PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دور زدن firewall ها از راه دوربدون ارسال فایل

bahareh_bus
30-09-2005, 02:17
داشتم دیروز در مورد Bypass کردن دیوار های آتش دنبال مطلب به زبان فارسی میگشتم که ببینیم سطح مطلب در این حوزه چگونه است ولی دیدم مطلب بسیار ، بسیارکمه! در صورتی که این موضوع یک امر کاملا حیاتی در نگه داشتن قربانی برای مقاصد پلید مان است !! بگذریم من در اینجا یک چندتا ابزار معرفی میکنم ، البته حال توضیح دادن چگونگی عمل کرد اونها را ندارم !!! فقط معرفی میکنم ، شما دوست داشتید برید و یک جستجوی بکنید و با توجه به نیاز خودتون ابزار مورد نظرتون رو پیدا کنید.

بهترین ابزار که تعداد بسیار زیادی از دیوار آتش ها را دور میزنه CGI Backdoor هستش که خیلی مشهوره و تحت Perl نوشته شده اساس کارش هم معماری client / server هست و خیلی عالیه با پورت شماره 80 که همان سرویس دهنده وب است کار میکنه !! اگر تو برنامه نویسی C++ تسلط دارید با کمی وقت گذاشتن میتونید نسخه مشابهش رو بر مبنای C++ نیز بنویسید ، اگر مسلط نیستید دنبال آمادش بگردید که با اسامی مشابه تو اینترنت ریخته !! سایت رسمی این ابزار :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از معروفترین فیلتر ها و دیوار آتش ها تحت سیستم عامل های کد باز ipfilter است !!! برای پکاندن این ابزار هم میتونید از ابزار FW استفاده کنید ، این ابزار مخصوص Free BSD نوشته شده ولی روی بقیه هم با کمی تغییر کار میکنه البته نسخه رسمی Open BSD اون هم موجوده ، سایت رسمی این برنامه :

برای پاکاندن دیوار آتش های همچون:

Kerio Personal Firewall

McAfee Personal Firewall

Norton Internet Security 2002

Sygate Personal Firewall Pro

Tiny Personal Firewall

میتونید از ابزار back stealth استفاده کنید

ابزاری به نام firewall steno دیگری هم وجود داره که به واسطه پروتکل stenography میتونه دیوار آتش ها را دور بزنه و دستور های شما را از پورت 80 دریافت کنه سایت رسمی این ابزار :

ابزار دیگری به نام Fire pass وجود داره که یک تونل ایجاد میکنه و کار ما را راه میندازه ، این ابزار مثل تمام ابزار های توپ ، بر اساس Perl و CGI program است ، سایت رسمی این ابزار هم :

ابزار دیگری که در این باب موجوده و معروف به Telnet بر عکس است ابزار rTelv است . این ابزار توسط PrOpHeT نوشته شده برای دریافت این ابزار به اینجا مراجعه کنید .

ابزاری به نام Tunnelshell هم وجود داره که کارایی مناسبی داره و قابلیت ارتباط توسط پروتکل های TCP و UDP و ICMP و .. رو هم داره . سایت رسمی این ابزار :

برای بازی با Internet Connection firewall (ICF) هم میتونید به اینجا برید :

برای این دیوار آتش های زیر هم توصیه میکنم که از firewall bypass استفاده کنید .

Zone Alarm

Kerio

Agnitium Outpost firewall

Kaspersky Anti-Hacker

Symantec's Norton Personal firewall

and more …

سایت اصلی :

ابزار TRIPP که یک مجموعه ابزار برای کار با IP است ، به شدت توصیه میشه !!!! با کمی تجربه میتوانید انواع دیوار آتش ها را از راه دور ، دور بزنید !! سایت رسمی ابزار :

برای کشف قواعد دیوار آتش و دور زدن آن هم میتونید از Hping استفاده کنید . که خیلی ، خیلی کار درسته !!

در این مجله تخصصی هم میتونید کلی مطلب در این باب و باب های دیگر ، گیر بیارید :

در ضمن کلمه Bypass به معنی " گذرگاه کناری " است . امیدوارم به دردتون بخوره !!!

موفق و پیروز باشید .

arkadas
30-09-2005, 03:28
نرم افزار antifirewall هم بدک نیست.

rootnt
14-10-2005, 10:42
من فکر میکننم با داشتن و کار کردن با همه این برنامه های معرفی شده دیگه هیچ فایروالی جلوم دوام نیاره
من از آنتی فایروال استفاده کردم
جالب نیست
متشکرم