PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

Arrowtic
13-12-2012, 14:45
به نظرتون اوروچیمارو میره سمت شینوبی ها یا مادارا اینا؟

B3HZ@D
13-12-2012, 15:45
بعد میگن تو احساسی حرفی میزنی
والا امیرخان این حرفا و اصلا این سبک صحبت مال زیر 12 ساله نزن این حرفا رو :دی (شوخی)
در جواب هیچی ندارم بگم واقعا الان قلبم گرفت...!

بعلاوه تجربه نشون داده یک اوچیهایی مثل ساسکه هیچ وقت در برابر ناروتو کم نمیاره این غلط اندازی های قبلا هم بوده و در نهایت ساسکه پیروز بوده الانشم نمیشه از رو هوا حرف زد فراموش نشه اگر ناروتو سرعت داره ساسکه شارینگان داره که محدودیتی نداره. جلوی بی اصلا حساب نمیشه اون مرتیکه در رایکاگه و بالاتر بود کاگه ای جلوش وای نمیساد که بتونه زنده در بره ولی ساسکه اگرچه در حالت پرفکت و کاملش نبود و ضعیف شده بود ولی باز مقاومت کرد بعدش جینچوریکی میگن سلاح نهایی دهکده هست یعنی در حد خدایی قدرت داره بعلاوه ساسکه اون موقع با ساسکه الان خیلی فرق داره!

من فقط میخوام ببینم این قوم نینجا ها قتل عام بشن + کاگه ها (که موقتا شدن به لطف مادارا) و در نهایت ناروتو

والا خواسته زیادی که نیست اینقدر سخت میگیرین :دی

قلبم گرفت خیلی باحال بود :n09:
در مورد سرعت ناروتو هم بگم که در حالت کیوبی مود سرعت ناروتو در حد رایکاگه بود ولی در حالت بیجومود سرعتش خیلی بیشتر یا به نوعی دو برابر حالت کیوبی مود میشه .
پس فکر نکنم با شارینگان بشه همچین حالتی رو دنبال کرد.

یه چیزی این ناروتو داره به کیوبی چیزی یاد می ده ؟؟ یادمه یه جایی توی مانگا داشت به کیوبی یه چیزی تو مایه های سنجوتسو یاد می داد !! فکر کنم برگ برنده این باشه که بتونه کیوبی رو ببره تو حالت سنجوتسو و بعدش بتونه به ناروتو انتقال بده ..

کجا و کی ؟! من یادم نمیاد ! :n13:

به نظرتون اوروچیمارو میره سمت شینوبی ها یا مادارا اینا؟

اروچی که گفت به این جنگ علاقه ای نداره . اوروچی هم کسی نبود که به دنبال پایان دنیا باشه وفقط دنبال جاودانگی و قدرت بود و از همه مهمتر اسرار دوجوتسو .
من که میگم اگه بیاد میره سمت ارتش متحد . هر چند که مطمئنا بعدا یک برنامه ای برای این کارش داره. :n02:

شخصا علاقه و ارادت خاصی به اروچی و اون صدای زیباش دارم. :n02:

Arrowtic
15-12-2012, 06:40
الآن عملا مادارا و اوبیتو موشک بالستیک دارن : دی

M e i s a m
15-12-2012, 07:31
خدای سر شاهده نه خودم اگر اخرش این ناروتو جوبی رو با راسنگان نکشت من با دنیای انیمه خداحافظی میکنم :n19: (واسه 2 3 روز ها نه کلا :دی)

B3HZ@D
15-12-2012, 09:19
دیگه اینقدر فیلم هندی نیست . بمب بیجویی برای اون مثل یک شوخی بود . راسنگان که دیگه هیچی :n09:
جوبی دو تا از این بمب ها رو هم توی میدان نبرد بزنه تا کلی تلفات بالا بره و از اون طرف مانگا یه جونی بگیره :n02:

M e i s a m
15-12-2012, 19:36
یعنی عمرا اتفاق بیفته
استوری رو اونقدر اب میبندن پاش که جوبی چپه بشه ولی حالا از من گفتن این راسنگان اخرش میزنه میکشه 10دم رو :n19::n02:

Arrowtic
15-12-2012, 22:41
فوقش یه کاگه بونشینم میزنه.اوبیتو هم احتمالا با باز شدن دروازه های گای بمیره.مادارا هم چیدوری بخوره : دی

خیلی وقته گارا رو ندیدم دلم تنگ شده براش : دی

TR4NC3
15-12-2012, 23:23
نظر من : کاکاشی با شارینگان اون
بمب های بیجویی که 10 دم مینداخت رو به خودش برمیگردونه ... :n23:

B3HZ@D
17-12-2012, 01:20
به نکته جالب و خوبی اشاره کردی
همچین کاری انرژی و چاکرای خیلی زیادی میخواد که کاکاشی نداره . مگر این که در حین استفاده از این روش پشت بندش بهش چاکرا بدن تا اون وسط کم نیاره .
یا این که همین کیوبی دوباره بهش چاکرا بده .

footballist
18-12-2012, 15:21
سلام
مانگای 614 اومد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arrowtic
18-12-2012, 16:38
این کیشی میخواد منو دق بده!اه!
یکی دیگه از کاراکترای مورد علاقمو کشت!اعصابم خرد شده!
اول شیکاکو و اینویچی حالا هم نجی!لعنتی!
ولی جوانمردانه و با افتخار مرد.به خصوص که اخیرا و از شیپودن به بعد نقشی نداشته و اصلا نمی دیدیمش ولی الآن یه حرکتی زد که تا همیشه در ذهن ما میمونه.
روحش شاد.

M e i s a m
19-12-2012, 02:52
عجب... این اوبیتو چش شد یهو؟ یکی نیست بگه اخه تو مستر مایند بهتری هستی یا مادارا؟ همین الانشم ساختن کار اوبیتو برای مادارا به دقیقه نمیکشه ولی اون لبخند رضایت مادارا نشون داد که یجورایی به اوبیتو اعتماد داره که راه اون رو میره
از مردن نجی هم ناراحت شدیم و البته اون دیالوگ اخری اوبیتو خیلــــی باحال بود منتها میترسم مورد خشم و عضب کیشی قرار بگیره و نتونه سکان هدایت جوبی رو بدست بگیره! خود مادارا هم کامل نتوسنت دیگه ترسنفروم بعدی که معلوم نیست دیگه هرچیه مادارا هم میدونه دیگه کنترل شدنی نیست و باید سیل بشه جوبی...

B3HZ@D
19-12-2012, 07:23
پیش بینی مرگ هر کسی رو میکردم به غیر از نجی . اصلا انتظار نداشتم اون کسی که کشته میشه نجی باشه ! سوپرایز خوبی بود ! صحنه تاثیرگذاری هم بود .
این که کشتن اوبیتو به دقیقه نمیکشه رو قبول ندارم . حالت غیر مادی اوبیتو اون رو از هر نوع ضربه ای مصون میکنه .

مثل این که حوبی بعد از انرژی که برای این جنگ و تکنیک ها میذاره , یکی از اون شاخ های روی سرش کوچک و جمع میشه .
توی مانگای این هفته یکی از اون شاخ ها کوچک شد و فکر کنم با ترنسفورم بعدی اون در ارتباط باشه .

همونطور که سال ها پیش گفتم این اوبیتو (توبی) است که میخواد جینچوریکی 10 دم بشه و این هفته در صحبتهای خودش به مادارا این موضوع رو بخوبی نشون داد.
فکر کنم باید منتظر یک جنگ و درگیری برای تصاحب جیوبی باشیم :n02:

M e i s a m
19-12-2012, 09:12
وقتی 2 تا باس درحد مادارا و اوبیتو کنار هم قرار بگیرن معلومه این چیزا هم پیش میاد :n19:

البته مادارا که کلا با هیچ بشری کنار نمیاد ولی چیزی که از اوبیتو یاد گرفتم من اینه که شده 20 سال برای اجرای نقشش صبر میکنه ولی اخرش در حد کمال اجراش میکنه! خیلی قبل تر از این میتونست اجرای نقشش رو شروع کنه ولی نه خودش افتابی میشد نه عجله ای میکرد! شاید میتونست خیلی زودتر مادارا رو زنده کنه که البته ثابت کرد اگر مادارا ادو تنسه نمیشد خودش هیچ حرکتی نمیکرد :دی ولی منظور این که تابلو شده اوبیتو جوبی رو برای خودش میخواد و شاید مادارا هم از این حرکت راضی باشه... من که نیستم!

اوبیتو اگر جفت چشمای خودش رو داشت در حد خدایی قوی میشد ولی الان اگرچه ریننگان داره ولی در جنگ تن به تن قدرت مانورش پایین تر اومده. با این حال اگر مطمئن بود میتونه جلوی مادارا وایسه لحظه ای درنگ نمیکرد شاید هم هنوز با زیرکی داره همه رو هدایت میکنه به سمت اون چیزی که خودش میخواد و اخرش با مادارا سر شاخ بشه!

ولی! اوبیتو در حد مادارا نیست!

B3HZ@D
19-12-2012, 12:41
تفسیر جالب و خوبی بود :n02:
من قبلا هم گفته بودم که توبی (اوبیتو) عمرا برای مادارا رین تسنه بزنه و خودش رو فدای اون کنه کهتوی صحبت های دیروزش بخوبی اون رو نشون داد .
الان هم که مشخصا همچین حرکتی نمیزنه و فقط یک ناگاتو حاضر به این کار بود که تحت تاثیر تاک نوجوتسوی ناروتو قرار گرفت و امتیاز رین تسنه به اهالی کونوها رسید . :n09:
من که میگم توبی میتونه جلوی مادارا بایسته . مادارا هر چی بلد بوده رو به اوبیتو یاد داده و از نظر جوتسو چیزی از مادارا کم نداره . فقط سوسانو نداره .
ولی همین حالت غیر مادی اوبیتو میتونه کمک زیادی برای اون باشه . به هر حال باید دید در آینده چی میشه .
مادارا که خودش سردسته کلاهبردارهاست و به این راحتی ها نمیشه کنارش گذاشت :n02: و اون لبخندش هم بسیار معنادار بود . از اون طرف هم اوبیتو توی طراحی استراتژی کسی رو دستش بلند نمیشه .
باید صبر کرد و دید که آخر و عافبت این دو چی میشه ؟! من موندم چطور میخوان جوبی رو مهر کنن ؟! یعنی اینقدر راحته که وسط جنگ میشه مهرش کرد ؟! :n04:

M e i s a m
19-12-2012, 13:58
مادارا قدرت ریکودوئی داره و صد در صد کنترل بهتری روی مانگکیو و ریننگان داره دیگه هر چقدرم که اوبیتو بخواد فرار کنه به اون بعد خودش در اخر باید با مادارا روبرو شه و البته شاید اوبیتو استراتژیست باشه ولی مادارا تجربه جنگی اش از همه افرادی که تو جنگ حضور داشتن بیشتره همون که با هاشیراما رقیب بودن تعریف لازم و کافی ای برای اثبات توانایی مادارا هست

تا اینجای کار میشد حدث زد روال پیشرفت داستان چطوریه ولی الان یکم سخت شد بخصوص با اون لبخند مادارا اگر نمیخندید میگفتیم میزنن تو سر هم ولی الان...! البته امیدوارم کلاهشون تو هم نره :n29:

B3HZ@D
19-12-2012, 14:10
راستی دقت کردین اونجایی که مادارا در مورد ترنسفورم جوبی صحبت مبکنه تصویر بالاتر یکی از شاخ های جوبی کوچکتر شده .
توی تصویر هم اشاره کرده به کوچک شدن ! فکر کنم بعد از یک حد بخصوصی که از قدرتش استفاده میکنه هر دفعه یکی از شاخ هاش کوچک یا جمع میشه .
یعنی بعد از جمع شدن همه شاخ ها قراره به حالت جدید ترنسفورم کنه ؟!
یکی یک توضیحی بده ممنون میشم .:n02:

Arrowtic
19-12-2012, 19:10
من وقتی لبخند مادارا رو دیدم یاد لبخند های آل پاچینو تو پدرخوانده افتادم.یه لبخند ملیح میزد به یارو میگفت کاریت ندارم برو.یارو از در میزد بیرون خفش میکردن : دی در اعماق لبخند مادارا احساس کردم که الآنه یه بلایی سر اوبیتو بیاره !
اگه بین این دو تا نبردی پیش بیاد که حدس میزنم بیاد,بدون هیچ شکی مادارا برندست.حالا شاید طول بکشه یه کم ولی در کل اوبیتو جلوی مادارا کاری نمیتونه بکنه.

B3HZ@D
19-12-2012, 19:59
البته فکر نکنم وسط جنگ بیان با هم سرشاخ بشن . هر چی هست به زمان دیگه ای موکول میشه :n02:
ولی اوبیتو رو دست کم نگیرین . کسی که نقشه مادارا رو بهتر از خودش پیش برده . درسته که نقشه اش زمان برده ولی به بهترین نحو اجراش کرده .
اونجایی که اوبیتو به مادارا میگه از اولش من و تو دوستی با همدیگه نداشتیم خیلی باحال بود .
هر چند که مادارا هم غولیه ولی اوبیتو رو نباید به هیچ وجه دست کم گرفت .

M e i s a m
20-12-2012, 04:04
اوبیتو رو مادارا طراحی کرده فکر نکنید که همه چیز رو هم بهش یاد داده! یک نمونش اون فن خروج از ادو تنسه که حضرت اروچیمارو هم نمیدونسته وجود داره و اوبیتو اگر بلد بود به کابوتو میگفت که نباید مادارا رو ادو کنه!
الان هم که تنها چیزی که دیدیم این بوده که مادارا با بی حوصله گی فقط نگاه کرده و هر موقع نینجا ها فن های سطح بالاتر اوردن اون هم یک رده بالاترشو اورده و هنوز حریف قابلی براش پیدا نشده که بتونیم سطحشو ببینیم پس نمیشه دست کم گرفتش :دی

تنها برتری اوبیتو به مادارا اینکه میتونه در بره به اون بعد خودش ولی سرعت مادارا خودش کارشو میسازه :n10:

Arrowtic
20-12-2012, 08:54
مادارا کسیه که جلوی هاشیراما سنجو فرد قابلی بوده و رقیب اصلی هاشیراما بوده و این یعنی یه قدرت بسیار خفنی داشته.هاشیراما کسی بوده که به راحتی میتونسته چند صد نفرو بکشه و مادارا اون موقع که ریننگان نداشته رقیبش بوده.
یه نشونه دیگه قدرتش هم اینه که با توجه به بدن ادو تنسه ای که داره 5 کاگه رو سه سوت ترکوند.5 نفری که قویترینای دهکدشون بودن:
گارا در قدرتش شکی نیست به خصوص بعد از نبرد های آخرش با پدرش و مو.
سوناده در قدرتش شک هست : دی
رایکاگه:سرعت و قدرت خر : دی نبردش با ساسکه و میناتو رو دیدیم و به قدرتش پی بردیم.
میزوکاگه:فوق العاده قوی و با مه سوزانش دیدم کمتر کسی جلوش میتونه وای بسه.
تسوچیکاگه:به نظر من قویترین کاگه.قدرت ذرات رو داشت و کم کسی نبود.جلو ساسکه دیدیم در چه حدیه.

مادارا مقابل اینا پیروز شد یعنی دیگه خیلی قوی !اوبیتو فکر نکنم که میتونست به این راحتی این 5 تا رو بزنه.

B3HZ@D
20-12-2012, 11:26
اوبیتو رو مادارا طراحی کرده فکر نکنید که همه چیز رو هم بهش یاد داده! یک نمونش اون فن خروج از ادو تنسه که حضرت اروچیمارو هم نمیدونسته وجود داره و اوبیتو اگر بلد بود به کابوتو میگفت که نباید مادارا رو ادو کنه!
الان هم که تنها چیزی که دیدیم این بوده که مادارا با بی حوصله گی فقط نگاه کرده و هر موقع نینجا ها فن های سطح بالاتر اوردن اون هم یک رده بالاترشو اورده و هنوز حریف قابلی براش پیدا نشده که بتونیم سطحشو ببینیم پس نمیشه دست کم گرفتش

تنها برتری اوبیتو به مادارا اینکه میتونه در بره به اون بعد خودش ولی سرعت مادارا خودش کارشو میسازه

خوب خود مادارا هم از ادو استفاده نمیکرده که بخواد اون رو یاد اوبیتو بده . شانسی که مادارا اورده اینه که زمان هاشیراما و توبیراما بوده و به راز خارج شدن از ادو پی برده.
در مورد سرعت هم بهتره که اصلا صحبت نکنیم . سرعت مادارا از اوبیتو بیشتر نیست :n09:

مادارا کسیه که جلوی هاشیراما سنجو فرد قابلی بوده و رقیب اصلی هاشیراما بوده و این یعنی یه قدرت بسیار خفنی داشته.هاشیراما کسی بوده که به راحتی میتونسته چند صد نفرو بکشه و مادارا اون موقع که ریننگان نداشته رقیبش بوده.
یه نشونه دیگه قدرتش هم اینه که با توجه به بدن ادو تنسه ای که داره 5 کاگه رو سه سوت ترکوند.5 نفری که قویترینای دهکدشون بودن:
گارا در قدرتش شکی نیست به خصوص بعد از نبرد های آخرش با پدرش و مو.
سوناده در قدرتش شک هست : دی
رایکاگه:سرعت و قدرت خر : دی نبردش با ساسکه و میناتو رو دیدیم و به قدرتش پی بردیم.
میزوکاگه:فوق العاده قوی و با مه سوزانش دیدم کمتر کسی جلوش میتونه وای بسه.
تسوچیکاگه:به نظر من قویترین کاگه.قدرت ذرات رو داشت و کم کسی نبود.جلو ساسکه دیدیم در چه حدیه.

مادارا مقابل اینا پیروز شد یعنی دیگه خیلی قوی !اوبیتو فکر نکنم که میتونست به این راحتی این 5 تا رو بزنه.

اینطوری نمیشه حساب کرد... مادارا در حالت ادو با اونا مبارزه کرده و از همه مهمتر اوبیتو با این افراد مبارزه ای نداشته و این خیلی فرق میکنه .
وقتی مبارزه ای صورت نگرفته شما چطور پی میبری که اوبیتو از مادارا ضعیفتره ؟!

در وصف سرعت اوبیتو همین که وقتی سوچیکاگه داشت با تکنیک ذرات خودش ساسکه رو به اون دیار میفرستاد این اوبیتو بود که در یک ثاینه ساسکه رو از اون تکنیک نجات داد!
سرعت عمل رو داشته باشین ! :n05:
بعد بگین مادارا سرعتی تره !!! کافیه اوبیتو مادارا رو لمس کنه ... دیگه باقی قضایا تموم شدست :n02:

Arrowtic
20-12-2012, 13:57
خوب خود مادارا هم از ادو استفاده نمیکرده که بخواد اون رو یاد اوبیتو بده . شانسی که مادارا اورده اینه که زمان هاشیراما و توبیراما بوده و به راز خارج شدن از ادو پی برده.
در مورد سرعت هم بهتره که اصلا صحبت نکنیم . سرعت مادارا از اوبیتو بیشتر نیست :n09:

اینطوری نمیشه حساب کرد... مادارا در حالت ادو با اونا مبارزه کرده و از همه مهمتر اوبیتو با این افراد مبارزه ای نداشته و این خیلی فرق میکنه .
وقتی مبارزه ای صورت نگرفته شما چطور پی میبری که اوبیتو از مادارا ضعیفتره ؟!

در وصف سرعت اوبیتو همین که وقتی سوچیکاگه داشت با تکنیک ذرات خودش ساسکه رو به اون دیار میفرستاد این اوبیتو بود که در یک ثاینه ساسکه رو از اون تکنیک نجات داد!
سرعت عمل رو داشته باشین ! :n05:
بعد بگین مادارا سرعتی تره !!! کافیه اوبیتو مادارا رو لمس کنه ... دیگه باقی قضایا تموم شدست :n02:

بدن رو خودمم اشاره کردم!

با توجه به بدن ادو تنسه ای که داره

میناتو تونست توی انتقال اوبیتو باگ پیدا کنه مادارا نتونه؟ : دی

M e i s a m
20-12-2012, 14:59
اقا بخدا این ادیتور من رو روانی کرد اومدم کلی تایپ کردم باز هنگید... جواب هات رو بهزاد داده بودم قبل از اینکه شبهه ایجاد شه برات :دی

سرعت مادارا کمتره از اوبیتو؟ والا سریعترین افرادی که من میشناسم همون هاشیراما و مادارا هستن! میناتو و اوبیتو جیکوکان دارن نه شونشین نوجتسو. از طرفی سرعت حرکت و سرعت گردش خون در بدن و گنجتسو نخوردن با هم رابطه مستقیم دارن ولی دیدیم که رایکاگه با چه امیدی رفت که حمله کنه به مادارا و ولی حضرت اصلا به خودش تکون هم نداد یه الکی نگاش کرد رایکاگه زمین گیر شد!

بعدشم گفتم که خود هاشیراما و توبیراما و اروچی و کابوتو ضعف ادوتنسه رو نمیدونستن ولی مادارا میدونست چطوری؟ حتی اگر اوبیتو انتقالش بده به بعد خودش مادارا فرای این حرفاست حتما ضعفش رو میدونه یا پیدا میکنه نا سلامتی قدرت خدایی دارن اینها اگر قرار باشه جلوی افراد یونیک (که کم هم نیستن) ضعف نشون بدن که دیگه خدا نیستن. بعلاوه ریننگان و احضار ها و احضار های معکوس رو هم دست کم نگیر. به نظر من که این تکنیک انتقال زیر مجموعه مهر ها حساب میشه چون تو مهر کردن هم چیزی که مهر شده رو انتقال میدن به ابعاد خاصی که این بهتر ثابت میکنه این انتقال اوبیتو هم ضعف هایی داره...

بعدش دیگه گفتن این که مادارا ادو بود مبارزه کرد حقا حرف نادرستیه اخه دیگه مبارزشون رو که دیدیم! لحظه ای که نیت کرد دیگه اصلا نشون نداد که چقدر سریع کارشون رو ساخت! مادارا داشت با کاگه ها بازی میکرد و تحقیرشون میکرد!

بعلاوه مادارا و هاشیراما با بدن های عادی و وسط جنگ های جهانی چندین بار با هم مبارزه کردن ولی اخرش معلوم شد که کشته نشدن بعلاوه دیگه خر تکنیک تر از هاشیراما و مادارا داریم؟ خود مادارا میگه اگه هاشیراما اینجا بود سطوح جغرافیایی تغییر میکرد یعنی چی این؟ :دی

یاد یه پیش گویی از ناروتوبیس افتادم توش یارو گفته بود با توجه به سن توبیراما میشه گفت که هاشیراما به مرگ طبیعی نمرده و کی میتونسته بکشتش که در واقع هیچ کس در جهان نمیتونسته الا مادارا بخصوص بعد از اون همه قدرت هایی که بعد از جنگ نهایی برای خودش دست و پا کرده بود

قدرت مادارا به ادو بودن نیست به خیلی چیزای دیگست! از اون معلوم هاش مثل ریننگان بگیر که ریکودو داشت و خدا بود ناگاتو داشت و دنیا ازش میترسید و آکاتسوکی ازش حساب میبردن تا مخفی هاش مثل تجارب جنگیش و تکنیک های ممنوع و تکنیک های اوچیهایی و چشمی و...

M e i s a m
20-12-2012, 15:00
وای چقدر تایپ کردم :n04:
پیشاپیش عذر میخوام :n29:

B3HZ@D
20-12-2012, 15:45
البته اونجایی که ابیتو پیش پین رفته و بهش میگه به کونوها حمله کنه وقتی که میخواد بره با یک چیزی مثل نور یا رعد و برق اون محل رو ترک میکنه !
پس میشه احتمال داد که اوبیتو هم شونشین داشته باشه . البته وقتی میتونه از تکنیک جابجایی استفاده کنه مشخصه که به سراغ شونشین نمیره .
چون در این حالت احتمال ضربه خوردنش هم به صفر میرسه مگر این که یک کسی در حد سرعت و هوش میناتو بهش برسه که اونجا هم اوبیتو اسیر بی تجربگی یا کم تجربگی خودش شد .

به هر حال همونطور که مادارا قویه از اون طرف اوبیتو هم زیر دست همین فرد بزرگ شده . اگه مادارا نقطه ضعف اوبیتو رو بدونه که همون 5 دقیقه است (اون هم بصورت متوالی) از اون طرف هم اوبیتو خنگ نیست .
همونطور که گفتم بهترین استراتژی های جنگ تن به تن رو میشه از اون دید .

اون قضیه پیش بینی رو هم جدی نگیر ... چیزی که ما دیدیم در مانگا و انیمه این بوده که هاشیراما بعد از اون جنگ محل رو ترک میکنه و کیوبی رو هم مهر میکنه .
پس مردن هاشیراما در اون جنگ کاملا منتفیه . :n02:

M e i s a m
21-12-2012, 07:35
والا یادم نیست نور یا رعد و برق دیده باشم... بهرحال جنگ بین اوبیتو و میناتو اصلش سر جیکوکان بود نه شونشین و در واقع هوش میناتو غلبه کرد نه تکنیکش وگرنه اوبیتو سریعتر بود به نظر من

در مورد هاشیراما هم خب مسلما در اون جنگ که نه :دی چند مدت بعدش که مادارا ریکاور شده و قدرت هاش هم فعال شده بودن (خودش که گفت بعد از جنگ وقتی ژن رو اضافه کرده خیلی زود ریننگانش فعال شده) البته نظریه هست ولی به نظر درست میاد چون عمر طبیعی سنجو و اوزوماکی شاید به 100 هم میرسیده اگر کشته نمیشدن یا اسیب جدی نمیدیدن اگرم دقت کنید موقعی که کوشینا رو بردن که بشه جینچوریکی (که هیروزن کاگه بوده اون موقع) میتو زن هاشیراما زنده بوده...

عجیب قضیه اینجاست که کلی میگفتن مادارا کشته شده که نشده ظاهرا خودشم پا شده با پای خودش از محل جنگ رفته ولی جایی از اینکه چی سر هاشیراما اومده نگفتن فقط میترسم این کیشی گند بزنه فردا معلوم شه یکی در حد کونوهامارو با یه سناریو مسخره کشتتش :n29:

yanin
21-12-2012, 12:50
والا یادم نیست نور یا رعد و برق دیده باشم... بهرحال جنگ بین اوبیتو و میناتو اصلش سر جیکوکان بود نه شونشین و در واقع هوش میناتو غلبه کرد نه تکنیکش وگرنه اوبیتو سریعتر بود به نظر من

در مورد هاشیراما هم خب مسلما در اون جنگ که نه :دی چند مدت بعدش که مادارا ریکاور شده و قدرت هاش هم فعال شده بودن (خودش که گفت بعد از جنگ وقتی ژن رو اضافه کرده خیلی زود ریننگانش فعال شده) البته نظریه هست ولی به نظر درست میاد چون عمر طبیعی سنجو و اوزوماکی شاید به 100 هم میرسیده اگر کشته نمیشدن یا اسیب جدی نمیدیدن اگرم دقت کنید موقعی که کوشینا رو بردن که بشه جینچوریکی (که هیروزن کاگه بوده اون موقع) میتو زن هاشیراما زنده بوده...

عجیب قضیه اینجاست که کلی میگفتن مادارا کشته شده که نشده ظاهرا خودشم پا شده با پای خودش از محل جنگ رفته ولی جایی از اینکه چی سر هاشیراما اومده نگفتن فقط میترسم این کیشی گند بزنه فردا معلوم شه یکی در حد کونوهامارو با یه سناریو مسخره کشتتش :n29:

شایدم هاشیراما زنده باشه بپره وسط :n02:

راستی این ساسکه و اوروچیمارو قصد ندارن بیان فک کنم کیشی اینا رو نگر داشته بعد از اوبیتو و مادارا باهاشون یه داستان تازه بسازه

Arrowtic
21-12-2012, 13:26
هاشیراما که مرده.اوروچی یه بار ادو کردش.

B3HZ@D
22-12-2012, 15:52

یعنی وقتی قدرت های مادارا بوسیله ژن هاشیراما فعال شده از اون طرف هاشیراما مرده ؟! مادارا که خودش گفت اواخر عمرش رینگان رو فعال کرده !
البته برای من هم جای سواله که هاشیراما چطور مرده ؟!

کیشی که کلا بی خیال این قضیه شده و اصلا بهش اشاره ای نمیکنه تا حداقل بدونیم توی اون جنگ چه اتفاقی افتاده و چی شد که مادارا زنده مونده ؟!

M e i s a m
22-12-2012, 16:09
نه دیگه گفتم که با توجه به سن هاشی میشه نتیجه گرفت که کشته شده و به مرگ طبیعی نمرده و کسی توان این کار رو نداشته به جز مادارا

نمردن مادارا تو جنگ تعجب نداره چون بار ها و بار ها با هم جنگیدن و نمیشه گفت که هاشی سر بوده چون اگر بوده لاقل جنگ ها به نتیجه میرسیده و اصلا صلحی هم تشکیل نمیشده منتها جنگ دره نهایی سنگین ترینش بوده که تو اون جنگ اصلا مادارا هدف دیگه ای داشته و مطمئنا رسیدن به اون هدف سخت تر از جنگیدن عادی بوده ولی به چیزی که میخواسته یعنی ژن ها رسیده و از اون منطقه رفته و تونسته قدرت هاش رو تکمیل و فعال کنه و بعد با اون قدرت خداگونه که بدست اورده بره و هاشی رو بکشه

این چیزی که غلط جا افتاده به اسم برتری هاشی به مادارا بخاطره همون جنگ نهایی هست که مادارا توش تا ته جنگ نمونده البته هر دوشون تا پای مرگ رفته بودن و دیگه ادامه ای هم نداشته اون جنگ

ریننگان رو هم که مادارا گفت یه مدت بعد از تزریق ژن فعال کرده که یعنی زیاد هم پیر نبوده و بعدش گدو مازو رو ساخته و بقیه کار ها از جمله کشتن هاشی طبق پیش گویی و بعدش دیگه اونقدر فرسوده شده بوده که نمیتونسته ادامه بده و مجبور شده به قدرت گدو متوصل شه برای ادامه حیات که یه چیزی بالای 100 سال نگهش داشته که اخرش هم اوبیتو پیدا شد و مادارا خودش از گدو جدا کرد و مرد...

B3HZ@D
22-12-2012, 16:51
نه دیگه همه دیدیم که وقتی کیوبی خاطراتش رو مرور میکنه هاشی بعد از جنگ با مادارا میگه که کیوبی تا نباید آزاد بشی و قدرتت زیادیه و مهرش میکنه.
پس این نشون میده که هاشیراما در اون جنگ کشته نشده .

گدومازو هم فکر کنم وجود داشته ... و فقط مخفی بوده که مادارا تونسته اون رو پیدا کنه . ولی اگه هاشیراما برتر از مادارا نبوده پس چرا دنبال قدرت های اون بوده ؟!
این چیزی به جز برتری رو نمیرسونه :n02:

M e i s a m
22-12-2012, 18:13
بهزاد جان من بد بیان میکنم یا کلا تصورت از قضیه طور دیگه ای هست؟ :دی

منظور از "چند مدت" که گفتم دقایق نیست که تو همون جنگ در جا ژن بزنه به خودش و همونجا بکشتش منظور اینکه حداقل چند ماهی طول کشیده شاید حتی به سال رسیده باشه :n02:

بعدش اخه کسی که خوب میدونه خودتی قدرت مال ریکودوئه ولی نصف کرده یکی دست اوچیهاس یکی دست سنجو فرق نداره هر کدوم که قدرت اون یکی رو بدست بیاره به ریکودوئی میرسه پس مادارا دنبال قدرت هاشی نبوده اصلا نیاز نداشته وقتی خودش غولی بوده و کسی حریفش نمیشده تا اینکه هاشی پیدا شده و بعدش با هاشی رقیب شده :دی اینارو چندین بار شفاف سازی کردیم نمیدونم دلیل بالا اوردنشون چیه! :دی

بیکار شدین برین این تاپیکا رو بخونین هم تئوری هاشون جالبه هم دعواهای ملت سر هاشی و مادارا :n19:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
27-12-2012, 09:47

چپتر 615 هم اومد و جدا مسخره بود : دی
فقط حرف زدن : دی

B3HZ@D
27-12-2012, 11:20
نمیشه که کل مانگا اکشن باشه !
کیشی میخواد درس اخلاقی هم بده و از همه مهمتر این که این وسط ناروتو داشت تاک نوجوتسوی بدی از اوبیتو میخورد :n02:
بالاخره دیدیم که یک نفر بالاتر از تاروتو تاک نوجوتسو بزنه ... شانس آورد وگرنه الان :n09:
هتفه بعد دوباره اکشن میشه و ناراحتی شما هم کم میشه .
راستی چرا جوبی اونطوری توی هم پیچیده شد ؟!

vista_vz
01-01-2013, 04:57
کشته مرده این درووس اخلاقی کیشی ام!!!داره فیلم هندی میشه کم کم:n20::n20::n20:
آقا ناروتو+هیناتا خانوم دست تو دست هم (دست های گرمو و بزرگ ناروتو:n19::n19::n19:!!!!) به جنگ با آقا غوله ی بد و شیطون بلای داستان میرن!!!:n21::n21:

.................

در جواب آقا بهزاد هم باید بگم که جوبی واسه در امان موندن خودش و اوبیتو و مادارا از اون توپ چاکرایی دماشو دور خودش پیچوند...ولی مساله اینجاست که به لطف برادر بی توپ به این بزرگی و پرقدرتی به درون حلق خودش فرو رفت چرا هیچ مرگیش نشد و فقط یکم توپولو شد و بعد بادش خالی شد؟؟؟؟اینقدر سفت و چغره یعنی؟؟؟:n13::n13::n13:

B3HZ@D
08-01-2013, 03:47
دوستان کسی میدونه چرا این مدت مانگا منتشر نشد ؟! مثل این که حالا حالا خبری از مانگا نیست !
کسی تاریخ انتشار اپیزود جدید رو میدونه ؟!

naratokon
13-01-2013, 09:28
مرده شور این ژاپنی هارو ببرن با این برنامه ریزیه اشغالشون آخه هفته ای چنتا صفحه چیه که اونم بخاطرتعطیلات نمیدن بیرون
بخاطر بیشتر پول در اوردن این همه سال ملتو درگیر میکنن

Arrowtic
16-01-2013, 18:36
این عکسه کیفیت هنری انیمه رو نشون میده : دی
پین بدبخت : دی

M e i s a m
16-01-2013, 21:18
این عکس رو همه جا به عنوان اشکال انیمه میبینن ولی من به نظرم تو این صحنه خواستن سرعت خیلی خیلی بالا رو تو حرکت آهسته نشون بدن و به قولی این کیفیت پایین نماد سرعت هست :دی

footballist
16-01-2013, 21:30
سلام
ناروتو 616 بعد از سه هفته تاخیر اومد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
باتشکر

M e i s a m
17-01-2013, 01:49
چه عجب...

فکر این رو نمیکردم که ناروتو یهو این وسط به کنترل کامل برسه و چاکرای کیوبی رو تبدیل کنه به چاکرای خودش! اوبیتو به نظر سردرگم میاد ولی لبخند رضایت مادارا رو دیدیم :دی باید دید تا کی میتونه اوبیتو به کارش ادامه بده ولی اول و اخر سر و کار ناروتو و دیویژن با ماداراست. اگر کنار نمی ایستاد بود تا حالا با تکنیک های خودش کار دیویژن رو تموم کرده ولی اوبیتو شروع کرده وا دادن :دی

ولی خدایی انتقال چاکرا دیگه در نوع خودش جالبه :دی البته ظاهرا این خاصیت کیوبی هست و قدرت چاکرای کیوبی هم که در جهان نینجایی رنک 1 هست و دیدیم با همون 1 ذره چاکرا شیکامارو میتونه جوبی رو کنترل میکنه در صوتری که پدر شیکامارو نمیتونست جلوی یک ناروتو رو بگیره!! حالا چقدر تو ناروتو تفاوت ایجاد کرده دیگه از حد شمارش خارجه!

قسمت اول رو نفهمیدم فقط اروچی داره ساسکه رو کجا میبره؟ کونوها ؟!

kortol
17-01-2013, 13:05
فکر این رو نمیکردم که ناروتو یهو این وسط به کنترل کامل برسه و چاکرای کیوبی رو تبدیل کنه به چاکرای خودش! اوبیتو به نظر سردرگم میاد ولی لبخند رضایت مادارا رو دیدیم
اره من کم کم دارم به این مادارا امید وار میشم !! مادارا اگه می خواست سخت بگیره تا الان خیلی هارو زده بود ناک اوت کرده بود ..حتی کاگه هارو هم کامل نکشت ( البته اگه تا الان نمرده باشن !!)
بیشتر بار منفی داستان رو دوش اوبیتو هستش واخرش فکر کنم با این مادارا به مشکل بر بخوره اوبیتو ..مخصوصا که مادارا برای زنده شدن توسط اوبیتو بهش نیاز داره !!!

با همون 1 ذره چاکرا شیکامارو میتونه جوبی رو کنترل میکنه در صوتری که پدر شیکامارو نمیتونست جلوی یک ناروتو رو بگیره
پدر شیکارو جلوی ناروتو رو بگیره ؟؟؟ کی . کجا ؟؟؟ . اگه منظورت جلوی درب غار و موقع خروج ناروتو هستش اون یکی دیگه از افراد خاندان نارا بودش و توی همین گروه هم هستش و به شیکامارو کمک کرد !!!

قسمت اول رو نفهمیدم فقط اروچی داره ساسکه رو کجا میبره؟ کونوها ؟!
دیگه جنگ بسه ...بهتره برن سراغ ساسوکه .. داستانش داره زیادی عقب می افته ... خیلی مایلم بدونم اوروچی داره ساسکه رو کجا می بره ؟؟ هر چی بود نیروی عجیبی بود و داشت پخش می کرد . که حتی نینجاهایی که سنسور هم نباشن می تونن حس کنن اون رو ..

M e i s a m
18-01-2013, 00:28
چرا دیگه اونجا تو اون جزیره هه پدر شیکامارو بود! نبود؟ :دی

اون نیرو هم فکر کنم منظورش چاکرای جدید ناروتو بود :n27: چون از کیوبی اومده یحتمل توش یانگ المنت هم داره

این همه که قدرت به دیویژن و ناروتو اضافه کرده برام سواله توبی چی داره در چنته... البته هنوز شروع به استفاده از مانگکیوی کامل و ریننگانش نکرده ولی عملا ناروتو و دیویژن شدن یه پا ادوتنسه با چاکرای نامحدود کیوبی ولی قدرت مسئله نیست بلکه توانایی کنترل جنگ و تجربه هست که برعکس مادارا اوبیتو توش ضعف داره نشون میده

اون لبخند مادارا هم یه جورایی داره فاز نوستالژیک داره انگار داره یاد و خاطره جوونی هاش و هاشیراما رو براش زنده میکنه :دی جهت یاداوری باید بگم که مادارا احترام فوق زیادی هم برای هاشیراما قائل هست که خودش هم گفته این رو و به نظر داره الان با دیدن پیشرفت ناروتو تحسینش میکنه تا بتونه به حد هاشی بالا بیاد (که البته شدنی نیست)

دیگه ناروتو ته قدرتش رو هم رو کرده و از الان به بعد فقط میتونه پیشرفت عرضی داشته باشه باید ببینیم ساسکه میتونه همچین لول آپ هایی بگیره یا نه! تا الان که همیشه قدرت برتر ساسکه بوده با اختلاف زیاد و بعد از مردن اولیه ی اروچی هم با هم روبرو نشدن ولی یه حسی بهم میگه ساسکه باز قراره گنده تر بشه تا بتونه جلوی مادارا وایسه

Arrowtic
18-01-2013, 10:08
تا الان که همیشه قدرت برتر ساسکه بوده با اختلاف زیاد
لووووووووووول

دیروز انیمه هم اومد اپیزود 296 و بالاخره از شر یلر راحت شدیم و الآن رسیدیم به نبرد های گارا و سوچیکاگه با 4تا کاگه پیشین.

B3HZ@D
21-01-2013, 00:58
باز میثم جو گیر شد :n02:
کی ساسکه همیشه از ناروتو قوی تر بوده ؟! قدرتهاشون در یک حده ولی روند پیشرفت ناروتو کندتر بوده ولی از نظر قدرتی با هم برابر هستن .
قسمت جالبش اونجا بود که جوگو و سویگتسو تونستن چاکرای ناروتو رو با این فاصله زیاد حس کنن !

در ضمن من نفهمیدم این حالت جدید ناروتو چطوریاست و چه فرقی کرده ؟! یکی توضیح بده ممنون میشم :n16:

M e i s a m
21-01-2013, 09:52
جو چیه داستان همیشه اینطور بوده :دی والا این دیگه بحث نداره!

این همون قضیه هست که میناتو و یه سری دیگه اون اوایل میگفتن یه روز میتونه چاکرای بیجو رو تبدیل کنه به چاکرای خودش که دیگه ته جینچوریکی بودنه یعنی الان ناروتو از بی هم فراتر رفته و دیگه به کنترل کامل رسیده و نیاز نیس هی بره بیجو مود و برگرده (نارکیوبی :دی)

B3HZ@D
21-01-2013, 11:39
خوب الان ناروتو چطور تونسته که چاکرای کیوبی رو به چاکرای خودش تبدیل کنه ؟! یعنی پدر شیکامارو فهمیده بود که چطور این کار رو بکنه ؟!
ولی ناروتو ظاهرش مثل حالت بیجومود بود ! :n27:

M e i s a m
21-01-2013, 12:35
ناروتو از اول هم قرار بود خودش این کار رو بکنه و فکر نکنم ربطی به شیکاکو داشته باشه...

پلن شیکاکو این بوده که با کمک ناروتو جوبی رو متوقف کنن که فعلا تا حدودی موفق شدن ولی جوبی هم یه مرحله از ترنسفرمش مونده و ممکنه بعد از اون دیگه نتونن

دیگه مرحله بعدی نقشه شون چیه نمیدونم چون هیچ جوره نمیشه جوبی رو مهر کرد حتی با خدای مرگ که اخرت مهر کردنه :n27:

B3HZ@D
21-01-2013, 16:59
خوب همین دیگه ... ناروتو چطور توسنته که به کنترل کامل چاکرای کیوبی دست پیدا کنه ؟! اون هم وسط جنگ ؟! :n27:
ترنسفرم مرحله بعد جوبی باید جالب باشه . چون دیگه از کنترل اوبیتو و مادارا هم خارج میشه و اونا نمیتونن کنترلش کنن مگر اینکه مهرش کنن .
مادارا هم اون رو برای خودش میخواد و میخواد خودش جینچوریکی بشه و از اوبیتو میخواد که با رین تنسه اون رو به زندگی برگردونه .
از طرف دیگه اوبیتو در دیدار قبلی خودش با (ناروتو - کاکاشی و یاماتو) گفت که میخواد به یک بدن کامل دست پیدا کنه و بعیده که خودش رو برای مادارا قربانی کنه.
با این تفاسیر احتمال درگیری میان این دو تا زیاده که امیدوارم همین بشه و اینطوری میتونیم قدرت این دو تا رو در مقابل هم مقایسه کنیم :n02:

M e i s a m
21-01-2013, 17:22
چه میدونم والا هیناتا اون وسط یه حرکتی زد و ناروتو جوگیر شد و فعال شد :دی

مادارا اگر بدن عادی داشت تا حالا مهرش کرده و بود و خیلی راحت ازش برمیاد ولی اوبیتو شک دارم بتونه! یعنی اگر خیالش راحت بود که میتونه از پس مادارا بر بیاد تا حالا کارشو ساخته بود از اون طرف برخورد مادارا نشون میده کاملا حدود قدرت اوبیتو رو میشناسه و داره بهش اجازه میده برای خودش خوش ریاست کنه ولی عددی نیست برای کسی که حریف هاشی بوده :دی

شرایط داستان به این بستگی داره که ببینیم ساسکه کی وارد قضیه میشه

حدث من اینه که اوبیتو جوبی رو مهر کنه تو خودش و مادارا و ساسکه و ناروتو با هم تیم بشن. مادارا از این بدمن های بعضی فیلم هاست که ذاتش خوبه! (یه نمونه 3:10 to yuma :دی)

B3HZ@D
21-01-2013, 17:30
نه دیگه ... مادارا بعد از دیدن دست اوبیتو که ترمیم شده بود کلی تعجب کرد !
پس خیلی چیزهاست که مادارا در مورد اوبیتو نمیدونه :n02: و به قول معروف نباید دست کم بگیرتش .

مادارا هم عمرا بره طرف لشگر متحد ... حالا اوبیتو یک چیزی ولی مادارا غیر ممکنه . کل این برنامه زیر سر مادارا بوده بعد میگی مادارا ذاتش خوبه !!! :n09:

M e i s a m
21-01-2013, 17:40
والا اون لبخند هایی که میزد مشکوک بود :دی

اون ترمیم شدن مگه مربوط به ژن هاشیراما نبود؟ اون رو که میدونست اصلا خودش براش درست کرد...

B3HZ@D
21-01-2013, 17:50
لبخندها که مشکوک هست . ولی یک جور خاصی به ترمیم اوبیتو نگاه کرد که نشون میداد باعث تعجبش شده !
مادارا هم به اون صورت در کنار اوبیتو نبود و وقتی اوبیتو حاضر شد با اون همکاری کنه و جاش رو بگیره , ارتباط خودش با چاکرای گدو رو قطع کرد .
توی این مدت خیلی اتفاقات میتونه بیافته و خیلی کارها هست که اوبیتو میتونه انجام بده تا بتونه پا به پای مادارا بجنگه :n02:

فکر کنم ساسکه هم داره میره سمت منطقه خاندان اوچیها ... هر چی هست همونجاست .
حالا یا مربوط به لوح خاندان اوچیهاست یا این که قراره راز دیگه ای توسط این اروچیمارو مشخص بشه .
اون طومار رو هم نفهمیدیم چی بود توش !!!

M e i s a m
21-01-2013, 19:38
طوماره به نظرت مربوط به مهر کردن جوبی نیست؟
چون معلوم شد که جوبی ریننگان داشته و ریکودو بعد از مهر کردن جوبی به قدرت چشمی رسیده که یکی از بلادلاین های اوچیها باشه از طرفی اون لوح رو فقط میشه با ریننگان و مانگکیو خوند یعنی چیه که اینقدر اهمیت داره که حتما باید بلادلاین های ریکودو رو کامل داشته باشی تا بتونی بخونی...!؟ هرچیه مربوط میشه به جوبی

یه سوال دیگه هم هست اینکه چرا اوبیتو اینقدر از مانگکیو کار میکشه چشش ضعیف نمیشه؟! و اصلا چرا با شارینگان 3کاما حرکات مانگکیو میزنه؟ :دی

B3HZ@D
21-01-2013, 19:52
در مورد مهر کردن جوبی که فکر نکنم . اروچیمارو نمیتونسته شرایط بازگشت جوبی رو مهیا کنه و قدرت این رو نداشته که همه جینچوریکیها رو جمع کنه .
پس باید اون طومار در مورد چیز دیگه ای باشه ... ولی این که چی هست رو نمیتونم حدس بزنم !!!
مگر این که طومار مال کس دیگه ای باشه که اروچیمارو بدستش آورده باشه .
در ضمن ساسکه که رینگان نداره که بتونه اون لوح رو بخونه ! :n02:

در مورد اوبیتو هم من یکسره دارم همین رو میگم ... چطور این بشر در حالت سه کاما بین این تکنیک ها رو میزده ؟!
در مورد ضعیف نشدن چشمش شاید رابطه ای با ژن هاشیراما داشته باشه . :n13:

Arrowtic
21-01-2013, 21:30
خوب همین دیگه ... ناروتو چطور توسنته که به کنترل کامل چاکرای کیوبی دست پیدا کنه ؟! اون هم وسط جنگ ؟! :n27:

هیناتا نو جوتسو
یا به عبارت بهتر:لاو نو جوتسو

help3600
22-01-2013, 00:16
من تازه اومدم.ولی در مورد مانگاکیو یه نظریه ای دارم.اونم اینه که چشمایی که قدرت هجومی مستقیمدارن مثل اماتراسو کور میشن ولی چشمایی که قدرت هجومی مستقیم ندارن مثل کامویی کور نمیشن نمیدنم تا چه اندازه درسته

M e i s a m
22-01-2013, 05:00
اون لوح رو هی میگن مانگکیو و ریننگان میخواد برای خوندش ولی تا حالا هر کی انجامش داده یا هیچ کدوم رو نداشته مثل اروچیمارو یا ناقص داشته مثل مادارا با مانگکیو ! اروچی که عمرش کفاف نداد و مادارا هم که راز رو فهمیده بوده که به ریننگان رسیده ولی اونم دیگه عمرش کفاف نداد ادامه بده و رسیدیم به ایتاچی و شیسوی و ساسکه. دیگه ی ساسکه ی 10 ساله هم اون لوح رو دیده موقعی که ایتاچی کلن رو قتل عام کرد و بهش گفت برو لوح رو نگاه کن!

ولی هر چیه اون لوح رو ریکودو برای اوچیها به جا گذاشته و توش مسائل قدرتی بیان شده این رو مطمئنم :n02:

B3HZ@D
23-01-2013, 23:11
جوبی هم بالاخره از ارتش متحد و ناروتو ضربه خورد :n02:
حتی ارتباط مادارا و اوبیتو با جوبی قطع شد و حالا باید با دست خالی روبروی ارتش متحد قرار بگیرن .
حالا من نفهمیدم جوبی کلا نابود شد ؟! چون همه ارتش ریخته بودن روی سر و کله اش و صورتش یک جوری شده بود ! (که البته خیلی بعیده که به این راحتی نابود بشه)
هفته دیگه فکر کنم بفهمیم ساسکه و دار و دسته اش به همراه اروچی کجا رفتن :n05:

M e i s a m
24-01-2013, 08:25
بلخره گندکاری اوبیتو به ثمر رسید! جدای از نداشتن تجربه کافی و کنترل کامل رو قدرت هاش استراتژیش هم بهم خورد با این پیشرفت اخر ناروتو سر کنترل کامل و شناخت ماهیت چاکرا :دی فکر این رو نمیکرده که اون همه ادم با قدرت های عجیب غریب (ولی ضعیف و ناکارآمد) یهو از هیچی برن فرای یک کاگه میخواد چیکار کنه! دیگه هیناتا که با یه مشت هوایی دست جوبی رو دفع میکنه معلومه یه ادم سرعتی مثل لی میخواد چی بشه!! چاکرای کیوبی هم که نامحدود و دیگه عملا برتری جنگ برگشته سمت دیویژن نینجاها :n09: باید ببینیم اوبیتو الان میخواد چی کنه چون کاکاشی هم چاکرا نامحدود گرفته و الان فکر کنم تو اون بعده منتظر اوبیتوئه :n10:

ساسکه هم معلومه که تو محدوده کلن اوچیهاست مقصد بعدی هم مطمئنا مخفیگاهشونه ولی چی میخواد بکنه همچنان سواله...

تنها امید من به خود حضرت مادارائه که یه کاری بکنه تا اوبیتو بقیه پل ها رو خراب نکرده :دی

B3HZ@D
24-01-2013, 13:47
ولی خود مادارا هم اگه بود نمیتونست تصور کنه که ناروتو تا این حد پیشرفت کنه !
هیچ کدوم از جینچوریکی های کیوبی نتونسته بودن که روی اون کنترل کامل داشته باشن و به این حد برسن .
پس اوبیتو زیاد مقصر نیست :n02:

باید دید جوبی از بین میره یا این که به حالت پایانی ترنسفرم میکنه !؟

M e i s a m
24-01-2013, 15:11
اره دیگه سر این اخری مادارا هم تعجب کرده بود البته متلکش رو انداخت (اونجایی که ناروتو همه رو چاکرایی کرد گفت shold i give some power too :دی ) چون مادارا قبلا خودش هم کیوبی رو داشته قشنگ درک میکنه کنترل 9دم چقدر سخته ولی نکته اینجاست که مادارا با کیوبی سر و کار داشت ولی ناروتو با کوراما! کسی با زور نتونسته بود کنترلش کنه حتی هاشیراما هم با چاکرایی که داشت میزد بیهوششون میکرد و بعدشم مهر میکرد (تو ova اینجوری بود حالا بعدا معلوم میشه چطوریه! ) ولی الان ناروتو خان داره فول پوینت داره از بیجوش کار میکشه و فقط کار میکشه و عمل اصلی رو داره کیوبی انجام میده :n09:

اوبیتو دیگه کارش تمومه مگر اینکه یکبار جون بکنه و کاکاشی رو راهی دیار باقی کنه وگرنه عملا مانگکیوش سوخته حساب میشه

حالا موندم مادارا چی میکنه همچنان سکوت یا دعوای موعودش رو با اوبیتو شروع میکنه... :n27:

B3HZ@D
24-01-2013, 19:47
هاشیراما هم کنترلش کرد ... به نظرت چطور تونسته اون رو مهر کنه وقتی روی اون کنترلی نداشته باشه ؟! :n02:
اگه جنگ هاشیراما تنها با کیوبی بود میتونست خیلی راحت تر کنترلش کنه . ولی چون باید حواسش به مادارا هم باشه برای همین کارش سخت تر بود .
در مورد اوبیتو هم فکر کنم هنوز بتونه یک چشمه هایی بیاد ... دست کم نگیرینش ...(این هزار بار) :n02:

Arrowtic
25-01-2013, 00:25
انیمه چه خوب شده : دی
فیلرا رفتن,این اپیزود هم حقیقت گارا و اینکه مادرش خیلیم دوسش داشت بر ملا شد و باباشو مهر کرد آخرشم.اپیزود بعدیم ناروتو و بی مقابل ایتاچی ساما و ناگاتو !این آخرش که تیکه هایی از اپیزود بعدو نشون داد خیلی چسبید اصلا دلم برای صدای ناگاتو و ایتاچی(به خصوص ایتاچی) تنگ شده بود!ابهت خاصی داره صداش!

B3HZ@D
25-01-2013, 02:58
کجای اپیزود امروزی خوب بود ؟1 90 درصدش فلش بک بود ؟1 هیچی نداشت .
کلا بر خلاف مانگا که خوب پیش میره از اون طرف انیمه اصلا چنگی به دل نمیزنه و ابهت گذشته رو نداره .
یک جورایی خیلی بی حس و مرده شده و اصلا ادم رو جذب نمیکنه .:n27:

M e i s a m
25-01-2013, 09:08
خب هاشیراما تو کنترل سبکش یونیک بود یعنی کلا روش این 3 نفر یعنی مادارا هاشیراما ناروتو با هم فرق داره ولی منظور من کنترلی بود که کلا به یارو دستور بده مثلا بمب پرت کن! هاشیراما گفته میشه سوپرس میکرده فکر نمیکنم این به معنی دستور دادن باشه! حتی ناروتو هم نتونست بهش زور بگه و کوراما داره با انتخاب خودش کمکش میکنه!
حالا الان که دیگه گذشته و رسیدیم به جوبی موندم میخوان اینو چی کنن :n09:

اوبیتو هم شواهد نشون میده دیگه رفتنیه :n02:

Arrowtic
25-01-2013, 10:31
کجای اپیزود امروزی خوب بود ؟1 90 درصدش فلش بک بود ؟1 هیچی نداشت .
کلا بر خلاف مانگا که خوب پیش میره از اون طرف انیمه اصلا چنگی به دل نمیزنه و ابهت گذشته رو نداره .
یک جورایی خیلی بی حس و مرده شده و اصلا ادم رو جذب نمیکنه .:n27:

فلش بک هاش قشنگ بودن.به خصوص احساسات پدر گارا رو خوب دیدیم توشون + اون چند ثانیه قسمت بعدش به کل اپیزود می ارزید : دی

B3HZ@D
25-01-2013, 12:11
اوبیتو هم شواهد نشون میده دیگه رفتنیه

حالا خوبه اوبیتو بیاد و مادارا رو شکست بده بعد ببینم میخوای چی بگی :n09:

فلش بک هاش قشنگ بودن.به خصوص احساسات پدر گارا رو خوب دیدیم توشون + اون چند ثانیه قسمت بعدش به کل اپیزود می ارزید : دی

درسته فلش بک ها از نظر بار احساسی خوب بود ولی یک سری صحبت ها و صحنه هایی که در فلش بک بود خیلی زیادی بود و میتونستن به جای این صحبت ها به روند اصلی داستان بپردازن .
به هر حال مثل این که شما خوشت اومده و این خیلی ارزش داره :n02:

M e i s a m
25-01-2013, 13:08
مگه بالیووده :دی
حتی الانشم من ناروتو رو رقیب مادارا نمیبینم این رو میشه از خود رفتار حضرت هم فهمید که ناروتو هنوز جوجوئه و با سطح هاشی-مادارائی خیلی فاصله داره :n10:

B3HZ@D
26-01-2013, 14:52
نه هالیووده ... من نمیدونم به چه دلیل مانگیکوی اوبیتو یک شارینگان سوخته حساب میشه ؟!
در مقابل کاکاشی شاید ... ولی در مقابل مادارا قضیه کاملا فرق میکنه و مادارا نمیتونه بین ابعاد سفر کنه :n02:
کاکاشی هم اگه ناروتو نبود عمرا نمیتونست به شباهت تکنیک چشمی خودش و اوبیتو پی ببره .

الان ناروتو با یک راسنگان از خجالت مادارا در میاد ... یک ضدحالی از کیشی بخوری که اون سرش ناپیدا باشه :n09:

یک سوال دیگه :

آخرین فیلم سینمایی ناروتو توی نت برای دانلود هست ؟!

M e i s a m
26-01-2013, 18:08
خب الان که دیگه به اخر داستان رسیدیم هم هنوز از اوبیتو حرکت خاصی ندیدیم اونجایی هم که جوگیر شد و گفت قدرت واقعی مانگکیو رو ببینید 4 تا تکنیک ترکیبی زد که میومد اتیش رو مدور میکرد و... همین! دیگه مثلا گنجتسویی اماتراسویی اقا اصلا چیز جدیدی که هیچ اوچیهایی تا حالا نداشته یا... ولی هیچی ندیدیم ازش :n27: ریننگان هم که تزئینیه

گذشته از این ها من موندم ناگاتو بالای 1000 نفر رو تو یک حرکت زنده کرد اون هم وقتی خسته و درمانده و داغون بود و چاکرا هم نداشت حالا اینقدر سخته برای اوبیتو که بره یکی رو پیدا کنه ریننگان بکاره توش و مجبورش کنه یک تک نفر رو زنده کنه؟!! مادارا عملا مار تو آستین پرورش داده :دی

B3HZ@D
26-01-2013, 18:49
معما چون حل گشت آسان شود :n02:
حالا که مشخص شده توبی در اصل اوبیتو بوده دیگه ماگکیو و شارینگانش به درد نمیخوره !
به غیر از اون تلفیق آتش با مانگکیو ... از توی چشمش نیزه و شوریکن و ... پرتاب میکرد اون هم به اندازه بزرگ و به صورت پیاپی ... در ضمن فراموش نشه که همین اوبیتو دو تا از گاردهای دانزو رو بصورت همزمان و به مدت دو هفته تحت گنجتسو قرار داده بود.
پس گنجستوی اون رو دست کم نگیرید . همین میزوکاگه که بهترین جینچوریکی محسوب میشد توسط اوبیتو سال ها تحت گنجستو بود . :n05:

در ضمن رینگان اوبیتو یکی است که فکر کنم فقط برای لینک کردن جینچوریکی ها از اون استفاده کرد و فکر نکنم با یک رینگان بتونه تکنیک های مورد نظر رو اجرا کنه.
از همه مهمتر ناگاتو یک ازوماکی بود و رینگان رو میتونست تحمل کنه ولی رینگان روی اشخاص دیگه جواب نمیده و انرژی و چاکرای زیادی رو مصرف میکنه .

M e i s a m
26-01-2013, 21:38
شارینگانش اونجایی از دور افتاد که کاکاشی اسپمش کرد :دی کاکاشی داره کارایی میکنه که خود اوبیتو هم نمیکنه! ورمیداره بیجو منتقل میکنه! البته هنوز هم اوبیتو از کل ارتش نینجایی سر هست ولی نگرانم براش چون این کیشی... :n09:

ولی جدا یه ادم معمولی و یه گنجتسو و یه مقدار ژن هاشیراما کافیه برای زنده کردن مادارا که اوبیتو هم لازم نباشه بمیره...

B3HZ@D
26-01-2013, 22:31
رفیق کاکاشی با چاکرای کیوبی توسنت همچین کاری بکنه . خوب اگه اوبیتو هم چاکرایی با این کیفیت داشته باشه میتونه کارهای بزرگتر از این هم بکنه .
البته اگه یادت باشه ژن هاشیراما روی بدن همه افراد جواب نمیده . آزمایشات اورچیمارو یادت رفته که چند نفر رو به کشتن داد تا بتونه به جواب مورد نظرش برسه !

M e i s a m
27-01-2013, 10:12
میگم که کیشی بالانس رو به هم زده وگرنه با این حال حتی الانشم میگم اول مادارا بعد اوبیتو بعد بقیه!

اروچیمارو هم به قول خودت تو مرحله ازمایش بود اونم 50 سال پیش! هدفشم ساختن یه هاشیراما جدید بود نه ترکیب ژن به همین دلیل کلی ادم مرد تو ازمایشش ولی الان با این زتسو هایی که ساخته شدن خیلی راحت میشه ترکیب زد به نظرم...

babak2002
28-01-2013, 19:54
سلام دوستان
من تازه به جمع علاقمندان به انیمه نارتو پیوستم
انیمه اون رو تا قسمت 296 دیدم ( چهارمین جنگ بزرگ نینجا - دوئل گارا با پدرش )
و حالا می خواستم که بقیه رو از مانگای اون دنبال کنم
باید از شماره چند شروع به خوندن کنم ؟
کسی که از اول انیمه رو دیده و مانگا رو نخونده چیزی هم از دست داده ؟ منظورم اینه که مانگا چیزی داره که توی انیمه نشون داده نشده ؟

Arrowtic
28-01-2013, 21:35
سلام دوستان
کسی که از اول انیمه رو دیده و مانگا رو نخونده چیزی هم از دست داده ؟ منظورم اینه که مانگا چیزی داره که توی انیمه نشون داده نشده ؟

مانگا جلوتره از انیمه و فیلر هم نداره.
ولی من انیمه بیشتر بهم حال میده : دی
چندثانیه شنیدن صدای گارا یا ایتاچی اندازه همه چیز می ارزه : دی

B3HZ@D
29-01-2013, 02:58
سلام دوستان

شما از مانگای 548 شروع به خوندن کن :n01:
نه چیزی رو از دست ندادین و کلا مانگا و انیمه فرقی با هم ندارن . فقط بعضی مواقع دیالوگها کمی تفاوت داره ولی اصل داستان فرقی نمیکنه

B3HZ@D
30-01-2013, 15:56
مانگای 618 منتشر شد

The One Who Now Evertthing ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
30-01-2013, 16:35
OMG
What did I just see?
و بله چهار هوکاگه پیشین توسط اوروچی ادو میشوند :|
اصلا باورم نمیشه هنوز!

B3HZ@D
30-01-2013, 19:45
پس اونی که همه چیز رو میدونه باید هاشیراما باشه یا ساروتوبی یا این که همه کاگه ها :n02:
بیا میثم باز هم باید دست به دامن خاندان سنجو بشین .
این اروچی چطور تونسته به راز شینیگامی پی ببره ؟!
سوال دیگه اینه که برای شکستن مهر شینیگامی چرا به محل سری خاندان اوچیها رفتن ؟!

M e i s a m
31-01-2013, 00:21
شلوغش نکن اقا :دی

ته مانگا میگه کسایی که withnessed history که به معنی همه چی دونستن نیست! کسی که از قدیمیترین تاریخ موجود و ثبت شده (نه افسانه و اسطوره) خبر داشته باشه یعنی از زمانی که جنگ شد و قدرت های خفن پیدا شده و موکتون و مانگکیو و ژن و ریکودو و... خب میشه هاشیراما و مادارایی که یکیشون زنده بود! دیگه تعجب نداره :دی

ولی فکر میکردم سراغ اشخاص بهتری برن مثلا چه میدونم مار اعظم غورباغه اعظم خلاصه یه ادم کلفتی نه این جماعت فسیل :دی

ظاهرا ماسک شینیگامی رو از محل قبیله اوزوماکی برداشتن که عقلانیه و خدایی قوم حقی بودن این ها با مهر هاشون به مرگ هم دستور میدادن... بعدشم که یا لوح اوچیها رو میخوان بخونن یا اینکه باید اونجا انجام شه مراسم خلاصه نفهمیدیم

اون طومار هم معلوم شد همون راه دودره کردن شینیگامیه :دی اروچی از اون زمان دنبالش بوده حیف که مرگ امانش نداد وگرنه همون موقع کاگه ها رو میکشید مادارا رو میکشید به علاوه ی کلـــی ادوی دیگه و دنیای نینجایی رو میگرفت :n19:

B3HZ@D
31-01-2013, 02:16
از هاشیراما بهتر نداریم . فقط یک مرحوم ریکودو از اون بهتره ... وگرنه بقیه که اصلا در حد اسم بردن نیستن :n09:
کسی که کونوها رو پایه گذاری کدره بهتر از هر کس دیگه ای هم این قوم ظالم اوچیها رو میشناخته پس طبیعیه که به سراغ اون برن .

نکته مهم اینه که مادارا هم به آرزوش رسید و اینقدر گفت : فقط هاشیراما میتونه با من پایاپای مبارزه کنه که اخر کاری اروچیمارو از خود گذشتگی کرد و با خود زنی شرایط حضور هاشیراما رو فراهم کرد .
البته برای این که حال بیشتری به مادارا بده هر 4 کاگه افسانه ای رو احضار کرد تا از خجالت مادارا و اوبیتو در بیان .

ولی بی شوخی مبارزه جالبی میشه ... خیلی منتظر این قسمت بود .
برخورد ساروتوبی و میناتو با ناروتو هم از هر لحاظ جالب میشه ... البته اگه احساسات اونا توسط اروچی فعال باشه .

Arrowtic
31-01-2013, 10:00
از کجا مطمئنید که اینا به جنگ میرن؟آخه تحت کنترل اوروچی هستن و اونم گفته که هیچ علاقه ای به جنگ ندارم و احتمالا میخواد اینا حرفاشونو بزنن و بعد دوباره بفرستشون اون دنیا : دی

kortol
31-01-2013, 11:49
و بله چهار هوکاگه پیشین توسط اوروچی ادو میشوند :|
چقدر سوتي داده اين كيشيموتو !!!!!‌
يادمه اون سري اول كه اوروچي اين دوتا كاگه رو زنده كرد با ادوتنسي و به جنگ ساروتوبي رفتن يه تابوت ديگه هم زنده شد ولي نشونش نداد !!! خوب كاگه چهارم نمي تونه باشه چون بدنش مهر بوده ... پس اون كي بود ؟؟ مادارا ؟؟
.......................
اما سوتي اون اين بود كه هوكاگه دوم كه سازنده ادو تنسي هستش نمي تونه خودش رو رها كنه ولي مادارا مي تونه ؟؟؟
.......................
حالا هم كه باز اونها رو با ادو تنسي زنده كرده يعني هاشيراما يا برادرش كه سازنده ادو تنسي هستش نمي تونه مثل مادارا خودش رو از ادوتنسي رها كنه ... حتي ايتاچي هم يه راه فرعي براي از كنترل در اومدن ادو تنسي داشت !!!!‌
.....................
هوكاگه چهارم اين وسط چه كاره هستش ؟؟؟ نه توبي رو ميشناسه و نه مادارا رو فقط يه مبارزه كوچيك با توبي داشته و حتي هويتش رو هم نمي دونه ؟؟ داستان قوم اوچيها هم بعد از مرگ اون بوده ... چون ساسوكه بوده و ساروتوبي هوكاگه بوده ..چي مي دونه اين كاگه چهارم؟؟
حالا ساروتوبي باز يه چيزي چون با ايتاچي در ارتباط بوده ...
.................................................. ...........
كلا اين كيشيموتو معلوم نيست چه كار داره مي كنه ولي داره گند مي زنه به داستان .. باز اون مهر شينيگامي خوب بود غافل گير كننده بود ولي كاش يه سري افراد ديگه رو زنده مي كرد ... اخه اين چهار تا فسيل شدن ... هاشيراما هم احيا بشه تا ازش در مورد مادارا پرسيده بشه يا ساروتوبي .. ولي هوكاگه دوم و چهارم بي خود احيا شدن .. مخصوصا دوم .. خوب خير سرش ادو تنسي رو اون ساخته و ابدا كرده بعد نمي تونه از داخلش خارج بشه ؟؟؟
.....................................
تازه مادارا بعداز جنگ با هاشيراما نا پديد شد و بعدش هاشيراما مرد ( به چه دليلي خدا مي دونه ) و داداشش هوكاگه شد پس كلا در مورد ادو تنسي خيلي كم مي دونسته !!!! نبردي از مادارا و هوكاگه دوم نداشتيم ؟؟

M e i s a m
31-01-2013, 12:16
این اروچی لفظ همه چیز رو بد گفت والا هزاران تا کلفت تر از هاشیراما بودن قبل از اون ولی در مورد یک چیز راست میگی بهزاد جان باید خود این حضرت هاشیراما بیاد تا بگه چه داستانی داشتن با این اوچیها که بهشون میگی ظالم :n09:

و برسیم به خود ماجرا! اولا اروچی اطلاعات کابوتو رو داره یعنی ادوش کامله و فکر نکنم محدودشون کنه ولی اگر بحث اطلاعات باشه و نه جنگ خب همون هاشی کافی بود! حالا بلند شن با این 4 تا و ساسکه و تیم قدیم تاکا برن وسط جنگ چه شود :n10: حریفان خوب و تکمیلی برای مادارا پیدا شد ولی میترسم اورپاور بشن به اوبیتو که امیدی نیست مادارا هم که غلاف کرده تا وقتی زنده بشه که جوبی رو مهر کنه خود جوبی هم که لت و پار افتاده :دی

در مورد شکستن ادو هم اون دیگه به نینجاش بستگی داره مثلا نیدایمه هوکاگه که میگی اون یه ادوی ناقص ساخت و مرد ولی اروچی و کابوتو تکمیلش کردن تا به اینجا رسیده و مطمئنا هر تکنیکی یه ضعفی داره و کسایی که به شناخت کامل چاکرا و به قولی به سطح ماستری رسیده باشن میتونن ببیننش و پیداش کنن مثل اولین نفر خود مادارا یا ناروتو و میناتو و میشه گفت هاشیراما هم اره ولی موندم اگر بلد بود چرا انجام نداد... :n27:

B3HZ@D
31-01-2013, 13:29
اما سوتي اون اين بود كه هوكاگه دوم كه سازنده ادو تنسي هستش نمي تونه خودش رو رها كنه ولي مادارا مي تونه ؟؟؟
.......................
حالا هم كه باز اونها رو با ادو تنسي زنده كرده يعني هاشيراما يا برادرش كه سازنده ادو تنسي هستش نمي تونه مثل مادارا خودش رو از ادوتنسي رها كنه ... حتي ايتاچي هم يه راه فرعي براي از كنترل در اومدن ادو تنسي داشت !!!!‌

مادارا برای این که آزادی کامل از طرف کابوتو به اون داده شده بود تونست خودش رو از ادو آزاد کنه .
اگه همین آزادی هم به هاشیراما و توبیراما داده بشه اونا هم میتونن این کار رو بکنن .

هوكاگه چهارم اين وسط چه كاره هستش ؟؟؟ نه توبي رو ميشناسه و نه مادارا رو فقط يه مبارزه كوچيك با توبي داشته و حتي هويتش رو هم نمي دونه ؟؟ داستان قوم اوچيها هم بعد از مرگ اون بوده ... چون ساسوكه بوده و ساروتوبي هوكاگه بوده ..چي مي دونه اين كاگه چهارم؟؟
حالا ساروتوبي باز يه چيزي چون با ايتاچي در ارتباط بوده ...

میناتو هم بالاخره یک زمانی کاگه بوده و اطلاعاتی از وضعیت خاندان اوچیها و برنامه هاشون داشته . ولی من دلیل احضار هر 4 کاگه رو حضور اونا در این جنگ میدونم .
وگرنه اگه صرفا سوال کردن بودن , اروچی هاشیراما یا توبیراما رو احضار میکرد . پس یعنی میخواد از اونا در این جنگ و علیه مادارا و اوبیتو استفاده کنه .

M e i s a m
31-01-2013, 14:40
اگر بحث جنگ باشه که هوکاگه 2 3 4 تو جنگ جزو سیاه لشکر حساب میشن مهره کلیدی همون هاشیراما هست

بعدش یه سوالی این اروچی دست که داشت پس دیگه دست چیش رو پس گرفت...!؟ مگه بدن عوض میکنه ریکاور نمیشه؟

B3HZ@D
31-01-2013, 17:53
البته این کاگه ها کم کسی نیستن ... بذار بیان توی مدان جنگ اون موقع بهت میگن که دینا دست کیه :n02:
اروچی قدرت مهر زنی توسط دستهاش از اون گرفته شده بود و به قول معروف مهر شده بود .
توی بدن های دیگه هم که میرفت ندیدم جوتسویی با دست اجرا کنه !

rezabikale
01-02-2013, 12:01
من چند وقته نتونستم دانلود کنم اینجاها رو ببینم :n28:
به اینجاها رسیده؟یا از رو مانگا میبینید؟؟

Arrowtic
01-02-2013, 13:22
من چند وقته نتونستم دانلود کنم اینجاها رو ببینم :n28:
به اینجاها رسیده؟یا از رو مانگا میبینید؟؟

انیمه الآن توش ایتاچی از ادو تنسه خودشو آزاد کرده و با ناروتو و بی دارن با ناگاتو میجنگن.
مانگا هم که الآن به همین قسمت ادو شدن هوکاگه ها رسیده.

Arrowtic
05-02-2013, 12:00
چپتر جدیدم اومد
انتظارات از هاشیراما چی بود چی شد : دی از نظر اوسکول بودن زده رو دست بی و ناروتو و حتی رو دست گای =)))))
(ولی علاقم بهش چند صد برابر شد خیلی باحاله : دی )

هی بگید هاشیراما بده.
هر بار که داداشش از اوچیها بد میگفت هاشیراما میگفت اینطوری نگو : دی
آخرشم که دیدیم سره توبیراما داد زد که داری به یک بچه اوچیهایی اینجور حرفایی میزنی زشته نگو.
آدم انقدر ماه؟ : دی

همه مشکلات هم زیر سر توبیراما بوده با مادارا : دی
مادارا که جنگید توبیراما برای جلوگیری از دوباره اتفاق افتادن یه شورش,اونا رو یه جورایی قرنطینه کرد و باعث بدبختی دهکده,سنجو و اوچیها شد!

B3HZ@D
05-02-2013, 14:36
میثم خان تحویل بگیر. این از هاشیراما که همه جور تهمتی بهش زدی :n02:
هاشیراما یکی از حامیان اصلی اوچیها بوده و نشون داد که بهشون احترام زیادی میذاشته ولی توبیراما با توجه به دشمنی مادارا و جنگ با برادرش از اوچیها دل خوشی نداشته .
شخصیت هاشیراما هم باحال بود . کلی خندیدیم ... سوناده از اون بچگی پول پرست و قمارباز بود :n09:

Arrowtic
05-02-2013, 15:44
سویگتسو باحال بود حرفش درباره هاشیراما: with no dignity : دی

توجه کردید میناتو با چه احترامی حرف میزد با اوروچیمارو؟خیلی برام جالب بود!

M e i s a m
06-02-2013, 00:53
نت ما هم تموم شده تا مانگا رو خوندم نیم ساعت کشید این چپتر فـــــوق العــــاده بود و خیلی حرف ها و مسائل و جواب و سوال های جدیدی داشت! سر فرصت باید یه بحث حسابی بکنیم! خوشحالم که دیگه با روشن شدن بعضی حقایق کسی نمیتونه به اوچیها و قدرتش و عشقی که بینشون وجود داشت تهمت بزنه :n02:

B3HZ@D
06-02-2013, 12:45
توجه کردید میناتو با چه احترامی حرف میزد با اوروچیمارو؟خیلی برام جالب بود!

میناتو اروچی رو میشناخت و بعد از انتخاب میناتو به عنوان هوکاگه بود که اروچی تصیمیم به ترک دهکده گرفت :n02:

خوشحالم که دیگه با روشن شدن بعضی حقایق کسی نمیتونه به اوچیها و قدرتش و عشقی که بینشون وجود داشت تهمت بزنه

البته اگه دقت کنی این عشق اوچیهایی بعضی وقتها به جنون تبدیل میشه :n02:
ولی در خاندان سنجو همچین موردی این چنینی دیده نمیشه . کلا همه چیزشون روی حساب و کتاب بوده :n09:

M e i s a m
06-02-2013, 14:23
حسنی به مکتب نمیرفت وقتی میرفت جمعه میرفت :دی

خیلی موضوعات جالبی بیان شد تو این چپتر از جمله چیزی که من خودمو کشتم و چند بار گفتم که اقا سنجو هم کارش مزدوری و بکش بکش بوده انقد تز ندید عشق و آتش و فلان بهمان که هوکاگه دوم قشنگ همه رو گفت و بعدشم گفت اوچیها و سنجو دشمن دیرینه و بودن و میزدن تو سر هم یعنی قدرت های برابر بین بچه های ریکودو تقسیم شده بوده ولی وقتی عشق اوچیها تبدیل شد به فلان و سیستم مغزشون و... باعث شد مانگکیو بدست بیاد دیگه کلا از سنجو هم رفتن بالاتر و صدر نشین شدن! دیگه اخه خودشون هم دارن میگن :دی

ولی شخصیت جالبی داره هاشیراما یعنی بزرگی شخصیت این افراد جایی معلوم میشه که مادارا با اون کلفتیش با چه احترامی از هاشیراما حرف میزنه و الانم هاشی چطور با یه قوم مرحوم و مظلوم :n29: و یک اوچیهایی که هنوز کامل بالغ نشده صحبت میکنه! ولی تو روح نیدایمه که همه گند ها زیر سر اونه! جواب سوالش هم که چرت و پرت گفت و ساسکه باز قاطی کرد مانگکیو کشید! حالا باید ببینیم هاشیراما چی جواب میده...

در مورد ادوتنسه هم که هم تو انیم ورلد بحث شده بود هم اینجا بحثی داشتیم که تکنیک غیراخلاقی و سه نقطه ای هست که دیگه خود هاشیراما هم به زبون اومد و گفت و تایید کرد حرف ما رو! کسایی هم که ادو میشد از جمله خود مادارا گله داشتن از این تکنیک کثیف که بی احترامی به مرده و زندست!

خب پیشگویی های من هم غلط از آب در نیومد! من حرفم سر بزرگای سنجو یعنی هاشی و توبیراما بود که ظاهرا هاشی مخالف بوده و دانزو و الدر ها زیر دست توبیراما بار اومده بودن! البته قضیه ی کشت و کشتار سنجو هنوزم بالای 50% پای هاشیراما هست و چیزی عوض نشده :دی

Arrowtic
06-02-2013, 15:23
لول
توی هر خاندانی آدم بد هم هست.یعنی همه اوچیهائی ها آدمای خوبین؟!به این توبیراما نگاه نباید بکنی فقط,هاشیراما به این خوبی!
اوچیها هم اوبیتو و مادارا رو داریم میبینیم دیگه عقایدشونو!

چیش پای هاشیراماست؟!؟!؟!؟! این بدبخت که تمام وقت داشت از اوچیها دفاع میکرد!

B3HZ@D
06-02-2013, 16:57
خیلی موضوعات جالبی بیان شد تو این چپتر از جمله چیزی که من خودمو کشتم و چند بار گفتم که اقا سنجو هم کارش مزدوری و بکش بکش بوده انقد تز ندید عشق و آتش و فلان بهمان که هوکاگه دوم قشنگ همه رو گفت و بعدشم گفت اوچیها و سنجو دشمن دیرینه و بودن و میزدن تو سر هم یعنی قدرت های برابر بین بچه های ریکودو تقسیم شده بوده ولی وقتی عشق اوچیها تبدیل شد به فلان و سیستم مغزشون و... باعث شد مانگکیو بدست بیاد دیگه کلا از سنجو هم رفتن بالاتر و صدر نشین شدن! دیگه اخه خودشون هم دارن میگن

ولی هاشیراما نشون داد که دنبال صلح بوده و وقتی فهمید هنوز جنگه کلی ناراحت شد .
توبیراما هم صحبتهاش بیراه نبوده . در ضمن همه اعضای خاندان اوچیها نمیتونن شارینگان رو بیدار کنن دیگه چه برسه به این که بخوان مانگکیو داشته باشن .
توبیراما هم گفت که از ظهور مادارایی دیگه میترسیده و جایی گفته نشد که با شارینگان اوچیها میره بالاتر از سنجو !!!
حالا کی تز الکی میده ؟ :n02:

kortol
06-02-2013, 20:21
اینها الان نمی دونن که جنگ نینجاها هستش ؟؟؟
حرف های توبیراما هم باید جالب باشه .. ماروباش فکر می کردیم این چشم های اوچیها چه چیز جالبی هستش نگو فقط یه فعل و انفعال مغزی بود که از روی احساسات قوی باعث میشه تاثیری روی چشم های اوچیها و شارینگان داشته باشه .. قدیم ها هم ایتاچی گفته بود که برای باز کردن مانگیکو باید از عزیز ترین فرد زندگیت دست بکشی ... همون عشق دیوانه وار هستش ..
............
جالبه که ادو اروچی هم باز هستش و شخصیت هارو باز گذاشته ..
.................
هاشیراما و شخصیتش برام جالب بود ... یه نکته اش جالب بود که میناتو رو نمی شناخت گفت این تو کی هستی وقتی فهمید هوکاگه چهارم هستش کلی ذوق کرد که دهکده اینقدر دوام اورده ولی وقتی شنید سوناده هوکاگه پنجم هستش به کل از نوه اش نا امید شد !!! قمار رو هم این هاشیراما به سوناده یاد داده ...
...................
ناروتو با این الت بیجو مودش نمی تونه چاکرای اروچی یا ساسوکه رو تشخصی بده ؟ ؟؟

Arrowtic
06-02-2013, 20:39
ناروتو با این حالت بیجو مودش میتونه ولی فکر کنم به قدری توی جنگ با مادارا اینا تمرکز کرده وقت گشتن دنبال ساسکه اینا رو نداره.

یه مدته یه سوالی دارم:ناگاتو جون وقتی پره چاکرا بود,چرا با رین تنسه(این بود دیگه : دی) نزد یاهیکو رو زنده کنه؟ : دی
یا نمیدونم مادارا نزد داداششو زنده کنه وقتی مادارا داشت؟

کلا فلسفه رین تنسه رو خوب نفهمیدم من : دی

M e i s a m
06-02-2013, 22:39
اینها الان نمی دونن که جنگ نینجاها هستش ؟؟؟
حرف های توبیراما هم باید جالب باشه .. ماروباش فکر می کردیم این چشم های اوچیها چه چیز جالبی هستش نگو فقط یه فعل و انفعال مغزی بود که از روی احساسات قوی باعث میشه تاثیری روی چشم های اوچیها و شارینگان داشته باشه .. قدیم ها هم ایتاچی گفته بود که برای باز کردن مانگیکو باید از عزیز ترین فرد زندگیت دست بکشی ... همون عشق دیوانه وار هستش ..
............
جالبه که ادو اروچی هم باز هستش و شخصیت هارو باز گذاشته ..
.................
هاشیراما و شخصیتش برام جالب بود ... یه نکته اش جالب بود که میناتو رو نمی شناخت گفت این تو کی هستی وقتی فهمید هوکاگه چهارم هستش کلی ذوق کرد که دهکده اینقدر دوام اورده ولی وقتی شنید سوناده هوکاگه پنجم هستش به کل از نوه اش نا امید شد !!! قمار رو هم این هاشیراما به سوناده یاد داده ...
...................
ناروتو با این الت بیجو مودش نمی تونه چاکرای اروچی یا ساسوکه رو تشخصی بده ؟ ؟؟

اتفاقا به نظرم خیلی خوب توجیه کرد داستان شارینگان رو کلا بعضی جاها حرکات و توضیحات خوبی اومده کیشی مثلا در مورد گنجتسو و مهر کردن و دنیاهای موازی و...
نه فکر کنم خبر ندارن جنگه! هاشیراما یحتمل سنسوری هم باشه تا حدودی ولی با اون فاصله که دارن تا میدان جنگ هیچ نینجایی فکر نکنم بتونه تشخیص بده

یکی از نکات دیگه هم همین بود که چرا هاشیراما از دوام اوردن دهکده تعجب کرد! البته دوام که نیاروده اینا هنوز خبر ندارن کونوها یکبار با خاک یکی شده و دیگه چیزیش نمونده ولی همین نشون میده که جنگ های اون زمان بقدری شدید بوده که بزور توسنته بودن دهکده رو حفظ کنن و میدونسته که وقتی بمیره میزنن داغونش میکنن که همینطور هم شد

نمیشه گفت سیاست های بین دهکده ای :دی الدرها و سران کونوها که سنجویی بودن باعث شده بقیه دهکده ها (حتی کوچیک هاش مثل باران زادگاه ناگاتو ) علیه کونوها کینه جمع کنن بهرحال جنگ بوده و پایه گذاران کونوها که رأس شون هاشیراما و مادارا بودن پراکنده شدن و مردن و دیگه ادم قدرتمندی نبوده که بتونه جلوی امثال پین وایسه! هاشیراما باید هم تاسف بخوره دیدیم که جلوی پین سوناده عملا هیچ کاری از دستش نیومد و تازه بعدشم رفت کما !!

ولی هاشیراما نشون داد که دنبال صلح بوده و وقتی فهمید هنوز جنگه کلی ناراحت شد .
توبیراما هم صحبتهاش بیراه نبوده . در ضمن همه اعضای خاندان اوچیها نمیتونن شارینگان رو بیدار کنن دیگه چه برسه به این که بخوان مانگکیو داشته باشن .
توبیراما هم گفت که از ظهور مادارایی دیگه میترسیده و جایی گفته نشد که با شارینگان اوچیها میره بالاتر از سنجو !!!
حالا کی تز الکی میده ؟ :n02:

وایسا نت دستم بیاد لینک میدن مستقیم و با انواع تفاسیر و ترجمه از جمله خود توبیراما که گفت beyond :n10:

و البته نیاز به گفتن نداره که شارینگان یکی از قدرت های اوچیهاست و ممکنه همه اوچیها شارینگان روشن نکنن (که بعیده و خلاف چیزی هست که دیدیم که از سن 10 سالگی فعالش میکنن ولی قبول لاقل جنگجوهاش شارینگان دارن و زن های خونه دارشون نه! ) با این حال جمع کردن جنگجوی خوب تو یک قوم بدون بلادلاین خاص مثل سنجو سختتره! یکی مثل هاشی بخت باهاش یار میشه و موکتون پیدا میکنه که قدرتش افسانه ای میشه و اکثریت بقیه فقط همون قدرت و سرعت و چاکرا رو دارن و کار خاصی نمیکنن فقط میشن سرباز خوب!

در مورد اینکه هاشیراما چرا هنوز پاش گیره قبلا هم گفتم اوازه ی سنجو به اون پرت و پلاهای عشق و این چیزا نیست (خود توبیراما این رو مستقیما تایید کرد) بلکه در یک کلام به این بوده که خشن بودن و کشت و کشتار میکردن!

اوچیها رو که قبول دارید به خونخوار بودن و اینکه همه بد هستن و بعضی ها تک و توک خوبن ولی حقیقت اینه که با این فرض هم باز سنجو فرقی نداره با اوچیها و عاشق و مدافع از جان گذشته ی صلح و... نیستن که همه خوب و اصلا خدا باشن یکیشون شیشه خورده داشته باشه!

فکر کنم اروچی باید تک تک افراد قبیله ها رو ادو کنه تا معلوم شه و شما قبول کنید!! ذات و هدف و نیت اوچیها که تو فلش بک های قتل عام ایتاچی معلوم شد و حتی یکیشون هم نمیشد بگی ناخالصه شما بگیر از پدر مادر ایتاچی خود ایتاچی شیسوی ایزونا مادارا و بقیه که همه چیشون رو دادن پای قبیله و دهکده و عشقشون ولی میگید اویچها بد بودن و حتما پر بوده از ادم های حریص (که دیگه اصلا نیاز هم نبوده نشون داده بشه :دی) والا این دیگه توهم مستقیمه! ولی همین الان یه سنجوی سرشناس و کاگه یجور حرف میزنه انگار از تو زمین سبز شده که حکومت عدل ریکوردویی رو اجرا کنه و اصلا حساب نمیکنه که داره در مورد ادم های بیگناه صحبت میکنه حتی وقتی معلوم شده کارهاش نهایتا دهکده رو هم بدبخت کرده باز هم قبول نمیکنه :n27: تکنیکش هم که اونطور ادم زنده رو میزنه میکنه بدن برای یه روح! دیگه از این بالاتر؟ :n29:

Arrowtic
06-02-2013, 23:34
توبیراما سنسوری هست فکر کنم.
اون تیکه یادتون باشه که قبل از مرگشو نشون داد,دستشو گذاشت رو زمین فهمین تو کل محوطه چندتا دشمن هست.شاید توی محوطه های خیلی وسیعم بتونه این کارو بکنه.

در مورد اینکه هاشیراما چرا هنوز پاش گیره قبلا هم گفتم اوازه ی سنجو به اون پرت و پلاهای عشق و این چیزا نیست (خود توبیراما این رو مستقیما تایید کرد) بلکه در یک کلام به این بوده که خشن بودن و کشت و کشتار میکردن!

توبیراما چنین چیزی نگفت.گفتش که اوچیها میتونه عشقشون از سنجو هم فراتر بره ولی اصلا نگفت آوازه ما به خاطر عشق و این پرت و پلاها نیست و اصلا نگفت که برای کشت و کشتار مشهور شدن.
یه جمله گفت اوچیها عشقش میتونه فرای سنجو بره شما همه اینا رو ساختی خودت : دی

M e i s a m
07-02-2013, 13:50
د نه د شما داری با یه جمله 10 تا جمله دیگه رو میپوشونی :دی چیزی که من گفتم ربطی به اون جمله توبیراما نداشت حرف قبلی خودم بود که گفتم و میگم که این صحبت های آتش و عشق و امثالهم پیاز داغه و اصلا ربطی به قدرت و اوازه و ترسناک بودن سنجو نداره. در خلال حرفهاش توبیراما این رو تایید کرد! این جمله عشق اوچیها سنجو یک مطلب دیگه بود :n27:

kortol
07-02-2013, 17:00
فعلا به چندتا جمله از توبیراما و هاشیراما نمیشه در مورد کل سنجو ها و اوچیها نظر داد .. فکر کنم که حرف های مادارا هم مونده ... هنوز چیزی از گذشته معلوم نیست و اینکه چرا اوچیها مادارا رو ترک کردند و بهش بها ندادن هم سواله !!
ولی این توبیراما یه کاری کرده بعد از مرگ هاشیراما ... کل سیاست های اوچیها زدایی از دهکده بعد از مرگ هاشیراما شروع شد و زمان ساروتوبی به انتها رسید ..هر گندی هست زیر سر این توبیراما هستش .. مغرور هم به نظر میاد ! بهتر که این برادران نقره ای و طلایی ترکوندنش به هم !
موقع جنگ از اینکه اینطور با هم همکاری می کنن خوشش اومده بود و کلی ذوق مرگ شده بود !!!
کاش بشه که این هاشیراما و مادارا با هم رودر رو بشن ببینیم حرف حسابشون چیه !! خوب برن مشکلشون رو با هم حل کنن . اوبیتو و کاکاشی هم همین طور .. ناروتو و ساسوکه هم که کلا موووشکلی ندارن دووشواری هم نیست !!! :n02::n09::n10:

M e i s a m
08-02-2013, 00:44
حرف حق :دی

جز اینکه
به شخصه و حتی در فاز ریاست و قبیله ای فکر نمیکنم مادارا و هاشیراما با هم مشکلی داشته باشن البته خودم موافق با این حرف نبودم تا این چپتر اخر که یه مقدار از حرف های هاشیراما رو شنیدیم چیزی که قبلا معلوم بود طبق گفته مانگا بعد از جنگ های تاریخی و قبیله ای وقتی کونوها تشکیل شد دیگه صلح برقرار بوده و فقط یه جنگ وجود داشته سر هوکاگه ای که معلوم شد اینطور نبوده و مادارا قیام کرده بوده برای قوم اوچیها (و بدست اوردن ژن سنجویی) و خب حتی اگر هاشیراما خلاف میلش جلوی مادارا وایساده باشه که مثلا دهکده به فنا نره میشه اگرچه ثابت شد خبر داشته از داستان اوچیها و مخالف هم بوده و یحتمل میدونسته قیام مادارا برای چیه ولی باز میشه گفت در نــوع بد نبوده البته هفته بعد بهتر معلوم میشه ایا هاشیراما هم نقش داشته یا نه فعلا حرکات الحده ی توبیراما معلوم شده

برام سواله ساسکه میخواد چی کنه وایسه با یه مشت ادو بجنگه :دی برن سر وقت ناروتو برن سراغ مادارا... تهش چی؟ فرضا جوبی رو هم مهر کردن اوبیتو هم مرد مادارا و دار و دسته ادو ها هم برگشتن دنیای خودشون و اصلا تکنیک منسوخ شد و از ریشه از بین رفت بعدش چی؟

کیشی مانگا رو به جای خیلی بدی رسونده کلا داره مفهومش رو از دست میده...

fulshinken1412
08-02-2013, 04:58
سلام. اقا من تازه واردم و یه سوال در مورد انیمه داشتم. تو انیمه قسمت 298 و299 ایتاچی در مورد چشم شیسویی چی می گه به ناروتو؟ اینو نفهمیدم. کلا یعنی چشم شیسویی چه کار می کنه که تمام کننده کار این چشم اگه اشتباه نکنم ساسوکه می شه؟ یعنی شروع کننده کار این چشم با ناروتو؟
:n13:

fulshinken1412
08-02-2013, 05:02
این کلاغه ایتاچی تو اخرین بازدیدشون تپوند تو شکم ناروتو حالا که در اومد چرا با چشم شیسویی در اومد؟ منظورم از تو شکم ناروتو بود

B3HZ@D
08-02-2013, 09:55
میثم چرا حرف میذاری توی دهن توبیراما ؟! ... توبیراما فقط گفت که عشق اوچیها میتونه از سنجو هم پیشی بگیره ولی معمولا این عشق به جنون تبدیل میشه .
در ضمن فقط گفت که از ظهور مادارایی جدید میترسیده . هیچ جایی اشاره نشده که اوچیها از سنجو بالاتر بوده . پس الکی زور نزن تا قومی رو بالا ببری .
سه نمونه بارز سنجو رو دیدیم که چه غولی بودن برای خودشون .. هاشیراما - توبیراما و سوناده :n02:

سلام. اقا من تازه واردم و یه سوال در مورد انیمه داشتم. تو انیمه قسمت 298 و299 ایتاچی در مورد چشم شیسویی چی می گه به ناروتو؟ اینو نفهمیدم. کلا یعنی چشم شیسویی چه کار می کنه که تمام کننده کار این چشم اگه اشتباه نکنم ساسوکه می شه؟ یعنی شروع کننده کار این چشم با ناروتو؟

درود
خوش امدید دوست عزیز . ایتاچی میگه که شیسویی قوی ترین گنجتسو را در بین تمام افراد خاندان اوچیها داشته طوری گنجتسو میزده که شخص مقابل اصلا نمیفهمه که تحت هدایت کس دیگه ای قرار داره .
این چشم رو هم ایتاچی گذاشته بود برای موقعی که ساسکه چشم های ایتاچی رو به خودش پیوند زد و اگه خواست جلوی نارتو و دهکده بایسته واکنش نشون بده و ساسکه با توجه به گنجتسوی چشم شیسویی برای کمک به دهکده قدم برداره .
در کل اگه ناروتو در مقابل چشم پیوندی ساسکه (شارینگان ایتاچی) قرار میگرفت این کلاغ از بدنش خارج میشد و شارینگان شیسویی به ساسکه گنجتسو میزد و اون رو سر به راه میکرد :n02:

این کلاغه ایتاچی تو اخرین بازدیدشون تپوند تو شکم ناروتو حالا که در اومد چرا با چشم شیسویی در اومد؟ منظورم از تو شکم ناروتو بود

این شارینگان شیسویی روی کلاغ هم توسط ایتاچی درست شده بود برای روز مبادا :n01:

M e i s a m
08-02-2013, 12:48
غول ؟ شوخی بالا دیپلم بود ها :دی دقیق حساب کنیم همون هاشیراما گنده شونه غیر از اون گشتم نبود نگرد نیست!

نمیدونم چرا من در لفافه حرف های توبیراما این موضوع رو گرفتم حالا بعدا چک میکنم و علتش رو میگم یادمه جایی توبیراما گفت اون جنون بهشون قدرتی میداد که... حالا فعلا بگذریم:n27:

B3HZ@D
08-02-2013, 13:11
یک بار دیگه مبارزه توبیراما و ساروتوبی رو نگاه کن بعد بیا نظرت رو درباره توبیراما بگو :n02:
همین توبیراما ادو تنسی رو اختراع کرد و همچین تکنیک هایی از هر کسی بر نمیاد و نیاز به نبوغ و مهارت داره .
در ضمن همین سوناده هم کم کسی نیست . به غیر از ترمیم سلولی از نظر قدرت فیزیکی کسی با اون برابری نمیکنه . :n05:

fulshinken1412
08-02-2013, 16:11
برداشتم از حرف آخر ایتاچی تو 299 این بود حالا ببین درسته یا نه.
اومد کلاغه رو حلوا کرد ناروتو گفت چرا گفت اگه بیشتر بمونه هر کسی که شارینگان داره می وتنه ازش استفاده کنه یا محل درگیری رو پیدا کنه نمی دونم کدوم درسته یا اصلا هر دو غلطه؟!

راستی یعنی ایتاچی ادو رو لوله کرد؟ از غیدش توسط کابوتو در اومد؟

:n13::n13::n13:

B3HZ@D
08-02-2013, 16:31
:n04:
حلوا کرد ؟!
اگه منظور شما از حلوا کردن از بین بردنه باید بگم که ایتاچی گفت که بعد از استفاده از گنجستوی این چشم 10 سال دیگه طول میکشه تا دوباره فعال بشه و برای این که دست کس دیگه ای نیافته با آماتراسو اون رو سوزاند.
ایتاچی با مانگکیو شارینگان شیسویی که در اون کلاغ تعبیه شده بود و به شارینگان ایتاچی حساس بود به خودش گنجتسو زد و از کنترل کابوتو خارج شد و با توجه به ماهیت اون گنجتسو که هر کسی که در برابرش قرار بگیره به کونوها کمک میکنه پس شامل حال ایتاچی هم شد .
هر چند ایتاچی همینطوریش هم طرفدار کونوها بود .

Arrowtic
08-02-2013, 17:39
برداشتم از حرف آخر ایتاچی تو 299 این بود حالا ببین درسته یا نه.
اومد کلاغه رو حلوا کرد ناروتو گفت چرا گفت اگه بیشتر بمونه هر کسی که شارینگان داره می وتنه ازش استفاده کنه یا محل درگیری رو پیدا کنه نمی دونم کدوم درسته یا اصلا هر دو غلطه؟!

راستی یعنی ایتاچی ادو رو لوله کرد؟ از غیدش توسط کابوتو در اومد؟

:n13::n13::n13:

ایتاچی با استفاده از اون چشم شیسوی خودشو از دست ادو تنسه آزاد کرد.از اونجایی که بدون سلول هاشیراما سال ها طول میکشه تا بشه دوباره از اون استفاده کرد,ایتاچی نابودش کرد چون دیگه به درد نمیخورد.

M e i s a m
09-02-2013, 01:02
یک بار دیگه مبارزه توبیراما و ساروتوبی رو نگاه کن بعد بیا نظرت رو درباره توبیراما بگو :n02:
همین توبیراما ادو تنسی رو اختراع کرد و همچین تکنیک هایی از هر کسی بر نمیاد و نیاز به نبوغ و مهارت داره .
در ضمن همین سوناده هم کم کسی نیست . به غیر از ترمیم سلولی از نظر قدرت فیزیکی کسی با اون برابری نمیکنه . :n05:

اگر بخوایم باشه اون مبارزه رو ملاک قرار بدیم باید بگیم هاشیراما در حد کونوهاماروئه! حالا هاشی به کنار ولی توبیراما خیلی هم خاص نبوده :n27: مشهوری توبیراما به کنترل آزادانه عنصر آب موجود در طبیعت بود مثل ساسکه که رعد و برق آسمون رو کنترل میکنه و گارا که شن رو تحت فرمان داره

در مورد اینکه میگن اختراع کرده ادوتنسه رو هم اتفاقا یه نظریه براش دارم :دی

اختراع کردن مال ریکودو بود که همه چیز رو ساخت یعنی تو بگیر از تکنیک هایی که بوده و دیگه الان از بین رفته تا اونایی که هست و اونایی که قراره ساخته بشه توسط آیندگان همه رو دقیقا مثل یک خـدا میدونسته و از حدود دقیق و ماهیت چاکرا و کاربرد هاش خبر داشته و کسایی که میان تکنیک جدید برای خودشون ترکیب میکنن فقط چند تا المینت رو میزنن به هم و میشه جدید مثل کاری که ناروتو کرد!

از طرفی با چیزی که از قوم اوروماکی دیدیم (کنترل مهر شینیگامی) به نتیجه رسیدم که ادوتنسه هم یه ربطی به مهرهای ممنوعه و مخفی قوم سنجو و بخصوص اوزوماکی داره الکی که نمیشه یارو همچین چیزی بسازه که روح یکیو بندازه تو جسم یکی دیگه و کنترلشم بکنه!

ایتاچی با استفاده از اون چشم شیسوی خودشو از دست ادو تنسه آزاد کرد.از اونجایی که بدون سلول هاشیراما سال ها طول میکشه تا بشه دوباره از اون استفاده کرد,ایتاچی نابودش کرد چون دیگه به درد نمیخورد.

خود شیسوی بدون وقفه ازش استفاده میکرده اگر اوچیهای دیگه ای هم پیوند میزده اون چشم رو شاید نه در حد شیسوی ولی دیگه روزی 1 بار رو میتونسته این قضیه چند دهه طول میکشه که ایتاچی گفت برای وقتیه که نه تو بدن اوچیها باشه نه به یک چاکرای قوی مثل مال هاشی دسترسی داشته باشه... ولی جدا این حرکات چیه خب نمیشد از اون چشم جلوی کابوتو و اوبیتو استفاده کنه؟ یکم اشتباه کرد زد سوزوند چشم به اون قدرت رو... :n29:

B3HZ@D
09-02-2013, 07:43
اگر بخوایم باشه اون مبارزه رو ملاک قرار بدیم باید بگیم هاشیراما در حد کونوهاماروئه! حالا هاشی به کنار ولی توبیراما خیلی هم خاص نبوده

من به قدرت توبیراما اشاره کردم . نه نوع جنگیدنش . اگه کنترل اون جنگ به دست خود هاشیراما و توبیراما بود اون موقع بهت میگفتن یه من ماست چقدر کره داره ! :n02:

در مورد اینکه میگن اختراع کرده ادوتنسه رو هم اتفاقا یه نظریه براش دارم

اختراع کردن مال ریکودو بود که همه چیز رو ساخت یعنی تو بگیر از تکنیک هایی که بوده و دیگه الان از بین رفته تا اونایی که هست و اونایی که قراره ساخته بشه توسط آیندگان همه رو دقیقا مثل یک خـدا میدونسته و از حدود دقیق و ماهیت چاکرا و کاربرد هاش خبر داشته و کسایی که میان تکنیک جدید برای خودشون ترکیب میکنن فقط چند تا المینت رو میزنن به هم و میشه جدید مثل کاری که ناروتو کرد!

کاری که ناروتو کرد عنصر باد رو با تکنیک راسنگان ترکیب کرد و شد چیزی که دیدیم .
ولی کاری که توبیراما کرد خیلی فرق داشت . از عناصر برای این جوتسو بهره نبرده و از گوشت و خون افراد بعلاوه یک سری هند سیل و بدن و روحی که در دنیای دیگه است استفاده میکرد .

از طرفی با چیزی که از قوم اوروماکی دیدیم (کنترل مهر شینیگامی) به نتیجه رسیدم که ادوتنسه هم یه ربطی به مهرهای ممنوعه و مخفی قوم سنجو و بخصوص اوزوماکی داره الکی که نمیشه یارو همچین چیزی بسازه که روح یکیو بندازه تو جسم یکی دیگه و کنترلشم بکنه!

تا اونجایی که دیدیم و شنیدیم در مورد ادو تنسی اسمی از ازوماکی آورده نشده .
درسته ازوماکی ها بهترین در مهر کردن بودن . ولی ادو تنسی یک فرق هایی داره و در ضمن قرار نیست هر مهری که ساخته میشه مرتبط با ازوماکی باشه .
سنجو دست کمی از ازوماکی نداشته و تکنیک ممنوعه و مخفی کم نداشته .:n02:

Ali940
09-02-2013, 09:18
سلام من تازه اومدم این صفحه رو خوندم موضوع رو نفهمیدم موضوع چیه یکی من رو بیاره تو موضوع من هم بحث کنم

fulshinken1412
09-02-2013, 12:37
در مورد انیمه ناروتو و ناروتو شیپودن و مانگایه اون.

fulshinken1412
09-02-2013, 12:41
اقا اینجا سوال پیش می یاد که اگه ریکودو اونو ساخته با اون هم توضیحی که شما ها دادید باید بعید باشه که یه تکنیک ناقص درست کنه.
با اونهمه عنصر و مهرو چاکرا که دیگه اشتباه کردن دیگه خیلی یارو رو مفلس می کنه تو اینکار.

در مورد ایتاچی هم باید بگم چون خودش این کارو کرده خوب چرا دیگه چشم شیسویی رو به خودش پیوند نمی زنه؟

B3HZ@D
13-02-2013, 10:46
دوستان مانگای 620 اومد

Hashirama Senju ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
13-02-2013, 14:11
چپتر خوبی بود شارژ کرد واسه قسمت بعدی :دی

این هاشیراما دست از چل بازی برنمیداره یه لحظه فکر کردیم میخواد جدی بشه ولی انگار نه! سویگتسو هم که :n09:

خب حضرات کاگه هم خبردار شدن از جنگ. میناتو که هنوز تو شوک ناروتو و کیوبیه ساندایمه که گفت بریم توبیراما هم همچنان بدون فکر خواست بره که اروچی زد تو برجکش فکر نمیکرد اونقدر قوی باشه اروچی تو این تکنیک! هاشیراما که ظاهرا کنترلش سخت هست ولی هنوز هیچ کدومشون فنی که مادارا زد رو استفاده نکردن حتی توبیراما که خودش تکنیک رو ساخته و خیلی ناسازگاره هم بلد نیست وگرنه تا الان اجراش کرده بود

فقط هاشیراماست که یکم فرق داره و حرف خوبی هم زد گفت حتی اگر برنده هم بشیم باز تفاوتی با قبل ایجاد نمیشه و ساسکه میشه مادارای جدید! در شرایطی که از قضایای اوچیها خبر داره اینطور خطاب کردن مادارا از هاشیراما بعید بود!

ایشالا بعد از مدت ها صبر و انتظار قسمت بعد ادامه داستان های سنجو و اوچیها رو میخونیم الان که از اواسط جنگ اخر شروع کرده!

هاشیراما هم که یه موکتون داره و هزار سودا :دی ما هنوز تو دراگونش موندیم این عملا سوسانوی موکتونی هم کشید! جالبیش اینه که یکی مثل ناروتو فقط تو حالت بیجویی اونم با کاور چاکرای بیجویی میتونست بمب بیجویی رو کنترل کنه تازه دستشم میسوخت این با چوب گرفته بمب کیوبی رو :n27:

B3HZ@D
13-02-2013, 14:41
فقط اون قسمتی که توبیراما قاطی کرد و عصبی شد رو بچسبین :n05: حتی اورچیمارو هم داشت سکته میزد :n09:
یک انگشت رو بلند کرده بود که توی همون حالت دست به سینه میخواست با حرکت یک انگشت هند سیل بزنه که هاشیراما هم با اشاره چشم بهش گفت که اروم باشه ... (این از ابهت این دو برادر) :n02:

دقت کردین اون قسمت هاشیراما میگه اروچی با استفاده از سلولهای من تونسته که توبیراما رو کنترل کنه ولی هنوز اروچی با اون همه ادعا نمیتونه هاشیراما رو کامل کنترل کنه . خود اروچی هم کف کرد !
هاشیراما هم دیدیم که چه غولی بوده و مادارا با سوسانو و کیوبی همچنان حریفش نمیشده :n02: بمب بیجوی کیوبی براش مثل شوخی بود :n09:

اگه اروچی توبیراما و هاشیراما رو هم به طور کامل آزاد کنه مطمئنا اونا هم میتونن خودشون رو از بند ادو تنسی آزاد کنن .
قسمت بعدی بالاخر مشخص میشه توی جنگ هاشیراما و مادارا چه اتفاقی افتاده و خیال یک مملکت بابت این قضیه راحت میشه .

Arrowtic
13-02-2013, 15:13
توبیراما 10 صفحه مانگا رو گرفتا : دی
ابهت هاشی رو هم بار دیگه دیدیم.اژدهاش چه قدر خفن بود : دی

arashbi2
13-02-2013, 15:38
هیچ کدوم اون صحنه نشدن که هاشیراما گفت یه بچه ناب اوچیایی جلومونه بعد ساسکه قاطی کرد اترنال مانگیکوشو نشون داد.همشون جا خوردن:-D
به نظرم ساسکه هنوز جای پیشرفت داره تا ریننگان هم بگیره قبل از تموم شدن انیمه :>
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

arashbi2
13-02-2013, 15:48
اقا
در مورد ایتاچی هم باید بگم چون خودش این کارو کرده خوب چرا دیگه چشم شیسویی رو به خودش پیوند نمی زنه؟

خوب برای اینکه چشم شیسویی تا 10 سال دیگه از گنجتسوش نمیشد استفاده کرد برای همین سوزوندش تا به دست دشمن نیوفته ((مثل کاری که دانزو با اون یکی چشم کرد خاست مثل توبی همه رو تحت کنترل بگیره))

B3HZ@D
13-02-2013, 15:58
هیچ کدوم اون صحنه نشدن که هاشیراما گفت یه بچه ناب اوچیایی جلومونه بعد ساسکه قاطی کرد اترنال مانگیکوشو نشون داد.همشون جا خوردن:-D
به نظرم ساسکه هنوز جای پیشرفت داره تا ریننگان هم بگیره قبل از تموم شدن انیمه :>

برای رنیگان به بدن ریکودو یا در اصل همون ژن سنجو نیازه و تا وقتی که ساسکه همچین بدنی رو نداشته باشه نمیتونه به رینگان برسه .

arashbi2
13-02-2013, 17:04
کسی چه میدونه شاید همین هاشیراما کمکش کنه:confused::eek:
یه سوال چرا شارینگان ساسکه با تمام اعضای قبلیش فرق داره یعنی ماله همه کاملا قرمزه و خط های |،| سیاه دارن اما ماله ساسکه برعکسه !!:what: ایتاچی هم گفته بود چشمای خاص و پتانسیل خاصی دادی هنوز مشخص نشده فرقش چیه؟؟

B3HZ@D
13-02-2013, 17:26
مثلا هاشیراما چکار کنه ؟!
در ضمن یک سری مراحل باید گذرونده بشه تا ساسکه به اون حدی برسه که رینگان فعال بشه . فقط ژن سنجو نیست .
فکر نکنم ساسکه به رینگان برسه .

چون تقابل ساسکه و ناروتو مثل تقابل پسر بزرگ ریکودو (قدرت چشمی) و پسر کوچک (قدرت بدنی) و اگه ساسکه به رینگان برسه این تقابل به هم میخوره .

arashbi2
13-02-2013, 21:17
در ضمن یک سری مراحل باید گذرونده بشه تا ساسکه به اون حدی برسه که رینگان فعال بشه . فقط ژن سنجو نیست .

چون تقابل ساسکه و ناروتو مثل تقابل پسر بزرگ ریکودو (قدرت چشمی) و پسر کوچک (قدرت بدنی) و اگه ساسکه به رینگان برسه این تقابل به هم میخوره .
مادارا زمان جنگ با هاشیراما شارینگان داشت اما بعد از جنگ و وصل شدن به اون درخته ((یادم رفته :دی )) تونست ریننگان رو بدست بیاره شاید ساسکه هم با دوست شدن با ناروتو و کنار گذاشتن این نفرت و کینه تاریخی بتونه به اون قدرت دست پیدا کنه :n20:

B3HZ@D
13-02-2013, 21:44
راستش نمیدونم شما با کدوم استدلال میگین که مادارا در مبارزه با هاشیراما رینگان داشته ؟!
چون هنوز هیچ جزئیاتی از اون جنگ فاش نشده و آخرین تصویری هم که از مادارا در اون جنگ دیده شده با مانگکیو شارینگان حضور داشته و خبری از رینگان نبوده .
در ضمن بدن یک اوچیهایی نمیتونه رینگان رو تحمل کنه . :n01:

M e i s a m
13-02-2013, 23:14
فقط اون قسمتی که توبیراما قاطی کرد و عصبی شد رو بچسبین :n05: حتی اورچیمارو هم داشت سکته میزد :n09:
یک انگشت رو بلند کرده بود که توی همون حالت دست به سینه میخواست با حرکت یک انگشت هند سیل بزنه که هاشیراما هم با اشاره چشم بهش گفت که اروم باشه ... (این از ابهت این دو برادر) :n02:

دقت کردین اون قسمت هاشیراما میگه اروچی با استفاده از سلولهای من تونسته که توبیراما رو کنترل کنه ولی هنوز اروچی با اون همه ادعا نمیتونه هاشیراما رو کامل کنترل کنه . خود اروچی هم کف کرد !
هاشیراما هم دیدیم که چه غولی بوده و مادارا با سوسانو و کیوبی همچنان حریفش نمیشده :n02: بمب بیجوی کیوبی براش مثل شوخی بود :n09:

اگه اروچی توبیراما و هاشیراما رو هم به طور کامل آزاد کنه مطمئنا اونا هم میتونن خودشون رو از بند ادو تنسی آزاد کنن .
قسمت بعدی بالاخر مشخص میشه توی جنگ هاشیراما و مادارا چه اتفاقی افتاده و خیال یک مملکت بابت این قضیه راحت میشه .

جالب تر این جمله هست lower your fingers :n09::n02: شده اسلکه کشی باید به یارو بگن انگشتتو بیار پایین!

هاشیراما گفت اروچیمارو سلول های من رو داره که بخاطر اون زتسوهست که پرید توش ولی توبیراما بود که گفت کنترل شدن من بخاطر اون ژن هاست. اگرچه به نظرم کنترل تکنیک اونم یه همچین چیزی مثل ادوتنسه نباید زیاد ربطی به بدن داشته باشه ولی خب قشنگ نشون داد که حتی توبیراما که میشه گفت 1 پله پایینتر از هاشیرامائه هم بدن به درد بخوری نداره و فقط مال هاشیراما برای ریننگان به کار میاد

همین الان هم فکر میکنم به اندازه کافی ازاد باشن که بتونن یه هندسیل بزنن نه مثل اون کاری که توبیراما کرد اولش اوج گرفت بعدش زپلشک ولی همون حرفی که میزنه که مـــن تکنیک رو ساختم ولی بدون انجام حرکت خاصی سرش رو میندازه پایین راه میفته میره نشون میده که بلد نیست :n02: دیگه این ها هم بخوان ازاد بشن که وامصیبتا فقط میمونه خود حضرت ریکودو !

فقط چرا داستان رو درست حسابی شروع نکرد کیشی... یهو زد وسط جنگ اخر دقیقا جایی که مادارا کیوبی میکشه و سوسانو و از اون طرف هاشی هی چوب رو به اشکال مختلف در میاره و میده بیرون موکتون دراگون موکتون سوسانو موکتون فلان... :n02: عملا من یه ترکیب چاکرا نامحدود + چوب میبینم حالا دیگه این غول ترکیبی تا کجا میخواد پیش بره موندم! فقط یکم لطف کنه کیشی خان و گند نزنه ممنون میشم (که سابقش خرابه و امیدی نیست:n09:)

بالانس کلا سر برتری ساسکه بوده و الان دیگه کیوبی افتاده دست ناروتو و دیدیم که کیوبی چقدر تفاوت تخیلی ایجاد میکنه حتی روی ضعیفترین نینجاها. ساسکه به ریننگان نیاز داره حالا معلوم نیست داستان چی بشه بره سراغ ناروتو بره با مادارا بجنگه... به نظرم با همه اتفاقاتی هم که افتاده باز یه جنگ ناروتو ساسکه داریم
جدای از بدن ریکودویی و پتانسیل کافی برای تبدیل شدن مانگکیو به ریننگان (که همونطور که دوستمون گفت ایتاچی هم بهش اشاره کرده) یه جنگ سنگین هم لازمه که دیگه فقط ناروتو میتونه این نقش رو پر کنه. خود ناروتو که در مقابل اوبیتو و مادارا کلی پیشرفت کرده :n09:

arashbi2
13-02-2013, 23:36
منم 100% موافقم که یه جنگ حسابی بین ناروتو و ساسکه وجود داره :>

B3HZ@D
14-02-2013, 02:05
جالب تر این جمله هست lower your fingers شده اسلکه کشی باید به یارو بگن انگشتتو بیار پایین!

جالب اونجا بود که در و دیوار داشت ترک میخورد و میریخت پایین که هاشیراما وارد عمل شد و به برادرش گفت اروم باشه . این فقط عصبانیت توبیراما بود . حالا حساب کن اگه وارد عمل میشد چی میشد :n09:

هاشیراما گفت اروچیمارو سلول های من رو داره که بخاطر اون زتسوهست که پرید توش ولی توبیراما بود که گفت کنترل شدن من بخاطر اون ژن هاست. اگرچه به نظرم کنترل تکنیک اونم یه همچین چیزی مثل ادوتنسه نباید زیاد ربطی به بدن داشته باشه ولی خب قشنگ نشون داد که حتی توبیراما که میشه گفت 1 پله پایینتر از هاشیرامائه هم بدن به درد بخوری نداره و فقط مال هاشیراما برای ریننگان به کار میاد

اگه ربطی نداشت که توبیراما عنوانش نمیکرد .

همین الان هم فکر میکنم به اندازه کافی ازاد باشن که بتونن یه هندسیل بزنن نه مثل اون کاری که توبیراما کرد اولش اوج گرفت بعدش زپلشک ولی همون حرفی که میزنه که مـــن تکنیک رو ساختم ولی بدون انجام حرکت خاصی سرش رو میندازه پایین راه میفته میره نشون میده که بلد نیست دیگه این ها هم بخوان ازاد بشن که وامصیبتا فقط میمونه خود حضرت ریکودو !

الان فکر نکنم اون طوری که مادارا آزاد بود راحت باشن . کابوتو کلا همه چیز رو به خود مادارا واگذار کرد و اگر کابوتو شکست نمیخورد میتونست قبل از این که مادارا مهر رو بزنه جلوش رو بگیره .
الان هم اگه اروچیمارو بلایی سرش بیاد اینا میتونن از زیر ادو تنسی خلاص بشن . ولی همین الانش هم اروچی نمیتونه هاشیراما رو کنترل کنه :n02:

فقط چرا داستان رو درست حسابی شروع نکرد کیشی... یهو زد وسط جنگ اخر دقیقا جایی که مادارا کیوبی میکشه و سوسانو و از اون طرف هاشی هی چوب رو به اشکال مختلف در میاره و میده بیرون موکتون دراگون موکتون سوسانو موکتون فلان... عملا من یه ترکیب چاکرا نامحدود + چوب میبینم حالا دیگه این غول ترکیبی تا کجا میخواد پیش بره موندم! فقط یکم لطف کنه کیشی خان و گند نزنه ممنون میشم (که سابقش خرابه و امیدی نیست)

بقیه قسمت ها قبلا بهش پرداخته شده و از زبان توبی گفته شده و نیازی نبود و فکر نکنم چیز خاصی نصیبمون میشد .
در ضمن مگه مادارا چه کار خاصی میکنه ؟! اون هم فقط یک مانگکیو و سوسانوست . کیوبی رو هم بین راه دزدیده و آورده توی جنگ تا شاید فرجی بشه و بتونه هاشیراما رو شکست بده :n09:

M e i s a m
14-02-2013, 15:35
جالب اونجا بود که در و دیوار داشت ترک میخورد و میریخت پایین که هاشیراما وارد عمل شد و به برادرش گفت اروم باشه . این فقط عصبانیت توبیراما بود . حالا حساب کن اگه وارد عمل میشد چی میشد :n09:

در و دیوار چه ربطی داشت به اونها؟ :n27: کلا اون یه تیکه رو نفهمیدم اول که دیوار ترک برمیداشت معلوم نیست بر اثر چی! بعدشم هاشیراما دست توبیراما رو گرفت و یه چیزی شد که توبیراما صداش درومد نفهمیدیم چی کارش کرد!

در ضمن مگه مادارا چه کار خاصی میکنه ؟! اون هم فقط یک مانگکیو و سوسانوست . کیوبی رو هم بین راه دزدیده و آورده توی جنگ تا شاید فرجی بشه و بتونه هاشیراما رو شکست بده :n09:

مگه موکتون کم چیزیه؟ :دی خود جوبی هم نمیتونه جلو این چیزا تنهایی بجنگه حالا باز خوبه مادارا داره کیوبی رو کنترلش میکنه و یه ذهن انسانی پشت قضیه هست!

این موکتون المنت فوق قوی ایه ولی داره میشه حکایت راسنگان ناروتو!
البته تقصیر ها با کیشیموتو هست ولی جای اعتراض و نگرانی هم داره که باز ماست مالی نکنه

yanin
14-02-2013, 19:52
همین الان هم فکر میکنم به اندازه کافی ازاد باشن که بتونن یه هندسیل بزنن نه مثل اون کاری که توبیراما کرد اولش اوج گرفت بعدش زپلشک ولی همون حرفی که میزنه که مـــن تکنیک رو ساختم ولی بدون انجام حرکت خاصی سرش رو میندازه پایین راه میفته میره نشون میده که بلد نیست :n02: دیگه این ها هم بخوان ازاد بشن که وامصیبتا فقط میمونه خود حضرت ریکودو !

ولی من فک کنم اون تکنیکی که مادارا استفاده کرد شرایط خاصی میخواد مثلا یکیش اینه که کسی که ادو کرده بخواد اونو متوقف کنه در این صورت میتونه از اون ادو فرار کنه
ولی مطمعنم توبیراما تو ادو تنسه اطلاعاتش کمتر از مادارا را نیست
ولی من این وسط اوروچیمارو اصلا نمیتونم بفهمم چی میخواد چرا به ساسکه کمک میکنه :n13::n13::n13:

B3HZ@D
14-02-2013, 20:12
در و دیوار چه ربطی داشت به اونها؟ کلا اون یه تیکه رو نفهمیدم اول که دیوار ترک برمیداشت معلوم نیست بر اثر چی! بعدشم هاشیراما دست توبیراما رو گرفت و یه چیزی شد که توبیراما صداش درومد نفهمیدیم چی کارش کرد!

اگه دقت کرده باشی بعد از عصبانیت توبیراما بود که زمین و دیوار شروع به ترک خوردن کرد . هاشیراما هم به توبیراما گفت " نمیخواد سطح چاکرات رو زیاد کنی " ... کجا هاشیراما دست توبیراما رو گرفت ؟! :n13:

فقط بچسب به حرکت انگشت اشاره :n02: تنها یک سانتی متر بلندش کرده بود که عالم و آدم رو وحشت زده کرده بود :n09: اگه وارد عمل شده بود فکر کنم اثراتش مثل بمب اتم میشد :n02:

هاشیراما هم از کنترل اروچیمارو خارج شده :n05: ولی نشست تا به سولات ساسکه جواب بده . این از معرفت هاشم خان . فقط این صحبت ها تمام بشه برن میدان نبرد تا حسابی فیض ببریم :n19:

B3HZ@D
20-02-2013, 12:36
دوستان مانگای 621 منتشر شد

Hashirama and Madara ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fulshinken1412
20-02-2013, 15:01
رینگان ریگان چرا انقدر می کنید. حالا خوبه تو انیمه ایتاچی زد کونای تو چشما تکنیک ناگاتو فرو کردو ناگاتو هم نفهمید چطور تونست!
رینگان هم یه چیزی شبیه به مانگاکیو فقط یه فرقش که تا الان رو شده اینه که اگه مثلا(مثال برداشت شخصی نداشته باشید) ناروتو داشته باشه بین تمام کاگه هایی که می زنه تمام چشما به هم لینک می شن و از حرکات دشمن نتیجه بهتری حاصل می کنن همین. که این خصوصیت رو کاگه بونشین نداره. کاگه بونشین افلاینشو داره. این چشم می تونه انلاینش کنه. همین.
-----------------------------------------------------------------------
اقا یه نظر می خوام. کسی می دونه اخر انیمه و مانگایه ناروتو چی می شه؟(فقط پرسیدم ببینم کی اطلاعات دقیق داره) روش می خوام مانور بدم. مانور الگی هم نه. می خوام انگشت به دهنتون کنم.
-----------------------------------------------------------------------
اخه این چیزایی که شما می دونید در حد حدسیاته فقط. می دونم چطور تموم می شه. از درست کردن این انیمه کارگردان چه اندیشه ای داره. می خوام در مورد این کار شماها هم پرشید.

Arrowtic
20-02-2013, 15:40
باز هم دیدیم که هاشیراما چه قدر با معرفتو خوبه : دی
I thought we were friends

M e i s a m
20-02-2013, 19:14
کلا دهکده بدبخت میشه ما میبینیم که هاشیراما چقدر بامعرفت و خوبه اوچیها به اون وضع میفته و قتل عام میشه ما معرفت هاشیراما میبینیم هر اتفاقی که میفته از صفحات و عکس های مانگا معرفت میزنه بیرون دارم به نتیجه میرسم که لابد معرفت دیدن معرفت هم میخواد که من ندارم :n02: :n09:

چپتر عالی بود

بهزاد معلوم شد یه قسمت دیگه از پیش بینی ها که خیلی ها هم قبولش داشتن و ثابت شد که هاشیراما چیز اضافه دیگه ای هم داشته و با موکتون خالی جلوی مادارا (مانگکیو) نمیجنگیده وایسه و حتما چیز اضافه ای داشته البته اون چیز اضافه هم باز از موکتونه :n02: ولی ترکیبیشه با حالت سانین. این که دیگه در جا میره تو سنین مود دیگه از خواص سنجویی هست حتما

راست میگفت مادارا اون اولی که احضار شد که اگر هاشیراما هم بود جغرافیا تغییر میکرد اخه این جک و جونورا چیه با چوب درست میکنه؟ :n02: اون چیزی که اورد اون اخر دیگه از سوسانو هم بی شاخ و دم تره! یه چند هزار تا دست چوبی هم داره که دیگه واویلا !

ملاقات بچگی مادارا و هاشیراما هم جالب بود :n10:

B3HZ@D
21-02-2013, 07:24
درسته هاشیراما چیز اضافه داشته . ولی این مادارا هم به هر حال دستش بازتر بوده
کیوبی خودش غولی حساب میشه و به نوعی مادارا با یار کمکی وارد میدان نبرد شده :n02:
ولی اون حالت سنین رو عشق است . مخصوصا اون هزار دستانی که هاشیراما بوجود آورد آخرت تکنیک بود . خیلی خفن بود . بدجوری کف کردیم :n02:

البته اون حرکت مادارا هم جالب بود که کیوبی و سوسانو رو با هم ادغام کرد .
کیشی هم ما رو کشت با این بچگی شخصیت ها . جالبه هر کسی که شاخ میشه و به درجه بالایی میرسه و یک رقیب درست و حسابی براش پیدا میشه توی بچگی مقابل هم بودن .

حالا یک ماه باید با بچگی مادارا و هاشیراما سر کنیم !

M e i s a m
21-02-2013, 11:45
سر همه شخصیت ها اینطور کرده و توجیه خیلی مسائل رو تو اتفاقات دوران کودکی گذاشته که عملا قسمتی از قانون فروید رو داره تایید میکنه :n02:

سنین مود هاشیراما از لحاظ ظاهری با مال ناروتو فرق داشت و بیشتر شبیه به تکنیک سوناده بود در کل حرکت هاشیراما تو ترکیب کردن المنت با سنین مود جالب و صاحب احترام بود که فقط از نینجایی به اون عظمت بر میاد

یه جا هم باز کرد واسه ناروتو که تو اینده بصورت کاملا ناخودآگاه بیاد و (به خیال خودش :n09:) بزنه بالاتر از این ها و مثلا بیجو مود رو ترکیب کنه با سنین مود که البته در این حد و اندازه ها نیست!

B3HZ@D
22-02-2013, 03:57
البته یک صحنه کیشی بیجو مود رو با سنین مود ترکیب کرد .
همون زمانی که ناروتو بعد از جنگ با پین ها به سراغ ناگاتو رفت و اون موقع چشمان ناروتو رو نشون داد که حالت سنین و حالت بیجوی اون با همدیگه ادغام شده بود .
حالا باید دید ناروتو میتونه در آینده به همچین قابلیتی برسه یا نه ! با توجه به پوئن هایی که کیشی برای ناروتو در نظر گرفته و میگیره پس میشه انتظارش رو داشت :n02:

fulshinken1412
22-02-2013, 14:56
این که ناروتو با ساسکه جنگ داشته باشه رو شاخشه. چون اگه نشه کار اصلی ناروتو که برگردوندن ساسکه باشه الکی می شه مثل هاشیراما و مادارا که هاشیراما نتونست چون به اندازه ناروتو زبون باز نبود( می تونیم به جا زبون باز از لغت سیاس هم استفاده کنیم).
پس نتیجه اخلاقی اینه که در آینده ساسکه می شه مادارا و ناروتو می شه یه چی شبیه به هاشیراما که اگه کارگردان عزیز بخواد این اتفاقا می افته.
اگه یادتون باشه تو انیمه ناروتو شخص ناروتو از ساسکه ضعیف تر بود تا اون جا که راسنگان و اون تکنیک فراخوان غورباقه ها رو یاد می گیره. اولین برخورد جنگی ناروتو با ساسکه هم با راسنگان بود که دیدیم چقدر رو ساسکه تاثیر گذاشت و ناراحت بود از این که چرا چیدوری انقدر ضعیفه.
اصلا کار اصلی ناروتو تو انیمش اینه که ساسکه رو برگردونه. از انیمه ناروتو بگیر که هیچی راجبه خودش نمی دونه و فقط چشم تنفر مردم در مقابلشه و اون از ناروتو شیپودن که دیگه به نسبت با یه چیزایی رو به روشده و می دونه اوضاع از چه خبره.

M e i s a m
22-02-2013, 15:25
هاشیراما نتونست چون به اندازه ناروتو زبون باز نبود( می تونیم به جا زبون باز از لغت سیاس هم استفاده کنیم)
اخرت حرف بود:n08:عملا ناروتو رو قهوه ای کردی :n02:

خب راسنگان یه چیز تخریبیه در بعد زیاد که دیدیم بشکه ناروتو از جلو هیچیش نبود از عقب ترکیده بود ولی مال ساسکه از جلو سوراخ شده بود و البته چیدوری برای ساسکه کاربردی تره و یه جاهایی قویتر کار میده مثل موقعی که رایکاگه رو زد و حتی رایکاگه هم تعجب کرده بود که چطور زره برقیش سوراخ شده و تو قسمت بعد هم میبینیم که راسن شوریکن ناروتو به یه زره برقی مثل مال رایکاگه اثر زیادی نداره از طرفی قدرت های راسنگان رو هم که دیدیم چطوریه که دقیقا بدرد ناروتو میخوره :n09:

fulshinken1412
23-02-2013, 02:18
خب راسنگان یه چیز تخریبیه در بعد زیاد که دیدیم بشکه ناروتو از جلو هیچیش نبود از عقب ترکیده بود ولی مال ساسکه از جلو سوراخ شده بود و البته چیدوری برای ساسکه کاربردی تره و یه جاهایی قویتر کار میده مثل موقعی که رایکاگه رو زد و حتی رایکاگه هم تعجب کرده بود که چطور زره برقیش سوراخ شده و تو قسمت بعد هم میبینیم که راسن شوریکن ناروتو به یه زره برقی مثل مال رایکاگه اثر زیادی نداره از طرفی قدرت های راسنگان رو هم که دیدیم چطوریه که دقیقا بدرد ناروتو میخوره :n09:

باز خوبه شما خوندی.
بله خوب اون برقه برق هرچقدر انرژی الکتریکیش بره بالا می سوزونه. ولی ماله ناروتو لینکه بینه سلولا رو از بین می بره.
منظور از سیاس هم سیاست مدار بود حالا نمی دونم چطور معنی کردی.
شما هنوز نمی دونی چرا ناروتو فقط. خوب ساکورا هم خیلی علاقه داشت به ساسکه چیه که ناروتو اون انقدر حلاکه ساسکه؟ اینا همش معنی داره؛ وقتی شما می بینی که وقتت رو پر کنی، کار نداری که کارگردان که خیلی راحت دوستان به اسم کوچیک صداش می کنید منظورش چیه. می خواد چی رو تو افکار عموم فرو کنه.
خیلی این طور داریم مثل آواتار سری 1 که راجبه آگه، سری دوم که راجبه کوراه، از مو وی ها پرنسس مونونوکه، سامورایی کین شین.
یه سوال. می دونی چرا کاکاشی چشم چپش شارینگانه. اون موقع که می جنگید چرا چشم چپش کور شد؟ یا چرا ارم رو دست(بازویه راست) کاکاشی شبیه به چشمه؟ چرا ای نو چشم راستشو زیر موهاش قرار می ده؟ اوبیتو چرا چشم راستش کور می شه؟ چرا ایتاچی وقتی حمله می کنه به ساسکه به چشم راستش حمله می کنه؟ چرا توبی یکی از چشماش شارینگانه و اون یکی ریننگان؟
تو این انیمه از این چیزا خیلیه.
بله وقتی انقدر شما دقت می کنی به مو پیچشه مو از دستت در می ره، اندازه مو از دستت در می ره.

M e i s a m
23-02-2013, 12:18
برداشتی نکردم در کل جالب بود :n02:

در مورد بقیه متن شما هم یکم بهم ریخته هست دقیقا معلوم نیست چی گفتی :n27:

ولی در جواب میتونم بگم که راسنگان برای ناروتو هست و نه اینکه ناروتو برای راسنگان! هر نینجایی نحوه جنگیدنش رو بر اساس توانایی هاش و تکنیک هایی که توسنته بسازه و بدست بیاره شکل میده که ناروتو با راسنگان که تبدیلش میکنه به راسن شوریکن و بعدا بیجو داما ساسکه اولش چیدوری بعدشم که دیگه کلا کنترل المنت برق رو گرفت دستش (تکنیک کیرین که به ایتاچی زد) مادارا میاد رو قدرت چشمیش کار میکنه که میشه اون و هاشیرامایی که با مانور دادن رو المنت موکتونش تبدیلش میکنه به اون چیزای وحشتناکی که کسی حریفش نمیشه

اینکه روی بازوی کاکشی عکس چشم هست بعد از اینه که چشم شارینگان بهش رسید نه قبلش! و البته وجودش الزامی نیست و برای زرق و برق دادن هست که تو همه انیمه ها هست

B3HZ@D
27-02-2013, 10:30
مانگای 622 منتشر شد

To The Other Side ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
27-02-2013, 19:58
مادارا میگه 4 تا برادر داشته که همه مردن پس ایزونا چی؟! برادرای هاشیراما هم جالب بودن هر کدوم یه شکل و فرمی دارن :n02:

داستان جالب شد فعلا که مادارا و هاشی تو طرز فکر هم با هم یکی هستن. توبیراما هم حرفاش خوبه ولی فرقی با پدرشون نداره

یحتمل یه تقابلی با هم دارن این ها تو قسمت های بعدی که شاید اوچیها و مادارا برادر سوم هاشی رو میشکن و از اونجا دیگه صلح و این حرف ها رو ول میکنن و دشمنی شون عمیق تر میشه. اعتراض هاشی در مورد عشق به پدرشون هم پرمعنی بود

Arrowtic
27-02-2013, 22:52
لول
چرا فرقی با پدرش نداره؟عقایدشون کاملا متفاوته.هم با پدرش هم با توبیراما.
برادر سوم کیه؟4 تا بودن دیگه.یکی Kawarama که مرد.یکیم که Itama یا چنین چیزی بود که نشون داد در آینده توسط 4 تا اوچیهائی کشته میشه.میمونه خودشو توبیراما.یا من اشتباه میکنم؟

M e i s a m
27-02-2013, 23:40
منظورم همون ایتاما بود
مگه اون بود کشته شد؟ :n13: فکر کردم همون اولی بود و فقط نشون داد که چطور کشته شده...

اگر اینظور باشه که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه که چرا و از چه موقع قراره اخلاق ها و فکر هاشون عوض بشه

B3HZ@D
28-02-2013, 13:29
ولی این قسمت اصلا حال نداد . کلا کیشی علاقه زیادی داره که نشون بده دو شخص قدرتمند داستان که در تقابل با همدیگه هستن در قدیم با هم به نوعی دوست و رفیق بودن.
مادارا - هاشیراما
اروچیمارو - جیرایا
اوبیتو (توبی) - کاکاشی
ناروتو - ساسکه
و ...

کلا این دو قسمت اخیر بدجوری ضدحال بود . کل هیجان مانگا رو گرفت .
تازه داشتیم با جنگ هاشیراما و مادارا رو فرم میومدیم که یکدفه کیشی مثل همیشه گند زد به همه چیز ! :n02:

fulshinken1412
02-03-2013, 01:51
برداشتی نکردم در کل جالب بود :n02:
.
.
.

اینکه روی بازوی کاکشی عکس چشم هست بعد از اینه که چشم شارینگان بهش رسید نه قبلش! و البته وجودش الزامی نیست و برای زرق و برق دادن هست که تو همه انیمه ها هست

خیلی دوست داشتم یکی این چیزایی که من فهمیدمو درک کنه. فعلا شما چراغ سبزو نشون دادی. حالا تا کی گوشی دستت بیاد... اینو نمی دونم.
شمابیشتر رفتی دنبال دلیلی که خود کارگردان جواب داده نه دنباله اصله ماجرا.
تا حالا به این فکر کردی چرا قهرمان ماجرا این طوریه. یعنی خوب اخر تو کاراش به جواب می رسه.
این قهرمانهای این جور ماجراها کلا به جواب می رسن. حالا تا حالا به این فکر کردی این قهرمان تطبیق با کی داره تو عالم واقعه؟ داستان هایی که می بینی مجازه غیر واقعی هست. حالا به من بگو قهرمانش تو واقعیت تو دنیا با کی تطبیق داره؟

M e i s a m
02-03-2013, 14:07
عملا با هیچ کس

یعنی نظر منو بخوای این داستان های هیروئیک و سوپرهیرو چرت وپرته یعنی یه ادم لوزر (بازنده) میاد با تلاش و کوشش و پشتکار ! الکی گنده میشه در صورتی که غیرممکنه

شما شاید ندیده باشی ولی قسمتی از چیزایی که سعی میکنی بگی رو من خیلی قبل تر گفتم و دلیل اینکه اینقدر با یعضی شخصیت ها مخالفت میکنم و کلید میکنیم روشون :n02: هم همینه که طرف استعداد داره یا نه! لایق اون شخصیت هست یا نه! جاهایی هست که کیشیموتو هم نمیتونه تعیین کنه یه شخصیت خوبه یا بد، قویه یا ضعیف که البته ثابت کرده به شعور مخاطب اهمیتی نمیده و هر کای میخواد میکنه :n09:

حرفای شما هم داره کم کم جالب میشه بیشتر توضیح بده ببینیم

fulshinken1412
04-03-2013, 02:55
نمی خوام بحثشو این جا باز کنم ولی شما در مورد عرفان های نو ظهور چیزی می دونی؟
می دونی بیشتر انیمه هایی که الان دارن تولید می شن آلوده به همین عرفان ها هستن.
یا بهتر بگم تولید شدن و دارن تولید می شن.
در مورد دوتاش خیلی مانور دارن می دن. یکیش شیطان پرستی و کابالا(یه جا می گم چرا این دوتا رو با هم به کار بردم) واون یکی که عمر داره این عرفان. حداقل یک چهارم جمعیت زمین هم به این عرفان هستن. (بودا)
می دونی دین به چی می گن؟
راه سعادتی که از طرف پروردگار تنظیم شده باشه و به دست اهلش داده باشه برا ترویج. حالا من کار ندارم کسی تو وجود خدا شک داره یا نه. ولی عرفانی مثل بودا یا کابالا یا شیطان پرستی اینا مسلم از طرف پروردگار نبوده.
تو شیطان پرستی که دنبال پرستش خدا که نیستی می خوای بگی خدایی وجود نداره اینایی که هست موجود هستن یکیش شیطان که حالا همین شیطان که تو کابالا و شیطان پرستی دارن بابش می کنن خودش جسم مجرده.
مُجرد به جشمی می گنن که مادی نباشه. محدودیت به زمان و مکان نداشته باشه(می شه این طور گفت که جشم مجرد اگر بخواد فراتر از ماده باشه باید تو همه ی مکان ها و تو تمام زمان ها باشه).
حالا ممکن شما بگب خوب اگه من که هم جسم مجرد دارم و هم جسم مادی چرا مثلا تو زمان پیامبر به دنیا ملحق نشدم. برا جوابش باید بگم اون زمان شما جسم مادی متناسب با جسم مجرد شما وجود نداشته اگر به وجود می یومد شما از اون زمان پا به کره ی خاکی می گذاشتی.
اگر همین شیطان که مجرد وجود داشته باشه همین دلیل بر اثبات وجود خدا می شه دیگه. در میان می گن خدا نیست چون نمی بینیم خوب حالا اگه یکی بیاد چشم طرفو از کلسه در بیاره یعنی همون شیطانی هم که می گفتن نیست چون نمی بینه.
اینا دلیل پُری برای اثبات نمی شه.

زیاد نمی رم داخل بحث. تو همین انیمه ها از این جور نماد ها استفاده کردن و می کنن. حالا نمی دونم شما برا اصفهانی یا نه. ولی خاطرم هست که بچه که بودیم از شبکه ی اصفهان انیمه دیجیمون رو می گذاشتن.
تو این انیمه که دیگه محشر کردن. بحث جهان های موازی رو هم کشیدن وسط. شروع کردن گفتن که موجوداتی هستن تو این جهان ها که مثل ما زندگی می کنن. حالا تو انیمه به طور تصادف چند تا بچه با چند تا از این موجودات چطور می شن نیمه ی گم شده ی هم حالا خدا می دونه.
یا همین ناروتو که داره می گه موجودات شیطانی هستن حالا به هر دلیلی بعضی از افراد توانایی نگهداری یا تو بند کشیدن اینا رو دارن مثل ناروتو . حالا این فرد کیه کسی که تو بچگی پدر و مادرشو از دست می ده و یکی از این موجودات رو تو خودش به اسارت می گیره.

این شخص از بچگی شروع می کنه به دوست شدن با دیگران و جلب نظر دیگران. می یاد که همه چی رو درست کنه. دشمنا ور از بین ببره(منظور دشمنای پنج روستای شینوبی معروف).
حالا این شخص می شه تو واقعه کسی که تو دین ما قرار بیاد. من می دونم اون فرد که می یاد کیه، شما می دونی کیه ولی اون فردی که به دین ما نیست انتظار داره فردی که می یاد همه چیزو درست کنه باید از دهنش اتیش بیاد باید اون شیطانو داشته باشه. خلاسه یلی باشه. jتازه آخرش نمی دونه باید ازش بترسه یا باید باش همراه بشهه.
نمی دونه که اون شخصی که می یاد انقدر تخیلی نیست. این بحث شیطانه هم می دونی چرا می کنش شبیه امام زمان(ع) چون انگشتری داره امام زمان (ع) که می تونه کنترل داشته باشه به شیاطین . همون انگشتری که حضرت سلیمان داشت..... .
:»:n16:

M e i s a m
04-03-2013, 16:47
احسنت حالا داری حرف حساب میزنی
جواب شما رو توی اسپویل میذارم چون زیاد هم به تاپیک ربط نداره
اولی رو که خوندی برو دومی

قصد تعریف از خود ندارم ولی احساس میکنم خودم به سطحی رسیده باشم که بتونم راحت بگم قبلا این ها رو پاس کردم و در مورد شما هم میگم که علاقه داری خوب هم میفهمی ولـــــی بشدت کمبود اطلاعاتی داری. با اطلاعات کم به هیـــچ عنوان به نتیجه گیری فکر نکن چون سوزنت ممکنه گیر کنه و نتونی بری بالاتر

اولا دین رو بد معنی کردی. اونی که شما میگی مذهبه و دین و آیین و مکتب در واقع یکی هستن اگر در این مورد میخوای بدونی دکتر شریعتی در مورد فرقشون گفته. حتی مذهب از مفعل عربیه یعنی "چگونه رفتن" در لغت که معنیش میشه همون راه و روش زندگی. حالا ما بخاطر عربی بودن اسلام دیگه عادت کردیم به گفتن مذهب و در زبان ما ثابت شده و جزوی از لغات ما هستش پس دیگه کاری باهاش نداریم.

دین و مذهب در معنــی ریشه ای از اول یکی بودند تا اینکه فکر میکنم اولین نفر افلاطون باشه که بحث تک خدایی رو اغاز کرد و از همون اول هم قرار بوده خدا برترین باشه. یعنی تو فرض کن یه شیطانی باشه که جسم مجرد داره و یه ادم خوب هست که از شیطانه قویتره و اون هم مجرده و باز یه شیطان هست که قویتره و.... مهم نیست چون فلسفه تک خدایی میگه این تسلسل علل و قدرت ها جایی محدود میشه و اون وجودی که محدودش میکنه خدا نام داره که هم شیطانه هم خوبه رو خود خدا خلق کرده.
اینکه چرا خدا رو میگن از خود + آ تشکیل شده هم خیلی حرف داره که اصلا تو تایپ جا نمیشه الان فقط دارم سرفصل ها رو میگم و رد میشم!

از طرفی امام 12 مسلمانان هم قبول دارند که جسم مجرد داره و میشه گفت این قضیه رو هم ازش نگذشتند. در مورد موعود که میگی هم باید بگم موعود تو همه مکاتب و ادیان و مذاهب هست. این به نظرم از روی نیازه انسان بوده که موعود رو اورده وسط...

در مورد فرقه ها... نمیدونم شما چی و چه چیزایی رو قبول داری به همین دلیل وجه اشتراکات خودم و شما رو توی بحث نمیدونم ولی من کتاب های زیادی از نوشته های مطهری و تعدادی از شریعتی در مورد مذهب رو چند سال پیش خوندم که در نتیجه الان نتیجه گیری و طرز فکری دارم در مورد این فرقه ها از دنیایی و اخروی و شیطانی و مکاتب و دیگه هر چی که هست یا بوده... خلاصه میگم

اسلام 3 کلمه هست که تاکید میکنه تک خدایی بودن، ادامه داشتن حیات در ابعاد و اشکال و وجود های مختلف و تسلط خدا بر همه (توحید معاد نبوت. حالا هرکسی یه برداشتی میکنه از اینها من سعی کردم بهترین تفاسیر رو بگم تا شما برداشت خودت رو بکنی)

بودایی و زرتشتی میان به خود انسان ارزش میدن و میگن در دنیا خوب باش خوب فکر کن خوب برخورد کن خوب عمل کن و توقع نداشته باش و وعده وعید نخواه (چون تو خودت خودآیی)

شیطانی میاد میگه تو هرچی میخوای بگو بکن بخور بگرد هروقت هم مردی بمیر و تمام و این پایان همه مشکلاتته (چون تو خودآی خودتی) و....

تو همه فرقه ها این وجه ها هست و از ذات انسان ریشه میگیره. اسلام شیعه ی امروزی میاد میگه انسان میل به خداپرستی داره و این رو خدا افریده درون انسان اون یکی میاد میگه نه چون انسان خودش عقل و شعور داره و حیوان و نبات نیست این میل به خدایی و خداگرایی رو داره. شیطانی میگه خدا باش و خدایی کن و به قولی حالشو ببر به هر قیمتی که شدی! یه قضیه هم هست به اسم صفات ذاتی که اگر بلد باشی میفهمی چی میگم چون انسان دقیقا برابر ذاتشه و ذات انسان برابر با وجودش. در مورد خدا هم صدق میکنه یعنی انسان وجود نمیداشت اگر این ویژگی های ذاتی رو نداشت و اصلا نمیشه انسان رو بدون صفاتش فرض کرد.

اصلا خود دین از کجا اومده؟ اولین بار که دین خلق شد علتش چی بود؟ اینکه انسان اومد و یه کلمه گذاشت به اسم دین و بهش ماهیت داد همه از روی نیاز بود. انسان نیاز داشت پس خلقش کرد و پیشرفت کرد و نابود نشد حالا یکی میاد میگه نه چون یه خدایی هست که ما رو خلق کرده ما احساس میکنیمش (نیاز رو اینطور تعبیر میکنه) و اون دین رو داده به ما و... چرا؟ چون دوست داره اونطوری باشه

یه خورده فکر کنی میفهمی که هرکس دنبال برطرف کردن امیال خودش و شک و شبهه هاش بوده و هست. هرکس خدا رو قبول داره طوری که خودش دوست داره! وجود خدا رو باور داره طوری که دوست داره خدا وجود داشته باشه! این میل به ارامش باعث میشه یکی با بودایی رام بشه یکی با مسیحیت یکی با شیطان پرستی. و قریب به اتفاق مردم از 2000 سال گذشته تا الان همینطور بودن و فقط تو نخ گول زدن خودشون بودن.

حالا الان به این همه پیشرفت و بند و بساط مسائل کنترل اذهان با ناخودآگاه هم وسط اومده.

اگر 100 سال پیش به یکی میگفتی اقا بیا اسلام و مسیحیت و بودایی و همه رو ول کن بیا شیطان رو بپرست اصلا بهت قدرت میده پول میده و فلان و بهمان هیچ کس کوچکترین ارزشی نمیذاشت! ولی الان نه! با کنترل ناخودآگاه که 95% مغز هست و در طی پروسه ها میان با استفاده از انواع و اقسام روش ها و تکنیک های کثیف مثل مغالطه ها در گفتارهاشون و 100ها چیز دیگه یه سری موضوعات رو میکوبن و میل انسان به وحشی گری رو تشدید میکنن (مثلا میگن انسان ازادی میخواد و ما ازادی بیشتری میخوایم و فلان در صورتی که اصلا ازادی این نیست) و یهو میگن خب ملت یه چیز هست که شما رو راضی میکنه که شیطان پرستی باشه در نتیجه یهو کلی طرفدار پیدا میکنه و دیگه اون جماعت میشن زامبی. دیگه هرچی میخوان به خورد اونها میدن. یه بنده خدایی یه بار میگفت بهم اصل ادیان همین هست یعنی ملت رو کنترل کنی که موافق نیستم باهاش.... دین و مکتب برای فهماندن و ازادی دادن و فهم دادن هست از کسی که بیشتر میفهمه به کسی که کمتر میفهمه و نیاز به راهنمایی داره. این هم مخلوق نیازِ صفاتِ انسان هست.

مثلا حضرات امریکا و اروپا که اینقدر حساسن روی کارهاشون مثل خبرگذاری هاشون نمیتونستن بیان و با 4 تا کار ساده کنترل بکنن روند فسادشون و مشکلاتشون رو؟ میتونستن ولی خودشون 10 سال بعدش رو میدیدن و تشدید هم میکردن قضیه رو تا به هدفی که میخوان برسن

تازه میرسیم به بحث شما که میگی انیمه و سریال و فیلم و اینها

بله همینطور هست و تو ناروتو واقعا شخصیت ها پیچیدگی و ظرافت خاصی دارن و الکی خلق نشدن حتی یه نینجای نگهبان ساده تو داهات کوچیک رفتارش و نگاهش و همه چی دقیقا با برنامه هست. مثلا فرض کن ناروتو بیشرترین طرفدار رو توی امریکا داشته باشه اون وقت میان یه نگاه خاص و مردن زود و جسم ضعیف و توان کم به یارو میدن که خودش تاثیرش رو میذاره و از میلیارد نفر تو کره زمین شاید هیچ کس نتونه ببینه این تاثیر رو (که به همین دلیل عوام مردم قبول نمیکنن این قانون رو) ولی تاثیرش رو میذاره و ژاپن رو میبره بالا (چون طرف تو ذهنش میدونه ناروتو ژاپنی هست ولی تو خوداگاهش الزاما یادش نیست) و دشمن ژاپن رو ضعیف و بد و سیاه میکنه که اون دشمن اتفاقا خیلی هم راحت از پا در میاد و دشمن های ناروتو یکی یکی نابود میشن! ناروتویی که ادم میکشه میشه خوب و اونی که ناروتو نیست و میکشه میشه بد!

از طرفی ژاپن رو گذاشته نینجاهایی که علاقه به صلح دارن و قدرت های ماورا دارن و در کنار اینها ادم های عادی مثل ملت دنیای امروز هم هستن. حالا فرض کن بیان و اون داهات کوچیک که گفتم رو شبیه به یک منطقه جغرافیایی یک شهر یک ایالت یا... بسازن! دیگه خودت درک کن

در مورد دنیای موازی خب همه کس به فرینج علاقه ندارن و اگر فردا تو اخبار بیان بگن اقا یه مشت جک و جونور وجود دارن که فکر میکنن و زنده هستن و الان هم اومدن و روی کره ماه نشستن ممکنه کسی قبول نکنه ممکنه دنیا بهم بریزه ممکنه یا... ولی میان رو مخ بچه کار میکنن و طرف باور پیدا میکنه ذهنش خلاق تر و بازتر میشه علاقش به پیشرفت بیشتر میشه و در کنارش ذهنشم مشغول میشه . از طرفی میل به ادامه باعث میشه بیاد یه انیمه دیگه مثل ناروتو هم شروع به دیدن بکنه و الی اخر

یه مطلب دیگه هم هست اینکه چرا تو ناروتو همه بچه ان؟ چرا تو اکثر انیمه ها بچه ها همه کاره ان؟ بزرگ ها خیلی احمق و بچه ها خیلی زرنگ و فهمیده هستن که غلطه تقریبا که این هم تاثیر داره و خودت بفهم ولی چیزی که هست و میخوام بگم من اینه که ناروتو با اون همه توان تو انیمه رو میذارن 16 ساله باشه! چرا؟ چون بچه های دیگه که اکثر ناروتو بین ها بچه هستن باهاش خود پنداری کنن.

هیچ کس نمیتونه حال یکی دیگه رو درک کنه مگر اینکه باهاش خودپنداری کنه و خودش رو بذاره جای اون. همین باعث میشه همون اوایلی که یکی شروع میکنه به ناروتو دیدن ناخودآگاه با یکی از شخصیت ها انس بگیره و Obsessed بشه. اینقدر هم که ناروتو تکمیل هست دیگه کسی نیست که به شخصیتی علاقه نشون نده حتی خود من هم همینطور هستم با این تفاوت که بیشتر به اعمال کاراکتر نگاه میکنم تا خصلت هاش

مثلا من خودم اول مادارا اوچیها و نقشه گنجتسوی ماهِ ش و بعدش به افراد دیگه علاقه دارم حتی کسایی که در استوری باعث مشکلات شدن برای شخصیت مورد علاقم ولی اهمیتی نداره چون یکی دیگه از ویژگی های مورد علاقه من تکمیل و پرفکت بودن هم هست و ماداراهه از پس اونها هم بر اومده که جزو شخصیتش هست

حالا یکی میره سراغ گارا یکی کاگه ها یکی اوبیتو یکی هاشیراما یکی...

از طرفی کیشیموتو اومده بحث رقابت ایجاد کرده و شخصیت های متضاد. مثلا مادارا رو گذاشته استقلال و به دوش کشیدن مشکلات و تنها عمل کردن و اینها از طرفی هاشیراما شده نماد معرفت و خوب بودن و در جمع بودن و از بین بردن مشکلات
حالا مهم نیست مادارا تنها باشه یا نه یا مثلا هاشیراما مشکل درست بکنه یا حل بکنه مهم اینه که شخضیت طرف اینه و اکثریت بیننده ها کارهای طرف رو با شخصیتش میسنجن و دست خودشون نیست.

حتی اینجا تو این تاپیک هم بحث زیاد کردیم با حضرات ولی بیشتر بحث سر فن و طرفدار بودن یه سری بوده نه اینکه چه کارهایی کردن. طرف دیگه ناخودآگاه به یکی علاقه داره هرچقدرم بگی تاثیری نمیذاره چون باید خودش اول تغییر کنه تا علاقش تغییر کنه و چون طرف با اشناپنداری با یه کاراکتر به یک مقدار ارامش ذهنی رسیده هیچ وقت ولش نمیکنه

برای کیشیموتو هر دو مادارا و هاشیراما خاکستری هستن ولی برای بیننده یکی سیاه و یکی سفید و این قضیه رو برای همه تکرار کرده مثل اروچی جیرایا، ناروتو و ساسکه و...

یک مورد دیگه توی ناروتو این هست که همه چیز طرف رو ربط میده به کودکیش و فلش بک میزنه و باز با این حرکتش در لفافه راندمان تاثیر گذاریش رو میبره بالا و بعلاوه اگر بیننده بخاطر ازدیاد سنِ یک شخصیت باهاش خودپنداری نکنه با دیدن کودکیش نظرش عوض میشه

و خیلی چیز های دیگه که میتونم بگم در مورد این مانگا و اینمه ناروتو

در کل برای من ناروتو در عین تکمیل بودنش از لحاظ روانشناختی خاکستری هست...

امیدوارم حرف شما رو درک کرده باشم و جواب صحیحی داده باشم و شما هم حرفای منو درک کنی چون از این بهتر نتوسنتم تایپ کنم!!

B3HZ@D
06-03-2013, 10:53
مانگای 623 منتشر شد

A View ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
06-03-2013, 12:49
جالب بود
رفقات خوبی شکل گرقته بین هاشیراما و مادارا

جنگ هم به پا شد... احتمالا این وسط یا جنگ بخاطر دخالت های مادارا و هاشی تموم شه (که بعیده) یا اینکه هر دو رئیس های سنجو و اوچیها کشته بشن و بجاشون هاشیراما و مادارا رئیس بشن

عجیبه رئیس سنجو میگه مادارا چند تا از قدرتمندای سنجو رو هم کشته تا اون موقع... :n27: لابد کیشی میخواد بگه مادارا جنگ رو شروع کرده !!

B3HZ@D
06-03-2013, 15:36
عجیبه رئیس سنجو میگه مادارا چند تا از قدرتمندای سنجو رو هم کشته تا اون موقع...

نگفته که چندتا از قدرتمندای سنجو رو کشته .
میگه که چندتا از شینوبیهای بزرگسالمون رو کشته .:n02:

البته طبیعیه که همه آتش ها زیر سر خاندان اوچیها و شخص ماداراست . کلا بدبختی رو برای دنیا به بار میارن :n09:

M e i s a m
06-03-2013, 20:34
والا گفت skilled shinobi دیگه معنیشو خودت میدونی :دی

اونو به شوخی گفتم :n09: اولا توبیراما که گفتم معلومه فقط حرف میزنه و فکر قدرت طلبیش و ادامه ی جنگ اون هم با خشونت بالاتر (مثل قتل عام کردن یک قبیله کامل) هست و دیدیم که جاسوس بود دوم حالا از مادارا اسم برد بخاطر این بوده که بگه نینجا قوی ای هستش که هاشیراما رو تحریک کنه وگرنه خود هاشی هم تو جنگ ها بوده و عدم مشخص شدن کارهای هاشی دال بر انجام ندادنش نیست :n10: یعنی دیدیم که هاشی تو هم تو جنگ شرکت میکرده و تو جنگ خوش و بش که نمیکنن میجنگن!

از طرفی نیت پاک مادارا هم مشخص شد با اعلام خطری که به هاشی کرد! دیگه چی پیش بیاد از اینجا به بعد معلوم نیست

البته طبیعیه که همه آتش ها زیر سر خاندان اوچیها و شخص ماداراست . کلا بدبختی رو برای دنیا به بار میارن :n09:
:n02:

B3HZ@D
06-03-2013, 20:38
به هر حال نیت پاک باید همیشگی باشه . ولی مادارا وقتی که بزرگتر شد طرز تفکرش تغییر کرد و برای اهدافش برادرش رو هم قربانی کرد :n02:
ولی هاشیراما روندی رو که پیش گرفت کاملا متفاوت از مادارا بود

M e i s a m
06-03-2013, 22:14
با اینکه چندین بار توسط افراد مختلف گفته شده و مشخص شده که اینطور نبوده ولی شما همچنان روی باور های قدیمیت هستی :دی

خود هاشیراما هم تقریبا گفته که چرا مادارا کنار میکشه از کونوها که قسمتیش بخاطر عشقش به برادر کوچکترش بوده

فقط الان مشخص نشده که چه داستانی پیش میاد که به اون انتها میرسه... هاشیراما هم دمش گرم اوچیها رو به کام مرگ فرستاد با کرده ها و نکرده هاش !! :n03:

B3HZ@D
06-03-2013, 22:30
برادرش چشمش رو داده که مادارا به جنگ علیه سنجو ادامه بده و ایزونا همیشه سنجو رو رقیب اوچیها میدونسته .
این آرمان های برادر مادارا بوده و میخواسته نسل سنجو رو از زمین برداره .
شما هم همچنان به هاشیراما تهمت الکی میزنی . کرده و نکرده های هاشیراما چی بوده این وسط ؟! :n13:

M e i s a m
07-03-2013, 10:42
یه موقع هست که کاری بکنی مقصری یه موقع هست که سکوت کردن بدتر از انجام اون کاره مثلا ساندایمه سکوت کرد و گند زد ولی میگیم بلخره پیر و فسیل بود و قدرتی نداشت که جلوی همه وایسه :n02: ولی دیگه هاشیراما...

خب برادرش اون همه ناسازگاری میکرد و اون هم هیچی بهش نمیگفت فقط اینکه توبیراما بهت گفتم فلان نکن بهمان نکن که گوش نمیکرده و اخرشم که اوچیها اومدن به اشتباه به هاشیراما اعتماد کردن نه به مادارا و همه از پیر تا بچه به دیار باقی شتافتند!

شاید خودش هیچ کاره باشه ولی توبیراما کارهاش رو قبل از تشکیل کونوها شروع کرده بوده و ادامه هم میداده و هاشی هم مطمئنا میدیده همه این ها رو ولی باز هم سکوت...! دیگه دشمنی دیرینه اوچیها و سنجو رو همه میدونن که اتفاقا اوچیها کوتاه اومد در ابتدا ولی سنجو دور برداشت که تهش خواست جنگ دوباره برا بشه که جنگ بین سنجو و اوچیها هم معلومه چقدر خونین میشه و چقدر تلفات توش میدن که ایتاچی جلوش رو گرفت

حتی شیسوی هم خواسته بود جلوی همه رو بگیره دانزو که زیردست توبیراما و هاشی بوده نذاشته بود و فقط فکر قتل عام بودن و کاملا مشخصه که افکار توبیراما تو ذهن دانزو در جریان بوده

B3HZ@D
07-03-2013, 15:17
هاشیراما اون زمان نبوده که بخواد جلوی برادرش رو بگیره . هاشیراما به احتمال زیاد در قید حیات نبوده و برای همین برادرش هوکاگه میشه و قوانین طبق روالی که اون میخواد پیش میره .
وگرنه موقعی که هاشیراما بود همچین مشکلی نبود و حتی اقوام اوچیها هم از وضعیت راضی بودن و به پیشنهاد مادارا محل نذاشتن و ترجیح دادن توی دهکده بمونن .

هاشیراما این وسط هیچ برنامه ای سر اوچیها پیاده نکرده . فقط اقوام شینوبی رو با هم متحد کرده و یک دهکده تشکیل داده و همه زیر قوانین اون زندگی کردن .
تا الان هم مدرکی نشون داده نشده که بشه گفت هاشیراما این وسط بلایی سر قوم اوچیها اورده . هر چیزی که بوده بعد از هاشیراما و در زمان توبیراما بوده .
این که توبیراما قبل تر کارش رو شروع کرده باید با مدرک عنوان بشه . شما هم که مدرکی نداری :n02:

دید دانزو نسبت به اوچیها مثل دید مادارا نسبت به سنجوست . مادارا هم فکر قتل عام بود و کسی نبوده که بتونه با صلح و آرامش کنار بیاد .
اون موقعی که دانزو چشم شیسویی رو میگیره توبیراما مرده بود!

M e i s a m
07-03-2013, 16:33
مگه مادارا گفت که ترک کنن دهکده رو...؟ فقط گفته که جماعت سنجویی اونی نیستن که فکر میکنید و در واقع دشمن هستند و منتظر زمان مناسب ان که همینطور هم بود و اوچیها هم بعدا متوجه شدن چه اشتباهی کردن ولی دیگه دیر شده بود و...

بعدش که هاشیراما با تعجب صحبت نمیکرد با توبیراما سر اینکه به اوچیها چی شده و مطمئنم از همون زمان تشکیل کونوها تو فکرش بودن و همه شون هم خبر داشتن از قصد و نیات برای از بین بردن اوچیها ولی صبر کردن تا هاشی بمیره بعد عملیش کنن و سکوت هاشی تو زمان حیاتش خودش تقصیر حساب میشه که چرا مشکل رو حل نکرد و فقط روش سرپوش گذاشت. بلخره مردمشان اون رو انتخاب کردن به کاگه ای و باید مسئول میبوده در برابر همه چیز

مدرک :n02: :n10:

والا مادارا فکر قومش بوده در درجه اول که رفته بهشون گفته که گول نخورید و ایزونا هم خودش رو برای قبیلش فدا کرده اصلا بحثی از قتل عام نبوده هیچ جای داستان!! اونی که فکر نابود کردن بود توبیراما بود که دیدیم تشکیل پلیس کونوهاش هم با قصد و نیت بود! اونجایی که بحث پلیس کونوها شد هاشیراما به توبیراما گفت بهت گفتم نکن این کارهارو که توبیراما قاطی کرد براش :دی

دانزو... باز اونی که تربیتش کرد که گیریم اصلا فقط توبیراما بوده تو فکر قبیلش بود ولی دانزو دیگه اصلا فقط فکر کشتن بود! استاد و شاگردن دیگه

B3HZ@D
08-03-2013, 04:43
خوب مادارا میخواست قوم اوچیها رو بر علیه سنجو کنه و بار دیگه همون جنگ همیشگی رو پدید بیاره .

هاشیراما چون میدونست برادرش هیچ وقت به اوچیها اطمینان نداره و از نفرتش نسبت به اونها اطلاع داشت برای همین تعجب نکرد. در ضمن همونطور که گفتم هنوز مشخص نشده که توبیراما در زمان حیات هاشیراما فعالیتش رو شروع کرده بوده یا نه .

مادارا فقط فکر قومش نبوده و میخواسته قدرت نمایی کنه . برای همین قدرت چشمهای برادرش رو هم گرفت .
توبیراما قصد نابودی اوچیها رو نداشت ولی همونطور که خودش گقت چون به اونا اطمینان نداشت اونا رو در یک قسمت دور افتاده دهکده قرار داد و بهشون مقام پلیس دهکده رو داد .

خوب دانزو مثل توبیراما و اوبیتو هم مثل مادارا . شاگردها تفکر استاد رو بخوبی نشون میدن .
حرفیه :n05::n02:

M e i s a m
08-03-2013, 11:14
اوبیتو ادای مادارا بودن در میاره و اصلا مثل اون نیست کاش یه شاگرد بهتر براش میذاشتن :n10:

حداقل معلوم شد که هاشیراما از پلیس دهکده خبر داشته یعنی اون تعجب نکردن 2 تا معنی بیشتر نداره یا اینکه خبر داشته ولی در زمان حیاتش اجازه نمیداده امثال این اتفاق ها بیفته یا اینکه مثل اروچی خیلی زود فهمید قصد و نیت اسیب زدن بیشتر به اوچیها بوده که من نظرم روی اولی هست چون کاملا مشخصه که توبیراما قراره از همین بچه گی دشمنیش رو اغاز کنه و هاشیراما حداقل بخاطر کاگه شدن بعد از تشکیل کونوها باید کاری میکرد غیر از سکوت و کتمان

اوچیها اعتراضی نمیکرد اگر مشکلی هم وجود نداشت!!

هرچی باشه اعتراضات اوچیها شروع شد بخاطر کارهای سران و الدر ها و کاگه ها بخصوص توبیرامای سنجو که برادر هاشیراما هست و خب کلی زور بزنن و کلی کشته بدن که اخرش با سیاست و کلک زدن بیان و یه قوم به عظمت اوچیها رو محدود کنن و زیر سلطه سنجو قرار بدن معلومه اوچیها قومی نیست که سکوت کنه و اصلا هیچ کس نباید سکوت کنه! ولی همه در این قضیه کودتای اوچیها موافق سنجو و الدر ها هستن و میگن اوچیها مقصره و بد و خونخوار و عشق جنگ و... :n09: :n02:

B3HZ@D
08-03-2013, 11:29
حالا اداش رو در میاره یا نه مهم نیست . مهم اینه که زیر دست مادارا بزرگ شده و تفکرش مثل اونه .
در ضمن هاشیراما از پلیس دهکده خبر نداشته و بعد از هاشیراما و کاگه شدن توبیراما بوده که پلیس دهکده به اوچیها میرسه .

قوم اوچیها هم بعد از توبیراما و روی کار اومدن ساروتوبی شروع به کودتا و کارهای زیرزمینی کردن . در زمان اون خبری نبوده که به احتمال زیاد در حضور توبیراما جراتش رو نداشتن :n09:

صحبت آخرت رو هم درست متوجه نشدم !!! :n13:

M e i s a m
08-03-2013, 12:48
صحبت اخرم به جمله اخر خودته :دی لازم نیست از کتب سقراط و افلاسون مدرک بیاریم بلخره انیمه و مانگا رو دیدیم و مفاهیم رو برداشت کردیم که با استناد به همون من میگم اوچیها بهش ظلم شد و شروع کرد به سر و صدا کردن که در نتیجه ی اعتراضاتش به اوضاع کونوها بدتر محدودشون کردن و حتی با سیاست اومدن پلیس کونوها درست کردن از اوچیها که باز هم در راستای محدود کردن اوچیها بود ولی شما میگی اوچیها مرض داره و فلانه و الدرها بخاطر کارهای اوچیها محدودشون کردن! دیگه اگر این مطلب رو بگی نادرسته که... :n02::n10:

B3HZ@D
08-03-2013, 17:04
خوب قرار نیست هر کی از هر کتابی برداشت خاصی داشت اون برداشت حتما درست باشه . پس نتیجه میگیریم برداشت شما اشتباه و قوم اوچیها خونخوار و آدمکش بوده :n10::n09:
شما چپ و راست میگی هاشیراما از ظلم به اوچیها خبر داشته ولی همه دیدیم که بعد از ادو شدن هاشیراما و متوجه شدن از اوضاع درهم اوچیها به توبیراما توپید که چرا همچین رفتاری داشته .
توبیراما هم میخواست با استفاده از اوچیها در پلیس کونوها کاری کنه که بشه به اونا اطمینان کرد و یک جوری با شرایط فعلی خودشون رو وفق بدن که همونطور که انتظار میرفت اوچیها تغییری نکرد.
به هر حال اشتباهات دو طرفه بوده و اون طوری نیست که بگیم فقط اوچیها مقصر بوده یا سنجو . ( چیزی که شما سعی در گفتنش داری و میخوای اوچیها رو مظلوم نشون بدی) :n02:

M e i s a m
08-03-2013, 23:07
:دی :دی من میگم تو اشتب گرفتی این همه مدرک و توضیح هم میدم اخرش میگی خونخوار

والا جمله ای که گفتم که اگر به اوچیها ظلم نمیشد اصلا نیت به اعتراض نمیکردن اونقدر سخت نیست! هاشی هم گفت i Told you Not to Felan... یعنی میدونسته و تو زمان حیاتش نمیذاشته بحث این نیست که من چه برداشتی کردم بلخره مطلب روشنه فقط اینه که کسی دوست داشته باشه قبولش کنه یا نه :n10:

B3HZ@D
09-03-2013, 08:39
اوچیها حتما یک کاری کرده که تبعید شده . وگرنه سران کونوها مریض نیستن که اونا رو محدود کنن .
ببین دیگه کار به کجا رسیده که خود ایتاچی هم میگه که اوچیها داشت راه اشتباهی رو میرفت . :n02:

M e i s a m
09-03-2013, 13:33
ایتاچی مخالف جنگ بود همونطور که هاشیراما و مادارا بودن در زمان بچه گی و فکرش روی حفظ دهکده بود حتی به قیمت قتل عام کل قبیله اش!! یعنی یه چیزی اونورتر از تحمل زورگویی سران !! این کاملا مشخصه و نمیشه هرجور که خواست معنیش کرد :n10: :n09:

اینکه چرا اوچیها تبعید شد و... هم کاملا مشخصه و چرا و چگونه اش هم رو شده و با مغالطه ها نمیشه ازش معنی الکی برداشت کرد :دی

دارم آب در هاون میکوبیم :n19: بگذریم!!

B3HZ@D
09-03-2013, 14:20
مادارا و هاشیراما در بچگی مخالف جنگ بودن ولی وقتی بزرگ شدن کدوم یکی از اونا همون هدف قبل رو دنبال کرد ؟! (این مهمه)
ایتاچی مخالف جنگ بود ولی این رو هم میدونست راهی که اوچیها داره دنبال میکنه اشتباهه و خودش هم عنوان کرد که این درست نیست .
معنی متفاوتی هم نداره و خود ایتاچی داره اصل موضوع رو میرسونه .

Arrowtic
10-03-2013, 22:09
شما دو تا هم اساسا بیکاریدا!
بهزاد این میثم مرغش یه پا داره.کلا سنجو از نظرش یه سری شیطانن دور هم جمع میشن و هیچ کاری مهم تر از کشتن و توطئه چیدن برای اوچیهائی های دوست داشتنی و گوگولی مگولی ندارن : دی
اوچیها هم که آخر دوستی معرفتن مادارا هم نماد احساسه : دی
هاشیراما رو در طول این چپتر های آخر خوب شناختیم ولی بازم به چشم دیو بهش نگاه میکنن(حالا این مورد میثم نه اینطور نیست توی فروم اجنبی اینطوره : دی )

پ.ن:درضمن ما سالها پیش یه سوال کردیم جواب ندادن:شب حمله کیوبی این اوچیهائی های معصوم و ناز کجا بودن؟!

M e i s a m
10-03-2013, 23:14
خود کیشی هم نازل بشه شما :n09:

خدایی سخته حرفت رو همیشه عوضی بفهمن :دی اقا گفتم که اصلا بیخیال بکشین بیرون بخدا جوونای انقلاب دارن تو این تاپیک از دست میرن خواب و خوراک منم گرفتید ازم : دی

بعد از این همه امیر خان اینجور بگی خیلی سنگینه ها :n10:

دیگه گفتنی ها گفته شده و بارها تکرار مکررات کردم در جواب دادن و سوال کردن خیلی هم سخت نیست گرفتن مطلب خدایی

اوچیها هم اگر شب حمله برای کودتا حرکتی انجام نداده باشه خامی کرده و فرصت رو از دست داده :n02:

Arrowtic
10-03-2013, 23:33
از دم تروریستیدا : دی
اون شب باید میرفتن برای کمک به مردم بی دفاع شهر.ولی دهکده رو ول کردن تا میناتو با فداکاری ازش محافظت کنه.
این ماداراتونم که دیگه آخر پلیدیه با اون نقشه گنجوتسوی جهانیش : دی

B3HZ@D
19-03-2013, 21:25
دم عیدی کیشی هم عیدی ما رو با انتشار مانگای جدید داد . فکر کنم برای همین با تاخیر یک هفته ای منتشرش کرد و میخواست به ایرانی ها عیدی داده باشه :n02:

Aiko ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
20-03-2013, 12:28
چتر خیلی خوبی بود.
فهمیدیم عملا توبیراما ایزونا رو کشته بود.
مادارا از هاشیراما شکست خورد.
کلا بدک نبود : دی

B3HZ@D
20-03-2013, 13:24
قسمت مهمش اونجا بود که گفت : سنجوها همیشه در نبرد با اوچیها برتر و قوی تر بودن .
کلا چپتر خوبی بود و امیدوارم زودتر 4 کاگه رو در میدان نبرد ببینیم . اینطوری خیلی بهتر و جذاب تر میشه :n02:
البته باید دید که ساروتوبی و میناتو هم قراره خاطره تعریف کنن یا نه ؟! فکر نکنم به صحبت های اونا نیازی باشه :n02:

Arrowtic
20-03-2013, 13:30
احتمالا 5 کاگه فعلیم 4 تاشون حداقل خوب بشن و برن به جنگ.(سوناده امیدی بهش نیست)
میشه 8 تا کاگه : دی

B3HZ@D
20-03-2013, 16:23
حالا فقط مونده میثم خان بیاد و ببینه که توی انیمه به چه نکته مهمی اشاره شد => برتری سنجو در مقابل اوچیها :n02:
میخوام بدونم دیگه چه بهانه ای برای این مورد میتونه بیاره ! :n09:
در مورد سوناده هم به نظر من زنده میمونه . حالا یا بوسیله هاشیراما یا این که خودش خود به خود خوب میشه .
چیزی که توی این مدت کیشی نشون ما داده اینه که سوناده مردنی نیست !!!

Arrowtic
20-03-2013, 17:06
من میترسم آخرش یا مادارا یا اوبیتو تاک نو جوتسو بخورن یهویی بزنن به سبک پین همه مرده ها رو رین تنسه کنن : دی(اسمش این بود دیگه؟)
میگم همین رین تنسه که پین زد مشکلش چیه؟یعنی چه ضرری به خود آدم میزنه؟آخه اگه ضرر نمیزنه که یارو هر کیش مرد سریع زنده میکنه!پین میتونست یاهیکو رو زنده کنه ولی نکرد.چرا؟(آخه دلیل مرگ پین اتمام چاکرا ذکر شد نه این جوتسو)

میثم بازم یه دلیلی میاره مطمئن باش!یکی از آپشن های این بشر اینه که هیچ وقت کم نمیاره : دی

B3HZ@D
20-03-2013, 17:39
هر شخصی که رین تنسه رو اجرا کنه در آخر خودش قربانی میشه و می میره .
البته من نمیدونم چرا ناگاتو با این تکنیک یاهیکو رو زنده نکرده !!! شاید اون موقع هنوز با این تکنیک آشنا نبوده و بعده ها توبی به اون اجازه اجرای همچین تکنیکی رو نداده .
یا شاید هم خود ناگاتو بخاطر یک سری مسائل ترجیح داده که یاهیکو رین تنسه نشه .
مورد دیگه ای که خیلی محتمله سوتی کیشی باشه که توی این مدت به یک چیز معمولی در ناروتو تبدیل شده و اگه سوتی و اشتباهی از کیشی نبینیم باید تعجب کنیم :n09:

Arrowtic
20-03-2013, 20:46
اون رین تنسه ولی به نظرم توی اون Arc پین به داستان میخورد و برخلاف نظر خیلی ها به نظرم پایان خوبی برای اون بود و حداقل مرگ ارو سنین الکی نبود.
ولی آخر این Arc هم اینطور بشه خیلی ضایعه : دی
تنها جوری که تموم بشه من راضی میشم اینه:
مادارا مهر شه,اوبیتو بمیره.از اونجایی که نباید فیلم هندی بشه اون وسطا افراد زیر هم بمیرن:
کاکاشی
کاگه ها به جز گارا جون : دی (دلم راضی نمیشه : دی)
یه سری مخلفات مثل تن تن,کیبا و یه 10 تا شینوبی دیگه : دی

البته خیلی غمگین شد در نتیجه ساکورا هم بمیره تا باز داستان شادتر ادامه پیدا کنه : دی

B3HZ@D
21-03-2013, 00:46
کاکاشی احتمال مرگش خیلی کمه . یکی از شخصیت های مورد علاقه کیشی است و یک کم بعید به نظر میرسه !
بین کاگه ها به نظرم میزوکاگه باید زنده بمونه :n02: بقیه بمیرن مشکلی پیش نمیاد :n05:

تن تن هم که اصلا نقشی توی داستان نداره و مرگش فکر نکنم تاثیر احساسی روی خواننده و بیننده بذاره . مثل یک عنصر خنثی میمونه .
کیبا هم فکر نکنم کشته بشه . کیشی گشت بین کاراکترها یک فرد مهم مثل نجی رو انتخاب کرد . کسی که یک شینوبی قوی محسوب میشد .
پس اگه بخواد دوباره کسی رو قربانی کنه پس دنبال با کیفیتش میگرده تا قسمت غمناک داستان پربار باشه :n02:

Arrowtic
21-03-2013, 06:33
شیکامارو پس باید بمیره با این وضعی که میگی :n14:

kortol
21-03-2013, 17:20
چتر خیلی خوبی بود.
فهمیدیم عملا توبیراما ایزونا رو کشته بود.
از کجاش فهمیدی توبیراما ایزونا رو کشته ؟؟ فقط یه مبارزه بود و بعدش هم دیگه بزرگ شدن و جنگ ها ادامه پیدا کرد .. به نظرم خود مادارا ایزونا رو کشته ... یه جا نشون داد که مادرا برای به دست اوردن اترنال مانگیکو چشم های برادرش رو درمیاره .. شاید ایزونا بعد از کور شدنش بی خاصیت شده و خود کشی کرده ... برای همین هم وقتی در لحظه های اخر به هاشیراما گفت می خوای برابر شیم یا خودت رو بکش یا برادرت رو !! اخرش هم یه نکته نوشته بود
""" Love """
فکر کنم همه اینها به خاطر بار سنگینی غم از دست دادن برادرش ایزونا باشه

قسمت مهمش اونجا بود که گفت : سنجوها همیشه در نبرد با اوچیها برتر و قوی تر بودن .
اصل داستان تو مانگای بعدی هستش که میبینم مادرا چه طوری زنده می مونه .. جالبه توی نبرد بالاخره اوچیها با اون همه چشم و چیز میز دیگه بالاخره چاکراشون تمام شد ولی سنجو ها هنوز می تونستند مبارزه کنن!! کلا شارینگان مصرف چاکراش بالاست .. فکر کنم مثل ماشین حساب کنیم 100ی 30 می سوزونه چاکراها رو ..

البته خیلی غمگین شد در نتیجه ساکورا هم بمیره تا باز داستان شادتر ادامه پیدا کنه : دی
با مرگ ساکورا موافقم .. دقت کردین از اول جنگ تا الان هیچ کار مهمی انجام نداده !!! اصلا به هیچ دردی نمی خوره !! بمیره بهتره .. به نظرم ساسوکه ببرتش توی یه گنجوتسوی قوی و زن یکی مثل لی بشه خیلی بهتره !!

بین کاگه ها به نظرم میزوکاگه باید زنده بمونه :n02: بقیه بمیرن مشکلی پیش نمیاد :n05:
موافقم .. ایشون گویا نور چشمی کیشی هستش چون اصلا مبارزه ای ایشون ندیدیم وو برای انتقال هم سوناده تقریبا ترکید تا منتقل شد به میدان جنگ گارا و تسوچیکاگه هم تقریبا مردن .. اما این یکی با اسانسور مخصوص میناتو منتقل شد !!!
مگر بسه دیگه .. تو این چند دقیقه جنگ کیشی زد کلی از شخصیت های خوب داستان رو کشت .. حیف HQ نبود که زدن ترکوندش .. دلم برای استراتژی های بابای شیکامارو تنگ شده !!

B3HZ@D
21-03-2013, 21:45
از کجاش فهمیدی توبیراما ایزونا رو کشته ؟؟ فقط یه مبارزه بود و بعدش هم دیگه بزرگ شدن و جنگ ها ادامه پیدا کرد .. به نظرم خود مادارا ایزونا رو کشته ... یه جا نشون داد که مادرا برای به دست اوردن اترنال مانگیکو چشم های برادرش رو درمیاره .. شاید ایزونا بعد از کور شدنش بی خاصیت شده و خود کشی کرده ... برای همین هم وقتی در لحظه های اخر به هاشیراما گفت می خوای برابر شیم یا خودت رو بکش یا برادرت رو !! اخرش هم یه نکته نوشته بود
""" Love """
فکر کنم همه اینها به خاطر بار سنگینی غم از دست دادن برادرش ایزونا باشه

تابلو بود ... قشنگ با شمشیر و توسط هیراشین ایزونا رو با شمشیر زد و از طرف دیگه ایزونا رو نشون داد که زخمی شده و مادارا زیر بغلش گرفته .
مشخصه که بخطار اون زخم مرده . چون تا حالا نشده کسی بخاطر درآوردن چشمهاش بمیره . پس ایزونا از زخم شمشیر توبیراما مرده .
اون چیزی هم که شما گفتین که مادارا برای اترنال چشم های برادرش رو در میاره در اصل گنجتسوی ایتاچی به ساسکه بود.

اصل داستان تو مانگای بعدی هستش که میبینم مادرا چه طوری زنده می مونه .. جالبه توی نبرد بالاخره اوچیها با اون همه چشم و چیز میز دیگه بالاخره چاکراشون تمام شد ولی سنجو ها هنوز می تونستند مبارزه کنن!! کلا شارینگان مصرف چاکراش بالاست .. فکر کنم مثل ماشین حساب کنیم 100ی 30 می سوزونه چاکراها رو ..
احتمالا با رحم و مروت هاشیراما زنده مونده . چیزی که از اون جنکگ مشخصه زنده موندن هاشیراماست . چون وقتی کیوبی خاطراتش نسبت به انسان ها رو مرور میکنه به جنگ هاشیراما و مادارا هم یک نگاهی میندازه که هاشیراما بهش میگه : تو قدرت بیش از حده و نباید همینطوری ول باشی :n02: و باید مهر بشی .

مگر بسه دیگه .. تو این چند دقیقه جنگ کیشی زد کلی از شخصیت های خوب داستان رو کشت .. حیف HQ نبود که زدن ترکوندش .. دلم برای استراتژی های بابای شیکامارو تنگ شده !!

حالا که اکثریت روی مرگ ساکورا توافق دارن بهتره این اتفاق فرخنده هم صورت بگیره تا یک جماعت از حضور شوم ایشان راحت بشن و شب ها سرشون رو راحت زمین بذارن :n09:

kortol
21-03-2013, 23:40
درسته اینجا نشون میده که ایزونا توسط توبیراما شکمش یه جورایی سفره میشه !!!

بعدش هم مادارا همچین چیزی رو به هاشیراما میگه :

البته این اخر مانگا نفهمیدم چی شد : اون تیکه اخرش که نوشته For love یعنی چی ؟؟ عشق به کی ؟؟ برای کی ؟؟ برادرش رو منظورشه مادارا ؟؟

.................................................. .....................
یه سوال فنی ..:
این طوماری که دست هاشیراما هستش همون توماری هستش که ناروتو اولین قسمت از ساروتوبی کش میره ؟؟ اخه اولین تکنیکش کاگه بونشین هستش که ساده ترین هستش و این تکنیک یکی از تکنیک های جونین ها هستش !!!
حتی اوروچی مارو هم دنبال اون تومار بوده .. ممکنه چیزی داخلش باشه ؟؟

B3HZ@D
23-03-2013, 20:54
مادارا از هاشیراما میخواد برای بی حساب شدن خانواده خودش و سنجو برادرش توبیراما رو بکشه !
اون قسمت عشق هم درباره علاقه مادارا به برادر کوچکش ایزوناست که توی جنگ توسط توبیراما زخمی و بعده ها میمیره .

این طومارهای هاشیراما فکر کنم دو سه تا باشه که یک سری نینجوتسوهای مخفی و همچنین کینجوتسو در اون قرار داره .
اون طوماری هم که ناروتو میدزده یکی از اون طومارها بوده .

amir860
27-03-2013, 01:01
پس قسمت داستان ناروتو شیپودن کوو ؟؟؟!! تو که زحمت کشیدی قسمت 1 _ 220 رو کپی پیس کردی شیپودن رو هم کپی می کردی دیگه
الان راندمان زدی به اعصاب ما :n23:

B3HZ@D
27-03-2013, 12:19
دوستان مانگای 625 منتشر شد

The real dream ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
27-03-2013, 18:31
چی شد الآن؟!مادارا یهو چش شد؟!هاشیراما که بهش گفت بمون اعتماد بقیه رو به دست بیار هوکاگه دوم بشو.(خیلی برام عجیبه که نه هاشیراما و نه مادارا گویا توانایی جلوی توبیراما رو گفتن رو ندارن و مادارا خیلی ساده گفت که هوکاگه بعدی اون میشه و کلی بلا سر اوچیها میاره)

B3HZ@D
27-03-2013, 22:13
هاشیراما اول میخواست مادارا رو هوکاگه کنه تا اعتمادش رو جلب کنه .
ولی توبیراما اومد و نذاشت همچین کاری صورت بگیره و گفت این تصمیمی نیست که به تنهایی صورت بگیره و باید رای گیری بشه . رای همه افراد هم اینه که هاشیراما هوکاگه بشه.
بعدش هم از نفرتی که باعث قدرت گرفتن شارینگان اوچیها میشه صحبت کرد و گفت که نمیشه همینطوری بهشون اطمینان کرد و باید حواسشون جمع باشه .
مادارا هم اونجا بود و حرفاشون رو شنید و باقی صحبت ها که خودت گفتی .:n02:

آخرش هم که در مورد کتیبه اوچیها صحبت کرد و گفت برای رسیدن به قدرت مافوق همه باید یانگ و یین رو داشته باشی و خودش هم رفت دنبال کسب قدرت بیشتر :n02:

اون قسمتی که توبیراما و مادارا اون نگاه خصم آلود رو نسبت به هم داشتن خیلی دوست دارم :n09: اون صحنه خیلی ارزش داره :n09:

kortol
28-03-2013, 00:09
آخرش هم که در مورد کتیبه اوچیها صحبت کرد و گفت برای رسیدن به قدرت مافوق همه باید یانگ و یین رو داشته باشی و خودش هم رفت دنبال کسب قدرت بیشتر :n02:
درباره اون یینگ و یانگ هاشیراما میگه که اگه هر دو نفر جناح مخالف با هم باشن می تونی شادی واقعی رو بدست بیاری .. گرچه به گفته خودش نصفه و نیمه تونسته بود معنیش رو بفهمه .. ولی فکر کنم مادارا از اون نوشته یه چیز دیگه پیدا کرد ..

....................................
گرچه قطعا یه تفسیر دیگه هم داره و مادارا هم لحظه ای بهش اشاره می کنه و هاشیراما هم یه لحظه تو فکر میسره ولی بعدش مادارا بحث رو عوض می کنه !!! فکر کنم مادارا از اون سنگ چیز دیگه ای دیده

دقیقا بعد ار این صحنه میگه که من یه راه دیگه ای پیدا کردم و اشاره به اون نوشته میشه و بعدش هم مادارا رو با چشم های مانگیکو می بینیم ..
هر چیزی هست نصف داستان به اون سنگ نوشته بر می گرده و امیدوارم که ساسکه اینبار کل اون سنگ نوشته رو برامون بخونه مخصوصا که الان لرد اروچیمارو هم کنارشه و خیلی به دنبال اون سنگ نوشته هستش و کلی براش بدبختی کشیده ..

B3HZ@D
03-04-2013, 11:53
مانگای 626 منتشر شد

Hashirama And Madara 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
03-04-2013, 12:37
میثم کجاییییییییییییی؟ : دی
و خوب شکست کامل مادارا و سوراخ شدنشم دیدیم.حالا باید ببینیم چطور زنده مونده.ولی خوشحالم که داستان مادارا و هاشیراما رو الکی کش نداد و اینطور که بوش میاد به زودی بر میگردیم به داستان جنگ .

M e i s a m
06-04-2013, 11:46
سلام بروبچ گل :n12:

چه خبره تاپیک رو اسپویلی کردید؟ :دی باز یه کوسه ای یه لگدی زد به نت ما 2 هفته قطع شد الان اومدم تازه برم مانگا ها رو بخونم بیام ببینم چه خبره در و پنجره تاپیک رو از جا دراوردید :n09:

B3HZ@D
06-04-2013, 16:42
به به میثم خان . تعطیلات خوش گذشت ؟! :n01:
دیدی که هاشیراما با مادارا چکار کرد ؟! از اولش هم مشخص بود که پیروز این جنگ چه کسیه :n02:
وای به روزی که هاشیراما عصبانی شود . بحث دهکده شد و هاشیراما هم غیرتی شد و زد مادارا رو کشت .
البته هنوز مشخص نیست که بعد از اون جنگ چطور مادارا هنوز زنده مونده و فکر کنم این قسمت رو باید از زبان خود مادارا شنید که چه حیله ای به کار برده :n02:

naratokon
06-04-2013, 23:15
من فکر نمیکنم ساسکه با این حرفهای هاشیراما قانع بشه

M e i s a m
08-04-2013, 19:33
اونقدر از همه چی عقب بودم که تازه الان وقت کردم و پست ها رو خوندم :دی

3 تا قسمت دیدم به ترتیب بگم

مشخص شد که هاشیراما واقعا قوی بوده هم به واسطه قدرت های یونیکش هم بلخره تکنیک های ممنوعه و چیزایی که از سران قوم بهشون میرسیده و تو هر مرحله هم یک قدم جلوتر از مادارا بود اگرچه واقعا تو کل تاریخ بگردیم کسی حریف مادارا نمیشه ولی دیگه مشخص شد که رتبه بالاتر از مادارا یک نفر هست که هاشیراما سنجو باشه و دیگر هیچ! اگر دقت کرده باشید این قضیه رایوال بودن همه جای مانگا بوده مثل ناروتو و ساسکه یا حتی امثال نجی و لی! و اینجا هم اینطوری بود. بد حریفی جلوی مادارا سبز شده بوده :n02:

اگرچه از قبل معلوم بود که مادارا در جنگ با هاشیراما شکست خورده ولی کیشیموتو جنگ دره نهایی رو به شکل مفتضحانه ای نشون داد... کل عنصر داستان به این بود که لاقل جنگ به این مهمی یه چند چپتری بکشه یه هیجانی داشته باشه ولی از طرفی گند عظمایی زد به نام کم اوردن چاکرا برای مادارا !!!! واقعا از این بدتر نمیتونست خراب کنه پایان کار رو

بعدش که ضربه خوردن مادارا به شکلی غیرممکن تخیلی و غیرقابل هضم بود یعنی چی مگه نینجایی به اون دقت و قدرت میتونه حضور چاکرا رو سنس نکنه؟! والا برای کونوهامارو هم نمیکرد این کار رو که سر شکست مادارا دراورد! هاشیراما با اون همه غرور بیاد خودشو بزنه به مردن بعد در حالیکه اصلا مادارا متوجه نیست یکی از تو زمین پشتش در بیاد بیرون و بیاد با یه شمشیر 1 متری بزنه تو کمرش!!

از اونطرف که هاشیراما هی میگفت فلان نکن! میکنی؟ باشه :دی دست میکرد تو کیسه خلیفه و یه فن جدید با چوب میداد بیرون! یعنی شده بود یه ذهن خلاق با چاکرا نامحدود که چوب رو به هر فرمی در میاورد و مثلا اگر میشد شکل ادم میتونست بیجو داما رو بگیره دستش یا... میتونست خیلی خوب و زیبا بیاد هاشی رو هم ککی گنکای بکنه هیچ کس هم مخالفت نمیکرد با قدرتی که از رئیس سنجو انتظار دارن...

خلاصه که جنگ دره نهایی رو... از بقیه جنگ ها هیچی نشون نداد فقط اینکه مادارا میومد با قدرت فوق العاده بالاتر نسبت به قبلش در حد سوسانویی که کشید و یهو زرت میفتاد! اگر تو سنجو هاشیرامایی نبود قضیه کلا برعکس بود و یکی مثل مادارا سنجو رو قتل عام میکرد همونطور که توبیراما تا فرصت رو محیا دید بدون درنگ ایزونا رو کشت و دیگه مشکل دار بودن خودش رو ثابت کرد

تو دیالوگ هایی بعدی هم کاملا مشخص بود که مادارا سر قضیه برادرش واقعا داغون شده اول که مانگکیو که از عشق فوق زیادش به برادر کشته شدش درست شد و بعد نگاه های خطری به توبیراما ولی طبق معمول هاشی سکوت کرد و مادارا هم که صلح کرده بود و توبیراما هم موش دوانی کرد و بعدش هم که کنسول ها و اخرشم قتل عام اوچیها صورت گرفت. حالا بیا به هاشیراما بگو اینارو :دی باز خوبه خودش قبول کرد اشتباه کرده ولی توبیراما همچنان :n27:

به قول یکی از دوستان میگه اول شخصیت رو میسازن بزرگش میکنن بعد میبینن هیچجوره نمیشه جمعش کرد با یه کیشی نوجتسوی مسخره کارشو میسازن! ناروتو هم دچار زوالی شد که بقیه سریال ها و فیلم ها همیشه شدن و متاسفانه اون هم در نقطه اوج داستان... همچین گفتید عیدی داده به ایرانی ها فکر کردم چه کرده ولی بیا ببین که در و دیوار رو قهوه ای کرده کیشیموتو با این چپترهای اخرش :n29:

Arrowtic
08-04-2013, 19:57
دلم برای حرف زدنای میثم تنگ شده بود : دی

توی مانگا اوچیها و سنجو طرفدار زیاد دارن,حالا این وسط کیشی میخواست یکیو مقصر بدبختی ها نشون بده,هاشیراما و مادارا نمیشدن به واسطه طرفداراشون.در نتیجه دست گذاشت رو یه نفر : توبیراما.کاگه ای که کمترین طرفدار رو داشت و توی مانگا کمتر از بقیه بهش پرداخته شده بود.
اگه میگفت هاشی مقصر هست تو قتل عام که واویلا,ساندایمه هم به قدری آدم پاکی نشونش داده بود که نمیشد,میناتو رو میگفت که دیگه خودسوزی طرفدارا رو میدیدیم !

M e i s a m
08-04-2013, 21:30
نه جدا دیگه از فن-بوی بودن هم خارج شد جنگ دره نهایی اصلا مطابق انتظارم نبود نمیگم ته داستان رو چطور میکرد دارم خودش رو میگم که چرا اینقدر بی محتوا و سرد و بیروح نشونش داد؟

توبیراما که به عین الیقین رسوند همه رو از این لحاظ که مورد داره کسی نمیتونه بگه کاسه کوزه سر اون خراب شده دیدیم که چقدر مادارا و هاشی با هم میجنگیدن ولی حس مادارا بیشتر سلطه جویی بود تا کشتن از اونطرف هاشیراما هم مجبور شد بخاطر دهکده حرکتی بکنه (که خودش داره میگه کارهام اشتباه بوده اگر اخر عاقبتش اینی شده که هست) شاید ایزونا ضعیفتر بوده باشه از توبیراما (که بیشتر میخورد یه لحظه غفلت کرده باشه تا ضعف چون از بچه گی جلوش جنگیده بوده) ولی مادارا چندین تای توبیراماست ولی نرفت که بکشتش و باز هم میرفت جلوی هاشیرامایی که هم سایز خودش بود و اگر دنبال انتقام بود که توبیراما رو بلخره یه جایی خفت میکرد و راهیش میکرد :دی

ساندایمه و یوندایمه که فقط اومدن عرض اندام کنن ولی امیدوارم جهت مادارایی داستان رو هم بشنویم از زبان خودش

جدای از ماست مالی ای که کرد بعضی جاها دیالوگ های باحالی گفتن مثل این جمله از بزرگ خاندان حضرت اوچیها مادارا :n10:

در این دنیا هر جایی که "نور" هست ، "تاریکی" هم هست. تا زمانی که کسی به عنوان "برنده" وجود داشته باشه، حتما باید "بازنده ای" هم در کار باشه. خواسته ی خودخواهانه ی رویای "صلح" هستش که باعث به وجود اومدن "جنگ" میشه و "نفرت" بخاطر محافظت از عزیزان آدم نشات میگیره.

این چند جمله به کل مانگا می ارزید! عملا بنیان فکری هاشیراما رو هم برد زیر اب! همون چیزی که من هم تا حالا خیلی گفتم در مورد صلحِ هاشیراما...! ولی با همه این احوال شاید همه چیز بخوبی پیش میرفت اگر از اول توبیراما تو کار نمی بود! بلخره صلح هم سختی های خودش رو داره و بین طرفین یک نامساوی وجود داره نه مساوی و اگر یکی مثل توبی به خودشیرینی نمیپرداخت... حالا دیگه بایگانز بی بایگانز :دی باید ببینیم ساسکه چی میکنه با این Village گفتن های هاشیراما

Arrowtic
08-04-2013, 22:08
شاید مادارا در آینده جنگ رو دوباره بازگو کنه؟آخه چند صفحه کمش بود و اصلا جوتسوهاشونو خوب ندیدیم.
به احتمال زیاد یه سری فلش بک هم در آینده از طرف مادارا داریم.

ساندایمه و یوندایمه الکی اومدن,از اونجایی که اوروچی گفته بود نمیخواد تو جنگ ششرکت کنه دلیلی برای اوردن اینا نداشته !اگرچه که به طور حتمی این 4 تا میرن به میدون نبرد ولی خوب اگه همینطوری برن ایراد بزرگیه چون با اخلاق اوروچیمارو کاملا متفاوته!(معلوم نیست چشه انقدر به ساسکه داره کمک میکنه؟!)

عقیده پاک هاشی رو با این سخنان مادارا مقایسه میکنی ؟!

B3HZ@D
08-04-2013, 22:40
دیدیم که چقدر مادارا و هاشی با هم میجنگیدن ولی حس مادارا بیشتر سلطه جویی بود تا کشتن

عجب !
مادارا این طوری بمب بیجویی ول میداد طرف هاشی قصدش کشتن اون نبوده ؟! :n29:
یک صحنه 20 - 30 تا بمب بیجو فرستاد . بعد چطور میگی قصدش سلطه جویی بوده , نه کشتن !؟

شاید ایزونا ضعیفتر بوده باشه از توبیراما (که بیشتر میخورد یه لحظه غفلت کرده باشه تا ضعف چون از بچه گی جلوش جنگیده بوده) ولی مادارا چندین تای توبیراماست ولی نرفت که بکشتش و باز هم میرفت جلوی هاشیرامایی که هم سایز خودش بود و اگر دنبال انتقام بود که توبیراما رو بلخره یه جایی خفت میکرد و راهیش میکرد

ایزونا که به طور حتم ضعیفتر از توبیراما بوده .
مخصوصا با تکنیک انتقالی که توبیراما داشت مبارزه با اون کار هر کسی نیست .
اون صحنه هم دیدی که ساسکه اسم نابودی کونوها رو آورد و توبیراما تنها با بالا بردن سطح چاکرا داشت در و دیوار رو خُرد میکرد ! با یک انگشت میخواست جوتسو بزنه که هاشیراما بهش گفت انگشتش رو بیاره پایین.
مطمئن باش توبیراما هم غولیه برای خودش و توی میدان نبرد این رو می بینیم . :n02::n09:

ساندایمه و یوندایمه که فقط اومدن عرض اندام کنن ولی امیدوارم جهت مادارایی داستان رو هم بشنویم از زبان خودش

فکر کنم از ساندایمه و یوندایمه هم سوالاتی پرسیده بشه .
قصد و نیت اوچیها , مشکلاتی که با سران داشتن و این که چرا در حمله توبی و کیوبی به دهکده حضور نداشتن !
اینا هم یک چیزایی میدونن که احضار شدن :n02:

M e i s a m
08-04-2013, 23:11
خیلی بعیده این ها برن طرف جنگ من هم متقاعد شدم که قراره اوبیتو مادارا گنجتسو تالک نوجتسو بخورن یعنی اگر کیشی این کار رو بکنه لطف کرده چون نمیتونه یه جنگ خوب بین 2 تا غول رو در طراحی کنه مخش انگار نمیکشه :دی

خب چیزی به اون صورت ثابت نشد ولی بهرحال توبیراما ایزونا رو کشت و این نشان از قدرت برتر داره ولی بحثم این بود که شخصیت ایزونا یکم از خودگذشته نشون میده یعنی ممکنه حالتی هم بوده باشه که میتونسته بی پروا توبی رو بزنه ولی این کار رو نکرده همینطور در مورد مادارا خودش میگه که از جنگیدن با هاشی لذت میبره چون میدونه بمب بیجویی پرت کردن برای هاشیراما حکم کونای پرت کردن رو داره پس چرا دریغ کنه از این کار؟ :دی البته حرف من سر این بود که اگر مادارا خیلی اصرار داشت سر مردن توبیراما کارش رو بکسره میکرد بدون هیچ درنگی و اونطور به هاشی نمیگفت که یا بکشش یا...

قضیه کیوبی هم خب مسلمه که چرا چون از خیلی قبل شروع کرده بودن به نقشه ریزی برای وایسادن جلوی کنسول ها و کارهاشون و طبیعتا به دهکده ای که اونها رو دشمن میشناسه اهمیت نمیدادن. حالا خوبه هیچ کاری هم نکردن و اخرش به مردن خودشون رضایت دادن تا اینکه جلوی کارهای اشتباه و ظلم کنسول ها بایستن وگرنه اگر کودتایی حرکتی چیزی هم میکردن که دیگه ولشون نمیکردین :n09:

kiuq
08-04-2013, 23:48
فک نمیکردم این تاپیک زنده باشه ..
دسخوش

اخلاق اوروچیمارو کاملا متفاوته!(معلوم نیست چشه انقدر به ساسکه داره کمک میکنه؟!)

والا اینطور که به نظر میاد اوروچیمارو دیگه اهداف قبلیشو دنبال نمیکنه. . یکم عقایدش تغییر کرده ( بزرگ شده ) :دی

B3HZ@D
09-04-2013, 11:53
خیلی بعیده این ها برن طرف جنگ من هم متقاعد شدم که قراره اوبیتو مادارا گنجتسو تالک نوجتسو بخورن یعنی اگر کیشی این کار رو بکنه لطف کرده چون نمیتونه یه جنگ خوب بین 2 تا غول رو در طراحی کنه مخش انگار نمیکشه

من که فکر نکنم . کیشی نمیاد 4 تا کاگه رو زنده کنه برای هیچی و باد هوا ! :n02:
به طور حتم برنامه ای براشون داره و اون هم حضور در میدان جنگه . با حضور اونا هیجان جنگ هم بیشتر میشه و ارتش متحد اگه بتونن از پس مادارا و اوبیتو بر بیان , ولی نمیتونن حریف جوبی بشن .
به شخصی مثل هاشیراما در این نبرد به شدت نیاز دارن .
شاید برای همین کیشی به اون صورت چیزی از نبرد گذشته رو به تصویر نکشیده تا هیجان رو در این جنگ به خواننده منتقل کنه . مخصوصا با شرایطی که مادارا داره کار هاشیراما سخت تر هم میشه .

قضیه کیوبی هم خب مسلمه که چرا چون از خیلی قبل شروع کرده بودن به نقشه ریزی برای وایسادن جلوی کنسول ها و کارهاشون و طبیعتا به دهکده ای که اونها رو دشمن میشناسه اهمیت نمیدادن. حالا خوبه هیچ کاری هم نکردن و اخرش به مردن خودشون رضایت دادن تا اینکه جلوی کارهای اشتباه و ظلم کنسول ها بایستن وگرنه اگر کودتایی حرکتی چیزی هم میکردن که دیگه ولشون نمیکردین

قوم اوچیها در شب حمله اوبیتو و کیوبی , اصلا توی دهکده نبودن .
هیچ کاری نکردن ؟! داشتن برنامه می ریختن که دهکده رو بدست بگیرن ولی سران دهکده متوجه شدن و از نقشه شوم :n02: این قوم شیطانی مطلع شدن و اونا رو سر جاشون نشوندن :n09:

M e i s a m
09-04-2013, 17:18
نقشه اوچیها شوم نبود و کاملا عدالت طلبانه و حق بود!
اصلا از دم ظالمید :دی ما هم که به قول امیرجان تروریست هستیم :n10:

اگر این ها برن به جنگ که دیگه اختلاف قدرت طرفین شدید میشه البته باز جای خوشحالی هم داره اگر برن که ببینیم بلکه اوبیتو دست از گنده بازی برداره و میدون دست مادارا بیفته تا کار همه رو یکسره کنه ولی جوبی فکر نمیکنم خیلی مشکل حادی باشه چون صد درصد ناروتو با یه جوتسوی تخیلی که اصلا بلد هم نیست مهرش میکنه! بیشتر دعواها سر مادارا باید باشه به نظرم

تو جنگ اخر سوسانوی چوبی هاشیراما سر پاست و مادارا عادیه حالا الان سوسانوی مادارا سرپائه جالب میشه ببینیم مرحله بعدی ای هم وجود داره یا نه

Arrowtic
10-04-2013, 18:17
بر خلاف ظلم بجنگید,ولی وقتی یه موجود 9 دوم به مردم بیگناه شهر حمله میکنه وظیفه همه قبیله ها من جمله اوچیها هست که دفاع کنه از مردم بی گناه !

والا اینطور که به نظر میاد اوروچیمارو دیگه اهداف قبلیشو دنبال نمیکنه. . یکم عقایدش تغییر کرده ( بزرگ شده ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوروچیو این بچه بازیا؟ : دی

OMG چپتر جدیدو خوندم !
ساسکه دوست دارم : دی
توبیراما هم یه کم قیافه بهتری نشون داد !
عشق است کونوها !
به اوچیهایی های مورد علاقم یکی اضافه شد پس الآن میشه :
1. ایتاچی ساما
2.شیسوی
3.ساسکه

اوروچی تو رو هم خیلی دوست دارم : دی

همینجا از توهین هایی که به این دو نفر کردم عذرخواهی میکنم : دی
هر کی به کونوها کمک کنه مورد علاقست !

این چپتر به نیروهای شینوبی چند قدرت فوق بزرگ اضافه شد !
4 تا هوکاگه که قدرت هاشون غیر قابل تصوره !
اوروچیمارو ساما و ساسکه !

B3HZ@D
10-04-2013, 21:27
میناتو گفت که برای ناروتو یک چیز ویژه داره ! حالا اون چه چیزی میتونه باشه ؟! :n19:
برارد اروچیمارو هم که غولیه برای خودش . مخصوصا الان که دستهاش از مهر شینیگامی خلاص شدن و میتونه کلی جوتسو به نمایش بذاره :n02:
سویگتسو هم فکر نمیکردم اینقدر ترسو باشه . ولی در کل باحاله .

راستی قدرت سنسوری توبیراما رو داشتین ؟! تنها با حس کردن چاکرای کارین فهمید که ازوماکیه !!! :n04:
حالا هم که میخواد خدمت مادارا برسه . امیدوارم جلوی میثم ضایمون نکنه :n02:

M e i s a m
10-04-2013, 21:31
امیرجان تو رو چه به اینجور مغالطه ها :n09: (شوخی میکنم:n02:)

ساسکه عجب یهویی تصمیم گرفت :n04: جمله اش هم قشنگ بود به هاشی گفت که حرف تو رو فقط اوچیهایی ها کامل فهمیدن امثال مادارا و ایتاچی و کاگامی و شیسوی و... بقیه حضرات اوچیها هم بندگان خدا نیتشون خالص بود حتی لحظه های اخر قتل عام صحبت های پدرمادر ایتاچی وقتی داشتن میمردن هم اینو ثابت میکرد

با این سرعتی که اینها دارن یه چپتره میرسن به محل جنگ! چه شود! همه با هم!! کاگه ها چه خوشحال شدن بهشون گفت بریم میدان جنگ :n10: هاشیراما ظاهرا از همه خوشحالتره میگه میخوام برم دیدن رفیقم!

چپتر بعدی یکی علیه همه، همه علیه یکی!

Arrowtic
10-04-2013, 21:46
ساسکه یه جمله ساده میگه میثم جوری ازش برداشت میکنه که انگار در تک تک جملات به مقام والا و عرفانی خاندان پاک و بیگناه اوچیها اشاره شده ! : دی

B3HZ@D
10-04-2013, 22:19
جمله اش هم قشنگ بود به هاشی گفت که حرف تو رو فقط اوچیهایی ها کامل فهمیدن امثال مادارا و ایتاچی و کاگامی و شیسوی و...

مادارا ؟!
مادارا که کلا برعکس هاشیراما فکر میکرد ! بعد تو میذاریش توی لیست ؟! :n09:
میثم میخواد هر طوری شده و به زور , مادارا رو بذاره توی لیست خوبها :n02:

چپتر بعدی یکی علیه همه، همه علیه یکی!

یکی ؟!
مادارا , اوبیتو , جوبی ... اینا خودشون کلی حساب میشن . تازه دوپینگ هم کردن (ژن هاشیراما)

M e i s a m
10-04-2013, 22:28
:n08: اصل همینه!

والا اگر یه مقام کوچک قوم مثل ساسکه این باشه بیا برس ببین بالایی ها چی میشن اگر توسط سران و بعضی اشخاص مثل توبیراما بهشون ظلم نمیشد 9دم رو یک دم هم میذاشتن رو گردش و راهیش میکردن نیازی نبود اقوام قدرتــمنــد کونوها مثل کیسه بوکس وقت تلف کنن تا میناتو بیاد و با جان فدایی تمومش کنه ! منتها وقتی همه توهم ئوطئه داشته باشن به اوچیها به چشم خونخوار نگاه کنن ریکودو هم باشه نمیره دشمن شاد کنه!

این از جزء به کل هست ولی از طرفی میشه راحت گفت اگر رئوس یه قوم مشکل داشته باشن حتما زیری ها هم خرابن مثلا خباثت توبیراما رو به کل سنجو تعمیم بدیم که البته اشتباهه ولی دیگه اعضای اوچیهای بدبخت هزار بار خودشون رو ثابت کردن از صلح و متوقف کردن جنگ و فداکاری و... باز هم میگن فلان و بهمان! تقو برتو ای چرخ گردون تقو :n02:

kortol
10-04-2013, 23:09
یه جوری همتون می گید می خوان برن جنگ انگار چه خبره .. از الان یک تاک جوتسو از ناروتو می بینم که میگه این چهار تا باید برگردن همون جایی که بودن !!! بابا خداییش فکر کنید همین جوری خیلی قوی هستن این ارتش متحد + چاکرای خفن کوراما .. حالا این چهار تا نینجای فوق قوی و اون سه تا هیولا هم بهشون اضافه بشن + یه احمق + یه ترسو دیگه چی میشه ....
.................................................. ................................
مانگاهای بعدی احتمال میدم درمورد این باشه .. ناروتو به اروچیمارو میگه که این چهار تا کاگه رو بفرسته برگردن ( خود ناروتو اصلا از زامبی ها خوشش نمیاد !)
( شاید باز اینجا یه چیزی یا سوالی جواب داده بشه .. بشخصه هنوز امید دارم که میناتو پسر سوناده باشه و ناروتو نوه اش .. اخه ناروتو به شدت ژن دانای کل رو داره و خودش می تونه کلی سورپرایز ایجاد کنه .. بالاخره برای مهر جیوبی باید یه فداکاری بشه .. چشم های ساسکه و ژن هاشیرامایی ناروتو می تونه اون رو مهر کنه .. کاری که فکر کنم یه بار دانای کل انجام داد و گفت که نگران نباشن باز کسانی هستند که این کار رو انجام بدن !!)
.................................................. ................................
ناروتو ساسکه هم خدمت مادرا می رسن ........ اوروچی و بقیه هم خدمت اون اوبیتو ..
گرچه قبلش باید داستان مادارا و حرف های ناروتو مبنی بر اینکه کاگه برن تو قبشون رو بشنویم و داستان پدر ناروتو و شاید شکه شدن همه .. خیلی ها نمی دونن که ناروتو پسر هوکاگه چهارم هستش و این خودش کلی داستان هستش ... میناتو هم بالاخره یادگار مادرش رو به پسرش میده و بر می گرده ... هاشیراما هم وقتی ببینه که نسل بعدی دهکده اش اینقدر می تونه از پس کارها بر بیاد بر می گرده .. بقیه هم که دیگه باید برگردن ..
به جز این بشه خیلی نامردی میشه .. فکر کنید خود هاشیراما و مادارا برای هم بسن ( هر دوتاشون الان یه جورای نامیرا هستن ) .. اوبیتو هم برای ساسکه و ناروتو .. اوبیتو که چیزی بلد نیست .. بقیه کاگه ها این وسط باید برن باقالی بخورن !!! اون همه لشگر هم برن خونه هاشون !!!
یه لرد اوروچیمارو این وسط خودش کلی توازن قدرت رو به هم می زنه !! حالا ساسکه و بقیه بمانن !!!
به نظر من که کاگه ها به جنگ می رن ولی با حرف هار ناروتو به مقبره هاشون بر می گردن و نسل بعد کارشون رو انجام میدن ..
به قول آسوما سنسی " پادشاه ها ،رهبران فعلی دهکده نیستند بچه هایی هستند که آینده دهکده رو می سازن !! همین هایی که الان به جنگ رفتند و تمام رهبرانشون هم از بین رفتند و دارن به تنهایی و با کوله بار تجربه خودشون راه شون رو پیدا می کنن .. یه جورای فکر کنم پیام داستان در کل هم همین باشه که امید رو به بچه ها برای اینده بهتر منتقل کنه !!! )
یه مشت زامبی بیان وسط که جور در نمیاد !!! اینها هم که نمی میرن .. هی جوتسو بزنن .. اصلا کی با کی می خواد مبارزه کنه ؟؟ خود اوبیتو که توسط میناتو یه بار ترکیده شد تازه اون موقه مانگیکو هم داشت و می تونست تلپورت بشه !! مادارا هم همین طور .. یه بار توسط هاشیراما ترکیده شده .. الان هم که هر دوتاشون ادو تنسی شدن .. هر بترکن و باز درست میشن !! یه جورایی مسخره بازی میشه ..

Arrowtic
11-04-2013, 07:17
یه جوری همتون می گید می خوان برن جنگ انگار چه خبره .. از الان یک تاک جوتسو از ناروتو می بینم که میگه این چهار تا باید برگردن همون جایی که بودن !!! بابا خداییش فکر کنید همین جوری خیلی قوی هستن این ارتش متحد + چاکرای خفن کوراما .. حالا این چهار تا نینجای فوق قوی و اون سه تا هیولا هم بهشون اضافه بشن + یه احمق + یه ترسو دیگه چی میشه ....
ناروتو چرا باید چنین قدرت هایی رو بفرسته خونشون؟!من جمله پدرش؟!و دوست صمیمیش ؟؟!!

ناروتو مگه به ایتاچی گفت برو برگرد جایی که بودی؟وقتی دید ایتاچی داره کمک میکنه خیلیم خوشحال شد!

شما مادارای ادو تنسه رو با اون مادارا مقایسه میکنی؟اوبیتو موقع جنگ با میناتو تا جایی که یادمه ریننگان نداشت ! درضمن یه قدرت مهم رو فراموش کردی : جوبی!

kortol
11-04-2013, 11:14
ناروتو چرا باید چنین قدرت هایی رو بفرسته خونشون؟!من جمله پدرش؟!و دوست صمیمیش ؟؟!!
کلا فلسفه داستان همینه !!! قراره این بچه ها بدون بزرگ تر هاشون با سختی ها مواجه بشن .. بعدشم این مادارا الان با این هاشیراما خیلی فرق نداره .. هر دوتاشون نامیرا هستن و برای هم کافی !!!
فقط شما 4 تا کاگه رو حساب نکن !!
با اینکه از ساسکه خوشم نمیاد ولی اون هم برای خودش خیلی هستش !!
لرد اوروچیمارو هم به کنار که خودش برای یه دهکده کونوها کافی بود !!!!
موقعی که ایتاچی زنده شد و ناروتو دیدش و ایتاچی گفت من میرم دنبال استفاده کننده ادو تنسی .. ناروتو چی بهش گفت ؟ ؟ " (( گفت نه !! من خودم جنگ رو تموم می کنم که ایتاچی بهش گفت خوب نیست که همه کارها رو خودت بکنی .. این کار رو به من بسپر .. قرار نیست وقتی هوکاگه شدی مردم بشناسنت .. وقتی که مردم کامل شناختنت هوکاگه واقعی میشی !!! ))

اوبیتو موقع جنگ با میناتو تا جایی که یادمه ریننگان نداشت از این رینگانش که تا الان زیاد استفاده نکرده و فقط بیجو های مرده رو باهاش زنده کرده .. تازه رینگان دلیلی بر قدرتمند شدن اوبیتو در حد ناگاتو یا دانای کل نمیشه .. رینگان اوبیتو فقط برای زنده کردن مادارا ( با تکنیک اصلی ناگاتو )هستش تا جیوبی رو مهر کنه و گنجوتسوی نهایی رو اجرا کنه وگرنه تا الان که داره کتک می خوره و از رینگانش هم چیزی ندیدیم .. یه شینرا تنسه هم نزده تا الان !!!

به نظر من که اینها تا جنگ میرن ولی برمیگردن به همون جایی که تعلق دارن !! بابا خداییش همین جوری توازن قوا بهم ریخته هستش دیگه این چهار تا اضافه بشن نامردی هستش در حق مادارا و اوبیتو...

درضمن یه قدرت مهم رو فراموش کردی : جوبی!
این جیوبی تا الان فقط داشته چاکراش رو به مادارا و اوبیتو منتقل می کرده و بجز چندتا بیجو بمب کار دیگه ای نکرد !!! کار زیادی هم فکر نکنم ازش بر بیاد فقط برای مهرکردنش فکر کنم به مشکل بخورن که ناروتو احتمالا یه مهر قوی تر از اونی که به کیوبی زد بهش می زنه .. مهر چی بود .. اهان ریکودو !!! تا جایی که یادمه مهر کیوبی تو بدن ناروتو اولش یه چیز دیگه بود ( یه مهر بود که یوندایمه زد و جیرایا مهر رو تقویت کرد هر چی بود ریکودو نبود و فکر کنم مهر 8 تیگرام ( یا یه همچین چیزی بود ))) ولی بعدش با قدرت ناروتو به مهر ریکودو عوض شد !!!!
سورپرایز میناتو به ناروتو هم احتمالا کتاب مهر هاش هستش که از خاندان اوزوماکی به یادگار مونده یا شاید یه عروسک و عکس از ننه اش !!!

M e i s a m
11-04-2013, 11:16
اوبیتو که چیزی بلد نیست ..
الان بهزاد صداش در میاد :n02:

قدرت های جوبی و مادارا و اوبیتو بالا هست ولی بیایم حساب کنیم یکبار که جوبی رو لت و پار کردن اوبیتو هم که کاکاشی حالش رو گرفت و دیگه فقط حرف میزنه میمونه مادارا و الان قدرت برتر اون جبهه هست فراموش نشه که کل ارتش و چاکرای کیوبی و کاگه های حاضر و... بازم حریفش نشدن فقط یکی کاگه های قبل هستن یکی هم خود هاشیراما که ممکنه جلوش حرفی داشته باشن

یه چیزی به ذهنم رسید دیدیم که میناتو مثل الان ناروتو چاکرا شناسی بلده از طرفی کلی جوتسو بلده بخصوص مهر کردن های اوزوماکی رو که میتونه انتقال بده به ناروتو! ممکنه سورپرایزی که میگه همین باشه :n27: میناتو را کیشیموتو رساند!

Arrowtic
11-04-2013, 14:20
اگه کیشی کاری کنه که ناروتو اینا رو به جنگ راه نده داستان دیگه بیش از حد مسخره میشه و صدای همه در میاد.جنگیدن اینا در کنار ناروتو یه چیز حتمیه از نظرم.تنها کسی که ممکنه ناروتو راش نده اوروچیمارو - ساما هست!
توی جنگ هم به نظرم جوبی و مادارا هنوز خودشونو کامل نشون ندادن وسوپرایز های زیادی تو آستین دارن.
اون زامبی ها هم ناروتو دلیل اصلی ناراحتیش این بود که برخلاف خواستشون میجنگیدن ولی این 4 تا خودشون میخوان که بجنگن و دراصل ناروتو بهشون لطف میکنه!

+ اصلا دست ناروتو نیست که!یه ارتش بزرگ مقابل 3 تا دشمن خفن هست و از هر کمکی باید استفاده بکنن(زمان ایتاچی هنوز خطر مادارا رو ناروتو نمیدونست و نمیدونست که توبی و مادارا فرق دارن)
الآنم که نجی و از دست داده پس مطمئنا از کمک اینا استقبال میکنن.(نخوادم دست اون نیست,5 تا کاگه احتمالا برگردن(شاید سوناده بمیره البته) و ناروتو نمیتونه یه تنه برای کل این ارتش و بزرگترین نبرد تاریخ بر سر چنین دلایل بچه گانه ای تصمیم بگیره.(احتمال شکست بالاست اونوقت بیاد بگه نه مرده ها باید به دنیاشون برگردن ؟!خیلی بچه بازی میشه : دی)

B3HZ@D
11-04-2013, 16:38
دیگه خیلی الکی میشه که با ادو شدن چهار کاگه هیچ کدام اونا توی جنگ شرکت نکنن .
الان نصف مردم جهان :n02: منتظرن ببینن که این 4 کاگه چه عملکردی توی میدان جنگ دارن . بعد شما میگین که بهتره برگردن !!!

اوبیتو هم اگه کاری نکرده به خاطر این بوده که خواسته رعایت حال اونا رو بکنه :n09:
وگرنه یک صحنه که قاطی کرد همه دیدن که چطور مانگکیو رو با کاتون ترکیب کرده و چطور شوریکن و نیزه رو با چشمهای خودش حواله ی ناروتو و یارانش میکرد .
اگه اون یکی چشمش دست خودش بود که الان خیلی وقت بود که تکلیف جنگ مشخص شده بود :n09:
در ضمن قدرت ترمیم اوبیتو رو هم دیدیم و مادارا هم تعجب کرد که ژن ها به این خوبی رو بدن اون جواب دادن .
شاید اوبیتو تکنیک های دیگه ای داشته باشه و کیشی نخواسته نمایش بده .

قبلتر هم همه میگفتن این توبی هیچی بلد نیست ولی موقعی که نوبت جنگ تن به تن شد نشون داد که چه غولیه .

به هر حال من معتقدم مادارا و اوبیتو هنوز ترفندهای دیگه ای توی آستین دارن و نمیشه اونا رو دست کم گرفت .
مگه ناروتو چقدر میتونه به ارتش متحد چاکرا بده ؟! بالاخره یک جایی کم میاره و ارتش متحد هم بدون ناروتو هیچی نیست . تا همین حالا هم کا خاصی مقابل جوبی انجام ندادن .

پس حضور 4 هوکاگه میتونه کمک خوبی باشه . مخصوصا این که جوبی داره وارد حالت ترنسفرم سوم میشه . اون موقع دیگه مادارا هم نمیتونه کنترلش کنه مگر با مهر کردن و جینچوریکی شدن.
حضور این افراد در میدان نبرد به شدت توصیه میشه و خیلی دوست دارم نبرد اونا مقابل همدیگه رو ببینم .

مخصوصا توبیراما که خیلی کم مبارزاتش رو دیدیم :n02:

Arrowtic
11-04-2013, 16:54
قبلتر هم همه میگفتن این توبی هیچی بلد نیست ولی موقعی که نوبت جنگ تن به تن شد نشون داد که چه غولیه .
وای که دلم برا توبی تنگ شده !(اون توبی : دی)
دعواهاش با دیدارا,صداش,لحظه ای که دیدارا بدون دست و فقط با پا میخواست خفش کنه !جنگشون با سانبی :n08:
اون موقع ها فقط انیمه میدیدم,اصلا فکرشم نمیکردم اون خل و چل بشه جز بزرگترین و قویترین دشمنان دنیای شینوبی ها!

هـــــــــــی
Tobi or not to bi !!

kortol
11-04-2013, 23:39
اگه کیشی کاری کنه که ناروتو اینا رو به جنگ راه نده داستان دیگه بیش از حد مسخره میشه و صدای همه در میاد.جنگیدن اینا در کنار ناروتو یه چیز حتمیه از نظرم.تنها کسی که ممکنه ناروتو راش نده اوروچیمارو - ساما هست!

دیگه خیلی الکی میشه که با ادو شدن چهار کاگه هیچ کدام اونا توی جنگ شرکت نکنن .
الان نصف مردم جهان :n02: منتظرن ببینن که این 4 کاگه چه عملکردی توی میدان جنگ دارن . بعد شما میگین که بهتره برگردن !!!
همین نصف مردم جهان در مورد شخصیت توبی هم کلی نظر داشتن ولی اخرش کیشیموتو گند زد به همه چی و اوبیتو رو نشنمون داد !! اونم به یه دلیل مسخره !! به خاطر یه دختر !! یادمون نره که این کیشیموتو هستش که داستان رو می نویسه و هر کاری ازش بر میاد !!! من هنوز هم نمی تونم ببینم که این چهار تا برن جنگ و اون وسط بجنگن !!
اصلا کی با کی می خواد بجنگه این وسط ؟؟
این رو برای من روشن کنید ؟؟
.................................
هاشیراما با مادارا !! ( به تنهایی برای هم کافی هستند مخصوصا الان که نامیرا هستن دوتاشون ! ولی بر فرض هم که مادارا بیاد و ماکتون بزنه و از این حرف ها ولی باز هم با هاشیراما برابری می کنه چرا !! چون تکنیک های هاشیاما بیشتر و قوی تر بودن .. !)
میناتو و کاکاشی هم با اوبیتو چون هم شاگردی و از یه تیم بودن !! ( ترکیب سرعت و شارینگان و تلپورت !)
ناروتو ساسکه و بقیه هم لشگر هم برن سراغ جیوبی یا چاکرا و تکنیک سایه و گنجوتسو تسوکایومی اماتراسو سوسانو به خدمتش برسن !! لرد اوروچیمارو هم کمکشون کنه و از تکنیک های مهر کردن و چیز های دیگه بهشون بگه !!
............................
بقیشون چی ؟؟ توبیراما او ن وسط بادمجون واکس بزنه ؟؟ ساروتوبی اون وسط بندری بزنه !!!؟؟ حالا اون رفیق های ساسکه هم به کنار !!

Arrowtic
11-04-2013, 23:51
همین نصف مردم جهان در مورد شخصیت توبی هم کلی نظر داشتن ولی اخرش کیشیموتو گند زد به همه چی و اوبیتو رو نشنمون داد !! اونم به یه دلیل مسخره !! به خاطر یه دختر !! یادمون نره که این کیشیموتو هستش که داستان رو می نویسه و هر کاری ازش بر میاد !!! من هنوز هم نمی تونم ببینم که این چهار تا برن جنگ و اون وسط بجنگن !!
اصلا کی با کی می خواد بجنگه این وسط ؟؟
این رو برای من روشن کنید ؟؟
.................................
هاشیراما با مادارا !! ( به تنهایی برای هم کافی هستند مخصوصا الان که نامیرا هستن دوتاشون ! ولی بر فرض هم که مادارا بیاد و ماکتون بزنه و از این حرف ها ولی باز هم با هاشیراما برابری می کنه چرا !! چون تکنیک های هاشیاما بیشتر و قوی تر بودن .. !)
میناتو و کاکاشی هم با اوبیتو چون هم شاگردی و از یه تیم بودن !! ( ترکیب سرعت و شارینگان و تلپورت !)
ناروتو ساسکه و بقیه هم لشگر هم برن سراغ جیوبی یا چاکرا و تکنیک سایه و گنجوتسو تسوکایومی اماتراسو سوسانو به خدمتش برسن !! لرد اوروچیمارو هم کمکشون کنه و از تکنیک های مهر کردن و چیز های دیگه بهشون بگه !!
............................
بقیشون چی ؟؟ توبیراما او ن وسط بادمجون واکس بزنه ؟؟ ساروتوبی اون وسط بندری بزنه !!!؟؟ حالا اون رفیق های ساسکه هم به کنار !!

احتمال زیاد هاشیراما و مادارا مقابل هم,میناتو و ناروتو و کاکشی مقابل اوبیتو,بقیه هم میرن سر جوبی : دی (البته ممکنه توبیراما هم این وسطا کمک کنه به هاشی)
بازم میگم هر سه دشمن به خصوص مادارا و جوبی هنوز زیاد کار دارن ممکنه یه حرکتی بزنن که اون بادمجونایی که شما میگی رو مشغول کنن.

داستان اوبیتو با این خیلی فرق داره,همه مونده بودیم کیه فهمیدیم اوبیتو.حالا خیلیا هم ناراحت شدیم.ولی الآن کیشی عملا ذکر کرده که اینا همه میخوان برن جنگ,بعد برن ناروتو بگه من راتون نمیدم ؟!خنده دار نمیشه؟!

B3HZ@D
12-04-2013, 01:03
راستش نوع چینش مهره ها مقابل همدیگه در میدان نبرد رو نمیدونم که به چه صورت میشه یا باید باشه !
به قول شما همه چیز در کنترل کیشی است . شاید همین کیشی اومد و یک نفر دیگه رو به عنوان بدمن وارد داستان کرد یا این که یک قدرت ماورایی به یکی از همین بدمن ها داد تا اینطوری بتونه دو یا سه شخصیت رو برای برابری کردن قدرت مقابل اون قرار بده .
ولی از چیزی که مطمئنم اینه که 4 هوکاگه ای که ادو شدن توی این مبارزه شرکت خواهند کرد . حالا از چه اصولی پیروی میکنن اطلاعی ندارم .
اما میدونم که کیشی نمیاد 4 تا از بزرگترین شخصیت های داستان و مانگای خودش رو به این راحتی خراب و کوچک کنه .

M e i s a m
17-04-2013, 20:57
پس کو این مانگا :n29:

Arrowtic
17-04-2013, 21:18
این هفته گفتن نمیاد که نیومد : دی

Arrowtic
23-04-2013, 13:11
628 هم اومد !

B3HZ@D
23-04-2013, 14:41
مانگه که چیز خاصی نداشت و بعد از دو هفته اومد تا درس اخلاقی بده !!!

کل مانگا یک طرف . اون صحنه ای که مادارا فهمید داره هاشیراما میاد یک طرف ...
اوج ذات شیطانی مادارا رو خیلی راحت میشد توی چهره اش مشاهده کرد . اوچیهایی ها رسما خود شیطانن :n02: {الان میثم میاد} :n09:

اوبیتو هم کاکاشی رو برد یک جای خلوت تا شخصا با اون تسویه حساب کنه .
فکر کنم اونجا میخواد از کاکاشی بپرسه که چرا رین رو کشته و اون موقع میفهمیم که قصد کاکاشی از کشتن رین چی بوده!
یا اصلا چی شده که کاکاشی اون رو کشته .

Arrowtic
23-04-2013, 14:57
آره ! کلا کیشی راحته . حال کشیدن نداره اوبیتو رو میاره ناروتو جلوش اوبیتو میگه رفیقاتو میکشم اینم میگه نه رفیق خیلی خوبه : | (سر مرگ نجی هم اینطور شد دو ساعت درس اخلاقی میداد ناروتو)
سریعتر بره سر هوکاگه ها منتظرشونیم !

M e i s a m
23-04-2013, 20:15
یه 2 چپتر حال کردیم باز ورداشت ناروتو رو برد منبر حالا مگه تا 10 تا خطبه نخونه پایین میاد؟ :n02:

تنها قسمت جالب این بود که مادارا شکش به یقین تبدیل شد و ذوق کرد که هاشیراما برگشته خب خدا رو شکر بلخره حضرت هم از بیکاری در میاد و یه جا مشغول میشه :n09:

اوبیتو هم که فکش تازه گرم شده و یه 3 4 تا چپتری فکر کنم داشته باشیم سر اینکه چرا رین کشته شد بعدش حضرات کاگه برسن تا 2 یار قدیمی بزنن تو سر هم :n10:

B3HZ@D
26-04-2013, 01:59
رسما آب بستن به انیمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روزی روزگاری اکثرمون با دیدن انیمه ناروتو و داستانش بهش علاقمند شدیم .
ولی کم کم کیفیت انیمه اومد پایین و حالا هم که چپ و راست فیلرهای مسخره و طولانی منتشر میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هی میخوایم انیمه رو کنار نذاریم و دنبال کنیم ولی نمیذارن .
فیلر این دو هفته اخیر رو دیدم و واقعا نمیدونم چی بگم !!! خودتون اگه خواستین ببنید تا بفهمید وخامت اوضاع در چه حدیه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
26-04-2013, 07:54
من که مدت هاست انیمه رو ول کردم !
تا اپیزود 300 اینا دیدم دیگه ول کردم گذاشتم خوب فیلرا برن بعدا بشینم اپیزودایی که فیلر نیستنو ببینم .
تنها فیلر خوبی که داشتن اون چیکارا بود !
میری انیمه میبینی از کیفیتش شاخ در میاری اونوقت ناروتو .......

B3HZ@D
27-04-2013, 21:00
درود
کسی میدونه فیلم سینمایی جدید ناروتو برای دانلود اومده ؟! خیلی طول کشید! فکر کنم یک سال شد ! :n02:
زبانش ژاپنی باشه . کره ای و انگلیسی نباشه .

kortol
29-04-2013, 20:15
خیلی نامرده این کیشیموتو !!! همه روزنده کرد جز یه نفر !!!
ناروتو که شده بچه پیشگویی و همه فن حریف !! ناگاتو هم زنده شد و مهر شد .. میناتو هم که بچه پیشگویی ورژن قدیمی بود زنده شد .. آقا من خود پیشگو رو می خوام !!!! کاش یکی با چوب بزنه پس کله کیشیموتو " جیرایا " رو هم زنده کنه این وسط ..

این یکی عکس هم حیفیم اومد نزارم !!!!!!!! البته نمی دونم کاکاشی اون وسط چی می خواد شاید چون شاگرد میناتو بده ادای احترام کرده ...

این یکی هم برای روز معلم گذاشتم واسه این استاد گرانقدر ..

پی نوشت : شخصیت جیرایا خیلی بالا بود و حتی از ایتاچی هم بالاتر رفته به نظر من که کیشیموتو اینقدر بهش احترام گذاشت و جوری شهیدش کرد که دست هیچ مار و مارمولکی بهش نرسه !!!

M e i s a m
30-04-2013, 10:45
کو عکس؟ :n13:

kortol
01-05-2013, 17:24
این هفته مانگا نداریم ؟!!! جریان این هفته طلایی ژاپن چیه ؟؟؟

M e i s a m
01-05-2013, 21:09
چند تا هفته طلایی دارند اینها؟ به نظرم اخریش 4 5 ماه پیش بود یا اینکه واقعا یک سال گذشت...؟!

B3HZ@D
01-05-2013, 21:40
مثل این که مانگا یکشنبه میاد . کیشی ما رو کشت بس که تاخیر بین مانگا گذاشت.

D,Freeman
02-05-2013, 02:14
مثل این که مانگا یکشنبه میاد . کیشی ما رو کشت بس که تاخیر بین مانگا گذاشت.

من که اصلا این تاخیرهارو حس نمیکنم چون مانگا برام خیلی مدته ار جذابیت افتاده... پشت سرهم این صحنه های کلیشه ای که ناروتو تنهائی از لشکر شینوبی داره محافظت میکنه و همش در حال فریاد زدن اینه که من از دوستام محافظت میکنم و چه چه...:n27: کیشی داره آخرای مانگا رو خراب میکنه کم کم...!:n28:

Arrowtic
02-05-2013, 06:19
من که اصلا این تاخیرهارو حس نمیکنم چون مانگا برام خیلی مدته ار جذابیت افتاده... پشت سرهم این صحنه های کلیشه ای که ناروتو تنهائی از لشکر شینوبی داره محافظت میکنه و همش در حال فریاد زدن اینه که من از دوستام محافظت میکنم و چه چه...:n27: کیشی داره آخرای مانگا رو خراب میکنه کم کم...!:n28:

قسمت ساسکه جون و اوروچیمارو ساما با کاگه ها که خیلی قشنگ بود : دی
درسته ولی بخش ناروتو شده سخن رانی برای اوبیتو !

B3HZ@D
02-05-2013, 06:24
خوب کیشی میخواد این وسط درس اخلافی بده و اگه بخواد کل مانگا رو اکشن کنه که نمیشه ! :n02:
البته قبول دارم زیاده روی کرده و مانور ناروتو توی این جنگ زیادی بوده .
اگه دو سه تا تکنیک یاد گرفته بود حداقل آدم دلش نمیسوخت . ولی این روند یک جورایی فیلم هندی حساب میشه .
من فقط منتظر حضور هاشیراما و توبیراما بعلاوه اروچیماوری محبوب هستم :n10:
دلم برای صدای دلنشین اروچیمارو یک ذره شده :n12:

بعضی وقت ها فقط برای این که صداش رو بشنوم میرم تو کار انیمه های گذشته و اونا رو میبینم . صدای اروچیمارو و توبی خیلی توپه . کاکوزو هم خوب بود.:n02:

B3HZ@D
08-05-2013, 10:38
بالاخره بعد از کلی انتظار مانگای 629 اومد ...

Windhole ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
08-05-2013, 14:07
بالاخره معمای رین پایان یافت و فهمیدیم چرا کاکاشی زد کشتش : دی

این اوبیتو عملا نامیرائه نه ؟!

B3HZ@D
08-05-2013, 14:13
من هم اون شرایط اوبیتو رو دیدم کف کردم ! فکر کردم دوباره غیر مادی شده که دست کاکاشی رد شده .
نگو که سوراخ شده و هیچ مشکلی برای اون پیش نیومده !
مثل این که اوبیتو قلب نداره !!!

با دیدن این وضعیت یاد اون صحبتش افتادم که میگفت " هدف من رسیدن به یک بدن کامل و بی نقصه "

ولی فکر نکنم نامیرا باشه ... ! چون که ضربه میخوره خونریزی میکنه .
ولی ببین ژن هاشیراما چه کارها که نمیکنه ... :n10:

اون صحنه که ناروتو جلوی جوبی وایساده بود و 9 بیجو رو به نوعی در کنار ناروتو به نمایش گذاشت و بعدش هم چهره ای با رینگان پشت ناروتو !!!
یا ناروتو قراره به رینگان برسه یا این که اون نمایی از ریکودو سنین بوده و فکر کنم کم کم باید زیارتش کنیم :n02:

Arrowtic
08-05-2013, 14:21
اصلا اون صحنه رو من درک نکردم ! واقعی بودن اونا پشتش یا نه ؟! (یعنی بقیه هم اونا رو دیدن ؟) یا فقط کیشی برا مای بیننده اونو نشون داد ؟
به نظر من این نوید اومدن ریکودو سنین به داستانو میده دیگه بیش از قبل نزدیکیم به دیدنش ! (ریننگان واسه ساسکه هست آخه : دی نامردیه ناروتو ریننگانم بگیره !)

B3HZ@D
08-05-2013, 14:45
نه اون صحنه نمادین بود . البته قبل تر همه بیجوها یک مقدار از چاکرای خودشون رو به ناروتو دادن .
شاید بعده ها فعل و انفعالاتی در ناروتو پدید بیاد , شاید هم اتفاقی نیافته .
ولی اون صورت رینگان دار در پشت ناروتو به شدت مشکوک میزنه !