PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بسيار راحت از مايكرو سافت با ويندوز هاي قلابي

IVAN
30-09-2005, 07:48
سلام ميبخشيد كه مطلب كوتاهه ولي به درد بخوره
موقع دانلود از مايكروسافت ازشما درخواست دانلودGenuineCheckواجراي اون و سپس نوشتن هر چيزي كه اين برنامه ي كوچولونمايان ميكنه هست .شما براي اينكه بتونيد ويندوزتون رو آپديت بكنيد بايد شماره سريال ويندوز رو بعد از نصب تغير بدين
براي اين كار اين برنامه رو دانلود كنيد
Win KeyFinder1.70

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد برنامه رو اجرا كنيد بيدن شكل
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما موقعي كه ميخواهيد يك فايلي رو از اين سايت دانلود كنيد يك صفحه به اين صورت ظاهر ميشود
و داراي دو كادر است كادر اولي از شما ميخواهد كه برنامه ي كوچكي كه براي تست ويندوز وجود دارد را گرفته وآن را اجرا كنيد
وسپس هر رقمي كه در كادر آن ظاهر شد در قسمت پايين صفحه در يك كادر به خصوص كپي كنيد ولي چون بيشتر ويندوزها كپي شده هستند بنابراين شماره اي كه شما وارد خواهيد كرد نشان خواهد داد كه ويندوز شما اصل نيست ولي شما اين شماره اي كه من قرار ميدم را در كادر 2قرار ميديد
وسپس يك صفحه ي ديگه باز ميشه كه نشون ميده شما از ويندوز اورجينال استفاده ميكنيد و لينك فايل مورد در خواست شما هم در اون صفحه موجوده وشما دوستاي عزيزم خواهيد توانست اونو دانلود كنيد
ولي مثل اينكه اين عدد طي يك يا چند روز دوباره عوض ميشه من هم سعي ميكنم اونو به روز كنم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
----------------------------------------------------------------------------
به روزرساني درروزجمعه مورخ2005/10/07

'POP'
30-09-2005, 13:33
عزيز دقيقتر بگو منظورت از دانلود از مايكروسافت چي چي هاست؟ما كه توي اون سايت تا حالا با مشكلي بر نخورده بوديم! ;)

arash_irani
05-10-2005, 07:23
سلام دوست من
فكر كنم اين جيزي رو كه شما معرفي كرديد مال قبلن هاست چون من هر كاري كردم نشد و اگر هم روش بخصوصي هست بگيد كه من شديدا بهش احتياج دارم
يا حق

bahareh_bus
05-10-2005, 07:26
درسته مال من هم کار نکرد؟

IVAN
05-10-2005, 17:52
سلام خدمت دوستان عزيزم
ميبخشيد مثل اينكه اين شماره هر هفته عوض ميشه پس منم هر روز يا هفته به روزش ميكنم
همون پست اول صفحه مينويسم

M E H D I
05-10-2005, 20:47
سلام

من يك ويندوز دارم كه مايكروسافت كامل ميشناستش. يعني اجازه آپديت كامل ميده به اين ويندوز. نسخه اين ويندوز 2005 سرويس پك 2 كه شماره سريالش اينه.

B7r7p-j63jp-2j7vh-w3tdj-pdp7t
اگه مي تونيد اين رو بگيريد. ضرر نمي كنيد.

با تشكر مهدي