PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

hpk34
09-07-2009, 19:45
ببین دوست عزیز من انیمه رو تا آخر ندیدم تا قسمت 50 برای همینه که اشتباه میکنم.
اینو میدونستم که ایتاچی براش فعال کرد در جنگ با اونیکه تو گروه آکاتسوکی که یه ماسک نارنجی داره.
آره خب حتما نباید دوستش باشه باید یکی از نزدیک ترین کسی که داره رو بکشه

بابا حالا چرا ناراحت ميشين شوخي كردم :41:, چون حوصله نداشتم از اين :31: اسمايلي نذاشتم.

ايتاچي و ساسوكه كه با اون مبارزه نكردن.:13:اسم اونم توبي (در اصل اوچيها مادارا) هست.:46:

دوستان من يه جمله تو مانگا ديدم كه درباره رينگان (چشم هاي پين) گفته بود:

HE CAN USE THE MOST POWERFULL EYE TECHNIQUES IN THE WORLD !I

تو اين عكسه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با اين جمله من بيشتر شك كردم كه رينگان از شارينگانم قوي تره.:18::5:

یعنی شما با کارت اینترنت وصل میشید؟

من ADSL 128 دارم ولی اسمش 128 هست از 64 هم کمتره

نه من با اينترنت هوشمند وصل ميشم.:46:

ما آرزوي يك ماه همون 64 رو داريم.:19:

وایی چقدر پست اسپم حسش نبود بخونم
بابا از داستان عثبید اسپویل این هفته مانگا می دونید چیه
دانزو
دانزو
.
.
.
.
.
.

واییییییییییییییییییییییی یییی چشم راستش شارینگانه!
توبی هم چشم راستش شارینگانه!
میزوکاگه هم طبق اماری و اسگویلی همون توبی
جی می خواد بکنه این کیشی!

سلام آقا محمد :11:

والا من كلي سر همين موضوع اسپم بحثيدم ولي لا فايده.:41:

منفور ترين شخص داستان براي من همين دانزو هست.:2:ايشالا كه ساسوكه قيمه قيمش كنه.:8:

ناكس دستور داده برن دنبال كابوتو بگردن كه بدنشو معالجه كنه.:41:احتمالش هست اين كيشي بخواد با چشم راستش سورپريزمون كنه.:21:

خود كيسامه تو يه قسمت از مانگا وقتي توبي نقابش رو برداشت بهش گفت ميزوكاگه.پس 100 درصد درسته.:46:

راستي منظورتون از اسگویلی چي بود؟؟؟؟:18:

Sasuke-7
09-07-2009, 21:30
بابا حالا چرا ناراحت ميشين شوخي كردم :41:, چون حوصله نداشتم از اين :31: اسمايلي نذاشتم.

ايتاچي و ساسوكه كه با اون مبارزه نكردن.:13:اسم اونم توبي (در اصل اوچيها مادارا) هست.:46:

تو اين عكسه:

با اين جمله من بيشتر شك كردم كه رينگان از شارينگانم قوي تره.:18::5:

منفور ترين شخص داستان براي من همين دانزو هست.:2:ايشالا كه ساسوكه قيمه قيمش كنه.:8:

ناكس دستور داده برن دنبال كابوتو بگردن كه بدنشو معالجه كنه.:41:احتمالش هست اين كيشي بخواد با چشم راستش سورپريزمون كنه.:21:

خود كيسامه تو يه قسمت از مانگا وقتي توبي نقابش رو برداشت بهش گفت ميزوكاگه.پس 100 درصد درسته.:46:

رنینگان 100 درصد قوی تر از شارینگان چون هر تکنیکی رو از هر عنصری می تونست کپی کنه و انجام بده ولی خوب ضعفش اینه که چاکرای 3 برابر شارینگان استفاده می کنه
در مورد اسگویلی هم منظورم اسپویلی بود چون پ و ک من نزدیک همن یه اشتباه شد!

SileNTz
09-07-2009, 21:46

تو اين عكسه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا اين جمله من بيشتر شك كردم كه رينگان از شارينگانم قوي تره.:18::5:

نه بابا من ناراحت نشدم:5:

آره منضورم همون مادرا هست ببخشی اسمش یادم رفت:18:

به نظر من رانینگان از شارینگان قوی تره :8:

نترس ساسوکه اون یه لقمه حروم میکنه ساسوکه به هر کی حمله کنه تا نکشدش دست بر نمیداره
:27:

در ضمن من اون جمله ی:

رو ترجمه کردم یعنی:

بتواند استفاده ترین تکنیک های چشم و قدرتمند در جهان! من

دوستان کسی میتونه چند تا عکس از مانزوبزاره ممنون میشم!!!!!!

Sasuke-7
10-07-2009, 08:18
نه بابا من ناراحت نشدم:5:

آره منضورم همون مادرا هست ببخشی اسمش یادم رفت:18:

به نظر من رانینگان از شارینگان قوی تره :8:

نترس ساسوکه اون یه لقمه حروم میکنه ساسوکه به هر کی حمله کنه تا نکشدش دست بر نمیداره
:27:

در ضمن من اون جمله ی:

رو ترجمه کردم یعنی:

بییاد ببینید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasuke-7
10-07-2009, 08:20
اینم دیدم جالیه به یاد اون مرجوم!:19::37::44::41:

SileNTz
10-07-2009, 08:47
بییاد ببینید!

بابا اینکه مالی نیست ساسوکه که دیگه هیچی ناروتو هم اونو حروم میکنه:31:

در ضمن شارینگان داره که داره ساسوکه هم داره پس ازش نترسید خیلی ضعیفه!!!!!!!:5:

Sasuke-7
10-07-2009, 10:09
بابا اینکه مالی نیست ساسوکه که دیگه هیچی ناروتو هم اونو حروم میکنه:31:

در ضمن شارینگان داره که داره ساسوکه هم داره پس ازش نترسید خیلی ضعیفه!!!!!!!:5:
نباید دست کمش بگیریم اگر همون توبی باشه ساسکه حتا با اماتراسو هم نتوست بهش صدمه بزنه و اگه توبی باشه یعنی مادارا و یعنی خیلی خیلی خطرناک کمی باید صبر کنیم به قول درس حسابان باید رفع ابهام بشه تا بتونیم این حد رو حل کنیم!

SileNTz
10-07-2009, 10:27
نباید دست کمش بگیریم اگر همون توبی باشه ساسکه حتا با اماتراسو هم نتوست بهش صدمه بزنه و اگه توبی باشه یعنی مادارا و یعنی خیلی خیلی خطرناک کمی باید صبر کنیم به قول درس حسابان باید رفع ابهام بشه تا بتونیم این حد رو حل کنیم!

منم میدونم که نباید دسته کمش گرفت البته هم نباید گذاشت پر رو بشه چون اگه پیش خودش فکر کنه ازش میترسن حمله میکنه و یکی رو میکشه من اگه به جای ساسوکه بودم با ناروتو و ..... دوباره دوست میشدم میریختیم سرش و دیگه راحت میشدیم!!!!!:27:

hpk34
10-07-2009, 12:12
رنینگان 100 درصد قوی تر از شارینگان چون هر تکنیکی رو از هر عنصری می تونست کپی کنه و انجام بده ولی خوب ضعفش اینه که چاکرای 3 برابر شارینگان استفاده می کنه

شما مطمئنين قويتره؟؟؟

من كه غير از اون جمله و 2-3 نفري كه ناگاتو با چشماش كشت (كه اونم فقط مردنشونو نشون داد و نفهميديم چطوري مردن) چيز خاص ديگه اي تو مانگا نديدم.فكر نكنم بتونه تكنيكارو كپي كنه چون تو هيچكدوم از مبارزه هاش نديدم كه تكنيك كس ديگه اي رو اجرا كنه.

در مورد اسگویلی هم منظورم اسپویلی بود چون پ و ک من نزدیک همن یه اشتباه شد!

حدس ميزدم ولي اكثر اسپويلي ها دروغه.

در ضمن من اون جمله ی:

رو ترجمه کردم یعنی:

اگه شما مترجم بشين كه يكي بايد بياد ترجمه شمارو به فارسي برگردونه.(شوخي)

من اينطوري ترجمش ميكنم:

اون ميتونه قدرتمند ترين تكنيكاي چشم رو در جهان استفاده كنه

اون I آخرشم خودم همينطوري گذاشتم چون اگه نميذاشتم علامت تعجبه مي افتاد اول جمله.

اسم اون شل و پله هم دانزو هست نه مانزو.در ضمن اينقدر ها هم كه شما ميگين كم قدرت نيس الان كه سوناده تو كما هست اون شده ششمين هوكاگه كونو ها و همه آنبو ها هم زير دستشن.

بییاد ببینید!

در مورد اون عكس دانزو و اون 2 تا آنبو كه ماسكشونو در آوردن ممكنه تو قسمتاي بعدي مانگا بياد.(اگه واقعا اين عكس درست باشه خيلي ديگه اين دانزو خطري ميشه.من تو مانگا فقط 2-3 تا عكس در مورد گذشته دانزو ديدم كه اون موقع هم صورتش باندپيچي بود)

ولي اون عكس ناروتو يكم مشكوك ميزنه.

اینم دیدم جالیه به یاد اون مرجوم!

حيف كه عمرش نرسيد اين خانمو كه ميزوكاگه هم هست ببينه. ملت بيكار عجب عكسايي ميسازن.:31:

من الان كه دوباره دارم مانگارو ميخونم فهميدم كه اون موقع ها جيرايا يه كتابي داشته كه پدر و مادر ناروتو اسم ناروتو رو از تو اون كتاب گذاشتن روش و جيرايا اسم هاي تو اون كتاب رو همينطوري تصادفي رو شخصيتهاي كتابش گذاشته بوده.

دانزو هر كي كه باشه من بينهايت درصد مطمئنم كه توبي يا همون مادارا نيست.

در ضمن هنوز معلوم نيست كه اون يكي چشم مادارا چطوريه؟؟؟؟

شايد كيشي بخواد با اون چشمش سورپريزمون بكنه و يه مدل جديد شارينگان يا شايد يجور چشمه ديگه بهمون نشون بده

SileNTz
10-07-2009, 14:48
اگه شما مترجم بشين كه يكي بايد بياد ترجمه شمارو به فارسي برگردونه.(شوخي)

من اينطوري ترجمش ميكنم:

اون ميتونه قدرتمند ترين تكنيكاي چشم رو در جهان استفاده كنه

اون I آخرشم خودم همينطوري گذاشتم چون اگه نميذاشتم علامت تعجبه مي افتاد اول جمله.

اسم اون شل و پله هم دانزو هست نه مانزو.در ضمن اينقدر ها هم كه شما ميگين كم قدرت نيس الان كه سوناده تو كما هست اون شده ششمين هوكاگه كونو ها و همه آنبو ها هم زير دستشن.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من تو این سایت ترجمه کردم دیگه نمیدونم:

آره خوب زیاد هم کم قدرت نیست اما برای ناروتو,ساسکه و..... هیچ مالی نیست:21::27:

hpk34
12-07-2009, 12:10
من تو اين سايت ترجمه کردم ديگه نميدونم:

آره خوب زياد هم کم قدرت نيست اما براي ناروتو,ساسکه و..... هيچ مالي نيست

اتفاقا من تازه با اين سايت آشنا شدم مي خواستم امتحانش كنم هي يادم ميرفت.ولي خوب ترجمه كرده ميشه فهميد چي ميگه.:46:

من جمعه مانگا رو ديدم واقعا اين دانزو شارينگان داره.اينطور كه معلومه خيلي هم وارده چطور ازش استفاده كنه.ميترسم اينم مثل كاكاشي واسه خودش يجور مانگكيو درست كرده باشه.

بالاخره اون آنبو هم نقابشو ورداشت ولي بازم رو صورتش يه ماسك داره.خيلي دوست داشتم صورتشو ببينم و كلا ازش خيلي خوشم مياد.

كاكاشي هم ميدونست كه ناروتو پسر هوكاگه چهارمه و فهميد كه توبي همون اوچيها مادارا هست.اينطور كه روال داستان داره پيش ميره به احتمال خيلي زياد ناروتو و ساسوكه دوباره همديگرو مبينن و شايد ناروتو براي متوقف كردن ساسوكه همون طور كه ايتاچي قبلا بهش گفته بود از قدرتي كه ايتاچي بهش داده استفاده كنه.

خيلي دوست دارم بدونم ايتاچي چجور قدرتي به ناروتو داده.

Sasuke-7
12-07-2009, 13:53
اتفاقا من تازه با اين سايت آشنا شدم مي خواستم امتحانش كنم هي يادم ميرفت.ولي خوب ترجمه كرده ميشه فهميد چي ميگه.:46:

من جمعه مانگا رو ديدم واقعا اين دانزو شارينگان داره.اينطور كه معلومه خيلي هم وارده چطور ازش استفاده كنه.ميترسم اينم مثل كاكاشي واسه خودش يجور مانگكيو درست كرده باشه.

بالاخره اون آنبو هم نقابشو ورداشت ولي بازم رو صورتش يه ماسك داره.خيلي دوست داشتم صورتشو ببينم و كلا ازش خيلي خوشم مياد.

كاكاشي هم ميدونست كه ناروتو پسر هوكاگه چهارمه و فهميد كه توبي همون اوچيها مادارا هست.اينطور كه روال داستان داره پيش ميره به احتمال خيلي زياد ناروتو و ساسوكه دوباره همديگرو مبينن و شايد ناروتو براي متوقف كردن ساسوكه همون طور كه ايتاچي قبلا بهش گفته بود از قدرتي كه ايتاچي بهش داده استفاده كنه.

خيلي دوست دارم بدونم ايتاچي چجور قدرتي به ناروتو داده.
اره خوب اما یه چیزایی هم مشکوکه مثلا توبی گفت که دانزو کسی بود که ایتاچی رو مجبور کرد که اون ماموریت رو انجام بده شاید ساسکه بیاد با ناروتو همکاری کنند از شر دانزو خلاص بشند!
همه چی ممکن از این کیشی!

SileNTz
13-07-2009, 10:27
منم منضورم همینه میگم ساسکه باید با ناروتو همکاری کنه چون اگه اینجوری پیش بره برای هر دو ضرر داره!!!!!

hpk34
13-07-2009, 11:38
اره خوب اما یه چیزایی هم مشکوکه مثلا توبی گفت که دانزو کسی بود که ایتاچی رو مجبور کرد که اون ماموریت رو انجام بده شاید ساسکه بیاد با ناروتو همکاری کنند از شر دانزو خلاص بشند!
همه چی ممکن از این کیشی!

خوب شد اينو گفتين الان يه چيزي يادم اومد كه تو مانگا خونده بودم.تو اين صفحه:

من اين قسمتو مانگا فارسيشو دانلود كردم.زتسو به توبي ميگه كه تمام حقيقتو در مورد ايتاچي به ساسوكه گفتي؟؟توبي هم ميگه كه ايتاچي حقيقتو با خودش به گور برد و فقط عذاب بي پاياني براي ساسوكه موند.

و آخرشم ميگه مهمتر از اون اينكه ساسوكه مال من شد.

اين يعني اينكه ممكنه تمام چيزايي كه توبي در مورد كونو ها و دانزو براي نابود كردن قبيله اوچيها به ساسوكه گفته دروغ باشه و خواسته ساسوكه رو از كونوها متنفر كنه كه ساسوكه براش كونو ها رو نابود كنه و خودش راحت تر بتونه ناروتو رو بگيره.

منم منضورم همینه میگم ساسکه باید با ناروتو همکاری کنه چون اگه اینجوری پیش بره برای هر دو ضرر داره!!!!!

اين ساسوكه اي كه من ميشناسم اگه ناروتو رو هم ببينه حتي حاضر ميشه بكشتش ولي از نابود كردن كونو ها دست بر نداره.اوموقست كه ناروتو مجبور ميشه از قدرتي كه ايتاچي بهش داده استفاده كنه

خيلي بعيده كه دوباره با هم دوست بشن ولي احتمال كشته شدن دانزو خيلي زياده.

ولي من واقعا از ته دل دوست دارم كه اينا بازم با هم دوست بشن.

بايد ببينيم كيشي چيكار مي خواد بكنه.

SileNTz
13-07-2009, 12:15
خوب شد اينو گفتين الان يه چيزي يادم اومد كه تو مانگا خونده بودم.تو اين صفحه:

من اين قسمتو مانگا فارسيشو دانلود كردم.زتسو به توبي ميگه كه تمام حقيقتو در مورد ايتاچي به ساسوكه گفتي؟؟توبي هم ميگه كه ايتاچي حقيقتو با خودش به گور برد و فقط عذاب بي پاياني براي ساسوكه موند.

و آخرشم ميگه مهمتر از اون اينكه ساسوكه مال من شد.

اين يعني اينكه ممكنه تمام چيزايي كه توبي در مورد كونو ها و دانزو براي نابود كردن قبيله اوچيها به ساسوكه گفته دروغ باشه و خواسته ساسوكه رو از كونوها متنفر كنه كه ساسوكه براش كونو ها رو نابود كنه و خودش راحت تر بتونه ناروتو رو بگيره.

اين ساسوكه اي كه من ميشناسم اگه ناروتو رو هم ببينه حتي حاضر ميشه بكشتش ولي از نابود كردن كونو ها دست بر نداره.اوموقست كه ناروتو مجبور ميشه از قدرتي كه ايتاچي بهش داده استفاده كنه

خيلي بعيده كه دوباره با هم دوست بشن ولي احتمال كشته شدن دانزو خيلي زياده.

ولي من واقعا از ته دل دوست دارم كه اينا بازم با هم دوست بشن.

بايد ببينيم كيشي چيكار مي خواد بكنه.

آره خوب ساسکه ناروتو رو دوست نداره ولی داره کار اشتباهی میکنه و در آخر مجبور میشه دوست بشه!!!!!

راستی ایتاچی قدرتی که به ناروتو داده چطوره من هنوز ندیدمش!!!!!؟؟؟؟

در ضمن ساسکه در آخر یه گروه درست میکنه اگه میخواین تا در بارش مطلب بزارم!!!!!!

Sasuke-7
16-07-2009, 22:47
بچه ها شادی کنید فیلم 6 ناروتو یا 3 ناروتو شیپودن 1 اگوست مییاد وایی بی صبرانه منتظر دیدنشم
اینم تریلر!

SileNTz
17-07-2009, 20:16
بچه ها شادی کنید فیلم 6 ناروتو یا 3 ناروتو شیپودن 1 اگوست مییاد وایی بی صبرانه منتظر دیدنشم
اینم تریلر!

من که همین الآن صبرم تموم شد..........:31::31:

ای کاش الآن داشتم اونو نگاه میکردم!!!!!:20::20:

mgha
18-07-2009, 10:14
محمد منظورت اينه كه 1 آگوست با زير نويس انگليسي براي دانلود مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟

Sasuke-7
18-07-2009, 14:04
محمد منظورت اينه كه 1 آگوست با زير نويس انگليسي براي دانلود مياد ؟؟؟؟؟؟؟؟
نه 1 اگوست روی سینما هاشون میاد یه هفته بعدش یه شرکتی میخواد زیر نویس انگلیسیشو رایگان بزاره برای دانلود اگر دیتابایو دخالت نکنه!

SileNTz
18-07-2009, 18:22
نه 1 اگوست روی سینما هاشون میاد یه هفته بعدش یه شرکتی میخواد زیر نویس انگلیسیشو رایگان بزاره برای دانلود اگر دیتابایو دخالت نکنه!

دیتابایو غلط کرده دخالت کنه !!!!!:5::5::5::31::31:

اگه دخالت کنه میرم بهش شارینکان میزنم حالش جا بیاد:31::31::31::31:

محمد ممنون از خبر عالی که دادی!!!!

Sasuke-7
18-07-2009, 21:42
دیتابایو غلط کرده دخالت کنه !!!!!:5::5::5::31::31:

اگه دخالت کنه میرم بهش شارینکان میزنم حالش جا بیاد:31::31::31::31:

محمد ممنون از خبر عالی که دادی!!!!
شارینگان بزنی یا با شارینگان هیپنوتیزم کنی شارینگان که مثل رازنگان نیست! :دی
ببینیم چی میشه دیگه یوتوب برای من فیلتره برید ببینید چقدر تریلر از فیلمش گزاشته من فقط همون یکی رو از سایت های دیگه تونستم پیدا کنم!

SileNTz
18-07-2009, 22:02
شارینگان بزنی یا با شارینگان هیپنوتیزم کنی شارینگان که مثل رازنگان نیست! :دی
ببینیم چی میشه دیگه یوتوب برای من فیلتره برید ببینید چقدر تریلر از فیلمش گزاشته من فقط همون یکی رو از سایت های دیگه تونستم پیدا کنم!

شارینگان من که مثله بقیه نیست این نوع شارینگان رو باید بزنی!!!:31::31:

آره بابا فیلتره من با قند شکن میتونم برم بازش کنم!!!!!:20::20:

قند شکن میخوای؟؟؟؟؟؟

Sasuke-7
25-07-2009, 14:45
به به 118 خوب بود اما سورپریز دارم برای همه توپ 119 120 در مورد بچگی های کاکاشی با اینکه توی مانگا خوندمش ولی باز جالبه که چطوری مانگا بدست میاره همچنین یوندایمه هم به طور کامل می بینیم! هورا!!

zed2
29-07-2009, 10:07
اقا من نصفه نیمه برگشتم
چه خبر؟ماشالله به انیمه و مانگا هم مخابرات رحم و شفقط نداره......
تمام سایت های تماشای انیمه ام بسته شده باید دونبال جدیدها بگردم....
مگا هم که بسته شده به مرحمت اینها.....چه خبر از داستان ها ( ظاهرا چند تا مانگا تو مدتی که نبودم هم تموم شدن ولی به لطف بزرگان امکان خواندنش رو هنوز پیدا نکردم)

mgha
31-07-2009, 13:46
فردا 1 آگوست هستش طبق گفته محمد فردا فيلم جديد ناروتو توي سينماها پخش ميشه و يك هفته بعش يا زيرنويس انگليسي براي دانلود قرار داده ميشه. اي بابا چقدر دير ميگذره صبرم تموم شد.

zed2
31-07-2009, 15:27
فردا 1 آگوست هستش طبق گفته محمد فردا فيلم جديد ناروتو توي سينماها پخش ميشه و يك هفته بعش يا زيرنويس انگليسي براي دانلود قرار داده ميشه. اي بابا چقدر دير ميگذره صبرم تموم شد.
سلام
فیلم جدید امده ؟!؟!؟ من انقدر عقبم که خبر ندارم داستان چی شده ...الان تنها جایی که می تونم فیلم هارو بگیرم رپیدشیر هستش...جاهای دیگر بسته شده و اصلا دسترسی ندارم( حالا چش شرکت در اد سایت هارو می بندن که شب دانلود نکنم منم به جبرانش مجبورم روز ها دانلود کنم )

mgha
09-08-2009, 08:34
خوب مثل اينكه اون كسي كه قرار بود فيلم جديد ناروتو رو زيرنويس كنه موفق نشده چون هنوز لينكي ازش تو نت نيست.به هر حال اطلاعات بيشتر درباره فيلم جديد ناروتو رو ميتونيد از لينك زير ببينيد.

zed2
09-08-2009, 13:30
فیلم قبلی امده رو نت؟اسمش چی چی بود؟

artara74
10-08-2009, 15:01
دوستان لينكي مي خواستم براي دانلود كردن ناروتو 150 به بعد و شيپودن( دوبله انگليسي). اگه داريد پيام خصوصي بديد يا همين جا بزارين.

Sasuke-7
10-08-2009, 15:45
دوستان لينكي مي خواستم براي دانلود كردن ناروتو 150 به بعد و شيپودن( دوبله انگليسي). اگه داريد پيام خصوصي بديد يا همين جا بزارين.
ناروتو تا 180 دوبله انگلیسی شده و بقیش منظور 180 تا 220 و شیپودن هنوز به انگلیسی دوبله نشده تنها دبله ها فرانسوی و روسی و المانی و ایتالیایی است
ولی دوستان ایرانی که تیم ما در بهشت انیمه هستش کل انیمه ناروتو رو زیر نویس فارسی کرده و اگر خواستید پیغام خصوصی بدید!

منظورت باند بود اره بابا اومده ترجمشم کردیم رفت تموم شد یه 2 ماهی هستش که اومده!

zed2
11-08-2009, 14:12
ناروتو تا 180 دوبله انگلیسی شده و بقیش منظور 180 تا 220 و شیپودن هنوز به انگلیسی دوبله نشده تنها دبله ها فرانسوی و روسی و المانی و ایتالیایی است
ولی دوستان ایرانی که تیم ما در بهشت انیمه هستش کل انیمه ناروتو رو زیر نویس فارسی کرده و اگر خواستید پیغام خصوصی بدید!

منظورت باند بود اره بابا اومده ترجمشم کردیم رفت تموم شد یه 2 ماهی هستش که اومده!
منم یک دو ماهی میشه نیومدم.......تعجب داره پرسیدن این سوال؟

artara74
13-08-2009, 15:05
من مي دونم كه دوبله شده. حتي شيپودن هم قسمت هاييش دوبله شده.

zed2
16-08-2009, 11:56
بالاخره این خاطرات کاکاشی رو تو انیمه دیدیم.......یک 120 130 قسمتی جابه جایی داشته.......

brain
26-08-2009, 14:18
سلام.
ببخشید میخواستم بدونم میشه کل مجموعه رو دوبله انگلیسی شو گیر آورد ؟ (برای خرید)

artara74
28-08-2009, 17:39
سري 1 رو براي دانلود مي توني پيدا كنيو اما براي فروش فكر نكنم.سري 2 (شيپودن) فقط تا قسمت 4 دوبله شده.

*Batman*
04-09-2009, 05:28
Naruto Shippuuden Episode 125

Download

Size=150 MB

این لینک تا قسمت بعدی پاک نمیشه.

Sasuke-7
04-09-2009, 09:15
:41:وایییییی داریم به جاهای حساس می رسیم به جاهایی که استاد بزرگ جیزایا ساما خواهد مرد و جنگ بزرگ ساسکه و ایتاچی و مرگ ایتاچی وایییییییییییییی خدایا این 100 قسمت باقی مونده هرچه زودتر تموم کن که مردیم از انتظار(2 سال طول می کشه این 100 قسمت تقریبا):13:

zed2
06-09-2009, 11:37
:41:وایییییی داریم به جاهای حساس می رسیم به جاهایی که استاد بزرگ جیزایا ساما خواهد مرد و جنگ بزرگ ساسکه و ایتاچی و مرگ ایتاچی وایییییییییییییی خدایا این 100 قسمت باقی مونده هرچه زودتر تموم کن که مردیم از انتظار(2 سال طول می کشه این 100 قسمت تقریبا):13:
خوبه ناروتو داره هفتگی میاد و گرنه شما چی کار می کردید.....

داستان هم تو مانگا داره جالب میشه....نماد پشت لباس ساسکه رو هم فهمدیم بالاخره باسه چیه.

Gamemaster
12-09-2009, 23:56
اسم اينكه مثل كدو نقاب روصورتش چيه؟

zed2
13-09-2009, 14:27
اسم اينكه مثل كدو نقاب روصورتش چيه؟
منظورت همانی که تو گروه اکاتسکی هست دیگر....
اوچیها مادورا است ....

Gamemaster
13-09-2009, 14:35
با خانواده اوچيها ها نسبت داره؟

*Batman*
13-09-2009, 19:14
با خانواده اوچيها ها نسبت داره؟

گنده ی اوچیها همین ماداراست.

vahaab
02-10-2009, 17:40
سلام :
خوشحالم از اینکه بعد از مدتهای مدید تونستم بیام اینجا و پست بدم ::20:

توی این مدت که بنده در غیبت کبری به سر میبردم مثل اینکه همون بحث دیرینه که میگفت ساسکه قویتره یا ناروتو اینجا جریان داشته برای همین دیدم ضرری نداره که من هم نظرم رو اینجا بگم شاید به حل مسئله کمک کنه و بشه به یک نتیجه کلی رسید برای شروع اول توانائیهای ناروتو و ساسکه رو با هم مقایسه میکنیم :27::46:.
قبل از هر جیز لازمه بگم که من نه طرفداره ساسکه هستم ونه طرفداره ناروتو برای همین سعی میکنم از روی عقل ناقص و اطلاعات کمی که دارم منصفانه نتیجه گیری کنم .:46:

ناروتو : انواع رازنگان - کنترل نیمی از چاکرای کیوبی - استفاده از حالت حکیمانه

ساسکه : کنترل دوتا مانگکیو شارینگان - تکنیکهای ایتاچی - حالتهای مختلف چیدوری . البته در مورد تکنیکهای ایتاچی جای بحث بیشتری وجود داره :3:.

حالا اگر بدون اینکه در نظر بگیریم ناروتو شخصییت اصلیه داستانه بخواهیم نتیجه گیری کنیم میتونیم بگیم که احتمالا ساسکه باید قویتر باشه چون هم تنوع تکنیکهای ساسکه بیشتره و هم در طول داستان تکنیکهائی که الان ساسکه از اونا استفاده میکنه بسیار قویتر نشون داده شدن مثل تکنیکهای ایتاچی ولی این نتیجه گیریه درستی نیست چون روند داستان هم خیلی مهمه و باید در نظر گرفته بشه

حالا بریم سراغ داستان : در ابتدای داستان ناروتو همیشه از ساسکه ضعیفتر بود :13: این وضع ادامه داشت تا وقتی که ناروتو طریقه استفاده از حالت حکیمانه یاد گرفت و زد هر 6 تا پین رو آشو لاش :18:کرد در اون زمان همونجور که زتسو گفت ناروتو از ساسکه قویتر شده بود ولی به نظر من حالا قضیه فرق کرده و ساسکه قویتر شده چون ساسکه الان شارینگان ایتاجی رو به شارینگان خودش پیوند زده که من فکر میکنم در نتیجه همین کار هم تونست تکنیک سوسانو رو به صورت پیشرفته تر اجرا کنه همونجور که ساسکه خودش گفت فقط کسائی میتونن ار این تکنیک استفاده کنن که صاحب دوتا مانگکیو باشن زمانی که ایتاچی کشته شد توبی یا همون مادارا به ساسکه گفت که شارینگان ایتاچی رو به چشمهای خودت پیوند بزن ولی ساسکه قبول نکرد ولی حالا این کارو کرده و تونسته از تکنیکه سوسانو استفاذه کنه .

اینجور که از شواهد پیداست در حاله خاضر ساسکه از ناروتو قویتره ولی نمیشه گفت که این وضعییت به همین شکل خواهد ماند :9:فقط زمانی میشه این حرف رو زد که آحرین قسمت این انیمه پخش بشه در حالی که ناروتو هیچ پیشرفتی نکرده باشه :45:که البته احتمالش خیلی کمه شاید هم زمانی که ناروتو و ساسکه در مقابل هم قرار گرفتن ناروتو به خاطره تیروهادی که ایتاجی بهش داده از ساسکه قویتر بشه و این چندان دور از انتظار نیست :21:

در پایان یک استنباط کلی هم وجود داره : به هر حال ناروتو کرکنره اصلیه این داستانه و این مطلب اصلا نباید دور از انتظار باشه که در پایان ناروتو از همه یا بطور خواص از ساسکه قویتر بشه به هر حال هیچ چیز قابل پیشبینی نیست چون افکاره این کیشیموتو قابل یپشبینی نیست به هر حال یه روزی ناروتو و ساسکه در مقابل هم قرار میگیرن و معلوم میشه کدومشون قویتر هستن پس بهتره تا اون روز صبر کنیم البته اگه عمری باشه:21:

vahaab
04-10-2009, 12:27
به نظر من احتمالش زياده كه دانزو همون مادارا باشه احتمالا اون ايتاچي رو مجبور كرد تا قبيله اوچيها رو قتل عام كنه و فقط برادره كوچيكش رو زنده بزاره چون مادارا ميدونست همونجور كه سرنوشت مقدر كرده يه روزي ساسكه در مقابل سنجوها قرار ميگيره براي همين اين نقشه ها رو طرح كرد تا ساسكه با حس انتقام جوئي و نفرت نسبت به عوامل قتل عام خانوادش بزرگ بشه تا بتونه روزي با تحريك همين احساس ساسكه رو در مقابل كنوها قرار بده كه تا اينجا هم كاملا موفق بوده البته گواه من براي اين مطلب يكي حرفهائي هسته كه مادارا به ناروتو در مورده اجتناب ناپذير بودن دشمني ساسكه با كنوها زد و دوم حرفهائي كه ايتاچي به ناروتو در مورده حمله ساسكه به كنوها زد كه اين نشون ميده احتمالا ايتاچي از نقشه مادارا كاملا با خبر بوده براي همينيم بعضي از توانائيهاي خودش رو به ناروتو داد تا شايد ناروتو بتونه جلوي ساسكه رو بگيره
سوم اينه كه دانزو هم در طول داستان كاملا مشخص بود كه داره توتعه ميكنه ولي معلوم نميشد دقيقا ميخواد چيكار كنه وا حالا كه ديديم دانزو شارينگان داره اونم در چشم چپ ميشه تا حدودي گفت كه احتمالا دانزو همون مادارا هسته
البته در مورده شخصييت خود مادارا هم جاي بحث بسيار وجود داره كه آيا اين همون مادارا هسته يا اتفاق ديگه اي افتاده

vahaab
06-10-2009, 09:24
اه . . . . . . . .

چرا هيچكس اينجا پست نميده :18:

هميچين كه من بعد از قرنها سر و كلم اينجا پيدا شد همه غيبشون زد :41:

الان 3 روزه كه كسي غير از من اينجا پست نداده :13:

zed2
06-10-2009, 20:28
اه . . . . . . . .

چرا هيچكس اينجا پست نميده :18:

هميچين كه من بعد از قرنها سر و كلم اينجا پيدا شد همه غيبشون زد :41:

الان 3 روزه كه كسي غير از من اينجا پست نداده :13:
چرا من بودم از بس تنها بودم حوصله ام سر رفته بود.....
دانزو.....مادورا.....اگر اینجوری باشه چرا موقعی که هوکاگه چهارم مرد سریع برای هوکاگه شدن داوطلب نشد؟؟؟؟چرا پس اگر مادورا است برای اکاتسکی نامه نوشت .....اگر فرض کنیم این دو تا یکی باشن پس احتمالا یک قضیه دیگر هم وجود داره که چنین کاری رو می کنه.
در مورد زیر نویس ها گروه db هم عجب جواب کوبنده ای به کاربرا در مورد کیفیت ها داده و گفته که هنوز انیمه ها روی کیفیکت sd است و hd ها الکی است ( نمی دونم چرا احساس می کردم که قبلا از نوشتن مطلب با کسی دعواش شده بود ).... یک جا هم رفته با گروه تاکا برای ناروتو همکاری کرده و یک قسمت از زیرنویس انیمه رو مشترک ارائه دادن.

*QWERT*
06-10-2009, 20:44
بچه ها این کارتون رو شما از ماهواره میبینید؟
اگه نه پس چه جوری؟؟

zed2
06-10-2009, 21:06
بچه ها این کارتون رو شما از ماهواره میبینید؟
اگه نه پس چه جوری؟؟
نصف بیشتر دانلود می کنیم می بینیم نصف کمتر از چند تا از کانال های پولی هم که پخش میشه که کسایی که کد هاشو دارن می تونن ببینن و رو چند تا از کانال های غیر اینگلیسی زبان هم پخش میشه ولی از بس زد سیگنال شدیده که فکر نکنم کسی بتونه شبکه هارو بگیره( خبری از این مورد ندارم )
البته انیمه اینطوره و مانگارو همه از اینترنت می گیرن تا انجایی که خبر دارم

vahaab
07-10-2009, 03:02
.
دانزو.....مادورا.....اگر اینجوری باشه چرا موقعی که هوکاگه چهارم مرد سریع برای هوکاگه شدن داوطلب نشد؟؟؟؟چرا پس اگر مادورا است برای اکاتسکی نامه نوشت .....اگر فرض کنیم این دو تا یکی باشن پس احتمالا یک قضیه دیگر هم وجود داره که چنین کاری رو می کنه.
.

خوب زمانی که هوکاگه چهارم مرد هکاگه سوم زنده بود و دوباره خودش هوکاگه شد :46: اگر هم منظورت همون هوکاگه سوم هسته که بعدش هم سوناده هوکاگه شد : خوب برای اینکه دانزو فرصت اینو پیدا نکرد تا خودش رو یشنهاد کنه :27: چون بلافاصله بعد از مرگ هوکاگه سوم سران کونوها جیرایا رو انتخاب کردن و جیرایا قبول نکرد و پیشنهاد کرد که سوناده هوکاگه بشه در نتیجه دانزو موقعییت رو مناسب ندید تا خودش رو پیشنهاد کنه :31:

در مورد نامه مادارا به گروه اکاتسوکی هم باید بگم که دقیقا یادم نیست که قضیه نامه چی بود :13: ولی یه چیزو میدونم اونم اینه که گروه اکاتسوکی رو یوگیتو درست کرد و مادارا هم برای برای رسیدن به هدفش از اونا استفده کرد :46:

در ضمن یه چیزه دیگه هم وجود داره که شک منو بیشتر میکنه که دانزو همون مادارا هسته :21: اونم اینه که چرا دانزو باید اینهمه مواظب ناروتو باشه :18: چرا بایذ سای رو بفرسته توی گروه هفت تا جاسوسی ناروتو رو بکنه ؟ ؟ ؟ :18:
دلیلش کاملا روشنه :31: فقط واسه اینکه کیوبی در درون ناروتو زندانی هسته از طرفی یه زمانی کیوبی تحت کنترل مادارا بوده برای همین اگر فرض کنیم دانزو همون مادارا هسته دیگه چندان عجیب نیست که این همه مواظب ناروتو باشه چون میتونه امیدوار باشه که با شکستن طلسم و آزاذ کردن کیوبی باز هم اونو کنترلش کنه یا شایذ هم نقشه ذیگه ای داره که به همون جمع کردن بیجو ها مربوط میشه :21:

شما چی فکر میکنید ؟ ؟ ؟ :21:

zed2
07-10-2009, 13:26
خوب زمانی که هوکاگه چهارم مرد هکاگه سوم زنده بود و دوباره خودش هوکاگه شد :46: اگر هم منظورت همون هوکاگه سوم هسته که بعدش هم سوناده هوکاگه شد : خوب برای اینکه دانزو فرصت اینو پیدا نکرد تا خودش رو یشنهاد کنه :27: چون بلافاصله بعد از مرگ هوکاگه سوم سران کونوها جیرایا رو انتخاب کردن و جیرایا قبول نکرد و پیشنهاد کرد که سوناده هوکاگه بشه در نتیجه دانزو موقعییت رو مناسب ندید تا خودش رو پیشنهاد کنه :31:

در مورد نامه مادارا به گروه اکاتسوکی هم باید بگم که دقیقا یادم نیست که قضیه نامه چی بود :13: ولی یه چیزو میدونم اونم اینه که گروه اکاتسوکی رو یوگیتو درست کرد و مادارا هم برای برای رسیدن به هدفش از اونا استفده کرد :46:

در ضمن یه چیزه دیگه هم وجود داره که شک منو بیشتر میکنه که دانزو همون مادارا هسته :21: اونم اینه که چرا دانزو باید اینهمه مواظب ناروتو باشه :18: چرا بایذ سای رو بفرسته توی گروه هفت تا جاسوسی ناروتو رو بکنه ؟ ؟ ؟ :18:
دلیلش کاملا روشنه :31: فقط واسه اینکه کیوبی در درون ناروتو زندانی هسته از طرفی یه زمانی کیوبی تحت کنترل مادارا بوده برای همین اگر فرض کنیم دانزو همون مادارا هسته دیگه چندان عجیب نیست که این همه مواظب ناروتو باشه چون میتونه امیدوار باشه که با شکستن طلسم و آزاذ کردن کیوبی باز هم اونو کنترلش کنه یا شایذ هم نقشه ذیگه ای داره که به همون جمع کردن بیجو ها مربوط میشه :21:

شما چی فکر میکنید ؟ ؟ ؟ :21:
اشتباه شماره هوکاگه شد .........
از نامه که چیزی نگفتن....ولی برای انتخاب هوکاگه داستان ایراد داره ...برای سوناده بدون جلسه هوکاگه انتخاب شد ولی برای دانزو جلسه دیدیم.....

پس چجوری دو تاشون رو هم در یک مکان میشه دید ( مثلا جایی که هم پیش ناروتو هست هم تو جلسه داره با رئیس گروه های دیگر بود)
یا باید یکیشون کلون باشه یا یک قدرت دیگر از شارینگان باید باشه...............

در مورد کنترل کیوبی ....خوب در اینده به چه دردش می خوره کنترل کیوبی در حالی که اگر هم مادورا باشه چاکرای کیوبی رو برای کارش تو گروه اکاتسکی هم می خواد و باید کیوبی رو از بین ببره که.........

یک تیکه از پازل کمه .....یا باید از رو عمد کیوبی های دیگر رو از بین می بره که فقط کیوبی 9 دم رو نگه داره تا در این صورت بالاخره یکی مثل هوکاگه اول پیدا میشه شکستش بده یا دونبال یک چیز دیگر باشه که اکاتسکی با جمع کردن چاکرای کیوبی ها دونبالشن حالا چی می خواد باشه معلوم نیست

vahaab
08-10-2009, 01:24
اشتباه شماره هوکاگه شد .........
از نامه که چیزی نگفتن....ولی برای انتخاب هوکاگه داستان ایراد داره ...برای سوناده بدون جلسه هوکاگه انتخاب شد ولی برای دانزو جلسه دیدیم.....

پس چجوری دو تاشون رو هم در یک مکان میشه دید ( مثلا جایی که هم پیش ناروتو هست هم تو جلسه داره با رئیس گروه های دیگر بود)
یا باید یکیشون کلون باشه یا یک قدرت دیگر از شارینگان باید باشه...............

در مورد کنترل کیوبی ....خوب در اینده به چه دردش می خوره کنترل کیوبی در حالی که اگر هم مادورا باشه چاکرای کیوبی رو برای کارش تو گروه اکاتسکی هم می خواد و باید کیوبی رو از بین ببره که.........

یک تیکه از پازل کمه .....یا باید از رو عمد کیوبی های دیگر رو از بین می بره که فقط کیوبی 9 دم رو نگه داره تا در این صورت بالاخره یکی مثل هوکاگه اول پیدا میشه شکستش بده یا دونبال یک چیز دیگر باشه که اکاتسکی با جمع کردن چاکرای کیوبی ها دونبالشن حالا چی می خواد باشه معلوم نیست

خوب دیگه به احتمال زیاد این از توانائیهای خود مادارا هسته مگه ندیدی زمانی که ساسکه با چیدوری به مادارا حمله کرد مادارا درست مثل یک روح بود و ساسکه از بدنش رد شد همین اتفاق در زمان روبرو شدن با ناروتو و کاکاشی و یاماتو و ..... رخ داد به احتمال زیاد این یکی از جوتسوهای مادارا هسته یه چیزی شبیه همون کلون ساختن ولی پیشرفته تر

در مورده کیوبی باید بگم که به هر حال در این شکی نیست که مادارا کیوبی رو لازم داره چه برای استفاده از خود کیوبی چه برای استفاده از چاکرای کیوبی در اکاتاسوکی اما مسئله اینجاست که چرا دانزو دنباله کیوبی هسته و کیوبی این همه براش اهمییت داره همین مطلب در کناره چند مطلب دیگه باعث میشه که من بیشتر به این مسئله که دانزو و مادارا یکی هستن شک کنم

در آخر هم بگم که در افسانه های ژاپنی 9 حیوان شرور وجود داره که بهشون میگن بیجو که بر اساس تعداد دم شناخته و نام گزاری شدن هر چه تعداد دم بیشتر باشه اون بیجو قویتر خواهد بود مثلا بیجو یک دم به اسم شیکاکو که در داستان ناروتو در وجود گارا زندانی شده و یا بیجو سه دم به اسم سانبی که در وجود کسی طلسم نشده بود و توسط دایدارا و توبی شکار شد و یا بیجو نه دم به اسم کیوبی که در وجود ناروتو زندانی شده به اون افرادی هم که بیجو در وجودشون زندانی هسته میگن جینچوریکی

vahaab
10-10-2009, 10:56
جلل خالق بيجو ده دم جوبي اين همه مدت اينا اومدن توي اين مانگا از كيوبي يه هيولا وحشتناك ساختن كه تصور ميشد از اون قويتر چيز ديگه اي نيست ولي حالا يه دفه مادارا ميگه من ميخوام با استفاده از چاكراي تمام بيجو ها جوبي رو كه بيجوي ده دم هسته رو درست كنم

خوب مثل اينكه معلوم شد دقيقا مادارا براي چي داره تمام بيجو ها رو جمع ميكنه ولي مسئله جالب اينه كه تصميم داره بيجو ده دم رو آزاد كنه و بعدش هم خودش بشه جينچوريكي بيجو ده دم ولي من بازم شك دارم هدف نهائيي مادارا اين باشه مخصوصا با وجود اينكه خودش هم ميدونه كه كنترل كردن چاكراي بيجو ده دم كار ساده اي نيست و قبلا كسي اين كار رو كرد اما موفق نشد قدرت جوبي رو كنترل كنه و طلسم شكسته شد

zed2
12-10-2009, 14:44
جلل خالق بيجو ده دم جوبي اين همه مدت اينا اومدن توي اين مانگا از كيوبي يه هيولا وحشتناك ساختن كه تصور ميشد از اون قويتر چيز ديگه اي نيست ولي حالا يه دفه مادارا ميگه من ميخوام با استفاده از چاكراي تمام بيجو ها جوبي رو كه بيجوي ده دم هسته رو درست كنم

خوب مثل اينكه معلوم شد دقيقا مادارا براي چي داره تمام بيجو ها رو جمع ميكنه ولي مسئله جالب اينه كه تصميم داره بيجو ده دم رو آزاد كنه و بعدش هم خودش بشه جينچوريكي بيجو ده دم ولي من بازم شك دارم هدف نهائيي مادارا اين باشه مخصوصا با وجود اينكه خودش هم ميدونه كه كنترل كردن چاكراي بيجو ده دم كار ساده اي نيست و قبلا كسي اين كار رو كرد اما موفق نشد قدرت جوبي رو كنترل كنه و طلسم شكسته شد
تو مانگای این هفته اینو دیدی ؟؟؟؟(از شانس من وقتی دانشگاه هستم مانگاها ریلیز میشه دیگر اپدیت نیستم )
راستی جنگ ساسکه چی شد؟

zed2
13-10-2009, 12:14
بالاخره خوندم
پس مادورا اعلام جنگ کرد به 4 تا رئیس دیگر.... راستی این 8دمه کجا رفته ؟؟؟؟یادمه از دست اکاتسکی فرار کرد ولی دیگر نگفت کجا رفته( چه قدر هم داداشش جوش اورد وقتی شنید جیم شده)...احتمال داره با ناروتو تماس بگیره؟
در اخر
واقعا زیر نویس های گروه Horriblesubs مثل نامش Horrible است...حالا این زیرنویسش به کنار با این فرمتش حال ادم رو می گیره....اصلا نمیشه درست تبدیل کرد....از این بدتر هم که بیشتر خارجی ها فایل هایی که باسه دانلود می زارن باسه این گروه است....گروه taka زیر نویس هاش مشابه گروه DB است با فرمت mp4 ولی به سختی میشه لینک دانلود از این گروه پیدا کرد بیشتر تورنت است ولی زیر نویس هاش بهتر از گروه Horriblesubs است تبدیلش هم خیلی اسونتره.....
حالا بد بختی یک انیمه جدید ریلیز شده قسمت اولش خواستم بگیرم دیدم 3 تا گروه زیر نویس گذاشتن که یکیش Horriblesubs است.
یکی دیگر از گروه ها کیفیت ویدیو اش از گروه Horriblesubs خیلی بهتره ولی یک لینک دانلود ازش نیست ....همش تورنت است.....قشنگ قضیه مار از پونه بدش میاد در خونش سبز میشه برای من در اینجا مصداق پیدا می کنه.

mgha
22-10-2009, 14:08
سلام
آقا كسي نميدونه اين فيلم جديد ناروتو كي ميخواد بياد روي نت براي دانلود ؟؟؟؟؟؟

zed2
27-10-2009, 23:55
فعلا که از گروه های ترجمه مرتبط با ناروتو خبری نیست... فکر کنم منتظر فروش dvd و bd هستن تا نسخه raw ( اگر اشتباه نوشتم پوزش ) بیاد رو نت و ترجمه رو روش بزارن

kianescence
30-10-2009, 00:59
salam man taze mikham shoro be didan naruto konam :D mishe komakam konid ? link dl az Rapid ya jaye dige ro behem bedin ?

zed2
01-11-2009, 19:06
تو بخش دانلود انیمیشن تاپیک موجوده
از انجا می تونی بسته به فرمت و جایی که می خوای دانلود کنی ...
فقط یک نکته: الان اینمه اش دو بخش شده یک بخش ناروتو است با 220 قسمت و تموم شده و سری جدیدش با نام ناروتو شیپون تا الان 132 قسمت رسیده و هر هفته قسمت جدیدش میاد که هر دو بر اساس مانگای ناروتو ساخته شد است که اگر می خوای از اول بگیری باید از ناروتو شروع کنی بعد که تموم شد بیای سراغ ناروتو شیپون

zed2
02-11-2009, 18:41
این هفته برای من کلی خنده بود هم ناروتو هم بلیچ
قیافه های لی و یاماتو معرکه بود...نبرد جیرایا و پین رو هم خوب نشون دادن

SileNTz
11-11-2009, 15:46
هیدان آخرشه .... خیلی ازش خوشم میاد ....! :دی!!

zed2
22-11-2009, 20:23
بچه ها سر انیمه ناروتو چه بلایی امده که دو هفته است نسخه جدید بیرون ندادن؟

vahaab
26-11-2009, 12:26
جدا راست ميگي ؟

يعني دو هفته هسته كه اپيزود جديد نيومده ؟

اگر هزار ضربت شمشير را به يك باره بر من فرود مي آوردي برايم بسي آسانتر بود تا اين خبر كه تو از احوال انيمه ناروتو به من دادي

اه . . . اه . . اه منو باش خوشحال بودم كه فردا اين سه قسمت گذشته رو همه رو يكجا دانلود ميكنم و ميبينم
چون من سه هفته هسته كه نتونستم اپيزود هاي جديد ناروتو رو دانلود كنم

خوب پس با اين حساب آخرين اپيزودي كه اومده بايد 134 باشه ؟

zed2
27-11-2009, 16:22
جدا راست ميگي ؟

يعني دو هفته هسته كه اپيزود جديد نيومده ؟

اگر هزار ضربت شمشير را به يك باره بر من فرود مي آوردي برايم بسي آسانتر بود تا اين خبر كه تو از احوال انيمه ناروتو به من دادي

اه . . . اه . . اه منو باش خوشحال بودم كه فردا اين سه قسمت گذشته رو همه رو يكجا دانلود ميكنم و ميبينم
چون من سه هفته هسته كه نتونستم اپيزود هاي جديد ناروتو رو دانلود كنم

خوب پس با اين حساب آخرين اپيزودي كه اومده بايد 134 باشه ؟
سلام

تو زمان نوشته من نیومده بود ولی الان جبران کردن تو یک هفته اپیزود 135-136 دادن و الان هم اپیزود 137
حیف من الان نمی تونم بگیرم...

zed2
01-12-2009, 14:15
عجب تبلیغی رو باسه رعایت موارد بهداشتی در مورد انفولانزا کردن اول برنامه....

قبلا هم تو انیمه های دیگر نوشته دیده بودم ولی اولین باره می بینم کارکتر انیمه در مورد چیزی توصیه یا نصیحت کنه.

zed2
15-12-2009, 15:47
این دانزو رو شک دارم مادورا باشه.....
این دانزو معلوم نیست چی کار کرده با خودش....این همه شارینگان چسبونده به دستش.... تختش کمه....ان همه شارینگان کلی چاکرا ازش می گیره....

zed2
03-01-2010, 23:23
و ایتاچی باز می گردد.....:18:
خوبه مانگا هر هفته میاد و گرنه از درس خواندن می انداخت.

TR4NC3
04-01-2010, 19:29
و ایتاچی باز می گردد.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خدا کنه فقط گنجتسو نباشه ...

( آقا همگی دعا کنید :31: )

masoud93
13-01-2010, 19:54
می خواستم بدونم ساخت naruto shipooden تموم شده یا نه اگر نه تا چند قسمت ساختن.

yusef
16-01-2010, 21:13
سلام
ببخشید که این سوال های پیش پا افتاده میکنم.
ناروتو چه فرقی با naruto shipooden داره؟سری دومشه؟
آیا هردو سری زیرنویس فارسی شده؟

mgha
18-01-2010, 10:44
می خواستم بدونم ساخت naruto shipooden تموم شده یا نه اگر نه تا چند قسمت ساختن.
سلام
نه هنوز ساختش تموم نشده . فعلا تا قسمت اگه اشتباه نكنم 143 پخش شده.

سلام
ببخشید که این سوال های پیش پا افتاده میکنم.
ناروتو چه فرقی با naruto shipooden داره؟سری دومشه؟

سلام
بله naruto shipooden سري دوم اين انيمه هستش و در مورد زيرنويس هم اطلاعي ندارم.

jangel girl
22-01-2010, 15:51
سلام كسي اين جا نيست؟:13:
راستي من عضو جديد نيستم ها من خيلي قديمي ام.:46:چقدر دلم برا اين جا تنگ شده بود:40::19:
بريد مانگا رو ببينيد. خفنه:18:

shalakhtehall_01367
25-01-2010, 05:30
سلام بر دوستان... منم یه عضو خیلی قدیمی والبته طرفدار صد ساله ناروتوام

سری اول 220 قسمت کامل زیرنویس فارسی شده و در مورد سری دوم تا اونجایی که من میدونم تا اپیزود 125 زیرنویس شده....
(یه سر به فروشگاه اینترنتی بهشت انیمه بزن)
من اینجا یه آپدیتی بکنم....فعلا مانگا تا چپتر 479 ریلیز شده وتا اینجا دانزو و ساسکه سخت درگیرن....نام این چپتر ایزاناگی هست....ایزاناگی تکنیکیه که دانزو مقابل ساسکه استفاده کرده و باعث میشه که نمیره و این با چشم های روی دستش رابطه مستقیم داره....
خلاصه چپتر 479:
ساسکه با سوسانو تکمیل شده یه تیر وسط دانزو میزنه....ولی دانزو دوباره زنده میشه و با یه جتسو فوتون به ساسکه حمله میکنه ولی سوسانو با سپرش از ساسکه دفاع میکنه...دانزو با هر بار مردنش یکی از چشماش رو از دست میده....اون چاکراش رو هدر نمیده و برای مبارزه احتمالی با مادارا نگهش داشته(که البته من میگم که توبی مادارا نیست بلکه اوبتو اوچیهاست)....دانزو کچیوسه میزنه و یه باکو احضار میکنه که یه موجود افسانه ای شبیه فیل با پا های ببره که کابوس هارو میبلعه...باکو شروع به مکش میکنه و همه چیزو بعلاوه سوسانو به سمت خودش میکشه....دانزو از این فرصت استفاده میکنه و از پشت به ساسکه حمله میکنه و با فوتون کمر سوسانو رو داغون میکنه ولی قبل از اینکه بتونه به ساسکه آسیبی بزنه ساسکه از مکش هوای باکو استفاده میکنه و یه کاتون گوکاکیو نوجتسو میکوبونه تو حلق باکو....دانزو توجهش به باکو جلب میشه و ساسکه از این فرصت استفاده میکنه و با یه ضربه مشت سوسانو اونو میچسبونه تو دیوار....دانزو دوباره میمیره ویه چشم دیگشو از دست میده....این وسط کارین انیشتین میشه و متوجه میشه که هر چشم بعد از 60 ثانیه بسته میشه و با این حساب دازو با داشتن فقط 4 شارینگان دیگه (بدون شارینگان شیسوئی) میتونه فقط تا 4 دقیقه دیگه از ایزاناگی استفاده کنه....باکو که دهنش سرویس شده بود غیب میشه....کارین موضوع رو به ساسکه میگه و ساسکه بطرف دانزو حمله ور میشه و یه بار دیگه با مشت سوسانو میزنه دانزو رو روی زمین صاف میکنه....دوباره دانزو زنده میشه ولی قیمت از دست رفتن یه شرینگان دیگش....ساسکه مچ بندشو در میاره و زیر اون یه چیزی مثل طلسم هست که میتونه با اون یه شمشیر از رایتون ایجاد کنه....دانزو یه کونای در میاره و با فوتون اون رو دراز مثل یه شمشیر میکنه....هر دو به هم حمله میکنن و به هم ظربه میزنن....مانگا اینجا تمام میشه ولی مثل اینکه هر دو همدیگرو سوراخ کردنه....شمشیر ساسکه سینه دانزو شکافته ولی انگار شمشیر دانزو از زیر بغل ساسکه رد شده و خراش ایجاد کرده....همه چیز به چپتر بعدی بستگی داره....
نکته جالب این چپتر این بود که اصلا ناروتو نداشت...
راستی دانزو هنوز از شرینگان شیسوئی استفاده نکرده که اگه استفاده کنه کار ساسکه تا حدودی ساختست(بازم مثل همیشه توبی این بشرو نجات میده)

jangel girl
26-01-2010, 18:25
ا ...
مثل اينكه اين جا هيچ خبري نيست:19:
اين جا هم جا خوبي هست:
anime paradise
اسم من اون جا gaara kazekage هست. اگه ببينمتون خوشحال ميشم:10:

zed2
26-01-2010, 23:58
ا ...
مثل اينكه اين جا هيچ خبري نيست:19:
اين جا هم جا خوبي هست:
anime paradise
اسم من اون جا gaara kazekage هست. اگه ببينمتون خوشحال ميشم:10:
مگر نمی دانید که طی مدت گذشته فصل امتحانات بوده؟

jangel girl
28-01-2010, 15:01
اه... ببخشيد راست ميگي:11: اميدوارم امتاحان هاتون رو خوب بديد:11:

راستي بريد مانگا 480 رو ببينيد.خفنه:18:

zed2
28-01-2010, 18:08
اه... ببخشيد راست ميگي:11: اميدوارم امتاحان هاتون رو خوب بديد:11:

راستي بريد مانگا 480 رو ببينيد.خفنه:18:
حالا رسما مشخص شد دانزو هم مادورا نیست که بیاد خودشو به کشتن بده و اگر هم مادورا بود الان چشم ساسکه غیر ارادی اتشش می زد
خوب این ابهام رفع شد حالا باید دید هدف دانزو این کارها چی بوده

پ ن
ساسکه واقعا بی روح شده
چرا اینجوری کرد برای کشتن دانزو........باید ساکورا رو از ساسکه دور کنن وگرنه مثل قلب تیر خورده میشه ( از نوع تیر نوری).

mohsen_frn
03-02-2010, 23:22
کسی می دونه این کارتون تا کی قراره ساخته بشه.یعنی کلا چند قسمت.کی تموم می شه

zed2
04-02-2010, 13:09
کسی می دونه این کارتون تا کی قراره ساخته بشه.یعنی کلا چند قسمت.کی تموم می شه
بر اساس مانگا فعلا ادامه داره انیمه که از مانگا عقبتر هست به این زودی ها تموم نمیشه ....ولی اتمامش رو هیچکی نمی دونه کی هست...
از ان جایی می گم نشه حدس زد چون من الان چند تا مانگا 800 چپتری رو دارم دیدم اگر ناروتو هم مثل این ها بشود به این زودی ها تموم نمی شه

TR4NC3
04-02-2010, 21:51
خوب میبینم که دانزو شهید شد و کارین هم مرد ...

یعنی میشه من یه روزی مرگ این ساسکه رو ببینم ؟!

این دانزو نامرد چه خوشتیپ بوده قبلا ... می تونست کیشی اونو به یه شخصیت خوفناک تر از اینی که بود تبدیل کنه ... ولی خیلی ساده ازش گذشت ...

zed2
05-02-2010, 14:48
خوب میبینم که دانزو شهید شد و کارین هم مرد ...

یعنی میشه من یه روزی مرگ این ساسکه رو ببینم ؟!

این دانزو نامرد چه خوشتیپ بوده قبلا ... می تونست کیشی اونو به یه شخصیت خوفناک تر از اینی که بود تبدیل کنه ... ولی خیلی ساده ازش گذشت ...
اره و البته مشخص شد دیگر دانزو ربطی به مادورا نداره....
این ساکورا رو هم باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه.... فکر می کنم ساکورا کشته میشه اگر همین جور پیش بره...
احتمالا بزودی تسوناده رو هم دوباره می بینیم ....

masoud93
07-02-2010, 21:32
اگه میشه یه زیرنویس توپ برا naruto بزارین (ناروتو یک)

zed2
08-02-2010, 11:08
اگه میشه یه زیرنویس توپ برا naruto بزارین (ناروتو یک)

مال بچه های بهشت انیمه هاست و 220 قسمت رو شامل میشه ( بهتره بگیم گروه بهشت انیمه)

jangel girl
08-02-2010, 19:17
اره بايد يه سري به بهشت انيمه بزني.

Gregar
08-02-2010, 20:06
این زیر نویس های بهشت انیمه با این نسخه اولی که تو تاپیک واسه دانلود هست هماهنگ نیست
و دلیلش هم اینه که در نسخه های دانلودی بعد از پایان تیتراژ اغازین یه 10 ثانیه ای تا اغاز فیلم مکث داره که با تنظیم تاخیر زیر نویس درست میشه

من یکی که فیلم رو با زبون ژاپنی و زیرنویس انگلیسی نگاه میکنم . به نظرم زبون اصلی یه چیز دیگه است

دست کسی هم که این کارتون رو واسه دانلود گذاشته درد نکنه . تازگی ها به دلیل محدودیت سرعت دانلود از رپیدشیر دیر به دیر دانلود میشه

SileNTz
13-02-2010, 20:19
گروه ترجمه H.M.K هم بدک نبید ....!:21:

mohsen_frn
01-03-2010, 20:57
دوستان من تازه شروع کردم به دیدن ناراتو.2 هفته ای میشه میبینمش.تقریبا 15 قسمت دیگه ببینم می رسم به اخرین قسمت پخش شده.یک سری سوال برام پیش امده می خواستم ببینم اگه کسی می دونه لطفا جواب بده.بذارید با 6تا سوال مهم شروع کنم:
1.قبل از این که جیراییا با ریس گروه اکاتساکی بجنگه به یه قورباغه که در واقع یه طومار بود و از دهنش امد بیرون گفت برو پیش ناراتو ویه سری صحبت کردن که دقیقا نفهمیدم،می خواستم بدونم کسی اگه چیزی بیشتر فهمیده می تونه توضیخ بده دقیقا چی گفتن.
2.پیش گویی که اون وزغ کرده بود در مورد جیراییا که یک شاگردی در اینده تو پیدا می کنی که یا صلح را می یاره یا برعکسش کدوم شاگردش هست.رییس گروه اکاتساکی یا ناراتو(که صلح را می یاره)
3.چرا اصلا این کیوبی یا 9 دم را تو بدن ناراتو گذاشتن تو یه فرد دیگه نذاشتن
4.توبی که تو گروه اکتساکی است همون هم گروهی کاکاشی بود که زیر سنگ مونده بود
5.کسی که 9دم را تحریک کرده بود که به دهکده حمله کنه کی بود،نقشش چیه
6.ایا بابای ناراتو این قابلیت رو داشت که هرجا می خواست بره در عین حال که فاصله اش خیلی زیاده(یه چیز مثل طی الارض خودمون)اخه موقعه ای که تو بچه گی های کاکاشس رو نشون میده یک دفعه از یک جای دیگه مثل این که میاد کمکشون
ممنون اگه جواب بدید.یه سری دیگه سوال هم دارم،فکر کنم فعلا برا شروع کافیه

mohsen_frn
01-03-2010, 21:31
یکی از پست های قدیمی این سایت رو می خوندم در مورد این که ناراتو قوی تره یا ساسکه(مثل این که این دوست عزیز با مانگا جلو رفته بود)بهش pmدادم ولی جوابی نداد،می خواستم ببینم دوستان دیگه می تونن به سوالات ای که برام پیش امده جواب بدن.
1.حالت حکیمانه که می گی چیه(مثل این که ناراتو این حالت را داره)
2.ایتاچی به ناراتو قابلیتی اضافه می کنه(یه همچین چیزی از صحبت هاش معلوم بود)

3.من تا این جا که دیدم مثل این که ناراتو نمی تونه موجود درونشو کنترل کنه ولی مثل این که می تونه نصف چاکراهاش رو کنترل کنه،چطوری؟

zed2
02-03-2010, 20:13
گروه ترجمه H.M.K هم بدک نبید ....!:21:
معمولا ادرس سایت گروه و یک تصویر از زیر نویس ها می زارن ....الکی از هوا نمی شه قبول کرد:46:

دوستان من تازه شروع کردم به دیدن ناراتو.2 هفته ای میشه میبینمش.تقریبا 15 قسمت دیگه ببینم می رسم به اخرین قسمت پخش شده.یک سری سوال برام پیش امده می خواستم ببینم اگه کسی می دونه لطفا جواب بده.بذارید با 6تا سوال مهم شروع کنم:
1.قبل از این که جیراییا با ریس گروه اکاتساکی بجنگه به یه قورباغه که در واقع یه طومار بود و از دهنش امد بیرون گفت برو پیش ناراتو ویه سری صحبت کردن که دقیقا نفهمیدم،می خواستم بدونم کسی اگه چیزی بیشتر فهمیده می تونه توضیخ بده دقیقا چی گفتن.
2.پیش گویی که اون وزغ کرده بود در مورد جیراییا که یک شاگردی در اینده تو پیدا می کنی که یا صلح را می یاره یا برعکسش کدوم شاگردش هست.رییس گروه اکاتساکی یا ناراتو(که صلح را می یاره)
3.چرا اصلا این کیوبی یا 9 دم را تو بدن ناراتو گذاشتن تو یه فرد دیگه نذاشتن
4.توبی که تو گروه اکتساکی است همون هم گروهی کاکاشی بود که زیر سنگ مونده بود
5.کسی که 9دم را تحریک کرده بود که به دهکده حمله کنه کی بود،نقشش چیه
6.ایا بابای ناراتو این قابلیت رو داشت که هرجا می خواست بره در عین حال که فاصله اش خیلی زیاده(یه چیز مثل طی الارض خودمون)اخه موقعه ای که تو بچه گی های کاکاشس رو نشون میده یک دفعه از یک جای دیگه مثل این که میاد کمکشون
ممنون اگه جواب بدید.یه سری دیگه سوال هم دارم،فکر کنم فعلا برا شروع کافیه

تو مانگا الان خیلی جلوتره و نصف بیشتر سوال هارو جواب داده و سوال های جدید ایجاد شده
1- اون رمزی که نوشته مطلبی رو در مورد ناگاتو هست که کمک می کنه بعدا ناروتو اونو شکست بده ( اطلاعات بیشتر مانگا )
2-از دید معمولی نگاه کنی احتمالا زیاد نارتو است ولی فلسفی میشه گفت هر دو چون
3-اینو شاید در اخر های مانگا می فهمیم که چرا تو بدن ناروتو است و چرا پدرش در بدن کس دیگری نزاشته بود نه ولی میشه گفت پیشگویی ها و حوادث به این سمت تا الان نشون میده که احتمال می دم اون بهتر از پسر خودش انتخاب دیگری رو نداشته و احتمالا خیلی های دیگر هم
4-نه مادورا رئیس اول قبیله ایتاچی ها هست که به احتمال زیاد واقعا هم خودشه و نقشه ای بسی باورنکردنی داره.....
5-همان مادورا که قبلا می خواسته یکبار نابود کنه ولی حالا فکر بهتری داره....البته شاید دلایل دیگری هم داشته ان موقع
6- این یکی از قابلیت های پدر ناروتو بوده که لقب خاصی هم داشته به همین خاطر که یک چیزی تو مایه های نور طلایی فکر کنم بود ( نخند من زیاد مانگا می خونم این لقب ها اگر کم بیاد تو مانگا فراموش می کنم ):41:

یکی از پست های قدیمی این سایت رو می خوندم در مورد این که ناراتو قوی تره یا ساسکه(مثل این که این دوست عزیز با مانگا جلو رفته بود)بهش pmدادم ولی جوابی نداد،می خواستم ببینم دوستان دیگه می تونن به سوالات ای که برام پیش امده جواب بدن.
1.حالت حکیمانه که می گی چیه(مثل این که ناراتو این حالت را داره)
2.ایتاچی به ناراتو قابلیتی اضافه می کنه(یه همچین چیزی از صحبت هاش معلوم بود)

3.من تا این جا که دیدم مثل این که ناراتو نمی تونه موجود درونشو کنترل کنه ولی مثل این که می تونه نصف چاکراهاش رو کنترل کنه،چطوری؟

در مورد قدرت اینکه کدوم بیشتره نظر من هر دو قوی اند ولی شرایطی که توش می جنگن برنده رو مشخص می کنه
1-بیشتر توضیح می دی چون منظورت رو نگرفتم:13:
2- اره یک بخش از قدرت هاشو به ناروتو داده که احتمالا وقتی می خواد جلوی ساسکه رو بگیره مشخص میشه چیه....
3-از نوجوان شما چه انتظاری داری:31:
خوب موجود درونش مستقل از خودش هست و عقیده اش از ناروتو جداست ....اگر هشت دم رو دیده باشی می فهمی که بستگی داره چه طور با هم کنار بیان.
خوب چاکرا کنترل کردن جدا از هیولا کنترل کردن است.

mohsen_frn
02-03-2010, 20:36
حالا بریم سراغ داستان : در ابتدای داستان ناروتو همیشه از ساسکه ضعیفتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این وضع ادامه داشت تا وقتی که ناروتو طریقه استفاده از حالت حکیمانه یاد گرفت و زد هر 6 تا پین رو آشو لاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کرد در اون زمان همونجور که زتسو گفت ناروتو از ساسکه قویتر شده بود.
این می تونه کمک کنه

zed2
02-03-2010, 22:11
حالا بریم سراغ داستان : در ابتدای داستان ناروتو همیشه از ساسکه ضعیفتر بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این وضع ادامه داشت تا وقتی که ناروتو طریقه استفاده از حالت حکیمانه یاد گرفت و زد هر 6 تا پین رو آشو لاش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کرد در اون زمان همونجور که زتسو گفت ناروتو از ساسکه قویتر شده بود.
این می تونه کمک کنه

حالت حکمیانه رو از فرهنگستان اوردی:18:
فکر کنم تایجتسو است منظورت (در کل سه حالت داریم که یکیش گنجتسو است یکیش تایجتسو بود یکی دیگر رو یادم نمیاد )
که قدرت های محیط رو می تونه جذب کنه و توانش افزایش پیدا می کنه که البته این تکنیک چون احتیاج به تمرکز داره به خاطر کیوبی نگه داشتن این حالت امکان پذیر نبود ناروتو از کپی هاش استفاده می کنه ....
هنوز از قدرت های شارینگان خیلی چیزها مونده .... عملا در اخر شرایط هست که نتیجه جنگ هارو مشخص می کنه

mohsen_frn
03-03-2010, 18:06
این رو من نگفتم،برای یکی از دوستان به نام وهاب بود.
می شه بگید اخرین قسمت انیمه پخش شده معادل چه مانگایی است.که از این به بعد مانگاش را بگیرم.بعد یک سایت برای دانلود مانگا ها می شه بدید.حتی مانگا های قدیمی این انیمه را داشته باشه

shalakhtehall_01367
15-03-2010, 01:18
فعلا مانگا تا چپتر 486 ریلیز شده....
اسم این چپتر : مشت ها
همش ناروتو و ساسکه به هم چرتو پرت میگن....
اینم لینک دانلودش از 4shared ترجمه شده به فارسی

با تشکر از بروبچ های خودمون انیم پارادایس

masoud93
18-03-2010, 15:49
این می تونه کمک کنه

من تا قسمت 140 دیدم ناروتو میزنه 6 تا پینو سرویس میکنه؟بابا دمش گرم:31:
منظورت از ناروتو طریقه استفاده از حالت حکیمانه یاد گرفت چیه؟

zed2
18-03-2010, 16:03
من تا قسمت 140 دیدم ناروتو میزنه 6 تا پینو سرویس میکنه؟بابا دمش گرم:31:
منظورت از ناروتو طریقه استفاده از حالت حکیمانه یاد گرفت چیه؟
منظورش همان حالتی است که قیافش یکم شبیه وزغ میشه و زورش زیاد میشه ( موندم چرا بهش حکیمانه گفته؟؟؟؟تو ترجمه ها چنین اصطلاحی بکار بردن؟؟؟؟)

masoud93
18-03-2010, 16:15
منظورت کیوبی کوچیکه (شبیه روباه میشه)راستی چند تا قسمت اومده امروز 140 رو تموم کردم؟
مانگا چقدر جلوتره حالا ساسکه بر میگرده کونوها یا نه؟

ms368
18-03-2010, 17:57
:19:

فکر کنم جزء اولینها بودم که این سریال رو هر روز از Game One میدیدم

یکم واسم سنگین بود
افسردم کرده بود

قبل از اینکه سری دومش بیاد بیخیالش شدم
نزدیک به 120 قسمتشو دانلود کردم با کلی Wallpaper از سایتهای وارز

همشو پاک کردم

یادش بخیر :20:
----------------------------------
کمیک های فارسیشو از کجا دانلود کنم ؟ ( همشو میخوام )

THANX

mohsen_frn
19-03-2010, 00:21
حقیقتش من خودم انیمه رو می بینم.بعد اینکه انیمه تمام شد امدم (شاید باورتون نشه)کل این 160 صفحه رو خوندم.چون بعضی ها مانگا می خونن خلاصه اش را می ذارن.من ام حقیقتا نفهمیدم ولی تو تاپیک یکی از دوستان این کلمه رو استفاده کرد بود(درمورد قوی تر بودن ساسکه یا ناراتو صحبت می کرد).
تو قدرت و ویژگی هایی که ناراتو داشت این رو نوشته بود.فکر کنم منظورش حالتی است که ناراتو از محیط انرژی می گیره تو انیمه فکر کنم بهش می گن sage.من خودم تو دیکشنری زدم حالت پیر دانا ترجمه کرد.
حالا دوستان اگه اطلاعات بیش تری دارند می تونن یکمی توضیح بدن این حالت چیه؟
(zed2 جان یکمی صفحه قبل توضیح دادن،می خواستم ببینم میشه بیشتر توضیح بدید)
می شه در مورد پدرش هم یکمی توضیح بدید ،مثل این که زنده است
این قسمت 140 رو که می گید دیدید،منظورتون چیه؟انیمه یا مانگا.تو انیمه که هنوز حتی نمی دونه جیرایا مرده.احتمالا منظورتون مانگا است؟
مانگا هم که الان قسمت 486 است.

mohsen_frn
19-03-2010, 00:38
دوستان نظرتون در مورد این پایان برا انیمه چیه:
ساسکه به کونوها حمله می کنه بعد ناراتو باهاش مقابله می کنه،ساسکه هی می خواد ناراتو را تو حمله هاش بکشه ولی ناراتو فقط می خواد جلوی ساسکه رو بگیره ،نه این که بکشتش.بعد مادرا دخالت می کنه تو این لحظه ناراتو از همون تکنیک پدرش که هوکاگه سوم باهاش می خواست اوروچیمارو رو بکشه استفاده می کنه(پدرش تو این لحظه همه قدرت هاشو به ناراتو می ده و اون می تونه از این تکنیک استفاده کنه) و مجبور می شه که ساسکه رو بکشه و مادرا و خودش هم می میرن.
بعد به عنوان یادبود روی کوه کنار هوکاگه ها عکسش رو در ست می کنن.
یه جمله می گم از خود ناراتو که تو انیمه می گه من حتی اگه یک geninهم باشم بازم یک روزی هوکاگه می شم.که بیش تر این پایان رو برا انیمه تداعی کنه.
این یک تیزر بود که شنیدم خود شبکه tv tokio(اگه درست نوشته باشم)درست کرده.نظرتون چیه ایا واقعا این پایان انیمه میشه.
من فکر نکنم که هیچ وقت جلوتر پایان یک داستان رو لو بدن و این تیزر رو همین جوری درست کردن.
اگه تونستم براتون این تیزر رو تهیه می کنم

zed2
19-03-2010, 01:21
منظورت کیوبی کوچیکه (شبیه روباه میشه)راستی چند تا قسمت اومده امروز 140 رو تموم کردم؟
مانگا چقدر جلوتره حالا ساسکه بر میگرده کونوها یا نه؟
ظاهرا انیمه تا 151 قسمت امده
نخیر مانگا اخرین باری که بودم الان جایی بود که ساکورا سعی داشت ساسکه رو بکشه ولی نمی تونه و ناروتو قبل از اینکه ساسکه کاری انجام بده ساکورا رو از منطقه دور می کنه تا کاکاشی با ساسکه بجنگه ( و دانزو هم مرده)

اشتباه گرفتی... اگر مانگارو خونده باشین قبل از حمله پین ناروتو با قورباقه پیر می ره یک جایی که تمرین همین جذب انرژی از محیط بکنه ....انجا است

:19:

فکر کنم جزء اولینها بودم که این سریال رو هر روز از Game One میدیدم

یکم واسم سنگین بود
افسردم کرده بود

قبل از اینکه سری دومش بیاد بیخیالش شدم
نزدیک به 120 قسمتشو دانلود کردم با کلی Wallpaper از سایتهای وارز

همشو پاک کردم

یادش بخیر :20:
----------------------------------
کمیک های فارسیشو از کجا دانلود کنم ؟ ( همشو میخوام )

THANX

ظاهرا شما هم مثل من از دیدگاه غیر سرگرمی هم انیمه رو می بینین.
بچه های بهشت انیمه یادمه بخش زیادیشو ترجمه کرده بودن ولی مکانشون اخرین بار که سر زدم خیلی خلوت شده بود ..... نمی دونم شایدم من بخش هایی رفتم که بحث زیاد نداشته:13:

حقیقتش من خودم انیمه رو می بینم.بعد اینکه انیمه تمام شد امدم (شاید باورتون نشه)کل این 160 صفحه رو خوندم.چون بعضی ها مانگا می خونن خلاصه اش را می ذارن.من ام حقیقتا نفهمیدم ولی تو تاپیک یکی از دوستان این کلمه رو استفاده کرد بود(درمورد قوی تر بودن ساسکه یا ناراتو صحبت می کرد).
تو قدرت و ویژگی هایی که ناراتو داشت این رو نوشته بود.فکر کنم منظورش حالتی است که ناراتو از محیط انرژی می گیره تو انیمه فکر کنم بهش می گن sage.من خودم تو دیکشنری زدم حالت پیر دانا ترجمه کرد.
حالا دوستان اگه اطلاعات بیش تری دارند می تونن یکمی توضیح بدن این حالت چیه؟
(zed2 جان یکمی صفحه قبل توضیح دادن،می خواستم ببینم میشه بیشتر توضیح بدید)
می شه در مورد پدرش هم یکمی توضیح بدید ،مثل این که زنده است
این قسمت 140 رو که می گید دیدید،منظورتون چیه؟انیمه یا مانگا.تو انیمه که هنوز حتی نمی دونه جیرایا مرده.احتمالا منظورتون مانگا است؟
مانگا هم که الان قسمت 486 است.

درسته از محیط انرژی میگیره ولی احتمالا معانی دیگر هم دارد و این معنی اش اصلا چنین حالتی رو نشون نمی ده.
طبق گفته مانگا تا انجایی که یادمه این تکنیک رو تعداد کمی بلدن چون شرایط خاص برای یادگیری اش می خواد...( یادمه یکی از شرایطش هم اجازه داشتن به رفتن به مکانی است که انها موجودات رو از انجا احضار می کنن که با امضای توماری خاص امکان پذیره .....همچنین طبق گفته مانگا خیلی ها موقع یادگیری اش دچار مشکل شدن و نتونستن حالت عادی پیدا کنن.....بیشتر از این باید دوره اموزشی ناروتو رو در ان محل بخونید تا اطلاعات بدست بیارین ....من همینقدر یادم مونده.
پدرش تا انجایی که می دونم هوکاگه 4 ام بوده و کسی بوده که کیوبی رو تو بدن پسرش گذاشته. در مورد زنده بودنش هنوز شک دارم چون تو متن دستگیرم نشد زمان نبرد ناروتو زنده بوده و انجوری امده یا یک بخش از چاکراشو برای ان حالت رزرو کرده بوده که اگر رخ بده جلوگیری کنه.....
.....

دوستان نظرتون در مورد این پایان برا انیمه چیه:
ساسکه به کونوها حمله می کنه بعد ناراتو باهاش مقابله می کنه،ساسکه هی می خواد ناراتو را تو حمله هاش بکشه ولی ناراتو فقط می خواد جلوی ساسکه رو بگیره ،نه این که بکشتش.بعد مادرا دخالت می کنه تو این لحظه ناراتو از همون تکنیک پدرش که هوکاگه سوم باهاش می خواست اوروچیمارو رو بکشه استفاده می کنه(پدرش تو این لحظه همه قدرت هاشو به ناراتو می ده و اون می تونه از این تکنیک استفاده کنه) و مجبور می شه که ساسکه رو بکشه و مادرا و خودش هم می میرن.
بعد به عنوان یادبود روی کوه کنار هوکاگه ها عکسش رو در ست می کنن.
یه جمله می گم از خود ناراتو که تو انیمه می گه من حتی اگه یک geninهم باشم بازم یک روزی هوکاگه می شم.که بیش تر این پایان رو برا انیمه تداعی کنه.
این یک تیزر بود که شنیدم خود شبکه tv tokio(اگه درست نوشته باشم)درست کرده.نظرتون چیه ایا واقعا این پایان انیمه میشه.
من فکر نکنم که هیچ وقت جلوتر پایان یک داستان رو لو بدن و این تیزر رو همین جوری درست کردن.
اگه تونستم براتون این تیزر رو تهیه می کنم
ناروتو ان تکنیک رو فعلا بلد نیست و جزو موارد ممنوعه است و فکر نکنم هم هیچوقت یاد بگیره.
بنظرم پایانی که گفتی از لحاظ داستانی به موضوعاتی که تو داستان هست نمی خوره و من احتمال می دم کاری که ایتاچی و یا پین کردن ساسکه مشابهش رو برای ناروتو انجام بده برای جنگ با مادورا......
پیداش کردی لینک رو بزار.

mohsen_frn
19-03-2010, 14:43
ببخشید میشه بگی پین چه کار کرد.یعنی قدرت هاشو مثل ایتاچی داد به یکی دیگه

masoud93
19-03-2010, 16:46
خود ناروتو هم نمیدونه که هوکاگه 4 پدرش هست پس چرا بقیه اینو بهش نمیگن؟(البته تا قسمت 140)
من یه عکس دارم که پایینش نوشته گروه 7 بر میگردن یعنی ساسکه به کونوها بر میگرده.

zed2
19-03-2010, 17:58
ببخشید میشه بگی پین چه کار کرد.یعنی قدرت هاشو مثل ایتاچی داد به یکی دیگه

در مانگا بعد از شکست دادن تمامی 6 پین وقتی اصلی رو می بینه و بحث می کنن سر موضوع درد و رنج و چرا پین این کارهارو می کنه ( یادتون باشه پین قبلا شاگرد جیرایا بوده و به جیرایا گفته هدفش حفاظت از دوستاش بوده در حالی که در زمان متحد شدن دهکده اتش و اب مجبور میشه ناگاتو ( که بعدا یکی از شش پین فرعی رو بخاطر اتحاد دو دهکده بکشه که همین موضوع نفرت اون رو از همه ایجاد و تلاش می کنه که دردی که میکشه رو به همه نشون بده... و البته بعد از بحث با ناروتو و اتفاقاتی که بین بحث رخ میده که به امیدواری برای موفقیت ناروتو داره تکنیکی رو اجرا می کنه که به برگرداندن زندگی به تمام کسایی که کشته در کونوها منجر میشه و البته در عوض ان مرگ خودش .

خود ناروتو هم نمیدونه که هوکاگه 4 پدرش هست پس چرا بقیه اینو بهش نمیگن؟(البته تا قسمت 140)
من یه عکس دارم که پایینش نوشته گروه 7 بر میگردن یعنی ساسکه به کونوها بر میگرده.

من یادمه زمان نبرد پین می فهمه ( گرچه نفهمیدم فهمید پدرش هوکاگه چهارمه یا نه...:41:)
تصویر رو بزار

shalakhtehall_01367
21-03-2010, 14:30
لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو
چپتر 487 : نبرد آغاز میشود

ترجمه و تنظیم : دوست گرانقدر علیرضا hyuga91

mohsen_frn
23-03-2010, 06:43
سلام
دوستان یک اطلاعی در مورد سنجو می تونید بدید که کلا چیه.مثل این که تنها سنجوی باقی مانده ناراتو است.بعد چه خاصیتی دارن این سنجو ها.
یک سوال دیگه هم داشتم چرا می گن تکنیک جابه جایی Obitoقوی ترر از هوکاگه چهارم است.وچه جوری این تکنیک ها را اجرا می کنن.ایا کسایی که چاکرهاشون زیاده فقط می تونن این تکنیک رو اجرا کنن

mohsen_frn
23-03-2010, 06:54
تکنیک رعد خدایان :این تکنیک
تکنیک پرواز تندر خدایان:این تکنیک به میناتو اجازه میده که در یک چشم به هم زدن خودش رو به مکان دیگری انتقال بده.این یه چیزی شبیه تکنیکه جابه جایی بدنه اما سرعت و محدوده ای خیلی بزرگتر داره و همچنین میناتو که تو برا ی اجرای تکنیک فوق میخوای توی یک کورنای مخصوص میناتو هست میتونه پیش کورنایش تلهپورت کنه .
اون همچنین میتونه روی یک مکان یا یک نفر نشان بذاره برای قفل کردن.بنابراین اون میتونه اونهارو حس کنه یا تلپورت کنه پیشه اونا
حالا این تکنیک میتونه دو تا امکان بده:
1-میناتو اصلا نمرده و تلپورت کرده به یک زمان خیلی دور
2-میناتو خود ش رو درون کیوبی قفل کرده
در مورد نظریه ی اول به نظر من میناتو در گذشته به دام افتاده و توان برگشتن نداره از طرف دیگه فکر کنم توبی اگه ابیتو باشه توی بچگی ای تکنیک میناتو رو کپی کرده و میدونه که میناتو توی زمان تلپورت کرده واسه همین میخواد با جمع کردن بیجو ها یه جوری میناتو رو برگردونه(البته فکر کنم این نظریه نزدیکتر به حقیقت باشه)
در مورد نظریه دوم باید بگم که چندان استناد قوی نداره ولی میتونه باشه به این شکل که میناتو خودشو توی کیوبی قفل کرده باشه و در وجود پسرش به زندگی ادامه میده.
خوبی این تکنیک اینه که بدون مسرف چاکارا انجام میشه و جیرایی هم تو قسمتی که میمیره میگه من فکر میکنم میناتو از قفل کردن کیوبی منظور دیگه ی داره یعنی همونطور که تو چپتر481 نشون میده بعد گیر کردن کاکاشی بین نینجاهای دشمن میناتو خودش رو از طریق قفلی که روی کونای کاکاشی گذاشته به اونجا تله پورت میکنه

zed2
23-03-2010, 21:59
تکنیک رعد خدایان :این تکنیک
تکنیک پرواز تندر خدایان:این تکنیک به میناتو اجازه میده که در یک چشم به هم زدن خودش رو به مکان دیگری انتقال بده.این یه چیزی شبیه تکنیکه جابه جایی بدنه اما سرعت و محدوده ای خیلی بزرگتر داره و همچنین میناتو که تو برا ی اجرای تکنیک فوق میخوای توی یک کورنای مخصوص میناتو هست میتونه پیش کورنایش تلهپورت کنه .
اون همچنین میتونه روی یک مکان یا یک نفر نشان بذاره برای قفل کردن.بنابراین اون میتونه اونهارو حس کنه یا تلپورت کنه پیشه اونا
حالا این تکنیک میتونه دو تا امکان بده:
1-میناتو اصلا نمرده و تلپورت کرده به یک زمان خیلی دور
2-میناتو خود ش رو درون کیوبی قفل کرده
در مورد نظریه ی اول به نظر من میناتو در گذشته به دام افتاده و توان برگشتن نداره از طرف دیگه فکر کنم توبی اگه ابیتو باشه توی بچگی ای تکنیک میناتو رو کپی کرده و میدونه که میناتو توی زمان تلپورت کرده واسه همین میخواد با جمع کردن بیجو ها یه جوری میناتو رو برگردونه(البته فکر کنم این نظریه نزدیکتر به حقیقت باشه)
در مورد نظریه دوم باید بگم که چندان استناد قوی نداره ولی میتونه باشه به این شکل که میناتو خودشو توی کیوبی قفل کرده باشه و در وجود پسرش به زندگی ادامه میده.
خوبی این تکنیک اینه که بدون مسرف چاکارا انجام میشه و جیرایی هم تو قسمتی که میمیره میگه من فکر میکنم میناتو از قفل کردن کیوبی منظور دیگه ی داره یعنی همونطور که تو چپتر481 نشون میده بعد گیر کردن کاکاشی بین نینجاهای دشمن میناتو خودش رو از طریق قفلی که روی کونای کاکاشی گذاشته به اونجا تله پورت میکنه

shalakhtehall_01367
25-03-2010, 00:34
دوستان یک اطلاعی در مورد سنجو می تونید بدید که کلا چیه.مثل این که تنها سنجوی باقی مانده ناراتو است.بعد چه خاصیتی دارن این سنجو ها.
دوست عزیز سنجو یک نمونه نژاد هستش.....
ریکیدوی دانا که جد همه نینجاها بوده دارای دو پسر بوده .... پسر بزرگتر اوچیها بود که قدرت چشمی ریکیدو رو به ارث برده بود .... پسر کوچکتر سنجو بود که قدرت فیزیکی ریکیدو رو به ارث برده بود.....
ریکیدو پسر کوچکتر رو وارث خودش کرد...سنجو اعتقاد داشت که راه رسیدن به صلح عشق هست....پسر بزرگتر حسادت بجایی کرد....اوچیها اعتقاد داشت راه رسیدن به صلح قدرت هستش....اونها با هم جنگیدن....بعد از اونها فرزندانشون هم با هم جنگیدن....
اوچیها مادارا و سنجو هاشیراما هوکاگه اول که وارث خون اوچیها و سنجو بودن با هم در دره پایانی جنگیدن....بعد از اونها نوبت به ناروتو از نژاد سنجو و اوچیها ساسکه میرسه.....
منبع : توبی (اوچیها مادارا ... اوبیتو اوچیها ... یا هر بابایی که هست)
نژاد تمامی مردم کونوها سنجو هستش و یه اخلاق غیرتمندانه روی دهکده شون دارن....
اوچیها به یک قوم ختم میشه که در دل کونوها هستش که واسه دهکده شون احترام چندانی قائل نیستن

shalakhtehall_01367
25-03-2010, 03:08
دوستان چپتر 487 رو که گذاشتم رو دانلود کنید آخه کیسامه برگشته و اینبار دیگه کار کیلربی تمومه...تازه سرو کله کابوتو هم پیدا شده...
چپتر 488 تو راه هستش...عکسش اومده ولی فارسیش هنوز ریلیز نشده...
مثل اینکه توبی چشمای ایتاچی رو به ساسکه پیوند زده وباید شاهد یه مانگکو جاویدان جدید باشیم....

mohsen_frn
25-03-2010, 09:20
15 دقیقه طول کشید تا فهمیدم داری در مورد چی حرف می زنی.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا یکم به زبان ساده تر بگو.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چیزی نداشت که....چقدر دیر میگری:31:

mohsen_frn
25-03-2010, 09:31
من یادمه قبلا تو انیمه گفته بودن که uchiha از نسل بوکیگان(اون چشم سفیدها) به وجود امدن.که در واقع بوکیگان کامل تره از شارینگان.ولی الان این طور که شما می گید (یا توبی می گه).قضیه فرق می کنه که دیگه.
بعد یه چیز دیگه هم این که می گفتن چون شارینگان از بوکیگان به وجود امده است.در واقع بوکیگان کامل تر و قوی تر از شارینگان است ولی تو انیمه و مانگا شارینگان رو قوی تر نشون دادن.ومراحل مختفی داره شارینگان ولی بوکیگان این طور نیست؟ میشه لطفا یک توضیح مرحمت بفرمایید.
در مورد اون جابه جایی از بعد مکانی که هوکاگه چهارم و توبی انجام می دن هم میشه یه سری اطلاعات بدید.من خودم یک چیزهایی پیدا کردم ولی کامل نیستن

zed2
25-03-2010, 14:21
دوستان چپتر 487 رو که گذاشتم رو دانلود کنید آخه کیسامه برگشته و اینبار دیگه کار کیلربی تمومه...تازه سرو کله کابوتو هم پیدا شده...
چپتر 488 تو راه هستش...عکسش اومده ولی فارسیش هنوز ریلیز نشده...
مثل اینکه توبی چشمای ایتاچی رو به ساسکه پیوند زده وباید شاهد یه مانگکو جاویدان جدید باشیم....

من هنوز در محل گفتگوی ساسکه و ناروتو هستم که داره برای نبرد نهایی که در اینده رخ میده می گه :31:
پس اینجوری شده الان

چیزی نداشت که....چقدر دیر میگری:31:
خوب فکر اینو بکن که ممکنه یکی اصلا شوت باشه و تو این همه کلمات ناشناخته رو می زاری طرف می مونه کلاس انیمه است یا زبان شناسی:31:

من یادمه قبلا تو انیمه گفته بودن که uchiha از نسل بوکیگان(اون چشم سفیدها) به وجود امدن.که در واقع بوکیگان کامل تره از شارینگان.ولی الان این طور که شما می گید (یا توبی می گه).قضیه فرق می کنه که دیگه.
بعد یه چیز دیگه هم این که می گفتن چون شارینگان از بوکیگان به وجود امده است.در واقع بوکیگان کامل تر و قوی تر از شارینگان است ولی تو انیمه و مانگا شارینگان رو قوی تر نشون دادن.ومراحل مختفی داره شارینگان ولی بوکیگان این طور نیست؟ میشه لطفا یک توضیح مرحمت بفرمایید.
در مورد اون جابه جایی از بعد مکانی که هوکاگه چهارم و توبی انجام می دن هم میشه یه سری اطلاعات بدید.من خودم یک چیزهایی پیدا کردم ولی کامل نیستن

من یادم نمی یاد:41:....کجا تو انیمه گفته بود؟
این بوکیگان همان بیاکیان است ( فکر کنم تو انیمه اینجوری تلفظ میشه ) از منبع به وجود امدنش من چیزی نمی دونم ولی تا انجا که می دونم این دو چشم باسه دو هدف مختلف رشد کردن بیاکیان باسه دیدن چاکارا و استفاده از ان بر علیه دشمن و همچنین دیدن اطراف بطور تقریبا کامل است ولی شارینگان امکان دیدن جلوتر از زمان حال و خوندن حرکات رقیب و همچنین ایجاد گنجسو رو داره.....تو انیمه من تنها جایی که یادمه در مورد قدرتشون بحث شده بود امتحان گنین بود تو سالن که گفته بودن امتیاز این چشم نسبت به شارینگان اینه که می تونه مسیر چاکرا رو بهتر ببینه و استفاده کننده اش هم قابلیت های خاص برای استفاده از چاکرا رو هم داره.
شما یادمت میاد کجا دیگر در این مورد بحث شده؟:20:

shalakhtehall_01367
25-03-2010, 15:15
این چشمی که شما میفرمایید بیاکوگان نام داره که یه نمونه دوجتسو هستش (یعنی قدرت ارثی و خونی که مختص خاندان خاصی هستش)
بیاکوگان قدرت چشمی و مختص قدیمیترین خاندان کونوها یعنی هایوگا هستش...هایوگا به معنی خورشید هست و شکل ظاهری بیاکوگان هم شبیه خورشیده...
اینکه گفته میشه شارینگان مشتق شده از بیاکوگانه درسته....البته نه بر اساس منطق نویسنده داستان کیشیموتو ماساشی...
طبق اساطیر ژاپن هیولایی کلاغ مانند بنام سوجوبو با دختری از نژاد هایوگا ازدواج میکنه و فرزند اونها بدلیل داشتن خون سوجوبو چشمانش از سفیدی به قرمزی تغییر پیدا میکنه .....پسر پدرش رو شکست میده و اونو مهرش میکنه....
حالا نویسنده اومده یه تغیراتی ایجاد کرده و بجای سوجوبو که نقش منفی بود ریکیدو که آدم مثبتی بود رو قرار داد
اون داستان سنجو و اوچیها هم که نوشتم مربوط میشه به بحث توبی با ناروتو و کاکاشی و یاماتو ...چپتر 462
توی انیمه کاکاشی میگه که شارینگان از بیاکوگان درست شده ولی الان نویسنده حرف خودشو تکذیب میکنه و بیاکوگان رو کمرنگتر کرده...حالا میشه دقیق گفت که شارینگان از هیولای ده دم یعنی جیوبی که 9 ویرگول داشته بوجود اومده...
نکته : ریکیدو رانینگان داشته (چشمای پین)
ریکیدو جینجوریکی ده دم بوده
اوچیها از خون جیوبی هستش

شونشین نو جتسو
فنی بوده که آدمای کله گنده ای مثل یوندایمه بلد بودن...
تا اونجایی که من میدنم تنها کسایی که این فن رو بلد بودن یوندایمه و هانزو لیدر آماگاکوره بوده (کسی که ناگاتو رو مجبور به کشتن یاهیکو ( پین) کرد)
تکنیکی که توبی واسه انتقال خودش استفده میکنه جز فنون چشمیشه....
کاکاشی میتونه با مانگکو شارینگانش اجسام رو به یه بعد دیگه بفرسته....توبی میتونه با شارینگانش علاوه بر اجسام و دیگران (هزار بار ساسکه و کارینو قورت داده و توف کرده بیرون) خودش رو هم میتونه به یه بعد دیگه بفرسته
تا حالا که مانگکو توبی رو نشون نداده ولی میشه گفت که توبی همون اوبیتو هستش چون کارایی شارینگان های کاکاشی و توبی یکسان هستن که البته توبی یه ورژن بالاتره....
شونشین نو جتسوی یوندایمه اینطوری بوده که فقط میتونسه روی نقاطی که از قبل علامت مخصوصی گذاشته باشه فرود بیاد....مثل کاری که با جونین کشور صخره کرد....روی پاش علامت گذاشت و ازش دور شد....بعد در کمتر از یک ثانیه پشت طرف ظاهر شد....
یوندایمه برای اینکه کارش رو آسون کنه روی خنجر های مخصوصی علامت خاصی میگذاشت و اونها رو به یاراش میداد ....یاراش خنجر ها رو به سمت دشمن پرتاب میکردن و یوندایمه در یک لحظه در مکان خنجر پرت شده ظاهر میشد کار دشمنو می ساخت....

شونشین نو جتسوی هانزو همراه با هند سیال بوده که بقیه مواردش نا معلومه.

mohsen_frn
26-03-2010, 00:34
مگه ما تا نه دم بیشتر نداریم،این ده دم از کجا امده.بعد این توضیحاتی که فرمودید کجا معلوم میشه.تو مانگا؟.....
ایا ناراتو هم این تکنیک پدرش رو تا الان تو مانگا یاد گرفته.
و کلا یک سوال اساسی چرا کسی به این ناراتو نمی گه که اصلا پدر و مادرش کی بودن.خوب بفهمه که پدرش هوکاگه بوده خوشحال می شه.بعد در مورد مادرش چی؟اطلاعاتی است.توانیمه که تا الان چیزی نگفته

shalakhtehall_01367
26-03-2010, 04:21
مگه ما تا نه دم بیشتر نداریم،این ده دم از کجا امده.بعد این توضیحاتی که فرمودید کجا معلوم میشه.تو مانگا؟.....
بزار یه توضیح کامل بدم....
جیوبی ده دم دارای یک چشم در وسط پیشونی بوده که قرمز رنگ و دارای نه ویرگول بوده....اون داری شکل ظاهری شبیه به کیوبی خودمون بوده....جیوبی به دنیای نینجایی حمله ور میشه و شروع به نابودیه اون میکنه....ریکیدوی دانا با قدرتی که داشت(رانینگان)در مقابلش قرار میگیره و اون رو با جتسویی مخصوص که بقول توبی هنوز هم بکار میره درون خودش مهر کرده و تبدیل به جینجوریکی ده دم شده....ریکیدو از این میترسید بعد از مرگش نیروی وحشتناک قوی جیوبی از بدنش بیرون بیاد و دوباره شروع به نابودی کنه...به همین دلیل اون جتسویی ساخت و نیروی جیوبی رو به 9 قسمت تقسیم کرد و هر قسمت رو درون حیوونی قرار داد...یک دم راکون.. دو دم گربه.. سه دم لاک پشت و.......9 دم روباه.... و جسم خارجیه ده دم رو درون ماه مهر میکنه.
یعنی میشه با زبان ساده گفت که 9 بیجو از تقسیم نیروی جیوبی ده دم بوجود اومدن....
توبی بیجو ها رو واسه همین میخواد .. انها رو جمع میکنه و با کدو میزو به هم پیوند میده و ده دم رو دوباره بیدار میکنه....
و نقشه اون اینه که جینجوریکیه ده دم بشه...و یه گن جتسوی مطلق در ماه ایجاد کنه که تمام دنیای نینجای در گن جتسو فرو بره...
(اگه ساسکه رو با رانینگان دیدید تعجب نکنید چون توبی بعد از مزگ ناگاتو گفته که دنبال یه رابط واسه گدو میزو میگزده....کی بهتر از ساسکه...تو چپتر 486 هم میگه که میخواد بره رانینگان رو برداره که یعنی احتمالا میخواد چشمای ناگاتو رو در بیاره...)
اینایی که گفتم در چپتر 467 ذکر شده...

ایا ناراتو هم این تکنیک پدرش رو تا الان تو مانگا یاد گرفته.
هنوز نه ولی احتمالا در آینده نزدیک اونو یاد میگیره...چونکه احتمالا داستان دوباره میره روی تمرینات ناروتو...

و کلا یک سوال اساسی چرا کسی به این ناراتو نمی گه که اصلا پدر و مادرش کی بودن.خوب بفهمه که پدرش هوکاگه بوده خوشحال می شه.بعد در مورد مادرش چی؟اطلاعاتی است.توانیمه که تا الان چیزی نگفته
خوب اینو بهش نمیگفتن چون میترسیدن مغرور بشه و یا حتی از پدرش بخاطر مهر کردن کیوبی تو شکمش که باعث بوجود اومدن دوران کودکی سخت واسه ناروتو شد متنفر بشه و راه هوکاگه شدنو کنار بگذاره....ناروتو الگوش کسایی مثل یوندایمه و ساندایمه هستش...
مادر ناروتو اگه اشتباه نکنم دختری از سرزمین صخره بوده که البته الآن اسمشو فراموش کردم....ناروتو از نظر ظاهری شبیه پدر و از نظر اخلاقی شبیه مادرش هست (مخصوصا شیطنت هاش)
فامیل مادرش اوزوماکی بوده و همین فامیلی رو روی ناروتو میگذارن تا اون در مورد پدرش چیزی نفهمه...در مورد زنده بودن یا نبودنش چیزی در دسترس نیست ولی میشه احتمال داد که مادرش هنگام زایمان از دنیا رفته....(بیچاره میناتو که خودشم واسه دهکدش کشت...خانوادش در یک لحظه مهو شد)

mohsen_frn
26-03-2010, 11:46
ببخشید سوال زیاد می کنم،چون من جریان کلی ماجرا را فقط فهمیدم و جزییات را نه زیاد.میشه در مورد چشم های پین هم توضیح بدید اگه چشم های پین(رانینگان) که تو مانگا می گن از شارینگان هم قوی تره(گفته دقیق تر مانگا این که هر کاری می تونه با اون چشم ها انجام بده) پس چرا ناراتو می تونه پین رو شکست بده ولی مثل این که ناراتو نمی تونه ساسکه رو شکست بده(من این جوری فکر می کنم،چون انگار در مقابل ساسکه ضعیف تره).
بعد سوال دیگه چرا جیرایا با حالت sageنتونست پین رو شکست بده ولی ناراتو تونست.؟
و یکی هم چه جوری پین تونست چند تا ادم با چشم های مشابه خودش ایجاد کنه؟؟

shalakhtehall_01367
26-03-2010, 16:13
ببخشید سوال زیاد می کنم،چون من جریان کلی ماجرا را فقط فهمیدم و جزییات را نه زیاد.میشه در مورد چشم های پین هم توضیح بدید اگه چشم های پین(رانینگان) که تو مانگا می گن از شارینگان هم قوی تره(گفته دقیق تر مانگا این که هر کاری می تونه با اون چشم ها انجام بده) پس چرا ناراتو می تونه پین رو شکست بده ولی مثل این که ناراتو نمی تونه ساسکه رو شکست بده(من این جوری فکر می کنم،چون انگار در مقابل ساسکه ضعیف تره).
رانینیگان چشمیه که در اساطیر ژاپن با نام چشم خدایان شناخته میشه و تو مانگا هم ذکر میشه که هدیه خدا به پین بوده....
رانینگان میتونه مرگ و زندگی رو کنترل کنه یعنی اگر پین که رانینگان داره یه نفرو بکشه میتونه دوباره اونو زنده کنه ولی کسی رو که نکشته باشه رو نمیتونه....رانینگان قدرت جذب و دفع نینجتسو رو داره....
در کل فرد رو شبیه به خدا میکنه یعنی مرگ و زندگی انسان ها رو آسون میکنه....(ژاپنیها عقایدشون با ما خیلی متفاوته و در کل خدایان رو فقط واسه مرگ و زندگی انسان ها میبینن)
بحث قویتر بودن رانینگان یا شارینگان بحث طول و درازیه....
هر کدوم کارایی خودشونو دارن و نباید مقایسشون کرد...هر کسی یه اعتقادی داره....یکی میگه شارینگان قویتره و یکی میگه رانینگان....میشه در کل گفت که رانینگان قویتره ولی کارایی شارینگان بالاتره...
نکته: قدرت چشمی بستگی به استفاده کننده از اون داره یعنی اگه طرف عقل استفاده از اونو نداشته باشه به هیچ دردی نمیخوره....
جیوبی ده دم شارینگان 9 ویرگول داشته ولی در مقابل رانینگان ریکیدو سوسک شده .... چونکه اون یه حیوون بوده و عقل و هوش استفاده از شارینگانشو نداشته....این نکته رو دیدارا در هنگام جنگ با سه دم میگه که بیجوی سه دم بخاطر نداشتن جینجوریکی هوش استفاده از قدرتاشو نداره....
در کل میخوام بگم که پین از همون رینینگانی که ریکیدو استفاده میکرده بهره منده ولی میشه گفت که ریکیدو طرز استفاده از اونو بهتر بلد بوده...پین تا هشت دم کیوبی دووم نیاورد ولی ریکیدو تا 10 دم کرده تو قوطی...
ناروتو از ساسکه قویتره.....ولی مثل همه شخصیت های اصلی مانگا های ژاپنی خودشو دستکم میگیره...مثل ایچیگو تو بلیچ....
ساسکه که فعلا نیمه کوره...و تا این آخرین چپتر (488) چشمای ایتاچی رو پیوند زده تا به مانگکیو جاویدان برسه....حالا ناروتو دباره رفته سراغ تمرین....

بعد سوال دیگه چرا جیرایا با حالت sageنتونست پین رو شکست بده ولی ناراتو تونست.؟
والا منم تو همین موندمه...ولی اگه منم 6 نفر بریزن سرم میمیرم...

و یکی هم چه جوری پین تونست چند تا ادم با چشم های مشابه خودش ایجاد کنه؟؟
ناگاتو با میله هایی که تو تن 6 پین کرده از راه دور به اونا چاکرا میده و این میله ها به 6 پین امکان استفاده جداگانه از راننگان رو میده (البته اگه اشتباه نکرده باشم...آخه اون چپتر های در گیری پین با ناروتو تو لپ تابمه که فعلا بهش دسترسی ندارم)

shalakhtehall_01367
26-03-2010, 20:40
تصویر از صفحه اول چپتر 488 با ترجمه فارسی

mohsen_frn
27-03-2010, 02:00
دوست عزیز تا چه مقدار مانگا فارسی است.من همشو می خوام.میشه یه لینک برام بذاری

mohsen_frn
27-03-2010, 02:00
می خواستم بگم نظرتون چیه دیالوگ های جالب فیلم رو همین جا بذاریم،چون کسایی که انیمه دیدن یا مانگا خوندن بهتر زیبایی یک جمله از انیمه یا مانگا را می فهمن تا کسایی که نخوندن.این رو برا این می گم چون اگه تو تاپیک مربوطه بذاریم اصلا ممکن است کسایی که انیمه رو ندیدن زیبایی اون جمله رو به اندازه کسایی که با این انیمه در ارتباط بودن نفهمن یا اصلا فقط از نظر کسایی که انیمه رو دیدن یه جمله ای جالاب باشه نه دیگران.برا شروع من یه جمله می ذارم ،اگه موافق بودید ادامه می دیم.
این جمله چندین بار تو انیمه و مانگا تکرار شده(از جمله اخرین چپتر) جایی که ناراتو با ساسکه روبه رو می شه ،(اسمش یادم نمیاد،همونی که یه چشمش فقط شارینگان است می گه) من با ساسکه می جنگم تو می تونی به فکر هوکاگه بودنت باشی ولی ناراتو می گه چطور کسی که حتی نتونست دوست خودش رو نجات بده می تونه هوکاگه بشه.

shalakhtehall_01367
27-03-2010, 03:33
دوست عزیز تا چه مقدار مانگا فارسی است.من همشو می خوام.میشه یه لینک برام بذاری
تقریبا میشه گفت که همش فارسی شده ولی فعلا همینا در دسترس بودن....
از سایت mediafire
351-359

360-370

371-390

391-400

401-410

411-420

421-440

احتمالا بقیه شون لینک تکی هستن که اونا رو کم کم میگذارم....
من 440 به بعد رو میگذارم.....اگه چپتر های قبل از 351 رو خواستی بگو (البته اینایی که گذاشتم چپتر ای مهم شیپودن هستن)

shalakhtehall_01367
27-03-2010, 03:55
هر دفعه 10 چپتر رو میگذارم....
441

442

443

444

445

446

447

448

449

450

shalakhtehall_01367
27-03-2010, 04:04
می خواستم بگم نظرتون چیه دیالوگ های جالب فیلم رو همین جا بذاریم،چون کسایی که انیمه دیدن یا مانگا خوندن بهتر زیبایی یک جمله از انیمه یا مانگا را می فهمن تا کسایی که نخوندن.این رو برا این می گم چون اگه تو تاپیک مربوطه بذاریم اصلا ممکن است کسایی که انیمه رو ندیدن زیبایی اون جمله رو به اندازه کسایی که با این انیمه در ارتباط بودن نفهمن یا اصلا فقط از نظر کسایی که انیمه رو دیدن یه جمله ای جالاب باشه نه دیگران.برا شروع من یه جمله می ذارم ،اگه موافق بودید ادامه می دیم.
این جمله چندین بار تو انیمه و مانگا تکرار شده(از جمله اخرین چپتر) جایی که ناراتو با ساسکه روبه رو می شه ،(اسمش یادم نمیاد،همونی که یه چشمش فقط شارینگان است می گه) من با ساسکه می جنگم تو می تونی به فکر هوکاگه بودنت باشی ولی ناراتو می گه چطور کسی که حتی نتونست دوست خودش رو نجات بده می تونه هوکاگه بشه.
ایول خیلی خوبه...

اسمش یادم نمیاد،همونی که یه چشمش فقط شارینگان است می گه
هاتاکه کاکاشی

اینم مال من:
چپتر 429 صفحه 3
پین : من میخوام شما عذاب رو احساس کنید...به رنج فکر کنید, درد رو قبول کنید , تا عذاب رو بفهمید...

mohsen_frn
27-03-2010, 08:15
دستت درد نکنه،تشکر خیلی زیاد.
راستی یه دیالوگ هم هست تو قسمت 1 ناراتو بیشتر می گفت،من خیلی خوشم می اومد از جملش انگلیسیش را می ذارم بهتر معنیشو می رسونه:

I never give up.This is my way of ninja

shalakhtehall_01367
27-03-2010, 14:08
یکی دیگه از جمله های تاثیر گذارش توی امضاء من هست
چپتر 462 صفحه 14
سنجو و اوچیها.....آتش و نفرت.....ناروتو و ساسکه

ساسکه: هدف من تو تاریکیه ..... من خیلی وقته چشمامو بستم

shalakhtehall_01367
27-03-2010, 16:56
چپتر 488 ناروتو با ترجمه فارسی

Fate2646
29-03-2010, 01:51
الان ناراتو شيپودين انيمش قسمت چنده؟

shalakhtehall_01367
29-03-2010, 02:18
از آخرین باری که دانلودش کردم خیلی خیلی گذشته .... یادمه که تا اپیزود 125 دانلودش کردم....
اگه اشتباه نکنم الآن انیمه ناروتو شیپودن تا اپیزود 152 اومده و مانگا هم تا چپتر 488 ریلیز شده که لینکشو گذاشتم...

mohsen_frn
02-04-2010, 21:22
دوست عزیز لینک 441 تا 450 خرابه.میشه یه سری لینکه دیگه بدی.
راستی این قسمت ها هم خودم دان کردم و دارم 441 و 470 تا483

behradsn
05-04-2010, 09:24
دوستان حتماً این انیمه رو دنبال کنید

153 هم اومده (ناروتو شیپودن)

واقعاً دیگه داره به جاهای جذابش میرسه...

امیدوارم ببینید و لذت ببرید

zed2
05-04-2010, 10:42
دوستان حتماً این انیمه رو دنبال کنید

153 هم اومده (ناروتو شیپودن)

واقعاً دیگه داره به جاهای جذابش میرسه...

امیدوارم ببینید و لذت ببرید
خوب معلومه چون داریم به نبرد پین و ناروتو نزدیک می شیم:20:
ولی برای من مانگا مهمتره چون در انجا به ناروتو دارن کلید باز کردن تلسم روی شکمش رو بهش می دن...تسوناده هم بهوش امده و تازه فهمیده چه خبر شده ...

mohsen_frn
06-04-2010, 13:42
کلید طلسم روی شکمش چی کار می کنه.ناراتو می تونه کامل خودشو به 9 دم تبدیل کنه یا می تونه کاملا چاکراهای نه دم رو کنترل کنه.می شه یکم توضیح بدید

shalakhtehall_01367
12-04-2010, 17:07
لینک دانلود 489 فارسی

لینک دانلود 490 انگلیسی (فارسیش اومد میزارمش)

توی پرانتز : یه مدت نمیتونستم تو فروم پست بدم.....

zed2
13-04-2010, 21:50
بچه ها توی تابوت چی می تونه باشه که مادورا نگران شد ازش؟!؟!؟!؟!؟ این همه قول بود ککش نگزید ولی اخری رو دید نظرش عوض شد:18:

mohsen_frn
14-04-2010, 09:05
بچه ها توی تابوت چی می تونه باشه که مادورا نگران شد ازش؟!؟!؟!؟!؟ این همه قول بود ککش نگزید ولی اخری رو دید نظرش عوض شد:18:
من ام دقیقا نفهمیدم اگه کسی فهمیده توضیح بده لطفا:41:
راستی zed2جان شما فارسیشو می خونید.مانگارا می گم.من چند تا می خواستم پیدا نکردم.می تونی برام اپلود کنی

zed2
14-04-2010, 14:33
من ام دقیقا نفهمیدم اگه کسی فهمیده توضیح بده لطفا:41:
راستی zed2جان شما فارسیشو می خونید.مانگارا می گم.من چند تا می خواستم پیدا نکردم.می تونی برام اپلود کنی
فقط دو نفر هستن که در گذشته حریف پین شدن یکی هوکاگه اول و یکی هوکاگه چهارم حالا کدوم یکی است؟
البته باز ممکنه کس دیگری هم باشه......
نه.... من اینگلیسی رو از سایت های انلاین می خونم فارسی ندارم
پوزش:41:

mohsen_frn
15-04-2010, 06:30
می گم جالب ناراتو و پدرش شاگردهای جیرایا حریف پین شدن ولی جیرایا نشد.راستی تو این مانگا یه جاش ناراتو به میناتو می گه dad تو خاطره اش مثل اینکه.پس الان ناراتو می دونه پدرش هوکاگه چهارم بوده

zed2
15-04-2010, 10:39
می گم جالب ناراتو و پدرش شاگردهای جیرایا حریف پین شدن ولی جیرایا نشد.راستی تو این مانگا یه جاش ناراتو به میناتو می گه dad تو خاطره اش مثل اینکه.پس الان ناراتو می دونه پدرش هوکاگه چهارم بوده
پدرش پین رو کجا دیده؟......
راستش من این مورد رو خودم هنوز کشف نکردم چون ندیدم جایی بعد از نبرد پین بگه پدرم هوکاگه بوده یا در موردش حرف زده باشن ( شایدم زدن و من متوجه نشدم:41:)

mohsen_frn
15-04-2010, 12:43
فقط دو نفر هستن که در گذشته حریف پین شدن یکی هوکاگه اول و یکی هوکاگه چهارم :41:
هوکاگه چهارم دیگه.می شه پدر ناراتو.خودت گفتی دیگه

mohsen_frn
16-04-2010, 14:45
I never back of my word,This is my way of ninja

zed2
18-04-2010, 12:55
هوکاگه چهارم دیگه.می شه پدر ناراتو.خودت گفتی دیگه
عجب سوتی ای دادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مادورا رو نوشتم پین...منظورم مادروا بود پین که تو مانگا خیلی وقته مرده

shalakhtehall_01367
26-04-2010, 16:23
لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 491 : محبوس کردی جینجوریکی ها

لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 492 : احوال پرسی

بچه ها توی تابوت چی می تونه باشه که مادورا نگران شد ازش؟!؟!؟!؟!؟ این همه قول بود ککش نگزید ولی اخری رو دید نظرش عوض شد
من واقعا به این نتیجه رسیدم که توبی کسی نیست جزء اوبیتو اوچیها
به احتمال خیلی زیاد توی تابوت آخری جسد مادارا واقعی بوده که کابوتو احضارش کرده....توبی هم کپ کرد .... کابوتو هم یه آتو از توبی داره...به توبی گفت که به کسی نمیگه....

zed2
26-04-2010, 21:50
لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 491 : محبوس کردی جینجوریکی ها

لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 492 : احوال پرسی

من واقعا به این نتیجه رسیدم که توبی کسی نیست جزء اوبیتو اوچیها
به احتمال خیلی زیاد توی تابوت آخری جسد مادارا واقعی بوده که کابوتو احضارش کرده....توبی هم کپ کرد .... کابوتو هم یه آتو از توبی داره...به توبی گفت که به کسی نمیگه....
راست می گی شاید واقعا این مادورا نباشه...اگر اینجوری باشه که اخر جالبی میشه .... حالا این فرض رو اگر درست بگیریم چرا اوبیتو اینکارو می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ با عقل جور در نمی یاد؟

masoud93
04-05-2010, 15:10
من میگم تو تابوت آخری برادر مادارا بوده.

Gamemaster
19-05-2010, 16:56
اقا بگين اين خاله سوسكه كي ميريه؟
منظورم ساسكه خخخخخخخخخخخخخ

yusef
19-05-2010, 17:45
سلام
کسی زیرنویس سری اول ناروتو رو نداره؟
هر جا گشتم نبود یا لینک ها از کار افتاده اند.

ms368
19-05-2010, 21:05
سلام
کسی زیرنویس سری اول ناروتو رو نداره؟
هر جا گشتم نبود یا لینک ها از کار افتاده اند.
چطور پیدا نکردی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتمامی قسمت ها همراه اضافات 1 تا 220

SRT

Gamemaster
19-05-2010, 21:33
كسي جواب مارو نميده

ms368
19-05-2010, 21:40
اقا بگين اين خاله سوسكه كي ميريه؟

What ?
mmm

كسي جواب مارو نميده

Gamemaster
19-05-2010, 21:49
مي ميره-هول شدم خخخخخخخخ

sima_6600
20-05-2010, 08:19
سلام میشه یکی به ما بگه که ایا دوبله ناروتو امده یا نه اگر اره میشه یکی لینک کلش رو بزاره چون من این رو به 3 زبان دیدم ولی هنوز هیچزی نفهمیدم:31:الان من به سه زبان بلدم دست و پا شکسته حرف بزنم.:31:

Dex
20-05-2010, 20:06
سلام میشه یکی به ما بگه که ایا دوبله ناروتو امده یا نه اگر اره میشه یکی لینک کلش رو بزاره چون من این رو به 3 زبان دیدم ولی هنوز هیچزی نفهمیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]الان من به سه زبان بلدم دست و پا شکسته حرف بزنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا اونجایی که من اطلاع دارم هنوز دوبله فارسیش نیومده و قرار هم نبوده که بیاد .

sima_6600
21-05-2010, 22:11
پس زیرنویسی چیزی هم ازش نیست ای بابا من الان المانی انگلیسی و ژاپنی رو دیدم حد اقل بزارید زیر نویس فارسی هم ببینم.

Gamemaster
21-05-2010, 22:24
چه فرقي ميكنه مگه- اصل ديدن بود كه ديدي:31:
------------------------
اقايون اين سوسكه كي مي ميره؟ ههخخخخخخخخ

Dex
22-05-2010, 10:01
پس زیرنویسی چیزی هم ازش نیست ای بابا من الان المانی انگلیسی و ژاپنی رو دیدم حد اقل بزارید زیر نویس فارسی هم ببینم.

شما مگه تاپیکو نمیخونید ؟
صفحه قبل بود

shalakhtehall_01367
23-05-2010, 22:27
خوب مثل اینکه اینجا خیلی شلوغ شده....
خوب تک تک جوابتونو میدم....

من میگم تو تابوت آخری برادر مادارا بوده.
من شک دارم....بنظر من اوچیها ایزونا (برادر مادارا) یه شخصیت انحرافی و پر کننده در داستان بوده که فقط واسه پیشبرد داستان بکار برده شده....

مي ميره-هول شدم خخخخخخخخ
خوب متاسفانه هنوز نمرده .... چه در انیمه و چه در مانگا که جلوتر از انیمه هست

سلام میشه یکی به ما بگه که ایا دوبله ناروتو امده یا نه اگر اره میشه یکی لینک کلش رو بزاره چون من این رو به 3 زبان دیدم ولی هنوز هیچزی نفهمیدمالان من به سه زبان بلدم دست و پا شکسته حرف بزنم.
خوب حتما همتون میدونید که انیمه یوگی اوه! توسط دوبلاژ گلوری ایران دوبله شد و دی وی دی اون رو تو هر کلوپی پیدا میکنید....
بعد از پروژه یوگی اه شایعاتی در مورد دوبله شدن ناروتو توسط گلوری بگوش رسید که تا بحال هیچ حرکت رسمی ندیدیم....
پس به این نتیجه میرسیم که دوبله اون رو نداریم....البته گروه انیم پاراداس در حال جمع کردن دوبلر هست که شاید در آینده ای دور شاهد ناروتو فارسی در حد قابل قبول باشیم (گفتم قابل قبول چون در انیم پارادایس شکی نیست)

شاید بکارت بیاد

راستی این هم لینک آخرین شماره مانگای ناروتو تا این هفته با ترجمه فارسی

کاری از گروه بزرگ APTA انیم پارادایس

Gamemaster
23-05-2010, 23:19
باز خويه يكي جواب داد
بعني احتمال نداره بميره؟
(بايد بميره نميشه كه):27:

zed2
24-05-2010, 22:49
باز خويه يكي جواب داد
بعني احتمال نداره بميره؟
(بايد بميره نميشه كه):27:
حالا شما چه اسرار داری ساسکه رو جونمرگش کنی....دلت به حال ساکورا نمی سوزه که بدون ساسکه باید چی کار کنه :31:
این دروه اموزش کنترلی که ناروتو در حال انجامش هست دارد جالب میشه.فکر کنم یکم باز اطلاعاتی از گذشته بدست میاریم

shalakhtehall_01367
25-05-2010, 14:02
باز خويه يكي جواب داد
بعني احتمال نداره بميره؟
(بايد بميره نميشه كه)
احتمالش 50 50 هستش....به احتمال خیلی زیاد ناروتو یه تالکینگ نو جتسو خرجش میکنه و ساسکه هم به راه راست هدایت میشه ....مثل خیلی از گنده های دیگه (پین)
با اینکه از ساسکه خوشم نمیاد ولی باید قبول کنیم تو این چند چپتری که ساسکه نبوده مانگا خیلی افت کرده....
حالا خوبه کیلربی رو داریم....

لینک 493 رو نذاشته بودم....فارسی

DHAMID
27-05-2010, 10:25
این انیمه کلا چند فصل و چند قسمت هتش کلا که من بخوام دانلود کنم؟
هر قسمت چقدره حجمش؟
آیا به جز این ناروتو انیمه دیگه ای هم از ناروتو هستش که من دنبالش بگردم؟
زیرنویس هاش چجوری میاد ؟همه قسمت ها زیرنویس دارن؟زود به زود میاد زیرنویس هاش؟
ممنون میشم جواب بدین

Dex
27-05-2010, 11:40
هر قسمت چقدره حجمش؟
ممنون میشم جواب بدین

به دو بخش تقسیم میشه
ناروتو و ناروتو شیپودن

ناروتو تا فصل 9 پخش شد و تموم شده ( فک کنم 220 تایی باشه )
نارتو شیپودن هم ادامه همونه ولی با این تفاوت که یکم بزرگتر شدن، تا فصل 5 و قسمت اول هم پخش شده ( احتمالا 150 تایی پخش شده )

فیلم هم 5 یا 6 تا داره که با داستان اصلی متفاوته .

زیرنویس هم هر وقت قسمت جدیدی پخش میشه سریع ترجمش میکنن ./

هر قسمت چقدره حجمش؟

از 60 مگ داره تا 500 و یا بالاتر ( هر قسمت 30 دقیقس )
بستگی به کیفیتی که دانلود میکنی داره ( HD mHD Dvdrip ,.... ) . به فرمت هم بستگی داره ولی بهترینشون MKV

توی بعضی از فروم های انیمه و غیره به صورت رایگان هم توی هارد میزنن .

DHAMID
27-05-2010, 22:15
حالا کسی میتونه زیرنویس هاشو بزاره
هر جا گشتم فقط ناروتو شیپودن رو دارن

Gregar
27-05-2010, 23:43
هر قسمت چقدره حجمش؟
ممنون میشم جواب بدین

سری شیپودن تا 160 قسمت اومده که ادامه قبلیشه . یعنی تو باید از سری یک شروع کنی که 220 قسمته
هر قسمت هم 20 دقیقه است . از این جا میتونی زیرنویس فارسی تمام قسمتهای سری اول رو بگیری و سری شیپودن رو به صورت هاردساب فارسی که خیلی عالی روش کار شده هم میتونی بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ناروتو رو خواستی برو توی فروم بهشت انیمه و درخواست بده

DHAMID
28-05-2010, 09:20
سری شیپودن تا 160 قسمت اومده که ادامه قبلیشه . یعنی تو باید از سری یک شروع کنی که 220 قسمته
هر قسمت هم 20 دقیقه است . از این جا میتونی زیرنویس فارسی تمام قسمتهای سری اول رو بگیری و سری شیپودن رو به صورت هاردساب فارسی که خیلی عالی روش کار شده هم میتونی بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه ناروتو رو خواستی برو توی فروم بهشت انیمه و درخواست بده
خیلی ممنون
ولی اینا فقط ناروتو شیپودن بود
من زیرنویس های ناروتو که ماله سال 2002 هستش رو میخام
همونی که 220 قسمته

Gregar
28-05-2010, 16:34
خیلی ممنون
ولی اینا فقط ناروتو شیپودن بود
من زیرنویس های ناروتو که ماله سال 2002 هستش رو میخام
همونی که 220 قسمته

همونجا هم بود ها . بیخیال بیا خودم بهت میدم

shalakhtehall_01367
29-05-2010, 04:14
لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 496 : اتحاد مجدد با کیوبی

ترجمه و ادیت : گروه APTA انیم پارادایس

shalakhtehall_01367
07-06-2010, 14:45
لینک دانلود مانگای فارسی ناروتو چپتر 497 : ناروتو در برابر کیوبی

ترجمه و ادیت : گروه APTA انیم پارادایس

yuseph
17-06-2010, 16:41
من خیلی این انیمیشن رو دوست دارم.ولی متاسفانه نتونستم چیز زیادی ازش ببینم(درحد7قسمت).
تاپیک روکه دیدم خیلی حال کردم.
دوستان جایی هست بتونم بدون دردسر تمام مجموعه این انیمیشن با زیرنویس(یا دوبله شده)وبدون سانسور رو تهیه کنم.
پی لی ز

zed2
20-06-2010, 12:49
من خیلی این انیمیشن رو دوست دارم.ولی متاسفانه نتونستم چیز زیادی ازش ببینم(درحد7قسمت).
تاپیک روکه دیدم خیلی حال کردم.
دوستان جایی هست بتونم بدون دردسر تمام مجموعه این انیمیشن با زیرنویس(یا دوبله شده)وبدون سانسور رو تهیه کنم.
پی لی ز
اگر دانلود بخوای بکنی اسونتر است چون کیفیت و حجم های مختلف رو راحت می تونی ببینی ( با گروه های مختلف ساب )
ساب های فارسی هم بصورت جدا تو اینترنت هست باید خودت با پخش کننده موقع اجرا ویدیو وارد کنی تا ببینی.
زیر نویسش هم فعلا تا زمانی که وضعیت مملکت اینه که هیچ خیلی انیمه ها و مانگاهای دیگر رو نمی تونی تو ایران ببینی.( تیر خلاص بزنم توهم امید باسه خودت نزنی)

پ ن:
من تازه امدم از یک ماه پیش تا الان مانگا تا کجا پیش رفته؟
اخرین چپتری که خوندم موقعی بود که ناروتو تلسم زندانی کردن کیوبی رو باز کرد .....

Gamemaster
20-06-2010, 13:01
واقعا كي ميخاد تموم بشه هاردم پر شد :27:

zed2
20-06-2010, 13:40
واقعا كي ميخاد تموم بشه هاردم پر شد :27:
خوبه این کوتاهه:31:
پیشنهاد می کنم یک هارد اکسترنال باسه ذخیره ویدیو هات استفاده کنی

Hyuga 91
22-06-2010, 12:01
سلام به همگی دوستان ، من علیرضا هستم و دوستانی که ناروتو رو میخونن یا انیمش رو میبینن احتمالا با من آشنا هستن ... من مسئول گروه آپتا انجمن بهشت انیمه هستم و مترجم انیمه و مانگای ناروتو ...
خوشحال شدم که اینجا تنها جایی بود که هم زیرنویس و هم مانگا رو با ذکر اسم گروه ما آورده بودن ...
امیدوارم از این انیمه و مانگا لذت ببرین ... -_^

جنون
25-06-2010, 18:02
چقدر طرفدار داره این ناروتو!!!!
ای ول فکر میکردم فقط منم که ........
بابا همتون خیلی باحالید.
روحیه گرفتم بخدا.:20:

zed2
25-06-2010, 21:27
چقدر طرفدار داره این ناروتو!!!!
ای ول فکر میکردم فقط منم که ........
بابا همتون خیلی باحالید.
روحیه گرفتم بخدا.:20:
دوره فسیل بودن دیدگاه ها داره می گذره ......:31:
تا اخرین قسمت دیدی؟

footballist
29-06-2010, 21:45
ناروتو میتونه در حال حرکت هم چاکرا طبیعت رو جذب کنه(sage mode)؟البته بدون کاگه بنشین.با تشکر

mestry
29-06-2010, 23:12
ناروتو میتونه در حال حرکت هم چاکرا طبیعت رو جذب کنه(sage mode)؟البته بدون کاگه بنشین.با تشکر
نه نمیتونه....مگر اینکه اون قورباغه پیره (اسمش یادم رفت) بیاد رو شونش وایسه و براش چاکرا جذب که اینم امتحان کرد نشد چون کیوبی، قورباغه رو پس میزنه و نمیذاره با ناروتو هماهنگ بشه......

footballist
30-06-2010, 12:25
نه نمیتونه....مگر اینکه اون قورباغه پیره (اسمش یادم رفت) بیاد رو شونش وایسه و براش چاکرا جذب که اینم امتحان کرد نشد چون کیوبی، قورباغه رو پس میزنه و نمیذاره با ناروتو هماهنگ بشه......

پس چرا در مبارزش با پین یا موقعی که دنبال ساسکه رفت دیگه از کاه بنشین برای جذب چاکرا استفاده نمیکرد؟

mestry
30-06-2010, 13:01
پس چرا در مبارزش با پین یا موقعی که دنبال ساسکه رفت دیگه از کاه بنشین برای جذب چاکرا استفاده نمیکرد؟
شما احتمالا مانگا رو خوندی، نه؟ من هنوز نرفتم سراغ مانگاش........الان که داره با پین میجنگه با کاگه بونشین چاکرای طبیعت رو جذب کرد، بعد از قضیه هیناتا هم که کیوبی فعال شده و فکر نکنم دیگه ساگه استفاده کنه......

footballist
30-06-2010, 14:45
شما احتمالا مانگا رو خوندی، نه؟ من هنوز نرفتم سراغ مانگاش........الان که داره با پین میجنگه با کاگه بونشین چاکرای طبیعت رو جذب کرد، بعد از قضیه هیناتا هم که کیوبی فعال شده و فکر نکنم دیگه ساگه استفاده کنه......
بله من مانگا میخونم در ضمن تو جنگ با کیوبی هم از sage استفاده میکنه.

mestry
01-07-2010, 22:11
بله من مانگا میخونم در ضمن تو جنگ با کیوبی هم از sage استفاده میکنه.
ممنون از اینکه اسپویل کردی:31: همه اطرافیام همیشه انیمه ها رو برام اسپویل میکنن، دیگه عادت کردم!

Gamemaster
02-07-2010, 12:17
اشكال نداره پيش مباد:31:

alo0ok
03-07-2010, 22:00
آره علیرضا جان میشناسیمت
من همیشه زیر نویسهای گروه شما رو تحسین کردم (مخصوصن جوتسوی picolo واسه زیرنویس کردن)

hpk34
04-07-2010, 23:16
سلام

بعد از حدود یه سال یعنی یه سال 8-9 روز کم دوباره اومدم تو این تاپیک.

ولی نا امید شدم تو یه سال انیمه ای مثل ناروتو فقط 17 تا صفحه جلو رفته؟؟؟:41:

من حداقل فکر میکردم باید بالای 50 تا صفحه رو بخونم.:41:

مانگا که دیگه الان به اوج خودش رسیده و اگه کیشیموتو نخواد کشش بده تو چندتا قسمت آینده بیشتر سوالها جواب داده میشه.تازه فهمیدیم کیوبی قبلا تو شکم مادر ناروتو زندانی بوده.:18:کلا قبیله مادر ناروتو خودشون مثل اینکه جینچوروکی بودن یا نگهبانش بودن.:46:

قسمت بعدی هم که مبارزه میناتو پدر ناروتو با مادارا- توبی یا همون کسی که 16 ساله پیش باعث حمله کیوبی شده بود هستش.

اوج هیجان من که نمیتونم صبر کنم.:19:

شاید قیافه اصلی توبی هم ببینیم به زودی البته اگه نخواد کشش بده.

اونموقع 3 سال پیش همش میگفتیم چرا زودتر تمومش نمیکنه ولی حالا که کم کم داره به جاهای حساسش میرسه میگیم کاش بیشتر طولش بده تا زود تموم نشه.:40:

zed2
05-07-2010, 09:40
سلام

بعد از حدود یه سال یعنی یه سال 8-9 روز کم دوباره اومدم تو این تاپیک.

ولی نا امید شدم تو یه سال انیمه ای مثل ناروتو فقط 17 تا صفحه جلو رفته؟؟؟:41:

من حداقل فکر میکردم باید بالای 50 تا صفحه رو بخونم.:41:

مانگا که دیگه الان به اوج خودش رسیده و اگه کیشیموتو نخواد کشش بده تو چندتا قسمت آینده بیشتر سوالها جواب داده میشه.تازه فهمیدیم کیوبی قبلا تو شکم مادر ناروتو زندانی بوده.:18:کلا قبیله مادر ناروتو خودشون مثل اینکه جینچوروکی بودن یا نگهبانش بودن.:46:

قسمت بعدی هم که مبارزه میناتو پدر ناروتو با مادارا- توبی یا همون کسی که 16 ساله پیش باعث حمله کیوبی شده بود هستش.

اوج هیجان من که نمیتونم صبر کنم.:19:

شاید قیافه اصلی توبی هم ببینیم به زودی البته اگه نخواد کشش بده.

اونموقع 3 سال پیش همش میگفتیم چرا زودتر تمومش نمیکنه ولی حالا که کم کم داره به جاهای حساسش میرسه میگیم کاش بیشتر طولش بده تا زود تموم نشه.:40:
به به ببین کی اینجاست چه عجب از اینورا

فعلا من بخاطر امتحانات از همه مانگاهام عقب افتادم و موندم کدوم رو بخونم ...........( الانم چند روزه دارم بوکمارکم رو مرتب می کردم که ببینم چی خوندم چی نخوندم.:19:تمونم نمی شد )
چه خبر؟

hpk34
05-07-2010, 12:30
به به ببین کی اینجاست چه عجب از اینورا

فعلا من بخاطر امتحانات از همه مانگاهام عقب افتادم و موندم کدوم رو بخونم ...........( الانم چند روزه دارم بوکمارکم رو مرتب می کردم که ببینم چی خوندم چی نخوندم.:19:تمونم نمی شد )
چه خبر؟

سلام دوست قدیمی.:11:حالتون چطوره؟؟خوب هستین که ایشالا؟؟

امیدوارم امتحاناتونو با موفقیت پشت سر بزارین.خوب باید از آخرین قسمتی که نخوندین بخونین دیگه.:31:

خبر خاصی نیست جز حساس شدن مانگا.:10:

کاشکی مانگا هر روز میومد و تا یه 10 سال دیگه ای تموم نمیشد.:8:

از یه طرف دوست داریم زود بفهمیم چی میشه از یه طرفم میترسیم زود تموم بشه.این کیشیموتو خوب هممونو الاف کرده

zed2
05-07-2010, 13:19
سلام دوست قدیمی.:11:حالتون چطوره؟؟خوب هستین که ایشالا؟؟

امیدوارم امتحاناتونو با موفقیت پشت سر بزارین.خوب باید از آخرین قسمتی که نخوندین بخونین دیگه.:31:

خبر خاصی نیست جز حساس شدن مانگا.:10:

کاشکی مانگا هر روز میومد و تا یه 10 سال دیگه ای تموم نمیشد.:8:

از یه طرف دوست داریم زود بفهمیم چی میشه از یه طرفم میترسیم زود تموم بشه.این کیشیموتو خوب هممونو الاف کرده
بد نیستم ممنون
کلا همه مانگاهای من جاهای حساسن:27:.....
ناراحتی یک مانگای 800 چپتری بدم بخونی که دیگر حوس این ارزو هارو نکنی:21:
من ترجیح می دم داستان خوب در بیاد وقتی می خونم .....زود و دیر شدنش باسم مهم نیست.(گرچه بعضی مواقع لج ادم در میاد:19:)

hpk34
05-07-2010, 15:24
من فقط مانگا ناروتو میخونم و فوتبالیستا.فکر نکنم مانگای دیگه ای به دلم بچسبه.:8:مثلا بلیچ از قیافه هاشون بدم میاد.

مگه میشه دیر اومدنش مهم نباشه؟؟مثلا اومدیم اینترنت ایران پوکید(که البته بعیدم نیست) اونوقت ما بدون ناروتو میمونیم و کلی حسرت میخوریم.:19:

نکته جالب تو مانگا آخری این بود که مادر ساسوکه با مادر ناروتو دوست بودن و معلوم شد ساسوکه حداقل چند ماه بزرگتر از ناروتو هست:5:

و اینکه نکته مبهمی که تو این قسمت به نظر من بوجود اومده اینکه مادر ناروتو میگه 16 سال پیش یه مرد نقاب دار باعث حمله کیوبی شده و نمیگه که مادارا بوده.این یعنی اینکه ممکنه کس دیگه ای پشت اون حمله بوده باشه.شاید تو قسمتای بعدی فهمیدیم کی بوده.:8:

راستی از انیمه چه خبر به کجای داستان رسیده؟؟حدود 90 قسمته که ندیدم:41:

zed2
05-07-2010, 18:36
کلی مانگا هست که منم دیدم فقط بعضی هاشون جالبا و بقیه درجه 2 و 3 هستن و ارزش وقت گذاشتن ندارن ولی یک چیزی بگم
ناروتو بهترین مانگایی نیست که داریم می خونیم بسته به سلیقمون مانگاهای بهتر از ناروتو هم میشه پیدا کرد.:46:

من الان بیشتر از ناروتو فاصله گرفتم ( به خاطر همین هم فکر کنم 10 چپتر عقبم)

hpk34
06-07-2010, 08:36
میدونین حقیقتش من مانگاهای دیگه رو اصلا نمیبینم.:13:

من با ناروتو کلی خاطره دارم واسه همین نمیخوام مانگایی رو بیشتر از اون دوست داشته باشم.:8:ناروتو هم که همیشه جزو 2-3 تا مانگا و انیمه پرطرفدار دنیا بوده.در کل تا تموم شدن ناروتو سراغ مانگای دیگه ای نمیرم.:5:

شما حتما این 10 قسمت و ببینین.مخصوصا این آخری که کلی هیجان داره.:10:

zed2
07-07-2010, 19:04
بالاخره رسیدم....عجب لحظه ای هم شده.
این ناروتو هم اولش چه تیکه ای باسه شناختن مادرش انداخت.( که البته کتکش رو خورد. )
خیلی لحظات خنده دار داشت .......
پ ن:
(یکم رفتار مادر ناروتو شبیه ساکورا نیست؟:31:)

hpk34
08-07-2010, 16:01
بالاخره رسیدم....عجب لحظه ای هم شده.
این ناروتو هم اولش چه تیکه ای باسه شناختن مادرش انداخت.( که البته کتکش رو خورد. )
خیلی لحظات خنده دار داشت .......
پ ن:
(یکم رفتار مادر ناروتو شبیه ساکورا نیست؟:31:)

سلام دوباره

قسمت جدید مانگا هم اومد اینجا میتونید ببینید.کلا فکر کنم از همه سایتا این سایت زودتر میزارتش::8:

بابا این میناتا خیلی سریعه لامسب.:18:

دوباره مانگا داره به اوج هیجانش میرسه حتما ببینید.:10:

من که خیلی با میناتو حال کردم تو صفحه آخرشم یه صحنه جالبه که ایتاچی ساسوکه رو تو بغلش گرفته.خیلی قیافش باحاله.معلوم میشه کیشیموتو علاقه خاصی به ایتاچی داره که بازم نشونش داده.:31:

قسمت بعدی مبارزه اصلی با کیوبی شروع میشه.:8:

به نظر منم رفتار مادرش شبیه ساکورا هست.تازه یکمم خطری تره.

artara74
09-07-2010, 10:03
برای ما که تازه قسمت 43-47 دوبله انگیلیسی شیپودن اومده :31:
من در کل عاشق انیمه اش هستم. آخه مانگا هیجان نداره. نفس رو حبس نمی کنه. مخصوصا انیمه که یک قسمت فقط می شینن همدیگه رو نگاه می کنن :46: کلا تو کار طول دادن هستن. یکم هم حساب کردم دیدم باید تا 20 و چند سالگی بشینم این انیمه رو نگاه کنم. (الان 15 سالمه) چرا؟ هر ماه 4 قسمت میاد. سالی 48 . بگیریم 50 . انیمه چند قسمته؟ 400 500 تایی هست. پس میشه حدود 10 سال. البته اگه تا اون موقع سازنده انیمه زنده بمونه. یا دوبلر هاش. چون عاشق لهجه ناروتو ام :40:

hpk34
09-07-2010, 13:07
برای ما که تازه قسمت 43-47 دوبله انگیلیسی شیپودن اومده :31:
من در کل عاشق انیمه اش هستم. آخه مانگا هیجان نداره. نفس رو حبس نمی کنه. مخصوصا انیمه که یک قسمت فقط می شینن همدیگه رو نگاه می کنن :46: کلا تو کار طول دادن هستن. یکم هم حساب کردم دیدم باید تا 20 و چند سالگی بشینم این انیمه رو نگاه کنم. (الان 15 سالمه) چرا؟ هر ماه 4 قسمت میاد. سالی 48 . بگیریم 50 . انیمه چند قسمته؟ 400 500 تایی هست. پس میشه حدود 10 سال. البته اگه تا اون موقع سازنده انیمه زنده بمونه. یا دوبلر هاش. چون عاشق لهجه ناروتو ام :40:

سلام دوست عزیز.

خوب شما چرا با زبون اصلی و زیرنویس انگلیسی نگاه نمیکنین؟؟؟الان حدود قسمت 168 شیپودن هست.:13:

این خودش حدود 3 سال شمارو جلو میندازه.:5:تازه لهجه ژاپنی خیلی باحالتره.:8:

شما که خودتون میگین چقدر طولش میدن انیمه رو تازه اگه قسمتای فیلر هم بهش اضافه نکنن.:41:

واسه همین چیزاست که ما مانگا میخونیم دیگه.که زودتر بفهمیم چی به چیه و از اصل داستان بدون هیچ کم و زیادی با خبر بشیم.

البته ما که اینترنتمون زغالیه وگرنه انیمه رو هم میدیدیم.:10:

zed2
12-07-2010, 12:27
خوب بالاخره به قسمت 167 رسیدم

ساکورا به ارزوش رسید و تیتراژ پایانی مخصوص خودش رو گرفت:31:( تو قسمت های قبلی زد دکور تیتراژ هیناتا رو داغون کرد)

و این هم یک عکس مخصوص از هوکاگه چهارم.(البته اگر باز سرور رو مسدود نکنن بعدا خوبه.)

hpk34
12-07-2010, 12:33
جناب zed2 شما جایی رو سراغ ندارین که بشه قسمتهای انیمه رو با حجم حدود 50 مگ و لینک مستقیم دانلود کرد؟؟

بس که صحبت از انیمه میشه دیگه دارم کف میکنم.از قسمت 75 به بعد دیگه ندیدم.:19:

یه شرکت درست و حسابی هم نمیاد adsl بده که ما این همه تو کف نمونیم.:41:

zed2
12-07-2010, 16:02
جناب zed2 شما جایی رو سراغ ندارین که بشه قسمتهای انیمه رو با حجم حدود 50 مگ و لینک مستقیم دانلود کرد؟؟

بس که صحبت از انیمه میشه دیگه دارم کف میکنم.از قسمت 75 به بعد دیگه ندیدم.:19:

یه شرکت درست و حسابی هم نمیاد adsl بده که ما این همه تو کف نمونیم.:41:
شکار عکس هام از انیمه ها خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر اینجا شلوغ بود و تاپیک شکار لحظه ها داشت من حسابی توش قوقا می کردم ( گرچه فعلا هر چی عکس داشتم تا به حال مسدود شده و تو حسرتش موندم )

مگه کدوم منطقه هستی که نمی تونی بگیری؟چرا از وایمکس یا از روش های دیگر باسه دسترسی به اینترنت پر سرعت استفاده نمی کنی؟

hpk34
13-07-2010, 13:19
شکار عکس هام از انیمه ها خوبه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر اینجا شلوغ بود و تاپیک شکار لحظه ها داشت من حسابی توش قوقا می کردم ( گرچه فعلا هر چی عکس داشتم تا به حال مسدود شده و تو حسرتش موندم )

مگه کدوم منطقه هستی که نمی تونی بگیری؟چرا از وایمکس یا از روش های دیگر باسه دسترسی به اینترنت پر سرعت استفاده نمی کنی؟

خوب شما فعلا شکاراتونو واسه ما بزارین ایشالا اینجا هم شلوغ میشه.:10:

واله وایمکس و بقیه راها که گرونه فقط یه شرکتم ای دی اس ال میده که اونم حجم دانلودش ماهی 2 گیگه که بدرد ما نمیخوره خیلی کمه.:41:

zed2
14-07-2010, 20:23
خوب شما فعلا شکاراتونو واسه ما بزارین ایشالا اینجا هم شلوغ میشه.:10:

واله وایمکس و بقیه راها که گرونه فقط یه شرکتم ای دی اس ال میده که اونم حجم دانلودش ماهی 2 گیگه که بدرد ما نمیخوره خیلی کمه.:41:
یک دفعه از این کارا کردیم و داشتم با چند تا از دوستان دیگر اینجارو رونق می دادیم یکهو یکی از دوستان قدیمی اصول جوانمردانگی رو رعایت نکرد و بجای اینکه در جایی که داشت کار می کرد خودش تلاش کنه عضو جذب کنه امد تبلیغات ناجوانمردانه داد و همه رو کوچ داد یک جای دیگر .(از این رفتار غیر ورزشی اش اصلا خوشم نیومد.)
من موندم باز بیام مطالب و پست بزارم و تلاش کنم تا اینجا رونق بگیره و بعد یکهو یکی بیاد تمام تلاشی که اینجا کردم رو با یک تبلیغ و کوچ اینجارو نابود کنه چه فایده داره اخه....اصول رقابت رو رعایت نکردن همین جا معنی پیدا می کنه.
بجای اینکه در همان جایی که هست کار کنه میاد اینجارو نا کار می کنه و امکان رشد انیمه رو با این کاری که می کنه و همچنین رشد بخش رو میگیره و نمی شه اینجوری امیدوار بود که این بخش ها مستقل و بزرگ شن با این کار دوستان.

همیشه این فرهنگ ایرانی هارو من خیلی بدم می امده در این مورد که بجای رقابت کردن ضد رقابت می کنن

hpk34
15-07-2010, 09:03
من که درست منظورتونو درست نفهمیدم.یعنی یه نفر دیگه میاد تبلیغ یه انیمه دیگرو تو ابن تاپیک میکنه؟؟:13:

خوب شکاراتون مثل همون عکس هوکاگه 4 هست؟؟

اگه مثل عکس بالا باشه که فکر نمیکنم تبلیغ کردن چیزی از ارزش کار شما کم بکنه.حالا شما 3-4 تا از این شکاراتونو بزارین تا ببینیم چی میشه.:10:

فعلا که انگار فقط منو شما میایم تو این تاپیک.شاید با این کارتون کسای بیشتری بیان و اینجا یکم شلوغ بشه.:11:

راستی اون سایتم همونطور که گفتین فقط چند ساعت ادامه دانلود داره که بدرد ما نمیخوره.

سایتی رو سراغ ندارین که آنلاین قسمتاشو نشون بده و بعد بشه فلش اون سایتو مستقیم دانلود کرد؟؟

zed2
15-07-2010, 10:48
من که درست منظورتونو درست نفهمیدم.یعنی یه نفر دیگه میاد تبلیغ یه انیمه دیگرو تو ابن تاپیک میکنه؟؟:13:

خوب شکاراتون مثل همون عکس هوکاگه 4 هست؟؟

اگه مثل عکس بالا باشه که فکر نمیکنم تبلیغ کردن چیزی از ارزش کار شما کم بکنه.حالا شما 3-4 تا از این شکاراتونو بزارین تا ببینیم چی میشه.:10:

فعلا که انگار فقط منو شما میایم تو این تاپیک.شاید با این کارتون کسای بیشتری بیان و اینجا یکم شلوغ بشه.:11:

راستی اون سایتم همونطور که گفتین فقط چند ساعت ادامه دانلود داره که بدرد ما نمیخوره.

سایتی رو سراغ ندارین که آنلاین قسمتاشو نشون بده و بعد بشه فلش اون سایتو مستقیم دانلود کرد؟؟
نه فرستاد فروم همسایه مشهور و اختصاصی:31:
شکار هام رو باسه معرفی انیمه ها و مانگا ها می زاشتم
بچه ها زیاد بودن...از 10 نفر داشتیم دوباره رد می شدیم یکهو انجمن اختصاصی رو معرفی کرد و کوچ داد همه رو....:41:

این یکی رو امید نداشته باش چون بهترین سایتی که داریم باسه این کار در این حجم همان بود که دادم.بقیه همه در کیفیت اصلی هستن. اگر مگا اپلود مسدود نبود لینک مگارو بهت می دادم که از انجا دانلود کنی ....ولی الان با این وضعیت بهترین همین است که بهت دادم.
سایت های فلش هیچکدوم بخش دانلود ندارن......
چرا رپیدباز نمی خری اگر اینجوری هست؟لینک های rmvb رو از سرور های دیگر بکس و بنداز رپیدباز و از انجا با لینک مستقیم و با سرعت بیشتر دانلود کن:46:

hpk34
15-07-2010, 12:32
درسته اونطوری خیلی ظلمه بوده که یهو همه زحمتای آدم به باد بره.:41:

ولی الان دیگه فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیفته چون سایتای انیمه رو دیگه اکثرا میشناسن.

والا راپیدبازو ایناهم بدرد نمیخوره فوقش 1 روز ادامه دانلود داره.:13:

با نرم افزار سیو فلش میشه فلش هارو از بعضی سایتا به راحتی دانلود کرد با لینک مستقیم.اتگه سایتی رو سراغ دارین بگین تا ببینم میشه یا نه.

نمیدونم چرا مانگا 502 نیومده؟؟قرار بود دیروز بیاد.جاهای حساسش آدمو میزارن تو کف.:19:

zed2
15-07-2010, 14:43
درسته اونطوری خیلی ظلمه بوده که یهو همه زحمتای آدم به باد بره.:41:

ولی الان دیگه فکر نمیکنم همچین اتفاقی بیفته چون سایتای انیمه رو دیگه اکثرا میشناسن.

والا راپیدبازو ایناهم بدرد نمیخوره فوقش 1 روز ادامه دانلود داره.:13:

با نرم افزار سیو فلش میشه فلش هارو از بعضی سایتا به راحتی دانلود کرد با لینک مستقیم.اتگه سایتی رو سراغ دارین بگین تا ببینم میشه یا نه.

نمیدونم چرا مانگا 502 نیومده؟؟قرار بود دیروز بیاد.جاهای حساسش آدمو میزارن تو کف.:19:
امیدوارم.....حالا باز دوباره معرفی رو راه می اندازم ببینم چی میشه.

فکر نکنم در ان زمینه زیاد موفق باشی....بیشتر سایت هایی که من انلاین دیدم لینکاشون رو از یوتوب و غیره می دادن که همشون الان بخاطر مسدود بودن قابل پخش نیستن:41:
با این حال سرچ کن تو گوگل شاید یکی که خودش انلاین می زاره پیدا کنی.

شاید تعطیلات بوده....اخر صفحه چپتر قبل تاریخ ننوشته بود؟

hpk34
16-07-2010, 09:08
سلام

بالاخره مانگا 502 هم اومد.من هرچی بیشتر این یوندایمه رو میبینم بیشتر عاشقش میشم.:40:

واقعا این یوندایمه یه چیز دیگست.ناروتو باید بخاطر داشتن همچین پدری افتخار کنه.:31:

واقعا جوتسوهای خیلی خفنی داره.:8:هوششم که دیگه نگو تو سه سوت همه چیرو فهمید.:5:

خودتون برین ببینین.من چیزی نمیگم تا مزش نره::8:

فکر نکنم در ان زمینه زیاد موفق باشی....بیشتر سایت هایی که من انلاین دیدم لینکاشون رو از یوتوب و غیره می دادن که همشون الان بخاطر مسدود بودن قابل پخش نیستن
با این حال سرچ کن تو گوگل شاید یکی که خودش انلاین می زاره پیدا کنی.

شاید تعطیلات بوده....اخر صفحه چپتر قبل تاریخ ننوشته بود؟

شما هم اگه سایتی پیدا کردین حتما بگین.:10:

والا من تو این 502 تا مانگایی که تا حالا دیدم هیچوقت تاریخ مانگای بعدی رو تو صفحات آخرش نزده بود.شما مگه مانگایی رو دیدین که تاریخ بزنه؟؟:20:

zed2
16-07-2010, 20:58
سلام

بالاخره مانگا 502 هم اومد.من هرچی بیشتر این یوندایمه رو میبینم بیشتر عاشقش میشم.:40:

واقعا این یوندایمه یه چیز دیگست.ناروتو باید بخاطر داشتن همچین پدری افتخار کنه.:31:

واقعا جوتسوهای خیلی خفنی داره.:8:هوششم که دیگه نگو تو سه سوت همه چیرو فهمید.:5:

خودتون برین ببینین.من چیزی نمیگم تا مزش نره::8:

شما هم اگه سایتی پیدا کردین حتما بگین.:10:

والا من تو این 502 تا مانگایی که تا حالا دیدم هیچوقت تاریخ مانگای بعدی رو تو صفحات آخرش نزده بود.شما مگه مانگایی رو دیدین که تاریخ بزنه؟؟:20:
من باز عقب موندم....قبول نیست:19:
باشه اگر دیدم سایتی انلاین پخش می کنه بهت خبر می دم :46:

50 درصد مانگاهایی که من می خونم اگر گروه ترجمه زمان انتشار بعدی رو ترجمه کنه می شه فهمید کی هست (البته بیشتر مانگاهایی که تاریخ انتشارشون ثابت نیست تاریخ دارن-و بعضی گروه های ترجمه هم پیش بینی باسه گذاشتن ترجمه چپتر بعد رو می زارن کی هست که افراد همون روز بیان باسه گرفتن.)

ویرایش:
یک معرفی باسه مانگا گذاشتم برو ببین چطوره؟

hpk34
17-07-2010, 08:10
من باز عقب موندم....قبول نيست

من تو خوندن مانگاي ناروتو خيلي سريع عمل ميکنم.از روز چهارشنبه تا جمعه 100 بار به سايتا سر ميزنم تا ببينم کي مياد واسه همين فکر نکنم به من برسين.:31:

50 درصد مانگاهايي که من مي خونم اگر گروه ترجمه زمان انتشار بعدي رو ترجمه کنه مي شه فهميد کي هست (البته بيشتر مانگاهايي که تاريخ انتشارشون ثابت نيست تاريخ دارن-و بعضي گروه هاي ترجمه هم پيش بيني باسه گذاشتن ترجمه چپتر بعد رو مي زارن کي هست که افراد همون روز بيان باسه گرفتن.)

والا تا اونجا که من ميدونم ناروتو تا حالا خيلي مترجم داشته ولي هيچوقت نديدم تاريخ بزنن.من کلا از صفحه اصلي اين سايت تاريخشو ميفهمم که تا حالا اکثرا درست بوده.:

يک معرفي باسه مانگا گذاشتم برو ببين چطوره؟

به نظرم تاپيبک خيلي خوبي ميشه اگه ادامه بدين.:10:

ولي من که تا ناروتو تموم نشه سراغ هيچ مانگايي نميرم.:5:

راستي شکارتون از مانگا 502 چيه؟؟من خودم يه صحنه رو خيلي باحال ديدم.:46:

بالاخره ضربه خوردن توبی رو هم ديديم.:27:معلوم شد که جوتسوهاي توبي با اون کسي که 16 سال پيش به کونوها حمله کرده يکيه يعني به احتمال زياد همونه.اين احتمال رو هم نميشه ناديده گرفت که توبي همون ابيتو (دوست کاکاشي) هست چون اون موقع کاکاشي هم به اندازه کافي بزرگ بوده.البته بعيده که ابيتو با اون سنش اين همه جوتسوهاي قوي بلد بوده باشه.

واقغا مانگا خيلي جذاب شده.:8:

zed2
17-07-2010, 11:12
من تو خوندن مانگاي ناروتو خيلي سريع عمل ميکنم.از روز چهارشنبه تا جمعه 100 بار به سايتا سر ميزنم تا ببينم کي مياد واسه همين فکر نکنم به من برسين.:31:

والا تا اونجا که من ميدونم ناروتو تا حالا خيلي مترجم داشته ولي هيچوقت نديدم تاريخ بزنن.من کلا از صفحه اصلي اين سايت تاريخشو ميفهمم که تا حالا اکثرا درست بوده.:

به نظرم تاپيبک خيلي خوبي ميشه اگه ادامه بدين.:10:

ولي من که تا ناروتو تموم نشه سراغ هيچ مانگايي نميرم.:5:

راستي شکارتون از مانگا 502 چيه؟؟من خودم يه صحنه رو خيلي باحال ديدم.:46:

بالاخره ضربه خوردن توبی رو هم ديديم.:27:معلوم شد که جوتسوهاي توبي با اون کسي که 16 سال پيش به کونوها حمله کرده يکيه يعني به احتمال زياد همونه.اين احتمال رو هم نميشه ناديده گرفت که توبي همون ابيتو (دوست کاکاشي) هست چون اون موقع کاکاشي هم به اندازه کافي بزرگ بوده.البته بعيده که ابيتو با اون سنش اين همه جوتسوهاي قوي بلد بوده باشه.

واقغا مانگا خيلي جذاب شده.:8:
همان شما رو یک موضوع تمرکز کردی مثل من 50 60 تا مانگا نمی خونی و یا مانگا جدید پیدا نمی کنی......:31:
تو ناروتو راست می گی...ترجمه هایی که قبلا من دیدم رو نگاه کردم هیچکدوم تاریخ ندارن......
خوب که قطعا خوبه چون دید میاره ولی وقت و زمان می خواد .

راستی چرا شکار خودت رو نمی زاری.....

مال من
می گم اگر ناروتو 10 سال دیگر تموم نشه شما مانگای دیگری نمی خونی؟یک موقع بعدا پشیمون نشی چرا قبلا مانگاهای دیگر رو نخوندم:21:

در مورد توبی که گفتی فکر نکنم مشکلی باشه چون بالاخه شارینگان کم قدرتی نیست.....به راحتی می تونه هر تکنیکی رو با یک بار دیدن یاد بگیره .....

پ ن:
حالا خوبه باز مشخص شه اشتباه گرفتیم....:31:

vista_vz
17-07-2010, 12:18
این میناتو خیلی کار درسته...چجور زد توبی رو له کرددد!!!!!کلی حال کردم!!!

shalakhtehall_01367
17-07-2010, 16:11
بنازم یوندایمه سامااااااااااااا
اینطور که من میبینم توبی تو چپتر بعدی از خودش یه چشمه هایی نشون میده....
ولی من به این نتایج راجع به قدرت توبی رسیدم :
توبی فقط با شارینگان حریفشو شکست میده....یعنی اونارو میکشه تو و خدا داند که اونجا باهاشون چه میکنه....
تایجتسوش در حد دمپایی هستش...یعنی چی اون زنجیر مسخره رو میبندی به دستات .... اونم جلوی کی .. یوندایمه....
بزرگترین دروغ گوی سال هستش....به ساسکه میگه که اوچیها تو حمله کیوبی نقشی نداشته ولی الان برعکسش رو شد...

کلا اگه توبی تو 16 سال پیش دستو پاش برای خودش بود الان نیست .... مطمعنا یوندایمه یه بالایی سرش میاره و زتسو تیکه هاشو جمع میکنه....
اوچیها چرا تو دهکده نیست ؟؟؟
توبی سوسک میشود...

hpk34
18-07-2010, 08:28
راستي چرا شکار خودت رو نمي زاري.....

اينم شکار من لباس کاکاشي خيلي مسخرش کرده.:31::

مي گم اگر ناروتو 10 سال ديگر تموم نشه شما مانگاي ديگري نمي خوني؟يک موقع بعدا پشيمون نشي چرا قبلا مانگاهاي ديگر رو نخوندم

فقط ناروتو هست که ارزش وقت گذاشتن داره.:8:وگرنه آدم ميتونه از صبح تا شب مانگا بخونه.من که پشيمون نميشم و تا پايان فقط با ناروتو ميمونم.:40:

حالا خوبه باز مشخص شه اشتباه گرفتيم....

اگه اينجوري بشه که ديگه خيلي پيچيده ميشه.:13:

اين ميناتو خيلي کار درسته...چجور زد توبي رو له کرددد!!!!!کلي حال کردم!!!

چه عجب بالاخره يه نفر به اين تاپيک سر زد.ميناتو حرف نداره.بابت عکس زيباتونم ممنون.:11:

بنازم يوندايمه سامااااااااااااا
اينطور که من ميبينم توبي تو چپتر بعدي از خودش يه چشمه هايي نشون ميده....
ولي من به اين نتايج راجع به قدرت توبي رسيدم :
توبي فقط با شارينگان حريفشو شکست ميده....يعني اونارو ميکشه تو و خدا داند که اونجا باهاشون چه ميکنه....
تايجتسوش در حد دمپايي هستش...يعني چي اون زنجير مسخره رو ميبندي به دستات .... اونم جلوي کي .. يوندايمه....
بزرگترين دروغ گوي سال هستش....به ساسکه ميگه که اوچيها تو حمله کيوبي نقشي نداشته ولي الان برعکسش رو شد...

کلا اگه توبي تو 16 سال پيش دستو پاش براي خودش بود الان نيست .... مطمعنا يوندايمه يه بالايي سرش مياره و زتسو تيکه هاشو جمع ميکنه....
اوچيها چرا تو دهکده نيست ؟؟؟
توبي سوسک ميشود...

سلام دوست عزيز.من صفحات قبلي رو که خوندم متوجه شدم اطلاعات شما کلا در مورد ناروتو خيلي بالاست هم در مورد افراد و هم در مورد جوتسوهاشون.شما اين همه چيزو از کجا فهميدين؟؟:8:

مثلا گفته بودين که ميناتو ميتو خودشو تله پورت کنه ولي من تا مانگا 501 رو نديدم فکر نميکردم درست باشه.:46:

در کل کلي حال کردم توبي بالاخره يه ضربه اي خورد.بايد ببينيم در قسمتهاي بعدي چي ميشه.:40:

shalakhtehall_01367
20-07-2010, 22:45
سلام دوست عزيز.من صفحات قبلي رو که خوندم متوجه شدم اطلاعات شما کلا در مورد ناروتو خيلي بالاست هم در مورد افراد و هم در مورد جوتسوهاشون.شما اين همه چيزو از کجا فهميدين؟؟

مثلا گفته بودين که ميناتو ميتو خودشو تله پورت کنه ولي من تا مانگا 501 رو نديدم فکر نميکردم درست باشه.

در کل کلي حال کردم توبي بالاخره يه ضربه اي خورد.بايد ببينيم در قسمتهاي بعدي چي ميشه.
رو ناروتو خراب شدمه....
اگه سوالی داشتین بپرسین....اگه بتونم حتما جواب میدم .... در مجموع در خدمتیم...
ایول دارم میمیرم که چپتر بعدی رو ببینم....تا اون موقع میکفیم....

یه چیز دیگه ای که به ذهنم اومد قضیه دستای توبی تو 16 سال پیشه....
چرا اینجا دستاش معلومه ولی در زمان حال پوشیده هستن ؟؟؟ ما میدونیم که در زمان حال بدن توبی از کلون های زتسو ساخته شده....تو چپترایی که توبی با آنبوی مخصوص دانزو (فو) درگیر میشه دستشو خیلی راحت میکنه و اون دست یه چیزی تو مایه های کلون های زتسو بود (البته با توجه به کلون بودن بدن کیسامه در مبارزه با کیلربی....)
حالا من احتمال میدم که میناتو در 16 سال پیش یه بلایی سر توبی میاره بعدش میره سراغ کیوبی...
شاید توبی رو هم مثل کیوبی مهر کنه ...البته فقط بدنشو....
بعد زتسو یه بدن واسه کله خالی مادارا ( یا هر کوفتی که هست ) میسازه...

shalakhtehall_01367
20-07-2010, 23:03
راستی دوستان راجع به نظر سنجی باید بگم که خیلی ها باید از تو لیست خط بخورن.... (اینو سای شیکامارو ....)
تازه ما داریم متوجه میشیم که قدیم ها هم قدرتمندایی وجود داشتن...که البته هنوز هیچی نشده کل ملت از جمله خودم آینده نگری کردیم و به ناروتو رای دادیم....
تو این چپتر مشخص شد که نیدایمه ( هوکاگه دوم ) شونشین نو جتسویی در حد و اندازه های میناتو داشته...(یا شاید بشه گفت که یوندایمه از نیدایمه علم شونشین نو جتسو رو به ارث برده)
کلا از نظر من نیدایمه خیلی خیلی مشکوکه :
دلایل :
اون خدای جتسو های آب بوده و یه چیزی تو مایه های هاشیراما در استفاده از چوب بوده....(کلا دو برادر فوق العاده بودن) و از بنیان گذاران نینجتسو های امروزی و آکادمی های نینجایی در کونو ها بوده ولی یکدفعه میگه که توسط 20 نینجای رعد کشته میشه.... البته نینجای مخصوص رعد....یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
توی گروهی که زیر دست نیدایمه فعالیت میکردن یه اوچیها وجود داشت که اسمشو فراموش کردم....و چیزی که خیلی نظر منو به طرف نیدایمه جذب کرد نام اونه : توبی راما .... که البته برادرش هاشیراما بوده...

mestry
21-07-2010, 02:46
آره دیگه همه دارن سوپرمن از آب درمیان و ما نمیدونستیم........

---------- Post added at 03:46 AM ---------- Previous post was at 03:42 AM ----------

یه تیکه خارج از موضوع:
راستی دوستان یه میتینگ 15 مرداد قراره تو تهران برگزار بشه، کلی از طرفدارای انیمه میان اونجا، حدود 100 نفر.....اگه خواستید پ.خ بزنید آدرسش رو بدم......من تا حالا 2بار اونجا رفتم، خیلی خوش گذشت......کیک انیمه ای.....هارد بیار انیمه و مانگا پرکن.....هرچقد دلت خواست سر انیمه ها بحث کن.......از همه سنی، 9 سال گرفته تا 40 سال، مرد و زن.....خلاصه قراره ایندفعه بترکونیم...

hpk34
21-07-2010, 09:05
رو ناروتو خراب شدمه....
اگه سوالی داشتین بپرسین....اگه بتونم حتما جواب میدم .... در مجموع در خدمتیم...
ایول دارم میمیرم که چپتر بعدی رو ببینم....تا اون موقع میکفیم....

یه چیز دیگه ای که به ذهنم اومد قضیه دستای توبی تو 16 سال پیشه....
چرا اینجا دستاش معلومه ولی در زمان حال پوشیده هستن ؟؟؟ ما میدونیم که در زمان حال بدن توبی از کلون های زتسو ساخته شده....تو چپترایی که توبی با آنبوی مخصوص دانزو (فو) درگیر میشه دستشو خیلی راحت میکنه و اون دست یه چیزی تو مایه های کلون های زتسو بود (البته با توجه به کلون بودن بدن کیسامه در مبارزه با کیلربی....)
حالا من احتمال میدم که میناتو در 16 سال پیش یه بلایی سر توبی میاره بعدش میره سراغ کیوبی...
شاید توبی رو هم مثل کیوبی مهر کنه ...البته فقط بدنشو....
بعد زتسو یه بدن واسه کله خالی مادارا ( یا هر کوفتی که هست ) میسازه...

واقعا کیف کردم از این دقت شما.:11:

اصلا حواسمون به دستاش نبود.اگه دقت کنید دستاشو تو چپتر 502 زیاد نشون داده این کیشیموتو در حالی که در زمان حال همیشه دستکش سیاه یعنی کلا لباس سیاه همیشه تنشه.:5:

در کل بدن زمان حالش مشکوکه.:13:باید ببینیم چی میشه

کیسامه هم که انگار 100 تا جون داره.راستی این کلون هایی که میگین با کاگه بونشین های ناروتو فرق داره؟؟یا 2 تاش شبیه سازی مثل همه؟؟

راستی دوستان راجع به نظر سنجی باید بگم که خیلی ها باید از تو لیست خط بخورن.... (اینو سای شیکامارو ....)
تازه ما داریم متوجه میشیم که قدیم ها هم قدرتمندایی وجود داشتن...که البته هنوز هیچی نشده کل ملت از جمله خودم آینده نگری کردیم و به ناروتو رای دادیم....
تو این چپتر مشخص شد که نیدایمه ( هوکاگه دوم ) شونشین نو جتسویی در حد و اندازه های میناتو داشته...(یا شاید بشه گفت که یوندایمه از نیدایمه علم شونشین نو جتسو رو به ارث برده)
کلا از نظر من نیدایمه خیلی خیلی مشکوکه :
دلایل :
اون خدای جتسو های آب بوده و یه چیزی تو مایه های هاشیراما در استفاده از چوب بوده....(کلا دو برادر فوق العاده بودن) و از بنیان گذاران نینجتسو های امروزی و آکادمی های نینجایی در کونو ها بوده ولی یکدفعه میگه که توسط 20 نینجای رعد کشته میشه.... البته نینجای مخصوص رعد....یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟
توی گروهی که زیر دست نیدایمه فعالیت میکردن یه اوچیها وجود داشت که اسمشو فراموش کردم....و چیزی که خیلی نظر منو به طرف نیدایمه جذب کرد نام اونه : توبی راما .... که البته برادرش هاشیراما بوده...

آره اونارو که محض خنده گذاشتن تو نظر سنجی.:31:ولی شیکامارو به نظر من میتونه تو لیست باقی بمونه.:46:

من که هنوز رای ندادم به هیچکس.البته همیشه ناروتو شماره 1 منه.:40:

منظورتون تو کدوم چپتره؟؟تا اونجا که من یادمه هوکاگه دوم فقط تو مبارزه با هوکاگه سوم اونم وقتی که اوروچیمارو احضارش کرد چندتا جوتسوهاشو نشون داد غیر از اون یادم نمیاد تو چپتری مبارزه ای کرده باشه؟؟؟:13:

اسم اون اوچیها که زیردستش بود کاگامی اوچیها بوده که فکر نکنم زیاد مالی بوده.درسته تنها هوکاگه ای که ما چیز زیادی ازش نمیدونیم همین هوکاگه دومه که زیردستاش دانزو و هوکاگه سومم بودن.احتمالا خیلی خفن بوده.:8:

در کل آقا من از شما حسودیم میشه.شما این همه چیز میدونینو ما هیچی نمیدونیم.قبول نیست.:19::19::19:

مگه غیر از مانگا چیز دیگه ای هست که شما این همه اطلاعات دارین در مورد ناروتو؟؟

قراره 503 امروز بیاد البته فکر کنم تا انگلیسیش کنن فردا میاد رو نت.:10:

shalakhtehall_01367
22-07-2010, 02:37
کیسامه هم که انگار 100 تا جون داره.راستی این کلون هایی که میگین با کاگه بونشین های ناروتو فرق داره؟؟یا 2 تاش شبیه سازی مثل همه؟؟
کلون های زتسو فقط توسط زتسو سفید تولید میشن....و یجورایی با کلون های ناروتو فرق فوکولن....کلون های ناروتو در حالت عادی با ناخن گیر هم میترکن ولی کلون زتسو میتونن علاوه بر شکل خود زتسو شکل افراد رو هم بعلاوه چاکراشون کپی کنه....

منظورتون تو کدوم چپتره؟؟تا اونجا که من یادمه هوکاگه دوم فقط تو مبارزه با هوکاگه سوم اونم وقتی که اوروچیمارو احضارش کرد چندتا جوتسوهاشو نشون داد غیر از اون یادم نمیاد تو چپتری مبارزه ای کرده باشه؟؟؟
مبارزه دیگه ای تو چپترای دیگه نداشتن ولی تو اون مبارزه ما از اون هاشیراما با اون ابهت هم چیز خاصی ندیدیم...در کل اون یه مبارزه کلاسیک و کلک کیشی موتو بود ...قصدش فقط نشون دادن اونا بود...ساندایمه دانش آموز مخصوص نیدایمه بوده....
راستی چیز دیگه ای که یادم رفت : خالق ادو تنسی نیدایمه ساما بوده....دیگه چی خفن تر از این ... هان ؟؟؟(نیدایمه تو مبارزه با ساندایمه به اروچیمارو میگه : انگار این بچه یچیزایی حالیشه)

مگه غیر از مانگا چیز دیگه ای هست که شما این همه اطلاعات دارین در مورد ناروتو؟؟
من منبع رو مانگا و بعضی از گفته های کیشیموتو میدونم...کلا به انیمه اعتمادی نیست...

hpk34
22-07-2010, 09:10
کلون های زتسو فقط توسط زتسو سفید تولید میشن....و یجورایی با کلون های ناروتو فرق فوکولن....کلون های ناروتو در حالت عادی با ناخن گیر هم میترکن ولی کلون زتسو میتونن علاوه بر شکل خود زتسو شکل افراد رو هم بعلاوه چاکراشون کپی کنه....

ممنون بخاطر توضیجتون.این زتسو هم عجب جونوریه.:31:

مبارزه دیگه ای تو چپترای دیگه نداشتن ولی تو اون مبارزه ما از اون هاشیراما با اون ابهت هم چیز خاصی ندیدیم...در کل اون یه مبارزه کلاسیک و کلک کیشی موتو بود ...قصدش فقط نشون دادن اونا بود...ساندایمه دانش آموز مخصوص نیدایمه بوده....
راستی چیز دیگه ای که یادم رفت : خالق ادو تنسی نیدایمه ساما بوده....دیگه چی خفن تر از این ... هان ؟؟؟(نیدایمه تو مبارزه با ساندایمه به اروچیمارو میگه : انگار این بچه یچیزایی حالیشه)

بابا نیدایمه و ساندایمه دیگه کدومن آدم قاطی مبکنه.زیردیپلمی بگین هوکاگه اول یا دوم دیگه.:31:

این ادوتنسی کدوم جوتسو هست؟؟:13:
--------------

مانگا 503 هم اومد::8:

انگار هیچجوری نمیشه مادارا رو شکست داد.مثل اینکه وجود خارجی نداره و یه روحه.:18:

میناتو لامسب خدای سرعتم هست و جوتسویی که هوکاگه 3 رو اوروچیمارو اجرا کردو نصف روحشو گرفتم که بلده.:40:

میناتو نظیر نداره اگه مادارا وجود خارجی داشت مطمئنم شکستش میداد.تا حالا به نظر من قویتریت شینوبی بوده.:8::40:

shalakhtehall_01367
23-07-2010, 03:53
بابا نیدایمه و ساندایمه دیگه کدومن آدم قاطی مبکنه.زیردیپلمی بگین هوکاگه اول یا دوم دیگه
هوکاگه اول...هاشیراما...شودایمه
هوکاگه دوم...توبی راما...نیدایمه
هوکاگه سوم...ساروتوبی...ساندایمه
هوکاگه چهارم...میناتو...یوندایمه
هوکاگه پنجم...سوناده...گودایمه

این ادوتنسی کدوم جوتسو هست؟؟
ادو تنسی همون جتسویی هست که اروچیمارو جلوی ساندایمه زد و نیدایمه و شودایمه رو احضار کرد (البته یوندایمه رو هم احضار کرد که ساندایمه جلوی احضار رو گرفت...وگرنه یوندایمه رو همون قدیما دیده بودیم...)
کابوتو جلوی توبی ادو تنسی زد و دیدارا ساسوری ایتاچی کاکوزو و ناگاتو رو احضار کرد....که بعدش توبی از بس که کف کرد قیافش ایطوری شد :18: :18: :18: این یکی از مخوفترین جتسوهاست که حتی یکی مثل توبی با دیدنش خودشو خیس کرد...
کلا تا الان فقط سه نفر این فن بلد بودن :
نیدایمه
اروچیمارو که از رول های ممنوعه کونوها کشش رفت
کابوتو که از اروچی به ارث بردش...

انگار هیچجوری نمیشه مادارا رو شکست داد.مثل اینکه وجود خارجی نداره و یه روحه.

میناتو لامسب خدای سرعتم هست و جوتسویی که هوکاگه 3 رو اوروچیمارو اجرا کردو نصف روحشو گرفتم که بلده.

میناتو نظیر نداره اگه مادارا وجود خارجی داشت مطمئنم شکستش میداد.تا حالا به نظر من قویتریت شینوبی بوده
والا دیگه چی میتونم بگم...
بابت لینک 503 ممنون عالی بود ...:31:
یه نکته از ژاپن: یکی از معروف ترین خاندان های سامورایی خاندان ساروتوبی بوده که ساسکه ساروتوبی یکی از بهترین شمشیرزنان بوده...نام پدر ساندایمه ساسکه بوده و پدر ساسکه نام اون رو از روی نام پدر هوکاگه سوم انتخاب کرده...عجب...این کارا از اوچیها بعیده...کلا ساروتوبی ها تو این مانگا خیلی فداکارن...اون از ساندایمه اون از آسوما پسرش...
هانزو لیدر آماگاکوه که ناگاتو رو بدبخت کرد....هاتوری هانزو یکی از بهترین سامورایی ها بوده که تو دریا کشته میشه...حالا من موندم که هانزو تو این مانگا چرا اینقدر عوضیه.....

mestry
23-07-2010, 03:56
دوستان یه سوال: چرا گارا ابرو نداره؟
این مدت هاست برام یه سواله و هنوز جوابشو پیدا نکردم...

hpk34
23-07-2010, 13:45
هوکاگه اول...هاشيراما...شودايمه
هوکاگه دوم...توبي راما...نيدايمه
هوکاگه سوم...ساروتوبي...ساندايمه
هوکاگه چهارم...ميناتو...يوندايمه
هوکاگه پنجم...سوناده...گودايمه

ممنون.:46:
دانزو پس چي؟؟ميگم بجاي اينا مثلا بگين هوک 1 - هوک 2 - هوک 3 که راحت تره آدم گيج نميشه.:31:

ادو تنسي همون جتسويي هست که اروچيمارو جلوي ساندايمه زد و نيدايمه و شودايمه رو احضار کرد (البته يوندايمه رو هم احضار کرد که ساندايمه جلوي احضار رو گرفت...وگرنه يوندايمه رو همون قديما ديده بوديم...)
کابوتو جلوي توبي ادو تنسي زد و ديدارا ساسوري ايتاچي کاکوزو و ناگاتو رو احضار کرد....که بعدش توبي از بس که کف کرد قيافش ايطوري شد اين يکي از مخوفترين جتسوهاست که حتي يکي مثل توبي با ديدنش خودشو خيس کرد...
کلا تا الان فقط سه نفر اين فن بلد بودن :
نيدايمه
اروچيمارو که از رول هاي ممنوعه کونوها کشش رفت
کابوتو که از اروچي به ارث بردش...

آهان درسته الان قسمت 489 رو خوندم کابوتو همينارو گفت.پس جوتسوي خفنيه.:5:تو 490 هم یه نفر دیگه رو احضار کرد که توبی کفش برید فکر کنم مادارای واقعی یا هوک 1 بوده احتمالا.:13:

والا ديگه چي ميتونم بگم...
بابت لينک 503 ممنون عالي بود ...
يه نکته از ژاپن: يکي از معروف ترين خاندان هاي سامورايي خاندان ساروتوبي بوده که ساسکه ساروتوبي يکي از بهترين شمشيرزنان بوده...نام پدر ساندايمه ساسکه بوده و پدر ساسکه نام اون رو از روي نام پدر هوکاگه سوم انتخاب کرده...عجب...اين کارا از اوچيها بعيده...کلا ساروتوبي ها تو اين مانگا خيلي فداکارن...اون از ساندايمه اون از آسوما پسرش...
هانزو ليدر آماگاکوه که ناگاتو رو بدبخت کرد....هاتوري هانزو يکي از بهترين سامورايي ها بوده که تو دريا کشته ميشه...حالا من موندم که هانزو تو اين مانگا چرا اينقدر عوضيه.....

خواهش ميکنم.
هانزو برادر دانزو نيست؟؟يادمه که باعث شد ناگاتو اون رفيقش که قيافش مثل پين بودو بکشه.:41:

راستی خود کیشیموتو این توضیحاتو در مورد شخصیتهای داستان میگه؟؟شما از کجا میخونین صحبتاشو؟؟

دوستان يه سوال: چرا گارا ابرو نداره؟
اين مدت هاست برام يه سواله و هنوز جوابشو پيدا نکردم...

خوب کيشيموتو خواسته ديگه.:31:
شايدم از ابروهاش خوشش نمياد و اونارو ميزنه.:27:

----------
اینم شکار من از 503:

معلوم میشه کیوبی یجورایی به خاندان اوچیها هم مربوط میشه.شاید مثلا سگ نگهبانشون بوده.:31:

قبلا اینجا تو مانگا 398 دیده بودم ولی گفتم شاید درست نباشه:

باید ببینیم قسمت بعد چی میشه.:41:

shalakhtehall_01367
24-07-2010, 04:53
خواهش ميکنم.
هانزو برادر دانزو نيست؟؟يادمه که باعث شد ناگاتو اون رفيقش که قيافش مثل پين بودو بکشه.

راستی خود کیشیموتو این توضیحاتو در مورد شخصیتهای داستان میگه؟؟شما از کجا میخونین صحبتاشو؟؟
هانزو و دانزو برادر نبودن...فقط همکار بودن....
نکته: هانزو شونشین نو جتسو داشته...
این توضیحات بر گرفته از مانگا هستن....ولی میشه از مصاحبه های کیشی که تو سایتای خارجی منتشر میشه یچیزایی برداشت کرد...

معلوم میشه کیوبی یجورایی به خاندان اوچیها هم مربوط میشه.شاید مثلا سگ نگهبانشون بوده
نمیشه گفت که ارتباط دارن...میشه گفت که بیجوها بازیچه دست اوچیها میشن....
اینکه کیوبی اینجا شارینگان داره به این خاطره که از یه اوچیها گنجتسو خورده....مثل ماندا مار مخصوص اروچیمارو که از ساسکه گنجتسو خورد....مثل اینکه گنجتسو روی حیوانات خودش رو بصورت شارینگان در چشم اونا نشون میده...و هر وقت گنجتسو از بین بره چشم به حالت عادی برمیگرده....اون عکس هم مربوط به قضیه مادارا و هاشیراما و کیوبی میشه که کیوبی تو چنگ گنجتسوی مادارا بوده...کلا میشه گفت که اوچیها خیلی به شارینگان متکیه و یکی مثل توبی می خواد صلح رو با گنجتسو بیاره...مثل اینه که خودمونو رنگ کنیم ولی درونمون همونی باشه که بود...

hpk34
24-07-2010, 09:06
هانزو و دانزو برادر نبودن...فقط همکار بودن....
نکته: هانزو شونشین نو جتسو داشته...
این توضیحات بر گرفته از مانگا هستن....ولی میشه از مصاحبه های کیشی که تو سایتای خارجی منتشر میشه یچیزایی برداشت کرد...

گفتم چون آخر اسم 2 تاشون زو داره حتما فامیلن با هم.:20:

شما که اسم جوتسوهارو میگین خوب یه توضیحی هم دربارش بدین دیگه ما که نمیدونیم شونسین نو جوتسو چیه؟؟:13:

من خودم مانگا رو تا قسمت 400 دوبار خوندم ولی خیلی از چیزایی که شما گفتینو اصلا ندیده بودم توش..:41:

نمیشه گفت که ارتباط دارن...میشه گفت که بیجوها بازیچه دست اوچیها میشن....
اینکه کیوبی اینجا شارینگان داره به این خاطره که از یه اوچیها گنجتسو خورده....مثل ماندا مار مخصوص اروچیمارو که از ساسکه گنجتسو خورد....مثل اینکه گنجتسو روی حیوانات خودش رو بصورت شارینگان در چشم اونا نشون میده...و هر وقت گنجتسو از بین بره چشم به حالت عادی برمیگرده....اون عکس هم مربوط به قضیه مادارا و هاشیراما و کیوبی میشه که کیوبی تو چنگ گنجتسوی مادارا بوده...کلا میشه گفت که اوچیها خیلی به شارینگان متکیه و یکی مثل توبی می خواد صلح رو با گنجتسو بیاره...مثل اینه که خودمونو رنگ کنیم ولی درونمون همونی باشه که بود...

پس اینجوریه.:10:ولی فکر نکنم توبی بخواد صلح بیاره اون میخواد قدرت همه چیز دست خودش باشه به نظرم.

راستی این آدم پدر کورنای همسر خدابیامرز آسوما هست.تا حالا اصلا به چشم های کورنای توجه درستی نکرده بودم.اینا چشماشون مثل ناگاتو رانینگانه؟؟:13:یکم دایره هاش کمتره شاید رانینگان کامل نباشه؟؟

کونوها محد قدرت بوده ها شارینگانو رانینگانو بیوکاگون رو داشتن.:21:

vampyre
24-07-2010, 15:01
دوستان من تا حالا ناروتو رو ندیدم ولی الان میخوام ببینم و برای همین چندتا سوال دارم:
1-اینکه میکن انیمه ی ناروتو و مانگای ناروتو یعنی چی؟انیمه با مانگا چه فرقی داره ؟مانگا چیه؟
2-بگید چندتا سیزن تا الان پخش شده؟

zed2
24-07-2010, 20:36
به دنیای انیمه ها و مانگا ها خوش امدی
باسه فهمیدن انیمه و مانگا تاپیک زیر رو بخون که اطلاعات کافی رو داره

من سیزن بندی اش رو ندارم ولی می دونم در انیمه ناروتو 220 قسمت و از ناروتو شیپن نزدیک 170 قسمت پخش شده و هر هفته قسمت جدید پخش میشه( تو ژاپن )
باسه مانگا تا الان 503 چپتر منتشر شده و هر هفته یک چپتر منتشر میشه:46:

shalakhtehall_01367
25-07-2010, 04:02
شما که اسم جوتسوهارو میگین خوب یه توضیحی هم دربارش بدین دیگه ما که نمیدونیم شونسین نو جوتسو چیه؟؟

من خودم مانگا رو تا قسمت 400 دوبار خوندم ولی خیلی از چیزایی که شما گفتینو اصلا ندیده بودم توش.
شونشین نو جتسو فنیه که فرد استفاده کننده میتونه خیلی سریع و در کمتر از یک ثانیه از جایی به جای دیگه بره...مثل توبی یا یوندایمه...مثلا اگه من شونشین نو جتسو رو بلد بودم یک ثانیه بعد از اینکه این پست رو زدم پشت در خونتون ظاهر میشدم...:31:
خیلی از چیزایی که من تو پستای قبلی گفتم مربوط میشن به چپتر های 400 به بعد....البته قضیه هاتوری هانزو و ساسکه ساروتوبی جز تاریخ ژاپن هستن و ربطی به منگا ندارن ولی کیشی از اونا برداشت هایی داشته (دیگه بیشتر از اون 9 تا بیجو که از افسانه های معروف ژاپنن)

راستی این آدم پدر کورنای همسر خدابیامرز آسوما هست.تا حالا اصلا به چشم های کورنای توجه درستی نکرده بودم.اینا چشماشون مثل ناگاتو رانینگانه؟؟یکم دایره هاش کمتره شاید رانینگان کامل نباشه؟؟

کونوها محد قدرت بوده ها شارینگانو رانینگانو بیوکاگون رو داشتن
ایول به چه چیزی توجه کردی :27: یه دایره دیگه اضافه کنن میشه رانینگان...
کلا شکل چشمای کورنای توی مانگا خیلی مشکل سازه....تو انیمه بهتر نشون داده شده...
تو انیمه چشم کورنای با شارینگان هیچ تفاوتی نداره و قرمز و دارای دو حلقه هستش...ولی تنها تفاوتش نبود ویرگول هستش...
حالا که فکرشو میکنم اون زمان که هاشیراما قبایل رو جمع کرد و کونوها رو ساخت هرچی خاندان توپ و با ابهت رو واسه خودش برداشت..اون خاندانای دربوداغونو چپوند به دهکده های دیگه....

hpk34
25-07-2010, 12:37
شونشین نو جتسو فنیه که فرد استفاده کننده میتونه خیلی سریع و در کمتر از یک ثانیه از جایی به جای دیگه بره...مثل توبی یا یوندایمه...مثلا اگه من شونشین نو جتسو رو بلد بودم یک ثانیه بعد از اینکه این پست رو زدم پشت در خونتون ظاهر میشدم...
خیلی از چیزایی که من تو پستای قبلی گفتم مربوط میشن به چپتر های 400 به بعد....البته قضیه هاتوری هانزو و ساسکه ساروتوبی جز تاریخ ژاپن هستن و ربطی به منگا ندارن ولی کیشی از اونا برداشت هایی داشته (دیگه بیشتر از اون 9 تا بیجو که از افسانه های معروف ژاپنن)

ممنون که توضیح دادین.:11:

باز شما خیلی حافظتون خوب کار میکنه که این چیزارو یادتونه.من تازه مانگا 490 رو که دوباره خوندم کلی چیزاشو یادم نبود.:10:

ایول به چه چیزی توجه کردی یه دایره دیگه اضافه کنن میشه رانینگان...
کلا شکل چشمای کورنای توی مانگا خیلی مشکل سازه....تو انیمه بهتر نشون داده شده...
تو انیمه چشم کورنای با شارینگان هیچ تفاوتی نداره و قرمز و دارای دو حلقه هستش...ولی تنها تفاوتش نبود ویرگول هستش...
حالا که فکرشو میکنم اون زمان که هاشیراما قبایل رو جمع کرد و کونوها رو ساخت هرچی خاندان توپ و با ابهت رو واسه خودش برداشت..اون خاندانای دربوداغونو چپوند به دهکده های دیگه....

من میگم شاید اینا پدرو مادرشون یکیشون شارینگان داشته یکیشونم رانینگان حالا بچه هاشون چشماشون ترکیبی از 2 تاش شده.:21:احتمالا باید یه کارایی هم بتونن با چشماشون بکنن.:13:

بدبختای دهکده های دیگه همیشه زیر دست کونوها بودن.هاشیراماخوب سیاستی داشته.:27:

قسمت بعدی خیلی حساسه آدم نمیتونه تحمل کنه تا بیاد.:19::19:

h-blade
26-07-2010, 02:15
آقا ما اگه بخواهيم اين كارتونو به دست بياريم چيكار بايد بكنيم.

ممنون.

footballist
27-07-2010, 10:26
ببخشید یک چند تا سوال داشتم:
1-وقتی ناروتو چاکرای کیوبی رو گرفت بدنش از حالت طبیعی خارج شد و انگار داشت میسوخت.امکان داره این چاکرا کیوبی باشه که خودشو نشون میده؟در ضمن اون 6 تا ویرگول روی سینش 6 تا عنصر طبیعتن؟
2-تو اخر این صفحه

غورباقه میگه:
.this is also your ticket to perfecting that jutsu
این جتسو چیه؟با تشکر

hpk34
27-07-2010, 14:02
ببخشید یک چند تا سوال داشتم:
1-وقتی ناروتو چاکرای کیوبی رو گرفت بدنش از حالت طبیعی خارج شد و انگار داشت میسوخت.امکان داره این چاکرا کیوبی باشه که خودشو نشون میده؟در ضمن اون 6 تا ویرگول روی سینش 6 تا عنصر طبیعتن؟
2-تو اخر این صفحه

غورباقه میگه:
.this is also your ticket to perfecting that jutsu
این جتسو چیه؟با تشکر

سلام

1-فقط نصف چاکرای کیوبی تو بدن ناروتو هست نصف دیگشو فکر کنم پدر ناروتو نابود کرده یا فرستادتش یه جای دیگه.تو قسمت بعدی مانگا احتمالا مشخص میشه.آره فکر کنم کیوبی همین چاکرا باشه.:10:

در ضمن 5 تا عنصر طبیعی بیشتر نداریم:46::آب - زمین (خاک) - باد - آتش - رعد و برق.اینم منبعش:

اون ویرگولا نشانه طلسم کیوبیه.:13:

2-به نظرم طبق گفته هاشون جوتسویی باشه که ناروتو بتونه با چاکرای وزغیش کیوبی رو کنترل بکنه.:5:

فردا یا پس فردا مانگا جدید میاد.شاید بالاخره معلوم بشه سر پدر و مادر ناروتو چی اومده.:19:

Sepehr Rezamand
27-07-2010, 14:15
آقایون یه زمانی من این انیمیشن رو دنبال می کردم و خیلی هم بهش علاقه داشتم و دارم می خواستم بدونم از کجا می توانم دوباره این انیمیشن جالب رو تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

hpk34
30-07-2010, 09:03
مانگا 504 هم اومد::19:

بالاخره معلوم شد چی به سر پدر و مادر ناروتو اومد.:19:

نمیدونم چی بگم.کاش بیشتر میتونستیم میناتو رو ببینیم تازه عادت کرده بودیم بهش.:41:

از الان به نظرم ناروتو قوی تر بشه چون دیگه همه چیزو میدونه و باید انتقامشو از مادارا و کیوبی بگیره.:46:مثل ساسوکه که بعد از فهمیدن در مورد ایتاچی کلی عوض شد.:5:

راستی من نفهمیدم چطوری کیوبی رو تو بدن ناروتو زندانی کردن؟؟نصف چاکرای کیوبی نابود شد؟؟:13:

فقط یه جمله مادر ناروتو گفت که دختری رو پیدا کن که مثل من باشه.به نظرتون اون دختر کی میتونه باشه؟؟:46:

من میگم احتمالا هیناتا هست چون بخاطر نجات ناروتو جلوی پین نزدیک بود بمیره.البته فکر کنم ناروتو ساکورا رو بیشتر دوست داشته باشه.ساکورا هم به نظرم حاضر جونشو فدای ناروتو بکنه.:8:

در کل قسمت بعدی دوباره داستان به روال عادی بر میگرده باید ببینیم چی میشه!!!!!!!!!!!:5:

Gamemaster
30-07-2010, 13:49
باز خاله سوسكه تو اين قسمت يه فري خورد
----------
اين فاصله مه بين اينا افتاده خيلي بده به حاج رضا بايد بياد تو كار:27:

footballist
30-07-2010, 20:54
[QUOTE=hpk34;5213028]
در ضمن 5 تا عنصر طبیعی بیشتر نداریم:46::آب - زمین (خاک) - باد - آتش - رعد و برق.اینم منبعش:

در اصل 6 تا هست ولی چون از ششمی اطلاعات زیادی در دست نیست و تا به حال هم دیده نشده که در مانگا کسی ازش استفاده کنه نمینویسنش اینم منبع:

اسمشم yin and yang هست.با تشکر

h-blade
30-07-2010, 22:25

ممنون.

كاشكي يه نفر زحمت ميكشيد جواب مارو ميداد:13:

zed2
31-07-2010, 10:58

ممنون.

آقایون یه زمانی من این انیمیشن رو دنبال می کردم و خیلی هم بهش علاقه داشتم و دارم می خواستم بدونم از کجا می توانم دوباره این انیمیشن جالب رو تهیه کنم لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

ببشخید من نبودم و گرنه زودتر کمک می کردم:41:
اول این کارتون نیست انیمه و مانگا هست :46:
که باسه مانگا یکی از بچه ها داره لینک می زاره ولی باسه انیمه اینجا بخش دانلود داشت و بچه ها می زاشتن که به لطف بعضی سازمان ها و مسدودیت فعلا غیر قابل دسترس شده:2:
شما اگر بخوان چند تا راه هست
تو گوگل یک سرچ با نام انیمه و قسمت بزارین لینک های سرور ها و کیفیت های مختلف رو بهتون میده
اگر یکم حرفی ای بشین و با تورنت هم کار کنین می تونین از خود گروه های ریلیز کننده که تو تورنت عرضه می کنن دریافت کنین.
مثلا همین الان باسه اخرین قسمت تو گوگل سرچ کن Naruto Shippuuden و شماره قسمت و هاستی که می خوای دانلود کنی مثل رپید شیر یا .....

اگر با تورنت می تونی کار کنی و می خوای کلا از یک گروه که انیمه رو ساب می زنن استفاده کنی نام گروه رو از ویدیو یا در نام فایل بردار و تو گوگل سرچ کن که بهت ادرس گروه ساب کننده رو بده
مسئله ای بود بگین راهنمایی کنم:11:

RedSpoT
31-07-2010, 13:02

بهترین راهش اینه که دو تا قسمت بگیری خوشت اومد بری کلشو یجا بخری.
یه سرچ کوچولو بزنی کلی سایت هست که میفروشه.

hpk34
31-07-2010, 21:34
در اصل 6 تا هست ولی چون از ششمی اطلاعات زیادی در دست نیست و تا به حال هم دیده نشده که در مانگا کسی ازش استفاده کنه نمینویسنش اینم منبع:

اسمشم yin and yang هست.با تشکر

ممنون بخاطر توضیحتون ولی این که وجود خارجی نداره.:13:بعدشم این 5 تا عنصر که اصلا ربطی به مانگا و ناروتو نداره چیزای واقعین.مگه شما درسشونو نخوندین؟؟:31:

كاشكي يه نفر زحمت ميكشيد جواب مارو ميداد

دوست عزیز خودتون همونطور که دوستان گفتن اگه سرچ میکردین حتما چیزای زیادی پیدا میکردین.بخاطر همین من جواب شمارو ندادم:46::11:

باز خاله سوسكه تو اين قسمت يه فري خورد
----------
اين فاصله مه بين اينا افتاده خيلي بده به حاج رضا بايد بياد تو كار

شما منظورتون تو انیمه هست؟؟

اینجا فعلا ما در مورد مانگا بحث میکنیم چون ما زغالیا نمیتونیم انیمه ببینیم.:41:

شخصیت ناروتو از قسمت بعدی دیدنی میشه.:40:

mojtaba007
31-07-2010, 21:58
سایتی هست بشه از قسمت 140 ناروتو شیپودن به بعد دانلود کرد؟

zed2
01-08-2010, 10:03
سایتی هست بشه از قسمت 140 ناروتو شیپودن به بعد دانلود کرد؟
سرچ کنی کلی سایت که لینک هارو ارائه می کنن پیدا می کنی و می تونی هر قسمتی رو خواستی دانلود کنی
فقط جدیدا چون یک حمله به سایت های دارنده لینک ها شده و لینک ها گذارش شده ممکنه نتایج اولیه لینک ها کار نکنن ولی صفحات بعد که بری لینک ها سالم هستن.( بخش دانلود انیمیشن داشتیم که چون خارجی ها بهش دسترسی نداشتن بیشتر لینک ها سالم بود و راحت می تونستی از هر سروری بگیری ولی....... به مزاق بعضی قدرت داران خوش نیامد....)

mojtaba007
01-08-2010, 10:57
سرچ کنی کلی سایت که لینک هارو ارائه می کنن پیدا می کنی و می تونی هر قسمتی رو خواستی دانلود کنی
فقط جدیدا چون یک حمله به سایت های دارنده لینک ها شده و لینک ها گذارش شده ممکنه نتایج اولیه لینک ها کار نکنن ولی صفحات بعد که بری لینک ها سالم هستن.( بخش دانلود انیمیشن داشتیم که چون خارجی ها بهش دسترسی نداشتن بیشتر لینک ها سالم بود و راحت می تونستی از هر سروری بگیری ولی....... به مزاق بعضی قدرت داران خوش نیامد....)

تمام سایت ها رو گشتم
تمام لینک ها خرابه
سایت خوبی برام معرفی کن
ممنون

spiderferi
01-08-2010, 13:17
اقا لینک مستقیم 20 30 قسمت اول این انیمه رو ندارین ؟
با تورنت دانلود میکنم سرعتم نصفه سرعته معمولیمه!
لازم دارم!
اصا هر کی این کارس بیاد لینک مستقیم بزاره از 220 230 قسمت بصورت لینک های جدا جدا تا ما بشینیم ببینیم چی به چیه !

Morteza4SN
01-08-2010, 15:08
دوستان
درخواست لینک دانلود و قرار دادنش در این بخش مجاز نیست و خارج از این مبحث هست/اما چون درخواست زیاده ؛
فکر کنم لینک آرشیو زیر میتونه خواست شما رو برآورده کنه :

mestry
03-08-2010, 00:54
دوستانی که این انیمه و مانگا رو میخوان یه پ.خ بدن تا یه جا رو معرفی کنم مجانی روی هارد میفرسته و روی دیسک هم هر دیسک 500

hpk34
05-08-2010, 09:18
سلام

مانگا 505 هم اومد:

ناروتو خیلی قویتر شده.:8:تازه داره میشه ناروتو واقعی.:40:

این قسمت چیز خاصی نداشت ولی یه حسی بهم میگه تو 2-3 قسمت آینده یه نفر که خیلی باحاله میمیره.:19:

امیدوارم این اتفاق نیوفته اگه خودتون ببینید میفهمید کیو میگم.این کیشی نامرد یواش یواش میخواد همه رو بکشه.:41:

البته این قسمت خیلی قافلگیر کننده بود بنظرم هیچکس فکرشو نمیکرد همچین اتفاقی بیفته.:5:

خیلی زود تموم شد باز باید 7 روز دیگه صبر کنیم.:19:

footballist
09-08-2010, 10:46
با سلام
چند تا سوال داشتم:
1-teleport تکنیکی که ناروتو زد از کجا یاد گرفت؟از مال پدرش بهتره؟
2- تو صفحه 6 یا 7 مانگا دیدیم که اجزای طبیعت به seal جدید ناروتو واکنش نشون میدن و ناگهانی رشد میکنن (حتی عنصر چوبی که فقط یاماتو و هوکاگه اول داشتند هم واکنش نشون میدهند)و به قول یاماتو این چاکرا از انرژی زندگی پره خوب این یعنی ناروتو میتونه از هر 6 عنصر استفاده کنه؟
3-ناروتو تونست وجود کیسامه رو از طریق حس احساساتش بفهمه ولی چجوری؟مگه اون در حالت ساگه بود که چاکرای کیسامه رو بسنجه؟
4-امکان داره این seal امکان مخلوط کردن چاکرای طبیعت رو با چاکرای کیوبی و ناروتو بده؟با تشکر

TR4NC3
10-08-2010, 17:34
2- تو صفحه 6 یا 7 مانگا دیدیم که اجزای طبیعت به seal جدید ناروتو واکنش نشون میدن و ناگهانی رشد میکنن (حتی عنصر چوبی که فقط یاماتو و هوکاگه اول داشتند هم واکنش نشون میدهند)و به قول یاماتو این چاکرا از انرژی زندگی پره خوب این یعنی ناروتو میتونه از هر 6 عنصر استفاده کنه؟
3-ناروتو تونست وجود کیسامه رو از طریق حس احساساتش بفهمه ولی چجوری؟مگه اون در حالت ساگه بود که چاکرای کیسامه رو بسنجه؟
4-امکان داره این seal امکان مخلوط کردن چاکرای طبیعت رو با چاکرای کیوبی و ناروتو بده؟با تشکر
1 - ناروتو فقط خیلی سریع حرکت کرد نه تلپورت .
2 - نه
3 - ناروتو یه قدرت جدید گرفته که شر و خوبی رو تشخیص میده .. اگه نه از روی چاکرا کیسامه رو تشخیص نداد .
4 - از اونجا که این قدرت جدید بر روی طبیعت اثر میذاره و ساگا مد چاکرای طبیعت رو میگیره , فکر نکنم بشه ولی از کیشی هر کاری ساخت ـس

*Batman*
12-08-2010, 00:01
با سلام
چند تا سوال داشتم:

سلام.
1-اون به خاطر چاکرای کیوبی بود که ناروتو ازش استفاده کرد.هنوز معلوم نیست میتونه مثل باباش شونشین نو جوتسو بزنه یانه.
البته اونطور که یاماتو گفت میتونه ولی هنوز به تمرین بیشتر نیاز داره.
2-نه نمیتونه از هر 6 عنصر استفاده کنه.احتمالا وجود این چاکرای روشن به این خاطره که یوندایمه قسمت تاریک کیوبی رو تو خودش مهر کرد.
3-همونطورکه دوستمون امید گفت ناروتو میتونه چاکرای تاریک رو از روشن تشخیص بده.
به این خاطر کیسامه رو پیدا کرد.
4-اصلا هدف از کنترل کیوبی همین بوده که بتونه با چاکرای اون ترکیب بشه و قدرت بیشتری بدست بیاره.

TR4NC3
12-08-2010, 00:34
دوستان قبول دارید که خیلی مسخره شده داستان ؟

ناروتو شده خدا برامون .. کلا از ناروتو نامید شدم من دیگه ..

کیسامه هم بمیره دیگه من ناروتو نمیبینم ...

وان پیس کجا و این کجا .. شده فیلم هندی ...

shalakhtehall_01367
12-08-2010, 17:02
OHAYO
بعد از دو سه هفته دوباره برگشتم به فروم....
این ناروتو دیگه شده خدای هرچی شینوبی....کیسامه یه وسیله هستش که ناروتو روی اون قدرت نمایی کنه...کلا الان کیسامه حکم یه کوسه بی دم رو داره که به یه سیبل بستن و ناروتو داره به سمتش دارت پرتاب میکنه...

خدایا کاشکه ما هم به داستانای ننمون گوش میدادیم...شاید ما هم مثل ناروتو جابجا کردن سریع بدن رو یاد میگرفتیم....جهش
خبر بد: این هفته مانگا ندارییییییییییییم....یو ها ها ها ها

hpk34
13-08-2010, 12:43
دوستان قبول دارید که خیلی مسخره شده داستان ؟

ناروتو شده خدا برامون .. کلا از ناروتو نامید شدم من دیگه ..

کیسامه هم بمیره دیگه من ناروتو نمیبینم ...

وان پیس کجا و این کجا .. شده فیلم هندی ...

من اصلا قبول ندارم تازه داستانش داره جذاب میشه.:8:مثل اینکه فراموش کردین یوندایمه چی گفت؟؟:41:

ناروتو باید جلوی مادارا که میخواد قدرت دنیا رو مال خودش بکنه وایسه.اونوقت مگه بدون قدرت میتونه اینکارو بکنه؟؟:13:

کیسامه کیلو چنده.:31:گای سنسی رو به اون باحالی نمیگین که ممکنه بمیره اونوقت شما واسه کوسه ناراحتین؟؟:27:

از همه مهمتر اگه ناروتو نبود که بقیه تو کار نبودن خوب معلومه که شخصیت اصلی باید قوی باشه.:5:

خبر بد: این هفته مانگا ندارییییییییییییم....یو ها ها ها ها

آره متاسفانه نمیدونم جشن چی چی تو ژاپن دارن که این هفته مانگا نمیذارن.نامردا چطور انیمه رو بعضی وقتا 2 تایی میدن بیرون مگه چی میشه مانگارو هم 2 تایی بزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

جاهای حساسش آدمو دق میدن.:41::19:

TR4NC3
13-08-2010, 17:55
من اصلا قبول ندارم تازه داستانش داره جذاب میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مثل اینکه فراموش کردین یوندایمه چی گفت؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناروتو باید جلوی مادارا که میخواد قدرت دنیا رو مال خودش بکنه وایسه.اونوقت مگه بدون قدرت میتونه اینکارو بکنه؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کیسامه کیلو چنده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گای سنسی رو به اون باحالی نمیگین که ممکنه بمیره اونوقت شما واسه کوسه ناراحتین؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از همه مهمتر اگه ناروتو نبود که بقیه تو کار نبودن خوب معلومه که شخصیت اصلی باید قوی باشه.

خوب آخه نباید خودش یه تلاشی کنه که قوی بشه ؟!؟

داستان کجا داره جذاب میشه ؟!؟ ..
نه به اون موقع که ناروتو باید کلی تلاش میکرد که یه فن یاد بگیره و بعد چه قدر مبارزه ها نفس گیر بود ...!
نه به این که کوشینا و یوندایمه میان براش کوبی رو مهر میکنند و کلی قدرت بیخود میگیره !!

من دوست دارم داستان منطقی باشه ... یعنی آدم بتونه یه قضیه رو هضم کنه !!

کیسامه هم به نظرم اصلا قابل قیاس با گای یا کیلربی نیست ..
کیسامه کسی هست که به اندازه ی کیوبی چاکرا داره !! ففنون خفن هم که کم نداره ..
اون دفعه هم که کیلربی رو داغون کرد !! با گای هم مبارزه ای X vs X نداشته !!

خلاصه سرتون رو درد نیارم من دیگه از ناروتو ناٌمید شدم بعد از دیدن انیمه های دیگه .. !

:40:

hpk34
14-08-2010, 16:32
خوب آخه نباید خودش یه تلاشی کنه که قوی بشه ؟!؟

داستان کجا داره جذاب میشه ؟!؟ ..
نه به اون موقع که ناروتو باید کلی تلاش میکرد که یه فن یاد بگیره و بعد چه قدر مبارزه ها نفس گیر بود ...!
نه به این که کوشینا و یوندایمه میان براش کوبی رو مهر میکنند و کلی قدرت بیخود میگیره !!

من دوست دارم داستان منطقی باشه ... یعنی آدم بتونه یه قضیه رو هضم کنه !!

کیسامه هم به نظرم اصلا قابل قیاس با گای یا کیلربی نیست ..
کیسامه کسی هست که به اندازه ی کیوبی چاکرا داره !! ففنون خفن هم که کم نداره ..
اون دفعه هم که کیلربی رو داغون کرد !! با گای هم مبارزه ای X vs X نداشته !!

خلاصه سرتون رو درد نیارم من دیگه از ناروتو ناٌمید شدم بعد از دیدن انیمه های دیگه ..

نه که ساسوکه خیلی تلاش کرده که الان به اینجا رسیده؟؟؟:13:

ساسوکه هم قدرتشو از ایتاچی به ارث برده.تازه کی گفته ناروتو تلاش نکرده؟؟؟این همه با کاکاشی و یاماتو و جیرایا تمرین کرده حالا نتیجشم گرفته.:5:

16 سال بدون پدر و مادر و با یه هیولا تو وجودش زندگی کرده.دوران کودکیش اون همه سختی کشیده.بعد از 16 سال فهمیده پدر و مادرش کی بودنو واسه چی مردن.

اینا کم چیزیه که شما میگین قابل هضم نیست؟؟:41:

داستان از اینجا جالب میشه که ناروتو تازه پدر و مادرشو شناخته و هدف خودشو پیدا کرده.:8:

قبول دارم که کیسامه قویه.ولی اگه راست میگه مرد و مردونه مبارزه کنه.اوندفعه که با گای مبارزه کرد که خودش نبود.با کیلربی هم که از کلون زتسو استفاده کرد.حالا هم که تا ناروتو رو دید فرار کرد.:27:

نشد ما یه بار یه مبارزه مردونه از این کوسه ببینیم.قیافشم که خیلی زشته.جوتسوهاشم که همش با آبه چیز خیلی خفنی ما ازش ندیدیم.:41:

ولی گای سنسی هیچی که نباشه شخصیتش خیلی جذاب تره.تازه جوتسوهاشم همش فیزیکیه و مردونه میجنگه.:8::40:

من که تا ناروتو تموم نشه سراغ هیچ مانگا و انیمه دیگه ای نمیرم.:40:

TR4NC3
14-08-2010, 17:10
نه که ساسوکه خیلی تلاش کرده که الان به اینجا رسیده؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساسوکه هم قدرتشو از ایتاچی به ارث برده.تازه کی گفته ناروتو تلاش نکرده؟؟؟این همه با کاکاشی و یاماتو و جیرایا تمرین کرده حالا نتیجشم گرفته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

16 سال بدون پدر و مادر و با یه هیولا تو وجودش زندگی کرده.دوران کودکیش اون همه سختی کشیده.بعد از 16 سال فهمیده پدر و مادرش کی بودنو واسه چی مردن.

اینا کم چیزیه که شما میگین قابل هضم نیست؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان از اینجا جالب میشه که ناروتو تازه پدر و مادرشو شناخته و هدف خودشو پیدا کرده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبول دارم که کیسامه قویه.ولی اگه راست میگه مرد و مردونه مبارزه کنه.اوندفعه که با گای مبارزه کرد که خودش نبود.با کیلربی هم که از کلون زتسو استفاده کرد.حالا هم که تا ناروتو رو دید فرار کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نشد ما یه بار یه مبارزه مردونه از این کوسه ببینیم.قیافشم که خیلی زشته.جوتسوهاشم که همش با آبه چیز خیلی خفنی ما ازش ندیدیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی گای سنسی هیچی که نباشه شخصیتش خیلی جذاب تره.تازه جوتسوهاشم همش فیزیکیه و مردونه میجنگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که تا ناروتو تموم نشه سراغ هیچ مانگا و انیمه دیگه ای نمیرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کجا از ساسکه طرفداری کردم و گفتم قدرتاش رو خودش میگیره ؟! من کلا با انیمه و مانگای ناروتو مشکل پیدا کردم !!
اونجا که با کاکاشی و یاماتو تمرین میکرد من زیاد مشکل نداشتم با این که یه روزه راسن شوریکن رو یاد گرفت ,
من الان رو میگم که اصلا هیچ تلاشی نمیکنه و قدرت میگیره !!

کیسامه مردونه مبارزه نمیکنه ؟؟؟
در مبارزه با کیلربی که بردارش اومد کمکش اگه نه به قول شما با همون کلون زتسو مرده بود !!
اینجا هم که گای اگه جرات داره تنهایی بیاد مبارزه نه اینکه یه ملت پشت سرشه ( کیلربی , ناروتو , یاماتو .... ) اون دفعه هم گای تنها نبود ..

قیافش هم که بد نیست .. اگه خفن هم نبود به اکاتسوکی نمیومد .. !!

منم قبل از دیدن انیمه های دیگه مگفتم فقط ناروتو ولی الان نظرم عوض شده !!
کلا بخوام از 10 یه امتیاز به ناروتو بدم از 6 بیشتر نمیدم ..