PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمايي كنيد: تغيير كردن رنگها

Dash_Mosi
22-10-2007, 12:19
سلام .. يه سوال مهم دارم در مورد فتوشاپ

من يه صفحه رنگي كه شامل عكس و رنگ هست رو طراحي كردم در ابعاد سالنامه ( 17 در 24) و در فتوشاپ به اين صورت عمل ميكنم كه اول در حال RGB طراحي ميكنم و موقع ذخيره سازي اونو به CYMK تبديل ميكنم ..اما وقتي فايل رو با ACD see باز ميكنم همه رنگها بهم ريخته !!!

بايد چيكار كنم ؟ چه راه حلي مدنظرتون هست؟ چرا رنگها در ACD see با فتوشاپ در حالت CYMK فرق ميكنه؟

MV_GT500
22-10-2007, 13:03
این تا حدودی میتونه طبیعی باشه ....
برای اینکه بتونی عکسارو مثل حالتی که توی فتوشاپ بود ببینی میتونی عکس مورد نظر رو با windows picture and fax viewer باز کنی .

aram_nfs
22-10-2007, 13:30
معمولا فتوشاپ برای نزدیکی فایل با خروجیت سعی می کنه اون رو توی فرمت cmyk نشون بده ولی بقیه نرم افزارها معمولا با سیستم RGB کار می کنن و این تغییر به دلیل همین نکته هست.
به رنگ هات در فتوشاپ اعتماد کن و از نرم افزار دیگه ای برای دیدن پیش چاپ استفاده نکن
موفق باشی

MV_GT500
22-10-2007, 15:41
معمولا فتوشاپ برای نزدیکی فایل با خروجیت سعی می کنه اون رو توی فرمت cmyk نشون بده ولی بقیه نرم افزارها معمولا با سیستم RGB کار می کنن و این تغییر به دلیل همین نکته هست.
به رنگ هات در فتوشاپ اعتماد کن و از نرم افزار دیگه ای برای دیدن پیش چاپ استفاده نکن
موفق باشی

البته به فتوشاپ هم نمیشه اعتماد کرد . من خودم یه بار یه عکس رو با فرمت CMYK ذخیره کردم بعد که دادم واسه چاپ دیدم عکس خیلی قرمز گون شده و از حالت طبیعی خارج شده

Saeed kmss-D
22-10-2007, 17:20

تاييد ميشه!
تفاوت رنگ در فتوشاپ و محيط بيرون مثل ACD see تقريبا چيز طبيعيه!

نام تاپيك ويرايش شد!

موفق باشي♥♥♥

Dash_Mosi
22-10-2007, 18:47
مشكل ديدن رنگها نيست ! مشكل اينجاس كه من تو فتوشاپ يه چيزي مي بينم ولي تو چاپ يه چيز ديگه !

چيزي كه تو چاپ ميبينم دقيقا همونيه كه ACD see بهم نشون ميده ! واسه همين فكر ميكنم فتوشاپ رنگها رو اشتباه نشون ميده ! البته مانيتورم هم كاليبره شده ولي نميدونم چرا اينطوريه ...

به نظر شما راه حل چيه كه دقيقا چيزي كه تو فتوشاپ ميخوايم رو بتونيم چاپ كنيم؟

MV_GT500
22-10-2007, 19:49
مشكل ديدن رنگها نيست ! مشكل اينجاس كه من تو فتوشاپ يه چيزي مي بينم ولي تو چاپ يه چيز ديگه !

چيزي كه تو چاپ ميبينم دقيقا همونيه كه ACD see بهم نشون ميده ! واسه همين فكر ميكنم فتوشاپ رنگها رو اشتباه نشون ميده ! البته مانيتورم هم كاليبره شده ولي نميدونم چرا اينطوريه ...

به نظر شما راه حل چيه كه دقيقا چيزي كه تو فتوشاپ ميخوايم رو بتونيم چاپ كنيم؟

البته فکر میکنم تو فتوشاپ یه تنظیم خاصی داشته باشه . من که هرچی گشتم چیزی دستگیرم نشد.......
اما بالاخره پیداش میکنم واست ....