PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17

yanin
07-10-2012, 18:41
راستی کسی نظری حدسی نداره که اوروچیمارو ساسکه رو کجا برده؟

B3HZ@D
07-10-2012, 19:30
اروچیمارو گفت جایی میریم که میشناسی . فکر کنم دارن میرن دهکده کونوها ! شاید میخوان حقیقت رو به زور از زیر زبون الدرها بکشن بیرون .
فکر کنم بعدش هم اونا رو بکشن :31:

شاید هم میخوان برن جایی که کتیبه اوچیهاست یا شایدم به قبرستان خاندان اوچیها و ....
خیلی شایدها میشه در نظر گرفت ولی نمیشه نظر قطعی داد . همه چیز در حد همون حدس و گمان میمونه.

Ar@m
09-10-2012, 22:03
سلام
الان دقيقا چند قسمت از ناروتو اومده؟ من فكر كنم عقب موندم!

Aria1997
09-10-2012, 22:35
سلام
الان دقيقا چند قسمت از ناروتو اومده؟ من فكر كنم عقب موندم!

سلام 282 قسمت اومده!
من که دراپ کردم:20:

B3HZ@D
10-10-2012, 12:05
مانگای جدید هم اومد . عجب جنگی بود و چه قابلیت هایی داره این توبی !!! موکتون هم میزنه و عین آب خوردن مانگکیو استفاده کرد . کم مونده بود چشمش بترکه !!! :31:

Naruto Manga 605 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yanin
10-10-2012, 14:16
این کاکاشی که ما میشناسیم اهل این کارا نیست
راستی من موندم کاکاشی رین رو کشته پس چرا دیگه صداش میکنه

B3HZ@D
10-10-2012, 14:21
فکر نکنم برای مانگکیو بوده . چون کاکاشی اصلا از مانگکیو شارینگان اطلاع نداشته . دلیلش چیز دیگه ای بوده .
شاید میخواسته که رین دست دشمن نیافته . چون که محاصره شده بودن و نمیخواسته که اطلاعات به دست دشمن برسه .
شاید هم دلیلش چیز دیگه ای بوده.

yanin
10-10-2012, 16:08
فکر نکنم برای مانگکیو بوده . چون کاکاشی اصلا از مانگکیو شارینگان اطلاع نداشته . دلیلش چیز دیگه ای بوده .
شاید میخواسته که رین دست دشمن نیافته . چون که محاصره شده بودن و نمیخواسته که اطلاعات به دست دشمن برسه .
شاید هم دلیلش چیز دیگه ای بوده.

مثلا ممکنه دلیلش چی باشه هرچی دلیلش باشه مهم اینه که مانگیکیو هر دوشون با مرگ رین فعال شد راستی اوبیتو هم اونموقعه فک نکنم چیزی در مورد مانگیکیو میدونست کتیبه رو هم نخونده بود ولی چطوری به این قدرت تونست ازش استفاده کنه
بعد کاکاشی وقتی مانگیکیوش فعال شد از هوش رفت ولی اوبیتو مثل اینکه چاکرای اضافی بهش رسیده پا شد با اونهمه نینجا به اون شاخی جنگید
100 % بخاطر ژن هاشیراما بوده البته این حدس منه راستی اینیکه گفتید بخاطر نگرفت اطلاعات رین رو کشته
من فک نمیکنم اون کار ماله کیسامه هست نه کاکاشی

Sohi123
10-10-2012, 20:06
با اینکه ممکنه تلخ به نظر برسه ولی منم فکر می کنم برای این که رین دست دشمن نیفته و شکنجش ندن کاکاشی این کارو کرده.

yanin
10-10-2012, 20:41
با اینکه ممکنه تلخ به نظر برسه ولی منم فکر می کنم برای این که رین دست دشمن نیفته و شکنجش ندن کاکاشی این کارو کرده.

چرا همیشه فک می کنید رین فرشته بوده و کاکاشی ادم پستی بوده که به خاطر اطلاعات کشته
چرا فک نمی کنید رین جاسوس بوده و کاکاشی مجبور شده بکشتش چون ما چیزی در مورد بچگی رین نمیدونم فقط یه لحظه تو این قسمت اونا
گفتند که نباید بزارن جنازه رین دست دشمن بیافته حتما دلیلی برای این حرف دارن به نظرتون از چی میترسیدن
من فک میکنم رین جاسوس بوده زمانی میخواست کاکاشی رو بکشه کاکاشی مجبور شده بکشتش ولی اگه اینجوری بوده پس چرا زتسو گفته هر دو محاصرن فک کنم اون لحضه هنوز رین وانمود میکرده دوسته چند ثانیه قبل اینکه ابتو برسه خواست کار کاکاشی رو تموم کنه که اون اتفاق افتاد

Sohi123
10-10-2012, 23:53
چرا همیشه فک می کنید رین فرشته بوده و کاکاشی ادم پستی بوده که به خاطر اطلاعات کشته
چرا فک نمی کنید رین جاسوس بوده و کاکاشی مجبور شده بکشتش چون ما چیزی در مورد بچگی رین نمیدونم فقط یه لحظه تو این قسمت اونا
گفتند که نباید بزارن جنازه رین دست دشمن بیافته حتما دلیلی برای این حرف دارن به نظرتون از چی میترسیدن
من فک میکنم رین جاسوس بوده زمانی میخواست کاکاشی رو بکشه کاکاشی مجبور شده بکشتش ولی اگه اینجوری بوده پس چرا زتسو گفته هر دو محاصرن فک کنم اون لحضه هنوز رین وانمود میکرده دوسته چند ثانیه قبل اینکه ابتو برسه خواست کار کاکاشی رو تموم کنه که اون اتفاق افتاد

2-3 تا دلیل داره فک کنم. 1- کاکاشی هی می رفته سر قبر رین بعد از این که رین کشته می شه و گل می بره براش ( برای همین همیشه سر قرارا دیر می کرد، این موضوعو وقتی کاکاشی تازه مسئولیت گروه نروتو اینا رو به عهده داره تو انیم می شه دید.)
2- قبر رین تو کونوهاست و تو قسمتی که مربوط به شهدای جنگ :دی (افتخار آفرینان :دی) هست.
3- حرف توبی که می گه گذاشتی رین بمیره و کاکاشی هیچی بهش نمی گه.

yanin
11-10-2012, 01:14
2-3 تا دلیل داره فک کنم. 1- کاکاشی هی می رفته سر قبر رین بعد از این که رین کشته می شه و گل می بره براش ( برای همین همیشه سر قرارا دیر می کرد، این موضوعو وقتی کاکاشی تازه مسئولیت گروه نروتو اینا رو به عهده داره تو انیم می شه دید.)
2- قبر رین تو کونوهاست و تو قسمتی که مربوط به شهدای جنگ :دی (افتخار آفرینان :دی) هست.
3- حرف توبی که می گه گذاشتی رین بمیره و کاکاشی هیچی بهش نمی گه.

دلیل اولت فک کنم به خاطر افسوس داشتن این کارو میکنه حالا یا علاقه به رین یا قولی که به ابیتو داده

دلیل دومت رو با ایتاچی رد میکنم ایتاچی هم تو کتاب بینگو بود ولی هرکاری که کرده بوده برای کونها بوده پس معکوشم امکان داره به خاطر بعضی مساعل اونجا دفن شه

دلیل سومت هم من نمیفهم توبی گفت تو گذاشتی رین بمیره چه ربطی به خاعن بودن رین داره شاید کاکاشی نخواست بگه رین جاسوس بوده

B3HZ@D
11-10-2012, 14:33
تا اونجایی که میدونم و دیدم کسی که جاسوس باشه یا خلاف دهکده عمل کنه توی اون قسمت دفن نمیشه. اصلا به کونوها آورده نمیشه چه برسه به این که بخوان برای اون مراسم خاکسپاری هم برگزار کنن.
ایتاچی هم جزو همین افراد حساب میشده . درسته که به خاطر دهکده قوم اوچیها رو نابود کرد ولی افراد خیلی کمی از واقعیت خبر دارن . اسمش هم به عنوان یک نینجای فراری و تحت تعقیب ثبت شده بود.
کاکاشی هم به رین علاقه نداشته . اوبیتو به رین علاقه داشته .

Arrowtic
11-10-2012, 14:53
کاکاشی برای اوبیتو میرفت سر اون یادبود.
یه جا تو سری اول اون زنه که هایاته رو دوست داشت به کاکاشی گفت که شما همیشه برای اوبیتو میومدی اینجا ولی دروغ میگفتی که کسی نفهمه.

منم به این نتیجه رسیدم که رین جاسوس بوده : دی

yanin
11-10-2012, 16:05
تا اونجایی که میدونم و دیدم کسی که جاسوس باشه یا خلاف دهکده عمل کنه توی اون قسمت دفن نمیشه. اصلا به کونوها آورده نمیشه چه برسه به این که بخوان برای اون مراسم خاکسپاری هم برگزار کنن.و نگفته
ایتاچی هم جزو همین افراد حساب میشده . درسته که به خاطر دهکده قوم اوچیها رو نابود کرد ولی افراد خیلی کمی از واقعیت خبر دارن . اسمش هم به عنوان یک نینجای فراری و تحت تعقیب ثبت شده بود.
کاکاشی هم به رین علاقه نداشته . اوبیتو به رین علاقه داشته .

درست ولی کاکاشی به خاطر ابیتو این کارو میکرده دوما این موضوع جاسوس بودنو فقط کاکاشی میدونسته و به کسی هم نگفته پس دلیلی نداره با افتخار اونجا دفن نشه ایتاچی هم به جای اینکه به بزرگی ازش یاد کنن به پستی ازش یاد میکنن رین نقطه معکوسه بجای اینکه پستی ازش یاد کنن به خوبی ازش یاد میکنن اونجا به غیر از کاکاشی کسی نبود که اینو بفهمه و کاکاشی هم مخفی کرده

M e i s a m
11-10-2012, 18:02
پس بیخود نبوده مادارا اوبیتو رو انتخاب کرده عجب جانوری شد یهو! بحث مانگکیو نیستا کلا اوبیتو دید رین مرده وحشی شد :دی

ولی همچنان زورم میاد چرا مانگکیوی خودش رو از کاکاشی پس نگرفت تا هم تکنیک خودش کامل تر شه هم بعدا کیشی نوجتسو نخوره...؟!!
تصور کنید ترکیب مانگکیو ها چی میشه! دیگه توبی میتونست از دور هم اجسام رو منتقل کنه و مجبور نبود تماس برقرار کنه!! woooh !

yanin
11-10-2012, 18:35
پس بیخود نبوده مادارا اوبیتو رو انتخاب کرده عجب جانوری شد یهو! بحث مانگکیو نیستا کلا اوبیتو دید رین مرده وحشی شد :دی

ولی همچنان زورم میاد چرا مانگکیوی خودش رو از کاکاشی پس نگرفت تا هم تکنیک خودش کامل تر شه هم بعدا کیشی نوجتسو نخوره...؟!!
تصور کنید ترکیب مانگکیو ها چی میشه! دیگه توبی میتونست از دور هم اجسام رو منتقل کنه و مجبور نبود تماس برقرار کنه!! woooh !

من فکر کنم مادارا بخاطر قابلیت استفاده از موکتون اونو انتخاب کرده ولی خوب اگه ابیتو تکنیکش کامل میشد دنیا هم به پایان میرسید اون موقعه فک نکنم حتی مادارا ادو تنسه هم میتونست حریفش شه

yanin
11-10-2012, 18:36
حالا به نظرتون موکتون قوی تر یا جینتون؟

B3HZ@D
11-10-2012, 19:45
کاکاشی برای اوبیتو میرفت سر اون یادبود.
یه جا تو سری اول اون زنه که هایاته رو دوست داشت به کاکاشی گفت که شما همیشه برای اوبیتو میومدی اینجا ولی دروغ میگفتی که کسی نفهمه.

منم به این نتیجه رسیدم که رین جاسوس بوده : دی

کاکاشی وقتی در مبارزه با پین کشته شد وقتی روحش به برزخ رفت , گفت که : اوبیتو - رین متاسفم که نتونستم شما رو نجات بدم و حالا میتونم به شما ملحق بشم.
پس این نشون میده که رین جاسوس نبوده و کاکاشی بخاطر اون کاری که کرده متاسفه . در ضمن کاکاشی نسبت به رین حسی نداشت و این رین بود که کاکاشی رو دوست داشت.
ولی اوبیتو به رین علاقمند بود .

پس بیخود نبوده مادارا اوبیتو رو انتخاب کرده عجب جانوری شد یهو! بحث مانگکیو نیستا کلا اوبیتو دید رین مرده وحشی شد

ولی عجب چیزی شد این اوبیتو . بچه بوده به همچین قدرتی رسیده . حالا و در شرایط فعلی وحشتناک تر هم میشه .

M e i s a m
12-10-2012, 01:45
اخه یه سری میگفتن اگر توبی همون اوبیتوئه چطور تونسته با میناتو بجنگه ولی الان معلوم شد که بی دلیل نبوده

البته از حق نگذریم ژن هاشیراما هم خودش یَلیه! هم باعث میشه طرف سریعتر رشد کنه و هم تو استفاده از تکنیک های خودش قویتر بشه

با این حال دارم شدید حرص میخورم که اگر اوبیتو مانگکیوش تکمیل بود تو همون جنگ با میناتو از دور منتقلش میکرد و مجبور نبود لمسش کنه و اونطوری راسنگان بخوره
عجـــــــــب......

B3HZ@D
12-10-2012, 12:14
اگه اوبیتو هر دو چشمش رو داشت دیگه رسما خود کیشی هم باید بی خیال داستان میشد . چون در این صورت هیچ کسی دیگه حریفش نمیشد (حتی مادارا)
تازه در اون صورت میتونست سوسانو هم بزنه ! قدرت های فعلی توبی رو حساب کنین . اینا رو هم بهش اضافه کنیم ببین چی میشه . بعد باید کیشی پایان داستان رو با موگن سوکیومی تموم میکرد . :27:

yanin
12-10-2012, 14:05
کسی نبود نظر بده موکتون قویتره یا جینتون
البته به نظر من جینتون البته بیشتر به استفاده کنندش ربط داره

M e i s a m
12-10-2012, 14:40
د همین دیگه چرا حالا که یه فرد قوی پیدا شده مانگکیوش افتاده دست کاکاشی بی جنبه؟ :دی
ولی خداییش هم کسی حریفش نمیشد این قدرت انتقال بعد به بعد هم سطحش یکم بالاتر از دنیای نینجاییه! کاکاشی و اوبیتو طرفدار جفتشون هستم ولی اگه اوبیتو رو با کیشی نوجتسو بکشن واقعا از ناروتو خروج میکنم

B3HZ@D
12-10-2012, 20:59
کسی نبود نظر بده موکتون قویتره یا جینتون
البته به نظر من جینتون البته بیشتر به استفاده کنندش ربط داره

به نظر من موکتون بهتره :31: هم جنبه ی هجومی داره و هم جنبه دفاعی . ولی جینتون فقط توی حمله میشه استفاده کرد . البته وسعت نابودی که جینتون به بار میاره بیشتره .
ولی من روی موکتون حساب ویژه ای بار کردم :5:

د همین دیگه چرا حالا که یه فرد قوی پیدا شده مانگکیوش افتاده دست کاکاشی بی جنبه؟
ولی خداییش هم کسی حریفش نمیشد این قدرت انتقال بعد به بعد هم سطحش یکم بالاتر از دنیای نینجاییه! کاکاشی و اوبیتو طرفدار جفتشون هستم ولی اگه اوبیتو رو با کیشی نوجتسو بکشن واقعا از ناروتو خروج میکنم

اوبیتو بزنه کاکاشی رو بکشه و چشمش رو پس بگیره و جنگ رو ادامه بده !!! اینطوری دیگه هیچ کسی جلودارش نیست و کسی هم نیست که بتونه بهش ضربه بزنه .
اگه اوبیتو دو چشمش رو داشت یک چیزی میشد در حد یکودو و اسمش بالاتر از مادارا قرار میگرفت :31: .
من موندم چطوریه که مادارا اونو انتخاب کرده و از قابلیت های اون خبر داشته ؟!

M e i s a m
12-10-2012, 23:17
یعنی این تعداد افراد کم که مانگکیو فعال کردن این بودن اگر همه فعال میکردن چه چیزایی که توشون در نمیومد!!!!
موافقم کاکاشی بمیره بسشه دیگه چقدر میخورد عمر کنه!

kortol
13-10-2012, 12:34
اقا ما یه مدت نبودیم .. الان کی به کی شده ..؟؟
رفتیم کل مانگا ها رو که نخونده بودیم رو خوندیم .. چی شده !! این ابیتو یهو سره مرگ رین اینقدر ترکوند ! 1
اون رحفه چی بود زتسو بهش زد ؟؟ چی داشت ماکتون داشت ابیتو ؟؟؟
ناروتو هم که از فیلر در اومد و رفت دوباره سر جنگ ها !!!

yanin
13-10-2012, 14:55
به نظر من موکتون بهتره :31: هم جنبه ی هجومی داره و هم جنبه دفاعی . ولی جینتون فقط توی حمله میشه استفاده کرد . البته وسعت نابودی که جینتون به بار میاره بیشتره .
ولی من روی موکتون حساب ویژه ای بار کردم :5:

اوبیتو بزنه کاکاشی رو بکشه و چشمش رو پس بگیره و جنگ رو ادامه بده !!! اینطوری دیگه هیچ کسی جلودارش نیست و کسی هم نیست که بتونه بهش ضربه بزنه .
اگه اوبیتو دو چشمش رو داشت یک چیزی میشد در حد یکودو و اسمش بالاتر از مادارا قرار میگرفت :31: .
من موندم چطوریه که مادارا اونو انتخاب کرده و از قابلیت های اون خبر داشته ؟!

من به این دلیل میگم که موکتون از ترکیب دو عنصر هست ولی جینتون 3 عنصر البته جینتون هم میتونه به انواع مختلفی استفاده شه ولی خوب استفاده کننده موکتون هاشیراما بوده حالا فک کن هاشیراما هم به دو عنصر اب و خاک یه عنصر دیگه رو هم اضافه می کرد چی میشد یا مثلا هاشیراما از جینتون استفاده میکرد

راستی من نمیدونم چرا همه انتظار میکشن کاکاشی بمیره من میگم چشمی که به کاکاشی داده ابیتو از برا خودش قوی تره ولی خوب ابیتو ژن هاشیراما رو داره برا همین اینقد قویه
چون برای انتقال به بعد های دیگه مجبوره یارو رو لمس کنه ولی کاکاشی از راه دور این کارو میتونه بکنه نتیجشم میشه اون خط رو ماسک توبی و شکسته شدنش

M e i s a m
13-10-2012, 17:26
چشم ها مال اوبیتوئه و در کنار هم فن کاموی رو تکمیل میکنن
اگر چشم اوبیتو الان دست خودش بود واقعا کسی حریفش نمیشد!!

در مورد موکتون و جینتون هم خب مقایسه درستی نیست این ها در 2 زمینه مختلف هستن
ولی من اگه بخوام انتخاب کنم موکتون رو برمیدارم کاراییش بیشتره اگرچه کم حرکاتی از سوچیکاگه با جینتون ندیدیم (پرواز-سبک کردن و سنگین کردن اجسام-فن نابود کننده ی جینتون)

بحث کشنده تر بودنه اره جینتون وحشتناک قویه و میتونه با دیویژن ادم پودر کنه و راه فرار هم نداره ولی موکتون تماما تهاجمی نیست و روی تکنیک های دیگه ی فرد هم تاثیر میذاره

yanin
13-10-2012, 18:51
چشم ها مال اوبیتوئه و در کنار هم فن کاموی رو تکمیل میکنن
اگر چشم اوبیتو الان دست خودش بود واقعا کسی حریفش نمیشد!!

در مورد موکتون و جینتون هم خب مقایسه درستی نیست این ها در 2 زمینه مختلف هستن
ولی من اگه بخوام انتخاب کنم موکتون رو برمیدارم کاراییش بیشتره اگرچه کم حرکاتی از سوچیکاگه با جینتون ندیدیم (پرواز-سبک کردن و سنگین کردن اجسام-فن نابود کننده ی جینتون)

بحث کشنده تر بودنه اره جینتون وحشتناک قویه و میتونه با دیویژن ادم پودر کنه و راه فرار هم نداره ولی موکتون تماما تهاجمی نیست و روی تکنیک های دیگه ی فرد هم تاثیر میذاره

اگه واقعا موکتون قوی الان یاماتو باید قولی بود برا خودش و اصلا هیچکس نباید میتونست شکستش بده ولی نه موکتون به تنهایی شرط نیست استفاده کنندش که هاشیراما بوده بیشتر شرطه
و به نظرتون دفاع موکتون میتونه جلوی قدرت حمله جینتون وایسه؟

M e i s a m
13-10-2012, 19:13
یاماتو هم ضعیف نبود ولی گفتم که موکتون یوزر و تکنیک هاش رو قوی تر میکنه ولی خودش نسبت به جینتون ضعیف تره

yanin
13-10-2012, 21:56
یاماتو هم ضعیف نبود ولی گفتم که موکتون یوزر و تکنیک هاش رو قوی تر میکنه ولی خودش نسبت به جینتون ضعیف تره

منم همینو میگم میگم تکنیک جینتون از موکتون قوی تره ولی یوزر موکتون چون هاشیراما بوده فک میکنیم اون تکنیک قویتره
به نظر شما نارتو برا شکست مادارا و توبی میخواد چی رو کنه فک کنم تا حالا هرچی داشته رو کرده
من میگم یه تکنیک مخفی تو چنته داره احتمالا تونسته یه عنصر دیگه رو با عنصر بادش ترکیب کنه و با راسنگانش
چون قبلا یاموتو گفته بوده با عنصر باد جولوی عنصر اتش ساسکه شانسی نداره شاید به خاطر ساسکه خودشو قوی کرده

Sohi123
16-10-2012, 05:13
منم همینو میگم میگم تکنیک جینتون از موکتون قوی تره ولی یوزر موکتون چون هاشیراما بوده فک میکنیم اون تکنیک قویتره
به نظر شما نارتو برا شکست مادارا و توبی میخواد چی رو کنه فک کنم تا حالا هرچی داشته رو کرده
من میگم یه تکنیک مخفی تو چنته داره احتمالا تونسته یه عنصر دیگه رو با عنصر بادش ترکیب کنه و با راسنگانش
چون قبلا یاموتو گفته بوده با عنصر باد جولوی عنصر اتش ساسکه شانسی نداره شاید به خاطر ساسکه خودشو قوی کرده
به نظر من برعکسش هست ساسوکه میاد کمک ناروتو چون باد و آتش با هم قوی تر می شن.

B3HZ@D
18-10-2012, 19:59
مانگای جدید رو کسی نخونده ؟! :31:
و همونطور که میگفتم گدومازو رابطه مستقیم با ژن هاشیراما داشت و مادارا بوسیله ژن هاشیراما و گدومازو تونسته که زتسوها رو کِشت بده . خودش هم بوسیله همین ژن هاشیراما از گدو چاکرا میگرفت.

برای رینگان هم که کاملا مشخص شد که به بدن نسجو نیاز هست و یک اوچیهایی نمیتونه در شرایط معمولی رینگان رو بیدار کنه. مادارا هم دست به دامن ژن هاشیراما شده و رینگان رو بیدار کرده.
ولی نکته مهم اونجا بود که مادارا به توبی گفت میخوام بهت تکنیک های ممنوعه و تکنیک های ریکودو رو آموزش بدم !!! اگه توبی همچین تکنیک هایی رو یاد گرفته پس باید منتظر جنگ خفن تری باشیم :5:

راستی پیش بینی من در مورد زتسوی سیاه هم درست بود... گفته بودم که به احتمال زیاد زتسو از چاکرای یین یا همون مادارا بوجود اومده که خود مادارا حکم تائیدی بر حرف های من زد.

M e i s a m
18-10-2012, 21:18
الله اکبر! الله اکبر! روحت در ارامش باشه مادارا چه جانوری بوده پس حقیقتا بدن جوبی تو ماه بوده و مادارا احضارش کرده! ولی همونطور که خودش گفت قدرت اوچیها کافی نیست و لازم بوده از قدرت های هاشیراما هم بهره بگیره!

ریننگان هم معلوم شد کمی بعد از اضافه شدن ژن هاشی فعال شده نه تو جنگ و مادارا تو جنگ نمرده و هدفش هم همونطور که من گفتم و خودمو کشتم و کسی قبول نکرد رسیدن به اون ژن ها بوده! :دی

بیشتر و بیشتر دارم پی میبرم به این که هاشیراما عددی نیست در مقابل اوچیها مادارا !

فقط موند این که اون زتسو سیاه خاصیتش چیه و وقتی مرد چه اتفاقی میفته اون زتسو پیچ پیچیه کدوم گوری میره که دیگه پیداش نیست و مادارا اون میله ها و گل رو چطور درست کرده...

B3HZ@D
19-10-2012, 13:49
پوسته یا بدن جوبی توی ماه مهر نشده بود . توی یک سنگ مهر شده بود که به اون سنگ ماه میگفتن و مادارا تونسته مهرش رو بشکنه و جوبی رو احضار کنه.
اون گل هم که تابلوئه بوسیله ژن هاشیراما درست شده و بوسیله ترکیب اون با جوبی تونسته که زتسو پرورش بده . خود مادارا توی مانگای اخیر گفت :31:

M e i s a m
19-10-2012, 22:31
اون گل از هاشی نیست هاشی رو کاشته توش به ثمر برسه :دی

اینا مگه اینقدر پیشرفت کردن ژنتیک دستکاری کنن از ژن ادم درخت بسازن ؟!

ولی اونطور که من متوجه شدم گفت بدن جوبی رو از تو ماه کشیده بیرون!!

B3HZ@D
19-10-2012, 23:12
نه اتفاقا اون گل از هاشی است و گدومازو رو توی اون گذاشتن . ریشه های اون گل رو دنبال کن تا متوجه بشی.

زتسوها هم هم از پیوند ژن انسان و هاشیراما بوجود اومده ولی خیلی ضعیفه که طبیعیه)

نه میگه اون ماهی که همه فکر میکردن و میگفتن جوبی توی اون مهر شده در اصل یک سنگ بوده

M e i s a m
20-10-2012, 00:29
د اخه بدن کامل هاشیراما رو که نداشته با وصله و پینه درستش کرده تا بتونه تکثیرش کنه! منبع تغذیه گدومازو، تکثیر کننده اون گله و نمونه هاشیرامای ساختگیه. اینکه گل رو از هاشی درست کرده باشه یکم بی معنیه! از دست هیچ کس نمیاد همچین کاری مگر امثال اروچیمارو ساما :دی
تنها چیزی که دیدیم اینه که بدن هاشی از گله زده بیرون. هاشیراما رو هم برای این انتخاب کرده برای تکثیر که لایف فورس داشته باشه بتونه ازش موجودات زنده درست کنه ولی خب اگر نمونه های کامل میساخت بهتر بود مثل یاماتو

فقط الان موندم تو این که هاشیراما تو جنگ مرده یا مانده...

B3HZ@D
20-10-2012, 01:35
من کامل متوجه منظورت نشدم . ولی برای ساخت زتسو از ترکیب ژن انسان و ژن هاشیراما استفاده کرده . همینطوریش اون درختی که هاشیراما از اون بیرون زده داره دست و پا تولید میکنه . پس همچین هم مشکل نبوده.
در مورد گل هم بگم که خود هاشیراما تکنیک میزده که دار و درخت بوجود میاورده و اون گل هم شباهت زیادی داره به گلی که توی تکنیک های هاشیراما دیده شده .

هاشیراما هم توی جنگ نمرده . چون که توی خاطرات کیوبی که نشون داد , هاشیراما بعد از جنگ با مادارا به کیوبی میگه که تو قدرت زیادی داره و نباید ازادانه بگردی و اون رو مهر میکنه .
پس این نشون میده که هاشیراما زنده مونده و کیوبی رو هم از مالکیت مادارا خارج کرده که اگه مادارا اون مبارزه رو برده بود همچنان مالکیت کیوبی زیر دستش بود.

M e i s a m
20-10-2012, 05:36
نه دیگه زتسو ها از گدو هستن بعلاوه ژن هاشیراما...
زنده بودن هاشیراما که معلوم شده ولی اگه مادارا ژن هایی که میخواسته رو برداشته دیگه بودن کیوبی مهم نبوده و کیوبی یه وسیله بوده برای رسیدن به هدفش. شاید اگر مبارزه تا پای مرگ بود میشد گفت هاشیراما پیروز شده ولی الان فقط میشه گفت هاشیراما تونسته جلوی حمله ی مادارا رو بگیره و شاید حتی نمیدونسته هدفش از حمله چیه!

بعد از مادارا برای اوبیتو هم موقعیتی بوده که بتونه ریننگان فعال کنه چون ژن هاشی رو هم از قبل داشته ولی با اون همه قدرت نتوسنته این نشون میده اون جنگ با هاشیراما تو فعال سازی ریننگان بی تاثیر نبوده

B3HZ@D
20-10-2012, 07:26
کیوبی در اون جنگ نقش اساسی داشته و بدون اون کار هاشیراما خیلی راحت تر میشده و راحت میتونسته مادارا رو بکشه . ولی حضور کیوبی انرژی فوق العاده بیشتری رو برای جنگ طلب میکنه که البته این کار هم فقط از هاشیراما بر میاد که همزمان با مادارا و کیوبی بجنگه.
در ضمن حمله ای در کار نبوده که هاشیراما بخواد جلوی اون رو بگیره . یک مبارزه بوده که تکرار شده .

M e i s a m
20-10-2012, 20:50
هاشیراما هیچ وقت توان کشتن مادارا رو نداشته و جایی هم گفته نشده که هاشی سر بوده به مادارا فقط جنگ هایی بوده که جفتشون اخرش زنده موندن که اگر قرار بود هاشیراما توان شکست دادن مادارا رو داشته باشه حتما تو اون همه جنگ های قبیله ای اتفاق افتاده بود دیگه کشتن که جای خود!
یک جا تو یک ova هم به طور مستقیم گفته میشه که اوچیها شکست ناپذیر بود بخصوص بخاطر قدرت مادارا که در راس همه بوده ولی یک فرد پیدا شد که بتونه جلوش وایسه و اون هاشیراما سنجو بود. جدای از اون تکه تکه اشاره شده به اینکه به این ها rival هم میگفتن یعنی سری نداشتن به هم اگرچه من هم فکر نمیکنم اینطور باشه و با چیزایی که از مادارا دیدیم یک موکتون یوزر هر چقدرم قوی باشه نمیتونه جلوش وایسه! یک موکتون کجا و اون همه تکنیک و قدرت و بلادلاین و توانایی کجا!

تو اون جنگ هم هدف مادارا چیز دیگه ای بوده مثل جنگ ایتاچی - ساکه با کابوتو که هدف شکست دادن نبود

B3HZ@D
20-10-2012, 21:34
به هر حال اونطور که بوش میاد و دیده شده در جنگ آخر بین مادارا و هاشیراما اون شخصی که شکست خورده و رفته مادارا بوده . اگر هم یک جورایی هاشیراما رو گول زده در اصل قضیه که فرار از جنگ میشه تاثیری نمیذاره.
همونطور که مشخصه مادارا با کیوبی و اترنال مانگکیو و ... حریف هاشیراما نشده .
OVA هم سندیت نداره . پس بی خیالش شو . من به انیمه انچنان اعتنا نمیکنم بعد شما اسم OVA رو میاری ؟! :31:

هاشیراما هم به غیر از موکتون کلی جوتسوی ممنوعه داشته که توی یک طومار همراهش میاورده . پس فقط موکتون خالی نبوده که اگر هم بوده مادارا به همراه کیوبی حریف همین موکتون خالی نشده :27:

M e i s a m
20-10-2012, 22:12
مادارا خان قصدش زدن هاشی نبوده نمیدونم برای شما کدومش مهم تره اینکه ریننگان فعلا کنی با اون قدرت افسانه ایش و پلن بریزی برای اینده یا اینکه وایسی تو یک جنگ تکراری... :sq_20: دیگه فرار کرد که نشد حرف

ما که چیزی از هاشیراما ندیدیم جز موکتون و حریف مادارا هم که نشده اگر میشد جنگ ها طول نمیکشید ولی یک چیزی که هست اینه که موکتون رو یک نفر داشته ولی شارینگان رو همه ی اوچیهایی ها داشتن و هر کس به قدر تواناییش استفاده میکرده ازش که این یعنی مادارا تواناییش فرای همه هست و مثل هاشیراما یک موکتون رو 2 دستی تقدیمش نکردند که حالشو ببره :دی

منظورمم از ova و امثالهم لپ مطلب بود نه استناد کردن!

در جنگ اخر هم اگر مادارا شکست میخورد که به هدفش نمیرسید :دی وقتی به هدفش رسید دیگه دید ارزش نداره کیوبی رو هم ول کرد و رفت در صورتی که رام کردن کیوبی برای مادارا در حد ثانیه طول میکشه که هاشیراما و زنش با کلی تلاش گرفتنش و افتخار هم میکننن بهش!

B3HZ@D
21-10-2012, 00:54
هه . مادارا میتونست هم هاشی رو بکشه و هم این که به ژن اون سدت پیدا کنه . از اون دلایل من درآوردی بود . بسی مشعوف شدیم :27:
اگر جناب مادارا با کیوبی به اون جنگ نمیومد خیلی زودتر از اینا جنگ تموم شده بود . جالبه که قدرت کیوبی به حساب نمیاد ولی زمان جنگ مورد بررسی قرار میگیره . انگار مادارا با قدرت اختصاصی خودش وارد جنگ شده !!!

اتفاقا اگه دقت کنی هاشیراما میتونسته همه بیجوها رو در عین واحد تحت کنترل بگیره و اونا رو بین بقیه دهکده ها بذل و بخشش میکرده . پس کیوبی مشکلی نیست و همونطور که هاشی اراده کرد اونا رو تحت اختیار گرفت.
به خانمش ازوماکی میتو گفت بیا اینو بردار ... مثل این که مادارا یادش رفته اونو با خودش ببره :27:

موکتون هم چیز خاصی نبود ولی مادارا داشت خودش رو میکشت که به ژن هاشیراما برسه . الان هم که ادو شده میگه تنها کسی که میتونه جلوی من وایسه هاشیراماست . دیگه خودتون تا ته قضیه رو بخونین.:5:

M e i s a m
21-10-2012, 01:38
قاطیش نکن برادر :دی

شاید الان مثل نقل و نبات ژن هاشی ریخته باشه ولی اون موقع که مادارا میخواست باید از بدن خود هاشیراما میگرفته قسمت به قسمت و کی گفته این راحته!؟ من میگم اتفاقا این هدف جنگ رو برای مادارا سخت تر کرده!
بعلاوه این که هر کدوم از طرفین اون یکی رو بکشه تقریبا یک رویا بوده و ممکن نمیشده چون اونقدر وسعت قدرت داشتند که هر کدوم چیزی رو میکرده اون یکی ضد اش رو داشته! الان بحث من سر اینه که مادارا با کیوبی حمله نکرد که بتونه هاشی رو شکست بلکه حتما علت دیگه ای داشته این کار. شاید حتی میخواسته از زمان اندک حمله ی کیوبی به هاشی استفاده کنه و به کار خودش برسه :دی ولی شما میگی نه حمله کرده و شکست خورده و فرار کرده! اینا چند ده بار با هم جنگیدن ولی هیچ موقع همچین شرایطی پیش نیومده چون هدف از این جنگ چیز دیگه ای بوده

رام کردن کیوبی هم که دیگه برای مادارا با شارینگانش خیلی راحت تره تا هاشیراما!

در مورد جنگ اخر گفته میشه مادارا کشته شد که دیدیم درست نبوده و اصلا شکست هم نخورده ولی دلیل اینکه میگن هاشیراما پیروز شد چیه؟ دلیل اینه که مادارا دیگه خودشو نشون نداده و رفته دنبال نقشش و ریننگان و گدومازو و...;)

حالا بگذریم از این بحث خیلی حرف زیاده و تایپ کردنش هم حوصله میخواد تمومی هم نداره وقتی یک سری مسائل رو هنوز کیشی معلوم نکرده یک سری مسائل رو هم تعصب نمیذاره قبول کنن و... فایده ای نداره ادامه دادن :دی

B3HZ@D
23-10-2012, 01:23
بالاخره مادارا برای بالا بردن قدرت و شانس پیروزی خودش به سراغ کیوبی رفته . مگه هاشیراما بچه است که مادارا با کیوبی حواسش رو پرت کنه تا بره سراغ کار دیگه ای؟!

من میگم مادارا یا توی اون جنگ شکست خورده و فرار کرده یا این که زخم های و جراحت شدیدی داشته که هاشیراما فکر کرده این داره می میره و ولش کرده رفته ولی مادارا زنده میمونه و کار خودش رو میکنه.
مطمئن باش اگه مادارا برنده اون جنگ بود هاشیراما خیلی راحت صاحب کیوبی نمیشد و اون رو مهر نمیکرد.

به هر حال توی انیمه و تصاویری که دیدیم مادارا بصورت سایه ای که شمشیر توی بدنش فرو رفته دیده شده و شاید همین مسئله باعث شده که هاشیراما فکر کنه اون مرده یا می میره.

توی انیمه یک بار جنگ مادارا و هاشیراما رو نمایش میده که برای بار اول رو در روی هم قرار گرفتن که مادارا کلی عرق کرده و اضطراب داره ولی هاشیراما داره با لبخند اونو نظاره میکنه .
تصاویر کاملا گویاست :31:

M e i s a m
23-10-2012, 01:50
اون شمشیری که میگی مال ova هست که معلوم شد غلط بوده و مادارا زنده مونده ولی جراحات رو که خب دیگه جنگه برای هر 2 طرف بوجود میاد حتی تو همون ova هم نشون میده هاشیراما میوفته رو زانوش و عرق کرده و نفس نفس میزنه یعنی تا پای مرگ رفته و اون طرف مادارا چپه شده که اینطور هم نبوده :دی

تصویر انیمه هم من دقیق یادم نیست اگر هم اونطور بوده دلیلی نیست که اخه! اگر اشتباه نکرده باشم اونجایی رو میگی که مادارا کلی جنگیده و همه رو نفله کرده بعدش این قوم سنجو میان جلوش وایمیسن تر و تازه و اتوکشیده :دی خب میخوای چطور باشه دیگه؟!

کلا به چه چیزایی استناد میکنید! یکی میگه انیمه مرده های اوچیها رو نشون میداد این یعنی اوچیها ترکیده سنجو همه سالم یکی میگه مادارا عرق کرده یکی میگه اوچیها ضعیف بود که صلح کرد والا اخه خود سنجو بود گفت صلح و... :sq_19:

B3HZ@D
23-10-2012, 01:58
راستش تا اونجایی که یادم میاد اون نبرد مادارا همه رو فرستاد وسط و بعد از اون رسیدن به سنجوها . عرق ترس و به نوعی عرق سرد خیلی فرق میکنه با عرق خستگی :31:
مادارا هم اگه با بیجو میرفتن سراغش و یکی در حد هاشیراما مقابلش باشه مطمئن باش دیگه زانویی نداره که بخواد روی اون بیفته .

ما که بحثی راه ننداختیم . شما اومدی مادارا رو بیخودی بالا بکشی که کاملا بی نتیجه است :31: هر چی هم دلیل میاریم به چشمت نمیاد ولی همه جوره دلایلت رو توجیه میکنی :20:
به هر حال به قول خودت در ادامه بهتر و بیشتر با اتفاقات اصلیا ون جنگ آشنا میشیم . بحثمون هم میمونه تا اون موقع و روش شدن حقایق .

M e i s a m
24-10-2012, 02:01
دلیل اینه که ما میگیم تو ova بهتر گفته شده از رابطه مادارا هاشی شما میگی قابل استناد نیست بعد خودت میای میگی اونجا مادارا فلان بهمان بعد میای میگی عرق کرده عرقشم سرده و ترسیده بعد همه رو فرستاده خودش وایساده عقب اخه واقعا چه افکاری داری با خودت بهزاد جان؟ :دی من اصلا متوجه نمیشم! خیلی سعی در تخریب الکی و فرار از حقیقت دارید! مادارا کسی توان ایستادن جلوش رو نداشته و نداره چه برسه به اینکه بخواد جرات کنه جلوش وایسه و فقط یک نفر توانش میرسیده اون هم هاشیراما بوده با کیشی نوجتسو هاش دیگه اخه سر بچه که شیره نمیمالی که میخوای حقیقت پوشانی کنی و دست پیش رو هم میگیری که پس نیفتی!

جایی از حرفای من توجیه بوده شما...
عجب!

گفتم که اگر کسی نخواد قبول کنه نمیکنه که حرفی نیست ولی صحبت ما سر طرز برخورد شما با قضیه هست :دی

B3HZ@D
24-10-2012, 02:09
نه این که مادارا عرق کرده توی انیمه بود :31:
اتفاقا هاشیراما خیلی راحت جلوی مادارا می ایستاده ولی دیگه حساب کیوبی رو نکرده بود که قراره همراهش بیاد . با همه این حرف ها در پایان جنگ کیوبی به دست هاشیراما افتاد که همین مسئله گواهه خیلی چیزاست :31:
من نمیخوام کسی رو تخریب کنم ولی شما بیخودی و بیش از حد مادارا رو گنده میکنی .
خود مادارا میاد میگه تنها کسی که میتونه جلوی من بایسته هاشیراماست . کابوتو هم که اون رو ریکودوی دوم میدونه . توبی هم که گفتنی ها رو گفته . فقط شمایی که اینا رو به حساب کیشی نوجتسو میذاری.
ولی قدرت های مادارا به حق میدونی !!!!!!!!!!!!!

M e i s a m
24-10-2012, 05:55
یادم باشه بهش بگم دیگه بعد از کلی جنگ عرق نکن :دی

گفتم که قدرت های مادارا بلادلاین هست که کل اوچیها داره ولی این فرد یوزر خیلی قویتری شده
و مادارا رو بزرگ نکردم بزرگ هست در حدی که کاگه ها که هیچی کل دنیای نینجایی در برابرش هیچی نیستن! کسی هم منکر قدرت هاشیراما نشد ولی مسئله اینه که این فرد یونیک هست که حالا اصلا گذشتیم از اینجاش ریکودو هم که نیست ولی سطح قدرت هاش اونقدر بالا بوده که برای یک مشت نینجای کونای به دست افسانه حساب میشده! که البته دروغه اگر بگیم مادارا اینطور نبوده ولی بهرحال استوری یک تیریپ افسانه هم میخواد که شده هاشی

میرسیم به هاشیراما که اتفاقا شما داری کوچیکش میکنی :دی از طرفی یه طور میگی مادارا انگار یه ذره بچه هست که همه رو میزنه و کسی بهش چیزی نمیگه! اگر هاشیراما در حد اسطوره هست مادارا هم هست و اگر مادارا با خودش کیوبی رو برد به جنگ نشان جنگاوری و تفکرش بوده و برای اینکه راحت تر به هدفش برسه که رسیده! این ها بار ها با هم جنگیده بودن و هیچ کدوم نتوسنته اون یکی رو چپه کنه ولی هیچ فن مادارایی نمیاد مثل شما استدلالات عجیب غریب از خودش بسازه! والا من تا دیدم و گفتم حقیقت بوده و تعصب تو کارم نبوده که اگر بود نمیتونستم طرز فکر نادرست بقیه رو تشخیص بدم ولی... چی بگم دیگه؟ :دی

گفتم که اقا اصلا بیخیال شدم من بگذریم این بحث پایان نداره فقط هی باید بیایم مطالب تکراری رو بگیم!

السلام و علیکم و رحمت الله!

اگر مطلب پایانی ای داری در این مورد که از خودت باشه بگو تا بحث رو جمع کنیم

B3HZ@D
24-10-2012, 06:16
نه دیگه . بلادلاین یا همون خصیصه خونی یک ویژگی خاص به حساب میاد که بعضی مواقع بصورت مشترک در یک قوم بوجود میاد و بعضی مواقع بصورت انفرادی .
مثلا اوچیهایی هم بلاد لاینشون شارینگانه - قوم نارا میتونه از سایه های خودشون استفاده کنن - آبورامه میتونه از حشرات استفاده کنه و ....
از نوع انفرادی هم میشه سوچیکاگه موو نام برد که سه عنصر رو میتونست استفاده کنه و به جینتون رسیده بود - کاکوزو که 5 قلب داشت - دیدارا که با دست ها خودش بمب های دستی درست میکرد.
هاشیراما هم شامل همین افراد میشه و این مورد به عنوان خصیصه خونی اون محسوب میشده . چیزی که برای شما قابل قبول نیست!!!

به هر حال این صحبت هات من رو قانع نکرد . اپیزودهای آینده همه چیز رو مشخص میکنه .
امیدوارم مانگای این هفته جزئیات بیشتری رو نمایش بده و مشخص کنه . قسمت های قبلی که چیز خاصی نداشت.

MR.CART
24-10-2012, 06:29
ناروتو دقیقا چند قسمتیه؟
چند فصلس یا فقط یه فصله؟

B3HZ@D
24-10-2012, 09:00
ناروتو با دو عنوان منتشر شده

1 - Naruto
2 - Naruto Shippuden

سری اول 220 قسمته و سری دوم که همچنان در حال پخشه تا قسمت 284 پخش شده .

M e i s a m
24-10-2012, 10:16
خب اونها هم خصیصه هست ولی موکتون کجا اون هم برای رئیس سنجو و کاکوزو و امثالهم کجا. نیمخوام حرف خودمو نقض کنم ولی خودمم میدونم اعتراض در مورد این قضیه بی اساس و بی فایدس و نگفتم مورد قبول نیست گفتم که یعنی عناصر سازنده داستان هم به نقش هاشیراما کمک هایی کردن و درکل سر صحبتم با این مقوله ی "کیشی نو جتسو" نبوده

امیدوارم کیشی خوب توصیف کنه اون قسمت ها رو و تمام حقایق رو مشخص کنه از جمله مسائلی که باعث کودتا شدن و جنگ های مادارا هاشیراما و جنگ نهایی که یه موقع کم گویی باعث کج فهمی نشه :دی

yanin
24-10-2012, 11:29
به به مانگای جدید هم اومد و بالخره این فلش بک های توبی هم تموم شد و وارد جنگ اصلی شدیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
24-10-2012, 12:43
این موکتون چه ها که نمیکنه! موکتون دراگون که باهاش کیوبی رو گرفت...! ولی فعلا که کیوبی نو جتسوی ناقص داره پیروز میشه!!
از فلش بک های توبی و دیدن صحنه ی جنگ کیوبی و میناتو از طرف اوبیتو هم لذت بردیم! امیدوارم جنگ اوبیتو با کاکاشی قشنگ باشه و با کیشی نوجتسو به پایان نرسه بخصوص که چشم اوبیتو دست کاکاشی هست و نصف قدرت های خاص اوبیتو تو اون چشم هست! قبلا هم گفتم الانم میگم اگر اون چشم دست خود اوبیتو بود واقعا کسی حریفش نمیشد حتی میناتو!

yanin
24-10-2012, 16:01
این موکتون چه ها که نمیکنه! موکتون دراگون که باهاش کیوبی رو گرفت...! ولی فعلا که کیوبی نو جتسوی ناقص داره پیروز میشه!!
از فلش بک های توبی و دیدن صحنه ی جنگ کیوبی و میناتو از طرف اوبیتو هم لذت بردیم! امیدوارم جنگ اوبیتو با کاکاشی قشنگ باشه و با کیشی نوجتسو به پایان نرسه بخصوص که چشم اوبیتو دست کاکاشی هست و نصف قدرت های خاص اوبیتو تو اون چشم هست! قبلا هم گفتم الانم میگم اگر اون چشم دست خود اوبیتو بود واقعا کسی حریفش نمیشد حتی میناتو!

کسی رو این شک نداره اون موقع خود کیشی هم نمیتونست داستانو جمع کنه
راستی عجب چیزی این موکتون ولی خوب به استفاده کنندش بستگی داره وگرنه چرا این چیزا رو از یاماتو نمیدیدیم
پسر یه لحظه تصور کن حالا مادارا میومد از جینتون استفاده میکرد چه ها میخواست بکنه
عجب جنگی بشه جنگ مادارا و توبی و کاکاشی و ناراتو

B3HZ@D
24-10-2012, 17:39
حالا کاکاشی بیچاره دیگه جونی نداره که بخواد مبارزه کنه . اون هم مقابل اوبیتو !!!
ولی اگه کاکاشی بتونه اوبیتو رو شکست بده آخر مسخره بازیه . این دو اصلا با همدیگه قابل قیاس نیستن .
چشممون به اژدهای هاشیراما هم روشن شد و تا حدودی فمیدیم که چطوری کیوبی رو مهار کرده بود . لامصب این هاشیراما عجب چیز خوفی بوده :20:

هفته دیگه مانگا نداریم

Arrowtic
24-10-2012, 17:43
تنها کسی که شاید جلو اوبیتو شانس داشته باشه ناروتو هستش اگرچه شانس اونم کمه!(اگه ساسکه بیاد باهاش که نمیاد شاید 2 تایی بتونن : دی)
کاکاشی که عمرا بتونه!مگر یهو قدرتی چیزی کسب کنه!مادارا هم که کسی نیست که بتونه بزنش!مگر به 2 طریق نابود بشه:
الف)هاشیراما!(که البته تا جایی که میدونیم امکان نداره بتونن هاشیراما رو به این دنیا برگردونن!)
ب)یه اتفاقی بیفته و در نتیجه بره : دی

M e i s a m
24-10-2012, 18:29
برای چی مانگا نداریم دوباره؟!!!

خود هاشیراما هم تنهایی شانسی جلوی مادارای الان نداره ولی مهم جنگ توبی کاکاشی هست که اصلا جنگ نیست و کلا یک طرفه هست! اگر کاکاشی سرحال بود و توبی ریننگان هم نداشت باز هم در ثانیه به نفع اوبیتو تموم میشد! نمیدونم چطور ممکنه کاکاشی بتونه ثانیه ای جلوی اوبیتو وایسه تا الانم کاکاشی همه زورش رو زده دیگه مانگکیوش رو هم که رو کرد فقط اوبیتو هست که هیچ حرکتی نزده

B3HZ@D
24-10-2012, 18:51
هفته آینده استراحت میکنن و قرار نیست مانگایی منتشر بشه.

اتفاقا هاشیراما تنها کسیه که میتونه جلوی مادارا وایسه . خود مادارا هم رسما این رو اعلام کرد . مگه هاشیراما فقط با موکتون میجنگه ؟! اون طومار تکنیک های ممنوعه فراموش نشه !
بزنه کاکاشی بمیره و اوبیتو چشم خودش رو برداره , عجب چیزی میشه :sq_5:

yanin
24-10-2012, 19:08
حالا کاکاشی بیچاره دیگه جونی نداره که بخواد مبارزه کنه . اون هم مقابل اوبیتو !!!
ولی اگه کاکاشی بتونه اوبیتو رو شکست بده آخر مسخره بازیه . این دو اصلا با همدیگه قابل قیاس نیستن .
چشممون به اژدهای هاشیراما هم روشن شد و تا حدودی فمیدیم که چطوری کیوبی رو مهار کرده بود . لامصب این هاشیراما عجب چیز خوفی بوده :20:

هفته دیگه مانگا نداریم

ببین هاشیراما چی بوده مادارا خودش اینهمه تکنیک بلده و رینگان داره ولی میاد از تکنیک هاشیراما استفاده میکنه
خدایی هرکی جز هاشیراما جلوی مادارا بود شکست میخورد تو روحت هاشیراما این تکنیک هارو از کجا اورده بودی

B3HZ@D
24-10-2012, 19:27
من هم همینو میگم . مادارایی که هی شارینگان شارینگان میگه و دنبال اعاده حیثیت اوچیهاست , چپ و راست از تکنیک های یک سنجو استفاده میکنه.
بواسطه همین ژن سنجو است که ادو تنسه ی اون توی این جنگ دوام آورده . باز هم باید از سنجوی دیگری ممنون باشه که تکنیک ادو تنسه رو اجرا کرد تا مادارا الان و در این جنگ حضور داشته باشه.
چون که من فکر نکنم اوبیتو قصد داشته که مادارا رو بوسیله رین تنسه زنده کنه.

kortol
25-10-2012, 02:21
اول اینکه خدا رو شکر این خاطرات اوبیتو تموم شد .. تا به امروز خاطرات به این مزخرفی نخونده بودم .. خداییش کیشیموتو تا جایی که می تونست سر هم بندی کرد و کار اوبیتو رو برای انتقام منطقی و عاطفی جلوه داد .. امید وارم کاکاشی در قسمت های بعدی بگه چرا رین رو کشته .. !!
مبارزه مادارا با ناروتو و کیلر بی هم که دیگه خیلی ستمه .. 5 تا کاگه شانسی نداشتن با اون همه زور و ادعا و هزار تا تکنیک دیگه ... ناروتو هم که فقط یه راسنگان و چاکرای کیوبی رو داره .. شاید این اخر سری این اوروچی بیاد کمکشون !!! هر چی نباشه یه کمی بلده مبارزه کنه !!
مبارزه کاکاشی و اوبیتو هم چیز خوفی نمی تونه باشه .. اوبیتو با رینگان و شارینگانش خیلی قوی هستش .. همین جوریش کاکاشی چاکرایی براش نمونده ..!! یه سوال این مانگیکو کاکاشی فعال شده مانگیکو اوبیتو هم فعال شده .. یعنی مانگیکوی اون تا یکی هستش ؟؟؟
گای سنسی اون وسط چی می خواد من نمی دونم !! زدن ترکوندش به هم ..!!! پس این نیروی نجات که شامل همه نینجاها هستند .. کجان نرسیدن ؟؟

B3HZ@D
25-10-2012, 03:01
دقیقا ... من هم هنوز درک نکردم که چرا توبی باید اوبیتو میشده !!!!!!! به هر حال به قول میثم خان کیشی نوجتسو بوده .
فکر کنم توی مبارزه مادارا و ناروتو این بار ناروتو با روح ریکودو دیدار کنه و اون هم چندتا تکنیک یاد بگیره و روی مادارا استفاده کنه ! شاید هم با یک راسنگان ناقابل خدمتش برسه.
اره مانگیکیو کاکاشی و اوبیتو همزمان با همدیگه فعال شد .
اون ارتش هم فکر کنم مثل فیلم ها که همیشه پلیس ها آخر کاری میرسن قراره وقتی که جنگ تموم شد به میدان نبرد برسن.

جالب اینجا بود که کاکاشی زده رین رو کشته بعد خیلی راحت رفته بالای قبرش ایستاده و تک و تعریف میکنه!!!

M e i s a m
25-10-2012, 05:56
من هم همینو میگم . مادارایی که هی شارینگان شارینگان میگه و دنبال اعاده حیثیت اوچیهاست , چپ و راست از تکنیک های یک سنجو استفاده میکنه.
بواسطه همین ژن سنجو است که ادو تنسه ی اون توی این جنگ دوام آورده . باز هم باید از سنجوی دیگری ممنون باشه که تکنیک ادو تنسه رو اجرا کرد تا مادارا الان و در این جنگ حضور داشته باشه.
چون که من فکر نکنم اوبیتو قصد داشته که مادارا رو بوسیله رین تنسه زنده کنه.

بیشتر تکنیک های مادارا تا اینجا از خودش بوده و فقط چند تایی موکتون زده که خب اون هم جزوی از اتکشه و ربطی به ادو بودن هم نداره اگر قبل از مرگ هم توانش رو داشت میزد چون موکتون فوق العاده قوی هست و نه تنها مادارا بلکه هر کی دستش رسیده به موکتون حالشو برده :دی هدف مادارا از اون جنگ و اسیب دیدن و... رسیدن به همین موکتون بوده نمیدونم چرا استفاده ازش رو ضعف میدونید! فراموش هم نشه که مادارا احترام و تنفر خاصی برای هاشیراما قائل هست که این خودش باعث میشه وقتی میخواد اول حمله رو به ناروتو بزنه میاد همون تکنیک موکتون دراگون هاشی رو میزنه!

در مورد اینکه چرا میگه الانم هاشیراما حریف منه بحث زیاده تکنیک های ممنوعه کفاف نمیده مطمئنا چیز خیلی بزرگتری هست مثلا در حد سوسانو چون مادارا تکنیک هایی داره که کسی نمیتونه جلوش هیچ کاری بکنه و در مقابل این ها موکتون جواب گو نیست مگر اینکه هی تعمیم بدن و موکتون فلان موکتون بهمان درست کنن ازش که بعید میدونم (مثلا موکتون سوسانو دیگه...)

خود ادو تنسه هم که ماشالا این همه جنگ و بدبختی و تنفر و تخریب احساسی و همه و همه کار همین ادوتنسه هست که نیدایمه جان درست کرد و حالا این ها شد خوب چون مادارا رو هم زنده کردن باهاش شد بد! حالا خوبه مادارا خودش از ادو کشید بیرون و موافق با این ادوتنسه هم نبود!

-------------------------------------------------

اوبیتو هم که شده خودش یه مقوله ای! اوبیتو بودن توبی کیشی نوجتسو نیست این که یه چشمش بیفته دست کاکاشی که اون همه کمکش کنه زنده بمونه و تازه ادعا هم بکنه کیشی نوجتسوئه!
خوشحال میشیم اگر اوبیتو این کاکاشی و گای رو یک بار برای همیشه جمع کنه اون طرف هم خیالمون راحته کمتر نوجتسوئی از مادارا عبور میکنه :دی

احتمالا به زودی شاهد رسیدن ساسکه هم باشیم چون داستان داره به یه نقطه بسته میرسه

B3HZ@D
25-10-2012, 06:09
مادارا موکتون دراگون زد چون که هاشم با همین تونسته بود کیوبی رو از چنگ اون در بیاره و مادارا هم میخواد همین کار رو بکنه که فکر نکنم موفق بشه . جریان کیوبی قبلی و فعلی متفاوته.

البته اگر منظورت سوسانوی کامله که در اون جنگ مادارا این تکنیک رو نمیتونسته بزنه .تکنیک های ممنوعه بالاخره تاثیرش خودش رو داشته . این تکنیک ها هم دو سه تا نبودن و کلا دو سه تا طومار بوده.
به هر حال قدرت هاشم خیلی بیشتر از این حرفاست که مادارا با شرایط فعلی هنوز هم اون رو رقیب اصلی خودش میدونه . پس جوتسوهای دیگه ای هم بوده که از اینا قوی تر بوده.

ساسکه هم که تا حالا هیچی نشون نداده . فقط اومد الکی سر و صدا کرد و باز هم ایتاچی بود که روی نبوغش همه چیز رو ردیف کرد.
من با اروچیمارو بیشتر حال میکنم .
راستی یادمون نره که ناروتو قراره ریکودو بشه :sq_24:

yanin
25-10-2012, 10:06
مادارا موکتون دراگون زد چون که هاشم با همین تونسته بود کیوبی رو از چنگ اون در بیاره و مادارا هم میخواد همین کار رو بکنه که فکر نکنم موفق بشه . جریان کیوبی قبلی و فعلی متفاوته.

البته اگر منظورت سوسانوی کامله که در اون جنگ مادارا این تکنیک رو نمیتونسته بزنه .تکنیک های ممنوعه بالاخره تاثیرش خودش رو داشته . این تکنیک ها هم دو سه تا نبودن و کلا دو سه تا طومار بوده.
به هر حال قدرت هاشم خیلی بیشتر از این حرفاست که مادارا با شرایط فعلی هنوز هم اون رو رقیب اصلی خودش میدونه . پس جوتسوهای دیگه ای هم بوده که از اینا قوی تر بوده.

ساسکه هم که تا حالا هیچی نشون نداده . فقط اومد الکی سر و صدا کرد و باز هم ایتاچی بود که روی نبوغش همه چیز رو ردیف کرد.
من با اروچیمارو بیشتر حال میکنم .
راستی یادمون نره که ناروتو قراره ریکودو بشه :sq_24:

شایدم این اورچیمارو هم مثل ایتاچی یه ماموریت فوق سری داشت و الان که میبینه موقعشه به جنگ اضافه میشه البته به طرف ناراتو و اون تیم تاکا رو هم با خودش میاره
البته اینم باید در نظر بگیریم اورچیمارو قویترین سنین بوده و تقریبا تا الان کلی جتسو ممنوعه یاد گرفته اصلا برا همین از دهکده فرار کرده
من میگم اگه اون ارتش یا همون پلیسا برسن البته + اورچیمارو شاید ناراتو یه شانس مقابل مادارا داشته باشه و گرنه راسنگان رو که بریز دور میخواد با اون دراگون هاشی رو بزنه یا سوسانوی مادارا
شایدم ناراتو زمانی که فهمیده بود که با عنصر بادش حریف ساسکه نمیشه در خفا عنصر دیگه ای رو تقویت کرده و با راسنگانش ترکیب کنه باز این میشه یه چیزی
ولی من نمیدونم واقعا گای اون وسط چی میخواد با تایجتسو بگه دروازهاشم که تموم شده ولی کاکاشی نه فک کنم چون چشم کاکاشی دور برد باشه بهتر از توبی عمل کنه

M e i s a m
25-10-2012, 10:16
نه ناروتو ریکودو میشه نه راسنگان کارایی داره چون بشدت مسخره میشه این وسط نقش استاد بزرگ و اسطوره ی همیشه ماندنی اروچیمارو لازمه بعلاوه قدرت های ساسکه که بتونه جلوی جماعت اوچیهایی وایسه
مادارا برای جمع کردن کیوبی کافیه سوسانوش رو بکشه! ولی نمیدونم چرا اینقدر دست دست میکنه سر اون کاگه ها هم اعصابمون رو خورد کرد همه هم هی میومدن میگفتن هفته دیگه مادارا سیل میشه سیل میکننش کاگه ها فلان بهمان تا تهش زد نفلشون کرد الانم سر کیوبی این حرکاتو میزنه که باز حرف و حدیث ها به راه بیفته! خب بزن نفلشون کن دیگه :دی

yanin
25-10-2012, 10:26
شایدم این اورچیمارو هم مثل ایتاچی یه ماموریت فوق سری داشت و الان که میبینه موقعشه به جنگ اضافه میشه البته به طرف ناراتو و اون تیم تاکا رو هم با خودش میاره
البته اینم باید در نظر بگیریم اورچیمارو قویترین سنین بوده و تقریبا تا الان کلی جتسو ممنوعه یاد گرفته اصلا برا همین از دهکده فرار کرده
من میگم اگه اون ارتش یا همون پلیسا برسن البته + اورچیمارو شاید ناراتو یه شانس مقابل مادارا داشته باشه و گرنه راسنگان رو که بریز دور میخواد با اون دراگون هاشی رو بزنه یا سوسانوی مادارا
شایدم ناراتو زمانی که فهمیده بود که با عنصر بادش حریف ساسکه نمیشه در خفا عنصر دیگه ای رو تقویت کرده و با راسنگانش ترکیب کنه باز این میشه یه چیزی
ولی من نمیدونم واقعا گای اون وسط چی میخواد با تایجتسو بگه دروازهاشم که تموم شده ولی کاکاشی نه فک کنم چون چشم کاکاشی دور برد باشه بهتر از توبی عمل کنه

البته یه چیز یادم رفت کاگه ها هم که سوناده زندشون کردم اونا هم احتمال داره با اون ارتش برسن

Arrowtic
25-10-2012, 11:50
من با وجود اینکه طرفدار سرسخت ناروتو و کاگه ها(به خصوص گارا) هستم و از اوچیها بدم میاد ولی به نظرم کاگه ها با ارتششون جلوی مادارا هیچ کاری نمیتونن بکنن!

M e i s a m
25-10-2012, 12:11
سر خود سوناده کلی بحث هست!

اخه لامذهب اخه لامصب سوناده بدنس نصف شده یکی اینور اون یکی 10 متر اونور تر ولی همچنان حرف میزنه مهر میزنه تازه احضار هم میکنه میخواد کاگه هارم زنده کنه! د بسه دیگه کیشی جان خودت خسته نشدی؟ نمردن سوناده و تکنیک های ترمیم بی نهایت و روح شدن دوست پسرش و بقیه رو قبول کردیم ولی دیگه این اخری ته مسخره بازیه!!

عجب :sq_2:

B3HZ@D
25-10-2012, 15:04
نه ناروتو ریکودو میشه نه راسنگان کارایی داره چون بشدت مسخره میشه این وسط نقش استاد بزرگ و اسطوره ی همیشه ماندنی اروچیمارو لازمه بعلاوه قدرت های ساسکه که بتونه جلوی جماعت اوچیهایی وایسه

ناروتو مطمئنا ریکودو میشه و این رو میشه از ظاهرش هم متوجه شد . به قول خودت کیشی نوجتسو فراموش نشه و شاید با یک راسنگان مادارا رفت قاطی باقالی ها :sq_2:

Arrowtic
25-10-2012, 17:25
بحث رو عوض کنم : دی
به نظرتون ساسکه میره طرف ناروتو اینا آخر سر یا نه؟ : دی

B3HZ@D
25-10-2012, 17:39
به نظر من آخرش ساسکه با ناروتو همراه میشه و یک پایان خوش و خرم رو شاهد هستیم و یک فیلم هندی کامل . چیزی که کیشی توی این مدت نشون داده اینه که دوست نداره کارکترهای مثبت رو به این راحتی حذف کنه.
اون افرادی هم که حذف شدن از سر اجبار بوده . جنگ به این سنگینی اتفاق افتاده ولی همچنان همه کارکترها زنده هستن و فقط شاهد مرگ سیاهی لشگرها بودیم.
ساسکه و ناروتو هم مطئمنا دوباره با هم همراه میشن.

M e i s a m
25-10-2012, 18:50
اونطور که ایتاچی مخش رو شست عمرا دیگه ساسکه کسی رو لت و پار کنه (یه موقع دیدی بعد از جنگ رفتن براش میزوکاگه رو هم گرفتن :دی) مگر اینکه اوبیتو شارژش کنه تا فقط با ناروتو بجنگه که اون هم احتمالا برای قوی تر کردن و شکستن محدودیت های چشم های ساسکه هست و شاید رسیدن به ریننگان اونطوری که مادارا فعال کرد ولی خود اوبیتو نتونست

چیزی که من میگم اینه که داستان باید طبق روال همیشه ش بالانس باشه یعنی اگر ناروتو ریکودو بشه ساسکه هم باید حداقل ریننگان فعال کنه و بعید هم نیست هرچی باشه ریکودو دوجیتسو داشته و ناروتو نداره و در مقابل ساسکه دوجیتسو قوی داره ولی ژن سنجو نداره پس اگر قرار باشه بگیم ناروتو ریکودو میشه بدون داشتن دوجیتسو میشه گفت ساسکه هم میتونه ریننگان فعال کنه بدون ژن هاشیراما. از بین افرادی که تا حالا بهشون میگفتن ریکودو بیشترین شباهت رو مادارا داشته به ریکودوی اصلی و حتی ناروتو هم بتونه به ته قدرت یانگ المنت برسه باز هم خیلی فاصله داره تا مادارا که این فاصله رو ساسکه پر میکنه متاسفانه :41:

B3HZ@D
25-10-2012, 19:36
ساسکه نشون داده که خیلی راحت تحت تاثیر قرار میگیره و فقط باید آماده اش کنی . یعنی هر طرف باد بیاد ساسکه به همون جهت میره . شاید دوباره رفت سمت توبی یا شاید هم اروچیمارو .
چیزی که واضحه اینه که برای رینگان به قدرت بدنی فوق العاده ای نیازه و تا ژن سنجو نباشه از رینگان هم خبری نیست . حتی خود مادارا هم به این قضیه اشاره میکنه .
البته مادارا با تقلب و به لطف هاشیراما به این سطح رسیده ولی این که در سطح ریکودو باشه رو قبول ندارم :46:

M e i s a m
25-10-2012, 21:02
بازم همون طرز فکر! واقعا ادم میمونه چی بگه...
برای ریکودو شدن هر 2 قدرت سنجو و اوچیها لازمه مادارا هم فرایندش رو تکمیل کرد و شد این! تنفر تا چه حد؟ اخه تنفر از چی؟ مادارا هم شده هدف واسه هر کی میخواد تا تعصب و کم بینی خودش رو بکوبه روش :دی اینا همش روانشناسیه ولی گفتنش در لغت نمیگنجه!

تقلب و لطف هاشیراما و ریکودو فلان و... همون ناروتو خوبه!

دارم به نتیجه میرسم اب تو هاون نکوبم بذارم هر کی با خودش خوش باشه :دی نمیدونم اگر اینها رو به خود شماها میگفتن چی فکر میکردید با خودتون!!؟

Arrowtic
25-10-2012, 21:29
والله ما هم همین حسو نسبت به شما داریم : دی کاملا متقابله!: دی (در خصوص کیشی نو جتسو و تعریفتون ازش به خصوص)

B3HZ@D
25-10-2012, 21:43
اگر من دروغ میگم بگو دروغ میگی . مگه غیر از اینه که مادارا ژن هاشیراما رو دزدیده و به لطف اون به رینگان رسیده ؟! تعصب تا چقدر ؟!
طوری میگین که هر کی ندونه فکر میکنه مادارا با تلاش و کوشش به بدن سنجو رسیده !!! از راه دیگه ای پیش رفته و همه هم میدونن . حالا این تقلب برای شما چهره خوبی داره و اون رو کاری متفکرانه میدونی (دزدی در هر صورتی دزدیه )
البته من نمیگم روش مادارا برای رسیدن به ژن هاشیراما متفکرانه و هوشمندانه نبوده . ولی اصل قضیه رو تغییر نمیده.

والله ما هم همین حسو نسبت به شما داریم : دی کاملا متقابله!: دی (در خصوص کیشی نو جتسو و تعریفتون ازش به خصوص)

آی گفتی ... :31:

M e i s a m
25-10-2012, 22:26
مجبورم اخر شبی برم منبر :دی

بدبختانه مسئله تایپ کردنه وگرنه جمله به جمله میتونم قانعتون کنم و از حرفای خودتون استدلال کنم

اول اینکه دنیا دنیای نینجاییه و همه به دنبال قدرت هستن و عدم داشتن قدرت مساوی با مرگه پس رفتن به دنبال قدرت و جمع کردن اون نه دزدیه نه تقلب چه در مورد مادارا چه در مورد هر کسی
دوم مادارا خودش از برترین های تاریخی هست و گفته میشه هیچ کس جلوش نمیتونسته وایسه الا هاشیراما یعنی کسی نبوده باهاش گلاویز بشه و راهی دیار باقی نشه جز هاشیراما حالا تفاسیر شما و ما فرقی ندارن در معنی منتها طرز بیان مهمه که نشون میده تعصب هست یا نه. همچنین کسی که خودش کان قدرت هست نیازه نداره بخواد بره دنبال کسی برای قدرت جمع کردن اون برای خورده هاست منتها مادارا بودن یک چیزه پلن زنده شدن و ریننگان و ریکودو شدن و این ها یک چیزه که گرفتن ژن یک سنجوی قوی پیش مقدمه ای توش بیشتر نیست!
بعلاوه طرز تفسیر کردن هر مسئله بخصوص وقتی پای یک شخصیت منفور از نظر شما وسط باشه راحت تعصب رو نشون میده که چه جاهایی راحت میگذرید از بعضی مسائل چه جاهایی بزرگنمایی میکنید
نمیخوام کش بدم چون واقعا در قابل تایپی جا نمیشه و فقط یک نمونه میگم

همین چند پست پیش یه صحبتی کردیم درباره ادوتنسه شدن مادارا که فرمودید برای بار هزارم لطف شامل حال مادارا شده و باید خدا رو هم شکر کنه که نیدایمه ای بود که ادو رو بسازه و... حقیقتا برو یک بار چیزایی که گفتم و گفتی رو بخون! یکبار دیگه بخون بی طرفانه! شمایی که میگی دزدی اتفاق افتاده (رفته با یارو تا پای مرگ جنگیده که ژنش رو بگیره و گرفته) و دزدی دزدیه بگو قتل عام چیه؟ شکستن احترام دنیای مرده ها و جنگ روانی چیه؟
ادوتنسه مرگبار ترین و کثیف و زشت ترین تکنیکی هست که من تو ناروتو دیدم که خود مادارا هم ازش بدگویی کرد ولی چون نیدایمه درست کرده خوبه؟ چه اون موقع چه الان بی نهایت ادم رو به کشتن داده (بخصوص بخاطر فرد زنده ای که برای تکنیک لازمه) و هزاران pain درست کرده که چی؟
ولی همینجا چندین بار ازش دفاع کردین و واضح حقیقت پوشانی کردید و الان هم میخواید بگید پای دفاع از دهکده وسط بوده مهم نبوده حتی به قیمت ویران شده دهکده های دیگه باید حرفشون رو به کرسی مینشاندن!
حتی در داخل کونوها هم انقدر با این فکر ظلم کردن و شاگرد هاشون راهشون رو ادامه دادن که بعد از 100 سال اوچیها مجبور شد برای دفاع از حیثیت خودش کودتا کنه که اونطور توسط خودی کشته شدن ولی باز از طرز تفکر سران دهکده و قبلی هاشون بهتر بود اینطور مردن! با این همه خدمت های اوچیها که تا الانم ادامه داره با یک اسم "اوچیهای جنگ طلب" هر کی میرسه میگه من متنفرم از اوچیها! به اوچیها میگن متنفر ها و به سنجو عاشق ها ولی همه اونایی که ادعای سنجویی دارن از اوچیها متنفرن :دی حتی خود سنجوان مدعی هم درست نبودن که اگر بودن تو همون جنگ بزرگ نمیرفتن مزدور بشن!

تمام چیزایی که شما میگید رو من حفظم چون اول این راه های شما رو رفتم بعد حقیقت درست تر رو فهمیدم! الانم که اینجاییم قرار نیست با حرف همدیگه رو قانع کنیم یا باعث شیم طرف کم بیاره بلکه میخوایم به حقیقت برسیم و نرسیم به اینکه زمان مشخص میکنه و... یا بهتر بگم وقتی واج ارایی و سخن وری و پیچاندن و استفاده از کلمات بشه وسیله برای هدف دیگه از این بهتر هم تهی نداره بحث ها :دی

والله ما هم همین حسو نسبت به شما داریم
کاملا طبیعیه :دی

در خصوص کیشی نو جتسو و تعریفتون ازش به خصوص

سر خود سوناده کلی بحث هست!

اخه لامذهب اخه لامصب سوناده بدنس نصف شده یکی اینور اون یکی 10 متر اونور تر ولی همچنان حرف میزنه مهر میزنه تازه احضار هم میکنه میخواد کاگه هارم زنده کنه! د بسه دیگه کیشی جان خودت خسته نشدی؟ نمردن سوناده و تکنیک های ترمیم بی نهایت و روح شدن دوست پسرش و بقیه رو قبول کردیم ولی دیگه این اخری ته مسخره بازیه!!

عجب :sq_2:

B3HZ@D
25-10-2012, 22:45
دوم مادارا خودش از برترین های تاریخی هست و گفته میشه هیچ کس جلوش نمیتونسته وایسه الا هاشیراما یعنی کسی نبوده باهاش گلاویز بشه و راهی دیار باقی نشه جز هاشیراما حالا تفاسیر شما و ما فرقی ندارن در معنی منتها طرز بیان مهمه که نشون میده تعصب هست یا نه. همچنین کسی که خودش کان قدرت هست نیازه نداره بخواد بره دنبال کسی برای قدرت جمع کردن اون برای خورده هاست منتها مادارا بودن یک چیزه پلن زنده شدن و ریننگان و ریکودو شدن و این ها یک چیزه که گرفتن ژن یک سنجوی قوی پیش مقدمه ای توش بیشتر نیست!

میثم جان خودت داری میگی مادارا کانون قدرته ولی وقتی ما اسم هاشی رو میاوردیم سریع به کیشی نوجتسو ریطش میدادی !!! یعنی فردی مثل من دقیقا به سراغ نقطه مقابل مادارا میرفتم ولی شما اون رو به نوعی تقلب نویسنده میدونستی . ولی مادارا حقیقت داستان بود!
نقطه مقابل تفکر مادارا هم هاشیراما بوده . بیجوها رو به بقیه دهکده ها میبخشه و یک نظام متحد (کشور) رو بوجود میاره و صلح رو پایه ریزی میکنه.

همین چند پست پیش یه صحبتی کردیم درباره ادوتنسه شدن مادارا که فرمودید برای بار هزارم لطف شامل حال مادارا شده و باید خدا رو هم شکر کنه که نیدایمه ای بود که ادو رو بسازه و... حقیقتا برو یک بار چیزایی که گفتم و گفتی رو بخون! یکبار دیگه بخون بی طرفانه! شمایی که میگی دزدی اتفاق افتاده (رفته با یارو تا پای مرگ جنگیده که ژنش رو بگیره و گرفته) و دزدی دزدیه بگو قتل عام چیه؟ شکستن احترام دنیای مرده ها و جنگ روانی چیه؟

میثم جان خودت قبل تر جواب خودت رو دادی :31:

اول اینکه دنیا دنیای نینجاییه و همه به دنبال قدرت هستن و عدم داشتن قدرت مساوی با مرگه پس رفتن به دنبال قدرت و جمع کردن اون نه دزدیه نه تقلب چه در مورد مادارا چه در مورد هر کسی

ادوتنسه مرگبار ترین و کثیف و زشت ترین تکنیکی هست که من تو ناروتو دیدم که خود مادارا هم ازش بدگویی کرد ولی چون نیدایمه درست کرده خوبه؟ چه اون موقع چه الان بی نهایت ادم رو به کشتن داده (بخصوص بخاطر فرد زنده ای که برای تکنیک لازمه) و هزاران pain درست کرده که چی؟

من از این تکنیک طرفداری نکردم . فقط گفتم به لطف همین تکنیکه که مادارا الان در صحنه جنگ حضور داره و به نوعی بازگشته . اگر مادارا با رین تنسه زنده شده بود مطمئن باش الان دوباره کشته شده بود .
عدم محدودیت های تکنیک ادو تنسه باعث شده که مادارا تا اینجای جنگ دوام بیاره و به اوبیتو ملحق بشه و از پس کاگه ها بر بیاد.

حتی در داخل کونوها هم انقدر با این فکر ظلم کردن و شاگرد هاشون راهشون رو ادامه دادن که بعد از 100 سال اوچیها مجبور شد برای دفاع از حیثیت خودش کودتا کنه که اونطور توسط خودی کشته شدن ولی باز از طرز تفکر سران دهکده و قبلی هاشون بهتر بود اینطور مردن! با این همه خدمت های اوچیها که تا الانم ادامه داره با یک اسم "اوچیهای جنگ طلب" هر کی میرسه میگه من متنفرم از اوچیها! به اوچیها میگن متنفر ها و به سنجو عاشق ها ولی همه اونایی که ادعای سنجویی دارن از اوچیها متنفرن حتی خود سنجوان مدعی هم درست نبودن که اگر بودن تو همون جنگ بزرگ نمیرفتن مزدور بشن!

از طرف هاشیراما و توبیراما که ظلمی به این خاندان نشد . هاشیراما با توجه به آرای بقیه انتخاب شد . توبیراما هم که اوچیها رو پلیس کونوها کرد . ساروتوبی هم در اصل ربطی به این قضیه نداشت و الدرها و دانزو به همراه ایتاچی کار خاندان اوچیها رو ساختن.
سوال مهم اینه که زمان حمله اوبیتو و کیوبی به کونوها , قوم و خاندان اوچیها کجا بودن ؟! اگه این به نظر شما مشکوک نیست به ما هم بگین تا بدونیم.

M e i s a m
26-10-2012, 08:14
یه منبر هم بریم اول صبحی :sq_20:

میثم جان خودت داری میگی مادارا کانون قدرته ولی وقتی ما اسم هاشی رو میاوردیم سریع به کیشی نوجتسو ریطش میدادی !!! یعنی فردی مثل من دقیقا به سراغ نقطه مقابل مادارا میرفتم ولی شما اون رو به نوعی تقلب نویسنده میدونستی . ولی مادارا حقیقت داستان بود!
نقطه مقابل تفکر مادارا هم هاشیراما بوده . بیجوها رو به بقیه دهکده ها میبخشه و یک نظام متحد (کشور) رو بوجود میاره و صلح رو پایه ریزی میکنه.

من واژه ی یونیک رو درست میدونم برای هاشیراما و کیشی نوجتسو رو برای سوناده و کاکاشی و... :دی
یونیک بودن هم خودش قسمت هایی داره که گفتم یک فرد در راس یک قوم قوی بیاد یونیک بشه حالت خاصی هست و با امثال کاکوزو دیدارا فرق میکنه

میثم جان خودت قبل تر جواب خودت رو دادی :31:

بله شفاف سازی کردم برای شما که از دزدی و تقلب گفتی ولی ولی جواب به چیه خودم دادم نمیدونم!

من از این تکنیک طرفداری نکردم . فقط گفتم به لطف همین تکنیکه که مادارا الان در صحنه جنگ حضور داره و به نوعی بازگشته . اگر مادارا با رین تنسه زنده شده بود مطمئن باش الان دوباره کشته شده بود .
عدم محدودیت های تکنیک ادو تنسه باعث شده که مادارا تا اینجای جنگ دوام بیاره و به اوبیتو ملحق بشه و از پس کاگه ها بر بیاد.

خب این لطف نیست وقتی مادارا خودش نقشه برگشتن داشته و سالها براش زحمت کشیده و زنده شدنش با ادوتنسه هم به خواست خودش نبوده و رضایت هم نداشته! این قسمت استوری رو شما بهش میگی لطف! جالبه!

متوجه منظور شما نمیشم تا الان ناروتو و 5 تاکاگه و دیویژن نینجا ها جلوی مادارا رفتن و دووم نیاوردن زمان زنده بودنش هم با بدترین های زمان خودش جنگیده که مطمئنا از زمان حال نینجا های قوی تری بودن (مقایسه ی کاگه های الان و قبل) ولی هیچیش نشده! الان که دیگه موکتون رو هم بدست اورده ریننگان هم فعال کرده!
جاهایی هم که مادارا ظاهرا ضربه ای خورده دلیلش این بوده که خودش با اطلاع قبلی وایساده و نگاه کرده مثل موقعی که شهاب سنگ کوبید رو دیویژن :دی که اگر ادو نبود حتما رعایت میکرد! برداشت شما نادرسته و بازی با کلماته! بعلاوه جلوی همون کاگه ها شما چند بار گفتی هفته دیگه سیلش میکنن سیل میشه و فرق نمیکنه حریف چی باشه شرایط چی باشه شما همیشه حرف هات رو با تصوراتی که داری میزنی!

از طرف هاشیراما و توبیراما که ظلمی به این خاندان نشد . هاشیراما با توجه به آرای بقیه انتخاب شد . توبیراما هم که اوچیها رو پلیس کونوها کرد . ساروتوبی هم در اصل ربطی به این قضیه نداشت و الدرها و دانزو به همراه ایتاچی کار خاندان اوچیها رو ساختن.
سوال مهم اینه که زمان حمله اوبیتو و کیوبی به کونوها , قوم و خاندان اوچیها کجا بودن ؟! اگه این به نظر شما مشکوک نیست به ما هم بگین تا بدونیم.

بله آرای بقیه ولی ایا این رای ها کارهای غلط اش رو پاک میکنه؟ همه رای دادن بهش و لقب هم گرفت که صلح جو هست ولی چه قبل از کونوها (تو جنگ و مزدور بودن) چه بعد از کونوها سر مسائل کلیدی دهکده ظلم خودشون رو نشان دادن. شما علم تقسیم بیجو گرفتی که این کار رو کرد خب درسته کار خوبی کرد و در اون زمان دیگه از اون بهتر نمیشد عمل کرد ولی بقیه قسمت ها هم هست!

کاگه بودن مسئله ای نیست خیلی از تصمیمات دهکده رو قوم سنجو میگرفت بی توجه به اوچیها. زمانی که نیدایمه هوکاگه شد خیلی فاصله نداشته با هاشیراما (چون تو جنگ میمردن) ولی همون موقع طبق روایت فلش بک نیدایمه برای دست کردن اوضاع و خرابی ای که بوجود امده بوده این کار رو کرده یعنی نارضایتی اوچیها از هاشیراما و سنجو کارهاشون از همون زمان زنده بودن هاشی شروع شده بوده! باز نیدایمه هم اگرچه مثل بقیه بوده ولی برای کنترل اوضاع اومده و یه پلیس کونوها راه انداخته که سودی واسه اوچیها نداشته ولی حتما با توجه به شرایط همین از دستش میومده و کار درستی بوده!

الان شما دقیقا داری حقیقت پوشانی میکنی! یا میگی تقسیم بیجو کرد یا میگی پلیس کونوها درست کرد (که عملا ارزش مقامی و رسمی نداره و الکیه) ولی وقتی میگیم بعد از 100 سال ظلم و حق خوری اوچیها اومد و خواست کودتا کنه حقش رو بگیره میشه بد! چه سر کیوبی همکاری کردن چه نکردن هدفشون کودتا بوده و به نظر من حتی باید همون موقع شورش میکردن و شهر رو میگرفتن! این ها به خودیه خود بهانه هست ولی برای مواقعی هست که شرایط عادی باشه نه اون اوضاع کودتا و اماده جنگ بودن و...

سر قتل عام واقعا کم لطفی میکنی که میگی دانزو و بخصوص ایتاچی کارشون رو ساختن! یعنی کلا حرمت ایتاچی و زجری که کشید و یک قوم ادم رو بردی زیر سوال! دانزو و الدر ها که شاگرد های همون سنجوان بودن ایتاچی رو مجبور کردن این کار رو بکنه در حالی که ساندایمه (اگرچه راضی نبود با حمله ولی بازم با سکوتش خراب کاری کرد) میگفت اگر انبو و انبو بلک و اقوام قوی و جونین ها جمع بشن و بی خبر هم حمله بکنن به اوچیها باز سخته بتونن به موفقیت برسن!! ایتاچی هم که بی دلیل قتل عام نکرد و واقعا پایان ابرومندانه ای برای اوچیها درست کرد که نگن بهشون ظلم شد وساکت موندن!

با اخلاقی که شما داری فکر کنم اگر خودتم کنسول بودی همون کارها رو میکردی و سر اوچیها هم میگفتی بچه و بزرگ همه رو خفت گیر و قتل عام کنید :دی شوخی میکنم ها جدی نگیری!!

Arrowtic
26-10-2012, 10:01
میثم جان طبق داستان,راهی به غیر از جنگ نداشتن وگرنه نابود میشدن.هیچ جایی هم گفته نشده که هاشیراما بدون توجه به دشمنش میجنگیده.از هر دو طرف یکیشون اوچیها رو میورده یکی سنجو.شما از کجا میدونی که سنجو طرف بد ها بوده و یا به دشمن توجه نمیکرده؟ممکنه برای پول میجنگیدن(چون مجبور بودن) ولی به هر حال به این معنی نیست که برای پول همه رو میکشتن نه!توی جنگای اینطوری دو طرف بودن معمولا!خوب و بد و شما نمیتونی بگی که هاشیراما میرفته طرف بدها و توجهی به دشمن نداشته!هیچ جایی چنین چیزی ذکر نشده!

M e i s a m
26-10-2012, 15:23
لفظ مستقیم فلش بک میگه کشور ها برای جنگ میومدن قبیله استخدام میکردن و از بین همه 2 تاشون وحشتناک ترین بودن (یعنی از همه قاتل تر بودن) و اونها اوچیها و سنجو بودن که هر طرف سنجو میگرفته اون یکی اوچیها میاورده و برعکس! مزدور بودن با مجبور بودن فرق میکنه! جنگ کشوری بوده نه قبیله ای که بگیم باید قتل عام میکردن

هاشیراما اگر تو کونوها از اول درست رفتار میکرد و اوچیها رو منحط نمیکرد و جاهای مختلف بهشون میداد خیلی مسائل پیش نمیومد! نمونه اینکه حتما باید یک نفر از اوچیها تو کنسول ها می بود (بعلاوه ی یک نفر از سنجو که خب بوده) و تو انبو نباید قدرت دست یک فرد میبود که هوکاگه باشه و به هر طرف بخواد حمله بده! ضعف قوانین کونوها هم :دی به نوبه ی خودش کمک کرد کاگه ها هم که درست رفتار نکردن نتیجه این شد که یکی مثل دانزو هم اومد برای خودش انبو جداگانه راه انداخت! خود دانزو هم یه خطر بزرگ بود برای امنیت کونوها ولی باز کنسول ها گند زدن و بهش اجازه میدادن هر کاری بکنه!

B3HZ@D
26-10-2012, 22:07
من واژه ی یونیک رو درست میدونم برای هاشیراما و کیشی نوجتسو رو برای سوناده و کاکاشی و...
یونیک بودن هم خودش قسمت هایی داره که گفتم یک فرد در راس یک قوم قوی بیاد یونیک بشه حالت خاصی هست و با امثال کاکوزو دیدارا فرق میکنه

به هر حال وتژه یونیک یا همون منحصر به فرد بودن شامل حال مادارا و کاکوزو و هیدان هم میشه . همین طول عمر کاکوزو نشون میده که منحصر به فرده و قابلیت های خاصی داره.

بله شفاف سازی کردم برای شما که از دزدی و تقلب گفتی ولی ولی جواب به چیه خودم دادم نمیدونم!

یک بار دیگه پستهایی که دادی رو بخون...اونایی که قرمز شده پست شماست

پس این گزینه شامل حال توبیراما هم میشه و برای قدرت میتونه از ادوتنسه استفده کنه...مادارا هم زد چشمهای برادرش رو درآورد و برای رسیدن به مانگنکیو بهترین دوست رو کشت.

طبق گفته بالایی که توسط خودت مطرح شده شما نمیتونی به توبیراما ایرادی بگیری . چون که توی دنیای نینجایی این مهمه که به قدرت برسی

خب این لطف نیست وقتی مادارا خودش نقشه برگشتن داشته و سالها براش زحمت کشیده و زنده شدنش با ادوتنسه هم به خواست خودش نبوده و رضایت هم نداشته! این قسمت استوری رو شما بهش میگی لطف! جالبه!

مادارا نقشه برگشت داشت ولی بعد از مرگ ناگاتو چطور میخواست برگرده ؟! اوبیتو هم اون طور که نشون داده شد قصد برگردوندن مادارا رو نداشته...ربطی به رضایت یا عدم رضایت نداره . با این تکنیکه و ویژگی های اونه که مادارا این وسط اینطوری جولان میده.

متوجه منظور شما نمیشم تا الان ناروتو و 5 تاکاگه و دیویژن نینجا ها جلوی مادارا رفتن و دووم نیاوردن زمان زنده بودنش هم با بدترین های زمان خودش جنگیده که مطمئنا از زمان حال نینجا های قوی تری بودن (مقایسه ی کاگه های الان و قبل) ولی هیچیش نشده! الان که دیگه موکتون رو هم بدست اورده ریننگان هم فعال کرده!
جاهایی هم که مادارا ظاهرا ضربه ای خورده دلیلش این بوده که خودش با اطلاع قبلی وایساده و نگاه کرده مثل موقعی که شهاب سنگ کوبید رو دیویژن که اگر ادو نبود حتما رعایت میکرد! برداشت شما نادرسته و بازی با کلماته! بعلاوه جلوی همون کاگه ها شما چند بار گفتی هفته دیگه سیلش میکنن سیل میشه و فرق نمیکنه حریف چی باشه شرایط چی باشه شما همیشه حرف هات رو با تصوراتی که داری میزنی!

نه دیگه . مادارا در جنگ با 5 کاگه از سوچیکاگه جینتون خورد و نصف بدنش رفت . به نظرت اگه ادو نبود میتونست جلوی همچین تکنیکی دوام بیاره ؟!
فقط هم اون زمانی که دوتا شهاب سنگ کشید پایین ایستاد و نگاه کرد. و باز هم اگر ادو نبود نمیتونست دوتا شهاب سنگ رو بکشه پایین و اگر هم میتونست کلی چاکرا از دست میداد .

بله آرای بقیه ولی ایا این رای ها کارهای غلط اش رو پاک میکنه؟ همه رای دادن بهش و لقب هم گرفت که صلح جو هست ولی چه قبل از کونوها (تو جنگ و مزدور بودن) چه بعد از کونوها سر مسائل کلیدی دهکده ظلم خودشون رو نشان دادن. شما علم تقسیم بیجو گرفتی که این کار رو کرد خب درسته کار خوبی کرد و در اون زمان دیگه از اون بهتر نمیشد عمل کرد ولی بقیه قسمت ها هم هست!

شما اول مدرک بیار که در زمان هاشیراما به اوچیها ظلم شد . اول از هر چیزی باید این ادعا مطرح و اثبات بشه بعد بقیه رو ادامه داد . تا اونجایی هم که دیدیم و خوندیم هنوز مدرکی دال بر ظلم در زمان هاشیراما به اوچیها دیده نشده.

الان شما دقیقا داری حقیقت پوشانی میکنی! یا میگی تقسیم بیجو کرد یا میگی پلیس کونوها درست کرد (که عملا ارزش مقامی و رسمی نداره و الکیه) ولی وقتی میگیم بعد از 100 سال ظلم و حق خوری اوچیها اومد و خواست کودتا کنه حقش رو بگیره میشه بد! چه سر کیوبی همکاری کردن چه نکردن هدفشون کودتا بوده و به نظر من حتی باید همون موقع شورش میکردن و شهر رو میگرفتن! این ها به خودیه خود بهانه هست ولی برای مواقعی هست که شرایط عادی باشه نه اون اوضاع کودتا و اماده جنگ بودن و...

اتفاقا شما هم داری بدون مدرک ادعای بیخودی میکنی . فقط میگی زمان هاشیراما و توبیراما ظلم شده بدون این که یک مدرک کوچک بر صحت صحبتت ارائه کنی. اوچیها اگه از وضعیتش ناراحت بود میتونست بره و اون رو مطرح کنه نه این که در خفا شروع به تصمیم گیری و به فکر کودتا باشه.
در ضمن اگه اوچیها میتونست اینقدر راحت دهکده رو بگیره مطمئن باش خیلی زودتر از این ها وارد معرکه میشد . مشکل اینجا بود که کونوها پر شده از اقوام مختلف که هر کدوم قدرت خاصی دارن که نیاز به توضیح نیست .

سر قتل عام واقعا کم لطفی میکنی که میگی دانزو و بخصوص ایتاچی کارشون رو ساختن! یعنی کلا حرمت ایتاچی و زجری که کشید و یک قوم ادم رو بردی زیر سوال! دانزو و الدر ها که شاگرد های همون سنجوان بودن ایتاچی رو مجبور کردن این کار رو بکنه در حالی که ساندایمه (اگرچه راضی نبود با حمله ولی بازم با سکوتش خراب کاری کرد) میگفت اگر انبو و انبو بلک و اقوام قوی و جونین ها جمع بشن و بی خبر هم حمله بکنن به اوچیها باز سخته بتونن به موفقیت برسن!! ایتاچی هم که بی دلیل قتل عام نکرد و واقعا پایان ابرومندانه ای برای اوچیها درست کرد که نگن بهشون ظلم شد وساکت موندن!

من چیز خاصی در مورد ایتاچی نگفتم فقط عنوان کردم که قوم اوچیها رو کشته . حالا شما اصرار داری بار احساسی داستان رو زیاد کنی به من ربطی نداره.
هیچ اجباری هم در کار نبوده . حق انتخاب به ایتاچی دادن . میتونست با قوم اوچیها علیه کونوها بجنگه یا این که خودش کاری بکنه . در ضمن ساندایمه گفت که ایتاچی تا میتونی برامون وقت بخر . در ضمن اسمی از استفاده از خاندان های داخل دهکده اورده نشد.
فقط دانزو گفت که آنبوهای من و تو به همدیگه ملحق بشن .

M e i s a m
26-10-2012, 23:06
مادارا نزد چشم های برادرش رو دربیاره دیگه خودش هم گفت که برادرش برای قبیله فداکاری کرده و چشم هاش رو به مادارا داده ولی واقعا مقایسه این و ادوتنسه درسته؟ اگه درست میدونید حرفی ندارم

خب خیانت اوبیتو چیزی رو عوض نمیکنه فراموش هم نشه که ناگاتو هم خیانت کرد وگرنه به واضح گفته نشده که توبی نمیخواسته مادارا رو زنده کنه! جایی که زتسو خبر مردن ناگاتو رو میاره توبی میگه قرار بود اون تکنیک رو برای من استفادش کنه!

چاکرای مادارا اونقدری هست که با 2 تا شهاب سنگ چیزیش نشه دست کم نگیر ولی جدای از جینتون چند تا مشت هم خورد چون جدی نگرفته بود جنگو خودت دیدی اخرش که جدی گرفت چطور جمعشون کرد و بیشتر تا اون موقع داشت وقت تلفی میکرد و باهاشون بازی میکرد اونجایی هم که گذاشت جینتون هم بهش بخوره برا این بود که کله هاشیراما بیاد بیرون و به کاگه ها نشونش بده :دی دست دست کردن مادارا به طور واضح معلوم بود که اگر قرار بود از اول جدی بجنگه و واینسه نگاه کنه تو 1 چپتر کار کاگه ها تموم میشد! دفعه اولشم نبوده که با سوچیکاگه میجندگه قبلا هم جنگیده بوده و شکستش داده بوده با قدرت های کمتر! مطمئنا شرایط برای یک ادو و یک فرد زنده تفاوت داره که یکی مثل مادارا واقف هست بهش

برسیم به مسئله اوچیها

خب اول تو پست پیش گفتم که طبق شواهد قضیه ی اوچیها از زمان خود هاشیراما شروع شده بوده. در زمان هاشیراما وقتی مادارا چیزی رو دید که بقیه ندیدن و خواست قیام کنه کسی طرفش نرفت و اوچیها کشید کنار ولی بعدش کم کم متوجه شدن و خودشون نارضایتیشون شروع شد و یک دلیل که نارضایتی اوچیها رو نشون میده که شامل همه چیز میشده از کنار گذاشته شدن توسط سران دهکده تا محرومیت ها همون ایجاد پلیس کونوها برای بهتر کردن اوضاع هست که جوابگو هم نبوده
اثبات اینکه ظلمی صورت گرفته رو میشه تو همین نارضایتی اوچیها دید طوری که در طول 100 سال زیاد و زیادتر شده تا جایی که حتی راضی شدن خطر نابودی و انقراض در صورت شکست رو بپذیرن و برای گرفتن حقشون پلن ریزی کنن

اینکه این وسط ایتاچی از جنگ میترسید و با خیانت به اوچیها به کنسول ها خبر داد یک مسئله ناراحت کنندس ولی وقتی قومی که تو بزرگترین جنگ همه ازشون وحشت داشتن میاد و با اون همه قدرت هاش کلی برنامه ریزی میکنه و میخواد کودتا کنه کی اصلا میتونه جلوش وایسه؟ اگر قرار بر دفاع از دهکده باشه و همه طرف کنسول ها باشن خب همه ی اقوام باید بیان وسط شما میگی ساندایمه اسم نبرد خب باشه ولی خودت هم میگی تو کونوها اقوام قوی ای هستن بلخره فرقی نمیکنه انبو و انبو بلک قوی ترین افراد رو تو خودشون دارن همه ی جونین های اقوام فرمان بر هوکاگه اند دیگه فقط میمونه نسل بچه های کونوها! وقتی گفته میشه همه با هم سخته بتونن جلوی اوچیها وایسن دیگه حرف زیادی باقی نمیمونه!

از طرفی میگی اقوام قوی که نیاز به شمارش ندارن نمیگم بیا و بشمر و نام ببر ولی خدا وکیلی امثال اینو شیکا چو یا ابورامه و امثالهم عددی حساب میشن در مقابل اوچیها؟ قدرت های اوچیها نیاز به گفتن نداره از شارینگان که اسلوموشن میکنه تا گنجتسو و چاکرا و المنت و ماهیت چاکرا و.... این ها کجا اقوام کونوها کجا!؟
باز هم فراموش نشه که یکی مثل شیسوی غیرقابل شکست دادن بوده با قدرت هایی که داشته و حاضر شده بوده کل اوچیها رو ببره تو گنجتسوش و قائله رو تموم کنه ولی باز کنسول ها گفتن نه فقط قتل عام و حتی دانزو چشم شیسوی رو هم به زور گرفته بوده!

نمیدونم شما چه اثباتی میخوای! کار های هاشیراما اگر درست بود قضایا به اونجا ختم نمیشد! لاقل برای بعد از مرگ خودش هم نخواسته بوده تغییری ایجاد کنه و شاگرد های تربیت شده ی خودش رو گذاشته به عنوان کنسول که با گندهای مضاعف اون ها اوضاع وخیم تر شده! اون شاگردا زیر دست کی بار اومده بودن و راه کی رو ادامه دادن؟

اگر حقیقت رو میخوای همیشه و همیشه از دید ناظر نگاه کن! اونطوری خیلی چز ها معلوم میشه و بحث "ثابت کن" وسط نمیاد! کل استدلال هایی که من میکنم بر اساس دید ناظر هست و باید همونطوری خونده بشه تا مفهوم دریافت شه ;)

kortol
27-10-2012, 12:59
من که حوصله خوندن بحث ها و حرف های پا منبری شماه ارو ندارم ( البته شوخی چون همه رو خوندم !)
ولی سوالی که الان برام ایجاد شده اینکه که اروچی ساسکه رو کجا بود .. من فکر می کردم ببر پیش مادارا ولی گویا اونجا نمی رن .. کجا میرن ؟؟ همون محلی که طومار اوچیها هستش ؟؟ اوروچی چه جوری از اون طومار و اطلاعات داخلش خبر داره .. مگه فقط با شارینگان یا مانگیکو نمیشه اون رو خوند ؟؟؟
خداییش به جای این جنگ یک طرفه ناروتو با این دارودسته اوچیها بهتره کیشی بره سراغ ساسکه ..گرچه ازش متنفرم ولی دیگه داستان به جایی رسیده که باید راز ها برملا بشن .. این هفته هم که نداریم ..بهترین فرصت هستش برای داستان ساسکه ..
من موندم الان کی می خواد طرف مادارا وایسته و مبارزه کنه .. عمرا اگه ناروتو مادارا رو بزرنه ..اونم با چی با چاکرای کیوبی .. خود کیوبی از مادارا می ترسید ! راسنگان هم که دیگه خز شده ..می ترسم توی بدن این ناروتو هم ژن سنجو باشه .. اخه اوبیتو قبل از حمله به جلسه کاگه ها وقتی ناروتو رو دید بهش گفت که من تو رو هم مثل سنجو ها می بینم !! این لامصب سنجو ژن هاشو همه جا پخش کرده مثل باکتری !!!! یه نظریه هم قبلا داده بودم که میناتو پسر سوناده باشه !!! ممکنه این ناروتو سنجو باشه ؟؟ کوشینا که با زن هاشیراما جز هم قبیله بودن رابطه دیگه نداشت می مونه این میناتو ..

kortol
27-10-2012, 13:11
یک سوال فوق تخصصی ::
این چه جوری می تونه اون جونور رو با اون وضعیتی که داشت احضار کنه ؟؟؟ احیانا نصف شده طرف .. یه جورایی پکوندش به هم مادارا ...

yanin
27-10-2012, 13:32
من که حوصله خوندن بحث ها و حرف های پا منبری شماه ارو ندارم ( البته شوخی چون همه رو خوندم !)
ولی سوالی که الان برام ایجاد شده اینکه که اروچی ساسکه رو کجا بود .. من فکر می کردم ببر پیش مادارا ولی گویا اونجا نمی رن .. کجا میرن ؟؟ همون محلی که طومار اوچیها هستش ؟؟ اوروچی چه جوری از اون طومار و اطلاعات داخلش خبر داره .. مگه فقط با شارینگان یا مانگیکو نمیشه اون رو خوند ؟؟؟
خداییش به جای این جنگ یک طرفه ناروتو با این دارودسته اوچیها بهتره کیشی بره سراغ ساسکه ..گرچه ازش متنفرم ولی دیگه داستان به جایی رسیده که باید راز ها برملا بشن .. این هفته هم که نداریم ..بهترین فرصت هستش برای داستان ساسکه ..
من موندم الان کی می خواد طرف مادارا وایسته و مبارزه کنه .. عمرا اگه ناروتو مادارا رو بزرنه ..اونم با چی با چاکرای کیوبی .. خود کیوبی از مادارا می ترسید ! راسنگان هم که دیگه خز شده ..می ترسم توی بدن این ناروتو هم ژن سنجو باشه .. اخه اوبیتو قبل از حمله به جلسه کاگه ها وقتی ناروتو رو دید بهش گفت که من تو رو هم مثل سنجو ها می بینم !! این لامصب سنجو ژن هاشو همه جا پخش کرده مثل باکتری !!!! یه نظریه هم قبلا داده بودم که میناتو پسر سوناده باشه !!! ممکنه این ناروتو سنجو باشه ؟؟ کوشینا که با زن هاشیراما جز هم قبیله بودن رابطه دیگه نداشت می مونه این میناتو ..

اولا قبلا کوشینا گفت که اوزوماکی ها و سنجو ها از اقوام دور هم هستند پس میشه تو اوزوماکی ها ژن سنجو یا همون پسر کوچیک ریکدو باشه
دوما من مطمعنم رفتن او دو تا پیریه کونوها رو بکشن من احتمال میدم کشته شدن پدر و مادر اوروچیمارو هم مثل ساسکه زیر سر این پیری ها باشه و دارن میرن انتقام بگیرن ولی میرن چیزهایی میفهمن که اینا رو از این رو به اون رو میکنه و به چنگ بر میگردند ناراتو هم راست میگی این راسنگان خز شد ریکدو هم بشه خدایی با راسنگان کار مادارا رو بسازه مسخره میشه باید منتظر عنصر جدیدی از ناراتو باشیم من فک نکنم میناتو پسر سوناده باشه راستی به چه سندی میگید میناتو پسر سوناده بوده

yanin
27-10-2012, 13:33
یک سوال فوق تخصصی ::
این چه جوری می تونه اون جونور رو با اون وضعیتی که داشت احضار کنه ؟؟؟ احیانا نصف شده طرف .. یه جورایی پکوندش به هم مادارا ...

بابا خیر سرش سنجو از این کمتر ازش انتظار نمیره

M e i s a m
27-10-2012, 14:55
بعله دیگه خیر سرش سنجوئه از این کمتر ازش انتظار نمیره :دی تکبیر!

در مورد ناروتو هم که ظاهرا کیشی اصرار داره با دست خالی پز عالی بکنش ریکودو شده به زور کیوبی شده توسط رابطه ی میناتو (شباهات میناتو و ریکودو به هم مشکوک میزنه) ولی در نهایت بازم در حد مادارا نمیشه و البته اگر ریکودو نشه هم داستان ناقص میمونه و کلا هدف کیشی همین باید باشه

با اوضاعی هم که اروچی داره و همه دلشون خونه از دستش :دی فکر نکنم بیاد تو جنگ و فقط ساسکه رو کمک کنه به هدفش برسه ولی میترسم که ساسکه اخرش بیاد کمک ناروتو! کلی نشستیم به امید دیدن له شدن ناروتو و کونوهاییون ایتاچی اومد زد همش رو خراب کرد!

yanin
27-10-2012, 15:12
بعله دیگه خیر سرش سنجوئه از این کمتر ازش انتظار نمیره :دی تکبیر!

در مورد ناروتو هم که ظاهرا کیشی اصرار داره با دست خالی پز عالی بکنش ریکودو شده به زور کیوبی شده توسط رابطه ی میناتو (شباهات میناتو و ریکودو به هم مشکوک میزنه) ولی در نهایت بازم در حد مادارا نمیشه و البته اگر ریکودو نشه هم داستان ناقص میمونه و کلا هدف کیشی همین باید باشه

با اوضاعی هم که اروچی داره و همه دلشون خونه از دستش :دی فکر نکنم بیاد تو جنگ و فقط ساسکه رو کمک کنه به هدفش برسه ولی میترسم که ساسکه اخرش بیاد کمک ناروتو! کلی نشستیم به امید دیدن له شدن ناروتو و کونوهاییون ایتاچی اومد زد همش رو خراب کرد!

من میگم ناراتو و کاکاشی داغون میشن میوفتن یه گوشه به نظر همه چیز تموم شده میرسه یه دفعه اوروچی و ساسکه وارد میشن ساسکه میپره پیش ناراتو و فلش بک میزنه داشتن چی کار میکردن و با اوروچی کجا رفتن اوروچی هم میره با مادارا و اوبیتو میجنگه
اوروچی داره شکست میخوره که یه دفعه سوناده با کاگه ها میرسن بعد تا میان بجنگن یه دفعه نیروی متحد شینوبی هم میرسه و ناراتو هم با اون سیریش بازیش دوباره بلند میشه و میگه من باید خودم اون زامیبرو بکشم که ساسکه سای ساکورا هم میرن کمکش بعد بقیه هم میرن جنگ با ابیتویی که کاکاشی رو کشته و چشمشو پس گرفته و به اوج قدرتش رسیده
از اینجای داستان به اوج خودش میرسه و بقیشو میسپرم به کیشی:sq_8::31:

Arrowtic
27-10-2012, 15:31
: دی
سوناده عمرا بره کمک!دیگه میشه گفت سوناده مرد و باید هوکاگه بعدی رو منتظرش باشیم!ممکنه کسی مثل گارا هم حتی بمیره و سوناده نتونه درمانش کنه آخه وضعش از بقیه(بعد از سوناده البته : دی) وخیم تر بود!

yanin
27-10-2012, 17:41
: دی
سوناده عمرا بره کمک!دیگه میشه گفت سوناده مرد و باید هوکاگه بعدی رو منتظرش باشیم!ممکنه کسی مثل گارا هم حتی بمیره و سوناده نتونه درمانش کنه آخه وضعش از بقیه(بعد از سوناده البته : دی) وخیم تر بود!

ببین سوناده رو دست کم گرفتی از وسط نصف شده از جتسو سامون استفاده کرده و میخواد بقیه کاگه هارو درمان کنه
مطمعن باش برمیگرد به جنگ به ناراتو قول دادن جلوی مادارو بگیرن البته دیگه ابیتو و مادارا فرقی نداره هر جفتشون یه بار اضافن رو دوش ناراتو حداقل یکیشون باید کم شه

Arrowtic
27-10-2012, 19:16
از طرفیم حلزونه بهش گفت الآن خوبت میکنم سوناده گفت نه منو بذار بعدا کاگه ها رو نجات بدیم.از لحنش معلومه میمیره خودش : دی
همه بمیرن گارا نمیره من راضیم : دی

B3HZ@D
27-10-2012, 20:38
سوناده به نظر من هم مردنیه و چهره اش و گفتارش نشون میداد که آخرای عمرشه . از اونجایی که ناروتو با همه دیدار کرده و ریکودو هم نمایش داده شده ولی هنوز چهره ریکودو به نمایش در نیومده 100% مطمئن باشید که ناروتو با ریکودو هم دیدار میکنه
دیدار با ریکودو همان , رسیدن به قدرتهای آنچنانی هم همان ... :sq_24:
ناروتو ریکودوی بعدی ... ناروتوی ریکودو هم = با شکست مادارا و اوبیتو :sq_2:

yanin
27-10-2012, 21:34
سوناده به نظر من هم مردنیه و چهره اش و گفتارش نشون میداد که آخرای عمرشه . از اونجایی که ناروتو با همه دیدار کرده و ریکودو هم نمایش داده شده ولی هنوز چهره ریکودو به نمایش در نیومده 100% مطمئن باشید که ناروتو با ریکودو هم دیدار میکنه
دیدار با ریکودو همان , رسیدن به قدرتهای آنچنانی هم همان ... :sq_24:
ناروتو ریکودوی بعدی ... ناروتوی ریکودو هم = با شکست مادارا و اوبیتو :sq_2:

شکست اوبیتو و مادارا همانا و تموم شدن مانگا همانا
چون وقتی ناراتو ریکدو شه مادارا و ابیتو رو شکست بده دیگه به ساسکه 1 راسنگان میزنه اروچیمارو رو هم 2 تا راسنگان میزنه
پس دیگه دلیلی نداره کیشی داستان رو ادامه بده مانگا تموم میشه و معلوم نمیشه ساسکه و اوروچیمارو کجا رفتند
ببین اینو مطمعن باش تا کیشی از همه این کارکتر هایی که ساخته تا پای جونشون استفاده نکنه ول کن داستان نمیشه

B3HZ@D
27-10-2012, 21:52
خوب من نگفتم همین فردا قراره ناروتو و ریکودو با هم دیدار کنن . منظور من روند کلی داستان بود که بالاخره ناروتو قراره با پدر دنیای نینجایی دیدار کنه و اون فلش بکی که از ریکودو و بقیه بیجوها دیدیم این رو نشون میده.
ناروتو که از نظر ظاهری به شدت به ریکودو شبیه شده . میمونه بقیه قضایا که اون هم مربوط میشه به جتسوهایی که باید یاد بگیره .

M e i s a m
27-10-2012, 23:22
والسلام و علیکم و رحمت الله! پاشین بریم شب 7 مادارا و اوبیتو! :sq_2:

کیشی شکر خورده دوباره کاگه ها رو زنده کنه! سوناده هم تا الان باید کفن پوسونده بود اخه تخیلات هم حدی داره احضار بکنه (بدنش نصف شده ولی دستش تکون میخوره! آناتومی بدن بوقه دیگه؟) بعدش زنده هم بکنه با کدوم قدرت؟ عجب!

گفتم که ناروتو از اول قرار بوده به اخرت نینجا بودن برسه و نمیشه کاریش کرد ولی خوشبختانه در اون صورتم تکی کاری از دستش نمیاد و مگر ساسکه نا امیدمون کنه و کمکش کنه جلوی باس های اوچیهایی وایسن

در مورد ریکودو شدن هم ناروتو کامل نمیشه چون نصفی رو که شامل قدرت های اوچیها میشه نداره

B3HZ@D
28-10-2012, 01:03
کاگه ها زنده میشن به احتمال زیاد ولی سوناده رو فکر نکنم . اینطوری که نشون میداد سوناده کم کم داره به تاریخ ناروتو می پیونده. ولی من میگم بقیه کاگه ها رو نجات میده
حالا کجای این داستان ویژگی های آناتومی بدن رعایت شده که این دفعه مورد توجه قرار بگیره ؟! توقعاتی داری !!! :31:
به هر حال ناروتو با ریکودو هم دیدار میکنه و این واضحه . باید دید توی این دیدار چه چیزی به ناروتو میرسه ؟!

yanin
28-10-2012, 10:17
کاگه ها زنده میشن به احتمال زیاد ولی سوناده رو فکر نکنم . اینطوری که نشون میداد سوناده کم کم داره به تاریخ ناروتو می پیونده. ولی من میگم بقیه کاگه ها رو نجات میده
حالا کجای این داستان ویژگی های آناتومی بدن رعایت شده که این دفعه مورد توجه قرار بگیره ؟! توقعاتی داری !!! :31:
به هر حال ناروتو با ریکودو هم دیدار میکنه و این واضحه . باید دید توی این دیدار چه چیزی به ناروتو میرسه ؟!

اگه این ناراتو با ریکدو هم دیدار کنه تهش داد میزنه راسنگانننننننننننننن:31:

ولی من هنوز همون فرضیه ای که داده بودم روش هستم گفتم که بقیشم میسپرم به کیشی شایده کیشی بیاد ناراتو رو ریکدو کنه که اصلا حال نمیده یه دفعه نارتو تمام جتسو ها یاد بگیره یخورده مسخره است و به داستان کیشی نمیخوره چون کیشی تو طول داستان نشون داده همیشه قوی نبوده و با این روحیه شکست ناپدیرش که عین سگ کتک میخوره ولی بازم بلند میشه میجنگه تونسته پیروز شه

B3HZ@D
28-10-2012, 14:27
به هر حال به نظر من اگه ناروتو با ریکودو دیدار کنه مطمئنا یک سری قابلیت های جدید به اون اضافه میشه .
چون با قابلیت های فعلی که ناروتو داره به هیچ وجه نیمتونه از پس اوبیتو و مادارا بر بیاد و این یک چیز واضحه . مگر این که جتسو یا قدرت جدیدی به ناروتو اضافه بشه.
یا این که به قول میثم عزیز یک نفر مثل ساسکه اون رو در این جنگ همراهی کنه .
ولی با اون نمایش مشکوکی که از ریکودو داشتیم به احتمال زیاد در آینده شاهد حضور دوباره اون خواهیم بود.

Arrowtic
29-10-2012, 21:51

M e i s a m
29-10-2012, 22:29

yanin
29-10-2012, 22:57
بچه ها تا حالا Kakashi Namikaze شنیدید
اینجارو نگاه کنید

B3HZ@D
29-10-2012, 23:07
کاکاشی از خاندان نامیکازه نیست و هاتاکه کاکاشی است . این مطلب هم به احتمال زیاد باید فیک باشه

yanin
30-10-2012, 11:20
کاکاشی از خاندان نامیکازه نیست و هاتاکه کاکاشی است . این مطلب هم به احتمال زیاد باید فیک باشه

منم چون میدونستم از خاندان هاتاکه هست برام جالب بود

B3HZ@D
30-10-2012, 12:27
کلا مثل این که از بین خاندان هاتاکه و نامیکازه , میناتو و کاکاشی نابغه بودن و شخص مطرح و به درد بخور دیگه ای معرفی نشده !

yanin
30-10-2012, 16:47
کلا مثل این که از بین خاندان هاتاکه و نامیکازه , میناتو و کاکاشی نابغه بودن و شخص مطرح و به درد بخور دیگه ای معرفی نشده !

نه اتفاقا از خاندان هاتاکه ساکومو هاتاکه پدر کاکاشی خیلی معروف بود و بعنوان نیش سفید کونوها میشناختنش
و احترامی در سطح سانین های افسانه ای داشت

B3HZ@D
30-10-2012, 17:16
درسته پدر کاکاشی رو یادم رفته بود .ولی چیز خاصی از پدرش نمایش داده نشده به غیر از این که جان دوستش رو نجات میده و پدر و مادر ساسوری در مبارزه با اون کشته شدن.
ولی کاکاشی و میناتو واقعا نابغه بودن.

yanin
30-10-2012, 17:44
درسته پدر کاکاشی رو یادم رفته بود .ولی چیز خاصی از پدرش نمایش داده نشده به غیر از این که جان دوستش رو نجات میده و پدر و مادر ساسوری در مبارزه با اون کشته شدن.
ولی کاکاشی و میناتو واقعا نابغه بودن.

ببین وقتی میگن احترامی در سطح سانین های افسانه ای داشته کم چیزی نیست که مطمعن باش در زمان خودش بهترین بوده که برای ماموریتی به اون مهمی اینو فرستادن که باشکستش تو ماموریت دهکده تلفات وحشتناکی داده پس ماموریت سطحش خیلی بالا بوده و انتخاب ساکمو نشان از قدرت اون داره
البته پدر میناتو هم چون مشخص نیست نمیتونیم نظری در موردش بدیم
کیشی داستان رو یه جور ساخته هرچه قد دلش خواست تولش بده مثلا بعد از توبی و مادارا یکی رو شاید وارد داستان کنه از افسانه های قبل از هاشیراما و مادارا معلوم نیست شایدم با مادارا و توبی داستان رو تموم کنه نوع داشتانش شبیه سریال Heros هست که هی با فلش بک زدن کارکتر های قوی وارد داستان میکنه البته شباهت که تو این ناراتو به شدت من میبینم
به نظر شما این اوروچیمارو شبیه ولدمورت هری پاتر نمیمونه این به دنبال جتسو های ممنوعه رفت اون به دنبال جادو های ممنوعه اروچی خودشو تو مهر طلسم هاش پخش کرده و با اونا زنده میشه مثل ماری که ایتاچی کشت یا همین زنده شدن تازش ولدمورت جانپیچه خیلی کارکترهاشون شبیه همه

M e i s a m
30-10-2012, 18:05
من کاکاشی رو خیلی بزرگ نمیبینم! درسته که از خودش و وایت فنگ زیاد میگن ولی دلیل نمیشه که بگیم نابغه بوده

خود نابغه هم تعاریفی داره مثلا یک سری مثل میناتو یا ایتاچی یا اروچیمارو واقعا نابغه ی هوشی هستن ولی چیزی که شما منظورته نابغه جنگی هست که تو همه دهکده ها بوده و هست چه فرد باشه چه قوم (مثل سنجو و اوچیها که تو کل دنیای نینجایی معروف بودن) و دلیل اینکه اسم هاتاکه به نظر شما بزرگ میاد اینه که داستان ناروتو حول کونوها میچرخیده وگرنه تو همین جنگ نینجایی معلوم شد دهکده های دیگه چه هیولاهایی که نداشتن!

B3HZ@D
30-10-2012, 18:07
خوب من طبق چیزی که دیدم نظر میدم . وقتی اصلا پدر کاکاشی نمایش داده نشده و گفته نشده چه تکنیکی داشته من چطوری بدونم در چه سطحیه ؟!
به هر حال ...
کیشی داستان رو طوری نوشته که هر جا خواست گند بزنه بهش . من هنوز دارم از اوبیتو بودن توبی می سوزم :sq_10: میتونست این قسمت رو خیلی جالبتر کار کنه.
چیزی که فعلا در مورد اروچیمارو برای من جذابیت داره اینه که ساسکه رو به کجا برده ؟! نقشه اش چیه !؟

Arrowtic
30-10-2012, 18:08
دقیقا منم کاکاشیو خیلی نابغه به اون صورت نمیبینم و در مقایسه با کسایی مثل میناتو و سانین چیزی برای گفتن نداره.شما افرادی مثل اعضای آکاتسوکی رو با کاکاشی مقایسه کنید!پین که صدسال کاکاشی نمی تونست بکشش,یا ایتاچی,یا حتی کیسامه!

M e i s a m
30-10-2012, 18:31
اخه همون سانین کونوها هم یلی بودن برای خودشون!

اروچیمارو که دنیا از دستش میناله که اتفاقا برعکس باید ازش متشکر هم باشن که به اون همه پیشرفت و کشفیات رسید درسته راهش درست نبود و هدف وسیله رو توجیه نمیکنه ولی اگر کسی مثل اروچی نبود خیلی پیشرفت های ژنتیکی هم نبود! حیف بود به اون زودی بمیره!
سوناده که تو مدیک نینجایی تو دنیا حرف اولو میزد جیرایا هم که تکنیک های خاص خودشو داشت و نینجای کاملی بود

آکاتسوکی ها که برترین های دنیا بودن ولی از وقتی کیشیه ملعون ورداشت با ساکورا ساسوری رو کشت گروهشون از هم پاشید :دی

هر کی خلاصه با توانایی هاش اومده جلو و بی دلیل مشهور نیست فقط این وسط نمیدونم کیشی چه خیری از کاکاشی دیده هی الکی بردتش بالا!

Arrowtic
30-10-2012, 18:39
البته در اون نبرد چیو بودشا!ساکورا نقش عروسک رو بازی میکرد برا چیو : دی

B3HZ@D
30-10-2012, 18:39
ناسلامتی کاکاشی از شخصیت های مورد علاقه ی کیشی محسوب میشه ! قول داده بود که توی سری جدید از کاکاشی بیشتر می بینیم و می شنویم که همین هم شد !
هی میگفتیم دو تا از سنین های افسانه ای مردن (جیرایا - اروچیمارو) و فقط سوناده مونده . ولی سوناده اینقدر سماجت به خرج داد که آخرش اوروچی هم زنده شد :sq_2:
ولی حالا خود سوناده زمین گیر شد و دوباره میتونیم بگیم دو تا از سنین ها مردن و فقط یکی مونده :sq_22:

kortol
30-10-2012, 19:32
عجب بابا چه شیر تو شیری شده این مانگا !!!

من فک نکنم میناتو پسر سوناده باشه راستی به چه سندی میگید میناتو پسر سوناده بوده
قبلا یادمه توی همین فروم یه پشت نوشتم که سوناده مادر میناتو بوده .. هر وقت جیرایا ازش حرفی می زده چهره سوناده در هم می شده ..همه می دونن که دان و سوناده با هم جیک جیک می کردند مثل داستان آسوما و کورانای !!! عکس هم موجوده که بعد از جلسه اون شب سوناده و دان همدیگه رو روی پل می بینن و دان سوناده رو ماچ می کنه و بقیش سانسور میشه !! :sq_25: حتی کاکوتزو هم می دونه که دان و سوناده با هم بودن ..
دان میمیره و سوناده هم از دهکده میره بیرون .. جیرایا هم میره ولی بعدش جیرایا بر می گرده و یه پسر بچه رو به شاگردی قبول میکنه ( در صورتی که به جز ناروتو نشنیدیم توی دهکده بچه دیگه ای باشه مه شاگرد جیرایا باشه ) از لحاظ قیافه میناتو تقریبا ترکیبی از دان و سوناده هستش .. یه رویای مشترک هم داشته .. هوکاگه شده ( مثل رویای دان و رویای برادر کوچک سوناده !) وقتی ناروتو به سوناده می گه مادر بزرگ با این که سوناده روی سنش خیلی حساسه ولی چیزی به ناروتو نمی گه .. ( به دفعات ناروتوبهش گفته ))
اخرش هم اینکه وقتی پین به دهکده حمله می کنه و سوناده میره جلو با حال نزار و بعدش ناروتو می پره وسط سوناده چهره دو نفر رو می بینه .. جیرایا و میناتو !! حالا جیرایا رو میشه گفت چون هم تیمیش بوده وتازه مرده بود و سوناده هم براش ناراحت بود ولی چرا دیگه میناتو .. سوناده که اصلا میناتو رو درست و حسابی ندیده !! احتمالا به ناروتو گفته بشه که مادر بزرگت سوناده بود و باز جوگیر بشه .. مثل موقعی که شنید پدرش کیه ( زن پین را راسنگانیزه کرد !!) یا مادرش کیه کیوبی رو مهر کرد !! شاید اون موقع ریکودو بشه !!+
.................................................. .................
اقا سوال اساسی :
این رین تنسه یا اصلا ادو تنسه در مورد سن اشخاص هم کاربرد داره .. مثلا کسی که با ادو تنسی به صورت زامبی برگرده اون احضار کننده می تونه سن احضار شونده رو هم ایجاد کنه یا نه زمانی که مردن قبل از مرگشون رو احضار می کنه ( اگه اینجوریه چرا این مادارا اینقدر ترو تمیز احضار شده ؟؟) در صورتی که دیدیم اخرای زندگیش را با اوبیتو توی زیر زمین گذروند و احیانا به مرگ طبیعی مرد ..
در صورتی که دیدیم کسایی که با ادو تنسی زنده شده بودند به همون سن قبل از مرگ بودن ..
مثل ایتاچی ؟؟
مثل ناگاتو ( حتی پاهاش هم مشکل داشت و ایتاچی رو دوشش حمل می کرد !)
مثل مادربزرگ چیو ؟؟
مثل آسوما ؟؟
مثل کاگه های قبلی ؟؟
این ها همش سوتی بوده داده این کیشیموتو ؟؟ گند زده این اخراش به دنیای نینجاها .. مجبور بود کلی ادم رو زنده کنه ؟؟
تازه اگه قرار بود این مادارا به رین تنسه و به صورت جوون زنده بشه چطور حافظه دوران پیریش و داشت و از نقشه های با اوبیتو حرف می زد .. از آینده که نمیشه بیاد ..
الان این دوتا تکنیک اینقدر توی این مانگا مهم شدن اونوقت هیچی از این دوتا تکنیک درست و حسابی نیست .. ؟!؟!

M e i s a m
30-10-2012, 21:04
همه هم از اخر عمرشون نیامدن مثلا رایکاگه که قبل از مرگ 3 روز مقاومت کرده خب مطمئنا درب و داغونش کردن که مرده مثلا قطع عضوی چیزی ولی سالم اومده! همه اینطور بودن تو بهترین فرمشون اومدن! کلا خاصیت ادو تنسه اینه که ادم ها رو سالم برمیگردونه نه اینکه تو سن خاصی بیارتشون

در مورد میناتو هم این همه که گفتی اخه دلیل نمیشه سوناده مادر میناتو باشه! پس چرا میگن نامیکازه؟ مثلا میگفتن سنجو میکشتنش؟ از ظاهر هم اخه نه به سوناده رفته نه به دان! دان یه ادم کوتاه و مو آبی سوناده عظمت اسلام و بلوند!

kortol
30-10-2012, 23:32
در مورد میناتو هم این همه که گفتی اخه دلیل نمیشه سوناده مادر میناتو باشه! پس چرا میگن نامیکازه؟ مثلا میگفتن سنجو میکشتنش؟ از ظاهر هم اخه نه به سوناده رفته نه به دان! دان یه ادم کوتاه و مو آبی سوناده عظمت اسلام و بلوند!
پس چرا توی پارک وقتی جیرایا داشت با سوناده صحبت می کرد قبل از اینکه بره به جنگ پین ها سوناده همش اخماش تو هم بود در مورد میناتو ... تازه ما فامیلی دان رو هم نمی دونیم .. دان فامیلیش چی بود ؟؟ شاید نامیکازه بوده .. نگفتن که معلوم نشه میناتو بچه اون بوده ..بعدشم این کاگه ها این همه در مورد پدر و مادرشون گفتن و یا از بچه هاشون ..ولی این میناتو هیچی در مورد ننه و باباش معلوم نیست .
ب نظر نم هنوز این مانگا یه شوک حسی خفن داره .. مثل همین شوک توبی و اوبیتو !! یا زنده شدن مادارا ...

B3HZ@D
31-10-2012, 02:15
فکر نکنم میناتو پسر سوناده باشه . اینجوری میشه فیلم هندی و همه آشنا از آب درمیان !
مانگا هم اگه شوک احساسی داشته باشه فکر نکنم به روابط خانوادگی مربوط بشه . بهتره ساکورا بمیره تا یک شوک مثبت به همه بده .
راستی این ارتش متحد فکر کنم مسیر رو اشتباه رفتن ! من موندم فاصله اونا با میدان مبارزه ناروتو چقدر بوده که هنوز نرسیدن !

kortol
31-10-2012, 12:32
مانگا هم اگه شوک احساسی داشته باشه فکر نکنم به روابط خانوادگی مربوط بشه . بهتره ساکورا بمیره تا یک شوک مثبت به همه بده .
به نظر من قوی ترین شوک حسی که می تونه مانگا وارد کنه اینه که مادارا دخل کیلر بی و ناروتو رو میاره و ساسوکه هم میاد کمکشون ولی کاری از پیش نمی برن..دیگه خیلی لوس میشه این ساسوکه پی زوری بیاد مادارا رو بزنه !!!
من موندم اخرش که مادارا پیروز شد کی رئیس کلی میشه ؟؟ مادارا یا اوبیتو ؟؟ بالاخره یکی باید اون تسوکایومی نهایی رو روی همه مردم دنیا اجرا کنه دیگه .. خودش که گنجوتسو نمی شه ولی کی این مار رو می کنه مادارا یا اوبیتو ؟؟
نهایتش مادارا 10 دم رو احظار میکنه اما نمی تونه درست کنترلش کنه و نارتو که یه اوزوماکی هستش و مثل ننه اش پوست کلفت بنده میشه و میگه این راه نینجایی منه و هیچ وقت تسلیم نمی شم ! بعدشم هم ه 10دم دو مهر میکنه ولی چون نیاز به یه فدا کاری هستش این وسط یا ناروتو می میره به خاطر مهر 10 دم یا ساسوکه کور میشه و چشم هاش رو میده به نارتو !!! میشه یکی مثل ریکودو .. ولی ریکودو نمیشه !!!

B3HZ@D
31-10-2012, 14:47
عمرا اگه کیشی بیاد و مادارا و اوبیتو رو پیروز نبرد کنه ! وگرنه من که خیلی دلم میخواد که توبی بزنه همه رو له و لورده کنه (بعلاوه مادارا) :31:
ولی اینطوری که مانگا داره پیش میره یک پایان خوش و خرم و شاد و باحال در انتظارمونه ! :sq_6:

ms368
31-10-2012, 14:59
من تقریبا تمامی قسمتای naruto 2002 رو دیدم
الان یه سرچ تو نت زدم ، شیپودن از مرز 200 قسمت گذشته

واویلا :دی

شما از کجا دانلود میکنید قسمتای جدید رو ؟
لینک مستقیم ؟
اگه نداره خودم برم تو کارش مستقیم کنم واسه بچه ها روی سرور خودم

kortol
31-10-2012, 15:10

واویلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک مستقیم ؟
ای بابا کی دیگه انیمه نگاه می کنه .. مانگا فقط.. انیمه که همش فیلر شده رفته !!!! ولی خوب سایت های انیمه که لینک میدن زیاد و ما هم مثل دزد های با کلاس از تورنت میگیرم ..

yanin
31-10-2012, 15:18

واویلا :دی

لینک مستقیم ؟

این بهترین سایت دانلوده از نظر من

ولی به نظر من اگه این کیشی نویسنده است میاد با راسنگان مادارا و ابیتو رو میفرسته اون دنیا ولی یه حسی میگه کاکاشی اوبیتو رو میزنه با فن خدای رعد و چیدوری چون تو اخرین جنگ میناتو روش علامت گذاشت و حس میکنم کاکاشی بعد از کلی تمرین فن خدای رعد رو یاد گرفته
حالا معلوم نیست شایدم ناراتو با راسنگان ولی اینو مطمعنم ناراتو از کسی چشمی چیزی قبول نمیکنه یعنی امرن اونم چشمای ساسکه
این نظرم که ساکورا بمیره و جارو برا هیناتا باز کنه موافقم اصلا ازش خوشم نمیاد تا همینجاشم زیادی زنده مونده
نمیدونم این کیشی از این ساکورا چی دیده این قد زندش نگه داشته خاندانشم نامعلومه هارنو

B3HZ@D
31-10-2012, 16:01
کاکاشی و خدای رعد !!!! :sq_6: یک چیزی بالاتر از غیرممکنه ! حالا به فرض که کاکاشی خدای رعد رو هم یاد گرفته باشه از کجا میدونه که میناتو روی توبی سیل گذاشته ؟!
ناروتو اگه قرار باشه این وسط از کسی قدرت بگیره همون ریکودوست . یک دیداری با اون میکنه و ریکودو هم یک قدرت جدید به اون میده.
مادارا با اوبیتو گفت به تو جوتسوهای ممنوعه و جوتسوهای ریکودو رو یاد میدم . خیلی دوست دارم بدونم این جتسوها چی هستن !

M e i s a m
31-10-2012, 16:01
ولی به نظر من اگه این کیشی نویسنده است میاد با راسنگان مادارا و ابیتو رو میفرسته اون دنیا ولی یه حسی میگه کاکاشی اوبیتو رو میزنه با فن خدای رعد و چیدوری چون تو اخرین جنگ میناتو روش علامت گذاشت و حس میکنم کاکاشی بعد از کلی تمرین فن خدای رعد رو یاد گرفته
حالا معلوم نیست شایدم ناراتو با راسنگان ولی اینو مطمعنم ناراتو از کسی چشمی چیزی قبول نمیکنه یعنی امرن اونم چشمای ساسکه
این نظرم که ساکورا بمیره و جارو برا هیناتا باز کنه موافقم اصلا ازش خوشم نمیاد تا همینجاشم زیادی زنده مونده
نمیدونم این کیشی از این ساکورا چی دیده این قد زندش نگه داشته خاندانشم نامعلومه هارنو
بچه بازیه مگه؟ والا تیله بازی و خاله بازی حرام که نیست برید مشغول شید دیگه!!! :دی

شرایط به من میگه اوبیتو هم حریف مادارا نمیشه و ناروتو که هیچ اگر ساسکه هم بیاد کمکش کنه باز هم کاری نمیتونن بکنن! جوبی که فرای همه هست نه مادارا حریف میشه نه ناروتوراما
ایشالا بزودی کاکاشی و گای و کیلربی هم توسط اوبیتو به تاریخ می پیوندند و بعدش ساسکه میاد
عجیبه برام تا حالا هر چی جنگ هم بوده بین ساسکه و ناروتو یا به نفع ساسکه تموم شده یا خلاصه یجوری ناروتو کیسه بوکس شده ولی باز همه انتظارات عجیب غریب دارن اونم تو این جنگ و اوضاع!!!

در کل امید من به اروچیمارو هست! این جانور ذات سالم خودش رو نشون میده به همه

yanin
31-10-2012, 17:33
کاکاشی و خدای رعد !!!! :sq_6: یک چیزی بالاتر از غیرممکنه ! حالا به فرض که کاکاشی خدای رعد رو هم یاد گرفته باشه از کجا میدونه که میناتو روی توبی سیل گذاشته ؟!
ناروتو اگه قرار باشه این وسط از کسی قدرت بگیره همون ریکودوست . یک دیداری با اون میکنه و ریکودو هم یک قدرت جدید به اون میده.
مادارا با اوبیتو گفت به تو جوتسوهای ممنوعه و جوتسوهای ریکودو رو یاد میدم . خیلی دوست دارم بدونم این جتسوها چی هستن !

این 2 تا لینک رو نگاه کن

میفهی از کجا فهمیدم
بعدش گفتم یه حسی میگم نویسنده کیشیه نه من ما فقط میتونیم حدس بزنیم دوما چرا محاله کاکاشی شاگرد میناتو بوده شاید به خاطر خود میناتو رفته و این فن رو یاد گرفته و تا حالا رو نکرده شایدم بعد اینکه شارینگان دار شد یه روز از میناتو کپی کرده
ولی شما به چه سندیتی میگید با ریکدو ملاقات میکنه من که شک دارم کورما فقط یه فلش بک زد به زمان دانای شش طریقت و خاطراتشو مرور کرد اون پدر و مادر ناراتو هم به خاطر اینکه چاکراشونو تو ناراتو سیل کرده بودن ملاقات کردن دیگه تموم شد شاید ناراتو ریکدو شه ولی ملاقات محاله

yanin
31-10-2012, 17:38
بچه بازیه مگه؟ والا تیله بازی و خاله بازی حرام که نیست برید مشغول شید دیگه!!! :دی

شرایط به من میگه اوبیتو هم حریف مادارا نمیشه و ناروتو که هیچ اگر ساسکه هم بیاد کمکش کنه باز هم کاری نمیتونن بکنن! جوبی که فرای همه هست نه مادارا حریف میشه نه ناروتوراما
ایشالا بزودی کاکاشی و گای و کیلربی هم توسط اوبیتو به تاریخ می پیوندند و بعدش ساسکه میاد
عجیبه برام تا حالا هر چی جنگ هم بوده بین ساسکه و ناروتو یا به نفع ساسکه تموم شده یا خلاصه یجوری ناروتو کیسه بوکس شده ولی باز همه انتظارات عجیب غریب دارن اونم تو این جنگ و اوضاع!!!

در کل امید من به اروچیمارو هست! این جانور ذات سالم خودش رو نشون میده به همه

اگه اوروچیمارو بیاد طرف ناراتو اینا خیلی عالی میشه و یه امید هایی هست ولی من میترسم این ذات بدشو رو کنه بدن ساسکه رو بپیچونه بیاد سمت مادارا اینا اون موقعه خر بیار باقالی بار کن

B3HZ@D
01-11-2012, 03:31
این 2 تا لینک رو نگاه کن

میفهی از کجا فهمیدم
بعدش گفتم یه حسی میگم نویسنده کیشیه نه من ما فقط میتونیم حدس بزنیم دوما چرا محاله کاکاشی شاگرد میناتو بوده شاید به خاطر خود میناتو رفته و این فن رو یاد گرفته و تا حالا رو نکرده شایدم بعد اینکه شارینگان دار شد یه روز از میناتو کپی کرده
ولی شما به چه سندیتی میگید با ریکدو ملاقات میکنه من که شک دارم کورما فقط یه فلش بک زد به زمان دانای شش طریقت و خاطراتشو مرور کرد اون پدر و مادر ناراتو هم به خاطر اینکه چاکراشونو تو ناراتو سیل کرده بودن ملاقات کردن دیگه تموم شد شاید ناراتو ریکدو شه ولی ملاقات محاله

راستش این دو تا تصویر که چیز خاصی رو ثابت نمیکرد . دوم این که تکنیک خدای رعد میناتو سطح بالاست و هر کسی نمیتونه انجام بده . اگه اینقدر راحت بود از کاکاشی گنده ترهاش میرفتن و این تکنیک رو یاد میگرفتن .
این تکنیک هم بخاطر این که با کونای انجام میشه پس با شارینگان نمیشه کپی کرد . همچین سرعتی با شارینگان قابل دیدن نیست و اگه دیده میشد اونجا اوبیتو از میناتو ضربه نمیخورد و مهر میناتو روی بدنش قرار نمیگرفت. (منظورم صحنه آخر بعد از راسنگانه)

چیزی که واضحه اینه که ریکودو به نمایش در اومده ولی چهره اون مشخص نشده . پس یعنی در آینده دوباره شاهد حضور ریکودو هستیم . یا بصورت فلش بک یا این که دیدار بین اون و ناروتو . من احتمال دومی رو بیشتر میدونم.

yanin
01-11-2012, 21:29
راستش این دو تا تصویر که چیز خاصی رو ثابت نمیکرد . دوم این که تکنیک خدای رعد میناتو سطح بالاست و هر کسی نمیتونه انجام بده . اگه اینقدر راحت بود از کاکاشی گنده ترهاش میرفتن و این تکنیک رو یاد میگرفتن .
این تکنیک هم بخاطر این که با کونای انجام میشه پس با شارینگان نمیشه کپی کرد . همچین سرعتی با شارینگان قابل دیدن نیست و اگه دیده میشد اونجا اوبیتو از میناتو ضربه نمیخورد و مهر میناتو روی بدنش قرار نمیگرفت. (منظورم صحنه آخر بعد از راسنگانه)

چیزی که واضحه اینه که ریکودو به نمایش در اومده ولی چهره اون مشخص نشده . پس یعنی در آینده دوباره شاهد حضور ریکودو هستیم . یا بصورت فلش بک یا این که دیدار بین اون و ناروتو . من احتمال دومی رو بیشتر میدونم.

خودت گفتی از کجا میدونی میناتو رو توبی سیل گذاشته اونارو نشون دادم بدونی از کجا میدونم تازه با همون سیل هم دوباره رفت پیشش و کیوبی رو ازاد کرد شایدم همراه اون یه سیل مخفی برای نابود کردنش گذاشته
من مطمعنم ناراتو با ریکدو ملاقات نمیکنه اخه به چه استنادی اینو میگه مگه بچه بازیه اون پدر و مادرشم به خاطر اون چاکراشون تونست ببینه و دیگه تموم شد نکنه ریکدو هم قبل از بدنیا اومدنشون تو بدنشون چاکرا گذاشته
راستی این کیشی فلش بک همه رو نشون داده و دلیل همه رو برای کاراشون نشون داده الا اوروچیمارو

B3HZ@D
01-11-2012, 21:47
دوست عزیز من گفتم کاکاشی از کجا میدونه که میناتو روی اوبیتو مهر گذاشته ! نگفتم شما از کجا میدونی و اگر هم گفتم اشتباه لپی بوده :31:
به نظرت ریکودو که خودش پدید آورنده همه جوتسو ها بوده نمیتونسته راهی پیدا کنه تا مثل میناتو و کوشینا چاکرای خودش رو درون بیجویی که خودش خلق کرده قرار بده ؟!
برای اروچیمارو هم نشون داد . فکر کنم موقعی بود که توسط ساسکه کشته شد .

yanin
02-11-2012, 15:12
دوست عزیز من گفتم کاکاشی از کجا میدونه که میناتو روی اوبیتو مهر گذاشته ! نگفتم شما از کجا میدونی و اگر هم گفتم اشتباه لپی بوده :31:
به نظرت ریکودو که خودش پدید آورنده همه جوتسو ها بوده نمیتونسته راهی پیدا کنه تا مثل میناتو و کوشینا چاکرای خودش رو درون بیجویی که خودش خلق کرده قرار بده ؟!
برای اروچیمارو هم نشون داد . فکر کنم موقعی بود که توسط ساسکه کشته شد .

نکنه اون مار سفیدو میگی اخه تو کته تو میره به خاطر پیدا کردن یه مار اوروچیمارو این جوری شده باشه البته جرایا یه جا گفت به خاطر مرگ پدر و مادرش ولی تو کته من نمیره اوروچیمارو باید خیلی بزرگتر از این چیزا دلیلش باشه معلوم میشه منم نگفتم کاکاشی میدونه گفتم میفهمه حالا چجوریشو دیگه نمیدونم اون جوری که گفتی پس گارا میزوکاگه بی باید همشون میدیدن نکنه علاقه شدیدی به اوزوماکی ها داشته ما نمیدونستیم

B3HZ@D
02-11-2012, 15:27
نه . به غیر از اون مار سفید خود اورچیمارو هم میگه که به دنبال راهیه که از مرگ و میر جلوگیری کنه و به نوعی یا به نظر خودش راه و روشش درست بوده...به هر حال هر شخص مهمی که توی انیمه مُرد یک فلش بک کوتاهی به گذشته اون شد.
ساروتوبی هیروزن - شیمورا دانزو - جیرایا - ساروتوبی آسوما - هوشیکاگی کیسامه - کیمیارو و ... هر کدوم از اینا قبل از مرگ یا وقتی که نزدیک به مرگ بودن به گذشتشون یک فلش بک کوتاه زده شد و از آرزوها و اهدافشون ( درست یا غلط ) نمایش داده شد.
اوروچیمارو هم مثل بقیه کارکترها شامل همین قضیه شد و گذشته اون نمایش داده شده . فکر نکنم در آینده چیز خاص دیگه ای ببینیم.

در مورد ریکودو هم بگم که , شاید بخاطر این که کیوبی یک بیجوی ویژه بوده و قدرت های خاصی داشته و کنترلش کار هر کسی نبوده و نیست , برای همین مورد توجه ریکودو بوده و قسمتی از خودش رو درون اون قرار داده.
همونطور که می بینیم ناروتو با کنترل کیوبی بیشتر و بیشتر به حالت ریکودو نزدیک میشه . چه از نظر ظاهری و چه از نظر قدرتی . پس میشه امید داشت که ناروتو با ریکودو دیدار کنه.

yanin
02-11-2012, 23:39
نه . به غیر از اون مار سفید خود اورچیمارو هم میگه که به دنبال راهیه که از مرگ و میر جلوگیری کنه و به نوعی یا به نظر خودش راه و روشش درست بوده...به هر حال هر شخص مهمی که توی انیمه مُرد یک فلش بک کوتاهی به گذشته اون شد.
ساروتوبی هیروزن - شیمورا دانزو - جیرایا - ساروتوبی آسوما - هوشیکاگی کیسامه - کیمیارو و ... هر کدوم از اینا قبل از مرگ یا وقتی که نزدیک به مرگ بودن به گذشتشون یک فلش بک کوتاه زده شد و از آرزوها و اهدافشون ( درست یا غلط ) نمایش داده شد.
اوروچیمارو هم مثل بقیه کارکترها شامل همین قضیه شد و گذشته اون نمایش داده شده . فکر نکنم در آینده چیز خاص دیگه ای ببینیم.

در مورد ریکودو هم بگم که , شاید بخاطر این که کیوبی یک بیجوی ویژه بوده و قدرت های خاصی داشته و کنترلش کار هر کسی نبوده و نیست , برای همین مورد توجه ریکودو بوده و قسمتی از خودش رو درون اون قرار داده.
همونطور که می بینیم ناروتو با کنترل کیوبی بیشتر و بیشتر به حالت ریکودو نزدیک میشه . چه از نظر ظاهری و چه از نظر قدرتی . پس میشه امید داشت که ناروتو با ریکودو دیدار کنه.

ببین اوروچیمارو فک نکنم به خاطر این اینکارو کرده باشه پس چرا از کونها و استادش کینه داشت و میخواست نابود کنه صرفا چون هوکاگه نشده بود و اخراج شده بود نه احتمالا به مرگ پدر و مادرش ربط داره و بعدا فهمیده اهالی دهکده و استادش توش دست داشتن مثل ساکومو یا کاگامی من مطمعنم یه اتفاقی افتاده اگه اینجوری نباشه خیلی مسخره میشه سانین افسانه اونم بهترینشون یه هدف خیلی مزخرف داشت و به خاطر اون استادشو کشت دوستاشو ریخت دور و خیلی چیزا
در مورد ریکدو هم ببین اگه با ریکدو ملاقات کنه میشه اخرین قسمت مانگا اخه اگه یه نیم چه جتسو هم از ریکدو یاد بگیره کی میخواد حریفش شه
بعد ساساکه اوروچیمارو اون ارتش نینجایی کاگه ها همرو بریز دور چون دیگه با جتسو ریکدو همه چیز تمومه

B3HZ@D
03-11-2012, 00:07
رفیق توی اون صحنه های فلش بک از صدا و صحبت های خود اروچیمارو استفاده شده و اونجایی که برادر و نامزد سوناده کشته میشن , اروچیمارو چهره غمگینی داره و فکر کنم میگه که مرگ همیشه باعث ناراحتی نزدیکان میشه (اگه اشتباه نکرده باشم)
البته اون هدف اصلی اوروچیمارو نبوده و بعد از دیدن شارینگان از این رو به اون رو شد و تغییراتی در اصل و بطن هدفش ایجاد شد .
همینطوریش داریم به قسمت های اخر ناروتو نزدیک میشیم . پس دیدار با ریکودو فکر نکنم انتظار بیجایی باشه ! در حال حاضر مادارا و اوبیتو هر دو تکنیک های ریکودو رو میدونن .

M e i s a m
03-11-2012, 11:07
ریکودو که دیگه خز شده :دی تکنیک هاش هم فکر نکنم چیز خاصی باشن بخصوص جلوی یوزر های کهنه کاری مثل مادارا و اوبیتو!

B3HZ@D
03-11-2012, 11:25
ریکودو خز شده ؟! اگه میتونست خودش میومد و رو در رو با مادارا و اوبیتو میجنگید و چندتا جوتسو خفن روی اونا پیاده میکرد .
حالا صبر کن . به موقعش می بینی که ریکودو چی بوده و کی بوده :sq_5:
منظورم زمانیه که ناروتو به اون قدرت مورد نظر میرسه .

M e i s a m
03-11-2012, 12:21
بعید میدونم ریکودو دیگه چیزی داشته باشه که کسی ندونه چون سالها گذشته و خیلی ها بعد از ریکودو اومدن که میخواستن به قدرت اون برسن و حتما رسیدن چون خیلی سخت نباید بوده باشه برای افرادی با قدرت هاشیراما و مادارا و افرادی با هوش بالا مثل اروچیمارو و مطمئنا نسل های گذشته از نسل های حاضر خیلی قویتر هم بودن و میل بیشتری به قدرت اضافه تر داشتن!

دیگه اینکه ناروتو بخواد یه تکنیک جدید تر یاد بگیره که حتما با راسنگان هم ترکیب میشه و بخواد پایان داستان رو رقم بزنه دیگه خیلی بی معنی و چرت میشه

بار ها دیدیم که ساختن تکنیک هم غیرممکن نیست و فکر اینکه تکنیکی مونده که هنوز کسی غیر از خود ریکودو اجراش نکرده یکم شک برانگیزه

B3HZ@D
03-11-2012, 13:23
به هر حال ریکودو است و میشه احتمال یک چیز خاص رو داد . بیخود و بی جهت توی مانگا به نمایش در نیومده ! اون هم بدون نمایش صورت ریکودو .
من که میگم ناروتو با ریکودو دیدار میکنه و از اون طرف هم صورت ریکودو نمایش داده میشه و ناروتو هم به قدرت خاصی دست پیدا میکنه . :sq_8:
در ضمن فکر نکنم ریکودو همه قدرتش رو به ارث گذاشته باشه و همه جوستوهای اون شناخته شده باشه .
باید دید مانگای این هفته به جنگ ناروتو و مادارا اختصاص داره یا این که میره سمت ساسکه و اروچیمارو !!!

M e i s a m
03-11-2012, 14:38
فکرمون مونده پیش اروچیمارو
با این استراحت و این حرفا فکر کنم داستان دیگه طرف توبی نره مگر اینکه شاهد مردن کاکاشی و گای باشیم و بعدش ساسکه برسه و فلش بک ببینیم

Arrowtic
03-11-2012, 14:44
زبونتو گاز بگیر : دی
حیوان وحشی کونوها نباید بمیره!کاکاشی بمیره یه کاریش میشه کرد ولی بدون گای هرگز : دی

B3HZ@D
03-11-2012, 14:46
حالا خوبه کاکاشی بزنه اوبیتو رو بکشه و اون یکی چشمش رو هم برداره :31:
اون موقع دیگه هیچ کسی نمیتونه جلوی کاکاشی وایسه :sq_5: . ولی اگه اوبیتو از کاکاشی شکست بخوره و یا کشته بشه خیلی ضایع میشه .
با این شرایط فعلی حریفش نشدن ولی حالا کاکاشی تک و تنها بتونه شکستش بده خیلی بیخود میشه . اگه کیشی گند نزنه میتونیم امید داشته باشیم که کاکاشی توی مبارزه با اوبیتو کشته بشه.
مگر این که بخواد مثل ناروتو , با صحبت و نصیحت اوبیتو رو به طرف خودشون بکشه و جریان مرگ رین و حقیقتش رو بیان کنه.

M e i s a m
03-11-2012, 21:02
به این بهزاد بگو زبونشو گاز بگیره :دی یعنی چی اخه کاکاشی اوبیتو رو بکشه! به هیچ وجه از دست کاکاشی و گای همچین چیزی نمیاد همین حالاشم کاکاشی خیلی جلوتر از حدش از شارینگان استفاده کرده با اون یه ذره چاکراش و کلا وجودش نوعی نماد برای کیشی نوجتسو هست!

اوبیتو بعید میدونم برگرده بحث دیگه سر رین نیست خیلی وقته از این حرفا گذشته بخصوص بچه که نیست هدفش هم به قدری بزرگتره که با تالک نوجتسو متوقف نمیشه!

منتها در عجبم چرا برادران اوبیتو و مادارا تا حالا فن چشمی خاصی استفاده نکردن؟! مادارا با اون حرکتش جلوی رایکاگه نشون داد توانش در گنجتسو زدن از همه کسایی که تا حالا دیدیم بالاتره چرا این جماعت رو گنجتسو نمیزنه؟! اوبیتو چرا وایساده بر و بر نگاه میکنه!؟ نه حرکتی میزنن نه حرفی نه تکنیکی شده مثل اون قضیه کاگه ها

B3HZ@D
03-11-2012, 21:28
اوبیتو تو فکر رفته احتمالا :sq_24: یاد رین خدابیامرز افتاده . حالا هم میخواد تلافی روزهای گذشته رو سر کاکاشی خالی کنه . چون الان خیلی قوی تر از اون شده .
فقط امیدورام کیشی گند نزنه و کاکاشی رو برنده مبارزه با اوبیتو نکنه که به شدت مسخره بازی میشه و دیگه نمیتونم تحمل کنم و مانگا رو ادامه بدم . تا همینجاش هم گند زده.
همه کاگه ها زنده موندن . توبی که احتمال میدادیم هر کسی باشه ولی اوبیتو نه , دقیقا همون اوبیتو از کار در اومد .
وضعیت جنگ مادارا و هاشیراما هم هنوز مشخص نشده . معمای اصلی داستان همینه که توی اون جنگ چی شد و چی نشد !
ولی کیشی عین خیالش نیست و مثل این که اصلا قصد نداره به اون زمان برگرده!!! :sq_6:

yanin
03-11-2012, 23:50
اوبیتو تو فکر رفته احتمالا :sq_24: یاد رین خدابیامرز افتاده . حالا هم میخواد تلافی روزهای گذشته رو سر کاکاشی خالی کنه . چون الان خیلی قوی تر از اون شده .
فقط امیدورام کیشی گند نزنه و کاکاشی رو برنده مبارزه با اوبیتو نکنه که به شدت مسخره بازی میشه و دیگه نمیتونم تحمل کنم و مانگا رو ادامه بدم . تا همینجاش هم گند زده.
همه کاگه ها زنده موندن . توبی که احتمال میدادیم هر کسی باشه ولی اوبیتو نه , دقیقا همون اوبیتو از کار در اومد .
وضعیت جنگ مادارا و هاشیراما هم هنوز مشخص نشده . معمای اصلی داستان همینه که توی اون جنگ چی شد و چی نشد !
ولی کیشی عین خیالش نیست و مثل این که اصلا قصد نداره به اون زمان برگرده!!! :sq_6:

ببین به نظر من تو اون جنگ هر دو طرف پیروز شدن چون اینجوری که تا حالا مشخص شده هم مادارا به هدفش رسیده هم هاشیراما
چرا اصلا انتظار ندارید کاکاشی پیروز چند تا راه میگم
1- به دلیل اینکه کاکاشی شخصیت مورد علاقه کیشیه و میبینیم هرچی دشمنانش قویتر میشن کاکاشی هم قویتر جلوشون وایمیسه در واقعه کاکاشی نیست بلکه نویسنده داستان کیشیه حالا شما بزنید به حساب کیشی نوجتسو
اگه اینو کیشی نوجوتسو حساب کنیم پس تمام شخصیت ها کیشی نوجتسو هستند
2- چرا با صحبت نکنه اولا حدفش اینقد احمقانش که نمیفهمه جنگی نباشه صلح معنایی نداره اگه احساس هر شخص نباشه همه میشن رباط و این دنیا نیست و بیشتر به خاطر مرگ رین این هدفش شده اگه کاکاشی بیاد این چیزی رو تو کلش فرو کنه و یه دلیل خوب برای مرگ رین بیاره شاید دیدی همین اوبیتو زد مادارا رو شکست داد
فک کنم همینا کافی باشن

B3HZ@D
04-11-2012, 00:23
اوبیتو کلا شست و شوی مغزی داده شده توسط مادارا . خودش هم قید همه چیز رو زده و هدفش چیز دیگه ای شده .
این که کاکاشی شخصیت مورد علاقه کیشی است دلیل نمیشه که بتونه جلوی اوبیتو دوام بیاره . کاکاشی - گای - ناروتو و کیلر بی نتونستن از پس اوبیتو بر بیان . بعد کاکاشی چطور میخواد تنهایی جلوی اون رو بگیره ؟!
همینطوریش کاکاشی داره می میره و دیگه چاکرا نداره . ولی اوبیتو قرص و محکم ایستاده و عین خیالش نیست !
تکنیک هایی هم که اون بلده قابل قیاس نیست با کاکاشی . دیدی که وقتی گقت قدرت واقعی کامویی رو نشون میدم چکار کرد !!!

M e i s a m
04-11-2012, 10:55
1- به دلیل اینکه کاکاشی شخصیت مورد علاقه کیشیه و میبینیم هرچی دشمنانش قویتر میشن کاکاشی هم قویتر جلوشون وایمیسه در واقعه کاکاشی نیست بلکه نویسنده داستان کیشیه حالا شما بزنید به حساب کیشی نوجتسو
اگه اینو کیشی نوجوتسو حساب کنیم پس تمام شخصیت ها کیشی نوجتسو هستند

استدلال نوجتسوئه؟ خودت اصلا خوندی چی نوشتی؟ :sq_2:

کاکاشی دیگه همه تکنیک هاش رو زده من امادم تا همین هفته ببینم میمیره! واقعا کیشی نمیتونه جلوی اوبیتو ضایع بازی در بیاره و کاکاشی رو سر کنه

B3HZ@D
04-11-2012, 11:15
اگه به کیشیه خیلی راحت میتونه این کار رو انجام بده .همینطوریش کم گند نزده . این یکی رو هم هب لیست شاهکارهاش اضافه میکنه.
اگه امداد غیبی نرسه باید منتظر مرگ گای و کاکاشی باشیم . :sq_5:

yanin
04-11-2012, 14:56
اگه به کیشیه خیلی راحت میتونه این کار رو انجام بده .همینطوریش کم گند نزده . این یکی رو هم هب لیست شاهکارهاش اضافه میکنه.
اگه امداد غیبی نرسه باید منتظر مرگ گای و کاکاشی باشیم . :sq_5:

گای احتمال 80% میمیره ولی کاکاشی من فک نکنم حالا میگید نه سب کنید تا مانگا بیاد کاکاشی نمیمیره اگه کیشی نویسنده باشه

B3HZ@D
04-11-2012, 19:59
رنگ رخساره خبر میدهد از سر دورن .... اون کاکاشی که ما دیدیم , ولش کنی تا 5 دقیقه دیگه خودش می میره . اینقدر از مانگکیو شارینگان استفاده کرد پس افتاد و دیگه چاکرای آنچنانی برای اون نمونده.
حالا هم میخواد با غولی مثل اوبیتو مبارزه کنه ! به نظرت تکلیف این مبارزه چی میشه ؟!
کاکاشی با این وضعیت دو تا مشت خشک و خالی هم بخوره می میره دیگه چه برسه به جوتسو !

Arrowtic
04-11-2012, 20:10
ای میخندیم ای میخندیم اگه گای اوبیتو رو شکست بده ناروتو و کیلربی هم مادارا رو :خخخخخخخخخخخ

B3HZ@D
05-11-2012, 19:53
اصلا قرار نیست گای با اوبیتو وارد مبارزه بشه . اگه یادت باشه اوبیتو به کاکاشی گفت وقتش رسیده که یک سری حساب ها رو من و تو شخصا با هم تسویه کنیم.
توی مبارزات شخصی فکر نکنم شخص دیگه ای وارد بشه . اگه گای هم خودش بخواد فکر نکنم کاکاشی قبول کنه !
قضیه بین کاکاشی و اوبیتو است . اوبیتو یک قولی از کاکاشی گرفت که کاکاشی هم نتونست بهش پایبند باشه و حالا وقت تسویه حسابه .
میریم برای یک مرگ دراماتیک دیگه و نوبتی هم باشه نوبت کاکاشیه :sq_5:

Arrowtic
05-11-2012, 20:18
نتونست پایبند باشه؟!؟!؟!؟!
از پایبند نبودن گذشت : دی
اوبیتو گفت ازش محافظت کن اینم زارت زد سوراخش کرد : دی

M e i s a m
05-11-2012, 21:59
زد سوراخش کرد اون هیچ جالبیش اینه که الان که دیگه خودش باید بخوره میاد اوبیتو رو هم میزنه تهشم میگه خودت خواستی و من هدفم خیره و فیلان و... :sq_19:

B3HZ@D
05-11-2012, 23:21
اگه کاکاشی بیاد و اوبیتو رو شکست بده و یا بکشه آخر مسخره بازیه . حالا اگه کسی بیاد کمکش میشه باهاش کنار اومد .
ولی اگه مبارزه فردی باشه و این وسط کاکاشی برنده بشه , من یکی حالم بد میشه . دیگه قرار نیست فیلم هندی بشه و همه خوب ها زنده بمونن و هر کی و هر چی بد بوده از بین بره.
تلفاتی هم که توی این میدان مبارزه وسیع تا حالا دیده نشده ! همه سالم و سر حال هستن :sq_6:

M e i s a m
05-11-2012, 23:36
کسی برای اومدن نیست که بتونه تغییر خاصی ایجاد کنه مگر ساسکه اروچی
تازه کسی بیاد هم ضایع میشه
الان کار کاکاشی تو 30 ثانیه تموم میشه چرا اینقدر بر و بر نگاه میکنن من موندم :41:

B3HZ@D
07-11-2012, 12:25
مانگای 608 اومد . تا داغه بریم بخونیم . :31:

Kakashi's decision!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sha7ab
07-11-2012, 15:01
من الان تا 285 دیدم. میشه چند مانگا؟

B3HZ@D
07-11-2012, 15:21
انیمه 285 که فیلره و تا قسمت 283 مربوط به داستان اصلی بوده . ولی تا اونجایی که در انیمه مربوط به داستان اصلی میشده باید بگم در مانگاه تا قسمت 544 حساب میشه.
یعنی قسمت 283 انمیه , در مانگا میشه قسمت 544 :sq_8:

M e i s a m
07-11-2012, 15:31
:sq_5:

عجــــــــــــب

اوبیتو
خدا خفت کرد
بزن یک دفعه بکشش دیگه چرا هی خط خطیش میکنی و ور میزنی؟

لامصب چاکرا بی نهایت هم هستن همه

کیشیموتو...

kortol
07-11-2012, 18:29
عجــــــــــــب

اوبیتو
خدا خفت کرد
بزن یک دفعه بکشش دیگه چرا هی خط خطیش میکنی و ور میزنی؟
یاد یه جمله افتادم گربه که موش رو میگیره یه دفعه نمی کشتش و یه مدت باهاش بازی میک نه !! الان این اوبیتو یه مدتی با کاکاشی بازی می کنه و بعد بوم !! ولی ابیتو بجز این شوریکن ها چیز دیگه ای نداره ؟؟ اون که تکنیک حضار بلده چیزی از خودش نداره .. ؟؟ تکنیک های اوبیتو فکر کنم اصلا روشون کار نشده ؟؟ خیر سرش رینگان داره ؟؟ شینرا تنسه بزنه خوب !!!

لامصب چاکرا بی نهایت هم هستن همه این گای یه دون ه از این هیدورا ها زد به کیسامه تا یه سال تو کما بود بعد الان در حین مرگ چجوری باز یدونه دیگه زد ؟؟ من موندم اینها همه داره خودشون رو جر می دن این وسط کیلبر بی چه غلطی می کنه با 8 تا دست و پا یه گوشه ایستاده مهم میان روش تکنیک اجرا می کنن !!!

کیشیموتو...
بابا من گفتم می ره سراغ داستان ساسوکه .. عجب بابا .. این عمه کیشیموتو کجاست ؟؟؟

B3HZ@D
07-11-2012, 19:54
یاد یه جمله افتادم گربه که موش رو میگیره یه دفعه نمی کشتش و یه مدت باهاش بازی میک نه !! الان این اوبیتو یه مدتی با کاکاشی بازی می کنه و بعد بوم !! ولی ابیتو بجز این شوریکن ها چیز دیگه ای نداره ؟؟ اون که تکنیک حضار بلده چیزی از خودش نداره .. ؟؟ تکنیک های اوبیتو فکر کنم اصلا روشون کار نشده ؟؟ خیر سرش رینگان داره ؟؟ شینرا تنسه بزنه خوب !!!

مثلا مادارا گفت من بهت تکنیک های ممنوعه و تکنیک ها ریکودو رو آموزش میدم ولی الان هیچ کدومشون استفاده نمیشه !
من اونجا که اوبیتو با شوریکن ها به کاکاشی ضربه زد گفتم الانه که کاکاشی مثل گوشت قصابی تیکه تیکه روی زمین بیفته ولی ....

این گای یه دون ه از این هیدورا ها زد به کیسامه تا یه سال تو کما بود بعد الان در حین مرگ چجوری باز یدونه دیگه زد ؟؟ من موندم اینها همه داره خودشون رو جر می دن این وسط کیلبر بی چه غلطی می کنه با 8 تا دست و پا یه گوشه ایستاده مهم میان روش تکنیک اجرا می کنن !!!

فکر کنم توی اون مبارزه گای دروازه ها رو هم باز کرده بود و برای همین بود که پس افتاد :sq_2:

M e i s a m
07-11-2012, 21:08
دقیقا اونجایی که خط خطیش کرد من گفتم زد کاکاشی رو 5 تیکه کرد ولی...این اوبیتو نمیدونه با کی طرفه خلاصه که هر کی با کیشی در افتاد ورافتاد بخصوص که الان کاکاشی خودش رو چسبوند به ناروتو و دیگه با 2 تکنیک فوق مخوف تاک نوجتسو و کیشی نوجتسو سر کار داره

B3HZ@D
07-11-2012, 21:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول خیلی به جا بود . خیلی هم جالبناک بود . کلی خندیدیم :31:
همونطور که گفتم مثل این که قرار نیست کسی این وسط کشته بشه و اگر هم کسی کشته بشه فقط شامل حال مادارا و اوبیتو میشه !
راستی کاکاشی چطور تونست تکنیکی مشابه تکنیک اوبیتو رو انجام بده و از بُعد دیگه برگرده همونجایی که بوده ؟!
معمولا شارینگان دو قابلیت متفاوت داره نه این که هر دو چشم یک تکنیک رو اجرا کنن !!!!

M e i s a m
07-11-2012, 23:50
اتفاقا به فکر منم رسید خیر سرش چشمی که دست کاکاشی بود میتونست اجسام رو از راه دور منتقل کنه نه خودش رو ولی وقتی کیشی بخواد دیگه قابلیت اضافه میشه و یک چشم کار هر دو رو انجام میده :sq_19:

اخه گوسفنده میره زیر 18چرخ و زنده بیرون میاد ولی تعجب هم نمیکنن چون دعای خیر پدر مادر پشت سرش بوده! (روابط عمومی کلید اسرار :دی)

yanin
08-11-2012, 11:29
پس شد انچه باید میشد راحت میشد حدس زد که تا وقتی کیشی نویسندست کاکاشی هم زندست من که فک میکنم این اوبیتو با تاک نوجتسو شکست میخوره بعد مادارا رو هم شکست میدن
راستی یواش یواش داره باورم میشه که این اوروچی و ساسکه قراره یه داستان جدید بعد از مادارا بسازن
و قرار نیست اصلا تو این جنگ وارد شن این لشکر شینوبی ها هم که قرار نیست برسن شبیه پلیس ها اخر داستان میرسن

yanin
08-11-2012, 11:45
رنگ رخساره خبر میدهد از سر دورن .... اون کاکاشی که ما دیدیم , ولش کنی تا 5 دقیقه دیگه خودش می میره . اینقدر از مانگکیو شارینگان استفاده کرد پس افتاد و دیگه چاکرای آنچنانی برای اون نمونده.
حالا هم میخواد با غولی مثل اوبیتو مبارزه کنه ! به نظرت تکلیف این مبارزه چی میشه ؟!
کاکاشی با این وضعیت دو تا مشت خشک و خالی هم بخوره می میره دیگه چه برسه به جوتسو !

به به میبینیم به جز این که نمرده و از مانگیکیو هم دوباره استفاده کرده تازه اماده جنگ هم میشه و میخواد raikiri هم بزنه
اینجوری میگفتید رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون
تازه اون گای که وضعیتش بدتر بود دیدید چی کار کرد ناراتو هم که به کنار که دقیقا مصداق چاکرا بی نهایت اصلا بشر انگار نه انگار که اینقد جنگیده هاچیبی و بی درمونده شدن ولی ناراتو عین خیالش نیست
تهش این مادارا ادوتنسه که قاعدتا نباید خسته شه توی خستگی جلوی این ناراتو کم میاره :sq_2:

B3HZ@D
08-11-2012, 11:46
اگه دیدی کاکاشی زد و اوبیتو رو شکست داد اصلا تعجب نکن .
از همین الان تابلو شده که اوبیتو قرار تاک نوجوتسو بخوره . تا کاکاشی یک حرفی میزد از اون طرف اوبیتو میرفت تو فکر و احساساتی میشد ولی بروز نمیداد.
فکر کنم دو سه تا چپتر بعدی , اوبیتو رسما بیاد طرف کاکاشی و بقیه و همگی روی سر مادارا خراب میشن تا شکستش بدن :sq_24:

Arrowtic
08-11-2012, 13:29
احتمالا آخرشم با خوبیو خوشی ساکورا ساسکه و ناروتو هیناتا هم ازدواج میکنن و بچه دار میشن بچه هاشونم با هم میرن مدرسه و دوست میشن با هم : دی توبی هم میشه دوست خانوادگیه این دو تا به بچه هاشون جوتسو یاد میده و درضمن با کاکاشی رفیق فاب میشن دوباره : دی

M e i s a m
08-11-2012, 15:30
اون منجنیق من کو؟ :دی
باید ژاپن رو خراب کنم رو سر باکایارو کونویارو ش تا بفهمه نباید گند بزنه به مانگا

کلا نمردن کاکاشی و گای ضایع که هست ولی دیگه تاک نوجتسو خوردن اوبیتو ضایع تره!

دیشب تو این فکر بودم که هاشیراما حتما یه موکتون راسنگان هم داشته... :sq_14::sq_2:

yanin
08-11-2012, 19:04
اون منجنیق من کو؟ :دی
باید ژاپن رو خراب کنم رو سر باکایارو کونویارو ش تا بفهمه نباید گند بزنه به مانگا

کلا نمردن کاکاشی و گای ضایع که هست ولی دیگه تاک نوجتسو خوردن اوبیتو ضایع تره!

دیشب تو این فکر بودم که هاشیراما حتما یه موکتون راسنگان هم داشته... :sq_14::sq_2:

جالبه من به یه نتیجه دیگه رسیدم این مادارا تکنیک های قوی هاشیرامارو دید حالا اومده داره از اونا استفاده میکنه حتما دفعه بعد زنده شه با ادوتنسه یا هرچی میخواد با راسنگان بجنگه
:sq_2::sq_24:

B3HZ@D
08-11-2012, 19:14
اگه تکنیک ها رو دیده باشه چون خصلت خونی بوده نمیتونه اونا رو انجام بده مگر این که به اون ژن دسترسی پیدا کنه .
تکنیک های هاشیراما رو دیده و برای همین در به در دنبال ژن اون بوده و تصمیم میگیره یک جنگ کذایی ترتیب بده تا بتونه ژنش رو بدست بیاره و به قدرت هاشیراما برسه .

B3HZ@D
09-11-2012, 17:53
انیمه تا چند قسمت توی فیلر سیر میکنه ؟! قسمت 288 رو دانلود کردم که فیلر بود . قسمت بعدی (289) هم فیلره !
این همه اختلاف بین انیمه و مانگا افتاده ولی هنوز بعد هر 10 قسمت فیلر منتشر میکنن ! فکر کنم کم کم اختلاف بین مانگا و انیمه سه رقمی بشه.:sq_11:
اگه میخوان اینطوری پیش برن بهتره قید انیمه رو بزنن و فقط مانگا رو بدن بیرون . فاصله بیش از حد زیاده .

yanin
09-11-2012, 18:57
انیمه تا چند قسمت توی فیلر سیر میکنه ؟! قسمت 288 رو دانلود کردم که فیلر بود . قسمت بعدی (289) هم فیلره !
این همه اختلاف بین انیمه و مانگا افتاده ولی هنوز بعد هر 10 قسمت فیلر منتشر میکنن ! فکر کنم کم کم اختلاف بین مانگا و انیمه سه رقمی بشه.:sq_11:
اگه میخوان اینطوری پیش برن بهتره قید انیمه رو بزنن و فقط مانگا رو بدن بیرون . فاصله بیش از حد زیاده .

اره نظر منم همینه
راستی من یه سوال برام پیش اومده مگه نمیگن سنجو ها رقیب های اصلی اوچیها به حساب میومدن خب خاندان اوچیها بعد از مادارا این همه نابغه داشت بعدشم که به وسیله یکی از همینا نابود شد
ولی سنجو ها چی شدن به جز سوناده نه اسمی از خاندانشون میبینیم نه نابغه ای از سنجو میبینیم

Arrowtic
09-11-2012, 19:02
انیمه گویا تا 24 یا 26 دسامبر فیلر خواهد بود!
(البته این سری فیلرا باحالن چون بازم درباره نبرد چهارم شینوبی ها هستن!)

B3HZ@D
09-11-2012, 19:17
اره نظر منم همینه
راستی من یه سوال برام پیش اومده مگه نمیگن سنجو ها رقیب های اصلی اوچیها به حساب میومدن خب خاندان اوچیها بعد از مادارا این همه نابغه داشت بعدشم که به وسیله یکی از همینا نابود شد
ولی سنجو ها چی شدن به جز سوناده نه اسمی از خاندانشون میبینیم نه نابغه ای از سنجو میبینیم

مثل این که نسل سنجو هم منقرض شده . چون هیچ سنجو دیگه ای توی انیمه و مانگا دیده نشده . اگه دو تا سنجوی درست و حسابی الان داشتیم قضیه جنگ متفاوت میشد :sq_5: (حالا میثم میاد و اینو میخونه و دوباره کل کل سنجو و اوچیها داریم ) :sq_2:

انیمه گویا تا 24 یا 26 دسامبر فیلر خواهد بود!
(البته این سری فیلرا باحالن چون بازم درباره نبرد چهارم شینوبی ها هستن!)

واقعا خسته نباشن . چه خبره این همه فیلر ؟! همه جوره دارن گند میزنن . :sq_11:

M e i s a m
09-11-2012, 23:05
اقا کدوم کل کل ما فقط طرفدار حقیقتیم :دی

B3HZ@D
09-11-2012, 23:39
ای بابا میثم جان . کدوم حقیقت ! :sq_24: شما اوچیهایی دلتون رو به یک سری شایعات خوش کردین:sq_25:
زمان هاشیراما که مشکلی نبوده . اگر بود همون موقع اوچیها میرفت سمت رهبر سابقش . نه این که مادارا تک و تنها بذاره بره !
بگذریم . بحث تکراری میشه و سر بقیه دوستان رو درد میاریم .:sq_22:
خودت هم میدونی حق با کیه :sq_24:

yanin
10-11-2012, 00:31
اقا کدوم کل کل ما فقط طرفدار حقیقتیم :دی

چه حقیقتی اینکه سنجو ها قوی تر بودن شاید اوچیها ها رقیب سنجو ها بودن ولی به پای سنجو ها نمیرسیدن
ببین تو زمان مادارا اون بهترینه اوچیها بوده ولی اونم نمیتونست جلوی هاشیراما دوم بیاره وگرنه چه احتیاجی داشت به داشتن ژن سنجو و رینگان چون طبق گفته ها فقط هاشی بود که میتونست جلوی مادارا وایسه
ولی جدی من موندم کی نسل این سنجو هارو منقرض کرده
فک کنم این مادارا یا اوچیها های دهکده چون فقط اونا میتونستن این کارو کنن وگرنه اگه سنجو ها بودن مطمعنم جنگ تا این حد طول نمیکشید که بخواد مادارا ادوتنسه بیاد وسط
ولی این غایب بودن سنجو ها خیلی مشکوکه

B3HZ@D
11-11-2012, 02:44
فکر کنم به بحث تولید مثل اون طور که باید و شاید دقت نکردن برای همین نسلشون برداشته شد :31:
ولی جدا از شوخی خود کیشی هم هیچ گونه شفاف سازی نکرده که از همچین خاندانی چرا هیچ کس دیگه ای به غیر از سوناده وجود نداره ؟!
مگه میشه یک خاندان نسلش برداشته بشه بدون هیچ اثری ؟!
حالا قوم اوچیها بوسیله ایتاچی - دانزو و توبی از بین رفت . ولی خاندان سنجو چی ؟! :sq_6:

M e i s a m
11-11-2012, 13:15
اولا شلوغش نکنید :دی

بار ها گفتم و میگم جایی گفته نشده سنجو قوی تر بوده و فقط بین همه قبیله ها سنجو و اوچیها از همه سر بودن ولی یه سری نکات به صراحت اورده شده که کسی جلودار مادارا نبوده تا اینکه هاشیراما پیداش شده
فقط هاشیراما نه بقیه اون هم بخاطر یونیک بودنش و این که تو دنیا حرف ها داشته برای خودش نه اینکه چون سنجو بوده و البته بقیه سنجو هم اونطور نبودن

بعلاوه اگر اوچیها طرف مادارا نرفتن بخاطر این بود که نمیدونستن سنجو میخواد چه بلایی سرشون بیاره با این حال اوچیها دووم اورد و سنجو نابود شد (ضغف مدیریتی هم نقش داشته :دی)

این همه هم که تا حالا گفتیم برای روشن شدن حقیقت بوده که کسی الکی تعمیم نده! از ضعیف ترین جملاتی که از سنجوان شنیدم این بوده که هاشی که کلفت سنجو بوده از مادارا سر بوده (که نبوده اینا یجورایی هم سطح بودن...) پس سنجو خوبه و چه میدونم مادارا چون رفته دنبال قدرت فلانه و...!
حالا خوبه هدفش رسیدن به ریکودو بوده و قدر بر این بوده که باید از ژن سنجو استفاده کرد! اصلا اگر قرار نیست کسی قدرتمند بشه دیگه چرا تمرین و احضار ها و استفاده از لوح و تاکتیک ها و تکنیک های ممنوعه و اصلا چرا نینجایی؟ :دی

با این حال اگر نیاز به شمردن قدرت ها هست بگم تا ببینیم کی قدرت هاش بیشتر بوده! قوم سنجو یک قوم عادی بوده ولی با سرعت و قدرت جسمی بیشتر و چیز خاصی نداشته

یک مطلبی رو هم شفاف سازی کنم که اگر من میگم هاشی و مادارا rival بودن و هم سطح (مثل ساسکه و ناروتو) نشان واقع گرایی منه وگرنه منم میتونم مثل اکثریت سنجو و اوچیها بگم نه این اینطور بوده و اونطور بوده و... :sq_15: اره خلاصه فکر نکنید که دارم جور کشی میکنم که کسی رو بالا بیارم مادارا خودش بالا هست

B3HZ@D
11-11-2012, 15:16
بلاهایی که سر اوچیها اومد اصلا ربطی به سنجو نداشته . زمان هاشیراما و توبیراما اتفاق خاصی نیفتاده . اگر چیزی بوده مربوط میشه به بعد از حضور این دو .
تا اونجایی هم که دیدیم این اوچیها بوده که نابود شده . لفظ نابودی موقعی به کار میره که رقیب طرف مقابل اون رو از بین ببره یا کلا توسط دشمن از بین بره . ولی در مورد سنجو همچین چیزی دیده نشده .
ولی اوچیها شامل این قضیه میشه (نابودی) :31:

البته اگه بخوایم به جنگ آخر بین هاشیراما و مادارا نگاه کنیم یک جورایی نشون میده که چه کسی برتری داشته . مگر این که نگاهمون منطقی نباشه :5:

درسته مادارا بالا هست و این رو قبول داریم ولی هاشیراما کمی از اون بالاتره :31: این دیگه تابلوئه :sq_5:

yanin
11-11-2012, 17:03
بلاهایی که سر اوچیها اومد اصلا ربطی به سنجو نداشته . زمان هاشیراما و توبیراما اتفاق خاصی نیفتاده . اگر چیزی بوده مربوط میشه به بعد از حضور این دو .
تا اونجایی هم که دیدیم این اوچیها بوده که نابود شده . لفظ نابودی موقعی به کار میره که رقیب طرف مقابل اون رو از بین ببره یا کلا توسط دشمن از بین بره . ولی در مورد سنجو همچین چیزی دیده نشده .
ولی اوچیها شامل این قضیه میشه (نابودی) :31:

البته اگه بخوایم به جنگ آخر بین هاشیراما و مادارا نگاه کنیم یک جورایی نشون میده که چه کسی برتری داشته . مگر این که نگاهمون منطقی نباشه :5:

درسته مادارا بالا هست و این رو قبول داریم ولی هاشیراما کمی از اون بالاتره :31: این دیگه تابلوئه :sq_5:

اره جایی گفته نشده نسل سنجو منقرض شده ولی معلوم نیست کجان ولی اوچیهایی ها بای بای
راستی من موندم این به اوچیهایی ها چه ظلمی شده؟

M e i s a m
11-11-2012, 18:45
اره سنجو قایم شده هیجان داستان بره بالا :دی

اوچیها رو به نامردی توسط یک خودی چپه کردن و این خیلی احترامش بالاست ولی دیگه اینکه شما قبول نمیکنید سنجو نابود شده همون مطلب قدیمیه...

اقاااا از بازی با کلمات و سعی در اختفای حقایق در لا به لای این جملات بپرهیزید تا ما هم هی منبر نریم :دی

B3HZ@D
11-11-2012, 19:52
نامردی کجا بود ؟! :31:
همه به تیزهوشی و قدرت تفکر بالای ایتاچی اعتقاد دارن . پس یعنی ایتاچی میدونسته روشی که قومش پیش گرفته درست نیست .
در ضمن این که سنجو یکدفعه بدون هیچ ردپایی از داستان محو میشه یکی دیگه از ضعف های داستانی کیشی محسوب میشه .
پس بیخود این مورد رو گردن سنجو ننداز . دیگه نمیشه که توی هر موردی اونا رو مقصر دونست !:31:

yanin
13-11-2012, 01:14
نامردی کجا بود ؟! :31:
همه به تیزهوشی و قدرت تفکر بالای ایتاچی اعتقاد دارن . پس یعنی ایتاچی میدونسته روشی که قومش پیش گرفته درست نیست .
در ضمن این که سنجو یکدفعه بدون هیچ ردپایی از داستان محو میشه یکی دیگه از ضعف های داستانی کیشی محسوب میشه .
پس بیخود این مورد رو گردن سنجو ننداز . دیگه نمیشه که توی هر موردی اونا رو مقصر دونست !:31:

شاید ضعف داستان نباشه و نقشه کیشی باشه
شاید بخواد بعد از مادارا یه داستان جدید بسازه و تو اون یه قدرت قویتر رو کنه و اونجارو به ناپدید شدن یا نابود شدن سنجو ها ربط بده
معلوم نیست شاید از قصد اینکارو کرده و سنجو هارو هنوز نشون نداده

Ali_p30
14-11-2012, 11:45
دوستان درسته که همه جا گفته شده مادارا تو مبارزه با هاشم آقا باخت.....
ولی من اینو قبول ندارم....
درواقع به نظر من پیروز جنگ مادارا بوده چون تو اون مبارزه به چیزی که میخواست رسید....
مادارا ژن هاشم آقارو میخواست که باهاش به ریننگان برسه
بنابر این میره پیش هاشم و پیشنهاد مبارزه رو میده...
هاشم از از همه جا بی خبر قبول میکنه و با هم به دره نهایی(فکر کنم اسمش همین بود) میرن
مادارا تو مبارزه به اون چیزی که میخواست میرسه و محل مبارزه رو ترک میکنه .....
از اونجا به بعد همه میگن که مادارا باخت... (بخاطر ترک زمین:sq_2:)

B3HZ@D
14-11-2012, 12:13
اگه جنگ اینقدر راحت و بی دردسر تموم شده بود که خوب بود !
مادارا غیرممکنه بذاره اینقدر راحت کیوبی رو از اون بگیرن . پس یک اتفاقی اونجا افتاده که هاشیراما کیوبی رو مهر کرده.
یا مادارا شکست خورده و مورد ترحم هاشیراما قرار گرفته یا این که بدجور زخمی شده و هاشیراما فکر کرده که مرده یا می میره .

در ضمن مانگای 609 اومد.

End ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
14-11-2012, 16:32
در ضمن مانگای 609 اومد.
الان قراره چی بشه دیگه !! به نظر من که تمومه!! مادارا همین جوریش شکست ناپذیر بود حالا با اون .. راحت نشسته و میگه Shall we begin !! تازه می خواد شروع کنه !! یعنی تا الان جدی نشده بود ...
باز هم این روباه مکار به کمک کاکاشی و ناروتو اومد ..واقعا که اسمش حقشه .. روباه شرور کونوها !!کاکشی یه کم از زیرکی اون رو هم ناروتو داشت !!
اقا اخرین نظریه من .. ناروتو و کیلربی به شدت داغون میشن ولی در نهایات مادارا شکست می خوره و ناروتو برای مهر کردن 10 دم خودش رو فدا می کنه و با مهر کردن اون یا میمیره یا یه بلایی خفنی سرش میاد !!! دیگه به جز این هیچ راهی نداره ..اون لشگر هم میادولی همه داغون میشن ..ساسوکه و اروچو هم میان ولی باز داغون می شن !! اخرش ناروتو باید فداکای کنه !!! بعدش که فداکاریش رو تکمیل کرد این ریکودو رو می بینه و ما هم چهره اون رو میبینیم !! ناروتو هم میشه مثل ریکودو و دنیای نینجاها رو نجات میده ولی فکر نکنم بشه خود ریکودو !!

M e i s a m
14-11-2012, 17:13
بهزاد جان اون پستت باشه سر وقت میام ج میدم بخصوص تو این 3443 دیگه واقعا ترکوندی :دی
چه چیزا که نشنیدیم بخدا ترحم و فرار و تقلب و... :sq_2:
فعلا بریم سر وقت مانگای اصلی

خب به سلامتی شاهد احیای موجود پرآوازه و در واقع بیجوی اورجینال هستیم
چشمش که ترکیب ریننگان و مانگکیو هست و لابد قابلیت هاش نامحدود از جسمی و روحی و چشمی (آماتراسو میزنه :دی) ولی جدی مادارا میتونه این رو کنترل و یا سیل کنه؟! با این وضعیت فقط فکرم میره پیش اروچی شاید اون چیزی بدونه که بتونه کمکی باشه

یک احتمال قوی هم که الان برام روشن شد اینه که تو اون لوج اوچیها که ریکودو نوشته راز های جوبی هم هست و فقط 2 نفر از اون لوح با خبر هستن که باشند اوچیها مادارا و اروچیمارو

ولی اخه زورم میاد بازم شد مثل قضیه کاگه ها! اون مادارا دوشوار نشه براش نشسته دست به چانه برای خودش نگاه میکنه این طرف اوبیتو رو تو کیشی نوجتسو غرق کردن...!؟ اوبیتو هم که شده ناروتوی دوم فقط عین کیسه بوکس بزننش! ظاهرش و نقشه هاش تا اینجا نشون نمیداد اینقدر تو جنگیدن نا استاد باشه البته از حق نگذریم کیشی نوجتسو هم کم چیزی نیست...
کاکاشی هم که چاکرا بهش انتقال دادن و فهمیدیم غیر ممکن نیست!!! تکبـــــیر!

ایشالا قسمت های بعد یه حرکت درخور اوچیهایی از این 2 تا باس ببینیم مادارا که گفته بود میره سراغ کیوبی ولی همین که از بیجو مود درش اورد نشسته نگاه میکنه اوبیتو هم که انگار نه انگار ریننگانی داره مانگکیویی داره نه موکتونی...

B3HZ@D
14-11-2012, 18:52
به قول خودت همه اینا کیشی نوجوتسوئه . توبی رو تا قبل از این مبارزه اینقدر بالا برد و قوی کرد و حالا با سر کوبوندش به زمین . دیگه همه میدونیم که اگه قرار بود اوبیتو پیروز بشه خیلی راحت میتونست این کار رو انجام بده .
کیشی است که نمیخواد این اتفاق بیافته . وگرنه تا الان همه این افراد شکست خورده بودن و اون دنیا بودن.

ولی من میگم بین اوبیتو و مادارا اختلاف بوجود میاد . چون ایده آل های اوبیتو و مادارا با هم کمی متفاوته و فکر کنم سر تصاحب یا کنترل جوبی یک مشکلاتی پیش بیاد :sq_5:

M e i s a m
14-11-2012, 19:46
اوبیتو همت کنه جلوی کاکاشی یخش آب شه دیگه در حد جوبی نیست فقط ماداراست که میتونه و آرامش خاطرش هم نشون میده برای همه چیزش امادست

ولی چه امید ها که به اوبیتو نداشتیم و همش پرید...

B3HZ@D
14-11-2012, 20:57
اتفاقا اوبیتو قدرتش رو داره . ولی کیشی نمیذاره که اوبیتو اون چیزی که واقعا هست نشان داده باشه .
هر چی میگذره نفرتم از این کیشی بیشتر میشه :sq_19: همه چیز و همه کس رو داره خراب میکنه تا این داستان بخوبی و خوشی به پایان برسه .
به نظرم اگه آخرش همه برن زیر گنجتسو و دنیا نابود بشه خیلی جالبتره و هیجان بیشتری هم داره .
خیلی کم پیش میاد که داستانی پایان بد داشته باشه .

Arrowtic
14-11-2012, 21:55
عجیب یه حسی بهم میگه ناروتو میمیره آخر سر!دراصل خودشو فدای صلح و نجات دنیا میکنه طبق همون پیشگویی که غورباقه هه درباره شاگرد جیرایا کرده بود که صلح رو به جهان میاره.
یه مدته کلا که قیافش شبیه مرده ها داره میشه ناروتو : دی

B3HZ@D
14-11-2012, 22:55
غیر ممکنه ناروتو بمیره . اگر هم بمیره بصورت موقتیه و مطمئن باش دوباره زنده میشه و شاد و سر و حال همه دور همدیگه جمع میشن .
همونطور هم که دیدیم کاکاشی زنده موند که هیچ , تازه چاکرا هم بهش رسید و دوباره میتونه از تکنیک های خودش بعلاوه مانگکیو استفاده کنه !
فعلا مسئله جالب داستان برای من احیای جوبیه و دوست دارم قدرتش رو ببیتم . :sq_5:

kortol
15-11-2012, 15:23
این مانگا داره بی مزه میشه.. من رفتم و یه شبه مانگا های باقی مونده بلیچ رو خوندم .. اون تازه داره داغ تر و بهتر میشه !!! تازه دسته 0 از زیر زمین در اومده بیرن ..اونم 5 تا شینیگامی درب و داغون !!!

B3HZ@D
15-11-2012, 18:37
دیگه از سر ناچاریه . چندین ساله که پیگیر داستان بودیم و حالا که به جاهای حساس رسیده نمیتونیم اینقدر راحت ولش کنیم .
درسته که کیشی دیوانه بازی در میاره و خرابکاری زیادی توی داستان داشته ولی به هر حال هنوز جذابیت های خودش رو داره و دیگه اونقدر از رده خارج حساب نمیشه .
ما امیدواریم کیشی سر عقل بیاد و داستان رو طبیعی تر جلو ببره .
نه این که همه افراد با امدادهای غیبی یا به قول میثم کیشی نوجوتسو زنده بمونن و یا برنده بشن.
این وسط فیلرهای انیمه خیلی رو اعصابه !:sq_10:

mgha
15-11-2012, 18:44
من که یک سالی میشه بیخیالش شدم و نمیخونمش. صبر میکنم تموم که شد یکدفعه از اول همش رو میخونم.

B3HZ@D
20-11-2012, 16:29
بشتابید که مانگای 610 اومد . ما بریم بخونیم بعد بیام برای تبادل نظر همیگشی و بحث با بقیه . بخصوص میثم :31:

Juubi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
20-11-2012, 18:08
ای میخندیم اگه آخر سر بی+ناروتو+گای+کاکاشی جیوبی رو کاملا شکست بدن : دی

M e i s a m
20-11-2012, 20:06
احسنت بر حجت الاسلام والمسلمین وسکر اصلا یاد مانگا نبودم

پسر یعنی جوبی هم جلوی کیشی دووم نمیاره :دی دارن بیجو داما میکوبن تو چشش!
کاکاشی هم که ماشالا داره فن های اوبیتو رو یاد میگیره! خدای سر شاهده نه خودم :دی خود اوبیتو نمیتونه اونطور یه بیجو رو تو هوا تکون بده و ببره و بیاره ولی کاکاشی تونست اونم بعد از 5 ثانیه ریکاوری نیجتسو!

اوبیتو با همه ی خونسردیش و اماده بودنش برای همه چی هول کرده ولی مادارا همچنان داره بر و بر نگاه میکنه! موندم چطور میخواد جوبی رو رام کنه که ازش برای گنجتسو استفاده کنه چون فکر نکنم جوبی خودش اهل گنجتسو خوردن از بقیه باشه!!

B3HZ@D
21-11-2012, 01:13
من که گفتم کاکاشی و شرکا زنده میمونن و این مادارا و اوبیتو هستن که باید شکست بخورن .
جوبی با اون همه سر وصدا اومد ولی همین اول کاری دارن حالش رو میگیرن . کاکاشی در عرض چند ثاینه طوری هاچیبی رو به یک بعد دیگه میفرسته که هیچکس نمیفهمه !
مادارا و اوبیتو هم که کلا جنگ یادشون رفته و وایسادن خاطره تعریف میکنن !
البته به احتمال زیاد جوبی این حمله رو دفع میکنه و یک جورایی تابلوئه که این حمله بی اثره . ولی کلا کیشی بدجوری داره خرابکاری میکنه تا بتونه ناروتو و ارتش متحد رو پیروز کنه.

M e i s a m
21-11-2012, 02:04
نمیدونم کیشی چه فکری با خودش کرده ولی دیگه تو این 2 3 تا اخری ریده!!! عملا کل مانگا رو برده زیر سوال

د اخه قبل از احیا شدن جوبی اسمش هم میومد کیوبی زوزه میکشید میگفت وجودش به معنی پایان خلقته حالا اون که هیچ حالا جالبیش اینه که تو همین مانگا جوبی یه مشت زد با دستش اونقدر سریع بود ناروتو که مثلا سریعترین نینجاست اصلا ندیدش بعد یهو کاکاشی رفت بالا سرش و بیجو به اون گندگی رو کشید بیرون؟ والا خود اوبیتو هم کلی لفت میداد تا فقط خودش رو انتقال بده!! بماند که چشم جوبی ترکیب مانگکیو و شارینگان و رینگان هست یعنی پشه جلوش تکون بخوره میفهمه... :sq_19:

B3HZ@D
21-11-2012, 03:08
حالا کیشی و ارتش متحد به همراهی ناروتو و دوستان یک بلایی سر جوبی بیارن که خودش دیگه روش نشه بمونه و برگرده همونجایی که بوده.
اون بمب بیجویی که جوبی زد من نمیدونم چطور توسط هاچیبی و کیوبی بی اثر شد ؟! کلا خط روی اینا نیفتاد !!!
حالا همه اینا به کنار ... بعدا قراره که گای مورد لطف کیوبی قرار بگیره و بهش چاکرا برسه . یعنی در اصل از این گروه 4 نفره قرار نیست کسی کشته بشه . هر کی چاکراش ته کشید بره در خونه ی کیوبی و یه دیگ چاکرا بگیره .:sq_6:

در مورد تکنیک انتقال اوبیتو هم همونطور که کونان گفت زمانی که اوبیتو افراد و چیزهای دیگه رو به داخل میکشه خیلی سریع تر از زمانی است که میخواد خودش رو انتقال بده.
پس از این بابت مشکلی نیست .
یادمه سوناده میگفت اوبیتو به معنای واقعی شکست ناپذیر یا فنا ناپذیره . ولی نمیدونه 4 تا فناناپذیر هم توی ارتش خودشون داره فعالیت میکنه :sq_22:

ms368
23-11-2012, 00:01
بچه ها

به نظرتون این شیپودن یکم طولانی نشده ؟
در حال حاظر از چه شبکه هایی پخش میشه ؟

من میخوام دوباره شروع کنم به دیدنش
از شنبه هم قسمتای جدید که برای فصل جدید هست رو ( از قسمت 290 به بعد ) مستقیم میکنم میزارم تو سایتم
ولی بعید میدونم کسی دانلود کنه ، آخه هنوز نا شناختس بین کارتون دوست ها :دی

راستی من یه بار اومدم تهران واسه یه کاری
توی خیابون انتقلاب چند تا CD فروش دیدم که دوبله قسمتای سری 1 رو گذاشته بودن واسه فروش
کسی دوبلشو دیده تا حالا ؟

B3HZ@D
23-11-2012, 07:47
شیپودن خودش به چندین فصل مختلف تقسیم میشه . با توجه به داستان به نظرم طولانی شدن سری شیپودن طبیعی به نظر میاد.
چیزی که غیر طبیعیه این فیلرهایی است که انیمه پخش میشه و قصد تمام شدن نداره !

ms368
26-11-2012, 12:53
بچه ها
فصل 9 انیمیشن ناروتو دقیقا چندمین قسمت میشه ؟

الان وارز بی بی تا 290 گذاشتن و سافت آرشیو تا فصل 9 قسمت 3

290 میشه فصل 9 قسمت 3 ؟

ممنون میشم

B3HZ@D
26-11-2012, 18:50
نه .
اپیزود 290 مربوط به فصل 12 انیمه میشه . از لینک زیر میتونی لیست تعداد فصل ها به همراه اپیزودها رو مشاهده کنی.

List of Naruto: Shippuden episodes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
28-11-2012, 12:09
دوستان مانگای 611 هم منتشر شد . بریم ببینیم جنگ جوبی و گروه ناروتو به کجا میرسه.

Naruto 611 - Arrived ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yanin
28-11-2012, 13:22
دوستان مانگای 611 هم منتشر شد . بریم ببینیم جنگ جوبی و گروه ناروتو به کجا میرسه.

Naruto 611 - Arrived ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به به بالخره این ارتش خودشونو رسوندن حالا باید منتظر این کاگه ها باشیم ولی یه حسی میگه این اوبیتو میاد طرف کاکاشی و دوستان
راستی این ناراتو مثل اینکه جز تکنیک کاگه بونشین چیز دیگه ای بلد نیست

B3HZ@D
28-11-2012, 13:34
صفحه آخر مانگا که اسم تکنیک بُرش دهنده ی باد رو آورده بود . حالا نمیدونم این تکنیک رو ناروتو چه موقع یاد گرفته که حالا میخواد اجراش کنه!؟ :sq_6:

yanin
28-11-2012, 16:42
صفحه آخر مانگا که اسم تکنیک بُرش دهنده ی باد رو آورده بود . حالا نمیدونم این تکنیک رو ناروتو چه موقع یاد گرفته که حالا میخواد اجراش کنه!؟ :sq_6:

اگه قرار باشه این تکنیک رو بزنه 100% با کاگه بونشین میزنه

راستی چند قسمت شده اوروچیمارو و ساسکه رو ندیدیم من حس میکنم اوروچیمارو میخواد با یه ادوتنسه شاخ بیاد هاشیراما رو که نمیتونه
پس احتمال خیلی زیاد با ایزونا بیاد من خیلی دوست دارم ببینم اوروچیمارو چی میخواد رو کنه شایدم دیدی ریکدو رو ادوتنسه کرد

B3HZ@D
28-11-2012, 16:47
فکر نکنم اروچی با ادو تسنه بیاد . اینقدر ادو تسنه توی مدت جنگ دیدیم که دیگه خز شده . حتی اگه ریکودو باشه .
در ضمن ریکودو تا الان باید هفت تا کفن پوسونده باشه .
هر چی هست یا هر کی هست , ساسکه اون رو میشناسه و اروچی هم برای همین به ساسکه گفت میریم جایی که و پیش کسایی که اونا رو میشناسی.

Arrowtic
28-11-2012, 21:27
به نظرتون امکان داره اوروچی با ساسکه برن پیش دو تا مشاور فسیلای هوکاگه؟!آخه تنها کسایی که موندن همون دو تان!
من که فکر میکنم این فن ناروتو الکیه : دی
مثل سری اول مقابل گارا!کلی جنگید و استراتژی چید آخر سر هزاران سال درد رو زد!:sq_2:

B3HZ@D
28-11-2012, 21:32
دیگه به جوبی که نمیتونه تکنیک هزاران سال درد و رنج رو بزنه :31:
شاید میخواد با کلی کاگه بونشین این تکنیک رو به طور وسیع اجرا کنه ! شاید هم به قول شما الکی باشه که فکر نمیکنم ...
مبارزه با جوبی بچه بازی نیست .
بمب بیجویی هاچیبی خیلی باحال دفع شد . کلا هیچی هم حساب نشد :27:

yanin
29-11-2012, 12:56
دیگه به جوبی که نمیتونه تکنیک هزاران سال درد و رنج رو بزنه :31:
شاید میخواد با کلی کاگه بونشین این تکنیک رو به طور وسیع اجرا کنه ! شاید هم به قول شما الکی باشه که فکر نمیکنم ...
مبارزه با جوبی بچه بازی نیست .
بمب بیجویی هاچیبی خیلی باحال دفع شد . کلا هیچی هم حساب نشد :27:

هرچیه این نیرو شینوبی ها نمایشیه نمیتونن هیچ کاری کنن
و 100% یا فن جدید ناراتو یه کاری میکنه البته با کمک کاگه بونشین
یا ساسکه و اوروچیمارو میرسن و فلش بک ها دوباره شوع میشه

Arrowtic
30-11-2012, 00:07
الآن بهترین کاری که کیشی میتونه بکنه تا همه طرفدارا ذوق مرگ بشن اینه که ساکورا بمیره : دی
بدم میاد از این به قول خارجیا Useless : دی

M e i s a m
30-11-2012, 00:30
این ادیتور پی سی ورلد ما رو سرویس کرد 4 بار اومدم برم منبر بعد کلی تایپ پیج گیر کرد!!! :41::sq_4:

D4Rk knight
01-12-2012, 13:09
سلام کسی سایتی چیزی سراغ داره قسمتهای جدید ناروتو شیپودن ازش دان کنم؟یه سایت میرفتم که خراب شد:دی

B3HZ@D
01-12-2012, 16:42
اگه منظورتون Fromanime است که باید بگم درست شده و میتونین از همون سایت دوباره دانلود کنین :31:

M e i s a m
01-12-2012, 17:20
Narutobase.net برای دانلود میذاره سرورهاش هم عالیه. اخرین قسمت ها رو تا حدودا 50 قسمت نگه میداره

D4Rk knight
01-12-2012, 18:53
نه من از وردست میگرفتمـ که خراب شده چند وقتی.

میثم جان این سایتی کهـ گفتی همش خارجی نوشتهـ فارسی نداری؟

B3HZ@D
01-12-2012, 20:40
اون سایتی که من معرفی کردم فارسیه . میتونین از اون سایت دانلود کنید :20:

M e i s a m
01-12-2012, 21:49
والا چیز سختی نیست!
این سایت خوبیش اینه که هر دو کیفیت ریپ شده ی 480p و 720p رو میذاره که نسبت به حجمشون کیفیت خیلی عالی ای دارن و البته جزو اولین سایت ها هم هست که لینک میده
سایت های فارسی اکثرا برمیدارن دوباره تبدیلش میکنن تا حجمش بیاد پایین تر که خوب نیست :دی

این فرام انیمه هم الان چک کردم جفت 480 و 720 رو داره اگر سرورهاش سرعت بده که خیلی خوبه

B3HZ@D
02-12-2012, 00:44
سرورها مشکلی نداره و من خیلی وقته از این سایت دانلود میکنم و بی تعارف کارشون خیلی خوبه .
حیف که این مدت توی فیلرها سیر میکنیم . آدم دست و دلش به دانلود نمیره . من نمیدونم چقدر دیگه باید فیلر ببینیم .
فاصله انیمه و مانگا سه رقمی شد !

M e i s a m
02-12-2012, 02:32
3 رقم؟ جدی؟ :دی
حالا فیلر بودنش به کنار کاش فیلر های خوبی بودن! از دم بشدت چرتن الان روی موضوع پرت و پلا و بی اساس Chikara (قدرت) معلوم نیست چند قسمت میخوان آب ببندن بعدشم باز 2 قسمت جنگ و بعدش فلش بک... فیلر هم فیلر های قدیم! خدایی مال ناروتو خیلی بهتر بودن این شیپودن معلوم نیست دست کی افتاده داره نابودش میکنه اونم اصل جای حساسش

B3HZ@D
02-12-2012, 12:27
اون سه رقم رو همینطوری گفتم ... حالا نمیدونم واقعا اختلاف اینقدر شده یا نه ؟! :31:
آره واقعا سری اول ناروتو خیلی بهتر بود . شیپودن از نظر طراحی و گرافیکی هم این اواخر خیلی افت کرده . انگار فقط میخواستن سر هم بندی کنن و کار رو تحویل بدن . طراحی ها بشدت ضعیفه !
اون از داستان که کیشی با امدادهای غیبی اونو پر کرده . این همه از انیمه ...

Arrowtic
05-12-2012, 11:07

B3HZ@D
05-12-2012, 15:38
دوستان مانگای 612 منتشر شد

The shinobi alliance no jutsu!! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

B3HZ@D
08-12-2012, 23:38
دوستان کسی سایتی سراغ داره که بشه همه موزیک های مربوط به انیمه رو دانلود کرد ؟!
اگه Preview هم داشته باشه خیلی خوب میشه .

B3HZ@D
12-12-2012, 12:15
دوستان مانگای 613 منتشر شد . مثل این که کیشی یادش افتاده که توی این جنگ باید چند تا کشته ی درست و حسابی بدیم .
الان هم وقتشه :n02: ... مانگا رو بخونید و ببینید ...

Naruto Manga 613 : Mind ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
12-12-2012, 17:07
اخ جیگرم کباب شد این رین چه غمناک و پراحساس نگاه میکنه :n03:

Arrowtic
12-12-2012, 20:48
دوستان من این فیلر مسخره ی قدرت رو ندیدم ولی گویا توش کابوتو Hidan رو زنده کرده.آخه یکی نیست به کارگردان این انیمه بگه خداییش یه بار مانگا رو خوندی؟!هیدان که نامیراست و با این که شیکامارو تیکه تیکش کرد هنوزم اون زیره!یا من دارم اشتباه میکنم؟

B3HZ@D
12-12-2012, 21:37
اخ جیگرم کباب شد این رین چه غمناک و پراحساس نگاه میکنه

رین کیه ؟! :sq_6:

دوستان من این فیلر مسخره ی قدرت رو ندیدم ولی گویا توش کابوتو Hidan رو زنده کرده.آخه یکی نیست به کارگردان این انیمه بگه خداییش یه بار مانگا رو خوندی؟!هیدان که نامیراست و با این که شیکامارو تیکه تیکش کرد هنوزم اون زیره!یا من دارم اشتباه میکنم؟

آره هیدان رو زنده کرده . من هم اولش که دیدم کف کردم .البته هیدان رو ادو تنسه نکرده و با یک روش دیگه زنده اش کرده که من هم نمیدونم چیه ! :n02:

M e i s a m
13-12-2012, 01:31
رین معشوقه ی اوبیتو :n02: تو مانگا نبود تو اون فن فیکشن مانند های قبلش بود :n10:

B3HZ@D
13-12-2012, 02:41
دقت کردین جوبی یک دستش کنده شده ؟! وقتی به حالت جدید وارد میشه و سر پا می ایسته تا بمب بیجوبی اول رو بزنه یک دست نداره :n02:

M e i s a m
13-12-2012, 06:27
جوبی رو که زدن صدا داد اونو ولش کن تنها امید من به مادارا و اوبیتو هست بلکه بزنن این قوم پر ادعای شینوبی ها رو خلاص کنن یا اینکه ساسکه لت و پارشون کنه... :n10::n19:

naratokon
13-12-2012, 08:18
هر کی میزنه فقط زودتر تموم بشه اخه این همه سال واسه یه سریال
:n24:مانگا ناراتو 13ساله پخش میشه در صورتی که ناراتو خودش حداکثر 4 سال بزرگتر شده :n19:

Arrowtic
13-12-2012, 09:37
میثم بحثو تخیلی نکن : دی
ساسکه بیاد لت و پارشون کنه؟!؟!؟!: دی
برای ساسکه من دو چیز آرزو دارم:
اگه دوباره بیاد طرف کونوها:امیدوارم به خوبی و خوشی با Useless ازدواج کنن.قومشو احیا کنه خیلیم قوی و خفن بشه.اصلا ریننگان بگیره.
اگه نیاد:بگیرن تیکه تیکش کنن : دی

B3HZ@D
13-12-2012, 10:00
جوبی رو که زدن صدا داد اونو ولش کن تنها امید من به مادارا و اوبیتو هست بلکه بزنن این قوم پر ادعای شینوبی ها رو خلاص کنن یا اینکه ساسکه لت و پارشون کنه...

هفته ی بعد اون طور که بوش میاد مادارا و توبی یک ضد حال حفن از شیکاکو و اینوچی میخورن و در اصل کار نیمه تمامشون رو انجام میدن .
حالا چه چیزی توسط شیکاکو کشف شده رو نمیدونم ولی هر چی هست مثل این که راهی برای متوقف کردن جوبی پیدا شده :n02:

ساسکه هم اگر برگرده مطمئنا میاد سمت نیروی متحد شینوبی و فکر نکنم سمت مادارا بره . بعد از دیدار با ایتاچی تابلو بود که دچار دو گانگی شخصیت شده و نمیدونه چکار کنه.
یک فیلم هندی بشه که کف کنین :n02:

M e i s a m
13-12-2012, 11:21
خب پس کی نینجاهای باقی مونده رو لت و پار کنه؟ :n03::n04:

ساسکه که تا حالا چند بار خوشگل ناروتو رو زده تایم اوت کرده (با اون همه کتک خور بودن و چاکرا بی نهایت و جاودانگی که ناروتو داره!!!) امید داریم یک بار دیگر هم بزنه اصلا از خیر نینجا ها گذشتم لاقل ناروتو رو لت و پار کنه :n10:

B3HZ@D
13-12-2012, 12:07
ساسکه فعلی شانسی مقابل ناروتو نداره . این دیگه خیلی تابلوئه ... به غیر از سرعتی که ناروتو با توجه به قدرت کیوبی داره از لحاظ قدرتی هم قوی تر شده.
در ضمن حالت سنین مود رو هم در نظر بگیریم و مهمتر این که ناروتو با شرایط فعلی و اتحاد با کیوبی دیگه گنجتسو نمیخوره :n02:
ساسکه هم چیز خاصی نشون نداده و فقط زورش به اون زتسوهای بیچاره رسید :n02:

Arrowtic
13-12-2012, 12:07
این بگو مقابل بی صد بار خود ساسکتون به مردن نزدیک شد و رفقاش بهش جاودانگی دادن!

ناروتو کارهایی که کرده به مراتب عظیم ترن.
ساسکه یه اوروچیمارو زده که اون در ضعیف ترین حالت خودش بود.یه ایتاچی زده که اونم طبق گفته توبی(شایدم کیسامه یادم نیست) ایتاچی میخواست میتونست بکشه ساسکه رو ولی نکشت.یه دانزو کشته که خوب اونو قبول دارم قشنگ کشت.یه بی هم زد که نمرد خود ساسکه هم رفت تو کار مردن که گاز گرفتن اون دختره بهش کمک کرد : دی .یه دیدارا هم زده که در اصل داشت از اونم میباخت(یه جورایی هر دو میباختن) که اون پسره رفیقش کمکش کرد و از انفجار نجاتش داد.کابوتو رو هم به کمک ایتاچی زد.

ولی ناروتو:پین رو کشته.میدونم الآن میگی تاک نو جوتسو بوده ولی به اینم دقت کن که تمام 6 طریقت پین رو یه بار کشت.(و تازه به نظرم ناگاتو رو هم میکشت اگه میخواست چون کونانم گفت که ناگاتو چاکراش خیلی کم شده بود.در ضمن پین 6 تا حساب میشه : دی).یه دهکده رو هم زنده کرده!
کاکوزو رو کشته.دیدارا رو هم مثل ساسکه تقریبا کشت(این موردو قبول دارم که یه به عنوان پیروزی نمیشه حساب کرد).

دلیل اینکه ناروتو کمتر کشته اینه که آدم دل رحم تریه و برخلاف ساسکه توی انتقام غرق نشده.
درضمن جنگی بین این دو تا در بگیره مطمئن باش ساسکه پیروز نیست.یا ناروتو میبره یا هردو میمیرن.ناروتو توی کیبوی و Sage مود حریف میطلبه.

هیچ وقت دلیل این تنفر الکی اوچیهائی ها رو از ناروتو نفهمیدم.ناروتو بیش از هر کسی خودشو دوست ساسکه میدونه.بر خلاف ساسکه هیچ جنایتی هم مرتکب نشده.
خیلی از اوچیهائی ها عملا جو گیر شدن.همین حرفت که میگی کل نینجاها رو بکشه.خوب که چی؟!الآن تقصیر اونا چیه؟!؟!؟!؟!؟!هیچ بدی در حق ساسکه نکردن و این خواسته که اونا رو بکشه یه حرف الکی از روی تعصبه بیجاست!:n08:
ساسکه عملا شده یه ماشین ضعیف کشی(زتسوی سفید مثلا) که توی انتقامش غرق شده و بدون هیچ دلیلی میگه کونوها کونوها.تنها کسی که حقش مرگ بود دانزو بود.تقصیر دهکده و مردم بیگناهش و بقیه نینجاها چیه که ایتاچی زده دهکدشو قتل عام کرده؟!

M e i s a m
13-12-2012, 14:37
بعد میگن تو احساسی حرفی میزنی
والا امیرخان این حرفا و اصلا این سبک صحبت مال زیر 12 ساله نزن این حرفا رو :دی (شوخی)
در جواب هیچی ندارم بگم واقعا الان قلبم گرفت...!

بعلاوه تجربه نشون داده یک اوچیهایی مثل ساسکه هیچ وقت در برابر ناروتو کم نمیاره این غلط اندازی های قبلا هم بوده و در نهایت ساسکه پیروز بوده الانشم نمیشه از رو هوا حرف زد فراموش نشه اگر ناروتو سرعت داره ساسکه شارینگان داره که محدودیتی نداره. جلوی بی اصلا حساب نمیشه اون مرتیکه در رایکاگه و بالاتر بود کاگه ای جلوش وای نمیساد که بتونه زنده در بره ولی ساسکه اگرچه در حالت پرفکت و کاملش نبود و ضعیف شده بود ولی باز مقاومت کرد بعدش جینچوریکی میگن سلاح نهایی دهکده هست یعنی در حد خدایی قدرت داره بعلاوه ساسکه اون موقع با ساسکه الان خیلی فرق داره!

من فقط میخوام ببینم این قوم نینجا ها قتل عام بشن + کاگه ها (که موقتا شدن به لطف مادارا) و در نهایت ناروتو

والا خواسته زیادی که نیست اینقدر سخت میگیرین :دی

kortol
13-12-2012, 14:40
خدا لعنتت کنه کیشیموتو که بعد از این همه جنگ زورت به این بنده های خدا رسید که داشتن یه کار درست و حسابی انجام می دادن !!! لعنت بهت خوب می زنی گای سنسی رو می کشتی یا نهایاتا کیلر بی رو می کشتی !!!

...............
یه چیزی این ناروتو داره به کیوبی چیزی یاد می ده ؟؟ یادمه یه جایی توی مانگا داشت به کیوبی یه چیزی تو مایه های سنجوتسو یاد می داد !! فکر کنم برگ برنده این باشه که بتونه کیوبی رو ببره تو حالت سنجوتسو و بعدش بتونه به ناروتو انتقال بده ..
.................................................. .....
من که فکر کنم باید همه به لرد اروچیمارو امید داشته باشیم .... ساسکه که چیزی نیست و نهایتش بتونه یه سوسانو بزنه یا اماتراسو ... ولی این لرد اروچیمارو باید خیلی چیز ها تو چنته داشته باشه .. من هنوز بهش امید دارم ..