PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17

B3HZ@D
07-06-2012, 18:06
ابن قسمت که چیز خاصی نداشت و فقط حد آخر سوسانوی مادارا جالب و وحشتناک بود :31:
عجب چیزی بوده این مادارا...معلوم نیست چطور به این سوسانو دست پیدا کرده ! و از همه عجیب تر اینه که هاشیراما جلوی همچین کسی جنگیده و پیروز شده!
این همه ساسکه ساسکه گفتن و همه منتظر تکنیک ها وحشتناک از ساسکه بودیم ولی باز هم همه کارها رو ایتاچی کرد و ساسکه وایساد و نگاه کرد.
این ساسکه جلوی ناروتو هیچ شانسی نداره دیگه چه برسه به توبی و مادارا.

M e i s a m
07-06-2012, 20:11
تعصبی هستی داداش :دی

وقت کردی میتونی به انیم ورلد فارسی هم بری تا جواب هات و بگیری!

نمونه جواب اینکه هیچ جایی گفته نشده که مادارا شکست خورده! اصلا مگه بی دلیل مادارا میره که با هاشی بجنگه؟! حتما علتی پشت قضیه بوده! الان دیگه همه به نتیجه رسیدن که کل دنیا هم نمیتونن جلو مادارا بایستن حتی ناروتو + ساسکه!

اگر چه میگی ساسکه شانسی نداره ولی حقیقت اینه که خیلی دست کم گرفتی ساسکه رو! ثابت شده قبلا که بدون کیوبی ناروتو کم سرعت تر از ساسکه هست. الان با کیوبی مود ممکنه حریف هایی برای هم شده باشن که بتونن همدیگه رو تا پای مرگ پیش ببرن!

تو چپتر اخر سوناده هم معترف شد که واقعا هاشیراما با این مبارزه کرده؟! خود مادارا هم گفت که فقط یک حریف بوده که میتونسته جلوی من دووم بیاره و اون هاشیراما بوده. نتیجه ای که من بهش رسیدم اینه که ریننگان در طول جنگ مادارا هاشیراما فعال شده یا بعد از اینکه جنگ تموم شده یعنی یک مبارزه تا extend با یک سنجو لازمش بوده!

بازم تو همین چپتر اخر معلوم شد که هاشیراما فرم نهایی سوسانو رو دیده و تا حالا کسی بعد از دیدن این فرم زنده نمونده! شاید خود مادارا نفله کرده باشه هاشیراما رو و بعید میدونم به علت کهولت سن مرده باشه هاشیراما چون دوران هوکاگه بودن نیدایمه رو دیدیم و اینکه تو چه سنی بود... دیگه اختلاف سن 2 تا برادر چقدر میخواد باشه؟! و البته غیر از مادارا کی میتونسته هاشیراما رو بکشه؟

در مورد اون جنگ دره نهایی هم تا حدودی معلوم شده که مادارا و هاشیراما هیچ کدوم نمردن. هاشیراما از اونجایی که کیوبی رو مهر کردن و... مادارا هم از اونجایی که برنامه برگشتنش رو کشید و دادن ریننگان به ناگاتو توسط توبی و...

B3HZ@D
07-06-2012, 21:46
نه داداش تعصب کجا بود ؟! :31:
مگه برای مانگا و انیمه آدم تعصبی هم پیدا میشه ؟! البته اونجا هم عضو هستم (Phantom x) ...شما هم فکر کنم (kakashi) باشی :5:
این که مادارا مرده یا زنده مونده هنوز مشخص نشده...همونطور که توی مرگش شک هست توی زنده موندنش هم شک هست...چیزی که مشخصه اینه که هاشیراما زنده از اون مبارزه برگشته و به همراه همسرش میتو کیوبی رو مهر میکنن
در ضمن مطمئن باش بالاخره یک راهی برای مبارزه با مادارا هست...ناروتو کیوبی رو داره و از اون طرف هم توبی گدو مازو رو داره...مادارا هم بخاطر غرورش زیادی از خودش تعریف میکنه.

البته ناروتو توی سنین مود هم میتونه ساسکه رو حسابی توی دردسر بندازه...مخصوصا حالا که دیگه مشکلی با کیوبی نداره و میتونه از اون دو تا قورباغه هم استفاده کنه.
طبق صحبت های و خاطرات کیوبی هاشیراما بعد جنگ با مادارا اونو مهر میکنه و این نشون میده که برنده اون جنگ هاشیراما بوده.
توبی هم میگفت همه فکر مکینن مادارا در جنگ با هاشیراما کشته شده ولی واقعیت چی میتونه باشه ؟! برنده کسی است که به آینده چشم داشته باشه! به اون صورت مشخص نیست پایان این جنگ چی شده!
ولی طبق گفته های همین مادارا تنها کسی که میتونه جلوی اون رو بگیره هاشیراما بوده.

این رو هم در نظر بگیریم که مادارا فعلی از ژن سنجو بهره میبره که میزان چاکرای اون تا حد زیادی بالا میبره و مطمئنا در جنگ مقابل هاشیراما نمیتونسته همچین تکنیک هایی رو برای مدت طولانی استفاده کنه.

هر چی هست همه چیز به شخصیت و هویت اصلی توبی بستگی داره...این توبی توی اون جنگ یا بعد از اون جنگ یک کارهایی کرده.
واقعیت اون جنگ رو هم میدونه...بعضی وقت ها فکر میکنم نکنه توبی هاشیراما باشه

M e i s a m
08-06-2012, 00:01
نه داداش تعصب کجا بود ؟! :31:
مگه برای مانگا و انیمه آدم تعصبی هم پیدا میشه ؟! البته اونجا هم عضو هستم (Phantom x) ...شما هم فکر کنم (kakashi) باشی:5:

میگم چرا لفظ ها شبیهه! شرمنده ها ولی من متن شما رو میخونم احساس میکنم دارن تلاش میکنن یک کاراکتر رو خراب کنن و این تعصبی هم که گفتم جزو همونه یه جورایی هم توهین توش احساس میشه! شرمنده ولی رک بگم اینطوریه به نظرم!

این که مادارا مرده یا زنده مونده هنوز مشخص نشده...همونطور که توی مرگش شک هست توی زنده موندنش هم شک هست...چیزی که مشخصه اینه که هاشیراما زنده از اون مبارزه برگشته و به همراه همسرش میتو کیوبی رو مهر میکنن
در ضمن مطمئن باش بالاخره یک راهی برای مبارزه با مادارا هست...ناروتو کیوبی رو داره و از اون طرف هم توبی گدو مازو رو داره...مادارا هم بخاطر غرورش زیادی از خودش تعریف میکنه.

غرور در عین قدرت! داره کاگه ها رو تحقیر میکنه و باهاشون بازی میکنه!!
هنوز کامل دقیق اعلام نشده ریننگان از کجا اومده ولی هر چیه ربطی به مبارزه با هاشی داره که به نظر من مادارا با هاشی جنگیده تا ریننگان رو فعال کنه! بعدش هم که برنامه ی ناگاتو و توبی و زتسو و... :46: همین میتونه دلیل باشه بر زنده موندن!

البته ناروتو توی سنین مود هم میتونه ساسکه رو حسابی توی دردسر بندازه...مخصوصا حالا که دیگه مشکلی با کیوبی نداره و میتونه از اون دو تا قورباغه هم استفاده کنه.
طبق صحبت های و خاطرات کیوبی هاشیراما بعد جنگ با مادارا اونو مهر میکنه و این نشون میده که برنده اون جنگ هاشیراما بوده.

اون که اره ظاهرا برنده هاشی بوده و حتما مادارا هم به هدفش رسیده بوده!

توبی هم میگفت همه فکر مکینن مادارا در جنگ با هاشیراما کشته شده ولی واقعیت چی میتونه باشه ؟! برنده کسی است که به آینده چشم داشته باشه! به اون صورت مشخص نیست پایان این جنگ چی شده!

میتونه نشون دهنده همون برنامه ناگاتو و پروژه برگشتن مادارا باشه! قبلا هم دیدیم وقتی ساسکه تمام توانش رو جلو دانزو مصرف کرد پیشرفت کرد و یک لول سوسانو دیگه باز کرد! جلو کاکاشی هم که لول بعدی! بعید نیست بگیم مادارا جلو هاشی جنگیده و تنها کسی بوده که میتونسته تا پای مرگ ببرتش و لحظه اخر ریننگان و لول التیمیت سوسانو فعال شده!

ولی طبق گفته های همین مادارا تنها کسی که میتونه جلوی اون رو بگیره هاشیراما بوده.

این رو هم در نظر بگیریم که مادارا فعلی از ژن سنجو بهره میبره که میزان چاکرای اون تا حد زیادی بالا میبره و مطمئنا در جنگ مقابل هاشیراما نمیتونسته همچین تکنیک هایی رو برای مدت طولانی استفاده کنه.

مادارا بیشترین و خاص ترین چاکرای اوچیها رو داشته که از ریکودو هم به ارث بردنش! مادارا چاکراش فوق العاده زیاده! اپگریدی که کابوتو روش انجام داده موکتون بوده وگرنه ریننگان مال خودش بوده و دیدیم که توبی ریننگان رو داده بود به یک اوزوماکی که چاکراش زیاد باشه که بتونه تحملش کنه یعنی مادارا هم اصلا کم نداره! هر چی باشه کلفت اوچیها هست! و البته در حد حریفش که هاشیراما باشه!

هر چی هست همه چیز به شخصیت و هویت اصلی توبی بستگی داره...این توبی توی اون جنگ یا بعد از اون جنگ یک کارهایی کرده.
واقعیت اون جنگ رو هم میدونه...بعضی وقت ها فکر میکنم نکنه توبی هاشیراما باشه
فقط یک نفر بوده که میتونسته کیوبی رو احضار کنه یعنی در حد بیجو و بیشتر چاکرا داشته و اون هم مادارا بوده! از اونجایی هم که توبی همین کار رو تکرار کرد میشه گفت یجورایی توبی مشتقی از مادارائه و یحتمل ساختنش هم کار خودشه!

B3HZ@D
08-06-2012, 07:10
میگم چرا لفظ ها شبیهه! شرمنده ها ولی من متن شما رو میخونم احساس میکنم دارن تلاش میکنن یک کاراکتر رو خراب کنن و این تعصبی هم که گفتم جزو همونه یه جورایی هم توهین توش احساس میشه! شرمنده ولی رک بگم اینطوریه به نظرم!

نه . من خودم جزو کسانی هستم که کلی منتظر موندم تا بالاخره مادارا رو در مانگا ببینم و مبارزه هاش رو به چشم ببینم. من کجا توهین کردم ؟!
فقط گفتم که یک سری قابلیت های مادارا بخاطر ژن هاشیراماست...دیگه این رو که نمی تونیم رد کنیم و واقعیته...

غرور در عین قدرت! داره کاگه ها رو تحقیر میکنه و باهاشون بازی میکنه!!
هنوز کامل دقیق اعلام نشده ریننگان از کجا اومده ولی هر چیه ربطی به مبارزه با هاشی داره که به نظر من مادارا با هاشی جنگیده تا ریننگان رو فعال کنه! بعدش هم که برنامه ی ناگاتو و توبی و زتسو و... همین میتونه دلیل باشه بر زنده موندن!

کسی هم نگفت قدرت نداره.
ما که از این 5 کاگه هیچ چیزی ندیدم...فقط دیالوگ دارن!
این که توبی یک موجود ساختگی باشه خیلی بعیده . ابراز احساساتش نشون میده که یک شخصیت حقیقیه...ولی این که چه کسی هست رو نمیشه حدس زد.

میتونه نشون دهنده همون برنامه ناگاتو و پروژه برگشتن مادارا باشه! قبلا هم دیدیم وقتی ساسکه تمام توانش رو جلو دانزو مصرف کرد پیشرفت کرد و یک لول سوسانو دیگه باز کرد! جلو کاکاشی هم که لول بعدی! بعید نیست بگیم مادارا جلو هاشی جنگیده و تنها کسی بوده که میتونسته تا پای مرگ ببرتش و لحظه اخر ریننگان و لول التیمیت سوسانو فعال شده!

یا این که میتونه نشون دهنده سو استفاده توبی از مبارزه اون دو باشه.

مادارا بیشترین و خاص ترین چاکرای اوچیها رو داشته که از ریکودو هم به ارث بردنش! مادارا چاکراش فوق العاده زیاده! اپگریدی که کابوتو روش انجام داده موکتون بوده وگرنه ریننگان مال خودش بوده و دیدیم که توبی ریننگان رو داده بود به یک اوزوماکی که چاکراش زیاد باشه که بتونه تحملش کنه یعنی مادارا هم اصلا کم نداره! هر چی باشه کلفت اوچیها هست! و البته در حد حریفش که هاشیراما باشه!

اون که از ریکودو به مادارا به ارث نرسیده...به پسر بزرگتر رسیده که بعد از اون هم خاندانهای دیگه اومدن و ...
من نمیگم چاکرای مادارا کم هست ولی مطمئنا در شرایط عادی و بدون ژن هاشیراما و ادو تنسه مدت و کیفیت استفاده از خیلی تکنیک ها تغییر میکرد.
خود مادارا هم گفته که مدت کمی بعد از فعال کردن رینگان مرده...حالا مشخص نیست به دلیل مصرف زیاد چاکرا توسط رینگان بوده یا دلیل دیگه ای داشته.

فقط یک نفر بوده که میتونسته کیوبی رو احضار کنه یعنی در حد بیجو و بیشتر چاکرا داشته و اون هم مادارا بوده! از اونجایی هم که توبی همین کار رو تکرار کرد میشه گفت یجورایی توبی مشتقی از مادارائه و یحتمل ساختنش هم کار خودشه!

همونطور که بالا هم گفتم با توجه به شخصیت توبی به نظر میاد یک انسان حقیقی باشه...صحبتهاش هم چیز دیگه ای رو نشون میده.
در ضمن مادارا با مانگکیو میتونست کیوبی رو کنترل کنه ولی توبی با شارینگان معمولی ...در مورد شخصیت توبی نمیشه چیز خاصی گفت و هیچی معلوم نیست.

M e i s a m
08-06-2012, 12:16
در مورد لفظ و این ها گفتم من احساس میکنم نه... :دی

قوم اوچیها چاکرای ریکودو رو هم به ارث بردن و بین این قوم هم قوی ترین چاکرا رو مادارا داشته. توانایی احضار کیوبی یک مثال هست!
در زمان حیات شاید تفاوت مقدار چاکراش با هاشیراما در حدود 10 20% بوده باشه یعنی خیلی کم... الان فقط موکتون هست که مال خودش نیست اون هم کابوتو بهش اضافه کرده! ریننگان هم مثل شارینگان باید باشه یعنی مصرف چاکراش برای اوچیهایی نباید خیلی باشه بخصوص که چشم مادارا همیشه فعال هست

ولی در مورد توبی مخالفم با شما یک جا ناروتو بهش میگه کی هستی توبی هم میگه من هیچ کس نیستم! بدنش هم که دیدیم کلا پیوندیه
از طرفی زتسو ها هم معلوم شده میتونن از موکتون استفاده کنن یعنی از هاشیراما هستن
به نظر من که توبی ساختگیه

kortol
08-06-2012, 12:52
امروز انیمه جدید رو دیم...خیلی وقت بود که سراغ انیمه نرفته بودم چون هی مدام به بیراهه می رفت !!
ولی قسمت امروز خیلی برام جالب بود ... بیشتر از همه موسیقی که داخل انیمه بود موقع مبارزه کاکاشی بازابوزا و یاداوری خاطرات گشذته برام لذت بخش بود ...گرچه هنوز خوندن مانگا بهتر از دیدن انیمه هستش ولی باز توی انیمه به خاطر موسیقی و شرایط فیلم گونه اش میشه دنبال جذابین بود .. خداییش موسیقی این قسمت حرف نداشت یه حس نوستالژی خاصی از یاداوری خاطرات پل ناروتوی بزرگ بهم دست داد ...

M e i s a m
08-06-2012, 15:09
مشکلش اینه که بیش از حد فلش بک داره
بیش از حد! همینش خراب میکنه انیمه رو
اگه مانگاش خوب نبود و داستانش جالب نبود بخاطر انیمه کسی جذب نمیشد...

B3HZ@D
08-06-2012, 18:25
در مورد لفظ و این ها گفتم من احساس میکنم نه...

قوم اوچیها چاکرای ریکودو رو هم به ارث بردن و بین این قوم هم قوی ترین چاکرا رو مادارا داشته. توانایی احضار کیوبی یک مثال هست!
در زمان حیات شاید تفاوت مقدار چاکراش با هاشیراما در حدود 10 20% بوده باشه یعنی خیلی کم... الان فقط موکتون هست که مال خودش نیست اون هم کابوتو بهش اضافه کرده! ریننگان هم مثل شارینگان باید باشه یعنی مصرف چاکراش برای اوچیهایی نباید خیلی باشه بخصوص که چشم مادارا همیشه فعال هست

ولی در مورد توبی مخالفم با شما یک جا ناروتو بهش میگه کی هستی توبی هم میگه من هیچ کس نیستم! بدنش هم که دیدیم کلا پیوندیه
از طرفی زتسو ها هم معلوم شده میتونن از موکتون استفاده کنن یعنی از هاشیراما هستن
به نظر من که توبی ساختگیه

بیشترین چاکرا رو قوم ازوماکی داره و این رو هم همه دیدیم و ناگاتو همیشه رینگانش فعال بوده و به غیر از این چاکرای اون بین 6 پین دیگه استفاده میشده.
دیگه همه میدونیم که خاندان اوزوماکی بیشترین چاکرا رو دارن.

تفاوت چاکرا مطمئنا چیزی بیشتر از 20 تا 30 درصد بوده وگرنه دلیلی نداشت که به دنبال ژن هاشیراما باشه و اونو به خودش پیوند بزنه.
به غیر از موکتون که مال خودش نیست این مدت زمان تکنیک ها و مقدار چاکرایی که مصرف میکنه ارتباط مستقیم با ن هاشیراما داره که قوای بدنی اون رو بالا برده.
مادارا گفته که مدت کمی بعد از فعال کردن رینگان مُردم ! شاید دلیلش همین عدم تحمل بدنی باشه.

توبی همیشه گفته که به دنبال یک بدن ایده آل و کامله و همین دلیلی میشه بر این که همچین برنامه ای سر خودش پیاده کرده.
یادمون نره که توبی با اروچیمارو و دانزو هم رابطه داشته...در ضمن این زتسو ها کی موکتون زدن که ما ندیدیم؟!
توبی یک شخص واقعیه که حقیقت اون جنگ رو میدونه و از اون مبارزه به نوعی سو استفاده کرده

M e i s a m
08-06-2012, 21:53
در مقایسه بین افراد عادی اوزوماکی و اوچیها اره ولی در مورد چاکرای مادارا فکر میکنم همین که کیوبی احضار میکنه ثابت کنه که از قوم اوزوماکی ها هم بیشتر چاکرا داره!

الان امتیازی که مادارا داره به نظرم ادو بودنشه که خیالش راحته فقط میتونن مهرش کنن نه کشتن به همین دلیل هم هست که میاد و شهاب سنگ میکوبه سر و خودش و لشکر دشمنش! اوایل احضار شدنش یه چند تا موکتون زد برای تمسخر ولی غیر از اون کلا توان خودشه!

در مورد ریننگان هم هرکس به نظری داره همچنین مواردی مثل ایزاناگی که ایتاچی میگه قوم اوچیها وقتی نمیخواستن به هیچ وجه ببازن ایزاناگی میزدن ولی توبی میگه باید یین و یانگ داشته باشی... البته مادارا وقتی ریننگان کشید :دی گفت که این قدرت اوچیهاست (وقتی داره با کابوتو حرف میزنه) از طرفی ریننگان رو مانگکیو فعال شده یعنی قدرتیه اوچیها فقط میتونه بهش برسه به همین دلایل من میگم اصلا ژن هاشی برای ریننگان لازم نبوده! حالا ممکنه بخاطر قدرت بدنی بالا و چاکرا و یانگ المنت که هاشی داشته خیلی ها دنبالش باشن نمونه اروچیمارو دانزو توبی و... الان هم که معلوم شده موکتونِ مادارا کار کابوتوئه نه خود مادارا. یعنی بخاطر کمی چاکرای اضافه فکر نمیکنم مادارا این کار رو کرده باشه! اگر هم چیزی بوده مطمئنا هدف بزرگتری داشته شاید ریکودو شدن چیزی که واقعا برازنده مادارا هست نه افراد ناقصی مثل توبی!

زتسو ها هم از جنس موکتون هستن دیگه وقتی چاکرای ناروتو میخورد بهشون تبدیل به درخت میشدن مثل همون موکتونی که یاماتو زد و تحت تاثیر چاکرا ناروتو داشت رشد میکرد
در مورد اون جنگ هاشی مادارا هم یعنی توبی این همه عمر کرده؟! من فکر نمیکنم اینطور باشه

B3HZ@D
09-06-2012, 07:28
در مقایسه بین افراد عادی اوزوماکی و اوچیها اره ولی در مورد چاکرای مادارا فکر میکنم همین که کیوبی احضار میکنه ثابت کنه که از قوم اوزوماکی ها هم بیشتر چاکرا داره!

این که کیوبی رو احضار میکنه دلیلی برای حجم چاکرا نیست...کیوبی تحت گنجتسو قرار میگیره و میتونی هر جا که خواستی احضارش کنی.

الان امتیازی که مادارا داره به نظرم ادو بودنشه که خیالش راحته فقط میتونن مهرش کنن نه کشتن به همین دلیل هم هست که میاد و شهاب سنگ میکوبه سر و خودش و لشکر دشمنش! اوایل احضار شدنش یه چند تا موکتون زد برای تمسخر ولی غیر از اون کلا توان خودشه!

به هر حال پیوند ژن هاشیراما به مادارا باعث رفتن قوای فیزیکی اون شده . همین باعث میشه زمان استفاد از خیلی تکنیک ها بیشتر بشه...البته ساختن جنگل و اون گل سمی و موکتون بونشین فکر نکنم برای شوخی بوده باشه.

در مورد ریننگان هم هرکس به نظری داره همچنین مواردی مثل ایزاناگی که ایتاچی میگه قوم اوچیها وقتی نمیخواستن به هیچ وجه ببازن ایزاناگی میزدن ولی توبی میگه باید یین و یانگ داشته باشی

توبی گفت ایزاناگی کامل نیاز به یانگ و یین داره و فکر نکنم دروغ گفته باشه چون که اصلا سودی به حالش نداشته . چون که کونان در آخر میمرده.

البته مادارا وقتی ریننگان کشید گفت که این قدرت اوچیهاست (وقتی داره با کابوتو حرف میزنه) از طرفی ریننگان رو مانگکیو فعال شده یعنی قدرتیه اوچیها فقط میتونه بهش برسه به همین دلایل من میگم اصلا ژن هاشی برای ریننگان لازم نبوده

به غیر از ارتقای شارینگان به رینگان به نظرم از راه های دیگه هم میشه به رینگان رسید...همونطور که کاکاشی به شارینگان سه کاما و مانگکیو رسید...پس حتما راهی هست که به اترنال مانگکیو و شارینگان دست پیدا کنی...البته این نظر من هست

اگر هم چیزی بوده مطمئنا هدف بزرگتری داشته شاید ریکودو شدن چیزی که واقعا برازنده مادارا هست نه افراد ناقصی مثل توبی!

ریکودو شدن فقط به طریقت ها مربوط نمیشه...در ضمن در حال حاضر توبی خودش رو ریکودوی دوم میدونه و فکر نکنم ناقص باشه...فقط بخاطر رسیدن به بدن ایده آل این کارها رو با بدن خودش کرده.
وگرنه فرد ناقصی حساب نمیشه...در ضمن هنوز توبی قدرت اصلی خودش رو نشون نداده.

زتسو ها هم از جنس موکتون هستن دیگه وقتی چاکرای ناروتو میخورد بهشون تبدیل به درخت میشدن مثل همون موکتونی که یاماتو زد و تحت تاثیر چاکرا ناروتو داشت رشد میکرد
در مورد اون جنگ هاشی مادارا هم یعنی توبی این همه عمر کرده؟! من فکر نمیکنم اینطور باشه

درسته زتسوها از ژن هاشیراما پرورش داده شدن ولی شما گفتی زتسوها موکتون میزنن! درخت شدن زتسوها به دلیل چاکرای کیوبی بوده.
اگه ازوماکی باشه احتمالش زیاده...یا این که از ژن هاشیراما یا یک ازوماکی در بدن خودش استفاده کرده باشه...به نظر من یا ایزوناست یا یک ازوماکی یا این که پسر بزرگ ریکودو است ولی یک انسان ساختگی نیست.

M e i s a m
09-06-2012, 13:17
احضار کیوبی دقیقا دلیل بر حجم چاکراست! هر کسی ممکنه بتونه گنجتسو بزنه به بیجو ولی احضارش کار هر کسی نیست! موقعی هم که ناروتو داشت برای احضار وزغ ها تلاش میکرد دیدیم که مقدار چاکرا تاثیر داره! حالا کیوبی که خودش بزرگترین اسلحه ی چاکرائه!
شما به چشم یک اوچیهایی نگاه میکنی در صورتی که به چشم برترین اوچیها باید ببینی! کسی که مطمئنا اونقدر چاکرا داشته که در مقابل هاشیراما مبارزه کنه! هاشی هم که میشه گفت صد در صد برترین سنجو هست!

ژن هاشیراما کلا به همه کمک میکنه! هر چی باشه بدنش عالی بوده و در مورد مادارای ادو شده این کمک میکنه ولی نه خیلی زیاد! یعنی خود مادارای زنده ژن هاشی به این صورت نداشته حتما...

ایزاناگی هم معلوم نیست از یک طرف توبی میگه باید یینگ یانگ باشی از یک طرف ایتاچی میگه اوچیها چون خیلی زیاد ایزاناگی میزدن و با هم جنگشون میشد ایزانامی رو اوردن بالا که اون ها رو تنبیه کنن! من که میگم یک اوچیهایی میتونه بزنه هر دو رو! تکنیک اسمش هم تکنیک چشمی اوچیها هست حتما بی دلیل نبوده

فعلا که فقط یک جفت ریننگان وجود داره و اونم مال مادارائه و از شارینگان به مانگکیو و از اون به ریننگان رسیده و منطقی به نظر میاد. راه دیگه فکر نکنم وجود داشته باشه! مانگکیوی کاکاشی معلوم نیست ولی الکی نیست وگرنه کل اوچیها مانگکیو میکشیدن و با یک جابجایی اترنالش میکردن و...!!

در مورد توبی من همچنان میگم ناقصه! یک چشم شارینگان یک چشم ریننگان کجا تا اینکه هر دو چشم رو ریننگان و شارینگان داشته باشی و بتونی از تکنیک هاشون استفاده کنی! توبی یک موجود بی هویته که فقط داره استفاده میکنه و از خودش هیچی نداره!

زتسو ها هم من منظورم همون بود :دی
فکر میکردم وقتی از جنس موکتون هستن بتونن موکتون هم بزنن!

B3HZ@D
09-06-2012, 14:24
احضار کیوبی دقیقا دلیل بر حجم چاکراست! هر کسی ممکنه بتونه گنجتسو بزنه به بیجو ولی احضارش کار هر کسی نیست! موقعی هم که ناروتو داشت برای احضار وزغ ها تلاش میکرد دیدیم که مقدار چاکرا تاثیر داره! حالا کیوبی که خودش بزرگترین اسلحه ی چاکرائه!
شما به چشم یک اوچیهایی نگاه میکنی در صورتی که به چشم برترین اوچیها باید ببینی! کسی که مطمئنا اونقدر چاکرا داشته که در مقابل هاشیراما مبارزه کنه! هاشی هم که میشه گفت صد در صد برترین سنجو هست!

البته هر کسی نمیتونه به یک بیجو گنجتسو بزنه که اگه میشد خیلی ها این کار رو میکردن...ولی بقیه صحبتت منطقی بود به غیر از این که احضار وزغ ها به غیر از چاکرا به تمرکز طرف هم بستگی داره.
در ضمن ناروتو اون زمان بچه بود و هنوز توی این تکنیک به اون صورت استاد نشده بود.

ایزاناگی هم معلوم نیست از یک طرف توبی میگه باید یینگ یانگ باشی از یک طرف ایتاچی میگه اوچیها چون خیلی زیاد ایزاناگی میزدن و با هم جنگشون میشد ایزانامی رو اوردن بالا که اون ها رو تنبیه کنن! من که میگم یک اوچیهایی میتونه بزنه هر دو رو! تکنیک اسمش هم تکنیک چشمی اوچیها هست حتما بی دلیل نبوده

همونطور که گفتم توبی میگه که ایزاناگی کامل...در ضمن ایزناگی در اصل متعلق به ریکودو بوده .

فعلا که فقط یک جفت ریننگان وجود داره و اونم مال مادارائه و از شارینگان به مانگکیو و از اون به ریننگان رسیده و منطقی به نظر میاد. راه دیگه فکر نکنم وجود داشته باشه! مانگکیوی کاکاشی معلوم نیست ولی الکی نیست وگرنه کل اوچیها مانگکیو میکشیدن و با یک جابجایی اترنالش میکردن و...!!

منظور من این بود که شاید با دستکاری ژن یا همچین چیزی بتونی این چشم ها رو به رینگان ارتقاء بدی...البته در حد همون نظریه است :31:

در مورد توبی من همچنان میگم ناقصه! یک چشم شارینگان یک چشم ریننگان کجا تا اینکه هر دو چشم رو ریننگان و شارینگان داشته باشی و بتونی از تکنیک هاشون استفاده کنی! توبی یک موجود بی هویته که فقط داره استفاده میکنه و از خودش هیچی نداره!

البته این که بگیم در جنگ ناقص شده و بخشی از توانایی هاش رو از دست داده بیشتر قابل درکه تا این که انسان ناقصی بوده.
کیشی هم نمیاد بدمن اصلی داستان رو از یک شخص معمولی و ضعیف انتخاب کنه که هیچی نداشته باشه.

به نظر من و بنا بر دلایلی توبی رو از مادارا هم برتر میدونم.

کی الان رئیسه و به نوعی روی بورسه ؟! توبی .
آدم بد اصلی داستان کی هست ؟! توبی .
ناشناخته ترین شخصیت داستان کی هست ؟! توبی .
چه کسی که بیشترین اطلاعات رو داره و باهوش ترینن شخص حساب میشه ؟! توبی .
چه کسی بیشترین نفوذ رو داشته ؟! توبی .
قوی ترین شخص در سری ناروتو کی بوده ؟! توبی .
چه کسی مسبب اتفاقات 16 سال گذشته بوده ؟! توبی .
چه کسی مسبب 4 جنگ نینجایی بوده ؟! توبی .

با این تفاسیر به نظر نمیاد توبی یک کلون از مادارا یا یک شخص ناقص و معمولی باشه.
توبی کسی است که بیشتر از مادارا به اون پرداخته شده ولی حضور مادارا در نهایت به 20 قسمت میرسه. مادارا کسی است که هیچ نقش مهمی در سری ناروتو نداره. کسی که بعده ها برای کابوتو مثل یک اسباب بازی بود که اون رو ادو میکنه.
مادارا زمانی نقشه و هدفی داشت ولی در نقشه اش شکست خورد و مرد.
ایتاچی هم یک چیزی میدونست که مادارا رو بازنده خطاب میکنه :31:

مطمئن باشید توبی قدرتی فراتر از مادار داره و همه این صحبتهایی که کردم دلیلی است بر ادعای من.

Ali_p30
09-06-2012, 16:35
قوي ترين شخص در سري ناروتو کي بوده ؟! توبي .
مطمئن باشيد توبي قدرتي فراتر از مادار داره و همه اين صحبتهايي که کردم دليلي است بر ادعاي من.

با اين قسمت حرفتون مخالفم
قوي ترين شخص در سري ناروتو کي بوده ؟! مصلما ايتاچي بوده
بعد از جنگ ايتاچي با ساسکه اونجا که توبي داره با ساسکه صحبت ميکنه!!! خود توبي ميگه : " اگه ايتاچي حقيقتو راجع بهمن ميدونست من تا الان مرده بودم"
از اونجايي که خود شما هم داريد ميگيد توبي از مادارا قديتر بوده پس ميشه
قويترينها:
1-ايتاچي 2- توبي 3-مادارا

B3HZ@D
09-06-2012, 20:04
برای این میگم که توبی قوی تر بوده که شخصی مثل ایتاچی زیر دست اون کار میکرده و همه جوره باور داشته که این شخص ماداراست.
ایتاچی از چه نظر باور کرده که اون ماداراست ؟! بخاطر قدرتی که داشته.
شما تاثیراتی که توبی در داستان طی این چند دهه داشته رو مد نظر قرار بدین بهتر متوجه میشین.
در ضمن توبی خیلی رازها داره که کسی از اون خبر نداره...همین رازها و نقطه ضعف ها برنده و بازنده نبرد رو مشخص میکنه.

M e i s a m
09-06-2012, 20:52
بعد از جنگ ايتاچي با ساسکه اونجا که توبي داره با ساسکه صحبت ميکنه!!! خود توبي ميگه : " اگه ايتاچي حقيقتو راجع بهمن ميدونست من تا الان مرده بودم"
قويترينها:

رفیق شرط میبندم مانگا نمیخونی!

ایتاچی و ساسکه و ناروتو و ساندایمه و هر کی که فکر کنی ثانیه ای جلوی مادارا دووم نمیارن! طوری شده که خود سوناده معترف شده به این که واقعا هاشیراما چطور با مادارا جنگید؟! خود مادارا هم به نوعی گفت که موکتون ِ هاشیراما چیزی نبوده که بتونه متوقفش کنه! حتما چیز خاص تری داشته مثلا نمونه مخالف سوسانوی نهایی ِ مادارا یا...

رده بندی من: 1-مادارا با ریننگان (بعید از جنگ) 2- هاشیراما -مادارا بدون ریننگان (قبل از جنگ) 4- توبی (قبل و بعد از ریننگان) 5- ایتاچی

برای این میگم که توبی قوی تر بوده که شخصی مثل ایتاچی زیر دست اون کار میکرده و همه جوره باور داشته که این شخص ماداراست.
شما تاثیراتی که توبی در داستان طی این چند دهه داشته رو مد نظر قرار بدین بهتر متوجه میشین.
در ضمن توبی خیلی رازها داره که کسی از اون خبر نداره...همین رازها و نقطه ضعف ها برنده و بازنده نبرد رو مشخص میکنه.

حقیقت ایتاچی معلوم نشده خیلی ها میگن قتل عام اوچیها کلا کار توبی بوده و ایتاچی توش نقشی نداشته
اینکه چرا رفت به اکاتسوکی معلومه ولی زیر دست توبی نبود! اصلا توبی خودش رو نشون نمیاد تو اکاتسوکی ولی ظاهرا با ایتاچی ملاقات هایی داشته. قدرت ایتاچی واقعا بالاست گنجتسو و اماتراسو و سوسانو و شمشیر توتسوکا و خیلی چیز های دیگه که خاص ایتاچی بود و کسی نداشت!

ولی یک چیز هم هست اصلا ایتاچی به کنار کیوبی وقتی شارینگان توبی رو دید شناختش!! نفهمیدم چطور شد اینجاش چشم های مادارا که ریننگان بود! پس کی بوده که کیوبی شناخته؟! هر طور حساب میکنم بی ربط به مادارا نیست و ظاهرا این توبی ِ نامرد به مادارا خیانت کرده :دی

البته هر کسی نمیتونه به یک بیجو گنجتسو بزنه که اگه میشد خیلی ها این کار رو میکردن...ولی بقیه صحبتت منطقی بود به غیر از این که احضار وزغ ها به غیر از چاکرا به تمرکز طرف هم بستگی داره.
در ضمن ناروتو اون زمان بچه بود و هنوز توی این تکنیک به اون صورت استاد نشده بود.

همونطور که گفتم توبی میگه که ایزاناگی کامل...در ضمن ایزناگی در اصل متعلق به ریکودو بوده .

منظور من این بود که شاید با دستکاری ژن یا همچین چیزی بتونی این چشم ها رو به رینگان ارتقاء بدی...البته در حد همون نظریه است :31:

البته این که بگیم در جنگ ناقص شده و بخشی از توانایی هاش رو از دست داده بیشتر قابل درکه تا این که انسان ناقصی بوده.
کیشی هم نمیاد بدمن اصلی داستان رو از یک شخص معمولی و ضعیف انتخاب کنه که هیچی نداشته باشه.

به نظر من و بنا بر دلایلی توبی رو از مادارا هم برتر میدونم.

کی الان رئیسه و به نوعی روی بورسه ؟! توبی .
آدم بد اصلی داستان کی هست ؟! توبی .
ناشناخته ترین شخصیت داستان کی هست ؟! توبی .
چه کسی که بیشترین اطلاعات رو داره و باهوش ترینن شخص حساب میشه ؟! توبی .
چه کسی بیشترین نفوذ رو داشته ؟! توبی .
قوی ترین شخص در سری ناروتو کی بوده ؟! توبی .
چه کسی مسبب اتفاقات 16 سال گذشته بوده ؟! توبی .
چه کسی مسبب 4 جنگ نینجایی بوده ؟! توبی .

با این تفاسیر به نظر نمیاد توبی یک کلون از مادارا یا یک شخص ناقص و معمولی باشه.
توبی کسی است که بیشتر از مادارا به اون پرداخته شده ولی حضور مادارا در نهایت به 20 قسمت میرسه. مادارا کسی است که هیچ نقش مهمی در سری ناروتو نداره. کسی که بعده ها برای کابوتو مثل یک اسباب بازی بود که اون رو ادو میکنه.
مادارا زمانی نقشه و هدفی داشت ولی در نقشه اش شکست خورد و مرد.
ایتاچی هم یک چیزی میدونست که مادارا رو بازنده خطاب میکنه :31:

مطمئن باشید توبی قدرتی فراتر از مادار داره و همه این صحبتهایی که کردم دلیلی است بر ادعای من.

چیزی که من از موقع احضار گامابونتا یادمه اینه که ناروتو چاکرای کیوبی رو احساس کرد و با اون حجم چاکرا تونست وزغ رئیس رو احضار کنه! جیرایا هم واسه احضار هاش تو جنگ با پین از سنجتسو استفاده میکرد! حجم چاکرا عامل بشدت تاثیر گذاریه تو احضار های یک نینجا...

در هر صورت حساب مادارا جدائه اگر میخواید بگید که موکتون نداشت وقتی یک اتیش به اون بزرگی میزد از حال میرفت در اشتباهید! قوی ترین چاکرای اوچیها رو دست کم نگیر داداش :دی اگر در حد هاشی نبوده چیزی هم ازش کم نداشته! :دی

در مورد ایزاناگی هم مگه اونی که از توبی دیدیم با اونی که از دانزو دیدیم خیلی فرق داشت؟! به نظرم الانش هم توبی نمیتونه ایزاناگی کامل بزنه! اگر اون ناقص باشه که خب میشه گفت اعضای اوچیها هم ناقص میزدن یعنی در حد همون خلقت دوباره ی خودشون نه ساختن بیجو و امثالهم :دی

B3HZ@D
09-06-2012, 22:11
حقیقت ایتاچی معلوم نشده خیلی ها میگن قتل عام اوچیها کلا کار توبی بوده و ایتاچی توش نقشی نداشته
اینکه چرا رفت به اکاتسوکی معلومه ولی زیر دست توبی نبود! اصلا توبی خودش رو نشون نمیاد تو اکاتسوکی ولی ظاهرا با ایتاچی ملاقات هایی داشته. قدرت ایتاچی واقعا بالاست گنجتسو و اماتراسو و سوسانو و شمشیر توتسوکا و خیلی چیز های دیگه که خاص ایتاچی بود و کسی نداشت!

ولی یک چیز هم هست اصلا ایتاچی به کنار کیوبی وقتی شارینگان توبی رو دید شناختش!! نفهمیدم چطور شد اینجاش چشم های مادارا که ریننگان بود! پس کی بوده که کیوبی شناخته؟! هر طور حساب میکنم بی ربط به مادارا نیست و ظاهرا این توبی ِ نامرد به مادارا خیانت کرده

البته خودم هم یکی از نظریه هام اینه که ایتاچی توی اون قتل عام دست نداشته...ولی ملاقاتش با توبی و اون سکوت مرموزش یک کم مشکوک میزنه.
من همیشه قدرت ایتاچی و مادارا رو تائید کردم...ولی از شخصیت ایتاچی بیشتر خوشم میاد :31:
رئیس آکاتسوکی توبی بوده و اون بوده که کل تشکیلات رو در سایه کنترل میکرده که بالطبع همه زیر دست اون حساب میشن.

این توبی به قول خودش از جنگ بین مادارا و هاشیراما آینده خودش رو ساخته ! حالا چیکار کرده مشخص نیست .
به هر حال همونطور که گفتم من یک جورایی شک کردم که اصلا توبی از اوچیها نباشه ! الان بیشتر به سمت نظریه پسر بزرگ ریکودو جذب شدم :31:

M e i s a m
09-06-2012, 23:26
من که بیشتر نظرم به سمت شاگرد مادارا هست
بلخره هر کسی یه شاگرد مخصوص واسه خودش داره و بعید نیست وقتی قوم اوچیها به مادارا پشت کردن با شاگردش یه حرکتی زده باشه!

Ali_p30
10-06-2012, 07:48
قويترينها:

رفیق شرط میبندم مانگا نمیخونی!

ایتاچی و ساسکه و ناروتو و ساندایمه و هر کی که فکر کنی ثانیه ای جلوی مادارا دووم نمیارن! طوری شده که خود سوناده معترف شده به این که واقعا هاشیراما چطور با مادارا جنگید؟! خود مادارا هم به نوعی گفت که موکتون ِ هاشیراما چیزی نبوده که بتونه متوقفش کنه! حتما چیز خاص تری داشته مثلا نمونه مخالف سوسانوی نهایی ِ مادارا یا...

رده بندی من: 1-مادارا با ریننگان (بعید از جنگ) 2- هاشیراما -مادارا بدون ریننگان (قبل از جنگ) 4- توبی (قبل و بعد از ریننگان) 5- ایتاچی

درست حدس زدی من مانگا نمیخونم :)

منم به خاطر همین میگم ایتاچی از توبی قوی تره آخه خیلی واضحه که خود توبی هم اعتراف کرد
از اونجایی که ایتاچی فکر میکرد توبی مادارا هستش و هر کسی نمیتونه جلوی مادارا دووم بیاره کاری نکرد چون میدونست بی فایدست پس موند تو آکاتسوکی برای اینکه بفهمه میخوان چیکار کنن(یا نمیدونم منتظر فرصت مناسب بود تا مادارا (توبی) رو بکشه )
ولی خود توبی هم اعتراف کرد دیگه خود توبي ميگه : " اگه ايتاچي حقيقتو راجع بهمن ميدونست من تا الان مرده بودم" (دقیقا نقل قول از انیمه بعد از جنگ ایتاچی - ساسکه)
این یعنی اینکه اگه ایتاچی میفهمید من مادارا نیستم تا الان به لقاالله میپیوستم :))
پس خود توبی اعتراف کرد که ایتاچی از اون قوی تره
ALL HAIL ITACHI :7:

Ali_p30
10-06-2012, 07:54
من مانگا نمیخونم ولی خوب دیگه انقد اینور اونور اسپویل کرده بودن :45: دیگه تقریبا فهمیدم چه اتفاقایی قراره تو انیمه بیوفته :21:
جون من دیگه اینجارو اسپولی نکنید...:42:

B3HZ@D
10-06-2012, 11:04
منم به خاطر همین میگم ایتاچی از توبی قوی تره آخه خیلی واضحه که خود توبی هم اعتراف کرد
از اونجایی که ایتاچی فکر میکرد توبی مادارا هستش و هر کسی نمیتونه جلوی مادارا دووم بیاره کاری نکرد چون میدونست بی فایدست پس موند تو آکاتسوکی برای اینکه بفهمه میخوان چیکار کنن(یا نمیدونم منتظر فرصت مناسب بود تا مادارا (توبی) رو بکشه )
ولی خود توبی هم اعتراف کرد دیگه خود توبي ميگه : " اگه ايتاچي حقيقتو راجع بهمن ميدونست من تا الان مرده بودم" (دقیقا نقل قول از انیمه بعد از جنگ ایتاچی - ساسکه)

شما از کجا میدونی که منظور توبی این بوده که مادارا هست یا نه ؟!
خود ایتاچی مادارا رو به عنوان یک بازنده میشناخته و خودش رو بالاتر از اون میدونسته...پس دلیلی نداره که از مادارا هم بترسه.
منظور توبی از حقیقت چیز دیگه ای بوده...مثل خیلی از راز های دیگه توبی که تا حالا کشف نشده.

Ali_p30
10-06-2012, 12:18
شما از کجا میدونی که منظور توبی این بوده که مادارا هست یا نه ؟!
خود ایتاچی مادارا رو به عنوان یک بازنده میشناخته و خودش رو بالاتر از اون میدونسته...پس دلیلی نداره که از مادارا هم بترسه.
منظور توبی از حقیقت چیز دیگه ای بوده...مثل خیلی از راز های دیگه توبی که تا حالا کشف نشده.

از اونجا که خود ایتاچی توبی رو به عنوان مادارا به ساسکه معرفی میکنه (ایتاچی و ساسکه در حال جنگ )
اونجا که میگه (دقیق دیالوگ ها یادم نیست) همه چی زیر سر اوچیها مادارا هستش(چون دیالوگ ها یادم نیست منظور رو رسوندم :27:)
اونجا که ساسکه تو سوکیومی ایتاچی هستش و ایتاچی داره درباره مادارا توضیح میده...

B3HZ@D
10-06-2012, 12:30
اگه ایتاچی از توبی قوی تر بود که خیلی وقت پیش اون رو کشته بود...بالاخره هر کس که این کاره باشه میفهمه که حریفش در چه سطحیه.
این رازها یا حقیقت توبی به چیز دیگه ای مربوط میشه...ایتاچی که قبلا با توبی یا به اصطلاح خودش مادارا دیدار داشته وقتی که توبی خودش رو در آکاتسوکی نشون داد ایتاچی اصلا اون رو نمیشناخت.
خیلی مسائل هست که در مورد توبی بصورت سکرت مونده و همیناست که باعث میشه در حال حاضر توبی شکست ناپذیر نشون بده.
چون که کسی رازش رو نمیدونه...مثل ایتاچی - ساسکه و ...

M e i s a m
10-06-2012, 12:46
یه چیز که معلوم شده اینه که توبی مادارا نیست! شاید قسمتی از قدرت مادارا رو داشته باشه مثل چشم هاش ولی خودش نیست
واقعا برای همه سواله که این توبی کیه و کی میخود حریفش بشه! من قبلا نظرم رو این بود که ساسکه و ناروتو با هم در مقابل توبی میجنگن ولی با امدن مادارا کلا به هم خورد همه چیز!

Ali_p30
10-06-2012, 13:06
اگه ایتاچی از توبی قوی تر بود که خیلی وقت پیش اون رو کشته بود...بالاخره هر کس که این کاره باشه میفهمه که حریفش در چه سطحیه.
این رازها یا حقیقت توبی به چیز دیگه ای مربوط میشه...ایتاچی که قبلا با توبی یا به اصطلاح خودش مادارا دیدار داشته وقتی که توبی خودش رو در آکاتسوکی نشون داد ایتاچی اصلا اون رو نمیشناخت.
خیلی مسائل هست که در مورد توبی بصورت سکرت مونده و همیناست که باعث میشه در حال حاضر توبی شکست ناپذیر نشون بده.
چون که کسی رازش رو نمیدونه...مثل ایتاچی - ساسکه و ...

بهزاد جان
میگم که ایتاچی نمیدونست که اون توبیه ، ایتاچی فکر میکرد که اون مادارا هستش
اینم از خودم نمیگم که اینا دقیقا تو انیمه بوده قسمت های 136 تا 143 نگاه کن
توبی هم به همین خاطر اونو میگه منظورش این بود که اگه ایتاچی میدونست من مادارا نیستم تا الان منو میکشت (اعتراف توبی دال بر قدرت ایتاچی داشته)
دقت کرده باشی توبی همیشه یه ماسک رو صورتش بوده , ایتاچی هم احتمالا با دیدن شارینگان توبی احتمال داده که این شاید مادارا باشه
تا الان هم دقت کرده باشی تاثیر گذارترین شخص تو انیمه ایتاچی بوده هر دیالوگ هر حرکتش تو انیمه تاثیرگذار بوده
والا تا اینجای ماجرا توبی با هرکی درگیر شده شل و پل شده ولی نجات پیدا کرده

B3HZ@D
10-06-2012, 14:27
علی جان :31:
شارینگان میتونه چاکرای افراد آشنا رو شناسایی کنه
ایتاچی قبلا با توبی یا همون مادارا دیدار داشته ولی وقتی با نام توبی وارد آکاتسوکی شد ایتاچی نمیتونست اون رو شناسایی کنه
چرا ؟! چون که این هم یکی ار رازهای توبیه...

توبی وقتی اماتراس خورد و بعد از دفع اون گفت که اگه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم...رازش چی بوده مشخص نیست...در اصل توبی خیلی رازها داره.
شما به صحبت های اون در مبارزه با کونان دقت کن : " من کسی بودم که به یاهیکو گفتم که آکاتسوکی رو راه بندازه و من کسی بودم که رینگان رو به ناگاتو دادم " .... " همه فکر میکنن که مادارا در مبارزه با هاشیراما کشته شد . ولی حقیقت چی میتونه باشه ؟! برنده کسی است که به آینده چشم داشته باشه"
همه این موارد نشون میده که توبی به غیر از این مسائل خیلی رازهای گفته نشده دیگه داره.

اگر هم شما دقت کرده باشی بدمن اصلی داستان و به نوعی شیطان کل انیمه ناروتو کسی نیست جز توبی...همچین شخصی قدرتش خیلی بیشتر از چیزیست که شما تصور میکنی.

Ali_p30
10-06-2012, 16:45
علی جان :31:
شارینگان میتونه چاکرای افراد آشنا رو شناسایی کنه
ایتاچی قبلا با توبی یا همون مادارا دیدار داشته ولی وقتی با نام توبی وارد آکاتسوکی شد ایتاچی نمیتونست اون رو شناسایی کنه
چرا ؟! چون که این هم یکی ار رازهای توبیه...
خداییش اینو من نمیدونستم فک کنم اینجا فرق مانگا خون و انیمه بین مشخص میشه:10:
نمیدونستم ایتاچی قبلا با توبی ملاقات داشته چون تو انیمه که چیزی در این مورد نشون نداد

توبی وقتی اماتراس خورد و بعد از دفع اون گفت که اگه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم...رازش چی بوده مشخص نیست...در اصل توبی خیلی رازها داره.
حالا رازش هرچی بوده ... مهم اینه که اعتراف کرد ایتاچی منو میتونست بکشه

شما به صحبت های اون در مبارزه با کونان دقت کن : " من کسی بودم که به یاهیکو گفتم که آکاتسوکی رو راه بندازه و من کسی بودم که رینگان رو به ناگاتو دادم " .... " همه فکر میکنن که مادارا در مبارزه با هاشیراما کشته شد . ولی حقیقت چی میتونه باشه ؟! برنده کسی است که به آینده چشم داشته باشه"
همه این موارد نشون میده که توبی به غیر از این مسائل خیلی رازهای گفته نشده دیگه داره.
من مانگا نخوندم ولی لعنت به این اسپویل که مارو گرفتار خودش کرد
زمانی که مادارا ادو شد و از قبر اومد بیرون گفت اون ناگاتو کوچولو باید الام بزرگ شده باشه پس احتمالش هست چشم مادارا رو به ناگاتو یکی که به احتمال زیاد توبی هست پیوند زده باشه

اگر هم شما دقت کرده باشی بدمن اصلی داستان و به نوعی شیطان کل انیمه ناروتو کسی نیست جز توبی...همچین شخصی قدرتش خیلی بیشتر از چیزیست که شما تصور میکنی.
قبول دارم
ولی هنوز هم میگم توبی از ایتاچی ضعیف تره(طبق اعتراف خودش)

kortol
10-06-2012, 17:04
اوووووووووووووووووووو چه بحثی راه افتاده اینجا !!!!
الان کی به کیه ؟؟؟؟؟
برای اینکه بفهمیم توبی کی هستش کاری نمی تونیم بکنیم جز صبر کردن ..این مانگا و کیشیموتو نشون داده که نمیشه داستان رو با حدس زدن فهمید !!! اونم کی ..شخصیت توبی و اسرارش رو ..عمرا .... من که خودم رو دیگه درگیر توبی نمی کنم چون تا اخر داستان مرموز خواهد ماند ... فقط می دونم هر کی هست مادارا نیست ...شاید اوچیها باشه اما مادارا نیست ... حالا اینکه کی هستش خدا می دونه ...شاید نزدیک فرد با مادارا باشه که اینقدر همه چیز رو می دونه ..داداشش مادارا !؟!؟ ولی ولی اون که مرد ...
این توبی هر کی هست خیلی هم ضعیف نیست ... ولی قطعا یه نقطه ضعفی داره ...ولی مطمئن هستم که از مادارا ضعیف تره ..وگرنه کابوتو مادارا رو احضار نمی کرد تا توبی رو بترسونه ...

B3HZ@D
10-06-2012, 17:06
قبول دارم
ولی هنوز هم میگم توبی از ایتاچی ضعیف تره(طبق اعتراف خودش)

توبی هیچ کجا اشاره نکرده که ایتاچی از اون قوی تره یا این که از ایتاچی میترسیده
تنها کسی که توبی تائیدش کرد سنجو هاشیراما بود که به گفته خودش اون رو به عنوان بزرگترین رقیب خودش میدونسته و همیشه از اون نفرت داشته

این توبی هر کی هست خیلی هم ضعیف نیست ... ولی قطعا یه نقطه ضعفی داره ...ولی مطمئن هستم که از مادارا ضعیف تره ..وگرنه کابوتو مادارا رو احضار نمی کرد تا توبی رو بترسونه ...

اتفاقا من توبی رو از مادارا قوی تر میدونم
توبی اونجا نترسید...از این شوکه شد که کابوتو تونسته مادارا رو هم ادو کنه و از این ترسید که بقیه بفهمن اون مادارای واقعی نیست و نقشه اش خراب بشه.

Ali_p30
10-06-2012, 20:45
توبی هیچ کجا اشاره نکرده که ایتاچی از اون قوی تره یا این که از ایتاچی میترسیده
تنها کسی که توبی تائیدش کرد سنجو هاشیراما بود که به گفته خودش اون رو به عنوان بزرگترین رقیب خودش میدونسته و همیشه از اون نفرت داشته

چرا اتفاقا توبی خودش گفت که اگه ایتاچی حقیقتو راجع به من میدونست من تا الان مرده بودم . این دقیقا یعنی اینکه ایتاچی خیلی از من قوی تره
آدرسش هم بعد از جنگ ساسکه و ایتاچی جایی که توبی داره در مورد ایتاچی با ساسکه صحبت میکنه اونجایی که توبی میخواد قیافشو به ساسکه نشون بده ولی یه دفعه مانگیکیو ساسکه فعال میشه و یه آماتراسو میخوره به توبی ولی توبی دفعش میکنه(فک کنم با ایزاناگی)
دقیقا تو همون قسمت توبی این دیالوگ رو میگه...
اعتراف توبی = قدرت ایتاچی

B3HZ@D
10-06-2012, 22:02
این برداشتی است که شما داری
توبی خودش رو ریکودی دوم میدونه و همچین شخصی نمیاد از ایتاچی (با تمام احترام) ترسی داشته باشه.
توبی فقط سنجو هاشیراما رو بالاتر از خودش میدونسته....توبی گفت اگه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم و این معنی دیگه ای نمیده.
به هر حال شما فن ایتاچی هستی و قانع کردن شما کار سختیه.

Ali_p30
11-06-2012, 08:19
این برداشتی است که شما داری
توبی خودش رو ریکودی دوم میدونه و همچین شخصی نمیاد از ایتاچی (با تمام احترام) ترسی داشته باشه.
توبی فقط سنجو هاشیراما رو بالاتر از خودش میدونسته....توبی گفت اگه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم و این معنی دیگه ای نمیده.

به هر حال شما فن ایتاچی هستی و قانع کردن شما کار سختیه.
توبی از وقتی خودشو ریکدوی دوم میدونه که ریننگانو به خودش پیوند زد..(فک کنم) باز میگم من مانگا نخوندم
یعنی چی این معنی دیگه ای نمیده؟؟؟؟
"گه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم" یعنی چی؟؟؟ یکی اینو ترجمه کنههههههههههه!!!! این 100% یعنی اینکه ایتاچی از من قوی تره:9:
درسته توبی bad man داستانه ولی ایتاچی هم یکی از قطبهای داستانه:18:
درسته من فن ایتاچی هستم :5:
قانع کردنم کار سختی نیست چون قانع نمیشم :21: فقط به خاطر اینکه خود توبی اعتراف کرده :23:
اعتراض وارد نیست توبی پیش ایتاچی دووم نمیاره:4:
ختم جلسه :33:

kortol
12-06-2012, 16:58
توبی گفت اگه ایتاچی راز من رو میدونست تا حالا مرده بودم و این معنی دیگه ای نمیده.
البته فکر کنم این حرف توبی برای موقعی بود که رینگان رو نداشت و اون زمان توبی قدرت بیجو هارو نداشت که این همه قوی بشه ... اون موقع توبی زیاد حریف دست و پاگیری برای ایتاچی نبوده برای همین هم این حرف رو زده ..ولی باز هم این حرف ها چیزی از قدرت های ایتاچی و توبی کم نمی کنه ..هر چی باشه ایتاچی می خواسته خودش رو از مدارا بالاتر بدونه و توبی هم به دنبال احیای قدرت ریکودو بوده ..
.ولی با این حال من عقیده دارم اگه توبی و ایتاچی با هم مبارزه می کردند توبی شانس خیلی کمی داشت ...
تا اون موقع تنها تکنیک مخوف توبی همون جابجایی در بعد زمان و مادی نبودن جسمش هست ...
بعد از اون بود که با فعال کردن رینگان قدرت های دیگه ای گرفت .. گرچه هنوز چیزی در مورد توبی نمی دونیم ..
همین توبی اگه اینازاگی نزده بود کونان دخلش رو اورده بود ..دیگه ایتاچی که راحت داغونش می کرد !!!!

Ali_p30
12-06-2012, 20:40
البته فکر کنم این حرف توبی برای موقعی بود که رینگان رو نداشت و اون زمان توبی قدرت بیجو هارو نداشت که این همه قوی بشه ... اون موقع توبی زیاد حریف دست و پاگیری برای ایتاچی نبوده برای همین هم این حرف رو زده ..ولی باز هم این حرف ها چیزی از قدرت های ایتاچی و توبی کم نمی کنه ..هر چی باشه ایتاچی می خواسته خودش رو از مدارا بالاتر بدونه و توبی هم به دنبال احیای قدرت ریکودو بوده ..
.ولی با این حال من عقیده دارم اگه توبی و ایتاچی با هم مبارزه می کردند توبی شانس خیلی کمی داشت ...
تا اون موقع تنها تکنیک مخوف توبی همون جابجایی در بعد زمان و مادی نبودن جسمش هست ...
بعد از اون بود که با فعال کردن رینگان قدرت های دیگه ای گرفت .. گرچه هنوز چیزی در مورد توبی نمی دونیم ..
همین توبی اگه اینازاگی نزده بود کونان دخلش رو اورده بود ..دیگه ایتاچی که راحت داغونش می کرد !!!!
دقیقا موافقم

B3HZ@D
13-06-2012, 12:39

شما دقتتون توی یک سری مسائل کم هست
وقتی کابوتو جلوی توبی اومد و ناگاتو - دیدارا - کاکوزو - ایتاچی و ساسوری رو ادو کرد با این حال توبی عین خیالش هم نبود و داشت به سمت کابوتو حمله میکرد که مادارا رو هم ادو کرد
پس این نشون میده که با توجه به ادو تسنه بودن این افراد و قدرتی که دارن برای توبی اصلا به حساب نیومدن و توبی هیچ توجهی به حضور اونا نداشت.
توبی اگه احساس ضعف کرده بود میتونست همونجا به کابوتو گنجتسو بزنه تا از ادو شدن مادارا هم جلوگیری کنه ولی ادو شدن مادارا هم برای اون مهم حساب نشد.

به قول توبی " این من هستم که دارم از تو (کابوتو) استفاده میکنم "

kortol
15-06-2012, 14:17
شما دقتتون توی یک سری مسائل کم هست
وقتی کابوتو جلوی توبی اومد و ناگاتو - دیدارا - کاکوزو - ایتاچی و ساسوری رو ادو کرد با این حال توبی عین خیالش هم نبود و داشت به سمت کابوتو حمله میکرد که مادارا رو هم ادو کرد
پس این نشون میده که با توجه به ادو تسنه بودن این افراد و قدرتی که دارن برای توبی اصلا به حساب نیومدن و توبی هیچ توجهی به حضور اونا نداشت.
توبی اگه احساس ضعف کرده بود میتونست همونجا به کابوتو گنجتسو بزنه تا از ادو شدن مادارا هم جلوگیری کنه ولی ادو شدن مادارا هم برای اون مهم حساب نشد.
بهرحال نمیشه زیاد درمورد توبی حدس زد و در مورد قدرتش چیزی گفت .. هنوز که معلومه خیلی از چیز ها نشون داده نشد ..کی فکرش رو می کرد که ایتاچی ایزانامی بزنه اونم بدون ژن سنجو !! بعد توبی ایزاناگی بزنه اونم با ژن سنجو ... کلا این مانگا خیلی مسائل داره که هنوز حل نشده .. من فقط موندم توبی چه کار کرده بود با این ناروتو که اونجوری داغون شده بود و زخم هاش خوب نشده بود !!!

B3HZ@D
16-06-2012, 00:54
درسته از توبی چیز زیادی نشان داده نده ولی به نظر من قدرتش خیلی بیشتر از چیزهایی است که ما دیدیم...به زودی با قدرتهای واقعی اون سوپرایز میشیم!
ایزانامی که ژن سنجو نمیخواد ولی برای ایزاناگی واقعی و آفرینش مثل ریکودو , باید یینگ و یانگ رو داشته باشی.
این هفته که مانگا نداشتیم خیلی بد شد...توی اوج داستان یکدفعه تاخیر خورد

M e i s a m
16-06-2012, 12:37
اینطور که ایتاچی گفت اوچیها اینقدر ایزاناگی میزدن که سر بعضی هاش دعوا میشده :دی
برای کنترل ایزاناگی تکنیک ایزانامی بوجود امده!
یعنی برای اوچیها جفتش مقدوره

B3HZ@D
16-06-2012, 17:00
چیزی که توبی گفت با صحبت ایتاچی متفاوته...توبی گفت برای آفرینش توسط ایزاناگی به یانگ و یینگ نیاز داری.
ایتاچی هم گفت که ملت اوچیها چپ و راست ایزاناگی میزدن...حالا یا باید تفاوتی بین این ایزاناگی ها باشه یا این که سوتی کیشی باشه.

footballist
20-06-2012, 13:09
سلام
ناروتو 590:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز وسطهای این چپتر کم کم داشت اشکم در میومد.واقعا داستان حماسی یعنی ناروتو.ببینیدش حتما.موفق باشید

B3HZ@D
20-06-2012, 16:37
چه اشکی می ریخیت ایتاچی !!! واقعا صحنه پر احساسی بود ... مخصوصا صحبت های پدرش . به ایتاچی گفت راه تو از راه اوچیها جداست ولی من به تو افتخار میکنم.
اون قسمتی ایتاچی و ساسکه هم زیبا بود.

همونطور که گفتم دانزو - توبی و ایتاچی با همدیگه در قتل عام اوچیها دست داشتن. ایتاچی هم فکر میکرده که توبی همون ماداراست.

Arrowtic
20-06-2012, 17:32
دوستان 2 سوال:
اولی اینکه کسی جا برای خریدن کلش میشناسه؟(اینترنتی) تا الآن چند قسمت اومده؟(انیمه)
دومی اینکه ساسوکه رو چرا خیلیا دوست دارن؟من البته تازه اپیزود 20 هستم(از امروز شروع به دانلود کردم) ولی خوب اینور اونور خوندم که در آینده میشه نقش منفی که کاملا مقابل ناروتو وای میسه!خوب این چه خوبی داره که این همه طرفدار داره؟

M e i s a m
20-06-2012, 18:00
اگر شما هم ناروتو رو کامل خونده بودید و چپتر امروز که بعد از 2 هفته منتشر شد رو میدید میفهمیدید!

چپتر امروز اشک در بیار بود... :دی

B3HZ@D
20-06-2012, 18:05
جایی برای خرید که نمیشناسم.
ناروتو 220 قسمت داره که مربوط به سری اول و بچگی اونا میشه.
ناروتو شیپودن تا الان 266 قسمت اون پخش شده و همچنان ادامه داره.

Arrowtic
20-06-2012, 18:16
الآن شما انیمشو میبینید یا مانگاشو میخونید؟انیمه چند قسمت عقب تره؟

B3HZ@D
20-06-2012, 18:18
هم انیمه رو می بینیم و هم مانگا رو میخونیم...انیمه فکر کنم 30 یا 40 قسمتی عقب تر از مانگا باشه.

M e i s a m
20-06-2012, 22:15
روند پیشرفت مانگا و انیمه متفاوته نمیشه دقیق گفت چند قسمت

الان انیمه داره به جنگ میرسه که اگر بخوان مثل مانگا خلاصه و حذف به قرینه :دی پیش ببرنش 20 قسمت هم نمیشه که به نظر من همینطوری هست! تو انیمه به تالک نوجتسو خیلی زیاد پرداخته میشه!! 20 قسمت جنگ بعدش 20 قسمت پشت هم حرف و حرف و حرف...

Arrowtic
20-06-2012, 22:23
خوب الآن اگه من تا قسمت آخر انیمه که اومده ببینم ادامشو بخوام تو مانگا بخونم از کجا بفهمم که مانگا چندو باید خوند؟
انیمه هر چند وقت یه بار میاد؟

kortol
21-06-2012, 00:35
چه اشکی می ریخیت ایتاچی !!! واقعا صحنه پر احساسی بود ... مخصوصا صحبت های پدرش . به ایتاچی گفت راه تو از راه اوچیها جداست ولی من به تو افتخار میکنم.
اون قسمتی ایتاچی و ساسکه هم زیبا بود.
آره خیلی جالب بود .. یه سوال تا حالا زنی از خاندان اوچیها بوده که شارینگان داشته باشه . پس چرا مادرش رو کشت اگه شارینگان نداشت ؟؟؟ خیلی برام عجیبه زن شارینگانی نداریم حتی از نوع پیوندی و قلابی !!! ولی کشتنشون خیلی برام جالب بود ... چه درد سری داشته این ایتاچی ... خیلی دانزو نامرد بود ..
یادمه یه جا گفته بودند که دلیل برگشت ایتاچی به دهکده بعد از مرگ ساندایمه این بوده که به بقیه و دانزو بگه ( پغام بده ) که من زنده هستم و یه موقع زیر قولتون نزنید و بلایی سره ساسوکه بیارید !!!

دومی اینکه ساسوکه رو چرا خیلیا دوست دارن؟من البته تازه اپیزود 20 هستم(از امروز شروع به دانلود کردم) ولی خوب اینور اونور خوندم که در آینده میشه نقش منفی که کاملا مقابل ناروتو وای میسه!خوب این چه خوبی داره که این همه طرفدار داره؟
والا ساسوکه یه شخصیت خاکستری هستش .. نه میشه گفت بد و نه میشه گفت خوب !!1 آخر داستان معلوم میشه ... ولی خوب طرفداراش به خاطر هوش بالای ساسوکه قبولش دارن و اینکه کلا دختر کش هستش ..ئگرنه من که کلا می خوام سر به تنش نباشه .. داستانش از کل داستان جداست و نبود هم مشکلی نبود ..فقط اومده که هر وقت ناروتو برای یادگیری تکنیکی زور زیادی زد و کم اورد بگه که من به ساکورا قول دادم که ساسوکه رو برگردونم و یهو معجزه بشه و تکنیک جدید یاد بگیره ... البته بدون فکر به ساسوکه تکنیک های بهتری یاد میگیره!!! نمونش حالت دانایی یا بیجوی !!!

اولی اینکه کسی جا برای خریدن کلش میشناسه؟(اینترنتی) تا الآن چند قسمت اومده؟(انیمه)
فکر کنم سایت های انیمه داشته باشن نسخه های فروشی رو بازیر نویس فارسی ..البته اگه تو متینگ هاشون شرکت کنی می تونی به صورت رایگان هارد به هارد کنی قسمت هاش رو !!

هم انیمه رو می بینیم و هم مانگا رو میخونیم...انیمه فکر کنم 30 یا 40 قسمتی عقب تر از مانگا باشه.

الان انیمه با مانگا در چپتر بین 523 و 524 قررا گرفته !! خیلی داره تا به مانگا برسه .. حدود 40 تا !!! خیلی هاشون رو نمیشه توی یه انیمه جا داد !! البته جدیدا یه کم سریع دارن مانگاها رو توی انیمه جا می کننو یه انیمه شامل چند تا مانگا میشه ..

خوب الآن اگه من تا قسمت آخر انیمه که اومده ببینم ادامشو بخوام تو مانگا بخونم از کجا بفهمم که مانگا چندو باید خوند؟
نمیشه دقیق گفت ولی فکر کنم الان انیمه با شماره 523 مانگا ( The Legendary Seven Shinobi Swordsmen!! ) یکی باشه ...حالا یه کم جلوتر یا عقب تر .. معمولا دوتا مانگا رو می کنن یه انیمه ..مگه اینگه مانگاش خیلی داستانی و حرف دار باشه ..

انیمه هر چند وقت یه بار میاد؟
مانگاه که هر هفته چهار شنبه ها به وقت ایران بعد از ظهر ساعت 3 به بعد منتشر میشه و 4 توی اینترنت قرار میگیره ..البته اگه مشکلی یا تاخیری تو کار نباشه .مانگا رو بچه های تالار های تخصصی انیمه ترجمه می کنن و همون شب فارسی روی نت موجوده ..
انیمه هم هر هفته جمعه ها به وقت ایران منتشر میشه ..منتها کیفیت خوب هاش تقریبا بعد از ظهر جمعه روی نت قرار میگیره .اکثرشون هم دارای زیر نویس انگلیسی هستند . زیر نویس فارسی تا اخر شب جمعه اماده میشه ..

M e i s a m
21-06-2012, 13:20
انیمه در حال پخش رو من از narutobase.net میگیرم. برای مانگا هم سایت زیاد هست من همون نسخه انگلیسی رو میخونم از ناروتو بیس.
کیفیت عالی زیرنویس انگلیسی سر خود لینک مستقیم خیلی سریع هم اپلود میکنن

برای خرید هم یک سر به forums.animworld.net بزنید یک تالارش برای پخش انیمه هست به اسم "پخش بی منفعت انیمه" با کیفیت بالا و قیمت پایین میفروشن

talot
24-06-2012, 13:12
این چه انیمه ای هست من تازه دارم پستا رو میخونم یه چند تا عکس بذارید کمی توصیفش کنید مشتاق شدم
از کجا دانلود کنم؟

Ali_p30
26-06-2012, 11:11
این چه انیمه ای هست من تازه دارم پستا رو میخونم یه چند تا عکس بذارید کمی توصیفش کنید مشتاق شدم
از کجا دانلود کنم؟

فک کنم از دانلود گذشته دیگه :))) پیر میشی تا دانلود کنی
فصل اول 220 اپیزود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فصل دوم تا الان 267 اپیزود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسم انیمه هم به اسم یکی از کارکتر های توی اون هست
تو گوگل یه سرچ کنی کلی اطلاعات میریزه بیرون :27:

M e i s a m
26-06-2012, 12:43
بهترین انیمه بلند جهان نیاز به تعریف نداره!
واقعا هم سبکش عالیه یعنی بچه بازی نیست

بهتره برید واسه خرید
هم کیفیت HD میتونید بخرید هم یکجا و راحت :دی

واسه خرید برید به forums.animworld.net قسمت پخش انیمه

Ali_p30
26-06-2012, 13:58
بهترین انیمه بلند جهان نیاز به تعریف نداره!
واقعا هم سبکش عالیه یعنی بچه بازی نیست

بهتره برید واسه خرید
هم کیفیت HD میتونید بخرید هم یکجا و راحت :دی

واسه خرید برید به forums.animworld.net قسمت پخش انیمه

تایید میشه

footballist
27-06-2012, 14:07
سلام
ناروتو 591 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم اومد به همراه یه شوک بزرگ.فکر کنم همینطوری پیش بره یکی بمیره(مانگا رو ببینید میفهمید کیه).موفق باشید

footballist
04-07-2012, 13:44
سلام
ناروتو 592 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با چندین شوک بزرگ اومد.توبی کم کم داره مشخص میشه کیه.اوروچیمارو هم ... .از طرف دیگه the promised time یکم زودتر داره میاد.بخونیدش حتما.موفق باشید
-------------
تاپیک خلوت شده... .فنهای ناروتو کجایید... .

kortol
04-07-2012, 21:07
چی شد
من دقیق نفهمیدم
اوروچی زنده است
چرا اون اخرش توبی کوزه رو احضار کرد
از کجا اوردش مگه دست اون دختره زیر دست رایکاگه نبود کوزه که توس اون دوتا برادر رو زندانی کردن !!!
گدومازو می خواد تبدیل به چی بشه ؟؟؟
خیلی بهم ریخته شد
الان یکی بیاد توضیح بده ببینم چی شد
تا اونجا من متوجه شدم که مادارا از ادوتنسی خارج شد ولی هنوز قدرت هاش رو داره ؟؟؟ یعنی نامیرا هستش ؟؟ مگه ممکنه !!! کاگه هم که کنار کشیدن .. این دان نامزد سوناده چی شد ..چاکراش رو داد به سونادهو محو شد ؟؟ چه قدر کم بود ..کاش صحبت های بیشتری داشتند با هم ... حیف شد .
تومار چی بود ؟؟ چی توش نوشته بود ... یعنی چی انسانی که حقیقت رو می دونه ... ؟ چرا اخرش توبی رو نشون داد و ساسوکه ..
توبی یعنی ممکنه اوروچی باشه ( عمرا !!!! .. ابهت لرد اوروچی کجا و توبی کجا ...) ؟؟ اوروچی کجاست ؟؟ مگه کابوتو به خودش پیوند نزد اوروچی رو ؟؟؟ چقدر قاطی پاتی شد ... توبی هم که ماسکش رو بر نداشت ... الان چی به چی شد ..

B3HZ@D
05-07-2012, 11:00
ساسکه میخواد اروچی رو از طریق مهری که رو آنکو هست زنده کنه .
توبی هم رفت برای احیای جیوبی (10 دم) با چاکرای هفت بیجو و چاکرایی کیوبی که درون دو برادر گین و کین بود و همچنین دم هاچیبی.
اون کوزه هم وارد میدان جنگ کرده بود تا گینکاکو رو که توی حالت بیجو مود بود رو مهر کنن و بعد از اون بود که توبی با گدو مازو وارد میدان شد و حواس بقیه رو با گدومازو پرت کرد و اون کوزه و کدو رو با خودش انتقال داد.
بعدش هم گفت که من برای اجرای نقشه چشم ماه و هدفم هر کاری میکنم. الان هم گدومازو قراره تبدیل به 10 دم بشه .

الان مادارا از ادو تنسی خارج شده ولی مثل این که چاکرای بینهایت داره . بعلاوه رینگان .
اون طومار هم مشخص نیست چه چیزی درون اون نوشته شده . آخرش ساسکه گفت خاندان و دهکده که منظورش از خاندان اینه که جلوی مادارا رو بگیره تا نام اوچیها لکه دار نشه.
منظور از دهکده هم اینه که جلوی توبی رو بگیره . کسی که بزرگترین تهدید برای دنیای شینوبی محسوب میشه .

توبی که اروچی نیست . چون توبی خودش همیشه بد و بیراه نثار اوروچی میکرد . باید در انتظار قسمت های بعدی نشست.

kortol
07-07-2012, 11:49
ساسکه میخواد اروچی رو از طریق مهری که رو آنکو هست زنده کنه .
این انگو دقیقا به چه درد این کابوتو می خورد .. ( کابوتو رو برای قوی تر کردن زتسو های سفید به کار برد ) .. زنده مونده هنوز ..

بعدش هم گفت که من برای اجرای نقشه چشم ماه و هدفم هر کاری میکنم. الان هم گدومازو قراره تبدیل به 10 دم بشه .
گدو مازو تبدیل به ده دم بشه ؟؟؟ مگه ممکنه ؟؟ مگه ده دم مهر نشده ؟؟؟؟ مگه قرار نبود با ازاد کردن ده دم و مهر کردن اون در داخل بدن خودش چاکرای بی نهایت رو به دست بیاره و تکنیک چشم ماه رو بزنه !!!

الان مادارا از ادو تنسی خارج شده ولی مثل این که چاکرای بینهایت داره . بعلاوه رینگان .
اون طومار هم مشخص نیست چه چیزی درون اون نوشته شده . آخرش ساسکه گفت خاندان و دهکده که منظورش از خاندان اینه که جلوی مادارا رو بگیره تا نام اوچیها لکه دار نشه.
یعنی مادارا یه جور هایی برای خودش یه پا ریکو شده دیگه !!!! ژن سنجو رو هم که داره !!!!

B3HZ@D
07-07-2012, 19:07
این انگو دقیقا به چه درد این کابوتو می خورد .. ( کابوتو رو برای قوی تر کردن زتسو های سفید به کار برد ) .. زنده مونده هنوز ..

فکر کنم آنکو بخاطر مهر نفرین اوروچیمارو از چاکرای اون هم بره میبره که میشه در شرایط خاصی اون رو بیرون کشید و از اون استفاده کرد.
فکر کنم کابوتو هم برای همین آنکو رو میخواسته . آنکو هم یکی از اون افرادی بوده که مهر نفرین روی اون جواب داده بوده .

(کابوتو از یاماتو برای ارتقاء زتسوها استفاده کرد)

گدو مازو تبدیل به ده دم بشه ؟؟؟ مگه ممکنه ؟؟ مگه ده دم مهر نشده ؟؟؟؟ مگه قرار نبود با ازاد کردن ده دم و مهر کردن اون در داخل بدن خودش چاکرای بی نهایت رو به دست بیاره و تکنیک چشم ماه رو بزنه !!!

گدومازو مثل بدن یا مجسمه ای میمونه که بعد از جذب همه چاکراهای بیجویی میتونه جیوبی رو دوباره احیا کنه . در اصل چون اون چاکراها در صورت ترکیب شدن فرم بخصوصی نمیگیرن به احتمال زیاد با گدومازو اونا رو مهر میکنن و به شکل جیوبی برمگیردونه.
بعد هم میتونه جیوبی احیا شده رو در بدن خودش مهر کنه یا این که از اون در مبارزات استفاده کنه . البته فعلا جیوبی بصورت کامل احیا نمیشه.

یعنی مادارا یه جور هایی برای خودش یه پا ریکو شده دیگه !!!! ژن سنجو رو هم که داره !!!!

من فکر نکنم . درسته قدرتمنده ولی نشون داده که روی همه تکنیک های رینگان تسلط یا اطلاع نداره

B3HZ@D
10-07-2012, 14:27
سوپرایز روز سه شنبه انتشار مانگا بود . مانگایی که هر چهارشنبه میومد.

به هر حال مانگای 593 منتشر شد که میتونید از لینک زیر اون رو بخونید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M e i s a m
10-07-2012, 23:12
یا امامزاده
چه خبر شد؟؟؟!

kortol
12-07-2012, 00:48
چی شد ؟؟ اروچی که باز اومد !!
از کی می خوان بپرسن .. می خوان برن دهکده ..فکر کنم پدر و مادر ساسوکه رو می خوان احیا کنن با ادو تنسی !!!
ساسوکه متحول شد ؟؟ جالبه اوروچی گفت (( این ساسوکه دیگه اونی نیست که من و توبی دستش می نداخیتم و ازش سوءاستفاده می کردیم .. حالا کاملا عوض شده !! ))
یعنی توبی رو می شناخته ؟ یا از بدن کابوتو دیده ؟؟ چقدر داستان عجیب شد .. کیشیموتو داره به یکی از مهمترین بخش های داستانش میرسه ..

B3HZ@D
13-07-2012, 12:51
من فکر میکنم شاید اصلا خبری پدر و مادر ساسکه نباشه . به چه دلیل اونا باید همه چیز رو بدونن .
به احتمال زیاد با اشخاص دیگه ای روبرو هستیم و چیزی که توی اون اسکرول نوشته شده خیلی خیلی مهمتر از ادو تنسه بوده.
چیزی که سویگتسو اعتقاد داشته که بوسیله اون میتونن بر دنیا حکومت کنن

bisquit
18-07-2012, 16:51
بلاخره قسمت 594 هم اومد . . .

kortol
19-07-2012, 14:02
چی شد .. این هفته که همش داشتیم حرف های کیوبی رو می شنیدیدم ؟؟ راستی این وسیله ای که همراه توبی هستش و قبلا هم در نبرد بین هاشیراما و مادارا دیده شده چیه ؟؟ همون که شبیه باد بزن یا پارو ! هستش و روش کلون هایی شبیه چشم های اوچیها داره .. راسنگان قوی ناروتو رو دفع کرد ..

B3HZ@D
19-07-2012, 19:31
قدرت اصلی اون بادبرن هم مشخص نیست . هر چی هست خیلی قویه که اینقدر راحت راسنگان ناروتو رو دفاع کرد ! فکر کنم توی جنگ توبی مقابل ناروتو - کاکاشی - گای و کیلر بی یک نفر کشته بشه.
شاید هم به بُعد دیگه فرستاده بشه. فعلا که توبی قاطی کرد و گفت نمیذارم به گدومازو دست بزنید.

bisquit
20-07-2012, 01:46
یه ایده بسیار عالی در مورد توبی!
من که خیلی خوشم اومد . . . واقعا جالب استدلال کرده . . . پیشنهاد می کنم حتما بخونیدش!

kortol
22-07-2012, 16:25
یه ایده بسیار عالی در مورد توبی!
این Kagami کیه ؟؟

bisquit
22-07-2012, 20:54
این Kagami کیه ؟؟
مثل اینکه پدر Obito هست! کلا خیلی درموردش چیزی نمی دونیم
گرچه من هنوز ترجبح میدم Tobi همون Obito باشه ولی خب دلایل نویسنده برای اثبات ادعاش واقعا خوبه ! خصوصا اینکه Tobi=Obito زیادی به ذهن نزدیکه :31:

M e i s a m
22-07-2012, 21:53
کاگامی زیر دست هوکاگه دوم و هم دوره هوکاگه سوم بود
معلوم نیست چه بلایی سرش اومده و کی بوده فقط اسمش اومده

بعیده همچین کارکتر پرتی شده باشه توبی...

B3HZ@D
23-07-2012, 04:01
اوبیتو که همه جوره منتفیه . اصلا از نظر تاریخی همخوانی نداره با داستان .
کاگامی هم فکر نکنم باشه . چون که توبی کسی است که با مادارا همکار بوده . پس باید قدیمی تر باشه.

bisquit
23-07-2012, 10:35
اوبیتو که همه جوره منتفیه . اصلا از نظر تاریخی همخوانی نداره با داستان .
کاگامی هم فکر نکنم باشه . چون که توبی کسی است که با مادارا همکار بوده . پس باید قدیمی تر باشه.
نمیشه گفت همکار . . .کافیه هدف مادارا رو با توبی مقایسه کنید . . .مادارا برای قدرت خودش میجنگه توبی می خواد همه اختلافا به صورت بنیادی حل بشه! صرفا می تونیم بگیم قبلا همدیگه رو ملاقات کرده بودن که توبی چشمهای مادارا رو ازش گرفته
توبی هر کی هست کاکاشی و گای میشناسنش اونم اونا رو میشناسه---هم از دیالوگای توبی اینجوری بر میاد هم این می تونه بهترین دلیل برای حضور گای و کاکاشی توی اون صحنه باشه چرا که حضور اونا اون جا تا بحال هیچ تاثیری تو روند داستان نداشته و به نظر میاد قراره توبی رو بشناسن . . .
سن کاگامی به فرزند مادارا بودن لا اقل می خوره یا دست کم میتونسته تو بچگیش مادارا رو دیده باشه-در واقع بهترین خصوصیت این ایده اینه که یه جورایی کاگامی در تمام شرایط مرزی صدق می کنه!!!:31:

اینکه من بیشتر دوست دارم توبی همون اوبیتو باشه بیشتر بخاطر شباهت های توانایی های شارینگان توبی و کاکاشی و صد البته چپ و راست بودنشونه که باعث میشه آدم تصور کنه این دوتا چشم یه جفتن و اینکه رفتار و هدف توبی رفتار یه قربانی جنگه نه کسی که دنبال قدرته . . . این به اوبیتو می خوره!
کافیه فرض کنیم توبی باشارینگانش میتونه در زمان هم جابجا بشه تا تمام ناهمخونی های زمانی توجیح بشه . . .که البته خداییش فرض زیادی بزرگیه!!!برای همین من فقط دوست دارم توبی همون اوبیتو باشه!:20:

B3HZ@D
23-07-2012, 13:04
توبی به گفته خودش به دنبال بدن کامله و فکر نکنم تنها هدفش صلح ابدی توسط موگن سوکیومی باشه ! این احتمال هم هست که توبی از مادارا قدیمی تر باشه.
فراموش نشه که توبی جاسوسی بنام زتسو داره که میتونه همه جا بچرخه . قبلش توی همین جنگ با توبی که از بدن ادو تنسه جینچوریکی ها استفاده میکرد گای گفت که کاکاشی من چهره ها اصلا یادم نمیمونه.
قبلش هم کاکاشی یک چیز دیگه گفته بود . من فکر میکنم این صحبت توبی بخاطر حرف های قبلی اونا بود .
به هر حال من فکر نمیکنم کاگامی باشه . البته جزو احتمالات هست ولی خودم دوست دارم یک شخص دیگه باشه .

kortol
25-07-2012, 21:12
خوب امروز مانگای جدید هم پخش شد ...
داستان که کند پیش رفت و بیشتر مبارزه ها و قدرت بی انتهای توبی رو نشون داد و همچنین اون پاروی که همه چیز رو می تونه نابود کنه ..
نکته جالبش برای من اسلحه جدید گای سنسی بود که رو کرد ... دوتا نانچیکو با طراحی خاص !!!
قبلا توی قسمت های اول شیپودن برای مبارزه با بدل کیسامه نانچاکو هاش رو رو کرده بود ولی اون موقع یه دوه داشت ولی الان دوتا کشید بیرون ..
اونم موقعی که همه شخصیت های قهرمان داستان سلاح هایی نهاییشون رو نشون دادن !! جالب بود .. مخصوصا دسته ها نانچاکو که داشت.شبیه شمشیر کیسامه بوده .. شبیه دسته سامه هادا !!!
کاکاشی داره یه حدس هایی می زنه .. فکر کنم اخرش کاکاشی بشناسه این توبی رو ..و بعدش بمیره..

B3HZ@D
25-07-2012, 22:18
کاکاشی که فکر نکنم توبی رو بتون بشناسه . فقط وقتی که گدومازو کاموی کاکاشی رو جذب کرد تعجب کرد و گفت "چطور ممکنه ..! "
اون قسمتی که توبی با پای خودش کونای کاکاشی رو که با رایکیری تقویت شده بود رو به سمت ناروتو فرستاد خیلی جالب بود.
یک قسمت هم که توی هوا غیب شد و از توی یکی از اون تخته سنگ های معلق اومد بیرون که ناروتو رو بگیره . یک ضربه هم نتونستن به توبی بزنن :31:
گدومازو هم که دمهاش داره بیرون میاد و باید منتظر احیای اون باشیم

kortol
25-07-2012, 22:42
یک قسمت هم که توی هوا غیب شد و از توی یکی از اون تخته سنگ های معلق اومد بیرون که ناروتو رو بگیره . یک ضربه هم نتونستن به توبی بزنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا دیگه اخرش تونستن یه خراش با ماسک توبی بندازن !!!

گدومازو هم که دمهاش داره بیرون میاد و باید منتظر احیای اون باشیم
جالب بود داشت از چشم هاش خون می زد بیرون ...تا جایی که دیدم این ده دم یه چشم فکر کنم داشته !! توی عکس ها که اینجوری بوده ..

B3HZ@D
26-07-2012, 00:07
درسته یه خراش یا در اصل یک خط کوچیک انداختن رو ماسکش که اصلا معلوم نشد توسط کی بوده ! فکر کنم همین سنگهایی که توی هوا بود خورده به ماسکش :31: چون که ندیدیم کسی بهش ضربه بزنه.
در مورد گدو هم فکر کنم همه چشمهاش یکی بشه و بعد از تکامل و احیای کامل جیوبی به یک چشم تبدیل بشه

M e i s a m
29-07-2012, 09:27
اره اون ترک کار بروبچ ناروتویی نبود خودش افتاد
یه ربطی به گدو داره شاید یا مربوط به کامویی میشه

B3HZ@D
29-07-2012, 12:31
:31:
مطمئنی ؟! من به شوخی گفتم که کار اونا نبوده ! کامویی هم که نه روی توبی اثر داره و نه روی گدومازو . پس فکر نکنم مربوط به اون باشه.
احتمالا ضربه به ماسک توبی خورده.

M e i s a m
29-07-2012, 17:17
اره مطمئنم
دقیق نگاه کردم جایی ضربه نخورد توبی جان :دی

B3HZ@D
29-07-2012, 17:28
:20:
خوب وقتی ضربه نخورده باشه چطور میتونه ماسکش ترک بخوره ؟! بالاخره باید از اونا ضربه ای خورده باشه ! (ضربه فیزیکی)
خود توبی هم گفت این ماسک رو مخصوص این جنگ ساختم . پس مشخصه که ماسک محکمیه و بیخود و بی جهت ترک نمیخوره!
به هر حال به نظر من به احتمال زیاد ضربه خورده.

Aria1997
29-07-2012, 21:27
قسمت 55 شیپودن رو دیدم همونجایی که فن جدید میخواد یاد بگیره ... عاشقتم ناروتو :دی

kortol
01-08-2012, 11:09
این مانگا 0 دیگه چی بود امروز پخش شد ؟؟؟ چقدر هم نا مرتب بود .. اصلا نفهمیدم چی به چی بود .. جریان چیه ؟

B3HZ@D
01-08-2012, 16:18
این مانگا در مورد فیلم سینمایی جدید ناروتوست ... کامل هم نبود . ولی کلی خندیدیم :31:
مانگا این هفته هم اومد .

kortol
01-08-2012, 22:55
مانگا این هفته هم اومد .
خوب باز هم این عقل کاکاشی یه جایی بدرد خورد ..من موندم کاکاشی داره به چی فکر می کنه ... یه چیز هایی حدس زده ولی این کیشیموتو رو نمی کنه لامصب .. بگو دیگه بابا حرس مارو در اوردی... نفهمیدیم سره این مادارا و 5 تا کاگه چی اومد .. بابا این سوناده و میزوکاگه رو بدین بهش حسابی بزنتشون دلش خنکگ شه ول کن جنگ شه !!!

B3HZ@D
02-08-2012, 07:26
همونطور که کاکاشی گفت فهمیده که تکنیکی که توبی برای غیر مادی شدن و انتقال اجسام و افراد استفاده میکنه هر دو یکی هستن.
اول همه فکر میکردیم توبی یک تکنیک برای غیرمادی شدن داره و تکنیک دیگه ای هم برای انتقال افراد و اجسام داره . ولی کاکاشی نشون داد که هر دو تکنیک در اصل یکی هستن.
یعنی وقتی توبی غیرمادی میشه بدنش رو به بُعد دیگه انتقال میده.

ولی فکر نکنم این روش رو بتونن بیشتر از این ادامه بدن . چون که توبی هم متوجه شد که کاکاشی چکار کرد و فکر کنم از این به بعد از راه دیگه ای وارد بشه.

در مورد میزوکاگه مخالفم . بجای میزوکاگه سوچیکاگه و سوناده رو بدیم به مادارا خیرش رو ببینه :31:

B3HZ@D
13-08-2012, 12:10
کسی خبر از فیلم سینمایی جدید ناروتو داره ؟! اکران شده یا نه ؟! چه قدر طول میکشه تا لینک دانلود اون بیاد ؟!

Aria1997
13-08-2012, 12:57
کسی خبر از فیلم سینمایی جدید ناروتو داره ؟! اکران شده یا نه ؟! چه قدر طول میکشه تا لینک دانلود اون بیاد ؟!

مثل اینکه دسامبر میاد یعنی 4 ماه دیگه

M e i s a m
14-08-2012, 14:05
مانگا که نیومد
بازار کیشی نوجوتسو که داغ تر هم شده
مادارا هم که در فکر to kill or not to kill thats the question هست نمیزنه راحتشون کنه کاگه خورده ها رو! تازه شاخ هم شدن! یه حرکت انگشت مادارا کافبه تا 5تاشون جمع شن بعد میگن میزننش و مهرش هم میکنن! یا روح امام!
کاکاشی هم که تا حالا چاکرا نداشت شد ناروتو دوم! حالا هر تکنیک مکمل چشم توبی رو میزنه علیه خودش!

Sohi123
19-08-2012, 02:34
آقا کسی حدسی می تونه بزنه که توبی کیه؟ با توجه به این قسمت های جدید باید بشه یه حدسایی زد. من فکر می کردم ابیتو شاید باشه الان خیلی تو شکم.

zed2
19-08-2012, 13:25
بچه ها بجز hurriblesub گروه دیگری نیست که با انیمه پیش بره؟ (من تمام گروه های قبلی ام به گل نشستن )

B3HZ@D
22-08-2012, 13:04
آقا کسی حدسی می تونه بزنه که توبی کیه؟ با توجه به این قسمت های جدید باید بشه یه حدسایی زد. من فکر می کردم ابیتو شاید باشه الان خیلی تو شکم.

اوبیتو بودن توبی که اصلا از نظر تاریخی جور در نمیاد و احتمالش خیلی پایینه .

بچه ها بجز hurriblesub گروه دیگری نیست که با انیمه پیش بره؟ (من تمام گروه های قبلی ام به گل نشستن )

راستش من از همین Horriblesubs استفاده میکنم . البته از Narutoverse هم استفاده میکردم . ولی به نظرم کار Horriblesub بهتره :31:

B3HZ@D
22-08-2012, 17:36
آقا مانگا 598 هم اومده . اتفاقات جالبی افتاد که بهتره خودتون توی مانگا ببینید . :31:

Naruto Manga 598 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
25-08-2012, 23:10
این توبی کیه بالاخره ..اول فکر کردم بابای کاکاشی هستش با توجه به حرف هایی که در مورد اعتماد و مردم و سلح و دوستی و قهرمان ها می زد ..( خود کشی که کرده بود به خاطر قهرمان بازیش و عدم اعتماد مردم به اون و کارش بود !) بعد یادم افتاد که وقنی کاکاشی مرد رفت پیش باباش تو اون دنیا . کنار هیزم نشستن.. اوبیتو هم که نیست چون سنش نمی خوره ..پس کیه ؟؟؟
داداش مادرا !؟!؟1

Aria1997
25-08-2012, 23:19
داشتم تو گوگل میسرچیدم دیدم بیشتر احتمالات ...
مادارا اوچیها هستش :دی

B3HZ@D
27-08-2012, 12:37
نه بابا مادارا که نیست . هر کی هست اوچیها نیست به نظر من . یعنی نه میتونه کاگامی باشه و نه ایزونا .
اگه اوچیها بوده چه نیازی به چشم یکی دیگه از افراد خاندان اوچیها داشته ؟! اون هم شارینگان یک بچه اوچیها که جزو ضعیف ترین افراد خاندان بوده و قابلیت های اون چشم اصلا مشخص نبوده!
به نظر من توبی یک فرد از خاندان ازوماکی یا سنجو باید باشه :31:

kortol
27-08-2012, 12:49
نه بابا مادارا که نیست . هر کی هست اوچیها نیست به نظر من . یعنی نه میتونه کاگامی باشه و نه ایزونا .
اره به نظر من هم نمی تونه یه اوچیها باشه .. هر کی هست مادارا هم نیست ... شاید یکی از افرادی باشه که از کونوها دل پر داره .. هرکی هست کاکاشی اون رو می شناسه ..یکی که خودش یه گذشته عجیب داره ...با توجه به حرف هاش از دنیای پر از جنگ بیزاره و دلش جنگ نمی خواد حاضره صلح رو بر قرار کنه به هر قیمتی .. حتی با یه جنگ خونین دیگه ... اینکه از جنگ بیزاره رو هم میشه از نوع رفتارش توی جلسه 5 کاگه فهمید .. شاید قصدش ازمایش ساسوکه بوده باشه اما یکی مثل توبی فکر نکنم نیازی با ساسوکه داشته باشه ..بیشتر می خواسته بفهمونه که توبی خیلی قوی هستش و بهتره بدون جنگ و خونریزی تسلیم بشن ...

B3HZ@D
27-08-2012, 13:35
البته توبی فقط دنبال صلح نیست و خودش هم به کاکاشی , یاماتو و ناروتو میگه که به دنبال یک بدن کامله و نشون میده در کنار صلح مصنوعی میخواد خودش رو به نهایت قدرت برسونه و یکی بشه مثل ریکودو .
اگر هم دقت کنی خودش رو در حال حاضر و با قدرت فعلی به عنوان ریکودوی دوم میدونه!

kortol
28-08-2012, 13:46
محتوای مانگا این هفته لو رفت ... گویا قراره شاهد این اتفاق بعد از راسنگان زدن ناروتو به صورت توبی باشیم !

B3HZ@D
29-08-2012, 16:00
مانگای 599 هم اومد :thumbsdow . اصل حال گیری بود

Naruto Manga 599 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
29-08-2012, 18:04
مانگای 599 هم اومد :thumbsdow . اصل حال گیری بود
چه مسخره !!!! خدا این کیشیموتو رو لعنت که که این کار رو کرد ... 600 قسمته ملت رو سره کار گذاشته .. به خاطر چی .. یه عقده کودکانه !!!!
خاک تو سره ساسوکه اگه به حرف های این گوش بده ..
کاش اون راسنگان که زد ، صورتش رو می پوکوند که از شرش راحت بشیم .. خیلی لووس شد .. اصلا حال نکردم ...بعد چرا همش عکس بود یه خط نوشته هم نداشت !
مثلا اون ماسک گذاریش دیگه چه صیغه های ابود .. من فکر می کردم اون ماسکه حداقل یه چیزی داره !!!
من موندم چطور ایتاچی این رو نفهمید که از کاکاشی خیلی سر تر هستش !
گند زد به همه چیز رفت ..اهههههههههههههههههه

B3HZ@D
29-08-2012, 18:48
مانگا که به اصطلاح فلش بک بود . مثلا داشت خاطرات اوبیتو رو نمایش میداد از اون زمانی که بچه بود و توی میناتو و همتیمی کاکاشی و رین بود.
ما یک عمری با این شخصیت توبی حال کردیم که اینطوری مرموزه و همین جذابیتش من رو به سمت اون کشونده بود ولی کیشی یکدونه تمیزش رو برامون کنار گذاشته بود .
به هر حال امیدوارم این وسط یک اتفاقی بیافته و حداقل از نظر ذهنی و روحی اوبیتو نباشه .
من که حالم بد شد :13:

kortol
29-08-2012, 23:19
این رو توی پیج فیس بوک گذاشته اند .. فقط می تونم بگم که تا الان بیش از 1 میلیون نفر توی ژاپن گفته اند که اگه توبی همون اوبیتو باشه دیگه مانگای ناروتو رو نمی خونن !!!
خداییش خیلی ستم هستش ..
اصلا جور در نمیاد ..
خیلی ها هنوز تو شوک هستند !!

دست کیشیموتو درد نکنه که از بعد از ظهری مارو اینجوری تو کف گذاشت !!!

ولی اینها همش حدسیات هستش .. شاید هم خودش باشه .. کسی چه می دونه !!
فقط من موندم چطور کاکاشی برای رفتن به یه بعد دیگه باید بره توی مانگیکو و کامویی بزنه ولی این توبی یا هر کی که هست بدونه اینکه چشم هاش برن توی مانگیکو میتونه بره یه بعد دیگه ؟؟؟
ربطی به چاکرا نداره چون چشم ها فقط توی حالت مانگیکو می تونن یه کار خفن انجام بدن و در حالت سه خال فقط می تونن گنجوتسو و نینجوتسو و تایجوتسو رو کپی کنن ...
این چشم توبی هم خودش یک رازه .. کسی تا حالا دیده اصلا چشم هاش برن توی حالت مانگیکو ؟؟؟

B3HZ@D
30-08-2012, 09:06
من هم خودم رو خفه کردم بس که به این مورد اشاره کردم . حتی توی انیمه هم نشون داد که وقتی توبی حمله میکنه به کونوها , کاکاشی و گای از افراد بزرگسال دور و بر خودشون از نظر فیزیکی ضعیفتر و ظریفتر هستن.
ولی توبی بدن یک فرد بالغ رو داره . حالا چطوریه که توبی میشه شخصی به اسم اوبیتو ؟!
امیدوارم مانگای هفته بعد در مورد هویت توبی باشه و خیلی چیزها باید مشخص بشه . اگه کیشی نتونه جواب درست و حسابی بده من هم مانگا رو میبوسم میذارم کنار.

Sohi123
30-08-2012, 16:49
دیدید گفتم ولی با توجه به اون عکس آخر که kortol گذاشته منم حالم گرفته شد :41:.

vista_vz
31-08-2012, 00:20
در مورد عکسی که جناب کورتول گذاشتن باید به این نکته اشاره کنم که قدرت هاشون هیچ فرقی نکرده با هم (چشمی) و در مدت 7 سال اوبیتو جهشی به بزرگی مادارا داشته که حتی میناتو ازش میپرسه فقط یه نینجاس که میتونه همه این کارا رو بکنه.تو مادارایی؟؟ اینقدر پیشرفت از آدمی که نصفش له شد بعیده مگر اینکه یکی دیگه هم پشت قضیه باشه و به نظر من این تموم ماجرا نیست و باید منتظر مانگاهای بعدی باشیم.(کیسامه هم اونجایی که توبی ماسکشو کنار میزنه بهش میگه میزوکاگه 4 و یا بهتر بگم همون مادارا)

یادم نیست درست اما توی خاطرات کیسامه که داشتن تو اون جزیره ازش میکشیدن موهای توبی بلند نبود؟؟؟

منم خیلی حالم گرفته شد چون داستان اوبیتو و مرگ اون به نظر من یکی از احساسی ترین و قشنگ ترین داستان های مانگا بود که من خودم اشکم داشت در میومد و با برگشتن دوباره اوبیتو اون داستان احساسی زیبا هم خراب شد.:19::19:

من فکر میکردم توبی یا ماداراس یا برادر اون که اینقدر قدرت داشت و میخواست از کونوها انتقام بگیره با اومدن مادارا کم کم داشتم مطمئن میشدم که توبی داداششه اما حیف که با زنده شدن اوبیتو همه چی خراب شد.البته بازم میگم احتمالا دست یکی دیگه هم تو کاره و شاید این واقعا اوبیتو نباشه باید منتظر موند و دید!!!

خدا بگم چیکارت کنه کیشی که با احساسات میلیون ها نفر اینجوری بازی میکنی!!!! :41::41::37::37:

B3HZ@D
31-08-2012, 01:13
مادارا زمان حمله توبی به کونوها اصلا زنده نبوده . اگر هم زنده بوده باید سنش زیادتر باشه . مادارا هم وقتی ادو شد دقیقا به همون صورتی بود که در جنگ با هاشیراما حضور داشته .
پس اون کسی که به کونوها در 16 سال پیش حمله کرده مادارا نبوده و همین توبی بوده .
حالا چطوری میشه که توبی (اوبیتو) 15 -15 ساله به اندازه یک انسان بالغ رشد کنه در حالی که همی تیمی اون کاکاشی هنوز یک نوجوانه ؟!
امیدوارم کیشی جواب مناسبی برای این پرسش ها داشته باشه.

kortol
31-08-2012, 11:21
به نظر من یکی از بدن اوبیتو استفاده کرده ..
با توجه به شارینگان اوبیتو و فرستادن به بعد دیگه شاید فهمیده که چه چشمی داره و از اون استفاده کرده ..توبی توی یه ازمایگاه نشون داد که چقدر شارینگان داره و خوب معلومه که خوب هاش رو برای خودش گلچین میکنه ..شاید دلیل نگه داشتن ساسوکه هم این بوده که چشم هاش رو بعدا برداه ر ولی خوب چشم اوبیتو به نظر من قوی تر هستش !!! اون حتی می تونه اماتراسو رو هم بفرسته یه بعد دیگه !! یا کل سوسانو رو با جاش بفرسته بره .. مثل مبارزه توی جلسه کاگه ها .. حتی ادم زنده رو فرستاد رفت !!!
البته یادمون نره که توبی توی مبارزه با کونان یه ایزاناگی زد و یه چشمش از بین رفت .. اون هم چشمی که باهاش نگاه نمی کرد یعنی یه چشم شارینگانی دیگه داشت که ازش استفاده نمی کرد در صورتی که اوبیتو یه چشم بیشتر نداره ..
ممکنه که قدرت اون چشم چیز دیگه ای بوده و بی ارزش بوده برای همین چشم اوبیتو رو برداشته و زده به خودش نتونسته دوتاش رو پیوند بزنه چون اوبیتو یه چشم بیشتر نداشت ..برای همین هم چشم خودش رو زیر یه ماسک پنهان کرد .. در ضمن اوبیتو اینقدر تنفر از کونوها نداره که بخواد 2 سال بعد از جنک نابودش کنه !!! اونم با کنترل کیوبی !!! ..
اما از لحاظ قیافه من اصلا نظری ندام ..
به نظر من یکی هستش که داره از بدن اوبیتو سوء استفاده میکنه .. مرگ اوبیتو خیلی دردناک بود ولی چیزی در مورد بعدش نمی دونیم ..
شاید این هم یکی از گره های داستان باشه ..
اگه این شخص اوبیتو باشه باید داستان رو تموم شده دانست چون دیگه چیزی برای پنهان کردن وجود نداره و فوقش توی 20 تا مانگا تموم میشه اما اگه اوبیتو نباشه باز میشه یه 100 تایی مانگا ازش بیرون داد !!!

kortol
31-08-2012, 11:47

اقا کسی به این توجه کرده توی این مانگا !!! چقدر جدیدا داره سوتی میده کیشیموتو !؟!!؟!؟

زمانی که با کاکاشی رفتند جنگ کاکاشی جونین شده بود ولی این مبارزه چونین ها هستش .. تا اون زمان میناتو که هوکاگه نبود و حتی قهرمان جنگ هم نشده بود ..فقط معروف بود به برق زرد کونوها .. توی جنگ حتی با این رایکاگه هم جنگید .. در صورتی که هوکاگه ها خیلی کم از دهکده بیرون میرن چه برسه به خط مقدم !!!

B3HZ@D
31-08-2012, 16:13
امیدوارم همین چیزی باشه که شما میگی و از بدن اوبیتو استفاده شده باشه . ولی چطور تونسته بدن یک بچه رو بصورت یک آدم بالغ در بیاره ؟!

حالا سوتی زیاد موردی نداره . کیفیت انیمه که بد شده من رو خیلی آزار میده . حالا که کار بجایهای حساس رسیده و قسمت های مهمی پیش رو داریم ولی کیفیت اینطوری شده !

Aria1997
31-08-2012, 17:48
من از هرکی که تا قسمت های جدید شیپودن (مثل 275) رسیده خسته شده
یعنی زده شده از انیمه میگه که انیمه خسته کننده میشه
کسی اینجوری شده؟ منم کمکم همین احساس رو دارم پیدا میکنم

B3HZ@D
31-08-2012, 18:04
خیلی دارن لفتش میدن . انیمه از مانگا خیلی عقب افتاده , تازه چپ و راست فیلر هم بیرون میدن. بعد از قسمت 580 هم دوباره فیلرها شروع میشه !!! :13:
جنگ ها هم که هیچ هیجان ندارن و خیلی بی رمق و الکی درست شدن . کیفیت طراحی ها پایین اومده و جزئیات کارکترها رو همینطوری سر هم بندی میکنن و چپتر رو میدن بیرون.
قبلا چی بود حالا چی شد !

Arrowtic
01-09-2012, 20:02
یه مصاحبه گذاشتن توی انیم ورلد امید وارن راست باشه:
!

زمانی که من (ویکتور اِسلیور) با مایک برینتون از ویز مدیا برای مسائل کاری به ژاپن رفته بودیم. تصمیم گرفتیم وقت بذاریم و به کمیک مارکت 78 ژاپن سر بزنیم. از اونجایی که این جشنواره دوبار بیشتر در سال برگذار نمیشه ، باید گفت که یکی از بزرگترین جشنواره ی مانگا در ژاپن محسوب میشه. این جشنواره از 23 آگوست تا 25 آگوست به مدت سه روز بود.

بعد از گشت و گذار در مرکز سالن بزرگ کنفرانس ژاپن ، ما کیشیموتو ماساشی رو دیدیم. از اونجایی که منو مایک از طرفدارای پر و پا قرص ناروتو بودیم ، حرف زدن با ایشون باعث سعادتمون بود.

اما از اونجایی که 30 دقیقه ی دیگه کنفرانس داشت ، زیاد وقت برای حرف زدن نداشت. ما از ایشون خواستیم اگه امکان داره کمی از حرفهایی که قصد دارن در کنفرانس بزنند رو برای ما هم توضیح بده که در کمال تعجب ایشون قبول کرد!

در حالی که مایک سوأل می کرد ، من تند یادداشت می کردم:

س: خب ، این کنفرانس در مورد چه موضوعی هست؟

ج: بعد از اینکه هویت توبی توسط یکی از دستیاران من فاش شد ، متوجه شدم چند قسمت آینده باعث سردرگمی طرفداران خواهد شد. واجب دیدم بعضی از ابهامات رو رفع کنم و گفتم چه جایی بهتر از "کمیک مارکت 78".

س: پس شایعات حقیقت داره؟! توبی واقعا" ، ایزوناست؟! من فکر می کردم ایزونا بعد از اینکه چشماش رو به مادارا داد در نبرد کشته شده ؛ یعنی دروغ بوده؟

ج: خب ، حقیقت اینکه اون چطور زنده مونده داستانش خیلی متفاوته ، نمیتونم بهتون بگم چطور ، برای اینکه متوجه بشید چطور زنده مونده باید قسمت های آتی رو دنبال کنید ، اما باید بگم بله. توبی ، ایزوناست.

س: این چشم ها رو چطور بدست آورده؟! من فکر می کردم اون باید کور باشه؟

ج: جواب این سوأل با مشخص شدن هویتش داده میشه ، فقط میتونم بگم خاندان اوچیها خیلی بزرگتر از چیزیه که فکر می کنید.

س: توی مصاحبه ی قبلی راجع به مادارا گفته بودین که اون هیچ نقطه ضعفی نداره ، توبی چطور؟! آیا بعد از اینکه هویتش مشخص میشه توسط ناروتو قراره کشته بشه؟!

ج: راستش نه. بعد از اینکه مشخص میشه اون چطور زنده مونده و هدف واقعیش چیه. همه تغییر میکنند ، حقیقت همه رو ناراحت میکنه و آزار میده ، درواقع تاریخی که همه میدونستند دستخوش تغییرات میشه.

س: منظورتون چیه بخاطر اون حقیقت؟! چطور ممکنه همه رو آزار بده؟!

ج: حقیقت تاریک و خونینی در راه هستش. اینکه چرا مادارا می خواسته توبی بمیره ، درواقع علت انتقام گرفتن اون رو مشخص میکنه ، اما تنها برادر توبی نبوده که می خواسته اون بمیره ، بلکه یکی از هوکاگه ها هم خواسته اش همین بوده و نقش بسزایی در این قضیه بازی می کرده.

س: دیگه چی برامون داری؟ این مبارزه به کجا قراره ختم بشه؟!

ج: خب می دونید توبی همیشه جوتسوهای ممنوعه تو آستینش داره. من فقط میخوام بعد از اینکه هویتش مشخص شد ازشون استفاده کنه. شما اگه فکر می کنید جوتسوی ممنوعه ی ادو تنسی کابوتو خیلی خطرناکه پس بهتره صبر کنید و ببینید توبی چه آشی پخته!

س: چرا ایزونا هویتش رو مخفی می کرده؟!

ج: برای اینکه بعضی از اعضای آکاتسوکی فهمیده بودن که مادارا با ایزونا چه کار کرده ؛ اونا این قضیه رو می دونستند چون یکی بهشون گفته بوده و برای همین اگه هویت واقعی توبی رو می شناختند اصلا" به ایزونا کمک نمی کردند. متأسفانه دیگه بیشتر از این نمیتونم بهتون بگم ، امیدوارم هفته های آتی داستان رو دنبال کنید ، همه چیز مشخص خواهد شد.

مصاحبه ای کوتاه اما پر از اسپویل! در گذشته چه چیزی بر ایزونا گذشته؟! گمونم باید منتظر قسمتهای آتی باشیم تا بفهمیم!

این مصاحبه از فروم "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" paste , copy شده.

دسترسی به محتویات تاپیک تا 19 سپتامبر ممنوع بوده. من فقط اینکار رو کردم تا خبری به بیرون درج کرده باشم!

B3HZ@D
01-09-2012, 21:11
قبلا متن انگلیسی این متن رو خونده بودم.
مصاحبه دروغ و فیک هست . مطمئنا یک نویسنده نمیاد اینقدر راحت شخصیت و رموز داستان خودش رو که قراره در آینده رخ بده به این راحتی افشا و اعلام کنه .
تا اونجایی هم که دیدیم توبی , اوبیتو بوده یا این که حداقل بدن اون رو داشته !
مصاحبه جالبیه ولی به نظر من سر کاریه.

Arrowtic
01-09-2012, 22:17
منم شک دارم بهش.درست بودنش تا 18 روز دیگه قطعی میشه به هر حال طبق جمله زیر:
دسترسی به محتویات تاپیک تا 19 سپتامبر ممنوع بوده. من فقط اینکار رو کردم تا خبری به بیرون درج کرده باشم!

Arrowtic
02-09-2012, 14:39
خوب نویسنده اون متن اعلام کرد که فیکه : دی

B3HZ@D
03-09-2012, 12:33
من که گفتم فیک هست . اگه واقعی بود باید به عقل کیشی شک میکردیم که اینقدر راحت همه چیز داستان رو لو داده .
اون هم در شرایطی که هنوز هیچی از شخصیت اصلی توبی مشخص نشده!

B3HZ@D
05-09-2012, 11:10
مانگا اومد و مشخص شد توبی همون اوبیتوست . مادارا هم به توبی یا در اصل اوبیتو ملحق شد

Naruto Manga 600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مانگا رو بخونید تا با هم بحث و گفتگو کنیم :31:

kortol
05-09-2012, 16:11
مانگا رو بخونید تا با هم بحث و گفتگو کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب خوندیم نصفه اولش که چیزی نبود .. ولی برام جالب بود ..بعدش کل بدن اوبیتو زیر سنگ ها رفت !!!
نصفه دومش بد نبود ولی اخرش برام سورپرایز بود !!!
اینکه توبی اصلا به اوبیتو و زندگیش علاقه ای نشون نمی ده دلیل نمیشه که بگیم همون بوده یا اینکه گفت گذاشتی رین بمیره .. قطعا عشق به یه دختر نمی تونه اینقدر ادم رو خونخوار کنه که یه همچین نقشه ای بکشه .. هر چی هست زیر سر همین مادرا بوده .. ولی اینکه اخرش اوبیتو صداش کرد برام جالب بوده ..یعنی می شناخته اون رو .. اخه سن شون به هم نمی خوره و اگه مادارا نجاتش داده باشه خوب خودش می اومد و کیوبی رو 16 سال پیش در اختیار می گرفت نه اینکه اوبیتو رو بفرسته .. قطعا مادارا از یوندایمه قوی تر بوده !!!

B3HZ@D
05-09-2012, 20:20
من هنوز یک کم شک دارم اوبیتو باشه . البته درصدش خیلی پایینه که دیگه اوبیتو نباشه ولی هنوز همون یکذره رو هم به حساب میارم :31:
نکته ای که برای من جای سوال داره اینه که مادارا چقدر عمر کرده که اوبیتو رو دیده ؟! چقدر دیگه عمر کرده که اوبیتو رو آموزش داده ؟!
چطوریه که مادارا اینقدر جوانه ؟! خیلی سن داشته باشه بین 30 تا 40 بوده . توی اون جنگ با هاشیراما چه اتفاقی افتاده؟!
و خیلی سوال های دیگه که بی جواب مونده و همچنان به تعداد سوالهام اضافه هم میشه ! کیشی باید کلی ابهامات رو برطرف کنه.

Arrowtic
05-09-2012, 20:28
باو توبی پیرمرد رامن فروشه مطمئن باش : دی

کلا نباید اوبیتو میبود!من یه چیو نفهمیدم اونم این که یعنی چی به خاطر رین؟مگه مرگ رین تقصیر کاکاشی بوده؟!اصلا رین چطور مرده؟

kortol
05-09-2012, 23:40
و خیلی سوال های دیگه که بی جواب مونده و همچنان به تعداد سوالهام اضافه هم میشه ! کیشی باید کلی ابهامات رو برطرف کنه.
جواب این سوال هارو یه نفر فقط می دونه و ساسوکه هم رفت دنبالش .. با اوروچی مارو با هم رفتن ..فکر کنم الان دیگه رسیدن به جلو درب خونه کیشیموتو .. خود ساسوکه هم دیگه تحملش تموم شده از دست این مخفی کاری های کیشیموتو !!
ولی جدا هر چی هست و هر کی هست این اوروچیمارو می دونه !! از اول هم نباید دست کم می گرفتیمش ..ساسکه درحدی نبود که اون رو بکشه .. کلا ساسکه تا الان یه مبارزه رو هم نبرده .. دانزو رو هم اون دختره کمکش کرد و وجود توبی بودکه دانزو رو عقب می نشوند ..ساسکه حتی گارا رو هم نتونست ببره .. چقدر داغونه این ساسکه ..زورش به این چونین ها می رسه

B3HZ@D
06-09-2012, 00:30
دقیقا این ساسکه خیلی الکی گنده شده و هیچی نداره . فقط یکسره اسم اوچیها و اعتبار از دست رفته ی اونا رو به زبان میاره.
باید دید این کسی که همه چیز رو میدونه کی هست که اوروچیمارو و ساسکه دارن میرن پیش اون !!! نکنه ریکودو باشه :31:

Sohi123
06-09-2012, 07:39
دقیقا این ساسکه خیلی الکی گنده شده و هیچی نداره . فقط یکسره اسم اوچیها و اعتبار از دست رفته ی اونا رو به زبان میاره.
باید دید این کسی که همه چیز رو میدونه کی هست که اوروچیمارو و ساسکه دارن میرن پیش اون !!! نکنه ریکودو باشه :31:

ایتاچی بهترین اوچیها :دی.

B3HZ@D
06-09-2012, 10:06
درسته ایتاچی نینجای با کیفیتی بود که اخلاقش در کنار استعدادش اون رو محبوب هم کرده .
ولی الان دوتا نینجا از خاندان اوچیها هستن که وحشتناک هستن . یکی مادارا و بعد از اون توبی(اوبیتو) که نشون داده واقعا قویه ! این تکنیکی که در مانگای اخیر زد سطحش خیلی بالا بود.

Arrowtic
06-09-2012, 10:53
من عقبم از مانگا و انیمه ولی خیلی چیزا رو با اسپویل میدونم : دی
الآن جایی هستم تو انیمه که دیدارا خودکشی کرد همه گفتن توبی مرده.ولی اپیزود بعد توبی اومد گفت من مادارا هستم.یه سوال:چطوری زنده موند از انفجار دیدارا؟
بعدشم اینکه توبی که میشناختیم آدم شاد و شنگول و خل و چلی بود(خیلی این اخلاقشو دوست داشتم) ولی الآن خیلی جدیه.امکان داره که اینا 2 توبی متفاوت باشن؟یعنی یکیشون واقعا تو انفجار مرده باشه؟(آخه قدرت و اخلاق این که میگه مادارا هستم فرق داره)

(ولی خیلی خندیدم تو نبرد دیدارا با ساسکه!چندتا از بمب هاش رفتن کنار توبی.توبی جیغ میکشید:سنپای!سنپای!تایم اوت!تایم اوت! یعنی ترکیدم از خنده!یا جایی که دنبال سانبی بودن بمبای دیدارا رفتن کنار توبی و سانبی.توبی دست و پا میزد جیغ میکشید در میرفت,سانبی دنبالش,بمباهم دنبال سانبی : دی)

در مورد رین هم میشه جواب بدید؟چطور مرد؟

درضمن در مورد ساسکه,به نظرم فقط یه آدم لوس و خوش شانسه!واقعا اگه اوچیها نبود هیچ بود!دلیل قدرتش اوچیها بودن(شارینگان)+نفرین اوروچیماروئه.بدون این دو تا کاری نمیتونست بکنه!دیدارا هم گفت بهش.ولی ناروتو بدبخت یه کیوبی داره فقط که از اونم نمیخواد و نمیتونه بیش از حد استفاده کنه ولی ساسکه مهرش جوریه که قابل کنترله!ساسکه فقط یه نبردو خودش برده کامل اونم مقابل دیداراییه که زمین و زمان میتونستن بزننش!حتی گارای اون موقع هم میتونست و دلیل باخت گارا این بود که برای محافظت از دهکدش دفاع خودشو باز گذاشت و جلوی دهکده یه sand shield انداخت.حتی وقتی هنوزم کمی چاکرا داشت جای اینکه کار دیدارا رو تموم کنه اون Shield رو از روی دهکده کنار برد با آخرای چاکراش.
ساسکه شده مثل اولای ناروتو که هی میگفت هوکاگه هوکاگه.این هی اوچیها اوچیها میکنه.ولی حالیش نیست اوچیها داریم تا اوچیها!یه کی مثل ایتاچی اوچیهائه یکی مثل ساسکه هم اوچیهائه!

سوال آخرم این که انیمه الآن کدوم چپتر مانگاست؟

B3HZ@D
06-09-2012, 12:11
توبی مبتونه توب ابعاد جابجا بشه و از اونجایی که تا اون قسمت این خصلت توبی به نمایش گذاشته نشده بود برای همین مشخص نشد که چطور زنده مونده!
ولی همین جابجایی در ابعاد کمکش کرد که از اون انفجار فرار کنه و زنده بمونه .

رین هم اصلا مشخص نشده که چی شد که مرد و چطوری مرده و برای مانگا خونها هم هنوز جای سواله :31:

کدوم انیمه رو میگی ؟! اون قسمتی که شما دیدی ؟! یا آخرین قسمت از انیمه که منتشر شده ؟!

Arrowtic
06-09-2012, 12:25
آخرین اپیزودی که اومده منظورمه!

این جا به جایی در ابعاد چه جوریه؟آخه انگار ساسکه هم این کارو کرد که فرار کرد.چه جوری انجام میشه؟

B3HZ@D
06-09-2012, 13:41
آخرین اپیزود میشه مانگای 538 که اگه بخوای خوندن مانگا رو شروع کنی باید از 539 بخونی.

تکنیک ساسکه جابجایی در ابعاد نبود . اون مار رو احضار کرد و به درون اون رفت و از اون طرف سویگتسو یک جای دیگه مثل این که احضارش کرد و ساسکه از انفجار فرار کرد.

ولی توبی خودش رو به یک بُعد دیگه انتقال میده . یعنی خودش و هر چیزی رو که لمس کنه میتونه انتقال بده . توی ادامه انیمه میتونی این قابلیت رو ببینی.

M e i s a m
07-09-2012, 20:38
یعنی از مانگا خروج میکنم اگر ساسکه بره با ناروتو بشه یک طرف :دی
همینطوری مادارا واسه له کردن دیویژن دیویژن کاگه کافیه چه برسه به الان که ادو هست و در مقابل کاکاشی و گای و ناروتوکوراما وایساده اونم همراه با توبی-اوبیتو!!

خدا خفت کنه کیشی :دی

B3HZ@D
08-09-2012, 01:30
ساسکه که از همون اول هم تابلو بود آخرش میاد سمت ناروتو .
در مورد مادارا هم فکر کنم این یکی از کلون های اون باشه . اگه دقت کنین خود مادارا یک تکنیک زد که از ادو تسنه خارج شد و پوستش دیگه ترک نداشت و صافِ صاف شده بود.در اصل شبیه انسان های معمولی شده بود.
ولی اینجا دوباره شبیه ادو تنسه ها بود. فکر کنم یکی از موکتون بونشین های خودش رو فرستاده باشه.
این توبی هم غولیه واسه خودش . این تکنیک آخری خیلی خفن بود . کاتون رو با کامویی ترکیب کرد و عجب چیزی درست کرد!!!

Arrowtic
08-09-2012, 02:15
الآن من چند شخصیتی گرفتم:
اون کسی که به ایتاچی تو قتل عام کمک کرد مادارا بود یا اوبیتو؟آخه الآن معلوم شد توبی اوبیتوئه دیگه!خوب کرم داره اوچیها رو قتل عام کنه؟!مادارا باز دلیل داشتش ولی کیشی گفته که اوبیتوئه توبی!
بعدشم این که بالاخره مادارا کیوبی رو فرستاد که حمله کنه به کونوها یا نه؟ : دی

بعدشم اگه اوبیتوئه کرم داره که با این ماسکه بچه بازی در میاره؟الآن فلسفه ماسکش چیه؟!میفهمیدن اوبیتوئه چی میشد؟!

B3HZ@D
08-09-2012, 04:39
راستش اونجا اون شخص موهای بلندی داشت که میشه اینطوری برداشت کرد که مادارا بوده . ولی چون با اطمینان نمیشه نظر داد شاید کار توبی باشه .مادارا وقتی از تابوت ادو تسنه در میاد میگه که اون ناگاتوی فسقلی باید بزرگ شده باشه.
پس میشه نتیجه گرفت که این قتل عام اوچیها کار توبی بوده و مادارا اون موقع زنده نبوده.
شاید قتل عام اوچیها یکی از برنامه های مادارا بوده و برای همین توبی اجراش کرده.

در مورد کیوبی هم به احتمال زیاد کار توبی بوده . تکنیک جابجایی و غیرمادی شدن اون نشون میده که کار خودشه . چون مادارا همچین قابلیتی نداره.

خوب توبی خودش رو مادارا معرفی کرده و برای این که چهره اش دیده نشه ماسک میزده . مخصوصا با اون نیمه صورتش برای بعضی ها (کاکاشی) تابلو میشد که اوبیتوئه.

Arrowtic
08-09-2012, 07:03
ولی کیوبی به ساسکه گفت که چشمات شبیهه اوچیها مادارائه!یعنی توبی کیوبی رو هم گول زده؟!

B3HZ@D
08-09-2012, 07:11
اونجایی که کیوبی به ساسکه همچین حرفی رو زد فکر کنم مربوط به زمانی بشه که مادارا کیوبی رو تحت کنترل گرفت و از اون در جنگ علیه هاشیراما استفاده کرد.
شاید هم کیوبی بعد از دیدن شارینگان توبی فکر کرده که ماداراست . ولی هر چی هست اون کسی که به کونوها حمله کرد مادارا نبوده . مشخصه که توبی بوده . ولی مسئله اینجاست که چطور بیشتر از کاکاشی رشد کرده و اینقدر زود بالغ شده؟!

Arrowtic
08-09-2012, 09:13
البته خود توبی تا اینجایی که من دیدم تکذیب کرده و میگه اون حمله اتفاقی بوده!(که من باور نمیکنم!)

تو مانگاهای بعدی مشخص میشه که توبی چرا تو قتل عام کمک کرده دیگه نه؟!آخه معلومه که یه رابطه ای بین مادارا و توبی هستش و اون موقع هم با وجود این که مادارا مرده بوده یه دلیلی داشته توبی که به کونوها(با کیوبی) و به اوچیها حمله کنه!

B3HZ@D
08-09-2012, 09:26
کی توبی گفت اتفاقی بوده ؟! :31: توبی میگه کی جورایی سرگرم کننده بود و جزو نقشه ی اون هم بوده.

به احتمال زیاد رابطه توبی و مادارا در قسمت های بعدی مشخص میشه . و این که چطور خاندان اوچیها به قتل رسید و چه کسانی توی اون حمله و قتل عام مخفیانه شرکت داشتند.

مهمتر از همه ابهامات جنگ بین هاشیراما و ماداراست که باید بفهمیم اونجا چی شده !

Arrowtic
08-09-2012, 09:43
توبی اون موقعی که میگفت من مادارام و داشت با ساسکه حرف میزد و درباره ایتاچی بهش میگفت(بعد از مرگ ایتاچی).ساسکه گفتش که تو با کیوبی حمله کردی توبی گفت اون یه اتفاق بود.یه بلای طبیعی و یک فاجعه به من ربطی نداشت.

ساسکه هم مخش معیوبه!توبی بهش میگه چرا فقط اون Elders رو نمیکشی؟این میگه که هر کسی در کونوها داره در سلامت زندگی میکنه مدیونه ایتاچیه و اینگونه افرادم گناهکارن برای همین من تک تک مردمو میخوام قتل عام کنم چون همشون به خاطر ایتاچیه که زنده موندن!میگه میخوام دردی که من کشیدمو بکشن!درد از دست دادنه عزیزان! :|
یه کی نیست بهش بگه آخه چه ربطی به مردم داره؟!یه دانزو با اون 2 تا مشاوران دیگه!

B3HZ@D
08-09-2012, 09:55
خوب اونجا توبی داره دروغ میگه . وگرنه موقعی که به کونوها حمله کرد و با میناتو مبارزه کرد بهش گفت که این کار هم جزو نقشه ی اون بوده و برای اون سرگرم کننده است.

ساسکه هم شاید بخاطر تفکری که نسبت به اوچیها و همچنین ایتاچی در کونوها بین مردم وجود داشته از این مسئله کینه به دل گرفته .

Sohi123
09-09-2012, 15:34
ساسکه اگه مخش معیوب نبود از همون اول از دهکده نمی رفت بیرون.

B3HZ@D
09-09-2012, 16:20
ساسکه دید در مقابل ناروتو کم آورده و به نظرش ناروتو از اون خیلی قوی تر شده بود . برای همین به سمت اروچیمارو رفت تا قدرت بگیره و انتقامش رو از ایتاچی بگیره.
وقتی دید از خنگ ترین شاگرد کلاس عقب افتاده طبیعیه که بخاطر کسب قدرت این کارها رو بکنه. (البته طبیعی بودن رو از لحاظ شخصیت ساسکه گفتم)

B3HZ@D
11-09-2012, 14:09
دوستان مانگای 601 هم منتشر شد . خودم هنوز اون رو نخوندم فقط میدونم به توبی و مادارا پرداخته .
بریم ببینیم چی شد !:31:

Naruto Manga 601 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sohi123
11-09-2012, 15:55
من خوندمش زیاد جالب نبود جنگ کاگه ها با مادارا رو نشون نداد، مانگای یعدی باید باحال باشه. به گذشته ی توبی بر می گرده. من به دلم افتاده سوناده می خواد بمیره :41:.

B3HZ@D
11-09-2012, 16:28
مانگای خوبی بود به نظر من . توبی (اوبیتو) که له و داغون شده بود . این مادارا چطور اینقدر عمر کرده ؟! یعنی چطور توی اون جنگ زنده مونده ؟!
جالب اینجاست که از ناروتو هر چی اونجاست کاگه بونشینه !!! :27:

Sohi123
11-09-2012, 19:34
مثل این که دوست عزیزمون مادارا هی زنده می شده :دی .

M e i s a m
12-09-2012, 00:36
بهزاد خدا خفت کنه اخه چرا اینقدر پوست کلفتی؟ :دیاولا ساسکه همیشه و همیشه به ناروتو سر بوده الانش هم هست تو مبارزات هم شکستش داده جفتشونم قدرت های اضافه بر سازمان داشتن از لحاظ بلادلاین هم که دیگه ول کن ماشالا ناروتو چاکراس روش ادم سوار کردن و کیشی نوجتسوی فوق قوی و...!مانگای جدیدو نخوندم ولی میدونم ساسکه همیشه برای ما ساسکه میمونه :دی

B3HZ@D
12-09-2012, 09:11
:31:
من نمیدونم این ساسکه چی داره که شماها بهش دل بستین ؟! البته من طرفدار ناروتو هم نیستم . از توبی خوشم میاد اون هم بخاطر شخصیت مرموزش بود .
ولی این رو میدونم که ساسکه مقابل ناروتوی فعلی هیچ شانسی نداره :46:
مانگا رو هم بخون . کلی حرف دارم که مونده و کلی سوال برام پیش اومده!

Arrowtic
12-09-2012, 10:00
این میثم اوچیهای متعصبه : دی
والله میثم جان موقعی که ناروتو پین رو شکست داد زتسو خودش به توبی و ساسکه گفت که این ناروتو از ساسکه قوی تره و ساسکه گفت مهم نیست مهم شکست دادن دانزوئه برای من!!!!

همیشه و همیشه هم سر نبوده!یکی از چیزایی که ساسکه در سری اول رو مجبور کرد بره پیش اوروچیمارو قوی شدن ناروتو بود!وقتی دید که توی چندین ماموریتشون ناروتو ازش بهتر و قویتر کار کرده و ساسکه عصبی شد و دیدم که به ناروتو پیشنهاد مبارزه داد که متاسفانه کاکاشی نذاشت ساسکه شکست بخوره و مبارزه رو قطع کرد!

از نظر رفتاریم بگیری ساسکه اصلا رفتار خوبی نداره قبلا هم بهت گفتم!از سری اول فکر میکرد که یه آدم خاصه و فوق مغرور بود انگار بقیه هیچن.فکر میکرد چون خانوادش مردن دیگه خیلی خاصه و حالیش نبود که خیلیای دیگه هم این دردو دارن.در انتقام غرق شد ساسکه و دوستانش و دهکدشو ول کرد برای انتقامش.نمیگم نباید میگرفت چرا باید انتقام میگرفت.ولی خوب ناروتو هم انتقام جیرایا رو گرفت!در عین حال که طرف کونوها بود!ناروتو انسانیت و مهربونی بیشتری رو از خودش نشون داده!کسایی مثل گارا و ناگاتو رو اصلاح کرد اما ساسکه کلا هر چی میشد میگفت انتقام انتقام و غرق شده بود توی اون!همیشه ناروتو رو مسخره میکرد و بهش میگفت بازنده و یه زمانی به خودش اومد دید که بازنده قویتر شده و برای همین کم کم رفت طرف اوروچیمارو!

یا بزرگترین مسخره بازی ساسکه:من تک تک افراد کونو ها رو میکشم!: دی
یعنی انقدر آدم جوگیر باشه؟!کلا 3 نفر تو جریان اوچیها دست داشتن!دانزو و اون دو تا فسیلا!برو همونا رو بکش!دلیلشم اینه که کونوها به خاطر برادر من تو صلحه و تک تک مردم به خاطر اونه که سالمن پس حقشون مرگه!الآن تقصیر اون آدم عادی چیه؟!ایتاچی خودش این کارو انجام دادش!(البته بگم که ایتاچیو خیلی خیلی دوستش دارم).اصلا عقلانی نیست که تک تک افراد کونوها بخوان سر این موضوع توسط ساسکه به دلیل چنین دلیل بچگانه ای بمیرن!

بیشترین ظلم به ناروتو شد از اوایل انیمه و تا اواسط شیپودن(تا جایی که سنین مود یاد گرفت ناروتو).همه قوی میشدن اما ناروتو نه.همه جوتسو جدید داشتن ولی ناروتو نه!از وقتی که رفت پیش دوستان وزغ یه ذره قوی تر شد و شروع کرد به پیشرفت!

یکی از دلایل محبوبیت ساسکه البته واضحه!دخترا : دی الآن توی انجمنای مخصوص انیمه که برید می بینید چه قدر دخترا دوسش دارن و دلایلشونم چه چیزاییه!
این ها سخنان یک طرفدار اصیل کلا کونوها+گارا+تماری+کانکورو بود : دی

Sohi123
12-09-2012, 13:31
حرفای Arrowtic درسته. تازه تو اون مبارزه که ناروتو و ساسکه با هم انجام دادن که جفتشون از قدرت های اضافی شون استفاده کردن هدف ناروتو این بود تو کل مبارزه که پیشونی بند ساسکه رو خط بندازه که دیدین آخر مبارزه به هدفش رسید ولی ساسکه به قصد کشت می جنگید. ساسکه انقدر مغرور بود که نمی خواست قبول کنه ناروتو می تونه در خدش باشه. همین غرورش باعث شد از دهکده بره که اگه می موند به نظر من کاکاشی مربی خیلی بهتری براش بود. همین غرور و استیل ساسکه است که براش طرفدار جمع کرده که من اصلا از این استیل خوشم نمیاد. به نظر من کسی که قوی هست هر چی حرف کم تر بزنه و بقیه رو دست کم نگیره باحال تر می شه برا همینه که من طرفدار ایتاچی هستم. البته هیچکس جیرایا نمی شه :11:.

B3HZ@D
12-09-2012, 18:49
ایتاچی شخصیتش جالبی داره . در حالی که قدرت زیادی داشت ولی اصلا مغرور و پر ادعا نبود و جنگهاش هم زیبا بود . ولی هر جور نگاه میکنم نمیتونم با ساسکه کنار بیام !
من با توبی خیلی حال میکنم . هم خونسرده و هم اینکه باهوشه . این راز و رمزش هم به جذابیتش اضافه کرده بود که متاسفانه کیشی گند زد بهش!
انتظار همه چیز رو داشتم به غیر از اینجوریش !!!!!

Arrowtic
12-09-2012, 19:46
من از توبی جدی خوشم نمیاد!ولی اون اولا که خل و چل بازی در میورد عاشقش بودم!موقعی که فکر کرد دیدارا مرده!"دیدارا سنپای,چرا رفتی؟هیچ وقت فراموشت نمیکنم : دی"
یا همون اولین اپیزودی که توبی اومد!3 بار به دیدارا تیکه انداخت بار سوم دیدارا که دست نداشت با پاهاش شروع به خفه کردن توی کرد : دی

اصلا فکرشو میکنم که اوبیتو به اون پاکی به خاطر مرگ رین شده توبی خندم میگیره!

Sohi123
13-09-2012, 01:04
آره منم با شخصیت های خنده خیلی حال می کنم. Jiraya ،
هیدان و .... همینطور شخصیت های قدرتمندی که صداشون در نمیاد و مرموزن مثل همین Pain، Itachi و .... در کل از شخصیت های کلکل کننده ی الکی بدم میاد :دی.

M e i s a m
13-09-2012, 22:51
هرکس نسبت به زندگی خودش سنجیده میشه!
ساسکه انداخته شد تو انتقام و همون قویش کرد الانش که فهمیده همش سر کاری بوده برگشته و مطمئنا از ناروتو سر خواهد بود این اوچیهاییه خسته و تنها :دی
برعگس ناروتو با چیز دیگه قوی شد! من خودم اهل صلح ام ولی با همه بلاهایی که سر اوچیها اومده دیگه...

بعدشم که ساسکه چون دید ناروتو فلان بهمان نرفت بلکه رفت سراغ یه استاد کلفت به اسم کلونل اروچیمارو شاه انیمه. حیف بود اونقدر زود مرد ولی خب فعلا که برگشته

ناروتو چی کرده کل زندگیش؟ همه رو کتک زده چون حرفی خلاف اون زدن عین هاشیراما!
خیلی خوشحال میشدم ساسکه کل کونوها رو قتل عام میکرد والا بخدا چرا اونقدر ظلم کردن در حق اوچیها ؟ قومی که کلی کشته داد تا صلح رو برقرار کنه! تهش هم طرفدار صلح بود ولی نفهمید که دارن بهش خیانت میکنن و فقط یک نفر فهمید اونم مادارا بود!

بحث زیاده ولی وقت ندارم بیام کل کل :دی

B3HZ@D
13-09-2012, 23:03
چه ربطی به هاشیراما داره ؟! مگه چقدر از هاشیراما دیدیم و شنیدیم که اینقدر مطمئن میگی که همه رو میزده ؟! :31:
اون جنگ های گذشته که همه قبایل در اون شرکت داشتن . سنجو هم به همین ترتیب . ولی اولین کسی که برای صلح پا پیش گذاشت هاشیراما و خاندان سنجو بود .
هاشیراما هم بنا بر آرای بقیه به عنوان هوکاگه انتخاب شد .

مادارا هم نشون داده که کسی نیست که بشه روی اون به عنوان هوکاگه حساب کرد . به قول توبی سرنوشت اوچیها با نفرت گره خورده .
اوچیها هم تا جایی که نشون داده و دیدیم انچنان صلح طلب نبوده . دو تا آدم درست توی کل اوچیها دیدیم که شیسویی و ایتاچی بودن . بقیه ....

Arrowtic
13-09-2012, 23:23
شما یه بار دیگه سری اولو نگاه کنی میبینی که یکی از مهم ترین دلایل همون بود.توی آخر یه فیلر(درباره آنکو بود) ساسکه کارای ناروتو یادش اومد و دید که قوی ش ده و نفرت رو تو چهرش میشد دید.
اوچیها کلی تلاش کرد که صلح بسازه؟!؟!ببین من با قتل عام اوچیها مخالفم ولی اون تقصیر کونوها نبود!تقصیر دانزوئی بود که همه من جمله هوکاگه ازش متنفرن.درضمن شارینگان در چشم کیوبی دیده شده بود اثرش و کاملا عقلانی بود این فکر که ممکنه اوچیها پشت صحنه باشه و قرنطینه کردنشونم کاملا عقلانی بود!(هنوزم با قتل عامشون مخالفم!)
میثم تقصیر اون بچه های توی کونوها چیه الآن؟!؟!تقصیر مردم چیه؟!چه جوری میگی طرفدار صلحی ولی حرف از قتل عام یه دهکده که پره کلی آدم بیگناه و بچه هستش میزنی؟!مگه کونوها عامل قتل عام بوده؟!توبیم گفت که 3 نفر عامل قتل عام بودن.دانزو و اون 2 تا فسیلا.(+ ایتاچی).دانزو رو که کشت ساسکه اون 2 تارم بکشه.تقصیر مردمی که هیچ دخالتی نداشتن چیه؟
باو میثم تو بودی که بهم گفتی اوروچیمارو پاک ترینه روی زمینه دیگه؟!؟!اگه طرفدار صلح هستی چه طوری این حرفو میزنی نمیفهمم!

سنجو و کونوها پاک ترین های انیمن در وضع فعلی!(وضع فعلی نه کلا.همه دهکده ها و قبیله ها کار اشتباه انجام دادن ولی مثل یه کشورن.الآن فرض کنیم که شما اهل یه کشوری و مسلما کشورتو دوست داری.در گذشته هم میدونی کشورت اشتباهات زیاد کرده ولی این باعث نمیشه ازش متنفر بشی!کونوها اشتباه داشته در گذشته خوده گوندایمه هم گفت اینو ولی در این لحظه بهترین و پاک ترین نینجا ها رو با خودش داره.)

vista_vz
14-09-2012, 12:34
آقا من یه سوال بی ربط دارم!!!! :31::31:

جدیدا به این نکته توجه کردین که تو کل مانگا یه دختر هم از خاندان اوچیها نبوده (یه دختر که شارینگان داشته باشه:31:)
همه ی خاندان اوچیها انگاری پسرزا بودن (بگو ماشاالله!!!) به جز مادر ساسکه که اونم ندیدیم شارینگانشو و اون پیرزنه دختر دیگه ای از اوچیها نبود!!!!!

خیلی به نظرم جالب میشد اگه ساسکه یه خواهر هم می داشت (خودم می رفتم می گرفتمش!!!!!:27::27:)

vista_vz
14-09-2012, 12:54
تکراری.....

B3HZ@D
14-09-2012, 13:10
ما خیلی وقته به این نکته توجه کردیم و می کنیم که چرا یک زن با شارینگان در طول انیمه و مانگا مشاهده نشده !!!
البته این سوال رو باید از کیشی پرسید . شاید برای خود کیشی هم قابل تصور نبوده که یک زن با همچین قدرت چشمی در داستان بوجود بیاره .
ولی اگر همچین کسی رو داشتیم جالب میشد . البته هیناتا از خاندان هیوگا هست که بیاکوگان داره . ولی شارینگان یک چیز دیگه است :31:

vista_vz
14-09-2012, 13:44
ایول بابا آقا بهزاد شما خیلی کارت درسته!!!:10:

البته من فکر میکنم اگه یه دختر با شارینگان بود دیگه شخصیتی به نام ساکورا از بین می رفت بیچاره!!(همون بهتر که از بین می رفت...خیلی بیخوده:2:) و دیگه ناروتو کان بین دو راهی گیر میکرد که بره ساسکه رو نجات بده یا سووساکه رو!!! (دختر شارینگانی!!:31::40::27:)

M e i s a m
14-09-2012, 14:47
نه من یادمه دیدم یه زن با شارینگان تو اون فلش بک ها بوده یادم نیست کجاس

بهرحال من میگم اگر کونوها دست اوچیهایی ها بود (نه پلیس کونوها که فقط خودکشی بوده برای دهکده...) هیچ وقت بچه های سنجو رو قتل عام میکردن؟ ظلم به اوچیها از دوره هاشیراما شروع شد و تو دوره نیدایمه ادامه داشت تا ساندایمه و... من موندم اگر قویترین فرد هوکاگه هست چرا کاری نکردن؟

بعدش مگه نه اینکه پیشتاز ترین اقوام جنگ جهانی نینجایی سنجو و اوچیها بودن؟ یعنی مزدور بودن و با پول و منافع ادم کشی میکردن و از قدرتشون بر عله هم استفاده میکردن! این دیگه خوب و بد نداره همه عین هم هستن! هاشیراما انتخاب شد ولی اینم نتیجه انقلابی که مثلا مال هاشی بود! کونوها نابود شده و اوچیها تا اخرین بچه قتل عام شده و... از این بدتر؟

من حرصم میگیره با همه کارایی که اوچیها کرده میان میگن عشق جنگ و تنفر و فلان بهمان والا کی اینطوری بود اخه چرا حرف در میارید؟ :دی
توبی یه چیزی گفت که اون هم بی دلیل نبوده الانش هم ناروتو مثل هاشیراماست اسما صلح ولی بیا که با قدرت ذاتیش چه بکش بکش ها نکرده! البته قبول دارم ناروتو خیلی سر تر از هاشیه بخصوص تو تفکر شاید اگر ناروتو جای هاشی بود تو جنگ ها نمیرفت مگر اینکه منافعش زیر خطر میرفت که اون موقع بدتر از هاشیراما میشد... ولی ساسکه کلا اولش ادم خوبی بود واقعا هم سر بود از همه ولی خب تو کونوها در جا میزد استاد خوب نداشت هدف و تارگت نداشت خیلی هم علاقه به قدرت داشت! تا وقتی که هدف پیدا کرد و باعث قوی شدنش شد! همچنین ناروتو! کسی که باعث شد ناروتو بکشه بالا ساسکه بود و علاقه ای که داشت به اون برسه تا جایی که ساسکه بهش گفت میخوام باهات بجنگم ذوق مرگ شد :دی

مادارا رو چی میگید؟ وقتی دید قومش داره نابود میشه بهش خیانت میشه باید چی میکرد؟ کاری رو کرد که باید میکرد

من اساسا بشدت موافق کودتای اوچیها و تصاحب کونوها بودم و هستم الانش هم برای معلوم شدن حقیقت راضی ام ساسکه همه رو لت و پار کنه :دی شاید به قول بهزاد جان دخی ها دنبال ساسکه باشن بخاطر کول بودنش ولی من تفکری و روانشناختی باهاش موافقم! به قول همون توبی خان ناروتو یه بچه بیشتر نیست! اینو تو جنگ با مرحوم کونان گفت :دی

B3HZ@D
14-09-2012, 15:43
همونطور که گفتم اون زمان همه قبایل با همدیگه جنگ داشتن . پس طبیعی بوده که سنجو هم شرکت داشته باشه . ولی چیزی که مهمه و قبلا هم بهش اشاره کردم اینه که این سنجو و هاشیراما بود که برای صلح پیش قدم شد.
و یک اتحاد جدید از قبایل مختلف بوجود آورد . ظلمی که زمان هاشیراما به اوچیها شد رو به ما هم بگو تا بدونیم !!!
اگه ظلم شده بود چطوریه که کل خاندان اوچیها طرف هاشیراما رو گرفتن و به حرف مادارا اعتنایی نکردن ؟!

در ضمن من نگفتم که دخترا از ساسکه خوششون میاد . بیخود حرف تو دهنمون نذار :31:

M e i s a m
14-09-2012, 19:35
نه طبیعی نبوده اون ها همه مزدور بودن یعنی برای منافع و پول و از این قبیل ادم میکشتن! هیچ وقت هم پیش قدم نبوده مگه اوچیها اولین قومی بود که باهاش جنگید؟!!! وقتی با اوچیها کل کل کرد دید نمیشه گفت بیاید صلح و دیگه جنگ بسه :دی
و صد البته از زمان هاشی شروع ظلم و زیردست هاش ادامه دادن همون تحریم اوچیها مثل راه ندادن اون ها در مسائل دهکده ای خب اگه هاشی عشق صلح بود میذاشت مادارا بشه کاگه و خودش ناظر یا مشترکا هدایت میکردن دهکده رو!

زکی
تو گفتی دخترا طرفدار ساسکن برم نقل قول کنم ؟ :دی

Arrowtic
14-09-2012, 19:41
ببین بحث الآن و زمان قتل عامه.ساندایمه واقعا طرفدار عشق و دوستی بود.الآن هم ناروتو و رفقا همین طورن.صلح و دوستی و عشق میخوان.همین!
میذاشت مادارائی که عقیدش قدرته نه دوستی کاگه بشه؟کاگه ها باید به فکر افرادشون باشن و هوکاگه ها همه بودن.مادارا قدرت براش مهم بود همین.دلیل اینکه نذاشت مادارا هوکاگه بشه هم این بوده که مادارا با صلح مخالف بود!اوچیها میخواست با سنجو صلح کنه ولی مادارا نه.حالا انتظار داشتی کسی که از بنیه مخالف بود بیاد هوکاگه بشه؟!

بله عاشق ساسکن(بیشترشون نه همشون).مدارکشم موجوده : دی

B3HZ@D
14-09-2012, 20:12
نه طبیعی نبوده اون ها همه مزدور بودن یعنی برای منافع و پول و از این قبیل ادم میکشتن! هیچ وقت هم پیش قدم نبوده مگه اوچیها اولین قومی بود که باهاش جنگید؟!!! وقتی با اوچیها کل کل کرد دید نمیشه گفت بیاید صلح و دیگه جنگ بسه
و صد البته از زمان هاشی شروع ظلم و زیردست هاش ادامه دادن همون تحریم اوچیها مثل راه ندادن اون ها در مسائل دهکده ای خب اگه هاشی عشق صلح بود میذاشت مادارا بشه کاگه و خودش ناظر یا مشترکا هدایت میکردن دهکده رو!

زکی
تو گفتی دخترا طرفدار ساسکن برم نقل قول کنم ؟

دیگه همه میدونن و میدونیم که سنجو برتر از اوچیها بوده . هاشیراما هم خودش رو به عنوان هوکاگه انتخاب نکرد بلکه با نظر بقیه افراد انتخاب شد .
همونطور که گفتم این ظلمی که در زمان هاشیراما به اوچیها شده رو به ما هم بگو تا روشن بشیم :31:
مگه ندایمه اوچیها رو به عنوان پلیس کونوها انتخاب نکرد ؟! همین نشون میده که به اونا بی اعتنا نبودن . ولی من همچنان منتظر نمونه های ظلم هاشیراما در قبال قوم اوچیها هستم

فکر نکنم من گفته باشم . اگر هم گفته باشم یادم نیست :5:

M e i s a m
15-09-2012, 13:56
اخه با چیدوری بیام روت بهزاد ؟ :دی مرد خوب کی و کجا گفته شده و همه میدونن که سنجو برتر بوده از اوچیها؟ من این همه خودمو تو انیم ورلد کشتم که بگم برادر من اگه میگن هاشی در جنگ با مادارا که هر دوشون تا پای مرگ رفتن پیروز شده دلیل بر برتری سنجوها به اوچیهاییان نیست!!! هاشیراما اصلا یونیک بوده اون موکتون و المنت هاش و ترمیم سر خود و چاکرای لایف پاور دار و... این همه کیشی نوجتسو توش بوده

والا با قدرت هایی که همون بلادلاین شارینگان داره عمرا یک سنجو معمولی به پای یک اوچیهای معمولی برسه! لازم که نیست بشمرم؟ همون اسلوموشن کردن حرکت دشمنان خودش خیلی حرفه! دیگه المنت و چاکرا و فلان و...

و بعله گفتی خوب هم گفتی منم موافقم خیلی ها طرفدار ساسکه ان بخاطر تیریپش خیلی ها طرفدار میناتو ان بخاطر خسته بودنش همینطور در مورد سوناده میزوکاگه گارا (اون دوست عزیزمون :دی) و خیلی های دیگه ولی چه ربطی داشت اخه؟ فکر کنم 80% طرفدار های انیمه بخاطر ظاهر علاقه مند باشن به کاراکتر نه طرز تفکر و روانشناسی

Arrowtic
15-09-2012, 15:34
کلی نوشتم اینترنت پوکید نیومد :|

خلاصه دوباره میگم.
80 درصد امکان نداره.
بله من طرفدار گارا هستم و ناروتو ولی نه به خاطر تیپ و قیافه و ظاهر.ناروتو بدبخت که قیافه هم نداره!گارا رو به این خاطر دوست دارم که نشون داده که هر چه قدرم که توی تاریکی باشه و بد باشی راه برگشت هست و میتونی حتی به قدری خوب بشی که فکرشم نمیکردی!ناروتو هم توضیح نیازی نداره.
چنان میگی کیشی نو جتسو که انگاری قدرت ساسکه و مادارا و اوبیتو از بدو تولد بوده و کیشی هیچ دستی توشون نداشته!فعلا که از نظر حال دادن به طرفدارا بگیریم کیشی جدیدا داره به اوچیهائی ها حال میده!به خصوص چپتر آخری که اومد!
نتیجه جنگ توسط معمولی ها مقدر نمیشه!2 ارتش باشن فرمانده یکی اون فرمانده اون یکیو بکشه پیروزی معمولا باهاش همراهه!
واقعا جالب ترین چیزی که شنیدم کیشی نو جتسو هستش که جوری میگید که انگاری کسایی که دوسشون دارید قدرتاشونو خودشون کسب کردن کیشی تشویقشون میکرده : دی اگه کسی که دوسش ندارید قوی باشه کیشی نو جتسوئه ولی اگه کاراکتر مورد علاقتون قوی باشه اینطور نیست؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
درضمن لطفا نپیچون!ظلم بزرگ هاشیراما چی بوده؟!اولین کسی هستید که دیدم چنین چیزی میگه حتی اوچیهائی ها هم ندیدم اینو بگن!

B3HZ@D
15-09-2012, 16:08
اخه با چیدوری بیام روت بهزاد ؟ مرد خوب کی و کجا گفته شده و همه میدونن که سنجو برتر بوده از اوچیها؟ من این همه خودمو تو انیم ورلد کشتم که بگم برادر من اگه میگن هاشی در جنگ با مادارا که هر دوشون تا پای مرگ رفتن پیروز شده دلیل بر برتری سنجوها به اوچیهاییان نیست!!! هاشیراما اصلا یونیک بوده اون موکتون و المنت هاش و ترمیم سر خود و چاکرای لایف پاور دار و... این همه کیشی نوجتسو توش بوده

والا با قدرت هایی که همون بلادلاین شارینگان داره عمرا یک سنجو معمولی به پای یک اوچیهای معمولی برسه! لازم که نیست بشمرم؟ همون اسلوموشن کردن حرکت دشمنان خودش خیلی حرفه! دیگه المنت و چاکرا و فلان و...

و بعله گفتی خوب هم گفتی منم موافقم خیلی ها طرفدار ساسکه ان بخاطر تیریپش خیلی ها طرفدار میناتو ان بخاطر خسته بودنش همینطور در مورد سوناده میزوکاگه گارا (اون دوست عزیزمون ) و خیلی های دیگه ولی چه ربطی داشت اخه؟ فکر کنم 80% طرفدار های انیمه بخاطر ظاهر علاقه مند باشن به کاراکتر نه طرز تفکر و روانشناسی

به قول خودت جایی گفته نشده که سنجو از اوچیها برتر بوده . ولی جایی هم گفته نشده که اوچیها برتر بوده . اگه اوچیها اینقدر قدرت داشت میتونستن هر موقع خواستن شورش کنن و دهکده رو بگیرن .
دیگه همه دیدیم که دانزو به ایتاچی چه جور حق انتخابی داد . گفت یا به همراه بقیه خانواده و خاندان اوچیها کشته شو یا این که جون برادرت رو نجات بده . همه این مسائل داره نشون میده که اوچیها اینقدر که فکر میکنین قوی نیست . فقط زمانی که استثنایی بینشون ظاهر بشه .

نمونه بارز کیشی نوجتسو همین که مادارا تا زمان اوبیتو عمر کرده !!!! اوبیتو زیر 4 تن سنگ میمونه ولی زنده است . :31:

vista_vz
16-09-2012, 15:44
منم با بهزاد موافقم ... اوچیها خاندان بزرگی بوده ولی دلیل نمیشه همشون در حد ایتاچی و مادارا خفن باشن (من خودم طرفدار پرو پا قرص اوچیها هستم:31:) هر قبیله ای یه امکان منحصر به فرد داره که شخص میتونه اونو ارتقا بده و خفن بشه (مثل مانگکیو) یا میتونه مثل یه ابزار تقریبا معمولی (مثل شارینگان) ازش استفاده کنه.

خلاصه نوابغ توی هر قبیله ای وجود دارن و صرفا به این دلیل که اوچیها چندتا نابغه بیشتر داشته نمیشه گفت که مطلقا از همه قبیله ها قوی تره!!!:11:

M e i s a m
17-09-2012, 22:42
نوابغ همه جا بودن ولی تو اوچیها و سنجو که شاخ قبیله ها بودن فراوان تر و تو همون دوره جنگ های قبیله ای و زمان هاشی و مادارا همون نوابغ و مهره های کلیدی بودن که کارساز بودن! مثلا نگاه کنید نیدایمه با شودایمه! فرقشون واقعا از زمین تا اسمونه با این حال که برادر بودن! هاشی به تنهایی مقابل لشگر هم وایمیسداه با چیزایی که ازش دیدیم مثل همون موکتون که تو کل
داستان به یک نفر داده شده اون هم رئیس سنجوها که ادعای صلح هم داشته!

و در زمان کودتا هم اوچیها متحد و پر تعداد بودن ولی سنجو از هم پاشیده و دیگه کی بوده جلوشون وایسه مثلا اینو-شیکا-چو وایمیساده یا اون دانزوی معلول نامرد؟! بهزاد جان اصلا حرف از دانزو هم نزن که اون روزباه پیر اگه مرد بود زمان حمله پین میرفت دفاع کردن از دهکده ی عزیزش نه که فقط فکر کشتن و حمله ی غافلگیرانه و این چیزا باشه! اوچیها اگه میخواست مثل دانزو رفتار کنه که قبل از شروع داستان گرفته بود کونوها رو :دی
ساندایمه هم که گفت اگر با انبو و انبو بلک و کل قبایل متحد بشن باز خیلی سخته جلوی اوچیها وایسن تازه خوشبینانه برخورد کرد یعنی احتمال شکست هم بالاست!

بعدشم کیشی نوجتسو نگو که روانی میشم د اخه سرتو میکنی زیر برف فکر که چی؟ :دی بیا بیرون!

Arrowtic
17-09-2012, 22:55
فعلا که بزرگترین کیشی نو جوتسو واسه شماست!با اختلاف زیادی در صدر هستید : دی همون طور که بهزاد گفت همین مادارا که فقط یه چندسال از جنـتی کوچیک تره گویا!
منم از دانزو متنفرم ولی در زمینه اوچیها بازم حق با بهزاد بود.هاشی مشخصه که باید جلوی لشگر وای میستاده!اگه وای نمیستاده مردم خودش قتل عام میشدن!نکنه میگی که باید میگفت چون من صلح دارم نمیجنگم بیاید همه رو بکشید؟!
درضمن ظلم هاشی رو نگفتی : دی
خوب خوب.یه مدت پیش شما گفتی که معمولی اوچیها از معمولی سنجو قویتره.ولی الآن خودتم گفتی که نوابغن که مهمن و نابغه سنجو نابغه اوچیها رو(که برای قدرت چشم داداش خودشم کور کرد) رو شکست داده!
بازم میگم که منم از به قول شما اون روباه پیر متنفرم خفن اگرچه که مرگش قابل احترام بود.

B3HZ@D
18-09-2012, 01:54
نوابغ همه جا بودن ولی تو اوچیها و سنجو که شاخ قبیله ها بودن فراوان تر و تو همون دوره جنگ های قبیله ای و زمان هاشی و مادارا همون نوابغ و مهره های کلیدی بودن که کارساز بودن! مثلا نگاه کنید نیدایمه با شودایمه! فرقشون واقعا از زمین تا اسمونه با این حال که برادر بودن! هاشی به تنهایی مقابل لشگر هم وایمیسداه با چیزایی که ازش دیدیم مثل همون موکتون که تو کل
داستان به یک نفر داده شده اون هم رئیس سنجوها که ادعای صلح هم داشته!

و در زمان کودتا هم اوچیها متحد و پر تعداد بودن ولی سنجو از هم پاشیده و دیگه کی بوده جلوشون وایسه مثلا اینو-شیکا-چو وایمیساده یا اون دانزوی معلول نامرد؟! بهزاد جان اصلا حرف از دانزو هم نزن که اون روزباه پیر اگه مرد بود زمان حمله پین میرفت دفاع کردن از دهکده ی عزیزش نه که فقط فکر کشتن و حمله ی غافلگیرانه و این چیزا باشه! اوچیها اگه میخواست مثل دانزو رفتار کنه که قبل از شروع داستان گرفته بود کونوها رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ساندایمه هم که گفت اگر با انبو و انبو بلک و کل قبایل متحد بشن باز خیلی سخته جلوی اوچیها وایسن تازه خوشبینانه برخورد کرد یعنی احتمال شکست هم بالاست!

بعدشم کیشی نوجتسو نگو که روانی میشم د اخه سرتو میکنی زیر برف فکر که چی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیا بیرون!

البته غیبت اوچیها در زمان حمله توبی و کیوبی به کونوها هم جای تامل داره که اون شب کجا بودن !؟ این دست کمی از عدم همکاری دانزو در حمله پین به کونوها نداره.

ساندایمه گفت جنگ داخلی با اوچیها کار ساده ای نیست . دانزو گفت اگه انبوهای من و تو با هم متحد بشن میتونیم کارشون رو بسازیم . اصلا این چیزی که شما میگی نبوده و نیست :31:

Arrowtic
20-09-2012, 11:18
چپتر جدیدم اومد.
مادارا چه قدر خار شده بوده.برای نمردن خودشو به درخت زندگی وصل میکرده آخی : دی
داره مراحل شستشوی مغزی اوبیتو رو نشون میده توسط مادارا!

یه سوال:چرا اینقدر سلول هاشیراما خفنه؟منظورم اینه که برای درمان اوبیتو ازش استفاده شد برای مثال.کلا چرا انقدر خاصیت زندگی دادن داره؟

M e i s a m
20-09-2012, 13:40
برادر اروتیک د اخه برو اول تا اخر داستان رو بخون بعد بیا خبر نداری هی دفاع هم میکنی؟! :دی

بهزاد جان فکر کنم معلوم شده باشه که اوچیها تو کیوبی نقش نداشته و مشغول جلساتشون بودن
در ضمن همون چند تا کلفت های اوچیها برای کل کونوها کافی بودن با این حال شیسوی حتی حاضر شد رو کل قبیلش گنجتسو بزنه تا متوقفشون کنه و باز هم جلوی ظلم کونوها سر خم کنن ولی کل کنسول ها گفتن بچه و بزرگ رو باید بکشیم
بعدش دانزو اگه میتونست خودش حمله میکرد و نمیرفت به ایتاچی اون پیشنهاد کثیف رو بده... بلخره مرگ یه بار شیون یه بار! اشتباه از ایتاچی و شیسوی بود که ترس برشون داشت و با قومشون همراه نشدن وگرنه اوچیها مگه بد کونوها رو میخواست؟! اونا میخواستن سران زورگو رو از دور خارج کنن نه که جنگ و خونریزی و حمله های الکی راه بندازن

کیشی نوجتسو کلفت تر از خود هاشیراما؟ ولله اون نبود سنجو هیچی حساب نمیشد! مادارا هم بی دلیل و الکی که زنده نیس حتما علت و دلیلی داره!

Arrowtic
20-09-2012, 14:32
عزیزم برادر میثم.اسمم امیره(اون چیزی که شما به فارسی نوشتی یه معنی بد هم داره اگه تلفظشو عوض کنی :دی).تا تهش خوندم و دیدم.درسته اون موقعی که تو یاهو میچتیدیم عقب بودم ولی سرعتم بالاست توی انیمه و مانگا.الآن تا آخرین اپیزودی که اومده(279) دیدم.مانگا رو هم بالاخره چندروز پیش کاملا رسیدم به جایی که اومده.بله دفاع هم میکنم از سنجو حرفی هست؟!:دی
اوکی؟:دی
خبر دارم که دفاع میکنم محض اطلاع :دی(بدم میاد بعضی از این اوچیهائی ها تا یکی که کم میشناسنش میاد از سنجو طرفداری میکنه سریع میگن برو داستانو بخون بعد!:دی)

B3HZ@D
20-09-2012, 18:24
یه سوال:چرا اینقدر سلول هاشیراما خفنه؟منظورم اینه که برای درمان اوبیتو ازش استفاده شد برای مثال.کلا چرا انقدر خاصیت زندگی دادن داره؟

خوب این خصلت هاشیراما بوده و نیروی بدنی و زندگی اون چیزی در حد ریکودو بوده.
همین قدرت هاشیراما باعث شده بود که مادارا و بقیه در به در به دنبال بدست آوردن قسمتی از قدرت اون باشن.

بهزاد جان فکر کنم معلوم شده باشه که اوچیها تو کیوبی نقش نداشته و مشغول جلساتشون بودن
در ضمن همون چند تا کلفت های اوچیها برای کل کونوها کافی بودن با این حال شیسوی حتی حاضر شد رو کل قبیلش گنجتسو بزنه تا متوقفشون کنه و باز هم جلوی ظلم کونوها سر خم کنن ولی کل کنسول ها گفتن بچه و بزرگ رو باید بکشیم
بعدش دانزو اگه میتونست خودش حمله میکرد و نمیرفت به ایتاچی اون پیشنهاد کثیف رو بده... بلخره مرگ یه بار شیون یه بار! اشتباه از ایتاچی و شیسوی بود که ترس برشون داشت و با قومشون همراه نشدن وگرنه اوچیها مگه بد کونوها رو میخواست؟! اونا میخواستن سران زورگو رو از دور خارج کنن نه که جنگ و خونریزی و حمله های الکی راه بندازن

کیشی نوجتسو کلفت تر از خود هاشیراما؟ ولله اون نبود سنجو هیچی حساب نمیشد! مادارا هم بی دلیل و الکی که زنده نیس حتما علت و دلیلی داره!

نه میثم جان . هیچی مشخص نشده . مگر این که شما از عالم غیب خبر داشته باشی !
شما به من بگو اون شب خاندان اوچیها کجا بود ؟! برای چه جلسه ای رفته بودن که ایتاچی هم خبر نداشت و پیش خودش گفت پدر و مادرم کجا رفتن !؟
اون چند تا کلفت اوچیها کی بود ؟! تا اونجایی که دیدیم فقط شیسویی و ایتاچی مانگکیو داشتن . به نظرت با اتکا به این دو میشه کل کونوها رو گرفت ؟! ساروتوبی - دانزو - جیرایا و ... !

کیشی نوجتسو از مادارا کلفت تر نداریم . قد نوح عمر کرده . رینگان رو هم بواسطه قدرت هاشیراما بدست آورده . و اگه هاشیرامایی نبود رینگانی در کار نبود که مادارا به اون برسه و بخواد از تکنیک رین تنسه استفاده کنه.
اگه سنجو نبود الان ادو تنسه ای هم در کار نبود که مادارا توی جنگ آفتابی بشه . و ....
کلا این برداشتتون از کیشی نوجتسو من رو کشته !!! :31:

M e i s a m
21-09-2012, 16:33
امیر جان منظورم erotic که نبوده تو رو میگم :دی

اون شب اوچیها اگر دخالت داشته در حمله تو فلش بک های ایتاچی و اوبیتو معلوم میشد و تا الان گفته شده بود بهرحال اگر میکردن والا من خوشحال تر میشدم چون گفتم که اساسا با کودتا موافقم :دی

بعدش کیشی نوجتسو کلفت تر از هاشیراما و سوناده و دار و دستش مگه داریم؟ چرا قدرت هاشی اونقدر بالا بوده؟ همه کاگه ها قدرت داشتن ولی این یکی تو کل دنیا یونیک بوده بخصوص سر اون موکتونش! اون طرف تیر آهن 18 میرفت شکم سوناده چیزیش نمیشد! از اون طرف نامزد سوناده روح میشد چاکرا میداد! همین اخری هاش خودش کلی حرفه چه برسه به قبلی ها!

و بعله میشه گرفت ساندایمه خوشبینانه برخورد کرد و گفت میتونیم جلوشون وایسیم ولی خیلی سخته تازه اون هم با اطلاع قبلی که ایتاچی و شیسوی بهشون داده بودن و اون همه انبو و انبوبلک و کلن ها و...!

در مورد مادارا گفتم که الکی نیست که عمر نوح داره یک دلیلش میتونه همون ژن هاشیراما باشه یا قدرت های خاصی که داشته! مثلا اوبیتو اون زیردست های دانزو رو 2 هفته تو فضای خودش نگه داشته بود بدون اب غذا و مردن خب این قدرت اوبیتوئه
اگر ادو هم نبود مادارا بلخره میومد شده با رینه تنسه یا هر چی چون نقشش همین بوده از اول

در ضمن هزاران نفر بخاطر این ادو تنسه مردن هزاران نفر زجر کشیدن یعنی همون نیدایمه هم ظالم و قاتلی بیشتر نبوده و یک تکنیک کشتار جمعی راه انداخته! یک نمونه اون ادم زنده ای که میکرده جایگاه برای برگرداندن روح یه بدبختی از اون دنیا! بعدم که خودش کارش تموم شده گفته این تکنیک ممنوعست!

کیشی نوجتسو هم یعنی یه نفر یا خیلی افسانه بره بالا مثل هاشیراما که حریفا و همزمان هاش یه جوتسوی اتش میزدن خودشون از کمبود چاکرا میمردن :دی بعد اون ترمیم سر خود و چاکرا هم که لامصب نامحدود دیگه جنگل هم میزده که کیوبی با اون عظمت جلوش کم میاره! خب لامصب این اصلا دیگه ادمه؟ :دی
یک معنیش هم همون سوناده و نمردن کاگه ها جلوی یه هیولا به اسم اوچیها مادارا ! الانش هم بدنش نصف شده ولی چاکرا داره توان هم داره که هندسیل کنه حلزون بکشه تازه کاگه هارم میخواد زنده کنه!!! اخه من به کی بگم اینارو ؟ :دی

B3HZ@D
21-09-2012, 22:01
ایتاچی که بچه بوده و اصلا خبر نداره جریان چی بوده . اوبیتو هم که هنوز داره دوران بچگی اون رو نشون میده.

کلا بگم که نویسنده مانگا کیشی است و میتونه به هر کی میخواد حال بده . هاشیراما هم شامل این قضیه میشه . مشکلیه ؟! :27:

اوبیتو اونطوری که دیدیم قصد بازگردوندن مادارا رو نداشته و این رو توی مانگاهای اخیر هم نشون داده که همچین به این قضیه تمایل نداشته .

به هر حال اگه هاشیراما و توبیرامایی در کار نبود الان شاهد حضور شخصی به اسم توبی و همچنین زنده شدن مادارا نبودیم و اصلا جنگی اتفاق نمیفتاد . پس برید دعا به جون هاشیراما کنید که هر چی دارین از اون دارین.

M e i s a m
22-09-2012, 22:56
اوه اوه چه داغ کرد :دی هاشیراما هیچی نیست جز بزرگ نمایی ها و الطاف بی پایان کیشی در حقش وگرنه به نوعه و به شخصه چیزی نداره
بلخره ادو هم نبوده یه رینه تنسه که بوده! اصلا ادو کنسل شد چرا مادارا تونست و موند؟ :دی
هاشی و دار و دستش اگه حق اوچیها رو نمیخوردن کار به کودتا نمیرسید...

B3HZ@D
23-09-2012, 00:11
هه داغ کجا بود ! :27:
همونطور که گفتم اگه هاشیراما نبود کسی نبود که بتونه از قدرت اون استفاده کنه و تا الان زنده بمونه و خودش رو ترمیم کنه . در اون صورت مادارا می مرد و مهمتر از همه نمیتونست اوبیتو رو نجات بده که نقشه اش رو پیش ببره.
پس باز برید دعا به جون هاشیراما کنین .
رین تنسه هم ارتباط تنگاتنگی با قدرت زندگی هاشیراما داره که در بالا بهش اشاره کردم.
همونطور که گفتم ادعایی میکنی بدون هیچ مدرکی که اصلا ارزش مطرح کردن نداره . هر وقت مدرکی بدست آوردین در خدمتت هستیم .:31:

B3HZ@D
26-09-2012, 13:19
دوستان مانگای هم منتشر شد . بسی جالب بود و لذت بردیم . به زتسو هم پرداخته شده بود و رابطه ای با توبی.

Naruto Manga ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yanin
26-09-2012, 23:29
کسی نظری در مورد قسمت جدید مانگا نداره و ابیتو و دلیل تغییر کردنش چون فعلا که هنوز چیزی مشخص نیست
راستی من یه سوال دارم : چطوری میشه هاشیرما که در سطح مادارا بلکم بیشتر است نتونه از ادوتنسه خلاص شه یا ندایمه که خودش ادو تنسه رو اختراع کرده بود نتونه بعد این مادارا چجوری خلاص شداگه ضعیفه خیلی ها باید ازش فرار میکردن درسته ایتاچی هم موفق شد ولی نه در این سطح که ادو تنسه متوقف شه اون برا خودش بره گردش

B3HZ@D
26-09-2012, 23:40
منظور شما از تغییر چیه ؟! اگه تغییرات ظاهریه که باید بگم به مدت زمان حضور اون برمیگرده . ولی از نظر شخصیتی هنوز تغییری نکرده .
مادارا هم توسط کابوتو کاملا در اختیار خودش بود و آزاد بود هر کاری که میخواد بکنه و محدودیتی نداشت و به این دلیل تونست از ادوتنسه خلاص بشه . در صورتی که شودایمه و ندایمه تحت کنترل اوروچیمارو بودن و به همین دلیل نمیتونستن ادو تنسه رو باطل کنن.

M e i s a m
27-09-2012, 12:41
هه داغ کجا بود ! :27:
همونطور که گفتم اگه هاشیراما نبود کسی نبود که بتونه از قدرت اون استفاده کنه و تا الان زنده بمونه و خودش رو ترمیم کنه . در اون صورت مادارا می مرد و مهمتر از همه نمیتونست اوبیتو رو نجات بده که نقشه اش رو پیش ببره.
پس باز برید دعا به جون هاشیراما کنین .
رین تنسه هم ارتباط تنگاتنگی با قدرت زندگی هاشیراما داره که در بالا بهش اشاره کردم.
همونطور که گفتم ادعایی میکنی بدون هیچ مدرکی که اصلا ارزش مطرح کردن نداره . هر وقت مدرکی بدست آوردین در خدمتت هستیم .:31:

هاشی قدرت داشته ولی قدرت که خلق نکرده :دی

بریم مانگای جدیدو بخونیم فعلا اتش بس!

B3HZ@D
27-09-2012, 12:56
همین نیروی زندگانی هاشیراما اگر نبود الان خیلی از اتفاقات توی مانگا نمی افتاد . مادارا هم نمیتونست بوسیله دوجتسوی خودش چیزی خلق کنه . نیروی زندگی یک چیز دیگه است :31:

M e i s a m
27-09-2012, 22:54
اولا که نیرو مال ریکودو بوده و اون هم از جوبی گرفته :دی
دوما همه ژن اش رو کش میرفتن تا فن های خودشون رو قویتر کنن این میخواد چی رو ثابت کنه اخه؟! کسی نمیگه قوی نبوده بوده ولی از اون زرنگتر و با فکر تر ماداراس! اگه هاشی یانگ داشته مادارا یینگ داشته! فکر میکنی کسی دستش به چشمای افرادی مثل مادارا ایتاچی و امثالهم میرسید تکونشون نمیداد؟ :دی حالا بقیه قدرت ها که جای خود!

شما حرف کامل بی مفهومی میزنی! روند داستان این بوده نمیتونی روند پایه ای داستان رو بگی اگه نمیشد و فلان و... فیلر که نیست داستان اصلی اینه که این ها بودن و کلفت هم بودن و اینطوری پیشرفته تا الان

B3HZ@D
27-09-2012, 23:56
دوجتسو هم مال ریکودو پس بی حساب شدیم . در ضمن روند داستان اینطوری بوده که شصخی مثل هاشیراما ظهور کنه و قدرت بی انتهای اون رو بصورت دزد توسط یک سری افراد دیگه استفاده بشه.
پس همونطور که قبول دارین این روند داستانه پس اون رو به کیشی نوجتسو ریط ندین .
خوشبختانه خودت صحبت خودت رو رد کردی و ما رو راحت :31:

M e i s a m
28-09-2012, 15:35
شده دادگاه دیگه که هرچی میگی زود نقد و بررسی میشه و مدرک ارائه میدن :دی

خود ریکودو گفته قدرت میدم به اوچیها یعنی چی اخه دوجیتسو مال ریکودوئه اصلا کل قدرت ها مال ریکودوئه فقط دست سرنوشت یکی رو بزرگ یا کوچیک میکنه مثل چاکرا نیچر و چاکرا پول و قدرت های بدنی و... مثلا قوم هاتاکه شاید خیلی قوی نباشه مثل اوچیها و سنجو ولی توشون یه کاکاشی میاد که تو اون سن جونین میشه که شارینگان هم میگیره و دیگه ده برابر قویش میکنه ولی همه مثل اون نیستن!

منم حرفم به اینه که اگر مادارا رو میبینیم طبیعیه ولی تو بعضی اقوام یه چیزایی ادم میبینه که جاهای دیگه هم نیست حتی تو اقوامی مثل اوچیها که خود ریکودو بهشون مستقیم قدرت داده و ازش به ارث بردن اونجاس که میشه کیشی نوجتسو! من میگم بودن هاشیراما تو سنجو یک ذره خلاف طبیعت داستانه اگر تو نقشی مثل نقش ناروتو حضور داشت ولی الان که افسانه ای و تاریخیه نه صحیحه! اصلا داستان لازم داره این موجود رو! ولی شما اصرار داری که چون هاشیراماست اون شخصیت رفته بالا و کلیدی شده! نخیر اون نقش به نوعه خودش لازمه!

با اون حال کسی مخالف هاشی نیست و احترام خاصی براش قائلند حتی اوچیهایی های متعصب اصلا موکتونش هم مال خودش ترمیم سر خود و چاکرا تخیلی و یونیک بودن و همه هم مال خودش دمش هم گرم ولی دیگه حدی داره! ناروتو میگیم شخصیت اوله دیگه سوناده نه! بقیه جماعت سنجو نه! شما الکی سنجو رو میبرید بالا چون یه هاشی توش بوده که کاش یه دومی داشت اون موقع میگفتیم اره خاصیت سنجوهاست ولی دیگه یونیک بودن... ;)

حالا اگر افتاد :دی

B3HZ@D
28-09-2012, 17:55
رفیق شما مثل این که ناروتویی که می بینی نقص زیاد داره . همونطور که دوجتسوی ریکودو به اوچیها رسید , قوای بدنی ریکودو به سنجو رسیده و توی داستان هم اشاره میشه که اوچیها وابسطه به پسر بزرگ و سنجو هم مرتبط با پسر کوچک ریکودو هستن.
پس طبیعیه که یک کسی مثل هاشیراما این وسط پدیدار بشه . همونطور که بودن مادارا اینقدر برای شما طبیعی جلوه میکنه .

بودن هاشیراما هم به هیچ وجه تناقضی با داستان و قوم سنجو نداره . قدرت بدنی بالا و چاکرای فراوانی که این قوم داره نمونه بارز نشانه های پسر کوچکتر است . هاشیراما هم که سردمدار این قومه .
کلا شما نمیتونی قبول کنی یک نفر قوی تر از مادارا وجود داشته باشه برای همینه که گیر دادی به هاشیراما و میگی کیشی نوجتسو . در صورتی که مادارا خود خوده کیشی نوجتسو است :31:

M e i s a m
28-09-2012, 18:39
مادارا نمونه قدرته نه کیشی نوجتسو چیزی هم سر نداره به بقیه قوم فقط با توانایی هاش شارینگانش رو قوی کرده تا این حد ولی هاشیراما یک موکتون داشته که هیچ کس دیگه نداره و این غیر طبیعیه دیگه
هاشیراما هم فوق العاده مورد احترام تر میبود اگر موکتون نمیداشت و با توانایی هاش بالا میرفت :دی

B3HZ@D
28-09-2012, 18:47
مثل این میمونه که به سوچیکاگه سوم (موو) گیر بدیم . چونکه توانایی ترکیب سه عنصر رو با همدیگه داشته و از این نظر بالاتر از هاشیرامایی قرار میگیره که میتونسته دو عنصر زمین و آب رو با هم ترکیب کنه و به موکتون برسه.
پس همونطور که گفتم نمونه های دیگه ای هم داریم ولی شما دقت نمیکنی .

M e i s a m
28-09-2012, 23:12
نه عزیز موو و شاگردش 2 نفرن نه یکی! تازه موکتون کجا جینتون کجا شاید جینتون کشنده تر باشه ولی کارایی های موکتون رو که دیگه دیدیم
اگر این المنت های متفرقه خیلی شاخ بودن الان همه دنبال جینتون هم میرفتن!!

B3HZ@D
29-09-2012, 03:29
خوب به قول معروف کار هر کس نیست خرمن کوفتن .... هر کی میخواد به جینتون برسه باید سه عنصر آتش - باد و زمین رو داشته باشه .
شاید استفاده از ژن هاشیراما برای رسیدن به قدرتش جواب میداده ولی در مورد سوچیکاگه موو جواب نمیداده . به هر حال شما نمیتونی صورت مسئله رو پاک کنی .
به هاشیراما میگی کیشی نوجتسو چون که میتونه از دو عنصر زمین و آب و به عنصر چوب برسه . ولی از اون طرف موو رو نمی بینی که به سه عنصر زمین - آب و آتش دسترسی داره و به جینتون رسیده!!!

لابد کاکوزو هم کیشی نوجتسو است . چون که هر 5 عنصر رو بواسطه اون قلب ها در اختیار داشته . یا همین هیدان که نامیرا بود!!!

Sohi123
29-09-2012, 07:16
کسی نظری در مورد قسمت جدید مانگا نداره و ابیتو و دلیل تغییر کردنش چون فعلا که هنوز چیزی مشخص نیست
راستی من یه سوال دارم : چطوری میشه هاشیرما که در سطح مادارا بلکم بیشتر است نتونه از ادوتنسه خلاص شه یا ندایمه که خودش ادو تنسه رو اختراع کرده بود نتونه بعد این مادارا چجوری خلاص شداگه ضعیفه خیلی ها باید ازش فرار میکردن درسته ایتاچی هم موفق شد ولی نه در این سطح که ادو تنسه متوقف شه اون برا خودش بره گردش
به نظر من زتسو ابیتو رو می بره وسط جنگ به صورت پنهانی بعد یا مرگ رین و یه جور دیگه نشون می ده یا یه کاری می کنه که طرز فکر ابیتو عوض شه.

B3HZ@D
29-09-2012, 09:13
مرگ رین رو که فکر نکنم بتونه جور دیگه ای نشون بده . اوبیتو هم به کاکاشی گفته بود که چرا گذاشتی رین بمیره ! ولی فکر کنم همون مرگ رین باعث میشه اوبیتو طرز فکرش عوض بشه و به سمت مادارا کشیده بشه.
من فعلا درگیر زتسوی سیاه هستم و میخوام بدونم چطوری بوجود اومده !!!

M e i s a m
29-09-2012, 11:44
اقا فردا کیشی نوجتسو نشه اون زتسوهه از بدن اوبیتو کنده بشه بعد بزنن دهنش سرویس شه! من خیلی از کیشی حتسو ها میترسم! :دی

B3HZ@D
29-09-2012, 12:04
خوب این چه ربطی به کیشی نوجتسو داره ؟! اونطوری که ما دیدیم اوبیتو رفت داخل زتسو و به این راحتی ها کنده نمیشه .
این مرگ رین رو هم ببینیم که چی بوده و چی شده که حال و روز اوبیتو رو اینطوری کرده و کاکاشی رو مقصر میدونه !

M e i s a m
29-09-2012, 13:08
همون دیگه میگم باز کاکاشی و ناروتو فن تخیلی نزنن این زتسوهه از بدنش بیاد بیرون که البته به نظر من زتسو به دورش پیچیده شده نه که ترکیب شده...

B3HZ@D
29-09-2012, 20:00
الان که دیگه فکر نکنم اوبیتو درون زتسوها باشه . داره از بدن خودش استفاده میکنه . زتسوها قابلیت ترمیم ندارن ولی اوبیتو در این جنگ دست راستش بعد از خوردن راسنگان ترمیم شد

M e i s a m
30-09-2012, 01:40
یک دلیل ساده برای اینکه زتسو همراهش هست اینه که اوبیتو میتونه تو زمین بلغزه که خاصیت زتسو هاست و اینکه زتسو اورجینال تا اینجا 3 تا دیدیم یکی مشکی یکی سفید یکی هم که تو مانگای اخر با اوبیتو ترکیب شد ولی تو مانگا های قبل از فلش بک خبری از زتسو پیچ پیچیه نبود

زتسو ها هم اگر ترمیم نشن که دیگه به کار نمیان...

B3HZ@D
30-09-2012, 06:04
خوب وقتی اوبیتو با ژن هاشیراما پیوند خورده مشخصه که میتونه توی زمین بره . زتسوها برای پیوند خوردن نیستن و فقط جنبه سیاهی لشکر دارن . این یکی زتسوی پیچ پیچی هم از همون زتسوهای سفیده و فقط طرحش فرق داره.
زتسوها قابل ترمیم نیستن که اگه بودن تا حالا این مسئله رو دیده بودیم . فقط میتونن چاکرای طرف مقابل رو کپی کنن و هاگ ریزی کنن . همین ...:31:

M e i s a m
30-09-2012, 13:14
چاکرای هاشی چه ربطی داره به تو زمین لغزیدن؟! من که ندیدم همچین خاصیتی از هاشی اگرچه عنصر زمین داشته ولی من دلیل محتمل تر رو همون زتسو میبینم
بعدش فعلا که معلوم نشده زتسو پیچی هم جنس زتسو سفید باشه شما از کجا میگی؟! تا جایی که دیدیم ماهیت و شخصیت فرق داشته و کلا یک موجود جدای از زتسو سفید هست

B3HZ@D
30-09-2012, 13:30
زتسو ها از ژن هاشیراما ساخته شدن که مربوط به همون موکتون میشه . موکتون هم که به گیاه برمگیرده و زتسوها هم گیاهی هستن و همونطور که می بینیم قابلیت انتقال از طریق زمین رو دارن.
این ژن شامل حال اوبیتو هم شده و اون هم میتونه از زیر زمین برای انتقال یا پنهان شدن استفاده کنه.

نمونه اش همین مادارا که وقتی ژن هاشیراما رو به خودش پیوند زده در جنگ با کاگه ها به زیر زمین رفته بود و پنهان شده بود و یک شمشیر 20 متری کرد توی شکم سوناده.

زتسوها دو نوع هستن . سفید و سیاه . اون زتسوی پیچ پیچی که سیاه نبود . پس میشه سفیده :31:

Sohi123
30-09-2012, 17:16
فکر کنم همون پیچ پیچیه بشه سیاه :دی.

fereydoon1
30-09-2012, 17:54
من ناروتو گرفتم دو سری یکی روش نوشته ns یکی همنوشته ناروتو اول کدومو باید ببینم ؟

Arrowtic
30-09-2012, 18:17
اونی که ns هستش رو باید دوم ببینی اونی که s نداره رو ببین.
ns همون Naruto Shippuden هستش که ادامه Naruto هست.

M e i s a m
01-10-2012, 00:15
نه نه کلا قاطیش کردی رفت تو همین مانگا اخری گفت که زتسو ها از گدو درست شدن!! اگر از هاشی بودن که میشد کپی پیست اون و خواصی مثل تکثیر و عدم نیاز به غذا و این ها رو نداشتن! درسته هاشی زمین هم داشته ولی چون زتسو ها تو زمین میرن دلیل نمیشه از هاشی باشن. بعدش چطوری از هاشی درست شدن اخه؟!

زتسو هم اگه پیچیه مشکی بود که دیگه اون فرمی نمیشد... نظر من اینه که 3 تا زتسو اصلی هست

yanin
01-10-2012, 10:56
به نظر شما چرا مادارا اومده ابیتو رو نجات داده این همه اوچیهایی دیگه چرا ابیتو کسی نظری در این مورد نداره
از نظر من اوبیتو نتیجه ماداراس و پدر ابیتو نوه مادارا بوده که خود مادارا هم نمیدونسته ولی بعدا که فهمید اومد ابیتو رو نجات داد یا شایدم دیده قدرت چشهای اوبیتو خیلی قوی اونو انتخاب کرد به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه

B3HZ@D
01-10-2012, 15:03
نه نه کلا قاطیش کردی رفت تو همین مانگا اخری گفت که زتسو ها از گدو درست شدن!! اگر از هاشی بودن که میشد کپی پیست اون و خواصی مثل تکثیر و عدم نیاز به غذا و این ها رو نداشتن! درسته هاشی زمین هم داشته ولی چون زتسو ها تو زمین میرن دلیل نمیشه از هاشی باشن. بعدش چطوری از هاشی درست شدن اخه؟!

زتسو هم اگه پیچیه مشکی بود که دیگه اون فرمی نمیشد... نظر من اینه که 3 تا زتسو اصلی هست

گدومازو هم از ژن هاشیراما درست شده یا این که هاشیراما این وسط یک تاثیری داشته . اگه دقت کنی گدومازو از توی یک گُل داره بوجود میاد و گیاهیه و محصولاتش (زتسو) هم گیاهیه . پس مشخصه که هاشیراما این وسط تاثیری داشته.
ژن هاشیراما یا همون موکتون درسته یک قدرت جانبیه ولی با زمین مرتبطه و همین ویژگی روی زتسو - مادارا و اوبیتو هم تاثیر داشته و داره و داریم اثراتش رو می بینیم. اینو که دیگه نمیشه انکار کرد!

زتسو هم دو تاست و شاید قبلا توی طرح های مختلف درست میشده و وقتی به زتسوی سیاه رسیدن تصمیم گرفتن که زتسوی سیاه و سفید رو یکی کنن.

به نظر شما چرا مادارا اومده ابیتو رو نجات داده این همه اوچیهایی دیگه چرا ابیتو کسی نظری در این مورد نداره
از نظر من اوبیتو نتیجه ماداراس و پدر ابیتو نوه مادارا بوده که خود مادارا هم نمیدونسته ولی بعدا که فهمید اومد ابیتو رو نجات داد یا شایدم دیده قدرت چشهای اوبیتو خیلی قوی اونو انتخاب کرد به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه

مادارا که اصلا ازدواج نکرده که بخواد نوه و نتیجه داشته باشه . اوبیتو هم شامل ترحم مادارا شده برای همین نجات پیدا کرده . نزدیک مخفیگاهش هم بوده و زیاد کار نمیبرده.
قدرت چشمی اوبیتو هم که اصلا هنوز مشخص نشده بود که مادارا بخواد بفهمه این بچه قدرت چشمی بالایی داره.تازه توی اون جنگ شارینگان اوبیتو فعال میشه.

yanin
01-10-2012, 16:54
مادارا که اصلا ازدواج نکرده که بخواد نوه و نتیجه داشته باشه . اوبیتو هم شامل ترحم مادارا شده برای همین نجات پیدا کرده . نزدیک مخفیگاهش هم بوده و زیاد کار نمیبرده.قدرت چشمی اوبیتو هم که اصلا هنوز مشخص نشده بود که مادارا بخواد بفهمه این بچه قدرت چشمی بالایی داره.تازه توی اون جنگ شارینگان اوبیتو فعال میشه.از کجا میدونید نه زنی نه نامزدی داشته تا حالا که راجبش صحبت نشده دوما شما میگید مادارا این همه شینوبی که کشته شدن اهمیت نداده یه دفعه بدون هیچ دلیلی دلش برا ابیتو سوخته گفته بزار نجاتش بدم یا اینکه دیده نزدیک مخفیگاهش هیچ شینوبی تا پای مرگ نمیره گفته این یه دونه هم قنیمته
من مطمعنم برای انتخاب ابیتو یه دلیل خاصی داشته اما نمیدونم چیه دلیلش و مطمعنم دلیل هاشم اینایی که شما گفتید نیست مطمعنم دلیل بهتری داشته ولی نمیدونم چی ولی معلوم میشه

B3HZ@D
01-10-2012, 17:13
فعلا که هیچ جایی گفته نشده مادارا ازدواج کرده و بچه داشته . اگر هم بوده فعلا مشخص نشده .
اوبیتو هم به دلایل نقشه مادارا برای آینده انتخاب شد . مادارا کسی رو میخواست که در زمان مرگش جای اون رو بگیره تا زمانی که بتونه برگرده و نقشه اش رو کامل کنه .
چه کسی بهتر از یک اوچیهایی ؟! اگه دقت کرده باشین مادارا پیشاپیش چشم های خودش (رینگان) رو به ناگاتو داده بود و دنبال هدف بعدی بوده.

yanin
01-10-2012, 19:07
فعلا که هیچ جایی گفته نشده مادارا ازدواج کرده و بچه داشته . اگر هم بوده فعلا مشخص نشده .
اوبیتو هم به دلایل نقشه مادارا برای آینده انتخاب شد . مادارا کسی رو میخواست که در زمان مرگش جای اون رو بگیره تا زمانی که بتونه برگرده و نقشه اش رو کامل کنه .
چه کسی بهتر از یک اوچیهایی ؟! اگه دقت کرده باشین مادارا پیشاپیش چشم های خودش (رینگان) رو به ناگاتو داده بود و دنبال هدف بعدی بوده.

درست اینی که شما گفتید دلیل انتخاب شخصی برای توبی شدن بود تا راه مادارا رو ادامه بده ولی من میگم چرا ابیتو رو انتخاب کرد در نزدیکی مخفیگاه اون هیچ اوچیهایی تا پای مرگ نرفته بود دوما من فک نمیکنم مادارا نجات داده زتسو ها اونو نجات دادن و فک نکنم برای اونا نزدیکی به مخفیگاه مهم باشه صد درصد دلیل خیلی بزرگتری داشته شاید پسر شاگرد مادارا بوده چون در مورد خانواده ابیتو تا حالا هیچ صحبتی نشده ولی من مطمعنم یه ارتباطی با مادارا دارن باید بیشتر صبر کنیم تا مشخص شه و حدس من اینه که یکی از خانواده مادارا باشه و مادارا اینو نمیدونسته فرزندی داشته و زمانی بنا به دلایلی اینو فهمیده و متوجه شده تنها بازمانده خوانوادش توبی نتیجشه و سعی کرده اونو مثل خودش کنه تا ادامه دهنده راهش باشه البته این حدسه:3:

راستی این ناراتو چه کار مهمتری داره که حتی برای جنگ با توبی هم کلونشو فرستاده یعنی الان خودش کجاس من که میگم رفته کمک بیاره احتمال 50 % ساسکه شایدم کسی که ما تا حالا ندیدیم
شایدم خودش داره رو یه فنه جدید تر کار میکنه برای جنگ با توبی شایدم از کلونهاش برای سنجیدن قدرت دشمن استفاده میکنه اینا حدس های من بود دوست دارم حدس های شما رو هم ببینم چیه؟

B3HZ@D
01-10-2012, 19:13
در مورد خانواده و شاگرد مادارا که خیلی بعیده همچین چیزی بوده باشه ولی به هر حال نظر شماست و باید دید در آینده چی پیش میاد . شاید هم مادارا به دنبال یک اوچیهایی بوده . ولی وقتی دیده یکی از اونا درست کنار مخفیگاهش پیدا شده کارش راحت تر شده.
مخصوصا این که یک بچه است و راحت تر میتونسته اون رو شست و شوی مغزی بده و از همه مهم تر این که توی این جنگ صدمه شدیدی دیده و میشه از همین مسئله سو استفاده کرد.

ناروتو هم من میگم همون اطرافه و فکر نکنم جای خاصی رفته باشه . شاید منتظر موقعیت مناسب باشه ولی آدمی نیست که یکدفعه بقیه رو وسط جنگ ول کنه و بره . اون هم جنگ مقابل افرادی مثل توبی و مادارا !!!

yanin
01-10-2012, 22:19
در مورد خانواده و شاگرد مادارا که خیلی بعیده همچین چیزی بوده باشه ولی به هر حال نظر شماست و باید دید در آینده چی پیش میاد . شاید هم مادارا به دنبال یک اوچیهایی بوده . ولی وقتی دیده یکی از اونا درست کنار مخفیگاهش پیدا شده کارش راحت تر شده.مخصوصا این که یک بچه است و راحت تر میتونسته اون رو شست و شوی مغزی بده و از همه مهم تر این که توی این جنگ صدمه شدیدی دیده و میشه از همین مسئله سو استفاده کرد.ناروتو هم من میگم همون اطرافه و فکر نکنم جای خاصی رفته باشه . شاید منتظر موقعیت مناسب باشه ولی آدمی نیست که یکدفعه بقیه رو وسط جنگ ول کنه و بره . اون هم جنگ مقابل افرادی مثل توبی و مادارا !!!به نظرم دلیلش بچه بودنش نیست چون اگه بود خوب میرفت یه بچه رو با زتسو از قنداقش میدزدید میاورد پیشش اون موقعه دیگه کارش تو شتشو ی مغزی خیلی راحت بود و هرکاری میخواست میکرددوما به نظر من اصلا اوچیهایی نمیخواست و ابیتو رو به دلیل دیگه انتخاب کرد چون اوچیهایی میخواد چی کار وقتی قبلش رینگان رو داده به ناگاتو همون ناگاتو رو شتشوی مغزی میداد راحت تر و قوی تر نبود اوچیها به چه کارش میاد شایدم چون میخواست جای خودش بزاره و اون ادعای مادارا بودن کنه به اوچیها نیاز داشت ناراتو هم من فک نکنم این اطراف باشه چون فکرشم نمیکرد مادارا بزنه کاگه ها رو اونجوری بترکونه و بیاد اینجا البته منم فک نمیکردم خیر سرشون 5 تا کاگه بودن دیگه اونا گنده های حال حاضر شینوبی ها بودن اینجوری که اونا ترکیدن فک کنم هیچ نیروی کمکی برای ناراتو بدرد نمیخوره مگه خود اوروچیمارو تشیف فرما شه حالا یه نظر میدم (البته Fun ) بنظرت اگه گای اخرین دروازه اش رو باز کنه میتونه حریف توبی یا مادارا بشه منظورم در مرگه

B3HZ@D
01-10-2012, 22:36
بچه قنداقه چه میفهمه مادارا کیه و چی میگه !!! در ضمن دزدین بچه اوچیهایی از کونوها کار ساده ای نیست که هر کسی که خواست داخل بشه و خارج بشه . این اوبیتو هم بخاطر خوش شانسی مادارا بود که گیرش اومد.
اتفاقا مادارا یک اوچیهایی میخواست تا با شارینگانش یک جورایی خودش رو به عنوان مادارا جا بزنه و به بقیه یک جورایی نشون بده که ماداراست و هنوز زنده است .
اوروچیمارو هم درسته قویه ولی فکر نکنم حریف توبی و مادارا بشه . این دو تا خیلی قوی تر هستن .
گای هم که یک تایجتسو کاره و فقط میتونه مبارزه نزدیک داشته باشه و فکر نکنم حتی با 8 دروازه جلوی این دو شانسی داشته باشه.

M e i s a m
02-10-2012, 00:47
دیگه گدو چه ربطی داره به هاشیراما؟! یعنی مادارا برداشته ژن هاشی رو برده و باهاش گدو ساخته؟ یا 5 تن آل عبا چه چیزا!!!!! چه اصراریه اخه که حتما هاشی وسط باشه!؟ حالا یانگ و موکتونش جای خود ولی گدومازو دیگه خیلی سطحش بالاتر از این حرفاست و اصلا در یک زمینه مختلف عمل میکنه :دی

در مورد اوبیتو هم مشخص میشه بلخره مادارا اگه اوچیهایی میخواسته که میرفته میاورده حتما دلیلی داشته اوبیتو رو انتخاب کنه شاید هم بخاطر شرایط نزدیگ به مرگی که اوبیتو داشته به پست مادارا خورده و نجاتش داده...
در مورد شارینگان هم دیدیم که چه قدرت کاربردی و مخوفی داره شارینگان اوبیتو! اگر کیشی نوجتسو نمیشد ماسکش هم اصلا از بین نمیرفت! ماشالا کاکاشی دیگه داره از ریکودو هم میزنه بالاتر !! کم کم دارم نگران حال مادارا و اوبیتو میشم با بد کسی طرفن (کیشی) :دی

B3HZ@D
02-10-2012, 07:09
به هر حال من صحبتم رو گفتم و زمان حقیقت رو نمایش میده . ولی چیزی که مشخصه اینه که زتسو ها یا ربطی به ژن هاشیراما دارن . در مورد گدو هم که توضیحاتم رو دادم .:31: و صحبت شما قانع کننده نیست :46:

مادارا همونطور که دیدیم بوسیله اون لوله ها یا شیلنگهایی که بهش وصله زنده مونده و نمیتونسته بره داخل کونوها و یک اوچیهایی برداره و بیاد سر جاش . کونوها هم که دیوار حفاظتی داره و هر کسی وارد بشه مشخص میشه .
همونطور که گفتم این از خوش شانسی مادارا بوده که اوبیتو درست بغل گوش مادارا زمین گیر میشه.

yanin
02-10-2012, 10:42
به هر حال من صحبتم رو گفتم و زمان حقیقت رو نمایش میده . ولی چیزی که مشخصه اینه که زتسو ها یا ربطی به ژن هاشیراما دارن . در مورد گدو هم که توضیحاتم رو دادم .:31: و صحبت شما قانع کننده نیست :46:

مادارا همونطور که دیدیم بوسیله اون لوله ها یا شیلنگهایی که بهش وصله زنده مونده و نمیتونسته بره داخل کونوها و یک اوچیهایی برداره و بیاد سر جاش . کونوها هم که دیوار حفاظتی داره و هر کسی وارد بشه مشخص میشه .
همونطور که گفتم این از خوش شانسی مادارا بوده که اوبیتو درست بغل گوش مادارا زمین گیر میشه.

ببین من میگم مادارا خودش شخصا که ابیتو رو نیاورده زتسو ها اوردن زتسو هم که از هرجا دلش میخواد میاد بیرون پس راحت بوده براش یکی رو بدزده از کونوها باشه معلوم میشه ولی مثل اینکه نظریه شما اینه که مادارا دستش به هیجی نمیرسیده یه اوچیها دیده که نزدیک مخفیگاهش گفته همینم غنیمته
میگم بچه قنداقی بیشتر به کارش میاد به این دلیله که وقتی بزرگ شه جوری که مادارا میخواد میشه دوست خوانواده و همه کسش مادارا میشه و هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه مثل مادارا روش تاثیر بزاره
خوب اوروچیمارو من نگفتم قراره تکی بترکونه دوما شما که میگید اونم کار ساز نیست پس به نظرت الان که میخواد حریف توبی و مادارا شه ؟
گای هم که اونجوری که من درمورد دروازه مرگش شنیدم دیگه اخرش حتی از همه کاگه ها هم قویتر میشه فک کنم منظور کاگه های قدیم و جدیده حالا نمیدونم شما میگید بازم کار ساز نیست

B3HZ@D
02-10-2012, 11:34
من میدون منظور شما چیه . ولی نفوذ به کونوها الکی نیست که اگه میشد همچین کاری کرد مادارا تا حالا انجامش داده بود و اینقدر صبر نمیکرد که موهاش رنگ دندان هاش بشه .
تازه مگه الکیه که زتسو وسط محل زندگی خاندان اوچیها ظاهر بشه و هیچ کس هم متوجه نشه !
رفیق خودت فکر کنم یک بچه قنداق رو چطور میخواد بزرگ کنه ؟! سیرش کنه ! حتما مادارا به عنوان پرستار بچه مشغول به کار میشه ؟! یک لحظه خودت مادارا رو در اون حالت و در حال تعویض پوشک بچه تصور کن :39:
در مورد اورچیمارو من نظرم رو گفتم . شاید بتونه کارهایی بکنه . ولی به نظر من توبی قوی تر از اونه . گای هم که ...

yanin
02-10-2012, 12:05
من میدون منظور شما چیه . ولی نفوذ به کونوها الکی نیست که اگه میشد همچین کاری کرد مادارا تا حالا انجامش داده بود و اینقدر صبر نمیکرد که موهاش رنگ دندان هاش بشه .
تازه مگه الکیه که زتسو وسط محل زندگی خاندان اوچیها ظاهر بشه و هیچ کس هم متوجه نشه !
رفیق خودت فکر کنم یک بچه قنداق رو چطور میخواد بزرگ کنه ؟! سیرش کنه ! حتما مادارا به عنوان پرستار بچه مشغول به کار میشه ؟! یک لحظه خودت مادارا رو در اون حالت و در حال تعویض پوشک بچه تصور کن :39:
در مورد اورچیمارو من نظرم رو گفتم . شاید بتونه کارهایی بکنه . ولی به نظر من توبی قوی تر از اونه . گای هم که ...

مانگای جدید اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی من مطمعنم زتسو ها میتونستن ولی مادارا خودش یکی دیگرو نشون کرده بود و منتظر موقعیت مناسب بوده
اخه مادارا میتونست کاری کنه بچه نه به غذا احتیاج پیدا کنه نه پوشک عوض کردن بخواد پس لازم نیست تو اون وضعیت تصور کنی
پس اینجوری که شما میگید گای که خدافظ اوروچیمارو هم که هیچ پس احتمالا تهش توبی و مادارا میوفتن به جون هم میزنن همدیگه رو میکشن
تو قسمت جدیدش اون صحنه اخر که نشون داد کاکاشی رین رو کشته جالب بود من که میگم زتسو بوده و نقشه ماداراست

B3HZ@D
02-10-2012, 12:54
زتسو ها فکر نکنم بتونن تکنیک رو کپی کنن ! اون هم تکنیکی مثل رایکیری !!! احتمالا خودش کاکاشی اونو کشته . شاید اشتباهی رخ داده یا این که میخواسته دست دشمن نیفته :31:

M e i s a m
02-10-2012, 15:45

خوش شانسی نبوده مادارا هدفش این بوده که یکی رو به عنوان دستیار بگیره حالا کی بهتر از اوبیتو که همه فکر میکردن مرده؟ درسته کونوها حفاظ داشته ولی برای مادارا چیزی نیست!! بعلاوه اوچیها که همیشه تو کونوها نمی مونده!

ولی باز هم میگم شاید مادارا میتوسنت خیلی ها رو ببره و اموزش بده ولی این که همشون مثل اوبیتو قوی بشن معلوم نبوده و اوبیتو فقط بخاطر شانس یا جای مردنش نبوده که مادارا رفته سراغش

در مورد گدو - زتسو - هاشی واقعا قانع شدم با دلایل شما :دی
زتسو ها که خودشون گفتن از گدو ساخته شدن که اگر نمیگفتن میشد بگی از ژن هاشی ان بخاطر خواص بدنی ای که دارن ولی دیگه گدو :19:

M e i s a m
02-10-2012, 15:57
ای تو روحت کاکاشی :41:
زد رین رو کشت

yanin
02-10-2012, 18:56
ای تو روحت کاکاشی :41:
زد رین رو کشت

ندیدید مادارا چی گفت گفت بزودی پیش من برمیگردی پس من مطمعنم اینا نقشه مادارا است راستی به نظرتون اگه مادارا دستیار میخواست چرا از ناگاتو استفاده نکرد یه رینگان بهش داد بعد ولش کرد خوب فک کنم ناگاتو با رینگان از توبی قوی تر بود:9:

B3HZ@D
03-10-2012, 03:24
مادارا رین رو از کجا میشناخته که بخواد برای اوبیتو نقشه بکشه ؟! قبلا هم گفتم , مادارا یکی رو میخواست که با شارینگانش جای اون رو بگیره و خودش رو مادارا معرفی کنه تا بتونه نقشه ای که داره رو جلو ببره.
اوبیتو هم برای همین انتخاب شده.

yanin
03-10-2012, 11:05
مادارا رین رو از کجا میشناخته که بخواد برای اوبیتو نقشه بکشه ؟! قبلا هم گفتم , مادارا یکی رو میخواست که با شارینگانش جای اون رو بگیره و خودش رو مادارا معرفی کنه تا بتونه نقشه ای که داره رو جلو ببره.
اوبیتو هم برای همین انتخاب شده.

پس احتمالا علم غیب داشته گفتش برمیگردی
و فکر میکنید کاکاشی هم مثل کیسامه هست که به خاطر لو نرفتن اطلاعات هم تیمی هاشو میکشه
من تو کتم نمیره همه اینا اتفاقی باشه به نظرم کیشی یه نقشه قشنگ میندازه پشت همه اینها کشته شدن رین و انتخاب ابیتو

M e i s a m
03-10-2012, 18:31
اوبیتو که بوق نیست اگر صحنه سازی بود بعدا میفهمید ولی خب انگار جدی جدی کاکاشی رین رو کشته...

Arrowtic
03-10-2012, 19:05
من که فکر کنم کاکاشی کشتش شخصا!
توجه کنید توی عکس آخر که صورت کاکاشی و اوبیتو رو نشون داد کاکاشی گریه میکرد.حدس من اینه که یا مجبور میشه برای یه دلیلی بکشش(با رضایت رین احتمالا) یا برای اکتیو کردن مانگکیو!(که البته با توجه به شخصیت کاکاشی دور از ذهنه)

البته چیزیم هست اینه که چند چپتر پیش اوبیتو به کاکاشی گفت که تو گذاشتی رین بمیره نه اینکه کشتیش!در نتیجه احتمالا همون مجبور شده بکشش!

B3HZ@D
03-10-2012, 19:07
کاکاشی که اون زمان اصلا از مانگکیو شارینگان خبر نداشته . وقتی با ایتاچی برای بار اول مبارزه کرد تازه فهمید شارینگان پیشرفته میشه و ارتقا پیدا میکنه.
همون صحبت خودم شد . یا اتفاقی رین رو کشته یا این که دلیلی برای این کار داشته .

Sohi123
04-10-2012, 02:44
به نظر من پیچیده تر از این حرفاست. یا همون که خودم گفتم مرگ رین و یه جور دیگه نشون ابیتو میدن یا حرف Arrowtic.

Arrowtic
04-10-2012, 09:31
البته بهزاد ممکنه کار مادارا باشه ها!
یکی از زتسو ها رو از قبل فرستاده تحقیق(از وقتی که اوبیتو رو پیدا کرد) و اونم فهمیده که رین رو دوست داره اوبیتو و طوری نشون داده که کاکاشی کشتش.

B3HZ@D
04-10-2012, 09:47
آخه مشکل اینجاست که زتسوها فقط میتونن چاکرای طرف رو کپی کنن و از نظز ظاهری شبیه به اون بشن . ولی نمیتونن تکنیک های اون رو اجرا کنن.
به نظرت زتسو چطور تونسته رایکیری بزنه ؟! چطوری با شارینگان تقلبی به اوبیتو لینک شده ؟!

yanin
04-10-2012, 10:57
آخه مشکل اینجاست که زتسوها فقط میتونن چاکرای طرف رو کپی کنن و از نظز ظاهری شبیه به اون بشن . ولی نمیتونن تکنیک های اون رو اجرا کنن.

به نظرت زتسو چطور تونسته رایکیری بزنه ؟! چطوری با شارینگان تقلبی به اوبیتو لینک شده ؟!

منم با نظرتو موافقم ولی به نظر من زتسو کاری کرده که کاکاشی مجبور شه رین رو بکشه وگرنه اون قولی که کاکاشی به ابیتو داد و اون مرگ اوبیتو فک کنم بعد از اون کاکاشی حاضر بود خودش و تمام دهکده بیمرن ولی رین نمیره ولی حالا این مادارا با این زتسو ها چی کار کردن که کاکاشی رو مجبور به این کار کردن فقط کیشی میدونه

حالا به نظرتون برای ناراتو نیروی کمکی و امداد های غیبیی میرسه یا به تنهایی قراره جلوی مادارا و ابیتو بجنگه البته از کیشی هیچی بعید نیست

yanin
04-10-2012, 11:05

من با نظر شما موفقم ولی فک کنم این مادارا با زتسو ها کاری کردن که کاکاشی مجبور به این کار بشه وگرنه دیدن اون مرگ اوبیتو و اون قولی که به ابیتو داد باعث میشد کاکاشی برای نجات رین خودشو فدا کنه من موندم این مادارا و زتسو چیکار کردن کاکاشی مجبور شده این کارو بکنه فقط کیشی اینو میدونه

حالا به نظر شما برای ناراتو نیروی کمک و امداد های کیشی میرسه یا خودش به تنهایی میتونه مادارا و توبی رو شکست بده به نظرتون اگه کمک برسه کی قراره بیاد

Arrowtic
04-10-2012, 13:47
اینم حرفیه!

البته اشکای کاکاشی نشون میدن که خودش کشته ولی از روی ناراحتی و احتمالا به اجبار!

پ.ن:این دو عکسم ببینید جالبن : دی

B3HZ@D
04-10-2012, 14:04
من هم گفتم که احتمالا کاکاشی به اجبار این کار رو کرده . حالا دلیلش چی بوده مشخص نیست ! شاید هم اتفاقی بوده .
این عکس دومی هم که از جیرایای مرحوم در حال خون دماغ شدن گرفته شده خیلی باحاله :31:
البته بهتره توی تگ اسپویل بذاریش که بعده ها بهت گیر ندن یا پستت پاک نشه :46:

Arrowtic
04-10-2012, 14:22
گذاشتم تو اسپویل!(برای موزیک ویدئوی Gangnam Style هستش که جدیدا خیلی صدا کرده و خنده داره)

چه جوری اتفاقی؟میخواسته یکی دیگه رو بزنه حواسش پرت شده دستش کج شده زده رین رو سوراخ کرده؟: دی

B3HZ@D
04-10-2012, 15:26
منظورم اینه که درگیر جنگ با یکی دیگه بوده بعد رین اومده پشت سرش فکر کرده که دشمنه و برگشته و رایکیری رو به رین زده .
خیلی از فیلم ها همچین صحنه هایی داشته که به اشتباه یکی از یاران خودی رو مورد ضربه قرار میده . من هم بر همین اساس گفتم.

Arrowtic
04-10-2012, 15:35
آها : دی
اینطوری باشه شخصا میرم کله کیشی رو میکنم : دی
(البته استیل زدنشو نگاه کنیم فکر نکنم اینطوری باشه چون که قشنگ خوب بدنشو کشیده و زده و فاصلشون کاملا مناسبه اگه یهویی برگشته بودفاصله کمتر میبود و استیل زدنشم فرق میکرد)

راستی راستی : دی
میگم شاید سرکاریم.اون رین زتسو باشه و کاکاشی فهمیده باشه : دی

البته نه کاکاشی گریه میکرد : دی

B3HZ@D
04-10-2012, 16:17
فعلا همه جور احتمالی میهش داد و داریم می بینیم که اکثر دوستان هم , هر کدوم نظر خاصی در این مورد دارن.
به نظرم دو هفته آینده میتونه حقیقت این موضوع رو مشخص کنه . چیزی که برای من مهمه سرگذشت مادارا و جنگ بین اون و هاشیراما است .
اگه این مسئله مشخص نشه رسما مانگا رو میذارم کنار.

yanin
06-10-2012, 21:50
سلام بچه ها کی میدونه BloodLine نامیکازه ها چیه؟
چون ناراتو در اصل نامیکازه هست چون باباش نامیکازه بوده

B3HZ@D
06-10-2012, 22:12
همه خاندان ها خصیصه خونی ندارن . از خاندان نامیکازه هم اطلاع خاصی در دست نیست .
فکر نکنم خصیصه خونی خاصی داشته باشن .

yanin
06-10-2012, 23:59
همه خاندان ها خصیصه خونی ندارن . از خاندان نامیکازه هم اطلاع خاصی در دست نیست .
فکر نکنم خصیصه خونی خاصی داشته باشن .

یعنی ناراتو هیچی خصیصه خونی نداشته و نداره چون اگه داره باید برای خاندان نامیکازه باشه مگه اینکه خصیصه های خونی از مادر هم منتقل شه

M e i s a m
07-10-2012, 00:30
خب شانس هم توش دخیله گاهی خصوصیاتی که از مادر منتقل میشه بیشتر از پدره! این که در هر نفر چطوریه این قضیه بستگی به مادر داره حتی جنسیت هم توسط مادر تعیین میشه!!

B3HZ@D
07-10-2012, 00:36
یعنی ناراتو هیچی خصیصه خونی نداشته و نداره چون اگه داره باید برای خاندان نامیکازه باشه مگه اینکه خصیصه های خونی از مادر هم منتقل شه

خصیصه خونی ناروتو از مادر و خاندان ازوماکی به اون منتقل شده . بقیه خصلت ها رو هم از کوراما گرفته :31:

yanin
07-10-2012, 10:45
خصیصه خونی ناروتو از مادر و خاندان ازوماکی به اون منتقل شده . بقیه خصلت ها رو هم از کوراما گرفته :31:

یعنی میگه خصلت ها میتونه از مادر هم منتقل شه یعنی اگه کسی مادرش اوچیها باشه ممکنه اونم شارینگان داشته باشه

B3HZ@D
07-10-2012, 13:17
راستش توی انیمه و مانگا تا حالا زنی از خاندان اوچیها رو با شارینگان نمایش نداده . شاید داشتن و شاید هم نداشتن .
خصلت ها میتونه از پدر و مادر به فرزند برسه . شاید از جانب هر دو قدرتی به اون فرزند برسه و شاید هم یکی از اونا از نظر ژنتیکی تاثیر بیشتری روی فرزندشون بذارن.

ناروتو چشم های آبی و موهای زرد رو از میناتو به ارث برده :31: و از کوشینا هم قدرت بدنی بالای خاندان ازوماکی :20:

yanin
07-10-2012, 14:00
راستش توی انیمه و مانگا تا حالا زنی از خاندان اوچیها رو با شارینگان نمایش نداده . شاید داشتن و شاید هم نداشتن .
خصلت ها میتونه از پدر و مادر به فرزند برسه . شاید از جانب هر دو قدرتی به اون فرزند برسه و شاید هم یکی از اونا از نظر ژنتیکی تاثیر بیشتری روی فرزندشون بذارن.

ناروتو چشم های آبی و موهای زرد رو از میناتو به ارث برده :31: و از کوشینا هم قدرت بدنی بالای خاندان ازوماکی :20:

اینم حرفیه نمیشه انکارش کرد
حالا به نظرتون توبی چرا با اینکه شارینگانشون با کاکاشی یکیه اینهمه از کاکاشی قوی تره فقط به خاطر اینکه از خاندان اوچیهاست

B3HZ@D
07-10-2012, 14:05
توبی زیر دست مادارا آموزش دیده . در ضمن ژن هاشیراما رو هم بهش پیوند زدن و به قول زتسو (با پیوند سنجو و اوچیها به قدرت باور نکردنی میرسی)
بدن اوچیها رو هم که داره و با شارینگان مشکلی نداره . حالا خودت حساب کن چاکرای یانگ و یین رو داشته باشی یک چیزی میشی در حد ریکودو .
پس برای همینه که توبی اینقدر از کاکاشی قویتره :31:

M e i s a m
07-10-2012, 18:08
یعنی میگه خصلت ها میتونه از مادر هم منتقل شه یعنی اگه کسی مادرش اوچیها باشه ممکنه اونم شارینگان داشته باشه

کوشینا خودش یه پا کیوبی بود اونو با همه زنی یکی نکن :دی
گفتم که اینکه بچه به پدر بره یا مادر مستقیما بستگی داره به مادر!!

فعلا که ناروتو از پدر ویژگی های ظاهری رو داره و بلادلاین خاصی توش نمیبینیم ولی یه اوزوماکی خالی هم هیچ وقت مثل ناروتو قوی نمیشه فرض کن کاکاشی شاید بلادلاین خاصی نداشته باشه ولی بازم یه هاتاکه هست و قدرتمنده!