PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری از امکانات مودمم استفاده کنم؟

Silence so loud
21-10-2007, 12:06
سلام
دوستان ما تازگی ها یه مودمی خریدیم به نام Zoltrix مدل Z919
که این امکانات رو داره:
1-Caller ID
2-Call waiting
3-Answering machine
...
من نمیدونم از اینا چه جوری استفاده بکنم؟!!!:41:
تو CD درایوش هم اینا هستش:
FAXTALK
IE55
MRTalk99
Netscape

باید از اینا چیزی رو نصب کنم یا باید دنبال برنامه هاشون بگردم؟ :41:
اگه باید برنامه هاشون رو پیدا کنم میشه اسم برنامه ها رو بگین :20:
ممنون:40: :10:

soroush1362
26-10-2007, 18:38
سلام ، منم جديدا همين مودمو خريدم ولي ظاهرا هردومون افتاديم توي تله اي به نام ZOLTRIX !!!:31: من توي نت ازش تعريف شنيدم كه از سرعت نميفته ، سرعت دانلودش بالاست ، از call waiting & caller ID پشتيباني ميكنه و ............ . ولي متاسفانه الان كه روي سيستمم نصب كردم هيچكدوم از اين خصوصياتو نداره . سرعتشم افتضاحه ، من با مودم قبليم كه جنيوس تك چيپ مال 6 سال پيش بود 52kbps كانكت ميشدم ولي الان با اين مودم مثلا 3 چيپ و جديد از همون خط تلفن وهمون سيستم بالاتر از 40kbps كانكت نشدم!!!!!!!!!!! :41:شما هم اين مشكلو داري ؟ سرعت دانلودشم فوق العاده پايينه . الان بازش كردم همون مودم قبليمو بستم ، نميدونم شركت زولتريكس كيش جوابگوي اين فاجعه هست ؟ احتمالا اين مودمم مثل مدل Smart Spirit يه سراب بيشتر نيست .
ولي در كل براي استفاده از caller ID و call waiting بايد از برنامه هايي مثل PhoneTrayDialup , CIDPad, CIDMage , Modem spy و ... استفاده كني . من با همش كار كردم ولي هيچكدوم جواب نداد ، البته مشكل از مودمه نه برنامه ها .
من اكيدا توصيه ميكنم اين مودمو نخريد ولي اگه كسي خريد و تونست از امكاناتش استفاده كنه به ما هم بگه ، بخصوص مشكل سرعتش كه حسابي زده توي ذوقم .:19: راستي سيستم عامل من windows XP SP2 .

pillx
26-10-2007, 19:04
من هم میخواستم از این امکانات استفاده کنم اما متاسفانه با سیستم مخابرات ایران جور در نمی آید.

soroush1362
06-11-2007, 23:40
عجب !!!!! هيچكس نظري نداره ؟:18:

rsh
06-11-2007, 23:57
در یک کلام مودم زولتریکس رو که منم دارم بندازید دور کلا به درد نخورترین مودم هست
منکه قصد دارم بزودی مودم خودم رو عوض کنم
احتمالا یا اینتل بگیرم یا گیگیا بایت

mrmmnb
16-12-2007, 21:34
چقدر دیر این تایپیک رو دیدم امروز این اشغال رو خردیم ولی هیچ کدوم از امکانات که گفته نداره نمیدونم این از کجا هست که توی هیچ کدوم از سایتای خارجی هم اسمی ازش نبرده

LordMMD
17-01-2008, 14:39
بله !
از آنجایی که بیشترین استفاده از اینترنت در ایران از طریق dial-up هست. پس بازارش داغه.
حالا به احتمال زیاد این شرکت مهرگان خودش مودم تولید کرده ، یا به عبارت بهتر مونتاژ کرده ، و خوب معلومه که چیز پدر مادر داری نباید باشه ! (به انگیزه ها توجه کنید : مشتری زیاد ! پس باید قیمت تموم شده کم باشه، تازه به قیمت مودم های خارجی هم به فروش میره !) من هم در اینترنت چیزی ندیدم. از طراحی سایت z-cyber.co m هم میشه فهمید که ماله چجور شرکتی باید باشه !!!

مثل اون کارت tv کذایی که من خریدم و مغازه دار با قسم و آیه میگفت که پر فروش ترین و بهترین مدل ما هست !!! خودم هم از همین دارم استفاده میکنم ! 2 روز نشده رفتم پسش دادم، طرف که داشت چک پول رو پس میداد گفت البته این مودم ماله شرکت خودمونه ! یعنی مونتاژ! هیچ اثری ازش رو اینترنت نبود! حتی سایتی که روی جعبه اش بود وجود نداشت !

البته این مودم من یک 2 بار شماره من رو انداخت ، موبایل، اما بعد ش چیزی ندیدم ، هم واره UNKNOWN

شاید تنظیمات خاصی داره. اما خوب هیچ اطلاعاتی ازش موجود نیست.

القصه اگر کسی در باره این z-cyber مدل smart spirit نظری داره بگه.

یاد اون مودم US Robotics 14.4 kbps ام به خیر! حیف که به خاطر سرعتش بعدش یک rockwell گرفتم بعد هم این...

LordMMD
17-01-2008, 14:44
البته این رو هم اضافه کنم که این قضیه dial up برای یه 5 -6 سال پیشه! و الان دیگه در دنیا (ایران مگه جزو دنیا هه ؟!) تکنولوژی های دسترسی به اینترنت متفاوت هست . و خوب خیلی هم نباید انتظار مودم dial up از شرکت های خارجی و موجود بودن اطلاعات در اینترنت رو داشت.

یعنی شاید از یک نظر خیلی هم کار خوبی کردند که یک هم چین مودمی رو زدن. حالا شما گیر دادی به Caller ID ؟
وصل شو به اینترنت پر سرعت حالشو ببر ! (~ 56 kbps !!!!!)

LordMMD
17-01-2008, 14:51
-> در ضمن خوب الان که دنیای تکنولوژی هست ! و شما که اهل علم هستید، خوب قبل از خرید به این سایت سر میزدید و میدید که این مودم قابلیت Caller ID ندارد! (چرا به چیزی که روی جعبه نوشته مطمئن هستید ؟!!) چرا انتظار بی جا دارید ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدراستی ! به اینترنت پرسرعت ! هم در این جا اشاره شده ! گفته مودمش از نوع پر سرعته !

ar.behnam
02-02-2008, 23:43
شدیدا تایید میشه پست بالا

chaos theory
03-02-2008, 21:18
معمولا امکانات مودم در cd خود مودم هست و شما باید بذارید اتوران cd بیاد بالا و بعد از نصب درایور برید سراغ نصب برنامه های داخل cd و در نهایت هم باید بلد باشید از این امکانات استفاده کنید.(طرز کار با نرم افزار هاش رو بلد باشید.)