PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نياز به راهنمايي مشکل با باز شدن پنجره 16 bit ms- dos subsystem بعدازاتصال به اینترنت

مهرابي
29-09-2005, 02:02
با ويندئز مشكلي دارم خواهشميكنم راهنمايي كنيد.

16 bit ms- dos subsystem اين عنوان پنجره داسه كه هر وقت وارد اينترنت ميشم پس از يكي دو ساعت
تعداد زيادي پنجره سياه با عنوان بالا ناگهاني حمله ميكنن و فرصت نميدن كاري انجام بدم البته كاري هم نميتونم
انجام بدم و در نهايت با اخطاري از طرف ويندوز مجبور ميشم همه چي رو تعطيل كنم و بشينم روزنامه بخونم.
از دوستان محترم مجيد انلايني كه هميشه زحمت راهنمايي من و امثال منو با بردباري ميپذيرن خواهش ميكنم
دستور بدن چيكار كنم كه مشكل حل بشه...متشكرم

termite62
29-09-2005, 10:14
دوست من به فکر کنم شما هک شدی

Lord_theOne
29-09-2005, 10:17
ویندوز را عوض کن

saman_uv
29-09-2005, 11:02
این فایل رو autoexec.nt از اینجا C:\WINDOWS\repairک پی کن اینجا system32

Meisam
29-09-2005, 16:39
سلام
من این تاپیک رو منتقل کردم به انجمن کامپیوتر ... اسم تاپیک رو هم ویرایش کردم تا دوستان با خوندن عنوان تاپیک متوجه مشکل شما بشوند
ممنون

مهرابي
01-10-2005, 01:48
سلام
دوستان عزيز ممنون از راهنمايهاتون
saman_uv دوست عزيز فايلي رو كه گفتي كپي كردم حالا يا شما زحمت بكشيد يا دوستان ديگه لطف كنناحتياج بهتوضيح بيشتر
دارم.
1-اول اينكه وقتي اون پنجره هاي داس ميان چه اتفاقي داره ميفته؟
2-فايلي رو كه گفتي و من كپي كردم چي رو عوض ميكنه؟
3- در نهايت چيكار بايد بكنم.
دوستان هميشه لطف داشتن و تو مشكلات من و همه اعضا رو كمك كردن من واقعا از محبت همه متشكرم.

saman_uv
01-10-2005, 13:07
وقتی فایل رو کپی کنی اونجا دیگه این اروره درست میشه دیگه از چند و چونش دیگه من اطلاع زیادی ندارم

مهرابي
04-10-2005, 03:10
سلام
دوستان عزيز ممنون از راهنماييهاتون فايل رو پيدا كردم بنام rogue.exe در درايو c قسمتهاي زياد اونو پاك كردم
اما يك بخش اون مونده و پاك نميشه.بهر صورت ممنونم بازم اگه نظري يا راهنمايي داريد ممنون ميشم كه بفرماييد.
در ضمن يه سوال ديگه شايد هم مشكلي باشه
چرا در ريستارتهاي مختلف ظرفيت درايو c تغيير ميكنه مثلا يه وقت 7 گيگ فضاي ازاد نشون ميده يه وقت ديگه 7.5
يا حتي يه وقتايي اين اختلاف تا يك گيگ هم ميرسه.خيلي متشكر ميشم برام توضيح بدين و اگه مشكلي هست
راه حلش رو بكيد خيلي خيلي ممنون ميشم.

saman_uv
04-10-2005, 13:17
قرار نبود چیزی رو پاک کنی ...