PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17]

kortol
17-01-2014, 13:43
چپتر جدید هم چیزی نداشت .. گویا اینبار قراره ساسکه جان ادم بشن !!!
حالا باز ساسکه یکی مثل ایتاچی کبیر رو داشت که ادم بشه .. من موندم این اوبیتو چی داشت که ادم شد اونم به خاطر یه قسمت مانگا فلش بک !!!؟؟!

Arrowtic
17-01-2014, 13:50
اوج خنده داریش تو این تیکه بود برای من :
هی اوچیها ، بیا بهت یه جوتسو بدم :|

M e i s a m
17-01-2014, 17:21
و plot nojutsu اغاز میشود

بلخره باید به یه طریقی مادارا رو جمع کنن حالا چه تکنیک تخیلی ای باشه خدا میدونه و کیشیموتو

B3HZ@D
18-01-2014, 00:34
کلا مثل این که این خصلت کیشی هست که کارکتر رو تا حدی که میتونه بالا میبره و بعد با مغز میزنش زمین .
حیف که مانگا شونن هست وگرنه میتونست خیلی بهتر از اینها پیش بره و تموم بشه .

kortol
18-01-2014, 16:18
انیمه باحال تر بود .. فهمیدیم این شخصیت توبی به کی رفته ! خیلی بامزه بود اون شخصیت رتسوی سفید .. همش دباره دست به اب سوال می پرسید !

M e i s a m
18-01-2014, 20:38
سوالی که کیشی جواب نداد این هست که با این همه که مادارا و خود اوبیتو میگن جفت چشم ها باید با هم کار کنن تا تکمیل باشن چرا اوبیتو نرفت چشمش رو از کاکاشی پس بگیره؟ این پلات توجتسوی اوبیتو داره منو از دورون میخوره :دی :n09:

kortol
19-01-2014, 23:44
خوب اونجا توی انیمه دیدیم که وقتی اوبیتو رسید کاکاشی هنوز قدرت داشت و با مرگ رین همون اتفاق مرگ عزیز و فعال شدن مانگیکو برای اوبیتو رخ داد و هم زمان هم چشم کاکاشی مانگیکو گرفت ولی تمام چاکرای کاکاشی رو خورد و پخش زمین شد..

کلا یه جوری نشون دادن که مانگیکو اوبیتو با هر دو چشم فعال شده و کاکاشی کلی زمان برده که توسنه بدون یه بدن و مغز اوچیهایی مانگیکو فعالش رو استفاده کنه و چاکراش تموم نشه یا مغزش ریست نکنه !!!!

من هنوز هم نفهمیدم اون جریان نیمه فعال مغز که نیدایمه به ساساکه درباره مانگیکو گفت چی بود تقریبا .. هر بود این بود که نیمه های چپ و راست مغز برای هر کدوم از چشم ها موقع مانگیکو زدن یه نوع حس نفرت امیخته با جنون ایجاد می کنن که نحوه دید و اون شخص تغییر می کنه این عمل برای اوچیها باز شدن درب جدیدی در جوتسوی چشمی بوده !!! کل اناتومی بدن زیر سوال رفت .............
البته شقه شدن سوناده و زنده بودنش و حتی کوچیوسه کردنش قبلا آناتومی رو با چالش کشیده بود ...

kortol
22-01-2014, 22:01
خوب مانگای جدید هم اومد .. کیشیموتو یادش افتاد یه حالی به ساندایمه بده و ساروتوبی خودی نشون داد !!!
لرد اوروچی هم مثل همیشه مارموز بازی ..
اخرش هم نوشت که هفته دیگه مانگا نداریم !! زرشک!

M e i s a m
23-01-2014, 01:39
و همچنین چشممون به جمال یکی از زتسوان (جمع مکسر زتسو :دی) روشن شد

به جای عجیبی رسید مانگا/ خبرهایی در راه است...

M e i s a m
07-02-2014, 02:01
دوستان مانگا جدید اومده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناروتو مرد :n02:
ساسکه مرد :n02:
مادارا ریکودو شد :n10:
یه فرد جدید هم به داستان اضافه شد همونی که قبلا رد پاش رو دیدیم البته هنوز معلوم نشد کی...

B3HZ@D
07-02-2014, 02:31
اون فرد داخل اون یکی زتسو به احتمال زیاد باید یاماتو باشه . اون کسی هم که اومده بالای سر ساسکه به احتمال بسیار زیاد کابوتوئه .

راستی هیچ توجه کردین که عصای مادارا ناقصه ؟!
عصای دانا یک حلقه کامل بود که شش تا حلقه کوچیک هم به اون وصل شده بود . ولی مال مادارا ... !!!

به شاخ های مادارا هم دقت کنین با هم کمی تفاوت دارن .
احتمالا حالت جینچوریکی جوبی مادارا هم ناقصه :n02:

پس باید منتظر جینچوریکی واقعی جوبی باشیم که اون ناروتوست

M e i s a m
07-02-2014, 21:05
تجربه ثابت کرده جیچوریکی کیوبیه نصفه از جینچوریکی کل بقیه بیجوها کنارهم قویتره :n02: روزگاره دیگه

فقط عجیبه چطور مادارا میناتو رو دید که جیچوریکیه ولی نرفت کیوبیشو بگیره؟ این یحتمل نقشه ی فوق هوشمندانه ی کیشیموتو هست برای دانا شدن ناروتو چون قبلا که دیدیم 9 تا بیجوها چاکراشونو به ناروتو رسوندن نصف کیوبی رو هم داشت فقط نفصه دیگش رو نداشت که اونم خدا میرسونه ولی اون همه چاکرا که دست مادارائه کجا و یه ذره چاکرا ناروتو کجا بعلاوه که قدرت چشمی هم نداره

اونی که امده بالای سر ساسکه شاید ایزونا باشه چون ناروتو ریکودو هم بشه بازم غبار چشم مادارا نیست

B3HZ@D
07-02-2014, 21:14
تجربه ثابت کرد که کیشی استعداد خرابکاری زیادی داره و میتونه به زیبایی هر چه تمام تر کل داستان رو خراب کنه .

ایزونا کجا بود ؟! :n02:

اون پا یکجورایی خاکی و کثیف بود که نشون میده این شخص قبلا توی جنگ بوده و فعالیت داشته . شلوارش هم که کوتاه بود و همین احتمال کابوتو بودن اونو زیاد میکنه .

کسی رو نداریم که مثل کابوتو لباس پوشیده باشه .

در کل ناروتو اول و آخرش قراره دانا بشه ... دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره ... دانا بشه و مادارا شکست بده بهتر از اینه که با راسنگان اونو کنار بزنه :n09:

Georges St-Pierre
08-02-2014, 00:57
من نفمیدم کارین چیکار کرد که اوروچیمارو گفت آخر سر فعالش کرد ... :n27:
یه تیکه هم شد فیلم مستهجن :n27:
اون جوتسویی که هاشیریما به ساسکه داد ربطی به اون آدمه که اومد رو سرش نداره ؟ :n27:
مادارا قبل اینکه
جینچوریکی بشه خوشتیپ تر بود :n27:

kortol
08-02-2014, 02:27
فعلا که هیچی معلوم نیست .. من که دیگه خودم رو با حدس زدن های الکی خسته نمی کنم !
اون رد پاها برای هر کی باشه فکر نکنم برای شخصی مثل کابوتو باشه .. اخه کابوتو اون وسط چی می خواد بکنه ؟ اون یه مهره سوخته بود !
بیشتر به نظر می اومد کفش های کاککاشی باشه .. داستان ای هفته هم در مورد کاکاشی هستش .. مادارا هم گفت میره دنبال چشم چپ ! فکر کنم منظورش جشم کاکاشی هستش که مانگیکو هم داره ! دقیق نمی دونم
ولی یه ربطی به این فیلر های انیمه و داستان مانگا همیشه وجود داشته .. حالا یا اوبیتو کامل می خوا بمیره یا کاکاشی این وسط می خواد بترکه !!!
..........................
جالب شد نصفه کیوبی رو میناتو توی خودش مهر کرد و توی جنگ هم احضارش مرد و بهم چاکرا قرض دادن .. حالا گارا داره جنازه ناروتو رو می بره خونه باباش که نصفه کیوبی رو بهش مهر کنن !! کی می خواد عملیات مهر کردن رو انجام بده ؟ اصلا نسفه کیوبی ناروتو رو قبول می کنه ؟ :n19:
.......................
ریده کیشیموتو .
من فقط دارم به این امید می بینم که تا 700 تا مانگا دیگه تموم بشه رسما !

M e i s a m
08-02-2014, 14:16
چشم کاکاشی رو میخواد چی کنه؟ خودش که بهترش رو داره
ولی درسته این قضیه تکنیک هاشیراما یه ربطی داره به اون یارو که امده بالا سر ساسکه

میگن نکنه ساسکه صاحب بدن هاشیراما شده؟ :دی

B3HZ@D
08-02-2014, 14:29
من نفمیدم کارین چیکار کرد که اوروچیمارو گفت آخر سر فعالش کرد ... :n27:
یه تیکه هم شد فیلم مستهجن :n27:

اونجا کارین زنجیرهای چاکرایی متعلق به خاندان ازوماکی رو فعال کرد .
مستهجن کجا بود برادر من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تنفس مصنوعی بود که خیلی ها در مواقع اضطراری انجامش میدن .

میگن نکنه ساسکه صاحب بدن هاشیراما شده؟ :n02:

فکر نکنم .
آخه چطور توی این مدت کم ساسکه و هاشیراما پیوند ژن رو انجام دادن ؟! یعنی اینقدر الکی و آسونه ؟! :n02:

kortol
20-02-2014, 00:42
مانگای امروز هم اومد ...
خداییش من یه جورایی نسبت به حرف های مادرا ، بهش حق میدم .. این چیز هایی که ما دیدیم مخصوصا ایرانی ها کاش این کار مادارا انجام میشد !
حرف هاش به اوبیتو یه جورایی برای من یکی قانع کننده بود .. الکی شعار زدگی ناروتو آرمان گرایی صلح و دوستی رو نداره حرفه هاش !

M e i s a m
20-02-2014, 02:25
درست نفهمیدم چی شد
هفته پیش که مادارا با اون همه علم و اطلاعات اومد 2 تا سلاح مخوف رو پرت کرد یه کنار و گفت who cares یعنی ناروتو که کیشیموتو حامیشه هم همچین کاری نمیکنه اخه یعنی مادارا اونقدر عقل نداره بیاد اینا رو بذاره یه گوشه ای برای روز مبادا؟! منتظر بودم که این هفته ببینم به وسیله همون 2 سلاح مادارا مهر بشه که الان دیدم ظاهرا قراره حماسه اوبیتو دوباره تکرار شه. البته کاندیدای رهبری کونوها یک عدد هم افزایش یافته بعد از ناروتو و ساسکه و کیبا و بقیه بروبچ حالا نوبت اوبیتو شده مثکه

ولی موافقم از لحاظ سخنرانی ناروتو که خودش نمیفهمه چی میگه اوبیتو غمناک حرف میزنه و اصلا ادم غصه دار میشه (این بشر اصلا خوشی تو زندگیش دیده؟) ولی مادارا چون حرفاش با زندگی واقعی هماهنگه کلا جملاتش سنگینه. جدای از اینها امیدوارم کیشی بتونه به اینهمه شعاری که چپونده تو مانگا جواب هم بده

اینم از انیمه هفته پیش
طرف هدفون گوششه
یعنی تا اون موقع تانک اختراع نشده؟ :دی

kortol
21-02-2014, 00:33
یعنی تا اون موقع تانک اختراع نشده؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینکه چیزی نیست .. اون موقع که ناروتو تازه به دهکده می خواست بر گرده یعنی سه سال و نیم قبل توی انیمه اون کونوهامارو و رفیق هاش دنبال گربه بودند بی سیم فوق خفن داشتن .. از اینها که روی گلو نصب میشه و خیلی خاصه .. توی فیلم های جنگی چریکی ( توییکی از فیلم های بروس ویلیس ) من دیدم !!
کانال تبادل اطلاعات و ویدئو کنفرانس دارن این رئیس های هر کشور و از تلویزیون هم خفن تره !!!
شخصیت های پین هم که یکیشون کلا بمب بود و از همه جاش بمب های خوشه ای در می اومد !!!
یعنی بمب اتم هم اینها داشته باشن باز باید با تایجوتسو برن جلو !!!

kortol
05-03-2014, 11:45
خوب میریم که داشته باشیم مانگای این هفته رو !! مبارزه "مار" با "مار" !!!
بالاخره یه حریف درست و حسابی برای اروچیمارو پیدا شد
فقط این چطور از ایزانامی ایتاچی خارج شد ؟

M e i s a m
05-03-2014, 15:22
اون رو که خود کابوتو گفت تذکیه نفس کرده و خودش رو پیدا کرده و الی اخر :دی فقط نفهمیدیم چطور اوبیتو دوباره عصای ریکودو بدست اورد؟ دیگه از در و دیوار داره ریکودو میباره

اول مانگا هم که یه عکس رنگی از ناروتوی ریکودو شده بود و اونطرف هم که کابوتو به ساسکه ژن هاشیراما تزریق کرد و میریم که 2 تا ریکودوی جدید هم داشته باشیم که سنجتسو بینهایت هم دارن tenten هم که داره کوزه ی ریکودوی اورجینال رو اماده میکنه و 2 قسمت بعد میاد مهر میکنه مادارا رو. این بود قصه ی ما

B3HZ@D
05-03-2014, 23:19
اون تصویر ناروتو که ساخته فن هاست و اعتباری بهش نیست هر چند که ناروتو در آخر ریکودو میشه ولی اون تصویر نمادین بود :n02:

اوبیتو از مادارا چاکرا کشید بیرون و با همون چاکرای بیحو تونست عصا درست کنه .

ساسکه که ریکودو نمیشه ... فقط به رینگان میرسه ولی ریکودو بیجوها درونش مهر شده بودن و ساسکه هم چاکرای بیجوجات رو نداره که بتونه ریکودو بشه . ساسکه به احتمالا به چشم هایی مثل ریکودو میرسه و ناروتو هم بدنی مثل ریکودو ولی چشمانی بدون رینگان .

احتمال جنگ کابوتو و اروچیمارو هم بعیده :n02:

kortol
06-03-2014, 11:52
احتمال جنگ کابوتو و اروچیمارو هم بعیده :n02:
اره وقتی کامل مانگا رو خوندم فهمیدم که این ایتاچی باز هم دست محکمی بر داستان داره ...
خدارو شکر کابوتو تاک جوتسو نخورد وگرنه دیگه باید تعطیل میکردن مانگارو !!!
حیفه گای بخوا بمیره .. خود مادرا هم گفت تا وقتی که از طوفان قرمز استفاده نکنی نمی تونی من رو شکست بدی !
تن تن هم احتمالا رفته دنبال اون باد بزنه که توی نبرد ازش استفاده کرد !
...............................
دقت کردید مانگا های قبلی ساکورا به ناروتو تنفس دهان به دهان داد !!! یعنی اخر علم و تکنولوژی و پزشکی رو نشون داد .. با دستش داشت از توی قفسه سینه قلب ناروتو رو ماساز قلبی می داد .. کف کردم !:n19::n08:
این میناتو الان چه نقشی داره ؟
.................................
جمله ای زیبا از لرد اروچیمارو :
اوه .. اونجارو .. تنها هوکاگه ای که من واقعا تحسینش می کنم ! هوکاگه دوم ! ( به عظمت این هوکاگه دوم باید از اینجا پی برد !)

Arrowtic
12-03-2014, 20:10
اونقدری که برای آینده گای نگرانم ، نگران ناروتو ساسکه نیستم : دی

M e i s a m
13-03-2014, 01:21
گای سنسی ریق رحمت رو سر کشیده :دی

من برای آینده مادارا نگرانم. کیشیموتو استارتو زده...

Arrowtic
13-03-2014, 14:14
اول مانگا هم که یه عکس رنگی از ناروتوی ریکودو شده بود و اونطرف هم که کابوتو به ساسکه ژن هاشیراما تزریق کرد و میریم که 2 تا ریکودوی جدید هم داشته باشیم که سنجتسو بینهایت هم دارن tenten هم که داره کوزه ی ریکودوی اورجینال رو اماده میکنه و 2 قسمت بعد میاد مهر میکنه مادارا رو. این بود قصه ی ما
مگه میشه هنوز مهرش کرد ؟
آخه دیگه ادوتنسه نیست که .

M e i s a m
14-03-2014, 01:22
ربطی نداره مگه ادم زنده مهر نمیشه؟ تازه اینجور که داستان داره سر هویت و شخصیت پیش میره معلومه که با کوزه و جاروی ریکودوی اصلی طرف خواهیم بود بخصوص وقتی که کابوتو برگشت و گفت خودم رو پیدا کردم یحتمل مادارا هم سر قبول نکردن خود واقعیش : دی از بین میره و بعد شاهد جنگ ساسکه ناروتو خواهیم بود

دوستان این که میگن مانگا شماره 700 تموم میشه راسته؟ یعنی چند ماهی بیشتر نداریم تا اخر داستان... در کل من دلم تنگ میشه برای مجموعه ناروتو...

black beetle
19-03-2014, 13:15
سلام به همگي . من اولين باره دارم اينجا نظرم رو مي نويسم . اول يه سوال داشتم كسي مي دونه اسمه سري سوم ناروتو چيه ؟چون من يه كليپ ديدم از سري سوم منتهي بدون اسم بود و ميگفتن پيش نمايش سري سوم ناروتو هستش. و الان ناروتو قدرت ايچيبي و هاچيبي رو كم داره . تو اونجايي كه با همه بيجوها مشت به مشت زد هاچيبي كه هنوز با بي بود و تو اون جمع نبود .ايچيبي هم كه نبود . الان خيلي ضايع وقتي اوبيتو با مادارا درگير شد بين اين همه بيجو تونست دقيقا قسمتي از ايچيبي و هاچيبي رو بگيره كه ناروتو نياز داره . يعني اونها رو ميده به ناروتو و تمام ؟!!!!

M e i s a m
19-03-2014, 19:53
سلام به همگي . من اولين باره دارم اينجا نظرم رو مي نويسم . اول يه سوال داشتم كسي مي دونه اسمه سري سوم ناروتو چيه ؟چون من يه كليپ ديدم از سري سوم منتهي بدون اسم بود و ميگفتن پيش نمايش سري سوم ناروتو هستش. و الان ناروتو قدرت ايچيبي و هاچيبي رو كم داره . تو اونجايي كه با همه بيجوها مشت به مشت زد هاچيبي كه هنوز با بي بود و تو اون جمع نبود .ايچيبي هم كه نبود . الان خيلي ضايع وقتي اوبيتو با مادارا درگير شد بين اين همه بيجو تونست دقيقا قسمتي از ايچيبي و هاچيبي رو بگيره كه ناروتو نياز داره . يعني اونها رو ميده به ناروتو و تمام ؟!!!!

ضمن اینکه اخوی عزیزمون ناروتو همه ی چاکرا های لازم برای ریکودو شدن رو داره. تو اون نشست سران 1+8 :دی که بیجوجات همه جمع بودن بهش چاکرا رسید فقط نصفه ی کیوبی که دست میناتو بود رو کم داشت که تو همین چپتر بهش رسید و دیگه میتونه ریکودو بعدی باشه

black beetle
19-03-2014, 21:21
دوباره اون قسمت رو نگاه كردم هاچيبي و ايچيبي بين بيجوها ( مجمع 1+8 :n02: ) نبودند . ناروتو بيجوهايي رو ملاقات كرد كه ميله چاكرا رو از بدنشون بيرون كشيده بود .

black beetle
27-03-2014, 09:07
اهههههههههههههههههه بالاخره چشممون به جمال ريكيدو هم روشن شد :n19:. عجب ابهتي داره . چشماش كه رينگان خاليه !!!!! فكر كردم
شارينگان هم قاطيشه . البته تو انيمه ديده بودم وقتي ابيتو داشت از گذشته و دانا توضيح ميداد چشماش رينگان بود ولي با اين همه عكسي كه از ريكيدو ديدم تو اينترنت و صحبت هاي اينجا رو خوندم فكر كرده بودم شارينگان هم بايد قاطيش باشه . حالا ناروتو دوباره يه شبه ره صدساله ميره:n02: راستي ايندرا هم همون ساسكه هست ديگه ؟!!!!!!

M e i s a m
27-03-2014, 12:16
ناروتو قسمت 670: پله پله تا ملاقات ریکودو
چاکرا از بین نمیرود بلکه از فردی به فرد دیگر منتقل میشود

چه وضعشه؟ همون ناروتو ریکودو میشد بهتر بود تا اینی که الان شد

ولی دقت کردید یه چیزی رو؟ عصای ریکودو نصفش عصای مادارا بود نصفش عصای اوبیتو یعنی نقصی تو عصای مادارا نبود چون اگر قرار بود نقصی باشه باید عصای اوبیتو خیلی داغون تر میبود. یه چیز دیگه هم اون علامت های ماه و خورشید بود که تو عصاها هم مشخصه و اوچیها ماه هست و سنجو شبیه به خورشید که باز تو نماد خاندانشون هم مشخصه

تو اون سران 8+1 هم آره هاچیبی نبود ولی اگر قرار بر چاکرا گرفتن باشه قبلا از 8دم چاکراشو حتما گرفته

black beetle
27-03-2014, 15:44
نه . اگه دقت بكني عصاي ريكودو دو سرش شكل داره ( يه سر نيم دايره و يه سر دايره كامل با 6 حلقه ) ولي عصاي ابيتو و مادارا هر كدوم يه سر عصاشون يكي از شكل ها رو داشت يعني هركدوم نصف عصا رو داشتن و عصاشون كامل نبود مال مادارا ( نيم دايره ) ماله ابيتو (دايره با 6 تا حلقه) سر ديگه عصاي مادارا و ابيتو چيزي نداشت . نميدونم ميشه اينجوري گفت كه هم ابيتو و هم مادارا نصف قدرت ريكودو رو بدست آوردن ( چون عصاشون نصفه بود ) :n13:

يه چيز ديگه صفحه آخر مانگا نشون ميده يه موجودي تقريبا شبيه كيوبي داره با سوسانو ميجنگه و اون گوي هاي سياه هم به عنوان سلاح تو دستاشه پس ديگه تقريبا معلوم شد ناروتو چجوري ميجنگه :n02:

M e i s a m
27-03-2014, 19:34
منم همون رو گفتم دیگه

والا سر این قضیه ی تکنیک ها قبلا بحث بود که با فلش بک های جنگ دره نهایی معلوم شد تکنیک نهایی هاشیراما که با سوسانوی نهایی مادارا روبرو شده اون ادمک هزار دست که شبیه به سوسانوی چوبی بود هستش و دیگه بعید میدونستم تکنیک بعدی هم وجود داشته باشه یعنی همیشه یه تعادلی بین سنجو اوچیها و بطور مثال بین ناروتو ساسکه بوده مثلا ناورتو کیوبی رو ازاد کرد ساسکه سوسانو کشید بعد کیوبی مود ناروتو تکمیل شد سوسانوی ساسکه سرپا شد بعدش هم که منتظر بودیم جفتشون ریکودو بشن ولی ظاهرا ناروتو قراره یک تکنیک دیگه بگیره

ولی یجورایی درست نیست ناروتو هم سوسانو بدست بیاره چون سنجو قدرت جسمی داره (یانگ) و اوچیها قدرت روحی (یینگ) و سوسانو چیه؟ چاکرایی که توسط المنت یینگ حالت انسان به خودش گرفته و وجود فیزیکی پیدا کرده و هیچ قومی این قدرت رو نداره چون المنت یینگ رو نداره ولی دیگه ناروتو سوسانو بکشه و ریکودو هم بشه فکر کنم دیگه خود ریکودو بیاد جلوش لنگ بندازه :n02:

black beetle
27-03-2014, 23:38
آقا من يه سوال فني دارم :n13: ادوتنسه مگه افراد مرده رو زنده نميكنه اون هم به وسيله بدن يه نفر بدبخت زنده ؟ حالا كسي كه مرده وقتي زنده شد همون جور زنده ميشه كه مرده بوده . مثلا بانو چيهو وقتي ادو شد تو جنگ ، با همون سن و سالي ادو شد كه مرده بود يهو بانو چيهوي 25 ساله نشد . يا كساي ديگه ... پس چرا ؟ چرااااااااااااااااااااااا ؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا؟ مادارا كه وقتي به ديار باقي شتافت پير بود . چرا وقتي به وسيله كابوتو ادو شد جوون بود ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دقيقا مثل زماني كه با هاشي جنگيده بود . اون موقع كه نمرده بود . چرا؟ چراااااااااااااااااااااا؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا؟ جيگر درونم عصباني شده از دست كيشي :n02:

black beetle
28-03-2014, 11:57
ولی یجورایی درست نیست ناروتو هم سوسانو بدست بیاره چون سنجو قدرت جسمی داره (یانگ) و اوچیها قدرت روحی (یینگ) و سوسانو چیه؟ چاکرایی که توسط المنت یینگ حالت انسان به خودش گرفته و وجود فیزیکی پیدا کرده و هیچ قومی این قدرت رو نداره چون المنت یینگ رو نداره ولی دیگه ناروتو سوسانو بکشه و ریکودو هم بشه فکر کنم دیگه خود ریکودو بیاد جلوش لنگ بندازه :n02:

فكر نكنم ناروتو بتونه سوسانو فعال كنه چون به قول خودت سوسانو قدرت چشمي ميخواد . اون موجود يه جورايي شبيه كيوبي بود . اگه كيشي كيشيه ناروتو از ريكودو هم جلو ميزنه :n02: البته خب حقم داره شخصيت اول داستانه ، اصلا اسمه داستان ناروتوئه:n02:

M e i s a m
28-03-2014, 13:25
آقا من يه سوال فني دارم :n13: ادوتنسه مگه افراد مرده رو زنده نميكنه اون هم به وسيله بدن يه نفر بدبخت زنده ؟ حالا كسي كه مرده وقتي زنده شد همون جور زنده ميشه كه مرده بوده . مثلا بانو چيهو وقتي ادو شد تو جنگ ، با همون سن و سالي ادو شد كه مرده بود يهو بانو چيهوي 25 ساله نشد . يا كساي ديگه ... پس چرا ؟ چرااااااااااااااااااااااا ؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا؟ مادارا كه وقتي به ديار باقي شتافت پير بود . چرا وقتي به وسيله كابوتو ادو شد جوون بود ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دقيقا مثل زماني كه با هاشي جنگيده بود . اون موقع كه نمرده بود . چرا؟ چراااااااااااااااااااااا؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا؟ جيگر درونم عصباني شده از دست كيشي :n02:

ادوتنسه افراد رو در اوج برمیگردونه و قدرت این تکنیک به همینه

نگفتم که ناروتو سوسانو بکشه منظورم همون چیزی بود که با سوسانو مو نمیزد و جد بزرگ هاشیراما توش بود و قدرت چشمی و المنت و هیچی هم نمیخواست :n02: وقتی همچین چیزی داشته باشی دیگه سوسانو کیلو چند!

black beetle
29-03-2014, 17:16
آقا سوال من رو جواب ندادين . ناروتو سري سوم داره يا نه ؟ :n13: من چند تا كليپ ديدم Naruto Hakitori و Naruto Akkipuden كدوم به كدومه ؟ دوست دارم ادامه داشته باشه:n19::n20:

M e i s a m
30-03-2014, 00:01
سری اول که Naruto بود سری دوم که الان در حال پخش هست naruto shippuuden هست و طبق شنیده ها ناروتو ادامه نداره و کمتر از یک سال تا پایانش مونده اصلا مگه چیزی هم میمونه که بخواد ادامه پیدا کنه؟ یه سیر داستانی داره که تموم میشه و نویسنده ش هم خیلی راحت میره یه مانگا دیگه رو شروع میکنه :n01:

black beetle
30-03-2014, 09:19
تو خيلي از سايت ها درباره سري سوم ناروتو صحبت ميكنن اكثرا معتقد هستن سري سوم هم بايد داشته باشه :40:. بعضي ها ميگفتن خود كيشي هم درباره سري سوم صحبت كرده و اينكه يه جا خوندم يكي گفته بود تا شيپودن تموم بشه پشت بندش سري آكيپودن مياد اون هم از كيشي نقل قول كرده بود :n19:. به نظر من احتمال اينكه سري سوم داشته باشه زياده چون فكر كنم با پايان جنگ چند تا چپتر بره و شيپودن رو تموم كنه .دلايل من . 1. سوناده كه تو اين جنگ بمير نيست :sq_19: اگه قرار بود بميره تا حالا مرده بود تا اون نميره ناروتو هوكاگه نميشه .2 . از اول داستان هي گفتن ساسكه با ناروتو يه جنگ حسابي در پيش دارن :n25: حالا احتمالا بر سر مقام هوكاگه هستش . 3. با اين وضعيت بايد تكليف ساكورا و هيناتا هم بعد از جنگ مشخص بشه :36: . 4. خيلي ها حتي عكس بچه ناروتو رو هم گذاشتن كه پسر ناروتو و هيناتا هستش تازه براش همه چي رو هم مشخص كرده بودند كه المنتاش آب و باده تو 14 سالگي جونين ميشه و يينگ و يانگ رو با هم داره اسمش هم اگه اشتباه نكنم هيراكو بود و چشماش ياكوگان بود :31:. 5 . كلا كيشي اين همه براي هر چيز اين داستان مياد شفاف سازي و شخصيت پردازي ميكنه و به هر جايي ميرسه روش كلي كار ميكنه فكر نكنم مرگ سوناده و جنگ بين ناروتو و ساسكه و هو كاگه شدن ناروتو رو همه رو بياد سريع جمع كنه قال قضيه رو بكنه . 6 . دليل ديگه چون شيپودن خيلي زياد شده فكر كنم با پايان جنگ و چندتا چپتر بعدش تمومش كنه . 7 . تازه وقتي ناروتو هوكاگه بشه ( كه بايد بشه چون از اول همش صحبت سر هوكاگه شدن ناروتو بوده ) بايد چند تا چشمه از هنرهاش رو هم اون موقع ببينيم نميشه كه تا هوكاگه شد كيشي داستان رو تموم كنه . 8 . در پايان صحبتم ، اگه ادامه نداشته باشه به نظر شما اين كار كيشي آيا كار خوبيست ؟ :n02: اون موقع من ميدونم و كيشي :n24: تازه نبايد تموم بشه مگه شهر هرته . نمي خوام تموم بشه :n28:

M e i s a m
31-03-2014, 01:03
خب همه اینها رو تو همین سری که داره مینویسه جا میده :دی

البته اینها همه در مورد انیمه هست وگرنه مانگا اصلا شیپوردن و کیپودن و... نداره و چیزی که کیشی مینویسه مانگا هست ;)

black beetle
04-04-2014, 00:26
ديدي گفتم ناروتو ايچيبي و هاچيبي رو كم داره و ابيتو خيلي ضايع همون دوتا رو از مادارا گرفت . :n02: يه سوال فني من يه تيكه رو خوب نفهميدم :n13: ساسكه چه جوري يهو اونجا تو روياي ناروتو ظاهر شد :mellow: بعدش هم انگار نه انگار كه دانا رو ديده اصلا ككش هم نگزيد و سريع آماده دريافت قدرت جديد شد :sq_11:

Arrowtic
04-04-2014, 08:12
فکر کنم در طول مدتی که با ناروتو حرف می زده ، تو فکر ساسکه با اونم حرف می زده .

M e i s a m
04-04-2014, 14:22
سبک ناروتو 75% واقعی بود 25% فانتزی با حدود خاص ولی اینقذر داستان کلیشه ای شده الان که باید گفت کلا تخیلی شده اخه تناسخ رو کجای دلمون بذاریم؟ چقدر الکی 2 تا بچه دارن تبدیل میشن به ریکودو

یادش بخیر هاشیراما و مادارا رو میدیدیم چقدر ذوق میکردیم اصلا ابهتشون ادم رو میگرفت حالا یه ناروتو که بلوغ نرسیده میخواد از همشون بزنه بالاتر

این گای هم که هی قراره تکنیک بزنه جواب نداد برسه سراغ بعدی انگار که اصلا مردن هم نداره سر دروازه هفتم یه تکنیک زد پخش زمین شد الان... :n09:

B3HZ@D
04-04-2014, 14:34
کدوم سبک و واقعی بودن ؟!
ناروتو از موقعی که استارت خود تخیلی بوده تا الان . در ضمن تناسخ و این موارد مربوط به فرهنگ بودایی - هندوگرایی و ... میشه که بارها کیشی از این باورها و سمبل های مرتبط با اون در داستان استفاده کرده .

در اصل کل داستان روی باورها و ایدئولوژی های کیشی بنا شده و اثر اون باورها رو بارها در داستان شاهد بود .

ناروتو هم که شخصیت اصلی داستانه و رسیدن به قدرت بالاتر به هیچ وجه دور از انتظار نبوده . مخصوصا این که مانگا شونن هست .

البته باید دید ناروتو و ساسکه به چه قدرتی میرسن و آیا قراره قدرتی در حد ریکودو داشته باشن یا این که قدرتی بدست میارن که در کنار همدیگه به نوعی مکمل همدیگه باشن !
مثل چیزی که در کتیبه اوچیها عنوان شده و یانگ و یین در کنار هم میتونن قدرتی بسیار زیاد و صلح رو بوجود بیارن .

به نظر من ریکودو نمیشن ولی یکی دو قدرت جدید کسب میکنن.

black beetle
04-04-2014, 18:53
به قول ميثم اين گاي نميخواد دست بكشه !!!! مثلا آخرين دروازه رو باز كرده ، ديگه هي پشت هم داره فن رو ميكنه حالا خوبه فقط تايجوتسو بلده . اگه يادتون باشه ( رجوع بشه به قسمت 49 ناروتو سري يك انيمه دقيقه 18 صحبت كاكاشي با گاي و ساكورا در مبارزه لي و گارا ) كاكاشي براي توضيح 8 دروازه به ساكورا گفت : اگه هر هشت دروازه باز بشه قدرتي حتي بيشتر از يه هوكاگه بوجود مياد ولي بعدش شخص ميميره . بعد از اون دقيقا يادم نيست كجا بود تو سري دوم انيمه ( شيپودن ) بيشترش كردن گفتن 8 دروازه باز بشه قدرتي بالاتر از همه كاگه ها بدست مياد . حالا هم كه قدرتي شده مثل ريكودو . خب چه كاريه يهو همين گاي بشه ريكودو . اين همه مسخره بازي براي چيه آخه :angry:. كيشي هم ديگه شورش رو دراورده با اين 8 دروازه :n21: بسه ديگه بابا . اين جور كه گاي داره پيش ميره جيرايا سنسي ، ابيتو ، ايتاچي ، اروچيمارو ، هوكاگه 12345 و بقيه كاگه ها ، كل گروه آكاتسكي ، تمام جينچوريكي ها ( از يه دم بگير تا كوروما ) كل جونين هاي تمام دهكده هاي نينجايي و ..... همه بايد جلوي گاي لنگ بندازن . همه رو كرده داخل جيبش . 8 تا دروازه باز كرده ديگه كل كائنات رو نياورده پايين كه !!!!!!! الان مامان ريكودو هم بياد در مقابل گاي كم مياره :n02:

M e i s a m
04-04-2014, 23:56
بهزاد جان حرف زدن ناروتو با حریفاش تو تخیل فرق نداره با تکنیک زدن های اوایل ناروتو؟ منظور من اینه که کیشیموتو باید حدودی رو رعایت میکرد نه اینکه هرچی عشقش کشید بیاره تو مانگا. از یه حدی به بعد دیگه مسخره میشه مثل همین قضیه دروازه 8 گای خب قبول کردیم قوی شده ولی به قول دوستمون مامانــ ریکودو هم بیاد گای میزنتش :دی

kortol
06-04-2014, 14:46
این مادر ریکودو چقدر ترسناکه !!!
یعنی وقتی دوباره مادر رو نشون دادو صحبت های ریکودو رو خوندم درم وردش ناخود اگاه یاد حرف های شیکامارو افتادم !!!
" زن ها و مادر ها موجودات ترسناکی هستند ! "
تمومش کنه بره دیگه .. خسته شدیم .. از بس تو این 6 ماه داستان گدشته خوندیم و حقایق برامون آشکار شده به هر چی باور داشتیم شک کردمی. .. دیگه کم مونده کیشیموتو دست به دامن عقاید و مذهب های دیگه بشه ! همون میوه و درخت و مادری که همه چیز رو به گند کشیده کافیه !! حالا همهبچه هاش اون مادر باید تاوان کاری رو بدن که اون با نفهمی شروع کرد !!!
( اصلا انگار که نه انگار همه ما داریم تاوان کاری رو می دیم که حوا شروع کرد ! )
من چرا اینقدر اعصابم خورده ؟ :n13:

M e i s a m
06-04-2014, 20:17
چه جالب گفتی کورتول جان اگر مادر ریکودو حوا باشه بقیه قسمت های داستان هم حقیقت در میاد مثل خوردن میوه و اغاز همه ماجراها و 2 تا پسرهای مامان ریکودو :n09:

black beetle
07-04-2014, 13:54
من هم يه چيز جالب كشف كردم كه احتمال زياد اسامي پسران ريكودو از اونها گرفته شده . اگر ريكودو رو خدا فرض كنيم و پسرهاش رو هم ميگيريم پسران خدا و اونها هم يه جوري خدا مي شدند . اسامي اونها تو مانگا هست ( ايندرا و آشورا ) در كتاب ايران در زمان ساسانيان نوشته كريستين سن نوشته شده كه : در ايران باستان قبل از اينكه دو تيره هندوها و ايراني ها از هم جدا شوند خداياني وجود داشت كه دو دسته بوده اند يك دسته ديوها كه در راس اونها خداي جنگجويي بود به نام اينديرا و دسته ديگر كه مظهر خوبي بودند آسوراها نام داشتند كه بزرگ آنها ميتره نام داشت . برام خيلي جالب بود كه اساميه پسران ريكودو تقريبا شبيه همين ها است و دقيقا مظهر خوبي و بدي به همين شكل تقسيم شده و يا اين مطلب از ایندرا:
شاه خدایان، خدای آسمان ایندرا از بزرگترین خدایان هندی است. (ایلیاده، 214 )
بزرگترين خدا در اعتقادات ودا (آريايي ها) آسورا نام داشت ( آشورا = ناروتو :n02: ) آسورا همان اهور = اهورا

دو آفریدگار به نام اهورا ( اهورا = آسورا ) و ديو نیز وجود داشتند که برادر بودند و جایگاهشان بر فراز آسمان بود. اهورا خدای اداره کنندهٔ امور کلی جهان در روز بود و ذاتش در خورشید تجلی می یافت و دیو خدای اداره کنندهٔ جهان در شب بود و ذاتش در ماه و ستارگان تجلی می‌یافت و ايندرا بزرگترين خداي دئوا ( ديو )

اگر به ناروتو شيپودن نگاه كنين جايي كه ناروتو داشت رو عنصر طبيعتش كار ميكرد تا به اون مسلط بشه اوايل كه چيزي نميدونست و كاكاشي و ياماتو ميخواستن بهش درباره طبيعت بگن چيزي گفتن درباره نيروي تاريكي و روشنايي كه فكر كنم برميگرده به آشورا كه خداي روشني بود و ايندرا كه خداي تاريكي هستش

اينجا هم دقيقا كپي برداري شده از همين ، ايندرا نشانه شر و بدي شده و تاريكي كه نوادگانش هم ( مادارا ) راهش رو دنبال كردن و آشورا شده نماد خوبي و روشني ( هوكاگه اول حالا هم ناروتو )
ناروتو شده يه مانگاي ديني ، مذهبي . ناروتو براي خودش خدايي بوده ما خبر نداشتيم :n02: يه نگاه بندازيم تو اديان گذشتمون خدا به نام ناروتو نداشتيم :n02:

B3HZ@D
08-04-2014, 19:43
بله این تفکرات و عقاید با هم ترکیب شدن .
دلیلش هم اینه که پیش از تولد بودا خیلی از ایرانی های زرتشتی به هند مهاجرت میکنن وتفکرات زرتشتی اونجا هم یک سری معتقد پیدا میکنه .
بعد از تولد بودا هم تفکرات ایرانی با تفکرات و باورهایی که بعده ها بودا منتشر میکنه ترکیب میشه و این چیزی میشه که می بینیم .

کلا بحث درباره این جور مسائل و شباهتهاشون خیلی مفصله که البته این جا نمیشه به اون پرداخت :n02:

E.N.A.Y.A.T
21-04-2014, 20:06
درود

باو این ناروتو هم خیلی خز شده![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طبق گفته ها و شنیده ها(!!!) مثل اینکه قرار تا May هم تو فیلر باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
مردم چه گناهی کردن آخه؟ چرا مسئولین رسیدگی نمیکنن؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشاالله هرچه زودتر داستان اصلی سربگیره تا شاهد افزایش روز افزون بحث در این تاپیک باشیم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
24-04-2014, 20:02
این تاپیک توش درباره مانگا بیشتر حرف زده میشه ، دلیل فعال نبودنش اینه که مانگا شده یکی از مزخرف ترین هایی که به شخصه تو کل عمرم خوندم .

E.K.H
25-04-2014, 00:49
یه خبر خوش
فقط یه قسمت دیگه فیلره بعدش میشه اصلی(یعنی قسمت 362)
البته انگار هفته دیگه انیمه پخش نمیشه مانگا هم همینطور یکی از 4 هفته تعطیلی ژاپنه

M e i s a m
25-04-2014, 13:15
این تاپیک توش درباره مانگا بیشتر حرف زده میشه ، دلیل فعال نبودنش اینه که مانگا شده یکی از مزخرف ترین هایی که به شخصه تو کل عمرم خوندم .

بلخره همه که نمیشن جورج مارتین یکی هم میشه کیشیموتو که چندین سال ملتو سرکار بذاره

مانگا این هفته هم اومده. کلا دیگه از دست رفته مانگا احساس میکنم الکی داره کش پیدا میکنه

black beetle
18-05-2014, 20:45
سلام برو بچ . من دوباره اومدم . خوش اومدم :n02:
چه خبره مانگا ؟!!!!!!!!!!!!! كيشي چي ميكنه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يه سوال فني . اگه يادتون باشه اوايل ناروتو كه يه سري نبرد صورت مي گرفت مثلا ( كاكاشي با زابوزا ) يا ( ناروتو و ساسكه با هاكو ) آخر فن ها اين بود كه كاكاشي رايكيري بزنه يا هاكو يخ درست كنه . ناروتو بدل بزنه با راسنگان و....... يعني هر نينجايي ميتونست آخرش مساحتي مثلا به اندازه زمين واليبال رو بتركونه . يا مبارزه ها يي كه تو امتحان چونين دور دوم بود و....... ته مبارزه هم مبارزه هوكاگه با اوروچي بود . بابا اين ها نينجا هستن گودزيلا نيستن كه !!!!!!!!!!!!!! اون گودزيلاشم با اون ابهت يه آتيش ميزد يا يه دست مينداخت كلهم اجمعين يه ساختمون مي ريخت رو سر ملت ، اينا ديگه شورش رو درآوردن زمين و زمان رو دارن بهم ميدوزن يه فن ميزنه انگار بمب اتم خورده تو هيروشيما و ناكازاكي !!!!!!!!!! بابا كيشي اينا آدمن . ياد انيمه بليچ افتادم مبارزه آخر ايچيكو با آيزن تازه اونجا هم آخرش يه كوه مي رفت هوا نه بيشتر . كيشي رو جو گرفته اساسي . الان يهو چرا از اون حالت شده اين حالت ؟ الان يه نينجا يه تنه ميتونه يه شهر رو ويرون كنه . يعني الان يكي بخواد با ناروتو و ساسكه در بيوفته .......... كاگه ها جلو ناروتو و ساسكه الان مثل سوسك ميمونن چه برسه بقيه . الان يكي از اين دوتا به تنهايي ميتونه كل ارتش متحد رو با خاك يكي كنه

Arrowtic
28-05-2014, 13:29
چپتر امروز خیلی خوب بود به نظرم . بالاخره یه حرکت غیر کلیشه و غیر هندی دیدیم . حال کردم باهاش شدید .

B3HZ@D
28-05-2014, 13:48
دقیقا سوپرایز خیلی خوب و بجایی بود . توی این مدت همه چیز رو میشد از قبل حدس زد که به کجا میرسه .
ولی مانگای امروز رگه هایی از امید رو نشون داد :n02:

kortol
28-05-2014, 22:21
حالا سوال اساسی اینه که همین جوریش مادارا رو نمی شد کنترل کرد و حریفش شد ..... حالا کی می خواد جلوی این مادر فولاد زره ( مادر امت شینوبی !) رو بگیره ؟
یه سوال توی مانگای قبلی یاماتو از یه جای درخت خارج شد ؟؟ چی شد دقیقا ؟
چرا این ادو تنسی ها رو نمیشه سوکیومی زد ؟

B3HZ@D
29-05-2014, 04:13
باماتو از توی spiral zetsu خارج شد و توی درخت نبود . spiral zetsu یا همون زتسوی مارپیچی یاماتو رو در اختیار گرفته بود و از بدنش برای جنگ استفاده میکرد .
البته بدن یاماتو درون زتسو بود ... بعد از اجرای سوکیومی یاماتو هم مثل بقیه تحت تاثیر گنجتسو قرار گرفت و زتسو هم دیگه کاری با اون نداشت و رهاش کرد .

به احتمال زیاد موگن سوکیومی فقط بر روی افراد زنده تاثیر میذاره و از اونجایی که کاگه ها مال این دنیا نبودن و از دنیای مردگان و چاکرای غیر واقعی و یک جورایی غیر طبیعی داشتن برای همین تحت تاثیر گنجتسو قرار نگرفتن .

M e i s a m
29-05-2014, 11:31
کاگویا زنده شد؟! حرکت خوبی بود ولی زیادی امیدوار نشید من شرط میبندم کاگویا تاک نوجتسو میخوره :n10:

black beetle
29-05-2014, 20:25
كاگويا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n19:

kortol
04-06-2014, 13:19
یکی من رو روشن کنه ..
این اسم ها دقیقا کیا بودن ؟
کاگایا یه جا میشه این دوتا :
هوگومورو و هامورا ( تقریبا !) هستند ؟! نه اونا ایندورا و آشورا هستند ..
من از قبلی ها زیاد یادم نمونده ولی اون اقا دانا درباره ایندورا و اشورا یه چیز هایی گفت ولی اسم این دوتای اول رو یادم نمیاد شنیده باشم !!؟!؟ کسی اطلاعات کاملی از این چهار نفر داره ؟

M e i s a m
05-06-2014, 20:50
هامورا و هوگومورو که دیگه معلومه بچه های کاگویا هستن که بعدشم مشخص شد هوگومورو همون دانای خودمونه

البته معلوم نشد این بانوی اعظم از کجا اومده و چرا بیاکوگان داره و شوهرش کی بوده (خالی خالی که نمیشه : دی) و سرنوشت اون یکی پسرش که دانا نبوده چی میشه و..

ولی از جناب کیشیموتو این انتظار رو نداشتم که به جای سیستم کلاسیکش بیاد و یه حرکت جدید بزنه! کاگویا اومد گفت جنگه بسه من مادر نیچر هستم و میخوام محوتون کنم! هر موردی بود میشد بگی ناروتو یه راسنگانی تقدیمش میکنه ولی این رو دیگه من نمیدونم میخواد چی کنه

kortol
05-06-2014, 23:33
الان چی به چی می خواد بشه ..
مادارا نابود شد ؟؟
چی شد ؟؟
این زتسوی سیاه در واقع همون کاگایا بوده یا نه دست نشانده ایشون بوده !!!؟؟

چقدر بهم ریخته شده .. من سرسری خوندم مانگاها ی هفته های اخیر رو !!!
.........
ولی این رو فهمیدم که زتسو های سفید در واقع همون ملت قدیمی بودن که با تغییرات چاکراشون اینجوری شدن ! سره ملت جدید هم می خواد همین بلا بیاد !
کاش داستان مادارا با اینفینیت سوکیومی تموم میشد و بعدش نشون می داد که تمام دنیا داره روی کره زمین به راحتی زندگی می کنه بدون هیچ نینجاییو همه هم خوشحالند و اون وسط هم برای خالی نبودن عرضه یه جنگ الکی میشه ! یعنی در واقع همین دنیای خودمون رو نشون می داد که یه توهم و گنجوتسویی بیش نیست !!! اینجوری میشد مانگا رو به دنیای امروز هم ربط داد ! بعدشم هم نارتو بشه ناجی و از این حرف ها !! گرچه فکر نکنم تو مخیله اونها از اینچیز ها بگنجه !!!

B3HZ@D
06-06-2014, 13:29
برادر مادارا منفجر شد و بجای ایشون کاگویا شرفیاب شده .
اونجایی که مادارا شینجو {درخت} رو جذب میکنه و کاگویا رو در ذهنش نمایش میده و مادارا میگه حالا یکی شدیم به احتمال زیاد پروژه کنترل روی زتسوی سیاه توسط کاگویا شروع شده .
یعنی مادارا با جذب شینجو یک پل ارتباطی بین کاگویا و زتسو سیاه ایجاد کرده و همین باعث کنترل کاگویا روی زتسو بوده .

البته این حدس و گمانه ... ولی از اونجایی که زتسوی سیاه جذب کاگویا شد و اون صحبت ها رو به مادارا گفت یک کم مشکوک میزنه ... ممکنه از همون اول هم زتسوی سیاه جنسش ناجور بوده :n02:

زتسوی سفید یا ارتش اوبیتو در اصل از ژن هاشیراما و توسط گدومازو ایجاد شدن و ربطی به انسان ها ندارن .
ولی این افرادی که تحت موگن سوکیومی قرار گرفتن به مرور زمان و کم کم به زتسوی سفید تبدیل میشن . کلا دو مقوله جدا از هم به حساب میان .

اگه مانگای سنین بوده پتانسیل پایان خیلی بهتری داشت ... ولی حیف :n02:

M e i s a m
06-06-2014, 21:49
کار به کیفیت مانگای ناروتو ندارم ولی اگر تموم بشه دیگه ناروتویی نداریم که راسنگان بزنه یا ساسکه ای که کول بازی در بیاره یا ایتاچی ای که روحمون رو شاد کنه دیگه... یاد اخرای دبیرستان افتادم..!

جناب مادارا دیگه به جایی رسیده بود که واقعا کسی حریفش نمیشد و اگر ناروتو و ساسکه یجوری کلکش رو میکندن خیلی ضایع میشد! باید صبر کنیم و ببینیم هدف واقعی این کاگویا چیه چون اصلا جنگ با کاگویا معنی نداره!

اگر مادارا از بین میرفت میگفتیم یه جنگی هم بین ناروتو ساسکه میشه و یکی میشه هوکاگه و قوانین ریستور میشن و دنیا به خوبی خوشی میرسه ولی کیشیموتو تو این 2 تا مانگای اخر زهر خودش رو ریخت :دی

B3HZ@D
08-06-2014, 04:40
اونجایی که هوگورامو به ناروتو گفت که بخاطر گناهان مادرمون با جیوبی مجبور به مبارزه شدیم مشخص بود که باید در ادامه منتظر ورود کاگویا باشیم .
من همون موقع گفتم جیوبی یا شینجو در اصل همون مادر هوگورامو بوده که به این شکل در اومده.

وقتی هم که شینجو با مادارا صحبت کرد و گفت من ور جذب کن مهر تائیدی شد بر ادعای بنده .

در مورد مادارا و مبارزه با اون هم بگم که ما هنوز پتانسیل واقعی و نهایت قدرتی که هوگورامو به ناروتو و ساسکه داده خبر نداریم . شاید جوتسویی ترکیبی یا قدرت های دیگه ای در آینده پدیدار بشه .
چون که این قدرت رو تازه جذب کردن و اگاهی کامل هم از تواناییهاش ندارن .

به هر حال حضور کاگویا با قدرتی چندین برابر مادارا خیلی خیلی جالب تر شد . فقط به وسعت جوتسویی که در صفحه آخر مانگا زده یک نگاه بندازین تا قدرتش دستتون بیاد .
در کا حضور این چنینی کاگویا سوپرایز خیلی خوبی بود . مادارا خیلی تکراری شده بود :n02:

kortol
23-06-2014, 11:46
اخ اخ اون تیکه ای کاگایا گردن دوتاشون رو گرفته بود و گفت ازتون متنفرم ، گفتم الان مثل مانتین تو " گیم آوو ترونز " می زنه کله شون رو می پکونه به هم !!!
این زتسوی سیاه هم معماش حل شد .. فقط یه سوال فنی .. شوهر کاگایا کی هستش ؟ یعنی این سومی همین جور ی خالی خالی به وجود اومده ؟

black beetle
25-06-2014, 12:50
جالب شده دوباره :n19:. من فكر كنم مثل حضرت عيسي متولد شدن خخخخ :n02:. راستي نگين كه با اون دوتا شئ كه ماله هوگوراما بود و مادارا انداختشون دور اون كوزه ( بشكه ) و كدو بود فكر كنم نميدونم همون ابزار داناي شش طريقت :n27:. نگو كه كاگويا رو با اون شكست ميدن :n04:كه ديگه خيلي بي مزه ميشه:n21:

kortol
25-06-2014, 12:51
مانگا امروز هم اومد ..
یعنی چه فکر کرد نارتو و اون تکنیک رو زد !!
12 ساله نارتو بیش از یه راسنگان یاد نگرفته !!!
گفتیم شاید الان وقتشه ولی وقتی تکنیک رو زد من هم مثل کاگایا جا خوردم ..
چی فرض کرده کیشیموتو مارو ؟

black beetle
25-06-2014, 12:55
آخ گل گفتي اگه از من بخوان كه اصلا دوست ندارم تموم بشه:n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28 ::37::37::37::37::37:
نارروووووووووووووووووووتت تتتتووووووووووو تموم نشه

M e i s a m
25-06-2014, 13:08
جالب شده دوباره :n19:. من فكر كنم مثل حضرت عيسي متولد شدن خخخخ :n02:. راستي نگين كه با اون دوتا شئ كه ماله هوگوراما بود و مادارا انداختشون دور اون كوزه ( بشكه ) و كدو بود فكر كنم نميدونم همون ابزار داناي شش طريقت :n27:. نگو كه كاگويا رو با اون شكست ميدن :n04:كه ديگه خيلي بي مزه ميشه:n21:
من میترسیدم اونو پرت کنن سر مادارا ولی خدایی الان اگه ساسکه حرکت جدید نزنه ناروتو میخواد چی کنه؟ لکچر گفتن دیگه فایده نداره اینجا

مانگا امروز هم اومد ..
یعنی چه فکر کرد نارتو و اون تکنیک رو زد !!
12 ساله نارتو بیش از یه راسنگان یاد نگرفته !!!
گفتیم شاید الان وقتشه ولی وقتی تکنیک رو زد من هم مثل کاگایا جا خوردم ..
چی فرض کرده کیشیموتو مارو ؟
اونجا که جیرایا رو نشون داد فکر کردم واقعا یه حرکت خفنیه و یه سورپرایز چند ساله ست ولی بیا که کیشی با خودش ترک زمین کرده اصلا...

black beetle
25-06-2014, 13:09
مانگاي 682 اومد :n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08: :n08::n08::n08:كاگويا از بي شوهري عذاب كشيده بود خخخخخخخخخخ با ---- jutsu :n04::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:خي ي خنديدم . اين كيشي هم عالمي داره براي خودش :n08:ولي عجب وحشي هستش اين كاگويا خيلي اسبه

black beetle
25-06-2014, 13:12
ولي از طرز فكر كيشي خوشم اومد :n08::n08::n08:harem no jutsu :n02:

black beetle
25-06-2014, 13:18
من میترسیدم اونو پرت کنن سر مادارا ولی خدایی الان اگه ساسکه حرکت جدید نزنه ناروتو میخواد چی کنه؟ لکچر گفتن دیگه فایده نداره اینجا

اونجا که جیرایا رو نشون داد فکر کردم واقعا یه حرکت خفنیه و یه سورپرایز چند ساله ست ولی بیا که کیشی با خودش ترک زمین کرده اصلا...

ولي از طرز فكر كيشي خوشم اومد :n08::n08::n08:harem no jutsu :n02:

aliiagh
06-07-2014, 23:28
دوستان عزیز و دوستداران ناروتو. بنده جدیدا به یه نکته خیلی ظریف در داستان ناروتو پی بردم. اون هم اینه که این فیلرهای ناروتو داره عصابمو خورد میکنه. دیگه داره حالم از ناروتو به هم میخوره با این فیلرهاش. دیگه داره خسته کنند میشه.

E.K.H
07-07-2014, 19:56
عزیزم داستان هاشیراما و مادارا فیلر نیست جزو داستان اصلی حساب میشه و توی مانگا هم هست

kortol
07-07-2014, 22:22
دوستان عزیز و دوستداران ناروتو. بنده جدیدا به یه نکته خیلی ظریف در داستان ناروتو پی بردم. اون هم اینه که این فیلرهای ناروتو داره عصابمو خورد میکنه. دیگه داره حالم از ناروتو به هم میخوره با این فیلرهاش. دیگه داره خسته کنند میشه.
کجای انیمه هستی مگه .. انیمه که فیلر نیست الان .. داستان هاشیراما و مادارا جزو اصلی داستان هستش که خود هاشیراما داره برای ساسکه تعریف میک نه ..
کاش یه کم اب و رنگ داستان رو تو این بخش بیشتر می کردن .. خیلی دارن سریع میرن .. مثلا یکی از بخش های مهم داستان هستش که قراره بازگو بشه !!!

black beetle
07-08-2014, 00:28
سلام به همگي دوباره برگشتم . جالبه همه عين من رفتين و هنوز نيومدين خخخخخ . آقا اين كيشي ديگه تركوند اينقدر عشقه كاكاشي گرفتتش كه تا كاكاشي نزنه پدر همه رو در نياره ول كن نيست . خداييييييييييييي ديگه خيلي ضايع بود . طرف از مرگ برگرده شارينگان بده بره :n21::n21: كاكاشي هم سريع سوسانو ميزنه !!!!!!!!!!!!! اونم سوسانوي كامل:n04:

kortol
04-09-2014, 12:26
اقا مانگای ناروتو تموم شد .. هفته قبل که 5 شنبه اومد .. این هفته هم که تا الان خبری ازش نشده ../
مادر امت شهید پرور شینوبی ها هم که دوباره به فنا رفت !!
چی شد الان دقیقا ؟

M e i s a m
08-09-2014, 20:16
سلام
تموم نشده مطمئنم که زودتر اعلام میکنن تمام شدن مانگا رو
ظاهرا برنامه پخش مانگا ژاپن قانونش تغییر کرده و افتاده جمعه ها

کاگویا و زتسو به فنا رفتن ولی هنوز خیلی مسائل مونده که حل نشدن! تو این قسمت اخری مادارا هم مرد (خیلی پایان خوبی هم داشت به نظر من :دی) ولی هنوزم گزینه sasuke vs naruto روی میزه! هوکاگه شدن هم که دقیقا مثل ریاست جمهوری ماست و کاندیدها فراوان ولی حدث میزنم این حضرت ریکودو یه تغییراتی تو شینوبی ها بده و مثلا چاکراشون رو قطع کنه یا نینجتسو رو به طرقی حذف کنه از روزگار یا... و داستان این طوری تمام شه

اگرچه یه مسئله هم هست اونم اینکه به احتمال زیاد مانگا و انیمه با هم تمام بشن چون دلیلی نداره که نشن! 3 ماه فیلر نگاه کردیم الانم دوباره قراره فیلر ببینیم که چی؟ حتما یه دلیلی داره و سر برنامه هست :)

black beetle
22-09-2014, 12:58
اقا چه معني داره تموم بشه ؟ گير دادين تمومش كنين :n28::n28: . بزارين مانگا تا 1000 بره !!! :n02::n02: برا انيمه سري سومم بياد ناروتو هوكاگه بشه و ....از اين حرفها ، يه 300 ، 400 قسمتم اونجوري ببينيم .گير دادين ها .

Arrowtic
22-09-2014, 16:09
اقا چه معني داره تموم بشه ؟ گير دادين تمومش كنين :n28::n28: . بزارين مانگا تا 1000 بره !!! :n02::n02: برا انيمه سري سومم بياد ناروتو هوكاگه بشه و ....از اين حرفها ، يه 300 ، 400 قسمتم اونجوري ببينيم .گير دادين ها .
این مانگا/انیمه زمانی آدم یه هفته به کامپیوتر زل می زد تا بیاد ! یه زمانی جز بهترینا بود ، توش آکاتسوکی داشتیم ، قبل تر از اون مسابقات گنین شدن ، افرادی مثل ایتاچی ، جیرایا ! یه اوروچیمارو که دنیا ازش می ترسید . حالا ولی نگاه کن به وضعش شما ! هوکاگه های قدیمو جدید هیچ کاری نمی کنن ، اونوقت امثال ناروتو ، ساسکه ، کاکاشی ، ساکورا میان همه رو شکست میدن . داستان شده آبکی کامل . یارو خدائم که باشه ناروتو و ساسکه میتونن بزننش بدون این که چنین قدرتی رو واقعا داشته باشن . الآن واقعا هاشیراما و مادارا این بود قدرتشون در مقایسه با این 2 تا ؟! واقعا ساکورا نزدیک چنین جایگاهیم باید باشه ؟!
مانگا شده یه افتضاح کامل که من خودم امیدوارم به سرعت تمومش کنه کیشی و بیشتر از این خاطرات خوب گذشته رو خراب نکنه .

kortol
23-09-2014, 19:48
واقعا ساکورا نزدیک چنین جایگاهیم باید باشه ؟!
دقیقا ریده شده به همه چیز ..

black beetle
23-09-2014, 23:44
شما راست ميگي ولي خب دلمون به همين خوشه تموم بشه چي ؟ :n28: اون وقت چي نگاه كنيم . يه انيمه/مانگا بگين شبيه ناروتو باشه بشينيم ببينيم . بليچ خوب بود من انيمه بليچ رو ديدم اگه اشتباه نكنم 366 قسمت بود كه نصفه تموم كردن دنبال مانگا بليچ گشتم ادامه رو بخونم پيدا نكردم هر سايتي رفتم قسمت هاي قبلي كه ادامه انيمه بود باز نميشد هيچي ديگه اون رو ول كردم . يه مانگا/انيمه توپ مثل ناروتو لطفا معرفي كنين كه مانگاش رو بشه از اول پيدا كرد وخوند مرسي :n02:
این مانگا/انیمه زمانی آدم یه هفته به کامپیوتر زل می زد تا بیاد ! یه زمانی جز بهترینا بود ، توش آکاتسوکی داشتیم ، قبل تر از اون مسابقات گنین شدن ، افرادی مثل ایتاچی ، جیرایا ! یه اوروچیمارو که دنیا ازش می ترسید . حالا ولی نگاه کن به وضعش شما ! هوکاگه های قدیمو جدید هیچ کاری نمی کنن ، اونوقت امثال ناروتو ، ساسکه ، کاکاشی ، ساکورا میان همه رو شکست میدن . داستان شده آبکی کامل . یارو خدائم که باشه ناروتو و ساسکه میتونن بزننش بدون این که چنین قدرتی رو واقعا داشته باشن . الآن واقعا هاشیراما و مادارا این بود قدرتشون در مقایسه با این 2 تا ؟! واقعا ساکورا نزدیک چنین جایگاهیم باید باشه ؟!
مانگا شده یه افتضاح کامل که من خودم امیدوارم به سرعت تمومش کنه کیشی و بیشتر از این خاطرات خوب گذشته رو خراب نکنه .

kortol
24-09-2014, 10:38
دنبال مانگا بليچ گشتم ادامه رو بخونم پيدا نكردم هر سايتي رفتم قسمت هاي قبلي كه ادامه انيمه بود باز نميشد هيچي ديگه اون رو ول كردم
بلیچ که ادامه اش اومده !!!
خیلی هم جلو رفته
فقط بدون که زاراکی هم بانکاییش رو نشون دادن .. البته به قیمت حذف یه نفر که خیلی من دلم سوخت براش ..
برو سایت mangapanda.com بخون مانگاهاش رو ..

black beetle
26-09-2014, 13:18
مرسي . زاراكي و بانكايي ؟!!!!!!!!!!!!!!!! دير با اين انيمه آشنا شدم وقتي انيمه رو تا آخر ديدم دنبال مانگا گشتم كه ادامش رو بخونم منتهي از دنباله انيمه ميخواستم بخونم كه اون قسمتهاي مانگا تو هر سايتي كه ميرفتم باز نميشد مجبور بودم يه 70 80 قسمت شايدم بيشتر بيام جلوتر تا مانگا باز بشه . بشه خوند ديدم اينجوري فايده نداره كلي داستان رو از دست ميدم ول كردم الان اين سايت رو كه معرفي كردي ميرم ببينم . دستت درد نكنه خدا كنه بشه از ادامه انيمه رو دنبال كنم .
بلیچ که ادامه اش اومده !!!
خیلی هم جلو رفته
فقط بدون که زاراکی هم بانکاییش رو نشون دادن .. البته به قیمت حذف یه نفر که خیلی من دلم سوخت براش ..
برو سایت mangapanda.com بخون مانگاهاش رو ..

black beetle
27-09-2014, 07:30
بالاخره ناروتو وساسكه به هم رسيدند :n02:

black beetle
03-10-2014, 08:47
اين كليپ اول ناروتو تغيير كرده خوشم اومد جالب شده . من متوجه نشدم مگه همه بيجوها رو ساسكه نگرفت ؟ پس چرا ساسكه به ناروتو گفت تو الان جينچوريكيه همه بيجوها هستي ؟ و اگه جينچوريكيه همه بيجوهاست چرا شكلش مثل زمان جنگ با كاگويا نيست ؟

black beetle
05-10-2014, 17:29
تو انيمه ناروتو هرچي دنبال يه شخصيت منفي باحال گشتم كه ازش خوشم بياد كسي پيدا نكردم جز ايتاچي كه اون هم كاملا منفي نبود . توبي ( اوبيتو ) هم اوايل عالي بود ولي از وقتي كيشينوجتسو خورد ديگه حالم بد شد . دلت مياد انيمه بليچ از دوتا شخصيت منفيش خيلي خوشم مي اومد اولي استارك ( آرانكار 1 ) كه واقعا وقتي كشته شد حالم گرفته شد :n03:جدي يه مواقعي ترجيح ميدادم كيوراكو شونسويي بميره :n02: دومي هم اولكيورا بود از رفتارش خوشم مي اومد . ولي تو ناروتو هرچي ميگردم مثل اين دوتا پيدا نميشه حالا ميگم اگه ايتاچي رو بزاري كنار كه اون هم يه شخصيت خاكستري بود غير از اون من كس ديگه اي به ذهنم نميرسه . ميخواستم ببينم از شخصيت هاي منفي تو انيمه ناروتو از كدوم يكي خوشتون مياد ميشه نام ببرين ؟

Arrowtic
05-10-2014, 19:19
تو انيمه ناروتو هرچي دنبال يه شخصيت منفي باحال گشتم كه ازش خوشم بياد كسي پيدا نكردم جز ايتاچي كه اون هم كاملا منفي نبود . توبي ( اوبيتو ) هم اوايل عالي بود ولي از وقتي كيشينوجتسو خورد ديگه حالم بد شد . دلت مياد انيمه بليچ از دوتا شخصيت منفيش خيلي خوشم مي اومد اولي استارك ( آرانكار 1 ) كه واقعا وقتي كشته شد حالم گرفته شد :n03:جدي يه مواقعي ترجيح ميدادم كيوراكو شونسويي بميره :n02: دومي هم اولكيورا بود از رفتارش خوشم مي اومد . ولي تو ناروتو هرچي ميگردم مثل اين دوتا پيدا نميشه حالا ميگم اگه ايتاچي رو بزاري كنار كه اون هم يه شخصيت خاكستري بود غير از اون من كس ديگه اي به ذهنم نميرسه . ميخواستم ببينم از شخصيت هاي منفي تو انيمه ناروتو از كدوم يكي خوشتون مياد ميشه نام ببرين ؟
من از پین(قبل کیشی نو جوتسو) خوشم میومد .
با دیدارا و هیدن هم رابطه خوبی داشتم !
اوروچیمارو هم که در قلبم جای داره .

black beetle
06-10-2014, 00:45
اوروچي ساما جاي خودش رو داره واقعا حرف نداره . از ديدارا متنفرم نميدونم چرا دست خودم نيست

kortol
06-10-2014, 19:08
هوشیگاکی کیسامه فقط در ناروتو ! حیف که مایتو گای به پستش خود و یه تکنیک خفن زد وگرنه خوب مردم ازاری بود برا خودش .
..........
اقا میگن 5 هفته دیگه تمومه اره ؟؟ کلی هم ملت دارن تو فیس بوک سر ودست می شکنن براش

Arrowtic
06-10-2014, 19:29
بله ، خوشبختانه 10 نوامبر آخرین چپتر میاد .
در کل مانگای خوبی بود ! اوایل کلی داستانا و کاراکترای باحال داشت و خیلی عالی بود ولی خوب به تدریج کیشی خرابش کرد . باز خوبه که به زودی تمومش می کنه و بیشتر کش نمیده داستانو .
اوایل یادتونه ؟ آکاتسوکی ، ایتاچی ، مسابقات گنین ، اوروچیمارو ، جیرایا و ...

kortol
06-10-2014, 19:59
اوایل یادتونه ؟ آکاتسوکی ، ایتاچی ، مسابقات گنین ، اوروچیمارو ، جیرایا و ...
خوب دیگه اخر اکثر داستان های بزرگ یه جوری میشه که به مزاق افراد خوش نمیاد ..
بالاخره اون هم شخصیت بد هم باید یه جورایی نابود بشن دیگه ..
فقط این ساکورا خیلی رو مخ هستش .. کسی که توی کل 15 سال عمر مانگا یه مبارزه رو هم انجام نداده ( مبارزه با ساسوری که عروسک خیمه شب بازی مادربزرگ چیویی بود ) میاد میزنه پس گردن کاگایا !!!
در کل اینکه اخرش ناروتو وساسکه موندن باز هم خوب شد و اینکه ساکورا از دور خارج شد با یه گنجوتسو !!

black beetle
07-10-2014, 20:33
اين يكي رو گل گفتي
.
فقط این ساکورا خیلی رو مخ هستش .. کسی که توی کل 15 سال عمر مانگا یه مبارزه رو هم انجام نداده ( مبارزه با ساسوری که عروسک خیمه شب بازی مادربزرگ چیویی بود ) میاد میزنه پس گردن کاگایا !!!

black beetle
07-10-2014, 20:39
ولي خداييش خيلي حيف شد كه داره تموم ميشه درسته كه ديگه اين اواخر گند زدن به مانگا . انيمه هم كه قربونش برم كيفيت رو تركونده و ديگه ديدنش بيشتر با اكراه شده تا با شوق . ولي حالا چي ؟ :n28: حالا چي رو دنبال كنيم ؟ حالا آخر هفته ها دلمون به چي خوش باشه ؟ منتظر چي بشينيم ؟ ديگه هي ناروتو و ساسكه گفتنامون تموم ميشه ؟!! :n28::n28:

black beetle
12-10-2014, 01:06
بچه ها من يه سوال دارم كسي ميدونه چرا فقط انيمه ناروتو داره پا به پاي مانگا مياد بقيه انيمه ها نصفه و نيمه قطع شدن مثل بليچ - كليمور - حمله به تايتان و غيره... نميدونين اين انيمه ها دوباره كي شروع به پخش ادامه داستان ميكنن؟

amiralimadrisimo
03-11-2014, 17:21
ناروتو یادش بخیر انگار همین دیروز بود داشتم اولین قسمتش رو میدیدم حالا میخواد تموم شه البته من کلا ناروتو رو نصفه و نیمه دیدم آخرین قسمتی هم که دیدم مربوط به جنگ ناروتو با پین که شکستش داد و دهکده رو نجات داد بعد اون رو دیگه ندیدم . میشه راهنمایی کنید منو تا بتونم از یک جایی دانلود کنم ققسمت های بعدش رو یا نه ؟

E.K.H
06-11-2014, 23:09
مانگا بالاخره امروز تموم شد
انشاءلله که انیمه به سرعت پیش بره و اونم تموم شه

black beetle
07-11-2014, 22:29
سلامي دوباره . خب بالاخره ناروتو هم تموم شد :n28::n28::n28: ديگه ناروتويي نيست كه آخر هفته ها منتظرش بمونيم . ولي يه جورايي من رو اميدوار نگه داشت به خاطر 2 مورد . اولي اينكه صفحه 19 مانگا 700 ساسكه يك آن دست به شمشير ميشه و ميگه : يعني خيال كردم ؟ . اينجا آدم رو به شك ميندازه كه ممكنه بعدها داستان ادامه داشته باشه چون ساسكه با اون قدرتي كه الان داره بعيده به چيزي بيخود شك كنه و دومي اينكه خود كيشي در آخرين صفحه ميگه : تا بهار خداحافظ . يعني چي ؟!! ميخواد بهار ادامه داستان رو دوباره شروع كنه ؟!! اين دو مورد من رو اميدوار كرده شايد ادامه اي براي اين داستان نوشته بشه ، شايد . نميدونم :n02:

black beetle
07-11-2014, 22:33
میشه راهنمایی کنید منو تا بتونم از یک جایی دانلود کنم ققسمت های بعدش رو یا نه ؟
اگه تبليغ نشه و ادمين سايت اجازه بده و پاك نكنه :n02: ميتوني از سايت fromanime تماميه قسمت هاي سري اول و دوم رو دانلود كني

Arrowtic
07-11-2014, 22:45
سلامي دوباره . خب بالاخره ناروتو هم تموم شد :n28::n28::n28: ديگه ناروتويي نيست كه آخر هفته ها منتظرش بمونيم . ولي يه جورايي من رو اميدوار نگه داشت به خاطر 2 مورد . اولي اينكه صفحه 19 مانگا 700 ساسكه يك آن دست به شمشير ميشه و ميگه : يعني خيال كردم ؟ . اينجا آدم رو به شك ميندازه كه ممكنه بعدها داستان ادامه داشته باشه چون ساسكه با اون قدرتي كه الان داره بعيده به چيزي بيخود شك كنه و دومي اينكه خود كيشي در آخرين صفحه ميگه : تا بهار خداحافظ . يعني چي ؟!! ميخواد بهار ادامه داستان رو دوباره شروع كنه ؟!! اين دو مورد من رو اميدوار كرده شايد ادامه اي براي اين داستان نوشته بشه ، شايد . نميدونم :n02:
گویا قراره یه Special بیاد(انیمه) نوشته خود کیشی . فک کنم برا اون گفته .

kortol
07-11-2014, 22:45
ولي يه جورايي من رو اميدوار نگه داشت به خاطر 2 مورد . اولي اينكه صفحه 19 مانگا 700 ساسكه يك آن دست به شمشير ميشه و ميگه : يعني خيال كردم ؟ . اينجا آدم رو به شك ميندازه كه ممكنه بعدها داستان ادامه داشته باشه چون ساسكه با اون قدرتي كه الان داره بعيده به چيزي بيخود شك كنه و دومي اينكه خود كيشي در آخرين صفحه ميگه : تا بهار خداحافظ . يعني چي ؟!! ميخواد بهار ادامه داستان رو دوباره شروع كنه ؟!! اين دو مورد من رو اميدوار كرده شايد ادامه اي براي اين داستان نوشته بشه ، شايد

خود کیشی گفته که بهار سال آینده یه می نی مانگا از داستان های بعد از ناروتو رو منتشر می کنه .. البته هنوز معلوم نیست که خود کیشی نویسنده اون مانگاها هستش یا نه ولی چیزی که مشخصه داستان ناروتو رو بعد از هوکاگه شدن نشون میده .. احتمالا هم ربطی به فیلم اخر ناروتو نداره .. و داستان دوسال بعد از هوکاگه شدن ناروتو رو روایت میکنه .. البته کوتاه هستش ..

E.N.A.Y.A.T
07-11-2014, 23:00
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این ناروتو سر دراز دارد ... حالـا حالـا هم در خدمتش هستیم . انیمه هم که چندین آرکـ فیلر میچپونن توش .
توضیحات کامل و ساده ای داده نیازی به ترجمه نیست .

واسه دوستانی که نمیدونن ... یه اسپین آف هم موجوده (لینکـ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

black beetle
13-11-2014, 10:52
مرسي بابت اطلاع رساني و راهنمايي تون . الان يه سوال خيلي مهم و عميق و فلسفي تو ذهنم مونده كه چرا كاكاشي شد هوكاگه ششم . كاكاشي چي داشت ؟ ديگه شارينگان هم كه نداشت . چاكراي خيلي پاييني هم داشت كه سريع چاكرا تموم ميكرد اكثر جتسوهاش هم با شارينگان بود اگه شارينگان نداشت از زابوزا خورده بود چه برسه بقيه . چه دليلي داشت هوكاگه بشه ؟

black beetle
13-11-2014, 10:53
تا بهار چي بكنيم ؟ ناروتو دوره كنيم ؟

amiralimadrisimo
21-11-2014, 09:00
من یه سوال دارم دقیقا جنگ پین وناروتو تموم میشه کدوم قسمت انیمه هس لطفا بگید

black beetle
21-11-2014, 12:00
من یه سوال دارم دقیقا جنگ پین وناروتو تموم میشه کدوم قسمت انیمه هس لطفا بگید
وقتي ناروتو به پين اصلي ميرسه ( داخل درخت ) اون قسمت 169 هستش بعد از اون دو قسمت فيلر هستش و سه قسمت هم خاطرات پين از گذشته كه برا ناروتو تعريف ميكنه تو همون قسمت 175 ناروتو ميشه قهرمان دهكده بعد از اون كلي فيلر داره كه همه دارن دهكده رو از نو ميسازن كلي خاطراتشون زنده ميشه و همش تو خاطرات ميچرخه هر قسمت يه خورده ساخت و ساز دهكده رو نشون ميده و ميره تو فيلر فكر كنم 20 قسمتي فيلر داره ولي بايد ببيني خالي از لطف نيست جالبه . بعد ديگه روند داستان ادامه پيدا ميكنه . همه رو گفتم :n02:

amiralimadrisimo
21-11-2014, 12:54
ممنون آخه من قبلا تو یک شبکه ی آلمانی که نشون میداد میدیدم تقریبا درست به جایی که رسید میخواست جنگ با پین شروع بشه کاناله پاک شد ! من کلا یکی دو سال پیگیر نبودم که شروع کردم جنگشون رو دانلود کردم کامل از یوتیوب بعدشم که از 355 دانلود کردم تا 387 کم کم میخوام تا قبلش رو شروع کنم دانلود کنم

kortol
22-04-2015, 00:28
مانگای جدید کی میاد ؟؟
منظور همون اسپین آف جدید از ناروتو هستش که گفتند بهار شروع میشه ...
مانگای اصلی که می دونیم تموم شده ..

M e i s a m
23-04-2015, 11:07
گفته شده اسپین آف هست؟ دو تا گفت یکی گفت ماه فوریه ک خبری نشد و یکی هم گفت بهار بعد سورپرایز ک اونم باز خبری ازش نیست

Morteza4SN
23-04-2015, 11:33
فعلاً توی خبرها گفتن اسپین آف‌ـه. توی شونن جامپ از 27 آوریل صحبت شده چند روز دیگه معلوم میشه

پسر ناروتو Boruto (Bolt)i و دختر ساسکه Sarada (Salad)i قراره راه نینجایی جدیدی احداث کنن :دی

توی فیلم بعدی نارتو هم حضور دارن

M e i s a m
23-04-2015, 11:37
امیدوارم چیز جدیدی هم داشته باشه و نشه آب بندی

میگم ک راستی این ساسکه هه پسر دار نشد نزنه خط خونی اوچیها از بین بره! من خیلی نگرانم! دوستان ب فکر باشید!

black beetle
10-05-2015, 23:00
سلام به همگي . هوووووووووووررررررررررررر رااااااااااااااااااا بالاخره مانگا اومد :n19::n19::n19:. آقا اين دشمن جديد كيه ؟ حدسيات رو شروع كنين :n13:. اين شارينگانيه انگار كه از اين انسانهاي ساخته شده ( آزمايشگاهي) بود .

به قول ميثم خدا كنه آبكي نشه

black beetle
10-05-2015, 23:08
راستي ساسكه ناقلا كي با كارين بوده ؟ :n10::n10: دخترش رو انداخت به ساكورا :n02::n02:

M e i s a m
11-05-2015, 22:00
اقا مورد مشکوکه هیچیه این دختره سارادا ب ساکورا نرفته فکر کنم برادر ساسکه کار خودش رو کرده باشه! البته بد هم نمیشه جماعت اوزوماکی ۹تا جان دارن
تو قسمت اخر مانگا قبل از اروچیمارو چیزی گفته نشد برام جالبه بدانم اون کارش ب کجا رسید

در کل با اینکه گفته شده اسپین آف هست ولی خدا کنه ادامه دار باشه اصلا حس نوستالژیک بهم دست داد عادت کرده بودیم ب خواندن هفتگی ناروتو

دوستان من one piece هم میبینم با اینکه یکم طولانیه ولی انصافا به ناروتو سر هست حتما شروع کنید اگر الان تماشا نمیکنید

mgha
15-05-2015, 23:27
سلام به همگي . هوووووووووووررررررررررررر رااااااااااااااااااا بالاخره مانگا اومد :n19::n19::n19:. آقا اين دشمن جديد كيه ؟ حدسيات رو شروع كنين :n13:. اين شارينگانيه انگار كه از اين انسانهاي ساخته شده ( آزمايشگاهي) بود .

به قول ميثم خدا كنه آبكي نشه

خیلی وقت هست نیومدم اینجا یادش بخیر. فکر کنم تو چپتر 4 مشخص میشه اینا کی هستن چون تو چپتر 3 که امروز خوندم ناروتو وقتی اون دو تا دختر رو نجات داد اون طرف رو هم شناخت.

kortol
18-05-2015, 13:03
خیلی ها میگن ممکنه طرف شیسویی باشه .. منظورم همون طرفی هستش که این بچهه گفت پدرمه .. اخه یه تیکه هم در مورد ایتاچی . قاتل ایتاچی صحبت شد و تنها کسی که خیلی به ایتاچی نزدیک بوده شیسویی هستش ...
سارادا به نظر نمیاد بچه کارین باشه .. خیلی دیگه داغون میشه اینجوری .. .. من متوجه نشدم الان چوجی با کی ازدواج کرده اینو ؟؟؟؟ بچه اش چوچو بهتر از باباشه ...

black beetle
24-05-2015, 06:38
احتمالش هست . خوش دارم قدرت هاي ساسكه و ناروتو رو ببينم بعد مثلا اين همه مدت چجوري شدن :n19::n19:

M e i s a m
24-05-2015, 23:34
خیلی ها میگن ممکنه طرف شیسویی باشه .. منظورم همون طرفی هستش که این بچهه گفت پدرمه .. اخه یه تیکه هم در مورد ایتاچی . قاتل ایتاچی صحبت شد و تنها کسی که خیلی به ایتاچی نزدیک بوده شیسویی هستش ...
سارادا به نظر نمیاد بچه کارین باشه .. خیلی دیگه داغون میشه اینجوری .. .. من متوجه نشدم الان چوجی با کی ازدواج کرده اینو ؟؟؟؟ بچه اش چوچو بهتر از باباشه ...

چوجی با اون دختره ک شاگرد کیلر بی هشت دم بود ازدواج کرد

کلا خیلی مسائل هنوز شفاف نشدن ک فرضا چی امد سر بیجوها و خیلی برام مهمه اروچیمارو و... بهتره اینارو توضیح بده تا اینکه داستان جدید استارت بزنه

black beetle
01-06-2015, 21:05
اقا اين ديوانه ديگه كيه ؟ :n13::n13::n13: شبيه دانزو كلي شارينگان داره اما رو سرش هم

داره ديگه اينا رو از كجا اورده . ازمخفيگاه اوبيتو ؟ احيا آكاتسوكي !!!!!!!!!!!! خو اين رو كه

خيلي هاشون روناروتو و ساسكه اون موقع كه نوجون بودن تركوندن الان كه ديگه مثل آب خوردن ميمونه ولي جالب شد:n19:

black beetle
02-06-2015, 15:46
چوجی با اون دختره ک شاگرد کیلر بی هشت دم بود ازدواج کرد

کلا خیلی مسائل هنوز شفاف نشدن ک فرضا چی امد سر بیجوها و خیلی برام مهمه اروچیمارو و... بهتره اینارو توضیح بده تا اینکه داستان جدید استارت بزنه

فكر كنم در حين بازگو كردن داستان جديد در مورد اونها هم بگه مخصوصا اعضاي تيم ساسكه و اوروچي و .... شايد هم يه فلش بكي به عقب زد . در هر صورت دوست دارم ادامه دار باشه هرچند گفته بود يه داستان كوتاهه اما خدا كنه يه 300 قسمتي باشه

M e i s a m
03-06-2015, 22:14
۳۰۰ تا ک فکر نکنم ولی صد تا اگر برسه من راضی ام
این یارو دگ فکر کنم ته تهش باشه دگ چشم هاش ک معلومه هموناس ک دست اوبیتو بود و من میخواستم ببینم چی شدن (کلی شارینگان بی صاحب! مهمه خب!) اون جک جانورا هم دست سازن عین زتسو فقط معلوم نیست خود یارو کیه

black beetle
05-06-2015, 23:10
ولي يه جورايي كيشي جوون داستان كم آورده ، ديگه همش هركي آدم بده هست شارينگان داره و كلا اين ناروتو شده شارينگان و مخلفاتش و همش كيشي رو يه قدرت زوم كرده و هي آب و تابش ميده . نميدونم نميتونه يا نميخواد بحث داستان رو عوض كنه لااقل يه قدرت جديد ، يه كار جديد ، يه نيروي جديد . نميدونم يه خورده حال و هواي داستان رو عوض كنه فكر كنم بهتر باشه خسته شديم همش شد شارينگان ديگه هر كي هر كار ميخواد بكنه با شارينگان ميكنه . هرچند نظر شخصيم بود ولي در كل با اين انيمه كلي حال ميكنم عاشقشم

black beetle
13-06-2015, 10:29
بچه ها كسي يادش هست قبلا صحبتي از شين شده باشه ؟!!!!! چرا زماني كه درباره ساي صحبتي بود و خود شخص شخيص دانزو ، حرفي

از شين نبود ؟ اون موقع كلي درباره ريشه صحبت شد ولي من به شخصه از شين چيزي يادم نمياد

ساسكه پدرسوخته :n02::n02: جالب شد . خب سارادا بچه ساسكه هست شكي نيست از اون ور صددرصد بچه كارين شد .

پس ساسكه و كارين قاعدتا با هم بودن . اين وسط چي شد بچه اومد دست ساكورا و اون قبول كرد مادرش بشه و چرا

كارين بچه رو نخواست و ...... اووووووو خيلي جالب شد

M e i s a m
18-06-2015, 11:57
البته یکمی من شک دارم شاید هم بچه خودشان باشه و کارین جان نقشی ایفا نکرده باشه!
خوب بود این اپیزود
تکنیک مخفی ناروتو ؛تاک نوجتسو؛ هم پیشرفت کرده ظاهرا :n02::n02:

black beetle
01-07-2015, 19:58
قدرت ساسكه رو كه ديديم ، ناروتو مونده ببينيم چي در چنته داره . انگار ضعيف شدن بعد اين همه سال . چرا ناروتو فقط كوروما داخلشه ؟ قدرت بقيه رو مگه نداره ؟ نميدونم كيشي چي فكري داره ديگه چقدر دشمنشون ميخواد قوي باشه كه از پس ناروتو و ساسكه بربياد ، از مامان جون دانا هم قويتر؟!!!! بماند كه ساكورا هم از سوناده قويتر هستش و كيشي اونو خدا كرده ديگه قاعدتا هم نبايد با جتسوي پزشكي كه بلده چيزي روش اثر كنه مثل جنگ 5 كاگه با مادارا كه سوناده ديگه شكمش سوراخ ميشد اندازه كنده درخت و از وسط نصف ميشد باز نميمرد الان لابد ساكورا ازش قويتره . دشمن اينا چقدر بايد قوي باشه و چه فنوني بلد باشه خدا ميدونه . تازه اگه پاي كاگه هاي ديگه بياد وسط كه ديگه هيچي :n13::n13:

M e i s a m
02-07-2015, 22:31
فکر کنم این دیگه قسمت اخرش بود و تمام شد. اینم از اسپین آف. خوب بود :n03: عادت کرده بودیم تو این سالها به دیدن ناروتو. دمش گرم کیشیموتو ما که پول ندادیم برای خرید مانگاهاش :دی ولی انصافا خیلی زحمت کشید دستش درد نکنه

black beetle
05-07-2015, 21:18
چقدر بي معني !!!!! اون يارو فرار كرد چي شد؟ همين ؟!!!!! نهههههههه من ناروتو ميخوام:37::37::37::37:

black beetle
05-07-2015, 23:21
چقدر بي معني !!!!! اون يارو فرار كرد چي شد؟ همين ؟!!!!! نهههههههه من ناروتو ميخوام:37::37::37::37:

Mehrshad-msv
24-07-2015, 22:05
آقا من فقط تا قسمت 233 شیپودن دیدم بعدم مبارزه دوبرادر اوچیها کلن که بسیار زیبا بود. حوصله باقی قسمتارو ندارم، فقط میشه بگید ساسکه و ناراتو باهم مبارزه می کنند یا نه تو کدوم قسمته اگر اره آیا؟! اصلا الان کلا کی به کیه؟!:n27:

mgha
24-07-2015, 22:28
آقا من فقط تا قسمت 233 شیپودن دیدم بعدم مبارزه دوبرادر اوچیها کلن که بسیار زیبا بود. حوصله باقی قسمتارو ندارم، فقط میشه بگید ساسکه و ناراتو باهم مبارزه می کنند یا نه تو کدوم قسمته اگر اره آیا؟! اصلا الان کلا کی به کیه؟!:n27:

شما خیلی عقبی برادر. مانگا ناروتو تموم شد . بله آخرش دوباره مبارزه میکنن با هم، میزنن پدر هم رو در میارن.

Mehrshad-msv
26-07-2015, 12:41
شما خیلی عقبی برادر. مانگا ناروتو تموم شد . بله آخرش دوباره مبارزه میکنن با هم، میزنن پدر هم رو در میارن.

خوب من الان این اونترنت پدر فلان شده رو هرچی می گردم گیج تر می شم دو سه تا قسمت آخر جنگ ساسکه و ناراتو کجاست الان اپیسود چنده؟! سیسون چنده؟! بگید راحت شیم بریم یکم هیجان کسب کنیم از این انیمه خوش ساخت و البته خوش داستان.:n01:

mgha
26-07-2015, 13:01
خوب من الان این اونترنت پدر فلان شده رو هرچی می گردم گیج تر می شم دو سه تا قسمت آخر جنگ ساسکه و ناراتو کجاست الان اپیسود چنده؟! سیسون چنده؟! بگید راحت شیم بریم یکم هیجان کسب کنیم از این انیمه خوش ساخت و البته خوش داستان.:n01:

انیمه رو من اصلا نمیدونم الان به کجا رسیده. فقط مانگا رو دنبال کردم. مانگا چپتر 694 دیگه مبارزه آخر این دوتا شروع میشه.

black beetle
26-07-2015, 15:45
انيمه اگه اشتباه نكنم بايد اونجايي باشه كه ناروتو و ساسكه ميميرند به ظاهر و داناي شش طريقت مياد سراغشون . كلا انيمه گندزده ، با اين كيفيت ساختش روز به روز داره بدتر ميشه از كيفيت افتاده . شما اوايل شيپودن رو مقايسه كن با الان ، كلا بيكيفت شده :n37:
فكر كنم قسمت 417 يا 418 باشه . فصل 19 هست

Kyuubi9Kitsune
13-10-2015, 15:46
خیلی جالبه. من فکر نمیکردم توی یه فوروم فنی (نسبتآ) تاپیکی برای انیمه هم باشه! راستش هم تعجب کردم هم خیلی خوشحال شدم. من از طرفداران به شدت پر و پا قرص انیمه ی ناروتو هستم. اسم کاربریم و آواتارم کاملا مشخصه. kyuubi9Kitsune یعنی روباه 9 دم و آواتارمم که همون کیوبی داخل بدن ناروتوئه. شخصیتهای مورد علاقه ام به ترتیب اولویت: اوچیها ایتاچی- جیرایا سنسی و هاتاکه کاکاشی هستن. البته هرکدوم از شخصیتهای این انیمه به نوعی دوست داشتنین. خیلی متاسفم که سریال داره تموم میشه. هرچند پونزده سال ادامه، نشونه ی موفقیت کامل یه انیمه ست و اینکه پرطرفدارترین و پربیننده ترین انیمه ی دنیاست.
ناروتو و ساسکه هم که آخرشن. حتما دوستداران این انیمه میدونن که این دو تا در واقع همون یین و یانگ هستن. دو نیمه روشن و تاریک که در عین تقابل، باعث تکامل دنیا هستن. البته مطابق فلسفه خاور دور.
از دیدن دوستان ناروتوئی خیلی خوشحال شدم.
براتون آرزوی موفقیت دارم. اگه دوست داشتید بیشتر درباره این موضوع صحبت میکنیم. هرچند من عضو انیمه ورلد هستم که فوروم تخصصی انیمه هست و دو فوروم دیگه ی انیمه.
و جالب اینجاست تا قبل از ناروتو از انیمه متنفر بودم و مدام با فوتبالیستها مقایسه اش میکردم ولی با دیدن ناروتو خیلی چیزها یاد گرفتم. ناروتو فقط یک انیمه نیست، ناروتو قصه رنج و تنهایی و تسلیم نشدنه. اصلا این انیمه مال بچه ها نیست.
ساعت پخش این انیمه تو خود ژاپن درست قبل از اخبار سرارسریه و بیشتر مخاطب بزرگسال داره.
ببخشید پرگویی کردم. با احترام...
نکته: هرچند مهر داره تموم میشه ولی من تقویم ناروتوئی این ماه و آبان ماه رو براوتن میذارم. امیدوارم خوشتون بیاد. :n12:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kyuubi9Kitsune
13-10-2015, 16:00
الان قسمت 433 آپ شده. من برعکس شما اصلا مانگا رو ندیدم که جذابیت انیمه رو از دست ندم.

black beetle
02-03-2016, 16:49
اينجا همه ما مانگا خون بوديم و با مانگا پيش ميرفتيم . از وقتي مانگا تموم شده ديگه كسي اينجا نمياد و كامنت نميزاره :n03: منم بعد از مدت ها اومدم يه سر ببينم چه خبر هست اينجا . خوشحال شدم اينجا هنوز پابرجا مونده :n02:

black beetle
02-03-2016, 16:56
انيمه جذابيت مانگا رو نداره . الان كه ديگه مدت مديدي هست كه انيمه كيفيت سابق خودش رو بدجور از دست داده . و اينقدر داستان هاي فرعي قاطيه ماجراي اصلي مي كنن و داستان رو كش ميدن كه ديگه ديدنش نه تنها جذابيت گذشته رو از دست داده بلكه ديدنش كسالت آور هم شده . در كل براي سالهاي سال سرگرم شديم و لذت برديم .

M e i s a m
05-03-2016, 12:07
کلا مشکلات انیمه از زمانی شروع شد ک تیم اصلی سازنده از ناروتو جدا شد و این فیلر های طولانی و مزخرف و کیفیت ساخت پایین که هیچ کس نگاه نمیکنه هم یادمه از همون موقع شروع شد (توی سیر داستانی از حمله پین به کونوها به بعد)
الان هم اگر روند فیلر های فعلی تمام شه معلوم نیست قبل پایان بازم قراره یه دوره بره تو فیلر یا نه ایشالا تمام میشه

راستی کیشیموتو گفته ی itachi chronicles یا همچین چیزی قراره بنویسه و داستان ایتاچی رو بگه مثل ی اسپین اف ک برای سریال ها میاد ک شاید تو همین ۲۰۱۶ شروع بشه

black beetle
05-03-2016, 13:29
جالب ميشه اگه بياد :n19: ولي كاش يخورده بيشتر ادامه ميدادن بفهميم تكليف بقيه چي شد ، ناروتو كه در آخر انگار همه قدرت هاش رو از دست داده بود نه پروازي ميكرد و نه از انواع راسين شوريكن و راسينگان هاي جديد ( مثال : راسين شوريكن مواد مذاب پادشاه ميمون ها ) خبري بود و در آخر هم كه فقط كوروما داخلش بود و اصلا از بقيه خبري نبود :n03: . نفهميديم سر اوروچي چي اومد و ... دلم ميخواست يخورده ( حداقل 30 قسمت ) كيشي داستان رو جلو مي برد و يخورده با قدرت هاي تازه ناروتو و ساسكه ور ميرفت و باهاشون بازي ميكرد . يه حالي به همه ميداد ولي حيف . در كل دمش گرم بهترين داستان عمرم بود كه خونده بودم:n28::n28:

M e i s a m
07-03-2016, 23:48
كيشي داستان رو جلو مي برد
دگ واقعا چیزی نداره برای ادامه بعلاوه اینکه فکر میکردم اخر قضیه قراره انقلابی چیزی بشه و ی تغییر خاصی بوجود بیاد ولی هیچی. دقیقا ی مشت بچه خورده ک شخصیت های اصلی داستان بودن شدن مقام و مسئول و همه چی مثل روز اول
همون چند تا چپترهای اخری هم ک بیرون داد و بچه هاشان رو نشان داد خودش خیلی بود

M e i s a m
07-03-2016, 23:49
شما برادر تشریف بیار وان پیس. به نظر من ناروتو جلو وان پیس سوسک هم نیست. انصافا خیلی خوبه

kortol
09-03-2016, 15:36
خوب بالاخره فیلر مورد انتظار ناروتو هم شروع شد... ایتاچی شیندن ... داستان سرگذشت مرموز ترین شینوبی کونوها !!! قسمت اولش که خیلی خوب بود.. این هقته جدید هم به احتنال زیاد با کودکی های شیسویی اشنا میشیم.. خوبه .. به شدت منتظرش بودم من یکی ... بهتر از فیلر های درب و داغون جیرایا بود.. کاش حداقل داستان های خود جیرایا رو می زاشتن نه ناروتوی قهرمان !

black beetle
14-03-2016, 15:56
خوب بالاخره فیلر مورد انتظار ناروتو هم شروع شد... ایتاچی شیندن شیم.. ! ازكجا ميتونم بگيرم ؟

M e i s a m
17-03-2016, 23:43
ازكجا ميتونم بگيرم ؟
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

black beetle
18-03-2016, 00:49
مرسي ميثم جان

Kuzet
30-08-2016, 22:02
سلام^_^والله این جدیده که جای ماساشی واسه طراحی مانگا اومده واقها گند زده.مانگای عصر جدیدم از توی سینمایی حالا حالا ها نمیخواد بیاد بیرون انگاری!ولی درکل انیمش حدایی قشنگ بود ولی من پایانشو اصلا دوست نداشتم.