PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری فوری

kisiya
18-10-2007, 18:23
با سلام من مودم کروسس یو اس بی دار از شرکت اسیا تک گرفتم ونصب کردم بعد از مدتی که مودم کار میکند واینترنت یک هو یک صفحه ابی میاید که در ان از یو اس بی درایور گفته وگفته مشکل تکنیکی وفنی هست و کلید اف 8 کیبورد را فشار دهید من هر کاری کردم کامپیوتر در اینحالت دیسکانت میشود وبا این کلید کامپیوتر خاومش نمیشود وفقط باید با پاور خاموش کرد وبعد از اینکه دوباره وصل میشود 2 فلش قرمز است ومودم سیگنال نمیدهد وبرای کانکت ارور 769 میدهد تا اینکه دوباره کامپیوتر را خاموش وسیم یو اس بی را پشت بکشم و دوباره وصل کنم در ست می شودبه نظر شما اشکال از کجاست البته قبل از ای دی اس ال وی پی ان از همین سایت گرفته بودم مال این که نیست البته پاکش کردم به نظر شما استاید فن چه کار بکنم خواهشمندم سرعتر پاسخ دهید

interanet
18-10-2007, 18:35
سلام
شايد مشکل از disable بودن پورت يو اس بي شما هست سيستم رو ريستارت کن در ابتداي امر کليد del رو فشار بده البته اگه بلد کار به اين قسمت رو انجام بده اگه نه که توصيه نمي کنم
بعد به دنبال آيتم onboard يا همچين چيزهاي باش يا دنبال usb port و از اين دست و خلاصه پيداش کن ببين همش enable هست all port
ببين مشکلت حل مي شه

kisiya
18-10-2007, 19:12
[quote=interanet;1722434]سلام
شايد مشکل از disable بودن پورت يو اس بي شما هست سيستم رو ريستارت کن در ابتداي امر کليد del رو فشار بده البته اگه بلد کار به اين قسمت رو انجام بده اگه نه که توصيه نمي کنم
بعد به دنبال آيتم onboard يا همچين چيزهاي باش يا دنبال usb port و از اين دست و خلاصه پيداش کن ببين همش enable هست all port
ببين مشکلت حل مي شه با سلام از جایی دیگر نمیشه یو اس بی را فعال بودنش را چک کرد من به یو اس بی پشت زدم دوستی به من میگفتم همه مودم های یو اس بی چون ترانس ندارند اینحالت میشوند که این صحیح نیست قسمت اطلاعات کجاست در کامپیوتر دوستی گفته بود اگر مال vpn باشد انجا مینویسه

interanet
18-10-2007, 19:49
به منوي استارت برو پروگرامز و بعد اکسسوريس بعد هم آيتم system tools و بعد از اون گزينه system information يا اطلاعات سيستمي رو بزن بعد از قسمت سمت راست نمودار درختي که نمايش داده رو باز کن در قسمت پورت ها به آيتم USB برخورد مي کني و حتي مودمت هم مي بيني که کانکت هست
ولي از راهي که اون بالا گفتم بهتر مي شه فهميد اينجا يه اطلاعاتي داده که شايد زياد سر ازش در نياريد