PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Naruto / بحث مانگای ناروتو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17

kortol
21-12-2011, 00:30
من اصلا اینا رو ندیده بودم!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من مانگا خوندن رو از شیپودن شروع کردم. الان این ها برام عجیبه... ساندایمه داره به ناروتو میگه 8 تا رفیقاش همراه با پدر ناروتو مردن...؟! تو انیمه همچین چیزی نبود اصلا..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی از بخش های مانگا توی فصل اول انیمه حذف شد .. البته بعد ها به صورت فیلر اضافه شد ..در واقع فصل اول بیشتر روی شخصیت ها کار کرد و اصلا چیز زیادی از داستان اصلی رو نگفت ..بعد اومدن توی شیپودن شروع کردن به بازگویی داستان اصلی ...فصل اول همش به مبارزه نارتو و فرار ساسوکه ختم شد + دوستی نارتو با گارا .همین.

جالبه تو قسمت 1 مانگا ساسکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوار عقابه! یعنی اینی که الان هست...
اون عکس روی پوستر مانگا بوده و اصلا ربطی به حالت های الان ساسوکه نداشته ...چون کاکاشی هم روی سره یه قورباغه ایستاده و ساکورا هم از زیر بقل قورباغه زده بیرون !!! البته کیفیت طراحی های اون موقع با الان خیلی فرق کرده ...

ناگاتو هم ازوماکی بوده دیگه!! ندیدی توبی بهش گفت اینقدر به خودت سختی دادی موهای قرمز اوزوماکیت سفید شده...؟!
میشه بگی توبی کی با ناگاتو حرف زد ..تنها موقعی که من یادمه توبی با ناگاتو حرف زد قبل از مرگ جیرایا و بعد از مبارزه ناروتو با کاکاتزو و هیدان بود ...توی دهکده باران اگه درست یادم باشه بالای اون مجسمه که شبیه بودا بود قیافش ..کونان هم یادکه اونجا بود ..بعدش توبی به عنوان دستیار دیدارا انتخاب شد بعد از مرگ ساسوری .( تازه ناگاتو هم نبود یاهیکو بود ..دوست ناگاتو که با قدرت ویژه ریننگان زندش کرده بود .)
خود ناگاتو که بعد از جریان مرگ یاهیکو و سوختن پاهاش به وسیله اون مرده که سوار یه سمندر بود ( همونی که این سامورایی کشتش توی این جنگ چهارم نینجاها !) همیشه روی یه ویلچر مانند بود و جسمش رو به افراد پین متصل کرده بود .
بعد از اون من دیگه یادم نیست توبی با ناگاتو حرف زده باشه ...

در مورد ریننگان هم والا یادم نیست کجا ولی مطمئنم اوچیها برای اینکه ریننگن فعال کنه به بدن سنجو نیاز داره و سنجو به چشم های اوچیها... مطمئنم سر این قضیه منبعش هم در لفافه بوده! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رینگان قرار نبود فعال بشه ...رینگان چشم های اصلی دانای بزرگ بوده ..بعد از مرگش دوتا پسر ازش باقی می مونه اما نیروهاش بین اونها تقسیم میشه قدرت و چاکرای زیادش می رسه به پسر بزرگتر که ازش خاندان سنجو ها به وجود میاد و قدرت چشمی اون که تحلیل رفته بوده می رسه به پسر کوچیکتر که ازش خاندان اوچیها به وجود میاد..

مرگ اون به این دلیل بوده که میاد 10 دم رو داخل بدنش مهر کنه نمی توه و توی یک مبارزه با اون 10 دم رو در جایی مهر میکنه ( بنا به گفته توبی همون کره ماه هستش مکان مهر شده ) و خودش می میره .
از چاکرا های بجا مونده از اون مبارزه این بیجو ها به وجود میاد ..در واقع بیجو ها نابود نمیشن و همیشه وجود دارن.( قانون بقای ماده !)
حالا هدف اصلی این توبی بدست اوردن قدرتی هستش که بتونه 10 دم رو آزاد کنه و اون رو در داخل بدن خودش مهر کنه ..بعدش با بدست گرفتن چاکرای اون بتونه تکنیک ماه کامل رو اجرا کنه تا همه مردم دنیا رو زیر یک گنجوتسوی بزرگ ببره ..
برای اینکه بتونه اون بیجو ی 10 دم رو آزاد کنه نیاز به خوندن یه لوح داره که توی خاندان اوچیها هستش ..اما اون لوح فقط با چشم های ویژه ای خونده میشه که گویا از ترکیب مانگیکو و رینگان به دست میاد .( دلیل این که اون لوح رو توی خاندان اوچیها نگه داری می شده چشم های ویژه اوچیها بوده و اونها کاشف ( یا نویسنده )این لوح بودند اما هیچ وقت نتونستند که کامل بخوننش .)

در مورد اون کوه و دریا و... هم فکر کنم منظورش این نیست که میتونسته عناصر رو کنترل کنه فقط میگه اینقدر قدرتش بالاست که میتونه همه جا رو بهم بریزه حتی کوه و سونامی و از این چیزا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله شما درست میگی ..توی مانگا نوشته شده که این موجود می تونسته با یه تکون دم هاش ..درخت ها رو نابود کنه..کوه هارو از بین ببره و سیل های بزرگ ایجاد کنه و دریا ها رو متلاتم کنه !!!

ساندایمه داره به ناروتو میگه 8 تا رفیقاش همراه با پدر ناروتو مردن...؟!
ساندایمه داره به ناروتو اهمیت داشتن دوست رو در دنیا میگه....ناروت ازش می پرسه که شما هیچ دوستی داشتی .... ساندایمه میگه که من 8 تا دوست داشتم که به همراه پدر تو کشته شدند ...( احتمالا توی همون مبارزه که کیوبی )..بعد نارتو بهش میگه اگه دوستی اینقدر مهم هستش چرا شما عجله نمی کنی و نمیری به دوستات ملحق بشی ( چرا نمی میری!!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این مانگای پایلوت جزء داستان اصلی نیست اما خوب اهمیت دوستی و داشتن دوست رو برای ما مشخص می کنه که چرا ناروتو اینقدر به دوستانش اهمیت میده و اگه کسی با اون دوست بشه ناروتو حاضره جونش رو هم براش بده ..

Переклад не
21-12-2011, 00:36
من که سردرنیووردم بلخره این چه کارتونیه

M e i s a m
21-12-2011, 01:42
اون عکس روی پوستر مانگا بوده و اصلا ربطی به حالت های الان ساسوکه نداشته ...چون کاکاشی هم روی سره یه قورباغه ایستاده و ساکورا هم از زیر بقل قورباغه زده بیرون !!! البته کیفیت طراحی های اون موقع با الان خیلی فرق کرده ...

خب به هر حال من میگم بیخودی هم نبوده ساسکه رو انداخته رو عقاب :دی وجه تسمیه داشته!

میشه بگی توبی کی با ناگاتو حرف زد ..تنها موقعی که من یادمه توبی با ناگاتو حرف زد قبل از مرگ جیرایا و بعد از مبارزه ناروتو با کاکاتزو و هیدان بود ...توی دهکده باران اگه درست یادم باشه بالای اون مجسمه که شبیه بودا بود قیافش ..کونان هم یادکه اونجا بود ..بعدش توبی به عنوان دستیار دیدارا انتخاب شد بعد از مرگ ساسوری .( تازه ناگاتو هم نبود یاهیکو بود ..دوست ناگاتو که با قدرت ویژه ریننگان زندش کرده بود .)
خود ناگاتو که بعد از جریان مرگ یاهیکو و سوختن پاهاش به وسیله اون مرده که سوار یه سمندر بود ( همونی که این سامورایی کشتش توی این جنگ چهارم نینجاها !) همیشه روی یه ویلچر مانند بود و جسمش رو به افراد پین متصل کرده بود .
بعد از اون من دیگه یادم نیست توبی با ناگاتو حرف زده باشه ...

بعد از مرگش بالا جسدش! موقعی که رفته بود ریننگان رو پس بگیره :46:
در ضمن ناگاتو هم ناگاتو بود یاهیکو دوستش بود که مرد!
جیرایا هم اولش فکر کرد با یاهیکو طرفه بعدش فهمید که اونا دارن کنترل میشن...

رینگان قرار نبود فعال بشه ...رینگان چشم های اصلی دانای بزرگ بوده ..بعد از مرگش دوتا پسر ازش باقی می مونه اما نیروهاش بین اونها تقسیم میشه قدرت و چاکرای زیادش می رسه به پسر بزرگتر که ازش خاندان سنجو ها به وجود میاد و قدرت چشمی اون که تحلیل رفته بوده می رسه به پسر کوچیکتر که ازش خاندان اوچیها به وجود میاد..

نههههههههه
ریننگان چشم های ریکودو سنین بود درست و پسر هاش بزرگه چشم هاش رو داشته با نیروی روحیش کوچیکه بدنش رو داشته با انرژی فیزیکیش که در واقع پسر بزرگ "قدرت" و پسر کوچک "عشق" رو به ارث برده بودن
پسر بزرگه میشه اوچیها و کوچیکه سنجو :20:
بعدش ریننگان چرا قرار بود فعال نشه؟؟ خود مادارا کاری کرد که فعالش کنه و گفت که اواخر عمرش فعالش کرده...

مرگ اون به این دلیل بوده که میاد 10 دم رو داخل بدنش مهر کنه نمی توه و توی یک مبارزه با اون 10 دم رو در جایی مهر میکنه ( بنا به گفته توبی همون کره ماه هستش مکان مهر شده ) و خودش می میره .
از چاکرا های بجا مونده از اون مبارزه این بیجو ها به وجود میاد ..در واقع بیجو ها نابود نمیشن و همیشه وجود دارن.( قانون بقای ماده !)

بازم نه! ریکودو میره 10 دم رو مهر میکنه تو بدنش و تبدیل میشه به اولین جینچوریکی که فنش رو روی اون تبلت اوچیها مینویسه. البته فنی که استفاده میکنه یحتمل نسخه کامل فن ناروتو باید بوده باشه چون وقتی کیوبی از ناروتو شکست خورد و دوباره توسط خودش مهر شد با تعجب گفت که این فن ناروتو همون فن ریکودو هست... منبع خواستین بگین
وقتی ریکودو به اخر عمرش رسید اومد اون 10 دم رو خارج کرد و با فن ایزاناگی کامل (خلقت) از اون 10 دم 9 تا جونور دیگه درست کرد از 1 تا 9 دم و تو کل دنیا پخش کرد و بدن بی جان 10دم رو هم با فن جاذبه (که ناگاتو واسه گرفتن ناروتو استفاده کرد... اسمشو نمیدونم) تبدیل کرد به ماه! و پرت کرد تو فضا...

حالا هدف اصلی این توبی بدست اوردن قدرتی هستش که بتونه 10 دم رو آزاد کنه و اون رو در داخل بدن خودش مهر کنه ..بعدش با بدست گرفتن چاکرای اون بتونه تکنیک ماه کامل رو اجرا کنه تا همه مردم دنیا رو زیر یک گنجوتسوی بزرگ ببره ..

ظاهرا که همینطوره یعنی در واقع میخواد 10 دم رو زنده کنه! با جمع کردن چاکرای هر 9 دمدار و بدن 10-دم از تو کره ماه! و احتمالا به کمک همون تبلت و چشم ریننگان...

برای اینکه بتونه اون بیجو ی 10 دم رو آزاد کنه نیاز به خوندن یه لوح داره که توی خاندان اوچیها هستش ..اما اون لوح فقط با چشم های ویژه ای خونده میشه که گویا از ترکیب مانگیکو و رینگان به دست میاد .( دلیل این که اون لوح رو توی خاندان اوچیها نگه داری می شده چشم های ویژه اوچیها بوده و اونها کاشف ( یا نویسنده )این لوح بودند اما هیچ وقت نتونستند که کامل بخوننش .)

اینطور که خودش گفت شارینگان + مانگکیو شارینگان + ریننگان یعنی 3 تا چشم! الان رو صورت توبی هم جای 3 تا چشم هست شاید علتش اینه...
اون لوح توسط ریکودو نوشته شده که کسی نتونسته بخونتش جز مادارا و توبی به احتمال زیاد و البته اروچیمارو جان :دی بدون داشتن هیچ چشم خاصی !!!

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:37 AM ----------

در مورد چشم های موجود هم یه چیزی رو نمیدونم
تو انیمه ناروتو کودکی کاکاشی گفت که میگن اوچیها یه شاخه از هیوگاست یعنی در واقع شارینگان از بیاکوگان بوجود امده! این به کنار
اگه فرض کنیم که ریننگان ته چشم باشه که خب از شارینگان شروع میشه میره واسه مانگکیو و بعدش ریننگان حالا این وسط بیاکوگانش کو...؟ یعنی قراره بیاکوگان به همین راحتی بره کنار؟!

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:41 AM ----------

من که سردرنیووردم بلخره این چه کارتونیه

کارتون خودتی :دی

B3HZ@D
21-12-2011, 02:01
اون لوح توسط ریکودو نوشته شده که کسی نتونسته بخونتش جز مادارا و توبی به احتمال زیاد و البته اروچیمارو جان بدون داشتن هیچ چشم خاصی !!!

البته بصورت دقیق مشخص نیست که کسی تونسته این کتیبه رو کامل بخونه یا نه؟!
تنها کسی که میگن تونسته اونو کامل بخونه ماداراست که توی این قضیه هم نمیشه مطمئن بود
ولی توبی و اروچیمارو مطمئنا نتونستن اونو بخونن

تو انیمه ناروتو کودکی کاکاشی گفت که میگن اوچیها یه شاخه از هیوگاست یعنی در واقع شارینگان از بیاکوگان بوجود امده! این به کنار
البته فکر کنم بیاکوگان از شارینگان بوجود اومده...

M e i s a m
21-12-2011, 02:14
البته بصورت دقیق مشخص نیست که کسی تونسته این کتیبه رو کامل بخونه یا نه؟!
تنها کسی که میگن تونسته اونو کامل بخونه ماداراست که توی این قضیه هم نمیشه مطمئن بود
ولی توبی و اروچیمارو مطمئنا نتونستن اونو بخونن

البته فکر کنم بیاکوگان از شارینگان بوجود اومده...

کابوتو به مادارا گفت که با سال ها تحقیق من و اروچیمارو تونستیم اون لوح رو تفسیر کنیم...
توبی رو مطمئن نیستم ولی احتمالش کم نیست :10:

footballist
26-12-2011, 16:52
سلام دوستان
مانگای جدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز قرار معلوم کوراما کاری نکرد و son دست به کار شد(مانگا رو بخونید متوجه میشید کیارو میگم).موفق باشید

B3HZ@D
26-12-2011, 18:25
جالبه که ریکودو قبلا روی تک تک اونا اسم گذاشته و مثل این که ارادت خاصی هم نسبت به ریکودو داشتن
مثل این که چهاردم یاهمون Son قراره به ناروتو ملحق بشه :31:

M e i s a m
26-12-2011, 23:03
خیلی کوتاه بود! با این حال جالب بود :20:
فقط نفهمیدم چی شد این میمونه ناروتو رو خورد بعدش همینطوری الکی نارتو رفت تو اون فضای ذهنی میمونه که مهر شده؟! بدون هیچ مشکلی؟ خب این 4 دم خودش تو بدن یکی دیگه مهر شده نمیشه که ناروتو الکی بره تو ذهن یارو تازه بخواد مهر مهر 4 دم رو هم بشکنه! بعدشم که لابد میخواد میمونه بره تو بدن ناروتو کنار کیوبی بگیره بخوابه!!! مهر شدنش هم توسط اون زنجیر ها شک بر انگیزه! این توبی جدا یه رگ از اوزوماکی داره...

B3HZ@D
27-12-2011, 01:10
فکر کنم بخاطر این که ناروتو یک جینچوریکیه تونسته به ذهن چهار دم یا همون سان وارد بشه...خود سان هم به این نکته اشاره کرد
خود جینچوریکی ها الان از نظر ذهنی در اختیار توبی هستن ولی ذهنیت بیجوها همچنان ازاده.
توی قسمت های قبلی با هم صحبت کردن و دیدی که یکی از اونا هم به توبی حمله ور شد

M e i s a m
27-12-2011, 04:00
خب مثلا خورده تش! نباید مثلا اسیبی چیزی ببینه؟؟ حالا قراره با باز شدن اون زنجیر ها چه اتفاقی بیفته؟ تحت کنترل ناروتو در بیان یا ازاد بشن؟
هفته ی در پیش رو هم احتمالا مانگا نمیاد... رفت واسه 2 هفته دیگه!

B3HZ@D
27-12-2011, 12:54
خوب کین و گین رو هم کیوبی خورد ولی اونا توی کیوبی موندن و از گوشت بدن اون تغذیه کردن...البته شاید این قضیه برای همه صادق نباشه...شاید افراد خاصی هستن که بعد از بلعیده شدن زنده بمونن.احتمالا ناروتو هم یکی از اوناست
در ضمن ساسکه هم کی بار به ذهن ناروتو نفوذ کرد و با کیوبی صحبت کرد که کیوبی به ساسکه گفت چشمان تو شیطانی تر از چشمان اوچیها ماداراست

footballist
27-12-2011, 14:20
سلام بر همه
ببینید دوستان قدرت اصلی ده دم در گنجتسوی قویش بوده که میتونسته همه موجودات رو به کنترل خودش در بیاره.گنجتسویی که میتونست ذهن موجودات رو به کنترل در بیاره و در کنارش قدرت زندگی زیاد(همونطوری که نه دم داره) بود.با نابودی ده دم و به وجود اومدن بیجوها،مقداری از قدرتهاش در بدن اونها موند به همین خاطر که با هم ارتباط تلپاتی دارند یا هرکسی که باهاشون تماس داشته باشه وارد ذهن اونها میشه.در واقع ناروتو الان در ذهن چهار دم هست و هنوز کامل خورده نشده و چون وارد بدنش شده تونسته جوری وارد ذهنش هم بشه و حالا بهش داره کمک میکنه.فکر کنم نویسنده داستان قصد داره همه بیجوها رو یه جوری در بدن ناروتو قرار بده اما یه چیزی که برام همیشه سوال بوده اینه که چجوری میخواد 4 تا شخصیت بد رو کنار هم قرار بده که هر کدومشون به اندازه نابود کردن انسانها قدرت دارند؟بین کابوتو(اروچیمارو)،ساسکه،ما دارای اصلی و توبی یک نفر در اخر باید بمونه که مبارزه بین اونها خیلی جالب خواهد بود.موفق باشید

M e i s a m
28-12-2011, 00:46
در مورد اینکه ناروتو خود به خود رفت تو ذهن 4دم شک دارم ! کار کاره کیوبی بود :46: چون وقتی 4دم ناروتو رو دید بهش گفت تو هم اومدی قدرت منو بدزدی؟ یعنی همون کار توبی و مادارا و ساسکه... و بعدشم گفت که کیوبی جینچوریکیش رو خوب تربیت کرده! یعنی ناروتو با کمک کیوبی تا اونجا رفت که با از بین بردن اون زنجیر ها خودش رو ازاد کنه و ناروتو رو نجات بده!

B3HZ@D
28-12-2011, 05:55
فعلا که ناروتو با تاک نوجوتسو داره مخ همه رو سالاد میکنه و یکی یکی بیجوها رو رام میکنه
آخرش می بینی ناروتو یک لشکر بیجو داره و اون طرف دست توبی خالی مونده :27:

B3HZ@D
29-12-2011, 19:50
امروز آخرین قسمت از فیلرهای انیمه ناروتو هم منتشر شد...جای خوشحالیه که داستان انیمه به روال سابق و اصل خودش برمیگرده
امیدوارم برای قسمت بعد مجبور نباشیم زیاد انتظار بکشیم و طبق روال همیشه منتشر بشه

M e i s a m
29-12-2011, 21:48
آره شکر خدا در یک چشم به هم زدن 5 ماه گذشت اصلا هم احساس نشد :دی فیلر ها هم بسیار خوب بودن خدا بیشترشون کنه!

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:47 PM ----------

دوستان یه بحثی رو اتیش کنیم با اجازه :دی

شارینگان میتونه راسنگان رو کپی کنه یا نه؟ با دلیل و مدرک معتبر صحبت کنید لطفا :11:

B3HZ@D
29-12-2011, 23:25
کجای این فیلرها خوب بود؟! همشون روی اعصاب بود و اصلا به درد نمیخورد :31:

سوال سختی پرسیدی

تا اونجایی که میدونم میگن که شارینگان میتونه هر تکنیکی رو کپی کنه به غیر از تکنیک هایی که مربوط به خصلت خونی باشه.
مثلا تکنیک های کیمیارو نمیشه کپی کرد چون خصلت خونیه.
ولی فکر نکنم بتونه راسنگان رو کپی کنه...چون فقط با کپی این تکنیک نمیشه اون رو انجام داد
باید اون قدر قدرت داشته باشی که بتونی به چاکرای خودت شکل بدی و اونو متمرکز کنی که از عهده هر کسی بر نمیاد
به هر حال من با این قضیه که شارینگان میتونه هر چیزی رو کپی کنه موافق نیستم
تنها کسی که کپی کننده خوبیه کاکاشیه

M e i s a m
30-12-2011, 00:04
کجای این فیلرها خوب بود؟! همشون روی اعصاب بود و اصلا به درد نمیخورد :31:

سوال سختی پرسیدی

تا اونجایی که میدونم میگن که شارینگان میتونه هر تکنیکی رو کپی کنه به غیر از تکنیک هایی که مربوط به خصلت خونی باشه.
مثلا تکنیک های کیمیارو نمیشه کپی کرد چون خصلت خونیه.
ولی فکر نکنم بتونه راسنگان رو کپی کنه...چون فقط با کپی این تکنیک نمیشه اون رو انجام داد
باید اون قدر قدرت داشته باشی که بتونی به چاکرای خودت شکل بدی و اونو متمرکز کنی که از عهده هر کسی بر نمیاد
به هر حال من با این قضیه که شارینگان میتونه هر چیزی رو کپی کنه موافق نیستم
تنها کسی که کپی کننده خوبیه کاکاشیه

اونو به شوخی گفتم که فیلر ها خوب بودن :دی فیلر های شیپودن کجا و ناروتو کجا... :19:

اون قسمتی که ناروتو داشت تمرین میکرد چاکرای باد رو یاد بگیره کسی میدونه تو مانگا قسمت چند هست؟ چون کاکاشی براش راسنگان کشید و گفت من با شارینگانم کپی کردم ولی اون قسمت حدث میزنم فیلر بوده چون شارینگان قاعدتا نباید بتونه راسنگان رو کپی کنه! درسته که میتونه چاکرای متمرکز شده و چرخشش رو ببینه ولی انجام اون کار هست که مهمه و فقط جیرایا میناتو و ناروتو تونستن انجامش بدن! یعنی حتی ساندایمه با اون عظمتش نتونست! اون موقع چطور کاکاشی میگه کپیش کردم؟ نظر من اینه که چون زیردست میناتو بوده اطلاعاتش تو این زمینه خیلی بیشتر بوده و فقط پای شارینگان وسط نیست! وگرنه یه قوم اوچیها کپیش میکرد دیگه کی میتونست جمعشون کنه؟!

شارینگان هم درسته که کپی میکنه ولی محدودیتش تو زمینه خصلت خونی نیست فقط! مثلا 8 دروازه گای یا این راسنگان یا تکنیک هایی که هند سیل ندارن!
این قضیه واسه من از اونجایی شروع شد که توبی جان داره فن کوشینا رو اجرا میکنه! که یک خصلت خونی هست و فقط در صورتی میتونه اجراش کنه که 1- خصلت خونی اوزوماکی رو داشته باشه و با شارینگان کپیش کنه 2- خصلت رو داشته باشه و خودش هم این فن رو بلد باشه :دی

کاکاشی هم که معروفه به کپی نینجا به دلیل داشتن همین خصلت هاست یعنی 4 عنصر اصلی از 5 تا رو داره و فقط عنصر باد رو نداره! و هند سیل و این ها همه در گرو داشتن اون خصلت خونی هست! حالا این وسط گیر اینه که کاکاشی خان گفته من با شارینگانم کپیش کردم ولی به کارم نیومد و چاکرای کافی هم نداشتم!

B3HZ@D
31-12-2011, 05:54
اره هشت دروازه رو که نمیشه کپی کرد و کلا اجرای همچین فنی کار هر کسی نیست...راسنگان هم همینطور چون به تمرکز زیادی برای شکل دادن و متمرکز کردن چاکرا احتیاجه.

در مورد فن توبی بگم که ممکنه با فن کوشینا یا خانواده ازوماکی فرق داشته باشه و ممکنه چیز دیگه ای باشه...اگر هم فن خاندان ازوماکی باشه نباید تعجب کرد...کلا توبی تا حالا هر کاری دلش خواسته کرده

این مسئل هم نباید باعث تعجب بشه :31:

اون قسمتی که کاکاشی راسنگان زد فکر کنم مریوط به فیلر باشه و نمیشه زیاد بهش اطمینان کرد...توی فیلرها سوتی زیاد دادن.
به هر حال کاکاشی چاکرای کافی برای راسنگان رو نداره.

M e i s a m
31-12-2011, 06:54
مسئله همینه دیگه! اون فیلره گند زده بهش ! ولی خب این فن توبی قضیه ش با بقیه فرق داره! این یک خصلت خونی هست که کوشینا بدون هند سیل یا هر چیز دیگه ای اجراش میکرد و قابل کپی نیست و همینجای کار ایراد داره!

B3HZ@D
31-12-2011, 07:14
خوب گفتم شاید این فنی که توبی میزنه با فن کوشینا متفاوت باشه ولی از نظر ظاهری ممکنه شبیه باشن
یا شاید هم توبی ژنی چیزی به خودش تزریق کرده تا بتونه به این فن دست پیدا کنه.
این توبی همه بلایی سر بدن خودش اورده و با دیدن این چیزها نباید زیاد تعجب کرد

Choas
01-01-2012, 00:11
نه دوستان؛ بحث شما قیاس مع الفازغ است!
اون قسمت ناراتو وشحال شد که نیچرش باد هست و کشفش کرده، فکر کرد زودی میتونه نیچرشو با تکنیکش دولاپ کنه؛ کاکاشی گفت ذوق نکن! من هم چیدوری میزنم هم راسنگان، اما عمرم کفاف نمیده باهم مخلوطشون کنم!
حتی عمر میناتو هم کفاف نداد ولی تو میتونی!!!

راستی، تو همون قسمت یه سوتی دیگه هم داشت! یاماتو وقتی دایره قدرت رو میکشه میگه زمین به برق سره ولی تو همون قسمت کاکاشی با چیدوری کاکزه رو میزنه (و بعدا همش میگن برق به زمین سره)

حالا یک سوال: چه دلیلی داره توبی پدر ایتاچی نباشه؟!

M e i s a m
01-01-2012, 02:38
الان رفتم مانگای تمرین عنصر باد ناروتو رو خوندم کاکاشی تو مانگا هم راسنگان رو درست میکنه!
موقع تمرین هم میگه که در حد تغییر شکل چاکرا تونستم کپیش کنم ولی بیشتر از اون نه ! و همچنین اینکه راسنگان به کارش نیومده...

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

نه دوستان؛ بحث شما قیاس مع الفازغ است!
اون قسمت ناراتو وشحال شد که نیچرش باد هست و کشفش کرده، فکر کرد زودی میتونه نیچرشو با تکنیکش دولاپ کنه؛ کاکاشی گفت ذوق نکن! من هم چیدوری میزنم هم راسنگان، اما عمرم کفاف نمیده باهم مخلوطشون کنم!
حتی عمر میناتو هم کفاف نداد ولی تو میتونی!!!

راستی، تو همون قسمت یه سوتی دیگه هم داشت! یاماتو وقتی دایره قدرت رو میکشه میگه زمین به برق سره ولی تو همون قسمت کاکاشی با چیدوری کاکزه رو میزنه (و بعدا همش میگن برق به زمین سره)

حالا یک سوال: چه دلیلی داره توبی پدر ایتاچی نباشه؟!

ترکیب چیدوری و راسنگان نیست بلکه تغییر ماهیت و تغییر شکل همزمان هست که میگه هوکاگه چهارم هم نتونست کاملش کنه که در واقع همون عمرش کفاف نداد :دی

قسمت دوم هم کاکزه رو متوجه نشدم کی هست... البته فکر کنم یه جاش رو هم اشتباه میگید در واقع باد به لایتنینگ سره و لایتنینگ از زمین قویتر هست !

B3HZ@D
01-01-2012, 05:00
اون قسمت ناراتو وشحال شد که نیچرش باد هست و کشفش کرده، فکر کرد زودی میتونه نیچرشو با تکنیکش دولاپ کنه؛ کاکاشی گفت ذوق نکن! من هم چیدوری میزنم هم راسنگان، اما عمرم کفاف نمیده باهم مخلوطشون کنم

این برمیگرده به تکنیک کاگه بونشین ناروتو که میتونه تعداد بسیار زیادی بدل درست کنه و با اون برنامه تمرینی ناروتو تونست راسن شیروکن رو درست کنه...کاری که اگه قرار بود با تمرینات فردی و بصورت تک نفره انجام بشه چندین دهه طول میکشید .
کاکاشی هم تنها از نظر ظاهری میتونست راسنگان رو درست کنه نه بیشتر.

قسمت دوم هم کاکزه رو متوجه نشدم کی هست.

منظور از کاکزه همون کاکوزو است که هر پنج عنصر رو بصورت پنج قلب درون بدن خودش داشت

Choas
01-01-2012, 10:08
دقیقا بهزاد جان.
راستی، اونم 5 عنصر داشت ولی با کلی عمر نتونسته بود ترکیبشون کنه

در مورد توبی نظری نبود؟

M e i s a m
01-01-2012, 17:28
کاکوزو که از تکنیک خاصی استفاده میکرد و اون 5 تا رو ترکیب نکرده بود به نظرم
فقط هم از تغییر ماهیت استفاده میکرد نه تغییر شکل
حالا کاری نداریم باهاش ! توبی...... پدر ایتاچی که مرد بعدش اون موقع که توبی به کونوها حمله کرد ایتاچی خودش کم سن بود و پدرش هم تو پلیس کونوها مشغول دفاع از دهکده بوده!! این مورد غیر عقلانیه

B3HZ@D
01-01-2012, 17:48
البته این مورد یعنی همون فوگاکو رو هم میشه به عنوان شخصیت زیر ماسک توبی در نظر گرفت
چون اون زمانی که کیوبی به دهکده حمله کرد و کوشینا که حامله بود با مادر ساسکه صحبت کرد و به اون گفته بود که قراره امروز زایمان کنه.
خوب وقتی مادر ساسکه بدونه پس مطمئنا این حرف هم به گوش فوگاکو هم میرسه و بی دلیل نیست که توبی از زمان دقیق زایمان مطلع بود.
فکر کنم کشته شدن پدر ایتاچی هم با یکی از بدل های زتسو انجام شده...مثل همون کاری که با کیسامه در مبارزه با رایکاگه و کیلر بی انجام داد.

ولی یک مشکلی که این فرضیه داره اینه که شارینگان میتونه چاکرای افراد آشنا رو تشخیص بده. پس چطوریه که ساسکه چاکرای توبی یا همون پدر فرضیش رو حس نکرده؟!

Choas
01-01-2012, 17:53
کاکوزو که از تکنیک خاصی استفاده میکرد و اون 5 تا رو ترکیب نکرده بود به نظرممیثم جان اون کمبوی باد و برق و آتش رو فراموش کردی که کاکاشی با شارینگانش جمعش کرد؟!

حالا کاری نداریم باهاش ! توبی...... پدر ایتاچی که مرد بعدش اون موقع که توبی به کونوها حمله کرد ایتاچی خودش کم سن بود و پدرش هم تو پلیس کونوها مشغول دفاع از دهکده بوده!! این مورد غیر عقلانیه
فرمایش شما متین ولی از کجا که توبی کیوبی رو احظار کرده؟!
اصلا چه دلیلی بر این کار داشته؟ اگه توانایی سامن کردنش رو داشته خوب چرا سیلش نکرده و خلاص؟!

نکته مهم: زمانی که میناتو کشته شد اروچیمارو در آکوتساکی بوده و این یعنی رهبر آکوتساکی و طبعا اهدافش معلوم بوده...

از آنجا که پسر کو ندارد نشان از پدر، شاید مثل ایتاچی بابشم دودوزه بوده باشه و اختلاص و این حرفا که در جامعه ژاپنی(!) بیداد می کنه !!!
تازه، بابای ساسکه سنش به توبی بیشتر میخوره
ضمن این که با این همه مهارت توبی در اسکول کردن (باعرض پوزش از کلمه زشت)، می تونسته وقتی ایتاچی همه را کشته، اونم گول زده باشه و... (برخلاف بیاکوگان،شارینگان نمیتونه مسیر چرخش چاکرا رو ببینه)
خوب؟
ایدم چطوره؟

narotu
01-01-2012, 17:58
این چه جور رای گیریه اول صفحه ؟
همه اومدن به گزینه اول رای دادن
من این رای گیری رو مبطول اعلام میکنم (رای من کجاست)
اما واقعا ناروتو تو اکثر سایتا اول میشه تو رای گیری نمیدونم اینجا واقعا اینو رو اینقدر دوست دارن ؟ یا سرسری رای دادن

M e i s a m
01-01-2012, 17:59
البته این مورد یعنی همون فوگاکو رو هم میشه به عنوان شخصیت زیر ماسک توبی در نظر گرفت
چون اون زمانی که کیوبی به دهکده حمله کرد و کوشینا که حامله بود با مادر ساسکه صحبت کرد و به اون گفته بود که قراره امروز زایمان کنه.
خوب وقتی مادر ساسکه بدونه پس مطمئنا این حرف هم به گوش فوگاکو هم میرسه و بی دلیل نیست که توبی از زمان دقیق زایمان مطلع بود.
فکر کنم کشته شدن پدر ایتاچی هم با یکی از بدل های زتسو انجام شده...مثل همون کاری که با کیسامه در مبارزه با رایکاگه و کیلر بی انجام داد.

ولی یک مشکلی که این فرضیه داره اینه که شارینگان میتونه چاکرای افراد آشنا رو تشخیص بده. پس چطوریه که ساسکه چاکرای توبی یا همون پدر فرضیش رو حس نکرده؟!

قبل از اون حمله چی؟ پدر ایتاچی کلا تو دهکده بوده همچنان! ولی اون موقع توبی تو دهکده اب بوده و بعدشم که دنبال کاغذ بازی های اکاتسوکی :دی
و اصلا فوگاکو اونقدر قدرت نداشت! تو یه قسمتی گفته میشه که تنها کسی که میتونست کیوبی رو احظار کنه مادارا بوده و بس! که خودمون هم دیدیم مادارا چه قدرتی داشت!! اصلا هم تراز نیستن...!

موقعی هم که ساسکه برگشت دهکدش دیدیم که ایتاچی وایساده بالا سر فوگاکو که اگر بدل بود باید چهرش تغییر میکرد تا اون موقع !

این مورد جدا به نظر من غیر معقوله!

Choas
01-01-2012, 18:07
اما واقعا ناروتو تو اکثر سایتا اول میشه تو رای گیری نمیدونم اینجا واقعا اینو رو اینقدر دوست دارن ؟ یا سرسری رای دادن
خدا زیباست و زیبایی ها را دوست دارد...
ایرانیان از همان اول یکتا پرست بودن!!!:31:

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

قبل از اون حمله چی؟ پدر ایتاچی کلا تو دهکده بوده همچنان! ولی اون موقع توبی تو دهکده اب بوده و بعدشم که دنبال کاغذ بازی های اکاتسوکی :دی
و اصلا فوگاکو اونقدر قدرت نداشت! تو یه قسمتی گفته میشه که تنها کسی که میتونست کیوبی رو احظار کنه مادارا بوده و بس! که خودمون هم دیدیم مادارا چه قدرتی داشت!! اصلا هم تراز نیستن...!

موقعی هم که ساسکه برگشت دهکدش دیدیم که ایتاچی وایساده بالا سر فوگاکو که اگر بدل بود باید چهرش تغییر میکرد تا اون موقع !

این مورد جدا به نظر من غیر معقوله!
نه عزیزم؛ اون موقع که ایتاچی همه رو کشت، بعدش تشریف برد تو آکوتساکی با اروچیمارو هم گروه شد=> آکوتساکی مثل شیر پابرجا بوده!

در مورد شناسایی از چاکرا هم من اطلاعی ندارم (مانگا خونی رو تازه شروع کردم) ولی...پس این کارین که سنسوری تایپه چی؟!

M e i s a m
01-01-2012, 23:56

نظر سنجیه ایراد داره! من هم رای خودم رو زدم بعدش دیدم کلا تعطیله :دی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

میثم جان اون کمبوی باد و برق و آتش رو فراموش کردی که کاکاشی با شارینگانش جمعش کرد؟!

فرمایش شما متین ولی از کجا که توبی کیوبی رو احظار کرده؟!
اصلا چه دلیلی بر این کار داشته؟ اگه توانایی سامن کردنش رو داشته خوب چرا سیلش نکرده و خلاص؟!

نکته مهم: زمانی که میناتو کشته شد اروچیمارو در آکوتساکی بوده و این یعنی رهبر آکوتساکی و طبعا اهدافش معلوم بوده...

از آنجا که پسر کو ندارد نشان از پدر، شاید مثل ایتاچی بابشم دودوزه بوده باشه و اختلاص و این حرفا که در جامعه ژاپنی(!) بیداد می کنه !!!
تازه، بابای ساسکه سنش به توبی بیشتر میخوره
ضمن این که با این همه مهارت توبی در اسکول کردن (باعرض پوزش از کلمه زشت)، می تونسته وقتی ایتاچی همه را کشته، اونم گول زده باشه و... (برخلاف بیاکوگان،شارینگان نمیتونه مسیر چرخش چاکرا رو ببینه)
خوب؟
ایدم چطوره؟

کمبوش رو حقیقت یادم نیست ولی اگر زده که کارش درست بوده ! فقط یادمه که یه چیزی از هوکاگه اول گفت یعنی خود فسیل بوده این کاکوزو که نتیجش توسنته اونقدر پیشرفت کنه !!

در مورد کنترل کیوبی که خب اولا این کار رو با شارینگانش انجام میداده که با همین قدرت زیادش یه کانکشنی همبین خودشون درست میکرده که تو مانگا دیدیم یه فرد ماسک داری میره وسط دهکده و کیوبی رو احظار میکنه و شروع میکنه به تخریب دهکده که اگر هدفش این بوده چرا بیاد و سیلش کنه؟! وقتی کیوبی و خودش درواقع یکنفر هستن یه چیزی بهتر از جینچوریکی شدنه و بعدش خود فرد ماسکدار میتونه بمب بیجو بزنه؟ نه ! ولی کیوبی میتونه! و البته اگر یوندایمه نبود کسی هم نمیتونست کیوبی و ماسکدار رو جمع کنه !
جدای از اون فکر کنم یه جا ایتاچی میگه با مانگکیو میتونن کیوبی رو کنترل کنن ولی توبی رو با مانگکیو ندیدیم که این قضیه هنوز حل نشدست...

بعدش در مورد توبی... مگه نمیگید اکاتسوکی قبل از اون وجود داشته؟ قبل تر از اون دیدیم که توبی تو دهکده اب بوده و یه جا میره با کیسامه ملاقات میکنه ! همون موقع مگه این فوگاکو تو کونوها نبوده؟ بعدش توبی تو درگیری با یوندایمه زخمی شد ولی بعد از اون که فوگاکو سالم بود ! و اینکه فوگاکو به عنوان رئیس قوم اوچیها و پلیس کونوها اون وسط موقع حمله غیب شه و وقتی با میناتو و اون زن مشاوره مواجه شه و نشناسنش دیگه خیلی تابلوئه ! بعلاوه ساسکه و ایتاچی هر دو با این توبی کلی رفت و امد داشتن اگر فوگاکو بود حتما شناخته میشد ! بعد از اون هم با افراد زیادی ملاقات داشته این توبی و بازم هیچی !

در مورد کپی چاکرا هم طبق گفته ایتاچی این توبی مادارا هست ولی مادرا رو دیدیم که مرده ولی خب اگر توبی همون فرد ماسکدار بوده احتمال اینکه توبی کپی شده ی مادارا باشه کم نیست به نظرم... چون خود مادارا از یک Him اسم میبره که دقیقا مشخص نشد کی رو میگه...

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

خدا زیباست و زیبایی ها را دوست دارد...
ایرانیان از همان اول یکتا پرست بودن!!!:31:

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:03 PM ----------

نه عزیزم؛ اون موقع که ایتاچی همه رو کشت، بعدش تشریف برد تو آکوتساکی با اروچیمارو هم گروه شد=> آکوتساکی مثل شیر پابرجا بوده!

در مورد شناسایی از چاکرا هم من اطلاعی ندارم (مانگا خونی رو تازه شروع کردم) ولی...پس این کارین که سنسوری تایپه چی؟!

اکاتوسکی داشت اون موقع تشکیل میشد ! هنوز اعضای زیادی نداشت... که توبی مشغول عضو گیری بوده

در کل از لحاظ سنی و قدرتی این فوگاکو واسه من توبی بشو نیست :31:

Layken
02-01-2012, 01:48
سلام
دوستان همچنان در فیلر سپری میکنه من خیلی وقته که فیلر هاشو دنبال نمی کنم
کلا الان چجوریه.؟

B3HZ@D
02-01-2012, 04:57
کمبوش رو حقیقت یادم نیست ولی اگر زده که کارش درست بوده ! فقط یادمه که یه چیزی از هوکاگه اول گفت یعنی خود فسیل بوده این کاکوزو که نتیجش توسنته اونقدر پیشرفت کنه !!

کاکوزو همونجا میگه که من با هوکاگه اول هم جنگیدم که این نشون میده زمان مورد نظر برای تمرینات و ترکیب عناصر مختلف رو داشته

جدای از اون فکر کنم یه جا ایتاچی میگه با مانگکیو میتونن کیوبی رو کنترل کنن ولی توبی رو با مانگکیو ندیدیم که این قضیه هنوز حل نشدست...

هر کسی با مانگکیو نمیتونه کیوبی رو کنترل کنه...به قدرت زیادی برای این کار نیازه.

بعدش در مورد توبی... مگه نمیگید اکاتسوکی قبل از اون وجود داشته؟ قبل تر از اون دیدیم که توبی تو دهکده اب بوده و یه جا میره با کیسامه ملاقات میکنه ! همون موقع مگه این فوگاکو تو کونوها نبوده؟ بعدش توبی تو درگیری با یوندایمه زخمی شد ولی بعد از اون که فوگاکو سالم بود ! و اینکه فوگاکو به عنوان رئیس قوم اوچیها و پلیس کونوها اون وسط موقع حمله غیب شه و وقتی با میناتو و اون زن مشاوره مواجه شه و نشناسنش دیگه خیلی تابلوئه ! بعلاوه ساسکه و ایتاچی هر دو با این توبی کلی رفت و امد داشتن اگر فوگاکو بود حتما شناخته میشد ! بعد از اون هم با افراد زیادی ملاقات داشته این توبی و بازم هیچی !

گروه اکاتسوکی توسط ناگاتو و یاهیکو درست شد...
در مورد ملاقات کیسامه و توبی اگه منظورت اون قسمتی باشه که توبی چهره خودش رو نشون کیسامه میده که باید بگم اون قسمت مربوط میشه به پیش از حمله پین به کونوها.
به هر حال من زیاد متوجه صحبتت نشدم...خیلی شلوغ بود :31:

در مورد کپی چاکرا هم طبق گفته ایتاچی این توبی مادارا هست ولی مادرا رو دیدیم که مرده ولی خب اگر توبی همون فرد ماسکدار بوده احتمال اینکه توبی کپی شده ی مادارا باشه کم نیست به نظرم... چون خود مادارا از یک Him اسم میبره که دقیقا مشخص نشد کی رو میگه...

شاید همون پسر مادارا باشه...چون ار نظر چاکرا به مادارا شباهت داره...ولی این رو مطمئنم که توبی کپی مادارا نیست.
منظور از Him یا باید ناگاتو باشه یا همین توبی ... چون مثل این که مادارا منتظر بوده که با قدرت چشمی ریننگان زندگی دوباره به اون برگردونده بشه و قرار بود این کار توسط ناگاتو انجام بشه.

سلام
دوستان همچنان در فیلر سپری میکنه من خیلی وقته که فیلر هاشو دنبال نمی کنم
کلا الان چجوریه.؟

قسمت آخر فیلر هفته پیش منتشر شد...از این به بعد اینمه وارد داستان اصلی خودش میشه

B3HZ@D
03-01-2012, 12:51
این نظریه رو توی یکی دیگه از فروم ها گفته بودم...گفتم اینجا هم بذارم تا در موردش صحبت کنیم

داشتم توی نت طبق معمول در مورد معضلی به نام توبی :D سرچ میکردم که به تئوری یکی از این افراد رسیدم

یکی از اشخاصی که به عنوان کاندیده های هویت توبی در نظر گرفته شده اوچیها ستسونا (uchiha setsuna) بود

البته اطلاعات خیلی کمی از ستسونا وجود داره و نمیشه بحث آنچنانی در مورد این شخصیت داشت.

به هر حال:

توبی که بعد از مبارزه ایتاچی و ساسکه اونو به مخفیگاهش اورده در مورد مادارا (به اصطلاح خودش) و تاریخچه اوچیها با ساساکه صحبت میکنه که در همین توضیحات توبی اوچیها ستسونا هم نمایش داده میشه.

ستسونا در مانگای 399 و انیمه ناروتو شیپودن 140 و بعد از مرگ مادارا نمایش داده میشه که به عنوان پلیس کونوها مشغول به کار بود و از نظر ظاهری شباهت خیلی زیادی به توبی داره

همونطور که توی عکس مشخص شده ستسونا در کنار قبر مادارا حضور داره و میشه اینطور تصور کرد که قصد داره نشون بده که مادارا نمرده و زنده است.

همونطور که ایتاچی فکر میکرد مادارا رو در بیرون از دهکده ملاقات کرده و به نوعی یکی از شاگردان اون شده ولی بر خلاف ایتاچی این ستسونا بوده که از شاگردان مادارا بوده.

خوب حالا بریم سراغ دلایلی که بصورت تصویری شباهت بین توبی و ستسونا رو نشون میده.

قسمت هایی که با دایره قرمز رنگ مشخص شده جزو شباهت های ظاهری توبی و ستسونا است.

1 : از نظر شباهت موهای توبی و ستسونا که کاملا به هم شبیه هستن

2 : سمت راست صورت ستسونا بوسیله یک ماسک سیاه پوشانده شده که میشه به این نتیجه رسید که ماسک های قبلی توبی هم به یادگار از این ماسک سیاه بودن که همگی متمایل به سمت راست صورت بودن.
ولی نکته دیگه اینه که ما دیدیم که قسمت سمت راست صورت توبی صدمه دیده بود مثل حالت خرد یا له شدگی که ممکنه یه روزی بنا به دلایلی اون قسمت صدمه دیده.
پس میشه به این نتیجه رسید که ستسونا هم این ماسک روی سمت راست صورتش به همین دلیل بوده و میخواسته اون قسمت ضربه دیده رو پنهان کنه.

3 : سلاح پشت کمر و یا بطور دقیقتر دسته دسته سلاح ستسونا دقیقا شبیه سلاحی است که مادارا استفاده میکرد و دقیقا شبیه به سلاح فعلی توبی است .

نکته مهمتر حالت قرار گرفتن سلاحه که مادارا اون رو در شانه یا همون کتف سمت راست خودش قرار میداد.

کاری که ستسونا یا همین توبی دقیقا انجام میدن و سلاح رو در همون حالت پشت کمر خودشون قرار میدن.

4 : کمربندی که ستسونا برای نگه داشتن سلاح خودش استفاده کرده خیلی شبیه به کمربند فعلی توبی است که برای حمل سلاح خودش استفاده میکنه.

این 4 قسمت تنها دلایل و شباهت های ظاهری بین توبی و ستسونا بود که درسته نمیشه زیاد به اونا دل بست ولی نمیشه اونا رو هم به راحتی رد کرد یا شاید اصلا نتونیم ردشون کنیم.

شاید اولین چیزی که به ذهنمون برسه اینه که ستسونا نمیتونه توبی باشه چون که یک شخصیت خیلی معمولیه و اطلاعات زیادی از اون در مانگا و انیمه و کلا دیتا بیس ناروتو در دسترس نیست.پس همچین نظریه ای خیلی ضعیف و بیخوده.

این چیزیه که من هم در اولین بار بهش فکر کردم ولی وقتی شروع به فکر کردن کردم بیشتر و بیشتر به این نتیجه رسیدم که این ستسونا میتونه توبی باشه.

یکی از دلایلی که خیلی کمک میکنه به توبی بودن ستسونا یا برعکس به مانگای 561 و صحبت های سوناده برمیگرده که چرا توبی از اسم مادارا استفاده میکنه.

صحبت های مربوط به هویت توبی در مانگای 561 :

چرا اون مرد ماسکدار ادعا میکنه مادارا است؟!

مادارا بیشتر از یک ادم معمولی بوده و یک فرد مشهور بوده.
حتی اگه اون فرد ماسکدار دروغ بگه که ماداراست همین اسم میتونه خیلی ها رو به وحشت بندازه.

خود اسم مادارا به معنای واقعی قدرته.
اینطوری توجه همه دنیا رو به خودش جلب کرد و بلوفی زد که باعث شد همه ما وارد جنگ بشیم.

صحبت های سوناده دقیقا داره نشون میده که یک فرد مثل ستسونا که توی تاریخ یک فرد بسیار معمولی بوده و تنها یک افسر پلیس اوچیها بوده که مقابل سنجو شورش کرده به یک اسم بزرگ مثل مادارا نیاز داره تا کاگه ها رو وارد جنگ کنه.

اگه واقعا به اونا میگفت که من اوچیها ستسونا هستم کاگه ها بین خودشون میگفتن که ستسونا دیگه کیه و به اون میخندیدن.پس این حرکت و ایده ی هوشمندانه ای بوده که توبی استفاده کرده بوده که از اسم مادارا و یکی از بزرگترین افراد تاریخ شینوبی استفاده کرده .

بعلاوه این که شخصی مثل ستسونا راه و روش مادارا رو دنبال میکنه و میخواد از هر نظر خودش رو به مادارا شبیه کنه.دقیقا مثل زمانی که توبی از تصور خودش نسبت به ریکودو صحبت میکنه.

به هر حال همه این صحبت ها به عنوان یک نظریه بود و نظرات شما هم تاثیر گذاره.

ترجمه شده توسط خودم :31::46:

منبع صحبتهای من :

Tobi's Identity Random Theory ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
05-01-2012, 03:25
احتمال این مورد از بقیه ای که شنیدم بیشتر بود... فقط من اون قسمت هاش رو نخوندم این یارو الان شاگرد مادارائه؟ یادمه مادارا اون موقع ها جوان بود این هم کم سنه پس باید فسیل شده باشه تا الان! ریننگان هم نداشته که بگیم یه حرکتی زده پس میمونه عمرش و این که ایا تو مانگا حرفی هم زده یا فقط یه چهره بوده که اصلا وارد ماجرا نشده...

راستی مانگا این هفته میاد یا نه بلخره؟! یه سری میگن میاد یه سری میگن نمیاد...

B3HZ@D
05-01-2012, 05:55
احتمال این مورد از بقیه ای که شنیدم بیشتر بود... فقط من اون قسمت هاش رو نخوندم این یارو الان شاگرد مادارائه؟ یادمه مادارا اون موقع ها جوان بود این هم کم سنه پس باید فسیل شده باشه تا الان

اره مثل این که شاگرد مادارا بوده...مسئله ای که این قضیه رو خیلی محتمل میکنه اینه که خیلی سعی میکنه شبیه مادارا باشه
دوم از نظر اطلاعات تاریخی و قدرت در سطح بالایی قرار داره که میتونه یکی دیگه از دلایل باشه

ریننگان هم نداشته که بگیم یه حرکتی زده پس میمونه عمرش و این که ایا تو مانگا حرفی هم زده یا فقط یه چهره بوده که اصلا وارد ماجرا نشده...
متوجه قسمت ریننگان نشدم!
توی مانگا یا انیمه که اصلا صحبتی نکرد و فقط توی اون صحنه که گفتم نمایش داده شد.

راستی مانگا این هفته میاد یا نه بلخره؟! یه سری میگن میاد یه سری میگن نمیاد...

مانگاه مثل این که رفت برای 16 ژانویه یعنی تقریبا دو هفته دیگه...ولی شاید فردا انیمه منتشر بشه و بالاخره انیمه وارد داستان اصلی بشه

M e i s a m
05-01-2012, 07:48
خب این توبی عمر زیادی داره و یکی از راه هاش استفاده از قدرت های ریننگانه! یا حتی ایزاناگی شارینگان! اینو گفتم...

footballist
05-01-2012, 14:12
سلام
مانگااستریم این رو در مورد تاخیرها گفته:

JUMP (Naruto, One Piece, Bleach, HxH, Reborn) will return around January 11th, Fairy Tail/Ippo are back this weekend.

11 ژانویه یا 6 روز دیگه از الان احتمال دادن که عرضه میشن.موفق باشید

M e i s a m
05-01-2012, 16:26
پس این هفته پر...

B3HZ@D
05-01-2012, 16:40
باز خوبه که انیمه منتشر شد و در غیاب مانگا میشه انیمه رو دنبال کرد
انیمه این هفته هم منتشر شده...حیف اینجا نمیشه لینک دانلود قرار داد :31:

Gamemaster
05-01-2012, 17:00
چرا نمی‌شه?

B3HZ@D
05-01-2012, 17:15
جزو قوانین وضع شده است و گذاشتن لینک دانلود فیلم و ... در تاپیک ها خلاف قوانین انجمن حساب میشه

M e i s a m
05-01-2012, 19:29
باز از هیچی بهتره :دی

footballist
11-01-2012, 16:48
سلام دوستان
بالاخره انتظارها به سر رسید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

kortol
12-01-2012, 15:45
خوب این مانگا هم چیز خاصی نداشت ..کلا داره به راهی می ره که بفهمیم کیوبی اماده پذیرش نارتو هست و ناروتو قطعا در آینده درب قفس کیبوبی رو باز میکنه...
حالا ببینیم با این دم کمتر ها چه می کنه ..خبری از ایتاچی نیست..خیر سرش رفت که این کابوتوچیمارو رو بشونه سره جاش ..کلا باز ناپدید شد !!! ساسوکه هم که داره سر میرسه... از زتسوی سیاه هم خبری نیست ...معلوم نیست چه کار میکنه این کیشیموتو !!!

footballist
12-01-2012, 16:06
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم.از 1 دم تا 9 دم قوی میشن یا بستگی به نوع حیوان هر بیجو داره؟بیجوها عمر هم میکنن؟از اولی که بودن قویتر هم شدن مثل سان گوکو که بزرگتر شده؟اون تیکه مهری که روی سینشون بود،بر روی بدنشون از اول هست یا اینکه مادارا فقط اونها رو گذاشته؟این تکه ها همون دریافت کننده های چاکرای 6 بدن دیگه نگاتو بود؟موفق باشید

M e i s a m
12-01-2012, 16:06
زتسوی سیاه که مرد...

footballist
12-01-2012, 23:54
زتسوی سیاه که مرد...
فکر نکنم مرده باشه.درسته که اون پسره با شمشیرش بهش ضربه زد اما این زتسو به همین راحتیها نمیمیره.یادتون نره که میتونن کلونهای زنده بسازن.موفق باشید

M e i s a m
13-01-2012, 07:25
فکر نکنم مرده باشه.درسته که اون پسره با شمشیرش بهش ضربه زد اما این زتسو به همین راحتیها نمیمیره.یادتون نره که میتونن کلونهای زنده بسازن.موفق باشید

سیاه ش فکر نکنم بتونه کلون بسازه
تا اینجا که فقط یدونه زتسو سیاه دیدیم فکر نکنم غیر از اون هم باشه دیگه...

انیمه هم که داره با سرعت لاکپشت پیش میره! فیلر ها ظاهرا تموم شدن ولی خب داستان بی و موتوی رو میتونست تو 2 دقیقه بگه و تموم کنه ولی کردش یه قسمت!

Scary Feelings
17-01-2012, 01:20
بچه ها لینکای دانلود انیمه های جدیدو از جایی که از فیلر در اومده اکه میشه همینجا یا تو پروفایل بزارین خیلی خیلی ممنون میشم ♥

*Batman*
18-01-2012, 01:01
بچه ها لینکای دانلود انیمه های جدیدو از جایی که از فیلر در اومده اکه میشه همینجا یا تو پروفایل بزارین خیلی خیلی ممنون میشم ♥

سلام
شما باید از قسمت 243 به بعد رو تماشا کنید.

حذف شد!
حذف شد!
ظرف 24 ساعت آینده حذف میشه !

لینکها طبق قرار قبلی حذف شدن!

M e i s a m
18-01-2012, 14:40
مانگا جدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M e i s a m
18-01-2012, 15:16
بلخره قفل قفس کیوبی هم باز شد و میتونیم قدرت های کیوبی رو ببینیم :دی

footballist
18-01-2012, 16:01
بالاخره کوراما هم کار خودشو کرد.مانگای جدید حسابی غوغا کرده!فروم مانگافاکس که کلا بهم ریخت!حتی یکی این رو گفته:

I woke up early for this chapter, now I can't go to sleep xD

در کل همه برای مانگای بعدی لحظه شماری میکنند.در ضمن بعضی دوستان ممکنه بگن که کوراما خیلی سریع تغییر موضع داد و این جای کار اشکال داره که باید بگم که کوراما از اولین روز زندگی ناروتو باهاش بوده و در تمام جنگها و شکستها و موفقیتهاش باهاش بوده و اون رو بهتر از همه میشناسه اما چون هیچ موقع نمیتونست به خاطر اتفاقات گذشتش(مخصوصا مادارا) و تنفرش از ادمها بهش اعتماد کنه،تا به حال کاری نکرده بود.اما از وقتی که فهمید اون تغییر کرده و کاری که برای سان گوکو کرد رو دید،کم کم داشت بهش اعتماد میکرد تا اینکه سان گوکو به قول خودش هدیه ای به ناروتو داد که اون هم نشان دوستی بین سان گوکو و ناروتو(دوستی بین انسان و بیجو)بود،دیگه فهمید که ناروتو قابل اعتماد هست و چاکراش رو باهاش مخلوط کرد.این نظر من بود.موفق باشید

*Batman*
18-01-2012, 16:49
نخند دندونات میریزه:31:

اگه توبی کوراما رو گیر بندازه چی؟:37:
هاچیبی که اون وسط مثل توپ فوتبال شده.هر کی از راه میرسه یه ضربه بهش میزنه.

M e i s a m
18-01-2012, 16:56
کیوبی هنوز تو بدن ناروتوئه چطور گیرش بندازه؟!

ولی خیلی کوتاه بود این چپتر
حالا باید یه هفته وایسیم تا محصول تولیدی رو ببینیم :دی

تو انیمه هم به نظر هماهنگ شده بوده از مدت ها قبل که کیوبی رو از قفس قبلیش خارج کنه و باهاش روبرو شه در حالیکه تو مانگا با هم ترکیب شدن!

فقط میگم چرا تا الان نکرده یه غورباقه احضار کنه؟ حداقل یکی از اون 3 تا بزرگا رو... البته الانم دیر نیست لاقل 5 به 5 میشن!

footballist
18-01-2012, 18:58
کیوبی هنوز تو بدن ناروتوئه چطور گیرش بندازه؟!

ولی خیلی کوتاه بود این چپتر
حالا باید یه هفته وایسیم تا محصول تولیدی رو ببینیم :دی

تو انیمه هم به نظر هماهنگ شده بوده از مدت ها قبل که کیوبی رو از قفس قبلیش خارج کنه و باهاش روبرو شه در حالیکه تو مانگا با هم ترکیب شدن!

فقط میگم چرا تا الان نکرده یه غورباقه احضار کنه؟ حداقل یکی از اون 3 تا بزرگا رو... البته الانم دیر نیست لاقل 5 به 5 میشن!
الان ناروتو یدونه احضار قوی رو انجام داده.فکر نکنم بتونه بیشتر از یک احضار قوی داشته باشه به همین خاطر نتونسته احضار کنه.از اون مهمتر من موندم حالا SM جدیدش چطوری خواهد بود.اینطور که معلومه اون حالت بستگی به میزان چاکرای فرد داره،حالا هم که چاکرای عظیم کوراما و ناروتو با هم مخلوط شدن... .موفق باشید

M e i s a m
18-01-2012, 19:22
الان ناروتو یدونه احضار قوی رو انجام داده.فکر نکنم بتونه بیشتر از یک احضار قوی داشته باشه به همین خاطر نتونسته احضار کنه.از اون مهمتر من موندم حالا SM جدیدش چطوری خواهد بود.اینطور که معلومه اون حالت بستگی به میزان چاکرای فرد داره،حالا هم که چاکرای عظیم کوراما و ناروتو با هم مخلوط شدن... .موفق باشید

چرا نتونه؟ چاکرای سنین مود میگیم کافی نیست چاکرای ترکیب شده ی کیوبی + ناروتو که هست :20:

سنین مود جدید هم باید جالب باشه
این که چاکرای کوراما بخواد 10 برابر بشه خیلی حرفه!

B3HZ@D
18-01-2012, 20:21
عجب مانگایی بود این قسمت جدید...کلی حال کردیم و این هیجان تا حدودی تخلیه شد
فقط امیدوارم قسمت بعدی مانگا رو به جنگ کاگه ها یا ساسکه اختصاص نده...چون تازه به قسمت خوبش رسیدیم.
ببینیم اتحاد جدید ناروتو و کیوبی به قدرتی جدید برای ناروتو منجر میشه یا این که تنها به ترنسفر به حالت بیجوی کامل ختم میشه

M e i s a m
18-01-2012, 21:14
این کیوبی قدرت زیاد داره خیالت راحت :دی حتی شاید 2 به 5 همه شون رو بزنن
یه وقت دیدی جو گرفت تنهایی کن فیکونشون کرد!!

حدث میزنم با مشترک شدن خاطرات کیوبی قضیه بره سمت 5 کاگه و جوانی مادارا و از اونجا ربط داده بشه به ساسکه (عمق تفکر رو حال میکنید؟ :دی)
الان ساسکه و ایتاچی کابوتو رو هم تو راه داریم معلوم نیست کجان

footballist
18-01-2012, 21:22
چرا نتونه؟ چاکرای سنین مود میگیم کافی نیست چاکرای ترکیب شده ی کیوبی + ناروتو که هست :20:

سنین مود جدید هم باید جالب باشه
این که چاکرای کوراما بخواد 10 برابر بشه خیلی حرفه!
بحث چاکرا نیست،بحث سر اینه که هر فردی نمیتونه چندین احضار قوی رو هم زمان انجام بده،مثلا تو جنگ پدر ناروتو و توبی دیدیم که میناتو با استفاده از seal خاصی کیوبی رو از کنترل مادارا خارج کرد.اینم همینطوریه،هر احضاری یه seal بر روی فرد قرار میده و بستگی به نوع احضار،میتونه توانایی فرد رو برای احضارهای بعدی بگیره.موفق باشید

M e i s a m
19-01-2012, 13:29
بحث چاکرا نیست،بحث سر اینه که هر فردی نمیتونه چندین احضار قوی رو هم زمان انجام بده،مثلا تو جنگ پدر ناروتو و توبی دیدیم که میناتو با استفاده از seal خاصی کیوبی رو از کنترل مادارا خارج کرد.اینم همینطوریه،هر احضاری یه seal بر روی فرد قرار میده و بستگی به نوع احضار،میتونه توانایی فرد رو برای احضارهای بعدی بگیره.موفق باشید

نه فکر کنم چون توبی فرار کرد سیل کیوبی از بین رفت و میناتو کاری نکرد...
پس اون ma موقعی که پین حمله کرد چطوری اون همه غورباقه کشید؟ این مورد کجا گفته شده من ندیدم جایی بگه محدودیت داره

kortol
19-01-2012, 14:57
عجب مانگایی این قسمت .
کیشیموتو ترکوند با این هیجانش ... هفته بعد رو خدا به خیر کنه
ولی من یه تیکه رو متوجه نشدم .. چاکرای این چهار دم توسط اون هیولای بلعیده شده ؟؟ گدومازو بود یه دفعه توبی احضارش کرد ؟؟؟مگه نارتو اون میله های چاکرایی رو از گردن سانگوکو بیرون نکشید پس چرا کنترلش هنوز دست توبی بود ؟؟
اصل فیگور هستش این تیکه ناروتو و کوراما :

خداییش الان که دارم فروم های انیمه رو می گردم همه منتظر قسمت بعد هستند ... چه شود ..
الان این حالتی که کوراما آزاد بشه ناروتو به 9 دم تغییر شکل میده ..مثل همین حالت تغییر شکل کیلر بی و 8 دم دیگه.... یعنی 9 دم میاد بیرون و ناروتو میره توی حالت چاکرای 9 دم ... یا نه کلا 9 دم رو احضار میکنه مثل احضار قورباغه ها و خودش میشینه رو دماغشون !!!؟؟؟؟

من موندم وسط این گیر و دار این کاکاشی و گای اون وسط چه کار می کنن !!! برید کنار بابا زیر دست پای بیجوها له میشید!!1

نبرد بعدی نبرد نینجاها نخواهد بود ... نبرد جینچوریکی ها و بیجوها خواهد بود !!! چه شود ..

kortol
19-01-2012, 23:59
خوب خدا رو شکر که هم انیمه و هم مانگا به روال جذاب و عادی خودشون بر گشتند .. مانگا که داره به قسمت های هیجانی نزدیک میشه..انیمه هم به قسمت های احساسیش رسیده...
توی قسمت بعد کوشینا ظاهر میشه... خیلی دلم می خواد ببینم اون قسمتی که کوشینا و میناتو دارن با ناروتو خدا حافظی می کنن چه جوری از آب در میاد ...فقط خدا کنه تیم اصلی روی این قسمت ها کار کنه ..خداییش بعد از مرگ جیارایا دیگه یه قسمت احساسی توپ نداشتیم... یه اهنگ سازی مناسب ، این قسمت های انیمه باید خیلی روش دقیق کار بشه اخه از قسمت های مهم و حساس هستند ...
مانگا هم که رفت تو کار هیجان !!! من خیلی جاها خوندم کاکاشی میمیره !!! چرا نمی دونم ...فقط اگه مرد خدا کنه این شارینگان رو نده به نارتو که خیلی لوس میشه داستان ...
این کابوتو و ایتاچی بهم نرسیدن ... ساسوکه هم گویا رفته پی گردو بازی ...

M e i s a m
20-01-2012, 00:15
اگز ناروتو باشه مسیر یه هفته ای رو تو یک روز میره ولی ساسکه و ایتاچی هنوز تو راهن!
احتمال اینکه هفته بعد بره تو نخ 5 کاگه کم نیست این کیشی میذارتمون تو خماری :دی

انیمه رو هم خوشم میاد دقت کردین قسمت های پین و جیرایا چقدر خوب ساخته شده بودن. الانی ها خیلی ضعیفن از نظر گرافیک...

B3HZ@D
20-01-2012, 17:17
کیفیت انیمه از نظر ظاهری افت محسوسی داشته
مثل این که بخوان سریع یک چیزی رو سر هم بکنن و بدن بیرون...الان انیمه اون شکلی شده
البته داستان مشکلی نداره ولی نسبت به سری های قبلی افت داشته.

footballist
20-01-2012, 17:59
نه فکر کنم چون توبی فرار کرد سیل کیوبی از بین رفت و میناتو کاری نکرد...
پس اون ma موقعی که پین حمله کرد چطوری اون همه غورباقه کشید؟ این مورد کجا گفته شده من ندیدم جایی بگه محدودیت داره

موقع پین هر سه نفر یعنی ناروتو و دو تا قورباغه های اعظم احضار رو انجام دادند به همین خاطر 3 تا احضار قوی اومد.خودم استدلال کردم که احضار محدودیت داره.موفق باشی

M e i s a m
20-01-2012, 18:31
موقع پین هر سه نفر یعنی ناروتو و دو تا قورباغه های اعظم احضار رو انجام دادند به همین خاطر 3 تا احضار قوی اومد.خودم استدلال کردم که احضار محدودیت داره.موفق باشی

ممکنه محدودیت داشته باشه ولی اگر سر چاکرا باشه که مشکلی نداره ناروتو
غورباقه اعظم سیج بود فقط ویژگی خاصی نداشت دیگه ولی اون همه احظار انجام داد!

footballist
21-01-2012, 23:13
ممکنه محدودیت داشته باشه ولی اگر سر چاکرا باشه که مشکلی نداره ناروتو
غورباقه اعظم سیج بود فقط ویژگی خاصی نداشت دیگه ولی اون همه احظار انجام داد!

اینم اثبات حرفام:
موفق باشید

M e i s a m
21-01-2012, 23:56
باز فرقی نکرد که تهشم همون شیما همشون رو احضار کرد ولی منظور این رو هم نفهمیدم
شاید میگه 3 تایی میتونن یه حرکت بزرگ بزنن!

footballist
23-01-2012, 16:50
باز فرقی نکرد که تهشم همون شیما همشون رو احضار کرد ولی منظور این رو هم نفهمیدم
شاید میگه 3 تایی میتونن یه حرکت بزرگ بزنن!

اینجا رو بخونید:

فکر کنم نظریه من غلت بوده چون احتمالا توانایی احضار یک حیوان به خاطر محدودیتهای هر فرده البته یه جورایی هم درسته.از طرف دیگه یکی از قدرتهای رینیگان،احضار چندین حیوان یا حتی انسان در یک زمان هست.به هر حال اون متن رو بخونید،شاید به جوابمون برسیم.موفق باشید

M e i s a m
23-01-2012, 23:35
واضح نبود زیاد
این انیمه پدیا رو هم طرفداراش نوشتن منبع 100% معتبری نیست

kortol
25-01-2012, 15:34
مانگا جدید هم اومد ..

ولی خیلی کم بود !!! همش 12 صفحه !!1نامردا !! قبلی ها خیلی بهتر بودند ... چه هیبتی داشت نارتو تو حالت بیجو مود !!!!

همه پیش بینی ها غلط از اب در اومد .. نارتو به هیچی تبدیل نشد و هیچ چیزی رو هم احضار نکرد ..فقط یه کم شبیه باباش شد !..
یه تیکه کاکاشی فکر کرد سنسی میناتو رو دیده !!

خداییش ردای میناتو خیلی به ناروتو میاد !..
این همه مبارزه شد هنوز این توبی کاری نکرده و خودش داره از دور جنگ رو هدایت می کنه .. کیوبی هم چه حالی می ده به نارتو به این چاکراهاش و دم هاش.
این ساسوکه هم گویا عروس داره میاره با خودش !!1 چرا اینقدر دیر میاد...ناروتو سه سوت به میدون جنگ رسید از اون جزیره .. تازه کلون هاش زود تر رسیدن ... .!! !!

به نظرم بقیه داستان حول این قضیه بمب چاکرایی و راسنگان می چرخه
مخصوصا با این حرفی که قبلا کیلر بی به ناروتو زده بود در حین تمرینش تو جزیره :
.

احتمالا چیزی می خواد این کیشیموتو روکنه برای مبارزه با ساسوکه .. شاید فوتون راسن بیجو گان اوداما !!!1

B3HZ@D
25-01-2012, 18:32
عجب چیزی شده بود ناروتو...واقعا قدرتش زیاد شده...تازه کوراما گفت که این قدرت کاملی نیست که ناروتو بدست آورده!!!
حساب کنید اگه قدرتش کامل بشه چی میشه !!! :31:
مثل این که دوتا از طریقت های ناروتو هم فعال شده...چون با بقیه طریقت ها فرق کرده بود
ناروتو هم به شدت شبیه به ریکودو شد...البته شبیه میناتو هم شده بود
اون قسمتی که کاکاشی فکر کرد میناتو رو دیده خیلی جالب بود...گفت س...سنسی!

M e i s a m
25-01-2012, 23:08
جالب بود ولی کوتاه!

فقط این 2 تا طریقت که گفتید چی هستن؟

B3HZ@D
25-01-2012, 23:15
همون صفحه اول مانگا اونجایی که کیوبی به ناروتو قدرت جدیدی میده دو تا از طریقت ها که به رنگ سیاه بودن سفید شدن و محیط دور اونا سیاه شد
شاید هم بخاطر تغییر ظاهر ناروتو باشه و ردایی که به شکل ردای ریکودوست باعث شده اینطور به نظر بیاد :31:

M e i s a m
25-01-2012, 23:50
اره دیدم اون رو ولی طریقت های ریکودو که معروف شدن به نظرم همون شش طریقت ریننگان باشن! البته تو چند تا فروم دیدم که این 6 تا رو بصورت کلی تقسیم کردن که کل قدرت های ریکودو در اون 6 تا خلاصه میشده... بازم بعیدم نیست که 2 طریقت باز شده باشه! یه موقع دیدی تو چند قسمت بعد بعدی هاش هم باز شه و ناروتو به سمت ریکودوئی بره!

ولی خوشم اومد 5 تا جونور شدن یه طرف کوراما شد یه طرف!

B3HZ@D
26-01-2012, 02:55

این طریقت هایی که من میگم همونایی است که روی بدن ناروتو ظاهر شده
اینا رو بدن ریکودو یا در اصل تقریبا پایین تر از گردن اون بود
توی این عکس هم فرق بین طریقت ها و عوض شدن رنگشون مشخص شده
به نظرم شاید چیز خاصی بوده که توی مانگا بصورت کلوز آپ نمایش داده شده
شاید هم فقط خواسته تغییرات ظاهری رو نشون بده...به هر حال این صحبتم در حد نظریه بود :31:

M e i s a m
26-01-2012, 20:57
تو فروم های دیگه هم گفتن همین رو... منظور منم این بود که اسمشون چیه :دی چون این طریقت ها خیلی گنده تر از این حرفان! یعنی ناروتو ممکنه به تاپ تن کل تاریخ نینجایی رفته باشه با همین 2 طریقت!!

kortol
28-01-2012, 00:13
فعلا که چيزي معلوم نيست ....اين طريقت ها به اندازه خود توبي مرموز هستند چون زياد در موردشون اطلاعاتي نيست !
ولي اينکه دوتاش مشکي شدن جالب بود ...
قبلا روي کف دست هاي ناروتو هيچ نشوني نبود ولي حالا کف دست هاش به صورت خال در اومده و موقعي که کوراما خواست بمب چاکرايي بزنه نارتو دست هاش رو جلو برد و مثل موقعي که راسنگان مي زد کمک کرد به کورا ما مثل حرکتي که کلون هاش انجام مي دادن .( شايد دنبال يه فن ترکيبي با راسنگان باشه !!!) !!! شايد با تکميل اين طريقت ها تغييري در بدنش رخ بده ...

بايد صبر کرد ولي چيز که خيلي من رو سردرگم کرده اينه که توبياين بيجوهارو داره با يه جوتسو مثل جوتصوي پين کنترل ميکنه ( يه نوع جوتسوي پيشرفته که توسط رينگان اجرا ميشه) ،حالا مثل پين به خودش هم از اين ميله ها زده ؟؟؟
بعدشم بجز مبارزه با کونان من نديدم توي مبارزه جدي شرکت کنه ( مبارزه با زير داست هاي دانزو هم بيشتر تفريح بود فخودشون خودشون رو ناکار کردند ) حالا اگه نارتو همه فن هاش رو رو بکنه چيزيي براي مبارزه با اين توبي يا ساسوکه نمي مونه !!! به نظر من که نارتو توي اين مبارزه با بيجوها هرچي داره رو ميکنه و اين توبي مي مونه با ساسوکه مبارزه کنه ..

M e i s a m
28-01-2012, 12:41
نظر من که همونه که ساسکه میاد و توبی رو جمع میکنه! اگر طبق نظریه یه سری از دوستان توبی همون فوگاکو باشه که دیگه... :دی

kortol
29-01-2012, 02:12
ای بابا این فوگاکو کی بید دیگه ؟؟؟
چقدر شخصیت توی این مانگا هستش ؟؟؟ژاپن این همه نینجا داشته و الان هنر های رزمیش به این وضع افتاده !!!!
خود کیشیموتو هم دیگه یادش نیست چقدر آدم توی این سریال وارد کرد .. از لاست بیشتر شخصیت و معما داره ...

M e i s a m
29-01-2012, 13:31
بابای ایتاچی و ساسکه فوگاکوئه! یه سری میگن با استفاده از زتسو از خودش کپی زده یا ترکیب کرده با هاشیراما یه سری میگن شارینگان عوض کرده که نشناسنش و...

این فوگاکو ظاهرا مرده ولی ممکنه زنده هم باشه اگرچه بعید میدونم... خیلی بعید! این وسط ایزونا و اوبیتو هم هستن که نامعلومن...

خیلی رو عصابه این توبی! جالبه هر چی این ناروتو پیشرفت میکنه توبی تعجب نمیکنه!

B3HZ@D
29-01-2012, 17:17
قبلا روي کف دست هاي ناروتو هيچ نشوني نبود ولي حالا کف دست هاش به صورت خال در اومده و موقعي که کوراما خواست بمب چاکرايي بزنه نارتو دست هاش رو جلو برد و مثل موقعي که راسنگان مي زد کمک کرد به کورا ما مثل حرکتي که کلون هاش انجام مي دادن .( شايد دنبال يه فن ترکيبي با راسنگان باشه !!!) !!! شايد با تکميل اين طريقت ها تغييري در بدنش رخ بده ...

این نشان ها روی دست ناروتو دقیقا مربوط میشه به اون قراردادی که با قورباغه ها بست و مهر و کلیدی که با چاکرای خودش امضا کرد و توافق کردن.
همین مهر و کلید باعث شده که بعد از جذب چاکرای کوراما به یان شکل در بیاد.
من فکر کنم با این وضعیت ناروتو هر شش طریقت رو فعال کنه...همونطور که فعلا دوتای اون رو فعال کرده و به گفته کیوبی این قدرت کاملی نیست که ناروتو بدست آورده و میتونه از این قوی تر هم بشه!

بعدشم بجز مبارزه با کونان من نديدم توي مبارزه جدي شرکت کنه ( مبارزه با زير داست هاي دانزو هم بيشتر تفريح بود فخودشون خودشون رو ناکار کردند ) حالا اگه نارتو همه فن هاش رو رو بکنه چيزيي براي مبارزه با اين توبي يا ساسوکه نمي مونه !!! به نظر من که نارتو توي اين مبارزه با بيجوها هرچي داره رو ميکنه و اين توبي مي مونه با ساسوکه مبارزه کنه ..

کلا شخصیت جالبی داره و بیخود و بی جهت وارد مبارزه نمیشه و خیلی باهوش عمل میکنه...به نظر من تنها کسی که میتونه توبی رو کنار بزنه همین ناروتو است نه ساسکه...این توبی از ساسکه خیلی قوی تره.

در ضمن به نظر من این توبی فوکاگو نیست.
مطمئنا کیشی نمیاد روی یک شصخیت معمولی اینقدر مانور بده و در این حد اونو بالا ببره
من که میگم توبی همون ایزونا برادر ماداراست...

M e i s a m
29-01-2012, 17:27
خب همین یکی دوماه پیش بود که فهمیدیم توبی مادارا نیست! فوگاکو احتمالش 0 نیست ولی منم میگم توبی فوگاکو نیست!
ولی بازم میگم ک ناروتو نمیتونه توبی رو کنار بزنه! شرط میبندم قضیه eye for eye تکرار میشه و ساسکه جمعش میکنه! همین اسایش خیال توبی از پیشرفت ناروتو دلیلش اینه که ناروتو دیگه به پای توبی نمیرسه!
از ایتاچی هم بعید نیست یه حرکتی زده باشه که یه روز ساسکه یا فوقش ناروتو + ساسکه خدمت توبی برسن! بلخره ایتاچی صلح طلب و جنیوس بوده مطمئنا اینقدر راحت بیخیال توبی و نقشه های احتمالیش و... نمیشه!

حالا توبی به کنار کی میخواد مادارا رو جمع کنه؟ 5 تا کاگه؟! این مادارا خیلی بالاتر از این حرفاس!

کلا من پیشبینی زیاد دارم منتظرم ساسکه برسه تا...

kortol
29-01-2012, 22:15
از ایتاچی هم بعید نیست یه حرکتی زده باشه که یه روز ساسکه یا فوقش ناروتو + ساسکه خدمت توبی برسن! بلخره ایتاچی صلح طلب و جنیوس بوده مطمئنا اینقدر راحت بیخیال توبی و نقشه های احتمالیش و... نمیشه!
آره اینم درسته !1
من یادمه وقتی ساسوکه مثلا ایتاچی رو کشت توی لحظات آخر ایتاچی اومد لخند زد یه انگشتش رو به یاد گذشته زد رو پیشونی ساسوکه ..خدارو چه دیدی وقتی با یه کلاغ میاد خودش را از بند کابوتو آزاد می کنه و چشم شیسویی رو می زاره داخل کلاغ پس با یه انگشت هم می تونه روی ساسوکه عملی انجام داده باشه ..مخصوصا که اون موقع داشت لبخند رضایت بخشی رو می زد .

B3HZ@D
29-01-2012, 22:56
خوب اونجایی که انگشتش رو به پیشونی ساسکه زد آماتراس رو به چشم اون انتقال داد تا در صورت دیدن چهره توبی فعال بشه و اونو بکشه
دیگه فکر نکنم چیز خاصی به ساسکه داده بشه که اگر داده بود وضعیت ساسکه این نبود و اینقدر نفرتش بیشتر نمیشد
وقتی ساسکه پیوند چشمهای ایتاچی رو کامل کرد و با اونا شروع به نگاه کردن کرد یک جمله ای گفت " با این چشم ها میشه توی تاریکترین نقطه هم نور رو دید "
حالا منظور اصلیش چی بوده هنوز مشخص نیست!
ولی اگه این بار قرار باشه ایتاچی کاری بکنه باید شخصا ساسکه رو مطلع کنه و اطلاعات دقیق رو به اون برسونه.
به هر حال به نظر من رقیب اصلی توبی ناروتوست و سیر تکاملی اون در مبارزه با توبی تعیین کننده است.

footballist
01-02-2012, 14:30
سلام
مانگای جدید:

حتما در اولین فرصت بخونیدش.موفق باشید

kortol
01-02-2012, 14:54
حتما در اولین فرصت بخونیدش.موفق باشید
من خوندمش !!! عجب حرکتی زد این دانای بزرگ !!! به جای 6 تا خال 9 تا رو لباسش بود !!

B3HZ@D
01-02-2012, 15:35
مانگای جالبی بود...قیافه کیوبی خیلی جالب و بامزه بود
اون خال ها هم ممکن بصورت نمادین باشه یا شاید هم چیز خاصی بوده
مثلا ریکودو چشمی داشته که 9 تا خال توی اون داشته...نشون ندادن چشم های ریکودو یک کم مشکوک بود
من که فکر میکنم چشم ریکودو شاید چیزی بالاتر از رینگان بوده
بالاخره تعجب توبی رو هم دیدیم.

M e i s a m
01-02-2012, 16:12
خوب اونجایی که انگشتش رو به پیشونی ساسکه زد آماتراس رو به چشم اون انتقال داد تا در صورت دیدن چهره توبی فعال بشه و اونو بکشه
دیگه فکر نکنم چیز خاصی به ساسکه داده بشه که اگر داده بود وضعیت ساسکه این نبود و اینقدر نفرتش بیشتر نمیشد
وقتی ساسکه پیوند چشمهای ایتاچی رو کامل کرد و با اونا شروع به نگاه کردن کرد یک جمله ای گفت " با این چشم ها میشه توی تاریکترین نقطه هم نور رو دید "
حالا منظور اصلیش چی بوده هنوز مشخص نیست!
ولی اگه این بار قرار باشه ایتاچی کاری بکنه باید شخصا ساسکه رو مطلع کنه و اطلاعات دقیق رو به اون برسونه.
به هر حال به نظر من رقیب اصلی توبی ناروتوست و سیر تکاملی اون در مبارزه با توبی تعیین کننده است.

دقیقا منظور من این بود که توبی خودش رو پشت یه شخصیت فیک پنهان کرده بود تا زمانی که ایتاچی مرد... یعنی از ایتاچی یه حسابایی میبرده! و این یعنی ایتاچی هم یه خبرایی داشته از توبی و نقشه هاش و راحت از کنارش نمیگذره
شاید برای متوقف کردنش یه فکری کرده باشه تا جنگ دیگه ای پیش نیاره...

B3HZ@D
01-02-2012, 16:19
آره بعد مرگ ایتاچی بود که توبی گفت حالا میتونیم بوسیله پین به کونوها حمله کنیم
یعنی تا زمانی که ایتاچی زنده بود هیچ کسی جرات این کار رو به خودش نمیداد که به کونوها حمله کنه
حالا این که ایتاچی چی میدونه هنوز مشخص نیست...
ولی فکر نکنم توبی از ایتاچی میترسیده...شاید از این میترسیده که نقشه اش رو خراب کنه
وگرنه الان داریم می بینیم که توبی چقدر قویه

M e i s a m
01-02-2012, 16:41
توبی چقدر قویه مگه؟ از ایتاچی و مادارا که حساب میبرد! الانم که ناروتو درب و داغونش کرده!

*Batman*
01-02-2012, 18:51
عجب چپتری بود:8:
یه هفته طول میکشه تا اسم بیجوها رو یاد بگیرم.اسم یکیشون کوکو بود:31:
اگه متحد شده باشن کار توبی تمومه.جای سان گوکو خالیه:45:

B3HZ@D
02-02-2012, 03:45
توبی چقدر قویه مگه؟ از ایتاچی و مادارا که حساب میبرد! الانم که ناروتو درب و داغونش کرده!

توبی خیلی قویه :31:
ایتاچی احتمالا شخصیت اصلی توبی رو میشناخته و از این میترسید که هویتش رو لو بده
اون زمانی هم که کابوتو اومد مادارا رو احضار کرد از این میترسید که بقیه بفهمن این توبی واقعا مادارا نیست و ممکن بود نقشه اش به هم بریزه.
برای همین کابوتو به توبی گفت نگران نباش من در مورد تو به کسی چیزی نمیگم.
توبی هم که فعلا شخصا خودش وارد جنگ نشده و فقط از بیجوها و جینچوریکی ها استفاده میکرد
حالا که همه اونا رو کشید داخل گدومازو احتمالا شخصا وارد جنگ بشه

footballist
08-02-2012, 12:59
سلام
مانگای جدید:
حتی توبی هم ترسیده.موفق باشید

M e i s a m
08-02-2012, 14:33
کجاش ترسیده؟ اونجایی که میگه Sweat یحتمل مربوط به خود ناروتو نیست
دقت کردین چرا چاکرای کیوبی زرد رنگه ولی 8 تا بیجوی دیگه قرمزه؟ یه تیکه از ریکودو تو کیوبی یا مهر شده بوده یا... و الان داره احیا میشه! یه موقع دیدی ناروتو شد ریکودو دوم یا اصلا خود ریکودو اومد جای ناروتو!
این همه میگن ناروتو ریکودو میشه یجورایی بی معنیه منتها با حساب این که قسمتی از ریکودو تو کیوبی بوده باشه بعید نیست!
دیدیم که موقع مهر شدن دوباره کیوبی گفت که این مهر مال ریکودوئه...؟! یعنی ناروتو داره خود به خود قوی میشه و متوجه ش نیست هنوز!!

اینا همه به کنار ساسکه وارد میشود :دی این بارانی که هست هم بی دلیل نیست یه موقع دیدی اومد رسید یه کیرین زد به ناروتو! دیگه هر چی هم سریع باشه ناروتو به سرعت نور که نمیرسه!

kortol
08-02-2012, 15:23
یه نگاه به این عکس بندازید :

حالا یه نگاه هم به این بندازید :

نکته های جالب
.. طرح های پشت لباس این جناب ریکودو و ارم مخصوص دهکده اوزوماکی ها تقریبا یکی هستش که روی لباس ناروتو هم هست و وقتی میره به حالت بیجو مود این آرم ها به هم متصل میشن !!
..ناروتو جینچوریکی 9 دم هستش و باید نه تا دم یا دم چاکرایی داشته باشه .درست..پشت لباس این جناب ریکودو هم 9 تا خال داره ..در واقع شاید این خال ها نشون بدن که اون مالک و پدر همه این 9 تا جانور هستش و وقتی میگه یکی میاد که می تونید بهش اعتماد کنید منظورش شاید این باشه که یکی دیگه میاد و سرپرستیتون رو قبول میکنه ..حالا ناروتو 9 تا خال رو لباسش نداره ولی توی عکس اول چاکرای 9 رو نشون میده وسطش 9 تا خال مشکی داره !
..این جناب ریکودو از پشت سر تقریبا شبیه ناروتو از پشت هستش ..مخصوصا وقتی به حالت بیجویی میره ..( حالت هایی که موهای سر میگیرن شبیه به هم هستند !)

.................................................. .....................................

ب نظر من توی قسمت بعدی ساسوکه میرسه و وقتی می بینه که همه طرفدار ناروتو هستند بیشتر خشمگین میشه و تا پای مرگش مبارزه می کنه و ایتاچی هم میاد وسط ماجرا ...
ممکنه بعضی ها کشته بشن این وسط که گای و کاکاشی و کیلر بی گزینه های مناسبی هستند !!!( هیناتا بمیره شخصا دیگه این مانگا رونمی خونم !!)
دست اخر توی نبرد همه با هم توبی رو شکست می دن و ناروتو هم برای نجات ساسوکه احتمالا یه فن یا چیزی می زنه و یه بلایی سره خودش میاه ...
کلا ژاپنی ها توی انیمه و مانگاهاشون اخر داستان یه کاری می کنن که ادم خوبه ، خیلی خوب بشه و شخصیت خاکستری داستان هم سفید بشه و ادم بده هم بمیره ...این وسط یه چند تایی هم قربانی می دن ..با توجه به این که تا الان خیلی ها نمردن و چند وقتیه که یه مرگ تراژدیک نداشتیم توی داستان احتمال مرگ یه شخصیت معروف خیلی بالاست !!

B3HZ@D
08-02-2012, 18:42
ای بابا توبی کی ترسید ؟! الکی اسمش رو خراب نکین :31:
توبی فکر کرد وضعیت فعلی ناروتو روی احساسات اون اثر گذاشته و باعث شده که عرق کنه و برای همین تعجب کرد ولی بعدش دید که اشتباه میکرده و قطره بارانه .

ولی به هر حال توبی توی این وضعیت دچار شک و تردید شده و به نوعی دو دل شده و این رو میشه توی صحبتهاش دید.

حالا ناروتو 9 تا خال رو لباسش نداره ولی توی عکس اول چاکرای 9 رو نشون میده وسطش 9 تا خال مشکی داره !

فکر کنم این خال هایی که نشون داده شد مربوط به اتحاد جدید ناروتو و بیجوها باشه و یک قدرت جدیدی کسب کرده باشه
چون توی این چپتر گفته شد به غیر از چاکرای کیوبی یک چیز دیگه ای هم حس میکنن !

M e i s a m
08-02-2012, 19:54
حقیقت ماجرا یه اسپویل زده دیدم تو یه سایتی مال 6 ماه پیش که نصفش درست درومده بود! نصف دیگش میگه که این چیزی که باعث شده توبی یکم بترسه یا تردید پیدا کنه به خودش قدرت ریکودو هست که تو کیوبی مهر شده و الان به ناروتو رسیده! اون 9 تا ویرگول هم تازه وارد گود شده قبل از اون فقط 6 طریقت و 6 تا ویرگول در کل مطرح بود! :دی

همین اسپویل در مورد ساسکه میگه اونجایی که بعد از مرگ دانزو با ناروتو رو در رو شدن تو ذهن همدیگه ساسکه بهش نشون داده که کشته شدنش به دست ناروتو قدرتی به ناروتو میده که میتونه باهاش مادارا رو شکست بده و در ظاهر شاید تیره و تار باشه ساسکه ولی قلبا خاکستریه! الانم مخالفم با این که ساسکه قاطی میکنه! میاد و به ناروتو کمک میکنه تا توبی رو شیر بدن! چون عملا ناروتو بدون قدرت های ساسکه علی الخصوص دوجتسو های ساسکه جلو توبی کاری نمیتونه بکنه!

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:50 PM ----------

در ضمن اسپویل ها میگن که دوباره جیرایا یوندایمه نیدایمه شودایمه ساندایمه رو خواهیم دید!

B3HZ@D
08-02-2012, 20:11
با این گفته ها زین پس بجای واژه غریب و نامتعارف دانای شش طریقت باید بگیم دانای 9 طریقت !
این چیزی هم که توی مانگان این هفته نشون داد یک کم عجیب بود...البته همگی دیدیم که پشت لباس ریکودو هم 9 تا خال وجود داشت
پس حرف من که گفته بودم احتمالا ریکودو چشمی فراتر از رینگان داشته باید درست از آب در بیاد.

در ضمن فکر نکنم جیرایا یا یوندایمه با شودایمه یا کلا کاگه ای دوباره زنده بشه
همه کاگه ها که با شینیگامی مهر شدن و مهر شینیگامی طوریه که تا حالا شکسته نشده پس نباید انتظار بازگشت کاگه ها رو داشت

M e i s a m
08-02-2012, 20:24
چند دلیل
یکی اینکه ناروتو اوزوماکیه و این فن شینیگامی مال اون ها بوده در اصل
دوم نصف کیوبی تو اونجا مهر شده
سوم این همه نینجای خوب میخوان تا ابد اونجا زجر بکشن؟
بعدش ناروتو به نجی قول داده که مشکل مهر و موم بیاکوگانش رو برداره :)

این وسط فقط جیرایا رو متوجه نمیشم...

B3HZ@D
08-02-2012, 20:57
خوب دلیل نمیشه که چون فن شینیگامی مال اونا بوده پس ناروتو مهر رو بشکنه و اونا رو بیاره بیرون...حالا به هر دلیلی که باشه.
اصلا دلیلی برای بازگشت اونا نمی بینم...کلا یک جورایی لوث میشه که هر کی مرده چپ و راست از اون دنیا برگرده و دوباره بره.
زجر برای چی...مردن دیگه و به دیار باقی شتافتن :31:
خوب مشکل مهر و موم نجی چه ربطی به شینیگامی داره؟! :31:
جیرایا ؟!

M e i s a m
08-02-2012, 23:52
اینا مال اون اسپویله بود به من چه؟ :دی

این ناروتو قراره بشه خدای نینجتسو دیگه! شینیگامی هم به گفته ساندایمه (فکر کنم) یه محل ذخیره روحه که توش تا ابد در حال جنگ خواهند بود!
بعدش این ها به کنار نصفه کیوبی تو یوندایمه و یوندایمه تو شکم شینیگامی مهره! بلخره که کیوبی باید کامل بشه... جیرایا رو هم نظری ندارم...

rezarrrr
11-02-2012, 22:41
من میخوام این سریال رو دانلود کنم واقعا ارزش 40 گیگ رو داره؟

B3HZ@D
12-02-2012, 13:47
راستش بیشتر یک مسئله سلیقه ای هست...اگر قبلا قسمت هایی از این انیمه رو دیدین و نظرتون رو جلب کرده برای این که داستان رو متوجه بشین باید کل انیمه و قسمتهای اونو ببینید.
من و بقیه کسانی که دانلود کردن راضی بودن :31: ولی سلیقه و علاقه خودتون هم تاثیر مستقیم داره

footballist
15-02-2012, 14:57
سلام
مانگای 574:

موفق باشید

B3HZ@D
15-02-2012, 19:46
چپتر این هفته زیاد جال نبود و چیز خاصی نداشت
به غیر از شکل و شمایل و قدرت جدید سوسانو ساسکه که قابلیت پرتاب آماتراس رو داشت
این زتسو های سفید هم بی خاصیت ترین کارکتر انیمه و مانگا هستن...تنها خصلت خوبش تکثیر با تعداد بالاست وگرنه هیچ چیز دیگه ای نداره
البته شناخت آنچنانی از زتسو سیاه ندارم ولی این قسمت سفید خیلی خیلی ضعیفه.
قسمت آخر مانگا این هفته رو هم متوجه نشدن...الان ایتاچی به سمت ساسکه رفت یا این که داشت به منطقه ی دیگه میرفت؟!

M e i s a m
15-02-2012, 22:23
مرسی بابت لینک :)
اصلا معلوم نشد کی به سمت کی میره
ایتاچی این همه مدت نرسید به کابوتو؟ ساسکه هم هفت خان رو گذروند و رسید به نزدیکی ناروتو...

footballist
15-02-2012, 23:22
الان هیچ کدوم از دو برادر دنبال همدیگه نمیرن.ساسکه که اصلا نمیدونه ایتاچی دوباره زنده شده.ایتاچی میدونه که اون هم احتمالا مثل ناروتو و توبی به ساسکه میرسه که شانسش کمه.مسئله مهمی که این مانگا مشخص کرد این بود که ناگاتویی که مادارا گفته بود،همون اروچیمارو بوده چون از قبل برنامه جنگ رو اماده کرده بود و سوگتسو(درست گفتم؟) پیداش کرد اما چی داخل اون بوده؟کابوتو احتمالا از روی اون داره عمل میکنه.جالب اینجاست که مانگا الان خیلی پیچیده شده.کابوتو دنبال ساسکه هست،توبی میخواد زیراب کابوتو رو بزنه،ساسکه داره نقشه جنگ کابوتو رو به دست میاره،مادارا هم از اون طرف میخواد نقشه خودش رو عملی کنه.این همه شخصیت بد نمیتونن کنار هم بمونن!چیزی که من منتظرشم و میخوام بدونم اینه که کی از بین این چهار تا بقیه رو کنار میزنه... .موفق باشید

M e i s a m
15-02-2012, 23:32
ایتاچی که گفت نمیخواد ساسکه رو ببینه! ولی در مورد مادارا و اروچیمارو... دهنش سرویس عجب جانوری بود این اروچی! فکرشم نمیکردم! البته هنوز تایید نشده چون بعید میدونم اروچی یه همچین چیزی رو از کابوتو مخفی نگه داشته بوده و اگر مخفی نبوده چرا نقشه جنگی یا یه همچین چیزی تو اون اتاقه وجود داشته؟!

kortol
21-02-2012, 11:07
حقیقت ماجرا یه اسپویل زده دیدم تو یه سایتی مال 6 ماه پیش که نصفش درست درومده بود! نصف دیگش میگه که این چیزی که باعث شده توبی یکم بترسه یا تردید پیدا کنه به خودش قدرت ریکودو هست که تو کیوبی مهر شده و الان به ناروتو رسیده! اون 9 تا ویرگول هم تازه وارد گود شده قبل از اون فقط 6 طریقت و 6 تا ویرگول در کل مطرح بود! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلا مگه قرار نبوده این ریکودو با مهر کردن 10 دم و مرگ خوئش دنیای شینوبی ها رو نجات بده ..این که زنده بود و با بیجوها داشت گفت گو می کرد ؟؟؟ پس کی میمیره ؟؟؟؟ شاید موقع مهر کردن 10 دم با اونها بوده ؟؟؟ یعنی بیجوها هم سن دارن ؟؟ پیر میشن و می میرن ؟؟؟ ( یه جا توبی توی جلسه کاگه ها گفت که ریکودو 10 دم رو داخل ماه مهر کرد و از چاکرای اون این بیجو ها به وجود امدند !!!)
.................................................. ..............................................

همین اسپویل در مورد ساسکه میگه اونجایی که بعد از مرگ دانزو با ناروتو رو در رو شدن تو ذهن همدیگه ساسکه بهش نشون داده که کشته شدنش به دست ناروتو قدرتی به ناروتو میده که میتونه باهاش مادارا رو شکست بده و در ظاهر شاید تیره و تار باشه ساسکه ولی قلبا خاکستریه! الانم مخالفم با این که ساسکه قاطی میکنه! میاد و به ناروتو کمک میکنه تا توبی رو شیر بدن! چون عملا ناروتو بدون قدرت های ساسکه علی الخصوص دوجتسو های ساسکه جلو توبی کاری نمیتونه بکنه!

والا توی این بخش که شما گفتی اصلا این دوتا در باره قدرتی که ساسوکه به ناروتو می ده صحبتی نکردن ؟؟؟ از کجا این اسپویل در امده خدا می دونه ...
مانگای 486 درباره ملاقات دوباره تیم 7 روی پل هستش بعد از مرگ دانزو....

.................................................. .................................................. .

در ضمن فکر نکنم جیرایا یا یوندایمه با شودایمه یا کلا کاگه ای دوباره زنده بشه
همه کاگه ها که با شینیگامی مهر شدن و مهر شینیگامی طوریه که تا حالا شکسته نشده پس نباید انتظار بازگشت کاگه ها رو داشت
کاگه ها دلیلی نداره که دوباره زنده بشن .... همون یاد و خاطرشون کافی هستش و کاری هم از دستشون بر نمیاد ...توبی که مادارا نیستش که به هاشیراما نیاز باشه و مادارا رو هم 5 کاگه دارن باهاش مبارزه می کنن نیرویی که تا به حال نمونه اش دیده نشده ...
.................................................. .................................................. ....

یکی اینکه ناروتو اوزوماکیه و این فن شینیگامی مال اون ها بوده در اصل
دوم نصف کیوبی تو اونجا مهر شده
فن برای خاندان اوزوماکی ها نبوده بلکه اونها مهارت داشتن توی اجرای مهر های مختلف با قدرت های مختلف وگرنه اصلا گفته نشده فن مهر کردن روح توسط شینوبی ها مربوط به خاندان اوزوماکی ها بوده و موقع اجرای اون مهر توسط میناتو موقع به دنیا امدن ناروتو و مهر کردن کیوبی، ساندایمه وقتی می رسه به راحتی تشخیص میده نوع مهر رو ...
.................................................. .................................................

این زتسو های سفید هم بی خاصیت ترین کارکتر انیمه و مانگا هستن...تنها خصلت خوبش تکثیر با تعداد بالاست وگرنه هیچ چیز دیگه ای نداره
البته شناخت آنچنانی از زتسو سیاه ندارم ولی این قسمت سفید خیلی خیلی ضعیفه.

چرا دیگه همین زتسوی سفید موقع مبارزه به بدن حریفش که بخوره و چاکراش رو حس کنه می تونه خودش رو شبیه اون درست کنه به طوری که هیچ نینجای سنسوری نتونه تشخصی بده ...توی مانگا های قبلی همین زتسوی سفید توی شب بعد از روز اول جنگ به پایگاه نینجاها حمله کرد و خیلی لز پرستار ها و پزشک ها رو کشت ،فقط ناروتو می تونست تشخصیش بده اونم با قدرت سیگ مود خودش ....
.................................................. .................................................. ..........

ناگاتویی که مادارا گفته بود،همون اروچیمارو بوده چون از قبل برنامه جنگ رو اماده کرده بود و سوگتسو(درست گفتم؟) پیداش کرد اما چی داخل اون بوده؟
جانم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ناگاتو همون اوروچی مارو بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خود اوروچی مارو یه زمانی عضو گروه آکاتسوکی بوده ...
کجای این مانگا این گفته شما رو مشخص کرد ؟؟؟
این سویی گتسو فقط یه تومار پیدا کرد که توش اطلاعات جالبی نوشته شده بود توسط اوروچی مارو ... حالا چی هستش این اطلاعات معلوم نیست ؟؟؟ هر چی هستش این اطلاعات می تونه سرنوشت جنگ رو تغییر بده ......گویا حتی کابوتو هم از این اطلاعات خبر نداره وگرنه استفاده می کرد ازش ..

M e i s a m
21-02-2012, 16:26
اون اسپویل ها نصف بیشترش تا حالا درست درومده اونقدر هم الکی نیست!!!
تو همین صفحه ای که گذاشتی ناروتو میگه دیدی درون من چی هست؟ خب چی هست اون که میگه ما دیگه نمیتونیم با هم بجنگیم...؟! تنها موردش اینه که اگر بجنگن هر دو کشته میشن حالا یا ناروتو یه فن خیلی خاص داره مثلا جیرایا بهش یاد داده واسه لحظه اخر یا مورد های دیگه...

کاگه های دیگه اگر قابل احضار بودن تا حالا میومدن هوکاگه ها هم که کلا مهر شدن ولی من همچنان میگم مهر شیناگامی شکسته میشه توسط ناروتو و نصف کیوبی همراه میناتو و باقیشون از عذابش خارج میشن ;)
بعدشم خود شینیگامی مهر سطح بالاییه که که فقط اوزوماکی ها بلد بودن و هیچکس دیگه نمیتونسته انجامش بده. میناتو از طریق کوشینا و ساندایمه از میناتو یاد گرفتن این تکنیک رو!

در مورد اون طومار هم میشد گفت راز رسیدن به رینگان ار شارینگان هست چیزی که اروچی خیلی دنبالش بود ولی چون سویگتسو میگه میشه کنترل جنگ رو بدست گرفت..... چه چیزا که که این اروچی نکرد!! ایده ای ندارم! :31:

kortol
21-02-2012, 22:20
تو همین صفحه ای که گذاشتی ناروتو میگه دیدی درون من چی هست؟ خب چی هست اون که میگه ما دیگه نمیتونیم با هم بجنگیم...؟! تنها موردش اینه که اگر بجنگن هر دو کشته میشن حالا یا ناروتو یه فن خیلی خاص داره مثلا جیرایا بهش یاد داده واسه لحظه اخر یا مورد های دیگه...
این که ناروتو میگه دیدی درون من چی هستش بر می گرده به صحبت های قبلی شون و صحبتی که در مبارزه اول زیر مجسمه هاشیراما و مادارا توی بچگی انجام دادن و شارینگان ساسوکه کامل شد..
اونجا ساسوکه به نارتو میگه من حالا چشم هام کامل شده و می تونم درون یه نینجا رو ببینم و می تونم نینجاهای حرفه ای رو تخیص بدم ولی تو اینقدر ها نینجای رده بالا نیستی .
توی این مانگا ناروتو به ساسوکه میگی می تونی درونم رو ببینی چون من درون تو رو می بینم ( تحتمالا منظورض دیدن نفرت و خشم انتقام ساسوکه بوده که ناروتو متجه اون شده بود ) اما ساسوکه چیزی نمیگه ولی یه لحشه شوکه میشه ( شاید عشق به مردم نوع دوستی ناروتو رو دیده بوده و متوجه عمق معنای دوستی و رفاقت ناروتو شده بوده اما خشمش نذاشته که راه درست رو تشخیص بده )
کلا همه ماجرا سره اون پل همین بوده و وقتی ناروتو میگه ما با هم مبارزه کنیم هر دو میمیریم منظورش اینه که اگه من تورو شکست بدم روح معنوی خودم هم نابود میشه و اگه تو من رو شکست بدی همون ذره امید و دوستی هم که در دلت وجود داره نابود میشه و تو به تباهی و سیاهی میری..( اگه ئقت کرده باشی ناروتو تا به حال کسی رو مستقیم نکشته وفقط شکست داده .. حتی کاکوتزو رو هم نارتو نکشت و کاکاشی رفت توی چاله و کشتش ..پین ها هم که از قبل مرده بودند ( ناگاتو رو هم که خود کشی کرد و بقیه رو زنده کرد چون امید و عشق رو توی ناروتو دید ... )
بابا ناروتو همش در باره کشتن و فن نینجایی نیست که ، بیشترش در مورد نوع دوستی و عشق بین انسان ها هستش .. همون فن Talking نینجوتسوی ناروتو که با هر کی صحبت می کنه شیفته ناروتو میشه ...:10:.
( اون قسمتی که توبی با ساسوکه صحبت می کنه بعد از مرگ ایتاچی ( مثلا !) به درون تاریک ساسکه پی می بره..حتی کاکاشی هم به نیت سیاه ساسوکه پی می بره و تصمیم به مبارزه و نابودی باهاش می گیره و حتی مانگیکو رو هم فعال می کنه .................................................. ...........

کاگه های دیگه اگر قابل احضار بودن تا حالا میومدن هوکاگه ها هم که کلا مهر شدن ولی من همچنان میگم مهر شیناگامی شکسته میشه توسط ناروتو و نصف کیوبی همراه میناتو و باقیشون از عذابش خارج میشن ;)
کاگه ها که اکثرشون احضار شدن توسط ادوتنسی کابوتو فقط هوکاگه ها که برای دهکده برگ بودند احضار نشدند که کابوتو اون جایی که به توبی تکمیکش رو توضیح داد گفت چون روح هوکاگه های قبلی توسط مهر شینیگامی مهروموم شده نمیشه برشون گردوند و جیرایا هم چون بدنش به اعماق اقیانوس ها رفت نتونسم پیداشون کنم تا روح یه فرد زنده رو داخل بدنش بزارم .
..........................................
من که فکر نمی کنم اینقدر دیگه هندی بازی بشه و چون اصل شینیگامی ها هم در مذهب شینتو ( مذهب قدیمی ژاپن ) تایید شده فکر نکنم کیشیموتو همچین کاری بکنه و با داستانش همچین کاری بکنه و میناتو رو زنده کنه ...کلا نیازی هم به میناتو نیست ..می خواد بیاد چه کار کنه مثلا ...
از ناروتو که دیگه قوی تر نیست الان ناروتو هر چی باباش داشته داره به همراه چاکرای کیوبی... راحت می تونه توبی رو شکست بده همون طوری که میناتو به شین شین نینجوتسوی خودش تونست به توبی یه راسنگان قوی بزنه و توبی رو فراری بده ....
تازه ناروتو توی مبارزه اش با رایکاگه ، وقتی رایکاگه به سرعت بالای خودش رسید باز نتونست ناروتو رو بزنه و ناروتو جا خالی داد و رایکاگه متوجه قدرت و سرعت ناروتو شد و اجازه داد که با کیلر بی از جزیره خارج بشن ....
حتی بابای رایکاگه هم نتونست به ناروتو ضربه بزنه و نارتو راحت جا خالی داد ..
.................................................. .............................

بعدشم خود شینیگامی مهر سطح بالاییه که که فقط اوزوماکی ها بلد بودن و هیچکس دیگه نمیتونسته انجامش بده. میناتو از طریق کوشینا و ساندایمه از میناتو یاد گرفتن این تکنیک رو!
دقیقا این رو کجای مانگا گفته ؟؟؟؟؟؟؟ درسته مهر شینیگامی سطح بالا هستش ولی هیچ جا نگفته که میناتو از کوشینا و ساروتوبی از میناتو یاد گرفته باشن این مهر رو ...کوشینا یه سری مهر رو به میناتو یاد داده و امکانش هست که این مهر هم جزء اونها باشه ولی مختص اوزوماکی ها نبوده چون اگه مختص بوده پس فقط اوزوماکی ها بلد بودند و می تونستند بزنن ... پس مهر های دیگه مثل مهر 5 عنصر کیلر بی رو کی ساخته و از کجا دهکده های دیگه یاد گرفتند ...
کلا تاریخ این مهر ها معلوم نیست و نمیشه به خاندان خاصی نسبت دادشون ..
اوزوماکی هم به خاطر مهارت توی مهر کردن و چاکرای بالاشون معروف بودند وچون کیبوبی رو تونستند داخل بدن خودشون مهر کنند و زن هاشیراما هم یه اوزوماکی بوده خیلی خیلی معروف میشن و مورد حمله دهکده های دیگه قرار می گرن وگرنه اگه خیلی توی مهر کردن استاد بودن این ادوتنسی رو هوکاگه دوم که داداش هاشیراما بوده نمی ساخت بعدش لرد اروچیمارو بره یادش بگیره و از دهکده اخراج بشه ( چون فن ممنوعه بوده ) و بعدش بیافته دست کابوتو ..!!!!
.................................................. .............................

در مورد اون طومار هم میشد گفت راز رسیدن به رینگان ار شارینگان هست چیزی که اروچی خیلی دنبالش بود ولی چون سویگتسو میگه میشه کنترل جنگ رو بدست گرفت..... چه چیزا که که این اروچی نکرد!! ایده ای ندارم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چ.ن ایده هستش زیاد گیر نمی دم :10: ولی خیلی ها می گن که اول رینگان بوده بعدش شارینگانش بیرون اومده و بعدش بیاکوگان ازش ساخته شده ( یه نفر رینگان داشه .. چند نفر شارینگان داشتند اما برای تکمیلش باید فعالش می کردند ... خیلی ها بیاکوگان داشتند و مادرزاد هم فعال بوده و حتی زن ها هم دارن در صورتی که هیچ زنی تا به حال شارینگان نداشته !!!)
اما این که این فرایند معکوس بشه خیلی خیلی بعید هستش و هیچ جای داستان هم اشاره ای بهش نشده ... شاید حقیقت در مورد توبی باشه !!! یا اصلیت توبی باشه یا اینکه راز این باشه که چه جوری میشه توبی رو از نابود کرد ..یا یه شخصیت دیگه باشه ...
( توی مبارزه اروچی با ساروتوبی موقع امتحان چونین ها اروچی مارو سه تا تابوت رو احضار میکنه که دوتاش هوکاگه ها بودند و چون هوکاگه سوم بدنش مهر شیناگامی داشته احضار نمیشده کردش پس می مونه اون تابوت سوم که یا مادارا بوده یا یه شخصیت دیگه که معلوم نیست ....)

M e i s a m
23-02-2012, 00:13
این که ناروتو میگه دیدی درون من چی هستش بر می گرده به صحبت های قبلی شون و صحبتی که در مبارزه اول زیر مجسمه هاشیراما و مادارا توی بچگی انجام دادن و شارینگان ساسوکه کامل شد..
اونجا ساسوکه به نارتو میگه من حالا چشم هام کامل شده و می تونم درون یه نینجا رو ببینم و می تونم نینجاهای حرفه ای رو تخیص بدم ولی تو اینقدر ها نینجای رده بالا نیستی .
توی این مانگا ناروتو به ساسوکه میگی می تونی درونم رو ببینی چون من درون تو رو می بینم ( تحتمالا منظورض دیدن نفرت و خشم انتقام ساسوکه بوده که ناروتو متجه اون شده بود ) اما ساسوکه چیزی نمیگه ولی یه لحشه شوکه میشه ( شاید عشق به مردم نوع دوستی ناروتو رو دیده بوده و متوجه عمق معنای دوستی و رفاقت ناروتو شده بوده اما خشمش نذاشته که راه درست رو تشخیص بده )
کلا همه ماجرا سره اون پل همین بوده و وقتی ناروتو میگه ما با هم مبارزه کنیم هر دو میمیریم منظورش اینه که اگه من تورو شکست بدم روح معنوی خودم هم نابود میشه و اگه تو من رو شکست بدی همون ذره امید و دوستی هم که در دلت وجود داره نابود میشه و تو به تباهی و سیاهی میری..( اگه ئقت کرده باشی ناروتو تا به حال کسی رو مستقیم نکشته وفقط شکست داده .. حتی کاکوتزو رو هم نارتو نکشت و کاکاشی رفت توی چاله و کشتش ..پین ها هم که از قبل مرده بودند ( ناگاتو رو هم که خود کشی کرد و بقیه رو زنده کرد چون امید و عشق رو توی ناروتو دید ... )

یکمی مخالفم منظور ناروتو عمقی تر از این بود
اونجا تو ذهنشون بصورت ضمنی کلی حرف زدن دیگه لازم نبود بهش بگه درون من رو دیدی یا نه! منتها چون هدف ساسکه قتل عام هست ناروتو بهش گفت سراغ کسی نرو بیا پیش خودم! ولی اگر با هم بجنگیم هر دو میمیریم ولی نباید اینطوری پیش بره... که ساسکه هم قسم خورد که قبل از تو کسی رو نمیکشم!

بابا ناروتو همش در باره کشتن و فن نینجایی نیست که ، بیشترش در مورد نوع دوستی و عشق بین انسان ها هستش .. همون فن Talking نینجوتسوی ناروتو که با هر کی صحبت می کنه شیفته ناروتو میشه ...:10:.
( اون قسمتی که توبی با ساسوکه صحبت می کنه بعد از مرگ ایتاچی ( مثلا !) به درون تاریک ساسکه پی می بره..حتی کاکاشی هم به نیت سیاه ساسوکه پی می بره و تصمیم به مبارزه و نابودی باهاش می گیره و حتی مانگیکو رو هم فعال می کنه .................................................. ...........

در مورد ناروتو بشدت موافقم همه کارشون شده اینکه ساسکه رو بکش ساسکه رو بکش نمیدونم چرا اینقدرم از این مادرمرده تنفر دارن :دی منتها ناروتو از سر رقابت بعدش قول دادن (به ساکورا) بعدشم سر رفاقت و دوستیش میخواد ساسکه رو منصرف کنه از تصمیم هاش و نفرتشو از بین ببره :20: البته با کارایی که کرده فکر نکنم بیشتر از یک مرگ با افتخار :دی یا یه همچین چیزی گیرش بیاد! مثل کاری که ایتاچی کرد در ظاهر بد و در باطن تا حدودی خوب....

کاگه ها که اکثرشون احضار شدن توسط ادوتنسی کابوتو فقط هوکاگه ها که برای دهکده برگ بودند احضار نشدند که کابوتو اون جایی که به توبی تکمیکش رو توضیح داد گفت چون روح هوکاگه های قبلی توسط مهر شینیگامی مهروموم شده نمیشه برشون گردوند و جیرایا هم چون بدنش به اعماق اقیانوس ها رفت نتونسم پیداشون کنم تا روح یه فرد زنده رو داخل بدنش بزارم .
..........................................
من که فکر نمی کنم اینقدر دیگه هندی بازی بشه و چون اصل شینیگامی ها هم در مذهب شینتو ( مذهب قدیمی ژاپن ) تایید شده فکر نکنم کیشیموتو همچین کاری بکنه و با داستانش همچین کاری بکنه و میناتو رو زنده کنه ...کلا نیازی هم به میناتو نیست ..می خواد بیاد چه کار کنه مثلا ...
از ناروتو که دیگه قوی تر نیست الان ناروتو هر چی باباش داشته داره به همراه چاکرای کیوبی... راحت می تونه توبی رو شکست بده همون طوری که میناتو به شین شین نینجوتسوی خودش تونست به توبی یه راسنگان قوی بزنه و توبی رو فراری بده ....
تازه ناروتو توی مبارزه اش با رایکاگه ، وقتی رایکاگه به سرعت بالای خودش رسید باز نتونست ناروتو رو بزنه و ناروتو جا خالی داد و رایکاگه متوجه قدرت و سرعت ناروتو شد و اجازه داد که با کیلر بی از جزیره خارج بشن ....
حتی بابای رایکاگه هم نتونست به ناروتو ضربه بزنه و نارتو راحت جا خالی داد ..

منظور من بیشتر به نصفه کیوبی بود تا میناتو و اگر فرض کنیم انرژی ریکودو سنین تو کیوبی مهر شده باشه اونطوری نصفش بر باد رفته

دقیقا این رو کجای مانگا گفته ؟؟؟؟؟؟؟ درسته مهر شینیگامی سطح بالا هستش ولی هیچ جا نگفته که میناتو از کوشینا و ساروتوبی از میناتو یاد گرفته باشن این مهر رو ...کوشینا یه سری مهر رو به میناتو یاد داده و امکانش هست که این مهر هم جزء اونها باشه ولی مختص اوزوماکی ها نبوده چون اگه مختص بوده پس فقط اوزوماکی ها بلد بودند و می تونستند بزنن ... پس مهر های دیگه مثل مهر 5 عنصر کیلر بی رو کی ساخته و از کجا دهکده های دیگه یاد گرفتند ...
کلا تاریخ این مهر ها معلوم نیست و نمیشه به خاندان خاصی نسبت دادشون ..
اوزوماکی هم به خاطر مهارت توی مهر کردن و چاکرای بالاشون معروف بودند وچون کیبوبی رو تونستند داخل بدن خودشون مهر کنند و زن هاشیراما هم یه اوزوماکی بوده خیلی خیلی معروف میشن و مورد حمله دهکده های دیگه قرار می گرن وگرنه اگه خیلی توی مهر کردن استاد بودن این ادوتنسی رو هوکاگه دوم که داداش هاشیراما بوده نمی ساخت بعدش لرد اروچیمارو بره یادش بگیره و از دهکده اخراج بشه ( چون فن ممنوعه بوده ) و بعدش بیافته دست کابوتو ..!!!!

ساندایمه موقع مرگش گفت که فن شینگامی رو از میناتو یاد گرفته که اونم از کوشینا یاد گرفته! تو انیمه دیدم این ها رو تو مانگا نمیدونم کجاست. موقعی هم که میناتو استفادش کرد دیدی ساندایمه چی گفت؟ قبلا در موردش صحبت کرده بودن که بعد از اینکه میناتو اجراش کرد گفت he actually used it
این خودش کفایت نمیکنه؟ حتی هوکاگه ها که قویترین های کونوها بودن هم این فن رو نمیدونستن اگرچه کونوها بیشترین رابطه رو با دهکده اوزوماکی ها داشته نه دهکده دیگه ای!

چ.ن ایده هستش زیاد گیر نمی دم :10: ولی خیلی ها می گن که اول رینگان بوده بعدش شارینگانش بیرون اومده و
بعدش بیاکوگان ازش ساخته شده ( یه نفر رینگان داشه .. چند نفر شارینگان داشتند اما برای تکمیلش باید فعالش می کردند ... خیلی ها بیاکوگان داشتند و مادرزاد هم فعال بوده و حتی زن ها هم دارن در صورتی که هیچ زنی تا به حال شارینگان نداشته !!!)
اما این که این فرایند معکوس بشه خیلی خیلی بعید هستش و هیچ جای داستان هم اشاره ای بهش نشده ... شاید حقیقت در مورد توبی باشه !!! یا اصلیت توبی باشه یا اینکه راز این باشه که چه جوری میشه توبی رو از نابود کرد ..یا یه شخصیت دیگه باشه ...
( توی مبارزه اروچی با ساروتوبی موقع امتحان چونین ها اروچی مارو سه تا تابوت رو احضار میکنه که دوتاش هوکاگه ها بودند و چون هوکاگه سوم بدنش مهر شیناگامی داشته احضار نمیشده کردش پس می مونه اون تابوت سوم که یا مادارا بوده یا یه شخصیت دیگه که معلوم نیست ....)

رابطه شارینگان و رینگان که تقریبا مشخص شده از وقتی مادارا احضار شد توسط کابوتو. داستان احتمال زیاد اینطوری هست که مادارا تو جنگش نمیمیره و ژن هاشیراما هوکاگه اول رو کش میره بعدش اون رو یجوری به خودش پیوند میزنه و رینگانش رو فعال میکنه یعنی میشه گفت خود پسر بزرگ دانای شش طریقت هم شارینگان داشته نه رینگان
در مورد بیاکوگان هم فقط کاکاشی یکجا گفت شارینگان از بیاکوگان خط گرفته که یکم بعید بنظر میرسه

یک عکسی هم دیده بودم قبلا فکر کنم توش یه زنی شارینگان داشت مربوط به زمان مادارا اینم محض احتیاط :31:

kortol
23-02-2012, 00:13
مانگای جدید اومد .
این سایت بهتره می زاره مانگا ها رو و سرعتش هم خیلی خوب تره :

برگ برنده کابوتو معلوم شد چیه ...عجب چیزی هم هستش نامرد !!!! ( فکر کنم معلوم شد اون طومار چی بوده !!) .. چیز هایی هم که پیش بینی و اسپویلر شده بود تقریبا اشتباه از آب در اومد!!! :31::31:
داستان جالب شد ..... فعلا مسیر جالبی رو مانگا در پیش گرفته و انیمه هم داره به سرعت جلو میره...همه چیز داره خیلی عالی پیش میره... خوبه خیلی خوبه .
از این جا به بعد فکر نکنم زیاد بشه داستان رو پیش بینی کرد چون ممکنه هر لحظه همه چیز تغییر کنه ...

رابطه شارینگان و رینگان که تقریبا مشخص شده از وقتی مادارا احضار شد توسط کابوتو. داستان احتمال زیاد اینطوری هست که مادارا تو جنگش نمیمیره و ژن هاشیراما هوکاگه اول رو کش میره بعدش اون رو یجوری به خودش پیوند میزنه و رینگانش رو فعال میکنه یعنی میشه گفت خود پسر بزرگ دانای شش طریقت هم شارینگان داشته نه رینگان
در مورد بیاکوگان هم فقط کاکاشی یکجا گفت شارینگان از بیاکوگان خط گرفته که یکم بعید بنظر میرسه

فکر کنم توی این مانگا درباره این که قدرت مادارا چه جوری اینقدر زیاد شده و این ژن هاشیرانا از کجا اومده همه چیز دستگیرت بشه.....

M e i s a m
23-02-2012, 00:36
نفهمیدم دقیقا چی شد :دی مگه خود مادارا نگفت رینگان رو قبل از مرگ بدست اورده؟! دیگه این وسط اروچی چیکارست؟ یعنی روح مادارا رو تو کالبد هاشیرامایی احضار کرده یا.....؟! فکر کنم فرقی نداشته باشه چه روحی تو چه بدنی بیاد این همه ادم احضار کرد کابوتو هر کدوم با یک سری ویژگی ها ولی هیچ کدوم فرقی نکرده بودن

B3HZ@D
23-02-2012, 01:40
برگ برنده کابوتو معلوم شد چیه ...عجب چیزی هم هستش نامرد !!!! ( فکر کنم معلوم شد اون طومار چی بوده !!) .. چیز هایی هم که پیش بینی و اسپویلر شده بود تقریبا اشتباه از آب در اومد!!!

برگ برنده اش چیه؟!
من اون قسمت آخر رو نفهمیدم چی شد؟!
منظور کابوتو از این که این ادو تسنه رو نمیشه به هیچ وجه شکست داد مادارا بود یا قراره کس دیگه ای رو احضار کنه؟!
اون نقطه کف دستش چی بود؟! چرا اون یارو مومیایی (موو ) دوباره فرار کرد؟!
رفته کس دیگه ای رو مثل مادارا احضار کنه؟!

یعنی روح مادارا رو تو کالبد هاشیرامایی احضار کرده یا.....؟! فکر کنم فرقی نداشته باشه چه روحی تو چه بدنی بیاد این همه ادم احضار کرد کابوتو هر کدوم با یک سری ویژگی ها ولی هیچ کدوم فرقی نکرده بودن

هاشیراما که توسط شینیگامی مهر شده و اصلا نمیشه نه روحش رو احضار کرد و نه از روح کس دیگه توی بدنش استفاده کرد

M e i s a m
23-02-2012, 04:31
اون سیاهیه یه مهره دیگه بود
یه برگه مانندی داشت مهره هارو هر جا مینداخت اونجا سبز میشدن :دی این هم مثل اونه
اون مومیاییه موو رو هم داره میبره تا اون رو احضار کنه و احتمالا اونجاییه که ساسکه هست
البته ممکن هم هست که بره تو نخ ناروتو و توبی و به فکر گرفتن 9 و 8 دم و اون گدومازو که بیجو ها توش هستن باشه
کسی هم که از مادارای ترکیبی قویتر باشه (که خودش از هاشیراما هم سر تر شده) کسی نمیتونه باشه بجز ریکودو
هر چی فکر میکنم کسی قویتر از مادارای جدید نیست...

B3HZ@D
23-02-2012, 04:47
آها پس مهره بود
داستان به شدت داره جالب میشه
من فکر نکنم شخص احضاری جدید به سمت ساسکه بره...سمت ناروتو یا ارتش متحد نینجاها محتمل تر به نظر میرسه
ولی وقتی کابوتو میگه هیچ کس نمیتونه جلودار این یکی بشه فکر کنم باید منتظر شخص به شدت قدتمندی باشیم
ولی فکر نکنم ریکودو باشه...چون اگه ریکودو باشه به نوعی بزرگی و عظمتش با این حرکت خدشه دار میشه
من میگم شاید یکی از دو پسر ریکودو باشه... شاید هم اروچی باشه با ظاهر و قدرتی جدید ! :31:

kortol
23-02-2012, 14:17
نفهمیدم دقیقا چی شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه خود مادارا نگفت رینگان رو قبل از مرگ بدست اورده؟! دیگه این وسط اروچی چیکارست؟ یعنی روح مادارا رو تو کالبد هاشیرامایی احضار کرده یا.....؟! فکر کنم فرقی نداشته باشه چه روحی تو چه بدنی بیاد این همه ادم احضار کرد کابوتو هر کدوم با یک سری ویژگی ها ولی هیچ کدوم فرقی نکرده بودن

آها پس مهره بود
داستان به شدت داره جالب میشه
من فکر نکنم شخص احضاری جدید به سمت ساسکه بره...سمت ناروتو یا ارتش متحد نینجاها محتمل تر به نظر میرسه
ولی وقتی کابوتو میگه هیچ کس نمیتونه جلودار این یکی بشه فکر کنم باید منتظر شخص به شدت قدتمندی باشیم
ولی فکر نکنم ریکودو باشه...چون اگه ریکودو باشه به نوعی بزرگی و عظمتش با این حرکت خدشه دار میشه
من میگم شاید یکی از دو پسر ریکودو باشه... شاید هم اروچی باشه با ظاهر و قدرتی جدید ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون سیاهیه یه مهره دیگه بود
یه برگه مانندی داشت مهره هارو هر جا مینداخت اونجا سبز میشدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این هم مثل اونه
اون مومیاییه موو رو هم داره میبره تا اون رو احضار کنه و احتمالا اونجاییه که ساسکه هست
البته ممکن هم هست که بره تو نخ ناروتو و توبی و به فکر گرفتن 9 و 8 دم و اون گدومازو که بیجو ها توش هستن باشه
کسی هم که از مادارای ترکیبی قویتر باشه (که خودش از هاشیراما هم سر تر شده) کسی نمیتونه باشه بجز ریکودو
هر چی فکر میکنم کسی قویتر از مادارای جدید نیست...

یعنی نگرفتید چی شد جریان توی این مانگای اخری !!!!

پس با دقت بخونید ( البته شاید بعضی جاهای این نوشته مشکل داشته باشه اما فکر کنم تا 80% درست باشه !)
همه از داستان دانزو خبر داریم ... اون چشم های اوچیها رو برداشت و با دی ان ای هاشیراما به بدن خودش پیوند زد و یه دست پر از چشم های اوچیها و دی ان ای هاشیراما ساخت !! اما چه جوری ؟؟؟
درسته... با کمک اوروچیمارو ...در واقع توی قسمت های اول فصل شیپودن وقتی سای به گروه 7 ملحق میشه دانزو به سای میگه که این کتابچه رو ببر برای اروچی به عنوان هدیه !!! شاید اون توی این مدت تونسته باشه درمانی برای من پیدا کرده باشه ... اما درمان چی ؟؟
در مان این که دانزو دی ان ای هاشیراما رو داشته و چشم های اوچیها ، و با قدرت های این دو می تونسته اینازاگی بزنه ( مثل مبارزش با ساسوکه روی پل که توبی این ماجرا رو فهمید !) اما وقتی از این قدرت ها استفاده می کرده چشم های اوچیها رو از دست می داده و نمی تونسته به عنوان یه قدرت دائمی ازشون استفاده کنه برای همین هم به یکی از سنین های نابغه که تشنه قدرت هم بوده میگه که براش درمانی پیدا کنه
اما اروچی !!!
تا حالا فکر کردید که دلیل حمله اون به کونوها در اول داستان چی بوده ؟؟ شاید یکی از دلیل هاش این بوده که از دست ساروتوبی ناراحت بوده که اون رو هوکاگه نکرده اما گویا واقعیت چیز دیگه ای هستش ...
در واقع توی مبارزه اورچی با هوکاگه سوم اون سه تا تابوت رو احضار میکنه ..هاشیراما و برادرش و تابوت سومی که ساروتوبی مانع از احضار اون میشه ( حدس من )
به نظر من تابوت سوم همین مادرایی بوده که الان داریم می بینیم و در واقع هدف اوروچی تست مادارا بوده .....تست چی ؟؟ تست اینکه اروچی بدن مادارا رو داشته و دی ان ای هاشیراما رو هم داشته ( حتی باهاش تونست یاماتو رو شبیه سازی کنه !!) و اون دو رو با هم تلفیق می کنه تا هم قدرت هاشیراما رو داشته باشه و هم قدرت مادارا ، اما برای اینکه بتونه اون رو ( مادارای دستکاری شده رو ) آزمایش کنه توی امتحان چونین ها به دهکده برگ حمله می کنه تا با ساروتوبی که لقب پرفسور نینجاهارو داشته مبارزه کنه تا ببینه بدن مادارا می تونه با دی ان ای هاشیراما تلفیق بشه یا نه....

.................................................. .................................................. .................................................. .....................

با توجه به مشکلات بدن دانزو و احتمال ناموفق بودن پروژه مادارا ، اوروچی تصمیم میکیره که از یه بدن زنده اوچیها استفاده کنه تا قدرت بالای خودش رو تست کنه برای همین هم اولش به آکاتسوکی ملحق میشه تا ایتاچی روبدست بیاره اما ایتاچی خیلی جلوتر از اوروچی بوده برای همین هم به سراغ ساسوکه میره تا بدن ساسوکه رو برای خودش بدست بیاره و بتونه با دی ان ای هاشیراما ترکیبش کنه تا قدرتی باور نکردنی بدست بیاره ( فکر کنم میشده توی مایه های ریکودو !!!) ...اما موفق نمیشه و ساسوکه فرار میکنه ...

.................................................. .................................................. .................................................. .....................
حالا برگ برنده کابوتو این بدن جدید مادارا هستش که با هاشیراما تلفیق شده و یه ادو تنسی جدید به وجود اورده که ترکیبی از هاشیراما و مادارا هستش در واقع اون مهره سیاه فکر کنم همین مادارا به همراه هاشیراما باشه ..دو نینجای افسانه ای که فقط اون دو نفر از پس هم بر میومدن و حالا اتحاد اونها با هم نتیجه اش می شه یه نینجای فروق بشری در حد ریکودو ..

نینجای دیگه ای احضار نمیشه و منظور همین مادارا هستش که می تونه تکنیک های هاشیرامارو هم بزنه ... نمونش ماکتون که فن گیاه و درخت هستش و تونست تکنیک تسوچی کاگه رو بهم بزنه... حتی دانزو هم روی پل تونست این فن رو بزنه و از بازوش یه چیزی شبیه صورت هاشیراما زد بیرون .....:

در واقع برگ برنده کابوتو ترکیبی از هاشیراما و مادارا هستش ...دو تا نینجای افسانه ای ...
دقت کنید کابوتو جمله اولش میگه عجب چیزی اروچیمارو ساخته که حتی از ترکیب دستکاری شده دانزو هم بهتره و سطح بالاتری داره ..هاشیراما حتی از مادارا هم قوی تر بوده ....ترکیب و اتحاد این دو نفر این برگ برنده من خواهد بود .....( ترجمه صوری هستش ولی تقریبا مفهوم اصلی گفته شد:31: !)

این تسوچی کاگه ، بچگی هاش هم دماغش مثل لبو بوده !!!! :31:

M e i s a m
23-02-2012, 16:55
پس فرار مومیاییه و اون سیاهی کف دست کابوتو چی هست؟ اون یه مهره دیگه هست مطمئنم! وگرنه نمیتونه مادارا رو کف دستش بگیره و همزمان اونجا حاضر باشه و کیشیموتو هم بیخودی تو یک بلوک جدا نمیاد کف دست کابوتو رو نشون بده...

B3HZ@D
23-02-2012, 18:22
همه صحبتهاتون درست ولی فکر نکنم منظور کابوتو مادارا باشه...به نظرم قراره یک نفر دیگه رو هم احضار کنه
وگرنه موو رو فراری نمیداد...چون از اون برای احضار استفاده میکرد
در ضمن وقتی مهره ها رو وارد مبارزه میکرد اونا رو روی نقشه ای که داشت قرار میداد نه این که اونا رو توی دست بگیره.
الان هم طبق مانگا کابوتو به نظر میاد قراره مهره دیگه ای وارد جنگ کنه و همه شواهد این رو نشون میده

kortol
23-02-2012, 19:59
توی خود مانگا 559 وقتی مادارا احضار میشه می نویسه :
در نهایت برگ برنده

پس فرار مومیاییه و اون سیاهی کف دست کابوتو چی هست؟
سیاهی کف دست کابوتو در واقع همون نفرات احضار شده هستند که اگه دوباره مهر بشن ( همون دستگیر شدن ) سفید می شن ... وگرنه موقعی که توبی رو دید و چند تا تابوت رو احضار کرد و یا زیر دستای دانزو رو کشت و دوباره احضارشون کرد اصلا مهره ای در کار نبود !!!

ولی فکر نکنم منظور کابوتو مادارا باشه...به نظرم قراره یک نفر دیگه رو هم احضار کنه
وگرنه موو رو فراری نمیداد...چون از اون برای احضار استفاده میکرد
اگه دقت کنید و مانگایی که مووی می خواد مادارا رو احضار کنه دوباره بخونید ، همون جا کابوتو می گه چاکرای مووی برای یه احضار بیشتر نیرو نداره و همون رو صرف احضار مادارا می کنه .
می تونید به مانگا 558 صفحه 5 نگاه کنید و صحبت های کابوتو رو بخونید :
بعد از موی خودش رو به دو قسمت تقسیم می کنه پاکراش نصف میشه ولی سرعتش بیشتر میشه برای همین هم با کمی تا خیر اخر همون چپتر مانگا احضار مادارا رو انجام می ده .

..فکر نکنم مووی فرار کرده باشه بلکه نینجاهای دیگه که همراه 5 کاگه بودند دارن باهاش مبارزه می کنن .
توی اینجا نشون میده که این جونین ها می رن دنبال مووی :

یه کم اگه توجه کنیم متوجه میشیم که دیگه کسی نمونده که احضار بشه ..همه احضار شدن... ریکودو هم مگه با مهر کردن 10 دم توی ماه خودش نمرد ؟؟؟ ( شاید روح اون هم مثل مهر شینیگامی ها حبس شده باشه جایی یا داخل بدن مثلا کیوبی باشه یه توی همون ماه محبوس شده باشه !!)
در هر صورت من فکر می کنم که این برگ برنده همون ترکیب مادارا و هاشیراما باشه .....حالا شاید هم نبود !!!.. فعلا که داستان داره جالب میشه و باید ببینیم دیگه سورپرایز چی داره
مانگای چپتر 520 در باره این ادوتنسی کاملا توضیح می ده :
صفحه ای که کابوتو یکی از زیر دست های دانزو رو توی بدن یکی دیگه شون احضار میکنه :
اون تومار جلویی کابوتو در واقع یه نوع طومار مهر هستش برای این کار و هیچ ممهره یا سنگه سیاهیی هم تو کار نیست !

M e i s a m
23-02-2012, 23:51
توجیه نشدم! اروچی موقع احضار هوکاگه ها هم هیچ طوماری نداشت
الان برای کنترل بهتر هست که طومار میکشه! و اون مهره سیاهه هم میگم الکی نشونش نمیده
قسمت بعد که احتمالا برخورد ساسکه و ایتاچی هست
جالبه برام ببینم چی میکنه ساسکه چون ایتاچی که اصلا محلش نذاشت و سرش رو هم برنگردوند! بعدتر معلوم میشه!

در مورد گرفتن بدن ساسکه هم باید نقشه ای چیزی داشته باشه نمیتونه شکستش بده خودش

kortol
24-02-2012, 13:21
توجیه نشدم! اروچی موقع احضار هوکاگه ها هم هیچ طوماری نداشت
اون تومار برای احضار نیست برای اجرای تکنیک هستش !!! وقتی توی اون تومار شخص مهر بشه دیگه هر جا که بخواد می تونه احضارش کنه ...یه چیزی مثل همون تومار تکنیک تحضار حیوانات هستش که اول یه قرار داد با یه حیوون می بندند...
اون تومار شخص زنده رو مهر می کنه تا بتونن یه روح شخص مرده رو داخلش قرار بدن ... بعدش دیگه هر جایی که بخواد اون شخص مرده رو احضار می کنه .....
.................................................. .................................................. .......
من داشتم مانگا های قبلی رو نگاه می کردم این توبی توی مبارزه با کونان ایزاناگی زد !!!!! ایزاناگی می خوای بزنی باید هم دی ان ای سنجو داشته باشی هم اوچیها !!! اوایل فکر می کردم برای ایزاناگی زدن باید رینگان هم داشته باشی اما دیشب فهمیدم که نه فقط دی ان ای سنجو و اوچیها رو داشته باشی می تونی ایزاناگی بزنی... . به قدرت های یین و یان دست پیدا کنی !!!!
حالا این وسط رفت رینگان هم گرفت فکر کنم برای این بوده که بتونه بیجو های قبلی رو با تکنیک های رینگان و پین زنده کنه تا توی مبارزه ها شرکت کنن.
حالا چرا خدا می دونه ..خودش که به نظر خیلی قوی میاد ولی معلوم نیست چرا توی هیچ مبارزه ای درست شرکت نمی کنه...خیلی مرموزه این توبی
.................................................. ........
خوبی این کیشیموتو اینه که داستان رو داره خوب جمع می کنه و اکثر معماها رو جواب می ده ولی بدیش اینه که تا یه معما حل میشه یه معمای جدید درست می کنه ....

B3HZ@D
25-02-2012, 21:06
فکر نکنم برای ایزاناگی زدن نیازی به ژن سنجو باشه! تا حالا ندیدم به همچین چیزی برای ایزاناگی اشاره شده باشه
فقط گفته شده چشمی که ایزاناگی بزنه بینایی خودش رو از دست میده
دانزو به این دلیل از ژن سنجو هاشیراما استفاده کرده بود تا بتونه اون ده شارینگان رو کنترل کنه
اگه دقت کرده باشین کاکاشی هم فقط موقع جنگ از شارینگان استفاده میکنه چون که افرادی که اوچیهای اصیل نیستن استفاده از شارینگان چاکرای بیشتری رو از اونا میگیره
دانزو هم برای این که بتونه چاکرای اون ده چشم رو تامین کنه از ژن سنجو هاشیراما استفاده کرده بود

رینگان توبی برای این بود که بتونه دید چشمی بین همه جینچوریکی ها رو لینک کنه تا احتمال ضربه خوردن و شکست رو به کمترین حد ممکن برسونه...کاری که ناگاتو با پین ها میکرد

توبی هم به غیر از این که خیلی مرموزه تا موقعی که نیاز نشه وارد جنگ نمیشه چون که اینقدر مغروره که نیازی برای این کار نمی بینه
همیشه خودش رو چند سطح بالاتر از رقیب مقابلش میدونه.
ولی به نظرم باید منتظر تکنیک های جالب و قدرتمندی از توبی باشیم

همون دو تکنیک انتقال افراد به بعد دیگه توسط چشم و همچنین غیر مادی کردن بدن جزو تکنیک های بسیار سطح بالاست
حالا وقتی شخصا وارد جنگ بشه معلوم نیست چکار که نمیکنه! :31:

kortol
27-02-2012, 00:37
فکر نکنم برای ایزاناگی زدن نیازی به ژن سنجو باشه! تا حالا ندیدم به همچین چیزی برای ایزاناگی اشاره شده باشه
فقط گفته شده چشمی که ایزاناگی بزنه بینایی خودش رو از دست میده
والا این چیزی هستش که توبی به کونان گفت !!!
ایزاناگی یه تکنیک ویژه از اوچیها هستش و فقط افرادی می تونن بزنن که هم قدرت اوچیها و هم قدرت سنجو رو داشته باشد یه چیزی تو مایه های ریکودو میشن تقریبا :

. این صفحه که ادامه صفحه بالایی هستش :

یه نگاهی به اون دایره یین و یان وسط صفحه مانگا بندازید شبیه همون جایی نیست که جناب ریکودو داشت برای بیجو های دم دار وصیت هاش رو می کرد که بعد از من یه نینجای خوب توی دنیا پیدا میشه و شماها می تونید بهش اعتماد کنید ؟؟؟
.................................................. .................................................
این هم چیزی هستش که درباره اصلیت خودش به کونان گفت !!! ادامه صفحع بالایی هستش
من که فکر نمی کنم توبی راست گفته باشه ...شاید یه سری قسمت هاش رو راست گفته ولی اکثرش به نظرم دروغ هستش
.................................................. ...........................................

این یه تصویر هنری از صورت جناب توبی :
مرموز ترین شخصیت در مانگا ها فکر کنم همین توبی باشه !!!

مانگای این فته فکر می کنید که کدوم داستان رو ادامه بده ...
ساسوکه و ایتاچی !!
کاگه ها و مادارا !!!
ناروتو و توبی !!
سویی گتسو و داستان طومار !!!!
( داستی اون دختره که زندانی شده بود ..همون عاشق دلباخته ساسکه فرار کرد ؟؟)

B3HZ@D
27-02-2012, 00:46
این صفحاتی که گذاشتی مربوط به کدوم قسمت های مانگا میشه؟!
میخوام برم همه صفحات رو از اول تا اخر بخونم...فقط اگه بگی کدوم قسمت ها بوده ممنون میشم
بعد میام جواب میدم :31:

M e i s a m
27-02-2012, 01:09
میخوام برم همه صفحات رو از اول تا اخر بخونم...فقط اگه بگی کدوم قسمت ها بوده ممنون میشم
بعد میام جواب میدم :31:

اگر نخوندی برو کلا از اول حرکت ناروتو به سمت جزیره شروع کن
البته انیمه هم دور نیست
همین قسمت و بعدیش جنگ توبی و کونان هست
یک حرف خیلی خوب میزنه توبی و میگه برنده واقعی کسیه که رو اینده تمرکز کنه! این همه میگن هاشیراما مادارا روشکست داد و... که از مادارا بعیده الکی بره بجنگه و شکست بخوره!
شرط میبندم داستان سرایی ش کار خود توبیه!

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:06 AM ----------

یک چیز رو دقت کردین؟ عکس دوم چشم ریکودو ترکیبی از ریننگان و شارینگان هست! بلوک سمت چپ بالا
دایره های پشت سر هم با ویرگول روشون! مثل چشم 10 دم!

B3HZ@D
27-02-2012, 01:15
ای بابا اینطوری که بخوام بگردم خیلی طول میکشه!
به هر حال جزئیات صحبت تیو مانگا خیلی بهتر کار میشه معمولا و میشه همیشه اونا رو دوباره مرور کرد

مادارا بالاخره به جنگ رفت و شکست خورد...حالا دلیلش هر چی میخواد باشه
بالاخره چیزی که گفته میشه اینه که مادارا بازنده و هاشیراما برنده جنگ بوده
مادارا هم برای بدست آوردن ژن هاشیراما به اون جنگ رفت...طبق گفته ها!

در مورد چشم ریکودو هم که من گفته بودم چشمش فراتر از رینگان و شارینگانه.
قبلا هم اشاره کردم که احتمال میدم چشمش تلفیقی از شارینگان و رینگان باشه..مثل همین چیزی که در عکس دیدیم.

M e i s a m
27-02-2012, 01:35
در مورد چشم که اره دلیل اینکه توبی 3 تا جای چشم داره یحتمل همونه!!
ولی مادارا خیلـــــــی مهمه! نمیشه ازش گذشت!

kortol
27-02-2012, 23:07
بعد میام جواب میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانگای 510 صفحه شماره 10 هستش ... اسم اون چپتر مانگا هم این هستش An Unexpected Forbidden Technique!!

مادارا بالاخره به جنگ رفت و شکست خورد...حالا دلیلش هر چی میخواد باشه
بالاخره چیزی که گفته میشه اینه که مادارا بازنده و هاشیراما برنده جنگ بوده
مادارا هم برای بدست آوردن ژن هاشیراما به اون جنگ رفت...طبق گفته ها!

نمی دونم چرا این توبی داره یه کاری می کنه که به اون جنگ شک کنم !!!

در مورد چشم که اره دلیل اینکه توبی 3 تا جای چشم داره یحتمل همونه!!
ولی مادارا خیلـــــــی مهمه! نمیشه ازش گذشت!
این توبی سه چشم خیلی جاها بحث شده در باره اش ولی خیلی منتطقی به نشر نمی رسه ..کلا از این جانور هر چی بگیم بر میاد !!!! نمیشه اسمش رو انسان گذاشت ...
فقط من موندم اینکه از اول دوتا چشم هاش شارینگان داشته پس چرا خودش رو پشت یه ماسک پنهان می کرده ؟؟ حالا ماسک برای مخفی موندن ولی چرا از یه چشمش استفاده می کرده و فقط موقعی که کونان نزدیک بود بکشتش مجبور شد اون چشم رو فدا کنه و ایزاناگی بزنه ؟؟؟
بدتر از همه دست و پاش هستش که مثل خمیر می کنه می ندازه دور !!!

M e i s a m
27-02-2012, 23:53
دقیقا داستان سرایی جنگ مادارا و هاشیراما کار توبی بوده!
منم مشکوکم!

B3HZ@D
29-02-2012, 13:07
نمی دونم چرا این توبی داره یه کاری می کنه که به اون جنگ شک کنم !!!

من که میگم مادارا توی همون جنگ مرده
جدیدا یک کلیپ هم از مبارزه مادارا و هاشیراما منتشر شده
فقط توبی توی صحبت هاش میگه که من توی اون جنگ کشته نشدم در صورتی که همه فکر میکردن من مرده ام.

این توبی سه چشم خیلی جاها بحث شده در باره اش ولی خیلی منتطقی به نشر نمی رسه ..کلا از این جانور هر چی بگیم بر میاد !!!! نمیشه اسمش رو انسان گذاشت ...
فقط من موندم اینکه از اول دوتا چشم هاش شارینگان داشته پس چرا خودش رو پشت یه ماسک پنهان می کرده ؟؟ حالا ماسک برای مخفی موندن ولی چرا از یه چشمش استفاده می کرده و فقط موقعی که کونان نزدیک بود بکشتش مجبور شد اون چشم رو فدا کنه و ایزاناگی بزنه ؟؟؟
بدتر از همه دست و پاش هستش که مثل خمیر می کنه می ندازه دور !!!

آره
من هم شک کردم که یک چشم سومی بدست بیاره...ولی این چشم سوم کجا قرار میگیره؟!
اون جای خالی روی ماسک توبی بالاتر از پیشانی توبی هست و اون چشم هم که نمیتونه روی هوا بمونه!

من که میگم توبی ایزوناست و طبق صحبت ها انیمه و مانگا و چیزهایی که نشون میده مادارا چشم چپ ایزونا رو در میاره.
به همین دلیل اون یکی مانگکیو توبی توی چشم راستش باقی میمونه.
برای همینه که همه فن های خودش رو با چشم راستش اجرا میکنه و ماسک های قبلی اون متمایل به سمت راست بود.
یعنی سمتی بود که مانگکیو شارینگان قرار داشت.

هر وقت هم توبی اون فن انتقال ابعاد رو میزنه اصلا چهره و چشم توبی رو از نزدیک نشون نمیده و من هم به همین دلیل شک کردم و میگم که توبی مانگکیو داره.

kortol
29-02-2012, 18:24
مانگای جدید تازه از تنور در امد ... داغ و تازه :

kortol
02-03-2012, 12:34
سلام به همه
یه تیکه از انیمه منتشر شده به اسم
Naruto Shippuuden - Uchiha Madara and Kyuubi vs Shodaime Hokage Senju Hashirama
که یه بخش OVA هستش و مدتش 5 دقیقه هستش و از اسمش معلومه که چی رو توضیح می ده ..دیدنش خالی از لطف نیست !
از اینجا می تونید دانلود کنید :

البته برای دانلود باید عضو باشید که رایگان هستش !

M e i s a m
02-03-2012, 13:51
همونی نیست که مال بازی ناروتو ئه؟ اگه اون باشه دیدمش!
معتبر نیست!

kortol
02-03-2012, 15:35
همونی نیست که مال بازی ناروتو ئه؟ اگه اون باشه دیدمش!
بازی نارتو ؟!؟!؟...نمی دونم ولی بهش نمی خوره برای بازی جدید نارتو باشه .... آخرش توبی رو نشون میده توی همون مخفی گاهی که داشت با ساسوکه صحبت می کرد!!! نمی دونم چون بازیش رو ندیدم اما مبارزه هاشیراما با مادارا داخلش خیلی جالب کار شد ... فکر نکنم برای بازی باشه ..

B3HZ@D
02-03-2012, 23:19
اون ویدئو منتشر شده مربوط به نسخه بازی ویدویی ناروتو هست
البته این ویدئو مربوط به کات سکنسهای بازی میشه که بین مراحل قرار داره
خود ویدئو نشون میده که مربوط به استودیویی هست که انیمه رو میسازه ولی اون قسمتی که توبی رو نشون میده اونو با شنل آکاتسوکی نمایش میده
در صورتی که توی انیمه شنل آکاتسوکی رو به تن نداشت

kortol
05-03-2012, 10:58
اون ویدئو منتشر شده مربوط به نسخه بازی ویدویی ناروتو هست
البته این ویدئو مربوط به کات سکنسهای بازی میشه که بین مراحل قرار داره
منظورت از بازی همین جدیده هستش ..اون که تازه نسخه ژاپنیش منتشر شده ؟؟

M e i s a m
05-03-2012, 13:10
اره همونه
ولی همه جا معروف شده به اسم جنگ مادارا هاشیراما...

B3HZ@D
05-03-2012, 13:16
نمیدونم نسخه جدیده یا قدیمی...ولی دقیقا مشخصه که قبل از نمایش ویدئو اون قسمت مربوط به گیم هست

new evil
06-03-2012, 13:35
سلام
لینک ناروتو شیپودن نسخه ی انگلیسی رو از سرور مدیافایر میخواستم
ممنون

B3HZ@D
07-03-2012, 14:36
مانگا 577 منتشر شد

Naruto 577 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
07-03-2012, 20:47
مانگا 577 منتشر شد
خیلی ناراحتم !!! آخه چرا !!!!! خدا این کیشیموتو رو لعنت کنه ....
عجب داستانی شده ها ...اصلا نمیشه فهمید قسمت بعد چی میشه ...تمومش کنید دیگه بابا من طاقت ندارم دیگه !!!1
یعنی هفته بعد چی میشه ..... اصلا نمی تونم بدون سوناده فکر کنم ...ایتاچی می خواد چه بکنه با کابوتو !!! عجب خر تو خری شده !!!

M e i s a m
07-03-2012, 21:23
اون 2 تا کی بودن که یکیشونم نامزد سوناده بود؟ کجا بودن؟ چی میکردن؟

کابوتو که خوشحال شده ایتاچی رو دیده! ولی جالبیش اینه که ایتاچی از امدن ساسکه خوشحال نبود! بر عکس انتظارات همه! :دی

kortol
07-03-2012, 23:27
اون 2 تا کی بودن که یکیشونم نامزد سوناده بود؟ کجا بودن؟ چی میکردن؟
یکیش که دان نامزد سوناده بود که با ادو تنسی زنده شده اون که باهاش صحبت می کرد هم بابای چوجی بود ..چو سان فکر کنم بهش می گن ..... دقیق نمی دونم اما این نامزد سوناده یه تکنیک داره که توش روح به کار فته شده ..حالا یا احضار روح هستش یا اینکه مثل روح جسم از حالت مادی در میاد و می تونه از درو دیوار رد بشه برای همین هم مهر نشده و توی یه زندان چاکرایی نگه داری شد ... تا زمانی که ادو تنسی متوقف بشه.. مهرش رو هم بابای چوجی چوسان زد با یکی دیگه از نینجاها .....

کابوتو که خوشحال شده ایتاچی رو دیده! ولی جالبیش اینه که ایتاچی از امدن ساسکه خوشحال نبود! بر عکس انتظارات همه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیق نمی دونم این کابوتو چه نقشه ای داره اما هر چی هستش خیلی خفن تر از این حرف ها هستش ...شاید اون طوماری که سویی گتسو برداشت بتونه کمکی بکنه به ایتاچی ..ساسوکه هم که دنبال ایتاچی میاد ...وقتی کابوتو رو ببینه شاید به یه سری حقیقت پی ببره شاید هم بدتر بشه....ولی ساسوکه فکر نکنم دست بردار ایتاچی باشه..دنبالش میاد....
ولی خداییش حیف بود سوناده بمیره ..وقتی تکنیکش رو آزاد کرد فهمیدم که مادر بزرگ روز های اخرش رو داره سپری می کنه....تا حالا فقط مرگ جیرایا ناراحتم کرده بود اما سوناده از جیرایا هم بدتره!!!!! اون زده میزوکاگه روبکشه خوب ...چه کاری هستش ...یا می تونه ساکورا رو بکشه..من راضیم !!!

B3HZ@D
08-03-2012, 06:42
من فکر نکنم سوناده بمیره...قبلا هم سوناده تا پای مرگ رفت ولی نمرده
این بار هم به نظرم خبری از مرگ سوناده نیست و خودش رو درمان و ترمیم میکنه
حالا چکار میزوکاگه دارین ؟! :31:
تسوچیکاگه و رایکاگه فعلا شایسته ترین افراد برای کشته شدن هستن...با مرگ ساکورا هم کاملا موافقم :8:

M e i s a m
08-03-2012, 12:14
من فقط با سوچیکاگه موافقم

ایشالا جنگ به خوشی تمام بشه مراسم شیرینی خوران رایکاگه A و سوناده رو خواهیم داشت!
میزوکاگه هم که یحتمل با چوجورو :دی
ساکورا هم نه چکار به بدبخت دارین؟!

سوناده هم بمیر نیست به این زودیا! اگر چه بمیره خیلی غم انگیز تر از جیرایا و پین و ساندایمه و... خواهد بود
قبل از اینکه به اینجا برسه همش میگفتیم سوناده الان همه...!

nimamir
10-03-2012, 16:03
انیمه چند اپیزود از مانگا عقب تره؟

Jang Bogo
10-03-2012, 19:33
سلام. من میخوام شروع کنم به دیدن. کلا چند قسمت اومده؟ تموم شده یا هنوز ادامه داره؟ مدت هر قسمت چند دقیقه هست؟ زیرنویس فارسی از اولین قسمتش تا آخر اومده؟

B3HZ@D
11-03-2012, 10:28

فکر کنم حدود 30 قسمت عقب تر باشه

سلام. من میخوام شروع کنم به دیدن. کلا چند قسمت اومده؟ تموم شده یا هنوز ادامه داره؟ مدت هر قسمت چند دقیقه هست؟ زیرنویس فارسی از اولین قسمتش تا آخر اومده؟

انیمه که به دو سری تقسیم میشه
سری اول ناروتو است 220 قسمت هست که همه قسمت ها زیرنویس شده

سری دوم بنام ناروتو شیپودن هست که همچنان در حال پخش هست و تا الان 253 قسمت از اون پخش شده
همه قسمت های ناروتو شیپودن تا الان زیرنویس شده

هر قسمت حدود 20 تا 25 دقیقه است

kortol
12-03-2012, 00:37

فکر کنم حدود 30 قسمت عقب تر باشه
در حالت عادی باید بالای 50 قسمت انیمه از مانگا عقب تر باشه ولی بعد از حرکت نارتو به سمت جزیره و تموم شدن فیلر ها انیمه سرعت بالایی پیدا کرد و خیلی زود همه چیز رو سرهم بندی کرد !!! مخصوصا اون قسمت کوشینا رو ..خیلی دوست داشتم آب تا ب بیشتری داشته باشه مخصوصا بخش خداحافظیش !! کاش موسیقی بهتری داشت ..کلا تا الان همون خبر مرگ جیرایا برام خیلی تاثیر بر انگیز تر بوده ! مخصوصا فضا سازی و محیطش و موسیقی که داشت...!!

B3HZ@D
12-03-2012, 21:00
راستش به نظرم هنوز انیمه خیلی عقبه و اختلاف بین انیمه و مانگا خیلی زیاد شده
باید یک چند قسمت Special بیرون بدن تا این اختلاف تا حدودی جبران بشه.داستان به قسمت های حساس رسیده و این فاصله زیاد بین انیمه و مانگا به نظرم خیلی تو ذوق میزنه.

B3HZ@D
14-03-2012, 15:57
چپتر جدید مانگای ناروتو هم منتشر شد...به نظرم نسبت به هفته قبل خیلی بهتر بود

Naruto 578 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
15-03-2012, 00:16
چپتر جدید مانگای ناروتو هم منتشر شد...به نظرم نسبت به هفته قبل خیلی بهتر بود
کجاش بهتر بود ....باز مثل قبلی هاش کاشت مارو تو خماری برای هفته بعد...خداییش این کیشیموتو خوب بلده خواننده هاش رو جذب کنه ..داستان نارتو و توبی به جاهاش حساس رسیده..همه می خوان بدونن حرکت بعدی ناروتو چیه !!!
داستان مادارا و 5 کاگه هم به جاهای حساس رسیده و همه می خوان بدونن کی میمیره ...
ساسکه و برادرش رسیدن به کابوتو و ساسکه باید انتخاب کنه که دشمنش کیه و هنوز گویا جوانه های امید در وجودش هست که ادم خوبه داستان باشه..
از اون ور هم تا اون طومار دست سوییگتسو پیچش داستان رو بیشتر کرده !!!
.............................
خوب مثل ادم داستانت رو بگو و خلاص دیگه ..هی پیچش میدی ..چه جوری تا هفته بعد صبر کنیم !!!

B3HZ@D
15-03-2012, 21:31
حداقل اکشن این قسمت کمی بیشتر بود...هقته پیش که کل مانگا دیالوگ بود و چیز خاصی نداشت
مانگای این هفته نوید طوفانی در قسمت آینده رو همراه خودش داشت
این طوماری که سویگتسو پیدا کرده برای من هم به یک معضل تبدیل شده...هر جوری فکر میکنم به نتجیه نمیرسم که توی این طومار چه چیز ویژه ای هست که سویگتسو رو اینقدر هیجان زده کرد!

Jang Bogo
16-03-2012, 17:46
یکی به من بگه یعنی چی انیمه عقب تر از مانگا هست؟؟؟؟

B3HZ@D
16-03-2012, 18:50
مانگا مانند Comic Book هاست ولی از نوع ژاپنی اون.
اینکه میگن مانگا از انیمه جلوتره یا انیمه از مانگا عقبتره منظور اینه که از نظر سیر داستانی یک اختلافی بین این دو هست.
در مورد ناروتو یا اکثر مانگاهای ژاپنی هم این قضیه صدق میکنه و این اختلاف بین انیمه و مانگا وجود داره.
الان هم انیمه ناروتو از نظر داستان از مانگایی که یک سری افراد مطالعه میکنن چندین قسمت عقبتر هست.

مثلا وقتی شما در انیمه مبارزه پین و ناروتو رو دنبال میکردید توی مانگا داستان حضور ناروتو در جزیره مخفی دهکده ابر دنبال میشد

M e i s a m
16-03-2012, 19:09
یکی به من بگه یعنی چی انیمه عقب تر از مانگا هست؟؟؟؟

انیمه رو بگیر نگاه کن
هر وقت به اخرین قسمت رسیدی و خواستی مانگا هم بخونی بیا و بپرس تا بگیم از کجا شروع کنی (همون اختلافه!)

از دیدنش پشیمون نمیشی! قسمت اولش که خدای طنزه! دومش هم تفکر زیادی پشتش هست! فی پناه مولا جلو نرفته! :27:

B3HZ@D
21-03-2012, 13:27
بالاخره چپتر جدید مانگاه هم منتشر شد...قدرت جدید و مخفی کابوتو هم خیلی جالبه !

Naruto 579 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farzan311
26-03-2012, 03:31
این ناروتو کی چونین میشه من موندم
500 قسمت بیشتره داریم نگاش میکنیم هنوز چونین نشده بچه

kortol
26-03-2012, 15:46
این ناروتو کی چونین میشه من موندم
500 قسمت بیشتره داریم نگاش میکنیم هنوز چونین نشده بچه
ناروتو از وقتی تونست به همون حات دانایی ( سیگ مود ) بره کلا کلاسش با بقیه نینجاها فرق کرد ... دیگه نمیشه از اون رده ها براش استفاده کرد ...هر چی هست کلاسش اگه بالاتر از سنین ها نباشه کمتر نیست ..
البته این برای وقتی هستش که تو حالت بجویی نره وگرنه که به یه صلاح تمام و کمال تبدیل میشه و از کاگه ها هم بالاتر میره کلاسش !

M e i s a m
26-03-2012, 17:27
دیگه خیلی بردیش بالا! سنین مود قوی هست ولی نه ونقدر!
مثلا از نظر سرعت ناروتو تو چاکرای کیوبی رسید به سرعت رایکاگه و بی تو حالت بیجو ولی ساسکه با شارینگان تنها تونست به چاکرای 8دم و بی برسه!
بیجو هم همینطور! اصلا کاگه ها ضعیفتر از ناروتو نیستن! اخه چقدرم که این ناروتو فن و تکنیک بلده!!

farzan311
26-03-2012, 21:33
خوب شما IQ ناروتو رو در نظر نگرفتید که زیر 50 هست:31: برا همین نمیتونه جونین و چونین بشه فقط بعضی موقع ها یهو تغییر میکنه و همه رو متعجب
البته به نظرم نه دم خیلی قوی تره هشت دم هست از طرفی هم ناروتو قوی ترین شخصیت نبود اسم انیمه ناروتو نبود ساسکه بود :31:

M e i s a m
27-03-2012, 17:22
ناروتو همین الان جونین هست اگه بالاتر نباشه!! خیلی هم نبریمش پایین! هوشش زیر 50 نیست ولی نابغه هم نیست!
مثلا جنگ های ناروتو و ساسکه رو مقایسه کنید کدومش خلاقیت بالاتری داره ؟ من تنها چیزی که تو ناروتو میبینم تجربیات فراوان تو جنگ با تایجتسو و اسپم راسنگانه
یه چیز رو هم در نظر داشته باشیم که جنگاوری و نبوغ با هم یکی نیستن!

kortol
29-03-2012, 00:43
مثلا از نظر سرعت ناروتو تو چاکرای کیوبی رسید به سرعت رایکاگه و بی تو حالت بیجو ولی ساسکه با شارینگان تنها تونست به چاکرای 8دم و بی برسه!
خوب ناروتو سرعتش از رایکاگه هم بیشتر شد ..اونجایی که رایکاگه و سوناده می رن تا جلوشون رو بگیرن رایکاگه با نصفه سرعتش زد کیلر بی رو داغون کرد اما اخرش برای اینکه قدرت ناروتو رو بفهمه رفت روی نهایت سرعت و باز ناروتو جا خالی داد ..حتی سرعت بابای رایکاگه هم رو ناروتو شکوند و آخر مبارزه اش با اسپمگان !!( همون راسنگان ) دخلش رو اورد ....

ناروتو همین الان جونین هست اگه بالاتر نباشه!! خیلی هم نبریمش پایین! !
ناروتو بالاتر از جونین هستش و موقع تمرین راسن شوریکن کاکاشی گفت که تو من رو هم رد کردی . به هوکاگه چهارم رسیدی... البته از نظر تکنیک نمیشه گفت به قول جیرایای کبیر در مبارزه با اروچیمارو :
قدرت نینجا به تعداد تکنیک هایی که بلد هستش نیست به این هستش که امیدش رو از دست نده و هیچ وقت عقب نکشه !
رجوع شود به مبارزه جیرایا و سوناده با کابوتو و اوروچیمارو در فصل اول ...زمانی که تازه ناروتو راسنگان یاد گرفت !

هوشش زیر 50 نیست ولی نابغه هم نیست
خوب بهره هوشی ناروتو خیلی بالا هستش اما مشکل اینجاست که ناروتو از بچگی کسی رو نداشته تا مسائل زندگی و چیز هارو یادش بده و تنها بزرگ شده وکسی افرادی مثل ساسوکه ایتاچی رو داشتند یا شیکامارو پدرش رو داشته یا حتی کاکاشی فردی مثل نیش سفید که پدرش رو بوده رو داشته (اگه بالاتر از سنین های افسانه ای نبوده کمتر هم نیست !)
خودتون یه نگاهی به تمرینات ناروتو بندازید که چقدر زود زیر دست یه استاد همه چیز رو یاد می گیره البته از نوع کوشش فراوان و نه از نوع ضریب هوشی بالا ..درست هستش که نابغه نیست ولی دیگه خیلی هم خنگ نیست !

M e i s a m
29-03-2012, 06:59
سرعت حرکت یعنی شونشین نوجتسوی رایکاگه بشدت سریعتر از میناتو بود ولی میناتو باز ازش جلوتر بود چون تلپورت میکرد!
الان ناروتو شونشین نوجتسو داره اون هم مربوط میشه به کیوبی ولی در اصل و ریشه یه فردی مثل رایکاگه بازم...! :دی

و در مورد نبوغ و صحبت جیرایا خب همون جیرایا 3 بار از اروچی شکست میخوره! تهش چی موند؟! ما داریم در مورد قدرت صحبت میکنیم! وگرنه لی نابغه ی تلاش کردنه! ناروتو نابغه پشتکاره! و ساسکه هم نابغه جنگیه یعنی اصلا تو خونش هست! اگر ساسکه اروچی رو داشت ناروتو هم جیرایا رو داشت! خیلی مربوط به استاد و شاگرد نمیشه!

صحبت کاکاشی... :دی فکر میکنم منظورش در مورد قدرت تکنیک بود! کاکاشی 3 عنصر رو تونسته به کار ببره که کار هر کسی نیست
ناروتو با تعداد چند هزار تا بونشین خیلی سریع باد رو یاد گرفت حالا در مورد بعدی ها هم همینطوره سریع یاد میگیره و این یه استعداد ذاتیه! ولی بدون داشتن چاکرای کیوبی چی بازم ناروتو از کاکاشی قویتره؟! راسنگان تا کی ؟ :دی

B3HZ@D
29-03-2012, 07:15
البته شما این نکته رو فراموش کردین که ناروتو ازاوماکی هست و این موضوع تنها مربوط به چاکرای کیوبی نیست
افراد خاندان ازوماکی به داشتن چاکرای زیاد معروفن که ناروتو هم همین خصلت رو داره.
ناروتو بدون چاکرای کیوبی باز میتونه از حالت ساگا استفاده کنه...تکنیکی که استادی در اون کار هر کسی نیست.
همون حالت ساگا و درکی که شما از محیط پیدا می کنین و توانایی جذب چارکای طبیعت خودش یک تکنیک قدرتمنده.
شما میگی ناروتو کیوبی رو داره...من هم میگم که ساسکه شارینگان داره. :31:

farzan311
29-03-2012, 11:12
صحبت شارینگان شد
به نظرتون ناروتو هیچ وقت قدرت چشمی پیدا میکنه؟

B3HZ@D
29-03-2012, 18:18
من که فکر نکنم...سیر داستانی و نوع شخصیت ناروتو طوری هست که به نظر نمیاد در آخر به قدرت چشمی برسه.
همونطور که نجی گفت : ناروتو همین الان هم قوی ترین قدرت چشمی رو داره

M e i s a m
30-03-2012, 03:59
مجبورم میکنین اشک حضار رو در بیارم :31:

داش بهزاد ساسکه شارینگان داره از اون حرفا بود :31:
شارینگان و قدرت روحی و چاکرای ریکودو و عنصر آتش سر جهازیه اوچیهاس! و نقطه مقابل چاکرای فراوان و بدن ریکودو و قدرت فیزیکی مال سنجو هست!

شما برو تو مانگا قسمتی که ساسکه زیر دست اروچی تمرین میکنه رو ببین چیا میگن! مادربزرگ گارا ببین درباره اوچیها چی میگه! میگه هر وقت یه نفر یه اوچیها میدید عقب عقب سر به زیر میرفت تا از دید خارج بشه! اوچیها و سنجو قویترین های دنیا بودن اگر نگیم اوچیها قویترین بوده! و در مورد هاشیراما این فرد جدا استثنائه! بدون اون چیزی در برابر اوچیها نبودن! تو سنجو اگر هاشیراما نبود کی حریف مادارا میشد؟! البته اینطور که معلومه جنگ مادارا و هاشیراما هم اونطور که توبی گفت نبوده و تهش مادارا زنده مانده و هدفش از جنگ رسیدن به ریننگان بوده. همچنین در مورد اوچیها قضیه به شارینگان ختم نمیشه الان 2 برادر اوچیها جلوی یه تکنیک فوق قوی از کابوتو وایسادن! چطوری؟ این نبوغ جنگیه و هوش هست

همین الان ناروتو با سیج مود (که به واسطه قدرت خاندانش یعنی چاکرای فوق زیاد و تلاش و استعداد خودش بهش رسیده) میتونست به اوچیها برسه؟! واقعا نه! اروچی معروف بود به نابغه ذاتی! ولی خودش به ساسکه میگفت من در برابر این هیچ ام!

ناروتو رو الکی بردن بالا و اوچیها رو الکی اوردن پایین! نمونش همین که میگید شارینگان رو از ساسکه بگیرید! خب بیاید بدن ریکودو رو هم از سنجو بگیرید ببینیم همون هاشیراما هم میتونه کاری بکنه :31: :27: تازه قضیه اینجاس که هاشیراما ظاهرا خوبه بوده و مادارا بده اگر بر عکس بود چی؟ قدرت هاشیراما اون هم فقط با عنصر چوب در ذهن من نمیگنجه! واقعا استثنائی بوده این بشر :20: این طرف هم شیسوی و ایتاچی! شیسوی گنجتسو میزنه که ردخور نداره و نیازی به نگاه کردن هم نداره (مثل ایتاچی)

آیا تجربه جیرایا بیشتر بود یا ناروتو تو سنین مود؟ جیرایا ترکیبی هم کار میکرد یعنی به گنجتسو مقاوم بود با کوله باری تکنیک! ولی جلوی 6 تا عروسک الکی الکی شکست خورد! ولی ناروتو خان با 2 تا راسنگان تونست کاری بکنه که پدر و پسر آکیمیچی نتنوستن با اون بدن گندشون رو پین بکنن :46:

این از جیرایا و ناروتو! اگر ته قضیه ناروتو با یه مشت بزنه مادارا رو از پا در بیاره و یهو یه مهر فوق قوی از خودش بزنه (با این توجیه که ناروتو اوزوماکیه و اوزوماکی ها خدای سیل کردن بودن :دی) من تعجب نمیکنم! ولی اگر ساسکه بیاد و جلوی دیدارا__که متهم بوده به شکست دادن یک قبیله ادم خبره از هم نوع های خودش__در بیاد داد همه میره هوا که چرا ماندای مفلوک مظلوم رو به کشت دادی ای خائن بد سرشت :31:

آماده هر گونه بحث و بررسی هستیم :31:

B3HZ@D
30-03-2012, 04:55
اون قسمت صحبت من در مورد شارینگان ساسکه شوخی بود...اون شکلک آخرش رو دقت نکردی :31:
اوچیها قوی بوده ولی از نظر قدرت چشمی کل خاندان اوچیها قدرتمند نبوده...فقط نابغه هایی که از این خاندان بیرون اومده و به قدرت بالای چشمی رسیدن میتونستن ادعای قدرت بکنن.افرادی مثل مادارا - ایزونا - شیسویی - ایتاچی و ساسکه.

سنجو هم افرادی مثل : هاشیراما - توبیراما - سوناده و ....

در مورد مادارا هنوز مشخص نیست که بعد از مبارزه با هاشیراما چه اتفاقی افتاده!
مادارا یا کشته شده در اون مبارزه یا این که زنده مونده و رینگان رو فعال کرده و بعد از فعال شدن این قدرت چشمی مرده.
به هر حال ابهام در این قضیه زیاده و هیچی مشخص نیست.

چطوریه که ساگا مود کابوتو قدرتمند حساب میشه و برادران اوچیها جلوی یک تکنیک فوق قوی ایتادگی کردن ولی ساگا مود ناروتو هیچی حساب نمیشه؟!

در مورد ساگا مود هم بگم که جیرایا از خاندان ازوماکی نبوده که چاکرای زیاد داشته باشه ولی در این تکنیک استاد شده بود.
پس ربطی به ازوماکی یا غیر ازوماکی نداره...به تمرکز و تمرین فرد مقابل بستگی داره.

مبارزه جیرایا با پین ها با مبارزه ناروتو با این افراد خیلی فرق میکنه...در مبارزه مقابل ناروتو اونا احتیاج داشتن که ناروتو رو زنده دستگیر کنن ولی مقابل جیرایا فقط برای کشتن اون و بخاطر این که از سر راه خودشون اونو بردارن با او مبارزه کردن
اثرات راسنگان رو هم در مبارزه ساسکه و ناروتو در پشت بام بیمارستان همگی دیدیم که چه جوری هدف رو تخریب میکنه...نا سلامتی تکنیک یوندایمه بوده.

در ضمن دیگه اینقدر تخیلی نیست که مادارا با یک مشت ناروتو از بین بره...مخصوصا حالا که ادو تنسه هم هست...در ضمن در حال حاضر ناروتو در مقابل فردی به شدت مجهول به معنای واقعی کلمه در حال مبارزه است (توبی).

فکر نکنم مادارا مقابل ناروتو قرار بگیره...به نظرم بدست کاگه ها یا برادران اوچیها از بین میره.
در ضمن طوری از اوچیها و تاریخچه این قوم ننگین و منحوس :31: طرفداری میکنین که آدم فکر میکنه واقعا همچین قومی وجود داشته و ظلمی بس عظیم در حق اونا شده!
یا این که این فکر به ذهن خطور میکنه که طرف مقابل و هم صحبت ما یکی از افراد قوم اوچیهاست:31:

M e i s a m
30-03-2012, 06:12
من اوچیها نیستم ولی اوچیها را دوست دارم :دی
اون شارینگان ساسکه رو اینقدر شنیدم و دیدم که فکر کردم تو هم جدی میگی! آدم قاطی میکنه خب :دی

در مورد ساگا: یه نمونه بارزی که باعث شده سنین مود overrate بشه جنگ ناروتو با پین هست که کامل با مانگا فرق داره! تو انیمه پین عین کیسه بوکس وایمیسه و کتک میخوره ناروتو میاد راسن شوریکن پرت میکنه و پین نگاه میکنه و خیلی راحت بهش برخورد میکنه! این پین که جلوی ناروتو بود ضعیفتر از اونی بود که جلو جیرایا بود! این باعث شده بگن ناروتو سنین مود جلوی ریننگان یوزر جنگید! یکی که خاص هم نیست مثل کیسامه عین پنیر ناروتو رو جمع میکرد ولی ناگاتو...!

الانم که ساگای کابوتو جلوی ایتاچی و ساسکه 2 چهره درخشان در حد جهانی :دی قرار گرفته و اگر قدرت های خاص کابوتو (نه اونایی که الزاما مال سیج مود هست) نبود تا الان کارش تمام بود!

پیش بینی های ناروتویی :دی
طبق گفته قبلم ما شاهد اتحاد ناروتو ساسکه خواهیم بود! (احتمالا بعد از اینکه جنگ ساسکه و ایتاچی با کابوتو تموم شه)

B3HZ@D
30-03-2012, 06:28
به هر حال همونطور که گفتم هدف دو جنگ پین ها با جیرایا و ناروتو خیلی با هم تفاوت داشت
این رو هم قبول دارم که توی انیمه مبارزه پین و ناروتو خیلی بد کار شده بود...اوج مسخرگی اون به جایی برمیگرده که ناروتو در حالت کیوبی یک تخته سنگ برمیداره و میزنه توی سر پین و اون رو مثل میخ به زمین میکوبه!

تا موقعی که ایتاچی داستان واقعی قتل عام اوچیها رو برای ساسکه تعریف نکنه نباید انتظار داشت که ساسکه طرف ناروتو رو بگیره

farzan311
30-03-2012, 12:14
اورین اورین بحث خوبی بود چیزهای زیادی یاد گرفتیم :31:
بازم از بحث ها باشه خوبه
حالا یه خبر بد که دوباره انیمه زد تو کار فیلر
احتمالا برم تو کار مانگا ولی سیاه سفید دوست ندارم جایی نیست رنگش کرده باشند؟
قبلا یه سایت بود که فیل شد و ناقص هم بود

M e i s a m
30-03-2012, 17:05
فیلر نیست اسپشیاله! به مناسبت 10 ساله شدن مانگای ناروتو 4 قسمت یعنی 1 ماه اسپشیال هست و خوبیش اینه که چرت نیست! فیلر هم فیلر های قدیم! ناروتو کودکی خیلی عالی کار شده بود! اصلا از دیدنش خسته نمیشدی! حس طنزش یه طرف و جذابیتش و رقابت و پیشرفت ساسکه و ناروتو یه طرف! الان وسط یه کار جدی که جنگ باشه فیلر حیوانات میاد بعدش یهو یاماتو میاد جنگل میزنه (تکنیک خاص هاشیراما با چاکرای حیات بخشی که داشت...) یه جا هم یه تیکه بی مزه میاد نمونش قسمتی که امروز اومد شیزونه برگشته میگه قانون 1 این جونور برای خوردن نیست!! الان که رسیده تهش ماجرا بجای خوب تر شدن متاسفانه...

B3HZ@D
31-03-2012, 00:56
این قسمت که حیوانات توی انیمه بودن خیلی بی مزه و سطح پایین بود
در مورد 4 قسمت اسپشیالی که قراره بصورت فیلر منتشر بشه اطلاعی ندارم !
فقط امیدوارم کیفیتشون خوب باشه...فیلرهای قبلی که افتضاح بود

farzan311
31-03-2012, 01:41
راستی توبی چرا سه تا جا چشم داره؟ رو پیشونی هم یکی میخواد بذاره؟
من فکر نکنم این توبی ادم باشه احتمالا یه کپیه زتسویی چیزی هست:31:
ریننگان رو هم فقط یکیش رو پیوند زد! بعد منظورش از اینکه من به ناگاتو این چشمو دادم چی بود؟
یعنی از اوزوماکی ها اینو دزدیده بعد ریننگان بهش پیوند زده بعد دادش به یه خونواده تو دهکده باران ؟
این کابوتو این ها رو از کجا اورده؟ دیگه ناگاتو رو نمیتونه داشته باشه :19:
اون تابوته هم که نشون نداد مال کی بود؟ میتونه مادارا باشه؟ یا داداش مادارا؟ یا حتی یکی از پسر های سیج

M e i s a m
31-03-2012, 04:23
شما انگار مانگا نمیخونی! الان بگم بی میزه میشه! ولی چیزی که تو انیمه مشخص شده اینه که ریننگان رو خود توبی به ناگاتو داده و این که نیمه سمت چپ توبی مشکی رنگه یعنی ممکنه نیمه مخالف زتسو سیاه باشه (که احتمالا همینه) ولی اینکه توبی کیه هنوز مشخص نشده!

farzan311
31-03-2012, 11:36
مانگا رو که سیاه سفیده خوشم نمیاد فقط بعضی قسمت های قشنگ مثل مبارزه های پین و ناروتو رو میگردم رنگیش رو پیدا میکنم میخونم
الان لو بدید طوری نیست من بیشتر علاقه مند میشم :31:
انیمه که حالا حالا ها به این ها نمیرسه

M e i s a m
31-03-2012, 11:46
والا قبل از اینکه اون تابوته بیرون بیاد ما همش میگفتیم توبی مادارائه ولی کسی که تو اون تابوته مادارای اصلیه! کسی که با خود هاشیراما جنگیده! تو حرکت اولش یکی از اون 5 تا دیویژن که تو قسمت اخر نشون داد رو میزنه در جا نابود میکنه!!! الانم کل شینوبی های باقی مونده رو به ریشخند گرفته :دی

B3HZ@D
01-04-2012, 13:19
البته این رو هم بگیم که این مادرای ادو شده یکسری تغییرات در بدن اون داده شده
به هر حال مبارزه نابرابری است به نظر من :31:
مخصوصا که ادو تنسه است و مشکل چاکرایی نداره...و هر وقت به دلیل کمبود چاکرا از بین بره دوباره زنده میشه

M e i s a m
01-04-2012, 20:09
فعلا که چشم مون به راهه که مادارا بزنه حریفاش رو از پا در بیاره! اگر هاشیراما اون بوده و این مادارائه خیلی هندی میشه کاگه ها بتونن بزننش! حدث من اینه که کار به ساسکه و ناروتو میکشه! یعنی یه جنگ نهایی بین توبی + مادارا در مقابل ساسکه + ناروتو
کابوتو رو هم ایتاچی از بین میبره و ثابت میکنه که uchiha haters چقدر در اشتباهن :دی

B3HZ@D
01-04-2012, 22:47
اگه جنگ پایانی این چیزی بشه که شما میگی که خیلی جذاب میشه
توبی+ مادارا در مقابل ناروتو و ساسکه :8:
از همچین پایانی به شدت استقبال میشه...چه زیبا میشه اگر ناروتو و ساسکه شکست بخورن و توبی هم مادارا رو از بین ببره :31:
به هر حال توبی هنوز هیچ کدوم از قدرت های خودش رو نشون نداده و به نظرم چندتا تکنیک میزنه که همگی کف کنیم
به شدت مرموزه این توبی و خیلی خیلی قوی تر از این چیزیه که نشون میده

kortol
05-04-2012, 09:41
خوب مانگای جدید هم اومد .
.باز هم ایتاچی مارو شگفت زده کرد ..خداییش لایق این عنوان بوده و هست و خواهد بود .... اوعجوبه اوچیها !!! اگر زنده بود و در گیر سرنوشت شومش نمی شد خیلی راحت و با قطعیت می تونم بگم که مادارا رو کنار می زد ...واقعیت اگه نبود نصف بار فنی و تکنیکی و عاطفی داستان از بین می رفت .

B3HZ@D
05-04-2012, 12:48
هیجان بخصوصی در مانگای این هفته نبود
ولی مطرح شدن یک تکنیک قدرتمند چشمی دیگه به نام ایزانامی همه ما رو سوپرایز کرد.
خیلی جالبه : ایزاناگی سرنوشت رو تغییر میده و ایزانامی سرنوشت رو مشخص میکنه.
مهمترین مسئله برای من و در حال حاضر اینه که ببینم ایزانامی چه ضررهایی به کاربر استفاده کننده میزنه و عملکردش چجوریه!
ایتاچی هم حتی موقعی که ادو تنسه بود همه رو غافلگیر کرد...الان هم با یک تکنیک جدید و قدرتمند اومده.

M e i s a m
06-04-2012, 14:50
انیمه که چرت بود و مانگا 2 دقیقه...

در مورد ایزانامی الان جنگ به راه افتاده تو سایت های ناروتویی و طرفدارای سنجو و اوچیها افتادن به جون همدیگه :دی واقعا تکنیک قدرتمندی باید باشه. بیخودی نبود که توبی از ایتاچی حساب میبرد!

چیزی که معلومه ایزاناگی و ایزانامی مقابل هم هستن یعنی ایزاناگی سرنوشت فرد اجرا کننده رو عوض میکرد و ایزانامی سرنوشت حریف رو عوض میکنه
طبق گفته ایتاچی خطرش از دست دادن چشم هست ولی اگر همین باشه چرا کسایی مثل توبی و دانزو ازش استفاده نکردن؟! حدث من اینه که غیر از کوری (یک یا هر دو چشم) مرگ طرف رو هم همراه داره ولی ایتاچی چون ادو هست براش مشکلی نداره یعنی مادارا هم الان این قدرت رو داره...

مورد دیگه هم اینکه به ساسکه گفت نزدیک بمون چرا...؟! باید صبر کنیم ببینیم هفته بعد چه اتفاقی میفته!

farzan311
06-04-2012, 16:02
قسمت 257 که افتضاح بود باز به فیلر:31: این که همش تکراری بود
فکر کنم باید بیخیال انیمه بشم اینا تا 500 قسمت نکنند شیپودن رو ول نمیکنند
مانگا رو بخوام شروع کنم از کدوم چپتر باید بخونم؟

M e i s a m
07-04-2012, 11:20
یادم نیست برو 400 رو نگاه کن ببین کجاست
میتونی از بعد از رفتن ناروتو به اون جزیره هه بخونی
جنگ هاشون جالبه که تو انیمه زیاد جذاب نیست

B3HZ@D
07-04-2012, 12:53
انیمه که چرت بود و مانگا 2 دقیقه...

در مورد ایزانامی الان جنگ به راه افتاده تو سایت های ناروتویی و طرفدارای سنجو و اوچیها افتادن به جون همدیگه واقعا تکنیک قدرتمندی باید باشه. بیخودی نبود که توبی از ایتاچی حساب میبرد!

چیزی که معلومه ایزاناگی و ایزانامی مقابل هم هستن یعنی ایزاناگی سرنوشت فرد اجرا کننده رو عوض میکرد و ایزانامی سرنوشت حریف رو عوض میکنه
طبق گفته ایتاچی خطرش از دست دادن چشم هست ولی اگر همین باشه چرا کسایی مثل توبی و دانزو ازش استفاده نکردن؟! حدث من اینه که غیر از کوری (یک یا هر دو چشم) مرگ طرف رو هم همراه داره ولی ایتاچی چون ادو هست براش مشکلی نداره یعنی مادارا هم الان این قدرت رو داره...

مورد دیگه هم اینکه به ساسکه گفت نزدیک بمون چرا...؟! باید صبر کنیم ببینیم هفته بعد چه اتفاقی میفته!

البته توبی هم فکر کنم بتونه ایزانامی بزنه...ولی این تکنیک بسته به شرایط مبارزه باید اجرا بشه.
در ضمن ایتاچی دیگه ادو نیست و تحت کنترل اون تکنیک نیست و بوسیله چشم شیسویی الان آزاد شده.
جالبه که ایزاناگی ژن سنجو و اوچیها رو میخواد ولی ایزانامی رو میشه بدون ژن سنجو زد!

B3HZ@D
28-04-2012, 06:28
دوستان کسی میدونه چرا هفته پیش مانگا منتشر نشد؟!

m2stech
28-04-2012, 06:58
خجالت نمیکشن یک ماه تمام فیلر و یادآوری دوران نوزادی ناروتو را به خورد ملت دادن! حتی یادم رفته آخرین قسمتش چجوری تموم شد!

zed2
28-04-2012, 13:35
بچه ها من قسمت 236 ام چند تا قسمت دیگر باید برم تا فیلر ها تموم شه؟؟؟(خسته شدم از بس فیلر دیدم):19:

B3HZ@D
28-04-2012, 13:48
تا قسمت 242 باید فیلرها رو مشاهده کنین و از قسمت 243 داستان به روال سابق و اصلی خودش برمیگرده :31: البته اگر هم نبینید هیچ چیزی رو از دست ندادین .

M e i s a m
28-04-2012, 14:12
فیلر ها رو کارگردان انیمه میسازه نه نویسنده مانگا که کیشیموتو باشه :دی خیلی ها میان و به کیشی بد و بیراه میگن ولی به اون ربط نداره!

این کارگردان تا الان خوب کار کرده یعنی ناروتو کودکی و فیلر هاش عالی بود ولی الان که به اخراش رسیده داره مثل بقیه انیمه ها افت میکنه و با این سبک فقط به زور میتونه طرفدار های قدیمی خودش رو نگه داره اونم بخاطر مانگا نه انیمه...

2 3 ماه فیلر پشت سر هم اون هم کاملا بی مزه و خشک و نامربوط و الانم یک ماه اسپشیال :دی که همون فیلر هست با یک عنوان دیگه...

فیلرهای قدیمی ناروتو کجاییــــــد ؟!!

B3HZ@D
28-04-2012, 15:07
دوستان مانگای شماره 584 ناروتو هم منتشر شد :31:

M e i s a m
28-04-2012, 16:07
مال هفته پیش هست یا جدیده؟!

B3HZ@D
28-04-2012, 16:18
احتمالا مال هفته پیش که منتشر نشد

footballist
28-04-2012, 20:31
دوستان کسی میدونه چرا هفته پیش مانگا منتشر نشد؟!
سلام
به این دلیل:
Golden Week in Japan. Jump, WSM, and WSS will be back late April/early May
هفته طلایی هست.احتمالا یکی از رسوم ژاپنیها هست.موفق باشید

B3HZ@D
29-04-2012, 08:17
ممنون
حالا مانگای این هفته یعنی 585 منتشر میشه یا به هفته بعد موکول میشه؟!
چون مانگای 584 که مربوط به هفته پیش بود دیروز منتشر شد و امکانش هست چهارشنبه این هفته مانگا نداشته باشیم ؟!

footballist
29-04-2012, 12:23
ممنون
حالا مانگای این هفته یعنی 585 منتشر میشه یا به هفته بعد موکول میشه؟!
چون مانگای 584 که مربوط به هفته پیش بود دیروز منتشر شد و امکانش هست چهارشنبه این هفته مانگا نداشته باشیم ؟!
به نظرم که میاد.اینطوری هم که حافظم یاری میکنه قبلا اینطوری اتفاق افتاده(البته حافظه خوبی ندارم).موفق باشید

nine tail
07-05-2012, 18:42
سلام دوستان

من یه سوال داشتم هر کی میدونه بهم بگه لطفا با دلیل یا از یه منبع موسخ باشه اگه تونستید لین هم بزارید :40:

سوالم اینه

به نظرتون تسوکیومی رو رنیننگان تعثیر داره؟

فقط نگین اره جیرایا به پین زد اون گنجوتسو شنوایی بود من چشایی میگم

مرسی:46:

kortol
07-05-2012, 20:05

فکر نکنم !
کعلوم نیست چون تنها افرادی که شارینگان و رینگان داشتند و با هم ملاقات کردند توبی و ناگاتو بودند ! خوب توبی گفت که به ناگاتو رینگان رو داده .. ممکن بوده همون موقع یه گنجوتسوی خفن در حد تسوکایومی بهش زده بوشاه ... باید صبر کرد و دید تو خاطرات توبی چی گذشته ...
تسوکایومی هم می تونه لحظه های بد داشته باشه مثل شکنجه کاکاشی توسط ایتاچی که دو ثانیه بیشتر نبود اما برای کاکاشی چند روز بود و انداختش رو تخت !!! یا تسوکایومی که ایتاچی به ساسوکه زد توی فصل اول ..البته خیلی خفیف بود !! ولی تسوکایومی همش لحظه های بد نیست و می تونه همه نوع توهمی رو به همراه بیاره ....
.
.............................................
راستی فیلم جدید نارتو هم منتشر شد و گویا این هفته پخش شد .. همون Blood perison ( درست نوشتم !؟ ) کیفیت خوبی هم داره توی تورنت می تونید کیفیت 850 مگی رو بگیرید با زیر نویس انگلییسی ..البته یه کم بد ترجمه شده !!

B3HZ@D
09-05-2012, 15:01
دوستان مانگای 585 هم منتشر شد...بریم بخونیم که این قسمتها خیلی حساس شده.

Naruto 585 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
13-05-2012, 19:53
دوستان مانگای 585 هم منتشر شد...بریم بخونیم که این قسمتها خیلی حساس شده.
خیلی کند داره پیش میره ... اصلا شخصیت کابوتو نیازی بهش نبود که چند هفته مانگا رو فقط به اون اختصاص بدن ... اگه کابوتو خاطراتش اینقدر مهم باشه دیگه باید برای توبی یک سالی توی خاطرات و فلش بک ها باشیم با توجه به سن و تکنیک هاش و نقشه هاش !!!

B3HZ@D
13-05-2012, 23:34
دقیقا...البته یک سری جزئیات احتیاج بود ولی نه در این حد ... فکر کنم مبارزه کابوتو و برادران اوچیها از مبارزه کاگه ها هم طولانی تر شد.
در مورد توبی که به شخصه با یک سال فلش بک و این جور خاطرات کاملا موافقم و باید عملی بشه :31:
شخصیت پردازیش عالی بوده.

footballist
14-05-2012, 12:08
سلام دوستان

من یه سوال داشتم هر کی میدونه بهم بگه لطفا با دلیل یا از یه منبع موسخ باشه اگه تونستید لین هم بزارید :40:

سوالم اینه

مرسی:46:
سلام
برای سوال شما دوجور میشه جواب داد:
1)تمامی قدرتهای چشمی یه جورایی از رانینگان سرچشمه میگیرن از جمله شارینگان و مانگکیو.بنابر این احتمال اینکه مانگکیو از رانینگان قویتر باشه کم هست،البته به شخص استفاده کننده و مهارت اون در استفاده از گنجتسو و دوجتسو هم بستگی داره.درسته که تسوکیامی یه گنجتسو خیلی قوی هست اما قدرتهای رانینگان یه پله بالاتر از مانگکیو هست و احتمالش کمه که همچین اتفاقی بیفته،کسایی هم که رانینگان دارند به حداکثر قدرتهای چشمی رسیدند.در ضمن پین هم رانینگان کامل رو نداشت،الان شاید تنها کسی که رانینگانش کامله،مادارا باشه.دوجتسو (SO6(Sage of the six pathsهم فراتر از رانینگان بود(به همین خاطر هیچ موقع چشمهاش رو نشون ندادند).
2)فقط در صورتی میتونه پیروز بشه که فردی که گنجتسو رو اجرا میکنه استعداد بیشتری در قدرتهای چشمی نسبت به دشمنش داشته باشه که این امکان پذیره چون که شارینگان تمام قدرتهای چشمی رانینگان رو داره مثل زمانی که ایتاچی روی ساسکه تسوکیامی اجرا کرد ولی ساسکه گنجتسو رو شکست داد.همونجا بود که زتسوی سفید(یا شاید سیاه)گفت که شارینگان فقط یه وسیله هست و قدرتش به قدرت فرد استفاده کننده بستگی داره.(به نظرم این جواب معقولانه تره)

موفق باشید

footballist
16-05-2012, 14:41
سلام
ناروتو 586:

B3HZ@D
16-05-2012, 14:46
بالاخره چشممون به جمال ایزانامی روشن شد...جالب بود که کابوتو توی یک روند تکراری گرفتار شده بود
کابوتویی که ادعا میکرد تحت گنجتسو قرار نمیگیره...ولی این تکنیک بدجوری اون رو عصبی کرده بود.
حالا باید دید ایتاچی چطور کابوتو رو مجبور به از بین بردن ادوتنسه میکنه!

kortol
18-05-2012, 21:11
بالاخره چشممون به جمال ایزانامی روشن شد...جالب بود که کابوتو توی یک روند تکراری گرفتار شده بود
کابوتویی که ادعا میکرد تحت گنجتسو قرار نمیگیره...ولی این تکنیک بدجوری اون رو عصبی کرده بود.
حالا باید دید ایتاچی چطور کابوتو رو مجبور به از بین بردن ادوتنسه میکنه!
آره خوشمان امد ..اولش فکر کردم یه رابطه ای بین اون پرهای کلاغ که زیر پای کابوتو می رفتنٰ هستش ... بعد فهمیدم که کابوتو خیلی وقته توی یه چرخه گنجوتسو گیر کرده ...جالب بود ... حالا چه بلایی سره اون چشم ایتاچی میاد ..همون که باهاش ایزانامی زد ؟؟؟
در مورد کابوتو هم فکر کنم ایتاچی از توی فکرش طریقه غیر فعال کردن ادوتنسی ر و میکشه بیرون ..همون فنی که کابوتو به توبی در مورد تکنیکش گفت ... اوایل جنگ بودش ..

M e i s a m
22-05-2012, 15:20
سلام

2 چپتر اخر رو ندیده بودم الان دیدم عجب وضعیتی شده... اخرین قسمت ایتاچی گفت سرنوشت کابوتو رو در دست داره یعنی چی کابوتو که الان به میل خودش داره رفتار میکنه!!

kortol
23-05-2012, 12:29
2 چپتر اخر رو ندیده بودم الان دیدم عجب وضعیتی شده... اخرین قسمت ایتاچی گفت سرنوشت کابوتو رو در دست داره یعنی چی کابوتو که الان به میل خودش داره رفتار میکنه!!
کابوتو توی گنجوتسوی ایتاچی گیر کرده و توی یه چرخه افتاده .. کاریش هم نمی تونه بکنه ..در واقع الان مرگ و زندگیه کابوتو دست ایتاچی هستش ..

B3HZ@D
23-05-2012, 21:04
مانگای 587 هم اومد
ایتاچی توضیحات خوبی در مورد ایزاناگی و ایزانامی میده

M e i s a m
23-05-2012, 22:21
الان معلوم شد چه خبره
اون حلقه ی بی نهایت تو ذهن کابوتو هست نه در واقعیت

کابوتو الان 2 راه داره! یا تو اون لوپ بمونه یا واقعیت رو قبول کنه
واقعیت رو هم که ایتاچی بهش میگه یا شایدم بهتره بگیم تحمیل میکنه که متوقف کردن ادوتنسه باشه

یحتمل هفته دیگه تالک نوجتسوی ایتاچی با ساسکه رو داریم و بعدش هم یکم جنگ کاگه ای و بعدش ادو متوقف میشه.....

میمونه یک جنگ که اون هم به پیش بینی من ناروتو + ساسکه در مقابل توبی خواهد بود!

B3HZ@D
24-05-2012, 10:07
من متوجه تاثیر ایزانامی بر روی ایزاناگی نشدم...چطور میشه با ایزانامی کاربر ایزاناگی رو گرفتار کرد؟!
یعنی کسی که توی ایزانامی گرفتار بشه با ایزاناگی هم نمیتونه از اون فرار کنه؟!

M e i s a m
24-05-2012, 13:15
نه اون واسه اینه که نتایجی که بدست میاد رو عوض نکنن! یعنی بخاطر یه فرق کوچیک تو نتایج بین جماعت اوچیها بحث میشده و هی ایزاناگی میزدن! ایزانامی واسه اینه که تو یک حلقه بی نهایت بیتن و تا حقیقت رو قبول نکنن خارج نشن
اون واقعیتی که باید قبول کنن هم دست کسی هست که ایزانامی رو اجرا میکنه

حقیقتا تکنیک وحشتناکیه...

B3HZ@D
25-05-2012, 09:01
این قوم اوچیها مثل این که به چشمهاشون علاقه ای نداشتن که همگی ایزاناگی یا ایزانامی میزدن :31:
پس اونجا که گفته بود برای ایزاناگی به ژن سنجو نیازه چی شد؟! مثل این که کیشی یادش نمیمونه چی گفته و چی نگفته !

M e i s a m
25-05-2012, 22:18
ژن سنجو برای غیر اوچیهایی ها هست
اسم تکنیک ها هم معلومه دیگه uchiha kinjutsu
از قبل مطمئن بودم از این قضیه

B3HZ@D
25-05-2012, 22:47
راستش تا اونجایی که یادم میاد توبی به کونان گفت که برای ایزاناگی به ژن سنجو نیاز داری.
فکر کنم سوتی کیشی بوده...چون توی قسمت های قبلی توبی خیلی جدی گفت که برای اجرای ایزاناگی به ژن سنجو و اوچیها نیاز داری.
به نظر نمیومد که توبی دروغ گفته باشه...من فکر میکنم کیشی یادش رفته چی گفته و چی نگفته.

M e i s a m
26-05-2012, 02:16
سوتی اینقدر بزرگ نمیشه :دی
ایتاچی گفت همه فرت و فرت از ایزاناگی استفاده میکردن در نتیجه برای متوقف کردنشون ایزانامی لازم بوده! فکر نمیکنم همه هم دسترسی به ژن هاشیراما داشتن!! چیزی که معلومه به نظرم همینه که به ژن سنجو نیاز نیست اگر خون اوچیهایی داشته باشی

kortol
27-05-2012, 00:37
ایتاچی گفت همه فرت و فرت از ایزاناگی استفاده میکردن در نتیجه برای متوقف کردنشون ایزانامی لازم بوده! فکر نمیکنم همه هم دسترسی به ژن هاشیراما داشتن!! چیزی که معلومه به نظرم همینه که به ژن سنجو نیاز نیست اگر خون اوچیهایی داشته باشی
خیلی تو این مانگا سوتی زیاد هستش !! مثلا همین ایتاچی خیلی فن بلده ..از کی یاد گرفته.. کی یاد گرفته ..ایتاچی اگه تو دهکده بود از مادارا هم قوی تر بود !!!؟؟؟

M e i s a m
27-05-2012, 15:52
نه خب مادارا کلا یک کلاس بالاتر از ایتاچی هست!
اینکه از کی و کجا یاد گرفته معلوم نیست دقیق اصلا چطور فهمیدن مانگکیو میتونن فعال کنن و... شاید تو اون لوح اوچیها یه چیزایی باشه ولی حتما منابع دیگه ای هم داشتن بلخره یک قبیله قدیمی و ماورائی بودن!

B3HZ@D
28-05-2012, 17:41
از اونجایی که با توبی همکاری میکرده و به نوعی اون رو به عنوان مادارا میشناخته احتمالش هست که از اون یاد گرفته باشه.

B3HZ@D
30-05-2012, 14:40
چپتر 588 مانگای ناروتو منتشر شد...فقط باید بخونید تا ببینید مادارا چکار کرد :31:

Naruto 588 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kortol
30-05-2012, 19:17
چپتر 588 مانگای ناروتو منتشر شد...فقط باید بخونید تا ببینید مادارا چکار کرد
مادارا ترکوند !!!! مادارا خیلی قویه ..فکر نکنم با نه دم هم بشه جلوش ایستادگی کرد ..البته همه اینها به خاطر ادوتنسی هستش و گرنه اگه بدن عادیش بود خیلی از این تکنیک هارو نمی زد .. همچنین ژن سنجو رو برای ساخت اون درخت ها !!!! ولی در کل بی خود نیست که بهش بگن رئیس اوچیها و حتی نینجای مثل ایتاچی هم بخواد مثل اون بشه یا ازش جلو بزنه .... اینها به کنار فکر کنید ببینید هاشیراما چی بوده لامصب !!!!!

B3HZ@D
01-06-2012, 05:31
البته با کیوبی فکر کنم قضیه متفاوت میشد...مخصوصا با اون سرعتی که ناروتو بدست آورده بود و از برق زرد کونوها (یوندایمه) هم سریعتر شده بود.
فکر نکنم با اون سرعت مادارا بتونه به ناروتو ضربه بزنه.
در ضمن بمب بیجویی هم فراموش نشه . :31:

M e i s a m
01-06-2012, 11:00
مادارا در ثانیه ناروتو رو سوسک میکنه بمب بیجویی و این حرفا همش کشکه! سرعت هر چقدر هم بالا باشه مادارا ککی گنکایی داره به اسم شارینگان اونم از نوع اترنال مانگکیو! ریننگان و سوسانو هم فراموش نشه! بعدش ناروتو با داشتن کیوبی بدترین حریف واسه ی مادارا هست! شارینگان مانگکیو رابطه خاصی با کیوبی داره که راحت سوپرس میشه! گنجتسوی مادارا هم خیلی قوی هست مثل توبی که همزمان هم بیجو 3 دم رو کنترل میکرد هم میزوکاگه رو!

B3HZ@D
01-06-2012, 14:21
البته وقتی ناروتو در کنترل حالت بیجوی کیوبی مهارتش بیشتر بشه مشخصا وضعیت جنگ بین اون و مادارا خیلی فرق میکنه
سرعت فعلی ناروتو یک چیزی بالاتر از میناتو شده و با شارینگان هم نمیشه حرکاتش رو دنبال کرد...سوسانو هم فکر نکنم در مقابل حالت بیجوی ناروتو کاری از پیش ببره.
البته هنوز ناروتو به حد آخر قدرتش نرسیده...پس هنوز زوده که بخوایم تصمیم گیری کنیم.

M e i s a m
01-06-2012, 22:13
خیلــــی مادارا رو دست کم گرفتی داداش!!
کیوبی در هر صورت سوپرس میشه! بعدش مادارا حریف هاشی بوده مثلا اگر چه اطلاعاتی دقیقی نیست ولی مطمئنم سرعت ناروتو تو کیوبی مود میرسه به سرعت عادی هاشیراما! شارینگان هم به اسلحه هست در دست استفاده کنندش! مادارا که هیچ شرط میبندم ساسکه هم میتونه حرکات ناروتو رو بخونه یا حداقل مساوی بشه باهاش! ریننگان ساسکه رو هم بزودی خواهیم دید!

B3HZ@D
02-06-2012, 15:53
این از اون حرفا بود
هاشیراما نینجای سرعتی نبوده و همه سریعترین نینجا رو میناتو یا همون برق زرد کونوها میدونن...بعد شما چطور میگی که هاشیراما در حد حالت بیجوی کیوبی و ناروتو سرعت داشته ؟!
توبی که بهترین استفاده کننده شارینگانه نتونست حرکت میناتو رو بخونه...مادارا و ساسکه جای خود دارن.

kortol
02-06-2012, 19:47
البته با کیوبی فکر کنم قضیه متفاوت میشد...مخصوصا با اون سرعتی که ناروتو بدست آورده بود و از برق زرد کونوها (یوندایمه) هم سریعتر شده بود.
فکر نکنم با اون سرعت مادارا بتونه به ناروتو ضربه بزنه.
در ضمن بمب بیجویی هم فراموش نشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نمیشه دقیق گفت .. یادمون باشه همین بیجویی که نارتو به کلی بدبختی رامش کرده و کیوبی کوتاه اومد تا رام شد یه زمانی زیر دست مادارا بوده و مادارا اون رو مثل یه سگ خونگی احضارش می کرده !!! حتی وقتی مادارا احضار شد هم کیوبی داخل بدن ناروتو اون رو حس کرد و ترسید ... یادته که. به ناروتو گفت در اختیار تو باشم برام بهتره تا اینکه زیر دست مادارا باشم ..خودت دیگه فکرش رو بکن که چی هستش این نینجا !!!
به هر حال مادارا تا اینجای کار خیلی قوی نشون داده ... البته قبلا هم گفتم عوامل جانبی مثل ادوتنسی باعثش بوده ... ولی در کل نینجای قوی هستش و نارتو فکر نکنم بتونه به تنهایی نجاتش بده ..
در مبارزه با توبی هم فکر نکنم ناروتو بتونه تنهایی با حتی با کل نینجاها و استفاده از کیوبی کاری پیش ببره .. کمک یک نفر از اوچیها لازمه و اون هم کسی نیست جز ساسوکه ...ساسوکه خاکستری هستش اما الان که داداشش رو دیده شاید باز سفید بشه مثل گذشته !!!

B3HZ@D
02-06-2012, 19:57
درسته کیوبی زیر دست مادارا بوده...ولی کیوبی تحت گنجتسو کنترل میشده و کیوبی کنترلی رو بدنش نداشته و همه جور عذابی دیده.
ولی زیر دست ناروتو همچین برنامه هایی سرش پیاده نشده.در ضمن مادارا از چاکرای کیوبی استفاده نمیکرده که بگیم با همه چیز اون آشناست...فقط به عنوان یک نیروی اضافه قدرتمند در جنگ با هاشیراما اضافه شده بود.
الان وضعیت ناروتو فرق میکنه و از چاکرای کیوبی استفاده میکنه و همچنین حالت بیجوی ناروتو توانایی های ناروتو رو بیشتر میکنه.

شما نگاه کن در حالت بیجو خود ناروتو هست بعلاوه خود کیوبی و مهم تر این که ناروتو میتونه کاگه بونشین اون هم از نوع سنین مود درست کنه.
پس ناروتو هم همچین دست بسته نیست.

M e i s a m
02-06-2012, 23:12
اگه سرعت همه چیز بود که به هاشیراما و مادارا نمیگفتن افسانه! میناتو معروف بود به رعد زرد بخاطر جیکوکان! تو سرعت شونشین رایکاگه از میناتو سریعتر بود!! بهر حال چپتر اخر دیدید که همون رایکاگه با تمام قدرت چاکرایی که داره چطور راحت از مادارا گنجتسو خورد! ناروتو حتی به لطف کیوبی هم که باشه بازم نمیتونه انگشت کوچیکه هاشیراما بشه! همونطور که ساسکه به مادارا نمیرسه!

B3HZ@D
03-06-2012, 02:08
ولی همه دیدیم که در شونشین قوی ترین و سرعتی ترین حمله رایکاگه رو جاخالی داد...پس سرعتش از رایکاگه کمتر نبوده و نیست.
رایکاگه گنجستو خورد ولی الان ناروتو با بیجوی خودش تبادل چاکرا داره و گنجتسو نمیخوره...البته کیلر بی از ساسکه یک بار گنجتسو خورد که سریع از اون خارج شد.
پس نمیشه به این گنجتسو امید آنچنانی داشت...چون که این دو نفر (کیوبی و ناروتو)در حال تبادل چاکرا هستن.

نمیدونم شما چه اصراری داری بقیه رو با هاشیراما و مادارا مقایسه کنی!
در ضمن همونطور که گفتم ناروتو هنوز به آخرین حد قدرت خودش نرسیده و باید منتظر چپترهای بعدی باشیم...اون موقع بهتر میشه نظر داد.

M e i s a m
03-06-2012, 15:43
مقایسه مادارا و هاشیراما چیزیه که کیشی راه انداخته! تشبیهات ناروتو به هاشیراما و ساسکه به مادارا همه جا موجوده! حالا بگذریم!

در مورد گنجتسو یک چیز رو اشتباه میکنی اونم این که مانگکیو شارینگان رابطه خاصی با کیوبی داره! ولی هاچیبی نه

اگر چه توبی میزوکاگه قبلی رو که مثل ناروتو با بیجوش در تبادل چاکرا بوده کنترل میکرده! رایکاگه هم که میگفت من گنجتسو نمیخورم ولی خورد! یعنی هنوز زوده که بگیم ناروتو دیگه انتی گنجتسو شده!

B3HZ@D
03-06-2012, 16:52
قیاس ناروتو و هاشیراما به دلیل صلح جو بودن ناروتوست و قیاس ساسکه و مادارا هم به دلیل کینه ای بودن این دوتاست...وگرنه از نظر قدرت قابل مقایسه نیستن.
با مانگکیو شارینگان به دلیل قدرت زیادی که داره میشه کیوبی رو کنترل کرد به شرطی که در کسی مهر نشده باشه.
البته توبی از این قضیه مستثناست و با شارینگان معمولی این کار رو انجام داد.
در مورد تبادل چاکرا بین بیجو و جینچوریکی هم بگم که تا الان همه دیدیم که کیوبی با بقیه بیجوها تفاوت های فاحشی داره , حتی با هاچیبی.
در ضمن من نگفتم ناروتو انتی گنجستو شده منظورم این بود که با وجود کیوبی کار خیلی سخت میشه...

M e i s a m
03-06-2012, 23:12
توبی به کیوبی گنجتسو زد وقتی تو کوشینا مهر بود! قسمت اول شیپودن هم دیدیم که ساسکه با شارینگان معمولی تونست کیوبی رو سوپرس کنه! این ها بخاطر رابطه خاص شارینگان با کیوبی هست!

گفتم تو پست قبل هم اشخاصی مثل مادارا یا توبی میتونن همزمان هم ناروتو رو کنترل کنن هم کیوبی رو! شاید در مورد بی و هاچیبی اینطور نباشه ولی کیوبی احتمال خیلی زیاد هست!

با این حال توبی قبلا یک پرفکت جینچوریکی و بیجوش رو همزمان کنترل میکرده و ثابت کرده نشدنی نیست...!

B3HZ@D
04-06-2012, 12:13
البته اون موقعی تونست به کیوبی درون کوشینا گنجتسو بزنه که مهر به شدت ضعیف شده بود و خیلی راحت اون رو بیرون کشید.
مادارا هم تا حالا دیده نشده که بتونه یک جینچوریکی رو به همراه بیجوی اون کنترل کنه و فقط توبی بود که میزوکاگه رو کنترل میکرد.
ولی از اونجایی که کیوبی به شدت با بیجوهای دیگه فرق میکنه برای همین هست که من میگم احتمال این که ناروتو مثل میزوکاگه گنجستو بخوره خیلی کم هست.

M e i s a m
04-06-2012, 16:11
خب این که قدرت مادارا به توبی زیادی میکنه رو میشه تو گنجتسو زدن به رایکاگه دید! کسی که تا حالا از کسی گنجتسو نخورده بود! بهر حال در اینده معلوم میشه
ولی من دقیق برعکس شما میگم یعنی مانگکیو شارینگان میتونه کیوبی رو راحت تر از بقیه بیجو ها کنترل کنه این مطلب تو لوح اوچیها هم نوشته شده یعنی ممکنه هر بیجویی رو نشه مثل کیوبی برد تو گنجتسو و جای دیگه احضارش کرد

بهر حال هر چی باشه قویترین اوچیهایی مادارا هست و چیزایی ازش دیدیم که از کسی نشون داده نشده مثل همین التیمیت سوسانو

B3HZ@D
04-06-2012, 16:27
خب این که قدرت مادارا به توبی زیادی میکنه رو میشه تو گنجتسو زدن به رایکاگه دید! کسی که تا حالا از کسی گنجتسو نخورده بود! بهر حال در اینده معلوم میشه

به نظر من قدرت گنجتسوی توبی بیشتره و همه دیدیم که مادارا برای کنترل کیوبی از مانگکیو استفاده کرد ولی توبی از شارینگان معمولی.
توبی هم برای مدتی طولانی میزوکاگه جینچوریکی سه دم رو در کنترل خودش داشت و از راه دور با شارینگان اون رو کنترل میکرد.
مادارا هم قبول دارم قدرت چشمی زیادی داره ولی طبق مدارک توبی قدرت بالایی در استفاده از شارینگان داره.

ولی من دقیق برعکس شما میگم یعنی مانگکیو شارینگان میتونه کیوبی رو راحت تر از بقیه بیجو ها کنترل کنه این مطلب تو لوح اوچیها هم نوشته شده یعنی ممکنه هر بیجویی رو نشه مثل کیوبی برد تو گنجتسو و جای دیگه احضارش کرد

توی لوح اوچیها نوشته که مانگکیو روشی است برای کنترل کیوبی و نگفته که راحت تر میشه کنترلش کرد.
اگه با شارینگان معمولی هم میتونستن کنترلش کنن خوب مادارا چه نیازی داشت از مانگکیو استفاده کنه و این همه چاکرا هدر بده؟!

M e i s a m
04-06-2012, 18:37
واسه یه اوچیها شارینگان مصرفی نداره که فرقی باشه بین مانگکیو و معمولی فقط توانایی ها در این دو حالت متفاوته
همین که تو لوح گفته رابطه خاصی هست بین مانگکیو و کنترل کیوبی میتونه مدرک باشه برای اینکه بشه راحت تر کنترلش کرد وگرنه سخت تر بود که مرض نداشت بگه :دی

با این حال توبی میزوکاگه رو کنترل میکرد اونم در حالی که دائم با بیجوش تبادل چاکرا میکرد! درسته قدرت و چاکرای کیوبی بیشتره ولی با وجود رابطه مانگکیو با کیوبی و شواهد دیگه میشه گفت بعید نیست در ادامه ناروتو رو تو گنجتسو ببینیم البته اگه کیشی نوجتسو بذاره!

B3HZ@D
05-06-2012, 04:12
اگه با شارینگان معمولی میشد کیوبی رو کنترل کرد همونجا اعلام میشد که شارینگان سه کاما راهی برای کنترل کیوبی.
نیازی نیست که بیخودی کار رو سخت کنه و یک قبیله و خاندان رو به جون هم بندازه تا برادرها چشم های همدیگه رو در بیارن تا به مانگکیو برسن.
پس کنترل کیوبی رابطه مستقیم با مانگکیو شارینگان داره و فقط با مانگکیو میشه اون رو کنترل کرد.

همونطور که رینگان مصرف بالایی در چاکرا داره پس بالطبع مانگکیو هم مقدار چاکرایی که مصرف میکنه با شارینگان سه کاما متفاوته.

البته کیوبی هم نشون داده تفاوت بسیار زیادی با بقیه بیجوها داره و اگر تا حالا میشد کیوبی رو در بدن ناروتو تحت کنترل گرفت توبی و مادارا بعد از مواجه با ناروتو این کار رو کرده بودن.
در وضعیت فعلی و اتحاد ناروتو و کیوبی خیلی بعید به نظر میرسه که کسی بتونه به یکی از این دو یا هر دو گنجتسو بزنه.

M e i s a m
05-06-2012, 14:42
بعید هست ولی غیر ممکن نیست بخصوص وقتی طرفمون مادارا و توبی باشن که هر دو توانایی های خاص خودشون رو اثبات کردن! این که توبی چطور تونست با شارینگان معمولی با کیوبی پیوند ایجاد کنه هنوز معلوم نیست! از طرفی مادارا هم با کلون ناروتو روبرو بود دقیق نمیشه گفت ولی هر چیه مادارا مادارا ئه!

footballist
06-06-2012, 14:01
سلام
ناروتو 589:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن هفته بعدی ناروتو نمیاد.موفق باشید

kortol
06-06-2012, 17:40
در ضمن هفته بعدی ناروتو نمیاد.موفق باشید
حیف ایتاچی دوستت داریم خواهیم داشت ..
این همه بحث کردید این چند روز که ناروتو می تونه توبی رو با کیوبی بزنه یا نه !!! توی صفحه اخر مانگای جدید دقیقا نشون داد که ناروتو با همه توان و قدرتی که کیوبی در اختیار ش گذاشته بود حتی نتونسته یه خط رو ماسک توبی بندازه و کلا دخلش اومده ...تنهایی کاری از پیش نمی بره و ساسوکه باید بره کمکش !!!
مادارا هم که تکلیفش مشخص شد ..کسی جلودارش نیست و نخواهد بود جز هاشیرامای بزرگ !! چی بوده اون دیگه ..
.این پرفکت سوسانو هم که کلا مثل لودر زد همه چیز رو ترکوند ..یاد بانکایی اون دینگوی توی انیمه بلیچ افتادم !!! ..
من موندم کوه و درخت و زمین نابود شدن این 5 تا کاگه هنوز زنده هستند ..خوب یکیتون بمیره دیگه !!!؟!؟!

M e i s a m
06-06-2012, 22:44
اینطور که معلوم شد ایتاچی میخواد یکبار دیگه 2 انگشت بزنه رو پیشانی ساسکه!
هاشیراما هم چیز خاصی داشته فقط کار موکتون نیست! دیگه یه ادم چقدر یونیک باشه؟!!!

از قرار معلوم مادارا هم مثل بقیه ادو ها نمیخواد از بین بره!
تا کی میخواد بازی کنه با کاگه ها؟! خب بزن نفله شون کن دیگه!

kortol
07-06-2012, 17:24
از قرار معلوم مادارا هم مثل بقیه ادو ها نمیخواد از بین بره!
چرا مادارا هم مثل بقیه ادوتنسی ها مهرش بسته میشه و به تابوت خودش بر می گرده ... چقدر ادو تنسی مونده بود هنوز تو میدان مبارزه ...
جالب بود ..هنوز به ناروتو نرسیدن این گروه کمک ..ناروتو هم که حسابی داغون شده بود ..ادم نمیاد توی یه مبارزه تا این حد داغون شده باشه ..( فقط مبارزه با گارا خیلی داغون شد ولی اینقدر خونریزی نداشت..) تازه اون موقع ها چیزی هم بلد نبود و کیوبی هم کمکش نمی کرده.. ولی مثل اینکه این گذومازو توبی خیلی کار رو براش سخت کرده ...باید دید چی میشه.