PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک آموزش قدیمی(Magicbyte & On Error resume next Cracking)

amirgooran
23-10-2007, 12:51
سلام...این آموزش رو چند ماه پیش برای دوستم نوشته بودم...اما هیچ وقت توی اینترنت پخشش نکردم...حالا گوشه کنار هارد کامپیوتر پیداش کردم..آپش کردم گفتم شاید بدرد یه نفر بخوره.

نام مقاله : Magicbyte & On Error resume next Cracking
تاریخ : دوم تیر 1386
نرم افزار هدف: Lingvosoft English 2 Persian Dictionary
نرم افزارهای لازم: ollyDBG و PEID
سطح: خیلی مبتدی (در حد آموزش دو یا سه آقای علیرضا شفایی:19:)
نویسنده : AmirGooran
لینک دانلود(حجم یک مگابایت،خیلی زیاد توضیح دادم،19 صفحه! :31:) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود نرم افزار هدف :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hakhamanesh
23-10-2007, 13:45
ايول داش امير ايول داش امير
خداييش خيلي فعالي باهات خيلي حال ميكنم

ehsan30
23-10-2007, 20:27
سلام

باز هم مثل همیشه ، عالی ، ممنون امیر عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بای

hakhamanesh
23-10-2007, 21:27
امير جان divshared فيلتره (البته براي من كه خيالي نيست:31:) ولي اگر بتوني نرم افزار هدف رو تو همون persiangig آپ كني كه بقيه دوستان بتونن دان كنن خيلي خوب ميشه.

mJo0T
24-10-2007, 11:18
این فعالیتت و انرژیت منو یاد استاد استاتیک و مقاوت مصالح خودم میندازه
از ساعت 7 صبح تا 3 بعد از ظهر باهاش کلاس دارم ، یه بند درس میده
خیلی باحالی
فعلاً

بعد از دانلود:
من که نفهمیدم منظورت از on error resume next چی بود

بعد از دو بار خوندش:
اولش فکر کردم منظورت استفاده از SEH (Structred exception handling) بود و خوشحال شدم که بچه ها در این مورد اطلاعات دارن، من برنامه هدف رو دانلود نکردم ولی از اونجایی که گفتی با VC نوشته شده و کامپایلر C هم از همین روش _try _except _finally استفاده میکنه، فکر میکنم علت اینکه با حذف ریسورس پنجره باز هم برنامه دچار مشکل نشد همین باشه(فکر میکنم :-O)

amirgooran
24-10-2007, 11:42
امير جان divshared فيلتره (البته براي من كه خيالي نيست:31:) ولي اگر بتوني نرم افزار هدف رو تو همون persiangig آپ كني كه بقيه دوستان بتونن دان كنن خيلي خوب ميشه.

توی ISP من که Filter نیست،ولی دوباره تو پرشین آپلودش کردم!:46:

این فعالیتت و انرژیت منو یاد استاد استاتیک و مقاوت مصالح خودم میندازه
از ساعت 7 صبح تا 3 بعد از ظهر باهاش کلاس دارم ، یه بند درس میده
خیلی باحالی
فعلاً

بعد از دانلود:

زیاد بهش گیر نده،مقاله قدیمی بود...من خودم هم یادم رفته چی نوشتم!:13: استاد استاتیک؟:31:

hakhamanesh
24-10-2007, 11:49
تو برخي زبانهاي برنامه نويسي شما با استفاده از دستور on error resume next و يا On Error GoTo line مياي تعريف ميكني كه اگر خطايي در جايي از برنامه رخ داد اون خطا رو بيخيال شو و بپر برو از فلان بخش برنامه رو ادامه بده.مثلا به مثال زير دقت كن.
Private Sub Command1_Click
On Error GoTo ErrorHandler
Shell "Regsvr32 COMCTl32.OCX"
Exit Sub
:ErrorHandler
"MsgBox " File Not Found
End Sub
در اينجا اگر فايل COMCTL32.OCX پيدا نشه برنامه ميره خط ErrorHandler رو اجرا ميكنه.

mJo0T
24-10-2007, 13:33
هخامنش جان شما یادت هست اولین کرک می که تو این انجمن گذاشتم به چه زبانی بود؟؟؟؟!
فکر میکنم Vb بود، :31: