PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خيلي خيلي عجيبه !!!

scream
27-09-2005, 00:18
دوستان من يه سي دي نرم افزار دارم كه توش حدود 200 تا نرم افزار شايد هم بيشتر هست
اما من خودم اومدم حدود 50 تا از اين نرم افزار ها رو از توي همون سي دي اصلا بنا به دلايلي گلچين كردم
اما وقتي به 51 رسيدم ديدم حجم سي دي پر شده!!!!!
حالا دوست دارم بدونم اونها چه جور تونستن اين همه نرم افزار متعدد رو توي سي دي بريزن در صورتي كه من با winzip يا winrar
فشرده هم كردم بازم نتونستم
ايا اونها روش خاصي براي فشرده سازي دارن؟
اگر نه پس چه طور اين كار رو ميكنن؟

Harry Potter
27-09-2005, 02:24
فکر کنم موقع کپی کردن از CD اصلی حجم کاذب پیدا کرده باشند که میتونه دلیلش به خاطر قفل داشتن اون CD باشه.
بهتره از Isobuster برای کپی کردن نرم افزار هات استفاده کنی.

mahdy2021
27-09-2005, 08:07
باید ببینی که اونا cd رو با چه سرعتی رایت کردن و تو با چه سرعتی.

Lord_theOne
27-09-2005, 10:18
قفل گذاشتن

scream
27-09-2005, 12:27
يه كم بيشتر توضيح بديد يعني چي قفل كذاشتن؟
چه جور قفلي گذاشتن؟
يعني اگر من اين نرم افزار ها را از سي دي هاي ديگه دونه دونه گلچين كنم اين مشكل پيش نمياد؟

Lord_theOne
27-09-2005, 20:00
یعنی شما دونه دونه اونو توی هارد گذاشتید؟ اگر اینجوری هست که قفل نیست اگر می شود اسمه اون چند نرم افزاری که گلچین کردی را بده

scream
27-09-2005, 20:07
نرم افزار هاي خاصي نبود مثل فتوشاپ .نرو . وينمپ و... از اين جور نرم افزا هاي پر كاربرد
منظور از اين سوال چيزي مگه بود؟
عزيزم من همون نرم افزارهاي توي اون سي دي رو دقيقا كپي كردم تو هار و دوباره همون ها رو زدم روي سي دي اما همون چند تا هم قبول نميكرد هجم سي دي پر شده بود در صورتي كه 10 برابر اون نرم افزارها يي كه من برداشتم توي سي دي بود!!!

Harry Potter
27-09-2005, 20:27
نرم افزار هاي خاصي نبود مثل فتوشاپ .نرو . وينمپ و... از اين جور نرم افزا هاي پر كاربرد
منظور از اين سوال چيزي مگه بود؟
عزيزم من همون نرم افزارهاي توي اون سي دي رو دقيقا كپي كردم تو هار و دوباره همون ها رو زدم روي سي دي اما همون چند تا هم قبول نميكرد هجم سي دي پر شده بود در صورتي كه 10 برابر اون نرم افزارها يي كه من برداشتم توي سي دي بود!!!

من که گفتم دوست عزیز این هم یک مدل قفل هست که موقع کپی کردن حجم رو زیاد میکنه، شما برو در تاپیک مربوط به Cd های قفل دار و مشکلت رو بگو تا دوستان راهنمایی کنند یا اینکه از CD یک Image بگیر بعد به وسیله Ultra ISo اون نرم افزارهایی که نمی خواهی رو پاک کن و بعد رایتش کن.

scream
28-09-2005, 14:56
امتحان ميكنم ببينم چي ميشه

Friend
28-09-2005, 15:16
فکر نکنم قفلی داشته باشیم که موقع کپی حجم رو بالا ببره
یه نوع قفل داریم که مانع رایت کردن از روی سیدی میشه
همین

scream
28-09-2005, 18:44
منم اخه مشكلم همينه بابا قفل نداره
ايميج هم گرفتم بعد از رو اون گاچين كردم بازم نشد