PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Learn Upx + Upx

ehsan30
24-10-2007, 23:26
سلام

دوستان یک آموزش ساده اما به نظر من ضروری را آماده کردم

تا دوستان یکم بیشتر به مقوله آنتی کرکینگ اهمیت بدهند :46:

امیدورام ازش خوشتون باید :31:

لینک دانلود مستقیم با حجم 335 کیلو بایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبای :20:

hakhamanesh
25-10-2007, 00:22
احسان جان خداييش آخر امنيت بود :31:
خوب اين كه با دستور upx -d file.exe تو 1 سوت آنپك ميشه.
البته اين فقط نظر من از لحاظ نوع پروتكشن هست و اگر نه بابت وقتي كه احسان عزيز براي تهيه آموزش گذاشتند خيلي ممنونم.
موفق باشيد

persiankitty
25-10-2007, 08:02
هخاي عزيزم ، در عصر دايناسورها ، نسخه هايي از upx بوده كه گزينه -d وجود خارجي نداشته .

hakhamanesh
25-10-2007, 09:23
ميدونم قبلا خودت بهم گفته بودي اما اونها هم به راحتي آنپك دستي ميشه.
در ضمن آموزشي كه احسان گذاشته بود ورژن جديد upx بود.

ehsan30
25-10-2007, 21:18
سلام

خواهش می کنم هخامنش عزیز قابل نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان فکر کنم ورژن های دیگه ای هم از upx باشه ، پرشین جان میشه یکم بیشتر توضیح

بدهی؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

persiankitty
26-10-2007, 09:08
خيلي از نسخه هاي كمتر از 1.0 upx سوييچي براي آنپك نداشت . معمولا از upx براي كوچك كردن اندازه فايل استفاده مي كنند و براي هيچكس كاربرد امنيتي ندارد. برنامه هاي متعدد زيادي براي تغيير امضاي upx به نحوي كه قابل شناسايي يا قابل بازگشايي نباشد تهيه شده اما هدف اصلي تقريبا همه استفاده كنندگان صرفا كوچك كردن اندازه فايلها براي نقل و انتقالات اينترنتي است و نه جلوگيري از مهندسي معكوس بازي. UPX يك ويژگي استثنايي در پكرهاي موجود دارد و آن هم سازگاري بسيار بالاي آن با سيستم عوامل مختلف و كمپايلرهاي مختلف هست. در زمان دايناسورهايي مانند تيرانازوروس از نرم افزار PKLITE شركت PKWARE براي اين كار استفاده مي شد كه عملكرد آن بسيار شبيه به UPX بود. البته آنطور كه جد پدري من بياد دارد PKLITE برنامه تجاري بود و اجداد ما از نسخه كرك شده آن با سختي بسيار بر روي سيستم هاي زير 200 مگاهرتز استفاده مي كردند. ابزار ديگري هم در آن دوره براي فشرده سازي فايل اجرايي وجود داشته كه من تنها با استفاده از گوگل آن را به ياد آوردم ، نامش LZExe بود و عملكردي شبيه PKLite داشت. من بارها از آن استفاده كرده ام و دليلش هم حذف Relocation در فايلهاي فشرده شده بود. يواش يواش براي بياد آوردن اين نوع خاطرات بايد از هيپنوتيزم استفاده كنم. ( اين روزها همه Portable Executable نگاه مي كنند ، شما چطور؟ )

hakhamanesh
26-10-2007, 10:57
Thanx For Information
Persiankitty
Persiankitty Father
&
Persiankitty GrandFather

ehsan30
26-10-2007, 15:33
سلام

خيلي از نسخه هاي كمتر از 1.0 upx سوييچي براي آنپك نداشت . معمولا از upx براي كوچك كردن اندازه فايل استفاده مي كنند و براي هيچكس كاربرد امنيتي ندارد. برنامه هاي متعدد زيادي براي تغيير امضاي upx به نحوي كه قابل شناسايي يا قابل بازگشايي نباشد تهيه شده اما هدف اصلي تقريبا همه استفاده كنندگان صرفا كوچك كردن اندازه فايلها براي نقل و انتقالات اينترنتي است و نه جلوگيري از مهندسي معكوس بازي. UPX يك ويژگي استثنايي در پكرهاي موجود دارد و آن هم سازگاري بسيار بالاي آن با سيستم عوامل مختلف و كمپايلرهاي مختلف هست. در زمان دايناسورهايي مانند تيرانازوروس از نرم افزار PKLITE شركت PKWARE براي اين كار استفاده مي شد كه عملكرد آن بسيار شبيه به UPX بود. البته آنطور كه جد پدري من بياد دارد PKLITE برنامه تجاري بود و اجداد ما از نسخه كرك شده آن با سختي بسيار بر روي سيستم هاي زير 200 مگاهرتز استفاده مي كردند.

ممنون پرشین جان ، خیلی جالب بود :20:

Thanx For Information
Persiankitty
Persiankitty Father
&
Persiankitty GrandFather

:31::31::46:

بای

mJo0T
28-10-2007, 13:13
خيلي از نسخه هاي كمتر از 1.0 upx سوييچي براي آنپك نداشت . معمولا از upx براي كوچك كردن اندازه فايل استفاده مي كنند و براي هيچكس كاربرد امنيتي ندارد. برنامه هاي متعدد زيادي براي تغيير امضاي upx به نحوي كه قابل شناسايي يا قابل بازگشايي نباشد تهيه شده اما هدف اصلي تقريبا همه استفاده كنندگان صرفا كوچك كردن اندازه فايلها براي نقل و انتقالات اينترنتي است و نه جلوگيري از مهندسي معكوس بازي. UPX يك ويژگي استثنايي در پكرهاي موجود دارد و آن هم سازگاري بسيار بالاي آن با سيستم عوامل مختلف و كمپايلرهاي مختلف هست. در زمان دايناسورهايي مانند تيرانازوروس از نرم افزار PKLITE شركت PKWARE براي اين كار استفاده مي شد كه عملكرد آن بسيار شبيه به UPX بود. البته آنطور كه جد پدري من بياد دارد PKLITE برنامه تجاري بود و اجداد ما از نسخه كرك شده آن با سختي بسيار بر روي سيستم هاي زير 200 مگاهرتز استفاده مي كردند. ابزار ديگري هم در آن دوره براي فشرده سازي فايل اجرايي وجود داشته كه من تنها با استفاده از گوگل آن را به ياد آوردم ، نامش LZExe بود و عملكردي شبيه PKLite داشت. من بارها از آن استفاده كرده ام و دليلش هم حذف Relocation در فايلهاي فشرده شده بود. يواش يواش براي بياد آوردن اين نوع خاطرات بايد از هيپنوتيزم استفاده كنم. ( اين روزها همه Portable Executable نگاه مي كنند ، شما چطور؟ )

عین خودم با نمکی، :31:
ممنون عالی بود

Morteza_SOS
20-12-2007, 09:03

به نام خدا
با سلام به همه دوستان ...
آقا خارق العاده بود . دستت درد نکنه خیلی حالیدم .