PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره و راهنمايي براي خريد DVD Writer و ساير ادوات نوري

صفحه ها : [1] 2 3 4

Gabana
14-10-2007, 22:41
با توجه به اينكه تصميم گرفتيم تاپيك اطلاع رساني و راهنما و ارايه قيمت براي خريد انواع قطعه را تفكيك كنيم بنابراين از دوستان / همكاران و كاربران حرفه اي بخش سخت افزار در خواست مي شود در تاپيك تفكيك شده و بر اساس موضوع تاپيك پرسش هاي خود را مطرح كرده و فعاليت خود را ادامه دهند .

Kianoosh
15-10-2007, 23:04
سلام دوستان
من میخوام یه دی وی دی رایتر بخرم اما در مورد مارکهای موجود در بازار و توانایی هاشون هیچی نمی دونم
تو تاپیک ها زیاد گشتم ولی چیز خاصی متوجه نشدم اگه لطف کنید و چند تا دی وی دی رایتر خوب با تمام کارایی ها و مشخصات کامل معرفی کنید که البته با بودجه ما هم بسازن(حداکثر 70 تومن) خیلی ممنون می شم

با تشکر از همه بچه های P30world

Actros
16-10-2007, 01:14
میتونی
asus 1814bl
یا liteon 20x بگیری
ساتا

arash rashno
16-10-2007, 01:17
میتونی
asus 1814bl
یا liteon 20x بگیری
ساتا
لایتون خیلی کم شده به خاطر همین قیمتش تا 40 -41 بالا رفته

sabasistem_co
17-10-2007, 17:50
Dvd Rw من Lg هست مدل H55n هست . اول نظرتون درباره اش چی هست ؟

و دوم اینکه می خواستم بدونم که این Dvd Rw من ساتا هست یا Ide ؟

Stream
17-10-2007, 18:54
Dvd Rw من Lg هست مدل H55n هست . اول نظرتون درباره اش چی هست ؟

و دوم اینکه می خواستم بدونم که این Dvd Rw من ساتا هست یا Ide ؟
رایتر خوبیه. البته IDE هست.

E2
17-10-2007, 20:54
سلام
دوستان عزیز من یه دی وی دی رایتر sony دارم سرعتش 18 هم هست روش هم اینو ها رو نوشته میدونید منظورش چیه؟؟؟؟

Dual RW Drive
Double Layer
Dual Layer

راستی نظر شما در مورد این دی وی دی رایتر چیه؟؟؟

E2
19-10-2007, 09:59
کسی نبود جواب ما رو بده ؟؟؟؟

javad2625
20-10-2007, 14:38
سلام
من نمي دونستم اين سوال رو كجا بايد مطرح كنم.

يه DVD-Player خوب ميخوام (منظورم DVD-Rom كامپيوتر نيست ها!) كه امكانات خوب داشته باشه و انواع فرمت هاي صوتي و تصويري رو هم پخش كنه و همچنين زيرنويس فارسي فيلم هاي divx رو هم ساپورت كنه.
(قيمت زير 100 تومن).

اگه راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم.

javad2625
20-10-2007, 22:08
من DVD-writer سوني دارم و مشكلي هم تا حالا باهاش نداشتم.
تا اونجا كه مي دونم Dual Layer دي وي دي دو لايه هست و Double Layer دي وي دي دو لبه. اما تفاوت دقيقش رو نمي دونم. فقط فكر كنم Dbl-layer خيلي گرونتر باشه.

حالا يكي جواب ما رو بده...

silent-assassin
23-10-2007, 05:30
سلام
من میخوام یه دی وی دی رایتر حرفه ای بخرم
چی پیشنهاد میکنید؟

البته منظورم از حرفه ای اینکه دی وی دی را اورجینال (نقره ای) رایت کنه. لبل لیزری هم برا دی وی دی بزنه

و اگه قفل سخت افزاری هم گذاشت دیگه چه بهتر!

در مورد سوالم lg h55n ده جوريه؟

glc_engineer
04-11-2007, 09:38
دوستان عزيز براي خريد ادوات نوري به اين نكات توجه فرمائيد.
براي خريد سي دي رام بهتره كه فقط برين سراغ مارك ايسوس
1.از لحاظ كيفيت امتحانشو پس داده
2. براي تعمير اون سراغ هر تعمير كار يا تعويض كاري برين قطعات اونو داره و بلده كه مشكل اون. حل كنه
3. از لحاظ كيفيفت تقلبي يا اصل اون تقريبا تفاوتي ندارن

glc_engineer
04-11-2007, 09:42
براي خريد فلاپي درايو بهتره سراغ مارك سوني و... نرين
90 درصدشون تقلبي يا ريماركن و خيلي زود خراب ميشن .در ضمن توسط افراد معتبر و قديمي واردات نداره
بهتره اگر گير آوردين پاناسونيك نقره اي بخرين اونم از نوعي كه رنگش نپريده باشه.
اگر هم ميتونين قيد خريدش رو بزنين و از كارت خوان ها و فلش ديسك ها به جاي اون استفاده كنين

glc_engineer
04-11-2007, 09:46
در حال حاضر تقريبا توسط توليد كنندگن معتبر توليد نميشه و اگر جنس اوريجينال پيدا كردين توليد قديمه
اگر مجبور شدين بخرين فق برين سراغ مارك ايسوس حتي سراغ ال جي هم نرين
به دلايل ذكر شده براي سي دي رام

glc_engineer
04-11-2007, 09:47
با توجه به تفاوت قيمت ناچيز كومبو با دي وي دي رايتر خريد اون از لحاظ اقتصادي و آينده نگري خري مطمئني نيست و توصيه ميشود به سراغ دي وي دي رايتر برين

glc_engineer
04-11-2007, 09:53
بهترين انتخاب از جهت اقتصادي ميباشد
به هيچ وجه سراغ مارك هايي مثل لايتون و... نرين
استاندارد توليد كارخونه اوريجينال لايتون از كارخونه هاي تقلبي سوني و... ضعيفتره
براي خريد برين سراغ الجي 20 ايكس جديد و از 20 ط بودنش مطمئن شين هنوز ريمارك يا تقلبيش نيومده
اونم باهرگارانتي خواستين بگيرين زياد تفاوتي ندارن
سراغ سوني حتما برين اونم اون مدلي كه جلوش يه پنل اضافي داره به خاصط همين پنل اضافي ريماركش صرفه اقتصادي نداره يابا گارنتي رهجو يا با ساير گارانتي هاي معتبر

Captain_Nemo
04-11-2007, 11:44
براي خريد برين سراغ الجي 20 ايكس جديد و از 20 ط بودنش مطمئن شين هنوز ريمارك يا تقلبيش نيومده
سراغ سوني حتما برين اونم اون مدلي كه جلوش يه پنل اضافي داره به خاصط همين پنل اضافي ريماركش صرفه اقتصادي نداره يابا گارنتي رهجو يا با ساير گارانتي هاي معتبر

عجیبهٰ :18:من همیشه تعریف لایتون رو شنیدم ولی دو مورد سونی تو خیلی از پست ها خوندم که باهاش مشکل دارن.

Gabana
04-11-2007, 12:56

مهندس جان نزن اين حرفو لطفا .
اگر دليلي داري براي اينكه لايت آن ضعيفه و سوني مدل هاش برتره لطفا ارايه بده در غير اينصورت حرف شما رد شده است . شما تجربه لايت آن رو در درايو هاي نوري با سوني مقايسه مي كني ؟
خواهش مي كنم براي حرفاتون دليل بياريد .

glc_engineer
04-11-2007, 22:27
مهندس جان نزن اين حرفو لطفا .
اگر دليلي داري براي اينكه لايت آن ضعيفه و سوني مدل هاش برتره لطفا ارايه بده در غير اينصورت حرف شما رد شده است . شما تجربه لايت آن رو در درايو هاي نوري با سوني مقايسه مي كني ؟
خواهش مي كنم براي حرفاتون دليل بياريد .

استاد عزيز خودم
مثل اينكه توي اين فوروم فقط من بايستي دليل بيارم براي حرف هام و منبع معرفي كنم. من اين رو به فال نيك ميگيرم :31:

اگر به مطالب عرض شده توسط من دقت كني
اولا من گفتم در ايران و نه در حالت بين الملل . مطمئن باش اون لايتوني كه توي سايت هاي معتبر علمي ازش تعريف و تمجيد ميكنن ايران نمياد. دليلم رو هم لطف كن اگه خواستي پيغام خصوصي بده تا بهت بگم كي اينارو مياره از كجا ميخره چجوري مياره و ...... اگه بخواي يه چند تايي هم سند كپي پرفورما ميتونم بهت نشون بدم
اينم سند محضري:31:
دوما سوني رو هم نگفتم همه مدل هاش خوبن فقط مدلي كه پنل اضافي داره . اضافه كردن اين پنل براي كپي كارهاي چيني بين 2_3 دلار هزينه داره و از لحاظ اقتصادي به نفع نيست كه اونو ريمارك كنن و به ايران بفروشن
اصلش خوش قيمت تر در مياد . اينم سند محضري داره

سوما اگه اساتيد عزيز بخوان منم اينجا فقط مطالب اينترنتي رو ميگم و مطالب رو از ديد متفاوت يا از ديد اقتصادي مطرح نمي كنم

درسته من مدت زيادي نيست كه توي اين فوروم فعاليت ميكنم اما تجربه 5 سال فعاليت در زمينه واردات و گارانتي قطعات كامپيوتري رو دارم و شايد اين دليل باشه كه من و شما از دو ديد به اين قضايا نگاه ميكنيم.

از اظهار نظر شما هم تشكر ميكنم

glc_engineer
04-11-2007, 22:31
عجیبهٰ :18:من همیشه تعریف لایتون رو شنیدم ولی دو مورد سونی تو خیلی از پست ها خوندم که باهاش مشکل دارن.

به خاطر اينه كه جنس اوريجينال سوني فوق العاده كمه در ايران. مثل آب خوردن ريماركش ميكنن. لايتون هم اگه به بعضي ها بر نخوره مثل پيكانه ديگه پيكانو ريمار نميكنن جاي مثلا 206 بفروشن. من اين مطالب رو در عمل ديدم و تجربه كردو و جايي نخوندم

MaFia
04-11-2007, 22:34
تاپیک شده تاپیک لطیفه به نظرم با توصیه های این دوستمون

glc_engineer
04-11-2007, 22:43
تاپیک شده تاپیک لطیفه به نظرم با توصیه های این دوستمون

با توجه به قوانين خود سايت يا براي حرفت دليل بيار يا پست خودت رو تصحيح كن يا بده آكوا حذفش كنه

- کاربران سایت می‌بایست در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات زشت و نامناسب ، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد .

:31::31::31:

MaFia
04-11-2007, 22:57
دوستان عزيز براي خريد ادوات نوري به اين نكات توجه فرمائيد.
براي خريد سي دي رام بهتره كه فقط برين سراغ مارك ايسوس
1.از لحاظ كيفيت امتحانشو پس داده
2. براي تعمير اون سراغ هر تعمير كار يا تعويض كاري برين قطعات اونو داره و بلده كه مشكل اون. حل كنه
3. از لحاظ كيفيفت تقلبي يا اصل اون تقريبا تفاوتي ندارن

تو بازار اصلا نمیشه نسخه کلی پیچید امروز یه جنس هست فردا یه جنس دیگه میاد

در حال حاضر تقريبا توسط توليد كنندگن معتبر توليد نميشه و اگر جنس اوريجينال پيدا كردين توليد قديمه
اگر مجبور شدين بخرين فق برين سراغ مارك ايسوس حتي سراغ ال جي هم نرين
به دلايل ذكر شده براي سي دي رام

اصلا دلیل خریدن سی دی رایتر چی هست وقتی خیلی راحت با کمی هزینه میشه دی وی دی رایتر یا کمبو خرید اصلا از این هم بگذریم شما اومدی یه ایسوز گفتی و همین؟ یعنی ملت ایران همه ایسوز می خرن و جنس بهتر نیست؟ نکنه برند های دیگه تو سی دی رایتر و و سی دی رام برای افغانستان هست برند های خوب دیگه رو نادیده بگریم
کلا من مشکل دارم با کلی نسخه پیچیدن یا سوء استفاده هست تو این نسخه کلی پیچیدن ها یا کمی اطلاعات

سونی 803 کلا با خیلی از مدیا ها مشکل داره و اصلا تو اون مدیا ها خوب عمل نمی کنه
ال جی هم همین طور با برخی از مدیا ها خوب عمل نمی کنه اما به نظرم بعضی از مدل هاش خوبه
به نظرم فعلا در بازار سامسونگ یه مدلش (SH-S203 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))بهترین هست با توجه به بودجه
با اینکه سونی رو هم سامی براش می زنه اما در مدل 803 با اینکه Firmwire های جدید هم داد باز هم مشکل داره 810 همین طور

خلاصه طبق بودجه و طبق ساتا و .... باید مهم تر طبق اینکه الان در بازار چی هست باید توصیه کرد و نه یه نسخه از پیش تعین شده
به قول یکی از دوستان(وحید) نظر شما در مورد ایران خودرو چیه؟
تا مدل نباشه حرفی برای گفتن نیست
خلاصه با دلیل و تست های نرو رو مدیا های خاص و مشهور آدم نظر میده نه بدون دلیل و همین طوری

glc_engineer
04-11-2007, 23:25
[quote=MaFia;1781406]تو بازار اصلا نمیشه نسخه کلی پیچید امروز یه جنس هست فردا یه جنس دیگه میاد

اولا پست لطيفه رو اصلاح كن و الا بايستي براي دوئل آماده بشي:31:
:41:
دوما نسخه كلي ميشه پيچيد .اما من بلد نيستم

سوما ما هم براي جنس هاي حال حاضر صحبت ميكنيم نه جنس هاي پارسال يا 2 ماه بعد.

MaFia
04-11-2007, 23:28
من قصدم راضی کردن شما نبود قصدم توجه کاربران به این موضوع بود که یه وقت نسخه کلی شما رو مد نظر برای خرید نگیرن
قضاوت برای دوستان متخصص نه من بی سواد

glc_engineer
04-11-2007, 23:36
[

اصلا دلیل خریدن سی دی رایتر چی هست وقتی خیلی راحت با کمی هزینه میشه دی وی دی رایتر یا کمبو خرید اصلا از این هم بگذریم شما اومدی یه ایسوز گفتی و همین؟ یعنی ملت ایران همه ایسوز می خرن و جنس بهتر نیست؟ نکنه برند های دیگه تو سی دی رایتر و و سی دی رام برای افغانستان هست برند های خوب دیگه رو نادیده بگریم
کلا من مشکل دارم با کلی نسخه پیچیدن یا سوء استفاده هست تو این نسخه کلی پیچیدن ها یا کمی اطلاعات

اصلا و فرعا رو من وشما قرار نيست تشخيص بديم اوني كه قراره بخره باتوجه با اطلاعات خودش و... خريد ميكنه
از جمله دلايل اقتصادي در ضمن من هم علاقه اي به خريد رايتر معمولي ندارم ولي لطف كن به عنوان تاپيك توجه كن
تاپيك كلي نه جزئي و. همه مطلب مربوط به خريد درايوهاي نوري رو در برميگيره

جنس بهتر هم هست به غير از ايسوس اما درتيراژ انبوه واردات نداره . لطف كن خواستي متوجه بشي يه سري به
آمار گمرك بزن يا از وزارت بازرگاني وقسمت ثبت سفارش سوال كن.

اتفاقا ما براي خريد يك كالاي خاص الكترونيكي (كامپيوتر رو نگفتم كه تبليغلت نشه) خودمون رو جاي يك شركت افغاني زديم اونم نه از آمريكا بلكه چين

من مشكلي ندارم با نظرات خاص ديگران حتي شما .نظرت محترمه اما نسخه كلي پيچيدن كار آدم معمولي مثل من نيست اما لازمه و اتفاقا ممكنه از كمي اطلاعات يا سوئاستفاده ناشي نشه

glc_engineer
04-11-2007, 23:51
سونی 803 کلا با خیلی از مدیا ها مشکل داره و اصلا تو اون مدیا ها خوب عمل نمی کنه
ال جی هم همین طور با برخی از مدیا ها خوب عمل نمی کنه اما به نظرم بعضی از مدل هاش خوبه
به نظرم فعلا در بازار سامسونگ یه مدلش (SH-S203 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))بهترین هست با توجه به بودجه
با اینکه سونی رو هم سامی براش می زنه اما در مدل 803 با اینکه Firmwire های جدید هم داد باز هم مشکل داره 810 همین طور

خلاصه طبق بودجه و طبق ساتا و .... باید مهم تر طبق اینکه الان در بازار چی هست باید توصیه کرد و نه یه نسخه از پیش تعین شده
به قول یکی از دوستان(وحید) نظر شما در مورد ایران خودرو چیه؟
تا مدل نباشه حرفی برای گفتن نیست
خلاصه با دلیل و تست های نرو رو مدیا های خاص و مشهور آدم نظر میده نه بدون دلیل و همین طوری

توجه كن من اول الجي رو توصيه كردم نه سوني رو
سوني رو همه كارخونه هاي چين مالزي و.. ميزنن اگر منظورت از سامي سامسونگه
يه استعلام از كار خونه سوني بگير.
سوم اينكه همون سامسونگ مطرح شده شما هم تقلبي داره و در ضمن سوني بيشتر در دسترس مصرف كننه هاي شهرستانهاي به غير از سامسونگ است.
در ضمن الان در بازار چي هست فقط براي افراد معدودي صادقه خود ما در طهران خيلي از جنس هارو پيدا نمي كنيم.
يك بار ديگه ميگم اكثر اون جنس هايي كه من و شما استفاده ميكنيم ريمارك شده است. نه جنس اوريجينال كارخونه كه من تك مدل معرفي كنم.
شما قيمت خود جنس اوريجينال رو در بازار بين الملل با قيمت اون در ايران مقايسه كني به حرف من ميرسي.
شما دليل بيار براي گفته هات قبل از اينكه كسي رو به سو استفاده يا كم اطلاعي متهم كني
در ضمن بندهه وارد كننده و پخش كننده درايو هاي نوري نيستم ي چند كلاس هم سواد بيشتر در زمينه الكترونيك و مديريت اجرايي ندارم.
سعي كن مطلب بعدي رئ توي پيغلم شخصي بدي و سايت رو شلوغ نكني .جناب آقاي سوپر وي آي پي

من از همه اساتيد و دوستان به خاطر خوندن اين مطالب و تحمل اون سپاسگذاري ميكنم

Gabana
05-11-2007, 01:09
فرقي نمي كنه پيغام خصوصي يا اينجا .. به هر حال خيلي مشتاقم كه بدونم دلايل و مدارك شما چيه ..
مورد بعدي اينكه نه اينجا فقط شما نيستي كه دليل مياري . بلكه بايد به منم گير بدن كه دليل بيارم ولي وقتي كسي گير نميده منم فقط چكيده مطلب و مي گم. اما در كل حرف شما منطقيه و همه براي حرفاشون بايد دليل بيارن.
خيلي علاقه دارم همون كپي سند هايي كه گفتي رو برام ارسال كني تا منم مطلب دستم بياد ..

نكته آخر اينكه ما هم قصد داريم از تجربيات هم استفاده بكنيم نه صرفا كپي مطالبي اينترنتي در اينجا .
و براي هر حرفي يه دليلي هم بايد باشه و شما كه توي فروم حرفي رو ميزني پس توي فروم هم بايد دليلش رو نشون بدي نه پيغام خصوصي و صرفا براي من و هر دوست ديگر ..

موفق باشي و منتظر نتيجه هستم .
ممنون

glc_engineer
05-11-2007, 09:56
فرقي نمي كنه پيغام خصوصي يا اينجا .. به هر حال خيلي مشتاقم كه بدونم دلايل و مدارك شما چيه ..
مورد بعدي اينكه نه اينجا فقط شما نيستي كه دليل مياري . بلكه بايد به منم گير بدن كه دليل بيارم ولي وقتي كسي گير نميده منم فقط چكيده مطلب و مي گم. اما در كل حرف شما منطقيه و همه براي حرفاشون بايد دليل بيارن.
خيلي علاقه دارم همون كپي سند هايي كه گفتي رو برام ارسال كني تا منم مطلب دستم بياد ..

نكته آخر اينكه ما هم قصد داريم از تجربيات هم استفاده بكنيم نه صرفا كپي مطالبي اينترنتي در اينجا .
و براي هر حرفي يه دليلي هم بايد باشه و شما كه توي فروم حرفي رو ميزني پس توي فروم هم بايد دليلش رو نشون بدي نه پيغام خصوصي و صرفا براي من و هر دوست ديگر ..

موفق باشي و منتظر نتيجه هستم .
ممنون

استاد گرامي
منظور من از پيغام خصوصي جلوگيري از بحث و جدل بي فايده و زائده كه فقط تاپيك رو شلوغ و بي محتوا ميكنه
در مورد گير دادن به شما .كي جرات ميكنه به شما گير بده عزيز خود من از مطالب مطح شده توسط شما خيلي استفاده ميبرم . اما بعضا ميبينم دوستان نظر شخصي شون رو به عنوان يك مطلب علمي و فني مينويسن.
كه بايستي جلوي اونو گرفت.
سعي ميكنم يه چند تا سند محضري برات بفرستم. اما نه براي همه.!!!
اگر هم توجه كني بنده براي هر حرفم يه دليل كلي و اقتصادي آوردم . مثلا اين كه دوستمون ميگه سوني دي وي دي راتر هاش بعضا دچار مشكل ميشه اينه كه جنس سوني و برند اونو مثل آب خوردن ريمارك ميكنن.اما اون مدل هايي كه پنل جلويي متفاوتي با بقيه دي وي دي رايتر ها داره چون براي ريمارك كردن اون بايستي بيان مدل دي ويدي رايتر رو از لحاظ ظاهري عوض كنن و اين كارها فقط روي تيراژ بالا صرف ميكنه و براي تعداد كم بين 2 تا 3 دلار هزينه اضافه ميندازه .هنوز موفق به ا نجام اين كارنشدن.
توي فوروم فقط شما و مافيا از من دليل خواستين منم فقط بايستي به افرادي كه دليل خواستن دليل بيارم
شما زحمت بكش يك تاپيك بازكن در مورد اجناس ريمارك من سعي ميكنم اونو بچرخونم تا همه از اطلاعات همديگه استفاده ببريم

Gabana
05-11-2007, 14:53
خوب دوست عزيز ..
من منتظر هستم.
تاپيكي رو هم كه ذكر كرديد مي تونيد خودتون در بخش اصلي سخت افزار باز كنيد و من و ساير دوستان هم از تجربيات شما استفاده مي بريم .
ممنون

glc_engineer
05-11-2007, 16:46
خوب دوست عزيز ..
من منتظر هستم.
تاپيكي رو هم كه ذكر كرديد مي تونيد خودتون در بخش اصلي سخت افزار باز كنيد و من و ساير دوستان هم از تجربيات شما استفاده مي بريم .
ممنون
تاپيكي روكه رئيس افتتاح كنه موفقتره تا يه عضو عادي

awsedrft
07-11-2007, 13:51
سلام
نظرتان در مورد دی وی دی رایتر sony با سرعت 18 و IDE چیه؟
این اطلاعات در جلوی آن نوشته شده است:

Dual RW Drive
Double Layer
Dual Layer

راستی دو مدلش هست
سیاه رنگ یا سفیدرنگ.
کدومش بهتره؟

hgm
12-11-2007, 15:53
با سلام
مي خواستم بدونم قلم نوري چيه و چطور كار مي كنه بهترين مارك اون چيه و قيمت اون چه حدودائيه

Captain_Nemo
12-11-2007, 18:38
الان مدل Lite-On h-20a1h پيدا ميشه؟

اگه هنوز تو بازار هست قيمتش چنده؟

Stream
12-11-2007, 18:39

مدل S رو دیدم هست ولی H رو نمیدونم.

AKBARPARS
13-11-2007, 16:50
من شنیدم دیویدی رایتر اول پایونیر با گارانتی سریر با قیمت تومان 54000 بعدش سوزوکی با همین گارانتی با قیمت 37000 از همشون بهتره .
راستی نظرتون درباره دیویدی رایتر Nec مدل 7170 چیه میگن اصل مالزی بعدش دیویدی رایتر سوزوکی مدل Sata خوبه یا Ide:11:

tazevared2006
14-11-2007, 02:08
میشه به من بگید من تا 40 تومن چی بگیرم بهتره؟؟؟

Actros
14-11-2007, 02:29
میشه به من بگید من تا 40 تومن چی بگیرم بهتره؟؟؟

ASUS - DRW1814BL
LITEON - LH-20A1S / SATA

arash rashno
14-11-2007, 11:03

بله توی بازار هستش ولی خیلی کمه بیشتر مدل p هستش ولی اگر بگردی حتما پیدا میکنی

tazevared2006
15-11-2007, 01:22
ASUS - DRW1814BL
LITEON - LH-20A1S / SATA

ببخشيد دوست من. يادم رفت گارانتي هاش رو هم بپرسم. ميشه بگي الان با چه گارانتي هايي تو بازار موجوده و بهترينش كدومه؟
مرسي

hossein67
15-11-2007, 10:17
نظرتون درباره این چیه
Nec Dvd/rw Ad-7173a

sabasistem_co
15-11-2007, 17:09
نظرتون درباره این چیه
Nec Dvd/rw Ad-7173a

به نظر من زیاد تعریفی نداره

saeed258s
15-11-2007, 18:12
با توجه به صحبتهای دوستان و اهل فن یه نتیجه گیری و طبقه بندی بکینید که کدوم دی وی دی رایتر های ساتا بهترن؟
متسکرم

saeed258s
15-11-2007, 18:13
با توجه به صحبتهای دوستان و اهل فن یه نتیجه گیری و طبقه بندی بکینید که کدوم دی وی دی رایتر های ساتا بهترن؟
متشکرم

shahramcat
15-11-2007, 19:24
به نظر من زیاد تعریفی نداره

تایید میشه . چون خودم داشتم

white star
16-11-2007, 02:35
میخواستم یه DVD ROM خوب با قیمت مناسب بخرم شما چیو پیشنهاد میدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
میگن sony نخر!

Actros
16-11-2007, 02:44
متسکرم

LITEON - LH-20A1H

LITEON - LH-20A1S / SATA

ASUS - DRW1814BL اینم خوبه

میخواستم یه DVD ROM خوب با قیمت مناسب بخرم شما چیو پیشنهاد میدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif
میگن sony نخر!
ASUS DVD-SATA

arash rashno
16-11-2007, 09:29
LITEON - LH-20A1H

ASUS DVD-SATA
ساتا من که هر چی گشتم نبود :41:

MOHAMMAD2010
16-11-2007, 13:05
میگن sony نخر!

ASUS
SUZUKI

shahramcat
16-11-2007, 14:39
میگن sony نخر!

به نظر من حتما ساتا بگیر این 2 مدل :

asus 16x SATA 24T
Pioneer 18x SATA 25T

arash rashno
16-11-2007, 14:47

asus 16x SATA 24T
Pioneer 18x SATA 25T
جناب شما اینها رو در بازار دیدید ؟؟؟؟ و خرید کردید ؟؟؟

shahramcat
16-11-2007, 14:49
جناب شما اینها رو در بازار دیدید ؟؟؟؟ و خرید کردید ؟؟؟

بله . من 2 هفته قبل مدل pioneer رو گرفتم که به نظر صداش زیاد میومد . شما مدل ایسوز رو بگیر هست .

Mezzo
16-11-2007, 15:18

asus 16x SATA 24T
Pioneer 18x SATA 25T

من كه دو هفته پيش همه بازار رو گشتم ساتا چيزي جز سوزوكي نبود.

zir0zir0
16-11-2007, 19:29
با سلام
دوستان دنبال يه دي وي دي رايتر براي خدمات كامپيوتري ميگردم كه خر كار باشه(تا 70-80 تومن)
به نظرتون ساتا باشه بهتره؟
قيمت رو هم بگيد
(خودم ايسوز دارم ولي خوب نيست و راضي نيستم)

sarina_sh
16-11-2007, 20:03
گيگابايت توي دي وي دي رايترها يکي از برترين نوع اون هاست که واقعا هموني که مي خواي .شاد باشي دوست من

Ship Storm
16-11-2007, 20:07
با سلام
دوستان دنبال يه دي وي دي رايتر براي خدمات كامپيوتري ميگردم كه خر كار باشه(تا 70-80 تومن)
قيمت رو هم بگيد

گيگابايت توي دي وي دي رايترها يکي از برترين نوع اون هاست که واقعا هموني که مي خواي .شاد باشي دوست من

کاملا و دقیقا تایید میشه حرف Sarina_Sh :5: و100% هم همین نوع DVD/RW پیشنهاد میشه قیمتش دو نوعه یکی 40 هزار تومان ودیگری 46 هزار تومان 46 هزار تومنیه DUAL Leyer هستش و بهتره واقعا تو کار کردن اصلا کم نمیاره اصلا و ابدا مطمئن باش همین بهترین انتخابه چون کار من همینه بهت توصیه میکنم همین رو بخری :46:
موفق باشید :11::40::10:

glc_engineer
18-11-2007, 09:08
سلام
نظرتان در مورد دی وی دی رایتر sony با سرعت 18 و IDE چیه؟
این اطلاعات در جلوی آن نوشته شده است:

Dual RW Drive
Double Layer
Dual Layer

راستی دو مدلش هست
سیاه رنگ یا سفیدرنگ.
کدومش بهتره؟

ببين عزيز جون 18 مدل قديميشه الان 20 اومده
اما مدل سياه رنگ تقلبي يا ريمارك كمتري داره

توجه : اين نكات باتوجه به شرايط حال حاضر بازار ايران نوشته شد. در بازار امريكاي شمالي صادق نميباشد!!!

glc_engineer
18-11-2007, 09:13
اساتيد و كارشناسان عزيز
سوال منو جواب بدين
چرا دي وي دي رايتر سوني 20 ايكس گارانتي سرير كالا فقط مدل سفيد داره مدل مشكي نداره؟!؟
....

جناب گاباناي عزيز اين سوال فقط در بازار ايران ميباشد. در بازار آمريكاي شمالي صادق نيست.

glc_engineer
18-11-2007, 09:16
با سلام
قيمت رو هم بگيد
چون براي خدمات كامپيوتري ميخواي و نگهداري وتعميرات ونصب اون برات مهمه من پشنهاد ميكنم آي دي اي بگيري
اما درصورتيكه براي منزل بخواي ساتا جديدتره و طبق نظر اساتيد سرعت و كيفيتش بالاتره
يا علي

zxcvbnm_00
19-11-2007, 15:51
سلام مخوام يك dvd rw بخرم لطفا اگه ميشه معرفي و با قيمت يك مدل خوب بگين بودجه من زياد مشكلي نيست و اگر مي شه بگيد كه من مي تونم يك دستگاه dvd را به p30 وصل كنم و از dvd- monitor ببينم و محتوي dvd را درون hard بريزم اگه مي شه راهنمايي كنيد و بگيد كه چطور به p30 وصل كنم

Gabana
19-11-2007, 16:21
کاملا و دقیقا تایید میشه حرف Sarina_Sh :5: و100% هم همین نوع DVD/RW پیشنهاد میشه قیمتش دو نوعه یکی 40 هزار تومان ودیگری 46 هزار تومان 46 هزار تومنیه DUAL Leyer هستش و بهتره واقعا تو کار کردن اصلا کم نمیاره اصلا و ابدا مطمئن باش همین بهترین انتخابه چون کار من همینه بهت توصیه میکنم همین رو بخری :46:
موفق باشید :11::40::10:

من نمي فهمم اين گيگا بايتو براي چي پيشنهاد ميديد ؟ يعني چي 100 درصد همين توصيه ميشه ؟ اينم شد دليل آخه؟
اين DVD Writer پيشنهادي شما چي داره كه بايد 10 تومن بيشتر از بقيه رايتر هاي تو بازار بهش پول بديم ؟

لطفا براي ادعاتون دليل بياريد ..

اساتيد و كارشناسان عزيز
سوال منو جواب بدين
چرا دي وي دي رايتر سوني 20 ايكس گارانتي سرير كالا فقط مدل سفيد داره مدل مشكي نداره؟!؟
....

جناب گاباناي عزيز اين سوال فقط در بازار ايران ميباشد. در بازار آمريكاي شمالي صادق نيست.

مهندس جان ..
اون مستنداتي رو كه قرار بود بفرستي چي شد !؟ :دي
اونا رو بفرست تا با هم به جواب اين سوالت برسيم ..
موفق باشي /.

glc_engineer
20-11-2007, 00:14
من نمي فهمم اين گيگا بايتو براي چي پيشنهاد ميديد ؟ يعني چي 100 درصد همين توصيه ميشه ؟ اينم شد دليل آخه؟
اين DVD Writer پيشنهادي شما چي داره كه بايد 10 تومن بيشتر از بقيه رايتر هاي تو بازار بهش پول بديم ؟

مهندس جان ..
موفق باشي /.
عرض به خدمت شما استادعزيز
مستندات درحال جمع آوري و... ميباشد
دوم كمي دو دل شدم كه آيا يك همچين مطالبي رو ميشه در فوروم ها مطرح كرد يا نه. مطالبي كه در بحث هاي خصوصي داخل شركت هاي كامپيوتري معتبر بيان ميشود. مثلا امروز ....
چرا براي ما ايراني ها كه .... نمايانگر موتورسيكلتهاي قوي و پرسرعتي ميباشد. ناگهان ميشه برند معتبر قطعات كامپيوتر و تبديل به يكي از بزرگترين و پرمصرف ترين درايو هاي ايران ميشه و...
5 صفحه كامل هم در مجله كاوش آبان 86 با اون همه هزينه بالا تبليغ ميشه
و...
يا شركت ... ا ا كه چك 20 ميليونيش برگشت ميخوره به راحتي اون وقت ماها روي محصولاتش تعصب داريم
كپي لاشه چك سند محضري شد:31:

Gabana
20-11-2007, 01:06
مهندس جان ..
اتفاقا بحث در اين مورد ( به نظر من البته ) اگر به سود مصرف كننده باشه ( ولو اگر اسرار شركتي فاش بشه يا به ضرر شركتي باشه ) كاملا درسته ..
بحث اينجاست كه اگر قراره صداقت باشه پس صداقت بايد براي همه باشه . نه اينكه شركت ... بياد پردازنده بدون باكس بياره و با فن قلابي باكس بفروشه به ملت ..
يا خيلي موارد ديگه ( پاور هاي شايان :دي يا يه پاور ديگه كه تو سخت افزار بررسي شد كه جعبه و عكس روي باكس متعلق به يه برند معروفه ولي داخل باكس يه پاور گذاشتن كه مفتش هم گرونه .. و 100 تا مورد ديگه .. ) اينجاست كه ما بعنوان مصرف كننده ضرر مي كنيم چرا ؟ چون ما صادقانه رفتيم فلان محصول و از يه شركت ( بعنوان نماينده ) با تبليغات خوب و قوي خريديم به اميد اينكه محصول خوبي خريديم ولي نمي دونيم قلابيه و ...
پس بين شركت هاي كامپيوتري درصد بسيار كمي هستن كه صادقن و اونايي هم كه نيستن اگر هم دستشون رو شد .. چه بهتر ..
نمونه اش هم يه مغازه نمايندگي ابيت بود تو پاساژ ايران كه مادربورد كه ميداد داخل جعبشو خالي مي كرد ! با هر كي من رفتم بازار بهش گفتم اينا دزدن .. نخر از اينا ... خلاص /.
=====
مستنداتتو رو كن كه اساسي با اين جريان حال مي كنم . البته اگر خودت هم تو اين خط باشي .. مي دوني چي مي گم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

glc_engineer
20-11-2007, 09:19
مهندس جان ..
اتفاقا بحث در اين مورد ( به نظر من البته ) اگر به سود مصرف كننده باشه ( ولو اگر اسرار شركتي فاش بشه يا به ضرر شركتي باشه ) كاملا درسته ..
بحث اينجاست كه اگر قراره صداقت باشه پس صداقت بايد براي همه باشه . نه اينكه شركت ... بياد پردازنده بدون باكس بياره و با فن قلابي باكس بفروشه به ملت ..
يا خيلي موارد ديگه ( پاور هاي شايان :دي يا يه پاور ديگه كه تو سخت افزار بررسي شد كه جعبه و عكس روي باكس متعلق به يه برند معروفه ولي داخل باكس يه پاور گذاشتن كه مفتش هم گرونه .. و 100 تا مورد ديگه .. ) اينجاست كه ما بعنوان مصرف كننده ضرر مي كنيم چرا ؟ چون ما صادقانه رفتيم فلان محصول و از يه شركت ( بعنوان نماينده ) با تبليغات خوب و قوي خريديم به اميد اينكه محصول خوبي خريديم ولي نمي دونيم قلابيه و ...
پس بين شركت هاي كامپيوتري درصد بسيار كمي هستن كه صادقن و اونايي هم كه نيستن اگر هم دستشون رو شد .. چه بهتر ..
نمونه اش هم يه مغازه نمايندگي ابيت بود تو پاساژ ايران كه مادربورد كه ميداد داخل جعبشو خالي مي كرد ! با هر كي من رفتم بازار بهش گفتم اينا دزدن .. نخر از اينا ... خلاص /.
=====
مستنداتتو رو كن كه اساسي با اين جريان حال مي كنم . البته اگر خودت هم تو اين خط باشي .. مي دوني چي مي گم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببين عزيز جان من هم مثل شما دوست ندارم كه مصرف كننده ضرر بكنه . اما اسرار را نميشه فاش كرد. اما گاهي تو بعضي تاپيك ها يك سري پارازيت ميزنم به صورت توصيه و سعي ميكنم اونها روهم با كليد قفل به شما بدم يا حداقل قفلشو بهتون بگم . چون از اين فوروم خيلي چيزها رو ياد گرفتم . خواستين گير هم بدين دليل و مدرك هم بخواين سعي ميكنم يك چيزهايي رو ارائه بدهم.
مثلا من به عنوان كسي كه چند ساله با وارد كننده ها و گارانتي ها دارم كار ميكنم توصيه ميكنم سي پي يو باز يا به اصطلاح من در آوردي طلق و فن به هيچ وجه نخرين حتي با گارانتي هاي در ظاهر معتبر
به دليل اينكه اين سي پي يو ها سيرتيفيكيت و كواليتي كنترول درجه يك كارخونه رو ندارن . مثلا تفاوت قيمت يك سي پي يو باز با يك باكس بين 10 تا 15000 تومنه به نظر شما كارخونه اسرائيلي اينتل مياد يه همچين خبطي بكنه و از سود 10 دلاري براي هر سي پي يو بگزره
فقط به خاطر يك فن نيم دلاري و يك پكينيگ زير يك دلار اونم تو ياون تيراژ بالا....

آن يا ر كز او گشت سر دار بلند
جرمش اين بود كه اسرار هويدا ميكرد

Ship Storm
20-11-2007, 11:09

مهندس جان ..
موفق باشي /.

آقا علی عزیز شما استاد مایی و هرچی بگی همون درسته ولی این گیگابایتی که من میگم خوبه و شما میگید نه چیزی بیش از 8 هزار DVD برای یک از دوستان من توی کلوپ رایت کرده به هر حال باز هم من حرف شما رو قبول میکنم و تایید میکنم هرچی شما بگید همون درسته.
شاد و موفق و پیروز باشید :11:

Gabana
20-11-2007, 12:16
نه ببين .. نگرفتي من چي ميگم ..
آقا گيگابايت قبول :
اول اينكه كدوم مدلش ؟
دوم اينكه اين رايتر چه برتري داره كه بايد 10 تومن بيشتر بهش پول بديم ؟

آيا مطمئني يه رايتر ديگه نمي تونه مشابه اون گيگابايت كار كنه ؟

اين سوالا رو اگر جواب بدي عالي ميشه ..
=====
پست قبلي هم كه من چيزي نگفتم كه قرار باشه درست باشه يا غلط .. يه چند تا سوال كردم كه جواب درست هم ندادي . پس ممكنه خودت هم ندوني كه براي چي گيگابايت بهتره و پيشنهادش ميدي ..

yasser1680
21-11-2007, 03:53
بهتره برای این موضوع یه انجمن جدید بزنید.
چه ربطی داره به درایو ها (بی ادبی نباشه)

Ship Storm
21-11-2007, 09:12
نه ببين .. نگرفتي من چي ميگم ..
آقا گيگابايت قبول :
اول اينكه كدوم مدلش ؟
دوم اينكه اين رايتر چه برتري داره كه بايد 10 تومن بيشتر بهش پول بديم ؟

آيا مطمئني يه رايتر ديگه نمي تونه مشابه اون گيگابايت كار كنه ؟

اين سوالا رو اگر جواب بدي عالي ميشه ..
=====
پست قبلي هم كه من چيزي نگفتم كه قرار باشه درست باشه يا غلط .. يه چند تا سوال كردم كه جواب درست هم ندادي . پس ممكنه خودت هم ندوني كه براي چي گيگابايت بهتره و پيشنهادش ميدي ..

========================
با سلام مجدد خدمت علی آقای عزیز
علی آقا این مدلی که من میگم GO-W20-WA هستش قیمتش هم 39 الی 40 هزار تومان هست.
ببین علی آقای عزیز اپتیک DVD/RW های گیگابایت رو من با سایر هم رده های خودش برسی کردم نمیخوام طرفداری از شرکت خاصی رو هم بکنم چون شرکت گیگابایت نمیاد به من برای این حرفم یه کارتن DVD/RW بهم بده ولی جدا از همه این بحث ها من خودم DVD/RW سونی دارم واقعا ازش راضی نیستم قیمتش چنده تو بازار 32 الی 34 گیگابایت چنده 40 هزار تومان ولی اپتیک اون رو من چشم بسته قبولش دارم چون کارکردش رو دست 3 نفر تا الآن دیدم هر دی وی دی رایتری بود توی این شرایط از کار میموند سونی که من دارم یه بار میزنه دی ویدی رو میسوزنه و بعد روی دی وی دی بعدی رایتش میکنه ولی این گیگابایت پشت سر هم فقط بزن رایت کنه اصلا کم نمیاره و این برتری فرک کنم ارزش 6 هزار تومان رو داشته باشه حتی بیشتر.
در مورد رایتر های دیگه هم خدمتتون بگم که رایترهای خوبی هم هستند که میتونند مثل اون کار کنند من خودم PLEXTOR رو قبولش دارم ولی قیمتش تو این رده نیست و یلی بالاتره حدود دوبرابر قیمت داره PIONEER هم جنس های خوبی میزنه ولی به پای گیگابایت نمیرسه قیمتش هم 5 هزار تومان گرونتره میمونه LITEON که تقلبیش زیاد شده تو بازار دیگه مثل سری های اول کار نمیکنه .
باز هم علی آقا شما استاد مایی هرچی بگی برای ما سنده.:20:
شاد و پیروز و موفق باشی:11:
دوستدار شما Ship Storm (حامد) :40::11::10::46::20:

Gabana
22-11-2007, 13:11
علی آقا این مدلی که من میگم GO-W20-WA هستش قیمتش هم 39 الی 40 هزار تومان هست.

مطمئني ؟
GO-W20MA/MB داريم . اون مدلي كه تو گفتي رو .. !

راستي مطمئني گيگا بايت خودش ODD مي زنه !!؟ اينم يه تحقيقي بكني بد نيست ...

موفق باشي ..

hossein-121
23-11-2007, 10:33
سلام يك دي وي دي رايتر مي خواهم بخرم تا قيمت 40 تومان چي پيشنهاد مي كنيد .
من در اين هفته مي خواهم بخرم لطفا راهنمايي كنيد.
متشكرم

glc_engineer
23-11-2007, 17:05
سلام يك دي وي دي رايتر مي خواهم بخرم تا قيمت 40 تومان چي پيشنهاد مي كنيد .
من در اين هفته مي خواهم بخرم لطفا راهنمايي كنيد.
متشكرم
تا 40 تومن سوني 830 اي اگه اشتباه نكنم 20 ايكس پنل مشكي بگير . ضرر نميكني

hossein-121
24-11-2007, 23:54
مدل ديگه چي پيشنهاد مي كني؟

Gabana
25-11-2007, 00:06
سلام ..
سوني 830 كه Oem هست و سامسونگ براش مي زنه .. 40 تومن هم ارزش پول دادن نداره . ( البته جسارت به دوستمون كه پيشنهاد دادن نمي كنم )
من پيشنهاد مي كنم سامسونگ 203 بگيري كه كه قيمت بسيار مناسبي هم داره ( حدود 35 )

Aloneboy
25-11-2007, 00:31
سلام دوستان
من یه سی دی رایتر خوب میخوام ؟چی بخرم گرون نباشه ها
از اونجایی که بحث در مورد خرید سی دی رایتر هم در قسمت سخت افزار > هارد ديسك ، رم ، تجهيزات ذخيره سازي > سی دی رایتر و دی وی دی رایتر و هم در قسمت سخت افزار > اطلاع رساني قيمت و مشورت خريد يا فروش > مشاوره و راهنمايي براي خريد DVD Writer و ساير ادوات نوري بود در هر دو نوشتم.

Gabana
25-11-2007, 00:50
چرا حالا CD Writer ؟
يكم بيشتر هزينه كن و DVD Writer بگير ...

Baby nfs
25-11-2007, 06:55
دوستان عزيز من يه سي دي رام ال جي 52-32-52 سيلور دارم كه مي خوام بفروشمش و يك دي وي دي رايتر با سرعت خوب بخرم. لطفا منو در باره قيمت فروش سي دي رايتر و قيمت دي وي دي رايتر سوني راهنمايي كنيد.

jooni
25-11-2007, 10:13
میگن sony نخر!

منم ميگم هيچ وقت نه رايتر و نه دو وي دي رام ASUS نخر چون من دارم، آشغاله

Aloneboy
25-11-2007, 10:31
چرا حالا CD Writer ؟
يكم بيشتر هزينه كن و DVD Writer بگير ...

به خاطر قیمتش اخه واسه خودم نمی خوام خودمم بهش گفتم ولی قبول نکرد
حالا سی دی رایتر چی بخرم؟

Actros
26-11-2007, 01:40

به نظر من liteon مناسبه

MOHAMMAD2010
26-11-2007, 01:48

ASUS - LITEON

hossein-121
26-11-2007, 19:46
سلام -nec AD-7170 براي خريد دي ودي رايتر مناسب ؟

becareful
26-11-2007, 23:20
ان ایی سی نخر چون به جای لایت اسکرایپ از لیبل فلش استفاده میکنه و بدرد نمیخوره.به نظرم لایت آن یا چیزای دیگه بگیری بهتره.

hossein-121
27-11-2007, 22:05
سلام pioneer 18x18 مدل خوبي هست قيمتش 56 است از بقيه دي وي دي رايتر ها بهتر؟
مي خوهم بخرم اگه اطلاعاتي در مورد آن داريد لطفا بگوييد.

Gabana
27-11-2007, 22:11
پول دادن بيشتر از 40 به دي وي دي رايتر چندان منطقي نيست /.

reza fontana
28-11-2007, 11:40
یک دی وی دی رایتر خوب در حدود 30 تومن میخوام..لطفآ معرفی کنید

Gabana
28-11-2007, 11:54
یک دی وی دی رایتر خوب در حدود 30 تومن میخوام..لطفآ معرفی کنید

سامسونگ 203 حدود 35 تومن ..

amir69_k
28-11-2007, 16:45
آقا سلام من هرچی خوندم همش جرو دعوا بوده اولای تاپیک و هیچی نفهمیدم یک dvd رایتر خوب که گارانتی داشته باشه و قیمتش هم نسبت به کاری که میکنه مناسب و در کل از 35 تومن اینا بالاتر نره که dvd 9 ها یی مخصوصا verbatim hp redata اینا را خوب بزنه و کاراییش بالا باشه چون من خیلی فیلم رایت میکنم و میخوام بزنم روی dvd تا دیگه اینقدر نخوام پول سیدی بدم فقط خداییش خوب باشه و چون خودتون دارید نگید فلان را بخر

Gabana
28-11-2007, 17:51
پست بالاي خودتو نديدي امير جان .

reza fontana
28-11-2007, 18:33
سامسونگ 203 حدود 35 تومن ..
GABANA جان با عرض معذرت یه سوال دیگه هم ازت داشتم:میخواستم بدونم این مدل ایسوز ASUS - DRW1814BL از لحاظ کیفیت و کارایی مثل سامسونگ 203 هست ؟
با تشکر:11:

amir69_k
28-11-2007, 20:11
]چرا دیدم میخواستم بدونم این 35 تومنی جواب کارای من را میده راستی اینایی که میگن چاپ روی دیسک میزنه چه جوری هست

Lofty
29-11-2007, 23:23
نظر تون در مورد دی وی دی رایتر Pioneer ساتا به قیمت 50000 چطوره ؟

reza fontana
30-11-2007, 12:10
نظر تون در مورد دی وی دی رایتر Pioneer ساتا به قیمت 50000 چطوره ؟
به این قیمت نمی ارزه..همون طوری که دوستمون گفت میتونی سامسونگ 203 بگیری 35000 تومن

amir69_k
30-11-2007, 16:31
سلام من یکدونه gigabyteاز اینا که دوتا پلیت داره یکی نقرهای یکی سفید ---- کدومش بهتره

E=mc^2
02-12-2007, 15:51
سلام

می خواستم یک مدل خوب ATA معرفی کنید , البته مادربورد من SATA دارد حتی SATA2 را هم دارد اما چون در دفعه قبل با دیتکت کردن هارد مشکل داشت و مجبور شدم به صورت رید ببندم , زیاد طرف ساتا نمیرم .مدل مادر بورد : k8nxp9 و گیگا هستش .

آیا از نظر سرعت نیاز هستش که از ساتا استفاده کنیم ؟

همچنین این دو مدل A12 پایونیر و 1040 اچ پی دوتا شون ATA هستند ضمنا لایت اسکریپ برای من در انتخاب مهم نیست , از نظر کیفیت چطور هستند و آیا شما دوستان پیشنهاد می کنید ؟
آیا مدل PX_760A پلکستور در بازار موجود هست یا نه , اگر هست با چه قیمت و گارانتی ؟

متشکرم

reza fontana
03-12-2007, 03:10
این مدل ایسوز Asus - Drw1814bl از لحاظ کیفیت و کارایی مثل سامسونگ 203 هست ؟

Captain_Nemo
04-12-2007, 00:03
با عرض سلام خدمت همه دوستان... من تا پس فردا می خوام دی وی دی رايتر بگيرم به همين خاطر ممنون میشم زودتر راهنمائیم کنید...

DVD-RW ایسوس مدل 1814bl کيفيتش چطوره؟
و در کل asus بهتره يا LG?

Captain_Nemo
04-12-2007, 18:53
ممنون ... چقدر راهنمایی کردید...

saeed258s
04-12-2007, 19:17
ممنون ... چقدر راهنمایی کردید...
صفحه های قبلی رو می خوندی یه چیزایی میگرفتی!طبق چیزی که من از اینجا فهمیدم که یه چیزی مثل سونی از اونا که پانل جلوشنو با پبقیه فرق داره تقلبیش کمتره!بقیه رو هم اگه جنس اصلی رو بتونی تشخیص بدی فک کنم ایوس خوب باشه!

ebru_gundes_206
06-12-2007, 01:17
نمو جان بهتره بری سراغ LITE-ON الان یه چرخی تو بازارهای تکثیر دی وی دی بزنی 90 درصد فروشندگان به این رایتر رو آوردند
مدل A120h

mir@
06-12-2007, 15:46
ديروز رفتم پرسيدم گفت Farasoo قيمت 33.5

اين چطوره؟

Captain_Nemo
06-12-2007, 17:02
نمو جان بهتره بری سراغ LITE-ON الان یه چرخی تو بازارهای تکثیر دی وی دی بزنی 90 درصد فروشندگان به این رایتر رو آوردند
مدل A120h

خودمم اول دنبال همین مدل بودم ولی تو بازار پیدا نکردم... بجاش Asus 1814bl خریدم تا حالا هم که ازش راضی بودم.

leilash
06-12-2007, 18:20
دوستان يه دي وي دي رايتر خفن به من معرفي كنين كه لايت اسكريپت هم داشته باشه به جزء لايتون و اِچ پي؟؟؟

Captain_Nemo
06-12-2007, 22:20
دوستان يه دي وي دي رايتر خفن به من معرفي كنين كه لايت اسكريپت هم داشته باشه به جزء لايتون و اِچ پي؟؟؟

ایسوس هم lightscribe داره...

leilash
07-12-2007, 05:16
asus چطوره دوست عزيز ريدش شما استفاده كردين آخه من چند دي وي دي رايتر استفاده كردم كه هم ريده خوبي نداشت هم بعضي از سي دي هارو باز نميكرد خالي نشون ميداد و بعضيهاشون هم سي دي معمولي رو كمتراز 16 نميزد... حالا اين Asus چطوره و Lg و Ben Q چطورند؟؟؟

Captain_Nemo
07-12-2007, 14:29
asus چطوره دوست عزيز ريدش شما استفاده كردين آخه من چند دي وي دي رايتر استفاده كردم كه هم ريده خوبي نداشت هم بعضي از سي دي هارو باز نميكرد خالي نشون ميداد و بعضيهاشون هم سي دي معمولي رو كمتراز 16 نميزد... حالا اين Asus چطوره و Lg و Ben Q چطورند؟؟؟

والا من چهارشنبه dvd رایترش رو خریدم و تا بحال که راضی بودم... سرعت خوندنش بد نیست ... چندتا DVD داشتم که کمبوی MSI تو خوندنش مشکل داشت ولی اين ایسوسه الان بدون مشکل اجراشون میکنه ... فقط یه DVD قراضه دارم که قبلاً فقط تونسته بودم تو لپ تاپ سونی بازش کنم ولی اين دی وی دی رایتر نتونست بازش کنه ...
در کل ازش راضیم.

leilash
07-12-2007, 17:10
مر30 دوست عزيز ميشه بكي چند ايكس هست؟؟؟ و چند خريديش؟؟؟ و مدلش چيه دقيق؟؟؟
راستي كسي BenQ و Lg و Samsung استفاده كرده چطوره كارائيش؟؟؟
Asus بهتره؟ Lg بهتره؟ BenQ بهتره؟ samsung بهتره؟ كدومش خوبه و لايت اسكريپت داره و چند ايكس دارند و قيمتاشون چنده ممنون ميشم راهنمائيم كنين من يه دي وي دي رايتر خوب بخرم...

Captain_Nemo
07-12-2007, 20:07
مر30 دوست عزيز ميشه بكي چند ايكس هست؟؟؟ و چند خريديش؟؟؟ و مدلش چيه دقيق؟؟؟
راستي كسي BenQ و Lg و Samsung استفاده كرده چطوره كارائيش؟؟؟
Asus بهتره؟ Lg بهتره؟ BenQ بهتره؟ samsung بهتره؟ كدومش خوبه و لايت اسكريپت داره و چند ايكس دارند و قيمتاشون چنده ممنون ميشم راهنمائيم كنين من يه دي وي دي رايتر خوب بخرم...

سرعت رید و رایت DVD رو زده 18X ... و در مورد قیمتش هم 34 تومن از بازار کامپیوتر ایران خریدم ... مدل دقیقش هم Asus DRW 1814bl هستش و لایت اسکرایب هم داره ولی من هنوز از اين قابلیتش استفاده نکرده ام.

leilash
07-12-2007, 20:45
مر30 دوست عزيز كه به سوالهام جواب ميده راستي يه خواهشي ازت دارم ميخوام يه فايل تصويري شو به يه سي دي معمولي بزني ببيني با چه سرعتهائي ميزنه از پائين تا بالا با چه سرعتهاي سي دي معمولي رو نه دي وي دي رو مر30...

leilash
09-12-2007, 15:15
دوستان سامسونگ چطوره خوبه آيا لطفاً راهنمائي كنين من ميخوام به همين زودي اگه شما بگين كدوم رايتر بهتره اونو بخرم samsung/.benQ/asus/ lg/ ميخوام لايت اسكريپت هم داشته باشه...

mehdi_ghp
15-12-2007, 20:41
دوستان سی دی درایو ساتا چه مارک هایی هست ؟اصلا سرعتشون از نوع Ide بهتره ؟چون بهر حال سرعت
لنز محدود و پایینه؟

akhoond
15-12-2007, 22:05
سلام .
دوستان من خیلی وقت میشه که نه cdrom رو عوض کردم ، نه رایتر رو ، حالا می خوام بیه دی وی دی رایتر بگیرم که هم کار سی دی رام ، هم سی دی رایتر ، هم دی وی دی رایتر ، هم دی وی ری رام رو با هم انجام بده . یادمه یه چیزی بود به نام combo ، همه این ها رو باهم داشت ، اونها چجوریه ؟ خوبه ؟ فقط فکر کنم که زود تر از اون چیزی که فکرشو بکنی خراب بشه ، درسته ؟ :13:
حالا شما چی توصیه می کنید ؟ حاضرم تا 35 تومان ( حالا 5 تومان هم بالا پایین عیب نداره . . . ) هم بذارم . فقط یه چیزی باشه که بتونه برام کار کنه ها . . . :27:
توی یکی دو صفحه پیش یه اصطلاحاتی هم دیدم که نفهمیدم اگه بشه اون ها رو هم توضیح بدید خیلی خوب میشه . .
مرسی

shahramcat
15-12-2007, 23:37
سلام .
دوستان من خیلی وقت میشه که نه cdrom رو عوض کردم ، نه رایتر رو ، حالا می خوام بیه دی وی دی رایتر بگیرم که هم کار سی دی رام ، هم سی دی رایتر ، هم دی وی دی رایتر ، هم دی وی ری رام رو با هم انجام بده . یادمه یه چیزی بود به نام combo ، همه این ها رو باهم داشت ، اونها چجوریه ؟ خوبه ؟ فقط فکر کنم که زود تر از اون چیزی که فکرشو بکنی خراب بشه ، درسته ؟ :13:
حالا شما چی توصیه می کنید ؟ حاضرم تا 35 تومان ( حالا 5 تومان هم بالا پایین عیب نداره . . . ) هم بذارم . فقط یه چیزی باشه که بتونه برام کار کنه ها . . . :27:
توی یکی دو صفحه پیش یه اصطلاحاتی هم دیدم که نفهمیدم اگه بشه اون ها رو هم توضیح بدید خیلی خوب میشه . .
مرسی

شما یکی از این 2 مدل رو بگیر که من تستهاشم دیدم عالی بوده :

Liteon 20X SATA 37T

Samsung 20X SATA (S203 38T

اگر ساتا نداری اینا مدلهای IDE هم داره .

Macdiano
16-12-2007, 01:41
سلام
من dvd-rw گرفتم از برند pioneer مدل DVR-A121XB1 ميخواستم بدونم
آيا dvd درايو خوبي هست يا نه؟
مرسي

soccer_18
16-12-2007, 01:46
سلام
بین 14 رایتر زیر اولویت با کدوم هست؟؟
ممنون
Pioneer - Dvr-112 Sv
Pioneer - Dvr-a12fxd1
Nec Ad-7173a
Nec Ad-5170a
Liteon - Lh-20a1s / Sata
Liteon - Lh-20a1h
Liteon - Lh-18a1p
Sony - Dru-170a
Suzuki Dvd-rw 16x Pack
Dvd R/rw Lg 16x
Asus - Drw1814bl
Gigabyte Dvd Rwr Aopen 16 Dual
Msi - Dr16-b5
Plextor Px-800a

shahramcat
16-12-2007, 01:49
سلام
من dvd-rw گرفتم از برند pioneer مدل DVR-A121XB1 ميخواستم بدونم
آيا dvd درايو خوبي هست يا نه؟
مرسي

خیالت راحت جزو بهترین هاست . چون قیمتش به نسبت بقیه بالاس کمتر میخرن اما عالیه . دوروور 50 باید باشه

shahramcat
16-12-2007, 01:51
سلام
بین 14 رایتر زیر اولویت با کدوم هست؟؟
ممنون
Pioneer - Dvr-112 Sv
Pioneer - Dvr-a12fxd1
Nec Ad-7173a
Nec Ad-5170a
Liteon - Lh-20a1s / Sata
Liteon - Lh-20a1h
Liteon - Lh-18a1p
Sony - Dru-170a
Suzuki Dvd-rw 16x Pack
Dvd R/rw Lg 16x
Asus - Drw1814bl
Gigabyte Dvd Rwr Aopen 16 Dual
Msi - Dr16-b5
Plextor Px-800a

Liteon - Lh-20a1s / Sata

Asus - Drw1814bl

Pioneer - Dvr-a12fxd1

اگرمادربوردت ساتا داره اولی رو بگیر اگر نه شماره 2 و 3 .

soccer_18
16-12-2007, 01:54
Liteon - Lh-20a1s / Sata

Asus - Drw1814bl

Pioneer - Dvr-a12fxd1

اگرمادربوردت ساتا داره اولی رو بگیر اگر نه شماره 2 و 3 .

ممنون
نه ساتا نداره...
از تبدیل که میشه استفاده کرد؟

shahramcat
16-12-2007, 01:58
ممنون
نه ساتا نداره...
از تبدیل که میشه استفاده کرد؟

شما مجبور نیستید حتما ساتا بگیرید . از همون مدلهای IDE استفاده کنید . تبدیل هم اصلا نگیرید به مشکل بر میخورید .

soccer_18
16-12-2007, 02:18
ممنون شهرام جان
.........
احتمالا" پایونیر رو بگیرم...
........
سایر دوستان هم لطف کنن نظر بدن...
........

saeed258s
16-12-2007, 12:58
شما مجبور نیستید حتما ساتا بگیرید . از همون مدلهای IDE استفاده کنید . تبدیل هم اصلا نگیرید به مشکل بر میخورید .
با سلام
چنتا سوال داشتم!
اوال اینکه این پایونیر که معرفی میدید ،احتمال ریمارک بودنش چقدر هست و در کل بین دی وی دی رایتر های ساتا حداکثر تا 50 تومن بهترین چی هست؟و بعد اینکه اگه از تبدیل IDE 2 SATAبخوایم استفاده کنیم چه مشکلاتی پیش می اد؟
با تشکر

Macdiano
16-12-2007, 13:54
خیالت راحت جزو بهترین هاست . چون قیمتش به نسبت بقیه بالاس کمتر میخرن اما عالیه . دوروور 50 باید باشه

آقا ممنون لطف كردي.:11:

soccer_18
16-12-2007, 18:07
دو تا سوال دیگه دارم...
اول اینکه پایونیر و Liteon اصلشون ساخت کجاست؟؟
دوم اینکه تلفظ دقیق Liteon چیه؟
ممنون

sabasistem_co
16-12-2007, 18:17
دوم اینکه تلفظ دقیق Liteon چیه؟
ممنون

لايت اون ( Lite - On )

zir0zir0
17-12-2007, 23:51
كارم خدمات كامپيوتري است و ميخام يه دي وي دي رايتر خوب بگيرم كه خر كار باشه
نظر خودم Giga است

saeed258s
19-12-2007, 10:49
با سلام
چنتا سوال داشتم!
اوال اینکه این پایونیر که معرفی میدید ،احتمال ریمارک بودنش چقدر هست و در کل بین دی وی دی رایتر های ساتا حداکثر تا 50 تومن بهترین چی هست؟و بعد اینکه اگه از تبدیل IDE 2 SATAبخوایم استفاده کنیم چه مشکلاتی پیش می اد؟
با تشکر
کسی نیست جواب مارو بده؟

Actros
19-12-2007, 16:34
کسی نیست جواب مارو بده؟

به نظر من لایتون بگیر 40 تومن .

LITEON - LH-20A1S / SATA

mbfard
20-12-2007, 12:06
به نظر شما الجي بهتره يا لايتون
در ضمن به سيستم من sata نمي خوره

Actros
20-12-2007, 13:07
به نظر شما الجي بهتره يا لايتون
در ضمن به سيستم من sata نمي خوره

lg گارانتی خوبی داره .
به نظر من Asus _ liteon
asus 1814bl
LITEON - LH-20A1H این 2تا ساتا نیستن

soccer_18
21-12-2007, 22:27
لايت اون ( Lite - On )
ممنون دوست عزیز
..................................

چند مارک + قیمت از دیسک هایی که لایت اسکرایب رو ساپورت میکنن میخواستم
پیشاپیش ممنون.

javadi1368
24-12-2007, 12:25
بسم رب المهدی

دوستان من قصد دارم یک DVD Writer بخرم که خوب کار کنه!!! یه جنس خوب میخوام. در ضمن حتما +و - R باشه. یعنی هر دو قطب رو بتونه رایت کنه.بافرش هم خوب باشه.خلاصه جنس خوبی باشه.........اگه میشه یک Combo هم معرفی بکنید که بتونه هم CD و هم DVD رایت کنه ( با همون کیفیتی که در بالا ذکر کردم). حتما هم تو بازار ایران پیدا بشه!

javadi1368
25-12-2007, 09:36
بسم رب المهدی

دوستان من قصد دارم یک DVD Writer بخرم که خوب کار کنه!!! یه جنس خوب میخوام. در ضمن حتما +و - R باشه. یعنی هر دو قطب رو بتونه رایت کنه.بافرش هم خوب باشه.خلاصه جنس خوبی باشه.........اگه میشه یک Combo هم معرفی بکنید که بتونه هم CD و هم DVD رایت کنه ( با همون کیفیتی که در بالا ذکر کردم). حتما هم تو بازار ایران پیدا بشه!
بسم رب المهدی

مثلا مشورت خواستيم

glc_engineer
27-12-2007, 08:10
بسم رب المهدی

مثلا مشورت خواستيم

عزيز جان به نظر شما كومبو با دي وي دي رايتر الان چه فرقي دارن....؟

javadi1368
27-12-2007, 08:22
عزيز جان به نظر شما كومبو با دي وي دي رايتر الان چه فرقي دارن....؟
بسم رب المهدی(عج)

اولا سلام.دوما عید شما مبارک.سوما.من هیچ اطلاعی از بازار و انوتع جنس ها ندارم و اساسا سوال پرسیدم که اطلاعات کسب کنم.

MOHAMMAD2010
27-12-2007, 16:22
بسم رب المهدی(عج)

اولا سلام.دوما عید شما مبارک.سوما.من هیچ اطلاعی از بازار و انوتع جنس ها ندارم و اساسا سوال پرسیدم که اطلاعات کسب کنم.

ببین عزیز combo کارش ایناست : خوندن cd - خوندن dvd - رایت cd
dvd writer کارش ایناست : خوندن cd - خوندن dvd - رایت cd - رایت dvd
حالا شما کدوما میخوای بخری؟
در کل من LITEON رو پیشنهاد میکنم با asus
dvd writer های گیگا هم خوب هستن

javadi1368
27-12-2007, 16:42
ببین عزیز combo کارش ایناست : خوندن cd - خوندن dvd - رایت cd
dvd writer کارش ایناست : خوندن cd - خوندن dvd - رایت cd - رایت dvd
حالا شما کدوما میخوای بخری؟
در کل من LITEON رو پیشنهاد میکنم با asus
dvd writer های گیگا هم خوب هستن
بسم رب المهدی(عج)

سلام دوست عزیز و ممنون..با توضیحات شما من قصد دارم dvd writer بخرم.حتما هم باید مثبت و منفی رو باهم داشته باشه. خودم در موردLITEON تحقیق کردم و به نظرم بهتر از بقیه بود ولی چون سایت سازگار ارقام که گارانتی این محصول رو میده خراب هست . اطلاعاتی در موردش ندارم . دوستان اگه کسی چیزی در موردش و مدل های اون میدونه لطفا کمک کنه.

becareful
28-12-2007, 02:09
فعلا که بهترین مدا لایت آن ez dub های اونه که قیمت رو ندارم.یه نوع تحولن توی رایتر ها.

mehdi_ghp
28-12-2007, 10:40
دوستان cd rom از نوع sata چی موجود هست؟

shahramcat
28-12-2007, 11:15
دوستان cd rom از نوع sata چی موجود هست؟

Cdrom ساتا نداریم دی وی دی رام هست این 3 مدل

asus
pioneer
emprex

aa12
28-12-2007, 21:41
سلام

کمبو درایو چه مارکی خوبه و پیشنهاد می کنین

دوستان نظراتشون رو بگن ، ممنون می شم

اگه با دلیل هم باشه که دیگه عالیه

sid
29-12-2007, 01:05
سلام من میخوام یه دی وی دی رام بخرم ارزونترینش مثل اینکه 26000 تومانه میخواستم ببینم شما تجربه ای نظری پیشنهادی ندارین در این باره
لب تاپ یکی از دوستام که دی وی دی رام داره حتی سی دی رو هم با هزار جور زور زدن باز میکنه نمیخوام مال منم اینجوری باشه لطفا راهنماییم کنین
2.دی وی دی پلیر های توی بازار که خیلی نازک هستند چندن
برای تماشای فیلم کدومو پیشنهاد میکنین بودجه من ماکزیمم 35000تومان هست
کدومو پیشنهاد میکنین
دی وی دی رام شما چیه و ایا ازش راضی هستین؟

Stream
29-12-2007, 01:14
سلام من میخوام یه دی وی دی رام بخرم ارزونترینش مثل اینکه 26000 تومانه میخواستم ببینم شما تجربه ای نظری پیشنهادی ندارین در این باره
لب تاپ یکی از دوستام که دی وی دی رام داره حتی سی دی رو هم با هزار جور زور زدن باز میکنه نمیخوام مال منم اینجوری باشه لطفا راهنماییم کنین
2.دی وی دی پلیر های توی بازار که خیلی نازک هستند چندن
برای تماشای فیلم کدومو پیشنهاد میکنین بودجه من ماکزیمم 35000تومان هست
کدومو پیشنهاد میکنین
دی وی دی رام شما چیه و ایا ازش راضی هستین؟
ASUS E616یکی از بهترین DVD-ROM های موجود در بازار است ( SATA ) . به خصوص برای فیلم نگاه کردن ایده آل است... قیمت حدود 28 تومن.

mehdi_ghp
29-12-2007, 09:38
عید همگی مبارک
نازد به خودش خدا که حیدر دارد.دریای فضایلی مطهر دارد.همتای علی نخواهدآمد والله.صد بار اگر کعبه ترک بردارد.

ASUS E616یکی از بهترین DVD-ROM های موجود در بازار است ( SATA ) . به خصوص برای فیلم نگاه کردن ایده آل است... قیمت حدود 28 تومن.
من میخواستم یه d/w ویه cd rom بگیرم .به نظر شما (virgil جان )اگه یه d/w asus با یه dvd rom از همین مدل که
گفتی بگیرم بهتر نیست؟ویه سوال دیگه مدل d/w asus که light scribe داره و مدل خوبیه همینه؟
asus DRW1814BL

Stream
29-12-2007, 11:55
عید همگی مبارک
نازد به خودش خدا که حیدر دارد.دریای فضایلی مطهر دارد.همتای علی نخواهدآمد والله.صد بار اگر کعبه ترک بردارد.

من میخواستم یه d/w ویه cd rom بگیرم .به نظر شما (virgil جان )اگه یه d/w asus با یه dvd rom از همین مدل که
گفتی بگیرم بهتر نیست؟ویه سوال دیگه مدل d/w asus که light scribe داره و مدل خوبیه همینه؟
asus DRW1814BL
به نظر من یک DVD-ROM و یک DVD-RW بهتر از یک DVD-RW و یک CD-ROM است. مدل DVD-RW که نوشتید مدل خوبی است.

mehdi_ghp
29-12-2007, 14:07
به نظر من یک DVD-ROM و یک DVD-RW بهتر از یک DVD-RW و یک CD-ROM است. مدل DVD-RW که نوشتید مدل خوبی است.
این مدل dvd rom که گفتی تو خوندن cd مشکلی نداره؟من یه کومبو sony دارم الان بعد از یه مدت که خریدم dvd رو
میخونه ولی با cd مشکل داره..زود هنگ میکنه .حتی cd های بدون خش !!!

javadi1368
30-12-2007, 16:00
این مدل dvd rom که گفتی تو خوندن cd مشکلی نداره؟من یه کومبو sony دارم الان بعد از یه مدت که خریدم dvd رو
بسم رب المهدی(عج)

من هم دقیقا همین مشکل رو با کومبو sony دارم. گرون هم خریدم.43 هزار تومن!!!

Stream
31-12-2007, 15:21
تا اونجا که من دیدم توی خوندن CD مشکلی نداره !

sid
01-01-2008, 00:29
تصمیمم عوض شد چه دی وی دی رایتر ارزون و بدون مشکلی بخرم هم ارزون و هم بدون ایراد و مشکل

sabasistem_co
01-01-2008, 08:35
من Lg مدل Gsa - H55n را پيشنهاد مي كنم 40 تومن

sid
02-01-2008, 19:58
به من گفتن لایتون 20ایکس بگیرم هم خوبه 38000تومانه؟چجوریه این؟

Stream
02-01-2008, 20:25
به من گفتن لایتون 20ایکس بگیرم هم خوبه 38000تومانه؟چجوریه این؟
سعي كنيد از طريق SATA به مادربورد وصل بشه. سامسونگ 203 هم با قيمت 36.000 تومان كارايي مناسبي داره.

mehdi_ghp
02-01-2008, 21:35
سعي كنيد از طريق SATA به مادربورد وصل بشه. سامسونگ 203 هم با قيمت 36.000 تومان كارايي مناسبي داره.

حسن ساتا چیه؟مگر سرعت لیزر محدود نیست؟

Stream
02-01-2008, 21:54
حسن ساتا چیه؟مگر سرعت لیزر محدود نیست؟
SATA پهناي باند بيشتري نسبت به IDE داره، نصبش راحت تر و كم دردسر تره و براي ارتقا هاي آينده هم مناسب تره. ( چون IDE داره از روي Southbridge ها برداشته ميشه. )

sid
03-01-2008, 13:18
مرسی
هر چند چیز زیادی از ساتا نمیدونم و از سامسونگ هم کلا خوشم نمیاد ولی اطلاعاتتون با ارزش بود ممنون
یکی بهتر اگه بخاین پیشنهاد بدین چی میگیرین؟ اصلا فرض کنید 40تومن دارید و میخاین واسه خودتون بخرین.چی میخرین؟

shahramcat
03-01-2008, 13:22
مرسی
هر چند چیز زیادی از ساتا نمیدونم و از سامسونگ هم کلا خوشم نمیاد ولی اطلاعاتتون با ارزش بود ممنون
یکی بهتر اگه بخاین پیشنهاد بدین چی میگیرین؟ اصلا فرض کنید 40تومن دارید و میخاین واسه خودتون بخرین.چی میخرین؟

اگر دی وی دی رایتر میخای حتما این مدل رو بگیر . مطمئن باش ازش

Sasmsung 20x SATA Model : 203b

ReZa DN
03-01-2008, 21:35
سلام دوستان من میخوام یه dvd wirter بخرم میخواستم ببینم خوبه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مارکش:
LITEON - LH-20A1H
Support LightScribe - Half Height - 20xDVD WRITER-Dual Format +/- Double Layer
cd & dvd قابلیت هک کردن و لوگو بر روی لبه قسمت رایت

DVD Family Write
DVD+R 20X maximum
DVD-R 20X maximum
DVD+R9 8X maximum
DVD-R9 8X maximum
DVD-RAM 12X maximum
ReWrite
DVD+RW 8X maximum
DVD-RW 6X maximum
Read 16X maximum
Access time 160ms
CD Family Write
CD-R 48X maximum
ReWrite
CD-RW 24X maximum
Read 48X maximum
Access time 160ms
DVD-RAM 5X PCAV

Lightscribe labeling CDR Media 1.6X
DVD+R Media 1.6X
Buffer Size 2MB (MAX)
PC Required Pentium 4 1.3GHz or higher CPU and 128MB or higher RAM are
required.
HDD must have access time < 20ms; with a minimum of 650MB free
space.
9GB free space for creating a DVD image file (9GB for double layer;
5GB for single layer).
Compatibility Microsoft Windows XP / 2000 SP4
MTBF (Life) 70000POH
S/N Ration > 75dB
General Environment
Operating 5°C to 50°C; Relative Humidity: 15% to 80%
Non-Operating -40°C to 65°C; Relative Humidity: 15% to 95%
Dimension 145(W) x 41.3(H) x 170(D) mm
Weight < 0.9Kg
Voltage Requirements
+5V +/-5% and less than 100 mVp-p ripple voltage
+12V +/-10% and less than 200 mVp-p ripple voltage
قیمت 41

Stream
03-01-2008, 21:57
Liteon - Lh-20a1h

مدل Liteon - Lh-20a1s رو بگيريد كه Sata است.

becareful
03-01-2008, 22:36
مدل بسیار خوبیه به نظر من از سامسونگ بهتره. سامسونگا لنز رو توشیبا میزنه. 203 رو نمیدونم اونم توشیبا میزنه یا نه!

ara77
05-01-2008, 06:10
سلام

من هم میخوام تو همین رنج قیمت 40-45 بخرم و ساتا باشه. در ضمن light scribe هم میخوام داشته باشه. کسی میدونه کدوم بهتر عمل light scribe رو انجام میدم . بعد اون مدل سامسونگی که گفتید هم این خصوصیت رو داره؟! خلاصه چند تا خوبش رو معرفی کنید

راستی یک combo NEC دارم میخوام بفروشم چند بدم خوبه!!

ممنوون

sid
05-01-2008, 19:02
سلام من رفتم بخرم ولی چون مادر بردم مال 4 سال پیشه گفتن ساتا رو پشتیبانی نمیکنه و ساتا تازه 2 ساله اومده گفتن 100% نمیشناستش
من دنبال این مدل رفته بودم
مدل Liteon - Lh-20a1s كه Sata است.
حالا چیکار کنم؟

Stream
05-01-2008, 19:14
سلام من رفتم بخرم ولی چون مادر بردم مال 4 سال پیشه گفتن ساتا رو پشتیبانی نمیکنه و ساتا تازه 2 ساله اومده گفتن 100% نمیشناستش
من دنبال این مدل رفته بودم
مدل Liteon - Lh-20a1s كه Sata است.
حالا چیکار کنم؟
پس همون مدل LITEON - LH-20A1H رو بگيريد كه IDE است.

sid
05-01-2008, 19:49
مطمئن؟چنده؟با گارانتی یا بدون گارانتی فرقی نباید بکنه؟درسته؟یه دوستم تو سازگار ارقام هست یکیدیگه از دوستام هم که در دسترسه هم فروشندشه

reza fontana
07-01-2008, 14:17
میخواستم بدونم دی وی دی رایتر اینکه ساتا باشه یا معمولی برای نصبش به سیستم مشکلی نیست؟یعنی به هر سیستمی میخوره؟به سی دی رایتر سیستمم یه ورودی 4 پین و کابل مادربورد وصله...اینارو به دی وی دی رایتر وصل کنم دیگه مشکلی نیست...میخوام SAMSONG 203 بگیرم...

Stream
07-01-2008, 14:20
میخواستم بدونم دی وی دی رایتر اینکه ساتا باشه یا معمولی برای نصبش به سیستم مشکلی نیست؟یعنی به هر سیستمی میخوره؟به سی دی رایتر سیستمم یه ورودی 4 پین و کابل مادربورد وصله...اینارو به دی وی دی رایتر وصل کنم دیگه مشکلی نیست...میخوام SAMSONG 203 بگیرم...
بايد مادربوردتون از SATA پشتيباني كنه و پاور هم خروجي SATA داشته باشه ( اين يكي مهم نيست چون با يك تبديل معمولي مشكل حل ميشه.‌‌ )

reza fontana
07-01-2008, 15:21
بايد مادربوردتون از SATA پشتيباني كنه و پاور هم خروجي SATA داشته باشه ( اين يكي مهم نيست چون با يك تبديل معمولي مشكل حل ميشه.‌‌ )
مادربورد سیستمم asus m2v ..پاور هم پاسکال 500w ..مشکلی نیست؟
نظرتون چیه که بجاش samsong 202 بخرم؟

sid
09-01-2008, 00:53
سیستمهای قدسمی تر از سه سال پیش ساتا رو ساپرت نمیکنن

من میخوام اقدام کنم نظر نهایی برای من رو بگید سامسونگ 203 یا لایتون 20 ایکس غیر ساتا دابل لیر

shahramcat
09-01-2008, 00:59

من میخوام اقدام کنم نظر نهایی برای من رو بگید سامسونگ 203 یا لایتون 20 ایکس غیر ساتا دابل لیر

به نظر من سامسونگ ساتا بگیر . من چند تا review تو سایتهای بزرگ تست ODD مثل cdfreak or cdrlabs ازش خوندم که با امتیاز بالایی مورد تایید بود .

reza fontana
09-01-2008, 01:26

سامسونگ 203 بگیری خیلی بهتره

reza fontana
09-01-2008, 11:58
DVD-rom سیستم من وقتی دی وی دی توش میذارم موقع اجرا صدای سوت میده البته نه با صدای بلند ولی وقتی گوش میدی متوجه میشی!مارکش هم innovate ..ایراد کار کجاست؟

sid
10-01-2008, 00:08
با تشکر از نظرتون
virgilجان نظر شما برام خیلی مهمتره نظر شما هم مثل دوستانه یا همچنان ظر توم لایتون هست
بازم میگم ساتا نیست

Stream
10-01-2008, 00:20
با تشکر از نظرتون
virgilجان نظر شما برام خیلی مهمتره نظر شما هم مثل دوستانه یا همچنان ظر توم لایتون هست
بازم میگم ساتا نیست
اگه نمیتونید از SATA استفاده کنید همون Lite-On مناسبه.

chopolino
10-01-2008, 08:28
يك dvd رايترخوب (sata ) معرفي كنيد.

Actros
10-01-2008, 09:43
يك dvd رايترخوب (sata ) معرفي كنيد.

LITEON - LH-20A1S / SATA
39 تومن

reza fontana
10-01-2008, 13:07
DVD-rom سیستم من وقتی دی وی دی توش میذارم موقع اجرا صدای سوت میده البته نه با صدای بلند ولی وقتی گوش میدی متوجه میشی!مارکش هم innovate ..ایراد کار کجاست؟

Moh3en_DDD
10-01-2008, 15:50
یک دی وی دی را یتر با این مشخصات میخوام ...

1- عمرش خیلی بالا باشه و فرطی خراب نشه .
2- سرعت رایت دی ویدیش بالا باشه ( رایت سی دی مشکلی نداره )
3- سر خوندن دیوی دی های خش دار قر نیاد .
4- تا دی ویدی 9 ( 8 گیگ ) را رایت کنه .
5- double layer هم بخونه و رایت کنه :31:
6- ضمانت داشته باشه .
7- قیمتش تا سقف 60 تومن باشه .
8- ترجیعا روی دی وی دی عکس هم چاپ کنه ...

به من این دوتا را پیشنهاد دادند ...

Nec Ad-7173a
Lite-On LH-20A1S

اگر شما هم پیشنهاد دیگه ای دارید بگید .

مادر بورد ام هم مدلش اینه :
MSI
MS-6590
2

Stream
10-01-2008, 16:35
یک دی وی دی را یتر با این مشخصات میخوام ...

1- عمرش خیلی بالا باشه و فرطی خراب نشه .
2- سرعت رایت دی ویدیش بالا باشه ( رایت سی دی مشکلی نداره )
3- سر خوندن دیوی دی های خش دار قر نیاد .
4- تا دی ویدی 9 ( 8 گیگ ) را رایت کنه .
5- double layer هم بخونه و رایت کنه :31:
6- ضمانت داشته باشه .
7- قیمتش تا سقف 60 تومن باشه .
8- ترجیعا روی دی وی دی عکس هم چاپ کنه ...

به من این دوتا را پیشنهاد دادند ...

Nec Ad-7173a
Lite-On LH-20A1S

اگر شما هم پیشنهاد دیگه ای دارید بگید .

مادر بورد ام هم مدلش اینه :
MSI
MS-6590
2
چقدر آشنا هست این پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون Lite-On LH-20A1S فقط مشخصات شماره 8 براش صدق نمی کنه !

Maximillion
11-01-2008, 23:03
چقدر آشنا هست این پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون Lite-On LH-20A1S فقط مشخصات شماره 8 براش صدق نمی کنه !

این یکی چنده؟

من یه رایتر میخوام حدود 40 تا 45 که کارش هم خیلی خوب باشه.
من از سخت افزار هیچی نمیدونم.(تعطیل)
مادربورد هم از سری آزراک هست.حدود 2 یا 3 سال پیش.(اگه مدل دقیقش رو لازم دارید بگید تا بزارم)

Xbox360
12-01-2008, 15:19
سلام

قیمت Liteon:DH-20A4P07C رو کسی داره؟

Moh3en_DDD
12-01-2008, 20:38
این یکی چنده؟

من یه رایتر میخوام حدود 40 تا 45 که کارش هم خیلی خوب باشه.
من از سخت افزار هیچی نمیدونم.(تعطیل)
مادربورد هم از سری آزراک هست.حدود 2 یا 3 سال پیش.(اگه مدل دقیقش رو لازم دارید بگید تا بزارم)

من دیروز خریدم دقیقا 43 تومن ...

pesareabi4000
12-01-2008, 20:58
دي وي دي سوني من دارم از اون هم رازي هستم اما ميگن ليتيون هم چيزه خوبيه

sina_core2duo
12-01-2008, 21:45
سلام
من یه هارد 160 8 مگ بافر دارم و یک دی وی دی رام لایتون 16ایکس و یک دی وی دی رایتر لایتون 20 ایکس ساتا
حالا به دلیل شدت کارم میخوام یه دی وی دی رام و یه دی وی دی رایتر دیگه بگیرم
حالا سوالی که من داشتم اینه که آیا بافر هارد در کار رایت مستقیم دی وی دی تو دی وی دی موثر هستش
یعنی من می تونم با این هارد 8 مگ بافر دو %~db وی دی همزمان رایت کنم ؟؟؟؟ یا اینکه باید 16 مگ بافر بخرم
دوم اینکه دی وی دی رام ساتا به جز سوزوکی که معلوم نیست ساخت کجا هستش چی توی بازار هست ؟ و آیا دی وی دی رایتر همین لایتون ساتا20 ایکس بگیرم یا چیز بهتری هم مثل پایونر یا پلکستور هستش ؟
Maximillion
13-01-2008, 18:19
من دیروز خریدم دقیقا 43 تومن ...

ممنون :40:
فکر میکنی با مادربورد ما مشکلی نداره؟

mohammadgame
14-01-2008, 23:34
سلام
شما مارک های asuz و pioneer ( پایونیر) رو چه طور می دونید دی وی دی رایتر های خوبی داره یا نه
من بیشتر از اینها تعریف شنیدم . سامسونگ هم می گن خوبه ؟ نظر شما چیه
و این که شما میگید دیوی دی با مادربورد مشکل داره منظورتون چیه ؟ مگه دی وی دی ها با مادربورد ها مشکل دارند ؟

Actros
15-01-2008, 01:50
سلام
شما مارک های asuz و pioneer ( پایونیر) رو چه طور می دونید دی وی دی رایتر های خوبی داره یا نه
من بیشتر از اینها تعریف شنیدم . سامسونگ هم می گن خوبه ؟ نظر شما چیه
و این که شما میگید دیوی دی با مادربورد مشکل داره منظورتون چیه ؟ مگه دی وی دی ها با مادربورد ها مشکل دارند ؟

هر دو خوبن ولی پایونر قیمتاش گرونه
از ایسوس مدل
asus 1814bl
samsung 203

Moh3en_DDD
15-01-2008, 10:22

با مادر بورد من که مشکلی نداره ولی میگند اصلا به مادر بورد ربطی نداره ... نمی دونم والا .. :46:

mohammadgame
15-01-2008, 15:59
هر دو خوبن ولی پایونر قیمتاش گرونه
از ایسوس مدل
asus 1814bl
samsung 203
پایونیر مثلاً چه قدره قیمت هاش ؟

Actros
15-01-2008, 16:46
پایونیر مثلاً چه قدره قیمت هاش ؟

به نظر من بالای 40 نباید بدی
چون همشون یکین
من نظرم اینه
LITEON - LH-20A1S / SATA

Actros
15-01-2008, 16:47

مدل دقیق مادربردت رو بنویس

mapooli
15-01-2008, 20:49
سلام دوستان من یک DVD Writer می خواهم بخرم، به نظر شما چه مارکی و چه مدلی با توجه به قیمت و کیفیتش مناسبتره ؟
برای کارهای خونگی می خواهم.
در ضمن مدل های plextor در مقایسه با مدل های دیگه گرون تره به نظره شما ارزش خرید داره یا نه ؟

MOHAMMAD2010
15-01-2008, 21:03
سلام دوستان من یک DVD Writer می خواهم بخرم، به نظر شما چه مارکی و چه مدلی با توجه به قیمت و کیفیتش مناسبتره ؟
برای کارهای خونگی می خواهم.
در ضمن مدل های plextor در مقایسه با مدل های دیگه گرون تره به نظره شما ارزش خرید داره یا نه ؟

sata باشه یا نه؟
در کل به نظرم Lite-On و ASUS انتخاب های خوبی هستند

Maximillion
16-01-2008, 07:38
مدل دقیق مادربردت رو بنویس

فکر کنم این باشه :46:

ASrock Intel II33e

از اون قدیم ندیماست.من حتی اسمش رو توی سایت ASrock پیدا نکردم :18:

راستی مادربورد چه دخلی به رایتر داره؟ :19::31:

Actros
16-01-2008, 19:32
فکر کنم این باشه :46:

ASrock Intel II33e

از اون قدیم ندیماست.من حتی اسمش رو توی سایت ASrock پیدا نکردم :18:

راستی مادربورد چه دخلی به رایتر داره؟ :19::31:

فک کنم مادربرد شما از sata پشتیبانی نکنه
دخلش به رابط بین مادربرد و dvdrw
شما باید dvdrw ide بگیری

Maximillion
17-01-2008, 07:23
فک کنم مادربرد شما از sata پشتیبانی نکنه
دخلش به رابط بین مادربرد و dvdrw
شما باید dvdrw ide بگیری

سلام عزیز
ممنون از جوابت
ولی حالا مطمئنی؟
فکر کنم قبلا هم گفته باشم سخت افزار تعطیلم! :31:
این سطر آخر رو میشه واسش یه زیر نویس بدی :31:
منظورت مدل خاصیه؟

sabasistem_co
17-01-2008, 08:41
سلام عزیز
ممنون از جوابت
ولی حالا مطمئنی؟
فکر کنم قبلا هم گفته باشم سخت افزار تعطیلم! :31:
این سطر آخر رو میشه واسش یه زیر نویس بدی :31:
منظورت مدل خاصیه؟

سلام

يعني بايد دي وي رايتري بگيري كه ساتا نباشه كه به نظر من بهترينش اينه : Asus 1814bl

Maximillion
17-01-2008, 12:04
سلام

يعني بايد دي وي رايتري بگيري كه ساتا نباشه كه به نظر من بهترينش اينه : Asus 1814bl

ممنون
اگه مدل خوب دیگه ای هم میشناسید معرفی کنید
راستی این یکی چنده؟

Backstreetboys
17-01-2008, 15:41
Dvd Rw اینترنال بهتره یا اکسترنال ؟
چه مدلی ؟

mapooli
17-01-2008, 16:28
sata باشه یا نه؟
در کل به نظرم Lite-On و ASUS انتخاب های خوبی هستند

فرقی برای من نمی کنه فقط کیفیت رایت و امکاناتش مهمه .
در ضمن اکه اگه اسمه مدل ها شم بگین ممنون می شم

Benygh
17-01-2008, 16:34
لایتون مدل ای خوبی داره ... سرعتش هم خوبه ...

Actros
17-01-2008, 18:23
ممنون
اگه مدل خوب دیگه ای هم میشناسید معرفی کنید
راستی این یکی چنده؟
َ شما همون به قیمت 37 تومن asus 1814bl

فرقی برای من نمی کنه فقط کیفیت رایت و امکاناتش مهمه .
در ضمن اکه اگه اسمه مدل ها شم بگین ممنون می شم

LITEON - LH-20A1S / SATA
قیمتشم 41 تومنه

reza fontana
18-01-2008, 00:14

Maximillion
18-01-2008, 07:30
از همه ممنونم
پس شد این: Asus 1814bl

BLACK-BLACK
18-01-2008, 08:05
به نظر شما از دیوی دی رایترهای زیر کدوم بهتره
plextor 716A 16x 8mb buffer
samsung 20x 2mb buffer
pioneer 18x 2mb buffer

musa
18-01-2008, 17:11
به نظر شما از دیوی دی رایترهای زیر کدوم بهتره
plextor 716A 16x 8mb buffer
samsung 20x 2mb buffer
pioneer 18x 2mb buffer

ASUS 1814BL و همچنين قابليت لايت اسكرايب هم داره با قيمت 37 تومن .

BLACK-BLACK
19-01-2008, 12:21
ASUS 1814BL و همچنين قابليت لايت اسكرايب هم داره با قيمت 37 تومن .

با گارانتی چه شرکتی؟

musa
19-01-2008, 20:46
با گارانتی چه شرکتی؟

الماس، ام اس تی، دات کام، سازگار ارقام .

درايوهايي كه شما نوشتيد داراي قيمت هاي بيشتري هستند معمولآ تو كارائي آنچنان تفاوتي رو نميشه احساس كرد و در حال حاظر اين مدل از ايسوس از كارائي خوبي برخورداره و براي خريد هم در سطح قيمت مناسبي هست.

BLACK-BLACK
20-01-2008, 20:51
من قیمت برام اهمیتی نداره هر جنسی که بهتر باشه همونو میخرم به نظر شما تا 100 تومن رایتر های پلکستور بهترین هستند؟

Mohsen khan
21-01-2008, 18:08
سلام دوستان
من تقريبا تمام تاپيك را خوندم
و تا اونجايي كه فهميدم بيشتر نظر جمع رو ي ايسوس هستش
باز براي اينكه مطمئن بشم
يك دي وي رايتر ide مي خوام براي رايت به تعداد بالا
كه واقعا كارش خوب باشه و سرعت رايت هم كم نباشه
خودم قبلا سي دي رايتر گيگا بايت داشتم
مدل هاي دي وي دي رايترش چطوره ؟
دي وي دي رايتر سوني اون مدلي كه پنل جلو داره اون چطوره ؟

در كنار اين مسئله ،‌ سي دي خام توي بازار چقدر تفاوت دارند باز هم ؟ از نظر جنس
مثلا يكي حلقه 120 ،‌يكي 110 ،‌يكي 130
بعد سي دي هاي سوني و سامسونگ اصل هستند يا تقلبي هستند ؟

ممنون
محسن

mapooli
21-01-2008, 20:41
دوستان کسی می دونه قیمته Liteon LH-20A1L چنده ؟
آیا تو بازار پیدا می شه ؟

ostadonline
21-01-2008, 21:08
سلام. دوستان یک Dvd رایتر خوب که لایت اسکرایب داشته باشه، سرعت و کیفیت خوبی هم داشته باشه و گارانتی معتبری هم داشته باشه تا 40 هزار تومن، چیه؟
در ضمن ساتا باشه... مرسی

Stream
21-01-2008, 22:03
سلام دوستان
من تقريبا تمام تاپيك را خوندم
و تا اونجايي كه فهميدم بيشتر نظر جمع رو ي ايسوس هستش
باز براي اينكه مطمئن بشم
يك دي وي رايتر ide مي خوام براي رايت به تعداد بالا
كه واقعا كارش خوب باشه و سرعت رايت هم كم نباشه
خودم قبلا سي دي رايتر گيگا بايت داشتم
مدل هاي دي وي دي رايترش چطوره ؟
دي وي دي رايتر سوني اون مدلي كه پنل جلو داره اون چطوره ؟

در كنار اين مسئله ،‌ سي دي خام توي بازار چقدر تفاوت دارند باز هم ؟ از نظر جنس
مثلا يكي حلقه 120 ،‌يكي 110 ،‌يكي 130
بعد سي دي هاي سوني و سامسونگ اصل هستند يا تقلبي هستند ؟

ممنون
محسن

اگه IDE میخواهید نظر من LITEON - LH-20A1H است. رایتر خیلی خوبیه. رایترهای سامسونگ ( مدل S203 ) هم خیلی خوب هستند ولی SATA است.
CD رو باید خودتون تست کنید چون حتی کیفیت CD های یک مارک هم ممکنه تفاوت داشته باشه. من از CD های Melody ( نه اونهایی که روشون عکس جک و جونوره! ) راضی بودم همیشه.

سلام. دوستان یک Dvd رایتر خوب که لایت اسکرایب داشته باشه، سرعت و کیفیت خوبی هم داشته باشه و گارانتی معتبری هم داشته باشه تا 40 هزار تومن، چیه؟
در ضمن ساتا باشه... مرسی

Samsung S203
LITEON - LH-20A1S ( که Light-Scribe نداره )
ASUS - DRW1814BL

Mohsen khan
22-01-2008, 08:15
اگه IDE میخواهید نظر من LITEON - LH-20A1H است. رایتر خیلی خوبیه. رایترهای سامسونگ ( مدل S203 ) هم خیلی خوب هستند ولی SATA است.
CD رو باید خودتون تست کنید چون حتی کیفیت CD های یک مارک هم ممکنه تفاوت داشته باشه. من از CD های Melody ( نه اونهایی که روشون عکس جک و جونوره! ) راضی بودم همیشه.

مدل هاي گيگا بايت چطورن ؟

mbfard
22-01-2008, 12:02
در مورد گارانتيش هم صحبت كنيد لطفا

Stream
22-01-2008, 12:52
مدل هاي گيگا بايت چطورن ؟
حدود 10 هزار تومن قیمتشون بالاتره. اگه نگیم بدتر از بقیه برندها هستند ولی بهتر هم نیستند... تنها نکته مثبتش گارانتی آواژنگ است.

MaSoOd
22-01-2008, 13:38
حافظه ی داخلی توو dvd-wr چیکار میکنه دقیقا ؟
دیروز دیدم که یه مدل پایونیر حافظه ی داخلی 8 مگ داره و سامسونگ هم همینطور ولی همهه ی این لیتون ها حافظه ی داخلیشوون 2 مگه ؟ حالا کدووم بهتره از نظر کارایی

اگه بخوام یه dvd-wr و یه dvd-rom بگیرم که کارایی خوبی داشته باشه و ساتا باشه شما کدووم مدلو پیشنهاد میکنین ؟ ( البتهwriter ، لایت اسکرایب داشته باشه ! )

mapooli
22-01-2008, 20:34
در ضمن ساتا باشه... مرسی

همون مدل LiteOn LH-20A1L که من در موردش سوال کردم هم ساتا است و هم لایت اسکرایب داره!
ولی نمی دونم که الان تو بازار پیدا می شه یا نه ، لطفا اگر کسی اطلاع داره بگه .

p3140
24-01-2008, 11:18
يه dvd rw لایت اسکرایب داشته باشه asus1814bl يا liteon LH_20A1H كدوم رو بگيرم در ضمن گارانتي , محل خريد و قيمتشم بگيد

MaSoOd
24-01-2008, 11:54
اساتید لطف کنین منو راهنمایی کنین

می خوام سیستم بگیرم منتظر جواب شما هستم :

حافظه ی داخلی توو dvd-wr چیکار میکنه دقیقا ؟
دیروز دیدم که یه مدل پایونیر حافظه ی داخلی 8 مگ داره و سامسونگ هم همینطور ولی همهه ی این لیتون ها حافظه ی داخلیشوون 2 مگه ؟ حالا کدووم بهتره از نظر کارایی

اگه بخوام یه dvd-wr و یه dvd-rom بگیرم که کارایی خوبی داشته باشه و ساتا باشه شما کدووم مدلو پیشنهاد میکنین ؟ ( البتهwriter ، لایت اسکرایب داشته باشه ! )

mbfard
24-01-2008, 12:09
لایت اسکرایب چيه؟
بعد منظور از چاپ روي سي دي توسط ديوي دي رايتر چيه؟
'گارانتي هم بايد داشته باشه يا نه
لطفا توضيح بدين

MOHAMMAD2010
24-01-2008, 13:07
لایت اسکرایب چيه؟
بعد منظور از چاپ روي سي دي توسط ديوي دي رايتر چيه؟

تکنولوژی LightScribe روشیه که توسط اون درایو Writer شما به طور خودکار و با استفاده از نور لیزر طرح و یا نوشته مورد نظر شما رو روی CD یا DVD شما هک میکنه

ramshad
24-01-2008, 18:03
امیدوارم جای درستی تاپیک زده باشم؛ فیمت dvd- ram های با قابلیت ری رایت از شرکت ماکسل رو می خواستم. با ظرفیت 4.7 گیگ. با ساپورت 3x سرعت رایت. ممنون از کمک تون

Actros
24-01-2008, 18:04
يه dvd rw لایت اسکرایب داشته باشه asus1814bl يا liteon LH_20A1H كدوم رو بگيرم در ضمن گارانتي , محل خريد و قيمتشم بگيد
LiteOn LH-20A1L هم ساتا هم لاست اسکراب اگه نبود aSUS 1814BL

اساتید لطف کنین منو راهنمایی کنین

می خوام سیستم بگیرم منتظر جواب شما هستم :

بافر فک میکنم رو سرعت رایت تاثیر داشته باشه
DVDROM: ASUS E 616 SATA
DVDRW: LiteOn LH-20A1L

MaSoOd
24-01-2008, 23:42
بافر فک میکنم رو سرعت رایت تاثیر داشته باشه

اگه اینطوره چرا همه برای رایتر اغلب لیتون رو پیشنهاد میکنن در صورتی که بافرش 2 مگه و پایونیر و مارک های دیگه 4 مگ و حتی 8 مگ بافر دارن ؟!؟!؟

Actros
25-01-2008, 02:02
اگه اینطوره چرا همه برای رایتر اغلب لیتون رو پیشنهاد میکنن در صورتی که بافرش 2 مگه و پایونیر و مارک های دیگه 4 مگ و حتی 8 مگ بافر دارن ؟!؟!؟
سوختن dvd با بافر بالاتر احتمالش کمه
من تا حالا با 2 تا Cdrw liteon و یه dvdrw مشکل نداشتم
الانم dvdrom خودم لایتون هست
خیلی عالیه
من همون لایتون رو پیشنهاد میدم

ramshad
25-01-2008, 07:57
امیدوارم جای درستی تاپیک زده باشم؛ فیمت dvd- ram های با قابلیت ری رایت از شرکت ماکسل رو می خواستم. با ظرفیت 4.7 گیگ. با ساپورت 3x سرعت رایت. ممنون از کمک تون
دوستان کسی قیمت نداره؟

mbfard
26-01-2008, 13:25
قيمت لايت اون الان چنده
تهران از كجا تهيه كنم و گارانتيش چي باشه؟
Liteon (lightscribe)
يا Liteon

Actros
28-01-2008, 05:07
قيمت لايت اون الان چنده
Liteon (lightscribe)
يا Liteon

43 تومن با گارانتی سازگار

S0R3N4
29-01-2008, 16:35
سلام دوستان
میخواستم یه دی وی دی رایتر بخرم که سرعت خوندنش خیلی سریع باشه!!خر کار باشه!!تعدا دی وی دی هایی که میتونه بزنه خیلی زیاد باشه (انقضا)!!

به نظرتون چی بخرم که قیمتش هم مناسب باشه!!
لطفا مارک و قیمت حال حاضرش رو بگید!!
ممنون

shahramcat
29-01-2008, 17:36
سلام دوستان
میخواستم یه دی وی دی رایتر بخرم که سرعت خوندنش خیلی سریع باشه!!خر کار باشه!!تعدا دی وی دی هایی که میتونه بزنه خیلی زیاد باشه (انقضا)!!

به نظرتون چی بخرم که قیمتش هم مناسب باشه!!
لطفا مارک و قیمت حال حاضرش رو بگید!!
ممنون

Samsung 20X SATA model 203B 38T

Liteon 20X SATA 201As 37T

اگر IDE هست مادربوردت مدل IDE همینارو بگیر .

musa
29-01-2008, 17:37
قيمت لايت اون الان چنده
Liteon (lightscribe)
يا Liteon

اول: ميدان وليعصر يا بالاتر از چهار راه طالقاني مركز كامپيوتر ايران , و بازار رضا كه 100 متر پايينتره .

S0R3N4
29-01-2008, 19:04

نمیدون مادربوردم IDE هست یا نه!از کجا بفهمم؟
راستی قیمتشون چنده؟

S0R3N4
29-01-2008, 19:11
یه سری میگن محصولات سامسونگ بدرد نخوره؟
درسته؟

mbfard
29-01-2008, 19:45
نه در اين زمينه ضيعيفه

Actros
30-01-2008, 00:05

این 2 مدل خوبن + asus 1814bl

Backstreetboys
30-01-2008, 03:02
من DVD RW Liteon مدل DH20A3P رو با گارانتی سازگار به قیمت 35 تومن خریدم.

چه طوره ؟

این مدل لایت اسکریپت داره ؟

یه مشکلی که داره اینه که تو قسمت مشخصات سیستم اسمشو به این صورت مینویسه
ATAPI DVD A DH20A3P چرا ؟

نه کنه تقلبی باشه !!

Maximillion
31-01-2008, 17:32
سلام
ما رفته بودیم یه مغازه که Asus 1814 bl بگیریم
طرف میگفت که Asus ضعیفه اگه بخوای میتونم برات Suzuki sp-250 نصب کنم 37 - 38 تومن
نظر شما چیه کدومش بهتره
با مادربورد ما مشکل نداره.این طور که میگفت این مدل هم ide هستش.
متشکر

Benygh
31-01-2008, 17:40
الان با ورود اینتر فیس ساتا Ide فکر نکنم جالب باشه ...
ولی حرف فروشنده رو نمیشه تاید کرد چون این دو شرکت هم محصولات خوبی دارن ...
با 38 تومان ساتا بهتره ...
سوزوکی و لایتون مدل ساتا دارند توی همین قیمت ...

Re Z a
31-01-2008, 18:01
Sony VAIO FZ-290N4بهتره ياSony VAIO FZ-180 EB با اين تفاوت كه fz 180 چينيه اما Fz 290n4امريكا ميسازه اگه ميشه دوستان كمك كنيد من سر جريان چيني بودنFz180 يه كم گيج شدم اگه ميشه راهنمائيم كنيد ممنونتون ميشم و در كل بگيد چطوره و يه مختصر تجربه هم از اين مدل بگيد كه آلي ميشه با تشكر

Re Z a
31-01-2008, 18:03
و كارت گرافيكشونم يه توضيح بدين . اين قلم جا انداختم شرمنده

Re Z a
31-01-2008, 18:05
حواسم اصلا به موضوع تاپيك نبود اشتباه شد شرمنم بازم:41::40:

Maximillion
01-02-2008, 07:35
الان با ورود اینتر فیس ساتا Ide فکر نکنم جالب باشه ...
ولی حرف فروشنده رو نمیشه تاید کرد چون این دو شرکت هم محصولات خوبی دارن ...
با 38 تومان ساتا بهتره ...
سوزوکی و لایتون مدل ساتا دارند توی همین قیمت ...

ببخشید عزیز
من قبلا در مورد خرید رایتر اینجا نظر خواستم گفتن چون مادربوردتون قدیمیه باید یه رایتر بگیری که ide باشه و همین مدل
Asus رو هم پیشنهاد دادند.
حالا نظرتون چیه کدوم رو بگیرم

Ship Storm
01-02-2008, 08:11
ببخشید عزیز
من قبلا در مورد خرید رایتر اینجا نظر خواستم گفتن چون مادربوردتون قدیمیه باید یه رایتر بگیری که ide باشه و همین مدل
Asus رو هم پیشنهاد دادند.
حالا نظرتون چیه کدوم رو بگیرم

بین این دو به نظر من LITEON بگیر

Maximillion
01-02-2008, 19:28
بین این دو به نظر من LITEON بگیر

ای بابا
ما بالاخره چیکار کنیم؟

MOHAMMAD2010
01-02-2008, 20:19
ای بابا
ما بالاخره چیکار کنیم؟

همین LITEON رو بگیر عالیه

Backstreetboys
01-02-2008, 21:40
من DVD RW Liteon مدل DH20A3P رو با گارانتی سازگار به قیمت 35 تومن خریدم.

چه طوره ؟

این مدل لایت اسکریپت داره ؟

یه مشکلی که داره اینه که تو قسمت مشخصات سیستم اسمشو به این صورت مینویسه
ATAPI DVD A DH20A3P چرا ؟

نه کنه تقلبی باشه !!

کسی جواب نمیده ؟

Gabana
01-02-2008, 22:33
اگه لایت اسکرایب داشته باشه روی باکس می نویسه دوست من ..

Backstreetboys
01-02-2008, 22:54
اگه لایت اسکرایب داشته باشه روی باکس می نویسه دوست من ..

ننوشته

مشکله دوم چی ؟

hamid2006gh
02-02-2008, 08:47
لطفا يه dvd/rom و يه dvd/rw ‌با مشخصات كامل و قيمت بازار بهم معرفي كنيد .
طبق گفته دوستان اين تاپيك فكر كنم Liton بهترين گزينه باشه . ولي چه مدلي ؟

Actros
02-02-2008, 14:31
لطفا يه dvd/rom و يه dvd/rw ‌با مشخصات كامل و قيمت بازار بهم معرفي كنيد .
طبق گفته دوستان اين تاپيك فكر كنم Liton بهترين گزينه باشه . ولي چه مدلي ؟

dvdrom :asus e 616 sata
dvd rw: LITEON - LH-20A1L / SATA

mbfard
02-02-2008, 19:21
dvdrom :asus e 616 sata
dvd rw: LITEON - LH-20A1L / SATA
دوست عزيز اين مارك اصلا گير نمياد همش تقلبيه
من تمام بازار رضا و پاساژ ايرانو گشتم تا مارك liteon-20a1h رو پيدا كنم ولي اصلا نبود و اصلا فروشنده هاي خنگ از مدل دي وي دي رايتر خبر نداشتند
مدل قطعه در كنار جعبه يا box قرار داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اينم لينك سايت اصلي با عكس و مشخصات حالا اگر كسي اين مدلو گير اورد به ماهم خبر بده

cheeky
02-02-2008, 20:57
نظرتون راجعبه Hp چیه؟

MaSoOd
03-02-2008, 00:03
خیلی جالبه چون منم قبلا همین مدلو تو سایتش دیده بوودم حالا که رفتم گیرش نیاوردم !!!