PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایمیج گیری از ویندوز

dostajn
18-10-2007, 17:04
با سلام
من با اکرونیس ترو ایمیج یه بک آپ از ویندوز گرفتم در حالی که ویندوز که داشت ایمیج گرفته می شد در حال کار بود می خواستم بدانم این ایمیج هم مفید است یا باید حتما از طریق بوت ایمیج بگیرم

Farahmand Farshidy
18-10-2007, 17:26
سلام دوست عزیز!!

اگر روش کارش مشابه به برنامه Norton Ghost باشد ( یعنی از هارد ایمیج بگیرد و دوباره آن را ریستور کند) ، بعله اون ایمیج که شما از توی ویندوز میگیرید درست است و میشود از آن در محیط داس هم استفاده نمود و از آن طریق ریستورش کرد.

مؤفق باشید!!
فرهمنـــــــــد

mahdi7610
18-10-2007, 21:15
ایمیچ گرفتن با Norton Ghost و اکرونیس هر دو مثل هم می باشند فقط اکرونیس راحتر هستش . اما Norton Ghost امکانات زیادی داره .

DrXoX
18-10-2007, 21:20
با سلام
من با اکرونیس ترو ایمیج یه بک آپ از ویندوز گرفتم در حالی که ویندوز که داشت ایمیج گرفته می شد در حال کار بود می خواستم بدانم این ایمیج هم مفید است یا باید حتما از طریق بوت ایمیج بگیرم

سلام

بله مفیده چه با این اکرونیس و چه با Norton Ghost فرق چندانی با هم ندارن

موفق باشی:46:

winxp
19-10-2007, 01:15
سلام عزیزان

برنامه ای هم هست که موقع اجرا کردن image اطلاعات قبلی اون درایو رو که میخوایم image رو روش باز کنیم پاک نکنه ؟

و این که ما شاید نخواهیم از کل درایو image بگیریم , شاید خواستیم از 10 تا فیلم image بگیریم

برنامه ای با این خصوصیات سراغ دارین یا نه ؟

موفق باشین

Pario
19-10-2007, 01:52
یه راهنمایی کامل میخواستم در باره ایمیج گرفتن از ویندوز. ویندوزم جنیون هست اما سی دیش رو ندارم و میخواهم ایمیجی بگیرم که تموم صد و چند آپدیت و اصلاحیه ای که شده در اون ایمیج باشه و این ایمیج توانایی autorun و bootable رو داشته باشه.:31:
اصلا همچین کاری امکان پذیره؟؟؟؟

winxp
19-10-2007, 02:46
سلام دوست من

بله این کار امکان پذیره و شما میتونین سرچ mb _danger و مقاله ی این استاد گران قدر رو ببینین

تو همین سایت سرچ کنین

موفق باشین

Pario
20-10-2007, 00:42
میشه بگی دقیقا دنبال چی بگردم. مثلا موضوع تاپیک یا تاریخش

winxp
20-10-2007, 00:58
سلام دوست عزیز

برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی