PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

jangel girl
09-03-2008, 19:53
آقای jangel girl خواهش میکنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم از این سایت دانلود میکنم اگه بخوام ببینم که باید یک سال صبر کنم.به نظر منم با صدای ژاپنی بیشتر حال میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا رایان من که کاری نکردم اصل کار رو که آقای hsh_4321 کردن که دستشون درد نکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای jangel girl (درست گفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظرتون چیه که ایتاچی ساسوکه رو سوسک کنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با عرض معذرت حامد جون ولی خانم jangel girl . :31: منم درباره ی سوالتون موافقم من اولا از ساسوکه خوشم می اومد ولی توی شیپودن ازش متنفر شدم ناروتو اگه شده جونش رو برای ساسوکه میده و هیچ وقت هم نامرد بازی در نیاورده اما ساسوکه طوری با ناروتو رفتار میکنه که انگار هیچی بینشون وجود نداشته :9::44::32:

Genjo
09-03-2008, 19:53
حامد جان:لازم نیست قسمت های جدید مانگاش بیاد تا معلوم بشه کی کی رو سوسک می کنه.....:31:

چون تا این قسمتش ساسکه هر کاری کرده با شکست مواجه شده.اگه هم آخر سر بتونه ایتاچی رو بکشه یا با کمک مستقیم یا غیر مستقیم اوروچیمارو هست.ولی خداییش ایتاچی به نظر من قویترین کارکتر این مجموعه ست:27:تنهایی هر کاری می کنه و از کسی هم کمک نمی گیره .همه ی فن هایی که استفاده می کنه ماله خودش و قدرتش رو از جایی دیگه پیدا نمی کنه:21:

Genjo
09-03-2008, 19:57
با عرض معذرت حامد جون ولی خانم jangel girl . :31: منم درباره ی سوالتون موافقم من اولا از ساسوکه خوشم می اومد ولی توی شیپودن ازش متنفر شدم ناروتو اگه شده جونش رو برای ساسوکه میده و هیچ وقت هم نامرد بازی در نیاورده اما ساسوکه طوری با ناروتو رفتار میکنه که انگار هیچی بینشون وجود نداشته :9::44::32:

گل گفتید دوست عزیز:27:

به نظر من ساسکه فقط دیگه با مردنش می تونه دوستیشو ثابت کنه:21:(هه هه هه)من کلا طرفدار خونریزی و کشتار نیستم ولی چون که جیرایا کشته شده دیگه هیچ فرقی نمی کنه که ساسکه و ساکورا و ........بمیره(منظورم همه کاکتراهای + انیمه هست):27:

خوشبختانه هنوز می شه به اوروچیمارو دل بست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hpk34
09-03-2008, 21:33

ببخشید خانوم jangel girl نمیدونستم.من کاملا با شما موافقم.:20:

حامد جان:لازم نیست قسمت های جدید مانگاش بیاد تا معلوم بشه کی کی رو سوسک می کنه.....:31:

چون تا این قسمتش ساسکه هر کاری کرده با شکست مواجه شده.اگه هم آخر سر بتونه ایتاچی رو بکشه یا با کمک مستقیم یا غیر مستقیم اوروچیمارو هست.ولی خداییش ایتاچی به نظر من قویترین کارکتر این مجموعه ست:27:تنهایی هر کاری می کنه و از کسی هم کمک نمی گیره .همه ی فن هایی که استفاده می کنه ماله خودش و قدرتش رو از جایی دیگه پیدا نمی کنه:21:

آقا رایان با شما هم مواقم.هر چند از ایتاچی زیاد خوشم نمیاد ولی از ساسوکه بیشتر دوسش دارم.:46:

گل گفتید دوست عزیز:27:

به نظر من ساسکه فقط دیگه با مردنش می تونه دوستیشو ثابت کنه:21:(هه هه هه)من کلا طرفدار خونریزی و کشتار نیستم ولی چون که جیرایا کشته شده دیگه هیچ فرقی نمی کنه که ساسکه و ساکورا و ........بمیره(منظورم همه کاکتراهای + انیمه هست):27:

خوشبختانه هنوز می شه به اوروچیمارو دل بست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نظرتون چیه که ناروتو هم بمیره؟حالا که همه رو کشتین اینم روش.:31:

Genjo
09-03-2008, 23:17
راستی نظرتون چیه که ناروتو هم بمیره؟حالا که همه رو کشتین اینم روش.:31:

از شوخی گذشته ....:31:

من فکر میکنم که نارتو در پایان داستان بمیره!!!دلیلش هم رو باید خودتون پیدا کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hpk34
10-03-2008, 06:36
از شوخی گذشته ....:31:

من فکر میکنم که نارتو در پایان داستان بمیره!!!دلیلش هم رو باید خودتون پیدا کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره احتمالش خیلی زیاده.دلیلشم یکی دوتا نیست.:41::31:

راستی قسمت بدی شیپودن همین پنجشنبه میاد؟:20:

Genjo
10-03-2008, 11:55
آره احتمالش خیلی زیاده.دلیلشم یکی دوتا نیست.:41::31:

راستی قسمت بدی شیپودن همین پنجشنبه میاد؟:20:

سلام

من حقیقتش زیاد تو کار انیمه نیستم ولی فکر کنم که یه قسمتش اومده باشه (البته نمی دونم شما کدوم رو می خوای)؟؟؟

[/URL"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL] با حجم 37.31 mb با سرعت بالا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با حجم 39.12 mb

jangel girl
10-03-2008, 13:50
دوستان دیگه از بحث نزنید بیرون دیگه آخه برای چی باید ناروتو بمیره ( فداش شم ) ولی همه میدونیم که میمیره به قول حامد جون دلیلش یکی دو تا هم نیست. اما من موافقم که ساسوکه بمیره ( موجود بی احساس بایدم بمیره ) :21: و یه چیز دیگه ساکورا هم بمیره انقدر ازش بدم میاد با این که ساسوکه رفته هنوزم دوسش داره و اندازه ی نخود هم به ناروتو اهمیت نمیده راستی یادتون هست ژیرایا توی لحظه های آخره مرگش گفت که ناروتو کلید یک چیزی هست ( علامت روی دلش ) خب منظورشون چی بودش؟ کسی میدونه جنگ ساسوکه و ایتاچی کی تموم میشه من هر هفته میرم مانگای جدید میبینم ولی تموم نمیشه جنگشون ( خسته شدم خیلی طولانیه) :24:

Genjo
10-03-2008, 14:11
دوستان دیگه از بحث نزنید بیرون دیگه آخه برای چی باید ناروتو بمیره ( فداش شم ) ولی همه میدونیم که میمیره به قول حامد جون دلیلش یکی دو تا هم نیست. اما من موافقم که ساسوکه بمیره ( موجود بی احساس بایدم بمیره ) :21: و یه چیز دیگه ساکورا هم بمیره انقدر ازش بدم میاد با این که ساسوکه رفته هنوزم دوسش داره و اندازه ی نخود هم به ناروتو اهمیت نمیده راستی یادتون هست ژیرایا توی لحظه های آخره مرگش گفت که ناروتو کلید یک چیزی هست ( علامت روی دلش ) خب منظورشون چی بودش؟ کسی میدونه جنگ ساسوکه و ایتاچی کی تموم میشه من هر هفته میرم مانگای جدید میبینم ولی تموم نمیشه جنگشون ( خسته شدم خیلی طولانیه) :24:

سلام.

من هم موافقم نویسنده ی داستان بمیره ولی کو گش شنوا:31:

ساسکه به احتمال 99% زنده می مونه چون آخر داستان باید با توبی یا "همون مادارا"بجنگه که احتمالا هم اون رو شکست میده (با کمک یک نفر که شاید ایتاچی(اگه زنده بمونه) و یا کاکاشی....خلاصه هر کی که شارینگان داشته باشه.

ولی ناروتو باید بمیره تا بتونه کیوبی رو آزاد کنه و با اون با پین بجنگه .

اگه داستان غمیگن و با یه تراژدی بزرگ تموم بشه همیشه تو خاطره ها باقی می مونه و این خودش یه امتیازه که احتمالا نویسنده ی داستان همیچن پیشبینی کرده.یا ناروتو و یا ساکورا(چون ساکورا احتمالا فن تعویض زندگی رو از مامان بزرگ ساسوری یاد گرفته)

ولی ناروتو زنده بمونه بدونه کیوبی هیچی نیست .پس در نتیجه می گیریم که بمیره بهتر از اینه که با فلاکت زندگی کنه و هوکاگه بشه:27:

درمورد ساکورا هم باهات موافقم:

از پس دیدم که هی ناروتو رو می زنه دیگه دارم کلافه میشم(شیطونه میگه خودم برایه داستان یه کاراکتر جدید بسازم و بگم که ساکورا رو باید بکشه):21:

و اما درمورد سوالتون:

من فکر کنم منظور جیرایا بزرگ این بود که با این کلیدی که پدر ناروتو بر جسم ناروتو بر جا گذاشته یه جا باید خودش رو نشون بده (حالا یا جسمش و یا روحش به کمک ناروتو میاد)(؟):5:

و درمورد جنگ ساسکه و ایتاچی : "اله و العلم":27:

jangel girl
10-03-2008, 15:22
سلام.

من هم موافقم نویسنده ی داستان بمیره ولی کو گش شنوا:31:

ساسکه به احتمال 99% زنده می مونه چون آخر داستان باید با توبی یا "همون مادارا"بجنگه که احتمالا هم اون رو شکست میده (با کمک یک نفر که شاید ایتاچی(اگه زنده بمونه) و یا کاکاشی....خلاصه هر کی که شارینگان داشته باشه.

ولی ناروتو باید بمیره تا بتونه کیوبی رو آزاد کنه و با اون با پین بجنگه .

اگه داستان غمیگن و با یه تراژدی بزرگ تموم بشه همیشه تو خاطره ها باقی می مونه و این خودش یه امتیازه که احتمالا نویسنده ی داستان همیچن پیشبینی کرده.یا ناروتو و یا ساکورا(چون ساکورا احتمالا فن تعویض زندگی رو از مامان بزرگ ساسوری یاد گرفته)

ولی ناروتو زنده بمونه بدونه کیوبی هیچی نیست .پس در نتیجه می گیریم که بمیره بهتر از اینه که با فلاکت زندگی کنه و هوکاگه بشه:27:

درمورد ساکورا هم باهات موافقم:

از پس دیدم که هی ناروتو رو می زنه دیگه دارم کلافه میشم(شیطونه میگه خودم برایه داستان یه کاراکتر جدید بسازم و بگم که ساکورا رو باید بکشه):21:

و اما درمورد سوالتون:

من فکر کنم منظور جیرایا بزرگ این بود که با این کلیدی که پدر ناروتو بر جسم ناروتو بر جا گذاشته یه جا باید خودش رو نشون بده (حالا یا جسمش و یا روحش به کمک ناروتو میاد)(؟):5:

و درمورد جنگ ساسکه و ایتاچی : "اله و العلم":27:
من هم موافقم " اله و العلم" اما برای چی ناروتو بمیره خب... این همه شخصیت در هر حال اگه ناروتو بمیره من نویسنده ی ناروتو رو میکشم . البته اگه هم ساسوکه بمیره هم ناروتو من هیچی نمیگم .ولی آخه بیشتر کارتون ها آخرشون خوبه چی میشه اینم آخرش خوب باشه؟ :37::37::42:(خواهش میکنم ناروتو نمیره ) در هر حال میدونیم که...

Genjo
10-03-2008, 16:18
من هم موافقم " اله و العلم" اما برای چی ناروتو بمیره خب... این همه شخصیت در هر حال اگه ناروتو بمیره من نویسنده ی ناروتو رو میکشم . البته اگه هم ساسوکه بمیره هم ناروتو من هیچی نمیگم .ولی آخه بیشتر کارتون ها آخرشون خوبه چی میشه اینم آخرش خوب باشه؟ :37::37::42:(خواهش میکنم ناروتو نمیره ) در هر حال میدونیم که...

سلام.

ناروتو اگه تو این داستان بمیره که 100 % میمیره:27: باعث میشه که داستان جاودانه بشه و تو ذهن خیلی ها باقی بمونه.

داستانی که با خوبی و خوشی تموم بشه تجربه نشون داده تا یه مدت تو خاطره ها بقی می مونه و بعدش به فراموشی ها می پیونده ولی اگه .........تازه بعد از مدتی کثیر که فراموش بشه به تاریخ می پیونده:21:

hinata
10-03-2008, 18:04
سلام.

ناروتو اگه تو این داستان بمیره که 100 % میمیره:27: باعث میشه که داستان جاودانه بشه و تو ذهن خیلی ها باقی بمونه.

داستانی که با خوبی و خوشی تموم بشه تجربه نشون داده تا یه مدت تو خاطره ها بقی می مونه و بعدش به فراموشی ها می پیونده ولی اگه .........تازه بعد از مدتی کثیر که فراموش بشه به تاریخ می پیونده:21:
رايان جان در مورد جاودانه شدن ناروتو كه شكي نيست:31: ولي اين نظر كه ناروتو بميره يكم خشن نيست:18:....

jangel girl
10-03-2008, 19:14
دوستان آقا ما نمیخوایم ناروتو به تاریخ بپیونده میخوایم زنده بمونه البته میدونیم که زنده نمیمونه. :40:راستی فکر کنم این هفته توی crunchyroll قسمت 50 بیاد:8:

Genjo
10-03-2008, 19:39
رايان جان در مورد جاودانه شدن ناروتو كه شكي نيست:31: ولي اين نظر كه ناروتو بميره يكم خشن نيست:18:....

سلام هیناتا جان:

خشن نیست .بلکه حقیقت و حقیقت همیشه تلخه!!!:27:

hpk34
10-03-2008, 19:43
با سلام

آقا رایان ممنون که لینک رو گذاشتین ولی اون قسمت رو دانلود کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بهتره در مورد مرگ ناروتو زیاد فکر نکنین چون ممکنه ذهنتون اذیت بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با مرگ ساکورا زیاد راضی نیستم.چون که عشقش حقیقیه و حاضره هر کاری براش بکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی میشه ساسوکه بمیره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره در مورد یه چیز دیگه بحث کنیم.آخه ممکنه تمام شخصیت ها رو بکشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jangel girl
10-03-2008, 19:59
هیناتا جون خوش آمدی :20:
یکی جواب منو بده : چرا یکی نمیاد ساسوکه ی نامرد رو بکشه ؟ :19::2:
چقدر قسمت 49 مزخرف است و بعدش چرا توی این قسمت چشم های ناروتو رو به اندازه ی کل صفحه بزرگ کشیدن ؟ اما قدرت چوب یاماتو خیلی خوب من عاشق قدرتش شدم:11:

hinata
10-03-2008, 22:45
دوستان چرا ايقدر ساسوكه رو محكوم مي كنيد
طفلكي چكار كرده ؟ كسي رو كشته؟اون به خاطر كارهاش دلايلي داره .
اصلا شما چرا اين قدر اين طفل معصوم رو اذيت مي كنيد.
يه كم به احساسات اين عزيز فكر كنيد و خودتون رو جاي اون بزاريد.
اون فقط مي خواد انتقام خانواده اش رو از برادرش رو بگيره.

Genjo
10-03-2008, 23:01
با سلام

آقا رایان ممنون که لینک رو گذاشتین ولی اون قسمت رو دانلود کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا بهتره در مورد مرگ ناروتو زیاد فکر نکنین چون ممکنه ذهنتون اذیت بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با مرگ ساکورا زیاد راضی نیستم.چون که عشقش حقیقیه و حاضره هر کاری براش بکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی میشه ساسوکه بمیره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهتره در مورد یه چیز دیگه بحث کنیم.آخه ممکنه تمام شخصیت ها رو بکشیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باشه .از هر چی که شما می خواید حرف می زنیم:31:

hpk34
11-03-2008, 06:52
اول در جواب خانوم hinata بگم که ما هم همینطوری از ساسوکه بدمون نمیاد و دلایلی برای خودمون داریم.

آقا رایان من چی بگم.شما که ماشالا اطلاعاتتون خیلی بیشتر از ماست.

خودتون یه موضوع جالبی رو انتخاب کنید.

Genjo
11-03-2008, 12:13
طفلكي چكار كرده ؟ اصلا شما چرا اين قدر اين طفل معصوم رو اذيت مي كنيد.

:27::27::27::27::27::27::27::27:طفلكي:27::27: :27::27::27::27::27::27:

آقا رایان من چی بگم.شما که ماشالا اطلاعاتتون خیلی بیشتر از ماست.

خودتون یه موضوع جالبی رو انتخاب کنید.

حامد جان :نظر لطفتون:11:

من زياد انيمه نمي بينيم كه چيز خاصي به ذهنم بياد تا بگم. شما و ديگر دوستان يه موضوع رو انتخاب كنيد من هم در راستايه اون ادامه ميدم:46:

jangel girl
11-03-2008, 14:40
دوستان به نظر من درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم . آخه خیلی مهم هستن :46:هیناتا جون حامد راست میگه ما هم الکی از ساسوکه بدمون نمیاد دلایلی داریم ( هیناتا اگه صفحه ی 26 رو نگاه کنی پست اول صفحه من دلایلمون رو گفتم ) خب از بحث زدم بیرون آیا شما موافق هستین درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم ؟ :10:

Genjo
11-03-2008, 14:59
دوستان به نظر من درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم . آخه خیلی مهم هستن :46:هیناتا جون حامد راست میگه ما هم الکی از ساسوکه بدمون نمیاد دلایلی داریم ( هیناتا اگه صفحه ی 26 رو نگاه کنی پست اول صفحه من دلایلمون رو گفتم ) خب از بحث زدم بیرون آیا شما موافق هستین درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم ؟ :10:

سلام

من هم موافقم.یکی بحث رو شروع کنه و دوستان هم ادامه بدن تا به یه جمع بندی کلی برسیم:11:

ممنون

hinata
11-03-2008, 15:27
اما من چيز خاصي نديدم.:41:
آقا من از يه چيز آكاتسوكي خوشم مياد. اونم اينه كه با اين كه تعدادشون كم هست ولي همشون از دم قوي هستن.:18:

jangel girl
11-03-2008, 16:03
دوستان من دیوانه ی به تمام معنا شدم :34: . یعنی هیچ کس اون صحنه های ناروتو رو ندیده که نشون میده آکاتسوکی ها میندازنش تو دره و بعد با یه هیولای وحشتناک میجنگه توی این قسمت ناروتو میمیره من حتی یه چند دیقه ای از این قسمت رو دارم. برای همین گفتم درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم:40:

Genjo
11-03-2008, 16:49
سلام.

یه مطلب بود که صفحه های قبل گذاشتم.گفتم یه دفعه ی دیگه هم بزارم تا کسایی که نخوندن ببین!

آکاتسوکی

معنی اصلی این کلمه اشاره دارد به سپیده دم. ولی اگر بخواهیم به صورت جدا آنرا بررسی کنیم Akaیعنی قرمز و Tsuki یعنی ماه.این سازمان یک مجموعه از تبهکاران کلاس S می باشد. بیشتر افراد این گروه Missing-nin هستند ، افرادی که بعد از قتل و خرابی از دهکده های خود متواری شده اند.با کنار رفتن اوروچیمارو و مرگ ساسوری و دیدارا و کاکوزو و هیدان اکنون 6 عضو فعال در این گروه باقی مانده است.با مرگ ساسوری Tobi به جای او قرار گرفت. بیشتر اعضای این گروه دارای پیشانی بندهایی از دهکده خود می باشند که روی علامت دهکدهشان یک خراش افتاده است. همه اعضا دارای یک انگشتر هستند که موقعیت آنها را در گروه نشان می دهد. همچنین لباس آنها یک ردای سیاه است که روی آن ابرهای قرمز کشیده شده. آنها به صورت گروه های 2 نفری کار می کنند و معمولاً برای بدست آوردن جوتسوهای جدید و اطلاعات به دیگر کشورها سفر می کنند.
هدف نهایی این گروه کنترل جهان است واین هدف مستلزم 3 بخش زیر است.
1- گام اول در اختیار داشتن پول زیاد
2- گام دوم ایجاد کردن و پرورش دادن افراد مزدور است.
دهکده های شینوبی برای آنها پول بدست می آورد و پابرجا نگهداشتن پول نیاز به جنگ دارد و به این علت که در 10 سال اخیر جنگهای وسیع نبوده است دهکده های شینوبی به بخش های کوچک تقسیم شده اند. 5 دهکده بزرگ می تواننستند که این سیر نزولی را کنترل کنند ولی مابقی از عهده این مهم بر نیامدند. آکاتسوکی نیروی نظامی خود را بدون حمایت هیچ دهکده ای برپا خواهد کرد.این گروه می خواهد با استفاده از نیروی Bijuها یک نبرد جدید و عجیب را شروع کند و بازار نینجا و فرستادن شینوبی را به انحصار خود در آورد. در نهایت آنها می خواهند کلیه جنگها را کنترل کنند و با استفاده از قدرت بیجوها تمام دهکده های شینوبی را نابود کنند و یا آنها را وادر به اطاعت از خود بکنند. با اینها گروه به گام سوم می رسد .
3- کنترل جهان
این احتمالاً هدف نهایی آنهاست و برنامه این هدف توسط پین (Pain) بعنوان رهبر به اعضای گروه منتقل می شود.

هدف گروه بسیار مشکل است و باید ابتدا بیجوها و جینجوریکی ها را بگیرند که عبارت است از نیروی فداکاری انسان.
مکان قبلی این گروه یک غار بزرگ بود که در مبارزه ساکورا با ساسوری به ویرانه تبدیل شد و پس از آن محل اختفای این گروه مخفی است. ولی چیزی که حتمی است این است که باید محل جدید بزرگ باشد زیرا برای باز کردن مهر جینجوریکی و خارج کردن بیجو نیاز به یک مجسمه جهنم غول پیکر دارند و این مجسمه نیاز به فضای وسیع دارد . این احضار نیز توسط پین انجام می شود. دهان این مجسمه بسته شده است و دستهایش دستبند زده می باشد و این مجسمه درای 9 چشم می باشد.

هر یک از انگشتان دستهای این مجسمه مخصوص یکی از اعضای آکاتسوکی است.انگشتر های این گروه به آنها اجازه می دهد که در جایی خارج از منطقه احضار مجسمه باشند ولی به صورت مجازی در آنجا حضور بیابند و حتی چاکرای خود را استفاده کنند تا بیجوها را از بدن جینجوریکی ها خارج کنند. جریان خارج کردن بیجو وقتی که اعضای آکاتسوکی 9 نفر بودند ( بدون اوروچیمارو) 3 روز و3 شب طول می کشید.

برای خارج کردن بیجو از بدن جینجوریکی اعضای گروه از فن Genryuukuu Fuujin یا (Mystical Dragon Nine Exhaustion) استفاده می کنند. این فن باعث می شود که دهان مجسمه باز شود و 9 اژدها از ان خارج شوند و جینجوریکی را احاطه کنند و سپس شروع به خارج کردن بیجو نمایند. وقتی که عملیات تمام شد یکی از چشمان این مجسمه به صورت کامل شکل می گیرد و روح بیجو درون آن مهر می شود و بعد جینجوریکی می میرد.

hpk34
11-03-2008, 19:08
دوستان من دیوانه ی به تمام معنا شدم :34: . یعنی هیچ کس اون صحنه های ناروتو رو ندیده که نشون میده آکاتسوکی ها میندازنش تو دره و بعد با یه هیولای وحشتناک میجنگه توی این قسمت ناروتو میمیره من حتی یه چند دیقه ای از این قسمت رو دارم. برای همین گفتم درباره ی آکاتسوکی حرف بزنیم:40:

:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

خانوم jangel girl اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

شما چطور قسمتی که هنوز ساخته نشده رو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
--------------------

منم موافقم که در مورد آکاتسوکی صحبت کنیم.:46:

خداییش که دیدارا خیلی خیلی قویه.:8:

تا ببینیم بقیه اعضای گروه چه میکنن.:27:

jangel girl
11-03-2008, 21:44
:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

خانوم jangel girl اینا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:

شما چطور قسمتی که هنوز ساخته نشده رو دارین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19:
--------------------

منم موافقم که در مورد آکاتسوکی صحبت کنیم.:46:

خداییش که دیدارا خیلی خیلی قویه.:8:

تا ببینیم بقیه اعضای گروه چه میکنن.:27:
من قسمت هایی رو که نشون نداده ندیدم .
ولی واقعا هیچ کس ندیده من الان خود کشی میکنم من این چند صحنه رو ازCRUNCHYROLL گرفتم دستم به یه دکمه ای خورد و اتفاقی این صحنه ها اومد من با چشم های خودم دیدم ناروتو رو کشتن ! :37::37::37::37::37::37::37::37:
در حال ببخشید که نمیتونم بهتون بگم چون داستان لو میره.

hpk34
11-03-2008, 22:49
در حال ببخشید که نمیتونم بهتون بگم چون داستان لو میره.

خانوم jangel girl دیگه چی رو می خواستین لو بدین.مگه بالاتر از مرگ ناروتو هم چیزی هست؟:27:

فکر کنم یه جورایی با ما شوخی کردین.لطفا دیگه از این شوخیا نکنید.آخه ممکنه سکته کنیم:31:

من یه جا خوندم که توبی رئیس پین هست.آیا این درسته؟:18:

Genjo
11-03-2008, 23:52
خانوم jangel girl دیگه چی رو می خواستین لو بدین.مگه بالاتر از مرگ ناروتو هم چیزی هست؟:27:

فکر کنم یه جورایی با ما شوخی کردین.لطفا دیگه از این شوخیا نکنید.آخه ممکنه سکته کنیم:31:

سلام.

تا اونجایی که من میدونم توبی رو با مادارا تشبیه می کنند:18:.

پین خودش یه شخصیت جداست و فکر نکنم حداقل این کاراکتر مثل و مانند داشته باشه:31:دیگه از پس دیدیم که این اونه و این اینه (با دقت بخونید توش ایهام داره):27:خسته شدیم!!!

jangel girl
12-03-2008, 15:46

حامد به جان ناروتو که از همه ی دنیا بیشتر دوسش دارم من این قسمت رو دیدم و دارم.
بعدشم یه چیزایی هست که اگه بگم هنگ میکنید.
ناروتو رو تنهایی ... ببخشید نمیتونم بگم داستان لو میره و هیجانش میره ولی به جان خودم راست میگم این چیز ها شوخی نیست اگه خودتون میخواید بگم ولی داستان لو میره.
الهی من بمیرم خیلی ناروتو رو بد میکشن اگه ببینید دلتون کباب میشه
اما واقعا هیچ کس این صحنه ها رو ندیده که ساکورا سر قبر ناروتو هست و نجی لی و یادم رفت چند نفر دیگه هم هستن ولی سوناده و کاکاشی و بقیه ... نیستن .
من دارم دیوونه میشم میخوام کل این قسمت رو ببینم:40::40::40::40::40::40::40::40: من ناروتو میخوام من نمیخوام ناروتو بمیره هیچ وقت:40:

hinata
12-03-2008, 19:56
راست مي گي . من عكس اين صحنه اش رو دارم ولي هي خودم رو مي زدم به اون راه كه اين عكس يه چيز ديگه هست.

Genjo
12-03-2008, 23:19
حامد به جان ناروتو که از همه ی دنیا بیشتر دوسش دارم من این قسمت رو دیدم و دارم.
بعدشم یه چیزایی هست که اگه بگم هنگ میکنید.
ناروتو رو تنهایی ... ببخشید نمیتونم بگم داستان لو میره و هیجانش میره ولی به جان خودم راست میگم این چیز ها شوخی نیست اگه خودتون میخواید بگم ولی داستان لو میره.
الهی من بمیرم خیلی ناروتو رو بد میکشن اگه ببینید دلتون کباب میشه
اما واقعا هیچ کس این صحنه ها رو ندیده که ساکورا سر قبر ناروتو هست و نجی لی و یادم رفت چند نفر دیگه هم هستن ولی سوناده و کاکاشی و بقیه ... نیستن .
من دارم دیوونه میشم میخوام کل این قسمت رو ببینم:40::40::40::40::40::40::40::40: من ناروتو میخوام من نمیخوام ناروتو بمیره هیچ وقت:40:

سلام .

برایه من هم جالب شد.

اگه می تونید و داستان رو کامل بلدید .ممنون میشم که توصیح بدید:11:

mokhtar
13-03-2008, 00:19
مشخص دیگه

این تارتو اولی فقط همین 220 قسمت هست

این مانگا چی هست

نارتو شیپدون تا چند قسمت تا حالا اومده

یکی گفت تو زاپن الان داره نشون میده که نارتو به درجه اون پیرمرده رسیده و داستان اون پسر کوچیک شروع شده

از این دیگه ساده تر

کسی نبود

چی نارتو میمیره کسی عکس یا یه کلیپ کوتاه داره

بدجوری موندم از قسنت 41 شیپدون دیگه تو کف موندم

کسی داره بیام ازش بکیرم

jangel girl
13-03-2008, 14:22
رایان جون و بقیه دوستان باشه داستان رو میگم:
ناروتو ساکورا نجی و لی رو برای یه ماموریت میفرستن به یه جایی ( من که کل این قسمت رو ندیدم من قسمت مرگ ناروتو رو دیدم ) اون ها یک شاهزاده رو که دختره پیدا میکنن و اون رو بر میگردونن کونوها سوناده به ناروتو یه ماموریت میده و میگه ماموریت تو اینه که از این دختر مراقبت بکنی چون این دختر یه قدرت داره که هیچ کس نداره این دختر میتونه مرگ هر کسی رو پیش بینی کنه :18:بعد ناروتو میره با اون دختر میره و یه عالمه آدم هستن که میخوان این دختره رو به خاطر قدرتی که داره بگیرنش و در این قسمت ها تا دلتون بخواد شخصیت جدید میاد ولی بچه ها من به شما نمیگم که این اتفاق ها واقعا بیفته چون من صحنه های زیادی از این اتفاق ها دیدم و حدس زدم که این اتفاق ها بیفته و خواهش میکنم که ازم نخواین قسمت مرگ ناروتو رو بگم چون دل همه مون خون میشه:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: راستی گفتم دربار ه ی آکاتسوکی حرف بزنیم به نظر من پین از همه قویتره و بعدشم ایتاچی:40:

fswteam
13-03-2008, 19:13
ناروتو ساکورا نجی و لی رو برای یه ماموریت میفرستن به یه جایی ( من که کل این قسمت رو ندیدم من قسمت مرگ ناروتو رو دیدم ) اون ها یک شاهزاده رو که دختره پیدا میکنن و اون رو بر میگردونن کونوها سوناده به ناروتو یه ماموریت میده و میگه ماموریت تو اینه که از این دختر مراقبت بکنی چون این دختر یه قدرت داره که هیچ کس نداره این دختر میتونه مرگ هر کسی رو پیش بینی کنه :18:بعد ناروتو میره با اون دختر میره و یه عالمه آدم هستن که میخوان این دختره رو به خاطر قدرتی که داره بگیرنش و در این قسمت ها تا دلتون بخواد شخصیت جدید میاد ولی بچه ها من به شما نمیگم که این اتفاق ها واقعا بیفته چون من صحنه های زیادی از این اتفاق ها دیدم و حدس زدم که این اتفاق ها بیفته و خواهش میکنم که ازم نخواین قسمت مرگ ناروتو رو بگم چون دل همه مون خون میشه:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40: راستی گفتم دربار ه ی آکاتسوکی حرف بزنیم به نظر من پین از همه قویتره و بعدشم ایتاچی:40:
ما هم اومدیم
اقا من این شایعه رو تکزیب می کنم هیچ قسمتی نیستش که اینجوری باشه ما داریم مانگا و شیپودن می بینیم اگر هم اگر هم چیزی باشه مطمئن هستم ساختگی و واقعی نیست هنوز که هنوزه هم داره ناروتو ساخته می شه مگه می شه بیان قسمت اخر داستان بزنن شما هم فکر کنم اشتباه دیدی مطمئن باشید ناروتو تا سال دیگه همین موقع داره شیپودنش ساخته می شه و سال دیگه همین موقع تو شیپودن جنگ ساسوکه و ایتاچی رو می بینیم

mokhtar
14-03-2008, 00:37
شاید حق با تو باشه fswteam

jangel girl
14-03-2008, 09:21
من باید به شما ها به چه زبونی بگم ( ترکی عربی...) دوستان این صحنه ها واقعی است.
راستی شما که حرف من رو باور نمی کنید از این گذشته fswteam جان دوست عزیز از آمدن دوباره ات خیلی خوش حال شدم:11:

Genjo
14-03-2008, 12:00

سلام خانوم عزیز jangel girl

مرسی از بابت توضیحتون.شما که اینطوری گفتید منو مجبور کردید که برم و همینچین قسمتی رو سرچ کنم.:27:

اگه آدرس و لینکی از این قسمت هایی که دید رو به من هم بدید ممنون میشم:11:

درضمن:من قطعا مطمئن هستم که این داستان جزء داستان اصلی ناروتو نیست !چون اگه به این ترتیب باشه باید اول مانگاش بیرون بیاد و بعدش انیم ش .اما ممکنه قسمتی از فیلمش که جدید ساخته شده و یا قسمت های Funny ناروتو باشه.

fswteam
14-03-2008, 13:57
من باید به شما ها به چه زبونی بگم ( ترکی عربی...) دوستان این صحنه ها واقعی است.
راستی شما که حرف من رو باور نمی کنید از این گذشته fswteam جان دوست عزیز از آمدن دوباره ات خیلی خوش حال شدم:11:
خواهش می کنم
ولی اینکه می گی اصلا با عقل جور در نمیاد اقا سرچ کن قسمتشو یا حداقل باید عکسی از این صحنه باشه یا حرفی در سایتاش برای ما باید مدرک بیاری

mokhtar
14-03-2008, 20:44
از قسمت 41 به بهد شیپدون با کیفیت خوب کسی داره

hpk34
15-03-2008, 08:04
با سلام .منم اومدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اینکه آقای fswteam خوشحالم که دوباره اومدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان فکر کنم آقا رایان درست گفتن که ممکنه صحنه هایی از فیلم جدیدش باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من یادمه تو قسمت های 10 - 14 شیپودن البته دقیق نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبل از شروع فیلم یه صحنه هایی نشون میداد که ناروتو یه دختری رو کول کرده بود و یه جورایی ازش محافظت میکرد چند تا آدمم که یه گروه بودن(مثل همون گروهی که تو قسمت های آخر ناروتو 1 اومده بودن تو کشور گارا و گارا رئیسشون رو کشت.)با ناروتو -لی - نجی ............ میجنگیدن.

احتمال داره که همون دختر باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jangel girl
15-03-2008, 10:07
با سلام .منم اومدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اینکه آقای fswteam خوشحالم که دوباره اومدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان فکر کنم آقا رایان درست گفتن که ممکنه صحنه هایی از فیلم جدیدش باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی من یادمه تو قسمت های 10 - 14 شیپودن البته دقیق نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قبل از شروع فیلم یه صحنه هایی نشون میداد که ناروتو یه دختری رو کول کرده بود و یه جورایی ازش محافظت میکرد چند تا آدمم که یه گروه بودن(مثل همون گروهی که تو قسمت های آخر ناروتو 1 اومده بودن تو کشور گارا و گارا رئیسشون رو کشت.)با ناروتو -لی - نجی ............ میجنگیدن.

احتمال داره که همون دختر باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایا هزار مرتبه شکر حامد جون زدی تو خال ( بالاخره یکی پیدا شد که این صحنه ها رو دیده باشه ) :10:
من همین صحنه ها رو میگم درسته آخه دوستان اگر توی هر سایتی که برای ناروتو برید هست من خودم توی یه سایت خوندم نوشته بود ناروتو در شیپودن میمیره ولی این فقط برای کمی تغییر دادن داستان که بینندگان یه شوکی بشون وارد بشه مگرنه ناروتو واقع ا نمیمیره آخرشم نوشته بود ناروتو زنده میمونه:40::40::40::40::40::40::40::40::40:( فکر کنم بعد از جنگ ساسوکه و ایتاچی این اتفاقات بیفته ) :40::40::40:

jangel girl
16-03-2008, 15:50
دوستان میخواهم یک عکس بهتان نشان بدهم که بفهمید من راست میگو یم حالا: همان طور که گفتم اون دختر
رو دیدید که رو کول ناروتو هست و این آدم هایی ام که میبینید شخصیت جدید هستن و عکس آخر هم سمت راست عنوان دارد با : مرگ ناروتو حالا میخواهید حرف های من رو باور کنبد؟؟؟؟؟؟؟.....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
16-03-2008, 16:31
سلام.من یه همچین صحنه ای رو تو یکی از دمو های اول و یا آخر انیمه دیدم.

درسته .و حتی دیدم که ناروتو کشته نمیشه!!!!:10:

حالا متوجه ی منظورتون شدم.این صحنه رو می گفتید.(مرسی از یاد آوردیتون):11:

hpk34
16-03-2008, 18:46
دوستان من همین امروز تو یه سایت در مورد همین موضوع خوندم که مربوط به فیلمی میشه که قراره از روی شیپودن بسازن.

شاید الکی باشه.

خانوم jangel girl ممنون که عکس رو گذاشتین.

قسمت 51 رو از دست ندین.(خودتون میدونید که چی میشه.)

jangel girl
16-03-2008, 20:30
خواهش میکنم :blush: حامد شما از کدوم سایت قسمت51 رو دیدین من از crunchyroll قسمت تا 50 دیدم به ما هم بگین:37:

hpk34
16-03-2008, 20:41
خانوم jangel girl قسمت 51 که هنوز نیومده.من جلو جلو گفتم که بدونین خیلی قشنگه.:31:

فکر کنم 5 شنبه بیاد.:20:

من منتظر اون صحنه ای هستم که ساسوکه می خواست با شمشیرش بزنه به نارواتو:18:(همون که تو قسمت اول نشون داد:41:).

mokhtar
16-03-2008, 23:17
کسی از قسمت 41 به بعد نداره بده

من اینترنت پرسرعت هم نداشتم که خودم بگیرم

من تهرانم

fswteam
18-03-2008, 05:29
کسی از قسمت 41 به بعد نداره بده

من اینترنت پرسرعت هم نداشتم که خودم بگیرم

من تهرانم
برات پیغام خصوصی فرستادم بخونش

jangel girl
18-03-2008, 09:07
امروز تازه سه شنبه هست. باید تا پنج شنبه وایسیم تاقسمت 51 بیاد. من اعصاب ندارم :19: راستی یه ستاره به پایین اسمم اضافه شده تبریک بگین :31:

hpk34
18-03-2008, 11:41
منم خیلی خیلی منتظرم ببینم چی میشه.:41:

خانوم jangel girl من به شما تبریک میگم.ایشالا 7 ستاره هم میشین.:31:

پارتی بازی شده.من وقتی 30 تا پست دادم یه ستاره بهم دادن ولی شما 25 دادین.:19:

راستی شماها که مانگا می خونین هنوز معلوم نشده جنگ ساسوکه با ایتاچی؟

هر هفته مانگا میاد؟

Genjo
18-03-2008, 11:56
امروز تازه سه شنبه هست. باید تا پنج شنبه وایسیم تاقسمت 51 بیاد. من اعصاب ندارم :19: راستی یه ستاره به پایین اسمم اضافه شده تبریک بگین :31:

سلام به استاید انیمه باز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ابتدا که به خانوم jangel girl عزیز تبریک میگم که یه ستاره گرفتن و خودمونی شدن (هرچند که ما داریم از حالا ایشون رو آخر فروم باز میبینیم) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوچیها مادارا

نخستین حضور در ناروتو شیپودن:قسمت 32
نخستین حضور در مانگا:280
تاریخ تولد:19 اکتبر

مادارا در اوایل زندگی رقابتی دائمی با برادرش کوچکترش داشت.از آن جایی که آندو از هر لحاظ با یکدیگر برابر بودند ،هر دوی آنان دائما تمرین میکردند تا یکدیگر را شکست دهند.چون هر دویشان مانگکیو شارینگان( Mangekyo Sharingan)را به دست آورده بودند،با یکدیگر خاندان یوچیها را کنترل میکردند در حالی که مادارا رئیس خاندان بود.اگرچه مانگکیو شارینگان به او قدرت بی حد و اندازه میداد ولی منجر به کور شدن او گشت و مادارا با گرفتن چشمهای برادرش توانست دوباره بینایی خود را به دست آورد.نه فقط او توانست با این کار مانگکیو شارینگانی دائمی به دست آورد که موجب از بین رفتن بینایی اش نمیشد بلکه باعث به وجود آمدن تکنیک چشمی ((Eye technique جدیدی شد که تا ابدیت ادامه داشت و از بین نمی رفت. مادارا و بقیه ی خاندان یوچیها با استفاده از این توانایی تازه توانستند هر خاندانی را که با آن مواجه میشدند شکست دهند.
سرانجام خاندان مادارا و هوکاگه اول تصمیم به ساختن دهکده کونوها گرفتند اما در مورد چگونگی اداره ی دهکده با یکدیگر مخالف بودند که این اختلاف در جنگی که بین آن دو در Valley of the end رخ داد با شکست خوردن مادارا از هوکاگه اول و گریختنش از کونوها پایان یافت.سال ها پس از ناپدید شدنش مادارا آکاتسوکی را به وجود آورد و نام مستعار توبی را به خود اختصاص داد(البته هنوز دقیقا معلوم نیست که توبی همان مادارا هست یا نه).او بعدها با استفاده از مانگکیو شارینگانش باعث حمله ی
Nine-Tailed Demon Fox به دهکده ی کونوها شد که به وسیله ی هوکاگه چهارم شکست داده شد. از آن جایی که نقشه هایش بار دیگر نقش بر آب شده بود او به طور محرمانه به کونوها بازگشت و به آموزش ایتاچی پرداخت و بعدها او را در قتل عام خاندان یوچیها به جز ساسوکه مساعدت کرد.

Genjo
18-03-2008, 12:03

هر هفته مانگا میاد؟

سلام حامد جان.

من تو این چند هفته با کمبود نت مواجه بودم و هستم (درضمن :نزدیک عید هم هست آدم دیگه وقت نمی کنه با کارهای دیگش برسه).

پیشاپیش هم عید رو به همتون تبریک میگم .امیدوار ساله خوب و خوشی همراه با موفقیت داشته باشد:11:

fswteam
18-03-2008, 14:12

هر هفته مانگا میاد؟
نه هنوز تموم نشده هنوز جنگشون ادامه داره اما توی این هفته ایتاچی داشت چشم ساسوکه رو در می اوورد اما بیخیال شد و بقیش ایتاچی افتاد زمین نمی دونم مرد یا نه (فکر کنم مرد ایتاچی)
اره مانگا هر هفته می یاد بعد از قسمت ناروتو روز بعدش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببین مانگا رو می تونی اینترنتی مرور کنی هم می تونی دانلود کنی

fswteam
18-03-2008, 14:13
سلام حامد جان.

من تو این چند هفته با کمبود نت مواجه بودم و هستم (درضمن :نزدیک عید هم هست آدم دیگه وقت نمی کنه با کارهای دیگش برسه).

پیشاپیش هم عید رو به همتون تبریک میگم .امیدوار ساله خوب و خوشی همراه با موفقیت داشته باشد:11:
منم دارم فردا می رو مسافرت تا 6 یا 7 نمی یام پیشا پشی عید تبریک می گم بهمتون :11:

jangel girl
18-03-2008, 15:49
دوستان فقط 2 ساعت نیومدم تو سایت نصف صفحه 31 پر شد ( آخه من دو ساعت یه بار میام تو سایت البته فکر کنم از 2 ساعت کمتر:31:) راستی از همه ی دوستان به خاطر تبریک ممنون :11:چه حیف حامد که پارتی بازی شده اگه بخوای خودم سایت رو سرشون خراب میکنم:angry::evil:آخه جیغ های من تو دنیا معروف هست:31:من هم ساسوکه رو میکشم هم ایتاچی رو اینا چرا ول کن نیستن؟ خوب دیگه از مسخره بازی بگذریم درباره ی چی حرف بزنیم؟

hpk34
18-03-2008, 18:52
آقا رایان ممنون خیلی خوب بود.راستی آواتار جدید مبارک.(عکس خودتونه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقای fswteam ممنون که جواب دادین.آخه چرا ایتاچی می خواد بمیره؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا نباید سوسکه(ساسوکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بمیره؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میگم درباره قسمت بعدی حرف بزنیم.به نظر شما چی میشه؟(اونجایی که ساسوکه می خواد با شمشیر بزنه به ناروتو)

vista_vz
21-03-2008, 04:13
دوستان اگه میشه درباره داستان بازی یکم بیشتر بگید تا ما بدبختا که نمیتونیم انیمی ها رو دانلود کنیم بدونیم جریان چیه

ممنون از همتون

vahaab
21-03-2008, 05:12
قبل از هر چیز سلام من رو پذیرا باشید و بعد از اون تبریک اینجانب به مناسبت سال نو ، امیدوارم سال جدید رو به خوبی آغاز کرده باشید و با پایانی بهتر و خاطراتی شیرین به پایان برسونید :40: :11:
باید عرض کنم که منم مدتها بود که این کارتون زیبا البته زیبا که چه عرض کنم بلکه تووووووووپ رو از شبکه هایی مثله گیم وان و جت ایکس میبینم البته از شانس بد هیچ وقت نتونستم بطور مستمر تمام قسمتهاش رو ببینم :41: برای همین به وضع فجیعی توی کف دیدن تمامی بخشهای این کارتون به سر میبرم مخصوصا از وقتی که فهمیدم بخشهای جیدیدش هم ساخته شده :18: دیگه به کلی دیپرس شدم برای همین اومدم توی جمع شما تا شاید انجوری بتوونم تا حدودی از حجم این کف که تمام وجودم رو گرفته کم کنم :21:
در ضمن باید ببخشید شاید این که میخوام بگم اینجا محل مناسبی براش نباشه ولی به بزرگی خودتون بیخیالی طی کنید :46: <<<< خواهشا بچه هایی که Dvd کامل 220 قسمتی کارتون ناروتو با زیرنویس اینگلیسی البته اگه این 50 قسمت جدید رو هم دارن که چه بهتر حتما به من خبر بدن میخوام بخرم >>>> :5:
بازم عذز میخوام که آگهی معاملاتی تکست کردم :33: امیدوارم ببخشد قول میدم دیگه تکرار نشه :42:

jangel girl
21-03-2008, 10:40
سلام دوست جدید vahaab جون :11:
امیدوارم در تمام لحظاتی که تو این سایت هستی بهت خوش بگذره:10:
vista_vz دوست عزیز توی قسمت 1 شیپودن یادته که اولش ساسوکه و ناروتو و سا کورا و سای و یاماتو هم دیگر رو دیدن و ساسوکه ( یا همون سوسک:31: ) با شارینگانش کیوبی رو دید ؟ قسمت 51 ادامه ی این قسمت هست:27:
بعدشم حامد هر کسی مانگا خونده باشه مثل ( از خود تعریف نباشه ها! خودم یا رایان ) میدونه قسمت 51 چی میشه :8:راستی دوستان بهانه نیارید که عید شده کمتر باید بیاید سایت تو این چند روز یه کم دیر به دیر دارید میاید
راستی من دارم سکته میکنم چرا crunchyroll این شکلی شده وقتی میری تو N انگار چیزی به نام ناروتو شیپودن اصلا تو این سایت وجود نداشته هم تو صفحه1 هم 2 یه سر بزنید به ما هم بگید چی شده:40:

hpk34
21-03-2008, 15:50
آقای vahaab من جواب سوالاتون رو تو اون یکی تاپیک دادم.

خانوم jangel girl :31:شما که نمی خواین بگین چی میشه؟

اون سایت هنوز ناروتو رو نذاشته.:41:

میتونید از این آدرس برین تو قسمت شیپودن:

فکر کنم قسمت 51-52 این هفته با هم اومده باشن.

من که هر روز اینجا سر میزنم.شما نمیاین آخه.:19:

jangel girl
21-03-2008, 22:04
منم مثل تو حامد اگه به پست هام نگاه کنی میفهمی که تا اون جایی که میشه زود به زود میام:41: من نمیدونم مگه عید شده کنفیکون شده خب چرا نمیان به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم هر چه سریع تر یه سری به سایت بزنن مگرنه..... حالا که فقط من و تو حامد داریم میایم درباره ی چی حرف بزنیم و بعد درباره ی قسمت 51 حتی فکرشم نکنید که یه کلمه هم بگم شور و هیجان از بین میره البته اگه بخوای تو پست خصوصیت میزنم:27:

only4you_mehr
22-03-2008, 00:04
من که تا 43 دیدم منتظرم تا حدود 100 بیاد همه رو یه جا ببینم
این جوری فاز نمیده هر دو سه هفته یک قسمت

jangel girl
22-03-2008, 11:10
من crunchyroll رو روی سرشون خراب میکنم قرار بوده این هفته قسمت جدید بیاد:19:
راستی اگر هم نیاد زیاد مهم نیست من مو به مو شو میدونم چی میشه:27: ولی مانگا همش سیاه سفید من 51 میخوام:40: آقا من هر وقت فکر میکنم میبینم تا حدود 10000000 سال دیگه ام نمیتونیم قسمت های انقدر جلوی مانگا رو ببینیم مثلا جنگ ایتاچی و ساسکه یا هزاران اتفاق دیگه و بعد گریه ام میگیره:37::9:

hpk34
22-03-2008, 13:08
خانوم jangel girl خیلی ممنون.بقول خودتون اگه نگاه کنم و ندونم چی میشه قشنگتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من نمیدونم در مورد چی ببحثیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطوره در مورد سوسکه بحث کنیم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vista_vz
23-03-2008, 01:38
خانم یا آقای jangle girl شما که ما رو نصفه جون کردی

خوب بگو چی میشه و خلاصمون کن دیگه (تو پست خصوصی بگو تا بقیه ناراحت نشن)

شما که مانگا داری میخونی باید خیلی جلوتر از ما باشی

ما اگه هیجان نخوایم باید کیو ببینیم

تازه اگه هیجانم بخوایم با اینترنت لاکپشتی ایران چیزی نمیتونم دانلود کنم :13:

ممنون از شما وهمه برو بچز این تایپیک:11::11:
عیدتونم مبارک :11::10::10:

jangel girl
23-03-2008, 11:49
دوستان عزیز کیشی کیه؟:41: من سوال این جواب رو از رایان میخوام چون بی احترامی نباشه اما بقیه زیاد مانگا نمی خونن :27: این اسم تو مانگا 394 اومده بود بعدشم سوسکه ( ساسوکه) ایتاچی رو کشت:40::40::40::40::40::40:
آخه حامد سوسکه (ساسوکه) آدمه که در موردش بحث کنیم حالا باشه به خاطر شما مگرنه اگر به خودم باشه میزنم بنیادش رو نابود میکنم:10:
من از این عکس خیلی خوشم میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نوشته پوک تو جای خالی نوشته پوک:27:

hpk34
23-03-2008, 12:58
خانوم jangel girl درسته بهتره در مورد یه چیز دیگه بحث کنیم.بقول خودتون سوسک که آدم نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا حالا که فهمیدم ایتاچی رو میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](آخه چرا گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا من به چه امیدی تا اون قسمت نگاه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواهشا دیگه چیزایی جلوتر از انیمه رو نگین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یادمه که تو قسمت 1-2 بعضی جاهاش مثلا: ناروتو - ساکورا - سوناده - جیرایا - کاکاشی میومدن و یه حرف ژاپنی رو میگفتن.می خواستم بدونم شما میدونید اون حرفا که آخرش شد یه کلمه در مورد چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
23-03-2008, 13:30
آقا رایان ممنون خیلی خوب بود.راستی آواتار جدید مبارک.(عکس خودتونه دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به استاید انیمه باز.

من سرم تو این چند وقته یکم شلوغ بود اصلا وقت نکردم زیاد با سایت سر بزنم.

درضمن:عیدتون هم مبارک

مرسی از بابت آواتور (دقیقا نمیدونم ولی عکس یه خواننده ی رپ بود)

قبل از هر چیز سلام من رو پذیرا باشید و بعد از اون تبریک اینجانب به مناسبت سال نو ، امیدوارم سال جدید رو به خوبی آغاز کرده باشید و با پایانی بهتر و خاطراتی شیرین به پایان برسونید :40: :11:

سلام دوست عزیز.خوش اومدید

vahaab
23-03-2008, 18:26
به نظر من سرد و بی احساس بودن ساسوکه و یا اینکه اینهمه تشنه کسب قدرته کاملا توجیه شده هسته و شاید هر کس دیگیه هم جای اون بود همین رفتارو داشت و اما در مورد رفتن ساسوکه پیش اوچیرومارو : کاملا روشنه که کسی مثل ساسوکه که تمام فکر و ذکرش اینه که قدرتی بدست بیاره تا بتونه انتقام خانوادش رو از برادرش بگیره
وقتی میبینه برای رسیدن به این هدف بهترین راه دادن دست دوستی به اوچیرومارو هسته و یا حتی اینجور تصور کنه که اگه این فرصت رو از دست بده شاید هرگز نتونه به هدفش برسه مسلما برای رسیدن به هدفی که زندگی نمیکنه مگه برای رسیدن به اون هرگز حاضر نمیشه که این فرصت رو از دست بده از نظر من هنوز خیلی زوده که بخواهیم در مورده شخصییت ساسوکه اینطور قضاوت کنیم باید دید انتهای داستان چی میشه من جائی خوندم که در نهایت اوچیرومارو بدست ساسوکه کشته میشه البته من خودم هیچ اعتباری برای صحت این مطلب قائل نیستم :41:

jangel girl
23-03-2008, 19:10
خانوم jangel girl درسته بهتره در مورد یه چیز دیگه بحث کنیم.بقول خودتون سوسک که آدم نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مخصوصا حالا که فهمیدم ایتاچی رو میکشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](آخه چرا گفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا من به چه امیدی تا اون قسمت نگاه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواهشا دیگه چیزایی جلوتر از انیمه رو نگین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یادمه که تو قسمت 1-2 بعضی جاهاش مثلا: ناروتو - ساکورا - سوناده - جیرایا - کاکاشی میومدن و یه حرف ژاپنی رو میگفتن.می خواستم بدونم شما میدونید اون حرفا که آخرش شد یه کلمه در مورد چی بود؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مثلا منظورت naruto_kun یا sakura_chan یا sunade_sama یا naruto_san اگه منظورت ایناست بگو میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اگه به صفحه 26 نگاه کنی من دلایلمون رو گفتم که چرا از سوسکه متنفریم ( برای vahaab )
یکی جواب من رو بده درباره ی چی حرف بزنیم(برای هزارمین بار این سوال رو میپرسم) زود باشین بگین:4:

midi jon potter
24-03-2008, 13:57
با عرض سلام خدمت تمام بر و بچه های باحال تاپیک ناروتو بالاخره برگشتم
مثل ای که تو این مدت اتفاقهای زیادی افتاده ناراحت کننده ترین خبر مرگ جیرایا بود :41::41::41:
وقتی دیدم واقعا گریه کردم از ته دل :37::37::37::37::37::37::37:
دیگه ناروتو هیچ مزه ای نداره بدون جیرایای کبیر . روحش شاد
ضمنا در باره ی بحپ بهتره درباره ی تکنیکها بحپ کنیم و قبل از همه درباره ی تکنیک های استاد جیرایا :45::45:
یه تاپیک درست حسابی برای دانلود منگاها بذارید.راستی چرا دیگه روی تاپیک قبلی نمیرید فعلا خداحافظ:45:

hpk34
24-03-2008, 14:46
خانوم jangel girl دست شما درد نکه دیگه.یعنی ما این اصطلاحاتم نمی دونیم چیه.!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلا اون جایی که ناروتو با ناروتو کوچولو یه رازنگان درست کردن و زدن تو یه دیوار و یه حرف ژاپنی رو نشون دادن.یا اون جایی که ساکورا با قلم مو یه حرف ژاپنی دیگه ای رو روی یه کاغذ یا یه پارچه بزرگ نوشت و ..............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورم این حرفا بود.شما میدونید اینا چی بودن؟

آقای vahaab شما خودتون که میگین هدفش فقط کشتن ایتاچی هست.پس حالا که ایتاچی رو کشته اگه واقعا هنوز به فکر ناروتو و ساکورا هست باید برگرده پیششون.اینطوری من دیگه ازش متنفر نیستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](عمرا این کارو بکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درست شنیدین که ساسوکه اوروچیمارو یعنی کسی که 2-3 سال براش استادی کرده رو میکشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]معلومه که چه شاگرد قدر شناسی هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانوم jangel girl چرا خودتون یه موضوعی رو نمیگین که در موردش بحث کنیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
24-03-2008, 16:44
با عرض سلام خدمت تمام بر و بچه های باحال تاپیک ناروتو بالاخره برگشتم
مثل ای که تو این مدت اتفاقهای زیادی افتاده ناراحت کننده ترین خبر مرگ جیرایا بود :41::41::41:
وقتی دیدم واقعا گریه کردم از ته دل :37::37::37::37::37::37::37:
دیگه ناروتو هیچ مزه ای نداره بدون جیرایای کبیر . روحش شاد

سلام

تایید میشه.الان هم که یه اتفاق دیگه تو ناروتو افتاده که مطمئنا همتون میدونید (و اون هم کشته شدن ایتاچی بزرگ بود و به طور قطع اوروچیمارو که این دفعه سومش که میمیره(؟):13:
.
.
.

یه دفعه بیان آکاتسوکی و مادارا رو هم همینجا بکشن داستان رو تموم کنند دیگه.......:27:

vahaab
24-03-2008, 17:32
بچه ها پیشنهاد مکنم هر کسی خودشو با اسم اصلیش معرفی کنه تا در ادامه بحث هم محیط خودمونی تر باشه و هم اینکه برای خطاب کردن به همدیگه از اسم های خود بچه ها بجای یوزرهای تعریف شده در فروم استفاده بشه چون به نظر من اینجوری هم محیط دوستانه تره و هم تایپ کردنش راحتتره :31:

اقای hpk34 قبلا عرض کردم که تا زمانی پایان داستان رو نبینیم نمیتونیم در این مورد قضاوت کنیم مخصوصا با وجود اون علاقه و عشقی که از طرف ساکورا نسبت به ساسوکه در ابتدای داستان دیدیم جون کمی ناخوشاینده که این عشق نافرجام بمونه هرچند که بنده خودم اعتراف میکنم که این سناریو نویسان چشم بادومی ید توانائی در تبدیل کردن یک داستان رومانس عاشقانه به یک داستان تراژدی غم انگیز دارن ولی باز هم این دلیل نمیشه که بگیم
عشق ساکورا به ساسوکه هم از نوع نافرجامش خواهد بود و اما در مورد اینکه ساسوکه شاگرد قدر نشناسی بوده
کاملا روشنه که چرا اوچیرومارو ساسوکه رو به طرف خودش کشوند مسلما عاشق چشم و ابروی ساسوکه نبوده
بلکه عاشق میراث خانوادگی اون بوده یا بهتر بگم خواهان شارینگانه ساسوکه بوده حالا در این وضعییت تکلیف شاگرد نسبت به استادی که قصده جونش رو کرده چیه اون هم استادی که از همون روز اول به همین نییت برای اون شاگرد استادی کرده به نظر شما آیا شاگرد نباید از جون خودش دفاع کنه :mellow: :13:

zed2
24-03-2008, 22:57
بچه ها قسمت 51-52 امده. اگر می خواین برین دانلود کنید.

jangel girl
24-03-2008, 23:39
دوستان به نظر شما اگه به اسم هم دیگه صدا کنیم زیاد خودمونی نمیشه ؟ من که با jangel girl راحتم:27:
بعدشم حامد تو من رو خیلی مقام بالا گرفتی من که ژاپنی بلد نیستم :31:
بعدشم اصلا هیچ مهم نیست همه شخصیت ها بمیرن ناروتو میخواد بمیره:40::40::40::40::40::40::40::40::40:
به نظر من آقاترین نانازترین گل ترین باحالترین خوشگل ترین نفس ترین و.......................................
کسی نیست جز ناروتو:11::11::11::11::11:

fswteam
25-03-2008, 07:22
منم از مسافرت اومدم دلم برای همه و ناروتو و تمام برو بچش تنگ شده هنوز نرفتم مانگا 394 و قسمت 51 52 رو بخونم و ببینم تا بعد از ظهر می گیرم فعلا کلی کار ناتمموم دارم باید انجام بدم و اومدم خبر رسیدم رو بدم عید همگی مبارک

hpk34
25-03-2008, 10:41
آقاي vahaab فکر کنم يادتون رفت اسم خودتون رو بگين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بايد از خودش دفاع مي کرد ولي وقتي که بهش حمله مي کرد و نه اينکه خودش بره بکشتش.:41:

بهتره منتظر ادامه داستان بمونيم.شايد سوسکه آدم شد.:27:
------------------------------------------
بابا مکن دیگه طاغت ندارم.هنوز سایت crunchyroll قسمت 51-52 ناروتو رو نذاشته.هیچ سایت دیگه ای هم سراغ ندارم که حجمش کم باشه و از اون مهم تر ادامه دانلود داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانوم jangel girl با شما موافقم.عشق هست و ناروتو.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای fswteam خوشحالم که دوباره برگشتین.ایشالا از این به بعد اینجا بیشتر فعالیت کنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشقتونم که بالاخره انتقامشو گرفت.ببینیم حالا آدم میشه یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان خواهش میکنم دیگه در مورد مانگاهای بعدی چیزی نگین.

zed2
25-03-2008, 11:31
منم از مسافرت اومدم دلم برای همه و ناروتو و تمام برو بچش تنگ شده هنوز نرفتم مانگا 394 و قسمت 51 52 رو بخونم و ببینم تا بعد از ظهر می گیرم فعلا کلی کار ناتمموم دارم باید انجام بدم و اومدم خبر رسیدم رو بدم عید همگی مبارک

بخونم یا ببینم؟؟؟؟؟؟

آقاي vahaab فکر کنم يادتون رفت اسم خودتون رو بگين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بايد از خودش دفاع مي کرد ولي وقتي که بهش حمله مي کرد و نه اينکه خودش بره بکشتش.:41:

بهتره منتظر ادامه داستان بمونيم.شايد سوسکه آدم شد.:27:
------------------------------------------
بابا مکن دیگه طاغت ندارم.هنوز سایت crunchyroll قسمت 51-52 ناروتو رو نذاشته.هیچ سایت دیگه ای هم سراغ ندارم که حجمش کم باشه و از اون مهم تر ادامه دانلود داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانوم jangel girl با شما موافقم.عشق هست و ناروتو.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقای fswteam خوشحالم که دوباره برگشتین.ایشالا از این به بعد اینجا بیشتر فعالیت کنین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عشقتونم که بالاخره انتقامشو گرفت.ببینیم حالا آدم میشه یا نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان خواهش میکنم دیگه در مورد مانگاهای بعدی چیزی نگین.

144 مگ زیاده(دقت کن 2 قسمت با هم است)؟؟ شما چقدری می خواین؟

jangel girl
25-03-2008, 11:47
باشه قبول دیگه درباره ی مانگا های بعدی هیچی نمیگیم :27:
راستی fswteam خوشحال شدم که از مسافرت برگشتی :27:ما که تا آخر عید در ته خانه پیش ناروتو ماندگاریم :31: الهی این crunchyroll بترکه چرا قسمت جدید نمیاره:40::40::40::40: ؟؟//؟؟///؟؟//
راستی fswteam خیالت راحت شد این ایتاچی بدبخت رو کشتی :10: بعدشم حامد من بهت میگم سوسکه آدم بشو نیست فقط تو زندگی یاد گرفته ناروتو رو آزار بده
به نظر من درباره ی این حرف بزنیم که در چند روز آینده تو شیپودن چه کسایی میمیرن و چه شخصیت جدید هایی میاد :40:بهتون بگم تو اون قسمت هایی که ناروتو اون دختر رو کول کرده و داره ازش مواظبت میکنه :
تا دلتون بخواد شخصیت جدید میاد :40:
یکی خود دختره _ کسی که ناروتو رو میکشه :40::18::40::18:_ چهار نفر آدم ( که اونا هم انگار همدست کسی هستن که میخواد ناروتو رو بکشه) _ و.........
( دوستانی که تازه به سایت اومدن یا چند وقت گذشته نیومدن به صفحه های عقب تر برن تا بفهمن ما چی میگیم :20:) سال نو مبارک و....تا بعد

midi jon potter
25-03-2008, 15:21
نه بابا مثل اینکه کسی ما رو تحویل نمی گیره :19:من تو صفحه ی 33 درخواست یه سایت معتبر برای داونلود مانگا دادم که آرشیو هم داشته باشه توی هر سایتی رفتم تو وسط داونلود ارور می ده ضمنا تو پست قبلی یادم رفت بگم رسیدن عید رو به همه ی بر و بچه های باحال این تاپیک ( که جدیدا ما رو تحویل نمی گیرن ) تبریک می گم :46::11:

Genjo
25-03-2008, 15:33
بخونم یا ببینم؟؟؟؟؟؟

فکر کنم جفتش :27:

سلام دوست عزیز.

می تونی مانگا های جدید رو هر هفته از این سایت Dl کنید .از بقیه سایت هایی که فعلا هست سریعتر به روز میشه ولی تا یه هفته بیشتر آرشیو نگه نمی داره.(حجمش هم حدود یکی دو مگ )

naruto-xx.blogspot.com

vahaab
25-03-2008, 17:04

تصور میکردم همه متوجه شده باشن اسم من چیه ! :13:
همونجور که از یوزره من معلومه اسم من وهاب هسته :31

hpk34
25-03-2008, 18:32
آقای zed2 من دیال آپم.نمیتونم اونا رو دانلود کنم.مطمئن باشین سایتی بهتر از crunchyroll برای ما دیال آپی ها نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](فکر کنم شما منو تو تاپیک تورنت یادتون رقته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقای midi jon potter من بازگشت دوباره شما رو تبریک میگم.ببخشید اگه تحویلتون نگرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من چون زیاد تو کار مانگا نیستم نمیتونم جوابتون رو بدم.

خانوم jangel girl این موضوع فکر کنم یکم سخت باشه.بهتره در مورد چیزی بحث کنیم که همه بدونن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته این نظر منه.تا ببینیم بقیه چه نظری دارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی کسی جواب اون سوال قبلیم رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------

آقا وهاب ببخشین دیگه.آخه من تاحالا اسمتون رو نشنیده بودم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم که میدونید حامدم.از آشنایی با شما هم خوشبختم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا رایان آواتار جدیدترتون مبارک.آخر فروم باز شدنتون هم تبریک میگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر کنم شما آخرش رکورد آقای boy iran با 18 هزارو خرده ای پست رو بشکونین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
25-03-2008, 21:43
آقا رایان آواتار جدیدترتون مبارک.آخر فروم باز شدنتون هم تبریک میگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فکر کنم شما آخرش رکورد آقای boy iran با 18 هزارو خرده ای پست رو بشکونین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد جون مرسی بابت تبریکتون .خیلی لطف دارید. دی:دی:دی:
در باره سوالتون هم متاسفانه چون ندیدم نمیدونم!!!

jangel girl
25-03-2008, 23:04
رایان تبریک میگم :11: آقا ما اصلا درباره ی ناروتو حرف نمیزنیم همه اش درباره ی چه میدونم من رو به این اسم صدا کنین و .... دیگه داریم خیلی از بحث ناروتو میزنیم بیرون راستی حامد حرفتو قبول دارم بعضی از بچه ها نمیدونن:46: بعدشم از الان فقط درباره ی ناروتو حرف بزنیم ( خواهش مندم)

fswteam
26-03-2008, 05:41
باشه قبول دیگه درباره ی مانگا های بعدی هیچی نمیگیم :27:
راستی fswteam خوشحال شدم که از مسافرت برگشتی :27:ما که تا آخر عید در ته خانه پیش ناروتو ماندگاریم :31: الهی این crunchyroll بترکه چرا قسمت جدید نمیاره:40::40::40::40: ؟؟//؟؟///؟؟//
راستی fswteam خیالت راحت شد این ایتاچی بدبخت رو کشتی :10: بعدشم حامد من بهت میگم سوسکه آدم بشو نیست فقط تو زندگی یاد گرفته ناروتو رو آزار بده
به نظر من درباره ی این حرف بزنیم که در چند روز آینده تو شیپودن چه کسایی میمیرن و چه شخصیت جدید هایی میاد :40:بهتون بگم تو اون قسمت هایی که ناروتو اون دختر رو کول کرده و داره ازش مواظبت میکنه :
تا دلتون بخواد شخصیت جدید میاد :40:
یکی خود دختره _ کسی که ناروتو رو میکشه :40::18::40::18:_ چهار نفر آدم ( که اونا هم انگار همدست کسی هستن که میخواد ناروتو رو بکشه) _ و.........
( دوستانی که تازه به سایت اومدن یا چند وقت گذشته نیومدن به صفحه های عقب تر برن تا بفهمن ما چی میگیم :20:) سال نو مبارک و....تا بعد
سلام اقا حلههههههههههههههههههههههه ه
51 و 52 رو هم دیدم از 45 دقیقه 20 دقیقه به چرت و پرت پر شده اعصابم خورد شد
مانگا رو هم خوندم بالاخره ساسوکه با ارزوش رسید
اقایون و خانوما من فکر کنم از این به بعد ساسوکه با ناروتو و بقیه خوب بشه می دونید چرا توی شیپودن همین قسمت 51 52 نارتو می گه برگرد ساسوکه می گه نمی تونم باید برادرم رو بکشم بعد می گه که پس چرا می خواستی که منو بکشی می گه چون برادرش گفته برای ارتقا و مانگاکیو شارینگانش با بهترین دوستاش مبارزه کنه و بکشتش(اینجور که من برداشت کردم)حالا که دیگه ایتاچی مردش دیگه فکر نکنم دنبال قدرت باشه حالا باید مانگا های جدید بیاد و بخونیم

راستی این صحبت رو که اول اوردم برای این بود که بگم ما از مانگا می ونیم که بعد از این توی شیپودن چه اتفاقی میفته اینی که شما می گی نمی شه
تیم کاکشی بر می گرده کونوها سای هم دیگه خوب خوب می شه و دیگه ماموریت مخفی نداره بعدشم می رن پهلوی کاکشی دیگه بعد از این کار ناوتو و اینا تمموم می شه دیگه باهاشون کاری ندارن می ره طرف می ره برای جنگ اسوما و شیکامارو با دوتا از اعضای اکاتسوکی فکر کنم که در این قسمت ها ما یک جینچوروکی جدید می بینیم راستی این جین چوروکیه انگار ضعیف و 2 دم هست و گرگ هستش حالا اینای که گفتم 3 4 قسمت بقیشو نمی گم مزش می پره

fswteam
26-03-2008, 05:48
راستی اینو یادم رفت بگم مانگا این هفته سر موقع می یاد اما قسمت 53 می ره برای جمعه هفته بعد فکر کنم توی 51 52 گفتش که قسمت بعدی هم مخصوص فکر کنم 53 و 54 هم با هم می دم بیرون :41: 60 مگ رو باره باید دانلود کنیم

zed2
26-03-2008, 07:37
آقای zed2 من دیال آپم.نمیتونم اونا رو دانلود کنم.مطمئن باشین سایتی بهتر از crunchyroll برای ما دیال آپی ها نیست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](فکر کنم شما منو تو تاپیک تورنت یادتون رقته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقای midi jon potter من بازگشت دوباره شما رو تبریک میگم.ببخشید اگه تحویلتون نگرفتم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من چون زیاد تو کار مانگا نیستم نمیتونم جوابتون رو بدم.

خانوم jangel girl این موضوع فکر کنم یکم سخت باشه.بهتره در مورد چیزی بحث کنیم که همه بدونن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته این نظر منه.تا ببینیم بقیه چه نظری دارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی کسی جواب اون سوال قبلیم رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------

آقا وهاب ببخشین دیگه.آخه من تاحالا اسمتون رو نشنیده بودم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منم که میدونید حامدم.از آشنایی با شما هم خوشبختم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مگه میشه یادم بره:31::11:.
فکر کردم adsl گرفتی

hpk34
26-03-2008, 12:18
آقاي fswteam ممنون بخاطر اطلاعاتتون.ولي من تمامشو تو تاپيک قبلي تو انجمن متفرقه خوندم.بهتره بگين که آسوما مي ميره و شيکامارو هم اون کسي که آسوما رو ميکشه , ميکشه.که يکي از اعضاي آکاتسوکي بنام هيدان هست.و اينکه آسوما با آکوناي ازدواج کرده و آکوناي حامله ميشه و شيکامارو قول ميده که از بچشون(که فکر کنم پسر باشه)مراقبت کنه.و بعدشم که مرگ اوروچيمارو ............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اينا رو گفتم چون اولاي آشناييم با ناروتو تو تاپيک قبلي خوندم و فکر نمي کنم گفتنش اشکال داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------
ما که هنوز نميتونيم دانلود کنيم و همچنان بايد منتظر بمانيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي zed2 فهميدم چون خطمون فيبر نوريه ديگه نميشه بگيرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته قبلشم پشتيباني نمي کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان خانوم jangel girl درست ميگن.ديگه زيادي داريم از بحث خارج ميشيم.(البته بعضي مواقع هم خوبه که يکم خارج بشيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خواهشا هر کس بياد يه نظري بده که در مورد چي بحث کنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم بعدا نظرمو ميگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب اون سوالمم که کسي نميدونه.خودم از حرفاشون فهميدم که اون کلمه اسم تکنيک جديد ناروتو هست که فکر نکنم هنوز تو فيلم ديده باشيم.(معلومه که چقدر بادقت نگاه ميکنين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انگليسيش اينطوري ميشه:shi + tsu(a small tsu) +pu + u =shitsupuu

يه جاي ديگه هم هست که همچين حرفايي رو ميگن که مربوط به ساي ميشه.

دوستان بگين که در مورد چي بحث کنيم.

fswteam
26-03-2008, 17:08
آقاي fswteam ممنون بخاطر اطلاعاتتون.ولي من تمامشو تو تاپيک قبلي تو انجمن متفرقه خوندم.بهتره بگين که آسوما مي ميره و شيکامارو هم اون کسي که آسوما رو ميکشه , ميکشه.که يکي از اعضاي آکاتسوکي بنام هيدان هست.و اينکه آسوما با آکوناي ازدواج کرده و آکوناي حامله ميشه و شيکامارو قول ميده که از بچشون(که فکر کنم پسر باشه)مراقبت کنه.و بعدشم که مرگ اوروچيمارو ............[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اينا رو گفتم چون اولاي آشناييم با ناروتو تو تاپيک قبلي خوندم و فکر نمي کنم گفتنش اشکال داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------------------
ما که هنوز نميتونيم دانلود کنيم و همچنان بايد منتظر بمانيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي zed2 فهميدم چون خطمون فيبر نوريه ديگه نميشه بگيرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](البته قبلشم پشتيباني نمي کردند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان خانوم jangel girl درست ميگن.ديگه زيادي داريم از بحث خارج ميشيم.(البته بعضي مواقع هم خوبه که يکم خارج بشيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خواهشا هر کس بياد يه نظري بده که در مورد چي بحث کنيم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم بعدا نظرمو ميگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جواب اون سوالمم که کسي نميدونه.خودم از حرفاشون فهميدم که اون کلمه اسم تکنيک جديد ناروتو هست که فکر نکنم هنوز تو فيلم ديده باشيم.(معلومه که چقدر بادقت نگاه ميکنين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انگليسيش اينطوري ميشه:shi + tsu(a small tsu) +pu + u =shitsupuu

يه جاي ديگه هم هست که همچين حرفايي رو ميگن که مربوط به ساي ميشه.

دوستان بگين که در مورد چي بحث کنيم.

توی همین قسمت های 51 و 52 هم یک سری کلمات کلیدی می گن بابا اینا همش برای کش دادنشه میگرنه 51 و 52 همش می تونست یک قسمت باشه ادمو دیونه می کنن با این کاراشون 5 دقیقه برای تیتراژ اول و اخر 3 دقیقه برای اینکه در مورد یک چیزی اموزش بده دیگه ودتون صحنه های اضافی رو هم در نظر بگیرید مانگا کامل کامل دیگه نمی یاد یک ساعت چشم غره های رو طرف هی نشون بده کاش می تونستم با سازندش ارتباط بر قرار کنم و بگم اضافه حذف بشه و به اصلش بپردازن حامد جان خودم همه اینارو خوندم توی مانگا شیکامارو قول می ده که هرچی بلده به بچه اسوما یاد بده بعدش هم می ره برای اموزش ناروتو که بهش از رازنگان یک تکنیک جدید یاد بدن رازنگانش یک جور دیگه می شه اما کاش جیرایای بزرگ قبل از مرگش اولیمایت رازنگان رو به ناروتو یاد می داد اقا در مورد همین چیزا حرف می زنیم دیگه بحث خاصی رو نمی تونیم بزاریم چون شاید بعضی ها در مورد اون بحث اطلاعات نداشته باشن مثلا الان من بگم در مورد مانگا شاید 20 % مانگا خون باشن و بقیه کاری ندارن باهاش قبول دارید یا نه؟

fswteam
26-03-2008, 17:11
راستی یک چیز بگم کفتون ببره اقا بازی پی اس توی ناروتو رو پیدا کردم و گرفتم اگه بگم چه جوری شاخ در مییارید

3 تا کاروتنو توی یک بازی جا دادند (دراگون بول ، وان پیس و ناروتو ) با نام Nod ن برای ناروتو او برای وان پیس و دی برای دراگون بول بعدش می دونید چه جوریه مثلا شما ناروتو رو بر می دارید بعد با گاکو(شخصیت اول دراگون بول) مبارزه می کنه بعدشم کل بازیش ژاپنی (ساسکه نشونش :دی ) ولی سر جمع با حاله بازیش

vahaab
27-03-2008, 00:04
من یک پیشهاد دارم . . . ! :33:
همه بچه هائی که توی این تاپیک حضور دارن بدون استثناء همه به هر اندازه که از این کارتون رو دیدن و یا مانگاها رو خوندن به اندازه وصع و توانائی خودشون بطور خلاصه و مفید یک نقد از کارتون اینجا قرار بدن البته حتما اون نقد باید از خودشون باشه نه اینکه از جای دیگه کپی کرده باشن به نظر من اگه همه شرکت کنن خیلی چیزه جالبی میشه :12:
اگه بچه ها موافقت کنن و تصویب بشه برای شروع اولین نقد رو خودم ارائه میدم :25:

zed2
27-03-2008, 01:59

یک بحث زیرخاکی
تو قسمتهایی که گفتی اثری نبود:41:

fswteam
27-03-2008, 05:30
من یک پیشهاد دارم . . . ! :33:
همه بچه هائی که توی این تاپیک حضور دارن بدون استثناء همه به هر اندازه که از این کارتون رو دیدن و یا مانگاها رو خوندن به اندازه وصع و توانائی خودشون بطور خلاصه و مفید یک نقد از کارتون اینجا قرار بدن البته حتما اون نقد باید از خودشون باشه نه اینکه از جای دیگه کپی کرده باشن به نظر من اگه همه شرکت کنن خیلی چیزه جالبی میشه :12:
اگه بچه ها موافقت کنن و تصویب بشه برای شروع اولین نقد رو خودم ارائه میدم :25:
من موافق نیستم در ضمن فکر کنم شما خبر ندارید نقد مختصر برای فیلم سینمایی هستش برای سریال های با اپسیدوز بالا نقد های طولانی می کنن در ضمن نقد فیلم هم کار هرکسی نیست البته می شه چرت و پرت گفت اما من که حوصله خوندنشو ندارم من یکی می گم عکس های جالبی که داریم بزاریم همه ببینند یا در مورد هر چیزی فقط سریال ناروتو و مانگاش صحبت کنیم

راستی 51 52 رو همگی دیدید اقا این تکنیک فول بادی چیدوری عجب چیزی بود خیلی حال کردم با ساسکه و این تکتنیک

این عکس ها هم داشته باشید بد نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یک پیشنهاد می تونیم در مورد شخصیتی که دوست داریم علت دوست داشتنشو بگیم چه طوره؟

jangel girl
27-03-2008, 10:37
من موافق نیستم در ضمن فکر کنم شما خبر ندارید نقد مختصر برای فیلم سینمایی هستش برای سریال های با اپسیدوز بالا نقد های طولانی می کنن در ضمن نقد فیلم هم کار هرکسی نیست البته می شه چرت و پرت گفت اما من که حوصله خوندنشو ندارم من یکی می گم عکس های جالبی که داریم بزاریم همه ببینند یا در مورد هر چیزی فقط سریال ناروتو و مانگاش صحبت کنیم

راستی 51 52 رو همگی دیدید اقا این تکنیک فول بادی چیدوری عجب چیزی بود خیلی حال کردم با ساسکه و این تکتنیک

این عکس ها هم داشته باشید بد نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناروت

راستی یک پیشنهاد می تونیم در مورد شخصیتی که دوست داریم علت دوست داشتنشو بگیم چه طوره؟
به نظر من عالی :10:آقای zed2 نوشتن یه نقد خیلی طول میکشه:40: دوستان ببخشید که انقدر دیر اومدم به سایت (یه صفحه پر شد:18:) بقیه دوستان نظر شون چیه که درباره ی موضوعی که fswteam داده حرف بزنیم؟
یه خبر وحشتناک :40::40:
من دو تا سایت برای مانگا داشتم که از اون جا میخوندم:27:
بعد یه دفعه آی دو تاشون با هم دیگه بسته شد به یاری سبزتان نیازمندیم سایت مانگا بگید:19::19::19:
بعدش اگه میخوایم در مورد موضوع fswteam حرف بزنیم فقط ناروتو (البته از نظر من )

hpk34
27-03-2008, 11:16
با سلام خدمت تمام دوستان.

آقا وهاب به نظر منم اين پيشنهاد خوبي نيست.بايد نظر بقيه دوستان هم ببينيم.

آقاي zed2 منظورم قسمت هاي 24 تا 27 بود که قبلشون ميتونيد اون صحنه ها رو ببينيد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي fswteam ممنونم بخاطر عکسايي که گذاشتين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما هم مي خوايم در مورد ناروتو صحبت کنيم ديگه.ولي نميدونيم در مورد چيش صحبت کنيم.فکر نکنم مانگا موضوع خوبي باشه.چون خودم 2-3 تا بيشتر نخوندم و زياد خوشم نمياد جلو جلو بدونم که فيلمش چي ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم که گفتم در مورد ناروتو حرف بزنيم.اصلا مگه ميشه تو تاپيک ناروتو باشيم و در مورد چيز ديگه اي بحث کنيم؟؟؟؟:18:

من با پيشنهاد آقاي fswteam موافقم که در مورد شخصيت هاي مورد علاقمون صحبت کنيم.

اگه بقيه هم همين نظر رو دارن که شروع کنيم.

بازم نظر بدين.من که فعلا مخم تعطيله.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانوم jangel girl اينم چند تا سايت براي مانگا::5:

فکر نکنین من مانگا خونما.من فقط آدرس گذاشتم:8:.

من دیگه دارم از خماری می میزم.هنوز 51-52 تو سایت crunchyroll نیومده.:19::19::19:

با تشکر

fswteam
27-03-2008, 13:57
خوب اولی رو خودم افتتاح می کنم شخصیت مورد علاقه منو همتون می دونید ساسوکه استش دلیل هم زیاد دارم
اولیش اینکه دختر باز نیست(مثل خودمه) با وقار و کم حرف (مثل خودم اصلا زیاد حرف نمی زنم)
در بر خورد با دشمن از بهترین تکنیک برای نابودی استفاده می کنه نمی یاد از ضعیف ترین تکنیک تا قوی ترین امتحان کنه به نظر من خیلی این حرکتش عالیه
شارینگان رو خیلی دوست دارم خیلی باحاله شاید به خاطر اینکه قرمز و من رنگ قرمز خیلی دوست دارم
انتقام جو و خانواده اش رو از دست داده البته من خانواده ام رو از دست ندادم اما برادرم رو از دست دادم دقیقا بر عکس ساسوکه اما دردش یکی چون ادم عزیزشو از دست داده و همش ناراحت
بقیه دلایل هم کمی بیخود ولی اصلی هاشو گفتم امیدوارم این عزیز دل من از این به باد با ناروتو خوب بشه و دیگه بچه های فروم ازش بدشون نیاد (در مانگا های جدید که میاد معلم می شه دفعه پیش هم علت گفتم )

حالا ببینیم بقیه چی کار می کنن :11: این از من خودمم این پایین معرفی کنم همش هی نگید FSWTeam

محمد اعتمادی هستم 17 ساله متولد اصفهان اما بزرگ شده تهران هستم و الان هم تهران زندگی می کنم رشته ریاضی می خونم به امید خدا می خوام دانشگاه برم برای مهندسی کامپیوتر خیلی رفیق بازم برام رفیقام و کامپیوترم و طراحی سایت از همه چیز مهمتره در این لابه لا کارتون هم زیاد می بینم هنوز خاصیت های بچه گیم مونده :31: سر جمع این طوری هستم دیگه

zed2
27-03-2008, 14:40

آقا وهاب به نظر منم اين پيشنهاد خوبي نيست.بايد نظر بقيه دوستان هم ببينيم.

آقاي zed2 منظورم قسمت هاي 24 تا 27 بود که قبلشون ميتونيد اون صحنه ها رو ببينيد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقاي fswteam ممنونم بخاطر عکسايي که گذاشتين.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ما هم مي خوايم در مورد ناروتو صحبت کنيم ديگه.ولي نميدونيم در مورد چيش صحبت کنيم.فکر نکنم مانگا موضوع خوبي باشه.چون خودم 2-3 تا بيشتر نخوندم و زياد خوشم نمياد جلو جلو بدونم که فيلمش چي ميشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم که گفتم در مورد ناروتو حرف بزنيم.اصلا مگه ميشه تو تاپيک ناروتو باشيم و در مورد چيز ديگه اي بحث کنيم؟؟؟؟:18:

من با پيشنهاد آقاي fswteam موافقم که در مورد شخصيت هاي مورد علاقمون صحبت کنيم.

اگه بقيه هم همين نظر رو دارن که شروع کنيم.

بازم نظر بدين.من که فعلا مخم تعطيله.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خانوم jangel girl اينم چند تا سايت براي مانگا::5:

فکر نکنین من مانگا خونما.من فقط آدرس گذاشتم:8:.

من دیگه دارم از خماری می میزم.هنوز 51-52 تو سایت crunchyroll نیومده.:19::19::19:

با تشکر

تشکر پس تا ان موقع
راستی کسی در مورد این پسوند هایی که به اسم میدن میدونه مثل سان چان ساما یا ...یا اصلا نمی گن؟؟؟
چرا اینحوری اند؟

Asalbanoo
27-03-2008, 15:05
محمد اعتمادی هستم 17 ساله متولد اصفهان اما بزرگ شده تهران هستم و الان هم تهران زندگی می کنم رشته ریاضی می خونم به امید خدا می خوام دانشگاه برم برای مهندسی کامپیوتر خیلی رفیق بازم برام رفیقام و کامپیوترم و طراحی سایت از همه چیز مهمتره در این لابه لا کارتون هم زیاد می بینم هنوز خاصیت های بچه گیم مونده سر جمع این طوری هستم دیگه

سلام
یه تاپیک هست در انجمن متفرقه واسه اینگونه معرفی ها...
لطفا به اون تاپیک مراجعه کنید.

ممنونم

jangel girl
27-03-2008, 17:47
به نظر من نظر fswteam خوبه:27:
میدانید من یه مدتی عاشق گارا بودم:11:
بعد عاشق ساسوکه شدم:18:( سوسکه)
بعدش فکر کردم دیدم دو تا شون اونقدر بدبخت نیستن آکاتسوکی نمیخواد بکشتشون حداقل تو بچگیشون چند بار پدر و مادرشون رودیدن اما یکی هست که همه ی اینا رو با هم داره دوستش ولش کرده و از گروه رفته تو بچگیشم خیلی زجر کشیده هیچ کس دوسش نداشته ! من نمیگم گارا هم بدبختی نکشیده اما حداقل الان کازه کاگه شده همه دوسش دارن دیگه اما این کسی که من میگم تازه بدبختیاش شروع شده آکاتسوکی میخواد بگیرش دوستش رو باید نجات بده و................................................ .....................................
این جوری شد که من عاشق ناروتو شدم:40::40::40::40::40::40:
راستی حامد از معرفی سایت ممنونم:46:
خب شما چه شخصیتی رو دوست دارین؟:5:

fswteam
27-03-2008, 18:07
سلام
یه تاپیک هست در انجمن متفرقه واسه اینگونه معرفی ها...
لطفا به اون تاپیک مراجعه کنید.

ممنونم
شما فکر کنم تازه واردید توی این تاپیک اگه صفحات قبل ببینید می بینید که همه هر دفعه می گن fswteam منم اعصابم خورد میشه اخر می رم با یه یوزر دیگه میام

به نظر من نظر fswteam خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
میدانید من یه مدتی عاشق گارا بودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
بعد عاشق ساسوکه شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif( سوسکه)
بعدش فکر کردم دیدم دو تا شون اونقدر بدبخت نیستن آکاتسوکی نمیخواد بکشتشون حداقل تو بچگیشون چند بار پدر و مادرشون رودیدن اما یکی هست که همه ی اینا رو با هم داره دوستش ولش کرده و از گروه رفته تو بچگیشم خیلی زجر کشیده هیچ کس دوسش نداشته ! من نمیگم گارا هم بدبختی نکشیده اما حداقل الان کازه کاگه شده همه دوسش دارن دیگه اما این کسی که من میگم تازه بدبختیاش شروع شده آکاتسوکی میخواد بگیرش دوستش رو باید نجات بده و................................................ .....................................
این جوری شد که من عاشق ناروتو شدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif
راستی حامد از معرفی سایت ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif
خب شما چه شخصیتی رو دوست دارین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif

نقد صحبت ها هم اشکلی نداره اما خانوم جنگلی (ببخشید که فارسی کردم) دلیلتون کافی نیست تنها زجر بگید اگه اینجوری گارا توی بچگیشم به خاطر تخس بودنش کسی باهاش دوست نبود اما ناروتو کم کم دوست پیدا کرد کلی قسمت هم در همین مورد و ناروتو از این بابت ناراحت و حتی گارا به دوست و هم گروهیش می گه که ناروتو باعث شد که عوض بشه ببینید من نمی گم ناروتو بد خودمم دوستش دارم اما بچه بازیاش توی ناروتو و تکتنیک حد اقال برای مبارزه بود که من خوشم نمی یومد توی شیپودن بهتر شد کمتر بچه بازی در می اورد اما کپی کردن کنار نمی زاره بابا حداقل تکنیک جدید بزن حتما باید چندتا بخوره تا ادم بشه و درست مبارزه کنه (البته این حقه های کش دادن فیلم) اما بالاخره ناروتو می تونست از این بهتر بشه اما نگاه کنید ساسوکه برای هدفش هر کاری کرد رفت زیر دست دشمنش تعلیم دید اما ناروتو با این که هدف بزرگی داره و می خواد هوکاگه بشه و 4 سال فکر کنم با جیرایا توی تمرین بوده اما هیچ اثری از تکنیک جدید نیست فقط یک جا از گنجوتسو ایتاچی در می خواد بره که بازم موفق نیست ولی اینکه توی شیپودن بیشتر از چاکرا کیوبی استفاده می کنه بیشتر علاقه منو جلب کرده
ببینید من چه جوری شرح می دم شما هم کامل بگید نه یک مورد چند مورد برای عشقتون بیارید مثلا من می گم اونایی که عاشق ایتاچی هستند فقط عاشق مظلومیت و کم حرف بودنشن انقدر توی فیلم نیستش که خصوصیات دیگه ای رو بگن پس درست و کامل و شفاف بگید :40:

hpk34
27-03-2008, 20:14
آقا محمد(البته با اجازه) من که خیلی وقت بود اسمتون رو میدونستم.نمی گفتم چون شما هم چیزی نمی گفتین.

اگه ناراحت می شدین خوب زود تر می گفتین که اینقدر نگیم آقای fswteam .باشه پس از این به بعد به اسم صداتون میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من علاوه بر چیزایی که خانوم jangel girl گفتن چند تا چیز دیگه ای هم بگم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اینکه هیچکس تو این انیمه رو نمیتونید پیدا کنید که به سرسختیه ناروتو باشه.یعنی تو مبارزاتش با آخرین نفس میجنگه.تا حالا چند بار تو مبارزاتش زمین خورده و دوباره بلند شده؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا کی رو دیدین که با تعصبی مثل ناروتو مبارزه کنه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که بخاطر دوستش حاضره جونشم بده؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو مبارزه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که مثل ناروتو همیشه اولین مبارز باشه و بدون هیچ گونه ترس و نگرانی بجنگه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو احساساتی باشه و گریه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که دیدین که به اندازه ناروتو دشمن داشته باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو کمک کرده باشه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و هزار دلیله دیگه که الان به ذهنم نمیرسه.باید حس و موقعیتش هم باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا اگه ناروتو نبود کدوم یک از این شخصیتا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jangel girl
27-03-2008, 20:16
ناروتو به خاطر این همش از کپی کردن استفاده میکنه چون هیچی دیگه غیر از رازنگان و کپی کردن بهش یاد ندادن من به خاطر این یه موضوع دلم خیلی براش میسوزه چون جلو دشمن ها کم میاره:13:

راستی یه چیزی بگم در کف میمانید نه آها بیخیال درباره مانگا بود اما من اصلا این حرف رو قبول ندارم ناروتو که خدادا دی تکنیک بلد نیست تازه تو قسمت 50 هم اوروچیمارو بهش تیکه انداخت:19::grrr::thumbsdow:weird::evil2:
آقا ولی خدایی ناروتو در شیپودن خیلی بهتر از بچگیش شده واقعا بزرگ شده
حامد تو راست میگی
اگه ناروتو نبود دیگه سوسکه و ................ نبودن به نظر من تو بچگیهاشم خیلی خوشگل و گوگولی و مگولی ناز و نفس ........................................بوده بعدشم من این را اعلام میکنم از قسمتی که ناروتو بمیره من دیگه این کارتون را نمیبینم من فقط به خاطر این میبینم که قیافه خوشگل ناروتو رو ببینم!
من هم همه ی این حرف ها را میزنم: تا حالا کی رو دیدین که با تعصبی مثل ناروتو مبارزه کنه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که بخاطر دوستش حاضره جونشم بده؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو مبارزه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که مثل ناروتو همیشه اولین مبارز باشه و بدون هیچ گونه ترس و نگرانی بجنگه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو احساساتی باشه و گریه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که دیدین که به اندازه ناروتو دشمن داشته باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو کمک کرده باشه؟؟؟؟

Asalbanoo
27-03-2008, 21:22
شما فکر کنم تازه واردید توی این تاپیک اگه صفحات قبل ببینید می بینید که همه هر دفعه می گن fswteam منم اعصابم خورد میشه اخر می رم با یه یوزر دیگه میام
سلام
با اعصاب خورد یا بدون اعصاب خورد...این گونه مطالبی که اشاره کردم ربطی به تاپیک نداره..

ممنون می شم رعایت کنید.
اگر بناست یکدیگر را با اسم کوچیک معرفی کنید ذکر یک نام کوچک کافی است.

تاپیک قبلی درباره این انیمیشن هم..به علت اینکه منحرف شد رفت متفرقه...من دلم نیم خواد به هیچ وجهی این تاپیک هم دچار اون مشکل بشه..

پیشاپیش از توجهتون ممنونم

vahaab
27-03-2008, 21:36
اول از همه امیدوارم که آقا محمد بتونه داانشگاه رشته کامپیوتر قبول شه و بعد ا باید بگم که همونجور که از معنای نقد معلومه آدم مینونه هر چیزی یا هر موضوعی رو نقد کنه هیچ لزومی نداره برای نقد یک موضوع مثله یک سریال 300 قصمتی شخص بخواد در مورد نقاط ضعف و قوت هر 300 قصمت بحث کنه بلکه شخص کل سریال رو جمع بندی میکنه و بعد در مورد کلیت داستان صحبت میکنه گاهی اوقات شخص با گفتن دو کلمه چیزی رو نقد میکنه مثلا با گفتن ( خوب بود ویا بد بود ) در ضمن نقد میتونه سطوح مختلفی داشته باشه متونه خیلی ابتدائی باشه ویا خیلی کارشناسانه که این مطلب رابطه مستقیمی با سطح اطلاعات شخص از موضوع داره ولی آیه نازل نشده که برای اینکه کسی بتونه چیزی رو نقد کنه باید حتما اطلاعاتی دز حد یک کارشناس داشته باشه بلکه داشتن اطلاعات بیشتر ارزش نقد رو بالاتر میبره
دیگه خیلی چرت و پرت گفتم از همه دوستان در کمال شرمندگی غذر خواهی میکنم ولی یک شبهه پیش اومد که باید برطرف میشد سعی میکنم دیگه در مورده چیزی که به موضوع تاپیک ریطی نداره پست ندم :42:

به نظره من اگه بدبخت بودن یک کارکتر دلیلی باشه برای علاقمند شدن به اون در این حالت افراد کارتون خوابی که با یک تیکه کارتون و یک روزنامه گوشه خیابون شب رو به صبح میرسونن باید دوست داشتنی ترین افراد روی زمین باشن کارکتر مورده علاقه من کاکاشی هسته چون اولا حاضره برای دفاع از اطرافیانش هر کاری بکنه دوما خیلی با معرفته چون با اینکه سالها از مرگ اوبیتو همتیم و دوستش میگذره هرگز اونو فراموش نکرده و همیشه به زیارت قبرش میره سوما خیلی خونسرد ساکت و متینه و اصلا احل سبکبازی و مسخره بازی نیست و در آخر باید بگم که خیلی با شیوه مبارزه کردن کاکاشی حال میکنم :47:
اقای zed2 قابل توجه شما
Kun: به معنای خودمانی جون است که فقط برای پسران استفاده میشود.
Chan: به معنای خودمانی جون است و بیشتر برای دختران کاربرد دارد ولی اگر شخص خیلی نزدیک باشید به پسر هم گفته میشود
Sensi: به معنی استاد و یا معلم یا کسی با موقعیت شغلی بر تر از شما گفته میشود.
Sama: شبیه Sensi با این تفاوت که بیشتر به افرادی که مسن تر از شما هستند گفته میشود.
Dono: این کلمه کمی کهنه است و بیشتر به افراد صاحب منصب و پولدار گفته میشده و از دوران سامورایی ها در دوره تاریخی شگون در تاریخ ژاپن سرچشمه میگیرد.

zed2
27-03-2008, 23:24
اول از همه امیدوارم که آقا محمد بتونه داانشگاه رشته کامپیوتر قبول شه و بعد ا باید بگم که همونجور که از معنای نقد معلومه آدم مینونه هر چیزی یا هر موضوعی رو نقد کنه هیچ لزومی نداره برای نقد یک موضوع مثله یک سریال 300 قصمتی شخص بخواد در مورد نقاط ضعف و قوت هر 300 قصمت بحث کنه بلکه شخص کل سریال رو جمع بندی میکنه و بعد در مورد کلیت داستان صحبت میکنه گاهی اوقات شخص با گفتن دو کلمه چیزی رو نقد میکنه مثلا با گفتن ( خوب بود ویا بد بود ) در ضمن نقد میتونه سطوح مختلفی داشته باشه متونه خیلی ابتدائی باشه ویا خیلی کارشناسانه که این مطلب رابطه مستقیمی با سطح اطلاعات شخص از موضوع داره ولی آیه نازل نشده که برای اینکه کسی بتونه چیزی رو نقد کنه باید حتما اطلاعاتی دز حد یک کارشناس داشته باشه بلکه داشتن اطلاعات بیشتر ارزش نقد رو بالاتر میبره
دیگه خیلی چرت و پرت گفتم از همه دوستان در کمال شرمندگی غذر خواهی میکنم ولی یک شبهه پیش اومد که باید برطرف میشد سعی میکنم دیگه در مورده چیزی که به موضوع تاپیک ریطی نداره پست ندم :42:

به نظره من اگه بدبخت بودن یک کارکتر دلیلی باشه برای علاقمند شدن به اون در این حالت افراد کارتون خوابی که با یک تیکه کارتون و یک روزنامه گوشه خیابون شب رو به صبح میرسونن باید دوست داشتنی ترین افراد روی زمین باشن کارکتر مورده علاقه من کاکاشی هسته چون اولا حاضره برای دفاع از اطرافیانش هر کاری بکنه دوما خیلی با معرفته چون با اینکه سالها از مرگ اوبیتو همتیم و دوستش میگذره هرگز اونو فراموش نکرده و همیشه به زیارت قبرش میره سوما خیلی خونسرد ساکت و متینه و اصلا احل سبکبازی و مسخره بازی نیست و در آخر باید بگم که خیلی با شیوه مبارزه کردن کاکاشی حال میکنم :47:
اقای zed2 قابل توجه شما
Chan: به معنای خودمانی جون است و بیشتر برای دختران کاربرد دارد ولی اگر شخص خیلی نزدیک باشید به پسر هم گفته میشود
Sama: شبیه Sensi با این تفاوت که بیشتر به افرادی که مسن تر از شما هستند گفته میشود.
Dono: این کلمه کمی کهنه است و بیشتر به افراد صاحب منصب و پولدار گفته میشده و از دوران سامورایی ها در دوره تاریخی شگون در تاریخ ژاپن سرچشمه میگیرد.
مورد توجه واقع شد.

fswteam
28-03-2008, 06:42
آقا محمد(البته با اجازه) من که خیلی وقت بود اسمتون رو میدونستم.نمی گفتم چون شما هم چیزی نمی گفتین.

اگه ناراحت می شدین خوب زود تر می گفتین که اینقدر نگیم آقای fswteam .باشه پس از این به بعد به اسم صداتون میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب من علاوه بر چیزایی که خانوم jangel girl گفتن چند تا چیز دیگه ای هم بگم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول اینکه هیچکس تو این انیمه رو نمیتونید پیدا کنید که به سرسختیه ناروتو باشه.یعنی تو مبارزاتش با آخرین نفس میجنگه.تا حالا چند بار تو مبارزاتش زمین خورده و دوباره بلند شده؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا حالا کی رو دیدین که با تعصبی مثل ناروتو مبارزه کنه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که بخاطر دوستش حاضره جونشم بده؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو مبارزه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که مثل ناروتو همیشه اولین مبارز باشه و بدون هیچ گونه ترس و نگرانی بجنگه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو احساساتی باشه و گریه کرده باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که دیدین که به اندازه ناروتو دشمن داشته باشه؟؟؟؟تا حالا کی رو دیدین که به اندازه ناروتو کمک کرده باشه؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و هزار دلیله دیگه که الان به ذهنم نمیرسه.باید حس و موقعیتش هم باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا اگه ناروتو نبود کدوم یک از این شخصیتا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون حامد جان راست می گی این دلایل هم کافی بابا منم ناروتو رو دوست دارم اما ساسوکه رو چیزه دیگه ای می دونم چون خیلی شبیه منه اما مثلا ناروتو من و دوستم که حیف اون نمی تونه بیاد اینجا چون از فروم بدش می یاد اما من اونو عاشق کارتون ناروتو کردم اونم عاشق ناروتو هست به قول منو اون ناروتو موقعهی که نشانشو بر می داره خیلی خوشگل هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سر جمع من بدوننشانش و موقعی که که از چاکرا کیوبی استافده می کنه خیلی دوستش دارم اما در حالت معمولی کمی بچه می زنه و
اقای Asalbanoo ببخشید ولی می خواستم یک کلیتی از خودم بگم راستی من اونو در پست جدا هم ندادم اول نقدمو گفتم و بعد اونو در مورد خودم گفتم اما بازم شرمنده دوست ندارم به خاطر من این تاپیکم بری توی متفرقه

vahaab از تو هم خیلی ممنونم بابت همه چیز

fswteam
28-03-2008, 06:48

اقای zed2 قابل توجه شما
راستی با کاکشی هم موافقم اره این خصوصیات و اینکه تکنیک های زیادی بلده و همچنین ادعایی نداره اره واقعا شخصیت خوبیه فکر کنم بعد از ساسوکه ،ناروتو ،کاکاشی رو دوست دارم باید ببینم بعدی کیه

vista_vz
28-03-2008, 08:28
دوستان به جای این حرفا از داستان این کارتون هم یه چیزایی بگید تا ما که نمیتونبم دانلود کنیم هم یه فیضی ببریم:31:

:46: ممنون از همه بچهای این تایپیک:10::11:

jangel girl
28-03-2008, 10:03
به نظر من هم وقتی ناروتو هدبندشو ور میداره خیلی خوشگل میشه :11:
آقا راستی یه چیزی اگه یه وقت crunchyroll عشقش کشید دیگه قسمت جدید نشون نده ما چیکار کنیم ؟:41:
بالاخره ما باید از یه سایت دیگه هم در دسترسمون باشه:27: بقیه نمیخوان بگن کی رو دوست دارن؟ فقط من و حامد و محمد نوشتیم کسی که داره این متن و میخونه و ننوشته خواهش میکنم بنویس دیگه ما میخوایم بدونیم تو کی رو دوست داری:21: خب حالا درباره ی چی حرف بزنیم؟:10::5::8:

hpk34
28-03-2008, 14:46
منم يه جورايي با آقا وهاب موافقم.بعد از ناروتو کاکاشي رو از همه بيشتر دوست دارم.طرز جنگيدن همينطوري نيست و با فکر ميجنگه.من واقعا جنگيدنشو قبول دارم.کارش خيلي درسته.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از وقتي مانکينگو شارينگانش رو ديدم بدجوري ازش خوشم اومده.به نظر من که از مانکينگوي ايتاچي قويتره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که تا حالا نديدم ايتاچي غير از بي هوش کردن کاکاشي و شکنجه روحي افراد کار ديگه اي با شارينگانش کرده باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دوستاني که مانگا خوندن سوال دارم که آيا غير از اين کار با شارينگانش تکنيک ديگه اي هم زده؟؟؟(مثلا تو مبارزه با ساسوکه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي کاکاشي با شارينگانش راحت ميتونه سر يه نفر رو از تنش جدا کنه .حيف که ديدارا تو آسمون بود و در حال حرکت وگرنه حتما مي مرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا محمد Asalbano خانوم هستن.و يکي از سرسخت ترين مديراي اينجا.مثل آقاي Amin.که البته من از نحوه مديريتشون خيلي خوشم مياد.چون به هيچکس رو نميدن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دارم از خماري مي ميرم.الان 8 روز از اومدن 51-52 گذشته ولي هنوز سايت crunchyroll آپلودش نکرده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان هيچ سايت ديگه اي رو سراغ ندارين که ادامه دانلود داشته باشه؟؟اونم هميشگي نه فقط چند ساعت.

به خدا من چند بار از سايتهايي مثل mediafire و اون يکي ديگه که الان اسمش يادم نيست تا 70 درصد دانلود هم رفتم يعني مثلا 35 مگ از 50 مگ دانلود کردم ولي بعدش ديگه نميشه ادامه دانلود کرد چون وقتش تموم شده و ميگه بايد از اول دانلود کني.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي crunchyroll با تمام دردسراش و بي کيفيتيش ادامه دانلودش هميشگيه.و اين با ارزش ترين چيز براي ما زغاليا هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]واقعا بايد از دوست خوبم آقا هومن بخاطر معرفيه اين سايت و طريقه دانلودش تشکر کنيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-------------------------------------

در حواب آقاي vista_vz بايد بگم که ناروتو داستان يک شينوبي(نينجاهاي پرقدرت افسانه هاي ژاپني)هست که از بچگي پدر مادرش رو از دست داده و هميشه تا وقتي که به مدرسه نينجايي بره هيچ دوستي نداشته.

پدرش هوکاگه(رعيس دهکده) برگ سبز(کونوها)بوده و طي حمله يه روباه 9 دم شيطاني بنام کيوبي مجبور ميشه که با استفاده از يک تکنيک پرقدرت نينجايي اون روباه رو درن بدن ناروتو زنداني کنه.و خودش هم بعد از انجام اين کار مي ميره.

به همين دليل هيچکس به ناروتو محل نميذاشته چون اون روباه شيطاني رو در بدنش داشته.در مدرسه نينجايي 2 تا دوست و همگروهي پيدا ميکنه که براي انجام ماموريت هاي نينجايي بايد با هم کار کنند.دوستانش يک پسر(ساسوکه) و يک دختر(ساکورا) بودن که يک استاد بنام هاتاکه کاکاشي به اونا تعليم ميداده.

خلاصه اينکه اتفاقات خوب و بد زيادي براش ميفته که گفتنش وقت ميبره.طي اين اتفاقات ساسوکه که بهترين دوستش هست از گروه اونا جدا ميشه و براي ياد گرفتن تکنيک هاي بيشتر و پرقدرت تر پيش اوروچيمارو يکي از بدترين دشمنان ناروتو و کونوها ميره.که هدفش از ياد گرفتن اين تکنيکا کشتن برادرش ايتاچي هست که تمام خانوادشو کشته و ساسوکه مي خواد انتقام اونا رو بگيره.

در بين دهکده هاي مختلف که نينجاهاي مختلف داره چند تا از بهترين نينجاهاي دهکده ها به سرپرستيه يک نفر يک گروهي رو تشکيل ميدن بنام آکاتسوکي.هدف اين گروه تسلط برتمام نينجاها هست.اعضاي اين گروه به سختي دنبال ناروتو هستن که اون روباه شيطاني رو از بدنش بکشن بيرون و ازقدرتش براي خودشون استفاده کنن که البته با اين کار ناروتو خواهد مرد.

و................ديگه حوصلم نشد توضيح بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من حتي 1 درصد هم از تمام اتفاقات و شخصيت هاي اصلي اين انيمه(کارتون) نگفتم.چون يکي دوتا نيستن و خيلي وقت مي خواد تا نوضيح بدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه واقعا مي خواين از ناروتو با خبر بشين من به شما پيشنهاد ميکنم که يه سري به سايت ويکي پديا بزنين و ناروتو رو سرچ کنين.

يا اگه خيلي بيشتر مي خواين اطلاعات کسب کنين به اين تاپيک مراجعه کنيد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

jangel girl
28-03-2008, 15:52
من برعکس بعد از ناروتو عاشق یاماتو هستم:11:
بابا قدرت چوبش خیلی با حاله:43:
آقای vista_vz یاماتو استاد جدید ناروتو و ساکورا و سای در شیپودن است:20:
راستی یه چیزی بگم دو ساعت در کف بمانید:
کاکاشی رازنگان بلده:18::18::18::18::18:
البته هر کی مانگا خون باشه مثل خودم میدونه:31:
ناروتو وقتی دید دو ساعت تمام در کف متلق بود:31:

fswteam
28-03-2008, 16:18
من برعکس بعد از ناروتو عاشق یاماتو هستم:11:
بابا قدرت چوبش خیلی با حاله:43:
آقای vista_vz یاماتو استاد جدید ناروتو و ساکورا و سای در شیپودن است:20:
راستی یه چیزی بگم دو ساعت در کف بمانید:
کاکاشی رازنگان بلده:18::18::18::18::18:
البته هر کی مانگا خون باشه مثل خودم میدونه:31:
ناروتو وقتی دید دو ساعت تمام در کف متلق بود:31:
بله رازنگان بلد می شه چون کپی نینجا و 1000 تا تکنیک کپی کرده حتی چیدوری هم کپی کرده این کپی نینجاها هر چیزی رو رااحت تر از طرف استفاده می کنند مگه یادتون نیست توی جنگ کاکشی و زابوزا
این قسمتی که کاکاشی می گه این رازنگان ناروتو می گه من کلی تمرین کرده ببینید رازنگان ناروتو خیلی قوی تر و اصیل اماماله کاکشی کپی و قدرت واقعی رو نداره در ضمن توی این قسمت ها کاکاشی و کاپیتان یاماتو به ناروتو یک تکنیک جدا با رازنگان یادش می دن (ولی از غافله عقبه ها ساسوکه چیدوری دستش رو به chidori full body تبدیل کرد و حتی چیدوری رو به شمشیرشم می ده:40:) خیلی حال کردم با این چیدوری فول بادی ولی تکنیک جدید ناروتو زیاد کمکش نمی کنه حتی توی دوتا جنگ هر دوشم با اعضای اکاتسوکی یک بار با اونایی که اسوما رو کشتند یک بار هم با توبی راستی من اگه این فیلمم تموم بشه که گذاشتم برای دانلود یک جا رو معرفی کنید من 51 و 52 رو می زارم من هاست رایگانی نمیشناستم که 60 مگابایت سریع آپبلود کنم حالا خودمم می گردم اما اگه شما هم میشناسید بگید
اما به narutocenteral.com سر بزنید لینک 3 تا سایت و حتی تورنتشو می زاره من همیشه از اون می گیرم لینک megaupload & mediafire &rapidshare می زاره موقعه دانلود هیچکاری نکنید فقط بزارید دانلود کنه اصلا قطع نمی شه من مطمئن هستم بابا منم با دیال آپ فرقیی ندارم 64k دارم اما راحت می گیرم موقعه دانلود هیچ صفحه ای باز نمی کنم این هفته که 53 54 نمی یاد رفته برای هفته بعد اما حداقل شنبه مانگا جدید می خونیم

jangel girl
28-03-2008, 16:49
اصلا مانگا حال نمیده همه چی سیاه سفید و نا معلوم( اما برای اطلا عات عمومی خوبه:27:)
فقط انیم رو بچسب:20: راستی این هفته مانگا ی جدید میاد :26:دیگه جنگ ساسوکه و ایتاچی خدا رو شکر تموم شد و بر میگردیم پیش تیم یاماتو و کاکاشی:25: راستی یه سوال از مانگا خونا:
تو مانگا تا حالا ناروتو توی جنگی از رازنگان پیشرفتش استفاده کره؟ همون رازنگان خفنه ( من خودم مو به مو ی مانگا رو میدونم ولی انقدر زیاد هست بعضی وقت ها آدم یادش میره:10:)

vahaab
28-03-2008, 20:01
وای .........واااااااااااای ....... !
شما با این چیزائی که دارید میگید پدر منو در آوردید آخه من هنوز حتی یک قسمت هم از شیپودن رو ندیدم :34::13: البته قراره حدوده 50 قسمتش رو برام پست کنن ولی فکر کنم تا زمانی که به دستم برسن من دیگه در حسرت دیداره ناروتو شیپودن آواره ترین شده باشم :45:
در مورده چیدوری کاکاشی باید بگم که به نظره من کاکاشی این تکنیک رو کپی نکرده بلکه خودش اونو ابداع کرده
چون زمانی که داشت با زابوزا مبارزه میکرد زابوزا به حالت تمسخر به کاکاشی گفت که تو فقط بلدی تکنیک کپی کنی کاکاشی هم که بهش برخورده بود یک چیدوری درست کرد و به زابوزا گفت این تکنیک اصلیه منه و بعد به زابوزا حمله کرد البته من زبان اینگلیسیم زیاد قوی نیست ولی اینجور متوجه شدم حلا اگه اشتباه فهمیدم لطفا توضیح بدید تا رفع شبهه بشه :question:

zed2
28-03-2008, 22:04
fswteam
عکس 4 امی من را یاد هوکاگه چهارم (پدر ناروتو فکر کنم) می اندازه.

zed2
28-03-2008, 22:15
این کسی که ساکورا رو نقد کرده بنظرم بی انصاف بوده
ساکورا که بعضی موقع ها یک کارا می کنه ادم می مونه ناروتو قویتر است یا ساکورا
( کاکاشی هم قیافش موقعی که ساکورا از داخل زمین کشیدش بیرون دیدنی بود( تو قسمت 3) خیلی قیافه ساکورا ترسناک بود)
شخصیتش هم موقعی که عصبانی میشه دیدنی است.(اگر طرف زنده بمونه )(تو قسمت اول شیپون یا قسمت 26 که از دست ساسوری عصبانی میشه )
کی گفته این اصلا تو جنگها کار زیادی نمیکنه و نقش کلیدی نداره؟؟؟:18:
این که حساب این یارو ساسوری که تو اون گروه 10 نفره بود و اون همه ادمک رو کنترل می کرد رو رسید:18:

hpk34
29-03-2008, 07:29
دوستان مگه قرار نشد در مورد مانگا اينجا چيزي نگين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کسي جواب اين سوال من رو نميده:

از دوستاني که مانگا خوندن سوال دارم که آيا ايتاچي غير از اين کار(همين کاري که با کاکاشي و ساسوکه کوچولو و بقيه کرد) با شارينگانش تکنيک ديگه اي هم زده؟؟؟(مثلا تو مبارزه با ساسوکه بزرگه)

دوستان ميشه يکي به من بگه که چيدوري چيه؟؟؟(مثلا بگين که چيدوري کاکاشي و ساسوکه کدومه)

آقا محمد narutocenteral.com هيچکدوم از لينکاش مستقيم نيست.فقط mediafire &rapidshare چند ساعت ادامه دانلود دارن که نميشه يکجا 60 مگ دانلود کرد.

بخاطر عکساي قشنگتون هم ممنون.

من يک سايتي رو سراغ دارم که 5 گيگ فضا رايگان ميده که ميشه همه چيز توش بريزي.از اون مهم تر اينکه لينکاش مستقيمه و ادامه دانلود داره.فقط کافيه که يک ايميل داشته باشين براي ثبتنام که هيچ مشکلي نيست و نمي خواد به ايميلتون هم سر بزنيد.ولي سرعت آپلودش رو نميدونم چطوريه:

آقاي zed2 اين مطالبي که خوندين فکر کنم در مورد ناروتو يک هست و نه شيپودن.تو ناروتو يک ساکورا ضعيفترين نينجا از بين تمام گروه ها بود.ولي تو شيپودن از تمام دخترا زرنگتر شده.(واقعا که ساکورا رو زيادي قوي کردن.)

jangel girl
29-03-2008, 13:03
دوستان مگه قرار نشد در مورد مانگا اينجا چيزي نگين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کسي جواب اين سوال من رو نميده:

از دوستاني که مانگا خوندن سوال دارم که آيا ايتاچي غير از اين کار(همين کاري که با کاکاشي و ساسوکه کوچولو و بقيه کرد) با شارينگانش تکنيک ديگه اي هم زده؟؟؟(مثلا تو مبارزه با ساسوکه بزرگه)

دوستان ميشه يکي به من بگه که چيدوري چيه؟؟؟(مثلا بگين که چيدوري کاکاشي و ساسوکه کدومه)

آقا محمد narutocenteral.com هيچکدوم از لينکاش مستقيم نيست.فقط mediafire &rapidshare چند ساعت ادامه دانلود دارن که نميشه يکجا 60 مگ دانلود کرد.

بخاطر عکساي قشنگتون هم ممنون.

من يک سايتي رو سراغ دارم که 5 گيگ فضا رايگان ميده که ميشه همه چيز توش بريزي.از اون مهم تر اينکه لينکاش مستقيمه و ادامه دانلود داره.فقط کافيه که يک ايميل داشته باشين براي ثبتنام که هيچ مشکلي نيست و نمي خواد به ايميلتون هم سر بزنيد.ولي سرعت آپلودش رو نميدونم چطوريه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآقاي zed2 اين مطالبي که خوندين فکر کنم در مورد ناروتو يک هست و نه شيپودن.تو ناروتو يک ساکورا ضعيفترين نينجا از بين تمام گروه ها بود.ولي تو شيپودن از تمام دخترا زرنگتر شده.(واقعا که ساکورا رو زيادي قوي کردن.)
حامد تا دلت بخواد ایتاچی غیر از این تکنیک های بچگونه تکنیک زده:40:
یعنی اصلا این ایتاچیی رو که تو بچگی ناروتو است ببوسین بذارین کنار یک تکنیک هایی این دو برادر اوچیهایی زدن فیل رو از پا در میاره:18::18:
بعدشم شما واقعا نمیدونین چیدروری چیه؟:18: تو جنگ زابوزا و کاکاشی یادتون هست کاکاشی یه برقی زد به زابوزا اسم این تکنیک چیدوری هست چیدوری ساسکه هم تو جنگ گارا و ساسوکه هست در اصل ساسوکه چیدوری رو از کاکاشی یاد گر فته(همون طور که هممون میدونیم)

midi jon potter
29-03-2008, 15:41
سلام این دفعه یه سری عکس می زارم که دیدنش ضرر نداره :8:

mokhtar67
29-03-2008, 15:44
دوستان اینم یه لینک توپ از نارتو -18

midi jon potter
29-03-2008, 15:45

midi jon potter
29-03-2008, 15:51

midi jon potter
29-03-2008, 15:54
اگه سایزش بزرگه ببخشید ولی ارزششو داره :8:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](84).jpg

midi jon potter
29-03-2008, 15:56

jangel girl
29-03-2008, 16:36
دوست عزیز midi jon potter لازم نبود انقدر زحمت بکشی نصف صفحه پر شد:27:
راستی حامد از معرفی کردن سایتت برای مانگا باز هم تشکر :11: هیچ سایتی مانگا 395 رو نداشت اما یکی از سایت هایی که تو گفته بودی داشت :10:
و دیگه حرفی ندارم:31:

fswteam
29-03-2008, 19:00
دوست عزیز midi jon potter لازم نبود انقدر زحمت بکشی نصف صفحه پر شد:27:
راستی حامد از معرفی کردن سایتت برای مانگا باز هم تشکر :11: هیچ سایتی مانگا 395 رو نداشت اما یکی از سایت هایی که تو گفته بودی داشت :10:
و دیگه حرفی ندارم:31:
narutocentral.com هر هفته شنبه مانگای جدید می زاره
در ضمن برای این اخر هم باید بگی و دیگر هیچ....:11: قافیش راستیک میشه

hpk34
29-03-2008, 20:58
پس کارای دیگه ای هم بلده با شارینگانش.حالا کو تا جنگ این 2 تا. فکر کنم 1 سال طول بکشه تا اون موقع.

شما مطمئنین که اسم اون تکنیک چیدوری هست(همونی که ساسوکه تو جنگ با ناروتو هم زد و بعدش ناروتو یه دم در آورد دیگه؟)؟؟

آخه من همین الان رفتم قسمت 15شیپودن که ایتاچی با ناروتو و کاکاشی میجنگید رو دیدم. اسم اون تکنیک رو این نوشته بود و خود کاکاشی هم گفت:رایکیری (Raikiri:Lightning Edge)

آقای midi jon potter ممنون بخاطر عکساتون.فقط ممکنه مدیرا بهتون گیر بدن.

خانوم jangel girl قابلی نداشت.خوب بالاخره ما هم دوستانی داریم که مثل شما مانگا می خونین و این سایتا رو هم اونا گفته بودن.

اسم مستعار استاد جدید ناروتو یاماتو هست.می خواستم بدونم کسی اسم اصلیشو نمیدونه؟؟؟کسی میدونه چطوریه که تکنیکای هوکاگه اول روبلده؟؟نسبتی باهاش نداره؟؟

اسم اون تکنیک ایتاچی که آتش سیاه هست(همونی که تا حالا تو انیمه درست ندیدیم)چیه؟؟؟خودش اختراع کرده؟؟؟

هنوز ساسوکه تو مانگای جدیده آدم نشده؟؟

من میدونم که ساسوکه با سه نفر دیگه یه گروه تشکیل داده.می خواستم بدونم که اسم اون سه نفر چیه؟؟قدرتشون چطوریه؟؟؟کی انیمه به اونجاها میرسه؟؟؟

ببخشین که این همه سوال کردم.هنوز کلی سوال دارم که باید یکی یکی بپرسم.

یعنی میشه فردا صبح که اومدم تو نت سایت crunchyroll قسمت 51-52 رو گذاشته باشه؟؟؟آخه چرا این قسمتی که از روز اولی که شیپودن رو دیدم تو کفش بودم باید اینطوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب دوستان حالا در مورد چی بحث کنیم؟یه موضوع باحال سراغ ندارین؟

fswteam
30-03-2008, 08:24
پس کارای دیگه ای هم بلده با شارینگانش.حالا کو تا جنگ این 2 تا. فکر کنم 1 سال طول بکشه تا اون موقع.

شما مطمئنین که اسم اون تکنیک چیدوری هست(همونی که ساسوکه تو جنگ با ناروتو هم زد و بعدش ناروتو یه دم در آورد دیگه؟)؟؟

آخه من همین الان رفتم قسمت 15شیپودن که ایتاچی با ناروتو و کاکاشی میجنگید رو دیدم. اسم اون تکنیک رو این نوشته بود و خود کاکاشی هم گفت:رایکیری (Raikiri:Lightning Edge)

آقای midi jon potter ممنون بخاطر عکساتون.فقط ممکنه مدیرا بهتون گیر بدن.

خانوم jangel girl قابلی نداشت.خوب بالاخره ما هم دوستانی داریم که مثل شما مانگا می خونین و این سایتا رو هم اونا گفته بودن.

اسم مستعار استاد جدید ناروتو یاماتو هست.می خواستم بدونم کسی اسم اصلیشو نمیدونه؟؟؟کسی میدونه چطوریه که تکنیکای هوکاگه اول روبلده؟؟نسبتی باهاش نداره؟؟

اسم اون تکنیک ایتاچی که آتش سیاه هست(همونی که تا حالا تو انیمه درست ندیدیم)چیه؟؟؟خودش اختراع کرده؟؟؟

هنوز ساسوکه تو مانگای جدیده آدم نشده؟؟

من میدونم که ساسوکه با سه نفر دیگه یه گروه تشکیل داده.می خواستم بدونم که اسم اون سه نفر چیه؟؟قدرتشون چطوریه؟؟؟کی انیمه به اونجاها میرسه؟؟؟

ببخشین که این همه سوال کردم.هنوز کلی سوال دارم که باید یکی یکی بپرسم.

یعنی میشه فردا صبح که اومدم تو نت سایت crunchyroll قسمت 51-52 رو گذاشته باشه؟؟؟آخه چرا این قسمتی که از روز اولی که شیپودن رو دیدم تو کفش بودم باید اینطوری بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوب دوستان حالا در مورد چی بحث کنیم؟یه موضوع باحال سراغ ندارین؟
کلی سوال بعضی ها رو می تونم جواب بدم
ببین برای شارینگان توی شیپودن معلوم چند نفر هیپنوتیزم می کنه و بعد به شکل خودشون در میاره تا با ناروتو اینا و یکی هم به شکل یارش می فرسته برای مبارزه با تیم لی
بله اون تکنیک چیدوری هستش اگه مبارزه ناروتو و ساسوکه رو توی ناروتوی اولی دارید قسمت های 129 تا 134 اخر مبارزشون که خیلی قوی شدن و ناروتو با رازنگان می ره و ساسوکه با پیدوری جفتشون می گن
در مورد یاماتو هم بگم اوروچیمارو یک مدت دی ان ای یک سری رو داشته مثلینکه و چون یا ما تو دی ان ای هوکاگه اول رو داره در ضمن ما با اینش کاری نداریم اون گردنبندی که ناروتو داره اونو هوکاگه اول به سوناده هدیه داده و حالا گردن ناروتو و چون یاماتو دی ان ای هوکاگه اول داره می تونه ناروتو رو که موقعی از چاکرا کیوبی زیاد استفاده کرده و از 3 دم گذشته رو کنترل کنه و به حالت اول بر گردونه همه اینا دلیل بر اینه که یاماتو رو بر گزینند
اون تکنیک سیاه هم اره خود ایتاچی اختراع کرده جیرایا هم خودش مونده بود چون مثلینکه سمی هستش
والا هنوز ساسوکه رو نشون نداده بعد از جنگ ایتاچی و ساسوکه فعلا جنگ کونوهاییا با توبی هستش و در 396 که بیاد ککاشی می فهمه که اون توبی هستش اما نمی دونم عکس العملش چیه

اون گروهی که ساسوکه تشکیل داده رو اسماشونو نمی دونم یعنی راستشو بخوای من یک روزه از 300 تا 390 مانگا رو خوندم البته نخوندما فقط تصویری دیدم اخه خیلی چشم ها رو اذیت می کنه ولی قدرتشون بگم خیلی خوب یکیشون که انگار هرکاری باهاش بکنی به حالت اول بر می گرده مثلا دستشو قطع کنی دست در میاره یکی دگشونم مثل ساسوکه انگار طلسم اوروچمارو رو داره اما والا دختره رو نفهمیدم چی کار می کنه اگه کسی در مورد گروه ساسوکه چیزی م دونه خیلی خوشحال میشم بگه
اقا هنوز کلی شخصیت دیگه مونده شما نمی خواید نقد کنید؟ خودم بقیشونو نقد کنم

hpk34
30-03-2008, 09:16
آقا محمد خیلی خیلی ممنون بخاطر جواباتون.

والا من آخر نفهمیدم که اسم تکنیک چیدوری هست یا رایکیری؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اسم اون آتش سیاه ایتاچی رو کسی نمی دونه؟؟؟خیلی دوست دارم بدونم آخه اسمش خیلی باحاله ولی یادم نیست.

آخه تو قسمت 15 شیپودن خود کاکاشی میگه و اون بالا هم مینویسه رایکیری.

آقا محمد شما خودتون یه شخصیت معرفی منین تا بحث کنیم در موردش.

fswteam
30-03-2008, 10:04
آقا محمد خیلی خیلی ممنون بخاطر جواباتون.

والا من آخر نفهمیدم که اسم تکنیک چیدوری هست یا رایکیری؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی اسم اون آتش سیاه ایتاچی رو کسی نمی دونه؟؟؟خیلی دوست دارم بدونم آخه اسمش خیلی باحاله ولی یادم نیست.

آخه تو قسمت 15 شیپودن خود کاکاشی میگه و اون بالا هم مینویسه رایکیری.

آقا محمد شما خودتون یه شخصیت معرفی منین تا بحث کنیم در موردش.
اقا این همه شخصیت یکی دوتا نیست مثلا من خودم شینو رو می گم
شینو خیلی کم حرف و قوی هستش والا زیاد مبارزه هاشو نشون نمی ده اما واقعا قوی هستشا وقتی یک نفر چاکرا نداشتده باشه چی طوری می تونه در برابرش مبارزه کنه اون حشره ها چاکرا را می بلعند و طرف اگه تایجوتسو بلد باشه هم شاید بتونه کاری کنه اما شینو با کپی کردن خودش به حالت حشره ای فنا ناپذیر به نظر من خیلی قوی اما مظلوم واقع شده کاش یک کم این شخصیت ها رو بیشتر نشون بدن و مبارزه هاشونو اگه بازیش بود ادم راحت می فهمید کی قوی
ساسوکه در برابر شینو دوست داشتم می دیدم چی می شد

jangel girl
30-03-2008, 11:39
توی مانگا ی 395 همش شینو داره با آکاتسوکی ها میجنگه:27: جنگ سختیه :18:
ولی ایتاچی تو جنگشون با سوسکه خیلی تکنیک های جدید زده:20: اگر ببینید میفهمید ایتاچی واقعا حتی میشه گفت از اوروچیمارو هم قویتره :18:
یه چیز تازه درباره مرگ ناروتو فهمیدم
همون طور که میدونیم آکاتسوکی ها ناروتو رو پرت میکنن تو دره ولی این طور نیست اون دختر که ناروتو باید ناروتو ازش محافظت میکنن رو آکاتسوکی ها پرت میکنن تو دره:18: و بعد ناروتو دست دختر رو میگیره و بعدش دو تایی پرت میشن تو دره............................................ ........:40::40::40::40:

jangel girl
30-03-2008, 11:41
راستی درباره چی حرف بزنیم؟
راستی ایتاچی غیر از این تکنیک ها سه تکنیک هم داره که فقط مخصوص خودش و فقط خودش بلده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
راستی از معرفی سایت مانگا ممنون fswteam

vahaab
30-03-2008, 13:52
amaterasu (خدای خورشید درمذهب شینتو)
آماتراسو (Heavenly Illumination=اشعه آسمانی) یک نوع Ninjutsu بسیار قوی با برد نزدیک که فرد می تونه هر چیزی رو با آتش سیاه رنگی که از چشمش خارج میشه بسوزونه و سوراخ کنه که این آتش مدتها شعلور میمونه و میسوزه ، برای خاموش کردنش باید از طلسم خاصی استفاده کرد که جیرایا این طلسم رو بلد بود
البته برای اجرای این جوتسوو اول باید مانگیکیو شارینگان فعال بشه

شینو عضو طایفه Aburame (آبورام) هسته این طایفه از همان لحظه تولد به نوعی از حشره که به حشرات نابود کننده معروف هستند اجازه استفاده همیشگی از چاکراه های خودشون رو میدن :2: در مقابل این حشرات هم مطیع میزبان خودخواهند بود :42:
شینو معمولا با پرت کردن حواس دشمن به طریق مختلف مثل اجرا کردن چند تای جوتسو زمینه را برای حمله حشرات و غافلگیر کردن دشمن فراهم میکند :47:
از خصوصیات اخلاقی شینو میتونیم به این موارد اشاره کنیم (( کم حرف ، خونسرد ، زیرک ، مرموز )) :5:

vahaab
30-03-2008, 15:42
راستی اسم همتیمی های جدیده ساسوکه دو تا پسر به نامهای Suigetsu و Jugo و یک دختر به اسم karin

hpk34
30-03-2008, 18:34
آقا محمد سوژه بسيار خوبي معرفي کردين.از بس که نديدمش اسمشو يادم رفته بود.هي ميگفتم شينو ديگه کيه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يکجا خوندم که شينو تا حالا تو مبارزاتش شکست نخورده.واقعا با فکر ميجنگه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا وهاب خيلي خيلي ممنون که جواب سوالامو دادين. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آماتراسو.گفتم اسمش خيلي باحاله.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز من يه بيوگرافي در مورد Jugo خوندم.اونطور که يادمه نوشته بود براي اين رفته تو گروه ساسوکه چون فقط ساسوکه ميتونه جلوي آدم کشيش رو بگيره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نوشته بود که انگار کارايي که ميکنه دست خودش نيست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد اينکه زير نظر اوروچيمارو بوده و اون کسي که تو ناروتو 1 تکنيکاش همش استخوني(فکر کنم اسمش کيميمارو بود) بود و با ناروتو - گارا و لي جنگيد بهترين دوستش بوده.و اينکه معتقد روح اون درون ساسوکه هم هست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد تکنيکاش هم نوشته بود که کف دست چپش يه علامت پرانتز مانند داره که هنوز معلوم نيست به چه دردي مي خوره(نوشته بود شايد کف دست راستشم داشته باشه).و اينکه ميتونه دستاشو به هر شکلي در بياره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسم گروه ساسوکه هم مار(Snake)هست.

دوستان کسي ميدونه که قويترين تکنيک از بين تمام تکنيکاي افراد چيه و مال کيه؟

من آخرش نفهميدم که اوروچيمارو مرده يا نه؟؟؟سر کابوتو چه بلايي اومده؟؟

ديدارا هنوز زندست؟؟اگه نيست کي کشتتش؟؟؟

توبي تا حالا تکنيک خاصي با شارينگانش نزده؟اصلا شارينگانشو تا حالا نشون داده؟؟

ممنون ميشم جواب اين سوالامم بدين.بقيشم بعدا ميپرسم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينطور که بوش مياد فکر کنم بايد تا هفته ديگه منتظر 51-52 بمونيم.خيلي نامرديه که يا بايد از تورنت با حجم 275 مگ دانلود کنيم و يا بايد منتظر crunchyroll بمونيم.بقيه سايتا با اينترنت زغالي امرا نميشه دانلود کرد چون ادامه دانلود ندارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 روز ديگه 53-54 مياد و ما بايد حصرت 51-52 رو بخوريم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------------
دوستان نظر بدين که در مورد چي بحث کنيم؟؟؟؟

بايد يه چيزي باشه که حالا حالا ها سر اون موضوع بحث کنيم.من که مخم تعطيله.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
30-03-2008, 19:07
دوستان کسي ميدونه که قويترين تکنيک از بين تمام تکنيکاي افراد چيه و مال کيه؟

من آخرش نفهميدم که اوروچيمارو مرده يا نه؟؟؟سر کابوتو چه بلايي اومده؟؟

ديدارا هنوز زندست؟؟اگه نيست کي کشتتش؟؟؟

توبي تا حالا تکنيک خاصي با شارينگانش نزده؟اصلا شارينگانشو تا حالا نشون داده؟؟

ممنون ميشم جواب اين سوالامم بدين.بقيشم بعدا ميپرسم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اينطور که بوش مياد فکر کنم بايد تا هفته ديگه منتظر 51-52 بمونيم.خيلي نامرديه که يا بايد از تورنت با حجم 275 مگ دانلود کنيم و يا بايد منتظر crunchyroll بمونيم.بقيه سايتا با اينترنت زغالي امرا نميشه دانلود کرد چون ادامه دانلود ندارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3 روز ديگه 53-54 مياد و ما بايد حصرت 51-52 رو بخوريم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
--------------------------------------------------------------
دوستان نظر بدين که در مورد چي بحث کنيم؟؟؟؟

بايد يه چيزي باشه که حالا حالا ها سر اون موضوع بحث کنيم.من که مخم تعطيله.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام حامد جان.

درمورد سوالتون:(تا اونجایی که من میدونم و طبق آمار به خدمتم رسیده):31:

قویترین تکنیک ماله خاندان اوچیهاست (که اسمش هم خدای ماه خنونین ) یا همون تسو کنومین هست !!!همونی که یک لحظه در دنیای مجازی به اندازه ی چند ماه یا شایدم سال میگذره و شخص استفاده کنند توانایی انجام هر کاری رو در اونجا داره که کاکاشی هم یکبار در این تکنیک ایتاچی گرفتار شده .......!!!

اوروچیمارو به احتمال 99 در صد دیگه مرده (اگه بخوای از رویه ضرب المثل قدیمی ها حساب کنیم:یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک و..........:31: )الان دیگه باید توسط ایتاچی کشته شده باشه )
.
.
.
حداقل اینطوری براش افتخاری که توسط ایتاچی کبیر کشته شده باشه!!!:31:

درمورد:دیدادرا توسط خودش در جنگ ساسوکه کشته شد (چون دید که نمی تونه ساسوکه رو شکست بده و هر فنی میزنه توسط شارینگانش دفع میشه و برایه ساسوکه قابل پیشبینی هست و چون از قدیم می خواستش که ایتاچی رو شکست بده ولی خب یا تا حالا نتونسته و یا افتخار جنگیدن باهاش رو نداشته خواست تا با کشتن ساسوکه که برادر ایتاچی هست به آرزو هاش برسه و با منفجر کردن خودش که شبیه یه بمب اتم و به صورت قارچی شکل بود به زندگیش پایان داد در صورتی که ساسوکه زیاد زخمی نشد (تا اونجایی که یادم هست):27:
.
.
.
توبی :شارینگانش رو تو چند قسمت مانگا نشون داده ولی تا بحال یاد ندارم که ازش استفاده کرده باشه!!!

Genjo
30-03-2008, 19:13
در مورد اینکه در مورد چه چیزی بحث کنیم....
.
.
.

من میگم در مورد اینکه داستان ناروتو چه جوری تموم میشه و چه پایانی داره حرف بزنیم ....(حداقل برایه من جذاب هم هست که بدون نطر بقیه درمورد پایان داستان و کاراکترهاش از دید شما چه جوری!!!
.
.
.

درضمن:حامد جان اگه بازم سوال داشتید در خدمتیم دی: دی: دی:

jangel girl
30-03-2008, 19:20
بله درست است قوی ترین تکنیک خدای ماه خونین است:27:
تا حالا فقط ایتاچی تونسته این کار رو بکنه:11:
البته برای مادارا مثل آب خوردنه:5:
من هم چیزی به فکرم نمیرسه که درباره اش بحث کنیم:41::13:
راستی انگار این عکس جدید هست تو هر سایتی میرم هست عرضش دیدن داره نگاه کنید:
عکسش مطمئنن راستکی ناروتو جونم هوکاگه ست:11::11::11::40::40::40::40:

fswteam
30-03-2008, 20:34
سلام حامد جان.

درمورد سوالتون:(تا اونجایی که من میدونم و طبق آمار به خدمتم رسیده):31:

قویترین تکنیک ماله خاندان اوچیهاست (که اسمش هم خدای ماه خنونین ) یا همون تسو کنومین هست !!!همونی که یک لحظه در دنیای مجازی به اندازه ی چند ماه یا شایدم سال میگذره و شخص استفاده کنند توانایی انجام هر کاری رو در اونجا داره که کاکاشی هم یکبار در این تکنیک ایتاچی گرفتار شده .......!!!

اوروچیمارو به احتمال 99 در صد دیگه مرده (اگه بخوای از رویه ضرب المثل قدیمی ها حساب کنیم:یه بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک و..........:31: )الان دیگه باید توسط ایتاچی کشته شده باشه )
.
.
.
حداقل اینطوری براش افتخاری که توسط ایتاچی کبیر کشته شده باشه!!!:31:

درمورد:دیدادرا توسط خودش در جنگ ساسوکه کشته شد (چون دید که نمی تونه ساسوکه رو شکست بده و هر فنی میزنه توسط شارینگانش دفع میشه و برایه ساسوکه قابل پیشبینی هست و چون از قدیم می خواستش که ایتاچی رو شکست بده ولی خب یا تا حالا نتونسته و یا افتخار جنگیدن باهاش رو نداشته خواست تا با کشتن ساسوکه که برادر ایتاچی هست به آرزو هاش برسه و با منفجر کردن خودش که شبیه یه بمب اتم و به صورت قارچی شکل بود به زندگیش پایان داد در صورتی که ساسوکه زیاد زخمی نشد (تا اونجایی که یادم هست):27:
.
.
.
توبی :شارینگانش رو تو چند قسمت مانگا نشون داده ولی تا بحال یاد ندارم که ازش استفاده کرده باشه!!!
اره اوروچی مارو نصفش مرد موقعی که به حالت مار شد گرفتار آتش سیاه ایتاچی شد تا اونجا که فهمیدم اما اون نصفه که توی کابوتو هست رو نمی دونم
توبی تازه شارینگانشو فکر کنم نشون داد یا فقط کاکشی فهمید اخه ببینید شینو یک تکنیک مخفی زد و توبی بیرون اومد ازش و همه تعجب کردند بعدش انگار کاکاشی فهمید

اقای Genjo و بقیه دوستان انقدر گفتید در مورد چی بحث کنیم دارم کفری می شم اصلا هر چی دوست دارید والا هر چی می گیم یک سری توانشو ندارند مانگا فقط چند تایی هستیم می خونیم بحث شخصیت ها خیلی خوب بود خیلی ها جا زدند
jangel girl جان خیلی ممنون از عکس منم داشتم این عکس اما کوچیک اما فکر کنم اگه واقعی باشه یه 2 سال دیگه بشه هووکاگه شایدم 4 سال والا تا الانش فکر کنم 4 سال شده ناروتو 2003 اومد یا 2004 ؟
راستی یک سووال در مورد همین عکس البته فکر نکنم کسی بتونه جواب بده

دست چپ ناروتو رو ببینید یک طناب بسته شده انگار طلسم اگه کسی گفت که این طلسم برای چی هستش من جایزه می دم خودم فکر کنم جوابشو بلدم اما می خوام بدونم کیا مثل من فکر می کنند

Genjo
30-03-2008, 21:09
اگه بخوای از حالت فلسفه ای به این موضوع نگاه کنی که این طناب سبزی که بسته نشون میده وقتی که هوکاگه شده متوجه این موضوع میشه که یا از پدر و یا مادر سید بوده !!!!.........:27::31:
.
.
.
.

ولی شاید این رو بخاطر اینکه ساسوکه در آخر داستان کشته میشه و باعث پیروز شدن ناروتو و دهکده ی پنهان برگ شده .....هوکاگه ناروتو هم با بستن این طلسم همیشه ساسوکه رو در خاطرش داره:21:
.
.
.
.
و یا:می خواد نشون بده که این طلسم در آرنج ناروتو بسته شده و اگه دقت کنید میبینید که دقیقا با آرنج ساکورا همسان.....ولی قدشون یکی نیست ساکورا از لحاظ نژادی یکم مشکل داره:31: و قدش از شکم به بالا زیاد رشد نکرده پس می خواد سوتی دادن خوده نقاش رو نشون بده ....در حالی که قدش جفتشون تقریبا هم اندازه ست !!!:27:
.
.
.

و یا:ممکنه از اون موقعه ای که هوکاگه شده یه حس عجیبی بهش میگه که تلافی این همه سال که ساکورا تورو مورد ضرب شتم قرار داده رو دربیآرخ...........ولی می خواد بگه دلش نمیاد:18:
.
.
.
.
و یا:این طلسم که سبز رنگ هم هست رو به نشانه احترام به جیرایا کبیر بسته :46:
.
.
.
.
و یا:برایه اینکه دست چپ ساکورا هم چیزی کشیدن ....و بدین ترتیب برایه خالی نبودنه عریضه طراح این نقاشی کشیده شده باشه:20:
.
.
.
.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!:5:

zed2
30-03-2008, 21:20
بچه تو قسمت 38 و 39 تو شیپون شکل پل را در تصاویر اول از کنار قوسی می بینید ولی وسط اش قوس پل غیب میشه .
این دیگه چه مدلی است.:13:
اخرش هم که پل می خواد خراب شده شکل خرابه هاش حالت قوسی اصلا نداره .
دقت کنید

zed2
30-03-2008, 22:51
اره اوروچی مارو نصفش مرد موقعی که به حالت مار شد گرفتار آتش سیاه ایتاچی شد تا اونجا که فهمیدم اما اون نصفه که توی کابوتو هست رو نمی دونم
توبی تازه شارینگانشو فکر کنم نشون داد یا فقط کاکشی فهمید اخه ببینید شینو یک تکنیک مخفی زد و توبی بیرون اومد ازش و همه تعجب کردند بعدش انگار کاکاشی فهمید

اقای Genjo و بقیه دوستان انقدر گفتید در مورد چی بحث کنیم دارم کفری می شم اصلا هر چی دوست دارید والا هر چی می گیم یک سری توانشو ندارند مانگا فقط چند تایی هستیم می خونیم بحث شخصیت ها خیلی خوب بود خیلی ها جا زدند
jangel girl جان خیلی ممنون از عکس منم داشتم این عکس اما کوچیک اما فکر کنم اگه واقعی باشه یه 2 سال دیگه بشه هووکاگه شایدم 4 سال والا تا الانش فکر کنم 4 سال شده ناروتو 2003 اومد یا 2004 ؟
راستی یک سووال در مورد همین عکس البته فکر نکنم کسی بتونه جواب بده

دست چپ ناروتو رو ببینید یک طناب بسته شده انگار طلسم اگه کسی گفت که این طلسم برای چی هستش من جایزه می دم خودم فکر کنم جوابشو بلدم اما می خوام بدونم کیا مثل من فکر می کنند

اممممم:13:
شاید طلسم دوستی ابدیت است :20:
ولی خودت بگو ناروتو شبیه هوکاگه چهارم نشده . ساکورا هم عین هوکاگه پنجم (ناروتو بهش چی میگه:31:)؟
شکل لباسشم شبیه اینو شده.

fswteam
31-03-2008, 07:19
اگه بخوای از حالت فلسفه ای به این موضوع نگاه کنی که این طناب سبزی که بسته نشون میده وقتی که هوکاگه شده متوجه این موضوع میشه که یا از پدر و یا مادر سید بوده !!!!.........:27::31:
.
.
.
.

ولی شاید این رو بخاطر اینکه ساسوکه در آخر داستان کشته میشه و باعث پیروز شدن ناروتو و دهکده ی پنهان برگ شده .....هوکاگه ناروتو هم با بستن این طلسم همیشه ساسوکه رو در خاطرش داره:21:
.
.
.
.
و یا:می خواد نشون بده که این طلسم در آرنج ناروتو بسته شده و اگه دقت کنید میبینید که دقیقا با آرنج ساکورا همسان.....ولی قدشون یکی نیست ساکورا از لحاظ نژادی یکم مشکل داره:31: و قدش از شکم به بالا زیاد رشد نکرده پس می خواد سوتی دادن خوده نقاش رو نشون بده ....در حالی که قدش جفتشون تقریبا هم اندازه ست !!!:27:
.
.
.

و یا:ممکنه از اون موقعه ای که هوکاگه شده یه حس عجیبی بهش میگه که تلافی این همه سال که ساکورا تورو مورد ضرب شتم قرار داده رو دربیآرخ...........ولی می خواد بگه دلش نمیاد:18:
.
.
.
.
و یا:این طلسم که سبز رنگ هم هست رو به نشانه احترام به جیرایا کبیر بسته :46:
.
.
.
.
و یا:برایه اینکه دست چپ ساکورا هم چیزی کشیدن ....و بدین ترتیب برایه خالی نبودنه عریضه طراح این نقاشی کشیده شده باشه:20:
.
.
.
.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!:5:

همه چیزو گفتی الا اصل کاریه اصلا این چیزایی که گفتی ربط زیادی به ناروتو نداره این طلسم برای اینه که چاکرا کیوبی برای هیچ موقعی فعال نشه و ناروتو فقط از چاکرا خودش استفاده کنه چون اگه ناروتو در اون زمان می خواست از چاکرا کیوبی استفاده کنه مطمئن هستم که دیگه 5 دم رد می کرد چون شاهد بودیم که ناروتو هر چه بزرگتر شد نیازش با چاکرا کیوبی بیشتر شد و در شیپودن می بینیم که همیشه از کمترین قدرت کیوبی استفاده می کنه تا اینکه به ماراحل ارتقا دم می رسه به همین دلیل این طلسم بسته حالا انشاللله معلوم می شه ناروتو به اینجا می رسه یا توهمه :27::18:
راستی اره شبیه هوکاگه چهارم اما خیلی خوشگل تر این چشماش به سمت بادومی رفته خیلی خوشم اومد ساکورا رو هم که در همون شیپودن بهش می گن سوناده دوم دیگه بزرگ هم می شه که دیگه می شه خود سوناده اما استعدادش فکر کنم از سوناده بیشتر باشه

hpk34
31-03-2008, 08:34
آقا رایان و آقا محمد خیلی خیلی ممنون که جواب دادین.:11::40:

یعنی واقعا اون تکنیک ایتاچی قویترین تکنیکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18: :18::2::2::2:

مگه این تکنیک غیر از شکنجه روحی افراد کار دیگه ای هم میکنه.یعنی کشندس؟؟؟؟؟پس چرا کاکاشی نمرد؟؟

به نظر من که مال کاکاشی قویتره چون سریع میکشه .:40:

این طور که شما ها میگین انگار ساسوکه قویترین نینجای این داستان شده.:19:نکنه رویین تن شده و ما خبر نداریم.:27:

آقا محمد انیمه ناروتو 2002 اومده فکر کنم.:46:

در مورد طنابم اگه به او عکس کناریش نگاه کنین میبینین که با فلش بهش اشاره کرده و نوشته (seal) که تو قسمت اول شیپودن وقتی که ناروتو داره با کیوبی حرف میزنه روی اون میله های زندانش همین کلمه (seal) رو نوشته و مانع عبور کیوبی میشه.

من میگم آخر داستان ساسوکه به دست ناوتو کشته میشه و ساکورا هم با ناروتو ازدواج میکنه و ناروتو هم هوکاگه میشه.:21:
---------------------------------------
ساسوکه تا حالا با کیا جنگیده و پیروز شده؟؟؟(بعد از کشتن اوروچیمارو)

از کابوتو تو مانگا هیچ خبری نیست؟؟؟

ناروتو تا حالا هیچ شخصیت مهمی رو شکست نداده؟؟؟(یعنی نکشته کسی رو)

شما ها چطور مانگا می خونین؟؟؟؟؟یعنی همتون انگلیسیتون خوفه؟؟؟؟؟؟؟:5:

به من در مورد مانگا خوندن چه پیشنهادی میکنین؟؟؟(بخونم یا نه؟انیمه برام جذاب میشه یا نه؟:31:)

دوستان فعلا بگین که به نظر شما آخر داستان چطوری تموم میشه؟؟؟

آقا رایان پیشنهاد خیلی خوبی دادن.:10:

fswteam
31-03-2008, 08:57
آقا رایان و آقا محمد خیلی خیلی ممنون که جواب دادین.:11::40:

یعنی واقعا اون تکنیک ایتاچی قویترین تکنیکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18: :18::2::2::2:

مگه این تکنیک غیر از شکنجه روحی افراد کار دیگه ای هم میکنه.یعنی کشندس؟؟؟؟؟پس چرا کاکاشی نمرد؟؟

به نظر من که مال کاکاشی قویتره چون سریع میکشه .:40:

این طور که شما ها میگین انگار ساسوکه قویترین نینجای این داستان شده.:19:نکنه رویین تن شده و ما خبر نداریم.:27:

آقا محمد انیمه ناروتو 2002 اومده فکر کنم.:46:

در مورد طنابم اگه به او عکس کناریش نگاه کنین میبینین که با فلش بهش اشاره کرده و نوشته (seal) که تو قسمت اول شیپودن وقتی که ناروتو داره با کیوبی حرف میزنه روی اون میله های زندانش همین کلمه (seal) رو نوشته و مانع عبور کیوبی میشه.

من میگم آخر داستان ساسوکه به دست ناوتو کشته میشه و ساکورا هم با ناروتو ازدواج میکنه و ناروتو هم هوکاگه میشه.:21:
---------------------------------------
ساسوکه تا حالا با کیا جنگیده و پیروز شده؟؟؟(بعد از کشتن اوروچیمارو)

از کابوتو تو مانگا هیچ خبری نیست؟؟؟

ناروتو تا حالا هیچ شخصیت مهمی رو شکست نداده؟؟؟(یعنی نکشته کسی رو)

شما ها چطور مانگا می خونین؟؟؟؟؟یعنی همتون انگلیسیتون خوفه؟؟؟؟؟؟؟:5:

به من در مورد مانگا خوندن چه پیشنهادی میکنین؟؟؟(بخونم یا نه؟انیمه برام جذاب میشه یا نه؟:31:)

دوستان فعلا بگین که به نظر شما آخر داستان چطوری تموم میشه؟؟؟

آقا رایان پیشنهاد خیلی خوبی دادن.:10:
مشالله به روده چه قدر سوال ببین همین موتنم بگم بشین مانگا رو بگیر و فقط شکلی ببین اصلا نخون انگلیسی هاشو از همون تصاویر هم می شه فهمید در مورد اون طناب هم فکر کنم نظر من ز همه بهتره اما فکر نکنم ناروتو ساسوکه رو بکشه نگران نباشید ساسوکه من همیشه در خدمت هستش انشالله خوب می شه

Genjo
31-03-2008, 12:02
محمد جان:البته اون هم ممکنه ولی چون نوشته بود Seal و به معنایه طلسم هست اصلا یادم نبود که اول داستان هم یه چیزی به همین عنوان رو دروازه ای که کیوبی نگه داری میشه زده بودن!:27: (ولی احتمال اینکه سید باشه خیلی بیشتر از این حرفاست ):31::31::31:
.
.
.
.

حامد:خواهش می کنم :46:
.
.
.
.

و اما در مورد خوندن مانگا:بنظر من با این تفاسیر که انیمه ناروتو خیلی دیر تر از مانگاش میاد و برایه من خوندن جلوتر داستان بیشتر از داستانی که 20 دقیقه یا فوقش 40 باشه و هر هفته و گاها هر دوهفته یک بار بیاد بیشتر فاز میده:27:

.
.
من هم از شکلاش نگاه می کنم و هم تا اونجایی که بتونم از متنش استفاده می کنم(بعضی موقعه ها دیالوگ های خیلی قشنگی رو می نویسند ):20:
.
.
.
فکر کنم آخر داستان ساسوکه به شدت زخمی میشه تا جایی که داره نفس های اخرش رو میزنه و ناروتو برایه کمک به ساسوکه نهایت تلاشش رو می کنه ولی موفق نمیشه :21: خلاصه ساسوکه جفت چشاش رو برایه مقابله با مادارا و توبی و یا همون لیدر آکاتسوکی به ناروتو میده که باعث برنده شدن کاراکتر های + انیمه میشه:27:
.
.
.
چون بدون شک بدون داشتن شارینگان نمی تونند با مادارا یا توبی بجنگن:46: .....و ناروتو به احتمال زیاد با هیناتا ازدواج می کنه:40: چون باعث به وجود آمدن یک نژاد جدید در کونوهاما میشه:8:
.
.
دقیقا مثله قوم اوچیها که با ازدواج جدشون (الان اسمش رو در خاطرم نیست) با یکی از بیاگوکانی ها :5:
.
.
.
خلاصه اینکه باید ته داستان یکم گریه داشته باشه:10:(همه چی به خوبی و خوشی تموم شه مدت کثیری در خاطره ها باقی نمی مونه ):27: ..............
.
.
.
پس نتیجه میگیرم که ساسوکه باید حتما بمیره (چون ایتاچی رو کشته):19:

پاورقی:کل این تفاسیر یه طرف اون قسمت کشته شدنه ساسوکه یه طرف دیگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....اصلا هم از رویه تعصب به این ماجرا نگاه نکردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahaab
31-03-2008, 16:10
به نظر من هم اون طناب بدون شک برای مهار کردن کیوبی بسته شده ولی نه به این معنا که ناروتو نتونه از چاکرای کیوبی استفاده کنه چون ناروتو بدون کیوبی قدرت چندانی نداره
در مورده پایان داستان هم باید بگم معمولا این جور انیمه ها با پایانی خوب و بیننده پسند تموم میشن مخصوصا وقی که اکثر بیننده های اون نوجوان باشن برای همین من بعید میدونم ساسوکه کشته بشه چون اون یکی از پر ترفدارترین کارکترهای این انیمه هسته در نتیجه برای جلب رضایت ترفداران ساسوکه کمی بعید میدونم سازندگان این انیمه گزینه مرگ رو برای ساسوکه در نظر داشته باشن :13: البته این موضع کاملا به دیدگاه سازندگان این اثر بستگی داره شاید اونها جور دیگه به قضیه نگاه کنن و پایانی همراه با مرگ برای ساسوکه در نظر گرفته باشن در مورده سایره کارکترهای اصلی هم باید بگم که کاملا روشنه چی میشه اگه بخوام پایان کاره اونها رو در دو کلمه خلاصه کنم باید بگم (( فیلم هندی )) :31:
در مورده اینکه کدوم تکنیک از همه قویتره باید بگم این بستگی به لوله ( level ) هر تکنیک داره برای همین نمیشه نظر دقیقی در این مورد ارائه کرد :41: اما بین قابلییت ها و صلاح ها به نظره من بهترین قابلییتی که یک نینجا میتونه داشته باشه چیزی نیست جز شارینگان هرچند که همین هم حدود و لول های مختلف داره
در هر حال اگه بخوام بگم قویترین تکنیک کدومه باید به تکنیکه ---- جوتسو ناروتو اشاره کنم به جان خودم از این قویتر دیگه وجود نداره باید یادتو باشه که چتور توی قسمتهای اولیه داستان ناروتو با همین تکنیک هوکاگه سوم رو کله پا کرد :31:

Genjo
31-03-2008, 16:37
سلام دوست عزیز.

" باید به تکنیکه ---- جوتسو ناروتو اشاره کنم به جان خودم از این قویتر دیگه وجود نداره باید یادتو باشه که چتور توی قسمتهای اولیه داستان ناروتو با همین تکنیک هوکاگه سوم رو کله پا کرد"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.

این هم تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fswteam
31-03-2008, 17:39
سلام دوست عزیز.

" باید به تکنیکه ---- جوتسو ناروتو اشاره کنم به جان خودم از این قویتر دیگه وجود نداره باید یادتو باشه که چتور توی قسمتهای اولیه داستان ناروتو با همین تکنیک هوکاگه سوم رو کله پا کرد"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.

این هم تایید میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب من فکر نمی کنم هیچ تکنیکی فرق کنه چون من این عقیده رو دارم هر تکنیک در جای خودش مثلا ---- جوتسو در برابر ساکورا برابر با مشت اهنین ساکورا و پرت شدن به دور دست ناروتو می بینید بستگش داره جلو کی بزنه ولی ببینید کلا چیدوری و رازنگان از تکنیک های Class A هستند دیگه نم دونم چه تکنیکی هم کلاس ا هستش شاید مانگاکیو هم کلاس ا باشه
در ضمن ببینید فکر نکنم دیگه ساسوکه جون رو بکشند این انیمه نویس ها همون ایتاچی رو کشتند اشتهای خیلی ها رو کور کرد البته نمی دونم چرا بعضی ها از ایتاچی خوششون می یاد اون که از ساسوکه هم بد تر بود ؟

zed2
31-03-2008, 19:05
به نظر من هم اون طناب بدون شک برای مهار کردن کیوبی بسته شده ولی نه به این معنا که ناروتو نتونه از چاکرای کیوبی استفاده کنه چون ناروتو بدون کیوبی قدرت چندانی نداره
در مورده پایان داستان هم باید بگم معمولا این جور انیمه ها با پایانی خوب و بیننده پسند تموم میشن مخصوصا وقی که اکثر بیننده های اون نوجوان باشن برای همین من بعید میدونم ساسوکه کشته بشه چون اون یکی از پر ترفدارترین کارکترهای این انیمه هسته در نتیجه برای جلب رضایت ترفداران ساسوکه کمی بعید میدونم سازندگان این انیمه گزینه مرگ رو برای ساسوکه در نظر داشته باشن :13: البته این موضع کاملا به دیدگاه سازندگان این اثر بستگی داره شاید اونها جور دیگه به قضیه نگاه کنن و پایانی همراه با مرگ برای ساسوکه در نظر گرفته باشن در مورده سایره کارکترهای اصلی هم باید بگم که کاملا روشنه چی میشه اگه بخوام پایان کاره اونها رو در دو کلمه خلاصه کنم باید بگم (( فیلم هندی )) :31:
در مورده اینکه کدوم تکنیک از همه قویتره باید بگم این بستگی به لوله ( level ) هر تکنیک داره برای همین نمیشه نظر دقیقی در این مورد ارائه کرد :41: اما بین قابلییت ها و صلاح ها به نظره من بهترین قابلییتی که یک نینجا میتونه داشته باشه چیزی نیست جز شارینگان هرچند که همین هم حدود و لول های مختلف داره
در هر حال اگه بخوام بگم قویترین تکنیک کدومه باید به تکنیکه ---- جوتسو ناروتو اشاره کنم به جان خودم از این قویتر دیگه وجود نداره باید یادتو باشه که چتور توی قسمتهای اولیه داستان ناروتو با همین تکنیک هوکاگه سوم رو کله پا کرد :31:

نگو که هر دفعه یادم می افته خندم می گیره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون قسمت قبل از این که کونوهامارو می یاد می خواد با هوکاگه بجنگه پاش به شالش گیر می کنه ناروتو انچام میده هوکاگه پشت میزش ملق میشه.

بچه کسی لینی از فیلم های ناروتو داره ؟؟؟؟/
من پیدا کردم ولی مال مگااپلود است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مگااپلود بدون اکانت اجازه نمی ده( با ip ایران نمی شه)

fswteam
01-04-2008, 10:57
نگو که هر دفعه یادم می افته خندم می گیره.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون قسمت قبل از این که کونوهامارو می یاد می خواد با هوکاگه بجنگه پاش به شالش گیر می کنه ناروتو انچام میده هوکاگه پشت میزش ملق میشه.

بچه کسی لینی از فیلم های ناروتو داره ؟؟؟؟/
من پیدا کردم ولی مال مگااپلود است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مگااپلود بدون اکانت اجازه نمی ده( با ip ایران نمی شه)
خوب چرا تورنت دانلود نمی کنی کیفیتش خیلی بهتره مگی ADSL نداری
دوستان از نظر من هیچ پایانی رو نمی شه برای این انیمه های ژاپنی در نظر گرفت کی پایان خوشی برای دیجیمون دیده والا هر دفعه که عوض می شد 50 قسمت می دادن بیرون بعد می رفت بعدی شاید این پایانی در کار نداشته باشه و یک 10 سال دیگه هم باشه مثلا بچه ناروتو بزرگ بشه (وای چه قدرتی داره اون ففسقلی)در اون زمان فکر کنم نوه ساروتوبی هوکاگه هفتم باشه ااااااااااااااااااااااا چه قدر داستان می تونه کش پیدا کنه من دیگه تحمل ندارم تند تند قسمت بدن بیرون دیگه ای بابا

jangel girl
01-04-2008, 12:07
دوستان ببخشید انقدر دیر اومدم:41:
راستی اقا اینcrunchyroll قسمت جدید نمیاره:19::19::19::19::19::19::19::19::13::1 3::13::13::13::41::41::41::41::41::41::40::40::40: :40::40::40::40:
به یه چیزی توجه کردین هر وقت crunchyroll به قسمت های احساس میرسه دیرتر نشون میده:40:
درباره چی حرف بزنیم همش رو هوا هستیم درباره هیچی حرف نمیزنیم:2:
من هر وقت فکر میکنم میبینم تا 12345678901234567890 سال دیگر ما به قسمت های مانگا نمیرسیم:13::13::41:خب بگید درباره چی حرف بزنیم من که تعطیلم (مغزم):27:

hinata
01-04-2008, 14:43
شما در تمام مدت يعني بيشتر مدت داشتين درباره ي دانلود قسمت هاي ناروتو صحبت مي كردين
من هم وقتي مي بينم همش درباره ي دانلود كردن صحبت مي كنيد تا موضوع اصلي ناروتو نمي تونم توي بحث هاي شما شركت كنم.
بابا حد اقل 2 صفحه درباره ي دانلود كردن صحبت نكنيد .
من دق كردم
(بيچاره اوني كه مثل من نمي تونه چيزي دانلودكنه)
راستي سال نو مبارك
اميدوارم سال پر بركتي رو داشته باشيد.

only4you_mehr
01-04-2008, 18:25
درباره ی بازی psp ناروتو صحبت کنین

vahaab
01-04-2008, 18:36
بچه ها یک سوال دارم که شاید خودش مقدمه ای باشه برای ورود به یک بحث جدید

به نظر شما آیا اون عشق دیوانه وار ساکورا نسبت به ساسوکه بعد از رفتن ساسوکه تبدیل شد به یک احساس دوستی ساده و یا نه هنوز هم ادامه داره و ساکورا در حصرت دیدار ساسوکه آواره ترین شده

fswteam
01-04-2008, 18:46
شما در تمام مدت يعني بيشتر مدت داشتين درباره ي دانلود قسمت هاي ناروتو صحبت مي كردين
من هم وقتي مي بينم همش درباره ي دانلود كردن صحبت مي كنيد تا موضوع اصلي ناروتو نمي تونم توي بحث هاي شما شركت كنم.
بابا حد اقل 2 صفحه درباره ي دانلود كردن صحبت نكنيد .
من دق كردم
(بيچاره اوني كه مثل من نمي تونه چيزي دانلودكنه)
راستي سال نو مبارك
اميدوارم سال پر بركتي رو داشته باشيد.
خوشحالم که دوباره اومدید منم هی میگما اما گوش نمی کنن هی می گن در مورد چی بحث کنیم افاجون از این به بعد هر کی بگه در باره چی بحث کنیم ............
اعصاب نزاشتید برای ما خوب هرچی می خواید بگید یا پست ندید برای اضافه کردن تعداد پست هاتون اصلا از منه من می گم در این تاپیک تخته کنیم داریم الکی وقت هدر می دیما خوب به جای اینکه هی بیاید این تاپیک همین وقت ها رو می زاشید از تورنت قسمت جدید دانلود کنید 2 روز دیگه 53 و 54 مییاد شما هنوز 51 52 ندید من اگه یک همچین حالتی برام رخ بده حتی با دیال آپم بودم تورنتشو می گرفتم
حالا بگزریم
بچه ها قبول دارید که بعضی موقع ها الکی کارتونو می گردونند و از موضوع اصلی خارج می شند مثلا توی انیمه اولی ناروتو بعد از اتمام جنگ ناروتو و ساسوکه که رفت دیگه هی به نارتو مراحل مختلفی می دادند از به عقد رسوندن دوتا عاشق که یادمه اون ماموریت ناروتو و اینو با هم بودند تا ماموریتی که با هیناتا و لی داشت که دختره پادشاه رو همراهی کنند فقزط ماموریت اخره که گروه گارا در خطر بود باحال بود اما راستشو بخواید همتون هم قبول دارید که کمتر ما یاد اون قسمت ها می فتیم تا قسمت های اصلی خدا کنه توی پشپودن هم وقت گزرانی نکنند توی مانگا که وقت گزرانیش توی همین 53 54 اما خدا کنه انیمه ساز ها این 53 54 رو از مانگا نسازن یا حدااقل بعضی قسمت ها رو رد کنند
در مورد بازی PSP هم بگم ما که نداریم اما نشنیدم بازیش برای پی اس پی بیاد فقط برای PS2 اومده و PS3

zed2
01-04-2008, 19:22
خوب چرا تورنت دانلود نمی کنی کیفیتش خیلی بهتره مگی ADSL نداری
دوستان از نظر من هیچ پایانی رو نمی شه برای این انیمه های ژاپنی در نظر گرفت کی پایان خوشی برای دیجیمون دیده والا هر دفعه که عوض می شد 50 قسمت می دادن بیرون بعد می رفت بعدی شاید این پایانی در کار نداشته باشه و یک 10 سال دیگه هم باشه مثلا بچه ناروتو بزرگ بشه (وای چه قدرتی داره اون ففسقلی)در اون زمان فکر کنم نوه ساروتوبی هوکاگه هفتم باشه ااااااااااااااااااااااا چه قدر داستان می تونه کش پیدا کنه من دیگه تحمل ندارم تند تند قسمت بدن بیرون دیگه ای بابا

تو عمومی پیدا نمیشه معمولا یا سیتر نداره:41:
اگر با سیتر دیدی بگو
در ضمن من بی سیم داشتم .الانم قطع است

hpk34
02-04-2008, 10:23
خانوم hinata خوشحالم که دوباره اومدين.ولي همه همشم در مورد دانلود که بحث نمي کرديم.

آقا همش تقصير من که تو همه پستام يه جورايي از دانلود حرف ميزدم.(آخه خيلي خيلي دلم مي خواد 51-52 رو ببينم.)

من از تمامي دوستان معذرت مي خوام.سعي ميکنم تا اون جا که ممکنه در مورد دانلود صحبت نکنم.(البته غير از اين پست)

آقا وهاب به نظر من که عشقش بيشتر هم شده .شک ندارم که عاشقه

آقا محمد صحبت شما درست.ولي اگه شما از 275 مثلا 150 مگ دان کنين بعد فرداش بياين ببينين که crunchyroll با 60 مگ گذاشته چه حالي ميشين؟؟؟؟؟؟؟؟؟(من خودم قسمت 1-2 رو با 275 مگ تو 35 ساعت مفيد دانلود کردم.البته نه يک سره يه 10 روزي طول کشيد.)

آقاي zed2 شما از اين جا ميتونين 3 تا از فيلماشو دانلود کنين.لينکاي تورنتش آخر صفحه هست:

دوستان شما که ميگين همش بحثمون عوض ميشه خوب يه موضوعي رو مطرح کنين که حالا حالا ها ادامه داشته باشه.

من يکي مخم تعطيله.

يعني طرفدار هاي ناروتو اينقدر کم تحملن و زود عصباني ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Genjo
02-04-2008, 14:45
سلام.
.
.
.
همگی تو نظر خواهی به" ایتاچی" رای بدید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
02-04-2008, 15:56
خانوم hinata خوشحالم که دوباره اومدين.ولي همه همشم در مورد دانلود که بحث نمي کرديم.

آقا همش تقصير من که تو همه پستام يه جورايي از دانلود حرف ميزدم.(آخه خيلي خيلي دلم مي خواد 51-52 رو ببينم.)

من از تمامي دوستان معذرت مي خوام.سعي ميکنم تا اون جا که ممکنه در مورد دانلود صحبت نکنم.(البته غير از اين پست)

آقا وهاب به نظر من که عشقش بيشتر هم شده .شک ندارم که عاشقه

آقا محمد صحبت شما درست.ولي اگه شما از 275 مثلا 150 مگ دان کنين بعد فرداش بياين ببينين که crunchyroll با 60 مگ گذاشته چه حالي ميشين؟؟؟؟؟؟؟؟؟(من خودم قسمت 1-2 رو با 275 مگ تو 35 ساعت مفيد دانلود کردم.البته نه يک سره يه 10 روزي طول کشيد.)

آقاي zed2 شما از اين جا ميتونين 3 تا از فيلماشو دانلود کنين.لينکاي تورنتش آخر صفحه هست:

دوستان شما که ميگين همش بحثمون عوض ميشه خوب يه موضوعي رو مطرح کنين که حالا حالا ها ادامه داشته باشه.

من يکي مخم تعطيله.

يعني طرفدار هاي ناروتو اينقدر کم تحملن و زود عصباني ميشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ظاهرا این تورنت عضو جدا نشدنی ما شده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر جا برم ظاهرا بر می گردم پیشش.عجب بچه خوبیه نشده یک دفعه ببینم بدون جواب بمونه
hpk34 تشکر

سلام.
.
.
.
همگی تو نظر خواهی به" ایتاچی" رای بدید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حلوا می دن:31: من ساکورا رو بیشتر قبول دارم.(فعلا رای نمی دم ببینم وضع چی میشه)

fswteam
02-04-2008, 17:59
سلام.
.
.
.
نه دیگه نشد ایتاچی دیگه مرده از این به بعد داستان بدون اونه اگه منم می گم یه ساسوکه رای بدید اما دوست دارم ببینیم طرف دارای واقعیش کیان(البته فکر کنم فقط خودمم) ولی این نظر سنحی بهتر از اینه که هی پست بدیم

fswteam
02-04-2008, 18:03
سلام.
.
.
.
راستی Genjo جان یک سوال خصوصی ببخشید که از بحث جدا شدم عذر می خوام اما فکر کنم خیلی ها هم همین سوال براشون پیش اومده البته ببخشیدا فضولی نباشه اما شما چرا انقدر نماد خودتونو عوض می کنید من عدات دارم همرو از نماد می شناسم مشالله شما هر دفعه که میام یک نماد جدید می زارید حدااقل اگه عاشق ناروتو هستی نماد از ناروتو بزار نه جس مکارتنی :31:

از همگی عذر می خوام که این پست دادم اخه برام عقده شده بود بپرسم

Genjo
02-04-2008, 19:33
راستی Genjo جان یک سوال خصوصی ببخشید که از بحث جدا شدم عذر می خوام اما فکر کنم خیلی ها هم همین سوال براشون پیش اومده البته ببخشیدا فضولی نباشه اما شما چرا انقدر نماد خودتونو عوض می کنید من عدات دارم همرو از نماد می شناسم مشالله شما هر دفعه که میام یک نماد جدید می زارید حدااقل اگه عاشق ناروتو هستی نماد از ناروتو بزار نه جس مکارتنی :31:

از همگی عذر می خوام که این پست دادم اخه برام عقده شده بود بپرسم

سلام.

سوال جالبی بود (ولی جوابش خیلی سخته):31::31::31:
.
.
.
دلیل خاصی نداره که چرا من آواتورم (avator) زود به زود عوض می کنم .اما شاید تنها دلیلش اینکه عکس های متنوع زیاد دارم و می خوام از آواتور خودم خسته نشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (با هر عکسی که حال کنم همون رو سریع اپ می کنم ) برایه همین ممکنه دفعه بعد صوفا لورن و یا اسپایدر من باشه :27:
.
.
.
درمورد اینکه چرا از خوده انیمه ناروتو نمی زارم:....

چون من در تاپیک های دیگه هم فعالیت می کنم و به اون ها نیز علاقه دارم برایه همین بین یه دوراهی عشقی موندم :46:

درضمن:اگه خواستی من رو به اسمم "رایان " صدا کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Alchemist
02-04-2008, 22:17
رای گیریتون نجی نداره

vahaab
03-04-2008, 01:58
راست میگه . . . !
من اصلا دقت نکرده بودم توی این رای گیری هوکاگه های اول ، دوم و چهارم که هر کدوم سهم بسیار ناچیزی از این انیمه رو دارا بودن اسمشون توی رای گیری وجود داره ولی نجی که یکی از کارکتر های اصلی هسته اسمش نیست
عجب هااااااااااااااااااااااا . . . ؟

fswteam
03-04-2008, 06:44
من به نظرم فقط تیم سون رو بزارید و بعضی ها
(ناروتو و ساسوکه و ساکورا و کاکاشی و یاماتو و سای) سوال نظر سنجی هم این باشه
در شیپودن کدام شخصیت از قدرت و تکنیک های بهتری برخورداره؟
البته این نظر شخصی منه

hpk34
03-04-2008, 09:33
آقای zed2 خواهش میکنم.خوش به حالتون که عشق دنیا رو میکنین با adsl .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا محمد دقیقا سوالی که من می خواستم بپرسم رو شما از آقا رایان پرسیدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Alchemist عضویتتون تو پی سی رو تبریک میگم.خوشحالم که ناروتو هر روز طرفداراش بیشتر میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------------------------------
دوستان میتونم بپرسم این نظر سنجی رو چه کسی گذاشته؟؟

غیر از اینو بقیه گزینه ها نسبتا خوبه.اینو رو حذف کنید و اینا روهم اضافه کنید:

لی - شینو - نجی - یاماتو - سای - گای

فکر کنم اینطوری بهتر بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز موضوعی به فکرتون نرسیده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
03-04-2008, 10:40
آقای zed2 خواهش میکنم.خوش به حالتون که عشق دنیا رو میکنین با adsl .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا محمد دقیقا سوالی که من می خواستم بپرسم رو شما از آقا رایان پرسیدین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Alchemist عضویتتون تو پی سی رو تبریک میگم.خوشحالم که ناروتو هر روز طرفداراش بیشتر میشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
---------------------------------------------
دوستان میتونم بپرسم این نظر سنجی رو چه کسی گذاشته؟؟

غیر از اینو بقیه گزینه ها نسبتا خوبه.اینو رو حذف کنید و اینا روهم اضافه کنید:

لی - شینو - نجی - یاماتو - سای - گای

فکر کنم اینطوری بهتر بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش:
فرمتش کشف شد . mp4 بوده ولی موقع تبدیل کردن پسوندش را نزاشتن.

هنوز موضوعی به فکرتون نرسیده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اول من ADSL ندارم IPW دارم(ما هم از این شانس ها نداریم)
دوم عشق کجا بود. پول دوبرابر سرویس ADSL می گیرن:13: الانم چون هنوز ادارات کارشون را شروع نکردن سرعت موجود است و گرنه این فقط یکم از دایل اپ در روز های عادی سریعتر است.(دایل اپ ام که اینجا رفته تعطیلات حداکثر سرعت 3) شانس ما هم که نه داتک نه سپنتا تو منطقه ما نیستن.
در ضمن این فایل اصلی فرمت نداره من از کجا فرمتش را بفهمم؟؟؟؟؟
راستی عجب رای گیری شده :31:
بنظرم بهتر است هوکاگه ها را حذف کنید چون احتمالا رای نمی ارن و همچنین بجاش نجی و لی را بیارین

ویرایش:فرمتش mp4 بود فقط موقع تبدیل پسوند را نزاشتن.

Genjo
03-04-2008, 13:17
حلوا می دن:31: من ساکورا رو بیشتر قبول دارم.(فعلا رای نمی دم ببینم وضع چی میشه)

ساکورا که اصلا قوی نیست (اگه اینطور باشه من هم جیرایا رو خیلی قبولش دارم و هنوز هم در اندوه درگذشتش هستم:27: ولی باید حقیقت رو قبول کرد ("من اصلا نمیخوام از رویه احساس به این قضیه نگاه کنم ولی باید همگی بدونیم که ایتاچی اوچیها قویتر از این کاراکترهایی است که در نظر سنجی نوشتن:10:

نه دیگه نشد ایتاچی دیگه مرده از این به بعد داستان بدون اونه اگه منم می گم یه ساسوکه رای بدید اما دوست دارم ببینیم طرف دارای واقعیش کیان(البته فکر کنم فقط خودمم) ولی این نظر سنحی بهتر از اینه که هی پست بدیم

سلام.

من همین الان این دو تا کامنت رو دیدم:31:

دسته که الان دیگه تو انیمه نیست ولی خب ایتاچی یه ابر کاراکتر بود و هست (برایه همین همیشه در خاطره های باقی میمونه:27:

و چرا اینکه به ایتاچی رای بدیم!!!:5:

طبق آمار و بررسی های لازم مشخص که ایتاچی قویتر از ساسوکه و خیلی از کاراکترها ی دیگه است(پس باید به انصاف رای بدید!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The Alchemist
03-04-2008, 14:59
هر کی برای تشخیص قدرت معیارهای خودشو داره

zed2
03-04-2008, 15:00
ساکورا که اصلا قوی نیست (اگه اینطور باشه من هم جیرایا رو خیلی قبولش دارم و هنوز هم در اندوه درگذشتش هستم:27: ولی باید حقیقت رو قبول کرد ("من اصلا نمیخوام از رویه احساس به این قضیه نگاه کنم ولی باید همگی بدونیم که ایتاچی اوچیها قویتر از این کاراکترهایی است که در نظر سنجی نوشتن:10:

سلام.

دسته که الان دیگه تو انیمه نیست ولی خب ایتاچی یه ابر کاراکتر بود و هست (برایه همین همیشه در خاطره های باقی میمونه:27:

طبق آمار و بررسی های لازم مشخص که ایتاچی قویتر از ساسوکه و خیلی از کاراکترها ی دیگه است(پس باید به انصاف رای بدید!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم تو قسمت اول موقعی که ساکورا ناروتو رو شوت کرد کی بود عین بچه ها ترسیده بود؟( جیرایا)و گفتش که ظاهرا تسوناده دوم شده.

Genjo
03-04-2008, 17:22
ببینم تو قسمت اول موقعی که ساکورا ناروتو رو شوت کرد کی بود عین بچه ها ترسیده بود؟( جیرایا)و گفتش که ظاهرا تسوناده دوم شده.

شنیدن کی بود مانند دیدن:27: (بدون شرح):10:

fswteam
03-04-2008, 17:30

سلام.

فعلا که ساسوکه جون زد لهش کرد :31:ولی اقا کی این نظر سنجی رو گذاشته خواهشا ویرایش انجام بده بچه ها فردا 53 و 54 می یاد شایدم فقط 53 باشه اما به احتمال زیاد دو قسمتست دارم لحظه شماری می کنم

Genjo
03-04-2008, 17:34
فعلا که ساسوکه جون زد لهش کرد :31:ولی اقا کی این نظر سنجی رو گذاشته خواهشا ویرایش انجام بده بچه ها فردا 53 و 54 می یاد شایدم فقط 53 باشه اما به احتمال زیاد دو قسمتست دارم لحظه شماری می کنم

خسته نباشه این ساسوکه جونتون:27:
.
.
.

با کمک طلسم اوروچیمارو با قدرت اون بنده ی خدا که آخرسر هم کشتیش و با شانس زیاد که خوده اوروچیمارو اومد و کمکت کرد تونستی از پس این کارکتر بزرگی همچون ایتاچی کبیر بر بیای:21:
.
.
.
ولی موردی نداره (ما بازم تو نظر سنجی اولیم):31::31::31:

fswteam
03-04-2008, 17:36
رایان جان یک سوال دیگه شما با برو بچ و اساتید بزرگ فروم اشنایی می شه بپرسی می شه نام کاربری منو عوض کنند خیلی وقت پیش این اسم برای من بود دیگه از این اسم خوشم نمی یاد
اقا راستی اون کسی که این نظر سنجی رو گذاشته به احتمال زیاد این تاپیک اون باز مرده خواهشا یک نام مناسب دیگه ای براش بزاره این نام برازنده این تاپیک نیست

ناروتو (بهترین انیمه در 2007 و 2008) یا هرچی که بهتر از این باشه

راستی به افتخار ارتقا پیدا کردنم نمادمو عوض کردم اگه نام کاربریم همم اساتید عوض کنند خیلی ممنونم می خوام نام کاربریم بشه Mobilestoon اگه کسی می دونه باید به کی بگم بگه تا برای مدیر یا اون کسی که نام کاربری رو عوض می کنه پیغام خصوصی بزارم

Genjo
03-04-2008, 17:50
رایان جان یک سوال دیگه شما با برو بچ و اساتید بزرگ فروم اشنایی می شه بپرسی می شه نام کاربری منو عوض کنند خیلی وقت پیش این اسم برای من بود دیگه از این اسم خوشم نمی یاد
اقا راستی اون کسی که این نظر سنجی رو گذاشته به احتمال زیاد این تاپیک اون باز مرده خواهشا یک نام مناسب دیگه ای براش بزاره این نام برازنده این تاپیک نیست

ببخشید من هنوز اسمتون رو نمیدونم:11:

من هم حدود چهار ماه که عضو این فروم شدم ولی چشم ببینم میتونم راهی پیدا کنم که هم شما اسمتون رو عوض کنید و هم این تاپیک :10:

vahaab
03-04-2008, 18:34
روزی که برای اولین بار اومدم به این تاپیک چه فکرائی در موردش میکردم . . .!
ولی حالا میبینم اصلا اون چیزی که من تصورش رو داشتم نیست. . . :13:
باید برخاست و کاری کرد :33:

اعلامیه :

در راستای بهینه سازی اوضاع تاپیک اینجانب آخرین راه کاری که ممک است به بهبودی وضعییت اسفبار این تاپیک خاتمه دهد را اعلام کرده و پش از آن دیگر هیچگونه پیشنهادی از جانب اینجانب صادر نخواهد شد . :29:

ببینید بچه ها تا همین الان چندین پیشنهاد داده شد که همه این پیشنهادات با بی توجهی بقیه بی نتیجه موندن به نظر من بجای اینکه رای گیری کنیم که کدوم کارکتر قویتر و یا محبوبتره پیشنهاد میکنم که تمام بچه های تاپیک
( وقتی میگم تمام بچه ها یعنی همه بلااستثنا ) هر نفر یه پیشنهاد برای ادامه بحث از خودش در وکنه و بعد تمامه این پیشنهادات جمعبندی و برای رای گیری قرار داده شن و در پایان رای گیری همون موضوع که بیشترین رای رو آورده به عنوان موضوع تاپیک مورده نقد قرار بگیره فکر میکنم این تنها راهی باشه که بشه از طریق اون به یک نتیجه کلی رسید

حالا باز غر بزنید و بگید نه این راه خوبی نیست :grrr:

fswteam
03-04-2008, 18:55

اعلامیه :

در راستای بهینه سازی اوضاع تاپیک اینجانب آخرین راه کاری که ممک است به بهبودی وضعییت اسفبار این تاپیک خاتمه دهد را اعلام کرده و پش از آن دیگر هیچگونه پیشنهادی از جانب اینجانب صادر نخواهد شد . :29:

ببینید بچه ها تا همین الان چندین پیشنهاد داده شد که همه این پیشنهادات با بی توجهی بقیه بی نتیجه موندن به نظر من بجای اینکه رای گیری کنیم که کدوم کارکتر قویتر و یا محبوبتره پیشنهاد میکنم که تمام بچه های تاپیک
( وقتی میگم تمام بچه ها یعنی همه بلااستثنا ) هر نفر یه پیشنهاد برای ادامه بحث از خودش در وکنه و بعد تمامه این پیشنهادات جمعبندی و برای رای گیری قرار داده شن و در پایان رای گیری همون موضوع که بیشترین رای رو آورده به عنوان موضوع تاپیک مورده نقد قرار بگیره فکر میکنم این تنها راهی باشه که بشه از طریق اون به یک نتیجه کلی رسید

می خوامت خیلی زیاد اما ببین یه چیز بینه خودمون بمونه این همه نوشتی بی فایده بود خیلی ها بی توجهن من گفتم نقد کاراکتر ها فقط 3 نفر بودیم که اینکارو کردیم اول و اخرشم می گم انقدر این کارتون کاراکتر داره که نقد کنیم و از نقد دیگران هم پند بگیریم و هم انتقاد کنیم ولا نقدی که حامد جان کرد از نارتو باعث شد دید من به نارتو عوض بشه و تا اون موقع زید به اون چیزا دقت نمی کردم پس ببینید نقد کاراکتر خیلی بهتره چون خیلی ها هستند شیپودن رو ندیدند خیلی ها هم هستند که کامل 220 قسمت ندیدند این بهترین فکره که من می گم دیگه نمی دونم حالا در این لابه لا به سوالات بعضی ها هم پاسخ می دیم اما ببینید در مورد دانلود دیگه اصلا صحبت نکنیم مشالله انقدر جاها هستند که می شه دانلود کرد و از اول تاپیک تا حالا 100 تا سایت معرفی شده و دیگه سعی کنیم به سوالات تکراری جواب ندیم سر جمع هم تاپیک توی تراش نمی ره هم زیاد پست داده نمی شه که یکی بعده یک هفته میاد 30 صفحه بخونه (البته تنظیمات کاربری من فرق می کنه با همتون برای من در اولین صفحه 5 پست اخر نشون می ده هر تاپیک هم 5 پست نشون می ده در هر صفحه اینطوری زود تر لود می شه) و خلاصه همنو دیگر هیچ .... مخلص همه هستیم :11:

Genjo
03-04-2008, 18:59
راستی به افتخار ارتقا پیدا کردنم نمادمو عوض کردم اگه نام کاربریم همم اساتید عوض کنند خیلی ممنونم می خوام نام کاربریم بشه Mobilestoon اگه کسی می دونه باید به کی بگم بگه تا برای مدیر یا اون کسی که نام کاربری رو عوض می کنه پیغام خصوصی بزارم

اول از همه تبریک من رو بابت ارتقاء یافتتنون پذیرا باشید:11:
.
.
.
درضمن :درمورد اینکه آیا می تونید اسم کاربری تون رو عوض کنید ...باید به آقا میثم مدیر سایت اعلام کنید ...البته فعلا ایشون هیچ اسمی رو عوض نمی کنند.
.
..

برایه اطلاعات بیشتر به قسمت انجمن سایت رفته و تاپیکی رو پیدا کنید که خوده اشون هم زدن توش اسمتون رو عوض کنید ......ولی فعلا این تاپیک بستست.

Genjo
03-04-2008, 19:03
می خوامت خیلی زیاد اما ببین یه چیز بینه خودمون بمونه این همه نوشتی بی فایده بود خیلی ها بی توجهن من گفتم نقد کاراکتر ها فقط 3 نفر بودیم که اینکارو کردیم اول و اخرشم می گم انقدر این کارتون کاراکتر داره که نقد کنیم و از نقد دیگران هم پند بگیریم و هم انتقاد کنیم ولا نقدی که حامد جان کرد از نارتو باعث شد دید من به نارتو عوض بشه و تا اون موقع زید به اون چیزا دقت نمی کردم پس ببینید نقد کاراکتر خیلی بهتره چون خیلی ها هستند شیپودن رو ندیدند خیلی ها هم هستند که کامل 220 قسمت ندیدند این بهترین فکره که من می گم دیگه نمی دونم حالا در این لابه لا به سوالات بعضی ها هم پاسخ می دیم اما ببینید در مورد دانلود دیگه اصلا صحبت نکنیم مشالله انقدر جاها هستند که می شه دانلود کرد و از اول تاپیک تا حالا 100 تا سایت معرفی شده و دیگه سعی کنیم به سوالات تکراری جواب ندیم سر جمع هم تاپیک توی تراش نمی ره هم زیاد پست داده نمی شه که یکی بعده یک هفته میاد 30 صفحه بخونه (البته تنظیمات کاربری من فرق می کنه با همتون برای من در اولین صفحه 5 پست اخر نشون می ده هر تاپیک هم 5 پست نشون می ده در هر صفحه اینطوری زود تر لود می شه) و خلاصه همنو دیگر هیچ .... مخلص همه هستیم :11:

تایید میشه:46:

zed2
03-04-2008, 19:08

داشتیم.(با شرح)

خسته نباشه این ساسوکه جونتون:27:
.
.
.

با کمک طلسم اوروچیمارو با قدرت اون بنده ی خدا که آخرسر هم کشتیش و با شانس زیاد که خوده اوروچیمارو اومد و کمکت کرد تونستی از پس این کارکتر بزرگی همچون ایتاچی کبیر بر بیای:21:
.
.
.
ولی موردی نداره (ما بازم تو نظر سنجی اولیم):31::31::31:

ببخشید من هنوز اسمتون رو نمیدونم:11:

من هم حدود چهار ماه که عضو این فروم شدم ولی چشم ببینم میتونم راهی پیدا کنم که هم شما اسمتون رو عوض کنید و هم این تاپیک :10:
امکان تغییر نام کاربری ممکن نیست تلاش نکن خیلی ها نبالش بودن

اعلامیه :

این راه خوبی نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موافق گرچه بچه باید دید بقیه همکاری می کنند یا نه؟

vahaab
03-04-2008, 19:56
خوب پس همچنان در کف باشیم تا اموراتمون بگزره :19:

دیگه از این بهتر نمیشه . . . :26:

fswteam
04-04-2008, 05:52

بچه ها امروز 53 و 54 مییاد صفااااااااااااااااااااااا اااااااااااا :26: اگه اینطوری طول بکشه حساب کردم در سال 50 قسمت ناروتو مییاد اگه 200 قسمت هم باشه شیپودن می شه 3 سال دیگه باید در کف بمونیم(من موقعی که دارم برای کنکور می خونم ناروتو رو هم می بینم)البته فرض ها :دی

fswteam
04-04-2008, 06:01
کسی که این تاپیک رو تاسیس کرده
اقای Only4you_mehr خواهشا نام تاپیک به همراه رای گیری رو عوض کنید تا یک تاپیک درست و حسابی داشته باشیم

jangel girl
04-04-2008, 09:57
دوستان من نصف این که به این سایت نمیام به خاطر این که:
شما اصلا درباره ی ناروتو حرف نمیزنید:13::13:
چمیدونم همش درباره این چیزها: همه به کیکی تو نظر خواهی رای بدین_کیکی رو تو نظر خواهی هذف کنین یا اضافه کنین_درباره بازی ناروتو حرف بزنیم و..........................
به ضررتون نیست یکم در باره ناروتو حرف بزنیم:27: زمین به آسمون نمیرسه یکم درباره خود داستان حرف بزنیم هاهاها!!!!!:27:
درباره چی حرف بزنیم ؟

fswteam
04-04-2008, 10:46
چمیدونم همش درباره این چیزها: همه به کیکی تو نظر خواهی رای بدین_کیکی رو تو نظر خواهی هذف کنین یا اضافه کنین_درباره بازی ناروتو حرف بزنیم و..........................
به ضررتون نیست یکم در باره ناروتو حرف بزنیم:27: زمین به آسمون نمیرسه یکم درباره خود داستان حرف بزنیم هاهاها!!!!!:27:
درباره چی حرف بزنیم ؟
خوب خودتون که این چیزا رو می گیید چرا یک شخصیت رو نقد نمی کنید و هی الکی حرف می زنید والا همین کارا رو می کنید اخر این تاپیک هم بفرستید توی تراش
دوستان 53 و 54 اومد اما هنوز بیشتر سایت ها برای دانلود نزاشتند فعلا فقط می شه انلاین مشاهده کرد منتظر بمانید!!!!!!!!

hpk34
04-04-2008, 11:11

يه نصفه روز نيومدم 2 صفحه زدين.

1-آقاي zed2 با اينکه نميدونم IPW چيه ولي هر چي هست از مال ما بهتره.(بهتره ديگه بحث و ادامه نديم چون تاپيک منحرف ميشه.)

2-آقا محمد شما براي عوض کردن نام کاربريتون همون طور که آقا رايان گفتن بايد به ميثم يا سينا (مدير اصلي) پيام بفرستيد.شايد عوضش کردن.در ضمن 2 ستاره شدنتون رو هم تبريک ميگم.(بهتره ديگه بحث و ادامه نديم چون تاپيک منحرف ميشه.)

3-با صحبت هاي آقا وهاب کاملا موافقم.(هر چند قبلا من و خانوم jangel girl بارها اشاره کرده بوديم. )

4-من با آقا محمد موافقم.به نظر من نقد کاراکترها موضوع خيلي خوبيه.

5-آقا محمد خانوم jangel girl هم که شخصیت ناروتو رو نقد کردن!!!!!!!!!!!!!!

7-من خودم موضوع جالبی به ذهنم نمیرسه.
----------------------------

سوال:

هر قسمت از مانگا برابر با يک قسمت انيمه هست؟؟؟

شيپودن از مانگاي شماره چند شروع ميشه ؟؟؟

خيلي خيلي ممنون ميشم که همگي همکاري کنيم تا يه تاپيک خوب داشته باشيم .

با تشکر

jangel girl
04-04-2008, 17:13
دوستان خودتون اگه به آواتار و امضای من نگاه کنید میفهمید من چه شخصیتی رو نقد میکنم:11::11:
راستی fswteam آواتار جدید مبارک:10: دو ستان اونایی که مانگا میخونن و نمیخونن از پیر و جوان برن مانگا 396 رو بخونن هر کی نخونه نصف عمرش به فناست:18::18:
بعدشم به نظر من برای نقد شخص بزرگواری مثل ناروتو این حرف های عادی کمه:11:
هی الهی crunchyroll با خاک یکسان بشه:42:اگه سر همچین قسمت مسخره ای میخوان انقدر طولش بدن پس سر جنگ سوسکه و ایتاچی چند ماه میخوان ما رو سر کار بزارن؟:24:
من میگم بگردیم سایت انیم جدید پیدا کنیم:17:
اگه دوستان سایتی بلدن سایتی بگن که دنلود کردنش به سرعت مورچه ای اینترنت ما بخوره:3:
فعلا دوستان:5:

zed2
04-04-2008, 18:41

من شوخی کرم ناراحت چرا شدی تاره پایبنش نوشتم موافقم

بچه ها امروز 53 و 54 مییاد صفااااااااااااااااااااااا اااااااااااا :26: اگه اینطوری طول بکشه حساب کردم در سال 50 قسمت ناروتو مییاد اگه 200 قسمت هم باشه شیپودن می شه 3 سال دیگه باید در کف بمونیم(من موقعی که دارم برای کنکور می خونم ناروتو رو هم می بینم)البته فرض ها :دی
پس احتمالا عمر مان کفاف تمام قسمت ها رو نمی ده

درباره چی حرف بزنیم ؟

خوب یکی یک بحث را شروع کنه بقیه می یان.

خوب خودتون که این چیزا رو می گیید چرا یک شخصیت رو نقد نمی کنید و هی الکی حرف می زنید والا همین کارا رو می کنید اخر این تاپیک هم بفرستید توی تراش
دوستان 53 و 54 اومد اما هنوز بیشتر سایت ها برای دانلود نزاشتند فعلا فقط می شه انلاین مشاهده کرد منتظر بمانید!!!!!!!!

اخه نقد کردن کار هر کسی نیست.(من بلد نیست)

vahaab
05-04-2008, 01:43
من شوخی کرم ناراحت چرا شدی تاره پایبنش نوشتم موافقم

من غلط کرده باشم از شما ناراحت شده باشم :18:

اخه نقد کردن کار هر کسی نیست.(من بلد نیست)

ای بابا حتما لازم نیست که خیلی کارشناسانه به قضیه نگاه کنی فقط دیدگاه های خودت رو نسبت به نقاط ضعف و قوت موجد در هر کارکتر بیان میکنی حالا هر چی دقیقتر و مستند تر و کاملتر باشه ارزشه اون نقد رو بالاتر میبره ...
همین.... :46: لازم نیست به خودت سخت بگیری چون اطلاعات و آگاهی های ما و یا من و خیلی های دیگه ک اینجا حضور دارن بیشتر از شما نیست تازه شاید شما خیلی هم بیشتر از من و خیلی های دیگه نسبت به این انیمه آگاهی داشته باشید :27:

zed2
05-04-2008, 12:28
قسمت 53 و 54 برای من امد( به صورت دو قسمت جدا)ولی.....
404 - Not Found
قیافم دیدنی است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش :لینک ها درست شد

fswteam
05-04-2008, 17:44
قسمت 53 و 54 برای من امد( به صورت دو قسمت جدا)ولی.....
404 - Not Found
قیافم دیدنی است[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ویرایش :لینک ها درست شد
مطمئنی من که از تورنت گرفتم فقط 53 بود 54 نبودش یعنی تو الان 54 هم دیدی؟

Genjo
05-04-2008, 17:55
سلام
.
.
.
کسی از دوستان نمیدونه چرا مانگایه این هفته نیومده!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(اصلا شماره ی چند باید این هفته بیاد) من روزها رو هم گم کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hinata
05-04-2008, 18:00
Hiashi Hyuga

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خویشاوندان آشنا:هیناتا(دختر بزرگش)،هانابی(دختر کوچکش)،هیزاشی(برادر دوقلویش)،نجی(برادر زاده اش)

به عنوان پدر هیناتا و عموی نجی،هیاشی نقش مهمی را در زندگی دختر و برادر زاده اش بازی میکند.

هیاشی دقایقی قبل از برادر دوقلویش هیزاشی به دنیا آمده بود به همین دلیل رهبر و وارث خاندان هیوگا شد.این حقیقت که نجی هیچ گاه قادر نبود وارث خاندان بشود و اینکه او دارای curse mark بود که باعث میشد او مجبور باشد از خانواده ی اصلی(main branch) اطاعت کند باعث ایجاد اختلاف بین دو برادر شد.

وقتی که دختر هیاشی -هیناتا- بوسیله ی یک جونین از سرزمین Lightning به نام گاشیرا(Gashira )به گروگان گرفته شد او هیچ چاره ی دیگری نداشت به جز این که آن گروگانگیر را بکشد.افراد سرزمین Lightning از گروگانگیری چشم پوشی کردند و از خاندان هیوگا خواستند تا هیاشی خود را برای کشته شدن تسلیم کند یا در غیر این صورت جنگی بین Hidden leaf و Cloud villagers اتفاق خواهد افتاد.هنگامی که
هیاشی تصمیم گرفت که مجازات را قبول کند ،برادرش برای اینکه به جای او برود پافشاری میکرد و میگفت در حالی که او از خانواده ی اصلی بیزار است میخواهد که برادرش را نجات دهد و سرنوشتش را خودش انتخاب کند.او قبل از اینکه برای کشته شدن برود از هیاشی خواست که دلیل این تصمیمش را به نجی بگوید.

هیاشی بسیار سختگیر و یکدنده است بطوریکه برای هر دو دخترش تمرین های سختی را تعیین میکند و به ندرت از عملکرد آنان تعریف میکند.این در مورد هیناتا بیشتر صدق میکند زیرا هنگامی که هیناتا شاگرد کورنای بود(هنوز هم هست)هیاشی به کورنای گفت که در مورد احتمال مردن او بی تفاوت است و برایش اهمیتی ندارد که او زنده باشد یا نه زیرا عقیده داشت که خاندان هیوگا هیچ احتیاجی به یک وارث ضعیف ندارد.

او شاهد مبارزه ی ناروتو با نجی (که یک نفرت عمیق نسبت به خانواده ی اصلی خاندان هیوگا را در دل میپرورد)در مرحله ی سوم امتحانات چونین بود.وقتی نجی از ناروتو شکست خورد،هیاشی آخرین نامه ی برادرش را به او داد در حالی با عذر خواهی تعظیم میکردو نجی را زیر فشار احساسی شدیدی قرار داد.از آن به بعد هیاشی شروع به آموزش نجی کرد و همچنین روابطش با هیناتا در حال بهبودی یافتن است بطوریکه وقتی فهمید او اعتماد به نفس بیشتری به دست آورده است او را تشویق میکند تا نهایت تلاشش را بکند
(این رو یکی از دوستان در سایت ------------ گذاشته بود من هم برای شما گذاشتم تا لذت ببرید.)

Genjo
05-04-2008, 18:08
هیناتا خانوم.

جالب بود .مرسی :11:

درضمن:شما به کدوم کاراکتر رای دادید ؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (هیناتا که توش نیست پس به نظر من به ایتاچی رای بدید ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.

ولی دلم میخواد قبلش خوب فکراتون رو بکنید که از رویه احساس اینکارو نکرده باشید ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
05-04-2008, 19:33
مطمئنی من که از تورنت گرفتم فقط 53 بود 54 نبودش یعنی تو الان 54 هم دیدی؟

اره .الانم تا 30 دقیقه دیگه (4 ساعت گذشته) می گیرم
بالاخره فهمیدم چرا ناروتو و ساسوکه هر دوشون تو عکس تیم اخم کردن (تو 53 اخرش نشون میده)خیلی با مزه بود:31:

fswteam
05-04-2008, 20:08
اره .الانم تا 30 دقیقه دیگه (4 ساعت گذشته) می گیرم
بالاخره فهمیدم چرا ناروتو و ساسوکه هر دوشون تو عکس تیم اخم کردن (تو 53 اخرش نشون میده)خیلی با مزه بود:31:
اره همین الان دیدم دانلود کردم سریع الانم می خوام برم ببینم خیلی باحال شده
در ضمن رایان جان 396 مانگا اومده هوز نخوندی؟

vahaab
05-04-2008, 20:35
دستت در نکونه جالب بود ( هیناتا) :11:
از ما که بخاری بلند نشد فقط هی رفتیم و اومدیم گفتیم در مورده چی بحث کنیم بازم دم شما گرم بابا :10:

zed2
05-04-2008, 20:35
تیتراژ شروع اش فرق کرده .
این مانگاها نگاه کنا میشه بگن این رویایی که ناروتو تو قسمت 54 می بینه واقعی است یا نه؟

zed2
05-04-2008, 20:42
دستت در نکونه جالب بود ( هیناتا) :11:
از ما که بخاری بلند نشد فقط هی رفتیم و اومدیم گفتیم در مورده چی بحث کنیم بازم دم شما گرم بابا :10:

میگم فقط یک عکس کم داشت. (کامل)
شما لطف دارین پس این همه اتش چی بود:27:

zed2
05-04-2008, 21:35

من تو رو می کشم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چشم زدی دیگه اینترنت پر سرعتم این ماه جمع میشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارزو ها داشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جوانمرگم کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Genjo
05-04-2008, 22:25
در ضمن رایان جان 396 مانگا اومده هوز نخوندی؟

نه متاسفانه هنوز نتونستم بخونمش :41:
.
.
.
اینجا سرعت پایین (گیلان) نمیشه از سایت همیشگی خودم دانلود کنم بقیه شون هم که مفت نمی ارزند:13:
.
.

ولی اومدم یه کاریش می کنم:27:

fswteam
06-04-2008, 13:52
تیتراژ شروع اش فرق کرده .
این مانگاها نگاه کنا میشه بگن این رویایی که ناروتو تو قسمت 54 می بینه واقعی است یا نه؟
اره خیلی تیتراژهش باحال شده اما اگه کسی مانگا خون باشه این افرادی که داره نشون می ده رو اصلا توی مانگا نشوون نداده بود
ولی کلا بهتر از تیتراژ قبلی است
اون رو یا رو هم والا تا اینجا ناروتو دیگه اصلا تا اون قدر از چاکرا کیوبی استفاده نمی کنه چون کاپیتان یاماتو گفته که تو ساکورا رو زخمی کردی اون هر دفعه ناراحت می شه و از استفاده از چاکرا صرف نظر می کنند (البته تا اینجا که من فهمیدم)

zed2
06-04-2008, 14:24
اره خیلی تیتراژهش باحال شده اما اگه کسی مانگا خون باشه این افرادی که داره نشون می ده رو اصلا توی مانگا نشوون نداده بود
ولی کلا بهتر از تیتراژ قبلی است
اون رو یا رو هم والا تا اینجا ناروتو دیگه اصلا تا اون قدر از چاکرا کیوبی استفاده نمی کنه چون کاپیتان یاماتو گفته که تو ساکورا رو زخمی کردی اون هر دفعه ناراحت می شه و از استفاده از چاکرا صرف نظر می کنند (البته تا اینجا که من فهمیدم)
اره خیلی بهتر از قبلی است.من هر کار کردم نتونستم یک عکس بگیرم همش سیاه ذخیره میشه .
تو تیتراژ اش اولا یک تصویر سیاه وسفید از چهره ناروتو و ساسکه و یک تصویر از شمشیر ساسکه و چاقو ( درستش چیه؟) ناروتو و یک تصویر که زمینه اش قرمز و ابی است و هر دو را نشان میده می خواستم ذخیره کنم نشد .کسی می تونه عکس هاشو بگیره برام بفرسته یا بزاره اینجا؟
راستی کسی می دونه این پرنده ابی چیه تو تیتراژ؟

vahaab
06-04-2008, 15:09
یک مطلب جالب پیدا کردم گفتم بد نیست اینجا هم اونو بخونن چون به این کارتون مربوط میشه ...:5:

شکل چاکرا ها
3 کانال انرژی اصلی در بدن وجود داره به اسم های (سوشومنا-آیدا-پینگالا)که مهم ترین انها سوشومنا است این لوله انرژی از چاکرای 1 شروع میشه از روی نخاع میگذره و به چاکرای 7 ختم میشه .
2تا کانال انرژی دیگه دو سوی سوشومنا هستند که حرکت سینوسی دارند در جاهایی که این سه کانال انرژی به هم میرسن چاکرا ها به وجود میان.
حالا فرض کنید که 7 تا تخم مرغ با ابعاد متفاوت درون هم قرار دارن و در مرکز اون هم شما قرار دارید هر یک از این لایه ها ی تخم مرغ دقیقا مثل لایه های هاله ها هستند که شمارو در بر گرفتن اینجوری مثال زدم تا کاملا متوجه بشید که هاله ها ی انرژی چطوری همه بدن مارو دربر گرفتن.
حالا فرض کنید یک سطل اب دارید ته اونو سوراخ میکنید چه اتفاقی می افته؟
اب با سرعت به داخل مکیده میشه و یک حفره قیف مانند در وسط اب به وجود میاد که راس این مخروط روی سوراخ قرار داره این مخروط ثابت نیست بلکه حالت چرخشی داره.حتما میپرسید چرا اینارو میگم چون در چاکراها هم همین اتفاق رخ میده یعنی در نقطه ای که 3کانال انرژی بدن ما همو قطع کردن یک حفره به وجود میارن که شروع میکنه به مکیدن انرژی از هاله ها به داخل لوله های انرژی حالا هاله هارو همون سطل اب درنظر بگیرید با این تفاوت که به صورت یک تخممرغ همه بدن مارو پوشوندن وقتی انرژی این هاله به وسیله محل برخورد لوله های انرژی مکیده میشه انرژی به سرعت شروع به چرخش میکنه و یک حفره مخروطی شکل درست شبیه مخروط ایجاد شده در سطح اب به وجود میاد که همون چاکراست .

fswteam
06-04-2008, 15:30
اره خیلی بهتر از قبلی است.من هر کار کردم نتونستم یک عکس بگیرم همش سیاه ذخیره میشه .
تو تیتراژ اش اولا یک تصویر سیاه وسفید از چهره ناروتو و ساسکه و یک تصویر از شمشیر ساسکه و چاقو ( درستش چیه؟) ناروتو و یک تصویر که زمینه اش قرمز و ابی است و هر دو را نشان میده می خواستم ذخیره کنم نشد .کسی می تونه عکس هاشو بگیره برام بفرسته یا بزاره اینجا؟
راستی کسی می دونه این پرنده ابی چیه تو تیتراژ؟
یک جا یادم بود که یک سری تیک می زدیم تا بتونم از مدیا پلیر عکس بگیریم اما ببین می تونی از پلیر های دیگه هم استفاده کنی و عکس بگیری والا من درست منظورتو نفهمیدم کجای تیتراژ می گی خودت عکس بگیر بزار

zed2
06-04-2008, 15:44
یک جا یادم بود که یک سری تیک می زدیم تا بتونم از مدیا پلیر عکس بگیریم اما ببین می تونی از پلیر های دیگه هم استفاده کنی و عکس بگیری والا من درست منظورتو نفهمیدم کجای تیتراژ می گی خودت عکس بگیر بزار
خوب ه گفتم سیاه می افته.چه پلیری می تونه rmvb رو پخش کنه و ازش عکس بگیره.(من باprint screen تست کردم از روی real و kmp player هیچکدوم نشد توشون هم هنوز منویی برای عکس گرفتن پیدا نکردم )

jangel girl
06-04-2008, 16:34
سلام !سلام!:8:
چرا مانگا 397 نمیاد:19: رایان از هر جا شده برو مانگا 396 رو گیر بیار:10:
برای اولین بار دلم برای ساسوکه سوخت:37: خدا به دادش برسه معلوم نیست تو مانگا 397 چه طوری میخوان دل ما رو آب بندازن :24::29::38: من تا جمعه خودکشی میکنم:thumbsup: اصلا نکنه ساسوکه بره تو ............. اونایی که مانگا میخونن میدونن یعنی چی:ohno:
راستی وهاب آواتار جدید مبارک:11::1:هیناتا از مطلبی که گذاشتی ممنون:8:وهاب از مطلبی که گذاشتی ممنون:27:من میگم میگم ... ام .... درباره .... چه میدونم درباره چی بحث کنیم:worried:
همه باید به ناروتو تو نظر خواهی رای بدن وگرنه............:evil::weird: :devil::angry::47::32::21:

fswteam
06-04-2008, 18:36
سلام !سلام!:8:
چرا مانگا 397 نمیاد:19: رایان از هر جا شده برو مانگا 396 رو گیر بیار:10:
برای اولین بار دلم برای ساسوکه سوخت:37: خدا به دادش برسه معلوم نیست تو مانگا 397 چه طوری میخوان دل ما رو آب بندازن :24::29::38: من تا جمعه خودکشی میکنم:thumbsup: اصلا نکنه ساسوکه بره تو ............. اونایی که مانگا میخونن میدونن یعنی چی:ohno:
راستی وهاب آواتار جدید مبارک:11::1:هیناتا از مطلبی که گذاشتی ممنون:8:وهاب از مطلبی که گذاشتی ممنون:27:من میگم میگم ... ام .... درباره .... چه میدونم درباره چی بحث کنیم:worried:
همه باید به ناروتو تو نظر خواهی رای بدن وگرنه............:evil::weird: :devil::angry::47::32::21:
خدایی دیگه نمی دونم چی بگم والا این توبی خیلی شخصیت نهفته ای داره اون موقع که توی شیپودن دیدمش گفتم چیزی بارش نیست چون خیلی بچه بازی در می اورد اما توی مبارزه با شینو و ناروتو و اینا گفتم دسته کم گرفتمش حالا هم که توی مانگا زد توبی/مادارا اوچیا یعنی چی یعنی توبی فکر کنم بچه مادارا باشه حالا هم نمی دونم با ساسوکه چی کار داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگر فقط یک مو از ساسوکه کم بشه خودم شخصا می رم توی شیپودن از قدرتم استفاده می کنم اخه منم جینچوروکیم ( 10 دم) :31: بیچارش می کنم البته نارتو شاید قبل از من دخلشو بیاره اما ساسوکه بمیره دیگه واقعا داستان از نظره من تمومه :13: :41: و من شاید یک ماه عزاداری بگیرم همین که خانوم جنگلی گفت گریم گرف دیگه چه برسه واقعا خدایی نکرده ..... :)) :))

SasukeUchiha
07-04-2008, 13:27
سلام دوستان من fswteam هستم نمی دونم چرا نام کاربری من اینجوری شده هیچ کار نمی شد باحاش انجام بدم یکی می دونه چشه من به اقا سینا و اقا میثم پیغام خصوصی دادم که نام کاربری من عوض بشه الان یکی کمکم کنه ببینم باید چی کار کنم

fswteam
07-04-2008, 13:56
سلام دوستان من fswteam هستم نمی دونم چرا نام کاربری من اینجوری شده هیچ کار نمی شد باحاش انجام بدم یکی می دونه چشه من به اقا سینا و اقا میثم پیغام خصوصی دادم که نام کاربری من عوض بشه الان یکی کمکم کنه ببینم باید چی کار کنم
ویرایش...........
درست شد نام کاربریم .... ممنون که پیغام خصوصی دادید

hsh_4321
08-04-2008, 13:59
crunchyroll دیگه سرویس نمی ده.میگه بیاید دی وی دی شو بخرید![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اکثر سایتای دیگه ای که ناروتو رو برای stream گذاشتن لینکشونو از veoh.com یا myspace.com می گیرن. البته فروم mangahelpers.com لینکاش از سایتای متفاوت دیگست که در عوض زیر نویس ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]! veoh.com و myspace.com هم که برای من ف ی ل ت ر ن!از بین این دوتا هم حجم فایل های myspace.com حدود 40 مگابایت از فایل های veoh.com کمتره.و مزیت دیگش اینه که لینک ویدئوهاش که به flv ختم می شن ف ی ل ت ر نیست بلکه بقیه صفحاتش ف ی ل ت ره. یعنی من مثلا باید صفحه ای رو که توش ویدئو هست رو با آ ن ت ی ف ی ل ت ر بیارم ولی فایل flv ش رو بدون اون هم می تونم دانلود کنم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zed2
09-04-2008, 14:00
چه بلایی سر بچه ها امده چرا کسی نیست؟

fswteam
09-04-2008, 14:14
چه بلایی سر بچه ها امده چرا کسی نیست؟
والا منم نمی دونم هر روز می یام می بینم کسی چیزی نگفته منم چیزی نمی گم شاید مشکلی پیش اومده یا از ناروتو زده شدند!!!!!!!!!!! یا اینکه نمی تونن قسمت جدید بگیرن حالشون گرفتست!!!!!!!!!!!

SAM-SON 70
09-04-2008, 14:34
با سلام
اقا من چند روزی نیومدم سایت خوب بعد از این همه شیپودن چند قسمت شده ؟!

fswteam
09-04-2008, 21:35
با سلام
اقا من چند روزی نیومدم سایت خوب بعد از این همه شیپودن چند قسمت شده ؟!
54 اومده پس فردا هم 55 مییاد!!!

hpk34
10-04-2008, 12:05
با سلام خدمت تمام دوستان

خیلی خیلی باید ببخشید که تو این چند روز نیومدم.فعلا اینترنت من نابوده و مجبورم از کافی نت بیام.(آقای zed2 من وضعم از شما بدتر شده)

خانوم هیناتا و آقا وهاب ممنون بخاطر اطلاعاتی که گذاشتین.

ما که فعلا باید تو کف 51 به بعد باشیم.

آقا هومن خوشحالم که دوباره اومدین اینجا.

مگه تو مانگا 96-97 چه خبر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم همتون شاد شاد باشین.

fswteam
10-04-2008, 19:19
با سلام خدمت تمام دوستان

خیلی خیلی باید ببخشید که تو این چند روز نیومدم.فعلا اینترنت من نابوده و مجبورم از کافی نت بیام.(آقای zed2 من وضعم از شما بدتر شده)

خانوم هیناتا و آقا وهاب ممنون بخاطر اطلاعاتی که گذاشتین.

ما که فعلا باید تو کف 51 به بعد باشیم.

آقا هومن خوشحالم که دوباره اومدین اینجا.

مگه تو مانگا 96-97 چه خبر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم همتون شاد شاد باشین.
واییییییییییی حامد نمی دونی چه جای حساسی حستش
بعد از مرگ ایتاچی ، توبی ساسوکه رو با خودش یک جا برده حالا داره ماسکشو بر می داره و شارینگانشو نشون می ده خیلی مهم پسر با ساسوکه من کاری داشته باشه ( قضیه ده دم من که یادتونه :46:) می ترکونمش

fswteam
11-04-2008, 06:48
بچه ها امروز 55 میاد صفااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا

fswteam
11-04-2008, 12:36
نهههههههههههههههههههههههه ههههه
قسمت 55 شوت شد برای هفته بعد بچه ها نظرتون چیه یک مدت دست از ناروتو بر داریم بعد ییهو بریم سرش اخه این جوری انتضار بد دردیه اقاجون حالا فردا مانگا رو شون نکنن خیلی !!!!!!!

jangel girl
11-04-2008, 16:40
ای خانه خراب شدیم هی هی ! بدبخت شدیم هی هی! خود کشی میکنیم هی هی !:19::18::19:
ساسوکه کارش تموم بید هی هی ! نشسته پیش مادارا داره زار زار گریه میکنه هی هی ! مانگا 397 اومده هی هی! خیلی خفن بید ( مغزمان نمیکشد) هی هی ! چرا 55 نمیاد هی هی !
دوستان چند چیز بگم :5:
اول اینکه اوبیتو مادارا هست:27:
دوم این که یکی باید بیاید دنبال ساسوکه مگرنه:
فاتحمه صلوات:37:
من برای اولین بار در عمرم عاشق ساسوکه شدم البته گفته باشم ها بعد از ناروتو :35:( نفس من)
یه چیز بگم:19::18::19::18::19::18::19::18::19::18::19: :18::18::19::18::19::18::18::19::19::18::18::19::1 8::19::19::18:
اتفاقی رفته بودم مانگا های عقب تو یه مانگا داستان رفته بود پیش آکاتسوکی ها نمیدونم پین با اوبیتو گفتن:
یه ماموریتمون گرفتن ساسوکه هست ( که الان تو مانگا397 گیرش آوردن) و بعد گرفتن کاکاشی و نه دم ( یعنی کیوبی)
پ..پ..پ..پ پس یعنی فکر کنم فکر کنم ها! بعد از مانگا 397 و چند مانگای دیگه م..م...م...موقع مرگ ناروتو برسه ( پرت میشه تو دره):40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40 ::40::40::40::40::40::40::40::40::40:
برای این دو دوست : فاتحمه صلوات

zed2
11-04-2008, 18:12
بچه ها امروز 55 میاد صفااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا

نهههههههههههههههههههههههه ههههه
قسمت 55 شوت شد برای هفته بعد بچه ها نظرتون چیه یک مدت دست از ناروتو بر داریم بعد ییهو بریم سرش اخه این جوری انتضار بد دردیه اقاجون حالا فردا مانگا رو شون نکنن خیلی !!!!!!!

ساسوکه کارش تموم بید هی هی ! نشسته پیش مادارا داره زار زار گریه میکنه هی هی ! مانگا 397 اومده هی هی! خیلی خفن بید ( مغزمان نمیکشد) هی هی ! چرا 55 نمیاد هی هی !
من برای اولین بار در عمرم عاشق ساسوکه شدم البته گفته باشم ها بعد از ناروتو :35:( نفس من)
یه چیز بگم:19::18::19::18::19::18::19::18::19::18::19: :18::18::19::18::19::18::18::19::19::18::18::19::1 8::19::19::18:
اتفاقی رفته بودم مانگا های عقب تو یه مانگا داستان رفته بود پیش آکاتسوکی ها نمیدونم پین با اوبیتو گفتن:
یه ماموریتمون گرفتن ساسوکه هست ( که الان تو مانگا397 گیرش آوردن) و بعد گرفتن کاکاشی و نه دم ( یعنی کیوبی)
پ..پ..پ..پ پس یعنی فکر کنم فکر کنم ها! بعد از مانگا 397 و چند مانگای دیگه م..م...م...موقع مرگ ناروتو برسه ( پرت میشه تو دره):40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40 ::40::40::40::40::40::40::40::40::40:

به یعنی تا هفته بعد نمی یاد؟:41:

hpk34
11-04-2008, 18:53
سلام

آقا محمد ممنون که جواب دادین.

واقعا توبی مادارا هست؟؟؟؟؟؟؟

چطوری ساسوکه رو گرفت؟؟؟؟؟

فعلا

fswteam
11-04-2008, 19:30
نهههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههه
تو از کجا 397 گرفتی اخه من همیشه مانگا رو شنبه ها می گیرم خدا کنه خوب مگه مادارا می خواد چی کار کنه با ساسوکه
اگه مادارا باشه توبی خوب باید دوتا چشم داشته باشه اون یکیشو داد به کاکاشی خوب اون مگه مانگاکیوشو داعم نکرد پس کاکاشی باید به راحتی از مانگاکیو استفاده می کرد این با عقل جور ند نمی یاد اگه بگیم که توبی و مادارا نیست و می خوام یک پشم ساسوکه رو در بیاره برای خودش باز یک چیزی ببین می شه 397 برای دانلود بزری زود تر بگیرم خواهش می کنم

fswteam
11-04-2008, 19:32
سلام

آقا محمد ممنون که جواب دادین.

واقعا توبی مادارا هست؟؟؟؟؟؟؟

چطوری ساسوکه رو گرفت؟؟؟؟؟

فعلا
ساسوکه بعد از جنگ فجیهش با ایتاچی موقعی که ایتاچی رو کشت خودشم بیهوش شد و افتاد روی زمین به همین دلیل مادارا اوردش یک جایی و حتی زخماشو باند پیچی کرده بود اخه اگه بخواد ساسوکه رو بکشه همون موقع راخت تر بود بکشه پس چرا مداوا کرده ؟؟؟!!!!؟؟؟!!!؟!؟!؟!؟

hpk34
14-04-2008, 06:16
سلام.

پس چرا هیچکس چیزی نمیگه؟؟؟؟؟الان 3 روزه تاپیک خوابیده خودم بیدارش میکنم.

آقا محمد ممنون که جواب دادین.این طور که معلومه داره به جاهای قشنگش میرسه.

کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟؟موضوعی؟؟نکته جالبی ؟؟خبری؟؟ .....

---------------------------
من با هر بد بختی که بود بالاخره یه لینک مستقیم از 51-52 پیدا کردم.ولی 110 مگ حجم داره.53-54 هم همینطور.

واقعا باید از آقا هومن یه تشکر درست و حسابی بکنم.اول اینکه سایت crunchyroll رو ایشون معرفی کردن و نحوه دانلودش رو گفتن.حالا هم که تو صفحه قبل سایت myspace رو معرف کردن که من الان دارم دان میکنم.البته با همون روشی که ایشون گفتن دانلود میکنم.

دوستان ببخشید که موضوع رو منحرف کردم.گفتم شاید بعضیا بخوان دانلود کنن.هر کس خواست من لینکشو میزارم(البته با پسوند flv هست و کیفیتشم بد نیست)

با تشکر

fswteam
14-04-2008, 18:22
سلام.

پس چرا هیچکس چیزی نمیگه؟؟؟؟؟الان 3 روزه تاپیک خوابیده خودم بیدارش میکنم.

آقا محمد ممنون که جواب دادین.این طور که معلومه داره به جاهای قشنگش میرسه.

کسی چیزی به ذهنش نمیرسه؟؟موضوعی؟؟نکته جالبی ؟؟خبری؟؟ .....

---------------------------
من با هر بد بختی که بود بالاخره یه لینک مستقیم از 51-52 پیدا کردم.ولی 110 مگ حجم داره.53-54 هم همینطور.

واقعا باید از آقا هومن یه تشکر درست و حسابی بکنم.اول اینکه سایت crunchyroll رو ایشون معرفی کردن و نحوه دانلودش رو گفتن.حالا هم که تو صفحه قبل سایت myspace رو معرف کردن که من الان دارم دان میکنم.البته با همون روشی که ایشون گفتن دانلود میکنم.

دوستان ببخشید که موضوع رو منحرف کردم.گفتم شاید بعضیا بخوان دانلود کنن.هر کس خواست من لینکشو میزارم(البته با پسوند flv هست و کیفیتشم بد نیست)

با تشکر
باورت می شه امد جان من هرروز اینجا رو می بینم بابا تاپیک های دیگه هم دسته کمی ندارند من خودم توی کلوپ کا800 هستم دیگه خیلی دیر به دیر میان اما خوب یکی از تاپیک ها مهم هر کی بحث انحراف هم بده کاری ندارند من وندم چرا با نارتو و تاپیکشمشکل دارندالا من منتظرم این 55 هم بیاد خسته شدم اقا بد دردی انتظار خییل بد دردی
ولی اره توی مانگا داره به قسمت های جالب می رسه حالا موندیم توبی / مادارا چی کار می خواد بکنه با ساسوکه جون

zed2
14-04-2008, 20:10
باورت می شه امد جان من هرروز اینجا رو می بینم بابا تاپیک های دیگه هم دسته کمی ندارند من خودم توی کلوپ کا800 هستم دیگه خیلی دیر به دیر میان اما خوب یکی از تاپیک ها مهم هر کی بحث انحراف هم بده کاری ندارند من وندم چرا با نارتو و تاپیکشمشکل دارندالا من منتظرم این 55 هم بیاد خسته شدم اقا بد دردی انتظار خییل بد دردی
ولی اره توی مانگا داره به قسمت های جالب می رسه حالا موندیم توبی / مادارا چی کار می خواد بکنه با ساسوکه جون
کسی با ناروتو مشکل نداره. این کاکاشی به ناروتو چی می خواد درس بده تو قسمت های بعدی؟؟؟؟
ویرایش:
بچه ها کسی اگر احیانا اهنگ های تو ناروتو رو خواست بگه براش بزارم دانلود کنه.(البته احتمالا شما ها زودتر از من پیدا کردید ولی خوب...)

fswteam
15-04-2008, 12:40
کسی با ناروتو مشکل نداره. این کاکاشی به ناروتو چی می خواد درس بده تو قسمت های بعدی؟؟؟؟
ویرایش:
بچه ها کسی اگر احیانا اهنگ های تو ناروتو رو خواست بگه براش بزارم دانلود کنه.(البته احتمالا شما ها زودتر از من پیدا کردید ولی خوب...)
قراره به کمک کاپیتان یاماتو یه چند تا تکنیک یادش بدن اما بنظر من بازم زیاد موثر نیستش
اگه لینک مستقیم باشه خیلی بهتر می شه برای دانلود اهنگ های ناروتو من دنبال لینک مستقیمم

zed2
15-04-2008, 22:07
قراره به کمک کاپیتان یاماتو یه چند تا تکنیک یادش بدن اما بنظر من بازم زیاد موثر نیستش
اگه لینک مستقیم باشه خیلی بهتر می شه برای دانلود اهنگ های ناروتو من دنبال لینک مستقیمم
تشکر که گفتی
لینک اصلی که من از سایت گرفقتم نیمه مستقیم است هر چند ساعت عوض میشه می خوای بدم
اگر نه
من بیشتر اهنگ های قسمت اول را دارم حجم هر کدومشون زیر 12 مگ است من هر کاری کردم فقط تو رپید تونستم شما هم اگر می خوای از:

استفاده کن بهت لینک مستقیم میده اگر نمی تونی بهم سایت اپلود معرفی کن چک کنم اگر کامل گذاشت برات انجا می زار.م

fswteam
16-04-2008, 15:28
تشکر که گفتی
لینک اصلی که من از سایت گرفقتم نیمه مستقیم است هر چند ساعت عوض میشه می خوای بدم
اگر نه
من بیشتر اهنگ های قسمت اول را دارم حجم هر کدومشون زیر 12 مگ است من هر کاری کردم فقط تو رپید تونستم شما هم اگر می خوای از:

استفاده کن بهت لینک مستقیم میده اگر نمی تونی بهم سایت اپلود معرفی کن چک کنم اگر کامل گذاشت برات انجا می زار.م
برو سایت زیر 100 مگ می ده اینجا اپلود کن لینک مستقیم می ده تازه می تونی توی این با Ftp اپلود کنی

zed2
16-04-2008, 20:33
این سایت احتیاج به ثبت نام داره. نمیشه یک سایت بدی که احتیاج به ثبت نام نداشته باشد؟

hpk34
17-04-2008, 05:55
آقای zed2 منم این سایت رو سراغ دارم که باید ثبت نام کنید.ولی حتی از ثبت نام کردن تو پی سی هم راحت تره.5 گیگ فضا با لینک مستقیم:

دوستان 55 امروز میاد؟

من مانگا 97 رو خوندم.اینطور که فهمیدم مادارا همون توبی هست و شاید برای این ساسوکه رو گرفته چون می خواد چیزی که ایتاچی قبل از مرگش به ساسوکه گفته رو بدونه.حتما چیز مهمی باید باشه.(البته این نظر من هست.)

دوستان تاپیک خیلی خلوت شده.کم کم دارین از بحث خارج میشین.

هیچکس نظری برای بهتر شدن این تاپیک نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

دوستان کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fswteam
17-04-2008, 13:18
آقای zed2 منم این سایت رو سراغ دارم که باید ثبت نام کنید.ولی حتی از ثبت نام کردن تو پی سی هم راحت تره.5 گیگ فضا با لینک مستقیم:

دوستان 55 امروز میاد؟

من مانگا 97 رو خوندم.اینطور که فهمیدم مادارا همون توبی هست و شاید برای این ساسوکه رو گرفته چون می خواد چیزی که ایتاچی قبل از مرگش به ساسوکه گفته رو بدونه.حتما چیز مهمی باید باشه.(البته این نظر من هست.)

دوستان کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا من اینجام حالا حامد جان زیادگیر نده نزدیک امتحانا همه می رن زیاد خودتو اذیت نکن 55 هم فردا مییاد البته من از اون سایتی که می گیرم فردا می ده مانگا رو هم شنبه می ده خدا کنه فردا صبح زود که میام 55 ببینم و دانلود کنم

fswteam
18-04-2008, 13:02
اه این قسمت 55 از من میشنوید نگیرید زیاد چیز مهمی نداره همنش حرف ولی 56 که هفته بعد مییاد خوبه والا 1 ساعت منتظر دانلود این 55 بودم منصرف شدم

zed2
18-04-2008, 17:49

دوستان 55 امروز میاد؟

دوستان کجایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا من از این به بعد خلاصه هر قسمت را می زارم و اتفاقات جالبش. اشکال نداره؟:20:

در ان سایت که معرفی کردید عضو شدم(حجمش خوب بود برای چند بخش دیگر هم میشه استفاده کرد)
دیگه اینکه صبر مارو کشت:2:

بابا من اینجام حالا حامد جان زیادگیر نده نزدیک امتحانا همه می رن زیاد خودتو اذیت نکن 55 هم فردا مییاد البته من از اون سایتی که می گیرم فردا می ده مانگا رو هم شنبه می ده خدا کنه فردا صبح زود که میام 55 ببینم و دانلود کنم

اه این قسمت 55 از من میشنوید نگیرید زیاد چیز مهمی نداره همنش حرف ولی 56 که هفته بعد مییاد خوبه والا 1 ساعت منتظر دانلود این 55 بودم منصرف شدم

کی این 55 میاد کشتن مارو.
مااااااااااااااا:19:

zed2
18-04-2008, 22:19
این سایت که دادی اپلود منیجر داره بدرد من خیلی می خوره.
اولیش را بعد 1 ساعت اپ کردم از پوشه Naruto OST که تو اینترنت بود

ویرایش: لینک را درست کردم
قسمت 55 هم امد

خلاصه اش کاکاشی همانطور که بچه ها گفتن به ناروتو می خواد اموزش بده .که اولین چیزی که می گه در مورد 5 تا المنت اصلی را میگه که و یاماتو هم یک مثال براش میزنه بعد کاکاشی هم میگه قدرت کپی واقعی اینکه می تونه کاری را که انجام داده به شخص واقعی منتقل کند و اینجوری میشه بجای مدت زمان زیاد با کپی ها ان کار را انجام داد.
از اتفاق های بامزه اش هم اولش است که موقعی که کاکاشی با هوکاگه 5 ام داره صحبت می کنه ناروتو تو خواب که رویا می دید همش حرف می زنه اخرش ساکورا عصبانی میشه میره بالا سرش فریاد میزنه ناروتو از وحشت بیدار میشه و موقعی که تو خواب و بیداری است به ساکورا میگه زشت .ساکورا را هم عصبانی میشه یک حال اساسی از نارتو میگیره.تو اموزس هم وسطاش کپی کاکاشی با کپی ناروتو میرن سنگ کاغذ قیچی بازی می کنند.
راستی تو نسخه من ان بخش اخر که 2 3 دقیقه بیشتر نبود نداره.حذف کردن؟یا مال من نداشت؟

دومی

سومی

چهارمی

بچه ها شماها کجایین؟؟؟

*Batman*
20-04-2008, 05:54
سلام.
منم قسمت 55 رو دیدم. جالب بود. کاکاشی به ناروتو گفت با چاکرای کیوبی میتونی قابلیتی 100 برابر من ایجاد کنی.در حالت عادی هم 4 برابر. ناروتو از خوشحالی داشت میترکید.
یاماتو هم اونجا بود که در صورت لزوم روباه را کنترل کنه.

zed2
20-04-2008, 07:46
سلام.
منم قسمت 55 رو دیدم. جالب بود. کاکاشی به ناروتو گفت با چاکرای کیوبی میتونی قابلیتی 100 برابر من ایجاد کنی.در حالت عادی هم 4 برابر. ناروتو از خوشحالی داشت میترکید.
یاماتو هم اونجا بود که در صورت لزوم روباه را کنترل کنه.
اره و کاکاشی هم موقعی که داشت به ناروتو درس می داد به یاماتو گفتش که موندم جیرایا چجوری به این بچه راسنگان را درس داده. همچنین از سرعت پیشرفتش هم تعجب کرد.
تشکر که سر زدین

لینک جدید

لینک فارسی شده تو رپید هم پیدا کردم تو این وبلاگ است

fswteam
20-04-2008, 14:50
اره و کاکاشی هم موقعی که داشت به ناروتو درس می داد به یاماتو گفتش که موندم جیرایا چجوری به این بچه راسنگان را درس داده. همچنین از سرعت پیشرفتش هم تعجب کرد.
تشکر که سر زدین

لینک جدید

لینک فارسی شده تو رپید هم پیدا کردم تو این وبلاگ است
خیلی ممنون از شما من دارم دانلود می کنم اهنگ ها رو من هستم هر روز هم می یام سر می زنم کسی حرف بزنه منم حرف می زنم

zed2
20-04-2008, 14:57
خیلی ممنون از شما من دارم دانلود می کنم اهنگ ها رو من هستم هر روز هم می یام سر می زنم کسی حرف بزنه منم حرف می زنم
خواهش لینک بعدی

من هم رفتم دونبال مانگا شیپون ولی پیدا نمی کنم همش مال نسخه اول است.کسی لینک داره به من بده(کل مانگاها)؟
ویرایش:
لینکش جا موند

fswteam
21-04-2008, 04:52
خواهش لینک بعدی

من هم رفتم دونبال مانگا شیپون ولی پیدا نمی کنم همش مال نسخه اول است.کسی لینک داره به من بده(کل مانگاها)؟
ویرایش:
لینکش جا موند

ببین من هم اون موقع که عاشق مناگا شدم دنبال یک جا بود اگه می خوای لینک مستقیم باشه شرمنده اما یک وبلاگ هست که مانگا ها رو بیشتریاشو توی زیپ می کنه می زاره برای دل

من خودم از 300 تا 379 رو از اینجا گرفتم بقیشو تک تک گرفتم

zed2
21-04-2008, 20:49
ببین من هم اون موقع که عاشق مناگا شدم دنبال یک جا بود اگه می خوای لینک مستقیم باشه شرمنده اما یک وبلاگ هست که مانگا ها رو بیشتریاشو توی زیپ می کنه می زاره برای دل

من خودم از 300 تا 379 رو از اینجا گرفتم بقیشو تک تک گرفتم
دستت درد نکنه بزودی لینک های جدید می زارم.

ویرایش :
لینک جدید

Genjo
22-04-2008, 20:28
سلام.

تو اين دو هفته اي كه من نبودم تاپيك 50 صفحه اومده...:18::31::18:

.
.
.
.
ميبينم كه آقايه بت من هم به دوستاران ناروتو اضافه شدن. (تبريك ميگم):11:

zed2
22-04-2008, 23:39
سلام.

.
.
.
.
سلام می بینم باز اواتور و امضا عوض کردی.
دیگه مثل قبل هم که اینجا نمی یای.

fswteam
23-04-2008, 04:10
سلام.

.
.
.
.
همه بچه ها نیستی توریستی فاشیستی کمونیستی نمره بیستی شدند بیاید دیگه اینجا zed2 جان خیلی ممنون از اهنگ ها ببین هنوز دانلود نکردم چون dap ویندوزم قاطی کرده اساسی باید عوضش کنم ببین یک میوزیک متن ناروتو هست که نی میزنه من اونو خیلی دنبالشم اگه اونم بزاری خیلی ممنون می شم

zed2
23-04-2008, 09:29
همه بچه ها نیستی توریستی فاشیستی کمونیستی نمره بیستی شدند بیاید دیگه اینجا zed2 جان خیلی ممنون از اهنگ ها ببین هنوز دانلود نکردم چون dap ویندوزم قاطی کرده اساسی باید عوضش کنم ببین یک میوزیک متن ناروتو هست که نی میزنه من اونو خیلی دنبالشم اگه اونم بزاری خیلی ممنون می شم
اگر وقت کنم گوش بدم برات می زارم.فعلا فقط می تونم به ترتیب بزارم.(احتمالا تو همین البوم هستش)