر می شناسیم...

D,Freeman
09-12-2010, 01:49
کسی نمی دونه این نوشته رو این سربندش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معنیش یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

یه جا خوندم ..فکرکنم معنیش نفت باشه یا روغن!!!آخ گفتی هنوز هم بادیدن آخرین صحنه های مبارزش با تندو پین ها دلم میگیره...:41:

اینم رعد زرد کونوها...:40:

عکس بالائی حجمش یه خورده زیاده...شرمنده!!!:31:...
یه توضیح درمورد این شخصیت مورد علاقه من بدم...برای اونائی که کمتر میشناسنش...میناتو نامیکازه نینجائی بود که درزمان خودش به رعدزرد کونوها ملقب بود...دلیلش هم تکنیکائی بود که استفاده میکرد به خصوص تکنیک جابه جائیش که میتونست درکسری از ثانیه چندین هدف مختلف در مکان های مختلف رو بزنه...هرچندناروتو درحال تکمیل این تکنیکه ولی هنوز خیلی با پدرش فاصله داره....این میناتو بود که کیوبی یاهمون هیولای9دم رو درناروتو موقع به دنیااومدن مهرکرد تا روزی ناروتو بتونه ازش استفاده کنه...البته باتقدیم روح خودش به خدای مرگ....
............................................

بعدیش رو بزاریم هاشیراما سنجو...اگه موافقی خودت معرفیش کن...:20:

kortol
10-12-2010, 17:38
خوب هم قسمت جدید اومد و هم مانگای جدید دوستان برن مانگا رو بخونن که به خیلی از سوالات پاسخ داده ............مانگای بعدی هم مبارزه ای است از گارا .............این قسمت جدید هم که فیلره ومن دانلودش نمی کنم............فعلا عکس نمی زاریم تا بحث در مورد مانگا تموم بشه ........

D,Freeman
10-12-2010, 23:32
مانگا روخوندم...خب همه چیو درمورد ادوتنسی کابوتوچیمارو فهمیدیم...:5:
آنکو هم بعداز تموم شدن کار کابوتوچیمارو کشته میشه!!!:19:
کلا این مانگازیاد جالب نبود...اصلا جنگی ندیدیم توش...همش این کابوتوچیمارو ومادارا رو دیدم درحال حرف زدن>:2:

zed2
11-12-2010, 00:49
وای چه قدر خندیدم به این تبدیل ناروتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه کیوبی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kortol
11-12-2010, 12:37
خب همه چیو درمورد ادوتنسی کابوتوچیمارو فهمیدیم...:5:

آره نمی دونستیم که برای اجرای این تکنیک به جسد فرد مرده هم نیازه ....حالا فهمیدیم که چرا جیرایا رو نتونست احضار کنه...یا هوکاگه ها رو ....این هم که این تکنیک رو هوکاگه دوم ساخته بوده و اروچیمارو تکمیلش کرده خیلی جالب بود ...کلا چیز ی ار هوکاگه دوم نمی دونیم هنوز....توی مبارزه با ساندایمه هم چیزی رو نکرد....

آنکو هم بعداز تموم شدن کار کابوتوچیمارو کشته میشه!!!:19:

نه بابا فکر نکنم به این زودی ها بمیره بالاخره یه بار تراژدیک می خواد داستان.......... من فکر کنم این کابوتوچیکارو و مادارا آخرش بپر به هم خیلی به هم اعتماد ندارن ...این کابوتو چیمارو هم فکر هایی در سر داره و مادارا هم اینو فهمیده .... تازه از شارینگان مادارا نترسید از رینگانش ترسید ....اون اوچیها شتسو که در مورد دانزو گفت کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کلا این مانگازیاد جالب نبود...اصلا جنگی ندیدیم توش...همش این کابوتوچیمارو ومادارا رو دیدم درحال حرف زدن>:2:

خوب درسته که مبارزه نداشت اما خیلی از نکات روشن شد مثل مبارزه ایتاچی و ساسوکه که اولش با همدیگه مبارزه گنجوتسو کردند و 10 دقیقه داشتند همش حرف می زدند و ما داستان هایی رو در مورد مادارا و همچنین مانگیکو و خاندان اوچیها فهمیدیم.........توی این قسمت هم خیلی از نکات روشن شد .... دیگه خیالمون راحته که نه هوکاگه ها میان توی جنگ نه جیرایای فقید........

بیچاره زیر دست های دانزو این همه مدت توی گنجستو بدند!!!!!!!!!

اگه ناروتو بتونه راسنگان بمبی درست کنه یعنی اینکه می تونه راسنگانش رو شلیک کنه ؟؟؟؟ ....یا می تونه راسنگان قوی ( اوداما راسنگان ) رو شلیک کنه ؟؟؟ !!!! جالب باید باشه میشه مثل این توپ های لیزری فیلم ها !!!!!!! موندم که این راسن شوریکن رو چه می کنه ...با اون کیوبی رو به زانو در آورد ...تکنیک به اون خفنی !!!!!!

mojtaba007
11-12-2010, 12:58
دوستان وقتی جیرایا با پین مبارزه کرد مرد و وقتی هم کابوتو جسد ها رو زنده میکرد اثری از جیرایا نبود و همچنین پین این قدرت و داشت که کل دهکده کونو ها رو که خیلی هاشون مرده بودند رو زنده کنه
میشه نتیجه گرفت جیرایا نمرده و نویسنده میخواد اخرای داستان ناروتو مردم و سورپریز کنه؟ البته من مانگا نخوندم

سوال بعدی اوایل انیمه ناروتو مبارزه هوگاگه سوم با اوروچیمارو
درست یادم نیست ولی اروچیمارو تبدیل شده بود به یه زن
این زن کی بود؟
چرا هوگاگه سوم گفت تو فضایی هستی؟

D,Freeman
11-12-2010, 13:28
کلا چیز ی ار هوکاگه دوم نمی دونیم هنوز

تو انیمه 190 یه صحنه های کوتاه ازش نشون دادن...ولی خیلی خفن تر ازهاشیرامائه...با وارد کردن چندتا از تکنیکاش به بدن یه شخصی نمیدونین چقدر اون شخص رو قوی کرده بود...کلا نیدایمه نینجای خیلی خفنی بوده...از مردنش هم چیز زیادی هنوز نشون نداده...فقط گفته شده (البته من شنیدم از چند منبع) که به وسیله 50 نینجای مخصوص دهکده مه کشته شده!!!:18:...

اون اوچیها شتسو که در مورد دانزو گفت کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا منم مشکوک شدم...یعنی ازخاندان اوچیها کسی زنده مونده...ای بابا اینم یه معمای دیگه!!!:31:

تکنیک به اون خفنی !!!!!!

هرچه قدر منتظر موندیم ناروتو تو این مانگا این تکنیکو بسازه نشد!!!:41:...

دوستان وقتی جیرایا با پین مبارزه کرد مرد و وقتی هم کابوتو جسد ها رو زنده میکرد اثری از جیرایا نبود و همچنین پین این قدرت و داشت که کل دهکده کونو ها رو که خیلی هاشون مرده بودند رو زنده کنه
میشه نتیجه گرفت جیرایا نمرده و نویسنده میخواد اخرای داستان ناروتو مردم و سورپریز کنه؟ البته من مانگا نخوندم

سوال بعدی اوایل انیمه ناروتو مبارزه هوگاگه سوم با اوروچیمارو
درست یادم نیست ولی اروچیمارو تبدیل شده بود به یه زن
این زن کی بود؟
چرا هوگاگه سوم گفت تو فضایی هستی؟

خب پین که نمیتونست کسائی که جنازشون پیدا نیست رو زنده کنه!!!کابوتو هم که گفت برای زنده کردن باید DNA شخص مرده رو داشته باشه...ولی هرچه قدر تو اقیانوس گشته نتونسته اثری از جیرایا پیدا کنه...تو مردنش که شکی نیست هرچند خیلی حالم گرفته شد!!!:19:

اون زن هم شخصی بود که اروچیمارو بدنشو تسخیر کرده بود...و میتونست به قیافه اون دربیاد...

kortol
11-12-2010, 14:42
ولی خیلی خفن تر ازهاشیرامائه

کلا من موندم این خاندان سنجو ها چرا اینقدر خفن شده اند.........هاشیراما که خدش غولی بوده که طبق شایعات مادارا رو شکست داده ( توی همون دره معروف دهکده ) حالا دیگه فکر کن برادرش چی بوده...........توی مبارزه با هوکاگه سوم چیز زیادی از تکنیک هاش رو ، رو نکرد......

...کلا نیدایمه نینجای خیلی خفنی بوده...از مردنش هم چیز زیادی هنوز نشون نداده...فقط گفته شده (البته من شنیدم از چند منبع) که به وسیله 50 نینجای مخصوص دهکده مه کشته شده!!!:18:...

کاشکی به جای این فیلر های مسخره یه کم در مورد این افراد توضیح می دادند .........خیلی بهتر بود ...

هرچه قدر منتظر موندیم ناروتو تو این مانگا این تکنیکو بسازه نشد!!!:41:...

کلا تکنیک های نارتو رو موقع ساختن لو نمی دن که مزه مبارزه هاش بیشتر بشه ...هر چی تکنیک تا حالا رو کرده همه در مبارزه ها بوده مثل راسنگاه که در مبارزه با اوروچیمارو زد یا راسن شوریکن در مبارزه با افراد اکاتسوکی( کاکوتزو ) یا راسن شوریکن پرتابی در مبارزه با پین ....به امید اینکه اینجا هم ببینی چه می سازه نباش چون توی مبارزه هاش نشون می دن...........

فعلا باید منتظر مبارزه گارا باشیم..احتمالا با مادربزرگ چییو

خوب تکنیک پین افراد دهکده رو زنده کرد وگرنه اگه می خواست هر کسی که کشته رو زنده کنه که خیلی ها از جمله چندین جینچوریکی هم باید زنده می شدند......اگه یه بار دیگه همون قسمت انیمه رو نگاه کنید شعاع پرتاب اون گوی های سبز فقط محدود به دهکده و محیط اطرافش می شد...

من هم به این موضوع مشکوک هستم چون توی مبارزه جیرایا با پین ها اون چند بار از بونشین ( کپی ) استفاده کرد وقتی کسی مثل کیسامه بتونه بونشین های جاندار بسازه ( مبارزه کیسامه با کیلر بی و برادرش که سره اون کپی جدا شد اما از بین نرفت و کیسامه خودش رو در شمشیرش پنهان کرد ) که به جای خودش جا بزنه احتمالا جیرایا هم می تونسته ..

تازه چرا کابوتو نتونست بدنش رو پیدا کنه در صورتی که بدن خیلی ها رو پیدا کرد مثل ایتاچی پین و خیلی های دیگه .... حتی دیدارا که پودر شد( خودشو توی مبارزه با ساسوکه پودر کرد بد بخت ) هم تونست برش گردونه ...دان نامزد سوناده هم همین طور!!!!!!! یا حتی کاکوتزو رو هم تونست پیدا کنه با این که بدنش توسط راسن شوریکن ناروتو کاملا از درون از هم پاشیده شده بود ...
کلا نکات مبهم زیاد داره امیدوارم آخرش مثل سریال لاست بی مزه تموم نشه !!!!!!!!!

mojtaba007
11-12-2010, 17:45
خوب تکنیک پین افراد دهکده رو زنده کرد وگرنه اگه می خواست هر کسی که کشته رو زنده کنه که خیلی ها از جمله چندین جینچوریکی هم باید زنده می شدند......اگه یه بار دیگه همون قسمت انیمه رو نگاه کنید شعاع پرتاب اون گوی های سبز فقط محدود به دهکده و محیط اطرافش می شد...
مگه وقتی جیرایا مرد پین کنارش نبود؟
خود پین که نزدیکش بوده
میتونست راحت زنده اش کنه

kortol
11-12-2010, 18:25
مگه وقتی جیرایا مرد پین کنارش نبود؟
خود پین که نزدیکش بوده
میتونست راحت زنده اش کنه

;فقط پین واقعی می تونست افراد مرده رو زنده کنه نه اون شش نفر دیگه ...هر کدم از اون شش نفر یه قدرت مخصوص داشته ...ولی قدرت اصلی خود پین همون مرگ و زندگی بوده که با مرگ خودش به همه زندگی داد و افرادی که در حمله پین ها به دهکده کونوها کشته شده بودند رو زنده کرد.........

حالا اینکه می گید خود پین نزدیکش بوده و می تونسته زندهش کنه که این اشتباه هستش در حمله به کونوها پین اصلی نزدیک دهکده و در یه بلندی قرار گرفت تا بتونه با چاکراش اون 6 پین دیگه رو کنترل کنه ..در حالی که جیرایا در دهکده باران کشته شد که یه 3 روزی فکر کنم با دهکده کونوها فاصله داشته ....

در حین مبارزه با جیرایای هم زنده کردن جیرایا که بی دلیل بوده چون پین نمی خواسته جیرایا به رازش پی ببره ( که پی برد که پین واقعی بین اون 6 تا پین دیگه نیست ) و بره به همه بگه برای همین کشتش...

راستی یه بار دیگه داشتم به اون قسمت خاطرات پین که به ناروتو تعریف می کرد نگاه کردم ...پین به این دلیل روی اون وسیله قرار گرفته بود چون پاهاش در مبارزه با هانزو آسیب دید و توی مبارزه با هانزو پاهاش رو از دست داد ( با تکنیک استایل آتش ) جالبه که هانزو هم تکنیک تلپورت یا همون شون شین نونجیتسو یوندامه رو بلد بوده ولی گویا فقط یوندامه می تونسته در چند مکان به طور سریع ظاهر بشه و بقیه فقط می تونستند خودشون رو به یک مکان دیگه منتقل کنند.

D,Freeman
14-12-2010, 18:37
ما منتظر هاشیراما هستیما!!!:31:
حالا دیگه نه از مانگا خبریه نه انیمه...پس بروتو کار عکسا!!!:31:

kiuq
15-12-2010, 14:23
من هم منتظرم که یکی بیاد ناروتو رو بکشه از شر این راسنگان راحت شم.. وقتی میگه : راسنگان.. اینطوری :2: میشم

D,Freeman
16-12-2010, 18:48
من هم منتظرم که یکی بیاد ناروتو رو بکشه از شر این راسنگان راحت شم.. وقتی میگه : راسنگان.. اینطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشم

این دیگه ازاون حرفا بودا؟؟؟!!!!:31:...ناروتو تا آخر داستان زنده میمونه وجفت مادارا واروچیمارو رو میکشه!!!:31:
دلت میاد راسنگان...راسنگان...راسنگان.. .راسنگان...راسنگان...:31:

D,Freeman
16-12-2010, 21:05
خب اینم مانگای521...
فقط قبل ازاینکه برین ببینین یه چیز بگم...این کابوتوچیمارو نقشه های بدی داره!!!این دفعه دیگه کشتن احضارشده ها به راحتی ساسوری ودایدارا نیست...یه چیزم که تازه متوجه شدم اینه که تمام احضارشده ها از محدودیت خونیشون میتونن استفاده کنن!!!
خدا به دادبرسه!!!:41:
چنگ مانگای بعدی واقعا دیدن داره!!!:8:

kiuq
17-12-2010, 16:16
خب اینم مانگای521...

من خوندم...همچنان در اوجـــــــیـــــــــم :40:

دلت میاد راسنگان...راسنگان...راسنگان.. .راسنگان...راسنگان...

D,Freeman
17-12-2010, 18:00
چه عجب یکی اومد !!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی دیدی این کابوتو از آنکو چه چاکرائی کشید بیرون؟؟؟؟چاکرای اروچیمارو بودا!!!!خدا کنه نکشدش!!!:41:...
طبق اخبار واصله تا 196انیمه فیلره!!!:2:هفته بعد هم مانگا نداریم...باید بشینیم یه گوشه ای سماق بمکیم!!!

فعلا که از دیدن دعوای مادارا با کابوتو دارم کیف میکنم!!!:27:

kortol
18-12-2010, 15:30
خوب بعد از یک هفته هم من باز برگشتم و اول رفتم مانگا رو خوندم!!!!!!!!!!!!!!
چه خبر شده ..............همه دارن با قدیمی ها دسته و پنجه نرم می کنند !!!!!!!!!!
خوب الان قراره چه کنیم بحث یا عکس ؟؟؟

D,Freeman
19-12-2010, 14:13
خب اول در مورد اون تکنیکی که کابوتو گفت ببحثیم نظرتون چیه؟؟؟منظورش ازاون تکنیک به علاوه تکنیک احضار چی بود؟؟؟؟هفته بعدهم که مانگا نداریم...پس کلی وقت داریم هم برای عکس هم برای بحث...
بعد دوروز بازم رفتم انیمه رو دیدم...:31: کمیفیلر192بهتر بود...اگه کمی عاشقانش کنن بازم میشه تحملش کرد!!!:31:...
درضمن آنکو هم که در حال مماته!!!بعدازکشیدن اون مهر ازبدنش زنده میمونه یعنی؟؟؟!!!:41:

kortol
20-12-2010, 14:55
خب اول در مورد اون تکنیکی که کابوتو گفت ببحثیم نظرتون چیه؟؟؟منظورش ازاون تکنیک به علاوه تکنیک احضار چی بود؟

کلا این تکنیک خیلی مشکوکه ........... مثلا همون جملاتی که باید برای از بین بردن تکنیک استفاده کرد ... اونهارو راحت با مادارا گفت ..؟؟؟؟
تازه کابوتوچیمارو فکر های دیگه ای توی سرش داره که به مادار نگفت .... اون حتی می خواد با اون مبارزه کنه ؟!!! ...دلیلش برای به دست آوردن شارینگان چیه ؟؟؟ تازه از شارینگانش مادار نترسید از رینگانش ترسید !!! مگه چه قدرتی داره که ما هنوز نیدیم؟؟؟ در مبارزه ناروتو با پین که همه قدرت های رینگان معلوم شد و حتی قدرت اصلی که هون زنده کردن دوباره مردگان بود !!!

درضمن آنکو هم که در حال مماته!!!بعدازکشیدن اون مهر ازبدنش زنده میمونه یعنی؟؟؟!!!:41:
اون چه تکنیک و مهری بود که به آنکو زد و یه هیولا پشت سره زابوزا پدیدار شد !؟!؟!؟!؟!

D,Freeman
20-12-2010, 17:26
کلا این تکنیک خیلی مشکوکه ........... مثلا همون جملاتی که باید برای از بین بردن تکنیک استفاده کرد ... اونهارو راحت با مادارا گفت ..؟؟؟؟
تازه کابوتوچیمارو فکر های دیگه ای توی سرش داره که به مادار نگفت .... اون حتی می خواد با اون مبارزه کنه ؟!!! ...دلیلش برای به دست آوردن شارینگان چیه ؟؟؟ تازه از شارینگانش مادار نترسید از رینگانش ترسید !!! مگه چه قدرتی داره که ما هنوز نیدیم؟؟؟ در مبارزه ناروتو با پین که همه قدرت های رینگان معلوم شد و حتی قدرت اصلی که هون زنده کردن دوباره مردگان بود !!!

به خاطر این تمام اطلاعات این تکنیکو به مادارا داد تا اعتماد سازی کرده باشه!!!:31:...دیگه این تکنیک براش زیاد مهم نیست...دوباره اون قسمتی رو که از مادارا جدا میشه رو برو نگاه کن...میگه بااین تکنیک احضار به علاوه اون تکنیک پس میشه نتیجه گرفت که یه تکنیک خفن دیگه به علاوه این تکنیک احضار داره!!!که مثل فن آخر استاد برای خودش نگه داشته...این تکنیک احضار که دیگه خز شده!!!:31:...آره از رینگان مادارا بیشتر میترسه تا شارینگان!!!نمیدونم چرا!!!یادته اروچیمارو چقدر ازشارینگان وحشت داشت..ودوست داشت تا شارینگان بدست بیاره!!!حالا چی شده که براش دیگه مهم نیست؟؟؟!!!!یعنی برای ساسکه نقشه ای داره؟؟؟!!!

اون چه تکنیک و مهری بود که به آنکو زد و یه هیولا پشت سره زابوزا پدیدار شد !؟!؟!؟!؟!
فکر کنم مقصودشون ازاون هیولاهه چاکرای وحشتناکه اروچیمارو بود...اون چهار نوچه اوروچیمارو یادتونه که وقتی اون مهر رو آزاد میکردن چه شکلی میشدن!!!

این طور که معلومه بااین پیچ وخمائی که دارن به مانگا میدن حالا حالاها تموم بشو نیست!!!ازاون طرف که همین الان انیمه حدود100قسمتی تا اینجای مانگا باهاش فاصله داره!!!پس کمربندارو ببندین که تازه داریم اوج میگیریم!!!:8:

masoud93
21-12-2010, 00:18

اونی که شما میگین هیولا نبود ، یعنی قابل دیدن نیست ، فقط کیشی اونو درست کرده که مثلا زابوزا خیلی آدم شیطانی هست.

در کل اصلا ربطی به کار کابوتو نداره.

البته یه جورایی هم داشت ، ولی کابوتو فقط یه کاری کرد که اونا دیگه جدی بجنگن ، و مانگا هم برای این که حالت جدی بودن زابوزا رو نمایش بده ، اون شکل شیطانی رو پشت سر زابوزا گذاشته.

به چپتر 32 صفحه 15 مراجعه کنید ، اونجا هم همچین چیزی پشت سر زابوزا هست :

راستی چرا نظرسنجی اینجا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا همه به اینو رای دادن :18::18::18::18::18:

راستی دوستان اگه واقعاً می خواین نظر بدین و در مورد انیمه های مختلف بحث کنید ، بیاد و تو انجمن زیر ثبت نام کنید (انجمنی که بیشتر مخصوص انیمه هست و هر مانگا برای خودش یه تاپیک داره و به راحتی میتونید نظر بدین و نظرات جالب دیگران رو بخونید) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n i m p a r a d i s e/forum.php

تاپیک مانگای 521 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n i m p a r a d i s e.com/showthread.php?t=11027

فقط توجه داشته باشید که فاصله بین حروف رو بردارید.

D,Freeman
21-12-2010, 22:46
راستی چرا نظرسنجی اینجا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا همه به اینو رای دادن

نظر سنجی به تازگی اصلاح شده...یعنی نظرسنجی قدیمی بااین نظر سنجی عوض شده...اون اینو هم که میبینین اونقدر رای داره رای های ناروتو تو نظر سنجی قبلی هستش...:31:...فقط اسمش عوض شده!!!:31:...والا ما اطلاع دادیم حالا کی درست شه خدا میدونه!!!:27:

kortol
24-12-2010, 10:53
باز که تاپیک خوابید !!!! امروز هم قسمت 192بیرون اومد .... دوستانی که دنبال می کردند ببینند که ایا باز هم فیلر ها ادامه خواهد داشت ؟؟؟؟ خسته شدیم با این همه فیلر !!!! همون بریم توی کار عکس ها بهتره فقط یه کم روی حجم عکس ها کار کنید و بزرگ ها رو فقط لینک بدید نه کل عکس که صفحه باز نشه ....

footballist
26-12-2010, 12:30
ناروتو 522:

mehrdad_joon
04-01-2011, 02:28
سلام،قسمت های آخر ناروتو رو از گجا باید با کیفیتشو دانلود کنم؟!

D,Freeman
04-01-2011, 12:08
سلام،قسمت های آخر ناروتو رو از گجا باید با کیفیتشو دانلود کنم؟!

به اون تایپک قبلی که زده بودی مراجعه کن آدرسی دادم که میتونی ازش بازیر نویس فارسی دانلود کنی...

mehrdad_joon
04-01-2011, 19:01
به اون تایپک قبلی که زده بودی مراجعه کن آدرسی دادم که میتونی ازش بازیر نویس فارسی دانلود کنی...

کیفیت فیلماش خوبه؟! آخه هر کدوم 50 مگ ان!:41:

D,Freeman
04-01-2011, 20:59
کیفیت فیلماش خوبه؟! آخه هر کدوم 50 مگ ان!:41:

بگردی همونجا با کیفیت خوب هم پیدا می کنی...ولی زیر نویس انگلیسیه...

siavash2death
11-01-2011, 15:47
من هم منتظرم که یکی بیاد ناروتو رو بکشه از شر این راسنگان راحت شم.. وقتی میگه : راسنگان.. اینطوری :2: میشم

ایشون راست می گن. منم دیگه حالم بد شده از شروع انیمه تا الان همه دشمنای داستان رو با راسنگان از بین برده!:2:

footballist
12-01-2011, 08:53
با سلام
ناروتو فردا یا امروز میاد.با تشکر

siavash2death
12-01-2011, 13:25
سلام.می شه بگید قسمتهای آخر شیپودن رو البته به زبان ژاپنی و با زیرنویس انگلیسی و حجم 50 مگ با فرمت mkv از کجا می تونم بگیرم؟

footballist
13-01-2011, 11:47
ناروتو 523:

موضوع:THE LEGENDARY SEVEN SWORDSMEN

D,Freeman
13-01-2011, 20:51
سلام.می شه بگید قسمتهای آخر شیپودن رو البته به زبان ژاپنی و با زیرنویس انگلیسی و حجم 50 مگ با فرمت mkv از کجا می تونم بگیرم؟

همونجائی که علاوه بر اینجا فعالیت میکنی!!!:31:...اینجارو بیخیال...:2:(هون ورده!!!:27:)

Choas
13-01-2011, 23:32
حاجی ما این مانگاهاشو دنبال نمی کردیم

چی شد تیم هاکو (ساسکه اینا) یهو پودر شد ؟
ساسکه با هوکاگه ای کسی درگیر شده همشون زندانی شدن ؟
کلا بعد حمله پین به کونوها و مرگ پین چی شد ؟