PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ايجاد ip جديد

ZIBAYEKHOFTE
20-10-2007, 21:02
سلام دوستان خوبم
اگه بخوام ip مو عوض كنم بايد چه كار كنم؟
ممنونم:11:

darvish1900
20-10-2007, 21:18
در صورتی که ای پی استاتیک نداشته باشید . میتوانید از برنامه های تغیر ای پی اتسفاده کنید

DrXoX
21-10-2007, 03:21
در صورتی که ای پی استاتیک نداشته باشید . میتوانید از برنامه های تغیر ای پی اتسفاده کنید

سلام

کاملا درسته ، می تونید از برنامه هایی که برای عوض کردن ip هستند استفاده کنید برای پیدا کردن این برنامه ها به سایت kamyabonline مراجعه کنید بیشتر برنامه ها در این زمینه در این سایت وجود داره و به راحتی می تونید اون برنامه ها رو دانلود کنید

موفق باشید

nima_949
21-10-2007, 16:22
میشه آی پی از یه کشور گرفت منظورم تو ایران باشی ولی آی پی آمرکیا رو داشته باشی برای دانلود ویندوز این جور چیزا میخوام

DrXoX
21-10-2007, 17:59
بله میشه
شما یه سر به سایت کمیاب بزن برنامه های زیادی برای این کار وجود داره

بعد از این که ip رو عوض کردی سایتی که در پست 3 معرفی کردم رو باز کن ببین ip تغییر کرده یا نه

باز اگه مشکلی بود بگید تا با دوستان بیشتر راهنمایی کنیم

DrXoX
21-10-2007, 23:46
سلام

یه مقاله جالب پیدا کردم گفتم بذارم اینجا دوستان هم استفاده کنند
----------------------------------------------------------------------------

مخفي کردن IP

هر کامپیوتر روشن و فعال در شبکه (اینترنت) دارای یک مشخصه شناسایی معلوم و معینی به نام IP است. بسياري مواقع هکرها از همین IP براي نفوذ به کامپیوتر قربانی، استفاده مي کنند. با استفاده از روشی که در ذیل می آید، شما می توانید IP خود را از دسترس اين گونه افراد (هکرها) محفوظ نگه دارید و IP کامپیوترتان، مخفي خواهد ماند.

براي اين منظور به شرح زیر عمل کنید:

1- ابتدا از منوي Start به Run برويد و در محيط Run عبارت MMC را تايپ کنيد.

2- در محيط جديد ، از منوي File به قسمت Add/Remove Snap-in برويد.

3- در پنجره باز شده بر روي دکمه Add کليک کنيد.

4- در پنجره جديد ، بر روي IP Security Policy Management کليک کنيد و دکمه Add را بزنيد.

5- سپس Finish را بزنيد و خارج شويد.

6- در پنجره قبلي بر روي OK کليک کنيد.

7- حال در همان محيط اوليه هستيد. آيکون کناري عبارت IP Security Policy Management زرد رنگ است (دارای نوار زرد رنگی است) اکنون بايد يک بار بر روي آن کليک کنيد تا به رنگ سبز در آید.

8- در پايان از طریق منوي File روی Exit کلیک کنید و با انتخاب گزینه Yes اين عمليات را ذخيره نمایید.