PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخوسات طراحی لوگو و هدر

afsaneha
16-10-2007, 16:56
به نام خدا
با سلام
به من یکی از گرافیست های این بخش که از دوستانم بود، گفت که بیام اینجا بخوام تا برام هدر و لوگو طراحی کنید و البته گفتن که رایگا هستش. من لوگو و هدر میخوام با موضع کارتون های والت دیزنی و یکی هم نیروی اهریمنیش . میدونم شاید خیلی روم زیاد باشه و زیادی توقعم بالا باشه اما اگه هدر و لوگو رو برای یکی از د و موضع هم طراحی کنید، ممنون میشم.

با تشکر فراوان، مدیر سایت افسانه ها

w0rm
16-10-2007, 18:22
به نام خدا
با سلام
به من یکی از گرافیست های این بخش که از دوستانم بود، گفت که بیام اینجا بخوام تا برام هدر و لوگو طراحی کنید و البته گفتن که رایگا هستش. من لوگو و هدر میخوام با موضع کارتون های والت دیزنی و یکی هم نیروی اهریمنیش . میدونم شاید خیلی روم زیاد باشه و زیادی توقعم بالا باشه اما اگه هدر و لوگو رو برای یکی از د و موضع هم طراحی کنید، ممنون میشم.

با تشکر فراوان، مدیر سایت افسانه ها
آدرس سايتت رو بدي بيشتر ميشه كمك كرد.

تو بخش در خواست ها هم ميتونستي درخواست بدي.

afsaneha
17-10-2007, 16:41
به نام خدا
سلام
با تشکر از شما ... ببخشید دیگه خیلی عجله دارم ... راستش سایتها در دست ساخته و چیز ینیست که ببینید ... میخوام وقتی بازگشایی میشه آمااده باشه.اما آدرس ها برای دریافت بهتر موضوع گه از اسم آدرس بهتر میشه فهمید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
که اولی مربوط به کارتون و به ویژه والت دیزنی است.
دومی مربوط به سه گانه نیروی اهریمنی اش که دارن فیلمشو می سازن و عکس های اونو میتونید در گالری، قسمت جادوگران ، نیروی اهریمنی اش در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید.

با تشکر