PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار برای اجرای برنامه های جاوا

shahin666
18-10-2007, 12:30
سلام
من یه برنامه یا بهتر بگم یه Emulator میخوام که بتونم بازی های جاوا که روی گوشی نصب میشه
رو هم بتونم با کامپیوتر هم اجرا کنم
من الان نزدیکه 500 تا 600 بازی جاوا دارم خوب نمی تونم که تک تک این بازی ها رو روی گوشی بریزم
نصب کنم بیبینم بازی خوب هست یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یه برنامه بود به اسمه Midpx که همین کارو میکرد ولی این برنامه برای من جواب نداد
ممنون میشم یه برنامه معرفی کنید که بتونم بازی ها و برنامه های جاوا رو روی کامپیوتر نصب واجرا کنم

x_2007
18-10-2007, 15:17
سلام
من یه برنامه یا بهتر بگم یه Emulator میخوام که بتونم بازی های جاوا که روی گوشی نصب میشه
رو هم بتونم با کامپیوتر هم اجرا کنم
من الان نزدیکه 500 تا 600 بازی جاوا دارم خوب نمی تونم که تک تک این بازی ها رو روی گوشی بریزم
نصب کنم بیبینم بازی خوب هست یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته یه برنامه بود به اسمه Midpx که همین کارو میکرد ولی این برنامه برای من جواب نداد
ممنون میشم یه برنامه معرفی کنید که بتونم بازی ها و برنامه های جاوا رو روی کامپیوتر نصب واجرا کنم

سلام

نرم افزار اجرای بازیهاونرم افزارهای جاوا بروی کامپیوتر:

MidpX J2ME Emulators Package

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahin666
19-10-2007, 01:11
مرسی x_2007 جان
ولی دوست عزیز من گفتم که این برنامه رو قبلا داشتم ولی جواب نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی روی 85 تا 90 درصد از بازیها جواب نمیده پیغام های خطای مختلف میده یا به هر دلیلی اجرا نمیشه
برنامه هم دیگه انگار ورژن جدید نمیده این ورژن هم ماله سال 2004 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و خیلــــــی خیلـــــــی پیغام خطا های دیگه به هر دلیلی که حالا برنامه میگه و باعث میشه بازی یا برنامه اجرا نشه
برنامه یا یه Emulator بهتر برای اجرا بازی ها و برنامه های جاوا روی کامپیوتر هست اگر هست ممنون میشم معرفی کنید

x_2007
19-10-2007, 16:27
مرسی x_2007 جان
ولی دوست عزیز من گفتم که این برنامه رو قبلا داشتم ولی جواب نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی روی 85 تا 90 درصد از بازیها جواب نمیده پیغام های خطای مختلف میده یا به هر دلیلی اجرا نمیشه

و خیلــــــی خیلـــــــی پیغام خطا های دیگه به هر دلیلی که حالا برنامه میگه و باعث میشه بازی یا برنامه اجرا نشه
برنامه یا یه Emulator بهتر برای اجرا بازی ها و برنامه های جاوا روی کامپیوتر هست اگر هست ممنون میشم معرفی کنید

دوست عزیز احتمالا بازیهای شما جزء ان دسته از بازیهای جاوا سه بعدی هست که این نرم افزار اون رو ساپورت نمی کنه ولی من خودم به راحتی با این نرم افزار اکثر بازیها رو اجرا میکنم.ومن تا به حال نرم افزار دیگه ای به غیر از این ندیدم.اگر دیدم حتما در همین تایپک میذارم

Hadi King
15-11-2007, 01:28
مرسی x_2007 جان

من همه بازي هاي كه داشتم با اين برنامه اجرا كردم هيچ مشكلي نداشت برنامه با حالي بود x_2007:21: