PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحلیل و بررسی دلایل ساخت Ps4 برای سال 2014

arnold_ab
16-10-2007, 08:50
نظرتون در مورد Xbox 720 چیه؟ آیا با این همه پیشرفت تعجب داره؟ واقعا نمیشه انتظار داشت این کنسول از سوی ماکروسافت و PS4 از سوی سونی در آینده روانه بازار بشه؟! اصلا کسی از پول و در آمد مالی بالا با تفریحات سالم بدش می آید؟
با وضعیتی که هم اکنون سونی در پیش دارد کماکان در حال نزدیک شدن به برداشت محصول هست و در حال حاضر تلاش خود را عزم کرده با ارائه کنسول های متنوع با قیمت مناسب مشتریان خود را بیش از پیش جذب کند حال دلایلی مطرح میشود مبنی بر اینکه ساخت PS4 برای سال 2014 مناسب به نظر میآد که به صورت زیر تشریح میشود:

عدم آشنایی و معرفی دقیق محصول

کنسول حتی برای بازیسازان نیز نامفهوم هست که هم اکنون در پی خبر های حاکی با این همه تجربه سازندگان از کار خود میشنویم که موتور قدرتمند UE3 در کنسول PS3 به مشکل بر خورده و از این قبیل مسائل..حال این کنسول باید مدت درازی را طی کند تا بین بازیسازان و در وحله بعد برای عموم آشنا واقع شود بر میگردیم به مدتی قبل و به طور مثال از عنوان Colin McRae: DiRT نام میبریم که با تاخیر مواجه شد یا The Elder Scrolls IV: Oblivion و Rainbow Six: Vegas
با تاخیر مواجه شد تمام این مسائل مربوط به نا آشنایی و نامفهوم بودن تکنولوزی کنسول PS3 نه ضعف این کنسول! طبق آخرین خبر ها نیز عنوان Unreal Tournament 3 به سال 2008 موکول شد به به طور صریح کمپانی Midway اعلام کرد این تاخیر مربوط به ناسازگاری و بر خورد مشکل با موتور ue3 هست که در حال رفیع این مشکل برای یک بازی در سطح بالا هستند.حال اگر کنسول جدید در کار باشد باید حداقل 6 سال زمان صرف شود تا به ایده عالی خود نزدیک شود.

Blu-ray باید جز چرخه عادی زندگی مردم باشد

شاید الان با خودتون بگید اینجا ایران بابا! بله اما سونی قطعا جهانی فکر میکنه و این تکنیک آنطور که باید برای مردم مفهومی پیدا نکرده چون در حال حاضر تکنیک HD DVD به مراتب توجه اکثر عموم از جمله ناشر بزرگترین فیلم های دنیا را به خود جلب کرده پس باز هم به زمان بسیار زیادی برای جا افتادن این تکنیک در بین عموم مانده! البته با پیشرفت شدید تکنولوزی تا سال 2014 یا حتی زودتر شاهد دیسک های نوری جدیدتر خواهیم بود که آن موضوع خود بحث جدا را خواهد طلبید.

کنسول PS3 راه درازی برای بزرگتر شدن در پیش دارد

دلیل تاخیر ساخت کنسول بعد فرصت برای معرفی این ماشین بزرگ هیت که باید برای ساخت نسخه بعد آن بسیار انتظار کشید زیرا این کنسول با بهره گیری از Bluetooth و کنترلر حسی حرکتی همچنین فضای عالی برای توسعه راه کار های فراوانی را در پیش دارد.

PlayStation Network ماندنی خواهد بود

در هر صورت قدرت ماکروسافت در سرورهای خود همیشه زبا زد خاص و عام بوده اما نباید فراموش کرد PSN شبکه آنلاین تازه تاسیس هست و انتظار های فراوانی در پیشرفت آن وجود دارد با عرضه عنوانی همچون Warhawk نیاز به قدرتمند کردن این سیستم در حول و هواشی کنسول PS3 احساس میشود پس PSN نیز تا کنسول بعد ماندگار تر میشود و دقیقا حال و هوای XBOX ماکروسافت را دارد که تا شماره بعد مثل X360 |یشرفت کند برای این هم پیش بینی 6 ساله به نظر منطقی می آید.

کنسول PS3 انقلاب صنعتی HD

با داشتن کنسول PS3 و HDTV شما دارای سینمای خانگی مفرح خواهید بود که کماکان برای عموم مناسب به نظر میرسد بعد از معرفی و نمایش Play TV این سینمای خانگی هر چه چشمگیر تر وارد عرضه تکنولوزی شد و راه خود را در پیشرفت و رویارویی با تکنیک های بعدی باز تر کرد.

omid750
16-10-2007, 11:18
ممنون ..جالب بود

mazi_z_PSP
16-10-2007, 11:39
جالب بود اما به پلی 4 چه ربطی داره. بحث دربارش بی معنيه. از الان!!!!

arnold_ab
16-10-2007, 13:29
جالب بود اما به پلی 4 چه ربطی داره. بحث دربارش بی معنيه. از الان!!!!

تو نمی خواد بحث کنی

apoosh
06-11-2007, 03:46
من نمی دونم این پلی4 اگه بیاد دیگه چه گرافیکی خواهد داشت...

y91z
02-12-2007, 21:07
به نظر من تو کنسول ps4 با آدمهای واقعی بازی میکنی

ali_ranger22
22-12-2007, 11:42
تا اونجایی که من میدونم طبق گفته ی یکی از مسَُؤلین سونی.سونی دیگه کنسول نخواهد ساخت و به سر نوشت سگا دچار خواهد شد و به کار نرم افزار و بازی خواهد پرداخت

2006 Felakat
28-12-2007, 10:41
بابا از الان ؟ تازه 3 اومده

Big-Boss
02-01-2008, 02:46
تا اونجایی که من میدونم طبق گفته ی یکی از مسَُؤلین سونی.سونی دیگه کنسول نخواهد ساخت و به سر نوشت سگا دچار خواهد شد و به کار نرم افزار و بازی خواهد پرداخت
من هم شنیدم اما سونی زیاد این جور چیزا رو میگه بعدش میزنه زیرش
ولی چون به قول خودشون از فروش کنسول سودی ندارند شاید این حرف درست در بیاد

yasser1680
08-01-2008, 05:16
خوب وقتی 3 تا بازی بگیری از قیمت خود کنسول زیاد در بیاد اینجوری میشه دیگه...

lil_jon
08-01-2008, 12:10
بعد از ps3 كنسولی ساخته نميشه......ps3 قابل ارتقا هست و اون رو ميتونند كاربرا ارتقا بدن......

nihilnigritude
08-01-2008, 14:28
ps3 قابل ارتقا هست و اون رو ميتونند كاربرا ارتقا بدن......

میشه در این مورد توضیح بدی ؟!!

Gamemaster
10-01-2008, 13:35
بعد از ps3 كنسولی ساخته....

amirala7
10-01-2008, 23:46
آقا arnold اين مقاله ي شما آشنا مي زد فكر كنم يه جا ديده بودم ولي ممنون خيلي جالب بود