PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب شدن هارد

behrooz-m
14-10-2007, 16:43
سلام دوستان ....
برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم
نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش ....
بازار ايران هم بردم ولي اصلا حاليشون نيست مي گن سيلندرش مشكل پيدا كرده جالب اينكه من دو تا هارد رو با اين نرم افزار خراب كردم پس نمي تونن بگن سيلندرش خرابه اصلا باورم نمي شه دو تا هارد رو با نرم افزار خراب كردم كمكم كنيد

javadshahvand
14-10-2007, 18:17
سلام دوستان ....
برنامه اي رو ميشناسيد كه پسورد هارد رو پاك كنه ؟ من با فرمان pwd يه برنامه كه تحت داس بود كاربردشو داشتم آزمايش ميكردم كه بعدا فهميدم كارش چيه ... بعد از اولين راه اندازي كامپيوتر مثل پسوورد بايوس يه پسوورد ميخواد ..... ديگه از هاردم قطع اميد كردم
نميدونم شما با اين مشكل تابحال برخورد كردين يا برنامه اي ميشناسين كه بشه اين هاردو دوباره احياش كرد؟
راستي اون برنامه هم تو سي دي Hiren بودش ....
بازار ايران هم بردم ولي اصلا حاليشون نيست مي گن سيلندرش مشكل پيدا كرده جالب اينكه من دو تا هارد رو با اين نرم افزار خراب كردم پس نمي تونن بگن سيلندرش خرابه اصلا باورم نمي شه دو تا هارد رو با نرم افزار خراب كردم كمكم كنيد

این نرم افزار برای حذف پسورد بایوس هست چه ربطی داره به هارد؟

mhadih
14-10-2007, 19:06
اگه نتونستي هيچ راهي پيدا كني فكر كنم اخرين راه low level format باشه:5:

Lord_theOne
15-10-2007, 05:14
الان من موندم همانطور كه جواد جان گفتند اون برنامه براي برداشتن پسورد است
حالا هارد شما كار نمي كند روي يك سيستم ديگر؟
هاردت بوت نمي شود يعني Detect نمي شود؟

behrooz-m
15-10-2007, 07:06
اتفاقا من هم فكر مي كردم براي برداشتم پسورد ويندوز هست يعني در حقيقت مي خواستم پسوورد ويندوز رو بردارم ولي اينجوري شد هر دو هارد به هيچ عنوان روي هيچ سيستمي كار نمي كنند يعني قبل از ديتكت كردن پسوورد مي خواد
اين برنامه توي قسمت برنامه هاي برداشتن پسوورد فكر مي كنم آخرين برنامه بود لطفا شما امتحان نكنيد
در ضمن سي دي رو هم اجازه نمي ده بخونه
اگه كسي تونست كمكي كنه ممنون مي شم

Lord_theOne
15-10-2007, 11:51
توي Setup مادربردت برو Firest Boot‌را بگذار روي CD-ROM

javadshahvand
15-10-2007, 12:06
اتفاقا من هم فكر مي كردم براي برداشتم پسورد ويندوز هست يعني در حقيقت مي خواستم پسوورد ويندوز رو بردارم ولي اينجوري شد هر دو هارد به هيچ عنوان روي هيچ سيستمي كار نمي كنند يعني قبل از ديتكت كردن پسوورد مي خواد
اين برنامه توي قسمت برنامه هاي برداشتن پسوورد فكر مي كنم آخرين برنامه بود لطفا شما امتحان نكنيد
در ضمن سي دي رو هم اجازه نمي ده بخونه
اگه كسي تونست كمكي كنه ممنون مي شم

cmos رو از روی جامپر مادربرد پاک کن

ناوال
15-10-2007, 12:29
با هیچکدوم از اینها درست نمیشه هاردت خراب نشده اون برنامه که میگی اسمش NtPwd هست؟ اسم دقیقشو بگو ضمنا دوباره با همین سی دی بوت کن همون برنمه رو اجرا کن شاید بتونی پسورد رو برداری گمان نمیکنم آلترناتیوی براش باشه با خودش این کار رو باید بکنی

behrooz-m
15-10-2007, 13:54
خيلي ممنون از آقاي ناول اسم برنامه
Atapwd 1.2 (hdd Password Utility
اين هم اسم دقيق برنامه من كه دوباره هم تلاش كردم ولي نتونستم پسووردش رو بردارم اگه كسي بتونه حاضرم پولش رو هم بدم خواهشا اگه مي تونيد كمكم كنيد

rasool1
19-10-2007, 19:54
دوست اگه مطمئن هستی که مشکل با نرم افزار پیش اومده و سخت افزاری نیست حتما راه حلی هم داره و اما در مورد راه حلش حتما اونو باید دید اگه برات خیلی واجبه آدرس چند جا رو به شما بدم یا علی

lilipoot
20-10-2007, 04:16
خواهشاً كمك كنيد‍‍
نمي دونم چرا هاردم يك دفعه از كار افتاد. Restart كردم، ديگه هاردم Detect نشد.
هر كي مي دونه بهم بگه.

Lord_theOne
20-10-2007, 07:26
هاردت را روي يك سيستم ديگه امتحان كن ببين سالمه
كابلش هم چك كن

glc_engineer
22-10-2007, 12:52
خيلي ممنون از آقاي ناول اسم برنامه
Atapwd 1.2 (hdd Password Utility
اين هم اسم دقيق برنامه من كه دوباره هم تلاش كردم ولي نتونستم پسووردش رو بردارم اگه كسي بتونه حاضرم پولش رو هم بدم خواهشا اگه مي تونيد كمكم كنيد
عزيز پيغام خصوصي بده تا بگم ببري پيش كي
اين مشكل حل شدني است
نگران نباش

glc_engineer
23-10-2007, 17:15
خواهشاً كمك كنيد‍‍
نمي دونم چرا هاردم يك دفعه از كار افتاد. Restart كردم، ديگه هاردم Detect نشد.
هر كي مي دونه بهم بگه.
همونطور كه استاد عزيز فرمودن بعد از چك كردن كليه سوكت ها و كابل ها هاردت رو روي يك سيستم ديگه تست كن اگه مشكل حل نشد ببين سوختگي روي بردش نيست
اگه برد سوختگي نداشت موقعي كه ميخواد بوت بشه ببين صدا ميده يانه
اگه صدا نداد يا صداي كشيده شدن دوتا قطع فلزي رو داد هاردت مرخص است
با شرمندگي