PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

fswteam
08-07-2008, 06:35
یک لینک تورنت با فرمتrow تو دموید بود ولی این هم ظاهرا زیرنویس نداره.

هنوز رپیدش پیدا نشده.
چرا یکی زیر نویسش نمی کنه؟
شما که ژاپنی بلدی خودت زیر نویس کن
بابا صبر بکنی این هفته با 66 قسمت زیر نویسیه 64 65 هم مییاد اخه می دونی چی شده
این هفته درگیر اتیش بازیشون بودن خیلی قشنگ بود کلی منم کیف کردم به همین دلیل نتونسته این دیتابایو زیر نویسش کنه اما تی وی توکیو که کارتونشو می زاره ای خدا بتونم این ماهوارمونو تنظیم کنم تی وی توکیو رو بگیره دیکه هیچ غمی ندارم
دوستان کسی می دونه می شه با دی وی بی این کانال دید یا نه؟

*Batman*
08-07-2008, 08:15
سلام fswteam ni-chan .
متاسفانه TV TOKYO تو ایران قابل دسترسی نیست.
اگه اشتباه نکنم رو Intelsat 701 هستش که تو ایران قابل دریافت نیست.

راستی بچه ها زیرنویس قسمت 64 و 65 هم اومده.

zed2
08-07-2008, 08:42
نقشه اش را دیدی تا کجا پوشش میده ؟
لینک تورنت و فرمت RMVB دیدم

حالا جشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
08-07-2008, 10:35
نقشه اش را دیدی تا کجا پوشش میده ؟
لینک تورنت و فرمت RMVB دیدم

حالا جشن

برو تو آدرس زیر نقشه ها رو ببین.
فکر کنم گذاشتن تا آبزیان تماشا کنن. همش وسط اقیانوسه.آخه اونجا که آدم نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برید تو سایت saiyanisland دانلود کنید قسمتهای جدیدو .

l176771
09-07-2008, 03:00
مال همه اين جوريه يا فقط كارتون نتورك ماست نمي گيره؟:13:جتيكس هم دوبله انگليسي مي ده اما 2 ماه و نيمه داره 26 قسمتو هي تكرار مي كنه! اونم تازه فقط تا 76 داره!!!

*Batman*
09-07-2008, 03:21
سلام بر شما.

فعلا فقط TV TOKYO سری Shippuuden را پخش میکنه.
Jetix که کلا رو اعصابه.در 24 ساعت میتونی یه کارتون رو 5-6 بار تکراری ببینی.دو باره وقتی تموم شد از نو پخش میشه :دی

fswteam
09-07-2008, 07:36
بابا کلا دیگه ماهواره رو بیخیال بشید برید بخرید از جایی یا کلا دانلود کنید با صرفه تره!!!!

hpk34
11-07-2008, 09:09
سلام

دوستان مانگا 408 رو دیدین؟؟ساسوکه از شارینگان جدیدش استفاده کرد

من که نفهمیدم طرف رو چیکارش کرد.

سوال:

صفحه آخر مانگا یه نفر رو نشون داد.اون صاحب جینچوروکی 8 دم بود؟؟؟!!

حدس میزدم که ناروتو شاگرد اون وزغی که استاد جیرایا بود بشه.

ساسوکه هم تو لباس آکاتسوکی خوشکل شده بود.

هفته دیگه مانگا 408 و شیپودن 67 میاد؟؟

hsh_4321
11-07-2008, 11:42
66 Revived Souls

مانگای 408 که امروز اومده!قسمت 67 هم تقریبا 5شنبه ی هفته ی دیگه:10:

*Batman*
11-07-2008, 15:34
سلام.

مانگا :

مانگای 408 قشنگ بود.ساسکه هر روز داره پیشرفت میکنه.ولی ناروتو هنوز هم کودنه.خدا کنه از اون وزغ یه چیزی یاد بگیره.
مردیم انقدر ناروتو را بی عرضه دیدیم.در تمام طول داستان ساسکه قوی و قوی تر شد. معلوم نیست انقدر زمان هم برای ناروتو در نظر بگیرن.خدا بیامرزه جیرایا رو .ولی اونم هیچی به ناروتو یاد نداد.جز اون Rasengan.
بالاخره مرد 8 دم نمایان شد.
به نظر شما ساسکه تو آکاتسکی باقی میمونه؟به نظر میرسه آکاتسوکی داره از ساسکه استفاده میکنه.آیا امکان داره که در موقع مناسب آکاتسوکی به ساسکه خیانت کنه و برای نابودی اون تلاش کنه؟(وقتی که به اهداف خودش رسید؟)

Naruto Anime :

Shippuuden هم جالب شده.ولی بدون کاکاشی به من نمیچسبه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آسوما خوب مبارزه نمیکنه.دیگه باید بره پیش کورنای و از زندگیش لذت ببره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
13-07-2008, 06:55
بابا صبر کنید من می گم تازه ناروتو به یک قدرت نابی میرسه اگه این غورباغه بهش اموزش بده چی میشه
تویه انیمه که واییی چه خبره این زنه که 5 المنت داره خیلی عجیب غریبه فقط بلده چاکرا بخوره فکر کنم 5 چاکرای مختلف رو غورت داده ولی من می گم از اکاتسوکی هم اینا خطرناکتر هستند خدا به داد 67 و دو هفته بعد 68 برسه باز ما در انتظاریم :41:

zed2
16-07-2008, 17:18
موافقم ولی قدرتش را مجبوره به ترتیب بره دقت کردین نه می تونه ترکیب کنه نه جابه جا. ظاهرا چاکراش هم مال خودش نیست
راستی تبلیغ فیلم سینمایی هم در اخر این قسمت دیدین؟

fswteam
18-07-2008, 08:20
اه 67 افتاد برای هفته بعد مانگا هم منتظر میمونم همیشه فارسیشو بگیرم اصلا مانگا انگلیسی حال نمی ده

zed2
18-07-2008, 15:16
اه 67 افتاد برای هفته بعد مانگا هم منتظر میمونم همیشه فارسیشو بگیرم اصلا مانگا انگلیسی حال نمی ده
خبر بد دیگه نبود بدی.(بجز ان یکی که در مورد فیلم من گفتم)؟

hsh_4321
19-07-2008, 07:36
داتبايو ديگه كلا ترجمه نمي كنه!:18::19:
ولي همونطور كه گفتيد سايتا وعده دادن براي هفتهي ديگه:27:

zed2
20-07-2008, 16:54
داتبايو ديگه كلا ترجمه نمي كنه!:18::19:
ولي همونطور كه گفتيد سايتا وعده دادن براي هفتهي ديگه:27:
ولی تو خبراش در این مورد چیزی نگفته....
میشه مطلب را بگی از کجا می گی

hsh_4321
20-07-2008, 20:55

*Batman*
21-07-2008, 14:37
تایید میشه. دیگه ترجمه نمیکنن. نمیدونم با کی دعواشون شده.
خیلی مسخره ست. یعنی تو دنیا یکی دیگه نیست بتونه 20 دقیقه ژاپنی ترجمه کنه.؟

zed2
22-07-2008, 09:07
تایید میشه. دیگه ترجمه نمیکنن. نمیدونم با کی دعواشون شده.
خیلی مسخره ست. یعنی تو دنیا یکی دیگه نیست بتونه 20 دقیقه ژاپنی ترجمه کنه.؟
طبق مطلبی که فهمیدم بخاطر اینکه خیلی ها ترجمه شان را استفاده می کردن شاکی شدن.

vahaab
25-07-2008, 04:58
السلام علیکم و رحمت الله حال همه عزیزان که خوب هسته که

این چه حرفیه که میزنید و میگید که ناروتو نتونسته مثل ساسکه قدرت زیادی بدست بیاره شاید یادتون رفته که ناروتو در درون خودش چی داره بیاد بیارید وقتی که 4 دم در آورد تبدیل به چه هیولائی شده بود
تازه ایتاچی هم که بخشی از قدرتهای خودش رو به ناروتو داد تا شاید ناروتو بتونه جلوی ساسکه رو بگیره

fswteam
25-07-2008, 06:19

این چه حرفیه که میزنید و میگید که ناروتو نتونسته مثل ساسکه قدرت زیادی بدست بیاره شاید یادتون رفته که ناروتو در درون خودش چی داره بیاد بیارید وقتی که 4 دم در آورد تبدیل به چه هیولائی شده بود
تازه ایتاچی هم که بخشی از قدرتهای خودش رو به ناروتو داد تا شاید ناروتو بتونه جلوی ساسکه رو بگیره
می شه بگید کجا ایتاچی بعضی قدرت هاشو به ناروتو دداد قسمتشو بگید من همه قسمت های ناروتو رو دیدم

*Batman*
25-07-2008, 17:11

سلام ما بر شما باد.
بابا اون چشمهایی که من از ساسکه دیدم 10 تا کیوبی هم حریفش نمیشه.خودش اذعان کرده بود.
البته شاید همون چاکرای ایتاچی و تمرینات جدیدش وضعیت را تغییر بده.

می شه بگید کجا ایتاچی بعضی قدرت هاشو به ناروتو دداد قسمتشو بگید من همه قسمت های ناروتو رو دیدم

تو مانگا ایتاچی و ناروتو به هم بر میخورن و از آخر ایتاچی بخشی از نیروی خودش رو به ناروتو میده.انگار متقاعد شده بود که ناروتو قصد کشتن ساسکه را نداره و میخواد بهش کمک کنه.
شاید Genjustu باشه که ناروتو اصلا بلد نیست.درآینده مشخص میشه.

mgha
25-07-2008, 19:12
خوب پس یعنی دیگه ناروتو رو نمیتونیم با زیر نویس انگلیسی ببینیم؟

fswteam
25-07-2008, 20:04
خوب پس یعنی دیگه ناروتو رو نمیتونیم با زیر نویس انگلیسی ببینیم؟
بابا امروز من 67 دیدم خیلی قسمت توپی بود با زیر نویس حتما ببینید که خیلی باحاله ولی هفته بعد 68 69 که می ترکونه ناروتو با اون زن 5 المنت مبارزه داره ببینیم ناروتو چی کار می کنه

vahaab
26-07-2008, 00:14

دقیقا یادم نیست که کدوم مانگا بود :41:
ایتاچی قبل از اینکه با ساسکه مبارزه کنه با ناروتو روبرو میشه ولی با اون مبارزه نمیکنه فقط قبل از رفتنش به ناروتو میگه اگه یک روز ساسکه به کونوها حمله کنه تو چیکار میکنی ناروتو این حرف رو قبول نمیکنه و ایتاچی موقه رفتن به ناروتو میگه که من بخشی از نیروهای خودم رو به تو دادم ولی امیدوارم روزی نرسه که بخواهی از اونها استفاده کنی
احتمالا ایتاچی امیدوار بود که ناروتو بتونه جلوی ساسکه رو بگیره تا ساسکه به دهکده حمله نکنه :20:

hpk34
26-07-2008, 12:08
سلام به همگی.آقا وهاب خوش اومدین.من که میگم با این قدرتی که ایتاچی بهش داده و این تعلیماتی هم که داره میبینه خیلی قوی میشه

مانگاه 410 که چیز خاصی نداشت.فقط مثل اینکه طرف مقابل تیم ساسوکه خیلی قویه.بدون اینکه یک قدم از سر جاش برداره شمشیر جوگو و سوگتسو رو هم ولو کرد.

قیافه ناروتو هم خیلی باحال شده بود.نصف بدنش شده بود وزق

تو انیمه هنوز دارن با اون 4 نفر مبارزه میکنن؟؟؟؟

اگه اینطوری باشه که یه 10 قسمت دیگه ای مبارزشون ادامه داره :دی

آقا محمد سایت دانلود ها دات کام ناروتو رو برای دانلود نزاشته؟؟؟؟

fswteam
26-07-2008, 15:54
سلام به همگی.آقا وهاب خوش اومدین.من که میگم با این قدرتی که ایتاچی بهش داده و این تعلیماتی هم که داره میبینه خیلی قوی میشه

مانگاه 410 که چیز خاصی نداشت.فقط مثل اینکه طرف مقابل تیم ساسوکه خیلی قویه.بدون اینکه یک قدم از سر جاش برداره شمشیر جوگو و سوگتسو رو هم ولو کرد.

قیافه ناروتو هم خیلی باحال شده بود.نصف بدنش شده بود وزق

تو انیمه هنوز دارن با اون 4 نفر مبارزه میکنن؟؟؟؟

اگه اینطوری باشه که یه 10 قسمت دیگه ای مبارزشون ادامه داره :دی

آقا محمد سایت دانلود ها دات کام ناروتو رو برای دانلود نزاشته؟؟؟؟
اره این دانلودها قولی که به من داده بود رو زیر پا گذاشت حالا بعد باهاش صحبت می کنم
والا 67 انگار ندیدی 2 تا از اون 4 نفر اوت شدند ساکورا که اون زن چرته که گنجوتسویی بود رو با یک مشت داقون کرد اون دیوار حفاظتی از دور شهر برداشته شد
یاماتو هم یک اب اورد اون مرد که ارث المنت بود رو حالشو گرفت و بعد مرد توی باتلاق گیر کرد و یاماتو با یک درخت کارشو ساخت و اون مرده ها که زنده شدند هم از بین رفتند و الان فقط مرد اصلیه که به کونوها حمله کرده و یکی هم اون زن 5 المنت که ترسناک مونده کار ناروتو ساختست تا نقطه ضعف این زنرو پیدا کنه

mokhtar
26-07-2008, 22:37
دوستان قسمت 67 کسی نداره

از راپید شار

mgha
26-07-2008, 23:58
دوستان قسمت 67 کسی نداره

از راپید شار

ببخشید من اطلاعی ندارم که میتونم اینجا لینک بزارم یا نه اگه خلاف هست بگید تا پستم رو ویرایش کنم.

دوست عزیز من از لینک زیر گرفتمش رسیوم هم داره فقط باید عضو بشی که اونم 1 دقیقه بیشتر وقت نمیگیره.

zed2
27-07-2008, 15:20
ببخشید من اطلاعی ندارم که میتونم اینجا لینک بزارم یا نه اگه خلاف هست بگید تا پستم رو ویرایش کنم.

دوست عزیز من از لینک زیر گرفتمش رسیوم هم داره فقط باید عضو بشی که اونم 1 دقیقه بیشتر وقت نمیگیره.

نه مشکلی نیست اگر لینک قسمت جدید باشه( گرچه چون این انیمه حالاحالا ها کار داره تا تمام شه مشکل خاصی نداره).
خوب من برم دونبال قسمت جدید با زیر نویس..
خوب ساکورا دومین رقیبش را هم شکست داد. ناروتو 2-0 عقب است

mokhtar
28-07-2008, 12:10
دوست عزیز من راپید میخواستم چون خودم پرسرعت ندارم میدم یکی دیگه

mgha

fswteam
01-08-2008, 12:12
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااوووووووووووووووو وووووووووو
بچه ها 68 69 خیلی قشنگ بود ناروتو بالاخره راز اون زن 5 المنت رو فهمید و نابودش کرد
از سیب زمینی سرخ شدن کونوها هم جلوگیری کردن اما یه چیز عجیب عجیب
کیوبی در بدن دو پسر مهر شدند سورا پسر دوم قشنگ مثل ناروتو تا 3 دم رفت حالا بعدش چی میشه مسله است ولی خیلی قشنگ بود اما باید زیر نویس فارسیش بیاد بفهمم سورا هم از اول اینجوری بوده یا این مرده می گه 5 سال پیش اینکارو با تو کردم کمی گیج شدم یکی منو از این گیجی در بیاره

mgha
01-08-2008, 16:34
دوست عزیز من راپید میخواستم چون خودم پرسرعت ندارم میدم یکی دیگه

mgha

سلام
دوست عزیز شما قسمت چندم و با چه فرمتی رو میخوای بگو تا من برات لینک رپیدش رو بزارم.

*Batman*
01-08-2008, 21:07
چقدر حساس شده.
یکی بگه قسمت بعدی شیپودن دقیقا چه تاریخی منتشر میشه؟
من به شدت منتظر قسمت بعدی هستم.این سورا باید از بین بره.اعصاب واسه من نذاشته.مسخره بازی که نیست هر کی از جاش پا میشه میگه من کیوبی هستم.خدا رو شکر همه اینا فیلره.

تا قسمت بعدی فقط خدا به من صبر بده.:31:

mgha
02-08-2008, 02:21
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااوووووووووووووووو وووووووووو
بچه ها 68 69 خیلی قشنگ بود ناروتو بالاخره راز اون زن 5 المنت رو فهمید و نابودش کرد
از سیب زمینی سرخ شدن کونوها هم جلوگیری کردن اما یه چیز عجیب عجیب
کیوبی در بدن دو پسر مهر شدند سورا پسر دوم قشنگ مثل ناروتو تا 3 دم رفت حالا بعدش چی میشه مسله است ولی خیلی قشنگ بود اما باید زیر نویس فارسیش بیاد بفهمم سورا هم از اول اینجوری بوده یا این مرده می گه 5 سال پیش اینکارو با تو کردم کمی گیج شدم یکی منو از این گیجی در بیاره

دوست عزیز مگه با زیر نویس انگلیسی ندیدی ؟ اونجا یارو گفت که وقتی اون روباه به کونوها حمله کرده بود و هوکاگه اونو تو بدن ناروتو مهر کرد اونا از چاکرای اون روباه که تو محیط مونده بود استفاده کردن و پنج سال طول کشید تا تو بدن سورا مهرش کنن در واقع سورا بدل اون روباه هستش.

fswteam
02-08-2008, 05:44
دوست عزیز مگه با زیر نویس انگلیسی ندیدی ؟ اونجا یارو گفت که وقتی اون روباه به کونوها حمله کرده بود و هوکاگه اونو تو بدن ناروتو مهر کرد اونا از چاکرای اون روباه که تو محیط مونده بود استفاده کردن و پنج سال طول کشید تا تو بدن سورا مهرش کنن در واقع سورا بدل اون روباه هستش.
اهان چرا با زیر نویس انگلیسی دیدم اما انگلیسیم زیاد قوی نیست در حد عالی ولی اینجوری باشه بچه ها فکرشو بکنید ناروتو و سورا به کنار 10 نفر دیگرم با چاکرا کیوبی اینطوری کنن در مبارزه با پین به درد می خوره هنوز که مانگا 411 رو نگرفتم ببینم چی شد

mokhtar
02-08-2008, 12:25
سلام
دوست عزیز شما قسمت چندم و با چه فرمتی رو میخوای بگو تا من برات لینک رپیدش رو بزارم.

من 68 و69 را با کیفیت خوب میخوام عزیز

mgha
02-08-2008, 17:59
من 68 و69 را با کیفیت خوب میخوام عزیز

بفرما اینم برای شما

muhammadinfo
02-08-2008, 18:01
هفته بعد ناروتو میخوردش اون سورا را.
حالم از هر چی فیلره بهم میخوره

zed2
04-08-2008, 21:33
تا انجا که من از قسمت بعدی حذس می زنم ناروتو گردن بندو می اندازه تو گردن سورا تا کمکش کنه . اخرش هم خودش رو کنترل می کنه یا کاکاشی و جیرایا میان کمک چون جور دیگه معنی نمی ده برای کمک
ویرایش:این تاپیک تصاویر انیمیشن هم عالی شده توش عکس های ناروتو هم هست فکر کنم انجا دیگر بتوانیم پر عکس از انیمه کنند

vista_vz
05-08-2008, 01:48
دوستان این مانگا 411 خیلی باحال بوود...

این یارو 8 دم رپره :18:

یه استیل باحالی داره :27:

ساسکه با شمشیر چیدوری نتونست بهش صدمه بزنه...(کاش ناروتو اینجوری بود :27:)

حالا ساسکه مجبوره از اون شارینگانش استفاده کنه وگرنه .....

fswteam
05-08-2008, 13:58
دوستان فیلم جدید ناروتو هم اومد اما هنوز لینکی پیدا نکردم خیلی این فیلم سینمایی جدیدش قشنگ هست ناروتو گردنبند ساسوکه و ساسوکه گردنبند ناروتو رو انداخته عکسشو توی مانگا دیدم ساسوکه جون هم هستش توی این فیلم 9 اگوست اون ساتی که من می رم می زاره لینک دانلودشو من دیگه نمی تونم انقدر صبر کنم برای این فیلم جدیدش کسی لینک داشت سریع بزاره

*Batman*
05-08-2008, 18:16
دوستان این مانگا 411 خیلی باحال بوود...

این یارو 8 دم رپره :18:

یه استیل باحالی داره :27:

ساسکه با شمشیر چیدوری نتونست بهش صدمه بزنه...(کاش ناروتو اینجوری بود :27:)

حالا ساسکه مجبوره از اون شارینگانش استفاده کنه وگرنه .....

نامردا دارن از ساسکه به عنوان سلاح استفاده میکنن.خودشون که حریف 8 دم نیستن.
اون مادارای نالوتی نیست که الان داره واسه خودش میگرده و حال میکنه.این بیچاره را تنها گذاشته.

دوستان فیلم جدید ناروتو هم اومد اما هنوز لینکی پیدا نکردم خیلی این فیلم سینمایی جدیدش قشنگ هست ناروتو گردنبند ساسوکه و ساسوکه گردنبند ناروتو رو انداخته عکسشو توی مانگا دیدم ساسوکه جون هم هستش توی این فیلم 9 اگوست اون ساتی که من می رم می زاره لینک دانلودشو من دیگه نمی تونم انقدر صبر کنم برای این فیلم جدیدش کسی لینک داشت سریع بزاره

منم بی صبرانه منتظرم.
لینک دانلود گیرتون اومد به ما هم بدید.
Thanks

ms368
05-08-2008, 19:02
من که تا قسمت 2 ناروتو SH بیشتر ندیدم .....
دارم از تورنت تمامی قسمتهایی که تا حالا تی وی توکیو پخش کرده رو میگیرم
فعلا تا 17 بیشتر دانلود نکردم

دوستان ، تا حالا چند تا قسمت از Naruto Sh پخش کردن ؟
و ، چندتاش رو زیرنویس فارسی کردن

Tnx

mokhtar
05-08-2008, 22:49
یعنی غیر از این فیلم شیپدون یکی جدید تر اومده

وووووووووووای عجب حالی میکنم وقتی این انیمشن میبینم

mgha
05-08-2008, 23:17
سلام
دوست عزیز mokhtar شما منظورت اینه که فیلم دوم شیپودن هم اومده ؟ من تبلیغش رو انتهای این اپیزود آخری که پخش شد دیده بود ولی میخواستم بدونم که الان این فیلم دوم برای دانلود اومده؟

zed2
06-08-2008, 08:18
من که تا قسمت 2 ناروتو SH بیشتر ندیدم .....
دارم از تورنت تمامی قسمتهایی که تا حالا تی وی توکیو پخش کرده رو میگیرم
فعلا تا 17 بیشتر دانلود نکردم

دوستان ، تا حالا چند تا قسمت از Naruto Sh پخش کردن ؟
و ، چندتاش رو زیرنویس فارسی کردن

Tnx
فکر کنم تا الان 69 قسمت که بیشترش هم ترجمه شده .ا

یعنی غیر از این فیلم شیپدون یکی جدید تر اومده

وووووووووووای عجب حالی میکنم وقتی این انیمشن میبینم
اره .مگه انیمه را نمی بینی ؟؟؟

سلام
دوست عزیز mokhtar شما منظورت اینه که فیلم دوم شیپودن هم اومده ؟ من تبلیغش رو انتهای این اپیزود آخری که پخش شد دیده بود ولی میخواستم بدونم که الان این فیلم دوم برای دانلود اومده؟
اره امده تبلیغاتش هم هست فقط باید صبر کنیم که زیر نویس اینگلیسیش بیاد تا دانلود کنیم.

mokhtar
06-08-2008, 23:08
من الان تا 63 را دیدم بقیه هم داره دستم میاد که هنوز نرسده

لینکش برای دانلود اومده یا نه این فیلم جدید میگم

منم چند تا سایت وارز دیدم که نارتو فیلم 2 زده بود 2008 ولی چیزی نبود گفتم سرکاری هست

کسی از راپید شار داره لینک بده

با کیفیت خوب

با تشکر از دوستان

fswteam
07-08-2008, 04:22
9اگوست با زیر نویس انگلیسی مییاد بدون زیر نویس لینک ندارم اما 9 یا 10 اگوست به سایت سایان ایلند مراجعه کنید

fswteam
08-08-2008, 10:36
فقط بلدن کش بدن داستان رو همین 70 هم خیلی قشنگ بود اما هنوز معلوم نیست کی این سورا به حالت اولیه بر می گرده حالا باید تا 70 هقته بعد صبر کنیم البته پس فردا فیلم سینمایی ناروتو رو هم می بینیم خیلی فیلم سینماییش قشنگه ها تیتراژ والی 70 عوض شده بود تیکه هایی از فیلم سینماییش بود اما کمی فکر کنم گرافیک فیلم سینمایی پایین باشه نسبت به خود انیمه

SAM-SON 70
08-08-2008, 12:48
سلام به همه
اقا من فقط دو مدل نروتو رو میشناختم یکی همون مدل جونی نروتو یکی هم شیپودن این فیلم و قسمتای متفرقه دیگه چیه اگه چیز اضافه هم هست بگین تا بشنویم بدونه شوخی.
ترو خدا بدجوری گیج میزنم کمکم کنید.

aminspy12
08-08-2008, 13:34
به غیر از سریال نروتو و نروتوشیپودن، یه سری فیلم سینمایی هم بر اساس سریال نروتو و همچنین نروتوشیپودن ساخته شده که البته هیچ ربطی به سریال و ماجرای اون ندارن. فقط فیلم سینمایی با الهام گرفتن از شخصیت‌های سریاله.
تا حالا 3 تا فیلم سینمایی از روی نروتو و 2 تا از روی نروتو شیپودن ساخته شده که هنوز دومیه زیرنویس انگلیسی نشده.

mgha
10-08-2008, 14:37
9اگوست با زیر نویس انگلیسی مییاد بدون زیر نویس لینک ندارم اما 9 یا 10 اگوست به سایت سایان ایلند مراجعه کنید

سلام
فکر کنم امروز 10 آگوست هستش من به این سایتی هم که گفتید رفتم ولی لینکی نبود میشه شما لینکش رو اگه هست برای من بزارید باتشکر.

fswteam
11-08-2008, 06:04
سلام
فکر کنم امروز 10 آگوست هستش من به این سایتی هم که گفتید رفتم ولی لینکی نبود میشه شما لینکش رو اگه هست برای من بزارید باتشکر.
والا منم منتظرم هنوز انگار دیتابایو ترجمه و زیر نویس دار نکرده بچه ها اگه کسی پیدا کرد جتما بزاره

yardakani
11-08-2008, 17:07
ناروتو داره قسمت به قسمت افت میکنه و بدتر و خسته کننده تر میشه.
نظر شما چیه؟

aminspy12
11-08-2008, 18:51
کاملا موافقم.

fswteam
11-08-2008, 21:27
ناروتو داره قسمت به قسمت افت میکنه و بدتر و خسته کننده تر میشه.
نظر شما چیه؟
تا حدودی خسته گننده شده اما باز تا حدودی هم جذای خسته کننده از نظر وقتی که می گیره باید صبر کنیم جذابیش برای اینکه خوب هی چیزای عجیب پیش مییاد اگه هر 2 یا 3 روز یکبار قسمت جدید بود بهتر بود

yardakani
12-08-2008, 01:15
به نظر من مشکل اینکه داستان رو ناروتو خیلی زوم کرده و از بقیه ی شخصیت ها خبر زیادی نیست.
دیگه از دسته این راسنگان که داره حالم بهم می خوره.

zed2
12-08-2008, 08:39
به نظر من مشکل اینکه داستان رو ناروتو خیلی زوم کرده و از بقیه ی شخصیت ها خبر زیادی نیست.
دیگه از دسته این راسنگان که داره حالم بهم می خوره.
این داستان سورا که تمام شه یک زوم اساسی رو بقیه میشه .صبر کنی می بینی.

Genjo
12-08-2008, 11:33
با درود.....

گفتم بعد از مدت ها یه سری به این تاپیک بزنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا ساسکه (سوسکه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتر از ایتاچی عزیزم رای آورده ! ! ! ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
ولی بازم هر چی باشه ایتاچی همیشه پرچمش بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

ما رو هم تو جمع خودتون راه میدید !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
12-08-2008, 11:59
با درود.....

گفتم بعد از مدت ها یه سری به این تاپیک بزنم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

e .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا ساسکه (سوسکه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیشتر از ایتاچی عزیزم رای آورده ! ! ! ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
ولی بازم هر چی باشه ایتاچی همیشه پرچمش بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+

ما رو هم تو جمع خودتون راه میدید !؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به ببین کی اینجاست Genjo
چه عجب ....داشتم خودم میومدم سراغت را بگیرم ببینم کجایی.
هستی یا می ری؟

mgha
13-08-2008, 21:11
سلام
چی شد آقا کسی لینک از فیلم جدید ناروتو پیدا نکرد؟ تو ویکیپدیا تاریخ انتشار رو زده 2 آگوست امروزم که فکر کنم 13 آگوست هستش یعنی هنوز نیومده؟

yardakani
13-08-2008, 21:49
دوست عزیز صبر کنتا DVD وارد بازار بشه تا DVD rip اش برای دانلود بیاد.

fswteam
14-08-2008, 11:09
دوست عزیز صبر کنتا DVD وارد بازار بشه تا DVD rip اش برای دانلود بیاد.
بابا هر چه هم باشه لینک دانلودش مییاد مشکل اینجاست این دیتابایو لعنتی هنوز ترجمه نکرده معلوم نیست یه موقع می بینید فردا 71 رو ترجمه نکنه!!! من خودم در به در دنبال فیلم 5 هستم حتا به دونه زیر نویس اصلا پیدا نیست

hpk34
14-08-2008, 12:31
سلام.

آقای Genjo خوشحالم که دوباره برگشتین

واقعا که زیادی دارن داستان رو کش میدن.

به احتمال خیلی زیاد از قسمت 72 به بعد انیمه به داستان اصلی بر میگرده.ولی قسمت 73 که 100 درصد مربوط به داستانه چون از اسمش پیداست که مربوط به آکاتسوکی هست.

مانگا هم که این هفته باید قشنگ باشه چون فکر کنم اون مرده می خواد خودشو به جینچوروکی 8 دم تبدیل کنه.

Genjo
14-08-2008, 14:33
به ببین کی اینجاست Genjo
چه عجب ....داشتم خودم میومدم سراغت را بگیرم ببینم کجایی.
هستی یا می ری؟

سلام رفیق ....

لطف داری , نه فعلا هستم :10:

+

آیدی فعال نداری که باهاش به یاهو وصل بشی ؟

سلام.

آقای Genjo خوشحالم که دوباره برگشتین

واقعا که زیادی دارن داستان رو کش میدن.

به احتمال خیلی زیاد از قسمت 72 به بعد انیمه به داستان اصلی بر میگرده.ولی قسمت 73 که 100 درصد مربوط به داستانه چون از اسمش پیداست که مربوط به آکاتسوکی هست.

مانگا هم که این هفته باید قشنگ باشه چون فکر کنم اون مرده می خواد خودشو به جینچوروکی 8 دم تبدیل کنه.

سلام دوست عزیز که فکر نکنم اسم شما رو هم مثله ZED2 عزیز بلد باشم

نظر لطفتتونه :10:

+

درسته که داستانو زیادی کش میدن ولی این چند قسمت نسبتا هیجان انگیز بود ! جدا از اینکه مربوط به داستان اصلی ناروتو نمیشه !...
.
.
.
ما بلاخره پیرمون درمیاد تا پین(لیدر) با ناروتو بجنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
15-08-2008, 14:27
سلام رفیق ....

لطف داری , نه فعلا هستم :10:

+

آیدی فعال نداری که باهاش به یاهو وصل بشی ؟

سلام دوست عزیز که فکر نکنم اسم شما رو هم مثله ZED2 عزیز بلد باشم

نظر لطفتتونه :10:

+

درسته که داستانو زیادی کش میدن ولی این چند قسمت نسبتا هیجان انگیز بود ! جدا از اینکه مربوط به داستان اصلی ناروتو نمیشه !...
.
.
.
ما بلاخره پیرمون درمیاد تا پین(لیدر) با ناروتو بجنگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه نه چون چت کار نیستم (حیلی ها هم شاکی اند میگن چرا نداری)
احتمالا نوه هامون اخرین قسمت را می بینن.

*Batman*
15-08-2008, 14:53
سلام.
بالاخره قراره مجموعه شیپودن به داستان اصلی برگرده.
Anime کم بود حالا نوبت مانگا شده که به خاطر تعطیلات به تعویق بیفته.
این همه پیشرفت کردن نتونستن یه سیستمی طراحی کنن که روزی یه قسمت Anime درست کنه:31:

zed2
15-08-2008, 15:29
بچه ها من مانگارو دیدم تا انجایی که دیدم اخر این قسمت انیمه توش نبود. این زنه کیه که اکاتسکی دونبالش هستن؟(مال دهکده ستاره هم هست ظاهرا ولی چرا؟)

fswteam
16-08-2008, 06:20
بچه ها من مانگارو دیدم تا انجایی که دیدم اخر این قسمت انیمه توش نبود. این زنه کیه که اکاتسکی دونبالش هستن؟(مال دهکده ستاره هم هست ظاهرا ولی چرا؟)
پست منو پاک کردن :41:
دیروز گفتم همه چیزو اما پیک شده :41:
این زنه خوب جینچوروکی دو دوم هستش دیگه که هیدان و اون یکی نمودونم اسمش چیه دونبالشن می کسنش نگران نباشید دو دوم دوام نمی یاره
اما از طرفی به قسمت های می رسیم که گریه داره
ساروتوبی اسوما به رحمت خدما می رود :41: :19: {گریه}
مانگا هم حال نمی ده هرجایی که ترجمه فارسی می کردن رفتن دارن قسمت های اول ترجمه می کنن بابا در کنارش قسمت های جدیدم بزارید نامردا:13:

*Batman*
16-08-2008, 07:53
این زنه خوب جینچوروکی دو دوم هستش دیگه که هیدان و اون یکی نمودونم اسمش چیه دونبالشن می کسنش نگران نباشید دو دوم دوام نمی یاره
مانگا هم حال نمی ده هرجایی که ترجمه فارسی می کردن رفتن دارن قسمت های اول ترجمه می کنن بابا در کنارش قسمت های جدیدم بزارید نامردا:13:

عجیبه.تو این تاپیک سابقه نداشته پستها پاک بشه.

آسوما تو مانگا می میره ؟:37:

اگه کاکاشی بمیره خودم شخصا میرم سراغ کیشیموتو میکشمش.

zed2
16-08-2008, 19:00
عجیبه.تو این تاپیک سابقه نداشته پستها پاک بشه.

آسوما تو مانگا می میره ؟:37:

اگه کاکاشی بمیره خودم شخصا میرم سراغ کیشیموتو میکشمش.
سابقه داشته . بعضی پست های قدیم را ببینی می فهمی
طبق اخبار شنیده اره. قراره از دنیا بره:19:

می تونی نوشته ات را برام بفرستی(اگر حال داری)؟:20:

*Batman*
22-08-2008, 08:17
سلام.
قسمت 72 پخش شد.
جالب بود.مخصوصا صحنه آخر :

اون بابایی که پشتش به دوربینه کیه؟

fswteam
22-08-2008, 08:59
سلام.
قسمت 72 پخش شد.

روز به روز داره ناروتو چرت میشه اصلا من که هیچی از این قمت 72 نفهمیدم تا اومد شروع بشه تموم شد کلا فکر کن 10 دقیقه هم نشه داستانا بیشترشو با اهنگ و تیتراژ پیام های تبلیغاتی ر کردند من که جدیدن دارم Bleach می بینم خیلی خیلی قشنگ تازه هم Bleach هر هفته 2 قسمت مییاد البته من تازه قسمت 50 هستم 184 185 فکر کنم امروز بیاد دوستان برید ببینید خیلی قشنگه Bleach هم انقدر هم سکانس های چرت و خالی مثل ناروتو نداره همش جنگ و درگیری و سورپرایز
اصلا جنگ جینچوروکی دو دوم رو با اکاتسوکی نشون نداد نفهمیدیم چی شد اون وقت مییاد ...
من تا چند وقت دیگه شاید از ناروتو زده بشم و دیگه نبینم
حتی نشون نداد اون باباهه که پشتش به دوربینرو من فکر نکنم حالا حالا ها جینچوروکی در کار باشه اخه توی مانگا که خبری نیست البته شاید همین 8 دم هستش

*Batman*
22-08-2008, 09:21
آره خوب هیجانش کم شده.منم نفهمیدم اون دختر بیچاره رو چطوری کشتن.

ولی مانگا خیلی قشنگ شده .ساسکه یک کتکی خورد.خیلی حال کردم.:31:
شانس اورد.تا دم مرگ رفت.

zed2
22-08-2008, 22:12
سلام.
قسمت 72 پخش شد.

هر کی هست احتمالا جینچوروکی 3 دم است.راستی تصویر دو بعدی است شاید روش به ما باشه

روز به روز داره ناروتو چرت میشه اصلا من که هیچی از این قمت 72 نفهمیدم تا اومد شروع بشه تموم شد کلا فکر کن 10 دقیقه هم نشه داستانا بیشترشو با اهنگ و تیتراژ پیام های تبلیغاتی ر کردند من که جدیدن دارم Bleach می بینم خیلی خیلی قشنگ تازه هم Bleach هر هفته 2 قسمت مییاد البته من تازه قسمت 50 هستم 184 185 فکر کنم امروز بیاد دوستان برید ببینید خیلی قشنگه Bleach هم انقدر هم سکانس های چرت و خالی مثل ناروتو نداره همش جنگ و درگیری و سورپرایز
اصلا جنگ جینچوروکی دو دوم رو با اکاتسوکی نشون نداد نفهمیدیم چی شد اون وقت مییاد ...
من تا چند وقت دیگه شاید از ناروتو زده بشم و دیگه نبینم
حتی نشون نداد اون باباهه که پشتش به دوربینرو من فکر نکنم حالا حالا ها جینچوروکی در کار باشه اخه توی مانگا که خبری نیست البته شاید همین 8 دم هستش
بلیچ قشنگه ولی برای زیر نوجوان نیست:27:
نارتو رو میشه یکم سانسور کرد ولی بلیچ خیلی خشن هست.تو نسخه اینگلیسی ناروتو هم چند دقیقه از هر قسمت رو سانسور کردن بخاطر خشونت

آره خوب هیجانش کم شده.منم نفهمیدم اون دختر بیچاره رو چطوری کشتن.

ولی مانگا خیلی قشنگ شده .ساسکه یک کتکی خورد.خیلی حال کردم.:31:
شانس اورد.تا دم مرگ رفت.

تصویر کم حجم از مانگا می تونی بزاری؟

ویرایش:
بی چاره ساکورا از دست این گروهی که داره داره دیوانه میشه...
از ناروتو و اساسکه و کاکاشی و یاماتو و سورا....بیچرا دق داره می کنه.
این کاکاشی هم مونده بود چه خبره

*Batman*
23-08-2008, 19:42
تصویر کم حجم از مانگا می تونی بزاری؟

سلام

ببینید چی به سر ساسکه اوردن.

ms368
24-08-2008, 08:04
گفتی مانگا

اینم لیست 720 انیمه مانگا که ناروتو هم جزء اوناس
به صورت directory و Http و سرعت بالاست

zed2
24-08-2008, 10:24
اوه چی شده!!!! مگه با کی جنگیده این شکلی اش کردن؟
بچه ها اینو ببینید جالبه:

اینم لینک دانلودی اش.(موقع دریافت پس از اینکه زدین دانلود شه موقع تعیین جای ذخیره کردن در نام فایل اخرش را نقطه کنید که فرمت شه.سرعت ماکسیموش هم 128 است اگر سرعت بیشتر دارید ولی دیدید کنده من بی تقصیرم.)

لینک mp4 درست نداد بزارم.

*Batman*
25-08-2008, 18:20
سلام.

هفته پیش GameOne اعلام کرد که سری شیپودن از ماه سپتامبر پخش خواهد شد.من یادم رفت بگم.امروز هم دوباره اعلام کرد.
البته من فقط کلمه سپتامبر را متوجه شدم.اینم عکس:

zed2
26-08-2008, 17:20
سلام.

هفته پیش GameOne اعلام کرد که سری شیپودن از ماه سپتامبر پخش خواهد شد.من یادم رفت بگم.امروز هم دوباره اعلام کرد.

خوب کی اینجا می بینه؟

راستی بچه ها کسی ویدیو را دید؟:13:

*Batman*
27-08-2008, 00:15
سلام.
من ویدئو را دیدم.چیز جدیدی نداشت.قسمتهای پخش شده را چسبونده بودن به هم.

اینم بدون شرح::31:

vahaab
27-08-2008, 12:24
سلام دوستان :
متاسفانه دیگه نمیتونم مثل قبلا هر روز به تا÷یک سر بزنم .
راستی کسی متوجه شد که توی منگا 413 اون لحظه که ساسکه از مانگکیو شارینگان استفاده کرد چرا گینجوتسوی اون مثل ایتاچی دوام نداشت

hsh_4321
27-08-2008, 14:24
سلام.

منم امروز تبلیغشو دیدم!به جز اون دو عبارت یه چیزای دیگه هم نوشته بود.(شاید فریم بعدی اینیه که تو داری!!!) به چشمم 5 سپتامبر اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!ولی مطمئن نیستم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
27-08-2008, 15:09
سلام دوستان :
متاسفانه دیگه نمیتونم مثل قبلا هر روز به تاپیک سر بزنم .
راستی کسی متوجه شد که توی منگا 413 اون لحظه که ساسکه از مانگکیو شارینگان استفاده کرد چرا گینجوتسوی اون مثل ایتاچی دوام نداشت
والا انگار اون 8 دمه گفت اینا روی من اثر نداره.ولی برای یه لحظه تعادل خودش را از دست داد.
خوب ایتاچی بهتر میتونست از شارینگان استفاده کنه.

منم امروز تبلیغشو دیدم!به جز اون دو عبارت یه چیزای دیگه هم نوشته بود.
(شاید فریم بعدی اینیه که تو داری!!!) به چشمم 5 سپتامبر اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!ولی مطمئن نیستم!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله منم یه بار دیدم که سه تا عبارت نوشته بود.ولی دقت نکردم که چیه.به هر حال از اول ماه سپتامبر زوم میکنیم روی GameOne .:46:

zed2
30-08-2008, 13:27
چه خلوته اینجا.....
بچه ها بنظرتون اینها قدرت این دو تا رو برای قسمت شیکامارو گذاشتن که نشون نمی دن؟

*Batman*
30-08-2008, 14:13
سلام

Zed2 Ni-chan کدوم دو تا رو میگی؟

آقا هر کی مانگا 414 را نخونه تمام عمرش آره.............. . بخونید امیدوار بشید:27:

zed2
30-08-2008, 20:17
*Batman* sama
هیدان و کاکوزو ( که تو فیلم کاک زو وو می گفت ) رو می گم دارن اصل نبرد رامی زارن برای شیکامارو.
توش مانگا چه خبر شده؟

aminspy12
30-08-2008, 21:52
راستی کسی متوجه شد که توی منگا 413 اون لحظه که ساسکه از مانگکیو شارینگان استفاده کرد چرا گینجوتسوی اون مثل ایتاچی دوام نداشت.

برای اینکه بتونی اثر گنجتسو رو قطع کنی باید یه نفر که دچار گنجتسو نشده کمکت کنه( اونجایی که ناروتو با ایتاچی مقابله کرد، این چیزا رو گفت). هیولای 8 دم هم اینکارو برای killerbee کرد. درواقع هیولا اونو از گنجتسو هشیار کرد.

*Batman*
31-08-2008, 06:07
هیدان و کاکوزو ( که تو فیلم کاک زو وو می گفت ) رو می گم دارن اصل نبرد رامی زارن برای شیکامارو.

بله احتمالش هست.من که نفهمیدم روش هیدان چیه.

توش مانگا چه خبر شده؟

ساسکه قاطی کرده میخواد کار 8 دم رو تموم کنه.تحت تاثیر رفتار آکاتسوکی قرار گرفت.

zed2
31-08-2008, 10:15
بله احتمالش هست.من که نفهمیدم روش هیدان چیه.

ساسکه قاطی کرده میخواد کار 8 دم رو تموم کنه.تحت تاثیر رفتار آکاتسوکی قرار گرفت.
روش هیدان تو این پست hpk34 گفته

ولی تو انیمه نفهمیدم چرا کازو وو رنگش سیاه شد موقی که می خواست دروازه را بشکونه.کسی می دونه؟
داره پس جنگ تو مانگا جالب میشه.بنطرت موفق میشه شکست بده؟

*Batman*
31-08-2008, 14:21
روش هیدان تو این پست hpk34 گفته

ولی تو انیمه نفهمیدم چرا کازو وو رنگش سیاه شد موقی که می خواست دروازه را بشکونه.کسی می دونه؟
داره پس جنگ تو مانگا جالب میشه.بنطرت موفق میشه شکست بده؟

خیلی نامردن.بسی ناراحت شدیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله تو مانگا جنگ بزرگی داره اتفاق میفته.
ناروتو هم داره پیشرفت میکنه.
به نظرم کار 8 دم تمومه.فقط خدا کنه ساسکه با این همه کتکی که خورد به راه راست هدایت بشه.:27:

zed2
31-08-2008, 16:50
خیلی نامردن.بسی ناراحت شدیم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله تو مانگا جنگ بزرگی داره اتفاق میفته.
ناروتو هم داره پیشرفت میکنه.
به نظرم کار 8 دم تمومه.فقط خدا کنه ساسکه با این همه کتکی که خورد به راه راست هدایت بشه.:27:
سر چی ناراحت شدی؟
ناروتو تکنیک جدید یاد گرفته؟
شک کردم...فکر کنم بیشتر بره راه خاکی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

l176771
01-09-2008, 01:10
يه سوال تخصصي! مانگا با چه برنامه اي باز مي شه؟ من برنا مه اي نيست امتحان نكرده باشم! من مانگا مي خوام!!!!!!!!!!!!!!!!

zed2
01-09-2008, 08:11
يه سوال تخصصي! مانگا با چه برنامه اي باز مي شه؟ من برنا مه اي نيست امتحان نكرده باشم! من مانگا مي خوام!!!!!!!!!!!!!!!!
مانگا اصلش تو مجالات ژآپن چاپ میشه که دیگران تصویر مانگا رو کپی می کنند تو اینترنت و به صورت یک فایل زیپ شده است که داخلش عکس های داستان به فرمت jpg یا png ذخیره شده .
شما ابتدا باید با نرم افزار های فشرده سازی فایل را نافشرده کنید سپس برید داخل پوشه ساخته شده و داستان رو ببینید که هم با نرم افزار های تماشای عکس ویندوز و هم با مرورگر میشه دید

*Batman*
02-09-2008, 02:37
سر چی ناراحت شدی؟
ناروتو تکنیک جدید یاد گرفته؟

سلام.
نه . به خاطر مرگ آسوما بود.
بریم مخ کیشی رو بزنیم که ساسکه رو برگردونه.:27:

zed2
03-09-2008, 14:34
سلام.
نه . به خاطر مرگ آسوما بود.
بریم مخ کیشی رو بزنیم که ساسکه رو برگردونه.:27:
یاداوری نکن گریه ناک است(چند قسمت دیگه مرگش رو انیمه نشون میده)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.r.s
05-09-2008, 13:38
سلام.یه سوال داشتم.اصلا این روباه 9 دم از کجا اومد و قضیش چیه.درضمن راسته که میگن هوکاگه 4م بابای ناروتو هست؟یک سوال دیگه.ناروتو بجز Rasengan و summonin jutsu فن جدید دیگه ای یاد میگیره؟
ممنون.

aminspy12
05-09-2008, 13:59
مگه شما قسمت‌های اول ناروتو رو ندیدی؟ ناروتو شیپودن نه ها...ناروتو خالی! تو قسمت‌های اول در مورد روباه نه‌دم توضیح می‌ده.
هنوز کیشی اینو تو مانگا نشون نداده اما من یکی که مطمئنم که ناروتو پسر میناتو-هوکاگه 4م- هستش. البته یادمه تو مانگا یه جاهایی در مورد میناتو و زنش صحبت می‌شه، دقیق یادم نیست تو کدوم چپتر.
در مورد جوتسوهاش، ناروتو راسنگانشو با عنصر باد ترکیب می‌کنه و یه راسنگان خفن قدرتمند می‌سازه که تا چند چپتر دیگه خودتون می‌بینین، توی مانگا هم الان داره یه چیزایی در مورد استفاده از چاکرای موجود در محیط یاد می‌گیره مثلا تا الان تونسته یه مجسمه غول پیکر رو با دست خالی بلند کنه.

zed2
05-09-2008, 15:06
مگه شما قسمت‌های اول ناروتو رو ندیدی؟ ناروتو شیپودن نه ها...ناروتو خالی! تو قسمت‌های اول در مورد روباه نه‌دم توضیح می‌ده.
هنوز کیشی اینو تو مانگا نشون نداده اما من یکی که مطمئنم که ناروتو پسر میناتو-هوکاگه 4م- هستش. البته یادمه تو مانگا یه جاهایی در مورد میناتو و زنش صحبت می‌شه، دقیق یادم نیست تو کدوم چپتر.
در مورد جوتسوهاش، ناروتو راسنگانشو با عنصر باد ترکیب می‌کنه و یه راسنگان خفن قدرتمند می‌سازه که تا چند چپتر دیگه خودتون می‌بینین، توی مانگا هم الان داره یه چیزایی در مورد استفاده از چاکرای موجود در محیط یاد می‌گیره مثلا تا الان تونسته یه مجسمه غول پیکر رو با دست خالی بلند کنه.
اصل تکنیک ها هم اینکه که به بهترین شکل ایجاد شه.

تیتراژ قسمت جدید را اکاتسکی هارو جای گروه قبلی گذاشتن.این اسوما رو هم اخر سری نمی زارن تو تیتراژ نجنگه عجب بدجنس هایی هستن.در کل جالب شده تیتراژ
داستان هم برگشت به اصلش ...

aminspy12
05-09-2008, 16:16
آره از قسمت 71 برگشته به روال مانگا. به خاطر همین هم خیلی جالب شده.

zed2
05-09-2008, 16:54
آره از قسمت 71 برگشته به روال مانگا. به خاطر همین هم خیلی جالب شده.
اخ چه قدر اخرش جالب بود(شانس نداشتیم قیافه کاکاشی رو ببینم....)
ساکورا تو دقیقه 15 به بعد قسمت 74 چرا لباس طرح قدیمش تنش بود؟!؟!!؟!؟!؟
لباسش و تصویرش مثل تیتراژ اخر قسمت های اول ناروتو شیپون هستش.یک نگاه بکنید...یک نگاه به قسمت های قدیم بکنید .

m.r.s
05-09-2008, 19:31
سلام.نه منظورم این نبود.آگه دقت کرده باشید میگفت که:
12years ago a nine tails fox suddenly appeared
خوب منظورش از suddenly چی بود؟آخه یکم بی مزه هست که یهو یک روبها میاد و نیروش می افته دسته ناروتو.بالاخره یجوری باید بوجود بیاد چیز به اون بزرگی دیگه.
ممنون.

*Batman*
05-09-2008, 19:53
سلام.نه منظورم این نبود.آگه دقت کرده باشید میگفت که:
12years ago a nine tails fox suddenly appeared
خوب منظورش از suddenly چی بود؟آخه یکم بی مزه هست که یهو یک روبها میاد و نیروش می افته دسته ناروتو.بالاخره یجوری باید بوجود بیاد چیز به اون بزرگی دیگه.
ممنون.

اون روباه رو اوچیها مادارا احضار کرده.چون مال اون بود.ولی از دستش پرید.

*Batman*
05-09-2008, 20:44
پخش Naruto Shippuuden از کانال GameOne آغاز شد. ساعت 21:40

m.r.s
06-09-2008, 11:36
سلام.یه سوال دیگه.من تا قسمت 193 ناروت واولی رو دیدم ولی یک 70 قسمتی هست که از داستان اصلیش دور شده.میخواستم بدونم تا آخرش همینطوریه یا اینکه دوباره برمیگرده به حالت اصلیش؟

aminspy12
06-09-2008, 13:06
ناروتو اولی تا بعد از جنگ ناروتو و ساسوکه-اونجایی که جیرایا تو بیمارستان بهش می‌گه 3 سال باید تمرین کنی- از مانگا پیروی می‌کنه و ادامه‌اش تا قسمت 220 فیلره!!

ms368
06-09-2008, 14:25
فیلره!!

میتونی بگی فیلر یعنی چی /

ممنون

only4you_mehr
06-09-2008, 15:08
یعنی جزو داستان اصلی نیستش

aminspy12
06-09-2008, 16:48
ٍٍExacta!!

m.r.s
06-09-2008, 17:15
یعنی دیگه دان نکنم؟اصلا دیگه نمیره ساسکه رو برگردونه؟

Mary.Diff
07-09-2008, 09:10
اینو من توی Game One میدیدم

یادش بخیر

aminspy12
07-09-2008, 10:31
یعنی دیگه دان نکنم؟اصلا دیگه نمیره ساسکه رو برگردونه؟

نه دانلود نکن. ارزش دانلود رو ندارن!!

m.r.s
07-09-2008, 16:41
نه دانلود نکن. ارزش دانلود رو ندارن!!
سلام.پس ادامه داستان اصلی تو شیپوردن هست مگه نه؟لینک دانلود انگلیسیش هست جایی؟
ممنون.

aminspy12
07-09-2008, 17:41
آره.
انگلیسیش هنوز نیومده. ولی ژاپنی با زیرنویس انگلیسیش هست به نظر من این بهتره چون تلفظهای ژاپنی خیلی باحالن!
برای دانلودشون از طریق تورنت به سایت dattebayo.com برو.

dj_shalam
08-09-2008, 13:26
فرکانس game one چیه؟ mer30

*Batman*
08-09-2008, 15:03
فرکانس game one چیه؟ mer30

aminspy12
08-09-2008, 15:27
بتمن این عکسی که گذاشتی از چه برنامه‌ای گرفتی؟

hsh_4321
08-09-2008, 23:17
اینجا لینک های سری یک ناروتو رو جمع کردم..هم SUB هم DUB !
کم کم کامل میشه:

*Batman*
08-09-2008, 23:33
سلام.
اینطور که معلومه فیلم جدید شیپودن حداقل تا 6 ماه آینده نمیاد.فیلم اول هم تاخیر زیادی داشت.

بتمن این عکسی که گذاشتی از چه برنامه‌ای گرفتی؟

ProgDVB

vahaab
10-09-2008, 17:27
آره.
انگلیسیش هنوز نیومده. ولی ژاپنی با زیرنویس انگلیسیش هست به نظر من این بهتره چون تلفظهای ژاپنی خیلی باحالن!
برای دانلودشون از طریق تورنت به سایت dattebayo.com برو.

mishe begi hajme har kodoom az file haye in site cheghadre yaa baa che formati up shodan

zed2
10-09-2008, 18:56
mishe begi hajme har kodoom az file haye in site cheghadre yaa baa che formati up shodan
حجم فایل های تورنتش چند کیلوبایته که وقتی بزاری تو نرم افزار تورنت که دانلود کنه حجم فایل نهایی رو 170 مگابایت بدست میاد.
فرمتش هم فکر کنم mp4

aminspy12
10-09-2008, 23:11
فرمتشون avi ه.

fswteam
12-09-2008, 08:17
ببخشید که من کم پیدا شدم جدیدا همه اومدند اما من دارم می رم بالاخره مدارس داره شروع می شه و من هم امسال سال سومم خیلی برام مهمه قسمت های ناروتو هم یکی از دوستام برام دانلود می کنه اما کم کم دارم از ناروتو زده می شم فعلا بلیچ خیلی خیلی باحاله برای من حالا بیخیال
اقا Game One ساعت چند ناروتو شیپودن به وقت ایران>تهران میزاره شاید از اون هم بتونم ببینم البته فکر کنم تا قسمت 50 رو بیشتر ترجمه نکردند البته حدس
Batman جان از من میشنوی از --- Dream استفاده کن خیلی خیلی بهتره نسبت به ProgDVB
خلاصه همه گی بوس بوس بای بای :10::46:

*Batman*
12-09-2008, 16:56
اقا Game One ساعت چند ناروتو شیپودن به وقت ایران>تهران میزاره شاید از اون هم بتونم ببینم البته فکر کنم تا قسمت 50 رو بیشتر ترجمه نکردند البته حدس

سلام fswteam ni-chan .
از قرار معلوم GameOne هفته ای یه قسمت پخش میکنه.شاید میخوان به طور کامل پخش کنن.
هفته پیش قسمت اول جمعه ساعت 21:40 به وقت تهران پخش شد.
مطمئن نیستم اما فکر کنم این هفته زود تر پخش بشه.یعنی حدودا 21:10 .

Batman جان از من میشنوی از --- Dream استفاده کن خیلی خیلی بهتره نسبت به ProgDVB

جفتش دوتاست.ولی چشم.:10:

zed2
14-09-2008, 10:55
دلم به حال سورا سوخت وقتی خوراکی ساکورا رو خورد....فکر کنم دیگر از ساکورا چیزی نگیره.
اخرش هم جالب بود ناروتو شاکی شده بود که تو قسمت های بعدی نیست(حیف که نمی دونم چطوری عکس از فرمتrmvb بگیرم چون نرم افزار هام پشتیبانی نمی کنن)

zed2
19-09-2008, 23:02
خوب امروز دیروز( به وقت سرور یکروز رو از دست دادم)انیمه نیومد ولی مانگا امد( که هنوز من بهش نرسیدم)
بچه ها کجایین؟

zed2
21-09-2008, 00:21
خوب بچه ها یک خبر خوش بدم فیلم دوم شیپون هم امده تو تورنت....من الان دارم می گیرم

aminspy12
21-09-2008, 04:43
من هم همین‌طور!

*Batman*
21-09-2008, 10:57
خوب بچه ها یک خبر خوش بدم فیلم دوم شیپون هم امده تو تورنت....من الان دارم می گیرم

بزرگترین ضد حال تاریخ بشریت.

zed2
21-09-2008, 22:48
بزرگترین ضد حال تاریخ بشریت.
مگه دیدیش؟؟؟؟؟

*Batman*
21-09-2008, 23:05
مگه دیدیش؟؟؟؟؟

آره دیدم.:27:
الان منم میرم خود کشی میکنم.
تو نمیای؟

zed2
22-09-2008, 09:41
آره دیدم.:27:
الان منم میرم خود کشی میکنم.
تو نمیای؟
پس از دیدن فیلم
این چرا فیکه؟!؟!؟!؟!؟ مثلا منبع رسمی ترجمه بودا ......اقا من افسرده شدم یکم کمتر میام....منو باش که بخاطرش 2 روز دانلود دیگر نداشتم تا بگیرمش
اطلاعیه:
نسخه تورنت موجود فیلم دوم فیک است کسی نگیره از ما گفتن

*Batman*
22-09-2008, 10:18
پس از دیدن فیلم
این چرا فیکه؟!؟!؟!؟!؟ مثلا منبع رسمی ترجمه بودا ......اقا من افسرده شدم یکم کمتر میام....منو باش که بخاطرش 2 روز دانلود دیگر نداشتم تا بگیرمش
اطلاعیه:
نسخه تورنت موجود فیلم دوم فیک است کسی نگیره از ما گفتن

ای خدا 700 مگابایت دود شد رفت هوا.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من همینجا اعلام میکنم که فیلم دوم تا April 2009 نمیاد.دلیلش هم فیلم اوله که تقریبا با یکسال تاخیر اومد.

vahaab
22-09-2008, 13:22
میگن آدم عاقل از تجربه دیگران استفاده میکنه :10: من هم میخواستم دانلود کنم ولی صبر کردم اول یک نفر ببینه بعد اگه مشکلی نداشت منم دانلود کنم :27: :31:

aminspy12
22-09-2008, 14:08
نمی‌شد همون دیروز بنویسی جریان چیه بتمن جان؟
منم تا 50% دانلود کرده بودم....:37:

only4you_mehr
22-09-2008, 21:02
:دی
من هم می خواستم بدن دانلود کنن واسم :دی

*Batman*
23-09-2008, 02:00
نمی‌شد همون دیروز بنویسی جریان چیه بتمن جان؟
منم تا 50% دانلود کرده بودم....:37:

سلام.
باب من بعد از شما دو تا شرع کردم به دانلود..
لعنت بر مردم آزار.من نمیدونم چرا بیخودی اسم فیلم دوم را روش گذاشتن.

zed2
23-09-2008, 10:35
سلام.
باب من بعد از شما دو تا شرع کردم به دانلود..
لعنت بر مردم آزار.من نمیدونم چرا بیخودی اسم فیلم دوم را روش گذاشتن.
چجوری رفته حالا تو سایت تورنت؟مگه خودشون تورنت هارو اپلود نمی کنند؟

aminspy12
23-09-2008, 15:41
منظورت از خودشون، کیان؟

zed2
23-09-2008, 19:42
منظورت از خودشون، کیان؟
تو اینترنت ظاهرا تنها گروهی که ترجمه می کنه و اولین بار می زاره تو اینترنت مال سایت dattebayo
بیشتر هم بعد از ارائه اینها فایل هاشون میره رو سرور هاشون یا تو نت پخش میشه.
خودشون چند تا انیمه دیگر رو هم بجط ناروتو دارن ترجمه می کنن
حالا نسخه فیک ارائه شده چجوری رفته از عجایب است.

zed2
27-09-2008, 11:06
می گم این دو قسمت!دور تند شده بود انگار....

*Batman*
29-09-2008, 11:51
سلام.

من اصلا نمیدونستم کاکاشی هم Mangekyou داره.
====================
من فکر میکنم Pain و Madara بزرگترین دشمن ناروتو و ساسکه باشن.

zed2
07-10-2008, 16:12
خوب تیتراژ نسخه جدید هم جالب است.(هم اولش هم اخرش)
اخی اسوما قلبش شکست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
08-10-2008, 03:25
سلام.
بله تیتراژ جدید قشنگه.
چند سوال:
چرا مادارا صورتش رو پوشونده و فقط با یه چشم نگاه میکنه؟
دیدارا به دست کی کشته شد؟
کیسامه زنده ست یا مرده؟
به نظر شما ایتاچی دوباره به زندگی بر می گرده؟

hpk34
08-10-2008, 07:13
سلام.
بله تیتراژ جدید قشنگه.
چند سوال:
چرا مادارا صورتش رو پوشونده و فقط با یه چشم نگاه میکنه؟
دیدارا به دست کی کشته شد؟
کیسامه زنده ست یا مرده؟
به نظر شما ایتاچی دوباره به زندگی بر می گرده؟

با سلام خدمت تمام دوستان.

من دوباره اومدم.:10:در جواب سوال های آقای *Batman* باید بگم.

1-خوب چون که هنوز معلوم نیست که همون توبی دوست کاکاشی هست یا نه؟؟

فکر کنم کیشیموتو خواسته که خواننده ها نسبت بهش کتکجکاو بشن.:27:

2-در اصل به دست خودش.توی مبارزه با ساسوکه که دید حریفش نمیشه از آخرین قدرت و تکنیکش استفاده کرد که باعث شد خودش از بین بره و ساسوکه فقط زخمی شد.(در واقع خودشو منفجر کرد):41:

3-کیسامه هنوز زندست.:2:

4-من میگم به احتمال 2-3 درصد شاید برگرده.:31:

مگه شما مانگا نمی خونین؟؟

من از قسمت 75 به بعد رو ندیدم.هنوز آسوما رو نکشتن؟؟

*Batman*
08-10-2008, 14:11
با سلام خدمت تمام دوستان.

من دوباره اومدم.:10:در جواب سوال های آقای *Batman* باید بگم.

1-خوب چون که هنوز معلوم نیست که همون توبی دوست کاکاشی هست یا نه؟؟

فکر کنم کیشیموتو خواسته که خواننده ها نسبت بهش کتکجکاو بشن.:27:

2-در اصل به دست خودش.توی مبارزه با ساسوکه که دید حریفش نمیشه از آخرین قدرت و تکنیکش استفاده کرد که باعث شد خودش از بین بره و ساسوکه فقط زخمی شد.(در واقع خودشو منفجر کرد):41:

3-کیسامه هنوز زندست.:2:

4-من میگم به احتمال 2-3 درصد شاید برگرده.:31:

مگه شما مانگا نمی خونین؟؟

من از قسمت 75 به بعد رو ندیدم.هنوز آسوما رو نکشتن؟؟

سلام.
خیلی ممنون از جوابتون.
منم فکر کنم مادارا همون توبی باشه.کیشی جون حسابی گذاشتمون سرکار.:31:

منم مانگارو دنبال میکنم ولی به غیر از مورد کیسامه بقیه سوالها رو مانگا کامل جواب نداده.
من فکر کردم ناروتو دیدارا رو کشت.میدونستم خودکشی کرده ولی نمیدونستم با ساسکه درگیر شده بود.

آسوما کشته شد.البته تو قسمت 80 قراره آخرین حرفاشو بزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
11-10-2008, 02:23
سلام.
Game One چنان بسته شد که تا ابد باز نمیشه.:41:
Zed2 san بعد از اون Torrent این دومین ضدحال تاریخه.

zed2
11-10-2008, 13:49
سلام.
Game One چنان بسته شد که تا ابد باز نمیشه.:41:
Zed2 san بعد از اون Torrent این دومین ضدحال تاریخه.
چی شد!!!!!
شوخی می کنی....یعنی چی ...اون شبکه که پولی بود مشکلی نداشت برای پخش که ؟؟؟

*Batman*
11-10-2008, 17:24
متاسفانه از یه سیستم کدگذاری جدید استفاده میکنه.هرگز باز نخواهد شد.
فقط 5 قسمت اول رو تونستم ببینم.:41:

*Batman*
12-10-2008, 00:39
سلام.
خوب بهتره ناکامی های گذشته را فراموش کنم.:31:

میدونستید ناروتو 3 تا چشم مختلف داره؟
چشمهای معمولی
چشمهای کیوبی
یکیش هم چشم بصیرت یا Sage Mode هست.
تازه ممکنه شارینگان هم داشته باشه.
یکی دیگه هم هست ولی در حد شایعه.

به نظر شما از چهار نفر زیر کسی کشته میشه؟کدوم(ها)؟

کاکاشی
ایروکا
سوناده
گای

hpk34
12-10-2008, 08:57
سلام.
خيلي ممنون از جوابتون.
منم فکر کنم مادارا همون توبي باشه.کيشي جون حسابي گذاشتمون سرکار.:31:

منم مانگارو دنبال ميکنم ولي به غير از مورد کيسامه بقيه سوالها رو مانگا کامل جواب نداده.
من فکر کردم ناروتو ديدارا رو کشت.ميدونستم خودکشي کرده ولي نميدونستم با ساسکه درگير شده بود.

آسوما کشته شد.البته تو قسمت 80 قراره آخرين حرفاشو بزنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

خواهش ميکنم.:11:

خدا رحمتش کنه.:41:

من وقتي مانگاي اين قسمت رو ديدم يواشکي گريه کردم که کسي نفهمه.:19:

ولي چند قسمت ديگه واقعا انيمه به جاهاي قشنگش ميرسه.مخصوصا مبارزه شيکامارو با هيدان و ناروتو با کاکوزو.:8:

به نظر شما از چهار نفر زیر کسی کشته میشه؟کدوم(ها)؟

کاکاشی
ایروکا
سوناده
گای

من احتمال میدم که گای بمیره.

هر کي مانگا 419 رو نخونده نصف عمرش بر فناست.

من وقتي 5-6 صفحه آخرشو ديدم شاخ در آوردم.:18:

جينچوروکي 8 دم هنوز زندست.:46:

واقعا اين کيشيموتو چه کارايي که نميکنه.:10:

*Batman*
12-10-2008, 16:49
من احتمال میدم که گای بمیره.

هر کي مانگا 419 رو نخونده نصف عمرش بر فناست.

من وقتي 5-6 صفحه آخرشو ديدم شاخ در آوردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جينچوروکي 8 دم هنوز زندست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا اين کيشيموتو چه کارايي که نميکنه.
سلام.

من احتمال میدم سوناده بمیره.
فقط خدا کنه کاکاشی رو نکشن.بد جوری با Pain درگیر بود.اون چشمایی رو که جیرایا قبلا دیده بود کاکاشی هم دید.
هنوز معلوم نیست Pain چه روشی داره.شاید اگه اون رمز شکسته بشه بفهمیم.

اون یارو 8 دمه کل آکاتسوکی رو گذاشت سر کار.Pain بفهمه قاطی میکنه.:27:
بابا اون هیولای 8 دم خیلی زرنگه.با صاحبش راه میاد.این کیوبی کله خرابه.هیچی حالیش نیست.
داستان انقدر پیچیده شده که نمیشه به راحتی چیزی رو پیش بینی کرد.

Kakashi
12-10-2008, 23:12
من که نفهمیدم چی شد!8دم رو سامن کرد ؟_؟
hpk سان دیگه اونورا نمیای:31:مانگا هم که میخونی:5:
این تاپیک هنوز زندست:20:عجب دورانی داشتیم:31:(اه که چقدر از این اسمایلی های kolobak بدم میاد!:2:)
--------------------------------------:18:(جملات من ----- شد؟)(باز دوباره filter شد!)
این همه اسپویل رو هوا میزنید یکی میبینه سکته میزنه:13:تگ اسپویل کو؟:18:

*Batman*
13-10-2008, 03:44
سلام Senpai

متاسفانه Spoiler tag نداریم.ولی سکیوریتی رو حال میکنی!؟.:31:
میخواهیم یه کم بحث کنیم تاپیک جون بگیره.

hpk34
13-10-2008, 07:18
من که نفهمیدم چی شد!8دم رو سامن کرد ؟_؟
hpk سان دیگه اونورا نمیای:31:مانگا هم که میخونی:5:
این تاپیک هنوز زندست:20:عجب دورانی داشتیم:31:(اه که چقدر از این اسمایلی های kolobak بدم میاد!:2:)
--------------------------------------:18:(جملات من ----- شد؟)(باز دوباره filter شد!)
این همه اسپویل رو هوا میزنید یکی میبینه سکته میزنه:13:تگ اسپویل کو؟:18:

به به سلام آقا افشین.:11:

فعلا حس اونور اومدن رو ندارم.هر وقت حسش اومد چشم.:31::5:

مانگا رو که خیلی وقته میخونم.:5:

این اون تاپیکی که شما فکر میکنین نیست.اون تاپیک تو بخش متفرقه هست.البته اگه پاکش نکرده باشن.:41:

والا شما که از ما استاد تری.منم که زیاد با این تکنیکا آشنا نیستم نفهمیدیم چطوری زنده در رفت.:18:

----------------------

راساتی ایروکا همون استاد و معلم ناروتو - شیکامارو کیبا و ... نیست که روی صورتش یه خط مستقیم داره؟؟

اگه همونه من احتمال میدم که دار فانی رو هم راه با گای وداع بگه.:41::31:

سلام Senpai

متاسفانه Spoiler tag نداریم.ولی سکیوریتی رو حال میکنی!؟.
میخواهیم یه کم بحث کنیم تاپیک جون بگیره.

خوب پس شما یه موضوع خوبی رو انتخاب کنید تا ببحثیم.:11:

Kakashi
13-10-2008, 12:23
-----------------------:31:

میخواهیم یه کم بحث کنیم تاپیک جون بگیره. --------------------- نگن چت روم شده:31:
ها فالتر؟(مدل جدیده)

راساتی ایروکا همون استاد و معلم ناروتو - شیکامارو کیبا و ... نیست که روی صورتش یه خط مستقیم داره؟؟
همونه
اگه بمیره که ناروتو با کیوبی پوکر بازی میکنه :»

Kakashi
14-10-2008, 20:09
فعلا حس اونور اومدن رو ندارم.هر وقت حسش اومد چشم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل تو پر ش ی ن تولز تاپیک بزن که خیالت راحت باشه^__^

zed2
17-10-2008, 22:16
مثلا این قسمت جدید ناروتو است( که البته باید فرمتش به avi تبدیل بشه)

*Batman*
17-10-2008, 23:18
سلام.

ni-chan بیشتر توضیح بده بینم چیه؟ دوباره سر کار نریم؟
راستی فکر کنم دست Pain داره رو میشه.:27:

zed2
18-10-2008, 00:03
سلام.

ni-chan بیشتر توضیح بده بینم چیه؟ دوباره سر کار نریم؟
راستی فکر کنم دست Pain داره رو میشه.:27:
اینو من به هزار راه از تورنت گرفتم ولی نتونستم اسم فایل و فرمت رو درست کنم.
این ناروتو شیپون قسمت 80 با فرمت avi است
نام و پسوندشو این شکلی کن
[DB]_Naruto_Shippuuden_080_[B0AA876A].avi

ویرایش:
لینک فرمت کم حجم rmvb هم امد

*Batman*
18-10-2008, 03:42
سلام.
روز جمعه کلی لینک دانلود پخش میشه.تورنتو بی خیال شو.
منم 80 رو دیدم.ناراحت کننده بود.
شخصیتهای مهم داستان دارن یکی یکی کشته میشن.

zed2
19-10-2008, 14:59
سلام.
روز جمعه کلی لینک دانلود پخش میشه.تورنتو بی خیال شو.
منم 80 رو دیدم.ناراحت کننده بود.
شخصیتهای مهم داستان دارن یکی یکی کشته میشن.
اخی اسوما

ولی بزودی راسنگان جدید نارتو رو هم می بینیم نه(البته با این نمایش دادن فکر کنم 5 قسمت دیگر نشون بده)
همچنین هنرنمایی شیکامارو

Kakashi
20-10-2008, 21:40
فكر كنم اون سايتي كه شما داريد مي گيدمطالب خودش را از جا هاي ديگه گرفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]یه مطلب کپی از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بیار ببینم!

راستی فکر کنم دست Pain داره رو میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دستش رو شد کاملا!:31:

Kakashi
20-10-2008, 21:42
راستی به تورنت اعتماد نکنید!حتما تا جمعه منتظر بشید تا داته بایو منتشر کنه!

zed2
21-10-2008, 13:31
راستی به تورنت اعتماد نکنید!حتما تا جمعه منتظر بشید تا داته بایو منتشر کنه!
ما هم از همان جا تورنتو داریم می گیریم

Kakashi
21-10-2008, 20:39
مگه من گفتم از یه جا دیگه میگیرید؟

Kakashi
21-10-2008, 21:30
میدونستید ناروتو 3 تا چشم مختلف داره؟
چشمهای معمولی
چشمهای کیوبی
یکیش هم چشم بصیرت یا Sage Mode هست.
یکی دیگه هم هست ولی در حد شایعه.
sage mode میشه چشم بصیرت؟! سوات ناقص من میگه انسان اگه از قابلیت های وزغ استفاده کنه به این درجه میرسه!نشونش هم چشم های وزغیه!

اوچیها هم شد؟

*Batman*
22-10-2008, 01:35
sage mode میشه چشم بصیرت؟! سوات ناقص من میگه انسان اگه از قابلیت های وزغ استفاده کنه به این درجه میرسه!نشونش هم چشم های وزغیه!

مگه انسان میتونه از قابلیتهای وزغ استفاده کنه؟:18:
راستی منظور من چشم بصیرت مهارتی بود نه معنوی.

اوچیها هم شد؟کاکاشی هم اوچیها نیست.
قبلا که گفتم اینجا تگ نداریم برای این حرفها.:46:
باید ببینیم تو کله ی کیشی جون چی میگذره.

Kakashi
23-10-2008, 18:29
مگه انسان میتونه از قابلیتهای وزغ استفاده کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
you can use natural energy when you are in sage mode
قابلیت های وزغ:
وقتی ضربه میخوره دردش نمیگیره
چاکرا رو از محیط دریافت میکنه
یکم پیچیده تر:
وقتی یه نفر گامابونتا رو احظار میکنه اون چاکرایی که باهاش احظار کرده کافی نیست...این چاکرا فقط برای احظارش از دنیای وزغ ها به اونجاست بقیشو خوده وزغ تولید میکنه

کاکاشی هم اوچیها نیست.
حالا کی شارینگان پیوند زده به چشم ناروتو؟اون چیزی هم که ایتاچی کرد تو حلقوم ناروتو فکر کنم برای جلوگیری از گنجوتسو بود...خود ایتاچی که نرفت تو حلقش...

*Batman*
24-10-2008, 01:09
you can use natural energy when you are in sage mode
قابلیت های وزغ:
وقتی ضربه میخوره دردش نمیگیره
چاکرا رو از محیط دریافت میکنه
یکم پیچیده تر:
وقتی یه نفر گامابونتا رو احظار میکنه اون چاکرایی که باهاش احظار کرده کافی نیست...این چاکرا فقط برای احظارش از دنیای وزغ ها به اونجاست بقیشو خوده وزغ تولید میکنه

حالا عیبی نداره.شما بگید چشم وزغی.منم میگم چشم بصیرت.این اسما زیاد مهم نیست.

حالا کی شارینگان پیوند زده به چشم ناروتو؟اون چیزی هم که ایتاچی کرد تو حلقوم ناروتو فکر کنم برای جلوگیری از گنجوتسو بود...خود ایتاچی که نرفت تو حلقش...منم مطمئن نیستم ناروتو بتونه شارینگان داشته باشه.
دقیقا به همین خاطر گفتم باید ببینیم تو کله ی کیشی چی میگذره.باید منتظر باشیم و ببینیم چطور با گنجوتسو مقابله میکنه.

fswteam
24-10-2008, 11:21
سلام اگه میشه لینک دانلود 76 77 رو بجز مگااپلود بزارید برام خیلی دنبالشم اگه حجم پایینم باشه چه بهتر

*Batman*
24-10-2008, 14:31
سلام اگه میشه لینک دانلود 76 77 رو بجز مگااپلود بزارید برام خیلی دنبالشم اگه حجم پایینم باشه چه بهتر

سلام fswteam San

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSize=67 MB

SAM-SON 70
24-10-2008, 22:35
اقا من یه چنتا سوال داشتم من خودم کل قسمتای نروتو 1 رو دیدم منظورم شیپودن نیست حالا قسمت اول چندتا فیلمه یعنی در کل چند قسمته؟ بجز این نروتو و شیپودن من شنیدم که برای نروتو فیلم هم ساختن و قسمت های os (متفرقه ) که نمیدونم چیه ؟!
در کل فیلمها و این قسمت های os چیز دیگه ای هم هست من ؟!
فیلما و اون قسمت ها درکل چنتا قسمتن؟!.
جایی وجود داره که سایتش ایرنی باشه و خوب باشه درکل برای اینکه بشه کل قسمت های شیپودن ویا فیلم ها و چیزای دیگه رو خرید و قابل اطمینان باشه؟!!.

Kakashi
25-10-2008, 17:53
OST=orginal sound track
4 تا فیلمه
از os هم فکر کنم منظورتون OAV باشه درسته؟5 تا OAV هم هست!(naruto special)

*Batman*
26-10-2008, 09:30
سلام.
وقتی داشتم مانگا میخوندم به چندتا صفحه جالب و خنده دار برخوردم که گفتم بذارمشون اینجا شما هم ببینید:

fswteam
27-10-2008, 15:50
سلام fswteam San

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSize=67 MB
سلام عزیز این که نمی یاد برای دانلود اگه میشه یه لینک مستقیم بزار که بشه با دایال اپ دانلود کرد هر موقع دانلود کردم می گم حذف کن که هاستت شلوغ نشه ولی خواهش می کنم برام یه لینک خوب بزار من این رو دانلود کنم:11::40:

*Batman*
28-10-2008, 09:33
سلام عزیز این که نمی یاد برای دانلود اگه میشه یه لینک مستقیم بزار که بشه با دایال اپ دانلود کرد هر موقع دانلود کردم می گم حذف کن که هاستت شلوغ نشه ولی خواهش می کنم برام یه لینک خوب بزار من این رو دانلود کنم:11::40:

سلام نیچان.متاسفانه برای مدتی امکان آپلود ندارم.
اما لینک بالایی برای من کار میکنه و مشکلی نداره.من خودم این قسمتها رو از لینک بالا گرفتم.

zed2
28-10-2008, 13:28
این قسمت 81 رو من امروز دیدم.
این سای با این کتاباش تونست بالاخره یک بار بدون صدمه و کتک ابراز احساسات کنه.
قیافه ناروتو وقتی کاکاشی دستش انداخت دیدنی بود.
ولی حیف اسوما...
قسمت بعدی این هفته میاد؟

fswteam
28-10-2008, 16:15
سلام نیچان.متاسفانه برای مدتی امکان آپلود ندارم.
اما لینک بالایی برای من کار میکنه و مشکلی نداره.من خودم این قسمتها رو از لینک بالا گرفتم.
خوب عزیز نمی تونی برام توی رپید آپ کنی حالا بیخیال لینک مستقیم خواهش می کنم خیلی دیگه داره بهم فشار می یاد از بس ندیدم 78 79 و 80 امادست اما تا اینو نگیرم نمی شه اونارم دید مزه میره

*Batman*
28-10-2008, 17:47
خوب عزیز نمی تونی برام توی رپید آپ کنی حالا بیخیال لینک مستقیم خواهش می کنم خیلی دیگه داره بهم فشار می یاد از بس ندیدم 78 79 و 80 امادست اما تا اینو نگیرم نمی شه اونارم دید مزه میره

سلام.
آقا به خدا من الان اینترنت به اصطلاح پرسرعت ندارم.وگرنه نمیذاشتم درخواستت بیشتر از یک روز طول بکشه.
اگه تا هفته دیگه صبر کنی اصلا بهت لینک مستقیم میدم حال کنی.
بشین 78-79-80 رو نگاه کن.از مزه 76-77 اصلا کم نمیشه.
منم 40 قسمت اول رو ندیدم.ولی دارم با اشتیاق تمام یکی یکی تماشا میکنمشون.
یکی از ویژگی های ناروتو اینه که هر قسمت جذابیتهای مخصوص خودشو داره.

mgha
29-10-2008, 18:23

سلام
اينم درخواست شما اين اپيزود 76-77 با فرمت AVI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 76-77 با فرمت RMVB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 78-79 با فرمت AVI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 78-79 با فرمت RMVB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 80 با فرمت AVI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 80 با فرمت RMVB

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 81 با فرمت AVI

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپيزود 81 با فرمت RMVB

zed2
01-11-2008, 13:06
قسمت 82 چه روش نمایشش کلا عوض شده ..این کادر سیاهش درست در لحظات جالب می امد.
ولی یکم بچه ها دقت کردین رو چهره کارکتر ها خوب کار نکردن بعضی جاها اصلا شبیه اون چیزی که تو قسمت های قبلی بودن نیستن...

*Batman*
04-11-2008, 16:14
سلام.
من تغییر زیادی ندیدم.
کیفیت پایین تماشا کردم. به همین خاطر نمیشه درست تشخیص داد.
بازم دمشون گرم.با سرعت خوبی دارن میرن جلو.
من چند روزه رفتم تو حالت اغما.همش تقصیر این پینه.

zed2
06-11-2008, 19:55
سلام.
من تغییر زیادی ندیدم.
کیفیت پایین تماشا کردم. به همین خاطر نمیشه درست تشخیص داد.
بازم دمشون گرم.با سرعت خوبی دارن میرن جلو.
من چند روزه رفتم تو حالت اغما.همش تقصیر این پینه.
کیفیت بالا ببینی متوجه فرق می شی تو پایین دیده نمی شه
از مانگا چه خبر ؟

fswteam
06-11-2008, 20:33
سلام اقا من هنوز نتونستم 76 77 رو بگیرم خواهشا هرکی می تونه جون هر کی دوست داره بهم یک لینک مستقیم بده این Adsl های تهران دارن اعصاب منو خورد می کنن
خواهش می کنم یکی برای یکی دو روز آپلود کنه و بهم لینک مستقیم بده خواهش می کنم

zed2
06-11-2008, 21:37
فرمت rmvb اشکال نداره؟

ibrahimz90
07-11-2008, 03:07
اقا بالاخره این ناروتو چند قسمت هستش من 220 قسمتش را دیدم ولی میگن سری جدیدش که 70 قسمت هست امده

fswteam
07-11-2008, 05:55
فرمت rmvb اشکال نداره؟
نه اشکال نداره فقط لینک مستقیم باشه بشه دانلود کرد خیلی دونبال این 76 77 هستم بقیه قسمت ها رو دارم این لعنتی از دستم در میره می خوام حتما داشته باشم
دست گلت:11:

*Batman*
07-11-2008, 15:21
اقا بالاخره این ناروتو چند قسمت هستش من 220 قسمتش را دیدم ولی میگن سری جدیدش که 70 قسمت هست امده

سلام.
سری شیپودن درحال ساخته.معلوم نیست چند قسمت بشه.بستگی به مانگا داره.مانگا هم هنوز تموم نشده.

کیفیت بالا ببینی متوجه فرق می شی تو پایین دیده نمی شه
از مانگا چه خبر ؟

سلام.
نیچان از مانگا نگو که دلم خونه.
آخه کاکاشی رو کشتن نیچان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
07-11-2008, 17:31
سلام.
سری شیپودن درحال ساخته.معلوم نیست چند قسمت بشه.بستگی به مانگا داره.مانگا هم هنوز تموم نشده.

سلام.
نیچان از مانگا نگو که دلم خونه.
آخه کاکاشی رو کشتن نیچان.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به ...من تازه رسدم به مرگ جیرایا
دلم شکست...کی کشتش؟

نه اشکال نداره فقط لینک مستقیم باشه بشه دانلود کرد خیلی دونبال این 76 77 هستم بقیه قسمت ها رو دارم این لعنتی از دستم در میره می خوام حتما داشته باشم
دست گلت:11:

بفرما

*Batman*
07-11-2008, 18:02
به ...من تازه رسدم به مرگ جیرایا
دلم شکست...کی کشتش؟اون Nagato لعنتی باعث شد.البته کاکاشی هنوز نمرده.
دو تا از بدنهای Pain ریختن سر کاکاشی.چوجی و پدرش هم اومدن کمک که پدر چوجی کشته شد.
کاکاشی هم برای نجات چوجی از Mangekyou Sharingan استفاده کرد.در حالی که میدونست این کار باعث کشته شدنش میشه.چون دیگه چاکرایی براش نمونده بود.
حرف آخر کاکاشی این بود : well…seems like that’s it for me…Obito…Rin :37:

:37::37::37:

*Batman*
08-11-2008, 04:24
سلام اقا من هنوز نتونستم 76 77 رو بگیرم خواهشا هرکی می تونه جون هر کی دوست داره بهم یک لینک مستقیم بده این Adsl های تهران دارن اعصاب منو خورد می کنن
خواهش می کنم یکی برای یکی دو روز آپلود کنه و بهم لینک مستقیم بده خواهش می کنم

سلام.
اینم لینک کمکی اگه لازم داشتی.:10:
4 قسمتش کردم.

Size= 64 MB

zed2
08-11-2008, 11:42
اون Nagato لعنتی باعث شد.البته کاکاشی هنوز نمرده.
دو تا از بدنهای Pain ریختن سر کاکاشی.چوجی و پدرش هم اومدن کمک که پدر چوجی کشته شد.
کاکاشی هم برای نجات چوجی از Mangekyou Sharingan استفاده کرد.در حالی که میدونست این کار باعث کشته شدنش میشه.چون دیگه چاکرایی براش نمونده بود.
حرف آخر کاکاشی این بود : well…seems like that’s it for me…Obito…Rin :37:

:37::37::37:

ماسکش کنار رفت بالاخره چهره واقعی شو ببینیم؟

vahaab
08-11-2008, 16:17
من فکر نمیکنم کاکاشی بمیره اگه اینجور بشه من هم میمیرم

*Batman*
08-11-2008, 16:46
ماسکش کنار رفت بالاخره چهره واقعی شو ببینیم؟

آره من عکس از چهره واقعیش زیاد دیده بودم. ولی این از همه بهتره.:10:

من فکر نمیکنم کاکاشی بمیره اگه اینجور بشه من هم میمیرم

منم همینطور.:41:دعا کنید گای بیاد کمکش.
راستی مانگای بعدی با تاخیر میاد.(2 هفته دیگه):19:

Gamemaster
08-11-2008, 18:28
اقا اين مانگا چيه؟
مگه 2 سري نداره؟
سري اولو تا قسمت 160 دارم تا الان كه بچهيند ....
ولي از سري دوم همون قسمت 1 كه بزرگ شدن
به نام Naruto Shippuuden درسته?
فقط lee با معلمش مخصوصا اون برق دندوناش

SAM-SON 70
08-11-2008, 18:28
اگه کاکاشی finish ما هم finish !!!!!

*Batman*
08-11-2008, 19:20
اقا اين مانگا چيه؟
مگه 2 سري نداره؟
سري اولو تا قسمت 160 دارم تا الان كه بچهيند ....
ولي از سري دوم همون قسمت 1 كه بزرگ شدن
به نام Naruto Shippuuden درسته?
فقط lee با معلمش مخصوصا اون برق دندوناش

منم از گای خوشم میاد.سادگی ازش میباره.
مانگا تو ژاپن در قالب کتاب عرضه میشه.
Shippuuden مربوط به سری جدید انیمه هست و به مانگا ربطی نداره.
مانگا سری نداره.همواره پیوسته هستش.

اگه کاکاشی finish ما هم finish !!!!!

من تو خیلی از انجمن های خارجی ناروتو رفتم.هیچکس باورش نمیشد.
همه شکه شدن.به نظر من اگه کاکاشی کشته بشه ناروتو خیلی از طرفداراش رو از دست میده.
خود کاکاشی به تنهایی بخش عظیمی از فن ها رو شامل میشه.
کیشی میخواد همه رو غافلگیر کنه.ولی از این حرکت آخرش اصلا خوشم نیومد.:13:(قاتل)

Gamemaster
08-11-2008, 19:29
منظورم اين بود كه يعني اين مانگا كه اسم كتاب يا كارتون ؟
و اين ربطي به ناراتو داره؟
من قاطي كردم

*Batman*
08-11-2008, 20:03
منظورم اين بود كه يعني اين مانگا كه اسم كتاب يا كارتون ؟
و اين ربطي به ناراتو داره؟
من قاطي كردم

سلام.
انیمه از روی مانگا ساخته میشه.مانگا یه جور نقاشیه.

مثلا تو لینک زیر میتونی یه صفحه از مانگای ناروتو را ببینی که انیمه از روی اون ساخته شده.

Gamemaster
08-11-2008, 21:16
:40:بازم منم.:31:
ايا اين طراحيها رو براي صرفن كارتون ميكشن يا نه؟
ايا اين كار براي تمام انيم ها صورت ميگيره؟
يك عكس از گروه پالتو قرمز ديدم كه ناراتو هم مثل اونها بوذ ايا فقط عكس بوده يا دليلي داره؟
فقط گاي سنسه (دينگ برق دندون):27:
با تشكر:10:

*Batman*
08-11-2008, 21:51
من نمیدونم که همه مانگاها تبدیل به انیمه میشن یا نه.ولی برای خیلی از مانگاهای معروف و پرطرفدار مثل Naruto و Bleach این اتفاق افتاده.
اگه منظور شما از پالتو قرمزها آکاتسوکی باشه باید بگم که فقط یه عکس بوده.
این گای شما اگر تو قسمت بعدی مانگا نیاد کمک کاکاشی دیگه به درد نمیخوره.:13:

Kakashi
08-11-2008, 22:12
مانگا به کمیک های ژاپنی گفته میشه!کمیک که دیدی؟مثل بتمن و اینا که توی مجلند!

مانگا تو ژاپن در قالب کتاب عرضه میشه.
مانگای ناروتو توی مجله هفتگی شونن جامپ (معنی فارسی:پرش جوانان) چاپ میشه و کتاب رو نمیشه هر هفته منتشر کرد!این وان مانگا مانگاهای ترجمه شده sleepy fans که با فتوشاپ ادیت شدند (از لحاظ کیفیت) رو آپلود میکنه!

نیچان
همرو که دختر کردی! تریپ کونوهامارو زدی؟
نیچان اگه برای پسرها به کار برده بشه معنی خوبی نداره...
میتونی از نیسان استفاده کنی

*Batman*
08-11-2008, 23:00
همرو که دختر کردی! تریپ کونوهامارو زدی؟
نیچان اگه برای پسرها به کار برده بشه معنی خوبی نداره...
میتونی از نیسان استفاده کنی

بابا ما اینجا همه خودمونی هستیم.اشکالی نداره.:46::10:
راستش من اولش میخواستم از kun استفاده کنم.ترسیدم سوء تفاهم پیش بیاد.

Gamemaster
10-11-2008, 20:21
batman عزيز يه چند تا سوال پيش برام اومده اگه جواب بدي كه دمت غيژ:
اين پسوتدها چيه؟مثل: ساكورا چان-ساكرورا سان-ناراتو كن
اين قسمتي كه گفتي كاكاشي داره ميميره قسمت جندومه؟
آکاتسوکی چند نفرند؟10 يا 9
چرا همش چمش راست كاكاشي بسته؟ يعني نميتونه مثل بقيه بياردش يا ببردش(منظورم خوب گفتم؟)
دمت غيژ غيژ
دينگ

Kakashi
10-11-2008, 20:48
گیم مستر جون وقتی من بهت میگم دوست من گیم مستر عزیز !!!!!! چان -ک*ون-سان- اینا معنیه احترام میده مثل آقای گیم مستر

چرا همش چمش راست كاكاشي بسته؟ يعني نميتونه مثل بقيه بياردش يا ببردش(منظورم خوب گفتم؟)نه نمیتونه کاکاشی هاتاکه اوچیها نیست و چشمش از حالت دوم شارینگان پیوند خورده و همیشه شارینگانش فعالهو برای اینکه چاکرا هدر نده جلوش رو میگیره!

Kakashi
10-11-2008, 20:53
يك عكس از گروه پالتو قرمز ديدم كه ناراتو هم مثل اونها بوذ ايا فقط عكس بوده يا دليلي داره؟

اگه منظورت اینه که به اینا میگن فن آرت Fan Art و یه سری واسه خودشون میکشن ...هرهر!خودت دو تا عکسو مقایسه کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Naruto Wallpapers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Batman*
10-11-2008, 21:29
سلام
با تشکر از سمپای جان که خیلی خوب و کامل جواب داد.
اون قسمت که کاکاشی می میره (که البته هنوز زنده ست) مربوط به مانگا 424 میشه.

zed2
10-11-2008, 22:27
سلام
با تشکر از سمپای جان که خیلی خوب و کامل جواب داد.
اون قسمت که کاکاشی می میره (که البته هنوز زنده ست) مربوط به مانگا 424 میشه.
ولی بی چاره ناروتو احتمالا وقتی با خبر میشه که به کونوها حمله شده که همه اش از بین رفته....
عجب جنگی است ها....احتمال اینکه تسوناده هم کشته بشه زیاده ...نظر شما چیه...
این رمز رو شیکامارو و ان دختر کشف رمزه که هنوز کشف نکردن (ولی یک معنی ازش در میاد پین اصلی توشون احتمالا نیست و یک جای امن واستاده تماشا)
راستی بنظرتون ناروتو میتونه این جتسو جدید رو یاد بگیره که از محیط نیرو می گیره و بهتر از جیرایا بشه؟
تا الان که از بین این شش تا پین یکیش از بین رفته 5 تاش مونده.

The Joker
10-11-2008, 22:39
سلام

زیرنویسشم که همین الان روی سایت فارسی سابتایتل اپلود شده ، فکر کنم تا قسمت 60

خیلی خوشحال شدم

*Batman*
11-11-2008, 00:29
ولی بی چاره ناروتو احتمالا وقتی با خبر میشه که به کونوها حمله شده که همه اش از بین رفته....
عجب جنگی است ها....احتمال اینکه تسوناده هم کشته بشه زیاده ...نظر شما چیه...
این رمز رو شیکامارو و ان دختر کشف رمزه که هنوز کشف نکردن (ولی یک معنی ازش در میاد پین اصلی توشون احتمالا نیست و یک جای امن واستاده تماشا)
راستی بنظرتون ناروتو میتونه این جتسو جدید رو یاد بگیره که از محیط نیرو می گیره و بهتر از جیرایا بشه؟
تا الان که از بین این شش تا پین یکیش از بین رفته 5 تاش مونده.

سلام.
والا نمیدونم چی بگم Zetsu-san ببخشید Zed2 -san:31:
این جریان کاکاشی اعصاب برام نذاشته.
اما همونطور که گفتی منظور جیرایا میتونه همین باشه که پین یکی دیگست و یه جا دیگه قایم شده.
ناروتو یاد میگیره و پدر ناگاتو رو هم درمیاره.اما الان نمیدونیم چه اتفاقی قراره بیفته.
==========================================
از طرفی میگن دانزو اوچیهاست و داداش ماداراست.
ممکنه تیم ساسکه از راه برسه.Hawk
ممکنه پین بفهمه 8 دم فرار کرده و کونوهارو ترک کنه.
ممکنه کاکاشی بمیره یا ممکنه سوناده یا گای بیان کمک.
(تگ نداریم به من چه)

==========================================
با یه مسئله n مجهولی روبرو هستیم.

سلام

زیرنویسشم که همین الان روی سایت فارسی سابتایتل اپلود شده ، فکر کنم تا قسمت 60

خیلی خوشحال شدم

ممکنه آدرس بدید؟
با تشکر.

ibrahimz90
12-11-2008, 08:33
ناروتو قبلا گفته شد چهار فیلم ازش امده این اسم پنج تا
Naruto the Movie - Ninja Clash in the Land of Snow (2004)
Naruto the Movie 2 - Legend of the Stone of Gelel (2005)
Naruto the Movie 3 - Guardians Of The Crescent Moon Kingdom (2006)
Naruto the Movie: The Animal Riot of Crescent Moon Island (2006)
Naruto Shippuden: The Movie (2007)

Kakashi
12-11-2008, 22:29
ناروتو قبلا گفته شد چهار فیلم ازش امده این اسم پنج تااگه چهارتا اومده چرا اسم 5 تا رو گقتی ؟ :)) 5 تا فیلم اومده که دوتاش از شیپودنه :)

Naruto the Movie 3 - Guardians Of The Crescent Moon Kingdom (2006)
Naruto the Movie: The Animal Riot of Crescent Moon Island (2006)این دوتا یکیه!
اسم فیلم 5
naruto shippuden movie 2:bonds
فیلم دو شیپودن :ارتباط ها
همونطور که از اسم پیداست که به کونوها حمله کردن و ساسکه برای نجات میاد(؟) (یکی نیست بگهآخه از کجای اسم پیداست؟)

از طرفی میگن دانزو اوچیهاست و داداش ماداراست.این کاملا چرته! اگه بود قورباغه هه رو نمیکشت!

ممکنه تیم ساسکه از راه برسه.Hawkاینم که چیزی نگم بهتره!

ممکنه پین بفهمه 8 دم فرار کرده و کونوهارو ترک کنه.
وقتی رفت گردن رفت تو هچل؟ این همه جنگید و یه بدن رو از دست داد حالا فرار کنه؟

ممکنه کاکاشی بمیره یا ممکنه سوناده یا گای بیان کمک.اتفاقا همین امروز رفتم توی anti killer kishimoto fc
عمرا کاکاشی بمیره!
ممکنه اوروچیمارو یه cursed seal گزاشته باشه روش (توی دیدارشون گفت که خیلی وقته ندیدمت کاکاشی (وقتی کاکاشی شارینگان داشته ساسوکه 2 سالش هم نبوده احتمالا اوروچیمارو میخواسته بدن کاکاشی رو تساحب کنه)

(تگ نداریم به من چه)هرکی بیاد شوک اسپویل میگیرتش تا همینجا!

*Batman*
12-11-2008, 23:19
lol

خوش خبر باشی سمپای.

ممکنه اوروچیمارو یه cursed seal گزاشته باشه روش (توی دیدارشون گفت که خیلی وقته ندیدمت کاکاشی (وقتی کاکاشی شارینگان داشته ساسوکه 2 سالش هم نبوده احتمالا اوروچیمارو میخواسته بدن کاکاشی رو تساحب کنه)عجب جونوریه این اورو.جالب شد.

هر وقت میای اینجا یادم میفته که یه سر به ناروتوفنز بزنم:31:

نظرت در مورد فرضیه زیر چیه؟

جیرایا---->ناروتو
سوناده---->ساکورا
اوروچیمارو---->ساسکه

3 نینجای افسانه ای.تاریخ تکرار میشه.

فقط سوناده باقی مونده.یعنی نفر بعدی سوناده ست؟

Gamemaster
13-11-2008, 01:27
اي بابا اسوماهم كه نفله شد خاك بر سر ناراتو كنن كه فقط بلد هي تكثير كنه اين همه فن پس براي چي ياد ميگيره؟
(يه عروسي افتاده بوديما)

ibrahimz90
13-11-2008, 06:54
اقا دیدم این تایپک بدجوری خوابیده نه لینک دانلودی نه عکسی نه چیزی گفتم یک تکونی بهش بدم چندتا لینک دانلودی براتون میگذارم که امیدوارم خوشتون بیاد اول از همه سه تا لینک هستش برای پایان فیلمهای ناروتو که سه فیلم اول ساخته شده برای ناروتو هستند و پایانهای ان می باشد البته با زیرنویس فارسی و البته باید بگم که من فقط لینکها را پیدا کردم و براتون گذاشتم و کار زیرنویس و اپلودشان زحمت کس دیگری هستش لینک ها همه از مدیا فایر هستند که شدیدا توصیه می کنم برای اپلود و به اشتراک گذاری فایل از ان استفاده کنید چون دو مزیت بزرگ نسبت به بقیه (مثل راپیدشیر و مگااپلود و غیره)داره اول اینکه لینک ثابت برای دانلود بهتون میده که به این ترتیب می تونید دانلود را طی چندروز و راحت انجام بدهید و دوم اینکه سرعت دانلودش بیش از دو برابر سریعترین سایتهای دیگر مثل راپیدشیر هستش اینم لینک ها به ترتیب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این پایان فیلم اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پایان فیلم دوم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پایان فیلم سوم

خوب الان می رسیم به اصل کاری یعنی بازی ناروتو که بازی موبایل ان هستش و صدالبته با فرمت جاوا و قابل نصب برروی تمام گوشی هایی که از جاوا پشتیبانی می کنند(مثل سونی اریکسون و نوکیا وسامسونگ و غیره)بازی با گرافیک عالی هستش و اسم
اصلیش هست نینجا ران(فرار نینجا)که ناروتو ران هم اسم دومش هست شما می تونید از بین چهار شخصیت اصلی یکی را انتخاب کنید که شامل ناروتو-ساسکه-گارا و لی می باشند البته جای کاکاشی خالیه و بقیه شخصیت ها نیز همچنین .بازی خیلی راحت هستش به این ترتیب که نینجای شما در حال دویدن هستش و شما فقط باید با کلیدهای چهار جهت به موانع در طول راه جاخالی بدهید پس می بینید که بر عکس دیگر بازیهای موبایل صفحه کلید گوشیتان نیز خراب نمی شود (برای کسانی که به گوشیشان خیلی حساسند:46:)تا یادم نرفته بگم که موزیک و اهنگ بازی هم عالی هستند پس این بازی را ازدست ندهید اینم لینک دانلودش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود با حجم 200كيلوبايت

خوب اینم یک لینک دیگر از یک بازی موبایل دیگر از ناروتو ولی متاسفانه فیلتره:41: من که نتونستم دانلودش کنم هرکی تونست زحمت بکشه و برای بروبچ ناروتو دوست اپش کنه یا حداقل لینک جدید بده ناروتو خیلی ممنونش میشود:31:

در اخر هم اینکه هرکس هرچی لینک دانلود در رابطه با ناروتو داره زحمت بکشه و برای بروبچ ناروتو دوست بگذاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mgha
14-11-2008, 18:59
سلام
بازي بالايي كه دوستمون گفتن فيلتره رو من رو مديافاير آپ كردم هر كي خواست ميتونه از لينك زير دان كنه.

zed2
14-11-2008, 20:35
اي بابا اسوماهم كه نفله شد خاك بر سر ناراتو كنن كه فقط بلد هي تكثير كنه اين همه فن پس براي چي ياد ميگيره؟
(يه عروسي افتاده بوديما)
تازه با خبر شدی :31:
هنوز کجای کاری که کلی دیگر مرگ در راه است....

سلام
بازي بالايي كه دوستمون گفتن فيلتره رو من رو مديافاير آپ كردم هر كي خواست ميتونه از لينك زير دان كنه.

سلام mgha
خوبی شما؟
رفیق نیمه راه شدم.... پوزش:11:

راستی بچه ها می گم این قسمت جدید انیمه چه کاکاشی قدرتمند ظاهر شد( و این جلیقه اش کجا رفت؟)(حیف نتونستیم صورتش رو ببینیم.)
مانگا
بنظورتون کاکاشی زنده می مونه اخر جنگ؟

*Batman*
14-11-2008, 21:33
مانگا
بنظورتون کاکاشی زنده می مونه اخر جنگ؟به نظرم زنده میمونه.

کاکاشی نباید به خاطر نجات اون چاقالو کشته بشه.

yakuza
14-11-2008, 23:46
سلام به برو بچ ناروتو دنبال کن

میخواستم بدونم تا قسمت چند شیپودن اومده ؟ من تا قسمت 84 دیدم اگه بالاترش اومده لطفا لینک بدین...

Gamemaster
15-11-2008, 01:56
تازه با خبر شدی :31:
هنوز کجای کاری که کلی دیگر مرگ در راه است....

اره برادر يكم عقبيم.ايول مرگومير هستم:31:

راستی بچه ها می گم این قسمت جدید انیمه چه کاکاشی قدرتمند ظاهر شد( و این جلیقه اش کجا رفت؟)(حیف نتونستیم صورتش رو ببینیم.)
مانگا
بنظورتون کاکاشی زنده می مونه اخر جنگ؟
راست ميگي چليقش سوت شد؟ من لپاشو ديدم:31:
بذار اونم بميره يكم حال كنيم:31:
:10:

*Batman*
15-11-2008, 05:13
ای ای ای حواست باشه چی میگی.
چطور میتونی انقدر بیخیال باشی؟
کاکاشی بمیره منم کیشی رو میکشم.اونوقت ناروتو کلا تعطیل میشه.

zed2
15-11-2008, 11:51
کیشی ؟؟؟
این کی بید اونی چان؟؟؟؟

چه قدر صبر سخت است...کی اینجا بلیچ می بینه؟

Gamemaster
15-11-2008, 15:14
الان اين لحن صحبت چگونه بود؟:18:
حالا خوب اينا همشون مجازين وگرنه....
راستي يه سوال ايا سورا جزو اون 4 تا هيولا ها حساب مسشه يا نه؟

*Batman*
15-11-2008, 18:16
کیشی ؟؟؟
این کی بید اونی چان؟؟؟؟

ماساشی کیشیموتو خالق ناروتو هستش.(به طور خلاصه کیشی صداش میکنن)

Masashi Kishimoto

الان اين لحن صحبت چگونه بود؟:18:
حالا خوب اينا همشون مجازين وگرنه....
راستي يه سوال ايا سورا جزو اون 4 تا هيولا ها حساب مسشه يا نه؟

اون لحن صحبت مربوط به هیدان میشه.خیلی ازش خوشم میاد.
طرفدارای ناروتو همه کاکاشی رو دوست دارن.من تو هیچ سایتی چنین حرفهای تکان دهنده ای نشنیدم.
همین داستانهای ساده و به قول شما مجازی میتونه چیزای زیادی به آدم یاد بده.پس نباید خیلی دست کم بگیریمشون.
البته من ازت ناراحت نیستم و بهت حق میدم.چون معلومه تازه شروع کردی و هنوز وارد عمق ماجرا نشدی.:10:
اون سورا فیلر بود و اصلا ربطی به داستان اصلی نداره.یه چیز ساختگی و موقتی بود.به خاطر همین سورا جزو بیجو ها حساب نمیشه.دیگه سورا رو نمی بینیم.

Gamemaster
15-11-2008, 20:52
:10:حرف حساب جواب نداره.ممنون

Sasuke-7
15-11-2008, 22:28
کیشی ؟؟؟
این کی بید اونی چان؟؟؟؟

سلام!
این مانگا 245 هم که افتاد برای هفته بعد دیدن همه منتظرن ببینن کاکاشی می میره یا نه من که جوابم نه!!!!

والا Zed2 جان من بلیچ می دیدم فعلا که خبر دارید ADSL ندارم نمی تونم دانلود کنم همین ناروتو رو هم هردفعه 1000 تومان میدم و میرم کافی نت و یک قسمت می گیرم 76 و 77 رو هم اخر نتونستم بگیرم

(ولی انصافی بلیچ هم قشنگ من تا قسمت 189 دیدم !!!)

mokhtar
15-11-2008, 23:33
یه نظرتون از ابادی شن کسی میاد کمک

گارا که کاری نمیتونه کنه

شاید دیدی سورا برگشت

*Batman*
16-11-2008, 01:21
یه نظرتون از ابادی شن کسی میاد کمک

گارا که کاری نمیتونه کنه

شاید دیدی سورا برگشت

از اونجا تا کونوها سه روز راهه.فکر نکنم فعلا نوبت اونا باشه.
گارا هنوز میتونه از تکنیکهای خودش استفاده کنه.هرچند شوکاکو رو نداره.
آقا این سورا رو کلا از ذهنتون پاک کنید.سورا یه شخصیت ساختگی بود.اصلا تو مانگا نیست.

SAM-SON 70
17-11-2008, 07:03
اقا مردیم
الان منگای جدید چند روزه دیگه میاد ؟!!!

Kakashi
18-11-2008, 14:37
بتمن سان اون نظریه کاملا درسته ! سوناده هم بعدیه evil kakashi >:)
یه چیز بی ربط:
بقول اوروچیمارو those who can use sumoning are zarutobi and legendery sanin!
(البته از سامنینگ منظورش غول پیکرها بوده (زاروتوبی یک گوریل نابودگر احضار میکنه ولی سردستشون انماست (:| )
به نظر من میناتو رو با ناروتو یکی حساب کرده >:) اوروچی هم فهمیده بود :| (البته الان دیگه فایده نداره (:| )
راست میگه بتمن سان انقدر سورا سورا نکنید (:) (البته کیشیموتو داخل فیلر ها و انیمه دخالت داره)

Kakashi
18-11-2008, 23:06
اقا مردیم
الان منگای جدید چند روزه دیگه میاد ؟!!!
جمعه
برو خداروشکر کن که تو ایران نمیسازن مانگارو وگرنه هلاک میشدی

Gamemaster
19-11-2008, 14:47
كسي زمان پخش ناراتو رو توي tv4 يا tv7 توكيو نميدونه؟

Kakashi
19-11-2008, 20:46
مگه داریشون؟ :o

Gamemaster
20-11-2008, 01:32
كسي زمان پخش ناراتو رو توي tv4 يا tv7 توكيو نميدونه؟
خودم پيدا كردم:
5شنبها ساعت 7:30
ناراتو يك هم 4شنبها 5:30
بليچم هم 3شنبها 6:00:27::21:

*Batman*
20-11-2008, 02:09
خودم پيدا كردم:

ساعتو ول کن. بگو تونستی TV Tokyo را تو ایران بگیری یا نه؟:18:

Sasuke-7
20-11-2008, 02:19
خودم پيدا كردم:
اره خواهش می کنم بگو چطوری این کانال رو توی ایران گرفتی خواهش می کنم یه راهنمایی بده ما رو از دست دانلود کردن راهت کن من هم می خوام ناروتو شیپودن ببینم هم بلیچ

دوستان من باید می گفتم من همون fswteam هستم این نام کاربری جدیدمه

Gamemaster
20-11-2008, 18:33
من از طريق TV on PC كانالهارو گرفتم.

Sasuke-7
21-11-2008, 03:37
منظورت D V B هستش دیگه خوب ماها همه داریم کامل توضیح بده به شورت پیغام خصوصی به من کدام جهت و ... خواهشا :11:
دوستان دارم لحظه شماری می کنم برای مانگای 245 ایا واقعا می خوان کاکاشی رو بکشن یا نه

zed2
21-11-2008, 12:42
منظورت D V B هستش دیگه خوب ماها همه داریم کامل توضیح بده به شورت پیغام خصوصی به من کدام جهت و ... خواهشا :11:
دوستان دارم لحظه شماری می کنم برای مانگای 245 ایا واقعا می خوان کاکاشی رو بکشن یا نه
فعلا که تو خاطرات کاکاشی رفتن
یک حمله هم به پدر اینو و اینو توسط ان pain جدیده شده.
ولی خودمونیم قیافه پدر کاکاشی رو هم دیدیم( حالا فکر کنم دق کنیم تا تصویر بدون ماسک کاکاشی رو هم ببینیم

یعنی از اینترنت دیدی؟

Gamemaster
21-11-2008, 15:29
اره از طريق اينترنت.يعني با نرم افزار
من فكر مي كردم اين كانال درهم ولي همش كارتون از 7 صبح تا 12 شب يه چيزيش كه بده بعضياشون 18+ هستند به كارتوناشونم رهم نمي كنند

Kakashi
22-11-2008, 00:06
تازه فهمیدی؟ یه انیمه دیدم 22 قسمت یه افتضاحی بود!
در ضمن tv tokyio از طریق ماهواره در دسترس نیست! مثل اینه که شبکه 5 رو روی ماهواره بگیری!

Gamemaster
22-11-2008, 00:49
كدوم كانال 5 ميگي؟

*Batman*
22-11-2008, 01:52
سلام.

TV Tokyo
Intelsat 702 -180 East

کانالهای داخلی
Intelsat 902
Asiasat 3s

TV Tokyo تو ایران قابل دریافت نیست.

بهتره منتظر باشیم تا کانالهایی که ناروتو پخش میکنن سری جدید را شروع کنن.

راستی قسمت بعد شیپودن رفت تا 2 هفته دیگه.(Special)

Gamemaster
22-11-2008, 01:59
ناراتو يكو از CartoonNetwork بخش ميكنه شنبها ساعت 10:30pm
ولي واقعا اين tv tokyo عجب كارتونايي دارها.هيف كه سر كلاسم بقيه رو نمي بينم

Sasuke-7
24-11-2008, 22:28
بالاخره امروز رسیدم 81 تا 85 رو ببینم نمی دونم رچا موقعی که ناروتو می شینم ببینم جدیدا بد بغضی توی گلوم ایجاد میشه اصلا می خوام بزنم زیر گریه:19:
خیلی باحال شده داره دوباره جون دار میشه یه مدت زده شده بودم ازش ولی دوباره به حالت اولیه بر گشته 86 87 هم که فکر کنم افتاده 2 هفته دیگه فکر کنم تا 90 این مبارزه طول بکشه
تو مانگا هم که معلوم نیست کاکاشی جان مرد یا نه من که دوست ندارم بمیره بالاخره دوستش داریم:11:

zed2
27-11-2008, 17:46
بالاخره امروز رسیدم 81 تا 85 رو ببینم نمی دونم رچا موقعی که ناروتو می شینم ببینم جدیدا بد بغضی توی گلوم ایجاد میشه اصلا می خوام بزنم زیر گریه:19:
خیلی باحال شده داره دوباره جون دار میشه یه مدت زده شده بودم ازش ولی دوباره به حالت اولیه بر گشته 86 87 هم که فکر کنم افتاده 2 هفته دیگه فکر کنم تا 90 این مبارزه طول بکشه
تو مانگا هم که معلوم نیست کاکاشی جان مرد یا نه من که دوست ندارم بمیره بالاخره دوستش داریم:11:
اره قسمت 85 خیلی جالب بود از لحاظ نبرد.
چه کاکاشی سر هیدان رو اسون کلاه گذاشت(به ان تابلویی که کازوزو هم بهش گفت).

Gamemaster
27-11-2008, 18:25
يه كانال ديگه پيدا كردم بنام showgate
جالب اينكه تمام نوشتهاي كارتوناش انگيليسيه ولي زباونش جاپونيه٠

Sasuke-7
28-11-2008, 03:42
من که انقدر تحمل نداشتم ببینم چی میشه دوباره مانگا های این قسمت ها رو خوندم یه یاد اوری بشه
بهتون بگم بهترین بنرد ها رو در انتظار داریم
اگه مثل مانگا باشه :18: خیلی باحاله
شیکامارو قاطی می کنه و تنها با هیدان می جنگه و ناروتو هم ب این تکنیک جدیدش واقعا شاهکار می کنه!!!
و....
اگه بگم همتون از دستم ناراحت میشید