PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رايترم كار نمي كنه . شما ميگيد چي كار كنم؟

hamed_110
29-09-2005, 22:59
سلام دوستان
من چند روزي هست رايترم كار نمي كنه.رايتر من سامسونگه .انگار نه انگار كه سي دي هم توش مي ندازي .
نه مي خونه و نه رايت ميكنه
دوستان شما مي گيد من چي كار كنم؟
در ضمن ويندوز هم عوض كردم هيچ تاثيري نداشت
ممنون اگه كمكم كنيد

ZiTaNiX
29-09-2005, 23:40
به گمانم فیش هاش تکون خورده از جاش در اومده
یه چک بکن

Rashidahwazian
30-09-2005, 01:23
شما باید این سوال رو در بخش "هارد دیسک و سایر تجهیزات ذخیره سازی" بپرسی . مجددا این سوال رو اونجا مطرح کن و این رو هم به توضیحاتت اضافه کن که اصلا Cd رو می چرخونه ؟ یعنی صدای ناشی از چرخیدن Cd رو می شنوی ولی هیچ تاثیری نداره ؟ و یا اینکه اصلا Cd رو هم نمی چرخونه؟

soheil
30-09-2005, 03:48
شما احتمالا یک یا چند بار کامپیوترت رو از روی کیس ری استارت کردی واین موضوع باعث شده که استارت رایتر شما مشکل پیدا کنه البته استارت روی بورد هست پس باید بورد رو عوض کنی

Sina
30-09-2005, 15:54
منتقلش كردم اينجا ...

HamidFULL
01-10-2005, 00:25
hamed_110 عزيز همه يه اين Sumsung ها مشکل دارن که به مرور معلوم ميشه! با اين موارد زياد ربه رو شدم روی رايتر يک سوراخ هست با يک سوزن اون رو فشار بديد تا جايی که فرو بره اگه درست شد که هيچی اگه نشد بايد بره تعمير احتمالاً بوردش سوخته

Rashidahwazian
01-10-2005, 00:54
حميد جان بهترين جواب رو داد. فقط يه چيز اضافه كنم. در مواردي كه سي دي در cdrom شما هست ولی مثلا برق رفته و شما نمی توانید کامپیوتر را روشن کنید. در این حالت با وارد کردن یه سوزن در این سوراخ زبانه مربوط به در CDRom رو آزاد می کنید می تونید به طور دستی در را باز کنید. در این جا هم با توجه به اینکه می گی اصلا سی دی رو نمی چرخونه ، ممکنه دلیلش همین خوب بسته نشدن در باشه.