PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر در مورد نرم افزارهای دانلود از سایت راپید شر Rapidshare & Megaupload

Jalal
15-08-2007, 20:18
سلام

دوستان عزیز اینجا محلی برای بحث در مورد نرم افزارهای دانلود از راپید شر است.

در تاپیک زیر فقط ابزارها معرفی میشن

Rapidshare & Megaupload Downloader / تمامی ابزارها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

هر مسئله و مبحثی در مورد سایت Rapidshare رو ، از این به بعد در تاپیک زیر دنبال کنند .

تمامی مسائل و مباحث مربوط به سایت Rapidshare در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشکر

Mohsen6558
31-08-2007, 19:36
دوستان انگار نیازه یه کم توضیح بدم
رپید شیر یه آپلود سنتر هست که امکانات واقعا عالی می ده مثلا اینکه روی چند هاست همزمان آپ می کنه که اگه به دلیلی به هر کدوم دسترسی نداشتین بتونین از یکی دیگه استفاده کنین اما دانلود رو به صورت رایگان میده هم پولی پولی رو من استفاده کردم باز عالیه قیمتش هم ماهی ده تومن هست بی هیچ محدودیتی هرچقدر میخوای می تونی دانلود کنی اما رایگان محدودیت می که در ساعت مختلف مقدار مشخصی می تونی دانلود کنی وقتی اون محدودیت به پایان رسید می گه که باید صبر کنی حالا نرم افزارهایی مثل همین که دوستمون معرفی کرد می آد آی پی رو عوض می کنه تا رپید دیگه نفهمه که ما دانلود کردیم بهترین نرم افزاری که واسه این کار دیدم اینه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
واسه من کار نکرد چون ای دی اس الم آی پیش ثابته و نرم افزار نمی تونه عوضش کنه

hamilton
09-09-2007, 13:14
سلام
برای adsl ها که راهش اسونه فقط لازمه ارتباطتو با اینترنت قطع کنی و دوباره وصل کنی.
همین.

البته با لحاظ اين نكته كه IP كسي كه ADSL داره Dynamic باشه و Static نباشه.مطمئنا باز با اين حال امكان دانلود از Rapidshare را نخواهيد داشت.گروه امنيتي اين سايت فوق العاده است.اگر بهمين راحتي ميشد محدويت زماني اين سايت را دور زد كه ديگه اين سايت تا الان بايد ورشكست ميشد و اكانت محدودي فروش داشت.شما حتي اگر با Dial UP هم كه به يوزر IP ديناميك ميده نميتونيد محدوديت زماني رو از بين ببريد.

mamad_chagho
11-09-2007, 02:02
سلام دوستان
براي گرفتن اكانت رايگان راپيد و ... در اين سايت بايد دو كار ساده انجام بدين يكي ارسال دعوتنامه به دوستان يكي ديگر هم عضو شدن در سايت هايي كه به صورت روي Offers سايت قرار دارند.
راستش من خودم تا حالا از اين اكانت ها نگرفتم ولي تو يه فروم ديدم كه كلي ها تاييد كرده بودن و گفته بودند كه تا حالا چند اكانت چند ماه گرفتند ( بعيد هم به نظر نمي رسه چون 6 يورو كه براي اونها پولي نيست تازه تو صفحه ي اول سايت هم نوشته كه ما براي منافع انسان دوستي اين كار ها رو نمي كنيم و سودمون هم از تبليغات ميبريم يعني اصلا اونجا اين طرز فكر وجود نداره كه يه بابايي براي 6 يسورو كلاهبرداري كنه)...
من تا به حال حدود 100 تا دعوتنامه فرستادم و از اون نظر خيالم راحته ولي اين رو نميدونم چه طوري Compelet كردن اين Offers ها رو انجام بدم ; روي لينك كليك مي كنم توي سايت هم عضو ميشم ولي باز توي قسمت حسابم 0 و مينويسه هيچ Offer رو Compelet نكردسيد!؟!؟؟!؟!؟!؟
از دوستاني كه انگليسيشون در حد خيلي خوبه و در مورد اين جور سايت ها و درآمد اينترنتي و چگونگي اين اطلاعاتي دارند خواهش مي كنم اينجا قرار دهند!؟!؟!؟
به طور كلي سوال من اينه!؟!؟؟!

چگونه به اين سايت بفهمونيم كه ما در اين ها عضو شديم كه بهمون امتياز بده؟؟؟:46::46:

hamilton
11-09-2007, 06:59
سلام دوستان
یه سوال داشتم. من از megaupload یه فایل 225 مگابایتی دانلود کردم . وقتی به 90 درصد رسید ارور داد و قطع شد. بقیه فایل رو چطوری دانلود کنم؟ حیف این همه دانلود.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

مگا آپلود براي دانلود به صورت Free محدويت زماني داره حتي ممكنه وسط دانلود قطع بشه و اجازه دانلود هم نده.چاره اي نداره اي مگر اينكه صبر كني تا محدويت زماني تموم بشه.باز معلوم نيست كه اگر محدوديت زماني تموم بشه باز اجازه ادامه دانلود را بده.

mx_2dar
21-09-2007, 03:13
داداش ما اینجا کسی رو سرکار نمی ذاریم.
این روش نامفهوم نیست.یه سری سایتها میان یوزر های رپید رو به اشتراک میذارند و به شما یه لینکی میدند که با واسطه سرور خودشون با یوزر premium به دانلود بپردازید.

در ضمن گیر آوردن ------ اصلا کار سختی نیست برای این کار میتونی از نرم افزار proxyfinderenterprise195 استفاده کنی.
ولی من دارم میگم این نرم افزار از کار افتاده اصلا سایتش به کل از بین رفته.
روش آخر هم که میگی جواب میده دو سه بار که سر 90 مگ dc شدی اون وقت میفهمی که زیادم حال نمیده.
(مگه این که سرعت خوفی داشته باشی)

برای اثبات حرفم این سایت زیری رو براتون میذارم که متاسفانه فقط فیلتره که با onspeed میتونید به راحتی باهاش دانلود کنید.صد در صد تست شده.فقط اینو اضافه کنم که رزیوم محدودیت زمانی داره یعنی باید سعی کنی پیوسته دانلود کنی و اگه dc شدی سریع کانکت شی:
?/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

صفحه برای من ف ی ل ت ر نبود
این عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب فایل چی شد دانلود نشد دوباره همون صفحه اومد
من فکر می کنم این صفحه رو ساختن که user رپیدشر رو توش لاگین کنی و بعدش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم سایتی باشه این کار بکنه لینک پریمیوم نمی ده بلکه رو هاست خودش میریزه و شما از هاستش دانلود می کنه مثل کاری که بعضی سایت های ایرانی برای بازدید کننده هاشون می کنند و فیلم رو هاستشون میندازن البته بعد 1 هفته سایتو هاستو .... همه منفجر میشن مگر اینکه طرف مایه دار باشه بره تند تند پول هاست بده ملت حال کنن

------ اصلا کار سختی نیست
دقیقا برعکس می دونی چرا سخته چون rapidshare.com از پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده می کنه که از 10000 تا یا بیشتر ------ سروری نرم افزار proxyfinder بهت میده فقط 2 یا 3 یا خیلی حال کنه 5 تا کانکت می ده تازه اگر تو محدودیت نباشه در آن واحد که من دارم اینها رو می نویسم 100000 نفر دارن این نرم افزار رو استفاده می کنن انتظار نداری که این 5 تا ------ سرور به همشون برسه

دو سه بار که سر 90 مگ dc شدی
حتما می خوای فیلم یا ویندوز دانلود کنی که فایل هات 100 مگی اون باید ضرب در 7 کنی میشه 700 مگ پس برای دانلود این همه فایل باید حتما سرعتت در حد 8 مگ یا 20 مگ باشه تا راحت و به سرعت بتونی فایل بگیری
تازه اگر بخوای با 8 مگ فایل بگیری اونم free میشه 1 ساعت برای یک فیلم 700 مگی تازه اگر محدودیت زمانی نداشته باشی
با adsl که نمیشه این همه دان کرد ادم پیر میشه یا ممکنه تو راه تصادف کنه بره زیر ماشین یا ..... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بخوای فیلم دانلود کنی یه اکانت رپیدشر و نرم افزار rapidget بهترین راهه با رزیوم و بی دردسر

afsoongar_ghadiri
04-10-2007, 17:22
این سرویس جالبو سایتی به نام --------------- میده تو توضیحات سایت نوشته

برای رفاه حال دوستان تصمیم گرفتیم لینک های دانلود نرم افزار ها رو بصورت مستقیم در بیاریم تا بتونید بدون معطلی از رپید شیر دانلود کنید .

البته تنها برای برنامه هایی که حجمشون کمتر از 10 مگا بایت هست لینک ها رو مستقیم میکنیم .

اگه لینک مستقیم برنامه خاصی رو هم میخواین تو مطلب مربوطه درخواست بدین تا لینک مستقیم شه .

نه میدونم چه توری این کارو کردن کسی چیزه در مورد این مطلب میدونه

usfelme
08-10-2007, 03:33
این سایتی که این زیر اعلام میکنم انصافا ته سایته.توی این سایت لینک درخواستی از رپیدرو میدی بعد این سایت فایل رو رو سرور خودش دانلود میکنه(با سرعت بالا) و بعد یه لینک کاملا مستقیم از روی سرور خودش به شما میده.سرعتشم عالیه.به جون خودم خفن داره حال میده.تا سرورش از کار نیفتاده شروع کنید به دانلود.منتظره جواب تست دوستان هم هستم.فقط این سایت روزی 5 بار اجازه دانلود میده.تا حالا تست نکردم ببینم میشه دورش زد یا نه

usfelme
13-10-2007, 02:25
عزیزان به خدا روش دیگه از این راحتتر نمیشه:
ابتدا به این آدرس برید:

بعدش توی این فیلدی که کنارش get4free نوشته شده لینک دانلود فایل از رپیدشیر رو قرار بدید و دکمه get4free رو روش کلیک کنید
بعد منتظر بایستید تا سایت فایل رو دانلود کنه .در عرض چنددقیقه این کار رو میکنه(این مرحله رو خودش داره نشون میده به صورت X@Y که x میزان حجم دانلودی و Y سرعت رو نشون میده)
بعد که دانلود سایت تموم شد اون به شما لینک دانلود مستقیم از روی سرور خودش رو میده
روی نوشته click here کلیک راست کنید و آدرس رو کپی کنید
بعد آدرس رو به دانلود منیجر بدید و بذارید با حداکثر سگمنت دانلود کنه (پیشنهاد من IDM )

اما نکاتی که باید بهش توجه بشه:
توی این سایت میزان دانلود 5 بار در روزه که با یه IP عوض کردن یا ----- شکن حله
نکته مهمتر اینه که اگه سرعت دانلود تون پایین باشه این سایت بعد از یک مدتی در حین دانلود آدرس فایل رو عوض میکنه که این موضوع هیچ نگرانی نداره اگه همچین اتفاقی افتاد شما دوباره لینکتون رو بدید تا فایل رو دوباره براتون دانلود کنه(اگه این کار رو سریع بکنید سایت، فایل رو دوباره دانلود نمیکنه بلکه لینک جدیدی از فایل بهتون میده) بعد که لینک جدید رو گرفتید این رو جایگزین لینک قبلی کنید و فایل رو از ادامه دانلود کنید.(در IDM در قسمت propertise فایل آدرس فایل موجود می باشد و اگه IDM پیغام داد که میخواهید این فایل از اول دانلود شه شما روی NO کلیک کنید)
و نکته آخر اینه که این سایت اکانت رپید رو از درآمد حاصل از لینکهای تبلیغی بدست میاره پس حمایتش کنید و روی لینکاش کلیک کنید
و اینکه اینجور سایتا به دلیل کاربران زیادی که پیدا میکنند کیفیته کارشون میاد پایین الان بهترین وقت هنوز کاربرای زیادی نداره تا میتونید استفاده کنید
اینم یه سایته دیگه که آموزشش توی صفحه بعد موجوده

این سایت از مگاآپلود هم لینک مستقیم میده
---------------------------------------------------
فعلا این سایت از دو سایت بالا بهتر جواب میده.در ضمن تجربه با سایت NBE نشون میده بعضی فایلهای دریافتی باهاش ناقص دریافت میشن.

usfelme
14-10-2007, 04:08
بابا چرا بیخیال بشی.به درد دایال اپ نمیخوره. وگرنه برای adsl هیچ مشکلی نداره.برای کار مراحل زیر رو دنبال کنید:

توجه کنید که وقتی پنجره دانلود معمولی باز شد اون رو cancel کنید.
بازم میگم عمر این جور سایتها کمه.

Lofty
14-10-2007, 10:21
سایت مشکلی ندارد ساده.. لینک راپید را وارد کنید

کلیک کرده

دوباره رو کلمه Here کلیک کند تمام

peyman_nn
14-10-2007, 14:49
برای ما که نمیاد

یوزر پسوورد میخاد

peyman_nn
22-10-2007, 14:47
چند ماه قبل برای هر دانلود باید حدود 60 ثانیه صبر می کردید. اما الان این محدودیت توسط رپیدشر برداشته شد.
محدودیت دیگری که هم اکنون هست بعد از هر دانلود شما برای چند دقیقه یا چند ساعت اجازه ی دانلود ندارید و مجبورید با تغییر IP یا استفاده از vpn یا اکانت Premium (که هزینه بر هست و هر ماه بايد 8 يورو بپردازيد) بتونید باز یک فایل دیگر دانلود کنید!
اما با استفاده از این نرم افزاري که اينجا مي خوام معرفي کنم دیگر نیازی به اینکارها نیست!

ابتدا نرم افزار Rapidnolimit را از طريق لينک زير دانلود کنيد.

لينک دانلود:

حجم برنامه بسيار کم و در حدود 170 کيلوبايت مي باشد.

نکات استفاده
1-فقط از اینترنت اکسپلورر استفاده کنید
2- هر زمانی که شما برای دانلود بعدی محدود می شوید (يعني اعلام مي کنه که بايد دقايق و يا ساعاتي منتظر بمانيد) تمام پنجره های اکسپلورر را ببندید
3-نرم افزار را یک یا 2 بار اجرا کنید
4-همین! تا n بار میتونید دانلود کنید!
5-این نرم افزار 100% با IPهاي دینامیک کار میکند.

Viren
25-10-2007, 00:59
نه هیچ کدوم کار نمی کنه

فقط اون دو تا سایتی که لینک مستقیم میدن کار می کنه

و

javadi1368
09-11-2007, 19:08
خیر حقیقت نداره.

به نام او

آقا حقیقت داره!! من همین الان نسخه 5.11 رو دانلود کردم و با کرک سودا جان اونو رجیستر کردم و الان هم دارم با IDM از رپیدشیر دانلود میکنم:20:
دوران مشکل با رپیدشیر تمام شد(ذوق زده شدم!!!):8:

و اما لینک دانلود نرم افزار مذکور ( نوشته شده توسط hamilton ):

Internet Download Manager 5.11 Build 8Retail + Patch

و لینک کرک به صورت جدا که سودا جان زحمتشو کشیدند:

نکته: بعد از کپی فایل کرک در پوشه نصب برنامه و اجرای اون یکسری عدد (فکر کنم:44444-33333-22222-11111) رو که در پایین برنامه کرک نوشته شده رو توی قسمت ریجیستر IDM وارد کنید و تمام.لذت ببرید.
البته شاید برخی از دوستان مدت هاست این ماجرا رو میدونن و براشون عجیب نباشه ولی من برای بی خبرایی مثل خودم گفتم!
از استادان و دوستان گرامی هم یخاطر این توضیحات پایه و هیجانات اضافیم عذر میخوام...بدرود.

usfelme
10-11-2007, 15:38
اینم سایت خوبیه.به پست های جدید اعضا تو پایین صفحه برید که هر از چند گاهی آپ میشه:

ndr
21-11-2007, 01:34

بله ! دانلود از سايت RapidShare بدون محدوديت و با امكان Pause و Resume . همان كاري كه بدون داشتن اكانت Premium و قانوني نمي توانستيد انجام دهيد و هميشه حرص مي خورديد كه چرا ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شيوه عملكرد اين برنامه بسيار سري و مخفي است :18: و بدون هيچ مشكلي و 100% عملي مانند Download Accelerator شروع بكار مي كند و قابليت ايست و شروع دوباره دارد

دانلود : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد فايل :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور ديگر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توضيحات و دانلود از سرور هاي ديگر در لينك زير :

robert
21-11-2007, 01:40
شرمندتم داداش !!!!!:31::41:
راپید شیر هم ف ی ل ت ر شد رفت پی کارش !!!!:41::41::18::18:
این هم از طبعات فناوری اطلاعات در ایران در قرن بیست و یکم !!!!:41: اونوقت اون آقای نماینده مردم تبریز در مجلس که از وزیر میپرسه چرا ده میلیون وب سایت رو ف ی ل ت ر کردی باعث رنجش خاطر آقای وزیر میشه !!!
پارس آنلاین و چند تا isp دیگه جلوی این سایت رو که گرفتند !!! بقیه هم تا چند روز دیگه دسترسی به این سایت رو محدود میکنن !!!
قبل از اینکه دولتهای غربی مارو تحریم کنن نمیدونم چرا ما خودمون دوست داریم خودمون رو تحریم کنیم !!!!!

wordist
21-11-2007, 07:40
سلام

لينكها خراب هستن

چك كنيد

hassan-2005
21-11-2007, 09:16
من هم تست کردم مشکله داره؟

ndr
21-11-2007, 15:23
من هم تست کردم مشکله داره؟

والا چي بگم ! اين سايت Iranwz مرتبا لينك ها را عوض مي كنه به خود بخشش بريد :

Ehsan Studio
21-11-2007, 15:50
بابا ایول.خیلی حال دادی اساسی.برنامهش کار می کنه توپ. فقط امیدوارم که اینکه دیگه مثل بقیه برنامه ها نشه.
خیلی ممنون.

ms368
21-11-2007, 16:04
ممنون

من امتحان کردم 100 درصد کار میکنه ...

jooya
21-11-2007, 17:00
از لینک زیر دانلود کنید :

K A R I M I
21-11-2007, 19:39
این برنامه اصلا به درد نمی خوره !
من قبلنا باهاش کار می کردم ، اون سرعتی رو هم که نشون میده الکیه شما با دایل آپ امتحان کنید و ببینید که چه سرعتی رو نشون میده من سرعتم 512 هست و این برنامه تا 1100 هم برام می رفت در حالی که با تن آپ سرعت رو چک می کردم میدیم که داره با 8 کیلو بایت داره دانلود میکنه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین برنامه دانلود از راپید Grabber هستش ، مرگ نداره !!

Dark Prince
21-11-2007, 19:50
بابا این برنامه ها همش مسخره بازیه ! با این برنامه هم اگه وسط دانلود ، دانلودتون رو استاپ بعد دوباره شروع کنید می بینید که فایلتون خراب دانلود میشه !
به نظره من به جای اینکه این همه پست بدید برید یه دونه اکانت Rapidshare بخرید راحتو آسوده دانلود کنید .

ndr
21-11-2007, 22:22
این برنامه اصلا به درد نمی خوره !
من قبلنا باهاش کار می کردم ، اون سرعتی رو هم که نشون میده الکیه شما با دایل آپ امتحان کنید و ببینید که چه سرعتی رو نشون میده من سرعتم 512 هست و این برنامه تا 1100 هم برام می رفت در حالی که با تن آپ سرعت رو چک می کردم میدیم که داره با 8 کیلو بایت داره دانلود میکنه !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهترین برنامه دانلود از راپید Grabber هستش ، مرگ نداره !!

چرا دوست عزيز كار ميده واقعا هم عجيبه !

فرض بر اينكه اصلا سرعت واقعي دانلود را نشون نده !
بهتر اين نيست كه 2 ساعت وايسي تو rapidshare چون ip شما قفل شده ؟

بعدش هم resume هم براي من ميكنه

toadstool
21-11-2007, 22:28
دوست عزيز قبلا خيلي راجب اين برنامه بحث شده شما اگه تونستي يكي از فايلهاي دانلوديت رو اجرا كني درست

مشكل اينجاست كه يه چيزي نشون ميده دانلود شده ولي فايلش خرابه و باز نمي شه خودت تست كن

ndr
22-11-2007, 17:20
ورژن جديدش مشكلش حل شده

jooya
22-11-2007, 19:17
عزیز خودت امتحان کردی !؟ من کار کردم ولی فایل رو تا آخر نگرفتم ، اینطوری دانلود می کردولی مطمئن نیستم که فایل رو سالم بده .

resident
23-11-2007, 12:55
خب چرا یکی که این برنامه رو داره وسط دانلود یه فایل کم حجم از رپید استاپ و resume نمی کنه تا ببینه کامل و سالم دانلود میشه یا نه؟
من که از رپید متنفرم.......... وقتی این همه هاست خوب (مثل MediaFire و یا حتی 4Shared که از رپید خیلی بهتره)هست چرا رپید؟

dizgah
23-11-2007, 15:36
البته از بعضی از این سایتها هم میشه دانلود کرد

BioHazard
23-11-2007, 20:18
فعلا که رپید فیلتره

احتمالا این برنامه هم مثل Rapidkill یا Rapidget هست(که قبلا کار میکردن دیگه الان رو نمیدونم)

Only 50#3!14
23-11-2007, 21:53
رپید برای من ----- نیست. فکر کنم درست شده باشه

ndr
24-11-2007, 15:49
ساختار این نرم افزار با rapidkill یا rapidget فرق فوکوله !!!!
در ضمن حتما ورژن 1.045 را دانلود کنید نه 1.040
چون قبلی فایل ها در آخر خراب میشن

sajad2000
24-11-2007, 16:24
همین ورژن را برام بزار که میگی کار میکنه

dizgah
24-11-2007, 21:17
دوست من مگه نمیدونی که برا ایرانی جماعت هیچ کلمه ای شیرینتر از رایگان نیست
به قول معروف :
کوفت با شه مفت باشه

toadstool
25-11-2007, 10:38
دوستان عزیز اینم لینک دانلود ولی من که ازش جواب نگرفتم زیاد دلتون رو خوش نکنید

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک :

hadi018
25-11-2007, 23:56
آقا منم از این نرم افزار خیری ندیدم.اول اینکه resume نداره و بعدشم اینکه سرعتش الکیه بلکه کشکیه و الکی بالا پایین میآد.و یر آخر اینکه بعد هزار بدبختی و دانلود فایل آخرش هم فایل خراب دانلود شد و باز نشد.

:grrr::thumbsdow:grrr::thumbsdow:grrr::thumbsdow

Go!Zilla
26-11-2007, 11:19
ای بابا یک اکانت بخرین خیال خودتونو راحت کنین

سایت رپید شیرم که ننشسته که با چنتا برنامه الکی درامدش تعطیل بشه

mohammad021
13-12-2007, 17:39
اين هم لينک آموزش دانلود کنيد:

mohammad021
13-12-2007, 17:56
لینک آموزش آنلاین:

mohammad021
15-12-2007, 12:22
چه فایده فیلم نمیشه dl کرد چون فقط 35 مگ میده .

دوست من داشتن یک چنی نبرنامه ای غنیمت هست! 35 مگ دانلود بی دردسر از سایت رپیدشیر و همگروهاش فکر می کنید کم ارزش هست؟! اگربدونید که روزانه چقدر با این نرم افزار فایل میشه دانلود کرد مخت صوت می کشه!
در ضمن اگر مایل هستی که فایل بیشتری بتونی با حجم بی نهایت دانلود کنی راه کارش اینه که یه اکانت از سایت خود این برنامه File Downloader بگیری! اکانت این سایت به رپیدشیر می ارزه چون بابت هر یک گیگ دانلود نیم دلار می گیره!!!
اون 35 مگابایتی که ما داریم همینجوری استفاده می کنیم لطف زیادی این سایت نرم افزاری به ما هست که اجازه می ده با هر بار ثبت نام 35 مگابایت دانلود داشته باشیم!
همین سایت محبوب پی سی ورلد هم فایل هاشو رو رپیدشیر آپلود می کنه که 90 درصدشون زیر 35 مگابایت حجم دارن و برای کاربران دانلودر سایت بسیار ,الی و مفید هست!

mohammad021
16-12-2007, 17:32
من هم بعد از دانلود دو تا فایل 15 مگی بالانسم 3 شد و هر چند تا هم یوزر ایجاد میکنم از 3 بیشتر نمیشود و اجازه دانلود نمیدهد. چیکار باید بکنیم؟ شما که گفتی هر 35 مگ میتونیم یک یوزر جدید ایجاد کنیم و دوباره 35 مگ دانلود کنیم. من فکر میکنم فقط اجازه 35 مگ را در کل میدهد و بعد از 35 مگ باید اکانت خرید !!!
اگر راه حلی هست به من هم بگوئید ... با تشکر

علت اینکه بالانس رو 3 زد بعد از 2تا 15 مگابایت اینه که نرم افزار اگر فایل شما 15.1 باشه اونو 16 مگابایت فرض می کنه یعنی بعد از هر مگابایت اضافه خودش واسه خودش گرد می کنه... البته اگر فایلی داشته باشید که کمتر از یک مگابایت باشه اگر با حجم فایل قبلی فیت بشه این کارو می کنه--- مثلا اگر فایل شما 15مگ و 260 کیلوبایت باشه میتونید یک فایل تقریبا600کلیلوبایتی رو با هم دانلود کنید تا حجمشون با هم 16مگ تصور شه...
احتیاجی به خرید اکانت نیست گاهی اوقات از که شما بیش از یک اکانت درست می کنید این پیام رو می ده! اما معنیش این نیست که باید اکانت بخرید.برای رفع این مشکل 3 راه حل هست که به ترتیب هر کدوم نشد بعدی رو انجام بدید صد در صد مشکل حل می شه:
1-برنامه رو یک بار بسته و باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
2- ارتباط رو قطع کنید و بعد دوباره کانکت شید و نرم افزار رو باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
3-اگر مراحل بالا (به احتمال کم)جواب نداد سیستم رو یک بار ری استارت کنید و بعد نرم افزار رو باز کنید و بعد یک اکانت جدید بسازید و شروع به دانلود کنید.
--- این مشکل می تونه به دلیل نصب کوکی هایی باشه که این برنامه موقتی مسازه و اگر در دو مرحله اول جواب نداد در مرحله سوم حتما جواب می ده
--- این مشکل به ندرت پیش میاد و همیشه نیست.
---من خودم همچنان در حال کار با این نرم افزار هستم .نهایت در هفته 2بار این اتفاق می افته!

mohammad021
18-12-2007, 00:09
با سلام

دوست عزیز mohammad021 به خاطر معرفی این نرم افزار از شما بسیار ممنونم. مدتی است که از آن استفاده می کنم. متاسفانه من بیش از 3 مگ نمی توانم دانلود کنم و همیشه میزان بالانس من 3 مگ است. تا کنون هر کاری که می دانستم و نیز کارهایی که در پست 17 گفته اید انجام داده ام اما مشکل حل نشد. همین که دانلودم تمام شد بالانس صفر می شود و وقتی اکانت جدید می سازم باز همان سه مگ کذایی ظاهر می شود. تعجب می کنم که بعضی از دوستان در پستهای قبلی، نوشته اند که با انجام کارهایی که گفته بودید، مشکلشان حل شده است. اما برای بنده ذره ای تغییر نکرده است. فکر می کنید مشکل کجاست؟!

با تشکر مجدد

اگر شما مراحل سه گانه رو انجام دادید باز هم مشکل دارید پس یه جای کاتون ایراد داشته...
گفتم علت اینکه بالانس 3 می مونه اینه که کوکی هایی که نرم افزار روی سیستم شما موقتی می سازند باعث این موضوع می شن شما با انجام اون 3کار باعث می شدید که 1.اگر دایاپ هستید بر اثر عوض شدن آی پی کوکی نرم افزار عمل نکنه و مشکل شما حل شه.
2.تهایت با ری استارت کردن سیستم کوکی ها پاک می شن (البته اگر در تنظیمات اینترنت اکسپلورر این کار رو لحاظ کرده باشید)
حالااگر بازم مشکلتون حل نشده یک راه دیگه هم امتحان کنید:
ادیس کانکت کنید در منوی اینترنت آپشن وارد شید و از این قسمت به صورت دستی تمامی کوکی ها رو پاک کنید..باید مشکل حل شه :46:

mohammad021
18-12-2007, 23:03
من که نتونستم استفاده کنم
فکر کنم مشکل از نرافزار باشه !!!!؟

این که نرم افزار مشکل داشته باشه کاملا غیر ممکنه!
چون هم خودم همین حالا دارم باهاش دانلود می کنم و همچنین نرم افزار بر روی وب خود سایت مربوطه هست و آخرین بروز رسانیش مربوط به 2هفته پیشه!
شما دقت کنید به پیام هایی که در قسمت راست (همون طور که در راهنما توضیح دادم) توجه کامل داشته باشید که چه پیامی میده ، مثلا ممکنه شما یک فایل از دانلود قبل داشتید و مقداریش باقی مونده باشه ، وقتی اکانت جدید می سازید دیگه نمی تونید اونو ادامه دانلود بدید چون رسیوم(رزومه) دانلود اون فایل مربوط به اکانت قبلی میشه و در اکانت جدید از کار می افته(شما باید یک فایل رو در همون اکانتی که هستید دانلود کنید .

حجم فایل خودتون رو هم توجه داشته باشید که بیشتر از بالانستون نشه...
وقتی یک فایل رو اد کردید اونو با یک کلیک به حالت انتخاب در بیارید و بعد دکمه دانلود رو از بالا بزنید...
باز هم میگم توجه داشته باشید به پیامی که در قسمت سمت راست به نمایش در میاد ، این پیام ها مهمترین راه حل مشکل های کاربرا با نرم افزار هست...

امیدوارم با این راهنمائی ها مشکلتون حل شه...

mohammad021
23-12-2007, 02:16
آقا منهم همه مراحل سه گانه رو انجام دادم و همه کارهايي رو که گفته بوديد کردم
ولي براي من هم هميشه روي 3 مگ ميمونه و زياد نميشه
لطفا اگه چيزي به ذهنتون ميرسه ما رو راهنمايي کنين
خيلي ممنونم

از این ایمیل برای ورود استفاده کن ببین مشکلی برای ورود داری یا نه:

eretertqt5gt@jhfhn.hgd
پسورد هم سه تا صفر بده

اگر تونستی با این وارد شی و کامل نشون داد مشکل مربوط به نرم افزار نیست و مربوط به کوکی های سیستم شماست، در ضمن ممکنه که آی پی شما استاتیک باشه که در اینصورت می تونید از برنامه هید پلاتنیوم استفاده کنید( تو همین سایت پیداش می کنید)

سلام دوستان...درسته که این برنامه بیش از 3 مگ نمی ده ولی من با همون مرحله اول کار کرد و مشکلم برطرف شد ولی یک مشکل که داره سرعتش پایینه و من که نتونستم اون رو آپدیت کنم اگه می شه یک کمک کنید بتونم اون رو آپ کنم...و باز هم مرسی بابت معرفی برنامه ......و لی عجیب اینجاست که انتیویروسم بهش گیر میده و نمی دونم که از تروجان هم ارور میده ولی هاردم رو با یک سیستم دیگه چک کردم هیچ ویروس یا تروجانی نداشت...مرسی

اینکه ویروسی باشه بعیده چون لینک دانلود از سایت خود برنامه هست و هیچ یک از سایت های امنیتی در باره این سایت اخطاری ندادن!
در ضمن پسوند فایل از نوع فناوری MSI هست که به این ویروسهای تروجان آلوده نمی شن (تا اونجا که من می دونم، شاید هم جدیدا بشن!!!)ولی به هرحال احتمالش کمه!

سرعت دانلود هم من که دانلود می کنم خوبه! لااقل با سرعت 512 که من دارم 51 تا61 کیلوبایت بر ثانیه که آخرش دانلود می کنه!

اگر مراحل رو هم درست پیش برید مطمئنا مشکلی برای ساخت اکانت جدید نخواهید داشت.مطمئن باشید...

*hamedkhatar*
23-12-2007, 21:37
دوستان عزیز اینم لینک دانلود ولی من که ازش جواب نگرفتم زیاد دلتون رو خوش نکنید

دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکرک :

سلام
من این لینکی رو که نقل قول کردم رو دانلود کردم
این همون نرم افزاره دیگه نه؟
آخره لینک اولی خرابه (پست اولی)
من این برنامه رو کرک هم کردم ولی وقتی میخوام دانلود کنم فایل رو دانلود نمیکنه فقط خود صفحه رپید شیر ر. دانلود میکنه با فرمت html باید چکار کنم؟
ممنون

اینم یه اسکرین شات از برنامه ببینید درسته؟

mohammad021
30-12-2007, 20:32
شما از چه ورژنی داری استفاده میکنی؟
مال من 2.05 هست. الان اولین بار یبود که خواستم استفاده کنم. بالانسم هم 35 هست اما یک فایل 40 مگی بهش دادم میگه بالانست کافی نیست و دانلود نمیکنه!

عزیزم خودت می گی بالانس 35 مگ هست یعنی بیشتر از 35 مگ نمی تونی در اینجا استفاده کنی...
اگر صفحه اول این تاپیک رو درست مرور کنی متوجه می شی موضوع از چه قراره...

mohammad021
01-01-2008, 11:59
پس شما که میگی فیلم دانلود میکنی!

من گفتم؟!
دوباره بخون!
اگر بخوای دانلود بیشتر از حجم 35 مگ داشته باشی باید اکانتشو بخری! نصف قیمت خود اکانت رپید هست...
در ضمن یک سایت جدید ایرانی هم جدیدا شروع به کار کرده می تونی از اون استفاده کنی:

King Sky
01-01-2008, 12:46
یک درخواست دارم از تمامی دوستان:

اگر لطف کنن این تاپیک رو به دیگران حتما معرفی کنید و از دوستانی که فایل آپلود می کنند بخواهید . که اگر حجم فایلشون زیاد هست به زییر 35مگابایت برسونند تا بقیه بتونن با این نرم افزار دانلود کنند! (میدونم براشون دردسر ولی کلی به بقیه بچه ها حال می دن:46: :10:)

دوست من از اینکه این برنامه رو معرفی کردی خیلی ممنون:40::10:
:11:
منم اینو با اجازه شما تو یه سایت دیگه معرفی کردم البته با ذکر منبع:31:

mohammad021
08-01-2008, 00:03
آقا ظاهرا مشکل 3مگ ما حل شد.
اما حالا یک مشکل دیگه دارم! اونم اینه که وقتی میزنم دانلود جلوی فایل می نویسه:
incomplete( incomplete( download error))
چیکارش کنم؟

شما مقداری از فایل رو با اکانت قبلی دانلود کرده بودید و بقیه رو با اکانت جید قصد کردید دانلود کنید!
به همین دلیل اجازه این کار رو به شما نمی ده، شما باید یک فایل رو با یک اکانت دانلود کنید وگرنه در اکانت های بعدی اجازه دانلود به شما نمی ده... شما می تونید روی اون فایل راست کلیک کنید و لینک آدرس رو کپی بگیرد، بعد لینک اد شده رو پاک کنید و لینکی که کپی گرفتید رو دوباره وارد کنید...

farhangian-1355
08-01-2008, 15:43
دوست عزیز .....نرم افزارfiledownloader شما جواب میده ولی بعد از چند دقیقه رو بروی فایلی که دانلود می کند عبارتQueuedظاهر میشود ودانلود متوقف میشود ...لطفا"راهنماییی کنید...(با عرض معذرت سوالی داشتم اینکه چه برنامه ای رابرای بررسی وعیب یابی وتعمیرمودم پیشنهاد میکنید چون واقعا" سرعت دانلود کردن دایال اپ من خیلی کم است (زیر 2 کیلو بایت)وفکر میکنم مشکل من از مودمم است.....)....با تشکر از راهنمایی شما..............

mohammad021
09-01-2008, 15:21
دوست عزیز .....نرم افزارfiledownloader شما جواب میده ولی بعد از چند دقیقه رو بروی فایلی که دانلود می کند عبارتQueuedظاهر میشود ودانلود متوقف میشود ...لطفا"راهنماییی کنید...(با عرض معذرت سوالی داشتم اینکه چه برنامه ای رابرای بررسی وعیب یابی وتعمیرمودم پیشنهاد میکنید چون واقعا" سرعت دانلود کردن دایال اپ من خیلی کم است (زیر 2 کیلو بایت)وفکر میکنم مشکل من از مودمم است.....)....با تشکر از راهنمایی شما..............

پیام Queued به معنای در انتظار (در لیست انتظار ) و مواردی اینچنینی هست و در این برنامه هم منظور اینه که فایل در انتظار دانلود هست ... اگر همینطور باقی موند و شروع به دانلود نکرد علتش سرعت پائین اینترنت شما هست...
اما اکگر سرعت خوبی داشتید اما بازم دانلود نکرد کافی هست که یک بار برنامه رو ببندید و دوباره شروع به دانلود کنید...(دانلود رو ادامه بدید)

در مورد مودمتون هم لازمه که بری قسمت سخت افزار مطرحش کنی...
اما قبل از هر چیز برای اطمینان با یک اکانت دیگه کانکت شو ببین بازم سرعتت پائین هست؟...اگر پائین بود... برو در تاپیک سخت افزار مطرح کن...

Ghaioom
15-02-2008, 14:10
چرا نرم افزار دانلود Flash get با سایت Rapidshare مشکل داره.
وقتی که دانلود میکنه خطا میده و دانلود نمیکنه.

undertaker2008
28-02-2008, 20:14
سلام دوستان گلم.امروز يه چيزي ديدم كه فكر كنم براي همتون يه سورپرايز فوق العاده باشه!!
چند روز پيش يه برنامه ديدم توي يكي ازين سايت هاي خارجي كه براي كرك كردن و اين حرفاست ، چشمم به اين برنامه ي فوق العاده خورد كه وقعا رپيد شر رو به درد سر انداخته و بايد يه فكري به حال خودش بكنه
اونو به صورت رايگان اينجا ميزارم تا همه از دست مشكلات دانلود از اين سايت ( حداقل تا وقتي ادمين رپيد شد نتونسته جلوي اينو بگيره ) خلاص بشيم
اول آموزش كار باهاش رو ميزارم

اول از همه روي كليد rapidshare.com user كه توي عكس با شماره يك مشخص شده كليك كنيد.حدود 20 ثانيه ( بسته به سرعت اينترننتون ) صبر كنين تا يوزرتون ساخته بشه و بهتون بده
مرحله دوم گرفتن پسورد هست كه دقيقا مثل مرحله اول.اين بار روي كليد rapidshare.com pass كه با شماره 2 مشخص شده كليك كنين تا بعد از چند لحظه پسورد رو هم دريافت كنيد.
بعدشم با رفتن به سايت رپيد شر و وارد كردن يوزر پسورد دعايي هم به جون من بكنيد

راستي حتما سريال نامبري كه براتون توي فايل گذاشتم رو براي رجيستر كردن نرم افزار وارد كنيد....
براي كرك كردن خود نرم افزار به منوي Hellp برين و بعد زدن گزينه ي رجيستر سريال نامبر رو وارد كنيد :
E658E436FB5E440C638C817466AA2579
لينك دانلود نرم افزار + سريال نامبر

اين نرم افزار فقط روي ويندوز ايكس پي كار ميكنه.در ضمن بايد فايرفكس هم روي سيستمتون نصب داشته باشيد.فعلا يا علي !!:40::11:

tabriz-info
28-02-2008, 20:26
تست شده کسی ازش استفاده کرده؟

[ali]
28-02-2008, 21:35
nدانلود نمی شه عزیز

worldm
14-03-2008, 06:57
ابزاری برای دانلود از راپیدشیر میخواستم

Ehsan Studio
14-03-2008, 07:22
دوست عزیز طی تجاربی که بنده داشتم هیچ ابزاری نیست که بتونه به درستی از راپید دانلود کنه.پس بهتره وقت خودت برای پیدا کردن اینجور ابزارها هدر ندی.ولی به نظر من بهترین راه دانلود از راپیدشر سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید است.
موفق باشی.

mehryar1973
14-03-2008, 08:22
سلام
البته خرید اکانت شریکی هم یکی از بهترین راه هاست:27:

Majid393
14-03-2008, 09:37
از این نرم افزار میتونی استفاده کنی.تمام لینک های راپیدشر رو با سرعت و با قابلیت ریسوم دانلود میکنه.
بعد از نصب کرک رو در محل نصب برنامه کپی کنید تا بدون مشکل واستون کار کنه.

حجم : 3.34 مگابایت

پسورد :

MJHamed
14-03-2008, 09:44
پسورد برای باز کردن فایل فشرده رو فراموش کردید.:19:

Majid393
14-03-2008, 09:49
پسورد برای باز کردن فایل فشرده رو فراموش کردید.:19:

پسورد رو هم گذاشتم....
یه چک بکنید بینید درسته یا نه ؟؟؟

Mohsen6558
14-03-2008, 11:43
تاپیک به زودی با تاپیک زیر ادغام می شه و می تونین اونجا ادامه بدین
تمامی مسائل و مباحث مربوط به سایت Rapidshare در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ehsan Studio
14-03-2008, 12:28
از این نرم افزار میتونی استفاده کنی.تمام لینک های راپیدشر رو با سرعت و با قابلیت ریسوم دانلود میکنه.
بعد از نصب کرک رو در محل نصب برنامه کپی کنید تا بدون مشکل واستون کار کنه.

حجم : 3.34 مگابایت

پسورد :

دوست عزیز من با این برنامه کار کردم.همونطور که گفتم طی تجربهایی که دارم هیچ برنامه نیست که بتونی درست جسابی باهاش از راپید دانلود کنی.این برنامه هم اول سرعتش بالاست بعدشم باید تا 4روز بزاری برای دانلود که یه فایل چند مگی رو دانلود کنه.

ژولی لسکو
14-03-2008, 12:31
تنها راه موجود همونطور که گفتن راپیدباز هست
که بصورت رایگان فایل 20 مگی رو میذاره براحتی با ریزوم دان کرد

jooya
20-03-2008, 19:03
تاپیک به زودی با تاپیک زیر ادغام می شه و می تونین اونجا ادامه بدین
محسن جان ا
اگه امکانش هست این تاپیک رو بزارید جای خودش باشه .

چون اولا این برای مگا و راپید هشت

2 - در اینجا بحث سر نرم افزارهای است که میشه با اون از این سایتها هر چند به صورت محدود ( از نطر زمانی) دانلود کرد ولی اون تاپیک برای مشکلاتی است که به هنگام استفاده از سایت راپید شیر براشون پیش میاد .

البته درسته که چندان فایده ای نداره ، یعنی نرم افزارهای که برای دور زدن این سایتها استفاده میشن یا جواب نمیدن یا فقط در یه دوره زمانی کوتاه ، ولی با این حال سایتهای هم هستند که روشها یا اسکریپهای معرفی می کنند که میشه از اونا استفاده کرد البته نه به طور 100%

Mohsen6558
20-03-2008, 19:13
دوست عزیز شما اینجامی تونی در هر مورد بنویسی نرم افزار مشکلات و کلا هر چیزی از رپید اینجا هم افراد وارد می آن هم که یه مرجع برای مشکلات درست می شه به همین دلایل بهتره اینجا ادامه بدین
با تشکر

xmanp30
24-06-2008, 21:30
سلام دوستان ......
من یه اکانت امتیاز دارم گرفتم ..این امتیازش چطوری میشه استفاده کرد

amin123
20-07-2008, 14:06
دوستان اين سايت rapidbaz را ازش خبري داريد؟؟؟؟؟

حدود يك هفته هست كه براي من نمي ايد.........

چه كنم؟

براي شما مياد؟

wordist
21-07-2008, 07:05
دوستان اين سايت rapidbaz را ازش خبري داريد؟؟؟؟؟

حدود يك هفته هست كه براي من نمي ايد.........

چه كنم؟

براي شما مياد؟
به نظر مياد امين جان اين سايت بسته شده

andyjon
22-07-2008, 12:24
بابا چرا بیخیال بشی.به درد دایال اپ نمیخوره. وگرنه برای adsl هیچ مشکلی نداره.برای کار مراحل زیر رو دنبال کنید:

توجه کنید که وقتی پنجره دانلود معمولی باز شد اون رو cancel کنید.
بازم میگم عمر این جور سایتها کمه.

آقا من این کار ها رو کردم ولی این رو داد Please use Add/Renew subscription form
to order or renew subscription.

یعنی

اونی که دورش قرمزه نیومد

میشه کمک کنید ؟

Mehran
23-07-2008, 07:57
سلام.

دورغ یا راستش رو نمیدونم من از یکی از دوستانم شنیدم که در زمان های مختلف دانلود از راپید فرق میکنه . یکی ممکنه شما یه ساعت خاصی بدون هیچ مشکلی از راپید دانلود کنی و چند ساعت بعد نتونی این کار رو انجام بدی .
یه همچین حالتی برای من یکی دو بار اتفاق افتاده میخواستم بدونم حقیقت داره یا اتفاقی بود ... ممنون میشم توضیح مختصری بدید :)

اینو تو یه وبلاگ دیدم:

وبسایت آلمانی RapidShare.com یکی از بزرگترین و پر بیننده ترین سایت های دنیا میباشد که کاربران اینترنت در سراسر دنیا، از این وبسایت به عنوان مکانی جهت بارگذاری فایل های خود به صورت رایگان استفاده مینمایند. همانطور که مطلع هستید استفاده از خدمات Upload در این وبسایت کاملا رایگان است ولی جهت دریافت فایل ها، محدودیت هایی چون زمان انتظار برای دریافت چندین فایل در یک زمان وجود دارد.جهت عبور از این محدودیتها ۲ راه وجود دارد:

۱- خرید اکانت Premium

۲- استفاده از سایتهای Premium Link Generators

شما با استفاده از سایت های Link Generator می توانید از اکانتهای Premium که توسط ایندسته از سایتها خریداری شده است فایلهای خود را بدون هیچگونه محدودیتی دانلود نمایید.

جهت استفاده از سایتهای Link Generators لازم است که آدرس فایل مورد نظر در Rapidshare را وارد نمایید و سپس بر Generate Link کلیک کنید تا لینک دانلود جدیدی را در اختیارتان قرار دهد.شما با استفاده از لینک جدید می توانید فایل خود را دانلود نمایید.

با تشکر مهران ...

wordist
23-07-2008, 08:20
سلام.

دورغ یا راستش رو نمیدونم من از یکی از دوستانم شنیدم که در زمان های مختلف دانلود از راپید فرق میکنه . یکی ممکنه شما یه ساعت خاصی بدون هیچ مشکلی از راپید دانلود کنی و چند ساعت بعد نتونی این کار رو انجام بدی .
یه همچین حالتی برای من یکی دو بار اتفاق افتاده میخواستم بدونم حقیقت داره یا اتفاقی بود ... ممنون میشم توضیح مختصری بدید :)
...
با تشکر مهران ...
منظورت از اينكه فرق ميكنه چيه؟؟؟؟؟؟

p30time
23-07-2008, 15:43
با سلام
من يك سايت براي مستقيم كردن لينك هاي MegaUpload ميخواستم ... هرچي بيشتر باشه حجمي كه مي شه مستقيم كرد، بهتره!!

خيلي خيلي ممنون بابت كمك شما دوستان عزيز

ضمنا من سايت هاي زيادي رو پيدا كردم ولي هيچكدوم لينك مستقيم و با قابليت ريزوم نمي دادند!!!

ممنون مي شم اگر زودتر جواب منو بديد!

با تشكر فراوان

armia
24-07-2008, 15:22
مهمترین مشکلی که من با راپید دارم اینه که هی میگه آی پی شما در حال دانلوده . در صورتی که من دانلودی انجام ندادم . حالا میخواستم بدونم راهی هست که بشه ip رو عوض کنم تا ارور نده ؟

armia
25-07-2008, 16:22
مهمترین مشکلی که من با راپید دارم اینه که هی میگه آی پی شما در حال دانلوده . در صورتی که من دانلودی انجام ندادم . حالا میخواستم بدونم راهی هست که بشه ip رو عوض کنم تا ارور نده ؟

یکی به داده ما برسه جدیدا راپید بعد از هر دانلود تا 2 روز اجازه دانلود نمیده . چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehran
26-07-2008, 13:20
منظورت از اينكه فرق ميكنه چيه؟؟؟؟؟؟

یعنی در یه موقع میتونی میتونی بدون هیچ مشکلی دانلود کنی اما چند ساعت بعد دیگه نمیتونی ... این برای خودم من چند باری اتفاق افتاده البته کم بوده تعدادش :5:

با تشکر مهران ...

wordist
26-07-2008, 13:38
یکی به داده ما برسه جدیدا راپید بعد از هر دانلود تا 2 روز اجازه دانلود نمیده . چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام

دوست عزيز شما از ف ي ل ت ر ش ك ن استفاده ميكني براي وارد شدن در سايتها !!؟؟

Mehran
26-07-2008, 18:44
سلام

تا حالا به این دقت نکرده بودم آره بعضی وقتا استفاده میکنم ... پس حتما به ربطی به ... شکن داره :5:

شرمنده ! یه لحظه فکر کردم جناب wordist از من این سوال پریسد. :)

با تشکر مهران ...

armia
26-07-2008, 19:11
سلام

نه . از ----- شکن استفاده نمیکنم

wordist
27-07-2008, 07:23
نه . از ----- شکن استفاده نمیکنم
نحوه اتصال شما به اينترنت چطوري هست؟

armia
28-07-2008, 17:33
نحوه اتصال شما به اينترنت چطوري هست؟

من ارتباطم adsl 256k هست .کاریش میشخ کرد؟

shayanlhm
06-08-2008, 02:22
Cryptload Ultimate Rapidshare Downloader

برنامه ای برای دانلود از رپید شیر ، از مزایای این برنامه برطرف کردن محدودیت دانلود همزمان می باشد یعنی با استفاده از این برنامه می توان به طور همزمان چندین فایل از رپید شیر دانلود کرد .این برنامه علاوه بر رپید شیر سایت های دیگری همچون مگا آپلود و... را نیز پشتیبانی می کند.

دانلود در :

alizshah
13-09-2008, 00:09
Cryptload Ultimate Rapidshare Downloader

برنامه ای برای دانلود از رپید شیر ، از مزایای این برنامه برطرف کردن محدودیت دانلود همزمان می باشد یعنی با استفاده از این برنامه می توان به طور همزمان چندین فایل از رپید شیر دانلود کرد .این برنامه علاوه بر رپید شیر سایت های دیگری همچون مگا آپلود و... را نیز پشتیبانی می کند.

دانلود در :

سلام بر عضو جدید:10:
تبلیغات در این سایت ممنوع هست
لطفا ویرایش کنید

Dreamland
15-11-2008, 00:25
همشون کشک
کار نمیکنه

amaranth_silent
20-07-2011, 13:17
سلام دوستان من دیشب دوتا فیلنم از یه سایت دانلود کردم که بصورت زیپ شده هستند ولی وقتی میخوام با winrar بازش کنم پس از طی کردن مرحله لود وقتی به 100% میرسه با این ارور روبرو میشه مشکل از کجاست ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])