PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17

M e i s a m
08-05-2013, 15:04
نصفش نانسنس های ناروتو بود کلا شهاب سنگ هم بخوره به زمین چاکرای اقای ناروتو از همه محافظت میکنه لامصب تمامی هم که نداره اینکه ناروتو اول چاکرا میده به اونا بعد همونا میان ترمیمش میکنن و چاکرا براش خرج میکنن شده مثل اینکه وایسی جلوی اینه بعد ذوق هم بکنی که 2برابر شدی این کیشی واقعا چی فرض کرده خواننده ها رو؟!

حرف های اوبیتو ولی حق بود
اون قسمت بدنش رو ولی نفهمیدیم چی شد بعلاوه اون تصاویر بیجوها پشت اقای ناروتو

B3HZ@D
08-05-2013, 15:14
من اگه جای مادارا و اوبیتو بودم از روو میرفتم :n09:
بعد این همه جنگ با گدومازو و بیجوهای کنترل شده و اوبیتو و همچنین بعداز حضور مادارا در کنار اوبیتو و جوبی تنها فقط پایین لباس ناروتو پاره شده بعلاوه آستینش .:n02:
تازه ناروتو تمرکزش رو محافظت از بقیه بوده وگرنه هیچ اتفاقی برای لباسش هم نمی افتاد :n09:

من که نفهمدیم درد اوبیتو چیه !
یک بار به کاکاشی میگه بخاطر این که گذاشتی رین بمیره ! الان هم که چیز دیگه ای میگه !
الان هم که با کاکاشی نشستن خاطره تعریف میکنن ! بزن بکشش یک کم بار احساسی داستان رو زیاد کن .

راستی اون دود قارچ مانندی که در مانگا دیدیم مربوط به بمب هسته ای بود ؟! چی بود اون ؟!

kortol
08-05-2013, 16:18
عجب بابا بعد از دو هفته چی تحویل دادن به ما !!!
ناروتو به همه چاکرا داد و جیوبی و مادارا با دیدن چاکرا ها و زنده موندن افراد تعجب کردن !! ناروتو هم که تموم شد چاکراهاش .... یه نکته که جیوبی دید و کلی خشمگین شد هم فکر کنم عکس زیر بود .. جیوبی فهمیده که دشمن اصلی اون مادارا یا اوبیتو نیست ..احتمالا ناروتو هستش ..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این تصویر یه جورایی نارتو با ریکودو نشون داده میشه .. البته ما از این جناب ریکودو فقط چشم هاش رو دیدیم و یه شمای کلی از پشت !!!! ولی خوب همه اون نه تا موجود دم دار دیگه هم با ناروتو هستند .. یعنی قلبب با ناروتو هستند و چاکرایی ندارن که بهش بدن ...
....................................
بهترین جاش همون بخش اوبیتو بود .. دلم براش سوخت :n28::n28:.. چقدر بدبختی کشیده این اوبیتو ..:n28::n28: چقدر از اسرار مهم می دونسته و کاری نکرده .. خوب معلومه اخرش دیوونه میشه و می زنه کل دنیارو نابود می کنه ...!! :n02::n02::n02:

...................................
ولی چیزی که برام جالب بود این حس خوب در مورد کار اوبیتو بود ..
نمی دونم شما هم اینجوری شدین یا نه ولی به نظر من نفس کار اوبیتو یعنی صلح جهانی خوب بودش ولی چون دهکده و ها نظام شینوبی ها رو مقصر می دونست خاص که بزنه به کل از ریشه همه رو داغون کنه ... در واقع همین نظام قدرت طلب شینوبی ها بودش که باعث همه این موارد و بیجو ها و جینچوریکی ها شد !!! نصف درد سر ها از این سرزمین اب و دهکده های باران و مه هستش !! همه اتیش ها از گور اونها بلند مییشه !!! کلا تو کار خراب کاری و مارموز بازی بودن !!!!
تازه اگه یادمون باشه هم تو جلسه کاگه ها گفت که 9 دم و 8 دم رو بدین به من تا من هم بدون درد سر کارم رو انجام بدم و شماها هم چیزی متوجه نمی شید !! دنیا هم میشه گل و بلبل !!!
....................................
یه کم سریع گفت کیشیموتو موضوع رین رو !!!:n13::n13:
ولی دلم براش سوخت .. واقعا حقش نبود اینجوری و این بلا ها سرش بیاد .. خودش رو برای دهکده اش قربانی کرد اونم توسط کسی که دوستش داشت !!! .. دختر خوبی بود برعکس این ساکورا !! همه جلوی ناروتو صف کشیدن این رفت پشتش قایم شد و شروع کرد به دکتر بازی !!!! باز مرام هیناتا که کلی غیرت داره .. زودتر ساسکه بیاد این ساکورا رو سوسک کنه بره ..

M e i s a m
08-05-2013, 18:09
هی من گفتم بذارید این ساسکه بیاد لت و پار کنه ناروتو رو راحت شیم از دستش گوش نکردید تا اخرش مخ اونم شستن حالا الان باید کشید :دی کلا ناروتو اخر داستان نمیره من کیشی رو حلال نمیکنم فقط خداکنه نزنه ساسکه جانش رو هم با خودش ببره 10 ساله که در به در دنبالش میگرده :n09:

این وسط موندم اوبیتو چرا داره لوس بازی در میاره نمیزنه کاکاشی رو نفله کنه جیگرمون حال بیاد! حرف هاش که خیلی معنا دار بود از مادارا هم زد بالاتر و نشون داد خیلی هم دنبال قدرت نیست و صلح میخواد حتی از هاشیراما که خالق این مجموعه ی داغون بود هم هدفش سالم تره ولی بیا که همه باید خودشون رو بکشن تا اقای ناروتو بیاد یهو بگه من فلان میکنم من بهمان میکنم...

ناروتو هم که دیگه ریکودو بشو نیست چون بیجو ها نفله شدن و ازشون جوبی درومد میمونه ساسکه جان بیاد بلکه اون یه حرکتی بکنه

B3HZ@D
08-05-2013, 18:23
ساسکه ؟!!! آدم قحطیه ؟ :n02:
همون اوبیتو اونو بکشه خیلی بهتره تا یکی مثل ساسکه که خودش هم نمیدونه چی میخواد و چی نمیخواد ... نمونه بارز حذب باد :n09:
چه ربطی به هاشیراما داره ؟!
خود هاشیراما میگفت که میخواد بچه ها دیگه توی جنگ نباشن و از دوران کودکیشون لذت ببرن ... ولی افراد دیگه بودن که راه دیگه ای رو رفتن و اصلا ربطی به هاشیراما نداره .
اگه هاشیراما نبود که الان وضع خیلی بدتر بود.
هدف اوبیتو سالمتره ؟! این که بخوای کل دنیا رو نفله کنی و زمین و زمان رو نابود کنی میشه هدف سالم ؟! یک لحظه یاد دوستان انتحاری افتادم :n09:

ریکودو شدن ناروتو چه ربطی به حضور یا عدم حضور بیجوها داره ؟!

M e i s a m
08-05-2013, 20:42
پس لابد هاشیراما هم خود باد هست اگر ساسکه حزبش باشه :دی

اوبیتو اخه نمیتونه همچین کاری بکنه حتی کاکاشی رو هم نمیکشه اخرش
در هر صورت سیستم دهکده ای رو هاشی راه انداخت که در زمان خودش خوب بوده ولی بعدا بدتر شد از قبل اوبیتو هم میگه دنیا پر از ظلمه البته نقشه ش هنوز معلوم نیست کی گفت میخواد دنیا رو نابود کنه؟! در هر صورت حقیقت رو میگه نه جفنگیاتی که ناروتو میبافه :n29:

ریکودو هم جینچوریکی همه جک جانورا بوده که شده ریکودو دیدیم که ریننگان مال جوبی بوده در اصل و بعد که مهر شده رسیده به یوزرش بعلاوه ی یینگ یانگ کلا ریکودو از خودش خیلی به نظرم قدرت نداشته و اکثرش مال جوبی (9 بیجو) بوده

B3HZ@D
08-05-2013, 20:58
ساسکه از اون لحاظ حذب باده چون به هر سمتی میره .
هاشیراما از زمان کودکی تا الان یک هدف داشت و تا آخرش هم همون هدف رو دنبال کرد .
نه مثل ساسکه که هر یک ساعت تغییر موضع میده . :n09:

الان ناروتو از هر 9 بیجو یک مقدار چاکرا گرفته و شاید در یک زمانی همین چاکراها یک ویژگی به اون اضافه کنن .
بیخود چهره ریکودو پشت ناروتو نمایش داده نشده .

*IN*
11-05-2013, 00:41
سلام
این انیمه های بلند رو اگه آدم بخواد دنبال کنه باید از اول ببینه یا اگه همین قسمت های جدید رو هم ببینه داستان دستش میاد؟؟؟
312 قسمت خیله...

D,Freeman
11-05-2013, 01:18
سلام
این انیمه های بلند رو اگه آدم بخواد دنبال کنه باید از اول ببینه یا اگه همین قسمت های جدید رو هم ببینه داستان دستش میاد؟؟؟
312 قسمت خیله...

سرگرمت میکنه ولی از داستانش چیزی متوجه نمیشی...! :n02:
البته بیشتر قسمتهاش مال داستان اصلی نیست و فیلره...
اوه سریه اولش رو تازه یادم رفته بود!:n09:

Arrowtic
11-05-2013, 05:48
سلام
312 قسمت خیله...

دو سری داره .
کلا 500 اپیزود رو رد کردن : دی
ولی نصف بیشترش فیلره و شما اگه بخوای میتونی فیلر ها رو رد کنی .
الآن ماها هم انیمه رو نمی بینیم چون افتاده تو فیلر و قسمتای داستان اصلیشم به قدری گرافیک و انیمیشن ضعیفه توشون که حال نمیدن و به جاش مانگا میخونیم که داستانشم جلوتره از انیمه .

M e i s a m
11-05-2013, 12:53
اتفاقا فیلرهای قدیم فوق العاده بودن و اونا بودن که انیمه رو اینقدر پرطرفدار کردن

این فیلرهای اخر چرت هستن میشه اصلا نگاه هم نکرد سر جمع شاید 30 40 تا بشن

B3HZ@D
11-05-2013, 14:41
حالا که صحبت فیلر شده , کسی میدونه این فیلرها کی تموم میشه ؟!
خسته شدیم دیگه ... کلا مثل این که یادشون رفته قسمت های اصلی رو بدن بیرون !
مانگا داره میرسه آخرش ولی هنوز انیمه سمت فیلر میره !

B3HZ@D
15-05-2013, 10:23
مانگای 630

What can fill a hole ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
15-05-2013, 11:05
OMG OMG OMG
: دی
آخرش بدجور خمارمون کرد ! میناتو-ساما وارد می شود !
کاکاشی هم مدتی با ناروتو چرخیده تاک نو جوتسوش قوی شده ها !

kortol
15-05-2013, 16:05
کاکاشی هم مدتی با ناروتو چرخیده تاک نو جوتسوش قوی شده ها !
فقط کاکاشی نیست .. این ساکورا هم ادم شده !!!! تاک جوتسو می زنه ....
عجب حرکتی زد اینو .. از باباش هم سریع تر !؟!؟!؟
اخرش باحال بود ...... رفتیم تو خماری برای هفته بعد ...
...
ناروتو چرا از حضور باباش تعجب نکرد ؟؟؟ یعنی می دونه که اونها احضار شدن ؟؟؟ بالاخره در حالت بیجو مود چاکرا ها رو تشخیص می ده دیگه ؟؟
...
تو این جمع نینجاها بجز کاکاشی و کیلر بی کسی نمی دونه که بابای ناروتو کی هستش ؟؟
...
باید باحال باشه برخورد این نسل با هوکاگه های قبلی .. حتی برخورد کیلر بی با میناتو هم با توجه به سابقه ای که دارن جالب باید باشه ...
...
سره این کاگه های فعلی چی اومد ؟؟؟ سوناده معلوم نشد چه کار کرد با اون احضارش ؟؟؟ قرار بود همه رو بهم بچسبونه ؟؟؟

B3HZ@D
15-05-2013, 18:14
آخرش کیشی این ارتش متحد رو نجات داد و نذاشت تلفات داشته باشن !
اگه اشتباه نکنم میناتو باید اون بمب بیجویی رو انتقال داده باشه ! چون که کیلر بی میخواست خودش رو فدا کنه .

اوبیتو هم که تاک نوجوتسو خورد در حد تیم ملی . البته باز حرفهای کاکاشی منطقی تر بود و میشه تا حدودی قبولشون کرد
ولی به نظر من اوبیتو اگه نظرش هم عوض بشه در آخر کشته میشه . فکر نکنم تا پایان دوام بیاره .
یادش به خیر چه ابهتی داشت و کیشی زد نابودش کرد !

پایان مانگای این هفته که بدجوری باحال شد . هفته بعد جالب میشه . امیدوارم دوباره تعطیلی نداشته باشیم .
توبیراما هم بیاد یک درسی به مادارا بده :n09:

Arrowtic
15-05-2013, 18:56
البته اولا ابهت خاصیم نداشتا : دی
خفه شدن توسط دیدارای بدون دست : دی
(تنها موقعی که من از ابهتش ترسیدم اون موقعی بود که بارون میومد داشت با کونان و پین حرف میزد)

یه سری عکس دیدم اینور اونور(اکثرشون از انیــــم ورلد) گفتم اینجا بذارم باحالن : دی

B3HZ@D
16-05-2013, 00:52
اتفاقا ابهت کامل بود :n02:
اون قسمت دیدارا هم که نقش بازی کردن خود توبی بود . وگرنه تمام کردن کار دیدارا به یک دقیقه هم نمیکشید .

من هنوز توی یک سوال از قسمت های گذشته موندم ! توبی چطور تونست که ضربه شمشیر زابوزا رو با یک دست دفع کن و دستش قطع نشه ؟!
اون هم توبی که چپ و راست دستش قطع میشد !
اگه کسی میدونه یک توضیحی بده که ما از این علامت سوال رها بشیم :n02:

M e i s a m
16-05-2013, 10:27
عنصر زمین داره دیگه. موکتون در واقع اب و خاکه و برای یک اوچیهایی اون هم در حد اوبیتو کاری نداره یاد گرفتنش که دستش رو سفت و سنگی تر کنه. حالا اگر شمشیره یه چیزی در حد مال اروچی بود میگفتی اره ولی دیگه این طبیعی بود

الان که اوبیتو به این حال و روز افتاده بخاطر اصابت کیشی نوجتسو هست وگرنه من هم عاشقش بودم اون دوره ها بخصوص از موقعی که ایتاچی مرد و اوبیتو در جا تغییر صدا داد و شارینگانش رو هم اتیش کرد :n10:

خدا کنه قسمت های بعدی یه 2 تا حرکت قشنگ ببینیم حالا که میناتو اومد احتمالا کاگه ها هم بیان حضرت مادارا که هست اوبیتو هم اگر تالک نخوره برگرده تـــــــازه جنگ از نظر من شروع میشه!!

جوبی رو هم اگر نذارن تکمیل بشه ترنسفورمش ضایع میشه

footballist
22-05-2013, 13:21
سلام
ناروتو 631 اومد: TEAM 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
22-05-2013, 17:10
عجب چیزی بود منگای این هفته !!!!
کیشیموتو همه رو یه دفعه وارد کرد... نیومده زدند همه چیز رو خراب کردند !!!
حضور ساسوکه و حرف هاش برام غیر قابل قبول بود !!! خیلی مغروره ...
بالاخره می این ساکورا یه تکونی به خودش داد !! باید دید هفته بعد چه چیزی ازش سر می زنه .. هر چی نباشه زیر سر سوناده و یکی از سنین ها اموزش دیده .. هر چی تا الان ازش دیدین مشت و لگد بوده ببینیم چی تو چنته داره !!!!
برخورد بقیه با ساسوکه هم جالب بود ...
اروچیمارو نیومد نمی دونم چرا ؟؟ این مار خوش خط و خال باید یه چیزی داشته باشه .. هیچ ماری برای رضای خدا موش ( ساسکه) نمی گیره !.....

M e i s a m
22-05-2013, 22:38
ای جان مادارا چه ذوقی کرده :دی کلا هاشی و مادارا جفتشون جالبن! هاشیراما با اون داد زدنش که بعدا خدمت تو میرسم مادارا هم یکی اون پرستیژش موقع صدا کردن هاشیراما یکی هم اون لبخندش و جمله اش که میگه با تو هیچوقت کنار نمیام!! انگار تازه داره به ارامش میرسه با دیدن هاشی انگار نه انگار که الان باز تئاتری سرش میاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ساسکه گفت میخوام هوکاگه بشم به اقای ناروتو برخورد و قیافش رفت تو هم! اون بچه خورده ها چه ادعاشون میشه در صورتی که یه چک بیشتر نیستن واسه ساسکه! حضرت اروچی فقط نیومد و البته بعید میدونم بازم دنبال بدن اوچیهایی باشه یه بار مرده برشگردوندن باز دوباره بره دنبال کارهای قدیمش؟ اونم با حضور این همه ادم کلفت که میتونن تو 2 حرکت متوقفش کنن!!؟

ولی فکر اینو نمیکردم میناتو هم چاکرای کیوبی باز باشه :دی

فقط جملات ورودی ساسکه خیلی جالب نبود یعنی سطح و شخصیت و غرور ساسکه خیلی بالاتر از این حرفاس که برگرده به ساکورا نگاه کنه یا با اون بچه خورده ها حرف بزنه یا...!!!

این قضیه کاندید های کاگه های هم شد دقیقا مثل دوره مادارا و هاشیراما یعنی همون جمله ایتاچی که گفت کسی هوکاگه میشه که مردم بخوان نه مثلا قدرت داشته باشه که اشتباه هست! اخر امر ساسکه کاگه نشه اقای ناروتو به گند میکشه کونوها و دنیا رو و چه بسا بدتر از هاشیراما و توبیراما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جالب حرفی زد ساسکه که میخوام اوضاع رو عوض کنم....

چپتر خوبی بود در کل. همین که ساسکه رو بعد از سالیان دیدیم خودش خیلیه!

احتمالا هفته دیگه بشه ناروتو و ساسکه علیه مادارا که هیچی نیستن و اقایان هم جوبی بدبخت رو مهر 10 تاییش کن! تهش که دیدیم مال کیوبی بود که روی ناروتو هست که 8 المنت بود

در این برهه حساس یادی هم از آن بزرگوار داشته باشیم که در کنار اقایان جایش خالیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B3HZ@D
23-05-2013, 00:27
من موندم میناتو چطور میتونه از چاکرای کیوبی استفاده کنه ! قشنگ کپی ناروتو شده بود !!!
راستی اونجا که میناتو میگه بمب بیجویی کیوبی رو به دریا انتقال دادم احیانا منظورش جیوبی نبوده ؟! جیوبی به اون گندگی رو جلوش ندیده که میگه بمب کیوبی رو انتقال دادم ؟! در ضمن میدونست که کیوبی هنوز توی ناروتو مهره پس چرا ... ؟
حرکت مادارا هم بعد از دیدن هاشیراما جالب بود ... ولی هاشیراما بدجوری زد تو پَرش :n09:
در مورد جیوبی هم فکر نکنم به این راحتی مهر بشه و احتمالا قدرتهای بالاتر خودش رو به نمایش میذاره و اینطوری نیست که وایسه تا بقیه مهرش کنن .

عدم حضور اوروچیمارو نقطه ضعف مانگای این هفته بود ... فقط میخواستم ببینم برخورد بقیه با اون چیه و چطوریه !
امیدوارم هفته بعد پیداش بشه ... البته یک احتمال هم هست و اون اینه که رفته باشه میدان نبرد قبلی مادارا که زد کاگه ها رو لت و پار کرد و حتما میخواد کمکی چیزی برسونه !

M e i s a m
23-05-2013, 10:33
شاید کاگه ها رو ادو کرد :n09:

kortol
23-05-2013, 18:47
این ساکورا کسی نمی دونه می خواد چه کار کنه ؟؟؟ شاخ شد یه دفعه اخر مانگا !!1 خود سوناده جز زور زیاد و سنجوتسو ترمیم بدن خودش چیز دیگه ای نداشت !!! البته بجز بوق های فوق خفنش !!!این ساکورا اونهارو هم نداره !! چی می خواد رو کنه ؟؟؟

Arrowtic
23-05-2013, 19:14
هیچی به نظرم فقط جو داد : دی
اوجش اینه که میپره وسط یه مشت میزنه زمین میشکنه ! در بقیه نبرد داد میزنه ساسکه ساسکه ساسکه , با مشت میره تو دهن ناروتو , گریه میکنه الکی و متعجب میشه از همه چیز .
شاید در بهترین وضعش یه احضار هم بکنه و نمیدونم ملخی چیزی بیاره : دی

M e i s a m
23-05-2013, 19:39
کشیدن حلزون به اون گندگی کار ساکورا نیست حالا سوناده حق وتو داست بخاطر سنجوییش ولی این هیچی نداره ولی اگر کیشی کیشی باشه یهو دیدی یه مشت زد قویتر از رایکاگه

قسمت دیگه البته در مورد اوبیتو هست حتما چون باید مشخص بشه تالک میخوره یا نه و میره طرف کاگه ها یا مادارا چون جوبی رو دارن مهر میکنن بندگان خدا یک قرن دنبالش گشتن و جون کندن تا زندش کنن حالا باید لاقل دست خودشون بمونه یا تو اوبیتو مهر شه یا مادارا زنده بشه تو خودش مهرش کنه شایدم اخرش رسید به ساسکه :n10::n10:

B3HZ@D
25-05-2013, 19:18
این میثم میاد چپ و راست به ساسکه حال میده :n09:
مگه الکیه و هر کی از راه رسید میتونه جینچوریکی بشه ؟! اون هم جینچوریکی 10 دم !!!! باید بدنت تحملش رو داشته باشه ... مادارا هم به لطف سلولهای هاشیراما میخواد این کار رو بکنه یا همین توبی هم با سلولهای هاشیراما کارش راه افتاده.
امیدوارم اوبیتو دیگه زیر بار حرف زور {تاک} نره و بیاد و جوبی رو درون خودش مهر کنه و یک درس بزرگ به جماعت نینجایی بده .
آقا کسی نگفت این میناتو چطور شبیه حالت بیجویی ناروتو شد ؟!

M e i s a m
25-05-2013, 21:25
این همه ساسکه مرام گذاشته واسه همون دنیای نینجایی که میگی بجای اینکه بیاد ناروتو رو لت و پار کنه الان داره کمکش میکنه بعد یه جوبی ناقابل بهش ندن؟ :دی

قبل از اینکه کیوبی مهر شه توی ناروتو نصفش رو میناتو با god of death توی خودش مهر کرد و به قولی کیوبی رو نصفه و ناقص کرد و چاکراش رو زد بر بدن

شاید قبل از خداحافظی نهایی برش گردونه اینا که دیگه شدن استاد انتقال چاکرا

Arrowtic
25-05-2013, 21:36
الآن یعنی لطف کرده که با ناروتو نمی جنگه ؟! ناروتو هیچ ربطی به انتقام ساسکه نداره و صرفا دلیل دشمنیش با ناروتو حسودیه ! تو فصل اول به ناروتو میگفت که قوی شو و با من رقابت کن تا ناروتو قوی شد حسودیش گرفت گریه کرد رفت پیش اوروچی-ساما : دی
یارو رفته داداش خودشو کشته میخواد انتقامشو از کونوها بگیره : دی

M e i s a m
26-05-2013, 09:22
:دی
فرقی نمیکنه چی جواب بدم چون چیزی که دوست داری رو باور داری پس فقط هدایتت میکنم به دیدن دوباره ی سری اول ناروتو بدون جهت گیری به طرف شخصیت خاصی :n10:

اینایی که میگی یکم خلاف معقول و تا حدودی برعکس بود به نظر من :دی ولی دیگه حسادت؟ عجب! این دیگه هیچ جای داستان وجود نداشته! بگذریم (اینجور سفسته ها قدیمی شده یعنی شما یکم دیر شروع کردی قبلا بقیه امتحانش کردن : دی)

کونوها هم جدا ضعیف بود واسه ساسکه حضرت اروچی کجا و یکی مثل کاکاشی کجا مفهومی هم نگاه کنیم حرکتش که رفت چیز یاد بگیره از اروچی خوب بود

Arrowtic
26-05-2013, 10:14
ناراحتی ساسکه از وقتی شروع شد که ناروتو گارا رو شکست داد و قوی شد ! اگه یادت رفته میتونی سری اولو ببینی !
اسم اون حرکت ساسکه چی بود تو اون موقعی که ناروتو تو بیمارستان بود ؟! به ناروتو میگه بیا بریم پشت بوم دعوا . وقتی کاکاشی جداشون کرد و ساسکه در حال رفتن یه نگاه به تانکری که راسنگان سوراخ کرده بود اسم اون نگاهش چی بود ؟! چیزی غیر از حسادت ؟!
همیشه ناروتو رو مسخره می کرد , بعدش تا ناروتو قوی شد این رفتار ها رو دراورد .

یه کم به دور از تعصب و علاقه شخصی نگاه کن به داستان !

ساسکه برای قدرت همه کار می کرد و دلیل من برا این که نباید می رفت همینه ! بازم این که رفت ایرادی نداشت ولی موقعی من به نهایت رسید تنفرم ازش که دیدم برای هدفش هر کسیو حاضره بکشه بدون توجه به آدم خوب یا بد بودنش . مثل اون نیجایی که تعقیبشون میکرد(وقتی به ظاهر کیلر بی رو شکست داده بود) . حالا اگه هدفش خیلی والا بود و ارزش چند جون بی گناه رو داشت یه چی ! برای انتقام :n09:

امان از تعصب بی جا ! همه حقایق رو انکار میکنی اونوقت اسم کار منو میذاری سفسته :n08:

البته بگم اگه ساسکه راهی که الآن پیش گرفته رو ادامه بده هیچ مشکلی باهاش ندارم من : دی

M e i s a m
28-05-2013, 16:52
مانگا نمیاد آیا؟ :n27:

Arrowtic
28-05-2013, 17:41
همیشه چهارشنبه ها میاد .
مگه جایی اعلام شده که نمیاد ؟ نکنه هفته نقره ای چیزیه این هفته ؟! : دی

M e i s a m
28-05-2013, 23:53
پسر مخم زنگ زده تاثیر امتحاناس فکر کنم من فکر میکردم سه شنبه ها میاد :n13:

البته هفته طلایی که 30 40 تایی دارن این جماعت

B3HZ@D
29-05-2013, 12:32
مانگا منتشر شد

632 : Explosion ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
29-05-2013, 13:39
قدرت این همه کاگه با هم شد فقط این؟ یه حصار مثل این رو که اوبیتو کشید شینوبی ها هم هیچ کاری نتونستن بکنن

تقابل هاشی و مادارا جالب بود. عاشق ارامش این مادارا ام :دی

این یارو سوناده نما هه هم بد نبود یکم الکی بزرگش کردن ولی باز خوبه!

:n16:

Arrowtic
29-05-2013, 14:23
این همه گفت من شاگرد سوناده هستم این بود ؟ مشت خرکی ؟ : دی
یه راسن شوریکن ناروتو یا آماتراسو ساسکه این کارو می کردن خودشون : دی

kortol
29-05-2013, 17:04
این یارو سوناده نما هه هم بد نبود یکم الکی بزرگش کردن ولی باز خوبه!

این همه گفت من شاگرد سوناده هستم این بود ؟ مشت خرکی ؟ : دی
طرف سه سال چاکراش رو ذخیره کرده که اخرش یه مشت ول بده و" شاناره " بگه !!! خوب یه اسم هم براش می زاشت دیگه !!!
ساکورا هم شاخ شده برا ما !!!
ساسکه که بخواد هوکاگه بشه این ساکورا هم هفت تیر کش میشه دیگه !!!!
ادعای هوکاگه ای هم می کنه ....
.................................................. .................................................. ...............................
این عکس خیلی حرف برای گفتن داره خداییش !!!

دقیقا من الان این شکلی هستم .. الان چند هفته هستش که ناروتو چیز جدیدی نشون نداده .. بعد از راسن شوریکن و تمرین با قورباغه ها و سنین مودش چیز جدیدی نشون نداد ..
این چاکرای کیوبی هم قبلا بودش منتها رنگش قرمز بود !!!
بابا یه تکنیکی چیزی .. الان ساسکه کلی جوتسو می زنن این ناروتو فقط می خواد حرف بزنه ...
.................................................. ........................
این لرد اوروچی کجا رفت ؟؟؟ این مارموز اخر نبرد میاد و همه چیز رو به نام خودش می کنه ببین کی گفتم !!!

Arrowtic
29-05-2013, 17:23
به نظر من اوروچی رفته سراغ 5 کاگه مفقود الاثر !

M e i s a m
29-05-2013, 18:21
کاگه شدن لیاقت میخواد که ساکورا چان خانم نداره و حقا حساب کنیم این همه مدت ساسکه خودشو به اب و اتیش زد و تا ته و عمق سیاهی هم رفت (یا رومی رومی یا زنگی زنگی :دی) و همه چیز رو فهمید که دیگه الان نه سیاست هاشی رو قبول داره نه مادارائی و کارهاش دیگه معلومه گفتنِ زیاد نداره ولی اقای ناروتو همش همین سست عنصری که بوده هست خدایی اون موقع که ساسکه کوبید به جمع کاگه ها اصلا ناروتو توان ثانیه دوام اوردن که هیچ جرات انجام انچنان کاری رو داشت؟ الانم نداره حالا فردا روز کاگه هم بشه؟

اون دوره که هاشیراما و مادارا و امثالهم و دیگر بزرگان بودن میشد بگی جنگ سر کاگه ای جنگ بین اب و اتیشه و اون وسط ممکنه دودمان کل دهکده به فنا بره و... ولی این 2 تا موجود کنار هم دقیقه در برابر هاشی یا مادارا دوام نمیارن حالا بشن کاگه ی یه دهکده :n09: باز خدا رو شکر یه کیوبی رو مفت مفت کردن پاچه ی ناروتو و یه عقلی به روباهه دادن وگرنه داش کروتول الان چی میخواست بگه؟ : دی :n02:

درخت گردکان به این بزرگی درخت خربزه الله اکبر :دی

Arrowtic
29-05-2013, 20:33
البته حمله ساسکه شامل :
لت و پار شدن و فرار از دست رایکاگه و رفقا
لت و پار شدن و فرار از دست میزوکاگه (توسط زتسو)
لت و پار شدن و فرار از دست سوچیکاگه (توسط توبی)
می شد : دی

به شخصه من هم میتونستم اینطوری به کاگه ها حمله کنم : دی
___
ناروتو سست عنصره ؟ ناروتو تونست پین رو تاک نو جوتسو بزنه روش : دی
فقط یه بار داشت تاک میخورد خودش که اونم توسط استاد تاک , اوبیتو بود که با سیلی حساب شده هیناتا درمان شد : دی

M e i s a m
29-05-2013, 23:10
همین که زد و خورد کرد و زنده موند و فرار کرد برای یه 16 ساله خیلیه : دی اونم جلوی بدترین ها! یه سریشونم که به دیار اقبی فرستاد مثل دانزو و دیدارا و...

و البته فراموش نشه که اگر ملاک تاک نوجتسو باشد الان اوبیتو هم داره تاک میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vista_vz
30-05-2013, 02:30
آقا یه سوال دارم من...چرا این مادارا اینقد بی بخار شده جوبی بیچاره رو ول کرده واسه خودش نشسته منتظر هاشی!!!:n04::n04:
خوو اینهمه برو بچز زحمت کشیدن واسه شوما جوبی جون رو تشکیل دادن حالا بیخیال نشستی کتک خوردنشو تماشا میکنی؟؟؟؟:n25::n25:
شایدم خیالش راحته جوبی جون هیچیش نمیشه توسط لشکر زاغارت شینوبی ها و ارزش وقت عزیزش بیشتره.همون بهتر که بشینه منتظر رفیق گرمابه و گلستانش و تا اون موقع وقت عزیزشو با یه قل دو قل پر کنه تا هاشی هشلفتش کنه!!:n15::n15::n01::n24:

Arrowtic
30-05-2013, 09:09
همین که زد و خورد کرد و زنده موند و فرار کرد برای یه 16 ساله خیلیه : دی اونم جلوی بدترین ها! یه سریشونم که به دیار اقبی فرستاد مثل دانزو و دیدارا و...

و البته فراموش نشه که اگر ملاک تاک نوجتسو باشد الان اوبیتو هم داره تاک میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میگم که , منم یه زتسو توم بود یه توبی پشتم اون بچه آبیه و کارینو اون پسر مو نارنجیه هم باهام حمله می کردم به کاگه ها چیزیم نمی شد : دی
تنها نبرد ساسکه که خوشم اومد ازش , همون نبرد با دانزو بود چون بدون کمک هیچ کسی زنده موند و دانزو رو شکست داد .(جدا از این که دانزو نمی تونست از اون چشمش استفاده کنه)

M e i s a m
30-05-2013, 09:54
د نه د 2 برابرش کن این نفرات رو اقای ناروتو رو هم بذار جای ساسکه جلوی رایکاگه تنها باز نمیتونه :n10:

ولی سوال خوبی رو دوستمون مطرح کرد این حضرت مادارا کلا همین مدلیه با اون 5 تا کاگه که یه 10 چپتری داشت بازی میکرد واقعا چرا؟ الانم که همه چیز تکمیله جوبی هم که هست هر کاری میتونه بکنه ولی هاشیراما جان که بیاد دیگه عشق مبارزه کورش میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هاشی هم که انگار هدف از خلقتش این بوده که بره با مادارا بجنگه خیلی قشنگ رفته میگه شرمنده منتظرت گذاشتم!!

B3HZ@D
31-05-2013, 22:05
در مورد مبارزات ساسکه همین بس که اگه توبی نبود الان ساسکه ای وجود نداشت که بخوایم در موردش حرف بزنیم و فقط در حد خاطره بود .
ساسکه هیچ جوره نمیتونست از جینتون سوچیکاگه فرار کنه . مگر این که یکی مثل توبی پشتش باشه !
در ضمن اگه ناروتو هم زیر دست یکی مثل اروچیمارو بزرگ میشد الان تکنیک هاش بیشتر میشد .
این رو هم فراموش نکنیم اون زمانی که ساسکه به اجلاس کاگه ها حمله کرد , ناروتو هم در سنین مود استاد شده بود .

یک سوال :

میناتو نمیتونه چاکرای کیوبی رو آزاد کنه که به ناروتو برسه ؟!
اینطوری فکر کنم هم کیوبی قوی تر میشه و هم این که شاید یک تکنیک جدیدی هم از ناروتو دیدیم !!!:n27:

M e i s a m
01-06-2013, 09:15
:دی
والا ناروتوی فراگ جوتسویی بازم در مقابل ساسکه ای که به رایکاگه حمله کرد کم میاورد. البته اونجا ها دیگه ساسکه قاطی کرده بود و خودشو از دست داده بود خیلی فکر نمیکرد واسه حمله. اگر توبی پشت ساسکه بود یه مؤمنی به اسم کیشیموتو پشت ناروتو هست :n09: بگذریم.

اول و اخر فکر کنم چاکراهه برسه به ناروتو ولی تکنیک جدید که نداره این بشر فقط راسنگان بزرگ میکنه. شاید یه موقع دیدی ریکودو و ریننگان هم از عالم غیب براش رسید... البته جالب میشه بده چاکراهه رو به ساسکه :n10: کلا یه چیزی باید به این جوان جویای نام بدن چه جوبی باشه چه نصف کیوبی تا بلخره یه ریننگانی ببینیم

:n16:

kortol
01-06-2013, 19:37
میگم که , منم یه زتسو توم بود یه توبی پشتم اون بچه آبیه و کارینو اون پسر مو نارنجیه هم باهام حمله می کردم به کاگه ها چیزیم نمی شد : دی
تنها نبرد ساسکه که خوشم اومد ازش , همون نبرد با دانزو بود چون بدون کمک هیچ کسی زنده موند و دانزو رو شکست داد .(جدا از این که دانزو نمی تونست از اون چشمش استفاده کنه)
اتفاقا در همون نبرد قرمز شده هم کارین کمکش کرد !!! کارین بود که اول از همه به رابطه چشم های دست دانزو و تکنیک ها پی برد و فهمید که با هر بار اجرای تکنیک یکی از چشم ها از بین میره و چند ثانیه ای هم بینش وقفه زمانی وجود داره !!
........................................
اقا این فیلر ها کی تموم میشن !! چقدر بی خود شده انیمه .. افتاده دست کدوم شرکت ؟؟ قبلا که نامکو بندایی و اسکوئر اونیکس روش کار می کردن بهتر بود ...........
.......................................

به نظر من اوروچی رفته سراغ 5 کاگه مفقود الاثر !

اگه اینجوری باشه و سوناده هم بخواد زنده بیاد به میدون مبارزه من به شخصه این کیشیموتو رو لعن و نفرین ابدی می کنم .. نامرد از سه تا سنین افسانه ای دوتاشون رو اورده اون هم باشاگرد هاشون .. فقطط جای جیرایا نبود توی این کارزار !!! به شخصه معتقدم اگه جیرایا بود توازن قدرت به شدت به سمت شینوبی ها بود !!!

M e i s a m
01-06-2013, 19:42
حالا اون کارین یه داد و بیدادی کرد ولی معلوم بود خودش فهمیده ساسکه این دیگه قشنگ نشون داده شد
ناروتو هم کلی ادم دور و برش بودن و اگر میخواست vilain بشه اونم ادم جم میکرد :n09:

انیمه که افتضاح شده

خدایی 1 نفر از هر 10 بیننده یه ایده بده برای فیلر تمامشون عالی در میان...

Arrowtic
01-06-2013, 19:46
اونارو خود ساسکه هم فهمیده بود به نظرم ! دیگه اینقدرم خنگ نیست بچه : دی

M e i s a m
02-06-2013, 09:58
ولی خدایی ناروتو ادمو دق میده تا دوهزاریش بیفته
تازه همه مسائل هم تهش یجوری ختم میشه به کلون های بیشتر :n09:

kortol
05-06-2013, 16:34
خوب مانگای جدید هم اومد !!!! از همه بیشتر با حرکت های تیم 8 حال کردم .. یه چیز جدید .. یه تکنیک جدید .. کارشون واقعا درسته !

Arrowtic
05-06-2013, 19:08
اینوشیکاچو رو من خیلی باشون حال کردم . یویو : دی

kortol
06-06-2013, 15:13
این هیناتا تکنیک 64 ضربش رو چه جوری پیاده کرد ؟؟ با پا هم اضافه کرد به دستاش ؟؟

kortol
12-06-2013, 19:12
مانگای جدید هم اومد !! لرد اوروچیمارو رسید بالاخره...
ساسکه نیت های پلیدی داره !!!
بالاخره یه حرکت درست و حسابی نشون داد مانگا ...
ببینیم لرد اوروچی چه می کنه در چپتر بعدی

B3HZ@D
15-06-2013, 12:12
البته مشخص نیست نیت ساسکه پلیده یا خوبه !
اگه نیت پلیدی هم داشته باشه باز هم وسط این جمعیت شینوبی شانسی نداره .
بزنن ساسکه رو بکشن اون موقع چهره میثم دیدنی میشه :n09:

اروچی هم مثل این که به منطقه ای رفته که کاگه ها توسط مادارا لت و پار شدن .

Arrowtic
15-06-2013, 20:03
5 کاگه زندن احتمالا سوناده با ویلچره : دی
ساسکه به نظرم نیتش پلید نیست بعد از به یاد اوردن حرفای ایتاچی بهش نمیاد پلید بمونه .

kortol
16-06-2013, 00:46
اروچی هم مثل این که به منطقه ای رفته که کاگه ها توسط مادارا لت و پار شدن .
با اومدن لرد اوروچی وزنه ترازو خیلی به سمت نینجاها سنگینی می کنه !!!! باید دید این اروچی می خواد چه کار کنه ... از کاکاشی و اوبیتو خبری نیست ؟ گویا از دنیای بیرون خبری ندارن ...

B3HZ@D
16-06-2013, 15:52
فعلا که کاگه های گذشته هیچ کاری نکردن و فقط اومدن یک حصار ایجاد کردن تا جوبی رو حبس کنن .
ما منتظر یک نبرد عظیم بودیم ولی تنها به یک حصار ختم شد ... هر چند بعدا مبارزه ای بین مادارا و هاشیراما خواهیم داشت ولی کلا حالگیری شد :n02:
اروچی هم به نظرم کار خاصی نمیکنه و میشه تماشاچی و کیشی با این چند تا بچه الکی شلوغش میکنه و جوبی رو میشونه سر جاش .
یک ضد حال اساسی هم به همه ما میزنه :n09:

kortol
16-06-2013, 17:03
یک ضد حال اساسی هم به همه ما میزنه :n09:
اینقدر از این ضد حال ها زده به ما کیشی !! تعدادش از دستم در رفته !!

ORDI
19-06-2013, 10:16
بابا ولکنین ساسکه رو
نجی ک مرد دیگه افسرده شدم:n28:
حالا هم امروز اروچی میاد ببینیم چ میکنه:n20:

B3HZ@D
19-06-2013, 12:29
دوستان مانگای 635 منتشر شد

A new wind ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
19-06-2013, 14:07
مانگای امروز که چیز خاصی نداشت !!!
یه جورایی فقط بهانه ای بود برای کاگه ها .. این دختره کارین نقش ساندیس رو داره .. هر کی میاد یه گاز بهش می زنه و خوب می شه !!!:n02:

Arrowtic
19-06-2013, 15:04
من نفهمیدم ساسکه جریانش چی بود ! یکی روشنم کنه : دی

kortol
20-06-2013, 18:27
من نفهمیدم ساسکه جریانش چی بود ! یکی روشنم کنه : دی

به نظر مرسه ساسکه حرفش با عملش یکی نیست .. یعنی می خواد به تنهایی کار رو پیش ببره.. گویا همچنان حس غرورش رو داره و احتمالا دنبال جیوبی هستش و برای مهر کردن داخل خودش می خوادش .. فعلا که نشون نمیده ..
من نفهمیدم اینها می خوان جیبوی رو بکشن .. مگه بیجو ها هم از بین می رن ؟؟
.................................................. .........................
منتظر دیدن سوناده و پدر بزرگ هاشیراما و میناتو با هم هستم !
هنوز هم فکر می کنم بین سوناده و میناتو یه رابطه ای وجود داره !
اخه سوناده اصلا هر وقت در مورد میناتو با جیرایا صحبتش می شد اخماش تو هم می رفت( یه جا روی نیمکت با جیرایا صحبت می کرد و خیلی دپرس شد وقتی صحبت از میناتو شد ! ) و وموقع حمله پین به دهکده هم یاد و خاطره دو نفر براش زنده شد ( وقتی ناروتو یهو زد پین اول رو ناک اوت کرد !) جیرایا و میناتو که هر دو مرده بودند !
یه پست هم قبلا ها داده بودم که احتما می رفت سوناده مادر میناتو باشه ..

B3HZ@D
21-06-2013, 04:17
ساسکه که نمیتونه جینچوریکی بشه ... باید بدن سنجو رو داشته باشه . پس قضیه جینچوریکی شدن جوبی رد میشه :n02:
بیجوها هم از بین نمیرن ... اونا در اصل انرژی هستن که هر کدوم بک یک شکل خاص نمایش داده شدن . انرژی هم که طبق قانون از بین نمیره و از شکلی به شکل دیگه در میاد :n02:

در مورد میناتو و سوناده هم فکر نکنم رابطه خاصی داشته باشن . میناتو که مال خاندان نامیکازه بوده و اصلا چه دلیلی داشته که جیرایا و سوناده نخوان در مورد اون صحبت کنن و بگن پسرشونه .
در ضمن سوناده با جیرایا رابطه ای نداشته و قبل تر از اون با دان بوده و بعد از اون فکر نکنم با کس دیگه ای رابطه داشته .
جیرایا قبل از مرگش و زمانی که میخواد به دهکده باران بره پیشنهاد خودش رو برای سوناده مطرح میکنه . اگه قبلا با هم بودن پس سوناده نباید اینطوری جا میخورد و تعجب میکرد.
کلا به نظر من میناتو فرزند اونا نیست :n05:

kortol
23-06-2013, 12:01
در ضمن سوناده با جیرایا رابطه ای نداشته و قبل تر از اون با دان بوده و بعد از اون فکر نکنم با کس دیگه ای رابطه داشته .
من نگفتم میناتو فرزند جیرایا و سوناده بوده .. گفتم میناتو ممکنه فرزند سوناده و دان بوده باشه .... اخه هیچ گذشته ای از پدر و مادر میناتو نداریم .. هوکاگه به این بزرگی هیچی نداشته باشه خیلی نامردی هستش ... بعدشم چرا باید سوناده وقتی ناروتو پین اول رو زد جیرایا و میناتو بیاد جلو چشمش !! حالا جیرایا رفیقش بوده و ناروتو شبیهب بهش بوده و میناتو چه دخلی داشته بهش ؟؟؟
موقعی هم که جیرایا در مورد میناتو صحبت می کرد همیشه اخم های سوناده تو هم بود گویا دوست نداشت یاد و خاطره از میناتو بشه ( یادمون نره که میناتو هم مثل دان و برادر سوناده و نارتو ارزوی هوکاگه شدن داشت !)
بعدشم این ژن سنجو چه جوری وارد بدن ناروتو شده پس .. کوشینا که اوزوماکی بوده و فقط یه باز زن هاشیراما رو دیده و اصلا هم با هاشیراما نسبتی نداشتند .. پس این ژن سنجو برای جینچوریکی شدن چه جوری وارد بدن ناروتو شده ..
فکر کنم کلا نیازی به ژن سنجو نیست اینجوری باشه تمام اون 7 تا جینچوریکی قبلی همشون سنجو بودن !!!! . .. پس در این صورت ساسکه هم می تونه جینچوریکی بشه ..

Arrowtic
26-06-2013, 22:09
636 هم اومده .

آخرشو کسی فهمید ؟
کلا :
1 . اوبیتو چطور نصف صورتش اونطور شد ؟
2 . مادارا چی کار کرد ؟ اوبیتو رو کشت ؟ میخواد بکشش رین تنسه کندش ؟

ویرایش : جواب دومیو تو ویکی پیدا کردم .

vista_vz
27-06-2013, 00:27
انگار مادارا قدرت اراده خودشو وقتی که اوبیتو رو ترمیم میکرده توی اون قسمت گذاشته تا در همچین شرایطی که اوبیتو نافرمانی میکنه بتونه اونو کنترل کنه...مثل زتسو که نصفه سیاهش اراده ماداراس...
احتمالا اوبیتو بعد از احیای مادارا کشته میشه (توسط فن نه توسط مادارا!!!:n02:)

Arrowtic
27-06-2013, 09:08
مادارا از اون میله ها کرد تو اوبیتو در نتیجه میتونه کنترلش کنه .
فقط موندم چطوری صورت اوبیتو اون طوری شد ؟

B3HZ@D
28-06-2013, 11:38
بعدشم این ژن سنجو چه جوری وارد بدن ناروتو شده پس .. کوشینا که اوزوماکی بوده و فقط یه باز زن هاشیراما رو دیده و اصلا هم با هاشیراما نسبتی نداشتند .. پس این ژن سنجو برای جینچوریکی شدن چه جوری وارد بدن ناروتو شده ..
فکر کنم کلا نیازی به ژن سنجو نیست اینجوری باشه تمام اون 7 تا جینچوریکی قبلی همشون سنجو بودن !!!! . .. پس در این صورت ساسکه هم می تونه جینچوریکی بشه ..

ازوماکی ها بهترین افراد برای جینچوریکی شدن هستن ... جایی ندیدم که گفته باشه ناروتو ژن سنجو داره .
در مورد سنجوهای جینچوریکی هم اطلاعی ندارم ؟! کدوم 7 تا ؟!

مادارا از اون میله ها کرد تو اوبیتو در نتیجه میتونه کنترلش کنه .
فقط موندم چطوری صورت اوبیتو اون طوری شد ؟

مادارا اراده خودش رو در نیمه پیوند خورده اوبیتو قرار داده بود . الان هم که دید استفاده ای برای اون نداره مهر رو اجرا کرد و اون میله های طریقت رینگان در بدن اوبیتو فرو رفت .
حالا هم میتونه اون رو کنترل کنه . مثل کاری که ناگاتو بوسیله این میله ها با پین ها میکرد یا همین کاری که اوبیتو با جینچوریکی ها کرد .
فکر کنم اگه اوبیتو رینگان نداشت الان همچین اتفاقی برای اون نمی افتاد ...

مسئله مهم افتضاحیه که کیشی توی جنگ اوبیتو و کاکاشی بوجود آورد .... جنگ از این سطح پایین تر نمیشد دید . کونوهومارو بهتر از این دو تا میجنگید .
خیلی ساده و به شدت ابتدایی با هم مبارزه کردن و خیلی الکی و بچگانه اوبیتو شکست خورد تا کیشی بتونه کاکاشی رو حفظ کنه !
واقعا نمیدونم کیشی پیش خودش چی فکر کرده که همچین سناریویی طراحی کرده ؟!!!!!!!!!!

B3HZ@D
03-07-2013, 14:24
فقط خواستم بگم که مانگای 637 ناروتو اومده

The Juubi's jinchuuriki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجیبه که تاپیک سوت و کوره !!!
صفحه آخر مانگا یک مقدار مبهم بود ... بعدا یک کم بحث میکنیم ببینیم چی شد ؟!:n29:

Arrowtic
03-07-2013, 19:03
WTF
چی شد یهویی اینطوری شد ؟!

B3HZ@D
03-07-2013, 19:26
اوبیتو نمُرد و در اصل نقشه اش بود که توسط کاکاشی صدمه ببینه و بره جینچوریکی جوبی بشه ! :n19:
لذت بردم به طور فجیع :n02: عجب ضد حالی به مادارا زد :n02:

Arrowtic
03-07-2013, 21:06
اینشو که فهمیدم .
چه جوری شد که جینچوریکی شد ؟! یعنی اینکه چه جوری از دست اراده فرار کرد ؟ چه جوری یهویی جینچوریکی شد ؟ خودش مهر کرد جوبی رو تو خودش ؟ کلا چطوری شد ؟ : دی
بعدش مگه جینچوریکیا مثل ناروتو ، نباید در حالت عادی بیجو داخلشون باشه ؟ یا حالت بیجویی بگیرن یا بیجو بغلشون باشه ؟ چه جوریه که اوبیتو هم سایز جوبی و شبیه اون شده ؟

B3HZ@D
03-07-2013, 21:46
این که چجوری مهرش کرد و چی شد رو فکر کنم باید در مانگای هفته بعد بفهمیم . در حال حاضر هیچ کس نمیدونه که چی شد !
اوبیتو هم جوبی وارد بدنش شده ولی مثل این که فرم کلی بدن رو تغییر میده . به هر حال بیجوی ما 10 دمه و تفاوت های زیادی با بقیه بیجوها داره .

MR.CART
05-07-2013, 07:50
چطوری اپیزود هاشو دانلود میکنین؟اینکه فقط عکس بود

Arrowtic
05-07-2013, 08:24
این مانگا بوده که دیدید شما . کتاب مصور هست یه جورایی . هر هفته یه چپتر میاد . هر هفته یه اپیزودم میاد که این مانگا ها رو انیمیشن کردن ولی خوب انیمه خیلی از مانگا عقب تره برای همین همه مانگا رو میخونن .

garaa
06-07-2013, 20:24
فقط امیدوارم این اوبیتو تحول پیدا نکنه و با این ناروتو و دوستان متحد بشه ...
احساس میکنم مادارا حال این هاشیرما رو میگیره ... خیلی با اعتماد به نفس نشون میده :دی

Arrowtic
06-07-2013, 20:47
اوبیتو تاک بخوره به نظرم خیلی دیگه ضایع میشه .
مادارا بهش اطمینانی نیست ، سر جریان اوبیتو هم مطمئن بود که اینطوری شد یهو !

B3HZ@D
09-07-2013, 11:31
مانگای 638 منتشر شد ... سوپرایز خوبی بود ... سه شنبه ها خوندن مانگا لذت خاصی داره :n02:

Obito, the Juubi's jinchuuriki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
09-07-2013, 11:59
Hoooooooooooooooly Crap : دی
دیگه هاشیراما گفت این از من قوی تره !
ببینیم مادارا چه نقشه ای کشیده .

B3HZ@D
09-07-2013, 12:11
مادارا هم حریفش نمیشه :n02:
پشت کمر اوبیتو رو دقت کردین ؟! دقیقا همون طرحی که پشت لباس ریکودو بود بر پشت کمر اوبیتو بوجود اومده بود !
فکر کنم الان تنها کسی که به ریکودو نزدیک شده همین اوبیتو باشه :n10:
با یک حرکت زد یک طرف بدن هاشیراما و توبیراما رو از بین برد !!!

فقط چرا موقعی که میناتو بهش گفت اوبیتو بس کن , اوبیتو با تعجب و سختی خاصی گفت : او .. بی .. تو !!!

قضیه چیه ؟!:n13:

Arrowtic
09-07-2013, 17:13
اگه ادو تنسه نبودن الآن کارشون تموم شده بود دو هوکاگه !
مادارا مطمئنه از کارت برندش ! اگر چه از نقشش برا اوبیتو هم مطمئن بود ولی به هر حال !

فقط چرا موقعی که میناتو بهش گفت اوبیتو بس کن , اوبیتو با تعجب و سختی خاصی گفت : او .. بی .. تو !!!
انگار حافظه اوبیتو از بین رفته .

NAZISM
09-07-2013, 17:45
درود
امروز یه انیمیشن به نام One Piece Film Z دیدم ناجور شیفته اینگونه انیمیشن ها شدم
البته گهگاهی ناروتو رو در شبکه های ماهواره یی میدیدم اما دنبال نمیکردم؛ وضعیت ما پیرمردها رو میدونید که چجوریه
یه سوال داشتم میخوام ببینم که این چند تا انیمیشن معروف( ناروتو, وان پیس, بلیچ) به صورت سریالی هستن؟
خوب ما از کجا باید شروع کنیم؟منظورم برای دانلود و دیدن این انیمیشن ها(تازه یاد بچگی هام افتادم):n02:

B3HZ@D
09-07-2013, 18:26
انگار حافظه اوبیتو از بین رفته .

همممممم ! ... من که فکر نکنم :n13:

درود
امروز یه انیمیشن به نام One Piece Film Z دیدم ناجور شیفته اینگونه انیمیشن ها شدم
البته گهگاهی ناروتو رو در شبکه های ماهواره یی میدیدم اما دنبال نمیکردم؛ وضعیت ما پیرمردها رو میدونید که چجوریه
یه سوال داشتم میخوام ببینم که این چند تا انیمیشن معروف( ناروتو, وان پیس, بلیچ) به صورت سریالی هستن؟
خوب ما از کجا باید شروع کنیم؟منظورم برای دانلود و دیدن این انیمیشن ها(تازه یاد بچگی هام افتادم)

درود بر شما
برای بحث در مورد بقیه انیمه ها به این تاپیک برین ... دوستانی هستن که کارشون حرف نداره و راهنمایی های خوبی به شما میرسونن

بحث آزاد انیمیشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد ناروتو باید بگم که این انیمه دو سری داره ... سری اول با نام ناروتو منشتر شده که سن و سال کمتری دارن و بچه هستن که حدود 220 قسمت میشه
سری دوم که بزرگ شدن به اسم ناروتو شیپودن منتشر شده که تا الان 320 قسمت از اون منتشر شده و همچنان ادامه داره .

البته همه این قسمتها مربوط به داستان اصلی نیستن و فیلر (نامربوط و فرعی) زیاد توی انیمه دیده میشه که اصلا ربطی به داستان اصلی نداره و اگر اونا رو هم نبینید تاثیری بر روند داستان نداره .
سایت های زیادی هستن که انیمه رو برای دانلود گذاشتن .

اینجا که خلاف قوانینه و نمیشه معرفی کرد ... اگه سایتی پیدا نکردین براتون پیغام خصوصی میکنم :n02:

garaa
10-07-2013, 00:28
گفتم این مادارا اعتماد به نفسی میزنه ... :n02:
راستی کاکاشی کجاس ؟

پ.ن : نمیدونم چرا این قسمت منو یاد مانگا کلیمور انداخت :دی

Arrowtic
10-07-2013, 02:53
همممممم ! ... من که فکر نکنم :n13:
منظورمو خوب نرسوندم . به نظرم به چیزی بین یک انسان و یک حیوان تبدیل شده اوبیتو و برای همین خیلی از قابلیت های انسانیش مثل صحبت کردنشو از دست داده . ممکنه حافظش هم آسیب دیده باشه .

B3HZ@D
10-07-2013, 09:44
ممکنه.
چون که اوبیتو بدجوری زخمی بود و بعد یک ضربه کونای هم از میناتو دریافت کرد .
ممکنه اوتبیو مرده باشه و کنترل بدن کلا دست جوبی باشه ... شاید هم اوبیتو در حال حاضر کنترلی روی بدنش نداشته باشه ولی کم کم برگرده .

شاید هم همه اینا فیلم اوبیتو باشه :n02:

Arrowtic
10-07-2013, 21:23
شاید هم اوبیتو در حال حاضر کنترلی روی بدنش نداشته باشه ولی کم کم برگرده .
این امکانش بالاست . چون که میشه یه چیزی مثل ناروتو در زمانی که کیوبی رو نتونسته بود کنترل کنه ، یهویی کیوبی کنترلشو میگرفت و اون به همه حمله میکرد و وقتی خودش میشد چیزی یادش نمیومد .(مثلا وقتی که با اوروچی و کابوتو دعواشون شد و به ساکورا هم حمله کرد ناروتو)

B3HZ@D
17-07-2013, 10:47
دوستان مانگای 639 منتشر شد

Attack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
23-07-2013, 18:05
این مانگا هم چیزی نداشت .. من موندم این هوکاگه سوم چی می کنه اون وسط .. کاری از دستش بر نمیاد بنده خدا !!!! هوکاگه دوم هم همین طور .. کاش بلد بود یکم از این ادو تنسی که خودش ابدا کرده رو نشون بده یا مثلا کاری کنه که ادو مادارا متوقف باشه .. یه ضد تکنیکی چیزی .. همش افتاده کرده هاشیراما و میناتو ...
ناروتو هم باز ساسکه رو دید و خنگ شد ...

kortol
24-07-2013, 14:06
مانگای 640 هم منتشر شد !!! عملا اوبیتو شد ... دیگه ... وسط هاش داشتم امیدوار می شدم که اوبیتو ترکید رفت ولی یه دفعه روبه راه شد !!!!!
هفته بعد ناروتو و ساسکه رو هوا خواهند بود !!! بیچاره گاماکاچی چی میکشه وسط میدون جنگ ...
راستی این قوباغه ها از دم معتاد هستند دیگه .. اون از باباش اینم از خودش که سیگار و پیپ از گوشه لبشون تکون نمی خوره .. می ترسم اون داداش پخمه گاماکاچی الان پا منقل باشه با اون روز و حالش !!!!

Arrowtic
24-07-2013, 14:12
بالاخره شکل و شمایل قریبی ریکودو رو دیدیم !
فکر کردم کار اوبیتو تمومه ولی ...

B3HZ@D
25-07-2013, 06:22
مانگا بد نبود .
اوبیتو هم که به حالت دانایی رسید و کنترل کامل روی جوبی و قدرتش داره . از اولش هم میدونستم که اوبیتو نمی میره :n02:
به قول کیشی شیطان اصلی داستان اوبیتو/ توبی است .

نارتو و ساسکه هم که توی این دو مانگای اخیر تنها کاری که انجام تعجب کردن بود ! یا این که با همدیگه حرف زدن !
از همه مهمتر ساروتوبی هیروزن که اصلا توی جریان داستان نیست که دوست دیگمون اشاره کرد و همچنین توبیراما که ضربه خورد و هنوز احیا نشده !
مادارا جینتون خورد با سرعت نور احیا شد ولی بقیه کلا یادشون میره که باید احیا بشن .

میناتو هم این چاکرا یین رو به ناروتو نداد و نمیدونم منتظر چیه ؟!
با این شرایط اوبیتو و ضعفی که تیم ارتش متحد و کاگه ها مقابل اون دارن مشخص نیست چطور میتونن جلوی اون بایستن ؟!!!
امیدوارم چپتر بعدی جالبتر باشه .

Arrowtic
25-07-2013, 09:09
با این شرایط اوبیتو و ضعفی که تیم ارتش متحد و کاگه ها مقابل اون دارن مشخص نیست چطور میتونن جلوی اون بایستن ؟!!!
5 تا کاگه احتمالا به زودی بیان کمک به همراه اوروچیمارو ساما .

Agame.Arash
25-07-2013, 13:54
دوستان کسی زیرنویس کامل ۲۲۰ قسمت سری اول naruto رو به فارسی نداره ؟ ...

B3HZ@D
25-07-2013, 14:26
دوستان کسی زیرنویس کامل ۲۲۰ قسمت سری اول naruto رو به فارسی نداره ؟ ...

خدمت شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Agame.Arash
29-07-2013, 20:17
سلام ... یه سری توضیحات از دوستانی که مانگا رو می خونن می خواستم ... یه ذره هم اسپویل داره ...

بابای ناروتو همون هوکاگه ۴ بوده ؟ ...
مادارا اوچیها رو یکم توضیح میدین در موردش ببینیم کی بوده ؟ ...
آخرش ساسوکه میمیره یا با ناروتو متحد میشه ؟ ...
این سری آخرا ناروتو بزرگ میشه یا هنوز سن و قیافش مث اولای انیمیشن ناروتو شیپودن میمونه ؟ ....
ببخشید طولانی شد آخه تو نت عکسایی دیدم که داستانو واسم گنگ کرد ...

Arrowtic
29-07-2013, 20:56
سلام ... یه سری توضیحات از دوستانی که مانگا رو می خونن می خواستم ... یه ذره هم اسپویل داره ...

بابای ناروتو همون هوکاگه ۴ بوده ؟ ...
مادارا اوچیها رو یکم توضیح میدین در موردش ببینیم کی بوده ؟ ...
آخرش ساسوکه میمیره یا با ناروتو متحد میشه ؟ ...
این سری آخرا ناروتو بزرگ میشه یا هنوز سن و قیافش مث اولای انیمیشن ناروتو شیپودن میمونه ؟ ....
ببخشید طولانی شد آخه تو نت عکسایی دیدم که داستانو واسم گنگ کرد ...

مانگا هنوز تموم نشده و هر هفته میاد ازش .
این تاپیک اسپویل آزاده و عین چی داریم اسپویل میکنیم همه : دی چون تقریبا همه هفته ای طبق مانگا پیش میریم .
ولی به هر حال جوابتونو تو اسپویل میذارم !
1 . بله .
2 . یکی از رئیس های خاندان اوچیها بوده و رقیب اصلی هوکاگه اول و یکی از قوی ترین نینجا های تاریخ . کسی که کیوبی(9دم) رو به عنوان موجود احضارشونده داشته !(یعنی با کوچیوسه نو جوتسو کیوبی میومده کمکش)
3 . تا اینجا زندست و مدت کمیه که دوباره با ناروتو متحد شده ولی به شدت مشکوکه و انگاری نقشه ای شوم تو ذهنشه .
4 . بزرگ نمیشه و همون سنیه . ولی خوب قیافش متفاوت میشه به تدریج ، نه به دلیل سن بلکه به دلیل قدرتمند شدن . یعنی یه سری قابلیت خفن پیدا میکنه که باعث میشن قیافش عوض بشه(مثلا یه حالت آتیشی بگیره یا چشماش عوض بشن) . البته این تغییر قیافه ها دائمی نیستن و هر وقت از اون قابلیت ها استفاده کنه برا یه مدت قیافش عوض میشه .

Rc man
31-07-2013, 07:18
سلام
من تا فصل 4 را دیدم می شه 1 لینک بدین با زیر نویس اینگلیسی یا فارسی که بتونم بقیشو دانلود کنم؟:n02:
چند تا سوال هم دارم
اوبیتو همون توبیه اونم همون masked man ه؟

Arrowtic
31-07-2013, 09:12
شما برو انجمن دنیای انیمه لینک دانلود کامل هست اونم هاردساب .

جواب سوالتونم بله .

Agame.Arash
31-07-2013, 10:31
سلام .... یه سوال دیگه ... این عکسا فیکه یا برم جلوتر شروع میشه الان ۷۰ از naruto shippuden هستم ... کی این شنل رو میندازه رو دوشش زیاد دیدمش ؟ ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
31-07-2013, 14:53
اولی نبرد هوکاگه چهارم با کیوبی هست که تو انیمه و مانگا دیده میشه . دومی فیکه ، ناروتو هیچ وقت توی آکاتسوکی نبوده .
چپتر 641 هم اومد .
ترکیب آماتراسو و راسن شوریکن رو هم دیدیم !

Agame.Arash
07-08-2013, 16:14
سلام ... من ۲۶۱ از شیپودن هستم ... از دوستان کسی میدونه چه قسمتی دوباره ناروتو و ساسوکه میجنگن ؟ ... این قسمتای فیلر دیگه دارن میرن رو مخ ...

Arrowtic
07-08-2013, 16:26
تا جایی که یادمه این دو تا با هم نمی جنگن دیگه . آخرین جنگشون همونه تو سری اول . ساسکه با کاکاشی و ساکورا اینا درگیر میشه ولی به ناروتو نمی جنگن و صرفا حرفه تا جنگ واقعی .(یعنی اگه درگیری داشتن هم درگیری مهمی نبوده که هر دو از کل قدرتشون استفاده کنن)

Agame.Arash
08-08-2013, 20:37
اول تشکر از دوست عزیز Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که همه سوالا رو جواب میدن ... بعدش تو مانگا مادارا و ناروتو میجنگن درسته ؟ .... تو انیمه هنوز نشون ندادن ؟

Arrowtic
08-08-2013, 20:54
انیمه رو متاسفانه دنبال نمی کنم .
میجنگن نه به اون شکل ، توی گروه مقابل هستن و جنگ خیلی شدیدی هستش ولی جنگ بیشتر بین اوبیتو و ناروتو اینا هست تا مادارا . یعنی شخصا و رو در رو با مادارا به اون شکل درگیر نمیشه تا جایی که یادمه فقط یه بار یه راسنگان زد روش که مادارا خیلی راحت با اون سلاحش جلوشو گرفت . کلا توی مانگا جنگ تقریبا همش بین ناروتو اینا و جوبی و اوبیتوئه و مادارا حرکت خیلی زیادی نمیزنه جلوشون . در یه مرحله هم کاکاشی اوبیتو میجنگن مقابل هم و ناروتو اینا مقابل جوبی الآن هم دوباره ناروتو اینا مقابل اوبیتو . مادارا بیشتر تا اینجا نگاه کرده و فقط یه بار یه حرکت خیلی مهم زد که اونم البته کار نکرد .(البته وقتی میگم نگاه کرده منظورم مقابل ناروتو ایناست وگرنه قبلش قشنگ حال هر 5 کاگه با هم رو گرفت)

Georges St-Pierre
08-08-2013, 23:09
آقا این حمله ـه چطور اثر کرد قسمت آخر مانگا ... من نفهمیدم , یکی توضیح میده ؟
سنجتسو دقیقا چیه ؟

Arrowtic
09-08-2013, 08:00
سنجوتسو دیگه ، همون که جیرایا بلد بود ، و غورباقه ها به ناروتو هم یاد دادن . از نیروی طبیعت استفاده میکنه . توی زدن پین هم از اون ناروتو استفاده کرد . راسن شوریکن رو هم توی همین حالت میتونه پرتاب کنه ناروتو .
هاشیراما هم بلده سنجوتسو .

G.D.ragon.Ir
09-08-2013, 11:33
سلام. من به شدت طرفدار ایتاچی بودم :n12: و بعد از مرگش :37: زدم کل قسمت های ناروتو رو که دانلود کرده بودم, از هاردم پاک کردم :47: بطور اتفاقی تو یک سایت خوندم که ایتاچی دوباره بر میگرده, می خواستم ببینم درسته یا نه؟ اگر درسته, به شکل عادی یا مثل اون قسمتی که اوریچیمارو هوکاکه های 1 و 2 رو احضار کرده بود؟ (چون اصلآ نمیتونم عروسک خیمه شب بازی بودن ایتاچی رو تحمل کنم). اما در کل خدا لعنت کنه این نویسندشون رو :4: مرگ چند تا از کاراکترها واقعآ ناراحتم کرد ولی ایتاچی یک شخصیت خاص و به شدت خفن بود :37:

Arrowtic
09-08-2013, 11:47
سلام
بله درسته بر میگرده ، ولی به شکل همون دو هوکاگه(ادوتنسه) . البته کابوتو احضارش می کنه . ایتاچی و ناگاتو(پین) رو میفرسته تا کیلربی و ناروتو رو بکشن . وقتی ناروتو اینا دارن شکست میخورن اون کلاغه که ایتاچی قبل مرگش کرد تو حلق ناروتو یاد بیرون و ایتاچی رو از دست کابوتو و ادو تنسه نجات میده . یعنی ایتاچی کنترل خودشو به دست می گیره و دیگه به قول شما عروسک خیمه شب بازی نیست و به همین دلیل هم به راحتی و با کمک ناروتو و بی ناگاتو رو شکست میدن . بعدشم ایتاچی جریان کلاغه رو به طور کامل توضیح میده .
البته مدت زیادی نمیمونه ایتاچی و با کمک ساسکه میرن کابوتو رو میزنن و ادو تنسه همه رو قطع میکنن در نتیجه همه "زامبی" ها از جمله خود ایتاچی دوباره روحشون به دنیای بعد از مرگ بر میگرده .
ولی خوب همون مدتی که برگشته بود از مرگ برای طرفدارای ایتاچی خیلی لذت بخش بود .

G.D.ragon.Ir
09-08-2013, 12:03
ممنون. می دونی این دقیقآ کدوم قسمت انیمه میشه, تا فقط همون رو دانلود کنم؟

Arrowtic
09-08-2013, 12:18
298 و 299 شیپودن .

G.D.ragon.Ir
09-08-2013, 19:21
بازم ممنون. این 2 قسمت رو دیدم ولی همه چیزی که گفتی توشون نبود, منظورم "ایتاچی و با کمک ساسکه میرن کابوتو رو میزنن و ادو تنسه همه رو قطع میکنن". قسمت 300 هم دان کردم ولی تو اونم نبود, نمی دونی این ماجرا مال کدوم قسمته؟

kortol
14-08-2013, 18:38
بازم ممنون. این 2 قسمت رو دیدم ولی همه چیزی که گفتی توشون نبود, منظورم "ایتاچی و با کمک ساسکه میرن کابوتو رو میزنن و ادو تنسه همه رو قطع میکنن". قسمت 300 هم دان کردم ولی تو اونم نبود, نمی دونی این ماجرا مال کدوم قسمته؟

هنوز انیمه اون قسمت ها پخش نشده ولی می تونی مانگا رو بخونی که خیلی ازانیمه جلوتر هستش ...
راستی این هفته چرا باز مانگا نداریم ؟؟
نکنه باز هفته طلایی یا نقره ای گرفتن ژاپنیها ؟

garaa
17-08-2013, 01:22
مانگا احتمالا 1 شنبه بیاد ... وان پیس هم نیومد این هفته :(

Arrowtic
19-08-2013, 18:03
643 اومده .

vista_vz
26-08-2013, 22:11
چه سوت و کوره اینجا...:n30:

آغااا میگم این چه وضعشه... اوبیتو مگه نمیتونست با شارینگانش به یه بعد دیگه بره پس چرا هی زرت زرت داره کتک میخوره از این پی زوری ها !!! :n02::n02: ناسلامتی ریکودو شده هاااا
ینی نمیتونه خودشو مثل قبل ترنسفر کنه یه بعد دیگه؟؟

kortol
27-08-2013, 23:18
آغااا میگم این چه وضعشه... اوبیتو مگه نمیتونست با شارینگانش به یه بعد دیگه بره پس چرا هی زرت زرت داره کتک میخوره از این پی زوری ها !!! :n02::n02: ناسلامتی ریکودو شده هاااا
نه درسته که جینچوریکی شده ولی نمی تونه کنترل درست و حسابی روی جیوبی داشته باشه ! نکته مهم اینه که همه بیجو ها دارای شخصیت و روح هستند ولی هنوز خبری از این جیوبی نیست که اصلا ماهیتش معلوم نیست که چیه ! اینکه نمیتونه کنترل روش داشته باشه یعنی اینکه هنوز نمیتونه درست باهاش کنار بیاد .. مثل موقعی که ناروتو رنین مود داشت ولی به خاطر کیوبی نمی تونست درست و حسابی به حالت سنین مود بره .. بعد ها کیوبی چاکراش رو در اختیارش گذاشت و از چاکرای ناروتو استفاده نکرد ..
وقتی می تونی کنترل کامل داشته باشی که تناسب کاملی روی روند چاکرا و انتقالشون باشه .. مثل کار کیلر بی که چاکرای 8 دم رو استفاده میکنه ولی در عوض 8 دم چاکرای کمی رو ازش میگیره یا ناروتو و کوراما مه کلا ناروتو زد تموم کرد چاکرای 9 دم رو ولی کوراما اصلا از چاکرای ناروتو استفاده نکرد !!!
فعلا که اوبیتو فقط قدرت های ریکودیش داره استفاده میکنه اونطوری که ساندایمه گفت باید یه چیزی توی مایه های ترکیب چهار عنصر یا بیشتر باشه ( کلا 5 تا عنصر طبیعی اشخاص توی مانگا معرفی شده ) این قدرت هاش یه چیزی فراتر از سوچیکاگه هستش که توانایی کار با سه عنصر رو داره ..
مانگا فعلا چیز جدیدی نداره :
خبری از مبارزه هاشیراما و مادارا در حالت ادو شده هم نیست و فعلا روی توبیراما مانور می دن ..
کیلر بی هم معلوم نیست کجا جیم شد باز خبری ازش نیست ...
ساندایمه هم نیست ..
لرد اوروچیمارو هم که رفته پیش 5 کاگه و اونهارو راست و ریس کرد .. باید دیگه برسن ..
ساسکه هم که فعلا چیزی نداشته برای نشون دادن ..این همه روی قدرت هاش امید داشتیم برای مبارزه ولی میبینیم که عملا به هیچ دردی نمی خورن !! آماتراسوش که تاثیری نداره .. سوسانو هم که در مقابل پرفکت سوسانو مادارا حرفی برای گفتن نداره ..
راستی کاکاشی چرا جا موند ؟ هنوز نتونسته برگرده ؟

vista_vz
28-08-2013, 00:14
درسته حرفتونو کامل قبول دارم ولی رفتن به یه بعد دیگه که قبلا مث نقل و نبات انجام میداد از زمان طفولیت...این قدرت مال بیجوها نیست که نتونه کنترلش کنه...البته شاید اون همه چاکرا ده دم واسش زیاده که نمیتونه منتقلشون کنه و چشماش از حدقه در میاد تا بره به یه بعد دیگه:n08::n09::n19:

کیلر بی هم معلوم نیست کجا جیم شد باز خبری ازش نیست ...
کیلر بی مشغول ریکاوریه فعلا

ساندایمه هم نیست ..
خدا بیامرزتش...اونجور که اوبیتو پوکوندش دیگه ریجنریت نمیشه احتمالا...:n25::n25:

ساسکه هم که فعلا چیزی نداشته برای نشون دادن ..این همه روی قدرت هاش امید داشتیم برای مبارزه ولی میبینیم که عملا به هیچ دردی نمی خورن !! آماتراسوش که تاثیری نداره .. سوسانو هم که در مقابل پرفکت سوسانو مادارا حرفی برای گفتن نداره
فعلا تو کف قدرت های ناروتو رفته تا بیاد بیرون طول میکشه :n02::n02:

راستی کاکاشی چرا جا موند ؟ هنوز نتونسته برگرده ؟
اونم تا ریکاوری بشه بتونه برگرده طول میکشه...البته همون بهتر که برنگشته وگرنه توی این بری یر اوبیتو گیر میکرد:n09:

kortol
28-08-2013, 19:40
مانگای امروز منتشر شد .. واقعا کف کردم ..
نارتو خداییش از لحاظ بهره هوشی به نظر من از ساسکه یه پله بالاتر هستش.. توجه کنید که ناروتو از همون بدو تولد پدر و مادرش رو از دست میده و مردم همیشه بهش با چشم یه موجود اهریمنی نگاه می کردند ولی ساسکه برادری داشته به نام ایتاچی که حرف زدن باهاش هم باعث افزایش توان میشد !!!
ناروتو یه ماه با جیرایای فقید گشت و راسنگان یاد گرفت به همراه کوچیوسه ..
سه سال با جیرایا چرخید و قدرت تفکر و استراتژیش بالا رفت و نحوه استفاده از کلون هاش رو بهتر کرد اوداما راسنگان هم یاد گرفت ..
یه مدت با یاماتو و کاکاشی چرخید و یه ماهه تونست راسن شوریکن رو یاد بگیره ..
در عرض یک هفته تونست به حالت سنجوتسو بره .. چیزی که حتی برای یکی مثل ساکورا که از لحاظ تئوری به قول کاکاشی نفر نخست اکادمی بوده بیشتر از سه سال زیر نظر مستقیم سوناده طول کشید ..
ساسکه هم فقط با قدرت چشم هاش بوده وگرنه زیر نظر لرد اوروچی چیزی به داشته هاش اضافه نشد خداییش
ناروتو دقیقا نقطه مقابل ساسکه بود . همون تنفر و گذشته رو شاید بدترش رو هم داشت چون کسی برای ناروتو دل نمی سوزند ولی تونست به جایی برسه که ساسکه بهش بگه من متوجه کاری که کردی نشدم !!!
کاش میناتو یه مدت با ناروتو می چرخید تا دنیا بفهمه ناروتو چه قدرت هایی می تونه داشته باشه .. همین که کیوبی سرکش رو رام کرد خداییش خیلی بود .. کیلر بی و 8 دم خیلی با بقیه بیجوها داستانشون فرق می کنه .

mohammad_reza0
29-08-2013, 09:35
مانگای امروز منتشر شد .. واقعا کف کردم ..
نارتو خداییش از لحاظ بهره هوشی به نظر من از ساسکه یه پله بالاتر هستش.. توجه کنید که ناروتو از همون بدو تولد پدر و مادرش رو از دست میده و مردم همیشه بهش با چشم یه موجود اهریمنی نگاه می کردند ولی ساسکه برادری داشته به نام ایتاچی که حرف زدن باهاش هم باعث افزایش توان میشد !!!
ناروتو یه ماه با جیرایای فقید گشت و راسنگان یاد گرفت به همراه کوچیوسه ..
سه سال با جیرایا چرخید و قدرت تفکر و استراتژیش بالا رفت و نحوه استفاده از کلون هاش رو بهتر کرد اوداما راسنگان هم یاد گرفت ..
یه مدت با یاماتو و کاکاشی چرخید و یه ماهه تونست راسن شوریکن رو یاد بگیره ..
در عرض یک هفته تونست به حالت سنجوتسو بره .. چیزی که حتی برای یکی مثل ساکورا که از لحاظ تئوری به قول کاکاشی نفر نخست اکادمی بوده بیشتر از سه سال زیر نظر مستقیم سوناده طول کشید ..
ساسکه هم فقط با قدرت چشم هاش بوده وگرنه زیر نظر لرد اوروچی چیزی به داشته هاش اضافه نشد خداییش
ناروتو دقیقا نقطه مقابل ساسکه بود . همون تنفر و گذشته رو شاید بدترش رو هم داشت چون کسی برای ناروتو دل نمی سوزند ولی تونست به جایی برسه که ساسکه بهش بگه من متوجه کاری که کردی نشدم !!!
کاش میناتو یه مدت با ناروتو می چرخید تا دنیا بفهمه ناروتو چه قدرت هایی می تونه داشته باشه .. همین که کیوبی سرکش رو رام کرد خداییش خیلی بود .. کیلر بی و 8 دم خیلی با بقیه بیجوها داستانشون فرق می کنه .

غیر این بود جای تعجب داشت واقعا نارتو یک سر گردن از ساسکه بالا تر هست........

B3HZ@D
29-08-2013, 10:42
مانگا برای من چیز خاصی نداشت .
دو هفته منتظر موندیم تا ناروتو ارتش شینوبی رو به خارج ازا حصار انتقال بده ! یعنی 17 صفحه فقط مختص به این بوده !!!
میشد به خیلی چیزهای دیگه هم پرداخت ... امیدوارم هفته بعد جذاب تر باشه .

B3HZ@D
04-09-2013, 11:53
مانگای 645 هم اومد .

Two powers..!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نسبت به هفته پیش به نظرم خیلی بهتر بود

Arrowtic
04-09-2013, 15:09
ساسکه حسودیش شده ، ساسکه حسودیش شده : دی
آخرش از اون گوی سیاها که Kurama خواست بزنه چی شد ؟(یعنی چپتر بعد می بینیم که کار میکنه یا نه؟)

B3HZ@D
04-09-2013, 19:43
آره اون بیجوداما همراه با انرژی طبیعت رفت برای هفته بعد .
ناروتو هم بالاخره تونست که از چاکرای کیوبی و حالت سیج مود همزمان استفاده کنه ... باید دید در این حالت تا کجا میتونه پیش بره !
اوبیتو هم که دیگه میخواد تسوکیومی ابدی رو اجرا کنه :n02: ... در کل هفته بعد باید خیلی جالب تر بشه .

kortol
05-09-2013, 15:36
جالب شد .. این هفته مانگای بلیچ هم بعد از هفته ها منتشر شد !! نمی دونم این ناروتو تا کی ادامه داره ولی بلیچ افتاد توی چپتر پایانی .. نبرد به انجم رسیده و منتظر بانکایی ایچیگو و از همه مهمتر بانکایی زاراکی هستیم !!!!! حیفه .. این دوتا تموم شن چی بخونیم ؟؟
خدا کنه انیمه بلیچ رو ادامه اش رو بسازن ..
ناروتو که انیمه اش به فنا رت . مانگا هم فعلا بدک نیست .. این هاشیراما هم معلوم نیست چه میکنه !!
یه چیزی رو دقت کردید اکثر تکنیک هارو هوکاگه دوم ابداع کرده !!! هاراشین که بعد ها شن شین شین میناتو !! کاگه بونشین که الان ناروتو ترکونده باهاش دیگه ! ادو تنسی که افتاده دست لرد اوروچی !
معلوم نیست چند تای دیگهرو این نیدایمامه ابداع کرده !
هر چی می زنن و ناروتو بهش میگه کپی می کنی میگه ابداع خودم بوده !!! چقدر هم کویا این هاشیراما اذیتش کرده که هی بهش میگه احمق و خل و چل !!! تازه در مورد قوباغه ها و سنجوتسو هم می دونه با این که خودش سنین نیست و فقط گویا برادرش می تونسته به حالت سنجوتسو بره !
من موندم احضارش چی می تونه باشه ! بهش میاد که احضار خفنی داشته باشه ..
یه جا قبلا گفته بودند که تکنیکش و چاکراش باد و آب هستش .. توی مبارزه با ساندایمه هم توی فصل اول وقتی برادرش چوب هارو ساخت اینم یه چیزی توی مایه های سیل ایجاد کرد ( به تریپش هم می خوره . نوع لباس هاش .. یقه های سفید و نوع لباس سرد و کلفت و پشمی .. با اینکه نوع چاکرای برادرش آب و زمین بوده و ترکیبش میشه چوب یا هم ماکتون ) یعنی می تونه مثل اون دختره همکار زابوزا یخ درست کنه ؟؟؟

B3HZ@D
05-09-2013, 17:29
توبیراما که میگن بهترین استفاده کننده عنصر آب بوده . ولی ندیدم جایی گفته باشه که میتونه از عنصر باد هم استفاده کنه !

هاشیراما هم بخاطر خصلت ژنتیکی یا همون ککی گنکای بوده که میتونسته از موکتون استفاده کنه .
مثل کیمیارو که ژنتکی بدنش طوری بود که میتونست استخوان تولید کنه . یا هاکو که میتونست کریستال بوجود بیاره .

این موارد ژنتیکی به حساب میان ... دیدی که تنها راه حل رسیدن به این عناصر پیوند سلولها یا ژن هاشیراما بود که بهت اجازه میداد از موکتون استفاده کنی .

Arrowtic
05-09-2013, 17:49
در تکمیل حرفای بهزاد ، با تمرین میشه بر چندین عنصر مسلط شد ولی استفاده همزمان و ترکیبشون به صورت ژنتیکی هست . بعضیا دوتا رو میتونن ترکیب کنن بعضیا هم سه تا رو که همه این ها وابسطه به توانایی ژنتیکی و ککی گنکای(یا ککی توتا) داره . البته افراد بسیار کمی ککی توتا دارن مثل سوچیکاگه که سه عنصر زمین ، باد و آتش رو همزمان ترکیب میکنه و اون قدرت ذرات رو میسازه . ککی گنکای هم مثلا اون قدرت مواد مذاب میزوکاگه از ترکیب زمین و آتش .
تا جایی که یادمه فقط یه نفر هست که میدونیم ککی توتا داره و اونم همین سوچیکاگست .
یعنی در کل استفاده جداگانه چند عنصر چیز خاصی نیست ولی خوب ترکیبشون فقط ژنتیکی هست .(البته سوچیکاگه قبلی هم مثل اونوکی قدرت ذرات رو داره و معلوم نیست که آیا اینا رابطه خونی دارن یا نه)
بعضیا مثل میزوکاگه چندین ککی گنکای دارن .(مواد مذاب و مه داغ)

footballist
10-09-2013, 11:50
سلام دوستان
مانگای 646 زودتر اومد و به نظرم همه چیز رو در مورد داستان اصلی ناروتو برملا کرد،الان احساس بدی نسبت به ناروتو پیدا کردم.فقط یه پیش زمینه ای در مورد این داستان بگم:
داستانش از یک داستان مذهبی دینی گرفته شده به نظرم:n13:
Naruto 646:The God tree ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

Arrowtic
10-09-2013, 12:23
کلی چیز میز درباره داستان فهمیدیم .
هفه بعد هم 21 صفحه ای هست مانگا !

B3HZ@D
10-09-2013, 15:36
من هم خیلی چیزا فهمیدم و جالبه که یک داستان مشترک در عقاید بسیاری از مردم جهان در قالب ادیان و باورها مختلف نقش بسته .
به هر حال مانگای امروز از خیلی جهات از دو مانگای گذشته بهتر بود .

ناتوانی کیوبی و هاچیبی توی این وضعیت جالب توجه بود . . . .فقط یک سوال :

مگه ساروتوبی از بین نرفته بود ؟! چی شد که یکدفعه اومد ؟!

kortol
12-09-2013, 22:43
مگه ساروتوبی از بین نرفته بود ؟! چی شد که یکدفعه اومد ؟!
اره این ساروتوبی کجا بود یهو پیداش شد؟؟ .. در ضمن فکر کنم احضار یا چیزی کرده بود .. منظورم همون میمونه هستش که به یه چوب دستی تبدیل میشه ..که حنی لرد اوروچی هم از قدرتش می ترسید ..توی فصل اول هم تونست با اون میمونه جلوی اروچی بایسته و لرد اروچی هم نگران بود که اون میمون رو احضار کرده... به نظرم این ساروتوبی یه چیزی داره باز نسبت به بقیه و حالا داستان افتاده رو گردنش ...
.........................
بالاخره این داستان لوح اوچیها هم معلوم شد .. کشته شدیم از بس حدس زدیم در موردش .. کی فکر می کرد همچین چیزی نوشته شده باشه روش .. واقعا داستان جالبی برای وجود نینجاها و حضورشون گفته شد .. خداییش هم برام سوال بوده که این نینجاها چه جوری به وجود امدن و الان معلوم شد .. یه چیزی کسی سابقه ای در مورد این "درخت خدا" نداره ؟؟؟
یه جورایی شبیه به داستان آدم و حوا خودمون بود !!! خشم اون درخت و خشم خدا....
.......................
ناروتو کلا درمونده شد .. با اون چاکرایی که به بقیه داد تقریبا همه رو به کشتن داد !!! حالا معلومه حسابی حرص می خوره ..
...........................
من موندم اون چطور مادارا می تونه اون درخت و میوه اش رو کنترل کنه !!! حتی فکر کنم اوبیتو هم نمی تونه فکر اصلی مادارا رو بخونه و یه جورایی بازیچه مادارا بشه اخرش ..
.................................
ساساکه هم که کلا پشم شده .. هیچ کاری نمی تونه بکنه ..اون همه قدرت چشمی هم براش سودی نداشت و باز داره به ناروتو حسودی می کنه .. دیکه همه به سوسانو عادت کردن !! چیز جدیدی نیست .. وقتی ایتاچی برای اولین بار زد کف کردم گفتم دیگه قدرت از این بالاتر نیست ...
..............................
از 5 کاگه و لرد اوروچی خبری نشد ؟؟؟

B3HZ@D
13-09-2013, 18:41
فکر نکنم مادارا بتونه اون درخت رو کنترل کنه . چون توی مبارزه با هاشیراما این درخت به هر دوی اونا حمله میکرد که با جا خالی دادن از اون فرار میکردن .
در ضمن این میوه طبق گفته مادارا هر هزار سال یک بار بوجود میاد و باید دید آیا همچین زمانی سپری شده که این چرخه دوباره طی بشه یا نه !؟

از طرف دیگه اوبیتو روی جوبی کنترل داره و اون بوده که درخت رو بوجود اورده و فکر نکنم مادارا بتونه کاری بکنه .
درخت خدا هم هر کسی که نزدیکش باشه رو با مکیدن چاکرا از بین میبره . از طرف دیگه خود اوبیتو هم حواسش هست و مادارا هم قدرتی نداره که بتونه روی اوبیتو تاثیر بذاره .

اگر هم اون میوه بوجود بیاد فکر کنم نصیب ناروتو بشه

elmira.saadati
15-09-2013, 16:48
سلام بچه ها من تازه عضو شدم این هم اولین باره که دارم متن ارسال می کنم . ناروتو رو دیدم الان دارم شیپودن نگاه می کنم یه سوال دارم مانگا چیه؟ مگه ناروتو شیپودن ادامه ناروتو نیست؟:n03:
من هیچی از چیزایی که شماها میگن رو حالیم نمیشه :n28::n28::n28:

Arrowtic
15-09-2013, 17:05
سلام بچه ها من تازه عضو شدم این هم اولین باره که دارم متن ارسال می کنم . ناروتو رو دیدم الان دارم شیپودن نگاه می کنم یه سوال دارم مانگا چیه؟ مگه ناروتو شیپودن ادامه ناروتو نیست؟:n03:
من هیچی از چیزایی که شماها میگن رو حالیم نمیشه :n28::n28::n28:

ببینید انیمه ها از روی مانگا ساخته میشن . مانگا یه کتاب مصور ژاپنی هست(که به زبونای دیگه هم ترجمه میشه) و هر هفته ازش یه چپتر میاد . ناروتو شیپودن انیمش دنباله رو مانگا هست . الآن اینایی که ما میگیم هنوز انیمه بهشون نرسیده و شاید مثلا در 50 اپیزود دیگه تازه برسه به اینجا .(مانگا همیشه از انیمه جلوتره)

elmira.saadati
15-09-2013, 17:16
مرسی . :دییعنی از روی کتاب دارن این کارتون رو میسازن ؟ :n04:کتابش رو میشه اینجا پیدا کرد ؟:n19:

B3HZ@D
15-09-2013, 17:25
در اصل کتاب نیست . مثل یک هفته نامه میمونه که هر چهارشنبه منتشر میشه و کلا 17 صفحه است .
هر قسمت انیمه از روی دو عدد مانگا ساخته میشه که در کل میشه 34 صفحه مانگا .

مانگا رو اینجا نمیتونید پیدا کنید و در سایت های دیگه موجوده ... به زبان انگلیسی و فارسی .

elmira.saadati
15-09-2013, 17:43
مرسی:n01: دستت درد نکنه . پیرشی جوون:n02: . راستی مگه ساسکه برگشته ؟:n19:ساراتوبی مگه نمرده بود ؟:blink:هاشیراما ؟!!!!!!!!!!!
من الان اونجایی رو دارم میبینم که اون موجود تو آکاتسکی یهو وسط جمع کاگه ها اومد گفت ساسکه اینجاست ، خیلی باحاله :n12::n12::n12::n12:

Arrowtic
15-09-2013, 17:49
آقا شما تو این تاپیک نیا : دی
اینجا ما همه مانگایی هستیم و برای همین خیلی جلوییم اینا رو بخونی کل داستان واست لو میره . جواب سوالاتون :(اگه لو رفتن واستون مهمه باز نکنید اسپویلر ها رو)
بله ساسکه برگشته ، البته هنوز معلوم نیست که آیا جدی جدی قلبشم برگشته یا بازم نقشه ای داره چون رفتارای مشکوکی داره . ساسکه به همراه کارین ، اوروچیمارو-ساما ، سویگتسو و جوگو همگی خوب شدن و اومدن کمک ناروتو اینا .
بله اینا مردن ، اوروچیمارو-ساما همشونو ادو تنسه کرد(به حالت زامبی برشون گردوند) تا با کمک ساسکه و ناروتو جهان رو از نابودی نجات بدن .

elmira.saadati
15-09-2013, 17:50
یه سوال دیگه هم دارم تا حالا چند قسمت پخش شده؟ من تا 201 دیدم

elmira.saadati
15-09-2013, 17:54
اولا آقا خودتی :angry:مودب باش :n02:دوما نتونستم خودم رو نگه دارم باز کردم:n02: . مرسی خیلی هیجانی شد :n19::n19:
درضمن چرا نیام اینجا همه دارن درباره ناروتو حرف میزنن منم دوست دارم خب:n28::n28::n28:

Arrowtic
15-09-2013, 18:29
یه سوال دیگه هم دارم تا حالا چند قسمت پخش شده؟ من تا 201 دیدم
330 قسمت اومده از شیپودن .

اولا آقا خودتی :angry:مودب باش :n02:دوما نتونستم خودم رو نگه دارم باز کردم:n02: . مرسی خیلی هیجانی شد :n19::n19:
درضمن چرا نیام اینجا همه دارن درباره ناروتو حرف میزنن منم دوست دارم خب:n28::n28::n28:
نگفتم نیا ، گفتم بهتره نیای : دی
ما سعی میکنیم از این به بعد اسپویلر بذاریم که همه بتونن بیان .
پیشنهاد میکنم شما سریع از رو فیلر ها(اونایی که طبق مانگا نیستن و داستانشون اصل نیست و سازنده های انیمه از خودشون در اوردن) بپری که برسی به آخرین اپیزودی که اومده و بعدش شروع کنی به مانگا خوندن مثل ما . اگه انگلیسیتون خوبه میتونید هر 4 شنبه چپترای جدیدو بخونید . اگه خوب نیست هم یکی دو روز بعد از انتشار چپتر جدید به فارسی ترجمه میشه و توی دنیای انیمه گذاشته میشه .
بهزاد ، kortol و دیگر دوستان ، فکر کنم دیگه کم کم باید از اسپویلر استفاده کنیم : دی
چون اگه یه نفر برای اولین بار بیاد تو تاپیک کل داستان واسش لو میره .

B3HZ@D
15-09-2013, 19:03
آره دیگه
دوستان انیمه ای زیاد شدن توی تاپیک و برای رعایت حال دوستان باید از اسپویلر استفاده کنیم

garaa
15-09-2013, 19:21
راستی مگه ساسکه برگشته ؟:n19:
ساسکه در ادامه داستان میمیره مگه خبر نداری ؟ ناروتو میزنه میکشتش ...
خدا بیامرزه ساسکه رو ...

پ.ن : آخی دلم خنک شد , چقدر بدم میاد این دخترا ساسکه رو دوس دارن :دی

Arrowtic
15-09-2013, 20:20
پ.ن : آخی دلم خنک شد , چقدر بدم میاد این دخترا ساسکه رو دوس دارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخ آخ ای گفتی : دی
ساسکه = یک موجود مغرور ، ضعیف(به نسبت ناروتو) ، حسود و فوق العاده جوگیر که صرفا به دلیل تیپش طرفدار داره .
کاراکتر خوش تیپ ، قوی و در عین حال بسیار مثبت ----> گارا-ساما !

elmira.saadati
16-09-2013, 00:57
نخیرم اگه :n12::n12:ساسکه :n12::n12:بمیره که دیگه هیچی . چرا به ساسکه توهین می کنین :n28:به خاطر عشق به داداشش همه کار داره میکنه . بی ادبا

elmira.saadati
16-09-2013, 00:58
راستی یه سوال اسپویلر و فیلر چی هستن ؟:n13:فیلر منظور داستانهایی هستش که با داستان اصلی فرق میکنه و برای خودش سوا هستش؟مثل( اون کساییه که به دهکده کونوها حمله کردن و زامبی درست میکردن و اون پسره که چاکرای نه دم رو داشت )

B3HZ@D
16-09-2013, 01:28
اسپویل معمولا به مطالبی گفته میشه که باعث لو رفتن داستان میشه . یعنی مطالبی که من و دوستان پیش تر از شما در مانگا دیدیم و خوندیم و با مطرح کردن اون باعث لو رفتن داستان و اتفاقات میشیم .
یعنی شما که فقط انیمه رو دنبال میکنین از نظر داستان و اتفاقات از خیلی مسائلی که در مانگا مطرح شده اطلاعی ندارین و اگر من یا یکی از دوستان که مانگا رو خونده در مورد اتفاقات مانگا صحبت کنیم باعث میشیم که داستان برای شما لو بره.

اسپویلر هم یکی از ابزارهای انجمنه که مطلبی رو که نمیخوایم حکم اسپویل برای همه داشته باشه و فقط برای افراد خاص {مثلا مانگا خوان ها} نوشتیم روی توی اون قرار میدیم تا داستان برای بقیه لو نره و کسی که نمیخواد داستان برای اون لو بره با دیدن اخطار اسپویل از کلیک روی اون صرف نظر میکنه

مثلا :

اسپویل :n02:

فیلر هم به داستان هایی گفته میشه که در بین قسمت های انیمه منتشر میشه و ربطی به داستان اصلی نداره .

elmira.saadati
16-09-2013, 13:53
مرسی :n02:

footballist
17-09-2013, 14:36
سلام
ناروتو 647 اومد:
regrets ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این اولین باریه که میبینم برای دو هفته متوالی سه شنبه میاد.فکر کنم نویسنده میخواد سریع داستان رو ببنده :n27:،از اون طرف بلیچ هم داره تموم میشه... :n29:.موفق باشید

B3HZ@D
17-09-2013, 16:51
دوستانی که انیمه می بینن این پست رو نخونن .
تگ اسپویل رو هم زدیم که کاملا مشخص باشه :n02:

خوب بالاخره اوروچیمارو هم به میدان جنگ رسید و امیدوارم حضورش تنها به صحبت کردن و یاد گذشته ختم نشه و چند تا مبارزه درست و حسابی از اون ببینیم .
کاگه ها هم که توی راهن و باید دید چقدر طول میکشه که برسن !

از اون طرف هم ارتش متحد که کلا ناامید شدن و ترسیدن . در کل از این ارتش متحد هم نمیشه انتظاری داشت .
از همون اولش هم نشون دادن کاری نمیتونن بکنن .

قسمت جالب اونجایی بود که مادارا به هاشیراما میگه وقتی همه چیز طبق نقشه پیش رفت لحظه آخر جای اوبیتو رو میگیرم !
و برای کنار زدن اوبیتو میخواد از حالت دانایی استفاده کنم !!!
مادارا که سنجتسو بلد نیست و از اون طرف بقیه تکنیک ها هم که روی اوبیتو تاثیری نداره . حالا مادارا چطور میخواد اونو کنار بزنه ؟!

ببینیم شیکامارو هم قربانی بعدی بعد از نجی است یا این که دوباره احیا میشه ؟! البته فکر نمیکنم شیکامارو کشته بشه :n02:

vista_vz
18-09-2013, 12:50
خدا پدر انیمه رو بیامرزه دیگه!! از وقتی جنگ ناروتو و پین رو دیدم کلا نا امید شدم از انیمه!!:n21::n21:

اگه بخوایم همه پستارو تگ اسپویل بزنیم که کل تایپیک اسپویلیستون میشه!!:n09::n09:

قسمت جالب اونجایی بود که مادارا به هاشیراما میگه وقتی همه چیز طبق نقشه پیش رفت لحظه آخر جای اوبیتو رو میگیرم !
و برای کنار زدن اوبیتو میخواد از حالت دانایی استفاده کنم !!!
مادارا که سنجتسو بلد نیست و از اون طرف بقیه تکنیک ها هم که روی اوبیتو تاثیری نداره . حالا مادارا چطور میخواد اونو کنار بزنه ؟!

اینجور به نظر میاد که میخواد کار هاشیراما رو بسازه و مجبورش کنه که از قدرت های سنینیش علیه اوبیتو استفاده کنه (طبق اراده مادارا) ...

ببینیم شیکامارو هم قربانی بعدی بعد از نجی است یا این که دوباره احیا میشه ؟! البته فکر نمیکنم شیکامارو کشته بشه
احتمالا با تاک نوجوتسو روی اوبیتو یا مادارا همه زنده میشن و میرن پی خونه زندگیشون شادو خوشحال!!!:n19::n19::n19: من که کیشی رو میکشم اگه اینجوری بشه...:n21:

این اولین باریه که میبینم برای دو هفته متوالی سه شنبه میاد.فکر کنم نویسنده میخواد سریع داستان رو ببنده
این قسمت اسپشیال بود و 21 صفحه...ولی واسه منم جالب بود سه شنبه اومد...اگه بخواد عجله کنه باید یه ده تایی تو هفته مانگا بده بیرون!!چون به نظرم هنوز حداقل یه سال دیگه داریم تا پایان این سری!
.............................................

توی یه تاپیک دیگه خوندم که احتمالش هست که اینفینیت سوکویومی اجرا بشه و همه کاراکتر ها بیان توی دنیایی که شبیه دنیای واقعی خودمونه!!! واقعا چی میشه اگه اینجوری بشه :n02::n02::n02:

kortol
20-09-2013, 01:19
اگه بخوایم همه پستارو تگ اسپویل بزنیم که کل تایپیک اسپویلیستون میشه!!:n09::n09:
دقیقا !! اینجوری همه پست هامون هی میره توی اسپویل و داغون میشه نوشتن هامون .. البته برای این دوست و علاقه مند جدید هم یه پیشنهاد دارم
همون طور که Arrowtic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم گفت بهتره شما خانم یا آقا elmira.saadati ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( جنسیت مهم نیست همین که علاقه مند انیمه و مانگا باشی احترام خاصی داری اینجا )دیدن انیمه رو متوقف کنی .. یا اگه می خوای ببینی تا انیمه بعدی که هفته دیگه هستش ( انیمه این هفته هم منتشر شده ) بهتره شروع کنی به خوندن مانگا ...
زبان خیلی قوی نمی خواد و در حد دبیرستانی هم می تونه از پس جملات بر بیاد ..کلمات تخصصی مثل ادو تنسه رو هم که دیگه آشنایی دارید .....ولی اگه نمی تونی بخونی از نسخه های فارسی استفاده کن که برای دانلود موجوده توی اینترنت ...
الان نزدیک ترین مانگا به این انیمه که امروز منتشر شد نسخه شماره Naruto 574 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : The Eyes That Look In To The Darkness هستش و برای خوندن باید نسخه های بعد از این رو بخونی .. انیمه 331 رو که ببینی اخرش که بخش هایی از قسمت بعد رو نشون میده دقیقا منطبق بر این نسخه هستش Naruto 575 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : Stone Will .......
این که می گیم مانگا رو بخون به ایندلیل هستش که داستان انیمه خیلی عقب هستش و تقریبا بای بیشتر از 1.5 سال پیشه و تقریبا 72 نسخه مانگا عقب تر هستش ...داستان انیمه هم برات جذاب تر میشه مانگا رو بخونی .. گرچه کیفیت انیمه ها بعد از نبرد با کاگه ها خیلی بیخود شده !!! اصلا حال نکردم با این نسخه های اخر .. هیچ حس و حال خوبی و منتقل نمی کردند ..آهنگ سازیشون هم مسخره بود .. باز اون 330 یه چیزی ولی نسخه های قبل ترش خیلی داغون بود ...
.................................................. .................................................. ....................

احتمالا با تاک نوجوتسو روی اوبیتو یا مادارا همه زنده میشن و میرن پی خونه زندگیشون شادو خوشحال!!!:n19::n19::n19: من که کیشی رو میکشم اگه اینجوری بشه...:n21:
بعد از بیشترا ز 10 سال بخواد یه همچین پایانی داشته باشه من تمام دی وی دی های ناروتو رو آنلاین آتیش می زنم و برای کیشیموتو می فرستم .. همین جوریش با این حرکت های آب بندی ناروتو عذابمون داد .. باز این اخرش و ترکیب سنجوتسو با کوراما یه چیزی ، اون معمای چشم ها رو به خوبی توجیح کرد ...
.................................................. .................................................. ............................................

توی یه تاپیک دیگه خوندم که احتمالش هست که اینفینیت سوکویومی اجرا بشه و همه کاراکتر ها بیان توی دنیایی که شبیه دنیای واقعی خودمونه!!
خدا لعنتت کنه که احتمالا اخرش داستان رو خراب کردی .... به نظر من هم همچین احتمالی هستش .. اخه غیر از این باشه دنیای نینجاها رو چه جوری می خوان تموم کنن... مثلا الان برای بلیچ خیلی واضح Kyouraku Shunsui ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اومد و به دوستای ایچیگو گفت بعد از این ماجرا به احتمال خیلی زیاد و به یقین ایچیگو دیگه نمی تونه وارد دنیای انسان ها بشه و احتمالا اگه زنده بمونه توی همون دنیای ارواح بمونه ... یعنی دیگه ایچیگو رو نمی بینیم و تبدیل به شینیگامی میشه ...
احتمال واضح دییگه که توی کیمیاگر تمام فلزی هم دیدیم اینه درخت چاکرای و نیروی های همه رو پس بگیره و ناروتو مجبور بشه که همه رو با چاکرای خودش زنده کنه یا نجاتشون بده و در واقع با درخت معالمه کنه تا بقیه زنده بمونن و به جاش خودش قربانی بشه .. حالا یا دیگه می میره یا نینجا نیست ...
اینکه بخوان درخت رو قطع کنن و همه چیز به خوبی تموم بشه خیلی ضایع هستش .. اینکار ها به داستان های ژاپنی نمی خوره ..!

ببینیم شیکامارو هم قربانی بعدی بعد از نجی است یا این که دوباره احیا میشه ؟! البته فکر نمیکنم شیکامارو کشته بشه
اونهایی که مرده بودند کلا چروک شده بودند و حتی سلول هاشون هم تهی از چاکرا شده بود ولی شیکامارو زنده بود ... به نظرم سوناده برسه و کاری کنه !! مخصوصا که ساکورا هم کاری نکرد ... کلا نقش ساکورا با احضار خانم حلزون چی بود .. تبلیغ کرم حلزون ؟؟ همه رو که ناروتو هی چاکرا می داد و اخرش هم باعث مرگه همه شد !!! ساکورا این وسط چی می خواست ؟؟
.................................................. .........................
این ساسکه باز هم خاکستری شد .. تا لرد اوروچی رسید شیر شد شاخ شونه کشید .. خوب می دونه که قدرتش در حد اوبیتو نیست !!! سه سوت چشم های ساسکه رو از کار انداخت .. حتی حرکت چاکرا رو در چشم های ساسکه هم می تونست حس کنه اوبیتو !!!
.............................................
خیلی نامردی هستش .. خدا لعنتت کنه کیشیموتو ... سوناده و ساکورا !! لرد اوروچی و ساساکه !! اونوقت ناروتو افتاده گیر این میناتو.. چی می شد جاش جیرایا می یومد؟؟ ! به قول نیدایمه پدرو پسر هر دو خنگن در حد هاشیراما !!!!! :n02::n08::n10:

vista_vz
20-09-2013, 16:04
خدا لعنتت کنه که احتمالا اخرش داستان رو خراب کردی .... به نظر من هم همچین احتمالی هستش ..

آقا چرا منو لعنت میکنی منم خودم قربانی شدم!!! :n02::n02: همش تقصیر این مانگااستریمه:n28::n28: امیدوارم که پایانی بس غافلگیرانه تر داشته باشه!! :n01:

B3HZ@D
25-09-2013, 09:45
مانگای 648 اومد .

!!...A shinobi's dream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
26-09-2013, 09:18
داستان به اون شدت پیش نرفت تو این چپتر :(

B3HZ@D
26-09-2013, 09:28
دقیقا
کل مانگا یاد و خاطره بود که چیز خاصی به خواننده اضافه نمیکرد . فقط یک کم بار احساسی داشت .
فقط یک صحنه تا حدودی جالب داشت و اون ترکیب سوسانو و سنجتسو بود . حالا نمیدونم باید به حساب کیشی نوجوتسو بذاریم یا نه ؟!

Arrowtic
26-09-2013, 09:35
میثم حیف مدتیه مرده : دی
دوست دارم بدونم اسم اینو چی میذاشت ؟! واقعا این کیشی نو جوتسو نبود ؟ این همه مدت جوگو رو می شناختیم اون وقت یه بار هم اشاره نشده بود که سنجوتسو میزنه ؟!
قسمتی که خیلی رو مخ بود این ادعاهای ساسکه و کلاس اومدنش بود . کل جنگو ناروتو پیش برده بودا ولی چنان حرف می زد ساسکه که انگار کیه !

kortol
26-09-2013, 23:49
کل مانگا یاد و خاطره بود که چیز خاصی به خواننده اضافه نمیکرد . فقط یک کم بار احساسی داشت .
اون تیکه کاگه های قدیم جالب بود .. اسم هاشون مشخص نیشت و اینکه هر کدوم برای چه کشوری بودن ؟؟ فقط کاگه کشور شن مشخص شد گویا همونی که 30% بیشتر می خواست !!!

فقط یک صحنه تا حدودی جالب داشت و اون ترکیب سوسانو و سنجتسو بود . حالا نمیدونم باید به حساب کیشی نوجوتسو بذاریم یا نه ؟!
والا ساساکه تا الان عین بز ایستاده بود و نگاه می کرد وناروتو هوکاگه دوم بودن که داشتند عملا شهید می شدند !!! بعد یهو این جوگو سنجوتسو زد !!! یهو با ساسکه ترکیب کرد !!! چی شد اصلا ؟؟ گرچه ازا ول هم من به جوگو مشکوک بودم و همیشه برام سوال بود که چطور با همه پرنده ها حرف می زنه .. اولش فکر کردم یه چیزی تو مایه های شینو هستش ولی کلا فرق داره گویا ...
خلاصه اینکه کیشیموتو مجبور برای اینکه کمی هم از ساساکه مایه بزاره یه جورایی اون رو هم گنده کنه !!!
من متوجه نشدم چه طوری ناروتو بدون "اینو " به همه متصل شد ؟؟ با چاکراش اینکار رو کرد ؟؟

B3HZ@D
27-09-2013, 09:07
اون تیکه کاگه های قدیم جالب بود .. اسم هاشون مشخص نیشت و اینکه هر کدوم برای چه کشوری بودن ؟؟ فقط کاگه کشور شن مشخص شد گویا همونی که 30% بیشتر می خواست !!!

کازه کاگه رو که میدونی مال دهکده مخفی شن بود .

اون فرد سیاهیپوست رایکاگه دهکده مخفی ابر بود .... اون پیرمردی که یک زخم رو صورتش بود و یکی از چشماش کور بود میزوکاگه دهکده مخفی مه بود .
و نفر آخر هم سوچیکاگه از دهکده مخفی صخره/سنگ بود .

kortol
02-10-2013, 17:42
خوب مانگای این هفته هم منتشر شد ...
این امید و قوت قلب ناروتو چه کار ها که نمی کنه !!!
کلا برای هفته بعد و یه نبر دنهایی همه جمع شدن .. من موندم این لرد اروچیمارو چه می خواد بکنه .. این مارمولک شرط می بندم دنبال اون میوه هستش ...

G.D.ragon.Ir
04-10-2013, 11:03
خوب امروز قسمت 333 (انیمه) رو دیدم. بلاخره نوبت یکی دیگه از قسمتهایی که بخاطرش, دیدن مجدد انیمه رو شروع کردم رسد. رویارویی ایتاچی :n12: و ساسکه درمقابل کابوتو. مشتاقانه منتظر قسمت 334 هستم

یک درخواست و یک سوال از بچه هایی که مانگا رو دنبال میکنند دارم
درخواست - لطف کنید و مطالب مرتبط به داستان رو داخل spoiler بزارید تا داستان برای ما (انیمه ای ها) لو نره :n11:
سوال - واقعآ از خوندن مانگا لذت می برید؟ چون از دید من, تنها یک مزیت داره و اونم اینه که از لحاظ داستانی, جلوتر هست. دیگه هیچ جوری نمیشه با انیمه مقایسش کرد

Arrowtic
04-10-2013, 11:36
درخواست - لطف کنید و مطالب مرتبط به داستان رو داخل spoiler بزارید تا داستان برای ما (انیمه ای ها) لو نره :n11:
سوال - واقعآ از خوندن مانگا لذت می برید؟ چون از دید من, تنها یک مزیت داره و اونم اینه که از لحاظ داستانی, جلوتر هست. دیگه هیچ جوری نمیشه با انیمه مقایسش کرد

من گفتم بذاریم تو اسپویلر دوستان موافقت نکردن : دی
بله ، بسیار لذت می بریم ! انیمه سه ایراد بزرگ داره :
1 . فیلر
2 . عقب بودن از مانگا
3 . سطح کیفی انیمیشن به شدت پایینه و در حد انیمه ی سال 2013 نیست .

B3HZ@D
04-10-2013, 11:46
یک مدت دوستانی که انیمه رو دنبال میکردن اینجا نمیومدن برای همین دیگه کسی از اسپویل استفاده نمیکرد با این حال من هم موافقم که مطالب مانگا رو بذاریم توی اسپویل .
اینطوری حق بقیه دوستان هم ضایع نمیشه ... مثل تاپیک های سریالی که اونجا هم کسانی که جلوتر از بقیه هستن از اسپویل استفاده میکنن .
با این روش بقیه دوستان هم میتونن با خیال راحت از تاپیک استفاده کنن :n02:

M e i s a m
04-10-2013, 12:22
تکبیــــــــــــر!!

بلخره همه رو خوندم :دی

چه خبره تاپیک بوی سنجو گرفته :دی حیف باشه نبودم یکم از جملات فیلسوفانه حضرات اوچیها تفسیر کنم واستون جیگرتون حال بیاد :n10:

کار ندارم به اینکه چی گذشته ولی از لحاظ پیشرفت داستانی یه حرکت خوبی فقط بود اونم ریکودو شدن اوبیتوئه اگرچه با قدرت خداگونه هم هنوز کیسه بوکسه!! حریف اگر اقای ناروتو باشه خدای شینوبی ها هم نقطه ضعف پیدا میکنه :n08::n21: (کیشی نوجتسوئه؟ نهههههه!! کی گفته؟ : دی )

اخه وجدانن یعنی چی؟ من یه لحظه فکر کردم مادارا که بلند شد میخواد بره جنگ اوبیتو ولی اصلا روند پیشرفت داستان کاملا جهت داره... این کیشیموتو روان پریشه اصلا

Arrowtic
04-10-2013, 19:43
(کیشی نوجتسوئه؟ نهههههه!! کی گفته؟ : دی )

این سنجوتسو فضایی ساسکه جون شما چیه اسمش ؟! ناروتو حداقل دور از ذهن نیست کاراش ، ساسکه عین مجسمه نگاه می کرد بعد اومد شاخ بازی هم دراورد و کلاس اومد و یهویی گفت منم سنجوتسو دارم !

B3HZ@D
04-10-2013, 19:50
آقا قرار شد از اسپویل استفاده کنین . میثم خان دقت کن :n02:

دیگه از اون حرکت ساسکه کیشی نوجوتسو تر نداریم :n02:

یک سوال : در حال حاضر چرا اوبیتو نمیتونه بدنش رو غیر مادی کنه ؟! یک خصلت باحال داشت که کیشی اونو ازش گرفت !

M e i s a m
04-10-2013, 20:52
هوی امیر سلامت کو بچه : دی مثکه بزور از دیار باقی برگشتما انگار نه انگار یه حالی بپرسه :n24:

ریشه ی اون حرکت برمیگشت به سری اول های ناروتو که همون مهر اروچی بود و باهاش سازگار شده و حالا داره استفاده بهینه میکنه ازش این که بد نیست تازه من ناراحت شدم چرا خودش از خودش ساطع نکرد اون رگه های سنجتسو رو :دی حالا خدا کنه بتونه رو سوسانو حفظشون کنه و تکمیلش هم بکنه باز این از راسنگان گنده تر کردن بهتره :n09:

ولی جدا این که خدای شینوبی ها نقطه ضعف داره اونم اینقدر چرت مایه ی آبروریزی مانگا هست اصلا خدا که نباید صعف داشته باشه :n03:

sleeplessness
04-10-2013, 23:23
این قسمت مانگا که همش کش دادن داستان بود :n03:
دوستان کسی خبر داره تا کی از شر فیلر راحت هستیم

Arrowtic
05-10-2013, 06:39
هوی امیر سلامت کو بچه : دی مثکه بزور از دیار باقی برگشتما انگار نه انگار یه حالی بپرسه :n24:

ریشه ی اون حرکت برمیگشت به سری اول های ناروتو که همون مهر اروچی بود و باهاش سازگار شده و حالا داره استفاده بهینه میکنه ازش این که بد نیست تازه من ناراحت شدم چرا خودش از خودش ساطع نکرد اون رگه های سنجتسو رو :دی حالا خدا کنه بتونه رو سوسانو حفظشون کنه و تکمیلش هم بکنه باز این از راسنگان گنده تر کردن بهتره :n09:

ولی جدا این که خدای شینوبی ها نقطه ضعف داره اونم اینقدر چرت مایه ی آبروریزی مانگا هست اصلا خدا که نباید صعف داشته باشه :n03:

ناروتو : راسنگان با بدبختی یادگرفت، با بدبختی گندش کرد ، با بدبختی راسن شوریکن ساخت و الی آخر .(یعنی همه این بدبختی ها رو دیدیم)
ساسکه : یه سوسانو داشت ، عین آباژور تو نبرد بقیه رو نگاه کرد ، یهویی دست کرد تو جیبش سوسانوی سنجوتسو زن در اورد !
قضاوت با شما : دی

vista_vz
05-10-2013, 12:38
آغا یه چی جالب انگیز بگم واستون کیف کنین...تولد ناروتو ده اکتبره یعنی همین چند روز دیگه!!!:n02:

همونجور که ناروتو هم گفتش تو مانگا که فردا تولد منه!!! به نظرم کیشی داستانو واسه این کشش میده که تو روز تولد ناروتو (چه در دنیای نینجاها چه در دنیای واقعی) داستانو به اوجش برسونه!!

به نظرم مانگای بعدی باید خیلییییییی جالب باشه!! :n19::n02:

kortol
09-10-2013, 22:57
مانگای امروز هم اومد ....
عملا همه دارن پودر میشن !!!!
کلا کار از ناروتو ساسکه هم گذشته!!!!

B3HZ@D
09-10-2013, 23:03
آقا پست های مانگا رو توی اسپویل بذارین ... 10 ثانیه هم زمان نمیبره ! :n01:

کی پودر شد ؟!
فعلا که کیشی هر کی رو میتونست توی صحنه نبرد حاضر کرده تا قشنگ همه چیز به نفع ارتش متحد بشه .
در حال حاضر هم که سعی در از بین بردن اون درخت دارن و چند بار بهش ضربه زدن . حالا باید دید این ضربات و قطع کردن شاخه ها و تنه ها فرعی تاثیری داره یا نه ؟!

ساسکه و ناروتو هم که انگار سوسانو و بیجو مود رو با هم ترکیب کردن !
هفته بعد به نظرم جالبتر میشه .

M e i s a m
09-10-2013, 23:55
ترکیب سوسانو با کیوبی شد همونی که مادارا درست کرده بود سال ها پیش :دی

امروز انیمه رو هم دیدم چقدر بد ساخته بودن
اصلا مادارا رو خوب درست نکرده بودن صداش کپی توبی بود :n29: هاشیراما که صداش فاجعه ست

B3HZ@D
10-10-2013, 00:19
ترکیب سوسانو با کیوبی شد همونی که مادارا درست کرده بود سال ها پیش :دی

امروز انیمه رو هم دیدم چقدر بد ساخته بودن
اصلا مادارا رو خوب درست نکرده بودن صداش کپی توبی بود :n29: هاشیراما که صداش فاجعه ست

دقیقا .... انیمه افتضاح شده .
در مورد صدای مادارا میشه اینطوری گفت که شاید اوبیتو برای این که خودش رو مادارا جا بزنه صداش رو اونطوری کرده و تقلید میکرده .
مثل صدایی که برای شخصیت توبی{خنگ} در نظر گرفته بود . احتمالا در ادامه صدای واقعی اوبیتو رو بشنویم .

راستی صدای هاشیراما رو شما کجا شنیدی ؟!
توی انیمه که هنوز هاشیراما دیده نشده !

M e i s a m
10-10-2013, 01:18
همین چند قسمت پیش اونجا که کیوبی dear diary شو میخونه :دی یاد وقتی میوفته که مادارا میره میگیرتش و بعد از جنگ که هاشیراما میخواد کیوبی رو مهر کنه اونجه یه چند جمله ای میگه هاشیراما
ادم احساس میکنه داره دکتر هوس نگاه میکنه صداشون اصلا ابهت کافی رو نداره

صدای خود توبی چنان جذبه ای داشت ادم سیر نمیشد از نگاه کردن انیمه

G.D.ragon.Ir
10-10-2013, 17:37
بچه ها کسی سایتی میشناسه که لیست قسمت هایی (انیمه) که "ایتاچی" توش حضور داشته (چه خودش چه خاطرات دیگران درباره او) رو مشخص کرده باشه؟

kortol
17-10-2013, 14:23
خوب این مانگای جدید هم اومد .. اوبیتو هم تالک جوتسو خورد !!!!
به نظرم یهو این ساسکه اینقدر قوی شد و همه کاری داره می کنه .. ؟؟ یه جای کار ایراد داره ...
ناروتو کلا شد کمیته امداد !!! همه چیزش رو داره می ده به دیگران .. تا حلا چاکرا و عقایدش بوده حالا جوتسو و حالت دانایی هم داره انتقال میده ....

M e i s a m
17-10-2013, 17:57
این چپتر اصلا همه جاش بو میداد نه فقط بعضی قسمت هاش

من دیگه زبانم مو دراورد حالا ادامه هم بدید به کلید کردن رو ساسکه :n09::n26:

B3HZ@D
18-10-2013, 04:44
کلا کیشی قصد داره همه از این داستان زده بشن .
ناروتو میاد راسنگان رو میذاره اون پشت تا بقیه برن بردارن و بزنن !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نمیدونم کیشی پیش خودش چی فکر کرد که همچین چیزی به ذهنش رسید ؟!
مثل این میمونه که ساسکه بیاد یک قسمت از سوسانو رو جدا کنه بذاره یک گوشه به بقیه بگه برین داخلش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی شیک و قشنگ اوبیتو از ناروتو و ساسکه شکست خورد ! {ضربه خورد}
ناغافل توهم زد و رفت تو حال و هوای دهکده و دوستان و آخرش تصور هوکاگه شدن و از اونا ضربه خورد .

حالا مگه نمیگفتن فقط سنجتسو روی اوبیتو تاثیر داره ! الان کی این وسط سنجتسو زده که بتونه اونو زخمی کنه ؟!

طوری شده که صرفا فقط مانگا رو میخونیم تا ببینیم تهش چی میشه ! {یعنی اینقدر کیشی سطح مانگا و داستان رو پایین آورده}

M e i s a m
18-10-2013, 12:42
و این است اقتدار ملی :دی
یه سوالی هم پیش اومد الان یادم افتاد چپتر قبلی سوسانوی ساسکه سرپا شد اونم با مانگکیو یعنی مادارا ماند عقب؟! کیشینوجتسوی ناروتو رو هضم میکنیم ولی نه دیگه مادارا رو به این روز بندازن

و البته این چپتر یه قسمت جالب هم داشت اون هم دلیلِ قاطعانه ای بود که چرا کیوبی باید دست اوچیها باشه :n06:

B3HZ@D
18-10-2013, 21:51
میثم باز تِز دادی ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مادارا عقب نموند .... این کیشی بود که ساسکه رو به مادارا رسوند . اون هم بدون پیش نیازهای لازم !
هیچ دلیل قاطعانه ای برای در اختیار داشتن کیوبی توسط اوچیها وجود نداره .

الان ناروتو رو نگاه کن ... خیلی بهتر از یک اوچیهایی میتونه از قدرت های کوبی استفاده کنه .
یک اوچیهایی تنها میتونه از قدرت فیزیکی و بمب بیجو کیوبی استفاده کنه .... ولی یکی مثل ناروتو میتونه از حالت بیجو - بمب بیجویی - سرعت بسیار زیاد - انتقال چاکرا - قدرت ترمیم و ترکیب با سنجتسو استفاده کنه .
تازه این قدرت نصف کیوبی است که ناروتو میتونه استفاده کنه .

M e i s a m
19-10-2013, 01:08
نه دیگه تز ندادم حد و حدود باید مشخص باشه مادارا مادارائه و ساسکه ساسکه گرچه هر دو اوچیهایی هستن و عزیز ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعلاوه تا جایی که یادم میاد من نبودم که پر و پا قرص طرفدار کیشینوجتسو بودم :n05: ساسکه کسیه که همه به استعدادش معترف هستن حتی تو همین چپتر قبل نیدایمه هم اینو گفت ولی این که یه روباه بذارن پاچت و با تاک نوجتسو بشی همه چیز اون دیگه..

بعلاوه این کیوبی بوده که باعث شده ناروتوی الان بشه ناروتو نه این که چون ناروتو جینچوریکی بوده پس حالا مثلا چاکرای کیوبی هیلر میشه یا... :n26: سرعت قدرت و غیره همه مال کیوبی هست و خودِ این ناروتوی عزیز فقط بونشین بلده
نا امید کننده هست شاگرد جیرایا باشی و اخرش برسی اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاش ساسکه میشد شاگرد جیرایا

البته شکی نیست اگر به مادارا وقت و موقعیت بدن از ایتاچی و شیسوی و همه بروبچ اوچیها میزنه (هست) جلوتر

B3HZ@D
19-10-2013, 05:34
اول این که باید از دید نویسنده و سازنده شخصیت به موضوع نگاه کنیم . کیشی برای این که تعادل قدرت رو بین ساسکه و ناروتو برقرار کنه تصمیم گرفته که ساسکه قدرت چشمی و ناروتو هم قدرت بیجو رو داشته باشه.
یا این که میتونست به ناروتو قدرتی مثل هاشیراما بده . این که بگیم ناروتو قدرتش از خودش نیست درست نیست . افراد خیلی کمی هستن که میتونن این کیوبی رو توی بدنشون تحمل کنن .

ساسکه با استعداد هست ولی از اون طرف هم اگه دقت کنی ناروتو هم استعداد داره . مثلا همین سنجتسو رو افراد انگشت شماری یاد گرفتن .
در ضمن ناروتو اون زمان برای یاد گرفتن اون با محدودیت مواجه بود و کیوبی براش مشکل ساز بود.

البته همین شاگرد جیرایا شده ناجی دنیا ... ساسکه که یکسره از این شاخه به اون شاخه میپریده :n02:

M e i s a m
19-10-2013, 13:42
جدا میشه مقایسه کرد هاشیراما رو با ناروتو؟ :n09: هاشیراما خدای استعداد و پتانسیل هست برخلاف چیزی که همه فکر میکنن که چون جتسو بلد بود یا مهر میزد یا موکتون داشت یا... هاشیراما هاشیراما بود چون توانش رو داشت نه این که یه کیوبی بذارن پاچش بعد همون 2 تا تکنیک پیش پا افتادش بشه در حد عالی. حرکات ساسکه قابل قبولتره چون چیز اضافه ای نداره نسبت به بقیه اوچیهایی ها یعنی ابزارها همون اند ولی ساسکه بهتر استفاده کرده

فراموش نشه قویترین اسلحه تو کل دنیای شینوبی ها کیوبی هست حالا صحبت من اینه: چقدر تضمین میکنید اگر کسای دیگه ای جینچوریکی میشدن بهتر عمل نمیکردن؟ نمیگم هاشیراما :دی افراد عادی تر. شاید ساسکه در حد اوزوماکی چاکرا نداشته باشه ولی چاکرای اوچیها و سنجو تقریبا در یک حد و حدود هستن و مقدارش هم کم نیست.
بعلاوه کل جینچوریکی های دنیا که اوزوماکی نیستن :دی یه سنجو یا اوچیها هم میتونه خیلی راحت جینچوریکی 9دم بشه

B3HZ@D
19-10-2013, 19:01
شرایطی که هاشیراما بزرگ شد با ناروتو کاملا تفاوت داشته . هاشیراما زیر دست پدرش بزرگ شد و در زمانی که قبایل مختلف به شدت درگیر جنگ بودن و این وسط وجود جوتسو و یادگیری اونا خیلی مهم بوده .
قوم سنجو هم که جزو بهترین ها بوده و انواع و اقسام جوتسو ها رو خلق کردن {توبیراما}

ولی ناروتو پدر و مادرش رو که از دست داد . از اون طرف هم توی دهکده کسی به اون رسیدگی نمیکرد و فقط در حد همون کلاس های آموزشی بود و استاد درست و حسابی نداشت تا یک مدت .
ولی هاشیراما از همون اول زیر دست پدرش رشد کرد . به نظرت اگه میناتو و کوشینا زنده بودن ناروتو در همین حد باقی میموند ؟!

توان ناروتو هم کم نیست ... قدرت بدنی و استقامتش در جنگ ها یک نمونه کامله .... مثلا همین بونشین در تعداد انبوه که فکر نکنم هاشیراما هم بتونه اینقدر بونشین بزنه :n02:

تضمین میکنم اگه ساسکه جینچوریکی میشد الان کیوبی خیلی وقت بود که آزاد شده بود و ساسکه هم مرده بود :n02: ساسکه اوج نفرت بوده و کیوبی برای آزاد شدن زمان خیلی کمتری رو لازم داشته .
در ضمن کیوبی همیشه در افراد خاندان ازوماکی مهر شده .... اگه میشد در اوچیهایی و یا سنجو یا هر قوم دیگه ای مهرشون کرد مطمئن باش تالا حالا این کار رو میکردن .... پس نمیشده که انجام نشده .
شاید چاکرای سنجو و اوچیها نزدیک به هم باشه {که به طور حتم اینطور نیست} .... ولی بین چاکرای ازوماکی و اوچیها فاصله عظیمیه .

kortol
25-10-2013, 12:58
ن
اروتو میاد راسنگان رو میذاره اون پشت تا بقیه برن بردارن و بزنن !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من نمیدونم کیشی پیش خودش چی فکر کرد که همچین چیزی به ذهنش رسید ؟!
اونجا که بقیه برداشتند در واقع چاکرای ناروتو رو داشتند و راسنگان ها به چاکرای ناروتو متصل شدند .. قبل از این همه دیده بودیم که ناروتو با دست های چاکراییش راسنگان و راسن شوریکن می زنه !! چیز عجیبی نبود .. اون نینجاها هم فقط کمک کردن که راسنگان به جالی درستی بخوره اگه دست های چاکرایی ناروتو خیلی دراز می شد خودش هم می تونست این کار رو بکنه !!!

مثل این میمونه که ساسکه بیاد یک قسمت از سوسانو رو جدا کنه بذاره یک گوشه به بقیه بگه برین داخلش !!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایتاچی تونست این کار رو بکنه .. توی مبارزه با کابوتو ایتاچی یه قسمت از سوسانوی خودش رو برای محافظت ای ساسکه جدا گذاشت وو سوسانو می تونه هر جایی بیرون بیاد و از دیگران محافظت کنه این بستگی به استفاده کننده اش داره که سوسانو رو کجا خارج کنه !! مادارا هم با سوسانو تونست به سوناده ضربه بزنه توی مبارزه اش با کاگه ها اون هم از داخل زمین !!!

خیلی شیک و قشنگ اوبیتو از ناروتو و ساسکه شکست خورد ! {ضربه خورد}
ناغافل توهم زد و رفت تو حال و هوای دهکده و دوستان و آخرش تصور هوکاگه شدن و از اونا ضربه خورد .

حالا مگه نمیگفتن فقط سنجتسو روی اوبیتو تاثیر داره ! الان کی این وسط سنجتسو زده که بتونه اونو زخمی کنه ؟!
توهم زدنش رو فکر کنم به خاطر تفکراتی بوده که قبلا داشته ...
اما در مورد ضربه خودنش گویا فراموش کردی که جوگو در داخل سوسانوی ساسکه هستش ... جوگو از قبیله ای بوده که به صورت ژنتیکی نسجوتسو داشتند .. اوروچیمارو هم به همین خاطر به جوگو علاقه مند شد .. در واقع اونها به صورت مادر زادی می تونستند از سنجوتسو استفاده کنند و از نیروی طبیعت بهره ببرند ولی این نیروی براشون زیاد بود و معمولا دیوانه می شندن و خشمگین حمله می کردند ..
توضیحات کاملش رو کابوتو به ساساکه در مبارزهاش می گه .. انیمه قسمت 334 رو نگاه کن تا موتجه بشی که دقیقا جوگو کی بوده و چرا اینقدر برای ساسکه و اوروچیمارو مهم بوده ...

طوری شده که صرفا فقط مانگا رو میخونیم تا ببینیم تهش چی میشه ! {یعنی اینقدر کیشی سطح مانگا و داستان رو پایین آورده}
به نظر من مانگا داره هوشمندانه با انیمه پیش میره .. جواب سوال هایی که توی مانگا داده نمیشه توی انیمه به خوبی بهشون پرداخت میشه .. مثلا مبارزه ماردا با سوناده خیلی جالب بود .. مخصوصا اون قسمت 100 جوتسو درمانی و جوتسوی ریکاوری کردن بدون حتی هیچ طلسمی که فقط مختص هاشیراما بوده و سوناده با کلی تمرین و ریاضت بهش رسیده !!!!
یا همین داستان سنجوتسو زدن جوگو که توی مبارزه مابوتو با ایتچا و ساسکه بهش پرداخته شده !!!
.................................................. ...
مقایسه هاشیراما با ناروتو اشتباه هستش .. مقایسه ساسکه هم بیا مادارا اشتباه هستش ....
مادارا به راحتی می تونه ساسکه رو از بین ببره یادتون نره که اون اولین نفر بود که تونست از شارینگان رینگان بسازه !!! کلا ابهت اوچیها به مادارا هستش ..ساساکه در مقابل مادارا چیز جز یه اوچیها معمولی نیست .. حتی ساساکه در ماقبل ایتاچی هم عدیدی نیست .. شاید ایتاچی بتونه در مقابل مادارا کمی دووم بیاره ولی ساساکه عمرا !!! .
ناروتو و هاشیراما هم که کلا غیرممکن هستش .. همون طومار هشیراما بود که ناروتو ازش کاگه بونشین رو یاد گرفت گرچه ابداع کننده اش نیدایمه بوده !!!!
.................................................. ...........................
الان سوال مهم برام این شده که ناروتو تونست بیجو هارو از بدن اوبیتو خارج کنه ولی چه جوری ؟ با همون سنجوتسو زدن ؟؟ اخه بیجو هارو چه جوری تونست خارج کنه دقیقا ؟؟
الان که تقریبا بیشتر بیجو ها توی بدن ناروتو جمع شدن امکان " دانای کل " شدن ناروتو جود داره ؟؟ خداییش بهش می خوره .. یعنی دانای کل میشه و گل رو از بین می بره .. جیوبی هم توی ماه دوباره مهر میشه و "دانای کل" دوباره میمیره !!! بقیه بیجو هم مثل روز اول پخش می شن و دنیا به خوبی و خوشی ادامه پیدا می کنه !!!

M e i s a m
26-10-2013, 01:30
ادامه کار مانگا رو فقط به دست شماها ندن :دی

بهزاد عملا کشیدی زیر پای هاشیراما اخه اصلا همینکه با ناروتو مقایسه بشه خودش اهانت به هاشیرامای سنجو هست دیگه باقیش که هیچ !

در مورد جتسوها درست میگی. اگر میناتو بالای سر ناروتو بود و همچنین در مقابل اگر یه اوچیهایی بالای سر ساسکه بود مثل پدرش یا ایتاچی یا شیسوی هرکدام ناروتو و ساسکه خیلی قدرتر از الان بودند و با توجه به چشمه هایی که از اوبیتو و مادارا دیدیم من بازم بیشتر امیدم به ساسکه هست تا ناروتو در هر صورت بگذریم... از وقتی خدای شینوبی ها به اون وضع افتاد دیگه اصلا دیدم فایده نداره بحث کردن که خانه از پایبست ویران است :دی

باید ببینیم کیشی اخر داستان رو به کجا میرسانه و چقدر دیگه قراره خودآگاه یا ناخودآگاهانه خودش ساخته های خودش رو زیر سوال ببره

Arrowtic
26-10-2013, 06:47
کیشی داره هفته به هفته داستان رو خراب تر می کنه !
من که به پاندورا هارتز مهاجرت کردم خیلی شاخه ، ماهیانه میاد و هر ماه 50 صفحه . داستانشم حرف نداره و هر ماه بهتر از قبل میشه و الآن چند ماهه رفته تو اوج !

B3HZ@D
26-10-2013, 12:18
ادامه کار مانگا رو فقط به دست شماها ندن

بهزاد عملا کشیدی زیر پای هاشیراما اخه اصلا همینکه با ناروتو مقایسه بشه خودش اهانت به هاشیرامای سنجو هست دیگه باقیش که هیچ !

در مورد جتسوها درست میگی. اگر میناتو بالای سر ناروتو بود و همچنین در مقابل اگر یه اوچیهایی بالای سر ساسکه بود مثل پدرش یا ایتاچی یا شیسوی هرکدام ناروتو و ساسکه خیلی قدرتر از الان بودند و با توجه به چشمه هایی که از اوبیتو و مادارا دیدیم من بازم بیشتر امیدم به ساسکه هست تا ناروتو در هر صورت بگذریم... از وقتی خدای شینوبی ها به اون وضع افتاد دیگه اصلا دیدم فایده نداره بحث کردن که خانه از پایبست ویران است

باید ببینیم کیشی اخر داستان رو به کجا میرسانه و چقدر دیگه قراره خودآگاه یا ناخودآگاهانه خودش ساخته های خودش رو زیر سوال ببره

آقا اسپویلر استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الکی تهمت نزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... من فقط از یک منظر مقایسه کردم اون هم تعداد بونشین ها بود که درست هم گفتم .

در باقی موارد مقایسه کردن مثل شوخی میمونه .

در مورد ساسکه که یک مدت پرد و برادرش بالای سرش بودن . ولی با این حال فکر نکنم زیاد تغییری با ساسکه فعلی میکرد ! دیگه بیشتر از این نباید از ساسکه انتظار داشت .

ولی ناروتو در صورت حضور میناتو و کوشینا میتونست خیلی بیشتر از این رشد کنه .

راستی فعلا ناروتوست که داره بدمن داستان رو خیلی شیک و قشنگ با صحبت به راه راست هدایت میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
26-10-2013, 15:19
استثنائا موافقم کاش میناتو بالا سرش بود لاقل ملت رو با تاک نوجتسو شکست نمیداد :n10::n09: بعلاوه یعنی هاشیراما نمیتونه اندازه ناروتو کلون بزنه؟ عجیب است

اینارو اصلا ولش کن خدای شینوبی ها رو زدن کشتن :دی دیگه از این بالاتر نیست!

kortol
26-10-2013, 19:25
بابا الکی اینقدر اوبیتو رو بزرگ نکنید .. اوبیتو خدای نینجاها نیست .. شده یه چیزی شبیه به اون ولی عمرا در حد اون بشه ...الان چشم های ساسکه هم و قدرتش هم شبیه به ایتاچی یا مادارا هستش ولی اصلا در حد مقایسه با اونها نیست .. ناروتو هم راسنگان می زنه میناتو هم راسنگان می زنه دلیل نمیشه دوتاشون عین هم باشن ... حتی تکنیک فلش میناتو و نیدایمه هم در حد و اندازه های همدیگه نیست .....
..
اون کجا و این کجا !!!
....................
در کل من اصلا نمی تونم باور کنم این اوبیتو در حد دانای کل باشه .. به قول ساروتوبی اون فقط این توانایی رو پیدا کرده که 4 عنصر رو با هم ترکیب کنه و یه پله فراتر از تسوچیکاگه بشه همین ... چیز دیگه ای ازش ندیدیم ... حتی نمی تونه از رینگان یا شارینگانس درست استفاده کنه
(( البته از دانای کل هم مبارزه ای ندیدیم به ببینینم چی بوده ))

M e i s a m
27-10-2013, 00:56
نه خب حدود باید مشخص باشه

اولا ناروتو در حد انگشت کوچیکه هاشیراما هم نیست شاید ساسکه در حد مادارا نباشه ولی خیلی نزدیکش هست فراموش نکنیم مادارا سطحش هاشیراماست و لاقل ساسکه 4 تا چیز از خودش بروز داده من هیچی از این ناروتو ندیدم :n27:

از طرفی خود هاشیراما میگه اوبیتو ازش قویتره یعنی اگر ساسکه و ناروتو با هم جمع بشن میتونن راحت هاشی رو شکست بدن؟ :دی عمرا! تازه با این مقایسه ای که شما دارید ناروتو از هاشیراما هم سرتره!

در کل فقط یک دلیل واضح هست: هر که با ناروتو در افتاد ورافتاد! اخرش اوبیتو هم تاک نوجتسو میخوره اصن دلم به حال این بشر میسوزه از اول تا اخر داستان فقط بدبختی کشیده و کیسه بوکس ملت بوده :n08:

vista_vz
27-10-2013, 21:31
آقا این چه بساطیه آخه همش تگ اسپویل میذارین؟؟؟ما میخوایم راجع به مانگا بحث کنیم اگه کسی نمیخواد واسش اسپویل بشه بهتره خودشو زودتر آپدیت کنه و برسونه به مانگا یا اصلا به اینجور تاپیکا سر نزنه!!! همه پستا تگ اسپویل دارن...زیبایی تاپیک به هم ریخته:n21::n21: اصلا این جو اسپویل از کجا شروع شدش؟؟؟

بابا الکی اینقدر اوبیتو رو بزرگ نکنید .. اوبیتو خدای نینجاها نیست .. شده یه چیزی شبیه به اون ولی عمرا در حد اون بشه ...الان چشم های ساسکه هم و قدرتش هم شبیه به ایتاچی یا مادارا هستش ولی اصلا در حد مقایسه با اونها نیست .. ناروتو هم راسنگان می زنه میناتو هم راسنگان می زنه دلیل نمیشه دوتاشون عین هم باشن ... حتی تکنیک فلش میناتو و نیدایمه هم در حد و اندازه های همدیگه نیست .....
..
اتفاقا همیشه نسل های جدید از اون قدیمی ها پیشی میگیرن به نظرم...درسته اوبیتو خدا نیست اما به نظرم خیلی شبیه ساگه هست تکنیکاش...تازه الان یه روزه اینجوری شده...اگه زمان بیشتری میدادن بهش (مثلا یه سال) با قدرت های رینگان و شارینگان و آداپت شدنش با قدرت های ساگه مطمئنا خیلی بهتر از این عمل میکرد...اما در کل چون همیشه و همه جا نیکی ها باید بر بدی ها پیروز بشن راهی نیست جز اینکه خدا هم شکست بخوره!!:n02::n02:

Arrowtic
27-10-2013, 22:32
یه نفر میخواد یه مانگا/انیمه رو شروع کنه ، میاد تو تاپیک تا نظرات درباره کیفیت مانگا رو بخونه ببینه اگه مردم راضین بره تو کارش . بدون این تگ اسپویل کافیه یه پست رو بخونه تا کل مزه داستان واسش بره . الآن شما بخش سریال ها رو سر بزنید ، یه تاپیک بدون اسپویل پیدا نمی کنید . اصل اسپویل همینه . تو هر انجمنی .
اتفاقا یه مدت پیش یه کی تو انیم ورلد مینالید که مسخره ها تازه میخواستم مانگا رو شروع کنم کل داستان توی پی سی ورلد لو رفت برام و خلاصه خیلی ناراحت بود اون شخص که حق هم داشت .

M e i s a m
27-10-2013, 23:27
معنی تاپیک این هست که ملت بیان بحث کنن نه یکی در میلیون بیاد و ببینه داستان چیه :n27:

vista_vz
28-10-2013, 03:19
تازه اگرم بخواد از کیفیت مانگا سر در بیاره باید صفحات ابتدایی رو بخونه نه از آخر بیاد اول...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Arrowtic
28-10-2013, 06:36
وقتی میشه جلوی خراب کردن داستان واسه همون یک در میلیون رو با دقیقا 2 کلیک گرفت که 10 ثانیه هم وقت نمی بره ، چه اصراریه اسپویل نذارید ؟

Morteza4SN
28-10-2013, 14:04
سلام دوستان
دیگه استفاده از اسپویلر در این قبیل بحث‌ها امری بدیهی است
تشخیص زمان استفاده‌اش هم کار سختی نیست.
شاید کسی بین بحث‌ها سوال دیگه‌ای داشته باشه و با این وضع داستان براش اسپویل بشه و...
خب به لطف این تاپیک خیلی قبل‌تر از اینکه بهش برسم ایتاچی اوچیها برام اسپوبل دیده شد رفت :دی
البته برای بهتر شدن این وضعیت هم برنامه‌هایی مدنظره.
اگر پیشنهادی هم هست بفرمایید
ممنون

G.D.ragon.Ir
29-10-2013, 07:53
آقا این چه بساطیه آخه همش تگ اسپویل میذارین؟؟؟ما میخوایم راجع به مانگا بحث کنیم اگه کسی نمیخواد واسش اسپویل بشه بهتره خودشو زودتر آپدیت کنه و برسونه به مانگا یا اصلا به اینجور تاپیکا سر نزنه!!! همه پستا تگ اسپویل دارن...زیبایی تاپیک به هم ریخته:n21::n21:
اصلا این جو اسپویل از کجا شروع شدش؟؟؟
دوست عزیز بعضی ها (مثل من) خوندن مانگا براشون جذابیتی نداره و انیمه رو دنبال میکنن و همونطور که خودتون بهتر از من میدونید, از نظر داستانی بین این دو, خیلی فاصله است. و از طرفی همونطور که دوستان دیگه هم گفتن, استفاده از اسپویلر وقت چندانی از شما نمی گیره

vista_vz
29-10-2013, 22:49
باشد ... چشم... من تسلیمم...به نظر جمع احترام میذارم...

راستی مانگای 653 هم اومده...انگار جدیدا یه هفته درمیون سه شنبه ها مانگا میاد

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

kortol
31-10-2013, 01:27
راستی مانگای 653 هم اومده
ای بابا مانگا دیگه مانگا نیست .. با اینکه در طی هفته های گذشته به شدت به روند ادامه مانگا امیدوار شده بودم ولی با خوندن این مانگا به شدت علاقه ام افت کرد ..
کلا تاک جوتسو می تواند حتی پدر هاشیراما را هم در بیاورد این که یه اوبیتو بود !
معلوم میشه اصلا دانای کل با تمام این نینجاهای درپیت قابل مقایسه نیست .. حیف این اسم که اوبیتو به خودش داد !! دانای کل ... حیف 10 دم که افتاد دست این اوبیتو .. کاش دست یکی مثل اروچیمارو بود !!! واقعا حیف !!

B3HZ@D
01-11-2013, 00:02
اوبیتو تا موقعی که توبی بود خوب بود ... ولی وقتی کیشی اونو تبدیل به اوبیتو کرد همه چیر رو خراب کرد.
داستان میتونست خیلی بهتر باشه اگه توبی اوبیتو نبود .

M e i s a m
01-11-2013, 06:17
خب حالا چی میشه اوبیتو میشه خوب و مادارا میشه بد یا اینکه باز اوبیتو میگه NO و اقای ناروتو راسنگانش میکنه؟ :n21:

B3HZ@D
01-11-2013, 11:30
خود کیشی گفته بود که توبی بدمن و شیطان اصلی داستانه ! حالا چطور میشه که شخصیت ها اینقدر راحت رنگ عوض میکنن ؟!
کیشی خیلی بهتر از اینا میتونست داستان رو پیش ببره ... ولی اشتباه کرد و روی اشتباهاتش هم اصرار کرد و آخرش این شد !
الان اکثر افراد از نوع و روند داستان ناراحت هستن ... یک سری هم که کلا بی خیالش شدن ... مقصر هم کیشی هست .

kortol
01-11-2013, 22:57
یک سری هم که کلا بی خیالش شدن ... مقصر هم کیشی هست .
من که باز کوچ کردم روی بلیچ .. خیلی خوب داره پیش میره .. منتظر بانکایی جدید از ایچیگو و شمشیر هاش هستم ..

M e i s a m
06-11-2013, 15:13
:n29:
واقعا این چه مزخرفاتی بود دیدم؟ چی رو کشیدن بیرون از اوبیتو؟ دقیقا اون وسط عالم رویا با عالم واقعی قاطی شد؟ ناروتو گول زد اوبیتو رو؟

B3HZ@D
06-11-2013, 15:21
خیلی وفته دارم همین رو میگم .
کیشی رسما داستان رو خراب کرد . مثل این که ناروتو به اوبیتو گنجستو زد :n09: البته خودم هم نفهمیدم این وسط چی شد که اوبیتو دوران بچگیش رو دید !؟ شاید وجدانش بوده :n09:
در کل بدمن داستان خیلی شیک و قشنگ تاک نوجوتسو خورد و از حالت دانایی - جینچوریکی جوبی خارج شد .

الان هم که افتاده زمین و داره رین رین میکنه !!!

kortol
10-11-2013, 13:36
عملا ناروتو رید با این داستانش ..
اخ اخاخ .. ...
من که این هفته اصلا رقبتی به دیدنش نداشتم و فقط منتظر بلیچ بودم ... به نظرم بلیچ می تونه به راحتی ناروتو رو تو این روز ها قورت بده .. مخصوصا که شخصیت پردازی قوی بلیچ توی این مانگای اخر دقیقا خودش رو نشون داد !!!

M e i s a m
14-11-2013, 00:30
حالا نوبت تاک نوجتسو کاکاشی شد اصلا خود این بشر به ناروتو یاد داده این تکنیک رو :n09:
2 قسمت دیگه هم مادارا مهر میشه و خدافظ :n05:

فقط پیج اخر رو نفهمیدم اون جای پاها مال کی بود؟

B3HZ@D
14-11-2013, 18:15
اون جای پاها که به سمت میدان جنگ بود . پس باید مربوط به همین ارتش متحد باشه .
اوبیتو هم که به جمع ارتش متحد اضافه شد ! هر چند از موقعی که توبی به اوبیتو تبدیل شد میشد انتظار همچین سناریویی رو داشت .
خیلی شیک و قشنگ همه چیز داره مثل پایان یک فیلم هندی میشه !!!

B3HZ@D
22-11-2013, 15:40
در غیاب مانگا تا سال جدید میلادی رفتم انیمه اخیر رو نگاه کردم و بسی تعجب کردم . :n04: کیفیت نسبت به قسمت های گذشته پیشرفت خوبی داشته .
چیزی که توی قسمت های اخیر نظرم رو جلب کرده کیفیت طراحی ها و جزئیاتی بوده که بخوبی بهش پرداخته شده .
قبل تر به خاطر کیفیت پایین طراحی ها مبازات هم حس خوبی به بیننده نمیداد و من خیلی از قسمت های انیمه رو نگاه نکردم .
ولی این قسمت اخیر که به نوعی توفیق اجباری بود نظرم رو عوض کرد و من رو دوباره به سمت انیمه سوق داد :n02: امیدوارم کیفیت همیشه همین بمونه . هر چند یک کم بعیده ... به هر حال انسان به امید زنده است :n02:

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم قسمت آخری که منتشر شده رو حتما ببینن . مبارزه بین مادارا و 5 کاگه خیلی خوب کار شده .
مخصوصا اون جایی که مادارا فرم نهایی سوسانو رو به نمایش میذاره ابهت خاصی داشت :n02:

M e i s a m
23-11-2013, 00:23
انقدر که من سر این انیمه حرص خوردم بماند
گرافیک خیلی هم بهتر نشده هنوز داغونه
سوتی میدن بشدت فراوان اصلا انگار یه مشت بچه 10ساله که مانگا رو تا حالا نخوندن شدن انیمه ساز
خیلی تفاوت داره انیمه با مانگا اصلا قابل تحمل نیست
هیجان نداره

مثلا میگم یهویی سوسانو مادارا ظاهر شد اونم سرپا و معلوم نیست مرحله چنده! خیر سرش 3 تا فرم داره بعدش باید نشسته باشه بعد بلند شه سر پا یادمه تو مانگا وقتی سوسانو کامل شد همه کف کردن بعدش که با رینگان سوسانو ظاهر شد همه تعجب بعدش که سرپا شد سوچیکاگه چشاش زده بود بیرون :دی یعنی تو انیمه کامل ر..ن :n09: حیف اون سوسانو مادارا با ابهت و جذبه اش که زدن داغونش کردن! بعلاوه یادمه یه جا مادارا زد کوه نصف شد چرا اونو نشون ندادن؟!

kortol
23-11-2013, 13:15
بعلاوه یادمه یه جا مادارا زد کوه نصف شد چرا اونو نشون ندادن؟!
نشون داد دیگه ... سوچیکاگه شاخ در اورد !!! با شمشیر سوسانو هم زد نصفش کرد

M e i s a m
23-11-2013, 14:01
اره الان نگاه کردم قسمت اخر نشون داد ولی خیلی داستان رو عوض کردن تا حالا باید اتفاق افتاده بود همه اینها فکر کردم کلا بیخیالش شدن نمیخوان بسازن :n02:

M e i s a m
27-11-2013, 13:35
مانگای جدید اومد
مادارا زنده شد اوبیتو نفله شد :n20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif صبر کرد درست سر موقع به همشون رکب زد :n02:

B3HZ@D
27-11-2013, 15:28
البته همونطور که مادارا گفت باید ممنون ناروتو باشه . اگه ناروتو نمیتونست اوبیتو رو شکست بده مادارا تا صد سال آینده هم باید منتظر میموند .
حالا سوال اینجاست رین تنسه ای که زده شد همه مرده ها رو زنده میکنه یا این که فقط برای مادارا استفاده شد ؟!
چون موقع زدن رین تنسه چهره ی اوبیتو و مادارا همزمان نمایش داده شد !؟

M e i s a m
28-11-2013, 00:28
البته اون تشکر که به نوعی متلک اندازی بود جدای از اینکه یه لشکر ادم خودشون رو کشتن تا سوسانوی ساسکه و روباه ناروتو بتونن یه شمشیری برسونن به اوبیتو

این دوست تاک نوجتسو خوردمون میخواست حرکت ناگاتو رو تکرار کنه ولی ناگاتو یه اوزوماکی خر چاکرا :دی بود و تونست اون همه ادم رو زنده کنه تازه مستقیم هم نمرد یکم دووم اورد ولی اوبیتو همچین اوچیهایی قوی ای هم نیست همون که مادارا رو زنده کرد خودش خوبه البته اون اوبیتو نبود و زتسو سیاه بود و کنترل اوبیتو دست زتسو بود حالا باید ببینیم زنده میمونه یا نه

حالا اصلا چرا اصرار داره مادارا که زنده بشه؟ همون ادوتنسی خوب بود دیگه! فقط یه دلیل هست اونم مهرکردن بیجو هاست ولی یه نفر که نمیتونه جینچوریکی 8 تا بیجو باشه اصلا بشه هم فایده نداره اخرش که چی؟ کیوبی هم نیستش که بگیم لاقل همه با هم یارو رو تبدیل میکنن به ریکودو

الان میشه یه نفر در مقابل هاشیراما توبیراما هیروزن میناتو (همه ادوتنسی) به همراه کاگه های فعلی بعلاوه ی اقای کاکاشی (حضرت کیشیموتو) و برادر ناروتو (کیشی نوجتسو) و ارتش متحد (همه تو چاکرای کیوبی) لابد اخر سر ساسکه هم میخواد بیاد به مادارا گنجتسو بزنه !!
البته اروچیمارو ساما هم فراموش نشه خودش یلی هستش

B3HZ@D
28-11-2013, 00:41
به طور حتم متلک نبوده . مادارا با اون وضعیت و قدرتی که اوبیتو داشت و با توجه به این که نمیتونست از سنجتسو استفاده کنه رسما هیچ کاری نمیتونست مقابل اوبیتو بکنه .
چون هیچ جوتسویی روی اون اثر نمیکرد و مادارا هم هر کاری که میکرد بی فایده میشد . پس اینجاست که اون تشکر بخوبی خودش رو نشون میده و به نوعی واضحه که مادارا مقابل اون اوبیتو کاری از پیش نمییرد .

البته اوبیتو هم چاکرای زیادی داره . ژن هاشیراما فراموش نشه . در ضمن همین اوبیتو کنترل 7 تا جینچوریکی بعلاوه گدومازو رو بر عهده داشت و با سه نفر {ناروتو - گای و کاکاشی} هم در حال جنگ بود .
کلی هم از مانگکیو شارینگان استفاده کرد . بعلاوه رینگان هایی که بین جینچوریکی ها لینک شده بود .

من هم برام جای سواله که زنده شدن مادارا چه مزیتی برای اون داره ؟! فکر کنم هفته بعد یا هفته های بعد بهتر و بیشتر مشخص بشه .
ولی از همین الان نقطه ضعف مادارا مشخص شد :n02:

M e i s a m
28-11-2013, 11:58
اره خب این رو هم میشه گفت ولی خب بیخودی نیست که تا الان صبر کرده وگرنه زودتر خودش رو زنده میکرد ولی اینکه چرا مادارا زنده شد و این نقطه ضعفه یا نه صد البته ضعفه چاکراش محدود میشه و دیگه جون بینهایت نداره :دی اونم در حالیکه دشمناش ادوتنسی هستن همون هاشیراما خودش کفایت میکنه

با وضعیت فعلی فکر نکنم اصلا بذارن نزدیک بیجو ها هم بشه

kortol
29-11-2013, 17:21
دیگه معلومه که می خوان یه جوری سرو ته ماجرا رو تموم کنن ...
یکی زنده میشه یکی می میره ..یکی تاک جوتسو می خوره !! معلومه که کیشیموتو کفگیرش به ته دیگ خورده مگه اینکه باز این ساسکه و اوروچی مارو بخوان یه حرکتی کنن و برن اونور !!! که بعید می دونم !
خدا کنه تا کریسمس تاخیر نخوره .. بابا یک ماه مونده هنوز تعطیل نکنید !!( انگار از مدارس ما یاد گرفتن یک ماه مونده به عیدشون تعطیل می کنن !×!!)

B3HZ@D
29-11-2013, 17:31
من که همچنان میگم اشتباه کیشی اونجایی بود که توبی به اوبیتو تبدیل شد ! با ساخت یک شخصیت احساسی خیلی قشنگ روال جنگ رو به سمت ارتش متحد برگردوند .
توبی قبلا یک شخصیت بی رحم و بی تفاوت نشون میداد که کاملا هم بی رحم بود . ولی یکدفعه شد اوبیتو و یک فرد احساسی و غوطه ور در خاطرات گذشته .
با وضعیت فعلی مادارا هم که کاملا مشخصه که برنامه چیه .

مادارا الان نامیرا نیست . از او نطرف یک ارتش کامل بعلاوه 9 تا بیجو و دو تا جینچوریکی و 5 تا کاگه و 4 تا کاگه ادو شده سر و کار داره .

تازه اروچیمارو با توجه به عدم حضور و دخالتش در جنگ حساب نشد .

B3HZ@D
04-12-2013, 18:16
مانگای 657 منتشر شد.

Madara Uchiha is back ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مادارا با یک حرکت عجیب سنجتسوی هاشیراما رو جذب کرد ! اول که دستش رو گاز گرفت فکر کردم میخواد سیل احضار رو بزنه .
بعد یکدفعه به سمت هاشیراما دوید و سنجتسو رو جذب کرد و روی صورتی که از ژن هاشیراما رو بدنش نقش بسته بود , منعکس شد و صورتی که با سلول های هاشیراما بر روی بدن مادارا وجود داشت با سنجتسو ترکیب شد .
دقیقا شکل هاشیراما در حالت سیج مود !

موردی که برای من سوال شده اینه که مادارا با این که چشماش بسته بود چطور میتونست حضور دشمنان و مکانشون رو تشخیص بده ؟!

مانگا رو بخونین موارد سوال برانگیز چند تایی پیدا میشه :n02:

M e i s a m
04-12-2013, 23:33
عصری خونده بودم ولی اینقدر سرد بود اصلا دنبالش رو نگرفتم! حالا اون وسط چرا رینگان داره دیلی میده؟

اینکه میفهمه کی کجاست برای یک نینجا در حد مادارا چیزی نیست بخصوص که بعدش سنجتسو هم گرفت ولی خوشم اومد همه رو زمین گیر کرده
دیالوگ های بین ساسکه و مادارا هم بد نبود

vista_vz
05-12-2013, 01:08
به نظر من که چپتر فوق العاده ای بود...بعد مدت ها بچه بازیو داستان های هندی و عشقولانه رسیدیم به شروع چنتا جنگ درست و حسابی (خدا خیرت بده مادارا که حداقل به خاطر دختر نمیجنگی!!!) واقعا لذت میبره آدم این همه نبوغ و استعداد اوچیها رو میبینه.مخصوصا مادارا.با اینکه شخصیت محبوب من توبی(سابق!!) هستش جدیدا خیلی ازش نا امید شدم با اینهمه غلیان احساسات نهفته اش و از دست دادن ابهت سابق اش...:n21::n21:

این ارتش هم که.....کل این ارتش باید برن غاز بچرونن جای جنگیدن با مادارای کبیر......:n24::n24::n25::n25:

صورت خندون اراده ی مادارا که به اوبیتو چسبیده بود هم خیلی جالب بود.یاد اسپایدرمن 3 افتادم و اون موجود سیاهه..:n30::n30:

آغا راستی توی صفحه آخر مانگا متوجه شدین که مادارا چاکرای کیوبی رو جذب کرد؟؟؟:n04::n04:(از همون آدمی که پاشو گذاشته بود روووش!!!) چطوری داره این همه چاکرا از آماتراسو و سنجوتسو گرفته تا بیجو رو جذب میکنه؟؟مگه رینگانش نترکید چون از ادوتنسه درومد؟؟

kortol
05-12-2013, 20:15
مادارا با یک حرکت عجیب سنجتسوی هاشیراما رو جذب کرد ! اول که دستش رو گاز گرفت فکر کردم میخواد سیل احضار رو بزنه .
بعد یکدفعه به سمت هاشیراما دوید و سنجتسو رو جذب کرد و روی صورتی که از ژن هاشیراما رو بدنش نقش بسته بود , منعکس شد و صورتی که با سلول های هاشیراما بر روی بدن مادارا وجود داشت با سنجتسو ترکیب شد .
اون حرکت در واقع جذا چاکرای هاشیراما بود و با این که سلول های هاشیراما رو به خودش پیوند زده نباید کار مشکلی براش باشه .. همون طور هم که دیدی سریع اون صورت روی سینه های مادارا حالت سنجوتسو به خودش گرفت و مادارا خیلی سریع حسش کرد ...
اون صحبت بین مادارا و هاشیراما هم جالب بود .. همون که هر کسی که قدرت سنجو و اوچیها رو داشته باشه می تونه دانای کل بشه یا اینکه دنیای نینجاها رو نجات بده و خوشحال باشه ( یه چیزی تو همین مایه ها !)

موردی که برای من سوال شده اینه که مادارا با این که چشماش بسته بود چطور میتونست حضور دشمنان و مکانشون رو تشخیص بده ؟!
تو حالت سنجوتسو می تونی مکان ها و مشخصات دشمنان رو پیدا کنی اونم از روی تاثیر چاکراشون بر روی محیط اطراف .. دقیقا قبلا این کارو رو ناروتو می کرد و حتی ساساکه رو روی اون پل با این روش پیدا کرد یا موقع نبرد با پین ها توی دهن قوباغه توی تاریکی تونست راسنگان بزنه ..

این داستان اوبیتو و زتسوی سیاه هم جالب بود .. چقدر این مادارا برای یه همچین روزی صبر کرده و نقشه کشیده .. همه حالت ها رو هم حساب کرده .. خداییش دمش گرم چقدر یه نفر می تونه صبر و تحمل داشته باشه ... حالا باید منتظر موند دید شکار بیجو ها به کجا می رسه ..
فکر کنم نبرد اصلی بین مادارا و ناروتو باشه ....
حالا اینکه مادارا به سمت ساسکه بره و چشمش رو در بیاره برای رینگانش یا نه باید صبر کرد و دید ...
احتمالا نبر اصلی باید بین سنجوتسو و شارینگان مادارا و احتمال خیلی کم سنجوتسو و شارینگان ناروتو باشه .. حالا کی بهش شارینگان بده خدا می دونه .. اوبیتو .. کاکاشی ... ساساکه ؟؟؟
مادارا هم برای شارینگان های ساساکه دندون تیز کرد . معلومه که دنبال اون شارینگان ها هستش مخصوصا با سوسانو و آماتراسویی که داره ! و اینکه شارینگان ساساکه مانگیکو پیوندی داره !

B3HZ@D
05-12-2013, 23:16
اون حرکت در واقع جذا چاکرای هاشیراما بود و با این که سلول های هاشیراما رو به خودش پیوند زده نباید کار مشکلی براش باشه .. همون طور هم که دیدی سریع اون صورت روی سینه های مادارا حالت سنجوتسو به خودش گرفت و مادارا خیلی سریع حسش کرد ...
اون صحبت بین مادارا و هاشیراما هم جالب بود .. همون که هر کسی که قدرت سنجو و اوچیها رو داشته باشه می تونه دانای کل بشه یا اینکه دنیای نینجاها رو نجات بده و خوشحال باشه ( یه چیزی تو همین مایه ها !)

هاشیراما خودش نمیتونست چاکرای کسی رو جذب کنه . فقط توسط اژدهای چوبی بود که چاکرای طرف مقابل رو جذب میکرد . ولی مادارا قشنگ با لمس دست این کار رو کرد که واقعا عجیب بود .

تو حالت سنجوتسو می تونی مکان ها و مشخصات دشمنان رو پیدا کنی اونم از روی تاثیر چاکراشون بر روی محیط اطراف .. دقیقا قبلا این کارو رو ناروتو می کرد و حتی ساساکه رو روی اون پل با این روش پیدا کرد یا موقع نبرد با پین ها توی دهن قوباغه توی تاریکی تونست راسنگان بزنه ..

این داستان اوبیتو و زتسوی سیاه هم جالب بود .. چقدر این مادارا برای یه همچین روزی صبر کرده و نقشه کشیده .. همه حالت ها رو هم حساب کرده .. خداییش دمش گرم چقدر یه نفر می تونه صبر و تحمل داشته باشه ... حالا باید منتظر موند دید شکار بیجو ها به کجا می رسه ..
فکر کنم نبرد اصلی بین مادارا و ناروتو باشه ....
حالا اینکه مادارا به سمت ساسکه بره و چشمش رو در بیاره برای رینگانش یا نه باید صبر کرد و دید ...
احتمالا نبر اصلی باید بین سنجوتسو و شارینگان مادارا و احتمال خیلی کم سنجوتسو و شارینگان ناروتو باشه .. حالا کی بهش شارینگان بده خدا می دونه .. اوبیتو .. کاکاشی ... ساساکه ؟؟؟
مادارا هم برای شارینگان های ساساکه دندون تیز کرد . معلومه که دنبال اون شارینگان ها هستش مخصوصا با سوسانو و آماتراسویی که داره ! و اینکه شارینگان ساساکه مانگیکو پیوندی داره !

فکر نکنم مادارا سراغ چشم های ساسکه بره . خود مادارا گفت باید مدتی صبر کنم تا چشمام دوباره برگرده .
در مورد سنجتسو هم یک سوال پیش میاد .

مادارا که نه تمیرین سج مود رو پشت سر گذاشته و نه تکنیک ها رو میشناسه چطور میخواد از سنجتسو استفاده کنه ؟!

M e i s a m
06-12-2013, 01:00
سنجتسو در واقع رسیدن بهش سخته وگرنه همون لحظه ای که سنجتسو گرفت گفت همین قدر چاکرا؟! و نشون داد که کنترل رو بدست گرفته فقط با سابقه ی خراب کیشی و خطری که سنجتسو داره میترسم اخر داستان رو...

در مورد جذب چاکرا هم خب قبلا نمونش بوده مثل هاشیراما که سنجتسو خدادادی داره :دی حتی ناروتو هم نداره این رو البته دیگه جذب کردن اماتراسو فقط از اوچیهایی برمیاد که قبلا باهاش سر و کار داشته باشه با این حال فکر نمیکنم این قابلیت رو از هاشیراما گرفته باشه چون اگر هاشیراما چاکرا هم جذب میکرد که دیگه ریکودو بود و تمام! این جذب از توانایی های ریکودویی هست و چون مادارا قدرت سنجو و اوچیها رو با هم داره میتونه انجام بده مثل کاری که اوبیتو میکرد و نینجتسو رو به هیچ تبدیل میکرد

و اینکه شکی نیست چشمای ساسکه عالی هست یعنی اگر یه گنجتسو قوی هم داشت میشد به جرات بگی از کل اوچیهایی های شناخته شده زده بالاتر فقط این وسط موندم این اوبیتو فلک زده یعنی هیچی نداره؟!! باز مادارا 4 تا حرکت رینگان زد یه سوسانویی سرپا کرد ولی اصلا این اوبیتوی جدید ابرو ریزیه :دی البته تقصیر با کیشیموتو هست

من جدا از سر اون قضیه که 2 تا بچه زدن خدای شینوبی ها رو تو 2 چپتر اوردن پایین ناامید شدم از کیشیموتو اونم نصفش تو عالم رویا و نصفش فلش بک و... اونم چه بچه هایی اگربجای اینا مادارا و هاشیرامای نوجوان بودن کسی نمیتونست کوچکترین ایرادی بگیره ولی الان یکیش شده ناروتویی که کیسه بوکسه ملته تکنیک هم روش میزنن با دلی پاک و قلبی مطمئن کامل دریافتش میکنه نمونش همین چپتر اخر قشنگ با تکنیک مادارا سوخت! اون یکی هم برادر ساسکه که به بنی بشر گوش نمیده و فقط الابختکی حمله میکنه اصن عاشق این 2تام دیگه!

البته متلک ساسکه به مادارا تو چپتر اخر (relic of the past) یه صد افرین داشت :دی غیر از اون نه باید همون نقشه نابودی کونوها رو دنبال میکرد!

M e i s a m
11-12-2013, 12:40
مانگا جدید اومد

چشم راست آقامون برگشت :n10:

In Madara We Trust :n02:

B3HZ@D
11-12-2013, 22:42
مانگا که هیچ چیز خاصی نداشت . هر صفحه مانگا به ضربات دو بیجو اختصاص داده شده بود .
با همین روند نصف مانگا طی شد ... بقیه صفحات که هیچی ... فقط اون قسمتی که زتسوی سفید ظاهر شد و چشم مادارا رو بهش داد نکته مهم مانگای امروز بود .
اون جایی هم که مادارا دست راست زتسو رو کند و به خودش پیوند زد بامزه بود .

البته مانگا دو نکته مهم داشت ... یکی این که توی انیمه ناروتو هر وقت قراره دست کسی قطع بشه همیشه و بدون استثنا دست راست قطع شده .
دوم این که پیوند چشم در ناروتو به دلایل پیشرفت چشمگیر پزشکی یک چیز کاملا معمولی و عمومی شده و شخص در کمتر از 5 ثاینه چشم پیوند میزنه !!! :n09:

M e i s a m
11-12-2013, 23:33
:n02:
کیشی خورده به ته دیگ دیگه داره اسکی میره
امتیاز مانگای امروز بشدت پایین بود تو نظر سنجی ها
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
18-12-2013, 22:26
این مانگای جدید هم دیروز اومد ...
کلا مادارا در حالت ادو تنسی خدا بود .. الان دیگه خدا رو هم رد کرد .. فرتی زد گدو مازو رو کوچیوسه کرد بعدشم هم 9 دئم و 8 دم رو فرتی رفت که قورت بده !!!!
تمام .. حدس نهایی و اخر مانگا :
یعنی ناروتو با بیجو ها متحد میشه و میشه دانای کل میزنه پدر مادارا رو در میاره .. این وسط شاید ساساکه هم یه کمکی بکنه مثلا شارینگانی چیزی بده ...

M e i s a m
19-12-2013, 01:25
ساسکه 2 چپتره کجاس؟ شرط میبندم این همه مقدمات داره اماده میشه که قسمت بعد ساسکه بزنه اون زنجیرها رو پاره کنه! چون دیگه ناروتو هم کاری ازش بر نمیاد! کی فکرشو میکرد این روز برسه؟ :دی

B3HZ@D
19-12-2013, 13:42
درود .

دوستان اسپویلر فراموش نشه :n02:

میثم جان به نظرت ساسکه چطور میخواد اون زنجیرهای مرتبط با گدو مازو رو پاره کنه ؟! رینگان داره که بتونه روی گدومازو تسلط داشته باشه یا این که بدنی در حد ریکودو داره ؟!
چون فقط در یکی از این دو حالت میشه روی گدومازو تسلط داشت ؟!

نظر من مثله دوستمون جناب Kortol هست و فکر میکنم بیجوها وارد ناروتو میشن . چون ناروتو اول و آخرش قراره دانا بشه .
با وضعیت فعلی مادارا هم کسی حریفش نیست . مگر این که کیشی دوباره دست به کار بشه و حرکاتی بزنه که برای اوبیتو و فراهم کردن شکستش طراحی کرده بود !

M e i s a m
19-12-2013, 15:22
اوبیتو یه کمی داره اسکی میره اول 7 تا بیجو ازش کشیده شد الانم گدومازو کشیده شد بعدشم که به لطف زتسو زندس ولی موقع این میشه که زتسو با اون توان بالایی که داره چشم مادارا رو بگیره اقا یهو قدرتمند میشه نمیذاره از اینجور شخصیتی بعید نیست یه کاره ای باشه اخر داستان بخصوص که باید جبران مافات هم بکنه!

در ریکودو شدن ناروتو جان هم شکی نیست ولی بازم با همه این احوال نمیتونن جلوی مادارا وایسن این وسط یه اوچیهایی باید باشه که جلوی اوچیهای وایسه. این که میگم ساسکه زنجیرهارو میشکنه بخاطر جنس اون زنجیرها هست و یینگ که تو خون اوچیها هست اینها احتمالا یجور به هم مربوط میشن وگرنه اگر ناروتو قسمت بعد بخواد جوگیر شه و از اسمان و زمین دفاع کنه و زنجیرها رو بشکنه دیگه خیلی مسخره میشه اگر مادارا خدا هست توانش رو داره و بیشتر ولی ناروتو نامعقول حرکاتی میزنه

من بیشتر از همه منتظرم چشم مادارا برگرده تا به قدرت کاملش برسه تا بعد ببینیم حضرات چه میکنند

B3HZ@D
19-12-2013, 18:55
این زنجیرها که الکی از بین نمیره .
زنجیرهای گدو مازوست که روی بیجوها کنترل کامل داره . خود زتسو هم گفته که فقط کسانی که بدن ریکود {یانگ و یین } و کسانی که رینگان دارن میتونن گدو مازو رو کنترل کنن .
راه دیگه ای نداره ... ساسکه حتما میخواد با سوسانو این زنجیرهای عظیم رو از بین ببره ؟! اصلا ربطی به خون اوچیها نداره !

در مورد اوبیتو هم امیدوارم یک حرکتی بزنه . بدجوری شخصیتش توسط کیشی نابود شد !
کلا کیشی خیلی راحت شخصیت ها رو حذف کرده و به نوعی از ابتدایی روش ها استفاده کرده ... افرادی مثل زابوزا - کاکوزو - ناگاتو - اورچیمارو ... !

*Batman*
22-12-2013, 02:12
سلام

کلا کیشی دوست داره افسانه بسازه و بعد هم نابودش کنه.
کاکوزو افتخار میکرد وقتی میگفت من با شودایمه مبارزه کردم.الان ببینید هاشیراما چطوری ذلیل شده!
از زمین و هوا برای مادارا رینگان و شارینگان و چاکرا می باره!
یا همین بیجوها ! همه شدن مثل سگ دست آموز. میمیرن اگه یه بیجو داما حواله کنن برای مادارا.

کاکاشی و یوندایمه اون رینگان رو از چنگ زتسو در میارن ولی نمیدونم قراره به کی برسه؟!
کاکاشی که نمیتونه رینگان رو تحمل کنه و کم میاره.
اگر ساسکه ایزانامی رو آماده کنه بعدا به رینگان نیاز پیدا میکنه ولی تا اون موقع زمان زیادی مونده.

M e i s a m
22-12-2013, 06:37
والا به نظر من این وسط به مادارا ظلم هم شده چون قراره مانگا با واقعیت پیش بره نه با باورهای شخصی مخاطباش ولی کیشیموتو خیلی وقت ها نتونسته بدون جبهه گیری داستان رو پیش ببره و به اصطلاح خودش یه پا فن بوی هست! البته مهم نیست واقعیت چی باشه plot nojutsu در اخر برنده میشه در مورد چشم مادارا هم دقیقا همونطور که چشم اوبیتو علیه خودش به کار رفت رینگان مادارا به طریقی جلوی خودش استفاده میشه حالا چطور معلوم نیست

البته فکر نکنید طرفداری بیخود میکنم از مادارا قبلا هم گفتم اینکه اگر اوبیتو جفت شارینگان هاش رو داشت شکست ناپذیر بود! ولی وقتش که رسید راحت از دور خارج شد

انیمه هم بلخره هویت توبی رو مشخص کرد
صدای اوبیتو خیلی پیرمرده :دی

kortol
25-12-2013, 19:27
مانگا امروز هم منتشر شد !!
دمشون گرم تا اخرین لحظه های سال 2013 مانگا دادن بیرون .... این خودش خیلی هست .. قبلا یه 3 هفته مونده بود به سال نو میلادی مانگا تعطیل می شد اما امسال فرق دادشت و اکثر مانگا ها بیرون اومد ..
خوب فقط بگم که ناروتو هم فوت شد رفت !!! من فقط موندم اون دم اخری کوراما چه قولی از گارا گرفت ؟! فکر کنم نارتو بمیره حالت چشمامش که از تعجب داشت می ترکید .. بیجو از بدنش خارج شد رفت !!! :n09::n02:

M e i s a m
25-12-2013, 19:55
طبق معمول کلی فلش بک داشت ولی اخر سر بد نبود مادارا بیجو ها رو جمع کرد فقط مونده نصف کیوبی که دست میناتو هست

ناروتو که نمیمیره و موندنیه فقط گرفتن نصف کیوبی از دست یه تلپورتر کار ساده ای نیست و فعلا شاهد زنده شدن دوباره جوبی نخواهیم بود
فقط یکی اون جمله های اخر کیوبی مسئله داره و اون چاکراهایی که بیجو ها دادن به ناروتو و یکی هم اوبیتو که داره متحول میشه و رینگان مادارا هم دستشه :n13: البته تجربه میگه هر موقع ناروتو میخواد یه قدرت جدید بگیره قبلش به سبک بروسلی یکم کتک میخوره پس مشکلی نیست ولی انگار بقیه عزیزان کاگه و ساسکه جان شدیدا مشغول تذکیه نفس هستن اصلا چند چپتره کلا نیستن :n02:

تا ببینیم سال دیگه چی پیش میاد :n24:

Arrowtic
25-12-2013, 20:25
در یک کلام پاسخ احتمالی کیشی به همه جریانات :
رین تنسه
البته ناروتو عمرا مرده باشه . اوزوماکی جماعت به این راحتی نمی میره !

M e i s a m
25-12-2013, 23:06
صد در صد شاهد زنده شدن همه کشته های جنگ خواهیم بود حالا یا به دست اوبیتو یا یه ریکودوی جدید که کاندید غیر از ناروتو هم که نداریم! :دی

دوستان میگم چقدر داره در مورد انیمه صحبت میشه! اون وقت یه سوالی هم پیش میاد که چطور مانگا اسپویل داستان میکنه ولی انیمه که چند ماه عقب تره نمیکنه؟! برای کسی که تازه میخواد ناروتو رو شروع کنه فرقی نداره

kortol
26-12-2013, 00:57
این جوری که شمها می گید یه مانگای تمام هندیدر پیش داریم .. بسه دیکه تمومش کنه بره کیشیموتو تو سال جدید .. زیادی دیگه خز شد مانگای ناروتو ......
کلا بعد از اوبیتو شدن توبی مانگا به حالت فنا رفت .. دیگه نه خبری از راز و نه خبری از قدرت ها !! همه لذت ناروتو به اون ماسک لعنتی بود .. چی می شد یه نفر جدید می اومد به یه تاریخچه درست و حسابی که حداقل اگه به راه راست هم هدایت شد ادم دلش نسوزه ..
طرف بیشتر از 16 سال داشته با نفرت زندگی می کرده بعد توی یه نبرد 3 روزه متحول میشه ..

این نارتو باید می اومد تو تیم مذاکره هسته ای ایران .. اینجور که این مخ می زنه و همه رو به راه راست هدایت می کنه غنی سازی که سهله اجازه ساخت بمب رو هم می گرفتیم... امریکا هم شیعه می شد !!! والا !! :n09::n08::n02:

B3HZ@D
26-12-2013, 02:26
کلا بعد از اوبیتو شدن توبی مانگا به حالت فنا رفت .. دیگه نه خبری از راز و نه خبری از قدرت ها !! همه لذت ناروتو به اون ماسک لعنتی بود .. چی می شد یه نفر جدید می اومد به یه تاریخچه درست و حسابی که حداقل اگه به راه راست هم هدایت شد ادم دلش نسوزه ..
طرف بیشتر از 16 سال داشته با نفرت زندگی می کرده بعد توی یه نبرد 3 روزه متحول میشه ..

حرف همیگشی من رو زدی ... دستت درد نکنه . یعنی هر چی پتانسیل توی داستان بود کیشی زد نابود کرد با این حرکتش ! با یک شخصیت جدید میشد کلا داستان رو از این رو به اون رو کرد .
ولی حیف ...

در مورد مانگا

نسبتا خوب بود . فلش بک هم تا حدودی بجا بود .
ناروتو هم که 100% میشه گفت که غیر ممکنه کشته بشه و بمیره . باید دید مادارا از این خبر داره که یانگ و یین کیوبی جدا شده ؟!
صحبت کیوبی در آخرین لحظه با گارا هم میتونه مهم باشه . الان که ناروتو حال و روزش خراب شده و میشه , میتونیم انتظار داشته باشیم که جمع دوستان دوباره در کنارش دیده بشن .

ساکورا در مرحله اول که با فریاد زدن اسم ناروتو به سمتش میاد و با کلی ناراحتی سعی در احیای اون داره و شاید شاهد چند قطره اشک هم باشیم .
ساسکه هم وضعیت دوست قدیمی رو می بینه و به شدت عصبانی میشه و با عزم راسخ وارد میدان نبرد میشه و به سراغ مادارا میره .

فقط من موندم این کاگه ها کجا رفتن ؟! به نظرم توبیراما در این زمان میتونست به کارشون بیاد .
ساروتوبی هم از موقعی که ادو شده تا الان فکر نکنم 5 بار هم نمایش داده شده باشه !!!

kortol
31-12-2013, 12:00
فقط من موندم این کاگه ها کجا رفتن ؟! به نظرم توبیراما در این زمان میتونست به کارشون بیاد .
ساروتوبی هم از موقعی که ادو شده تا الان فکر نکنم 5 بار هم نمایش داده شده باشه !!!
اره بابا .. اصلا اینها اضافی ادو شدن ... حالا ساروتوبی به کنار ... من موندم اوروچیمارو با اون همه ابهت و افتخار که برگشت و همه رو شاد کرد اصلا نیست !!! ساروتوبی 5 بار نشون داده شد اوروچیمارو 1 بار .. بقیه اگه ها هم که بر گشتن همه نیست در جهان شدن !!!
کلا این مبارزه رو می زاشتن گردن خود ناروتو و ساساکه و کاکاشی خیلی بهتر می شد ..
بقیه نینجاها هم همچنان داشتند با بقیه زتسو های سفید مبارزه می کردند ...
الان که فکر می کنم بعد از شب اول نیمی از زتسو های سفید نابود شدن و نیمی هم از دنیای نینجاها .. خوب بقیه زتسو های سفید کجا هستند که این ها میدون مبارزه رو ترک کردند و رفتند به کمک ناروتو ؟؟ مگه چند تاشون تبدیل شده بودند که بعد از نابودی اونها یهو همه میدون مبارزه رو ترک کردن و رفتند به سمت مبارزه ناروتو ؟؟ یعنی سوتی داده کیشیموتو !! ( این در حد لالیگا سوتی هستش !!)

M e i s a m
31-12-2013, 21:28
والا طوری شده مانگا که دیگه فقط نگاه میکنیم و تجزیه تحلیل نمیکنیم ولی در این مورد خاص فکر کنم ناروتو همشون رو راسنگان کرد

ولی یه چیزی رو دقت کردید انگار این کاگه ها مشغول به یه کاری هستن یه صحنه های عجیبی نشان داده شد از صحبت های اروچیمارو و یه جای پای عجیب و هرچقدرم سخت گیری کنیم دیگه اینقدر سطح پایین نیست کیشیموتو که خیلی راحت کلی ادم با اون قدرت رو بذاره کنار و بعد از 2 ماه نشونشون بده و بگه که اینا داشتن 2 ماه بر و بر نگاه میکردن :دی حالا برای مادارا حریفی نیستن ولی برای اوبیتو که هستن! یا اصلا میتونن برن هاشیراما رو از اون وضع در بیارن بلخره توبیراما خودش کسیه یا اروچیمارو که از همه چیز سر در میاره یا سوناده که پزشک هست در هر صورت یه هاشیراما شانس بیشتری داره تا یه ارتش ادم (یه ارتش شامل تمام کاگه های گذشته و حال! )

Arrowtic
15-01-2014, 19:56
همین الآن چپتر جدید اومد .