PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Genjo
23-04-2008, 15:20
سلام می بینم باز اواتور و امضا عوض کردی.
دیگه مثل قبل هم که اینجا نمی یای.

سلام.

ديگه وقتش رسيده بود كه تغيير دكوراسيون بدم:27:

حقيقتش ديگه زياد آنلاين نميشم(هر موقعه هم كه وصل بشم يه سر به تاپيك هاي انجمن فيلم و بعدش اينجا ميزنم):11:

شما بحث رو ادامه بديد من هم نظاره مي كنم:31:

zed2
23-04-2008, 17:54
سلام.

ديگه وقتش رسيده بود كه تغيير دكوراسيون بدم:27:

حقيقتش ديگه زياد آنلاين نميشم(هر موقعه هم كه وصل بشم يه سر به تاپيك هاي انجمن فيلم و بعدش اينجا ميزنم):11:

شما بحث رو ادامه بديد من هم نظاره مي كنم:31:
باشه گرچه من مثل شما تجربه ندارم.
لینک جدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
fswteam جان
تو سایت می بینم 03 و 07 اهنگ هارو دانلود نکردی چرا؟

hinata
23-04-2008, 22:12
سلام دوستان
من دوباره اومدم
ولی بازم نمی تونم درباره ی چیز خاصی بحث کنم...........
آخه نمی دونم درباره ی چی صحبت می کنید؟

zed2
23-04-2008, 22:19
سلام دوستان
من دوباره اومدم
ولی بازم نمی تونم درباره ی چیز خاصی بحث کنم...........
آخه نمی دونم درباره ی چی صحبت می کنید؟
سلام hinata اگه اهنگ های ناروتو رو می خوای من دارم ابنجا می زارم بگیر .
من الان هر قسمت بیاد خلاصه اش را میگم شما هم اگر دوست دارید .اطلاعات بیشتری از شخصیت ها و تکنیک هاو هر چی دوست دارین بزارین بزارین تاپیک پربار شه و دوباره ارزش پیدا کنه. بقیه هم هستن.

fswteam
24-04-2008, 04:47
باشه گرچه من مثل شما تجربه ندارم.
لینک جدید :

fswteam جان
تو سایت می بینم 03 و 07 اهنگ هارو دانلود نکردی چرا؟
zed2 جان ببخشید من هنوز هیچ کدام رو وقت نکردم دانلود کنم انقدر چیز برای دانلود توی صف موندن این دانلود منیجرمم که قاطی انشالله این هفته دیگه هم 56 بیاد هم 398 انقدر ما عذاب نکشیم هر دفعه یک هفته تاخیر می کنند!!!

vahaab
25-04-2008, 02:34
سلام . . . سلام . . . سلام
بازگشت اژدها ...! :4:
من دوباره اومدم :26: آخه چند وقتی بود که اون آی اس پی که ازش اشتراک گرفته بودم مشکل پیدا کرده بود و نمیتونستم بیام اینجا :45: خب چه خبر کی اومده ، کی رفته ، کی مرده ، کی میخواد بمیره
راستی قسمت 56 کی میاد ؟

hpk34
25-04-2008, 14:02
سلام دوستان.

خوب منم دیگه نمیتونم زیاد بیام.موضوعی هم که نداریم بحث کنیم.

آقای zed2 خیلی ممون بخاطر آهنگ هایی که میگذارین.

امیدوارم هر چه زودتر دوباره همگی بچه ها بیان.

با تشکر

*Batman*
25-04-2008, 14:47
این ماموریت های پی در پی نمیذاره ناروتو درست تمرین کنه و یه چیز یاد بگیره.

طفلی تو آخرین تمرینش از فرط خستگی از هوش رفت.

zed2
25-04-2008, 18:03
zed2 جان ببخشید من هنوز هیچ کدام رو وقت نکردم دانلود کنم انقدر چیز برای دانلود توی صف موندن این دانلود منیجرمم که قاطی انشالله این هفته دیگه هم 56 بیاد هم 398 انقدر ما عذاب نکشیم هر دفعه یک هفته تاخیر می کنند!!!

پس کی داره دانلود می کنه؟؟؟:13:

سلام . . . سلام . . . سلام
بازگشت اژدها ...! :4:
من دوباره اومدم :26: آخه چند وقتی بود که اون آی اس پی که ازش اشتراک گرفته بودم مشکل پیدا کرده بود و نمیتونستم بیام اینجا :45: خب چه خبر کی اومده ، کی رفته ، کی مرده ، کی میخواد بمیره
راستی قسمت 56 کی میاد ؟
56 برای من هنوز نیامده

سلام دوستان.

خوب منم دیگه نمیتونم زیاد بیام.موضوعی هم که نداریم بحث کنیم.

آقای zed2 خیلی ممون بخاطر آهنگ هایی که میگذارین.

امیدوارم هر چه زودتر دوباره همگی بچه ها بیان.

با تشکر

قابلی نداشت:43:

این ماموریت های پی در پی نمیذاره ناروتو درست تمرین کنه و یه چیز یاد بگیره.

طفلی تو آخرین تمرینش از فرط خستگی از هوش رفت.

مگه قسمت جدید را دیدی؟

*Batman*
25-04-2008, 22:07
مگه قسمت جدید را دیدی؟

سلام.
بله. بیشتر در مورد Asuma بود.

fswteam
26-04-2008, 03:25
به به همه اومدن خوبه افرین
اقا 56 هم اومد من دیروز دیدم خوبه اما از هفته بعد بترکونه 57 58 با هم میاد و قسمت های بزن بزن شروع شد
زد2 جان اهنگ ها رو هم دانلود کردم خیلی ممنون چیزی رو که می خواستم تا حدودی توی 8 و 9 پیدا کردم اما اصلی نبود
مانگا رو الان می خوام برم دانلود کنم فعلا بای

zed2
26-04-2008, 09:40
به به همه اومدن خوبه افرین
اقا 56 هم اومد من دیروز دیدم خوبه اما از هفته بعد بترکونه 57 58 با هم میاد و قسمت های بزن بزن شروع شد
زد2 جان اهنگ ها رو هم دانلود کردم خیلی ممنون چیزی رو که می خواستم تا حدودی توی 8 و 9 پیدا کردم اما اصلی نبود
مانگا رو الان می خوام برم دانلود کنم فعلا بای
برا من هنوز نیومده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا اگر بگی تو کدوم قسمت یا قسمت ها این اهنگ را شنیدی شاید بفهمم منظورت کدوم یکی است.(زمانش را هم بگی دیگر محشر است)

fswteam
26-04-2008, 12:40
برا من هنوز نیومده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا اگر بگی تو کدوم قسمت یا قسمت ها این اهنگ را شنیدی شاید بفهمم منظورت کدوم یکی است.(زمانش را هم بگی دیگر محشر است)
وای یعنی باید بشینم دونه دونه دوباره نگاه کنم اگه پیدا کردم می گم اما فعلا وقتش نیست دوباره ببینم تو ادامه بده اهنگ ها رو بزار الان من 1 تا 10 دارم بقیه رو هم بزار دستت درست
مانگا رو هم دیدم چیز به خصوصی نداشت دوستان بگم بدونید ساسوکه این همه وقت فکر می کرد ایتاچی دشمنشه در صورتی که اشتباه می کرد ایتاچی فقط می خواست ازش یک مرد کامل بسازه و همچنین از اون حفاظت کرد و بعد از مرگ عزیزمان ایتاچی کل تکنیک های ایتاچی به ساسوکه منتقل شد همچنین اون اتش سیاه که یکی از تکنیک های کلاس A که خود ایتاچی هکس کرده

zed2
26-04-2008, 13:49
وای یعنی باید بشینم دونه دونه دوباره نگاه کنم اگه پیدا کردم می گم اما فعلا وقتش نیست دوباره ببینم تو ادامه بده اهنگ ها رو بزار الان من 1 تا 10 دارم بقیه رو هم بزار دستت درست
مانگا رو هم دیدم چیز به خصوصی نداشت دوستان بگم بدونید ساسوکه این همه وقت فکر می کرد ایتاچی دشمنشه در صورتی که اشتباه می کرد ایتاچی فقط می خواست ازش یک مرد کامل بسازه و همچنین از اون حفاظت کرد و بعد از مرگ عزیزمان ایتاچی کل تکنیک های ایتاچی به ساسوکه منتقل شد همچنین اون اتش سیاه که یکی از تکنیک های کلاس A که خود ایتاچی هکس کرده
این که گفتی یعنی چی؟؟؟؟
(این داستان هم داره حسابی گیج کننده میشه)
ای بابا چرا این سایتی که من می خوام بگیرم هنوز نیومده .کشت منو . الان رو 7 تا سرور دیدم امده.
2 تا فایل اپلود کردم ولی سرور دان شده نمیتونم لینک بگیرم.(الان چک کردم یکیش خراب بود ان یکی رم برای اعتماد دوباره دارم می زارم . صبر کنی امروز یک لینک را می زارم

لینک

لینک (این یکی نامش را مجبورم پاک کردن که به مشکل نخوره خودت از توش نامش را اضافه کن)

لینک ها

باورم نمیشه هنوز لینک این قسمت برای من نیامده.باید از یک جای دیگر بگیرم.

ویرایش:بچه ها من تو یکی از فروم ها دیدم که گفتن از شیپون هم فیلم ساختن (مثل ان سه تا فیلم ناروتو)کسی می دونه قضیه چیه؟

fswteam
27-04-2008, 14:39
این که گفتی یعنی چی؟؟؟؟
(این داستان هم داره حسابی گیج کننده میشه)
ای بابا چرا این سایتی که من می خوام بگیرم هنوز نیومده .کشت منو . الان رو 7 تا سرور دیدم امده.
2 تا فایل اپلود کردم ولی سرور دان شده نمیتونم لینک بگیرم.(الان چک کردم یکیش خراب بود ان یکی رم برای اعتماد دوباره دارم می زارم . صبر کنی امروز یک لینک را می زارم

لینک

لینک (این یکی نامش را مجبورم پاک کردن که به مشکل نخوره خودت از توش نامش را اضافه کن)

لینک ها

باورم نمیشه هنوز لینک این قسمت برای من نیامده.باید از یک جای دیگر بگیرم.

ویرایش:بچه ها من تو یکی از فروم ها دیدم که گفتن از شیپون هم فیلم ساختن (مثل ان سه تا فیلم ناروتو)کسی می دونه قضیه چیه؟
خیلی ممنون از اهنگ ها خیلی حال کردم باحاشون اما هنوز اون چیزی رو که می خواستم نزاشتی بازم ادامه بده راستی فیلم سینمایی رو من یکیشو دیدم که توی قطب هستند اما کامل ندیدم فیلم سینمایی هاش جدا و اصلا به خود ناروتو مرتبط نیست

zed2
27-04-2008, 16:06
خیلی ممنون از اهنگ ها خیلی حال کردم باحاشون اما هنوز اون چیزی رو که می خواستم نزاشتی بازم ادامه بده راستی فیلم سینمایی رو من یکیشو دیدم که توی قطب هستند اما کامل ندیدم فیلم سینمایی هاش جدا و اصلا به خود ناروتو مرتبط نیست
انهایی که بر اساس سری اول است منظورم نیست منظورم قیلم های بر اساس سری دوم است.انی که شما گفتی مال سری اول است.

ویرایش :الان قسمت 56 برای من تازه امد برم بگیرم تا فردا شاید بتونم خلاصه اش و موضوع های جالبش را بگم

vahaab
27-04-2008, 20:41
دوستان بگم بدونید ساسوکه این همه وقت فکر می کرد ایتاچی دشمنشه در صورتی که اشتباه می کرد ایتاچی فقط می خواست ازش یک مرد کامل بسازه و همچنین از اون حفاظت کرد و بعد از مرگ عزیزمان ایتاچی کل تکنیک های ایتاچی به ساسوکه منتقل شد همچنین اون اتش سیاه که یکی از تکنیک های کلاس A که خود ایتاچی هکس کرده
منظورت چیه یعنی میخوای بگی ایتاچی خانواده خودش رو قتل عام نکرده خوب پس کی کرده اصلا ایتاچی اون لحظه اونجا چیکار میکرده چرا از خانواده خودش دفاع نکرد من که به کلی گیج شدم
راستی اگه ممکنه چندتا سایت که بشه ازشون قسمتهای جدیده ناروتو رو دانلود کرد معرفی کنید البته با زیرنویس اینگلیسی
آخه از سایت هائی که خودم ازشون دانلود میکنم چندان راضی نیستم

darkwater
28-04-2008, 10:26
ببخشید کسی می دونه پشت لباس پدر ناروتو چی نوشته

fswteam
28-04-2008, 21:04
منظورت چیه یعنی میخوای بگی ایتاچی خانواده خودش رو قتل عام نکرده خوب پس کی کرده اصلا ایتاچی اون لحظه اونجا چیکار میکرده چرا از خانواده خودش دفاع نکرد من که به کلی گیج شدم
راستی اگه ممکنه چندتا سایت که بشه ازشون قسمتهای جدیده ناروتو رو دانلود کرد معرفی کنید البته با زیرنویس اینگلیسی
نه اصلا موضوع این نیست بابا مسئله این هستش که ایتاچی برای این ساسوکه رو نکشت که می خواست ازش محافظت کنه و اونو تشویق به اموختن هرچه بیشتر تکنیک ها بکنه حالا اون مانگا رو سعی می کنم فارسی کنم براتون بزارم

انهایی که بر اساس سری اول است منظورم نیست منظورم قیلم های بر اساس سری دوم است.انی که شما گفتی مال سری اول است.

ویرایش :الان قسمت 56 برای من تازه امد برم بگیرم تا فردا شاید بتونم خلاصه اش و موضوع های جالبش را بگم

والا خودتون فهمیدید چی گفتید من که نفهمیدم :31:

ببخشید کسی می دونه پشت لباس پدر ناروتو چی نوشته
والا ژاپینی بلد نیستم اما فکر کنم یا زده هوکاگه یا کونوها یا توی همین مایه ها شایدم اسمشو زده حالا چی کار دارید سوال کنکور امساله ؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!! !!!!!!!!!!! :31:

zed2
28-04-2008, 21:48

تورنتی می خوای .معمولی می خوای؟تو پست های قبل کلی گفتن.به من بگو از کدوم استفاده می کنی برات تکراری نفرستم.

نه اصلا موضوع این نیست بابا مسئله این هستش که ایتاچی برای این ساسوکه رو نکشت که می خواست ازش محافظت کنه و اونو تشویق به اموختن هرچه بیشتر تکنیک ها بکنه حالا اون مانگا رو سعی می کنم فارسی کنم براتون بزارم

والا خودتون فهمیدید چی گفتید من که نفهمیدم :31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا مگه از ناروتو 3 تا فیلم نساختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من می گم بر اساس شیپون ( که همشون بزرگتر شدن) یک فیلم ساختن.فهمیدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
29-04-2008, 03:23
تورنتی می خوای .معمولی می خوای؟تو پست های قبل کلی گفتن.به من بگو از کدوم استفاده می کنی برات تکراری نفرستم.

بابا مگه از ناروتو 3 تا فیلم نساختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من می گم بر اساس شیپون ( که همشون بزرگتر شدن) یک فیلم ساختن.فهمیدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله فهمیدم اما لینکی ندارم من یکی از فیلم سینمایی ها رو روی دی وی دی دارم اما بقیه رو نمی دونم از کجا دانلود کنم برای فیلم سینمایی 2 و 3 که سومی از شیپودن کسی جایی میشناسه برای دانلود؟

hpk34
29-04-2008, 10:27
آقای zed2 من که قبلا گفتم ممکنه بخوان برای شیپودن هم فیلم بسازن.

آقا محمد شما میتونید از این آدرس فیلم ها رو دانلود کنید.آخر صفحه فیلم هاشو گذاشته.البته لینکش تورنت هست:

من که 51-52 رو دان کردم.حالم بدجور گرفته شد.این همه شور زدم ولی هیچ چیز خاصی نداشت.

از مانگا یا انیمه خبر خاصی نیست؟؟

zed2
29-04-2008, 11:53
بله فهمیدم اما لینکی ندارم من یکی از فیلم سینمایی ها رو روی دی وی دی دارم اما بقیه رو نمی دونم از کجا دانلود کنم برای فیلم سینمایی 2 و 3 که سومی از شیپودن کسی جایی میشناسه برای دانلود؟
خدا را شکر منظورم را فهمیدی.

آقا محمد شما میتونید از این آدرس فیلم ها رو دانلود کنید.آخر صفحه فیلم هاشو گذاشته.البته لینکش تورنت هست:

من که 51-52 رو دان کردم.حالم بدجور گرفته شد.این همه شور زدم ولی هیچ چیز خاصی نداشت.

اره و رفتم دنبالش:
بچه ها یک خبر جدید الان لینک تورنت فیلم ناروتو شیپون امده.
Naruto Shippuuden Movie
البته هنوز کار نمیکنه چون سیتر نداره
خلاصه قسمت 56 شیپون:
ناروتو تمریناتش را ادامه میده همچین با پرسیدن از کاکاشی در مورد اینکه بجز خودش کی دیگر منشا قدرت باد را دارد می پرسد و می فهمد که اسوما هم این قدرت را داره و میره پیش اسوما که قسمتی از قابلیت های این نیرو رو ببینه .
اسوما هم بهش نمونه تش را نشان می دهد و می گوید اگر بتونی کامل از قدرتت استفاده کنی حتی سنگ را ه می توانی بشکافی.در این حین تسوناده به علت احتیاط تصمیم می گیره که نارتو رو به یک ماموریت سطح B بفرسته . در این هین ناروتو می فهمه اسوما پسر هوکاگه سوم بوده
.نکات جالبش هم اینکه موقع تمرین برش برگ با قدرتش موقعی که کپی ها هم همین کار را می کردن . ناروتو اصلی از کپی هاش عقب می مونه و میگه چرا من نمی تونم انجام بدم یکی از کپی هاش میگه اخه تو با من فرق داری
ناروتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و میگه احمق تو منی (اینو باید تو خود این قسمت ببینید تا بفهمید)
یک جای دیگر که اسوما می خواهد برای کورنای گل ببرد.(از شاگردش اینو میگیره)اینو اول می پرسه برای کیه نمی گه بعد که داشت می رفت اینو می گه سلام منو به کرونای برسون .اسوما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و موقعی داشت بره شیکامارو میگه ببخشید که نمی تونید بریدملاقات باید بریم ماموریت و اسوما مجبور شد بره ماموریت اخرش که ناروتو و کونوهامارو داشتن در مورد استاد اسوما حرف می زدند .زیاده روی کردن و اسوما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ان دوتا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

fswteam
29-04-2008, 12:34

یعنی چی چیز خاصی نداشت ته قسمت بوود فول بادی چیدوری ساسوکه خودش ته تکنیک
انیمه که هیچی اموزش ناروتو مرحله اولش تموم شده رفتن برای ماموریت
مانگا هم هنوز توبی/مادارا با ساسوکه حرف می زنه

fswteam
29-04-2008, 12:38
خدا را شکر منظورم را فهمیدی.

اره و رفتم دنبالش:
بچه ها یک خبر جدید الان لینک تورنت فیلم ناروتو شیپون امده.
Naruto Shippuuden Movie
البته هنوز کار نمیکنه چون سیتر نداره
خلاصه قسمت 56 شیپون:
ناروتو تمریناتش را ادامه میده همچین با پرسیدن از کاکاشی در مورد اینکه بجز خودش کی دیگر منشا قدرت باد را دارد می پرسد و می فهمد که اسوما هم این قدرت را داره و میره پیش اسوما که قسمتی از قابلیت های این نیرو رو ببینه .
اسوما هم بهش نمونه تش را نشان می دهد و می گوید اگر بتونی کامل از قدرتت استفاده کنی حتی سنگ را ه می توانی بشکافی.در این حین تسوناده به علت احتیاط تصمیم می گیره که نارتو رو به یک ماموریت سطح B بفرسته . در این هین ناروتو می فهمه اسوما پسر هوکاگه سوم بوده
.نکات جالبش هم اینکه موقع تمرین برش برگ با قدرتش موقعی که کپی ها هم همین کار را می کردن . ناروتو اصلی از کپی هاش عقب می مونه و میگه چرا من نمی تونم انجام بدم یکی از کپی هاش میگه اخه تو با من فرق داری
ناروتو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و میگه احمق تو منی (اینو باید تو خود این قسمت ببینید تا بفهمید)
یک جای دیگر که اسوما می خواهد برای کورنای گل ببرد.(از شاگردش اینو میگیره)اینو اول می پرسه برای کیه نمی گه بعد که داشت می رفت اینو می گه سلام منو به کرونای برسون .اسوما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و موقعی داشت بره شیکامارو میگه ببخشید که نمی تونید بریدملاقات باید بریم ماموریت و اسوما مجبور شد بره ماموریت اخرش که ناروتو و کونوهامارو داشتن در مورد استاد اسوما حرف می زدند .زیاده روی کردن و اسوما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ان دوتا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
کاملا درست اما فکر کنم زبانت ضعیف اسوما پسر هوکاگه سوم که عموی کونوهامارو می شه چون کونوهامارو نوه هوکاگه سوم و هوکاگه هفتم ایندست توضیح بیشتر هرکی حواست بگه تا بدم

jangel girl
29-04-2008, 14:03
سلام واقعا ببخشید که انقدر دیر ببه دیر میام
بزارید تابستون بشه 4 دیقه میام به سایت دعا کنین تابستان بشه
فعلا اگر بار گران بودیم و رفتیم ... بقیشو یادم رفته

jangel girl
29-04-2008, 14:05
سلام واقعا ببخشید که انقدر دیر ببه دیر میام:45:
بزارید تابستون بشه 4 دیقه یبار میام به سایت دعا کنین تابستان بشه
ببخشید اشتباهی پیام رو دو بار زدم

فعلا اگر بار گران بودیم و رفتیم ... بقیشو یادم رفته:37:

zed2
29-04-2008, 15:01
کاملا درست اما فکر کنم زبانت ضعیف اسوما پسر هوکاگه سوم که عموی کونوهامارو می شه چون کونوهامارو نوه هوکاگه سوم و هوکاگه هفتم ایندست توضیح بیشتر هرکی حواست بگه تا بدم

مگه من چی گفتم؟ شما کاملترش را گفتید .(زبانت چیه؟ زبان من ؟)
اگر باز هم اطلاعات دارید بدید خوشحال می شیم:20:

سلام واقعا ببخشید که انقدر دیر ببه دیر میام
بزارید تابستون بشه 4 دیقه میام به سایت دعا کنین تابستان بشه
فعلا اگر بار گران بودیم و رفتیم ... بقیشو یادم رفته

سلام واقعا ببخشید که انقدر دیر ببه دیر میام:45:
بزارید تابستون بشه 4 دیقه یبار میام به سایت دعا کنین تابستان بشه
ببخشید اشتباهی پیام رو دو بار زدم

فعلا اگر بار گران بودیم و رفتیم ... بقیشو یادم رفته:37:

همیشه دوبله کار میکنی:27:
ببینیم تا تابستان یادت میاد قولت

vahaab
29-04-2008, 15:46

منون میشم اگه از هر دوتا بدی چون این فایل های تورنت گاهی خیلی توپ دانلود میشن بعضی وقتا هم پدر آدم رو در میارن تا دانلود میشن برای همین چندان قابل اعتماد نیستن

راستی میخواستم بگم چرا این ساسکه این همه نامرد شده :18: خیلی بیمعرفت شده وقتی قسمت 52-51 رو دیدم حالم از دستش گرفته شد :41: وقتی توی ناروتو قبلی موقعی که داشتن با گارا مبارزه میکردن ناروتو خواست با گارا مبارزه کنه ساسکه به ناروتو گفت من دیگه نمیخوام شاهد مرگ دوستام باشم خیلی با این حرفش حال کردم ولی وقتی قسمتهای 52-51 رو دیدم حالم از دستش گرفته شد :13: مخصوصا وقتی که میخواست به ساکورا حمله کنه که اگه یاماتو نیومده بود جلو شاید با شمشیرش شکم ساکورا رو سفره کرده بود

zed2
30-04-2008, 14:07
منون میشم اگه از هر دوتا بدی چون این فایل های تورنت گاهی خیلی توپ دانلود میشن بعضی وقتا هم پدر آدم رو در میارن تا دانلود میشن برای همین چندان قابل اعتماد نیستن

راستی میخواستم بگم چرا این ساسکه این همه نامرد شده :18: خیلی بیمعرفت شده وقتی قسمت 52-51 رو دیدم حالم از دستش گرفته شد :41: وقتی توی ناروتو قبلی موقعی که داشتن با گارا مبارزه میکردن ناروتو خواست با گارا مبارزه کنه ساسکه به ناروتو گفت من دیگه نمیخوام شاهد مرگ دوستام باشم خیلی با این حرفش حال کردم ولی وقتی قسمتهای 52-51 رو دیدم حالم از دستش گرفته شد :13: مخصوصا وقتی که میخواست به ساکورا حمله کنه که اگه یاماتو نیومده بود جلو شاید با شمشیرش شکم ساکورا رو سفره کرده بود
والا برای من سرعت تورنت گرفتن خیلی عالی است از سایتهایی که گفتین همیشه حداکثر سرعت را می ده.
فرمت rmvb می ده ولی بعضی مواقع سرورش اجازه دانلود نمیده یا تاخیر زیاد داره.بعضی جاها هم کیفیتش خراب است.

این یکی هم هست که با ثبت نام راحت می تونی ازش با کیفیت خوب دانلود کنی و همیشه سریع ارائه می کنه

برای شیپون
راستی من فیلم شیپون را دیدم. تیتراژی که تو قسمت های 20 تا 26 فکر کنم نشون می ده مربوط به فیلم است.

fswteam
30-04-2008, 19:34
والا برای من سرعت تورنت گرفتن خیلی عالی است از سایتهایی که گفتین همیشه حداکثر سرعت را می ده.
فرمت rmvb می ده ولی بعضی مواقع سرورش اجازه دانلود نمیده یا تاخیر زیاد داره.بعضی جاها هم کیفیتش خراب است.

این یکی هم هست که با ثبت نام راحت می تونی ازش با کیفیت خوب دانلود کنی و همیشه سریع ارائه می کنه

برای شیپون
راستی من فیلم شیپون را دیدم. تیتراژی که تو قسمت های 20 تا 26 فکر کنم نشون می ده مربوط به فیلم است.
پس اون مرگ که برای ناروتو هست برای فیلمشه ببینم فیلم از کجا گرفتی میشه لینک فیلم بدی منم برم دانلود کنم و ببینم

jangel girl
30-04-2008, 19:41
اتفاقی وقت پیدا کردم بیام سایت:27:حالا اخبار جدید و شخصیت جدید رو بچسب :18:ببخشید خارجکی:41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Yomi, a dark medical ninjutsu user, seeks to revive a demon known as Mouryou. Yomi is the survivor of a fallen shinobi clan who worshipped Mouryou and used his powers to create a Ghost Army of stone puppets. With the army, they almost managed to conquer the entire continent, but a priestess from the Demon Country managed to separate Mouryou from his physical body and seal him. Yomi has released Mouryou’s spirit again in order to try to conquer the world and establish again the Thousand Year[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Kingdom that his clan had envisioned. Yomi offers Mouryou his own body to temporarily contain his spirit. To unleash Mouryou’s true powers, they must first travel to Swamp Country where Mouryou’s physical body is sealed. Yomi once again resurrects the Ghost Army to march towards Swamp Country, destroying everything in their way. He sends his four henchmen, Kusuna, Shizuku, Gitai and Setsuna, to assassinate Shion, the current high priestess of Demon Country and the only one who can seal Mouryou away again.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Konoha has learned of the release of Mouryou and sends many advance teams to try to stop the Ghost Army, but without much success. Tsunade calls in Naruto and Sakura and pairs them with Neji and Lee to go on a[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) special mission. They will travel to Demon Country to be Shion’s bodyguards and ensure she makes it safely to Swamp County to reseal Mouryou. The team arrives at Shion’s temple in time to chase off Yomi’s henchmen. But upon seeing Naruto, Shion reveals that she has had a vision - one where Naruto dies while trying to protect her.Shion
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shion is the current high priestess of Demon Country and is the daughter of the previous priestess who sacrificed herself to seal away the demon Mouryou. She has led a pampered life and appears at the beginning to care little for those who sacrificed their lives to protect her - leading to conflicts with Naruto. But like Naruto, Shion has lived a lonely life because the villagers are afraid of her powers. As a priestess‘s daughter, Shion has inherited the ability to see into the future and foretell when someone is going to die while trying to protect her. As her visions have been always accurate so far, all the villagers avoid her so as to avoid being in one of her future visions.

Yomi
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The survivor of a clan of shinobi who once attempted to conquer the world using the power of Mouryou. Using an army of stone warriors, they were on the verge of defeating the other countries, when a high priestess from the Demon Country sealed away Mouryou. Yomi is a practitioner of dark medical ninjutsu and has created a technique to inject chakra into his followers to boost their powers and allow them to use any element of their choosing. Using his dark medical ninjutsu knowledge, Yomi was able to prepare his body to become a temporary host to Mouryou’s spirit. However, the strain on his body slowly begins to show their effects.

Mouryou
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A demon whose spirit and physical body were separated and sealed away in shrines by Miroku, the previous high priestess of Demon Country. His spirit is sealed in Demon Country while his body is sealed in Swamp Country. Mouryou’s physical form appears as a black/purplish cloud of dark energy, though he can manipulate his body into the form of multiple serpents.

Miroku
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The previous high priestess of the Demon Country and Shion’s mother. She sacrificed herself in order to seal away Mouryou. Miroku wanted Shion to live a normal life and prevented her from learning about her true powers. But to protect her daughter, she left Shion a special bell which allows Shion to foresee her own death in the future and be able to prevent it. However, to save Shion’s life, another one must usually be sacrificed in her place.

Taruho
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A dedicated temple guardsmen and servant who has sworn to protect Shion with his life. He appears always to be calm and collected, and is implacable in his loyalty to Shion. Even after Shion revealed to him that he will die in order to protect her, he continues to accompany Naruto and the others on their mission. Kusana
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The leader of the Gang of Four, a group of shinobi henchmen who serve Yomi. Everyone on his team refers to him as 'brother', but whether they are actual siblings is not known. Kusana can control the parasitic worm creatures which Yomi uses to carry out some of his dark medical ninjustu. He can use them to infuse chakra into his teammates or use them to attack and paralyze his foes. Shizuku
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] The only female (?) member of the Gang of Four. She enjoys taunting the enemy and performing acrobatic-style moves. Her prefered jutsu element is Water. Gitai
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Gitai is the wild member of the team and loves wreaking havoc. He also has an ability to track down their prey using his nose much like Kiba Inuzuka. His preferred chakra element is Earth

. Setsuna
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Setsuna prefers to use Wind element jutsus and appears to be more reserved and calculating in his attacks than Gitai or Shizuku

hpk34
30-04-2008, 19:41

برای شیپون

آقای zed2 این سایتی که معرفی کردین ادامه دانلود همیشگی داره؟؟:20:حجم هر قسمتش حدود چقدر میشه؟؟

خوب پس حدس من درست بود که گفتم شاید اون صحنه ها مربوط به فیلم باشه.:8:

خوب آقا وهاب هنوزم از ساسوکه طرفداری میکنید؟؟:27:

من 80 درصد احتمال میدم وقتی ساسوکه حرفاش با توبی تموم شد پیش ناروتو و ساکورا بر نمی گرده و همینطوری میمونه.:41:

اصلا این احتمال هم میدم که جزو آکاتسوکی بشه.:46:

آقا محمد این تکنیک فول بادی چیدوری ساسوکه هم که خیلی مالی نبود.:27:درسته که همشونو ناکار کرد ولی نسبت به تکنیکا دیگه ای که دیدم چیز خاصی نبود.:31:

در ضمن 51-52 غیر از این تکنیک چیز خاص دیگه ای نداشت.:13:

خدایا چی میشد این crunchyroll پولی نمیشد.:19:اونوقت من جای اینکه یه هفته برای دانلود 1 قسمت صبر کنم حداکثر 3 روز صبر میکردم.:2:

zed2
30-04-2008, 20:14
پس اون مرگ که برای ناروتو هست برای فیلمشه ببینم فیلم از کجا گرفتی میشه لینک فیلم بدی منم برم دانلود کنم و ببینم

نمرد بابا تو فیلم . تقدیر را عوض کرد
تورنت گرفتم. تو سایت ها هنوز ندیدم
jangel girl

این شخصیت ها همش مال فیلمه

hpk34

من اینو پیدا کردم ازش استفاده نکردم.چون اول با ان یکی شروع کردم ترجیح دادم همان را ادامه بدم

لینک جدید

پهنای باندم برای امروز تمام شد!!!!!
الان کار نمیکنه باید فردا بگیرید. نمی دونم این همه علاقع مند کجا بودن
ویرایش : پهنای باند رو ریست کردم 100 نفر ریختن فایل ها رو دانلود کردن!!!!!چه خبره

fswteam
01-05-2008, 14:24
پس من از غافله عقبم چون فقط یکی از فیلم سینمایی ها رو دیدم اونم فکر کنم اونی بوود که ناروتو و ساکورا و شیکامارو بودند بعد در مورد اون کشتی اهنی اپاتیون فکر کنم بوود چیزای خیلی جالبی داشت از همه بیشتر رازنگان قرمز نارتو خیلی باحال بود با یه دست رازنگان قرمز و با دست دیگه رازنگان ابی پس برم اون دوتای دیگه رو هم بگیرم

vahaab
01-05-2008, 15:05
البته من احتمال میدم در نهایت ساسکه برگرده به کونوها چون اگه به شکل دیگه ای تموم بشه ممکنه عده ای از طرفداران این انیمه ابراز نارضایتی کنن در نتیجه فکر میکنم برای جلب رضایت تمام بیننده ها هم که شده پایانی رضایتبخش رو برای ساسکه درنظر بگیرن البته بازم میگم این یک احتماله شاید اینجور نشه و یا حتی ساسکه کشته بشه

jangel girl
01-05-2008, 16:09
دوستان شما حالتون خوبه ؟
اصلا فکش رو هم نکنین که ساسوکه به کونوها بر گرده:27:
راستی من تا اون جایی که یادمه موهای کوشینا ( مادر ناروتو ) بلند بوده پس برای چی تو این عکس موهاش
کوتاهه؟؟؟؟؟!!!!!

fswteam
01-05-2008, 19:03
دوستان شما حالتون خوبه ؟
راستی من تا اون جایی که یادمه موهای کوشینا ( مادر ناروتو ) بلند بوده پس برای چی تو این عکس موهاش
کوتاهه؟؟؟؟؟!!!!!
من هر عکسی ازش داشتم موهاش کوتاه بود کدام عکسی هست که موهاش بلنده؟

hpk34
01-05-2008, 19:16
البته من احتمال میدم در نهایت ساسکه برگرده به کونوها چون اگه به شکل دیگه ای تموم بشه ممکنه عده ای از طرفداران این انیمه ابراز نارضایتی کنن در نتیجه فکر میکنم برای جلب رضایت تمام بیننده ها هم که شده پایانی رضایتبخش رو برای ساسکه درنظر بگیرن البته بازم میگم این یک احتماله شاید اینجور نشه و یا حتی ساسکه کشته بشه

آقا وهاب اگه اینطوری بود که ایتاچی رو هم نمیکشتن.:27:چون طرفدارای ایتاچی هم کمتر از ساسوکه نیستن.:21:

من بازم میگم که احتمال داره عضو آکاتسوکی بشه و یا اینکه به کونوها برنگرده.:46:

از این .......:31:که ما دیدیم بعید نیست.:13:

من خیلی وقت بود از مادر ناروتو عکسی ندیده بودم.با اقتدار به نظر میرسه.:5:

هنوزم موضوع خاصی به ذهنتون نمیرسه؟:31:

fswteam
02-05-2008, 07:58
:18::18::18: :2::2::2::2:ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا :41:
دوستان قسمت 57 58 و مانگا 399 هم رفت برای هفته بعد نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههه

اعصابم ریخت به هم شدید بابا چرا اینا دارن اینطوری می کنن اینطوری که سالی 20 قسمت بیشتر نمی دن بیرون کی می خوان تموم کنن :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
02-05-2008, 21:12
پس من از غافله عقبم چون فقط یکی از فیلم سینمایی ها رو دیدم اونم فکر کنم اونی بوود که ناروتو و ساکورا و شیکامارو بودند بعد در مورد اون کشتی اهنی اپاتیون فکر کنم بوود چیزای خیلی جالبی داشت از همه بیشتر رازنگان قرمز نارتو خیلی باحال بود با یه دست رازنگان قرمز و با دست دیگه رازنگان ابی پس برم اون دوتای دیگه رو هم بگیرم
الان 3 تا بر اساس سری اول و یکی بر اساس سری دوم امده .
چنئ قسمت OST هم از سری اول هست که من تازه پیدا کردم.فقط هنوز لینکاش خرابه (یک قسمت 20 ثانیه اش را دانولد کردم بعد اینترنت قطع شد حالم را گرفت:19:

ببینیم

دوستان شما حالتون خوبه ؟
کوتاهه؟؟؟؟؟!!!!!

خوب موقع رزمی عین ساکورا است دیگر.

آقا وهاب اگه اینطوری بود که ایتاچی رو هم نمیکشتن.:27:چون طرفدارای ایتاچی هم کمتر از ساسوکه نیستن.:21:

من بازم میگم که احتمال داره عضو آکاتسوکی بشه و یا اینکه به کونوها برنگرده.:46:

از این .......:31:که ما دیدیم بعید نیست.:13:

من خیلی وقت بود از مادر ناروتو عکسی ندیده بودم.با اقتدار به نظر میرسه.:5:

هنوزم موضوع خاصی به ذهنتون نمیرسه؟:31:

تو مانگا موقعی که جیرایا فهمید پدر خونده ناروتو است:21:انجا موهاش فکر کنم بلند بود

:18::18::18: :2::2::2::2:ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا :41:
دوستان قسمت 57 58 و مانگا 399 هم رفت برای هفته بعد نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههه

اعصابم ریخت به هم شدید بابا چرا اینا دارن اینطوری می کنن اینطوری که سالی 20 قسمت بیشتر نمی دن بیرون کی می خوان تموم کنن :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:18:
از این شوی ها نکنید من دق می کنم کلی ارزو داشتم امشب امدن قسمت جدید را بشنوم.:19::41:
حالا باز یک هفته صبر:41::41::19::19::19:

لینک جدید.این البومی که از اهنگ ها ی انیمی است دارم بزودی تمام میشه یکی دیگر را هم می زارم.

دو تا بجای دو تا قسمت

vahaab
04-05-2008, 19:18
هی ی ی ی ی.ی ی.ی . ی . ی. . ی . . . ی . . . ! کجا رفتین یک دفعه همه غیب شدن :18:

zed2
04-05-2008, 21:18
هی ی ی ی ی.ی ی.ی . ی . ی. . ی . . . ی . . . ! کجا رفتین یک دفعه همه غیب شدن :18:
غیب نشدیم .بقول یکی موضوع نیست.
من یک چیز جالب کشف کردم.
اولین بار که ساسوکه شارینگانش را استفاده می کند یکی از چشم هاش یکدونه نقطه داره یکی دیگه دو تا...
تو قسمت 7 تا 15 فکر کنم بود

fswteam
04-05-2008, 22:00
غیب نشدیم .بقول یکی موضوع نیست.
من یک چیز جالب کشف کردم.
اولین بار که ساسوکه شارینگانش را استفاده می کند یکی از چشم هاش یکدونه نقطه داره یکی دیگه دو تا...
تو قسمت 7 تا 15 فکر کنم بود
قسمتی بود که داشت با هاکو و زابوزا مبارزه می کردند تیم 7 همونجاست که ناروتو بیهوش شده و ساسوکه برای محافظت از اون تا هاکو می خواد به نارتو تیر بزنه ساسوکه خودشو فدا می کنه(ببینید ساسوکه جون منو چی کار می کنه)

zed2
04-05-2008, 22:48
قسمتی بود که داشت با هاکو و زابوزا مبارزه می کردند تیم 7 همونجاست که ناروتو بیهوش شده و ساسوکه برای محافظت از اون تا هاکو می خواد به نارتو تیر بزنه ساسوکه خودشو فدا می کنه(ببینید ساسوکه جون منو چی کار می کنه)
دقیقا همانجا که شارینگانشو استفاده کرد چشماش را نگاه کنید.
(در ضمن انقدر قربون ساسوکه نرو ببینم .ببخشید که بعدا سعی داشت ناروتو را بکشه)
راستی شما از کجا می فهمین قسمت ها می افته هفته بعد؟

hpk34
05-05-2008, 07:25
هی ی ی ی ی.ی ی.ی . ی . ی. . ی . . . ی . . . ! کجا رفتین یک دفعه همه غیب شدن

من که هر روز میام.ولی بقول آقای zed2 موضوعی نداریم که ببحثیم.:41:

(در ضمن انقدر قربون ساسوکه نرو ببینم .ببخشید که بعدا سعی داشت ناروتو را بکشه)
راستی شما از کجا می فهمین قسمت ها می افته هفته بعد؟

اینم بگین که ناروتو وقتی که اوروچیمارو با ساسوکه میجنگید اومد کمکش و تا آخرین لحظه ازش محافظت کرد.:40:

راستی منم همین سوال رو دارم.:10:

این قسمت 53 واقعا مزخرف بود.حالم اساسی گرفته شد.:2:خدا کنه 54 دیگه اینطوری نباشه.:19:

zed2
05-05-2008, 07:38
من که هر روز میام.ولی بقول آقای zed2 موضوعی نداریم که ببحثیم.:41:

اینم بگین که ناروتو وقتی که اوروچیمارو با ساسوکه میجنگید اومد کمکش و تا آخرین لحظه ازش محافظت کرد.:40:

راستی منم همین سوال رو دارم.:10:

این قسمت 53 واقعا مزخرف بود.حالم اساسی گرفته شد.:2:خدا کنه 54 دیگه اینطوری نباشه.:19:
54 یا 57-58 ؟
2 تا قسمت جدید امده ها

hpk34
05-05-2008, 12:33
آقای zed2 شما که میدونید ما زغالیا از وقتی که crunchyroll پولی شده وضعمون خراب شده. و قسمت 28-7 مگی رو باید 55-60 مگ دانلود کنیم.

راستی خبری ا مانگا جدید نشده؟؟هنوز دارن با هم حرف میزنن؟؟؟

قسمت 54 حال گیری نیست؟؟

fswteam
05-05-2008, 14:43
آقای zed2 شما که میدونید ما زغالیا از وقتی که crunchyroll پولی شده وضعمون خراب شده. و قسمت 28-7 مگی رو باید 55-60 مگ دانلود کنیم.

قسمت 54 حال گیری نیست؟؟

Naruto Anime Episode 57 (05/08/08)
Naruto Manga Chapter 399 (05/09/08)
Naruto Anime Episode 58 (05/08/08)
Naruto Manga Chapter 400 (05/16/08)

شاید اینطوری راحت بفهمید والا ما که منتظریم تا بیاد اخرین قسمتی که می بینم این جمعه اخه بعدش می رم برای امتاحانات ترم و تا بعد از اون نمییام نت

zed2
05-05-2008, 22:10

قسمت 54 حال گیری نیست؟؟

Naruto Anime Episode 57 (05/08/08)
Naruto Manga Chapter 399 (05/09/08)
Naruto Anime Episode 58 (05/08/08)
Naruto Manga Chapter 400 (05/16/08)

شاید اینطوری راحت بفهمید والا ما که منتظریم تا بیاد اخرین قسمتی که می بینم این جمعه اخه بعدش می رم برای امتاحانات ترم و تا بعد از اون نمییام نت

اقا نگفتی چحوری این اطلاعات را میاری؟

Lightِِ
05-05-2008, 22:19

قسمت 54 حال گیری نیست؟؟

رفیق چند تا نکته

1) انیمه هایی که دارای Licence هستند از روی سایت crunchyroll برداشته میشند نمونش Bleach ، Naruto و خیلی از انیمه های دیگه که نام بردنش از حوصله بحثمون خارجه ... پس حذف ناروتو از سایت crunchyroll بدلیل پولی شدن نبود و نیست

2) شما میتونی از طریق سایت زیر

الف ) از زمان پخش قسمت های آینده ی نارتو اطلاع پیدا کنی
ب ) جدید ترین قسمت های ناروتو شیپودن را با حجم معقولی دانلود کنی (حدود 30-40 مگابایت)

3 ) قسمت آینده ی مانگا جمعه این هفته منتشر میشه ... جمعه ای که گذشت بدلیل اینکه در ژاپن عید بود Manga ی ناروتو منتشز نشد

رفیق جواب توهم اون بالا دادم :46:

zed2
05-05-2008, 23:09
رفیق چند تا نکته

1) انیمه هایی که دارای Licence هستند از روی سایت crunchyroll برداشته میشند نمونش Bleach ، Naruto و خیلی از انیمه های دیگه که نام بردنش از حوصله بحثمون خارجه ... پس حذف ناروتو از سایت crunchyroll بدلیل پولی شدن نبود و نیست

ب ) جدید ترین قسمت های ناروتو شیپودن را با حجم معقولی دانلود کنی (حدود 30-40 مگابایت)

3 ) قسمت آینده ی مانگا جمعه این هفته منتشر میشه ... جمعه ای که گذشت بدلیل اینکه در ژاپن عید بود Manga ی ناروتو منتشز نشد

رفیق جواب توهم اون بالا دادم :46:
تشکر از معرفی ها و ممنون به خاطر کمک به دوستان.
(همچنین کمک به بنده)

لینک جدید

fswteam
06-05-2008, 04:04

artara74
06-05-2008, 16:45
ببخشيد كسي لينك دانلود كم حجم اين انيمه رو نداره؟ راستي كسي دي وي دي اي سراغ داره كه اين انيمه روش باشه؟ يا اينكه يه جوري خودش اونو به دست من برسونه؟

zed2
06-05-2008, 19:14
ببخشيد كسي لينك دانلود كم حجم اين انيمه رو نداره؟ راستي كسي دي وي دي اي سراغ داره كه اين انيمه روش باشه؟ يا اينكه يه جوري خودش اونو به دست من برسونه؟
کاربر Light یک سایت معرفی کرده و گفته است حجم قسمت ها 20 30 مگ است(کیفیت را نمی دونم)
قبلا هم بعضی کاربر ها این انیمه را دانلود کرده بودند و دیویدی اش را می دادن .نمی دونم هنوز فعال هستند یا نه تو پست های قدیم نگاه کنی می بینی.
fswteam جان از معرفی هم ممنون.

vahaab
07-05-2008, 12:33
شرمنده بچه ها نمیدونم چی شد که یدفه این پستی که بالا دادم 4 بار تکرار شد اصلا خودم هم نفهمیدم واسه همین مجبور شدم همه رو ویرایش کنم تا اینجوری شن بازم عذر میخوام :42: :42: :42: :42: :42:

vahaab
07-05-2008, 12:35
ایول پسر عجب سایت توپیه حجم فقط بینه 30 تا 40 مگا بایت هسته :10: :26:
فقط خدا کنه کیفیتش همخ خوب باشه ::

fswteam
07-05-2008, 15:11
کاربر Light یک سایت معرفی کرده و گفته است حجم قسمت ها 20 30 مگ است(کیفیت را نمی دونم)
قبلا هم بعضی کاربر ها این انیمه را دانلود کرده بودند و دیویدی اش را می دادن .نمی دونم هنوز فعال هستند یا نه تو پست های قدیم نگاه کنی می بینی.
fswteam جان از معرفی هم ممنون.

بهت تبریک می گم کاربر فعالتم که گرفتی مارو هم دریاب دوستان من این هفته اخرین قسمت شیپودن 57 58 و اخرین مانگا 399 رو می گیرم بعد می رم و 26 خرداد به بعد میام انشاا... که نا امیدم نکنند برای همه ارزو خوش بختی می کنم

zed2
07-05-2008, 15:21
عزیز من دی . وی . دی ناروتو رو دارم البته تا قسمت شیپودن 56 اگه میخواهی پیام خصوصی بده و یا ایمیل بده
vahaab_exe@yahoo.com

یکی پیدا شد:31:

ایول پسر عجب سایت توپیه حجم فقط بینه 30 تا 40 مگا بایت هسته :10: :26:
فقط خدا کنه کیفیتش همخ خوب باشه ::
این قسمت هارو گرفتی کیفیتش را بگو

بهت تبریک می گم کاربر فعالتم که گرفتی مارو هم دریاب دوستان من این هفته اخرین قسمت شیپودن 57 58 و اخرین مانگا 399 رو می گیرم بعد می رم و 26 خرداد به بعد میام انشاا... که نا امیدم نکنند برای همه ارزو خوش بختی می کنم

تشکر.:10:
ما که شما را همیشه در میابیم :10:فعلا فقط به تعداد صندوقم اضافه شده کار دیگری نمی کنم.
باشه. تا 26 خرداد اگر زنده ماندی:27:.ارزوی رپاس کردن همه درس ها:46:

artara74
07-05-2008, 15:43
يه لحظه فكر كنيد ببينيد كه اگه ماه ديگه اومد و گفتن آخرين قسمت ناروتو. واقعا چقدر بده. نمي تونم تحمل كنم.
راستي دستتون درد نكنه. تو هيچ تاپيكي كسي همچين كارايي رو نميكنه. وقتي سوال مي پرسي كسي جواب نمي ده. ممنون

zed2
07-05-2008, 17:14
يه لحظه فكر كنيد ببينيد كه اگه ماه ديگه اومد و گفتن آخرين قسمت ناروتو. واقعا چقدر بده. نمي تونم تحمل كنم.
راستي دستتون درد نكنه. تو هيچ تاپيكي كسي همچين كارايي رو نميكنه. وقتي سوال مي پرسي كسي جواب نمي ده. ممنون

???????
دوست من 2 تا تاپیک برای دانلود ناروتو است به اضافه سایت هایی که اینجا معرفی کردیم .اقای vahaab هم که گفت داره.
شما صفحه قبل را نخوانده اید؟؟؟؟؟

artara74
07-05-2008, 17:35
اخه عزيزم من تعريف كردم. گفتم تو هيچ تاپيكي كسي اينقدر كاربر تازه وارد رو تحويل نمي گيره. اگه برداشت بدي كرديد عذز مي خوام

Genjo
07-05-2008, 17:57
Zed 2:

کاربر فعال شدن در انجمن فیلم و بازیی های آنلاین و شبکه ای رو بهتون تبریک میگم:11:

بعد از ماهی سالی اومدی ولی عوضش خبر خوشی رو شنیدیم:10:

*Batman*
07-05-2008, 18:50
من هم فیلم جدید Narotu Shipuudden را دیدم. جالب بود.
ولی به کسایی که ناراحتی قلبی دارن توصیه میکنم صحنه اول فیلم را نبینن.خودم نزدیک بود سکته کنم.

zed2
07-05-2008, 20:00
اخه عزيزم من تعريف كردم. گفتم تو هيچ تاپيكي كسي اينقدر كاربر تازه وارد رو تحويل نمي گيره. اگه برداشت بدي كرديد عذز مي خوام

ببخشید :11:من امروز معلوم نیست چرا انقدر بد می خونم و بد می نویسم.چند جا دیگر هم مشکل پیش امد .ناراحت نشید.فکر کنم ذوق زده شدم:31:

Zed 2:

کاربر فعال شدن در انجمن فیلم و بازیی های آنلاین و شبکه ای رو بهتون تبریک میگم:11:

بعد از ماهی سالی اومدی ولی عوضش خبر خوشی رو شنیدیم:10:

تشکر.:10:من که همیشه اینجام:13:

ولی به کسایی که ناراحتی قلبی دارن توصیه میکنم صحنه اول فیلم را نبینن.خودم نزدیک بود سکته کنم.

اه :41:راست گفتی منم اولش را دیدم سکته کردم یک دقیقه فیلم را استوپ کردم ببینم درست دیدم یا نه :18:

Genjo
07-05-2008, 20:03
ببخشید :11:من امروز معلوم نیست چرا انقدر بد می خونم و بد می نویسم.چند جا دیگر هم مشکل پیش امد .ناراحت نشید.فکر کنم ذوق زده شدم:31:

تشکر.:10:من که همیشه اینجام:13:

اه :41:راست گفتی منم اولش را دیدم سکته کردم یک دقیقه فیلم را استوپ کردم ببینم درست دیدم یا نه :18:

میدونم شما اینجایی!!! ولی من نیستم:31:

برایه همین برام تازگی داشت:10:

hpk34
08-05-2008, 19:43
رفیق چند تا نکته

دوست عزیز اول عضویتتون تو پی سی رو تبریک میگم.:11:

بخاطر توضیحاتی هم که دادین ممنونم.

فقط این سایته که معرفی کردین لینکاش مستقیم نیست و بدرد ما زغالیا نمی خوره.:10:

آره هنوز موقعی که کتاب 7 هری پاتر رو خودم یادمه تا چند وقت حالم گرفته بود.:41:

خدا کنه حالا حالاها تموم نشه.:11:

خوشحالم که دوباره شما رو میبینم.:11:

اه راست گفتی منم اولش را دیدم سکته کردم یک دقیقه فیلم را استوپ کردم ببینم درست دیدم یا نه

مگه اولش چطوریه؟؟؟؟؟؟مردم از کنجکاوی.:19:
----------------------------

آقاي zed2 منم کاربر فعال شدنتون رو تبريک ميگم.:46:

آقا رايان خوشحالم که بعد از چند وقت دوباره اومدين اينجا.:8:

آقا محمد ایشالا که شما هم تو امتحاناتون موفق باشین.:11:

خوب من امروز قسمت 54 هم دانلود کردم.فقط خدا کنه دوباره حالگیری نباشه.:2:

فعلا.:40:

fswteam
08-05-2008, 20:17

باید حتما فیلم سینمایی ببینی هی اون چند وقت پیش می گفتند که ناروتو می میره و میمیره برای همین فیلم سینمایی بود نه برای خود شیپودن اولش نشون می ده ناروتو میمیره اما بعدا دختره عاشق ناروتو می شه و سرنوشت عوض می کنه

fswteam
09-05-2008, 13:11
دوستان 57 58 هم دیدم خیلی جالب بود :41: حیف که یک ماه نمی تونم ببینم دلم می سوزه لعنت به این امتحانا حالا منتظریم فردا مانگا 399 رو هم ببینم چی می شه

دوستان خبر خوش 9 اگوست همین امسال فیلم سینمایی شماره 5 ناروتو شیپودن مییاد این اینتروی که اول این قسمت هاست فکر کنم برای اونه که ناروتو با چاکراش یک پرنده می سازه به احتمال زیاد حالا کامل نمی دونم

artara74
09-05-2008, 15:19
شما اول 4ش رو به ما برسون. 5ش جدا. و ديگر هيچ

zed2
09-05-2008, 16:29

اولش ناروتو داره با یک تلسم اژدهایی می جنگه که یکهو یکیشون از وسط بدنش رد میشه.
بعدش که دارن می زارنش تو قبر و بعد روش را خاک میریزن و سنگ قبر با اسمش می زارن
5 دقیقه اولش همین است

پیغام خصوصی برای این مواقع هستش!!!! تاپیک رو به تراش نفرستید خواهشا!!!
دوستان 57 58 هم دیدم خیلی جالب بود :41: حیف که یک ماه نمی تونم ببینم دلم می سوزه لعنت به این امتحانا حالا منتظریم فردا مانگا 399 رو هم ببینم چی می شه

دوستان خبر خوش 9 اگوست همین امسال فیلم سینمایی شماره 5 ناروتو شیپودن مییاد این اینتروی که اول این قسمت هاست فکر کنم برای اونه که ناروتو با چاکراش یک پرنده می سازه به احتمال زیاد حالا کامل نمی دونم

میاد ولی برای ما خیلی تاخیر داره من هنوز قسمت جدید شیپون را ندیدم صبر کنید

شما اول 4ش رو به ما برسون. 5ش جدا. و ديگر هيچ

4 رو فیلمش امده می تونی بگیری قسمت ها رو هم دو نفر اعلام امادگی کردن.

ویرایش:

zed2
10-05-2008, 10:30
NARUTO OST 1
link:

.....
not complete

artara74
10-05-2008, 16:48
اه ه ه ه ه ه ه ه !
تين همه جون دادم يك عالمه ناروتو دانلود كردم.....بعدا مي بينم ژاپنيه با زير نويس انگليسي. كسي انگليسيش رو سراغ نداره؟ اونايي كه از Cartoon Network هستش. فقط حجم هر اپيسود كمتر از 100 مگ باشه.

zed2
10-05-2008, 19:19
اه ه ه ه ه ه ه ه !
تين همه جون دادم يك عالمه ناروتو دانلود كردم.....بعدا مي بينم ژاپنيه با زير نويس انگليسي. كسي انگليسيش رو سراغ نداره؟ اونايي كه از Cartoon Network هستش. فقط حجم هر اپيسود كمتر از 100 مگ باشه.
این تاپیک قرار بود نسخه اینگلیسی را بزاره:

ولی اگر ژاپنی انیمه ها رو نگاه کنی نسبت به اینگلیسی قشنگ تر است. چون تو اینگلیسی حالت و حس فیلم را معوملا خ نمی رسونه(اینو خودم تجربی می گم . از لحاظ صدا گذاری روی شخصیت ها و دیالوگ ها با هم فرق می کنه)

لینک اهنگ ها از پوشه Naruto OST 2 :

artara74
10-05-2008, 19:22
آخه من انگليسيش رو بيشتر دوست دارم. حالا نداريد؟

zed2
10-05-2008, 19:40
آخه من انگليسيش رو بيشتر دوست دارم. حالا نداريد؟
همان تاپیکی که قبلا سر زدید .

که شاکی بودین حجمش زیاد است. هنوز کسی لینک اینگلیسی زبان کم حجمش را نرفته دونبالش.

*Batman*
11-05-2008, 01:53
من موندم تو کف قدرت هوکاگه اول که تونست همزمان با کیوبی و مادارا مبارزه کنه و پیروز بشه.واقعا محشره.

hpk34
11-05-2008, 05:34
من موندم تو کف قدرت هوکاگه اول که تونست همزمان با کیوبی و مادارا مبارزه کنه و پیروز بشه.واقعا محشره.

یعنی اینکه کیوبی تا حالا 2 بار به کونو ها حمله کرده؟؟!!:8:

خوب واقعا باید قوی بوده باشه که تونسته 2 تاشونو شکست بده.:10:

ولی تو مبارزه با هوکاگه سوم که چیز خاصی ازش ندیدیم.:13:

شاید اون موقع ها هنوز مادارا و کیوبی زیاد قدرتی نداشتن.:31:

من از مانگا 393 تا 399 خوندم.تصمیم گرفتم همه مانگاها رو بخونم.:8:

دوستان اینطور که من فهمیدم ایتاچی به دستور کونوها به قبیله خودش حمله کرده.درسته؟؟؟؟؟

دوستان برای چی ایتاچی وقتی که می خواست بمیره خون خودش رو کشید رو صورت ساسوکه؟؟دلیل خاصی داشت؟؟

zed2
11-05-2008, 08:22

تو مانگا نوشته بود؟

یعنی اینکه کیوبی تا حالا 2 بار به کونو ها حمله کرده؟؟!!:8:

خوب واقعا باید قوی بوده باشه که تونسته 2 تاشونو شکست بده.:10:

ولی تو مبارزه با هوکاگه سوم که چیز خاصی ازش ندیدیم.:13:

شاید اون موقع ها هنوز مادارا و کیوبی زیاد قدرتی نداشتن.:31:

من از مانگا 393 تا 399 خوندم.تصمیم گرفتم همه مانگاها رو بخونم.:8:

دوستان اینطور که من فهمیدم ایتاچی به دستور کونوها به قبیله خودش حمله کرده.درسته؟؟؟؟؟

دوستان برای چی ایتاچی وقتی که می خواست بمیره خون خودش رو کشید رو صورت ساسوکه؟؟دلیل خاصی داشت؟؟

فکر کنم منظورت مادورا بود نه کونوها
اخری را نمی دونم:41:

لینک جدید :

*Batman*
11-05-2008, 11:29
تو مانگا نوشته بود؟

نه. تو مانگا این جمله نبود.ولی مادارا با شودای مبارزه کرد.و مادارا تنها کسی بود که میتونست کیوبی را احضار کنه.از طرفی شودای هم تنها کسی بود که میتونست قدرت کیوبی را کنترل کنه.در واقع کیوبی اونجا یه بازیچه بود و کاری انجام نداد.:2:

یعنی اینکه کیوبی تا حالا 2 بار به کونو ها حمله کرده؟؟!!

بله اینطور که معلومه دو بار حمله کرده و بعد از جنگ اول ناپدید شده .

حالا اینجا یه سوال پیش میاد؟

1-مادارا از کیوبی برای مبارزه با شودای استفاده کرد یا برای نابودی کونوها یا اینکه به قول خودش کیوبی یه بلای طبیعی بود؟ یا اینکه میخواست Uchiha رو نابود کنه به خاطر اینکه بهش پشت کردن.؟

من که گیج شدم .نمیدونم بالاخره کدومش درسته؟

Jiraiya
11-05-2008, 12:07
این انیمه با احساسات آدم بازی میکنه

zed2
11-05-2008, 16:41
این انیمه با احساسات آدم بازی میکنه
یک بار گفتین دوباره چرا می گین؟
یکم مطالع تان را بیشتر کنید
اگر کلمه انیمی و مانگا را توی ویکی پدیا نگاه می کردین می فهمیدی انیمه کارتون بچه ها نیست ( بر عکس فکر مردم عادی که اطلاعات زیادی ندارن)تعداد محدوی از انها مال بچه ها است
برو یک نگاه به این بنداز
مانگا

تقسیم بندی

انیمه

ناروتو هم یک انیمی است که بر اساس مانگا اش ساخته شده و مخصوص یک گروه سنی دیگر است.
در ضمن شما انیمی را دوست ندارید چرا انقدر اصرار می کنید؟
می توانید چیز های دیگر ببینید کسی شما را مجبور نکرده این را حتما ببینید .کلی چیز های شاد دیگر موجود است.(اگر فکر می کنید این شاد نیست)(من این را شاد می دانم)
خلاصه قسمت 57 -58
گروه هفت به ماموریتی میره . که از یک معبد محافظت کنه سر محل قرار ملاقات ناروتو به طور اتفاقی(فرار کردن از دست یک گراز) معبد را پیدا می کنه که سای میبنه و فکر میکنه دشمن است و باحاش میجنگه تا وقتی که رئیس معبد و یاماتو میان جداشون می کنند( سای و ناروتو عین هم با هم دعواشون میشه کی دعوا رو شروع کرد یاماتو و رئیس معبد یقهاشون را عین بجه میگیرن و جداشون می کنند.)
بعد از ملاقات به معبد می رن ( که کلی پله داره و سای موقعی ناروتو بالا امد کله پاش کرد پایین .یاماتو اگر ناروتو رو نگرفته بود حساب سای را می رسید. قیافه ناروتو دیدنی بود)
در انجا علت مراقبت از معبد را به گروه میگه و بعد موقعی که افراد معبد در حال تمرین بودن نارتو میره سراغ سای (برای ادامه دعوا) وانجا میفهمه نگاه افراد معبد به سای مثل افراد کونوها به خودش است و می فهمد اتفاقی مشابه سای براش افتاده.)در همین هین هم به معبد دستبرد میشه.
از وقت میان برنامه هم ساکورا بخاطر اینکه ناروتو اتقش را تمیز نکرده بود سرزنش می کرد که یکهو یک سوسک امد رد شد و ساکورا هم تو اتاق ناروتو با کلی وسایل برخورد کرد.از شدت عصبانیت هم مشت جانانه نصار ناروتو کرد.

hpk34
11-05-2008, 18:55
نه. تو مانگا این جمله نبود.ولی مادارا با شودای مبارزه کرد.و مادارا تنها کسی بود که میتونست کیوبی را احضار کنه.از طرفی شودای هم تنها کسی بود که میتونست قدرت کیوبی را کنترل کنه.در واقع کیوبی اونجا یه بازیچه بود و کاری انجام نداد.:2:

آقای *Batman* میشه بگین شودای دیگه کیه؟؟من هر چی مانگا رو خوندم چیزی بنام شودای ندیدم.:10:

حالا اینجا یه سوال پیش میاد؟

1-مادارا از کیوبی برای مبارزه با شودای استفاده کرد یا برای نابودی کونوها یا اینکه به قول خودش کیوبی یه بلای طبیعی بود؟ یا اینکه میخواست Uchiha رو نابود کنه به خاطر اینکه بهش پشت کردن.؟

من که گیج شدم .نمیدونم بالاخره کدومش درسته؟

در مورد این سوالتون اونطور که من از مانگا فهمیدم فکر کنم برای نابودی کونو ها ازش استفاده کرد.:20:

آقای zed2 فکر کنم Jiraiya منظور بدی نداشتن که شما اینطوری با ایشون برخورد میکنین.:46:

-----------------

خوب من امروز 3 ساعت داشتم کلمه به کلمه مانگا ی 393 تا 399 رو می خوندم.:31:

خیلی چیزا رو فهمیدم.:8:مثلا اینکه چرا ایتاچی قبل از مرگش دستش رو گذاشت رو پیشونی ساسوکه.:40:

با این کارش تمام قدرتهاشو به ساسوکه منتقل کرد و اگه دقت کرده باشین تو مانگا 397 صفحه 3-4 با چشاش آماتراسو رو اجرا میکنه و جالبتر اینکه چشماش میشه مثل مانگکیوی کاکاشی.:18:

همونطور که قبلا گفتم ایتاچی از کونو ها دستور گرفته بود که خاندانش رو نابود کنه که مادارا هم تو این کار کمکش کرده بود.:41:

فهمیدم که برادر مادارا خودش چشماشو به مادارا داده بود تا بتونه از خاندانشون محافظت کنه.ولی متاسفانه خاندانش این رو قبول نداشتن و فکر میکردن مادارا خودش چشمای برادرشو در آورده.:13:

اینطور که فهمیدم تنها چیزی که میتونست کیوبی رو کنترل کنه قدرت اوچیها بود و البته توبی.

فهمیدم که ایتاچی تو مبارزه با ساسوکه از تمام قدرتش استفاده نکرد وگرنه میتونست ساسوکه رو بکشه.:40:

دوستان به این عکس که مربوط به صفحه 1-2 مانگا 398 هست دقت کردین؟؟؟:18:

چشمای کیوبی هم شارینگانه.:18:به نظر شما این درسته یا اینکه فقط یه عکسه.:13:

خلاصه فهمیدم که مادارا آدم خوبی بوده.:11:و اینکه فکر کنم سنش بیشتر از 100 سال باشه.:18:

zed2
11-05-2008, 19:10
آقای *Batman* میشه بگین شودای دیگه کیه؟؟من هر چی مانگا رو خوندم چیزی بنام شودای ندیدم.:10:

در مورد این سوالتون اونطور که من از مانگا فهمیدم فکر کنم برای نابودی کونو ها ازش استفاده کرد.:20:

آقای zed2 فکر کنم Jiraiya منظور بدی نداشتن که شما اینطوری با ایشون برخورد میکنین.:46:

-----------------

خوب من امروز 3 ساعت داشتم کلمه به کلمه مانگا ی 393 تا 399 رو می خوندم.:31:

خیلی چیزا رو فهمیدم.:8:مثلا اینکه چرا ایتاچی قبل از مرگش دستش رو گذاشت رو پیشونی ساسوکه.:40:

با این کارش تمام قدرتهاشو به ساسوکه منتقل کرد و اگه دقت کرده باشین تو مانگا 397 صفحه 3-4 با چشاش آماتراسو رو اجرا میکنه و جالبتر اینکه چشماش میشه مثل مانگکیوی کاکاشی.:18:

همونطور که قبلا گفتم ایتاچی از کونو ها دستور گرفته بود که خاندانش رو نابود کنه که مادارا هم تو این کار کمکش کرده بود.:41:

فهمیدم که برادر مادارا خودش چشماشو به مادارا داده بود تا بتونه از خاندانشون محافظت کنه.ولی متاسفانه خاندانش این رو قبول نداشتن و فکر میکردن مادارا خودش چشمای برادرشو در آورده.:13:

اینطور که فهمیدم تنها چیزی که میتونست کیوبی رو کنترل کنه قدرت اوچیها بود و البته توبی.

فهمیدم که ایتاچی تو مبارزه با ساسوکه از تمام قدرتش استفاده نکرد وگرنه میتونست ساسوکه رو بکشه.:40:

دوستان به این عکس که مربوط به صفحه 1-2 مانگا 398 هست دقت کردین؟؟؟:18:

چشمای کیوبی هم شارینگانه.:18:به نظر شما این درسته یا اینکه فقط یه عکسه.:13:

خلاصه فهمیدم که مادارا آدم خوبی بوده.:11:و اینکه فکر کنم سنش بیشتر از 100 سال باشه.:18:
قبلا پست داده بود صفحه قبل ظاهرا مدیریت پاکش کرده.
من فقط اطلاعات دادم و گفتن مطالعه تان را بیشتر کنید.
بهش لینک هم دادم که ببینه مانگا و انیمه دقیقا چیه تا بر اساس علاقه اش بره دونبالش.

این صفحه مانگا رو که گذاشتی واقعی است!!!!
یعنی کیوبی هم شارینگان داره و احتمالا ناروتو هم می تونه از شارینگان کیوبی استفاده کنه!!!!!!!!!!

*Batman*
11-05-2008, 19:13
.:18:

استاد شودای همون هوکاگه اوله.من خیلی دوستش دارم. کارش حرف نداره.
فعلا که مانگا همش شده Uchiha Clan و بس.به جای ناروتو باید اسمشو میذاشتن ساسکه یا اوچیها.:13:

یعنی کیوبی هم شارینگان داره و احتمالا ناروتو هم می تونه از شارینگان کیوبی استفاده کنه!!!!!!!!!!

وای .چی میشه اگه اینطور باشه.صد در صد شکست ناپذیر.

artara74
11-05-2008, 19:57
به نظر من ناروتو يك هوكاگه ميشه. البته تو قسمت هاي آخر.

zed2
11-05-2008, 20:19
فعلا که مانگا همش شده Uchiha Clan و بس.به جای ناروتو باید اسمشو میذاشتن ساسکه یا اوچیها.:13:

:31:
حالا یک مانگا اینجوری شده ها

ولی فکر کنید ناروتو اخرش با شارنگان کار کنه...چی میشه... :5::8:

باید دید. امید وارم از این پایان های الکی نشه.:13:

Asalbanoo
12-05-2008, 10:51
سلام
آقا Mohammadzero

لطفا عکسهایی که می گذارید از منبعی نباشد که فی..لتر شده....یه نگاهی هم به سایت منبع بندازید..

MohammadZero
12-05-2008, 15:19
من نه دیگه این جا پست می دم نه عکس می ذارم هر چی پست دادم پاک می کنید؟

Asalbanoo
12-05-2008, 15:49

سلام
خوب دوست عزیز
چرا ئپستهایی می دهید که پاک می شوند؟
یه عده پستهاتون که درباره تبادل انیمیشن و اینها بود که خلاف قوانین است.یه سری هم اصلا ربطی به موضوع تاپیک نداشت.
این دوتا عکس آخری هم که منبعش ناجور بود و البته فی...ل..تر.....

اگر کمی در هنگام ارسال پست دقت نمایید،پستهاتون پاک نمی شه.

hpk34
12-05-2008, 18:22
قبلا پست داده بود صفحه قبل ظاهرا مدیریت پاکش کرده.
من فقط اطلاعات دادم و گفتن مطالعه تان را بیشتر کنید.
بهش لینک هم دادم که ببینه مانگا و انیمه دقیقا چیه تا بر اساس علاقه اش بره دونبالش.

آهان پس اگه اینطوری بوده پس حق با شماست.:11:

آره اون مانگا واقعیه.من بعید میدونم که بتونه از شارینگان کیوبی استفاده کنه.:13:

من فقط همین یه عکس از کیوبی رو دیدم که چشاش شارینگانه.شاید الکی باشه.:5:

ولی تو مانگا که اسمشو نوشته هاشیراما.

آره واقعا باید اسمشو همینا میذاشتن.فکر کنم از 384 تا 400 در مورد اوچیها باشه.:13:

این احتمال هم خیلی زیاده.:40:

:31:
حالا یک مانگا اینجوری شده ها

ولی فکر کنید ناروتو اخرش با شارنگان کار کنه...چی میشه... :5::8:

باید دید. امید وارم از این پایان های الکی نشه.:13:

کجاش یه مانگا بوده؟؟!!!!!!!!:31:

خداییش خیلی باحال میشه اگه شارینگان هم داشته باشه.:8:

فکر نکنم پایانش الکی باشه.باید ببینیم آقای کیشیموتو چه تصمیمی خواهد گرفت.:10:

--------------------

من فعلا دارم مانگا می خونم از 399 تا 385 خوندم.من از آخر میخونم.:31:

این هفته مانگا 400 و قسمت 59 شیپودن میاد؟؟؟؟؟؟

zed2
12-05-2008, 22:34
سلام
آقا Mohammadzero

لطفا عکسهایی که می گذارید از منبعی نباشد که فی..لتر شده....یه نگاهی هم به سایت منبع بندازید..

والا Asalbanoo جان عکس هایی که گذاشته برای من ----- نبود:13:

چرا قهر کردی ؟منو اینجا تنها گذاشتی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بخاطر جلوگیری از بسته شدن سایت مجبورن حساس کار کنن تا مشکل پیش نیاد . ناراحت نشو.
در مورد رسوندن باید از طریق پیام خصوصی بهش می گفتی (اگر داشت) یا یک مدت می زاشتی بعد پست را ویرایش می کردی( چون قبلا بعضی ها با نام این سایت کلاهبرداری کردن از مردم و مدیریت در این مورد مجبور شده حساس باشه)

سلام
خوب دوست عزیز
چرا ئپستهایی می دهید که پاک می شوند؟
یه عده پستهاتون که درباره تبادل انیمیشن و اینها بود که خلاف قوانین است.یه سری هم اصلا ربطی به موضوع تاپیک نداشت.
این دوتا عکس آخری هم که منبعش ناجور بود و البته فی...ل..تر.....

اگر کمی در هنگام ارسال پست دقت نمایید،پستهاتون پاک نمی شه.

در مورد تبادلات حق با شماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد دو عکس که گفتین منبع اش ناجور بود چون پیدا نکردم و ندیدم نظری نمیدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان پس اگه اینطوری بوده پس حق با شماست.:11:

آره اون مانگا واقعیه.من بعید میدونم که بتونه از شارینگان کیوبی استفاده کنه.:13:

من فقط همین یه عکس از کیوبی رو دیدم که چشاش شارینگانه.شاید الکی باشه.:5:

ولی تو مانگا که اسمشو نوشته هاشیراما.

آره واقعا باید اسمشو همینا میذاشتن.فکر کنم از 384 تا 400 در مورد اوچیها باشه.:13:

این احتمال هم خیلی زیاده.:40:

کجاش یه مانگا بوده؟؟!!!!!!!!:31:

خداییش خیلی باحال میشه اگه شارینگان هم داشته باشه.:8:

فکر نکنم پایانش الکی باشه.باید ببینیم آقای کیشیموتو چه تصمیمی خواهد گرفت.:10:

--------------------

من فعلا دارم مانگا می خونم از 399 تا 385 خوندم.من از آخر میخونم.:31:

این هفته مانگا 400 و قسمت 59 شیپودن میاد؟؟؟؟؟؟

والا من می خواستم شکلک هم بزارم تا از ان حالت در بیاد ولی ان سایت شکلکام کار نکرد نتونستم وگرنه سعی می کردم شکل مهربانانه تری بدم.

در مورد شارینگان باید دید ولی فکر کنم ناروتو بدون اینکه بدونه قبلا استفاده کرده.(بعضی مواقع که به بعضی نقاط خیره میشه مثل تلسم ساسوکه یا جراحت دست لی موقعی که داشت ان باند دور دستش را می بست(اولین بار که همدیگر را دیدن تو امتحان جنین) یا موقعی که از ساسوکه پرتاب کردن حریف را یاد گرفت و ناروتو رندان را ساخت یا مواقعی که حس کرد کسی اطراف است و...

در مورد امدن 17 may هر دوش میاد

ویرایش ادامه البوم

Naruto OST 2

hpk34
14-05-2008, 18:45
والا من می خواستم شکلک هم بزارم تا از ان حالت در بیاد ولی ان سایت شکلکام کار نکرد نتونستم وگرنه سعی می کردم شکل مهربانانه تری بدم.

در مورد شارینگان باید دید ولی فکر کنم ناروتو بدون اینکه بدونه قبلا استفاده کرده.(بعضی مواقع که به بعضی نقاط خیره میشه مثل تلسم ساسوکه یا جراحت دست لی موقعی که داشت ان باند دور دستش را می بست(اولین بار که همدیگر را دیدن تو امتحان جنین) یا موقعی که از ساسوکه پرتاب کردن حریف را یاد گرفت و ناروتو رندان را ساخت یا مواقعی که حس کرد کسی اطراف است و...

در مورد امدن 17 may هر دوش میاد

آقای zed2 ممنون که جواب دادین.:11:

واقعیتش من هیچکدوم از صحنه هایی رو که گفتین یادم نمیاد.:31:

میشه منظورتون از این جمله رو بگین.::20:

و ناروتو رندان را ساخت

منظورتون زندان بوده؟؟کدوم زندان؟؟زندان کیوبی؟؟مگه اون زندان از اول نبوده؟؟:31:

ببخشید دیگه زیادی سوال کردم.:10:

راستی دوستان من لینک دانلود مانگاهای فارسی ناروتو این قسمت ها رو دارم:

312-313-383-384-385-386-387-388-393-394-395-396-397-398

اگه خواستین بگین تا براتون بزارم.:10:

راستی میتونم اسمتون رو بعد از این چند وقتی که همدیگرو دیدیم بپرسم؟:11:(اسمتون آقا رضا نیست؟:5:)

zed2
14-05-2008, 21:02
آقای zed2 ممنون که جواب دادین.:11:

واقعیتش من هیچکدوم از صحنه هایی رو که گفتین یادم نمیاد.:31:

میشه منظورتون از این جمله رو بگین.::20:

و ناروتو رندان را ساخت

منظورتون زندان بوده؟؟کدوم زندان؟؟زندان کیوبی؟؟مگه اون زندان از اول نبوده؟؟:31:

ببخشید دیگه زیادی سوال کردم.:10:

راستی دوستان من لینک دانلود مانگاهای فارسی ناروتو این قسمت ها رو دارم:

312-313-383-384-385-386-387-388-393-394-395-396-397-398

اگه خواستین بگین تا براتون بزارم.:10:

راستی میتونم اسمتون رو بعد از این چند وقتی که همدیگرو دیدیم بپرسم؟:11:(اسمتون آقا رضا نیست؟:5:)
بابا و ژاپنی می گه ناروتو رندان و زیر نویسش هست naruto combo
(به خاطر اینکه چند تا از خودش هم زمان این کار را انجام میده.)
دستت درد نکنه...مگه تو 220 قسمت اول را ندیدی؟

mokhtar67
14-05-2008, 22:53
دوستان اگه میشه مانگای فارسی را بگزارید از اول

hpk34
15-05-2008, 10:07
دوستان اگه میشه مانگای فارسی را بگزارید از اول

از اول که فکر نکنم کسی ترجمشون کرده باشه.من فقط همون قسمت هایی رو که نوشتم دیدم که فارسی شده.

اینم لینکشون:

312

313

383

384

385

386

387

388

393

394

395

396

397

398

منبع:

--------------------------------

آقای zed2 من منظورم این بود که تصاویر اون صحنه ها رو یادم نمیاد.ولی یادمه که همچین صحنه هایی بوده{امیدوارم منظورمو فهمیده باشین}.

من 220 قسمت رو کمل ندیدم یعنی حدود 180 تاشو دیدم.

از این چیزایی هم که گفتین هیچی نفهمیدم.:دی:

اینا به زبون ژاپنی بود؟؟!:دی:

راستی اسمتونم نگفتین.{اگه دوست ندارین نگین.}

zed2
16-05-2008, 19:52
بله منظورتان را فهمیدم
عجب
دستت درد نکنه....
انی که فارسی گفتم اره.

hpk34
17-05-2008, 10:32
قابلی نداشت.

من قسمت 55 رو هم دیدم.خیلی هم بد نبود.

این مادارا هم که دست از سر ساسوکه بر نمیداره.

اینطور که من فهمیدم دانزو پشت ماجراست درسته؟؟؟؟؟؟(ماجرای کشتن قبیله اوچیها)

الان آکاتسوکی چند تا عضو فعال داره؟؟؟

zed2
17-05-2008, 14:39
قابلی نداشت.

من قسمت 55 رو هم دیدم.خیلی هم بد نبود.

این مادارا هم که دست از سر ساسوکه بر نمیداره.

اینطور که من فهمیدم دانزو پشت ماجراست درسته؟؟؟؟؟؟(ماجرای کشتن قبیله اوچیها)

الان آکاتسوکی چند تا عضو فعال داره؟؟؟
10 تا دقیقا (طبق گفته انیمی اش)

hpk34
17-05-2008, 18:27
10 تا دقیقا (طبق گفته انیمی اش)

من منظورم کسایی بود که همین حالا زنده ان.واقعا 10 تا هستن؟؟؟

پین - مادارا - زتسو - کیسامه -اون دختره که موهاش آبیه.غیر از اینا دیگه کیا هستن؟؟؟

zed2
17-05-2008, 18:47
من منظورم کسایی بود که همین حالا زنده ان.واقعا 10 تا هستن؟؟؟

پین - مادارا - زتسو - کیسامه -اون دختره که موهاش آبیه.غیر از اینا دیگه کیا هستن؟؟؟
من تعداد کلشان را گفتم .
تا انجا که من دیدم و شما گفتین اوراچیما توسط ساسکه و ساسوری توسط ساکورا از بین میره

خلاصه قسمت 59
گروه کاکاشی برای پیدا کردن قبرها دنبالشان میرن ولی انها رو گم می کنند و در این حین زمین اطرافشان شکلش عوض می شود و اعضای گروه از هم جدا می افتند . در این حین 3 نفر از اعضای گروه ناشناس خودشان را نشان می دهند.
در حین تعقیب هم سورا و ناروتو با هم تو یک گروه جلوی بفیه دنبال قبر ها بودن که سر اینکه کی زودتر برسه دعواشون میشه و باعث از دست دادن فرصت میشن.

شانسو می خواستم اپلود کنم دیدم دارن سرور ها رو جابه جا می کنند باید ببینم کی اجازه دانلود را می دن.

MohammadZero
18-05-2008, 11:18
آقای Zed2 شما لطف دارید خیلی ممنون راست می گید برای فیلتری نشدن فروم باید حساس کار کنند
پس منو ببخشید اگه اشتباهی کردم.

MohammadZero
18-05-2008, 11:20
می گم این مانگا تا حالا 400 قسمت داشته یا من اشتباه می گم حالا نمی دانم از کجا تهیه کنم.

only4you_mehr
18-05-2008, 11:26
چرا اينجا فقط 30 نفر راي دادن ؟ :(

zed2
18-05-2008, 12:33
آقای Zed2 شما لطف دارید خیلی ممنون راست می گید برای فیلتری نشدن فروم باید حساس کار کنند
پس منو ببخشید اگه اشتباهی کردم.
اشکال نداره .راستی این همه مدت رفتی برام سوغاتی نیاوردی:21:
اینجا داستان :46:و حوادث زیاد داره که خیلی هاشو من هنوز نمیدونم ولی بعضی هاشو دیدم و بعضی هاشو شنیدم.

می گم این مانگا تا حالا 400 قسمت داشته یا من اشتباه می گم حالا نمی دانم از کجا تهیه کنم.
نه فکر کنم به 398 رسیده بود بعضی سایت ها هم مانگارو برای دانلود گذاشتن یک سرچ کنی پیدا می کنی.
سعی کن اگر کسی بعد از خودت پست نداده بود پست قبلی را ویرایش کنی.

انتظار داشتی کل پی سی بیان رای بدن؟:13:همینم خوبه نشون میده 30 نفر این انیمی را نگاه می کنند.:46:

ویرایش: لینک جدید برای Naruto OST 2 :

چرا دیگر دوستان دانلود نمی کنند. لینک بهتر پیدا کردین؟

MohammadZero
18-05-2008, 20:39
من هم هنوز رای ندادم چون کل داستان رو ندیدم من فقط 23 قسمت از این 220 قسمت رو دیدم
در ضمن حجم هر قسمت چند مگه که بخوام از اینتر بگیرم در ضمن من با dial up کار می کنم.

zed2
18-05-2008, 20:44
من هم هنوز رای ندادم چون کل داستان رو ندیدم من فقط 23 قسمت از این 220 قسمت رو دیدم
در ضمن حجم هر قسمت چند مگه که بخوام از اینتر بگیرم در ضمن من با dial up کار می کنم.
بسته به منبعش از 30 40 مگابایت شروع میشه تا 180 200 مگابایت.
منابع کم کیفیت متوسط و بالا رو تو صفحه های قبلی کلی منبع گفتن.
تو ابادان ADSL نیامده؟

MohammadZero
19-05-2008, 23:59
بسته به منبعش از 30 40 مگابایت شروع میشه تا 180 200 مگابایت.
منابع کم کیفیت متوسط و بالا رو تو صفحه های قبلی کلی منبع گفتن.
تو ابادان ADSL نیامده؟
هست نه که نیست نمیان نصب کنند می گن پهنای باند ما بعضی از قسمتهارو ثاپرت نمی کنه.:41:

vahaab
20-05-2008, 11:37
سلام به کودکان عزیز ایول بابا ایول توی این مدت که نودم معلووم میشه این تاپیک یه روح تازه به خودش گرفتته
شوخی کردم چون این تصور غلط توی جامعه ما جا افتاده که کارتون مخصوصه بچه های کوچیکه من خودم 24 سالمه وقتی کسی میبینه دارم یک انیمه ررو نگاه میکنم بجای اینکه اسم مم رو صدا بزنن میگن نی نی کوچولو

[ QUOTE=zed2;2399120]
در مورد شارینگان باید دید ولی فکر کنم ناروتو بدون اینکه بدونه قبلا استفاده کرده.(بعضی مواقع که به بعضی نقاط خیره میشه مثل تلسم ساسوکه یا جراحت دست لی موقعی که داشت ان باند دور دستش را می بست(اولین بار که همدیگر را دیدن تو امتحان جنین) یا موقعی که از ساسوکه پرتاب کردن حریف را یاد گرفت و ناروتو رندان را ساخت یا مواقعی که حس کرد کسی اطراف است و...[/QUOTE]
من فکر نمیکنم که کییوبی بتونه استفاده کنه چون همون جور که میدونید شارینگان به شکلی موروثی در انحسار قبیله اوچیها هسته در مورده کپی کردن تکنیک و یا کپی کردن combo باید گفت که اولا ناروتو دقیقان همون کوبو رو اجرا نکرد بلکه به شکل خاص خودش اون انجام میداد که میشه گفت تا اون روز هیچ کس جز ناروتو این کار رو نکرده بود و اما حس ششم و یا حس بویائی اینها از خصوصیات های هر چند معمولی یک روباه حالا چه برسه به روباهی که 9 دم داره اگه یادتون باشه وقتی ناروتو 3 دم در آورد به شدت به حس ششم و حس بویائی خودش توجه داشت از نظرمن چشم های کیوبی باید قابلیت هائی داشته باشن ولی نه قابلیت شارینگان اگه بخواهیم به موارد دیگه مثله خیره شدن ها به طلسم ساسکه و .....اشاره کنیم باز هم چیزی رو که دال بر وجود شارینگان در کیوبی وجود نداره به نظر اگه داستان اینجوری بشه و ناروتو هم از طریق کیوبی صاحب شارینگان بشه دیگه باید گفت

قافیه که تنگ آید***** شاعر به جفنگ آید

عزیز اگه فکر کردی میتونی این 280 قسمت رو با dial up دانلود کنی اونم ب کیفیت خوب باید بگم کور خووندی یک بار گفتم اگه این انیمه رو میخواهی پیام خصوصی و یا ایمیل بده

خدا پدرت رو بیامورزه مگه میخواستی چند نفر باشن من که به همین 30 نفر امیدوارم

*Batman*
20-05-2008, 18:05
سلام به کودکان عزیز ایول بابا ایول توی این مدت که نودم معلووم میشه این تاپیک یه روح تازه به خودش گرفتته
شوخی کردم چون این تصور غلط توی جامعه ما جا افتاده که کارتون مخصوصه بچه های کوچیکه من خودم 24 سالمه وقتی کسی میبینه دارم یک انیمه ررو نگاه میکنم بجای اینکه اسم مم رو صدا بزنن میگن نی نی کوچولو

[ QUOTE=zed2;2399120]
در مورد شارینگان باید دید ولی فکر کنم ناروتو بدون اینکه بدونه قبلا استفاده کرده.(بعضی مواقع که به بعضی نقاط خیره میشه مثل تلسم ساسوکه یا جراحت دست لی موقعی که داشت ان باند دور دستش را می بست(اولین بار که همدیگر را دیدن تو امتحان جنین) یا موقعی که از ساسوکه پرتاب کردن حریف را یاد گرفت و ناروتو
رندان را ساخت یا مواقعی که حس کرد کسی اطراف است و...
من فکر نمیکنم که کییوبی بتونه استفاده کنه چون همون جور که میدونید شارینگان به شکلی موروثی در انحسار قبیله اوچیها هسته در مورده کپی کردن تکنیک و یا کپی کردن combo باید گفت که اولا ناروتو دقیقان همون کوبو رو اجرا نکرد بلکه به شکل خاص خودش اون انجام میداد که میشه گفت تا اون روز هیچ کس جز ناروتو این کار رو نکرده بود و اما حس ششم و یا حس بویائی اینها از خصوصیات های هر چند معمولی یک روباه حالا چه برسه به روباهی که 9 دم داره اگه یادتون باشه وقتی ناروتو 3 دم در آورد به شدت به حس ششم و حس بویائی خودش توجه داشت از نظرمن چشم های کیوبی باید قابلیت هائی داشته باشن ولی نه قابلیت شارینگان اگه بخواهیم به موارد دیگه مثله خیره شدن ها به طلسم ساسکه و .....اشاره کنیم باز هم چیزی رو که دال بر وجود شارینگان در کیوبی وجود نداره به نظر اگه داستان اینجوری بشه و ناروتو هم از طریق کیوبی صاحب شارینگان بشه دیگه باید گفت

قافیه که تنگ آید***** شاعر به جفنگ آید

سلام.

فقط یه Uchiha که مادارا باشه میتونست Kyuubi را احضار کنه.شاید اون عکس که شارینگان کیوبی رو نشون میداد به این قضیه مربوط باشه.
به هر حال منم فکر نمیکنم ناروتو بتونه از شارینگان استفاده کنه.

artara74
20-05-2008, 18:19
شنيدم بازي پي اس 2 داره. كسي سراغ داره واسه دانلود؟ فكر كنم بايد Torrent باشه

zed2
20-05-2008, 18:28
تا انجا که می دانم یک نسخه تحت wii ارائه شده

ویرایش: رفتم جستجو کردم انواع و اقسام داره که همه ی کنسول هارو پشتیبانی می کنه.
ps2 و wii و psp و xbox360 و windows و nintendo ds
ویرایش:
Asalbanoo پوزش فقط گفتیم هست.

vahaab
21-05-2008, 12:19
سلام.

فقط یه Uchiha که مادارا باشه میتونست Kyuubi را احضار کنه.شاید اون عکس که شارینگان کیوبی رو نشون میداد به این قضیه مربوط باشه.
به هر حال منم فکر نمیکنم ناروتو بتونه از شارینگان استفاده کنه.

به نطر من اون عکس فقط جنبه تبلیغاتی داره :19:

vahaab
21-05-2008, 12:44
ای خدا من به کی بگم ناروتو شودن 57 - 58دانلمود کردم ولی
جرا نمیشمه :18: :45:

zed2
21-05-2008, 13:02
ای خدا من به کی بگم ناروتو شودن 57 - 58دانلمود کردم ولی
جرا نمیشمه :18: :45:
از کجا گرفتی؟

با K-Lite Codec Pack نسخه فول ببین می تونی ببینی یا نه

Asalbanoo
21-05-2008, 14:16
شنيدم بازي پي اس 2 داره. كسي سراغ داره واسه دانلود؟ فكر كنم بايد Torrent باشه

سلام
انجمن بازیها دوست عزیز:10:

hpk34
21-05-2008, 20:03
سلام دوستان.

آقا وهاب خوشحالم که دوباره شما رو میبینم.

منم فکر نمیکنم که کیوبی شارینگان داشته باشه که ناروتو هم بتونه استفاده کنه.

آقای MohammadZero شما درست دیدین مانگا 400 قسمت داره.میتونین از این لینک مانگاها رو ببینین:

چرا اينجا فقط 30 نفر راي دادن ؟

همینشم خیلی خوبه.من شخصا نمی تونم رای بدم چون هنوز قدرت تمام افراد رو ندیدم.ولی مطمئنا تا الان ناروتو نمیتونه قویترین باشه.

همون طور که آقا وهاب گفتن امکان نداره شما بتونی با دیال آپ دانلود بکنین.

--------------

من قسمت 56 و 59 رو دیدم.ولی هنوز 57-58 رو ندیدم.این قسمتا که چیز خاصی نداشت.

ولی به نظرم قسمت 60 جالب باشه.چون بعد از چند وقت دوباره چند تا مبارزه میبینیم.

راستی کسی نمیدونه الان آکاتسوکی چند تا عضو زنده داره؟؟اسماشون چیه؟؟؟

واقعا خیلی دوست دارم بدونم.

با تشکر

*Batman*
22-05-2008, 05:22
راستی کسی نمیدونه الان آکاتسوکی چند تا عضو زنده داره؟؟اسماشون چیه؟؟؟

واقعا خیلی دوست دارم بدونم.

سلام.
منم نمیدونم چندتاشون زندن. ولی شنیدم پدر و مادر ناروتو زندن و از اعضای آکاتسوکی هستن.:18:البته مطمئن نیستم .

hpk34
22-05-2008, 20:02
سلام.
منم نمیدونم چندتاشون زندن. ولی شنیدم پدر و مادر ناروتو زندن و از اعضای آکاتسوکی هستن.:18:البته مطمئن نیستم .

واقعا؟؟؟؟؟؟:18::18:

شما از کجا خوندین یا شنیدین؟؟؟؟:11:

zed2
23-05-2008, 19:10
سلام.

بله:18:
پدر ناروتو که موقع انتقال کیوبی مورد و مادرش موقع بدنیا اوردن ناروتو .
مطمعنی اینها اشتباه است؟:18:

vahaab
24-05-2008, 00:40
سلام.
این گفته با داستانی که تا به امروز نقل شده کاملا در تناقض هستند :13: :41:

MohammadZero
24-05-2008, 00:41
بلاخره موفق شدم فردا می رم بانک پول واریز می کنم و 20 تا DVD ناروتو رو برام پست می کنه این 20 تا dvd شامل 220 قسمت ناروتو و 4 فیلم سینمایش و 5 تا قسمت ويژه که هر کدام شامل 90 دقیقه است و ناروتو شيپودن تا قسمتی که آمده ایول به خودم زودتر برسه نگاشون کنم.
دل همگیتون آب؟

*Batman*
24-05-2008, 00:44
بله:18:
پدر ناروتو که موقع انتقال کیوبی مورد و مادرش موقع بدنیا اوردن ناروتو .
مطمعنی اینها اشتباه است؟:18:

سلام.
نه من هیچکدومو تایید نمیکنم.:31:
داشتم دنبال چند تا عکس از ناروتو می گشتم.اتفاقی رفتم تو یه انجمن دیدم چیزای عجیبی نوشته بودن.
البته گفته بود همه اینا رو از روی Japanese Board نوشتیم.:44:راست و دروغش را منم نمیدونم.
نوشته بود یوندایمه بعد از حادثه کیوبی دست زنش را گرفت و از دیده ها پنهان شد.حتی هوکاگه سوم هم فکر اون مرده.نوشته بود برخلاف اینکه همه ذهنیت خوبی از یوندایمه دارن ولی اون از محدودیتهایی که کونوها برای پیشرفت تکنیکهاش قائل شده بود ناراحت بود و از اونجا رفت.
نوشته بود در نهایت یوندایمه با ناروتو مبارزه میکنه و ناروتو به کمک مادرش یوندایمه را شکست میده و هوکاگه میشه.
خودم از تعجب شاخ دراوردم.حالا شما از من نشنیده بگیرید تا ببینیم آخرش چی میشه.:10:

راستی تماشای قسمت 60 شیپودن را برای افراد زیر 16 سال توصیه نمیکنم.امان از دست این ناروتو.

zed2
24-05-2008, 10:09
بلاخره موفق شدم فردا می رم بانک پول واریز می کنم و 20 تا DVD ناروتو رو برام پست می کنه این 20 تا dvd شامل 220 قسمت ناروتو و 4 فیلم سینمایش و 5 تا قسمت ويژه که هر کدام شامل 90 دقیقه است و ناروتو شيپودن تا قسمتی که آمده ایول به خودم زودتر برسه نگاشون کنم.
دل همگیتون آب؟

من بچز ان دو قسمت OST که هنوز تو اینترنت پیدا نکردم بقیه را دارم:31:
خوبه. فقط یکهو از صبح تا شب نبینی بابات فکر کنه بچه شدی:31:

سلام.
نه من هیچکدومو تایید نمیکنم.:31:
داشتم دنبال چند تا عکس از ناروتو می گشتم.اتفاقی رفتم تو یه انجمن دیدم چیزای عجیبی نوشته بودن.
البته گفته بود همه اینا رو از روی Japanese Board نوشتیم.:44:راست و دروغش را منم نمیدونم.
نوشته بود یوندایمه بعد از حادثه کیوبی دست زنش را گرفت و از دیده ها پنهان شد.حتی هوکاگه سوم هم فکر اون مرده.نوشته بود برخلاف اینکه همه ذهنیت خوبی از یوندایمه دارن ولی اون از محدودیتهایی که کونوها برای پیشرفت تکنیکهاش قائل شده بود ناراحت بود و از اونجا رفت.
نوشته بود در نهایت یوندایمه با ناروتو مبارزه میکنه و ناروتو به کمک مادرش یوندایمه را شکست میده و هوکاگه میشه.
خودم از تعجب شاخ دراوردم.حالا شما از من نشنیده بگیرید تا ببینیم آخرش چی میشه.:10:

راستی تماشای قسمت 60 شیپودن را برای افراد زیر 16 سال توصیه نمیکنم.امان از دست این ناروتو.

عجب خوب تا انجا که من دیدم فقط دو نفر هنوز ناشناخته اند .باید دید.
باید دید
من هنوز ندیدم ولی
از دست ناروتو:27:

S a f a 6 4
24-05-2008, 10:44
سلام دوستان

من دنبال سری کامل این کارتون میگردم ( برای خرید )

برای کادو تولد بچه خواهرم میخوام(عشق این کارتون و داره)

میشه راهنمایی کنید که این کارتون یک سری داستان هستش یا چند سری داستان جدا

از کجا میتونم بخرم زبانش چیه ؟ انگلیسیشم پیدا میشه ؟ (اونی که تو گیم وان پخش میکنه فرانسویه)

چند تا دی وی دیه ؟

لطفا راهنمایی کنید (اگه مورد داره تو پیغام خصوصی بگید لطفا)

zed2 جان از شما انتظاره وِیژه ای دارم ..................... دی:

zed2
24-05-2008, 17:12
سلام دوستان

من دنبال سری کامل این کارتون میگردم ( برای خرید )

برای کادو تولد بچه خواهرم میخوام(عشق این کارتون و داره)

میشه راهنمایی کنید که این کارتون یک سری داستان هستش یا چند سری داستان جدا

از کجا میتونم بخرم زبانش چیه ؟ انگلیسیشم پیدا میشه ؟ (اونی که تو گیم وان پخش میکنه فرانسویه)

چند تا دی وی دیه ؟

لطفا راهنمایی کنید (اگه مورد داره تو پیغام خصوصی بگید لطفا)

zed2 جان از شما انتظاره وِیژه ای دارم ..................... دی:
صفا؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینورا ؟؟؟؟(چشم من دور دیدی امدی اینجا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صفا مدیر اینجا Asalbanoo اجازه بحث خرید و فروش نمیدهد . به بچه های اینجا پ خ بزن راهنمایی ات می کنند . من همه قسمت هارو از اینترنت گرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد نارتو نارتو یک مانگا است که تبدیل به انیمی کردن و در دوسری است که سری دومش هر جمعه تو ژاپن داره قسمت جدیدش پخس میشه.
سری اول هم 220 قسمت است و هر دو زبان ژآپنی و اینگلیسی موجود است و سری دوم تا الان 60 قسمت است که ژآپنی اش موجود است با زیرنویس اینگلیسی
همچنین 5 تا OST از سری اول ظاهرا موجود است( من سه تاش رو دیدم دو تاش رو هنوز پیدا نکردم)
4 تا فیلم هم ارائه شده که 3 تاش بر اساس سری اول و 4 امی که جدید ارائه شده بر اساس سری دوم است
راستی بچه خواهرت امیدوارم فسقلی نباشد چون فکر نمی کنم ناروتو مال بچه ها باشه حداقل سن دیدنش نوجوان است
خلاصه قسمت 60 :
کسی که با سای می جنگید توسط یک ردیاب می دونست سای کجاست ولی سای تونست با کپی خودش به ان حقه بزنه و از دستش در ره.
یاماتو هم با شخصی می جنگید که بجز تکنیک زمین . به هیچ وجه صدمه نمی دید و سعی کرد یاماتو رو بکشه ولی یاماتو کاری کرد که اون فکر کنه کشته شده.
ناروتو هم با کسی می جنیگید که 4 قدرت اصلی اب اتش زمین و نور را می تونست اجرا کنه و ناروتو کم اورد جلوش.
سورا هم ساکورا رو تنها گذاشت چون تنها کار می کرد.
ساکورا هم دوبال بقیه می گشت که سای را پیدا کرد گرچه همان موقع مورد حمله واقع شدن و سای دستش شکست.
از موضوع های خنده دار هم کتابی بود که سای خونده بود و چون زیاد حرف می زد ساکورا موقعی که می خواست ارامبخش را به دستش بزنه با سرعت زد و قیافه سای دیدنی شد.(دلم چقدر براش سوخت فکر کنم دیگه هیچوقت امپول نزنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MohammadZero
24-05-2008, 22:27
دمت گرم zed2 جان اگه همشو 1 روزه نگاه کنم خو رودل می کنم یدفعه می بینی شدم یکی از کپیهای ناروتو.

zed2
24-05-2008, 22:48
دمت گرم zed2 جان اگه همشو 1 روزه نگاه کنم خو رودل می کنم یدفعه می بینی شدم یکی از کپیهای ناروتو.

قسمت جدید را دیدی .
دلم برای سای سوخت بیچاره چه دردی کشید.
حیف جیرایا با ناروتو نیومد و گرنه چی میشد.

vahaab
24-05-2008, 23:13
من اصلا با این دو قسمت آخر حال نکردم :13:

zed2
25-05-2008, 08:25
من اصلا با این دو قسمت آخر حال نکردم :13:
قسمت بعدی احتمالا بهتر است چون از یک طرف جنگ ناروتو است و از طرف دیگر نبرد سای

MohammadZero
26-05-2008, 01:50
قسمت بعدی احتمالا بهتر است چون از یک طرف جنگ ناروتو است و از طرف دیگر نبرد سای
منظورت از سای کیه نکنه ساسوکه رو می گی:40:

*Batman*
26-05-2008, 05:27
منظورت از سای کیه نکنه ساسوکه رو می گی:40:

نه. سای در واقع جانشین ساسکه هستش.وقتیکه ساسکه از کونوها رفت سای جاشو گرفت و هم تیمی ناروتو اینا شد.
هنوز هم آداب معاشرت یاد نگرفته.داره تلاش میکنه.:31:

zed2
26-05-2008, 21:06
نه. سای در واقع جانشین ساسکه هستش.وقتیکه ساسکه از کونوها رفت سای جاشو گرفت و هم تیمی ناروتو اینا شد.
هنوز هم آداب معاشرت یاد نگرفته.داره تلاش میکنه.:31:
اره خیلی بامزه هم کار میکنه . بیچاره نمی دونه هنوز احساستش را چطور ارائه کنه.(نمونه اش رو تو 60 موقع امپول دیدین)

MohammadZero
27-05-2008, 00:33
اره خیلی بامزه هم کار میکنه . بیچاره نمی دونه هنوز احساستش را چطور ارائه کنه.(نمونه اش رو تو 60 موقع امپول دیدین)
باید باحال باشه
میگم بچه ها هنوز نفهمیدین ناروتو شیپودن کللن چند قسمته در ضمن میدانم ساختنش هنوز ادامه داره.

SAM-SON 70
27-05-2008, 12:49
با سلام
اقا من شنیده بودم که نروتو یدونه 220 قسمته و یدونه هم 60 تا از شیپودنه این فیلم نروتو و
قسمت ویژه دیگه چیه ؟؟!

zed2
27-05-2008, 14:07
با سلام
اقا من شنیده بودم که نروتو یدونه 220 قسمته و یدونه هم 60 تا از شیپودنه این فیلم نروتو و
قسمت ویژه دیگه چیه ؟؟!
این قسمت های OST خارج از داستان است.
تا الان 5 تا (3 تاش رو من دیدم) وجود دارد .
فیلم ها هم فیلم های سینمایی است که پخش شده که باز خارج از داستان است.
3 فیلم بر اساس سری اول است و 1 فیلم بر اساس سری دوم.(همه اش را دیدم)
ظاهرا فیلم 5 ام هم قراره بیاد

*Batman*
27-05-2008, 16:12
بچه ها یه خبر جدید.تو تاپیک زیر نوشته که دانشمندان دارن Summoning Jutsu انجام میدن.:18:

SAM-SON 70
27-05-2008, 17:06
این قسمت های OST خارج از داستان است.
تا الان 5 تا (3 تاش رو من دیدم) وجود دارد .
فیلم ها هم فیلم های سینمایی است که پخش شده که باز خارج از داستان است.
3 فیلم بر اساس سری اول است و 1 فیلم بر اساس سری دوم.(همه اش را دیدم)
ظاهرا فیلم 5 ام هم قراره بیاد
================================================== ===========
خوب با این وجود حالا OST چیه میشه بیشتر توضیح بدی :13:.
و از اون گذشته فیلمش چجوری خوبه بده در کل ارزش نگاه کردن رو داره ؟!

zed2
27-05-2008, 17:07
بچه ها یه خبر جدید.تو تاپیک زیر نوشته که دانشمندان دارن Summoning Jutsu انجام میدن.:18:

این کجاش ربط داشت؟
اینا که داردن تو ازمایشگاه این کار را می کنند.

================================================== ===========
خوب با این وجود حالا OST چیه میشه بیشتر توضیح بدی :13:.
و از اون گذشته فیلمش چجوری خوبه بده در کل ارزش نگاه کردن رو داره ؟!

OST به قسمت هایی که تو داستان اصلی نیست ولی با همان کارکتر ها ساخته می شه می گن و معمولا قشنگ است( من تا حالا ندیدم بد باشه)
فیلم ها همه قشنگ است و ارزش دیدن را دارد .همچنین OST ها هم ارزش دیدن را دارد

vahaab
29-05-2008, 11:46
همه توی چرت به سر میبرند :41:
این جور که معلومه این تاپیک آخرین روزهای خودش رو در انجمن انیمیشن طی میکنه :13:
امیدوارم اینجور نباشه :41:

*Batman*
30-05-2008, 14:50
سلام.
من قسمت 61 را دیدم. ولی متوجه یه موضوع نشدم.
وقتی ناروتو در معرض خطر بود Sora رفت به کمکش.در واقع یه جوری احساس کرد که ناروتو در خطره.
چه رابطه ای بین چاکرای کیوبی و Sora وجو داره که Sora سریع متوجه شد و رفت به کمک ناروتو؟
البته چاکرای کیوبی خودش حال اون زن رو گرفت حسابی ولی من نفهمیدم چطوری این ارتباط برقرار شد.

zed2
30-05-2008, 18:11
همه توی چرت به سر میبرند :41:
این جور که معلومه این تاپیک آخرین روزهای خودش رو در انجمن انیمیشن طی میکنه :13:
امیدوارم اینجور نباشه :41:

ببحشید الان وقت امتحانات است انتظار چی را داری.
ولی ما هنوز زنده ایم منتظر قسمت های جدید هستیم

سلام.
من قسمت 61 را دیدم. ولی متوجه یه موضوع نشدم.
وقتی ناروتو در معرض خطر بود Sora رفت به کمکش.در واقع یه جوری احساس کرد که ناروتو در خطره.
چه رابطه ای بین چاکرای کیوبی و Sora وجو داره که Sora سریع متوجه شد و رفت به کمک ناروتو؟
البته چاکرای کیوبی خودش حال اون زن رو گرفت حسابی ولی من نفهمیدم چطوری این ارتباط برقرار شد.

واستا منم ببینم (بی معرفت )
ببینم این قسمت چجوری است سرعت هارو کم کردم بیشتر از فبل دانلودش طول میکشه

MohammadZero
01-06-2008, 01:01
کسی جواب منو نداد می گم ناروتو شیپودن کلان چند قسمته آیا کسی می دونه
در ضمن 19 تا دی وی دی برام رسید ولی بعضی از dvd ها رو به زور می یاره بالا و به بد بختی نشون می ده و 3 تاش هم نمی یاره بالا تا زه بهش گفتم می گه من همشونو امتحان کردم کسی می توانه کمکم کنه با چه برنامه ای dvd rw من متوانه زود بیارش بالا و ...؟

zed2
01-06-2008, 08:42
کسي جواب منو نداد مي گم ناروتو شيپودن کلان چند قسمته آيا کسي مي دونه
در ضمن 19 تا دي وي دي برام رسيد ولي بعضي از dvd ها رو به زور مي ياره بالا و به بد بختي نشون مي ده و 3 تاش هم نمي ياره بالا تا زه بهش گفتم مي گه من همشونو امتحان کردم کسي مي توانه کمکم کنه با چه برنامه اي dvd rw من متوانه زود بيارش بالا و ...؟
کلش هنوز معلوم نيست (چون شرکت سازنده انيمي چيزي نگفته)
در مورد دي وي دي هات فکر کنم با دستگاه دي وي دي خوانت ناسازگار است.(احتمالا به خاطر سرعت رايت)
يک بار با K-Lite Codec Pack چک کن ببين بهتر پخش ميشه يا نه.
اگر نشد ببين فايل هايي که تو دي وي دي است مي توني کپي کني تو هارد و ببيني درست پخش مي کنه يا نه؟

خلاصه قسمت 61
نارتو متوجه مي شه رقيبش هر 5 قدرت پايه را دارد و سعي مي کند از دستش در برود در همين هين هم ساکورا و ساي در حال پيدا کردن بقيه هستند و ياماتو هم در حال جستجو .
سورا هم با شخصي مرموز برخورد مي کنه که ان شخص منتظرش بوده.
در حين نبرد با ان شخص ان شخص طلسم 5 گانه را روي سورا اجرا ميکنه و سورا مجبور ميشه با قدرت کيوبي بجنگه.
در همان زمان هم نارتو نتونست در برود و اخرش گير ميوفته. و گرفتار تلسمي ميشه که چاکراش رو از ييدنش خارج مي کنه.
در همان زمان هم سورا تو ذهنش تصوير نارتو را ديد که در اين حالت است و همچنين تصوير ناروتو و براي کمک به ناروتو رفت و دشمنش را ول کرد.
ساکورا و ساي و ياماتو هم جايي که ناروتو گير افتاده بود را پيدا کردن.( و ساکورا هم حسابي از دست ناروتو عصباني شده بود.)موقعي که مي خواستن به ناروتو کمک کنند تو عضو ديگر ان گروه امدن و جلوشان را گرفتن .
در همين حين که ناروتو داشت چاکراش را از دست مي داد چاکراي کيوبي هم خارج شد و باعث شد کسي که چاکراش را بيرون مي کشيد نتونه چاکرا را تحمل کند. ناروتو از دستش در ره همان زمان هم سورا امد براي کمک . و خواستن که با ان 3 نفر بجنگن که کمک رسيد و ان گروه فرار کردن .
موقعي که برگشتن رئيس دهکده به سورا گفت که با ان گروه برود.
از موضوع هاي جالبش هم موقع جنگ ناروتو بود که موقعي که تو توفاني که ايجاد شده بود گير کرد کپي هايي که ايجاد کرد جلوي خودش بودن و خودش داشت له مي شد.
همچنين در بخش وقت ازاد اخرش هم ساي باز با کتابي که خونده بود مي خواست ارتباط بر قرار کند.:27:

MohammadZero
01-06-2008, 13:08
در مورد دي وي دي هات فکر کنم با دستگاه دي وي دي خوانت ناسازگار است.(احتمالا به خاطر سرعت رايت)
يک بار با K-Lite Codec Pack چک کن ببين بهتر پخش ميشه يا نه.
اگر نشد ببين فايل هايي که تو دي وي دي است مي توني کپي کني تو هارد و ببيني درست پخش مي کنه يا نه؟

اولا دست درد نکنه که جوابمو دادی در ضمن این برنامه ای که گفتی می توانی لینکی ازش بذاری ممنون می شم

zed2
02-06-2008, 20:29
اولا دست درد نکنه که جوابمو دادی در ضمن این برنامه ای که گفتی می توانی لینکی ازش بذاری ممنون می شم
برای شما

ورژن فولش را بگیر

vahaab
02-06-2008, 23:38
به نظره من هیچ ربطی بین چاکرا کیوبی و سورا وجود نداره
بلکه همه چیز مربوط به نیروی سورا میشه یا بهتر بگم سوررا باید حس تلپاتیکه قوی داشته باشه که این هم باید از نیرویه سورا سر چشمه بگیره

MohammadZero
03-06-2008, 01:34
برای شما

ورژن فولش را بگیر
خیلی ممنون ZED 2 جان.

mokhtar
06-06-2008, 11:14
این هم قسمت 61

{OR}

قسمت Naruto Shippuuden 062 - Teammate

OR

OR

*Batman*
07-06-2008, 03:20
وقتی آسوما همه را دعوت کرد به کبابی دیدم کیبا دم دراورده. نگو آکامارو بوده.:31:خیلی جالب بود.

تو مانگای 403 هم ایتاچی قسمتی از نیروی خودش را به ناروتو داد:18:.کسی میدونه چرا؟بحث برانگیزه!

zed2
07-06-2008, 08:19
وقتی آسوما همه را دعوت کرد به کبابی دیدم کیبا دم دراورده. نگو آکامارو بوده.:31:خیلی جالب بود.

تو مانگای 403 هم ایتاچی قسمتی از نیروی خودش را به ناروتو داد:18:.کسی میدونه چرا؟بحث برانگیزه!
دمش کجا بود؟(که فکر کردی مال کیبا است)
داره داستان جالب میشه.کی قسمتی از قدرتشو به ناروتو داد؟یعنی الان تکیک های اتش را می تونه اجرا کنه؟
خلاصه این قسمت 62:
اسوما و یاماتو گذارش ماموریت ها شونو به تسوناده دادن و همچنین یاماتو سورا را به عنوان یکی از اعضای گروه معرفی کرد
(که سورا پاش را از گلیمش دراز کرد و به تسوناده گفت پیر که از در اتق شوت شد بیرون و یک کتک حسابی از سوناده خورد اخرش که تسوناده پرسید به کی گفتی گفتش گفتم دلفریب که تسوناده انگار اتفاقی نیوفتاده مهربان شد و بعد یقه اش را گرفت برد تو دفترش که ادامه بحث را انجام بدن خاج از ان هم سوراموقعی که ناروتو می خواست دهکده را نشان بده رفت با اکامارو و کیبا و جوجی در افتاد که ناروتو هم خواست جدا کنه کلی کتک خورد. اخراش هم لی شاکی بود که چرا برای بحث مردانه منو خبر نکردید به دعوا اضافه شد که اگر اسوما و نبود یک کتک کاری حسابی میشه( شیکامارو خواست صواب کنه کباب شد)
سورا اسوما رو می شناسه و ازش در مورد پدرش می پرسه ولی اسوما چیزی نمی گه
در عوض قدرت چاکرای باد را بهش نشان میده و سورا با ناروتو با هم تمرین می کنن.
1 دقیقه پایانی هم جالب است

ویرایش: حالا فهمیدم منظورت چیست اکامارو هنوز مثل کیبا بود نشسته بود ادم متوجه نمی شد فکر میکنه کیبا است. در حالی که کیبا اینور نشسته

vista_vz
09-06-2008, 08:49
دوستان کسی میدونه که این قسمت 62 از روی مانگای شماره چند ساخته شده؟

میخوام بدونم چقدر تا جنگ ساسکه و ایتاچی مونده!!

با تشکر از همه

zed2
09-06-2008, 20:34

با تشکر از همه
من مانگا زیاد نگاه نمی کنم نمیدونم ترتیباش چجوری است.

خوب دو تا از سه تا عکسی که می خواستم را گرفتم

اینم فلش عکس که حالت فیلم را نشان می دهد

*Batman*
10-06-2008, 01:13

با تشکر از همه

در حال حاضر این قسمتها همه فیلر هستن. باید منتظر بشیم تا به داستان اصلی که همون مانگا هست برگرده.

zed2
13-06-2008, 21:06
قسمت جدید این هفته نداربم؟
مانگاشو دیدم ولی انیمی ندیدم
ویرایش :
تورنتش گیر امد ولی هنوز از سایتی گه می گرفتم خبری نیست

*Batman*
14-06-2008, 10:23
سلام.

نه انگار قسمت 63 با یه هفته تاخیر پخش میشه.
آره مانگاش خیلی داره جالب میشه.

تو مانگای این هفته آکاتسوکی و تیم فالکون یا همون شاهین (ساسکه و مادارا) با هم ترکیب شدن.به نظر میرسه که Spoiler ها درست میگفتن که ساسکه عضو آکاتسکی میشه.
مادارا قول یه حیوون چهارپا مثل کیوبی را به ساسکه میده و میگه یکی از اونا رو بهت میدم.شایدم منظورش خود کیوبی بوده.
ساسکه میگه من فقط میخوام بزرگان کونوها رو نابود کنم و به بقیه اهمیتی نمیدم.
استاد جیرایا که یه قورباغه پیر هستش خبر از کشته شدن جیرایا تو یه نبرد میده و ناروتو شکه میشه.ظاهرا حرفهای زیادی با ناروتو داره که تو قسمتهای بعدی بایدمنتظرش باشیم.
آکاتسکی میره دنبال ناروتو.
این خلاصه مانگای 404 بود.

mokhtar
14-06-2008, 21:45
این جیرا تو کدوم قسمت کشته میشه

من تا 60 نگاه کردم ولی چیزی ندیدم تو قسنت 43 یا 44 بود یه لحظه جیرا نشون میده زخمی شده تو یه خونه که خراب شده

حیف که بمیره خیلی جالبه وقتی که نارتو تبدیل به دختر میشه از داماقش خون میاد

fswteam
15-06-2008, 02:43
salam bache ha belakhareh man omadam agha chera man nemitonam farsi type konam toie in editor p30world hameja mitonam inja engar editoresh baram kharabeh

zed2
15-06-2008, 13:32
این جیرا تو کدوم قسمت کشته میشه

من تا 60 نگاه کردم ولی چیزی ندیدم تو قسنت 43 یا 44 بود یه لحظه جیرا نشون میده زخمی شده تو یه خونه که خراب شده

حیف که بمیره خیلی جالبه وقتی که نارتو تبدیل به دختر میشه از داماقش خون میاد

والا هنوز تو انیمی کسته نشده تو مانگا بچه ها دیدن کشته شده

salam bache ha belakhareh man omadam agha chera man nemitonam farsi type konam toie in editor p30world hameja mitonam inja engar editoresh baram kharabeh
فکر نمی کنم مطمئنی فونت فارسی نصب کردی؟

fswteam
16-06-2008, 08:27
والا هنوز تو انیمی کسته نشده تو مانگا بچه ها دیدن کشته شده

فکر نمی کنم مطمئنی فونت فارسی نصب کردی؟
اهان درست شد اعصابم خورد شده بود نمی تونم چیزی بگم
دلم برای همه تنگ شده بود من هر هفته می رفتم کافی نت قسمت جدید می گرفتم اما مانگا ها رو همرو از 400 تا 404 دیروز گرفتم بابا داستان چقدر داره بهتر می شه چه قدر توی این یک ماه ارسال شده توی این تاپیک شده هیچی نخووندم از ارسال ها امیدوارم این 63 قسمت قشنگی باشه بچه ها تبریک می گم من با حسابی که کردم انیمه تا سال 2015 ادامه داره با این حساب اگه مانگا امسال یا سال دیکه تموم می شه اما اکه تموم نشه خودتون اضافه کنید هر سال 50 قسمت انیمه میاد و 60 مانگا پس ببینید مانگا چقدر جلو در ضمن توی انیمه هنوز جیرایا نمرده فکر کنم قسمت های 100 الی 110 شیپودن نشون بده مانگا بخونید زود برید جلو!!!

zed2
16-06-2008, 13:19
اهان درست شد اعصابم خورد شده بود نمی تونم چیزی بگم
دلم برای همه تنگ شده بود من هر هفته می رفتم کافی نت قسمت جدید می گرفتم اما مانگا ها رو همرو از 400 تا 404 دیروز گرفتم بابا داستان چقدر داره بهتر می شه چه قدر توی این یک ماه ارسال شده توی این تاپیک شده هیچی نخووندم از ارسال ها امیدوارم این 63 قسمت قشنگی باشه بچه ها تبریک می گم من با حسابی که کردم انیمه تا سال 2015 ادامه داره با این حساب اگه مانگا امسال یا سال دیکه تموم می شه اما اکه تموم نشه خودتون اضافه کنید هر سال 50 قسمت انیمه میاد و 60 مانگا پس ببینید مانگا چقدر جلو در ضمن توی انیمه هنوز جیرایا نمرده فکر کنم قسمت های 100 الی 110 شیپودن نشون بده مانگا بخونید زود برید جلو!!!
اخه انیمی را دیدن یک حس دیگر است.
این قسمت 63 را من موندم امده یا نه یک جا زده هفته بعد ولی تو تورنت لینک قسمت 63 را گذاشتن.
موندم چی کار کنم بگیرم یا نه؟

vahaab
16-06-2008, 14:15
میشه یه سایت مناسب واسه دانلود مانگا معرفی کنید میخوام از این به بعد مانگا هم بخونم :27:
در ضمن خوشحالم که این تاپیک دوباره داره جون میگیره :26:

fswteam
16-06-2008, 16:01
اخه انیمی را دیدن یک حس دیگر است.
این قسمت 63 را من موندم امده یا نه یک جا زده هفته بعد ولی تو تورنت لینک قسمت 63 را گذاشتن.
موندم چی کار کنم بگیرم یا نه؟
مطمئنی تورنت گذاشته اخه نه narutocentral نه saiyanisland هیچ کدام نزاشتند و گفتند جمعه همین هفته که مییاد حالا می رم اونی که تورنت کذاشته رو دانلود می کنم ببینم چی می شه اگه کسی سری می تونه دانلود کنه بکه اخه من 128 دارم طول می کشه

hpk34
16-06-2008, 18:14
با سلام خدمت تمام دوستان.آقا محمد خوشحالم که شما هم برگشتین.

خوب منم دیگه از این به بعد بیشتر میام.الان قسمت 61-62 رو دانلود کردم.

دیدین حدس من درست بود که گفتم ساسوکه هم عضو آکاتسوکی میشه.از این به بعد داستان خیلی قشنگتر میشه.

فعلا

zed2
16-06-2008, 20:24
چه همه امدن ولی من کمرنگم
من الان128 و نمی تونم چک کنم .
اره منم دیدم ولی تورنتش امده و کلی همه سید داره.اگر گرفتی بگو داستانش چی است؟واقعا قسمت 63 است یا فیک است(که خیلی بعیده فیک باشه)

fswteam
17-06-2008, 03:13
چه همه امدن ولی من کمرنگم
من الان128 و نمی تونم چک کنم .
اره منم دیدم ولی تورنتش امده و کلی همه سید داره.اگر گرفتی بگو داستانش چی است؟واقعا قسمت 63 است یا فیک است(که خیلی بعیده فیک باشه)
میشه بگی کجا دیدی من زدم naruto shippuuden تا 62 رو لینکشو گذاشته بود 63 در کار نبود لینک بده ببینم حالا مطمئنی شیپودن شاید از 220 قسمت اولیه است

fswteam
17-06-2008, 04:34
اقا کیا می خوان من براشون زیرنویس فارسی شیپودن و همچنین مانگا فارسی بزارم اگه تعداد اری بیش از 10 تا بشه من توی همین تابستان اینکارو می کنم

zed2
17-06-2008, 08:17
میشه بگی کجا دیدی من زدم naruto shippuuden تا 62 رو لینکشو گذاشته بود 63 در کار نبود لینک بده ببینم حالا مطمئنی شیپودن شاید از 220 قسمت اولیه است
این سایتی که لینکش را گذاشته

اینم لینکش

الان دیدم سیدراش تا 4567 رسیده

اقا کیا می خوان من براشون زیرنویس فارسی شیپودن و همچنین مانگا فارسی بزارم اگه تعداد اری بیش از 10 تا بشه من توی همین تابستان اینکارو می کنم
اگر انجام بدی بزاری که محشر میشه هر کی هم بخواد یا اینگلیسی اش خوب نبود میاد زیر نویس را دانلود میکنه(خیلی دوست دارم ببینم زیر نویس دارش چجوری میشه)

fswteam
17-06-2008, 10:32
این سایتی که لینکش را گذاشته

اینم لینکش

الان دیدم سیدراش تا 4567 رسیده

اگر انجام بدی بزاری که محشر میشه هر کی هم بخواد یا اینگلیسی اش خوب نبود میاد زیر نویس را دانلود میکنه(خیلی دوست دارم ببینم زیر نویس دارش چجوری میشه)
اخه ببین زده Soulppuuden من می گم تقلبی حالا بزار 2 ساعت دیکه speedracer تموم میشه برای دانلود می زارم اینو دانلود کنه ولی من می گم تقلبی اخه من خبرشو از دوستام دارم که تیوی توکیو رو میبینن
اخه هر جمعه صبح ساعت 7:15 شیپودن کی زاره بعد این سایت ها هم برای دانلود می زارن اما تورنت یک راست از کارخانه تی وی توکیو گرفته انشال.. اگه برق قطع نشه من بهتون ساعت 5 یا 6 می گم که اصل یا نه

fswteam
17-06-2008, 10:35
من منتظرم 9 نفر دیگه هم بگن تا هم مانگا فارسی و هم زیر نویس فارسی قسمت ها رو بزارم

*Batman*
17-06-2008, 18:21
سلام.
منم نفر دوم. دستت درست.

بابا قسمت 63 نیومده.این تورنت ها اکثرا سرکاریه. یه کم دندون رو جیگر بذارید.
اگه برید تو Torrent بگردید دنبالInternet Explorer 9 یا Fire Fox 4 حتما لینک پیدا میکنید!

zed2
17-06-2008, 21:04
بچه ها یکی جدید امده

پستش

نظرتان از ناروتو ای هاست؟

mokhtar
17-06-2008, 22:46
من منتظرم 9 نفر دیگه هم بگن تا هم مانگا فارسی و هم زیر نویس فارسی قسمت ها رو بزارم

عزیز حون من بزار که منتطرم

fswteam
18-06-2008, 03:23
باشه خوب فعلا من قسمت یک و دوی شیپودن میزارم زیر نویسشو تا ببینیم بقیشم انجام بدم اقاق شاید از هفته دیگه مانگا هم بزارم به احتمال زیاد مانگا رو از 400 شروع می کنم اخه اسون نیست ترجمه و زیرنویس

هنوز 7 تا نظر دیگه مونده ها!!!!

zed2
18-06-2008, 09:26
حالا هی اذیت کن تورنت چی شد قسمت جدید بود یا فیک بود.
راستی ترجمه را گفرتم ببینم چی کار کردی

zed2
18-06-2008, 13:07
برای ترجمه یک ایمیل بهت می زنم حتما بخوان

*Batman*
18-06-2008, 19:23
بچه ها یکی جدید امده

پستش

نظرتان از ناروتو ای هاست؟

اگر باشه به زودی اینجا رو پیدا می کنه.

باشه خوب فعلا من قسمت یک و دوی شیپودن میزارم زیر نویسشو تا ببینیم بقیشم انجام بدم اقاق شاید از هفته دیگه مانگا هم بزارم به احتمال زیاد مانگا رو از 400 شروع می کنم اخه اسون نیست ترجمه و زیرنویس

هنوز 7 تا نظر دیگه مونده ها!!!!

دست و پنجولت درد نکنه.این Persiangig فعلا قاط زده.بعدا دانلودش میکنم.

fswteam
18-06-2008, 19:32
اه راست میگی حواسم نبود
63 نبود اون یک کارتون دیگه بود فکر کنم بلیچ بود خیلی تعریفشو می کنن باید یک سری برم اونم دانلود بکنم
در ضمن می خوام ترجمه و زیر نویس رو از قسمت 50 به بعد بزارم که به قسمت هر هفته برسم که هر هفته شما با زیر نویس ببینید البته اگه موافق باشید مانکا رو هم دارم اماده می کنم مانگا رو هم از 400 شروع می کنم حالا دوستانی هم که کمک می کنن بگن تا قسمت ها رو براشون معین کنم

zed2
18-06-2008, 19:43
پس مال ان یکی انیمی بود اشتباهی به این نام دادن بیرون:31:
حیف
حالا قشنگ بود؟این بلیچ؟

mokhtar
18-06-2008, 22:27
این زیرنویس خودت درست میکنی fswteam

fswteam
19-06-2008, 08:44
این زیرنویس خودت درست میکنی fswteam
این 1 و 2 رو اره خودم ترجمه کردم اما چون به فکر شما بودم یک سرچی کردم والا دیدم کسایی که می خوان مثل من برای دیگران ترجمه کنن زیاده و یکی زودتر از من اینکارو کرده گفتم دیگه من انجام نمی دم و ادرسی می دم تا کارای این دوستمان را دانلود کنید چون ایسون مثل اینکه از من ماهرتر و سرعتر هست و کل شیپودن تا 61 ترجمه کردن همچنین فیلم سینمایی ناروتو
مانگا رو هم ترجمه می کنن این اقاقی ساسان ولی

zed2
19-06-2008, 19:45
این 1 و 2 رو اره خودم ترجمه کردم اما چون به فکر شما بودم یک سرچی کردم والا دیدم کسایی که می خوان مثل من برای دیگران ترجمه کنن زیاده و یکی زودتر از من اینکارو کرده گفتم دیگه من انجام نمی دم و ادرسی می دم تا کارای این دوستمان را دانلود کنید چون ایسون مثل اینکه از من ماهرتر و سرعتر هست و کل شیپودن تا 61 ترجمه کردن همچنین فیلم سینمایی ناروتو

مانگا رو هم ترجمه می کنن این اقاقی ساسان ولی
اقا این ادرس را برای من پ خ کن زیرنویس هاشو بررسی کنم ببینم چطوره؟

fswteam
20-06-2008, 13:01
من به عنوان تبلیغات که این ادرس نزاشتم بلکه به عنوان خبر رسانی گزاشتم حالا کلمه ها رو از هم جدا می کنم تا اونجوری نشه
فاصله ها رو بردارید و اینتر بزنید
این قسمت 63 چقدر مزخرف بود اشک مارو اینا در میارن برای 64 و 65 هم باید دوهفته صبر کنیم 4 ژولای مییاد چرا اینا به فکر ما نیستند بابا انتظار بدترید درد هستش

fswteam
20-06-2008, 16:24
با اینکه قسمت 63 خیلی مزخرف بود اما مانگا 405 خیلی جالب شد اونایی که مانگا ممی خونن داره می رسه به جاهای حساس توی ایندفعه همه گریه می کنن منم گریم گرفت بد بخت ناروتو بی کس شد حالا جیرایا مجبور بود کد بنویسه ÷شت قورباغه هه خوب یک راست می گفت که ناروتو بچه هوکاگه چهارم خیلی زیاده عجبا حالا خدا کنه شیکامارو با ایکیو 200 که نابغه است بتونه بفهمه کد ها چین ولی الاناست که ناروتو و سوناده قاطی کنن پین رو له کنن من می گم ناروتو به 6 دم می رسه برای مبارزه با پین اگه جیرایای بزرگ اینهمه تکنیک زده و کار نکرده حتما ناروتو هم نمی تونه

zed2
20-06-2008, 17:31
من به عنوان تبلیغات که این ادرس نزاشتم بلکه به عنوان خبر رسانی گزاشتم حالا کلمه ها رو از هم جدا می کنم تا اونجوری نشه

فاصله ها رو بردارید و اینتر بزنید
این قسمت 63 چقدر مزخرف بود اشک مارو اینا در میارن برای 64 و 65 هم باید دوهفته صبر کنیم 4 ژولای مییاد چرا اینا به فکر ما نیستند بابا انتظار بدترید درد هستش
تشکر رفتم زیر نویس هارو بررسی کنم

با اینکه قسمت 63 خیلی مزخرف بود اما مانگا 405 خیلی جالب شد اونایی که مانگا ممی خونن داره می رسه به جاهای حساس توی ایندفعه همه گریه می کنن منم گریم گرفت بد بخت ناروتو بی کس شد حالا جیرایا مجبور بود کد بنویسه ÷شت قورباغه هه خوب یک راست می گفت که ناروتو بچه هوکاگه چهارم خیلی زیاده عجبا حالا خدا کنه شیکامارو با ایکیو 200 که نابغه است بتونه بفهمه کد ها چین ولی الاناست که ناروتو و سوناده قاطی کنن پین رو له کنن من می گم ناروتو به 6 دم می رسه برای مبارزه با پین اگه جیرایای بزرگ اینهمه تکنیک زده و کار نکرده حتما ناروتو هم نمی تونه

جدی یعنی انقدر بد است این قسمت؟!؟!؟
راستی اخرش تونستن رمز باز کنن یا نه؟

fswteam
21-06-2008, 07:46
تشکر رفتم زیر نویس هارو بررسی کنم

جدی یعنی انقدر بد است این قسمت؟!؟!؟
راستی اخرش تونستن رمز باز کنن یا نه؟
اره بابا قسمت 63 بده اما 64 و 64 که دوهفته دیگه مییاد باید قشنگ باشه در ضمن دوستان الان انیمه از روی مانگا پیشروی نمی کنه فکر نکنید همیشه با مانگا یکیه نه من دارم خیلی تفاوت ها رو در مییارم اما خوب بعضی جاهاشون یکیه
نه بابا رمز می ره برای 406 یا 407 معلوم نیست سوناده رمز داده به شیکامارو تا بتونه بفهمه قضیه چیه من فکر کنم شماره پرونه ای چیزی باشه اقاق چرا بقیه نیستند فط من و Zed 2 هستیم امتحانا که تموم شده!!

hpk34
21-06-2008, 10:35
ببخشید که من دیر به دیر میام.آخه اینترنت منطقه ما 1 ماه هست که خراب شده و هنوزم درستش نکردن.

آقا محمد شما هنوزم از ساسوکه حمایت میکنین؟؟؟؟؟؟؟

حالا می خواد با آکاتسوکی ناروتو رو بگیره.حس انتقام کورش کرده.

راستی اینم آدرس اولین سایت ایرانی طرفدار ناروتو:

قسمت 61-62 که خیلی جالب نبود.ولی مانکا داره به جاهای قشنگش میرسه.

فعلا

*Batman*
21-06-2008, 16:02
مانگای 405 غمناک بود(گریه میکنیم). ولی من فکر میکنم ساسکه از آخر سرش به سنگ بخوره. تو دقیقه 90 .

zed2
21-06-2008, 17:39
من هنوز امتحان دارم دارم میام.
ولی این لینک قسکت جدید که برای من نیومد.(ار جایی که می گیرم)
یکی می تونه جای من خلاصه اش را بزاره؟

fswteam
21-06-2008, 20:33
ببخشید که من دیر به دیر میام.آخه اینترنت منطقه ما 1 ماه هست که خراب شده و هنوزم درستش نکردن.

آقا محمد شما هنوزم از ساسوکه حمایت میکنین؟؟؟؟؟؟؟

حالا می خواد با آکاتسوکی ناروتو رو بگیره.حس انتقام کورش کرده.

راستی اینم آدرس اولین سایت ایرانی طرفدار ناروتو:

قسمت 61-62 که خیلی جالب نبود.ولی مانکا داره به جاهای قشنگش میرسه.

فعلا
اخ حامد جان ددلم برات تنگ شده بود راستی از معرفی این سایت هم ممنونم با مدیرش می خوام ارتباط برقرار کنم کمکش کنم چون سایت خودمو دارم می فروشم حالا می خوام به این سایت ناروتو که برای ایرانیان کمک کنم

fswteam
21-06-2008, 20:46
من هنوز امتحان دارم دارم میام.
ولی این لینک قسکت جدید که برای من نیومد.(ار جایی که می گیرم)
یکی می تونه جای من خلاصه اش را بزاره؟
اگه من بتونم با این سایت ناروتو که برای ایرانی ها باز شده همکاری کنم قسمت های ناروتو رو بهتون لینک مستقیم بدم یا با ادمین دانلودها هماهنگ کنم اون هر هفته لینک مستقیم بده!!!

mokhtar
21-06-2008, 22:11
دوستان این همون تیکه هست که میگم

جیرا زخمی هست کسی میونه قضیه اش چی?/

fswteam
22-06-2008, 03:12
دوستان این همون تیکه هست که میگم

جیرا زخمی هست کسی میونه قضیه اش چی?/

خ.ب عزیز مگه نمی دونی جیرایای بزرگ با رئیس اکاتسوکی که یک زمانی دانش اموز خود جیرایای کبیر بوده مبارزه می کنه و به مقام والای شهادت می رسه
اما این عکسی که تو گزاشتی برای زمانی هست که داره به ناروتو اموزش می ده و ناروتو به 4 دم می رسه و یک زخم بزرگ بر روی سینه جیرایا نخش می بنده

hpk34
22-06-2008, 09:32
اخ حامد جان ددلم برات تنگ شده بود راستی از معرفی این سایت هم ممنونم با مدیرش می خوام ارتباط برقرار کنم کمکش کنم چون سایت خودمو دارم می فروشم حالا می خوام به این سایت ناروتو که برای ایرانیان کمک کنم

خواهش میکنم آقا محمد.اگه خدا بخواد انگار اینترنت ما دوباره درست شد.:8:

راستش ادمین این سایت دوست بهترین دوستای اینترنتی من هستش.ولی من زیاد با ایشون آشنایی ندارم.:10:

مانگای 405 واقعا غم انیز بود.آخرشم که اشک سوناده رو دیدیم.:19:

این هفته قسمت 64-65 با هم میاد؟؟

fswteam
22-06-2008, 10:16
خواهش میکنم آقا محمد.اگه خدا بخواد انگار اینترنت ما دوباره درست شد.:8:

راستش ادمین این سایت دوست بهترین دوستای اینترنتی من هستش.ولی من زیاد با ایشون آشنایی ندارم.:10:

مانگای 405 واقعا غم انیز بود.آخرشم که اشک سوناده رو دیدیم.:19:

این هفته قسمت 64-65 با هم میاد؟؟
اهان پس ایدیش رو ازت می گیرم
راستی 64 و 65 رفت برای هفته دیگه این جمعه قسمت جدید نداریم ببینیم

vahaab
22-06-2008, 14:22
من هم با این نظر موافقم که ساسکه سرش به سنگ میخوره
اما یه حسی به من میگه رئیس آکاتسوکی همون هوکاگه 4 هسته توی مانگا هم جیرایا قبل از اینکه کشته بشه آخرین چیزی که به پین گفت این بود (( حالا فهمیدم تو کی هستی )) که همین موقه پین به اون حمله کرد و به قول محمد اونو به مقام رفیع شهادت نائل کرد

zed2
22-06-2008, 14:29
اگه من بتونم با این سایت ناروتو که برای ایرانی ها باز شده همکاری کنم قسمت های ناروتو رو بهتون لینک مستقیم بدم یا با ادمین دانلودها هماهنگ کنم اون هر هفته لینک مستقیم بده!!!
اگر اینجور بشه خوب میشه اگر تو انوع فرمت هم بده که دیگر عالی است

اهان پس ایدیش رو ازت می گیرم

چه بد:41:

*Batman*
22-06-2008, 15:57

خدا کنه این فیلرا زودتر تموم بشن تا برگردیم به داستان اصلی.ولی جالب میشه.آخرین نبرد.

fswteam
23-06-2008, 03:16
من هم با این نظر موافقم که ساسکه سرش به سنگ میخوره
اما یه حسی به من میگه رئیس آکاتسوکی همون هوکاگه 4 هسته توی مانگا هم جیرایا قبل از اینکه کشته بشه آخرین چیزی که به پین گفت این بود (( حالا فهمیدم تو کی هستی )) که همین موقه پین به اون حمله کرد و به قول محمد اونو به مقام رفیع شهادت نائل کرد
نه بابا اونجا که گفت حالا فهمیدم تو کی هستی به خاطر این بود که داشت در مورد ناروتو فکر می کرد و گفت حالا فهمیدم تو کی هستی چون یک بار کثل اینکه قبل از اینکه جیرایا تمرینشو با یوندایمه شروع کنه جیرایا می ره خونشون و بعد می بینه که زن یوندایمه بچه دستشه بعد می گه اسمش چیه و اون می گه (ناروتو) می گه پس من پدرخواندشم :41: اما تا زمان اون جنگ یادش نبود
در ضمن پین پین نه هوکاگه چهارم و پین و هوکاگه چهارم و ناروتو از شاگردای جیرایا هستن ببین چه استادیه که چه شاگردایی داره جنگ بین شاگرد ها (ناروتو وس پین) باحاله البته اپه قدرت ناروتو برسه

fswteam
23-06-2008, 03:22
اگر اینجور بشه خوب میشه اگر تو انوع فرمت هم بده که دیگر عالی است

چه بد:41:
خوب بچه ها من با مدیرت سایت دانلودهادات کام صحبت کردم قرار شد از این هقته هر قسمت جدید ناروتو که مییاد بزاره برای دانلود با لینک مستقیم اینم تنها کاری که می تونستم برای شما بکنم

fswteam
23-06-2008, 03:26
خدا کنه این فیلرا زودتر تموم بشن تا برگردیم به داستان اصلی.ولی جالب میشه.آخرین نبرد.
خوب باید این ماجرای سورا تموم بشه البته فعلا سورا می تونه بهانه خوبی باشه برای یادگیری بیشتر ناروتو بعد اگه سورا چندا تکنیکشو با ناروتو یاد بده خیلی خوبه چون با اون دستش واقعا مقدار چاکرای بالای رو بیرون می ده و حتا تغییر شکل توی چاکراش حرف نداره یه جا دست درست کرده بود با چاکراش دقیقا یاد جنگ ناروت و ساوسکه افتادم که تاروتو با چاکرا کیوبی اینکارو کرد بچه ها رازنگان رو چرا با چاکرا کیوبی درست نمی کنه قوی تره یک بار توی فیلم سینماییش دیدم که با یک دست رازنگان ابی و دست دیگه رازنگان قرمز و اون قرمزه قوی تر بود حالا بزار این زارن شوریکن رو یاد بگیره البته من که می گم زیاد تکنیک مالی نیست

zed2
23-06-2008, 08:58
خوب باید این ماجرای سورا تموم بشه البته فعلا سورا می تونه بهانه خوبی باشه برای یادگیری بیشتر ناروتو بعد اگه سورا چندا تکنیکشو با ناروتو یاد بده خیلی خوبه چون با اون دستش واقعا مقدار چاکرای بالای رو بیرون می ده و حتا تغییر شکل توی چاکراش حرف نداره یه جا دست درست کرده بود با چاکراش دقیقا یاد جنگ ناروت و ساوسکه افتادم که تاروتو با چاکرا کیوبی اینکارو کرد بچه ها رازنگان رو چرا با چاکرا کیوبی درست نمی کنه قوی تره یک بار توی فیلم سینماییش دیدم که با یک دست رازنگان ابی و دست دیگه رازنگان قرمز و اون قرمزه قوی تر بود حالا بزار این زارن شوریکن رو یاد بگیره البته من که می گم زیاد تکنیک مالی نیست
ان قرمزه به خاطر قدرت یکی دیگر بود که بهش داد اینجوری شد.
بچه ها من دیوانه شدم جاهایی که می گرفتم بجای نارتو یک چیز دیگر را گذاشتن تو لینک این قسمت.معلومه چه خبره که این همه قره قاتی شده؟

fswteam
23-06-2008, 10:55
ان قرمزه به خاطر قدرت یکی دیگر بود که بهش داد اینجوری شد.
بچه ها من دیوانه شدم جاهایی که می گرفتم بجای نارتو یک چیز دیگر را گذاشتن تو لینک این قسمت.معلومه چه خبره که این همه قره قاتی شده؟
نگران نباشید از هفته بعد برید دانلود ها دات کام قسمت های جدید رو می زاره من لینک دانلود می دم به نادر تا بزاره توی سایتش اگه بتونم با ناروتو سنترال دات ای ار هم کاری کنم خودم می ترکونم یک سایت می سازم ماه دسته گل سایت های خارجی بیان از ما بردارن

fswteam
24-06-2008, 10:08
گفتم یک سری اسمیلی از ناروتو بزارم

fswteam
24-06-2008, 10:10

fswteam
24-06-2008, 10:11

fswteam
24-06-2008, 10:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] , [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
24-06-2008, 10:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
24-06-2008, 10:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
24-06-2008, 10:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
24-06-2008, 10:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
24-06-2008, 10:16

fswteam
24-06-2008, 10:17

fswteam
24-06-2008, 10:17

fswteam
24-06-2008, 10:18

fswteam
24-06-2008, 10:19

fswteam
24-06-2008, 10:19

fswteam
24-06-2008, 10:20

fswteam
24-06-2008, 10:21

fswteam
24-06-2008, 10:21

fswteam
24-06-2008, 10:22

fswteam
24-06-2008, 10:24

fswteam
24-06-2008, 10:25

fswteam
24-06-2008, 10:26

fswteam
24-06-2008, 10:28
خوب همین ها رو داشته باشیم تا بعد بازم پیدا کردم براتون بزارم راستی بحث جدید مگه جیرایا و سوناده و اوروچی مارو سه نینجای افسانه ای نیستند خوب تیم سون هم زیر دست هر کدام از اینا اموزش دیدن پس اینام افسانه ای می شن اما سوال من اینه ناروتو از جیرایا فن وزق ریس یاد گرفت و همچنین ساسوکه هم اون مار بزرگ اما کسی می دونه ساکورا فن اون حلزونرو از سوناده یاد گرفته یا نه؟؟

fswteam
25-06-2008, 17:07
کسی نیست بابا منتظر جواب هستما

hpk34
25-06-2008, 18:21
آقا محمد شما که خودتون تمام مانگاه ها و تمام قسمت ها رو دیدین که.

فکر نمیکنم هنوز یادش داده باشه.

راستی این هفته مانگا 406 میاد؟؟اصلا مانگا چه روزی میاد؟

fswteam
25-06-2008, 19:06
آقا محمد شما که خودتون تمام مانگاه ها و تمام قسمت ها رو دیدین که.

فکر نمیکنم هنوز یادش داده باشه.

راستی این هفته مانگا 406 میاد؟؟اصلا مانگا چه روزی میاد؟
والا مانگا اصلا با انیمه پیش نمی ره جدیدا اصلا کسی به نام سورا توی مانگا نبوده
اره 406 مییاد من جمعه ها می گیرم مانگا رو از سایان ایلند
saiyanisland.com

*Batman*
28-06-2008, 02:12
سلام. مانگای 406 هم اومد.چیز خاصی نداشت.معما هنوز حل نشده.
کسی نمیتونه اینجا حلش کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
28-06-2008, 14:37
سلام. مانگای 406 هم اومد.چیز خاصی نداشت.معما هنوز حل نشده.
کسی نمیتونه اینجا حلش کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
والا حل کردنشو گیج شدم ولی می گم 70 % قول می دم که گفته هوکاگه چهارم پدر ناروتو بوده
اما مثل اینکه رمز گشایی فقط دست ناروتو انجام می شه و هیچ کسی نمی تونه انجام بده حالا ناروتو با اون حافظه کندش موندم جیرایا تونسته بهش بازی با اعداد یاد بده یا نه

zed2
28-06-2008, 19:22
fswteam
این اواتور نجی نیست گذاشتی؟
انیمه کم بود حالا دارن مانگارم کش میدن ظاهرا...

fswteam
29-06-2008, 06:05
fswteam
این اواتور نجی نیست گذاشتی؟
انیمه کم بود حالا دارن مانگارم کش میدن ظاهرا...
چرا این اواتار نجی در حالت واقعی هست ژاپنیا انگار خیلی دوست دارن مثل شخصیت ها بشن

hpk34
29-06-2008, 08:28
سوال:

آیا انیمه ناروتو و همچنین مانگاش (کلا کل مانگا ها و انیمه ها) از قبل ساخته شدن و یه هفته برای نشون دادنشون آدم رو زجر میدن یا اینکه هر هفته همون قسمت مانگا یا انیمه رو میسازن؟؟؟؟!!!!!!!!

البته خودم تا حدودی جوابشو میدونم ولی می خوام مطمئن بشم.

ظاهرا همون طور که آقای zed2 گفتند مانگا رو هم دارن کش میدن.من که دارم تمام مانگا ها رو از آخر دانلود میکنم.از 406 تا 332 رو گرفتم.

fswteam
29-06-2008, 11:54
سوال:

آیا انیمه ناروتو و همچنین مانگاش (کلا کل مانگا ها و انیمه ها) از قبل ساخته شدن و یه هفته برای نشون دادنشون آدم رو زجر میدن یا اینکه هر هفته همون قسمت مانگا یا انیمه رو میسازن؟؟؟؟!!!!!!!!

البته خودم تا حدودی جوابشو میدونم ولی می خوام مطمئن بشم.

ظاهرا همون طور که آقای zed2 گفتند مانگا رو هم دارن کش میدن.من که دارم تمام مانگا ها رو از آخر دانلود میکنم.از 406 تا 332 رو گرفتم.
نه بابا از قبل نساختن مگرنه مگه دیوونن که مارو سر کار بزارن

zed2
02-07-2008, 22:20
خوب بزودی قسمت 64 و 65 می یاد .مانگا دوستان هم خودشان را برای قسمت 407 اماده کنند.

hpk34
03-07-2008, 10:40
خوب بزودی قسمت 64 و 65 می یاد .مانگا دوستان هم خودشان را برای قسمت 407 اماده کنند.

مانگا 407 میتونه خیلی جذاب باشه.البته اگه باز کشش ندن.

به نظر من اگه رمزو بشکونن باز مستقیم چیزی رو نگفته.

انیمه هم داره به جاهای قشنگش میرسه.شاید تا چند قسمت دیگه شاهد اومدن کاکوزو و هیدان تو انیمه باشیم.البته اگ بیشتر از این کشش ندن.

zed2
03-07-2008, 12:27
یک معرفی ای در مورد کاکوزو و هیدان میدی؟

*Batman*
04-07-2008, 15:30
فعلا همه دنیا رفتن سر کار. چون هیچ زیر نویسی برای قسمت جدید نیومده.
فعلا لینکهای بدون زیرنویس عرضه شدن.

راستی یه سوال: تو مانگا ساسکه بالاخره از شر مهر اوروچیمارو راحت شد یا نه؟ بازم همون هیولا هست یا پاک شد؟

zed2
04-07-2008, 22:22
بتمن مباکره کاربر فعال شدن.
دیدم چرا هنوز جایی با زیر نویس نیومده

*Batman*
05-07-2008, 06:11
بتمن مباکره کاربر فعال شدن.
دیدم چرا هنوز جایی با زیر نویس نیومده

سلام. خیلی ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قسمت جدیدو بدون زیرنویس دیدم. جالب بود.
اما ماجرا هنوز ادامه داره.تازه حمله شروع شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو مانگا هم که هنوز دارن رمز میشکونن.حوصلمون سر رفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : طبق آخرین اخبار ظاهرا زیرنویس یه هفته افتاد عقب.

hpk34
05-07-2008, 08:06
یک معرفی ای در مورد کاکوزو و هیدان میدی؟

ببخشید که یکم دیر شد.:10:اینا 2 نفر از اعضای آکاتسوکی هستند.(بقیشو با رنگ سفید مینویسم جون شاید کسی دوست نداشته باشه ادامه داستان رو بدونه:46:)

هیدان:

هيدان يك داس بزرگ داره و كند ترين حمله كننده ي آكاتسوكيه.دهكده ي اون ناشناختست اون و همكارش كاكوزو مسئول گرفتن جينچوريكي دو دم هستند.(و موفق به گرفتنش هم میشند) هيدان از خداي شيطاني به نام جاشين پيروي مي كنه.اين مذهب عشق ورزيدن به خرابي و مرگه.هيدان خودش كاملا فناناپذيره(اين كار كاكوزو!ه) اون آسوما ساروتوبي رو كشت در جنگ اون يك جوتسوي نامشخص استفاده كرد كه ضربه وارد ميكنه به خودش تا به حريفش بخوره!!!اون نهايتا به دست شيكامارو به ديار باقي پيوست!.(بوسیله تله ای که از قبل براش آماده کرده بود بدن رو تیکه تیکه کرد.:27:)و شیکامارو به اون گفت که تو با کشتن استاد من گور خودت رو کندی.:8:(واقعا هوش شیکامارو تو این مبارزه حیرت انگیزه.:5:)

(هیدان تو مبارزه با آسوما حتی سر از تنش جدا شد ولی بخاطر فنا ناپذیر بودنش نمرد و کاکوزه به وسیله رشته های خودش سرش رو دوباره به بدنش چسبوند. هیدان روش خاصی برای کشتن داره به طوری که کافیه با داس خودش یه ضربه به حریف بزنه و اونو زخمی که و بعد خون حریف رو که رو داسش هست می خوره و به شکلی که توی عکس هست در میاد و روی همون دایره توی عکس وایمیسه.حلا هر ضربه ای که به هرجای بدنش بزنه انگار که به حریفش زده.:41:و با همین روش آسوما ساروتوبی رو کشت.:19:)

کاکوزو:

كاكوزو يك نينجاي گم شده از دهكده ي پنهان آبشاره .اون دنباله پوله كه بعضي مواقع از هدف اصلي دور ميشه.بدن اون با رشته هايي به هم متصل شده كه از شكاف دادن قلب حريف به داخل بدنه خودش استفاده مي كنه ميكنه.اون به شكل يك ماسكي كه بدنش ريشه ريشست در مياد.با اين خاصيت اون فناناپذير شده.به گفته ي خودش با شوداي هوكاگه(هوكاگه ي اول)مبارزه كرده .اون به جز چاكراي از نوع آب به عنصر هاي باد - آتش - زمين و رعد هم دسترسي داره.كاكاشي قلب با چاكراي از نوع زمين رو از بين برد - هيدان قلب با چاكرا از نوع آب رو از بين برد(در اولين حمله ي كاكاشي مقداري از خون كاكوزو رو برداشت و به شيكامارو داد.شيكامارو خون كاكوزو رو به جاي خون خودش روي تيغه ي داس هيدان گذاشت و هيدان با ضربه اي كه به قلب خودش زد كاكوزو رو هدف قرار داد) - ناروتو قلب های با چاكراي از نوع باد و آتش رو از بين برد.در انتها كاكوزو بعد از از بين رفتن تمام قلب هايش به دست كاكاشي كشته شد.

(ناروتو برای ز بین بردن قلباش از تکنیک جدیدش (رازن شوریکن) استفاده کرد.)

این بار هم همونطور که حدس زده بودم اون رمز جیرایا مستقیم چیزی رو نگفت.:5:

ظاهرا کلید این رمز به دست پین حل میشه.:41: حالا کونو ها دنبال پین میگرده و ود پین هم می خواد به کونو ها حمله کنه.:8:داستان داره جالب میشه.

سواال:

تو صفحه آخر مانگا 407 چند نفر دیگه همراه پین بودن.می خواستم بدونم اونا یکی از جوتسو های پین بودن یا اینکه واقعا وجود اشتن؟؟؟؟!!!!!!:20:

در ضمن آقای *Batman* منم کاربر فعال شدنتون رو تبریک میگم.:11:

در مورد سوالتون هم فکر کنم اون مهر به این سادگیا از بین نمیره و ساسوکه هنوزم میتونه ازش استفده کنه.:41:.تازه براش یه قدرت کمکی هم حساب میشه.

hpk34
05-07-2008, 08:08
خیلی خیلی ببخشید 2 تا یی شد.

fswteam
05-07-2008, 11:19
سلام. خیلی ممنون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قسمت جدیدو بدون زیرنویس دیدم. جالب بود.
اما ماجرا هنوز ادامه داره.تازه حمله شروع شده. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو مانگا هم که هنوز دارن رمز میشکونن.حوصلمون سر رفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش : طبق آخرین اخبار ظاهرا زیرنویس یه هفته افتاد عقب.
میشه لینک همون بدون زیر نویس بزاری خیلی اوضاع بد شده ببینید مدیر یکی از سایت ها چی گفته

I would just like to clarify that, episode 64 and 65 were released on Thursday. They however have no been subbed by any group yet. This is why we haven't put it up. We're still waiting on Dattebayo to sub the episode. I'm not sure exactly what the hold up is, it may have something to do with the 4th of July, it may not. If there isn't an episode released by tonight. We will put up a RAW version, meaning it will strictly be in Japanese.

اقای بتمن حتما زود این لینک بدون زیر نویس بزار من حوصله ندارم صبر کنم تا همین الانش کلی خودمو خردم

artara74
05-07-2008, 11:43
دانلود 1 تا 220 ناروتو:
هم رپيد شر و هم مگا آپلود و هم بيترود و هم rapidshare.de و هم ريليتي لپس

دانلود شيپودن ( فعلا تا 58) :
realitylapse , rapidshare , livevideo , megaupload , zshare , mediafire , depositfiles

دانلود تمام انيمه هاي موجود:

artara74
05-07-2008, 14:43
میشه لینک همون بدون زیر نویس بزاری خیلی اوضاع بد شده ببینید مدیر یکی از سایت ها چی گفته

اقای بتمن حتما زود این لینک بدون زیر نویس بزار من حوصله ندارم صبر کنم تا همین الانش کلی خودمو خردم

اگه تو ماهواره بتوني يه جوري كانال هاي آمريكا رو بگيري مي توني از Cartoon Network دوبله انگليسيش رو ببيني.

*Batman*
06-07-2008, 04:35
سلام به هم دوستان.

hpk32 عزیز ممنون به خاطر تبریکت و پاسخت.
fswteam جان شرمنده همونطور که دیدی اون سایت فایلو از روی سرور پاک کرده بود.
به هر حال من با تلاش زیاد تونستم قسمت 64 و 65 را برای شما آپلود کنم.این قسمتها مستقیما از TV TOKYO ضبط شده و هر دوقسمت به همراه میان برنامه ها توش هستن.:31:
دانلود کنید با حجم 175 مگابایت :

fswteam
06-07-2008, 11:34
وای چقدر این 64 65 قشنگ بود 66 چه شود بابا خیلی دارن مارو می دوونن خسته شدم خیف زیر نویس نداشت زیاد چیزی نفهمیدم اما بازم بعض هیچیه

zed2
06-07-2008, 13:12
سلام به هم دوستان.

hpk32 عزیز ممنون به خاطر تبریکت و پاسخت.
fswteam جان شرمنده همونطور که دیدی اون سایت فایلو از روی سرور پاک کرده بود.
به هر حال من با تلاش زیاد تونستم قسمت 64 و 65 را برای شما آپلود کنم.این قسمتها مستقیما از TV TOKYO ضبط شده و هر دوقسمت به همراه میان برنامه ها توش هستن.:31:
دانلود کنید با حجم 175 مگابایت :

تشکر از اپلود:11:

وای چقدر این 64 65 قشنگ بود 66 چه شود بابا خیلی دارن مارو می دوونن خسته شدم خیف زیر نویس نداشت زیاد چیزی نفهمیدم اما بازم بعض هیچیه
در مورد جالب بودنش که شکی درش نیست ولی با زیر نویس بهتر است
من این نسخه اینگلیسی اش را دیدم .صداگذاری ژاپنی اش بنظر من بهتر است

mokhtar
07-07-2008, 05:42
عزیز 64 و 65 روی رپید ندارید

zed2
07-07-2008, 10:31
عزیز 64 و 65 روی رپید ندارید
یک لینک تورنت با فرمتrow تو دموید بود ولی این هم ظاهرا زیرنویس نداره.

هنوز رپیدش پیدا نشده.
چرا یکی زیر نویسش نمی کنه؟