PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پی سی چقدر امنیت داره؟

nima_949
21-10-2007, 16:23
با سلام خدمت همه
این سوال باید از مدیران ارشد سایت میپرسیدم ولی گفتم بچه هایی که تو بحث امنیت شبکه و مدیریت سایت هستند هم بتونند کمک کنند
و اما سوالات:
1- آیا هنگام ثبت نام یک کاربر که فرمی از سوالات در آن طراحی شده از جمله دادن اطلاعات شخصی ومحرمانه کاربر (ایمیل ،نام کاربری،رمز عبور،و...) این اطلاعات محرمانه و بدور از دسترسی و فقط برای مدیر ارشد سایت میباشد؟
2- آیا امنیت پی سی به حدی هست که بتواند این اطلاعات محرمانه کاربر را از دسترسی هکرها بدور بماند؟
3- پیغام خصوصی کاربران و امنیت آن و حق دسترسی به آن محدود به مدیر ارشد سایت میباشد؟؟
4- رمزگذاری سایت و همچنین اطلاعات کاربر در چه حدی است؟
5- آیا امنیت سایت به حدی است که هکرها نتوانند از اجرای کدهای مخرب و جاوا اسکریپت و حملات اینترنتی استفاده کنند؟
6- اجرای فایل های تخریبی که هکرها میتوانند از راه دور و نصب روتکیت ها راکنترل کنند و بطور کامل سیستم اجرایی سایت را بر عهده بگیرند،ایا امنیت و به روز رسانی و دیوار آتشین برای پی سی تعبیه شده است که از اینگونه حملات در امان باشد به خصوص سایتهایی که قابلیت دریافت فایل از کاربران را دارد؟

ایبنا سوالاتی بود که فکر کنم شما هم تو ذهنتون داشته باشید
موفق باشید

Mohsen6558
21-10-2007, 16:58
ربطی به پی سی نداره
این یه مدیریت محتوا هست
vBulletin فکر می کنم نمره خوبی تو امنیت بگیره

Tornado2800
22-10-2007, 21:00
حرف محسن درسته در ضمن !
اگه واقعا یه هکر داشتیم ! میومدم ریموت می کرد سرور رو 10000000000000000000000% هک می کرد !
ولی مال این حرف ها نیستند
فقط بلدند هاست بگیرند و هک کنند یا بهتره بگیم لوکال !
که خوشبختانه پیسی اختصاصی هستش نه به کسی هاست میده نه ماست !

pillx
22-10-2007, 21:06
فقط میدونم هیچ کس حتی ادمین ها توانایی دسترسی به صندق پیغام خصوصی کاربران رو ندارن.
یعنی وی بی این امنیت رو برای کاربران در نظر گرفته.

Mohsen6558
22-10-2007, 21:09
اونطورها هم نیست
می تونه پیغام خصوصی رو ببینه می خوای روششم بگم؟!
اما در مورد پسورد مطمین ادمین هم نمی تونه پسورد رو ببینه تو دیتا بیس به صورت رمز شده ذخیره می شه اما به جز اون همه چی امکان پذیره و ادمین آزاده

nima_949
24-10-2007, 02:27
میتونی محسن جان همین جا توضیح بدی همون یک مورد یا نه پ خ بده
موفق باشی

Mohsen6558
24-10-2007, 13:35
نمی دونم باید چی رو توضیح بدم؟! پی سی یه مدیریت محتوا هست که حتی شماهم با اطلاعات کم می تونین در سطح پایین یکی مثل این رو سیستمت راه اندازی کنی
باز سوالی بود در خدمتم

rsh
24-10-2007, 13:56
امنیت این انجمن باز خیلی بهتره
من یادمه یک امیل داشتم که هیچ وقت اسپم دریافت نمیکردم چون جایی ثبتش نکرده بودم اما وقتی توی یک انجمن مثلا تخصصی ریاضی واردش کردم الان دستکم هر روز 30 تا اسپم دارم و اونم از شرکتهای تبلیغاتی انگار مدیران اون انجمن فهرست ایمیلها رو در اختیار دیگران قرار میدن

Mohsen6558
24-10-2007, 14:03
امنیت این انجمن باز خیلی بهتره
من یادمه یک امیل داشتم که هیچ وقت اسپم دریافت نمیکردم چون جایی ثبتش نکرده بودم اما وقتی توی یک انجمن مثلا تخصصی ریاضی واردش کردم الان دستکم هر روز 30 تا اسپم دارم و اونم از شرکتهای تبلیغاتی انگار مدیران اون انجمن فهرست ایمیلها رو در اختیار دیگران قرار میدن
سلام همشهری
بحث Spamer منظور این تاپیک نیست در ضمن این مشکلات با Guard های عالی که برای اسپم گرفته شده حل شده هر چند یاهو یکی از ضعیف ترین ایمیل ها از این جهت هست اما من به جرات می تونم بگم که روزانه بیش از 50 اسپم دارم که جی میل به طرزی عالی اونا رو جدا می کنه و تو لیست اسپم ها قرار می ده و من هزارتا که می شن با یه کلیک همه رو یه جا پاک می کنم اما صد در صد نیست باز ماهی یکی دو اسپم هم تو Inbox قرار می گیره
اما این که نامه ای بره تو لیست اسپم ها رو تا حالا که نزدیک به دو سه سال هست استفاده می کنم ندیدم

Tornado2800
25-10-2007, 20:17
فقط میدونم هیچ کس حتی ادمین ها توانایی دسترسی به صندق پیغام خصوصی کاربران رو ندارن.
یعنی وی بی این امنیت رو برای کاربران در نظر گرفته.

وقتی میگی ادمین !
یعنی همه چیز یه سایت می تونه دسترسی داشته باشه !
و البته این سیستم وی بی پیسی ! پولیه هم نال شدش ! منجر به بسته شدن سایتتون میشه در ضمن !

امنیت قابل قبولی داره بهتره بگیم XSS داشت که بر طرف شد !
بهتره بگیم یعنی هیچ !
(

Mohsen6558
25-10-2007, 20:20
به نظر من هیچی رو نمی شه تو بحث امنیت بیان کرد

Tornado2800
25-10-2007, 20:23
آگه منظورتون اینه که امنیت 100% نیست
درسته.

nima_949
26-10-2007, 02:45
دوستان مطالب خوبی رو عنوان کردید