PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kakashi
30-11-2008, 00:39
طوری نیست من الان اسپول میکنم موهاها!
کسانی که بیماری قلبی دارند نخونند
[spoiler]
هیدان به دست شیکامارو به درک واصل میشه و کاکوزو به دست کاکاشی به درک واصل میشه
[spoiler]
هاها چه حالی میده اسپویل کنی >: )

Sasuke-7
30-11-2008, 04:41
طوری نیست من الان اسپول میکنم موهاها!
کسانی که بیماری قلبی دارند نخونند
[spoiler]
هیدان به دست شیکامارو به درک واصل میشه و کاکوزو به دست کاکاشی به درک واصل میشه
[spoiler]
هاها چه حالی میده اسپویل کنی >: )
اشتباه گفتی فکر کنم مانگا رو نخوندی کسی که کاکوزو رو شکست میده ناروتو هستش کمی دقت کنی می فهمی
این اسپویل ها هم اینجا فایده ای نداره بچه ها بیشترشون مانگا خونن تا انمیه بین:10:

*Batman*
30-11-2008, 09:47
اشتباه گفتی فکر کنم مانگا رو نخوندی کسی که کاکوزو رو شکست میده ناروتو هستش کمی دقت کنی می فهمی
این اسپویل ها هم اینجا فایده ای نداره بچه ها بیشترشون مانگا خونن تا انمیه بین:10:

ناروتو 2 تا از قلبهای کاکوزو را از بین میبره.اما همونطور که سمپای گفت کاکوزو از آخر به دست کاکاشی کشته میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Kakashi
01-12-2008, 11:17
درباره ی کاکوزو

Gamemaster
01-12-2008, 23:10
دوستان يه سوال:
ايا امكان كنترل هيولا در بدن اشخاصي كه دارن ميشه؟
يعني مثل اون حركت ناراتو تو قسمتهاي اول كه روي پل با مرد شيشهاي ميجنگيد.اصلا اون موقع كنترلش كرد كه اونجوري شد؟
يه مثال:Jaki تو Darknes

zed2
02-12-2008, 12:36
دوستان يه سوال:
يعني مثل اون حركت ناراتو تو قسمتهاي اول كه روي پل با مرد شيشهاي ميجنگيد.اصلا اون موقع كنترلش كرد كه اونجوري شد؟
يه مثال:jaki تو darknes
کدوم بخش داستان انیمه یا مانگارو می گی؟

zed2
05-12-2008, 10:09
از مانگا:
به به کونوهامارو هم غیرتی شد امد وسط دعوا ( استادش احتمالا سکته می کنه از دستش)

*Batman*
05-12-2008, 14:23
من این کیشی رو میکشم.
چند هفته ست داره وقت تلف میکنه.این هفته هم همینطور بود.
10 ساله نفهمیدیم کاکاشی زنده ست یا مرده.

Gamemaster
05-12-2008, 16:00
يه عكس از مسخره ترين صحنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين روزها همه TV4 نگاه ميكنن شما چطور؟:31:

Sasuke-7
06-12-2008, 04:33
من این کیشی رو میکشم.
اره معلوم نیست چی کار دارن می کنن انقدر دارن کش می دن که فکر کنم .... :2:

اين روزها همه tv4 نگاه ميكنن شما چطور؟:31:
خوشا به حال تو که راحت می بینی دیگه دانلود احتیاج نداری بکنی راستی با adsl های حجمی هم می تونم مثل تو کانال ها رو ببینم (یعنی جزو دانلود حساب نمی شه یا میشه؟)

از مانگا:
به به کونوهامارو هم غیرتی شد امد وسط دعوا ( استادش احتمالا سکته می کنه از دستش)
:27:من فکر کنم دفعه بعدی سوناده بمیره چون تاحالا اوروچیمارو و جیرایا مردند و حالا سوناده کیشی می خواد بگه که سنینهای افسانه ای هم مردند(ناروتو هم قول می دم نمی رسه {الهی خدا این دانزو رو از توی کونوها برداره [امین]})

Kakashi
06-12-2008, 13:07
دوستان يه سوال:
يه مثال:Jaki تو Darknes
فکر کنم منظورت از مرد شیشه ای هاکو (haku) باشه درسته؟
نه در واقع کنترل رو از دست داد که اونجوری شد!(بخاطر این که فکر میکرد ساسکه مرده)
اصولا جینچوریکی ها با بیجوهاشون (معنی فارسی؟) deal with میکنن که 8 دم از همشون بیشتر با بیجوش کنار میومد!

Kakashi
06-12-2008, 13:09
میگم یکی رای گیری رو درست کنه

شیاکامارو
شیکامارو؟ آکامارو؟

zed2
06-12-2008, 13:10
من این کیشی رو میکشم.
یکی اینو بگیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گرفتمت
نزدیک بود کار دستمون بدی دیگر اصلا ناروتو نبینیم

اين روزها همه TV4 نگاه ميكنن شما چطور؟:31:
اینو از تلویزیونشون گرفتی؟
مگه با 115 میشه دید:27:

خوشا به حال تو که راحت می بینی دیگه دانلود احتیاج نداری بکنی راستی با adsl های حجمی هم می تونم مثل تو کانال ها رو ببینم (یعنی جزو دانلود حساب نمی شه یا میشه؟)

:27:من فکر کنم دفعه بعدی سوناده بمیره چون تاحالا اوروچیمارو و جیرایا مردند و حالا سوناده کیشی می خواد بگه که سنینهای افسانه ای هم مردند(ناروتو هم قول می دم نمی رسه {الهی خدا این دانزو رو از توی کونوها برداره [امین]})

جزو دانلود حساب میشه

دانزو این وسط چی کاره است:21: یک چشش رو کور کردی چش دیگرش رو هم می خواهی کور کنی...ولی اینجوری حال مانگا میره باید بتونه بیاد کمک تا حداقل دهکده رو نجات بده و گرنه اینجوری دهکده از بین میره و بعدش هم ناروتو کنترلش رو از دست میده .

Gamemaster
06-12-2008, 14:18

خوب برادر يه راه ديگه هم هست برو از اين سايت خريد كن:
play-asis....com:40:
فقط بديش اينه كه تا يه سريش تموم نشه dvd نمياد ولي خوبيش اينكه ميتوني يه جا همرو بگيري

*Batman*
06-12-2008, 19:26
میگم یکی رای گیری رو درست کنه

شیکامارو؟ آکامارو؟

تایید میشه.باید رسیدگی کنیم.

دانزو این وسط چی کاره است:21: یک چشش رو کور کردی چش دیگرش رو هم می خواهی کور کنی...ولی اینجوری حال مانگا میره باید بتونه بیاد کمک تا حداقل دهکده رو نجات بده و گرنه اینجوری دهکده از بین میره و بعدش هم ناروتو کنترلش رو از دست میده .

دانزو از منفورترین کاراکترهای ناروتو هستش.
دلش برای هیچکس نمیسوزه .فقط میخواد هوکاگه بشه و ناروتو هم ازش محافظت کنه.
شناختی از ناروتو نداره که.فکر میکنه میتونه به عنوان یه سلاح ازش استفاده کنه.:39:
به نظر من دانزو به دست ساسکه به درک واصل میشه.

Gamemaster
09-12-2008, 00:37
اقا يكي بياد براي بليچ هم يه تاپيك بزنه.در موردش بگه
الان هدف قهرمان چيه؟

Kakashi
09-12-2008, 16:11
اه من نمیدونم این بلیچ چی داره که انقدر معروفه! شاید بخاطر تم شبه هنتایش باشه -_-

zed2
09-12-2008, 16:15
تایید میشه.باید رسیدگی کنیم.

دانزو از منفورترین کاراکترهای ناروتو هستش.
دلش برای هیچکس نمیسوزه .فقط میخواد هوکاگه بشه و ناروتو هم ازش محافظت کنه.
شناختی از ناروتو نداره که.فکر میکنه میتونه به عنوان یه سلاح ازش استفاده کنه.:39:
به نظر من دانزو به دست ساسکه به درک واصل میشه.

باید دید واصل میشه یا واصل می کنه.(ادامه داستان در مانگای بعد:31:)

اقا يكي بياد براي بليچ هم يه تاپيك بزنه.در موردش بگه
الان هدف قهرمان چيه؟

می خوای من بزنم ؟ البته من الان تو مانگاش تو قسمت 294 و انیمه تو قسمت28 ام.اگر دو سه نفر باشیم که تاپیکش نره پایین میتونیم بزنیم یا اینکه یک تاپیک برای بحث های همه ی انیمه و مانگا بزاریم و توش در مورد همه انیمه ها و مانگا ها بحث کنیم.شاید انقدر رونق بگیره براش بخش اختصاصی بزنن

mgha
09-12-2008, 16:43
سلام
من هم براي بليچ پايم. از مانگا نگاه كردن خوشم نمياد چون اصلا جذابيتي نداره برام ولي من بليچ رو تا قسمت 197 ديدم.(انيمش رو ها)

Gamemaster
09-12-2008, 16:57
باید دید واصل میشه یا واصل می کنه.(ادامه داستان در مانگای بعد:31:)

می خوای من بزنم ؟ البته من الان تو مانگاش تو قسمت 294 و انیمه تو قسمت28 ام.اگر دو سه نفر باشیم که تاپیکش نره پایین میتونیم بزنیم یا اینکه یک تاپیک برای بحث های همه ی انیمه و مانگا بزاریم و توش در مورد همه انیمه ها و مانگا ها بحث کنیم.شاید انقدر رونق بگیره براش بخش اختصاصی بزنن
اره فكر خوفيه.من هستم ولي من تو كارتون تازه كارم ها
منم اهل مانگا نيستم از رو قسمت بريم جلو خوبه؟

*Batman*
09-12-2008, 17:10
اه من نمیدونم این بلیچ چی داره که انقدر معروفه! شاید بخاطر تم شبه هنتایش باشه -_-

lol
:39::39:
مشکل نظرسنجی برطرف شد.

من Bleach رو دنبال نمیکنم.البته طرفداراش کم نیستن.
اگه لازم دونستید یه تاپیک براش بزنید تا از بحث اصلی خارج نشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasuke-7
09-12-2008, 19:49
بلیچ هم تاپیک داشته باشه خیلی خوبه یا من می گم بیایم نام تاپیک رو عوض کنیم بکنیم بلیچ و ناروتو
چون معمولا هرکی طرفدار ناروتو هست طرفدار بلیچ هم میشه و بلعکس من که جفتشونو به یک اندازه دوست دارم(البته جدیدا دارم احساس می کنم بلیچ قشنگ تره)

Morteza4SN
10-12-2008, 03:26
بلیچ هم تاپیک داشته باشه خیلی خوبه یا من می گم بیایم نام تاپیک رو عوض کنیم بکنیم بلیچ و ناروتو
چون معمولا هرکی طرفدار ناروتو هست طرفدار بلیچ هم میشه و بلعکس من که جفتشونو به یک اندازه دوست دارم(البته جدیدا دارم احساس می کنم بلیچ قشنگ تره)

سلام ...

بليچ رو در تاپيك جدا دنبال كنيد بهتره .
چون اينجوري بخواد هر دو رو توي يه تاپيك دنبال كنيد كه ديگه خيلي شلوغ و بي نظم ميشه :31:

ممنون :40:

Sasuke-7
10-12-2008, 04:32
سلام ...

بليچ رو در تاپيك جدا دنبال كنيد بهتره .
چون اينجوري بخواد هر دو رو توي يه تاپيك دنبال كنيد كه ديگه خيلي شلوغ و بي نظم ميشه :31:

ممنون :40:
دوستداران انیمه بلیچ

انقدر دوستان گفتند و خودشون دست به کار نشدند مارو مجبور به ساخت این تاپیک کردند امیدوارم دوستداران بلیچی هم اونجا زیاد بشن

mokhtar
11-12-2008, 00:41
دوستان یه سوال مانگا الان چقدر از انیم جلو هست

ابا مرگ جیرا و اورچیمارو نشون میده تو انیم

*Batman*
11-12-2008, 01:50
دوستان یه سوال مانگا الان چقدر از انیم جلو هست

ابا مرگ جیرا و اورچیمارو نشون میده تو انیم

اگر به مانگا نگاه کنیم :

انیمه تقریبا تو قسمت 340 هستش.
مانگا حدودا 90 قسمت جلوتره.

تو انیمه فعلا کاکوزو و هیدان کشته میشن و تکنیک جدید نارونو را می بینیم..:27:
Rasengan Shuriken
بعداز اون اوروچیمارو یه بار بدست ساسکه کشته میشه.
تا مرگ جیرایا هنوز فاصله هست.

Genjo
11-12-2008, 13:50
با درود....

من درست متوجه شدم , کاکاشی سِنسِی میمیره ؟! (اگه اینطور باشه که خدا به داده پین برسه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
11-12-2008, 21:02
سلام
من هم براي بليچ پايم. از مانگا نگاه كردن خوشم نمياد چون اصلا جذابيتي نداره برام ولي من بليچ رو تا قسمت 197 ديدم.(انيمش رو ها)
معمولا تو مانگا یک سری داستان ها هست که تو انیمه یا مطرح نمیشه یا اگر بشه یک جور دیگر میشه
بد نیست بعضی مواقع هم مانگا ببینی

اره فكر خوفيه.من هستم ولي من تو كارتون تازه كارم ها
منم اهل مانگا نيستم از رو قسمت بريم جلو خوبه؟
خوش امدب

دوستداران انیمه بلیچ

انقدر دوستان گفتند و خودشون دست به کار نشدند مارو مجبور به ساخت این تاپیک کردند امیدوارم دوستداران بلیچی هم اونجا زیاد بشن
بهتره یک برنامه هم برای تاپیک کلی انیمه ها هم باشیم تا اخر به یک بخش اختصاصی برسیم چه طوره؟:46:

با درود....

من درست متوجه شدم , کاکاشی سِنسِی میمیره ؟! (اگه اینطور باشه که خدا به داده پین برسه ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعلا که ظاهرا مرده هنوز صد درصد نیست( این خاطرات پدر و پسر که هنوز هیچی با هم نگفتن...)
ولی فکر نکنم خبری بشه از بس الان شلم شولباس

Gamemaster
11-12-2008, 21:50
بهتره یک برنامه هم برای تاپیک کلی انیمه ها هم باشیم تا اخر به یک بخش اختصاصی برسیم چه طوره؟
اره اون خوبه .چون انجوري بايد براي تمام انيمه ها تاپيك بزنيم.

Genjo
11-12-2008, 23:06
ولی فکر نکنم خبری بشه از بس الان شلم شولباسآره موافقم .

اصلا اگه اونطوری مرده باشه که از همه ضایعه تر مرده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زرشک ! مثلا یکی از کاراکترهای اصلی ناروتوست . هر چند که ژاپنی ها همینطوری تو فیلم ها و انیمیشن هاشون کاراکتر محبوب زمین میزنند ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتی که ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
12-12-2008, 17:25
آره موافقم .

اصلا اگه اونطوری مرده باشه که از همه ضایعه تر مرده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] زرشک ! مثلا یکی از کاراکترهای اصلی ناروتوست . هر چند که ژاپنی ها همینطوری تو فیلم ها و انیمیشن هاشون کاراکتر محبوب زمین میزنند ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرفتی که ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو مانگای جدید ظاهرا سوناده چیزی رو فهمیده( ظاهرا کاکاشی واقعا مرد چون سوناده سکوت کرد وقتی چوجی پرسید.)
یکی از پین ها هم رفت سراغ تسوناده و ظاهرا هم می شناختش...

Gamemaster
12-12-2008, 17:32
zed2 يادته گفتم فلاني هم مرد بعد گفتي هنوز مرگومير هم داريم.
حالا اون بقيه كيايند؟ تو اسپول بگو

Genjo
12-12-2008, 17:50
تو مانگای جدید ظاهرا سوناده چیزی رو فهمیده( ظاهرا کاکاشی واقعا مرد چون سوناده سکوت کرد وقتی چوجی پرسید.)
یکی از پین ها هم رفت سراغ تسوناده و ظاهرا هم می شناختش...

شایدم نمرده باشه . آخه اون حلزونا از روی چاکرای شخص اونو شناسایی میکردن , و از اونجایی که چاکرای کاکاشی تموم شد شاید فکر میکنه که مرده ! اما مثلا پدر شوجی رو گفت اگه زودتر به بیمارستان برسونیم زنده میمونه .

اون پین اصلی بود ظاهرا ....چون شش تا حلقه رو بینی و هفتا رو گوشش داشت . که گفت : تو تنها نفر باقی مونده از 3 سنین افسانه ای هستی .(یعنی فاتحم الصلاوات) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو اسپول بگو

اسپویلر فروم کجاست اونوقت ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_bdr
13-12-2008, 02:12
سلام
تو قسمت جدید شیدزونه توسط یکی از پین ها دستگیر میشه
کدی که جیارا گذاشته رمز گشایی میشه
محل ناروتو لو میره
کنوهامارو یکی از پینها را ضربه فنی میکنه
قسمت بعدی "پین"

Genjo
13-12-2008, 04:05
سلام
محل ناروتو لو میره
قسمت بعدی "پین"

کونوهامارو که اگه بتونه یکی از پین ها رو ضربه فنی بکنه که دست مریزاد داره ! اونم ی بچه !!! اگه اینقدر قوی باشه فکر کنم باید طراح مانگا یه برنامه ای پیاده کنه زودتر اینو به ثمر برسونه ! جونه تو راست میگم ... گروه هفت به افرادی مثله کونوهامارو احتیاج داره ! من که هر وقت این سای رو میبینم بدو بدو به طرف توالت میرم و وقتی که از محل مذبور برگشتم یه بار دیگه به طرفش میرم!!!میدونی که چرا ؟ چون میدونم تحمل کردنش سخته ! اونم در حالی که این مکان دلگشا اشغال باشه . گرفتی که چی شد ؟ :27:

و اما درمورد کدی که جیارا گذاشته و رمز گشایی میشه : ..........احتمالا متوجه ی این موضوع میشند که باید پین اصلی رو بکشند اگه نه هر چقدر که جسد باشه بازم پین سبز میشه ! میبینی توروخدا ! بدون کود هم محصول میده ! و اگه هم بخوان بکشنش احتمالا از اونجایی که من فکر میکنم این مرتیکه قبلا مرده باید برن جسدش رو پیدا کنند و دوباره بکشنش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هه ! فکرشو بکنید , یعنی رسما باید بریم دنبال نخود سیاه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sasuke-7
13-12-2008, 05:05
عجب بحث هایی بابا همه بیخیال اینا بشید کونوهامارو رازنگان زد یعنی پس می تونه اون پین رو شکست بده
بچه ها من می گم سوناده زنده می مونه اما کاکاشی میمیره بعدش ساسوکه قاطی می کنه چون خیلی کاکاشی رو ساسوکه دوست داره و استادشه و همچنین چیدوری که تکنیک کلاس a شه رو از کاکاشی یاد گرفته حالا باید ببینیم چی میشه
ناروتو هم که ول معطل هستش!!!

zed2
13-12-2008, 14:53
شایدم نمرده باشه . آخه اون حلزونا از روی چاکرای شخص اونو شناسایی میکردن , و از اونجایی که چاکرای کاکاشی تموم شد شاید فکر میکنه که مرده ! اما مثلا پدر شوجی رو گفت اگه زودتر به بیمارستان برسونیم زنده میمونه .

اون پین اصلی بود ظاهرا ....چون شش تا حلقه رو بینی و هفتا رو گوشش داشت . که گفت : تو تنها نفر باقی مونده از 3 سنین افسانه ای هستی .(یعنی فاتحم الصلاوات) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپویلر فروم کجاست اونوقت ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ان وقت شخصیتی جدید در بدن کاکاشی متولد میشه( شارینگانش مال کی است)
اگر رخ بده جالب خواهد شد.

شک دارم اون پین اصلی باشه چون تنها امدن پیش سوناده خیلی رسیک داره.

سلام
محل ناروتو لو میره
قسمت بعدی "پین"

همه اینهارو میشه تو یک قسمت مانگا دید مگه:18:
یک چیزی بگو با عقل جور در بیاد ....کی دیدی اینها یکهویی یک مورد رو تمام کنن ...فوق فوقش( اگر باز کش نیاد) یکی از موارد ممکنه رخ ده نه همش .

کونوهامارو که اگه بتونه یکی از پین ها رو ضربه فنی بکنه که دست مریزاد داره ! اونم ی بچه !!! اگه اینقدر قوی باشه فکر کنم باید طراح مانگا یه برنامه ای پیاده کنه زودتر اینو به ثمر برسونه ! جونه تو راست میگم ... گروه هفت به افرادی مثله کونوهامارو احتیاج داره ! من که هر وقت این سای رو میبینم بدو بدو به طرف توالت میرم و وقتی که از محل مذبور برگشتم یه بار دیگه به طرفش میرم!!!میدونی که چرا ؟ چون میدونم تحمل کردنش سخته ! اونم در حالی که این مکان دلگشا اشغال باشه . گرفتی که چی شد ؟ :27:

و اما درمورد کدی که جیارا گذاشته و رمز گشایی میشه : ..........احتمالا متوجه ی این موضوع میشند که باید پین اصلی رو بکشند اگه نه هر چقدر که جسد باشه بازم پین سبز میشه ! میبینی توروخدا ! بدون کود هم محصول میده ! و اگه هم بخوان بکشنش احتمالا از اونجایی که من فکر میکنم این مرتیکه قبلا مرده باید برن جسدش رو پیدا کنند و دوباره بکشنش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هه ! فکرشو بکنید , یعنی رسما باید بریم دنبال نخود سیاه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باید دید البته ظاهرا تیم گای سنسه هم دارن میان(اینم گای که همه ازش شاکی بودین)

در مورد رمز باید دید(صیر شیرین است)

عجب بحث هایی بابا همه بیخیال اینا بشید کونوهامارو رازنگان زد یعنی پس می تونه اون پین رو شکست بده
بچه ها من می گم سوناده زنده می مونه اما کاکاشی میمیره بعدش ساسوکه قاطی می کنه چون خیلی کاکاشی رو ساسوکه دوست داره و استادشه و همچنین چیدوری که تکنیک کلاس a شه رو از کاکاشی یاد گرفته حالا باید ببینیم چی میشه
ناروتو هم که ول معطل هستش!!!

شک دارم پایه تکنیک کونوهامارو باد باشه که بتونه راسنگان بسازه...جایی هم نه تو انیمه نه تو مانگا ناروتو چیزی از رزم یاد نداده.

ساسکه...ساسکه سیری چنده.... این که الان یه 30 قسمتی هست ازش خبری نیست... بیاد وسط ان معرکه چی کار...باید بره دونبال 8 دوم فراری....از ان جایی که تیم های اکاتسکی 2 نفره است فکر نکنم اصلا براش مهم باشه .فقط ممکنه یکم ناراحت شه

راستی تکنیک نهایی چیدوری ساسکه رو که برای برادرش استفاده کرد باز مال خودش نیست از کاکاشی کپی کرده...
تو بخش اول انیمه ناروتو که نارتو به کنده درخت بسته است و وقتی می خوان ساکورا و ساسکه بهش غذا بدن کاکاشی میاد تنبیه کنه از همان تکنیکی استفاده کرد که ساسکه برای برادرش استفاده کرد ...

پی نوشت
و این محدودیت سرعتی که بعد از قطع کابل امده بد دردی است. برای جلوگیری از ترافیک شرکت امده سایت رپیدشیر رو محدودیت سرعت 1 کیلوبایتی گذ اشته حتی نمیشه راحت صفحه را باز کرد چه برسه به دانلود.انیمه جدید امده ولی من نمی تونم ببینم .

Kakashi
13-12-2008, 15:05
اصلا حوصله ندارم به همه اینا جواب بدم! :|

شک دارم پایه تکنیک کونوهامارو باد باشه که بتونه راسنگان بسازه...جایی هم نه تو انیمه نه تو مانگا ناروتو چیزی از رزم یاد نداده.
رازنگان کجاش عنصره باده؟

*Batman*
13-12-2008, 17:40
اول: خاک تو سر شیزونه و اینو و باباش کنم.انقدر لفتش دادن تا جای ناروتو لو رفت.اندازه یه تار موی کونوهامارو هم نیستن.

دوم:یکی از اون بیرون داره پین ها رو کنترل میکنه.باید ببینیم کیه؟

سوم:ساسکه خیلی بیچاره ست.معلوم نیست چیکار داره میکنه.دلم براش میسوزه.خدا بهش رحم کنه.:41:

رازنگان کجاش عنصره باده؟

سنپای یکم بیشتر برامون توضیح بده.این جریان Futton: Rasengan و Futton: Rasen Shuriken چیه پس؟

پی نوشت
و این محدودیت سرعتی که بعد از قطع کابل امده بد دردی است. برای جلوگیری از ترافیک شرکت امده سایت رپیدشیر رو محدودیت سرعت 1 کیلوبایتی گذ اشته حتی نمیشه راحت صفحه را باز کرد چه برسه به دانلود.انیمه جدید امده ولی من نمی تونم ببینم .

تایید میشه.
منم دو روزه خودمو میکشم تا 50 مگ از رپید دانلود کنم ولی نمیشه.

zed2
13-12-2008, 23:22
اول: خاک تو سر شیزونه و اینو و باباش کنم.انقدر لفتش دادن تا جای ناروتو لو رفت.اندازه یه تار موی کونوهامارو هم نیستن.

دوم:یکی از اون بیرون داره پین ها رو کنترل میکنه.باید ببینیم کیه؟

سوم:ساسکه خیلی بیچاره ست.معلوم نیست چیکار داره میکنه.دلم براش میسوزه.خدا بهش رحم کنه.:41:

سنپای یکم بیشتر برامون توضیح بده.این جریان futton: Rasengan و futton: Rasen shuriken چیه پس؟

تایید میشه.
منم دو روزه خودمو میکشم تا 50 مگ از رپید دانلود کنم ولی نمیشه.
ببینم اخرین مانگا شمارش چنده؟

*Batman*
13-12-2008, 23:57
ببینم اخرین مانگا شمارش چنده؟

تا الان 428 .

Genjo
14-12-2008, 00:02
ببینم اخرین مانگا شمارش چنده؟ 427 که رسما اومده ..... 428 عکساش تو سایت ها پیدا میشه ! درسته ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادیت :

تا الان 428 .

میشه لینک دانلود 428 رو لطف کنید ؟

مرسی

amir_bdr
14-12-2008, 01:55
من به این زنه که همراه پین به کنوها حمله کرده شک دارم
1-بدن های پین اون میاره
2-تو این قسمت تو خاطرات سوناده همراه یکی از پین ها که میخواد با سوناده مبارزه کنه بود
3-پین واقعی داره از یکجای نزدیک 5تا بدت را کنترل میکنه
ممکنه پین اون زنه باشه

*Batman*
14-12-2008, 08:01
427 که رسما اومده ..... 428 عکساش تو سایت ها پیدا میشه ! درسته ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ادیت :

میشه لینک دانلود 428 رو لطف کنید ؟

مرسی

بفرمایید:

من به این زنه که همراه پین به کنوها حمله کرده شک دارم
1-بدن های پین اون میاره
2-تو این قسمت تو خاطرات سوناده همراه یکی از پین ها که میخواد با سوناده مبارزه کنه بود
3-پین واقعی داره از یکجای نزدیک 5تا بدت را کنترل میکنه
ممکنه پین اون زنه باشه

نکنه Konan رو میگی؟
پین اصلی همون Nagato هست که به همراه Konan و Yahiko شاگرد جیرایا بودن.
پین میتونه مرده ها رو یه جورایی زنده و ازشون استفاده کنه.همچنین پین صاحب Rinnengan هست.من ندیدم Konan هم Rinnengan داشته باشه.

باید ببینیم ادامه داستان چی میشه.

Kakashi
14-12-2008, 22:35
سنپای یکم بیشتر برامون توضیح بده.این جریان futton: Rasengan و futton: Rasen shuriken چیه پس؟
رازنگان
|
فوتون رازنگان!
|
فوتون رازنگان شوریکن!

خب فوتون رازنشوریکن یکی از انواع رازنگان با عنصر باده ! رازنگان با عنصر باد یکی از انواع رازنگانه!
رازنگان چرخش چاکرا به صورت فشرده هستندندندنده!!! و عنصر خاصی نداره!

ممکنه پین اون زنه باشه

نکنه konan رو میگی؟
اون زنه منظورش ناگاتوهه!

در ضمن کونوهامارو با یکی از ضعیف ترین بدنها جنگید :))

zed2
15-12-2008, 22:13
رازنگان
|
فوتون رازنگان!
|
فوتون رازنگان شوریکن!

خب فوتون رازنشوریکن یکی از انواع رازنگان با عنصر باده ! رازنگان با عنصر باد یکی از انواع رازنگانه!
رازنگان چرخش چاکرا به صورت فشرده هستندندندنده!!! و عنصر خاصی نداره!

اون زنه منظورش ناگاتوهه!

در ضمن کونوهامارو با یکی از ضعیف ترین بدنها جنگید :))
این اموزش کونوهامارو رو تو مانگا اولین باره دیدم....ولی سریع شکست دادن پین رو ....ناروتو کلی کلنجار کرد با ایتاچی تا بتونی راسنگانو بهش بزنه.

*Batman*
16-12-2008, 00:43
به نظر من ایتاچی از پین قوی تره.مادارا بعد از مرگ ایتاچی یه نفس راحت کشید.
اون موقع طفلی ناروتو تحت تاثیر Genjutsu بود.
راستی فکر کنم تو قسمت بعدی انیمه چشممون به جمال ساسکه روشن شه.

zed2
16-12-2008, 12:33
به نظر من ایتاچی از پین قوی تره.مادارا بعد از مرگ ایتاچی یه نفس راحت کشید.
اون موقع طفلی ناروتو تحت تاثیر genjutsu بود.
راستی فکر کنم تو قسمت بعدی انیمه چشممون به جمال ساسکه روشن شه.
به چه علت؟؟؟؟ساسکه قراره این وسط چی کار کنه؟

ali_metal_357
16-12-2008, 15:59
سلام دوستان این ناراتو کلا چند قسمت هست ؟؟؟؟؟؟؟

از توی سایتا دیدم سه سری عکس داره کودکی نوجوانی و جوانی ایا بازم هست :؟؟؟؟

کلا چند قسمت رو تشکیل داده

این ناروتو خیلی پیشرفت کرده توی بازی وارکرفت هم کلی ازش مپ اومده

*Batman*
16-12-2008, 17:29
به چه علت؟؟؟؟ساسکه قراره این وسط چی کار کنه؟

این پین بیشتر فریب میده.اگه جسم اصلیش رو پیدا کنن کارش تمومه.
فکر کنم پین برخلاف بقیه از ضعیفا راحت تر شکست میخوره.:31:
مادارا نمی تونست وجود ایتاچی رو تحمل کنه.از طرفی رهبر آکاتسوکی هم هست.
مادارا از ایتاچی هراس داشت.
ساسکه هم قراره یه حالی به اورو بده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا من دقیقا نمیدونم تعداد قسمتهاش چندتاست.اون سری اول به نظرم200 تایی بود.
سری جدیدش هم الان حدود 90 قسمتش اومده.
پیشرفت ناروتو تمومی نداره.فکر کنم N سالی طول بکشه.:31:
کاش تو کانتر هم مپ ناروتویی داشتیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kakashi
16-12-2008, 23:51
[QUOTE]کاش تو کانتر هم مپ ناروتویی داشتیم
ناروتو:کاگه بونشین ..پککککک (صدای head shot)

Sasuke-7
17-12-2008, 05:30

یه 220 قسمت اول و بعد سری جدید 88 قسمت که جمعه 89 هم میاد به همراه 5 فیلم سینمایی(البته فیلم 5 رو هنوز توی اینترنت پخش نکردند)

ali_metal_357
17-12-2008, 15:52
میشه لینک فیلم های سینماییش رو بدید

همون چهارتاش کفایت میکنه

ممنون

amir_bdr
18-12-2008, 04:38
سلام
لباس های سیاهتان را بپوشید کونوها نابود شد-شیدزونه به قتل رسید-در آخر ساکورا التماس میکنه که ناروتو برگرده.(هیناتا احتمالا میمیره)

Sasuke-7
18-12-2008, 05:45
سلام
لباس های سیاهتان را بپوشید کونوها نابود شد-شیدزونه به قتل رسید-در آخر ساکورا التماس میکنه که ناروتو برگرده.(هیناتا احتمالا میمیره)
نه نه نه نه :19: ببینم مگه مانگا 429 اومده؟:18:
هیناتا نباید بمیره (همسر ناروتو جان) اگه این اتفاق بیفته یه نفر باید به ناروتو بگه که هیناتا تورو خیلی دوست داشته و بعد ناروتو .... ولی کسیشیموتو خواهشا این کارو نکن:41:

*Batman*
18-12-2008, 08:51
روح شیزونه از بدنش خارج شد ولی راجع به هیناتا چیزی نشنیدم.ساکورا هم برای بازگشت ناروتو گریه میکنه.
پین از یه تکنیک خفن استفاده میکنه که اندازه یه بمب اتم قدرت داره.کنان بهش میگه اینجوری به مرگ نزدیکتر میشی.
همسر Fukusaku متوجه میشه که اسم یکی از وزغ ها از لیست حذف شده.(همون که به دست دانزو کشته شد)
ناروتو باید هر چه سریع تر برگرده.احتمالا Fukusaku و همسرش از یه تکنیک Summon بزرگ استفاده میکنن.
کیشی موتو باید ترور بشه.تگ اسپویل هم نداریم.

zed2
18-12-2008, 15:05
روح شیزونه از بدنش خارج شد ولی راجع به هیناتا چیزی نشنیدم.ساکورا هم برای بازگشت ناروتو گریه میکنه.
پین از یه تکنیک خفن استفاده میکنه که اندازه یه بمب اتم قدرت داره.کنان بهش میگه اینجوری به مرگ نزدیکتر میشی.
همسر fukusaku متوجه میشه که اسم یکی از وزغ ها از لیست حذف شده.(همون که به دست دانزو کشته شد)
ناروتو باید هر چه سریع تر برگرده.احتمالا fukusaku و همسرش از یه تکنیک summon بزرگ استفاده میکنن.
کیشی موتو باید ترور بشه.تگ اسپویل هم نداریم.
فاحعه داره رخ می ده تو کونوها!!!!.....زلزله امده تو کونو ها اگر داستان مانگا اینجوری باشه....

amir_bdr
19-12-2008, 01:59
البته زیاد تعجب نداره، داره پیشگویی Fukusaku به حقیقت می پیونده.
new یکی داره با اسکرول ممنوعه میاد.

Sesoljs
19-12-2008, 15:41
salam be dustan ghadimi man dobare bargashtam bad az 1 sal mibinam ke belakhare topoic az tu motefareghe dar umad. Tabrik be hamegi man alan daram in topico mikhunam ta 25 residam kheily alie. valy rastesh man hamie ina ro midunestam. khob ie khaheshe kuchulu daram az hamegi topico esmesho taghieer bedin begin ke in to spoiler dare unaiee ke dust nadaran naian tu. kheilia hastan az spoil haleshun beham mikhore. iekish man. hala in faghat pishnehad bud.

Thank you every body

Sesoljs
19-12-2008, 20:10
agha kasi inja nist. man ta safheie 50 khundam. iek soale javab dade nashode peida kardam uno javab midam: un kalamehaie ke avvale shippuden tsunade o jiraya o naruto migan ramze serie jadide naruto ke hamun shippudene hast unjaie ke sakura dare baghalam minivise kole ramz ke shippudene lo mire.

zed2
19-12-2008, 20:23
agha kasi inja nist. Man ta safheie 50 khundam. Iek soale javab dade nashode peida kardam uno javab midam: Un kalamehaie ke avvale shippuden tsunade o jiraya o naruto migan ramze serie jadide naruto ke hamun shippudene hast unjaie ke sakura dare baghalam minivise kole ramz ke shippudene lo mire.
دوست عزیز می گم فارسی نویسی هم خوب چیزیه...
تبدیل شده نرم افزاری:

آقا کسی اینجا نیست. من تا صفحه‌ی 50 خوندم. ایک سوال جواب داد نشده پیدا کردم اونو جواب میدم: اون کلم‌های که اول شیپودن تسونده و جیریا و نروتو میگن رمز سری جدید نروتو که همون شیپودنه هست اونجای که سکورا داره بغلم مینیویسه کل رمز که شیپودنه لو میره.

البته باز هم نرم افزار نتونست دقیق بگه...میشه سوالتان را فارسی بنویسید؟

Sesoljs
19-12-2008, 23:28
من سوال ندا شتم. یک سوال جواب داده نشده پیدا کردم اونو جواب میدم: اون کلمه ای که اول شیپودن جیرایا نروتو و ... میگن اسم سری جدید نروتو که همون شیپودنه هست اونجای که سکورا داره باقلم مینیویسه شیپودن لو میره.

zed2
20-12-2008, 11:01
bebakhshid man fonte farsi nadaaram. poste baalaa ro ham az ro computere dadasham zadam. man chand ta soal daashtam:
1- kudum ieki az sithaie zir ra baraie downloade naruto ba keifiate bala monaseb midunid:

site chichi island iadam raft esmesho
ia age site behtari soragh darid begid ma ham bedunim
2- man alan malesiam ie majmue kamel az naruto orginalesh hast uno man kharidam.
raje be ghesmathaie vizhash mikhastam bedunam
shoma goftin 5 tash umade mishe ie zare tarifeshun konid un 3 taie ro ke khodetun didin
mikham bebinam daram ia na

sorate internetam balae pas age hajme filaham kheily ziad bud eshkal nadare.
man ie site mikham ba zir nevise english keyfiat bala.
lotfan har ki balade bege to ro khoda.

بیا از این استفاده کن فعلا تا زمانی که فارسی رو تنظیم کنی:46:

در مورد سایت ها بیشترشون فایل ویدیویی گروه dattebayo رو به شکل های مختلف می زارن برای دانلود. هر کدوم که دانلودش برات راحت تر بود از ان سایت بگیر.
فکر کنم ان سه تا OST رو با من بودی:31:
یکیش مربوط به کمک به کونوهامارو بود برای پیدا کردن یک گل( جایی هم که می خواستن برن پیدا کنن محل امتحان جینین بود.
دومیش یادمه مربوط به یک روستای اب بود که تو روستا یک مایع مخصوصی بود که باعث افزایش قدرت می شد ولی تاثیرش وقتی تموم می شد خیلی بد بود رو افراد که یکی از اعضای روستا می خواست بدزدتش.
یکی دیگرش هم انگار یکجور مسابقه بود که باید دو جور نشان رو بدست میاوردن( همه کارکتر های ناروتو سری اول توش بود)

در مورد کیفیت من بررسی نکردم

Sesoljs
20-12-2008, 14:18
خیلی ممنون.:11:

Sesoljs
20-12-2008, 16:12
من الان همه ی تاپیکو خوندم عالی بود فقط اگه اسم تاپیک به اسپویل دار بودن تاپیکم اشاره می کرد عالی می شد.

mokhtar
22-12-2008, 00:17
مانگا 429 خوندم کف کردم پین دهکده را ترکوند بچه ها برای وان پیس تاپیک داریم

فکر کنم نارتو را قورباقه ها احضار کردنند تو دهکده/

zed2
22-12-2008, 22:40
مانگا 429 خوندم کف کردم پین دهکده را ترکوند بچه ها برای وان پیس تاپیک داریم

فکر کنم نارتو را قورباقه ها احضار کردنند تو دهکده/
هنوز کامل نترکیده
کجا قورباقه ها ناروتو رو احضار کردن!!!!!من تا انجا که فهمیدم به ناروتو گفتم که تو کونوها یک اتفاقی افتاده و باید برگردن دهکده.

mokhtar
23-12-2008, 01:22
ترکوند دیگه ساکورا هم اشک در اومد

خوب دیگه نارتو را احضار میکنند و فکر کنم نارتو با اون فن پرواز بتونه با پین مبارزه کنه چون پین خیلی پرش بلندی میکنه

راستی فکر کنم دیگه اخر های مانگا باشه درسته کسی دیگه نمونده

zed2
23-12-2008, 10:54
ترکوند دیگه ساکورا هم اشک در اومد

خوب دیگه نارتو را احضار میکنند و فکر کنم نارتو با اون فن پرواز بتونه با پین مبارزه کنه چون پین خیلی پرش بلندی میکنه

راستی فکر کنم دیگه اخر های مانگا باشه درسته کسی دیگه نمونده
یکی از پین ها بیمارستانو ترکوند که ساکورا ناراحت شد...

چرا مونده مگه قرار نبود ساسکه دهکده رو نابود کنه پس علف بز بید.....تازه کل گروه اکاتسکی باید نابود بشه تا ناروتو راحت شه و داستان تمام شه ( و البته نبرد ساسکه و ناروتو هم باید رخ بده)

mokhtar
24-12-2008, 07:21
مگه خود پین رئیس گروه نیست من گفتم با اون رنه دیگه کسی نمونده از اید گزوه

خوب هنوز کار داره از 75 تا 88 کسی زیرنویس فارسی دازه

zed2
01-01-2009, 19:05
مگه خود پین رئیس گروه نیست من گفتم با اون رنه دیگه کسی نمونده از اید گزوه

خوب هنوز کار داره از 75 تا 88 کسی زیرنویس فارسی دازه
ظاهرا همه اینجا زیر نویس اینگلیسی کار می کنند....
خوب بالاخره مانگا جدید هم امد ....
عجب ناروتو کل لشکر قورباقه ها رو با خودش اورده و از جالبتر یکی از پین هارو راحت تیکه تیکه کرد.

Hitsugaya Toushiro
05-01-2009, 03:05
اخیش یه فری تایم به ما دادن توی این امتحانا تا بیایم
چه خبر من که 2 هفته ای هستش نه انیمه دیدم نه مانگا چی شده تاحالا؟ اتفاق خاصی که نیفتاده؟ کاکاشی معلوم شد مرد یا نه؟

Gamemaster
07-01-2009, 18:18
فردا اين قسمتش ديدنيه:
Orochimaru's Hideout Discovered

Hitsugaya Toushiro
09-01-2009, 04:09
فردا اين قسمتش ديدنيه:
Orochimaru's hideout discovered

شاید اره شاید نه چون مانگا خون ها می دونن چه اتفاقی می افته

Gamemaster
09-01-2009, 14:59
خوب ماكه نميخونيم:31:

SAM-SON 70
10-01-2009, 15:10
اقا واقعا اینجا کسی نیستش که شیپودن به همراه مخلفاتش رو برای من با پست پیشتاز بفرسته چی میشه با این اینترنتی که ما داریم باید برای یه قسمتش یه چند روزی رو کامپیوتر روشن نیگه دارم .
واقعا ممنون میشم اگه کسی میتونه کمک کنه .

omid king
11-01-2009, 13:01
:11::40:دوستان یکی لینک قسمت اخر شیپودن رو بزاره(حتما بزارید):40::11:

zed2
11-01-2009, 15:39
:11::40:دوستان یکی لینک قسمت اخر شیپودن رو بزاره(حتما بزارید):40::11:
منظورت کدوم قسمته؟؟؟(منم قسمت ها از دستم در رفته به خاطر امتحانات.)
تو بخش دانلود انیمیشن بگی بچه ها حتما برات لینک نسخه جدید رو می زارن.

*Batman*
12-01-2009, 09:27
لعنت بر شیطون.
انگار تو قسمت بعدی مانگا Team Hawk میرسه کونوها.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid king
12-01-2009, 09:55
منظورت کدوم قسمته؟؟؟(منم قسمت ها از دستم در رفته به خاطر امتحانات.)
تو بخش دانلود انیمیشن بگی بچه ها حتما برات لینک نسخه جدید رو می زارن.

من تا اون قسمت دیدم که garaa رو اونی که تو دستش دهان است اسمش یادم نیست گرفت و برد دیدم خواستم یک دفعه اخرش رو ببینم چی میشه

*Batman*
12-01-2009, 10:15

fswteam
14-01-2009, 16:12
واییی الان نقاط حساس مانگا هستش ناروتو خیلی خیلی خیلی قوی شده قوربونش برم خیلی توی مانگا 430 حال کاردم با ناروتو اصلا کلا عوض شده خدایا کی انمیه این قسمت ها می یاد یعنی زنده می مونم ببینم بعید می دونم همین الان دارم می رم بچه ها حتما مانگا بخونید حتما حتما !! نمی دونم گریه کنم یا خوشحالی بتمن جان 431 رو گیر اوردی تندی برای ما هم بفرست خیلی خیلی حساس
بچه ها فکر کنم مانگا تا 500 قسمت نرسیده تموم میشه دیگه اخراست دیگه توی 10 قسمت پین رو نفله می کنه و بعد ساسوکه رو داقون می کنه و بر می گردونه بعد بزرگی ها شو نشون میده که هوکاگه شده و داره برگه امضا می کنه و چندتا ماموریت کوچیک و بقیه رو نشون میده که بزرگ شدند و بعد پایان ناروتو توی مانگا ولی فعلا یه 3 سالی در خدمت انمیه هستیم!

برادر شیان
15-01-2009, 14:48
نارتو بهرتين انيمست!

برادر شیان
15-01-2009, 14:50
مانگا گيم و انيمه !هر چيزي كه به نارتو يروماكي مربوطه !نينجاي جواني كه كه از اكادمي نينجاها فارق تحصيل شده محبوترين كاركتر افسانه اي در رتبه هفتم قرا داره !

The manga. The game. The anime. Whatever form Naruto Uzumaki takes, the awkward but accomplished young graduate of the Ninja Academy remains the Web's most popular fictional character in seventh place. His peers and enemies also command their own followings, but the complex tale of Naruto (whose name translates to "maelstrom"), the orphaned misfit who craves recognition, resonates with its generation of fans.

منبع !
نام انیمه :Naruto:

نام انیمه:Naruto: Shippūden
درجه :A
تعداد قسمت ها :220
تعداد قسمت ها :91
سلاح :شمشير نينجوتسو ,
کارگردان : : Hayato Date
سال توليد :2007
سال توليد :ON GOING

befermatooo
15-01-2009, 19:22
فکر کنم اینجا باید میگفتی :

همه چیز در رابطه با ناروتو

*Batman*
16-01-2009, 15:35
سلام

مانگا 431 :

تازه داره دیدنی میشه این مانگا.
به خاطر این تاخیر کلی سکته ای داشتیم.:31:

mgha
16-01-2009, 17:51
سلام
آقا یکی از مانگا خونهای عزیز لطفا یکم توضیحات به من بده که تو مانگا چی شده من انیمه رو تا قسمت 88 دیدم و تا مدتها نه وقت میکنم انیمه رو بگیرم نه وقت میکنم بیام اینترنت به خاطر همین یکی از دوستان لطف کنه یه توضیحاتی بده که تا الان تو مانگا چی شده و چند نفر از کونوها مردن ؟اگر فکر میکنید اسپویل میشه تو پیام خصوصی بگید.
با تشکر

Genjo
16-01-2009, 18:28
با درود...

این هم پیج رنگی این چپتر :

omid.k
18-01-2009, 15:01
سلام
بچه ها این نوروتو زیر نویس فارسی شده ؟ ....

SAM-SON 70
18-01-2009, 20:40
سلام
================================================== ==
عزیز 220 قسمت اولی نه ولی شیپودن اره البته تا اونجایی که من میدونم .:10:

Genjo
19-01-2009, 15:20
سلام

سلام نازنین

ناروتو سری اول که 220 قسمتش تموم شده در مرحله جدیدی به اسم ناروتو شیپیودن هست همه قسمتاش خیر (حدودا 70 الا 80 قسمتش زیر نویس شده )
اما این شیپیودن تا الان که 92 قسمت رفته همش زیر نویس شده .....

Genjo
19-01-2009, 15:28
اینم چند تا پیج رنگی دیگه از این چپتر ...

(شرمنده فوروم اسپویلر نداشت)

omid.k
19-01-2009, 15:55
سلام نازنین

ناروتو سری اول که 220 قسمتش تموم شده در مرحله جدیدی به اسم ناروتو شیپیودن هست همه قسمتاش خیر (حدودا 70 الا 80 قسمتش زیر نویس شده )
اما این شیپیودن تا الان که 92 قسمت رفته همش زیر نویس شده .....

سلام جیگر ...
مرسی
این یعنی ناروتو تموم شده .... والان داره یه سری جدید که وابسته به قبلیه پخش میشه ....
اون وقت سری اول زیر نویس کامل نداره ... ولی سری دوم داره ؟
سری دوم رو میشه بدون اینکه سری اول دیده باشی فهمید؟

Genjo
19-01-2009, 17:05
سلام جیگر ...
مرسی
این یعنی ناروتو تموم شده .... والان داره یه سری جدید که وابسته به قبلیه پخش میشه ....
اون وقت سری اول زیر نویس کامل نداره ... ولی سری دوم داره ؟
سری دوم رو میشه بدون اینکه سری اول دیده باشی فهمید؟

خواهش میشه امید جون

درسته, سری اولش تموم شده .. و این که داره ساخته میشه وابسته به داستان قدیم هست ... که نمیشه بدون دیدن سری اول داستان رو فهمید ( حتما اگه بدون زیر نویس هم شده باید ببینه تا بتونی هیجان داستان رو درک کنی )

تمام تکنیک ها و شخصیت پردازی ها و نماد از از ناروتوی سری اول تا الان داره دنبال میشه ...
میشه دی وی دی اول رو تهیه کنی بعد بشینی تک تک قسمت شیپیودن رو دانلود کنی و ببینی .

برادر شیان
20-01-2009, 13:06

من دیدم..زیادم دیدم...معلومه که حرف نداره..همه باید بدونن...امروز قسمت 92ش با زیرنویس داته بایو میاد...خیلی منتظرشم...
بابک جان شخصیتهای اول تا ششم کیا بودن؟
.
.
.
....

Britney Spears
WWE
Barack Obama
Miley Cyrus
RuneScape
Jessica Alba
بریتنی و اوباما از ناراتو محبوبترن این نشون می ده باید هنوز رو ناراتو کار بکنیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه دوتا داستان روابط عاشقانه پیچیده براش درست کنم میره جای اون بریتنی کچل !

Sasuke-7
22-01-2009, 04:22
Britney Spears
WWE
Barack Obama
Miley Cyrus
RuneScape
Jessica Alba
بریتنی و اوباما از ناراتو محبوبترن این نشون می ده باید هنوز رو ناراتو کار بکنیم!
یه دوتا داستان روابط عاشقانه پیچیده براش درست کنم میره جای اون بریتنی کچل !

شما شخصیت کارتونی رو با شخصیت واقعی مقایسه می کنید خوب شما می دونید که همه شخصیت واقعی رو میشناسن اما خیلی از مردم طرف کارتون هم نمی رن این می تونه توجیه کنه که چرا ناروتو خیلی خیلی محبوب نمیشه!
این قسمت ها هم که دیگه می ریم روی ساسوکه جونم :11: تا تیم Snake رو جمع کنه و .... بچه ها فکر کنم سال دیگه این موقع توی انیمه جنگ ایتاچی و ساسوکه باشه با اینجور پیشروی

*Batman*
25-01-2009, 12:46
سلام.
خوب تو مانگا 432 ناروتو دیگه نتونست تو حالت Sage باقی بمونه.
به نظرشما حالا چه اتفاقی میفته؟
باید منتظر کمک بقیه باشه؟
دوباره به سرعت میتونه به Sage Mode برگرده؟
از قدرت کیوبی استفاده میکنه؟
یا . . .؟

اسپویل:
یه جا خودندم که ناروتو هم مثل ناگاتو خودش مستقیما تو مبارزه دخالت نداره و از دور داره Shadow Clone ها رو کنترل میکنه.

nickhill
26-01-2009, 00:43
سلام خدمت دوستان من تازه دیدم p30world فروم naruto هم داره مثله اینکه بحث داغه
مانگا 432 هم اومد لینک دانلود برای مانگا خوناش

omid.k
26-01-2009, 02:08
برای اولین بار اینو گرفتم ... برای اشنایی
این کمیک .. یا همون مانگا سیاه و سفید چاپ میشه ؟ عجیبه

*Batman*
26-01-2009, 03:00
سلام خدمت دوستان من تازه دیدم p30world فروم naruto هم داره مثله اینکه بحث داغه
مانگا 432 هم اومد لینک دانلود برای مانگا خوناش

سلام. خوش اومدی.:10:
اگه بچه ها همکاری کنن بحث داغ تر هم میشه.:27:

برای اولین بار اینو گرفتم ... برای اشنایی
این کمیک .. یا همون مانگا سیاه و سفید چاپ میشه ؟ عجیبه

بله مانگا سیاه و سفیده.بعضی وقتا هم چند تا صفحه اش رو رنگی میکنن تا ملت حال کنن.(مثالش مانگا 430)
خیلی هم عجیب نیست. بخوان رنگیش کنن وقت میبره و تعداد سکته ای ها بیشتر میشه.
همینجوریش که هفته ای یه قسمت منتشر میشه همه اعماق وب رو میگردن به امید یافتن 2 تا اسپویل داغون که ارضاشون کنه.وگرنه یه کاری دست خودشون میدن.
بحث هایی که تو انجمن های خارجی در مورد هر قسمت از مانگا میشه از بحثهای هیئت دولت هم مهم تر و سنگین تره.:31:

nickhill
26-01-2009, 16:37
بچه ها نظرتون راجع به مرگ کاکاشی چیه؟تو مانگا 424 کاکاشی برای دفاع از چوجی که داره می ره یه سری اطلاع جدید در مورد pain به تسوناده بده کشته می شه..امیدوارم تو ذوق بچه هایی که انیمه رو فقط می بینن نخوره:24:

*Batman*
26-01-2009, 19:56
به نظر من کاکاشی نمرده و هنوز زنده ست.
ولی با وضعی که براش پیش اومد ه باید تا وقتی که ناروتو هوکاگه بشه تو بیمارستان بستری باشه.:31:

nickhill
26-01-2009, 21:35
اخه وقتی ناروتو به روستا برگشت گفت که حالا من میتونم چاکرای همه رو احساس کنم ولی ماله کاکاشی رو حس نمی کنم فرستادینش به یه ماموریت خارج از روستا؟ یعنی هم تسوناده هم ناروتو می گن که مرده البته به نظر منم شاید زنده بمونه شاید تسوناده با قدرت درمانگریش همون کاری که اون پیرزنه واسه گارا رو انجام داد بکنه البته به نظرم خیلی بعیده:wac:
حالا اگه مرده باشه دوست دارم قبل از خاک سپاریش ماسکشو بزنن کنار ببینیم چه شکلیه مردیم از فضولی:31:

aminspy12
30-01-2009, 15:51
بچه‌ها قسمت های جدید مانگا رو خوندین؟؟
چه می‌کنه این ناروتو!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NARUTO forever![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_bdr
31-01-2009, 14:03
ناروتو چه دماری از پین درآورد تو قسمت 432 -تو قسمت 433 هم پین واقعاً از ناروتو ترسید.

Sasuke-7
01-02-2009, 04:14
بچه ها هیچ می دونید این بحث مانگا رو توی انیمه 3 سال دیگه می بینیم!
سال دیگه این موقع فکر کنم تازه مرگ جیرایای بزرگ ببینیم!
پس مانگا بخونید شاید زنده نموندیم حداقل با مانگا بفهمیم چی میشه اخرش!

Genjo
01-02-2009, 16:40
ولی با وضعی که براش پیش اومد ه باید تا وقتی که ناروتو هوکاگه بشه تو بیمارستان بستری باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=-=-=

البته من هنوز مانگا جدید رو ندیدم !؟! چرا واقعا ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی از دوستان لینک دانلودش رو زرت میکنه ؟ (بتمن)

تنکس

zed2
01-02-2009, 18:24
سلام بچه ها می بینم که داستان جنگ ناروتو داره جالب می شه و همچنین انیمه به یک جاهایی داره میرسه(البته باز رفته جاده سنگ لاخ

=-=-=

البته من هنوز مانگا جدید رو ندیدم !؟! چرا واقعا ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تنکس

کدوم قسمت رو می خوای؟؟؟

iranian_ boy
01-02-2009, 18:49
آقا همینجا نگه دارین.............................
من نمیدونم این مانگه چیه که ازش تعریف میکنین...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ناروتو رو نگاه میکنم الان هم قسمت 93 رسیده و رسیدم...
این قسمت 433 و 432 که میگید چین؟؟ اصلا مانگاه چیه؟؟؟؟
خواهشن توضیح بدین. تا اونجا که من میدونم ناروتو شیپودن جدیدترین ناروتست که هنوز داره پخش میشه پس این مانگا چیه؟؟؟؟؟؟
خواهشن توضیح بدین.

Morteza4SN
01-02-2009, 19:38
خواهشن توضیح بدین. تا اونجا که من میدونم ناروتو شیپودن جدیدترین ناروتست که هنوز داره پخش میشه پس این مانگا چیه؟؟؟؟؟؟
خواهشن توضیح بدین.سلام
به طور كلي ميشه گفت مانگا همون كميك استريپ هاي ژاپنيه
در مورد ناروتو هم بايد بگم كه داستان مانگاي ناروتو جلوتر از انيمه ناروتو است
يه جور بازار گرميه ديگه :دي
حالا دوستان در مورد منابع عرضه كننده مانگا روي نت نظر ميدن ،
ولي فكر كنم توي سايت onemanga.com هم كل مانگا رو ميشه ديد .
اطلاعات بيشتر در مورد مانگا در تاپيك زير :
نقد و بررسي انيميشن‌هاي ژاپني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
01-02-2009, 19:52
سلام.

سلام بچه ها می بینم که داستان جنگ ناروتو داره جالب می شه و همچنین انیمه به یک جاهایی داره میرسه(البته باز رفته جاده سنگ لاخ

آره. فعلا فیلر شده.:27:

آقا همینجا نگه دارین.............................
من نمیدونم این مانگه چیه که ازش تعریف میکنین...........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من ناروتو رو نگاه میکنم الان هم قسمت 93 رسیده و رسیدم...
خواهشن توضیح بدین.

مانگا چیست؟
تفاوت مانگا و انیمه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدطبق توضیحاتی که بچه ها دادن مانگا 200-300 سال از انیمه جلوتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس تا زنده ایم باید مانگا بخونیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=-=-=

تنکس

واقعا چرا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود مانگا 433 :

*Batman*
01-02-2009, 19:56
توجه توجه :

بچه ها با عضویت رایگان تو سایت زیر میتونید جدید ترین قسمت انیمه و مانگا را دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنین از سایتهای زیر میتونید جدیدترین قسمت انیمه را دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمانگای آنلاین هم تو OneManga قابل دسترسیه:

zed2
01-02-2009, 21:57
آره. فعلا فیلر شده
حالشون خوب بید؟!؟!؟!؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شک دارم.....
من برم قسمت های قبل از امتحانات رو بگیرم ببینم

iranian_ boy
01-02-2009, 23:37
آقا ایول همشو گرفتم.جدا دست درد نکه batman جون حال دادی.
ولی به قول خودت مانگا ناروتو با این حساب 300 سال جلو تر از خودشه:d ولی من ترجیع میدم فیلم رو ببینم تا مانگاشو. دقیقا مثل هری پاتر که اگه سرم رو بکنن کتابشو نمیخونم اما فیلم شو راحت نگاه میکنم.
حالا از اینه بگذریم........
این مانگایی که شما میخونید به فارسی تر جمه شده؟ یا نه en میخونید؟
یه سوال دیگه اینکه آیا هر قسمت مانگا یک قسمت سریال یا نه؟ منظورم اینه که ممکنه مثلا یک قسمت مانگا تو دو قسمت سریال پخش پشه. آیا اینتوریه یا نه؟ یا شایدم یرعکس 2 قسمت مانگا یک قسمت سریاله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
و اما سوال بعدیم:d جان من اگه زیر نویس قسمت 80 به بعد رو دارین یا میدونین از کجا باید گرفت بگید تا من dl کنم.

*Batman*
03-02-2009, 02:24
سلام.

این مانگایی که شما میخونید به فارسی تر جمه شده؟ یا نه en میخونید؟

ما en میخونیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]زبان قوی نمی خواد.یه دیکشنری کفایت میکنه.
قسمت اول سری شیپودن مصادفه با قسمت 245 مانگا.
الان قسمت 92 انیمه تقریبا میشه قسمت 343 از مانگا.
دقیق نمیشه گفت.اما یه قسمت از انیمه تقریبا مساویه با یه قسمت از مانگا.

zed2
03-02-2009, 21:17
بچه ها من جدیدا فرمت rmvb گروه db رو پیدا نمی کنم .برای قسمت های 93 و 94 rmvb یک گروه دیگر شده به نام take ...موندم چی شده دیگر فرمت rmvb نمی یاد...قهتی زده این فرمتش.....کسی از شما ها لینک فرمتrmvb این گروه DB رو داره؟؟؟؟

Morteza4SN
03-02-2009, 21:19
پست هاي بي مورد و اضافي پاك شدند
+
دوستان لطف كنيد در مورد محتواي پست هاتون بيشتر دقت كنيد
بحث در مورد داستان و نسخه هاي جديد انيمه و مانگا و حواشي ناروتو مشكلي نداره
ديگه خارج نزنيد لطفا
ممنونم از توجهتون

Sasuke-7
04-02-2009, 06:29
بچه ها من جدیدا فرمت rmvb گروه db رو پیدا نمی کنم .برای قسمت های 93 و 94 rmvb یک گروه دیگر شده به نام take ...موندم چی شده دیگر فرمت rmvb نمی یاد...قهتی زده این فرمتش.....کسی از شما ها لینک فرمتrmvb این گروه DB رو داره؟؟؟؟
دیگه با RMVB خدا حافظی کن کیفیتی که اون داشت با حجم کمش می ارزید به صد تای این MP4 های امروزه من که دیگه دارم avi می گیرم بیخیال 170 مگ قبلی ها رو هم باید 170 مگ بگیرم

zed2
04-02-2009, 11:54
دیگه با RMVB خدا حافظی کن کیفیتی که اون داشت با حجم کمش می ارزید به صد تای این MP4 های امروزه من که دیگه دارم avi می گیرم بیخیال 170 مگ قبلی ها رو هم باید 170 مگ بگیرم
درسته که کیفیت rmvb خوب نیست ولی نسبت به سرعت می ارزید ....حالا هم موندم صبر کنم فرمت rmvb گروه بیاد یا مستقیم بر سراق avi اش.... برم مجموعه انیمه ام دو کیفیتی میشه.....
بچه ها بنظر شما اگر پین تو این جنگ شکست بخوره کی جاشو تو گروه می گیره؟؟؟اگر مادورا بیاد که همه می فهمن اون زنده است.

*Batman*
04-02-2009, 12:48
سلام.

من یه سایت جدید پیدا کردم که توش همه رقم لینک دانلود پیدا می کنید.از rmvb گرفته تا avi

بچه ها بنظر شما اگر پین تو این جنگ شکست بخوره کی جاشو تو گروه می گیره؟؟؟اگر مادورا بیاد که همه می فهمن اون زنده است.

من فکر نمیکنم این پین به این راحتی ها بمیره.ولی بالاخره کشته میشه.:27:
سوال 3 نمره ای:
الان مادارا همون توبیه که میزوکاگه هم هست.یعنی رهبر سرزمین آب .
حالا بگید مرد نقابدار چند سالشه؟:31:

nickhill
04-02-2009, 13:18
صدو که قشنگ داره از زمان هوکاگه اول زنده بوده دیگه

Sasuke-7
04-02-2009, 17:54
سلام.

من یه سایت جدید پیدا کردم که توش همه رقم لینک دانلود پیدا می کنید.از rmvb گرفته تا avi

من فکر نمیکنم این پین به این راحتی ها بمیره.ولی بالاخره کشته میشه.:27:
سوال 3 نمره ای:
الان مادارا همون توبیه که میزوکاگه هم هست.یعنی رهبر سرزمین آب .
حالا بگید مرد نقابدار چند سالشه؟:31:
والا توبی / مادارا دیگه ولی میزوکاگه رو من توی مانگا نشنیدم مگینه قبل از 300 باشه چون من مانگا رو از 300 به اینور خوندم!
سن : بینهایت و مثل کاکوزو زندگی میکنه ولی مثل اون چند قلب نداره!
اره این سایت منم امروز دیدم خیلی چیز باحالیه فردا صبح می خوام فیلم سینمایی دوم بلیچ ازش بگیرم
البته قبلش قسمت 203 204 205 مهمتره ولی ناروتو رو کلا از سایت ایرانیش دارم می گیرم هم سرعتش خوبه هم به مدت یک هفته لینکش مستقیم الان تا 94 پاک نشده (فکر کنم فردا یا پس فردا بر می دارن) برید دانلود کنید

راستی زیر نویس فارسی هم داره و مانگای فارسی هم قرار می ده طرف کارش درسته با دیتابایو قرار داد داره!

Sasuke-7
05-02-2009, 05:41
دوستان تهرانی می خوام یک حال کلی به همه بدم چون نمی خوام طرف دارای ناروتو از بین برن.
می خوام ناروتو کل تهرانی ها رو (قسمت های جدید)رو ساپورت کنم من دانلود می کنم شما مجانی بیا از ما بگیر بقیه صحبت ها توی پروفایل یا پ.خ
دیگه نبینم کسی از دانلود ناروتو ناراحت باشه ها!
موفق باشید!

*Batman*
06-02-2009, 01:09
والا توبی / مادارا دیگه ولی میزوکاگه رو من توی مانگا نشنیدم مگینه قبل از 300 باشه چون من مانگا رو از 300 به اینور خوندم!
سن : بینهایت و مثل کاکوزو زندگی میکنه ولی مثل اون چند قلب نداره!

راستش من خودم بین مادارا و ابیتو گیر کردم.
آخه چطور میتونه بدون دلیل این همه عمر کرده باشه.حالا ما جریان کاکوزو رو میدونیم اما مادارا چی؟
اون بحث میزوکاگه هم دقیق یادم نیست تو کدوم چپتر مطرح شد.(فکر کنم 402)
کیسامه به مادارا میگه تو رو میشناسم.تو میزوکاگه هستی.(بعد از مرگ ایتاچی)

hpk34
08-02-2009, 11:31
با سلام دوباره خدمت تمام دوستان.

چند وقت بود حوصله بحث کردن نداشتم.

ولی الان که دیگه مانگا به جاهای قشنگش رسیده نمیشه بحث نکرد.

من که دیگه قید انیمه رو زدم آخه با این سرعت مزخرف و پیدا نشدن یه لینک مستقیم درست و حسابی با کیفیت rmvb مگه میشه انیمه دید.الان یه 20 قسمتی هست که ندیدم.

مانگا 434 که چیز خاصی نداشت.فقط من موندم این ناگاتو این همه چاکرا رو از کجا میاره.انگار چاکراش تمومی نداره.

کسی میدونه چطوری این همه چاکرا داره؟؟

راستی آخر این مانگا چی شد که یهو ناروتو چاکراش تموم شد.اون 2 تا استادش چه بلایی سرش آوردن؟؟یعنی ناروتو به همین راحتی دستگیر شد؟؟

راستی جریان میزوکاگه چیه؟؟آقای بتمن توی مانگا 404 صفحه 2 کیسامه به توبی میگه که :

MIZUKAGE...

I MEAN

MADARA

یعنی چی؟؟

*Batman*
08-02-2009, 18:54
سلام نی-سان.
والا منم موندم این همه چاکرا از کجا میاد.حالا خوبه جینچیوریکی هم نیست.احتمالا مربوط به ریننگان میشه.
البته چند بارهم دیدیم که پین برای احیای مجدد نیاز به زمان داره.یعنی باید انرژی جمع کنه.
لعنتی ناروتو رو با نیروی جاذبه گرفتش.همونی که روی کاکاشی هم اجرا کرد.
الان چند حالت وجود داره:
1-اونی که دستگیر شده کلونه.
2-Pa و Ma با گنجوتسو ناروتو را نجات میدن.
3-چاکرای Sage تموم میشه و کیوبی رو می بینیم.
4-از کلون سوم که تو Scroll هست استفاده میکنن و ناروتو بر میگرده به Sage Mode و پین رو .... میکنه.
5-پین ناروتو رو با خودش میبره و سر راه بقیه میریزن سرش ( تیم گای-هیناتا-شیکامارو و . . .)
6-شایدم یه اتفاق دیگه بیفته.شما بگید.

میزوکاگه اسم نیست.بلکه لقبه.مثل هوکاگه.
ظاهرا مادارا قبلا میزوکاگه (حاکم سرزمین آب) بوده.(کیسامه هم بچه ی همونجاست.):31:

Sasuke-7
09-02-2009, 05:47
سلام نی-سان.
والا منم موندم این همه چاکرا از کجا میاد.حالا خوبه جینچیوریکی هم نیست.احتمالا مربوط به ریننگان میشه.
البته چند بارهم دیدیم که پین برای احیای مجدد نیاز به زمان داره.یعنی باید انرژی جمع کنه.
لعنتی ناروتو رو با نیروی جاذبه گرفتش.همونی که روی کاکاشی هم اجرا کرد.
الان چند حالت وجود داره:
1-اونی که دستگیر شده کلونه.
2-pa و ma با گنجوتسو ناروتو را نجات میدن.
3-چاکرای sage تموم میشه و کیوبی رو می بینیم.
4-از کلون سوم که تو scroll هست استفاده میکنن و ناروتو بر میگرده به sage mode و پین رو .... میکنه.
5-پین ناروتو رو با خودش میبره و سر راه بقیه میریزن سرش ( تیم گای-هیناتا-شیکامارو و . . .)
6-شایدم یه اتفاق دیگه بیفته.شما بگید.

میزوکاگه اسم نیست.بلکه لقبه.مثل هوکاگه.
ظاهرا مادارا قبلا میزوکاگه (حاکم سرزمین آب) بوده.(کیسامه هم بچه ی همونجاست.):31:
والا منم موندم بهتره بگیم غیر قابل پیش بینی شده دیگه چون هر کاری می تونن بکنن!

hpk34
09-02-2009, 17:35
آقای *Batman* ممنون بخاطر توضیحاتتون.

فکر کنم مادارا بعد از مبارزه ای که با هوکاگه اول داشت و شکست خورد و همه فکر کردن که مرده به سرزمین آب رفته و همونجا میزوکاگه شده بوده.

من که آخر نفهمیدم چی شد که ناروتو بیهوش شد؟؟

ولی فکر کنم Pa و Ma نجاتش بدن.

راستی میشه یه توضیح مختصری در مورد ریننگان بدین؟؟

iranian_ boy
09-02-2009, 20:41
ماشا ال............
من که نفهمیدم چی دارین میگین:d آخه مانگا نمیخونم فقط سریال رو دنبال میکنم.
میگم خداییش هر کاری میکنم مانگا ناروتو رو بخونم نمیتونم آخه هیجان نداره. مثلا توی اون قسمت که ناروتو تازه اون فن جدید راسنگان با عنصر باد رو یاد میگیره رو یادتونه ؟ اونجا هست که یکدفعه کاکاشی کف میکنه یهو یاد هوکاگه چهارم میفته. ! وای آاونجا آخره هیجان. خیلی حال کردم .اما وقتی مانگاشو میخونی هیچ هیجان نداره. چطور میشه این هیجان تو مانگا باشه..........................!!!؟؟؟؟؟؟

*Batman*
10-02-2009, 01:10
سلام.

راستی میشه یه توضیح مختصری در مورد ریننگان بدین؟؟

راستش منم زیاد در موردش نمیدونم.
اما پین میتونه از هر 6 عنصر استفاده کنه.(6 بدن)
تازه میشه همزمان چند جا رو دید.مثلا ناگاتو میتونه بفهمه که بدنها به کجا نگاه میکنن.این ارتباط بین همشون هست.
به نظر من ریننگان خیلی خطریه.:27: باید منتظر باشم تا ببینیم قدرت اصلیش کجا معلوم میشه.
جیرایا ساما که صحبت از خدا و تخریب دنیا و احیای دوباره ی اون میکرد.:18:
از طرفی مادارا میگه قدرت واقعی ،شارینگانِ اوچیهاست.

ماشا ال............
میگم خداییش هر کاری میکنم مانگا ناروتو رو بخونم نمیتونم آخه هیجان نداره. مثلا توی اون قسمت که ناروتو تازه اون فن جدید راسنگان با عنصر باد رو یاد میگیره رو یادتونه ؟ اونجا هست که یکدفعه کاکاشی کف میکنه یهو یاد هوکاگه چهارم میفته. ! وای آاونجا آخره هیجان. خیلی حال کردم .اما وقتی مانگاشو میخونی هیچ هیجان نداره. چطور میشه این هیجان تو مانگا باشه..........................!!!؟؟؟؟؟؟

اگه انیمه رو ببینی و بعد مانگای همون قسمت رو بخونی زیاد نمی چسبه.مگر اینکه دنبال جزئیات باشی که شاید تو انیمه نشون نده.
(مثل شارینگان کاکاشی و . . .)
اگه یه نقطه آغاز برای مانگا پیدا کنی میتونی ازش لذت ببری.(مثلا مبارزه ساسکه و ایتاچی)

Sasuke-7
10-02-2009, 05:33
والا من مانگا می خونم به دلیل اینکه می خوام زودتر بدونم چی میشه چون تحمل ندارم در ضمن من نمی دونم تا کی زنده هستم حداقل بدونم با مانگا اخرش چی میشه!
ولی بحث های الان مانگا پر جذاب ترین بحث هاست که 3 سال دیگه اگه زنده بمونیم توی انیمه می بینیم!
خیلی ظلم اینطوری بلیچ 6 ماه فاصله مانگا تا انیمست اما این 3 سال!!!!

iranian_ boy
10-02-2009, 15:45
والا من مانگا می خونم به دلیل اینکه می خوام زودتر بدونم چی میشه چون تحمل ندارم در ضمن من نمی دونم تا کی زنده هستم حداقل بدونم با مانگا اخرش چی میشه!
ولی بحث های الان مانگا پر جذاب ترین بحث هاست که 3 سال دیگه اگه زنده بمونیم توی انیمه می بینیم!
من که هنوز شک دارم اینقدر فاصله باشه.:13: ا:20:گه ندیدی یکدفعه 10 قسمت رو تو یک قسمت انیمه نکردن.. حالا ببین . به جان خودم.:31:
این سریال ها ژاپنی یا کره ای هیچ اطمینانی بشون نیست. همیشه غیر منتظره کار میکنن.:46:

zed2
10-02-2009, 16:23
ماشا ال............

من معمولا با مانگا بیشتر کیف می کنم تا انیمه چون تو مانگا واقعیت داستان و شخصیت ها بهتر مشخصه....الان تو بلیچ شخصیت هارو نگاه می کنم احساس می کنم شکلشون رو یکم تغییر دادن یا تو نبرد ها شدت خشونتشون رو اوردن پایین تو ناروتو هم که من می مونم چرا کارکتر ها این همه درگیرن فقط موقع مرگشون انهم نه زیاد یکم خونی میشن...یا یکم تغییرات دادن تو داستان یا حذف کردن یک چیزایی از داستان رو...اینجوری یکم داستان گنگ میشه یا بزرگی شخصیت هارو از بین می برن...ترجیح می دم داستان به حقیقت نزدیک تر باشه تا به تخیل

Sasuke-7
13-02-2009, 06:35
من معمولا با مانگا بیشتر کیف می کنم تا انیمه چون تو مانگا واقعیت داستان و شخصیت ها بهتر مشخصه....الان تو بلیچ شخصیت هارو نگاه می کنم احساس می کنم شکلشون رو یکم تغییر دادن یا تو نبرد ها شدت خشونتشون رو اوردن پایین تو ناروتو هم که من می مونم چرا کارکتر ها این همه درگیرن فقط موقع مرگشون انهم نه زیاد یکم خونی میشن...یا یکم تغییرات دادن تو داستان یا حذف کردن یک چیزایی از داستان رو...اینجوری یکم داستان گنگ میشه یا بزرگی شخصیت هارو از بین می برن...ترجیح می دم داستان به حقیقت نزدیک تر باشه تا به تخیل
من هم مانگا رو بیشتر ترجیح می دم تا این که انمیه ببینم البته اگه مانگا فارسی نباشه نمی خونم چون انگلیسیم تا حدودی ضعیف هستش ولی در کل خیلی نکات و سکانس های جالب توی مانگا هستش مثل نمونش مانگا اون قسمت انمیه که سای و ناروتو و ساکورا دارن رامن می خورن و بعد کونوها مارو میاد تکنیک ..... دوتایی رو می زنه تا اینجا رو توی انمیه هم نشون داد ولی بعدش که ساکورا می خواد کونوهامارو رو بزنه کونوها مارو با بدلش شبیه سای و ساسوکه میشند که دارند .... می کنند اون تیکش خیلی باحال بود اما اومدند توی انمیه گفتند دختره که توی گروه کونوهامارو هستش می زنه کونوهامارو رو داغون می کنه!
این یکی از نکات جالبه مانگا بود که توی انیمه نبود!

*Batman*
13-02-2009, 08:28
سلام.
قسمت 96 انیمه اومد.
چند وقته انیمه برعکس مانگا زیاد جالب نیست.آخه ناروتو تو دهن گاماتاتسو چیکار میکنه.
یا مثلا اون بزغاله ها(آدمای اوروچیمارو) اصلا در حدی نیستن که بخوان با کاکاشی درگیر بشن.فیلر سورا قشنگ تر بود.حالا باید ببینیم بقیه اش چی میشه.

مانگا هم جالب شده. خدا شیزونه رو بیامرزه.

nickhill
13-02-2009, 13:08
مانگا 435 رو از کجا گیر آوردی من هرجا سر زدم هنوز نذاشتن:18:

*Batman*
13-02-2009, 13:32
سلام.

آره خوب هنوز 435 نیومده.(به زودی میاد)
من از قول اسپویلرها گفتم.
البته ژاپنیش اومده.:31:

nickhill
13-02-2009, 18:44
مانگا حسابی هیجانی شده هم خوده پین می خواد اسرارشو به ناروتو بگه هم اینکه بابای اینو یه راحی برای شکست پین پیدا کرده باز یه هفته باید صبر کنیم:44:
فکر کنم دفعه بعد تسوناده هم دیگه قاطی کنه بیاد با پین بجنگه تا انتقام جیرایا و شیزونه و کونوها رو ازش بگیره

Sasuke-7
13-02-2009, 21:08
من که هنوز سعادت دیدن 96 و خوندن 435 رو پیدا نکردم
همرو فردا صبح می گیرم ببینم چی به چی هستش!

Hitsugaya Toushiro
22-02-2009, 13:11
کسی دیگه انیمیشن نمی بینه
قسمت های 96 و 97 رو به همراه مانگاهاش دیدم بالاخره فهمیدیم که پین همون ناگوتو که از دور داره کنترل می کنه بدن هاشو
خیلی جالب بود توی انمیه هم که این عنصر کریستال عجب چیزیه ببینیم 98 و 99 چه طوریه!

nickhill
23-02-2009, 00:04
انیمه ی این قسمت بد نبود ولی به نظرم تازگی ها انیمه یه جورایی لوس شده مخصوصا قضیه تمرین ناروتو با قورباغه ها
تو مانگا هم به نظرم کار ناگاتو دیگه تمومه چون خودش به نظر خیلی ضعیف می اومد تنها قدرتش رو کنترل اون عروسکاس چاکراشم داره تموم می شه فقط اول باید اون دختره رو شکست بدن شاید اون جنگه سخت باشه

Hitsugaya Toushiro
23-02-2009, 06:16
انیمه ی این قسمت بد نبود ولی به نظرم تازگی ها انیمه یه جورایی لوس شده مخصوصا قضیه تمرین ناروتو با قورباغه ها
تو مانگا هم به نظرم کار ناگاتو دیگه تمومه چون خودش به نظر خیلی ضعیف می اومد تنها قدرتش رو کنترل اون عروسکاس چاکراشم داره تموم می شه فقط اول باید اون دختره رو شکست بدن شاید اون جنگه سخت باشه
خوب اون که کارش تموم شده هست
ببینم چی می تونه کاغذ خراب کنه
خوب معلومه اب و اتش اگر این دو عنصر باشن دیگه جای غمی نیست تازه کاپیتان یاماتو با تکنیک هوکاگه اول حتما می خورتش کاش حداقل مانگا رو 4 روز یکبار می دادن ببیرون!
انیمه هم منم نظرم همینه لوس شده و دارن کشش می دن بیش از حد!

Sasuke-7
23-02-2009, 13:37
واوو چه خوبه ادم یک دفعه مییاد 2 تا قسمت با 2 تا مانگا پشت هم می خونه کاش همش تند تند میومد که انقدر ما انتظار نکشیم خیلی قسمت های خوبی بود ولی بهترم میشه فعلا که مانگا رو خیلی خیلی دارن طولش می دن انشا... زود این قضیه پین تموم بشه البته شاید می خوان به مانگا 500 برسون و بعد تممش کنن!

nickhill
23-02-2009, 16:24
این ژاپنی هام تنشون به تنه ایرانیا خرده هی دارن این مانگا و انیمه رو بهش آب می بندن:34:

Kakashi
24-02-2009, 11:03
نه خیر این پولا زیادی سرشون رو بند کرده...اگه همینجور پیش برن مانگا 700-800 چپتر جلوتر میوفته

Kakashi
24-02-2009, 11:08
هار انیمه باحالتره...توی مانگا جنگ کاکاشی و کاکوزو آب دوغی بود بعد اون جوتسوی یاماتو و ناروتو رو نفهمیدم چی شد ولی تو انیمه فهمیدم...
مانگا ماسمالیه:)

*Batman*
24-02-2009, 14:22
فکر کنم باید مانگا و انیمه رو با هم دنبال کنیم.چون بعضی موقع ها یکی از این دوتا بیشتر به جزئیات میپردازه.

Sasuke-7
26-02-2009, 10:21
فکر کنم باید مانگا و انیمه رو با هم دنبال کنیم.چون بعضی موقع ها یکی از این دوتا بیشتر به جزئیات میپردازه.
نه اخه اینطوری هم نمیشه چون اگر ادم مانگا های جلوترو نبینه اصلا فایده نداره الان من مانگای ین قسمت های انمیه رو قبلا خوندم دیگه بیخیالشون شدم و مانگای جدید و انیمه جدید این راه منه
انیمه هم که واقعا .... ادم اعصابش خورد میشه بلیچ پیشروی می کنه هی و وقتی یگه مثلا هر 4 شنبه میاد قسمتش برای دانلود من ساعت 1 صبح 4 شنبه می بینم توی تورنت اماده برای دانلود هستش ولی ناروتو میگه 5 شنبه میاد ولی میبینی جمعه بعد از ضهر تازه اماده برای دانلود هستش!
بچه ها بیاد کمک مالی کنیم به این کیشی موتو خسیس!

nickhill
26-02-2009, 15:34
من که هم مانگا هم انیمه رو از narutocentral دانلود می کنم,تو ژاپن به ساعت ما 1:30 ظهر که نشون می ده این 11-10 شب برای دانلود می ذاره خوبیشم اینه که تو مگا آپلود می ذاره که قابلیت رزیوم داره:thumbsup:

nickhill
26-02-2009, 18:40
narutocentral این دفعه دیگه ترکوند الان ساعت 6:30 هست که گذاشته .رفتیم واسه دانلود

*Batman*
26-02-2009, 19:01
لینک برای انیمه زیاده.از مانگا خبری نیست؟

این انیمه قسمت 98 :

amir_bdr
27-02-2009, 01:51
ناگاتو از جونش واقعاً سیر شده -تو 437 ناروتو با 6 دم کیوبی ظاهر میشه.

Sasuke-7
27-02-2009, 06:36
ناگاتو از جونش واقعاً سیر شده -تو 437 ناروتو با 6 دم کیوبی ظاهر میشه.
شما مانگا رو از کجا گرفتی؟ من همیشه صبح شنبه از ناروتو سنترال ایرانی با زبان فارسی می گیرم!

من که هم مانگا هم انیمه رو از narutocentral دانلود می کنم,تو ژاپن به ساعت ما 1:30 ظهر که نشون می ده این 11-10 شب برای دانلود می ذاره خوبیشم اینه که تو مگا آپلود می ذاره که قابلیت رزیوم داره:thumbsup:
ناروتو سنترال خارجی خیلی دیر می زاره من بهتون توصیه می کنم اگر می خواید نفر اول باشید از تورنت دانلود کنید سرعت خوبی میده قابلیت رزیوم هم داره
:18: راستی مگا آپلود کی قابلیت رزیوم داشته که این بار دومش باشه؟

narutocentral این دفعه دیگه ترکوند الان ساعت 6:30 هست که گذاشته .رفتیم واسه دانلود
من دیروز ساعت 4 بعد از ظهر توی تورنت دیدم برای دانلود موقع سرچ وقتی اوردش زده بود 20 دقیقه است که اضافه شده؟!:31:

nickhill
27-02-2009, 13:06
:18: راستی مگا آپلود کی قابلیت رزیوم داشته که این بار دومش باشه؟

اگه از خود سایت مگا آپلود mega toolbar رو دانلود کنی می تونی با دانلود منیجر دانلود کنی و ریزیوم هم داره

Sasuke-7
28-02-2009, 04:41
اگه از خود سایت مگا آپلود mega toolbar رو دانلود کنی می تونی با دانلود منیجر دانلود کنی و ریزیوم هم داره
حاشیه نریم ولی من mega toolbar هم داشتم ولی کلا رزیوم دار نمی ده!
من خودم الان که اکانت رپید گرفتم از رپید دان می کنم سرعتش خیلی خیلی بهتره و تورنت هم همینطور کیفیتش عالبه می ارزه ادم 170 مگ دان کنه تا کیفیت خوب ببینه!

Sasuke-7
28-02-2009, 05:19
وای وای وای مانگارو همین الان خوندم خیلی جالب بود و همچنین دردناک معلوم نیست هیناتا مرد یا نه ولی عجب جرعتی بالاخره حرف دلشو به ناروتو گفت

>>>>>>>>>>>>من عاشقتم!<<<<<<<<<<<<<
خیلی جرعت می خواد!و هیناتا داشت و همچنین باعث شد ناروتو به 6 دم تبدیل بشه دیگه کار ناگوتو تمومه 100% همچنین من میترسم چطور می خوان ناروتو رو برگردونن توی 4 دمش یاماتو کلی عذاب کشید خالا 6 دمه
نقطه اوج داستان می تونه باشه!؟

*Batman*
28-02-2009, 16:06
انیمه:
من قسمت 98 رو از یک سایت معتبر دانلود کردم.120 مگابایت بود بدون زیرنویس.نهایتا اقدام به خودزنی کردم.
(کاش از همون لینکی که خودم گذاشتم دانلود می کردم)

مانگا:
این 6 دم با یه ضربه علاوه بر پین و هیناتا،کل کونوها رو نابود میکنه.خدا خودش بخیر کنه.

Sasuke-7
28-02-2009, 19:13
انیمه:
من قسمت 98 رو از یک سایت معتبر دانلود کردم.120 مگابایت بود بدون زیرنویس.نهایتا اقدام به خودزنی کردم.

مانگا:
این 6 دم با یه ضربه علاوه بر پین و هیناتا،کل کونوها رو نابود میکنه.خدا خودش بخیر کنه.
فکر کنم اشتباه کردی یه جایی ببین چون mkv دانلود کردی زیر نویس هم میشه گذاشت هم میشه برداشت یه بار دیگه بیشتر موشکافانه دقت کن!
6 دم که ترکونده چه شکلی اصلا باحال نیست!(خیلی چندشه)

nickhill
28-02-2009, 21:23
فکر نکنم هیناتا مرده باشه دفعه ی بعد team guy هم میان ببینیم اونا کاری می تونن بکنن یا نه مشکل دو تا شده یکی هم باید 6 دمو مهار کنه

SAM-SON 70
01-03-2009, 20:27
مگه نروتو ازدواج نکردش تو فیلمه مربوط به زمان شیپودن نروتو با اون دختر کشیش ؟!
همونجا که دختره میگه که من باید نصلم رو ادامه بدم و بعدش از نروتو برای اینکار کمک میخواد و نروتو هم قبول میکنه یا اینکه داستان فیلما با خود نروتو شیپودن اصلی فرق میکنه ؟!!

zed2
01-03-2009, 22:08
وای وای وای مانگارو همین الان خوندم خیلی جالب بود و همچنین دردناک معلوم نیست هیناتا مرد یا نه ولی عجب جرعتی بالاخره حرف دلشو به ناروتو گفت

>>>>>>>>>>>>من عاشقتم!<<<<<<<<<<<<<
خیلی جرعت می خواد!و هیناتا داشت و همچنین باعث شد ناروتو به 6 دم تبدیل بشه دیگه کار ناگوتو تمومه 100% همچنین من میترسم چطور می خوان ناروتو رو برگردونن توی 4 دمش یاماتو کلی عذاب کشید خالا 6 دمه
نقطه اوج داستان می تونه باشه!؟

انیمه:

مانگا:

فکر نکنم هیناتا مرده باشه دفعه ی بعد team guy هم میان ببینیم اونا کاری می تونن بکنن یا نه مشکل دو تا شده یکی هم باید 6 دمو مهار کنه

تو حالت 4 دم که پوست ناروتو کاملا محکم بود طوری که اوراچیما نتونست شمشیر توش فرو کنه ...حالا که استخان های روباه امده قطعا برای حفاظت نیست....فکر کنم تو مانگای بعدی یک قدرت جدید از این ناروتو می بینیم...
ادامه داستان در مانگای بعد .....:27:
ولی بی معرفت ها حالت 5 دمش رو نشون ندادن...:19:

مگه نروتو ازدواج نکردش تو فیلمه مربوط به زمان شیپودن نروتو با اون دختر کشیش ؟!
همونجا که دختره میگه که من باید نصلم رو ادامه بدم و بعدش از نروتو برای اینکار کمک میخواد و نروتو هم قبول میکنه یا اینکه داستان فیلما با خود نروتو شیپودن اصلی فرق میکنه ؟!!

ان فیلم های خارج از داستان است ( خودت هم داری میگه )
اصل ناروتو انیمه و مانگاش است ( که بهتر بگیم مانگا )...فیلم هارو برای درامد بیشتر بر اساس یک داستان جدا می سازن که ربطی به داستان اصلی نداره.

SAM-SON 70
02-03-2009, 20:09
اقا یه سوال دیگه قدرت این هیولاها به تعداد دماشون بستگی داره ؟!
مثلا کیوبی با نه دم از همشون قویتره و بقیه رفته رفته ضعیف میشن .

Sasuke-7
02-03-2009, 21:59
اقا یه سوال دیگه قدرت این هیولاها به تعداد دماشون بستگی داره ؟!
مثلا کیوبی با نه دم از همشون قویتره و بقیه رفته رفته ضعیف میشن .
جواب شما بله هستش مثلا قدرت گارا رو دیدی خیلی خیلی کم بود ولی رفته رفته قوی تر میشند و الان اکاتسوکی از تعداد دم های کمتر به دم های بیشتر رفتند که 8 دم و 9 دم مونده هنوز 8 دم رو نگرفتند چه برسه به 9 دم!

amir_bdr
03-03-2009, 10:48
شما مانگا رو از کجا گرفتی؟ من همیشه صبح شنبه از ناروتو سنترال ایرانی با زبان فارسی می گیرم!

:31:
من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگیرم

438
Naruto VS Pein
Big Special Edition!!

The reason the "Akatsuki" leader aims for Naruto is!?

Pein's birthplace is the village of Amegakure; although, when he was young, it became the battlegrounds between the great nations, and was devistated.
This "pain" experienced by Pain (__) "pain" onto the world, and with that, his personal belief is to bring "peace," but in order to do that, the organization "Akatsuki" had to team up!!
~Some of the kanji, I cannot quite quite make out; so, this part is a little disjointed.~
.
.
.
The conclusion of the fight where hate bears hate is...!!

omid king
03-03-2009, 15:50
دوستان در شبکه های ماهواره کدومشون ناروتو پخش میکنن game one هم که نیستش

SAM-SON 70
03-03-2009, 16:40
اقا مانگای نروتو شیپودن با زیر نویس فارسی رو از کجا میشه پیدا کرد ؟!!

Sasuke-7
03-03-2009, 17:44
من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگیرم

438
naruto vs pein
big special edition!!

The reason the "akatsuki" leader aims for naruto is!?

Pein's birthplace is the village of amegakure; although, when he was young, it became the battlegrounds between the great nations, and was devistated.
This "pain" experienced by pain (__) "pain" onto the world, and with that, his personal belief is to bring "peace," but in order to do that, the organization "akatsuki" had to team up!!
~some of the kanji, i cannot quite quite make out; so, this part is a little disjointed.~
.
.
.
The conclusion of the fight where hate bears hate is...!!
عزیز اون موقع که گفته بودم خیلی زود گرفته بودی من خودم صبح شنبه مانگا رو می گیرم!

Sasuke-7
03-03-2009, 17:45
دوستان در شبکه های ماهواره کدومشون ناروتو پخش میکنن game one هم که نیستش
الان تا اونجایی که من میدونم Italia 1 میزاره ولی خیلی دیر به دیر جلو میره از من میشنوی یا برو دانلود کن یا بخر!

Sasuke-7
03-03-2009, 17:48
اقا مانگای نروتو شیپودن با زیر نویس فارسی رو از کجا میشه پیدا کرد ؟!!
می تونی از سایت ایرانی دانلود کنی فعلا کسایی که زیر نویس جدا گانه درست می کردند سایتشون رو هواست ولی می تونی ناروتو شیپودن از سایت زیر بدون زیر نویس انگلیسی با کیفیت 170 مگ دانلود کنی!

فاصله هارو بردار!

amir_bdr
04-03-2009, 13:19
سلام
یکی از دوستان زحمتش رو کشید خبرای جدید 438 رو داد:10:
هیناتا نیمه جونه
پین داغون میشه اما میخواد یه تکنیک جدید بزنه

Sasuke-7
05-03-2009, 15:42
بینهایت منتظر 99 و مانگا 438 هستیم کی می تونه تحمل کنه خدایش خیلی نامردی بچه ها اینجا کسی ژاپنی یا کره ای و یا چینی بلده؟!
یک سری اسپویل هستش می خواستم یکی برام ترجمه کنه در مورد مانگا 438!

omid king
06-03-2009, 04:01
دیگه ترجمه نمیخواد از تصاویر معلومه چی میشه که.......

Sasuke-7
06-03-2009, 06:32
دیگه ترجمه نمیخواد از تصاویر معلومه چی میشه که.......
عزیز قبل از اینکه مانگا با تصاویر بیاد یه جا هست که تنها نوشته های مانگا رو بدون تصویر میزاره می خواستم بدونم چی میشه!
اول متن اماده می کنن و بعد براش تصویر میکشن!

omid king
08-03-2009, 15:55
عزیز قبل از اینکه مانگا با تصاویر بیاد یه جا هست که تنها نوشته های مانگا رو بدون تصویر میزاره می خواستم بدونم چی میشه!
اول متن اماده می کنن و بعد براش تصویر میکشن!

ترجمه فارسی هم داره؟

Sasuke-7
08-03-2009, 16:34
ترجمه فارسی هم داره؟
من شنبه صبح ها می رم مانگا فارسی می گیرم ولی متنی سه شنبه ها امدست بعد از سه شنبه تا 5 شنبه عکس هاشو می کشن و بعد همون روز به انگلیسی ترجمه میشه و جمعه نسخه انگلیسیش در دست رس و بعد سایت ایرانی ناروتو هم نسخه انگلیسی رو به فارسی ترجمه می کنن و من شنبه دانلود می کنم نسخه فارسی رو البته نسخه فارسی مانگا از 300 به بعد یعنی فعلا قبل از 300 فارسی مانگا نداریم!

m.r.s
13-03-2009, 16:22
سلام.من مانگای Manga: Naruto 439 (Chibaku Tensai)

رو دیدم.هوکاگه 4هم مگه نمرده بود؟از کجا دراومد یهو؟اصلا نفهمیدم مگه میشه از مرگ برگشت.یعنی هنوز نیمه زنده است دیگه مگه نه

راستی من انگلیسی بلدم وقت کنم بعضی ها رو که شما بگید رو براتون معنیهاش رو مینویسم.

zed2
13-03-2009, 17:55
سلام.من مانگای manga: Naruto 439 (chibaku tensai)

رو دیدم.هوکاگه 4هم مگه نمرده بود؟از کجا دراومد یهو؟اصلا نفهمیدم مگه میشه از مرگ برگشت.یعنی هنوز نیمه زنده است دیگه مگه نه

راستی من انگلیسی بلدم وقت کنم بعضی ها رو که شما بگید رو براتون معنیهاش رو مینویسم.
ظاهرا یک چیزی مشابه تلسم اوراچیما تو بدن ساسکه هست.....(ولی جالب بود اولین بار هست که داریم پدر ناروتو رو می بینیم )
8 دم خیلی قیافه اش ترسناک شده ....همش ماهیچه بود هنوز پوست نداشت 9 دم شد فکر کنم پوست هاش می امد ( ولی ندیدیم قیافشو )...این تلسم هم اگر تخیل خوبی داشته باشیم خیلی می تونه ترسانک شه ( حالا این چیزی که از تو تلسم در امد خون بود یا جوهر؟؟؟؟)...راستی الان ناروتو دوباره عادی میشه یا داستان تبدیل شدنش ادامه داره نت وقتی یاماتو بیاد؟؟؟

hpk34
13-03-2009, 18:28
با سلام

مانگا 439 كه ديگه آخر هيجان بود.

كي فكرشو ميكرد در عرض 3 قسمت از مانگا ناروتو 9 دم در بياره؟؟و از اون باحالتر پدر ناروتو هم زنده باشه؟؟؟

واقعا اين كيشيموتو چكارايي كه نميكنه.

يعني تو دنياي خارج از درون ناروتو هم ميتونه بياد؟؟

اگه اينطوري باشه كه واقعا خيلي خيلي زيبا ميشه - وقتي خودش كيوبي رو شكست داده ميتونه كلي چيزا به ناروتو ياد بده كه ديگه كسي رو دست ناروتو نباشه.

فكر كنم كه ناروتو به كمك پدرش دوباره به حالت عادي برگرده.

دوباره بايد يه هفته صبر كنيم.....................

راستي تو انيمه چه خبره؟؟؟؟؟ من يه 40 قسمتي هست كه ديگه نديدم.

*Batman*
13-03-2009, 19:12
سلام.

( حالا این چیزی که از تو تلسم در امد خون بود یا جوهر؟؟؟؟).
فکر کنم یه جور چاکرا بود.

راستی الان ناروتو دوباره عادی میشه یا داستان تبدیل شدنش ادامه داره نت وقتی یاماتو بیاد؟؟؟
به نظر من اگه یاماتو بخواد کاری کنه نقش میناتو کمرنگ میشه.به احتمال خیلی زیاد ناروتو با راهنمایی و کمک پدرش میتونه کار پین رو بسازه.یاماتو هم بیشتر کف خواهد کرد.:31:
فکر نمیکنم میناتو بتونه بیاد تو دنیای مادی.به هر حال میتونه کمک زیادی به ناروتو بکنه.

کیوبی+Sage Mode+میناتو+ایتاچی=؟؟؟ (شما بگید!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SAM-SON 70
13-03-2009, 19:22
با سلام به همه
خوب راستش رو بخواین اسم من یسوع(yassou ) هستش:10:.
خوب چند باری هم تو اوایل و وسطا اومده بودم تو تاپیک همش هم نگاه میکردم ببینم چه خبره .
شاد باشین تا مانگای 440 :46:.
----------------------
درضمن تا یادم نرفته یه چیزی کسی میدونه مریضی ایتاچی چی بودش که باعث مرگش داشت میشد یعنی اینکه تو مبارزه مریض شده بود یا اینکه تو خاندان ایتاچی یه همچون چیزی ممکنه اتفاق بیفته ؟.

SAM-SON 70
13-03-2009, 19:29
[quote=*Batman*;3592037]سلام.

به نظر من اگه یاماتو بخواد کاری کنه نقش میناتو کمرنگ میشه.به احتمال خیلی زیاد ناروتو با راهنمایی و کمک پدرش میتونه کار پین رو بسازه.یاماتو هم بیشتر کف خواهد کرد.:31:
فکر نمیکنم میناتو بتونه بیاد تو دنیای مادی.به هر حال میتونه کمک زیادی به ناروتو بکنه.

================================================== ===========
بنظر من میناتو روح خودش رو توی بدن نروتو به همراه کیوبی زندانی کرده .
درضمن نروتو 8 دم شد نه 9 دم چون که داشت مهر رو پاره میکرد که پدرش اومد پس درنتیجه هنوز 8 دم هستش.

zed2
13-03-2009, 19:39
با سلام

مانگا 439 كه ديگه آخر هيجان بود.

كي فكرشو ميكرد در عرض 3 قسمت از مانگا ناروتو 9 دم در بياره؟؟و از اون باحالتر پدر ناروتو هم زنده باشه؟؟؟

واقعا اين كيشيموتو چكارايي كه نميكنه.

يعني تو دنياي خارج از درون ناروتو هم ميتونه بياد؟؟

اگه اينطوري باشه كه واقعا خيلي خيلي زيبا ميشه - وقتي خودش كيوبي رو شكست داده ميتونه كلي چيزا به ناروتو ياد بده كه ديگه كسي رو دست ناروتو نباشه.

فكر كنم كه ناروتو به كمك پدرش دوباره به حالت عادي برگرده.

دوباره بايد يه هفته صبر كنيم.....................

راستي تو انيمه چه خبره؟؟؟؟؟ من يه 40 قسمتي هست كه ديگه نديدم.

احتمال داره ( برای ساسکه که اوراچیما موقع جنگش ظاهر شد

سلام.

کیوبی+sage mode+میناتو+ایتاچی=؟؟؟ (شما بگید!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رنگیشو دیدی؟؟؟
جواب اخر ؟؟؟
یک چشم شارینگان به همراه یک تلسم که ساسکه نتونه کاری بکنه ...قدرت زیاد و بدون محدودیت برای ان روش جدید + قدرت درمان گری اش توسط کیوبی( که جدیدا انگار وجود خارجی نداره نمی دونم چرا؟؟؟)+یک پدر در درونش:46:

با سلام به همه
خوب راستش رو بخواین اسم من یسوع(yassou ) هستش:10:.
خوب چند باری هم تو اوایل و وسطا اومده بودم تو تاپیک همش هم نگاه میکردم ببینم چه خبره .
شاد باشین تا مانگای 440 :46:.
----------------------
درضمن تا یادم نرفته یه چیزی کسی میدونه مریضی ایتاچی چی بودش که باعث مرگش داشت میشد یعنی اینکه تو مبارزه مریض شده بود یا اینکه تو خاندان ایتاچی یه همچون چیزی ممکنه اتفاق بیفته ؟.

این مورد رو نمی دونم ولی فکر کنم مربوط به استفاده از چشمش بود.

SAM-SON 70
14-03-2009, 08:54
ولی انصافا اگه از من میپرسین نروتو داره بجاهای حساسش میرسه چون اگه هیناتا زنده بمونه و اینکه نروتو هم فهمیده که ایناتا عاشقش هستش و اینکه نروتو بخواطرش تا 8 دم شدن رفتش دیگه بعد از مبارزه با پین جفتشون باید فکر کنم عین اسوما و دوست دخترش بشن .

m.r.s
14-03-2009, 11:37
اونی که دراومد از تو تلسم خون بود.یاماتو هم نمیتونه کاری کنه.مگه ندیدید که روباه گردنبند رو شکست؟حتما میناتو ناروتو رو شجاعتر میکنه.آخه خاک تو سر خیلی ترسو بود.داشت تقریبا گریه میکرد.تو جنگ با کابوتو چقدر خفن و شجاع بود.الان حسابی ترسیده.(جلو باباش ضایع شد).خدا کنه این یاماتو یک کاری بکنه پسرش مثل خودش بشه.راستی ناروتو اینجا فکر نکنم پین رو بکشه.آخه شنیدم بعدا میره Ninja world war جدید راه میندازه.فکر کنم همون روباه فراریش بده.

SAM-SON 70
14-03-2009, 16:09
با سلام به همه اقا اینجا کسی میدونه به طور متوسط هر مانگا و یا انیمه چقدر طول میکشه تا اینکه باید ؟!!!

nickhill
14-03-2009, 17:04
با سلام به همه اقا اینجا کسی میدونه به طور متوسط هر مانگا و یا انیمه چقدر طول میکشه تا اینکه باید ؟!!!
انیمه که هر پنج شنبه ساعت 1:30 از شبکه tokyo 24 پخش می شه مانگا هم هر جمعه مییاد
فاصله پخششون هفتگی یه

zed2
14-03-2009, 20:34
اونی که دراومد از تو تلسم خون بود.یاماتو هم نمیتونه کاری کنه.مگه ندیدید که روباه گردنبند رو شکست؟حتما میناتو ناروتو رو شجاعتر میکنه.آخه خاک تو سر خیلی ترسو بود.داشت تقریبا گریه میکرد.تو جنگ با کابوتو چقدر خفن و شجاع بود.الان حسابی ترسیده.(جلو باباش ضایع شد).خدا کنه این یاماتو یک کاری بکنه پسرش مثل خودش بشه.راستی ناروتو اینجا فکر نکنم پین رو بکشه.آخه شنیدم بعدا میره ninja world war جدید راه میندازه.فکر کنم همون روباه فراریش بده.

گریه نمی کرد ....در شوک اتفاقی که برای هیناتا افتاد ، نفرت از پین و زجر و....تصور من ....ناروتو این کارو بخاطر ترسو بودن نکرده بخاطر اینکه از زجری که برد راحت شه داشت تلسم رو می شکست ( دقت کنی پین گفت که حالا داری یک بخش از زجری که من می کشم رو داری حس می کنی ...)

m.r.s
15-03-2009, 08:48
یه اسپویلر دیدم که میگفت اون دختره که از پین محافظت میکنه تو قسمت 440 میجنگه.

SAM-SON 70
15-03-2009, 10:09
اقا ببینم کسی در مورد مادر نروتو عکسی یا اینکه اطلاعات بیشتری داره که ایا هنوز زندست یا نه ؟!!!

zed2
15-03-2009, 18:42
یه اسپویلر دیدم که میگفت اون دختره که از پین محافظت میکنه تو قسمت 440 میجنگه.
احتمال داره چون بالاخره فهمیدن پین اصلی همین اطرافه دونبالش می گردن.
ولی من الان بیشتر دوست دارم بدونم اخر سر کی رقیپ پین میشه چون قبلا که ناروتو 4 دم می شد وقتی حالت عادی می شد کلی جراحت دارشت....

اقا ببینم کسی در مورد مادر نروتو عکسی یا اینکه اطلاعات بیشتری داره که ایا هنوز زندست یا نه ؟!!!

عکس تو صفحات قبلی هست تو مانگا هم جایی که جیرایا داشت خاطرات گذشته رو می دید یک چند تا تصویر ازش هست که بچه ها اینجا لینکش رو گذاشتن.برو صفحات قبل رو نگاه کن پیدا می کنی:46:

SAM-SON 70
17-03-2009, 17:49
با سلام به همه
اقا کسی انیمه 100 رو دانلود کرده ؟!!

m.r.s
17-03-2009, 18:19
من که نکردم.آخه زیرنویسش افتضاحه.باید همیشه 2 قسمت عقب تر دان کنیم که زیرنویس درستش بیاد.

SAM-SON 70
17-03-2009, 19:11
من که نکردم.آخه زیرنویسش افتضاحه.باید همیشه 2 قسمت عقب تر دان کنیم که زیرنویس درستش بیاد.
================================================== =====
عزیز با چه حجمی دان کردی ؟!!!:46:

zed2
17-03-2009, 19:46
عزیز با چه حجمی دان کردی ؟!!!:46:
فکر کنم منظورشوت گروه زیر نویس کار است نه کیفیت فیلم ( چون به ترجمه گیر دادن نه کیفیت )

Sasuke-7
18-03-2009, 06:03
فکر کنم منظورشوت گروه زیر نویس کار است نه کیفیت فیلم ( چون به ترجمه گیر دادن نه کیفیت )
همیشه از تورنت بگیرید هم کیفیتش مطمئن هستش و هم زیر نویسش من الان 5 ماه از تورنت می گیرم انقدر راضی هستم!
این گروه جدیده که خیلی باحاله .mkv میده فایل ها رو من که زیر نویس فارسی میندازم روی انیمه زیر نویس انگلیسی رو دیگه نشون نمی ده!

zed2
18-03-2009, 11:29
همیشه از تورنت بگیرید هم کیفیتش مطمئن هستش و هم زیر نویسش من الان 5 ماه از تورنت می گیرم انقدر راضی هستم!
این گروه جدیده که خیلی باحاله .mkv میده فایل ها رو من که زیر نویس فارسی میندازم روی انیمه زیر نویس انگلیسی رو دیگه نشون نمی ده!
اسم گروه ساب چیه؟

SAM-SON 70
18-03-2009, 13:43
اقا یه خبر نروتو سنترال یه چند روزی میشه یه نظر سنجی گذاشته تا کنار نروتو یه انیمه دیگه رو فارسی کنه من خودم Death Note و D. Gray Man
انتخاب کردم .

*Batman*
18-03-2009, 17:40

زیر نویس اینا رو من فقط با KMPlayer میتونم ببینم.به قول خودشون Horrible Subs .

zed2
20-03-2009, 00:18
بچه ها مانگای شماره 440 کی امده؟؟؟

nickhill
20-03-2009, 01:40
هوکاگه چهارم ناروتو رو از شر 9 دم نجات داد دفعه بعد ناروتو دست خالی باید با پین بجنگه
ولی من یه چیزی رو راجع به هوکاگه چهارم نفهمیدم اینکه می گفت از درون ناروتو می تونسته چیزا رو ببینه که کونوها نابود شده ولی آخرش گفت که چاکراش داره تموم می شه آدم باید یه بدن فیزیکی داشته باشه تا چاکرام داشته باشه

*Batman*
20-03-2009, 02:03
بچه ها مانگای شماره 440 کی امده؟؟؟

دیروز ساعت 6 عصر.

هوکاگه چهارم ناروتو رو از شر 9 دم نجات داد دفعه بعد ناروتو دست خالی باید با پین بجنگه
ولی من یه چیزی رو راجع به هوکاگه چهارم نفهمیدم اینکه می گفت از درون ناروتو می تونسته چیزا رو ببینه که کونوها نابود شده ولی آخرش گفت که چاکراش داره تموم می شه آدم باید یه بدن فیزیکی داشته باشه تا چاکرام داشته باشه

احتمالا همه جا رو زیر نظر داشته.اما قبل از ظاهر شدن دم هشتم نمیتونسته خودشو نشون بده.
چاکرای اونم مثل کیوبی میمونه.همیشه فیزیکی نیست.
جالب تر از همه اینا این بود که چطوری ناروتو رفت تو Sage Mode ؟ چون او Scroll که پیشش نبود.

خبر جدید :
این هفته انیمه نداریم.قسمت 101 و 102 هفته آینده میاد بیرون.

zed2
20-03-2009, 16:03
دیروز ساعت 6 عصر.

احتمالا همه جا رو زیر نظر داشته.اما قبل از ظاهر شدن دم هشتم نمیتونسته خودشو نشون بده.
چاکرای اونم مثل کیوبی میمونه.همیشه فیزیکی نیست.
جالب تر از همه اینا این بود که چطوری ناروتو رفت تو Sage Mode ؟ چون او Scroll که پیشش نبود.

خبر جدید :
این هفته انیمه نداریم.قسمت 101 و 102 هفته آینده میاد بیرون.
عجب خبری بهتر از این خبر نبود؟؟؟

هنوز یک دونه از کلون های sage mode مونده بود فکر کنم از ان استفاده کرده .....پین هم شوکه شده چجوری برگشته حالت عادی...
الان که پدر ناروتو زنده است؟؟؟؟

hpk34
20-03-2009, 17:07
سلام.

اول از همه عيد رو به تمام ناروتو دوستان تبريك ميگم.

من هيچي از اين قسمت مانگا نفهميدم.بايد حتما فارسيشو بگيرم.

فقط فكر كنم پدر ناروتو گفت كه نصف چاكراي كيوبي رو تو بدن ناروتو گذاشته و نصف ديگشم فكر كنم تحت كنترل مادارا باشه درسته؟؟؟

چاكراي خودشم كه به ناروتو داد.مانگاي بعدي بايد جالب باشه.

كسي چيز خاصي از اين مانگا نفهميد؟؟

ما كه آخر نفهميدم پدر ناروتو زندست يا نه؟؟

SAM-SON 70
20-03-2009, 23:44
من فارسیش رو دیدم چیز خاصی نبود فقط یه سوال میمونه اونم اینه که ایا نروتو حالا میتونه کیوبی رو کنترل کنه و اینکه پدرش اصلا زندست چون تو یه جایی از این مانگا میگه برای من چاکارای کمی باقی مونده ونمیتونم بمونم اینجا ؟!!!!!
اصلا نروتو از کجا تونست از حکمتش دوباره استفاده کنه ؟!.
فقط یه چیز معلومه نروتو واقعیت رو میدونه و مانگای بعدی باید بیشتر جذاب باشه برخلاف اونکه روش نوشته بود hot و باید جنگش با پین باشه .

*Batman*
21-03-2009, 01:43
عجب خبری بهتر از این خبر نبود؟؟؟

هنوز یک دونه از کلون های sage mode مونده بود فکر کنم از ان استفاده کرده .....پین هم شوکه شده چجوری برگشته حالت عادی...
الان که پدر ناروتو زنده است؟؟؟؟

آره راستش خبر بهتری گیرم نیومد نیسان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پدر ناروتو به همراه کیوبی تو وجود ناروتو هست.اتفاقات پیرامون ناروتو را هم میبینه.اما همیشه نمیتونه ظاهر بشه و با ناروتو صحبت کنه.
مهم تر از همه اینکه چاکراش مثل کیوبی پایدار و همیشگی نیست.
شاید درآینده اطلاعات بیشتری رو بدست بیاریم و ممکنه همین ارتباط درونی رو بین ناروتو و ایتاچی هم ببینیم.

سلام.

اول از همه عيد رو به تمام ناروتو دوستان تبريك ميگم.

من هيچي از اين قسمت مانگا نفهميدم.بايد حتما فارسيشو بگيرم.

فقط فكر كنم پدر ناروتو گفت كه نصف چاكراي كيوبي رو تو بدن ناروتو گذاشته و نصف ديگشم فكر كنم تحت كنترل مادارا باشه درسته؟؟؟

چاكراي خودشم كه به ناروتو داد.مانگاي بعدي بايد جالب باشه.

كسي چيز خاصي از اين مانگا نفهميد؟؟

ما كه آخر نفهميدم پدر ناروتو زندست يا نه؟؟

سلام. سال نو مبارک نیسان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاکرای کیوبی دو قسمت Yin و Yan داره که نمیدونم کدومش تو ناروتو مهر شده ولی فکر نمیکنم نصف دیگش دست مادارا باشه.
مادارا کیوبی رو 16 سال پیش از دست داد .

SAM-SON 70
21-03-2009, 10:18
ببینم اگه نصف چاکاراش تو مادارا است پس چطور خود کیوبی تو نروتوست بنظر من یکمی عجیب هستش باید با این وجود کیوبی اصلا وجود نداشت مثل اینکه نصف چاکارای یکی رو برداری چجور میشه ؟!!!!

درضمن عید همتون مبارک امیدوارم سال خوبی رو همراه با انیمه نروتو داشته باشین:46::46::11:.

zed2
21-03-2009, 15:35
آره راستش خبر بهتری گیرم نیومد نیسان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پدر ناروتو به همراه کیوبی تو وجود ناروتو هست.اتفاقات پیرامون ناروتو را هم میبینه.اما همیشه نمیتونه ظاهر بشه و با ناروتو صحبت کنه.
مهم تر از همه اینکه چاکراش مثل کیوبی پایدار و همیشگی نیست.
شاید درآینده اطلاعات بیشتری رو بدست بیاریم و ممکنه همین ارتباط درونی رو بین ناروتو و ایتاچی هم ببینیم.

سلام. سال نو مبارک نیسان. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چاکرای کیوبی دو قسمت yin و yan داره که نمیدونم کدومش تو ناروتو مهر شده ولی فکر نمیکنم نصف دیگش دست مادارا باشه.
مادارا کیوبی رو 16 سال پیش از دست داد .

اینو میشه بیشتر باز کنی نی ساما؟چون اولین باره می شنوم.فرق این دو تا چیه با هم؟

*Batman*
21-03-2009, 21:16
اینو میشه بیشتر باز کنی نی ساما؟چون اولین باره می شنوم.فرق این دو تا چیه با هم؟

والا منم چیزی زیادی در مورد Yin و Yang نمیدونم.
Yang به معنای روشنی هست و به جنس مذکر اشاره داره.--->Light
Yin هم به معنی سایه هست که اشاره به جنس مونث داره.--->Shadow
اینا واژه های چینی هستن و تو هنرهای رزمی و روشهای مدیتیشن کاربرد دارن.گفته میشه همیشه باید تعادل بین Yin و Yang برقرار باشه.
اونطور که من فهمیدم چاکرای Yang کیوبی تو بدن ناروتو مهر شده.گفته میشه هوکاگه 4 چاکرای Yin کیوبی رو با تکنیک Shiki Fuujin مهر کرده.(البته نه درون ناروتو)

Fate2646
22-03-2009, 01:48
من میخوام انیمه Naruto برای بچه خواهرم که 12 سالشه بگیرم میخواستم بدونم این انیمه مسائل غیر اخلاقی داره اگه داره تا چه حده ؟

Sasuke-7
22-03-2009, 06:05
من میخوام انیمه naruto برای بچه خواهرم که 12 سالشه بگیرم میخواستم بدونم این انیمه مسائل غیر اخلاقی داره اگه داره تا چه حده ؟
عزیز این انیمیشن برای بالای 16 سال چون خشونت و مسائل غیر اخلاقی داره شما اصلا انیمیشن نگیر باید برای اون کارتون بگیری!
واقعا اینجاها اوج داستان خیلی قشنگ شده انگا 101-102 هم که پنج شنبه میاد!
عید همگی مبارک!

zed2
22-03-2009, 14:42
عزیز این انیمیشن برای بالای 16 سال چون خشونت و مسائل غیر اخلاقی داره شما اصلا انیمیشن نگیر باید برای اون کارتون بگیری!
واقعا اینجاها اوج داستان خیلی قشنگ شده انگا 101-102 هم که پنج شنبه میاد!
عید همگی مبارک!

انیمیشن .........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شانس اوردی دستم بهت نمی رسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از کی تا حالا انیمه تبدیل شده به انیمیشن.......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سال نو مبارک:11:

m.r.s
22-03-2009, 21:30
سلام.مانگا بعدی کی میاد؟راستی ناروتو اصلا تو sage mode نیست.واسه همین از shadow clone استفاده میکنه.

zed2
22-03-2009, 23:53
معمولا پنجشنبه شب یا جمعه صبح میاد.
من از رو بیکاری رفتم مانگای دفترچه مرگ رو ببینم .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اسم j0l6 و farzadsw و SAM-SON 70 رو با این پیشنهاداتشون برای معرفی مانگا تو همان دفترچه ای که تو داستانش هست می نویسم تا دیگر یادشون بمونه گروه سنی و نوع داستان رو درست بزارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iranian_ boy
23-03-2009, 01:28
سلام.
دوستان این قسمت 101 انیمه هنوز نیومده؟
من گشتم نبود یجا نوشته بود این تاریخ03/26/09 میاد.نمیدونم جریان چیه...!!!!
کسی خبر داره؟

Sasuke-7
23-03-2009, 05:30
سلام.
دوستان این قسمت 101 انیمه هنوز نیومده؟
من گشتم نبود یجا نوشته بود این تاریخ03/26/09 میاد.نمیدونم جریان چیه...!!!!
کسی خبر داره؟
چوون 101 و 102 با هم میان به همین دلیل گفتند 27 ماه مارس که همین هفتست میادش!

SAM-SON 70
23-03-2009, 13:36
معمولا پنجشنبه شب یا جمعه صبح میاد.
من از رو بیکاری رفتم مانگای دفترچه مرگ رو ببینم .....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اسم j0l6 و farzadsw و sam-son 70 رو با این پیشنهاداتشون برای معرفی مانگا تو همان دفترچه ای که تو داستانش هست می نویسم تا دیگر یادشون بمونه گروه سنی و نوع داستان رو درست بزارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
================================================== ===
اقا دو تا سوال دارم دفترچه مرگ همون اطلاعات نروتو رو میگی؟.
یکی هم اینکه عزیز من کجا رو اشتباه گذاشتم تو کدوم یکی از مانگا ها :13:.

zed2
23-03-2009, 17:16
================================================== ===
اقا دو تا سوال دارم دفترچه مرگ همون اطلاعات نروتو رو میگی؟.
یکی هم اینکه عزیز من کجا رو اشتباه گذاشتم تو کدوم یکی از مانگا ها :13:.
نخیر
منظورم انیمه و مانگای Death Note بود ....شما ها یک جوری معرفی کردین انگار اکشن هست ولی این تو ژانر وحشت هست که ( گرچه تو انیمه خیلی زدن تا این مرگاش قابل تحمل شه.)
فکر کنم دیگر برای این مورد تنها نیستی ...خواستی بیا تاپیک بزنیم در موردش.

m.r.s
25-03-2009, 13:38
سلام.عکس از قسمت جدید:

zed2
25-03-2009, 16:23
مگه امروز جمعه است؟

*Batman*
25-03-2009, 22:35
مگه امروز جمعه است؟

نه نیسان.اینا Spoiler هستن.تو عنوانش هم نوشته.فقط یه تگ کم داره.

SAM-SON 70
27-03-2009, 21:43
بابا این شماره (مانگای 441 ) هم شده عین داستان رستم و سهراب هی برای هم کرکر میخونن :9:.
با یه لگد زدن به پین تو حالت حکیمانه که چیزه زیادی نیستش لاقل خیالمون راحت شد که هیناتا زنده میمونه :43:.
ولی فکر کنم مانگای 442 از 441 بهتر باشه .
درضمن انیمه dvill may cry هم اومده دیدن ؟!

jangel girl
28-03-2009, 11:27
سلام!
راست میگی!sam-son70
منم دیگه داره حوصله ام از این جنگ مسخره سر میره:19:
راستی!من عضو جدید نیستم ها:46:
راستی!انیم devil may cry تو کدوم سایته؟؟:40:

SAM-SON 70
28-03-2009, 14:57
سلام!
راست میگی!sam-son70
================================================== ============
عزیز خوشحالیم که با یه حرفه ای هستیم (البته اکثر بچه های اینجا مثل Batman*و zed2 و m.r.s و Sasuke-7 و iranian_ boy و ......... ).
در ضمن تو این سایت درباره انیمه ها میتونی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اطلاعاتی رو بگیری :10:.

Sasuke-7
28-03-2009, 16:14
سلام!
راست میگی!sam-son70
بالاخره جنگ جنگه الان همه در حال جنگن ناروتو و ایچیگو و ...
همش هم داره کش میاد البته اینجوریه که مخاطبو مغزشو به دست میارن مگرنه مثل همین Devil May Cry و Death Note می تونستند زود تموم کنند و دیگه یادو و خاطره ای نباشه اینکه الان همه ما اینجاییم چون این انیمه در زمان حال اگه تموم بشه کم کم دیگه طرفداراش از بین می رن!
بیخیال
برای دانلود Devil May Cry من از هیمنجا دانلود کردم هر 12 قسمتشو حدود 2 گیگ شد فکر کنم

jangel girl
28-03-2009, 16:41
thank you
منظورت از ایچیگو pain؟؟:13:
راستی تو مانگای قبل دیدین بابای ناروتو اومد پیشش؟:20:
خیلی مشکوک میزد:21:اخه همش از akatsuki تعریف میکرد:9:
اگه بخواد ناروتو رو منحرف کنه میرم تو انیم خودم یه تکنیک میزنم روش:5:
اخه من کاراته بلدم:46::12:

SAM-SON 70
28-03-2009, 18:00
thank you
منظورت از ایچیگو pain؟؟:13:
راستی تو مانگای قبل دیدین بابای ناروتو اومد پیشش؟:20:
خیلی مشکوک میزد:21:اخه همش از akatsuki تعریف میکرد:9:
اگه بخواد ناروتو رو منحرف کنه میرم تو انیم خودم یه تکنیک میزنم روش:5:
اخه من کاراته بلدم:46::12:
================================================== =======
ببینم اصلا مانگای قبلی رو خوندی تو کجای مانگای 440 از مادارا تعریف کردش ؟!
یوندایمه فقط گقتش که اون یک نینجای معمولی نیستش و و اون کسی بوده که روباه شیطانی رو احظار کرده بوده حالا فکر نکنم این تعریف باشه :blink:؟؟.
درمورد حرف اولت هم چیزی نفهمیدم اینو کجا شنیدی نکنه منظورت چیباکو تنسی هستش یا شایدم اسم پین از دوستان بپرس .

jangel girl
29-03-2009, 00:11
من نگفتم از مادارا که!گفتم از اکاتسوکی تعریف کرد!!!
این سوال رو هم ازsasuke-7پرسیدمsam-son70جان!:منظورت از ایچیگو pain؟
راستی تو سایت فقط ما 3نفر هستیم ؟

Sasuke-7
29-03-2009, 08:39
نه ایچیگو شخصیت اول انیمه بلیچ چون اونم به اندازه ناروتو الان مهمه و قشنگ فقط بدیش اینه که راه به راه توی انیمش فیلر میاد
حالا می گی 3 نفریم خوب فروم اختصاصی انیمه نیست اگه بیای توی فروم های اختصاصی انیمه می بینید طرفدارا بیشترنت الان ما کسایی هستیم بیشتر که در تاپیک های دیگه فعالیت داریم و برای استراحت و یه جور تفریح و بحث کوچولو اینجا جم شدیم همین!

SAM-SON 70
29-03-2009, 10:23
عزیز مادارا هم جزو اکاتسکی هستش همون مردی که روی صورتش نقاب نارنجی رنگ داره (اسم مخففش هم توبی هستش ).
ببینم مانگاها رو به چه زبانی و زیر نویسی میخونی ؟!!.

jangel girl
29-03-2009, 11:55
خودم میدونم مادارا کیه :46:منو دست کم گرفتید:19::18:
من مانگا ها رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می بینم.خیلی سایت خوبیه:5::8:
به زبان...اخه این چه سوالی؟:13:معلومه به اینگیلیسی.
راستی من اصلا از bleach خوشم نمیاد:2:خیلی مسخرست:2:قیافه هاشون و لباساشون:2:
مگه چه اتفاقی داره توbleach میفته که مهمه وقشنگه:23:
راستی شما سایت خوبی رو میشناسید که انیم ناروتو رو داشته باشه:23:اخه من از قسمت 50به بعد رو ندیدم:19::37::37::37:خواهش میکنم یک سایت بگید:42::42:

SAM-SON 70
29-03-2009, 13:47
[quote=jangel girl;3638059]خودم میدونم مادارا کیه :46:منو دست کم گرفتید:19::18:
من مانگا ها رو از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می بینم.خیلی سایت خوبیه:5::8:
به زبان...اخه این چه سوالی؟:13:معلومه به اینگیلیسی.

================================================== ===========
معلومه دیگه هیچی از مانگا ندونستی .
=====================
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ==
=====================
برو اینجا فارسی بگیر برای تو که انگلیسی بلد نیستی اخه مجبوری خودشم هیچی از داستان رو نمیدونی :21:(جدی نگیری ها ).
اصلا چرا پدر نروتو یوندایمه هکاگه شهر باید بیاد از اکاتسکی طرفداری کنه ؟!!:blink:

jangel girl
29-03-2009, 19:05
دست شما درد نکنه:13:
اخه sam-son70 جان!من خودم دو قرن قبل از همه میرفتم:5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):5: اما نمیدونم یه دفعه چی شد که نرفتم:31:
بعدشم من انگلیسی بلد نیستم:angry::angry::evil2::evil2::ohno::ohno: :jealous::jealous::grrr::grrr::grrr::grrr::32::32: :32::32::4::4::4:

Sasuke-7
30-03-2009, 03:59
دست شما درد نکنه:13:
اخه sam-son70 جان!من خودم دو قرن قبل از همه میرفتم:5: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):5: اما نمیدونم یه دفعه چی شد که نرفتم:31:
بعدشم من انگلیسی بلد نیستم:angry::angry::evil2::evil2::ohno::ohno: :jealous::jealous::grrr::grrr::grrr::grrr::32::32: :32::32::4::4::4:
به زووی من تا اخر هفته به امید خدا لینک مستقیم انیمه به کیفیت عالی بهتون می دم و همچنین لینک مستقیم مانگای فارسی
فعلا دارم تیم جمع می کنم دنبال کسایی هستم که حاظر به ترجمه هستند
هر کی مایل بود pm بده تا همکاری کنیم
دیدم این ناروتوسنترال خیلی دارن بد کار م کنن گفتم خودم بزنم روی دستشون!

SAM-SON 70
30-03-2009, 16:19
به زووی من تا اخر هفته به امید خدا لینک مستقیم انیمه به کیفیت عالی بهتون می دم و همچنین لینک مستقیم مانگای فارسی
فعلا دارم تیم جمع می کنم دنبال کسایی هستم که حاظر به ترجمه هستند
هر کی مایل بود pm بده تا همکاری کنیم
دیدم این ناروتوسنترال خیلی دارن بد کار م کنن گفتم خودم بزنم روی دستشون!
عزیز تا حالا چند نفر جمع کردین مواظب باشین محکم میزنین رو دستشون کبود میشه !:47:
انیمه های دیگه رو هم دنبالشونین یا قفط تو خط نروتویی محمد خان :46:.
درضمن عزیز انیمه ها رو فارسی نمیکنی فقط مانگا حیف نیست .
شادباشی.

Sasuke-7
30-03-2009, 16:55
عزیز تا حالا چند نفر جمع کردین مواظب باشین محکم میزنین رو دستشون کبود میشه !:47:
انیمه های دیگه رو هم دنبالشونین یا قفط تو خط نروتویی محمد خان :46:.
درضمن عزیز انیمه ها رو فارسی نمیکنی فقط مانگا حیف نیست .
شادباشی.
والا می خوام فقط ناروتو و بلیچ بزنم چون نیرو کم داریم ولی هر وقت نیرو بیشتر بشه زیادشم می کنم
فعلا برای زیر نویس انیمه ناروتو بلیچ یکی رو می خوام که بتونه هر هفته قسمت جدید ناروتو و بلیچ رو ترجمه کنه!

hpk34
01-04-2009, 11:43
با سلام

خانوم jangel girl خوشحالم كه بعد از چند ماه دوباره شما رو تو اين تاپيك ميبينم.:11:

والا از همون موقع كه سايت crunchyroll ديگه انيمه ناروتو رو تو سايتش نزاشته من هنوز سايتي رو پيدا نكردم كه با لينك مستقيم و حجم كمتر از 30-40 مگ انيمه رو بزاره.بخاطر همين منم ديگه از اون موقع انيمه ناروتو رو نديدم.:19:

به نظر من كه اصلا اين جنگ ناروتو و پين چيز اضافي نداشته.و خيلي هم خوب پيش رفته تا حالا.:5:

مانگاي 442 ديدني بايد باشه.:46:

من الان چند ماهه كه دارم تمام مانگاهاي ناروتو رو با اين سرعت زغالي دانلود ميكنم .از مانگا 1 تا 241 و از 280 تا 441 رو دانلود كردم.فقط 39 تا ديگه مونده كه دارم الانم دانلودشون ميكنم.

هدفم اين بود كه ببينم چيزي بين اين مانگا ها هست كه من تو انيمه نديده باشم.(منظورم انيمه 1 ناروتو هست).تا اينكه امروز به يه چيزي برخوردم كه تا حالا نديده بودم.:18:از مانگاي 239 ديدم كه داستان مربوط ميشه به يوندايمه(پدر ناروتو) و سه تا شاگردش.يعني كاكاشي و ابيتو و رين.مانگا 240 و 241 هم ادامه داستانشونه.فكر كنم تا 244 ادامه داشته باشه چون تا 241 بيشتر دانلود نكردم.

داستان مربوط به اين ميشه كه چطوري دوست كاكاشي يعني ابيتو ميميره و چشمش رو به اون ميده.البته تا 241 كه هنوز به اونجاهاش نرسيده.:31:

از دوستان كسي هست كه اين اتفاقات رو تو انيمه ديده باشه؟؟:41:

من كه يادم نمياد انيمه اصلا در مورد گذشته كاكاشي چيزي نشون داده باشه.

به هر حال هر كسي كه اين چيزا رو نديده پيشنهاد ميكنم حتما از مانگاي 239 بخونين تا متوجه بشين.:40:

SAM-SON 70
01-04-2009, 13:11
الو سلام
عزیز ماهم اینجاییم به بقیه اعضا هم یه سلامی کن فقط خانوما رو مقدم نگیر :31:.
--------
درضمن من از مانگای 350 به بعد رو نیگاه کردم فکر نمیکردم مانگاهای قبلی اینطوری باشن خیلی مشتاقم ببینم که چطوری هستش ؟
ببینم قیافه مادر نروتو رو نشون میده من که ازش خیلی تعریف شنیدم .:27:

jangel girl
01-04-2009, 14:05
سلامhpk34 !من هم از دیدن تو خیلی خوش حالم:10::18:
فکر کردم دیگه نمیبینمت:41:راستی من هم از وقتی crunchyroll دیگه ناروتو نشون نداد دیگه من انیم ندیدم:19::19:یعنی از قسمت 50 به بعد:19:
راستی تو هم دیگه مانگا میبینی!؟راستی obito همون موقع که چشمش رو به kakashi داد مرد:40:و من اصلا این حرف ها رو قبول ندارم که obito مادارا:13:madara خودش رو شکل obito کرده البته شاید:31:
من میرم ببینم مانگا 239 چه شکلیه:5:
در ضمن خانم ها همیشه مقدم هستند:31:

jangel girl
01-04-2009, 14:12
فکر کردم دیگه نمیبینمت:41:راستی من هم از وقتی crunchyroll دیگه ناروتو نشون نداد دیگه من هم انیم ندیدم:19::19:یعنی از قسمت 50 به بعد:19:
راستی تو هم دیگه مانگا میبینی!؟به نظر منobito همون موقع که چشمش رو به kakashi داد مرد:40:و من اصلا این حرف ها رو قبول ندارم که obito مادارا:13:madara خودش رو شکل obito کرده البته شاید:31:
در ضمن به دوست عزیزSAM-SON 70 خانم ها همیشه مقدم هستند:31:

SAM-SON 70
01-04-2009, 20:04
فکر کردم دیگه نمیبینمت:41:راستی من هم از وقتی crunchyroll دیگه ناروتو نشون نداد دیگه من هم انیم ندیدم:19::19:یعنی از قسمت 50 به بعد:19:
راستی تو هم دیگه مانگا میبینی!؟به نظر منobito همون موقع که چشمش رو به kakashi داد مرد:40:و من اصلا این حرف ها رو قبول ندارم که obito مادارا:13:madara خودش رو شکل obito کرده البته شاید:31:
در ضمن به دوست عزیزSAM-SON 70 خانم ها همیشه مقدم هستند:31:
================================================== ==
اولا عزیز دوتا پست نمیزنن که هرودوشون عین هم باشه اگه میخوایی یکی پست edit کنی رو اولی هم میتونی :10:.
درضمن من خودم اول فکر میکردم که obito شاید مادار باشه چون یه چشم مادارا معلوم نیست ممکنه تو جنگ با هوکاگه از بین رفته باشه ولی obito با کاکاشی همسن بوده و این امکان وجود نداره که مادارا باشه .:46:
جواب حرف اخرت رو هم بعدا میگم .

hpk34
01-04-2009, 21:22
الو سلام
عزیز ماهم اینجاییم به بقیه اعضا هم یه سلامی کن فقط خانوما رو مقدم نگیر .
--------
درضمن من از مانگای 350 به بعد رو نیگاه کردم فکر نمیکردم مانگاهای قبلی اینطوری باشن خیلی مشتاقم ببینم که چطوری هستش ؟
ببینم قیافه مادر نروتو رو نشون میده من که ازش خیلی تعریف شنیدم .

الو عليك سلام.:31:

دوست عزيز اگه دقت كرده باشين من اول پستم گفتم با سلام.
يعني اينكه به تمام كساني كه اينجا هستن سلام كردم نه فقط به يه نفر.بعدشم ما قبلا كه شما حتي اين تاپيك رو نديده بودين هم اينجا ميومديم و بحث ميكرديم:46:.حالا بعد از چند وقت دوباره ايشون رو تو اين تاپيك ديدم.:20:

چون شما خيلي مشتاق ديدار مادر ناروتو هستين من ايشون رو به شما نشون ميدم.بفرمايين:31::

ديگه عكسي واضح تر از اين تو مانگاها نديدم.:46:

سلامhpk34 !من هم از دیدن تو خیلی خوش حالم
فکر کردم دیگه نمیبینمتراستی من هم از وقتی crunchyroll دیگه ناروتو نشون نداد دیگه من هم انیم ندیدمیعنی از قسمت 50 به بعد
راستی تو هم دیگه مانگا میبینی!؟به نظر منobito همون موقع که چشمش رو به kakashi داد مردو من اصلا این حرف ها رو قبول ندارم که obito ماداراmadara خودش رو شکل obito کرده البته شاید
من میرم ببینم مانگا 239 چه شکلیه
در ضمن به دوست عزیزSAM-SON 70 خانم ها همیشه مقدم هستند
ممنون.:11:.آره منم ديگه از اون موقع فقط مانگاها رو ديدم.

اولا عزیز دوتا پست نمیزنن که هرودوشون عین هم باشه اگه میخوایی یکی پست edit کنی رو اولی هم میتونی .
درضمن من خودم اول فکر میکردم که obito شاید مادار باشه چون یه چشم مادارا معلوم نیست ممکنه تو جنگ با هوکاگه از بین رفته باشه ولی obito با کاکاشی همسن بوده و این امکان وجود نداره که مادارا باشه .
جواب حرف اخرت رو هم بعدا میگم .
دوست عزيز يعني تا حالا نشده كه شما 2 تا پست تكراري بزنين؟؟!!من كه خودم شخصا زياد برام پيش اومده كه پست تكراري زدم.حالا كه چيزي نشده ميشه ويرايشش كرد.:46:

من كاملا اون قسمت از پستتون رو كه قرمز كردم قبول دارم.

به نظر من 2 تا امكان وجود داره:

1-ابيتو همون موقع كه همسن كاكاشي بوده واقعا مرده و مادرا هم بر حسب اتفاق چشم چپش مشكل داره كه نشونش نميده يا شايد يه طور ديگه شده كه ما خبر نداريم.:13:

2-مادارا مرده و ابيتو كه به هر طريقي قدرت بسيار زيادي بدست آورده خودش رو به همه مادارا معرفي كرده.فكر نكنم كسي باشه كه قيافه مادارا رو درست ديده باشه و يادش باشه.چون اون موقع كه مادارا حمله كرد به كونوها حتي پدر ناروتو هم بدنيا نيومده بود.:31:

SAM-SON 70
02-04-2009, 00:57
الو عليك سلام.:31:

دوست عزيز اگه دقت كرده باشين من اول پستم گفتم با سلام.
يعني اينكه به تمام كساني كه اينجا هستن سلام كردم نه فقط به يه نفر.بعدشم ما قبلا كه شما حتي اين تاپيك رو نديده بودين هم اينجا ميومديم و بحث ميكرديم:46:.حالا بعد از چند وقت دوباره ايشون رو تو اين تاپيك ديدم.:20:

چون شما خيلي مشتاق ديدار مادر ناروتو هستين من ايشون رو به شما نشون ميدم.بفرمايين:31::

ديگه عكسي واضح تر از اين تو مانگاها نديدم.:46:

ممنون.:11:.آره منم ديگه از اون موقع فقط مانگاها رو ديدم.

دوست عزيز يعني تا حالا نشده كه شما 2 تا پست تكراري بزنين؟؟!!من كه خودم شخصا زياد برام پيش اومده كه پست تكراري زدم.حالا كه چيزي نشده ميشه ويرايشش كرد.:46:

من كاملا اون قسمت از پستتون رو كه قرمز كردم قبول دارم.

به نظر من 2 تا امكان وجود داره:

1-ابيتو همون موقع كه همسن كاكاشي بوده واقعا مرده و مادرا هم بر حسب اتفاق چشم چپش مشكل داره كه نشونش نميده يا شايد يه طور ديگه شده كه ما خبر نداريم.:13:

2-مادارا مرده و ابيتو كه به هر طريقي قدرت بسيار زيادي بدست آورده خودش رو به همه مادارا معرفي كرده.فكر نكنم كسي باشه كه قيافه مادارا رو درست ديده باشه و يادش باشه.چون اون موقع كه مادارا حمله كرد به كونوها حتي پدر ناروتو هم بدنيا نيومده بود.:31:
================================================== ==========
خوب عزیز قبول دارم که شما ها هم قبلا هم اینجا بودین ولی اونقدر که از لحنت پیداست من زیر خاکی نیستم تو تاپیک هم قبلا هم بودم و تاریخ عضویتم هم که بیشتره عزیز البته قبول دارم که ملاک نیست ولی نامردی بگی من تو تاپیک نبودم زمانی که تو یه رکود بودش و با همکاری دوستان عکسایی رو برای جلوگیری از کسادی میزاشتیم شاید کم پست زده باشم تو این تاپیک ولی همیشه دنبال میکردم و به صفحه ها تا جایی که تونستم نیگاه کردم .:13:
-------------------
خوب بگزریم درمورد ویرایش پست هم به کسی بی احترمی نکردیم که میخوایی مارو بکشی !:thumbsdow
من خودم اینجا از jangel girl معذرت میخوام اگه ناراحت شده :10:.
-----------------
درکورد عکسم ممنون عزیز دستت درد نکنه :46:.
-----------------
و در مورد مادارا هم قبول دارم .
شاد باشی .

hpk34
02-04-2009, 08:22
خوب عزیز قبول دارم که شما ها هم قبلا هم اینجا بودین ولی اونقدر که از لحنت پیداست من زیر خاکی نیستم تو تاپیک هم قبلا هم بودم و تاریخ عضویتم هم که بیشتره عزیز البته قبول دارم که ملاک نیست ولی نامردی بگی من تو تاپیک نبودم زمانی که تو یه رکود بودش و با همکاری دوستان عکسایی رو برای جلوگیری از کسادی میزاشتیم شاید کم پست زده باشم تو این تاپیک ولی همیشه دنبال میکردم و به صفحه ها تا جایی که تونستم نیگاه کردم .
-------------------
دوست عزيز من رفتم به صفحه هاي اول تاپيك يه نگاهي انداختم.فهميدم كه شما از منم تو اين تاپيك بيشتر حق آب و گل دارين.:18:

ولي نميدونم چرا شما تو ذهن من نموندين.آخه من تمام صفحات رو خوندم.:13:

به هر حال واقعا بايد من رو ببخشين.خيلي خيلي شرمندم.:11:

خوب بگزریم درمورد ویرایش پست هم به کسی بی احترمی نکردیم که میخوایی مارو بکشی !
من خودم اینجا از jangel girl معذرت میخوام اگه ناراحت شده .
-----------------
دوست عزيز من كه با لحن دوستانه گفتم كه ممكنه براي هر كسي پيش بياد پست تكراري بزنه.:20:

اگه باعث ناراحتيتون شد ببخشيد.:46:

درکورد عکسم ممنون عزیز دستت درد نکنه .
-----------------
و در مورد مادارا هم قبول دارم .
شاد باشی .
خواهش ميكنم وظيفه بوذ.:10:

خوب تا فردا ببينيم مانگا 442 چطور ميشه.

ممنون.:40:

SAM-SON 70
02-04-2009, 12:09
دوست عزيز من رفتم به صفحه هاي اول تاپيك يه نگاهي انداختم.فهميدم كه شما از منم تو اين تاپيك بيشتر حق آب و گل دارين.:18:

ولي نميدونم چرا شما تو ذهن من نموندين.آخه من تمام صفحات رو خوندم.:13:

به هر حال واقعا بايد من رو ببخشين.خيلي خيلي شرمندم.:11:

دوست عزيز من كه با لحن دوستانه گفتم كه ممكنه براي هر كسي پيش بياد پست تكراري بزنه.:20:

اگه باعث ناراحتيتون شد ببخشيد.:46:

خواهش ميكنم وظيفه بوذ.:10:

خوب تا فردا ببينيم مانگا 442 چطور ميشه.

ممنون.:40:
================================================== =========
خوهش میکنم
عزیز منم منتظر مانگای بعدی هستم شاد باشی :40::11:

SAM-SON 70
03-04-2009, 20:41
قسمت جدید مانگا بجاش تا میتونست حمله داشت خیلی جالب بودش :10:.
بنظرم کار پین تموم شد تنها نگرانی الان فقط hinata هستش:45: :37:.
اگه زنده بمونه که خیلی باهال میشه .:thumbsup::40:.
منتظر تا یک هفته بعد !!!:jealous:

zed2
04-04-2009, 17:22
با سلام

خانوم jangel girl خوشحالم كه بعد از چند ماه دوباره شما رو تو اين تاپيك ميبينم.:11:

والا از همون موقع كه سايت crunchyroll ديگه انيمه ناروتو رو تو سايتش نزاشته من هنوز سايتي رو پيدا نكردم كه با لينك مستقيم و حجم كمتر از 30-40 مگ انيمه رو بزاره.بخاطر همين منم ديگه از اون موقع انيمه ناروتو رو نديدم.:19:

به نظر من كه اصلا اين جنگ ناروتو و پين چيز اضافي نداشته.و خيلي هم خوب پيش رفته تا حالا.:5:

مانگاي 442 ديدني بايد باشه.:46:

من الان چند ماهه كه دارم تمام مانگاهاي ناروتو رو با اين سرعت زغالي دانلود ميكنم .از مانگا 1 تا 241 و از 280 تا 441 رو دانلود كردم.فقط 39 تا ديگه مونده كه دارم الانم دانلودشون ميكنم.

هدفم اين بود كه ببينم چيزي بين اين مانگا ها هست كه من تو انيمه نديده باشم.(منظورم انيمه 1 ناروتو هست).تا اينكه امروز به يه چيزي برخوردم كه تا حالا نديده بودم.:18:از مانگاي 239 ديدم كه داستان مربوط ميشه به يوندايمه(پدر ناروتو) و سه تا شاگردش.يعني كاكاشي و ابيتو و رين.مانگا 240 و 241 هم ادامه داستانشونه.فكر كنم تا 244 ادامه داشته باشه چون تا 241 بيشتر دانلود نكردم.

داستان مربوط به اين ميشه كه چطوري دوست كاكاشي يعني ابيتو ميميره و چشمش رو به اون ميده.البته تا 241 كه هنوز به اونجاهاش نرسيده.:31:

از دوستان كسي هست كه اين اتفاقات رو تو انيمه ديده باشه؟؟:41:

من كه يادم نمياد انيمه اصلا در مورد گذشته كاكاشي چيزي نشون داده باشه.

به هر حال هر كسي كه اين چيزا رو نديده پيشنهاد ميكنم حتما از مانگاي 239 بخونين تا متوجه بشين.:40:

من رفتم بخونم چون تو انیمه چیزی نبود....( یکی از بدی های انیمه :2:)

hpk34
04-04-2009, 19:08
آقاي zed2 پس تو انيمه نبوده!!!.من فكر كردم فقط خودم نديدم.

من كه حالم گرفته شد از اين مانگا 442 .

گفتم حتما ديگه كار پين تو اين قسمت ساخته ميشه.

تازه من هنوز شك دارم كه خود پين رازنگان بهش خورده باشه(شايد يه كلون باشه).والا با اين كارايي كه كيشيموتو ميكنه هيچي بعيد نيست.

بابا اين پين اين همه چاكرا از كجا مياره؟؟؟!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در عرض 5 ثانيه كلي چاكرا ميگيره.شما فكر نميكنين كارخونه چاكرا سازي داشته باشه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي من فكر ميكردم اين پين همونه كه كلي سيم بهش وصل شده ولي تو اين قسمت معلوم شد كه اصلا اون يكي ديگست.

كسي ميدونه جريانه اين پين ها چيه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
04-04-2009, 19:33
آقاي zed2 پس تو انيمه نبوده!!!.من فكر كردم فقط خودم نديدم.

من كه حالم گرفته شد از اين مانگا 442 .

گفتم حتما ديگه كار پين تو اين قسمت ساخته ميشه.

تازه من هنوز شك دارم كه خود پين رازنگان بهش خورده باشه(شايد يه كلون باشه).والا با اين كارايي كه كيشيموتو ميكنه هيچي بعيد نيست.

بابا اين پين اين همه چاكرا از كجا مياره؟؟؟!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در عرض 5 ثانيه كلي چاكرا ميگيره.شما فكر نميكنين كارخونه چاكرا سازي داشته باشه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي من فكر ميكردم اين پين همونه كه كلي سيم بهش وصل شده ولي تو اين قسمت معلوم شد كه اصلا اون يكي ديگست.

كسي ميدونه جريانه اين پين ها چيه؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ان یکی که سیم بهش وصل بود پین اصلی بود بقیه مثل عروسک هستن که توسط ان کنترل می شن.
ولی دقت کنی پین بسیار ضعیف شده تا از انها استفاده کنه( مگر مانگاهای قبلی ندیدی چقدر خون بالا اورده....)
ولی هنوز مونده باید دید ناروتو میره سراغ پین اصلی یا باز اتفاق جدیدی می افته؟

hpk34
04-04-2009, 20:29
ان یکی که سیم بهش وصل بود پین اصلی بود بقیه مثل عروسک هستن که توسط ان کنترل می شن.
ولی دقت کنی پین بسیار ضعیف شده تا از انها استفاده کنه( مگر مانگاهای قبلی ندیدی چقدر خون بالا اورده....)
ولی هنوز مونده باید دید ناروتو میره سراغ پین اصلی یا باز اتفاق جدیدی می افته؟

خوب چرا ديدم كه خون بالا آورد.

ولي من قبلا اصلا اينو تو مانگاهاي قبلي نديده بودم.يا اينكه درست يادم نمياد.به هر حال من دوباره دارم از اول مانگاها رو نگاه ميكنم.

فقط همين پيني كه الان زندست رو تو خاطرات جيرايا با اون دختره مو آبي چند باري نشون داده بود.

فكر كنم بعد از اين كه حساب اين پين رو رسيد ميره سراغش و احتمالا يه جنگي هم با اون دختره ميكنه.

ولي واقعا اين پين ها خيلي عجيب غريبن.واقعا كه خيلي چاكرا دارن.:18:

SAM-SON 70
04-04-2009, 22:00
با سلام به همه
اقا ببینم چنتا مانگا میشه یه قسمت از انیمه ؟!!