PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل سي دي (بوت ويندوز)

hashem65
17-10-2007, 00:52
سلام خسته نباشيد

من مي خوام يه قفل رو سي دي ويندوز بزارم تونستم ولي متاسفانه بوت انو از كار مي ندازه:41: لطفا يك را يا روشي روي برام بگين ممنون مي شم :20:

SadeghPM
17-10-2007, 12:03
سلام خسته نباشيد

من مي خوام يه قفل رو سي دي ويندوز بزارم تونستم ولي متاسفانه بوت انو از كار مي ندازه:41: لطفا يك را يا روشي روي برام بگين ممنون مي شم :20:

احتمالا مشکل پیش آمده به خاطره اینه که شما فایل های ویندوز رو کپی کردی تو هارد بعد ایمیج گرفتی و قفل گذاری کردی که باعث از بین رفتن Boot Information شده.

می تونید تو ایزو باستر بوت سی دی رو بگیرید بعد به قفل اضافه کنید

hashem65
17-10-2007, 15:34
احتمالا مشکل پیش آمده به خاطره اینه که شما فایل های ویندوز رو کپی کردی تو هارد بعد ایمیج گرفتی و قفل گذاری کردی که باعث از بین رفتن Boot Information شده.

می تونید تو ایزو باستر بوت سی دی رو بگیرید بعد به قفل اضافه کنید

سلام :20:

من روشم اينه كه اول با TZ ExeXpress فايل رو مي سازم بعد فايل هارو مي يارم تو UltraISO بعد فايل هاي WTM Cd رو تو iso اضافه مي كنم بعد اونا رو با كاركتر هاي ناخانا مي سازم بعد فايل iso رو مي يارم تو TZ COPY بعد به فايل ها حجم مي دهم برنامه رو مي بندم و مي دوباره تو UltraISO و انو به ايمج كلون تبديل مي كنم و ايمج كلون رو مي يارم تو WTMCD PROTECTOR و تموم كه شد رايت مي كنم ولي بوت از كار افتاده قفل كار مي كنه ولي بوت سي دي نه حالا من اگه به خوام كه با ايزو باستر بوت سي دي رو بگيرم چون حجم زياد شده كار نمي كنه من بوت جدا شو دارم مي گين الان من چي كار كنم با CD Secure هم امدم مخفي كردم ولي اونم تو ايزو باستر نشون داد :41:

ممنون

hakhamanesh
17-10-2007, 22:32
سلام :20:

من روشم اينه كه اول با TZ ExeXpress فايل رو مي سازم بعد فايل هارو مي يارم تو UltraISO بعد فايل هاي WTM Cd رو تو iso اضافه مي كنم بعد اونا رو با كاركتر هاي ناخانا مي سازم بعد فايل iso رو مي يارم تو TZ COPY بعد به فايل ها حجم مي دهم برنامه رو مي بندم و مي دوباره تو UltraISO و انو به ايمج كلون تبديل مي كنم و ايمج كلون رو مي يارم تو WTMCD PROTECTOR و تموم كه شد رايت مي كنم ولي بوت از كار افتاده قفل كار مي كنه ولي بوت سي دي نه حالا من اگه به خوام كه با ايزو باستر بوت سي دي رو بگيرم چون حجم زياد شده كار نمي كنه من بوت جدا شو دارم مي گين الان من چي كار كنم با CD Secure هم امدم مخفي كردم ولي اونم تو ايزو باستر نشون داد :41:

ممنون
سي دي نصب ويندوز خيلي حساسه.نميشه هر كاري رو باهاش كرد.فكر ميكنم با اين كارهايي كه شما انجام داديد حتي در هنگام نصب ويندوز هم به مشكل بر بخوريد.

hashem65
18-10-2007, 03:43
پس اون شركت هايي كه قفل رو سي دي ويندوز مي زارن چه جوري هست اونا كه گذاشتن پس يه راهي داره .:20: البته اگه دوستان كمك كنن

hakhamanesh
18-10-2007, 13:00
نگفتم نميشه گفتم خيلي حساسه.

Reza goli
19-10-2007, 09:22
بسم رب شهدا!

به نظر من اگر بخواهید بوت لوح را قفل بگذارید یک کار بسیار بیهوده است بنا بر این بهتر است موجدی های لوح {فایل های نصب ویندوز} را تغییر دهید.

hashem65
19-10-2007, 17:30
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ميشه يكم توضيح بدين ممنون مي شم :20:

راستي مگه اين برنامه ا CD Secure فايل ها رو مخفي نمي كنه من انجام دادم ولي نشد :13:

ehsan30
20-10-2007, 21:47
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ميشه يكم توضيح بدين ممنون مي شم :20:

راستي مگه اين برنامه ا CD Secure فايل ها رو مخفي نمي كنه من انجام دادم ولي نشد :13:

تا اون جا که من می دونم برای مخفی کردن فولدر هست ، راستش من تا حالا

مخفی کردن فایل را تست نکردم :31: دوستان اگر اطلاعی دارند ، برسونند :31:

ممنون

بای

SILWESTER
21-10-2007, 01:36
سلام
تا اون جا که من می دونم برای مخفی کردن فولدر هست ، راستش من تا حالا

مخفی کردن فایل را تست نکردم :31: دوستان اگر اطلاعی دارند ، برسونند :31:

ممنون

بای
احسان جان!
اگر شما فايلي رو مخفي كني ديگه نمي تونه از طريق read lba اونو بخوني يعني غير قابل دسترس خواهد شد. بايد از طريق direct read sector اونو بخوني
..............................
براي اين دوستمون هم كه مشكل بوت دارند بايد بگم شما يه ايميج اويه با خود اولترا ايزو بگير بعد فايل هاي tz رو توش جايگزين كن و الباقيه ماجرا كه انجام دادي. احتمالا مشكلت حل ميشه

ehsan30
21-10-2007, 10:46
سلام

احسان جان!اگر شما فايلي رو مخفي كني ديگه نمي تونه از طريق read lba اونو بخوني يعني غير قابل دسترس خواهد شد. بايد از طريق direct read sector اونو بخوني

ممنون سیلوستر جان ، نمی دونستم :10:

بای

hashem65
23-10-2007, 01:24
ممنون من دوباره تست مي كنم مرسي :40: