PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر سازنده بازی بودی چی می ساختی؟

vandidad
17-10-2007, 01:25
درود بر همه من وندیداد فخر دانشجو انیمیشن سال اخر در پاریس هستم قصد دارم با کمک چندتا از بچه ها 1یا چند طرح اولیه از چند نوع بازی بزنم اگر میتونید به من کمک کنید این می تونه 1تحقیق بزگ باشه با تشکر از دوستان سپاسگذار

robert
17-10-2007, 08:20
درود بر همه من وندیداد فخر دانشجو انیمیشن سال اخر در پاریس هستم قصد دارم با کمک چندتا از بچه ها 1یا چند طرح اولیه از چند نوع بازی بزنم اگر میتونید به من کمک کنید این می تونه 1تحقیق بزگ باشه با تشکر از دوستان سپاسگذار

خوش به حال شما که تو پاریس صفا میکنی !!!:46:
من تا حالا نمیدونستم رشته ای بنام انیمیشن وجود داره !!!!تو ایران مهندسی کامپیوتر رو هم با یه مشت مزخرفات صددرصد بدرد نخور پر میکنند و دست آخر هم که آدم لیسانس میگیره میبینه هیچی بارش نیست !!!
اما اگه من بازی ساز بودم میزدم تو کار جنگ تحمیلی و ژانر اکشن اول شخص:20:
به این صورت که یه کاراکتر فرضی (( مثلا به اسم عباس یا مرتضی )) از تیپ ویژه هوابر نیروی زمینی ارتش (( رنجر)) :18: انتخاب میکردم و داستان بازی رو درست از شهریور 1359 شروع میکردم !!!
در شروع بازی چندین دوره آموزشی از جمله تیر اندازی با سلاح سبک و سنگین و نیمه سنگین و راپل و چتر بازی و غواصی و آشنایی با مواد انفجاری و بمب گذاری و خنثی سازی و عملیات در شب و عملیات در کوهستان و جنگل رو اضافه میکردم و بعد از این میرتم سراغ مرحله دوم بازی !!
در مرحله دوم داستان رو مثلا از آذر ماه 1359 شروع میکردم و زمانی که کاراکتر ما همراه چند نفر از بچه های رنجر نیروی زمینی ارتش سوار بر یک فروند هواپیمای هرکولس در ساعت دو و نیم نیمه شب در حال اعزام به ماموریت هستند که هوتاپیما بر اثر اصابت تیربار دشمن آسیب میبینه و قبل از اینکه بخواد موتورهاش منفجر بشه تمامی سرنشینان هواپیما با چتر میپرن بیرون (( از قبل هم قرار بود با پتر پیاده بشوند )) و بلافاصله بازی در خاک عراق شروع میشه !!!

به ادوات و تجهیزات کاراکتر بازی به تقلید از بازی splinter cell !!!:31: دوربین های دید در شب و heatvision رو اضافه میکردم و همینطور یه نقشه کامل سه بعدی و بی سیم با قابلیت دفع پارازیت و خنجر های چند کاره (( سوزن بخیه0 سیم چین- اره- چاقو-کبریت و...)) و در شروع ماموریت هنگامی که کاراکتر داره با چتر فرود میاد از طریق بیسیم با فرمانده ارتباط برقرار میکنه و میگه که objecive های ماموریت اول کدومه !!!

با اتمام مراحل اولیه بازی به تدریج دوره های آموزشی رانندگی جیپ و تانک رو میذاشتم و برای رد کردن هر مامریت هم درجه نظامی کاراکتر بازی رو افزایش میدادم به نحوی که کاراکتر ما در شروع بازی ستوان یکم هست و در پایان بازی به یه تیمسار زبده و با تجربه تبدیل میشه (( زمانی که جنگ به پایان میرسه ))
چندین ماموریت اختیاری فوق العاده دشوار هم میذاشتم و در ازای رد کردن اونها یا آیتمهای جدیدی رو به ادوات کاراکتر اضافه میکردم و یا دوره های آموزشی سخت تری رو اضافه میکردم (( مثل پرواز با هلیکوپتر کبرا !!!!!:18:))
یا مثلا دوره های آموزشی ورزش های رزمی که در اون هر حرکت از ترکیب چند دکمه کیبورد ایجاد میشد و یا دوره های تله گذاری و استفاده از سلاح سرد در سطوح پیشرفته !!!
گرافیک بازی رو بر خلاف بازی های ایرانی که تا حالا ساخته شده !!!:41::2: فوق العاده سنگین و جذاب درست میکردم و نهایت دقت رو در طراحی ابزار ها و کاراکتر و اشیا و سایه ها بکار میبردم (( یه چیزی مثل doom3 یا حداقل اسپلینتر سل 3 )) و علاوه بر اون روی صدا گذاری و کنترل راحت کاراکتر بازی هم زیاد کار میکردم و بازی رو با دو فرمت سی دی و دی وی دی عرضه میکردم و علاوه بر همه اینها بازی رو در دو نسخه فارسی و انگلیسی میساختم (( کسی چی میدونه !! شاید یه روزی خواستیم صادرات بازی انجام بدیم !!!:31:))
در ضمن در تنوع ماموریت ها هم فوق العاده وسواس بخرج میدادم !! به این صورت که مثلا یه ماموریت تو کوهستان های پر از برف کردستان هست و یکی دیگه وسط کویر !!!
برای یه ماموریت باید غواصی کنیم و برای یه ماموریت دیگه باید با چتر بپریم بیرون !!!
یه ماموریت ساعت سه نصف شب تو جنگلهای شمال عراق هست و یه ماموریت هم ساعت چهار صبح برای عملیات رهایی اسرای ایرانی و قتل عام سربازان عراقی (( از تیراندازی گرفته تا استفاده از نارنجک و فنون غافلگیری و استفاده از سیمهای مخصوص خفه کردن و بریدن رگهای گردن و عروق حیاتی بدن و ریختن سم در آب و دستکاری تجهیزات مخابراتی دشمن و غیره ))

mazi_z_PSP
18-10-2007, 11:18
ای بابا. به نظر من هيچ وقت به دنبال بازی سازی مستقل نباشيد که به هيچ جا نميرسيد.
برين خودتون رو قوی کنين. بعد برين با رئيس Epic Gamesصحبت کنين. و يک طرح جديد برای GamePlayبازی Unreal 3پيشنهاد بدين. بعد استخدام بشين و بعد ......

*PiNk PaNTHeR*
19-10-2007, 00:31
ای بابا. به نظر من هيچ وقت به دنبال بازی سازی مستقل نباشيد که به هيچ جا نميرسيد.
برين خودتون رو قوی کنين. بعد برين با رئيس Epic Gamesصحبت کنين. و يک طرح جديد برای GamePlayبازی Unreal 3پيشنهاد بدين. بعد استخدام بشين و بعد ......

ببخشید شرمنده اما باید سابقه داشته باشید تا همچین اتفاقی بیفته.

@تاپیک: موفق باشید وندیداد عزیز:10: فقط اگه میشه یک توضیحی بدید که رشته ی شما چه شاخه ای از انیمیشن هست؟ مگه بازی سازی توی بخش گرافیک کامپیوتری نیست؟:20:

@روبرت: بستگی به دانشگاهت داره. دانشگاههای آزاد میگن مذخرف درس میدن و فقط یک مدرکه اما دانشگاههای صنعتی تخصصی درس میدن اما تنها مشکلشون نداشتن رشته ی تخصصی گرافیک اوپن جی ال و دی ایکس هست که میگن تا 2 سال دیگه شاخه ی تخصصی گذاشته میشه.
اینها رو از چندتا فروم خوندم:10:

vandidad
19-10-2007, 04:20
درود بر همه من در دانشگاه سربن در رشتهء طراحی صنعتی ئ همزمان انیمیشن درس میخونم خوب تو چند تا از نمایشگاهای بزرگ نو اوری یا انیمیشن که رفتم با خیلیها اشنا شدم.من تونستم سال پیش میلادی جایزه اول طراحی فضاپیماوفرد بر گزیده در نواوری فضایی بشم خوب بعد از این جریان در گیر کارهای حرفه ای تر شدم وحالا قصد دارم با ارایه چند طرح با کمک شما دوستان خودم رو محک بزنم و گوشه از ذوق و خلاقیت ایرانیها رو نشون بدم .منتظرم هر عزیزی که این تایپیک رو میخونه 1 نظری بده :5:

همتون رو دوست دارم وندیداد

StormWielder
19-10-2007, 13:49
سلام .
من هم رشته ام نرم افزار هست و اصولا عقیده دارم اگه توی دانشگاه های ایران هم چیزی یاد ندن ، کلی کتاب و ebook هست که میشه توی ایران به راحتی تهیه کرد و پیشرفت کرد . مگر اینکه مثلا زمینه علاقه شخص شبکه یا سخت افزار یا موضوعاتی از این قبیل باشه که به تجهیزات و امکانات نیاز داره که یا باید از کلاسهای آزاد استفاده کرد یا در دانشگاههای به نسبت بهتر در ایران تحصیل کرد .

جناب Vandadid اگه موضوع می خوای در مورد ایران باشه ، من چند تا نظر دارم ، شاید خوشت بیاد :
- بازی در مورد جنگ 8 ساله به سبک استراتژی
- بازی در مورد داستان های شاهنامه به سبک RPG

vandidad
21-10-2007, 02:13
از همه ممنونم ولی اگه اینجوری بخواد پیش بره میرم 1جای دیگه هم تبلیغ میکنم دم همتون گرم :5:
جون داداش هر موجود ناطقی که وارد میشه1 ایده بده...

amirpersia68
21-10-2007, 09:44
سلام

1-بازی انرژی هسته ای ( که باید با نیروهای آمریکایی بجنگیم و از نیروگاه دفاع کنیم )

2-جنگ ایران با اسرائیل([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که باید فلسطین رو آزاد کنیم

3- جنگ ایران وعراق ولی ! = این بار فقط نیروی هوایی (بازی با نام فریاد گربه ها ) گربه ها = F14-tomcat

یعنی باید با f-14 tomcat با جنگند های عراقی بجنگیم و از آسمان ایران دفاع کنیم !

اینا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S A M
21-10-2007, 10:05
من بازي gta در ايران رو ميساختم
يا زامبي هاي ايراني كه ميگيري قتل عامشون ميكني

*PiNk PaNTHeR*
21-10-2007, 13:57
ایده زیاد دارم... میگم یک Free Roam باشه با Demons.
ترکیبی از Devil May Cry و GTA

Pouriaqazvin
21-10-2007, 18:06
ترکیبی از GTA ,Need For Speed

vandidad
22-10-2007, 03:14
سلام

1-بازی انرژی هسته ای ( که باید با نیروهای آمریکایی بجنگیم و از نیروگاه دفاع کنیم )

2-جنگ ایران با اسرائیل([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که باید فلسطین رو آزاد کنیم

3- جنگ ایران وعراق ولی ! = این بار فقط نیروی هوایی (بازی با نام فریاد گربه ها ) گربه ها = F14-tomcat

سپاس گذارم خوبه مخصوصا این اخری F14 TomCat اگر دوست داری با جزییات بگو؟!

vandidad
22-10-2007, 03:28
جزییات یادتون نره من که نمیدونم تو ذهن شما چیه؟

amirpersia68
22-10-2007, 09:09
سپاس گذارم خوبه مخصوصا این اخری F14 TomCat اگر دوست داری با جزییات بگو؟!

جزئیات رو بعد میگم :31:

تا 4 روز کار دارم .

با تشکر

Shadow of Destiny
22-10-2007, 17:28
دو بار شد...

Shadow of Destiny
22-10-2007, 17:30
سلام

حالم بهم خورد..:2:

اینقدر از این جنگ و خونریز ها تو تلوزیون دیدیم حالمون بهم خورده...

S A M
22-10-2007, 21:05
الان ايني كه ترجمه كردي توي بازار هست؟
من كه اگه بتونم بازي بسازم يك بازي ميسازم كه ميري توي امريكا و جرج بوش هم غول اخره
اسم بازي هم اويل هست

Shadow of Destiny
22-10-2007, 22:01
has been edited

rvin@
22-10-2007, 23:23
من هم یه چیزی تو مایه های gta اما کاملتر و با جزئیات زیاد از تهرون خودمون مثلا جای مکدونالد میرفتیم دربند دیزی میزدیم.
راستی چی میشد ایران هم از این کارا بلد بود.افسوس...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vandidad
23-10-2007, 03:33
اگر کاری داری که خوبه بفرست یا ببینم !

vandidad
23-10-2007, 03:36
از صداگذاری تا پوستر وطراحی شخصیت...تااااااااااااااااا اااااااااااااا....

Shadow of Destiny
24-10-2007, 01:13
ادیت شد....

Shadow of Destiny
24-10-2007, 02:01
ادیت شد...

Shadow of Destiny
24-10-2007, 13:14
راستی یادم رفت بگم که پسوندش SWF هستش پس باید یه نرم افزار SWF Player اجراش کنید..

sisa
24-10-2007, 13:42
یه فوتبال چرب و چیلی

vandidad
25-10-2007, 18:54
درمورد این چیزا حرف بزنید ولی انجا نه اینجا مخصوص نواوری در خلاقیت است در بازی سازی:5:

Shadow of Destiny
25-10-2007, 19:11
درمورد این چیزا حرف بزنید ولی انجا نه اینجا مخصوص نواوری در خلاقیت است در بازی سازی
راستش دوست من، اصلا از این حرفت چیزی سر در نیاوردم... اصلا کلیپ رو دیدی... ماشالله چه انگیزه ای داریا..

amirpersia68
25-10-2007, 21:39
حالم بهم خورد..:2:

اینقدر از این جنگ و خونریز ها تو تلوزیون دیدیم حالمون بهم خورده... یا موضوع فلستینه یا موضوعات چرندی مثل انرژی هسته ای..

من طرفدار بازی های ترسناکم... مخصوصا اون پیشنهادی رو که سم داد:

من کارم تو صدا گذاری و این برنامه ها حرف نداره. ای کاش می تونستم یه نمونه از کارامو بذارم.. مخصوصا در زمینه ی دوبله...

تا حالا هم موفق شدم GTA 3 رو خودم تنهایی دوبله کنم. باید بگم کار طاقت فرسایی هستش مخصوصا زمانی که تعداد شخصیتاش زیاد می شه. دیگه کار به جایی رسیده بود که صدا ها یه جور به نظر می رسید ولی در کل تجربه ی خوبی بود..

سلام

:13:دوست من قرار نشد که ...!!!!

شما از این سری بازی ها خوشت نمیاد بقیه چی !

بعدشم این موضوع ها چرند نیست ! میدونی چرا !

ماباید از این بازی ها که با واقعیت همراه هستند رو درست کنیم واز اعتبارموم دفاع کنیم و با اونا مقابله کنیم ( البته اگر بخوایم درست کنیم ! )

ببین شما گفتی انرژی هسته ای و فلسطین و جنگ ایران و عراق و خلاصه این جور موضوع ها چرنده

اگر همینجوری بگزره یه روز میبینی یک بازی میسازن که توی اون بازی آمریکا به ایران حمله میکنه و سرباز های ایرانی رو میکشن شهر هامون رو بمباران میکنن و خلاصه ایران رو تسخیر میکنن یا یک کماندو میفرستن (مثل IGI( و نیروگاه هسته ای ما رو نابود میکنن . گرچه این کار رو کرده بودن ( ولی خوشبختانه بازیش معروف نشد )

مثلا

همین call of duty میبینی از جنگ جهانی شروع شد و الان (ورژن 4 بازی ) تو عراق است ! (واقعیت ! طبق واقیت میره جلو ! ) دمو هاشو که دیدی چه جوری سرباز های عراقی رو میکشن !

خوب call of duty 5 چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما تو ایرانه ! نه یک کم فکر کن ( تو سرباز آمریکایی باشی و بری سرباز های ایرانی رو بکشی ! اونم راحت ! اگه اینجوری بشه بازم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و..........................

خدا بخیر کنه !

دوست من این موضوع ها چرند نیست !

Shadow of Destiny
26-10-2007, 03:06
ویرایش... شد..

vandidad
26-10-2007, 03:59
سلام مثل اینکه از بازی سازی به حکومت سازی رسیدیم خوب؟
من کارت نتونستم ببینم یا بشنوم چون 1 ارور میاد روی نمایشگرم ولی حتما سعی میکنم ببینم اگر بعضی از نوشتهام نا مفهومه واسه انه که زبان فازسیم ضعیف شده...
غربت هست و ما هم حساس:5:
فرانسه سال 1905 کلیسا رو از سیاست جدا کرد به خواست مردم حالا اگه ما هم میخواهیم باید خاستمون رو بگیم دیگه هم در مورد جنگ و...نمینویسید اخه هدف ما چیزه دیگه ای است...
سپاس:31:

amirpersia68
26-10-2007, 10:25
بابا بیا آروم بگیر .. الان دو تا حرف می زنیم بی ظرفیت بازی در میارن می گن سیاسیه..

شما می گی بازی که توش آمریکا به ایران حمله کنه... چرا آمریکا.. الان کشور خودمون به مردم خودمون داره حمله می کنن اونم به صورت واقعیت. چه نیازی به آمریکا و بازیشون داریم دوست عزیز..

حالا چه حمله ای بهتون می گم...

اینو داشته باش:

چند وقت پیش رفته بودم مخابرات گفتم سلام قربان.. سلام پسرم..
گفتم جناب عرضم به حضورتون فلان رئیس تو تلوزیون اعلام کرد که هر کسی هر اینترنتی با هر سرعتی که بخواد بره مخابرات بگیره.. ما هم اومدین خدمتتون... بیا ببین چی گفت... ما به هیچ عنوان نمی تونیم اینترنتی غیر از dial up به مشترک واگذار کنیم.. گفتش که خبرش باید از بالا و یا شایدم پایین بیاد... گفت چرا خودتون آی اس پی نمی زنین نا قابله 200 میلیون خرج داره... خلاصه بعد از هزار تا اینور و اونور گفتم می تونم با رئیس صحبت کنم ؟
گفتن تشریف ندارن..:27: بعدش یه حرفایی در مورد رئیس زد که دیگه خودت می دونی دیگه..
گفتم جناب ما باید حقمونو از کجا بگیریم ؟ دقیقا گفت از هیچ جا..

رفتم به احمدی نژاد ایمیل دادم گفتم آقای احمدی نژاد شما که انرژی هسته ای حق مسم شماست ما هم داشتن تکنولوژی (حالا نه روز، منظورم 100 سال پیشه) و اینترنت پرسرعت و ماهواره حق مسلم ماست...

به هیچ عنوان به جوابم نرسیدم... خب تو بگو از کجای ایران دفاع کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

CNN اومد گفت چرا به مردم ماهواره نمی دین.. گفتن که همه دارن استفاده می کنن. کی گفته نمی دیم ؟؟؟ آره جانم..

چی می گی دوست من ؟ به ما امکانات مورد نیاز برای کارهای ضروری رو نمی دن.. می خوای خشک و خالی بسازیم ؟ یچی می گیا!!!!!!!

اوا سیاسی شد که...

دوستان در مورد کلیپی که گذاشتم نمی خواین نظری بدین ؟؟

سلام

من کی گفتم سیاسیه .....!!!:18:
حرف شما چه ارتباتی به بازی داشت ؟
بعدشم من اصلا به اینا کار ندارم . آمریکا هم یک بازی ساخته بود ( گفتم که ) ولی معروف نشد

ولی اگه ما از این جور بازی ها نسازیم . اونا میسازن . خوبشم میسازن ! حالا میگی نه خوب صبر کن که call of duty 5 و6 رو بسازن !

:27::27::27:این حرف ها که سیاسی نیست

Shadow of Destiny
26-10-2007, 12:34
سلام

بعدشم من اصلا به اینا کار ندارم . آمریکا هم یک بازی ساخته بود ( گفتم که ) ولی معروف نشد

ولی اگه ما از این جور بازی ها نسازیم . اونا میسازن . خوبشم میسازن ! حالا میگی نه خوب صبر کن که call of duty 5 و6 رو بسازن !

حالا خیلی زوده که حرفامو درک کنی... تازه من کی گفتم شما گفتید سیاسیه ؟:18:
چرا حرفامو درست متوجه نمی شین آخه.. الله اکبر..

StormWielder
26-10-2007, 14:43
سلام

:13:دوست من قرار نشد که ...!!!!

شما از این سری بازی ها خوشت نمیاد بقیه چی !

بعدشم این موضوع ها چرند نیست ! میدونی چرا !

ماباید از این بازی ها که با واقعیت همراه هستند رو درست کنیم واز اعتبارموم دفاع کنیم و با اونا مقابله کنیم ( البته اگر بخوایم درست کنیم ! )

ببین شما گفتی انرژی هسته ای و فلسطین و جنگ ایران و عراق و خلاصه این جور موضوع ها چرنده

اگر همینجوری بگزره یه روز میبینی یک بازی میسازن که توی اون بازی آمریکا به ایران حمله میکنه و سرباز های ایرانی رو میکشن شهر هامون رو بمباران میکنن و خلاصه ایران رو تسخیر میکنن یا یک کماندو میفرستن (مثل IGI( و نیروگاه هسته ای ما رو نابود میکنن . گرچه این کار رو کرده بودن ( ولی خوشبختانه بازیش معروف نشد )

مثلا

همین call of duty میبینی از جنگ جهانی شروع شد و الان (ورژن 4 بازی ) تو عراق است ! (واقعیت ! طبق واقیت میره جلو ! ) دمو هاشو که دیدی چه جوری سرباز های عراقی رو میکشن !

خوب call of duty 5 چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما تو ایرانه ! نه یک کم فکر کن ( تو سرباز آمریکایی باشی و بری سرباز های ایرانی رو بکشی ! اونم راحت ! اگه اینجوری بشه بازم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و..........................

خدا بخیر کنه !

دوست من این موضوع ها چرند نیست !

سلام

عزیز جان ، ساختن ، معروف هم شده !
C&C : Generals یه مرحله اش هست که بر علیه GLA (که گروه تروریستی هست )
وارد خاک ایران میشی (این مرحله مخصوص آمریکاست ) و چاههای نفت آبادان رو تسخیر میکنی !
در ضمن در Version بعدی این بازی ، مقر گروه GLA Demolition در ایران هست !

Shadow of Destiny
26-10-2007, 15:14
چقدر بانمک. فکر نمی کردم که به ایران حمله کنن... همین فردا می رم بازیشو می خرم..:31:

amirpersia68
26-10-2007, 16:07
من قصد کل کل ندارم. بگم !

در جواب شما

فقط میگم :41::41::41::13:

شما ایرانی هستید ! ایرانی باشین !
چطور به خودتون اجازه میدین یه بازی بخرین که توش ایرانی ها رو بکشین !

ببینین من اصلا کل کل نمی کنم ولی شما حرف هاتون بوی کل کل میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

StormWielder
26-10-2007, 16:45
نمیدونم ، منو میگی یا Shadow of Destiny ؟
من به نوبۀ خودم به هیچ وجه قصد کل کل ندارم ، اون پست رو فقط محض اطلاع زدم .

Generals یه بازی استراتژی در ادامۀ سری Command and Conquer هست که در
یک مرحله اش (فکر کنم مرحله آخر آمریکا باشه) مأموریت شما در آبادان انجام میشه.
حالا شما میگی ما به خاطر یه مرحله ، بازی به این معروفی رو بیخیال بشیم ؟:13:

S A M
26-10-2007, 17:00
من بازي حسني به مدرسه نميدورد رو ميسازم ولي حسني مو داره ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirpersia68
26-10-2007, 20:38
نمیدونم ، منو میگی یا Shadow of Destiny ؟
من به نوبۀ خودم به هیچ وجه قصد کل کل ندارم ، اون پست رو فقط محض اطلاع زدم .

Generals یه بازی استراتژی در ادامۀ سری Command and Conquer هست که در
یک مرحله اش (فکر کنم مرحله آخر آمریکا باشه) مأموریت شما در آبادان انجام میشه.
حالا شما میگی ما به خاطر یه مرحله ، بازی به این معروفی رو بیخیال بشیم ؟:13:

سلام

نه با شما نبودم .

این بازی جنرال رو میدونستم ( ولی چون استراتژی هست و توی یک مرحله است زیاد صدا نکرده )

بیشتر همه این بازی رو به صورت شبکه بازی میکنن

ولی یک بازی ساخته بودن که متاسفانه اسمش یادم نیست :41:

من منظورم بازیها یی گسترده تر و معروف تر و به سبک اول یا سوم شخص بود ( مثل call of duty یا medal of honor بود )

فکرشو بکن همین call of duty که ورژن 4 این بازی توی عراق هست ( با اون گرافیک توپ ) ورژن 5 این بازی در کجا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ اگه تو ایران باشه چی میشه ؟؟؟!؟
دموی 4 این بازی رو که دیدی عراقی ها رو تند تند میکشن ! خوب حالا فکر کن توی ورژن 5 که گرافیکش حتما در حد واقعیت است سرباز های ایرانی رو بکشین !! خوب اگه اینجوری بشه بازم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بازی طبق واقعیت پیش میره . آمریکا کافیه فقط 2 تا موشک به ایران بزنه ----- از همین 2 تا موشک بازی درست میکنن !!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18: اونم یه بازی چرب و چیلی:27: مثل فیلم 300

S A M
26-10-2007, 21:09
نه بابا كي به ايران اهميتي ميده

amirpersia68
26-10-2007, 23:12
نه بابا كي به ايران اهميتي ميده

هدف آمریکا از گرفتن عراق و افغانستان فقط یه چیزه .......... خالی کردن دور ایران !!!!!!!!!!!!!!تو خلیج فارس هم که هست ................. و..................!!!!!!!!

خوب موضوع تاپیک داره منحرف میشه

بی خیال بابا :31::31::31::31::31::31::31: بریم سر اصل موضوع تاپیک

SomeThink
26-10-2007, 23:18
من که اصلا فکرشو نکردم ولی در اینده در صدد اینم که یه بازی بسازم ( با همکاری بعضیها)

Shadow of Destiny
26-10-2007, 23:57
سلام

نه با شما نبودم .

این بازی جنرال رو میدونستم ( ولی چون استراتژی هست و توی یک مرحله است زیاد صدا نکرده )

من منظورم بازیها یی گسترده تر و معروف تر و به سبک اول یا سوم شخص بود ( مثل call of duty یا medal of honor بود )

فکرشو بکن همین call of duty که ورژن 4 این بازی توی عراق هست ( با اون گرافیک توپ ) ورژن 5 این بازی در کجا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ اگه تو ایران باشه چی میشه ؟؟؟!؟
دموی 4 این بازی رو که دیدی عراقی ها رو تند تند میکشن ! خوب حالا فکر کن توی ورژن 5 که گرافیکش حتما در حد واقعیت است سرباز های ایرانی رو بکشین !! خوب اگه اینجوری بشه بازم بازی میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این بازی طبق واقعیت پیش میره . آمریکا کافیه فقط 2 تا موشک به ایران بزنه ----- از همین 2 تا موشک بازی درست میکنن !!!!!!!!!!!!!!!:18::18::18: اونم یه بازی چرب و چیلی:27: مثل فیلم 300

ببین دوست من بذار یکی از قوانین بزرگ طبیعت رو بهت یاد بدم..:thumbsdow

پدر و مادر بچه هاشونو بزرگ می کنن و براشون زحمت می کشن.. اگه خدای نکرده کوچکترین خللی این پروسه اتفاق بیافته فاجعه به وجود میاد.. اینو درک می کنی ؟:3:

مثلا.. فرض کنید که پدر شما از بدو کودکی باهاتون بد برخورد کرده باشه.. مثلا همیشه بد دهن بوده :grrr:، کتکتون میزده :47:، شب خونه راتون نمی داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، آبروتون رو می برده و هزار تا مسئله ی دیگه.. آیا یه همچین شخصیتی وقتی بزرگ شد احترام پدرشو نگه می داره ؟ :question: یا نه حتما باید احترامشو نگه داره چون فقط و فقط به خاطر اینکه بزرگش کرده و تو خونش بوده و ازش مراقبت کرده ؟

آیا احترام یه همچین پدری واجبه ؟:question: هر کی گفت بزنید تو دهنش..:exclamati

من یا بار داشتم برمی گشتم خونه. چهارشنبه سوری بود. یهو دیدم یه جمعیتی داره سرازیر می شه طرفم.. خب من اهمیت ندادم چون اصلا از این چهارشنبه قرتی بازی ها خوشم نمیاد چون فرهنگ درستشو نداریم..:32: هیچی ... دیدم یه مامور شبیه این canine ها :34: اومد جلو و هرچی قدرت داشت چماقشو کوبید به پام نه سرم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. رفتم جلو گفتم چرا منو زدی من که کاری نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باورتون نمی شه تا حالا با یه همچین صحنه ای مواجه نشده بودم... تعداد چماق ها رو به عدد 5 تا 10 افزایش داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به یه سرباز گفت : اینو پرتش کن هلفدونی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این سرباز مثل بچه آدم اینکارو می کرد که خوب بود بازم.. یقه مو گرفته بود و همینجوری می کشید. حف بهش می زدی مطمئنم گازت می گرفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم خب چی می تونستم بگم. آدم با یه زندانی سیاسی هم یه همچین برخوردی نمی کنه چه برسه به من که یه Civilian باشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا هیچی ما که رنگ یه همچین جاهایی رو ندیده بودیم بد نشد یه بار تجربه کنیم.. حالا من ترسیدم خدا خدا می کنم از دست این hobgoblin ها جون سالم به در ببرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم یه بنده خدایی رو گرفتن به جرم مصرف مشروبات الکلی منم کنارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یهو یکی اومد نمی دونم چکاره بود ولی از همون hobgoblin ها بود.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کرد به من گفتش: (با صدای فوق العاده خشن) اینه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم Jesus Christ این چی می گه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم آقا من کاری نکردم و هزار تا ماجرای دیگه.. آخرش بعد از 3 ساعت که آویزون شدیم یکی اومد انگار همسایه مون بود منو کشوند آورد بیرون گفت من تو رو می شناسم تو پسر فلانی هستی و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی من اصلا نمی شناختمش.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم به هر حال خدا بهم رحم کرد. برم بیرون مطمئنا یه سیکار برگ می کشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می خواستیم از در بریم بیرون که... یه هیولای بزرگ (باورتون نمی شه دقیقا یه هیولا بود) گفت کجا ؟؟؟؟ من زبونم بند اومده بود از این هیبت..
گفت: این یه بار تعهد داده بازم که اینجاست... حالا شما هر چی بگو که کاری نکردم مگه باور می کرد.. حیف پروردگارم که به خاطر اون هیولا 200 بار قسم ش دادم..
گفتم خدایا چطور این قول مرحله ی آخر رو شکست بدم که ناگهان یه فکری به ذهنم رسید.. از cheat code استفاده کردم و بهش کوفته قلقلی دادم.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شانس که نداشتیم از در اومدیم بیرون نگو داشتن ساختمون سازی می کردن یهو ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خونم تموم شد و سوختم..

آره آقا امیر ایرانی... خلاصه اینکه پدرم باهام بد برخورد کرد... اگه باهام خوب برخورد می کرد مگه ممکن بود ترکش کنم و فراری شم ؟
این بابای من حتی به من امکانات خم نمی داد.. گفتم پدر، امکانات Please... گفت پسر، خفه، نیست..

حالا من خیلی دلم می خواد که لااقل پدرمو تو دنیای مجازی زجر بدم اونطوری که تو دنیای حقیقی منو زجر می داد...
خیلی منتظر این بازی Call of Duty 5 هستم.. خدا کنه زودتر بیاد.. لحظه شماری می کنم تا پدرمو اذیت کنم که ببینه اذیت کردن بچه هاش چقدر بده..

راستی اگه بابای من عرضه داشت می رفت از این بازی ها می ساخت.. این عرضه رو بابای من نداره..
این عرضه رو بابای دوستای خارجی من دارن...

و اگه بابام خیلی ادعاش می شه بره فیلم 400 رو بسازه که روشون کم شه.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:10: Long Live.... Call of Duty 5

amirpersia68
27-10-2007, 00:17

پدر و مادر بچه هاشونو بزرگ می کنن و براشون زحمت می کشن.. اگه خدای نکرده کوچکترین خللی این پروسه اتفاق بیافته فاجعه به وجود میاد.. اینو درک می کنی ؟:3:

مثلا.. فرض کنید که پدر شما از بدو کودکی باهاتون بد برخورد کرده باشه.. مثلا همیشه بد دهن بوده :grrr:، کتکتون میزده :47:، شب خونه راتون نمی داده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، آبروتون رو می برده و هزار تا مسئله ی دیگه.. آیا یه همچین شخصیتی وقتی بزرگ شد احترام پدرشو نگه می داره ؟ :question: یا نه حتما باید احترامشو نگه داره چون فقط و فقط به خاطر اینکه بزرگش کرده و تو خونش بوده و ازش مراقبت کرده ؟

آیا احترام یه همچین پدری واجبه ؟:question: هر کی گفت بزنید تو دهنش..:exclamati

من یا بار داشتم برمی گشتم خونه. چهارشنبه سوری بود. یهو دیدم یه جمعیتی داره سرازیر می شه طرفم.. خب من اهمیت ندادم چون اصلا از این چهارشنبه قرتی بازی ها خوشم نمیاد چون فرهنگ درستشو نداریم..:32: هیچی ... دیدم یه مامور شبیه این canine ها :34: اومد جلو و هرچی قدرت داشت چماقشو کوبید به پام نه سرم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .. رفتم جلو گفتم چرا منو زدی من که کاری نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باورتون نمی شه تا حالا با یه همچین صحنه ای مواجه نشده بودم... تعداد چماق ها رو به عدد 5 تا 10 افزایش داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به یه سرباز گفت : اینو پرتش کن هلفدونی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا این سرباز مثل بچه آدم اینکارو می کرد که خوب بود بازم.. یقه مو گرفته بود و همینجوری می کشید. حف بهش می زدی مطمئنم گازت می گرفت. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم خب چی می تونستم بگم. آدم با یه زندانی سیاسی هم یه همچین برخوردی نمی کنه چه برسه به من که یه Civilian باشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آقا هیچی ما که رنگ یه همچین جاهایی رو ندیده بودیم بد نشد یه بار تجربه کنیم.. حالا من ترسیدم خدا خدا می کنم از دست این hobgoblin ها جون سالم به در ببرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدم یه بنده خدایی رو گرفتن به جرم مصرف مشروبات الکلی منم کنارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یهو یکی اومد نمی دونم چکاره بود ولی از همون hobgoblin ها بود.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کرد به من گفتش: (با صدای فوق العاده خشن) اینه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گفتم Jesus Christ این چی می گه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم آقا من کاری نکردم و هزار تا ماجرای دیگه.. آخرش بعد از 3 ساعت که آویزون شدیم یکی اومد انگار همسایه مون بود منو کشوند آورد بیرون گفت من تو رو می شناسم تو پسر فلانی هستی و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی من اصلا نمی شناختمش.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفتم به هر حال خدا بهم رحم کرد. برم بیرون مطمئنا یه سیکار برگ می کشم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می خواستیم از در بریم بیرون که... یه هیولای بزرگ (باورتون نمی شه دقیقا یه هیولا بود) گفت کجا ؟؟؟؟ من زبونم بند اومده بود از این هیبت..
گفت: این یه بار تعهد داده بازم که اینجاست... حالا شما هر چی بگو که کاری نکردم مگه باور می کرد.. حیف پروردگارم که به خاطر اون هیولا 200 بار قسم ش دادم..
گفتم خدایا چطور این قول مرحله ی آخر رو شکست بدم که ناگهان یه فکری به ذهنم رسید.. از cheat code استفاده کردم و بهش کوفته قلقلی دادم.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شانس که نداشتیم از در اومدیم بیرون نگو داشتن ساختمون سازی می کردن یهو ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که خونم تموم شد و سوختم..

آره آقا امیر ایرانی... خلاصه اینکه پدرم باهام بد برخورد کرد... اگه باهام خوب برخورد می کرد مگه ممکن بود ترکش کنم و فراری شم ؟
این بابای من حتی به من امکانات خم نمی داد.. گفتم پدر، امکانات Please... گفت پسر، خفه، نیست..

حالا من خیلی دلم می خواد که لااقل پدرمو تو دنیای مجازی زجر بدم اونطوری که تو دنیای حقیقی منو زجر می داد...
خیلی منتظر این بازی Call of Duty 5 هستم.. خدا کنه زودتر بیاد.. لحظه شماری می کنم تا پدرمو اذیت کنم که ببینه اذیت کردن بچه هاش چقدر بده..

راستی اگه بابای من عرضه داشت می رفت از این بازی ها می ساخت.. این عرضه رو بابای من نداره..

و اگه بابام خیلی ادعاش می شه بره فیلم 400 رو بسازه که روشون کم شه.. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما با من دعوا داری:18::18::18::18::18::18::18::18::18: !!!!!!! مرد حسابی چه خبرته !!!!:18:

شما مشکل داری به من چه ! مساله خاک کشورته میفهمی !!!!؟؟؟؟ تو دلت پره

این حرف هایی که زدی چه ربطی داشت ! بعشم شما نمیخواد به کسی چیزی یاد بدی

ببین تو میخوای به کی چیزی یاد بدی ! :13:

شاید به خاطر اون ضربه چماقه
شما میخوای به خاطر یه نفر هزاران نفر رو بکشی ( میخوای هم وطن هات رو هم بکشی ) من رو هم میخوای بکشی ( مگه من چی کار کردم)
با بازی call of duty 5
خواهشن در مورد بازی سازی صحبت کن /....نه از مخابرات یا چهار شنبه سوری :18:

باشه پس تو call of duty 5 همدیگر رو میبینیم

ببین رفیق بیخیال ........ خوب :10:

Shadow of Destiny
27-10-2007, 02:06
شما با من دعوا داری:18::18::18::18::18::18::18::18::18: !!!!!!! مرد حسابی چه خبرته !!!!:18:

شما میخوای به خاطر یه نفر هزاران نفر رو بکشی ( میخوای هم وطن هات رو هم بکشی ) من رو هم میخوای بکشی ( مگه من چی کار کردم)
با بازی call of duty 5

می خوای بازم بگم ؟ خیلی می شه ها.. من که همشو نمی تونم توضیح بدم. اون موقع می فهمی چقدر زیاده..
و اگه بخوای چیزای special ش رو توضیح بدم با اردنگ پرتم می کنن بیرون.. برو نوشابه تو بخور دوست من.
ولی خیلی برات متاسفم که نمی فهمی این چیزا رو..

ولی باشه.. من بی خیال می شم ولی به هیچ عنوان حرفتو قبول نمی کنم..
زندگی مو تو این کشور هدر دادم با این استعدادم. به قرآن این چیزا از درک شما خارجه.. شاید تو ناز و نعمتی این چیزا
رو درک نمی کنی.
بیخی.. سالهاست داریم با اینو اون بحث می کنیم به نتیجه نمی رسیم حالا می خوایم اینجا برسیم ؟

خب بیا همت کن ببینم می تونی یه بازی بسازی سربازای آمریکایی رو بکشن. عمرا.. مطمئن باش اینقدر ترسوییم که می ترسیم فردا به خاطر این موضوع موشک بارونمون کنن.

منم اصلا با آمریکا حال نمی کنم.. فک نکنی یه بار عاشق آمریکا و بوشم.. هم اینا و هم اونا هر دوشون یه "junk" هستن.

دیگه چیزی نگو..

ولی نه.. خداییش حال کردی کلیپ تصویری رو... قشنگ بردمون تو اون فضا...
البته همچین بی ارتباط با تاپیک هم نبودا.. اینم یه ایده ی بازی سازی بود دیگه.. هنر داشتی داداش..

همین الان یه ایده ای به ذهنم رسید..

بیایم یه بازی بسازیم در مورد چهارشنبه سوری که تو اون جوونا رو باید با چماق بزنی بفرستی شون تو هلفدونی... هر چقدر بیشتر بزنی شون بیشتر امتیاز میده و بازی هم از نظر سختی اینجوری شروع شه:

Hard- Difficult-Very Difficult- Insane- Genocide

اگه بازی رو تونستی تو حالت Genocide به پایان برسونی، تمام چیت کدها باز می شه.. مثلا چماق بی نهایت، پتک بی نهایت، جان بی نهایت، اره برقی ، بمب اتم و غیره.. چطوره ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی بچه ها چقدر بی ذوقین.. کسی نظری در مورد کلیپم نداشت ؟

S A M
27-10-2007, 16:09
دستت درد نكنه همه كارات عاليه ديگه چي بگيم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow of Destiny
27-10-2007, 16:35
قربونت برم سم جون:20:

StormWielder
27-10-2007, 19:04
سلام

نه با شما نبودم .

چی ؟ معروفتر از Generals ؟:blink:

...

با بازی call of duty 5

نه دیگه نشد !!! شما منظور Shadow of Destiny رو متوجه نشدین . از باباش به عنوان استعاره استفاده کرده .
ولی اگه ایراد نداره من از یه زاویه دیگه به قضیه نگاه کنم :
ببین چند تا بازی تا حالا درباره جنگ جهانی دوم ساخته شده ؟ اگه قضیه عرق ملی و این حرفها باشه که آلمانیه باید همۀ اونا رو بی خیال بشه !

یا اصلا خود آمریکا . بسیاری از بازیهای تولید شده که در آمریکا فروش خوبی هم دارند ، چند گروه داره که یکی از اونها آمریکاست و مثلا یکی دیگه هم بر ضد آمریکا !
یعنی میگی همۀ آمریکایی ها طبیعتا فقط و فقط گروه آمریکا رو بازی میکنند ؟

نه دوست من ، ربطی به این مسائل نداره ، الآن دیگه رقابت بیشتر بر سر گرافیک بالاتر و کیفیت بهتره . که ایران از این لحاظ فعلا جایی در دنیای بازی نداره .

amirpersia68
27-10-2007, 21:23
صلوات بفرستید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

StormWielder
27-10-2007, 22:16
ای بابا مگه اینجا مسجده ؟!!!
کتک کاری که نشده ! داریم با هم بحث میکنیم . اتفاقا اگه کسی شورش نکنه بحث جالبیه .
اگر هم کسی پایه این بحث نیست خوب ، کاری نداره ! تمومش میکنیم .
باید یاد بگیریم بدون مجادله به حرف همدیگه گوش کنیم .:10:

Shadow of Destiny
28-10-2007, 00:32
ای بابا مگه اینجا مسجده ؟!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شرمنده که شدت خنده زیاد بود ولی چرا دروغ بگم خداییش به همین اندازه خندیدم.

کتک کاری که نشده ! داریم با هم بحث میکنیم . اتفاقا اگه کسی شورش نکنه بحث جالبیه .
اگر هم کسی پایه این بحث نیست خوب ، کاری نداره ! تمومش میکنیم .
باید یاد بگیریم بدون مجادله به حرف همدیگه گوش کنیم .:10:

دقیقا همینطوریه که شما می گید. نمی دونم چرا این دوستمون فکر می کنه که داریم دعوا می کنیم. مگه بچه ایم ؟

ادامه ی بحث:

دوستان لطفا به دقت بخونید این متن زیر رو... به خدا اینا واقعیت هاست... اینکه چرا پیشرفت نمی کنیم مخصوصا تو قسمت بازی سازی.. و چرا در کل اینقدر به کشور ما بی حرمتی می شه و اینکه اصلا چرا بعضی از جوونای خومون از این پدر بیزار می شن...:46:

یا اصلا خود آمریکا . بسیاری از بازیهای تولید شده که در آمریکا فروش خوبی هم دارند ، چند گروه داره که یکی از اونها آمریکاست و مثلا یکی دیگه هم بر ضد آمریکا !

نکته ی خیلی قشنگی رو اشاره کردی.. حالا من یه چیزی بگم :

الان تو آمریکا هم این بازی ها داره فروش می ره کسی جیکشم در نمیاد درسته ؟ حالا من این سوال رو می پرسم که اگه یه همچین بازی تو کشور ما با فروش انبوه مواجه بشه و دولتمردا از این قضیه اطلاع پیدا کنن (البته دولتمردای ما که تو باغ بازی و اینجور مسائل نیستن) ولی به هر حال اگه بویی ببرن، اینقدر ظرفیت دارن که بذارن به همین راحتی فروشنده ها این نوع بازی ها رو بفروشن ؟ اصلا شاید به خاطر امنیت ملی فردا فروش هر چی کنسول رو حرام اعلام کنن !!!!!! والا به خدا... به قرآن جدی می گم. اینا به خاطر امنیت ملی دست به هر کاری می زنن. دیگه بازی هم نمی تونیم بکنیم به خاطر مسائل سیاسی..
ولی خداییش نگاه کن تا وقتی آمریکا به عراق یا جاهای دیگه حمله می کنه خود مردم آمریکا علیه کشور و دلتمرداش قیام می کنن و می ریزن تو کوچه خیابون تظاهرات می کنن. یعنی تو کشور ایران، مخالفی یا بهتره بگم مخالفاش جرات می کنن دست به یه همچین کاری بزنن ؟ حالا تو تلوزیون می گن آزادی بیان داریم.. تا همینجاش به خاطر همین دو تا حرف ساده ی عاقلانه ای که داریم می زنیم ما رو نفرستادن جایی که عرب نی انداخت، کافیه..
بنده خدا حسنی اومد دو کلوم حرف حساب زد، ظرفیت شنیدن حرفاشو نداشتن.. کشور ایران بی ظرفیت ترین کشور دنیاست چون هر حرف کوچیکی رو به سیاست کثیف ربط می دن.

با این اوصاف بخوایم بازی درست کنیم ؟ از کدوم خوبی کشورمون حرف بزنیم.. نه تو رو قرآن از کجاش بگیم ؟
مثلا بیایم تو بازی بگیم: کشور ایران خیلی خوش آب و هواست دارای فرهنگی غنی و از لحاظ تکنولوژی در حدیست که خارجی ها توش موندن که چطور کشور ما به این پیشرفت دست پیدا کرده و دیگه اینکه دولتمردا با مردم خوب... همه پولدار.. خوش و خرم دارن کنار هم زندگی می کنن..
و نهایتا مرحله آخرش که تو اون ایرانیا یه موشک هسته ای می زنن اسراییل رو نابود می کنن و بوش رو هم با cheat code به موش تبدیل می کنند..
عجب بازی قشنکی. کلی طرفدار پیدا می کنه..

تا حالا فکر کردین که اگه کشور ایران بخواد بازی بسازه حتی خود مردم کشور ما هم نمی خرنش. چه برسه به کشورهای دیگه.. اصلا لازم نیست که روی هر سی دی قفل بذارن. کی می خواد بخردش ؟ حالا مثلا چه نوع بازی بخواد بسازه ؟ این سوال مهمیه.. رانندگی در تهران یا GTA ایرانی ؟ مبارز و یا شایدم دختران محجبه ؟ بابا بیخی ... ما بازی دیده ها که نمی ریم سراغ اینجور چرندیات عزیزم..

کجای کاری دوست من..

اصلا تا حالا فکر کردی که چرا اینقدر آمریکا باهامون بده ولی با کشورهای آسیایی دیگه رابطه ی بهتری داره ؟ بخاطر اینکه نفت بهشون نمی دیم ؟ ها!!
برو یخورده تحقیق کن که چرا من وقتی با هر خارجی (یا حتی جالبه بدونی کشورهای همسایه ی خودمون) چت می کنم بهم می گنن تروریست ؟ یکی دقیقا این کلمه رو بهم گفت.. گفتم چرا ؟ دیگه جوابمو نداد..
می دونی تمام این مطالب رو برای چی نوشتم ؟ یبار اشتباه نکن. می خواستم اینو بدونی که دیگه تو دنیا ماها رو آدم حسابی هم حساب نمی کنن. ناراحتم نه به خاطر چهارشنبه سوری و آدامس و بادکنک...
مگه من دوست دارم ببینم هموطنانمو بکشن. اگه اینجوری بود تو متن بالا می نوشتم "خیلی منتظرم بازی Call of Duty 5 بیاد تا دوستامو زجر بدم اونطور که زجرم می دادن". مگه دوستام باهام چیکار کردن که بخوام زجرشون بدم. من تو اون بازی فقط و فقط با پدرم کار دارم نه کس دیگه. درسته که تو این بازی سیغ و کباب هردوش می سوزه ولی باید اینکارو بکنم..

من اینو می خوام بدونم که چرا کشور ما بودجه ای صرف اینگونه مسائل اختصاص نمی ده با اینکه همه می دونیم چقدر تاثیر بازی های ودیوئی می تونه تو جوامع امروزی زیاد باشه. اصلا دیگه تو این دوره و زمونه کسی به توپ و تانک اهمیت نمی ده.. تا رسانه و اینجور مسائل رو دارن غم ندارن..
خب مطمئنا همه ما جواب این قضیه رو می دونیم پس نیاز به توضیح نیست.

به نظر من تمام حرفامون به تاپیک مربوط بوده. چون داریم پی می بریم چرا کشور ما از لحاظ ساخت بازی در درجه منهای 256 درجه ی سانتیگراد قرار داره..

Think about it

این دوستی که این تاپیکو زدن خیلی علاقه مند بودن که کارای ما رو ببینن. حیف اون همه وقت که صرف آپلود گذاشتم..

فعلا...

vandidad
28-10-2007, 03:46
چیکار کردید؟ بابا من اگر خدا به خواد واسه 1 تحقیق ا.مدم انجا اگر کسی کمک کرد...!؟
اگه پای خاطره مشکلات باشه با هم چت کنید یا yahoo.messengerبرای هم offبزارید :5:

vandidad
28-10-2007, 03:54
:5:خوبه ولی باید تمام فشارهایی که از اطراف وارد میشرو جمع کرد و1 بازی در موردش ساخت؟
من که ایران نیستم ببینم چی شده اگه خبری بگید منم بدونم .فرانسه که خر تو خره کارمندای air Franceهم اعتصاب کردن و جو اماده میشه واسه 1 در گیری خفن بین مردم وپلیس....

خواهش میکنم با ایدهاتون مطالب رو بیان کنید تا هم به کارمون برسیم و هم شما حرف دلت رو بزنی شاید ...چیزی شد؟:5:

Shadow of Destiny
28-10-2007, 20:29
دوست من شما اومدی از ما نظر خواستی و گفتی که کارامونو نشون بدیم.
حالا که نشونتون دادیم بهش نگاه نمی ندازی ؟ بابا واقعا که.. مطمئنی دنبال ایده می گردی دوست من ؟

vandidad
29-10-2007, 03:44
اگر میشه دوباره بگو کجاست تا ببینم یا گوش کنم...
راستی با چه نرم افزاری را می اوفته؟:5:

Shadow of Destiny
29-10-2007, 14:03
پست 22 و 24 ولی دیگه سعی نکن چون تاریخش منقضی شد و فک نکنم دیگه آپلود کنم...

ما کارمونو گذاشتیم ولی شما اهمیت ندادی.. اگه کس دیگه ای دانلود کرده بگین براتون آپلود کنه. من با DIA Up واستون آپلود کردم.. حیف این همه زحمت..

S A M
29-10-2007, 14:34
الان ميبينيم رفتي يه بازي توليد كردي نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shadow of Destiny
29-10-2007, 23:36
و پایان.....